XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/per-shkak-te-fyerjeve-raciste-ndaj-kosoves-uefa-denon-kete-ekip-futbollistik/20%Monthly2019-07-22 12:43
https://kosovapost.net/pdk-i-kerkon-presidentit-thacit-ta-caktoje-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-22 12:43
https://kosovapost.net/tronditet-gjermania-serbi-me-prejardhje-nga-kosova-vret-nje-grua/20%Monthly2019-07-22 12:36
https://kosovapost.net/ambasadori-i-spanjes-e-gezon-brnabiqin-me-lajmin-e-keq-per-kosoven/20%Monthly2019-07-22 12:21
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-do-te-shkojme-me-vvne-nese-te-tjeret-bejne-koalicione-parazgjedhore/20%Monthly2019-07-22 12:22
https://kosovapost.net/mergimtaret-nuk-do-te-presin-gjate-ne-pikat-kufitare-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-07-22 11:10
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-shefi-i-agjencise-nderkombetare-per-energji-berthamore/20%Monthly2019-07-22 11:09
https://kosovapost.net/leonora-jakupi-pa-asnje-nderhyrje-estetike-zbulon-sekretin-e-nje-fytyre-te-perkryer/20%Monthly2019-07-22 11:01
https://kosovapost.net/humanisti-kastrati-del-kunder-ligjit-per-ta-mbrojtur-pronarin-e-abi-qarshise-foto/20%Monthly2019-07-22 10:57
https://kosovapost.net/bishtat-e-cigareve-po-shkaterrojne-bimet-nuk-dekompozohen-per-nje-dekade/20%Monthly2019-07-22 10:47
https://kosovapost.net/anulohet-miqesorja-llapi-drenica/20%Monthly2019-07-22 10:41
https://kosovapost.net/burdushi-kerkon-nga-apeli-rigjykim-prokuroria-kerkon-denim-me-te-ashper/20%Monthly2019-07-22 10:28
https://kosovapost.net/trajkoviq-doreheqja-e-haradinajt-e-shtyn-kohezgjatjen-e-takses/20%Monthly2019-07-22 10:06
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-qe-zgjedhjet-te-mbahen-brenda-dy-muajve/20%Monthly2019-07-22 10:00
https://kosovapost.net/ambasadori-i-ri-rus-ne-beograd-i-sjell-vuciqit-mesazhin-e-putinit-per-kosoven/20%Monthly2019-07-22 10:09
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-jashtezakonshme-me-8-shtator/20%Monthly2019-07-22 09:56
https://kosovapost.net/haradinaj-falenderon-ata-qe-po-e-perkrahin/20%Monthly2019-07-22 09:41
https://kosovapost.net/kater-persona-jane-lenduar-si-pasoje-e-nje-aksidenti-qe-ka-ndodhur-dje-ne-skenderaj/20%Monthly2019-07-22 09:34
https://kosovapost.net/duke-besuar-pafajesine-e-djalit-te-saj-qe-vuajti-22-vite-burg-nena-zbulon-vrasesin-e-vertete/20%Monthly2019-07-22 09:19
https://kosovapost.net/trump-vazhdon-ti-sulmoj-kongresmenet-femra-keto-nuk-mund-ta-duan-vendin-tone/20%Monthly2019-07-22 09:33
https://kosovapost.net/juventus-merr-vendimin-per-higuain/20%Monthly2019-07-22 08:57
https://kosovapost.net/nje-dite-para-se-gjykata-nderkombetare-i-tha-po-pavaresise-u-thirra-ne-hage-sot-serish-u-thirra-por-po-e-le-kosoven-me-te-forte-se-kurre/20%Monthly2019-07-22 08:40
https://kosovapost.net/jetoni-te-lumtur-dhembe-te-shendoshe-e-buzeqeshje-magjepese-me-sherbimet-e-avenue-dent-video/20%Monthly2019-07-22 08:50
https://kosovapost.net/41-aksidente-e-1-mije-e-86-gjoba-trafiku-vetem-per-nje-dite/20%Monthly2019-07-22 08:22
https://kosovapost.net/vritet-fotografi-qe-e-dokumentoi-tmerrin-ne-siri/20%Monthly2019-07-22 08:02
https://kosovapost.net/pesoi-sulm-ne-zemer-gjate-ndeshjes-fjalet-e-para-te-trajnerit-ne-spital-sa-eshte-rezultati/20%Monthly2019-07-22 07:49
https://kosovapost.net/infeksione-gjate-veres-ja-sa-here-duhet-ti-lani-carcafet/20%Monthly2019-07-22 07:39
https://kosovapost.net/vulin-i-nervozuar-ja-cfare-thote-per-shqiptaret/20%Monthly2019-07-22 07:37
https://kosovapost.net/trump-shfaqet-befas-ne-dasmen-e-ciftit-dasmoret-shperthejne-ne-video/20%Monthly2019-07-22 07:22
https://kosovapost.net/pas-amerikes-edhe-gjermania-fillon-ndertimin-e-ambasades-ne-kosove/20%Monthly2019-07-22 07:17
https://kosovapost.net/kontrata-pune-ne-kundershtim-me-ligjet-dhe-konkurset-ne-podujeve/20%Monthly2019-07-22 07:11
https://kosovapost.net/jeton-me-vjehrren-koleget-i-nxjerrin-sekretin-vilma-mashes-foto/20%Monthly2019-07-22 07:05
https://kosovapost.net/liste-e-gjate-e-te-ftuarve-nga-specialja/20%Monthly2019-07-22 06:57
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-dorezon-doreheqjen-tek-thaci/20%Monthly2019-07-22 07:00
https://kosovapost.net/serwer-gjykata-kushtetuese-ia-mori-thacit-timonin-e-dialogut/20%Monthly2019-07-22 06:49
https://kosovapost.net/proteste-e-dhunshme-ne-hong-kong-plagosen-45-persona/20%Monthly2019-07-22 06:45
https://kosovapost.net/cili-ekip-italian-po-e-synon-hysajn/20%Monthly2019-07-22 06:40
https://kosovapost.net/85-kilometra-larg-vendit-ku-u-gjet-i-vrare-presidenti-i-camerise-gjendet-i-vdekur-edhe-nje-tjeter-shqiptar/20%Monthly2019-07-22 06:42
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-parakohshme-ne-shtator/20%Monthly2019-07-22 06:21
https://kosovapost.net/keto-semundje-i-sherojne-manat-e-bardhe/20%Monthly2019-07-22 06:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-korrik/20%Monthly2019-07-22 06:15
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-te-ardhshme-7/20%Monthly2019-07-22 06:05
https://kosovapost.net/haxhiu-kosova-ka-nevoje-per-qeverisjen-e-vetevendosjes/20%Monthly2019-07-21 22:11
https://kosovapost.net/arrestohet-ne-gjermani-vrasesi-i-cili-ne-kosove-u-denua-me-burg-te-perjetshem/20%Monthly2019-07-21 21:47
https://kosovapost.net/aksident-mes-tri-veturave-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2019-07-21 20:58
https://kosovapost.net/gjermani-qindra-mijera-persona-kane-dhene-doreheqje-nga-anetaresimi-ne-kisha/20%Monthly2019-07-21 20:33
https://kosovapost.net/%e2%80%8b%e2%80%8b%e2%80%8b%e2%80%8b%e2%80%8b%e2%80%8b%e2%80%8bbritani-e-madhe-hammond-jap-doreheqjen-nese-boris-johnson-zgjidhet-kryeminister/20%Monthly2019-07-21 20:26
https://kosovapost.net/princi-leka-krenohemi-me-ty-ramush/20%Monthly2019-07-21 20:22
https://kosovapost.net/labi-le-te-kuptohet-se-ka-ambicie-per-kryeminister-ose-president-video/20%Monthly2019-07-21 19:48
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-decani-jemi-gati-per-epilogun-e-radhes/20%Monthly2019-07-21 19:12
https://kosovapost.net/mergimtaret-drejte-vendlindjes-pa-pritje-te-gjata-ne-pikat-kufitare/20%Monthly2019-07-21 18:58
https://kosovapost.net/ende-asnje-reagim-i-ambasadoreve-pas-doreheqjes-se-haradinajt/20%Monthly2019-07-21 18:06
https://kosovapost.net/nisma-del-me-kete-qendrim-pas-doreheqjes-se-haradinajt/20%Monthly2019-07-21 17:31
https://kosovapost.net/dua-lipa-e-mbeshtjelle-me-flamurin-kuq-e-zi-mezi-pret-kthimin-ne-kosove/20%Monthly2019-07-21 17:07
https://kosovapost.net/kryetari-haskuka-deklarohet-per-rastin-abi-qarshia-ligji-nuk-aplikohet-vetem-per-te-dobetit/20%Monthly2019-07-21 16:59
https://kosovapost.net/kurti-jep-tri-arsyet-pse-thaci-duhet-te-therrase-partite-politike-per-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-21 16:17
https://kosovapost.net/atataku-kardiak-vjen-nga-kontakti-direkt-me-ujin-e-ftohte/20%Monthly2019-07-21 16:06
https://kosovapost.net/kosova-drejt-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Monthly2019-07-21 15:47
https://kosovapost.net/specialja-po-i-interviston-te-dyshuarit-edhe-neper-hotele-thote-avokati-koci/20%Monthly2019-07-21 15:42
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-vdes-nje-9-vjecar-plagosen-5-te-tjere/20%Monthly2019-07-21 15:36
https://kosovapost.net/alarmante-valet-e-nxehta-sahariane-kete-jave-do-ta-kaplojne-europen/20%Monthly2019-07-21 13:21
https://kosovapost.net/nisma-mban-mbledhje-te-jashtezakonshme-flasin-per-doreheqjen-e-haradinajt/20%Monthly2019-07-21 13:15
https://kosovapost.net/kolona-e-pritje-te-gjata-te-mergimtareve-ne-pikat-kufitare-serbi-kosove/20%Monthly2019-07-21 12:48
https://kosovapost.net/vape-e-madhe-qytetare-te-shumte-frekuentojne-pishinat/20%Monthly2019-07-21 12:20
https://kosovapost.net/mediat-ne-serbi-ambasadori-rus-neser-ia-dorezon-vuciqit-mesazhin-urgjent-te-putinit-per-kosoven/20%Monthly2019-07-21 11:39
https://kosovapost.net/erdhi-nga-gjermania-u-vra-dje-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-21 11:32
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-godet-bosnjen/20%Monthly2019-07-21 10:12
https://kosovapost.net/zhduket-vajza-nga-fushe-kosova-tash-e-kater-dite/20%Monthly2019-07-21 10:00
https://kosovapost.net/nato-i-kerkon-iranit-te-liroje-tankerin-britanik-te-naftes/20%Monthly2019-07-21 09:01
https://kosovapost.net/zeka-i-gezohet-rrezimit-te-kesaj-qeverie-thote-gezim-me-te-madh-kurre-nuk-ka-pasur/20%Monthly2019-07-21 08:57
https://kosovapost.net/i-ftuari-i-gjykates-speciale-niset-per-ne-hage/20%Monthly2019-07-21 08:49
https://kosovapost.net/gjukanovic-i-druhet-haradinajt-pas-kthimit-nga-specialja/20%Monthly2019-07-21 08:39
https://kosovapost.net/apelon-mergimtarikujdes-ju-qe-kaloni-nga-serbia-policia-serbe-po-provokon-me-veture-civile/20%Monthly2019-07-21 08:30
https://kosovapost.net/cfare-ka-ndodhur-me-21-korrik/20%Monthly2019-07-21 08:21
https://kosovapost.net/holande-vritet-ne-menyre-misterioze-presidenti-veteshpallur-i-camerise/20%Monthly2019-07-21 08:11
https://kosovapost.net/doreheqja-e-haradinajt-fillojne-kalkulimet-e-hershme-per-koalicione/20%Monthly2019-07-21 08:05
https://kosovapost.net/shifra-alarmante-te-rasteve-te-dhunes-ne-familje-ku-te-kerkohet-faji/20%Monthly2019-07-20 21:37
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-serb-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2019-07-20 21:35
https://kosovapost.net/man-city-deshton-ne-fazen-parasezonale-guardiola-nuk-shqetesohet/20%Monthly2019-07-20 21:33
https://kosovapost.net/dje-dha-doreheqje-neser-haradinaj-del-perseri-ne-pune-si-kryeminister/20%Monthly2019-07-20 20:58
https://kosovapost.net/cun-lajci-haradinajt-ftesen-per-speciale-ta-coi-gjarpni/20%Monthly2019-07-20 19:48
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-nuk-mund-te-ndaloni-se-ngreni-por-qe-duhet-patjeter-te-heqni-dore/20%Monthly2019-07-20 19:43
https://kosovapost.net/drejtori-i-barcelones-thote-se-nuk-kane-nevoje-per-neymar/20%Monthly2019-07-20 19:38
https://kosovapost.net/cfare-thone-ne-fshatin-e-haradinajt-pasi-ai-u-ftua-per-te-treten-here-ne-hage/20%Monthly2019-07-20 19:16
https://kosovapost.net/gjini-aak-eshte-gati-per-zgjedhje/20%Monthly2019-07-20 19:16
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-thote-se-me-3-gusht-ldk-ja-do-dale-me-ekip-fitues-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-20 18:49
https://kosovapost.net/pas-doreheqjes-se-haradinajt-te-gjithe-presin-vendimin-e-presidentit-thaci/20%Monthly2019-07-20 17:45
https://kosovapost.net/veseli-per-ftesat-e-speciales-luftetaret-e-uck-se-do-te-dalin-faqebardhe/20%Monthly2019-07-20 17:55
https://kosovapost.net/veseli-jep-driten-e-gjelber-te-zgjedhjeve-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-07-20 17:13
https://kosovapost.net/veseli-vonohet-ne-konference-nuk-del-i-sakte-ne-kohen-e-paralajmeruar/20%Monthly2019-07-20 16:58
https://kosovapost.net/prag-lufte-shba-iran/20%Monthly2019-07-20 16:35
https://kosovapost.net/njihuni-me-ushtarakun-nazist-qe-u-shnderrua-ne-legjenden-e-forcave-speciale-amerikane/20%Monthly2019-07-20 16:32
https://kosovapost.net/befason-marcelo-neymar-eshte-me-i-mire-se-hazardi/20%Monthly2019-07-20 16:26
https://kosovapost.net/dw-pse-doreheqja-e-haradinajt-mund-te-kete-pasoja-afatgjate-per-kosoven/20%Monthly2019-07-20 16:16
https://kosovapost.net/washingtoni-apo-haga-e-rrezoi-haradinajn-deshmia-interesante-e-ish-diplomatit-amerikan-qe-po-qendron-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-20 15:36
https://kosovapost.net/si-te-behesh-milioner-duke-vizituar-cdo-vend-te-botes-pa-asnje-leke-ne-xhep/20%Monthly2019-07-20 15:25
https://kosovapost.net/drejtoresha-e-shpend-ahmetit-e-puneson-ne-zyre-te-dashuren-e-djalit/20%Monthly2019-07-20 15:28
https://kosovapost.net/wolters-dialogu-politik-kosove-serbi-garanci-per-stabilitet/20%Monthly2019-07-20 15:02
https://kosovapost.net/pritje-te-gjata-ne-merdare/20%Monthly2019-07-20 14:44
https://kosovapost.net/shala-ne-nuk-njohim-humbje-fitimtar-edhe-ne-betejat-e-rradhes/20%Monthly2019-07-20 14:39
https://kosovapost.net/e-rende-27-vjecari-nga-kamenica-vdes-pas-goditjes-nga-rryma-elektrike/20%Monthly2019-07-20 14:24
https://kosovapost.net/veseli-ftesat-nga-specialja-goditje-per-uck-ne/20%Monthly2019-07-20 14:14
https://kosovapost.net/byrnes-jam-njeriu-me-i-shpejte-ne-historine-e-njerezimit/20%Monthly2019-07-20 13:51
https://kosovapost.net/dikur-e-quante-jakupovski-sot-presidenti-thaci-i-del-ne-krah-krasniqit/20%Monthly2019-07-20 13:40
https://kosovapost.net/limaj-dhe-jakup-krasniqi-nga-gryk-te-kacanikut-ne-nuk-njohim-humbje/20%Monthly2019-07-20 13:22
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-thote-se-haradinaj-ftesen-nga-specialja-e-ka-marre-shume-me-heret-sesa-tha-ai/20%Monthly2019-07-20 13:10
https://kosovapost.net/borovci-zgjedhet-kryetar-i-ldk-se-ne-deges-se-iii-te-ne-prishtine-abrashi-terhiqet-nga-gara/20%Monthly2019-07-20 13:01
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-opsionet-politike-e-kushtetuese-pas-doreheqjes-se-haradinajt/20%Monthly2019-07-20 12:45
https://kosovapost.net/ambasadoret-amerikane-ne-kosove-e-serbi-me-mesazhe-te-njejta-dialogu-smund-te-jete-me-i-veshtire-se-fluturimi-ne-hene/20%Monthly2019-07-20 12:31
https://kosovapost.net/aleksandar-vucic-doreheqja-e-haradinajt-eshte-mashtrim-politik/20%Monthly2019-07-20 12:14
https://kosovapost.net/kosove-gjykata-speciale-fton-edhe-jakup-krasniqin/20%Monthly2019-07-20 11:52
https://kosovapost.net/dr-mustafa-bajrami-ti-bllokojme-pikat-kufitare-aeroportin-e-fillimisht-gllogjanin-per-te-mos-lejuar-shkuarjen-e-ramushit-ne-hage/20%Monthly2019-07-20 11:39
https://kosovapost.net/lamtumir-ramush-ne-luften-tjeter-e-mireserdhe-ne-betejen-e-re/20%Monthly2019-07-20 11:16
https://kosovapost.net/sot-do-te-varrosen-edhe-86-viktima-te-tjera-boshnjake-te-masakruara-nga-serbet/20%Monthly2019-07-20 11:03
https://kosovapost.net/shba-imami-nigerian-i-cili-mbrojti-ne-xhami-262-te-krishtere-u-vleresua-me-cmimin-e-lirise-nderkombetare-te-fese/20%Monthly2019-07-20 10:51
https://kosovapost.net/nje-dite-pas-doreheqjes-haradinaj-pi-kafe-me-nenen-vellane-dhe-dajen/20%Monthly2019-07-20 10:46
https://kosovapost.net/pamje-tmerri-ne-familjen-hajdari-policia-e-dergon-ne-burg-te-semurin-e-palevizshem/20%Monthly2019-07-20 10:30
https://kosovapost.net/albin-kurti-kosova-ska-qeveri-ftoj-presidentin-ta-caktoje-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-20 10:06
https://kosovapost.net/fitore-pacolli-nuk-beson-se-haradinaj-e-dha-doreheqjen-per-kosoven/20%Monthly2019-07-20 09:49
https://kosovapost.net/jean-claude-van-une-besoj-se-ka-nje-magji-ne-turqi/20%Monthly2019-07-20 09:28
https://kosovapost.net/ne-kongresin-amerikan-lutje-kunder-racizmit-dhe-ksenofobise/20%Monthly2019-07-20 08:59
https://kosovapost.net/50-vjet-nga-shkelja-e-njeriut-ne-hene/20%Monthly2019-07-20 08:48
https://kosovapost.net/kosova-drejt-zgjedhjeve-lideret-e-partive-politike-thone-se-ska-zgjidhje-tjeter/20%Monthly2019-07-20 08:37
https://kosovapost.net/reagimi-i-gruas-se-dautit-pas-doreheqjes-se-ramushit/20%Monthly2019-07-20 08:19
https://kosovapost.net/tete-si-asnje-ekipet-shqiptare-deshtojne-ne-evrope/20%Monthly2019-07-20 08:09
https://kosovapost.net/per-dy-dite-prishtina-behet-qender-e-gastronomise-shqiptare/20%Monthly2019-07-20 07:51
https://kosovapost.net/vuciq-sot-u-drejtohet-serbeve-per-doreheqjen-e-haradinajt/20%Monthly2019-07-20 07:32
https://kosovapost.net/mungojne-medikamentet-shtyhen-operacionet-ne-qkuk/20%Monthly2019-07-20 07:14
https://kosovapost.net/bejini-keto-dy-gjera-para-gjumit-qe-mos-tju-bezdise-vapa/20%Monthly2019-07-20 07:01
https://kosovapost.net/rikthehet-i-nxehti-keto-jane-temperaturat-per-pese-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2019-07-19 21:44
https://kosovapost.net/kolone-e-gjate-mbi-3-ore-pritje-per-tu-kthyer-ne-kosove/20%Monthly2019-07-19 21:42
https://kosovapost.net/imami-shqiptar-nga-gjermania-solidarizohet-me-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2019-07-19 21:26
https://kosovapost.net/lekaj-i-ka-disa-fjale-per-haradinajn-pas-doreheqjes/20%Monthly2019-07-19 20:59
https://kosovapost.net/lautaro-injoron-zerat-e-merkatos-kam-folur-me-conten-vazhdoj-te-interi/20%Monthly2019-07-19 20:49
https://kosovapost.net/kurti-duhen-zgjedhje-sa-me-pare-qeveria-teknike-e-demshme/20%Monthly2019-07-19 20:35
https://kosovapost.net/basha-per-doreheqjen-e-haradinaj-vuri-atdheun-mbi-gjithcka/20%Monthly2019-07-19 20:20
https://kosovapost.net/roma-arrin-marreveshje-per-higuainin/20%Monthly2019-07-19 19:54
https://kosovapost.net/merkel-kritikon-qendrimet-raciste-te-presidentit-trump/20%Monthly2019-07-19 19:47
https://kosovapost.net/ramushi-perballe-sproves-se-radhes/20%Monthly2019-07-19 19:28
https://kosovapost.net/keta-jane-hapat-qe-thaci-duhet-ti-ndermarre-pas-doreheqjes-se-haradinajt/20%Monthly2019-07-19 18:56
https://kosovapost.net/beke-berisha-per-haradinajn-komandant-shko-dhe-kthehu-edhe-me-i-forte/20%Monthly2019-07-19 18:49
https://kosovapost.net/pas-doreheqjes-se-haradinajt-ahmeti-paralajmeron-zgjedhje-brenda-dy-muajve/20%Monthly2019-07-19 18:30
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-berisha-reagon-pas-doreheqjes-se-haradinajt/20%Monthly2019-07-19 18:21
https://kosovapost.net/aak-e-quan-te-padrejte-ftesen-e-speciales-per-haradinajn/20%Monthly2019-07-19 18:02
https://kosovapost.net/gazeta-ruse-shkruan-per-doreheqjen-e-kryeministrit-haradinajt/20%Monthly2019-07-19 17:41
https://kosovapost.net/ish-deputeti-i-ldk-se-haradinaj-serish-ne-hage-me-skenar-te-thacit-e-veselit/20%Monthly2019-07-19 17:33
https://kosovapost.net/reagon-lushtaku-ashtu-si-ne-te-kaluaren-ramushi-do-te-dale-fitimtar-edhe-ne-kete-beteje/20%Monthly2019-07-19 17:31
https://kosovapost.net/pacolli-shpreh-simpati-per-haradinaj-bere-gjest-te-nje-burreshtetasi/20%Monthly2019-07-19 17:18
https://kosovapost.net/beogradi-zyrtar-ne-takim-urgjent-pas-doreheqjes-se-haradinajt/20%Monthly2019-07-19 17:10
https://kosovapost.net/reagon-nga-uashtingtoni-kadri-veseli-koalicionin-e-ndertuam-per-ti-mbrojtur-vlerat-e-uck-se/20%Monthly2019-07-19 17:06
https://kosovapost.net/limaj-e-pranon-fajin-e-kosoves-per-specialen-e-kemi-themeluar-vete-duhet-te-perballemi/20%Monthly2019-07-19 16:59
https://kosovapost.net/milaim-zeka-tregon-se-kush-do-jete-i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-07-19 16:51
https://kosovapost.net/reagon-ovl-e-uck-pas-doreheqjes-se-haradinajt-thone-se-vendimin-per-protesta-do-ta-marrin-sonte/20%Monthly2019-07-19 16:48
https://kosovapost.net/haradinaj-te-henen-do-tia-dorezoj-thacit-letren-e-doreheqjes/20%Monthly2019-07-19 16:38
https://kosovapost.net/thaci-reagon-per-ftesat-e-speciales-por-cuditerisht-permend-keshilltarin-e-tij-para-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2019-07-19 16:44
https://kosovapost.net/kosova-organizon-kampionatin-evropian-per-femra-ne-basketboll/20%Monthly2019-07-19 16:31
https://kosovapost.net/specialja-ka-ftuar-per-intervistim-edhe-bislim-zyrapin/20%Monthly2019-07-19 16:25
https://kosovapost.net/majko-haradinaj-ka-dhene-doreheqjen-si-nje-burre-shteti/20%Monthly2019-07-19 16:13
https://kosovapost.net/fytyra-te-merzitura-te-anetareve-te-aak-se-derisa-haradinaj-po-ua-kumtonte-lajmin-e-doreheqjes/20%Monthly2019-07-19 15:35
https://kosovapost.net/haradinaj-merr-vendim-burrash-nuk-dua-ta-poshteroj-shtetin-tim-andaj-dhash-doreheqje/20%Monthly2019-07-19 15:31
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-kthehet-ne-parti/20%Monthly2019-07-19 15:23
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-dorehiqet-por-nuk-u-zmbraps-nga-vendimi-per-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-07-19 15:23
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-viziton-ambasaden-turke-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-19 15:11
https://kosovapost.net/kur-do-te-niset-ne-hage-tregon-haradinaj/20%Monthly2019-07-19 14:53
https://kosovapost.net/i-emocionuar-haradinaj-flet-per-doreheqjen-qorton-politikanet-qe-po-bejne-pazare-per-kosoven/20%Monthly2019-07-19 14:33
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-ramush-haradinaj/20%Monthly2019-07-19 14:16
