XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/valencia-ne-finale-te-kupes-se-mbretit/20%Monthly2019-02-28 22:37
https://kosovapost.net/thaci-sonte-ne-tirane-pritet-nga-edi-rama/20%Monthly2019-02-28 22:13
https://kosovapost.net/ramadani-kerkon-reagim-te-nderkombetareve-pas-kercenimeve-te-vuciqit/20%Monthly2019-02-28 22:07
https://kosovapost.net/ronaldo-ska-lendim-serioz-por-pushon-ne-ndeshjen-ndaj-napolit/20%Monthly2019-02-28 21:52
https://kosovapost.net/rama-mohon-krizen-politike-dhe-thote-se-opozita-ka-frike-nga-zgjedhjet/20%Monthly2019-02-28 21:34
https://kosovapost.net/pochettino-ne-presion/20%Monthly2019-02-28 21:26
https://kosovapost.net/ahmeti-amerika-po-thote-suspendojeni-taksen-mos-na-lini-te-fajesohemi-per-bllokim/20%Monthly2019-02-28 21:21
https://kosovapost.net/abdixhiku-takimi-me-amerikanet-i-jep-qetesi-ldk-se-per-kufijte/20%Monthly2019-02-28 21:15
https://kosovapost.net/neser-paradite-diell-e-pasdite-vranet/20%Monthly2019-02-28 21:07
https://kosovapost.net/kryeziu-per-here-te-pare-shba-gjermania-e-franca-nuk-jane-ne-nje-linje-per-kosoven/20%Monthly2019-02-28 20:54
https://kosovapost.net/ahmeti-flet-per-mbylljen-e-bondsteel-e-tregon-mesazhin-e-amerikaneve/20%Monthly2019-02-28 20:40
https://kosovapost.net/vuciq-forcat-e-armatosura-serbe-ne-gjendje-gatishmerie-te-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2019-02-28 20:29
https://kosovapost.net/hoxhaj-kerkon-perkrahje-nga-ambasadori-francez-per-marreveshjen-finale-me-serbine/20%Monthly2019-02-28 20:13
https://kosovapost.net/termkolli-taksa-nuk-do-ti-ndale-bisedimet-me-serbine-vetem-do-ti-shtyje-ato/20%Monthly2019-02-28 19:59
https://kosovapost.net/jordi-alba-premton-te-ardhmen-ne-barcelone/20%Monthly2019-02-28 19:46
https://kosovapost.net/konjufca-se-di-pse-zyrtaret-amerikane-nuk-e-takuan-vv-ne/20%Monthly2019-02-28 19:29
https://kosovapost.net/ose-hiqet-taksa-ose-bondsteeli-video/20%Monthly2019-02-28 19:21
https://kosovapost.net/vuciq-po-ta-pranoja-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb-do-me-mbyllej-karriera-politike/20%Monthly2019-02-28 19:06
https://kosovapost.net/pakistan-islamabadi-liron-pilotin-indian-qe-te-ule-tensionet/20%Monthly2019-02-28 18:44
https://kosovapost.net/takimi-trump-kim-perfundon-pa-marreveshje/20%Monthly2019-02-28 18:35
https://kosovapost.net/limaj-mos-te-bejme-zhurme-te-panevojshme-ceshtja-e-statusit-dhe-integritetit-te-kosoves-sdo-te-hapet/20%Monthly2019-02-28 18:21
https://kosovapost.net/oconnell-i-ndane-medalje-ushtares-se-fsk-se/20%Monthly2019-02-28 18:00
https://kosovapost.net/nuk-zgjedhet-kryesuesi-i-bordit-te-zrre-se-perseritet-votimi/20%Monthly2019-02-28 17:54
https://kosovapost.net/hoti-parlamenti-evropian-eshte-i-vetmi-institucion-i-be-se-qe-e-njeh-kosoven-si-shtet-te-pavarur/20%Monthly2019-02-28 17:44
https://kosovapost.net/vuciq-medvegja-dhe-banja-e-sijarines-do-te-mbeten-ne-serbi/20%Monthly2019-02-28 17:34
https://kosovapost.net/perdorni-keto-metoda-per-dhembe-me-te-bardhe/20%Monthly2019-02-28 17:27
https://kosovapost.net/fulham-shkarkon-claudio-ranierin/20%Monthly2019-02-28 17:12
https://kosovapost.net/beqa-taksa-nuk-e-con-vendin-ne-zgjedhje-por-me-te-forte-jemi-me-shba-ne-se-sa-me-taksen/20%Monthly2019-02-28 16:57
https://kosovapost.net/oneplus-prezanton-nje-pajisje-5g/20%Monthly2019-02-28 16:16
https://kosovapost.net/albin-kurti-pafundesisht-mirenjohes-stafit-te-qkuk-se/20%Monthly2019-02-28 16:06
https://kosovapost.net/semundjet-e-lekures-qe-shkakton-stresi/20%Monthly2019-02-28 15:59
https://kosovapost.net/arben-vitia-vaksinimi-duhej-te-ndodhte-ne-shtator-e-jo-tash-kur-iu-kujtua-ministrise-se-shendetesise/20%Monthly2019-02-28 15:47
https://kosovapost.net/cfare-porositen-bedelet-e-keshillit-kombetar-te-sigurise-se-xhon-bolton-shba-ve/20%Monthly2019-02-28 15:45
https://kosovapost.net/haradinaj-i-con-selam-thacit-jam-dakord-qe-te-hiqet-taksa-por/20%Monthly2019-02-28 15:25
https://kosovapost.net/sherifi-thumbon-thacin-e-ka-zakon-te-flas-ne-emer-te-krejtve-edhe-te-amerikes/20%Monthly2019-02-28 15:25
https://kosovapost.net/keds-i-ua-ndertoi-folete-lejlekeve-ne-kacanik/20%Monthly2019-02-28 15:17
https://kosovapost.net/qumesht-me-mjalte-receta-e-lashte-qe-fsheh-sekretin-e-jetes-se-mire/20%Monthly2019-02-28 15:12
https://kosovapost.net/pas-raportimit-te-kosovapost-reagon-deputeti-haxhi-avdyli-vaksinat-po-vijne-pasi-qe-gripi-shkaktoi-disa-viktima/20%Monthly2019-02-28 15:04
https://kosovapost.net/keds-nderton-folete-e-lejlekeve-ne-kacanik/20%Monthly2019-02-28 14:54
https://kosovapost.net/komuna-e-vushtrrise-do-paguaj-shpenzimet-e-udhetimit-per-femijet-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2019-02-28 14:53
https://kosovapost.net/kosova-e-turqia-me-marreveshje-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale/20%Monthly2019-02-28 14:39
https://kosovapost.net/taksa-nuk-duhet-ta-ve-ne-pikepytje-partneritetin-me-shba-ne/20%Monthly2019-02-28 14:24
https://kosovapost.net/hoxhaj-pas-takimit-me-amerikanet-raporti-kosove-shba-ne-nivelin-me-te-ulet/20%Monthly2019-02-28 14:21
https://kosovapost.net/daciq-zbutet-flet-per-pajtimin-me-shqiptaret-ja-cfare-thote/20%Monthly2019-02-28 14:05
https://kosovapost.net/asnjeri-nga-kandidatet-per-kryesues-ne-bordin-e-zrre-se-nuk-merr-besimin-e-deputeteve/20%Monthly2019-02-28 13:42
https://kosovapost.net/nje-vajze-12-vjecare-ka-nderruar-jete-nga-gripi-sezonal-ne-shkup/20%Monthly2019-02-28 13:17
https://kosovapost.net/flasin-zyrtaret-e-lvv-per-gjendjen-e-kurtit-dhe-trajtimin-shendetesore-ne-qkuk/20%Monthly2019-02-28 13:17
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-i-reagon-thacit-nuk-te-kemi-ofruar-gadishmeri-per-ta-pezulluar-taksen/20%Monthly2019-02-28 13:05
https://kosovapost.net/pacolli-flet-me-amerikanet-per-dialogun-dhe-taksen/20%Monthly2019-02-28 12:49
https://kosovapost.net/kosnett-politikaneve-te-kosoves-eshte-gjithmone-koha-e-duhur-per-te-bere-gjene-e-duhur/20%Monthly2019-02-28 12:39
https://kosovapost.net/ekipit-negociator-shprehet-i-gatshem-per-respektimin-e-keshilles-se-shba-se-per-suspendimin-e-takses/20%Monthly2019-02-28 12:29
https://kosovapost.net/trump-thote-se-bisedimet-me-kim-deshtuan-per-shkak-te-kerkesave-mbi-sanksionet/20%Monthly2019-02-28 12:15
https://kosovapost.net/isa-mustafa-tregon-se-cka-bisedoi-mbreme-ne-takim-me-hashim-thacin/20%Monthly2019-02-28 12:13
https://kosovapost.net/blerim-reka-shqiptari-qe-shpalli-kandidaturen-per-president-te-maqedonise-veriore/20%Monthly2019-02-28 12:10
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-cfare-biseduan-me-amerikanet/20%Monthly2019-02-28 12:12
https://kosovapost.net/lekaj-heqe-dilemat-nuk-prishemi-me-amerikanet-kosoven-e-ndertuam-se-bashku/20%Monthly2019-02-28 16:11
https://kosovapost.net/vuciq-i-frikesohet-prishtines-medvegja-e-sijarina-jane-dhe-do-te-mbeten-serbi/20%Monthly2019-02-28 11:45
https://kosovapost.net/mbaron-dimri-uran-isamili-zgjohet-nga-gjumi-shperndane-vakcina-per-grip-pasi-vdiqen-10-persona/20%Monthly2019-02-28 11:38
https://kosovapost.net/zidane-dhe-marcelo-mund-te-bashkohen-ne-juventus/20%Monthly2019-02-28 11:28
https://kosovapost.net/ministri-lekaj-jep-lajmin-e-madh-per-dugagjinasit/20%Monthly2019-02-28 16:08
https://kosovapost.net/deputetja-haxhiu-e-kritikon-ashper-kadri-veselin/20%Monthly2019-02-28 11:01
https://kosovapost.net/armembajtja-pa-leje-sanksionohet-me-pese-vjet-burg/20%Monthly2019-02-28 10:42
https://kosovapost.net/lufta-per-te-qene-lider-ne-arsim-por-kush-eshte-universiteti-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-02-28 10:29
https://kosovapost.net/rezolutat-e-shba-se-dhe-rusise-per-venezuelen-pritet-te-deshtojne-ne-okb/20%Monthly2019-02-28 10:24
https://kosovapost.net/albin-kurti-lirohet-nga-spitali-gjendja-e-tij-eshte-stabile/20%Monthly2019-02-28 10:20
https://kosovapost.net/eurodeputeti-mcallister-be-ja-nuk-eshte-e-perfshire-ne-menyre-aktive-ne-debatin-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2019-02-28 10:03
https://kosovapost.net/interesim-i-vogel-i-deputeteve-per-te-vazhduar-seancen/20%Monthly2019-02-28 10:18
https://kosovapost.net/schwarz-schilling-po-afrohet-kembimi-i-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-28 09:32
https://kosovapost.net/haziri-ironizion-me-poziten-pranvera-afer-mjegulla-dhe-skllota-po-largohen/20%Monthly2019-02-28 09:27
https://kosovapost.net/tahiri-ne-mbrojtje-te-haradinajt-taksa-bllokon-idene-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-02-28 09:18
https://kosovapost.net/detajet-e-marreveshjes-kosove-serbi-keto-jane-22-pikat-te-pergatitura-nga-shba-ja-franca-dhe-rusia/20%Monthly2019-02-28 09:11
https://kosovapost.net/icardi-do-ta-braktise-interin/20%Monthly2019-02-28 09:02
https://kosovapost.net/inflacioni-ne-be-arrin-ne-1-5/20%Monthly2019-02-28 08:55
https://kosovapost.net/bill-gates-tregon-pse-eshte-kaq-i-suksesshem/20%Monthly2019-02-28 08:51
https://kosovapost.net/vuciq-viziton-sot-medvegjen/20%Monthly2019-02-28 08:36
https://kosovapost.net/keto-dy-ushqime-duhet-ti-konsumoni-ne-mengjes/20%Monthly2019-02-28 08:21
https://kosovapost.net/edhe-nen-presion-maduro-shet-rezervat-e-arit/20%Monthly2019-02-28 07:55
https://kosovapost.net/udheheqesit-serbe-me-paga-te-dyfishta/20%Monthly2019-02-28 07:49
https://kosovapost.net/keshtu-flet-luis-suarez-per-triumfin-ndaj-real-madridit/20%Monthly2019-02-28 07:42
https://kosovapost.net/christian-schwarz-schilling-mos-i-ndryshoni-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-28 07:39
https://kosovapost.net/deshton-samiti-trump-kim/20%Monthly2019-02-28 10:10
https://kosovapost.net/amerikanet-nuk-e-bindin-haradinajn-ta-heqe-taksen/20%Monthly2019-02-28 07:16
https://kosovapost.net/perse-kur-pime-kafen-e-pare-ne-mengjes-gjithmone-na-con-ne-wc/20%Monthly2019-02-28 07:13
https://kosovapost.net/kalendari-historik-28-shkurt/20%Monthly2019-02-28 07:08
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vite-nga-beteja-e-likoshanit-dhe-cirezit/20%Monthly2019-02-28 07:05
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-17/20%Monthly2019-02-28 07:00
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-mot-i-ngrohte/20%Monthly2019-02-27 22:42
https://kosovapost.net/lukaku-shkelqen-ne-fitoren-e-unitedit-ndaj-crystalit/20%Monthly2019-02-27 22:38
https://kosovapost.net/barca-hesht-santiago-bernabeun-kualifikohet-ne-finale-te-kupes/20%Monthly2019-02-27 22:00
https://kosovapost.net/pal-lekaj-jep-detaje-per-projektet-infrastrukturore-ne-dukagjin/20%Monthly2019-02-27 22:00
https://kosovapost.net/kjo-eshte-zevendesshefja-e-re-e-aki-se/20%Monthly2019-02-27 21:54
https://kosovapost.net/mustafa-pret-thacin-ne-shtepi/20%Monthly2019-02-27 21:30
https://kosovapost.net/155-viktima-nga-gripi-ne-rumani/20%Monthly2019-02-27 21:13
https://kosovapost.net/macron-dhe-merkel-diskutojne-per-brexit-dhe-ceshtje-te-tjera-te-be-se/20%Monthly2019-02-27 21:08
https://kosovapost.net/tahiri-per-shkak-te-takses-kane-filluar-te-rrenohen-raportet-me-shba-ne/20%Monthly2019-02-27 20:52
https://kosovapost.net/kb-rahoveci-e-nis-mbare-ne-mizahir-isma-shkon-ne-gjysmefinale-te-kupes/20%Monthly2019-02-27 20:38
https://kosovapost.net/krasniqi-pezullimin-e-takses-haradinaj-e-permendi-para-pdk-se/20%Monthly2019-02-27 20:33
https://kosovapost.net/lsdm-ja-e-bdi-ja-merren-vesh-per-kandidat-te-perbashket-per-president-sjapin-emra/20%Monthly2019-02-27 20:29
https://kosovapost.net/erdogan-nese-ne-pengohemi-ngecim-armiqte-e-islamit-do-te-kthehen-si-te-liruar-nga-zinxhiri/20%Monthly2019-02-27 20:22
https://kosovapost.net/lajci-ramushi-po-noton-mire-deri-tash-pdk-do-ta-rrezonte-per-24-ore/20%Monthly2019-02-27 20:09
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-i-reagon-be-se-vuciqit-e-bernabiqit/20%Monthly2019-02-27 19:56
https://kosovapost.net/pacolli-i-shkruan-leter-te-hapur-vuciqit/20%Monthly2019-02-27 19:24
https://kosovapost.net/unioni-boteror-i-dijetareve-musliman-denon-denimet-me-vdekje-ne-egjipt/20%Monthly2019-02-27 19:07
https://kosovapost.net/vetite-kuruese-dhe-shkaqet-e-perdorimit-te-qumeshtit-te-bletes/20%Monthly2019-02-27 19:01
https://kosovapost.net/faton-abdullahu-te-hiqet-taksa-eshte-kerkese-e-amerikes-qe-na-e-do-te-miren/20%Monthly2019-02-27 18:53
https://kosovapost.net/kadaj-si-mund-te-kerkohet-rrezimi-i-qeverise-qe-e-formoi-ushtrine-dhe-i-rriti-pagat/20%Monthly2019-02-27 18:26
https://kosovapost.net/masht-nuk-ka-dispozite-ligjore-qe-e-ndalon-zevendesimin-e-oreve-te-humbura-gjate-greves/20%Monthly2019-02-27 18:09
https://kosovapost.net/kombetarja-u19-pesoi-humbje-te-thelle-nga-cekia/20%Monthly2019-02-27 17:54
https://kosovapost.net/cohen-e-akuzon-trumpin-para-kongresit-trump-thote-se-ai-po-genjen/20%Monthly2019-02-27 17:36
https://kosovapost.net/haradinaj-pas-takimit-me-zyrtaret-amerikane-marreveshja-me-serbine-vetem-ne-kufijte-aktuale/20%Monthly2019-02-27 17:31
https://kosovapost.net/6-persona-humbin-jeten-nga-virusi-sezonal-dr-ramadani-e-quan-gjendje-normale/20%Monthly2019-02-27 17:40
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-i-presidentit-dhe-kryeministrit-me-delegacionin-amerikan/20%Monthly2019-02-27 17:19
https://kosovapost.net/majko-fton-qe-rama-e-basha-te-ulen-ne-tryeze-jo-per-vete-po-per-shqiperine/20%Monthly2019-02-27 17:07
https://kosovapost.net/fqinje-te-veshtire-be-dhe-liga-arabe/20%Monthly2019-02-27 16:14
https://kosovapost.net/flet-gruaja-nga-qkuk-qe-u-prek-nga-gripi-sezonal-thote-se-virusi-e-kaploj-shpejte-video/20%Monthly2019-02-27 16:10
https://kosovapost.net/james-rodriguez-sqarohet-per-raportet-me-zidane/20%Monthly2019-02-27 15:57
https://kosovapost.net/perse-po-tkurren-territoret-shqiptare/20%Monthly2019-02-27 16:00
https://kosovapost.net/njerezit-e-trumpit-nisin-takimin-me-thacin-dhe-haradinajn/20%Monthly2019-02-27 15:52
https://kosovapost.net/perulesia-ndaj-krijuesit-ne-artet-islame/20%Monthly2019-02-27 15:31
https://kosovapost.net/cfare-do-ju-ndodh-nese-nuk-hani-buke-per-nje-muaj/20%Monthly2019-02-27 15:26
https://kosovapost.net/policia-gjobit-shoferet-e-veturave-me-xhama-te-erret/20%Monthly2019-02-27 15:23
https://kosovapost.net/vazhdon-mbeshtetja-e-frances-per-sektorin-e-bujqesise-ne-kosove/20%Monthly2019-02-27 15:13
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-shton-kontrollin-ndaj-veturave-me-xhama-te-erret/20%Monthly2019-02-27 15:08
https://kosovapost.net/bernabiq-thacit-kthehuni-ne-realitet-luginen-nuk-mund-ta-merrni/20%Monthly2019-02-27 15:04
https://kosovapost.net/thaci-takon-perfaqesuesin-e-osbe-se-per-lirine-e-mediave/20%Monthly2019-02-27 15:01
https://kosovapost.net/pastrimi-i-shtepise-cdo-dite-ju-ben-dem/20%Monthly2019-02-27 14:52
https://kosovapost.net/kur-grate-deputete-skane-parti/20%Monthly2019-02-27 14:48
https://kosovapost.net/burrat-i-stresojne-grate-me-shume-se-femijet/20%Monthly2019-02-27 14:41
https://kosovapost.net/shba-kosova-te-intensifikoje-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-02-27 14:30
https://kosovapost.net/uefa-ia-beson-federates-se-futbollit-te-kosoves-organizimin-paraeliminator-te-championsit/20%Monthly2019-02-27 14:30
https://kosovapost.net/komuna-e-suharekes-stimulon-nenat-dhuron-250-euro-per-cdo-lindje/20%Monthly2019-02-27 15:01
https://kosovapost.net/si-ti-lajme-lodrat-pa-i-demtuar-ato/20%Monthly2019-02-27 14:08
https://kosovapost.net/hazard-serish-caku-numer-nje-i-realit/20%Monthly2019-02-27 14:03
https://kosovapost.net/hahn-nuk-ka-pse-te-refuzohet-marreveshja-e-ndryshimit-te-kufirit-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-27 13:56
https://kosovapost.net/policia-identifikon-te-dyshuarit-per-vrasjen-ne-prishtine-bastisen-lokacionet-ku-mund-te-jene-fshehur/20%Monthly2019-02-27 13:41
https://kosovapost.net/cisterna-qe-furnizon-spitalet-me-oksigjen-ne-gjendje-aspak-te-mire-ne-rruget-e-prishtines-rrezikon-te-eksplodoj-foto/20%Monthly2019-02-27 13:22
https://kosovapost.net/taksa-uli-importet-nga-serbia/20%Monthly2019-02-27 13:01
https://kosovapost.net/vuciqi-ultimatum-serbeve-per-largim-nga-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2019-02-27 12:57
https://kosovapost.net/27-vjecarin-qe-e-vrane-sot-la-pas-vetes-gruan-dhe-tre-femije/20%Monthly2019-02-27 12:49
https://kosovapost.net/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-pas-buke/20%Monthly2019-02-27 12:39
https://kosovapost.net/vrasja-e-27-vjecarit-ne-prishtine-policia-jep-detajet/20%Monthly2019-02-27 12:18
https://kosovapost.net/yjet-qe-do-te-mungojne-ne-boterorin-e-basketbollit/20%Monthly2019-02-27 12:10
https://kosovapost.net/komuna-e-suharekes-fillon-aksionin-per-pastrimin-e-lumenjeve/20%Monthly2019-02-27 12:00
https://kosovapost.net/italia-dhe-franca-jane-vendet-qe-kane-humbur-nga-perdorimi-i-euros/20%Monthly2019-02-27 12:00
https://kosovapost.net/dhuna-ndaj-fotografit-te-flamurtarit-4-persona-nen-hetim/20%Monthly2019-02-27 11:41
https://kosovapost.net/interesim-i-madh-i-qytetareve-per-privatizimin-e-pronave-shoqerore/20%Monthly2019-02-27 11:32
https://kosovapost.net/vritet-nje-person-ne-prishtine-2/20%Monthly2019-02-27 11:27
https://kosovapost.net/deputetet-shpenzuan-90-mije-euro-per-udhetime-stafi-i-veselit-vetem-30-mije-me-pak/20%Monthly2019-02-27 11:24
https://kosovapost.net/ministri-recica-thirrje-te-punesuarve-lajmeroni-pasigurite-ne-vendet-e-punes/20%Monthly2019-02-27 11:11
https://kosovapost.net/kriza-politike-delegacioni-i-pe-se-zbarkon-ne-tirane/20%Monthly2019-02-27 10:34
https://kosovapost.net/gjonaj-marredheniet-mes-kosoves-dhe-shba-se-gjithmone-do-te-jene-te-forta/20%Monthly2019-02-27 10:45
https://kosovapost.net/kandidatja-per-presidente-te-shba-ve-prostitucioni-nuk-eshte-krim/20%Monthly2019-02-27 10:27
https://kosovapost.net/kosova-me-179-motele-qe-nuk-kontrollohen-nga-askush-prine-ferizaj-me-33-sosh/20%Monthly2019-02-27 21:45
https://kosovapost.net/haradinaj-nis-ti-harxhoje-rezervat-e-shtetit-per-dy-muaj-1-4-milion-euro/20%Monthly2019-02-27 10:11
https://kosovapost.net/gripi-sezonal-ne-kosove-shnderrohet-ne-epidemi/20%Monthly2019-02-27 10:13
https://kosovapost.net/te-enjten-keto-pika-do-te-diskutohen-ne-vazhdimin-e-seances-plenare/20%Monthly2019-02-27 10:04
https://kosovapost.net/recica-koncept-dokumenti-per-reformen-e-pensioneve-do-ta-dergoje-perpara-situaten-ne-vend/20%Monthly2019-02-27 09:47
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-u-mburr-kur-i-vuri-rrethojat-ne-stacionin-e-autobuseve-u-mburr-edhe-kur-i-largoi/20%Monthly2019-02-27 09:35
https://kosovapost.net/delegacioni-amerikan-shba-kerkon-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves-brenda-vitit-2019/20%Monthly2019-02-27 09:32
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-9-sinjalet-e-diabetit-te-cilat-femrat-i-injorojne/20%Monthly2019-02-27 09:17
https://kosovapost.net/hoti-qeveria-e-pan-it-inkurajon-qytetaret-te-konsumojne-duhan/20%Monthly2019-02-27 09:04
https://kosovapost.net/mos-e-humbisni-keto-jane-dobit-e-vajit-te-peshkut/20%Monthly2019-02-27 08:49
https://kosovapost.net/nje-rast-i-vdekur-me-influence-a-behet-apel-per-kujdes-ne-institucionet-shkollore/20%Monthly2019-02-27 08:39
https://kosovapost.net/shenojne-rritje-shkurorezimet-mes-cifteve/20%Monthly2019-02-27 08:37
https://kosovapost.net/bien-cmimet-e-naftes-pas-kritikave-te-trumpit-per-opec-un/20%Monthly2019-02-27 08:31
https://kosovapost.net/arme-gjermane-ne-jemen/20%Monthly2019-02-27 08:20
https://kosovapost.net/sherifi-taksa-as-nuk-duhet-te-hiqet-e-as-te-suspendohet/20%Monthly2019-02-27 08:17
https://kosovapost.net/aliu-jemi-te-dobet-si-opozite-ndalim-thacin-aktualisht/20%Monthly2019-02-27 08:13
https://kosovapost.net/mourinho-18-muaj-pa-trofe-dua-nje-klub-si-interi/20%Monthly2019-02-27 08:00
https://kosovapost.net/qeveria-fillon-me-shpenzimin-e-rezervave-buxhetore/20%Monthly2019-02-27 07:49
https://kosovapost.net/mashtrimi-me-ruajtjen-e-derivateve-14-milione-euro-urdher-permbarimi-per-dy-rezervuare-me-uje/20%Monthly2019-02-27 07:51
https://kosovapost.net/milanin-e-shpeton-shtylla-video/20%Monthly2019-02-27 07:40
https://kosovapost.net/dy-versionet-e-lidereve-per-brezin-e-kufirit-me-serbine/20%Monthly2019-02-27 07:25
https://kosovapost.net/ky-ushqim-ule-rrezikun-per-semundje-te-zemres/20%Monthly2019-02-27 07:21
https://kosovapost.net/nje-delegacion-i-shba-se-viziton-kosoven/20%Monthly2019-02-27 07:15
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-shkurt/20%Monthly2019-02-27 07:11
https://kosovapost.net/mesiq-serbia-te-njohe-kosoven-me-pas-nese-duan-le-te-bisedojne-per-korigjim-te-kufirit/20%Monthly2019-02-27 07:41
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-37/20%Monthly2019-02-27 07:00
https://kosovapost.net/udheheqesit-e-shtetit-serb-kunder-emerimit-te-zhiviq-ne-postin-e-ministres-se-bujqesise/20%Monthly2019-02-26 22:28
https://kosovapost.net/lazio-e-milani-ndahen-baras-ne-gjysmefinalen-e-pare-te-kupes/20%Monthly2019-02-26 22:13
https://kosovapost.net/kadrijaj-thote-se-aak-eshte-e-gatshme-per-zgjedhje/20%Monthly2019-02-26 22:05
https://kosovapost.net/%e2%80%8b%e2%80%8bgashi-jemi-afer-marreveshjes-me-zaevin/20%Monthly2019-02-26 22:04
https://kosovapost.net/trump-kritikon-opec-un-bien-cmimet-e-naftes/20%Monthly2019-02-26 21:43
https://kosovapost.net/cilesia-e-ajrit-ne-prishtine-e-pashendetshme/20%Monthly2019-02-26 21:42
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-e-pandershme-te-rrezohet-qeveria-per-shkak-te-takses/20%Monthly2019-02-26 21:25
https://kosovapost.net/donald-trump-falenderon-vietnamin-per-pritjen-e-ngrohte/20%Monthly2019-02-26 21:13
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-e-viziton-albin-kurtin-ne-spital/20%Monthly2019-02-26 21:00
https://kosovapost.net/keshilltari-i-thacit-tregon-arsyen-pse-do-te-vijne-njerezit-e-trumpit-neser-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-26 20:55
https://kosovapost.net/hoti-kerkon-nga-haradinaj-te-udhezoj-deputetet-te-votojne-rezoluten-qe-ndalon-dialogimin-e-territorit/20%Monthly2019-02-26 20:30
https://kosovapost.net/gjermania-i-kerkon-kosoves-dhe-serbise-qe-ti-rikthehen-dialogut/20%Monthly2019-02-26 20:19
https://kosovapost.net/mendova-se-isha-mbreti-i-javes-por-kur-pashe-messin/20%Monthly2019-02-26 20:17
https://kosovapost.net/analistet-thone-se-taksa-pergatit-rrugen-per-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-02-26 20:10
https://kosovapost.net/situata-si-ne-lufte-perpara-parlamentit-video/20%Monthly2019-02-26 19:52
https://kosovapost.net/mijera-banore-te-tiranes-dalin-nga-shtepite-per-tju-bashkuar-protestes/20%Monthly2019-02-26 19:46
https://kosovapost.net/perplasje-protestues-polici-tentohet-te-hyhet-brenda-kuvendit/20%Monthly2019-02-26 19:40
https://kosovapost.net/real-madrid-me-oferte-marramendese-per-talentin-e-fiorentines/20%Monthly2019-02-26 19:30
https://kosovapost.net/koordinatori-hoti-takohet-me-kryetarin-e-pd-se-ne-bujanoc/20%Monthly2019-02-26 19:26
https://kosovapost.net/rikthehet-bora-keto-jane-temperaturat-per-neser-dhe-pasneser/20%Monthly2019-02-26 19:13
https://kosovapost.net/pse-i-kemi-duart-te-ftohta/20%Monthly2019-02-26 19:02
https://kosovapost.net/dogana-ka-identifikuar-5-raste-te-riambalazhimit-te-mallrave-serbe-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-26 18:56
https://kosovapost.net/kosnett-me-kohe-armiqte-mund-te-kthehen-ne-miq/20%Monthly2019-02-26 18:26
https://kosovapost.net/arifaj-mitrovica-dhe-trepca-nuk-preken-kurre-ska-marreveshje-qe-e-demton-kosoven/20%Monthly2019-02-26 18:20
https://kosovapost.net/acarohet-situata-tek-parlamenti-ne-tirane-leshohet-gaz-lotsjelles/20%Monthly2019-02-26 17:51
https://kosovapost.net/petkoviq-kurre-nuk-kemi-qene-me-larg-marreveshjes-kosove-serbi-sivjet-ska-asgje/20%Monthly2019-02-26 17:36
https://kosovapost.net/xhafer-tahiri-simboli-i-transparences-ne-kosove/20%Monthly2019-02-26 18:49
https://kosovapost.net/profili-i-dijana-zhiviq-kush-eshte-ministrja-e-re-e-bujqesise-qe-e-nervozoi-vuciqin/20%Monthly2019-02-26 17:30
https://kosovapost.net/trump-arrin-ne-vietnam-per-tu-takuar-me-kimin/20%Monthly2019-02-26 17:18
https://kosovapost.net/masht-i-merr-vendim-per-kompensimin-e-oreve-te-humbura-gjate-greves-se-mesimdhenesve/20%Monthly2019-02-26 17:09
https://kosovapost.net/vendimi-skandaloz-ne-permasa-burgosje-i-austrise-per-refugjatet/20%Monthly2019-02-26 16:06
https://kosovapost.net/edi-rama-tallet-me-perendine-nese-zoti-do-te-merrej-me-zgjedhjet-monikes-do-i-kishte-rene-rrufeja/20%Monthly2019-02-26 15:57
https://kosovapost.net/pack-nuk-duhet-lejuar-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-26 15:56
https://kosovapost.net/komuna-e-suharekes-jep-nje-lajm-te-rendesishem/20%Monthly2019-02-26 15:40
https://kosovapost.net/juve-hyn-ne-gare-per-jamesin/20%Monthly2019-02-26 15:47
https://kosovapost.net/serbia-merr-edhe-4-avion-luftarake-nga-bjellorusia/20%Monthly2019-02-26 15:37
https://kosovapost.net/erdogan-samiti-ne-egjipt-tregoi-mungesen-e-sinqeritetit-te-be-se/20%Monthly2019-02-26 15:16
https://kosovapost.net/prezantohet-telefoni-me-pese-kamera/20%Monthly2019-02-26 15:14
https://kosovapost.net/gjuriqi-pas-emrimit-te-ministres-zhiviq-prishtina-po-i-percane-serbet-po-e-zbehe-fuqine-e-tyre-ne-politike/20%Monthly2019-02-26 15:10
https://kosovapost.net/lendohet-rende-futbollisti-kosovar/20%Monthly2019-02-26 15:06
https://kosovapost.net/shaqiri-deshiron-te-kthehet-te-baseli/20%Monthly2019-02-26 15:03
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-ne-mitrovice-pronari-e-largoj-nga-puna-punetorin-vec-se-pati-grip/20%Monthly2019-02-26 14:59
https://kosovapost.net/gjakova-ne-mesin-e-vendeve-qe-duhet-vizitohen-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-26 14:49
https://kosovapost.net/haradinaj-i-telefonon-kurtit-ne-spital-i-ofron-ndihme-nga-qeveria/20%Monthly2019-02-26 14:43
https://kosovapost.net/kjo-eshte-sasia-e-karbohidrateve-qe-ju-duhen-cdo-dite/20%Monthly2019-02-26 14:44
https://kosovapost.net/punetoret-teknike-paralajmerojne-greve-per-neser/20%Monthly2019-02-26 14:32
https://kosovapost.net/e-thote-haradinaj-plani-per-ndryshim-kufijsh-agjende-e-putinit/20%Monthly2019-02-26 14:28
https://kosovapost.net/si-ta-hiqni-camcakezin-nga-floket/20%Monthly2019-02-26 14:10
https://kosovapost.net/tentuan-te-perfitojne-15-milione-euro-kunderligjshem-arrestohen-tre-persona/20%Monthly2019-02-26 14:08
https://kosovapost.net/recica-merr-konfirmimin-e-bankes-boterore-per-mbeshtetje-te-reformave-te-mpms-se/20%Monthly2019-02-26 14:04
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-115-mije-euro-per-komisionin-shteteror-per-shenjim-te-kufirit/20%Monthly2019-02-26 13:56
https://kosovapost.net/mustafa-serbia-nuk-eshte-e-interesuar-te-normalizoje-marredheniet-me-kosoven/20%Monthly2019-02-26 13:55
https://kosovapost.net/qeveria-ndane-25-mije-euro-per-shenimin-e-epopese-se-uck-se-ne-dukagjin/20%Monthly2019-02-26 13:42
https://kosovapost.net/juventus-futet-ne-gare-me-bayern-per-rodriguezin/20%Monthly2019-02-26 13:33
https://kosovapost.net/trafik-kokaine-holande-itali-33-te-arrestuar-mes-tyre-5-shqiptare/20%Monthly2019-02-26 13:28
https://kosovapost.net/skoda-zbulon-suv-in-e-ri-me-te-vogel-ne-tregun-europian/20%Monthly2019-02-26 13:21
https://kosovapost.net/kurti-ne-gjendje-te-mire-trajtohet-ne-kliniken-shteterore-e-jo-private/20%Monthly2019-02-26 13:20
https://kosovapost.net/unhcr-nga-konflikti-ne-ukraine-rreth-13000-te-vdekur/20%Monthly2019-02-26 13:18
https://kosovapost.net/pas-kritikes-se-trump-ndaj-opec-ut-bien-cmimet-e-naftes/20%Monthly2019-02-26 13:07
https://kosovapost.net/lluka-privatizimi-eshte-shpetim-per-telekomin/20%Monthly2019-02-26 13:06
https://kosovapost.net/kurti-do-te-qendroje-ne-spital-deri-ne-perfundimin-e-ekzaminimeve/20%Monthly2019-02-26 12:42
https://kosovapost.net/hoti-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi-me-kryetarin-e-bujanocit-shaip-kamberi/20%Monthly2019-02-26 12:28
https://kosovapost.net/konjufca-e-quan-lluken-zhvates-te-buxhetit-e-zyrtare-te-z-mobile/20%Monthly2019-02-26 12:29
https://kosovapost.net/ambasadori-i-be-therret-per-dialog/20%Monthly2019-02-26 12:21
https://kosovapost.net/kurti-nga-qkuk-kujton-astrit-deharin/20%Monthly2019-02-26 12:01
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-trajtohet-pacienti-me-tekniken-e-editimit-te-gjeneve/20%Monthly2019-02-26 11:37
https://kosovapost.net/ne-autostraden-e-hungarise-humb-jeten-furrtari-nga-hasi-i-prizrenit/20%Monthly2019-02-26 12:05
https://kosovapost.net/thaci-vrasesit-e-vellezerve-bytyci-jane-te-pozicionuar-ne-institucionet-me-te-larta-te-serbise/20%Monthly2019-02-26 11:14
https://kosovapost.net/hospitalizohet-albin-kurti/20%Monthly2019-02-26 11:09
https://kosovapost.net/donnarumma-meritor-per-serine-impresive-te-milanit/20%Monthly2019-02-26 11:08
https://kosovapost.net/kdi-me-skenar-per-vazhdimin-apo-pezullimin-e-takses-100/20%Monthly2019-02-26 11:02
https://kosovapost.net/aparatura-e-radioterapise-ka-11-dite-qe-eshte-jofunksionale-pacientet-mbesin-pa-sherbime/20%Monthly2019-02-26 10:38
https://kosovapost.net/haradinaj-adreson-shqetesimet-e-bizneseve-private/20%Monthly2019-02-26 10:35
https://kosovapost.net/ministrja-e-emeruar-nga-haradinaj-kishte-organizuar-protesta-kunder-vuciqit/20%Monthly2019-02-26 10:27
https://kosovapost.net/rooney-do-te-behet-fermer-pasi-te-pensionohet-nga-futbolli/20%Monthly2019-02-26 10:25
https://kosovapost.net/per-dy-muaj-11-persona-humben-jeten-ne-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-02-26 10:23
https://kosovapost.net/keto-jane-pagat-per-zyrtaret-komunal/20%Monthly2019-02-26 10:21
https://kosovapost.net/serbia-sivjet-nis-ndertimin-e-autostrades-qe-lidhet-me-kosoven/20%Monthly2019-02-26 10:17
https://kosovapost.net/panik-ne-linjen-prishtine-cyrih-pasagjeret-tregojne-momentet-e-tmerrit/20%Monthly2019-02-26 10:04
https://kosovapost.net/juncker-perseri-ne-qender-te-vemendjes-gjate-konferences-hap-telefonin-por-kush-ishtevideo/20%Monthly2019-02-26 10:06
https://kosovapost.net/figura-me-e-larte-katolike-kardinali-pell-eshte-shpallur-fajtor-per-ngacmim-seksual/20%Monthly2019-02-26 09:52
https://kosovapost.net/10-milione-kilograme-caj-dhe-kafe-konsumohen-nga-kosovaret-gjate-nje-viti/20%Monthly2019-02-26 09:46
https://kosovapost.net/shba-dergojne-ne-ballkan-diplomatin-i-cili-perfundon-punet-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-02-26 09:43
https://kosovapost.net/a-e-dini-cfare-i-ndodh-trupit-nese-konsumoni-dy-veze/20%Monthly2019-02-26 09:39
https://kosovapost.net/sistemi-i-audise-se-re-do-iu-le-pa-mend/20%Monthly2019-02-26 09:36
https://kosovapost.net/ministri-shqiptar-gent-cakaj-vizite-zyrtare-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-02-26 09:37
https://kosovapost.net/mzhe-e-mban-te-fshehur-koston-e-perkthimit-te-kontrates-per-kosoven-e-re/20%Monthly2019-02-26 09:10
https://kosovapost.net/luftoni-plakjen-duke-ngrene-keto-lloje-te-frutave/20%Monthly2019-02-26 09:09
https://kosovapost.net/sala-mund-te-jete-vrare-publikohen-detaje-te-reja/20%Monthly2019-02-26 09:07
https://kosovapost.net/nxenesit-i-konfiskohet-arme-boks-i-hekurte-dhe-thike/20%Monthly2019-02-26 09:00
https://kosovapost.net/ska-kompromise-laburistet-mbeshtesin-nje-referendum-tjeter-per-brexit-in/20%Monthly2019-02-26 08:50
https://kosovapost.net/nje-banane-ne-dite-sheron-djegien-e-lukthit/20%Monthly2019-02-26 08:36
https://kosovapost.net/pensionistet-e-parakohshem-te-tmk-se-kerkojne-rritje-te-pensioneve/20%Monthly2019-02-26 08:37
https://kosovapost.net/pse-themi-shendet-kur-teshtijme/20%Monthly2019-02-26 08:29
https://kosovapost.net/si-te-mbrohemi-nga-gripi-2/20%Monthly2019-02-26 08:26
https://kosovapost.net/365199-2/20%Monthly2019-02-26 08:21
https://kosovapost.net/perfundimi-i-autostrades-ne-meshiren-e-motit/20%Monthly2019-02-26 08:40
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-ambasadorin-e-arabise-saudite-paralajmeron-plane-konkrete-te-bashkepunimit/20%Monthly2019-02-26 08:16
https://kosovapost.net/kosova-nuk-po-e-merr-ate-qe-pritet-nga-amerikanet/20%Monthly2019-02-26 08:01
https://kosovapost.net/rusia-paralajmeron-shba-ne-kemi-aftesi-te-godasim-pentagonin-brenda-5-minutash/20%Monthly2019-02-26 09:10
https://kosovapost.net/hoti-takohet-me-te-gjithe-lideret-e-lugines/20%Monthly2019-02-26 07:53
https://kosovapost.net/kim-jong-un-pritet-ngrohte-ne-vietnam-trump-eshte-rruges-video/20%Monthly2019-02-26 07:46
https://kosovapost.net/afro-30-mije-raste-te-dyshimta-me-grip/20%Monthly2019-02-26 07:27
https://kosovapost.net/shtetet-kunder-dhe-pro-levizjes-se-kufijve/20%Monthly2019-02-26 07:20
https://kosovapost.net/rukiqi-disa-kompani-ne-serbi-po-bejne-presion-te-madh-kosoven-e-kane-pasur-treg-kyc/20%Monthly2019-02-26 07:14
https://kosovapost.net/kalendari-historik-26-shkurt/20%Monthly2019-02-26 07:10
https://kosovapost.net/griezmann-tregon-se-kush-eshte-kundershtari-me-i-forte/20%Monthly2019-02-26 07:06
https://kosovapost.net/kafja-e-gjelber-ndihmon-ne-diabet-dhe-ne-humbje-peshe/20%Monthly2019-02-26 07:01
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-14/20%Monthly2019-02-26 06:54
https://kosovapost.net/kosova-akoma-se-di-ku-do-te-luaje-me-maqedonine-gjysmefinalen-e-liges-se-kombeve/20%Monthly2019-02-25 22:35
https://kosovapost.net/donika-kadaj-pjese-e-konferences-ask-her-to-stand-mes-shume-grave-deputete-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-02-25 22:31
https://kosovapost.net/sejdiu-serbia-nuk-fal-por-grabit-toke-prandaj-duhet-pasur-kujdes-me-korrigjin-e-kufijve/20%Monthly2019-02-25 23:20
https://kosovapost.net/lista-serbe-per-ministren-e-re-ajo-eshte-ende-studente-nuk-ka-legjitimitet-ne-popullin-tone/20%Monthly2019-02-25 22:02
https://kosovapost.net/gjini-politikanet-e-kosoves-shkunden-kur-e-degjojne-haradinajn/20%Monthly2019-02-25 21:59
https://kosovapost.net/te-marten-temperaturat-nga-4-deri-ne-7-grade-celsius/20%Monthly2019-02-25 21:50
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-ambasadorin-e-arabise-saudite/20%Monthly2019-02-25 21:19
https://kosovapost.net/pensionohet-diaby-lojtari-qe-lendimet-ia-pamundesuan-te-prek-majat-e-futbollit/20%Monthly2019-02-25 21:11
https://kosovapost.net/thaci-per-taksen-kosova-nuk-e-ka-luksin-ti-thote-jo-shba-ve/20%Monthly2019-02-25 20:55
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-takon-perkrahesit-eminent-te-kosoves-nga-austria/20%Monthly2019-02-25 20:35
https://kosovapost.net/ish-ylli-i-barcelones-perfundon-ne-radarin-e-milan-dhe-dortmund/20%Monthly2019-02-25 20:27
https://kosovapost.net/kadrijaj-kusarit-taksa-nuk-do-te-hiqet-mesohu-me-kete/20%Monthly2019-02-25 20:20
https://kosovapost.net/shala-kerkon-te-pezullohet-taksa-dhe-te-realizohet-marreveshja-perfundimtare-me-serbine/20%Monthly2019-02-25 20:15
https://kosovapost.net/thaci-jep-detaje-per-darken-me-ramen-dhe-kreret-shteteror/20%Monthly2019-02-25 20:12
https://kosovapost.net/vazhdojne-takimet-e-nivelit-te-larte-per-paqen-ne-afganistan/20%Monthly2019-02-25 19:54
https://kosovapost.net/qeriqi-per-neve-nuk-menduan-ofendim-170-euro-page-per-meritoret-e-lirise/20%Monthly2019-02-25 19:46
https://kosovapost.net/dridhet-man-utd-ylli-i-psg-stervitet-me-skuadren-para-ndeshjes-se-kthimit/20%Monthly2019-02-25 19:24
https://kosovapost.net/shala-per-taksen-qeveria-ti-degjoje-me-vemendje-kerkesat-e-shba-ve/20%Monthly2019-02-25 19:15
https://kosovapost.net/drejtuesja-e-re-e-partise-se-merkelit-rusia-do-te-destabilizoje-europen/20%Monthly2019-02-25 19:07
https://kosovapost.net/kusari-lila-e-quan-te-papergjegjshem-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2019-02-25 18:51
https://kosovapost.net/pa-vetting-kosova-nuk-do-te-kete-sistem-te-pavarur-gjyqesor-dhe-prokurorial/20%Monthly2019-02-25 18:32
https://kosovapost.net/britania-vendos-hezbollahun-e-libanit-ne-listen-e-terrorizmit/20%Monthly2019-02-25 18:23
https://kosovapost.net/gjermania-vendi-qe-ka-perfituar-me-shume-nga-perdorimi-i-euros/20%Monthly2019-02-25 18:04
https://kosovapost.net/frank-lajqi-hidrocentrali-se-demton-vec-lumbardhin-por-gjithcka-rreth-tij/20%Monthly2019-02-25 17:59
https://kosovapost.net/analistet-be-bekon-sisin-per-ekzekutimet/20%Monthly2019-02-25 17:41
https://kosovapost.net/edhe-nje-perpjekje-e-kosoves-per-ne-interpol/20%Monthly2019-02-25 17:26
https://kosovapost.net/vuciq-planifikon-te-filloje-debatin-e-brendshem-per-kosoven/20%Monthly2019-02-25 17:08
https://kosovapost.net/pini-gjithmone-nje-gote-uje-para-gjumit-ja-pse/20%Monthly2019-02-25 17:01
