XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/ky-eshte-emigranti-nga-pakistani-qe-ushqen-te-pastrehet-e-uashingtonit/20%Monthly2019-05-31 21:52
https://kosovapost.net/njera-nga-viktimat-e-pengmarrjes-ne-cyrih-eshte-nje-vajze-nga-kamenica/20%Monthly2019-05-31 21:41
https://kosovapost.net/seehofer-marreveshja-be-turqi-per-emigracionin-ka-siguruar-lehtesim-te-situates/20%Monthly2019-05-31 21:16
https://kosovapost.net/agk-e-shqetesuar-me-publikimin-e-lajmeve-te-paverifikuara/20%Monthly2019-05-31 21:07
https://kosovapost.net/aliu-thote-se-psd-ne-fund-nuk-do-ti-jape-votat-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-31 20:50
https://kosovapost.net/ky-eshte-rrjeti-social-qe-po-perdoret-me-se-shumti/20%Monthly2019-05-31 20:45
https://kosovapost.net/holanda-i-kerkon-zyrtarisht-be-se-pezullim-te-levizjes-pa-viza-per-shqiptaret/20%Monthly2019-05-31 21:10
https://kosovapost.net/lotet-e-krokodillit-per-gruan-rome/20%Monthly2019-05-31 20:18
https://kosovapost.net/kompania-ndertimore-cima-construction-se-shpejti-me-projekt-madheshtor/20%Monthly2019-05-31 20:09
https://kosovapost.net/dorezohet-elliott-ja-kush-po-e-blene-milanin/20%Monthly2019-05-31 19:48
https://kosovapost.net/pasi-haradinaj-e-shpalli-non-grata-zyrtarin-rus-okb-ja-i-reagon-kosoves/20%Monthly2019-05-31 19:35
https://kosovapost.net/nje-burr-hidhet-nga-kati-i-trete/20%Monthly2019-05-31 19:21
https://kosovapost.net/deputeti-kinolli-njofton-per-gjendjen-shendetesore-te-gruas-rome/20%Monthly2019-05-31 19:05
https://kosovapost.net/deputetja-deliu-kodra-sulmi-ndaj-gruas-rome-eshte-akt-vandal-dhe-veprim-racist/20%Monthly2019-05-31 18:41
https://kosovapost.net/milaim-zeka-po-vjen-partia-qe-do-te-prangos-presidentin-dhe-kryeministrin/20%Monthly2019-05-31 18:06
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-vushtrriasit-nga-kryetari-xhafer-tahiri/20%Monthly2019-05-31 17:56
https://kosovapost.net/rini-e-devijuar/20%Monthly2019-05-31 17:33
https://kosovapost.net/i-caktohet-masa-e-paraburgimit-sulmuesit-te-gruas-rome/20%Monthly2019-05-31 17:17
https://kosovapost.net/denohet-me-mbi-1500-euro-biznesi-ne-ferizaj-qe-shperndau-fletushka-reklamuese/20%Monthly2019-05-31 17:13
https://kosovapost.net/deputeti-i-komunitetit-rae-reagon-per-sulmin-ndaj-gruas-rome-eshte-turp-per-shtetin/20%Monthly2019-05-31 16:40
https://kosovapost.net/hazard-kapet-mat-me-fanellen-e-realit/20%Monthly2019-05-31 16:29
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-akuzohet-per-falsifikim-nga-nje-mjek-i-njohur-kosovar/20%Monthly2019-05-31 16:15
https://kosovapost.net/dhjetera-persona-ne-listen-non-grata-qe-smund-te-hyjne-ne-kosove/20%Monthly2019-05-31 16:11
https://kosovapost.net/ja-cka-ndodhi-me-pejanin-qe-leshonte-dokumente-fals-per-veteranet-e-uck-se/20%Monthly2019-05-31 15:59
https://kosovapost.net/prangoset-i-dyshuari-qe-e-goditi-gruan-rome/20%Monthly2019-05-31 15:43
https://kosovapost.net/vdekja-e-punetorit-ne-vendin-e-punes-policia-jep-detaje-te-reja/20%Monthly2019-05-31 15:30
https://kosovapost.net/aguero-shokon-te-gjithe-zbulon-ekipin-e-ri/20%Monthly2019-05-31 15:06
https://kosovapost.net/sa-do-ti-kushtoje-dasma-afrones-dhe-bleros/20%Monthly2019-05-31 14:22
https://kosovapost.net/haradinaj-e-denon-sulmin-ndaj-gruas-rome-eshte-i-turpshem/20%Monthly2019-05-31 14:25
https://kosovapost.net/ramadani-shtetasi-rus-qe-u-shpall-person-i-padeshiruar-ka-rrezikuar-sigurine-e-kosoves/20%Monthly2019-05-31 14:19
https://kosovapost.net/pacolli-pyet-personat-qe-sulmuan-gruan-rome-a-keni-moter-apo-nene/20%Monthly2019-05-31 14:13
https://kosovapost.net/talenti-shqiptar-ben-hapin-e-madh-te-karrieres-firmos-me-ekipin-e-pare-kroat/20%Monthly2019-05-31 14:11
https://kosovapost.net/video-shokuese-ndaj-gruas-rome-ne-mes-te-ferizajt/20%Monthly2019-05-31 14:04
https://kosovapost.net/holanda-dorezon-kerkesen-ne-bruksel-per-pezullimin-e-vizave-per-shqiperine/20%Monthly2019-05-31 14:01
https://kosovapost.net/te-gjitha-i-keni-pare-por-jo-edhe-kete-maturante-aq-te-bukur-foto/20%Monthly2019-05-31 14:08
https://kosovapost.net/trajneri-joachim-low-shtrohet-ne-spital-gjermania-ne-panik/20%Monthly2019-05-31 13:53
https://kosovapost.net/hoti-e-konjufca-ne-takim-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-31 13:33
https://kosovapost.net/vuciq-flet-per-veprimin-e-serbise-nese-bashkohen-kosova-e-shqiperia/20%Monthly2019-05-31 13:17
https://kosovapost.net/ndalohen-kater-persona-pas-aksionit-te-policise-ne-disa-lagje-te-prishtines/20%Monthly2019-05-31 13:12
https://kosovapost.net/eulex-nuk-kemi-qene-te-perfshire-ne-operacionin-e-quajtur-kontrabanda/20%Monthly2019-05-31 13:05
https://kosovapost.net/vv-kerkon-qe-uran-ismailit-dhe-visare-goranit-te-psd-se-tu-merren-mandatet-e-asamblisteve/20%Monthly2019-05-31 12:59
https://kosovapost.net/veseli-reagon-ashper-per-sulmet-ndaj-gruas-rome-te-reagojme-menjehere-organet-pergjegjese/20%Monthly2019-05-31 12:51
https://kosovapost.net/keshtu-pergjigjet-haradinaj-per-akuzat-e-brnabiqit/20%Monthly2019-05-31 12:19
https://kosovapost.net/dallavere-ne-subvencione-projekte-e-paga-mal-me-shkelje-ne-ministrine-e-jevtiqit/20%Monthly2019-05-31 12:16
https://kosovapost.net/haradinaj-do-te-dime-te-ecim-rruges-se-heronjve-dhe-do-ti-nderojme-ata-se-bashku/20%Monthly2019-05-31 11:35
https://kosovapost.net/thaci-ne-kujtimin-e-heroit-fetahaj-sdo-kete-sukses-asnje-perpjekje-per-te-njollosur-vlerat-dhe-sakrificat-e-uck-se/20%Monthly2019-05-31 11:33
https://kosovapost.net/nata-e-kadrit-dhe-vlerat-e-shenjta-te-saj/20%Monthly2019-05-31 11:26
https://kosovapost.net/pompeo-po-vazhdojne-perpjekjet-per-zonen-e-sigurt-ne-sirine-veriore/20%Monthly2019-05-31 11:12
https://kosovapost.net/vaji-i-ulliri-dhe-lule-kamomili-pastrojne-gjakun-parandalon-trombozen/20%Monthly2019-05-31 11:03
https://kosovapost.net/kuka-i-kunderpergjigjet-bernabiqit-ia-numeron-sukseset-e-majlindes-zanes-se-maleve/20%Monthly2019-05-31 10:57
https://kosovapost.net/ambasadori-heldt-pas-deklarates-se-bernabiq-dergon-kete-mesazh-gjermanet-jane-adhurues-te-medhenj-te-maleve/20%Monthly2019-05-31 10:51
https://kosovapost.net/testi-i-arritshmerise-publikohet-edhe-online/20%Monthly2019-05-31 10:41
https://kosovapost.net/osmani-nuk-do-te-kerkojme-nenshkrimet-e-listes-serbe-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-31 10:37
https://kosovapost.net/kocijanciq-komenton-deklaraten-e-brnabiqit-retorikat-fyese-jane-kunder-qasjes-bashkepunuese-ne-rajon/20%Monthly2019-05-31 10:31
https://kosovapost.net/personeli-i-kombeve-te-bashkuara-smund-te-shpallet-non-grata/20%Monthly2019-05-31 10:22
https://kosovapost.net/lavrovi-i-kerkon-okb-se-te-reagoje-per-rastin-e-perfaqesuesit-rus-ne-unmik/20%Monthly2019-05-31 10:04
https://kosovapost.net/pas-shkollimit-ne-turqi-forces-se-sigurise-se-kosoves-i-shtohen-edhe-dy-pilote/20%Monthly2019-05-31 10:18
https://kosovapost.net/800-vjet-nen-uje-por-shihni-kete-gjendje-te-vareses-prej-ari-video/20%Monthly2019-05-31 09:47
https://kosovapost.net/vuciq-vizitoi-ne-spital-rusin-qe-tentoi-te-perzihet-ne-aksionin-e-njesise-speciale-ne-veri/20%Monthly2019-05-31 09:37
https://kosovapost.net/conte-zyrtarizohet-si-trajneri-i-interit/20%Monthly2019-05-31 09:24
https://kosovapost.net/vuciq-leshon-ultimatum-dy-dite-kohe-per-nje-reagim-nga-be-ja-pastaj-e-dime-cfare-duhet-te-bejme/20%Monthly2019-05-31 09:28
https://kosovapost.net/profesori-amerikan-reagon-ndaj-deklarates-se-kryeministres-serbe-per-shqiptaret-e-quan-raciste/20%Monthly2019-05-31 08:51
https://kosovapost.net/sqarim-nga-keds-dhe-kesco-per-taksen-e-rtk-se-nuk-kemi-asnje-perfitim/20%Monthly2019-05-31 08:45
https://kosovapost.net/kosova-e-shpall-person-non-grata-rusin-e-arrestuar-ne-veri-urdherohet-largimi-i-tij/20%Monthly2019-05-31 08:23
https://kosovapost.net/qytetaret-e-kosoves-duhanpiresit-me-te-medhenj/20%Monthly2019-05-31 08:17
https://kosovapost.net/presidenti-trump-paralajmeron-taksa-ndaj-mallrave-meksikane/20%Monthly2019-05-31 08:01
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-vazhdon-aksionin-sot-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-31 07:53
https://kosovapost.net/largohet-allegri-ronaldo-perzgjedh-trajnerin-e-ri/20%Monthly2019-05-31 07:47
https://kosovapost.net/rita-ora-ne-glasgow-pritet-me-flamurin-kuqezi-foto/20%Monthly2019-05-31 07:40
https://kosovapost.net/kosova-i-ka-permbushur-kushtet-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-05-31 07:35
https://kosovapost.net/qytetet-shqiptare-ekstremi-me-i-varfer-i-europes/20%Monthly2019-05-31 07:24
https://kosovapost.net/wilson-shba-nuk-do-te-imponoje-zgjidhje-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-05-31 07:18
https://kosovapost.net/punesimet-politike-mbajne-peng-reformat-ne-administraten-publike/20%Monthly2019-05-31 07:13
https://kosovapost.net/dy-zyrtare-te-eulex-it-te-perfshire-ne-operacionin-e-policise-ne-veri/20%Monthly2019-05-31 07:02
https://kosovapost.net/a-po-perseritet-historia-e-diktatorit-te-egjiptit-edhe-ne-sudan/20%Monthly2019-05-31 06:47
https://kosovapost.net/ja-5-lojtaret-me-te-mire-sipas-ronaldos-por-mungon/20%Monthly2019-05-31 06:30
https://kosovapost.net/edhe-ish-presidentja-jahjaga-i-reagon-brnabiqit-ja-cfare-porosie-i-dergon/20%Monthly2019-05-31 06:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-31-maj/20%Monthly2019-05-31 06:03
https://kosovapost.net/keto-jane-pese-arsye-perse-duhet-te-hani-veze-me-shpesh/20%Monthly2019-05-31 05:59
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-diteve-ne-vijim-4/20%Monthly2019-05-31 05:55
https://kosovapost.net/milaim-zeka-po-krijon-parti-te-re-politike/20%Monthly2019-05-30 21:58
https://kosovapost.net/trump-tregon-se-kush-e-ndihmoi-ti-fitoje-zgjedhjet/20%Monthly2019-05-30 21:42
https://kosovapost.net/uefa-jep-lajmin-fantastik-per-kosoven/20%Monthly2019-05-30 21:26
https://kosovapost.net/mbi-8-milione-njerez-humbasin-jeten-cdo-vit-nga-perdorimi-i-duhanit/20%Monthly2019-05-30 21:07
https://kosovapost.net/hashim-thaci-e-zbulon-spiunin-nga-policia-e-kosoves-tek-serbia/20%Monthly2019-05-30 20:58
https://kosovapost.net/kusari-bernabicit-derisa-te-na-kerkon-falje-per-krimet-malet-shqiptare-mund-ti-shihni-vetem-ne-fotografi/20%Monthly2019-05-30 20:34
https://kosovapost.net/thaci-nese-be-nuk-na-hap-dyert-fillojne-veprimet-institucionale-per-bashkimin-e-kosoves-me-shqiperine/20%Monthly2019-05-30 20:14
https://kosovapost.net/387120-2/20%Monthly2019-05-30 19:57
https://kosovapost.net/merkel-paralajmeron-per-rritjen-e-ekstremizmit-te-djathte-ne-evrope/20%Monthly2019-05-30 19:37
https://kosovapost.net/deklarohet-jeffrey-shba-ja-do-te-hedh-hapat-e-duhura-ne-siri/20%Monthly2019-05-30 19:22
https://kosovapost.net/midis-beogradit-shfaqet-dokumentari-per-nenen-gjakovare-qe-humbi-4-djem-dhe-burrin-ne-lufte/20%Monthly2019-05-30 19:04
https://kosovapost.net/%e2%80%8bambasadorja-citaku-tallet-me-kryeministren-serbe/20%Monthly2019-05-30 18:30
https://kosovapost.net/shtetasi-rus-i-unmik-ut-dergohet-per-trajtim-mjekesor-ne-beograd/20%Monthly2019-05-30 18:09
https://kosovapost.net/vuciq-i-qahet-ambasadorit-rus-ja-cka-i-thote-per-kosoven/20%Monthly2019-05-30 17:59
https://kosovapost.net/29-vjecari-nga-mitrovica-vdes-ne-gjume-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-30 17:36
https://kosovapost.net/po-largohet-nga-psg-ja-do-te-befasoheni-me-skuadren-e-re-te-cavanit/20%Monthly2019-05-30 17:21
https://kosovapost.net/i-quajti-kriminele-lideret-kosovar-qeveria-i-kunderpergjigjet-rakiqit/20%Monthly2019-05-30 17:06
https://kosovapost.net/receta-per-te-pastruar-dhe-detoksikuar-veshkat/20%Monthly2019-05-30 16:56
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-te-shtenat-me-arme-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-30 16:34
https://kosovapost.net/vazhdon-aksioni-ne-veri-dy-polic-te-prangosur/20%Monthly2019-05-30 16:21
https://kosovapost.net/kater-klubet-e-medha-ne-serie-a-nuk-kane-zyrtarisht-trajner/20%Monthly2019-05-30 16:08
https://kosovapost.net/ne-nje-jave-iraku-denon-me-vdekje-shtate-shtetas-franceze/20%Monthly2019-05-30 15:52
https://kosovapost.net/zgjohet-vullkani-etna-ne-itali/20%Monthly2019-05-30 15:37
https://kosovapost.net/kryeministri-njofton-se-ia-mori-nje-asamblist-pdkse/20%Monthly2019-05-30 15:25
https://kosovapost.net/kjo-shenje-tregon-se-jeni-ne-rrezik-per-kancerin-e-zorreve/20%Monthly2019-05-30 15:09
https://kosovapost.net/brnabiq-vij-ne-kosove-sa-here-te-dua/20%Monthly2019-05-30 14:57
https://kosovapost.net/xhaka-me-dhemb-shpirti-qe-nuk-jua-solla-trofeun/20%Monthly2019-05-30 14:34
https://kosovapost.net/veseli-lumtur-qe-kuvendi-i-kosoves-i-dha-drejtimin-e-duhur-iniciatives-per-ngritjen-e-tribunalit-nderkombetar/20%Monthly2019-05-30 15:15
https://kosovapost.net/rugova-kryeminister-i-ardhshem-do-jete-kryetari-i-ri-i-ldk-se-a-po-paralajmeron-emer-tjeter/20%Monthly2019-05-30 14:09
https://kosovapost.net/juventus-ka-gati-120-milion-euro-per-dy-mesfushore-zbulohet-plani/20%Monthly2019-05-30 14:05
https://kosovapost.net/ronaldo-me-ne-fund-e-pranon-ja-cfare-thote-per-messin-foto/20%Monthly2019-05-30 13:24
https://kosovapost.net/rusi-i-arrestuar-ne-veri-kishte-punuar-per-intelegjencen-e-rusise/20%Monthly2019-05-30 13:02
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shba-se-ne-beograd-ka-nje-mesazh-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2019-05-30 12:53
https://kosovapost.net/rusia-e-gatshme-ta-ndihmoje-serbine-per-ceshtjen-e-sigurise-ne-kosove/20%Monthly2019-05-30 12:48
https://kosovapost.net/kuvendi-miraton-rezoluten-per-rritjen-e-pages-minimale/20%Monthly2019-05-30 12:42
https://kosovapost.net/i-tha-do-te-dergoj-ne-nje-vend-ku-as-allahu-nuk-na-shef/20%Monthly2019-05-30 12:34
https://kosovapost.net/miqesia-e-pazakonte-e-qenit-dhe-roses/20%Monthly2019-05-30 12:11
https://kosovapost.net/lufta-heroike-e-trimave-rasim-kicina-e-ragip-halilaj-kane-ngelur-ne-kujtesen-e-popullit-shqiptar/20%Monthly2019-05-30 11:33
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-flet-pas-takimit-me-liderin-e-ldk-se-isa-mustafen/20%Monthly2019-05-30 11:23
https://kosovapost.net/lengu-i-rrushit-te-thate-pas-zgjimit-mbron-melcine-stabilizon-gjakun/20%Monthly2019-05-30 11:15
https://kosovapost.net/rama-jam-gati-per-dialog-me-opoziten/20%Monthly2019-05-30 11:07
https://kosovapost.net/papergjegjesia-e-komunes-ka-lene-qytetaret-e-fushe-kosoves-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-05-30 10:59
https://kosovapost.net/apostolova-porosi-pushtetareve-te-kosoves-merrni-seriozisht-rekomandimet-e-komisionit-evropian/20%Monthly2019-05-30 10:55
https://kosovapost.net/seuli-largon-nga-detyra-diplomatin-qe-zbuloi-biseden-trump-moon/20%Monthly2019-05-30 10:50
https://kosovapost.net/qeveria-sqaron-kontraten-per-blerjen-e-arkivoleve-per-personat-e-pagjetur/20%Monthly2019-05-30 10:43
https://kosovapost.net/thaci-denon-sulmin-ndaj-gruas-rome/20%Monthly2019-05-30 10:39
https://kosovapost.net/vjen-nje-super-lajm-per-yllin-e-kosoves/20%Monthly2019-05-30 10:45
https://kosovapost.net/afrika-e-jugut-shenon-historine-emeron-50-per-qind-gra-ne-kabinetin-qeveritar/20%Monthly2019-05-30 10:22
https://kosovapost.net/qeveria-serbe-thote-se-pa-u-zgjidhur-ceshtja-e-kosoves-serbia-do-te-vazhdoje-te-marre-kritika-nga-ke-ja/20%Monthly2019-05-30 10:17
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-ndalet-serish-i-reagon-kfor-it-per-aksionin-e-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-05-30 10:12
https://kosovapost.net/kuvendi-cakton-anetaret-e-komisionit-mblidhen-per-harmonizimin-e-qendrimeve-per-tribunalin/20%Monthly2019-05-30 09:56
https://kosovapost.net/ja-cfare-beri-deputetja-e-pdk-se-blerta-deliu-sot-para-seances-foto/20%Monthly2019-05-30 10:02
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-12-milion-euro-page-vjetore-por-sergio-ramos-nuk-paguan/20%Monthly2019-05-30 09:32
https://kosovapost.net/noziy-kerkon-te-pajtohet-por-dafina-zeqiri-e-injoron-keq/20%Monthly2019-05-30 09:18
https://kosovapost.net/shkarkohet-spallett-i-neser-zyrtarizohet/20%Monthly2019-05-30 09:11
https://kosovapost.net/biserko-serbia-eshte-dashur-ta-njohe-e-para-kosoven/20%Monthly2019-05-30 09:08
https://kosovapost.net/veseli-iniciativa-ime-per-tribunalin-le-te-jete-fitore-e-gjitha-partive/20%Monthly2019-05-30 08:59
https://kosovapost.net/arrihet-konsensus-per-tribunalin-votohet-propozimi-per-komision-parlamentar/20%Monthly2019-05-30 08:49
https://kosovapost.net/analistet-ne-shqiperi-e-bejne-per-pese-pare-sali-berishen/20%Monthly2019-05-30 08:45
https://kosovapost.net/kmdlnj-denon-sulmin-ndaj-gruas-rome-kerkon-qe-te-hetohet-ky-rast/20%Monthly2019-05-30 08:39
https://kosovapost.net/lirohen-gjashte-serbet-e-arrestuar-ne-zubin-potok-e-edhe-punetori-i-unmik-ut/20%Monthly2019-05-30 08:24
https://kosovapost.net/rusia-fillon-hetimet-per-rastin-e-arrestimit-te-shtetasit-te-saj-ne-veri/20%Monthly2019-05-30 08:20
https://kosovapost.net/erdogan-dhe-trump-bisedojne-me-telefon/20%Monthly2019-05-30 08:15
https://kosovapost.net/pamjet-e-para-nga-fatkeqesia-ne-budapest-video/20%Monthly2019-05-30 08:05
https://kosovapost.net/i-akuzoi-se-nuk-u-lajmeruan-as-ne-telefon-kfor-i-pergjigjet-vuciqit/20%Monthly2019-05-30 07:59
https://kosovapost.net/permbyset-varka-ne-danub-shtate-persona-humbin-jeten/20%Monthly2019-05-30 07:07
https://kosovapost.net/perez-tregon-arsyen-pse-ronaldo-u-largua-nga-real-madrid/20%Monthly2019-05-30 07:03
https://kosovapost.net/rruga-e-humbur-per-ne-be/20%Monthly2019-05-30 06:58
https://kosovapost.net/hoxha-qe-ujiti-fidanin-e-fese-molla-ismeti-i-porojit-te-tetoves/20%Monthly2019-05-30 06:52
https://kosovapost.net/edhe-tri-vota-dhe-ra-qeveria-haradinaj/20%Monthly2019-05-30 06:49
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-20/20%Monthly2019-05-30 06:41
https://kosovapost.net/presidentit-i-uefa-s-ceferin-te-gjitha-shtetet-pa-perjashtim-duhet-ta-mirepresin-kosoven/20%Monthly2019-05-30 06:43
https://kosovapost.net/kujdes-keto-ushqime-ua-demtojne-dhembet/20%Monthly2019-05-30 06:32
https://kosovapost.net/sot-merret-vendimi-per-te-arrestuarit-ne-veri/20%Monthly2019-05-30 06:28
https://kosovapost.net/kalendari-historik-30-maj/20%Monthly2019-05-30 06:21
https://kosovapost.net/raporti-i-ke-se-nuk-permend-heqjen-e-vizave-por-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-05-30 06:14
https://kosovapost.net/kryeministrja-serbe-fyen-rende-shqiptaret-pacolli-ia-ndalon-hyrjen-ne-kosove/20%Monthly2019-05-30 06:09
https://kosovapost.net/keshilli-i-evropes-thirrje-shteteve-anetare-pranoni-urgjentisht-femijet-ne-kampet-siriane/20%Monthly2019-05-29 22:04
https://kosovapost.net/lirohen-civilet-serbe-te-arrestuar-dje-ne-zubin-potok/20%Monthly2019-05-29 21:31
https://kosovapost.net/ambasadori-turk-sakar-deshirojme-qe-me-secilen-nga-veprat-dhe-projektet-tona-te-kontribuojne-ne-te-ardhmen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-30 14:31
https://kosovapost.net/pacolli-thote-se-nuk-do-ta-lejoi-berbaniqin-te-hyje-ne-kosove-per-kete-arsye/20%Monthly2019-05-29 21:20
https://kosovapost.net/hazardi-shenon-golin-e-kater-per-chelsea/20%Monthly2019-05-29 20:45
https://kosovapost.net/citaku-rusia-serish-po-e-perdor-makinerine-e-saj-per-ta-shtremberuar-te-verteten/20%Monthly2019-05-29 20:41
https://kosovapost.net/kush-e-dekonspiroi-aksionin-ne-veri/20%Monthly2019-05-29 20:36
https://kosovapost.net/lekaj-i-pergjigjet-hoxhajt-une-i-kam-perfunduar-70-te-puneve-te-autostrades/20%Monthly2019-05-29 20:34
https://kosovapost.net/5-shenjat-e-fshehura-te-atakut-ne-zemer-qe-cdo-grua-duhet-ti-dije/20%Monthly2019-05-29 20:25
https://kosovapost.net/uefa-shtrengon-rregullat-per-vendet-qe-nuk-e-njohin-kosoven/20%Monthly2019-05-29 20:17
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-shpend-ahmetit-per-sulmin-ndaj-gruas-rome/20%Monthly2019-05-29 20:11
https://kosovapost.net/ministri-lekaj-tregon-sa-para-u-ka-kerkuar-bechtel-enka/20%Monthly2019-05-29 20:00
https://kosovapost.net/lendohet-edhe-mbrojtesi-kryesore-i-perfaqesueses-se-kosoves/20%Monthly2019-05-29 19:53
https://kosovapost.net/reagimi-i-unmikut-pas-arrestimit-te-zyrtarit-rus/20%Monthly2019-05-29 19:42
https://kosovapost.net/ldk-reagon-pas-raportimit-per-perleshje-ne-ferizaj/20%Monthly2019-05-29 19:24
https://kosovapost.net/rrahje-ne-nendegen-e-ldk-se-nje-person-behet-per-spital/20%Monthly2019-05-29 19:15
https://kosovapost.net/gjykatesi-shpreh-keqardhje-ndaj-sokol-bashotes/20%Monthly2019-05-29 18:11
https://kosovapost.net/13-serbe-nga-beogradi-bertasin-nuk-do-ta-lejojme-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2019-05-29 17:53
https://kosovapost.net/uefa-me-vendim-te-ri-per-shtetet-qe-se-njohin-kosoven/20%Monthly2019-05-29 17:45
https://kosovapost.net/keto-jane-10-arsyet-se-pse-japonia-eshte-nje-nga-vendet-me-te-zhvilluara-ne-bote/20%Monthly2019-05-29 17:12
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-flet-pas-publikimit-te-raportit-te-progresit/20%Monthly2019-05-29 17:03
https://kosovapost.net/haradinaj-cakorri-seshte-as-i-yni-as-i-malit-te-zi/20%Monthly2019-05-29 16:56
https://kosovapost.net/punetori-qe-mbeti-dy-ore-i-varur-ne-vinc-nuk-u-ftua-ne-perurim-te-autostrades/20%Monthly2019-05-29 16:53
https://kosovapost.net/punetor-i-bechtel-enkes-tha-qe-autostrada-nuk-eshte-e-sigurte-reagon-milaim-zeka/20%Monthly2019-05-29 16:47
https://kosovapost.net/rakiq-godet-lideret-e-kosoves-ja-si-i-quan-ata/20%Monthly2019-05-29 16:28
https://kosovapost.net/haradinaj-sbindet-as-nga-raporti-i-progresit-per-te-hequr-taksen/20%Monthly2019-05-29 16:03
https://kosovapost.net/elsied-hysaj-do-te-largohet-nga-napoli/20%Monthly2019-05-29 16:00
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-zyrtare-policore-ne-zubun-potok/20%Monthly2019-05-29 15:56
https://kosovapost.net/kfor-thote-se-serbia-ka-qene-e-njoftuar-per-aksionin-ne-veri/20%Monthly2019-05-29 15:47
https://kosovapost.net/barack-obama-i-jep-keshilla-messit-i-tregon-se-si-te-fitoje-me-argjentinen/20%Monthly2019-05-29 15:36
https://kosovapost.net/sherimi-i-dhimbjes-se-kokes-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-05-29 15:29
https://kosovapost.net/ldk-reagon-deklaratat-e-ismailit-veprime-te-uleta-per-ta-shpetuar-shefin-e-tij/20%Monthly2019-05-29 15:23
https://kosovapost.net/lirohet-marjan-gjoka-qe-ishte-arrestuar-nga-autoritetet-serbe/20%Monthly2019-05-29 15:19
https://kosovapost.net/mesoni-se-cilat-jane-vlerat-ushqyese-te-vezeve/20%Monthly2019-05-29 15:03
https://kosovapost.net/veseli-pranon-raportin-per-kosoven-ja-kur-pritet-hecja-e-vizave/20%Monthly2019-05-29 14:51
https://kosovapost.net/burgim-deri-ne-2-vjet-nese-vret-qenin/20%Monthly2019-05-29 14:22
https://kosovapost.net/veseli-pranon-raportin-per-kosoven-pret-liberalizim-te-shpejte-te-vizave-foto/20%Monthly2019-05-29 13:57
https://kosovapost.net/autostrada-arben-xhaferi-berisha-arritje-e-vecante-per-kosoven/20%Monthly2019-05-29 13:58
https://kosovapost.net/greqia-shkon-ne-zgjedhjet-te-parakohshme/20%Monthly2019-05-29 13:45
https://kosovapost.net/prokuroria-speciale-po-heton-gjeneralet-per-krime-ne-kosove/20%Monthly2019-05-29 13:38
https://kosovapost.net/ne-kete-ore-nis-qarkullimi-ne-autostraden-e-re-prishtine-shkup/20%Monthly2019-05-29 13:16
https://kosovapost.net/pasuria-e-klubeve-real-madridi-pa-konkurrence/20%Monthly2019-05-29 13:10
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-publikon-raportin-e-progresit-per-kosoven-keto-jane-gjetjet-kryesore/20%Monthly2019-05-29 13:12
https://kosovapost.net/sokol-bashota-denohet-me-6-muaj-burg-fshehu-bmw-x5-dhe-nje-banese/20%Monthly2019-05-29 12:59
https://kosovapost.net/rouhani-thote-se-rruga-per-bisedime-me-shba-te-nuk-eshte-e-mbyllur/20%Monthly2019-05-29 12:57
https://kosovapost.net/alarmante-ky-burre-i-veshur-si-grua-po-i-grabit-femijet-ne-kosove/20%Monthly2019-05-29 12:41
https://kosovapost.net/nuk-ulen-tensionet-ne-veri-lista-serbe-fillon-protesten/20%Monthly2019-05-29 12:37
https://kosovapost.net/deputeti-i-psd-se-relaksohet-ne-frutex/20%Monthly2019-05-29 12:35
https://kosovapost.net/cana-poston-foton-kur-ishte-3-vjec-do-shkriheni-se-qeshuri-me-komentet-e-bes-kallakut-foto/20%Monthly2019-05-29 12:28
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-shtron-iftar-per-te-rinj-kosovare-nga-shume-religjione-foto/20%Monthly2019-05-29 12:13
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-perzgjidhet-ne-formacionin-me-te-mire-te-sezonit-ne-turqi-foto/20%Monthly2019-05-29 12:00
https://kosovapost.net/hahn-thirrje-kosoves-heqeni-taksen-dialogu-duhet-te-vazhdoje/20%Monthly2019-05-29 11:53
https://kosovapost.net/gjermani-cdu-dhe-spd-ndahen-per-shqiperine/20%Monthly2019-05-29 11:35
https://kosovapost.net/amnesty-international-akuzon-ushtrine-e-mianmarit-per-krime-lufte-ne-arakan/20%Monthly2019-05-29 11:29
https://kosovapost.net/thaci-nuk-e-heqim-taksen-e-as-se-bejme-asociacionin-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2019-05-29 11:22
https://kosovapost.net/veseli-ne-perurimin-e-autostrades-arben-xhaferi-kosova-eshte-e-fuqishme-te-krijoje-mrekulli-ne-ballkan-foto/20%Monthly2019-05-29 11:09
https://kosovapost.net/komuna-e-suharekes-dhe-ministria-e-kultures-nenshkruajne-marreveshje-per-restaurimin-e-objekteve-kulturore/20%Monthly2019-05-29 11:01
https://kosovapost.net/20-sekonda-lufte-jo-futboll-video/20%Monthly2019-05-29 10:50
https://kosovapost.net/shyhretja-pergatit-dicka-te-re-ne-turqi-ja-per-cka-behet-fjale-foto/20%Monthly2019-05-29 12:17
https://kosovapost.net/komisioni-europian-rekomandon-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-05-29 10:25
https://kosovapost.net/merkelit-mund-ti-vije-fundi-nga-partneri-ne-koalicion/20%Monthly2019-05-29 10:22
https://kosovapost.net/vuciq-i-hidheruar-me-kfor-it-nuk-jeni-lajmeruar-as-ne-telefon/20%Monthly2019-05-29 10:18
https://kosovapost.net/pdk-denoncon-komplet-aferen-e-spitalit-ldk-pjese-e-aferes/20%Monthly2019-05-29 10:09
https://kosovapost.net/vuciq-krenar-me-ushtrine-per-gatishmerine-pas-ngjarjeve-ne-veri/20%Monthly2019-05-29 10:00
https://kosovapost.net/keto-jane-pritjet-e-ministres-nga-rraporti-i-komisionit-evropian-per-kosoven/20%Monthly2019-05-29 09:57
https://kosovapost.net/ky-eshte-rreziku-nga-aspirina/20%Monthly2019-05-29 09:52
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-per-autostraden-arber-xhaferi-urat-e-bashkimit-i-kemi-ndertuar-mbi-cdo-pengese-video/20%Monthly2019-05-29 09:43
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-per-demarkacionin-me-malin-e-zi-do-te-kete-zgjidhje-me-mirekuptim-dypalesh/20%Monthly2019-05-29 09:29
https://kosovapost.net/media-serbe-publikon-dokumente-konfidenciale-te-policise-se-kosoves-te-humbura-ne-veri-foto/20%Monthly2019-05-29 09:11
https://kosovapost.net/veseli-me-malin-e-zi-kemi-interesa-strategjike-do-ta-ndihmojme-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-05-29 08:47
https://kosovapost.net/klopp-thumbon-guardiolen-ka-vite-qe-nuk-luan-ne/20%Monthly2019-05-29 08:25
https://kosovapost.net/gold-ag-i-emocionuar-nga-aksioni-i-policise-se-kosoves-ne-veri-ja-cfare-shkruan/20%Monthly2019-05-29 08:21
https://kosovapost.net/pas-ndalimit-te-artisteve-te-kosoves-nga-policia-serbe-vjen-reagimi-i-pacollit/20%Monthly2019-05-29 08:15
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-kosova-partneri-me-strategjik-i-malit-te-zi-ne-rrugetimin-euroatlantik/20%Monthly2019-05-29 08:09
https://kosovapost.net/cfare-i-shkroi-gjingjiq-okb-se-ne-vitin-2003-mbi-kosoven/20%Monthly2019-05-29 08:03
https://kosovapost.net/rakiq-kerkon-lirimin-e-te-arrestuarve-ne-zubin-potok/20%Monthly2019-05-29 07:58
https://kosovapost.net/kfor-per-aksionin-e-policise-ne-veri-gjithcka-ishte-ne-rregull-nuk-kishin-nevoje-per-leje/20%Monthly2019-05-29 07:48
https://kosovapost.net/lekaj-per-perurimin-e-autostrades-arben-xhaferi-706-milione-euro-ne-teresi-ka-kushtuar-projekti/20%Monthly2019-05-29 07:31
https://kosovapost.net/pushteti-nuk-e-ndalon-operimin-e-trenave-ilegale-ne-veri/20%Monthly2019-05-29 07:14
https://kosovapost.net/sa-shqiptare-kane-ikur-ne-emigrim-8-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-05-29 07:10
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-nis-patrullimet-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-29 07:02
https://kosovapost.net/pe-ja-publikon-raportin-e-progresit-per-kosoven-korrupsioni-dhe-gjykatat-pikat-kyce/20%Monthly2019-05-29 06:52
https://kosovapost.net/policia-kufitare-e-serbise-kontroll-te-detajuar-pjesemarresve-shqiptare-te-miredita-dobar-dan/20%Monthly2019-05-29 06:48
https://kosovapost.net/maldini-mendon-te-largohet-nga-milani-klubi-i-ben-superoferten/20%Monthly2019-05-29 06:42
https://kosovapost.net/kryetari-i-ldk-se-isa-mustafa-priti-ne-takim-ambasadorin-e-turqise-ne-kosove-cagri-sakar/20%Monthly2019-05-29 06:34
https://kosovapost.net/konsumoni-cajin-e-zi-keto-jane-efektet-ne-shendet/20%Monthly2019-05-29 06:29
https://kosovapost.net/nuk-ka-ligj-per-qeverine-haradinaj/20%Monthly2019-05-29 06:25
https://kosovapost.net/kosova-e-serbia-drejt-pershkallezimit-te-betejes-ekonomike/20%Monthly2019-05-29 06:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-maj/20%Monthly2019-05-29 06:16
https://kosovapost.net/moti-sot-32/20%Monthly2019-05-29 06:09
https://kosovapost.net/shkup-alternativa-e-mbeshtet-aksionin-e-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-05-28 21:53
https://kosovapost.net/kartemonedhat-e-reja-prej-100-dhe-200-euro-vihen-ne-qarkullim/20%Monthly2019-05-28 21:14
https://kosovapost.net/neymarit-i-merret-shiriti-i-kapitenit-te-brazilit/20%Monthly2019-05-28 21:24
https://kosovapost.net/pija-600-vjecare-nga-koha-osmane-qe-ende-freskon-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-28 21:06
https://kosovapost.net/ia-kam-bere-te-qarte-edhe-zotit-rama-meta-flet-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-28 20:48
https://kosovapost.net/mosdekretimi-i-cakajt-meta-kisha-mosbesim-jam-komod-qe-rama-drejton-diplomacine/20%Monthly2019-05-28 20:45
https://kosovapost.net/vuciq-e-humbem-kosoven/20%Monthly2019-05-28 20:12
https://kosovapost.net/shba-i-jep-shuplaken-finale-bashes-metes-e-kryemadhit-zgjedhjet-nuk-shtyhen/20%Monthly2019-05-28 19:57
https://kosovapost.net/neser-ne-1200-hapet-autostrada-prishtine-shkup/20%Monthly2019-05-28 19:55
https://kosovapost.net/keita-humb-finalen/20%Monthly2019-05-28 19:26
https://kosovapost.net/deshtoi-ne-zgjedhjet-evropiane-greqia-shpall-daten-e-zgjedhjeve-kombetare/20%Monthly2019-05-28 18:53
https://kosovapost.net/ffk-ja-njofton-per-biletat-e-ndeshjes-bullgari-kosove/20%Monthly2019-05-28 18:32
https://kosovapost.net/tahiri-qytetaret-serbe-na-dhane-informacione-per-kontrabandistet/20%Monthly2019-05-28 18:20
https://kosovapost.net/lotet-te-mirat-shendetesore/20%Monthly2019-05-28 18:11
https://kosovapost.net/gure-dhe-bresher-bien-nga-qielli-ne-rumani-video/20%Monthly2019-05-28 17:59
https://kosovapost.net/holande-transporti-publik-ne-greve/20%Monthly2019-05-28 17:40
https://kosovapost.net/kengetarja-amerikane-miles-e-konsideroj-veten-si-foshnje-ne-islam/20%Monthly2019-05-28 17:38
https://kosovapost.net/nis-beteja-ne-bruksel-per-postet-me-te-larta-ne-be/20%Monthly2019-05-28 16:55
https://kosovapost.net/aeroplani-luftarak-serb-fluturoi-afer-kufirit-me-kosoven/20%Monthly2019-05-28 16:45
https://kosovapost.net/berluskoni-zgjidhet-eurodeputet/20%Monthly2019-05-28 16:32
https://kosovapost.net/vallqi-ftohet-nga-austria/20%Monthly2019-05-28 16:15
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-policit-te-plagosur-sot-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 15:43
https://kosovapost.net/apetit-group-takon-diasporen-diskutohet-per-rolin-e-tyre-ne-ekonomine-e-vendit/20%Monthly2019-05-28 15:27
https://kosovapost.net/vuciq-thote-se-aksioni-ne-veri-u-be-per-ti-frikesuar-serbet/20%Monthly2019-05-28 15:10
https://kosovapost.net/perplasen-keq-dy-politikane-serbe-ne-kuvendin-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-05-28 15:00
https://kosovapost.net/3-ushqimet-qe-sduhet-ti-hani-kurre-pas-dates-se-skadences/20%Monthly2019-05-28 14:47
https://kosovapost.net/a-gjenden-ne-kufi-forcat-serbe-tregon-policia-e-kosoves/20%Monthly2019-05-28 14:40
https://kosovapost.net/ja-cka-shkruajten-mediat-me-te-medha-boterore-per-arrestimet-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 14:34
https://kosovapost.net/prishtina-meson-kundershtaret-e-mundshem-ne-europa-league/20%Monthly2019-05-28 14:25
https://kosovapost.net/trazohen-ujerat-nder-vendet-e-gjirit/20%Monthly2019-05-28 14:23
https://kosovapost.net/qeveria-voton-pro-ndertimit-te-kycjeve-te-vitise-dhe-ferizajt-ne-autostraden-arben-xhaferi/20%Monthly2019-05-28 14:07
https://kosovapost.net/nje-konvoje-i-ushtrise-se-serbise-niset-ne-drejtim-te-kosoves/20%Monthly2019-05-28 13:54
https://kosovapost.net/edhe-nje-super-lojtar-largohet-nga-skuadra-e-romes/20%Monthly2019-05-28 13:33
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-per-shtetasin-rus-a-eshte-agjende-e-fshehte-e-rusise/20%Monthly2019-05-28 13:05
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ambasadori-kosnett-shkon-ne-takim-urgjent-te-presidenti-thaci/20%Monthly2019-05-28 13:03
https://kosovapost.net/rakiq-paralajmeron-proteste-te-madhe-neser-ne-mitrovice/20%Monthly2019-05-28 12:57
https://kosovapost.net/haradinaj-pas-aksionit-ne-veri-policine-e-kosoves-nuk-mund-ta-ndale-askush/20%Monthly2019-05-28 12:56
https://kosovapost.net/ish-polici-serb-vdiq-nga-sulmi-ne-zemer-gjate-aksionit-te-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-05-28 12:40
https://kosovapost.net/fruti-i-vetem-i-cili-ndihmon-ne-shmangien-e-shtypjes-se-larte-te-gjakut/20%Monthly2019-05-28 12:31
https://kosovapost.net/rusia-kerkon-lirimin-e-menjehershem-te-shtetasit-rus-te-arrestuar-sot-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 12:19
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-ministrit-te-drejtesise-per-aksionin-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 12:16
https://kosovapost.net/veseli-viziton-fshatin-caber-te-zubin-potokut-ja-cka-u-thote-qytetareve/20%Monthly2019-05-28 12:07
https://kosovapost.net/keta-jane-policet-e-lenduar-nga-aksioni-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 11:42
https://kosovapost.net/deputeti-serb-aleksiq-vuciq-po-pergaditet-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-28 11:23
https://kosovapost.net/reagon-edhe-be-ja-sundimi-i-ligjit-te-sigurohet-ne-gjithe-territorin-e-kosoves/20%Monthly2019-05-28 11:13
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-te-plagosurve-ne-aksionin-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 10:56
