XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/arrestohet-profesori-me-dyshimin-se-ngacmoi-seksualisht-nxenesen/60%Daily2019-10-31 22:54
https://kosovapost.net/mahmuti-raporti-zviceran-per-rastin-astrit-dehari-eshte-mbajtur-i-fshehur-4-muaj-nga-prokuroria/60%Daily2019-10-31 22:40
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-qe-e-sulmoi-prokurorin-ne-prizren/60%Daily2019-10-31 22:34
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-ne-kosove-gjate-dy-diteve-te-para-te-nentorit/60%Daily2019-10-31 22:05
https://kosovapost.net/kqzse-i-duhen-2-dite-per-ti-verifikuar-zarfet-me-fletevotime-te-diaspores-dhe-1-dite-tjeter-per-ti-numeruar/60%Daily2019-10-31 22:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-fjalimi-i-plote-i-vlora-citaku-ne-keshillin-e-sigurimit-te-okb-se/60%Daily2019-10-31 21:50
https://kosovapost.net/demtohet-nje-autobus-i-trafikut-urban-gjate-festimit-te-halloween-nderprehet-qarkullimi/60%Daily2019-10-31 21:04
https://kosovapost.net/daciq-provokon-citakun-ne-nju-jork-ti-ende-je-qytetare-e-serbise/60%Daily2019-10-31 20:54
https://kosovapost.net/citaku-daciqit-kurti-ka-qene-i-burgosur-politik-ne-serbi-kur-ju-keni-qene-minister/60%Daily2019-10-31 20:44
https://kosovapost.net/daciq-ne-ks-te-okb-se-serbia-e-gatshme-ti-rifilloje-bisedimet-me-prishtinen-nese-hiqet-taksa/60%Daily2019-10-31 20:33
https://kosovapost.net/gent-cakaj-tregon-arsyet-e-largimit-nga-levizja-vetevendosje/60%Daily2019-10-31 20:17
https://kosovapost.net/ilhan-omar-pse-votova-kunder-njohjes-se-gjenocidit-armen/60%Daily2019-10-31 19:46
https://kosovapost.net/blerim-burjani-nese-vonesa-ka-qene-te-posta-votat-e-diaspores-mund-te-numerohen/60%Daily2019-10-31 19:29
https://kosovapost.net/per-votat-e-runikut-nisin-hetime-ndaj-njerezve-te-aak-se-dyshohet-se-donin-vota-per-beke-berishen/60%Daily2019-10-31 19:10
https://kosovapost.net/japonia-se-shpejti-do-te-hape-ambasaden-e-saj-ne-kosove/60%Daily2019-10-31 18:57
https://kosovapost.net/gashi-prioritet-i-yni-eshte-themelimi-i-zyres-shteterore-te-hetimeve/60%Daily2019-10-31 18:27
https://kosovapost.net/kjo-eshte-fanella-speciale-per-ndeshjen-ndaj-anglise/60%Daily2019-10-31 18:24
https://kosovapost.net/kosovarja-e-mbuluar-me-shami-kalon-me-sukses-testin-per-tu-bere-pilote/60%Daily2019-10-31 17:57
https://kosovapost.net/a-duhet-festuar-halloween/60%Daily2019-10-31 17:53
https://kosovapost.net/messi-duhet-ti-bashkohet-realit-per-te-deshmuar-se-eshte-me-i-miri-ne-histori/60%Daily2019-10-31 17:28
https://kosovapost.net/keds-vendos-tri-trafo-te-reja-ne-stanovc-te-vushtrrise-2/60%Daily2019-10-31 17:13
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-lvv-ldk-pajtohen-per-krijimin-e-zyres-shteterore-te-hetimeve/60%Daily2019-10-31 16:15
https://kosovapost.net/gold-ag-me-kenge-kushtuar-heroit-legjendar-foto/60%Daily2019-10-31 16:08
https://kosovapost.net/bashkohen-gjigantet-e-automjeteve-fiat-chrysler-dhe-psa/60%Daily2019-10-31 16:02
https://kosovapost.net/sqarim-nga-mmph-ja-nuk-jemi-duke-shqyrtuar-dokumentacione-per-pajisje-me-leje-te-reja-per-hidrocentrale/60%Daily2019-10-31 15:54
https://kosovapost.net/pas-shume-vitesh-takohen-ne-tirane-dy-ish-ministrat-e-rugoves/60%Daily2019-10-31 15:47
https://kosovapost.net/malajzi-propozohet-qe-zekati-te-jepet-edhe-per-jo-muslimanet/60%Daily2019-10-31 15:44
https://kosovapost.net/koordinatori-hoti-viziton-klinen-dhe-drenasin/60%Daily2019-10-31 15:42
https://kosovapost.net/thacipas-nje-procesi-elektoral-shembullor-pres-qe-shpejt-te-formohet-qeveria-e-re/60%Daily2019-10-31 16:04
https://kosovapost.net/mjeku-maqedonas-ne-spitalin-amerikan-eksperimenton-me-pacientin-kosovar/60%Daily2019-10-31 15:35
https://kosovapost.net/limaj-kqz-shkaterroi-integritetin-e-vete-dhe-e-vuri-ne-pikepyetje-integritetin-e-gjithe-procesit-zgjedhor/60%Daily2019-10-31 15:29
https://kosovapost.net/matthew-palmer-neser-ne-prishtine/60%Daily2019-10-31 15:21
https://kosovapost.net/pique-ishim-ne-gjendje-edhe-pagat-ti-ulim-vetem-per-neymarin/60%Daily2019-10-31 15:13
https://kosovapost.net/7155-2/60%Daily2019-10-31 15:14
https://kosovapost.net/autoritetet-izaelite-vazhdojne-ta-ndalojne-ezanin-ne-xhamine-e-ibrahimit/60%Daily2019-10-31 15:06
https://kosovapost.net/shenohet-68-vjetori-i-medresese-alauddin/60%Daily2019-10-31 14:56
https://kosovapost.net/hoti-te-zhgenjyer-me-kqz-ne-se-shpejti-permbyllen-diskutimet-e-grupeve-punuese/60%Daily2019-10-31 14:39
https://kosovapost.net/emery-flet-perseri-per-xhaken/60%Daily2019-10-31 14:34
https://kosovapost.net/fillon-takimi-mes-grupeve-punuese-te-ldk-dhe-lvv/60%Daily2019-10-31 14:30
https://kosovapost.net/momenti-kur-nato-bombardoi-bazen-serbe-ne-prishtine-video/60%Daily2019-10-31 13:59
https://kosovapost.net/numri-i-te-pastreheve-ne-londer-arrin-numer-rekord/60%Daily2019-10-31 13:43
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-takohet-me-vjosa-osmanin-ne-zyret-e-ldk-se/60%Daily2019-10-31 13:41
https://kosovapost.net/hapet-panairi-mbi-sherbimet-e-kujdesit-shendetesor/60%Daily2019-10-31 13:38
https://kosovapost.net/thaci-takon-senatoren-franceze-conway-mouret-fton-per-perkrahje-nga-shtetet-e-be-se/60%Daily2019-10-31 13:28
https://kosovapost.net/ky-eshte-mengjesi-ideal-per-diabetiket/60%Daily2019-10-31 13:28
https://kosovapost.net/perplasje-ne-kqz-per-votat-e-diaspores/60%Daily2019-10-31 13:11
https://kosovapost.net/keta-jane-miliarderet-qe-nuk-e-perfunduan-shkollen/60%Daily2019-10-31 13:00
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-shtate-personave-ne-gjakove-per-fotografim-te-votes/60%Daily2019-10-31 12:58
https://kosovapost.net/perfitimet-e-jashtezakonshme-te-cajit-te-dafines/60%Daily2019-10-31 12:55
https://kosovapost.net/tahiri-te-zhvillohet-procesi-i-vetingut-ne-sistemin-e-drejtesise-ne-kosove/60%Daily2019-10-31 12:41
https://kosovapost.net/mbi-1600-tiketa-trafiku-te-shqiptuara-vetem-24-oret-e-fundit/60%Daily2019-10-31 12:43
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-stamboll-kosova-duhet-te-behet-anetare-e-okb-se-sa-me-shpejte/60%Daily2019-10-31 12:13
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-jep-detaje-per-operacionin-e-sotem-tetori-2019/60%Daily2019-10-31 12:12
https://kosovapost.net/gjendet-nje-tempull-me-i-vjeter-se-11-mije-vjet/60%Daily2019-10-31 12:35
https://kosovapost.net/emerohet-ambasadori-i-pare-i-kuvajtit-ne-palestine/60%Daily2019-10-31 12:04
https://kosovapost.net/fushe-kosove-mesimi-mbahet-edhe-ne-oborr/60%Daily2019-10-31 11:54
https://kosovapost.net/belgjike-gjenden-emigrante-ne-kamion-frigoriferik/60%Daily2019-10-31 11:45
https://kosovapost.net/ministri-mustafa-nenshkruan-marreveshjen-per-zbatim-te-planit-te-perbashket-te-veprimit-kunder-terrorizmit/60%Daily2019-10-31 11:47
https://kosovapost.net/mbi-100-te-ftuar-nga-specialja-kush-i-pagoi-shpenzimet/60%Daily2019-10-31 11:34
https://kosovapost.net/nese-bezdiseni-kur-tjeret-e-pertypin-ushqimin-atehere-mund-te-jeni-gjeni/60%Daily2019-10-31 11:28
https://kosovapost.net/bie-numri-i-ndermarrjeve-te-regjistruara-ne-kosove/60%Daily2019-10-31 11:12
https://kosovapost.net/xhamu-kashmiri-ndahet-ne-dy-pjese/60%Daily2019-10-31 11:06
https://kosovapost.net/liverpool-dhe-m-united-ne-cerekfinale-te-kupes-se-liges/60%Daily2019-10-31 11:03
https://kosovapost.net/twitter-vendos-te-ndaloje-te-gjitha-reklamat-politike/60%Daily2019-10-31 11:02
https://kosovapost.net/73-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-tren-ne-pakistan/60%Daily2019-10-31 10:56
https://kosovapost.net/programi-qeverises-lvv-e-ldk-takohen-sot-per-te-katerten-here/60%Daily2019-10-31 10:43
https://kosovapost.net/fajon-jemi-shume-te-zhgenjyer-dialogu-duhet-te-rifilloje/60%Daily2019-10-31 10:37
https://kosovapost.net/shqiperi-andorre-keto-jane-cmimet-e-biletave/60%Daily2019-10-31 10:31
https://kosovapost.net/kuvendari-i-pdk-se-ne-prizren-sulmon-fizikisht-zyrtarin-komunal-nga-zyra-e-prokurimit/60%Daily2019-10-31 10:35
https://kosovapost.net/varroset-me-nderime-ushtari-i-fsk-se/60%Daily2019-10-31 10:22
https://kosovapost.net/a-do-te-realizohet-endrra-e-qytetareve-te-kosoves-per-liberalizimin/60%Daily2019-10-31 10:04
https://kosovapost.net/nente-persona-te-akuzuar-per-shkelje-te-procesit-zgjedhor/60%Daily2019-10-31 09:37
https://kosovapost.net/mbahet-konferenca-e-publikimit-te-raportit-vjetor/60%Daily2019-10-31 10:18
https://kosovapost.net/digjet-nje-tren-ne-pakistan-65-te-vdekur/60%Daily2019-10-31 09:06
https://kosovapost.net/ramos-barazon-rekordin-e-messit-ne-la-liga/60%Daily2019-10-31 08:47
https://kosovapost.net/paralajmeron-daka-votat-mund-te-rinumerohen-perseri/60%Daily2019-10-31 08:40
https://kosovapost.net/keshilli-i-sigurimit-mblidhet-sot-per-kosoven/60%Daily2019-10-31 08:43
https://kosovapost.net/kalendari-historik-31-tetor/60%Daily2019-10-31 08:31
https://kosovapost.net/poliglote-ekonomiste-kush-eshte-vajza-qe-la-banken-per-instagramin/60%Daily2019-10-31 08:26
https://kosovapost.net/panairi-i-bizneseve-mundesi-per-produktet-vendore/60%Daily2019-10-31 08:17
https://kosovapost.net/publikohet-raporti-i-kenaqshmerise-me-sherbimet-komunale-ne-prishtine/60%Daily2019-10-31 08:13
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit/60%Daily2019-10-31 08:05
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-aksion-bastisjeje-ne-mitrovice/60%Daily2019-10-31 08:01
https://kosovapost.net/sarajeve-promovohet-libri-bosnja-nje-pikepamje-nga-tirana/60%Daily2019-10-31 07:53
https://kosovapost.net/erdogan-franca-mbeshtet-dhe-strehon-organizatat-terroriste/60%Daily2019-10-31 07:44
https://kosovapost.net/debati-per-pasardhesin-e-merkelit-ashpersohet-pas-zgjedhjeve-te-se-dieles/60%Daily2019-10-31 07:36
https://kosovapost.net/reali-fiton-bindshem-perballjen-me-leganesin/60%Daily2019-10-30 22:35
https://kosovapost.net/a-eshte-kjo-kandidatja-e-vetme-qe-mori-votat-per-deputete-nga-psd/60%Daily2019-10-30 22:13
https://kosovapost.net/gjuriq-ne-kosove-po-vijne-ne-pushtet-forcat-politike-qe-jane-kunder-dialogut/60%Daily2019-10-30 22:00
https://kosovapost.net/lengu-i-portokallit-kunder-kolesterolit-sa-eshte-sasia-qe-duhet-te-pini-cdo-dite/60%Daily2019-10-30 21:51
https://kosovapost.net/policia-serbe-plagosi-te-riun-shqiptar-vellai-i-tij-tregon-si-ndodhi-ngjarja/60%Daily2019-10-30 21:28
https://kosovapost.net/prishtina-peson-nga-bayreuthi/60%Daily2019-10-30 21:09
https://kosovapost.net/rahoveci-peson-serish-ne-ligen-ballkanike/60%Daily2019-10-30 20:46
https://kosovapost.net/ramiz-kelmendi-ldk-humbi-10-mije-vota-me-largimin-tim/60%Daily2019-10-30 20:37
https://kosovapost.net/shefi-i-okb-se-nje-pushim-i-gjate-ne-dialogun-beograd-prishtine-ndaloi-perparimin/60%Daily2019-10-30 20:19
https://kosovapost.net/okb-ndryshimi-i-klimes-demton-transportin-detar-boteror/60%Daily2019-10-30 20:10
https://kosovapost.net/rashica-i-pandalshem-realizon-supergol-ne-kupen-e-gjermanise/60%Daily2019-10-30 19:48
https://kosovapost.net/valdete-daka-certifikimi-i-zgjedhjeve-mund-te-zgjase-deri-ne-dhjetor/60%Daily2019-10-30 19:31
https://kosovapost.net/kthehet-i-ftohti-ne-kosove-keto-jane-temperaturat-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-10-30 19:19
https://kosovapost.net/studim-femijet-duhet-te-jene-se-paku-12-vjec-per-tu-lene-te-vetem-ne-shtepi/60%Daily2019-10-30 18:55
https://kosovapost.net/prishtina-nenshkruan-kontrate-per-parkingun-nentokesor/60%Daily2019-10-30 18:40
https://kosovapost.net/aksidentohet-rende-kandidati-i-vv-se-per-deputet/60%Daily2019-10-30 18:19
https://kosovapost.net/ne-osijek-te-kroacise-do-te-hapet-shkolla-e-mesme-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2019-10-30 18:11
https://kosovapost.net/gjuriq-kurti-ta-thote-publikisht-se-nuk-deshiron-ti-zbatoje-detyrimet-ndaj-serbeve/60%Daily2019-10-30 17:48
https://kosovapost.net/kush-vjen-pas-merkelit/60%Daily2019-10-30 17:39
https://kosovapost.net/carragher-arsenalit-i-ben-mire-nese-nuk-e-mban-xhaken-kapiten/60%Daily2019-10-30 17:15
https://kosovapost.net/si-te-ushqeheni-shendetshem-gjate-shtatzanise/60%Daily2019-10-30 16:40
https://kosovapost.net/perfaqesues-te-institucioneve-diskutojne-me-familjaret-e-te-pagjeturve/60%Daily2019-10-30 16:22
https://kosovapost.net/liga-arabe-nga-genjeshtrat-deri-te-narracionet-e-gabuara/60%Daily2019-10-30 16:15
https://kosovapost.net/vendimi-i-gjykates-supreme-konfirmoi-ankesen-e-levizjes-vetevendosje/60%Daily2019-10-30 16:11
https://kosovapost.net/sarajeve-20-vite-burg-per-ish-ushtarin-serb-i-cili-akuzohej-per-vrasjen-e-57-civileve-boshnjake/60%Daily2019-10-30 17:19
https://kosovapost.net/senati-francez-miraton-projekt-ligj-te-diskutueshem-per-ndalimin-e-shamise/60%Daily2019-10-30 15:53
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-nipi-i-milaim-zekes-foto/60%Daily2019-10-30 16:07
https://kosovapost.net/vashat-e-prishtines-gati-per-sfiden-e-radhes-me-skuadren-turke/60%Daily2019-10-30 15:44
https://kosovapost.net/afrim-shefkiu-eshte-prokurori-special-i-cili-ka-marre-ne-dore-rastin-dehari/60%Daily2019-10-30 15:55
https://kosovapost.net/varroset-me-nderime-te-larta-nenoficeri-i-fsk-se-baki-ejupi/60%Daily2019-10-30 15:36
https://kosovapost.net/zyrtare-kf-feronikeli-shkarkon-trajnerin/60%Daily2019-10-30 15:33
https://kosovapost.net/bertan-asllani-konfirmon-lidhjen-me-aktoren-turke-foto/60%Daily2019-10-30 15:19
https://kosovapost.net/takohen-kurti-me-osmanin-bisedojne-per-qeverisjen-e-re/60%Daily2019-10-30 15:10
https://kosovapost.net/arsenal-i-shqetesuar-per-xhaken-i-ofron-keshillim-psikologjik/60%Daily2019-10-30 15:02
https://kosovapost.net/sulmohet-prokurori-atnor-skoro-reagon-zyra-e-kryeprokurorit/60%Daily2019-10-30 14:52
https://kosovapost.net/abuzimi-seksual-i-se-mitures-nga-drenasi-aktakuze-kunder-gjashte-personave/60%Daily2019-10-30 15:29
https://kosovapost.net/obsh-jetegjatesia-e-kosovareve-11-vite-me-e-ulet-se-e-be-se-shkak-ajri-i-ndotur/60%Daily2019-10-30 14:26
https://kosovapost.net/keds-vendos-tri-trafo-te-reja-ne-stanovc-te-vushtrrise/60%Daily2019-10-30 14:09
https://kosovapost.net/shqiperi-trajneri-godet-futbollistet-qe-humben-ndeshjen-video/60%Daily2019-10-30 13:37
https://kosovapost.net/masht-perkrahe-zhvillimin-e-programit-per-edukim-mjedisor-ne-nivel-vendi/60%Daily2019-10-30 13:26
https://kosovapost.net/vetem-kete-vit-rreth-200-persona-te-zhdukur-ne-kosove/60%Daily2019-10-30 13:25
https://kosovapost.net/del-nga-shtypi-zemra-qe-te-bie-tamam/60%Daily2019-10-30 13:19
https://kosovapost.net/miss-i-i-pare-i-turqise-ishte-shqiptare-ja-kush-ishte-ajo/60%Daily2019-10-30 13:14
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-dashuri-i-sumruse-disa-vite-me-i-ri-ne-moshe/60%Daily2019-10-30 13:10
https://kosovapost.net/kalendari-historik-30-tetor/60%Daily2019-10-30 13:06
https://kosovapost.net/cili-prokuror-special-do-te-hetoi-rastin-dehari/60%Daily2019-10-30 12:59
https://kosovapost.net/britania-lanson-projektin-per-forcimin-e-drejtesise-ne-kosove/60%Daily2019-10-30 13:00
https://kosovapost.net/ta-ndihmojme-arbeniten/60%Daily2019-10-30 12:52
https://kosovapost.net/se-a-do-te-vazhdoi-seriali-game-of-thrones-e-konfirmon-hbo/60%Daily2019-10-30 12:47
https://kosovapost.net/pzapja-hedh-poshte-ankesen-e-nismes-per-votat-nga-serbi/60%Daily2019-10-30 12:35
https://kosovapost.net/kuvendi-ne-maqedoni-do-te-shperbehet-me-11-shkurt/60%Daily2019-10-30 12:26
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-blen-televizor-afer-2-mije-euro/60%Daily2019-10-30 12:22
https://kosovapost.net/monako-sesioni-i-36-i-ministrave-te-puneve-te-jashtme-kosova-pjese-e-saj/60%Daily2019-10-30 12:15
https://kosovapost.net/ne-javen-e-pare-te-nentorit-mbahet-takimi-i-fundit-mes-grupeve-punuese-te-ldk-se-dhe-lvv-se/60%Daily2019-10-30 12:03
https://kosovapost.net/lekaj-fsheh-raportin-permes-te-cilit-kosoves-do-i-shpetonin-39-milione-euro/60%Daily2019-10-30 11:57
https://kosovapost.net/okb-ja-apelon-palet-e-komitetit-kushtetues-sirian-mos-e-humbisni-kete-shans-unik/60%Daily2019-10-30 12:31
https://kosovapost.net/jordanezi-merr-nje-veture-me-qira-ne-podujeve-dhe-zhduket/60%Daily2019-10-30 11:41
https://kosovapost.net/melcia-e-njeriut-eshte-krijuar-te-jetoje-600-vite-nderkaq-njeriu-e-shkaterron-vetem-per-60-vite/60%Daily2019-10-30 11:41
https://kosovapost.net/grimieri-i-njohur-i-kim-kardashian-mario-i-shkruan-ne-shqip-dhe-i-dha-nje-keshille-bebe-rexhes/60%Daily2019-10-30 11:31
https://kosovapost.net/kqz-merr-vendim-qe-te-pranohen-votat-e-runikut/60%Daily2019-10-30 11:25
https://kosovapost.net/rrjeti-social-whatsapp-padit-kompanine-kibernetike-izraelite-per-spiunazh/60%Daily2019-10-30 11:22
https://kosovapost.net/aktivistja-suedeze-refuzon-cmimin-e-mbrojtjes-se-mjedisit-nga-keshilli-nordik/60%Daily2019-10-30 11:17
https://kosovapost.net/cavusoglu-rezoluta-e-dhomes-se-perfaqesuesve-te-shba-se-e-pavlefshme-per-popullin-tone/60%Daily2019-10-30 11:05
https://kosovapost.net/sulm-i-armatosur-ne-shba-3-te-vdekur/60%Daily2019-10-30 10:55
https://kosovapost.net/aksidnet-ne-magjsitralen-prishtine-peje/60%Daily2019-10-30 10:47
https://kosovapost.net/xhaka-nuk-pranon-tu-kerkoje-falje-tifozeve-flet-trajneri-emery/60%Daily2019-10-30 10:39
https://kosovapost.net/ankaraja-reagon-ashper-ndaj-dhomes-se-perfaqesuesve-ne-shba/60%Daily2019-10-30 10:22
https://kosovapost.net/aksident-ne-shtime-dy-te-lenduar/60%Daily2019-10-30 10:21
https://kosovapost.net/cka-ndodhi-ne-darken-e-mogherinit-me-lideret-e-ballkanit/60%Daily2019-10-30 10:22
https://kosovapost.net/turqi-arrestohen-35-terroriste-te-dyshuar-te-oraganizates-terroriste-feto/60%Daily2019-10-30 10:05
https://kosovapost.net/new-york-proteste-kunder-krimeve-te-serbeve-gjate-luftes-ne-kosove/60%Daily2019-10-30 10:00
https://kosovapost.net/kim-ne-shqiperi-duhet-te-zgjidhet-ngerci-politik/60%Daily2019-10-30 09:56
https://kosovapost.net/ish-ministri-nga-ldk-djali-ka-kryer-fakultetin-ekonomik-por-merret-me-prodhim-betoni/60%Daily2019-10-30 09:48
https://kosovapost.net/shba-3-te-vdekur-nga-nje-sulm-i-armatosur/60%Daily2019-10-30 09:47
https://kosovapost.net/kosova-dorezohet-para-serbise/60%Daily2019-10-30 09:47
https://kosovapost.net/talenti-i-9-vjecares-thyen-rrjetin-video/60%Daily2019-10-30 09:35
https://kosovapost.net/41-aksidente-trafiku-kane-ndodhur-vetem-gjate-dites-se-djeshme/60%Daily2019-10-30 09:12
https://kosovapost.net/mbreti-i-tajlandes-pastroi-pallatin-nga-puntoret/60%Daily2019-10-30 09:10
https://kosovapost.net/kerkohet-ulja-e-tarifave-per-ngrohje-me-termokos/60%Daily2019-10-30 08:55
https://kosovapost.net/lumezi-rasti-i-astrit-deharit-te-kaloj-ne-prokurorine-speciale/60%Daily2019-10-30 08:44
https://kosovapost.net/pse-po-vonohen-rezultatet-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-10-30 08:21
https://kosovapost.net/ligji-per-ne-sektorin-publik-zbatohet-nga-dhjetori/60%Daily2019-10-30 08:56
https://kosovapost.net/haradinaj-i-pergjigjet-rames-shihemi-ne-gjyq/60%Daily2019-10-30 08:38
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-per-te-cilat-duhet-ti-falenderoni-gjysherit-tuaj-cdo-dite/60%Daily2019-10-30 08:11
https://kosovapost.net/nenkryetari-ldk-se-posti-i-presidentit-duhet-te-sqarohet-para-se-te-lidhet-koalicioni-me-vv-ne/60%Daily2019-10-30 08:03
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove/60%Daily2019-10-30 07:53