https://kosovapost.net/shkeputet-ashensori-nga-kati-i-katert/20%Monthly2019-02-25 16:12
https://kosovapost.net/haradinaj-e-perserit-edhe-nje-here-kosova-nuk-jep-toke-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2019-02-25 15:53
https://kosovapost.net/vuciq-i-nervozuar-me-deklaraten-e-ministrit-gjerman-maas-per-kosoven-ja-cfare-thote/20%Monthly2019-02-25 15:38
https://kosovapost.net/pse-habitemi-me-fundin-e-nje-filmi-horror/20%Monthly2019-02-25 15:37
https://kosovapost.net/pese-hapat-se-si-ti-trajtoni-floket-me-yndyre/20%Monthly2019-02-25 15:36
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqime-qe-kane-me-shume-sheqer-se-cokollatat/20%Monthly2019-02-25 15:36
https://kosovapost.net/demokrati-vazhdon-i-qete-punen-ne-ministrine-e-babes/20%Monthly2019-02-25 15:19
https://kosovapost.net/vuciqit-nuk-i-pelqen-zgjedhja-e-haradinajt-per-ministre-te-bujqesise/20%Monthly2019-02-25 15:12
https://kosovapost.net/sundimi-i-ligjit-kriter-i-vazhdueshem-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-02-25 15:01
https://kosovapost.net/naim-abazi-kerkon-falje-per-halil-kastratin/20%Monthly2019-02-25 15:20
https://kosovapost.net/artisti-qe-mbeturinat-i-shnderron-ne-vegla-muzikore/20%Monthly2019-02-25 14:49
https://kosovapost.net/kocijanciq-per-bojkotet-e-kuvendeve-dhe-protestat-nuk-ka-pranvere-ballkanike/20%Monthly2019-02-25 14:48
https://kosovapost.net/presidenti-nuk-i-pergjigjet-pyetjeve-per-krizen-politike/20%Monthly2019-02-25 14:41
https://kosovapost.net/blindohet-vietnami-per-samitin-trump-kim-mberrijne-100-roje-nga-koreja/20%Monthly2019-02-25 14:10
https://kosovapost.net/deputetet-e-opozites-smarrin-pjese-ne-votim-nuk-miratohet-platforma-per-dialogun/20%Monthly2019-02-25 14:28
https://kosovapost.net/opozita-ne-shqiperi-organizohet-per-aksione-te-reja-kunder-qeverise/20%Monthly2019-02-25 14:00
https://kosovapost.net/vazhdon-kontrabanda-e-produkteve-serbe-ne-marketet-e-kosoves/20%Monthly2019-02-25 14:31
https://kosovapost.net/7-arsye-pse-zvicra-eshte-shteti-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-02-25 13:42
https://kosovapost.net/franca-zhgenjen-serbine-nuk-ka-vend-per-ju-ne-be/20%Monthly2019-02-25 13:28
https://kosovapost.net/haradinajt-i-shkojne-ne-dere-rugovasit-nuk-ia-harrojne-premtimet-per-cakorrin-dhe-kullen-e-zhlepit/20%Monthly2019-02-25 13:29
https://kosovapost.net/dhjete-persona-vdiqen-nga-gripi-por-mjeket-thone-se-nuk-ka-vend-per-panike/20%Monthly2019-02-25 13:25
https://kosovapost.net/the-mirror-mafia-e-pameshirshme-shqiptare-dominon-tregun-e-kokaines-ne-britani/20%Monthly2019-02-25 13:13
https://kosovapost.net/opozita-kundershton-platformen-e-dialogut-e-quan-anti-ligjore/20%Monthly2019-02-25 13:10
https://kosovapost.net/shtohen-zerat-ne-serbi-prishtina-nuk-do-dialog/20%Monthly2019-02-25 13:04
https://kosovapost.net/kjo-eshte-ministrja-e-re-ne-qeverine-haradinaj/20%Monthly2019-02-25 12:42
https://kosovapost.net/4-shtete-me-4-kryeparlamentare-shqiptare/20%Monthly2019-02-25 12:39
https://kosovapost.net/serish-sherr-mes-osmanit-dhe-mbeses-se-hashim-thacit/20%Monthly2019-02-25 13:41
https://kosovapost.net/vuciq-i-kerkon-be-se-te-beje-me-shume-presion-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-02-25 12:22
https://kosovapost.net/ja-se-kush-eshte-mustafa-shentop-shqiptari-me-i-fuqishem-ne-turqi/20%Monthly2019-02-25 12:20
https://kosovapost.net/disa-keshilla-per-te-mbajtur-ne-forme-kujtesen/20%Monthly2019-02-25 11:51
https://kosovapost.net/e-perserit-vuciq-ska-dialog-pa-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-25 11:48
https://kosovapost.net/vetevendosje-dhe-ldk-te-pavendosura-nese-do-te-benin-koalicion-i-ndan-karrigia-e-kryeministrit/20%Monthly2019-02-25 11:25
https://kosovapost.net/davies-nuk-eshte-mjaft-i-mire-per-bayernin/20%Monthly2019-02-25 11:20
https://kosovapost.net/naser-rugova-jo-zgjedhje-te-parakohshme-por-qeveri-gjitheperfshirese/20%Monthly2019-02-25 11:04
https://kosovapost.net/haradinaj-pa-kerkuar-falje-nuk-ka-pajtim-me-serbine/20%Monthly2019-02-25 11:28
https://kosovapost.net/peugeot-lanson-gjeneraten-e-dyte-te-super-minivetures-208/20%Monthly2019-02-25 10:53
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vajza-me-floket-me-te-gjata-ne-bote-ja-sa-jane-foto/20%Monthly2019-02-25 10:50
https://kosovapost.net/polici-i-ri-pagen-240-euro-drejtori-i-policise-rreth-2-mije-euro/20%Monthly2019-02-25 10:46
https://kosovapost.net/500-mije-euro-per-ndertimin-e-objektit-te-presidences/20%Monthly2019-02-25 10:40
https://kosovapost.net/interesim-i-madh-i-medieve-ne-takimin-e-haradinajt-per-te-pagjeturit/20%Monthly2019-02-25 10:38
https://kosovapost.net/vuciqi-kosovemos-e-nencmo-serbine-nuk-lejojme-askend-te-na-poshteroje/20%Monthly2019-02-25 10:39
https://kosovapost.net/ky-eshte-kushti-i-frances-per-serbine-ne-be/20%Monthly2019-02-25 10:35
https://kosovapost.net/lufta-tregtare-shba-kine-arrihet-marreveshja-per-valuten/20%Monthly2019-02-25 10:21
https://kosovapost.net/kompania-tregon-si-vdiq-22-vjecari-ne-vend-te-punes/20%Monthly2019-02-25 10:15
https://kosovapost.net/politikani-serb-qe-kerkon-ndalimin-e-mjekimit-te-shqiptareve-nga-kanceri-ne-beograd/20%Monthly2019-02-25 10:08
https://kosovapost.net/alarmante-gjendja-epidemike-ne-kosove-formohet-komiteti-per-gripin-sezonal/20%Monthly2019-02-25 10:08
https://kosovapost.net/loje-te-rrezikshme-e-quan-beqiri-idene-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2019-02-25 10:05
https://kosovapost.net/1-700-mungesa-ne-seancat-plenare-dhe-1-200-ne-komisione-parlamentare-i-bene-deputetet-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2019-02-25 09:59
https://kosovapost.net/sivjet-1-9-miliarde-euro-te-hyra-2-3-miliarde-euro-shpenzime/20%Monthly2019-02-25 09:57
https://kosovapost.net/nike-kete-here-vetem-per-femra-tha-just-do-it/20%Monthly2019-02-25 09:48
https://kosovapost.net/turqi-davutoglu-gyli-dhe-babaxhani-krijojne-parti-te-re/20%Monthly2019-02-25 09:38
https://kosovapost.net/bayern-e-do-ne-ekip-lucas-hernandez/20%Monthly2019-02-25 09:29
https://kosovapost.net/panairi-i-cokollates-ne-bruksel-ka-terhequr-vemendjen-e-opinionit-dhe-mediave/20%Monthly2019-02-25 09:01
https://kosovapost.net/18-aksidente-trafiku-e-910-tiketa-te-shqiptuara-gjate-se-dieles/20%Monthly2019-02-25 09:00
https://kosovapost.net/haradinaj-i-lumtur-qe-kosova-ka-mbeshtetje-te-parezerve-nga-gjermania/20%Monthly2019-02-25 08:42
https://kosovapost.net/policia-kontrollon-gjithe-qytetin-arrestohet-nje-person/20%Monthly2019-02-25 08:42
https://kosovapost.net/vendimi-i-uefa-s-fitore-e-re-politike-per-kosoven/20%Monthly2019-02-25 08:26
https://kosovapost.net/65-raste-te-reja-me-fruth-gjate-javes-se-kaluar/20%Monthly2019-02-25 08:10
https://kosovapost.net/benefitet-e-aktiviteteve-fizike/20%Monthly2019-02-25 08:08
https://kosovapost.net/lista-e-plote-e-fituesve-ne-oscar-2019/20%Monthly2019-02-25 08:02
https://kosovapost.net/aeroplanit-i-del-tym-ne-ajer-ben-ulje-te-detyruar-ne-rinas/20%Monthly2019-02-25 07:59
https://kosovapost.net/samit-historik-i-be-me-mbreter-dhe-emire-te-liges-arabe/20%Monthly2019-02-25 07:46
https://kosovapost.net/deshton-heqja-e-imunitetit-te-deputetit-veljanovski/20%Monthly2019-02-25 07:39
https://kosovapost.net/levante-real-madrid-surprize-kush-shpallet-me-i-miri-foto/20%Monthly2019-02-25 07:24
https://kosovapost.net/sbashk-u-dyshon-se-nisma-po-i-percan-mesimdhenesit/20%Monthly2019-02-25 07:17
https://kosovapost.net/dokumentet-qe-nuk-e-kufizojne-thacin-shqyrtohen-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-25 07:14
https://kosovapost.net/franca-kosoves-hiqeni-ose-suspendojeni-taksen/20%Monthly2019-02-25 07:07
https://kosovapost.net/kalendari-historik-25-shkurt-2/20%Monthly2019-02-25 07:03
https://kosovapost.net/keshtu-mund-ti-hiqni-kalorite-nga-kafja-e-mengjesit/20%Monthly2019-02-25 06:58
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-diteve-ne-vijim/20%Monthly2019-02-25 06:52
https://kosovapost.net/kosova-edhe-nje-here-mposhtet-nga-rumania-ne-basketboll/20%Monthly2019-02-24 22:59
https://kosovapost.net/ish-ministri-serb-kerkon-qe-kosovaret-qe-vuajne-nga-kanceri-te-mos-trajtohen-ne-spitalet-e-beogradit/20%Monthly2019-02-24 22:59
https://kosovapost.net/papa-francesku-e-krahasoi-abuzimin-seksual-te-femijeve-me-sakrificen-njerezore/20%Monthly2019-02-24 22:59
https://kosovapost.net/fustanet-me-te-cuditshem-qe-u-veshen-ne-oscars/20%Monthly2019-02-24 22:54
https://kosovapost.net/mitrovice-gjendet-nje-i-vdekur/20%Monthly2019-02-24 22:47
https://kosovapost.net/10-ushqimet-qe-ju-ndihmojne-ne-luftimin-e-plakjes/20%Monthly2019-02-24 22:39
https://kosovapost.net/ferrari-me-dhurate-te-vecante-per-nder-te-121-vjetorit-te-lindjes-se-themeluesit/20%Monthly2019-02-24 22:29
https://kosovapost.net/seanca-ne-maqedoni-nis-me-perplasje-mes-vmro-se-dhe-xhaferit/20%Monthly2019-02-24 22:04
https://kosovapost.net/vendos-rodriguez-ja-cilen-skuader-ka-zgjedhur/20%Monthly2019-02-24 21:44
https://kosovapost.net/fillimi-i-javes-me-bore-diteve-te-tjera-edhe-shi/20%Monthly2019-02-24 21:29
https://kosovapost.net/perfundon-pjesa-e-pare-kosove-rumani/20%Monthly2019-02-24 21:11
https://kosovapost.net/ushqimet-me-te-demshme-per-stomakun-tuaj/20%Monthly2019-02-24 20:53
https://kosovapost.net/kurti-thaci-do-ta-fale-ose-shese-kosoven-pjese-pjese/20%Monthly2019-02-24 20:34
https://kosovapost.net/edhe-veteranet-kerkojne-rritje-te-pagave/20%Monthly2019-02-24 20:21
https://kosovapost.net/planifikonte-te-rrembente-nje-avion-pasagjeri-vritet-nga-forcat-speciale/20%Monthly2019-02-24 19:59
https://kosovapost.net/nga-stuhite-demtohen-urat-dhe-rruget-kombetare/20%Monthly2019-02-24 19:39
https://kosovapost.net/napoli-mbetet-larg-juves/20%Monthly2019-02-24 19:26
https://kosovapost.net/peja-ne-kembe-kunder-ndertimit-te-hidrocentralit-ne-lumebardh/20%Monthly2019-02-24 19:05
https://kosovapost.net/nje-person-ne-gjendje-te-rende-nga-gripi-sezonal-mohohet-se-ka-raste-me-gripin-e-derrit/20%Monthly2019-02-24 18:41
https://kosovapost.net/10-komandantet-me-te-famshem-ne-histori-nder-ta-njeri-shqiptar/20%Monthly2019-02-24 19:04
https://kosovapost.net/anulohen-dhjetera-fluturime-ne-turqi-shkak-reshjet-e-bores/20%Monthly2019-02-24 18:39
https://kosovapost.net/boksierit-shqiptar-zvicranet-i-ofrojne-para-ta-heq-flamurin-shqiptar/20%Monthly2019-02-24 18:22
https://kosovapost.net/arsenali-hyn-ne-top-katershe/20%Monthly2019-02-24 17:50
https://kosovapost.net/mbyllen-bizneset-qe-punojne-edhe-te-dielen/20%Monthly2019-02-24 17:49
https://kosovapost.net/fotografi-interesante-te-prinderve-kur-ishin-te-rinj/20%Monthly2019-02-24 17:41
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-ka-nje-pyetje-interesante-per-kosovaret/20%Monthly2019-02-24 17:24
https://kosovapost.net/vdes-nje-22-vjecar-ne-vendin-e-punes-prokuroria-jep-detajet/20%Monthly2019-02-24 17:10
https://kosovapost.net/thaci-presidenti-i-dekoratave-per-tre-vjet-dekoroi-617-persona/20%Monthly2019-02-24 16:57
https://kosovapost.net/kryetari-i-ri-i-parlamentit-te-turqise-me-prejardhje-shqiptare/20%Monthly2019-02-24 16:41
https://kosovapost.net/haiti-ne-krize-humanitare-shume-me-te-madhe-se-venezuela-por-shba-i-thote-popullit-beni-kompromis-me-qeverine/20%Monthly2019-02-24 16:34
https://kosovapost.net/may-tregon-afatin-e-fundit-kur-do-votohet-per-brexit-in-ne-parlament/20%Monthly2019-02-24 16:16
https://kosovapost.net/permiresoni-tensionin-e-gjakut-me-lengun-nga-panxhari/20%Monthly2019-02-24 16:09
https://kosovapost.net/zevendespresidenti-i-shba-se-do-ta-takoje-liderin-e-venezueles/20%Monthly2019-02-24 15:38
https://kosovapost.net/trump-bisedimet-tregtare-me-kinen-shume-produktive/20%Monthly2019-02-24 15:06
https://kosovapost.net/anchelot-thote-se-per-shkak-te-egoizmit-te-bale-reali-e-largoi-ate/20%Monthly2019-02-24 15:03
https://kosovapost.net/moti-i-keq-mban-te-mberthyer-ballkanin/20%Monthly2019-02-24 14:43
https://kosovapost.net/buzhala-demet-nga-ererat-e-forta-jane-sanuar/20%Monthly2019-02-24 14:37
https://kosovapost.net/nuk-ka-asnje-marreveshje-per-ndryshim-kufijsh-serbi-kosove/20%Monthly2019-02-24 14:36
https://kosovapost.net/ldk-ne-prill-nis-zgjedhjet-kush-do-te-jete-kryetari-i-ri/20%Monthly2019-02-24 14:18
https://kosovapost.net/neser-proteste-ne-peje-mos-ma-prek-lumbardhin/20%Monthly2019-02-24 14:02
https://kosovapost.net/vajza-qe-humbi-te-fejuarin-ne-aksidentin-tragjik-ne-prizren-lutet-ta-takoje-ate-ne-boten-tjeter/20%Monthly2019-02-24 13:53
https://kosovapost.net/verifikimi-i-veshtire-i-pasurise-se-paligjshme-te-zyrtareve-shteterore/20%Monthly2019-02-24 13:45
https://kosovapost.net/politikat-e-presidentit-trump-e-shtyjne-yllin-meksikan-ti-kthehet-ringut/20%Monthly2019-02-24 13:33
https://kosovapost.net/algjeria-perfshihet-nga-nje-vale-protestash-para-zgjedhjeve-presidenciale/20%Monthly2019-02-24 13:07
https://kosovapost.net/vuciq-do-te-mbetem-i-fuqishem-sikur-ne-duel-me-thacin/20%Monthly2019-02-24 12:46
https://kosovapost.net/te-burgosurit-i-vene-flaken-burgut-te-lipjanit/20%Monthly2019-02-24 12:38
https://kosovapost.net/si-te-veproni-kur-femija-juaj-urinon-naten/20%Monthly2019-02-24 12:20
https://kosovapost.net/gjermania-e-vendosur-ta-ndihmoje-kosoven/20%Monthly2019-02-24 12:14
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-dorehiqem-presionet-jane-shtuar-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-24 11:55
https://kosovapost.net/mustafa-ngushellon-familjen-sopa-kerkon-forcimin-e-sigurise-ne-trafik/20%Monthly2019-02-24 11:44
https://kosovapost.net/mbreti-saudit-salman-liron-te-burgosurit-egjiptiane/20%Monthly2019-02-24 11:32
https://kosovapost.net/presidenti-i-venezueles-shetitet-me-automjet-ne-qender-te-karakasit/20%Monthly2019-02-24 11:16
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-shkurt/20%Monthly2019-02-24 11:13
https://kosovapost.net/ne-platformen-e-dialogut-kerkohet-te-perfshihet-kerkimfalja-e-serbise/20%Monthly2019-02-24 11:06
https://kosovapost.net/nuk-ka-marreveshje-mes-beogradit-dhe-prishtines-per-demarkacionin-jane-vetem-spekulime/20%Monthly2019-02-24 10:45
https://kosovapost.net/kosova-ne-mesin-e-vendeve-me-shkalle-te-larte-te-vaksinimit/20%Monthly2019-02-24 10:28
https://kosovapost.net/osmani-propozon-qe-te-mbahet-taksa-dhe-te-ruhen-raportet-me-shba-ne/20%Monthly2019-02-24 10:25
https://kosovapost.net/pas-naimit-reagon-edhe-mihrije-braha-per-punen-e-halil-kastratit/20%Monthly2019-02-24 09:50
https://kosovapost.net/sllovenia-shtet-vasal-i-bashkimit-sovjetik-gafa-e-pafalshme-e-sekretarit-te-jashtem-britanik/20%Monthly2019-02-24 09:30
https://kosovapost.net/suedia-do-paguaje-gjyshet-qe-kujdesen-per-niperit-dhe-mbesat/20%Monthly2019-02-24 09:20
https://kosovapost.net/moti-i-keq-ne-puke-gjenden-te-vdekur-dy-te-rinj/20%Monthly2019-02-24 09:14
https://kosovapost.net/messi-nuk-ndalet-tregon-se-cka-e-pret-realin-ne-el-clasico/20%Monthly2019-02-24 09:11
https://kosovapost.net/befason-ylli-i-bayernit-trajneri-eshte-i-padrejte-me-mua/20%Monthly2019-02-24 08:55
https://kosovapost.net/brexit-frike-per-trazira-ne-britani/20%Monthly2019-02-24 08:57
https://kosovapost.net/nicky-dhe-willy-dy-kusherinjte-qe-mund-ta-kishin-parandaluar-luften-e-pare-boterore/20%Monthly2019-02-24 08:38
https://kosovapost.net/bin-selman-per-here-te-pare-ne-vend-te-babait-te-tij-caktoi-nje-princeshe-ambasadore-ne-uashington/20%Monthly2019-02-24 08:31
https://kosovapost.net/kosova-kthehet-ne-binar-vetem-nese-vetevendosje-e-merr-timonin-ne-duar/20%Monthly2019-02-24 08:24
https://kosovapost.net/kategorite-e-dala-nga-lufta-te-zhgenjyer-me-qeverine-per-pensionet/20%Monthly2019-02-24 08:14
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-17/20%Monthly2019-02-24 08:05
https://kosovapost.net/amerikes-i-duhen-shqiptaret-me-shume-se-serbet/20%Monthly2019-02-23 23:01
https://kosovapost.net/zbulohet-se-kush-e-shkakton-kollitjen/20%Monthly2019-02-23 22:40
https://kosovapost.net/e-zbulon-labinot-tahiri-do-te-kandidoje-per-kryetar-te-kesaj-komune/20%Monthly2019-02-23 22:27
https://kosovapost.net/ekspertet-tregojne-arsyet-e-aksidenteve-me-fatalitet-ne-kosove/20%Monthly2019-02-23 22:28
https://kosovapost.net/deme-shehu-ne-arritem-ta-shembim-perandorine-antishqiptare-vmro-dpmne/20%Monthly2019-02-23 22:53
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-ne-jahtin-e-behxhet-pacollit-hyp-vetem-hashim-thaci/20%Monthly2019-02-23 21:23
https://kosovapost.net/shkaterrohen-rreth-1600-kg-mish-ne-peje/20%Monthly2019-02-23 20:51
https://kosovapost.net/parashutat-e-pavaresise-fluturuan-ne-menyre-vullnetare/20%Monthly2019-02-23 20:33
https://kosovapost.net/sipas-nje-studimi-stresi-tek-grate-shkakton-kancer-te-gjirit/20%Monthly2019-02-23 20:12
https://kosovapost.net/serbet-kundershtojne-vuciqin-40-prej-tyre-duan-te-behen-ushtare-te-kosoves/20%Monthly2019-02-23 19:47
https://kosovapost.net/trump-merr-nje-vendim-te-rendesishem-per-kosoven/20%Monthly2019-02-23 19:04
https://kosovapost.net/e-tregon-shpend-ahmeti-kjo-grua-do-ta-udheheqe-drejtorine-e-arsimit/20%Monthly2019-02-23 18:37
https://kosovapost.net/albin-kurti-per-kosovapost-shpalos-te-verteten-e-raporteve-te-tij-me-isa-mustafen/20%Monthly2019-02-23 19:13
https://kosovapost.net/ministri-shala-i-palekundur-taksa-nuk-hiqet/20%Monthly2019-02-23 18:12
https://kosovapost.net/hoxhaj-i-kunderpergjigjet-kurtz-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-02-23 17:43
https://kosovapost.net/keto-jane-te-mirat-shendetesore-te-brokolit/20%Monthly2019-02-23 17:33
https://kosovapost.net/leonardo-i-befason-rossoneret-transferon-treshen-e-famshme/20%Monthly2019-02-23 16:59
https://kosovapost.net/mbyllen-dy-barnatore-dhe-nje-kazino-ne-mitrovice/20%Monthly2019-02-23 16:43
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-qe-ja-mori-jeten-tre-personave-ne-aksidentin-prizren-zhur/20%Monthly2019-02-23 17:13
https://kosovapost.net/apple-njofton-se-do-te-prodhoje-dicka-shume-interesante/20%Monthly2019-02-23 17:09
https://kosovapost.net/uefa-ia-merr-organizimin-spanjes-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2019-02-23 15:50
https://kosovapost.net/140-projekte-te-serbise-po-ndertohen-ne-kosove/20%Monthly2019-02-23 15:30
https://kosovapost.net/dirlis-ertugrul-dhe-fuqia-e-besimit-ne-zot-ne-perballimin-e-sfidave-te-jetes/20%Monthly2019-02-23 23:18
https://kosovapost.net/tika-organizon-seminar-edukimi-per-te-prekurit-me-autizem-foto/20%Monthly2019-02-23 15:50
https://kosovapost.net/analistet-thone-se-zgjedhjet-nuk-i-konvenojne-as-veselit-as-haradinajt/20%Monthly2019-02-23 15:25
https://kosovapost.net/ererat-e-forta-fshatrat-e-prishtinas-dhe-pejes-pa-rryme/20%Monthly2019-02-23 15:17
https://kosovapost.net/nje-shqiptar-pritet-te-behet-kryetar-i-kuvendit-te-turqise/20%Monthly2019-02-23 14:41
https://kosovapost.net/pacolli-per-vdekjen-e-tre-personave-ne-aksident-zoti-ua-shtofte-gajretin/20%Monthly2019-02-23 14:29
https://kosovapost.net/rikthehet-i-ftohti-dhe-bora-ne-evropen-lindore/20%Monthly2019-02-23 14:21
https://kosovapost.net/serbet-ne-kosove-duan-futjen-e-gjuhes-shqipe-si-lende-zgjedhore-ne-shkolla/20%Monthly2019-02-23 13:55
https://kosovapost.net/alternativa-thote-se-ligjet-po-ndryshohen-qe-kinse-te-lihet-pershtypja-se-po-luftohet-korrupsioni/20%Monthly2019-02-23 13:53
https://kosovapost.net/inter-merr-nje-goditje-te-fuqishme-per-transferimin-e-modric/20%Monthly2019-02-23 13:16
https://kosovapost.net/talat-xhaferi-ka-nje-kerkese-rreth-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-23 13:14
https://kosovapost.net/dikush-po-manipulon-me-harta-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2019-02-23 13:13
https://kosovapost.net/trump-ne-kerkim-te-14-miliarde-dollareve-te-el-chapos/20%Monthly2019-02-23 12:59
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-apelon-beni-kujdes-gjate-qarkullimit-ne-rruge/20%Monthly2019-02-23 12:45
https://kosovapost.net/podujeve-arrestohen-dy-persona-qe-abuzuan-seksualisht-me-dy-te-mitura/20%Monthly2019-02-23 12:41
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-tre-persona-humbin-jeten-ne-nje-aksident-ne-rrugen-prizren-zhur/20%Monthly2019-02-23 12:25
https://kosovapost.net/haziri-psd-ja-eshte-dere-e-pushtetit/20%Monthly2019-02-23 12:23
https://kosovapost.net/qeriqi-haradinajt-kemi-besuar-dhe-shpresuar-shume-tek-ju-mirepo-kesaj-here-na-ke-zhgenjyer/20%Monthly2019-02-23 12:12
https://kosovapost.net/rashica-merr-levdata-per-paraqitjen-ndaj-sttutgartit/20%Monthly2019-02-23 12:01
https://kosovapost.net/shba-ja-do-te-ishte-e-kenaqur-sikur-serbia-e-kosova-ta-nenshkruanin-sivjet-marreveshjen/20%Monthly2019-02-23 11:45
https://kosovapost.net/edhe-serbet-te-interesuar-te-jene-pjese-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-23 11:37
https://kosovapost.net/kalendari-historik-23-shkurt/20%Monthly2019-02-23 11:18
https://kosovapost.net/regjimi-i-asadit-perdhunimin-e-perdor-si-arme-lufte/20%Monthly2019-02-23 11:08
https://kosovapost.net/princi-saudit-i-kurores-injoron-muslimanet-ujgure-gjate-vizites-ne-kine/20%Monthly2019-02-23 11:00
https://kosovapost.net/vaji-i-ullirit-kurues-i-shume-semundjeve/20%Monthly2019-02-23 10:44
https://kosovapost.net/e-derguara-e-posacme-e-shba-se-ne-kanada-nominohet-per-ambasadore-ne-okb/20%Monthly2019-02-23 10:25
https://kosovapost.net/perdorni-vajin-e-hudhres-kunder-infeksioneve-dhe-te-ftohtit/20%Monthly2019-02-23 10:08
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-medvegjes-ankohen-se-po-largohen-nga-lista-e-regjistrimit/20%Monthly2019-02-23 09:57
https://kosovapost.net/sallova-qeveria-gjitheperfshirese-duhet-te-udhehiqet-nga-opozita/20%Monthly2019-02-23 09:40
https://kosovapost.net/interesim-i-madh-per-rekrute-ne-fsk-per-650-vende-aplikojne-mbi-5-mije-veta/20%Monthly2019-02-23 09:27
https://kosovapost.net/vendi-me-pese-milione-banore-e-resurse-te-shumta-natyrore-ku-vetem-15-per-qind-e-qytetareve-e-shfrytezojne-internetin/20%Monthly2019-02-23 09:07
https://kosovapost.net/rikthehet-superliga-e-kosoves-sot-zhvillohen-tri-ndeshje/20%Monthly2019-02-23 09:02
https://kosovapost.net/ne-sheshin-qendror-te-qytetit-waterburg-te-shba-ve-ngrihet-flamuri-i-kosoves/20%Monthly2019-02-23 08:40
https://kosovapost.net/haziri-thote-se-psd-ja-eshte-bere-dere-ku-pan-i-hyn-e-del-sa-here-te-doje/20%Monthly2019-02-23 08:35
https://kosovapost.net/kusari-lila-mogherini-ska-kredibilitet-te-flase-per-kosoven-taksa-sdemton-miqesine-me-shba-te/20%Monthly2019-02-23 08:13
https://kosovapost.net/kaq-persona-kerkuan-te-heqin-dore-nga-shtetesise-kosovare-vetem-gjate-janarit/20%Monthly2019-02-23 08:05
https://kosovapost.net/shba-ja-vazhdon-sanksionet-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-02-23 07:57
https://kosovapost.net/flini-me-pak-se-8-ore-ja-ndryshimet-qe-ndodhin-ne-fytyren-tuaj/20%Monthly2019-02-23 07:53
https://kosovapost.net/kthehet-i-ftohti-ne-kosove-temperatura-deri-ne-11-grade/20%Monthly2019-02-23 07:45
https://kosovapost.net/rashica-lavderohet-per-paraqitje-ne-barazimin-e-werderit/20%Monthly2019-02-22 22:38
https://kosovapost.net/behen-bashke-haradinaj-dhe-jashari-e-bejne-shqiponjen-dy-krenare/20%Monthly2019-02-22 22:36
https://kosovapost.net/trump-kemi-shume-shanse-per-nje-marreveshje-me-kinen/20%Monthly2019-02-22 22:29
https://kosovapost.net/haradinaj-taksa-nuk-i-prish-raportet-me-ameriken-duhet-te-jemi-unik-ne-kete-teme/20%Monthly2019-02-22 22:20
https://kosovapost.net/leter-e-hapur-nga-grupi-i-kumanoves-do-ta-ndjekim-gruevskin-mijallkovin-dhe-ali-ahmetin-deri-ne-fund-te-botes/20%Monthly2019-02-22 22:03
https://kosovapost.net/mustafa-jep-formulen-keshtu-duhet-te-behet-qeveria-gjitheperfshirese/20%Monthly2019-02-22 21:35
https://kosovapost.net/pompeo-kerkon-rritjen-e-pranise-ushtarake-ne-poloni/20%Monthly2019-02-22 21:29
https://kosovapost.net/daciq-kosova-nuk-do-marreveshje/20%Monthly2019-02-22 21:15
https://kosovapost.net/vuciqi-haradinajt-nuk-do-te-mund-ta-shkaterroni-serbine/20%Monthly2019-02-22 21:08
https://kosovapost.net/banoret-kunder-hidrocentralit-ne-lumbardh/20%Monthly2019-02-22 20:49
https://kosovapost.net/ahmeti-pdk-nuk-do-zgjedhje-ne-asnje-menyre-qendron-keq-ne-sondazhe/20%Monthly2019-02-22 20:49
https://kosovapost.net/beqiri-thacit-bere-veprim-te-ulet-qe-largove-logon-e-rugoves/20%Monthly2019-02-22 20:33
https://kosovapost.net/gjermania-refugjatet-siriane-qe-kthehen-ne-atdhe-vuajne-nga-shtypja/20%Monthly2019-02-22 20:21
https://kosovapost.net/mushkolaj-shba-ende-nuk-po-ben-presion-te-larte-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-22 20:09
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-arsenal-ja-sa-do-te-mungoje-lacazette/20%Monthly2019-02-22 19:58
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-veset-qe-shkaktojne-demtimin-e-veshkave/20%Monthly2019-02-22 19:48
https://kosovapost.net/per-problemin-e-ndotjes-se-ujerave-duhet-te-gjejme-shkakun-thote-hasanaj/20%Monthly2019-02-22 19:33
https://kosovapost.net/vuciq-haradinajt-je-mendjemadh-dhe-shume-i-nervozuar/20%Monthly2019-02-22 19:22
https://kosovapost.net/irani-rrezon-dronet-amerikane/20%Monthly2019-02-22 19:09
https://kosovapost.net/rugova-bajlozi-e-largoj-vulen-me-flamur-dardan-nga-hapesirat-e-presidences/20%Monthly2019-02-22 18:54
https://kosovapost.net/per-dy-vitet-e-pavaresise-qeveria-haradinaj-i-beri-rrush-e-kumbulla-1-milione-e-300-mije-euro-nuk-tregojne-si-jane-shpenzuar/20%Monthly2019-02-22 18:49
https://kosovapost.net/bahtiri-sdo-te-le-gure-pa-levizur-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-22 18:35
https://kosovapost.net/kryeministri-thote-se-rritja-e-prodhimit-ne-kompanite-vendore-krijon-vende-te-reja-te-punes/20%Monthly2019-02-22 18:24
https://kosovapost.net/klinika-e-antistresit-vendi-ku-derdhet-i-gjithe-zemerimi/20%Monthly2019-02-22 18:11
https://kosovapost.net/shba-ja-anulon-pjesemarrjen-e-kosoves-ne-tete-programe-te-qendres-george-marshall/20%Monthly2019-02-22 17:44
https://kosovapost.net/keshilltari-ligjor-i-qeverise-argumenton-ne-vjene-pse-projekti-i-kosoves-se-re-nuk-paraqet-ndihme-shteterore/20%Monthly2019-02-22 17:39
https://kosovapost.net/dalin-pensionet-me-rritje/20%Monthly2019-02-22 17:21
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-shkohet-ne-dialog-me-kushte/20%Monthly2019-02-22 17:15
https://kosovapost.net/ligji-cfare-e-pret-opoziten-tani-qe-ska-mandate/20%Monthly2019-02-22 16:25
https://kosovapost.net/lenia-e-mandateve-nga-ana-e-opozites-reagon-edhe-partia-e-merkel/20%Monthly2019-02-22 16:14
https://kosovapost.net/presidenti-serb-takon-te-dyshuarin-per-perfshirje-ne-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-02-22 16:05
https://kosovapost.net/yjet-e-realit-marrin-veturat-e-reja-audi-kush-e-zgjodhi-me-te-shtrenjte/20%Monthly2019-02-22 15:40
https://kosovapost.net/rugova-ne-rast-te-koalicionit-ldk-vv-kryeministri-duhet-ti-takoje-ldk-se/20%Monthly2019-02-22 15:36
https://kosovapost.net/pozita-me-e-mire-per-te-fjetur-nese-keni-dhimbje-shpine/20%Monthly2019-02-22 15:27
https://kosovapost.net/vuciq-presion-serbeve-mos-shkoni-ne-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-22 15:13
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-pensionistet-dalin-pensionet-me-rritje/20%Monthly2019-02-22 15:05
https://kosovapost.net/ballkani-dhe-evropa-nje-hap-larg-gjendjes-se-viteve-90-ta-rrezik-edhe-ndryshimi-i-kufijve/20%Monthly2019-02-22 14:45
https://kosovapost.net/irlanda-pergatitet-per-nje-brexit-pa-marreveshje/20%Monthly2019-02-22 14:38
https://kosovapost.net/kelmendi-prek-finalen-ne-grand-slamin-ne-gjermani/20%Monthly2019-02-22 14:22
https://kosovapost.net/hoxha-nga-prizreni-i-reagon-vajzes-se-ukshin-hotit-per-ndertimin-e-xhamise/20%Monthly2019-02-22 13:48
https://kosovapost.net/kesco-lanson-aplikacion-online-per-pagesa-te-faturave-te-energjise/20%Monthly2019-02-22 13:06
https://kosovapost.net/kryeministri-malazez-i-pergjigjet-veselit-nuk-bejme-aleance-me-askend-kunder-serbise/20%Monthly2019-02-22 13:01
https://kosovapost.net/limaj-e-fsheh-se-shtetet-e-quint-it-po-bejne-presion-per-heqjen-e-takses-haradinaj-i-bie-shkurt-kurre/20%Monthly2019-02-22 12:38
https://kosovapost.net/lladrovci-dhe-selimi-kujtojne-me-nostalgji-kohen-si-ushtare-te-uck-se/20%Monthly2019-02-22 12:35
https://kosovapost.net/amerikanet-anulojne-tete-programe-per-kosoven-ne-qendren-marshall-shkaku-i-takses/20%Monthly2019-02-22 12:36
https://kosovapost.net/haradinaj-nese-taksa-eshte-me-e-rendesishme-se-dialogu-ajo-nuk-do-te-hiqet-kurre/20%Monthly2019-02-22 12:06
https://kosovapost.net/a-do-te-perseritet-finalja-dramatike-milan-liverpul-stambolli-2005/20%Monthly2019-02-22 11:59
https://kosovapost.net/nderpritet-greva-e-kontrolloreve-te-trafikut-ajror/20%Monthly2019-02-22 11:34
https://kosovapost.net/ligjvenesit-i-kerkojne-llogari-haradinajt-per-milionat-e-shpenzuar-nga-kuleta-e-shtetit/20%Monthly2019-02-22 11:34
https://kosovapost.net/kanada-do-te-pranoje-nje-milion-emigrante/20%Monthly2019-02-22 11:15
https://kosovapost.net/dhurata-hoxha-i-kthehet-realitetit-datat-per-viza-i-jep-be/20%Monthly2019-02-22 11:26
https://kosovapost.net/hoxha-kosova-ka-arritur-te-tejkaloj-pritshmerine-me-zbatimin-e-marreveshjeve-te-msa-se/20%Monthly2019-02-22 10:47
https://kosovapost.net/limaj-dhe-ahmeti-arrijne-ne-takim-me-ambasadoret-e-vendeve-te-quintit/20%Monthly2019-02-22 10:39
https://kosovapost.net/vendet-e-quint-it-ftojne-urgjentisht-ne-takim-ekipin-shteteror-negociator-ja-se-cfare-do-te-diskutohet/20%Monthly2019-02-22 10:32
https://kosovapost.net/michel-thatcher-lets-do-it-kosova-shembull-per-gjithe-boten/20%Monthly2019-02-22 12:21
https://kosovapost.net/rama-opozita-po-synon-rremuje-e-destabilizim-te-gjendjes/20%Monthly2019-02-22 10:50
https://kosovapost.net/pdk-ja-behet-anetare-ne-aleancen-e-konservatoreve-dhe-reformisteve-te-evropes/20%Monthly2019-02-22 10:07
https://kosovapost.net/mungesa-e-ushqimit-detyron-korene-veriore-te-kerkoje-ndihme-nga-okb-ja/20%Monthly2019-02-22 10:04
https://kosovapost.net/mos-akreditimi-i-programeve-ne-up-rektorati-po-e-pret-vendimin-e-komisionit-per-cilesi/20%Monthly2019-02-22 09:53
https://kosovapost.net/presidentja-e-singaporit-halima-jakub-fal-namazin-e-sabahut-ne-xhami-me-gjithe-administraten-e-larte-shtetetore/20%Monthly2019-02-22 09:49
https://kosovapost.net/kanadaja-hap-dyert-per-emigrantet-per-3-vjet-do-te-pranoje-1-milion-njerez/20%Monthly2019-02-22 09:46
https://kosovapost.net/vuciqi-si-millosheviqi-askush-nuk-guxon-ti-nguce-serbet-ne-kosove/20%Monthly2019-02-22 09:45
https://kosovapost.net/skandalet-e-abuzimeve-te-klerikeve-ankth-ne-vatikan-pritet-vendimi-i-papes/20%Monthly2019-02-22 09:43
https://kosovapost.net/javen-e-ardhshme-takohen-netanyahu-dhe-putini-teme-diskutimi-siria/20%Monthly2019-02-22 09:28
https://kosovapost.net/modriq-ne-cep-te-marreveshjes-me-realin/20%Monthly2019-02-22 09:21
https://kosovapost.net/instat-taksa-ndaj-serbise-nuk-i-ka-rritur-eksportet-e-shqiperise-ne-kosove/20%Monthly2019-02-22 09:10
https://kosovapost.net/askush-spo-guxon-te-marr-vendim-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-22 09:07
https://kosovapost.net/kujdes-hakerat-kane-hyre-ne-telefonin-tuaj/20%Monthly2019-02-22 08:52
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-zyrtar-i-gjykates/20%Monthly2019-02-22 08:48
https://kosovapost.net/kombinati-trepca-se-shpejti-shoqeri-aksionare/20%Monthly2019-02-22 08:40
https://kosovapost.net/kjo-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-pini-uje-detox-me-molle/20%Monthly2019-02-22 08:37
https://kosovapost.net/insektet-po-zhduken-njerezimi-rrezikon-shfarosjen/20%Monthly2019-02-22 08:27
https://kosovapost.net/shtatorja-e-cettes-qe-pese-muaj-ne-atelie-ende-pa-vendim-per-lokacion/20%Monthly2019-02-22 08:11
https://kosovapost.net/daciq-tregon-per-oferten-nderkombetare-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-22 08:04
https://kosovapost.net/irani-mban-stervitje-detare-ne-ngushticen-strategjike-te-hormuzit/20%Monthly2019-02-22 07:58
https://kosovapost.net/klubi-grek-gjobit-bashen-per-nderhyrjen-e-rende-ndaj-serbit-video/20%Monthly2019-02-22 07:54
https://kosovapost.net/corbyn-may-duhet-te-ndryshoje-strategjine-te-bashkepunoje-ngushte-me-be-ne/20%Monthly2019-02-22 07:46
https://kosovapost.net/masht-i-emeron-tre-militante-te-partive-ne-pushtet-ne-universitetin-e-gjakoves/20%Monthly2019-02-22 07:39
https://kosovapost.net/gazetari-shqiptar-humb-durimin-ja-si-reagon-video/20%Monthly2019-02-22 07:34
https://kosovapost.net/mpj-do-te-shtoje-misionet-diplomatike/20%Monthly2019-02-22 07:27
https://kosovapost.net/kafeja-me-qumesht-e-demshme-apo-e-mire-per-shendetin/20%Monthly2019-02-22 07:14
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-shkurt/20%Monthly2019-02-22 07:08
https://kosovapost.net/vonohet-shqyrtimi-i-platformes-kerkohet-te-adresohen-defektet-thelbesore/20%Monthly2019-02-22 07:02
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-gjate-vikendit/20%Monthly2019-02-22 06:56
https://kosovapost.net/sduron-granit-xhaka-kacafytet-me-futbollistin-serb/20%Monthly2019-02-21 22:25
https://kosovapost.net/zogaj-haradinaj-po-e-mban-taksen-per-vota-veseli-nuk-ka-guxim-ta-shkarkoje-se-i-humb-ato/20%Monthly2019-02-21 22:13
https://kosovapost.net/maduro-mbyll-kufirin-me-brazilin/20%Monthly2019-02-21 22:10
https://kosovapost.net/ministrat-perplasen-ne-debat-te-drejtperdrejte/20%Monthly2019-02-21 22:06
https://kosovapost.net/papa-francesku-bota-pret-masa-konkrete-ndaj-prifterinjve-e-jo-vetem-denime-me-fjale/20%Monthly2019-02-21 21:57
https://kosovapost.net/porosia-ruse-ne-mitrovice-serbet-duhet-te-qendrojne-gjithmone-ne-kosove/20%Monthly2019-02-21 21:53
https://kosovapost.net/a-do-te-kompensohen-oret-e-humbura-te-nxenesve-flet-kryetari-i-sbashk-ut/20%Monthly2019-02-21 21:37
https://kosovapost.net/limaj-ska-demarkim-te-kufirit-me-serbine-pa-e-njohur-dy-shtetet-njera-tjetren/20%Monthly2019-02-21 21:23
https://kosovapost.net/ljajiq-produktet-serbe-ne-kosove-po-hyjne-nepermjet-kontrabandes/20%Monthly2019-02-21 21:21
https://kosovapost.net/selmanaj-koha-po-e-deshmon-se-gjykata-speciale-ishte-nder-vendimet-me-te-gabuara-te-kosoves/20%Monthly2019-02-21 21:07
https://kosovapost.net/mti-merr-vendim-qe-te-kontrollohen-gjitha-produktet-ne-tregjet-e-kosoves-foto/20%Monthly2019-02-21 20:52
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-per-aak-ne-taksa-ceshtje-e-mbyllur-jemi-te-gatshem-ti-perballojme-edhe-pasojat/20%Monthly2019-02-21 20:52
https://kosovapost.net/mustafi-e-xhaka-ia-sigurojne-kualifikimin-arsenalit-ne-ligen-e-evropes/20%Monthly2019-02-21 20:42
https://kosovapost.net/rama-do-dialog-jo-zgjedhje/20%Monthly2019-02-21 20:31
https://kosovapost.net/lekaj-thote-se-shba-ja-ska-bere-asnje-sanksion-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-02-21 20:34
https://kosovapost.net/rakiqi-e-fton-bahtirin-qe-ne-kuvendin-e-kosoves-bashke-ta-dergojne-iniciativen-per-anulimin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-21 19:59
https://kosovapost.net/matoshi-e-lluka-nenshkruajne-deklarate-te-perbashket-me-shtetet-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-02-21 19:44
https://kosovapost.net/grate-nuk-mund-te-harrojne-perjetimet-ne-burgjet-e-regjimit-te-assadit/20%Monthly2019-02-21 19:32
https://kosovapost.net/new-york-shenohet-54-vjetori-i-vdekjes-te-malcolm-x/20%Monthly2019-02-21 19:10
https://kosovapost.net/edi-rama-skam-rene-nga-qielli-edhe-une-kam-gabuar/20%Monthly2019-02-21 18:56
https://kosovapost.net/qytetaret-skeptike-ne-idene-e-bahtirit-thone-se-mitrovica-duhet-te-bashkohet-aty-ku-u-nda/20%Monthly2019-02-21 18:49
https://kosovapost.net/tahiri-taksa-nuk-hiqet-javen-tjeter/20%Monthly2019-02-21 18:31
https://kosovapost.net/pavaresisht-nga-veshtiresite-ka-pasur-perparim-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-21 18:17
https://kosovapost.net/geoffrey-nice-zvarritja-e-akuzave-nga-gjykata-speciale-eshte-ne-interes-te-serbise/20%Monthly2019-02-21 18:10
https://kosovapost.net/kosnett-puna-e-amerikes-ne-kosove-perqendrohet-rreth-paqes/20%Monthly2019-02-21 17:43
https://kosovapost.net/breakdancing-propozohet-si-sport-i-ri-ne-lojera-olimpike/20%Monthly2019-02-21 17:23
https://kosovapost.net/pas-ndeshjes-kunder-liverpool-kovac-ka-nje-kerkese-per-lojtaret-e-tij/20%Monthly2019-02-21 17:23
https://kosovapost.net/selimi-thote-se-qeveria-sduhet-rrezuar-per-shkak-te-takses-por-per-keqqeverisje/20%Monthly2019-02-21 17:14