https://kosovapost.net/momenti-kur-policia-e-kosoves-ua-largon-serbeve-kamionin-nga-rruga/20%Monthly2019-05-28 10:51
https://kosovapost.net/dy-shoket-e-milan-radojciqit-i-shmangen-arrestimit-te-sotem/20%Monthly2019-05-28 10:45
https://kosovapost.net/ahmeti-do-te-pajtohem-per-mocionin-nese-mustafa-garanton-se-nuk-do-te-jete-bashke-me-pdk-ne/20%Monthly2019-05-28 10:42
https://kosovapost.net/ndahen-300-mije-euro-per-aktivitetet-e-dites-se-clirimit-te-prishtines/20%Monthly2019-05-28 10:26
https://kosovapost.net/vuciq-kishte-paralajmeruar-per-planin-e-arrestimeve-ne-veri-qysh-me-17-maj/20%Monthly2019-05-28 10:25
https://kosovapost.net/keshtu-duket-zubin-potoku-pas-aksionit-te-policise/20%Monthly2019-05-28 10:20
https://kosovapost.net/ekskluzive-zbulohen-emrat-e-doganiereve-te-arrestuar-ne-vermice/20%Monthly2019-05-28 10:01
https://kosovapost.net/pacolli-informon-perfaqesuesit-e-be-se-per-aksionin-policor-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-05-28 09:59
https://kosovapost.net/mediat-serbe-pas-intervenimin-e-njesise-rosu-ne-veri-jane-arrestuar-23-pjestare-serb-te-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-05-28 10:18
https://kosovapost.net/veseli-reagon-per-aksionin-policor/20%Monthly2019-05-28 09:54
https://kosovapost.net/limaj-aksioni-i-sotem-ka-per-qellim-goditjen-e-krimit-te-organizuar/20%Monthly2019-05-28 09:53
https://kosovapost.net/thaci-i-thote-serbise-nuk-do-ta-mberri-ymri-te-kthehesh-me-ne-kosove/20%Monthly2019-05-28 10:57
https://kosovapost.net/ne-veri-u-arrestua-edhe-nje-rus-u-infiltrua-si-diplomat-per-te-penguar-policine/20%Monthly2019-05-28 09:38
https://kosovapost.net/thaci-nuk-iu-trembet-deklarimeve-te-vuciqit-per-intervenim-ne-veri-jane-deklarime-per-konsum-politik/20%Monthly2019-05-28 09:36
https://kosovapost.net/vuciq-thirrje-be-se-ndaleni-prishtinen-ndryshe/20%Monthly2019-05-28 09:35
https://kosovapost.net/neymar-eshte-prane-real-madridit/20%Monthly2019-05-28 09:13
https://kosovapost.net/fillon-levizja-e-autoblindave-nga-kazermat-e-ushtrise-se-serbise-ne-kraleve/20%Monthly2019-05-28 08:58
https://kosovapost.net/kjo-eshte-artistja-shqiptare-qe-futi-cifteline-ne-filharmonine-e-hamburgut/20%Monthly2019-05-28 09:03
https://kosovapost.net/kush-eshte-futbollisti-me-i-mire-shqiptar-ja-si-pergjigjet-igli-tare/20%Monthly2019-05-28 08:40
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-instagram-ben-ndryshimin-qe-po-e-prisnin-te-gjithe/20%Monthly2019-05-28 08:39
https://kosovapost.net/gjumi-i-keq-ndikon-ne-qarkullimin-e-gjakut/20%Monthly2019-05-28 08:35
https://kosovapost.net/haradinaj-pas-aksionit-ne-veri-ka-nje-porosi-per-beogradin/20%Monthly2019-05-28 08:30
https://kosovapost.net/vale-e-madhe-arrestimesh-ne-keto-qytete-te-kosoves/20%Monthly2019-05-28 08:22
https://kosovapost.net/djaloshi-po-i-bente-detyrat-ne-rruge-milioneri-vendos-ta-beje-me-shtepi/20%Monthly2019-05-28 08:14
https://kosovapost.net/zyrtare-gatusso-largohet-nga-drejtimi-i-milanit/20%Monthly2019-05-28 08:11
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kater-police-te-plagosur-ne-aksionin-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 08:08
https://kosovapost.net/pas-aksionit-te-policise-ne-veri-edhe-kfor-i-vihet-ne-levizje/20%Monthly2019-05-28 08:04
https://kosovapost.net/policia-sjell-ne-prishtine-dy-te-arrestuarit-e-pare/20%Monthly2019-05-28 08:03
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-fundit-nga-vuciq-per-arrestimet-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 07:56
https://kosovapost.net/pyetja-e-sikletshme-ja-cfare-i-ben-politikani-gazetarit-video/20%Monthly2019-05-28 07:55
https://kosovapost.net/daciq-niset-per-ne-zubin-potok/20%Monthly2019-05-28 07:45
https://kosovapost.net/pas-aksionit-ne-veri-thaci-mbledh-strukturat-e-sigurise/20%Monthly2019-05-28 07:44
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-medicinale-kunder-diabetit-mbipeshes-dhe-shendetit-te-trurit/20%Monthly2019-05-28 07:39
https://kosovapost.net/serbet-nga-paniku-dalin-ne-sheshin-kryesor-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-05-28 07:33
https://kosovapost.net/te-prangosurit-ne-veri-nisen-per-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-28 07:31
https://kosovapost.net/sqaron-policia-operacioni-i-policise-ne-veri-nuk-ka-te-bej-me-vrasjen-e-enver-zymerit-e-as-te-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-05-28 07:33
https://kosovapost.net/bllokohet-njesia-speicale-ne-zubin-potok-forca-shtese-arrijne-atje/20%Monthly2019-05-28 07:27
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-takim-urgjent-me-strukturat-e-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2019-05-28 07:25
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-ne-aksionin-ne-veri-momenti-kur-serbet-i-kundervihen-policise-me-te-shtena-me-arme-video/20%Monthly2019-05-28 07:20
https://kosovapost.net/kaq-serbe-u-arrestuan-sot-ne-veri-sipas-mediave-serbe/20%Monthly2019-05-28 07:20
https://kosovapost.net/zidane-dhe-wenger-matin-forcat/20%Monthly2019-05-28 07:14
https://kosovapost.net/polici-i-plagosur-ne-mitrovice-eshte-nga-ky-qytet-i-kosoves/20%Monthly2019-05-28 07:13
https://kosovapost.net/pamje-nga-aksioni-i-policise-se-kosoves-ne-veri-video/20%Monthly2019-05-28 07:09
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nga-mitrovica-te-shtena-ne-zubin-potok-policia-thyen-barrikaden/20%Monthly2019-05-28 07:07
https://kosovapost.net/vetevendosje-nuk-do-qe-te-bashkepunoje-me-listen-serbe-per-mocionin/20%Monthly2019-05-28 07:04
https://kosovapost.net/arrestohet-komandanti-i-policise-ne-zubin-potok-serbet-bllokojne-rrugen/20%Monthly2019-05-28 07:01
https://kosovapost.net/edhe-nje-polic-dyshohet-te-jete-plagosur-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 07:00
https://kosovapost.net/haradinaj-per-aksionin-policor-ne-veri-vetem-zbatim-i-ligjit/20%Monthly2019-05-28 06:56
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-flet-per-aksionin-e-sotem-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 06:49
https://kosovapost.net/pas-arrestimet-ne-veri-te-kosoves-vuciq-jep-nje-urdher-per-ushtrine-e-serbise/20%Monthly2019-05-28 06:43
https://kosovapost.net/pas-arrestimeve-ne-veri-te-kosoves-flet-marko-gjuriq/20%Monthly2019-05-28 06:34
https://kosovapost.net/aksioni-ne-veri-plagoset-nje-polic/20%Monthly2019-05-28 06:36
https://kosovapost.net/njesia-speciale-e-kosoves-aksion-ne-veri-arrestime-ne-mitrovice-dhe-zubin-potok-video/20%Monthly2019-05-28 06:26
https://kosovapost.net/moti-sot-31/20%Monthly2019-05-28 06:19
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmerkel-te-zgjidhet-sa-me-shpejt-presidenti-i-ke-se/20%Monthly2019-05-27 21:49
https://kosovapost.net/magani-ndahet-me-feronikelin-sperjashton-mundesine-te-mbese-ne-kosove/20%Monthly2019-05-27 21:29
https://kosovapost.net/5-ushqimet-kryesore-qe-duhet-ti-konsumoni-ne-darke-perpara-gjumit/20%Monthly2019-05-27 21:02
https://kosovapost.net/befason-alba-ky-ishte-sezoni-me-i-mire-ne-karrieren-time/20%Monthly2019-05-27 20:42
https://kosovapost.net/haradinaj-krenare-qe-jemi-ne-rreshtin-e-ushtrive-te-udhehequra-nga-amerika/20%Monthly2019-05-27 20:18
https://kosovapost.net/kurz-fillon-fushaten-zgjedhore-tre-ore-pas-shkarkimit/20%Monthly2019-05-27 20:06
https://kosovapost.net/keto-jane-te-mirat-shendetesore-te-konsumimit-te-shalqirit/20%Monthly2019-05-27 19:46
https://kosovapost.net/jovanoviq-e-porosit-vuciqin-na-duhet-paqja-me-shqiptaret-jo-territoret/20%Monthly2019-05-27 19:28
https://kosovapost.net/morata-deshiron-te-mbetet-tek-atletico/20%Monthly2019-05-27 19:12
https://kosovapost.net/tahiri-jep-lajmin-e-mire-per-vushtriasit-100-milion-euro-investime-po-vijne/20%Monthly2019-05-27 18:57
https://kosovapost.net/haradinaj-shtron-iftar-ne-peje/20%Monthly2019-05-27 18:49
https://kosovapost.net/vuciq-thote-se-nese-nuk-do-te-kete-kompromis-per-kosoven-shqiptaret-do-te-sulmojne-serbet/20%Monthly2019-05-27 18:23
https://kosovapost.net/monako-vendi-i-dyte-me-i-vogel-ne-bote-ku-cdo-i-treti-banore-eshte-milioner-aty-fjala-papunesi-nuk-ekziston/20%Monthly2019-05-27 18:08
https://kosovapost.net/neymar-kerkon-page-marramendese-per-tiu-bashkuar-realit/20%Monthly2019-05-27 17:51
https://kosovapost.net/ndihmohen-250-familje-skamnore-te-ferizajt/20%Monthly2019-05-27 17:37
https://kosovapost.net/mustafa-takon-ambasadorin-e-italise-flasin-per-iniciativen-e-ldk-se-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-27 17:34
https://kosovapost.net/pas-demtimit-te-xhamise-se-namazxhahut-reagon-keshilli-i-bashkesise-islame-ne-prizren/20%Monthly2019-05-27 17:21
https://kosovapost.net/wilson-tash-eshte-koha-per-marreveshjen-me-serbine-e-keni-vemendjen-e-politikes-amerikane/20%Monthly2019-05-27 17:07
https://kosovapost.net/haradinaj-per-vizite-ne-shtepine-e-babait-te-heroit-perparim-krasniqi/20%Monthly2019-05-27 16:53
https://kosovapost.net/trump-ne-darke-me-perandorin-japonez/20%Monthly2019-05-27 16:39
https://kosovapost.net/aston-villa-rikthehet-ne-premier-lige/20%Monthly2019-05-27 16:15
https://kosovapost.net/franca-mbeshtet-reformen-ne-sistemin-gjyqesor-ne-kosove/20%Monthly2019-05-27 16:10
https://kosovapost.net/pali-urdheron-krejt-ministrine-qe-me-daten-29-maj-te-gjithe-te-jene-ne-han-te-elezit/20%Monthly2019-05-27 15:29
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-jep-lajm-te-rendesishem-per-liberalizim-e-vizave/20%Monthly2019-05-27 15:19
https://kosovapost.net/vuciq-eshte-koha-te-zgjedhim-midis-genjeshtrave-te-embla-dhe-te-vertetave-te-hidhura/20%Monthly2019-05-27 15:14
https://kosovapost.net/kancelari-austriak-sebastian-kurz-shkarkohet-nga-parlamenti/20%Monthly2019-05-27 15:08
https://kosovapost.net/veseli-kerkon-hetime-te-plota-per-aferen-spitali-pergjegjesi-nga-organet-e-rendit-dhe-ligjit/20%Monthly2019-05-27 14:51
https://kosovapost.net/shqiptari-godet-gruan-dhe-veten-me-cekic-cifti-rende-ne-spital/20%Monthly2019-05-27 14:46
https://kosovapost.net/futbollisti-qe-mbrojti-ngjyrat-e-serbise-i-bashkohet-kosoves/20%Monthly2019-05-27 14:20
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-me-trupin-nese-hani-rrush-cdo-dite-per-nje-muaj/20%Monthly2019-05-27 14:15
https://kosovapost.net/msh-dhe-policia-e-kosoves-sekuestrojne-barna-te-dyshimta-ne-6-lokacione/20%Monthly2019-05-27 14:01
https://kosovapost.net/ambasadori-nuk-e-konfirmon-po-e-gjermanise-per-vizat/20%Monthly2019-05-27 13:46
https://kosovapost.net/kurz-drejt-largimit-nga-detyra-e-kancelarit-austriak/20%Monthly2019-05-27 13:46
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-kosove-ekzistojne-vlera-te-perbashketa-qe-nuk-ndajne-por-bashkojne/20%Monthly2019-05-27 13:38
https://kosovapost.net/momenti-kur-rrezohet-skena-me-qindra-femije-ne-kine-nje-i-vdekur-dhe-14-te-lenduar-video/20%Monthly2019-05-27 13:30
https://kosovapost.net/roma-pershendet-ikonen-de-rosi/20%Monthly2019-05-27 13:27
https://kosovapost.net/fillon-ndertimi-i-shtepise-se-te-moshuarve-ne-suhareke-kastrati-emocion-me-fjalet/20%Monthly2019-05-27 13:09
https://kosovapost.net/mustafa-mbledh-ldk-ne-ky-eshte-vendimi-qe-ndermoren/20%Monthly2019-05-27 13:08
https://kosovapost.net/veseli-ia-prezantoi-nismen-per-ndeshkimin-e-krimeve-te-bera-nga-serbia-ndihmes-sekretarit-gjeneral-te-okb-se/20%Monthly2019-05-27 12:48
https://kosovapost.net/conte-finalizon-marreveshjen-me-interin/20%Monthly2019-05-27 12:45
https://kosovapost.net/vuciq-gjen-nje-aleat-te-ri-per-mbeshtetjen-e-serbise-drejt-be-se/20%Monthly2019-05-27 12:40
https://kosovapost.net/raportuesja-per-kosoven-ne-parlamentin-europian-tanja-fajon-fiton-edhe-nje-mandat/20%Monthly2019-05-27 12:15
https://kosovapost.net/kjo-eshte-nena-e-dua-lipes-nje-yll-i-vertete-foto/20%Monthly2019-05-27 12:12
https://kosovapost.net/janjiq-tregon-pse-u-mbajt-seanca-e-kuvendit-te-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-05-27 11:54
https://kosovapost.net/a-do-ta-shperndaje-meta-parlamentin/20%Monthly2019-05-27 11:53
https://kosovapost.net/historike-mbesa-e-musine-kokalarit-eurodeputetja-e-pare-shqiptare-ne-pe/20%Monthly2019-05-27 11:47
https://kosovapost.net/arabia-saudite-fton-udheheqesin-e-katarit-per-samitin-ne-meke/20%Monthly2019-05-27 11:29
https://kosovapost.net/protesta-e-opozites-shtyhet-me-2-qershor/20%Monthly2019-05-27 11:28
https://kosovapost.net/hoxha-ka-nje-kerkese-nga-be-per-vizat/20%Monthly2019-05-27 11:17
https://kosovapost.net/femijet-shenojne-diten-olimpike-me-gara-ne-vrapim/20%Monthly2019-05-27 11:16
https://kosovapost.net/kurani-800-vjecar-atraksion-i-cili-po-terheq-vemendjen-e-vizitoreve-te-shumte-ne-veri-te-turqise/20%Monthly2019-05-27 10:50
https://kosovapost.net/protestojne-25-kompani-per-autostraden-arben-xhaferi-thone-se-u-mashtruan-nga-bechtel-enka/20%Monthly2019-05-27 10:49
https://kosovapost.net/koalicioni-i-merkelit-peson-ne-zgjedhjet-evropiane-partia-e-gjelber-shenon-rekord/20%Monthly2019-05-27 11:10
https://kosovapost.net/kryeministri-maqedonas-paralajmeron-qeveri-te-re/20%Monthly2019-05-27 10:39
https://kosovapost.net/gabimet-qe-beni-kur-nisni-dieten-per-renie-ne-peshe/20%Monthly2019-05-27 10:18
https://kosovapost.net/thaci-mungesa-e-marreveshjes-kosove-serbi-mund-te-kete-pasoja-per-sigurine-ne-rajon/20%Monthly2019-05-27 10:18
https://kosovapost.net/veseli-kur-kemi-vizion-dhe-qellim-te-mire-suksesi-nuk-mungon/20%Monthly2019-05-27 10:08
https://kosovapost.net/dicka-e-mire-po-ndodhe-ne-kosove-ministria-e-shendetesise-unifikon-cmimet-e-barnave-foto/20%Monthly2019-05-27 10:02
https://kosovapost.net/albani-dhe-miriami-pas-marteses-ne-maldive-do-bejne-dicka-edhe-me-madheshtore-foto/20%Monthly2019-05-27 09:31
https://kosovapost.net/trump-dhe-kim-jong-un-kane-te-njejtin-mendim-per-joe-bidenin-nuk-eshte-intelegjente/20%Monthly2019-05-27 12:01
https://kosovapost.net/keto-jane-tri-perimet-qe-mbrojne-lekuren/20%Monthly2019-05-27 09:21
https://kosovapost.net/veseli-takoi-nenkryetarin-e-keshillit-te-atlantikut-damon-wilson/20%Monthly2019-05-27 09:13
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-une-zgjodha-te-flas-nuk-do-te-vuajme-me-ne-heshtje/20%Monthly2019-05-27 09:07
https://kosovapost.net/gjuriq-e-ben-thacin-shtetas-te-serbise-thote-se-krahina-e-kosoves-nuk-do-ti-bashkohet-kurre-shqiperise/20%Monthly2019-05-27 08:58
https://kosovapost.net/ranieri-shperthen-ne-lot-pas-mesazhit-te-tifozeve-te-romes/20%Monthly2019-05-27 08:54
https://kosovapost.net/eurodeputeti-qe-raporton-per-shqiperine-nuk-fiton-mandat-ne-pe/20%Monthly2019-05-27 08:41
https://kosovapost.net/cilat-ishin-tendencat-ja-si-ti-lexojme-zgjedhjet-europiane/20%Monthly2019-05-27 08:36
https://kosovapost.net/veseli-takon-ndihmes-sekretarin-gjeneral-te-okb-se-jenca/20%Monthly2019-05-27 08:33
https://kosovapost.net/lajm-jo-i-mire-per-kosovaret-qe-planifikojne-te-bejne-pushimet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-27 08:20
https://kosovapost.net/pacolli-thirrje-be-se-ndaleni-beogradin-para-se-kosova-te-merr-veprimet-e-saj-ne-mbrojtje-te-qytetareve/20%Monthly2019-05-27 08:12
https://kosovapost.net/dogana-thote-se-ka-mbledhur-mbi-400-milione-euro-qe-nga-fillimi-i-vitit/20%Monthly2019-05-27 08:05
https://kosovapost.net/renault-nissan-po-krijohet-grupi-me-i-madh-automobilistik-ne-bote/20%Monthly2019-05-27 08:00
https://kosovapost.net/pas-qershorit-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta-mund-ti-marrin-pensionet/20%Monthly2019-05-27 07:48
https://kosovapost.net/kurat-natyrale-kunder-gureve-ne-veshka-ushqimet-qe-duhen-shmangur/20%Monthly2019-05-27 07:48
https://kosovapost.net/fuqite-qe-nuk-e-njohin-kosoven-po-e-marrin-evropen/20%Monthly2019-05-27 07:44
https://kosovapost.net/kerkohen-masa-shtese-kunder-politikes-se-serbise/20%Monthly2019-05-27 07:30
https://kosovapost.net/25-kompani-vendore-protestojne-para-bechtel-encas/20%Monthly2019-05-27 07:24
https://kosovapost.net/bytyqet-iu-shkruajne-vuciqit-e-thacit-kerkojne-pengimin-e-lirimit-te-parakohshem-te-gjorgjeviqit/20%Monthly2019-05-27 07:19
https://kosovapost.net/wilson-kompromise-te-medha-kerkohen-ne-dialog/20%Monthly2019-05-27 07:09
https://kosovapost.net/gena-rrefen-per-jeten-para-se-te-behej-kengetar-hapja-kanale/20%Monthly2019-05-27 06:55
https://kosovapost.net/dridhje-e-forte-politike-ne-greqi-kerkohet-doreheqja-e-tsipras/20%Monthly2019-05-27 06:48
https://kosovapost.net/milan-nuk-arrin-synimin-champions-mbetet-ne/20%Monthly2019-05-27 06:44
https://kosovapost.net/kush-jane-fituesit-dhe-humbesit-e-zgjedhjeve-ne-parlamentin-evropian/20%Monthly2019-05-27 06:41
https://kosovapost.net/nese-vuani-nga-diabeti-pini-kafe-mesojeni-arsyen/20%Monthly2019-05-27 06:23
https://kosovapost.net/vuciq-heshte-para-parlamentit-te-serbise-nuk-zbulon-planin-per-kosoven/20%Monthly2019-05-27 06:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-maj/20%Monthly2019-05-27 06:11
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-diteve-ne-vijim-3/20%Monthly2019-05-27 06:04
https://kosovapost.net/burgjet-e-egjiptit-kthehen-ne-kampet-e-shfarosjes/20%Monthly2019-05-26 22:04
https://kosovapost.net/ambasadori-britanez-ua-fale-namazin-si-imam-protestuesve-ne-sudan/20%Monthly2019-05-26 21:59
https://kosovapost.net/kurat-natyrale-me-te-mira-kunder-dhimbjeve/20%Monthly2019-05-26 21:41
https://kosovapost.net/milan-nuk-arrin-synimin-champions-mbetet-ne-europa-league/20%Monthly2019-05-26 21:31
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-kosoven-pas-zgjedhjeve-te-parlamentit-evropian/20%Monthly2019-05-26 21:12
https://kosovapost.net/arrestohet-ne-serbi-punetori-i-atk-se-marjan-gjoka-pacolli-kerkon-lirimin-e-tij/20%Monthly2019-05-26 20:52
https://kosovapost.net/basha-europa-e-degjoi-zerin-e-shqiptareve/20%Monthly2019-05-26 20:42
https://kosovapost.net/knut-fleckenstein-humb-karrigen-ne-parlamentin-europian/20%Monthly2019-05-26 20:19
https://kosovapost.net/hahn-be-po-negocion-me-serbine-por-ceshtja-e-dialogut-me-kosoven-duhet-te-zgjidhet/20%Monthly2019-05-26 20:03
https://kosovapost.net/tre-cajrat-e-ftohte-bimore-qe-duhet-te-pini-ne-vere/20%Monthly2019-05-26 19:10
https://kosovapost.net/vaji-i-ullirit-kure-per-tensionin-zemren-dhe-diabetin/20%Monthly2019-05-26 19:08
https://kosovapost.net/8-vjecari-tregon-si-e-mposhti-leukemine/20%Monthly2019-05-26 19:01
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-thote-kenges-edhe-ne-suhareke/20%Monthly2019-05-26 18:49
https://kosovapost.net/kapiten-cana-shqiperia-eshte-kombetare-mos-i-ngaterroni-gjerat/20%Monthly2019-05-26 18:37
https://kosovapost.net/kryeministri-i-palestines-derisa-izraeli-nuk-na-njeh-ne-nuk-mund-te-vazhdojme-te-njohim-ate/20%Monthly2019-05-26 18:17
https://kosovapost.net/trump-ne-japoni-nuk-jam-i-shqetesuar-nga-testimi-i-raketave/20%Monthly2019-05-26 17:40
https://kosovapost.net/politikan-finlandez-i-ekstremit-te-djathte-gris-kuranin/20%Monthly2019-05-26 17:36
https://kosovapost.net/meksike-jep-doreheqje-ministrja-pasi-vonohet-per-ne-avion/20%Monthly2019-05-26 17:28
https://kosovapost.net/hamilton-triumfon-ne-monaco/20%Monthly2019-05-26 17:09
https://kosovapost.net/caji-i-lekures-se-patateve-per-qarkullim-gjaku-dhe-gure-ne-veshka-2/20%Monthly2019-05-26 17:03
https://kosovapost.net/piatek-perpara-rekordit-absolut-edhe-1-gol-per-historine/20%Monthly2019-05-26 16:33
https://kosovapost.net/perleshje-mes-protestuesve-dhe-policise-ne-bruksel/20%Monthly2019-05-26 16:31
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-zgjedhet-kryetar-i-deges-se-pdk-se-ne-peje/20%Monthly2019-05-26 16:24
https://kosovapost.net/9-ore-gjume-ne-nate-bejne-dem-njesoj-sikur-te-flini-5/20%Monthly2019-05-26 16:22
https://kosovapost.net/allegri-me-vendim-shokues-per-ronaldon/20%Monthly2019-05-26 15:49
https://kosovapost.net/trump-nenvlereson-testimin-e-raketave-nga-koreja-veriore/20%Monthly2019-05-26 15:34
https://kosovapost.net/i-zhdukuri-ne-peje-gjendet-i-vdekur-ne-afersi-te-parkut/20%Monthly2019-05-26 15:25
https://kosovapost.net/torino-fiton-derbin-por-pak-shpresa-per-evrope/20%Monthly2019-05-26 15:19
https://kosovapost.net/tre-te-vrare-nga-protestat-e-dhunshme-ne-pakistan/20%Monthly2019-05-26 15:14
https://kosovapost.net/vuciq-neser-me-raport-te-vecante-per-kosoven-ne-parlamentin-serb/20%Monthly2019-05-26 14:51
https://kosovapost.net/dy-persona-rrezikuan-jeten-per-tu-larguar-nga-atdheu/20%Monthly2019-05-26 14:35
https://kosovapost.net/man-utd-merr-vendimin-e-fundit-per-de-ligt/20%Monthly2019-05-26 14:19
https://kosovapost.net/haradinaj-gjaku-i-martireve-na-obligon-qe-te-mos-ndalemi/20%Monthly2019-05-26 13:53
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-uckja-po-sulmohet-nga-serbia-e-rusia/20%Monthly2019-05-26 13:40
https://kosovapost.net/autobusi-nga-maqedonia-e-veriut-mbetet-pa-kulm-ne-bullgari-foto/20%Monthly2019-05-26 13:20
https://kosovapost.net/%d2%abfare-do-te-ndodh-me-qeverine-hoxhaj-jep-kete-paralajmerim/20%Monthly2019-05-26 13:05
https://kosovapost.net/mti-jep-detaje-per-rrugen-e-mbyllur-ne-brezovice/20%Monthly2019-05-26 12:44
https://kosovapost.net/a-e-dini-ku-shkon-dhjami-kur-humbasim-peshe/20%Monthly2019-05-26 12:32
https://kosovapost.net/kush-po-i-ngadaleson-hetimin-per-rastin-e-ivanoviqit-vjen-reagimi-i-listes-serbe/20%Monthly2019-05-26 12:20
https://kosovapost.net/keshilltarja-e-haradinajt-reagon-ndaj-deklaratave-te-gjuriqit/20%Monthly2019-05-26 12:01
https://kosovapost.net/bizneset-i-kane-borxh-atk-se-rreth-350-milione-euro/20%Monthly2019-05-26 11:39
https://kosovapost.net/zhduket-nje-person-ne-viti/20%Monthly2019-05-26 11:11
https://kosovapost.net/rreth-145-persona-kerkojne-ndihme-ne-qkuk-nga-thumbimi-i-rriqrave/20%Monthly2019-05-26 11:07
https://kosovapost.net/a-ndodhe-qe-edhe-foshnjat-te-pesojne-sulm-ne-tru/20%Monthly2019-05-26 10:46
https://kosovapost.net/u-premtohet-nenkalim-banoret-e-hanit-te-elezit-mashtrohen-nga-ministria-e-infrastruktures/20%Monthly2019-05-26 10:29
https://kosovapost.net/shengjini-i-gatshem-per-te-pritur-vizitoret-ja-vecantia-e-ketij-viti/20%Monthly2019-05-26 10:08
https://kosovapost.net/nxenesit-e-shkolles-maarif-shenojne-sukses-ne-garat-e-matematikes-ne-nivel-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-05-26 09:57
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndodh-ne-brendesi-te-trurit-tuaj-kur-keni-migrene/20%Monthly2019-05-26 09:39
https://kosovapost.net/e-zuri-dollapi-humb-jeten-9-vje%d2%abari-nga-kosova/20%Monthly2019-05-26 09:21
https://kosovapost.net/al-jazeera-balkans-vuciq-e-perdor-kosoven-si-karrem-per-opoziten-ne-serbi/20%Monthly2019-05-26 08:56
https://kosovapost.net/moti-per-diten-e-sotme-ne-kosove/20%Monthly2019-05-26 08:38
https://kosovapost.net/zbulohet-sot-shtatorja-e-heroit-bafti-haxhiu/20%Monthly2019-05-26 08:15
https://kosovapost.net/gjuriq-haradinaj-ka-shkaterruar-te-gjitha-marreveshjet-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-26 07:47
https://kosovapost.net/napoli-vendim-shokues-per-hysajn/20%Monthly2019-05-26 07:35
https://kosovapost.net/flamuri-evropian-mbush-33-vjet/20%Monthly2019-05-26 07:19
https://kosovapost.net/pas-takses-100-per-qind-qeveria-paralajmeron-masa-tjera-ndaj-serbise/20%Monthly2019-05-26 07:01
https://kosovapost.net/ja-cfare-pritet-nga-takimi-haradinaj-merkel/20%Monthly2019-05-25 21:55
https://kosovapost.net/veseli-per-tribunalin-dikush-po-mundohet-ta-keqinterpretoje/20%Monthly2019-05-25 21:36
https://kosovapost.net/andin-hoti-rrefen-takimin-e-fundit-ne-burg-me-babin/20%Monthly2019-05-25 21:18
https://kosovapost.net/opozita-ne-shqiperi-proteston-perseri-me-kete-date/20%Monthly2019-05-25 20:56
https://kosovapost.net/unionini-i-bizneseve-kosovare-nderohet-nga-kryetari-i-komunes-se-vushtrise-xhafer-tahiri/20%Monthly2019-05-25 20:45
https://kosovapost.net/kete-e-ka-konfirmuar-per-lajmi-net-edhe-vete-avokati-arifi/20%Monthly2019-05-25 20:25
https://kosovapost.net/vendim-i-papritur-liverpool-gjen-zevendesuesin-e-shaqirit/20%Monthly2019-05-25 20:11
https://kosovapost.net/mustafa-i-del-zot-berishes-ja-cfare-thote-per-thacin/20%Monthly2019-05-25 19:48
https://kosovapost.net/studim-i-fundit-agjerimi-shkaterron-kancerin-ka-efekt-po-aq-sa-hemoterapia/20%Monthly2019-05-25 19:34
https://kosovapost.net/prishtine-tika-se-bashku-me-akademiket-dhe-ekspertet-e-fushes-se-autizmit-nga-turqia-organizuan-modulin-e-katert-te-fundit/20%Monthly2019-05-25 21:29
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-adhuruesit-e-kompanise-se-makinave-mercedes-benz-cls/20%Monthly2019-05-25 18:58
https://kosovapost.net/serbet-pushtojne-rruget-kunder-vuciqit/20%Monthly2019-05-25 18:44
https://kosovapost.net/lajme-jo-te-mira-per-kombetaren-e-kosoves/20%Monthly2019-05-25 18:25
https://kosovapost.net/ldk-flet-per-aferen-me-fajde/20%Monthly2019-05-25 17:51
https://kosovapost.net/tika-organizoi-modulin-e-fundit-per-edukim-special-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-25 17:34
https://kosovapost.net/opozita-ne-serbi-del-me-deklarate-per-pajtim-mes-serbeve-e-shqiptareve/20%Monthly2019-05-25 17:17
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-gjithmone-duhet-ti-keni-prane/20%Monthly2019-05-25 16:28
https://kosovapost.net/vdes-9-vjecari-shqiptar-ne-angli-pasi-e-ze-dollapi-i-shkolles/20%Monthly2019-05-25 16:14
https://kosovapost.net/shtrohet-iftar-ne-rruget-e-qytetit-me-te-modernizuara-te-evropes/20%Monthly2019-05-25 15:57
https://kosovapost.net/de-ligt-arrin-marreveshje-me-gjigantin-e-madh/20%Monthly2019-05-25 15:43
https://kosovapost.net/tadiq-zbulon-planin-e-vuciqit-per-kosoven/20%Monthly2019-05-25 15:26
https://kosovapost.net/mbreteresha-thyen-protokollin-ja-per-cka-behet-fjale/20%Monthly2019-05-25 15:12
https://kosovapost.net/nga-sot-drenica-me-qender-tregtare-gjigante-sharri-vjen-me-befasine-e-radhes-foto/20%Monthly2019-05-25 14:52
https://kosovapost.net/dodik-me-vjen-mire-qe-haradinaj-po-e-trajton-republiken-serbe-shtet/20%Monthly2019-05-25 14:22
https://kosovapost.net/protesta-meta-paralajmeron-opoziten-pergjegjesia-eshte-e-gjitha-e-juaja/20%Monthly2019-05-25 13:33
https://kosovapost.net/kupa-e-mbretit-sonte-finalja-barcelona-valensia/20%Monthly2019-05-25 13:37
https://kosovapost.net/veseli-zgjedhjet-e-brendshme-kane-sjelle-kuadro-te-reja-per-dekaden-e-re/20%Monthly2019-05-25 12:57
https://kosovapost.net/selam-nga-syfurxhiu-z-oconnell-se-ndoshta-pas-kesaj-letre-nuk-do-te-me-ze-iftari/20%Monthly2019-05-25 12:34
https://kosovapost.net/kurti-dikush-te-fuse-ne-burg-al-caponet-e-kosoves/20%Monthly2019-05-25 12:29
https://kosovapost.net/shell-zbulon-burime-te-reja-te-naftes-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-25 12:00
https://kosovapost.net/haradinaj-historia-jone-e-lavdishme-u-shkrua-me-gjakun-e-bijve-tane/20%Monthly2019-05-25 11:43
https://kosovapost.net/rama-e-lut-per-te-katerten-here-bashen/20%Monthly2019-05-25 11:24
https://kosovapost.net/maqedonia-shperblen-poeten-manjola-brahaj/20%Monthly2019-05-25 11:07
https://kosovapost.net/kalendari-historik-25-maj/20%Monthly2019-05-25 11:09
https://kosovapost.net/zarif-shume-e-rrezikshme-qe-shba-rrit-pranine-e-saj-ushtarake-ne-rajonin-tone/20%Monthly2019-05-25 10:41
https://kosovapost.net/shba-gjenerale-dhe-diplomate-te-pensionuar-paralajmerojne-kunder-luftes-me-iranin/20%Monthly2019-05-25 10:36
https://kosovapost.net/te-dielen-asfaltohet-rruga-shterpce-brezovice-mbyllet-per-qarkullim/20%Monthly2019-05-25 10:13
https://kosovapost.net/messi-fiton-kepucen-e-arte-per-here-te-trete-radhazi/20%Monthly2019-05-25 10:09
https://kosovapost.net/vuniqi-ne-tirane-bashkepunimi-rajonal-i-domosdoshem/20%Monthly2019-05-25 10:04
https://kosovapost.net/sali-berisha-paralajmeron-cunamin-e-historise-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-25 09:17
https://kosovapost.net/daciq-pacolli-i-ofroi-para-kongos-per-ta-njohur-kosoven-mpj-i-quan-genjeshtra-deklaratat-e-tij/20%Monthly2019-05-25 08:53
https://kosovapost.net/limoni-ka-efekt-pozitiv-ne-shendetin-e-zemres/20%Monthly2019-05-25 08:44
https://kosovapost.net/reali-synon-mbrojtesin-e-serie-a-per-ta-zevendesuar-ramosin-i-refuzohet-oferta-e-pare/20%Monthly2019-05-25 08:38
https://kosovapost.net/havolli-i-pa-kenaqur-me-denimet-per-korrupsion-fton-prokurore-e-gjyqtare-te-mos-frikesohen/20%Monthly2019-05-25 07:56
https://kosovapost.net/madeleine-albright-i-behet-bust-ne-prishtine-se-bashku-me-hillaryn-pritet-te-vizitojne-kosoven/20%Monthly2019-05-25 07:49
https://kosovapost.net/besa-kerkon-titullin-kastrioti-edhe-nje-rast/20%Monthly2019-05-25 07:40
https://kosovapost.net/sherifi-se-mbeshtesim-mocionin-krimet-serbe-te-gjykohen-nga-vendesit/20%Monthly2019-05-25 07:33
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-ua-demtojne-dhembet/20%Monthly2019-05-25 07:29
https://kosovapost.net/deshmia-e-new-york-times-nena-vajton-djalin-e-vrare-nga-forcat-serbe-me-1998-ne-krajkove/20%Monthly2019-05-25 07:10
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-20/20%Monthly2019-05-25 07:04
https://kosovapost.net/kastrati-nis-ndertimin-e-12-shtepive-per-familje-ne-nevoje-ne-peje/20%Monthly2019-05-24 21:49
https://kosovapost.net/vv-shtron-iftar-per-kreret-e-bashkesise-islame-te-kosoves/20%Monthly2019-05-24 21:42
https://kosovapost.net/rruga-ne-prishtine-qe-mund-te-jete-fatale-per-shoferet/20%Monthly2019-05-24 21:20
https://kosovapost.net/feronikeli-fiton-edhe-kupen-e-kosoves-kampioni-shkaterron-trepcen-89-ne-finale/20%Monthly2019-05-24 21:12
https://kosovapost.net/aktakuza-e-prokurorise-deshmon-manipulimin-me-emrin-e-kadri-veselit-emra-tjere-te-perfshire-nga-politika-dhe-bizneset/20%Monthly2019-05-24 20:52
https://kosovapost.net/capital-t-dhuron-banese-te-re-per-jetimat-e-ballkanit/20%Monthly2019-05-24 20:29
https://kosovapost.net/shaban-jashari-i-ri-sot-ka-maturen-zgjedh-vend-te-vecante-per-foto/20%Monthly2019-05-24 19:48
https://kosovapost.net/daciq-synimi-im-eshte-qe-askush-te-mos-e-njohe-me-kosoven/20%Monthly2019-05-24 19:07
https://kosovapost.net/pochettino-hedh-topin-ne-fushen-e-klopp-jeni-favorit-ne-champions/20%Monthly2019-05-24 19:05
https://kosovapost.net/kryeministri-holandez-marreveshja-brexit-nuk-do-te-rinegociohet-pas-largimit-te-may/20%Monthly2019-05-24 19:36
https://kosovapost.net/ju-prezantojme-me-marinarin-qe-i-ra-perqark-botes-me-pulen-e-tij/20%Monthly2019-05-24 19:03
https://kosovapost.net/bogujevci-i-kunderpergjigjet-aleksander-vuciqit-nuk-kam-qene-boksier-i-serbise/20%Monthly2019-05-24 18:54
https://kosovapost.net/presidenti-trump-1500-trupa-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2019-05-24 18:36
https://kosovapost.net/doreheqja-e-may-demton-monedhen-britanike-2/20%Monthly2019-05-24 18:22
https://kosovapost.net/dua-lipa-shkelqen-me-fustanin-madheshtor-ne-amfar-gala/20%Monthly2019-05-24 17:53
https://kosovapost.net/aksidenti-qe-i-mori-jeten-princeshe-dianes-kthehet-ne-nje-atraksion-publik/20%Monthly2019-05-24 17:46
https://kosovapost.net/guardiola-akord-total-me-juventusin-ja-kur-behet-prezantimi/20%Monthly2019-05-24 17:34
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-simbolet-me-te-perdorura-ne-198-flamujt-kombetare-video/20%Monthly2019-05-24 17:21
https://kosovapost.net/doreheqja-e-may-demton-monedhen-britanike/20%Monthly2019-05-24 17:16
https://kosovapost.net/lidhja-e-pacollit-me-te-akuzuarin-per-mashtrim-dhe-fajde/20%Monthly2019-05-24 17:17
https://kosovapost.net/tirane-nje-dite-para-protestes-se-opozites-ambasada-e-shba-se-ka-nje-thirrje-per-shtetasit-amerikane/20%Monthly2019-05-24 17:12
https://kosovapost.net/mustafa-uron-te-gjithe-qytetareve-te-kosoves-24-majin-diten-e-presidentit-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-05-24 17:09
https://kosovapost.net/merkel-do-te-punoj-per-nje-brexit-te-rregullt-pavaresisht-largimit-te-may/20%Monthly2019-05-24 16:38
https://kosovapost.net/arrestohet-legjenda-maradona/20%Monthly2019-05-24 16:32
https://kosovapost.net/bogujevci-asnjehere-nuk-kam-qene-bokser-i-serbise/20%Monthly2019-05-24 16:26
https://kosovapost.net/tahiri-nuk-do-te-lejojme-qe-sistemi-i-drejtesise-te-behet-cak-i-kercenimit/20%Monthly2019-05-24 16:24
https://kosovapost.net/zeka-perfshihet-ne-luften-thaci-berisha-permend-rugoven-bukoshin-mustafen-arkanin/20%Monthly2019-05-24 14:37
https://kosovapost.net/loja-e-ndyte-e-kryetareve-te-komunave-veriore-paralajmerojne-doreheqje/20%Monthly2019-05-24 14:30
https://kosovapost.net/juventus-merr-lajmin-e-madh-nga-chelsea/20%Monthly2019-05-24 14:08
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-mund-ti-hani-pa-limit-dhe-nuk-ju-shendoshin/20%Monthly2019-05-24 14:06
https://kosovapost.net/sergio-ramos-do-te-largohet-nga-reali/20%Monthly2019-05-24 14:04
https://kosovapost.net/unicef-600-mije-femije-ne-afganistan-vuajne-nga-uria/20%Monthly2019-05-24 14:01
https://kosovapost.net/futbollisti-me-i-ri-i-qe-i-tha-po-kosoves/20%Monthly2019-05-24 13:49
https://kosovapost.net/kryeministri-japonez-abe-kerkon-te-ndermjetesoje-ne-mes-shba-dhe-iranit/20%Monthly2019-05-24 13:48
https://kosovapost.net/shtohet-numri-i-sherbimeve-ne-radioterapi/20%Monthly2019-05-24 13:46
https://kosovapost.net/leshohet-fletearrest-nderkombetar-per-boset-e-veriut-te-kosoves/20%Monthly2019-05-24 13:41
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-kthen-vuciqit-reflekto-tregohu-pak-evropian/20%Monthly2019-05-24 13:24
https://kosovapost.net/theresa-may-e-perlotur-paralajmeron-doreheqjen-nga-posti-i-kryeministres-se-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-05-24 13:20
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-personave-qe-jane-te-prekur-nga-diabeti/20%Monthly2019-05-24 13:17
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-gjendet-i-vdekur-voglushi-kosovar-ne-zvicer/20%Monthly2019-05-24 13:13
https://kosovapost.net/vuciqi-urdheron-kryetaret-e-komunave-te-veriut-te-kosoves-mos/20%Monthly2019-05-24 13:09
https://kosovapost.net/pompeo-dhe-merkel-takohen-me-31-maj/20%Monthly2019-05-24 12:55
https://kosovapost.net/cfare-po-feston-luana-vjollca-sot-dhuron-nga-nje-lule-per-secilin-foto/20%Monthly2019-05-24 12:51
https://kosovapost.net/leshohen-fletarreste-per-boset-e-veriut-veselinoviqin-radojiciqin-e-mihajlloviqin-foto/20%Monthly2019-05-24 12:44
https://kosovapost.net/cdu-csu-u-kerkon-paleve-ne-shqiperi-te-shtyhet-data-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-05-24 12:37
https://kosovapost.net/bujar-qamili-shtron-iftar-per-te-varferit-e-shkodres/20%Monthly2019-05-24 12:25
https://kosovapost.net/siri-ne-prill-ne-idlib-dhe-hama-jane-vrare-38-femije/20%Monthly2019-05-24 12:19
https://kosovapost.net/sali-berisha-ishte-kunder-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-05-24 12:06