https://kosovapost.net/maldini-modric-eshte-i-duhur-per-milanin/20%Monthly2019-07-19 14:08
https://kosovapost.net/keds-vendos-51-trafostacione-te-reja-ne-largpercuesin-drenica/20%Monthly2019-07-19 14:02
https://kosovapost.net/cfare-ju-ben-te-vetmuar-dhe-si-ndikon-kjo-ne-trupin-e-mendjen-tuaj/20%Monthly2019-07-19 14:03
https://kosovapost.net/caktohet-ekip-i-ri-per-demarkacionin-me-malin-e-zi/20%Monthly2019-07-19 14:55
https://kosovapost.net/kosova-drejt-kampionatit-evropian-morina-kerkon-perkrahje-nga-publiku/20%Monthly2019-07-19 13:36
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-e-godet-kryeqytetin-grek/20%Monthly2019-07-19 13:33
https://kosovapost.net/mbytet-ne-durres-nje-pushues-nga-kosova/20%Monthly2019-07-19 13:17
https://kosovapost.net/kosova-e-pafuqishme-ndaj-fletarresteve-nga-serbia-nuk-ka-pastrim-te-listave-pa-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2019-07-19 13:16
https://kosovapost.net/oconnell-nese-universitetet-kane-deshtuar-ne-cilesi-eshte-faji-i-tyre-jo-i-kshc-se/20%Monthly2019-07-19 13:01
https://kosovapost.net/kosnett-pse-kjo-nderhyje-politike-te-agjencia-e-akreditimit-universitetet-nuk-kane-vend-per-individ-te-pakualifikuar/20%Monthly2019-07-19 12:58
https://kosovapost.net/deklarate-e-papritur-e-ibrahimoviqit-jam-si-ferrari-ne-mesin-e/20%Monthly2019-07-19 13:36
https://kosovapost.net/merkel-tregon-cfare-ka-biseduar-me-thacin-haradinajn-dhe-vuciqin/20%Monthly2019-07-19 12:46
https://kosovapost.net/europa-league-eliminohen-3-ekipet-shqiptare/20%Monthly2019-07-19 12:39
https://kosovapost.net/blendi-fevziu-me-i-bukur-tani-ne-moshe-apo-kur-ishte-i-ri-foto/20%Monthly2019-07-19 12:41
https://kosovapost.net/berisha-komandantit-wolters-fsk-ja-e-gatshme-te-ofroje-siguri-ne-vend-dhe-rajon-foto/20%Monthly2019-07-19 12:22
https://kosovapost.net/pija-nga-kosova-pushton-marketet-gjermane/20%Monthly2019-07-19 12:07
https://kosovapost.net/formula-1-ajrore-ja-se-si-do-te-zhvillohen-garat-ne-te-ardhmen/20%Monthly2019-07-19 11:35
https://kosovapost.net/libri-ate-nate-ne-kuvend-per-15-korrikun-ne-turqi-publikohet-ne-9-gjuhe/20%Monthly2019-07-19 11:28
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-krenohet-me-ndertimin-e-nje-salle-shkollore-harron-se-ia-mbyllen-tri-universitete/20%Monthly2019-07-19 11:17
https://kosovapost.net/atk-ja-per-gjashte-muaj-ka-vjelur-mbi-239-milione-euro/20%Monthly2019-07-19 11:10
https://kosovapost.net/kush-jane-udheheqesit-e-universitetit-te-mitrovices-te-lidhur-me-parti-politike/20%Monthly2019-07-19 10:57
https://kosovapost.net/keto-ushqime-nuk-duhet-ti-hani-te-paperpunuara/20%Monthly2019-07-19 10:54
https://kosovapost.net/trishtuese-pese-djem-e-lidhin-tetevjecaren-dhe-e-dhunojne/20%Monthly2019-07-19 10:48
https://kosovapost.net/hotelet-e-mrekullueshme-me-pamje-nga-piramidat-e-egjiptit-foto/20%Monthly2019-07-19 10:24
https://kosovapost.net/napoli-avancon-ne-negociatat-per-transferimin-e-pepe/20%Monthly2019-07-19 10:21
https://kosovapost.net/aksion-i-policise-ne-prizren/20%Monthly2019-07-19 10:15
https://kosovapost.net/e-guximshmja-ciljete-ja-cfare-beri-ajo-me-floket-foto/20%Monthly2019-07-19 10:12
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-rasteve-nga-kanceri-i-lekures-ne-bote/20%Monthly2019-07-19 10:11
https://kosovapost.net/be-gjobit-kompanine-prodhuese-te-cipave-qualcomm-me-242-milione-euro/20%Monthly2019-07-19 10:05
https://kosovapost.net/holanda-pjeserisht-pergjegjese-per-vdekjen-e-srebrenicasve-ne-bazen-ne-potocari/20%Monthly2019-07-19 09:43
https://kosovapost.net/si-ta-largoni-shprehine-e-voneses-ne-pune-shkolle/20%Monthly2019-07-19 09:45
https://kosovapost.net/diskutohen-projektligjet-e-punes-thone-se-qeveria-po-i-shkel-me-dy-kembe/20%Monthly2019-07-19 09:39
https://kosovapost.net/fifa-kerkon-nga-irani-te-heqe-ndalesen-per-grate-pritet-vendimi-i-qeverise-iraniane/20%Monthly2019-07-19 09:16
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuza-ndaj-deputeteve-qe-u-rrahen-ne-debat-televiziv/20%Monthly2019-07-19 09:12
https://kosovapost.net/obsh-shpall-gjendje-emergjente-per-shperthimin-e-ebolas/20%Monthly2019-07-19 09:03
https://kosovapost.net/kosova-shkak-i-pajtimi-mes-frances-e-shba-ve-trump-nuk-i-pengon-perpjekjet-e-macron-per-dialogun/20%Monthly2019-07-19 09:04
https://kosovapost.net/shba-abuzoi-me-vajzat-e-mitura-miliarderit-amerikan-epstein-i-refuzohet-kerkesa-per-lirim-me-kusht/20%Monthly2019-07-19 09:28
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vila-luksoze-e-yllit-te-barcelones/20%Monthly2019-07-19 08:53
https://kosovapost.net/ky-vend-eshte-dakord-qe-ta-reduktoj-orarin-e-punes-ne-4-dite-ne-jave/20%Monthly2019-07-19 08:41
https://kosovapost.net/mergimtari-nga-kosova-gjobitet-me-1150-euro-ne-serbi-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-07-19 08:36
https://kosovapost.net/bolton-takon-daciqin-kosova-dhe-serbia-te-vazhdojne-dialogun-foto/20%Monthly2019-07-19 08:24
https://kosovapost.net/pas-permbytjeve-nga-shirat-e-medha-nje-tiger-u-strehua-ne-nje-shtepi/20%Monthly2019-07-19 08:41
https://kosovapost.net/presidenti-i-perkohshem-i-algjerise-takohet-me-sisin/20%Monthly2019-07-19 08:02
https://kosovapost.net/studimi-njerezit-e-pasur-nuk-jane-gjithmone-me-te-talentuarit/20%Monthly2019-07-19 07:54
https://kosovapost.net/operacioni-200-mbledhe-me-te-miret-edhe-pobga-drejt-realit/20%Monthly2019-07-19 07:46
https://kosovapost.net/pence-shba-ja-do-te-nxise-korene-e-veriut-per-lirite-fetare/20%Monthly2019-07-19 07:40
https://kosovapost.net/epik-kosova-ne-vendin-e-fundit-ne-ballkan-per-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2019-07-19 07:31
https://kosovapost.net/zyrtari-i-larte-amerikan-iu-dergon-mesazh-kosoves-dhe-serbise-shembullin-e-keni-tek-maqedonia-e-veriut-e-greqia/20%Monthly2019-07-19 07:15
https://kosovapost.net/vellait-te-presidentit-ia-japin-200-mije-euro-dhe-pagen-e-plote-deri-ne-pension-kurse-shef-e-bejne-djalin-e-axhes-se-kadri-veselit/20%Monthly2019-07-19 07:17
https://kosovapost.net/perplasen-nga-distanca-haradinaj-e-veseli-cfare-po-ndodhe-brenda-koalicionit-qeverises/20%Monthly2019-07-19 06:54
https://kosovapost.net/kafja-e-mengjesit-ja-si-ndikon-ne-kujtesen-tone/20%Monthly2019-07-19 06:31
https://kosovapost.net/e-provokoi-gazetari-po-ja-cfare-beri-ibra-video/20%Monthly2019-07-19 06:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-korrik/20%Monthly2019-07-19 06:13
https://kosovapost.net/moti-sot-e-neser/20%Monthly2019-07-19 06:06
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-peje/20%Monthly2019-07-18 21:45
https://kosovapost.net/ti-ndiqni-e-ti-hiqni-ti-coni-ne-pleherishta-historie-atje-ku-dhe-eshte-vendi-i-tyre/20%Monthly2019-07-18 21:15
https://kosovapost.net/isa-mustafa-per-vrasjen-e-11-vjecarit-ne-fushe-kosove-duhet-te-na-vret-ndergjegjja/20%Monthly2019-07-18 21:01
https://kosovapost.net/qesh-me-ze-te-larte-policia-gjobit-qytetaren-me-100-euro/20%Monthly2019-07-18 20:53
https://kosovapost.net/veseli-pa-ameriken-smund-te-kete-marreveshje-finale-me-serbine/20%Monthly2019-07-18 20:23
https://kosovapost.net/napoli-e-interi-ne-gare-per-pepen/20%Monthly2019-07-18 20:09
https://kosovapost.net/rinne-shpresojme-qe-ne-tetor-te-hapim-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-07-18 19:59
https://kosovapost.net/pse-serbia-e-kosova-duhet-te-negocojne-nga-pozicioni-i-monoetnicitetit/20%Monthly2019-07-18 19:43
https://kosovapost.net/zbulohet-nje-xhami-e-lashte-ne-izrael/20%Monthly2019-07-18 19:22
https://kosovapost.net/vale-e-dyte-e-te-nxehtit-evropa-goditet-serish-nga-temperaturat-e-larta/20%Monthly2019-07-18 19:09
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodhe-trupit-nese-e-hani-nje-kastravec-ne-dite/20%Monthly2019-07-18 18:50
https://kosovapost.net/tash-per-tash-nuk-do-te-kete-sanksione-amerikane-ndaj-turqise/20%Monthly2019-07-18 18:32
https://kosovapost.net/rama-takohet-me-erdogan-ne-marmara/20%Monthly2019-07-18 18:08
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-mbeshtet-te-rinjte-inkurajon-angazhimin-e-tyre-ne-vendimmarrje/20%Monthly2019-07-18 17:34
https://kosovapost.net/instagram-do-tju-heqe-mundesine-per-te-pare-numrin-e-like-nen-postime/20%Monthly2019-07-18 17:31
https://kosovapost.net/pushtet-e-opozite-kunder-kushtezimit-te-liberalizimit-te-vizave-me-dialogun/20%Monthly2019-07-18 17:16
https://kosovapost.net/ronaldinho-i-rikthehet-futbollit-befason-me-skuadren-e-re/20%Monthly2019-07-18 17:03
https://kosovapost.net/veseli-takon-kongresmenin-zeldin-me-rastin-e-miratimit-te-rezolutes-per-vellezerit-bytyci/20%Monthly2019-07-18 16:40
https://kosovapost.net/pacolli-kosova-eshte-shembull-ne-rajon-per-bashkejetesen-e-religjioneve/20%Monthly2019-07-18 16:31
https://kosovapost.net/nena-e-11-vjecarit-personi-qe-e-masakroi-djalin-tim-e-kishte-vrare-edhe-nje-femije-tjeter-dhe-nje-plake/20%Monthly2019-07-18 16:18
https://kosovapost.net/putin-dhe-macron-diskutojne-per-iranin-dhe-ukrainen/20%Monthly2019-07-18 16:07
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-sqaron-gjithcka-rreth-ndalimit-te-tij-nga-policia-austriake/20%Monthly2019-07-18 14:36
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-se-halil-kastrati-ka-nje-vella-te-zhdukur-ne-luften-e-fundit-ne-kosove/20%Monthly2019-07-18 14:28
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-nje-shqiptar-komandant-brigade-ne-maqedoni/20%Monthly2019-07-18 14:05
https://kosovapost.net/caktohen-datat-per-afatin-e-dyte-te-provimit-te-matures/20%Monthly2019-07-18 13:56
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-ndalohet-nga-autoritet-austriake/20%Monthly2019-07-18 13:47
https://kosovapost.net/ldk-propozon-10-investime-te-tjera-ne-vend-te-autostrades-se-dukagjinit/20%Monthly2019-07-18 13:42
https://kosovapost.net/vogelushja-shqiptare-ngriti-ne-kembe-40-mije-franceze-video-foto/20%Monthly2019-07-18 13:29
https://kosovapost.net/rasti-i-vellezerve-bytyci-duhet-ti-percaktoje-marredheniet-shba-serbi/20%Monthly2019-07-18 13:24
https://kosovapost.net/juventusi-ofron-tre-yje-per-pogban/20%Monthly2019-07-18 13:19
https://kosovapost.net/rusia-e-gatshme-ti-shese-turqise-avionet-luftarake-shume-dimensional-su-35/20%Monthly2019-07-18 13:18
https://kosovapost.net/mesoni-se-ku-ka-me-se-shumti-baktere-ne-shtepi/20%Monthly2019-07-18 12:54
https://kosovapost.net/haradinaj-liberalizimi-i-vizave-ceshtje-javesh/20%Monthly2019-07-18 12:49
https://kosovapost.net/kurteshi-kerkon-nga-keshilli-shteteror-i-cilesise-publikimin-e-kercenimeve-politike/20%Monthly2019-07-18 12:44
https://kosovapost.net/ky-eshte-aparati-neuroteknologjik-qe-lidh-trurin-me-kompjuterin-foto/20%Monthly2019-07-18 12:28
https://kosovapost.net/cdo-kush-mund-te-kete-vrare-dike-por-nuk-e-di/20%Monthly2019-07-18 12:33
https://kosovapost.net/ldk-denon-ashper-nderhyrjen-e-haradinajt-dhe-bytyqit-ne-mbylljen-e-universiteteve/20%Monthly2019-07-18 12:19
https://kosovapost.net/serbet-ne-panik-i-frikesohen-futbollistit-shqiptar-kunder-crvena-zvezdes/20%Monthly2019-07-18 12:37
https://kosovapost.net/rrahmani-parate-e-qytetareve-te-prishtines-dergohen-ne-qytetet-tjera-foto/20%Monthly2019-07-18 11:55
https://kosovapost.net/kryeminister-muskujt-tregoje-diku-tjeter-jo-me-agjencine-e-akreditimit/20%Monthly2019-07-18 11:48
https://kosovapost.net/lengjet-e-frutave-rrisin-rrezikun-e-kancerit/20%Monthly2019-07-18 10:58
https://kosovapost.net/ngaterron-pedalin-e-frenave-me-te-gazit-dhe-perfundon-video/20%Monthly2019-07-18 10:51
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-takoi-komandantin-suprem-te-nato-s-kosova-eshte-e-rreshtuar-me-ushtrite-e-lirise-e-te-paqes/20%Monthly2019-07-18 10:43
https://kosovapost.net/deputetja-kadaj-bujupi-reagon-ndaj-serrit-per-taksen-eshte-mekanizem-i-cili-mund-te-shfrytezohet-per-njohje-reciproke/20%Monthly2019-07-18 10:45
https://kosovapost.net/cfare-ka-brenda-cantes-se-robert-aliajt-foto-video/20%Monthly2019-07-18 10:03
https://kosovapost.net/injoranca-e-trampit-ndaj-nadia-murad-fituese-e-cmimit-nobel-dhe-ju-fituat-cmimin-nobel-per-cfare-arsye-ata-ju-dhane-kete/20%Monthly2019-07-18 09:55
https://kosovapost.net/zeka-be-duhet-te-jete-reale-ne-kriteret-per-liberalizimi-edhe-ne-eulex-ka-pasur-skandale-te-korrupsionit/20%Monthly2019-07-18 09:38
https://kosovapost.net/rektori-i-universitetit-te-pejes-kshc-ka-shkele-kodin-e-etikes-ka-bere-zbulimin-e-informacioneve/20%Monthly2019-07-18 09:29
https://kosovapost.net/serri-taksa-100-per-qind-ndaj-serbise-eliminon-te-gjitha-perpjekjet-e-kosoves-ne-be/20%Monthly2019-07-18 09:20
https://kosovapost.net/per-5-muaj-3-mije-persona-te-pickuar-nga-rriqrat/20%Monthly2019-07-18 09:43
https://kosovapost.net/burg-te-perjetshem-per-baronin-e-droges-meksikane-el-chapo/20%Monthly2019-07-18 08:33
https://kosovapost.net/policia-mbylle-fabriken-qe-falsifikonte-makina-luksoze/20%Monthly2019-07-18 08:28
https://kosovapost.net/arsimin-e-organizojne-dhe-e-drejtojne-te-diturit-ata-qe-duan-ta-arsimojne-e-perparojne-kombin/20%Monthly2019-07-18 08:23
https://kosovapost.net/kapet-ne-flagrance-duke-marre-te-holla-per-patente-shofere-policia-arreston-pronarin-e-autoshkolles/20%Monthly2019-07-18 08:07
https://kosovapost.net/kujdes-nga-aplikacioni-qe-ju-plak-nuk-dihet-cka-fshihet-pas-tij/20%Monthly2019-07-18 08:05
https://kosovapost.net/mediat-serbe-shkruajne-se-macron-ka-nje-plan-per-zgjidhjen-e-problemit-kosove-serbi/20%Monthly2019-07-18 08:12
https://kosovapost.net/sekretari-i-pergjithshem-i-nato-s-stoltenberg-turqia-eshte-shume-me-e-vlefshme-se-s-400/20%Monthly2019-07-18 07:51
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-perballe-sfidave-te-medha/20%Monthly2019-07-18 07:36
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-ti-ekspozohemi-shume-diellit/20%Monthly2019-07-18 07:29
https://kosovapost.net/te-rinjte-amerikane-preferojne-vendet-me-politika-socialiste/20%Monthly2019-07-18 07:18
https://kosovapost.net/te-rinjte-amerikane-preferojne-vendet-socialiste/20%Monthly2019-07-18 07:17
https://kosovapost.net/stoltenberg-te-pergaditemi-per-nje-bote-me-me-shume-raketa-ruse/20%Monthly2019-07-18 07:11
https://kosovapost.net/gjermania-i-jep-driten-e-gjelber-kosoves/20%Monthly2019-07-18 07:04
https://kosovapost.net/ldk-po-i-mban-kandidaturat-sekrete/20%Monthly2019-07-18 06:57
https://kosovapost.net/ledina-celo-tregon-makinen-luksoze-foto/20%Monthly2019-07-18 07:00
https://kosovapost.net/shpenzoi-shume-dorehiqet-numri-dy-i-qeverise-foto/20%Monthly2019-07-18 06:32
https://kosovapost.net/shtatori-mundesia-e-fundit-qe-kosova-te-tregoje-vendosmeri-per-procesin-e-dialogut/20%Monthly2019-07-18 06:26
https://kosovapost.net/bernabiq-serbia-e-gatshme-per-dialog-lideret-e-kosoves-nuk-kane-guxim/20%Monthly2019-07-18 06:18
https://kosovapost.net/hysaj-tradhtohet-nga-napoli-atletiko-madrid-nenshkruan-me-trippier/20%Monthly2019-07-18 06:12
https://kosovapost.net/qytetaret-nuk-e-duan-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-07-18 06:09
https://kosovapost.net/menyrat-natyrale-per-te-lehtesuar-dhe-sheruar-ulceren-e-stomakut/20%Monthly2019-07-18 05:58
https://kosovapost.net/kalendari-historik-18-korrik/20%Monthly2019-07-18 05:52
https://kosovapost.net/moti-sot-43/20%Monthly2019-07-18 05:45
https://kosovapost.net/veseli-kerkuam-qe-shba-ja-te-kete-involvim-me-te-madh-ne-proceset-qe-po-kalon-kosova/20%Monthly2019-07-17 22:12
https://kosovapost.net/pompeo-denojme-ne-menyren-me-te-ashper-sulmin-ne-erbil/20%Monthly2019-07-17 21:56
https://kosovapost.net/anetarja-e-vetevendosjes-largohet-nga-partia/20%Monthly2019-07-17 21:40
https://kosovapost.net/bernabiq-macron-konfirmoi-mbeshtetjen-e-frances-lideret-kosovare-te-kene-guxim-ti-kthehen-dialogut/20%Monthly2019-07-17 21:31
https://kosovapost.net/disa-dite-freski-i-nxehti-po-kthehet-neser-temperatura-te-larta/20%Monthly2019-07-17 21:21
https://kosovapost.net/haradinaj-duhej-guxim-per-tu-thene-stop-atyre-qe-synonin-ta-ndajne-kosoven/20%Monthly2019-07-17 21:07
https://kosovapost.net/zvicra-po-shqyrton-mbylljen-e-disa-qendrave-te-azilit/20%Monthly2019-07-17 20:54
https://kosovapost.net/vetem-nje-trajner-i-superliges-ne-top-1000-me-te-mire-te-botes/20%Monthly2019-07-17 20:24
https://kosovapost.net/nuk-konsumoni-mana-mjaftueshem-ja-perfitimet-qe-po-humbet-organizmi-juaj/20%Monthly2019-07-17 20:28
https://kosovapost.net/i-dyshuari-per-vrasjen-e-11-vjecarit-e-kam-qelluar-me-guri-nuk-e-kam-ditur-qe-e-kam-vra/20%Monthly2019-07-17 19:52
https://kosovapost.net/nuk-duhet-te-lejojme-qe-shba-dhe-izraeli-te-marrin-peng-kauzen-tone-te-perbashket/20%Monthly2019-07-17 19:27
https://kosovapost.net/britania-kerkon-nga-rusia-qe-te-merr-pergjegjesi-per-rrezimin-e-fluturimit-mh17/20%Monthly2019-07-17 19:12
https://kosovapost.net/shala-perkrahje-gjenerates-se-re-inovatore-per-hapje-te-vendeve-te-reja-te-punes/20%Monthly2019-07-17 18:51
https://kosovapost.net/ligji-i-ri-i-punes-do-ti-trajtoje-edhe-lehonat-e-papuna/20%Monthly2019-07-17 18:41
https://kosovapost.net/vetmia-po-shton-numrin-e-vetevrasjeve/20%Monthly2019-07-17 18:21
https://kosovapost.net/meta-propozon-kandidaturen-e-trete-per-drejtuesin-e-klsh/20%Monthly2019-07-17 18:08
https://kosovapost.net/veseli-ne-washington-kuvendi-i-kosoves-institucioni-me-transparent-dhe-me-i-hapuri-per-publikun/20%Monthly2019-07-17 17:50
https://kosovapost.net/ffk-organizon-turne-perkujtimor-per-fadil-vokrrin/20%Monthly2019-07-17 17:30
https://kosovapost.net/kur-te-beni-not-para-apo-pas-ushqimit/20%Monthly2019-07-17 17:15
https://kosovapost.net/mircea-xhoana-zgjidhet-zevendes-i-stoltenbergut-ne-nato/20%Monthly2019-07-17 17:10
https://kosovapost.net/deputeti-i-psd-se-ldk-e-vv-nuk-jane-te-gatshme-ta-rrezojne-qeverine/20%Monthly2019-07-17 16:53
https://kosovapost.net/kryeprokurori-lumezi-dhe-kryesuesi-i-kpk-se-hyseni-premtojne-mbeshtetje-per-prokuroret/20%Monthly2019-07-17 16:33
https://kosovapost.net/haradinaj-provokon-limajn-ne-malisheve/20%Monthly2019-07-17 16:30
https://kosovapost.net/ke-do-te-marre-vendimin-per-negociatat-meta-mesazh-te-forte-rames-e-bashes/20%Monthly2019-07-17 16:25
https://kosovapost.net/tahiri-te-gjitha-rastet-e-shkeljeve-te-drejtave-te-njeriut-te-trajtohen-me-prioritet/20%Monthly2019-07-17 14:52
https://kosovapost.net/zaev-shkarkon-mbi-50-drejtore-te-ndermarrjeve-shteterore/20%Monthly2019-07-17 14:36
https://kosovapost.net/transferimet-me-te-shtrenjta-ne-histori-te-futbollit/20%Monthly2019-07-17 14:18
https://kosovapost.net/telefoni-18-here-me-shume-baktere-se-tualeti/20%Monthly2019-07-17 14:13
https://kosovapost.net/kapet-me-droge-vajza-akdemikut-mehmet-kraja/20%Monthly2019-07-17 14:12
https://kosovapost.net/kryetari-tahiri-ka-pritur-ne-takim-ambasadorin-e-frances-ne-kosove-didier-chambert-foto/20%Monthly2019-07-17 14:08
https://kosovapost.net/vetura-godet-dy-kembesore-ne-rrugen-prishtine-fushe-kosove/20%Monthly2019-07-17 13:57
https://kosovapost.net/komuna-e-vushtrrise-organizon-koncert-per-mergimtaret/20%Monthly2019-07-17 13:38
https://kosovapost.net/pushteti-shtypes/20%Monthly2019-07-17 13:45
https://kosovapost.net/per-borxh-rrihen-ne-mes-veti-dy-familje/20%Monthly2019-07-17 12:43
https://kosovapost.net/shell-sjell-para-nesh-endrren-formulen-1-ferrari-foto/20%Monthly2019-07-17 12:48
https://kosovapost.net/delegacioni-nga-mbreteria-e-bashkuar-ne-takim-me-kurtin-konfirmojne-qendrimin-kunder-iniciatives-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-07-17 12:01
https://kosovapost.net/sot-fillon-panairi-i-librit-ne-prizren/20%Monthly2019-07-17 12:12
https://kosovapost.net/trump-nuk-do-tu-shesim-avionet-luftarake-f-35-turqise/20%Monthly2019-07-17 11:17
https://kosovapost.net/kush-do-te-jete-mbrojtesi-me-i-paguar-ne-historine-e-futbollit-ne-itali/20%Monthly2019-07-17 10:59
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-ka-renie-te-veprave-penale-ne-gjashte-mujorin-e-pare-te-ketij-viti/20%Monthly2019-07-17 10:30
https://kosovapost.net/haradinaj-e-pranon-se-e-ka-te-veshtire-ta-mbaje-taksen-veseli-e-thaci-kane-qasjen-qe-po-e-dobeson-kosoven/20%Monthly2019-07-17 10:03
https://kosovapost.net/ndodh-e-papritura-neymar-te-juventusi/20%Monthly2019-07-17 09:48
https://kosovapost.net/haradinaj-pret-ne-takim-azgan-haklajn-nderon-me-dekoraten-gjergj-kastrioti-skenderbeu/20%Monthly2019-07-17 09:58