https://kosovapost.net/nenoficeri-i-fskse-qe-vdiq-dje-cdo-nentor-bente-nje-gjest-te-mrekullueshem/60%Daily2019-10-30 07:50
https://kosovapost.net/uefa-denon-bullgarine-me-dy-ndeshje-pa-tifoze-per-thirrjet-raciste/60%Daily2019-10-30 07:43
https://kosovapost.net/lvv-dhe-ldk-drejt-marreveshjes-finale/60%Daily2019-10-30 07:40
https://kosovapost.net/daciqi-thote-se-ska-deshmi-se-vellezerit-bytyci-jane-vrare-nga-shteti-serb/60%Daily2019-10-29 22:47
https://kosovapost.net/kandidatja-e-shba-per-ambasadore-ne-tirane-ndryshimi-i-kufijve-nuk-eshte-i-dobishem/60%Daily2019-10-29 22:40
https://kosovapost.net/shperthen-milaim-zeka-pasi-rada-trajkoviq-tha-se-syle-hoxha-duhet-te-jap-llogari-per-rastin-dehari/60%Daily2019-10-29 22:23
https://kosovapost.net/albin-kurti-paralajmeron-reforma-ne-policine-e-kosoves/60%Daily2019-10-29 21:58
https://kosovapost.net/dorehiqet-kryeministri-i-libanit/60%Daily2019-10-29 21:40
https://kosovapost.net/supergol-i-messit-ndaj-valladolidit-i-50-ti-nga-gjuajtja-e-lire/60%Daily2019-10-29 21:20
https://kosovapost.net/nga-neser-fillon-renia-e-temperaturave-ne-kosove/60%Daily2019-10-29 21:10
https://kosovapost.net/kurti-takon-ambasadorin-hungarez-e-njofton-per-prioritetet-e-qeverise-se-re/60%Daily2019-10-29 20:32
https://kosovapost.net/thaci-e-vuciq-injorojne-njeri-tjetrin-gjate-fotografise-se-perbashket-ne-bruksel/60%Daily2019-10-29 20:29
https://kosovapost.net/pacolli-urone-turqine-me-rastin-e-festes-se-republikes/60%Daily2019-10-29 20:10
https://kosovapost.net/be-zyrtarisht-miraton-prolongimin-e-afatit-te-brexit-it/60%Daily2019-10-29 19:50
https://kosovapost.net/policia-e-serbise-plagos-rende-nje-shqiptar-nga-medvegja-po-transportohet-ne-qkuk/60%Daily2019-10-29 19:29
https://kosovapost.net/goli-spektakolar-me-kombetaren-kuqezi/60%Daily2019-10-29 19:19
https://kosovapost.net/mergimtarin-ne-kufi-disa-police-te-kosoves-e-bejne-per-spital/60%Daily2019-10-29 19:02
https://kosovapost.net/skandaloze-inspektorati-konfirmon-se-super-viva-shet-mish-te-prishur/60%Daily2019-10-29 18:54
https://kosovapost.net/zjarr-tym-dhe-mungese-energjie-realiteti-i-ri-ne-kaliforni/60%Daily2019-10-29 18:35
https://kosovapost.net/vuciq-zihet-ngusht-ne-bruksel-zyrtaret-e-larte-te-be-se-e-pyesin-per-lidhjet-me-rusine/60%Daily2019-10-29 18:17
https://kosovapost.net/meta-nderohet-me-titullin-me-te-larte-te-kroacise/60%Daily2019-10-29 18:00
https://kosovapost.net/batllaves-dhe-badovcit-i-bie-niveli-i-ujit-8-metra/60%Daily2019-10-29 17:35
https://kosovapost.net/kosova-ne-grup-me-islanden-sllovakine-dhe-luksemburgun/60%Daily2019-10-29 17:18
https://kosovapost.net/darka-e-fundit-e-mogherinit-haradinaj-smerr-pjese-priten-diskutime-per-dialogun/60%Daily2019-10-29 17:11
https://kosovapost.net/dw-mogherini-dhe-politika-e-saj-e-pasuksesshme-ne-ballkan/60%Daily2019-10-29 16:37
https://kosovapost.net/lugina-e-presheves-insiston-ne-reciprocitet-me-te-drejtat-e-serbeve-ne-kosove/60%Daily2019-10-29 16:28
https://kosovapost.net/lendohet-ylli-i-kombetares-do-te-mungoje-disa-jave/60%Daily2019-10-29 16:23
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-per-koalicion-mes-vv-se-e-ldk-se/60%Daily2019-10-29 16:15
https://kosovapost.net/76-te-vdekur-ne-aksidente-trafiku-per-nente-muaj/60%Daily2019-10-29 15:50
https://kosovapost.net/te-shendeteshme-dhe-te-lehta-per-tu-tretur-keto-jane-dobite-shendetesore-te-fasuleve-te-zeza/60%Daily2019-10-29 15:50
https://kosovapost.net/me-shumice-votash-kosova-zgjedhet-organizatore-e-punetorise-meds-2021/60%Daily2019-10-29 15:43
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-u-d-se-shefit-te-eulex-it/60%Daily2019-10-29 15:41
https://kosovapost.net/fajon-do-te-bej-sa-kam-fuqi-per-ti-liberalizuar-vizat-per-kosoven/60%Daily2019-10-29 15:27
https://kosovapost.net/komuna-e-mamushes-dhe-human-care-me-projekt-te-perbashket-per-ngritjen-e-perkujdesit-dhe-edukimit-shendetesor/60%Daily2019-10-29 15:16
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-takohet-me-ambasadorin-lebet/60%Daily2019-10-29 15:05
https://kosovapost.net/morena-taraku-nuk-dha-asnje-cent-per-veturen-luksoze-bently-ja-menyra-si-e-fitoi/60%Daily2019-10-29 14:56
https://kosovapost.net/presidenti-pas-vdekjes-se-ogates-ka-qene-zeri-se-bota-nuk-do-ti-mbylle-syte-para-vuajtjeve-te-kosoves/60%Daily2019-10-29 14:52
https://kosovapost.net/ministria-e-transportit-njofton-per-heqjen-e-homologimit-te-automjeteve-te-reja/60%Daily2019-10-29 14:28
https://kosovapost.net/meta-takohet-me-homologen-kroate-mike-e-shquar-e-shqiptareve/60%Daily2019-10-29 14:26
https://kosovapost.net/haradinaj-ngushellon-familjen-e-nenoficerit-te-fsk-se-baki-ejupi/60%Daily2019-10-29 14:05
https://kosovapost.net/genjeu-se-eshte-veterane-e-uck-se-denohet-me-kusht-nga-gjykata-themelore-ne-peje/60%Daily2019-10-29 13:53
https://kosovapost.net/vetura-superluksoze-e-morena-tarakut-rezulton-e-vjedhur-ne-gjermani-sekuestrohet-nga-policia/60%Daily2019-10-29 13:35
https://kosovapost.net/ky-eshte-lojtari-i-realit-qe-do-te-ribashkohet-me-ronaldon-ne-juventus/60%Daily2019-10-29 13:40
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-takohet-me-shefin-e-eulex-it-ne-kosove/60%Daily2019-10-29 13:21
https://kosovapost.net/franca-nuk-ka-liberalizim-derisa-te-permbushen-kushtet/60%Daily2019-10-29 13:15
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-pjese-e-konferences-se-asociacionit-nderkombetar-te-shefave-te-policise/60%Daily2019-10-29 13:13
https://kosovapost.net/edhe-ne-gjilan-hapet-qendra-informuese-per-shendetin-e-gruas/60%Daily2019-10-29 13:11
https://kosovapost.net/i-riu-shqiptar-godet-me-makine-75-vjecaren/60%Daily2019-10-29 13:09
https://kosovapost.net/ky-eshte-nenoficeri-i-fsk-se-qe-nderroj-jete-papritmas/60%Daily2019-10-29 13:00
https://kosovapost.net/vetevendosje-dorezon-ankese-ne-gjykaten-supreme-ndaj-vendimit-te-pzap-se/60%Daily2019-10-29 12:50
https://kosovapost.net/zyrtare-ky-eshte-grupi-i-kosoves-ne-parakualifikime-per-fiba-world-cup/60%Daily2019-10-29 12:43
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-ka-takuar-kryetaren-e-kqz-se-valdete-daka/60%Daily2019-10-29 12:32
https://kosovapost.net/kompanite-e-sigurimeve-ne-6-muajt-e-pare-2019-paguan-22-milione-euro-deme/60%Daily2019-10-29 12:22
https://kosovapost.net/vdes-nenoficeri-i-fskse-pasi-kreu-ushtrimet/60%Daily2019-10-29 12:17
https://kosovapost.net/ne-qkuk-eshte-kryer-nje-operacion-i-rralle/60%Daily2019-10-29 12:06
https://kosovapost.net/shaban-syla-i-denuar-per-rastin-bllaca-2-hyn-ne-greve/60%Daily2019-10-29 13:02
https://kosovapost.net/zbulohen-kampe-me-te-burgosur-mysliman-ne-kine/60%Daily2019-10-29 11:55
https://kosovapost.net/ekonomia-shenon-renie-dite-te-veshtira-per-kosoven/60%Daily2019-10-29 11:44
https://kosovapost.net/keshtu-u-dha-lajmi-se-albin-kurti-u-arrestua-ne-lufte-video/60%Daily2019-10-29 11:35
https://kosovapost.net/filipine-termet-66-balle/60%Daily2019-10-29 11:29
https://kosovapost.net/deputetet-e-vmro-se-braktisen-seancen-e-komisionit-per-ceshtje-evropiane/60%Daily2019-10-29 11:21
https://kosovapost.net/ku-shkuan-parate-e-buxhetit-te-kosoves-gjate-vitit-2019/60%Daily2019-10-29 11:15
https://kosovapost.net/ylli-i-real-madridit-nuk-e-njeh-kryeministrin-e-anglise/60%Daily2019-10-29 11:12
https://kosovapost.net/paralajmerohet-fundi-i-shpendit/60%Daily2019-10-29 10:55
https://kosovapost.net/mc-kresha-kapet-mat-me-te-dashuren-rrugeve-te-prishtines-foto/60%Daily2019-10-29 10:53
https://kosovapost.net/dy-vite-pa-adelen-miku-i-saj-i-ngushte-perlote-me-dedikimin-prekes/60%Daily2019-10-29 10:41
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-komisionerja-e-larte-e-okb-se-per-refugjate-sadoko-ogata/60%Daily2019-10-29 10:39
https://kosovapost.net/regullat-e-sherimit-nga-helmimi-me-ushqim/60%Daily2019-10-29 10:33
https://kosovapost.net/te-enjten-votimi-i-pare-ne-kongres-per-hetimin-e-shkarkimit-te-presidentit-trump/60%Daily2019-10-29 10:28
https://kosovapost.net/turqia-feston-96-vjetorin-e-shpalljes-se-republikes/60%Daily2019-10-29 10:19
https://kosovapost.net/ne-diten-boterore-te-perkujtimit-te-viktimave-ne-trafik-kerkohet-vetedijesim-me-i-madh-i-qytetareve/60%Daily2019-10-29 10:13
https://kosovapost.net/behet-nene-67-vjecarja-qe-ngeli-shtatzene-ne-menyre-natyrale/60%Daily2019-10-29 10:09
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shba-se-nxit-lvv-ne-dhe-ldk-ne-per-qeveri-me-te-shpejte/60%Daily2019-10-29 10:00
https://kosovapost.net/mbi-1700-tiketa-trafiku-te-shqiptuara-vetem-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2019-10-29 09:53
https://kosovapost.net/adele-zbulon-dieten-qe-e-beri-te-ndryshoi-dukjen-e-saj/60%Daily2019-10-29 09:50
https://kosovapost.net/vjedhje-ne-objektin-e-osbe-se-arrestohen-dy-persona/60%Daily2019-10-29 09:40
https://kosovapost.net/presidenti-pret-komandant-ramen-bashke-me-nje-ekip-te-fsk-se/60%Daily2019-10-29 09:40
https://kosovapost.net/miftari-kosova-duhet-te-kerkoi-ndihme-nga-shba-anglia-dhe-gjermania/60%Daily2019-10-29 09:32
https://kosovapost.net/xhaka-fiton-bastin-me-emery-tifozet-kunder-trajnerit/60%Daily2019-10-29 09:23
https://kosovapost.net/pergatitja-e-bozes-brezi-i-5-te-i-familjes-vazhdon-traditen-nga-kosova-ne-turqi/60%Daily2019-10-29 09:17
https://kosovapost.net/mogherini-pret-ne-darke-pune-udheheqesit-e-ballkanit-i-pranishem-edhe-thaci/60%Daily2019-10-29 09:15
https://kosovapost.net/pas-humbjes-ndaj-ajax-ish-mbrojtesi-i-milanit-jep-doreheqjen/60%Daily2019-10-29 08:58
https://kosovapost.net/kinematografia-ne-zi-u-nda-nga-jeta-regjisori-i-kumbarit/60%Daily2019-10-29 08:49
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-emshir/60%Daily2019-10-29 08:44
https://kosovapost.net/shqiperi-organizohet-aktivitet-me-rastin-e-dites-se-republikes-se-turqise/60%Daily2019-10-29 08:42
https://kosovapost.net/gjykata-supreme-shtyn-rezultatet-perfundimtare/60%Daily2019-10-29 08:35
https://kosovapost.net/media-italiane-zbulon-fituesin-e-topit-te-arte-2/60%Daily2019-10-29 08:29
https://kosovapost.net/pdk-dhe-aak-ja-te-pavendosura-rreth-perfshirjes-ne-dialog/60%Daily2019-10-29 08:25
https://kosovapost.net/ylli-i-realit-shperndan-kengen-e-taynes-foto/60%Daily2019-10-29 08:24
https://kosovapost.net/arrestohet-84-vjecari-per-plagosien-e-dy-personave-para-xhamise/60%Daily2019-10-29 08:17
https://kosovapost.net/ngjela-nuk-jemi-hajvane-qe-te-na-marrin-greket-neper-kembe-video/60%Daily2019-10-29 08:13
https://kosovapost.net/shqiperi-per-here-te-pare-drejtohet-ministeriali-i-mbrojtjes-te-evropes-juglindore/60%Daily2019-10-29 08:03
https://kosovapost.net/kalendari-historik-28-tetor-2/60%Daily2019-10-29 07:56
https://kosovapost.net/shkarkon-8-ministra-per-te-qetesuar-protestat/60%Daily2019-10-29 07:39
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-rokulliset-vetura-ne-prishtine-dyshohet-per-te-lenduar/60%Daily2019-10-29 07:30
https://kosovapost.net/enrique-iglesias-valevit-flamurin-shqiptar-ne-greqi-foto/60%Daily2019-10-29 07:41
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-kemi-sot-ne-kosove/60%Daily2019-10-29 07:20
https://kosovapost.net/konfirmon-skuadra-e-juventus-pjanic-nuk-eshte-i-lenduar/60%Daily2019-10-28 23:01
https://kosovapost.net/shkaktoi-vdekjen-e-5-personave-denohet-me-3-vjet-e-gjysme-babai-i-viktimes-e-peshtyn-ne-fytyre/60%Daily2019-10-28 22:41
https://kosovapost.net/me-listen-serbe-sbejme-koalicion-si-ne-te-kaluaren-thote-konjufca/60%Daily2019-10-28 22:31
https://kosovapost.net/ne-vetevendosje-thone-se-lista-serbe-mund-ta-marr-nje-ministri-por-nuk-do-ti-kene-ne-koalicion/60%Daily2019-10-28 22:08
https://kosovapost.net/sherifi-nese-vv-dhe-ldk-na-duan-ne-koalicion-do-te-bisedojme-sshkojme-tu-trokasim-ne-dere/60%Daily2019-10-28 21:53
https://kosovapost.net/ibrahimi-ska-arsye-qe-kosova-te-vazhdoje-te-jete-pengese-e-dialogut/60%Daily2019-10-28 21:39
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-projeksioni-i-ri-nisma-e-kalon-pragun/60%Daily2019-10-28 21:28
https://kosovapost.net/fitorja-e-albin-kurtit-pritet-te-ndikoje-edhe-ne-politiken-e-shqiperise/60%Daily2019-10-28 21:03
https://kosovapost.net/ribery-suspendohet-per-tri-ndeshje-per-shtyrje-te-referit/60%Daily2019-10-28 20:55
https://kosovapost.net/kosove-lvv-dhe-ldk-bien-dakord-per-ceshtjet-e-rendesishme-ekonomike/60%Daily2019-10-28 20:39
https://kosovapost.net/ndihmesi-presidencial-turk-dhe-ai-amerikan-diskutojne-lidhjet-dhe-sirine/60%Daily2019-10-28 20:25
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-kandidatet-per-deputete-te-aak-se/60%Daily2019-10-28 20:07
https://kosovapost.net/fsk-e-gatshme-per-misione-paqesore/60%Daily2019-10-28 19:56
https://kosovapost.net/prishtina-mposht-flamurtarin-per-te-mbetur-ne-hap-me-lideret/60%Daily2019-10-28 19:37
https://kosovapost.net/meta-marreveshja-perfundimtare-kosove-serbi-te-jete-e-qendrueshme/60%Daily2019-10-28 19:27
https://kosovapost.net/a-do-te-vijne-ne-prishtine-ekspertet-e-zvicres-qe-pergatiten-raportin-per-astrit-deharin/60%Daily2019-10-28 19:10
https://kosovapost.net/konjufca-flet-pas-takimit-me-grupin-punues-te-ldk-se/60%Daily2019-10-28 19:01
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-dalin-ne-shitje-biletat-e-ndeshjes-kosove-angli/60%Daily2019-10-28 18:48
https://kosovapost.net/zjarrfikesat-ne-peje-zjarret-jane-ndezur-qellimshem/60%Daily2019-10-28 18:39
https://kosovapost.net/fjalia-emocionuese-qe-avni-dehari-ia-shkroi-ne-mural-astritit/60%Daily2019-10-28 18:15
https://kosovapost.net/ndizen-qirinje-per-astrit-deharin-merr-pjese-edhe-kurti/60%Daily2019-10-28 17:58
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-hiqet-homologimi-per-veturat-e-reja-kerkohet-te-shfuqizohet-edhe-per-te-vjetrat/60%Daily2019-10-28 17:46
https://kosovapost.net/shba-tregon-tre-hapat-qe-do-ndermerren-shqiperia-do-te-fitoje-vendin-e-saj-ne-be/60%Daily2019-10-28 17:34
https://kosovapost.net/barrierat-e-perfshirjes-se-klubeve-serbe-ne-futbollin-e-kosoves/60%Daily2019-10-28 17:25
https://kosovapost.net/kurti-pas-takimit-me-ambasadorin-kosnett-shume-shpejt-do-te-formohet-qeveria-e-re/60%Daily2019-10-28 16:43
https://kosovapost.net/te-rejat-e-fundit-nga-takimi-vv-ldk/60%Daily2019-10-28 16:11
https://kosovapost.net/ronaldo-per-messin-rivalitet-i-shendosh/60%Daily2019-10-28 16:00
https://kosovapost.net/ne-gjilan-ndalohet-nje-person-per-kontrabande-me-migrante-dhe-posedim-te-narkotikeve/60%Daily2019-10-28 15:54
https://kosovapost.net/donacioni-i-grupit-balfin-dhuron-452-mije-euro-per-shqiptaret-ne-nevoje-foto/60%Daily2019-10-28 15:52
https://kosovapost.net/80-per-qind-e-sulmeve-ne-zemer-mund-te-shmangen-me-keto-pese-gjera/60%Daily2019-10-28 15:48
https://kosovapost.net/qente-endacak-mbysin-30-shpeze-ne-nje-lagje-te-pejes/60%Daily2019-10-28 15:45
https://kosovapost.net/kosova-nder-vendet-me-te-varfera-ne-evrope/60%Daily2019-10-28 15:41
https://kosovapost.net/mitrovice-shtohen-masat-per-kontrollimin-e-traktoreve-dhe-makinave-bujqesore/60%Daily2019-10-28 15:39
https://kosovapost.net/bellerin-ne-mbrojtje-te-xhakes-pas-perplasjes-me-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2019-10-28 15:30
https://kosovapost.net/vv-reagon-ndaj-vendimit-te-pzap-se-per-numerimin-e-votave-te-diaspores/60%Daily2019-10-28 15:19
https://kosovapost.net/kosnett-del-nga-selia-e-ldk-se/60%Daily2019-10-28 15:25
https://kosovapost.net/kashmiri-nje-konflikt-i-paperfunduar/60%Daily2019-10-28 15:19
https://kosovapost.net/fillon-takimi-lvv-ldk/60%Daily2019-10-28 14:49
https://kosovapost.net/pzap-ja-refuzon-kerkesen-e-vv-se-per-numerimin-e-votave-te-diaspores/60%Daily2019-10-28 14:42
https://kosovapost.net/te-pathenat-e-nje-halli-global-bota-ne-mungese-te-gjakut/60%Daily2019-10-28 13:49
https://kosovapost.net/per-here-te-trete-denohet-ish-shefi-i-inspeksionit-ne-drenas-per-keqperdorim-detyre/60%Daily2019-10-28 13:37
https://kosovapost.net/evakuohen-90-mije-banore-nga-zjarri-ne-kaliforni/60%Daily2019-10-28 13:29
https://kosovapost.net/rama-ka-disa-verejtje-ndaj-be-se-sa-i-perket-konfliktit-kosove-serbi/60%Daily2019-10-28 13:27
https://kosovapost.net/media-italiane-zbulon-fituesin-e-topit-te-arte/60%Daily2019-10-28 13:14
https://kosovapost.net/tre-mije-studente-per-4-vjet-kane-perfituar-nga-erasmus/60%Daily2019-10-28 13:01
https://kosovapost.net/cila-eshte-shqiptarja-ne-listen-e-100-grave-me-me-ndikim-ne-bote/60%Daily2019-10-28 13:00
https://kosovapost.net/rreziqet-shendetesore-nga-mungesa-e-rrezeve-te-diellit/60%Daily2019-10-28 12:48
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-me-prodhuesin-e-makinave-nisan/60%Daily2019-10-28 12:43
https://kosovapost.net/zyra-e-presidentit-porosite-1-mije-medalje-te-reja-presidenciale-tenderi-kushton-170-mije-euro/60%Daily2019-10-28 12:41
https://kosovapost.net/ukrainasja-interpreton-kengen-lule-lule-ne-spektaklin-e-greqise-video/60%Daily2019-10-28 12:30
https://kosovapost.net/migjen-kelmendi-pa-pdk-ne-nuk-ka-kosove-akoma-nuk-kemi-nisur-asgje/60%Daily2019-10-28 12:29
https://kosovapost.net/u-nda-nga-jeta-shkrimtari-i-mirenjohur-vlladimir-bukovski/60%Daily2019-10-28 12:27
https://kosovapost.net/kanye-west-do-te-behem-president-i-shba-ve/60%Daily2019-10-28 12:41
https://kosovapost.net/lojtaret-e-southampton-bejne-gjestin-bujar-pas-humbjes-historike/60%Daily2019-10-28 12:22
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-pzap-se-per-votat-e-diaspores/60%Daily2019-10-28 12:16
https://kosovapost.net/arsyet-pse-duart-tona-jane-gjithnje-te-ftohta/60%Daily2019-10-28 12:25
https://kosovapost.net/reagimi-i-agk-se-pas-sulmin-fizik-ndaj-gazetares-nore-kelmendi/60%Daily2019-10-28 12:19
https://kosovapost.net/rama-u-be-e-sata-here-qe-be-nuk-mban-fjalen/60%Daily2019-10-28 12:01
https://kosovapost.net/kru-hidrodrini-paralajmeron-reduktime-apelon-qytetaret-ta-kursejne-ujin/60%Daily2019-10-28 11:58
https://kosovapost.net/shenohet-java-globale-per-edukimin-medial-mbi-median-dhe-informacionin/60%Daily2019-10-28 11:48
https://kosovapost.net/27-vendet-e-be-se-pranojne-kerkesen-e-qeverise-britanike-per-shtyrjen-e-brexit-it/60%Daily2019-10-28 11:42
https://kosovapost.net/deshton-gjykimi-i-azem-syles-dhe-te-tjereve-ne-rastin-toka/60%Daily2019-10-28 11:33
https://kosovapost.net/aksident-ne-gracanice-nje-person-i-lenduar-rende/60%Daily2019-10-28 11:28
https://kosovapost.net/avokati-gashi-publikon-raportin-origjinal-ne-rastin-e-astrit-deharit/60%Daily2019-10-28 11:23
https://kosovapost.net/banoret-e-unazes-se-re-proteste-para-gjykates-se-apelit/60%Daily2019-10-28 11:09
https://kosovapost.net/pse-shteti-i-kosoves-e-fshehu-krimin-kunder-astrit-deharit/60%Daily2019-10-28 11:07
https://kosovapost.net/shoqata-gjakova-98-99-dorezoi-102-kallezime-penale-per-krime-te-luftes/60%Daily2019-10-28 10:55
https://kosovapost.net/perfshihet-nga-flaket-nje-shtepi-ne-kline-lendohen-kater-persona/60%Daily2019-10-28 10:47
https://kosovapost.net/paraqitet-ne-gjykate-i-akuzuari-per-vdekjen-e-39-personave/60%Daily2019-10-28 10:40
https://kosovapost.net/kafeja-ju-ndihmon-te-forconi-sistemin-imunitar/60%Daily2019-10-28 10:30
https://kosovapost.net/vetem-ne-24-oret-e-fundit-mbi-1300-tiketa-trafiku-te-shqiptuara/60%Daily2019-10-28 10:26
https://kosovapost.net/therret-me-thike-kosovari-ne-zvicer-gjendja-e-tij-eshte-e-rende/60%Daily2019-10-28 10:20
https://kosovapost.net/74-te-vdekur-ne-protestat-ne-irak/60%Daily2019-10-28 10:20