https://kosovapost.net/dortmund-cmendet-ne-merkato-oferte-sulmuesit-te-juventus/20%Monthly2019-05-24 11:56
https://kosovapost.net/vuciq-paralajmeron-masa-te-rrepta-kunder-kosoves-pas-samitit-te-parisit/20%Monthly2019-05-24 11:52
https://kosovapost.net/ndalesa-e-shamise-per-muslimanet-ne-austri-nxite-reagime-shkelje-e-madhe-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2019-05-24 11:41
https://kosovapost.net/arrestohet-remzi-shala-i-kerkuari-nga-specialja/20%Monthly2019-05-24 11:19
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-e-mbron-kadri-veselin-thote-se-eshte-viktime-e-ketij-masakaralleku/20%Monthly2019-05-24 11:15
https://kosovapost.net/deshton-policia-e-kosove-ne-gjetjen-e-mjetit-shperthyes/20%Monthly2019-05-24 11:33
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-shpall-hero-te-kosoves-deshmorin-abdullah-tahiri/20%Monthly2019-05-24 10:52
https://kosovapost.net/ngriten-20-aktakuza-ndaj-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2019-05-24 10:35
https://kosovapost.net/banka-boterore-rikonfirmon-mbeshtetjen-per-bujqesine-ne-kosove/20%Monthly2019-05-24 10:30
https://kosovapost.net/policia-duke-verifikuar-telefonaten-a-ka-te-dyshuar/20%Monthly2019-05-24 10:16
https://kosovapost.net/prokuroria-speciale-largon-punetoret-nga-objekti-pas-alarmit-per-bombe/20%Monthly2019-05-24 10:08
https://kosovapost.net/presidenti-meta-i-gatshem-te-dekretoj-daten-tjeter-per-zgjedhjet/20%Monthly2019-05-24 09:58
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-ne-alarm-kerkon-mjetin-shperthyes/20%Monthly2019-05-24 09:47
https://kosovapost.net/alarm-per-bombe-ne-prishtine-kete-mesazh-e-la-kercenuesi-tek-policia-e-kosoves/20%Monthly2019-05-24 09:39
https://kosovapost.net/arratiset-i-paraburgosuri-policia-arreston-dy-zyrtare-te-sherbimit-korrektues/20%Monthly2019-05-24 09:23
https://kosovapost.net/kryeministrja-britanike-pritet-te-jape-sot-doreheqjen/20%Monthly2019-05-24 09:14
https://kosovapost.net/36-golat-e-messit-ne-nje-minute-ne-la-liga-video/20%Monthly2019-05-24 09:07
https://kosovapost.net/nga-fillimi-i-vitit-17-kembesore-kane-humbur-jeten-ne-komunikacion/20%Monthly2019-05-24 09:04
https://kosovapost.net/a-do-te-transferohet-pep-guardiola-te-juventus/20%Monthly2019-05-24 08:56
https://kosovapost.net/kreret-politik-te-listes-serbe-takohen-sot-me-vuciqin/20%Monthly2019-05-24 08:55
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ja-per-cka-mund-ta-perdorni-ujin-e-arrave-te-ziera/20%Monthly2019-05-24 08:48
https://kosovapost.net/thellohet-afera-e-fajdeve/20%Monthly2019-05-24 08:45
https://kosovapost.net/ne-1-minute-36-golat-e-messit-ne-la-liga/20%Monthly2019-05-24 08:43
https://kosovapost.net/patatja-parandalon-problemet-me-tretjen-kunder-reumatizmit-dhe-diabetit/20%Monthly2019-05-24 08:31
https://kosovapost.net/kete-ushqim-nuk-duhet-tia-jepni-femijeve/20%Monthly2019-05-24 08:25
https://kosovapost.net/haradinaj-njohja-reciproke-me-serbine-vetem-ne-kufijte-ekzistues/20%Monthly2019-05-24 08:14
https://kosovapost.net/daciq-tregon-planin-e-serbise-kunder-njohjeve-te-reja-te-kosoves/20%Monthly2019-05-24 08:00
https://kosovapost.net/apple-paralajmeron-perdoruesit-per-demet-e-perditesimeve-te-reja/20%Monthly2019-05-24 07:56
https://kosovapost.net/kthesa-e-forte-gjermane/20%Monthly2019-05-24 07:54
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shtepia-luksoze-e-rihanes-foto/20%Monthly2019-05-24 09:18
https://kosovapost.net/barcelona-prezanton-zyrtarisht-super-transferimin-e-ri/20%Monthly2019-05-24 07:46
https://kosovapost.net/plakja-e-trurit-menyrat-se-si-te-parandaloni-rrezikun/20%Monthly2019-05-24 07:44
https://kosovapost.net/si-duhet-lexuar-stervitja-atlantike-e-ushtrise-se-re-te-kosoves/20%Monthly2019-05-24 07:30
https://kosovapost.net/gerrard-kerkon-talentin-e-shpresave-tek-shqiptaret/20%Monthly2019-05-24 07:29
https://kosovapost.net/a-e-dini-pse-iu-nxihet-lekura-ne-disa-pjese-te-trupit/20%Monthly2019-05-24 07:27
https://kosovapost.net/caji-i-lekures-se-patateve-per-qarkullim-gjaku-dhe-gure-ne-veshka/20%Monthly2019-05-24 07:17
https://kosovapost.net/ministri-i-mbrojtjes-nuk-kemi-zbehje-te-raporteve-me-nato-n/20%Monthly2019-05-24 07:11
https://kosovapost.net/impresionuese-ja-cfare-bejne-marinsat-amerikane-ne-pak-minuta-mbi-lume-video/20%Monthly2019-05-24 07:01
https://kosovapost.net/keto-jane-simptomat-e-para-te-kancerit-ne-mushkeri/20%Monthly2019-05-24 06:55
https://kosovapost.net/parashikimet-e-gabuara-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2019-05-24 06:51
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-maj/20%Monthly2019-05-24 06:47
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-21/20%Monthly2019-05-24 06:45
https://kosovapost.net/ka-me-shume-se-nje-vit-qe-kosoven-se-ka-njohur-asnje-shtet-arsyetohet-mpj-ja/20%Monthly2019-05-23 22:13
https://kosovapost.net/mali-i-zi-shenoi-13-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-05-23 21:43
https://kosovapost.net/ministiri-i-puneve-te-jashtme-te-turqise-cavushoglu-nderohet-me-titullin-me-te-larte-te-nderit-te-japonise/20%Monthly2019-05-23 21:32
https://kosovapost.net/baptista-i-jep-fund-karrieres-se-tij-si-futbollist/20%Monthly2019-05-23 21:16
https://kosovapost.net/pompeo-kina-paraqet-rrezik-per-sigurine-kombetare-te-shba-se/20%Monthly2019-05-23 21:02
https://kosovapost.net/vranet-dhe-shi-ne-dy-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/20%Monthly2019-05-23 20:51
https://kosovapost.net/france-nese-ke-shami-ne-koke-tashme-nuk-mund-ti-shoqeroni-me-femijet-tuaj-ne-udhetimet-e-tyre-shkollore/20%Monthly2019-05-23 20:19
https://kosovapost.net/kina-akuzon-shba-te-per-pengim-te-zhvillimit-te-saj-teknologjik/20%Monthly2019-05-23 20:08
https://kosovapost.net/dhuna-ne-indonezi-ushtria-dislokohet-ne-kryeqytet-per-te-garantuar-rendin/20%Monthly2019-05-23 19:59
https://kosovapost.net/situata-kaotike-e-milanit-gjiganti-anglez-hedh-syte-nga-donnarumma/20%Monthly2019-05-23 19:54
https://kosovapost.net/berisha-komenton-letren-e-rames-duhet-hedhur-ne-plehra/20%Monthly2019-05-23 19:42
https://kosovapost.net/marreveshje-guardiola-juventus-reagon-klubi-i-manchester-cityt/20%Monthly2019-05-23 19:22
https://kosovapost.net/iran-rritet-numri-i-te-vdekur-nga-moti-i-keq/20%Monthly2019-05-23 19:16
https://kosovapost.net/basha-largimi-i-rames-eshte-parakusht-per-dialogun/20%Monthly2019-05-23 19:00
https://kosovapost.net/trump-deshiron-te-hetohet-per-tu-shkarkuar/20%Monthly2019-05-23 18:50
https://kosovapost.net/liverpooli-interesohet-per-andersonin/20%Monthly2019-05-23 18:28
https://kosovapost.net/dy-muaj-pasi-u-be-keshilltar-i-pacollit-amir-ahmeti-mori-page-sa-te-nje-ambasadori/20%Monthly2019-05-23 18:17
https://kosovapost.net/qerimi-te-rinjte-jane-lodhur-nga-premtimet-per-te-ardhmen/20%Monthly2019-05-23 17:59
https://kosovapost.net/pse-ju-duhet-serumi-per-kujdesin-e-fytyres/20%Monthly2019-05-23 17:45
https://kosovapost.net/limaj-vleresojme-gatishmerine-e-david-philips-per-ti-ndihmuar-kosoves/20%Monthly2019-05-23 17:22
https://kosovapost.net/zgjedhjet-per-parlamentin-e-be-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-05-23 17:09
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-ka-bere-progres-ne-luften-kunder-krimit-te-organizuar-dhe-korrupsionit/20%Monthly2019-05-23 16:57
https://kosovapost.net/flet-e-dhunuara-nga-forcat-serbe-mbeta-shtatzene-e-kam-rrit-femijen-e-dhunuesit/20%Monthly2019-05-23 16:49
https://kosovapost.net/feronikeli-meson-kundershtarin-e-pare-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-05-23 16:34
https://kosovapost.net/ihf-spanjes-do-ti-merret-e-drejta-per-boterorin-nese-srespekton-simbolet-e-kosoves/20%Monthly2019-05-23 16:23
https://kosovapost.net/iftar-edhe-ne-rruget-e-vjenes/20%Monthly2019-05-23 15:19
https://kosovapost.net/ish-kancelari-gjerman-se-pari-serbia-ne-be-pastaj-zgjidhja-per-kosoven/20%Monthly2019-05-23 15:11
https://kosovapost.net/javen-tjeter-takimi-mustafa-ahmeti/20%Monthly2019-05-23 14:59
https://kosovapost.net/punetori-i-krahut-behet-pronar-i-viles-56-milioneshe-pas-testit-te-adn-se-foto/20%Monthly2019-05-23 14:54
https://kosovapost.net/pdk-mohon-lidhjen-e-veselit-me-fajdexhinjet/20%Monthly2019-05-23 14:47
https://kosovapost.net/sdua-te-shkoj-u-interesojne-parate-dalin-sms-tronditese-te-sala/20%Monthly2019-05-23 14:18
https://kosovapost.net/kosove-per-nje-jave-hapet-autostrada-arben-xhaferri/20%Monthly2019-05-23 14:05
https://kosovapost.net/edhe-kosova-pjese-e-stervitjes-se-nato-s-ne-kroaci-pergjigja-e-menjehershme-19/20%Monthly2019-05-23 14:01
https://kosovapost.net/haradinaj-deklarohet-rreth-rastit-per-fajde-ku-permendet-emri-i-kadri-veselit/20%Monthly2019-05-23 13:58
https://kosovapost.net/zbulohen-disa-nga-menyrat-me-te-shpejta-per-ta-larguar-lemzen/20%Monthly2019-05-23 13:46
https://kosovapost.net/nisin-zgjedhjet-europiane-britaniket-dhe-holandezet-ne-kutite-e-votimit/20%Monthly2019-05-23 13:39
https://kosovapost.net/komuna-e-suharekes-se-shpejti-edhe-me-nje-park-te-ri/20%Monthly2019-05-23 13:31
https://kosovapost.net/haradinaj-ndryshon-mendje-vizat-hiqen-ne-vjeshte/20%Monthly2019-05-23 13:24
https://kosovapost.net/trump-eshte-i-vetedijshem-per-lidhjen-politike-te-forcave-demokratike-siriane-dhe-pkk-se/20%Monthly2019-05-23 13:14
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lista-e-futbollisteve-te-kombetares-se-kosoves-per-ndeshjet-me-malin-e-zi-dhe-bullgarine/20%Monthly2019-05-23 13:19
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-si-ndihmespresidente-e-bnd-se-emerohet-nje-grua/20%Monthly2019-05-23 13:05
https://kosovapost.net/mulla-osmani-jep-lajm-te-mire-nga-drenasi-tash-e-10-vite-nuk-ka-raste-te-vellavrasjeve-ne-kete-komune/20%Monthly2019-05-23 13:13
https://kosovapost.net/google-paralajmeron-ndryshime-te-reja-ne-politikat-e-reklamimit-te-abortitit/20%Monthly2019-05-23 12:38
https://kosovapost.net/osmani-personat-ne-rastin-e-kumanoves-nuk-mund-te-emerohen-ne-pozita-shteterore/20%Monthly2019-05-23 12:32
https://kosovapost.net/njihuni-me-muslimanet-viktoriane-te-britanise-pranuan-islamin-fale-asaj-qe-pane/20%Monthly2019-05-23 12:07
https://kosovapost.net/385346-2/20%Monthly2019-05-23 12:06
https://kosovapost.net/zbulohet-gabimi-ne-votim-shqiperia-le-mbrapa-serbine/20%Monthly2019-05-23 12:02
https://kosovapost.net/imagjinata-e-mbrapshte-dhe-dhuna-e-mediumeve/20%Monthly2019-05-23 11:55
https://kosovapost.net/formacioni-me-i-mire-i-sezonit-me-lojtaret-e-ekipeve-kampione/20%Monthly2019-05-23 11:47
https://kosovapost.net/treni-me-shpejtesi-600-kilometra-ne-ore-prezantohet-ne-kine/20%Monthly2019-05-23 11:37
https://kosovapost.net/treni-me-i-shpejt-ne-bote-ndertohet-ne-kine/20%Monthly2019-05-23 11:37
https://kosovapost.net/serbet-e-kosoves-neser-ne-takim-me-vuciqin/20%Monthly2019-05-23 11:30
https://kosovapost.net/policia-jep-detajet-per-malazezin-qe-nderroi-jete-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-23 11:23
https://kosovapost.net/gresa-behluli-habit-te-gjithe-me-veprimin-e-fundit/20%Monthly2019-05-23 11:14
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-gjakove-ku-mbeten-te-lenduar-nente-persona/20%Monthly2019-05-23 10:51
https://kosovapost.net/flet-serbja-fatale-per-te-cilen-thuhet-se-e-rrezoi-qeverine-e-austrise/20%Monthly2019-05-23 10:40
https://kosovapost.net/humb-jeten-edhe-nje-i-denuar-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2019-05-23 10:34
https://kosovapost.net/levizja-qytetare-vatra-dergon-leter-kryeministrit-haradinaj-pse-mashtruat-luginasit/20%Monthly2019-05-23 10:14
https://kosovapost.net/rakitic-i-kthen-pergjigje-interit-cfare-i-shkruan/20%Monthly2019-05-23 09:58
https://kosovapost.net/nje-nder-shtetet-me-te-medha-te-evropes-ndihmon-kosoven-ne-sektorin-e-shendetesise/20%Monthly2019-05-23 09:51
https://kosovapost.net/vetevendosje-kadri-veselit-jep-doreheqje-per-ti-hapur-rruge-hetimeve/20%Monthly2019-05-23 09:49
https://kosovapost.net/negociatat-me-shqiperine-dw-shtohen-gjasat-qe-vendimi-te-shtyhet/20%Monthly2019-05-23 09:33
https://kosovapost.net/peshkopi-grigorije-vuciqi-pret-mengjesin-kur-do-te-thuhet-se-kosoven-nuk-e-kemi-me/20%Monthly2019-05-23 09:28
https://kosovapost.net/klubi-italian-merr-vendimin-e-papritur/20%Monthly2019-05-23 09:20
https://kosovapost.net/nese-kalon-rrugen-edhe-ne-vijat-e-bardha-duke-shikuar-telefonin-do-te-gjobitesh-deri/20%Monthly2019-05-23 09:21
https://kosovapost.net/veseli-do-ta-paguajne-te-gjithe-edhe-ata-me-sahata-e-kravata/20%Monthly2019-05-23 09:05
https://kosovapost.net/sara-hoxha-me-dedikim-prekes-per-babain-e-saj-foto/20%Monthly2019-05-23 09:03
https://kosovapost.net/kadri-veseli-nese-drejtesia-e-verteton-perfshirejen-time-ne-grupin-kriminal-jap-doreheqje/20%Monthly2019-05-23 08:50
https://kosovapost.net/shkoi-te-loboje-kunder-kosoves-daciq-per-pak-sa-nuk-vdiq-ne-afrike/20%Monthly2019-05-23 08:40
https://kosovapost.net/ambasada-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-fituesit-e-lotarise-amerikane/20%Monthly2019-05-23 08:31
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-fifa-s-per-boterorin-katar-2022/20%Monthly2019-05-23 08:28
https://kosovapost.net/lumezi-thote-se-nuk-e-dinte-qe-para-se-te-arrestoheshin-kishte-hetim-ndaj-grupit-te-currit/20%Monthly2019-05-23 08:03
https://kosovapost.net/erdhi-ne-kosove-per-konference-nderron-jete-zyrtari-i-malit-te-zi/20%Monthly2019-05-23 07:56
https://kosovapost.net/opozita-ka-dallime-per-menyren-e-rrezimit-te-qeverise/20%Monthly2019-05-23 07:50
https://kosovapost.net/vetevendosje-zyrtarizohet-ne-tirane-kurti-kujton-bashkimin-kombetar/20%Monthly2019-05-23 07:42
https://kosovapost.net/microsoft-merr-vendime-te-medha-ndaj-kompanise-huawei/20%Monthly2019-05-23 07:40
https://kosovapost.net/keto-jane-pasojat-e-ndryshimeve-klimatike/20%Monthly2019-05-23 07:35
https://kosovapost.net/kina-po-demton-ozonin-permes-emetimit-te-gazrave-te-ndaluar/20%Monthly2019-05-23 07:33
https://kosovapost.net/panasonic-ndalon-biznesin-me-huawei/20%Monthly2019-05-23 07:29
https://kosovapost.net/befasohet-milan-ky-do-te-jete-trajneri-i-ri/20%Monthly2019-05-23 07:28
https://kosovapost.net/tottenham-kryeson-garen-per-malcom/20%Monthly2019-05-23 07:24
https://kosovapost.net/hetuesia-nuk-e-merr-ne-pyetje-veselin-edhe-pse-te-dyshuarit-per-fajde-marrin-para-ne-emer-te-tij/20%Monthly2019-05-23 07:24
https://kosovapost.net/caktohen-datat-e-samitit-te-ardhshem-te-nato-s/20%Monthly2019-05-23 07:19
https://kosovapost.net/serbia-heq-dore-nga-arbitrazhi-kunder-kosoves-ka-nje-plan-tjeter-per-reagim-ndaj-takses/20%Monthly2019-05-23 07:06
https://kosovapost.net/international-maarif-schools-of-kosova-shtron-iftar-madheshtor-foto/20%Monthly2019-05-23 08:59
https://kosovapost.net/kujdes-ky-eshte-rreziku-nga-perdorimi-i-kufjeve-2/20%Monthly2019-05-23 06:27
https://kosovapost.net/kalendari-historik-23-maj/20%Monthly2019-05-23 06:25
https://kosovapost.net/strategjia-sekrete-e-rrezimit-te-qeverise/20%Monthly2019-05-23 06:20
https://kosovapost.net/moti-sot-30/20%Monthly2019-05-23 06:16
https://kosovapost.net/zvicra-propozon-ligje-te-reja-kunder-ekstremizmit/20%Monthly2019-05-22 21:47
https://kosovapost.net/shaqiri-te-bashkuar-mund-te-arrijme-shume/20%Monthly2019-05-22 21:28
https://kosovapost.net/tahiri-flet-per-premtimin-gjerman-rreth-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-05-22 21:25
https://kosovapost.net/kuci-nese-ldk-krenohet-me-ibrahim-rugoven-pse-ne-si-pdk-mos-te-krenohemi-me-hashim-thacin/20%Monthly2019-05-22 21:04
https://kosovapost.net/plazhet-shqiptare-serish-marrin-vemendjen-e-mediave-boterore-plazhe-idilike-si-ne-karaibe/20%Monthly2019-05-22 20:52
https://kosovapost.net/mbappe-apo-neymar-vendosin-tifozet-e-real-madrid/20%Monthly2019-05-22 20:32
https://kosovapost.net/jeta-krasniqi-ceshtja-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-u-hesht-nga-institucionet/20%Monthly2019-05-22 20:28
https://kosovapost.net/%e2%80%8bbasha-refuzon-dialogun-largimi-i-rames-kusht-i-panegociueshem/20%Monthly2019-05-22 20:13
https://kosovapost.net/milaim-zeka-rrefen-mes-lotesh-historine-e-16-vjecares-shqiptare-te-dhunuar-nga-serbe-dhe-shqiptare/20%Monthly2019-05-22 19:55
https://kosovapost.net/policia-me-fushate-per-kembesoret-therret-shoferet-per-kujdes/20%Monthly2019-05-22 19:48
https://kosovapost.net/siri-bilanci-i-sulmeve-ajrore-ne-idlib-12-te-vdekur/20%Monthly2019-05-22 19:34
https://kosovapost.net/veprimet-qe-cojne-tek-infeksionet-vaginale/20%Monthly2019-05-22 19:13
https://kosovapost.net/ambasadori-soreca-reforma-ne-drejtesi-te-jete-prioritet-per-cdo-politikan-shqiptar/20%Monthly2019-05-22 19:05
https://kosovapost.net/khf-istogu-fiton-bindshem-finalen-e-pare-ndaj-vushtrrise/20%Monthly2019-05-22 18:40
https://kosovapost.net/dubrave-proteston-ish-i-burgosuri-video/20%Monthly2019-05-22 18:30
https://kosovapost.net/interi-terhiqet-nga-danilo/20%Monthly2019-05-22 17:49
https://kosovapost.net/dy-rregulla-qe-sben-ti-harroni-per-notin-ne-pishine/20%Monthly2019-05-22 17:45
https://kosovapost.net/anetari-i-kryesise-se-psd-se-sdo-ta-kemi-problem-as-albin-kurtin-si-kryeminister/20%Monthly2019-05-22 17:36
https://kosovapost.net/10-persona-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-gjakove/20%Monthly2019-05-22 17:20
https://kosovapost.net/keto-ushqime-qe-mund-ti-hani-pa-limit-dhe-nuk-ju-shendoshin/20%Monthly2019-05-22 17:12
https://kosovapost.net/matoshi-ne-plemetin-kosova-do-te-jete-ambientalisht-mire-kur-obiliqi-te-jete-mire/20%Monthly2019-05-22 17:04
https://kosovapost.net/mkrs-e-vendosur-qe-te-investoje-ne-infrastrukture-dhe-talente-te-futbollit/20%Monthly2019-05-22 16:46
https://kosovapost.net/klosi-rritja-e-turizmit-kosove-shqiperi-shton-pergjegjesine-institucionale/20%Monthly2019-05-22 16:22
https://kosovapost.net/ish-deputeti-i-pdk-se-largohet-nga-partia/20%Monthly2019-05-22 16:15
https://kosovapost.net/refuzohet-kerkesa-e-malit-te-zi-per-ndeshjen-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-05-22 14:41
https://kosovapost.net/kush-eshte-personi-qe-ofendoi-figurat-politike-ne-pervjetorin-e-dubraves/20%Monthly2019-05-22 14:37
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-jep-lajmin-e-madh/20%Monthly2019-05-22 14:35
https://kosovapost.net/gjashte-zakone-te-gabuara-ne-ushqim-te-cilat-agjeruesit-i-bejne-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-22 14:21
https://kosovapost.net/si-te-hiqni-qafe-aromen-e-pakendshme-nga-goja/20%Monthly2019-05-22 14:19
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ja-sa-shqiptare-kane-leje-qendrimi-ne-shtetet-e-be-se/20%Monthly2019-05-22 14:03
https://kosovapost.net/kfori-gjerman-vazhdon-mandatin-ne-kosove/20%Monthly2019-05-22 13:57
https://kosovapost.net/skuadra-e-njohur-spanjolle-e-kerkon-vedat-muriqin/20%Monthly2019-05-22 13:40
https://kosovapost.net/njihuni-me-kamarierin-shqiptare-qe-perloti-te-gjithe-me-gjestin-e-tij-ndaj-nje-klienti-te-vecante/20%Monthly2019-05-22 13:34
https://kosovapost.net/385111-2/20%Monthly2019-05-22 13:29
https://kosovapost.net/nga-1-korriku-sherbimet-e-roamingut-ne-ballkan-do-te-ulen-per-70/20%Monthly2019-05-22 13:28
https://kosovapost.net/nena-le-foshnjen-disa-diteshe-ne-spitalin-e-pejes-dhe-iken/20%Monthly2019-05-22 13:19
https://kosovapost.net/i-mbijetuari-ofendoi-figurat-politike-qe-moren-pjese-ne-20-vjetorin-e-masakres-se-dubraves-marre-ju-koft/20%Monthly2019-05-22 13:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-zyrtari-i-ldk-se-qe-u-intervistua-si-i-dyshuar-ne-hage/20%Monthly2019-05-22 13:01
https://kosovapost.net/gjyla-celiku-i-pergjigjet-arbana-xharres/20%Monthly2019-05-22 12:58
https://kosovapost.net/gabimi-qe-beni-kur-mbani-ilacet-ne-frigorifer/20%Monthly2019-05-22 12:51
https://kosovapost.net/juventus-kerkon-trajnerin-klopp-por-ka-nje-pengese/20%Monthly2019-05-22 12:45
https://kosovapost.net/pacientet-blejne-barna-me-pershkrime-ne-gjuhet-qe-nuk-i-kuptojne/20%Monthly2019-05-22 12:34
https://kosovapost.net/ansambli-drenica-merr-piket-maksimale-ne-turqi-per-vallen-e-hamez-jasharit-shqipeve-dhe-valle-tjera/20%Monthly2019-05-22 12:33
https://kosovapost.net/ironia-e-mediave-austriake-ne-austri-rrezohet-qeveria-kurse-ne-shqiperi-nje-video-pergjim-te-bene-president/20%Monthly2019-05-22 12:20
https://kosovapost.net/merkel-refuzon-te-udheheq-keshillin-evropian/20%Monthly2019-05-22 12:11
https://kosovapost.net/kuvendi-i-suharekes-me-seance-te-jashtezakonshme-per-vjedhjet/20%Monthly2019-05-22 12:07
https://kosovapost.net/ministria-e-bujqesise-hap-periudhen-per-aplikim-per-grante-ne-bujqesi-2/20%Monthly2019-05-22 12:03
https://kosovapost.net/kjo-lagje-e-prishtines-deri-te-shtunen-do-te-mbetet-nga-tete-ore-ne-dite-pa-uje/20%Monthly2019-05-22 11:57
https://kosovapost.net/ekskluzive-ne-shba-jane-hapur-dhjetera-dosje-per-evazion-fiskal-kunder-shkollave-te-feto-s/20%Monthly2019-05-22 11:54
https://kosovapost.net/nike-dhe-adidas-i-bejne-thirrje-trump-it-ti-jape-fund-tarifave/20%Monthly2019-05-22 11:30
https://kosovapost.net/youtube-nuk-do-te-tregoj-numrin-e-abonenteve-ne-kohe-reale/20%Monthly2019-05-22 11:27
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-deshmitari-kryesor-i-masakres-se-rezalles/20%Monthly2019-05-22 11:19
https://kosovapost.net/rita-ora-rrefen-per-viziten-ne-kosove-ishte-me-keq-se-sa-e-prisja/20%Monthly2019-05-22 11:01
https://kosovapost.net/shtohen-apetitet-kush-do-te-marre-hisen-me-te-madhe-te-gazit-ne-mesdhe/20%Monthly2019-05-22 10:51
https://kosovapost.net/cili-eshte-shteti-qe-mban-vendin-e-pare-ne-ballkan-per-pune-ne-te-zezen/20%Monthly2019-05-22 10:39
https://kosovapost.net/kompleksi-adem-jashari-pa-investime-dhe-i-demtuar-nga-koha/20%Monthly2019-05-22 10:37
https://kosovapost.net/challandes-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjet-me-malin-e-zi-dhe-bullgarine/20%Monthly2019-05-22 10:33
https://kosovapost.net/sosi-dhe-majonezi-i-helmuan-88-personat-nga-drenasi/20%Monthly2019-05-22 10:31
https://kosovapost.net/chelsea-flower-show-ekspozita-me-e-madhe-e-luleve-ne-londer/20%Monthly2019-05-22 10:31
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-me-pakete-te-perbashket-turistike/20%Monthly2019-05-22 10:11
https://kosovapost.net/jahjaga-korrigjimin-e-kufijve-retorike-e-rrezikshme-kthimin-ne-te-kaluaren/20%Monthly2019-05-22 09:59
https://kosovapost.net/jahjaga-ripercaktimi-i-kufijve-retorike-e-rrezikshme/20%Monthly2019-05-22 09:45
https://kosovapost.net/bashkim-i-shqiptareve-meta-nuk-ri-vizatohen-kufijte-aq-kollaj/20%Monthly2019-05-22 09:31
https://kosovapost.net/keshilli-i-be-se-miratoi-vendimin-per-ndalesen-e-produkteve-plastike-njeperdorimeshe/20%Monthly2019-05-22 09:32
https://kosovapost.net/kosova-vend-i-shenjte-serb-bbc-shkruan-per-gjokoviqin/20%Monthly2019-05-22 09:05
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-takohen-kurti-e-mustafa-pajtohen-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-22 09:01
https://kosovapost.net/takimi-merkel-haradinaj-vendimtar-per-taksen-dhe-vizat/20%Monthly2019-05-22 08:46
https://kosovapost.net/komuna-e-istogut-perfituese-e-grandit-nga-ambasada-e-republikes-se-bullgarise-ne-kosove/20%Monthly2019-05-22 09:25
https://kosovapost.net/pika-nderkufitare-kosove-shqiperi-do-te-behet-vend-turistik/20%Monthly2019-05-22 08:37
https://kosovapost.net/si-ti-dalloni-shenjat-e-para-te-problemeve-me-melcine/20%Monthly2019-05-22 08:07
https://kosovapost.net/ministria-e-bujqesise-hap-periudhen-per-aplikim-per-grante-ne-bujqesi/20%Monthly2019-05-22 07:58
https://kosovapost.net/chelsea-humbe-gjyqin-me-conten-miliona-euro-demshperblim/20%Monthly2019-05-22 07:47
https://kosovapost.net/fale-iniciatives-se-lets-do-it-pastrohet-deponia-me-e-madhe-ne-rajonin-e-pejes/20%Monthly2019-05-22 07:50
https://kosovapost.net/veriu-i-holandes-goditet-nga-termeti/20%Monthly2019-05-22 07:43
https://kosovapost.net/e-mbani-mend-valbona-coba-miss-fotogjenia-91-po-ku-gjendet-ajo/20%Monthly2019-05-22 07:38
https://kosovapost.net/ja-sa-duhet-te-jete-shtypja-e-gjakut-ne-baze-te-moshes-qe-keni/20%Monthly2019-05-22 07:34
https://kosovapost.net/serbia-ngurron-tia-dorezoje-hages-dy-radikalet-reagojne-institucionet-nderkombetare-te-drejtesise/20%Monthly2019-05-22 07:30
https://kosovapost.net/me-leje-qendrimi-ne-be-867-mije-shqiptare/20%Monthly2019-05-22 07:28
https://kosovapost.net/defektet-zgjedhore-te-perseritshme-vazhdimisht/20%Monthly2019-05-22 07:11
https://kosovapost.net/rusi-i-kerkuar-per-20-vrasje-dyshohet-se-fshihet-ne-shqiperi-foto/20%Monthly2019-05-22 07:04
https://kosovapost.net/sot-behen-20-vjet-nga-masakra-e-vushtrrise/20%Monthly2019-05-22 06:59
https://kosovapost.net/eli-fara-feston-ditelindjen-por-a-e-dini-sa-vjet-i-mbush-foto/20%Monthly2019-05-22 06:50
https://kosovapost.net/shenjat-e-trupit-qe-tregojne-se-nuk-jeni-te-lumtur/20%Monthly2019-05-22 06:49
https://kosovapost.net/kampioni-i-botes-refuzon-juventusin/20%Monthly2019-05-22 06:41
https://kosovapost.net/pothuajse-gjysma-e-amerikaneve-jane-ne-kerkim-te-socializmit/20%Monthly2019-05-22 06:37
https://kosovapost.net/boset-e-veriut-fitojne-40-milione-euro-ne-vit-nga-kontrabanda/20%Monthly2019-05-22 06:30
https://kosovapost.net/shba-regjimi-i-assadit-ka-kryer-sulme-te-reja-kimike-ne-siri/20%Monthly2019-05-22 06:26
https://kosovapost.net/mundesia-e-fundit-e-brexit/20%Monthly2019-05-22 06:23
https://kosovapost.net/keto-jane-5-gabime-qe-i-bejme-te-gjithe-me-larjen-e-dhembeve/20%Monthly2019-05-22 06:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-maj/20%Monthly2019-05-22 06:11
https://kosovapost.net/moti-sot-29/20%Monthly2019-05-22 06:06
https://kosovapost.net/lajme-te-mirat-per-finalistet-e-champions-uefa-ndryshon-rregullat/20%Monthly2019-05-21 21:52
https://kosovapost.net/robin-hood-asetet-e-krimit-te-organizuar-dalin-ne-ankand-per-te-mbeshtetur-te-varfrit/20%Monthly2019-05-21 21:48
https://kosovapost.net/australia-publikon-regjistrin-me-emrat-e-pedofileve/20%Monthly2019-05-21 21:27
https://kosovapost.net/haradinaj-dje-ne-bregdet-sot-ne-gjeravice/20%Monthly2019-05-21 21:21
https://kosovapost.net/napoli-slejon-shitjen-e-koulibalyt/20%Monthly2019-05-21 21:09
https://kosovapost.net/halil-kastrati-njofton-ndertimin-e-11-shtepive-ne-decan/20%Monthly2019-05-21 20:41
https://kosovapost.net/veseli-ne-prizren-vlerat-e-ramazanit-jane-te-shenja/20%Monthly2019-05-21 21:06
https://kosovapost.net/porosi-nga-nje-pronar-mediash-rrjetet-sociale-kanceri-i-koheve-tona/20%Monthly2019-05-21 20:16
https://kosovapost.net/australianet-mesojne-me-shume-rreth-islamit-ne-muzeun-islam/20%Monthly2019-05-21 20:06
https://kosovapost.net/shba-protesta-ne-mbeshtetje-te-kongresistes-omar/20%Monthly2019-05-21 19:51
https://kosovapost.net/polonia-ka-te-drejte-te-kerkoje-demshperblim-lufte-nga-gjermania/20%Monthly2019-05-21 22:00
https://kosovapost.net/ish-luftetari-i-uck-se-detyrohet-tua-nderprese-femijeve-shkollimin/20%Monthly2019-05-21 19:20
https://kosovapost.net/limaj-presim-nga-be-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-05-21 19:07
https://kosovapost.net/kurti-duhet-te-ndryshohet-kodi-i-procedures-penale-qe-mundeson-gjykimin-ne-mungese-te-krimineleve-te-luftes/20%Monthly2019-05-21 18:48
https://kosovapost.net/januzaj-ftohet-nga-belgjika/20%Monthly2019-05-21 18:32
https://kosovapost.net/mpb-gati-leternjoftimet-per-banoret-e-lugines-video/20%Monthly2019-05-21 18:27
https://kosovapost.net/ldk-ata-qe-si-respektojne-rregullat-te-terhiqen-e-mos-ta-demtojne-procesin-zgjedhor/20%Monthly2019-05-21 17:51
https://kosovapost.net/vonesat-ne-ligjin-e-ri-po-e-demtojne-arsimin-e-larte-kush-e-ka-fajin/20%Monthly2019-05-21 17:36
https://kosovapost.net/shqiperia-pa-strakoshen-ndaj-islandes-dhe-moldavise-nis-grumbullimi-i-futbollisteve/20%Monthly2019-05-21 17:13
https://kosovapost.net/holanda-shqiperia-ka-nje-rruge-me-gropa-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-05-21 17:05
https://kosovapost.net/gjumi-i-bukurise-eshte-i-vertete-kujdesi-i-lekures-nis-me-gjumin/20%Monthly2019-05-21 16:53
https://kosovapost.net/veseli-serish-ne-veri-me-shume-investime-ne-kater-komunat-veriore/20%Monthly2019-05-21 16:28
https://kosovapost.net/xharra-per-iftaret-publike-ky-eshte-demonstrim-pushteti-sdi-pse-po-i-jepni-zor/20%Monthly2019-05-21 16:20
https://kosovapost.net/meta-kosova-e-ka-merituar-heqjen-e-vizave-me-be-ne/20%Monthly2019-05-21 16:14
https://kosovapost.net/unitedi-ka-gati-120-milione-euro-per-joao-felixin/20%Monthly2019-05-21 16:04
https://kosovapost.net/lirohet-nje-nga-te-akuzuarit-per-fajde/20%Monthly2019-05-21 14:46
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-per-liberalizim-nuk-po-ua-bejme-dhurate-kosova-i-ka-permbushur-kushtet/20%Monthly2019-05-21 14:39
https://kosovapost.net/radiologet-paralajmerojne-greve/20%Monthly2019-05-21 14:35
https://kosovapost.net/si-ta-zbuloni-nese-po-iu-pergjohet-whatsapp-i/20%Monthly2019-05-21 14:21
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-keq-per-euron/20%Monthly2019-05-21 14:16
https://kosovapost.net/mungesa-e-vitamines-c-ndikon-ne-dobesimin-e-sistemit-imunitar/20%Monthly2019-05-21 14:09
https://kosovapost.net/keds-leshoi-ne-pune-linjen-e-pare-te-rrjetit-20-kilovoltesh-ne-kosove/20%Monthly2019-05-21 14:03
https://kosovapost.net/personeli-preket-nga-fruthi-mbyllet-spitali-ne-struge/20%Monthly2019-05-21 13:56
https://kosovapost.net/i-mbijetuari-i-masakres-nga-burgu-i-dubraves-rrefen-tmerrin-e-perjetuar-te-asaj-dite/20%Monthly2019-05-21 13:43
https://kosovapost.net/mkhitaryan-mbetet-jashte-finales-se-europa-league/20%Monthly2019-05-21 13:25
https://kosovapost.net/memli-thumbon-isa-mustafen-po-kerkon-rrezimin-e-qeverise-per-te-larguar-vemendjen-nga-kuvendet-e-karrigave-ne-ldk/20%Monthly2019-05-21 13:09
https://kosovapost.net/vuciq-sulmon-kundershtaret-e-tij-politik-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2019-05-21 13:07
https://kosovapost.net/ihh-perkrah-arsimin-ne-tetove/20%Monthly2019-05-21 13:15
https://kosovapost.net/narkotike-ne-qendren-e-paraburgimit-ne-gjilan/20%Monthly2019-05-21 12:43
https://kosovapost.net/publikohet-lista-paraprake-reja-habit-me-lojtaret-e-grumbulluar/20%Monthly2019-05-21 12:31
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-padit-naim-bazajn/20%Monthly2019-05-21 12:25
https://kosovapost.net/vajza-e-currit-keshilltare-e-pacollit/20%Monthly2019-05-21 12:21
https://kosovapost.net/hahn-nuk-permend-shqiperine-drite-jeshile-per-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-21 12:15
https://kosovapost.net/ministri-recica-ne-portugali-interesohet-per-aftesimin-profesional/20%Monthly2019-05-21 12:05
https://kosovapost.net/ministri-gashi-kosova-eshte-me-fat-qe-ka-nje-vend-mik-sic-eshte-gjermania/20%Monthly2019-05-21 12:09
https://kosovapost.net/thaci-takon-ramen-tregon-per-cfare-biseduan/20%Monthly2019-05-21 11:50
https://kosovapost.net/a-do-te-bindet-emmanuel-macron-per-heqjen-e-vizave-per-kosovaret/20%Monthly2019-05-21 11:42
https://kosovapost.net/kryeministri-ukrainas-do-te-jap-doreheqje/20%Monthly2019-05-21 11:40
https://kosovapost.net/limaj-ne-tirane-kosovaret-po-paguajne-haraq/20%Monthly2019-05-21 11:34
https://kosovapost.net/gruaja-ia-helmoi-nenen-nje-vit-pas-ngjarjes-flet-djali/20%Monthly2019-05-21 11:18
https://kosovapost.net/deputeti-selmanaj-rrefen-nje-perjetim-te-dhimbshem-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2019-05-21 11:15
https://kosovapost.net/ne-qershor-haradinaj-takohet-me-merkel-insiston-ne-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2019-05-21 11:07
https://kosovapost.net/qeveria-e-austrise-ne-kaos/20%Monthly2019-05-21 10:58
https://kosovapost.net/mos-shpenzoni-mijera-euro-ne-udhetime-por-realizoni-film-dokumentar-per-te-bemat-e-serbise/20%Monthly2019-05-21 10:50
https://kosovapost.net/vetem-tre-ministra-prezente-ne-seancen-per-dubraven/20%Monthly2019-05-21 10:38
https://kosovapost.net/deputetet-rrefejne-perjetimet-ne-burgun-e-dubraves-gjithcka-ishte-skenar-i-qeverise-serbe/20%Monthly2019-05-21 10:25
https://kosovapost.net/publikohen-datat-e-mbajtjes-se-provimit-te-matures-shteterore/20%Monthly2019-05-21 10:10
https://kosovapost.net/kamioni-terheq-zvarre-veturen-per-disa-metra-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-21 10:02
https://kosovapost.net/kuvendi-nis-me-nje-minute-heshtje-per-te-renet-e-burgut-te-dubraves/20%Monthly2019-05-21 09:54
https://kosovapost.net/muslimanet-sonte-shenojne-lejletu-l-bedrin-nje-nga-netet-me-domethenese/20%Monthly2019-05-21 09:39
https://kosovapost.net/kqz-ja-nuk-shqyrton-kerkesen-e-kastratit-per-referendum/20%Monthly2019-05-21 09:33
https://kosovapost.net/per-festen-e-pavaresise-se-malit-te-zi-tuzi-stoliset-me-flamuj-kombetare/20%Monthly2019-05-21 09:27
https://kosovapost.net/nitaj-ldk-dhe-vv-gabuan-rende-qe-leshuan-seancen-per-tribunalin/20%Monthly2019-05-21 09:24
https://kosovapost.net/ne-komisionin-per-te-drejtat-e-njeriut-kerkohet-rritje-rroge-per-grate/20%Monthly2019-05-21 09:19
https://kosovapost.net/trajneret-me-te-paguar-ne-futbollin-evropian/20%Monthly2019-05-21 09:00
https://kosovapost.net/frontex-nis-sot-misionin-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-21 08:41
https://kosovapost.net/shba-kongresistet-muslimane-shtrojne-per-here-te-pare-iftar-ne-kongres/20%Monthly2019-05-21 08:38
https://kosovapost.net/10-gjera-qe-njerezit-inteligjente-nuk-i-thone-kurre/20%Monthly2019-05-21 08:36
https://kosovapost.net/simptomat-qe-tregojne-se-keni-probleme-me-qarkullimin-e-gjakut-3/20%Monthly2019-05-21 08:31
https://kosovapost.net/haradinaj-per-ngjarjen-e-dubraves-edhe-pas-dy-dekadash-drejtesia-nuk-e-ka-kryer-misionin-e-saj/20%Monthly2019-05-21 08:31
https://kosovapost.net/sporti-ne-zi-ndahet-nga-jeta-legjenda-e-formula-1/20%Monthly2019-05-21 08:22
https://kosovapost.net/lista-serbe-nuk-e-mohon-mundesine-e-doreheqjeve-te-kryetareve-serbe/20%Monthly2019-05-21 08:12
https://kosovapost.net/aurela-gace-e-thote-troc-arsyen-pse-nuk-merr-pjese-me-ne-festivale/20%Monthly2019-05-21 08:08
https://kosovapost.net/policia-shpeton-tre-turiste-angleze-qe-kishin-humbur-ne-zonen-e-thethit/20%Monthly2019-05-21 08:03
https://kosovapost.net/njeriu-me-i-shpejte-ne-bote-lanson-veture-te-re/20%Monthly2019-05-21 07:58
https://kosovapost.net/luana-vjollca-ngelet-e-mahnitur-kur-sheh-vajzen-e-blendi-fevziut-foto/20%Monthly2019-05-21 07:55
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-legjenda-austriake-e-formula-1-niki-lauda/20%Monthly2019-05-21 07:53
https://kosovapost.net/doreheqja-morale-veprim-qe-thuajse-nuk-ekziston-ne-politiken-kosovare/20%Monthly2019-05-21 07:48
https://kosovapost.net/perse-asnjehere-nuk-duhet-thare-rrobat-brenda-shtepise/20%Monthly2019-05-21 07:44