https://kosovapost.net/robert-berisha-tregon-momentin-me-te-veshtire-te-jetes-se-tij-i-lutesha-zotit-video/20%Monthly2019-07-17 08:51
https://kosovapost.net/120-euro-gjobe-nese-del-me-veture-te-papaster-ne-rruge-foto/20%Monthly2019-07-17 08:48
https://kosovapost.net/avuk-ne-aksion-kontrollon-restorantet-e-kosoves-cila-eshte-cilesia-e-ushqimit/20%Monthly2019-07-17 08:52
https://kosovapost.net/veseli-takon-kongresmenin-engel-serbia-duhet-ta-njoh-shtetin-e-kosoves-%e2%80%8b/20%Monthly2019-07-17 08:22
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-kosova-nuk-po-trajtohet-drejt-nga-be-ja/20%Monthly2019-07-17 08:19
https://kosovapost.net/sot-ne-veternik-shell-prezanton-ferrarin-nen-sloganin-mbushe-ndjenjen-formula-1-ferrari-ne-qytetin-tend/20%Monthly2019-07-17 08:16
https://kosovapost.net/buxhovi-i-pergjigjet-veselit-mbetet-edhe-nje-komandant-te-regoj-dhe-lincimi-ndaj-fjales-se-lire-te-kthehet-ne-dekret-shteteror/20%Monthly2019-07-17 08:13
https://kosovapost.net/lideri-i-ldk-se-isa-mustafa-uron-ursula-von-der-leyen/20%Monthly2019-07-17 07:27
https://kosovapost.net/policia-arreston-personin-e-dyshuar-per-vrasjen-e-11-vjecarit-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-07-17 07:16
https://kosovapost.net/fatma-methasani-prezanton-miliardierin-qe-i-ka-marre-zemren-foto/20%Monthly2019-07-17 07:06
https://kosovapost.net/rtsh-ja-merr-verejtje-per-transmetimin-e-kengeve-te-kengetares-serbe-ceca/20%Monthly2019-07-17 06:57
https://kosovapost.net/haradinaj-i-druhet-armatimit-te-serbise/20%Monthly2019-07-17 06:32
https://kosovapost.net/franca-britania-shba-alarmohen-nga-dhuna-ne-libi-te-ulen-menjehere-tensionet/20%Monthly2019-07-17 06:27
https://kosovapost.net/veseli-buxhovi-nje-fosil-qe-si-ndihmon-qartesimit-te-se-vertetes-per-vrasjet-e-pasluftes/20%Monthly2019-07-17 06:24
https://kosovapost.net/ska-viza-as-lobim-ne-be/20%Monthly2019-07-17 06:21
https://kosovapost.net/vetevendosje-organizon-pritje-per-bashkatdhetaret/20%Monthly2019-07-17 06:16
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-bejne-ronaldo-dhe-higuain-trajnerit-sarri-video/20%Monthly2019-07-17 06:10
https://kosovapost.net/si-ta-parandaloni-djersitjen-e-tepert/20%Monthly2019-07-17 06:07
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-korrik/20%Monthly2019-07-17 06:04
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-23/20%Monthly2019-07-17 05:57
https://kosovapost.net/termet-ne-maqedoni-4/20%Monthly2019-07-16 22:23
https://kosovapost.net/gjenerali-rus-per-ushtrine-e-kosoves-evropa-dhe-perendimi-te-mos-gabojne-serish/20%Monthly2019-07-16 21:51
https://kosovapost.net/ursula-von-der-leyen-votohet-presidente-e-re-e-komisionit-evropian/20%Monthly2019-07-16 21:16
https://kosovapost.net/feronikeli-eliminohet-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2019-07-16 20:54
https://kosovapost.net/trump-nuk-kam-asnje-asht-racist-ne-trup/20%Monthly2019-07-16 20:44
https://kosovapost.net/tns-befason-feronikelin/20%Monthly2019-07-16 20:24
https://kosovapost.net/veseli-serbia-te-reflektoje-kosova-eshte-shtet-i-pavarur/20%Monthly2019-07-16 20:17
https://kosovapost.net/kf-feronikeli-tns-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/20%Monthly2019-07-16 19:37
https://kosovapost.net/feronikeli-tns-numer-i-madh-i-tifozeve-ne-fadil-vokrri/20%Monthly2019-07-16 19:17
https://kosovapost.net/perdorimi-i-makiazhit-ne-plazh-si-ndikon-ne-lekure/20%Monthly2019-07-16 19:02
https://kosovapost.net/ldk-zgjedh-kryetarin-e-ri-me-3-gusht/20%Monthly2019-07-16 18:40
https://kosovapost.net/edina-nga-prishtina-shkoi-ne-siri-tri-vjet-me-pare-tash-kerkon-te-kthehet-ne-kosove/20%Monthly2019-07-16 18:31
https://kosovapost.net/mustafa-me-delegacionin-britanik-diskutojne-per-situaten-aktuale-ne-kosove/20%Monthly2019-07-16 18:09
https://kosovapost.net/shkendija-eliminohet-nga-championsi/20%Monthly2019-07-16 17:49
https://kosovapost.net/kusari-lila-ne-kongresin-amerikan-kerkon-njohjen-e-kosoves-nga-shtetet-qe-se-kane-bere-ende/20%Monthly2019-07-16 17:33
https://kosovapost.net/hoti-nga-washingtoni-legjislativi-duhet-te-angazhohet-ta-beje-demokracine-funksionale/20%Monthly2019-07-16 17:18
https://kosovapost.net/banoret-e-nje-ndertese-ne-fushe-kosove-kane-nje-hall-po-u-zhduken-kepucet/20%Monthly2019-07-16 17:13
https://kosovapost.net/ministrit-iranian-i-kufizohet-levizja-ne-shba/20%Monthly2019-07-16 16:49
https://kosovapost.net/riakreditohen-8-programe-ne-universitetin-e-mitrovices/20%Monthly2019-07-16 16:47
https://kosovapost.net/shpend-ahmetit-i-mbetet-merak-perfshirja-ne-dialog-iu-flet-britanikeve-per-rendesine-e-tij/20%Monthly2019-07-16 16:26
https://kosovapost.net/masht-i-thote-se-ka-te-drejte-te-shpall-konkurs-per-staf-te-shkollave-ne-komuna/20%Monthly2019-07-16 16:14
https://kosovapost.net/qytetaret-skeptike-per-produktet-qe-konsumojne/20%Monthly2019-07-16 16:10
https://kosovapost.net/anita-nderohet-ne-londer-haradinaj-krenar-me-gruan-e-tij/20%Monthly2019-07-16 15:58
https://kosovapost.net/deri-me-2050-ndryshime-dramatike-klimatike/20%Monthly2019-07-16 15:34
https://kosovapost.net/arsenali-i-gatshem-per-te-shitur-kapitenin/20%Monthly2019-07-16 14:52
https://kosovapost.net/ndiheni-te-fryre-pasi-hani-ja-si-ta-parandaloni-kete/20%Monthly2019-07-16 14:46
https://kosovapost.net/veseli-ne-kongresin-amerikan-ben-thirrje-per-njohje-te-reja-te-kosoves/20%Monthly2019-07-16 14:29
https://kosovapost.net/sakar-organizata-terroriste-feto-perben-rrezik-edhe-per-vendet-e-tjera-ku-ajo-ndodhet/20%Monthly2019-07-16 14:20
https://kosovapost.net/be-perkrah-keshilli-shteteror-te-cilesise/20%Monthly2019-07-16 14:19
https://kosovapost.net/turistet-anulojne-rezervimet-ne-bregdetin-shqiptar-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-07-16 14:14
https://kosovapost.net/talenti-kosovar-transferohet-tek-bayern-munich/20%Monthly2019-07-16 14:13
https://kosovapost.net/daciqi-parashikon-se-cfare-do-te-ndodhe-me-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2019-07-16 13:50
https://kosovapost.net/kalojeni-neverine-keto-insekte-ju-mbrojne-nga-kanceri/20%Monthly2019-07-16 13:37
https://kosovapost.net/maska-qe-bota-po-e-quan-magji-dukeni-e-re-brenda-5-minutave/20%Monthly2019-07-16 13:19
https://kosovapost.net/ushtria-e-kosoves-behet-me-aeroport/20%Monthly2019-07-16 13:17
https://kosovapost.net/pse-serbia-po-armatoset-tregon-vuciq/20%Monthly2019-07-16 13:10
https://kosovapost.net/haradinaj-roli-i-frances-po-rritet-kjo-mund-ta-ktheje-serbine-ne-tavoline-edhe-pas-u-hequr-taksa/20%Monthly2019-07-16 13:07
https://kosovapost.net/hysaj-ne-ajer-10-milione-euro-mbajne-peng-te-ardhmen-e-tij/20%Monthly2019-07-16 13:12
https://kosovapost.net/perlotet-merita-halili-kam-sakrifikuar-shume/20%Monthly2019-07-16 12:40
https://kosovapost.net/basha-nuk-e-pranon-as-daten-e-13-tetorit-per-zgjedhje-te-parakohshme-cfare-kerkon-tani/20%Monthly2019-07-16 12:32
https://kosovapost.net/gazetaret-pakistaneze-protestojne-kunder-censures/20%Monthly2019-07-16 12:03
https://kosovapost.net/vazhdimi-i-takimit-te-berlinit-ka-gjasa-te-ndodhe-ne-shtator/20%Monthly2019-07-16 12:00
https://kosovapost.net/shba-pajis-me-vize-ministrin-e-jashtem-te-iranit-mohammad-javad-zarif/20%Monthly2019-07-16 11:34
https://kosovapost.net/rekord-blerjesh-ne-la-liga-ja-shuma-marramendese-per-transferime/20%Monthly2019-07-16 11:29
https://kosovapost.net/pacolli-norvegjia-do-ta-mbeshtese-parezerve-kosoven-ne-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2019-07-16 10:33
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-xhavit-halitit-dhe-gani-dreshajt/20%Monthly2019-07-16 10:30
https://kosovapost.net/coutinho-irriton-tifozet-e-barcelones-ja-cfare-beri/20%Monthly2019-07-16 10:25
https://kosovapost.net/moment-i-tmerrshem-ne-presheve-nje-i-ri-merr-flake-nga-rryma/20%Monthly2019-07-16 10:26
https://kosovapost.net/a-duhet-te-mbyllet-universitetit-haxhi-zeka-ky-eshte-niveli-akademik-i-tij/20%Monthly2019-07-16 10:13
https://kosovapost.net/norvegjia-mbeshtet-kosoven-ne-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2019-07-16 10:02
https://kosovapost.net/kuvendi-pike-e-pese-per-ceshtje-madhore-a-po-vie-era-zgjedhje/20%Monthly2019-07-16 09:43
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-eshte-e-perkushtuar-qe-te-intensifikoje-bashkepunimin-bilateral-me-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-07-16 09:26
https://kosovapost.net/cilat-jane-efektet-e-kafes-se-mengjesit-flasin-ekspertet/20%Monthly2019-07-16 09:24
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-per-mbylljen-e-universiteteve-kjo-eshte-gabim/20%Monthly2019-07-16 09:19
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-voton-sot-per-kreun-e-komisionit-evropian/20%Monthly2019-07-16 09:18
https://kosovapost.net/edhe-kjo-ndodh-ne-kosove-vidhen-shtyllat-mbrojtese-ne-autostrade/20%Monthly2019-07-16 09:00
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shuma-marramendese-per-lojtaret-e-feronikelit-nese-fitojne-sonte/20%Monthly2019-07-16 08:57
https://kosovapost.net/veseli-takon-senatorin-demokrat-gary-peters-dhe-kongresmenin-republikan-vern-buchanan/20%Monthly2019-07-16 08:44
https://kosovapost.net/mbyllen-per-qarkullim-keto-rruge-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-16 08:28
https://kosovapost.net/tirana-me-marsh-perkujtimor-shenon-15-korrikun-tentim-grusht-shtetin-ne-turqi/20%Monthly2019-07-16 08:26
https://kosovapost.net/auvk-ujerat-ne-pishinat-e-kosoves-i-plotesojne-parametrat-e-kerkuara/20%Monthly2019-07-16 08:23
https://kosovapost.net/pendarovski-kunder-ndryshimit-te-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2019-07-16 08:14
https://kosovapost.net/tragjike-ia-merr-jeten-vetes-duke-u-hedhur-nga-kati-i-9-te-i-nderteses/20%Monthly2019-07-16 08:12
https://kosovapost.net/nje-termet-i-fuqishem-godet-ishullin-bali-te-indonezise/20%Monthly2019-07-16 08:06
https://kosovapost.net/shell-kosova-sjell-per-here-te-pare-ne-kosove-formula-1-scuderia-ferrari/20%Monthly2019-07-16 08:01
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-i-kemi-lare-gjithe-jeten-gabim/20%Monthly2019-07-16 07:52
https://kosovapost.net/shqiperia-mbetet-kanali-kryesor-per-transportin-e-droges-drejt-italise/20%Monthly2019-07-16 07:41
https://kosovapost.net/qeveria-rrezohet-ne-shtator/20%Monthly2019-07-16 07:37
https://kosovapost.net/feronikeli-sonte-mund-te-shkruaj-te-historine/20%Monthly2019-07-16 07:38
https://kosovapost.net/nga-sot-ngriten-cmimet-e-naftes/20%Monthly2019-07-16 07:07
https://kosovapost.net/per-nje-selfie-turisti-zhduket-ne-dallget-e-nje-vorbulle-video/20%Monthly2019-07-16 06:56
https://kosovapost.net/soni-malaj-kam-ne-dore-hitin-e-veres/20%Monthly2019-07-16 06:52
https://kosovapost.net/cka-tha-macron-dje-ne-serbi-per-kosoven/20%Monthly2019-07-16 06:41
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-akuzohet-per-nderhyrje-ne-procesin-e-akreditimit/20%Monthly2019-07-16 06:33
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-korrik/20%Monthly2019-07-16 06:30
https://kosovapost.net/pa-keto-dokumente-de-ligt-nuk-shkon-te-juventusi/20%Monthly2019-07-16 06:25
https://kosovapost.net/historia-qe-po-cmend-rrjetin-ja-si-e-luftoi-gruaja-kancerin/20%Monthly2019-07-16 06:15
https://kosovapost.net/moti-sot-42/20%Monthly2019-07-16 06:09
https://kosovapost.net/jep-doreheqjen-kryeprokurorja-speciale-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-07-15 22:14
https://kosovapost.net/policia-italiane-konfiskon-rakete-dhe-arme-te-tjera-tek-ekstremi-i-djathte/20%Monthly2019-07-15 22:04
https://kosovapost.net/pendarovski-thote-ndryshimi-i-kufirit-kosove-serbi-mund-te-coje-ne-konflikt-te-armatosur/20%Monthly2019-07-15 21:51
https://kosovapost.net/be-ja-ne-solidaritet-me-popullin-turk-ne-3-vjetorin-e-grushtshtetit/20%Monthly2019-07-15 21:40
https://kosovapost.net/macron-ne-beograd-kosova-dhe-serbia-jane-shtete-te-pavarura-gjejeni-zgjidhjen-bashke/20%Monthly2019-07-15 21:20
https://kosovapost.net/intelektuali-heshtak-populli-edhe-me-deshtak/20%Monthly2019-07-15 21:06
https://kosovapost.net/sfidohet-politika-e-presidentit-trump-ndaj-iranit/20%Monthly2019-07-15 20:44
https://kosovapost.net/studimi-pirja-e-kafese-ne-mengjes-shmang-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2019-07-15 20:12
https://kosovapost.net/liridon-krasniqi-aplikon-per-shtetesi-ne-malajzi-dhe-me-pas-ne-fifa/20%Monthly2019-07-15 20:08
https://kosovapost.net/basha-nga-shkodra-94-e-qytetareve-refuzuan-zgjedhjet-farse-dhe-regjimin-e-rames/20%Monthly2019-07-15 19:30
https://kosovapost.net/veseli-me-senatorin-ron-johnson-kosova-e-gatshme-per-fazen-finale-te-dialogut/20%Monthly2019-07-15 19:13
https://kosovapost.net/itali-babai-hedh-nga-ballkoni-vajzen-16-muajshe-me-pas-hidhet-edhe-vete/20%Monthly2019-07-15 18:48
https://kosovapost.net/gjermania-nuk-po-i-kerkon-60-mije-infermiere-kosovare/20%Monthly2019-07-15 18:29
https://kosovapost.net/veseli-merr-mbeshtetje-ne-shba-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-nato/20%Monthly2019-07-15 18:07
https://kosovapost.net/orca-thirrje-haradinajt-kryeminister-mos-e-perseritni-gabimin/20%Monthly2019-07-15 17:43
https://kosovapost.net/rreziqet-nga-ekspozimi-i-tepruar-ne-diell/20%Monthly2019-07-15 17:31
https://kosovapost.net/nderroi-jete-kirurgu-i-njohur-kosovar-dr-gazmend-shaqiri/20%Monthly2019-07-15 17:09
https://kosovapost.net/haradinaj-reagon-per-mosakreditimin-e-tri-universiteteve-do-te-veprojme-menjehere/20%Monthly2019-07-15 16:22
https://kosovapost.net/rekord-kerkesash-per-bileta-per-euro-2020/20%Monthly2019-07-15 16:16
https://kosovapost.net/ambasada-turke-ne-prishtine-perkujton-tre-vjetorin-e-grushtit-te-shtetit/20%Monthly2019-07-15 15:31
https://kosovapost.net/pacolli-pyeteni-mbesen-e-presidentit-thaci-pse-hoqi-dore-nga-fjalimi-ne-bruksel/20%Monthly2019-07-15 15:09
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-vushtrriasit-do-ta-marrin-kujdesin-e-merituar-te-qeverise/20%Monthly2019-07-15 14:50
https://kosovapost.net/bahtiri-i-nervozuar-universitetin-e-mitrovices-e-mbylli-politika-dhe-krimi-turp/20%Monthly2019-07-15 14:48
https://kosovapost.net/2-800-palestineze-jane-arrestuar-nga-izraeli-kete-vit/20%Monthly2019-07-15 14:29
https://kosovapost.net/macron-arrin-ne-beograd-vuciq-e-falenderon-per-kthimin-e-fuqise-se-frances-ne-rajon/20%Monthly2019-07-15 14:19
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-edhe-njehere-premton-nuk-i-kemi-larg-qe-ti-marrim-vizat/20%Monthly2019-07-15 14:09
https://kosovapost.net/mbyllen-universitetet-publike-ne-peje-mitrovice-e-prizren/20%Monthly2019-07-15 13:52
https://kosovapost.net/mustafa-pret-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-norvegjez/20%Monthly2019-07-15 13:39
https://kosovapost.net/hyn-ne-fuqi-ligji-per-trajtimin-e-ndertimeve-pa-leje-paralajmerohen-rrenime/20%Monthly2019-07-15 13:38
https://kosovapost.net/cfare-dhuratash-ka-pergaditur-vuciqi-per-macronin-foto/20%Monthly2019-07-15 13:33
https://kosovapost.net/adoleshentja-shkon-ne-mature-me-makine-te-veshur-me-swarovski-foto/20%Monthly2019-07-15 13:24
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-me-dore-te-vete-ia-dorezon-mantil-bardhet-gjermanise/20%Monthly2019-07-15 13:19
https://kosovapost.net/pse-duhet-ta-konsumoni-kastravecin-cdo-dite/20%Monthly2019-07-15 13:12
https://kosovapost.net/kongresistja-me-shami-kritikon-trumpin-presidenti-me-i-keq-ne-historine-e-shbase/20%Monthly2019-07-15 13:10
https://kosovapost.net/haradinaj-priti-ne-takim-delegacionin-ushtarak-amerikan-flasin-per-ndihmen-e-shba-se-ne-ngritjen-e-kapaciteteve-te-fsk-se/20%Monthly2019-07-15 13:06
https://kosovapost.net/ylli-i-futbollit-nderron-mendjen-bayern-mbetet-me-gisht-ne-goje/20%Monthly2019-07-15 12:51
https://kosovapost.net/mogherini-ne-pervjetorin-e-grusht-shtetit-ne-turqi-solidariteti-yne-me-popullin-turk-eshte-i-padiskutueshem/20%Monthly2019-07-15 12:45
https://kosovapost.net/keto-shtetet-jane-kunder-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-07-15 12:38
https://kosovapost.net/roma-po-e-transferon-yllin-e-madh-te-milanit/20%Monthly2019-07-15 12:27
https://kosovapost.net/mesoni-sa-eshte-pritja-ne-piken-kufitare-ne-merdare/20%Monthly2019-07-15 12:05
https://kosovapost.net/kujdes-mos-u-futeni-ne-uje-menjehere-pasi-te-hani-ushqim/20%Monthly2019-07-15 11:44
https://kosovapost.net/paralajmerohen-ndryshime-te-tmerrshme-te-motit-ne-bote/20%Monthly2019-07-15 11:21
https://kosovapost.net/ankohet-alma-lama-i-anulohet-raportimi-ne-komisionin-per-pune-te-jashtme/20%Monthly2019-07-15 11:04
https://kosovapost.net/serbia-nga-macron-pret-ta-detyroje-kosoven-qe-ta-heq-taksen/20%Monthly2019-07-15 10:41
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-erdhi-per-tiu-dhene-nje-lajm-te-madh-doktoreve-kosovar/20%Monthly2019-07-15 10:19
https://kosovapost.net/krasniqi-per-hotin-shembull-se-si-nuk-perfaqesohet-kosova/20%Monthly2019-07-15 10:16
https://kosovapost.net/pagat-u-rriten-por-vjen-lajmi-i-keq-per-te-gjitha-kategorite/20%Monthly2019-07-15 10:10
https://kosovapost.net/pacolli-ve-ndalese-per-zyrtaret-serbe/20%Monthly2019-07-15 09:48
https://kosovapost.net/neymari-sjam-shembull-per-tu-ndjekur/20%Monthly2019-07-15 09:41
https://kosovapost.net/neymar-nuk-jam-superhero-e-as-shembull-i-perkryer-per-tu-ndjekur/20%Monthly2019-07-15 09:26
https://kosovapost.net/pse-ndiheni-te-fryre-pasi-hani-si-ta-parandaloni-kete/20%Monthly2019-07-15 08:41
https://kosovapost.net/haradinajt-i-shkon-per-vizite-ministri-gjerman/20%Monthly2019-07-15 08:31
https://kosovapost.net/maxi-lopez-sulmon-icardin-ja-cfare-i-thafoto/20%Monthly2019-07-15 08:24
https://kosovapost.net/presidenti-i-republikes-se-maqedonise-viziton-sllovenin/20%Monthly2019-07-15 08:22
https://kosovapost.net/ngjarja-qe-tronditi-serbine/20%Monthly2019-07-15 08:17
https://kosovapost.net/cfare-ka-ne-letren-qe-albright-ia-dergoi-haradinajt/20%Monthly2019-07-15 08:08
https://kosovapost.net/serbia-shpresat-te-macron-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-07-15 08:00
https://kosovapost.net/vuciq-ne-halucinacione-shqetesohet-se-prishtina-mund-ta-shfrytezoje-viziten-e-macron-per-incidente/20%Monthly2019-07-15 07:52
https://kosovapost.net/ndahet-mjeku-popullor-nga-sopranoja-e-njohur-inva-mula/20%Monthly2019-07-15 07:42
https://kosovapost.net/finlanda-flet-per-vizat-e-kosoves-ja-cfare-thone/20%Monthly2019-07-15 07:33
https://kosovapost.net/macron-ne-beograd-cfare-ka-ne-valixhen-diplomatike/20%Monthly2019-07-15 07:25
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-varet-nga-keto-gjera/20%Monthly2019-07-15 07:17
https://kosovapost.net/srebrenica-ne-mendjen-time/20%Monthly2019-07-14 22:32
https://kosovapost.net/neser-fillon-zyrtarisht-trajtimi-i-ndertimeve-pa-leje/20%Monthly2019-07-14 22:02
https://kosovapost.net/daciq-haradinajt-ne-berlin-i-kerkuan-heqjen-e-takses-ne-kembim-te-vizave/20%Monthly2019-07-14 21:56
https://kosovapost.net/kosova-u18-te-femrat-e-mbyll-evropianin-me-7-humbje/20%Monthly2019-07-14 21:25
https://kosovapost.net/kastrati-arsyeton-vendimin-per-mbylljen-e-shkollave-ne-komunen-e-kamenices/20%Monthly2019-07-14 21:02
https://kosovapost.net/largon-rrudhat-ky-eshte-vaji-qe-ben-mrekulli-me-lekuren-tuaj/20%Monthly2019-07-14 20:51
https://kosovapost.net/martohet-futbollisti-ermir-lenjani/20%Monthly2019-07-14 20:33
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-po-vazhdon-te-shtrihet-ne-te-gjitha-komunat-e-vendit/20%Monthly2019-07-14 20:20
https://kosovapost.net/prishtine-shfaqet-dokumentari-i-cili-demaskon-fytyren-e-vertete-te-organizates-terroriste-feto/20%Monthly2019-07-14 19:53
https://kosovapost.net/akne-ne-trup-kjo-eshte-zgjidhja/20%Monthly2019-07-14 19:37
https://kosovapost.net/perfaqesuesja-e-kosoves-ne-tenis-pjese-e-davis-cup/20%Monthly2019-07-14 19:18
https://kosovapost.net/te-dheu-i-bardhe-dhe-ne-merdare-pritjet-me-te-gjata-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2019-07-14 18:49
https://kosovapost.net/protestuesit-ne-moske-putini-eshte-hajn/20%Monthly2019-07-14 18:33
https://kosovapost.net/ndryshon-serish-moti-ja-kur-kthehen-temperaturat-e-larta/20%Monthly2019-07-14 17:55
https://kosovapost.net/mospajtime-politike-mes-deputeteve-edhe-gjate-vizitave-jashte-kosoves/20%Monthly2019-07-14 17:39