https://kosovapost.net/shuhet-nga-jeta-aktori-i-the-lion-king/60%Daily2019-10-28 10:15
https://kosovapost.net/shau-tifozet-e-arsenalit-ja-ndeshkimi-per-granit-xhaken/60%Daily2019-10-28 10:10
https://kosovapost.net/rexhep-qosja-ka-te-drejte-per-handke-n/60%Daily2019-10-28 09:56
https://kosovapost.net/aksoy-al-baghdadi-armiku-me-i-madh-i-njerezimit-islamit-dhe-turqise/60%Daily2019-10-28 09:59
https://kosovapost.net/per-shkak-te-zvogelimit-te-qeverise-shume-zyrtare-mund-te-mbesin-pa-pune/60%Daily2019-10-28 09:41
https://kosovapost.net/per-24-ore-34-aksidente-ne-komunikacion/60%Daily2019-10-28 09:37
https://kosovapost.net/besimi-i-luhatur-ne-organet-e-drejtesise/60%Daily2019-10-28 09:36
https://kosovapost.net/kalendari-historik-28-tetor/60%Daily2019-10-28 09:35
https://kosovapost.net/nisin-pergatitjet-per-regjistrimin-e-popullsise-per-vitin-2021/60%Daily2019-10-28 09:17
https://kosovapost.net/kur-pritet-te-behet-formimi-i-institucioneve-te-reja/60%Daily2019-10-28 09:16
https://kosovapost.net/goditje-e-rende-per-limajn-ahmetin-dhe-pacollin/60%Daily2019-10-28 09:15
https://kosovapost.net/rritet-perseri-niveli-i-ndotjes-se-ajrit-ne-vend/60%Daily2019-10-28 09:05
https://kosovapost.net/nje-grua-burim-kryesor-i-informacionit-per-operacionin-kunder-al-baghdadi/60%Daily2019-10-28 08:56
https://kosovapost.net/zjarr-ne-malet-e-decanit-tash-e-tri-dite/60%Daily2019-10-28 08:53
https://kosovapost.net/shtyhet-seanca-e-keshillit-te-sigurimit-per-kosoven/60%Daily2019-10-28 08:45
https://kosovapost.net/ja-ku-jetojne-miloneret-me-te-medhenje-ne-bote/60%Daily2019-10-28 08:38
https://kosovapost.net/alberto-fernandez-kandidati-i-opozites-zgjidhet-president-i-argjentines/60%Daily2019-10-28 08:36
https://kosovapost.net/keta-jane-24-deputetet-e-pdk-se/60%Daily2019-10-28 08:25
https://kosovapost.net/milani-duhet-te-besoje-tek-enderra-champions/60%Daily2019-10-28 08:23
https://kosovapost.net/kjo-eshte-prapaskena-e-planit-thaci-vuciq/60%Daily2019-10-28 08:17
https://kosovapost.net/kurti-stabiliteti-ne-ballkan-tradicionalisht-mbahet-nga-shqiptaret/60%Daily2019-10-28 08:02
https://kosovapost.net/me-shume-se-200-ftesa-jane-derguar-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-10-28 07:55
https://kosovapost.net/sot-organizohet-marsh-ne-perkujtim-te-astrit-deharit/60%Daily2019-10-28 07:49
https://kosovapost.net/ende-nuk-ka-asnje-pagese-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2019-10-28 07:46
https://kosovapost.net/dita-d-per-votat-e-diaspores-dhe-per-nismen-rivendos-pzap-i/60%Daily2019-10-28 07:39
https://kosovapost.net/hoxhallaret-dr-shefqet-krasniqi-dhe-fatmir-latifaj-sigurojne-paqe-per-familjet-e-hasmuara-rafuna-dhe-mehmeti/60%Daily2019-10-27 23:18
https://kosovapost.net/ish-trajneri-i-pejes-zgjodhi-prishtinen-se-eshte-klub-me-i-organizuar/60%Daily2019-10-27 22:55
https://kosovapost.net/thaci-kosova-aleat-i-besueshem-i-shba-se/60%Daily2019-10-27 22:39
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-deri-ne-fund-te-muajit-tetor/60%Daily2019-10-27 22:10
https://kosovapost.net/tri-termete-te-lehta-regjistrohen-ne-shqiperi/60%Daily2019-10-27 21:43
https://kosovapost.net/gent-cakaj-takohet-me-drejtorin-e-zyres-se-sigurise-se-nato-se-donald-gonneville/60%Daily2019-10-27 21:30
https://kosovapost.net/pese-ish-udheheqesit-e-shikut-behen-deputete/60%Daily2019-10-27 21:17
https://kosovapost.net/berisha-dhe-kurti-takohen-ne-tirane-ja-per-cfare-u-diskutua/60%Daily2019-10-27 21:09
https://kosovapost.net/emery-flet-per-perplasjen-e-xhakes-me-tifozet/60%Daily2019-10-27 21:04
https://kosovapost.net/fatmir-sejdiu-shqiperia-sduhet-te-flase-ne-emer-te-kosoves/60%Daily2019-10-27 20:54
https://kosovapost.net/neser-dorezohen-rreth-102-kallezime-penale-ndaj-serbeve-te-dyshuar-per-krime-lufte/60%Daily2019-10-27 20:30
https://kosovapost.net/cilat-ministri-do-te-shuhen/60%Daily2019-10-27 20:24
https://kosovapost.net/emery-kritikon-xhaken-pas-perplasjes-me-tifozet/60%Daily2019-10-27 19:59
https://kosovapost.net/kurti-jep-detaje-per-takimin-me-ramen-thote-se-u-diskutua-edhe-per-taksen-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2019-10-27 19:34
https://kosovapost.net/kuvendi-ka-lezet-pa-xhavit-halitin-deputet-ja-kush-e-thote-kete/60%Daily2019-10-27 19:20
https://kosovapost.net/skrab-limoni-per-te-hequr-njollat-e-erreta-te-veres-te-mbetura-ne-lekure/60%Daily2019-10-27 19:07
https://kosovapost.net/xhaka-perplaset-me-tifozet-e-arsenalit/60%Daily2019-10-27 18:48
https://kosovapost.net/punimet-ne-rreth-rrotullim-te-veterniku-shkaktojne-kolona-te-gjata-5-km/60%Daily2019-10-27 18:22
https://kosovapost.net/zaev-nuk-pranojme-projekte-ekonomike-duam-anetaresim-ne-be/60%Daily2019-10-27 18:14
https://kosovapost.net/rexhepi-jep-doreheqje-nga-posti-i-trajnerit-te-dukagjinit/60%Daily2019-10-27 18:01
https://kosovapost.net/neser-takimi-i-radhes-i-grupeve-punuese-te-vetevendosjes-e-ldk-se/60%Daily2019-10-27 17:53
https://kosovapost.net/pamje-nga-aksidenti-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj-kater-te-lenduar/60%Daily2019-10-27 17:43
https://kosovapost.net/kosova-njeh-regres-ne-zbatimin-e-msa-se/60%Daily2019-10-27 17:18
https://kosovapost.net/350-mije-vete-ne-shesh-protesta-e-radhes-ne-barcelone/60%Daily2019-10-27 17:03
https://kosovapost.net/pse-hurmat-farezeza-i-bejne-mire-shendetit-tuaj/60%Daily2019-10-27 16:54
https://kosovapost.net/keto-jane-deputetet-e-ardhshme-te-pdk-se/60%Daily2019-10-27 16:52
https://kosovapost.net/deshton-keq-dhurata-hoxha-nuk-arrin-te-marr-vota-per-deputete/60%Daily2019-10-27 16:45
https://kosovapost.net/sahiti-vazhdon-me-fitore-mbetet-lider-ne-poloni/60%Daily2019-10-27 16:44
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-uke-bytyqi-ishte-atdhetar-i-pashoq-ne-rezistencen-e-popullit-te-kosoves/60%Daily2019-10-27 15:53
https://kosovapost.net/hoti-nuk-kemi-asgje-me-te-cmueshme-se-nxenesit/60%Daily2019-10-27 15:44
https://kosovapost.net/aksident-me-te-lenduar-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/60%Daily2019-10-27 15:30
https://kosovapost.net/kater-vjet-nga-nenshkrimi-i-msa-se-ngecjet-dhe-perfitimet/60%Daily2019-10-27 15:18
https://kosovapost.net/ministre-duhesh-ti-kerkosh-falje-vajzes-dhe-nenes-se-astrit-deharit/60%Daily2019-10-27 14:55
https://kosovapost.net/rreth-400-mije-britanike-e-nenshkruajne-peticionin-per-referendum-te-ri/60%Daily2019-10-27 14:35
https://kosovapost.net/ecja-prinderore-kerkohen-politika-familjare-te-shendetshme/60%Daily2019-10-27 14:12
https://kosovapost.net/tome-gashi-dehari-u-vra-ekspertiza-te-behen-hetime-ne-te-gjitha-pistat/60%Daily2019-10-27 13:54
https://kosovapost.net/analistet-kqz-ja-po-zvarrit-shpalljen-e-rezultateve-formimin-e-qeverise-nuk-e-shohin-para-dhjetorit/60%Daily2019-10-27 13:31
https://kosovapost.net/kosova-13-pozita-me-ulet-ne-raportin-e-te-berit-biznes-burokracia-dhe-ndalimi-i-reformave-nder-faktoret-kryesore/60%Daily2019-10-27 13:13
https://kosovapost.net/samiti-i-paqes-ne-tirane-mediat-ti-sherbejne-me-shume-popullit/60%Daily2019-10-27 12:48
https://kosovapost.net/te-henen-organizohet-marsh-ne-perkujtim-te-astrit-deharit/60%Daily2019-10-27 12:35
https://kosovapost.net/kurti-nuk-do-te-kete-asnje-pengese-qe-sdo-te-tejkalohet-me-ldk-ne/60%Daily2019-10-27 12:25
https://kosovapost.net/rreshqitja-e-dheut-pala-pergjegjese-gjobitet-nga-komuna-e-prishtines/60%Daily2019-10-27 12:08
https://kosovapost.net/maloku-albin-kurti-sguxon-te-bie-ne-kurthen-djallezore-te-edi-rames/60%Daily2019-10-27 11:48
https://kosovapost.net/kurti-tensionet-midis-kosoves-dhe-serbise-vijne-nga-preokupimi-i-tepert-i-jashtem/60%Daily2019-10-27 11:39
https://kosovapost.net/edhe-pse-ligjerisht-eshte-e-obliguar-qeveria-ne-detyre-nuk-procedon-projektbuxhetin-2020/60%Daily2019-10-27 11:26
https://kosovapost.net/ahmeti-vdekja-e-deharit-eshte-pergjegjesi-e-rende-ligjore-e-politike/60%Daily2019-10-27 11:15
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-aktualisht-nisma-eshte-mbi-5/60%Daily2019-10-27 10:59
https://kosovapost.net/ivica-daciq-pavaresia-e-kosoves-ka-vdekur/60%Daily2019-10-27 10:43
https://kosovapost.net/tri-skuadra-zvicerane-ne-gare-per-sulmuesin-kosovar/60%Daily2019-10-27 10:25
https://kosovapost.net/kolumbi-zhduket-nga-radari-nje-helikopter-ushtarak/60%Daily2019-10-27 10:20
https://kosovapost.net/disa-te-vdekur-nga-te-shtenat-ne-nje-universitet-ne-shba/60%Daily2019-10-27 10:14
https://kosovapost.net/gjendet-nje-kafke-njeriu-ne-stadiumin-ne-prishtine/60%Daily2019-10-27 09:48
https://kosovapost.net/shembet-dheu-ne-prishtine-policia-jep-detaje/60%Daily2019-10-27 09:30
https://kosovapost.net/ne-kryeqytetin-e-kilit-1-2-milione-protestues-protesta-me-e-madhe-qe-nga-diktatura/60%Daily2019-10-27 09:16
https://kosovapost.net/shqiponja-boshatis-buxhetin-e-shkencetareve-duke-fluturuar-ne-iran/60%Daily2019-10-27 09:07
https://kosovapost.net/familja-e-fam-thi-tra-mai-bileta-e-vdekjes-ne-kamion-kushtoi-40-mije-dollare/60%Daily2019-10-27 08:59
https://kosovapost.net/trafikantet-u-kthejne-parate-familjareve-vietnameze/60%Daily2019-10-27 08:50
https://kosovapost.net/ja-se-cka-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove/60%Daily2019-10-27 08:44
https://kosovapost.net/do-te-kemi-dialog-me-vuciqin-do-ti-kerkojme-borxhin-e-serbise/60%Daily2019-10-27 08:32
https://kosovapost.net/aloe-vera-dhe-vaj-ulliri-per-nje-lekure-te-shendetshme/60%Daily2019-10-27 08:18
https://kosovapost.net/te-henen-vendoset-perfundimisht-nese-do-te-numerohen-votat-e-diaspores/60%Daily2019-10-27 08:09
https://kosovapost.net/alternativat-e-termocentralit-kosova-e-re/60%Daily2019-10-27 07:59
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-tetor/60%Daily2019-10-27 07:49
https://kosovapost.net/turqia-do-te-pastroje-zonen-kufitare-me-sirine-nese-rusia-nuk-respekton-marreveshjen/60%Daily2019-10-27 07:38
https://kosovapost.net/mesazhi-i-trumpit-per-dicka-shume-e-madhe-ndodhi/60%Daily2019-10-27 07:27
https://kosovapost.net/dita-e-fundit-e-samitit-per-paqe-te-evropes-juglindore/60%Daily2019-10-27 07:20
https://kosovapost.net/rritet-niveli-i-ndotjes-se-ajrit-ne-prishtine-qytetaret-se-ndalin-djegien-e-qymyrit-video/60%Daily2019-10-26 21:41
https://kosovapost.net/higuain-u-dergua-ne-spital-pas-lendimit-ne-koke-gjate-ndeshjes-ndaj-lecces/60%Daily2019-10-26 21:38
https://kosovapost.net/studentja-e-shkelqyer-lypese-ne-rruge-qe-ti-bleje-proteze-nenes-dibrani-ne-shba-i-jep-lajmin-e-madh-live-video/60%Daily2019-10-26 21:12
https://kosovapost.net/kurti-selam-thacit-jep-doreheqje-populli-ka-vendosur-per-ndryshim/60%Daily2019-10-26 21:01
https://kosovapost.net/turqia-reagon-ndaj-organizates-ai-nderkohe-qe-shume-vende-thurin-gardh-me-tela-ne-hapim-portat-per-sirianet/60%Daily2019-10-26 20:46
https://kosovapost.net/vetem-brenda-24-oreve-te-fundit-mbi-1700-tiketa-trafiku-te-shqiptuara/60%Daily2019-10-26 20:14
https://kosovapost.net/kosova-po-zbrazet-me-shtepi-te-bukura-por-pa-njerez-vetem-ne-2018-mbi-28-mije-qytetare-e-braktisen-vendin/60%Daily2019-10-26 20:03
https://kosovapost.net/akademik-qosja-reagon-per-nobelin-peter-handke-e-harroi-misionin-e-krijuesit-letrar/60%Daily2019-10-26 19:41
https://kosovapost.net/kurti-territorit-nuk-eshte-mall-per-shkembim-edi-rama-nuk-e-mbeshtet-kete-ide/60%Daily2019-10-26 19:38
https://kosovapost.net/prishtina-mposht-rivalin-e-vjeter-trepcen/60%Daily2019-10-26 19:34
https://kosovapost.net/bechtel-enka-se-ka-paguar-tatimin-2-3-milione-euro-ia-ka-borxh-kosoves/60%Daily2019-10-26 19:30
https://kosovapost.net/lekaj-autostrada-e-dukagjinit-nuk-ka-qene-premtim-elektoral-ajo-do-te-ndodhe/60%Daily2019-10-26 18:55
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-porosi-per-burrat-kosovare-pasi-nuk-na-mbrojtet-te-pakten-na-perkrahni/60%Daily2019-10-26 18:44
https://kosovapost.net/eshte-bukuria-pengese-ne-politike-rrefehet-deputetja/60%Daily2019-10-26 18:25
https://kosovapost.net/daciq-pavaresia-e-kosoves-ka-vdekur-ne-leter/60%Daily2019-10-26 19:43
https://kosovapost.net/britani-e-madhe-autoritetet-ne-lufte-me-bandat-shqiptare/60%Daily2019-10-26 18:07
https://kosovapost.net/neymar-i-vardiset-rita-ores-shikoni-komentin-e-yllit-brazilian-ne-foton-e-kengetares/60%Daily2019-10-26 17:26
https://kosovapost.net/tirane-i-krishteri-stiven-qe-palos-kepucet-e-besimtareve-muslimane-ne-xhami/60%Daily2019-10-26 17:20
https://kosovapost.net/paralajmerohet-marsh-solidarizues-me-familjen-dehari/60%Daily2019-10-26 17:07
https://kosovapost.net/zbulohen-mesazhet-e-26-vjecares-qe-humbi-jeten-ne-kamion/60%Daily2019-10-26 17:01
https://kosovapost.net/edhe-ketij-klubi-serb-i-mohohet-hyrja-ne-kosove/60%Daily2019-10-26 16:54
https://kosovapost.net/veseli-kalon-fundjaven-ne-bjeshket-e-nemuna/60%Daily2019-10-26 16:45
https://kosovapost.net/bundesliga-kampionat-i-nxehte-dortmund-zhgenjen-serish-video/60%Daily2019-10-26 16:39
https://kosovapost.net/pa-ronaldon-ska-feste-juventus-ngec-ne-transferte-video/60%Daily2019-10-26 16:34
https://kosovapost.net/ekipi-turk-i-handbollit-e-mposhte-estonine-ne-eskisehir/60%Daily2019-10-26 16:27
https://kosovapost.net/serbet-largojne-te-gjitha-reklamat-e-rita-ores-nga-beogradi/60%Daily2019-10-26 16:22
https://kosovapost.net/mini-schengen-kosova-trajtohet-si-e-barabarte-me-vendet-e-ballkanit/60%Daily2019-10-26 16:17
https://kosovapost.net/ekstradohet-i-riu-nga-italia-akuzohet-se-vrau-pronarin-e-autolarjes/60%Daily2019-10-26 16:10
https://kosovapost.net/vazhdojne-kundershtimet-per-termocentralin-kosova-e-re/60%Daily2019-10-26 18:52
https://kosovapost.net/ne-prizren-eshte-hapur-panairi-i-filigranit/60%Daily2019-10-26 15:15
https://kosovapost.net/perfundon-numerimi-i-votave-me-kusht-keto-jane-rezultatet-e-partive/60%Daily2019-10-26 15:04
https://kosovapost.net/mjalti-shqiptar-shume-shpejt-edhe-ne-tregun-kinez/60%Daily2019-10-26 14:46
https://kosovapost.net/struktura-komanduese-e-uck-se-e-ftuar-ne-hage/60%Daily2019-10-26 14:32
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-ia-mesyen-bjeshkeve-te-ishtedimit/60%Daily2019-10-26 14:23
https://kosovapost.net/thaci-askush-se-ka-besuar-se-20-vjet-pas-luftes-sdo-te-kemi-nje-marreveshje-politike-me-serbine-per-njohje-reciproke/60%Daily2019-10-26 14:04
https://kosovapost.net/e-thote-prape-bilall-sherifi-nisma-do-te-jete-pjese-e-kuvendit/60%Daily2019-10-26 13:52
https://kosovapost.net/harrohet-thaci-ne-samitin-e-tiranes-kamerat-dhe-mikrofonat-jane-per-kurtin/60%Daily2019-10-26 13:33
https://kosovapost.net/rikthehet-ora-dimerore-mos-harroni-sonte-te-levizni-60-minuta-prapa-akrepat/60%Daily2019-10-26 13:25
https://kosovapost.net/kur-macet-sillen-keq-cfare-duan-tju-porosisin/60%Daily2019-10-26 13:11
https://kosovapost.net/leicester-city-barazon-rekordin-e-fitores-me-te-larte-ne-premier-lige/60%Daily2019-10-26 13:06
https://kosovapost.net/sonte-rikthehet-ora-dimerore/60%Daily2019-10-26 12:39
https://kosovapost.net/rekordi-i-ish-presidentit-rugova-ne-zgjedhjet-e-vitit-2001/60%Daily2019-10-26 12:29
https://kosovapost.net/londer-policia-po-merr-ne-pyetje-4-persona-te-dyshuar-per-vdekjen-e-39-personave/60%Daily2019-10-26 12:20
https://kosovapost.net/cila-eshte-kerkesa-e-radhes-per-qeverine-re-te-kosoves/60%Daily2019-10-26 12:12
https://kosovapost.net/fillojne-negociatat-me-barcelonen-per-rakiticin/60%Daily2019-10-26 12:06
https://kosovapost.net/kalendari-historik-26-tetor/60%Daily2019-10-26 12:02
https://kosovapost.net/gashi-kerkon-qe-prokuroria-speciale-te-marre-rastin-dehari-dhe-te-beje-arrestime/60%Daily2019-10-26 11:40
https://kosovapost.net/zaev-per-danas-makroni-e-di-se-be-ja-nuk-ka-alternative-tjeter-per-ballkanin/60%Daily2019-10-26 11:11
https://kosovapost.net/per-101-barnatoret-e-qkuk-se-kujdesen-vetem-19-farmaciste/60%Daily2019-10-26 11:06
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-te-fundit-raportohet-per-keto-aksidente/60%Daily2019-10-26 10:51
https://kosovapost.net/kurti-per-paqe-kemi-nevoje-kudo-dhe-tere-kohen/60%Daily2019-10-26 10:47
https://kosovapost.net/kujt-i-takon-pergjegjesia-per-vrasjen-e-astrit-deharit/60%Daily2019-10-26 10:30
https://kosovapost.net/edhe-sa-do-te-zgjas-shpallja-e-rezultateve-perfundimtare/60%Daily2019-10-26 10:15
https://kosovapost.net/lipjan-nje-person-ka-nderruar-jete-ne-rrethana-te-dyshimta/60%Daily2019-10-26 10:10
https://kosovapost.net/dy-te-arrestuar-ne-prizren-per-keqperdorim-te-kartelave-bankare/60%Daily2019-10-26 10:04
https://kosovapost.net/kryeministri-i-hungarise-perkrah-ofensiven-turke-ne-siri/60%Daily2019-10-26 09:59
https://kosovapost.net/alves-neymar-shpesh-sillet-si-femije/60%Daily2019-10-26 09:53
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-kunder-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-10-26 09:48
https://kosovapost.net/thaci-nje-marreveshje-kosove-serbi-do-te-eliminonte-njehere-e-pergjithmone-nje-tragjedi-te-re-video/60%Daily2019-10-26 09:43
https://kosovapost.net/roboti-i-nasa-s-me-2022-do-te-germoje-henen-per-te-gjetur-uje/60%Daily2019-10-26 09:26
https://kosovapost.net/nje-pjese-e-maleve-te-rugoves-perfshihet-nga-flaket/60%Daily2019-10-26 09:16
https://kosovapost.net/ne-vitin-2017-mori-75-mije-vota-por-sa-vota-i-mori-shpend-ahmeti-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/60%Daily2019-10-26 09:07
https://kosovapost.net/specialia-fton-komandantin-nga-drenica/60%Daily2019-10-26 09:01
https://kosovapost.net/erdogan-keshilli-i-sigurimit-te-okb-se-duhet-te-reformohet/60%Daily2019-10-26 08:46
https://kosovapost.net/leicester-city-pas-shenimit-te-9-golave-pjese-e-historise-se-premierliges/60%Daily2019-10-26 08:30
https://kosovapost.net/ky-eshte-rezultati-i-votave-me-kusht/60%Daily2019-10-26 08:23
https://kosovapost.net/kur-nacionalistet-benin-cmos-qe-ta-shpetonin-shqiptarine/60%Daily2019-10-26 08:19
https://kosovapost.net/e-preferuara-e-haradinajt-dhe-thacit-serbia-i-kthehet-kunder-rita-ores/60%Daily2019-10-26 08:11
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-i-shqiperie-flet-per-kurtin-ska-projekt-me-fisnik-se-bashkimi-kombetar/60%Daily2019-10-26 08:05
https://kosovapost.net/a-do-te-mund-te-ia-imponoi-macroni-evropes-perfytyrimet-e-tij/60%Daily2019-10-26 07:58
https://kosovapost.net/keni-bere-plane-per-fundjave-ja-si-parashikohet-moti/60%Daily2019-10-26 07:39
https://kosovapost.net/kjo-eshte-ndarja-e-uleseve-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2019-10-26 07:34
https://kosovapost.net/kurti-marreveshjet-me-serbine-duhet-te-rishikohen/60%Daily2019-10-26 07:22
https://kosovapost.net/sherifi-nisma-perfundimisht-e-kalon-pragun/60%Daily2019-10-26 07:12
https://kosovapost.net/osmani-koalicioni-me-vetevendosjen-te-jete-partneritet-mes-te-barabarteve/60%Daily2019-10-25 22:04
https://kosovapost.net/%e2%80%8brama-tregon-se-cka-biseduan-ne-takimin-me-kurtin/60%Daily2019-10-25 21:59
https://kosovapost.net/greqia-bllokon-7-tone-perime-nga-shqiperia-me-permbajtje-te-larte-pesticidesh-a-rrezikohet-kosova/60%Daily2019-10-25 21:39
https://kosovapost.net/numerimi-i-votave-me-kusht-afer-fundit-keto-jane-votat-e-mbledhura-nga-partite/60%Daily2019-10-25 21:27
https://kosovapost.net/keshtu-pritet-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme/60%Daily2019-10-25 20:34
https://kosovapost.net/neser-behet-nderrimi-i-ores-a-do-te-jete-kjo-hera-e-fundit/60%Daily2019-10-25 20:30