https://kosovapost.net/smoothie-me-tranguj-per-mengjes/20%Monthly2019-05-21 07:30
https://kosovapost.net/pajtimin-serbo-shqiptar-brukseli-pa-washingtonin-e-ka-te-pamundur/20%Monthly2019-05-21 07:23
https://kosovapost.net/pas-de-ligt-united-i-refuzohet-edhe-oferta-110-milione-euro/20%Monthly2019-05-21 07:17
https://kosovapost.net/vitin-e-kaluar-nga-puna-jane-larguar-19-nepunes-civile/20%Monthly2019-05-21 07:14
https://kosovapost.net/verioret-marrin-direktiva-nga-vuciqi/20%Monthly2019-05-21 07:08
https://kosovapost.net/menaxhimi-i-kufijve-sfide-per-kosoven-dhe-shqiperine/20%Monthly2019-05-21 07:05
https://kosovapost.net/skenaret-e-mundshem-te-22-majit/20%Monthly2019-05-21 07:02
https://kosovapost.net/cfare-kane-punuar-presidentet-e-shba-para-se-te-shkonin-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-05-21 07:00
https://kosovapost.net/punonin-ne-te-zeze-cfare-u-ka-ndodhur-pese-shqiptareve-ne-zvicer/20%Monthly2019-05-21 06:46
https://kosovapost.net/korridori-i-krimit-te-organizuar-ne-ballkan-bene-pjese-edhe-kosova/20%Monthly2019-05-21 06:38
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-pse-duhet-te-hiqet-dore-nga-kafja-me-qumesht/20%Monthly2019-05-21 06:31
https://kosovapost.net/italia-anulon-sot-qindra-fluturime-nga-aeroportet-e-saj/20%Monthly2019-05-21 06:28
https://kosovapost.net/kalendari-historik-21-maj/20%Monthly2019-05-21 06:21
https://kosovapost.net/instat-63-per-qind-e-shqiptareve-jane-punetore-te-thjeshte/20%Monthly2019-05-21 06:17
https://kosovapost.net/moti-sot-28/20%Monthly2019-05-21 06:11
https://kosovapost.net/ademi-e-cileson-korrekt-sezonin-e-superliges/20%Monthly2019-05-20 21:57
https://kosovapost.net/meta-takon-haradinajn/20%Monthly2019-05-20 21:42
https://kosovapost.net/zeka-i-del-ne-mbrojtje-brovines-eshte-dashur-qe-ti-kerkohet-falje-asaj-ajo-eshte-personalitet-boteror/20%Monthly2019-05-20 21:12
https://kosovapost.net/abelard-tahiri-i-reagon-ashper-albin-kurtit-i-del-ne-krah-shefit-te-tij/20%Monthly2019-05-20 20:48
https://kosovapost.net/ihh-dhe-alternativa-shtrojne-iftar-per-jetimet-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-20 21:34
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-edita-tahiri-nuk-di-cfare-flet/20%Monthly2019-05-20 20:24
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-rahovec-humb-jeten-nje-person/20%Monthly2019-05-20 20:13
https://kosovapost.net/thaci-kosova-qe-dy-dekada-ka-fituar-ne-tavoline-ndaj-serbise/20%Monthly2019-05-20 19:57
https://kosovapost.net/gabimet-qe-ju-plakin-me-shpejt/20%Monthly2019-05-20 19:41
https://kosovapost.net/llapi-nis-me-perforcime/20%Monthly2019-05-20 19:08
https://kosovapost.net/limaj-takohet-me-ramen-flasin-per-jetesimin-e-marreveshjeve-te-nenshkruara-ne-peje/20%Monthly2019-05-20 18:50
https://kosovapost.net/nderron-jete-hans-joachim-lanksch-perkthyesi-dhe-albanologu-i-famshem/20%Monthly2019-05-20 18:29
https://kosovapost.net/ldk-reagon-ndaj-pdk-se-pasi-u-akuzua-se-bashkepunon-me-listen-serbe/20%Monthly2019-05-20 18:15
https://kosovapost.net/brace-ne-nuk-vendosim-per-kosoven-por-e-kemi-detyrim-te-flasim-per-te/20%Monthly2019-05-20 18:03
https://kosovapost.net/limaj-ka-shprese-per-ulje-te-takses-rrugore-kosove-shqiperi-video/20%Monthly2019-05-20 17:52
https://kosovapost.net/kmdlnj-mos-e-linconi-flora-brovinen/20%Monthly2019-05-20 17:36
https://kosovapost.net/luftojeni-ftohjen-me-mish-peshku/20%Monthly2019-05-20 17:20
https://kosovapost.net/mogherni-e-mban-dialogun-kosove-serbi-haradinaj-se-sqaron-si-ia-mori-ate-merkeli-e-macroni/20%Monthly2019-05-20 17:13
https://kosovapost.net/qendron-kastrati-kerkon-organizimin-e-referendumit-konsultativ-per-reformen-ne-arsim/20%Monthly2019-05-20 16:41
https://kosovapost.net/klopp-zbulon-listen-me-26-emrat-qe-udhetojne-ne-madrid/20%Monthly2019-05-20 16:29
https://kosovapost.net/lista-serbe-ruan-pushtetin-e-beogradit-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-05-20 16:07
https://kosovapost.net/vetevendosje-publikon-nje-plan-9-pikesh-se-si-te-adresohen-krimet-e-luftes/20%Monthly2019-05-20 15:44
https://kosovapost.net/selimi-per-pdk-ne-si-eshte-e-mundur-qe-ata-qe-bene-gjykate-kunder-uck-se-te-bejne-tash-tribunal-kunder-serbise/20%Monthly2019-05-20 15:31
https://kosovapost.net/helmim-masiv-nga-gjelltorja-ne-drenas-shkon-ne-85-numri-i-te-prekurve/20%Monthly2019-05-20 15:18
https://kosovapost.net/ambasadori-gjermanan-thumbon-pdk-ne-per-fotografine-e-brovines/20%Monthly2019-05-20 15:09
https://kosovapost.net/kuvendi-neser-me-seance-ne-perkujtim-te-20-vjetorit-te-masakres-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2019-05-20 14:58
https://kosovapost.net/i-kuq-i-gjelber-apo-i-verdhe-cili-eshte-speci-me-i-shendetshem/20%Monthly2019-05-20 14:35
https://kosovapost.net/gjuriqit-i-ndalohet-te-vije-ne-kosove/20%Monthly2019-05-20 14:32
https://kosovapost.net/zyrtari-i-ldk-se-niset-per-ne-hage/20%Monthly2019-05-20 14:31
https://kosovapost.net/stervitjet-e-marines-amerikane-ngrene-tensione-reagon-ashper-kina/20%Monthly2019-05-20 14:17
https://kosovapost.net/juventus-merr-lajmin-e-papritur/20%Monthly2019-05-20 14:10
https://kosovapost.net/e-thote-shkenca-ja-cilat-jane-8-perfitime-nga-agjerimi-video/20%Monthly2019-05-20 14:08
https://kosovapost.net/arbitri-nderron-jete-ne-fushe-video/20%Monthly2019-05-20 13:53
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-per-pdk-ne-u-ngriten-duke-e-harruar-luften-tash-ne-renie-po-kapen-pas/20%Monthly2019-05-20 13:44
https://kosovapost.net/ish-deputetja-e-ldkse-shkon-ne-polici-per-fotografine-e-brovines-do-ta-padis-ate/20%Monthly2019-05-20 13:42
https://kosovapost.net/patente-shoferet-e-kosoves-i-njeh-edhe-ky-shtet/20%Monthly2019-05-20 13:30
https://kosovapost.net/isha-ne-muajin-e-shtate-te-shtatzenise-ma-mbyllen-gojen-dhe/20%Monthly2019-05-20 13:33
https://kosovapost.net/48-ore-paraburgim-per-currin-bojkun-hashimin-dhe-4-te-tjereve/20%Monthly2019-05-20 13:12
https://kosovapost.net/keshtu-i-zhbllokoni-sinuset-per-30-sekonda/20%Monthly2019-05-20 13:10
https://kosovapost.net/serbia-e-ka-mbeshtetjen-e-rusise-per-kosoven/20%Monthly2019-05-20 13:02
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-diteve-ne-vazhdim/20%Monthly2019-05-20 12:49
https://kosovapost.net/keta-jane-kundershtaret-e-feronikelit-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-05-20 12:38
https://kosovapost.net/veseli-thirrje-opozites-hajdeni-ja-bojm-si-te-doni-vetem-ta-votojme-tribunalin/20%Monthly2019-05-20 12:24
https://kosovapost.net/studim-1-ne-7-shqiptare-me-hipertension/20%Monthly2019-05-20 12:07
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-parlamentin-europian-mijera-gjermane-manifestojne-kunder-nacionalizmit/20%Monthly2019-05-20 11:42
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-serish-kosovaret-gjermania-i-tha-po-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2019-05-20 11:47
https://kosovapost.net/perkujtohet-ne-94-vjetorin-e-lindjes-mbrojtesi-musliman-amerikan-i-te-drejtave-te-njeriut-malcolm-x/20%Monthly2019-05-20 11:36
https://kosovapost.net/trump-nese-irani-deshiron-te-luftoje-kjo-lufte-do-te-jete-fundi-zyrtar-i-iranit/20%Monthly2019-05-20 11:28
https://kosovapost.net/kurti-pyet-a-eshte-e-mundur-qe-veseli-ende-nuk-po-e-kupton-qe-si-beson-me-kush/20%Monthly2019-05-20 11:26
https://kosovapost.net/rushiti-nuk-duam-qe-vuajtjet-tona-ti-shohin-femijet-tane/20%Monthly2019-05-20 12:05
https://kosovapost.net/gjuriq-zgjedhjet-ne-veriun-e-kosoves-fitore-e-madhe-e-serbeve/20%Monthly2019-05-20 11:05
https://kosovapost.net/ahmeti-mirepret-thirrjen-e-mustafes-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-20 10:54
https://kosovapost.net/irani-kerkon-nga-biznesmenet-kthimin-ne-vend-te-30-miliarde-dollareve-nga-eksportet/20%Monthly2019-05-20 10:58
https://kosovapost.net/cdo-vit-qytetaret-e-kamenices-i-bene-bashke-sofra-e-ramazanit-foto/20%Monthly2019-05-20 10:44
https://kosovapost.net/policia-ne-aksionin-e-sotem-arrestoi-edhe-rrahim-hashimin/20%Monthly2019-05-20 10:57
https://kosovapost.net/fillon-marshi-protestues-por-ku-jane-deputetet/20%Monthly2019-05-20 10:31
https://kosovapost.net/fillon-marshi-me-moton-me-trajto-dinjitetshem/20%Monthly2019-05-20 10:27
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-kap-me-radare-veturen-304-km-ne-ore-cfare-ndodhi-me-shoferin/20%Monthly2019-05-20 10:15
https://kosovapost.net/flet-avokati-i-currit-tregon-se-ku-ndodhet-klienti-i-tij/20%Monthly2019-05-20 09:58
https://kosovapost.net/psg-se-po-i-largohet-ylli-i-madh/20%Monthly2019-05-20 09:41
https://kosovapost.net/krasniqi-qendrimi-i-ldk-se-e-vv-se-eshte-i-frikshem-e-i-turpshem/20%Monthly2019-05-20 09:35
https://kosovapost.net/ldk-ja-dhe-vv-ja-leshojne-seancen-kerkojne-doreheqjen-e-veselit/20%Monthly2019-05-20 09:23
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-kerkon-doreheqjen-e-kadri-veselit/20%Monthly2019-05-20 09:17
https://kosovapost.net/daciq-tregon-se-cfare-nuk-do-te-lejoj-putini-te-ndodh-ne-kosove/20%Monthly2019-05-20 09:13
https://kosovapost.net/veseli-tribunali-ska-lidhje-me-specialen-se-shpejti-do-te-ndodhin-te-dyjat/20%Monthly2019-05-20 09:02
https://kosovapost.net/kaq-para-do-te-fitoje-feronikeli-nga-uefa/20%Monthly2019-05-20 08:48
https://kosovapost.net/juventusi-merr-trofeun-feste-ne-itali-video/20%Monthly2019-05-20 08:47
https://kosovapost.net/as-nuk-jam-rinuar-as-nuk-jam-plakur-anxhela-peristeri-tregon-moshen-dhe-ka-nje-mesazh/20%Monthly2019-05-20 08:43
https://kosovapost.net/familja-e-vellezerve-bytyci-kundershton-lirimin-e-parakohshem-te-gjorgjeviqit/20%Monthly2019-05-20 08:35
https://kosovapost.net/fibula-fillon-sezonin-turistik-vera-2019-me-fluturimet-per-pushime-ne-antalya/20%Monthly2019-05-20 08:20
https://kosovapost.net/iphone-me-i-lire-arrin-kete-vit-ne-dy-ngjyra-te-reja/20%Monthly2019-05-20 08:20
https://kosovapost.net/vjet-ishte-maturantja-me-e-bukur-e-vitit-por-si-duket-ajo-sot-foto/20%Monthly2019-05-20 08:14
https://kosovapost.net/kanceri-i-zorreve-shenjat-kryesore-qe-nuk-duhet-ti-injoroni/20%Monthly2019-05-20 08:06
https://kosovapost.net/mustafa-e-kurti-takohen-gjate-javes-bashkerendisin-veprimet-per-permbysjen-e-koalicionit-pan/20%Monthly2019-05-20 08:05
https://kosovapost.net/rrezikonte-schengen-in-zvicra-referendum-per-armet/20%Monthly2019-05-20 07:43
https://kosovapost.net/kete-ekip-do-ta-udheheqe-guardiola/20%Monthly2019-05-20 07:41
https://kosovapost.net/shpallen-te-pafajshem-lushtaku-e-te-tjeret-ne-rastin-kek-u/20%Monthly2019-05-20 07:33
https://kosovapost.net/serish-ne-greve-kontrolli-ajror/20%Monthly2019-05-20 07:23
https://kosovapost.net/jonida-maliqi-reagon-pas-eurovisionit/20%Monthly2019-05-20 07:23
https://kosovapost.net/be-ja-i-kerkon-sqarime-serbise-per-ndalimin-e-zyrtareve-nga-kosova/20%Monthly2019-05-20 07:07
https://kosovapost.net/7-menyra-si-te-mbroni-zemren/20%Monthly2019-05-20 07:01
https://kosovapost.net/sbashk-u-bllokon-zevendesimin-e-oreve-ankohet-ne-apel/20%Monthly2019-05-20 07:01
https://kosovapost.net/ja-si-manxhukiq-shpeton-juventus-in-video/20%Monthly2019-05-20 07:04
https://kosovapost.net/arrestohet-pronari-i-bastoreve-dhe-kazinove-ne-lagjen-marigona-residence/20%Monthly2019-05-20 06:53
https://kosovapost.net/konsumoni-nje-kastravec-ne-dite-keto-jane-mrekullite-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2019-05-20 06:43
https://kosovapost.net/tensionet-me-iranin-mbreti-saudit-therret-ne-samit-urgjent-vendet-arabe/20%Monthly2019-05-20 06:28
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-maj/20%Monthly2019-05-20 06:24
https://kosovapost.net/keto-jane-rezultatet-preliminare-te-zgjedhjeve-ne-veri/20%Monthly2019-05-20 06:16
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-ditet-ne-vazhdim-6/20%Monthly2019-05-20 06:12
https://kosovapost.net/mendohuni-dy-here-para-se-te-hani-pica-dhe-ushqime-te-tjera-te-shpejta/20%Monthly2019-05-19 23:31
https://kosovapost.net/ja-cfare-duhet-te-hame-ne-syfyr/20%Monthly2019-05-19 23:25
https://kosovapost.net/holanda-fiton-europianin-u17-mposhti-italine-ne-finale/20%Monthly2019-05-19 21:45
https://kosovapost.net/perfaqesuesit-e-presheves-bashkimi-me-kosoven-e-vetmja-zgjidhje/20%Monthly2019-05-19 21:35
https://kosovapost.net/halil-kastrati-dhuron-dy-celesa-per-dy-familje-ne-kamenice/20%Monthly2019-05-19 21:22
https://kosovapost.net/vuciq-uron-listen-serbe-per-fitore-kosoven-e-quan-serbi/20%Monthly2019-05-19 20:49
https://kosovapost.net/gjuriq-veriu-do-te-jete-nen-kontroll-te-serbeve-kot-u-mundua-prishtina/20%Monthly2019-05-19 20:39
https://kosovapost.net/haradinaj-qytetaret-ne-veri-deshmuan-pjekuri-ne-procesi-zgjedhor/20%Monthly2019-05-19 19:54
https://kosovapost.net/limaj-diaspora-ka-dhene-kontribut-te-jashtezakonshem-per-lirine-qe-e-gezojme-sot/20%Monthly2019-05-19 19:43
https://kosovapost.net/tornado-dhe-stuhite-prekin-shba-ne-video/20%Monthly2019-05-19 19:39
https://kosovapost.net/ja-si-ta-zbuloni-nese-po-ju-pergjojne-ne-whatsapp/20%Monthly2019-05-19 19:22
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-punonjes-i-shkolles-se-feto-s-ne-shba/20%Monthly2019-05-19 19:09
https://kosovapost.net/ne-ndeshjen-e-pensionimit-lojtari-ekzekuton-penalltine-me-te-dobet-ndonjehere/20%Monthly2019-05-19 18:54
https://kosovapost.net/te-mbijetuarit-tregojne-tmerrin-e-dubraves-video/20%Monthly2019-05-19 18:30
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-juventus-atalanta/20%Monthly2019-05-19 18:20
https://kosovapost.net/caji-i-gjelber-ndihmon-ne-shendetin-e-dhembit/20%Monthly2019-05-19 17:59
https://kosovapost.net/nis-numerimi-pdk-e-para-nga-partite-shqiptare-ne-zvecan-e-leposaviq/20%Monthly2019-05-19 17:48
https://kosovapost.net/perfundon-procesi-i-votimit-ne-komunat-veriore/20%Monthly2019-05-19 17:27
https://kosovapost.net/dnv-dalja-e-qytetareve-ne-zgjedhje-deri-ne-ora-1600-eshte-35-per-qind/20%Monthly2019-05-19 17:03
https://kosovapost.net/feronikeli-kampion-i-kosoves-ne-futboll/20%Monthly2019-05-19 16:45
https://kosovapost.net/hoti-deklarohet-pas-perleshjes-fizike-ne-ldk-ne-e-mitrovices/20%Monthly2019-05-19 16:18
https://kosovapost.net/a-shkakton-xheli-i-manikyrit-kancerin-e-lekures-sqarojne-dermatologet/20%Monthly2019-05-19 15:53
https://kosovapost.net/shume-shikues-po-e-percjellin-ne-sheshin-e-prishtines-ndeshjen-me-feronikelin/20%Monthly2019-05-19 15:43
https://kosovapost.net/perleshja-mes-zyrtareve-te-ldk-se/20%Monthly2019-05-19 14:50
https://kosovapost.net/turqia-ndihmon-qeverine-e-libise/20%Monthly2019-05-19 14:45
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-maj/20%Monthly2019-05-19 14:35
https://kosovapost.net/islamofobia-sistemohet-me-rregullore-ligjore-para-zgjedhjeve-te-pe-se/20%Monthly2019-05-19 14:16
https://kosovapost.net/perfshihet-nga-zjarri-nje-banese-ne-prishtine-2/20%Monthly2019-05-19 13:57
https://kosovapost.net/me-keto-shtete-e-zevendesoi-kosova-serbine-pas-takses-100/20%Monthly2019-05-19 13:36
https://kosovapost.net/mocioni-i-mosbesimit-opozita-ka-kete-kerkese-nga-deputetet/20%Monthly2019-05-19 13:08
https://kosovapost.net/real-madrid-02-real-betis-notat-e-lojtareve/20%Monthly2019-05-19 12:58
https://kosovapost.net/erion-veliaj-dhe-lorik-cana-shtrojne-iftar-per-besimtaret-myslimane/20%Monthly2019-05-19 12:40
https://kosovapost.net/dnv-serbet-u-lejuan-te-votojne-me-dokumente-te-serbise/20%Monthly2019-05-19 12:30
https://kosovapost.net/keshtu-mund-ta-kuptoni-nese-po-ju-pergjojne-ne-whatsapp/20%Monthly2019-05-19 12:15
https://kosovapost.net/shenjat-qe-ju-tregojne-se-keni-mungese-te-vitamines-d/20%Monthly2019-05-19 12:02
https://kosovapost.net/kongoja-nuk-e-ndyshon-qendrimin-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-05-19 11:43
https://kosovapost.net/ylli-i-manchester-cityt-po-largohet-nga-skuadra/20%Monthly2019-05-19 11:22
https://kosovapost.net/mos-i-injoroni-keto-jane-shenjat-e-para-te-kancerit-ne-mushkeri/20%Monthly2019-05-19 11:03
https://kosovapost.net/kryetarja-e-kqz-se-tregon-daljen-e-qytetareve-ne-votime/20%Monthly2019-05-19 10:46
https://kosovapost.net/44-vje%d2%abari-i-zhdukur-qe-kater-dite-dalin-pamje-ku-u-pa-per-here-te-fundit/20%Monthly2019-05-19 10:41
https://kosovapost.net/nje-16-vjecare-lind-ne-qkuk-policia-ia-arreston-burrin/20%Monthly2019-05-19 09:53
https://kosovapost.net/ambasada-britanike-reagon-ashper-ndaj-flora-brovines/20%Monthly2019-05-19 09:33
https://kosovapost.net/voton-kandidatja-e-pdk-se-ky-eshte-mesazhi-i-saj/20%Monthly2019-05-19 09:18
https://kosovapost.net/zbulohet-gjith%d2%abka-ky-do-te-jete-trajneri-i-ri-i-juventusit/20%Monthly2019-05-19 09:02
https://kosovapost.net/raportohen-parregullesite-e-para-ne-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-05-19 08:48
https://kosovapost.net/thaci-zgjedhjet-ne-veri-ne-sherbim-te-integrimit-te-te-gjitha-komuniteteve/20%Monthly2019-05-19 08:17
https://kosovapost.net/20-vjet-nga-masakra-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2019-05-19 08:02
https://kosovapost.net/simiq-i-bindur-se-do-te-fitojne-kandidatet-e-listes-serbe/20%Monthly2019-05-19 07:37
https://kosovapost.net/kjo-eshte-thirrja-e-vuciqit-pak-para-zgjedhjeve-per-serbet-e-veriut/20%Monthly2019-05-19 07:23
https://kosovapost.net/mbahen-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-05-19 07:12
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-19/20%Monthly2019-05-19 06:54
https://kosovapost.net/rezultati-i-faqes-zyrtare-te-eurosong-po-i-cmend-te-gjithe-kryeson-jonida-maliqi/20%Monthly2019-05-18 22:00
https://kosovapost.net/plagoset-nje-i-ri-ne-mitrovice-gjendja-e-tij-e-rende/20%Monthly2019-05-18 21:54
https://kosovapost.net/i-mbijetuari-i-masakres-se-suharekes-rrefen-tmerrin-kur-serbet-ia-vrane-te-gjithe-burrat-e-familjes/20%Monthly2019-05-18 21:36
https://kosovapost.net/vuciq-porosi-serbeve-te-veriut-dilni-ne-zgjedhje-tregoni-sa-e-doni-serbine/20%Monthly2019-05-18 21:17
https://kosovapost.net/merkel-kerkon-nga-evropaianet-te-mos-e-votoje-ekstremin-e-djathte/20%Monthly2019-05-18 20:58
https://kosovapost.net/kaq-votues-pritet-te-dalin-neser-ne-zgjedhje-ne-kater-komunat-veriore/20%Monthly2019-05-18 20:39
https://kosovapost.net/lajthija-ruan-zemren-dhe-enet-e-gjakut/20%Monthly2019-05-18 20:34
https://kosovapost.net/cfare-ndodhi-me-kompanine-qe-ofroi-2-mije-vende-pune-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-18 20:22
https://kosovapost.net/prova-te-reja-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-05-18 20:16
https://kosovapost.net/joe-biden-kryeson-sondazhet-per-presidencialet-2020/20%Monthly2019-05-18 19:44
https://kosovapost.net/mbi-50-persona-helmohen-ne-nje-qebaptore-ne-drenas/20%Monthly2019-05-18 19:24
https://kosovapost.net/perurimi-i-autostrades-arben-xhaferi-do-te-perballet-me-protesta/20%Monthly2019-05-18 19:13
https://kosovapost.net/zbulohen-metoda-te-reja-per-kurimin-e-kancerit/20%Monthly2019-05-18 19:08
https://kosovapost.net/miliarda-euro-qytetaret-e-kosoves-i-ruajne-ne-banka/20%Monthly2019-05-18 18:58
https://kosovapost.net/drenori-per-zgjedhjen-e-kryetarit-te-pdk-se-ne-drenas-dekada-e-hajnise-dhe-krimit/20%Monthly2019-05-18 18:51
https://kosovapost.net/bie-qeveria-ne-austri-kancelari-kurz-shpall-zgjedhjet-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-05-18 18:35
https://kosovapost.net/sejdi-hoxha-zgjidhet-kryetar-i-pdk-se-ne-drenas/20%Monthly2019-05-18 18:20
https://kosovapost.net/bazaj-flet-pasi-e-humbi-garen-kurre-nuk-do-te-jem-pjese-e-pdkse/20%Monthly2019-05-18 18:03
https://kosovapost.net/jahjaga-cdo-gje-eshte-e-mundur-kur-beson-ne-vete/20%Monthly2019-05-18 17:26
https://kosovapost.net/flora-brovina-ka-bere-shume-me-shume-per-popullin-e-vet-sesa-qe-ka-bere-nena-tereza-andaj-eshte-akt-makaber-lincimi-i-saj-politik/20%Monthly2019-05-19 23:45
https://kosovapost.net/humb-bazaj-sejdiu-hoxha-behet-kryetar-i-pdk-se-ne-drenas/20%Monthly2019-05-18 17:07
https://kosovapost.net/mbledhja-e-keshillit-te-sigurimit-te-okb-se-ne-fokus-sulmet-e-fundit-te-regjimit-ne-siri/20%Monthly2019-05-18 17:01
https://kosovapost.net/muzeu-i-londres-ekspozon-kujtime-nga-lufterat-e-kaluara/20%Monthly2019-05-18 16:55
https://kosovapost.net/nje-mije-kilometra-vrap-per-te-sensibilizuar-korridorin-8-video/20%Monthly2019-05-18 16:40
https://kosovapost.net/milot-rashica-vazhdon-me-gola-te-werderi-shenon-edhe-ndaj-rb-leipzig/20%Monthly2019-05-18 16:24
https://kosovapost.net/goditet-me-shqelm-ne-shpine-arnold-schwarzenegger-video/20%Monthly2019-05-18 16:27
https://kosovapost.net/ne-viti-vazhdojne-te-funksionojne-ilegalisht-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-05-18 16:11
https://kosovapost.net/nga-200-milion-eksport-ne-kosove-tani-serbia-eksporton-vetem-4-milion/20%Monthly2019-05-18 15:56
https://kosovapost.net/vajza-e-kryetarit-te-pdk-se-ne-malisheve-rehatohet-me-pune-ne-ministri/20%Monthly2019-05-18 15:47
https://kosovapost.net/rexhbecaj-shenon-ndaj-augsburgut/20%Monthly2019-05-18 15:02
https://kosovapost.net/kqz-gjithcka-gati-per-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-veri/20%Monthly2019-05-18 14:42
https://kosovapost.net/mendohuni-para-se-ti-hidhni-mbetjet-e-ushqimeve/20%Monthly2019-05-18 14:23
https://kosovapost.net/atletico-ndan-piket-me-levanten/20%Monthly2019-05-18 14:19
https://kosovapost.net/veseli-viziton-ekspoziten-per-1-mije-e-24-femijet-e-vrare-gjate-luftes-kerkon-drejtesi/20%Monthly2019-05-18 14:04
https://kosovapost.net/limaj-pas-vizites-berlin-kosova-shume-shpjet-do-te-fitoje-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-05-18 13:43
https://kosovapost.net/cakaj-takon-jagland-bisedojne-edhe-per-kosoven-2/20%Monthly2019-05-18 13:34
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-prishtine-podujeve-lendohen-tre-persona/20%Monthly2019-05-18 13:20
https://kosovapost.net/keta-lojtare-mund-ta-zevendesojne-icardin-nese-largohet-nga-interi/20%Monthly2019-05-18 13:06
https://kosovapost.net/gjashte-muajt-qe-do-te-ndryshojne-be-ne/20%Monthly2019-05-18 12:55
https://kosovapost.net/mustafa-ldk-eshte-e-para-po-bisedojme-me-vv-ne-dhe-psd-ne-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-18 12:37
https://kosovapost.net/shqiptaret-paguajne-160-milione-euro-ne-vit-per-rruget/20%Monthly2019-05-18 12:30
https://kosovapost.net/kosova-si-jep-leje-gjuriqit-per-te-hyre-ne-veri/20%Monthly2019-05-18 12:00
https://kosovapost.net/kusari-shba-ja-duhet-te-distancohet-nga-politikanet-me-aktakuza/20%Monthly2019-05-18 11:56
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-godet-indonezine/20%Monthly2019-05-18 11:33
https://kosovapost.net/pas-skandalit-ne-austri-kundershtari-i-madh-i-kosoves-jep-doreheqje/20%Monthly2019-05-18 11:25
https://kosovapost.net/shqiperia-rrit-eksportin-ne-kosove-per-70-per-qind/20%Monthly2019-05-18 11:17
https://kosovapost.net/basketbolli-eshte-lufte-pa-te-shtena-ne-libanin-sektar/20%Monthly2019-05-18 10:43
https://kosovapost.net/rama-sjam-i-pagabueshem-ja-kur-largohem/20%Monthly2019-05-18 10:39
https://kosovapost.net/hiqeni-qafe-depresionin-nepermjet-frymemarrjes/20%Monthly2019-05-18 10:36
https://kosovapost.net/hahn-marreveshja-kosove-serbi-kompromis-qe-do-te-kerkoje-leshime-nga-te-dyja-palet/20%Monthly2019-05-18 10:03
https://kosovapost.net/nje-mjek-u-arrestua-pasi-infektoi-437-femije-me-hiv/20%Monthly2019-05-18 09:35
https://kosovapost.net/fushe-kosova-denohet-me-9-pike-dhe-bie-automatikisht-ne-ligen-e-dyte/20%Monthly2019-05-18 09:21
https://kosovapost.net/termkolli-mos-e-akuzoni-vetem-floren-ajo-vec-ngriti-pan-karten/20%Monthly2019-05-18 09:11
https://kosovapost.net/%e2%80%8bgjuriq-paralajmeron-ardhjen-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-05-18 08:48
https://kosovapost.net/cakaj-takon-jagland-bisedojne-edhe-per-kosoven/20%Monthly2019-05-18 08:38
https://kosovapost.net/asllani-ka-veshur-fanellen-e-perfaqesueses-me-shume-se-cdo-shqiptar-tjeter/20%Monthly2019-05-18 08:27
https://kosovapost.net/feronikeli-e-prishtina-jane-gati-per-90-minutat-finale/20%Monthly2019-05-18 08:10
https://kosovapost.net/ekstremizmi-i-dhunshem-kthimi-ne-vendlindje-nga-lufterat-e-huaja-paraqet-rrezik-te-madh/20%Monthly2019-05-18 08:03
https://kosovapost.net/heshtje-zgjedhore-ne-mitrovicen-e-veriut/20%Monthly2019-05-18 07:53
https://kosovapost.net/isa-mustafa-perkujton-deputetin-agim-kikaj/20%Monthly2019-05-18 07:35
https://kosovapost.net/zeka-kosova-ka-pasur-nevoje-per-nje-ambasador-si-kosnett/20%Monthly2019-05-18 07:20
https://kosovapost.net/simptomat-qe-tregojne-se-keni-probleme-me-qarkullimin-e-gjakut-2/20%Monthly2019-05-18 07:08
https://kosovapost.net/moti-sot-me-diell-e-vranesira/20%Monthly2019-05-18 07:04
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-39/20%Monthly2019-05-18 07:01
https://kosovapost.net/kreu-i-republikaneve-franceze-thote-se-fatkeqesisht-ne-qershor-celen-negociatat-per-shqiperine/20%Monthly2019-05-17 21:53
https://kosovapost.net/basha-edhe-mua-me-eshte-prezantuar-nga-serbia-ideja-e-ndryshimit-te-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2019-05-17 21:44
https://kosovapost.net/sbashk-u-pretendon-se-vendimi-i-gjykates-per-oret-e-greves-u-bazua-ne-ligje-te-unmik-ut-masht-i-heshte/20%Monthly2019-05-17 21:20
https://kosovapost.net/veseli-ne-momentin-qe-pranoj-ftese-nga-gjykata-speciale-do-ta-bej-publike/20%Monthly2019-05-17 21:12
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmonika-kryemadhi-arsimi-eshte-prioriteti-yne-kryesor/20%Monthly2019-05-17 20:58
https://kosovapost.net/flora-brovina-fotografine-e-njejte-e-kishte-prezantuar-edhe-me-2012/20%Monthly2019-05-17 20:38
https://kosovapost.net/limaj-ne-berlin-kerkon-rol-te-shtuar-te-gjermanise-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-17 20:28
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-rrugen-prishtine-peje-nje-i-plagosur/20%Monthly2019-05-17 20:19
https://kosovapost.net/haradinaj-zgjedhjet-ne-veri-konfirmojne-perpjekjet-per-paqe-te-qendrueshme/20%Monthly2019-05-17 20:00
https://kosovapost.net/caji-i-zi-ndihmon-ne-menaxhimin-e-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2019-05-17 19:46
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpresidenti-thaci-shtron-iftar-per-bik-un/20%Monthly2019-05-17 19:35
https://kosovapost.net/veseli-fotografia-publikuar-e-dhunimit-lufte-speciale-e-serbise/20%Monthly2019-05-17 19:21
https://kosovapost.net/de-ligt-akoma-i-hapur-per-nje-transferim-tek-man-utd/20%Monthly2019-05-17 19:16
https://kosovapost.net/citaku-per-rastin-e-brovines-mos-ti-perdorim-heroinat-tona-per-protagonizem-politik-organet-ti-shkojne-deri-ne-fund-rastit/20%Monthly2019-05-17 19:07
https://kosovapost.net/fdhk-rezoluta-per-gjenocidin-serb-e-pavend-dhe-pa-efekt-juridik/20%Monthly2019-05-17 18:33
https://kosovapost.net/kosova-me-tri-klube-ne-garat-e-uefa-s/20%Monthly2019-05-17 18:23
https://kosovapost.net/arsyet-perse-duhet-te-hani-patate-te-embla/20%Monthly2019-05-17 18:18
https://kosovapost.net/kosnett-politikanet-te-mos-i-shfrytezojne-viktimat-e-luftes-per-perfitime-politike/20%Monthly2019-05-17 17:52
https://kosovapost.net/ambasadori-i-turqise-shqiperia-e-meriton-te-jete-pjese-e-be-se/20%Monthly2019-05-17 17:44
https://kosovapost.net/ldk-brovina-fajin-per-mos-profesionalizmin-e-saj-po-e-hedhe-tek-te-tjeret-ti-kerkoje-falje-ish-deputetes-saraci/20%Monthly2019-05-17 17:18
https://kosovapost.net/mevlyde-mezini-saraci-do-ta-padis-flora-brovinen-per-shpifje/20%Monthly2019-05-17 17:09
https://kosovapost.net/okb-idlibi-mund-te-deshmoje-tragjedine-me-te-keqe-humanitare-te-shekullit/20%Monthly2019-05-17 16:45
https://kosovapost.net/osmani-skandali-me-fotografine-nuk-ishte-gabim-ishte-gjithcka-e-organizuar/20%Monthly2019-05-17 16:30
https://kosovapost.net/e-konfirmon-ajax-ylli-i-skuadres-do-te-largohet-gjate-veres/20%Monthly2019-05-17 16:21
https://kosovapost.net/shperthen-jahjaga-fotografia-e-brovines-ktheu-mbrapsht-angazhimin-per-viktimat-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-05-17 15:49
https://kosovapost.net/veseli-flora-gaboi-rende-kjo-me-se-shumti-i-kushton-pdkse/20%Monthly2019-05-17 15:37
https://kosovapost.net/seanca-e-dyte-per-grupin-kumanova-mbrojtja-kerkon-anulimin-e-aktvendimit/20%Monthly2019-05-17 15:05
https://kosovapost.net/ahmeti-godet-pdkne-mos-e-keqperdorni-brovinen-jepni-pergjegjesi-politike-e-ligjore/20%Monthly2019-05-17 14:57
https://kosovapost.net/momenti-kur-qytetaret-ikin-nga-te-shtenat-me-arme-zjarri-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-17 14:49
https://kosovapost.net/mustafa-dhe-ambasadori-amerikan-flasin-per-perplasjet-e-thacit-veselit-e-haradinajt/20%Monthly2019-05-17 14:45
https://kosovapost.net/prokuroria-flet-per-intervistimin-e-flora-brovines/20%Monthly2019-05-17 14:24
https://kosovapost.net/prishtine-shoqata-ejup-sulltan-vakfi-dhe-turkcell-nga-turqia-kane-organizuar-kryerjen-e-synetise-kolektive/20%Monthly2019-05-17 14:38
https://kosovapost.net/be-gjobit-pese-banka-me-1-miliard-euro-2/20%Monthly2019-05-17 14:12
https://kosovapost.net/dalin-fotografite-e-para-te-iphone-11/20%Monthly2019-05-17 14:08
https://kosovapost.net/juventus-ka-ne-liste-dy-trajnere-te-njohur/20%Monthly2019-05-17 13:58
https://kosovapost.net/nje-i-plagosur-nga-perleshja-e-reperit-fero-me-shoke-dhe-kundershtareve-te-tij-foto/20%Monthly2019-05-17 13:46
https://kosovapost.net/roberti-flet-ne-lidhje-me-lajmin-e-ndarjes-nga-nora-video/20%Monthly2019-05-17 13:23
https://kosovapost.net/disa-arsye-se-pse-duhet-te-hani-veze-me-shpesh/20%Monthly2019-05-17 13:05
https://kosovapost.net/kot-mundoheni-me-foto-e-mohime-nuk-do-te-dorezohemi-kurre/20%Monthly2019-05-17 12:58
https://kosovapost.net/brovina-tregon-se-a-ishte-ne-dijeni-shefi-i-partise-kadri-veseli-per-fotografine-e-djeshme/20%Monthly2019-05-17 12:57
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-modeli-fantastik-i-avionit-te-se-ardhmesvideo/20%Monthly2019-05-17 12:49
https://kosovapost.net/arrestohen-kater-te-dyshuar-per-veprat-penale-transplantim-i-organeve-dhe-qelizave-njerezore/20%Monthly2019-05-17 12:42
https://kosovapost.net/ministri-tahiri-ekstradon-te-dyshuarin-kryesor-per-masakren-ne-krushe-te-vogel/20%Monthly2019-05-17 12:39
https://kosovapost.net/brovina-pranon-se-nuk-e-verifikoi-mire-fotografine-kerkon-falje/20%Monthly2019-05-17 12:40
https://kosovapost.net/casillas-vendos-te-pensionohet-pas-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2019-05-17 12:25
https://kosovapost.net/sulm-me-arme-zjarri-ne-peje/20%Monthly2019-05-17 12:28
https://kosovapost.net/allgeri-ndahet-nga-juventusi/20%Monthly2019-05-17 12:11
https://kosovapost.net/ekstradohet-i-dyshuari-kryesor-per-masakren-e-krushes-se-vogel/20%Monthly2019-05-17 12:11
https://kosovapost.net/flora-brovina-largohet-nga-policia-nuk-thote-asnje-fjale-para-mediave/20%Monthly2019-05-17 12:01
https://kosovapost.net/vdes-ne-kliniken-infektive-nje-i-paraburgosur/20%Monthly2019-05-17 11:59
https://kosovapost.net/thaci-nuk-e-thote-asnje-fjale-per-fotografine-e-flora-brovines/20%Monthly2019-05-17 11:54
https://kosovapost.net/lindja-cezariane-dyfishon-rrezikun-e-komplikacioneve-te-grate-mbi-35-vjec/20%Monthly2019-05-17 11:50
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-ramush-haradinajt-per-fotografine-e-flora-brovines/20%Monthly2019-05-17 11:49
https://kosovapost.net/mijera-palestineze-nga-bregu-perendimor-vijne-ne-al-aksa-per-te-falur-namazin-e-xhumase/20%Monthly2019-05-17 11:39
https://kosovapost.net/te-henen-marsh-protestues-ne-mbeshtetje-te-te-mbijetuarave-te-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-05-17 11:32
https://kosovapost.net/sejdiu-eshte-e-kote-te-flitet-per-korrupsion-politika-e-ka-kapur-drejtesine/20%Monthly2019-05-17 11:31
https://kosovapost.net/abdixhiku-i-pikelluar-humb-njeriun-me-te-dashur/20%Monthly2019-05-17 13:37
https://kosovapost.net/e-tallnin-kur-ishte-adoleshente-tani-eshte-nje-nder-femrat-me-te-bukura-ne-bote-foto/20%Monthly2019-05-17 11:27
https://kosovapost.net/vetevendosje-ende-nuk-jane-kapur-peshqit-e-medhenj-per-korrupsion/20%Monthly2019-05-17 11:09
https://kosovapost.net/apostolova-ben-thirrje-per-zgjedhje-transparente-dhe-gjitheperfshirese-ne-veri/20%Monthly2019-05-17 11:08
https://kosovapost.net/seance-urgjente-ne-kuvendin-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-05-17 11:15
https://kosovapost.net/paul-pogba-per-muajin-e-ramazanit-shkon-ne-qabe-foto/20%Monthly2019-05-17 10:53
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-plagosjen-e-mbremshme-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-17 10:46
https://kosovapost.net/aksidentohet-ministrja-serbe-humb-nje-person-ne-kete-aksident/20%Monthly2019-05-17 10:42
https://kosovapost.net/kanosje-ne-prizren-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-05-17 10:36
https://kosovapost.net/lirohet-nga-akuza-arsimtarja-nga-gjakova-qe-dyshohej-se-rrahu-nxenesit-me-rrip/20%Monthly2019-05-17 10:32
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-jabllanica-ne-kosove-nuk-do-te-kete-dodik-republike/20%Monthly2019-05-17 10:30
https://kosovapost.net/detaji-shqiptar-gjate-performances-se-jonida-maliqit-nuk-e-keni-verejtur-video/20%Monthly2019-05-17 10:26
https://kosovapost.net/ne-itali-ne-klasen-shqipe-nxenesit-mesojne-himnin-kombetar-video/20%Monthly2019-05-17 10:16
https://kosovapost.net/flora-brovina-po-intervistohet-ne-polici-per-fotografine-e-publikuar-dje/20%Monthly2019-05-17 10:08
https://kosovapost.net/shala-fuqizimi-i-agjencise-se-metrologjise-eshte-i-rendesishem-per-permasimin-e-jetes-se-qytetareve/20%Monthly2019-05-17 10:05
https://kosovapost.net/arrestohet-kosovarja-qe-e-mashtroi-zvicren-qe-eshte-mjeke/20%Monthly2019-05-17 09:57
https://kosovapost.net/lladrovci-viziton-kompanine-e-suksesshme-sgn-bau-bucolli-ne-gjermani-i-fton-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2019-05-17 09:43
https://kosovapost.net/merkel-cfare-i-duhet-evropes-per-te-mbijetuar/20%Monthly2019-05-17 09:32
https://kosovapost.net/vdes-nje-burre-ne-eurovision/20%Monthly2019-05-17 09:28
https://kosovapost.net/doreheqjet-lojera-politike-te-listes-serbe/20%Monthly2019-05-17 09:17
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-flora-brovina-do-te-intervistohet-ne-polici/20%Monthly2019-05-17 09:11
https://kosovapost.net/keshilli-i-evropes-shqyrton-te-drejten-e-votes-se-rusise/20%Monthly2019-05-17 09:08
https://kosovapost.net/limaj-nga-gjermania-se-shpejti-do-te-marr-fund-ceshtja-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2019-05-17 08:56
https://kosovapost.net/hahn-shba-ja-e-rendesishme-si-mbeshtetese-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-17 08:58