https://kosovapost.net/be-ja-nxit-vendet-e-ballkanit-te-kalojne-ne-energji-te-paster/20%Monthly2019-02-21 16:51
https://kosovapost.net/kancelari-austriak-para-trumpit-e-mbeshtesim-shkembimin-e-territoreve-edhe-pse-eshte-ide-e-rrezikshme/20%Monthly2019-02-21 15:56
https://kosovapost.net/volkswageni-do-humbe-deri-2-5-miliarde-shkak-tarifat-amerikane/20%Monthly2019-02-21 15:06
https://kosovapost.net/universiteti-i-prizrenit-dhe-telekomi-i-kosoves-nenshkruajne-marreveshje-bashkepunimi/20%Monthly2019-02-21 15:04
https://kosovapost.net/900-lende-te-transferuar-nga-eulex-i-asnje-per-dhunen-seksuale-dhe-te-zhdukurit/20%Monthly2019-02-21 14:57
https://kosovapost.net/telekomi-i-kosoves-lidh-marreveshje-me-universitetin-e-prizrenit/20%Monthly2019-02-21 14:55
https://kosovapost.net/edi-rames-duhet-ti-ndalohet-me-ligj-te-merret-me-politike/20%Monthly2019-02-21 14:42
https://kosovapost.net/20-vjecari-qe-u-godit-nga-treni-eshte-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Monthly2019-02-21 14:41
https://kosovapost.net/kurti-mbeshtet-vendimin-e-haradinaj-qe-taksa-ndaj-serbise-te-mos-hiqet/20%Monthly2019-02-21 15:13
https://kosovapost.net/reali-humb-durimin-do-ta-shes-bale/20%Monthly2019-02-21 14:30
https://kosovapost.net/dy-kengetareve-te-njohura-kosovare-u-jepet-shtetesia-shqiptare-nga-ilir-meta/20%Monthly2019-02-21 14:25
https://kosovapost.net/me-shume-se-10-te-ftuar-nga-specialja-shume-shpejte-aktakuzat-e-para/20%Monthly2019-02-21 14:27
https://kosovapost.net/grevistet-e-aeroportit-thaci-nuk-pati-guxim-ta-ktheje-prapa-ligjin-e-pagave/20%Monthly2019-02-21 14:25
https://kosovapost.net/kostt-i-po-e-furnizon-kunderligjshem-veriun-me-rryme/20%Monthly2019-02-21 14:09
https://kosovapost.net/haradinaj-e-veseli-mundin-thacin-ja-per-cka-behet-fjale/20%Monthly2019-02-21 14:05
https://kosovapost.net/ke-opozita-shqiptare-nuk-duhet-ta-braktise-parlamentin/20%Monthly2019-02-21 14:04
https://kosovapost.net/gjykata-merr-vendim-per-policin-dhe-mesuesin-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-21 13:58
https://kosovapost.net/treni-shkel-nje-person-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-02-21 13:44
https://kosovapost.net/japonia-i-dhuron-kosoves-grand-prej-2-milione-euro/20%Monthly2019-02-21 13:43
https://kosovapost.net/pushteti-ne-medvegje-cregjistron-shqiptaret-alarmohet-osbe/20%Monthly2019-02-21 13:35
https://kosovapost.net/varferia-papunesia-e-korrupsioni-problemet-kryesore-ne-kosove/20%Monthly2019-02-21 13:29
https://kosovapost.net/ankthi-dhe-depresioni-shqetesimet-me-te-medha-te-adoleshenteve/20%Monthly2019-02-21 13:27
https://kosovapost.net/me-me-se-paku-rezerva-te-arit-shqiperia-me-e-varfra-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-21 13:13
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-mes-dy-ekipeve-per-pagesen-e-futbollistit-te-ndjere/20%Monthly2019-02-21 13:12
https://kosovapost.net/si-te-qetesoni-ne-kushte-shtepie-mishrat-e-gjakosur/20%Monthly2019-02-21 13:08
https://kosovapost.net/basha-e-mbyll-protesten-me-simbolin-e-shqiponjes-dhe-duke-kenduar-himnin/20%Monthly2019-02-21 13:03
https://kosovapost.net/keshilla-profesionale-per-ekipin-negociator-te-kosoves/20%Monthly2019-02-21 12:48
https://kosovapost.net/kjo-mund-ti-ndodh-trupit-tuaj-nese-hani-dy-banane-ne-dite/20%Monthly2019-02-21 12:39
https://kosovapost.net/vetevendosje-akuzon-thacin-se-po-e-bllokon-kqz-ne-per-pazare-ditore/20%Monthly2019-02-21 12:33
https://kosovapost.net/ministri-shala-iu-shpalle-lufte-produkteve-serbe-me-mbishkrimin-kosova-e-metohija/20%Monthly2019-02-21 12:33
https://kosovapost.net/kuci-ftohet-ne-hage-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-02-21 12:07
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-priti-ambasadorin-e-ri-te-turqise-ne-kosove-cagri-sakar/20%Monthly2019-02-21 12:08
https://kosovapost.net/thaci-nuk-dekreton-ligjin-e-pagave-hyne-ne-fuqi-automatikisht/20%Monthly2019-02-21 12:00
https://kosovapost.net/shqiptaret-skane-me-toke-per-qetesi-rajonale/20%Monthly2019-02-21 11:57
https://kosovapost.net/basha-mesazh-nderkombetareve-mos-me-kerkoni-ate-qe-nuk-do-e-pranonit-per-popullin-tuaj/20%Monthly2019-02-21 11:41
https://kosovapost.net/kujdes-vozites-policia-tinzare-ne-aksion/20%Monthly2019-02-21 11:33
https://kosovapost.net/rama-i-heq-mbrojtjen-sali-berishes-por-ja-si-reagon-garda-e-republikes/20%Monthly2019-02-21 11:24
https://kosovapost.net/thaci-hapja-e-ambasades-japoneze-hap-i-madh-per-forcimin-e-marredhenieve-ndermjet-dy-shteteve/20%Monthly2019-02-21 11:09
https://kosovapost.net/ndalohen-nga-policia-dy-ish-ministra-dhe-ish-kryetari-i-parlamentit/20%Monthly2019-02-21 10:46
https://kosovapost.net/i-shpetojne-luftes-ne-siri-i-humbin-shtate-femije-ne-azil/20%Monthly2019-02-21 10:35
https://kosovapost.net/bahtiri-dorezon-peticionin-mitrovica-duhet-te-bashkohet-veriu-po-qeveriset-nga-strukturat-paralele/20%Monthly2019-02-21 15:17
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-ne-vjene-flet-per-bashkepunimin-politik-ne-rajon/20%Monthly2019-02-21 10:20
https://kosovapost.net/japonia-do-te-hape-ambasade-ne-kosove/20%Monthly2019-02-21 10:15
https://kosovapost.net/keto-jane-produktet-natyrale-qe-ndihmojne-ne-rritjen-e-shpejte-te-flokeve/20%Monthly2019-02-21 10:09
https://kosovapost.net/juncker-anetaresimi-i-ballkanit-ne-be-lufte-apo-paqe/20%Monthly2019-02-21 09:30
https://kosovapost.net/kancelari-austriak-takohet-me-trumpin-tregon-se-cfare-biseduan-per-kosoven/20%Monthly2019-02-21 08:56
https://kosovapost.net/reali-chelsea-juventusi-dhe-napoli-pas-icardi/20%Monthly2019-02-21 08:46
https://kosovapost.net/shba-ben-thirrje-qeverise-e-policise-per-permbajtje-gjate-protestes/20%Monthly2019-02-21 08:46
https://kosovapost.net/e-besoni-apo-jo-truri-i-njeriut-mund-ti-ze-4-7-miliarde-libra/20%Monthly2019-02-21 08:36
https://kosovapost.net/protesta-e-opozites-isai-qytetaret-e-elbasanit-po-shantazhohen-nga-pushteti/20%Monthly2019-02-21 08:21
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-e-kancerit-te-veshkave/20%Monthly2019-02-21 08:18
https://kosovapost.net/piatek-pretendon-se-do-ta-beje-milanin-serish-te-madh/20%Monthly2019-02-21 08:10
https://kosovapost.net/harrohet-korrigjimi-i-kufirit-me-malin-e-zi/20%Monthly2019-02-21 08:03
https://kosovapost.net/daciqi-scottit-amerikanet-jane-bash-ne-anen-e-duhur-te-historise-duke-mbeshtetur-kosoven/20%Monthly2019-02-21 07:52
https://kosovapost.net/ligjvenesit-demokrate-me-rezolute-kunder-trumpit/20%Monthly2019-02-21 07:42
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-e-cenueshme-ndaj-nderhyrjes-se-kines/20%Monthly2019-02-21 07:38
https://kosovapost.net/marreveshja-finale-me-serbine-qytetaret-shqiptare-e-serbe-me-qendrime-te-kunderta/20%Monthly2019-02-21 07:38
https://kosovapost.net/bllokohen-hyrje-daljet-e-prishtines-foto/20%Monthly2019-02-21 07:28
https://kosovapost.net/vleresimi-i-lojtareve-atletico-juventus-ja-nota-per-ronaldon-foto/20%Monthly2019-02-21 07:19
https://kosovapost.net/komuna-e-fushe-kosoves-ndan-bursa-per-femijet-e-zyrtarit-te-vet/20%Monthly2019-02-21 07:05
https://kosovapost.net/bahtiri-ia-dorezon-thacit-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-21 07:00
https://kosovapost.net/kalendari-historik-21-shkurt/20%Monthly2019-02-21 06:56
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodhe-trupit-nese-pini-kafe-per-cdo-dite/20%Monthly2019-02-21 06:54
https://kosovapost.net/moti-sot-24/20%Monthly2019-02-21 06:46
https://kosovapost.net/nisma-vazhdon-te-perkrahe-haradinajn-per-ceshtjen-e-takses-100/20%Monthly2019-02-20 22:51
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-nje-bashkepunim-i-ardhshem-me-vetevendosjen-eshte-i-mundshem/20%Monthly2019-02-20 22:46
https://kosovapost.net/city-fiton-spektaklin-ndaj-schalkes/20%Monthly2019-02-20 22:26
https://kosovapost.net/ja-nje-video-qe-tregon-se-si-funksionon-smartfoni-i-palosshem-i-samsungut/20%Monthly2019-02-20 21:59
https://kosovapost.net/rugova-i-reagon-ashper-thaqit-je-manipulant-genjeshtar-kronik-dhe-i-mjere/20%Monthly2019-02-20 21:59
https://kosovapost.net/putin-shba-ne-shenjester-nese-vendos-raketa-ne-evrope/20%Monthly2019-02-20 21:45
https://kosovapost.net/dorehiqet-lulzim-basha-djeg-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2019-02-20 21:21
https://kosovapost.net/masht-i-do-ta-shqyrtoje-mundesine-e-futjes-se-edukates-shendetesore-si-lende-ne-shkolla/20%Monthly2019-02-20 20:54
https://kosovapost.net/nese-nuk-shfrytezoni-telefonin-shperbleheni-me-torte-falas-ne-skenderaj/20%Monthly2019-02-20 20:42
https://kosovapost.net/tahiri-thote-se-millosheviq-ka-dhene-sinjale-se-nese-kosova-jep-veriun-nuk-do-te-kete-lufte/20%Monthly2019-02-20 20:40
https://kosovapost.net/sonte-ne-mesnate-afati-i-fundit-per-nenshkrimin-e-ligjit-te-pagave-nga-presidenti/20%Monthly2019-02-20 20:32
https://kosovapost.net/daciq-idene-per-kufijte-e-dhash-para-dy-vjetesh-mund-te-kaloje-ne-referendum/20%Monthly2019-02-20 20:24
https://kosovapost.net/taksa-duhet-te-mbetet-e-haradinaj-duhet-te-shkoje/20%Monthly2019-02-20 20:10
https://kosovapost.net/veseli-kosova-sdorezohet-para-serbise-por-po-para-shba-se/20%Monthly2019-02-20 19:59
https://kosovapost.net/idete-e-rugoves-me-se-paku-kane-nderlidhje-me-ato-te-thacit-thote-abdixhiku/20%Monthly2019-02-20 19:40
https://kosovapost.net/klinaku-shba-ve-po-ju-ngutet-per-te-gjetur-nje-zgjidhje-mes-kosoves-dhe-serbise-per-te-ndaluar-ndikim-rus-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-20 19:10
https://kosovapost.net/dikur-luante-perkrahe-ibrahimovicit-te-inter-tani-perfundon-ne-serie-c/20%Monthly2019-02-20 18:52
https://kosovapost.net/75-perqind-e-qytetareve-te-kosoves-jane-kunder-idese-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2019-02-20 18:35
https://kosovapost.net/monika-kryemadhi-dorezon-e-para-mandatin-e-deputetit-dokument/20%Monthly2019-02-20 18:23
https://kosovapost.net/anetaresimi-i-kosoves-ne-tir-mundeson-punesimin-e-1000-shofereve-dhe-perfitimin-e-200-milione-eurove/20%Monthly2019-02-20 18:08
https://kosovapost.net/bahtiri-neser-ia-dorezon-thacit-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-20 17:56
https://kosovapost.net/baki-kelani-skishte-konfrontim-me-palen-serbe-ne-piken-kufitare-ne-veri/20%Monthly2019-02-20 17:35
https://kosovapost.net/daciq-serbia-mund-te-mbaje-referendum-per-kosoven/20%Monthly2019-02-20 17:24
https://kosovapost.net/mos-i-nenvleresoni-fasulet/20%Monthly2019-02-20 17:11
https://kosovapost.net/rusia-ua-ndalon-ushtareve-perdorimin-e-telefonave-te-mencur/20%Monthly2019-02-20 17:03
https://kosovapost.net/menyra-me-e-mire-per-ta-shperblyer-sakrificen-e-atehershme-te-minatoreve-eshte-kthimi-i-trepces-ne-burim-jete/20%Monthly2019-02-20 15:58
https://kosovapost.net/juventus-merr-nje-lajm-te-keq-para-ndeshjes-me-atletico-madridin/20%Monthly2019-02-20 15:41
https://kosovapost.net/edi-rama-ndalon-fjalimin-publik-ne-puke-kur-therret-ezani-video/20%Monthly2019-02-20 15:21
https://kosovapost.net/ziadin-sela-e-refuzon-takimin-me-zoran-zaevin/20%Monthly2019-02-20 15:16
https://kosovapost.net/vv-rtk-ja-paguan-rreth-34-mije-euro-per-nje-veture-me-qira-me-shtrenjte-se-te-blihen-te-reja/20%Monthly2019-02-20 15:13
https://kosovapost.net/adn-ja-e-peshkaqenit-mund-te-ndihmoje-ne-sherimin-e-kancerit/20%Monthly2019-02-20 15:01
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-selam-pdk-se-nuk-iu-besojme-me-rrenuat-urat-e-bashkepunimit/20%Monthly2019-02-20 15:13
https://kosovapost.net/edhe-syze-edhe-degjuese/20%Monthly2019-02-20 15:00
https://kosovapost.net/pahor-me-mogherinin-thone-se-zgjidhja-mes-kosoves-dhe-serbise-nuk-duhet-te-jete-ne-baza-etnike/20%Monthly2019-02-20 14:57
https://kosovapost.net/zbulohet-se-cili-ka-qene-motivi-i-vrasjes-se-17-vjecarit-nga-ferizaji/20%Monthly2019-02-20 14:57
https://kosovapost.net/mpj-e-rusise-tregon-se-a-ka-ndryshuar-qendrimi-i-moskes-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-02-20 14:47
https://kosovapost.net/kurti-per-kosovapost-vendi-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje-idete-e-rrezikshme-te-hashim-thacit-duhet-te-ndalen/20%Monthly2019-02-20 19:24
https://kosovapost.net/taksa-po-e-torturon-vuciqin-mesazh-be-se-shtojeni-presionin-ndaj-prishtines-per-ta-hequr-taksen/20%Monthly2019-02-20 14:22
https://kosovapost.net/28-vjet-nga-rrezimi-i-bustit-te-enver-hoxhes-fundit-te-diktatures-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-20 14:10
https://kosovapost.net/skenar-droge-cfare-tregohet-ne-filmin-e-elvana-gjates-qe-rrezikohet-mos-te-shfaqet-kurre/20%Monthly2019-02-20 13:41
https://kosovapost.net/i-dyshuari-per-vrasjen-ne-ferizaj-nje-17-vjecar/20%Monthly2019-02-20 13:38
https://kosovapost.net/ministri-uran-ismaili-deshton-me-sigurimet-shendetesore-nuk-e-mban-premtimin/20%Monthly2019-02-20 13:32
https://kosovapost.net/refuzohet-kerkesa-mbi-16-mije-qytetareve-per-bashkim-te-mitrovices/20%Monthly2019-02-20 13:27
https://kosovapost.net/363528-2/20%Monthly2019-02-20 13:30
https://kosovapost.net/hoti-publikon-intervisten-ku-rugova-kundershtonte-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-20 13:23
https://kosovapost.net/nje-delegacion-i-larte-i-nato-s-vizitoi-ministrine-e-mbrojtjes/20%Monthly2019-02-20 13:16
https://kosovapost.net/gjysme-milioni-euro-u-shperndahen-gjashte-federatave-te-sportit-aq-sa-u-shpenzuan-vec-per-festen-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-20 13:08
https://kosovapost.net/nga-te-shtenat-me-arme-humbe-jeten-nje-i-ri-nga-ferizaji/20%Monthly2019-02-20 13:02
https://kosovapost.net/nje-i-arrestuar-per-vrasjen-ne-ferizaj/20%Monthly2019-02-20 13:02
https://kosovapost.net/fuqite-e-medha-kunder-kines-per-rrjetin-5g/20%Monthly2019-02-20 12:46
https://kosovapost.net/celaj-fuqizimi-i-bashkepunimit-me-shoqerine-civile-per-procesin-integrues-i-domosdoshem/20%Monthly2019-02-20 12:36
https://kosovapost.net/dhendri-i-norvegjise-albin-kurti-shihet-i-afert-me-ambasadorin-e-ketij-shteti-foto/20%Monthly2019-02-20 12:28
https://kosovapost.net/pensionistet-falenderojne-veselin-per-rritjen-e-pensioneve/20%Monthly2019-02-20 12:08
https://kosovapost.net/keshtu-messi-suarez-dhe-yjet-e-barces-gezojne-femijet-e-semure-video/20%Monthly2019-02-20 12:11
https://kosovapost.net/neser-protesta-e-opozites-me-shume-se-1000-police-do-rrethojne-parlamentin/20%Monthly2019-02-20 11:51
https://kosovapost.net/sa-eshte-e-veshtire-te-gjesh-pune-ne-zvicer/20%Monthly2019-02-20 11:41
https://kosovapost.net/ndalesa-e-radhes-ne-rrugen-drejt-tokios-per-majlinda-kelmendin/20%Monthly2019-02-20 11:35
https://kosovapost.net/ja-se-cili-eshte-kuptimi-i-fshehte-i-ngjyrave-te-flamurit-te-gjermanise/20%Monthly2019-02-20 11:29
https://kosovapost.net/kryeshefja-e-ipk-se-ne-rastin-e-nxeneses-nga-drenasi-jane-perfshire-me-shume-se-tre-persona/20%Monthly2019-02-20 11:26
https://kosovapost.net/pas-shume-kohesh-takohen-sy-me-sy-dy-miqte-e-vjeter/20%Monthly2019-02-20 11:24
https://kosovapost.net/dialogu-dhe-taksa-flasin-hashim-thaci-fatmir-limaj-albin-kurti-e-lutfi-hazri/20%Monthly2019-02-20 11:24
https://kosovapost.net/putin-kercenon-ameriken-me-sulm/20%Monthly2019-02-20 11:07
https://kosovapost.net/hoti-reagon-ndaj-qeverise-per-ndarjen-e-180-mije-eurove-per-nje-film-nga-rezervat-shteterore/20%Monthly2019-02-20 10:55
https://kosovapost.net/haziri-ne-nuk-do-te-japim-territor-por-do-ta-marrim-luginen/20%Monthly2019-02-20 10:41
https://kosovapost.net/britania-eshte-kunder-heqjes-se-takses-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2019-02-20 10:26
https://kosovapost.net/limaj-per-dialogun-nuk-pranojme-asgje-qe-rrezikon-sovranitetin-e-vendit/20%Monthly2019-02-20 10:11
https://kosovapost.net/serbet-ne-kosove-jane-ne-presion-nga-politika-e-beogradit/20%Monthly2019-02-20 09:53
https://kosovapost.net/hashim-thaci-jane-perkeqesuar-raportet-kosove-serbi-po-hyjme-ne-zone-te-rrezikshme/20%Monthly2019-02-20 09:52
https://kosovapost.net/serbia-pagoi-700-milione-euro-borxh-te-kosoves/20%Monthly2019-02-20 09:48
https://kosovapost.net/trangujt-stabilizojne-tensionin-e-gjakut/20%Monthly2019-02-20 09:35
https://kosovapost.net/ambasadori-i-norvegjise-ka-nje-porosi-per-spektrin-politik-te-kosoves-ja-cfare-kerkon/20%Monthly2019-02-20 11:45
https://kosovapost.net/uefa-refuzon-planet-e-fifa-s-per-global-nations-league/20%Monthly2019-02-20 09:05
https://kosovapost.net/investo-dhe-e-ke-ne-xhep-pasaporten-europiane-ja-cili-shtet-ka-kete-oferte/20%Monthly2019-02-20 09:03
https://kosovapost.net/nenes-19-vjecare-i-refuzohet-kthimi-nga-siria-i-hiqet-nenshtetesia/20%Monthly2019-02-20 08:48
https://kosovapost.net/ljajiq-tregon-menyren-se-si-hyjne-mallrat-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-02-20 08:41
https://kosovapost.net/gabimet-qe-nuk-duhet-te-beni-kurre-ne-mengjes/20%Monthly2019-02-20 08:32
https://kosovapost.net/iluzioni-i-funksionimit-te-komunave-veriore/20%Monthly2019-02-20 08:08
https://kosovapost.net/aksident-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2019-02-20 08:27
https://kosovapost.net/kosova-gati-te-hape-ambasada-ne-4-shtete-te-tjera/20%Monthly2019-02-20 07:46
https://kosovapost.net/ish-kancelari-gjerman-ka-nje-kerkese-per-lideret-nga-kosova/20%Monthly2019-02-20 07:37
https://kosovapost.net/pas-barazimit-klopp-flet-per-gabimet-ne-ndeshjen-ndaj-bajernit/20%Monthly2019-02-20 07:25
https://kosovapost.net/tre-muaj-nga-taksa-ajo-nuk-hiqet-dhe-ska-dialog/20%Monthly2019-02-20 07:22
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-mogherini-po-udheheq-bisedime-te-fshehta-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-20 07:15
https://kosovapost.net/mbi-202-milione-euro-deficiti-buxhetor-i-2018-s/20%Monthly2019-02-20 07:11
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-shkurt/20%Monthly2019-02-20 07:04
https://kosovapost.net/keto-jane-vetite-sheruese-te-djathit/20%Monthly2019-02-20 06:59
https://kosovapost.net/sot-behen-30-vjet-nga-greva-e-minatoreve-te-trepces/20%Monthly2019-02-20 06:53
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-35/20%Monthly2019-02-20 06:49
https://kosovapost.net/daciq-falenderon-venezuelen-per-qendrimin-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-02-19 22:35
https://kosovapost.net/kurti-sadri-ramabaja-i-burgosur-politik-ne-shtetin-e-kapur-te-kosoves/20%Monthly2019-02-19 22:30
https://kosovapost.net/rikthehet-ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-2/20%Monthly2019-02-19 22:15
https://kosovapost.net/komuna-e-drenasit-e-vendosur-te-mos-lejoje-perhapjen-e-kazinove-dhe-bastoreve/20%Monthly2019-02-19 22:08
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-10/20%Monthly2019-02-19 21:55
https://kosovapost.net/rritet-serish-cmimi-i-naftes-ne-kosove/20%Monthly2019-02-19 21:39
https://kosovapost.net/ymeri-ideja-per-qeveri-gjitheperfshirese-erdhi-nga-ldk-ja/20%Monthly2019-02-19 21:43
https://kosovapost.net/aak-komenton-idene-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-02-19 21:29
https://kosovapost.net/lladrovci-hamez-jashari-shtylle-e-fuqishme-e-dinjitetit-kombetar/20%Monthly2019-02-19 21:04
https://kosovapost.net/nishani-nderkombetaret-se-duan-shqiperine-me-shume-se-shqiptaret/20%Monthly2019-02-19 20:59
https://kosovapost.net/isuf-gashi-i-ftuari-i-radhes-i-gjykates-speciale/20%Monthly2019-02-19 20:38
https://kosovapost.net/shba-per-djegien-e-mandateve-do-te-zhgenjeni-njerezit-te-cileve-keni-privilegjin-tu-sherbeni/20%Monthly2019-02-19 20:23
https://kosovapost.net/zaev-takon-thacin-e-gashin-per-kandidatin-per-president/20%Monthly2019-02-19 20:18
https://kosovapost.net/presidenca-heshte-per-ligjin-per-pagat-dardan-sejdiu-thote-se-duhet-parandaluar-kaosin/20%Monthly2019-02-19 20:28
https://kosovapost.net/a-jane-keto-shenja-per-nje-konflikt-te-ri-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-19 19:44
https://kosovapost.net/pavaresisht-deshtimeve-kosova-ka-pasur-arsye-te-festoj-ne-11-vjetorin-e-saj/20%Monthly2019-02-19 19:22
https://kosovapost.net/walker-kosova-ti-dale-zot-vetes-te-mos-terhiqet-zvarre-nga-nderkombetaret/20%Monthly2019-02-19 19:02
https://kosovapost.net/kosova-mposht-angline-me-rezultat-bindes/20%Monthly2019-02-19 18:48
https://kosovapost.net/fushata-e-re-serbe-kunder-kosoves-neper-bote-per-kete-fushate-shba-ska-koment/20%Monthly2019-02-19 18:22
https://kosovapost.net/pak-shpresa-per-nje-marreveshje-be-britani/20%Monthly2019-02-19 18:07
https://kosovapost.net/pritjet-per-marreveshje-te-shpejte-kosove-serbi-pertej-realitetit/20%Monthly2019-02-19 17:57
https://kosovapost.net/william-walker-kam-lidhje-emocionale-me-kosoven/20%Monthly2019-02-19 17:50
https://kosovapost.net/kjo-pije-qeteson-dhimbjen-e-fytit/20%Monthly2019-02-19 17:32
https://kosovapost.net/rama-mesazh-opozites-skeni-per-te-fituar-shqiptaret-nuk-jane-budallenj/20%Monthly2019-02-19 17:06
https://kosovapost.net/kosova-se-shpejti-me-ambasade-ne-tajlande-bangladesh-kolumbi-dhe-gane/20%Monthly2019-02-19 16:56
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-kosumi-kryeministrit-haradinaj-hiqe-taksen-efekti-eshte-arritur/20%Monthly2019-02-19 18:39
https://kosovapost.net/shmangni-keto-gabime-te-higjienes-personale-rrezikoni-shendetin/20%Monthly2019-02-19 15:46
https://kosovapost.net/kompania-e-ndertimit-cima-constrution-hap-konkurs-per-vende-te-reja-te-punes/20%Monthly2019-02-19 15:48
https://kosovapost.net/gjykata-le-ne-burg-6-protestues-te-opozites/20%Monthly2019-02-19 15:25
https://kosovapost.net/nacionalizimi-serb-per-dallim-nga-ai-shqiptar/20%Monthly2019-02-19 15:31
https://kosovapost.net/dacic-e-pranon-ndryshimi-i-kufijve-propozim-i-serbise/20%Monthly2019-02-19 15:19
https://kosovapost.net/whatsapp-me-ndryshimin-qe-e-prisnim-te-gjithe/20%Monthly2019-02-19 15:17
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-se-perse-duhet-te-hani-sa-me-shume-lajthi-2/20%Monthly2019-02-19 15:15
https://kosovapost.net/haradinaj-i-pergjigjet-kosova-postit-taksen-po-e-mbaje-edhe-per-vota/20%Monthly2019-02-19 15:04
https://kosovapost.net/telkos-hap-44-vende-te-reja-pune-ja-kushtet-qe-duhet-ti-plotesoni/20%Monthly2019-02-19 14:57
https://kosovapost.net/samsung-galaxy-s10e-shfaqet-ne-version-me-ngjyre-te-verdhe/20%Monthly2019-02-19 14:56
https://kosovapost.net/keshilli-atlantik-zgjidhje-per-kosoven-sipas-modelit-greqi-maqedoni-veriore/20%Monthly2019-02-19 14:48
https://kosovapost.net/sejdiu-koalicioni-me-psd-ne-deshire-e-pdk-se-nuk-behemi-pjese-e-presionit-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-19 14:40
https://kosovapost.net/fillojne-pasojat-e-brexit-honda-drejt-largimit-nga-anglia/20%Monthly2019-02-19 14:36
https://kosovapost.net/haradinaj-mos-u-nervozoni-kur-ti-keni-61-vota-shkojme-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-02-19 14:24
https://kosovapost.net/ministri-i-mbrojtjes-berisha-takohet-me-zyrtare-te-larte-ne-kroaci/20%Monthly2019-02-19 14:16
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-strategjine-per-ndryshim-klimatik-matoshi-shpjegon-objektivat-e-saj/20%Monthly2019-02-19 14:09
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-pensionistet-pensionet-do-ti-marrin-me-rritje-retroaktive/20%Monthly2019-02-19 13:54
https://kosovapost.net/bota-nuk-mund-te-jetoje-pa-ne-thote-themeluesi-i-hauwei-t/20%Monthly2019-02-19 14:28
https://kosovapost.net/braktisin-partine-shtate-deputete-laburiste/20%Monthly2019-02-19 13:00
https://kosovapost.net/psd-paga-minimale-me-e-uleta-ne-rajon-shteti-ka-harruar-punetoret-e-sektorit-privat/20%Monthly2019-02-19 13:02
https://kosovapost.net/ne-vendet-qe-nuk-e-pranojne-kosoven-serbia-hape-ambasada/20%Monthly2019-02-19 12:53
https://kosovapost.net/boksieri-shqiptar-beson-se-do-ta-mposhte-legjenden-saunders-per-titullin-e-botes/20%Monthly2019-02-19 12:44
https://kosovapost.net/vulin-shkupi-qender-spiunazhi-ndaj-vuciqit-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-19 12:32
https://kosovapost.net/haradinaj-pritet-tia-ndaje-600-mije-euro-nje-kompanie-private-nga-peja/20%Monthly2019-02-19 12:33
https://kosovapost.net/trump-i-perdore-luftetaret-e-huaj-si-karte-kunder-evropes/20%Monthly2019-02-19 12:29
https://kosovapost.net/haradinaj-falenderon-arineta-mulen-per-promovim-te-kosoves/20%Monthly2019-02-19 12:11
https://kosovapost.net/vuciq-jane-te-rrezikshme-deklaratat-e-zyrtareve-te-prishtines-per-trepcen-dhe-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-19 12:10
https://kosovapost.net/daciq-ndarja-e-kufirit-mes-serbeve-dhe-shqiptareve-propozim-zyrtar-i-serbise/20%Monthly2019-02-19 11:43
https://kosovapost.net/avni-arifi-mogherini-eshte-rreshtuar-kah-beogradi/20%Monthly2019-02-19 11:34
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-e-nervozuar-leshon-mbledhjen-e-komisionit/20%Monthly2019-02-19 11:32
https://kosovapost.net/shba-rikonfirmon-perkushtimin-ndaj-nato-s/20%Monthly2019-02-19 11:24
https://kosovapost.net/djegia-e-mandateve-pd-mbledh-sot-kryesine-neser-keshillin-kombetar/20%Monthly2019-02-19 11:23
https://kosovapost.net/protestuesit-para-gjykates-ja-masat-e-sigurise-qe-kerkoi-prokuroria/20%Monthly2019-02-19 11:22
https://kosovapost.net/ahmeti-psd-nuk-do-te-perfshihet-ne-qeveri/20%Monthly2019-02-19 11:20
https://kosovapost.net/kerkohen-30-dite-paraburgim-per-te-dyshuarin-qe-theri-dy-persona-ne-gjakove/20%Monthly2019-02-19 11:17
https://kosovapost.net/engel-kosova-duhet-te-fitoje-dicka-ne-kembim-te-detyrave-qe-i-kryen/20%Monthly2019-02-19 11:13
https://kosovapost.net/majk-se-shpejti-me-klip-te-ri/20%Monthly2019-02-19 11:05
https://kosovapost.net/solskjaer-ka-krijuar-nje-aure-te-besimit-brenda-klubit/20%Monthly2019-02-19 10:58
https://kosovapost.net/drejtori-i-policise-merr-pjese-ne-kongresin-e-policise-evropiane/20%Monthly2019-02-19 10:52
https://kosovapost.net/arrestohen-prinderit-e-ish-kryeministrit-renzi-mikut-te-edi-rames/20%Monthly2019-02-19 10:40
https://kosovapost.net/zogaj-taksa-te-pezullohet-per-120-dite/20%Monthly2019-02-19 10:29
https://kosovapost.net/keta-jane-hapat-e-thjeshte-per-ta-larguar-gripin/20%Monthly2019-02-19 10:28
https://kosovapost.net/proteste-e-vecante-e-tifozeve-ne-gjermani-ja-si-reagojne-ne-fushe-video/20%Monthly2019-02-19 10:34
https://kosovapost.net/pritet-vendimi-i-keshillit-kombetar-i-pd-se-per-djegien-e-mandateve/20%Monthly2019-02-19 09:59
https://kosovapost.net/serbet-alarmohen-pas-publikimit-te-videoklipit-per-pavaresi-te-rame-lahajt/20%Monthly2019-02-19 09:52
https://kosovapost.net/makinat-gjermane-kercenim-per-sigurine-ne-shba-reagimi-i-merkel/20%Monthly2019-02-19 09:36
https://kosovapost.net/vajza-e-hamez-jasharit-kujton-babain-e-saj-ne-datelindjen-e-tij/20%Monthly2019-02-19 09:31
https://kosovapost.net/nje-punetor-ne-ferizaj-rrezohet-nga-objekti-ku-po-punonte/20%Monthly2019-02-19 09:20
https://kosovapost.net/qytetaret-e-lezhes-ia-bllokojne-rrugen-edi-rames-2/20%Monthly2019-02-19 09:23
https://kosovapost.net/shqetesuese-shqiperia-pervec-se-po-pakesohet-edhe-po-plaket/20%Monthly2019-02-19 09:07
https://kosovapost.net/shpenzimet-per-pavaresine-e-kosoves-430-mije-euro-me-shume-se-dy-vite-me-pare/20%Monthly2019-02-19 09:05
https://kosovapost.net/qytetaret-e-lezhes-ia-bllokojne-rrugen-edi-rames/20%Monthly2019-02-19 09:01
https://kosovapost.net/artistja-nga-kuvajti-ekspozite-me-fotografi-per-mikpritjen-e-shqiptareve/20%Monthly2019-02-19 08:56
https://kosovapost.net/nafta-e-paperpunuar-arrin-cmimin-me-te-larte-per-vitin-2019/20%Monthly2019-02-19 08:52
https://kosovapost.net/pogba-solskjaer-e-ka-kthyer-besimin-brenda-klubit/20%Monthly2019-02-19 08:48
https://kosovapost.net/mitrovica-viktime-e-objektivave-gjeostrategjike-te-fuqive-te-medha/20%Monthly2019-02-19 08:48
https://kosovapost.net/daciq-tregon-se-cfare-deshiron-te-beje-trump-per-kosoven/20%Monthly2019-02-19 08:38
https://kosovapost.net/keshtu-mund-ta-nxirrni-halen-e-peshkut-e-cila-ju-ka-ngecur-ne-fyt/20%Monthly2019-02-19 08:37
https://kosovapost.net/marcelo-deshiron-te-largohet-nga-real-madrid/20%Monthly2019-02-19 08:17
https://kosovapost.net/evropa-reagon-kunder-trumpit-lirimi-i-terroristeve-te-huaj-ne-siri-sdo-te-ishte-ne-dobi-te-askujt/20%Monthly2019-02-19 08:15
https://kosovapost.net/qeveria-jashteligjshem-planifikon-punesimin-e-banoreve-te-hades-dhe-te-shipitulles-ne-kek/20%Monthly2019-02-19 07:58
https://kosovapost.net/mogherini-nuk-therras-raund-bisedimesh-derisa-kosova-nuk-heqe-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-02-19 07:55
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-11/20%Monthly2019-02-19 07:45
https://kosovapost.net/klubi-italian-perjashtohet-nga-kampionati/20%Monthly2019-02-19 07:40
https://kosovapost.net/kush-nuk-e-njeh-kosoven-fiton-ambasaden-e-serbise/20%Monthly2019-02-19 07:34
https://kosovapost.net/kocijanciq-djegia-e-mandatave-te-deputeteve-kunder-reformave-qe-kerkon-be-ja/20%Monthly2019-02-19 07:31
https://kosovapost.net/nga-qendrimi-ulur-8-ore-ne-dite-rrezikoheni-nga-keto-semundje/20%Monthly2019-02-19 07:20
https://kosovapost.net/kerkuan-si-ta-shkarkonin-nga-posti-trump-denon-sjelljet-tradhtare/20%Monthly2019-02-19 07:15
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-shkurt/20%Monthly2019-02-19 07:10
https://kosovapost.net/analistet-parashikojne-prishjen-e-koalicionit-dhe-krijimin-e-nje-qeverie-te-re-2/20%Monthly2019-02-19 07:05
https://kosovapost.net/platforma-sia-kerkon-serbise-njohjen-e-integritetit-territorial-te-kosoves/20%Monthly2019-02-19 07:02
https://kosovapost.net/analistet-parashikojne-prishjen-e-koalicionit-dhe-krijimin-e-nje-qeverie-te-re/20%Monthly2019-02-19 06:57
https://kosovapost.net/hoti-para-vazhdimit-te-dialogut-qeveri-gjithperfshirese-dhe-marreveshje-per-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-02-18 22:54
https://kosovapost.net/paralajmerohet-shtrenjtimi-i-naftes-ne-kosove/20%Monthly2019-02-18 22:42
https://kosovapost.net/alarm-dy-produkte-per-dobesim-qe-shiten-online-jane-te-rrezikshme/20%Monthly2019-02-18 22:31
https://kosovapost.net/kjo-eshte-maska-qe-lufton-plakjen/20%Monthly2019-02-18 22:18
https://kosovapost.net/caktohen-ciftet-per-cerekfinalet-e-kupes-fa-perballe-dy-kosovare/20%Monthly2019-02-18 22:06
https://kosovapost.net/vulin-nuk-mund-ta-pranojme-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-18 21:54
https://kosovapost.net/spartak-ngjela-kosoves-si-duhet-njohja-e-serbise/20%Monthly2019-02-18 21:33
https://kosovapost.net/serwer-ia-nxjerr-anet-pozitive-platformes-se-kosoves-per-dialog-por-mungojne-dy-gjera/20%Monthly2019-02-18 21:20
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-e-kam-ditur-se-haradinaj-eshte-kaq-i-papergjegjshem/20%Monthly2019-02-18 21:06
https://kosovapost.net/protestuesit-ne-beograd-kerkojne-te-ndalohet-tradhtia-e-madhe-e-vuciqit-me-kosoven/20%Monthly2019-02-18 20:48
https://kosovapost.net/veseli-merr-cmimin-udheheqesi-me-i-mire-i-evropes-juglindore-qe-mbeshtete-zhvillimin-ekonomik-permes-digjitalizimit/20%Monthly2019-02-18 20:42
https://kosovapost.net/aak-te-gatshem-per-zgjedhje-thone-se-jane-ne-favor-te-tyre/20%Monthly2019-02-18 20:22
https://kosovapost.net/keto-gabime-te-vogla-qe-bejme-na-rrezikojne-shendetin/20%Monthly2019-02-18 20:07
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-roma-bologna/20%Monthly2019-02-18 19:46
https://kosovapost.net/shba-deri-ne-fund-te-vitit-ratifikon-protokollin-per-ne-nato/20%Monthly2019-02-18 19:30
https://kosovapost.net/oret-e-humbura-te-greves-do-te-zevendesohen/20%Monthly2019-02-18 19:12
https://kosovapost.net/macron-do-te-kerkoje-zgjimin-e-evropes-pas-brexit-it/20%Monthly2019-02-18 18:55
https://kosovapost.net/ky-eshte-krimineli-serb-qe-udhehoqi-sulmin-ndaj-familjes-jashari-ne-prekaz/20%Monthly2019-02-18 18:46
https://kosovapost.net/rreth-4-mije-mesimdhenes-duan-kthimin-e-ligjit-per-paga-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-18 18:31
https://kosovapost.net/viniciusi-i-ve-kushte-per-kontraten-e-re-real-madridit/20%Monthly2019-02-18 18:18
https://kosovapost.net/deri-javen-e-ardhshme-koalicioni-ne-maqedoni-nxjerr-emrin-e-kandidatit-per-president/20%Monthly2019-02-18 18:10
https://kosovapost.net/lituania-i-kerkon-be-se-te-jete-me-e-ashper-me-rusine/20%Monthly2019-02-18 17:53
https://kosovapost.net/luhatja-e-koalicionit-qeverises/20%Monthly2019-02-18 17:46
https://kosovapost.net/ihf-trophy-intercontinental-do-te-organizohet-ne-kosove/20%Monthly2019-02-18 17:30
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-person-nga-aksidenti-me-traktor/20%Monthly2019-02-18 17:24
https://kosovapost.net/mogherini-pa-e-hequr-kosova-taksen-ska-kushte-per-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-02-18 17:09
https://kosovapost.net/vukshinaj-roli-i-diaspores-pertej-fuqise-ekonomike/20%Monthly2019-02-18 17:04
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-keput-shpresat-thacit-e-veselit-sa-te-jem-une-kryeminister-taksa-nuk-hiqet/20%Monthly2019-02-18 16:11
https://kosovapost.net/mogherini-pa-u-hequr-taksa-dialogu-nuk-mund-te-vazhdoje/20%Monthly2019-02-18 16:07
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-duke-i-trafikuar-tri-gra/20%Monthly2019-02-18 16:03
https://kosovapost.net/shefat-isufi-ne-prill-lufton-per-titull-bote/20%Monthly2019-02-18 16:01
https://kosovapost.net/aleatet-mbeshtesin-bashen-pro-djegies-se-mandateve/20%Monthly2019-02-18 15:58
https://kosovapost.net/ne-veri-te-mitrovices-gjendet-i-shqyer-flamuri-i-serbise/20%Monthly2019-02-18 15:56
https://kosovapost.net/walker-politikanet-kosovare-kane-zbehur-marredheniet-me-shbate-nuk-jane-me-te-forta/20%Monthly2019-02-18 15:47
https://kosovapost.net/ja-me-ke-do-te-perballet-mcgregor-per-te-siguruar-sfiden-me-nurmagomedov/20%Monthly2019-02-18 15:44
https://kosovapost.net/tyson-fury-nenshkruan-marreveshje-per-transmetim-te-ndeshjeve-te-tij-me-vlere-91-milione-euro/20%Monthly2019-02-18 15:39
https://kosovapost.net/kosova-merr-mbeshtetje-nga-kroacia-si-ne-aspektin-e-brendshem-edhe-ate-nderkombetar/20%Monthly2019-02-18 15:31
https://kosovapost.net/nje-asteroidi-gjigant-i-drejtohet-tokes/20%Monthly2019-02-18 15:21
https://kosovapost.net/nese-flisni-keq-per-facebookun-do-te-perfundoni-ne-listen-e-zeze/20%Monthly2019-02-18 15:18
https://kosovapost.net/haradinajt-nuk-jam-nervozuar-me-veselin-kam-pas-problemet-e-mia/20%Monthly2019-02-18 15:15
https://kosovapost.net/aksidenti-pese-persona-ende-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-02-18 15:11
https://kosovapost.net/zidane-iu-qet-kushte-chelsea-s/20%Monthly2019-02-18 14:16
https://kosovapost.net/haradinaj-paralajmeron-gjithe-ata-te-cilet-duan-te-japin-toke-per-njohjen-e-serbise/20%Monthly2019-02-18 14:05
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-nese-beni-dush-cdo-dite/20%Monthly2019-02-18 13:53
https://kosovapost.net/de-gea-nder-me-te-paguarit-ne-premier-lige/20%Monthly2019-02-18 13:44
https://kosovapost.net/kompania-nga-podujeva-dhuron-gjak-per-pavaresi/20%Monthly2019-02-18 13:57
https://kosovapost.net/pd-vendos-unanimisht-pro-djegies-se-mandateve-2/20%Monthly2019-02-18 13:39
https://kosovapost.net/pd-vendos-unanimisht-pro-djegies-se-mandateve/20%Monthly2019-02-18 13:27
https://kosovapost.net/haradinaj-falenderon-te-gjithe-per-festen-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-18 13:16
https://kosovapost.net/lekaj-tregon-per-raportet-momentale-mes-aak-se-dhe-pdk-se/20%Monthly2019-02-18 12:58
https://kosovapost.net/po-behen-pergatitje-per-konflikte-te-lokalizuara-ne-kosove/20%Monthly2019-02-18 12:49
https://kosovapost.net/zaev-sot-pritet-te-takoje-te-gjitha-partite-politike-shqiptare-per-te-arritur-marreveshje-per-president/20%Monthly2019-02-18 12:37
https://kosovapost.net/jose-mourinho-do-te-shkoj-ne-ligen-1-te-frances/20%Monthly2019-02-18 12:35
https://kosovapost.net/emrat-e-16-protestuesve-te-arrestuar-nga-protesta-ne-tirane/20%Monthly2019-02-18 12:32
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-nuk-ka-vendosur-ende-nese-do-te-zevendesohen-oret-e-humbura/20%Monthly2019-02-18 12:25
https://kosovapost.net/hajni-nga-istogu-vjedh-para-ne-xhami-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2019-02-18 12:20
https://kosovapost.net/policja-me-e-bukur-shqiptare-meshkujt-me-lusin-ti-gjobise/20%Monthly2019-02-18 12:15
https://kosovapost.net/coca-cola-blen-plazmen-e-serbise-per-260-milione-euro/20%Monthly2019-02-18 12:09
https://kosovapost.net/krasniqi-pervec-takses-kosova-duhet-te-vendos-masa-tjera-ndaj-serbise/20%Monthly2019-02-18 12:02