https://kosovapost.net/prishtine-kthehet-problemi-me-ajrin-e-ndotur/60%Daily2019-10-25 20:23
https://kosovapost.net/mural-ne-kujtim-te-astrit-deharit-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2019-10-25 20:08
https://kosovapost.net/detaje-nga-ekspertiza-per-rastin-dehari-ja-cka-zbulon-instituti-zviceran/60%Daily2019-10-25 19:50
https://kosovapost.net/ne-burse-te-turqise-mbahen-ditet-kulturore-turko-shqiptare/60%Daily2019-10-25 19:15
https://kosovapost.net/rasti-i-39-viktimave-ne-kamion-kina-kerkon-ndeshkime-te-renda/60%Daily2019-10-25 19:14
https://kosovapost.net/te-shtena-ne-rusi-8-ushtarake-te-vrare-dhe-2-te-plagosur/60%Daily2019-10-25 19:11
https://kosovapost.net/e-papritur-sarri-le-jashte-cristiano-ronaldon/60%Daily2019-10-25 18:50
https://kosovapost.net/edi-rama-paralajmeron-padi-per-shpifje-per-ramush-haradinajn/60%Daily2019-10-25 18:40
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ldk-e-vv-ne-asnje-menyre-sdialogojne-me-serbine-per-idene-e-ndarjes-se-territoreve/60%Daily2019-10-25 18:32
https://kosovapost.net/kloppi-konfirmon-se-shaqirit-i-duhet-edhe-pak-kohe-per-tu-kthyer/60%Daily2019-10-25 18:25
https://kosovapost.net/brestovci-te-rinjet-ndjehen-te-paperspektive-kurse-pensionistet-te-harruar-nga-shteti/60%Daily2019-10-25 18:07
https://kosovapost.net/%e2%80%8bilir-meta-projekti-serbia-e-madhe-deshtoi/60%Daily2019-10-25 17:49
https://kosovapost.net/vuciq-e-falenderon-rusine-per-forcimin-e-ushtrise-se-tij/60%Daily2019-10-25 17:21
https://kosovapost.net/ne-kete-kohe-pritet-perfundimi-i-ures-ne-veternik/60%Daily2019-10-25 16:57
https://kosovapost.net/albin-kurti-takohet-me-edi-ramen/60%Daily2019-10-25 16:53
https://kosovapost.net/dhjetera-mijera-njerez-te-evakuar-nga-zjarret-ne-kaliforni/60%Daily2019-10-25 16:36
https://kosovapost.net/supremja-vendos-per-numerimin-e-votave-te-mergates-sic-kerkoi-vetevendosje/60%Daily2019-10-25 16:33
https://kosovapost.net/skuadra-amerikane-pas-oezilit/60%Daily2019-10-25 16:10
https://kosovapost.net/neser-perfundon-numerimi-i-votave-me-kusht/60%Daily2019-10-25 15:13
https://kosovapost.net/pyjet-shqiptare-me-pamje-magjike-ne-vjeshte-foto/60%Daily2019-10-25 15:12
https://kosovapost.net/deshton-gjykimi-per-te-akuzuarin-qe-vodhi-cokollata/60%Daily2019-10-25 15:08
https://kosovapost.net/nene-xhemilja-tregon-se-si-reagon-arsa-e-vogel-kur-flitet-per-babain-e-saj-astritin/60%Daily2019-10-25 15:03
https://kosovapost.net/ffk-ja-ka-diskutuar-me-zyrtaret-e-federates-ceke-per-detajet-e-ndeshjes/60%Daily2019-10-25 14:55
https://kosovapost.net/edi-rames-ia-bejne-bajat-stilin-e-veshjes/60%Daily2019-10-25 14:52
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-nenshkruajne-memorandum-bashkepunimi-ne-kete-fushe/60%Daily2019-10-25 14:50
https://kosovapost.net/gucati-nese-albin-kurti-arrin-te-zhbej-gjykaten-speciale-do-te-jete-heroi-i-kosoves/60%Daily2019-10-25 16:40
https://kosovapost.net/ne-biblioteken-kombetare-pjeter-pogdani-u-perurua-libri-per-uck-ne/60%Daily2019-10-25 14:40
https://kosovapost.net/geshtenjat-burim-i-energjise/60%Daily2019-10-25 14:35
https://kosovapost.net/plamer-qellimi-i-shba-se-eshte-qe-kosova-dhe-serbia-ta-njohin-njera-tjetren/60%Daily2019-10-25 14:21
https://kosovapost.net/kurti-takon-zyrtaret-e-partise-turke-ne-kosove-flasin-per-bashkepunim-ne-qeverisjen-e-ardhshme/60%Daily2019-10-25 14:16
https://kosovapost.net/ne-prishtine-vendosen-monitoret-per-publikimin-e-te-dhenave-te-cilesise-se-ajrit/60%Daily2019-10-25 13:57
https://kosovapost.net/jane-numeruar-me-shume-se-gjysma-e-votave-me-kusht-ja-cila-parti-po-prine/60%Daily2019-10-25 13:47
https://kosovapost.net/po-astritin-e-vrau-shteti/60%Daily2019-10-25 13:43
https://kosovapost.net/pzap-hedh-poshte-ankesen-e-koaliconit-nisma-akr-pd-per-votat-e-ardhur-nga-serbia/60%Daily2019-10-25 13:42
https://kosovapost.net/429-534-tone-mbeturina-jane-trajtuar-gjate-vitit-2018/60%Daily2019-10-25 13:41
https://kosovapost.net/17-vjecarja-nga-klina-qe-po-mbledh-donacione-ne-amerike-per-ti-sjelle-ne-kosove/60%Daily2019-10-25 13:12
https://kosovapost.net/shtatorja-e-legjendarit-vendoset-edhe-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-10-25 13:12
https://kosovapost.net/rihanna-rikthehet-me-drake/60%Daily2019-10-25 13:05
https://kosovapost.net/teuta-krasniqi-me-dedikim-te-vecante-per-personin-e-dashur/60%Daily2019-10-25 13:01
https://kosovapost.net/presheve-arrestohen-pese-persona-per-mashtrim-me-barna-mjekesore/60%Daily2019-10-25 12:44
https://kosovapost.net/pergjigja-e-vetevendosjes-per-ministri-te-perbashket-me-shqiperine/60%Daily2019-10-25 12:34
https://kosovapost.net/e-keni-ditur-se-liqeni-ngjyre-roze-ndodhet-ne-shqiperi/60%Daily2019-10-25 12:25
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-pjese-e-samitit-per-paqe-te-evropes-juglindore-2019/60%Daily2019-10-25 12:23
https://kosovapost.net/e-thote-eksperti-i-pavarur-frikesohesha-se-do-ta-kem-fatin-si-astrit-dehari/60%Daily2019-10-25 12:06
https://kosovapost.net/familja-e-abedin-rexhes-sandokanit-kerkon-ri-ekspertizen-nga-institucionet-zvicerane/60%Daily2019-10-25 12:10
https://kosovapost.net/ilaci-i-pare-qe-mund-te-ngadalesoje-semundjen-e-harreses/60%Daily2019-10-25 11:46
https://kosovapost.net/shkelqen-transferimi-80-milionesh-i-arsenalit-pepe-shenoi-dy-supergola-ndaj-guimaresit/60%Daily2019-10-25 11:36
https://kosovapost.net/macron-shamia-ne-vende-publike-nuk-me-intereson-por-ne-institucione-po/60%Daily2019-10-25 11:19
https://kosovapost.net/komandanti-i-fsk-se-mori-pjese-ne-konferencen-e-shefave-te-mbrojtjes-ne-gjermani/60%Daily2019-10-25 10:57
https://kosovapost.net/greminger-zgjidhja-e-ceshtjes-kosove-serbi-jetike-per-sigurine-e-ballkanit/60%Daily2019-10-25 10:43
https://kosovapost.net/u-perurua-renovimi-i-shkolles-deshmoret-e-koshares-ne-koshare/60%Daily2019-10-25 10:43
https://kosovapost.net/mjeku-australian-po-operon-25-femije-me-probleme-kirurgjike-ne-qkuk/60%Daily2019-10-25 10:37
https://kosovapost.net/kqz-merr-vendim-te-rinumerohen-edhe-tre-vendvotime/60%Daily2019-10-25 10:31
https://kosovapost.net/kush-jane-mjeket-qe-kryen-ekspertizen-e-deharit/60%Daily2019-10-25 10:22
https://kosovapost.net/qytetaret-e-britanise-nuk-kane-besim-tek-parlamenti-dhe-qeveria/60%Daily2019-10-25 10:17
https://kosovapost.net/sbashk-rikonfirmon-mbeshtetjen-per-programin-nacional-per-rinine/60%Daily2019-10-25 10:05
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-e-mirepret-ambasadorin-e-ri-te-shba-se-ne-serbi/60%Daily2019-10-25 09:52
https://kosovapost.net/votat-me-post-te-mergates-dhe-ato-nga-serbia-perplasin-kqz-ne/60%Daily2019-10-25 09:43
https://kosovapost.net/kurti-kerkon-hetim-te-ri-per-rastin-e-deharit/60%Daily2019-10-25 10:15
https://kosovapost.net/ekspertiza-per-astrit-deharin-kerkohet-hetim-ndaj-prokuroreve-te-kosoves/60%Daily2019-10-25 09:19
https://kosovapost.net/pas-pak-pritet-te-filloje-mbledhja-e-kqz-qnr/60%Daily2019-10-25 09:19
https://kosovapost.net/qytetari-nga-drenasi-hap-bastoren-ne-shtepi-policia-ia-konfiskon-te-gjitha-pajisjet/60%Daily2019-10-25 09:09
https://kosovapost.net/mitrovice-mbahen-ligjerata-me-temen-dhuna-ne-familje/60%Daily2019-10-25 08:54
https://kosovapost.net/super-rashica-mesfushori-kosovar-cak-i-disa-klubeve-evropiane/60%Daily2019-10-25 08:53
https://kosovapost.net/arrestohen-17-punonjes-te-kadastres-se-durresit/60%Daily2019-10-25 08:43
https://kosovapost.net/stoltenberg-nato-do-te-rrise-perpjekjet-per-zgjidhjen-politike-ne-siri/60%Daily2019-10-25 08:38
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-lista-serbe-pjese-e-qeverise-se-kosoves/60%Daily2019-10-25 08:33
https://kosovapost.net/turqia-shprehet-e-shqetesuar-nga-kontakti-i-shba-se-me-udheheqesin-e-pkk-se/60%Daily2019-10-25 08:15
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-para-se-te-beni-palester/60%Daily2019-10-25 10:07
https://kosovapost.net/kalendari-historik-25-tetor/60%Daily2019-10-25 08:05
https://kosovapost.net/britani-e-madhe-misteri-i-39-trupave-te-pajete-ne-kamion-askush-nuk-e-di-se-si-jane-futur-brenda-shtetasit-kineze/60%Daily2019-10-25 07:56
https://kosovapost.net/greqi-bllokohen-7-ton-perime-nga-shqiperia-me-permbajtje-te-larte-pesticidesh/60%Daily2019-10-25 07:49
https://kosovapost.net/shba-ne-pergatitje-ten-planit-per-mbrojtjen-e-naftes-ne-siri/60%Daily2019-10-25 07:40
https://kosovapost.net/akili-e-fiton-luften-e-pare-ne-abu-dhabi/60%Daily2019-10-25 07:27
https://kosovapost.net/fati-i-te-pagjeturve-plage-e-pasherueshme-e-kosoves/60%Daily2019-10-25 07:22
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-keni-kujtese-afatgjate/60%Daily2019-10-25 07:17
https://kosovapost.net/chelsea-perpilon-ofertat-per-sulmuesit-werner-dhe-wilson/60%Daily2019-10-25 07:09
https://kosovapost.net/pronarin-grek-e-pengoi-gjuha-shqipe-plas-sherri-mes-tij-dhe-dy-shqiptareve/60%Daily2019-10-25 06:52
https://kosovapost.net/prezantohet-golf-8/60%Daily2019-10-25 07:05
https://kosovapost.net/edi-rama-paralajmeron-se-sot-do-te-takohet-me-albin-kurtin/60%Daily2019-10-25 06:39
https://kosovapost.net/sot-mbyllet-panairi-agrokos/60%Daily2019-10-25 06:58
https://kosovapost.net/vazhdojne-temperaturat-e-nxehta-sot-dhe-neser-mot-me-diell/60%Daily2019-10-25 06:28
https://kosovapost.net/rama-shperthen-ndaj-ramush-haradinajt-do-ta-padis-ne-gjyq/60%Daily2019-10-24 22:54
https://kosovapost.net/perfundon-numerimi-per-sot-i-votave-me-kusht/60%Daily2019-10-24 22:11
https://kosovapost.net/sekretari-i-osbe-se-zgjidhja-e-ceshtjes-kosove-serbi-jetike-per-rajonin/60%Daily2019-10-24 21:45
https://kosovapost.net/babai-i-astritit-thote-se-djali-i-tij-vazhdimisht-kercenohej/60%Daily2019-10-24 21:17
https://kosovapost.net/prinderit-e-astritit-qe-tre-vjet-pas-vdekjes-se-astritit-e-dinim-se-keshtu-do-dilte-raporti/60%Daily2019-10-24 21:15
https://kosovapost.net/kurti-nuk-eshte-obligim-kushtetues-qe-lista-serbe-te-jete-ne-qeveri-me-ldk-ne-jemi-gjithnje-e-me-afer/60%Daily2019-10-24 20:39
https://kosovapost.net/rama-azilkerkuesit-bishta-qe-macron-i-perdor-per-politike-te-brendshme/60%Daily2019-10-24 20:37
https://kosovapost.net/kosova-e-shqiperia-bien-ne-raportin-e-te-berit-biznes-per-vitin-2020/60%Daily2019-10-24 20:33
https://kosovapost.net/mot-me-diell-neser-ne-kosove/60%Daily2019-10-24 20:13
https://kosovapost.net/limaj-dyshon-se-dikush-po-tenton-te-demtoje-rezultatin-perfundimtar-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-10-24 19:55
https://kosovapost.net/stoltenberg-aleatet-e-nato-s-mbeshtesin-zgjidhjen-politike-ne-siri/60%Daily2019-10-24 19:31
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-te-rinise-dialogu-por-te-mos-ngutemi-me-marreveshje-te-shpejte/60%Daily2019-10-24 19:11
https://kosovapost.net/rezistenca-deri-ne-vdekje-e-astrit-deharit/60%Daily2019-10-24 19:09
https://kosovapost.net/detaje-te-padegjuara-me-pare-per-astrit-deharin-si-e-kishin-nxjerre-nga-burgu-dhe-e-kishin-cuar-ne-kufi-me-maqedonine/60%Daily2019-10-24 19:03
https://kosovapost.net/po-arrihet-marreveshja-e-madhe-mes-vv-se-dhe-ldk-se/60%Daily2019-10-24 18:48
https://kosovapost.net/e-zbulon-djali-i-tome-gashit-u-neglizhua-nga-kosovaret-ja-prova-kryesore-qe-e-vertetoi-se-dehari-u-vra/60%Daily2019-10-24 18:31
https://kosovapost.net/vajza-flet-me-babin-me-mungon-babi/60%Daily2019-10-24 18:13
https://kosovapost.net/ja-si-e-rrahu-nora-gjakova-xhudisten-serbe-sot/60%Daily2019-10-24 18:06
https://kosovapost.net/ja-kur-pritet-te-shpallet-rezultati-perfundimtar-i-zgjedhjeve/60%Daily2019-10-24 17:56
https://kosovapost.net/prishtina-drita-mbyllet-pjesa-e-pare-ne-fadil-vokrri/60%Daily2019-10-24 17:45
https://kosovapost.net/vuciq-si-pitbull-do-ngulmoje-per-pergjigje-mbi-gjoja-helmimin-e-anetareve-te-komisionit-zgjedhor-ne-kosove/60%Daily2019-10-24 17:43
https://kosovapost.net/serbia-pranon-dy-sisteme-raketore-nga-rusia-do-ti-perdore-ne-manovra-ballkanike/60%Daily2019-10-24 17:11
https://kosovapost.net/shba-kthen-koken-e-statujes-se-mermerit-te-vjedhur-ne-itali/60%Daily2019-10-24 16:56
https://kosovapost.net/kujdes-kur-aplikoni-per-viza-pune-online-dikush-mund-te-marre-kredi-me-dokumentet-tuaja/60%Daily2019-10-24 16:34
https://kosovapost.net/kifle-me-afat-te-skaduar-ne-shkollen-dardania-ne-prishtine/60%Daily2019-10-24 16:31
https://kosovapost.net/shtate-muaj-pas-pensionimit-conor-mcgregor-konfirmon-kthimin-ne-ufc/60%Daily2019-10-24 16:06
https://kosovapost.net/gazeta-amerikane-nyt-flet-per-rastin-e-deharit/60%Daily2019-10-24 15:44
https://kosovapost.net/ja-pse-eshte-e-gabuar-ta-mbushni-telefonin-ne-makine/60%Daily2019-10-24 15:36
https://kosovapost.net/albin-kurti-shqiptari-qe-po-iu-kerkon-demshperblimin-dhunueseve-historike/60%Daily2019-10-24 15:24
https://kosovapost.net/pervec-si-frut-fiku-mund-te-konsiderohet-edhe-ilac/60%Daily2019-10-24 15:14
https://kosovapost.net/elezi-filloi-numerimi-i-votave-me-kusht-dhe-atyre-te-personave-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2019-10-24 14:50
https://kosovapost.net/osmani-takon-apostoloven-dhe-ambasadoren-finlandeze/60%Daily2019-10-24 14:37
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-majlinda-kelmendi-e-para-edhe-ne-abu-dhabi/60%Daily2019-10-24 14:25
https://kosovapost.net/kosova-e-57-ta-ne-bote-per-biznes/60%Daily2019-10-24 14:25
https://kosovapost.net/vuciq-demanton-lajmin-per-oferten-e-trump-askush-nuk-me-ka-ofruar-asgje-ne-kembim-te-njohjes-se-kosoves/60%Daily2019-10-24 14:21
https://kosovapost.net/kosova-ne-renditjen-e-fifa-s-pozita-me-te-mire-deri-me-tani/60%Daily2019-10-24 14:10
https://kosovapost.net/be-i-ndane-cmim-thotit-per-mbrotjen-e-ujgureve/60%Daily2019-10-24 14:10
https://kosovapost.net/kush-e-vrau-astrit-deharin/60%Daily2019-10-24 13:57
https://kosovapost.net/politikat-e-be-se-pamundesojne-levizjen-e-lire-te-kosovareve-kete-vit/60%Daily2019-10-24 13:34
https://kosovapost.net/prokuroria-e-shtetit-kemi-kerkuar-ndihmen-e-amerikes-per-hetimin-e-rastit-dehari/60%Daily2019-10-24 13:33
https://kosovapost.net/shkup-oda-e-avokateve-organizon-dite-te-hapur-per-qytetaret/60%Daily2019-10-24 13:22
https://kosovapost.net/fondi-i-grave-te-kosoves-ndan-grante-per-18-organizata-te-grave/60%Daily2019-10-24 13:07
https://kosovapost.net/hoxhes-se-prishtines-i-dalin-lotet-derisa-degjon-deklaratat-e-familjareve-te-astrit-deharit/60%Daily2019-10-24 13:15
https://kosovapost.net/molliqaj-kerkon-hetim-deri-ne-zbardhjen-e-plote-te-rastit-dehari/60%Daily2019-10-24 12:42
https://kosovapost.net/haxhiu-hetim-te-menjehershem-dhe-sjellje-para-drejtesise-te-gjithe-atyre-qe-kane-dore-ne-vrasjen-e-astritit/60%Daily2019-10-24 12:29
https://kosovapost.net/vajza-e-astritit-pse-ma-humben-mundesine-ta-therrisja-baba/60%Daily2019-10-24 12:11
https://kosovapost.net/edhe-nje-i-ftuar-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-10-24 12:04
https://kosovapost.net/gap-rreth-15-5-milione-euro-do-ti-kursehen-buxhetit-me-zvogelimin-e-qeverise/60%Daily2019-10-24 11:41
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-qe-prokuroria-te-filloi-hetimet-sa-me-pare/60%Daily2019-10-24 11:32
https://kosovapost.net/turqia-ndihmon-te-prekurit-nga-permbytjet-ne-sudan/60%Daily2019-10-24 11:09
https://kosovapost.net/flet-prokurori-syle-hoxha-thote-se-nuk-ka-nevoje-te-jap-deklarata-per-rastin-dehari/60%Daily2019-10-24 10:50
https://kosovapost.net/okb-e-kenaqur-per-marreveshjen-turko-ruse-per-sirine-verilindore/60%Daily2019-10-24 10:36
https://kosovapost.net/ymeri-raporti-tregon-se-hetimi-per-vdekjen-e-astritit-eshte-bere-shkel-e-shko/60%Daily2019-10-24 10:34
https://kosovapost.net/arten-e-tradhtuan-lotet-ashtu-sic-e-tradhtoi-shteti-se-kinse-astriti-beri-vetevrasje-foto/60%Daily2019-10-24 22:17
https://kosovapost.net/tome-gashi-eshte-obligim-i-shtetit-ti-gjeje-vrasesit-e-astrit-deharit/60%Daily2019-10-24 10:29
https://kosovapost.net/kqz-numeron-votat-e-serbise-pavaresisht-protestes-se-nismes/60%Daily2019-10-24 09:41
https://kosovapost.net/policia-ka-shqiptuar-1735-tiketa-trafiku-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2019-10-24 09:36
https://kosovapost.net/a-do-te-zvogelohet-qeveria-ne-12-ministri/60%Daily2019-10-24 09:28
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-raporti-zviceran-thote-astrit-dehari-eshte-vrare/60%Daily2019-10-24 09:33
https://kosovapost.net/palmer-drejtuar-senatit-amerikan-ja-demi-politik-dhe-gjeopolitik-nga-moshapja-e-negociatave/60%Daily2019-10-24 09:48
https://kosovapost.net/ministri-cakaj-ska-mini-schengen-pa-kosoven/60%Daily2019-10-24 08:59
https://kosovapost.net/hahn-pas-vendimit-te-be-se-jemi-te-pafuqishem/60%Daily2019-10-24 08:57
https://kosovapost.net/esper-nuk-luftojme-me-turqine-aleaten-tone-ne-nato/60%Daily2019-10-24 08:51
https://kosovapost.net/perfundon-aksioni-ne-veri-te-mitrovices-ne-pranga-tre-zyrtar-policor/60%Daily2019-10-24 08:44
https://kosovapost.net/izraeli-rrenon-nje-shtepi-te-palestinezeve-ne-bregun-perendimor/60%Daily2019-10-24 08:32
https://kosovapost.net/ja-sa-turist-vizituan-shqiperine-per-9-muaj/60%Daily2019-10-24 08:30
https://kosovapost.net/simiti-turk-hyn-ne-fjalorin-e-gjuhes-angleze/60%Daily2019-10-24 08:11
https://kosovapost.net/izrael-gantz-merr-mandatin-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2019-10-24 08:11
https://kosovapost.net/trump-ka-nje-oferte-per-serbine-nese-vendose-ta-njoh-kosoven/60%Daily2019-10-24 07:55
https://kosovapost.net/ovl-e-uckse-tre-persona-nga-llapi-prizreni-dhe-prishtina-jane-ftuar-si-te-dyshuar-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-10-24 07:50
https://kosovapost.net/buja-specialja-dhurate-e-deputeteve-kosovare/60%Daily2019-10-24 07:52
https://kosovapost.net/aksion-policor-ne-mengjesin-e-hershem-ne-veriun-e-mitrovices/60%Daily2019-10-24 08:04
https://kosovapost.net/edhe-cilat-vota-kane-mbetur-per-tu-rinumeruar-kqz-jep-detaje/60%Daily2019-10-24 07:31
https://kosovapost.net/perfundon-numerimi-i-votave-te-ardhura-nga-serbia/60%Daily2019-10-24 07:38
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-rezolute-per-shqiperine-te-ndreqim-gabimin-per-hapjen-e-negociatave/60%Daily2019-10-24 07:25
https://kosovapost.net/mesoni-se-a-do-te-semureni-nga-semundja-alzheimerit-ky-test-zbulon/60%Daily2019-10-24 07:06
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-tetor/60%Daily2019-10-24 06:59
https://kosovapost.net/stoltenberg-nuk-komenton-bllokaden-e-maqedonise-veriore-ne-be/60%Daily2019-10-24 06:51
https://kosovapost.net/lekundje-te-forta-ne-dortmund-faktet-qe-nxjerrin-zbuluar-trajnerin-e-ri-te-verdhezinjte/60%Daily2019-10-24 06:39
https://kosovapost.net/15-ore-brenda-frigoriferit-ne-temperatura-25-grade-zbulohet-vdekja-39-personave-ne-britani-te-madhe/60%Daily2019-10-24 07:45
https://kosovapost.net/prokuroria-vazhdon-ti-shperfille-raportet-auditorit/60%Daily2019-10-24 06:30
https://kosovapost.net/edhe-sot-mot-me-diell-ne-kosove/60%Daily2019-10-24 06:23
https://kosovapost.net/haxhiu-sot-definuam-numrin-e-ministrive-dhe-zevendesministrave-ne-qeverine-vv-ldk/60%Daily2019-10-23 21:45
https://kosovapost.net/kater-anetare-te-kqz-se-kerkojne-mbledhje-urgjente/60%Daily2019-10-23 21:32
https://kosovapost.net/telashe-ne-qnr-disa-vezhgues-e-braktisin-kete-qender/60%Daily2019-10-23 21:26
https://kosovapost.net/messi-ne-histori-te-championsit-me-golin-ndaj-slavia-prages/60%Daily2019-10-23 21:04