https://kosovapost.net/bllokohen-turistet-ne-kanionin-e-holtes-ne-shqiperi-vdes-nje-vajze/20%Monthly2019-07-14 17:26
https://kosovapost.net/nje-shqiptare-nga-kosova-mashtroi-austriakun-80-vjecar-duke-ia-marre-2-2-milione-euro/20%Monthly2019-07-14 16:54
https://kosovapost.net/ish-bashkeluftetar-i-heroit-te-kombit-sali-cekaj-reagon-pas-deklarates-se-buxhovit/20%Monthly2019-07-14 16:37
https://kosovapost.net/albin-kurti-iu-uron-francezeve-diten-kombetare-te-frances/20%Monthly2019-07-14 16:31
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-trump-u-terhoq-nga-marreveshja-berthamore-per-shkak-te-obamas/20%Monthly2019-07-14 16:38
https://kosovapost.net/mos-e-mbushni-me-telefonin-nga-kompjuteri-ja-arsyeja-pse-nuk-duhet-ta-beni/20%Monthly2019-07-14 15:36
https://kosovapost.net/shba-po-nderton-nje-tjeter-mur-te-madh/20%Monthly2019-07-14 14:18
https://kosovapost.net/new-york-nderprerja-e-energjise-elektrike-paralizon-jeten-ne-manhattan/20%Monthly2019-07-14 14:03
https://kosovapost.net/sa-grame-sheqer-guxoni-ti-konsumoni-brenda-dites/20%Monthly2019-07-14 13:42
https://kosovapost.net/deshperon-loriana-humb-edhe-ne-repesazh-kthehet-nga-budapesti-pa-medalje/20%Monthly2019-07-14 13:36
https://kosovapost.net/alpinistja-kosovare-qe-u-ngjit-ne-everest-kaluam-neper-kufoma/20%Monthly2019-07-14 13:20
https://kosovapost.net/kusari-perkrah-mocionin-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-07-14 13:01
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-hap-konkurs-per-93-mesimdhenes-ne-shkollat-e-kryeqytetit/20%Monthly2019-07-14 12:34
https://kosovapost.net/loriana-kuka-mposhtet-ne-duelin-e-saj-te-dyte-ka-shpresa-per-medaljen-e-bronzte/20%Monthly2019-07-14 12:28
https://kosovapost.net/humbni-peshe-me-ndihmen-e-kesaj-pije-qe-pergatitet-lehte/20%Monthly2019-07-14 11:35
https://kosovapost.net/mallrat-e-serbise-pakesohen-dukshem-ne-tregun-e-kosoves/20%Monthly2019-07-14 12:02
https://kosovapost.net/as-kete-vit-nuk-ka-shprese-qe-kosova-te-anetaresohet-interpol/20%Monthly2019-07-14 10:50
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-diktatori-i-bangladeshit/20%Monthly2019-07-14 10:48
https://kosovapost.net/roma-fillon-bisedimet-me-leverkusenin-per-transferimin-e-baileyt/20%Monthly2019-07-14 10:47
https://kosovapost.net/veseli-hoti-e-kusari-ne-shba-me-ftese-te-kongresit-amerikan/20%Monthly2019-07-14 09:58
https://kosovapost.net/gylen-pa-e-vene-re-askush-pranine-tuaj-depertoni-ne-kapilaret-e-sistemit-deri-sa-te-mberrini-ne-te-gjitha-qendrat-e-pushtetit/20%Monthly2019-07-14 09:56
https://kosovapost.net/metodat-qe-i-perdorin-profesionistet-per-ta-larguar-stresin/20%Monthly2019-07-14 09:10
https://kosovapost.net/grupet-kriminale-ne-veri-ne-renie-disa-jane-arrestuar-e-disa-kane-ikur-nga-kosova/20%Monthly2019-07-14 09:06
https://kosovapost.net/per-disa-ore-nju-jorku-mbetet-pa-energji-elektrike/20%Monthly2019-07-14 08:46
https://kosovapost.net/vuciq-falenderon-macronin-per-interesimin-e-shprehur-ne-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-07-14 08:39
https://kosovapost.net/griezmann-flet-si-futbollist-i-barcelones-do-te-jete-kenaqesi-te-luaj-perkrah-messit/20%Monthly2019-07-14 08:25
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-ju-bejne-dem-nese-hani-ne-kohe-te-gabuar/20%Monthly2019-07-14 08:22
https://kosovapost.net/etiopia-synon-te-thyej-rekord-duke-mbjelle-200-milione-fidane-per-12-ore/20%Monthly2019-07-14 08:18
https://kosovapost.net/mos-dilni-pa-cader-sot-keto-jane-temperaturat/20%Monthly2019-07-14 08:02
https://kosovapost.net/rasti-i-dy-shteteve-te-ballkanit-qe-e-deshmon-josinqeritetin-e-be-se/20%Monthly2019-07-14 07:57
https://kosovapost.net/neser-fillon-debimi-i-emigranteve-ne-shba/20%Monthly2019-07-13 22:09
https://kosovapost.net/ne-haxh-me-biciklete-nga-londra-deri-ne-medine/20%Monthly2019-07-13 21:41
https://kosovapost.net/facebook-denohet-me-5-miliarde-dollare-per-kete-arsye/20%Monthly2019-07-13 21:34
https://kosovapost.net/ruset-qe-telefonuan-haradinajn-dhe-zaevin-akuzohen-se-jane-spiune-te-putinit/20%Monthly2019-07-13 21:12
https://kosovapost.net/greqia-pas-stuhise-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem/20%Monthly2019-07-13 20:23
https://kosovapost.net/nje-aeroplan-zviceran-kercenohet-me-bombe/20%Monthly2019-07-13 20:13
https://kosovapost.net/thaci-kosova-meriton-te-jete-pjese-e-nato-s-dhe-be-se/20%Monthly2019-07-13 19:40
https://kosovapost.net/ministri-lluka-i-pikelluar-humb-mikun-e-tij-te-mire/20%Monthly2019-07-13 19:29
https://kosovapost.net/haradinaj-publikon-fotografine-me-shokun-e-luftes-pak-ore-para-renies-se-tij/20%Monthly2019-07-13 18:53
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-viziton-familjen-e-11-vjecarit-qe-u-gjet-i-vdekur/20%Monthly2019-07-13 18:09
https://kosovapost.net/brendi-i-njohur-zviceran-nga-sot-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-13 21:57
https://kosovapost.net/kuka-pas-fitores-medalja-e-arte-serish-vjen-ne-kosove/20%Monthly2019-07-13 17:24
https://kosovapost.net/vrau-babane-dhunues-ne-greqi-shqiptari-po-konsiderohet-hero-nga-greket/20%Monthly2019-07-13 17:08
https://kosovapost.net/instituti-i-shendetit-publik-jep-kete-lajm-per-pickimin-e-rriqrave/20%Monthly2019-07-13 16:32
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-prishtine-podujeve/20%Monthly2019-07-13 16:08
https://kosovapost.net/kurti-kritikon-z-mobile-eshte-rrembyese-e-pasurise-se-ekonomise-ne-kosove/20%Monthly2019-07-13 15:51
https://kosovapost.net/ne-kete-qytet-te-kosoves-mbyllen-dy-qendra-masazhi/20%Monthly2019-07-13 15:22
https://kosovapost.net/gjate-vitit-2018-ne-kosove-u-arrestuan-784-te-mitur/20%Monthly2019-07-13 14:44
https://kosovapost.net/hoxhiq-qytetaret-ne-veri-viktime-e-politikave-te-larta/20%Monthly2019-07-13 14:22
https://kosovapost.net/11-te-vdekur-ne-bregdetin-shqiptar-gjate-kesaj-vere/20%Monthly2019-07-13 13:56
https://kosovapost.net/akil-gjakova-kualifikohet-ne-gjysmefinale/20%Monthly2019-07-13 13:28
https://kosovapost.net/konsumoni-limon-zemra-do-tju-falenderoje/20%Monthly2019-07-13 13:11
https://kosovapost.net/trajneri-i-bolonjes-mihajlovic-eshte-duke-luftuar-me-nje-semundje-serioze/20%Monthly2019-07-13 12:49
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-dergon-anije-lufte-ne-gjirin-persik/20%Monthly2019-07-13 12:24
https://kosovapost.net/kastrati-i-psd-emeron-drejtor-te-financave-ne-kamenice-personin-me-shkolle-te-mesme-e-pa-pervoje-pune/20%Monthly2019-07-13 12:15
https://kosovapost.net/z-buxhovi-ka-te-drejte-jo-uck-por-disa-njerez-ne-emer-te-saj-kane-bere-krime/20%Monthly2019-07-13 11:52
https://kosovapost.net/vone-per-rishikimin-e-demarkacionit-me-malin-e-zi/20%Monthly2019-07-13 11:45
https://kosovapost.net/arrestohen-tre-persona-nen-dyshim-per-perfshirje-ne-veprat-penale/20%Monthly2019-07-13 11:36
https://kosovapost.net/hendbollistet-po-pergatiten-te-rishkruajne-historine/20%Monthly2019-07-13 11:17
https://kosovapost.net/pse-duhet-ti-konsumojme-hithrat/20%Monthly2019-07-13 10:31
https://kosovapost.net/dyshimet-e-para-pas-autopsise-12-vjecari-rom-u-abuzua-seksualisht-nga-pedofilet/20%Monthly2019-07-13 10:21
https://kosovapost.net/veseli-emeron-muzafer-shalen-minister-te-ri-te-inovacionit-dhe-ndermarresise/20%Monthly2019-07-13 10:09
https://kosovapost.net/1-vit-i-xherdan-shaqirit-ne-liverpool/20%Monthly2019-07-13 09:42
https://kosovapost.net/gjilan-rrahu-nenen-e-tij-arrestohet/20%Monthly2019-07-13 09:32
https://kosovapost.net/decan-konfiskohen-mbi-1400-paketime-barna-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2019-07-13 09:04
https://kosovapost.net/asllani-e-lumtur-qe-ne-suedi-u-prit-si-heroine/20%Monthly2019-07-13 08:30
https://kosovapost.net/shume-njerez-vuajne-nga-pagjumesia-merrni-keto-keshilla/20%Monthly2019-07-13 08:24
https://kosovapost.net/gervalla-ushtaret-e-mirefillte-te-uck-se-sot-turperohen-nga-thaci-veseli-e-haradinaj/20%Monthly2019-07-13 08:09
https://kosovapost.net/perse-keto-shpifje-te-uleta-e-bejne-nga-injoranca-apo-qellimshem-perhapin-huti-mes-nesh/20%Monthly2019-07-13 09:25
https://kosovapost.net/nermin-eja-ketu-serbet-spo-na-bejne-asgje-si-i-mashtruan-forcat-serbe-babe-e-bir-per-ti-vrare-pameshirshem/20%Monthly2019-07-13 07:31
https://kosovapost.net/moti-ne-fundjave/20%Monthly2019-07-13 07:10
https://kosovapost.net/kush-i-dha-leje-gjuriqit-te-vizitoje-kosoven-mpj-e-qeveria-i-drejtojne-gishtin-njera-tjetres/20%Monthly2019-07-12 21:41
https://kosovapost.net/usfk-raketat-koreanoveriore-kane-aftesi-te-mberrijne-ne-cdo-skaj-te-shba-se/20%Monthly2019-07-12 21:31
https://kosovapost.net/haliti-po-deshi-pdk-me-rrezu-qeverine-ajo-rrezohet-neser/20%Monthly2019-07-12 21:01
https://kosovapost.net/prokuroria-thote-se-jane-gjetur-disa-shenja-te-dhunes-ne-trupin-e-11-vjecarit-te-vdekur/20%Monthly2019-07-12 20:36
https://kosovapost.net/okb-kerkon-veprime-urgjente-per-myslimanet-rohingya/20%Monthly2019-07-12 18:45
https://kosovapost.net/gomat-e-se-ardhmes-pa-ajer/20%Monthly2019-07-12 18:41
https://kosovapost.net/tahiri-thote-se-do-te-hetohet-cdo-leshim-i-mundshem-ne-provimin-e-noterise/20%Monthly2019-07-12 18:14
https://kosovapost.net/rekord-te-hyrash-ne-champions-e-europa-league-perfiton-edhe-kosova/20%Monthly2019-07-12 17:56
https://kosovapost.net/a-e-rrisin-rrezikun-per-kancer-pijet-me-sheqer/20%Monthly2019-07-12 17:51
https://kosovapost.net/keto-sinjale-tregojne-se-keni-alergji-nga-ushqimi/20%Monthly2019-07-12 17:47
https://kosovapost.net/parteriteti-i-shba-ve-me-maqedonine-e-veriut-do-te-forcohet-ne-nato/20%Monthly2019-07-12 17:40
https://kosovapost.net/gjashte-te-lenduar-nga-nje-aksident-ne-rrugen-prishtine-fushe-kosove/20%Monthly2019-07-12 17:33
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-e-denon-ujesjellesin-per-13-intervenime-rrugore/20%Monthly2019-07-12 17:27
https://kosovapost.net/enver-sekiraqa-nje-milion-euro-mi-kane-lype-para-se-me-ma-ngrite-akuzen/20%Monthly2019-07-12 17:06
https://kosovapost.net/haradinaj-mbron-zyrtaret-e-tij-me-aktakuza-nese-veseli-i-ka-shkarkuar-pse-ta-bejme-ne/20%Monthly2019-07-12 16:49
https://kosovapost.net/e-cuditshme-majlinda-mbetet-pa-medalje-ne-grand-prix-2019/20%Monthly2019-07-12 16:43
https://kosovapost.net/klubi-turk-pas-fidan-alitit/20%Monthly2019-07-12 16:20
https://kosovapost.net/keto-gjera-mund-te-ndodhin-ne-trupin-tuaj-nese-filloni-te-hani-nje-kastravec-ne-dite/20%Monthly2019-07-12 15:58
https://kosovapost.net/gjuriq-hyne-ne-kosove/20%Monthly2019-07-12 15:28
https://kosovapost.net/sudani-beri-te-ditur-se-kane-parandaluar-nje-tentative-te-re-per-grusht-shtet/20%Monthly2019-07-12 15:21
https://kosovapost.net/gabimet-teknike-dhe-keqkuptimet-nuk-ndikojne-ne-lidhjen-e-miqesise-sone-me-turqine/20%Monthly2019-07-12 14:19
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodh-trurit-kur-jemi-te-merzitur-dhe-pa-disponim/20%Monthly2019-07-12 14:06
https://kosovapost.net/dash-mbi-te-berit-biznes-ne-kosove-korrupsioni-pengese/20%Monthly2019-07-12 13:41
https://kosovapost.net/distria-krasniqi-mposht-kinezen-li-kalon-ne-gjysmefinale-te-budapest-gp/20%Monthly2019-07-12 12:46
https://kosovapost.net/deda-votat-i-kemi-siguruar-ne-qershor-ne-tetor-ka-zgjedhje/20%Monthly2019-07-12 12:22
https://kosovapost.net/konjufca-pyet-ahmetin-pse-mustafa-bente-te-rrezohej-me-votat-e-serbeve-e-haradinaj-jo/20%Monthly2019-07-12 12:21
https://kosovapost.net/vihet-gurthemeli-i-xhamise-ne-fshatin-shupkovc-te-mitrovices/20%Monthly2019-07-12 11:52
https://kosovapost.net/majlinda-kelmendi-meson-kundershtaren-e-cerekfinales/20%Monthly2019-07-12 12:03
https://kosovapost.net/ministri-tahiri-qasja-ne-drejtesi-imperativ-i-patjetersueshem-se-shpejti-nis-rekrutimi-i-notereve/20%Monthly2019-07-12 11:27
https://kosovapost.net/sulmet-kibernetike-kosoves-i-kane-ardhur-nga-serbia-deri-te-rusia/20%Monthly2019-07-12 10:52
https://kosovapost.net/a-ra-haradinaj-ne-kurthin-e-komikeve-rus-qe-u-prezantuan-si-poroshenko-publikohet-biseda/20%Monthly2019-07-12 10:17
https://kosovapost.net/venezuele-qeveria-dhe-opozita-arrijne-marreveshje-per-dialog-te-qendrueshem/20%Monthly2019-07-12 10:17
https://kosovapost.net/ankara-ka-filluar-transferimi-i-sistemeve-te-mbrojtjes-ajrore-s-400/20%Monthly2019-07-12 09:42
https://kosovapost.net/kerkesa-e-veselit-per-komision-hetimor-per-veteranet-goditje-ndaj-haradinajt/20%Monthly2019-07-12 09:41
https://kosovapost.net/trump-sjam-tifoz-i-parave-te-kriptos-kemi-vetem-nje-monedhe-quhet-dollar-amerikan/20%Monthly2019-07-12 08:56
https://kosovapost.net/haradinaj-diskuton-me-rugoven-per-finalizimin-e-demarkacionit-me-malin-e-zi/20%Monthly2019-07-12 08:45
https://kosovapost.net/menyrat-natyrale-per-ti-pastruar-mushkerite/20%Monthly2019-07-12 08:38
https://kosovapost.net/macron-ne-serbi-me-pese-mesazhe-njeri-prej-tyre-lidhet-me-kosoven/20%Monthly2019-07-12 08:22
https://kosovapost.net/sot-mbyllet-konkursi-per-pranimin-e-studenteve-te-rinj-ne-up/20%Monthly2019-07-12 08:20
https://kosovapost.net/barcelona-nuk-paguan-para-per-neymar-ky-eshte-plani-gjenial/20%Monthly2019-07-12 07:34
https://kosovapost.net/edhe-ne-shqiperi-erera-keto-jane-temperaturat-per-sot/20%Monthly2019-07-12 07:32
https://kosovapost.net/disa-ushtrime-kardio-per-njerezit-qe-urrejne-te-vrapojne/20%Monthly2019-07-12 07:23
https://kosovapost.net/siri-shperthimi-i-bombes-ia-merr-jeten-11-personave-mes-tyre-dhe-femije/20%Monthly2019-07-12 07:17
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-rexhep-hoxha-autor-i-librave-verorja-dhe-lugjet-e-verdha/20%Monthly2019-07-12 07:14
https://kosovapost.net/ldk-ja-zgjedh-se-shpejti-kryetarin-kandidatet-mbeten-sekrete/20%Monthly2019-07-12 07:11
https://kosovapost.net/ministria-e-infrastruktures-hesht-perballe-kerkeses-per-heqjen-e-monopolit-ne-homologim/20%Monthly2019-07-12 07:10
https://kosovapost.net/sot-mot-me-diell-e-vranesira-kalimtare/20%Monthly2019-07-12 07:06
https://kosovapost.net/sa-kosovare-kane-marre-kredi-per-te-shkuar-ne-deti/20%Monthly2019-07-12 07:03
https://kosovapost.net/kush-jane-tre-zyrtaret-e-pan-qe-po-kerkojne-me-patjeter-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-07-12 06:44
https://kosovapost.net/okb-nje-konflikt-i-mundshem-ne-gjirin-persik-do-te-rezultoje-ne-katastrofe/20%Monthly2019-07-11 22:46
https://kosovapost.net/zvicres-se-shpejti-do-ti-duhen-500-mije-punetore-te-rinj/20%Monthly2019-07-11 21:37
https://kosovapost.net/cfare-domethenie-kane-lulet-e-srebenices/20%Monthly2019-07-11 20:39
https://kosovapost.net/pedersen-jemi-shume-afer-marreveshjes-per-krijimin-e-nje-komiteti-kushtetues-ne-siri/20%Monthly2019-07-11 20:16
https://kosovapost.net/ne-fund-te-shekulli-popullsia-e-shqiperise-do-te-rrudhet-ne-1-milione-banore/20%Monthly2019-07-11 20:03
https://kosovapost.net/pse-e-ka-humb-topin-kosova-ne-rajon/20%Monthly2019-07-11 18:44
https://kosovapost.net/nje-i-mitur-gjendet-pa-shenja-jete-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-07-11 18:21
https://kosovapost.net/sa-demton-buxhetin-e-kosoves-mos-pagesat-e-faturave-te-rrymes-nga-serbet-e-kosoves/20%Monthly2019-07-11 18:04
https://kosovapost.net/ne-cilin-qytet-transporti-publik-do-te-jete-falas/20%Monthly2019-07-11 17:43
https://kosovapost.net/moti-ne-shqiperi-ja-kur-do-te-rikthehet-vera/20%Monthly2019-07-11 17:33
https://kosovapost.net/ne-potocari-falet-namazi-i-33-viktimave-te-gjenocidit-ne-srebrenice/20%Monthly2019-07-11 17:09
https://kosovapost.net/kush-eshte-i-jashtezakonshmi-dhe-fuqiploti-i-kosoves/20%Monthly2019-07-11 16:39
https://kosovapost.net/haradinaj-papadopoulous-duke-e-ndihmuar-sistemin-tone-te-drejtesise-ju-keni-ndihmuar-gjithe-shoqerine/20%Monthly2019-07-11 15:36
https://kosovapost.net/emiratet-do-te-terhiqen-nga-jemeni/20%Monthly2019-07-11 15:04
https://kosovapost.net/hamza-i-fton-bizneset-turke-qe-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2019-07-11 14:18
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-ka-nje-apel-te-rendesishem-per-bashkatdhetaret/20%Monthly2019-07-11 13:51
https://kosovapost.net/si-te-mbrojme-femijet-nga-i-nxehti-i-veres/20%Monthly2019-07-11 13:44
https://kosovapost.net/guy-debord-dhe-clirimtaret-haradinaj-e-zaev/20%Monthly2019-07-11 13:43
https://kosovapost.net/shtate-lojtare-largohen-nga-barcelona/20%Monthly2019-07-11 13:25
https://kosovapost.net/ndikimet-pozitive-te-larjes-se-flokeve-me-uje-te-ftohte/20%Monthly2019-07-11 13:18
https://kosovapost.net/turizmi-islamik-ka-potencial-te-madh/20%Monthly2019-07-11 13:14
https://kosovapost.net/avokatet-e-te-dyshuarve-te-speciales-detyrohen-te-tregojne-dokumente-konfidenciale-ne-dogana/20%Monthly2019-07-11 13:09
https://kosovapost.net/srebrenica-duhet-te-rendoje-ne-ndergjegjen-serbe-njejte-sikurse-aushvici-qe-rendoi-ne-ate-gjermane/20%Monthly2019-07-11 12:35
https://kosovapost.net/veseli-per-srebrenicen-kjo-masaker-nuk-ishte-as-fillimi-dhe-as-fundi-i-krimeve-te-regjimit-serb/20%Monthly2019-07-11 11:52
https://kosovapost.net/icardi-kerkon-juventusin-nuk-e-nderroj-me-insignen/20%Monthly2019-07-11 12:35
https://kosovapost.net/sandalet-me-gisht-te-demshme-ja-nga-cfare-iu-rrezikojne/20%Monthly2019-07-11 11:47
https://kosovapost.net/rasti-syri-i-popullit-thaci-ftohet-ta-intervistoje-sadri-ramabajen/20%Monthly2019-07-11 11:30
https://kosovapost.net/kaq-dite-duhet-te-zgjasin-pushimet-ideale/20%Monthly2019-07-11 11:26
https://kosovapost.net/thaci-ne-takim-lamtumires-me-shefen-e-eulex-it-ne-kosove/20%Monthly2019-07-11 10:05
https://kosovapost.net/kongresistja-muslimane-omar-i-kunderpergjigjet-carlsonit-me-vjen-keq-po-je-nje-idiot-racist-qe-fyen-kongresin-e-vendit-tim/20%Monthly2019-07-11 09:42
https://kosovapost.net/fillon-sezoni-i-ri-i-la-casa-de-papel-cilet-emra-te-qyteteve-i-moren/20%Monthly2019-07-11 09:40
https://kosovapost.net/ministri-i-arsimit-izraelit-martesat-me-te-huajt-nje-holikaust-i-dyte/20%Monthly2019-07-11 09:18
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-zaev-iu-sqarua-permes-telefonit-rreth-pergjimeve/20%Monthly2019-07-11 08:42
https://kosovapost.net/mti-padit-ish-ministrin-bajram-hasani-shpenzoi-mijera-euro-ne-udhetime-zyrtare/20%Monthly2019-07-11 08:30
https://kosovapost.net/higuain-befason-te-gjithe-me-skuadren-e-re/20%Monthly2019-07-11 08:28
https://kosovapost.net/haradinaj-masakra-ne-srebrenice-nga-regjimi-i-millosheviqit-mbetet-njolle-e-pashlyer/20%Monthly2019-07-11 07:59
https://kosovapost.net/ngjyra-e-verdhe-ne-syte-tuaj-shenjat-qe-nuk-duhet-injoruar/20%Monthly2019-07-11 07:58
https://kosovapost.net/mos-u-nisni-per-pushime-ne-shqiperi-pa-u-informuar-per-motin/20%Monthly2019-07-11 07:49
https://kosovapost.net/holanda-sllovakia-dhe-bullgaria-tregojne-qendrimin-e-tyre-rreth-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-07-11 07:41
https://kosovapost.net/stuhia-mbyt-gjashte-turiste-ne-greqi/20%Monthly2019-07-11 07:26
https://kosovapost.net/sivjet-kosova-mund-te-mbuloje-vetem-20-te-nevojave-me-grure/20%Monthly2019-07-11 07:20
https://kosovapost.net/sot-nis-projekti-per-permiresimin-e-cilesise-ne-arsimin-e-larte/20%Monthly2019-07-11 07:13
https://kosovapost.net/sot-mot-i-kthjellet-ne-kosove/20%Monthly2019-07-11 07:05
https://kosovapost.net/afer-90-aksidente-e-35-te-lenduar-per-dy-dite-ne-kosove-reshjet-e-shiut-pengojne-komunikacionin/20%Monthly2019-07-10 22:02
https://kosovapost.net/rugova-na-duhen-edhe-tri-vota-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-07-10 21:40
https://kosovapost.net/aksidenti-ne-pogradec-shkon-ne-9-numri-i-te-plagosurve/20%Monthly2019-07-10 21:15
https://kosovapost.net/tika-ndan-certifikatat-e-aftesimit-profesional-per-gra-dhe-vajza-te-presheves/20%Monthly2019-07-10 21:08
https://kosovapost.net/ndryshon-serish-moti-ja-cfare-temperatura-na-presin-ne-pese-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2019-07-10 20:37
https://kosovapost.net/rrahjet-ne-ldk-donika-gervalla-e-ben-per-pese-pare-isa-mustafen/20%Monthly2019-07-10 20:06
https://kosovapost.net/pdk-ne-prishtine-falenderon-shpend-ahmetin-per-transportin-me-te-ri-publik/20%Monthly2019-07-10 19:40
https://kosovapost.net/ne-paris-kerkohet-burgosja-e-motres-se-mohamed-bin-selman/20%Monthly2019-07-10 19:14
https://kosovapost.net/dy-qytetare-hudhin-mbeturina-me-thase-ne-lumin-sitnica/20%Monthly2019-07-10 18:56