https://kosovapost.net/popullsia-ne-shqiperi-shenon-renie/20%Monthly2019-02-18 11:57
https://kosovapost.net/keto-ushqime-me-kalori-duhet-ti-hani-cdo-dite/20%Monthly2019-02-18 11:53
https://kosovapost.net/mbi-330-sulme-kimike-ne-siri-ne-tete-vitet-e-kaluara/20%Monthly2019-02-18 11:42
https://kosovapost.net/cka-eshte-shteti-dhe-a-eshte-kosova-shtet-sovran-dhe-i-pavarur/20%Monthly2019-02-18 18:33
https://kosovapost.net/policia-izraelite-mbyll-mesxhid-al-aksane/20%Monthly2019-02-18 11:37
https://kosovapost.net/pse-burrat-braktisin-grate-qe-i-duan/20%Monthly2019-02-18 11:34
https://kosovapost.net/aksident-ne-prishtine-ka-te-lenduar-2/20%Monthly2019-02-18 11:32
https://kosovapost.net/maqedonia-neglizhon-autostraden-qe-e-lidh-me-kosoven/20%Monthly2019-02-18 11:28
https://kosovapost.net/receta-popullore-qe-lufton-infeksionet-urinare/20%Monthly2019-02-18 11:04
https://kosovapost.net/hashim-thaci-ramush-haradinajt-pezulloje-taksen-hapi-rruge-dialogut/20%Monthly2019-02-18 10:57
https://kosovapost.net/rruga-e-dua-lipes-drejt-fames-nga-shtepia-me-qira-te-cmimi-grammy/20%Monthly2019-02-18 10:53
https://kosovapost.net/haradinaj-jemi-te-bekuar-me-lidhjen-e-perhershme-me-miqte-amerikane/20%Monthly2019-02-18 10:40
https://kosovapost.net/dacic-pse-po-festoni-kur-kosova-deshtoi-te-anetaresohet-ne-okb-interpol-unesco/20%Monthly2019-02-18 10:39
https://kosovapost.net/a-po-i-mungon-futbolli-trajnerit-francez/20%Monthly2019-02-18 10:36
https://kosovapost.net/qenef-ma-hongsh-kriminel-udb-ash-fjalori-i-rruges-i-politikaneve-ne-kosove-video/20%Monthly2019-02-18 10:34
https://kosovapost.net/shba-ja-i-kerkon-serbise-arrestimin-dhe-ekstradimin-e-gurit/20%Monthly2019-02-18 10:23
https://kosovapost.net/krenaria-kombetare-ne-liriken-e-diaspores-shqiptare/20%Monthly2019-02-18 10:19
https://kosovapost.net/veseli-ne-forumin-e-investitoreve-globale-paraqet-potencialet-qe-ofron-kosova-2/20%Monthly2019-02-18 10:04
https://kosovapost.net/si-te-qetesoni-ne-kushte-shtepie-mishrat-e-gjakosur-2/20%Monthly2019-02-18 09:42
https://kosovapost.net/ish-ushtari-amerikan-feston-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-kjo-eshte-ajo-per-te-cilen-kam-veshur-uniformen/20%Monthly2019-02-18 09:35
https://kosovapost.net/treni-del-nga-shinat-ne-gostivar/20%Monthly2019-02-18 09:25
https://kosovapost.net/ecje-e-ngadalte-ekonomike-pergjate-11-vjeteve-te-pavaresise-2/20%Monthly2019-02-18 09:21
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-frikshem-i-vuciqit-per-dialogun-do-te-jete-me-keq-se-ferri/20%Monthly2019-02-18 09:16
https://kosovapost.net/a-do-ti-djege-mandatet-opozita-sot-pd-merr-vendimin-ekstrem/20%Monthly2019-02-18 09:15
https://kosovapost.net/psg-mund-te-shese-neymarin-te-real-madrid/20%Monthly2019-02-18 09:08
https://kosovapost.net/rita-kujton-kohen-e-koncertit-ne-prishtine-jam-mirenjohese-per-vendlindjen-time-performance-para-300-mije-personave/20%Monthly2019-02-18 09:01
https://kosovapost.net/ndahet-nga-bashkeshorti-pergjigjet-violete-kukaj/20%Monthly2019-02-18 08:58
https://kosovapost.net/pse-ciftet-e-sotme-divorcohen-kaq-shpejt/20%Monthly2019-02-18 08:58
https://kosovapost.net/deputetja-kanadeze-ne-11-vjetorin-e-pavaresise-thote-shqip-bac-u-kry/20%Monthly2019-02-18 08:53
https://kosovapost.net/pse-disa-veze-jane-kafe-dhe-disa-te-bardha-ja-pergjigjia/20%Monthly2019-02-18 08:48
https://kosovapost.net/veseli-ne-forumin-boteror-te-investitoreve-ne-turqi/20%Monthly2019-02-18 08:41
https://kosovapost.net/rama-as-qe-e-coj-ndermed-te-largohem-protesta-e-bashes-shkaterroi-vetem-nje-kerpudhe/20%Monthly2019-02-18 08:40
https://kosovapost.net/mjeket-qe-hyne-ne-histori-me-nenshkrimin-e-deklarates-se-pavaresise/20%Monthly2019-02-18 08:23
https://kosovapost.net/njohjet-e-reja-qe-spo-i-vijne-kosoves/20%Monthly2019-02-18 08:20
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-shperthimin-e-bombes-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-02-18 08:06
https://kosovapost.net/sot-moti-kryesisht-me-diell/20%Monthly2019-02-18 07:58
https://kosovapost.net/daciq-i-kunderpergjigjet-kerkeses-se-trumpit-it-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 22:52
https://kosovapost.net/pese-ushqimet-me-te-mira-per-trurin-e-femijeve/20%Monthly2019-02-17 22:46
https://kosovapost.net/a-po-funksionojne-kamerat-ne-testimet-e-pajisjes-me-patente-shofere/20%Monthly2019-02-17 22:33
https://kosovapost.net/trump-deshperon-presidentin-serb/20%Monthly2019-02-17 22:21
https://kosovapost.net/haradinaj-3-mije-agjente-rus-ne-serbi-ky-eshte-plani-i-tyre-kunder-kosoves/20%Monthly2019-02-17 21:38
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-per-ti-pastruar-mushkrite-tuaj/20%Monthly2019-02-17 22:06
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-02-17 21:12
https://kosovapost.net/haradinaj-vlereson-perkrahjen-e-trump-it/20%Monthly2019-02-17 21:00
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-papritur-per-milan/20%Monthly2019-02-17 20:47
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-rrefen-perjetimin-e-tij-per-diten-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 20:27
https://kosovapost.net/piloti-i-pare-i-ushtrise-se-kosoves-ka-nje-shqetesim-te-madh/20%Monthly2019-02-17 20:04
https://kosovapost.net/gazetari-amerikan-befasohet-nga-gjesti-i-nje-kamarieri-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-17 19:47
https://kosovapost.net/vemendje-keto-jane-gabimet-e-vogla-qe-rrezikojne-shendetin/20%Monthly2019-02-17 19:22
https://kosovapost.net/thaci-ia-ben-me-dije-haradinajt-taksa-ndaj-produkteve-serbe-duhet-te-pezullohet/20%Monthly2019-02-17 19:02
https://kosovapost.net/11-fakte-interesante-qe-nuk-i-keni-ditur-rreth-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-17 18:39
https://kosovapost.net/acarohen-raportet-mes-haradinajt-dhe-veselit/20%Monthly2019-02-17 18:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-politikani-serb-qe-nuk-e-kundershton-taksen/20%Monthly2019-02-17 17:54
https://kosovapost.net/shokon-ronaldo-i-thote-juventusit-ta-transferoje-yllin-e-madh/20%Monthly2019-02-17 18:06
https://kosovapost.net/mishi-i-lopeve-te-semuara-eshte-importuar-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-02-17 18:11
https://kosovapost.net/vuciq-po-frikesohet-shqiptaret-po-bashkohen/20%Monthly2019-02-17 16:56
https://kosovapost.net/kosova-duhet-te-qendroje-ne-kurs/20%Monthly2019-02-17 17:37
https://kosovapost.net/edhe-pas-11-vitesh-personi-qe-shkroi-deklaraten-e-pavaresise-se-kosoves-nuk-u-pagua-per-punen-e-tij/20%Monthly2019-02-17 16:24
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-flet-edhe-njehere-per-marredheniet-me-shba-te/20%Monthly2019-02-17 16:04
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-reagon-pse-kreret-shteterore-nuk-vizituan-memorialin-heroinat/20%Monthly2019-02-17 15:38
https://kosovapost.net/shba-gara-presidenciale-ne-2020-me-e-kushtueshmja-ne-histori/20%Monthly2019-02-17 15:42
https://kosovapost.net/arritja-e-marreveshjes-perfundimtare-me-serbine-teme-kyce-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 15:24
https://kosovapost.net/e-pranon-haradinaj-ne-kosove-edhe-pse-nuk-eshte-jeta-perfekte-ne-dim-te-festojme/20%Monthly2019-02-17 15:16
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-senatore-e-kongresiste-amerikane-i-thone-se-po-punojne-ta-ndalin-agresionin-rus-ne-rajon/20%Monthly2019-02-17 15:04
https://kosovapost.net/messi-nuk-eshte-normal-vendos-rekordin-e-radhes/20%Monthly2019-02-17 14:58
https://kosovapost.net/serbia-refuzon-propozimin-e-shba-se-per-kosoven/20%Monthly2019-02-17 14:56
https://kosovapost.net/vuciq-i-nevrikosur-ne-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-qorton-serbet-qe-e-lejuan-te-ndodhe/20%Monthly2019-02-17 14:51
https://kosovapost.net/haradinaj-merr-mbeshtetjen-deputeteve-te-mbreterise-se-bashkuar-per-kosoven/20%Monthly2019-02-17 14:38
https://kosovapost.net/emocionet-festive-ne-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-permes-fotove-dhe-videos/20%Monthly2019-02-17 14:32
https://kosovapost.net/jevtiq-qytetaret-e-kosoves-nuk-kane-cte-festojne/20%Monthly2019-02-17 14:24
https://kosovapost.net/perfitimet-e-organizmit-nga-lengu-i-rrepes/20%Monthly2019-02-17 14:04
https://kosovapost.net/luani-i-haradinajve-parakalon-per-here-te-pare-si-ushtare-i-kosoves/20%Monthly2019-02-17 14:04
https://kosovapost.net/rita-ora-dhe-dua-lipa-me-urime-te-vecanta-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 14:00
https://kosovapost.net/cdo-shtet-duhet-te-mbeshtetet-mbi-ekzistencen-e-nje-kombi/20%Monthly2019-02-17 13:56
https://kosovapost.net/limaj-emocionuese-parakalimi-i-pasardhesve-te-uck-se-ne-pervjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 13:43
https://kosovapost.net/simiq-serbet-e-kremtojne-diten-e-serbise-jo-te-kosoves/20%Monthly2019-02-17 13:07
https://kosovapost.net/republika-e-jone-eshte-e-re-por-historia-e-saj-eshte-e-vjeter/20%Monthly2019-02-17 12:57
https://kosovapost.net/mbreteresha-e-elizabete-uron-thacin-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 12:37
https://kosovapost.net/kurti-uron-pavaresine-e-kosoves-nuk-eshte-bere-as-cka-eshte-dashur/20%Monthly2019-02-17 12:28
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-gjermania-do-te-vazhdoje-te-ece-se-bashku-me-ju/20%Monthly2019-02-17 12:07
https://kosovapost.net/ushtria-parakalon-sheshit-por-ja-cfare-pamje-kemi-mbi-qiellin-e-kryeqytetit-foto/20%Monthly2019-02-17 11:59
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-ushtria-e-kosoves-e-gatshme-per-ti-kontribuar-paqes-ne-rajon-e-bote/20%Monthly2019-02-17 11:48
https://kosovapost.net/gjermania-refuzon-thirrjen-e-shba-ve-per-braktisjen-e-marreveshjes-me-iranin/20%Monthly2019-02-17 11:37
https://kosovapost.net/zvicra-uron-kosoven-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 11:32
https://kosovapost.net/ushtira-e-kosoves-gati-per-parakalimin-e-saj-ne-pervjetorin-e-11-te-pavaresise-foto/20%Monthly2019-02-17 11:27
https://kosovapost.net/ambasadori-i-turqise-mesazh-urimi-per-pervjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-17 11:03
https://kosovapost.net/aleanca-per-shqiptaret-vetem-nje-marreveshje-me-njohje-reciproke-kosove-serbi-do-te-sillte-stabilitet/20%Monthly2019-02-17 10:58
https://kosovapost.net/woker-u-dhuron-caste-te-lumtura-femijeve-fotografohet-me-ta/20%Monthly2019-02-17 10:54
https://kosovapost.net/keshtu-kryeministri-edi-rama-uron-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-17 10:49
https://kosovapost.net/vetevendosje-11-vjet-pavaresi/20%Monthly2019-02-17 10:39
https://kosovapost.net/veseli-porosi-nga-kuvendi-te-jemi-bashke-perballe-serbise/20%Monthly2019-02-17 10:37
https://kosovapost.net/deputete-te-vv-se-nuk-hyjne-ne-seance-deri-pas-intonimit-te-himnit-shteterore/20%Monthly2019-02-17 10:29
https://kosovapost.net/thaci-floket-me-jane-thinjur-bota-ka-ndryshuar-por-diten-e-pavaresise-kurre-sdo-ta-harroj/20%Monthly2019-02-17 10:21
https://kosovapost.net/kosnett-uron-pavaresine-shba-te-gjithmone-do-te-jene-ne-anen-e-kosoves-por-mos-beni-gabime/20%Monthly2019-02-17 10:20
https://kosovapost.net/shqiptaret-jane-popull-qe-kane-paguar-cmim-per-te-gjitha-proceset/20%Monthly2019-02-17 10:12
https://kosovapost.net/me-intonimin-e-himnit-shtetrore-fillon-seanca-solemne-e-kuvendit-per-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 10:06
https://kosovapost.net/veseli-shteti-yne-ka-lindur-per-te-qendruar-pergjithmone-gardian-i-lirise/20%Monthly2019-02-17 10:05
https://kosovapost.net/pavaresia-e-kosoves-kurorezim-i-perpjekjeve-te-gjeneratave-te-tera-te-popullit-te-kosoves/20%Monthly2019-02-17 09:53
https://kosovapost.net/edhe-shqiptaret-e-turqise-festojne-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-foto/20%Monthly2019-02-17 09:35
https://kosovapost.net/thaci-e-haradinaj-bejne-homazhe-ne-prekaz-nderojne-sakrificen-e-familjes-jashari/20%Monthly2019-02-17 09:31
https://kosovapost.net/ne-11-vjetorin-e-pavaresise-kosova-dhe-turqia-zhvillojne-ndeshje-miqesore/20%Monthly2019-02-17 09:20
https://kosovapost.net/haziri-uron-pavaresine-e-kosoves-me-kete-foto-emocionuese-keshtu-festonte-presidenti-rugova-lirine/20%Monthly2019-02-17 09:08
https://kosovapost.net/17-gezime-17-banesa-17-familje-tani-me-kulm-mbi-koke-fale-halil-kastratit/20%Monthly2019-02-17 08:58
https://kosovapost.net/ekspozohet-ne-shesh-deklarata-e-shpalljes-se-pavaresise-se-kosoves-ekspozohet/20%Monthly2019-02-17 08:50
https://kosovapost.net/simbolika-e-newborn-per-kete-11-vjetor/20%Monthly2019-02-17 08:47
https://kosovapost.net/pavaresia-e-kosoves-akt-historik-me-sublim-qe-institucionalizoi-perpjekjet-tona-per-liri/20%Monthly2019-02-17 08:38
https://kosovapost.net/pavaresia-eshte-kurorezim-i-sakrificave-dhe-punes-se-shume-gjeneratave-ideali-i-te-cilave-ishte-liria/20%Monthly2019-02-17 08:23
https://kosovapost.net/xhudistja-zvicerane-lufta-me-majlinden-rast-ta-testoj-veten/20%Monthly2019-02-17 08:04
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-e-kryeministri-haradinaj-vendosen-kurora-lulesh-te-shtatorja-e-presidentit-rugova/20%Monthly2019-02-17 08:00
https://kosovapost.net/haradinaj-sfida-me-e-madhe-e-kosoves-arritja-e-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2019-02-17 07:42
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-shkurt/20%Monthly2019-02-17 07:29
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-ju-pini-uje-me-mjalte-me-stomakun-bosh/20%Monthly2019-02-17 07:21
https://kosovapost.net/italia-mban-dyert-e-mbyllura-emigrantet-pushtojne-zvicren/20%Monthly2019-02-17 07:18
https://kosovapost.net/aktivitetet-shteterore-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 07:10
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-dhe-ditet-ne-vijim/20%Monthly2019-02-17 07:04
https://kosovapost.net/bojken-abazi-qendrimet-e-edi-rames-per-kufijte-e-kosoves-jane-shqetesuese/20%Monthly2019-02-16 22:52
https://kosovapost.net/prishtina-gati-per-festimin-e-11-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 22:32
https://kosovapost.net/barca-mposht-valladolidin/20%Monthly2019-02-16 22:17
https://kosovapost.net/nje-vit-nga-ratifikimi-i-demarkacionit-me-malin-e-zi/20%Monthly2019-02-16 22:01
https://kosovapost.net/ajri-i-pashendetshem-sonte-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-16 21:42
https://kosovapost.net/nderpritet-ndeshja-ndermjet-yllit-dhe-prishtines/20%Monthly2019-02-16 21:29
https://kosovapost.net/basha-mbledhje-urgjente-me-kryetaret-e-degeve/20%Monthly2019-02-16 21:21
https://kosovapost.net/citaku-pershkruan-emocionet-para-shpalljes-se-pavaresise-sa-kam-qesh-aq-kam-qare-ate-dite/20%Monthly2019-02-16 21:11
https://kosovapost.net/nju-jorku-mbulohet-me-flamuj-te-kosoves/20%Monthly2019-02-16 20:59
https://kosovapost.net/ankesa-pa-fund-per-ligjin-e-pagave-a-mund-ti-kthehet-kuvendit/20%Monthly2019-02-16 20:47
https://kosovapost.net/pacolli-thote-se-ne-munih-eshte-lobuar-per-vizat/20%Monthly2019-02-16 20:37
https://kosovapost.net/city-kualifikohet-ne-cerekfinale-te-fa-cup/20%Monthly2019-02-16 20:14
https://kosovapost.net/kurti-ne-selanik-11-vjet-pas-shpalljes-se-pavaresise-kosova-e-varfer-e-papunesi-te-larte/20%Monthly2019-02-16 20:07
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-lugina-e-presheves-te-jete-teme-e-bisedimeve-ne-bruskel/20%Monthly2019-02-16 19:55
https://kosovapost.net/riperserit-haradinaj-taksen-nuk-e-heqim-amerika-nuk-ka-popull-me-aleat-se-ne/20%Monthly2019-02-16 19:33
https://kosovapost.net/fsk-ja-parakalon-per-here-te-pare-si-ushtri-per-festen-e-11-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 19:24
https://kosovapost.net/arsenali-do-qe-havertz-te-jete-zevendesues-i-ozilit/20%Monthly2019-02-16 19:07
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-biden-jemi-te-bekuar-qe-kemi-mbeshtetjen-e-gjithanshme-te-shba-se/20%Monthly2019-02-16 19:03
https://kosovapost.net/thaci-nervozon-vuciqin-ne-munih-pasi-ia-permendi-spastrimin-etnik-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-02-16 18:39
https://kosovapost.net/nis-protesta-ne-beograd-nje-nga-pese-milione/20%Monthly2019-02-16 18:32
https://kosovapost.net/transformimet-qe-sollen-emrin-kombetar-te-shqiptareve/20%Monthly2019-02-16 18:29
https://kosovapost.net/gjasat-e-vogla-qe-liberalizimi-te-behet-ne-qershor/20%Monthly2019-02-16 18:19
https://kosovapost.net/kush-eshte-heroi/20%Monthly2019-02-16 18:18
https://kosovapost.net/atifete-jahjaga-takohet-me-ivanka-trump/20%Monthly2019-02-16 18:19
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-edhe-ne-kombet-e-bashkuara-me-emrin-e-saj-te-ri/20%Monthly2019-02-16 18:09
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-kongresistin-amerikan-mike-turner-kerkon-angazhimin-e-shba-se-per-dialogun/20%Monthly2019-02-16 17:55
https://kosovapost.net/rabiot-vendos-ku-do-te-transferohet/20%Monthly2019-02-16 17:45
https://kosovapost.net/a-i-njolloset-me-fytyra-rames/20%Monthly2019-02-16 17:28
https://kosovapost.net/erdogan-amerika-te-ekstradoje-kreun-e-feto-s-e-macroni-eshte-ende-i-ri-mund-ta-mesoje-me-mire-historine/20%Monthly2019-02-16 17:20
https://kosovapost.net/elvis-naci-mulla-osmani-e-lorik-cana-i-shkojne-ne-vizite-rifat-jasharit/20%Monthly2019-02-16 17:19
https://kosovapost.net/deshtoi-tentimi-i-grusht-shtetit-ne-venezuele/20%Monthly2019-02-16 17:09
https://kosovapost.net/analistet-ne-shqiperi-ambasadoreve-te-huaj-jeni-bere-te-turpshem-po-heshtni-para-shkaterrimit-te-shqiperise/20%Monthly2019-02-16 17:02
https://kosovapost.net/sejdiu-cdo-17-shkurt-ka-emocionin-e-vecante/20%Monthly2019-02-16 16:56
https://kosovapost.net/rama-per-protesten-mund-e-durim-per-shqiperine-qe-duam-ose-rrumpalle-e-rrenim-per-ate-qe-kishim/20%Monthly2019-02-16 16:44
https://kosovapost.net/fatos-lubonja-efekt-shkaterrues-do-te-ishte-shume-e-rende-nese-do/20%Monthly2019-02-16 16:29
https://kosovapost.net/marredheniet-e-shqiptareve-me-te-huajt/20%Monthly2019-02-16 16:22
https://kosovapost.net/zvicra-uron-kosoven-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 16:19
https://kosovapost.net/reagon-gjermania-interesat-e-be-se-dhe-shba-se-nuk-jane-cdo-here-te-njejta/20%Monthly2019-02-16 16:04
https://kosovapost.net/kafiterite-e-prishtines-falenderojne-shtetet-mike-te-kosoves-ne-gjuhen-e-tyre/20%Monthly2019-02-16 16:03
https://kosovapost.net/ballkani-mposht-drenicen/20%Monthly2019-02-16 15:24
https://kosovapost.net/ministri-britanik-nuk-do-ta-braktisim-ballkanin/20%Monthly2019-02-16 15:24
https://kosovapost.net/berisha-jep-nje-mesazh-te-forte-per-kryeministrin-rama/20%Monthly2019-02-16 15:22
https://kosovapost.net/suedi-aktivistet-ftojne-qytetaret-te-mos-blejne-produkte-izraelite/20%Monthly2019-02-16 15:21
https://kosovapost.net/lulzim-basha-populli-do-te-rrije-ne-sheshe-deri-sa-te-merr-fatin-e-vet-ne-dore/20%Monthly2019-02-16 14:57
https://kosovapost.net/vatikani-para-sprova-te-renda-te-abuzimit-me-femije-perjashton-parevokueshem-kardinalin-amerikan/20%Monthly2019-02-16 14:48
https://kosovapost.net/norvegjia-vazhdon-mbeshtetjen-per-kosoven/20%Monthly2019-02-16 14:43
https://kosovapost.net/cakaj-takohet-me-asistenten-speciale-te-donald-trump/20%Monthly2019-02-16 14:38
https://kosovapost.net/shqiptaret-po-ii-dalin-ne-ndihme-policise-ka-shume-te-alivanosur/20%Monthly2019-02-16 14:37
https://kosovapost.net/reagon-edhe-be-ja-palet-te-distancohen-nga-keto-akte/20%Monthly2019-02-16 14:23
https://kosovapost.net/marreveshja-kosove-serbi-qindra-mijera-milje-larg/20%Monthly2019-02-16 14:14
https://kosovapost.net/reagon-bujar-nishani-thote-shqiptaret-e-ndershem-jane-ngrite-ne-kembe-duan-ta-shpetojne-shqiperine/20%Monthly2019-02-16 14:12
https://kosovapost.net/pershkallezimi-i-protestes-plagosen-4-police-dhe-dy-demostrues/20%Monthly2019-02-16 14:10
https://kosovapost.net/adem-grabovci-deklarohet-per-taksen-ky-eshte-propozimi-i-tij/20%Monthly2019-02-16 13:59
https://kosovapost.net/berisha-reagon-per-protesten-dhe-jep-nje-mesazh-te-forte-per-kryeministrin-rama/20%Monthly2019-02-16 13:45
https://kosovapost.net/haradinaj-e-pergezon-zaevin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-02-16 13:35
https://kosovapost.net/terhiqet-urdhri-i-prokurorit-te-specializuar-per-dorezimin-e-provave-nga-hasani/20%Monthly2019-02-17 08:20
https://kosovapost.net/unitedi-ofron-70-milione-funte-per-sanchon/20%Monthly2019-02-16 13:23
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-mbeshtetjen-e-holandes-ne-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2019-02-16 12:48
https://kosovapost.net/mediat-nderkombetare-shqiptaret-kane-vershuar-rruget-duan-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-02-16 12:43
https://kosovapost.net/kusari-lila-taksa-eshte-kthyer-ne-shantazh/20%Monthly2019-02-16 12:33
https://kosovapost.net/reagon-ambasada-e-shba-ne-tirane-mbeshtesim-protesten/20%Monthly2019-02-16 12:30
https://kosovapost.net/protesta-vjen-reagim-i-pare-nga-qeveria/20%Monthly2019-02-16 12:22
https://kosovapost.net/rrezojeni-despotin-edhe-per-hire-te-kosoves/20%Monthly2019-02-16 12:14
https://kosovapost.net/haradinaj-dhe-gjukanoviq-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-16 12:11
https://kosovapost.net/ecje-e-ngadalte-ekonomike-pergjate-11-vjeteve-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 12:03
https://kosovapost.net/hapet-panairi-i-produkteve-vendore-prodhuesve-nuk-iu-pelqen-lokacioni/20%Monthly2019-02-16 11:58
https://kosovapost.net/flamuri-i-kosoves-ngritet-ne-kryeqytetin-e-kanadase/20%Monthly2019-02-16 11:50
https://kosovapost.net/shqiperia-ne-flake-kryeministrise-i-eshte-vene-zjarri/20%Monthly2019-02-16 12:03
https://kosovapost.net/haradinaj-e-pacolli-takojne-kryeministrin-e-kroacise-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-16 11:34
https://kosovapost.net/10-pronaret-me-te-pasur-te-klubeve-te-futbollit/20%Monthly2019-02-16 11:13
https://kosovapost.net/eskalon-protesta-ne-tirane-flake-ne-objektin-e-kryeministrise/20%Monthly2019-02-16 10:59
https://kosovapost.net/ne-cilen-ane-do-te-jete-ambasada-britanike-gjate-ndeshjes-se-futbollit-kosove-angli/20%Monthly2019-02-16 10:50
https://kosovapost.net/ja-disa-keshilla-se-si-te-mposhtim-pagjumesine/20%Monthly2019-02-16 10:38
https://kosovapost.net/kurti-ne-vend-se-thaci-te-permbush-premtimin-per-korrigjim-kufiri-me-malin-e-zi-nisi-premtimin-e-ri-me-serbine/20%Monthly2019-02-16 10:26
https://kosovapost.net/vuciq-kete-vit-nuk-pritet-te-kemi-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2019-02-16 10:12
https://kosovapost.net/arberie-nagavci-diten-qe-mbajtem-seancen-per-rastin-e-abuzimit-ne-drenas-nje-abuzues-tjeter-i-nxenesve-ne-prishtine-ishte-shpallur-i-pafajshem/20%Monthly2019-02-16 10:00
https://kosovapost.net/ish-sekretarja-amerikane-ftohet-ta-vizitoje-kosoven/20%Monthly2019-02-16 09:49
https://kosovapost.net/mbreteresha-elizabeth-ii-uroi-presidentin-thaci-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 09:31
https://kosovapost.net/aktivizimi-i-haradinajt-takon-diplomate-te-njohur-boterore/20%Monthly2019-02-16 09:21
https://kosovapost.net/fotografia-e-rralle-nga-mbarimi-i-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-02-16 08:58
https://kosovapost.net/ruajtja-e-mjedisit-mesazhi-i-simbolit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 08:51
https://kosovapost.net/nderroi-jete-gazetari-hivzi-krasniqi/20%Monthly2019-02-16 08:36
https://kosovapost.net/halil-kastrati-i-ben-me-banese-17-familje-ne-diten-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 08:25
https://kosovapost.net/11-vjet-shtet-ende-me-struktura-paralele-te-serbise/20%Monthly2019-02-16 08:20
https://kosovapost.net/deklarata-e-pavaresise-dergohet-ne-7-qendrat-e-kosoves/20%Monthly2019-02-16 08:09
https://kosovapost.net/caj-i-zi-po-ti-dini-vlerat-do-e-konsumoni-cdo-dite/20%Monthly2019-02-16 08:06
https://kosovapost.net/keshtu-do-te-jete-moti-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 07:53
https://kosovapost.net/heqja-e-takses-eshte-poshterim-per-kosoven/20%Monthly2019-02-15 22:42
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-kujton-fitoren-ndaj-serbise/20%Monthly2019-02-15 22:30
https://kosovapost.net/polonia-mbyll-termocentralin-e-vjeter-nderton-te-ri-me-qymyr/20%Monthly2019-02-15 22:21
https://kosovapost.net/bekim-jashari-kerkon-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-02-15 22:03
https://kosovapost.net/spekulim-ramush-haradinaj-seshte-anti-amerikan/20%Monthly2019-02-15 21:36
https://kosovapost.net/vuciq-gjermania-nuk-deshiron-te-ndryshoje-kufijte-e-kosoves-se-pavarur/20%Monthly2019-02-15 21:27
https://kosovapost.net/mogherini-takon-lavrovin-flasin-edhe-per-zhvillimet-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-02-15 21:10
https://kosovapost.net/veseli-viziton-klubin-e-basketbollit/20%Monthly2019-02-15 20:53
https://kosovapost.net/burimet-diplomatike-thone-te-kunderten-e-deklarates-se-greqise-per-zgjerim-te-kufijve-ne-jon/20%Monthly2019-02-15 20:31
https://kosovapost.net/fundjava-ne-kosove-me-vranesira-dhe-diell/20%Monthly2019-02-15 20:17
https://kosovapost.net/valverde-thote-se-barcelona-nuk-jane-te-frikesuar/20%Monthly2019-02-15 20:02
https://kosovapost.net/veseli-te-pagjeturit-jane-pjese-e-pandashme-e-lirise-se-kesaj-toke-serbia-te-jape-pergjegjesi/20%Monthly2019-02-15 19:40
https://kosovapost.net/sejdiu-menduam-ta-shpallim-pavaresine-me-28-nentor-te-vitit-2007/20%Monthly2019-02-15 19:34
https://kosovapost.net/sarrit-i-terhiqet-verejtja-per-metodat-e-tij-tek-chelsea/20%Monthly2019-02-15 19:17
https://kosovapost.net/thaci-takon-gjukanoviqin-ne-munih-marreveshja-finale-kosove-serbi-me-ndikim-pozitiv-ne-rajon/20%Monthly2019-02-15 19:02
https://kosovapost.net/boronica-e-kuqe-dhe-vlerat-e-shumta-kuruese/20%Monthly2019-02-15 18:55
https://kosovapost.net/zgjidhja-per-taksen-ne-doren-e-pdk-se/20%Monthly2019-02-15 18:44
https://kosovapost.net/trump-sfidohet-nga-nje-anetar-i-partise-republikane-per-mandatin-e-dyte-presidencial/20%Monthly2019-02-15 18:35
https://kosovapost.net/dy-muaj-u-deshen-qe-te-hartohet-nje-platforme-as-9-faqeshe/20%Monthly2019-02-15 18:19
https://kosovapost.net/krasniqi-taksa-te-pezullohet-kurse-marreveshja-me-serbine-te-kushtezohet/20%Monthly2019-02-15 18:05
https://kosovapost.net/e-quajne-lengu-magjik-ja-pse-duhet-ta-konsumoni-me-shume-lengun-e-rrepes/20%Monthly2019-02-15 17:50
https://kosovapost.net/nato-perballet-me-nje-krize/20%Monthly2019-02-15 17:40
https://kosovapost.net/trump-uron-thacin-per-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-15 17:29
https://kosovapost.net/profesori-i-up-se-dhuron-token-per-ndertimin-e-observatorit-te-pare-ne-kosove/20%Monthly2019-02-15 17:22
https://kosovapost.net/haradinaj-gjermania-angazhohet-per-liberalizim-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-02-15 17:07
https://kosovapost.net/minsitri-ismali-me-qoni-ne-prokurori-nese-keni-fakte-se-dhashe-tender-me-te-shtrenjte/20%Monthly2019-02-15 16:49
https://kosovapost.net/gjuriq-kundershton-platformen-e-dialogut/20%Monthly2019-02-15 15:48
https://kosovapost.net/save-the-children-nje-ne-pese-femije-jetojne-ne-zonat-e-prekura-nga-lufterat/20%Monthly2019-02-15 15:35
https://kosovapost.net/maskat-me-te-mira-me-kafe/20%Monthly2019-02-15 15:16
https://kosovapost.net/gjuriq-platforma-e-dialogut-liste-deshirash-joreale-e-kosoves/20%Monthly2019-02-15 15:11
https://kosovapost.net/ldk-ja-per-nje-vit-enderron-fundin-e-qeverisjes-haradinaj-por-ska-force/20%Monthly2019-02-15 15:13
https://kosovapost.net/fotografite-qe-duhet-ti-shikoni-gjithsesi/20%Monthly2019-02-15 14:59
https://kosovapost.net/barcelona-ne-kerkim-te-rruges-se-sukseseve/20%Monthly2019-02-15 14:39
https://kosovapost.net/surroi-thote-se-azem-syla-mund-ta-ndal-hashim-thacin-thirreni-dajen/20%Monthly2019-02-15 15:01
https://kosovapost.net/kjo-eshte-hytbeja-e-xhumase-qe-iu-kushtua-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-15 14:13
https://kosovapost.net/be-e-perserit-edhe-njehere-heqne-taksen/20%Monthly2019-02-15 13:57
https://kosovapost.net/greva-ne-aeroportin-e-prishtines-eshte-nderprere-plotesisht/20%Monthly2019-02-15 13:47
https://kosovapost.net/e-kamufluar-dhe-ne-bore-testohet-kia-tusker/20%Monthly2019-02-15 13:35
https://kosovapost.net/rrahmani-presidentit-thaci-te-lutem-nje-dekorate-per-shpend-ahmetin-ja-e-meriton-ky-ja-kush/20%Monthly2019-02-15 13:26
https://kosovapost.net/roma-ia-gjashtefishon-pagen-zaniolos/20%Monthly2019-02-15 13:17
https://kosovapost.net/trump-i-shkruan-leter-te-re-vuciqit-i-kerkon-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2019-02-15 12:48
https://kosovapost.net/mbeturinat-shendrrohen-ne-bizhuteri/20%Monthly2019-02-15 12:46
https://kosovapost.net/kante-do-ta-braktise-chelsea-n/20%Monthly2019-02-15 12:40
https://kosovapost.net/pezullohet-greva-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2019-02-15 12:23
https://kosovapost.net/barcelona-nenshkruan-kontrate-me-sulmuesin-kosovar/20%Monthly2019-02-15 12:16
https://kosovapost.net/as-njeriu-kryesor-i-gjykates-se-apelit-nuk-e-kalon-vetting-un/20%Monthly2019-02-15 12:03
https://kosovapost.net/shenjat-se-vertet-jeni-ne-depresion/20%Monthly2019-02-15 11:49
https://kosovapost.net/platforma-per-dialogun-shume-shpejte-do-shqyrtohet-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-15 11:59
https://kosovapost.net/thaci-nuk-le-anash-as-rejen-e-ibrahim-rugoves-e-dekoron-me-medalje-presidenciale/20%Monthly2019-02-15 11:15
https://kosovapost.net/pas-debatit-te-nxehte-kamishi-injoron-millakun-ja-cfare-ben-foto/20%Monthly2019-02-15 14:07
https://kosovapost.net/mustafa-per-12-muaj-qeveria-ka-humbur-18-mije-vende-te-reja-te-punes/20%Monthly2019-02-15 12:00
https://kosovapost.net/kamishi-e-millaku-perplasen-verbalisht-ofendojne-njeri-tjetrin-me-shik-e-udb-e/20%Monthly2019-02-15 12:00
https://kosovapost.net/e-pranon-ministri-ismajli-ordinanca-ku-eshte-kryer-aborti-i-vajzes-nga-drenasi-nuk-kishte-licence-as-kushte/20%Monthly2019-02-15 10:34
https://kosovapost.net/si-ia-humbi-kosova-miliona-euro-bosnjes/20%Monthly2019-02-15 09:58
https://kosovapost.net/vokshi-modeli-qeverises-i-edi-rames-duhet-te-marre-fund-te-protestojme-per/20%Monthly2019-02-15 09:54
https://kosovapost.net/vecca-dua-te-besoj-se-parlament-italian-do-ta-detyroje-qeverine-qe-ta-terheqe-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-15 09:42
https://kosovapost.net/nato-nuk-deshiron-gare-armesh-me-rusine/20%Monthly2019-02-15 09:26
https://kosovapost.net/revolucioni-iranian-qe-u-kthye-ne-nje-tmerr/20%Monthly2019-02-15 09:19
https://kosovapost.net/perez-po-ben-realitet-cmendurine-e-veres-neymar-dhe-hazard-te-reali/20%Monthly2019-02-15 09:18
https://kosovapost.net/pse-migrena-eshte-shume-me-serioze-sesa-e-mendojme/20%Monthly2019-02-15 09:14
https://kosovapost.net/dita-e-dyte-e-zise-pas-fatkeqesise-ne-maqedoni-po-konfirmohen-shkaqet/20%Monthly2019-02-15 09:07
https://kosovapost.net/sot-neper-xhami-ligjerohet-per-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-15 08:40
https://kosovapost.net/per-nje-vit-ne-prishtine-jane-regjistruar-1-mije-e-500-te-papune/20%Monthly2019-02-15 08:30
https://kosovapost.net/collaku-shpalos-skenarin-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-15 08:23
https://kosovapost.net/uleni-shtypjen-e-gjakut-me-leng-karote/20%Monthly2019-02-15 08:22
https://kosovapost.net/kirurget-pezullojne-greven-deri-ne-prill/20%Monthly2019-02-15 08:08
https://kosovapost.net/trepca-ne-krize-financiare/20%Monthly2019-02-15 08:06
https://kosovapost.net/te-gjitha-shkollat-sot-oren-e-pare-i-kushtojne-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-15 07:51
https://kosovapost.net/scott-zgjidhja-duhet-te-vije-nga-beogradi-dhe-prishtina/20%Monthly2019-02-15 07:47
https://kosovapost.net/edhe-nato-ja-merret-me-tarifat-per-mallrat-nga-serbia/20%Monthly2019-02-15 07:42
https://kosovapost.net/vijat-e-kuqe-te-platformes/20%Monthly2019-02-15 07:37
https://kosovapost.net/ish-drejtori-i-fbi-u-shqyrtua-mundesia-e-shkarkimit-te-presidentit-trump/20%Monthly2019-02-15 07:20
https://kosovapost.net/kosova-kushtezon-dialogun-me-gatishmerine-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2019-02-15 07:14
https://kosovapost.net/barcelona-ka-nje-supertalent-ia-kalon-iniestes-dhe-xavit/20%Monthly2019-02-15 07:07
https://kosovapost.net/kalendari-historik-15-shkurt/20%Monthly2019-02-15 07:10
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndodh-nese-hani-cdo-dite-avokado/20%Monthly2019-02-15 06:59
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-36/20%Monthly2019-02-15 06:55
https://kosovapost.net/reagon-masht-nuk-do-te-mbyllet-asnje-universitet/20%Monthly2019-02-14 22:48
https://kosovapost.net/deda-ta-pezullojme-taksen-ose-do-te-paguajme-nje-cmim/20%Monthly2019-02-14 22:38
https://kosovapost.net/chelsea-shenon-fitore-te-mundimshme-ndaj-malmos/20%Monthly2019-02-14 22:17
https://kosovapost.net/collaku-letren-nga-amerika-duhet-ta-marrim-shume-seriozisht/20%Monthly2019-02-14 22:05
https://kosovapost.net/shqiperia-e-ratifikoi-protokollin-e-anetaresimit-te-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-02-14 21:59
https://kosovapost.net/lopetegui-reali-nuk-me-dha-kohe/20%Monthly2019-02-14 21:47
https://kosovapost.net/peticion-i-37-mije-serbo-amerikaneve-kunder-kosoves-ne-washington/20%Monthly2019-02-14 21:33
https://kosovapost.net/haradinaj-pershendet-viziten-e-sekretarit-pompeo-ne-evrope/20%Monthly2019-02-14 21:27
https://kosovapost.net/shba-te-paralajmeruan-nderprerje-te-bashkepunimit-ne-fushen-e-sigurise-sa-rrezikohet-kosova/20%Monthly2019-02-14 21:15
https://kosovapost.net/2019-ta-vit-i-lajmeve-te-mira-per-marredheniet-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-14 20:50
https://kosovapost.net/may-peson-edhe-nje-humbje-ne-parlament-rreth-brexitit/20%Monthly2019-02-14 20:41
https://kosovapost.net/rikthehet-bora-keto-jane-temperaturat-per-diten-e-neserme/20%Monthly2019-02-14 20:32
https://kosovapost.net/erdogan-populli-sirian-pret-lajme-te-gezueshme-nga-ne/20%Monthly2019-02-14 20:21
https://kosovapost.net/vuciq-serbia-arre-shume-e-forte-per-ata-qe-provojne-ta-debojne-popullin-e-saj/20%Monthly2019-02-14 20:08
https://kosovapost.net/limaj-ne-dialog-shkojme-per-njohjen-nga-serbia/20%Monthly2019-02-14 19:52
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-shefen-e-cdu-se-gjermane-e-uron-per-poziten-e-re/20%Monthly2019-02-14 19:41
https://kosovapost.net/e-ardhmja-e-allegrit-tek-juventus-nuk-eshte-e-sigurt-ja-cfare-thote-trajneri/20%Monthly2019-02-14 19:29
https://kosovapost.net/ekspozita-te-jetosh-me-kujtimet-e-te-pagjeturve-hapet-neser-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-14 19:15
https://kosovapost.net/putin-terheqja-amerikane-nga-siria-hap-pozitiv/20%Monthly2019-02-14 18:54
https://kosovapost.net/ramadani-sdo-te-kete-zvogelim-te-bashkepunimit-kosove-nato/20%Monthly2019-02-14 18:43
https://kosovapost.net/per-shkak-te-greves-neser-pritet-anulimi-i-shume-fluturimeve/20%Monthly2019-02-14 18:28
https://kosovapost.net/sheroni-thembrat-e-cara-me-sode-buke/20%Monthly2019-02-14 18:14
https://kosovapost.net/vuciq-kurre-nuk-jam-takuar-fshehurazi-me-thacin/20%Monthly2019-02-14 17:56
https://kosovapost.net/rama-pasi-u-gjuajt-ne-kuvend-me-boje-ska-rrezik-me-te-madh-se-sa-budallai-i-vetedijshem/20%Monthly2019-02-14 17:39
https://kosovapost.net/ende-asnje-vendim-per-kompensimin-e-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-02-14 17:34
https://kosovapost.net/vuciq-skemi-cfare-te-bisedojme-me-kosoven-pa-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-14 17:09
https://kosovapost.net/universiteti-i-prishtines-neser-shenon-49-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2019-02-14 17:03
https://kosovapost.net/limaj-e-ahmeti-neser-dorezojne-platformen-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-14 16:16
https://kosovapost.net/analistet-baraliu-dhe-demhasaj-ldk-dhe-vv-do-te-bashkohen-ne-koalicion-kunder-pdkse/20%Monthly2019-02-14 17:12
https://kosovapost.net/mbaron-ekspertiza-ja-cfare-po-bente-shoferi-ne-momentin-kur-ndodhi-rrokullisja-e-autobusit/20%Monthly2019-02-14 15:56
https://kosovapost.net/mustafa-porosi-presidentit-thaci-mund-ti-korrigjosh-vetem-mexhat-e-arave-tuaja-jo-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2019-02-14 15:23