https://kosovapost.net/palmer-palet-do-te-vendosin-nese-kufijte-do-te-jene-pjese-e-negociatave-kosove-serbi/60%Daily2019-10-23 20:48
https://kosovapost.net/reagon-haziri-per-votat-e-ardhura-nga-serbia-mos-na-helmoni-procesin-zgjedhor/60%Daily2019-10-23 20:26
https://kosovapost.net/vezhguesit-e-ldk-se-i-bien-pishman-rikthehen-ne-qnr/60%Daily2019-10-23 20:06
https://kosovapost.net/prishtina-nis-mbare-sezonin-ne-fiba-europe-cup/60%Daily2019-10-23 19:48
https://kosovapost.net/aksident-ne-pestove-pese-te-lenduar/60%Daily2019-10-23 19:30
https://kosovapost.net/svecla-kosova-do-te-kete-brenda-pak-ditesh-qeverine-me-shije-te-albin-kurtit/60%Daily2019-10-23 19:02
https://kosovapost.net/pacolli-pse-vota-e-qytetareve-serb-po-vlejka-me-shume-se-vota-e-diaspores-tone/60%Daily2019-10-23 19:00
https://kosovapost.net/holanda-e-belgjika-po-mendojne-ti-bashkojne-ligat/60%Daily2019-10-23 18:43
https://kosovapost.net/ademi-pret-qe-nga-anglia-te-vijne-7500-tifoze-per-ndeshjen-ne-kosove/60%Daily2019-10-23 18:33
https://kosovapost.net/fruti-i-stines-pse-duhet-ti-konsumojme-mandarinat-e-gjelbra/60%Daily2019-10-23 17:40
https://kosovapost.net/vetevendosje-reagon-pas-verifikimit-te-fletevotimeve-te-ardhura-nga-serbia/60%Daily2019-10-23 17:34
https://kosovapost.net/man-utd-reagon-pasi-e-shfaqi-serish-kosoven-si-pjese-te-serbise/60%Daily2019-10-23 17:15
https://kosovapost.net/familja-e-astrit-deharit-neser-merr-raportin-e-institutit-zviceran/60%Daily2019-10-23 17:07
https://kosovapost.net/ne-10-vjetorin-e-gjykates-kushtetuese-haradinaj-kosova-ka-deshmuar-progres-dhe-po-rrite-besimin-tek-qytetaret/60%Daily2019-10-23 16:47
https://kosovapost.net/trump-kurdet-jane-te-sigurt-dhe-po-punojne-me-ne/60%Daily2019-10-23 16:40
https://kosovapost.net/blici-serb-njohja-e-kosoves-kushti-qe-trump-i-ka-vendosur-serbise-per-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2019-10-23 16:18
https://kosovapost.net/limaj-do-jemi-pjese-e-kuvendit-pas-rinumerimit-koalicioni-jone-ka-5-5-per-qind/60%Daily2019-10-23 16:12
https://kosovapost.net/limaj-nisma-aktualisht-ka-5-5-per-qind-te-mos-procesohen-votat-e-parregullta/60%Daily2019-10-23 16:07
https://kosovapost.net/dy-jave-pas-zgjedhjeve-kjo-parti-kerkon-rinumerim-te-198-vendvotimeve/60%Daily2019-10-23 16:07
https://kosovapost.net/ky-eshte-personi-qe-u-arrestua-per-39-te-vdekurit-ne-britani/60%Daily2019-10-23 15:48
https://kosovapost.net/shkoi-para-dy-javesh-per-te-punuar-ne-kroaci-nderron-jete-44-vjecari-nga-kamenica/60%Daily2019-10-23 15:19
https://kosovapost.net/kosova-dhe-komuna-e-vitise-kane-filluar-projektin-ngritja-e-kapaciteteve-te-nxenesve-ne-fushen-e-edukimit-mjedisor/60%Daily2019-10-23 15:16
https://kosovapost.net/kryhet-takimi-vv-ldk-po-pergatisim-propozimet-per-kurtin-e-mustafen/60%Daily2019-10-23 14:55
https://kosovapost.net/kqz-ska-rrezik-nga-zarfet-e-ardhura-nga-serbia/60%Daily2019-10-23 14:39
https://kosovapost.net/atmosfera-brenda-takimit-vv-ldk-nuk-mungon-flamuri-kombetar-ne-seline-e-vv-se/60%Daily2019-10-23 14:26
https://kosovapost.net/latifi-nuk-e-di-pse-jam-ftuar-nga-gjykata-speciale-do-te-paraqitem-me-30-tetor/60%Daily2019-10-23 14:15
https://kosovapost.net/prokuroria-nis-hetimet-per-kurdisjet-e-ndeshjeve-futbollistike-ne-kosove/60%Daily2019-10-23 13:33
https://kosovapost.net/prokuroria-jep-detaje-per-personin-e-arrestuar-si-i-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kosove/60%Daily2019-10-23 13:13
https://kosovapost.net/rrahje-me-mjete-te-forta-ne-mes-te-prishtines-lendohen-tre-persona/60%Daily2019-10-23 13:06
https://kosovapost.net/fillon-afati-i-terheqjes-se-ypg-pkk-se-sipas-marreveshjes-turqi-rusi/60%Daily2019-10-23 13:15
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-personi-qe-u-aksidentua-ne-rrugen-komoran-carraleve/60%Daily2019-10-23 13:01
https://kosovapost.net/fillon-ekzaminimi-dhe-vleresimi-i-zarfeve-me-fletevotime-nga-serbia/60%Daily2019-10-23 12:56
https://kosovapost.net/shtate-kurat-natyrale-kunder-rrudhave/60%Daily2019-10-23 12:45
https://kosovapost.net/jevtiq-lista-serbe-nuk-e-ka-prioritet-i-te-hyje-ne-qeveri-me-kurtin/60%Daily2019-10-23 12:44
https://kosovapost.net/perplasje-mes-ushtrise-dhe-protestuesve-ne-liban/60%Daily2019-10-23 12:28
https://kosovapost.net/stoltenberg-dyert-e-nato-s-te-hapura-per-maqedonine/60%Daily2019-10-23 12:20
https://kosovapost.net/daciq-arritja-e-nje-zgjidhjeje-politike-per-kosoven-prioritet-kombetar-i-serbise/60%Daily2019-10-23 12:15
https://kosovapost.net/kqz-nis-verifikimin-i-votave-te-ardhura-nga-serbia-te-veshur-ne-menyre-te-vecante/60%Daily2019-10-23 12:02
https://kosovapost.net/poeti-shqipetar-i-ftuar-nderi-ne-festivalin-e-poezise-ne-itali/60%Daily2019-10-23 12:31
https://kosovapost.net/sulmon-punetorin-e-keds-it-ne-gjilan-dergohet-ne-mbajtje-nje-person/60%Daily2019-10-23 11:40
https://kosovapost.net/saudia-dhe-huthinjet-bisedojne-per-armepushim/60%Daily2019-10-23 11:41
https://kosovapost.net/hoxhaj-s-do-te-ndalemi-derisa-serbia-ti-dorezoje-pergjegjesit-per-krimet-ndaj-popullit-te-kosoves/60%Daily2019-10-23 12:23
https://kosovapost.net/policia-shqipetare-zbulon-grupin-iranian-qe-donin-te-kryenin-akt-terrorist-ne-tirane/60%Daily2019-10-23 12:32
https://kosovapost.net/hong-kong-terheq-formalisht-ligjin-per-ekstradimet-drejt-kines/60%Daily2019-10-23 11:05
https://kosovapost.net/hapet-panairi-nderkombetar-i-agrobiznesit-ne-prishtine/60%Daily2019-10-23 11:19
https://kosovapost.net/shqiperia-po-zvogelohet-per-dy-arsye-okb-me-te-dhena-shokuese/60%Daily2019-10-23 10:43
https://kosovapost.net/prishtine-arrestohet-serbi-per-krime-lufte/60%Daily2019-10-23 10:32
https://kosovapost.net/ngriten-132-aktakuza-per-24-ore/60%Daily2019-10-23 10:01
https://kosovapost.net/klubi-i-volejbollit-partizani-tirana-synon-grupet-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-10-23 10:08
https://kosovapost.net/keta-jane-lideret-qe-uruan-kurtin-per-suksesin-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/60%Daily2019-10-23 09:51
https://kosovapost.net/paratici-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-historine-e-futbollit/60%Daily2019-10-23 09:39
https://kosovapost.net/londer-gjenden-39-kufoma-brenda-nje-kamioni/60%Daily2019-10-23 09:33
https://kosovapost.net/rusia-paralajmeron-ypg-pkk-ne-qe-te-terhiqet-nga-kufiri/60%Daily2019-10-23 09:28
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-do-ti-jape-fund-abonimeve-per-nyt-dhe-washington-post/60%Daily2019-10-23 09:17
https://kosovapost.net/haradinaj-rezoluta-per-vellezerit-bytyqi-lajm-i-mire-per-deshmimin-e-krimeve-te-pushtetit-serb/60%Daily2019-10-23 09:30
https://kosovapost.net/esper-ne-bagdad-per-te-biseduar-terheqjen-e-trupave-nga-siria/60%Daily2019-10-23 08:55
https://kosovapost.net/berisha-populli-shqiptar-po-i-vuan-pasojat-e-votimit-te-gjykates-speciale/60%Daily2019-10-23 08:59
https://kosovapost.net/thaci-ne-banketin-perandorak-uron-mbaresi-ne-periudhen-reiwa/60%Daily2019-10-23 09:06
https://kosovapost.net/tahiri-gjykata-speciale-po-ben-punen-e-saj-se-shpejti-fillojne-arrestimet-dhe-burgosjet/60%Daily2019-10-23 08:36
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-qeveria-njofton-pezullimin-per-rishikimin-e-marreveshjes-se-brexit/60%Daily2019-10-23 08:27
https://kosovapost.net/arrestohen-kater-persona-ne-peje/60%Daily2019-10-23 08:26
https://kosovapost.net/granell-i-drejtohet-vuciqit-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven/60%Daily2019-10-23 08:14
https://kosovapost.net/kalendari-historik-23-tetor/60%Daily2019-10-23 08:10
https://kosovapost.net/cakaj-ja-3-arsyet-pse-rama-nuk-dha-doreheqjen/60%Daily2019-10-23 08:03
https://kosovapost.net/cavusoglu-marreveshjet-e-turqise-me-shba-te-dhe-rusine-ne-histori-sukses-politik/60%Daily2019-10-23 07:52
https://kosovapost.net/valmir-elezi-procesi-i-rinumerimit-pritet-te-mbyllet-deri-ne-fund-te-dites/60%Daily2019-10-23 07:51
https://kosovapost.net/keto-6-ushqime-ju-ndihmojne-te-largoni-rraskapitjen/60%Daily2019-10-23 07:44
https://kosovapost.net/lume-golash-ne-champion-kross-i-shpeton-koken-zidane-s-video/60%Daily2019-10-23 07:43
https://kosovapost.net/trump-i-kenaqur-me-lajmet-nga-turqia/60%Daily2019-10-23 07:29
https://kosovapost.net/ovl-uck-ja-nuk-i-perjashton-protestat-shkak-ftesat-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-10-23 07:18
https://kosovapost.net/dhoma-e-perfaqesuesve-miraton-rezolute-per-zbardhjen-e-vrasjes-se-vellezerve-bytyci/60%Daily2019-10-23 07:05
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-prishtine-gjilan-foto/60%Daily2019-10-23 06:59
https://kosovapost.net/shteti-qe-shperblen-prinderit-me-10-mije-euro-per-lindjen-e-cdo-femije/60%Daily2019-10-23 06:52
https://kosovapost.net/shqiperi-gjobe-deri-ne-100-mije-leke-per-ata-qe-perdorin-qese-najloni-pas-1-qershorit-2020/60%Daily2019-10-23 06:47
https://kosovapost.net/trump-i-quan-lincim-procedurat-per-shkarkimin-e-tij/60%Daily2019-10-23 06:43
https://kosovapost.net/pantallonat-e-grisura-dhe-xhepi-i-shqyer/60%Daily2019-10-23 06:39
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-dhe-rusia-arrijne-marreveshjen-historike-per-sirine/60%Daily2019-10-23 06:30
https://kosovapost.net/vazhdojne-ditet-e-nxehta-ne-kosove/60%Daily2019-10-23 06:20
https://kosovapost.net/gjykata-kushtetuese-e-kosoves-shenon-jubileun-e-dhjete-te-vitit-gjyqesor/60%Daily2019-10-23 06:16
https://kosovapost.net/sot-takohen-grupet-punuese-te-lvv-se-dhe-ldk-se/60%Daily2019-10-23 06:07
https://kosovapost.net/reagon-haskuka-i-quan-shpifje-pretendimet-se-fara-e-grurit-te-shperndare-per-fermere-u-importua-nga-serbia/60%Daily2019-10-22 21:51
https://kosovapost.net/ish-prokurori-i-ceshtjes-si-me-pengoi-shteti-per-hetimin-e-zhdukjes-se-remzi-hoxhes/60%Daily2019-10-22 21:30
https://kosovapost.net/mbappe-thyen-rekordin-e-messit-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-10-22 21:20
https://kosovapost.net/albin-kurti-per-anton-qunin-nje-nder-luftetaret-me-te-shquar-te-koshares/60%Daily2019-10-22 21:13
https://kosovapost.net/senati-amerikan-i-thote-po-anetaresimit-te-maqedonise-se-veriut-ne-nato/60%Daily2019-10-22 21:07
https://kosovapost.net/hazardi-deshton-para-portes-se-zbrazet/60%Daily2019-10-22 20:38
https://kosovapost.net/vuciq-kerkon-kompromis-me-kosoven-konflikti-i-ngrire-seshte-zgjidhje/60%Daily2019-10-22 20:26
https://kosovapost.net/i-biri-i-ish-veprimtarit-te-zhdukur-remzi-hoxha-24-vjet-nga-zhdukja-ska-gatishmeri-per-zgjidhje-te-kesaj-tragjedie/60%Daily2019-10-22 20:07
https://kosovapost.net/hashim-thaci-remzi-hoxha-kishte-video-n-e-takimit-berisha-milloshevic-gligorov-ja-cfare-me-tregoi-gazetari-ali-uka/60%Daily2019-10-22 19:49
https://kosovapost.net/aksident-mes-dy-veturave-ne-prishtine-nje-person-i-lenduar/60%Daily2019-10-22 19:27
https://kosovapost.net/mbyllja-e-shkollave-komuna-e-kamenices-do-ti-drejtohet-gjykates/60%Daily2019-10-22 19:10
https://kosovapost.net/bilicik-ia-ben-me-dije-serbise-nuk-ka-be-pa-e-njohur-kosoven/60%Daily2019-10-22 18:48
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-kinollin-pajtohen-te-vazhdohet-komunikimi-dhe-bashkepunimi/60%Daily2019-10-22 18:24
https://kosovapost.net/humanizmi-i-familjes-gashi-nga-shtimja-kane-strehuar-21-femije-te-braktisur/60%Daily2019-10-22 18:11
https://kosovapost.net/varroset-shqipdon-aliu-nga-lipjani-deshmitari-zbulon-nje-mesazh-qe-e-pa-ne-telefonin-e-viktimes/60%Daily2019-10-22 18:07
https://kosovapost.net/gani-krasniqi-do-ti-pergjigjem-speciales-me-obligojne-deputetet-e-papergjegjshem-qe-e-votuan/60%Daily2019-10-22 17:49
https://kosovapost.net/koncesione-serbise-duhet-te-beje-brukseli-e-jo-kosova/60%Daily2019-10-22 17:25
https://kosovapost.net/kloppi-flet-per-kthimin-e-shaqirit/60%Daily2019-10-22 17:22
https://kosovapost.net/pritet-rinumerim-edhe-per-disa-vendvotime/60%Daily2019-10-22 16:56
https://kosovapost.net/ne-qeverine-e-re-nuk-do-te-kete-ministra-jo-kredibil/60%Daily2019-10-22 16:42
https://kosovapost.net/duma-sistemi-zgjedhor-i-kosoves-i-pershtatshem-per-shqiperine/60%Daily2019-10-22 16:15
https://kosovapost.net/gazetari-i-luftes-lutet-dashte-zoti-ndodh-mrekullia-e-me-fton-gjykata-speciale/60%Daily2019-10-22 16:14
https://kosovapost.net/feronikeli-fiton-ne-minutat-shtese-ndaj-vushtrrise/60%Daily2019-10-22 16:10
https://kosovapost.net/specialja-fton-ne-intervistim-edhe-kryetarin-e-kesaj-komune/60%Daily2019-10-22 15:47
https://kosovapost.net/ambasadori-sakar-perdorimi-i-flamurit-nga-turqit-ne-kosove-eshte-e-drejte-e-garantuar-me-ligj/60%Daily2019-10-22 15:46
https://kosovapost.net/faqjaturqia-monitoron-nga-afer-terheqjen-e-terroristeve-te-ypg-pkk-se-nga-veriu-i-sirise/60%Daily2019-10-22 15:02
https://kosovapost.net/financial-times-vetoja-e-macron-it-ndaj-negociatave-gabim-historik/60%Daily2019-10-22 14:55
https://kosovapost.net/neymar-zbulon-arsyen-pse-deshiron-te-largohet-nga-psg/60%Daily2019-10-22 14:51
https://kosovapost.net/turqi-25-te-arrestuar-nga-operacioni-ndaj-anetareve-te-feto-s/60%Daily2019-10-22 14:47
https://kosovapost.net/haziri-tregon-kuptimin-e-deklarates-se-tij-ckapja-dhe-rikapja-e-shtetit-thumbon-terthorazi-vv/60%Daily2019-10-22 14:47
https://kosovapost.net/vogel-njohja-e-kosoves-ka-qene-gjithmone-qellimi-final-i-be-se/60%Daily2019-10-22 14:39
https://kosovapost.net/durres-kapet-peshkaqeni-tiger-500-kilogramesh/60%Daily2019-10-22 14:42
https://kosovapost.net/varroset-prane-babait-24-vjecari-nga-lipjani/60%Daily2019-10-22 13:48
https://kosovapost.net/edhe-nje-ftese-nga-specialja-ky-eshte-i-ftuari-i-radhes/60%Daily2019-10-22 13:30
https://kosovapost.net/tika-renovoi-klasat-parafillore-ne-gjilan/60%Daily2019-10-22 17:50
https://kosovapost.net/nait-hasani-fillon-punen-si-ambasador-i-kosoves-ne-tirane/60%Daily2019-10-22 14:37
https://kosovapost.net/miratohet-protokolli-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/60%Daily2019-10-22 13:15
https://kosovapost.net/komandanti-i-fsk-se-ka-nenshkruar-marreveshje-bashkepunimi-me-universitetin-e-norwich-it-ne-shba/60%Daily2019-10-22 12:59
https://kosovapost.net/haxhiu-koalicioni-lvv-ldk-partive-tjera-as-qe-u-bejme-oferte/60%Daily2019-10-22 12:44
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-u-shenua-dita-kombetare-e-aktivizmit/60%Daily2019-10-22 12:23
https://kosovapost.net/ish-lojtari-i-cekise-ka-kete-paralajmerim-per-tifozet-para-perballjes-me-kosoven/60%Daily2019-10-22 12:22
https://kosovapost.net/veber-shqiperise-e-maqedonise-iu-mbyll-dera-para-fytyres/60%Daily2019-10-22 12:09
https://kosovapost.net/rasti-i-rende-i-24-vjecarit-nga-lipjani-flet-deshmitarit-qe-gjeti-telefonin-e-viktimes/60%Daily2019-10-22 11:55
https://kosovapost.net/shkon-ne-13-numri-i-te-vdekurve-ne-protesta-ne-kili/60%Daily2019-10-22 11:48
https://kosovapost.net/kryetari-i-lipjanit-imri-ahmeti-planifikon-te-shpenzoje-23-mije-euro-nga-buxheti-per-dekorimin-e-fundvitit/60%Daily2019-10-22 11:43
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lista-e-futbollisteve-per-topin-e-arte-2019/60%Daily2019-10-22 11:37
https://kosovapost.net/e-thote-profesori-i-bujqesise-te-kontrollohet-gruri-qe-importohet-ne-kosove/60%Daily2019-10-22 11:31
https://kosovapost.net/filloi-takimi-erdogan-putin-ne-soci/60%Daily2019-10-22 11:31
https://kosovapost.net/ndalohet-prodhimi-i-produkteve-plastike-njeperdorimeshe/60%Daily2019-10-22 11:27
https://kosovapost.net/ne-kete-grop-u-gjet-i-vdekur-24-vjecari-shqipdon-aliu-i-vetmi-djal-i-familjes/60%Daily2019-10-22 11:24
https://kosovapost.net/princ-harry-e-pranon-qe-i-ka-raportet-e-ftohura-me-vellane-e-tij-princin-william/60%Daily2019-10-22 11:20
https://kosovapost.net/keto-jane-te-rejat-e-policise-per-24-vjecarin-qe-mbreme-u-gjet-i-vdekur-ne-lipjan/60%Daily2019-10-22 11:13
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-edhe-jetullah-krasniqin/60%Daily2019-10-22 11:09
https://kosovapost.net/ndodhe-per-here-te-pare-ne-histori-te-topit-te-arte-fituesi-nuk-eshte-ne-liste/60%Daily2019-10-22 11:01
https://kosovapost.net/vuciq-kurti-tri-here-me-i-veshtire-se-haradinaj-e-thaci/60%Daily2019-10-22 11:00
https://kosovapost.net/si-te-pergadisni-vajin-e-ullirit/60%Daily2019-10-22 12:36
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-u-takua-me-kryeministrin-e-japonise/60%Daily2019-10-22 10:53
https://kosovapost.net/japonia-pergatitet-edhe-per-dy-stuhi-te-tjera/60%Daily2019-10-22 10:42
https://kosovapost.net/kurti-sartre-ishte-ne-anen-e-te-shtypurit-qe-revoltohet-nderkaq-handke-eshte-ne-anen-e-shtypesit-qe-nuk-pendohet/60%Daily2019-10-22 10:17
https://kosovapost.net/4073-2/60%Daily2019-10-22 10:06
https://kosovapost.net/raporti-24-oresh-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2019-10-22 09:53
https://kosovapost.net/ish-rektori-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-10-22 09:26
https://kosovapost.net/veshjet-made-in-kosova-depertojne-edhe-ne-tregun-boteror/60%Daily2019-10-22 09:21
https://kosovapost.net/zvicra-kerkon-konfiskimin-e-pasurise-se-pa-ligjeshme-te-zyrtareve-te-shtetit-te-kosoves/60%Daily2019-10-22 09:17
https://kosovapost.net/antalie-thyen-rekordin-e-te-gjitha-koherave-me-numrin-e-turisteve/60%Daily2019-10-22 09:06
https://kosovapost.net/aksident-zinxhir-afer-kazermes-adem-jashari-ne-prishtine-ka-te-lenduar/60%Daily2019-10-22 08:49
https://kosovapost.net/shba-zvogelon-numrin-e-ushtareve-ne-afganistan/60%Daily2019-10-22 08:47
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-tetor/60%Daily2019-10-22 09:55
https://kosovapost.net/ish-presidentja-jahjaga-takone-mbretin-e-jordanise/60%Daily2019-10-22 08:40
https://kosovapost.net/presidenti-i-turqise-sot-viziton-rusine/60%Daily2019-10-22 08:26
https://kosovapost.net/dash-shperndan-tekstet-e-fjalimeve-kunder-operacionit-burimi-i-paqes/60%Daily2019-10-22 08:17
https://kosovapost.net/kurorezohet-perandori-i-ri-japonez-naruhito/60%Daily2019-10-22 08:10
https://kosovapost.net/vucic-reagon-ndaj-albin-kurtit-sju-shohim-me-dylbi-ushtarake-duam-marreveshje/60%Daily2019-10-22 08:08
https://kosovapost.net/e-fikin-shtetin-deputetet-dhe-ministrat-kosovare-ende-marrin-page-mujore/60%Daily2019-10-22 07:42
https://kosovapost.net/haradinaj-liberalizimi-i-vizave-do-te-ndodhe-para-vitit-te-ri/60%Daily2019-10-22 07:37
https://kosovapost.net/ana-tragjike-e-gjermanise-berlini-aty-ku-pleqte-vdesin-pa-askend-mbi-krye/60%Daily2019-10-22 07:47
https://kosovapost.net/nuk-ka-njohje-te-kosoves-brenda-kufijve-aktual/60%Daily2019-10-22 07:30
https://kosovapost.net/qnr-mbesin-edhe-140-vendvotime-per-tu-rinumeruar/60%Daily2019-10-22 07:29
https://kosovapost.net/moti-sot-5/60%Daily2019-10-22 07:21
https://kosovapost.net/operacionet-e-turqise-ne-veri-te-sirise-dhe-e-verteta-e-organizates-terroriste-ypg-pkk/60%Daily2019-10-22 07:23
https://kosovapost.net/ekipi-i-sapo-ngjitur-ben-surprizen-i-shkakton-humbje-arsenalit/60%Daily2019-10-21 21:49
https://kosovapost.net/po-humbim-kohe-kur-do-te-ulet-ne-karrigen-e-kryeministrit-pergjigjet-albin-kurti/60%Daily2019-10-21 21:47
https://kosovapost.net/modric-jashte-listes-per-topin-e-arte-2019-njihuni-me-surprizat-e-gares-per-trofete-individual/60%Daily2019-10-21 21:47
https://kosovapost.net/nick-giacobbe-emerohet-zevendes-ambasador-i-shba-se-ne-kosove/60%Daily2019-10-21 21:27
https://kosovapost.net/uefa-ndeshkon-ekipin-e-serbise-per-shkak-te-sjelljeve-raciste-te-tifozeve/60%Daily2019-10-21 21:23