https://kosovapost.net/rezoluta-per-gjenocidin-nje-levizje-tjeter-drejt-frenimit-te-dialogut/20%Monthly2019-05-17 08:47
https://kosovapost.net/18-serbe-u-paguan-nga-shteti-pa-shkuar-asnjehere-ne-pune/20%Monthly2019-05-17 11:01
https://kosovapost.net/perzierja-e-qumeshtit-me-mjalte-ben-magji-per-shendetin/20%Monthly2019-05-17 08:33
https://kosovapost.net/mos-u-martoni-kurre-me-keto-tipe-te-femrave/20%Monthly2019-05-17 08:06
https://kosovapost.net/pritet-doreheqja-e-flora-brovines/20%Monthly2019-05-17 08:00
https://kosovapost.net/futi-kekun-ne-furre-burrit-i-digjen-40-mije-eurot-qe-fshiheshin-brenda/20%Monthly2019-05-17 07:55
https://kosovapost.net/mesoni-se-cilat-jane-simptomat-e-kancerit-te-mushkrive/20%Monthly2019-05-17 07:54
https://kosovapost.net/pastruesi-i-qabese-ne-vend-te-pageses-kerkoi-dicka-tjeter/20%Monthly2019-05-17 07:56
https://kosovapost.net/liverpool-nuk-pranon-oferta-per-firmino/20%Monthly2019-05-17 07:44
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-na-plakin-para-kohe/20%Monthly2019-05-17 07:35
https://kosovapost.net/rasti-i-fotografise-tronditese-veseli-takon-sot-kreret-e-sigurise-dhe-hetuesise/20%Monthly2019-05-17 07:31
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kinemaja-me-interesante-ne-zvicer-shikuesit-te-impresionuar-foto/20%Monthly2019-05-17 07:19
https://kosovapost.net/vuciq-prishtina-po-pergatitet-ti-arrestoje-policet-serbe/20%Monthly2019-05-17 07:16
https://kosovapost.net/ambasadorja-vlora-citaku-prane-mike-pompeo-ne-nderim-te-senatorit-bob-dole-foto/20%Monthly2019-05-17 07:09
https://kosovapost.net/gashi-publikimi-i-fotografise-nga-brovina-per-arsye-politike-video/20%Monthly2019-05-17 07:11
https://kosovapost.net/mbesa-e-princeshes-diana-romance-me-miliarderin-60-vjecar-foto/20%Monthly2019-05-17 07:02
https://kosovapost.net/mjeku-akuzohet-per-helmimin-e-17-pacienteve-foto/20%Monthly2019-05-17 06:58
https://kosovapost.net/facebook-fshin-qindra-llogari-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-05-17 06:47
https://kosovapost.net/gazetari-gjerman-qe-i-prishi-qetesine-rames/20%Monthly2019-05-17 06:42
https://kosovapost.net/guardiola-tregon-se-cilat-jane-dy-skuadrat-me-te-forta-me-te-cilat-eshte-perballur/20%Monthly2019-05-17 06:39
https://kosovapost.net/foto-skandali-i-brovines-se-pdk-se/20%Monthly2019-05-17 06:35
https://kosovapost.net/rezervat-buxhetore-shpenzohen-per-aktivitete-politike-sportive-e-memoriale/20%Monthly2019-05-17 06:31
https://kosovapost.net/masht-i-humb-3-5-milione-dollare-nga-banka-boterore/20%Monthly2019-05-17 06:27
https://kosovapost.net/ndryshime-ne-sistemin-e-imigracionit-trump-tregon-planin/20%Monthly2019-05-17 06:24
https://kosovapost.net/chelsea-s-i-demtohet-nje-yll-i-ekipit-video/20%Monthly2019-05-17 06:21
https://kosovapost.net/injorimi-i-amerikaneve-dhe-i-britanikeve/20%Monthly2019-05-17 06:15
https://kosovapost.net/cilat-jane-simptomat-e-para-te-kancerit-ne-mushkeri/20%Monthly2019-05-17 06:10
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-maj/20%Monthly2019-05-17 06:08
https://kosovapost.net/vlora-citaku-vasfije-na-fal/20%Monthly2019-05-17 06:02
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-sot-10/20%Monthly2019-05-17 05:49
https://kosovapost.net/fale-lionel-messit-emri-leo-ka-pesuar-rritje-3900-ne-kataloni/20%Monthly2019-05-16 21:40
https://kosovapost.net/jondia-maliqi-kualifikohet-ne-finalen-e-eurovisionit/20%Monthly2019-05-16 21:41
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-kerkon-doreheqjen-e-flora-brovines/20%Monthly2019-05-16 21:12
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-per-foton-e-brovines-pavaresisht-se-ku-ka-ndodhur-dhuna-seksuale-eshte-e-denueshme/20%Monthly2019-05-16 20:56
https://kosovapost.net/thaci-nderpreva-ne-gjysme-takimin-e-pan-it-kur-kuptova-se-radojciqi-ishte-aty/20%Monthly2019-05-16 20:42
https://kosovapost.net/trump-irani-se-shpejti-do-te-deshiroje-te-flase/20%Monthly2019-05-16 20:40
https://kosovapost.net/be-gjobit-pese-banka-me-1-miliard-euro/20%Monthly2019-05-16 20:27
https://kosovapost.net/real-madridi-eshte-brendi-me-i-vlefshem-ne-futboll/20%Monthly2019-05-16 20:20
https://kosovapost.net/veseli-per-iftar-me-nxenesit-e-medresese-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-16 20:11
https://kosovapost.net/%e2%80%8bfacebook-bllokon-qindra-llogari-false-me-qellim-influencimin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-05-16 19:24
https://kosovapost.net/nusja-po-behej-gati-te-zbriste-ne-vendin-ku-do-te-duhej-te-martohej-piloti-humb-kontrollin-dhe-rrezohet-helikopteri-braziliania-shpeton-mrekullisht-video/20%Monthly2019-05-16 19:17
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-duhet-te-hani-per-te-pastruar-melcine/20%Monthly2019-05-16 19:02
https://kosovapost.net/ferizaj-siguron-mbijetesen-gjilani-shton-shanset-per-ikje-nga-barazhi/20%Monthly2019-05-16 18:55
https://kosovapost.net/sbashk-u-e-konsideron-te-mbyllur-procesin-e-mesimit-por-ai-vazhdon-me-vendim-te-masht-it/20%Monthly2019-05-16 18:41
https://kosovapost.net/votohet-rezoluta-per-gjenocidin-video/20%Monthly2019-05-16 18:36
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-treni-i-eksodit-ne-bllace-te-behet-me-roje-fizike/20%Monthly2019-05-16 17:52
https://kosovapost.net/qumeshti-kunder-semundjeve-te-eshtrave/20%Monthly2019-05-16 17:46
https://kosovapost.net/johannes-hahn-flet-per-situaten-ne-shqiperi-kemi-te-bejme-me-imazhin-qe-jepet-ne-planin-nderkombetar/20%Monthly2019-05-16 17:41
https://kosovapost.net/vv-ja-ne-dardane-i-ben-thirrje-kryetarit-kastrati-parate-e-qytetareve-mos-i-perdor-per-interesa-partiake/20%Monthly2019-05-16 17:10
https://kosovapost.net/brovina-familjaret-e-viktimave-me-dhane-leje-per-publikimin-e-fotografive/20%Monthly2019-05-16 17:01
https://kosovapost.net/sa-te-jete-gjuha-shqipe-emri-i-tij-do-te-jete-ne-lutjet-e-shqipfolesve/20%Monthly2019-05-16 16:37
https://kosovapost.net/nese-tribunali-ka-qellim-popullzimin-dhe-jo-drejtesine-atehere-eshte-vetem-nje-taktike-per-ta-vonuar-drejtesine/20%Monthly2019-05-16 19:35
https://kosovapost.net/muriqi-ne-ekipin-e-vitit-te-te-rinjte-ne-premier-lige/20%Monthly2019-05-16 16:21
https://kosovapost.net/berisha-fotografia-e-dhunimit-akuze-edhe-ndaj-atyre-qe-heshten-ndaj-krimeve-serbe/20%Monthly2019-05-16 15:17
https://kosovapost.net/prokuroria-speciale-hap-hetime-per-fotografine-e-publikuar-nga-deputetja-brovina/20%Monthly2019-05-16 15:07
https://kosovapost.net/shba-paralajmeron-ska-viza-per-bossat-e-korruptuar/20%Monthly2019-05-16 14:50
https://kosovapost.net/ndaj-brovines-reagon-edhe-jahjaga-nuk-eshte-etike-ajo-qe-publikove-sot/20%Monthly2019-05-16 14:46
https://kosovapost.net/haradinaj-per-fotografine-ky-eshte-realiteti-qe-tregon-se-kosova-nuk-duhet-te-pranoj-kushte-nga-serbia/20%Monthly2019-05-16 14:40
https://kosovapost.net/venezuela-propozon-turqine-si-fuqi-mbrojtese/20%Monthly2019-05-16 14:23
https://kosovapost.net/shqiperi-homazhe-per-ushtarakun-qe-humbi-jeten-ne-letoni/20%Monthly2019-05-16 14:10
https://kosovapost.net/flora-brovina-shpalos-fotografine-e-7-vjecares-qe-ka-vdekur-pas-dhunimit-nga-serbet/20%Monthly2019-05-16 13:47
https://kosovapost.net/boksieri-nga-ferizaj-e-mposht-kancerin-per-here-te-trete/20%Monthly2019-05-16 13:42
https://kosovapost.net/te-mbijetuarit-e-dhunes-seksuale-reagojne-pas-publikimit-te-fotografise-pa-cenzure/20%Monthly2019-05-16 13:30
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-shkon-ne-polici/20%Monthly2019-05-16 13:20
https://kosovapost.net/mourinho-fyen-juventusin-tregon-pse-nuk-behet-trajner-i-tyre/20%Monthly2019-05-16 13:05
https://kosovapost.net/britani-zhduket-nena-e-re-shqiptare-bashke-me-vajzen-2-vjece/20%Monthly2019-05-16 12:49
https://kosovapost.net/valdrin-lluken-e-vene-ne-siklet-ne-zvicer-e-pyesin-edhe-per-loredanen/20%Monthly2019-05-16 12:42
https://kosovapost.net/bogujevci-kritikon-brovinen-pse-e-publikove-fotografine-e-gruas-se-dhunuar/20%Monthly2019-05-16 12:40
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-reagon-pas-fotos-se-publikuar-nga-flora-brovina/20%Monthly2019-05-16 12:29
https://kosovapost.net/guvernatori-befason-donald-trump-vesh-qorap-me-portretin-e-tij/20%Monthly2019-05-16 12:13
https://kosovapost.net/grupi-i-kumanoves-para-gjykates-se-apelit-ketu-eshte-shqiperi/20%Monthly2019-05-16 12:04
https://kosovapost.net/qeverisjes-se-theresa-may-mund-te-i-vie-fundi-shume-shpejt/20%Monthly2019-05-16 11:45
https://kosovapost.net/nga-reshjet-e-shiut-ka-permbytje-ne-kete-qytet-te-kosoves-foto/20%Monthly2019-05-16 11:41
https://kosovapost.net/zbulohet-plani-i-malit-te-zi-per-ndeshjen-kunder-kosoves/20%Monthly2019-05-16 11:36
https://kosovapost.net/ja-sa-kohe-duhet-te-prisni-per-pergjigjen-e-vizes-zvicerane/20%Monthly2019-05-16 11:19
https://kosovapost.net/merkel-ne-kemi-interesa-te-perbashketa-me-turqine/20%Monthly2019-05-16 11:21
https://kosovapost.net/aksion-i-papritur-i-policise-se-kosoves-ne-ferizaj/20%Monthly2019-05-16 11:20
https://kosovapost.net/venezuela-propozon-turqine-per-shtet-mbrojtes/20%Monthly2019-05-16 10:57
https://kosovapost.net/receta-natyrale-qe-ju-ndihmon-te-pastroni-gjakun/20%Monthly2019-05-16 10:50
https://kosovapost.net/ja-si-te-votoni-per-kengetaren-shqiptare-jonida-maliqi-per-performancen-ne-eurovizion-foto/20%Monthly2019-05-16 10:46
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-magjistralen-prishtine-gjilan-2/20%Monthly2019-05-16 10:34
https://kosovapost.net/ambasadori-heldt-gjermania-e-gatshme-ta-ndihmoje-edhe-me-shume-kosoven/20%Monthly2019-05-16 10:20
https://kosovapost.net/be-ja-do-te-vazhdoje-ta-ndihmoje-kosoven-per-fuqizimin-e-sistemit-te-drejtesise/20%Monthly2019-05-16 10:04
https://kosovapost.net/flora-brovina-me-foto-ne-dore-kjo-grua-e-dhunuar-eshte-ende-gjalle-do-te-deshmoje-foto/20%Monthly2019-05-16 10:13
https://kosovapost.net/e-pranon-tare-nje-vit-i-veshtire-por-trofeu-mbetet-ne-histori/20%Monthly2019-05-16 09:16
https://kosovapost.net/do-te-ndodhe-drejtesia-dhe-tribunali-nderkombetar-per-gjenocidin-serb/20%Monthly2019-05-16 09:25
https://kosovapost.net/milaim-zeka-ia-huq-por-veseli-ia-kthjelle-mendjen-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2019-05-16 09:02
https://kosovapost.net/fillon-seanca-ligjvenesit-pritet-ta-miratojne-rezoluten-per-gjenocidin-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-05-16 08:48
https://kosovapost.net/marredheniet-bosnje-kosove-shansi-i-humbur-i-hashim-thacit/20%Monthly2019-05-16 08:28
https://kosovapost.net/cristiano-ronaldo-nuk-e-ka-harruar-palestinen-ne-ramazan-ja-cfare-beri-per-popullin-palestineze-foto/20%Monthly2019-05-16 08:25
https://kosovapost.net/mos-i-perdorini-degjueset-ja-nga-cila-semundje-mund-te-vuani/20%Monthly2019-05-16 08:14
https://kosovapost.net/zbulohet-paga-e-majme-e-griezmannit-tek-barcelona/20%Monthly2019-05-16 07:58
https://kosovapost.net/sonte-shqiperia-paraqitet-ne-skenen-e-eurovizionit/20%Monthly2019-05-16 07:36
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-be-do-ti-pengojne-dialogun-dhe-liberalizimin/20%Monthly2019-05-16 07:43
https://kosovapost.net/macron-ne-beograd-dergon-tre-mesazhe-njeri-per-kosoven/20%Monthly2019-05-16 07:30
https://kosovapost.net/kete-ushqim-duhet-ta-konsumoni-per-metabolizem-me-te-shpejte/20%Monthly2019-05-16 07:28
https://kosovapost.net/lazio-dhe-strakosha-mposhtin-atalanten-e-gjimshitit-dhe-fitojne-kupen-e-italise/20%Monthly2019-05-16 07:22
https://kosovapost.net/qeveria-hesht-perballe-kritikave-te-ambasades-amerikane/20%Monthly2019-05-16 07:14
https://kosovapost.net/muajin-e-ardhshem-mund-te-ndodhe-takimi-trump-putin/20%Monthly2019-05-16 06:45
https://kosovapost.net/kercenimet-e-listes-serbe-para-zgjedhjeve-ne-veri/20%Monthly2019-05-16 06:42
https://kosovapost.net/rudina-tregon-pse-saimir-tahiri-nuk-i-shkoi-ne-emisionfoto/20%Monthly2019-05-16 06:36
https://kosovapost.net/kupa-e-italise-ne-duart-e-strakoshes-lazio-mposht-atalanten-video/20%Monthly2019-05-16 06:31
https://kosovapost.net/dorezohen-serbet-e-pranojne-se-duhet-ta-njohin-kosoven-per-te-arritur-marreveshje/20%Monthly2019-05-16 06:28
https://kosovapost.net/tensionohet-situata-shba-terheq-personelin-diplomatik-nga-iraku/20%Monthly2019-05-16 06:20
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-maj/20%Monthly2019-05-16 06:17
https://kosovapost.net/kujdes-ky-eshte-rreziku-nga-perdorimi-i-kufjeve/20%Monthly2019-05-16 06:13
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-9/20%Monthly2019-05-16 06:09
https://kosovapost.net/%e2%80%8btrump-jam-i-bindur-qe-irani-do-kerkoje-te-bisedoje-me-shba-ne/20%Monthly2019-05-15 21:39
https://kosovapost.net/aeroporti-i-gjakoves-do-te-jete-aeroport-ushtarak-i-forcave-te-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2019-05-15 21:36
https://kosovapost.net/ariu-serish-tmerron-prizrenin-dalin-pamje-te-tij-duke-u-shetitur-qytetit/20%Monthly2019-05-15 21:33
https://kosovapost.net/383463-2/20%Monthly2019-05-15 21:16
https://kosovapost.net/114-vjecari-zbulon-sekretin-hani-keto-pese-ushqime-per-te-jetuar-gjate/20%Monthly2019-05-15 20:51
https://kosovapost.net/ajax-shpallet-kampion-i-holandes/20%Monthly2019-05-15 20:32
https://kosovapost.net/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-mbajme-zi-per-dy-deshmoret-shqiptare/20%Monthly2019-05-15 20:05
https://kosovapost.net/limaj-ska-marreveshje-me-serbine-pa-koordinim-me-shba-te/20%Monthly2019-05-15 19:55
https://kosovapost.net/haradinaj-me-thoshin-pune-e-kryer-mos-humb-kohe-jam-gezuar-qe-disa-i-lashe-duarthate/20%Monthly2019-05-15 19:47
https://kosovapost.net/rete-e-zeza-mbi-evrope-qe-ndryshuan-motin-pergjithmone/20%Monthly2019-05-15 19:27
https://kosovapost.net/cyrih-hapet-oda-e-perbashket-ekonomike-zvicer-kosove/20%Monthly2019-05-15 19:20
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-mbeshtete-reformat-e-ministrit-ismaili/20%Monthly2019-05-15 19:06
https://kosovapost.net/organizata-turke-ne-kosove-gercek-dhuron-50-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2019-05-15 18:36
https://kosovapost.net/rezultate-befasuese-edhe-ne-ligen-e-pare-te-kosoves/20%Monthly2019-05-15 18:31
https://kosovapost.net/kuvendi-shenoi-edhe-nje-deshtim-pa-u-diskutuar-mbeten-50-pika-te-rendit-te-dites/20%Monthly2019-05-15 18:20
https://kosovapost.net/deshironi-te-zgjeroni-fjalorin-e-femijes-tuaj-ja-sekreti-nga-studimi-amerikan/20%Monthly2019-05-15 18:00
https://kosovapost.net/si-do-ta-themeloje-kosova-tribunalin-nderkombetar-per-gjenocidin-serb/20%Monthly2019-05-15 17:30
https://kosovapost.net/nje-ekip-korean-synon-mrekulline-ne-futbollin-spanjoll/20%Monthly2019-05-15 17:21
https://kosovapost.net/ditmir-bushati-me-plagjiature-ia-kopjon-fjalimin-gent-cakajt/20%Monthly2019-05-15 17:12
https://kosovapost.net/feronikeli-prishtina-finalja-e-madhe-per-titull-kampion/20%Monthly2019-05-15 16:53
https://kosovapost.net/klodian-tanushi-shpallet-deshmor-i-atdheut-neser-dite-zie-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-15 16:47
https://kosovapost.net/ministria-e-bujqesise-thote-se-arusha-ne-prizren-nuk-do-te-vritet/20%Monthly2019-05-15 16:40
https://kosovapost.net/fisnik-veseli-kandidati-i-vetevendosjes-per-komunen-e-leposaviqit/20%Monthly2019-05-15 16:06
https://kosovapost.net/presidenti-kinez-apelon-per-unitet-midis-kombeve-aziatike/20%Monthly2019-05-15 15:34
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-deponuan-15-mije-euro-false-ne-banke/20%Monthly2019-05-15 15:32
https://kosovapost.net/iraku-deshiron-te-bleje-sistemin-s-400/20%Monthly2019-05-15 15:28
https://kosovapost.net/cavusoglu-s-400-eshte-nje-marreveshje-e-kryer/20%Monthly2019-05-15 15:22
https://kosovapost.net/gjermania-e-shqetesuar-lidhur-me-tensionet-shba-iran/20%Monthly2019-05-15 15:19
https://kosovapost.net/gjermania-do-ti-prezantoje-se-shpejti-ne-prishtine-e-beograd-idete-e-reja-per-dialogun/20%Monthly2019-05-15 15:16
https://kosovapost.net/neser-mblidhet-kuvendi-5-pika-per-gjenocidin-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-05-15 15:04
https://kosovapost.net/hoti-ne-kuvend-kalojne-vetem-pikat-e-pan-it-kur-e-ka-perkrahjen-e-psd-se/20%Monthly2019-05-15 15:00
https://kosovapost.net/leonardo-me-kete-veprim-jep-sinjale-se-po-largohet-nga-milani/20%Monthly2019-05-15 14:42
https://kosovapost.net/nese-i-keni-keto-shenja-ne-thonj-nga-kjo-semundje-vuani/20%Monthly2019-05-15 14:26
https://kosovapost.net/nenshkruhet-protokolli-per-ndertimin-e-integritetit-ne-sektorin-e-sigurise/20%Monthly2019-05-15 13:54
https://kosovapost.net/atleti-fluturon-si-superman-dhe-merr-medaljen-e-arte-video/20%Monthly2019-05-15 13:40
https://kosovapost.net/kosova-dhe-gjermania-nenshkruajne-marreveshje-per-menaxhim-spitalor/20%Monthly2019-05-15 13:25
https://kosovapost.net/era-rusi-rrefen-takimin-me-pagarushen-ja-cfare-thote/20%Monthly2019-05-15 13:23
https://kosovapost.net/may-dhe-stoltenberg-bisedojne-per-rusine-dhe-kinen/20%Monthly2019-05-15 13:18
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-aksident-i-tmerrshem-ne-gjakove-video/20%Monthly2019-05-15 13:18
https://kosovapost.net/71-vjet-nga-nakba-palestinezet-nuk-e-humbin-shpresen-per-kthim-ne-shtepite-e-tyre/20%Monthly2019-05-15 13:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-qe-eshte-pergjuar-duke-porositur-droge-ne-telefon/20%Monthly2019-05-15 12:58
https://kosovapost.net/mberrin-ne-shqiperi-trupi-i-pajete-i-ushtarakut-shqiptar-qe-humbi-jeten-ne-letoni/20%Monthly2019-05-15 12:48
https://kosovapost.net/bllokohen-ne-kufi-762-kg-produkte-ushqimore-te-skaduara/20%Monthly2019-05-15 12:42
https://kosovapost.net/me-19-maj-vendoset-nese-komunat-veriore-do-te-jene-serbe/20%Monthly2019-05-15 12:32
https://kosovapost.net/gaxheri-pyet-thacin-dhe-veselin-pse-nuk-iu-ra-ne-mend-per-tribunal-kur-u-arrestu-haradinaj-limaj-dhe-shoket-tjere-te-luftes/20%Monthly2019-05-15 12:08
https://kosovapost.net/mediat-e-huaja-shkruajne-per-fotografine-e-trump-dhe-citakut/20%Monthly2019-05-15 11:50
https://kosovapost.net/veseli-tribunali-do-te-mbeshtetet-nga-nderkombetaret-kriminelet-do-ti-zeme-ne-gjume/20%Monthly2019-05-15 11:46
https://kosovapost.net/mbi-20-milione-euro-vetem-per-keshilltare-te-projektit-kosova-e-re/20%Monthly2019-05-15 11:44
https://kosovapost.net/veseli-stacioni-i-trenit-se-shpejti-do-te-shendrrohet-ne-muze-te-debimit/20%Monthly2019-05-15 11:45
https://kosovapost.net/shifra-alarmante-lindjet-ne-shqiperi-barazohen-me-vdekjet/20%Monthly2019-05-15 11:17
https://kosovapost.net/hakmerret-serbia-nuk-zbaton-marreveshjet-me-kosoven/20%Monthly2019-05-15 11:12
https://kosovapost.net/komuna-e-vushtrrise-dhe-qatar-charity-shperndane-pako-ushqimore-per-500-familje-me-kushte-te-renda-ekonomike/20%Monthly2019-05-15 11:03
https://kosovapost.net/protesta-e-opozites-e-le-me-pasoja-bregdetin-shqiptare/20%Monthly2019-05-15 11:03
https://kosovapost.net/mulleti-vendi-prej-ku-vjen-legjenda-per-tiranen-dhe-patrioti-e-imami-teqja/20%Monthly2019-05-15 10:47
https://kosovapost.net/merkel-pavaresisht-nga-perkatesia-etnike-ose-fetare-te-gjithe-duhet-te-kene-mundesi-te-barabarta/20%Monthly2019-05-15 10:39
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-konsumoni-mjalte-2/20%Monthly2019-05-15 10:16
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-ja-edhe-sa-puntore-kerkon-urgjentisht-gjermania/20%Monthly2019-05-15 10:21
https://kosovapost.net/plackitet-banka-ne-vushtrri/20%Monthly2019-05-15 10:23
https://kosovapost.net/suhareka-merr-cmimin-si-komuna-me-performancen-me-te-mire-per-vitin-2018/20%Monthly2019-05-15 10:05
https://kosovapost.net/vazhdimesia-e-protestave-ja-cfare-ndodh-sot-ne-seline-e-pd-se-foto/20%Monthly2019-05-15 09:57
https://kosovapost.net/vendosni-sode-buke-mbi-dyshek-dhe-do-te-habiteni-nga-ajo-cfare-do-te-dale-prej-tij/20%Monthly2019-05-15 09:49
https://kosovapost.net/aktori-i-njohur-hidhet-nga-ura-nuk-kam-qene-djale-i-mire-foto/20%Monthly2019-05-15 09:38
https://kosovapost.net/robben-konsideron-pensionimin/20%Monthly2019-05-15 09:33
https://kosovapost.net/griezmann-konfirmon-largimin-te-skuadra-rivale-e-atleticos/20%Monthly2019-05-15 09:30
https://kosovapost.net/viktimat-perballe-abuzuesve-kishtare-dokumentari-qe-po-trondite-polonine/20%Monthly2019-05-15 09:25
https://kosovapost.net/irani-izraeli-dinak-qendron-prapa-sulmit-te-tankereve-ne-gjirin-persik/20%Monthly2019-05-15 09:19
https://kosovapost.net/finlanda-perkrah-kosoven-drejt-rruges-evropiane/20%Monthly2019-05-15 09:18
https://kosovapost.net/shba-qeveria-e-kosoves-te-ndale-emerimet-e-individeve-te-pakualifikuar-ne-pozita/20%Monthly2019-05-15 09:06
https://kosovapost.net/harresa-qeveritare-ndaj-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2019-05-15 08:59
https://kosovapost.net/nga-ky-shtet-haradinaj-pret-mbeshtetje-ne-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2019-05-15 08:50
https://kosovapost.net/ne-24-ore-ne-kosove-ndodhen-44-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-05-15 08:28
https://kosovapost.net/ja-sa-ka-arritur-trashesia-e-bores-ne-kete-vend-te-kosoves/20%Monthly2019-05-15 08:09
https://kosovapost.net/pese-ushqimet-qe-shkaktojne-fryrjen-e-stomakut/20%Monthly2019-05-15 07:46
https://kosovapost.net/eskorta-e-donald-trump-peson-aksident/20%Monthly2019-05-15 07:38
https://kosovapost.net/griezmann-befason-barcelonen-me-vendimin-e-fundit/20%Monthly2019-05-15 07:29
https://kosovapost.net/5-vrasje-misterioze-qe-po-trondisin-gjermanine-frika-e-qytetareve-per-nje-vrases-serial/20%Monthly2019-05-15 07:27
https://kosovapost.net/kosova-larg-liberalizimit-te-vizave-franca-befason-me-qendrimin-e-saj/20%Monthly2019-05-15 07:13
https://kosovapost.net/masht-i-nis-ti-risistemoje-drejtoret-e-larguar/20%Monthly2019-05-15 06:28
https://kosovapost.net/edhe-sot-mot-me-shi-ne-kosove/20%Monthly2019-05-15 06:25
https://kosovapost.net/si-merren-vitaminat-shtese/20%Monthly2019-05-14 23:39
https://kosovapost.net/transferimet-me-te-mira-te-sezonit-2018-2019/20%Monthly2019-05-14 21:52
https://kosovapost.net/trajkoviq-padit-vuciqin-e-gjuriqin-permendet-edhe-kosova/20%Monthly2019-05-14 21:40
https://kosovapost.net/kadri-veseli-shkon-ne-teater-sheh-shfaqjen-e-dhimbshme-per-refugjatet-kosovare/20%Monthly2019-05-14 21:12
https://kosovapost.net/mesazhi-emocionues-me-te-cilin-griezmann-pershendetet-me-tifozet-e-atleticos/20%Monthly2019-05-14 21:02
https://kosovapost.net/edhe-dy-ditet-e-ardhshme-shi-e-vranet-ne-kosove/20%Monthly2019-05-14 20:51
https://kosovapost.net/haradinaj-investimi-ne-edukimin-cilesor-garance-per-te-ardhmen-tone/20%Monthly2019-05-14 20:34
https://kosovapost.net/ekstremi-i-djathte-kercenim-per-40-te-evropianeve/20%Monthly2019-05-14 20:13
https://kosovapost.net/e-vleresoi-me-note-te-keqe-nxenesi-planifikon-vrasjen-e-mesuesit/20%Monthly2019-05-14 20:01
https://kosovapost.net/molliqaj-prej-ndarjes-se-vetevendosjes-i-vetmi-qe-arrestohet-jam-une/20%Monthly2019-05-14 19:50
https://kosovapost.net/policia-apel-shofereve-te-vozisin-me-kujdes-sepse-ka-veshtiresi-ne-trafik/20%Monthly2019-05-14 19:35
https://kosovapost.net/muriqi-i-shumekerkuar/20%Monthly2019-05-14 19:25
https://kosovapost.net/veseli-ben-thirrje-qe-te-gjithe-shqiptaret-ne-veri-te-dalin-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-05-14 19:13
https://kosovapost.net/hoxha-qe-la-callmen-e-imamit-per-kapelen-e-uck-se/20%Monthly2019-05-14 18:54
https://kosovapost.net/analistet-te-ndare-rreth-asaj-nese-kosova-duhet-te-krijoje-tribunalin-per-krimet-serbe/20%Monthly2019-05-14 18:45
https://kosovapost.net/kosova-me-kater-garues-ne-boterorin-e-taekwondos/20%Monthly2019-05-14 18:36
https://kosovapost.net/rritja-e-pages-minimale-e-rendon-per-40-milione-euro-koston-per-pensionet-e-veteraneve/20%Monthly2019-05-14 18:18
https://kosovapost.net/metoda-per-te-trajtuar-lekuren-kur-ju-vrasin-kepucet/20%Monthly2019-05-14 17:54
https://kosovapost.net/gjykata-kunder-sbashk-ut-oret-e-humbura-ne-greve-te-kompensohen/20%Monthly2019-05-14 17:38
https://kosovapost.net/hendboll-sot-ndeshjet-e-dyta-gjysmefinale/20%Monthly2019-05-14 17:24
https://kosovapost.net/ekipi-negociator-ka-mbetur-pa-pune-por-jo-edhe-pa-paga/20%Monthly2019-05-14 17:06
https://kosovapost.net/be-paralajmeron-per-manipulime-ruse-ne-zgjedhjet-evropiane/20%Monthly2019-05-14 16:50
https://kosovapost.net/bekim-blakaj-nga-fdh-viktimat-qe-i-kemi-dokumentuar-te-mos-mbeten-vetem-lista-njerezit-ti-shohin-kush-ishin-ata/20%Monthly2019-05-14 16:45
https://kosovapost.net/dy-receta-per-gjume-te-rehatshem/20%Monthly2019-05-14 16:21
https://kosovapost.net/akuzohet-per-vjedhje-ish-ylli-i-nba/20%Monthly2019-05-14 16:16
https://kosovapost.net/cfare-nota-kishte-kryeministri-ramush-haradinaj-kur-ishte-nxenes-foto/20%Monthly2019-05-14 15:18
https://kosovapost.net/nderroi-jete-vogelushi-nga-podujeva-qe-u-dergua-per-sherim-ne-beograd/20%Monthly2019-05-14 14:58
https://kosovapost.net/prodhimet-made-in-kosova-golden-eagle-relax-nga-sot-edhe-ne-france/20%Monthly2019-05-14 14:53
https://kosovapost.net/gjykata-ne-shqiperi-le-ne-burg-20-protestues/20%Monthly2019-05-14 14:47
https://kosovapost.net/leicester-do-qe-ta-mbaje-tielemans/20%Monthly2019-05-14 14:44
https://kosovapost.net/ne-kete-shtet-te-ballkanit-po-bie-bore-sikur-te-ishte-dite-dimri/20%Monthly2019-05-14 14:31
https://kosovapost.net/ekskluzive-ja-ku-do-te-transferohet-portieri-i-kosoves/20%Monthly2019-05-14 14:28
https://kosovapost.net/situate-e-jashtezakonshme-uji-po-merr-gjithcka-me-vete/20%Monthly2019-05-14 14:19
https://kosovapost.net/ky-eshte-pozicioni-ideal-i-gjumit-qe-i-parandalon-rrudhat/20%Monthly2019-05-14 14:15
https://kosovapost.net/gjermania-mbeshtet-projektin-evropian-te-shqiperise/20%Monthly2019-05-14 14:03
https://kosovapost.net/universitet-i-prizrenit-zgjedh-rektorin-e-ri/20%Monthly2019-05-14 13:48
https://kosovapost.net/tuna-tregon-se-kend-e-ka-model-te-jetes-publikon-edhe-foto-me-te-foto/20%Monthly2019-05-14 13:36
https://kosovapost.net/organizata-humanitare-turke-dergon-ndihma-per-muslimanet-rohingya/20%Monthly2019-05-14 13:10
https://kosovapost.net/nje-program-spiun-i-avancuar-eshte-perhapur-ne-telefonat-celulare-nepermjet-programit-whatsapp/20%Monthly2019-05-14 13:05
https://kosovapost.net/koordinimi-me-shba-te-i-ka-sjellur-gjithmone-suksese-kosoves/20%Monthly2019-05-14 12:59
https://kosovapost.net/vitaminat-qe-duhet-te-marre-cdo-grua/20%Monthly2019-05-14 12:47
https://kosovapost.net/conte-arrin-marreveshje-me-interin/20%Monthly2019-05-14 12:41
https://kosovapost.net/ministri-shala-problemet-e-eksporteve-kosovare-ne-maqedoni-te-veriut-do-te-eliminohen/20%Monthly2019-05-14 12:33
https://kosovapost.net/mogherini-mandati-i-fsk-se-te-ndryshohet-vetem-ne-perputhje-me-kushtetuten/20%Monthly2019-05-14 12:28
https://kosovapost.net/manchester-city-do-te-perjashtohet-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2019-05-14 13:19
https://kosovapost.net/osmani-ne-beme-mrekulli-diplomatike/20%Monthly2019-05-14 12:22
https://kosovapost.net/pas-shortit-te-liges-se-kampioneve-vjen-lajmi-shume-i-keq-per-real-madridin/20%Monthly2019-05-14 11:54
https://kosovapost.net/kjo-bime-sherben-per-sherimin-e-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2019-05-14 11:52
https://kosovapost.net/zgjedhjet-europiane-be-paralajmeron-per-manipulime-ruse/20%Monthly2019-05-14 11:31
https://kosovapost.net/albin-kurti-godet-serish-vellezerit-devolli-ja-cka-u-tha-sot/20%Monthly2019-05-14 11:30
https://kosovapost.net/permbyten-disa-vende-ne-kroaci-dhe-bosnje-nga-moti-i-lige/20%Monthly2019-05-14 11:25
https://kosovapost.net/haradinaj-interesin-publik-nuk-e-demtoj-per-hater-te-blerim-devollit/20%Monthly2019-05-14 11:19
https://kosovapost.net/klinika-e-syve-i-shpeton-te-pamurit-foshnjes/20%Monthly2019-05-14 11:10
https://kosovapost.net/pamje-nga-vojvodina-dita-eshte-bere-nate-nga-moti-i-frikshem-qe-e-ka-goditur/20%Monthly2019-05-14 11:07
https://kosovapost.net/pas-protestes-ambasadori-i-britanise-takohet-me-bashen/20%Monthly2019-05-14 11:04
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-e-dhimbshme-qe-emina-cunmulaj-i-shkurtoi-floket-video/20%Monthly2019-05-14 10:57
https://kosovapost.net/drejtori-i-telekomit-te-kosoves-ka-nje-kerkese-per-deputetet/20%Monthly2019-05-14 10:52
https://kosovapost.net/veseli-muzeu-i-gjenocidit-do-te-prezantoj-faktet-e-krimeve-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-05-14 10:45
https://kosovapost.net/messi-flet-per-here-te-pare-pas-eliminimit-nga-liverpool/20%Monthly2019-05-14 10:38
https://kosovapost.net/selakoviq-thirrje-serbeve-te-kosoves-dilni-votoni-listen-serbe/20%Monthly2019-05-14 10:26
https://kosovapost.net/reagon-agjencia-pyjore-per-ariun-e-murrem-ja-cfare-thote/20%Monthly2019-05-14 10:13
https://kosovapost.net/bahtiri-ndjehet-i-deshperuar-me-udheheqesit-e-shtetit-nuk-e-duan-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-05-14 10:12
https://kosovapost.net/haradinaj-per-mogherinin-po-e-kerkon-heqjen-e-takses-me-na-e-nda-kosoven/20%Monthly2019-05-14 09:50
https://kosovapost.net/gazeta-shqip-zbulon-draftmarreveshjen-opozita-ne-shqiperi-do-rikthimin-ne-parlament/20%Monthly2019-05-14 09:22
https://kosovapost.net/haradinaj-thumbon-serish-citakun-edhe-pas-iftarit-te-shtruar-nga-donald-trump/20%Monthly2019-05-14 09:20
https://kosovapost.net/qeveria-serish-ndane-mjete-nga-buxheti-i-rezervave-shteterore/20%Monthly2019-05-14 09:10
https://kosovapost.net/stuhi-me-shi-e-bresher-godet-serbine/20%Monthly2019-05-14 09:09
https://kosovapost.net/finalja-e-champions-e-pabesueshme-ja-sa-eshte-cmimi-i-nje-bilete/20%Monthly2019-05-14 09:01
https://kosovapost.net/zyrtare-de-rossi-largohet-nga-roma/20%Monthly2019-05-14 08:49
https://kosovapost.net/efektet-shendetesore-te-agjerimit/20%Monthly2019-05-14 08:37
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-po-ua-shkaktojne-depresionin/20%Monthly2019-05-14 08:37
https://kosovapost.net/zgjidhet-formacioni-me-i-mire-i-premier-liges-ku-mbeti-salah/20%Monthly2019-05-14 08:15
https://kosovapost.net/keto-jane-10-menyra-natyrale-se-si-ti-parandaloni-aknet/20%Monthly2019-05-14 08:07
https://kosovapost.net/zevendesuesi-i-hazard-eshte-lojtari-i-barcelones/20%Monthly2019-05-14 08:06
https://kosovapost.net/eurodeputetet-apelojne-dialogoni-per-zgjedhje-te-lira-stop-dhunes/20%Monthly2019-05-14 08:02
https://kosovapost.net/kosova-nuk-eshte-vonuar-per-ta-paditur-serbine-per-gjenocid/20%Monthly2019-05-14 07:52
https://kosovapost.net/dialog-nuk-ka-serbia-vazhdon-provokimet/20%Monthly2019-05-14 07:43
https://kosovapost.net/nje-shqiptar-i-kosoves-vritet-ne-siri/20%Monthly2019-05-14 07:34
https://kosovapost.net/haradinaj-universiteti-i-prishtines-te-jete-ne-hap-me-trendet-bashkekohore-te-arsimit/20%Monthly2019-05-14 07:27
https://kosovapost.net/guterres-per-ramazan-viziton-xhamite-qe-ishin-cak-i-sulmeve-ne-zelande-te-re-foto/20%Monthly2019-05-14 07:27
https://kosovapost.net/analisti-britanik-merkel-e-fundosi-idene-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-05-14 07:07
https://kosovapost.net/misteri-i-vrasjeve-me-shigjeta-ne-gjermani-gjenden-edhe-dy-trupa-pa-jete/20%Monthly2019-05-14 07:01
https://kosovapost.net/vlora-citaku-ne-iftarin-e-donald-trumpit-biseduam-per-perfshirjen-e-shba-se-ne-proceset-qe-po-kalon-kosova/20%Monthly2019-05-14 06:53
https://kosovapost.net/kjo-eshte-deputetja-e-kosoves-qe-e-ka-simpati-edi-ramenfoto/20%Monthly2019-05-14 06:22
https://kosovapost.net/palermo-denohet-me-rrezim-ne-serie-c/20%Monthly2019-05-14 06:17
https://kosovapost.net/sot-20-vjet-nga-masakra-e-qyshkut/20%Monthly2019-05-14 06:13
https://kosovapost.net/collaku-ka-ikur-momentumi-per-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2019-05-14 06:08
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-maj/20%Monthly2019-05-14 06:02
https://kosovapost.net/keto-ushqime-po-ju-vrasin-ngadale/20%Monthly2019-05-14 05:58
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-51/20%Monthly2019-05-14 05:53
https://kosovapost.net/ja-cfare-rekomandohet-te-hahet-per-syfyr/20%Monthly2019-05-13 23:59
https://kosovapost.net/uefa-trondit-man-cityn-e-perjashton-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2019-05-13 21:43
https://kosovapost.net/hoti-akuzon-thacin-per-mashtrim-te-opinionit/20%Monthly2019-05-13 21:27
https://kosovapost.net/pas-parisit-keshilltari-i-thacit-pret-takim-ne-bruksel-dhe-me-pas-ne-washington/20%Monthly2019-05-13 21:14
https://kosovapost.net/biletat-per-finalen-e-championsit-arrijne-ne-mbi-40-mije-funte/20%Monthly2019-05-13 20:57
https://kosovapost.net/rama-mesazh-bashes-qeveria-nuk-rrezohet-me-kapsolla/20%Monthly2019-05-13 20:45
https://kosovapost.net/basha-as-evropa-nuk-e-ka-pare-kete-qendrese/20%Monthly2019-05-13 20:31
https://kosovapost.net/gruaja-me-e-vjeter-ne-prizren-feston-ditelindjen-e-112-te/20%Monthly2019-05-13 20:27
https://kosovapost.net/vulin-deshiron-kufi-te-forte-me-kosoven/20%Monthly2019-05-13 20:13
https://kosovapost.net/polonia-anulon-viziten-e-delegacionit-izraelit-ne-varshave/20%Monthly2019-05-13 20:04
https://kosovapost.net/mbi-40-e-qytetareve-te-be-se-e-shohin-si-kercenim-ekstremin-e-djathte/20%Monthly2019-05-13 19:48
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-zvogelojne-romingun-nga-qeshori/20%Monthly2019-05-13 19:17
https://kosovapost.net/kina-i-kunderpergjigjet-shba-se-me-tarifa/20%Monthly2019-05-13 19:14
https://kosovapost.net/prishtine-rrenohen-lokalet-te-katedralja-video/20%Monthly2019-05-13 19:11
https://kosovapost.net/gjermania-e-shqetesuar-per-gjendjen-ne-shqiperi-2/20%Monthly2019-05-13 18:26
https://kosovapost.net/sipas-molliqajt-konjufca-eshte-ne-duart-e-veselit-dhe-burdushit/20%Monthly2019-05-13 18:12
https://kosovapost.net/gjermania-e-shqetesuar-per-gjendjen-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-13 18:09
https://kosovapost.net/maskat-me-kos-qe-do-u-japin-fund-problemeve-tuaja-me-fytyren/20%Monthly2019-05-13 17:56
https://kosovapost.net/thaci-i-pergjigjet-haradinajt-perpjekja-per-bashkimin-e-lugines-e-ka-ndalur-angazhimin-qe-veriu-ti-jepet-radojciqit/20%Monthly2019-05-13 17:44
https://kosovapost.net/veseli-nga-veriu-nuk-ka-dy-mitrovica-por-vetem-nje/20%Monthly2019-05-13 17:28
https://kosovapost.net/pastat-me-baze-qymyrin-e-drurit-nuk-zbardhojne-dhembet/20%Monthly2019-05-13 17:15
https://kosovapost.net/vrapuesi-kercen-si-superman-per-te-fituar-garen/20%Monthly2019-05-13 17:06
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-500-mije-euro-per-perfaqesuesen-e-kosoves-ne-futboll/20%Monthly2019-05-13 16:49
https://kosovapost.net/policia-konfiskon-mbi-2-mije-patente-shofere/20%Monthly2019-05-13 16:28
https://kosovapost.net/fadil-vokrri-finalizoi-vendosjen-e-flamurit-te-kosoves-ne-fifa/20%Monthly2019-05-13 16:16