https://kosovapost.net/libi-raketat-e-konfiskuara-te-gjeneralit-hafter-dolen-te-jane-te-ushtrise-franceze/20%Monthly2019-07-10 18:38
https://kosovapost.net/digjet-nje-veture-ne-sllatine-policia-jep-detaje/20%Monthly2019-07-10 18:20
https://kosovapost.net/juventus-inter-formacionet-2019-20-lufte-per-titull/20%Monthly2019-07-10 18:08
https://kosovapost.net/rrush-dhe-dredheza-per-lekure-te-shendetshme/20%Monthly2019-07-10 17:47
https://kosovapost.net/protestoi-me-litar-para-qeverise-tregon-qe-pas-asaj-proteste-eshte-kercenuar/20%Monthly2019-07-10 17:24
https://kosovapost.net/pas-publikimit-te-bisedes-me-komedianet-rus-zaev-do-te-takohet-me-ambasadorin-e-rusise/20%Monthly2019-07-10 17:01
https://kosovapost.net/vershimet-komuna-e-prishtines-reagon-ndaj-ujesjellesit-prishtina/20%Monthly2019-07-10 16:40
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-maqedonia-e-veriut-bashkojne-perpjekjet-per-ne-be/20%Monthly2019-07-10 16:33
https://kosovapost.net/brondby-e-liron-besar-halimin/20%Monthly2019-07-10 16:22
https://kosovapost.net/rrefimi-trondites-i-vajzes-qe-punonte-masazhiste-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-10 14:53
https://kosovapost.net/berisha-godet-ldkne-nuk-kane-kohe-per-zgjedhje-ne-kuvendet-e-tyre-po-fluturojne-karriget/20%Monthly2019-07-10 14:45
https://kosovapost.net/presidenti-meta-dhe-xhudistet-nga-kosova-bejne-shqiponjen-midis-carshise-se-sarajeves/20%Monthly2019-07-10 14:34
https://kosovapost.net/shengjini-goditet-nga-nje-stuhi-e-forte/20%Monthly2019-07-10 14:33
https://kosovapost.net/produkte-te-njohura-zvicerane-nga-e-shtuna-edhe-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-10 17:11
https://kosovapost.net/pasi-u-pa-duke-u-dridhur-per-here-te-trete-flet-angela-merkel/20%Monthly2019-07-10 14:15
https://kosovapost.net/reagon-vulin-pasi-iu-ndalua-hyrja-ne-kosove-edhe-nje-genjeshter-e-haradinajt/20%Monthly2019-07-10 14:10
https://kosovapost.net/veseli-dorezon-kerkesen-per-themelimin-e-komisionit-qe-heton-listat-e-veteraneve/20%Monthly2019-07-10 13:59
https://kosovapost.net/pini-uje-me-limon-por-mos-e-beni-te-njejtin-gabim-qe-e-bejne-miliona-njerez/20%Monthly2019-07-10 13:53
https://kosovapost.net/boris-johnson-perdor-gjuhen-raciste-per-te-fituar-mbeshtetjen-e-ekstremit-te-djathte/20%Monthly2019-07-10 13:46
https://kosovapost.net/qumeshti-dhe-produktet-e-qumeshtit-ju-mbrojne-nga-semundjet-kronike-2/20%Monthly2019-07-10 13:41
https://kosovapost.net/serbet-ne-veri-ende-nuk-i-paguajne-faturat-e-rrymes/20%Monthly2019-07-10 13:33
https://kosovapost.net/sa-shi-do-bie-mbi-te-sa-fjale-do-ta-vrasin-kete-djalosh-ku-jeni-o-pushtetar/20%Monthly2019-07-10 13:44
https://kosovapost.net/nje-sallate-ne-dite-ndikon-pozitivisht-ne-kujtesen-tone/20%Monthly2019-07-10 13:25
https://kosovapost.net/largohet-nga-psg-e-pret-barcelona-por-neymar-shkon-te-foto/20%Monthly2019-07-10 13:10
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-permbytet-nga-uji-fakulteti-i-filologjise/20%Monthly2019-07-10 12:57
https://kosovapost.net/pershkrimi-izraelit-per-mesdheun-lindor/20%Monthly2019-07-10 12:48
https://kosovapost.net/taksat-qe-duhet-ti-paguani-ne-gjermani/20%Monthly2019-07-10 12:44
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-ambasadori-britanik/20%Monthly2019-07-10 12:49
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-me-merkel-perseri-peson-dridhje/20%Monthly2019-07-10 12:33
https://kosovapost.net/shenon-rritje-popullesia-e-be-se-arrin-mbi-500-milione/20%Monthly2019-07-10 12:32
https://kosovapost.net/policia-kufitare-ka-filluar-te-perdore-rrezet-x-per-te-dalluar-emigrantet-e-jashteligjshem/20%Monthly2019-07-10 12:28
https://kosovapost.net/si-ta-kuptoni-nese-vaji-i-ullirit-eshte-organik/20%Monthly2019-07-10 12:08
https://kosovapost.net/naim-maloku-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-07-10 12:07
https://kosovapost.net/kush-ishte-atdhetari-i-shquar-metush-krasniqi-foto/20%Monthly2019-07-10 11:44
https://kosovapost.net/aeroporti-nderkombetar-i-prishtines-i-gatshem-per-sezonin-veror/20%Monthly2019-07-10 11:34
https://kosovapost.net/qumeshti-dhe-produktet-e-qumeshtit-ju-mbrojne-nga-semundjet-kronike/20%Monthly2019-07-10 11:30
https://kosovapost.net/nisin-punimet-ne-zgjerimin-e-rruges-ne-hyrja-te-prishtines/20%Monthly2019-07-10 11:56
https://kosovapost.net/selimi-jane-dhjetera-veprime-te-thacit-ne-dem-te-kosovesato-qe-i-degjuam-nga-zaev-jane-shqetesuese/20%Monthly2019-07-10 11:17
https://kosovapost.net/shtrengate-e-fuqishme-edhe-ne-velipoje-pushuesit-i-kap-paniku/20%Monthly2019-07-10 10:37
https://kosovapost.net/kush-jane-zyrtaret-serbe-qe-kane-ndalese-te-perhershme-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2019-07-10 10:36
https://kosovapost.net/ministri-mustafa-te-alarmohet-dukuria-e-perdorimit-te-narkotikeve-neper-shkollat-e-kosoves/20%Monthly2019-07-10 10:13
https://kosovapost.net/130-pilote-zvicerane-ne-telashe-nuk-e-dine-gjuhen-angleze/20%Monthly2019-07-10 09:56
https://kosovapost.net/stuhi-e-fuqishme-ne-ulqin-demtohen-plazhet/20%Monthly2019-07-10 09:41
https://kosovapost.net/ismaili-transformuam-kardiologjine-invazive-per-ta-ruajtur-shendetin-dhe-xhepin-e-qytetareve/20%Monthly2019-07-10 09:33
https://kosovapost.net/shiu-i-mbremshem-fiku-dritat-e-shkalleve-te-dragodanit-ja-gjendja-e-mjerueshme-e-tyre-sot-foto/20%Monthly2019-07-10 10:14
https://kosovapost.net/lendohet-nje-person-ne-vendin-e-punes-ne-malisheve/20%Monthly2019-07-10 09:13
https://kosovapost.net/ministri-shala-investitoret-e-turqise-jane-ambasadoret-me-te-mire-te-kosoves/20%Monthly2019-07-10 09:07
https://kosovapost.net/befason-fifi-shikojeni-si-duket-tani-video/20%Monthly2019-07-10 08:44
https://kosovapost.net/basha-jo-fjale-por-vepra-pd-do-ti-prije-aspirates-per-ndryshim/20%Monthly2019-07-10 08:41
https://kosovapost.net/sulm-makaber-ne-papua-guinene-e-re-vriten-24-persona-femije-e-gra-shtatzena/20%Monthly2019-07-10 08:15
https://kosovapost.net/keshilla-si-te-keni-nje-zemer-te-shendetshme/20%Monthly2019-07-10 08:10
https://kosovapost.net/ministrit-te-mbrojtjes-se-serbise-i-ndalohet-hyrja-ne-kosove/20%Monthly2019-07-10 08:07
https://kosovapost.net/ushtronin-kunderligjshem-veprimtarine-e-lojerave-te-fatit-policia-arreston-tete-persona/20%Monthly2019-07-10 07:45
https://kosovapost.net/shqetesuese-ja-sa-aksidente-ndodhen-vetem-dje-ne-kosove/20%Monthly2019-07-10 08:49
https://kosovapost.net/jeni-duke-shtuar-peshe-ja-ke-duhet-te-fajesoni/20%Monthly2019-07-10 07:23
https://kosovapost.net/rey-manaj-largohet-nga-inter-firmos-per-5-vite-ne-spanje/20%Monthly2019-07-10 07:22
https://kosovapost.net/gjenden-3-7-milione-dollare-ne-varke/20%Monthly2019-07-10 07:12
https://kosovapost.net/albana-osmani-zbulon-dicka-interesante-nga-jeta-e-saj-foto/20%Monthly2019-07-10 07:06
https://kosovapost.net/perplasje-ne-mes-aak-se-dhe-nismes-kah-po-shkon-koalicioni-qeverises/20%Monthly2019-07-10 07:58
https://kosovapost.net/deputetet-do-te-shkojne-ne-pushim-kur-do-te-ndodhe-rrezimi-i-qeverise/20%Monthly2019-07-10 06:47
https://kosovapost.net/meten-duan-ta-arrestojne-qe-kur-nisi-betejen-per-kosoven/20%Monthly2019-07-10 06:45
https://kosovapost.net/klopp-tregon-arsyen-pse-shaqiri-nuk-do-te-luaj-ende/20%Monthly2019-07-10 06:30
https://kosovapost.net/tre-cajrat-e-ftohte-bimore-qe-duhet-te-pini-ne-vere-2/20%Monthly2019-07-10 06:25
https://kosovapost.net/permbytje-ne-shba-washingtoni-ne-kaos/20%Monthly2019-07-10 06:20
https://kosovapost.net/mogherini-u-fut-ne-aventura-te-cilat-mund-te-sillnin-lufte-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-10 06:15
https://kosovapost.net/kalendari-historik10-korrik/20%Monthly2019-07-10 06:17
https://kosovapost.net/moti-sot-41/20%Monthly2019-07-10 06:08
https://kosovapost.net/tre-ambasadore-shqiptare-behen-bashke-ne-izrael/20%Monthly2019-07-09 21:55
https://kosovapost.net/kampionet-tregojne-zemer-marrin-rezultat-te-favorshem-ne-uells/20%Monthly2019-07-09 21:30
https://kosovapost.net/thaci-uron-feronikelin/20%Monthly2019-07-09 21:28
https://kosovapost.net/katari-do-te-marre-sistemet-raketore-patriot-nga-shba/20%Monthly2019-07-09 21:01
https://kosovapost.net/gjermania-refuzon-kerkesen-e-shba-per-dergimin-e-trupave-ne-sirine-veriore/20%Monthly2019-07-09 20:47
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-vendosjen-e-drejtesise-per-rastin-e-vellezerve-bytyqi/20%Monthly2019-07-09 20:31
https://kosovapost.net/ekspertet-femijet-nuk-duhet-te-behen-peng-te-video-lojerave/20%Monthly2019-07-09 20:16
https://kosovapost.net/sherbimi-sekret-heton-ish-keshilltaren-e-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2019-07-09 20:06
https://kosovapost.net/perse-kosova-refuzoi-pjesemarrjen-ne-samitin-e-sarajeves/20%Monthly2019-07-09 20:00
https://kosovapost.net/bosnje-hercegovine-presidenti-erdogan-i-pranishem-ne-percjelljen-e-viktimave-te-srebrenices/20%Monthly2019-07-09 19:46
https://kosovapost.net/me-rreth-10-dite-vonese-nisin-punimet-ne-zgjerimin-e-rruges-ne-hyrje-te-prishtines-nga-veterniku/20%Monthly2019-07-09 19:40
https://kosovapost.net/koordinatori-hoti-takohet-me-ministrin-lekaj/20%Monthly2019-07-09 19:26
https://kosovapost.net/sqarohen-mosmarreveshjet-ndermjet-bullgarise-dhe-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-07-09 19:19
https://kosovapost.net/anglia-i-pergjigjet-trumpit-per-ate-qe-tha-shume-budalla/20%Monthly2019-07-09 18:51
https://kosovapost.net/mediat-ne-britanine-e-madhe-po-kontribojne-ne-rritjen-e-islamofobise/20%Monthly2019-07-09 18:42
https://kosovapost.net/balotelli-duhet-arrestuar-menjehere-habit-ministri-me-deklaraten-ndaj-futbollistit/20%Monthly2019-07-09 18:36
https://kosovapost.net/momenti-kur-presidenti-meta-debaton-me-kryeministren-serbe/20%Monthly2019-07-09 18:20
https://kosovapost.net/arrestohet-miliarderi-amerikan-trafikonte-vajza-per-qellime-seksuale/20%Monthly2019-07-09 17:59
https://kosovapost.net/shiu-20-minutesh-permbyt-prishtinen/20%Monthly2019-07-09 17:48
https://kosovapost.net/e-rekomandojne-ekspertet-ideale-edhe-per-renien-ne-peshe/20%Monthly2019-07-09 17:21
https://kosovapost.net/gjate-kesaj-jave-juventusi-transferon-de-ligtin/20%Monthly2019-07-09 17:08
https://kosovapost.net/vdekje-e-dyshimte-ne-fushe-kosove-viktima-kishte-shenja-te-plageve-nga-arma-e-zjarrit/20%Monthly2019-07-09 16:52
https://kosovapost.net/bashkimi-diplomatik-tirane-prishtine-po-e-shqeteson-edhe-rusine/20%Monthly2019-07-09 16:27
https://kosovapost.net/festivali-beer-and-wine-nuk-do-te-mbahet-as-sonte/20%Monthly2019-07-09 16:22
https://kosovapost.net/nga-moska-ne-beograd-macron-eshte-tani-aleat-i-serbise-perballe-kosoves/20%Monthly2019-07-09 16:15
https://kosovapost.net/zhduket-shkencetarja-amerikane-ndodhej-ne-krete-per-konference/20%Monthly2019-07-09 15:37
https://kosovapost.net/trump-ambasadori-britanik-eshte-nje-njeri-shume-budalla/20%Monthly2019-07-09 14:51
https://kosovapost.net/shkencetari-gjermane-paralajmeron-per-termetin-ne-stamboll-7-1-ose-7-4/20%Monthly2019-07-09 14:37
https://kosovapost.net/ky-eshte-ushqim-i-persosur-qe-ka-gjithcka-qe-ju-nevojitet/20%Monthly2019-07-09 14:36
https://kosovapost.net/endrrat-na-i-keni-vjedhe-shpresat-na-i-keni-vra/20%Monthly2019-07-09 14:23
https://kosovapost.net/bonera-rikthehet-tek-milan-por-ne-nje-rol-ndryshe/20%Monthly2019-07-09 14:17
https://kosovapost.net/kercenim-me-bomb-ne-xhamin-me-te-madhe-ne-gjermani/20%Monthly2019-07-09 13:58
https://kosovapost.net/propozohet-qe-kryeministri-ta-detyroje-ministrin-tahiri-te-raportoje-ne-komision/20%Monthly2019-07-09 13:51
https://kosovapost.net/lojtaret-qe-do-te-zbarkojne-ne-prishtine-milani-publikon-listen/20%Monthly2019-07-09 13:47
https://kosovapost.net/mitrovice-drejtoria-e-inspeksionit-liron-hapesirat-publike/20%Monthly2019-07-09 13:48
https://kosovapost.net/arsyet-pse-sduhet-te-pini-uje-ne-kembe/20%Monthly2019-07-09 13:23
https://kosovapost.net/thaci-per-vrasjen-e-vellezerve-bytyqi-drejtesia-nderkombetare-ka-deshtuar/20%Monthly2019-07-09 13:20
https://kosovapost.net/vuciq-pritet-te-jap-doreheqje-permenden-disa-emra-qe-do-ta-zevendesojne/20%Monthly2019-07-09 13:05
https://kosovapost.net/tete-muaj-burg-per-vjedhje-te-rende-ne-nje-banese-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-09 13:04
https://kosovapost.net/sa-paraqesin-rrezik-ne-trafik-shoferet-me-patente-te-blere/20%Monthly2019-07-09 12:48
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-aksidentohet-nje-autobus-me-turiste-nga-kosova/20%Monthly2019-07-09 12:42
https://kosovapost.net/mposhtni-vapen-me-pjeper-dhe-reduktoni-stresin/20%Monthly2019-07-09 12:39
https://kosovapost.net/edhe-nje-pushues-mbytet-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2019-07-09 12:39
https://kosovapost.net/portieri-shqiptar-behet-pjese-e-klubit-te-njohur-anglez-foto/20%Monthly2019-07-09 12:28
https://kosovapost.net/barcelona-ben-nje-hap-prapa-per-transferimin-e-neymar/20%Monthly2019-07-09 12:23
https://kosovapost.net/irani-ndalon-perdorimin-e-kriptovalutes-bitcoin/20%Monthly2019-07-09 12:24
https://kosovapost.net/kmdlnj-thirrje-veselit-nderprejeni-banditizimin-ekologjik-ne-shterpce/20%Monthly2019-07-09 12:07
https://kosovapost.net/bernabiqi-i-reagon-metes-per-kosoven-pa-provokime-dhe-me-korrekt-diplomatikisht/20%Monthly2019-07-09 12:04
https://kosovapost.net/policia-ne-aksion-ne-autostraden-arber-xhaferi-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-07-09 11:46
https://kosovapost.net/kujdes-kalimin-ne-autostraden-arben-xhaferi-policia-po-shperndane-tiketa/20%Monthly2019-07-09 11:44
https://kosovapost.net/borisov-ne-si-be-nuk-mund-te-arrijme-asgje-derisa-ne-nuk-jemi-bashke-me-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-07-09 12:04
https://kosovapost.net/lionel-messi-ndihmon-te-pastrehet-ne-argjentine/20%Monthly2019-07-09 11:24
https://kosovapost.net/albana-osmani-largohet-nga-televizioni-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-07-09 11:23
https://kosovapost.net/395715-2/20%Monthly2019-07-09 11:01
https://kosovapost.net/presidenti-i-shqiperise-ilir-meta-takohet-me-presidentin-e-turqise-recep-tayyp-erdogan-ne-sarajeve/20%Monthly2019-07-09 10:53
https://kosovapost.net/a-ndikojne-vezet-ne-perhapjen-e-kancerit-te-prostates/20%Monthly2019-07-09 10:47
https://kosovapost.net/neymar-nuk-shfaqet-ne-stervitje-kercenohet-nga-psg/20%Monthly2019-07-09 10:38
https://kosovapost.net/ilir-meta-i-kerkon-bosnje-dhe-hercegovines-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-07-09 10:35
https://kosovapost.net/termet-ne-jug-te-shqiperise/20%Monthly2019-07-09 10:28
https://kosovapost.net/veseli-dhe-ambasadori-norvegjez-nenshkruajne-marreveshje-ne-vlere-prej-2-5-milione-eurosh/20%Monthly2019-07-09 10:17
https://kosovapost.net/serbia-vazhdon-propaganden-pengoi-anetaresimin-e-kosoves-ne-nje-organizate-te-rendesishme/20%Monthly2019-07-09 10:08
https://kosovapost.net/reagon-nipi-i-lokes-raze-mehmetaj-pyet-shpetim-deskun-pse-nuk-i-mbajte-premtimet-e-dhena-gjyshes/20%Monthly2019-07-10 08:59
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-beni-gati-qadrat/20%Monthly2019-07-09 09:37
https://kosovapost.net/paralajmerohen-masa-te-rrepta-per-keqperdoruesit-e-festivaleve-perfshire-edhe-diskotekat/20%Monthly2019-07-09 09:30
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-serb-i-ngacmoj-motrat-e-nderit/20%Monthly2019-07-09 09:24
https://kosovapost.net/nuk-eshte-gjermania-por-ky-eshte-shteti-me-kushte-me-te-mira-per-te-jetuar/20%Monthly2019-07-09 09:19
https://kosovapost.net/tahiri-nga-shtatori-nis-themelimi-i-gjykates-komerciale/20%Monthly2019-07-09 09:14
https://kosovapost.net/genta-ismajli-drejt-suksesit-nderkombetar-ja-cfare-po-bene-ajo-foto/20%Monthly2019-07-09 09:09
https://kosovapost.net/qkuk-perurohet-kontingjenti-i-pare-i-pajisjeve-moderne-te-oftamologjise/20%Monthly2019-07-09 08:33
https://kosovapost.net/mbi-2-mije-persona-te-pickuar-nga-rriqrat-nje-prej-tyre-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Monthly2019-07-09 08:33
https://kosovapost.net/ramiz-qeriqi-i-njohur-si-komandant-luani-intervistohet-sot-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-07-09 08:29
https://kosovapost.net/konfirmohet-zhvatja-e-buxhetit-te-kqz-se/20%Monthly2019-07-09 07:26
https://kosovapost.net/partite-opozitare-ne-shqiperi-serish-proteste-antiqeveritare/20%Monthly2019-07-09 07:18
https://kosovapost.net/u-perfol-per-nje-romance-me-dj-n-e-njohur-reagon-dafina-zeqiri-foto/20%Monthly2019-07-09 06:55
https://kosovapost.net/te-rinjte-shqiptare-pa-pune-e-pa-shkolle-po-cfare-bejne-ata/20%Monthly2019-07-09 06:58
https://kosovapost.net/ne-vjeshte-qeveria-do-te-shkoje-ne-shtepi/20%Monthly2019-07-09 06:43
https://kosovapost.net/shba-i-kerkon-serbise-ndricimin-e-vrasjes-se-vellezerve-bytyci/20%Monthly2019-07-09 06:35
https://kosovapost.net/cakordimi-qeveritar/20%Monthly2019-07-09 06:21
https://kosovapost.net/ambasadat-e-perbashketa-shqiperi-kosove-shqetesojne-rusine/20%Monthly2019-07-09 06:17
https://kosovapost.net/si-u-ndertua-linja-hekurudhore-4000-km-ne-siberi/20%Monthly2019-07-09 06:57
https://kosovapost.net/trump-per-ambasadorin-e-britanise-ne-shba-ne-nuk-do-te-punojme-me-me-te/20%Monthly2019-07-09 06:06
https://kosovapost.net/keto-jane-pese-arsyet-pse-nuk-duhet-te-laheni-ne-mengjes/20%Monthly2019-07-09 06:01
https://kosovapost.net/e-kerkonte-e-gjithe-europa-de-ligt-befason-me-ekipin-e-ri-foto/20%Monthly2019-07-09 05:53
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-korrik-2/20%Monthly2019-07-09 05:50
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vazhdim-3/20%Monthly2019-07-09 05:47
https://kosovapost.net/zeka-tregon-se-a-do-ta-jap-voten-per-ta-rrezuar-qeverine-haradinaj/20%Monthly2019-07-08 21:49
https://kosovapost.net/pas-protestes-se-opozites-reagon-rama/20%Monthly2019-07-08 21:30
https://kosovapost.net/jo-vetem-i-shijshem-ky-frut-sherben-edhe-per-dobesim/20%Monthly2019-07-08 21:03
https://kosovapost.net/brenda-kesaj-jave-finalizohet-huazimi-i-muriqit/20%Monthly2019-07-08 20:51
https://kosovapost.net/shala-jep-urdher-per-mbylljen-e-festivalit-beer-and-wine/20%Monthly2019-07-08 20:46
https://kosovapost.net/berisha-nuk-jane-protesta-por-kryengritje-popullore/20%Monthly2019-07-08 20:25
https://kosovapost.net/haradinaj-me-malin-e-zi-do-formojme-komisione-per-rishikimin-e-demarkimit-te-kufirit/20%Monthly2019-07-08 20:06
https://kosovapost.net/basha-30-qershori-ishte-referendum-kunder-te-keqes/20%Monthly2019-07-08 19:55
https://kosovapost.net/lagjja-rrezikon-te-shembet-nga-rreshqitja-e-dheut-shpend-ahmeti-nuk-ndermerr-asgje/20%Monthly2019-07-08 19:47
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldkse-tri-arsye-pse-duhet-shkuar-ne-zgjedhje-parlamentare/20%Monthly2019-07-08 19:31
https://kosovapost.net/hamza-alarmon-se-ndermarrjet-publike-ne-kosove-po-keqmenaxhohen/20%Monthly2019-07-08 19:09
https://kosovapost.net/a-po-e-braktis-trump-saudine/20%Monthly2019-07-08 19:00
https://kosovapost.net/malta-pranoi-me-kusht-emigrantet-e-kthyer-nga-italia/20%Monthly2019-07-08 18:46
https://kosovapost.net/venezuele-perfaqesuesit-e-qeverise-dhe-opozites-do-te-takohen-ne-barbados/20%Monthly2019-07-08 18:33
https://kosovapost.net/haxhiu-fton-isa-mustafen-dhe-anetaresine-e-ldk-se-ti-bashkohen-aak-se/20%Monthly2019-07-08 18:13
https://kosovapost.net/papa-francesku-migrantet-jane-njerez-e-jo-vetem-problem-shoqeror/20%Monthly2019-07-08 18:02
https://kosovapost.net/tre-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/20%Monthly2019-07-08 17:37
https://kosovapost.net/beh-mijera-njerez-ne-marshin-e-paqes-per-te-nderuar-viktimat-e-srebrenices/20%Monthly2019-07-08 17:32
https://kosovapost.net/micotakis-betohet-si-kryeminister-i-ri-i-greqise-video/20%Monthly2019-07-08 17:10
https://kosovapost.net/erdogan-ne-beh-viziton-varrin-e-alija-izetbegoviqit/20%Monthly2019-07-08 16:57
https://kosovapost.net/nis-edicioni-i-19-te-i-universitetit-veror-nderkombetar-te-prishtines/20%Monthly2019-07-08 16:42
https://kosovapost.net/kosova-behet-shkak-per-tensionin-ne-marredheniet-bullgari-serbi/20%Monthly2019-07-08 16:34
https://kosovapost.net/trump-pergezoi-ekipin-kombetar-te-grave-pavaresisht-luftes-me-kapitenen-e-ekipit/20%Monthly2019-07-08 16:27