https://kosovapost.net/trump-ne-kufijte-e-turqise-shume-turq-kane-humbur-jeten-si-rezultat-i-konflikteve/60%Daily2019-10-21 21:22
https://kosovapost.net/si-te-bieni-nga-pesha-vetem-per-14-dite-dhe-vetem-me-2-perberes/60%Daily2019-10-21 21:00
https://kosovapost.net/kurti-per-rugoven-e-vleresoj-jashtezakonisht-shume-rolin-e-tij-ne-vitet-1989-92/60%Daily2019-10-21 20:57
https://kosovapost.net/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-lipjan/60%Daily2019-10-21 20:54
https://kosovapost.net/tahiri-tregon-dy-strategjite-qe-ka-ndjekur-kosova-per-terheqjen-e-qytetareve-nga-siria/60%Daily2019-10-21 20:39
https://kosovapost.net/ballon-dor-publikohet-edhe-peseshja-e-peste-mesohen-25-nga-30-te-nominuarit-nominohet-messi/60%Daily2019-10-21 20:35
https://kosovapost.net/kurti-thote-se-asociacioni-ka-vdekur/60%Daily2019-10-21 20:14
https://kosovapost.net/haradinaj-numeron-disa-nga-gabimet-pas-humbjes-se-zgjedhjeve/60%Daily2019-10-21 19:52
https://kosovapost.net/largohen-nga-siria-35-gra-dhe-femije-kosovare-presin-ne-kufi-me-turqine-qe-te-riatdhesohen/60%Daily2019-10-21 19:40
https://kosovapost.net/bllokohet-votimi-ne-parlamentin-britanik/60%Daily2019-10-21 19:25
https://kosovapost.net/haradinaj-hungaria-eshte-mike-e-jona-dhe-partnere-e-fuqishme/60%Daily2019-10-21 19:12
https://kosovapost.net/humbi-vellain-ne-aksident-deputetja-reagon-ndaj-atyre-qe-duan-te-perfitojne-nga-fatkeqesi-te-kesaj-natyre/60%Daily2019-10-21 19:05
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-nje-zevendesminister-te-kosoves/60%Daily2019-10-21 18:43
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-i-ofrohet-interit/60%Daily2019-10-21 18:34
https://kosovapost.net/kurti-takon-kandidatet-per-deputete-nga-komuniteti-boshnjak-egjiptian-dhe-ashkali/60%Daily2019-10-21 18:21
https://kosovapost.net/svecla-keto-ministri-i-takojne-vv-se/60%Daily2019-10-21 18:11
https://kosovapost.net/uefa-denon-serbine/60%Daily2019-10-21 17:55
https://kosovapost.net/kater-te-akuzuar-per-vrasjen-e-gazetarit-sllovak-qe-coi-ne-doreheqjen-e-kryeministrit/60%Daily2019-10-21 17:39
https://kosovapost.net/basha-i-pergjigjet-rames-be-te-ka-refuzuar-ty-mbaj-pergjegjesi/60%Daily2019-10-21 17:18
https://kosovapost.net/alkooli-me-pak-i-demshem-per-personat-mbi-50-vjec/60%Daily2019-10-21 17:09
https://kosovapost.net/maqedoni-zgjedhjet-e-parakohshme-partite-nisin-fushaten/60%Daily2019-10-21 16:48
https://kosovapost.net/kurti-prioritet-i-qeverise-se-re-do-te-jete-zvogelimi-i-pushtetit-per-forcim-te-shtetit/60%Daily2019-10-21 16:35
https://kosovapost.net/halili-van-dijku-i-superliges-se-kosoves/60%Daily2019-10-21 16:29
https://kosovapost.net/kaq-do-te-kursehej-buxheti-i-kosoves-nese-mbeten-vetem-13-ministri/60%Daily2019-10-21 16:01
https://kosovapost.net/eksperti-amerikan-doran-jemi-duke-e-humbur-nje-aleat-per-nje-grup-terrorist-qe-nuk-e-perfaqesojne-popullin-kurd/60%Daily2019-10-21 16:01
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-azem-syla-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-10-21 15:53
https://kosovapost.net/haskuka-per-cfaredo-manimipulimi-me-vota-duhet-te-fillohen-hetime-nga-organet-pergjegjese/60%Daily2019-10-21 16:03
https://kosovapost.net/migrimi-preokupues-per-gjithe-ballkanin/60%Daily2019-10-21 15:35
https://kosovapost.net/kanceri-i-mushkerive-ne-rritje-700-raste-te-reja-ne-vit/60%Daily2019-10-21 15:30
https://kosovapost.net/apeli-e-le-te-lire-milorad-zajiqin-i-cili-dyshohet-se-mori-pjese-ne-vrasjen-e-anetareve-te-familjes-marmullaku/60%Daily2019-10-21 15:24
https://kosovapost.net/te-merkuren-perfundon-rinumerimi-i-530-kutive-pastaj-numerohen-ato-me-kusht/60%Daily2019-10-21 15:19
https://kosovapost.net/arrestohen-kosovaret-ne-spanje-grabisnin-banesat-e-futbollisteve-te-famshem/60%Daily2019-10-21 14:07
https://kosovapost.net/rinumerohen-shumica-e-vendvotimeve-mbesin-me-pak-se-40-per-qind/60%Daily2019-10-21 14:04
https://kosovapost.net/cila-eshte-e-verteta-rreth-intervistimit-te-driton-lajcit-nga-specialja/60%Daily2019-10-21 13:54
https://kosovapost.net/islamofobat-e-kosoves-nuk-flasin-per-dhunen-ne-kataloni-sepse-nuk-eshte-turqia-por-spanja/60%Daily2019-10-21 13:41
https://kosovapost.net/pse-heshtin-kosovaret-izraeliti-i-perdorte-femijet-kosovare-per-pornografi/60%Daily2019-10-21 13:55
https://kosovapost.net/kurti-evropa-eshte-shume-e-rendesishme-macron-nuk-mund-te-vendose-i-vetem/60%Daily2019-10-21 13:31
https://kosovapost.net/taskforca-antidroge-prinderit-jane-faktor-kyc-ne-luften-kunder-narkotikeve/60%Daily2019-10-21 13:24
https://kosovapost.net/ambasadat-e-huaja-kerkojne-konfiskimin-e-pasurise-se-paligjshme-te-zyrtareve-shteteror/60%Daily2019-10-21 13:14
https://kosovapost.net/mos-e-perdorni-me-telefonin-per-alarm-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-10-21 12:41
https://kosovapost.net/tre-zyrtare-ne-prishtine-lirohen-nga-akuza/60%Daily2019-10-21 12:31
https://kosovapost.net/thaci-dekreton-ambasadorin-e-ri-te-kosoves-ne-zvicer/60%Daily2019-10-21 12:19
https://kosovapost.net/mourinho-tallet-me-klopp-in-ja-cfare-i-thote/60%Daily2019-10-21 12:08
https://kosovapost.net/ne-kete-dite-perfundon-ora-verore-me-akrepa-nje-ore-prapa/60%Daily2019-10-21 11:45
https://kosovapost.net/arrestohet-ferizajasi-organizonte-bixhoz-ne-lokalin-e-tij/60%Daily2019-10-21 11:41
https://kosovapost.net/kurti-nuk-shkova-tek-vip-at-se-atje-mund-ta-vjedhin-kuleten-video/60%Daily2019-10-21 11:35
https://kosovapost.net/plagoset-djali-i-kryetarit-te-shtimes/60%Daily2019-10-21 11:27
https://kosovapost.net/ushqimet-te-cilat-preferohet-ti-konsumoni-gjate-vjeshtes/60%Daily2019-10-21 11:14
https://kosovapost.net/rama-per-ceshtjen-e-negociatave-do-te-komunikoj-me-presidentin-e-frances/60%Daily2019-10-21 11:05
https://kosovapost.net/masht-ua-hedhin-nje-leter-anonime-protestuesve/60%Daily2019-10-21 10:56
https://kosovapost.net/izraeli-arreston-7-palestineze-mes-tyre-nje-14-vjecar/60%Daily2019-10-21 10:49
https://kosovapost.net/presidenti-francez-pritet-te-vizitoi-shqiperine-e-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-10-21 10:32
https://kosovapost.net/tahiri-jep-lajm-te-mire-per-banoret-e-fshatit-smrekonice-te-vushtrrise/60%Daily2019-10-21 12:26
https://kosovapost.net/suhareke-arrestohen-dy-persona-per-shtenje-me-arme/60%Daily2019-10-21 09:59
https://kosovapost.net/certifikimi-i-rezultateve-pritet-te-behet-ne-nentor/60%Daily2019-10-21 09:53
https://kosovapost.net/pas-protestave-libani-pajtohet-per-reforma-ekonomike/60%Daily2019-10-21 09:38
https://kosovapost.net/lirohen-nga-spitali-pacientet-qe-dyshohet-se-u-helmuan-nga-zarfet/60%Daily2019-10-21 09:34
https://kosovapost.net/cfare-thone-policia-shqiptare-per-aksidentin-ku-ishte-perfshire-kurti/60%Daily2019-10-21 09:23
https://kosovapost.net/prishtine-shenohet-java-per-te-drejtat-e-viktimave-te-krimit/60%Daily2019-10-21 09:20
https://kosovapost.net/banoret-e-busavates-protestojne-para-masht-it/60%Daily2019-10-21 09:09
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-tek-menza-e-studenteve-ne-prishtine/60%Daily2019-10-21 09:01
https://kosovapost.net/mogherini-e-cilesoi-si-gabim-vendimin-per-shkupin-e-tiranen/60%Daily2019-10-21 08:55
https://kosovapost.net/kosova-dhe-arabia-saudite-nenshkruan-marreveshjen-per-eliminimin-e-tatimit-te-dyfishte-mes-dy-vendeve/60%Daily2019-10-21 08:51
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-personin-i-cili-dyshohet-se-ia-mori-jeten-vellait/60%Daily2019-10-21 08:49
https://kosovapost.net/pretendohet-se-presidenti-i-shba-se-mendon-te-le-rreth-200-ushtare-ne-lindje-te-sirise/60%Daily2019-10-21 08:38
https://kosovapost.net/kush-jane-qytetaret-me-te-pasur-ne-bote/60%Daily2019-10-21 08:26
https://kosovapost.net/keto-probleme-mund-ti-kaloni-duke-qare/60%Daily2019-10-21 08:20
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-altmayer-jam-i-zhgenjyer-nga-rezultati-i-samitit-te-be-se/60%Daily2019-10-21 08:12
https://kosovapost.net/cavusoglu-burimi-i-paqes-objektiv-ka-vetem-terroristet/60%Daily2019-10-21 08:05
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-ushtari-i-uck-se/60%Daily2019-10-21 08:02
https://kosovapost.net/kurti-per-the-guardian-be-ja-eshte-e-rendesishme-per-ballkanin-por-ballkani-eshte-shume-i-rendesishem-per-be-ne/60%Daily2019-10-21 07:41
https://kosovapost.net/mustafa-shpallet-i-pafajshem-ne-lidhje-me-kontraten-me-z-mobile/60%Daily2019-10-21 07:39
https://kosovapost.net/mbesin-edhe-220-vendvotime-per-tu-rinumeruar/60%Daily2019-10-21 07:27
https://kosovapost.net/nadal-i-jep-fund-beqarise-ja-ku-e-organizoi-dasmen-foto/60%Daily2019-10-21 07:12
https://kosovapost.net/be-ja-vije-te-kuqe-ballkanit-perendimor-zbehen-shpresat-e-kosoves/60%Daily2019-10-21 07:13
https://kosovapost.net/maqedoni-zgjedhjet-e-parakohshme-do-te-vonojne-regjistrimin-e-popullsise/60%Daily2019-10-21 07:23
https://kosovapost.net/matoshi-akr-ja-do-ti-kete-tre-deputete/60%Daily2019-10-21 06:52
https://kosovapost.net/edhe-ne-torino-te-italise-hapet-shkolla-e-gjuhes-shqipe/60%Daily2019-10-21 06:47
https://kosovapost.net/petroviq-nuk-e-pranon-rezultatin-e-zgjedhjeve-votat-tona-jane-zhdukur/60%Daily2019-10-21 06:45
https://kosovapost.net/shtyhet-votimi-per-brexit-ne-parlamentin-britanik/60%Daily2019-10-21 06:34
https://kosovapost.net/a-ka-rrezik-per-nje-ngerc-tjeter-politik/60%Daily2019-10-21 06:27
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-takim-mes-albin-kurtit-dhe-edi-rames/60%Daily2019-10-21 06:24
https://kosovapost.net/pse-vishet-zi-kur-kendon-neper-dasma-shyhrete-behluli/60%Daily2019-10-21 06:19
https://kosovapost.net/ne-kete-rruge-te-kryeqytetit-ndalohet-qarkullimi-i-automjeteve/60%Daily2019-10-21 06:12
https://kosovapost.net/barcelona-ben-gjithcka-vetem-per-ta-mbajtur-messin-ja-cfare-i-ofroi-tani/60%Daily2019-10-21 06:07
https://kosovapost.net/keto-jane-tri-perfitime-shendetesore-nese-pini-kafe-ne-mengjes/60%Daily2019-10-21 06:01
https://kosovapost.net/moti-sot-4/60%Daily2019-10-21 05:55
https://kosovapost.net/per-dhjete-muaj-rruget-e-kosoves-ua-moren-jeten-76-personave/60%Daily2019-10-20 21:44
https://kosovapost.net/ngrohte-edhe-ne-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-10-20 21:34
https://kosovapost.net/ketu-ishte-pare-me-thacin-ne-momentet-e-fundit-ja-vrasja-per-te-cilen-po-akuzohet-presidenti/60%Daily2019-10-20 21:28
https://kosovapost.net/milionat-e-frances-qe-investohen-ne-serbi-sdo-mend-se-nje-pjese-e-tyre-vjen-ne-kosove-vec-me-na-e-sherlare-trurin/60%Daily2019-10-20 21:02
https://kosovapost.net/labi-i-pa-kenaqur-me-aak-kritika-tash-per-ramush-haradinajn/60%Daily2019-10-20 20:55
https://kosovapost.net/aksidentohet-albin-kurti-perplaset-me-automjetin-e-policise/60%Daily2019-10-20 20:14
https://kosovapost.net/ska-kush-e-ndal-muriqin-shenon-serish-ne-turqi-per-fenerbahcen/60%Daily2019-10-20 20:33
https://kosovapost.net/zyrtare-vetevendosje-deklarohet-per-aksidentin-ku-u-perfshi-albin-kurti/60%Daily2019-10-20 19:22
https://kosovapost.net/trump-samiti-i-g7-es-nuk-do-te-mbahet-ne-hotelin-tim-ne-miami/60%Daily2019-10-20 19:23
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-parakohshme-me-12-prill/60%Daily2019-10-20 19:15
https://kosovapost.net/tifozet-e-milan-kane-nje-mesazh-per-lojtaret-dhe-bordin-drejtues/60%Daily2019-10-20 19:09
https://kosovapost.net/mbyllja-e-shkollave-ne-kamenice-banoret-e-busavates-protestojne-para-masht-it/60%Daily2019-10-20 18:55
https://kosovapost.net/vetura-3z-dite-vikendi-ne-fshatin-braine/60%Daily2019-10-20 18:38
https://kosovapost.net/muriqi-realizon-ne-fitoren-e-fenerit/60%Daily2019-10-20 18:24
https://kosovapost.net/kurti-ne-tirane-padrejtesi-qe-nuk-u-hapen-negociatat-ne-shqiperi/60%Daily2019-10-20 18:10
https://kosovapost.net/rahoveci-mposht-yllin-ne-suhareke/60%Daily2019-10-20 18:06
https://kosovapost.net/kaca-nje-frut-i-shkelqyer-per-te-rritur-imunitetin/60%Daily2019-10-20 17:34
https://kosovapost.net/e-thote-zyrtari-i-vv-se-akoma-pa-filluar-punen-kurti-si-kryeminister-po-e-prekim-ndryshimin/60%Daily2019-10-20 17:30
https://kosovapost.net/rusia-sdo-te-lejoje-ta-perjashtojne-nga-zgjidhja-e-ceshtjes-se-kosoves/60%Daily2019-10-20 17:08
https://kosovapost.net/zaev-ndryshimet-nuk-i-sjell-nje-qeveri-apo-20-njerez-por-dy-milione-qytetare/60%Daily2019-10-20 16:52
https://kosovapost.net/siri-forcat-amerikane-u-terhoqen-dhe-shkaterruan-bazen-e-tyre/60%Daily2019-10-20 16:46
https://kosovapost.net/kloppi-tregon-pse-salahu-mungon-ndaj-unitedit/60%Daily2019-10-20 16:23
https://kosovapost.net/265-vendvotime-jane-rinumeruar-deri-tani-nga-kqz-ja/60%Daily2019-10-20 14:56
https://kosovapost.net/kurti-u-takua-me-profesorin-e-njohur-weller-ne-londer-biseduan-per-situaten-ne-kosove/60%Daily2019-10-20 14:49
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-udheton-per-japoni-merr-pjese-ne-ceremonine-e-kurorezimit-te-perandorit-naruhito/60%Daily2019-10-20 14:42
https://kosovapost.net/hile-hile-kenga-me-e-re-e-adelina-tahirit-video/60%Daily2019-10-20 14:37
https://kosovapost.net/jonida-maliqi-flet-me-letra-hapur-per-lidhjen-me-romeon/60%Daily2019-10-20 14:34
https://kosovapost.net/greqia-debon-me-force-migrantet-e-plagosur-ne-turqi/60%Daily2019-10-20 14:29
https://kosovapost.net/turqia-akuzon-amnesty-international-per-dezinformim-rreth-sirise/60%Daily2019-10-20 14:24
https://kosovapost.net/libani-ne-flake-shkak-taksa-e-whatsapp/60%Daily2019-10-20 13:55
https://kosovapost.net/vucic-serbia-duhet-te-armatoset-sepse-kete-po-e-bejne-te-gjitha-vendet-perreth-nesh-madje-edhe-kosova/60%Daily2019-10-20 13:51
https://kosovapost.net/tregu-shqiperi-kosove-konfindustria-peng-i-grupeve-monopoliste-te-lidhura-me-politiken-video/60%Daily2019-10-20 13:42
https://kosovapost.net/interi-e-fiton-trilerin-e-shtate-golave-ndaj-sassuolos/60%Daily2019-10-20 13:39
https://kosovapost.net/ypg-pkk-perdor-fotografi-te-rreme-per-te-njollosur-operacionin-e-turqise/60%Daily2019-10-20 13:29
https://kosovapost.net/iran-zjarr-ne-rafinerine-me-te-madhe-te-naftes-ne-vend/60%Daily2019-10-20 13:22
https://kosovapost.net/kontrolle-falas-ne-muajin-e-ndergjegjesimit-per-kancerin-e-gjirit/60%Daily2019-10-20 13:12
https://kosovapost.net/ja-edhe-sa-dite-ka-kohe-te-formohet-qeveria-sipas-kushtetutes/60%Daily2019-10-20 13:08
https://kosovapost.net/mbi-40-mije-fletevotime-te-pavlefshme-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/60%Daily2019-10-20 12:56
https://kosovapost.net/per-nente-muaj-policia-ka-konfiskuar-892-arme-pa-leje/60%Daily2019-10-20 12:52
https://kosovapost.net/peje-gjendet-i-vetevrare-nje-30-vjecar/60%Daily2019-10-20 12:47
https://kosovapost.net/sampdoria-roma-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-10-20 12:16
https://kosovapost.net/vjedh-para-nga-nje-femer-arrestohet-nje-shtetas-i-huaj-ne-ferizaj/60%Daily2019-10-20 12:03
https://kosovapost.net/haziri-nuk-lejojme-kapjen-e-re-te-shtetit/60%Daily2019-10-20 12:06
https://kosovapost.net/edhe-2-mije-e-300-euro-planifikojne-ti-harxhojne-per-ombrella-canta-e-llogo-te-ministrise-se-infrastruktures/60%Daily2019-10-20 11:08
https://kosovapost.net/prezantohet-ne-zyrih-kurthet-terminologjike-ne-funksion-te-mohimit-te-gjenocidit-ne-kosove/60%Daily2019-10-20 11:02
https://kosovapost.net/fruti-qe-ruan-zemren-iu-mbron-nga-diabeti-dhe-kanceri-gjendet-ne-cdo-cep-te-kosoves/60%Daily2019-10-20 12:09
https://kosovapost.net/sa-para-fiton-ffk-ja-nga-shitja-e-biletave/60%Daily2019-10-20 10:44
https://kosovapost.net/sot-dita-evropiane-e-mikrofinances/60%Daily2019-10-20 11:12
https://kosovapost.net/120-ish-deputetet-po-vazhdojne-ti-marrin-pagat-e-majme-nga-kuvendi-jofunksional/60%Daily2019-10-20 10:20
https://kosovapost.net/ekonomia-e-kines-me-e-dobeta-ne-30-vitet-e-fundit/60%Daily2019-10-20 10:15
https://kosovapost.net/vetevendosje-paralajmeron-zhberjen-e-vendimeve-te-qeverise-ne-largim-dhe-anulimin-e-konkurseve/60%Daily2019-10-20 10:35
https://kosovapost.net/a-do-tia-kerkoje-kurti-doreheqjen-kryeprokurorit-lumezi/60%Daily2019-10-20 10:04
https://kosovapost.net/kanabisi-mjekesor-se-shpejti-i-ligjshem-ne-zvicer/60%Daily2019-10-20 10:01
https://kosovapost.net/lekundet-armepushimi-i-turqise-me-kurdet/60%Daily2019-10-20 10:30
https://kosovapost.net/reagon-ramadani-serbia-vazhdon-presionin-ndaj-pjesetareve-serbe-te-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2019-10-20 09:06
https://kosovapost.net/mediat-e-huaja-franca-bllokoi-tiranen-dhe-shkupin/60%Daily2019-10-20 09:02
https://kosovapost.net/stilistja-shqiptare-stela-sallaku-fiton-cmim-ne-kompeticionin-europian/60%Daily2019-10-20 08:48
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-tetor/60%Daily2019-10-20 08:57
https://kosovapost.net/martohen-jennifer-lawrence-dhe-cooke-maroney-foto/60%Daily2019-10-20 08:35
https://kosovapost.net/the-kings-singers-me-zerat-qe-i-kendojne-botes-se-bashkuar/60%Daily2019-10-20 08:02
https://kosovapost.net/guvernatori-i-bqk-se-taksa-ndaj-mallrave-serbe-rriti-cmimet-ne-kosove/60%Daily2019-10-20 07:57
https://kosovapost.net/parlamenti-britanik-shtyen-votimin-domethenes-per-marreveshjen-brexit/60%Daily2019-10-20 07:54
https://kosovapost.net/tensione-nga-krizat-e-fundit-politike-ne-uashington/60%Daily2019-10-20 07:47
https://kosovapost.net/termokosi-paralajmeron-shkycje-masive-shkak-borxhi-rreth-15-milione-euro/60%Daily2019-10-20 07:43
https://kosovapost.net/%e2%80%8bperceptimi-i-dhimbjes-lidhet-me-trurin/60%Daily2019-10-20 07:38
https://kosovapost.net/bologna-ankohet-se-siu-dha-penallti-ndaj-juventusit/60%Daily2019-10-20 07:34
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-qeveria-e-re-vetem-12-ministri/60%Daily2019-10-20 07:27
https://kosovapost.net/fmn-rritja-boterore-do-te-ndikohet-me-0-8-per-qind/60%Daily2019-10-20 07:16
https://kosovapost.net/tahiri-me-albinin-kryeminister-lista-serbe-nuk-ka-vend-ne-qeverine-e-kosoves/60%Daily2019-10-20 07:09
https://kosovapost.net/edhe-sot-mot-me-diell/60%Daily2019-10-20 07:03
https://kosovapost.net/iniciohet-peticion-per-shkarkimin-e-shpend-ahmetit-video/60%Daily2019-10-19 22:01
https://kosovapost.net/ne-zgjedhjet-e-zvicres-garojne-gjashte-kosovare/60%Daily2019-10-19 21:58
https://kosovapost.net/dy-pjesetare-te-fsk-se-ndalohen-ne-jarinje-nga-policia-serbe/60%Daily2019-10-19 21:54
https://kosovapost.net/ushtaret-turq-lumturojne-femijet-ne-zonat-e-cliruara-nga-terroristet-ne-veri-te-sirise/60%Daily2019-10-19 21:25
https://kosovapost.net/ikmm-ja-refuzon-kerkesen-e-bik-ut-per-rinovimin-e-xhamise-taftali-ne-peje/60%Daily2019-10-19 21:20
https://kosovapost.net/zgjidhni-problemin-e-dhembjeve-te-kokes-per-pese-minuta-pa-ilace/60%Daily2019-10-19 21:17
https://kosovapost.net/e-paster-dhe-e-shkelqyer-si-e-re-si-ta-pastroni-deren-e-bardhe-pa-e-demtuar-ngjyren/60%Daily2019-10-19 21:14
https://kosovapost.net/15-vjecari-nga-kosova-u-be-milioner-nga-interneti/60%Daily2019-10-19 21:08
https://kosovapost.net/januzaj-e-ka-edhe-nje-mundesi-te-luaj-per-kosoven/60%Daily2019-10-19 20:59
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkurti-ne-vitet-e-90-ta-rektori-statovci-ia-ka-ruajtur-autonomine-up-se/60%Daily2019-10-19 20:40
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-kosoven-ky-eshte-lojtari-qe-do-ti-mungoje-cekise/60%Daily2019-10-19 20:19