https://kosovapost.net/limaj-dialogu-me-duhet-te-vazhdoj-per-te-arritur-nje-marreveshje-finale-me-serbine/20%Monthly2019-05-13 16:01
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-kur-do-levizin-qytetaret-pa-viza/20%Monthly2019-05-13 15:29
https://kosovapost.net/gjenden-tre-persona-pa-shenja-jete-ne-nje-hotel-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-13 15:24
https://kosovapost.net/vetedorezohet-sabit-geci/20%Monthly2019-05-13 15:17
https://kosovapost.net/caktohen-cmimet-per-thirrje-dhe-mesazhe-telefonike-brenda-be-se/20%Monthly2019-05-13 15:08
https://kosovapost.net/limaj-pret-ne-takim-ambasadorin-gjerman-ja-cka-biseduan/20%Monthly2019-05-13 14:53
https://kosovapost.net/kryetari-mustafa-takoi-kongresmenin-hultgren/20%Monthly2019-05-13 14:10
https://kosovapost.net/reagon-ministri-bytyqi-per-vdekjen-e-mesueses-ne-mitrovice/20%Monthly2019-05-13 13:58
https://kosovapost.net/per-cilin-rast-u-arrestua-sot-molliqaj-ky-eshte-shpjegimi-i-prokurorise/20%Monthly2019-05-13 13:58
https://kosovapost.net/daciq-haradinaj-me-i-forte-se-trump-macron-e-merkel/20%Monthly2019-05-13 13:50
https://kosovapost.net/samiti-i-berlinit-dhe-i-parisit-infuzion-urgjent-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-13 13:44
https://kosovapost.net/tri-vjet-nga-pranimi-i-kosoves-ne-fifa/20%Monthly2019-05-13 13:37
https://kosovapost.net/sa-gjate-mund-te-qendrojne-ushqimet-ne-gjendje-te-ngrire-2/20%Monthly2019-05-13 13:35
https://kosovapost.net/mundesi-punesimi-dhe-trajnimi-per-me-shume-se-240-punekerkues/20%Monthly2019-05-13 13:22
https://kosovapost.net/tollovi-dhe-pritje-te-gjata-ne-sportelet-e-komunes-se-prishtines/20%Monthly2019-05-13 13:33
https://kosovapost.net/kur-fillon-te-shfaqe-alergji-femija/20%Monthly2019-05-13 12:58
https://kosovapost.net/ekspertet-amerikane-per-ballkanin-situata-atje-si-eshtrat-e-thyer-te-vendosur-me-ngut-dhe-sheruar-gabimisht/20%Monthly2019-05-13 12:46
https://kosovapost.net/ushqimet-fast-food-po-shkaktojne-depresion/20%Monthly2019-05-13 12:39
https://kosovapost.net/liverpool-destinacioni-i-mundshem-i-perfaqesuesit-gjerman/20%Monthly2019-05-13 12:36
https://kosovapost.net/kosova-dhe-turqia-intensifikojne-bashkepunimin-ne-bujqesi/20%Monthly2019-05-13 12:24
https://kosovapost.net/ky-eshte-trajneri-i-ri-i-juventusit/20%Monthly2019-05-13 12:24
https://kosovapost.net/matoshi-kerkon-angazhim-me-te-madh-nga-kompanite-regjionale-te-mbeturinave/20%Monthly2019-05-13 12:12
https://kosovapost.net/ish-pjesetari-i-uck-se-niset-per-ne-hage/20%Monthly2019-05-13 11:58
https://kosovapost.net/kqz-ja-certifikon-listen-e-votuesve-ne-veri/20%Monthly2019-05-13 11:45
https://kosovapost.net/me-dore-te-thyer-mposht-polakun-lezhjani-rremben-titullin-video/20%Monthly2019-05-13 11:32
https://kosovapost.net/hajdari-bashes-po-e-kopjon-shemtuar-tim-ate/20%Monthly2019-05-13 11:21
https://kosovapost.net/hetimet-kompanite-farmaceutike-komplot-me-barnat/20%Monthly2019-05-13 11:14
https://kosovapost.net/veseli-flet-per-nominimet-per-kryeminister-do-vie-edhe-ai-moment/20%Monthly2019-05-13 11:27
https://kosovapost.net/lirohet-deputeti-i-psd-se-dardan-molliqaj/20%Monthly2019-05-13 11:01
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistralen-gjilan-prishtine-tre-te-lenduar/20%Monthly2019-05-13 10:56
https://kosovapost.net/veseli-do-ti-shkojme-deri-ne-fund-tribunalit-per-gjenocidin-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-05-13 10:54
https://kosovapost.net/211-gjoba-per-ndotesit-e-mjedisit-gjate-muajve-mars-prill/20%Monthly2019-05-13 10:49
https://kosovapost.net/nje-shtet-si-ky-nuk-e-meriton-tahir-mehen/20%Monthly2019-05-13 11:06
https://kosovapost.net/zvicra-po-heton-edhe-nje-kosovar-qe-i-vodhi-shtetit-12-milione-franga/20%Monthly2019-05-13 10:15
https://kosovapost.net/te-enjten-rezolute-per-gjenocidin-serb-te-kryer-ne-kosove/20%Monthly2019-05-13 10:18
https://kosovapost.net/a-do-te-qendroje-merkel-deri-ne-perfundim-te-mandatit/20%Monthly2019-05-13 10:04
https://kosovapost.net/milan-shokon-te-gjithe-ja-cfare-kerkon-nga-seria-a/20%Monthly2019-05-13 10:00
https://kosovapost.net/zbehet-ideja-e-korrigjimit-te-kufijve-me-serbine/20%Monthly2019-05-13 09:57
https://kosovapost.net/veseli-fillon-diten-me-disponim-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-05-13 09:42
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-flet-pas-shembjes-se-dheut-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-13 09:36
https://kosovapost.net/arrestohet-deputeti-i-psd-se-dardan-molliqaj/20%Monthly2019-05-13 09:29
https://kosovapost.net/guterres-bota-nuk-eshte-ne-rrugen-e-duhur-2/20%Monthly2019-05-13 09:18
https://kosovapost.net/haradinaj-nenshkruhet-ne-librin-e-zise-per-dy-ushtaret-shqiptar-qe-humben-jeten-ne-mision-ne-letoni/20%Monthly2019-05-13 09:01
https://kosovapost.net/rrahje-mes-dy-familjeve-ne-malisheve-ka-te-lenduar/20%Monthly2019-05-13 08:53
https://kosovapost.net/rama-per-tv-serb-jam-i-shenjesteruar-nga-ramushi-e-nga-beogradi/20%Monthly2019-05-13 08:43
https://kosovapost.net/shembet-dheu-ne-lagjen-e-muhaxhereve-evakuohen-banoret/20%Monthly2019-05-13 08:32
https://kosovapost.net/humbja-me-cardiffin-tifozet-thirrje-ndaj-pogbas-largohu-video/20%Monthly2019-05-13 08:22
https://kosovapost.net/sot-prape-proteste-e-opozites-ne-shqiperi-slogani-asgje-si-ndal-shqiptaret/20%Monthly2019-05-13 08:18
https://kosovapost.net/meteorologet-amerikane-japin-prognozat-per-motin-ne-ballkan-priten-stuhi-e-te-reshura-te-fuqishme/20%Monthly2019-05-13 08:01
https://kosovapost.net/zhdukni-aknet-me-vetem-nje-domate/20%Monthly2019-05-13 07:49
https://kosovapost.net/trump-thote-se-shba-eshte-ku-duam-te-jemi-ne-bisedimet-tregtare-te-kines/20%Monthly2019-05-13 07:39
https://kosovapost.net/chabert-kosova-nuk-mund-tia-lejoje-vetes-te-mbetet-ne-status-quo/20%Monthly2019-05-13 07:07
https://kosovapost.net/kush-thote-se-eshte-koha-qe-franca-ta-terheq-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-13 06:57
https://kosovapost.net/per-cfare-e-perdorin-me-shume-shqiptaret-internetin/20%Monthly2019-05-13 06:50
https://kosovapost.net/ja-si-i-shpeton-jeten-nxenesit-shoferja-e-autobusit-video/20%Monthly2019-05-13 06:46
https://kosovapost.net/be-ja-e-heshtur-kundrejt-sulmeve-te-serbise-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-05-13 06:40
https://kosovapost.net/buffon-merr-vendim-befasues-te-psg/20%Monthly2019-05-13 06:36
https://kosovapost.net/termeti-i-fuqishem-ne-panama/20%Monthly2019-05-13 06:33
https://kosovapost.net/fillon-fushata-zgjedhore-ne-kater-komunat-veriore/20%Monthly2019-05-13 06:28
https://kosovapost.net/frike-se-do-jem-shume-me-vetem-flet-grida-duma/20%Monthly2019-05-13 06:24
https://kosovapost.net/deputetet-ne-gjume-nje-muaj-pa-seance/20%Monthly2019-05-13 06:06
https://kosovapost.net/kalendari-historik-13-maj/20%Monthly2019-05-13 06:04
https://kosovapost.net/mpirja-e-kembeve-paralajmerim-per-semundje-te-renda/20%Monthly2019-05-13 05:57
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-gjate-diteve-te-ardhshme/20%Monthly2019-05-13 05:51
https://kosovapost.net/70-vjecari-holandez-meson-shqip-ndryshova-mendim-per-shqiperine/20%Monthly2019-05-12 21:51
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodhe-organizmit-nese-hani-hurma-cdo-dite/20%Monthly2019-05-12 21:25
https://kosovapost.net/lladrovci-shperndan-ne-gjermani-varese-te-punuara-nga-grate-e-kosoves/20%Monthly2019-05-12 21:24
https://kosovapost.net/guterres-bota-nuk-eshte-ne-rrugen-e-duhur/20%Monthly2019-05-12 21:10
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-stevo-pendarovski-fillon-mandatin-pesevjecar-te-presidentit/20%Monthly2019-05-12 21:01
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-godet-panamane/20%Monthly2019-05-12 20:47
https://kosovapost.net/per-16-muaj-ne-kosove-kane-humbur-jeten-35-punetore/20%Monthly2019-05-12 20:19
https://kosovapost.net/mishi-artificial-zemeron-kasapet-ne-evrope/20%Monthly2019-05-12 20:10
https://kosovapost.net/rugova-porosi-qeverise-keq-ka-me-ju-ardhe-fundi-bajloza/20%Monthly2019-05-12 19:45
https://kosovapost.net/ferizajasja-tregon-pse-u-konvertua-ne-myslimane-video/20%Monthly2019-05-12 19:02
https://kosovapost.net/dialogun-nga-binaret-e-nxori-mogherini-e-kthyen-ne-rruge-gjermania-e-franca/20%Monthly2019-05-12 18:50
https://kosovapost.net/haradinaj-muharremi-e-palushi-vikendin-e-kalojne-me-qifteli-ne-bjeshket-e-suharekes/20%Monthly2019-05-12 17:45
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-tregon-momentin-se-si-i-shpetuan-te-rinjt-qe-u-aksidentun-ne-brezovice/20%Monthly2019-05-12 17:18
https://kosovapost.net/ndodh-ne-premierlige-salah-mane-dhe-aubameyang-e-fitojne-kepucen-e-arte/20%Monthly2019-05-12 17:06
https://kosovapost.net/urimi-i-dekanit-te-fakultetit-te-infermierise-aab-me-rastin-e-dites-nderkombetare-te-infermierise/20%Monthly2019-05-12 16:59
https://kosovapost.net/kafeja-nuk-demton-zemren-nese-nuk-pini-mbi-6-ne-dite/20%Monthly2019-05-12 16:49
https://kosovapost.net/nga-kjo-date-priten-vershime-ne-kosove/20%Monthly2019-05-12 16:31
https://kosovapost.net/celaj-kritikon-shpend-ahmetin-per-prishtinen/20%Monthly2019-05-12 16:13
https://kosovapost.net/ministri-ngjitet-ne-krye-te-pdkse-synon-udheheqjen-e-prishtines/20%Monthly2019-05-12 15:45
https://kosovapost.net/rritet-eksporti-me-maqedonin-veriore/20%Monthly2019-05-12 15:30
https://kosovapost.net/marredhenia-mes-bale-dhe-zidane-e-thyer-ne-copa/20%Monthly2019-05-12 14:46
https://kosovapost.net/pritet-stuhi-ne-shkup-qendra-per-kriza-me-apel-per-qytetaret/20%Monthly2019-05-12 14:43
https://kosovapost.net/be-denon-dhunen-ne-protesten-e-djeshme-ne-tirane/20%Monthly2019-05-12 14:34
https://kosovapost.net/hoxha-i-cili-e-themeloi-stomatologjine-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-12 14:02
https://kosovapost.net/rama-jep-detaje-nga-protesta-e-21-janarit/20%Monthly2019-05-12 13:59
https://kosovapost.net/nese-vuciq-e-nenshkruan-njohjen-e-kosoves-serbet-do-ta-pranojne-per-pese-dite/20%Monthly2019-05-12 13:36
https://kosovapost.net/qeveria-po-merr-borxh-per-ti-paguar-ata-qe-jane-punesuar-me-nepotizem/20%Monthly2019-05-12 13:25
https://kosovapost.net/kadri-veseli-luan-futboll-me-femijet-e-broboniqit/20%Monthly2019-05-12 13:21
https://kosovapost.net/progesteroni-mund-te-ule-rrezikun-per-abort/20%Monthly2019-05-12 13:13
https://kosovapost.net/tirane-pas-protestes-se-djeshme-policia-procedon-84-persona/20%Monthly2019-05-12 12:26
https://kosovapost.net/vuciq-thote-se-ne-shkup-bisedova-gjate-me-thacin/20%Monthly2019-05-12 12:23
https://kosovapost.net/dalin-ne-treg-biletat-e-ndeshjes-midis-kosoves-dhe-anglise/20%Monthly2019-05-12 12:19
https://kosovapost.net/stevo-pendarovski-inaugurohet-president-i-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-05-12 12:06
https://kosovapost.net/atletico-e-psg-ja-ne-gare-per-richarlisonin/20%Monthly2019-05-12 11:33
https://kosovapost.net/iftari-ne-bangladesh-lagjja-historike-e-chawkbazar-vazhdon-te-mbetet-popullore/20%Monthly2019-05-12 11:28
https://kosovapost.net/juventus-prezanton-fanellat-e-reja-nuk-pelqehen-nga-tifozet/20%Monthly2019-05-12 11:11
https://kosovapost.net/thaci-dhe-vuciq-takohen-ne-shkup/20%Monthly2019-05-12 11:09
https://kosovapost.net/ismaili-nje-pdk-e-forte-qe-shtrihet-ne-gjithe-prishtinen/20%Monthly2019-05-12 10:49
https://kosovapost.net/gap-ska-rritje-ekonomike-nga-taksa-100/20%Monthly2019-05-12 10:29
https://kosovapost.net/hoxhaj-besimi-ne-shtet-rikthehet-kur-ta-bejme-veselin-kryeminister/20%Monthly2019-05-12 10:27
https://kosovapost.net/venezuele-lideri-opozitar-kerkon-bashkepunim-me-ushtrine-amerikane/20%Monthly2019-05-12 09:59
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-maj/20%Monthly2019-05-12 09:52
https://kosovapost.net/salah-eshte-rikuperuar-sot-do-te-luaj-kunder-wolverhamptonit/20%Monthly2019-05-12 09:49
https://kosovapost.net/ihmk-paralajmeron-vershime-ne-kosove/20%Monthly2019-05-12 09:21
https://kosovapost.net/lituania-mban-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-05-12 09:17
https://kosovapost.net/saraci-i-carshise-se-madhe/20%Monthly2019-05-12 09:13
https://kosovapost.net/dick-marty-paralajmeron-deshmi-te-reja-rreth-kosoves/20%Monthly2019-05-12 08:56
https://kosovapost.net/punimet-per-sanimin-e-gypit-te-shperthyer-ne-prishtine-do-te-zgjasin-tere-diten/20%Monthly2019-05-12 08:43
https://kosovapost.net/pdk-sot-zgjedhe-kryetarin-e-deges-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-12 08:16
https://kosovapost.net/ligji-per-kufizimin-e-abortit-nxit-reagime-dhe-protesta-nga-yjet/20%Monthly2019-05-12 08:11
https://kosovapost.net/shperthen-gypi-ne-prishtine-shume-lagje-mbesin-pa-uje/20%Monthly2019-05-12 07:59
https://kosovapost.net/inter-dhe-psg-ne-gare-per-lukaku/20%Monthly2019-05-12 07:55
https://kosovapost.net/xhudoja-si-menyre-e-jeteses/20%Monthly2019-05-12 07:48
https://kosovapost.net/lladrovci-e-quan-te-vonuar-iniciativen-per-tribunal-per-gjykimin-e-krimeve-serbe/20%Monthly2019-05-12 07:34
https://kosovapost.net/telefonat-e-veshit-kur-je-ne-timon-me-te-rrezikshem-se-kur-i-mban-me-dore/20%Monthly2019-05-12 07:29
https://kosovapost.net/thaci-e-meta-sot-ne-inaugurimin-e-pendarovskit/20%Monthly2019-05-12 07:25
https://kosovapost.net/opozita-ne-shqiperi-serish-ne-proteste-te-henen/20%Monthly2019-05-12 07:05
https://kosovapost.net/sot-mot-me-diell-java-nise-me-temperatura-te-uleta-ne-kosove/20%Monthly2019-05-12 06:47
https://kosovapost.net/19-te-plagosur-nga-protesta-e-opozites-ne-tirane/20%Monthly2019-05-11 21:39
https://kosovapost.net/milani-mban-gjalle-shpresat-per-lige-te-kampioneve/20%Monthly2019-05-11 21:38
https://kosovapost.net/goli-i-zenelit-nuk-e-shpeton-reimsin-nga-humbja/20%Monthly2019-05-11 21:24
https://kosovapost.net/molotov-dhe-mjete-piroteknike-drejt-parlamentit-reagon-serish-meta/20%Monthly2019-05-11 21:02
https://kosovapost.net/parlamenti-ne-flake-sulmohet-masivisht-me-bomba-molotov/20%Monthly2019-05-11 20:54
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-denojme-dhunen-tregoni-vetepermbajtje/20%Monthly2019-05-11 20:36
https://kosovapost.net/tirane-protesta-e-opozites-tensione-para-parlamentit-video/20%Monthly2019-05-11 20:32
https://kosovapost.net/thaci-kemi-mbeshtetjen-e-shba-se-per-marreveshjen-e-paqes-me-serbine/20%Monthly2019-05-11 20:29
https://kosovapost.net/kompanite-gjermane-investojne-miliarda-euro-ne-serbi-vuciq-falenderon-merkelin/20%Monthly2019-05-11 20:20
https://kosovapost.net/program-i-madh-iftari-ne-holande/20%Monthly2019-05-11 20:16
https://kosovapost.net/rusi-njeriu-me-i-moshuar-nderron-jete-ne-moshen-123-vjecare/20%Monthly2019-05-11 20:14
https://kosovapost.net/perleshje-mes-tifozeve-pas-ndeshjes-prishtina-llapi/20%Monthly2019-05-11 20:02
https://kosovapost.net/basha-ora-e-shqiperise-evropiane-po-afron/20%Monthly2019-05-11 19:50
https://kosovapost.net/eskalimi-i-protestes-kunder-tij-rama-kjo-i-ben-dem-shqiperise/20%Monthly2019-05-11 19:32
https://kosovapost.net/pdk-ne-prishtine-mban-neser-kuvendin-zgjedhor/20%Monthly2019-05-11 19:16
https://kosovapost.net/josa-i-lumtur-per-fitoren-kemi-edhe-dy-finale/20%Monthly2019-05-11 18:47
https://kosovapost.net/batatina-shperthen-ne-akuza-pas-humbjes-nga-prishtina/20%Monthly2019-05-11 18:44
https://kosovapost.net/dy-lutjet-e-pacollit-para-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-05-11 18:31
https://kosovapost.net/disa-shkolla-refuzojne-garen-e-diturise-video/20%Monthly2019-05-11 18:18
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-aksident-i-rende-te-konviktet-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-11 17:37
https://kosovapost.net/benefitet-nese-lani-fytyren-me-uthull-molle/20%Monthly2019-05-11 17:24
https://kosovapost.net/kryebashkiaku-i-londres-khan-nen-mbrojtje-te-policise-pas-kercenimeve/20%Monthly2019-05-11 17:19
https://kosovapost.net/erdogan-presim-nga-okb-ja-per-te-shpallur-15-marsin-diten-nderkombetare-te-solidaritetit-kunder-islamofobise/20%Monthly2019-05-11 17:11
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-myslimania-nuk-do-te-ishin-si-jane-sot-sikur-te-mos-ishte-ai/20%Monthly2019-05-11 17:04
https://kosovapost.net/berlin-proteste-kunder-shitjes-se-armeve-ne-luften-e-jemenit/20%Monthly2019-05-11 16:56
https://kosovapost.net/limaj-reagon-per-ndalimin-e-zyrtareve-te-qeverise-nga-autoritetet-serbe/20%Monthly2019-05-11 16:47
https://kosovapost.net/trump-nuk-ka-strategji-ushtarake-per-te-luftuar-me-iranin/20%Monthly2019-05-11 16:42
https://kosovapost.net/mergimtaret-ne-zvicer-dhurojne-mbi-23-mije-franga-per-nenat-dhe-femijet-ne-kosove/20%Monthly2019-05-11 16:30
https://kosovapost.net/haradinaj-i-dhuroi-kongresistit-case-librin-portrete-te-skenderbeut-gjate-shekujve/20%Monthly2019-05-11 16:13
https://kosovapost.net/feronikeli-shkeputet-ne-krye-te-tabeles-me-fitore-te-thelle-ndaj-drites/20%Monthly2019-05-11 16:07
https://kosovapost.net/cka-eshte-agjerimi-dhe-perse-duhet-te-agjerojme/20%Monthly2019-05-11 14:52
https://kosovapost.net/sanxhaku-falenderues-ndaj-presidentit-meta-me-rastin-e-pranimit-te-studenteve/20%Monthly2019-05-11 14:41
https://kosovapost.net/engjelli-i-rrejshem-ne-emerald/20%Monthly2019-05-11 14:58
https://kosovapost.net/koordinatori-i-fondacionit-maarif-ne-kosove-vizitoi-komunen-e-prizrenit/20%Monthly2019-05-11 14:23
https://kosovapost.net/mustafa-i-bindur-po-punojme-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-11 14:06
https://kosovapost.net/rugova-me-akuza-te-medha-per-koalicionin-pan/20%Monthly2019-05-11 13:57
https://kosovapost.net/kjo-grimere-ofron-cmime-per-toke-per-maturantet-e-ketij-viti/20%Monthly2019-05-11 13:50
https://kosovapost.net/shperthen-blerand-stavileci-thote-se-punon-25-ore-ne-dite/20%Monthly2019-05-11 13:24
https://kosovapost.net/islamofobia-e-papranueshme-antisemitizmi/20%Monthly2019-05-11 13:10
https://kosovapost.net/merret-vendim-ne-kete-plazh-nuk-do-te-lejohen-me-turistet/20%Monthly2019-05-11 12:50
https://kosovapost.net/cfare-pritet-te-ndodhe-ne-protesten-e-opozites/20%Monthly2019-05-11 12:30
https://kosovapost.net/serbia-ndalon-ne-kufi-dy-zyrtare-te-qeverise-se-kosoves-reagon-haradinaj/20%Monthly2019-05-11 12:12
https://kosovapost.net/disa-logo-te-famshme-me-nje-kuptim-te-fshehur-qe-ne-kurre-nuk-i-kemi-vene-re/20%Monthly2019-05-11 11:57
https://kosovapost.net/vuciq-neser-vizite-ne-shkup-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-05-11 11:37
https://kosovapost.net/leximi-i-kuranit-ne-ramazan-po-perjetohet-si-tradite-shekullore-osmane-ne-shkup/20%Monthly2019-05-11 12:03
https://kosovapost.net/zuckerberg-zhvillon-takim-me-macron-rreth-nderhyrjeve-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-05-11 11:05
https://kosovapost.net/muslimanet-per-shkencen-kamera/20%Monthly2019-05-11 10:52
https://kosovapost.net/bisedimet-tregtare-shba-kine-perfundojne-pa-sukses/20%Monthly2019-05-11 10:55
https://kosovapost.net/fibula-u-ofron-gazetareve-vikend-fantastik-ne-kotorr-dhe-ulqin/20%Monthly2019-05-11 14:09
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-shtime/20%Monthly2019-05-11 10:03
https://kosovapost.net/mbi-70-mije-femije-ne-kosove-e-perdorin-internetin/20%Monthly2019-05-11 09:51
https://kosovapost.net/perkujtohen-deshmoret-dhe-martiret-ne-katund-te-ri-te-pejes/20%Monthly2019-05-11 09:38
https://kosovapost.net/daciq-morina-eshte-kufiri-ndermjet-serbise-e-shqiperise/20%Monthly2019-05-11 09:20
https://kosovapost.net/keta-jane-frutat-qe-kane-me-shume-sheqer-dhe-ato-me-me-pak/20%Monthly2019-05-11 09:07
https://kosovapost.net/afganistani-ul-flamurin-shqiptar-ne-gjysemshtize-ne-nderim-te-major-klodian-tanushi/20%Monthly2019-05-11 08:47
https://kosovapost.net/gjiganti-italian-po-e-merr-pochettinon/20%Monthly2019-05-11 08:39
https://kosovapost.net/sot-proteston-opozita-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-11 08:15
https://kosovapost.net/ndahen-mbi-10-milione-euro-per-te-burgosurit-politike/20%Monthly2019-05-11 08:00
https://kosovapost.net/ky-eshte-kushti-i-sbashk-ut-per-kompensimin-e-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-05-11 07:51
https://kosovapost.net/kongresisti-amerikan-takohet-sot-me-thacin-e-haradinajn/20%Monthly2019-05-11 07:39
https://kosovapost.net/skadon-afati-i-ultimatumit-te-kirurgeve-te-qkuk-se-per-rritje-te-pagave/20%Monthly2019-05-11 07:20
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-sot-te-dielen-pritet-mot-me-shi/20%Monthly2019-05-11 07:08
https://kosovapost.net/gjenocidi-ne-ruanda-per-te-cilin-akuzohen-belgjika-dhe-franca-ndodhi-25-vjet-me-pare/20%Monthly2019-05-11 07:02
https://kosovapost.net/arsenali-ne-gare-per-perezin/20%Monthly2019-05-10 21:41
https://kosovapost.net/diplomati-gjerman-serbia-e-di-shume-mire-se-nuk-do-ta-marre-me-kurre-kosoven/20%Monthly2019-05-10 21:34
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-per-protesten-e-opozites-ne-shqiperi-refuzojeni-dhunen/20%Monthly2019-05-10 21:18
https://kosovapost.net/trump-ska-nevoje-per-nxitim-ne-bisedimet-me-kinen-per-tregti/20%Monthly2019-05-10 21:02
https://kosovapost.net/pendarovski-ide-me-te-keqe-se-ndryshimi-i-kufijve-skam-degjuar-ndonjehere/20%Monthly2019-05-10 20:48
https://kosovapost.net/edhe-nje-ushtarak-shqiptar-humb-jeten-ne-letoni/20%Monthly2019-05-10 20:33
https://kosovapost.net/dueli-i-shtate-mes-toronto-raptors-dhe-philadelphia-do-te-vendose-finalen/20%Monthly2019-05-10 20:12
https://kosovapost.net/kryetari-i-ldk-se-isa-mustafa-takoi-te-rinjte-nga-prishtina/20%Monthly2019-05-10 19:49
https://kosovapost.net/veseli-isha-ne-ajer-kur-u-publikua-lajmi-se-gjoja-qenkam-ne-gjykate-speciale/20%Monthly2019-05-10 19:40
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-qe-shba-te-te-perfshihet-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-10 19:23
https://kosovapost.net/halil-kastrati-dhe-bali-muharremaj-nenshkruan-projektin-per-ndertimin-e-shtepise-se-te-moshurave-dhe-personave-pa-perkujdesie-familjare/20%Monthly2019-05-10 20:01
https://kosovapost.net/plazma-keksat-nuk-u-zhduken-asnjehere-nga-raftet-e-dyqaneve-a-po-kontrabandohen-ato/20%Monthly2019-05-10 18:48
https://kosovapost.net/si-ta-ndihmoni-dike-qe-eshte-ne-depresion-2/20%Monthly2019-05-10 18:28
https://kosovapost.net/pretendohet-se-irani-ka-rifilluar-eksportimin-e-naftes-ne-siri/20%Monthly2019-05-10 17:49
https://kosovapost.net/gold-ag-publikon-kengen-e-re-letra-e-babes/20%Monthly2019-05-10 17:32
https://kosovapost.net/reagon-zviceranja-ndaj-deklarates-se-loredanes-ajo-nuk-ka-njerzillek/20%Monthly2019-05-10 17:26
https://kosovapost.net/pompeo-javen-e-ardhshme-do-te-takohet-me-presidentin-rus/20%Monthly2019-05-10 17:05
https://kosovapost.net/turqia-dhe-okb-nisin-fushaten-e-ndihmes-per-palestinezet/20%Monthly2019-05-10 16:55
https://kosovapost.net/latifi-ceshtja-e-loredanes-nuk-duhet-te-jete-baze-per-gjykimin-e-karakterit-te-nje-populli/20%Monthly2019-05-10 16:51
https://kosovapost.net/7-klube-kosovare-licencohen-per-garat-e-uefa-s/20%Monthly2019-05-10 16:29
https://kosovapost.net/ministria-e-bujqesise-ne-shqiperi-garanton-per-cilesine-e-prodhimeve-bujqesore-vendore/20%Monthly2019-05-10 16:14
https://kosovapost.net/pse-duhet-ta-pini-nje-luge-uthull-molle-para-gjumit/20%Monthly2019-05-10 14:21
https://kosovapost.net/izraeli-kerkoi-armepushim-pas-zgjerimit-te-objektivave-nga-ana-e-hamasit/20%Monthly2019-05-10 14:20
https://kosovapost.net/a-po-hane-kosovaret-peme-dhe-perime-me-kimikate-sqaron-auv/20%Monthly2019-05-10 14:16
https://kosovapost.net/hebrenjte-bastisin-kompleksin-al-aksa/20%Monthly2019-05-10 14:16
https://kosovapost.net/si-ta-ndihmoni-dike-qe-eshte-ne-depresion/20%Monthly2019-05-10 14:09
https://kosovapost.net/ministri-matoshi-dhe-ambasadori-i-turqise-sakar-dakordohen-per-bashkepunim-ne-fushen-e-mjedisit/20%Monthly2019-05-10 14:08
https://kosovapost.net/angli-policia-rrit-masat-e-sigurise-pas-tentimit-te-nje-personi-te-armatosur-te-hyje-ne-xhami/20%Monthly2019-05-10 14:06
https://kosovapost.net/tunizi-fundoset-varka-me-klandestine-raportohen-shume-te-mbytur/20%Monthly2019-05-10 14:01
https://kosovapost.net/parada-ushtarake-serbe-udhehiqet-nga-gjenerali-serb-i-denuar-per-krime-lufte-vjen-reagimi-i-shba-se/20%Monthly2019-05-10 13:56
https://kosovapost.net/ambasadori-i-turqise-sakar-dhe-ministri-matoshi-dakordohen-per-bashkepunim-ne-fushen-e-mjedisit/20%Monthly2019-05-10 13:53
https://kosovapost.net/e-kishte-kthyer-bodrumin-ne-qender-bixhozi-arrestohet-25-vjecari/20%Monthly2019-05-10 13:43
https://kosovapost.net/messi-dhe-van-dijk-favorite-per-topin-e-arte-po-salah-dhe-ronaldo/20%Monthly2019-05-10 13:36
https://kosovapost.net/frutex-shenon-edhe-nje-sukses-te-radhes-relax-nga-sot-ne-tregun-hungarez/20%Monthly2019-05-10 13:26
https://kosovapost.net/mianmar-u-vihet-zjarri-dyqaneve-dhe-shkollave-te-rohingyave/20%Monthly2019-05-10 13:23
https://kosovapost.net/shkarkohet-prokurori-agron-matjani-suspendohet-nje-tjeter-prokurore/20%Monthly2019-05-10 13:18
https://kosovapost.net/keta-lojtare-pritet-te-largohen-nga-barcelona/20%Monthly2019-05-10 13:07
https://kosovapost.net/gare-me-bicikleta-si-simbolike-e-sigurise-rrugore/20%Monthly2019-05-10 12:58
https://kosovapost.net/sekretari-i-shtetit-amerikan-do-te-shkoje-ne-rusi/20%Monthly2019-05-10 12:49
https://kosovapost.net/hidhet-nga-kati-i-8-te-nje-vajze-e-re/20%Monthly2019-05-10 12:29
https://kosovapost.net/ap-serbia-mban-paraden-ushtarake-mes-tensioneve-me-kosoven-video/20%Monthly2019-05-10 12:27
https://kosovapost.net/dodik-i-thote-thacit-ne-tirane-mos-e-permend-republiken-serbe/20%Monthly2019-05-10 12:05
https://kosovapost.net/neymar-mbyll-sezonin-shkak-grushti-ndaj-tifozit-video/20%Monthly2019-05-10 12:04
https://kosovapost.net/skandali-i-radhes-akademiku-artan-fuga-perplaset-me-besa-shahinin/20%Monthly2019-05-10 11:58
https://kosovapost.net/shqiptari-gjendet-pa-shenja-jete-ne-liqenin-e-gjeneves/20%Monthly2019-05-10 11:55
https://kosovapost.net/cfare-e-pret-mozzik-un-nese-denohet-loredana/20%Monthly2019-05-10 11:50
https://kosovapost.net/ne-tirane-i-jepet-lamtumira-nentetares-zarife-hasanaj/20%Monthly2019-05-10 11:49
https://kosovapost.net/rita-ora-bleu-shtepi-ne-prishtine-ne-vlere-1-7-milione-euro/20%Monthly2019-05-10 11:39
https://kosovapost.net/thaci-germadhat-kufitare-kosove-shqiperi-duhet-te-hiqen-pergjithmone/20%Monthly2019-05-10 11:25
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-fiton-cmimin-kim-bok-dong-per-paqe/20%Monthly2019-05-10 11:16
https://kosovapost.net/hurmet-qe-jane-simbol-i-muajit-te-ramazanit-jane-ushqim-i-mrekullueshem/20%Monthly2019-05-10 11:11
https://kosovapost.net/real-madrid-i-gatshem-ti-beje-bales-nje-nga-poshterimet-me-te-medha-ne-futboll/20%Monthly2019-05-10 10:53
https://kosovapost.net/nje-droge-e-re-e-tmerrshme-ka-arritur-ne-serbi/20%Monthly2019-05-10 10:47
https://kosovapost.net/lansohet-uebfaqja-per-raportimin-e-produkteve-te-rrezikshme-zbatohet-edhe-msa-ja/20%Monthly2019-05-10 10:24
https://kosovapost.net/prezenca-e-kadri-veselit-ne-bienale-ku-u-prezantuan-krimet-serbe-alarmon-beogradin/20%Monthly2019-05-10 10:33
https://kosovapost.net/komuna-e-fushe-kosoves-manipuloi-me-pronat-e-fshatit-miradi-e-eperme/20%Monthly2019-05-10 10:05
https://kosovapost.net/kujt-i-eshte-frikesuar-ramush-haradinaj/20%Monthly2019-05-10 10:03
https://kosovapost.net/diskutohet-per-reduktimin-e-armeve-te-paligjshme-ne-kosove/20%Monthly2019-05-10 09:57
https://kosovapost.net/shba-e-hapur-per-bisedime-me-korene-e-veriut/20%Monthly2019-05-10 10:06
https://kosovapost.net/iowa-e-gatshme-te-perkrahe-zhvillimin-e-bujqesise-ne-kosove/20%Monthly2019-05-10 09:42
https://kosovapost.net/mjeku-nga-australia-operon-30-femije-ne-qkuk/20%Monthly2019-05-10 09:36
https://kosovapost.net/ndryshimi-historik-ne-gjermani-mund-te-shkoni-edhe-pa-kontrate-pune/20%Monthly2019-05-10 09:20
https://kosovapost.net/ne-seline-e-nato-s-flamuri-shqiptar-ne-gjysme-shtize/20%Monthly2019-05-10 09:19
https://kosovapost.net/thaci-percarja-dhe-armiqesimi-mes-shqiptareve-po-na-vret-me-shume-se-plumbat-e-serbise/20%Monthly2019-05-10 09:13
https://kosovapost.net/refuzoi-foton-me-ilir-meten-vuciq-tregon-arsyen-video/20%Monthly2019-05-10 08:48
https://kosovapost.net/be-interes-te-paket-dhe-moskuptim-ndaj-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-05-10 08:48
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-si-u-vu-ne-siklet-nga-thaci-e-rama-para-vuciqit/20%Monthly2019-05-10 08:07
https://kosovapost.net/nga-sot-ska-me-lojera-te-fatit-ne-kosove-hyn-ne-fuqi-ligji-per-ndalimin-e-tyre/20%Monthly2019-05-10 08:04
https://kosovapost.net/me-i-pasuri-i-botes-do-te-nise-anije-kozmike-drejt-henes-video/20%Monthly2019-05-10 08:03
https://kosovapost.net/buffon-mund-te-largohet-nga-psg/20%Monthly2019-05-10 07:58
https://kosovapost.net/qumeshti-i-gjembgomarit-sheron-semundjet-e-melcise-dhe-prostates/20%Monthly2019-05-10 07:44
https://kosovapost.net/celesi-i-trajtimit-te-skizofrenise-gjendet-ne-brokoli/20%Monthly2019-05-10 07:42
https://kosovapost.net/nga-sot-hyn-ne-fuqi-ligji-per-ndalimin-e-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-05-10 07:34
https://kosovapost.net/kosova-e-mbushur-me-futbolliste-nga-zvicra/20%Monthly2019-05-10 07:25
https://kosovapost.net/pergjigjja-e-interpolit-per-fletarrestimin-e-gruevskit/20%Monthly2019-05-10 07:18
https://kosovapost.net/mitet-qe-i-ka-shkaterruar-presidenca-e-donald-trump/20%Monthly2019-05-10 07:16
https://kosovapost.net/kepa-heroi-i-londinezeve-shini-mbrojtjen-e-penalltive-video/20%Monthly2019-05-10 07:10
https://kosovapost.net/pompeo-nuk-duam-lufte-me-iranin/20%Monthly2019-05-10 07:03
https://kosovapost.net/shqiptaret-po-besojne-me-shume-te-pensionet-private/20%Monthly2019-05-10 07:00
https://kosovapost.net/shba-nuk-deshiron-te-kete-lufte-me-iranin/20%Monthly2019-05-10 06:56
https://kosovapost.net/shba-konfiskon-nje-anije-transporti-te-korese-veriore/20%Monthly2019-05-10 06:53
https://kosovapost.net/per-24-ore-19-aksidente-dhe-1033-tiketa/20%Monthly2019-05-10 06:51
https://kosovapost.net/qeveria-do-tia-rrise-borxhin-kosoves-per-328-milione-euro/20%Monthly2019-05-10 06:48
https://kosovapost.net/cilat-jane-4-genjeshtrat-me-te-shpeshta-te-femrave-ne-internet/20%Monthly2019-05-10 06:33
https://kosovapost.net/arsenal-fiton-dhe-ne-spanje-finalistja-e-pare-e-europa-league-video/20%Monthly2019-05-10 06:26
https://kosovapost.net/isa-mustafa-tregon-se-a-po-bashkepunojne-me-vetevendosjen/20%Monthly2019-05-10 06:23
https://kosovapost.net/putin-pjese-e-parades-ushtarake-tek-sheshi-i-kuq-foto/20%Monthly2019-05-10 06:29
https://kosovapost.net/caji-faktor-i-jetegjatesise-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-05-10 06:14
https://kosovapost.net/kalendari-historik-10-maj/20%Monthly2019-05-10 06:12
https://kosovapost.net/tri-opsionet-e-rrezikshme-per-kosoven/20%Monthly2019-05-10 06:07
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-50/20%Monthly2019-05-10 06:02
https://kosovapost.net/haradinaj-urime-ditelindjen-luani-i-ri/20%Monthly2019-05-09 22:54
https://kosovapost.net/kryeziu-pa-i-kryer-detyrat-e-shtepise-nuk-mund-te-trokasim-ne-dyert-e-be-se/20%Monthly2019-05-09 21:59
https://kosovapost.net/thuhet-se-humbi-shikimin-nga-nje-shperthim-vogelushja-palestineze-vazhdon-te-lexoje-kuran-video/20%Monthly2019-05-09 21:52
https://kosovapost.net/te-premten-vranet-ne-vikend-mot-me-diell-ne-kosove/20%Monthly2019-05-09 21:27
https://kosovapost.net/trump-ne-i-dime-gjerat-qe-ju-nuk-doni-te-dini-per-iranin/20%Monthly2019-05-09 20:42
https://kosovapost.net/policia-amerikane-gjen-mbi-1000-arme-brenda-nje-shtepie-ne-los-angeles/20%Monthly2019-05-09 20:40
https://kosovapost.net/thaci-lufte-mund-te-kete-kosova-nuk-preket/20%Monthly2019-05-09 20:28
https://kosovapost.net/thaci-jep-arsyen-pse-refuzoi-dreken-me-presidentin-meta-video/20%Monthly2019-05-09 20:18
https://kosovapost.net/williams-shba-ja-te-angazhohet-per-zhbllokimin-e-dialogut/20%Monthly2019-05-09 20:15
https://kosovapost.net/thaci-e-quan-berishen-germadhe-te-skenes-politike-shqiptare/20%Monthly2019-05-09 19:56
https://kosovapost.net/endrra-vdiq-por-ne-do-te-ngritemi-video-e-ajaxit-pas-eliminimit/20%Monthly2019-05-09 19:33
https://kosovapost.net/neser-i-jepet-lamtumira-nentetares-hasanaj/20%Monthly2019-05-09 19:02
https://kosovapost.net/cakaj-takohet-me-lajcak-flasin-per-tri-tema-te-rendesishme/20%Monthly2019-05-09 18:45
https://kosovapost.net/mentor-nazarko-haradinaj-ne-shume-qendrime-i-ka-sherbyer-forcimit-te-pozites-se-kosoves/20%Monthly2019-05-09 17:54
https://kosovapost.net/meta-kerkon-nga-shba-te-dhe-be-ja-te-koordinohen-me-mire-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-09 17:35
https://kosovapost.net/salihu-thaci-tanime-ka-krijuar-nje-model-te-republikes-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-05-09 17:29
https://kosovapost.net/a-ju-ndihmon-pertypja-e-camcakezit-te-humbisni-kilograme/20%Monthly2019-05-09 17:21
https://kosovapost.net/ademi-fton-bashkatdhetaret-te-veprojne-ne-frymen-kombetare-si-hadergjonaj/20%Monthly2019-05-09 17:09
https://kosovapost.net/testohen-kamionet-e-pare-elektrike-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-09 16:58
https://kosovapost.net/ska-leternjoftime-shkas-keqmenaxhimi-i-mpb-se/20%Monthly2019-05-09 16:43
https://kosovapost.net/sa-gjate-mund-te-qendrojne-ushqimet-ne-gjendje-te-ngrire/20%Monthly2019-05-09 16:27
https://kosovapost.net/rasti-i-vajzes-nga-drenasi-prokuroria-ka-gati-aktakuzen/20%Monthly2019-05-09 16:13
https://kosovapost.net/merret-vendimi-me-kete-fanelle-do-te-luaj-sezonin-e-ardhshem-luka-modric/20%Monthly2019-05-09 16:00
https://kosovapost.net/drejtoria-e-pergjithshme-e-fondacioneve-turke-vgm-shperndan-pako-ushqimore-per-familjet-rome-ne-kosove/20%Monthly2019-05-09 19:27
https://kosovapost.net/pas-aksionit-te-policise-prangoset-njeri-nder-hajnat-me-te-rrezikshem-ne-kosove/20%Monthly2019-05-09 15:19
https://kosovapost.net/ky-eshte-personi-qe-u-privua-nga-jeta-ne-rahovec/20%Monthly2019-05-09 14:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-qendrimi-i-presidentes-kroate-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-05-09 14:26
https://kosovapost.net/perfundon-samiti-ne-tirane-ja-per-cka-u-pajtuan-lideret-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-05-09 14:07
https://kosovapost.net/dobite-shendetesore-te-ujit-te-distiluar/20%Monthly2019-05-09 13:51
https://kosovapost.net/per-here-te-104-agjeron-ramazanin-111-vjecarja/20%Monthly2019-05-09 13:34
https://kosovapost.net/haradinaj-edi-ramen-e-kam-vella-kam-thene-te-verteten-per-samitin-e-berlinit/20%Monthly2019-05-09 13:20