https://kosovapost.net/livepooli-mirepret-shaqirin-dhe-origin/20%Monthly2019-07-08 16:11
https://kosovapost.net/dosjet-angleze-pse-u-shpall-mbret-dhe-sa-para-mori-zogu-kur-iku-nga-shqiperia/20%Monthly2019-07-08 15:49
https://kosovapost.net/dodik-nuk-kam-kurrfare-emocionesh-pse-thaci-nuk-erdhi-ne-sarajeve-me-mire-pa-te/20%Monthly2019-07-08 15:36
https://kosovapost.net/kujdes-me-ujin-bie-niveli-ne-liqenin-e-badovcit-dhe-batllaves/20%Monthly2019-07-08 15:30
https://kosovapost.net/aksident-mes-tri-veturave-ne-vushtrri-lendohen-pese-persona/20%Monthly2019-07-08 15:21
https://kosovapost.net/opozita-e-vendosur-per-kete-veprim-ndaj-koalicionit-qeverises/20%Monthly2019-07-08 15:15
https://kosovapost.net/turizmi-ne-shqiperi-i-shtrenjte-dhe-pa-standarde/20%Monthly2019-07-08 14:37
https://kosovapost.net/lajm-i-rendesishem-per-te-gjithe-bashkatdhetaret-qe-vijne-permes-serbise/20%Monthly2019-07-08 14:01
https://kosovapost.net/prej-nga-po-furnizohet-veriu-me-mallra/20%Monthly2019-07-08 13:53
https://kosovapost.net/kurti-per-marreveshjen-mes-kosoves-dhe-serbise-nga-pikepamja-e-thacit-pazar-sekret-e-projekt-i-deshtuar/20%Monthly2019-07-08 13:44
https://kosovapost.net/david-hedh-poshte-mundesite-per-transferimin-tek-man-utd/20%Monthly2019-07-08 13:39
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shba-se-ne-beograd-prishtina-zyrtare-duhet-te-heqe-taksat-per-mallrat-nga-serbia/20%Monthly2019-07-08 13:39
https://kosovapost.net/nje-vit-burg-per-te-riun-qe-sulmoi-gruan-rome-ne-ferizaj/20%Monthly2019-07-08 13:18
https://kosovapost.net/cfare-te-konsumojme-per-te-ulur-kolesterolin-ne-organizmem/20%Monthly2019-07-08 13:00
https://kosovapost.net/i-shpetojne-vdekjes-aeroplani-me-kosovare-goditet-nga-rrufeja/20%Monthly2019-07-08 12:57
https://kosovapost.net/kujdes-ne-keto-vende-mos-e-mbani-celularin/20%Monthly2019-07-08 12:26
https://kosovapost.net/neymar-kete-jave-udheton-drejt-barcelones/20%Monthly2019-07-08 12:26
https://kosovapost.net/varrimi-i-florijana-ismajlit-behet-neser/20%Monthly2019-07-08 12:20
https://kosovapost.net/meyer-porosit-kosoven-e-serbine-zgjidheni-vet-problemin-e-mos-e-pyesin-askend/20%Monthly2019-07-08 12:18
https://kosovapost.net/trump-i-kunderpergjigjet-ambasadorit-britanik-pas-ofendimeve-ndaj-administrates-se-tij/20%Monthly2019-07-08 12:13
https://kosovapost.net/delegacioni-nga-kuvendi-i-maqedonise-se-veriut-vizite-ne-kosove/20%Monthly2019-07-08 12:06
https://kosovapost.net/mbyll-aventuren-me-romen-faraoni-transferohet-ne-kine/20%Monthly2019-07-08 11:35
https://kosovapost.net/qumeshti-i-shendetshem-apo-i-rrezikshem/20%Monthly2019-07-08 11:24
https://kosovapost.net/crnadak-kosova-e-shqiperia-me-mosardhjen-ne-sarajeve-kane-nisur-zbatimin-e-politikes-se-perbashket-te-jashtme/20%Monthly2019-07-08 11:22
https://kosovapost.net/natyra-problematike-e-marredhenieve-arabi-saudite-shba-3/20%Monthly2019-07-08 11:25
https://kosovapost.net/nga-vjeshta-do-te-kete-procedura-te-reja-per-vize-amerikane/20%Monthly2019-07-08 11:13
https://kosovapost.net/marreveshja-e-shekullit-ose-pushtimi-i-shekullit/20%Monthly2019-07-08 11:06
https://kosovapost.net/perplasen-ashper-deputeti-aliu-dhe-ministri-matoshi/20%Monthly2019-07-08 11:03
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-flet-per-jeten-e-veshtire-te-nenes-se-saj-dedikimi-i-saj-i-dhimbshem-foto/20%Monthly2019-07-08 10:47
https://kosovapost.net/scott-kosova-ta-heqe-taksen-ndaj-serbise-dhe-be-ja-vazhdon-ta-udheheqe-dialogun/20%Monthly2019-07-08 10:44
https://kosovapost.net/pompeo-regjimi-iranian-i-pajisur-me-arme-berthamore-rrezik-per-boten/20%Monthly2019-07-08 10:38
https://kosovapost.net/deputetet-kerkojne-komision-hetimor-per-hidrocentralet-thone-se-ceshtja-do-te-shkoje-deri-ne-fund/20%Monthly2019-07-08 10:32
https://kosovapost.net/oda-e-avokateve-te-kosoves-kerkon-qe-projektligji-i-punes-ti-kthehet-qeverise/20%Monthly2019-07-08 10:28
https://kosovapost.net/a-ka-qene-kryetari-i-vushtrise-i-perfshire-ne-incidentin-e-ldk-se-flet-vet-tahiri/20%Monthly2019-07-08 10:23
https://kosovapost.net/banoret-e-fshatit-biti-ankohen-per-hidrocentralin-se-i-ka-lene-pa-uje-te-pijshem-ministri-matoshi-i-pafuqishem-te-marre-masa/20%Monthly2019-07-08 10:09
https://kosovapost.net/brenda-nje-ore-mbreme-tri-therje-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-08 09:39
https://kosovapost.net/i-mahnitur-nga-shqiptari-me-cifteli-shihni-cfare-bere-kengetari-daddy-yankee-video/20%Monthly2019-07-08 09:39
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-me-falenderim-te-vecante-per-kryetarin-xhafer-tahiri/20%Monthly2019-07-08 09:36
https://kosovapost.net/kush-i-ka-fajet-qe-kosovaret-nuk-kane-viza/20%Monthly2019-07-08 09:28
https://kosovapost.net/richardson-rritja-ekonomike-dhe-barazia-gjinore-ne-sektorit-privat-standarde-per-integrimin-e-kosoves-ne-be/20%Monthly2019-07-08 09:21
https://kosovapost.net/presidenti-meta-shqiperia-nuk-do-te-kthehet-kurre-me-ne-one-party-state/20%Monthly2019-07-08 08:46
https://kosovapost.net/zyrtare-gjiganti-turk-trabzonspor-transferon-futbollistin-e-njohur-kosovar/20%Monthly2019-07-08 08:32
https://kosovapost.net/keds-vendos-4-trafo-te-reja-ne-fshatin-smerkovnice-te-vushtrrise/20%Monthly2019-07-08 08:26
https://kosovapost.net/vuciq-e-pamundur-te-arrihet-marreveshja-me-kosoven-brenda-ketyre-kufijve/20%Monthly2019-07-08 08:22
https://kosovapost.net/anjeza-shahini-publikon-per-here-te-pare-potretin-e-vajzes-se-saj-foto/20%Monthly2019-07-08 08:06
https://kosovapost.net/politikanet-e-liberalizuar-te-shtetit-te-izoluar/20%Monthly2019-07-08 07:58
https://kosovapost.net/30-psikologe-e-20-pedadode-do-ti-shtohen-arsimit-parauniversitar-ne-kosove/20%Monthly2019-07-08 07:47
https://kosovapost.net/cmendet-mourinho-refuzon-100-milione-euro/20%Monthly2019-07-08 07:35
https://kosovapost.net/nje-skandal-diplomatik-perfshin-shba-ne-dhe-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-07-08 07:26
https://kosovapost.net/sarajeve-vullnetaret-e-marshimit-te-paqes-nisen-ne-drejtim-te-srebrenices/20%Monthly2019-07-08 07:03
https://kosovapost.net/a-e-dini-se-hoxha-nga-maqedonia-ishte-kryetari-i-pare-i-parlamentit-te-shqiperise-se-pavarur/20%Monthly2019-07-08 06:58
https://kosovapost.net/rugova-i-kunderpergjigjet-lekajt-mos-shit-mende-me-20-zyrtare-ne-pranga/20%Monthly2019-07-08 07:17
https://kosovapost.net/caji-faktor-i-jetegjatesise-ja-pse/20%Monthly2019-07-08 06:18
https://kosovapost.net/borrelli-mund-te-sherbeje-edhe-si-avantazh-per-kosoven/20%Monthly2019-07-08 06:11
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-korrik/20%Monthly2019-07-08 05:58
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vazhdim-2/20%Monthly2019-07-08 05:54
https://kosovapost.net/nga-neser-ndryshime-drastike-te-motit/20%Monthly2019-07-07 21:35
https://kosovapost.net/be-duhet-te-gjeje-nje-strategji-te-re-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-07 20:51
https://kosovapost.net/leka-thumbon-mustafen-facebooku-ju-la-ne-shtepi/20%Monthly2019-07-07 20:19
https://kosovapost.net/pa-hyre-fare-ne-test-400-deri-ne-1000-euro-kushtonte-patente-shoferi/20%Monthly2019-07-07 19:27
https://kosovapost.net/dr-mustafa-bajrami-ironizon-me-lideret-politik-te-vendit/20%Monthly2019-07-07 19:51
https://kosovapost.net/ku-eshte-profesionalizmi-dhe-ndergjegjja-e-historianeve-shqiptare/20%Monthly2019-07-07 18:57
https://kosovapost.net/afganistanit-nuk-i-ndalet-tmerri-vrasje-te-pameshirshme-per-cdo-dite-te-lume/20%Monthly2019-07-07 18:48
https://kosovapost.net/7-persona-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-shengjin-ne-mesin-e-tyre-edhe-kosovare/20%Monthly2019-07-07 18:28
https://kosovapost.net/sudani-nuk-i-perdore-3-miliard-dollaret-e-derguar-atje-nga-saudia-dhe-emiratet/20%Monthly2019-07-07 17:50
https://kosovapost.net/s-400-apo-zhvendosje-e-boshtit-te-amerikes/20%Monthly2019-07-07 17:37
https://kosovapost.net/shqiptaret-nuk-e-done-sorosin-protestojne-kunder-tij-para-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2019-07-07 17:23
https://kosovapost.net/serbia-dorezohet-para-bullgarise-ja-tani-cka-thote-vuciq/20%Monthly2019-07-07 17:12
https://kosovapost.net/rrezohet-aeroplani-ne-australi-dy-te-vdekur/20%Monthly2019-07-07 17:11
https://kosovapost.net/gruaja-belge-u-perpoq-tia-hiqte-me-force-shamine-nje-gruaje-muslimane-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2019-07-07 16:16
https://kosovapost.net/limaj-ka-kete-paralajmerim-nese-pan-skrijon-qendrim-per-dialog-e-liberalizim-vizash/20%Monthly2019-07-07 16:05
https://kosovapost.net/narkoshteti-i-kristaq-rames-lindi-nje-monster-te-vdekur/20%Monthly2019-07-07 15:57
https://kosovapost.net/shqiperia-i-del-ne-krah-kosoves-as-ajo-nuk-merr-pjese-ne-samitin-e-sarajeves/20%Monthly2019-07-07 15:42
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-pdk-se-i-reagon-mustafes-ju-keni-vetem-fjale/20%Monthly2019-07-07 15:32
https://kosovapost.net/vuciqi-thote-se-mallrat-e-serbise-po-hyne-ne-kosove-kosova-thote-se-kjo-nuk-eshte-e-vertete/20%Monthly2019-07-07 15:30
https://kosovapost.net/reagon-pacolli-per-samitin-e-sarajeves/20%Monthly2019-07-07 13:37
https://kosovapost.net/vidhen-kabllot-e-rrymes-ne-xhamine-e-mamushes/20%Monthly2019-07-07 12:37
https://kosovapost.net/zvministri-pret-diasporen-me-kenge-e-qifteli/20%Monthly2019-07-07 11:46
https://kosovapost.net/lekaj-porosi-opozites-rrezonani-nese-i-keni-numrat/20%Monthly2019-07-07 11:21
https://kosovapost.net/i-derguari-i-posacem-i-shba-kemi-bere-perparim-ne-kater-ceshtje-ne-bisedimet-me-talebanet-ne-katar/20%Monthly2019-07-07 10:23
https://kosovapost.net/grushton-motren-arrestohet-vellai/20%Monthly2019-07-07 09:45
https://kosovapost.net/holandezi-vjen-ne-prishtine-plagoset-rende-ne-mes-te-qytetit/20%Monthly2019-07-07 09:02
https://kosovapost.net/ne-korrik-dorezohet-mocioni-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-07-07 08:13
https://kosovapost.net/mesohet-dita-se-kur-do-te-zyrtarizohet-transferimi-i-griezmann-tek-barcelona/20%Monthly2019-07-06 21:44
https://kosovapost.net/kosova-nuk-mund-ti-plotesoj-as-50-per-qind-te-nevojave-te-grurit/20%Monthly2019-07-06 20:53
https://kosovapost.net/zbulohet-arsyeja-pse-eurovizon-2020-nuk-do-te-mbahet-ne-amsterdam/20%Monthly2019-07-06 20:39
https://kosovapost.net/cila-do-te-jete-e-ardhmja-per-ivanka-trump/20%Monthly2019-07-06 20:31
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pishina-qe-ja-vlen-ti-kaloni-keto-dite-vape-resort-i-papare-ne-mes-te-kosoves-foto/20%Monthly2019-07-06 20:21
https://kosovapost.net/mustafa-sa-me-shpejt-te-rrezohet-koalicioni-pan-kosoves-i-nevojitet-qeveria-e-drejtuar-nga-ldk-ja/20%Monthly2019-07-06 19:08
https://kosovapost.net/hani-veze-per-kocka-melci-dhe-lekure-te-shendetshme/20%Monthly2019-07-06 18:58
https://kosovapost.net/bartomeu-ia-merr-nga-krahu-canten-dior-te-dashures-se-de-jong-gjate-prezantimit/20%Monthly2019-07-06 18:55
https://kosovapost.net/sulmet-e-regjimit-te-esadit-marrin-jetet-e-dhjetera-civileve-ne-idlib/20%Monthly2019-07-06 18:47
https://kosovapost.net/batutat-e-rames-theresa-may-shperthen-se-qeshuri/20%Monthly2019-07-06 18:23
https://kosovapost.net/rugova-me-kete-junte-qeverisese-e-bandash-nese-nuk-ka-kthese-ne-vjeshte-mbahu-kosove/20%Monthly2019-07-06 18:15
https://kosovapost.net/thaci-refuzon-pjesemarrjen-ne-samitin-e-seecp-ne-sarajeve-kosoven-nuk-mund-ta-poshteroje-askush/20%Monthly2019-07-06 18:17
https://kosovapost.net/pergjegjesja-e-pishines-se-germise-jep-detaje-rreth-rastit-te-9-vjecarit/20%Monthly2019-07-06 17:42
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-zyrtarisht-ne-fenerbahce/20%Monthly2019-07-06 17:40
https://kosovapost.net/punetoret-e-lotarise-serish-ne-proteste/20%Monthly2019-07-06 17:18
https://kosovapost.net/arsenali-dhe-newcastle-synojne-strakoshen/20%Monthly2019-07-06 17:10
https://kosovapost.net/klubi-futbollistik-argjentinas-river-plate-solidarizohet-me-njerezit-e-pastrehe/20%Monthly2019-07-06 17:00
https://kosovapost.net/bota-pershendet-marreveshjen-e-arritur-ne-sudan/20%Monthly2019-07-06 16:29
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-dhe-bullgaria-do-te-kryesojne-me-procesin-e-berlinit/20%Monthly2019-07-06 16:42
https://kosovapost.net/prane-brigjeve-te-lampedusas-presin-qindra-emigrante-italia-refuzon-anijet/20%Monthly2019-07-06 16:03
https://kosovapost.net/atletico-dhe-chelsea-arrijne-marreveshje-per-transferimin-e-moratas/20%Monthly2019-07-06 15:42
https://kosovapost.net/shkaterrohet-banda-e-trafikanteve-ne-itali-pranga-edhe-2-shqiptareve-si-u-zbuluan-nga-policia/20%Monthly2019-07-06 15:20
https://kosovapost.net/trajtimi-i-emigranteve-ne-evrope-eshte-i-turpshem/20%Monthly2019-07-06 15:17
https://kosovapost.net/abuzonte-me-azilkerkuesit-denohet-me-burgim-ish-ministri-i-norvegjise/20%Monthly2019-07-06 15:00
https://kosovapost.net/vipat-qe-vazhdojne-fitojne-para-edhe-pasi-kane-nderruar-jete/20%Monthly2019-07-06 14:50
https://kosovapost.net/diplomacia-e-kosoves-nen-hijen-e-emerimeve-politike/20%Monthly2019-07-06 14:47
https://kosovapost.net/18-muaj-pa-futboll-rrefehet-bajram-jashanica/20%Monthly2019-07-06 14:24
https://kosovapost.net/ju-lodhen-syte-vazhdimisht-mesoni-tani-si-ta-kaloni-ne-menyre-praktike/20%Monthly2019-07-06 14:09
https://kosovapost.net/mogherini-per-rel-in-pa-heqjen-e-takses-nuk-ka-kushte-per-dialog/20%Monthly2019-07-06 13:57
https://kosovapost.net/gripi-afrikan-i-derrit-shenohen-raste-te-reja-ne-bullgari/20%Monthly2019-07-06 13:42
https://kosovapost.net/tollovi-ne-afersi-te-komoranit-kolona-shkon-me-kilometra/20%Monthly2019-07-06 13:33
https://kosovapost.net/festivali-britanik-tjeter-cmim-per-yllin-shqiptar-dua-lipa-lista-e-plote-e-fituesve/20%Monthly2019-07-06 13:28
https://kosovapost.net/natyra-problematike-e-marredhenieve-arabi-saudite-shba-2/20%Monthly2019-07-06 13:02
https://kosovapost.net/edhe-nje-aksident-i-rende-ne-autostraden-ibrahim-rugova-foto/20%Monthly2019-07-06 12:25
https://kosovapost.net/kjo-video-eshte-pare-mbi-1-miliard-here-bebushi-hero-mbron-gjyshen-e-vet-nga-policia/20%Monthly2019-07-06 11:48
https://kosovapost.net/hoxhe-fatmir-latifaj-dje-ne-namazin-e-xhumase-ka-pajtuar-edhe-dy-familje-te-hasmeruara/20%Monthly2019-07-06 11:13
https://kosovapost.net/zgjidhja-ndaj-ngrohjes-klimatike-mbjellja-e-shume-pemeve/20%Monthly2019-07-06 10:56
https://kosovapost.net/haradinaj-dhe-engel-nuk-flasin-asgje-pas-takimit/20%Monthly2019-07-06 10:35
https://kosovapost.net/per-10-vjet-20-e-qytetareve-e-braktisen-kosoven/20%Monthly2019-07-06 10:25
https://kosovapost.net/veprim-i-shemtuar-ne-nje-xhami-ne-gjermani-e-shqyen-kuranin-e-shenjte-dhe-e-hedhe-ne-tualet/20%Monthly2019-07-06 10:00
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-ne-kosove-po-ndertohet-qendra-per-kujdesin-shendetesor-te-sportisteve/20%Monthly2019-07-06 09:53
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-viziton-punimet-ne-qendren-klinike-universitare-te-kosoves/20%Monthly2019-07-06 09:24
https://kosovapost.net/temperatura-te-larta-alaska-thyen-rekord-te-nxehtesise/20%Monthly2019-07-06 09:11
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-afersi-te-aeroportit-te-prishtines/20%Monthly2019-07-06 09:03
https://kosovapost.net/universiteti-i-harvardit-anulon-kontigjentin-e-studenteve-te-mbeshtetur-nga-princi-i-kurores-saudite/20%Monthly2019-07-06 08:38
https://kosovapost.net/tifozet-e-futbollit-ne-kosove-te-shokuar-me-cmimet-e-biletave-per-ndeshjen-feronikeli-milan/20%Monthly2019-07-06 08:30
https://kosovapost.net/merkel-perballe-macronit-reformimi-i-be-se-nuk-duhet-ta-bllokoje-zgjerimin-e-ballkanit/20%Monthly2019-07-06 07:59
https://kosovapost.net/krasniqi-thaci-po-shet-patriotizem-serbia-nuk-ia-jep-kosoves-kurre-luginen/20%Monthly2019-07-06 07:37
https://kosovapost.net/instituti-i-shendetesise-apelon-qytetaret-per-kujdes-nga-rriqrat/20%Monthly2019-07-06 07:12
https://kosovapost.net/fundjave-afrikane-ne-kosove-me-pas-ndryshim-i-madh-i-motit/20%Monthly2019-07-06 06:57
https://kosovapost.net/fifa-mendon-ta-zgjeroje-boterorin-e-femrave/20%Monthly2019-07-05 21:56
https://kosovapost.net/po-trokasin-arrestimet-pse-skane-frike-pd-dhe-ps/20%Monthly2019-07-05 21:18
https://kosovapost.net/harrojeni-luksin-e-vip-ave-18-femijet-shqiptare-qe-po-pushtojne-instagramin/20%Monthly2019-07-05 21:00
https://kosovapost.net/takimi-i-haradinajt-me-kryeministren-britanike-ja-cfare-diskutuan/20%Monthly2019-07-05 20:57
https://kosovapost.net/tika-ne-6-muajt-e-pare-te-ketij-viti-ka-realizuar-rreth-800-projekte/20%Monthly2019-07-05 20:30
https://kosovapost.net/putin-u-takua-me-liderin-shpirteror-te-botes-katolike-papa-francesku/20%Monthly2019-07-05 20:23
https://kosovapost.net/mogherini-pa-heqjen-e-takses-nuk-ka-kushte-per-dialog/20%Monthly2019-07-05 20:18
https://kosovapost.net/merkel-integrimi-i-ballkanit-perendimor-pergjegjesi-strategjike-e-be-se/20%Monthly2019-07-05 20:04
https://kosovapost.net/beni-gabim-nese-i-hidhni-ne-plehra-farat-e-specit-kane-vlera-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-07-05 19:42
https://kosovapost.net/bartomeu-e-di-ku-do-te-luaje-de-ligti-sezonin-tjeter-jemi-te-interesuar-per-neymarin/20%Monthly2019-07-05 19:31
https://kosovapost.net/jeni-duke-vepruar-gabim-nese-e-mbani-shalqirin-ne-frigorifer/20%Monthly2019-07-05 19:28
https://kosovapost.net/hoti-kjo-qeveri-ska-zot-shtepie/20%Monthly2019-07-05 18:49
https://kosovapost.net/nuk-ndalen-grindjet-ne-ldk-rugova-kundershton-hazirin-dhe-selmanajn/20%Monthly2019-07-05 18:42
https://kosovapost.net/haradinaj-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi-per-institutin-e-teknologjise-se-qendrueshme/20%Monthly2019-07-05 18:25
https://kosovapost.net/zv-ministri-i-jashtem-borell-ka-kredibilitet-spanja-e-ka-ndihmuar-kosoven/20%Monthly2019-07-05 18:11
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-miratoi-pezullimin-e-procesit-te-dhenies-ne-shfrytezim-te-kiosqeve/20%Monthly2019-07-05 17:48
https://kosovapost.net/niveli-i-larte-i-punesimit-tregon-per-nje-ekonomi-te-qendrueshme/20%Monthly2019-07-05 17:13
https://kosovapost.net/kosova-u18-femrat-peson-humbje-te-thelle-ndaj-sllovenise-ne-evropian/20%Monthly2019-07-05 16:58
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-mes-kater-veturave-ne-magjistralen-prishtine-peje/20%Monthly2019-07-05 16:26
https://kosovapost.net/maska-e-limoni-dhe-mjaltit-largon-njollat-ne-fytyre/20%Monthly2019-07-05 16:15
https://kosovapost.net/ulqini-sqaron-kosovaret-per-menyren-e-pageses-se-takses-ditore-ne-te-kunderten-pason-gjoba/20%Monthly2019-07-05 16:02
https://kosovapost.net/ministria-e-infrastruktures-nuk-di-asgje-per-aksionin-masiv-te-policise-ne-kete-dikaster/20%Monthly2019-07-05 15:30
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-pale-serioze-ne-zbatimin-e-zotimeve-te-procesit-te-berlinit/20%Monthly2019-07-05 14:58
https://kosovapost.net/conte-e-kerkon-te-interi-yllin-e-barcelones/20%Monthly2019-07-05 14:40
https://kosovapost.net/ujesjellesi-zgjate-orarin-e-punes-per-shkak-te-ardhjes-se-mergimtareve/20%Monthly2019-07-05 14:35
https://kosovapost.net/fillojne-e-punimet-per-ndertimin-e-rruges-verbice-e-zhegocit-sllovi-qe-e-lidhe-gjilanin-dhe-lipjanin/20%Monthly2019-07-05 14:22
https://kosovapost.net/si-te-kujdesni-per-femijet-gjate-stines-se-nxehte-te-veres/20%Monthly2019-07-05 14:15
https://kosovapost.net/leshonin-patente-shofer-me-pagese-arrestohen-dhjetra-persona/20%Monthly2019-07-05 14:09
https://kosovapost.net/ylli-i-real-madrid-huazohet-te-sevilla/20%Monthly2019-07-05 13:44
https://kosovapost.net/cmimet-e-naftes-shenojne-renie/20%Monthly2019-07-05 13:36
https://kosovapost.net/kryetari-i-ffk-se-agim-ademi-qe-u-denua-sot-eshte-babi-i-capital-t/20%Monthly2019-07-05 16:39
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-zjarri-ne-pike-te-dites/20%Monthly2019-07-05 13:12
https://kosovapost.net/bien-cmimet-e-naftes-2/20%Monthly2019-07-05 12:51
https://kosovapost.net/shihni-si-ia-hedhin-valles-shqiptare-meta-me-kongresmenin-amerikan-eliot-engel-foto/20%Monthly2019-07-05 12:48
https://kosovapost.net/rreziku-qe-mund-te-keni-ndaj-manikyrit/20%Monthly2019-07-05 12:46
https://kosovapost.net/nuk-e-duan-neymarin-ne-barcelone/20%Monthly2019-07-05 12:36
https://kosovapost.net/denohet-me-burg-kryetari-i-federates-se-futbollit-te-kosoves/20%Monthly2019-07-05 12:35