https://kosovapost.net/myftiu-i-shkodres-u-ben-thirrje-diplomacise-shqiptare-ti-rikthejne-femijet-nga-siria/60%Daily2019-10-19 20:12
https://kosovapost.net/trepca-triumfon-ndaj-kb-pejes/60%Daily2019-10-19 19:59
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-edhe-23-milione-euro-per-bechtel-enka-kerkohen-hetime-nga-prokuroria/60%Daily2019-10-19 19:39
https://kosovapost.net/pse-eshte-rritur-interesi-i-shqiptareve-per-te-punuar-ne-gjermani-flet-ambasadori-zingraf/60%Daily2019-10-19 19:30
https://kosovapost.net/dy-vellezerit-nga-rahoveci-arrestohen-per-vrasjen-e-vellait/60%Daily2019-10-19 19:24
https://kosovapost.net/juventusi-kalon-ne-epersi-fale-ronaldos/60%Daily2019-10-19 19:18
https://kosovapost.net/52-police-te-plagosur-dhe-70-persona-te-arrestuar-gjate-protestave-ne-liban/60%Daily2019-10-19 19:13
https://kosovapost.net/te-shtunene-ne-mesnate-ndyshohet-ora/60%Daily2019-10-19 18:51
https://kosovapost.net/fushate-kunder-operacionit-turk-me-femije-te-prekur-nga-lufterat/60%Daily2019-10-19 18:45
https://kosovapost.net/schader-te-rinjte-shqiptare-ne-zvicer-e-njohin-vetem-dialektin-e-folur-te-gjuhes-se-tyre/60%Daily2019-10-19 18:33
https://kosovapost.net/kraja-boton-shkrim-ne-prestigjiozen-washington-post/60%Daily2019-10-19 18:20
https://kosovapost.net/mickoski-nuk-pranoj-zgjedhje-te-parakohshme-pa-qeveri-teknike/60%Daily2019-10-19 18:14
https://kosovapost.net/prishtina-vazhdon-me-fitore-triumfon-ndaj-lipjanit/60%Daily2019-10-19 18:09
https://kosovapost.net/koordinatori-hoti-takohet-me-fituesit-e-garave-republikane/60%Daily2019-10-19 17:36
https://kosovapost.net/bie-numri-i-nxenesve-ne-shkollat-shqipe-ne-diaspore/60%Daily2019-10-19 17:31
https://kosovapost.net/pergjegjesi-i-feto-s-per-meksike-sillet-ne-turqi-permes-nje-operacioni-te-mit/60%Daily2019-10-19 17:03
https://kosovapost.net/vetem-per-nente-muaj-14-raste-te-trafikimit-me-qenie-njerezore/60%Daily2019-10-19 16:57
https://kosovapost.net/128-persona-u-njihet-statusi-i-viktimes-se-dhunes-seksuale-gjate-luftes-se-fundit-ne-kosove/60%Daily2019-10-19 16:53
https://kosovapost.net/vajza-e-mbetur-ne-siri-te-afermit-urojne-qe-te-bjere-ne-duart-e-turqve-dhe-te-kthehet-ne-kosove/60%Daily2019-10-19 16:35
https://kosovapost.net/gjahu-i-speciales-kap-mbi-1-mije-persona/60%Daily2019-10-19 16:26
https://kosovapost.net/nisma-vazhdon-te-kerkoje-rinumerim-te-plote-te-votave-luftojne-per-mandatin-e-7-te/60%Daily2019-10-19 16:06
https://kosovapost.net/parlamenti-britanik-shtyn-vendimin-per-brexit/60%Daily2019-10-19 16:03
https://kosovapost.net/perkunder-marreveshjes-ypg-pkk-kryen-sulme-me-snajpere/60%Daily2019-10-19 16:00
https://kosovapost.net/mediat-saudite-luajne-rolin-e-zedheneses-se-pkk-se/60%Daily2019-10-19 15:54
https://kosovapost.net/ibra-deshiron-te-rikthehet-ne-itali-ka-3-destinacione-te-preferuara/60%Daily2019-10-19 15:40
https://kosovapost.net/shpati-zekaj-u-eliminua-ne-mecin-e-pare-ne-boterorin-per-juniore/60%Daily2019-10-19 15:39
https://kosovapost.net/porsche-terheq-mbi-dy-mije-automobila-ne-kine/60%Daily2019-10-19 15:15
https://kosovapost.net/ne-kili-shpallet-gjendje-e-jashtezakonshme/60%Daily2019-10-19 15:34
https://kosovapost.net/tirane-hizmet-is-shperndan-mjete-shkollore-per-jetimet/60%Daily2019-10-19 15:08
https://kosovapost.net/kurti-e-osmani-thyejne-rekord-me-vota/60%Daily2019-10-19 14:31
https://kosovapost.net/gazeta-serbe-kurir-shkruan-per-masakren-e-recakut/60%Daily2019-10-19 14:01
https://kosovapost.net/nisma-kerkojme-rinumerim-te-te-gjitha-votave-ne-kosove/60%Daily2019-10-19 13:48
https://kosovapost.net/kina-prezanton-super-helikopterin-ushtarak/60%Daily2019-10-19 13:24
https://kosovapost.net/denohet-me-burg-aktorja-e-famshme-amerikane-felicity-huffman/60%Daily2019-10-19 13:14
https://kosovapost.net/perkujtohet-rektori-ejup-statovci-kerkohet-qe-nje-institucion-i-larte-arsimor-nje-shesh-dhe-nje-rruge-te-mbajne-emrin-e-tij/60%Daily2019-10-19 13:07
https://kosovapost.net/ankesat-qe-pranoi-avokati-i-popullit-lidhur-me-procesin-zgjedhor/60%Daily2019-10-19 12:56
https://kosovapost.net/demolli-propozon-qe-komisioneret-qe-manipuluan-votat-te-denohen-me-5-vjet-burgim/60%Daily2019-10-19 12:50
https://kosovapost.net/jane-konfiskuar-461-thika-te-tregu-i-gjelbert-ne-prishtine/60%Daily2019-10-19 12:20
https://kosovapost.net/kurti-thyen-rekordet-e-te-gjitheve-ky-eshte-numri-i-votave-qe-ka-marre-me-6-tetor/60%Daily2019-10-19 12:14
https://kosovapost.net/kraja-tregon-pse-nobeli-per-handken-e-shtangu-ballkanin/60%Daily2019-10-19 12:08
https://kosovapost.net/gani-krasniqi-i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-10-19 11:38
https://kosovapost.net/konsumoni-bajame-per-shendetin-e-flokeve-dhe-lekures/60%Daily2019-10-19 11:27
https://kosovapost.net/zaev-propozon-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-10-19 11:21
https://kosovapost.net/shafrani-i-indise-bima-qe-ben-mrekullira/60%Daily2019-10-19 11:23
https://kosovapost.net/vuciq-takon-zyrtaren-e-larte-gjermane-schitz/60%Daily2019-10-19 11:09
https://kosovapost.net/kryeministri-rus-rusia-eshte-kunder-riformesimit-te-njeanshem-te-hartes-se-ballkanit/60%Daily2019-10-19 11:02
https://kosovapost.net/heritage-grenell-te-tregoje-hapur-qe-shba-ja-eshte-kunder-prekjes-se-kufijve/60%Daily2019-10-19 10:54
https://kosovapost.net/parlamenti-britanik-pritet-te-votoje-marreveshjen-e-brexit-it/60%Daily2019-10-19 10:46
https://kosovapost.net/ibishi-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-smund-te-behet-per-4-vjet/60%Daily2019-10-19 10:42
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-tetor/60%Daily2019-10-19 10:33
https://kosovapost.net/qnr-rinumerohen-129-vendvotime/60%Daily2019-10-19 10:20
https://kosovapost.net/ikmm-e-cileson-si-gabim-teknik-vendimin-per-dhenien-e-kalase-se-vushtrrise/60%Daily2019-10-19 10:11
https://kosovapost.net/si-te-humbni-peshe-perderisa-jeni-duke-fjetur/60%Daily2019-10-19 09:48
https://kosovapost.net/walker-koha-qe-kosoven-ta-drejtoje-gjenerata-e-re/60%Daily2019-10-19 09:29
https://kosovapost.net/shba-jemi-te-zhgenjyer-nga-vendimi-i-be-se-per-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-10-19 09:18
https://kosovapost.net/92-vjecari-nga-shtimja-shumaheri-i-kosoves-video/60%Daily2019-10-19 09:11
https://kosovapost.net/shqiptaret-dhe-evropa-afer-dhe-larg/60%Daily2019-10-19 09:03
https://kosovapost.net/oshp-ja-ia-anulon-per-here-te-dyte-tenderin-atk-se/60%Daily2019-10-19 08:54
https://kosovapost.net/thaci-perkujton-ish-rektorin-ne-20-vjetorin-e-vdekjes-se-tij/60%Daily2019-10-19 08:43
https://kosovapost.net/sot-mbahet-ore-perkujtimore-per-rektorin-ejup-statovci/60%Daily2019-10-19 08:35
https://kosovapost.net/rreth-80-martesa-ne-vit-te-personave-nen-moshen-16-vjecare/60%Daily2019-10-19 08:28
https://kosovapost.net/institucionet-shkollore-po-ballafaqohen-me-mungese-te-teksteve/60%Daily2019-10-19 07:54
https://kosovapost.net/rama-do-tia-propozoje-kurtit-emerimin-e-nga-nje-ministri-per-bashkepunim-te-ndersjelle/60%Daily2019-10-19 07:48
https://kosovapost.net/tirana-mirepret-aktivitetin-ditet-e-turqise/60%Daily2019-10-19 07:36
https://kosovapost.net/moti-sot-3/60%Daily2019-10-19 07:16
https://kosovapost.net/haziri-koalicioni-me-vv-ne-do-te-behet-pas-certifikimit-te-rezultateve/60%Daily2019-10-19 07:10
https://kosovapost.net/haziri-koalicioni-me-vv-ne-behet-pas-certifikimit-te-rezultateve/60%Daily2019-10-19 07:06
https://kosovapost.net/kurti-ne-londer-diplomatet-dijn-me-ta-hanger-djathin-me-stil-video/60%Daily2019-10-18 21:42
https://kosovapost.net/kurti-nuk-do-jemi-qeveri-asfallti-por-zhvillimi-dhe-sherimi/60%Daily2019-10-18 21:12
https://kosovapost.net/ne-prizren-eshte-shfaqur-dokumentari-rrjeti-i-cili-tregon-fytyren-e-vertete-te-organizates-terroriste-feto/60%Daily2019-10-18 21:08
https://kosovapost.net/albin-mos-lejo-qe-be-te-tallet-edhe-me-kosoven-sic-u-tall-me-shqiperine-dhe-maqedonine/60%Daily2019-10-18 21:01
https://kosovapost.net/avioni-me-42-persona-ne-bord-perfundon-jashte-rruge-gjate-uljes/60%Daily2019-10-18 20:53
https://kosovapost.net/inspektoret-komunal-ne-mitrovice-nisin-aksionin-per-kontrollimin-e-vajit-ushqimor/60%Daily2019-10-18 20:47
https://kosovapost.net/lirohet-ish-lideri-katalan-puigdemont/60%Daily2019-10-18 20:19
https://kosovapost.net/marreveshja-turqi-shba-ve-ne-siklet-ligen-arabe/60%Daily2019-10-18 19:57
https://kosovapost.net/avni-dehari-e-pranojme-raportin-zviceran-por-per-ne-astriti-eshte-vrare/60%Daily2019-10-18 19:37
https://kosovapost.net/nasa-live-austronautet-gra-levizin-vete-ne-hapesire/60%Daily2019-10-18 19:13
https://kosovapost.net/live-video-nga-protesta-e-dhunshme-ne-barcelone-qe-ka-paralizuar-katalonine/60%Daily2019-10-18 18:56
https://kosovapost.net/vendimi-i-be-se-zaev-koordinim-ne-te-gjitha-nivelet/60%Daily2019-10-18 18:33
https://kosovapost.net/muriqi-nuk-ishte-kushedi-cfare-lojtari-te-shqiperia-ben-zgjedhjen-e-tyre-te-gjithe-qe-iken-te-kosova/60%Daily2019-10-18 18:15
https://kosovapost.net/matoshi-pas-rinumerimit-akr-do-te-kete-tre-deputete-po-aq-sa-nisma/60%Daily2019-10-18 18:11
https://kosovapost.net/sela-kerkon-doreheqjen-e-qeverise-dhe-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-10-18 18:00
https://kosovapost.net/edi-rama-i-ben-nje-propozim-albin-kurtit/60%Daily2019-10-18 17:52
https://kosovapost.net/turqia-ka-arritur-qellimet-e-saja-me-marreveshjen-me-shba-te/60%Daily2019-10-18 17:48
https://kosovapost.net/fifa-mbi-1-miliard-shikues-ndoqen-kupen-e-botes-per-femra/60%Daily2019-10-18 17:45
https://kosovapost.net/lideret-evropiane-deshirojne-te-takohen-me-presidentin-erdogan/60%Daily2019-10-18 17:40
https://kosovapost.net/be-miraton-emerimin-e-lagarde-ne-krye-te-bankes-qendrore-evropiane/60%Daily2019-10-18 17:33
https://kosovapost.net/basha-evropa-e-pa-semundjen-ne-trupin-e-vendit-fale-rames-shqiperia-nuk-eshte-me-shqiptareve/60%Daily2019-10-18 17:07
https://kosovapost.net/nena-e-astrit-deharit-3-jave-para-se-ta-vrisnin-djali-ma-ka-thene-kete-mesazh/60%Daily2019-10-18 16:58
https://kosovapost.net/prokurori-kerkon-denimin-e-ish-drejtuesve-te-telekomit-thote-se-nga-kontrata-me-z-mobile-u-demtuan-xhepat-e-qytetareve/60%Daily2019-10-18 16:52
https://kosovapost.net/sulm-me-bomba-ne-nje-xhami-ne-afganistan-dhjetera-viktima/60%Daily2019-10-18 16:45
https://kosovapost.net/babai-i-astritit-avni-dehari-kjo-eshte-vrasje-e-dyte-e-astritit-e-duam-dokumentin-te-paperkthyer/60%Daily2019-10-18 16:38
https://kosovapost.net/deri-tani-jane-numeruar-83-vendvotime/60%Daily2019-10-18 15:31
https://kosovapost.net/shala-njofton-se-ekspertiza-e-deharit-do-ti-jepet-familjes-ne-te-dyja-gjuhet/60%Daily2019-10-18 15:22
https://kosovapost.net/trendi-me-i-ri-i-manikyrit-do-te-ju-habise/60%Daily2019-10-18 15:16
https://kosovapost.net/ja-pse-medikamentet-duhet-ti-konsumoni-vetem-me-uje/60%Daily2019-10-18 15:10
https://kosovapost.net/sot-u-shenua-dita-e-be-se-kunder-trafikimit-me-njerez/60%Daily2019-10-18 14:57
https://kosovapost.net/rektori-dema-pjese-e-konferences-lirite-dhe-pergjegjesite-e-universitetit-perballja-me-sfidat-e-se-ardhmes-ne-kanada/60%Daily2019-10-18 14:39
https://kosovapost.net/kosova-merr-pjese-ne-forumin-nderkombetar-e-apostile-programme/60%Daily2019-10-18 14:34
https://kosovapost.net/ada-ndane-500-mije-euro-per-projektet-per-fuqizimin-e-te-rinjve-kosovare-permes-unicef-it/60%Daily2019-10-18 14:25
https://kosovapost.net/donald-tusk-refuzimi-i-tiranes-dhe-shkupit-nga-be-ja-konsiderohet-gabim-i-madh/60%Daily2019-10-18 14:12
https://kosovapost.net/grupet-punese-te-vetevendosjes-dhe-ldk-se-takohen-perseri-te-merkuren/60%Daily2019-10-18 14:13
https://kosovapost.net/rikthim-fantastik-llapi-e-mposhte-trepcen-89/60%Daily2019-10-18 14:08
https://kosovapost.net/fsk-ja-merr-vendin-e-dyte-ne-njeren-prej-garave-ushtarake-me-prestigjioze-ne-bote/60%Daily2019-10-18 14:00
https://kosovapost.net/reagon-familja-dehari-per-publikimin-ne-media-te-shkrimeve-nga-ditari-i-astritit/60%Daily2019-10-18 13:57
https://kosovapost.net/erdogan-ne-rast-se-premtimi-nuk-permbushet-operacioni-do-te-vazhdoje-aty-ku-ka-mbetur/60%Daily2019-10-18 13:44
https://kosovapost.net/ne-ceremonine-e-kurorezimit-te-perandorit-te-ri-japonia-do-te-fal-gjysme-milioni-kriminele/60%Daily2019-10-18 13:42
https://kosovapost.net/cavusoglu-paralajmeron-pezullimin-e-operacionit-burimi-i-paqes-per-5-dite/60%Daily2019-10-18 13:29
https://kosovapost.net/montazhe-te-reja-kunder-operacionit-burimi-i-paqes/60%Daily2019-10-18 19:19
https://kosovapost.net/be-shenon-deficit-tregtar-me-mbi-23-miliarde-euro/60%Daily2019-10-18 13:16
https://kosovapost.net/nje-e-treta-e-popullsise-ne-bote-jeton-ne-varferi/60%Daily2019-10-18 13:16
https://kosovapost.net/greva-e-pergjithshme-bllokon-katalonjen/60%Daily2019-10-18 13:25
https://kosovapost.net/konjufca-ishte-takim-pa-kushte-ne-mes-te-vetevendosjes-dhe-ldk-se/60%Daily2019-10-18 12:46
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-i-katarit-al-thani-marreveshja-turqi-shba-ve-ne-siklet-ligen-arabe/60%Daily2019-10-18 12:31
https://kosovapost.net/qeveria-gjermane-pershendete-marreveshjen-turqi-shba/60%Daily2019-10-18 12:33
https://kosovapost.net/komisioneri-hahn-nuk-ka-vendim-per-bisedimet-me-tiranen-e-shkupin/60%Daily2019-10-18 12:18
https://kosovapost.net/a-e-dini-se-kush-eshte-kjo-vogelushe-tani-nje-aktore-e-njohur-foto/60%Daily2019-10-18 12:10
https://kosovapost.net/cmimi-nobel-per-letersi-dhe-legjitimimi-i-gjenocidit-serb/60%Daily2019-10-18 12:01
https://kosovapost.net/ademi-paralajmeron-prurje-te-reja-te-kombetarja-e-kosoves/60%Daily2019-10-18 12:01
https://kosovapost.net/biblioteka-kombetare-e-kosoves-ne-bashkepunim-me-biblioteken-e-strasburgut/60%Daily2019-10-18 13:41
https://kosovapost.net/gjiganti-europian-i-interesuar-per-yllin-e-perfaqesueses-se-kosoves/60%Daily2019-10-18 11:49
https://kosovapost.net/erdogan-iu-pergjigj-deklarates-se-presidentit-te-shba-ve/60%Daily2019-10-18 11:42
https://kosovapost.net/monego-peruron-objektin-e-ri-qendror-tejet-modern/60%Daily2019-10-18 11:42
https://kosovapost.net/kryeministri-johnson-shpreson-se-deputetet-do-ta-miratojne-marreveshja-e-brexit/60%Daily2019-10-18 11:41
https://kosovapost.net/nxehet-debati-mes-lidereve-te-be-se-shkak-shqiperiavideo/60%Daily2019-10-18 11:33
https://kosovapost.net/shqiperi-fakultetet-ne-rrezik-mbylljeje/60%Daily2019-10-18 11:34
https://kosovapost.net/arsimi-dhe-shendetesia-prioritet-e-turqise-per-vitin-2020/60%Daily2019-10-18 11:31
https://kosovapost.net/thirrje-per-bashkepunim-kunder-trafikimit-me-njerez/60%Daily2019-10-18 11:22
https://kosovapost.net/mberrin-grupi-punues-i-vetevendosjes-fillon-takimi-ne-ldk-foto/60%Daily2019-10-18 11:20
https://kosovapost.net/emini-rinumerimi-nuk-e-demton-procesin-zgjedhor/60%Daily2019-10-18 11:03
https://kosovapost.net/ambasada-gjermane-po-ben-pergaditjet-per-kerkuesit-e-vizave/60%Daily2019-10-18 10:52
https://kosovapost.net/dokumentari-cohu-fiton-cmim-ne-festivalin-me-te-madh-trimedial-ne-evrope-prix-europa/60%Daily2019-10-18 11:19
https://kosovapost.net/6-vjecari-shqiptar-gjendet-ne-kampin-sirian/60%Daily2019-10-18 10:35
https://kosovapost.net/babe-e-bir-sulmojne-zyrtarin-komunal-ne-gracanice/60%Daily2019-10-18 10:31
https://kosovapost.net/haradinaj-dhe-drejtoresha-e-mcc-se-nenshkruajne-amandamentimin-e-marreveshjes-cdf/60%Daily2019-10-18 10:15
https://kosovapost.net/prinderit-ne-peje-i-akuzojne-mesimdhenesit-per-dhune-fizike-e-moskujdes-ndaj-nxenesve/60%Daily2019-10-18 10:06
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ne-ora-13-00-mbahet-takimi-ne-mes-te-vv-e-ldk/60%Daily2019-10-18 10:01
https://kosovapost.net/nje-ushtar-bie-deshmor-dhe-dy-te-tjere-plagosen-ne-lindje-te-vendit/60%Daily2019-10-18 09:40
https://kosovapost.net/kjo-eshte-data-e-ndeshjes-barcelona-real-madrid/60%Daily2019-10-18 09:35
https://kosovapost.net/kalendari-historik-18-tetor/60%Daily2019-10-18 09:31
https://kosovapost.net/komandanti-i-fsk-se-rrahman-rama-pjese-e-aktivitetit-te-shoqates-se-ushtrise-amerikane/60%Daily2019-10-18 09:19
https://kosovapost.net/nga-shperthimi-i-zjarrit-ne-ulpiane-vetem-nje-i-lenduar/60%Daily2019-10-18 09:13
https://kosovapost.net/pasi-humbjes-se-nenes-selinit-po-i-ndodh-nje-mrekulli/60%Daily2019-10-18 09:02
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-priti-ne-takim-ekipin-qe-do-te-perfaqesoje-kosoven-ne-garen-e-robotikes/60%Daily2019-10-18 08:55
https://kosovapost.net/komuna-e-malisheves-shfuqizon-vendimin-per-lokacionin-e-objektit-per-shoqatat-e-dala-nga-lufta/60%Daily2019-10-18 08:50
https://kosovapost.net/shperthim-me-eksploziv-ne-nje-makine-ne-tirane/60%Daily2019-10-18 08:40
https://kosovapost.net/vuciq-e-pranon-nuk-mund-ta-genjej-popullin-se-kosova-eshte-pjese-e-serbise/60%Daily2019-10-18 08:53
https://kosovapost.net/vazhdon-rinumerimi-nen-percjelljen-e-policise-dhe-prokurorise/60%Daily2019-10-18 08:37
https://kosovapost.net/detje-te-reja-rreth-zjarrit-ne-ulpiane-brenda-gjendej-nje-foshnje/60%Daily2019-10-18 19:08
https://kosovapost.net/a-do-te-pranoj-serbia-te-njoh-kosoven-ne-kembim-te-antarsimit-ne-be/60%Daily2019-10-18 08:48
https://kosovapost.net/fshati-ne-gjilan-me-vite-nuk-martohet-askush-video/60%Daily2019-10-18 08:06
https://kosovapost.net/java-e-10-te-e-superliges-keto-tri-ndeshje-do-te-zhvillohen-sot/60%Daily2019-10-18 07:56
https://kosovapost.net/merr-flake-nje-banese-ne-ulpiane-foto/60%Daily2019-10-18 07:48
https://kosovapost.net/kurti-vetem-ldk-ne-e-shoh-pjese-te-koalicionit/60%Daily2019-10-18 07:37
https://kosovapost.net/7-vjecari-alergjik-ndaj-te-ftohtit-foto/60%Daily2019-10-18 07:29
https://kosovapost.net/italia-nuk-pranon-ndarje-te-shqiperise-nga-maqedonia-e-veriut/60%Daily2019-10-18 07:26
https://kosovapost.net/ftohet-nga-specialja-edhe-operatori-i-zones-se-llapit/60%Daily2019-10-18 07:25
https://kosovapost.net/interi-i-gatshem-ta-shes-gabigolin/60%Daily2019-10-18 07:21
https://kosovapost.net/dhjete-rregulla-te-arta-per-mbrojtje-nga-kanceri/60%Daily2019-10-18 07:04
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-qe-sheron-keto-semundje/60%Daily2019-10-18 06:59
https://kosovapost.net/rruga-e-kosoves-drejt-interpol-it-pse-po-deshton/60%Daily2019-10-18 06:48
https://kosovapost.net/cakaj-qellimi-i-mini-shengenit-heqja-e-barrierave-kufitare-mes-serbise-dhe-kosoves/60%Daily2019-10-18 06:43
https://kosovapost.net/sot-pritet-te-takohen-grupet-punuese-te-vetevendosjes-dhe-ldk-se/60%Daily2019-10-18 06:33
https://kosovapost.net/edhe-juncker-nervozohet-ja-si-vepron-me-gazetarin-video/60%Daily2019-10-18 06:37
https://kosovapost.net/ekspertiza-per-vdekjen-e-deharit-ne-duar-te-prokurorit-te-rastit-familja-kerkon-nje-kopje-te-ekspertizes/60%Daily2019-10-18 06:20
https://kosovapost.net/legjenda-gullit-i-habit-te-gjithe-ja-cfare-thote-per-ronaldon-e-messin/60%Daily2019-10-18 06:13
https://kosovapost.net/prioritet-strategjik-i-shba-se-marreveshja-kosove-serbi/60%Daily2019-10-18 06:05
https://kosovapost.net/ja-cili-eshte-orari-me-i-mire-kur-duhet-ta-pini-kafen-e-mengjesit/60%Daily2019-10-18 05:59
https://kosovapost.net/moti-sot-2/60%Daily2019-10-18 05:54
https://kosovapost.net/trump-dite-shume-e-rendesishme-per-shba-ne-dhe-turqine/60%Daily2019-10-17 21:56
https://kosovapost.net/haradinaj-falenderon-konteshen-e-britanise-se-madhe-per-kontributin-ndaj-kosoves/60%Daily2019-10-17 21:45