https://kosovapost.net/thaci-qershori-mund-te-jete-zhgenjyes-per-vizat/20%Monthly2019-05-09 13:04
https://kosovapost.net/vuciq-nga-tirana-po-hyjme-ne-nje-faze-te-veshtire-per-kosoven/20%Monthly2019-05-09 12:31
https://kosovapost.net/apostolova-ka-nje-pergjigje-per-libralizimin-e-vizave/20%Monthly2019-05-09 12:16
https://kosovapost.net/meta-tregon-arsyen-pse-u-ftua-milorad-dodik-ne-tirane/20%Monthly2019-05-09 12:07
https://kosovapost.net/conte-te-juventus-ky-eshte-lajmi-i-fundit/20%Monthly2019-05-09 12:00
https://kosovapost.net/dobite-shendetesore-te-rigonit/20%Monthly2019-05-09 11:46
https://kosovapost.net/si-po-manipulohet-me-popullin-e-izoluar-kosovar-3/20%Monthly2019-05-09 11:44
https://kosovapost.net/vuciq-per-shtrengimin-e-duarve-me-thacin-a-keni-pritur-qe-te-puthem-me-te/20%Monthly2019-05-09 11:20
https://kosovapost.net/kontabilisti-i-vjedh-2-7-milione-euro-rita-ores/20%Monthly2019-05-09 11:17
https://kosovapost.net/patrioti-qe-komb-e-fe-i-shkriu-ne-nje-kauze/20%Monthly2019-05-09 11:12
https://kosovapost.net/shpallet-deshmor-i-atdheut-nentetarja-zarife-hasanaj/20%Monthly2019-05-09 10:48
https://kosovapost.net/veseli-ne-diten-e-evropes-vonesat-per-heqjen-e-vizave-njolle-per-be-ne/20%Monthly2019-05-09 10:46
https://kosovapost.net/hapen-dy-festivale-nderkombetare-ne-prishtine-pjesemarrese-20-vende/20%Monthly2019-05-09 10:15
https://kosovapost.net/djali-afgan-qe-vallezon-pasi-merr-kemben-e-tij-te-re-proteze/20%Monthly2019-05-09 09:57
https://kosovapost.net/formesoni-trupin-duke-ecur-neper-shkalle/20%Monthly2019-05-09 09:51
https://kosovapost.net/godin-me-kontrate-trevjecare-ne-inter/20%Monthly2019-05-09 09:43
https://kosovapost.net/makina-perplas-per-vdekje-3-vjecarin-shoferi-largohet/20%Monthly2019-05-09 09:40
https://kosovapost.net/te-rinjte-e-kosoves-jemi-te-hapur-per-bashkepunim-me-te-rinjte-serbe/20%Monthly2019-05-09 09:32
https://kosovapost.net/pse-dita-e-evropes-eshte-feste-zyrtare-ne-kosove-edhe-pse-seshte-anetare-ne-be/20%Monthly2019-05-09 09:15
https://kosovapost.net/pershendetje-injoruese-mes-thacit-e-vuciqit-ne-samitin-e-tiranes/20%Monthly2019-05-09 08:59
https://kosovapost.net/majlinda-sot-feston-ditelindjen-merr-nje-urim-te-vecante-nga-trajneri-kuka/20%Monthly2019-05-09 08:50
https://kosovapost.net/thaci-ne-diten-e-europes-ben-thirrje-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2019-05-09 08:26
https://kosovapost.net/haradinaj-shpjegon-pse-kosova-sot-shenon-diten-e-europes/20%Monthly2019-05-09 08:05
https://kosovapost.net/tumbakoviq-vlereson-se-kosova-eshte-me-e-forte-se-bullgaria/20%Monthly2019-05-09 07:56
https://kosovapost.net/mos-e-gjuani-lekuren-e-sheges-ajo-eshte-shume-e-dobishme/20%Monthly2019-05-09 07:43
https://kosovapost.net/vucic-dhe-dodik-kafe-ne-tirane-mediat-serbe-takim-vellezerish/20%Monthly2019-05-09 07:39
https://kosovapost.net/hapet-ekspozita-me-fotografite-e-gjenocidit-serb-te-kryer-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2019-05-09 07:33
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-sot-4/20%Monthly2019-05-09 07:28
https://kosovapost.net/politikisht-zaevi-do-tia-haje-koken-ali-ahmetit/20%Monthly2019-05-08 21:57
https://kosovapost.net/i-kane-shti-veshet-ne-lesh-vetevendosje-i-kunderpergjigjet-ashper-haradinajt/20%Monthly2019-05-08 21:49
https://kosovapost.net/gjenerali-amerikan-marredheniet-shba-kosove-jane-te-palekundura/20%Monthly2019-05-08 21:42
https://kosovapost.net/goli-qe-rrezoi-per-toke-lojtaret-e-ajaxit/20%Monthly2019-05-08 21:27
https://kosovapost.net/daciq-reagon-pas-takimit-te-thacit-me-ramen-ku-folen-per-bashkimin-e-shqiptareve-kulmi-i-zhgenjimit/20%Monthly2019-05-08 21:10
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-aak-se-mogherinit-i-ka-rene-vlera/20%Monthly2019-05-08 20:56
https://kosovapost.net/musliu-kosova-pa-thacin-ne-dialog-si-barcelona-pa-messin-ne-futboll/20%Monthly2019-05-08 20:40
https://kosovapost.net/haradinaj-gjithe-banoret-e-ketij-fshati-kaluan-sonte-ne-aak/20%Monthly2019-05-08 20:22
https://kosovapost.net/mogherini-heqja-e-takses-do-te-krijonte-kushtet-per-rifillimin-e-dialogut/20%Monthly2019-05-08 19:47
https://kosovapost.net/thaci-ne-tirane-thumbon-haradinajn-na-duhet-qeveri-qe-punon-me-mire/20%Monthly2019-05-08 19:39
https://kosovapost.net/moti-per-kater-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/20%Monthly2019-05-08 19:36
https://kosovapost.net/ndale-turrin-o-baton-djali-be-durim/20%Monthly2019-05-08 18:56
https://kosovapost.net/irani-do-te-filloje-perseri-aktivitetet-berthamore/20%Monthly2019-05-08 18:45
https://kosovapost.net/mahathir-nuk-mendoj-se-une-jam-nje-lider-me-i-keq-se-trump/20%Monthly2019-05-08 18:40
https://kosovapost.net/protesta-kunder-vizites-se-vuciqit-perplasje-mes-qytetareve-e-policise/20%Monthly2019-05-08 18:29
https://kosovapost.net/deda-zyra-e-merkelit-konfirmon-se-nuk-ka-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-05-08 18:34
https://kosovapost.net/ffk-ja-gjobit-llapin-me-1000-euro/20%Monthly2019-05-08 17:42
https://kosovapost.net/mesila-doda-jo-more-jo-te-them-ty-je-i-paedukate-rrugac-ordiner/20%Monthly2019-05-08 17:22
https://kosovapost.net/al-capone-gangsteri-humanitar-dhe-qeveritaret-tane-johumanitare/20%Monthly2019-05-08 17:11
https://kosovapost.net/politikani-dhe-juristi-qe-ishte-hoxhe-edhe-pse-u-perpoqen-tja-fshehin/20%Monthly2019-05-08 17:03
https://kosovapost.net/mogherini-ne-tirane-celja-e-negociatave-e-arritshme-ne-qershor/20%Monthly2019-05-08 16:36
https://kosovapost.net/italia-i-premton-vuciqit-se-do-ta-rishqyrtoje-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-05-08 16:28
https://kosovapost.net/pdk-shpendi-vetem-fizikisht-mund-te-jete-ne-prishtine-sepse-me-mendje-e-me-zemer-eshte-ne-bruksel/20%Monthly2019-05-08 16:11
https://kosovapost.net/imami-i-pare-shqiptar-qe-mban-fjalim-dhe-ben-lutje-ne-asamblene-e-nju-jorkut/20%Monthly2019-05-08 14:21
https://kosovapost.net/ministri-spanjoll-shba-sillet-si-nje-kauboj-ne-krizen-e-venezueles/20%Monthly2019-05-08 14:16
https://kosovapost.net/ushtria-e-kosoves-deshton-ta-kap-ariun-problematik-te-prizrenit/20%Monthly2019-05-08 14:11
https://kosovapost.net/ne-xhamine-mustafa-pasha-ne-shkup-simulim-i-shperthimit-te-zjarrit-foto/20%Monthly2019-05-08 13:57
https://kosovapost.net/fifa-refuzon-ankesen-e-chelsea-t-per-ndalesen-e-transferimeve/20%Monthly2019-05-08 13:51
https://kosovapost.net/diplomatja-i-shkruan-rames-pas-shkarkimit-pse-nuk-me-testove-nga-koka-te-kembet/20%Monthly2019-05-08 13:38
https://kosovapost.net/shqiperi-nese-ke-1-hektare-toke-mund-te-fitosh-250-mije-euro/20%Monthly2019-05-08 13:44
https://kosovapost.net/kurti-si-e-sabotoi-presidenti-vetveten/20%Monthly2019-05-08 13:10
https://kosovapost.net/shenjat-qe-tregojne-se-keni-mungese-hekuri/20%Monthly2019-05-08 13:02
https://kosovapost.net/per-te-tretin-vit-qytetari-shperndan-buke-falas-per-nevojtaret-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-08 12:58
https://kosovapost.net/limaj-qeveria-e-perkushtuar-ti-mbroje-prodhuesit-vendor/20%Monthly2019-05-08 12:54
https://kosovapost.net/ndahet-pdk-ja-ne-podujeve-shkarkohet-baxhanaku-i-kadri-veselit/20%Monthly2019-05-08 13:14
https://kosovapost.net/haki-abazi-i-reagon-ashper-baton-haxhiut-genjeshter-poshtersi-dhe-teori-shume-e-rrezikshme/20%Monthly2019-05-08 12:36
https://kosovapost.net/apostolova-tregon-se-kur-mund-ti-hiqen-vizat-kosoves/20%Monthly2019-05-08 12:29
https://kosovapost.net/publikohet-fotoja-e-pare-e-femijes-se-meghan-markle-dhe-princ-harry-t/20%Monthly2019-05-08 12:26
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-paris-do-duhej-qe-edhe-lvv-dhe-ldk-te-dergojne-nga-nje-perfaqesues/20%Monthly2019-05-08 12:24
https://kosovapost.net/autobusi-i-barcelones-le-messin-ne-anfield-zbulohet-arsyeja-video/20%Monthly2019-05-08 12:19
https://kosovapost.net/vuciq-i-ankohet-vendeve-te-quintit-per-taksen/20%Monthly2019-05-08 12:08
https://kosovapost.net/armet-e-importuara-nga-belgjika-arabia-saudite-i-perdor-ne-jemen/20%Monthly2019-05-08 12:43
https://kosovapost.net/kur-mund-ti-hiqen-vizat-kosoves-flet-apostolova/20%Monthly2019-05-08 11:54
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-porosi-haradinajt-mos-jepni-data-per-liberalizim/20%Monthly2019-05-08 11:41
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-femer-ne-cagllavice-per-transplantim-organesh/20%Monthly2019-05-08 11:39
https://kosovapost.net/ministri-jep-lajmin-cmime-te-njejta-per-barna-te-njejat-ne-te-gjithat-barnatoret-e-kosoves/20%Monthly2019-05-08 11:29
https://kosovapost.net/avokado-per-kujdesin-e-fytyres/20%Monthly2019-05-08 11:29
https://kosovapost.net/perkrahet-me-30-mije-euro-federata-e-sporteve-per-te-verber/20%Monthly2019-05-08 11:05
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-paralajmeron-taksistet-per-masa-me-te-ashpra/20%Monthly2019-05-08 11:01
https://kosovapost.net/shtepia-e-kultures-ne-sllatine-strehe-e-narkomaneve/20%Monthly2019-05-08 10:44
https://kosovapost.net/ministri-recica-priti-ne-takim-nje-delegacion-nga-shteti-i-iowa-s/20%Monthly2019-05-08 10:38
https://kosovapost.net/fansat-e-mozzik-mos-e-keni-ble-veturen-me-pare-te-qasaj-plakes/20%Monthly2019-05-08 10:22
https://kosovapost.net/oconnell-kerkon-luftimin-e-korrupsionit-degjoni-miqte-e-kosoves-sepse-skemi-me-durim/20%Monthly2019-05-08 10:18
https://kosovapost.net/si-e-mashtruan-loredana-dhe-vellai-i-saj-ciftin-zviceran-per-tu-zhvatur-parate/20%Monthly2019-05-08 10:09
https://kosovapost.net/bluza-e-salah-mbremjen-e-djeshme-po-ben-xhiron-e-rrjetit-foto/20%Monthly2019-05-08 10:07
https://kosovapost.net/thaci-udheton-per-ne-tirane-merr-pjese-ne-samitin-e-brdo-brijunit/20%Monthly2019-05-08 09:44
https://kosovapost.net/haradinaj-e-rende-qe-prej-krushes-te-shkohet-ne-berlin-per-te-diskutuar-per-kufijte/20%Monthly2019-05-08 12:41
https://kosovapost.net/haradinaj-e-konfirmon-thaci-rama-dhe-vuciq-diskutuan-ne-berlin-me-mogherinin-per-shkembim-te-territoreve/20%Monthly2019-05-08 09:23
https://kosovapost.net/flet-shaqiri-zbulon-planin-e-eliminimit-te-barcelones/20%Monthly2019-05-08 09:02
https://kosovapost.net/haradinaj-ndryshimi-i-kufijve-nuk-eshte-vetem-lufte-por/20%Monthly2019-05-08 09:05
https://kosovapost.net/diplomati-zviceran-ndryshimi-i-kufijve-nuk-funksionin-sjell-telashe/20%Monthly2019-05-08 08:44
https://kosovapost.net/merkel-dhe-macron-duan-ti-japin-nje-fryme-te-re-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-08 08:27
https://kosovapost.net/integrimi-ne-bashkimin-evropian-aspak-i-lehte-per-kosoven/20%Monthly2019-05-08 08:22
https://kosovapost.net/kjo-eshte-goditja-nga-kendi-per-te-cilen-sot-po-flet-gjithe-bota-video/20%Monthly2019-05-08 08:03
https://kosovapost.net/sulm-me-arme-ne-nje-shkolle-ne-kolorado-ka-te-vrare/20%Monthly2019-05-08 08:00
https://kosovapost.net/shpenzimet-per-qira-te-institucioneve-rriten-per-31-per-qind/20%Monthly2019-05-08 07:56
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-be-ne-britanine-e-madhe-procesi-do-te-zhvillohet-pavaresisht-brexit/20%Monthly2019-05-08 07:41
https://kosovapost.net/xhacka-takon-kontingjentin-shqiptar-pas-ngjarjes-ne-bazen-ushtarake/20%Monthly2019-05-08 07:26
https://kosovapost.net/vuciq-bisedon-per-kosoven-ne-rome-pastaj-takohet-me-mogherinin-ne-tirane/20%Monthly2019-05-08 07:22
https://kosovapost.net/arrestohet-reperja-e-njohur-kosovare-akuzohet-per-vjedhje/20%Monthly2019-05-08 07:06
https://kosovapost.net/njoftohuni-me-burimet-e-fshehta-te-stresit/20%Monthly2019-05-08 07:01
https://kosovapost.net/valverde-flet-pas-humbjes-nga-liverpoli-ja-cfare-thote-per-ekipin-e-tij/20%Monthly2019-05-08 07:00
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-pas-problemeve-mendore-tani-probleme-edhe-me-prinderit/20%Monthly2019-05-08 06:49
https://kosovapost.net/trajtimi-i-krimeve-serbe-nisme-e-vonuar/20%Monthly2019-05-08 06:51
https://kosovapost.net/mesila-doda-acarohet-me-batonin-ja-cfare-i-thote-video/20%Monthly2019-05-08 06:29
https://kosovapost.net/permbysja-e-madhe-liverpool-ne-finalen-e-champions-league-video/20%Monthly2019-05-08 06:21
https://kosovapost.net/shba-do-dergoje-nje-anije-spital-ne-venezuele/20%Monthly2019-05-08 06:17
https://kosovapost.net/vizat-pritja-e-dekades/20%Monthly2019-05-08 06:15
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-efektet-pozitive-shendetesore-te-agjerimit/20%Monthly2019-05-08 06:10
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-maj/20%Monthly2019-05-08 06:04
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-49/20%Monthly2019-05-08 05:59
https://kosovapost.net/valverde-kjo-eshte-e-tmerrshme/20%Monthly2019-05-07 22:30
https://kosovapost.net/klopp-smbaj-mend-ndeshje-si-kjo-u-thashe-lojtareve-se-ishte-e-pamundur/20%Monthly2019-05-07 22:27
https://kosovapost.net/tahiri-rama-barti-idene-per-ndryshimin-e-kufijve-nga-vuciqi-ne-beograd-te-thaci-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-07 22:14
https://kosovapost.net/dibra-mbulohet-nga-bora-raportohen-deme-ne-bujqesi/20%Monthly2019-05-07 21:06
https://kosovapost.net/live-liverpool-i-cmendur-wijnaldum-knock-out-barcelonen-video/20%Monthly2019-05-07 20:46
https://kosovapost.net/kusari-lila-thote-se-perderisa-thaci-eshte-pergjegjes-per-dialogun-ideja-per-kufijte-svdes/20%Monthly2019-05-07 20:42
https://kosovapost.net/halil-kastrati-gjate-ramazanit-nis-ndertimi-i-100-shtepive-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2019-05-07 20:14
https://kosovapost.net/vuciq-nderkombetareve-mund-te-me-vrisni-por-kosoven-se-njoh/20%Monthly2019-05-07 20:11
https://kosovapost.net/basha-me-11-maj-clirimi/20%Monthly2019-05-07 20:02
https://kosovapost.net/bajrami-te-shmanget-diskutimi-per-kufijte-dhe-asociacioni/20%Monthly2019-05-07 19:47
https://kosovapost.net/haradinaj-gjeneralit-orr-ne-kosove-jeni-ne-shtepine-tuaj/20%Monthly2019-05-07 19:32
https://kosovapost.net/buke-me-banane-e-shendetshme-dhe-e-shijshme-video/20%Monthly2019-05-07 19:13
https://kosovapost.net/orr-te-gjithe-ne-iowa-dine-per-kosoven-video/20%Monthly2019-05-07 19:00
https://kosovapost.net/belotti-rinovon-kontraten-me-torinon/20%Monthly2019-05-07 18:34
https://kosovapost.net/nenshkruhet-protokolli-teknik-i-bashkepunimit-ne-fushen-e-transportit-me-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-05-07 18:26
https://kosovapost.net/finalja-e-kupes-ne-futboll-me-24-maj-ne-fadil-vokrri/20%Monthly2019-05-07 18:00
https://kosovapost.net/papa-largohet-nga-shkupi/20%Monthly2019-05-07 17:23
https://kosovapost.net/neser-dhe-pasneser-perseri-shi-e-ftohte-ne-kosove/20%Monthly2019-05-07 17:21
https://kosovapost.net/turkish-airlines-per-pasagjeret-tranzit-ofron-udhetim-falas-ne-bosfor/20%Monthly2019-05-07 17:03
https://kosovapost.net/keshilli-i-larte-zgjedhor-vendos-perseritjen-e-zgjedhjeve-lokale-ne-stamboll/20%Monthly2019-05-07 16:59
https://kosovapost.net/uruguajani-diego-godin-i-jep-fund-qendrimit-ne-atletico-madrid/20%Monthly2019-05-07 16:53
https://kosovapost.net/gjenerali-timothy-orr-nuk-anulova-viziten-paraprake-ne-kosove-per-shkak-te-takses-qendroj-larg-nga-politika/20%Monthly2019-05-07 16:33
https://kosovapost.net/te-mirat-shendetesore-nga-hurmat/20%Monthly2019-05-07 16:22
https://kosovapost.net/dhuna-ne-institucionet-arsimore-policia-rrit-patrullimet-ne-shkolla/20%Monthly2019-05-07 16:17
https://kosovapost.net/njoftim-nga-keds-per-prishje-ne-drenas/20%Monthly2019-05-07 15:35
https://kosovapost.net/dyfishohet-cmimi-per-patente-shofer-per-kete-arsye/20%Monthly2019-05-07 15:32
https://kosovapost.net/pervec-takses-kosova-ndermerr-edhe-nje-mase-shtese-per-serbine/20%Monthly2019-05-07 15:09
https://kosovapost.net/sot-dalin-fituesit-e-lotarise-amerikane/20%Monthly2019-05-07 15:06
https://kosovapost.net/shqiperi-tryeze-diskutimi-mbi-te-drejtat-e-grave-rome/20%Monthly2019-05-07 14:48
https://kosovapost.net/izraeli-lejon-hyrjen-e-karburanteve-ne-gaza/20%Monthly2019-05-07 14:38
https://kosovapost.net/150-pako-ushqimore-per-familjet-me-gjendje-te-rende-ekonomike-dhe-sociale-ne-gjilan/20%Monthly2019-05-07 14:33
https://kosovapost.net/veseli-i-thote-kryetarit-te-fushe-kosoves-se-do-tia-marr-udheheqjen-ja-si-pergjigjet-ai/20%Monthly2019-05-07 14:21
https://kosovapost.net/testi-per-patente-shoferi-tash-edhe-ne-gjuhen-turke/20%Monthly2019-05-07 14:18
https://kosovapost.net/i-keni-hedhur-shume-kripe-gjelles-kjo-eshte-zgjidhja-gjeniale/20%Monthly2019-05-07 14:03
https://kosovapost.net/nese-ju-fryhen-gishterinjte-urgjent-tek-mjeku/20%Monthly2019-05-07 13:57
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-per-aftesim-profesional-te-te-rinjve-me-sindromen-down/20%Monthly2019-05-07 13:46
https://kosovapost.net/sekretari-amerikan-i-shtetit-anulon-viziten-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-07 13:43
https://kosovapost.net/itali-arrestohen-mbi-40-politikane-dhe-biznesmene/20%Monthly2019-05-07 13:21
https://kosovapost.net/kurti-kujton-epopene-e-cabratit-luftetaret-e-lirise-kishin-ndergjegje-te-larte-njerezore/20%Monthly2019-05-07 13:11
https://kosovapost.net/nenshkruhen-marreveshjet-qe-ua-mundesojne-fermereve-te-kene-cmime-me-te-lira-te-derivateve-te-naftes/20%Monthly2019-05-07 14:09
https://kosovapost.net/prodhohet-krevati-i-ri-per-ata-qe-nuk-zgjohen-dot-ne-mengjes/20%Monthly2019-05-07 13:03
https://kosovapost.net/me-vetem-485-euro-shijo-dubain-vendin-e-endrrave-tuaja/20%Monthly2019-05-07 12:54
https://kosovapost.net/mustafa-takohet-me-oconnellin-flasim-per-situaten-aktuale-ne-kosove/20%Monthly2019-05-07 12:54
https://kosovapost.net/thyejini-telefonat-dhe-rrisni-femijet-tuaj/20%Monthly2019-05-07 12:41
https://kosovapost.net/simiq-rezoluta-e-prishtines-eshte-nje-hap-kunder-dialogut/20%Monthly2019-05-07 12:23
https://kosovapost.net/perurohet-objekti-i-ri-i-ambulantave-te-reja-specialistike-ne-qkuk/20%Monthly2019-05-07 12:13
https://kosovapost.net/betohen-para-presidentit-12-prokurore-te-rinj/20%Monthly2019-05-07 11:56
https://kosovapost.net/miratohet-draft-rezoluta-per-denimin-e-gjenocidit-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-05-07 11:52
https://kosovapost.net/kremi-kunder-diellit-futet-ne-qarkullimin-e-gjakut-per-nje-dite/20%Monthly2019-05-07 11:50
https://kosovapost.net/nga-shperthimi-i-cisternes-me-benzine-55-te-vdekur/20%Monthly2019-05-07 11:40
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-pep-jep-50-milion-euro-per-mesfushorin-rekordmen/20%Monthly2019-05-07 11:28
https://kosovapost.net/papa-ne-maqedonine-e-veriut-vendi-juaj-ure-midis-lindjes-dhe-perendimit-2/20%Monthly2019-05-07 11:07
https://kosovapost.net/papa-ne-maqedonine-e-veriut-vendi-juaj-ure-midis-lindjes-dhe-perendimit/20%Monthly2019-05-07 11:00
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-jam-perplasur-me-macron-kemi-folur-frengjisht-te-tjeret-as-qe-me-kane-kuptuar/20%Monthly2019-05-07 10:53
https://kosovapost.net/haradinaj-kengen-e-kam-filluar-ne-lufte-nuk-e-di-prej-tutes-a-prej-qefit/20%Monthly2019-05-07 11:11
https://kosovapost.net/kryeministri-i-australise-qellohet-me-veze-ne-koke-video/20%Monthly2019-05-07 10:43
https://kosovapost.net/daciq-sulmon-maqedonine-e-veriut-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2019-05-07 10:34
https://kosovapost.net/pompeo-sot-ne-berlin-do-te-diskutoje-edhe-per-serbine-e-kosoven/20%Monthly2019-05-07 10:08
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-57-mije-euro-per-pagesen-e-punonjesve-ne-rezidencen-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-05-07 10:04
https://kosovapost.net/protesta-e-astirit-banoret-perplasen-me-policine/20%Monthly2019-05-07 09:49
https://kosovapost.net/keqperdoren-kartelat-bankare-arrestohen-nje-serb-e-nje-shqiptar/20%Monthly2019-05-07 09:36
https://kosovapost.net/keshilli-i-drejtesise-se-italise-sistemi-i-drejteise-ne-kosove-kerkon-ende-pune/20%Monthly2019-05-07 09:27
https://kosovapost.net/mike-pompeo-sot-ne-berlin-flasin-edhe-per-kosoven/20%Monthly2019-05-07 09:17
https://kosovapost.net/zyra-e-be-se-publikon-rezultatet-e-projektit-fuqizimi-i-llogaridhenies-dhe-transparences-se-sistemit-gjyqesor/20%Monthly2019-05-07 09:05
https://kosovapost.net/kete-vit-specialja-do-te-ngrit-aktakuzat-e-para/20%Monthly2019-05-07 08:47
https://kosovapost.net/leonardo-deshperon-tifozet-e-milanit/20%Monthly2019-05-07 08:30
https://kosovapost.net/ky-eshte-qendrimi-i-presidentit-te-ri-maqedonas-per-kosoven/20%Monthly2019-05-07 08:14
https://kosovapost.net/dua-lipa-na-le-pa-fryme-me-paraqitjen-e-saj-ne-met-gala-foto/20%Monthly2019-05-07 08:05
https://kosovapost.net/rashiti-dialogu-te-vihet-ne-binare-vuciqi-ka-mungese-guximi/20%Monthly2019-05-07 08:02
https://kosovapost.net/ja-sa-me-veshtiresi-city-mposht-leicesterin-dhe-rimerr-kreun-video/20%Monthly2019-05-07 07:56
https://kosovapost.net/sot-shpallen-fituesit-e-lotarise-amerikane/20%Monthly2019-05-07 07:47
https://kosovapost.net/pas-largimit-nga-bayern-ribery-vazhdon-karrieren-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-05-07 07:41
https://kosovapost.net/dobite-e-konsumimit-te-ujit-me-tranguj/20%Monthly2019-05-07 07:34
https://kosovapost.net/zbulohet-dieta-qe-mund-te-vrase-qelizat-kancerogjene/20%Monthly2019-05-07 07:15
https://kosovapost.net/vuciq-po-pergatit-terrenin-per-nje-marreveshje-te-detyrueshme-me-kosoven/20%Monthly2019-05-07 07:12
https://kosovapost.net/rita-ora-rrezatuese-ne-mbremjen-met-gala-foto/20%Monthly2019-05-07 07:03
https://kosovapost.net/kalendari-historik-7-maj/20%Monthly2019-05-07 06:56
https://kosovapost.net/ja-me-cfare-mund-te-zevendesohet-kafja-e-mengjesit/20%Monthly2019-05-07 06:53
https://kosovapost.net/shba-ja-marreveshja-kosove-serbi-me-njohje-reciproke/20%Monthly2019-05-07 06:45
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-48/20%Monthly2019-05-07 06:41
https://kosovapost.net/beteje-deri-ne-frymen-e-fundit-company-rikthen-city-n-ne-krye/20%Monthly2019-05-06 21:56
https://kosovapost.net/maduro-thirrje-ushtrise-te-mbrohen-nga-shba-banoret-pa-uje-e-pa-drita/20%Monthly2019-05-06 21:51
https://kosovapost.net/shtetet-schengen-te-europes-i-perbuzin-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2019-05-06 21:48
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-reagon-pas-largimit-te-rrahim-pacollit-ka-njerez-qe-duan-ta-rrenojne-akr-ne/20%Monthly2019-05-06 21:36
https://kosovapost.net/berisha-thaci-ne-asnje-negociate-per-kosoven-pa-shkuar-ne-hage/20%Monthly2019-05-06 21:34
https://kosovapost.net/jetimi-i-cili-mbajti-21-ramazane-ne-burgje/20%Monthly2019-05-06 21:10
https://kosovapost.net/murati-me-ridefinim-te-kufijve-forcohet-shteti-i-kosoves/20%Monthly2019-05-06 21:07
https://kosovapost.net/zorana-mihajloviq-kosova-nuk-u-mjaftua-me-taksen-tani-kerkon-tribunal-kunder-krimeve-serbe/20%Monthly2019-05-06 20:53
https://kosovapost.net/zeka-gjykata-speciale-per-serbet-tallje-me-te-zhdukurit/20%Monthly2019-05-06 20:37
https://kosovapost.net/hamze-jashari-se-shpejti-do-ta-perfaqesoje-kosoven-ne-garat-nderkombetare-te-xhudos/20%Monthly2019-05-06 20:20
https://kosovapost.net/per-cdo-dite-te-ramazanit-310-persona-do-te-kene-mundesi-te-ushqehen-ne-kuzhinen-e-jetimat-e-ballkanit/20%Monthly2019-05-06 19:56
https://kosovapost.net/kosovari-qe-agjeron-gjashte-muaj-ne-vit-thote-se-asnjehere-nuk-semuret/20%Monthly2019-05-06 19:35
https://kosovapost.net/pacolli-qaja-shume-kur-nuk-me-zgjonin-per-syfyr/20%Monthly2019-05-06 19:20
https://kosovapost.net/kurti-zoti-jau-bofte-kabull-agjerimin/20%Monthly2019-05-06 19:31
https://kosovapost.net/veseli-ndane-fotografi-me-prinderit-duke-ngrene-iftar-agjerim-te-lehte-dhe-ramazan-te-mbare/20%Monthly2019-05-06 18:44
https://kosovapost.net/rrahim-pacolli-terhiqet-nga-akr-ja-nuk-tregon-arsyet/20%Monthly2019-05-06 18:26
https://kosovapost.net/suarez-ka-frike-nga-shaqiri/20%Monthly2019-05-06 18:16
https://kosovapost.net/mentori-djali-i-fehmi-aganit-rrefen-momentet-e-fundit-me-babane-qe-ia-vrau-serbia-video/20%Monthly2019-05-06 17:44
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-me-kete-kenge-e-perkujton-luan-haradinajn/20%Monthly2019-05-06 17:26
https://kosovapost.net/kosova-nis-mbledhjen-e-fakteve-per-krijimin-e-tribunalit-per-krimet-serbe/20%Monthly2019-05-06 17:12
https://kosovapost.net/blakaj-e-verteta-e-ndodhur-ne-luften-ne-kosove-te-zyrtarizohet-ende-nuk-eshte-vone-qe-kriminelet-serbe-te-ndiqen-penalisht/20%Monthly2019-05-06 17:08
https://kosovapost.net/omonia-reagon-per-heqjen-e-tabelave-ne-gjuhen-greke-ne-bashkine-e-finiqit/20%Monthly2019-05-06 16:45
https://kosovapost.net/michelle-obama-i-jep-keshilla-meghan-markle-pas-lindjes-se-djalit/20%Monthly2019-05-06 16:36
https://kosovapost.net/tayna-behet-me-veture-super-luksoze/20%Monthly2019-05-06 16:24
https://kosovapost.net/gjermania-propozon-denim-per-prinderit-qe-nuk-vaksinojne-femijet-kunder-fruthit/20%Monthly2019-05-06 16:07
https://kosovapost.net/uran-ismaili-kandidat-per-kryetar-te-pdk-se-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-06 16:03
https://kosovapost.net/diplomati-gjerman-kerkon-qe-kosova-ta-anuloje-taksen-dhe-ti-hiqen-vizat-menjehere/20%Monthly2019-05-06 15:16
https://kosovapost.net/incident-ne-nje-shkolle-ne-fushe-kosove-perfshihen-nxenesit-dhe-nje-prind/20%Monthly2019-05-06 15:13
https://kosovapost.net/gjykata-e-apelit-i-le-ne-paraburgim-pronarin-dhe-punekryesin-e-ish-hotel-adriatikut/20%Monthly2019-05-06 14:56
https://kosovapost.net/ahmeti-137-mije-vota-te-pendarovskit-ishin-tonat/20%Monthly2019-05-06 14:40
https://kosovapost.net/shifra-shqetesuese-te-pickimit-te-rriqrave-ne-kosove/20%Monthly2019-05-06 14:33
https://kosovapost.net/godin-do-te-behet-me-i-paguari-te-interi/20%Monthly2019-05-06 14:17
https://kosovapost.net/ja-sa-milione-ka-humbur-deri-tash-serbia-nga-taksa-e-vene-nga-kosova/20%Monthly2019-05-06 14:03
https://kosovapost.net/rritet-ne-27-numri-i-deshmoreve-palestineze-nga-sulmet-izraelite-ne-gaza/20%Monthly2019-05-06 13:58
https://kosovapost.net/mogherini-kritikon-sulmet-ndaj-izraelit-por-nuk-permend-deshmoret-palestineze/20%Monthly2019-05-06 13:43
https://kosovapost.net/gjermania-nuk-denoi-sulmet-izraelite-ne-gaza/20%Monthly2019-05-06 13:34
https://kosovapost.net/ramazani-i-7-te-qe-morsi-kalon-ne-burgjet-e-egjiptit/20%Monthly2019-05-06 13:26
https://kosovapost.net/kompania-e-ujesjellesit-prishtina-njofton-per-cilesin-e-ujit/20%Monthly2019-05-06 13:19
https://kosovapost.net/familjaret-e-te-pagjeturve-shpresojne-se-do-te-zbulohet-fati-i-tyre/20%Monthly2019-05-06 13:17
https://kosovapost.net/hashim-thaci-zhvillon-bisede-telefonike-me-stevo-pendarovski/20%Monthly2019-05-06 13:02
https://kosovapost.net/veseli-ve-ne-levizje-te-gjithe-per-formimin-e-tribunalit-per-krimet-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-05-06 12:43
https://kosovapost.net/vetevendosje-proteston-kunder-vuciqit-ne-tirane-me-8-maj/20%Monthly2019-05-06 12:31
https://kosovapost.net/zbulohet-arsyeja-e-rrezimit-te-aeroplanit-ne-moske/20%Monthly2019-05-06 12:26
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-propozon-gjobe-per-prinderit-qe-nuk-vaksinojne-femijet/20%Monthly2019-05-06 12:23
https://kosovapost.net/ky-do-te-behet-lojtari-me-i-paguar-ne-inter/20%Monthly2019-05-06 12:10
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-pensioni-per-viktimat-e-dhunes-gjate-luftes/20%Monthly2019-05-06 11:50
https://kosovapost.net/dimer-dhe-ftohte-ne-france-ne-pike-te-majit/20%Monthly2019-05-06 11:44
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-po-ju-mbytin-ngadale/20%Monthly2019-05-06 11:38
https://kosovapost.net/si-te-silleni-me-agjeruesit-ne-ramazan-nese-nuk-jeni-agjerues/20%Monthly2019-05-06 11:37
https://kosovapost.net/dalin-testet-mjekesore-te-mohamed-salah-ky-eshte-rezultati/20%Monthly2019-05-06 11:19
https://kosovapost.net/haradinaj-renia-e-luanit-ne-kufi-porosi-qe-nuk-lejohet-ndarja-mes-shqiptareve/20%Monthly2019-05-06 11:09
https://kosovapost.net/kryesia-e-ldk-se-ben-homazhe-tek-varri-i-fehmi-aganit/20%Monthly2019-05-06 11:00
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-uron-muajin-e-shenjte-te-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 10:53
https://kosovapost.net/kjo-eshte-ushtarja-shqiptare-qe-humbi-sot-jeten-ne-letoni/20%Monthly2019-05-06 10:41
https://kosovapost.net/shba-dergon-aeroplanmbajtes-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2019-05-06 10:27
https://kosovapost.net/a-do-te-luaje-salah-kunder-barcelones/20%Monthly2019-05-06 10:24
https://kosovapost.net/shperthim-ne-letoni-humb-jeten-ushtarja-e-forcave-te-armatosura-te-shqiperise-foto/20%Monthly2019-05-06 10:03
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-ne-krize-zvogelohet-ushqimi-per-popullaten/20%Monthly2019-05-06 09:55
https://kosovapost.net/efekti-i-aspirines-eshte-i-mahnitshem-ne-sherimin-e-kesaj-semundje/20%Monthly2019-05-06 10:11
https://kosovapost.net/perfitimet-shendetesore-te-agjerimit/20%Monthly2019-05-06 09:48
https://kosovapost.net/kryeministri-ben-homazhe-te-busti-i-luan-haradinajt-ne-decan/20%Monthly2019-05-06 09:47
https://kosovapost.net/zidane-ka-dyshime-rreth-modriqit/20%Monthly2019-05-06 09:42
https://kosovapost.net/beqiri-edhe-pas-20-vjetesh-nuk-eshte-zbardhur-vrasja-e-fehmi-agani/20%Monthly2019-05-06 09:36
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-skenderaj-gjashte-te-lenduar/20%Monthly2019-05-06 09:31
https://kosovapost.net/drecun-oferta-amerikane-per-dialog-rihape-ceshtjen-e-statusit-te-kosoves/20%Monthly2019-05-06 09:24
https://kosovapost.net/keto-jane-shkaqet-kryesore-te-demtimit-te-melcise/20%Monthly2019-05-06 09:21
https://kosovapost.net/shmk-kerkon-qe-me-regjistrim-te-popullsise-te-perfshihen-edhe-malazezet-e-zhvendosur-nga-kosova/20%Monthly2019-05-06 09:05
https://kosovapost.net/19-vjecarja-katolike-nga-ferizaj-konvertohet-ne-myslimane-naten-e-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 09:02
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-kadri-veseli-priti-ne-takim-delegacionin-e-partive-opozitare-te-shqiperise/20%Monthly2019-05-06 08:40
https://kosovapost.net/hapet-klasa-e-re-200-shqiptare-do-mesojne-gjuhen-amtare-ne-itali/20%Monthly2019-05-06 08:23
https://kosovapost.net/pse-legjenda-e-klubit-te-manchester-unitedit-refuzon-postin-e-drejtorit-teknik/20%Monthly2019-05-06 08:19
https://kosovapost.net/mesojeni-kush-eshte-motori-i-trupit-tone-dhe-qe-gjithcka-varet-prej-tij/20%Monthly2019-05-06 08:12
https://kosovapost.net/thaci-krenar-me-arbereshet-jeni-gjeneza-jone-keni-ruajtur-gjuhen-traditat-dhe-kulturen-e-te-pareve-tane/20%Monthly2019-05-06 08:06
https://kosovapost.net/mbulohet-deputetja-e-kuvendit-ka-nje-arsye-te-vecante-foto/20%Monthly2019-05-06 07:39
https://kosovapost.net/daciq-ideja-e-kosoves-nuk-do-ta-kete-mbeshtetjen-e-bashkesise-nderkombetare/20%Monthly2019-05-06 07:19
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-uron-besimtaret-muslimane-per-ramazan/20%Monthly2019-05-06 07:13
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-renia-heroike-e-luan-haradinajt/20%Monthly2019-05-06 06:57
https://kosovapost.net/bytyqi-specialja-me-ka-telefonuar-kam-kerkuar-ftese-me-shkrim/20%Monthly2019-05-06 06:51
https://kosovapost.net/mustafa-uron-muajin-e-shenjte-te-ramazanit-eshte-muaj-i-sakrifices-dhe-solidaritetit/20%Monthly2019-05-06 06:48
https://kosovapost.net/filloi-sot-muaji-i-shenjte-i-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 06:39
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-maj/20%Monthly2019-05-06 06:28
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-gjate-javes-5/20%Monthly2019-05-06 06:23
https://kosovapost.net/tribunal-per-krimet-e-serbise-cfare-do-te-ndodhe-neser-ne-kuvend/20%Monthly2019-05-05 22:06
https://kosovapost.net/jeremiq-vuciq-porositi-se-pala-kosovare-do-te-fitoje-gjithcka/20%Monthly2019-05-05 21:40
https://kosovapost.net/reagon-gazetari-qe-u-tha-se-u-ftua-nga-specialja/20%Monthly2019-05-05 21:05
https://kosovapost.net/siljanovska-nuk-ndjej-se-sonte-kam-humbur/20%Monthly2019-05-05 20:53
https://kosovapost.net/arsyet-pse-duhen-konsumuar-qepet-e-njoma/20%Monthly2019-05-05 20:33
https://kosovapost.net/edhe-gazetari-i-njohur-raportohet-te-jete-ftuar-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-05-05 20:04
https://kosovapost.net/numerohen-rreth-80-e-votave-per-president-ja-kush-eshte-duke-prire-ne-maqedoni/20%Monthly2019-05-05 19:40
https://kosovapost.net/kurti-ky-muaj-sherben-qe-te-jemi-ne-kepucet-dhe-lekuren-e-te-tjereve/20%Monthly2019-05-05 19:33
https://kosovapost.net/gashi-shteti-dha-provimin-shqiptaret-deshmuan-se-percaktojne-te-ardhmen-e-vendit/20%Monthly2019-05-05 19:25
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-e-para-ja-kush-po-prin-per-president-ne-maqedonine-veriore/20%Monthly2019-05-05 19:14
https://kosovapost.net/avioni-me-78-pasagjere-shperthen-ne-flake-13-te-vdekur/20%Monthly2019-05-05 18:49
https://kosovapost.net/haradinaj-urime-te-gjitheve-muaji-i-shenjte-i-ramazanit/20%Monthly2019-05-05 18:26
https://kosovapost.net/ldk-mbetet-pa-njeriun-besnik-te-saj-ia-mori-aak-ja/20%Monthly2019-05-05 18:14
https://kosovapost.net/rrahje-me-karrige-ne-pdk/20%Monthly2019-05-05 17:59
https://kosovapost.net/shqiptari-shperndau-buke-falas-per-te-varfrit-ne-kroaci-paguan-300-mije-kuna-gjobe-shtetit/20%Monthly2019-05-05 17:49
https://kosovapost.net/ylli-i-kosoves-shenon-super-gol-ne-suedi/20%Monthly2019-05-05 16:35
https://kosovapost.net/mbi-gjysme-milioni-votues-dolen-deri-ne-ora-1700-per-te-votuar-ne-maqedoni/20%Monthly2019-05-05 16:22
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-uron-besimtaret-myslimane-me-rastin-e-fillimit-te-ramazanit/20%Monthly2019-05-05 15:59
https://kosovapost.net/cfare-preferohet-te-hani-per-iftar-dhe-syfyr/20%Monthly2019-05-05 15:41
https://kosovapost.net/serbet-ne-beograd-protestojne-kunder-furrtarit-shqiptar/20%Monthly2019-05-05 15:08
https://kosovapost.net/kshz-deri-ne-oren-1500-kane-votuar-30-34-per-qind/20%Monthly2019-05-05 14:28
https://kosovapost.net/hyn-ne-zgjedhje-partia-qe-beri-thirrje-per-debimin-e-700-mije-myslimaneve/20%Monthly2019-05-05 14:19
https://kosovapost.net/pacolli-zyrtaret-serbe-qe-po-mohojne-krimet-e-kryera-ne-kosove-do-te-shpallen-persona-non-grata/20%Monthly2019-05-05 14:09
https://kosovapost.net/thaci-fjalet-e-engel-shprese-per-te-kerkuar-drejtesi-per-viktimat-e-luftes/20%Monthly2019-05-05 13:21
https://kosovapost.net/kryeziu-ldk-dhe-vv-duhet-te-jene-pjese-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-05-05 13:18
https://kosovapost.net/venezuele-thirrjet-e-guaidos-per-protesta-drejt-deshtimit/20%Monthly2019-05-05 13:00