https://kosovapost.net/veseli-zhvillimi-i-nje-shoqerie-arrihet-vetem-kur-aktivizohet-i-gjithe-potenciali-i-saj-njerezor/20%Monthly2019-07-05 12:23
https://kosovapost.net/merkel-ne-samitin-e-ballkanit-perendimor-flet-per-serbine-ja-cfare-thote/20%Monthly2019-07-05 12:06
https://kosovapost.net/ndalohet-autobusi-i-mbushur-me-mall-te-kontrabanduar-nga-serbia/20%Monthly2019-07-05 12:01
https://kosovapost.net/rroga-me-e-madhe-nuk-ju-ben-me-te-lumtur/20%Monthly2019-07-05 11:50
https://kosovapost.net/ne-te-gjitha-xhamite-e-kosoves-u-dha-ligjerate-per-te-mbijetuarat-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2019-07-05 13:33
https://kosovapost.net/gjobitet-500-franga-per-paralajmerim-te-radarit-ne-whatsap/20%Monthly2019-07-05 11:33
https://kosovapost.net/bernabiqi-e-haradinaj-ne-nje-vi-me-deklarata-pacolli-mori-vendim-pa-e-ditur-shefi/20%Monthly2019-07-05 10:49
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-pasditen-e-sotme/20%Monthly2019-07-05 10:40
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-priti-kongresistin-eliot-engel-kerkon-te-angazhohet-qe-shba-ja-te-mbetet-e-fokusuar-ne-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-07-05 10:28
https://kosovapost.net/trump-shenoi-diten-e-pavaresise-me-pershendetje-per-ushtrine/20%Monthly2019-07-05 10:27
https://kosovapost.net/per-tre-jave-behet-nene-ja-si-duket-shtatzene-aktorja-eliza-dushku/20%Monthly2019-07-05 10:24
https://kosovapost.net/gazeta-gjermane-tregon-se-si-u-bllokua-nga-hungaria-qe-njeriu-i-sorosit-te-drejtonte-komisionin-europian/20%Monthly2019-07-05 10:14
https://kosovapost.net/protestuesit-thirrje-shpend-ahmetit-mos-ua-merr-kioskat-te-varferve-e-me-u-dhene-te-pasurve/20%Monthly2019-07-05 14:15
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksidentin-e-rende-ne-gjilan-ku-humbi-jeten-djali-i-hasretit/20%Monthly2019-07-05 10:03
https://kosovapost.net/kosova-fillon-sot-rrugetimin-ne-kampionatin-evropian/20%Monthly2019-07-05 09:47
https://kosovapost.net/ruani-dhembet-tuaj-nga-keto-ushqime/20%Monthly2019-07-05 09:42
https://kosovapost.net/real-madridi-bene-cmenduri-ofron-2-super-lojtare-dhe-kaq-milione-euro-per-pogban/20%Monthly2019-07-05 09:22
https://kosovapost.net/ne-afganistan-merren-kompetencat-e-pese-shkollave-te-tjera-te-feto-s/20%Monthly2019-07-05 09:17
https://kosovapost.net/njerezit-qe-flene-me-pak-ore-mund-te-shtojne-peshe/20%Monthly2019-07-05 09:14
https://kosovapost.net/vetevendosja-paralajmeron-ngritjen-e-kallezimit-penal-ndaj-shpend-ahmetit/20%Monthly2019-07-05 09:14
https://kosovapost.net/kina-ndan-femijet-muslimane-nga-familjet-e-tyre/20%Monthly2019-07-05 09:07
https://kosovapost.net/argjentina-dhe-shba-drejt-marreveshjes-per-tregtise-te-lire-do-negociojne-edhe-me-brazilin/20%Monthly2019-07-05 08:47
https://kosovapost.net/cakaj-samitit-duhet-te-perfundoje-me-nje-mesazh-te-fuqishem-per-negociatat/20%Monthly2019-07-05 08:33
https://kosovapost.net/austria-ndalon-pirjen-e-duhanit-cigareve-elektronike-dhe-nargjiles-ne-restorante/20%Monthly2019-07-05 08:28
https://kosovapost.net/mediat-serbe-pse-erdhi-dhe-cfare-mesazhe-solli-engel-ne-beograd/20%Monthly2019-07-05 08:16
https://kosovapost.net/ne-garen-tradicionale-te-ngrenies-se-hot-dogeve-chestnut-hengri-71-cope-per-10-minuta/20%Monthly2019-07-05 09:04
https://kosovapost.net/kjo-eshte-semundja-e-heshtur-qe-rrezikon-sistemin-nervor/20%Monthly2019-07-05 08:05
https://kosovapost.net/aksioni-i-policise-arreston-20-persona/20%Monthly2019-07-05 07:57
https://kosovapost.net/ish-agjenti-i-udb-eliminonim-njerez-qe-faji-tu-mbetej-shqiptareve/20%Monthly2019-07-05 07:40
https://kosovapost.net/tensionohen-raportet-mes-iranit-dhe-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-07-05 07:36
https://kosovapost.net/arber-zeneli-i-jep-fund-beqarise-kush-eshte-fatlumja-foto/20%Monthly2019-07-05 07:31
https://kosovapost.net/kryeministrat-takohen-para-nisjes-se-samitit-ne-poznan-te-polonise/20%Monthly2019-07-05 07:28
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-shkarkon-zevendesministrin-e-ministrise-se-bujqesise-pylltarise-dhe-zhvillimit-rural-foto/20%Monthly2019-07-05 07:17
https://kosovapost.net/ky-eshte-djali-qe-refuzoi-te-shkoje-ne-mature-me-vajzat-por-ai-befasoi-te-gjithe-foto/20%Monthly2019-07-05 07:06
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-poznan-per-te-treguar-rendesine-qe-samiti-ka-per-kosoven/20%Monthly2019-07-05 06:50
https://kosovapost.net/i-denuari-behet-ambasador-ne-riad-i-suspenduari-konsull-ne-zare/20%Monthly2019-07-05 06:44
https://kosovapost.net/sa-kafe-brenda-dites-duhet-ti-pijme-per-nje-zemer-te-shendoshe/20%Monthly2019-07-05 06:47
https://kosovapost.net/kapelja-numri-19-ne-kujtim-te-florijanes-foto/20%Monthly2019-07-05 06:36
https://kosovapost.net/ministria-e-integrimit-vizat-mund-te-mos-hiqen-as-kete-vit/20%Monthly2019-07-05 06:29
https://kosovapost.net/kalendari-historik-5-korrik/20%Monthly2019-07-05 06:26
https://kosovapost.net/moti-sot-40/20%Monthly2019-07-05 06:19
https://kosovapost.net/lule-ne-autostrade-dhe-fjale-prekese-per-dy-te-rinjte-qe-humben-jeten-ne-autostrade/20%Monthly2019-07-04 21:44
https://kosovapost.net/ne-prizren-nisi-edicioni-i-pare-i-festivalit-selamfest/20%Monthly2019-07-04 21:29
https://kosovapost.net/cka-po-paralajmeron-eliot-engel-per-kosoven/20%Monthly2019-07-04 21:19
https://kosovapost.net/paralajmerohet-ndryshim-drastik-i-motit/20%Monthly2019-07-04 21:07
https://kosovapost.net/zyrtari-i-komunes-se-prishtines-hyn-ne-te-kuqen-ne-semafor-foto/20%Monthly2019-07-04 20:50
https://kosovapost.net/bahtiri-qeverine-e-rrezon-vetem-kadri-veseli/20%Monthly2019-07-04 20:35
https://kosovapost.net/surroi-procesi-i-brukselit-degradoi-jemi-ne-periudhe-pergatitore/20%Monthly2019-07-04 20:13
https://kosovapost.net/hamilton-me-i-paguari-ne-formula1-me-perfitim-42-milion-euro/20%Monthly2019-07-04 19:56
https://kosovapost.net/hidhet-nga-ballkoni-femija-5-vjec/20%Monthly2019-07-04 19:18
https://kosovapost.net/kurti-uron-shba-te-per-4-korrikun-shume-pune-e-guxim-u-deshen-per-kete-dite/20%Monthly2019-07-04 19:13
https://kosovapost.net/festa-e-pavaresise-se-shba-se-haradinaj-ne-rreshtin-e-dyte-te-protokollit/20%Monthly2019-07-04 18:56
https://kosovapost.net/vetem-10-ore-shkeputje-nga-rrjetet-sociale-dhe-gjithe-ky-panik-cfare-na-nxori-ne-pah-ky-problem/20%Monthly2019-07-04 18:51
https://kosovapost.net/nje-delegacion-turk-eshte-ftuar-per-te-monitoruar-gjendjen-e-ujgureve-ne-kine/20%Monthly2019-07-04 18:42
https://kosovapost.net/keqperdorimet-e-veturave-zyrtare-me-3z-tek-shkembi-i-kavajes/20%Monthly2019-07-04 18:27
https://kosovapost.net/bresher-i-madh-ne-kete-qytet-te-kosoves/20%Monthly2019-07-04 17:58
https://kosovapost.net/eliot-engel-ne-perurimin-e-ambasades-se-shba-ve-e-dua-kosoven/20%Monthly2019-07-04 17:31
https://kosovapost.net/kosnett-jep-fjalen-shba-te-do-jene-prane-kosoves-ne-secilin-rrugetim/20%Monthly2019-07-04 17:27
https://kosovapost.net/rusia-reagon-ndaj-vendimit-te-kosoves-per-te-ndaluar-zyrtaret-serbe/20%Monthly2019-07-04 16:56
https://kosovapost.net/mos-i-injoroni-statistikat-tregojne-fakte-interesante/20%Monthly2019-07-04 16:44
https://kosovapost.net/qente-endacak-ne-rruget-e-fushe-kosoves-frikesojne-qytetaret/20%Monthly2019-07-04 16:19
https://kosovapost.net/ua-ndaluan-vizitat-zyrtareve-serbe-kocijancic-reagon-ndaj-vendimit-te-kosoves/20%Monthly2019-07-04 16:05
https://kosovapost.net/kryediplomatja-bullgare-i-zbut-pak-pacollin-e-daciqin/20%Monthly2019-07-04 15:44
https://kosovapost.net/nisma-i-jep-zemer-opozites-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-07-04 15:23
https://kosovapost.net/tusk-kerkon-mbeshtetje-nga-parlamenti-evropian-per-emerimet-e-reja/20%Monthly2019-07-04 14:58
https://kosovapost.net/natyra-problematike-e-marredhenieve-arabi-saudite-shba/20%Monthly2019-07-04 14:58
https://kosovapost.net/erdogan-organizatat-terroriste-jane-parazite-qe-ushqehen-nga-i-njejti-mocal/20%Monthly2019-07-04 14:53
https://kosovapost.net/lojtaret-me-te-shtrenjte-ne-bote-ronaldo-ze-dy-vende/20%Monthly2019-07-04 14:49
https://kosovapost.net/finlanda-merr-kryesimin-e-be-se-shprese-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-07-04 14:46
https://kosovapost.net/invalidet-e-luftes-do-te-kene-lehtesime-doganore-dhe-tatimore/20%Monthly2019-07-04 14:42
https://kosovapost.net/rrufeja-godet-per-vdekje-nje-femer-ne-decan-dy-te-tjere-jane-lenduar/20%Monthly2019-07-04 14:33
https://kosovapost.net/perse-duhet-te-hani-me-shume-ananas/20%Monthly2019-07-04 14:26
https://kosovapost.net/rrahmani-shpresojme-qe-projekti-per-tregun-e-ulpianes-te-mos-e-kete-fatin-e-tregut-te-gjelbert/20%Monthly2019-07-04 14:29
https://kosovapost.net/sonte-ne-kalane-e-vushtrrise-hapet-festivali-qe-i-kushtohet-shba-se/20%Monthly2019-07-04 14:10
https://kosovapost.net/qytetari-kercenon-ministrin-bytyqi-kujdes-se-edhe-ty-te-shtime-ne-pisa-foto/20%Monthly2019-07-04 14:33
https://kosovapost.net/pacolli-ne-nuk-mund-te-ndertojme-marredhenie-bashkepunuese-ne-ballkan-perderisa-e-mohojme-te-kaluaren/20%Monthly2019-07-04 13:56
https://kosovapost.net/mesohen-kundershtaret-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-07-04 13:45
https://kosovapost.net/mocioni-i-opozites-nisma-deklarohet-per-zgjedhjet-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-07-04 13:08
https://kosovapost.net/tezat-e-guximshme-te-nje-misionari-protestant-per-islamizimin-e-shqiperise/20%Monthly2019-07-04 12:54
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-shlyen-borxhin-prej-53-milion-eurove-ndaj-bechtel-enkas/20%Monthly2019-07-04 12:30
https://kosovapost.net/tesla-shenon-rekord-ne-shitjet-e-makinave-elektrike/20%Monthly2019-07-04 12:09
https://kosovapost.net/ministri-shala-nga-samiti-i-ballkanit-perendimor-fton-investitoret-e-huaj-ne-kosove/20%Monthly2019-07-04 11:40
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdeputetet-kritikojne-dhenien-e-815-mije-euro-per-ta-pastrojme-kosoven-pa-procedura/20%Monthly2019-07-04 11:30
https://kosovapost.net/ministri-iranian-mund-te-negociojme-me-shba-ne-nese-lejon-khamenei/20%Monthly2019-07-04 11:25
https://kosovapost.net/vrasja-e-politikanit-lubcke-rreziku-nga-ekstremistet-e-djathte/20%Monthly2019-07-04 11:18
https://kosovapost.net/meta-leter-presidentit-trump-per-pavaresine-frymezim-per-popullin-shqiptar/20%Monthly2019-07-04 11:01
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-koha-per-ti-thene-stop-kesaj-keqqeverisjeje/20%Monthly2019-07-04 10:52
https://kosovapost.net/facebook-instagram-dhe-whatsapp-kthehen-ne-funksion-pas-11-ore-problemesh/20%Monthly2019-07-04 10:47
https://kosovapost.net/alberie-hadergjonaj-ben-revulucion-ja-cfare-beri-se-fundmi-foto/20%Monthly2019-07-04 10:38
https://kosovapost.net/bernabiq-flet-per-viziten-e-kongresistit-engel-ja-si-e-komenton/20%Monthly2019-07-04 10:32
https://kosovapost.net/hahn-kerkon-zgjidhje-te-shpejt-per-taksen/20%Monthly2019-07-04 10:24
https://kosovapost.net/perse-kurre-nuk-duhet-te-qendroni-ne-kembe-derisa-pini-uje/20%Monthly2019-07-04 10:21
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-bardhosh-me-te-lenduar/20%Monthly2019-07-04 10:12
https://kosovapost.net/shba-do-te-hedh-hapa-per-planin-e-paqes-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2019-07-04 10:00
https://kosovapost.net/vetura-e-godet-ciklistin-ne-prizren-arrestohet-shoferi/20%Monthly2019-07-04 09:57
https://kosovapost.net/donald-trump-paralajmeron-serish-iranin-2/20%Monthly2019-07-04 09:47
https://kosovapost.net/deshton-keshilli-i-sigurimit-te-okb-se-ne-denimin-e-sulmeve-ajrore-ne-libi/20%Monthly2019-07-04 09:45
https://kosovapost.net/brazili-dhe-peruja-ne-finalen-e-copa-america/20%Monthly2019-07-04 09:40
https://kosovapost.net/putin-perpjekjet-e-rusise-dhe-turqise-ne-siri-jane-faktore-per-stabilitetin-nderkombetar/20%Monthly2019-07-04 09:24
https://kosovapost.net/eliot-engel-u-takua-me-kryetarin-e-presheves-shqiprim-arifi/20%Monthly2019-07-04 09:22
https://kosovapost.net/donald-trump-paralajmeron-serish-iranin/20%Monthly2019-07-04 09:30
https://kosovapost.net/si-i-fituan-meta-dhe-kryemadhi-1-milion-euro-nga-5-milione-leke/20%Monthly2019-07-04 09:12
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-veprimtari-i-ceshtjes-kombetare-gani-sylaj/20%Monthly2019-07-04 09:08
https://kosovapost.net/frank-lampard-trajner-i-ri-i-chelseas/20%Monthly2019-07-04 09:01
https://kosovapost.net/roma-e-blinduar-per-viziten-e-presidentit-rus-vladimir-putin/20%Monthly2019-07-04 08:59
https://kosovapost.net/tri-dite-me-dyqane-te-mbyllura-kjo-eshte-situata-aktuale-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-07-04 08:56
https://kosovapost.net/prinderit-nuk-flejne-mjaftueshem-ne-6-vitet-e-para-pas-lindjes-se-femijes/20%Monthly2019-07-04 08:52
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-peruron-pajisjet-moderne-ne-kirurgjine-maksillofaciale/20%Monthly2019-07-04 08:44
https://kosovapost.net/zbulohet-menyre-e-cuditshme-se-si-ta-sheroni-migrenen/20%Monthly2019-07-04 08:42
https://kosovapost.net/agnesa-vuthaj-mos-u-mundoni-ti-tradhtoni-femrat-ato-jane-agjente-me-te-mira-se-fbi/20%Monthly2019-07-04 08:39
https://kosovapost.net/te-flini-zhveshur-ne-netet-e-nxehta-permireson-shendetin/20%Monthly2019-07-04 08:26
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-mpj-ja-merr-vendim-qe-asnje-zyrtari-nga-beogradi-te-mos-i-lejohet-hyrja-ne-kosove/20%Monthly2019-07-04 08:15
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-uron-amerikanet-per-diten-e-pavaresise/20%Monthly2019-07-04 08:02
https://kosovapost.net/sot-fillon-konferenca-e-lidereve-te-ballkanit/20%Monthly2019-07-04 07:56
https://kosovapost.net/mbi-4-mije-persona-kerkojne-ndihme-mjekesore-per-1-jave-nga-i-nxehti/20%Monthly2019-07-04 07:49
https://kosovapost.net/behet-doreheqje-e-madhe-te-barcelona/20%Monthly2019-07-04 07:41
https://kosovapost.net/largoni-stresin-dhe-depresionin-permes-natyres/20%Monthly2019-07-04 07:35
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-diten-e-pavaresise-se-shba-se-kosova-perket-ne-boten-te-ciles-i-prine-amerika/20%Monthly2019-07-04 07:18
https://kosovapost.net/krasniqi-opozita-ska-pse-te-beje-zhurme-nese-i-ka-votat-duhet-ta-rrezoje-qeverine/20%Monthly2019-07-04 07:09
https://kosovapost.net/rugova-400-milionshi-investim-me-logjiken-e-vjeter-kriminale-haraci-e-zhvatjeje/20%Monthly2019-07-04 07:00
https://kosovapost.net/opozita-nuk-ka-unitet-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-07-04 06:38
https://kosovapost.net/tregtia-mes-kosoves-dhe-shqiperise-ne-nivel-shume-te-ulet/20%Monthly2019-07-04 06:34
https://kosovapost.net/presidenti-i-fifa-s-infantino-per-florijana-ismailin-moment-trishtimi/20%Monthly2019-07-04 06:21
https://kosovapost.net/spinaqi-ripertrine-trurin/20%Monthly2019-07-04 06:17
https://kosovapost.net/sot-perurohet-ndertesa-e-re-e-ambasades-se-amerikes/20%Monthly2019-07-04 06:15
https://kosovapost.net/veshtiresohet-pozicioni-i-kosoves-ne-dialog/20%Monthly2019-07-04 06:10
https://kosovapost.net/kalendari-historik-4-korrik/20%Monthly2019-07-04 06:11
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-57/20%Monthly2019-07-04 06:01
https://kosovapost.net/japoni-evakuohen-800-mije-persona-per-shkak-te-reshjeve-te-shiut/20%Monthly2019-07-03 21:58
https://kosovapost.net/dyqanet-ne-veri-u-hapen-import-nga-serbia-nuk-ka-nga-po-vijne-mallrat-qe-mungonin-ne-veri/20%Monthly2019-07-03 21:29
https://kosovapost.net/regjistrohet-rasti-i-pare-i-zjarrit-si-pasoje-e-temperaturave-te-larta-ne-kosove-zjarrfikesit-bejne-thirrje-per-kujdes/20%Monthly2019-07-03 21:18
https://kosovapost.net/milorad-dodik-nje-president-qe-nuk-e-njeh-vendin-e-vet/20%Monthly2019-07-03 20:58
https://kosovapost.net/kok-u-kerkon-pasaporta-diplomatike-per-sportistet-elitare/20%Monthly2019-07-03 20:39
https://kosovapost.net/vuciq-kemi-emrin-e-autorit-te-vrasjes-se-ivanoviq-e-prishtina-nuk-e-ka-idene/20%Monthly2019-07-03 20:07
https://kosovapost.net/pacolli-kerkon-shkarkimin-e-zevendesministrit-qe-keqperdori-veturen-zyrtare/20%Monthly2019-07-03 19:50
https://kosovapost.net/lajmerohen-nga-facebook-tregojne-kur-do-te-rregullohet-faqja/20%Monthly2019-07-03 19:35
https://kosovapost.net/shpallet-fajtor-ish-eprori-i-uck-remzi-shala-denohet-me-14-vjet-burg/20%Monthly2019-07-03 19:23
https://kosovapost.net/cakaj-me-lajm-fantastik-per-diplomacine-shqiptare/20%Monthly2019-07-03 19:10
https://kosovapost.net/farat-e-domateve-me-vlera-te-jashtezakonshme-per-shendetin/20%Monthly2019-07-03 18:52
https://kosovapost.net/bashkimi-me-luginen-ngjallje-e-idese-se-thacit-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2019-07-03 18:31
https://kosovapost.net/pd-nuk-ndalet-paralajmeron-protesten-e-radhes/20%Monthly2019-07-03 17:54
https://kosovapost.net/maska-me-aspirine-qe-ndihmon-ne-rritjen-e-flokeve-dhe-parandalon-renien-e-tyre/20%Monthly2019-07-03 17:41
https://kosovapost.net/japoni-miliona-banore-te-evakuuar-pas-shirave-te-rrembyeshem/20%Monthly2019-07-03 17:39
https://kosovapost.net/ja-si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-diteve-ne-vijim/20%Monthly2019-07-03 17:23
https://kosovapost.net/shqiperia-nuk-gjen-qetesi-termet-ne-jug-te-vendit/20%Monthly2019-07-03 16:58
https://kosovapost.net/kosova-fiton-ndaj-moldavise-perfundon-e-pesta/20%Monthly2019-07-03 16:28
https://kosovapost.net/kripa-e-tepert-rrezikon-jeten/20%Monthly2019-07-03 15:55
https://kosovapost.net/edhe-etiopia-i-dorezoi-shkollat-e-feto-s-fondacionit-maarif-te-turqise/20%Monthly2019-07-03 15:35
https://kosovapost.net/shkupi-pret-nga-be-vazhdimin-e-politikes-se-zgjerimit/20%Monthly2019-07-03 15:34
https://kosovapost.net/meta-i-kerkon-llogari-ambasadorit-te-be-se-skeni-bere-perpjekje-per-dialog/20%Monthly2019-07-03 14:28
https://kosovapost.net/kengetarja-e-famshme-amerikane-do-te-performoje-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-07-03 14:21
https://kosovapost.net/planifikoni-te-beheni-nene-ja-sherbimet-e-duhura-dhe-te-besueshme-2/20%Monthly2019-07-03 14:05
https://kosovapost.net/princesha-e-dubait-e-frikesuar-per-jeten-ik-ne-britani/20%Monthly2019-07-03 14:01
https://kosovapost.net/planifikoni-te-beheni-nene-ja-sherbimet-e-duhura-dhe-te-besueshme/20%Monthly2019-07-03 14:01
https://kosovapost.net/tentoi-te-hidhej-nga-kati-i-shtate-ne-bregun-e-diellit/20%Monthly2019-07-03 13:39
https://kosovapost.net/pas-beogradit-kongresmeni-engel-vjen-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-07-03 13:34
https://kosovapost.net/zemra-po-ua-shkurton-jeten-shqiptareve/20%Monthly2019-07-03 13:18
https://kosovapost.net/selimi-thaci-e-haradinaj-po-e-bllokojne-funksionalizimin-e-ushtrise/20%Monthly2019-07-03 12:59
https://kosovapost.net/nese-del-dikush-qe-me-ka-dhene-mua-dhe-uke-rugoves-nje-euro-shkoj-14-vjet-ne-burg/20%Monthly2019-07-03 12:56
https://kosovapost.net/lansohet-e-testimi-per-patente-shofere/20%Monthly2019-07-03 12:56
https://kosovapost.net/palushi-vendos-ne-gelance-shporta-te-mbeturinave/20%Monthly2019-07-03 12:50
https://kosovapost.net/e-pazakonte-kush-jane-deputetet-qe-kthejne-shpinen-gjate-intonimit-te-himnit-te-be-se/20%Monthly2019-07-03 12:34
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-zgjedh-presidentin-e-ri/20%Monthly2019-07-03 12:25
https://kosovapost.net/cmendet-juventusi-jep-3-lojtare-per-pogba-foto/20%Monthly2019-07-03 12:20
https://kosovapost.net/nje-veture-merr-flake-ne-nje-pike-karburanti-policia-jep-detaje/20%Monthly2019-07-03 12:22
https://kosovapost.net/arsyeja-qe-dyshohet-se-ka-shkaktuar-vdekjen-ne-liqen-te-florijana-ismailit/20%Monthly2019-07-03 12:30
https://kosovapost.net/eurodeputeti-me-ngjyre-paragjykohet-ne-diten-e-pare-te-punes-mos-e-ke-humbur-rrugen/20%Monthly2019-07-03 12:05
https://kosovapost.net/fluks-i-madh-turistesh-nga-ballkani-ne-kremlin-palace/20%Monthly2019-07-03 12:43
https://kosovapost.net/shqiperi-ndalohen-nargilet-dhe-cigaret-eletronike-a-duhet-ta-marre-nje-vendim-te-tille-edhe-kosova/20%Monthly2019-07-03 11:51
https://kosovapost.net/vuciq-objektivi-kryesor-i-prishtines-eshte-ta-marre-veriun-e-kosoves/20%Monthly2019-07-03 11:17
https://kosovapost.net/podujeve-perfshihen-kater-vetura-ne-aksident-komunikacioni-8-persona-te-lenduar/20%Monthly2019-07-03 11:07