https://kosovapost.net/keto-jane-viktimat-ne-aksidentin-e-shkupit-ne-mesin-e-tyre-edhe-nje-djal-hasreti/20%Monthly2019-02-14 15:14
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-i-premtoi-nato-s-se-fsk-ja-nuk-do-te-hyje-ne-veri/20%Monthly2019-02-14 15:02
https://kosovapost.net/soltes-na-i-keput-shpresat-liberalizimi-i-vizave-ende-seshte-futur-ne-agjenden-e-ke-se/20%Monthly2019-02-14 14:39
https://kosovapost.net/erdogan-mesazh-ngushellimi-per-viktimat-e-aksidentit-ne-rrugen-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-14 14:30
https://kosovapost.net/osbe-ja-e-interesuar-qe-ne-upz-te-vazhdohet-akreditimi-per-gjuhen-turke-e-boshnjake/20%Monthly2019-02-14 14:24
https://kosovapost.net/shba-ja-u-ben-thirrje-evropianeve-te-terhiqen-nga-traktati-me-iranin/20%Monthly2019-02-14 14:21
https://kosovapost.net/publikohen-imazhet-e-schumacherit-pas-pese-vjeteve-nga-aksidenti/20%Monthly2019-02-14 14:09
https://kosovapost.net/mbi-tavolinen-e-trump-krejt-skenaret-e-mundshem-per-nderhyrje-ne-venezuele/20%Monthly2019-02-14 14:06
https://kosovapost.net/te-henen-ne-beograd-proteste-popullore-ne-kundershtim-te-dhenies-se-kosoves/20%Monthly2019-02-14 14:12
https://kosovapost.net/fajon-thirrje-kosoves-vazhdojeni-dialogun-dhe-perparoni-ne-procesin-e-liberalizimit/20%Monthly2019-02-14 13:47
https://kosovapost.net/ka-raguar-edhe-levizja-per-drejtesi-sylejman-cerkezi-famijareve-durim-lutje-e-ngushllime/20%Monthly2019-02-14 13:44
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-ia-kujton-serbise-marreveshja-me-kosoven-parakusht-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2019-02-14 13:18
https://kosovapost.net/kulla-e-adem-zajmit-midis-neglizhences-dhe-thirrjes-per-ta-mbrojtur/20%Monthly2019-02-14 13:17
https://kosovapost.net/di-maria-problem-te-united-kam-pasur-vec-me-van-gaal-in/20%Monthly2019-02-14 13:07
https://kosovapost.net/ne-aksidentin-e-shkupit-viktime-edhe-19-vjecari-ajdin-ismaili/20%Monthly2019-02-14 13:07
https://kosovapost.net/per-apo-kunder-perdorimit-te-telefonave-te-mencur-ne-ambiente-shkollore/20%Monthly2019-02-15 09:47
https://kosovapost.net/shpenzimet-me-te-kota-qe-bejne-te-rinjte/20%Monthly2019-02-14 13:00
https://kosovapost.net/feliksi-100-milionesh-ne-radar-te-united/20%Monthly2019-02-14 12:43
https://kosovapost.net/pas-takimit-be-kosove-merret-nje-vendim-per-dialogun/20%Monthly2019-02-14 12:39
https://kosovapost.net/nato-merr-vendim-rreth-bashkepunimit-me-fsk-ne/20%Monthly2019-02-14 12:32
https://kosovapost.net/aksidenti-ne-shkup-mjeket-po-bejne-te-pamunduren-per-te-shpetuar-te-lenduarit-2/20%Monthly2019-02-14 12:25
https://kosovapost.net/kaq-ore-gjume-gjate-nates-parandalojne-semundjet-e-zemres/20%Monthly2019-02-14 12:17
https://kosovapost.net/aksidenti-ne-shkup-mjeket-po-bejne-te-pamunduren-per-te-shpetuar-te-lenduarit/20%Monthly2019-02-14 12:19
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-qe-sheron-cdo-semundje/20%Monthly2019-02-14 12:12
https://kosovapost.net/humanisti-halil-kastrati-per-diten-e-pavaresise-dhuron-17-banesa-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2019-02-14 12:02
https://kosovapost.net/flet-benzema-per-lendimin-dhe-lidhjen-me-vinicius-jr/20%Monthly2019-02-14 11:57
https://kosovapost.net/ldk-platforme-per-dialog-eshte-kushtetuta-e-kosoves/20%Monthly2019-02-14 11:46
https://kosovapost.net/international-maarif-schools-of-kosova-me-video-mesazh-emocionues-uron-pavaresine-e-kosoves-video/20%Monthly2019-02-14 11:43
https://kosovapost.net/greva-ne-aeroportin-e-prishtines-neser-do-te-zgjas-12-ore/20%Monthly2019-02-14 11:35
https://kosovapost.net/hooper-me-qendrimin-mbi-taksen-kosova-pothuajse-ka-krijuar-nje-armik-nga-shba-ja-2/20%Monthly2019-02-14 11:33
https://kosovapost.net/hoti-ne-rahovec-te-krijojme-hapesire-dhe-mundesi-per-te-gjithe-nxenesit-e-republikes/20%Monthly2019-02-14 11:18
https://kosovapost.net/mpb-14-viktima-ne-aksidentin-hetimet-vazhdojne/20%Monthly2019-02-14 11:09
https://kosovapost.net/boll-hashim-me-intervista-ramush-haradinaj-ka-te-drejte/20%Monthly2019-02-14 11:07
https://kosovapost.net/momenti-kur-edi-rama-u-gjuajt-me-ngjyre-nga-deputeti-i-pd-se/20%Monthly2019-02-14 11:04
https://kosovapost.net/20-ore-nga-aksidenti-tragjik-ne-maqedoni-pamje-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2019-02-14 11:01
https://kosovapost.net/futbollistet-shqiptare-dominojne-sonte-ligen-e-evropes/20%Monthly2019-02-14 10:57
https://kosovapost.net/taksa-i-ndan-por-buka-i-bene-bashk/20%Monthly2019-02-14 11:16
https://kosovapost.net/haradinaj-amerika-flet-vet-as-presidenti-e-as-une-nuk-jemi-zedhenes-te-amerikes/20%Monthly2019-02-14 10:52
https://kosovapost.net/rama-qellohet-me-ngjyre-ne-fytyre-foto/20%Monthly2019-02-14 10:31
https://kosovapost.net/komf-thirrje-institucioneve-dhe-organizatave-te-hartojne-standardet-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2019-02-14 10:20
https://kosovapost.net/sulmon-policet-pasi-i-shqiptojne-gjobe/20%Monthly2019-02-14 10:17
https://kosovapost.net/platforma-e-bisedimeve-me-serbine-perkrahet-nga-thaci-veseli-e-haradinaj/20%Monthly2019-02-14 10:12
https://kosovapost.net/ofendime-mes-deputeteve-tensionohet-situata-ne-kuvend-video/20%Monthly2019-02-14 10:00
https://kosovapost.net/nese-keni-probleme-me-renien-e-flokeve-pini-kete-caj-cdo-mengjes/20%Monthly2019-02-14 09:48
https://kosovapost.net/ky-eshte-djali-i-deputetit-qe-humbi-jeten-ne-aksidentin-e-mbremshem-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-14 09:44
https://kosovapost.net/shqiptarja-vlora-makolli-perfaqeson-rinine-suedeze-ne-kombet-e-bashkuara/20%Monthly2019-02-14 09:32
https://kosovapost.net/hoti-e-quan-placke-ndarjen-e-500-mije-eurove-per-pavaresi/20%Monthly2019-02-14 09:28
https://kosovapost.net/nato-sot-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2019-02-14 09:21
https://kosovapost.net/punesimet-e-familjareve-nxisin-reagime-te-ashpra-ne-opinion/20%Monthly2019-02-14 09:15
https://kosovapost.net/haradinaj-per-taksen-presidenti-nuk-eshte-zedhenes-i-amerikes/20%Monthly2019-02-14 09:04
https://kosovapost.net/deshmitari-rrefen-menyren-se-si-nxori-viktimat-nga-autobusi-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-14 09:02
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-punetore-ja-cfare-duhet-te-dini/20%Monthly2019-02-14 08:59
https://kosovapost.net/rikonfigurimi-i-qeverise-eshte-i-mundshem/20%Monthly2019-02-14 08:53
https://kosovapost.net/instagram-mbyll-adresat-false-vip-at-humbin-miliona-ndjekes/20%Monthly2019-02-14 08:43
https://kosovapost.net/disa-cmime-ne-oscar-do-jepen-gjate-reklamave/20%Monthly2019-02-14 08:35
https://kosovapost.net/rrahmani-uran-ismailit-shko-atje-ku-e-din-zanatin-me-se-miri-vrapo-pas-shefit-me-canten-e-tij-ne-dore/20%Monthly2019-02-14 10:51
https://kosovapost.net/si-ti-largoni-kilet-e-teperta-duke-ngrene-molle/20%Monthly2019-02-14 08:16
https://kosovapost.net/ende-nuk-dihet-nese-berisha-do-luaj-ndaj-sevillas/20%Monthly2019-02-14 08:09
https://kosovapost.net/hooper-me-qendrimin-mbi-taksen-kosova-pothuajse-ka-krijuar-nje-armik-nga-shba-ja/20%Monthly2019-02-14 08:02
https://kosovapost.net/kryeministri-fillon-punen-me-nje-minute-heshtje/20%Monthly2019-02-14 07:43
https://kosovapost.net/acarohen-raportet-me-shba-ne-rritet-presioni-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-14 07:35
https://kosovapost.net/kosova-drejt-shembjes-se-kufirit-me-shqiperine/20%Monthly2019-02-14 07:26
https://kosovapost.net/ramos-zbulon-sekretin-e-fitores-me-ajaxin/20%Monthly2019-02-14 07:22
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-shkurt/20%Monthly2019-02-14 07:20
https://kosovapost.net/nese-keni-dhimbje-fyti-mos-neglizhoni-urgjent-tek-mjeku/20%Monthly2019-02-14 07:16
https://kosovapost.net/arrin-ne-14-numri-i-viktimave-maqedonia-shpall-14-dhe-15-shkurtin-dite-zie/20%Monthly2019-02-14 07:11
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-34/20%Monthly2019-02-14 07:06
https://kosovapost.net/djaloshi-qe-humbi-jeten-ne-autobusin-e-aksidentuar-asnjehere-nuk-e-harroi-namazin/20%Monthly2019-02-13 23:35
https://kosovapost.net/ku-je-ku-je-biri-im-me-ze-trishtues-therriste-nje-grua-ne-tragjedine-e-autobusit-te-aksidentuar-ne-shkup/20%Monthly2019-02-13 23:27
https://kosovapost.net/reali-nje-hap-afer-cerekfinales-ne-champions/20%Monthly2019-02-13 22:49
https://kosovapost.net/iran-27-pjesetare-te-gardes-revolucionare-te-vrare-ne-bombardimin-vetevrases/20%Monthly2019-02-13 22:41
https://kosovapost.net/ne-autobusin-e-aksidentuar-ne-shkup-ka-nderruar-jete-edhe-djali-i-ketij-deputeti/20%Monthly2019-02-13 22:25
https://kosovapost.net/gjermani-arrestohen-dy-ish-spiune-te-regjimit-sirian/20%Monthly2019-02-13 22:24
https://kosovapost.net/superoperacion-antidroge-ne-greqi-23-shqiptare-mes-37-te-arrestuarve/20%Monthly2019-02-13 22:18
https://kosovapost.net/ana-brnabic-shpresoj-se-ceshtja-e-takses-se-shpejti-do-te-zgjidhet/20%Monthly2019-02-13 22:09
https://kosovapost.net/shefi-i-mossadit-realizoi-vizite-te-fshehte-ne-arabine-saudite-me-2014/20%Monthly2019-02-13 21:57
https://kosovapost.net/haradinaj-i-kujton-thacit-dy-presidente-kane-shku-ne-shpi/20%Monthly2019-02-13 21:40
https://kosovapost.net/ja-si-te-aplikoni-per-tu-bere-ushtar-i-kosoves/20%Monthly2019-02-13 21:37
https://kosovapost.net/maqedonasja-ofron-vendqendrim-per-familjaret-e-te-gjithe-atyre-qe-u-aksidentuan-sot/20%Monthly2019-02-13 21:30
https://kosovapost.net/i-pari-i-ldk-se-shpreh-ngushellime-per-familjet-e-viktimave-te-aksidentin-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-13 21:15
https://kosovapost.net/thaci-askush-nuk-mund-ta-cenoje-miqesine-me-shba-ne/20%Monthly2019-02-13 20:58
https://kosovapost.net/gjyla-celiku-per-ty-biljana-vankovska-qe-i-gezohesh-tragjedise/20%Monthly2019-02-13 20:42
https://kosovapost.net/kosove-turqi-miqesore-e-veteraneve-per-nder-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-13 20:25
https://kosovapost.net/samiti-i-nato-s-pritet-ta-shtyje-vendimin-per-fsk-ne-per-fund-te-pranveres/20%Monthly2019-02-13 20:19
https://kosovapost.net/thaci-haradinajt-mik-mund-te-jesh-kur-respekton-keshillat/20%Monthly2019-02-13 19:59
https://kosovapost.net/haradinaj-i-tronditur-nga-aksidenti-ne-rrugen-shkup-tetove-sherim-te-shpejte-te-lenduarve/20%Monthly2019-02-13 19:45
https://kosovapost.net/drejtori-i-urgjences-ilir-hasani-njera-prej-kater-pacienteve-nje-grua-shtatzane/20%Monthly2019-02-13 19:36
https://kosovapost.net/aksidenti-shkon-ne-13-numri-i-viktimave/20%Monthly2019-02-13 19:27
https://kosovapost.net/veseli-te-ruhet-miqesia-me-shba-ne-mos-te-lejojme-qe-serbia-te-perfitoje-nga-gabimet-tona/20%Monthly2019-02-13 19:17
https://kosovapost.net/kjo-bime-vret-86-te-qelizave-te-kancerit-te-mushkerive/20%Monthly2019-02-13 19:05
https://kosovapost.net/grate-ne-politike-pabarazia-gjinore-ne-politike-dhe-vendimmarrje/20%Monthly2019-02-13 18:50
https://kosovapost.net/kamberi-eshte-shansi-i-fundit-qe-te-gjendet-nje-zgjidhje-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-02-13 18:30
https://kosovapost.net/rashica-ne-siklet-i-duhet-te-zgjedh-mes-ronaldos-dhe-messit/20%Monthly2019-02-13 18:20
https://kosovapost.net/mustafa-takohet-me-ish-te-derguarin-e-posacem-te-sekretarit-te-pergjithshem-te-kombeve-te-bashkuara/20%Monthly2019-02-13 18:06
https://kosovapost.net/5-vitaminat-baze-per-nje-lekure-te-shendetshme/20%Monthly2019-02-13 17:53
https://kosovapost.net/aksidenti-ne-autostraden-shkup-tetove-rreth-20-persona-jane-transportuar-ne-spital-ne-shkup/20%Monthly2019-02-13 17:43
https://kosovapost.net/pacolli-serbia-kurre-nuk-do-te-kthehet-ne-pyke-mes-kosoves-dhe-shba-se/20%Monthly2019-02-13 17:36
https://kosovapost.net/hoti-taksa-ka-arritur-efektin-duhet-te-pezullohet/20%Monthly2019-02-13 17:29
https://kosovapost.net/lladrovci-bravo-na-qofte-per-transparence-vazhdoni-e-punoni/20%Monthly2019-02-13 16:19
https://kosovapost.net/joshua-rikthehet-ne-ring-me-1-qershor-ja-kend-e-ka-kundershtar/20%Monthly2019-02-13 15:55
https://kosovapost.net/mesfushori-i-barcelones-mund-te-perfundoje-te-psg/20%Monthly2019-02-13 15:42
https://kosovapost.net/gruaja-nga-prishtina-ia-kris-kallashnikovit-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2019-02-13 15:36
https://kosovapost.net/skandaloze-psikologe-me-profesion-zv-ministre-ne-ministrine-e-tregtise-dhe-mish-mashe-tjera-neper-ministri/20%Monthly2019-02-13 16:23
https://kosovapost.net/pija-e-perditshme-mund-te-jete-shkaktari-i-dhimbjes-se-lukthit-dhe-fryrjes-se-barkut/20%Monthly2019-02-13 15:25
https://kosovapost.net/edhe-vushtrria-proteston-per-rastin-e-nxeneses-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-13 15:23
https://kosovapost.net/haradinaj-shperthen-ndaj-rames-shikoj-punet-tua-kosova-e-ka-kryeministrin-e-saj/20%Monthly2019-02-13 15:21
https://kosovapost.net/edi-rama-ka-mbaruar-nuk-e-pret-askush-ne-rreshen/20%Monthly2019-02-13 15:07
https://kosovapost.net/dafina-ledri-kresha-gjiko-e-lumi-b-ia-marrin-18-mije-euro-shtetit-per-koncertin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-13 14:57
https://kosovapost.net/derri-i-eger-vritet-ne-zhur-pasi-i-sulmoi-femijet/20%Monthly2019-02-13 14:54
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-ekskluzive-te-smartfonit-find-x/20%Monthly2019-02-13 14:52
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-nuk-kemi-pasur-asnje-kerkese-specifike-rreth-platformes-nga-hashim-thaci-foto/20%Monthly2019-02-13 14:52
https://kosovapost.net/icardi-nuk-eshte-me-kapiten-interi-zgjedh-liderin-e-ri/20%Monthly2019-02-13 14:51
https://kosovapost.net/lets-do-it-pastron-plemetinin-nis-mbjellja-e-fidaneve/20%Monthly2019-02-13 14:37
https://kosovapost.net/bernabiq-per-taksen-kjo-zgjati-shume-dhe-cdo-dite-eshte-goditje-e-re-per-ekonomine-e-serbise/20%Monthly2019-02-13 14:28
https://kosovapost.net/zidane-e-ndryshon-komplet-formacionin-e-chelseas/20%Monthly2019-02-13 14:10
https://kosovapost.net/kujdes-hamburgeret-dhe-picat-rrisin-rrezikun-e-semundjeve-fatale/20%Monthly2019-02-13 13:50
https://kosovapost.net/nje-shtetas-i-huaj-gjendet-pa-shenja-jete-ne-banesen-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-13 13:46
https://kosovapost.net/barcelona-nuk-ia-rinovon-kontraten-rakitiqit/20%Monthly2019-02-13 13:31
https://kosovapost.net/trusti-kritikohet-per-humbjet-e-medha/20%Monthly2019-02-13 13:17
https://kosovapost.net/keto-jane-trajtimet-natyrale-qe-ulin-temperaturen/20%Monthly2019-02-13 13:11
https://kosovapost.net/perse-disa-femra-qendrojne-beqare-per-vite-te-tera/20%Monthly2019-02-13 12:58
https://kosovapost.net/edhe-be-e-perserit-qendrimin-per-taksen-vetem-me-heqjen-e-saj-dialogu-mund-te-zhbllokohet/20%Monthly2019-02-13 12:55
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-ambasadorin-amerikan-tregon-pse-u-takua-dhe-per-cfare-u-pajtuan/20%Monthly2019-02-13 12:54
https://kosovapost.net/takohen-thaci-dhe-kosnett-flasin-per-largimin-e-pengesave-ne-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-02-13 12:42
https://kosovapost.net/tronditet-interi-icardi-drejt-largimit-i-hiqet-shiriti-i-kapitenit/20%Monthly2019-02-13 12:41
https://kosovapost.net/rexhep-hoti-jemi-te-obliguar-te-punojme-per-rinine/20%Monthly2019-02-13 12:40
https://kosovapost.net/mustafa-akademik-idriz-ajeti-simbol-i-dijes-i-ndershmerise-dhe-i-atdhedashurise/20%Monthly2019-02-13 12:37
https://kosovapost.net/vendosen-tabelat-e-reja-ne-maqedonine-veriore-prape-nuk-figuron-gjuha-shqipe/20%Monthly2019-02-13 12:34
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-mbeshtet-haradinajn-per-taksen/20%Monthly2019-02-13 12:21
https://kosovapost.net/profesori-shqiptar-ne-france-kritikon-ramen-se-po-perzihet-ne-punet-e-kosoves/20%Monthly2019-02-13 12:11
https://kosovapost.net/vuciq-i-gezohet-letres-qe-mori-nga-putini-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2019-02-13 12:09
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-mbi-260-mije-punetore-ne-vit-2/20%Monthly2019-02-13 11:47
https://kosovapost.net/ahmeti-siguron-se-ne-platforme-nuk-perfshihet-ceshtja-e-kufijve/20%Monthly2019-02-13 11:44
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-futbollistet-e-dortmund-harrojne-pasaportat/20%Monthly2019-02-13 11:24
https://kosovapost.net/svecla-nuk-mund-te-behesh-partner-i-shba-ve-nese-as-5-si-perngjan-izraelit/20%Monthly2019-02-13 11:17
https://kosovapost.net/ne-mes-merr-kritika-pozitive-ne-berlinale/20%Monthly2019-02-13 11:17
https://kosovapost.net/kdi-komuna-e-ramiz-lladrovcit-me-transparentja/20%Monthly2019-02-13 11:13
https://kosovapost.net/prostitutat-nga-shqiperia-arrestohen-ne-ferizaj/20%Monthly2019-02-13 11:08
https://kosovapost.net/neser-protestojne-punetoret-e-kek-ut-dhe-te-kostt-it/20%Monthly2019-02-13 11:02
https://kosovapost.net/ahmeti-largohet-i-nervozuar-nga-takimi-i-lidereve/20%Monthly2019-02-13 11:13
https://kosovapost.net/reali-beson-ne-championsin-e-katert-rresht/20%Monthly2019-02-13 11:16
https://kosovapost.net/iranianet-ne-shqiperi-qe-po-mundohen-ta-rrezojne-regjimin-ne-teheran-permes-internetit/20%Monthly2019-02-13 11:01
https://kosovapost.net/ldk-shpend-ahmeti-as-qe-kujtohet-me-per-komunen-e-prishtines/20%Monthly2019-02-13 10:58
https://kosovapost.net/gjermania-investon-ne-kosove-3-milion-euro-per-menaxhimin-e-permbytjeve/20%Monthly2019-02-13 10:58
https://kosovapost.net/stoltenberg-ia-kam-bere-te-qarte-haradinajt-qe-fsk-ja-nuk-mund-te-shkoje-ne-veri/20%Monthly2019-02-13 10:32
https://kosovapost.net/ef-bedriu-hoxhe-dhe-shkrimtar-me-disa-dhjetera-libra-te-botuara-dhe/20%Monthly2019-02-14 14:29
https://kosovapost.net/vlerat-e-patellxhanit-per-shendetin-tone-me-vecanti-anemine-zemren-trurin/20%Monthly2019-02-13 10:27
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-mbi-260-mije-punetore-ne-vit/20%Monthly2019-02-13 10:16
https://kosovapost.net/si-te-veproni-kur-keni-gjakderdhje-nga-hundet/20%Monthly2019-02-13 10:07
https://kosovapost.net/foshnja-pa-duar-e-kembe-qe-sfidoi-mjekesine-sot-eshte-4-muajsh/20%Monthly2019-02-13 10:08
https://kosovapost.net/apple-ka-fituar-miliarda-dollare-nga-google-search-per-cdo-vit/20%Monthly2019-02-13 10:04
https://kosovapost.net/shqiptari-drejtonte-nga-burgu-trafikun-e-droges/20%Monthly2019-02-13 10:03
https://kosovapost.net/hardinaj-jam-mirenjohes-ndaj-ashkalinjeve-per-kontributin-e-tyre-ne-kosove/20%Monthly2019-02-13 10:10
https://kosovapost.net/nje-u-rrit-si-hebre-tjetri-si-nazist-historia-e-binjakeve-qe-u-ndane-pas-lindjes/20%Monthly2019-02-13 10:01
https://kosovapost.net/pas-nje-sherri-mes-dy-familjeve-ne-nje-lokal-ne-austri-qellohet-per-vdekje-shqiptari/20%Monthly2019-02-13 09:57
https://kosovapost.net/ligji-per-paga-nuk-duhet-te-hyje-ne-fuqi-duhet-shqyrtuar/20%Monthly2019-02-14 12:09
https://kosovapost.net/limaj-arrine-ne-kuvend-do-ta-beje-dorezimin-e-platformes-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-02-13 09:50
https://kosovapost.net/me-gjithe-greven-vazhdojne-fluturimet-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2019-02-13 09:39
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-diskutim-tarifa-ndaj-mallrave-serbe-ne-mbledhjen-e-qeverise/20%Monthly2019-02-13 09:33
https://kosovapost.net/shba-ja-organizon-konference-per-lindjen-e-mesme-be-ja-dhe-rusia-nuk-marrin-pjese/20%Monthly2019-02-13 09:29
https://kosovapost.net/tranzicioni-i-fsk-se-sfidohet-nga-raportet-me-shba-ne-per-taksen/20%Monthly2019-02-13 09:22
https://kosovapost.net/haradinaj-takohet-me-eiden-flasin-per-situaten-ne-kosove/20%Monthly2019-02-13 09:20
https://kosovapost.net/vuciq-une-jam-me-i-forte-se-milosheviqi/20%Monthly2019-02-13 09:10
https://kosovapost.net/bota-shqiptare-humbi-njerin-nga-personalitetet-me-te-ndritshme-te-historise-sone-te-re/20%Monthly2019-02-13 08:51
https://kosovapost.net/matoshi-uron-ne-diten-nderkombetare-te-radios/20%Monthly2019-02-13 08:43
https://kosovapost.net/ky-eshte-ilaci-natyral-kunder-dhimbjes-se-kokes/20%Monthly2019-02-13 08:36
https://kosovapost.net/letra-e-amerikes-ndaj-kosoves-nje-tjeter-fitore-e-politikes-se-vuciqit/20%Monthly2019-02-13 08:32
https://kosovapost.net/ikona-e-basketbollit-kthehet-ne-perfaqesuese/20%Monthly2019-02-13 08:28
https://kosovapost.net/biserkote-hiqet-dore-nga-korrigjimi-i-kufijve/20%Monthly2019-02-13 08:19
https://kosovapost.net/analiza-e-pe-se-zgjidhja-e-ceshtjes-se-kosoves-duket-me-larg-se-kurre/20%Monthly2019-02-13 08:08
https://kosovapost.net/greve-nje-oreshe-ne-trafikun-ajror/20%Monthly2019-02-13 08:06
https://kosovapost.net/ministria-e-bujqesise-si-jep-llogari-kuvendit-per-3-milionet-e-keqperdorur/20%Monthly2019-02-13 07:59
https://kosovapost.net/haradinaj-i-gatshem-ta-vere-taksen-per-vendimmarrje-ne-qeveri/20%Monthly2019-02-13 07:56
https://kosovapost.net/tuneli-hekurudhor-france-itali-percan-koalicionin-qeverises-ne-rome/20%Monthly2019-02-13 07:51
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-akademik-idriz-ajeti/20%Monthly2019-02-13 07:47
https://kosovapost.net/tifozet-e-united-i-hedhin-shishe-afer-kembeve-shihni-cfare-ben-di-maria-video/20%Monthly2019-02-13 07:42
https://kosovapost.net/pershkallezohet-lufta-mes-thacit-dhe-haradinajt/20%Monthly2019-02-13 07:39
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-qe-duhet-ta-mbani-ne-shtepi-ja-pse/20%Monthly2019-02-13 07:33
https://kosovapost.net/kalendari-historik-13-shkurt/20%Monthly2019-02-13 07:20
https://kosovapost.net/krereve-te-shtetit-sot-u-dorezohet-draft-platforma-per-dialogun/20%Monthly2019-02-13 07:13
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-33/20%Monthly2019-02-13 07:08
https://kosovapost.net/pse-ldk-ja-nuk-po-i-bashkohet-ekipit-negociator-ne-bisedime-me-serbine/20%Monthly2019-02-12 22:22
https://kosovapost.net/edhe-amerikes-si-duket-nuk-po-i-prene-sakica-nje-vend-tri-letra-tri-qendrime-amerikane/20%Monthly2019-02-12 22:16
https://kosovapost.net/tottenhami-shpreh-interesim-per-sulmuesin-e-liverpoolit/20%Monthly2019-02-12 21:57
https://kosovapost.net/haradinaj-godet-mogherinin-eshte-armike-e-kosoves/20%Monthly2019-02-12 21:53
https://kosovapost.net/sot-tirana-mbushi-99-vjet-si-kryeqytet-ja-kush-ishte-kryetari-i-pare-i-tiranes/20%Monthly2019-02-12 21:30
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-i-krereve-te-shtetit-askush-nuk-flet-per-media/20%Monthly2019-02-12 21:29
https://kosovapost.net/hashim-thaci-njohja-nga-serbia-sdo-te-jete-dhurate/20%Monthly2019-02-12 21:17
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pija-popullore-qe-po-u-shkakton-fryrje-barku/20%Monthly2019-02-12 21:06
https://kosovapost.net/aeroporti-i-prishtines-u-ben-thirrje-udhetareve-qe-te-percjellin-programin-e-fluturimeve/20%Monthly2019-02-12 20:58
https://kosovapost.net/pas-letres-se-amerikes-takohen-lideret-shteteror/20%Monthly2019-02-12 20:45
https://kosovapost.net/ministrja-e-jashtme-e-suedise-ne-interpelance-per-ceshtjen-e-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-02-12 20:14
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-tregon-nese-do-te-hiqet-taksa-pas-letres-se-sotme-te-shba-ve/20%Monthly2019-02-12 20:06
https://kosovapost.net/edhe-neser-e-pasneser-shi-e-bore/20%Monthly2019-02-12 19:57
https://kosovapost.net/skitaret-e-reja-vrella-dhe-kokaj-presin-rezultat-te-mire-neser-ne-sllallomin-e-madh/20%Monthly2019-02-12 19:50
https://kosovapost.net/pasaporta-e-maqedonise-se-veriut-edhe-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-02-12 19:36
https://kosovapost.net/tifozet-e-psg-se-e-kallin-mancesterin/20%Monthly2019-02-12 19:14
https://kosovapost.net/shba-ja-i-quan-te-pabesueshme-injorimet-qe-po-ia-ben-kosova-per-taksen/20%Monthly2019-02-12 19:09
https://kosovapost.net/vv-i-kerkon-jasharit-ta-heq-lojen-ludo-nga-agjenda-e-pervjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-12 18:57
https://kosovapost.net/beqiri-shba-ja-na-shpetoi-nga-zhberja-askush-ska-te-drejte-te-luaje-me-kete-miqesi/20%Monthly2019-02-12 18:32
https://kosovapost.net/limaj-platforma-e-dialogut-neser-dorezohet-te-lideret-e-shtetit-pastaj-shkon-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-12 18:23
https://kosovapost.net/unicef-250-mije-ushtare-femije-ne-tere-boten/20%Monthly2019-02-12 18:05
https://kosovapost.net/geci-te-gjithe-bashkeluftetaret-po-i-frikesohen-speciales/20%Monthly2019-02-12 17:50
https://kosovapost.net/hulumtimi-margarina-shkakton-depresion/20%Monthly2019-02-12 17:38
https://kosovapost.net/daciqi-nuk-mund-te-thuhet-se-shba-ja-eshte-per-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-02-12 17:19
https://kosovapost.net/edhe-nje-tjeter-greve-nis-neser-ne-kosove/20%Monthly2019-02-12 17:06
https://kosovapost.net/bashkesia-islame-dergon-ne-turqi-per-mjekim-gruan-e-aksidentuar-taunita-hoxhen/20%Monthly2019-02-12 16:48
https://kosovapost.net/vetevendosje-shpend-ahmeti-nje-aktor-i-dobet-prokuroria-e-ka-fjalen/20%Monthly2019-02-12 16:46
https://kosovapost.net/uran-ismaili-ky-minister-i-facebook-ut-dhe-sistemi-shendetesor-ne-kolaps-qe-po-bankroton-i-teri/20%Monthly2019-02-12 15:56
https://kosovapost.net/fale-ta-pastrojme-kosoven-vendi-yne-ne-gare-me-zvicren-me-gjermanine/20%Monthly2019-02-12 16:54
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-pranon-letrat-kredenciale-nga-ambasadori-i-ri-i-turqise/20%Monthly2019-02-12 15:38
https://kosovapost.net/rendi-boteror-po-shperbehet/20%Monthly2019-02-12 15:29
https://kosovapost.net/gjashte-gra-te-vrara-per-nje-muaj-video/20%Monthly2019-02-12 15:03
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-per-intervistim-vellane-e-aktivistit-te-vrare-te-ldk-se/20%Monthly2019-02-12 14:51
https://kosovapost.net/kryeministri-i-dergon-selam-komandantit-te-fsk-se-mos-dil-shume-ne-media/20%Monthly2019-02-12 14:55
https://kosovapost.net/kosnett-per-dua-lipen-e-mrekullueshme-te-shohesh-talentet-nga-kosova-ne-skenat-boterore/20%Monthly2019-02-12 14:45
https://kosovapost.net/kryeminister-a-e-din-se-sa-familje-te-varfra-do-te-ndihmoheshin-me-1-milione-e-100-mije-euro-aq-sa-harxhove-per-festa-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-12 15:28
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-duhet-me-dhene-territor-pse-na-rri-mbi-krye-gjykata-speciale/20%Monthly2019-02-12 14:41
https://kosovapost.net/juventusi-i-gatshem-te-paguaj-200-milione-euro-per-salah/20%Monthly2019-02-12 14:28
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-neser-do-te-kete-nderprerje-te-fluturimeve-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2019-02-12 14:23
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-isa-mustafa-ndante-70-mije-euro-per-festen-e-pavaresise-haradinaj-per-dy-vite-1-milione-e-100-mije-euro/20%Monthly2019-02-12 14:06
https://kosovapost.net/qeveria-ndane-500-mije-euro-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-12 13:55
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-500-mije-euro-per-shenimin-e-11-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-12 13:33
https://kosovapost.net/obsh-ne-tregun-boteror-po-shitet-nje-ilac-i-rreme-per-kancerin-kushton-5700-euro/20%Monthly2019-02-12 13:28
https://kosovapost.net/kryetari-i-suharekes-bali-muharremaj-takohet-me-kryeminstrin-haradinaj/20%Monthly2019-02-12 13:26
https://kosovapost.net/protesta-e-16-shkurtit-policia-apel-politikaneve-shmangni-retorikat-qe-nxisin-dhune/20%Monthly2019-02-12 13:26
https://kosovapost.net/isa-mustafa-shpendi-spunoi-asgje-por-manipuloi-opinionin/20%Monthly2019-02-12 13:23
https://kosovapost.net/neymar-do-te-transferohet-ne-united/20%Monthly2019-02-12 13:22
https://kosovapost.net/pacolli-leter-sekretarit-te-okb-se-serbia-ka-filluar-te-pranoje-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-12 13:19
https://kosovapost.net/morali-rruga-e-ndritur-e-nje-shoqerie/20%Monthly2019-02-12 13:13
https://kosovapost.net/telkos-kompania-e-pare-ne-prishtine-me-fije-optike-sfidon-kompanite-me-te-medha-te-internetit/20%Monthly2019-02-12 14:14
https://kosovapost.net/orban-kerkon-shtimin-e-popullsise-lindni-kater-femije-do-ju-heqi/20%Monthly2019-02-12 13:23
https://kosovapost.net/shkencetaret-baballaret-kane-ndikim-te-madh-ne-jeten-e-vajzave/20%Monthly2019-02-12 13:36
https://kosovapost.net/pavaresisht-dallimeve-marredhenia-mes-kosoves-dhe-amerikes-e-pacenueshme/20%Monthly2019-02-12 12:36
https://kosovapost.net/ushtria-e-kosoves-ben-stervitje-ushtarake-ne-turqi/20%Monthly2019-02-12 13:21
https://kosovapost.net/pompeo-porosit-evropen-rezistoni-ndikimit-rus-dhe-kinez/20%Monthly2019-02-12 12:12
https://kosovapost.net/real-madrid-befason-me-listen-e-lojtareve-per-champions/20%Monthly2019-02-12 12:03
https://kosovapost.net/gjykata-vendos-per-personin-i-cili-goditi-me-kamionet-22-vjecaren-shtatzene/20%Monthly2019-02-12 12:40
https://kosovapost.net/ambasadorja-amerikane-nato-ja-do-ta-mbeshtese-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-12 11:43
https://kosovapost.net/e-pranon-ministri-mustafa-nuk-mund-te-beje-me-shume-per-rastin-e-drenasit/20%Monthly2019-02-12 11:41
https://kosovapost.net/princi-ndjehet-fajtor-per-aksidentin-dorezon-patenten/20%Monthly2019-02-12 11:37
https://kosovapost.net/edhe-nato-e-zhgenjyer-me-taksen/20%Monthly2019-02-12 11:33
https://kosovapost.net/ramsey-ndryshe-nga-lojtaret-qe-kemi/20%Monthly2019-02-12 11:20
https://kosovapost.net/protestat-kunder-vuciqit-po-e-dobesojne-beogradin-ne-raport-me-prishtinen/20%Monthly2019-02-12 11:14
https://kosovapost.net/franca-duhet-te-pergjigjet-per-krimet-qe-i-ka-bere-ne-afrike/20%Monthly2019-02-12 11:00
https://kosovapost.net/e-mitura-ngacmohet-seksualisht-nga-shoferi-i-autobusit/20%Monthly2019-02-12 10:50
https://kosovapost.net/eskalon-gjuha-mes-lladrovcit-e-drenorit-ky-i-fundit-e-quan-qyqe-kryetarin-e-komunes/20%Monthly2019-02-12 11:00
https://kosovapost.net/ldk-e-gatshme-ti-bashkohet-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-02-12 10:29
https://kosovapost.net/lladrovci-padit-drenorin-dhe-i-kerkon-demshperblim-20-mije-euro/20%Monthly2019-02-12 10:56
https://kosovapost.net/lets-do-it-nuk-ndalet-forcimi-i-komponentes-edukative-nje-nga-synimet-kryesore-te-ketij-viti/20%Monthly2019-02-12 10:10
https://kosovapost.net/japonia-mbeshtet-david-malpass-per-postin-e-kreut-te-bankes-boterore/20%Monthly2019-02-12 10:14
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-dorezon-kallezimin-penal-ndaj-vv-se/20%Monthly2019-02-12 10:53
https://kosovapost.net/osmani-zotohet-per-zgjedhje-presidenciale-te-lira-te-drejta-dhe-te-besueshme/20%Monthly2019-02-12 09:40
https://kosovapost.net/server-anetaresimi-i-maqedonise-ne-bashkimin-evropian-deri-me-2024/20%Monthly2019-02-12 09:06
https://kosovapost.net/shba-arrihet-marreveshje-ne-parim-per-te-shmangur-mbylljen-e-qeverise/20%Monthly2019-02-12 08:49
https://kosovapost.net/haskuka-ndertimi-i-dy-cerdheve-publike-fillon-sivjet/20%Monthly2019-02-12 08:57
https://kosovapost.net/shpresa-e-se-ardhmes/20%Monthly2019-02-12 08:10
https://kosovapost.net/sot-7-vjet-nga-ngjarja-e-rende-e-restelices/20%Monthly2019-02-12 07:42
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-diplomacia-fluturuese-forme-e-re-per-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-02-12 07:34
https://kosovapost.net/per-shkak-te-takses-shba-godet-ushtrine/20%Monthly2019-02-12 07:36
https://kosovapost.net/babai-i-james-rodriguez-zbulon-prapaskenen-ja-cfare-thote/20%Monthly2019-02-12 07:20
https://kosovapost.net/veturat-e-ministrise-se-bujqesise-bejne-1-5-milione-km-gjate-2018-s/20%Monthly2019-02-12 07:13
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-shkurt/20%Monthly2019-02-12 07:13
https://kosovapost.net/trondite-ministri-britanik-pas-brexit-kujdes-nga-rusia/20%Monthly2019-02-12 07:01
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-hani-sa-me-shume-banane/20%Monthly2019-02-12 06:56
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-ditet-ne-vazhdim-5/20%Monthly2019-02-12 06:47
https://kosovapost.net/per-nje-shendet-me-te-mire-konsumoni-me-pak-sheqer/20%Monthly2019-02-11 22:40
https://kosovapost.net/chelsea-po-e-konsideron-zolan-pasues-te-sarrit/20%Monthly2019-02-11 22:17
https://kosovapost.net/rusia-shqyrton-shkycjen-nga-interneti/20%Monthly2019-02-11 22:10
https://kosovapost.net/daciq-vazhdon-me-propagande-kunder-kosoves-kesaj-radhe-flet-per-isis/20%Monthly2019-02-11 22:07
https://kosovapost.net/avokati-i-popullit-shteti-deshtoi-ne-trajtimin-e-rastit-te-vajzes-se-abuzuar-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-11 21:57
https://kosovapost.net/ahmeti-kete-vit-kosova-dhe-serbia-duhet-te-arrijne-marreveshjen-per-njohjen-e-ndersjelle/20%Monthly2019-02-11 21:44
https://kosovapost.net/donald-trump-fajeson-demokratet-per-ngecjen-ne-sigurine-kufitare-me-meksiken/20%Monthly2019-02-11 21:35
https://kosovapost.net/si-te-humbisni-7-kg-per-7-dite-me-2-perberes/20%Monthly2019-02-11 21:18
https://kosovapost.net/tahiri-perkrah-kerkesen-e-sherbyesve-korrektues-per-mos-dekretim-te-ligjit-per-paga/20%Monthly2019-02-11 21:06
https://kosovapost.net/kajtazi-hulumtimet-tregojne-se-40-e-te-punesuarave-ne-sektorin-publik-jane-ngacmuar-nga-shefat/20%Monthly2019-02-11 20:54
https://kosovapost.net/selmanaj-aak-nuk-terhiqet-per-taksen-qofte-edhe-me-cmimin-e-shkuarjes-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-02-11 20:30
https://kosovapost.net/caktohet-mbledhja-e-radhes-e-dy-qeverive-shqiptare/20%Monthly2019-02-11 20:18
https://kosovapost.net/haradinaj-me-biznesmene-mitrovica-eshte-lene-anash/20%Monthly2019-02-11 20:09
https://kosovapost.net/hajrizi-rikthehet-ne-perfaqesuesen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-11 20:04
https://kosovapost.net/tahiri-e-papranueshme-qe-nje-zyrtar-te-mbaje-arme/20%Monthly2019-02-11 19:49
https://kosovapost.net/haradinaj-e-perserit-ne-decan-ska-veterane-te-rrejshem/20%Monthly2019-02-11 19:33
https://kosovapost.net/projekti-artistik-i-eliza-hoxhes-ne-kuvend-rikthen-ne-fokus-dhembjet-per-te-pagjeturit/20%Monthly2019-02-11 19:27
https://kosovapost.net/ne-serbi-e-quajne-provokim-kerkesen-e-banoreve-te-lugines-per-tu-bashkuar-me-kosoven/20%Monthly2019-02-11 19:18
https://kosovapost.net/ererat-e-forta-rrezojne-lisin-ne-lagjen-ulpiana/20%Monthly2019-02-11 19:10
https://kosovapost.net/vetite-medicinale-te-hithres/20%Monthly2019-02-11 19:04
https://kosovapost.net/largohet-mbishkrimi-qeveria-e-republikes-se-maqedonise/20%Monthly2019-02-11 18:51
https://kosovapost.net/kosova-rrezikon-te-humbe-12-milione-euro-dhurate-nga-shba-ja-per-fsk-ne-shkaku-i-takses/20%Monthly2019-02-11 18:35
https://kosovapost.net/hugo-lloris-ka-nje-kerkese-para-ndeshjes-me-dortmund/20%Monthly2019-02-11 18:20
https://kosovapost.net/haradinaj-kush-i-cenon-kufijte-eshte-armik-i-kosoves/20%Monthly2019-02-11 18:10
https://kosovapost.net/keto-pije-ju-ndihmojne-te-pastroni-trupin-tuaj/20%Monthly2019-02-11 18:03
https://kosovapost.net/ne-institucionet-arsimore-parauniveristare-vendosen-kutite-e-ankesave/20%Monthly2019-02-11 18:00
https://kosovapost.net/ikshpk-gripi-ne-kosove-akoma-nen-pragun-epidemik/20%Monthly2019-02-11 17:34
https://kosovapost.net/ujkani-e-domosdoshme-nderhyrja-e-shba-se-ne-dialog/20%Monthly2019-02-11 17:03
https://kosovapost.net/anulohen-te-gjitha-fluturimet-ja-pse/20%Monthly2019-02-11 16:03
https://kosovapost.net/marredheniet-kosove-mali-i-zi-shenojne-perparim/20%Monthly2019-02-11 15:42
https://kosovapost.net/marcelo-lavderon-juventusin/20%Monthly2019-02-11 15:32
https://kosovapost.net/edhe-sali-berisha-ka-disa-fjale-per-dua-lipen/20%Monthly2019-02-11 15:29
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-e-di-pse-gjenerali-amerikan-anuloi-viziten-ne-kosove/20%Monthly2019-02-11 15:28
https://kosovapost.net/ismaili-i-kunderpergjigjet-ldk-se-gjate-nje-viti-kemi-kryer-pune-me-shume-se-gjate-tri-mandateve-tuaja/20%Monthly2019-02-11 15:23
https://kosovapost.net/oda-amerikane-i-kerkon-thacit-te-mos-dekretoje-ligjin-per-paga/20%Monthly2019-02-11 13:43
https://kosovapost.net/rritet-tensioni-i-marredhenieve-shba-kosove-pritet-te-anulohet-edhe-perkrahja-ushtarake-ndaj-kosoves-dokument/20%Monthly2019-02-11 13:41
https://kosovapost.net/si-te-cliroheni-nga-stresi-dhe-ankthi-brenda-10-sekondash/20%Monthly2019-02-11 13:34
https://kosovapost.net/lengu-i-xhenxhefilit-ndihmon-tretjen-dhe-ndal-dhimbjet-e-kokes/20%Monthly2019-02-11 13:31
https://kosovapost.net/qkuk-22-vjecarja-qe-humbi-foshnjen-ndodhet-nen-mbikeqyrje-intensive/20%Monthly2019-02-11 13:34