https://kosovapost.net/vuciq-kosova-do-te-kete-sovranitet-ne-tere-territorin-e-vet/20%Monthly2019-05-05 12:49
https://kosovapost.net/limaj-deshmoret-meritoret-me-te-medhenj-te-lirise/20%Monthly2019-05-05 12:40
https://kosovapost.net/shkon-ne-80-numri-i-personave-te-helmuar-nga-uji-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-05 12:24
https://kosovapost.net/veseli-thote-se-ligji-i-ri-per-vlerat-e-uck-se-do-ta-caktoje-nje-date-per-gjithe-deshmoret/20%Monthly2019-05-05 12:03
https://kosovapost.net/sllovenia-dhe-maqedonia-e-veriut-me-perfitueset-nga-taksa-e-kosoves-ndaj-serbise/20%Monthly2019-05-05 11:48
https://kosovapost.net/kalendari-historik-5-maj/20%Monthly2019-05-05 11:34
https://kosovapost.net/papa-francesku-arrin-ne-vizite-zyrtare-ne-bullgari/20%Monthly2019-05-05 11:27
https://kosovapost.net/papa-francesku-e-fillon-viziten-apostolike-ne-bullgari-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-05 11:19
https://kosovapost.net/ligji-i-ri-300-te-emeruar-politik-me-pak-se-sa-aktualisht-ne-qeveri/20%Monthly2019-05-05 11:01
https://kosovapost.net/ternava-ne-urimin-per-ramazan-te-sigurojme-perspektive-per-te-rinjte/20%Monthly2019-05-05 10:42
https://kosovapost.net/pas-12-vjetesh-ribery-largohet-nga-bayern/20%Monthly2019-05-05 10:38
https://kosovapost.net/shoqata-per-miqesi-kosove-turqi-dhe-organizata-hasene-shperndan-pako-ushqimore-per-familjet-e-invalideve-te-luftes-foto/20%Monthly2019-07-15 17:21
https://kosovapost.net/dy-libra-te-rinj-per-femijet-e-te-rinjte-e-nga-femijet-dhe-te-rinjte/20%Monthly2019-05-05 10:06
https://kosovapost.net/vetevendosje-me-kandidate-per-zgjedhjet-ne-veri-kurti-thote-se-pdk-dhe-lista-serbe-garojne-me-politike-te-perbashket/20%Monthly2019-05-05 09:58
https://kosovapost.net/dokumentari-qe-sensibilizoi-boten-per-masakren-ne-familjen-bogujevci/20%Monthly2019-05-05 09:38
https://kosovapost.net/shmangia-e-vakteve-mund-te-jete-shkaku-i-problemeve-shendetesore/20%Monthly2019-05-05 09:28
https://kosovapost.net/shperthen-nje-mjet-i-dyshimte-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-05 09:20
https://kosovapost.net/liga-arabe-thirrje-bashkesise-nderkombetare-ndaloni-izraelin/20%Monthly2019-05-05 09:09
https://kosovapost.net/qeveria-palestineze-shenjestrimi-i-zyres-se-aa-se-eshte-perpjekje-per-largimin-e-deshmitareve/20%Monthly2019-05-05 08:57
https://kosovapost.net/bore-ne-mes-te-vapes-ndodh-e-pabesueshmja-zbardhet-qyteti-zvicran-foto/20%Monthly2019-05-05 08:20
https://kosovapost.net/maqedoni-vetem-100-votues-deri-me-tani/20%Monthly2019-05-05 08:11
https://kosovapost.net/kfor-i-mban-stervitje-ne-pjese-te-ndryshme-thote-se-situata-ne-kosove-eshte-nen-kontroll/20%Monthly2019-05-05 07:59
https://kosovapost.net/ndalesat-e-zyrtareve-kosovare-ne-serbi-nuk-jane-shqetesuese/20%Monthly2019-05-05 07:43
https://kosovapost.net/de-gea-duhet-te-vendos-per-te-ardhmen-man-utd-i-jep-nje-jave-kohe/20%Monthly2019-05-05 07:40
https://kosovapost.net/maqedonia-voton-per-president/20%Monthly2019-05-05 07:18
https://kosovapost.net/arbereshet-vizitojne-kompleksin-memorial-ne-prekaz/20%Monthly2019-05-05 07:14
https://kosovapost.net/mbrojtja-e-te-kthyerve-nga-siria-sfide-per-avokatet/20%Monthly2019-05-05 07:10
https://kosovapost.net/65-persona-te-helmuar-nga-uji-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-05 06:56
https://kosovapost.net/sot-mot-me-shi-ne-kosove/20%Monthly2019-05-05 06:53
https://kosovapost.net/motrat-mustafa-marrin-cmim-nga-youtube/20%Monthly2019-05-04 21:49
https://kosovapost.net/vendoset-pllaka-perkujtimore-ne-vendin-e-renies-se-gjeneral-luan-haradinaj/20%Monthly2019-05-04 21:42
https://kosovapost.net/zbulohet-dizajni-i-iphone-11-max/20%Monthly2019-05-04 21:32
https://kosovapost.net/30-persona-perfundojne-ne-spital-helmohen-nga-uji/20%Monthly2019-05-04 21:12
https://kosovapost.net/kosovarja-kandidate-per-deputete-ne-partine-e-angela-merkel/20%Monthly2019-05-04 20:53
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-05-04 20:35
https://kosovapost.net/allegri-nenvlereson-ajaxin-ka-shume-fat-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-05-04 20:18
https://kosovapost.net/luanet-plagosin-punonjesin-e-kopshtit-zoologjik-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-04 19:48
https://kosovapost.net/maqedonia-shfrytezone-taksen-100-perpunon-grurin-serb-dhe-e-fut-ne-kosove/20%Monthly2019-05-04 19:35
https://kosovapost.net/sarri-merr-nje-vendim-te-papritur/20%Monthly2019-05-04 19:14
https://kosovapost.net/pemet-e-perimet-qe-shiten-ne-kosove-me-nivel-te-rrezikshmerise-10-fish-te-larte/20%Monthly2019-05-04 18:57
https://kosovapost.net/kfor-i-paralajmeron-levizje-te-ushtareve-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-05-04 18:38
https://kosovapost.net/zbuloni-cduhet-te-hani-nese-grupi-juaj-i-gjakut-eshte-ab/20%Monthly2019-05-04 18:22
https://kosovapost.net/perseri-kolona-ne-kufi-pritje-dy-oreshe-ne-merdare/20%Monthly2019-05-04 17:55
https://kosovapost.net/ky-eshte-lojtari-me-i-pafat-i-milanit/20%Monthly2019-05-04 17:48
https://kosovapost.net/mogherini-se-shpejti-ne-tirane-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-04 17:29
https://kosovapost.net/ja-pse-mbreteresha-gjithmone-mban-canten-e-saj/20%Monthly2019-05-04 17:13
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-aak-nuk-i-nderron-fjalet-jemi-me-shba-ne/20%Monthly2019-05-04 16:56
https://kosovapost.net/kryemadhi-godet-ramen-per-turpin-e-tij-hodhi-ne-treg-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-04 16:40
https://kosovapost.net/papa-ka-disa-fjale-miradie-para-ardhjes-ne-shkup/20%Monthly2019-05-04 16:24
https://kosovapost.net/bik-u-uron-besimtaret-per-muajin-e-ramazanit/20%Monthly2019-05-04 16:04
https://kosovapost.net/opozita-nuk-pranon-te-perfshihet-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-04 15:49
https://kosovapost.net/zbulohet-se-e-qara-na-ndihmon-ne-humbjen-e-peshes/20%Monthly2019-05-04 15:33
https://kosovapost.net/kosova-po-kerkon-gjykate-nderkombetare-per-krimet-serbe/20%Monthly2019-05-04 15:15
https://kosovapost.net/barcelona-arrin-marreveshje-me-yllin-e-madh/20%Monthly2019-05-04 15:02
https://kosovapost.net/tirane-neser-dita-pa-makina-bllokohet-bulevardi-dhe-te-gjitha-rruget-qe-lidhen-me-te/20%Monthly2019-05-04 14:44
https://kosovapost.net/celtic-shpallen-kampione-te-skocise-per-te-teten-here-me-radhe/20%Monthly2019-05-04 14:14
https://kosovapost.net/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-liqen/20%Monthly2019-05-04 13:59
https://kosovapost.net/gjykata-per-krimet-serbe-ne-kosove-eshte-e-vonshme/20%Monthly2019-05-04 13:48
https://kosovapost.net/kurorezohet-mbreti-i-ri-i-tajlandes/20%Monthly2019-05-04 13:35
https://kosovapost.net/hoxhaj-fton-shqiptaret-te-votojne-ne-zgjedhjet-presidenciale-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-05-04 13:28
https://kosovapost.net/valverde-hernandez-eshte-i-denje-si-trajner-i-barcelones/20%Monthly2019-05-04 12:50
https://kosovapost.net/lirak-celaj-suedia-perkrah-kosoven-ne-procesin-e-integrimit-evropian/20%Monthly2019-05-04 12:33
https://kosovapost.net/veseli-lajmerohet-nga-prishtina-nuk-kam-qene-ne-hage-as-nuk-jam-i-ftuar-atje/20%Monthly2019-05-04 11:49
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-pret-arbereshet-e-italise/20%Monthly2019-05-04 11:47
https://kosovapost.net/ismaili-pa-infermiere-ska-sistem-te-mirefillte-shendetesore/20%Monthly2019-05-04 11:39
https://kosovapost.net/tahiri-kadri-veseli-kryeminister-ne-ardhje/20%Monthly2019-05-04 11:36
https://kosovapost.net/segmenti-i-autostrades-kukes-morine-gati-perpara-sezonit-turistik/20%Monthly2019-05-04 11:33
https://kosovapost.net/e-shtuna-sjelle-shume-ndeshje-interesante-ne-futbollin-evropian/20%Monthly2019-05-04 11:20
https://kosovapost.net/kalendari-historik-4-maj/20%Monthly2019-05-04 10:55
https://kosovapost.net/me-pelqen-kur-me-kerkojne-te-kthehem-te-reali-thote-ronaldo/20%Monthly2019-05-04 10:43
https://kosovapost.net/edhe-dy-muaj-paraburgim-zoran-gjokiqit-i-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2019-05-04 10:38
https://kosovapost.net/zyrtari-i-larte-amerikan-tregon-se-cili-minister-kosovare-eshte-heroi-qe-ia-shpetoi-jeten/20%Monthly2019-05-04 12:47
https://kosovapost.net/trendi-ne-rritje-i-divorceve-cilat-jane-shkaqet-e-cilat-pasojat/20%Monthly2019-05-04 09:52
https://kosovapost.net/%e2%80%8breagon-shoqata-e-energjise-se-ripertritshme-ministri-matoshi-keqinformoi-opinionin/20%Monthly2019-05-04 09:33
https://kosovapost.net/volejboll-te-dielen-mund-te-vendoset-kampioni/20%Monthly2019-05-04 09:16
https://kosovapost.net/kosova-e-zbehte-ne-elite-e-suksesshme-ne-ngjarjet-e-dores-se-dyte/20%Monthly2019-05-04 09:06
https://kosovapost.net/lsi-mbledh-sot-konventen-kombetare-kryemadhi-propozimet-tona-jane-shpresa-per-rinine/20%Monthly2019-05-04 08:51
https://kosovapost.net/shpallet-i-deshtuar-opsioni-per-prekjen-e-kufijve/20%Monthly2019-05-04 08:37
https://kosovapost.net/dita-boterore-e-zjarrfikseve/20%Monthly2019-05-04 08:18
https://kosovapost.net/ish-sekretari-i-mi-se-jemi-larg-liberalizimit/20%Monthly2019-05-04 08:14
https://kosovapost.net/konsumoni-jogurt-rrush-te-thate-fasule-per-zemer-te-shendetshme/20%Monthly2019-05-04 07:51
https://kosovapost.net/turqia-vazhdon-mbeshtetjen-per-policine-e-shqiperise/20%Monthly2019-05-04 07:41
https://kosovapost.net/rritja-e-pages-minimale-sfidon-sektorin-privat/20%Monthly2019-05-04 07:34
https://kosovapost.net/ja-pse-nuk-duhet-ta-mbani-celularin-poshte-jastekut/20%Monthly2019-05-04 07:24
https://kosovapost.net/moti-ne-vikend-priten-reshje-te-shiut/20%Monthly2019-05-04 07:14
https://kosovapost.net/derbi-i-torinos-mbyllet-ne-barazim/20%Monthly2019-05-03 21:11
https://kosovapost.net/politico-macroni-gati-sa-nuk-u-cmend-i-bertiti-haradinajt-i-tha-se-sje-ne-pozite-per-te-kerkuar-asgje/20%Monthly2019-05-03 21:07
https://kosovapost.net/mot-i-ndryshueshem-ne-dy-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/20%Monthly2019-05-03 20:39
https://kosovapost.net/gjermanet-nuk-duan-qe-merkel-te-largohet/20%Monthly2019-05-03 20:37
https://kosovapost.net/mjeket-dhane-sugjerimet-e-tyre-per-parandalimin-e-incidenteve-sportive/20%Monthly2019-05-03 20:14
https://kosovapost.net/haradinaj-emeron-keshilltar-te-jashtem-nje-arbresh-te-italise/20%Monthly2019-05-03 19:44
https://kosovapost.net/bushati-thote-se-kufijte-kosove-serbi-duhet-te-shqyrtohen-vetem-pas-njohjes-reciproke/20%Monthly2019-05-03 19:39
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-kosoves-ia-ktheva-sovranitetin-qe-e-kishin-dorezuar-ne-tavolinen-e-dialogut/20%Monthly2019-05-03 19:21
https://kosovapost.net/hapet-festivali-folklorik-hasi-jehon-2019/20%Monthly2019-05-03 19:19
https://kosovapost.net/thaci-hasi-nuk-na-ka-bashkuar-vetem-ne-lufte-por-edhe-ne-paqe/20%Monthly2019-05-03 19:12
https://kosovapost.net/%e2%80%8bhaziri-ne-zurich-rinorin-do-ta-kujtojme-gjithmone-si-djale-te-hareshem-e-te-buzeqeshur/20%Monthly2019-05-03 18:25
https://kosovapost.net/krasniqi-reagon-ndaj-lajmeve-per-veselin-turp-e-pertej-turpit-nuk-mund-ta-njollosni-uck-ne/20%Monthly2019-05-03 18:10
https://kosovapost.net/diabeti-i-tipit-2-kater-ushqimet-qe-ndikojne-ne-uljen-e-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2019-05-03 17:57
https://kosovapost.net/bedri-halimi-nuk-ka-asnje-arsye-qe-te-mos-vazhdohen-punimet-e-hidrocentralit-ne-shterpce/20%Monthly2019-05-03 17:50
https://kosovapost.net/a-eshte-zbehur-roli-i-ekipit-negociator-pas-takimit-te-berlinit/20%Monthly2019-05-03 17:44
https://kosovapost.net/ofrojme-edhe-turizem-protestash-rama-ironizon-opoziten/20%Monthly2019-05-03 17:29
https://kosovapost.net/kazakistani-po-i-perpunon-eger-fotot-e-liderit-te-tij-foto/20%Monthly2019-05-03 17:12
https://kosovapost.net/humbni-peshe-me-keto-ushqime-pa-karbohidrate/20%Monthly2019-05-03 17:04
https://kosovapost.net/ish-miss-kosova-zgjodhi-kete-spital-per-ta-sjellur-ne-jete-vajzen-e-saj/20%Monthly2019-05-03 16:43
https://kosovapost.net/okb-10-milione-njerez-ne-korene-e-veriut-kane-mungese-te-madhe-ushqimi/20%Monthly2019-05-03 16:33
https://kosovapost.net/salihu-thote-se-duhet-te-forcohet-mekanizmi-pedagogjik-qe-te-ndalet-dhuna-ne-shkolla/20%Monthly2019-05-03 16:27
https://kosovapost.net/enis-bardhi-i-treti-prej-me-te-mireve-ne-evrope-per-gjuajtjet-e-lira/20%Monthly2019-05-03 16:23
https://kosovapost.net/del-ne-pah-koprracia-gjakovare-ministri-lluka-gjen-veture-qe-e-qon-ne-gjakove-per-70-cent/20%Monthly2019-05-03 15:06
https://kosovapost.net/isufi-arbereshet-jane-gjaku-dhe-shpirti-jone/20%Monthly2019-05-03 14:53
https://kosovapost.net/ldk-ndryshimi-i-kufijve-eshte-ndryshim-i-deklarates-se-pavaresise/20%Monthly2019-05-03 14:44
https://kosovapost.net/mustafa-nuk-do-ia-lejojme-asnje-partie-kandidatin-per-kryeminister/20%Monthly2019-05-03 14:37
https://kosovapost.net/arbereshet-jane-gjaku-dhe-shpirti-jone/20%Monthly2019-05-03 14:22
https://kosovapost.net/maqedonia-vazhdon-ta-shfrytezoje-taksen-100-perpunon-grurin-serb-dhe-e-fut-ne-kosove/20%Monthly2019-05-03 14:16
https://kosovapost.net/silva-shpreson-ta-mbaje-gomes-ne-everton/20%Monthly2019-05-03 14:07
https://kosovapost.net/zgjedhjet-lokale-ne-angli-denohen-partia-konservatore-dhe-ajo-laburiste/20%Monthly2019-05-03 13:56
https://kosovapost.net/500-te-vdekur-per-shkak-te-lodhjes-nga-zgjedhjet-ne-indonezi/20%Monthly2019-05-03 13:57
https://kosovapost.net/kuvendi-zbukurohet-nga-veshjet-tradicionale-te-vajzave-arbereshe/20%Monthly2019-05-03 13:39
https://kosovapost.net/venezuele-normalizohet-situata-pas-perpjekjes-ushtarake-te-grusht-shtetit/20%Monthly2019-05-03 13:34
https://kosovapost.net/fejohet-kryeministrja-e-zelandes-se-re-jacinda-ardern/20%Monthly2019-05-03 13:28
https://kosovapost.net/perjeto-internetin-me-shpejtesine-e-drites-2/20%Monthly2019-05-03 13:26
https://kosovapost.net/edin-vishca-shpallet-lojtari-me-i-mire-i-superliges-se-turqise/20%Monthly2019-05-03 13:24
https://kosovapost.net/deputetet-e-padisiplinuar-nuk-respektojne-orarin-e-seances-plenare/20%Monthly2019-05-03 13:22
https://kosovapost.net/anton-quni-tregon-cfare-ia-shkaktoi-shenjat-ne-fytyre/20%Monthly2019-05-03 13:16
https://kosovapost.net/labi-acarohet-mos-u-merrni-me-mjekren-time-keqyreni/20%Monthly2019-05-03 13:03
https://kosovapost.net/united-dhe-chelsea-te-interesuara-ne-james/20%Monthly2019-05-03 13:00
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-gati-per-raundin-e-dyte-te-zgjedhjeve-presidenciale/20%Monthly2019-05-03 12:53
https://kosovapost.net/samiti-i-berlinit-ia-shkaterron-vuciqit-idene-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2019-05-03 12:38
https://kosovapost.net/eskalon-situata-ne-shterpce-perplasje-mes-policise-dhe-banoreve-serbe/20%Monthly2019-05-03 12:28
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-ndryshon-serish-look-vetem-brenda-dy-diteve/20%Monthly2019-05-03 12:01
https://kosovapost.net/ky-produkt-ushqimor-qe-e-konsumojme-te-gjithe-nxit-kancerin-e-zorreve/20%Monthly2019-05-03 11:54
https://kosovapost.net/perplasje-mes-policise-dhe-banoreve-serbe-ne-shterpce-disa-te-lenduar/20%Monthly2019-05-03 11:44
https://kosovapost.net/reali-mbi-500-milione-euro-buxhet-per-transfere/20%Monthly2019-05-03 11:30
https://kosovapost.net/vv-korrupsoni-i-zyrtareve-te-larte-le-kosoven-pa-viza/20%Monthly2019-05-03 10:57
https://kosovapost.net/veseli-krimineleve-serb-do-ju-zeme-kudo-qe-fshiheni/20%Monthly2019-05-03 10:55
https://kosovapost.net/deshironi-te-migroni-ne-evrope-keto-jane-pagat-qe-ju-presin/20%Monthly2019-05-03 10:44
https://kosovapost.net/pse-largohen-kosovaret-nga-vendi/20%Monthly2019-05-03 10:40
https://kosovapost.net/dicka-e-pazakonte-po-ndodh-me-iphone-ja-per-cka-behet-fjale/20%Monthly2019-05-03 10:27
https://kosovapost.net/ylli-60-milionesh-transferohet-ne-juventus/20%Monthly2019-05-03 10:15
https://kosovapost.net/united-gati-qe-te-paguaje-13-milione-per-largimin-e-sanchezit/20%Monthly2019-05-03 10:09
https://kosovapost.net/gazetaret-ne-diten-e-lirise-se-shtypit-jemi-miq-te-se-vertetes/20%Monthly2019-05-03 10:03
https://kosovapost.net/inspektorati-policor-i-kosoves-behet-per-here-te-pare-me-dhome-te-deshmive/20%Monthly2019-05-03 09:46
https://kosovapost.net/habit-cifti-i-njohur-i-showbizit-martohen-jo-zakonshem-foto/20%Monthly2019-05-03 09:37
https://kosovapost.net/a-do-hiqet-taksa-para-takimit-te-parisit-flet-veseli/20%Monthly2019-05-03 09:35
https://kosovapost.net/haradinaj-qeveria-do-te-vazhdoje-dialogun-e-mire-me-gazetaret/20%Monthly2019-05-03 09:29
https://kosovapost.net/veseli-thote-se-lideret-e-shtetit-po-knaqen-ne-takime/20%Monthly2019-05-03 09:25
https://kosovapost.net/dy-zona-ne-fushe-kosove-mbesin-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-05-03 09:16
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-lugines-duan-ta-padisin-vulinin-per-termin-siptari/20%Monthly2019-05-03 09:00
https://kosovapost.net/shenohen-ditet-e-arberesheve-ne-kosove/20%Monthly2019-05-03 08:49
https://kosovapost.net/haradinaj-i-nervozuar-ne-takimin-e-veselit-thaci-nuk-e-ndal-gazin/20%Monthly2019-05-03 08:35
https://kosovapost.net/reali-cmend-boten-e-futbollit-540-milione-euro-transferime/20%Monthly2019-05-03 08:26
https://kosovapost.net/katari-do-ta-mbeshtese-kosoven-per-njohje-te-reja-e-anetaresim-ne-organizata-nderkombetare/20%Monthly2019-05-03 08:16
https://kosovapost.net/po-vjen-ramazani-ja-kur-do-te-jete-syfyri-dhe-iftari-i-pare/20%Monthly2019-05-03 07:56
https://kosovapost.net/qeveria-do-te-heqe-dore-nga-kosova-e-re-nese-cmimi-i-energjise-rritet-ndjeshem/20%Monthly2019-05-03 07:41
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-konfirmon-nuk-do-te-shkoj-ne-samitin-e-parisit/20%Monthly2019-05-03 07:41
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-trajneri-i-ri-i-milan/20%Monthly2019-05-03 07:29
https://kosovapost.net/daciq-ka-frike-kosova-ti-fitoje-te-gjitha/20%Monthly2019-05-03 07:14
https://kosovapost.net/kina-nderton-xhamine-e-trete-me-te-madhe-ne-bote-video/20%Monthly2019-05-03 07:06
https://kosovapost.net/serbia-ka-humbur-500-milione-euro-nga-taksa/20%Monthly2019-05-03 06:59
https://kosovapost.net/tri-maska-magjike-per-te-rritur-shpejt-floket-tuaj/20%Monthly2019-05-03 06:55
https://kosovapost.net/dy-gjigantet-e-seria-a-duan-muller/20%Monthly2019-05-03 06:49
https://kosovapost.net/vuciq-javen-e-ardhshme-ne-tirane/20%Monthly2019-05-03 06:46
https://kosovapost.net/cikloni-foni-godet-fshtatrat-e-para-ne-indi/20%Monthly2019-05-03 06:40
https://kosovapost.net/sot-veseli-takohet-me-kreret-e-shtetit-diskutojne-per-dialogun/20%Monthly2019-05-03 06:34
https://kosovapost.net/kalendari-historik-3-maj/20%Monthly2019-05-03 06:27
https://kosovapost.net/luftojeni-kancerin-duke-ngrene-keto-ushqime/20%Monthly2019-05-03 06:24
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-47/20%Monthly2019-05-03 06:17
https://kosovapost.net/neser-e-pasneser-mot-i-mire-ja-kur-kthehet-shiu/20%Monthly2019-05-02 21:37
https://kosovapost.net/arsenal-31-valencia-notat-e-lojtareve-xhaka-ne-mesin-e-me-te-mireve/20%Monthly2019-05-02 21:18
https://kosovapost.net/cakaj-tregon-marreveshjen-e-bashkepunimit-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-05-02 21:01
https://kosovapost.net/pacolli-thote-se-ne-shtator-perurohet-ambasada-e-kosoves-ne-doha/20%Monthly2019-05-02 20:39
https://kosovapost.net/zaev-qershor-korrik-marrim-driten-jeshile-per-fillimin-e-negociatave-me-be-ne/20%Monthly2019-05-02 20:25
https://kosovapost.net/vuciq-shkon-ne-tirane-do-te-bisedoje-me-mogherinin-per-kosoven/20%Monthly2019-05-02 20:12
https://kosovapost.net/prishtina-nuk-lejon-befasine-shkaterron-rahovecin-ne-ndeshjen-e-pare-finale/20%Monthly2019-05-02 20:01
https://kosovapost.net/man-city-me-nje-vendim-befasues-per-merkaton/20%Monthly2019-05-02 19:44
https://kosovapost.net/me-kenge-e-poezi-festohet-ditelindja-e-bilbilit-te-kosoves-nexhmije-pagarusha/20%Monthly2019-05-02 19:14
https://kosovapost.net/thaci-mergimtaret-jane-sakrifica-me-sublime-per-familjet-tona/20%Monthly2019-05-02 19:13
https://kosovapost.net/trump-thote-se-dhuna-ne-venezuele-duhet-te-ndalet-menjehere/20%Monthly2019-05-02 19:03
https://kosovapost.net/cmenden-serbet-pas-paralajmerimit-te-veselit-per-formimin-e-tribunalit-per-krimet-e-serbise/20%Monthly2019-05-02 18:44
https://kosovapost.net/doktoret-frikesohen-se-karriera-e-casillasit-ka-marre-fund/20%Monthly2019-05-02 18:27
https://kosovapost.net/pacolli-ne-shtator-hapet-ambasada-e-kosoves-ne-katar/20%Monthly2019-05-02 18:06
https://kosovapost.net/shqiperi-protestuesit-bllokojne-maturantet-nga-kosova-ata-kendojne-dhe-vallezojne-ne-rruge/20%Monthly2019-05-02 17:55
https://kosovapost.net/femijet-po-konsumojne-sheqer-me-shume-se-sa-qe-duhet/20%Monthly2019-05-02 17:28
https://kosovapost.net/pse-shqiptaret-per-vulinin-jane-shiptari/20%Monthly2019-05-02 17:23
https://kosovapost.net/protesta-basha-beteja-eshte-pa-kthim/20%Monthly2019-05-02 17:00
https://kosovapost.net/detaje-nga-therja-me-thike-ne-shkollen-e-prishtines/20%Monthly2019-05-02 16:45
https://kosovapost.net/ragmi-mustafa-nuk-i-kemi-derguar-leter-te-re-mogherinit/20%Monthly2019-05-02 16:28
https://kosovapost.net/interi-shenjestron-mbrojtesin-shqiptar/20%Monthly2019-05-02 16:08
https://kosovapost.net/kryenegociator-e-kryetar-por-nuk-ka-leke-per-vetura-luksi-video/20%Monthly2019-05-02 15:26
https://kosovapost.net/veseli-nuk-do-te-ndalemi-derisa-te-vihet-drejtesia-ne-vend/20%Monthly2019-05-02 15:26
https://kosovapost.net/atk-fillon-revokimin-e-licencave-te-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-05-02 14:50
https://kosovapost.net/hoxha-procesi-i-liberalizimit-te-vizave-vazhdon-te-mbetet-i-paqarte/20%Monthly2019-05-02 14:27
https://kosovapost.net/ky-eshte-ministri-i-apasionuar-pas-veturave-bmw-shihni-se-cfare-beri-ai-ne-panair-foto/20%Monthly2019-05-02 14:11
https://kosovapost.net/lluka-ka-nje-lajm-te-mire-per-bleresit-e-makinave-elektrike/20%Monthly2019-05-02 13:56
https://kosovapost.net/haradinaj-jemi-te-zhgenjyer-qe-ende-nuk-ka-asnje-te-denuar-per-krimet-e-bera-ne-kosove/20%Monthly2019-05-02 15:07
https://kosovapost.net/takohen-sela-bilalli-dhe-reka-vendosin-per-rrethin-e-dyte-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-05-02 13:13
https://kosovapost.net/tahiri-kujton-te-renet-e-masakres-se-studimes-drita-jone-e-lirise-eshte-e-shtrire-me-gjakun-e-tyre/20%Monthly2019-05-02 15:11
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-lugines-i-dergojne-leter-te-hapur-mogherinit-ja-cfare-kerkojne/20%Monthly2019-05-02 12:41
https://kosovapost.net/ne-nje-klase-ne-londer-mesohen-shkronjat-shqipe/20%Monthly2019-05-02 12:34
https://kosovapost.net/a-duhet-te-vendosim-sheqer-ne-caj/20%Monthly2019-05-02 12:24
https://kosovapost.net/emiratet-e-bashkuara-arabe-fillojne-prodhimin-e-30000-midhjeve-ne-muaj-foto-video/20%Monthly2019-05-02 12:22
https://kosovapost.net/njohja-reciproke-e-patente-shofereve-maqedoni-kosove-kalon-ne-kuvend/20%Monthly2019-05-02 12:10
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-edhe-kunder-barcelones-ne-banken-rezerve/20%Monthly2019-05-02 11:53
https://kosovapost.net/thaci-nuk-pranojme-kushtezimet-nga-serbia-taksa-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2019-05-02 11:49
https://kosovapost.net/a-do-te-kendoje-shqip-rita-ora-ne-festivalin-shqiptar-te-cyrihut/20%Monthly2019-05-02 11:44
https://kosovapost.net/ky-eshte-nje-tjeter-yll-i-familjes-se-beatrix-ramosajt-foto/20%Monthly2019-05-02 11:37
https://kosovapost.net/topalli-personat-e-kthyer-nga-siria-nuk-perbejne-rrezik-per-sigurine-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-05-02 11:28
https://kosovapost.net/matoshi-thote-se-asnje-hidrocentral-ne-kosove-nuk-posedon-leje-mjedisore/20%Monthly2019-05-02 11:13
https://kosovapost.net/prokurori-i-pergjithshem-amerikan-refuzon-te-deshmoje-per-raportin-e-muellerit/20%Monthly2019-05-02 11:05
https://kosovapost.net/mourinho-thumbon-kloppin-dhe-guardiolan/20%Monthly2019-05-02 11:03
https://kosovapost.net/sot-merret-vendim-per-nenen-qe-theri-mesuesen-e-7-marsit/20%Monthly2019-05-02 10:56
https://kosovapost.net/wenger-jam-i-befasuar-me-ate-qe-i-ka-ndodhur-casillasit/20%Monthly2019-05-02 10:51
https://kosovapost.net/takohen-sot-populistet-orban-dhe-salvini-aleancat-para-zgjedhjeve-te-pe/20%Monthly2019-05-02 10:43
https://kosovapost.net/haradinaj-i-kunderpergjigjet-rames-une-e-tregoj-te-verteten-edhe-atehere-kur-nuk-i-pelqen-dikujt/20%Monthly2019-05-02 10:28
https://kosovapost.net/konjufca-pacollit-a-eshte-e-vertete-se-konsullit-te-hundurasit-i-keni-shitur-shtepi-ne-zvicer/20%Monthly2019-05-02 10:15
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-urime-liberalizimi-i-vizave-eshte-gje-e-sigurt/20%Monthly2019-05-02 10:34
https://kosovapost.net/kurti-kujton-masakren-e-studimes-nuk-ka-drejtesi-per-viktimat-nuk-ka-denim-per-kriminelet/20%Monthly2019-05-02 09:58
https://kosovapost.net/qeveria-i-lejon-fsk-se-te-realizoj-ushtrime-ne-kampin-vrella/20%Monthly2019-05-02 09:37
https://kosovapost.net/grupi-i-gjakut-zbulon-anet-e-fshehta-te-cdo-njeriu/20%Monthly2019-05-02 09:32
https://kosovapost.net/qeveria-vendos-rregulla-strikte-per-zyrtaret-qeveritar/20%Monthly2019-05-02 09:39
https://kosovapost.net/bebe-rexha-behet-pjese-e-turneut-me-te-madh-ne-bote/20%Monthly2019-05-02 09:19
https://kosovapost.net/keta-jane-aktoret-me-te-paguar-te-2019-s/20%Monthly2019-05-02 09:15
https://kosovapost.net/pompeo-dhe-merkel-do-te-takohen-ne-berlin-teme-diskutimi-edhe-ballkani-perendimor/20%Monthly2019-05-02 09:12
https://kosovapost.net/gramafonat-qe-lajmeruan-kobin-e-zi-te-mbylljes-se-negociatave-dezinformuan/20%Monthly2019-05-02 09:03
https://kosovapost.net/vulin-nese-nuk-na-do-be-ja-ka-kush-na-do/20%Monthly2019-05-02 08:58
https://kosovapost.net/haradinaj-anetaresimi-ne-nato-eshte-synim-shteteror-e-qytetar-i-kosoves/20%Monthly2019-05-02 08:50
https://kosovapost.net/kriza-ne-venezuele-shtohen-tensionet-ne-mes-shba-se-dhe-rusise/20%Monthly2019-05-02 08:28
https://kosovapost.net/ky-truk-per-dy-minuta-do-ta-largoje-deshiren-tuaj-per-ushqimin-e-yndyrshem/20%Monthly2019-05-02 08:24
https://kosovapost.net/evakuime-masive-nga-frika-e-ciklonit-ne-indi/20%Monthly2019-05-02 08:21
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-kundershtari-i-anthony-joshuas/20%Monthly2019-05-02 08:10
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-casillas-detyrohet-te-le-futbollin/20%Monthly2019-05-02 08:05
https://kosovapost.net/malesorja-perplaset-me-serbet-ne-martinaj-te-cilet-po-tentojne-te-ndertojne-nje-kishe-atje/20%Monthly2019-05-02 07:59
https://kosovapost.net/arreaza-falenderoi-presidentin-erdogan-per-mbeshtetje-te-hapur-dhe-te-vendosur-ndaj-tentatives-per-grusht-shtetin-ne-vendin-e-tij/20%Monthly2019-05-02 07:51
https://kosovapost.net/te-qenit-prinder-llafazane-rrite-inteligjencen-e-femijeve-tuaj/20%Monthly2019-05-02 07:46
https://kosovapost.net/arsyet-pse-nuk-do-te-hiqni-dore-nga-qepet-e-kuqe/20%Monthly2019-05-02 07:42
https://kosovapost.net/mehmeti-burreshtetasit-tane-jane-si-ato-prostitutat-ne-shtepine-publike/20%Monthly2019-05-02 07:30
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-maj-2/20%Monthly2019-05-02 07:24
https://kosovapost.net/rrefimet-qe-mund-ta-ndryshojne-specialen/20%Monthly2019-05-02 07:55
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-maj/20%Monthly2019-05-02 07:09
https://kosovapost.net/mergimtaret-derguan-800-milione-euro-ne-kosove/20%Monthly2019-05-02 07:02
https://kosovapost.net/putin-nenshkruan-ligjin-qe-rrit-kontrollin-qeveritar-mbi-internetin/20%Monthly2019-05-02 06:59
https://kosovapost.net/rashica-ka-nje-mesazh-per-casillas/20%Monthly2019-05-02 06:56
https://kosovapost.net/shuhen-shpresat-per-rifillimin-e-dialogut/20%Monthly2019-05-02 06:52
https://kosovapost.net/opozita-ne-shqiperi-bllokon-rruget-ne-12-qarqe/20%Monthly2019-05-02 06:47
https://kosovapost.net/nese-vuani-nga-diabeti-atehere-pini-kafe/20%Monthly2019-05-02 06:42
https://kosovapost.net/ska-pike-kthese-per-vizat/20%Monthly2019-05-02 06:39
https://kosovapost.net/sot-mot-i-ndryshueshem-me-diell-dhe-vranesira/20%Monthly2019-05-02 06:35
https://kosovapost.net/barcelona-mposht-liverpoolin-dhe-prek-gjysmefinalen/20%Monthly2019-05-01 21:50
https://kosovapost.net/nitaj-deklarata-e-edi-rames-nen-dinjitetin-e-nje-kryeministri/20%Monthly2019-05-01 21:21
https://kosovapost.net/vasfija-shkruan-pas-deshmise-se-djeshme-ne-kongresin-amerikan-drejtesia-ka-deshtuar/20%Monthly2019-05-01 21:17
https://kosovapost.net/276-mije-e-138-gezhoja-plumbi-formuan-sot-portretin-e-agim-ramadanit-ne-gjilan/20%Monthly2019-05-01 20:35
https://kosovapost.net/thaci-per-der-spiegel-me-serbet-na-ndan-nje-lum-me-gjak/20%Monthly2019-05-01 20:20
https://kosovapost.net/kjo-eshte-fotografia-qe-tregon-se-per-cka-po-perplasen-haradinaj-e-rama/20%Monthly2019-05-01 19:51
https://kosovapost.net/mike-pompeo-vjen-ne-evrope-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-05-01 19:17
https://kosovapost.net/edi-rama-ofendon-ramush-haradinajn-po-genjen-publikisht/20%Monthly2019-05-01 19:12
https://kosovapost.net/hamza-tregon-a-do-te-kandidoje-per-kryetar-te-mitrovices/20%Monthly2019-05-01 18:32
https://kosovapost.net/barcelona-liverpool-formacionet-zyrtare/20%Monthly2019-05-01 18:20
https://kosovapost.net/turqia-kritikoi-raportin-e-shba-se-per-lirite-fetare-nderkombetare/20%Monthly2019-05-01 18:00
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-mitrovicasit-ja-kur-hapet-tuneli/20%Monthly2019-05-01 16:47
https://kosovapost.net/kuba-dhe-bolivia-denojne-ashper-tentativen-per-grusht-shteti-ne-venezuele/20%Monthly2019-05-01 16:12
https://kosovapost.net/gjermania-dhe-franca-po-synojne-te-vene-ne-binare-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-01 15:50
https://kosovapost.net/themeluesi-i-wikileaks-it-julian-assange-denohet-me-50-jave-burg-per-kete-arsye/20%Monthly2019-05-01 15:14
https://kosovapost.net/parku-i-germise-bllokohet-nga-qytetaret/20%Monthly2019-05-01 14:56
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-shqiptaret-punetoret-me-pak-te-paguar/20%Monthly2019-05-01 14:46
https://kosovapost.net/regjimi-i-esadit-vazhdon-bombardimin-e-civileve-ne-idlib/20%Monthly2019-05-01 14:36
https://kosovapost.net/perandori-akihito-abdikoi-zyrtarisht-nga-froni-naruhito-behet-sovrani-i-ri/20%Monthly2019-05-01 13:47
https://kosovapost.net/serbet-ne-jerusalem-kendojne-kenge-per-kosoven/20%Monthly2019-05-01 13:36
https://kosovapost.net/hoti-i-permbledh-rezultatet-e-samitit-ne-tri-pika/20%Monthly2019-05-01 12:41
https://kosovapost.net/si-transmetohet-hepatiti-b-2/20%Monthly2019-05-01 12:39
https://kosovapost.net/deputetja-gjermane-tregon-se-kur-do-te-kete-rezultat-samiti-i-berlinit/20%Monthly2019-05-01 12:26
https://kosovapost.net/qepa-e-eger-lufton-shume-semundje/20%Monthly2019-05-01 12:22
https://kosovapost.net/hahn-ka-ardhur-koha-qe-ballkani-perendimor-te-bashkohet-me-be-ne/20%Monthly2019-05-01 12:14
https://kosovapost.net/fuqizohet-bashkepunimi-kosove-turqi-ne-shendetesi/20%Monthly2019-05-01 12:12
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-nga-metoda-qe-zbusin-stresin/20%Monthly2019-05-01 12:10
https://kosovapost.net/pacolli-thote-se-ska-pajtim-me-serbine/20%Monthly2019-05-01 12:05
https://kosovapost.net/ne-kete-stadium-do-te-luhet-ndeshja-angli-kosove/20%Monthly2019-05-01 12:01
https://kosovapost.net/tre-furgonet-e-perdorur-per-grabitje-ne-rinas-ishin-vjedhur-ne-kosove/20%Monthly2019-05-01 11:55
https://kosovapost.net/receta-natyrale-qe-u-jep-fund-te-gjitha-problemeve-me-tiroiden/20%Monthly2019-05-01 11:49
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-kemi-ende-shume-per-te-realizuar-per-te-drejtat-e-punetoreve/20%Monthly2019-05-01 11:42
https://kosovapost.net/vellazeria-muslimane-do-te-punojme-ne-menyre-paqesore-perkunder-planeve-te-shba-se/20%Monthly2019-05-01 11:38
https://kosovapost.net/u-leshua-ne-qarkullim-linja-e-autobusit-prishtine-aeroport/20%Monthly2019-05-01 11:22
https://kosovapost.net/marcello-lippi-firmose-me-kete-skuader/20%Monthly2019-05-01 11:18
https://kosovapost.net/grate-protestojne-per-te-drejta-te-barabarta-ne-shoqeri/20%Monthly2019-05-01 11:14
https://kosovapost.net/perfundoi-ne-spital-kjo-eshte-gjendja-e-berluskonit/20%Monthly2019-05-01 10:59
https://kosovapost.net/thaci-pergenjeshtron-haradinajn-per-taksen-ishim-unik-ne-berlin/20%Monthly2019-05-01 10:42
https://kosovapost.net/merkel-e-vendosur-nuk-do-te-jap-doreheqje/20%Monthly2019-05-01 10:31
https://kosovapost.net/kosnett-nga-gracanica-bene-thirrje-per-bashkepunim-tregtar/20%Monthly2019-05-01 10:16
https://kosovapost.net/thaci-jep-fjalen-nuk-do-kete-asociacion-me-modelin-republika-serbska-ne-veri/20%Monthly2019-05-01 10:05
https://kosovapost.net/maduro-ata-qe-kane-ne-shenjester-kushtetuten-dhe-paqen-e-shoqerise-do-te-akuzohen/20%Monthly2019-05-01 09:54
https://kosovapost.net/thaci-u-mashtruam-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-05-01 09:40
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-arsyet-pse-shba-ka-kerkuar-ndryshimin-e-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-01 09:33
https://kosovapost.net/erdogan-denojme-tentativen-per-grusht-shteti-ne-venezuele/20%Monthly2019-05-01 09:19
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-lahi-brahimaj-shtrihet-ne-spital/20%Monthly2019-05-01 09:10
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-maj/20%Monthly2019-05-01 08:51
https://kosovapost.net/thaci-vazhdon-goditjet-ndaj-samitit-ne-berlin-kishte-vetem-fjalime-te-zbrazeta/20%Monthly2019-05-01 08:44
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-priti-ne-takim-kryetaret-e-shoqatave-shqiptare-nga-turqia/20%Monthly2019-05-01 08:37
https://kosovapost.net/rruga-per-germi-e-lire-ne-oret-e-mengjesit/20%Monthly2019-05-01 08:28
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-merkelit-tregon-vijat-e-kuqe-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-01 08:16
https://kosovapost.net/paralajmerohen-gjoba-deri-ne-100-euro-ne-rast-te-ndezjes-se-gomave/20%Monthly2019-05-01 08:02
https://kosovapost.net/reali-arrin-marreveshje-me-yllin-150-milionesh/20%Monthly2019-05-01 07:48
https://kosovapost.net/shqiperia-po-e-djeg-levizjen-pa-viza-te-kosovareve/20%Monthly2019-05-01 07:43
https://kosovapost.net/kurti-cdo-i-dyti-person-ne-kosove-eshte-i-papune-ndersa-lideret-po-pasurohen/20%Monthly2019-05-01 07:32
https://kosovapost.net/ky-eshte-plani-i-qarkullit-te-automjeteve-sot-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-01 07:15
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-sot-3/20%Monthly2019-05-01 07:11