https://kosovapost.net/shpendi-ia-heqe-tuten-haradinajt-nuk-i-kemi-votat-per-ta-rrezuar-qeverine/20%Monthly2019-07-03 11:03
https://kosovapost.net/shba-nderon-gjinekologun-qe-iu-kendonte-te-gjitha-foshnjave-te-porsalindura/20%Monthly2019-07-03 10:40
https://kosovapost.net/qeveria-dhe-presidenca-do-te-barten-ne-hajvali/20%Monthly2019-07-03 10:49
https://kosovapost.net/prusjania-e-veshur-ne-chanel-tani-presidente-e-bankes-qendrore-europiane/20%Monthly2019-07-03 10:09
https://kosovapost.net/policia-shpartallon-grupin-prej-700-personave/20%Monthly2019-07-03 10:04
https://kosovapost.net/vuciq-pas-takimit-me-engel-deklarate-e-tij-per-serbet-me-pelqeu-shume/20%Monthly2019-07-03 09:51
https://kosovapost.net/gold-ag-se-shpejti-me-projekt-te-ri-kenge-per-deshmorin-beg-rizajn/20%Monthly2019-07-03 09:43
https://kosovapost.net/vulin-i-pergjigjet-mustafes-ndoshta-te-pengon-shqiptimi-im-por-do-te-vazhdoj-tju-quaj/20%Monthly2019-07-03 09:36
https://kosovapost.net/mobilizohen-tregtaret-serbe-rakiq-zbulon-planin-e-tyre/20%Monthly2019-07-03 09:33
https://kosovapost.net/meta-timonieri-yne-ka-timon-por-ska-frena/20%Monthly2019-07-03 09:27
https://kosovapost.net/thaci-refuzon-ftesen-e-dodikut-qe-te-shkoje-ne-sarajeve/20%Monthly2019-07-03 09:30
https://kosovapost.net/cfare-nuk-iu-beri-flokeve-dafina-zeqiri-por-ja-si-perfundoi-foto/20%Monthly2019-07-03 09:08
https://kosovapost.net/fillon-seanca-gjyqesore-per-rastin-vizat/20%Monthly2019-07-03 08:59
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-si-falsifikohet-nje-diamant/20%Monthly2019-07-03 08:48
https://kosovapost.net/superklasikja-brazili-mund-argjentinen-messi-ne-toke-video/20%Monthly2019-07-03 08:50
https://kosovapost.net/kundershtuesi-i-pavaresise-se-kosoves-josep-borrell-nominohet-pasardhes-i-mogherinit/20%Monthly2019-07-03 08:39
https://kosovapost.net/haradinaj-shkon-tek-dardan-gashi-per-ta-ngushelluar-per-babain-foto/20%Monthly2019-07-03 08:35
https://kosovapost.net/eurodeputetja-e-pare-shqiptare-arba-kokalari-fillon-mandatin-ne-parlamentit-evropian/20%Monthly2019-07-03 08:11
https://kosovapost.net/shuhet-nga-jeta-ne-moshe-te-re-princi-i-kurores-sheiku-al-qasimi-dizajner-i-modes/20%Monthly2019-07-03 08:06
https://kosovapost.net/engel-ka-dy-kerkesa-per-vuciqin-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2019-07-03 07:55
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-fiton-perballe-skenarit-te-vuciqit-per-veriun-flet-ministri-shala/20%Monthly2019-07-03 07:42
https://kosovapost.net/nese-na-sulmon-amerika-jemi-te-mbaruar-per-gjysme-ore/20%Monthly2019-07-03 07:23
https://kosovapost.net/dorezohet-serbia-hapen-dyqanet-ne-veri/20%Monthly2019-07-03 07:12
https://kosovapost.net/bajamet-dikur-ishin-helmuese-por-revolucioni-i-beri-te-dobishme/20%Monthly2019-07-03 07:09
https://kosovapost.net/mbappe-ben-lemsh-merkaton-zbulon-skuadren-e-ardhshme/20%Monthly2019-07-03 06:57
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-diten-me-te-lumtur-shijon-kafen-e-mengjesit-me-personin-me-te-cmuar-foto/20%Monthly2019-07-03 06:59
https://kosovapost.net/ambasada-gjermane-per-1-vit-leshoi-13-mije-viza-pune-per-kosovaret/20%Monthly2019-07-03 06:39
https://kosovapost.net/meta-porosi-per-sorosin-jam-i-races-se-avni-rustemit-miliardat-investoji-ne-tregjet-e-medha-jo-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-03 06:30
https://kosovapost.net/kalendari-historik-3-korrik/20%Monthly2019-07-03 06:27
https://kosovapost.net/moti-sot-39/20%Monthly2019-07-03 06:22
https://kosovapost.net/brazili-e-argjentina-duan-finalen-ja-emrat-big-ne-formacion/20%Monthly2019-07-02 21:37
https://kosovapost.net/ahmeti-dhe-tahiri-thane-qe-sheshi-nuk-eshte-treg-por-fjala-dhe-masat-e-tyre-smerren-seriozisht/20%Monthly2019-07-02 21:35
https://kosovapost.net/per-gjendjen-e-rende-ekonomike-dhe-sociale-ne-skenderaj-jashari-thote-se-lufta-i-mori-ne-qafe/20%Monthly2019-07-02 21:34
https://kosovapost.net/granit-xhaka-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-florijana-ismailit/20%Monthly2019-07-02 21:10
https://kosovapost.net/ylli-i-barcelones-konfirmon-largimin-doja-te-jepja-me-shume/20%Monthly2019-07-02 20:51
https://kosovapost.net/zjarri-ne-nje-nendetese-ruse-vret-14-marinare/20%Monthly2019-07-02 20:48
https://kosovapost.net/kosova-ne-vendin-e-100-te-per-nga-fuqia-e-pasaportes/20%Monthly2019-07-02 20:35
https://kosovapost.net/cfare-eshte-deep-state/20%Monthly2019-07-02 20:34
https://kosovapost.net/politikanet-shume-here-me-te-ekspozuar-ndaj-problemeve-mentale/20%Monthly2019-07-02 20:18
https://kosovapost.net/nisma-e-gatshme-te-bisedoje-me-opoziten-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-07-02 20:04
https://kosovapost.net/siri-me-shume-se-1-800-civile-jane-vrare-ne-6-muajt-e-fundit/20%Monthly2019-07-02 19:31
https://kosovapost.net/organizata-e-kombeve-te-bashkuara-perfshihet-ne-nje-skandal-te-madh/20%Monthly2019-07-02 19:21
https://kosovapost.net/hammond-do-te-jete-gabim-nese-britania-largohet-pa-marreveshje-nga-be-ja/20%Monthly2019-07-02 19:14
https://kosovapost.net/shala-kemi-eliminuar-nje-skenar-te-pergatitur-nga-qeveria-e-serbise/20%Monthly2019-07-02 18:07
https://kosovapost.net/do-punoni-gjate-veres-kjo-eshte-zgjidhja-e-duhur/20%Monthly2019-07-02 17:58
https://kosovapost.net/%e2%80%8b%e2%80%8bveseli-zemrat-dhe-mendjet-tona-jane-me-familjen-ismaili/20%Monthly2019-07-02 17:40
https://kosovapost.net/tronditet-shaqiri-nga-lajmi-i-vdekjes-se-florijanes/20%Monthly2019-07-02 17:12
https://kosovapost.net/prishtine-pronaret-e-kiosqeve-neser-proteste-para-komunes/20%Monthly2019-07-02 17:05
https://kosovapost.net/petkoviq-kriza-humanitare-dhe-tarifa-jane-veprime-politike-qe-i-paguan-populli/20%Monthly2019-07-02 17:00
https://kosovapost.net/zeri-i-amerikes-zgjedhjet-meta-flet-per-komplot-nderkombetar/20%Monthly2019-07-02 16:49
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-kosova-e-shqiperia-me-diplomaci-te-perbashket/20%Monthly2019-07-02 16:37
https://kosovapost.net/100-raste-ne-dite-ne-infektive-nga-helmimet/20%Monthly2019-07-02 16:29
https://kosovapost.net/duhanpirja-demton-syte-ashtu-si-mushkerite/20%Monthly2019-07-02 16:25
https://kosovapost.net/grimerja-e-njohur-fatma-grimin-e-saj-te-perfeksionuar-e-ndan-edhe-me-te-tjeret/20%Monthly2019-07-03 11:44
https://kosovapost.net/tahirsylaj-paralajmeron-te-nxehtin-saharian/20%Monthly2019-07-02 15:13
https://kosovapost.net/29-mije-qytetare-leshuan-kosoven-gjate-nje-viti/20%Monthly2019-07-02 14:38
https://kosovapost.net/haradinaj-selam-opozites-kur-ti-keni-61-vota-shkojme-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-07-02 14:33
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-identifikon-58-femije-lemoshekerkues-shumica-nga-shqiperia/20%Monthly2019-07-02 14:43
https://kosovapost.net/haradinaj-se-shpejti-do-te-shkoje-ne-hage/20%Monthly2019-07-02 14:09
https://kosovapost.net/per-gjashte-muaj-izraeli-ndaloi-294-here-ezanin-ne-xhamine-e-ibrahimit/20%Monthly2019-07-02 13:48
https://kosovapost.net/luajti-vetem-4-ndeshje-per-9-vite-chelsea-largon-kete-lojtar/20%Monthly2019-07-02 13:40
https://kosovapost.net/valon-behrami-transferohet-tek-kjo-skuader/20%Monthly2019-07-02 13:35
https://kosovapost.net/haradinaj-takohet-me-ambasadoret-e-quint-it/20%Monthly2019-07-02 13:06
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-fshehurazi-po-ua-demtojne-dhembet/20%Monthly2019-07-02 12:58
https://kosovapost.net/blerim-destani-lajmeron-film-me-de-niron-si-e-komenton-ermal-mamaqit-foto/20%Monthly2019-07-02 12:49
https://kosovapost.net/kosnett-qeveria-te-veproje-shpejt-per-kontraten-e-homologimit-te-veturave/20%Monthly2019-07-02 12:39
https://kosovapost.net/kombi-ishte-i-qarte-me-30-qershor-ai-kerkon-urgjentisht-zgjidhje-tjeter/20%Monthly2019-07-02 12:42
https://kosovapost.net/zevendesi-i-gjuriqit-flet-per-dergesat-e-qeverise-ne-veri-ja-cfare-thote-per-haradinajn/20%Monthly2019-07-02 12:29
https://kosovapost.net/vogelushi-bie-ne-shinat-e-trenit-njerezit-reagojne-ne-kohe-video/20%Monthly2019-07-02 12:34
https://kosovapost.net/kongresisti-amerikan-engel-neser-mysafir-ne-kuvendin-e-serbise/20%Monthly2019-07-02 12:09
https://kosovapost.net/danas-politika-e-vuciqit-identike-me-ate-te-thacit-e-te-haradinjat/20%Monthly2019-07-02 11:59
https://kosovapost.net/thaci-publikon-draft-rezoluten-e-kemi-obligim-ti-mbeshtesim-kerkesat-e-lugines/20%Monthly2019-07-02 11:42
https://kosovapost.net/emerimet-ne-be-merkel-kerkon-kompromise-nga-te-gjithe/20%Monthly2019-07-02 11:24
https://kosovapost.net/moon-per-takimin-me-trump-fund-i-marredhenieve-armiqesore/20%Monthly2019-07-02 11:10
https://kosovapost.net/deklarate-bombe-e-tite-s-messin-nuk-mund-ta/20%Monthly2019-07-02 11:05
https://kosovapost.net/7-mrekullite-e-molles/20%Monthly2019-07-02 10:59
https://kosovapost.net/zyrtaret-e-shtetit-shijojne-freskine-e-prevalles-me-vetura-zyrtare/20%Monthly2019-07-02 10:57
https://kosovapost.net/haradinaj-rehabilitimi-i-segmentit-hekurudhor-ngjarje-e-re-qe-ka-disa-dimensione-te-rendesishme/20%Monthly2019-07-02 10:51
https://kosovapost.net/viti-nena-i-rrahe-femijet-i-bene-per-spital/20%Monthly2019-07-02 10:20
https://kosovapost.net/meta-me-13-tetor-zgjedhje-te-pergjithshme-edhe-zgjedhje-per-presidentin/20%Monthly2019-07-02 10:02
https://kosovapost.net/facebook-evakuan-kater-ndertesa-dyshohet-per-substance-vdekjeprurese/20%Monthly2019-07-02 09:42
https://kosovapost.net/ministri-lluka-jep-lajmin-e-madh-per-romingun/20%Monthly2019-07-02 09:26
https://kosovapost.net/treni-del-nga-binaret-ne-kumanove/20%Monthly2019-07-02 09:19
https://kosovapost.net/erdogan-partneriteti-turqi-kine-mund-te-kontribuoje-ne-stabilitetin-boteror/20%Monthly2019-07-02 09:07
https://kosovapost.net/deshton-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-opozita-e-gatshme-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-07-02 09:05
https://kosovapost.net/evrope-7-persona-kane-humbur-jeten-nga-i-nxehti-ekstrem/20%Monthly2019-07-02 08:53
https://kosovapost.net/mesfushori-francez-rabiot-i-bashkohet-juventusit/20%Monthly2019-07-02 08:36
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-e-sterngarkuar-me-rendin-e-dites/20%Monthly2019-07-02 08:27
https://kosovapost.net/mustafa-2-korriku-ishte-akti-me-i-rendesishem-dhe-vendimtar-per-historine-e-re-te-kosoves/20%Monthly2019-07-02 08:12
https://kosovapost.net/nga-goditja-e-bagerit-humb-jeten-12-vjecari/20%Monthly2019-07-02 07:54
https://kosovapost.net/veseli-2-korrikut-eshte-moment-kthese-ne-historine-e-kosoves/20%Monthly2019-07-02 07:39
https://kosovapost.net/barcelona-ka-mbetur-pa-kater-futbolliste/20%Monthly2019-07-02 07:31
https://kosovapost.net/sot-behen-29-vjet-nga-deklarata-e-2-korrikut/20%Monthly2019-07-02 07:29
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-korrik/20%Monthly2019-07-02 07:25
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-56/20%Monthly2019-07-02 07:18
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkomisioni-evropian-zgjedhjet-te-qeta-qeveria-dhe-opozita-te-angazhohen-ne-dialog/20%Monthly2019-07-01 21:43
https://kosovapost.net/ja-perse-nuk-duhet-te-hani-banane-ne-mengjes/20%Monthly2019-07-01 21:02
https://kosovapost.net/dy-muaj-pas-sulmit-ne-zemer-casillas-i-kthehet-futbollit/20%Monthly2019-07-01 20:57
https://kosovapost.net/lista-serbe-perqesh-vendimin-e-qeverise-per-pikat-shitese-ne-veri/20%Monthly2019-07-01 20:36
https://kosovapost.net/protestat-e-fuqishme-ne-hong-kong-po-organizohet-nepermjet-aplikacioneve/20%Monthly2019-07-01 20:26
https://kosovapost.net/irani-kapercen-kufirin-e-lejuar-te-rezervave-te-uraniumit-te-pasuruar/20%Monthly2019-07-01 20:23
https://kosovapost.net/parlamenti-kosovar-eshte-bere-si-ferma-orweliane/20%Monthly2019-07-01 19:52
https://kosovapost.net/keto-jane-tarifat-e-reja-roaming-per-qytetaret-e-ballkanit/20%Monthly2019-07-01 19:45
https://kosovapost.net/haradinaj-takohet-me-ministrin-e-brendshem-francez-kerkon-mbeshtetje-per-vizat/20%Monthly2019-07-01 19:39
https://kosovapost.net/mustafa-padite-vulinin-per-gjuhe-te-urrejtjes-kunder-shqiptareve/20%Monthly2019-07-01 17:49
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-nga-deputetet-ti-mbeshtesin-kerkesat-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2019-07-01 17:41
https://kosovapost.net/cfare-produktesh-dergoi-qeveria-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-07-01 17:32
https://kosovapost.net/kush-jane-me-te-rrezikuar-gjate-valeve-te-nxehtesise/20%Monthly2019-07-01 17:25
https://kosovapost.net/transferi-80-milionesh-zyrtarisht-i-bashkohet-bayernit/20%Monthly2019-07-01 17:26
https://kosovapost.net/perfshihet-nga-flaka-nje-banese-rrezikohen-edhe-banesat-e-tjera/20%Monthly2019-07-01 17:16
https://kosovapost.net/studimi-i-ri-per-konsumimin-e-kafes/20%Monthly2019-07-01 17:07
https://kosovapost.net/chelsea-anulon-bashkepunimin-per-5-futbolliste/20%Monthly2019-07-01 17:05
https://kosovapost.net/osbe-nuk-arrin-tiu-thote-shqiptareve-nese-keto-zgjedhje-ishin-te-vlefshme/20%Monthly2019-07-01 16:50
https://kosovapost.net/kosova-si-franca-ngriten-temperaturat-ne-40-grade/20%Monthly2019-07-01 16:45
https://kosovapost.net/se-shpejti-prizreni-behet-me-kinema-te-re/20%Monthly2019-07-01 16:22
https://kosovapost.net/a-ka-rrezik-per-mungese-te-ujit-te-pijshem-ne-kosove/20%Monthly2019-07-01 16:17
https://kosovapost.net/dortmund-ia-rremben-talentin-e-njohur-barcelones/20%Monthly2019-07-01 15:53
https://kosovapost.net/prishtine-hapet-panairi-per-grate-ndermarrese/20%Monthly2019-07-01 15:50
https://kosovapost.net/senatori-amerikan-graham-nuk-dua-konflikt-me-turqine-per-s-400/20%Monthly2019-07-01 15:42
https://kosovapost.net/paralajmeroi-udhetaret-me-drita-per-prezencen-e-policise-denohet-me-30-euro/20%Monthly2019-07-01 15:36
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-e-gatshme-ta-dergoje-fsk-ne-per-gjetjen-e-floriana-ismailit/20%Monthly2019-07-01 14:47
https://kosovapost.net/afrim-b-rada-dashuria-e-qengjit-ndaj-ujkut-dhe-vajtja-pas-tij/20%Monthly2019-07-01 14:29
https://kosovapost.net/kapen-droge-ne-vlere-100-mije-euro-ne-magjistralen-podujeve-prishtine/20%Monthly2019-07-01 14:13
https://kosovapost.net/ky-eshte-qyteti-me-i-vjeter-ne-kosove/20%Monthly2019-07-01 14:13
https://kosovapost.net/keto-jane-dhjete-hotelet-me-te-mira-per-te-kaluar-pushimet-ne-turqi/20%Monthly2019-07-01 14:10
https://kosovapost.net/bernabiq-iu-mbyll-vet-dyqanet-e-serbeve-ne-veri-dhe-pastaj-kthehet-i-vajton-ata/20%Monthly2019-07-01 13:47
https://kosovapost.net/arsenal-eshte-ne-bisedime-me-kete-mesfushor/20%Monthly2019-07-01 13:10
https://kosovapost.net/ja-per-cfare-krenohet-marko-gjuriq-me-qeverine-e-serbise/20%Monthly2019-07-01 13:08
https://kosovapost.net/amaterizmi-i-politikes-dhe-diplomacise-kosovare/20%Monthly2019-07-01 13:10
https://kosovapost.net/kurti-ne-i-ndihmuam-shqiptaret-ne-lugine-qe-te-mund-te-lindin-por-jo-edhe-qe-te-rriten-dhe-jetojne-atje/20%Monthly2019-07-01 12:53
https://kosovapost.net/abrashi-e-shpalos-planin-e-ldk-se-per-luginen/20%Monthly2019-07-01 12:43
https://kosovapost.net/historia-qe-po-ben-xhiro-neper-bote-gruaja-luftoi-kancerin-me-leng-karrote/20%Monthly2019-07-01 12:27
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-pretendimi-i-serbise-per-krize-humanitare-ne-veri-i-deshtuar/20%Monthly2019-07-01 12:29
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ne-plazhin-e-durresit-mbytet-pushuesi-nga-kosova/20%Monthly2019-07-01 11:54
https://kosovapost.net/ish-presidentja-jahjaga-bashkesite-fetare-kane-luajtur-nje-rol-shume-me-rendesi-ne-lehtesimin-e-dhimbjeve-te-grave-te-dhunuara-2/20%Monthly2019-07-01 11:39
https://kosovapost.net/si-te-shmangim-mushkonjat-gjate-veres/20%Monthly2019-07-01 11:25
https://kosovapost.net/alarmante-mbyllet-shkolla-ne-sylevice-mesimdhenesi-apel-institucioneve-jo-erresire-mbi-shqiponjat-e-atdheut-tim/20%Monthly2019-07-01 11:23
https://kosovapost.net/ish-presidentja-jahjaga-bashkesite-fetare-kane-luajtur-nje-rol-shume-me-rendesi-ne-lehtesimin-e-dhimbjeve-te-grave-te-dhunuara/20%Monthly2019-07-01 11:21
https://kosovapost.net/28-aksidente-trafiku-brenda-dites-ne-kosove/20%Monthly2019-07-01 11:09
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-paris-takohet-me-deputeten-e-senatit-te-frances/20%Monthly2019-07-01 11:26
https://kosovapost.net/gruaja-nga-gjakova-ia-sheh-sherrin-facebookut-rrahet-nga-bashkeshorti/20%Monthly2019-07-01 10:54
https://kosovapost.net/cka-i-ndodh-organizimit-tuaj-kur-pini-caj-rusi/20%Monthly2019-07-01 10:33
https://kosovapost.net/thaci-u-bene-thirrje-te-mbijetuarave-te-dhunes-seksuale-mos-heshtni/20%Monthly2019-07-01 10:43
https://kosovapost.net/vetura-godet-4-vjecarin-ne-prizren/20%Monthly2019-07-01 10:15
https://kosovapost.net/deputetet-nisin-debatin-per-luginen/20%Monthly2019-07-01 10:07
https://kosovapost.net/ternava-mos-ua-beni-me-gisht-te-dhunuarve-gjate-luftes-ato-jane-te-ndershme-para-zotit/20%Monthly2019-07-01 10:01
https://kosovapost.net/dobite-magjike-te-akullit-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-07-01 10:00
https://kosovapost.net/perplasen-ashper-ne-komision-agron-mustafa-e-milaim-zeka/20%Monthly2019-07-01 09:42
https://kosovapost.net/dashurine-e-kurorezojne-me-martese-ne-shtator-nuk-e-besoni-sa-vite-diference-kane-afrona-dhe-blero-foto/20%Monthly2019-07-01 09:30
https://kosovapost.net/a-keni-degjuar-per-bananet-blu-cfare-shije-kane-mesojeni-foto/20%Monthly2019-07-01 09:21
https://kosovapost.net/tahiri-shpresoj-qe-specialja-te-mos-jete-vetem-perndjekje-politike/20%Monthly2019-07-01 09:10
https://kosovapost.net/kurti-pushteti-ka-rrezuar-vetveten/20%Monthly2019-07-01 09:02
https://kosovapost.net/udhetim-i-veshtire-per-feronikelin-ne-uells/20%Monthly2019-07-01 08:50
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-akulli-mbulon-meksiken-ne-pike-te-veres-foto/20%Monthly2019-07-01 08:37
https://kosovapost.net/tenderi-i-kunderligjshem-21-milionesh-i-ministrise-se-infrastruktures/20%Monthly2019-07-01 08:32
https://kosovapost.net/mbyllen-te-gjitha-shitoret-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-07-01 08:18
https://kosovapost.net/sherr-ne-be-per-presidentin-tusk-fton-per-mengjes-grindavecet/20%Monthly2019-07-01 08:14
https://kosovapost.net/finlanda-merr-presidencen-e-radhes-te-be-se/20%Monthly2019-07-01 08:11
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-klubi-i-ri-i-neymarit/20%Monthly2019-07-01 08:07
https://kosovapost.net/procesi-i-berlinit-bashkepunimi-nderballkanik-ne-rrugen-drejt-be-se/20%Monthly2019-07-01 08:04
https://kosovapost.net/ky-eshte-kryebashkiaku-i-ri-i-tropojes/20%Monthly2019-07-01 07:58
https://kosovapost.net/kater-futbollist-largohen-nga-barcelona/20%Monthly2019-07-01 07:50
https://kosovapost.net/dieta-qe-do-shpetoje-jeten-e-10-miliarde-njerezve/20%Monthly2019-07-01 07:34
https://kosovapost.net/nurellari-kthimi-i-rusise-minimizon-gjasat-e-kosoves-per-anetaresim-ne-keshill-te-evropes/20%Monthly2019-07-01 07:16
https://kosovapost.net/si-i-pasqyrojne-mediat-e-huaja-votimet-e-djeshme-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-01 07:06
https://kosovapost.net/kush-jane-vipa-t-qe-votuan-per-erion-veliajnfoto/20%Monthly2019-07-01 07:02
https://kosovapost.net/sot-fillon-plani-i-serbise-per-katastrofen-humanitare-ne-veri/20%Monthly2019-07-01 06:55
https://kosovapost.net/mediat-siriane-aeroplanet-izraelite-kane-sulmuar-sirine/20%Monthly2019-07-01 06:52
https://kosovapost.net/dialogu-shterpe-kosova-e-shkaperderdhur-ne-perfaqesim/20%Monthly2019-07-01 06:49
https://kosovapost.net/nga-sot-fillon-patrullimi-i-perbashket-mes-policeve-te-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2019-07-01 06:39
https://kosovapost.net/boronica-ju-mbron-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2019-07-01 06:29
https://kosovapost.net/nga-barcelona-largohen-zyrtarisht-kater-lojtare-foto/20%Monthly2019-07-01 06:26
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shqiperi-ky-eshte-rezultati-i-fundit-per-tiranen/20%Monthly2019-07-01 06:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-korrik/20%Monthly2019-07-01 06:16
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-55/20%Monthly2019-07-01 06:10