https://kosovapost.net/reagon-avdyli-virusi-qe-shkaktoi-vdekjen-e-infermierit-mund-te-jete-marre-nga-infeksioni-ne-pune/20%Monthly2019-02-11 13:26
https://kosovapost.net/qendrimi-i-shba-ve-per-kosoven-veriu-nuk-duhet-ti-takoje-serbise/20%Monthly2019-02-11 13:22
https://kosovapost.net/may-kunder-planit-per-dogana-te-perbashketa-me-be-ne/20%Monthly2019-02-11 13:24
https://kosovapost.net/shba-ja-nuk-deshiron-qe-tere-veriu-ti-jepet-serbise/20%Monthly2019-02-11 13:12
https://kosovapost.net/vendimi-per-dajtin-reagon-ambasadori-i-be-se/20%Monthly2019-02-11 13:08
https://kosovapost.net/shkarkohet-trajneri-i-chelseat/20%Monthly2019-02-11 13:05
https://kosovapost.net/rasti-i-16-vjecares-nga-drenasi-nuk-eshte-i-vetmi/20%Monthly2019-02-11 12:55
https://kosovapost.net/tronditen-marredheniet-ndershteterore-shba-ja-nis-sanksionet-ndaj-qeverise-se-ramush-haradinajt/20%Monthly2019-02-11 12:34
https://kosovapost.net/me-heqjen-e-takses-haradinaj-humbe-besimin-e-votuesve/20%Monthly2019-02-11 12:37
https://kosovapost.net/shtohet-numri-i-rasteve-te-reja-me-fruth/20%Monthly2019-02-11 12:31
https://kosovapost.net/cka-diskutuan-lideret-ne-takimin-njeoresh/20%Monthly2019-02-11 12:30
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-se-shpejti-me-vendimin-per-zevendesimin-e-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-02-11 12:25
https://kosovapost.net/befason-rodriguez-me-deklaraten-per-liverpoolin/20%Monthly2019-02-11 12:11
https://kosovapost.net/dr-shefqet-krasniqi-nena-qe-humbi-femijen-e-saj-eshte-ne-rrezik-per-jete-ta-ndihmojme-te-gjithe/20%Monthly2019-02-11 12:20
https://kosovapost.net/protestuesit-ne-ferizaj-cdo-dite-dhunohen-vajzat-tona-ne-vendet-e-punes-dhe-shkolla/20%Monthly2019-02-11 12:07
https://kosovapost.net/kerkohet-ndryshimi-i-logos-se-11-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-11 12:02
https://kosovapost.net/shenohet-100-vjetori-i-themelimit-te-organizates-politike-mbareshqiptare-xhemijet/20%Monthly2019-02-11 11:57
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-dua-lipen-kosova-eshte-me-fat-qe-ne-bote-perfaqesohet-me-emrin-tend/20%Monthly2019-02-11 11:44
https://kosovapost.net/akademia-e-shkencave-del-me-qendrim-rreth-dialogut-dhe-idese-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-02-11 11:37
https://kosovapost.net/veseli-mbledh-kreret-e-shtetit-diskutohet-per-dialogun/20%Monthly2019-02-11 11:28
https://kosovapost.net/milaim-zeka-do-te-gjykohet-per-mashtrim-me-viza/20%Monthly2019-02-11 11:16
https://kosovapost.net/unicef-jep-alarm-25-per-qind-e-femijeve-bisedojne-ne-internet-me-te-panjohur/20%Monthly2019-02-11 11:18
https://kosovapost.net/reagim-kunder-ndryshimit-te-emrit-te-shfmu-shkolla-e-gjelber/20%Monthly2019-02-11 11:15
https://kosovapost.net/dy-shqiptaret-nder-me-te-bukurat-ne-grammy-awards/20%Monthly2019-02-11 10:54
https://kosovapost.net/mourinho-donte-ta-largonte-po-ky-lojtar-tani-eshte-bere-vendimtar-te-unitedi/20%Monthly2019-02-11 10:42
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-urime-dua-lipa-krenaria-e-dy-shteteve/20%Monthly2019-02-11 10:40
https://kosovapost.net/shesheli-i-do-10-komunat-serbe-te-kosoves-ne-serbi-korridore-lidhese-me-pejen-e-gjilanin/20%Monthly2019-02-11 10:38
https://kosovapost.net/insektet-po-zhduken-cfare-parashenjash-jane-keto/20%Monthly2019-02-11 10:33
https://kosovapost.net/25-e-femijeve-shqiptare-perdorin-palimit-internetin/20%Monthly2019-02-11 10:30
https://kosovapost.net/5-gjera-qe-e-rregullojne-me-se-miri-tensionin-e-gjakut/20%Monthly2019-02-11 10:28
https://kosovapost.net/kico-blushi-ikja-e-trishte-e-nje-brezi-qe-la-gjurme/20%Monthly2019-02-11 10:19
https://kosovapost.net/ja-se-si-do-te-duken-tabelat-e-reja-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-02-11 10:13
https://kosovapost.net/lexus-prezanton-modelin-e-vecante-nx-f-sport-black-line/20%Monthly2019-02-11 10:08
https://kosovapost.net/rusise-i-buzeqesh-fati-zbulohet-miniera-gjigande-e-arit/20%Monthly2019-02-11 10:06
https://kosovapost.net/problemet-ne-ndeshjen-e-fundit-flet-rashica/20%Monthly2019-02-11 10:01
https://kosovapost.net/psg-vazhdon-te-perballet-me-probleme/20%Monthly2019-02-11 10:00
https://kosovapost.net/elvis-naci-dhuron-5-mije-euro-per-gruan-qe-humbi-femijen-pas-aksidentit-jeta-e-saj-ne-rrezik/20%Monthly2019-02-11 09:59
https://kosovapost.net/daciq-eshte-moment-i-pershtatshem-per-te-levizur-ne-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-02-11 09:55
https://kosovapost.net/platforma-per-dialogut-pritet-neser-te-prezantohet-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-11 10:23
https://kosovapost.net/origjina-nga-puka-dhe-jeta-ne-jugosllavi-e-ramush-haradinajt/20%Monthly2019-02-11 09:51
https://kosovapost.net/kjo-eshte-agjenda-zyrtare-per-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-11 09:48
https://kosovapost.net/sistemi-shendetesor-eshte-ne-kolaps/20%Monthly2019-02-11 09:45
https://kosovapost.net/haradinaj-dua-lipa-deshmoi-qe-me-pune-dhe-talent-kalon-cdo-kufi/20%Monthly2019-02-11 09:31
https://kosovapost.net/be-ja-gjysme-viti-bllokade-vizave/20%Monthly2019-02-11 09:14
https://kosovapost.net/pompeo-nis-viziten-ne-evropen-qendrore/20%Monthly2019-02-11 09:05
https://kosovapost.net/kfor-nuk-ka-kercenime-te-drejtperdrejta-ne-kosove-kujdes-nga-retorika-politike/20%Monthly2019-02-11 08:57
https://kosovapost.net/kosova-do-te-jete-anetarja-e-31-te-e-nato-s/20%Monthly2019-02-11 08:51
https://kosovapost.net/dua-lipa-shkruan-historine-shqiptarja-e-pare-qe-fiton-dy-cmime-grammy/20%Monthly2019-02-11 08:37
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-fsheh-ndryshimin-e-kufijve-me-korrigjim-te-lehte/20%Monthly2019-02-11 08:36
https://kosovapost.net/ferronikeli-ne-gare-per-kupen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-11 08:27
https://kosovapost.net/gashi-shala-dhe-lushtaku-sot-para-gjykates/20%Monthly2019-02-11 08:15
https://kosovapost.net/rama-nis-javen-me-kritika-sa-me-shume-te-lehin-qentevideo/20%Monthly2019-02-11 08:11
https://kosovapost.net/kerkohet-hetimi-i-milionave-shtese-per-bechtelenkan/20%Monthly2019-02-11 08:07
https://kosovapost.net/kfor-i-nuk-sheh-kercenim-te-drejtperdrejte-shqetesohet-me-retoriken/20%Monthly2019-02-11 08:03
https://kosovapost.net/as-messi-as-suarez-heroi-i-barcelones-eshte/20%Monthly2019-02-11 07:54
https://kosovapost.net/u-turperua-nga-man-city-shikojeni-cka-i-ndodhi-rudigerit-video/20%Monthly2019-02-11 07:50
https://kosovapost.net/ne-mungese-te-platformes-merr-hov-opsioni-i-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-02-11 07:42
https://kosovapost.net/sheshel-tallet-me-ushtrine-e-kosoves-ja-si-e-quan/20%Monthly2019-02-11 07:33
https://kosovapost.net/sot-ne-ferizaj-mbahet-marsh-protestues-kunder-abuzimit-te-se-mitures-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-11 07:28
https://kosovapost.net/trump-dhe-kim-me-plane-te-reja-drejt-vietnamit/20%Monthly2019-02-11 07:15
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-shkurt/20%Monthly2019-02-11 07:11
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-pse-duhet-te-pini-kafe-sapo-zgjoheni-nga-gjumi/20%Monthly2019-02-11 07:05
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-10/20%Monthly2019-02-11 07:00
https://kosovapost.net/pese-te-lenduar-nga-nje-aksident-ne-mitrovice/20%Monthly2019-02-10 22:50
https://kosovapost.net/mohamed-salah-mund-ti-bashkohet-juventusit/20%Monthly2019-02-10 22:37
https://kosovapost.net/masakrat-e-komunisteve-ne-kosove/20%Monthly2019-02-10 22:17
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-ne-kosove-te-mbesin-vetem-dy-universitete-publike-me-profilizime/20%Monthly2019-02-10 21:53
https://kosovapost.net/amy-klobuchar-zyrtarizon-kandidaturen-ne-shba-per-zgjedhjet-e-vitit-2020/20%Monthly2019-02-10 21:40
https://kosovapost.net/modelja-ia-zbulon-tradhtin-milaim-zekes-shikoni-si-reagon-gruaja-e-tij/20%Monthly2019-02-10 21:12
https://kosovapost.net/edhe-ne-ferizaj-neser-protestohet-per-rastin-e-16-vjecares-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-10 21:07
https://kosovapost.net/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-4/20%Monthly2019-02-10 20:49
https://kosovapost.net/rritja-e-sheqerit-ne-gjak-shkakton-keto-probleme-shendetesore/20%Monthly2019-02-10 20:38
https://kosovapost.net/shbate-do-te-rrisin-masat-dhe-ndeshkimet-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-02-10 20:29
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-barcelona-bilbao/20%Monthly2019-02-10 20:17
https://kosovapost.net/gjest-i-mire-i-princit-philip-ne-moshen-97-vjecare-dorezon-patenten-e-shoferit/20%Monthly2019-02-10 20:13
https://kosovapost.net/rama-ushtrine-e-formuam-ama-qe-ta-mbajme-eshte-me-e-veshtire/20%Monthly2019-02-10 19:45
https://kosovapost.net/juventus-kendellet-ne-serie-a/20%Monthly2019-02-10 19:21
https://kosovapost.net/mti-gjobit-vetem-dy-kompani-per-mosvendosjen-e-flamujve-ne-produkte/20%Monthly2019-02-10 19:14
https://kosovapost.net/klinika-emergjente-do-te-behet-me-objekt-te-ri/20%Monthly2019-02-10 19:04
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-propozon-reduktimin-e-numrit-te-universiteteve-publike/20%Monthly2019-02-10 18:54
https://kosovapost.net/uran-ismaili-dhe-abelard-tahiri-nuk-e-bejne-hesap-kryeministrin-nuk-i-shkojne-ne-takim/20%Monthly2019-02-10 21:09
https://kosovapost.net/trepca-89-ne-gjysmefinale-te-kupes-eliminon-prishtinen/20%Monthly2019-02-10 18:39
https://kosovapost.net/ne-kete-dite-shkurti-kater-familje-behen-me-shtepi-te-reja-ne-dragash/20%Monthly2019-02-10 18:15
https://kosovapost.net/luan-rama-skandal-ministria-e-jashtme-perdor-shqiponje-te-bardhe-ne-flamurin-kombetar/20%Monthly2019-02-10 18:08
https://kosovapost.net/iran-khatami-kemi-formulen-e-bombes-atomike-por-skemi-ne-mendje-ta-prodhojme/20%Monthly2019-02-10 18:00
https://kosovapost.net/qindra-agjente-ruse-dhe-kineze-operojne-ne-bruksel/20%Monthly2019-02-10 17:50
https://kosovapost.net/spektri-politik-i-kosoves-ne-udhekryq-per-dialogun/20%Monthly2019-02-10 17:35
https://kosovapost.net/ne-menyre-vullnetare-te-rinjte-e-suharekes-pastrojne-varrezat/20%Monthly2019-02-10 17:24
https://kosovapost.net/fatmir-sejdiu-takohet-me-christopher-r-hill/20%Monthly2019-02-10 17:12
https://kosovapost.net/vuciqi-thote-se-shqiptaret-po-duan-deshtimin-e-tij/20%Monthly2019-02-10 17:01
https://kosovapost.net/a-ka-gjasa-per-nje-marreveshje-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-10 16:51
https://kosovapost.net/perkujtohet-ne-101-vjetorin-e-vdekjes-sulltan-abdulhamidi-i-dyte/20%Monthly2019-02-10 16:27
https://kosovapost.net/turqia-thirrje-kines-mbyll-kampet-e-internimit-per-myslimanet/20%Monthly2019-02-10 16:23
https://kosovapost.net/per-shkak-te-takses-anulohet-vizita-e-gjeneralit-amerikan/20%Monthly2019-02-10 16:09
https://kosovapost.net/banoret-e-elbasanit-ne-proteste-ndihemi-te-braktisur-nga-qeveria/20%Monthly2019-02-10 15:42
https://kosovapost.net/keta-jane-10-kandidatet-demokrate-qe-do-ta-sfidojne-donald-trumpin-ne-zgjedhjet-e-2020/20%Monthly2019-02-10 15:38
https://kosovapost.net/shqiperia-te-enjten-ratifikon-protokollin-per-maqedonine-ne-nato/20%Monthly2019-02-10 15:13
https://kosovapost.net/taksa-100-a-i-ka-vendosur-shba-sanksione-haradinajt/20%Monthly2019-02-10 15:13
https://kosovapost.net/protesta-masive-ne-madrid-kunder-bisedimeve-me-seperatistet/20%Monthly2019-02-10 14:55
https://kosovapost.net/hahn-bisedimet-me-maqedonine-mund-te-fillojne-ne-qershor-te-ketij-viti/20%Monthly2019-02-10 14:44
https://kosovapost.net/vv-ja-perkujton-aktivistet-balaj-e-xheladini-ne-12-vjetorin-e-vdekjes/20%Monthly2019-02-10 14:38
https://kosovapost.net/media-serbe-arbitrazhi-zgjidhje-e-mundshme-per-trepcen/20%Monthly2019-02-10 14:26
https://kosovapost.net/30-dite-paraburgim-per-pjesetarin-e-fsk-se-qe-dyshohet-se-abuzoi-me-te-mituren/20%Monthly2019-02-10 14:05
https://kosovapost.net/vuciq-i-fiksuar-prapa-protestave-ne-serbi-qendron-dikush-nga-kosova/20%Monthly2019-02-10 13:50
https://kosovapost.net/nje-ekip-francez-udhehiqet-nga-mbi-2-000-trajnere/20%Monthly2019-02-10 14:33
https://kosovapost.net/molliqaj-pushteti-i-vrau-mon-balajn-dhe-arben-xheladinin/20%Monthly2019-02-10 13:29
https://kosovapost.net/rritja-e-pagave-rrezikon-hapjen-e-vendeve-te-reja-te-punes/20%Monthly2019-02-10 13:12
https://kosovapost.net/ne-maqedoni-vdes-femija-13-muajsh-nga-komplikimet-e-fruthit/20%Monthly2019-02-10 12:47
https://kosovapost.net/daciq-askush-se-di-kur-do-te-arrihet-marreveshja-me-kosoven/20%Monthly2019-02-10 12:46
https://kosovapost.net/kosova-me-mire-ti-kthej-serbet-se-sa-ti-jap-25-territor-serbise/20%Monthly2019-02-10 12:46
https://kosovapost.net/sulmohen-policet-ne-mitrovice/20%Monthly2019-02-10 12:27
https://kosovapost.net/gjykata-supreme-e-venezueles-shpall-te-pavlefshem-statusin-e-guaidos/20%Monthly2019-02-10 12:16
https://kosovapost.net/abdul-hamidi-nuk-eshte-vetem-person-fizik-ai-ishte-fryma-e-re-hamidiane-e-cila-frymon-akoma/20%Monthly2019-02-10 12:16
https://kosovapost.net/me-apo-pa-messin-ky-mund-te-jete-formacioni-i-barces-ndaj-bilbaos/20%Monthly2019-02-10 11:57
https://kosovapost.net/mustafa-kritikon-poziten-per-pagat-tregoni-se-jemi-me-te-varfrit-ne-evrope-e-regjion/20%Monthly2019-02-10 11:43
https://kosovapost.net/te-jetosh-me-prezencen-e-xhandarmerise-serbe-sfidat-e-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-02-10 11:24
https://kosovapost.net/pija-me-kastravec-dhe-limon-qe-ju-dobeson/20%Monthly2019-02-10 11:08
https://kosovapost.net/dacic-serbia-nuk-do-ta-vazhdoje-dialogun-pa-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-10 10:52
https://kosovapost.net/amerika-latine-para-nje-rreziku-te-madh-morales-guaido-po-nxit-lufte-te-hapur/20%Monthly2019-02-10 10:51
https://kosovapost.net/shqiperia-shteti-i-pare-qe-nenshkroi-per-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-02-10 10:32
https://kosovapost.net/konsumimi-i-karrotes-me-i-rendesishem-sesa-mendoni/20%Monthly2019-02-10 10:31
https://kosovapost.net/senad-ef-halitovici-zgjidhet-unanimisht-myfti-i-ri-i-sanxhakut/20%Monthly2019-02-10 10:17
https://kosovapost.net/daciq-percaktimi-i-kufirit-eshte-parakusht-per-marredhenie-te-mira-me-shqiptaret/20%Monthly2019-02-10 10:16
https://kosovapost.net/trump-konfirmon-zyrtarisht-samitin-me-kim-yong-un/20%Monthly2019-02-10 10:03
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2/20%Monthly2019-02-10 10:03
https://kosovapost.net/talenti-i-romes-shuan-shpresat-e-te-interesuarve/20%Monthly2019-02-10 09:50
https://kosovapost.net/protestat-ne-serbi-hyjne-ne-javen-e-dhjete-kerkohet-doreheqja-e-vuciqit/20%Monthly2019-02-10 09:34
https://kosovapost.net/daci-thote-se-ldk-ja-duhet-ti-prije-procesit-te-dialogut/20%Monthly2019-02-10 09:20
https://kosovapost.net/oklahoma-ben-rikthim-te-cmendur-ndaj-houston/20%Monthly2019-02-10 09:06
https://kosovapost.net/rukiqi-rritja-e-pagave-demton-investimet-rrezikon-falimentimin-e-shtetit/20%Monthly2019-02-10 08:49
https://kosovapost.net/kater-vite-me-pare-kosova-dhe-serbia-nenshkruan-marreveshjen-per-drejtesi/20%Monthly2019-02-10 08:36
https://kosovapost.net/ne-mars-psd-ja-do-ta-procedoje-projektligjin-per-qeverine/20%Monthly2019-02-10 08:29
https://kosovapost.net/shqiperia-ne-vendin-e-peste-ne-bote-per-duhanpirjen/20%Monthly2019-02-10 08:14
https://kosovapost.net/grabovci-kur-u-ktheva-ne-kosove-lashe-fondin-vendlindja-therret-me-70-mije-franga-borxhe/20%Monthly2019-02-10 08:08
https://kosovapost.net/pa-kuptuar-konsumuat-ushqim-te-mykur-ja-cfare-i-bete-organizmit/20%Monthly2019-02-10 08:03
https://kosovapost.net/sot-shenohet-12-vjetori-i-protestes-se-10-shkurtit/20%Monthly2019-02-10 07:59
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-16/20%Monthly2019-02-10 07:56
https://kosovapost.net/liburni-kualifikohet-ne-finale-te-kupes-ne-futsall/20%Monthly2019-02-09 23:00
https://kosovapost.net/grabovci-e-quan-inskenim-pronto-n-thote-se-ka-qene-me-i-rende-se-vdekja/20%Monthly2019-02-09 22:56
https://kosovapost.net/protestat-ne-serbi-nervozojne-vuciqin/20%Monthly2019-02-09 22:34
https://kosovapost.net/manchester-united-nuk-ka-nevoje-per-super-yje/20%Monthly2019-02-09 22:18
https://kosovapost.net/12-vjet-nga-protesta-e-10-shkurtit/20%Monthly2019-02-09 22:12
https://kosovapost.net/douglas-costa-ne-radar-te-chelseat-dhe-manchester-united/20%Monthly2019-02-09 21:42
https://kosovapost.net/nga-e-marta-maqedonia-do-te-jete-e-veriut/20%Monthly2019-02-09 21:40
https://kosovapost.net/protestojne-italianet-duan-vende-te-reja-te-punes/20%Monthly2019-02-09 21:33
https://kosovapost.net/serbia-nuk-shihet-askund-e-kosova-ka-territor-me-te-madh-ne-harte-te-nje-libre-ne-danimarke/20%Monthly2019-02-09 21:21
https://kosovapost.net/testohen-smartfonet-me-te-mire-per-selfie/20%Monthly2019-02-09 21:10
https://kosovapost.net/problemet-me-te-cilat-perballet-truri-nese-nuk-flini-mire/20%Monthly2019-02-09 21:02
https://kosovapost.net/kosova-nder-dhe-detyre-llogoja-e-11-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-09 20:43
https://kosovapost.net/ermal-meta-i-dhuroi-magji-sanremos/20%Monthly2019-02-09 20:34
https://kosovapost.net/kush-eshte-me-i-fuqishem-kadri-veseli-apo-ramush-haradinaj/20%Monthly2019-02-09 20:37
https://kosovapost.net/ramos-do-ta-arrijme-barcelonen/20%Monthly2019-02-09 21:04
https://kosovapost.net/ahmeti-sia-kupton-planin-thacit-per-kufirin-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-09 20:10
https://kosovapost.net/bebe-rexha-tensionohet-gjate-performances-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2019-02-09 19:59
https://kosovapost.net/protesta-e-jelekeve-te-verdhe-hyn-ne-javen-e-13-te/20%Monthly2019-02-09 19:43
https://kosovapost.net/motra-e-mbretit-tajlandez-kerkon-postin-e-kryeministres/20%Monthly2019-02-09 20:13
https://kosovapost.net/firma-e-njohur-kerkon-falje-per-bluzen-raciste-maska-e-zeze/20%Monthly2019-02-09 19:14
https://kosovapost.net/kosova-nuk-mund-tia-mbylle-deren-unmik-ut/20%Monthly2019-02-09 18:49
https://kosovapost.net/vdes-reperi-i-njohur/20%Monthly2019-02-09 18:16
https://kosovapost.net/united-ne-poziten-e-katert-ne-premier-lige/20%Monthly2019-02-09 18:07
https://kosovapost.net/deshmia-e-14-vjecares-se-dhnuar-ne-kavaje-ka-zgjatur-tri-ore-e-gjysme/20%Monthly2019-02-09 19:18
https://kosovapost.net/heqja-e-fjales-islam-ne-deftesa-nxit-reagime-ne-austri/20%Monthly2019-02-09 17:38
https://kosovapost.net/muriqi-me-gol-te-jashtezakonshem-ndaj-ekipit-turk/20%Monthly2019-02-09 17:09
https://kosovapost.net/rrezimin-e-qeverise-haradinaj-e-ka-ne-dore-pdk-ja/20%Monthly2019-02-09 17:04
https://kosovapost.net/zgjidhja-e-larget-per-krizen-ne-kosove/20%Monthly2019-02-09 16:52
https://kosovapost.net/tre-te-lenduar-nga-shperthimi-i-granates-brenda-nje-shtepie-ne-podujeve/20%Monthly2019-02-09 16:39
https://kosovapost.net/distria-krasniqi-fiton-medaljen-e-argjendte-ne-paris/20%Monthly2019-02-09 16:26
https://kosovapost.net/hulumtuesi-britanik-shkembimi-i-territoreve-sdo-shkaktoj-telashe/20%Monthly2019-02-09 16:19
https://kosovapost.net/ngjashmeria-e-frikshme-e-femijeve-me-personalitetet-e-njohura-foto/20%Monthly2019-02-09 16:08
https://kosovapost.net/atletico-madrid-real-madrid-befasi-ne-formacionet-zyrtare/20%Monthly2019-02-09 15:57
https://kosovapost.net/venezuela-tregohet-solidare-dergon-ndihma-ne-kube/20%Monthly2019-02-09 15:42
https://kosovapost.net/hoxhaj-pershendet-vendimin-e-keshillit-te-sigurimit/20%Monthly2019-02-09 15:33
https://kosovapost.net/derrat-e-hengren-gruan-qe-shkoi-per-ti-ushqyer/20%Monthly2019-02-09 15:20
https://kosovapost.net/vuciq-e-quan-ide-qesharake-temen-per-bujanovcin/20%Monthly2019-02-09 15:08
https://kosovapost.net/times-serbia-ne-be-vetem-pas-njohjes-se-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-09 14:46
https://kosovapost.net/nderrojne-jete-dy-persona-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-09 14:24
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-gjykates-per-gjinekologun-fehmi-ahmeti/20%Monthly2019-02-09 14:05
https://kosovapost.net/asnjehere-mos-e-hiqni-lekuren-rreth-thonjeve/20%Monthly2019-02-09 13:48
https://kosovapost.net/360102-2/20%Monthly2019-02-09 13:36
https://kosovapost.net/e-mira-brenda-te-keqes/20%Monthly2019-02-09 13:24
https://kosovapost.net/ushtari-kosovar-nderron-jete-ne-luksemburg/20%Monthly2019-02-09 13:05
https://kosovapost.net/123-gjoba-per-ndotesit-e-mjedisit-100-prej-tyre-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-09 12:46
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-gjykates-per-shkelzen-xhekajn/20%Monthly2019-02-09 12:27
https://kosovapost.net/mesuesit-te-pakenaqur-kerkojne-ende-rritje-te-pagave/20%Monthly2019-02-09 12:01
https://kosovapost.net/kerkohet-hetimi-i-kontrates-53-milioneshe-per-autostraden-prishtine-hani-i-elezit/20%Monthly2019-02-09 11:48
https://kosovapost.net/kroacia-sjell-30-ushtare-ne-kosove/20%Monthly2019-02-09 11:34
https://kosovapost.net/zbulohet-ja-pse-romagnoli-refuzoi-juventusin-veren-e-kaluar/20%Monthly2019-02-09 11:15
https://kosovapost.net/xhafer-tahiri-plani-zhvillimor-komunal-i-vushtrrise-tashme-eshte-ne-duart-e-prokurorise-bashke-me-shume-vepra-te-tjera-te-qeverisjes-se-kaluar/20%Monthly2019-02-09 11:04
https://kosovapost.net/ushtria-e-kosoves-perplas-rusine-e-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-02-09 10:56
https://kosovapost.net/12-arsyet-perse-po-vuani-nga-kapslleku/20%Monthly2019-02-09 10:43
https://kosovapost.net/ish-presidenti-i-kosoves-fatmir-sejdiu-anetar-i-klubit-te-podgorice/20%Monthly2019-02-09 10:40
https://kosovapost.net/nena-qe-shpetoi-femijen-e-saj-ne-nje-aksident-me-makine-ndan-3-gjera-qe-cdo-prind-duhet-ti-dije/20%Monthly2019-02-09 10:00
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-shkurt/20%Monthly2019-02-09 09:25
https://kosovapost.net/gjykata-supreme-e-venezueles-vendos-kunder-guaidos-e-shpall-te-pavlefshem-statusin-e-tij/20%Monthly2019-02-09 09:10
https://kosovapost.net/stresi-e-ben-shume-me-te-veshtire-humbjen-e-peshes/20%Monthly2019-02-09 08:55
https://kosovapost.net/the-times-cfare-mund-te-jete-roli-i-putinit-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-08 22:48
https://kosovapost.net/the-guardian-keqperdorimi-seksual-qe-tronditi-kosoven/20%Monthly2019-02-08 22:36
https://kosovapost.net/shaqiri-jam-thelle-i-pikelluar-me-vdekjen-e-emiliano-sala/20%Monthly2019-02-08 22:27
https://kosovapost.net/insiston-shpend-ahmeti-eshte-koha-te-ulemi-e-te-bisedojme-per-taksen/20%Monthly2019-02-08 22:06
https://kosovapost.net/roma-i-afrohet-interit-me-fitoren-ndaj-chievos/20%Monthly2019-02-08 21:59
https://kosovapost.net/may-kembengul-ne-ndryshimin-e-marreveshjes-me-bashkimin-europian/20%Monthly2019-02-08 21:42
https://kosovapost.net/agk-ja-reagon-ndaj-mediumit-qe-publikoi-fotografine-e-viktimes-se-drenasit/20%Monthly2019-02-08 21:29
https://kosovapost.net/bahtiri-i-pergjigjet-komandantit-te-kfor-it-jam-per-paqe-por-te-gjitha-lufterat-behen-per-territore/20%Monthly2019-02-08 21:21
https://kosovapost.net/greqia-ratifikon-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-02-08 21:09
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-mot-i-vranet/20%Monthly2019-02-08 20:49
https://kosovapost.net/lojtaret-te-bindur-se-solskjaer-do-te-behet-menaxher-i-perhershem-i-unitedit/20%Monthly2019-02-08 20:36
https://kosovapost.net/mbahet-mbledhja-urgjente-e-kuvendit-te-komunes-se-drenasit/20%Monthly2019-02-08 20:30
https://kosovapost.net/sherbimi-korrektues-te-henen-ne-greve-njeoreshe/20%Monthly2019-02-08 20:18
https://kosovapost.net/arrestohet-ushtari-i-fskse-dyshohet-se-abuzoi-seksualisht-me-nje-15-vjecare/20%Monthly2019-02-08 20:05
https://kosovapost.net/videoja-e-messit-qe-po-ben-xhiro-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-02-08 19:55
https://kosovapost.net/zaev-nuk-perjashtohen-zgjedhjet-e-parakohshme-e-as-kandidati-konsensual-per-president/20%Monthly2019-02-08 19:43
https://kosovapost.net/vaji-i-ullirit-ju-ben-te-jetoni-me-gjate-kjo-eshte-arsyeja-pse/20%Monthly2019-02-08 19:24
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-gjakove-kualiteti-i-produkteve-tona-garanci-per-depertim-ne-tregjet-e-huaja/20%Monthly2019-02-08 19:18
https://kosovapost.net/ky-eshte-trajneri-nga-i-cili-mesojne-sarri-dhe-guardiola/20%Monthly2019-02-08 19:10
https://kosovapost.net/bashkeshorti-i-kadaj-bujupit-dhe-gruaja-e-lushtakut-nder-te-punesuarit-ne-telekom-gjate-2018-es/20%Monthly2019-02-08 18:56
https://kosovapost.net/suedi-racizmi-kunder-muslimaneve-eshte-shnderruar-ne-nje-gje-normale/20%Monthly2019-02-08 18:40
https://kosovapost.net/rusia-shba-shkel-karten-e-okb-se-duke-kercenuar-venezuelen/20%Monthly2019-02-08 18:29
https://kosovapost.net/okb-arabia-saudite-pengon-hetimin-e-turqise-per-vrasjen-e-khashoggi/20%Monthly2019-02-08 18:20
https://kosovapost.net/hoti-i-reagon-thacit-dialogu-ska-alternative-por-kosova-ska-toke-me-nda/20%Monthly2019-02-08 18:09
https://kosovapost.net/plot-mallra-serbe-neper-tregje-mti-e-as-dogana-nuk-e-dine-se-si-kane-hyre-ne-kosove/20%Monthly2019-02-08 18:04
https://kosovapost.net/gjithcka-cfare-ndodhi-ne-protesten-e-sotme-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 17:43
https://kosovapost.net/edhe-ne-gjermani-e-zvicerr-mediat-shkruajne-per-rastin-e-drenasit/20%Monthly2019-02-08 17:22
https://kosovapost.net/shkodra-ligji-sdo-te-kurseje-askend/20%Monthly2019-02-08 17:11
https://kosovapost.net/ldk-e-vetevendosje-drejt-perafrimit/20%Monthly2019-02-08 17:04
https://kosovapost.net/dy-sportiste-nga-kosova-do-te-marrin-pjese-ne-eyof-2019-ne-sarajeve/20%Monthly2019-02-08 15:55
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-prekurve-nga-epidemia-e-fruthit/20%Monthly2019-02-08 15:50
https://kosovapost.net/cilat-semundje-mund-te-sherohen-me-lakren/20%Monthly2019-02-08 15:48
https://kosovapost.net/ministrat-bytyqi-e-mustafa-ne-siklet-te-madh/20%Monthly2019-02-08 15:31
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-e-quan-tronditese-rastin-e-abuzimit-te-16-vjecares/20%Monthly2019-02-08 15:24
https://kosovapost.net/goditet-me-gur-nje-protestuese-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 15:12
https://kosovapost.net/bash-ne-kohen-kur-po-diskutohet-per-dhunime-ne-kuvend-vetem-pese-deputete-prezent/20%Monthly2019-02-08 16:13
https://kosovapost.net/thaci-pezullimi-i-takses-eshte-qendrim-i-shba-se-dhe-be-se/20%Monthly2019-02-08 15:29
https://kosovapost.net/ministri-matoshi-tregon-shifren-e-parave-qe-do-te-investohet-ne-lumin-sitnica/20%Monthly2019-02-08 14:42
https://kosovapost.net/emocionuese-ja-cka-e-perloti-policin-ne-protesten-e-sotme-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 14:31
https://kosovapost.net/ja-cka-shkruajne-mediat-zvicrrane-per-rastin-e-16-vjecares/20%Monthly2019-02-08 14:15
https://kosovapost.net/polici-fillon-te-qaje-kur-protestuesit-e-perqafojne-ate-gjate-protestes-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 13:56
https://kosovapost.net/rekord-eksport-importesh-te-gjermanise/20%Monthly2019-02-08 13:14
https://kosovapost.net/profesori-deklarohet-rreth-fajesise-per-rastin-e-abuzimit-seksual-me-nxenesen/20%Monthly2019-02-08 13:05
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-i-ve-ne-siklet-ministrat-bytyqi-e-mustafa-a-jeni-burra-jepni-doreheqje/20%Monthly2019-02-08 12:38
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-i-reagon-vuciqit-pas-deklarates-se-fundit-per-kufjite/20%Monthly2019-02-08 12:27
https://kosovapost.net/ekskluzive-polici-pranon-fajesine-per-keqperdorimin-seksual-te-nxeneses/20%Monthly2019-02-08 12:14
https://kosovapost.net/fillon-seanca-e-jashtezakonshme-per-abuzimin-e-te-mitures-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 12:18
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-mes-anetareve-te-keshillit-te-sigurimit-per-seancat-rreth-kosoves/20%Monthly2019-02-08 11:48
https://kosovapost.net/kmdlnj-propozon-te-formohet-ekip-i-avokateve-per-ta-perfaqesuar-te-mituren-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 11:31
https://kosovapost.net/%e2%80%8blimaj-pret-ne-takim-ambasadorin-oconell-flasin-per-dialogun/20%Monthly2019-02-08 11:20
https://kosovapost.net/fc-basel-skuadra-e-pare-evropiane-qe-investon-ne-indi/20%Monthly2019-02-08 11:13
https://kosovapost.net/princesha-e-tajlandes-do-te-garoje-per-kryeministre/20%Monthly2019-02-08 11:09
https://kosovapost.net/sa-jane-zbatuar-marreveshjet-kosove-serbi-per-doganen/20%Monthly2019-02-08 10:55
https://kosovapost.net/fmn-e-shqetesuar-me-ligjin-per-pagat-viti-2020-problematik/20%Monthly2019-02-08 10:41
https://kosovapost.net/rastet-sikur-ai-ne-drenas-nuk-do-tolerohen-ti-mbrojme-institucionet-tona-nga-njerezit-e-tille/20%Monthly2019-02-08 10:35
https://kosovapost.net/shtate-fshatra-te-kurshumlise-ne-serbi-pa-asnje-banor/20%Monthly2019-02-08 10:28
https://kosovapost.net/kosnett-dhe-scott-eshte-koha-per-marreveshje-ne-mes-te-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-08 10:21
https://kosovapost.net/lladrovci-padit-xhavit-drenorin-per-shpifje/20%Monthly2019-02-08 10:14
https://kosovapost.net/hazardit-i-pelqen-real-madridi/20%Monthly2019-02-08 10:12
https://kosovapost.net/sot-caktohet-vlera-financiare-e-pikeve-per-kategorizimin-e-sporteve/20%Monthly2019-02-08 09:52
https://kosovapost.net/kur-futbollin-e-ke-ne-gjak-ja-cfare-ben-ronaldo-me-djalin-video/20%Monthly2019-02-08 09:52
https://kosovapost.net/agjentura-e-huaj-sulmon-rrjetin-kompjuterik-te-parlamentit-te-australise/20%Monthly2019-02-08 09:42
https://kosovapost.net/kuvendi-therret-seance-urgjente-ne-ora-12/20%Monthly2019-02-08 09:45
https://kosovapost.net/daciq-tregon-planet-e-keshillit-te-sigurimit-per-kosoven/20%Monthly2019-02-08 09:35
https://kosovapost.net/pos-abuzimeve-seksuale-ne-shkolla-ka-edhe-shume-fenomene-tjera-shqetesuese/20%Monthly2019-02-08 09:27
https://kosovapost.net/kelmendi-thaci-mblodhi-lideret-ne-shtepine-e-tij-per-ta-hequr-taksen/20%Monthly2019-02-08 09:21
https://kosovapost.net/franca-del-kunder-gjermanise-per-gazsjellesin-nord-stream-2/20%Monthly2019-02-08 09:03
https://kosovapost.net/nuk-dua-te-vdes-me-para-ne-banke-paguan-shkollen-e-femijeve-te-punetoreve/20%Monthly2019-02-08 08:58
https://kosovapost.net/profesori-dhe-polici-nga-drenasi-ne-gazetat-zvicerane/20%Monthly2019-02-08 08:49
https://kosovapost.net/ky-eshte-fruti-i-cili-ju-shpeton-nga-pagjakesia-dhe-depresioni/20%Monthly2019-02-08 08:49
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-serbise-kerkoni-falje-per-krimet-e-luftes/20%Monthly2019-02-08 08:41
https://kosovapost.net/pas-53-milioneshit-bechtel-enka-mund-tia-gelltise-shtetit-edhe-60-milione-euro/20%Monthly2019-02-08 08:33
https://kosovapost.net/thaci-ne-uashington-flasin-me-nje-ze-per-kosoven/20%Monthly2019-02-08 08:23
https://kosovapost.net/trump-kemi-mposhtur-isis-in-100-per-qind-javen-e-ardhshme-njoftimi-zyrtar/20%Monthly2019-02-08 08:21
https://kosovapost.net/mustafi-ka-nje-lajm-te-mire-per-arsenalin/20%Monthly2019-02-08 08:26
https://kosovapost.net/ky-minister-mendon-te-jap-doreheqje-pas-rastit-te-vajzes-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-08 08:14
https://kosovapost.net/mesazh-prekes-i-motres-se-emiliano-sala-pas-gjetjes-se-trupit-foto/20%Monthly2019-02-08 08:11
https://kosovapost.net/trupi-i-gjetur-ne-rrenojat-e-aeroplanit-eshte-i-emiliano-salas/20%Monthly2019-02-08 08:03
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shuma-e-parave-qe-jane-ndare-per-hekurudhen-fushe-kosove-hani-i-elezit/20%Monthly2019-02-08 07:58
https://kosovapost.net/taksa-nuk-demton-raportet-kosove-shba/20%Monthly2019-02-08 07:56
https://kosovapost.net/shba-ja-dhe-be-ja-perseri-kerkojne-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-02-08 07:50
https://kosovapost.net/rritet-presioni-mbi-qeverine-per-heqjen-e-takses-haradinaj-nuk-zmbrapset/20%Monthly2019-02-08 07:31
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-shkurt/20%Monthly2019-02-08 07:26
https://kosovapost.net/lengu-i-lakres-se-kuqe-lufton-semundjet-mbron-veshkat-melcine/20%Monthly2019-02-08 07:22
https://kosovapost.net/moti-sot-23/20%Monthly2019-02-08 07:09
https://kosovapost.net/sot-protestohet-ne-drenas-per-rastin-e-16-vjecares-se-perdhunuar/20%Monthly2019-02-08 07:06
https://kosovapost.net/kush-i-ka-fajet-vajza-arsimtari-polici/20%Monthly2019-02-08 07:17
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-neser-me-vranesira-dhe-me-riga-shiu/20%Monthly2019-02-07 22:41
https://kosovapost.net/futbollistja-sudeze-e-kthyer-ne-islam-shtate-muaj-me-fyerje-e-kercenime/20%Monthly2019-02-08 08:29
https://kosovapost.net/cilat-mesazhe-te-kosoves-vuciqi-i-quan-te-rrezikshme/20%Monthly2019-02-07 22:36
https://kosovapost.net/popujve-qe-u-mungojne-kokat-lehte-ua-marrin-tokat/20%Monthly2019-02-07 22:28
https://kosovapost.net/gjermania-godet-serbine-per-te-hyre-ne-be-duhet-ta-njihni-kosoven/20%Monthly2019-02-07 22:14
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-rithekson-formimi-i-ushtrise-se-kosoves-vendim-i-drejte/20%Monthly2019-02-07 22:01
https://kosovapost.net/citaku-e-demolon-serbine-ne-okb-po-tregoni-perralla/20%Monthly2019-02-07 21:50
https://kosovapost.net/pacolli-i-reagon-daciqit-a-eshte-kjo-demokraci-apo-defekt-i-ketij-sistemi-universal/20%Monthly2019-02-07 21:44
https://kosovapost.net/bashkimi-shkeput-kontraten-me-kranjoviqin/20%Monthly2019-02-07 21:36
https://kosovapost.net/tanin-kosova-dhe-serbia-te-zbusin-qendrimet-per-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-02-07 21:23
https://kosovapost.net/aak-ja-voton-tri-parime-ska-ndryshim-kufijsh-ska-kushte-ne-dialog-e-shiqet-taksa/20%Monthly2019-02-07 21:08
https://kosovapost.net/shba-ja-ska-viza-per-170-zyrtare-shqiptare/20%Monthly2019-02-07 20:56
https://kosovapost.net/frasheri-i-deshperuar-me-trajtimin-e-femrave-me-vjen-marre-qe-jam-djale/20%Monthly2019-02-07 20:38
https://kosovapost.net/inspektorati-ne-ferizaj-mbyll-13-bastore/20%Monthly2019-02-07 20:26
https://kosovapost.net/scott-kosova-ta-heqe-taksen-pengon-dialogun/20%Monthly2019-02-07 20:15
https://kosovapost.net/arrestohet-gjinekologu-qe-kreu-abortin-e-vajzes-se-abuzuar-seksualisht-ne-drenas-flet-avokati-i-tij/20%Monthly2019-02-07 19:48
https://kosovapost.net/shahini-flet-per-biseden-e-pare-me-ramen/20%Monthly2019-02-07 20:44
https://kosovapost.net/kmshk-iu-ben-thirrje-medieve-te-kene-kujdes-gjate-raportimit-me-rastet-e-ndjeshme/20%Monthly2019-02-07 19:17
https://kosovapost.net/flasin-familjaret-e-vajzes-se-mitur-profesorit-dhe-policit-qe-abuzuan-me-te/20%Monthly2019-02-07 19:06
https://kosovapost.net/rrefehet-e-mitura-nga-drenasi-tregon-gjithcka-cfare-ndodhi/20%Monthly2019-02-07 18:45
https://kosovapost.net/qeveria-duhet-te-beje-gati-edhe-60-milione-euro-per-bechtel-enkan-per-pune-shtese-ne-autostrade/20%Monthly2019-02-07 20:46
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-i-jep-perkrahje-llukes-per-zgjerimin-dhe-stabilizimin-e-furnizimit-me-energji/20%Monthly2019-02-07 18:21
https://kosovapost.net/vuciq-perseri-i-ankohet-be-se-per-ceshtjet-e-brendshme-te-kosoves/20%Monthly2019-02-07 18:11
https://kosovapost.net/stadiumi-i-ri-i-tottenhamit-mahnite-tifozet-e-futbollit/20%Monthly2019-02-07 17:59
https://kosovapost.net/tahiri-per-rastin-ne-drenas-ata-qe-shkelin-autorizimet-qe-u-jane-besuar-sdo-te-mbesin-pa-u-ndeshkuar/20%Monthly2019-02-07 17:32
https://kosovapost.net/kurti-pushteti-i-nje-lloj-politikanesh-qe-kane-qeverisur-deri-sot-lejon-abuzimin-me-minoritarin/20%Monthly2019-02-07 17:27
https://kosovapost.net/ja-7-arsyet-pse-duhet-te-konsumoni-sa-me-shume-fiq/20%Monthly2019-02-07 17:16
https://kosovapost.net/protestuesit-presin-qe-policet-dhe-mesimdhenesit-tu-bashkohen-ne-marshin-per-te-mituren-e-abuzuar/20%Monthly2019-02-07 17:02
https://kosovapost.net/trump-javen-e-ardhshme-edhe-zyrtarisht-shpallim-fitoren-tone-kunder-isis-100-e-kemi-mboshtur/20%Monthly2019-02-07 17:04
https://kosovapost.net/dy-diskurse-rrufe-mbi-kosoven/20%Monthly2019-02-07 16:33
https://kosovapost.net/drenori-polici-kishte-abuzuar-seksualisht-edhe-me-nje-zyrtare-komunale-te-drenasit/20%Monthly2019-02-07 16:07
https://kosovapost.net/turp-turp-ju-qofte/20%Monthly2019-02-07 16:05
https://kosovapost.net/pse-eshte-mire-te-jeni-beqar-e/20%Monthly2019-02-07 15:47
https://kosovapost.net/mos-shpallja-e-zgjedhjeve-pas-doreheqjeve-te-kryetareve-te-komunave-ne-veri-te-vendit-precedent-i-rrezikshem/20%Monthly2019-02-07 15:37
https://kosovapost.net/vv-ldk-e-alternativa-kerkojne-seance-te-jashtezakonshme-per-rastin-e-te-mitures-ne-drenas/20%Monthly2019-02-07 15:24
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-170-zyrtareve-shqiptare-u-eshte-refuzuar-viza-amerikane/20%Monthly2019-02-07 15:21
https://kosovapost.net/higuaini-sulmuesi-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-02-07 15:16
https://kosovapost.net/policja-ia-sheh-sherrin-dhenjes-se-informates-per-dhunimin-e-16-vjecares-nga-kolegu-i-saj/20%Monthly2019-02-07 15:03
https://kosovapost.net/prej-janarit-2017-shba-u-ka-ndaluar-hyrjen-170-zyrtareve-shqiptare/20%Monthly2019-02-07 14:56
https://kosovapost.net/domosdoshmeria-per-nje-qasje-te-re-ndaj-trupes-se-pedagogeve/20%Monthly2019-02-07 14:51
https://kosovapost.net/ronaldo-me-rekord-te-ri-ja-cili-eshte-ai/20%Monthly2019-02-07 14:46
https://kosovapost.net/ne-seancen-ndaj-policit-te-dyshuar-per-dhunim-seksual-slejohen-mediet/20%Monthly2019-02-07 14:42
https://kosovapost.net/vellai-i-vazvije-krasniqit-akoma-me-e-tmerrshme-kur-perdhunimi-eshte-bere-jo-nga-okupatori-por-nga-shqiptaret/20%Monthly2019-02-07 15:32
https://kosovapost.net/citaku-per-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurimit-per-kosoven-seance-koti/20%Monthly2019-02-07 14:26
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodhe-trupit-kur-fitojme-kile-shtese/20%Monthly2019-02-07 14:14
https://kosovapost.net/duka-zgjidhet-anetar-i-komitetit-ekzekutiv-te-uefa-s/20%Monthly2019-02-07 14:10
https://kosovapost.net/mercedes-shperblen-punetoret-me-nga-5000-euro/20%Monthly2019-02-07 14:04
https://kosovapost.net/ministria-e-mbrojtjes-rekruton-ushtare-ne-fsk-ja-si-te-aplikoni/20%Monthly2019-02-07 14:04
https://kosovapost.net/jeremiq-ndarja-nuk-sjell-paqe-dhe-stabilitet/20%Monthly2019-02-07 13:59
https://kosovapost.net/shqetesuese-fenomeni-i-pedofilise-ne-rritje-per-2-vjet-ne-kosove-u-raportuan-123-raste/20%Monthly2019-02-07 13:58
https://kosovapost.net/kosova-dhe-banka-boterore-nenshkruajne-marreveshje-14-6-milionshe/20%Monthly2019-02-07 13:55
https://kosovapost.net/mercedes-shperblen-me-nga-5-mije-euro-punetoret/20%Monthly2019-02-07 13:54
https://kosovapost.net/mali-i-zi-mbeshtet-edhe-shkembimin-e-territoreve-si-zgjidhje-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-07 13:52
https://kosovapost.net/arrestohet-edhe-mesuesi-per-rastin-e-perdhunimit-ne-drenas/20%Monthly2019-02-07 13:51
https://kosovapost.net/shqiptari-ne-malin-e-zi-gjobitet-pse-vendosi-flamurin-kombetar-ne-cati/20%Monthly2019-02-07 13:54
https://kosovapost.net/unmiku-vazhdon-rolin-ndermjetesues-mes-kosoves-dhe-interpolit/20%Monthly2019-02-07 13:36
https://kosovapost.net/saranda-krasniqi-interpreton-kengen-kushtuar-vajzave-per-diten-e-kanagjegjit/20%Monthly2019-02-07 15:21
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-viziton-policine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-07 13:01
https://kosovapost.net/kocijaniciq-reagon-ndaj-kercenimeve-te-bujar-osmanit-dhe-ministrise-se-shendetesise/20%Monthly2019-02-07 12:43
https://kosovapost.net/seanca-per-policin-e-dyshuar-per-abuzim-ne-ora-14-prokuroria-kerkon-paragurim/20%Monthly2019-02-07 12:39
https://kosovapost.net/burgu-i-prishtines-te-kthehet-ne-muze/20%Monthly2019-02-07 12:27
https://kosovapost.net/molliqaj-reagon-per-padine-qe-i-beri-konjufca-e-fton-ate-ne-debat-televiziv/20%Monthly2019-02-07 12:24
https://kosovapost.net/mogherini-kerkon-heqjen-e-takses-dhe-arritjen-urgjente-te-marreveshjes-mbi-te-gjitha-ceshtjet-e-hapura/20%Monthly2019-02-07 12:07
https://kosovapost.net/reditja-e-re-e-fifa-s-ja-ku-gjendet-kosova/20%Monthly2019-02-07 11:59
https://kosovapost.net/policet-mbrojne-kolegun-dhunues-nuk-degjojne-protestuesit/20%Monthly2019-02-07 13:00
https://kosovapost.net/be-ja-kerkon-reforma-ne-gjyqesor/20%Monthly2019-02-07 11:38
https://kosovapost.net/kerkohet-doreheqja-e-drejtorit-te-policise-se-kosoves-dhe-burgim-per-perdhunuesit/20%Monthly2019-02-07 12:06
https://kosovapost.net/kosova-ka-shenuar-sukses-ne-implementimin-e-reformave-evropiane/20%Monthly2019-02-07 11:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-kryetari-qe-po-merr-pjese-ne-protesten-per-16-vjecaren-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-07 11:38
https://kosovapost.net/shoqata-e-gjinekologeve-per-rastin-e-te-mitures-gjinekologu-po-akuzohet-padrejtesisht/20%Monthly2019-02-07 10:47
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-molliqaj-duhet-te-jep-llogari-per-shpifjet-ndaj-meje/20%Monthly2019-02-07 10:39
https://kosovapost.net/trusti-ne-janar-kthimi-nga-investimet-55-milione-euro/20%Monthly2019-02-07 10:36
https://kosovapost.net/daciqit-po-i-ngutet-marreveshja-duhet-te-arrihet-sa-jane-ne-pushtet-trump-e-mogherini/20%Monthly2019-02-07 10:35
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-aktivist-i-vetevendosjes/20%Monthly2019-02-07 10:26
https://kosovapost.net/ky-eshte-kandidati-i-vetem-per-president-te-fifa-s-foto/20%Monthly2019-02-07 10:20
https://kosovapost.net/filmat-horror-ndikojne-ne-renien-e-peshes-suaj-zbuloni-pse/20%Monthly2019-02-07 10:18
https://kosovapost.net/vaji-i-pemes-se-cajit-eshte-produkti-qe-ju-nevojitet-ne-rutinen-e-bukurise/20%Monthly2019-02-07 10:11
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-porosi-rames-rradhitu-kunder-idese-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-07 10:10
https://kosovapost.net/ja-si-e-tejkaluan-te-ftohtin-amerikanet/20%Monthly2019-02-07 10:02
https://kosovapost.net/inspektorati-shendetesor-po-heton-gjinekologun-qe-kreu-abortin-e-te-mitures-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-07 09:57
https://kosovapost.net/keta-jane-zv-ministrat-qe-pak-kush-i-njeh-por-buxhetit-i-kushtojn-mbi-1-milion-euro-ne-vit/20%Monthly2019-02-07 12:34
https://kosovapost.net/venezuele-konfiskohen-shume-arme-dhe-municione-amerikane/20%Monthly2019-02-07 09:55
https://kosovapost.net/kongresistja-omar-kritikon-heshtjen-e-shba-se-per-shkeljen-e-te-drejtave-te-njeriut-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-02-07 09:45
https://kosovapost.net/kuvend-basha-qeveri-tranzitore-perndryshe-shqiptaret-marrin-freret-me-16-shkurt/20%Monthly2019-02-07 09:42
https://kosovapost.net/oda-kosovare-turke-kerkon-masa-te-rrepta-per-sigurine-e-sektorit-bankar/20%Monthly2019-02-07 09:41
https://kosovapost.net/bahtiri-mitrovica-do-te-bashkohet-nuk-u-pyetem-kur-e-ndane/20%Monthly2019-02-07 09:38
https://kosovapost.net/meta-pritet-nga-kongresmeni-engel-fokus-kosova/20%Monthly2019-02-07 09:37
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-kosova-eshte-vend-i-pershtatshem-per-investime-ne-sektorin-e-bujqesise/20%Monthly2019-02-07 09:27
https://kosovapost.net/si-te-evitoni-problemet-me-gjume/20%Monthly2019-02-07 09:24
https://kosovapost.net/sala-ende-i-zhdukur-klubi-francez-kerkon-nga-cardiff-city-qe-tia-paguaj-borxhin/20%Monthly2019-02-07 09:19
https://kosovapost.net/daciq-probleme-te-medha-ne-keshillin-e-sigurimit-rreth-sesionit-per-kosoven/20%Monthly2019-02-07 09:17
https://kosovapost.net/kane-numri-nente-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-02-07 09:06
https://kosovapost.net/beqiraj-i-lumtur-per-golat-dhe-magjine-e-tij-qe-beri-xhiron-e-botes/20%Monthly2019-02-07 08:50
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-me-shendetin-tuaj-nese-rrini-8-ore-ne-dite-ulur/20%Monthly2019-02-07 08:29
https://kosovapost.net/keshilli-i-sigurimit-mblidhet-per-kosoven-gezohet-serbia/20%Monthly2019-02-07 08:16
https://kosovapost.net/gjermania-marreveshja-kosove-serbi-duhet-ta-rrise-stabilitetin-e-rajonit/20%Monthly2019-02-07 08:16
https://kosovapost.net/unmik-u-i-pergjigjet-qeverise-ne-punojme-ne-baze-te-mandatit-te-ks-te-okb-se/20%Monthly2019-02-07 08:04
https://kosovapost.net/diskutimi-per-kufijte-rrezik-per-resurset-e-kosoves/20%Monthly2019-02-07 08:04
https://kosovapost.net/merkel-bisedon-me-kryeministrat-e-vendeve-te-grupit-te-vishegradit/20%Monthly2019-02-07 07:56
https://kosovapost.net/vleresimi-i-lojtareve-ne-el-clasico-ja-nota-per-messin-foto/20%Monthly2019-02-07 07:52
https://kosovapost.net/a-po-i-vjen-fundi-zgjerimit-te-nato-s/20%Monthly2019-02-07 07:41
https://kosovapost.net/lekaj-nuk-prishemi-me-shba-te-taksa-nuk-hiqet-pavaresisht-presionit-ndaj-haradinajt/20%Monthly2019-02-07 07:33
https://kosovapost.net/loja-e-bashkimit-evropian-me-trepcen/20%Monthly2019-02-07 07:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-7-shkurt/20%Monthly2019-02-07 07:13
https://kosovapost.net/keto-jane-semundjet-qe-sheron-lengu-i-qepes-2/20%Monthly2019-02-07 07:09
https://kosovapost.net/mungese-e-llogaridhenies-per-ngecjet-ne-zbatimin-e-msa-se/20%Monthly2019-02-07 07:05
https://kosovapost.net/abuzimi-seksual-ndaj-16-vjecares-nga-drenasi-sot-protestohet-para-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-07 07:00
https://kosovapost.net/moti-sot-22/20%Monthly2019-02-07 06:57
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-neser-keto-jane-temperaturat/20%Monthly2019-02-06 22:50
https://kosovapost.net/ahmeti-e-kam-perkrahur-haradinajn-per-te-vene-taksen-e-ndaj-pergjegjesine-per-ta-hequr/20%Monthly2019-02-06 22:31
https://kosovapost.net/scott-shba-ja-ne-vazhdimesi-po-kerkon-heqjen-e-tarifes/20%Monthly2019-02-06 22:21
https://kosovapost.net/celik-franca-duhet-te-ballafaqohet-me-krimet-ndaj-njerezimit-qe-ka-kryer-ne-afrike/20%Monthly2019-02-06 21:59
https://kosovapost.net/myslimanet-moro-drejt-diteve-me-diell/20%Monthly2019-02-06 21:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-drejtorit-te-policise-pas-rastit-te-keqperdorimit-seksual-te-16-vjecares/20%Monthly2019-02-06 21:37
https://kosovapost.net/komf-kerkon-drejtesi-per-te-mituren-ne-drenas/20%Monthly2019-02-06 21:21
https://kosovapost.net/pacolli-ne-amerike-ndjek-nga-afer-fjalimin-e-presidentit-trump/20%Monthly2019-02-06 21:04
https://kosovapost.net/prishtina-shfrytezon-rastin-per-histori-ne-fiba-europe-cup/20%Monthly2019-02-06 20:45
https://kosovapost.net/thaci-rasti-i-abuzimit-me-nxenesen-e-mitur-ne-drenas-nje-prej-ndodhive-me-tronditese-ne-kosoven-e-pasluftes/20%Monthly2019-02-06 20:32
https://kosovapost.net/unmik-u-iu-pergjigj-qeverise-se-kosoves-ne-punojme-ne-baze-te-mandatit-te-ks-te-okb-se/20%Monthly2019-02-06 20:20
https://kosovapost.net/pacolli-i-alarmuar-nga-rasti-i-vajzes-nga-drenasi-kerkon-veprim-urgjent-institucional/20%Monthly2019-02-06 20:07
https://kosovapost.net/pas-takses-ndaj-serbise-qeveria-e-kosoves-nuk-njeh-unmik-un/20%Monthly2019-02-06 20:28
https://kosovapost.net/korrigjimi-i-kufijve-me-serbine-thaci-cfare-me-ka-siguruar-personalisht-putin/20%Monthly2019-02-06 19:41
https://kosovapost.net/dua-lipa-shkelqen-ne-premieren-e-alita-battle-angel/20%Monthly2019-02-06 19:38
https://kosovapost.net/emiliano-sala-ne-fund-te-detit-nantes-harron-dhimbjen-dhe-kercenon-cardiff-in-parate/20%Monthly2019-02-06 19:10
https://kosovapost.net/neser-protestohet-per-rastin-e-te-mitures-ne-drenas/20%Monthly2019-02-06 18:45
https://kosovapost.net/haradinaj-ldk-ja-e-vetevendosje-ashper-kunder-deklarates-se-thacit-per-korrigjim-te-lehte/20%Monthly2019-02-06 18:12
https://kosovapost.net/xhafer-tahiri-kosoves-i-duhet-koalicioni-ldk-vv-modeli-i-cdu-se-dhe-spd-se-ne-gjermani/20%Monthly2019-02-06 18:10
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-konsumoni-ne-mengjes/20%Monthly2019-02-06 17:55
https://kosovapost.net/ngrohja-globale-po-hyn-ne-faze-kritike/20%Monthly2019-02-06 17:42
https://kosovapost.net/selmani-abuzimi-i-te-mitures-ne-drenas-alarm-per-nxjerjen-e-ligjit-te-vetingut/20%Monthly2019-02-06 17:37
https://kosovapost.net/jahjaga-individet-e-perfshire-ne-rastin-ne-drenas-skane-vend-ne-shkolla-e-polici/20%Monthly2019-02-06 17:23
https://kosovapost.net/serbet-ne-veri-me-shume-frikesohen-nga-serbet-se-nga-shqiptaret/20%Monthly2019-02-06 17:04
https://kosovapost.net/kontrolloret-ajrore-kerkojne-autonomi-nuk-duan-te-perfshihen-ne-ligjin-per-pagat/20%Monthly2019-02-06 16:58
https://kosovapost.net/thaci-mos-u-frikesoni-nga-dialogu-kur-prane-kemi-shba-ne-dhe-shtetet-mike/20%Monthly2019-02-06 15:53
https://kosovapost.net/deliu-kodra-fajtoret-e-aktit-makaber-zingjiror-te-marrin-denimin-e-merituar/20%Monthly2019-02-06 15:52
https://kosovapost.net/reagon-edhe-haxhiu-nese-heshtim-rastet-si-i-16-vjecares-nga-drenasi-do-te-shtohen/20%Monthly2019-02-06 15:35
https://kosovapost.net/lladrovci-fton-organet-e-drejtesise-qe-ta-zbulojne-deri-ne-fund-rastin-e-16-vjecares/20%Monthly2019-02-06 15:44
https://kosovapost.net/si-te-permiresoni-shendetin-e-veshkave-permes-sodes-se-bukes/20%Monthly2019-02-06 15:20
https://kosovapost.net/lladrovci-suspendon-mesimdhenesin-perdhunues/20%Monthly2019-02-06 15:20
https://kosovapost.net/biserko-serbet-ne-veri-me-shume-frikesohen-nga-disa-serbe-se-nga-shqiptaret/20%Monthly2019-02-06 14:50
https://kosovapost.net/haradinaj-kunder-guterresit-okb-ja-furnizohet-me-raporte-te-unmik-ut-me-te-cilet-ne-skemi-asnje-komunikim/20%Monthly2019-02-06 14:44
https://kosovapost.net/zemaj-kerkon-procesin-e-vettingut-pas-rastit-te-dhunes-ne-drenas/20%Monthly2019-02-06 14:31
https://kosovapost.net/boterori-2022-fifa-ndan-aksionet-me-katarin/20%Monthly2019-02-06 14:30
https://kosovapost.net/paga-minimale-e-sektorit-privat-nuk-eshte-rritur-qe-nga-viti-2011/20%Monthly2019-02-06 14:22
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-therret-konference-urgjente-per-rastin-e-16-vjecares/20%Monthly2019-02-06 14:03
https://kosovapost.net/perdorimi-i-aspirines-eviton-sulmin-ne-zemer-apo-tru/20%Monthly2019-02-06 14:00
https://kosovapost.net/sylejman-selimi-intervistohet-ne-prishtine-nga-specialja/20%Monthly2019-02-06 13:52
https://kosovapost.net/vlora-citaku-tronditet-me-dhunen-qe-perjetoi-vajza-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-06 13:47
https://kosovapost.net/deputetet-e-kuvendit-kerkojne-denim-te-ashper-per-ngacumesit-e-16-vjecares/20%Monthly2019-02-06 13:36
https://kosovapost.net/lideret-mustafa-e-kurti-me-nje-deklarate-te-perbashket-per-aktualitetin-politik-ne-vend/20%Monthly2019-02-06 13:07
https://kosovapost.net/tahiri-kosova-nuk-ka-nevoje-per-nje-konference-nderkombetare-ajo-e-rambujese-solli-paqen/20%Monthly2019-02-06 13:10
https://kosovapost.net/kamenica-pritet-te-behet-me-zone-ekonomike-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-02-06 12:41
https://kosovapost.net/ambasadori-kallaba-i-dorezon-letrat-kredenciale-presidentit-te-hungarise-ader/20%Monthly2019-02-06 12:39
https://kosovapost.net/nato-donald-trump-merr-pjese-ne-samitin-e-londres-ne-dhjetor/20%Monthly2019-02-06 12:32
https://kosovapost.net/cili-lojtar-po-e-zevendeson-xavin/20%Monthly2019-02-06 12:16
https://kosovapost.net/10-femije-per-17-vjet/20%Monthly2019-02-06 12:09
https://kosovapost.net/ldk-dhe-pdk-bojkotojne-votimet-ne-kuvendin-e-prishtines/20%Monthly2019-02-06 11:57
https://kosovapost.net/lvv-dhe-ldk-me-qendrime-te-perbashketa-ja-per-cfare-zotohen-kurti-e-mustafa/20%Monthly2019-02-06 11:57
https://kosovapost.net/ne-bruksel-nenshkruhet-protokolli-per-anetaresim-te-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-02-06 11:41
https://kosovapost.net/edhe-nje-koncert-nga-ermal-meta-ne-tirane/20%Monthly2019-02-06 11:17
https://kosovapost.net/pas-dhunimit-te-nxeneses-ne-drenas-behet-thirrje-per-proteste-dhe-bojkot-te-mesimit/20%Monthly2019-02-06 11:16
https://kosovapost.net/transferimi-i-zhegroves-te-baseli-gezon-shqiptaret-ne-zvicer/20%Monthly2019-02-06 10:48
https://kosovapost.net/me-moton-e-ardhmja-e-serbise-vuciq-vjen-per-fushate-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-02-06 10:39
https://kosovapost.net/kontrolloret-ajror-paralajmerojne-greve-nje-oreshe/20%Monthly2019-02-06 10:20
https://kosovapost.net/a-e-dini-kuptimin-e-logos-se-bmw-se/20%Monthly2019-02-06 10:00
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-adhuruesit-e-iphone-x-ja-sa-mund-ta-bleni-tani/20%Monthly2019-02-06 09:56
https://kosovapost.net/ja-sa-i-demshem-eshte-pluhuri-i-gomave-dhe-frenave/20%Monthly2019-02-06 09:56
https://kosovapost.net/raporti-i-okb-se-per-kosoven-taksa-rriti-tensionet-midis-prishtines-dhe-beogradit/20%Monthly2019-02-06 09:52
https://kosovapost.net/ja-si-ta-mbysni-bakterin-qe-iu-shkakton-fryrje-ne-bark/20%Monthly2019-02-06 09:58
https://kosovapost.net/nenshkruhet-kontrata-210-milionshe-per-rehabilitimin-e-linjes-hekurudhore-fushe-kosove-hani-i-elezit/20%Monthly2019-02-06 09:42
https://kosovapost.net/drecun-flet-per-planin-e-bashkimit-te-kosoves-me-shqiprine/20%Monthly2019-02-06 10:41
https://kosovapost.net/frutat-e-pyllit-duhet-te-jene-pjese-e-ushqimit-tuaj-ja-pse/20%Monthly2019-02-06 09:19
https://kosovapost.net/hazard-merr-vendim-ja-tek-cili-ekip-pretendon-te-luaje/20%Monthly2019-02-06 09:04
https://kosovapost.net/kush-punon-ne-kompjuter-ka-nevoje-per-kete-vitamine/20%Monthly2019-02-06 08:55
https://kosovapost.net/produktet-pa-afat-mbi-130-raste-te-helmimeve-ne-kosove/20%Monthly2019-02-06 08:38
https://kosovapost.net/keto-jane-pagat-e-mjekeve-dhe-infermiereve-pas-rritjes-foto/20%Monthly2019-02-06 08:37
https://kosovapost.net/thaci-e-mireseardhur-nese-putin-mban-fjalen/20%Monthly2019-02-06 08:31
https://kosovapost.net/arrestohet-polici-ne-drenas-shfrytezoi-seksualisht-nje-16-vjecare/20%Monthly2019-02-06 08:24
https://kosovapost.net/nato-pritet-te-nenshkruaje-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise/20%Monthly2019-02-06 08:23
https://kosovapost.net/kthehet-akil-gjakova-a-do-ta-befasoj-boten-sikur-nje-vjet-me-pare/20%Monthly2019-02-06 08:15
https://kosovapost.net/kerkesa-e-be-se-per-futjen-e-trepces-ne-dialog-acaron-prishtinen/20%Monthly2019-02-06 08:14
https://kosovapost.net/vale-arrestimesh-ndaj-ish-funksionareve-te-ministrise-se-drejtesise-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-06 08:07
https://kosovapost.net/kocijancici-ndryshon-qendrimin-thote-se-temat-nuk-do-i-caktoje-be-ja/20%Monthly2019-02-06 08:04
https://kosovapost.net/sot-behen-20-vjet-nga-konferenca-e-rambujese/20%Monthly2019-02-06 07:55
https://kosovapost.net/takimi-trump-kim-jong-un-me-27-28-shkurt/20%Monthly2019-02-06 07:45
https://kosovapost.net/shaqiri-prezanton-kepucet-e-reja-sportive-nuk-e-harron-kosoven-e-shqiperine-foto/20%Monthly2019-02-06 07:32
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-shkurt/20%Monthly2019-02-06 07:27
https://kosovapost.net/ska-zgjedhje-synohet-marreveshja-finale-me-serbine/20%Monthly2019-02-06 07:22
https://kosovapost.net/si-mashtruan-per-rastin-e-varrimit-ne-vushtrri-njeriu-viktime-e-medias/20%Monthly2019-02-06 07:19
https://kosovapost.net/rusia-planifikon-zhvillimin-e-sistemeve-te-reja-raketore/20%Monthly2019-02-06 07:06
https://kosovapost.net/ja-cfare-duhet-te-konsumoni-kur-keni-probleme-me-zorren-e-trashe/20%Monthly2019-02-06 07:01
https://kosovapost.net/nenshkruhet-kontrata-per-investime-ne-rehabilitimin-e-hekurudhave/20%Monthly2019-02-06 06:53
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-32/20%Monthly2019-02-06 06:47
https://kosovapost.net/mulla-osmani-politika-e-qeveritaret-po-tentojne-ti-largojne-hoxhollaret-nga-populli-por-nuk-do-tia-dalin/20%Monthly2019-02-06 07:00
https://kosovapost.net/produktet-pa-afat-dhe-mungesa-e-higjienes-ne-ushqime-mbi-130-raste-te-helmimeve/20%Monthly2019-02-05 22:35
https://kosovapost.net/limaj-thote-se-ne-bruksel-kane-shkuar-per-te-modeluar-dialogun-e-mundshem/20%Monthly2019-02-05 22:26
https://kosovapost.net/serwer-thumbon-thacin-ne-twitter-fto-edhe-miqte-qe-kundershtojne-idene-tende-te-kufirit/20%Monthly2019-02-05 22:19
https://kosovapost.net/hoxhaj-mirepret-ne-zyren-e-tij-drenicakun-qe-eshte-asistent-i-kancelarit-te-austrise/20%Monthly2019-02-05 21:49
https://kosovapost.net/barcelona-kopjon-interin-made-in-china/20%Monthly2019-02-05 21:52
https://kosovapost.net/tahiri-mogherini-po-ia-mban-anen-serbise-ne-dialog/20%Monthly2019-02-05 21:27
https://kosovapost.net/londer-qindra-pasagjere-mbeten-te-bllokuar-pas-pezullimit-te-turkmenistan-airlines/20%Monthly2019-02-05 21:21
https://kosovapost.net/aak-ja-e-akr-ja-prishin-koalicionin-ne-mitrovice-shkak-mos-harmonizimi-per-bashkimin-e-qytetit/20%Monthly2019-02-05 21:12
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-mot-kryesisht-i-vranet-2/20%Monthly2019-02-05 22:16
https://kosovapost.net/rusia-po-planifikon-te-zhvilloje-nje-sistem-te-ri-raketor/20%Monthly2019-02-05 20:49
https://kosovapost.net/rukiqi-thote-se-kosova-ka-fuqi-punetore-por-jo-te-certifikuar/20%Monthly2019-02-05 20:35
https://kosovapost.net/abdixhiku-propozon-qe-kosova-te-refuzoje-dialogun-deri-ne-qartesimin-e-deklarates-per-trepcen/20%Monthly2019-02-05 20:14
https://kosovapost.net/kurti-haradinajt-po-i-duket-vetja-qe-eshte-ahtisaari/20%Monthly2019-02-05 20:10
https://kosovapost.net/fshehurazi-e-pa-paralajmerim-limaj-e-ahmeti-udhetojne-ne-bruksel/20%Monthly2019-02-05 19:52
https://kosovapost.net/solari-harron-se-eshte-trajner-i-realit-e-ben-nje-pershkrim-te-rralle-per-messin/20%Monthly2019-02-05 19:47
https://kosovapost.net/gazetari-shqiptar-aleksander-vuciq-shpesh-me-flet-shqip/20%Monthly2019-02-05 19:23
https://kosovapost.net/haradinaj-mbledh-nenkryetaret-e-aak-se-diskuton-per-pozicionet-e-qeverise/20%Monthly2019-02-05 19:05
https://kosovapost.net/durmishaj-ceshtja-e-mbuleses-shamise-duhet-te-mbetet-ceshtje-e-lirise-personale/20%Monthly2019-02-05 19:56
https://kosovapost.net/veseli-marreveshja-kosove-serbi-e-ndal-depertimin-e-rusise-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-05 18:32
https://kosovapost.net/te-pish-uje-esell-cilat-jane-perfitimet-qe-nuk-i-keni-ditur/20%Monthly2019-02-05 18:26
https://kosovapost.net/sekretari-i-okb-se-tensionet-midis-prishtines-dhe-beogradit-kane-ndikuar-negativisht-ne-produktivetitetin-e-dialogut/20%Monthly2019-02-05 18:21
https://kosovapost.net/thaci-viziton-boeing-armet-e-ushtareve-te-kosoves-do-te-jene-amerikane/20%Monthly2019-02-05 18:11
https://kosovapost.net/nga-taksa-qe-i-ka-vene-kosova-serbia-humb-mbi-1-milion-euro-cdo-dite/20%Monthly2019-02-05 17:57
https://kosovapost.net/veseli-presim-pranvere-te-bukur-ne-kosove-lazdrimlleku-mund-ta-beje-pranvere-me-shi/20%Monthly2019-02-05 17:41
https://kosovapost.net/burgjet-ne-kosove-perdorin-me-shume-praktiken-e-ndeshkimi-sesa-rehabilitimit/20%Monthly2019-02-05 17:23
https://kosovapost.net/lajmerohet-edhe-pacolli-per-trepcen-sflasim-me-serbine/20%Monthly2019-02-05 17:10
https://kosovapost.net/ahmeti-nga-njohja-reciproke-kosove-serbi-perfiton-i-tere-rajoni/20%Monthly2019-02-05 17:00
https://kosovapost.net/presidenti-i-greqise-kercenon-shqiperine-nese-nuk-e-respektoni-minoritetin-grek-do-te-hasni-pengesa-per-ne-be/20%Monthly2019-02-05 16:48
https://kosovapost.net/hoxhaj-i-shokuar-nga-deklaratat-e-kocijancic-ja-cfare-thote-per-trepcen/20%Monthly2019-02-05 15:52
https://kosovapost.net/salah-do-te-largohet-nga-liverpool-nese/20%Monthly2019-02-05 15:37
https://kosovapost.net/ademi-dhe-salihu-ne-kongresin-e-uefa-s/20%Monthly2019-02-05 15:30
https://kosovapost.net/alarm-per-bombe-ne-moske-evakuohen-mbi-30-mije-njerez/20%Monthly2019-02-05 15:23
https://kosovapost.net/veseli-kocijancicit-per-trepcen-nuk-do-te-diskutojme-me-serbine/20%Monthly2019-02-05 15:16
https://kosovapost.net/serbia-planifikon-termocentralin-e-ri-ne-fund-te-vitit-2020/20%Monthly2019-02-05 15:02
https://kosovapost.net/shba-i-kerkon-perseri-kosoves-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-02-05 14:34
https://kosovapost.net/avokatet-nga-turqia-i-ofrojne-mbrojtje-falas-luftetareve-te-uck-se-per-gjykaten-speciale/20%Monthly2019-02-05 14:32
https://kosovapost.net/kushtezimi-i-dialogut-me-taksen-i-papranueshem/20%Monthly2019-02-05 14:12
https://kosovapost.net/ramush-hardinaj-nuk-do-te-kete-mini-rusi-ne-kosove/20%Monthly2019-02-05 14:12
https://kosovapost.net/burdushi-ankohet-nga-burgujam-viktime-e-politikes/20%Monthly2019-02-05 14:07
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-me-organizmin-pasi-pini-nje-filxhan-kafe/20%Monthly2019-02-05 13:56
https://kosovapost.net/qkuk-hap-konkurs-per-103-vende-pune-per-specialistet/20%Monthly2019-02-05 13:55
https://kosovapost.net/shskuk-do-te-punesoje-mbi-103-specialiste-te-pa-pune/20%Monthly2019-02-05 13:29
https://kosovapost.net/haradinaj-paralajmeron-miratimin-e-projektligjit-per-qeverine/20%Monthly2019-02-05 13:23
https://kosovapost.net/sanxhaku-kerkon-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2019-02-05 12:54
https://kosovapost.net/haradinaj-be-se-i-ka-humbur-rruga-ne-oborr/20%Monthly2019-02-05 12:39
https://kosovapost.net/kirurget-demantojne-mediat-se-kerkojne-page-4000-euro-ja-cila-eshte-e-verteta-sipas-tyre/20%Monthly2019-02-05 13:53
https://kosovapost.net/mourinho-shpallet-fajtor-ja-sa-denohet/20%Monthly2019-02-05 12:34
https://kosovapost.net/uefa-refuzon-bayern-munich/20%Monthly2019-02-05 12:32
https://kosovapost.net/akr-thote-se-labinot-tahiri-eshte-edhe-me-ne-edhe-me-aak-ne/20%Monthly2019-02-05 12:12
https://kosovapost.net/kocijanciq-pas-takses-shfaq-qendrimin-e-be-se-edhe-per-trepcen/20%Monthly2019-02-05 11:41
https://kosovapost.net/palmer-pas-takimit-me-jevtiq-porosite-kosoven-anulojeni-vendimin-per-taksen/20%Monthly2019-02-05 11:27
https://kosovapost.net/kapen-3-000-euro-te-falsifikuara-arrestohen-4-persona/20%Monthly2019-02-05 11:24
https://kosovapost.net/institucionet-e-pavarura-rane-ne-kurthen-e-politikes-dhe-iu-dorezuan-presionit/20%Monthly2019-02-05 10:44
https://kosovapost.net/cka-i-shkakton-trupit-qendrimi-ulur-per-kohe-te-gjate-2/20%Monthly2019-02-05 10:42
https://kosovapost.net/prej-ndalimit-te-bixhozit-ne-shqiperi-jane-kursyer-afro-50-milione-dollare/20%Monthly2019-02-05 10:40
https://kosovapost.net/rakiq-i-reagon-agim-bahtirit/20%Monthly2019-02-05 10:38
https://kosovapost.net/papa-ne-abu-dabi-ben-thirrje-per-dialog-nderfetare/20%Monthly2019-02-05 10:36
https://kosovapost.net/a-po-qendron-modriq-ne-real-madrid/20%Monthly2019-02-05 10:31
https://kosovapost.net/pronari-i-bitcoin-vdes-pa-lene-fjalekalimin-bllokohen-150-mln-dollare/20%Monthly2019-02-05 10:30
https://kosovapost.net/hudhra-eshte-me-efikase-sesa-antibiotiket/20%Monthly2019-02-05 10:28
https://kosovapost.net/ndryshimi-i-klimes-kercenon-akullnajat-ne-himalaje/20%Monthly2019-02-05 10:27
https://kosovapost.net/indi-226-persona-kane-vdekur-si-pasoje-e-gripit-te-derrit/20%Monthly2019-02-05 10:26
https://kosovapost.net/kercenon-kreu-i-serbeve-kush-e-prek-veriun-e-mitrovices-do-te-marr-pergjigjen-e-duhur/20%Monthly2019-02-05 10:23
https://kosovapost.net/grabitje-nen-kercenim-te-armeve-ne-prishtine-e-ne-peje/20%Monthly2019-02-05 10:20
https://kosovapost.net/palmer-per-ti-hapur-rruge-dialogut-me-beogradin-taksa-duhet-te-pezullohet/20%Monthly2019-02-05 10:17
https://kosovapost.net/a-ka-kaluar-labinot-tahiri-ne-aak-tregon-isufi/20%Monthly2019-02-05 11:04
https://kosovapost.net/veseli-paralajmeron-vendimmarrje-te-shpejte-rreth-takses-haradinaj-hesht-2/20%Monthly2019-02-05 10:16
https://kosovapost.net/berzh-mbetet-partner-strategjik-per-zhvillimin-ekonomik-te-kosoves/20%Monthly2019-02-05 10:15
https://kosovapost.net/lutja-e-mengjesit-ne-amerike-dhe-nata-e-lutjeve-te-epopese-se-uck-se-ne-kosove/20%Monthly2019-02-05 13:13
https://kosovapost.net/oda-amerikane-projektligji-per-paga-kercenon-stabilitetin-financiar-te-vendit/20%Monthly2019-02-05 09:26
https://kosovapost.net/ja-sa-eshte-e-rendesishme-gjendra-tiroide/20%Monthly2019-02-05 09:23
https://kosovapost.net/a-po-e-braktise-ky-lojtar-barcelonen/20%Monthly2019-02-05 09:15
https://kosovapost.net/vuciq-do-te-beje-gjithcka-per-te-mbrojtur-dinjitetin-e-serbise/20%Monthly2019-02-05 09:18
https://kosovapost.net/a-do-ta-rrezonte-ldk-ja-qeverine-me-votat-e-listes-serbe-flet-beqiri/20%Monthly2019-02-05 08:56
https://kosovapost.net/gazsjellesi-polarizues-nord-stream-2-percan-europen/20%Monthly2019-02-05 08:52
https://kosovapost.net/vuciqi-paralajmeron-fushate-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-02-05 08:35
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-me-500-banore-ku-fliten-9-gjuhe/20%Monthly2019-02-05 08:28
https://kosovapost.net/mi-ja-e-ka-fshehur-vazhdimin-e-afatit-per-bechtelenkan/20%Monthly2019-02-05 08:20
https://kosovapost.net/ja-cfare-kerkon-familja-e-futbollistit-emiliano-salas/20%Monthly2019-02-05 08:14
https://kosovapost.net/rakiq-i-shqetesuar-nga-kercenimi-i-bahtirit-me-lufte-ne-se-kercenojme-askend/20%Monthly2019-02-05 08:05
https://kosovapost.net/zbulohet-cfare-i-lidh-ledri-vulen-dhe-lorik-canen/20%Monthly2019-02-05 07:59
https://kosovapost.net/nga-taksa-100-per-qind-serbia-humbe-100-milione-euro/20%Monthly2019-02-05 07:56
https://kosovapost.net/rexhaj-bordet-e-institucioneve-te-reja-arsimore-me-njerez-te-pdk-se-video/20%Monthly2019-02-05 07:37
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-ne-greqi/20%Monthly2019-02-05 07:32
https://kosovapost.net/veseli-paralajmeron-vendimmarrje-te-shpejte-rreth-takses-haradinaj-hesht/20%Monthly2019-02-05 07:26
https://kosovapost.net/raporti-freedom-house-kosova-pjeserisht-e-lire/20%Monthly2019-02-05 07:18
https://kosovapost.net/mpj-ja-i-trash-emerimet-me-celes-politik/20%Monthly2019-02-05 07:09
https://kosovapost.net/kalendari-historik-25-shkurt/20%Monthly2019-02-05 07:04
https://kosovapost.net/guardiola-publikon-listen-e-lojtareve-merr-ftese-edhe-muriqi/20%Monthly2019-02-05 06:57
https://kosovapost.net/a-duhet-te-pini-kafe-sapo-zgjoheni-nga-gjumi/20%Monthly2019-02-05 06:55
https://kosovapost.net/arma-vdekjeprurese-e-putinit-kunder-nato-s/20%Monthly2019-02-05 06:51
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-31/20%Monthly2019-02-05 06:47
https://kosovapost.net/vajza-me-sindromin-down-eloida-alija-filloi-punen-si-asistente-e-stomatologut/20%Monthly2019-02-04 22:48
https://kosovapost.net/prokuroret-special-po-merren-me-974-lendet-e-trasheguara-nga-eulex-i/20%Monthly2019-02-04 22:40
https://kosovapost.net/kurti-darka-thaci-rama-prite-per-haradinajn/20%Monthly2019-02-04 22:27
https://kosovapost.net/sylejman-selimi-tregon-per-here-te-pare-se-a-eshte-ftuar-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-02-04 22:10
https://kosovapost.net/kurti-nga-tirana-ben-thirrje-per-pranvere-shqiptare/20%Monthly2019-02-04 21:51
https://kosovapost.net/fsk-e-largon-ortekun-e-fundit-te-rrezikshem-ne-brezovice/20%Monthly2019-02-04 21:43
https://kosovapost.net/interi-ne-kerkim-te-nje-trajneri-te-ri-cambiaso-opsion/20%Monthly2019-02-04 21:30
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-mot-kryesisht-i-vranet/20%Monthly2019-02-04 21:23
https://kosovapost.net/valon-bunjaku-arrin-shifrat-magjike-hyn-ne-histori-te-superliges/20%Monthly2019-02-04 21:22
https://kosovapost.net/ishte-duke-shkruar-nje-liber-kunder-islamit-politikani-holandez-konvertohet-ne-mysliman/20%Monthly2019-02-04 21:02
https://kosovapost.net/nuk-ia-varrosin-nenen-pa-paguar-anetaresine-ne-bik-detyrohet-ta-shes-vicin-2-muajsh/20%Monthly2019-02-04 20:58
https://kosovapost.net/pdk-ja-kerkon-pezullimin-dhe-jo-largimin-e-takses-thote-ismaili/20%Monthly2019-02-04 20:48
https://kosovapost.net/osmani-thote-se-ligji-per-dialogun-le-hapesire-per-tu-negociuar-shtetesia-e-territorit-te-kosoves/20%Monthly2019-02-04 20:42
https://kosovapost.net/ahmeti-per-mustafen-akademiku-i-nderuar-paska-mashtruar/20%Monthly2019-02-04 20:26
https://kosovapost.net/shefqet-krasniqi-ndjehuni-krenare-dhe-te-lumtura-qe-e-mbani-shamine-ruaje-identitetin-tend/20%Monthly2019-02-04 21:20
https://kosovapost.net/mi-thote-se-nuk-e-ka-zgjatur-kohen-per-perfundimin-e-autostrades-arben-xhaferi/20%Monthly2019-02-04 20:07
https://kosovapost.net/mustafa-shpend-ahmeti-e-shpetoi-qeverine-sot-kushtetuesja-e-shpetoi-ate/20%Monthly2019-02-04 19:49
https://kosovapost.net/paga-minimale-ne-sektorin-publik-ka-arritur-gati-dyfishin-e-asaj-ne-sektorin-privat-2/20%Monthly2019-02-04 19:37
https://kosovapost.net/opozita-e-percare-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-02-04 19:30
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-kadri-veseli-nuk-ka-partner-me-serioz-se-ramush-haradinaj/20%Monthly2019-02-04 19:23
https://kosovapost.net/paga-minimale-ne-sektorin-publik-ka-arritur-gati-dyfishin-e-asaj-ne-sektorin-privat/20%Monthly2019-02-04 19:12
https://kosovapost.net/kusari-alternativa-nuk-ka-votuar-pro-buxhetit-te-varferise/20%Monthly2019-02-04 18:17
https://kosovapost.net/thaci-del-ne-shtepine-e-re-ne-cagllavice-qe-deri-para-pak-muajsh-mohonte-se-eshte-e-tij/20%Monthly2019-02-04 18:15
https://kosovapost.net/e-konfirmuar-kjo-eshte-gjendja-e-messit-per-el-clasico/20%Monthly2019-02-04 18:06
https://kosovapost.net/trump-do-te-kthehemi-ne-siri-nese-ka-nevoje/20%Monthly2019-02-04 18:03
https://kosovapost.net/911-persona-kane-aplikuar-per-pension-si-viktima-te-dhunes-seksuale-te-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-02-04 18:00
https://kosovapost.net/bahtiri-nese-preket-mitrovica-do-te-kete-lufte-te-papare/20%Monthly2019-02-04 17:52
https://kosovapost.net/konjufca-presidenti-kerkon-aleate-per-idene-qe-kosova-funksionon-me-mire-nese-ndahet/20%Monthly2019-02-04 17:40
https://kosovapost.net/krasniqi-psd-ja-ka-refuzuar-pese-ministri-per-tu-bere-pjese-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-02-04 17:27
https://kosovapost.net/serbia-nuk-heq-dore-nga-trepca-thone-se-nuk-do-ta-lejojne-konfiskimin-e-prones/20%Monthly2019-02-04 17:23
https://kosovapost.net/lekura-e-zier-e-bananes-sjell-perfitime-te-shumta-per-shendetin/20%Monthly2019-02-04 17:15
https://kosovapost.net/ekskluzive-avokatet-nga-turqia-i-ofrojne-mbrojtje-falas-luftetareve-te-uck-se-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-02-04 16:27
https://kosovapost.net/shtepia-e-dritero-agollit-drejt-shnderrimit-ne-muze/20%Monthly2019-02-04 15:53
https://kosovapost.net/si-te-kujdesemi-per-fytyren/20%Monthly2019-02-04 15:55
https://kosovapost.net/vendos-gjykata-kushtetuese-a-do-te-kete-rivotim-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-04 15:42
https://kosovapost.net/sulmuesi-i-juventusit-peson-demtim-te-rende/20%Monthly2019-02-04 15:34
https://kosovapost.net/atk-ja-jep-nje-lajm-te-mire/20%Monthly2019-02-04 15:25
https://kosovapost.net/abrashi-e-humb-rastin-kunder-shpend-ahmetit-per-zgjedhjet-ne-prishtine-publikohet-vendimi-i-gjykates/20%Monthly2019-02-04 15:14
https://kosovapost.net/super-lojtari-do-nenshkruaj-kontrate-me-manchester-united/20%Monthly2019-02-04 15:14
https://kosovapost.net/shba-te-nen-akull-si-po-mbijetojne-populli-temperaturat-te-uleta-deri-ne-58-grade-foto/20%Monthly2019-02-05 06:43
https://kosovapost.net/ministria-e-diaspores-me-5-zv-ministra-ne-faqe-te-saj-ende-figuron-edhe-emri-i-te-ndjerit-arian-daci-foto/20%Monthly2019-02-04 15:07
https://kosovapost.net/icardi-kritikon-tifozet-na-doni-vetem-kur-fitojme/20%Monthly2019-02-04 14:42
https://kosovapost.net/majlinda-bregu-takon-vuciqin-dhe-daciqin-a-biseduan-per-kosoven/20%Monthly2019-02-04 14:38
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-me-e-mire-per-tu-sheruar-nga-gripi/20%Monthly2019-02-04 14:35
https://kosovapost.net/albin-kurti-del-haptazi-kunder-edi-rames-ne-kosove-e-shqiperi-duhet-te-pergatitemi-per-nje-pranvere-shqiptare/20%Monthly2019-02-04 14:34
https://kosovapost.net/hudhra-me-efikase-se-antibiotiket/20%Monthly2019-02-04 14:32
https://kosovapost.net/kultivonin-kanabis-ne-shtepite-me-qira-5-shqiptare-te-arrestuar-ne-angli/20%Monthly2019-02-04 14:28
https://kosovapost.net/perfundon-greva-ne-shendetesi/20%Monthly2019-02-04 14:25
https://kosovapost.net/projekti-thaci-rama-ose-koke-lashe-koke-mora/20%Monthly2019-02-04 14:22
https://kosovapost.net/psd-qeveria-ka-kohe-deri-ne-mars-ti-shkarkoje-zv-ministrat/20%Monthly2019-02-04 14:12
https://kosovapost.net/akuzohej-per-pastrim-parash-ne-vlere-prej-1-2-milione-euosh-ish-gjykatesi-denohet-vec-me-nje-vit-burgim/20%Monthly2019-02-04 14:10
https://kosovapost.net/gjykata-penale-ka-ngrire-pronen-dhe-llogarite-e-ish-ministrave-te-bujqesise/20%Monthly2019-02-04 14:09
https://kosovapost.net/zhegrova-ne-nje-ekip-me-xhaken-e-ajetin/20%Monthly2019-02-04 14:04
https://kosovapost.net/sukses-i-jashtezakonshem-volejbollistja-shqiptare-fiton-kupen-e-italise/20%Monthly2019-02-04 14:02
https://kosovapost.net/daciq-flet-se-kur-duhet-te-arrihet-marreveshja-me-kosoven/20%Monthly2019-02-04 13:47
https://kosovapost.net/ish-komandanti-sylejman-selimi-viziton-fsk-ne/20%Monthly2019-02-04 13:41
https://kosovapost.net/bien-cmimet-e-naftes-ne-tregjet-boterore/20%Monthly2019-02-04 13:39
https://kosovapost.net/ekonomia-italiane-po-behet-perseri-burim-shqetesimi-ne-evrope/20%Monthly2019-02-04 13:39
https://kosovapost.net/perendimi-kunder-debatit-per-kosoven-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2019-02-04 13:34
https://kosovapost.net/kush-do-ta-fitoje-trepcen-kosova-apo-serbia-tregon-janjiq/20%Monthly2019-02-04 13:20
https://kosovapost.net/erdogan-akuzon-princin-e-kurores-muhammed-bin-selman/20%Monthly2019-02-04 13:20
https://kosovapost.net/punesim-rekord-ne-shba-304-mije-vende-te-reja-pune-gjate-janarit/20%Monthly2019-02-04 13:13
https://kosovapost.net/pse-ishin-te-thaci-tregon-kadri-veseli/20%Monthly2019-02-04 13:12
https://kosovapost.net/mogherini-paqja-ne-siri-arrihet-vetem-me-nje-zgjidhje-politike-nen-kujdesin-e-okb-se/20%Monthly2019-02-04 13:06
https://kosovapost.net/1500-raste-me-kancer-gjate-2018-ne-onkologji-kane-nevoje-per-staf-shtese/20%Monthly2019-02-04 13:04
https://kosovapost.net/pse-zvicra-nuk-i-njeh-patente-shoferet-e-kosoves/20%Monthly2019-02-04 13:01
https://kosovapost.net/vetem-ne-shkurt-nente-derbi-ne-futboll/20%Monthly2019-02-04 12:58
https://kosovapost.net/selimi-ne-vizite-te-isa-mustafa/20%Monthly2019-02-04 12:51
https://kosovapost.net/be-per-heqjen-e-akcizes-ne-cigare-eshte-ne-kundershtim-me-msa-ne/20%Monthly2019-02-04 12:45
https://kosovapost.net/gjendet-futbollisti-i-zhdukur-emiliano-sala/20%Monthly2019-02-04 14:16
https://kosovapost.net/ne-diten-boterore-te-kancerit-lvv-kerkon-te-ndahen-1-5-milione-euro-per-aparature/20%Monthly2019-02-04 13:07
https://kosovapost.net/pozite-opozite-me-qendrime-te-kunderta-ne-tryezen-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-04 12:38
https://kosovapost.net/taksa-eshte-vendosur-per-te-miren-e-kosoves-dhe-nuk-guxon-te-kthehet-kunder-te-mires-se-kosoves/20%Monthly2019-02-04 11:48
https://kosovapost.net/diskriminim-ne-zvicer-kompania-nuk-deshiron-punetore-shqiptare/20%Monthly2019-02-04 11:42
https://kosovapost.net/fati-i-dhimbshem-i-shqiptareve-qe-mbeten-nen-serbine-me-1912/20%Monthly2019-02-04 11:30
https://kosovapost.net/daciq-thote-se-pacolli-e-ka-kercenuar-me-vrasje-ne-bukuresht-reagojne-nga-mpj/20%Monthly2019-02-04 11:27
https://kosovapost.net/kirurget-vazhdojne-greven-se-nderpresin-deri-tu-rritet-koeficienti/20%Monthly2019-02-04 11:21
https://kosovapost.net/kusari-lila-miratimi-i-ligjit-per-paga-dhe-ligjit-per-dialogun-vendimet-te-bastarduara-te-kuvendit/20%Monthly2019-02-04 11:19
https://kosovapost.net/shfaqen-bashke-pas-shume-kohesh-glauk-konjufca-dhe-visar-ymeri/20%Monthly2019-02-04 11:02
https://kosovapost.net/gjykata-e-apelit-i-kthen-ne-gjyq-ish-drejtuesit-e-telekomit/20%Monthly2019-02-04 11:01
https://kosovapost.net/keto-jane-perimet-qe-duhet-te-hani-nese-keni-tension-te-larte/20%Monthly2019-02-04 10:53
https://kosovapost.net/arratisen-dy-te-burgosur/20%Monthly2019-02-04 10:51
https://kosovapost.net/aeroplani-rrezohet-mbi-nje-shtepi-ne-kaliforni-ja-pasojat/20%Monthly2019-02-04 10:45
https://kosovapost.net/ramiz-kelmendi-e-humb-durimin-taksa-ndaj-serbise-duhet-te-pezullohet/20%Monthly2019-02-04 10:42
https://kosovapost.net/nderron-jete-viktima-e-dyte-nga-gripi/20%Monthly2019-02-04 10:56
https://kosovapost.net/be-e-prere-hiqeni-taksen-dhe-rinise-procesi-i-dialogut/20%Monthly2019-02-04 10:39
https://kosovapost.net/albin-kurti-ne-tirane-inkurajon-studentet-per-protesten-fitorja-vjen-nga-qendresa/20%Monthly2019-02-04 10:37
https://kosovapost.net/femra-qe-tregon-se-si-nje-cokollate-ia-shpetoi-jeten/20%Monthly2019-02-04 10:31
https://kosovapost.net/edhe-faqja-e-ministrise-se-arsimit-ne-greve/20%Monthly2019-02-04 10:32
https://kosovapost.net/jeni-te-merzitur-dhe-depresive-ja-ushqimi-me-te-cilin-po-e-teproni/20%Monthly2019-02-04 10:17
https://kosovapost.net/jahti-me-i-madh-ne-bote-do-te-jete-229-metra-i-gjate-do-te-kushtoje-600-milione-funte-foto/20%Monthly2019-02-04 10:14
https://kosovapost.net/dysheku-me-ngrohje-shkakton-zjarr-ne-nje-apartament-ne-durres-15-te-asfiksuar/20%Monthly2019-02-04 10:09
https://kosovapost.net/pas-vjedhjeve-neper-xhami-u-tentua-te-vidhet-edhe-nje-kishe/20%Monthly2019-02-04 10:04
https://kosovapost.net/mbi-30-e-popullsise-se-maqedonise-jane-shqiptare/20%Monthly2019-02-04 09:55
https://kosovapost.net/hashim-thaci-niset-per-amerike-mesohet-arsyeja-e-vizites-se-tij/20%Monthly2019-02-04 09:56
https://kosovapost.net/ja-se-cka-jane-lutjet-e-mengjesit-ne-amerike-ku-nuk-do-te-marrin-pjese-lideret-kosovare-shkaku-i-vizave/20%Monthly2019-02-04 10:08
https://kosovapost.net/pastroni-sa-me-shpesh-timonin-eshte-i-ndotur-sa-ulesja-e-tualetit/20%Monthly2019-02-04 09:55
https://kosovapost.net/te-akuzuarit-dhe-avokatet-kundershtojne-akuzat-ne-rastin-pronto/20%Monthly2019-02-04 09:38
https://kosovapost.net/taksa-shtrenjton-produktet-per-21-1-per-qind/20%Monthly2019-02-04 09:38
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-i-cili-eshte-zotuar-se-nuk-do-ta-njohe-kurre-kosoven/20%Monthly2019-02-04 09:35
https://kosovapost.net/petrit-selimi-i-ben-reklae-shefit-me-parate-e-amerikes/20%Monthly2019-02-04 09:35
https://kosovapost.net/xhaka-flet-per-perfaqesuesen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-04 09:22
https://kosovapost.net/rukiqi-ligji-per-paga-me-pasoja-afatgjate/20%Monthly2019-02-04 09:20
https://kosovapost.net/nente-menyrat-natyrale-per-ta-larguar-morthin-ne-ditet-e-ftohta/20%Monthly2019-02-04 08:55
https://kosovapost.net/ky-deputet-i-ldk-se-perkrah-idene-e-veselit-per-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-02-04 08:52
https://kosovapost.net/gjermani-seehofer-paralajmeron-masa-per-azilkerkuesit-qe-mashtrojne/20%Monthly2019-02-04 08:46
https://kosovapost.net/pamjet-spektakolare-shba-ja-ngrin-e-terafoto/20%Monthly2019-02-04 08:39
https://kosovapost.net/keto-jane-te-rejat-nga-vendi-ku-u-gjet-aeroplani-qe-po-udhetonte-sala/20%Monthly2019-02-04 08:32
https://kosovapost.net/basha-mbron-studentet-nuk-do-iu-humbe-viti-mos-kini-frike/20%Monthly2019-02-04 08:32
https://kosovapost.net/mjalti-sheron-nje-nga-semundjet-me-te-perhapura-ne-bote/20%Monthly2019-02-04 08:26
https://kosovapost.net/kostoja-e-ligjit-per-paga-120-milione-euro-me-shume/20%Monthly2019-02-04 08:25
https://kosovapost.net/kujtimi-i-zbehte-per-dritero-agollin-ne-dyvjetorin-e-vdekjes/20%Monthly2019-02-04 08:18
https://kosovapost.net/ligji-nuk-e-fuqizon-ekipin-negociator/20%Monthly2019-02-04 08:08
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-thacin/20%Monthly2019-02-04 08:07
https://kosovapost.net/taulant-xhaka-tregon-nese-eshte-penduar-qe-ka-zgjedhur-shqiperine-para-kosoves/20%Monthly2019-02-04 07:53
https://kosovapost.net/fillojne-pergatitjet-per-takimin-e-presidenteve-trump-dhe-kim-jong-un/20%Monthly2019-02-04 07:49
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-qe-thote-se-nuk-do-ta-njohe-kurre-kosoven/20%Monthly2019-02-04 07:45
https://kosovapost.net/pamje-nga-shperthimi-i-diges-video/20%Monthly2019-02-04 07:40
https://kosovapost.net/hendeku-i-pagave-mes-sektorit-publik-dhe-privat/20%Monthly2019-02-04 07:35
https://kosovapost.net/propozimi-i-hahnit-per-taksen-nje-armepushim-mes-prishtines-dhe-beografit/20%Monthly2019-02-04 07:29
https://kosovapost.net/kalendari-historik-4-shkurt/20%Monthly2019-02-04 07:14
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-babai-i-emiliano-sala-pas-gjetjes-se-avionit/20%Monthly2019-02-04 07:09
https://kosovapost.net/pija-natyrale-qe-ndihmon-te-luftoni-semundjet-e-zemres-3/20%Monthly2019-02-04 07:04
https://kosovapost.net/sot-fillon-mesimi-ne-te-gjithe-vendin/20%Monthly2019-02-04 06:59
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-35/20%Monthly2019-02-04 06:55
https://kosovapost.net/fidan-aliti-transferohet-nga-skenderbeu-kalon-tek-skuadra-e-madhe-suedeze/20%Monthly2019-02-03 23:00
https://kosovapost.net/90-mije-euro-per-dreka-zyrtare-udhetime-e-meditje/20%Monthly2019-02-03 22:42
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-jep-nje-lajm-te-papritur-per-taksen/20%Monthly2019-02-03 22:41
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-si-humbi-jeten-52-vjecari-ne-liqenin-e-livocit/20%Monthly2019-02-03 21:04
https://kosovapost.net/ky-eshte-kushti-i-ldk-se-per-tu-bere-pjese-e-qeverise/20%Monthly2019-02-03 20:54
https://kosovapost.net/daciq-tregon-arsyet-pse-duhet-te-arrihet-zgjidhje-per-kosoven/20%Monthly2019-02-03 20:36
https://kosovapost.net/mot-befasues-keto-jane-temperaturat-per-5-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2019-02-03 20:20
https://kosovapost.net/pse-do-ta-demtoje-brexit-i-evropen/20%Monthly2019-02-03 20:02
https://kosovapost.net/vendi-dhe-kuvendi/20%Monthly2019-02-03 19:56
https://kosovapost.net/arsyet-pse-nuk-kalon-kollitja/20%Monthly2019-02-03 19:55
https://kosovapost.net/10-kushte-per-ta-pezulluar-taksen/20%Monthly2019-02-03 22:38
https://kosovapost.net/rrezimi-i-qeverise-i-veshtire/20%Monthly2019-02-03 19:03
https://kosovapost.net/maske-me-domate-per-fytyre/20%Monthly2019-02-03 18:51
https://kosovapost.net/brezovica-ende-e-mbyllur/20%Monthly2019-02-03 18:45
https://kosovapost.net/perballen-vellezerit-ajeti/20%Monthly2019-02-03 18:29
https://kosovapost.net/cfare-thone-analistet-per-buxhetin-e-vitit-2019/20%Monthly2019-02-03 18:20
https://kosovapost.net/permbytet-australia/20%Monthly2019-02-03 18:13
https://kosovapost.net/ta-shkruash-nje-kryeveper-per-kater-jave/20%Monthly2019-02-03 17:47
https://kosovapost.net/trump-do-te-dergoje-ushtrine-ne-venezuele/20%Monthly2019-02-03 17:36
https://kosovapost.net/isco-ne-shenjester-te-tri-skuadrave/20%Monthly2019-02-03 17:23
https://kosovapost.net/lista-e-ushqimeve-me-te-shendetshme/20%Monthly2019-02-03 17:18
https://kosovapost.net/nissan-sdo-prodhoj-me-vetura-ne-britani/20%Monthly2019-02-03 17:11
https://kosovapost.net/serbia-po-e-fiton-luften-ne-kosove-fajtore-lideret-shteteror/20%Monthly2019-02-03 16:50
https://kosovapost.net/mbi-300-mije-vende-te-reja-pune-vetem-gjate-janarit/20%Monthly2019-02-03 16:43
https://kosovapost.net/sdo-te-kete-zgjedhje-por-rikonfigurim-te-qeverise/20%Monthly2019-02-03 16:35
https://kosovapost.net/kush-do-ta-shkruaje-historine-tone/20%Monthly2019-02-03 16:26
https://kosovapost.net/united-triumfon-ndaj-leicester/20%Monthly2019-02-03 16:16
https://kosovapost.net/si-te-largoheni-nga-facebook-u/20%Monthly2019-02-03 16:06
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-kunder-vuciqit-ne-serbi-2/20%Monthly2019-02-03 15:56
https://kosovapost.net/kujdes-nga-virusi-ballkani-eshte-perfshire-nga-epidemia-e-gripit/20%Monthly2019-02-03 15:48
https://kosovapost.net/drecun-deshira-e-popullit-serb-ne-veri-nuk-eshte-per-bashkim-te-mitrovices/20%Monthly2019-02-03 15:27
https://kosovapost.net/thaci-bashke-me-tre-deputete-udhetojne-per-ne-amerike-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-02-03 15:12
https://kosovapost.net/ndeshja-kunder-alaves-real-madrid-me-nje-mungese-te-madhe/20%Monthly2019-02-03 14:58
https://kosovapost.net/serbi-puth-flamurin-e-shqiperise-dhe-i-bene-apel-te-gjitheve-te-veprojne-si-ai-video/20%Monthly2019-02-03 14:49
https://kosovapost.net/meta-del-me-qendrim-publik-te-anulohet-projekti-per-unazen-e-re/20%Monthly2019-02-03 14:42
https://kosovapost.net/me-fjalet-me-te-dhimbeshme-merita-kujton-burrin-e-saj-arian-dacin/20%Monthly2019-02-03 14:10
https://kosovapost.net/de-bruyne-me-deklarate-befasuese-per-manchester-cityn/20%Monthly2019-02-03 13:36
https://kosovapost.net/zbulohen-40-mumie-besohet-se-jane-mbi-2-mije-vjet-te-vjetra/20%Monthly2019-02-03 13:13
https://kosovapost.net/luftoni-aciditetin-ne-stomak-me-keto-ushqime/20%Monthly2019-02-03 13:03
https://kosovapost.net/manchester-city-planifikon-shpenzime-marramendese-per-mbrojtje/20%Monthly2019-02-03 12:52
https://kosovapost.net/lideri-numer-nje-i-rrjeteve-sociale-ne-bote-sot-mbush-15-vite-ekzistence/20%Monthly2019-02-03 12:36
https://kosovapost.net/sipas-mediave-serbe-a-do-te-shkoje-trump-ne-serbi/20%Monthly2019-02-03 12:26
https://kosovapost.net/trupi-i-pajete-ne-liqenin-e-livoqit-policia-jep-detaje-rreth-rastit/20%Monthly2019-02-03 11:55
https://kosovapost.net/si-te-sheroni-dhimbjet-ne-gjunje-vetem-permes-vezes/20%Monthly2019-02-03 11:40
https://kosovapost.net/zyrtare-nga-neser-nis-zbatimi-i-emrit-maqedoni-e-veriut/20%Monthly2019-02-03 11:11
https://kosovapost.net/lajmerohet-rikalo-pas-shkarkimit-ja-cila-eshte-porosia-e-tij/20%Monthly2019-02-03 10:55
https://kosovapost.net/ldk-ja-e-do-me-%d2%abdo-kusht-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-02-03 10:44
https://kosovapost.net/petkoviq-me-miratimin-e-statutit-te-trepces-kosova-po-e-do-debimin-e-serbeve/20%Monthly2019-02-03 10:24
https://kosovapost.net/serish-lajme-te-keqija-per-euron/20%Monthly2019-02-03 09:51
https://kosovapost.net/szijjarto-kritikon-politiken-qe-ndjek-keshilli-per-anetaresimin-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-02-03 09:44
https://kosovapost.net/john-bolton-i-bene-thirrje-ushtrise-se-venezueles-per-te-mbeshtetur-guaidon/20%Monthly2019-02-03 09:29
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-dhjetera-persona-vihen-nen-pranga-per-falsifikimin-e-dokumenteve/20%Monthly2019-02-03 09:21
https://kosovapost.net/gruevski-tregon-rrugetimin-e-tij-si-kaloi-permes-shqiperise-ne-hungari/20%Monthly2019-02-03 09:09
https://kosovapost.net/perballja-me-messin-portieri-i-valencias-tregon-detajin-interesant/20%Monthly2019-02-03 09:03
https://kosovapost.net/hoxhaj-i-kunderpergjigjet-diplomatit-rus/20%Monthly2019-02-03 08:55
https://kosovapost.net/71-pjesetare-serbe-jane-larguar-nga-fskja/20%Monthly2019-02-03 08:21
https://kosovapost.net/keto-do-te-jene-temperaturat-per-diten-e-sotme/20%Monthly2019-02-03 08:01
https://kosovapost.net/haradinaj-buxheti-me-i-madh-ne-histori-te-kosoves-do-ti-paraprije-rritjes-ekonomike-prej-4-7/20%Monthly2019-02-03 01:22
https://kosovapost.net/deputetet-e-aprovojne-statutin-e-trepces/20%Monthly2019-02-03 01:18
https://kosovapost.net/kuvendi-miraton-buxhetin-per-vitin-2019/20%Monthly2019-02-03 01:16
https://kosovapost.net/pas-haradinajt-edhe-kete-minister-e-ze-gjumi-ne-kuvend-foto/20%Monthly2019-02-02 23:38
https://kosovapost.net/buxheti-e-qet-ne-gjume-kryeministrin-haradinaj-video/20%Monthly2019-02-02 23:31
https://kosovapost.net/ancelotti-konfirmon-largimin-e-hamsikut-nga-napoli/20%Monthly2019-02-02 22:39
https://kosovapost.net/rrefimi-i-deputetes-bogujevci-qendrova-ne-spital-per-dy-jave-ne-nje-dhome-me-police-e-ushtare-serb-te-plagosur-video/20%Monthly2019-02-02 22:33
https://kosovapost.net/kurti-e-pyet-veselin-se-a-ka-qene-thaci-ne-uck/20%Monthly2019-02-02 22:25
https://kosovapost.net/haradinaj-i-lodhur-i-thote-enver-hoxhajt-a-po-ma-lexon-ti-qit-projektligj/20%Monthly2019-02-02 22:17
https://kosovapost.net/urime-per-pagat-me-te-larta-ne-rajon-ne-vendin-me-varfer-ne-evrope/20%Monthly2019-02-02 21:59
https://kosovapost.net/lendohet-messi-mund-te-mungoje-ne-el-clasico-ndaj-real-madridit/20%Monthly2019-02-02 21:58
https://kosovapost.net/kuvendi-miraton-projektligjin-per-detyrat-dhe-pergjegjesite-e-ekipit-dialogues/20%Monthly2019-02-02 21:30
https://kosovapost.net/tahiri-sherbimi-korrektues-perfitoi-rritjen-me-te-madhe-te-pagave-qe-prej-themelimit/20%Monthly2019-02-02 21:28
https://kosovapost.net/veseli-nuk-e-kemi-armik-njeri-tjetrin-por-serbine-prandaj-te-behemi-bashke/20%Monthly2019-02-02 21:18
https://kosovapost.net/ponte-prizreni-fiton-derbin-ndaj-bashkimit/20%Monthly2019-02-02 21:15
https://kosovapost.net/sali-zyba-sfidon-dardan-molliqajn-publiko-cka-te-kesh/20%Monthly2019-02-02 21:05
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-temperaturat-deri-ne-13-grade/20%Monthly2019-02-02 20:51
https://kosovapost.net/nexhmedin-spahiu-tirana-te-pakten-te-mos-duartrokase-kur-te-demtohet-kosova/20%Monthly2019-02-02 20:42
https://kosovapost.net/raportet-e-ngushta-mes-teologjise-dhe-filozofise-ne-islam-si-dhe-perendimoret-me-serioze-qe-studiuan-keto-raporte/20%Monthly2019-02-02 20:46
https://kosovapost.net/kosova-kuleten-me-te-varfer-ne-evrope/20%Monthly2019-02-02 20:28
https://kosovapost.net/haradinaj-e-fuqizoi-pozicionin-nderkombetar-te-kosoves/20%Monthly2019-02-02 20:09
https://kosovapost.net/brenda-6-muajve-pritet-te-nis-konservimi-i-kompleksit-memorial-ne-prekaz/20%Monthly2019-02-02 20:04
https://kosovapost.net/kosova-dhe-cmenduria-ndertuese/20%Monthly2019-02-02 19:57
https://kosovapost.net/vetevendosje-do-ta-dergoj-ne-kushtetuese-projektligjin-per-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2019-02-02 19:33
https://kosovapost.net/veseli-besa-gaxherrit-pese-pare-per-gjykaten-speciale-nuk-i-jepi/20%Monthly2019-02-02 19:30
https://kosovapost.net/ja-si-e-komenton-cillessen-transferimin-e-frenkie-de-jong-tek-barca/20%Monthly2019-02-02 19:07
https://kosovapost.net/llogaritja-e-abdixhikut-thote-se-buxheti-do-te-shpenzohet-per-paga-e-pensione/20%Monthly2019-02-02 19:04
https://kosovapost.net/veseli-me-haradinajn-kemi-dallime-ne-qendrime-taksa-duhet-te-pezullohet/20%Monthly2019-02-02 18:50
https://kosovapost.net/eka-ata-qe-duan-ta-ndalin-thacin-jane-njerez-qe-politikisht-mendojne-sa-femiu-im-3-vjec/20%Monthly2019-02-02 18:27
https://kosovapost.net/hoxhaj-prezanton-projektligjin-per-dialogun-thote-se-kuvendi-do-ta-kete-rolin-primar/20%Monthly2019-02-02 18:00
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-ia-le-meritat-besnik-tahirit-per-ligjin-e-pagave/20%Monthly2019-02-02 17:53
https://kosovapost.net/konjufca-kuvendi-te-nxjerre-nje-dokument-qe-ia-ndalon-presidentit-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-02-02 17:36
https://kosovapost.net/drejtori-i-rtkse-televizioni-publik-u-rregullua-ligjerisht-si-ne-kore-e-azerbejxhan/20%Monthly2019-02-02 17:16
https://kosovapost.net/zbuloni-si-ndikon-speci-djeges-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2019-02-02 16:58
https://kosovapost.net/deputetet-ua-rrisin-pagat-profesoreve-per-24-euro/20%Monthly2019-02-02 16:54
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-miraton-ligjin-per-pagat/20%Monthly2019-02-02 16:37
https://kosovapost.net/ismaili-u-kry-pagat-me-te-larta-ne-rajon-per-mjeket-dhe-infermieret-tane/20%Monthly2019-02-02 17:04
https://kosovapost.net/presidenti-i-serbise-vucic-viziton-shqiperine-ne-mars-2019/20%Monthly2019-02-02 16:18
https://kosovapost.net/evropianet-treguan-se-nuk-guxojne-te-marrin-nje-qendrim-kunder-shba/20%Monthly2019-02-02 16:11
https://kosovapost.net/gjermania-kundershton-raketat-e-reja-ne-evrope/20%Monthly2019-02-02 16:00
https://kosovapost.net/amerika-merr-kete-vendim-ndaj-palestinezeve-ne-gaze-bregun-perendimor-dhe-jordani/20%Monthly2019-02-02 15:52
https://kosovapost.net/deputetet-votojne-ne-te-mire-te-tyre-nuk-heqin-dore-nga-shtesat/20%Monthly2019-02-02 15:26
https://kosovapost.net/gjyqtareve-e-prokuroreve-nuk-u-ulen-pagat/20%Monthly2019-02-02 15:16
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-nuk-diti-te-shpenzoje-miliona-euro-te-buxhetit-2018/20%Monthly2019-02-02 14:55
https://kosovapost.net/goditje-e-rende-per-neymar-merret-vendimi-nga-gjykata-e-larte-spanjolle/20%Monthly2019-02-02 14:47
https://kosovapost.net/cili-deputet-i-listes-serbe-po-merr-pjese-ne-seance/20%Monthly2019-02-02 14:38
https://kosovapost.net/projektligji-per-paga-zhurme-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-02 14:31
https://kosovapost.net/nje-meteor-godet-kuben-shihni-cfare-ndodhe-me-shtepite-video/20%Monthly2019-02-02 14:20
https://kosovapost.net/keshtu-luftohet-per-territor-video/20%Monthly2019-02-02 14:04
https://kosovapost.net/nje-fotografi-e-postuar-ne-facebook-e-dergon-pejanin-ne-burg/20%Monthly2019-02-02 14:01
https://kosovapost.net/ja-kush-do-ta-zevendesoje-rikallon-ne-qeveri-foto/20%Monthly2019-02-02 13:49
https://kosovapost.net/rama-ashperson-fjalorin-njerez-te-prapambetur-vishem-dhe-sillem-si-te-dua/20%Monthly2019-02-02 13:43
https://kosovapost.net/molliqaj-e-ndalem-ndikimin-e-listes-serbe-ne-shtetin-tone/20%Monthly2019-02-02 13:37
https://kosovapost.net/dauti-ia-merr-nga-dora-kafene-kryeministrit-haradinaj-foto/20%Monthly2019-02-02 13:22
https://kosovapost.net/nese-formohet-shqiperia-e-madhe-serbia-e-anekson-veriun-e-kosoves/20%Monthly2019-02-02 12:57
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-vota-e-teuta-rugoves-shpetimi-apo-renia-e-koalicionin-qeverises-foto/20%Monthly2019-02-02 12:49
https://kosovapost.net/burdushi-ndjehet-i-diskriminuar-hyne-ne-greve-urie/20%Monthly2019-02-02 12:24
https://kosovapost.net/ky-eshte-ligji-qe-nuk-u-votua-nga-opozita/20%Monthly2019-02-02 12:08
https://kosovapost.net/sa-duhet-ti-keni-rrahjet-e-zemres-sipas-moshes-qe-keni/20%Monthly2019-02-02 12:07
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-flet-per-pagat-ja-cfare-thote-per-mjeket/20%Monthly2019-02-02 12:04
https://kosovapost.net/aktori-serb-miki-manojloviq-pajtohet-qe-serbia-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-02 11:58
https://kosovapost.net/partite-shqiptare-te-ndara-ne-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-02-02 11:48
https://kosovapost.net/simiq-pervec-takses-e-ka-hallin-edhe-te-trepca-cfare-paralajmeron/20%Monthly2019-02-02 11:41
https://kosovapost.net/rekordmenja-kosovare-e-guinness-flet-se-si-arriti-te-suksesi-i-permasave-boterore-video/20%Monthly2019-02-02 11:32
https://kosovapost.net/kombetarja-e-japonise-merr-serish-vemendjen-e-botes-por-psefoto/20%Monthly2019-02-02 11:17
https://kosovapost.net/maduro-nxjerr-ne-shitje-29-ton-ar-por-cfare-paralajmeron-shba/20%Monthly2019-02-02 11:12
https://kosovapost.net/ligjvenesit-votuan-ligji-per-administraten-shtetetore/20%Monthly2019-02-02 11:08
https://kosovapost.net/pritjet-e-lugines-se-presheves-nga-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-02 11:04
https://kosovapost.net/sinan-hoxha-tregon-problemet-e-marteses/20%Monthly2019-02-02 11:00
https://kosovapost.net/majko-kundershton-idene-e-thacit-per-shkembimi-te-territoreve/20%Monthly2019-02-02 10:52
https://kosovapost.net/lista-serbe-reagon-per-shkarkimin-e-rikallos-ja-cfare-mesazhi-kane/20%Monthly2019-02-02 10:54
https://kosovapost.net/veseli-nga-kuvendi-me-nje-porosi-ngazellyes-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2019-02-02 10:37
https://kosovapost.net/ministri-i-financave-sot-votohet-buxheti-ti-jepet-prioritet-sektorit-privat/20%Monthly2019-02-02 10:26
https://kosovapost.net/deputetet-evropiane-kerkojne-nga-okb-ja-qe-ti-kompensoje-viktimat-e-helmuara-me-plumb-ne-kosove/20%Monthly2019-02-02 10:23
https://kosovapost.net/demi-keqperdorimet-milioneshe-te-rikalos-nuk-jane-hic-me-te-vecanta-se-sa-te-bytyqit-pacollit-e-beqajt/20%Monthly2019-02-02 10:16
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-nese-sot-votohet-buxheti/20%Monthly2019-02-02 09:58
https://kosovapost.net/abdixhiku-thote-nuk-e-votojme-kete-buxhet-qe-mbeshtet-interesa-partiake/20%Monthly2019-02-02 09:55
https://kosovapost.net/haradinaj-shkarkoi-rikallon-per-ta-shpetuar-qeverine/20%Monthly2019-02-02 09:51
https://kosovapost.net/haradinaj-beson-qe-buxheti-kalon/20%Monthly2019-02-02 09:38
https://kosovapost.net/e-pyesin-rreth-transferimit-te-neymar-courtois-zgjedh-nje-tjeter-lojtar-foto/20%Monthly2019-02-02 09:37
https://kosovapost.net/sherbimet-sekrete-amerikane-kina-po-perdor-studentet-si-spiune-per-tiu-vjedhur-sekretet/20%Monthly2019-02-02 09:31
https://kosovapost.net/lufta-per-taksen/20%Monthly2019-02-02 09:21
https://kosovapost.net/rtk-ja-largohet-nga-ligji-per-pagat/20%Monthly2019-02-02 09:16
https://kosovapost.net/dardan-sejdiu-fillon-mengjesin-i-lumtur-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-02-02 09:13
https://kosovapost.net/qeveria-e-varur-nga-kushtezimet-e-psd-se-dhe-nga-lista-serbe/20%Monthly2019-02-02 08:56
https://kosovapost.net/haradinaj-e-limaj-me-dallime-rreth-takses/20%Monthly2019-02-02 08:35
https://kosovapost.net/perplasen-ashper-ministri-cakaj-e-daciq-ne-bukuresht/20%Monthly2019-02-02 08:28
https://kosovapost.net/lekura-e-mandarines-nje-mrekulli-e-vertete-per-organizmin-tone/20%Monthly2019-02-02 08:16
https://kosovapost.net/haradinaj-ploteson-kushtin-e-psd-se-shkarkon-ministrin-e-bujqesise-nenad-rikalon/20%Monthly2019-02-02 08:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-shkurt/20%Monthly2019-02-02 07:58
https://kosovapost.net/as-messi-as-ronaldo-ky-eshte-kundershtari-me-i-veshtire-per-kulibalin/20%Monthly2019-02-02 07:52
https://kosovapost.net/keto-jane-semundjet-qe-sheron-lengu-i-qepes/20%Monthly2019-02-02 07:49
https://kosovapost.net/cili-eshte-sekretari-i-i-ri-amerikan-i-mbrojtjes/20%Monthly2019-02-02 07:44
https://kosovapost.net/heqja-e-takses-qeveria-haradinaj-i-pergjigjet-mogherinit/20%Monthly2019-02-02 07:37
https://kosovapost.net/sot-mbahet-seanca-e-kuvendit-a-do-te-votohet-buxheti/20%Monthly2019-02-02 07:33
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-13/20%Monthly2019-02-02 07:24
https://kosovapost.net/levizja-besa-ne-maqedoni-pro-shkembimit-te-territoreve-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-01 22:48
https://kosovapost.net/sylejman-selimi-emerohet-keshilltar-i-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2019-02-01 22:42
https://kosovapost.net/serbia-interpol-i-nuk-duhet-ta-pranoje-aplikimin-e-kosoves-do-te-lobojme-kunder-perseri/20%Monthly2019-02-01 22:38
https://kosovapost.net/akuza-per-loje-me-greven-e-mesimdhenesve/20%Monthly2019-02-01 22:30
https://kosovapost.net/warnock-askush-nuk-deshiron-ta-zevendesoj-emiliano-salan/20%Monthly2019-02-01 22:06
https://kosovapost.net/nenkryetar-i-aakse-haradinaj-nuk-e-ka-ndermend-te-heq-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-02-01 21:55
https://kosovapost.net/iphone-t-e-2020-do-te-kene-kamera-unike/20%Monthly2019-02-01 21:26
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-xherdan-shaqirin/20%Monthly2019-02-01 21:26
https://kosovapost.net/ja-sa-do-ti-mungoje-cheillini-skuadres-se-juventus/20%Monthly2019-02-01 21:17
https://kosovapost.net/edhe-punetoret-e-kek-ut-paralajmerojne-greven-japin-arsyet-dhe-ultimatumin/20%Monthly2019-02-01 21:01
https://kosovapost.net/dy-kembesore-te-mitur-goditen-nga-vetura-ne-viti/20%Monthly2019-02-01 20:50
https://kosovapost.net/mogherini-taksa-te-hiqet-menjehere-qe-dialogu-te-vazhdoje-ska-kohe-per-te-humbur/20%Monthly2019-02-01 20:42
https://kosovapost.net/katari-behet-kampion-i-kupes-aziatike-ne-futboll/20%Monthly2019-02-01 20:28
https://kosovapost.net/gjesti-mbreselenes-ne-sheshet-e-prishtines-ne-diten-e-shamise/20%Monthly2019-02-01 20:00
https://kosovapost.net/pakenaqesia-per-paga-kalon-te-gjyqtaret-dhe-prokuroret/20%Monthly2019-02-01 19:55
https://kosovapost.net/britaniket-levizin-pa-viza-edhe-nese-ska-marreveshje-per-brexit/20%Monthly2019-02-01 19:47
https://kosovapost.net/me-shume-ruse-besojne-se-vendi-i-tyre-eshte-ne-rruge-te-gabuar/20%Monthly2019-02-01 19:37
https://kosovapost.net/thaci-i-thote-mogherinit-se-serbia-padrejtesisht-po-e-kushtezon-dialogun/20%Monthly2019-02-01 19:18
https://kosovapost.net/bordi-i-chelseat-i-pakenaqur-me-sarrin-qe-po-kritikon-lojtaret/20%Monthly2019-02-01 19:13
https://kosovapost.net/ne-kosove-do-te-mbaje-mot-kryesisht-me-diell-ne-fundjave/20%Monthly2019-02-01 19:08
https://kosovapost.net/pas-nderprerjes-se-greves-ne-arsim-reagon-kryetari-i-ldk-se/20%Monthly2019-02-01 18:48
https://kosovapost.net/disa-mesues-sjane-te-kenaqur-me-marreveshjen-e-arritur-per-rritje-pagash/20%Monthly2019-02-01 18:27
https://kosovapost.net/greva-mund-te-bllokoje-aeroportin-e-prishtines-kete-fundjave/20%Monthly2019-02-01 18:24
https://kosovapost.net/trajkoviq-taksa-hiqet-javen-e-ardhshme-marreveshja-thaci-vuciq-ne-fund-te-shkurtit/20%Monthly2019-02-01 18:00
https://kosovapost.net/sbashk-u-kercenon-serish-nese-nuk-votohet-neser-projektligji-i-kthehemi-greves/20%Monthly2019-02-01 17:24
https://kosovapost.net/prekeni-shpesh-nga-infeksionet-vetem-kjo-bime-mund-tju-jape-zgjidhje/20%Monthly2019-02-01 17:52
https://kosovapost.net/up-ja-rifillon-procesin-e-organizimit-te-provimeve-te-janarit/20%Monthly2019-02-01 17:07
https://kosovapost.net/zyrtaret-policor-te-rendit-publik-pajisen-me-arme-te-gjata/20%Monthly2019-02-01 17:03
https://kosovapost.net/fellaini-largohet-nga-unitedi/20%Monthly2019-02-01 15:57
https://kosovapost.net/deficiti-tregtar-i-kosoves-deri-ne-nentor-2-7-miliarde-euro/20%Monthly2019-02-01 15:45
https://kosovapost.net/brezovica-e-mbyllur-edhe-ne-vikend/20%Monthly2019-02-01 15:38
https://kosovapost.net/deputeti-i-nismes-zbulon-se-marrreveshja-e-sotme-me-sbashk-un-ishte-ne-tavoline-jave-me-pare/20%Monthly2019-02-01 15:45
https://kosovapost.net/konjufca-paralajmeron-protesta-nese-preket-territori-i-kosoves/20%Monthly2019-02-01 15:27
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-personave-qe-tentuan-te-kontrabandonin-dy-persona-ne-zvicer/20%Monthly2019-02-01 15:23
https://kosovapost.net/limaj-mohon-se-ne-tavolinen-e-brukselit-kosova-humb-veriun/20%Monthly2019-02-01 15:10
https://kosovapost.net/modelet-me-inovative-te-makinave-shfaqen-ne-paris/20%Monthly2019-02-01 15:01
https://kosovapost.net/facebook-fshin-rreth-800-llogari-iraniane-tentuan-ndikimin-ne-shqiperi-dhe-serbi/20%Monthly2019-02-01 15:05
https://kosovapost.net/serbia-edhe-nje-here-i-lutet-be-se-ta-binde-kosoven-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-01 15:07
https://kosovapost.net/el-clasico-me-6-dhe-27-shkurt/20%Monthly2019-02-01 14:51
https://kosovapost.net/flet-heroi-i-lazios-strakosha-ja-cfare-po-mendoja-ne-penalltine-e-funditvideo/20%Monthly2019-02-01 14:42
https://kosovapost.net/limaj-jep-fjalen-kompleksi-adem-jashari-do-jete-priortet-i-qeverise/20%Monthly2019-02-01 15:11
https://kosovapost.net/zi-ne-familjen-e-cristiano-ronaldos/20%Monthly2019-02-01 14:23
https://kosovapost.net/alergjite-dhe-simptomat-e-tyre/20%Monthly2019-02-01 14:23
https://kosovapost.net/kriza-ne-kosove-mund-te-shnderrohet-ne-lufte/20%Monthly2019-02-01 14:03
https://kosovapost.net/foshnja-e-porsalindur-gjendet-e-braktisur-ne-park-ne-temperatura-te-ftohta/20%Monthly2019-02-01 14:16
https://kosovapost.net/zbulohet-arsyeja-e-nderprerjes-se-greves-ne-arsim/20%Monthly2019-02-01 14:01
https://kosovapost.net/komandanti-i-forcave-te-shba-se-per-evrope-sot-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-01 13:56
https://kosovapost.net/lets-do-it-kosova-punon-vrullshem-per-largimin-e-mbeturinave/20%Monthly2019-02-01 13:51
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-se-perse-duhet-te-hani-sa-me-shume-lajthi/20%Monthly2019-02-01 13:42
https://kosovapost.net/kisiq-paralajmeron-ndarja-e-kosoves-ndan-vojvodinen-sanxhakun/20%Monthly2019-02-01 13:34
https://kosovapost.net/serbet-protestojne-kunder-bashkimit-te-mitrovices/20%Monthly2019-02-01 13:31
https://kosovapost.net/ofrohen-mundesi-per-pune-vullnetare-ne-kosove/20%Monthly2019-02-01 13:24
https://kosovapost.net/keshilltari-i-haradinajt-dekretohet-ambasador-ne-emiratet-arabe/20%Monthly2019-02-01 13:19
https://kosovapost.net/publikohet-dokumentari-per-prizrenin/20%Monthly2019-02-01 13:20
https://kosovapost.net/aksidentohet-eskorta-e-edi-rames/20%Monthly2019-02-01 13:00
https://kosovapost.net/mustafa-kosova-nuk-duhet-tia-besoj-me-ketij-koalicioni-qeverisjen-nuk-duhet-tia-besoj-arken-e-shtetit/20%Monthly2019-02-01 13:06
https://kosovapost.net/a-do-te-plotesohen-kerkesat-e-pedagogeve-flet-ministrja-e-arsimit/20%Monthly2019-02-01 12:49
https://kosovapost.net/heqne-taksen-vazhdojme-dialogun/20%Monthly2019-02-01 12:49
https://kosovapost.net/i-ftohti-ekstrem-ne-shba/20%Monthly2019-02-01 12:34
https://kosovapost.net/manchester-united-deshiron-sanchon-ne-skuader/20%Monthly2019-02-01 12:34
https://kosovapost.net/haradinaj-e-limaj-presin-ne-qeveri-bashkeluftetarin-sylejman-selimin/20%Monthly2019-02-01 12:29
https://kosovapost.net/trump-gati-per-ti-dhene-fund-luftes-koreane/20%Monthly2019-02-01 12:19
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-hani-cdo-dite-banane-me-lekure-te-erret/20%Monthly2019-02-01 12:17
https://kosovapost.net/ne-prishtine-shenohet-dita-nderkombetare-e-mbuleses/20%Monthly2019-02-01 12:15
https://kosovapost.net/nderpriten-pagesat-qeveritare-ne-kosove-deri-ne-miratim-te-buxhetit/20%Monthly2019-02-01 12:17
https://kosovapost.net/mbi-370-euro-do-ta-kene-pagen-punetoret-teknik-ne-shkolla/20%Monthly2019-02-01 11:37
https://kosovapost.net/haradinaj-i-vendosur-nuk-e-heqim-taksen-pa-njohje-ajo-nuk-eshte-kunder-amerikes-por-kunder-rusise/20%Monthly2019-02-01 11:01
https://kosovapost.net/anetari-i-sbashk-ut-thote-se-greva-nuk-eshte-nderprere/20%Monthly2019-02-01 10:33
https://kosovapost.net/nje-kembesor-goditet-nga-vetura/20%Monthly2019-02-01 10:31
https://kosovapost.net/keto-jane-pagat-qe-e-binden-sbashk-un-ta-nderpreje-greven/20%Monthly2019-02-01 10:02
https://kosovapost.net/lista-serbe-ben-thirrje-per-proteste-kunder-aneksimit-te-veriut/20%Monthly2019-02-01 10:00
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shba-se-ne-beograd-ja-cfare-thote-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-01 09:53
https://kosovapost.net/albin-kurti-nderron-skuadren/20%Monthly2019-02-01 09:51
https://kosovapost.net/scott-duhet-ditur-ku-jane-kufijte-e-serbise-dhe-ku-ata-te-kosoves/20%Monthly2019-02-01 09:45
https://kosovapost.net/konfirmohet-marreveshja-e-sbashk-ut-me-qeverine/20%Monthly2019-02-01 09:36
https://kosovapost.net/cfare-armatimi-eksporton-serbia-ne-rusi/20%Monthly2019-02-01 09:18
https://kosovapost.net/sbashk-nuk-ka-marreveshje-per-perfundimin-e-greves/20%Monthly2019-02-01 09:10
https://kosovapost.net/cfare-i-premtoi-haradinaj-sbashk-ut-per-nderprerjen-e-greves/20%Monthly2019-02-01 08:57
https://kosovapost.net/sindikata-e-kek-ut-kosova-do-te-mbetet-ne-terr/20%Monthly2019-02-01 08:52
https://kosovapost.net/nderpritet-greva-e-mesimdhenesve-cfare-i-premtoi-veseli-e-haradinaj-sbashk-ut/20%Monthly2019-02-01 08:44
https://kosovapost.net/brenda-vitit-shkenctaret-zbulojne-kuren-kunder-kancerit/20%Monthly2019-02-01 08:35
https://kosovapost.net/aplikacioni-qe-nuk-i-lejon-te-tjeret-te-ju-pergjojne/20%Monthly2019-02-01 08:31
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-permiresojne-shikimin/20%Monthly2019-02-01 08:25
https://kosovapost.net/festa-e-lojtareve-shqiptare-per-lazion/20%Monthly2019-02-01 08:22
https://kosovapost.net/kundershtohet-konferenca-nderkombetare-per-kosoven/20%Monthly2019-02-01 08:16
https://kosovapost.net/be-ka-mbyllur-vitin-2018-me-shkallen-e-papunesise-prej-66-per-qind/20%Monthly2019-02-01 08:11
https://kosovapost.net/ldk-numeron-mangesite-ne-ligjin-per-pagat-thote-se-duhet-te-terhiqet/20%Monthly2019-02-01 08:11
https://kosovapost.net/maduro-shba-perpiqet-te-konfiskoje-naften-tone-sikur-ne-libi-e-irak/20%Monthly2019-02-01 08:04
https://kosovapost.net/shume-mjeke-specialiste-mbeten-ne-kerkim-te-nje-vendi-pune/20%Monthly2019-02-01 07:58
https://kosovapost.net/27-mije-mesimdhenes-ne-greva-arsimi-ne-kolaps/20%Monthly2019-02-01 07:53
https://kosovapost.net/22-ekskursionet-e-diplomacise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-01 07:47
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-shkurt/20%Monthly2019-02-01 07:41
https://kosovapost.net/ahmeti-nuk-jam-i-sigurt-nese-taksa-mund-te-mbahet-deri-ne-fund/20%Monthly2019-02-01 07:37
https://kosovapost.net/drame-ne-san-siro-strakosha-pret-2-penallti-dhe-kualifikon-lazion-video/20%Monthly2019-02-01 07:35
https://kosovapost.net/ekonomia-e-eurozones-me-nivel-te-ulet-te-rritjes/20%Monthly2019-02-01 07:23
https://kosovapost.net/kosoven-e-pret-nje-jave-dramatike/20%Monthly2019-02-01 07:21
https://kosovapost.net/egjipti-kritikohet-per-shkeljen-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2019-02-01 07:16
https://kosovapost.net/rama-ndjese-shqiptareve-per-fjalorin-kush-fle-me-qenin-ngrihet-me-pleshta-berisha-kufome-politike/20%Monthly2019-02-01 07:09
https://kosovapost.net/thaci-carl-bildt-kerkonte-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-01 07:07
https://kosovapost.net/keto-ushqimet-nuk-duhet-ti-hani-pasi-te-mbushni-30-vjec/20%Monthly2019-02-01 06:57
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-30/20%Monthly2019-02-01 06:52