https://kosovapost.net/krasniqi-ldk-ka-refuzuar-te-udheheqe-me-dialogun-oferten-ua-kam-bere-une/60%Daily2019-10-17 21:29
https://kosovapost.net/lahu-vendimi-per-ta-bere-kalan-e-qytetit-restaurant-eshte-skandaloz/60%Daily2019-10-17 20:51
https://kosovapost.net/isa-mustafa-ende-nuk-kemi-biseduar-me-vv-ne-per-ndarje-te-ministrive/60%Daily2019-10-17 20:32
https://kosovapost.net/cfare-keshille-i-jep-babai-djalit-per-jeten-bashkeshortore/60%Daily2019-10-17 20:26
https://kosovapost.net/barcelona-nuk-do-ta-ktheje-coutinhon/60%Daily2019-10-17 20:02
https://kosovapost.net/samiti-i-ardhshem-i-g7-es-do-te-mbahet-ne-resortin-e-trump-ne-miami/60%Daily2019-10-17 19:51
https://kosovapost.net/bastioneve-partiake-u-duhet-nje-shkatrrimi-kreativ/60%Daily2019-10-17 19:47
https://kosovapost.net/a-e-pranoi-vuciq-shtetin-e-kosoves-me-reagimin-ndaj-flamurit-ne-zyret-e-vvse/60%Daily2019-10-17 19:31
https://kosovapost.net/cavushoglu-operacioni-mund-te-ndalet-vetem-pasi-terroristet-te-largohen-nga-rajoni/60%Daily2019-10-17 19:15
https://kosovapost.net/isa-mustafa-deshiron-te-behet-president-i-kosoves/60%Daily2019-10-17 18:42
https://kosovapost.net/kurti-ne-britani-takon-ministrin-e-shtetit-per-evrope-dhe-amerike/60%Daily2019-10-17 18:31
https://kosovapost.net/gashi-kerkesa-e-veselit-e-shtruar-pemes-meje-ne-kqz-ishte-e-drejte/60%Daily2019-10-17 18:22
https://kosovapost.net/be-pak-shanse-per-hapjen-e-bisedimeve-me-tiranen-e-shkupin/60%Daily2019-10-17 18:02
https://kosovapost.net/simpatizantet-e-ypg-pkk-se-perhapin-genjeshter-per-arme-kimike/60%Daily2019-10-17 17:48
https://kosovapost.net/gjobe-dhe-deri-ne-pese-vite-burg-per-komisioneret-qe-kane-keqperdorur-votat/60%Daily2019-10-17 17:30
https://kosovapost.net/laura-fazliu-fiton-te-bronzten-ne-boterorin-per-juniore/60%Daily2019-10-17 17:09
https://kosovapost.net/arrestohen-tre-te-dyshuar-per-veprat-penale-fajde-dhe-detyrim/60%Daily2019-10-17 16:55
https://kosovapost.net/shkencetaret-zbulojne-11-qytetet-qe-brenda-80-viteve-do-te-jene-te-pajetueshme/60%Daily2019-10-17 16:46
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-pdk-ja-ka-mund-te-dale-edhe-ma-keq-pa-mua/60%Daily2019-10-17 16:33
https://kosovapost.net/bilall-sherifi-nisma-deri-ne-5-05-te-votave/60%Daily2019-10-17 16:24
https://kosovapost.net/flaka-loxha-eliminohet-nga-boterori-per-juniore/60%Daily2019-10-17 16:15
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-ldk-nuk-ka-vullnet-te-bashkepunoje-me-vv-ne/60%Daily2019-10-17 15:17
https://kosovapost.net/ne-qnr-fillon-rinunrimi-i-530-vendvotimeve/60%Daily2019-10-17 15:05
https://kosovapost.net/reagon-kryetari-tahiri-kalaja-eshte-trashigimi-kulturore-e-vushtrise-nuk-lejojme-te-behet-restaurant-foto/60%Daily2019-10-17 15:03
https://kosovapost.net/vushtrri-kfor-i-turk-riparon-parkun-dhe-kendin-e-lojerave-te-qytetit/60%Daily2019-10-17 17:07
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-jemi-krenare-me-kadaren/60%Daily2019-10-17 14:50
https://kosovapost.net/pas-kritikave-per-mirenjohjen-e-handken-reagon-akademia-e-nobelit/60%Daily2019-10-17 14:44
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-dhe-varrosi-po-sjellin-duet-detajet/60%Daily2019-10-17 14:37
https://kosovapost.net/jo-me-perleshje-e-gaz-lotesjelles-por-me-burek-e-kos-zhvillohet-ndeshja-ne-bosnje/60%Daily2019-10-17 14:27
https://kosovapost.net/arrestohen-tre-persona-dyshohen-se-nga-fajdeja-kane-perfituar-mbi-100-mije-euro/60%Daily2019-10-17 14:29
https://kosovapost.net/angela-merkel-turqia-po-mban-nje-barre-te-madhe-ne-lidhje-me-refugjatet/60%Daily2019-10-17 14:08
https://kosovapost.net/konkursi-i-turpshem-i-nje-marketi-ne-prishtine-kerkohen-punetore-provokuese-foto/60%Daily2019-10-17 14:07
https://kosovapost.net/i-vdes-babai-23-vjecarit-nga-lipjani-qe-u-raportua-i-zhdukur/60%Daily2019-10-17 13:58
https://kosovapost.net/lufta-per-lumenjte-e-kosoves-beri-bashke-shqiptaret-e-serbet-e-vendit-te-percare/60%Daily2019-10-17 13:56
https://kosovapost.net/albin-kurti-nuk-do-te-kete-dialog-me-harta-rreth-territoreve/60%Daily2019-10-17 13:42
https://kosovapost.net/mesazhi-i-rita-ores-per-30-vjetorin-e-konventes-nderkombetare-per-te-drejtat-e-femijeve/60%Daily2019-10-17 13:42
https://kosovapost.net/alpet-e-filmuar-nga-nje-shqiponje-video/60%Daily2019-10-17 13:14
https://kosovapost.net/aksion-policor-ne-gjakove/60%Daily2019-10-17 13:25
https://kosovapost.net/nenpresidenti-amerikan-mike-pence-arrin-per-bisedime-ne-turqi/60%Daily2019-10-17 12:59
https://kosovapost.net/mozaiku-me-figuren-e-trumpit-nga-artisti-shqiptar-pjese-e-rekordeve-guinness/60%Daily2019-10-17 12:51
https://kosovapost.net/vetevendosja-dergon-ankes-ne-pzap-per-mosnumrimin-e-votave-te-mergates/60%Daily2019-10-17 12:37
https://kosovapost.net/prokurori-i-shtetit-raporti-per-deharin-publikohet-sapo-te-perkthehet-ne-shqip/60%Daily2019-10-17 12:36
https://kosovapost.net/vetevendosje-vuciqi-nuk-eshte-ne-pozite-morale-as-politike-te-komentoje-simbolet-tona-kombetare/60%Daily2019-10-17 12:36
https://kosovapost.net/meteorologet-paralajmerojne-dimer-te-nxehte-ne-ballkan/60%Daily2019-10-17 12:25
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dekoroi-komandantin-e-karabiniereve-italiane-ne-kosove/60%Daily2019-10-17 12:25
https://kosovapost.net/gjermania-injoron-ndalesen-e-qeverise-amerikane-ndaj-pajisjeve-te-huawei/60%Daily2019-10-17 12:20
https://kosovapost.net/si-bartet-te-femiu-trauma-nga-nena/60%Daily2019-10-17 12:11
https://kosovapost.net/familja-dehari-kerkon-nga-shteti-qe-tia-tregoje-permbajtjen-e-ekspertizes/60%Daily2019-10-17 12:11
https://kosovapost.net/juventusi-firmose-me-talentin-argjentinas-foto/60%Daily2019-10-17 13:02
https://kosovapost.net/fajon-eshte-nje-turp-i-madh-macron-hap-syte/60%Daily2019-10-17 11:57
https://kosovapost.net/te-rrezuar-nga-dy-karrige/60%Daily2019-10-17 11:48
https://kosovapost.net/haxhiu-i-pegjigjet-lutfi-hazirit-ndaloje-kete-gjuhe-qytetaret-kane-vendosur/60%Daily2019-10-17 11:43
https://kosovapost.net/ftohet-per-intervistim-nga-gjykata-speciale-edhe-ish-eprori-i-uck-se-nga-zona-e-llapit/60%Daily2019-10-17 11:41
https://kosovapost.net/komisioneri-europian-hahn-shqiperia-ka-permbushur-detyrimet/60%Daily2019-10-17 11:31
https://kosovapost.net/kush-e-fitoi-kete-here-kepucen-e-arte-foto/60%Daily2019-10-17 11:28
https://kosovapost.net/banka-boterore-ben-thirrje-globale-per-zhdukjen-e-varferise-ne-arsim/60%Daily2019-10-17 11:22
https://kosovapost.net/pagoset-nje-person-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2019-10-17 10:59
https://kosovapost.net/ne-samitin-e-brukselit-sot-dhe-neser-do-te-vendoset-per-fillimin-e-bisedimeve-shqiperi-maqedoni/60%Daily2019-10-17 10:47
https://kosovapost.net/orban-operacioni-burimi-i-paqes-ceshtje-qe-i-intereson-edhe-hungarise/60%Daily2019-10-17 10:47
https://kosovapost.net/nga-keto-vende-te-botes-votuan-diaspora/60%Daily2019-10-17 10:28
https://kosovapost.net/ekspertiza-e-astrit-deharit-arrine-ne-prokurori/60%Daily2019-10-17 10:19
https://kosovapost.net/kaq-vota-mori-nga-mergata-albin-kurti/60%Daily2019-10-17 10:12
https://kosovapost.net/dergohen-mostrat-e-zarfeve-te-helmuara-jashte-kosoves/60%Daily2019-10-17 10:07
https://kosovapost.net/arsyet-pse-turistet-kthehen-te-zhgenjyer-nga-parisi/60%Daily2019-10-17 10:06
https://kosovapost.net/kurti-ne-londer-takon-deputete-te-partise-laburiste-dhe-asaj-konservatore/60%Daily2019-10-17 09:59
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-shton-intensitetin-e-punes-ky-eshte-i-ftuari-i-radhes/60%Daily2019-10-17 09:48
https://kosovapost.net/daka-kerkon-te-fillohet-procesi-i-rinumerimit-edhe-per-530-vendvotime/60%Daily2019-10-17 09:43
https://kosovapost.net/rinumerimi-i-votave-kqz-fton-policine-dhe-prokurorine/60%Daily2019-10-17 09:42
https://kosovapost.net/kapet-kartemonedhe-500-she-false-ne-nje-bankomat-te-prishtines/60%Daily2019-10-17 09:36
https://kosovapost.net/i-digjet-stalla16-mije-euro-deme/60%Daily2019-10-17 09:35
https://kosovapost.net/haziri-cilido-qe-ka-nje-vote-me-shume-ai-e-udheheq-qeverine/60%Daily2019-10-17 09:26
https://kosovapost.net/hapesira-qendra-e-vemendjes-per-turqine-dhe-italine/60%Daily2019-10-17 10:52
https://kosovapost.net/triliona-dollare-mallra-tregtohen-per-cdo-vit-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2019-10-17 09:12
https://kosovapost.net/dodik-republika-srpska-nuk-e-lejoi-bosnjen-qe-te-njohe-kosoven/60%Daily2019-10-17 08:58
https://kosovapost.net/kadare-fiton-cmimin-nderkombetar-te-letersise-neustad-2020/60%Daily2019-10-17 08:46
https://kosovapost.net/per-shkak-te-sigurise-cekia-e-ndryshon-menyren-e-shitjes-se-biletave-per-ndeshjen-me-kosoven/60%Daily2019-10-17 08:36
https://kosovapost.net/trump-reagon-ndaj-kanalit-amerikan-abc-per-lajm-te-rreme/60%Daily2019-10-17 08:33
https://kosovapost.net/pse-po-ndodh-bllokimi-i-prishtina-parking/60%Daily2019-10-17 08:43
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-medine-humbin-jeten-35-persona/60%Daily2019-10-17 08:18
https://kosovapost.net/perse-u-terhoq-shba-nga-siria/60%Daily2019-10-17 08:12
https://kosovapost.net/shperblehen-policet-qe-kapen-terroristin-qe-sulmoi-xhamite/60%Daily2019-10-17 07:54
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-shtator/60%Daily2019-10-17 07:50
https://kosovapost.net/ratifikohet-protokolli-i-maqedonise-se-veriut-ne-nato/60%Daily2019-10-17 07:42
https://kosovapost.net/per-nje-vit-inspektorati-i-arsimit-vlereson-vetem-443-mesimdhenes/60%Daily2019-10-17 07:44
https://kosovapost.net/specialja-e-hages-paralajmerohen-arrestimet-e-para/60%Daily2019-10-17 07:06
https://kosovapost.net/shkalla-e-borxhit-publik-te-kosoves-me-e-uleta-ne-rajon/60%Daily2019-10-17 06:56
https://kosovapost.net/sot-40-vite-nene-tereza-u-nderua-me-cmimin-nobel-per-paqe/60%Daily2019-10-17 06:49
https://kosovapost.net/kosoves-i-sugjerohet-qe-te-mos-aplikoje-ne-interpol-as-vitin-tjeter/60%Daily2019-10-17 06:41
https://kosovapost.net/shkup-seance-e-re-per-rastin-titanik/60%Daily2019-10-17 06:32
https://kosovapost.net/moti-per-sot/60%Daily2019-10-17 06:28
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-takohet-me-kongresmenin-dean-phillips/60%Daily2019-10-16 21:57
https://kosovapost.net/velija-pa-parate-e-diaspores-do-te-bankrotonim-si-shtet/60%Daily2019-10-16 21:38
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-kosove-nje-vote-vjen-edhe-nga-siria/60%Daily2019-10-16 21:24
https://kosovapost.net/boksieri-naim-terbunja-i-bashkohet-vetevendosjes/60%Daily2019-10-16 21:10
https://kosovapost.net/valon-syla-vetevendosja-doli-te-jete-gjysma-e-shijes-se-diaspores/60%Daily2019-10-16 21:04
https://kosovapost.net/numerohen-rreth-85-e-votave-te-diaspores-vetevendosje-e-para-ldk-pdk-ngushte-per-vendin-e-dyte/60%Daily2019-10-16 20:49
https://kosovapost.net/sugjerohet-qe-kosova-te-mos-aplikoje-ne-interpol-as-vitin-tjeter/60%Daily2019-10-16 20:24
https://kosovapost.net/reja-do-te-mbetet-te-shqiperia-deri-ne-vitin-2022/60%Daily2019-10-16 20:12
https://kosovapost.net/dreshaj-nga-berlini-situata-duket-pozitive/60%Daily2019-10-16 20:04
https://kosovapost.net/tottenhami-e-lazio-jane-bindur-me-cilesite-e-muriqit/60%Daily2019-10-16 19:41
https://kosovapost.net/tahiri-ftesen-nga-specialja-e-mora-para-dy-javesh-jam-ftuar-ne-cilesine-e-deshmitarit/60%Daily2019-10-16 19:27
https://kosovapost.net/hahn-vota-negative-per-shqiperine-e-maqedonine-pasoja-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-10-16 19:01
https://kosovapost.net/numerohen-mbi-70-per-qind-te-votave-te-diaspores-keto-jane-rezultatet/60%Daily2019-10-16 18:57
https://kosovapost.net/prishtina-drenica-ndahen-ne-paqe/60%Daily2019-10-16 18:35
https://kosovapost.net/trump-ata-nuk-jane-engjej-ne-aspektin-e-terrorit-pkk-ja-eshte-me-e-keqe-se-isis-i/60%Daily2019-10-16 18:18
https://kosovapost.net/turqia-eshte-valethyesi-i-terrorizmit-global/60%Daily2019-10-16 18:06
https://kosovapost.net/daka-ska-baze-ligjore-per-rinumerim-total-komisioneret-prishen-procesin/60%Daily2019-10-16 17:40
https://kosovapost.net/liburn-aliu-vetevendosje-do-te-qeverise-ne-bashkepunim-me-minoritetet-duke-i-cliruar-prej-shantazheve/60%Daily2019-10-16 17:37
https://kosovapost.net/gjykata-themelore-ne-prishtine-nje-muaj-paraburgimit-izraelitit-te-dyshuar-per-pedofili/60%Daily2019-10-16 17:11
https://kosovapost.net/zaev-paralajmeron-be-nese-nuk-vleresoni-shkupin-mos-prisni-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/60%Daily2019-10-16 17:07
https://kosovapost.net/nuk-u-pranuan-ne-france-belgjike-dhe-gjermani-riatdhesohen-100-shqiptare/60%Daily2019-10-16 16:55
https://kosovapost.net/pse-gjykata-speciale-po-dergon-ftesa-per-femijet-e-luftes/60%Daily2019-10-16 16:44
https://kosovapost.net/ambasada-e-zvicres-vlereson-guximin-e-shyhrete-tahirit-inkurajon-edhe-viktimat-e-tjera-te-kerkojne-drejtesi/60%Daily2019-10-16 16:21
https://kosovapost.net/tre-xhudiste-kerkojne-medalje-ne-boterorin-e-junioreve-marrakech-2019/60%Daily2019-10-16 16:11
https://kosovapost.net/votat-e-diaspores-shpetojne-koalicionin-nisma-akr-pd/60%Daily2019-10-16 15:37
https://kosovapost.net/panairi-nderkombetar-agrokosmbahet-ne-prishtine/60%Daily2019-10-16 15:15
https://kosovapost.net/veseli-takon-apostoloven-flasin-per-qendrimet-e-pdk-se/60%Daily2019-10-16 14:59
https://kosovapost.net/sandsers-dhe-warren-mbledhin-me-se-shumti-fonde-per-fushaten-zgjedhore-ne-shba/60%Daily2019-10-16 14:53
https://kosovapost.net/dobite-e-pa-numerta-te-karrotes/60%Daily2019-10-16 14:50
https://kosovapost.net/ambasadorja-turke-synimi-i-operacionit-burimi-i-paqes-te-shpetoje-sirianet-nga-persekutimi-i-terroristeve/60%Daily2019-10-16 14:55
https://kosovapost.net/reagimi-i-britanikeve-ndaj-ironizimit-te-vuciqit-per-flamurin-ne-zyren-e-vetevendosjes/60%Daily2019-10-16 14:37
https://kosovapost.net/kjo-eshte-partia-me-e-votuar-nga-diaspora/60%Daily2019-10-16 14:22
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-dy-personave-pasi-kercenonin-votuesit-per-ta-votuar-listen-serbe/60%Daily2019-10-16 14:05
https://kosovapost.net/keto-shenja-ju-tregojne-gjendjen-e-keqe-te-veshkave/60%Daily2019-10-16 13:54
https://kosovapost.net/kepucen-e-arte-per-te-6-ten-here-e-mori-ky-futbollist-i-njohur/60%Daily2019-10-16 13:48
https://kosovapost.net/vlera-e-borxhit-te-serbise-ndaj-pensionisteve-kosovare-rreth-2-8-miliarde-euro/60%Daily2019-10-16 13:41
https://kosovapost.net/keto-arme-u-konfiskuan-gjate-aksionit-policor-ne-veri/60%Daily2019-10-16 13:28
https://kosovapost.net/pozhari-shqiperia-dhe-maqedonia-e-veriut-me-shume-sesa-qe-kane-probleme-me-perendimin-kane-me-vetveten/60%Daily2019-10-16 13:36
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-ne-asnje-periudhe-te-historise-se-saj-nuk-ka-kryer-masaker-civile/60%Daily2019-10-16 13:04
https://kosovapost.net/dyshohet-se-zyrtare-policor-ne-veri-kane-fshehur-fakte-te-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2019-10-16 13:23
https://kosovapost.net/kryeshefi-i-telekomit-shkarkon-vellane-e-fatmir-limajt-nga-posti-i-drejtorit/60%Daily2019-10-16 12:33
https://kosovapost.net/vetevendosje-prine-me-votat-me-poste/60%Daily2019-10-16 12:24
https://kosovapost.net/a-eshte-ftuar-nga-gjykata-speciale-abelard-tahiri/60%Daily2019-10-16 12:10
https://kosovapost.net/erdhi-dita-ta-uroni-mimoza-kusarin-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2019-10-16 12:01
https://kosovapost.net/tahiri-hedh-poshte-deklaraten-e-tome-gashit-per-raportin-e-ekspertizes-se-deharit/60%Daily2019-10-16 11:33
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-kryetarin-e-partise-boshnjake-ja-cfare-biseduan/60%Daily2019-10-16 11:20
https://kosovapost.net/krasniqi-beson-se-nisma-ka-kaluar-pragun/60%Daily2019-10-16 11:54
https://kosovapost.net/france-kerkohet-denimi-e-julien-odoulit-per-veprimet-kunder-islamofobise/60%Daily2019-10-16 10:26
https://kosovapost.net/perleshje-ne-xhamu-kashmir-te-indise/60%Daily2019-10-16 10:13
https://kosovapost.net/diplomati-gjerman-be-nuk-planifikon-sanksione-ekonomike-ndaj-turqise/60%Daily2019-10-16 10:12
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-tetor/60%Daily2019-10-16 09:57
https://kosovapost.net/erdogan-per-luften-ne-siri-turqia-vepron-atje-ku-te-tjeret-nuk-veprojne/60%Daily2019-10-16 11:02
https://kosovapost.net/kallezim-penal-ndaj-dy-shtetasve-kosovar-dyshohen-per-grabitje-ne-shkup/60%Daily2019-10-16 09:51
https://kosovapost.net/2188-2/60%Daily2019-10-16 09:45
https://kosovapost.net/rrokulliset-vetura-ne-qender-te-prishtines-foto/60%Daily2019-10-16 09:45
https://kosovapost.net/harmonia-e-thyer-e-skulptorit-nga-kosova-ze-vend-ne-izmir/60%Daily2019-10-16 09:25
https://kosovapost.net/10-theniet-boterore-qe-po-i-cmendin-serbet/60%Daily2019-10-16 09:34
https://kosovapost.net/reagon-gjuriq-per-aksionin-ne-veri-ja-cfare-thote/60%Daily2019-10-16 08:13
https://kosovapost.net/maddison-objektiv-kryesor-i-unitedit-per-2020-ten/60%Daily2019-10-16 08:12
https://kosovapost.net/sekuestrohen-21-kg-droge-arrestohen-4-persona/60%Daily2019-10-16 08:00
https://kosovapost.net/pamje-nga-aksioni-i-njesise-speciale-ne-veri-video/60%Daily2019-10-16 08:21
https://kosovapost.net/pyjet-e-libanit-perfshihen-nga-zjarri-kerkohet-ndihme-nderkombetare/60%Daily2019-10-16 08:14
https://kosovapost.net/diagnostikimi-i-hershem-i-kancerit-te-gjirit-shpeton-jeten/60%Daily2019-10-16 07:51
https://kosovapost.net/shkolla-te-bene-te-ditur-puna-dhe-kujdesi-per-pacientet-te-nene-te-lumtur-perhere/60%Daily2019-10-16 08:16
https://kosovapost.net/lideri-i-aak-se-perkujton-heroin-adrian-krasniqi/60%Daily2019-10-16 07:43
https://kosovapost.net/sherr-mes-kunatash-nen-kercenimin-e-armes-motrat-rrahin-nusen-e-vellait/60%Daily2019-10-16 07:52
https://kosovapost.net/sot-nis-rinumerimi-i-votave-me-poste/60%Daily2019-10-16 07:31
https://kosovapost.net/arrestohet-djali-i-eprorit-te-larte-policor-ne-veri/60%Daily2019-10-16 07:24
https://kosovapost.net/aksioni-i-policise-ne-veri-cka-u-gjet-atje-e-kush-u-arrestua/60%Daily2019-10-16 07:07
https://kosovapost.net/kerkohet-ndryshimi-i-librit-panballkanik-qe-e-prezanton-keq-historine-e-afert-te-kosoves/60%Daily2019-10-16 07:01
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-ben-gjestin-fisnik-do-tiu-ndihmoje-nenes-dhe-bijes-qe-i-kane-trokitur-ne-dere-per-ndihme/60%Daily2019-10-16 06:56
https://kosovapost.net/emocionuese-ja-kujt-ia-dedikon-sergio-ramos-kualifikimin-e-spanjes-ne-euro-2020/60%Daily2019-10-16 06:48
https://kosovapost.net/12-zyrtaret-e-kqz-se-nuk-jane-infektuar-prokuroria-kerkon-analiza-jashte-vendit/60%Daily2019-10-16 06:40
https://kosovapost.net/per-dy-vjet-haradinaj-dhe-armata-politike-e-tij-shpenzime-marramendese-per-dreka/60%Daily2019-10-16 06:36
https://kosovapost.net/ne-keto-dy-rruge-te-kryeqytetit-ndalohet-qarkullim/60%Daily2019-10-16 06:24
https://kosovapost.net/rakitiq-e-barcelona-drejt-divorcit-kater-skuadra-gati-per-te/60%Daily2019-10-16 06:28
https://kosovapost.net/lamtumire-interpol/60%Daily2019-10-16 06:17
https://kosovapost.net/sot-ne-vushtrri-mbahen-aktivitete-per-rendesine-e-mbrojtjes-se-mjedisit/60%Daily2019-10-16 06:12
https://kosovapost.net/a-e-keni-menduar-se-mund-ta-shihni-keshtu-kim-jong-un-foto/60%Daily2019-10-16 06:08
https://kosovapost.net/aksion-i-policise-se-kosoves-ne-veri/60%Daily2019-10-16 06:00
https://kosovapost.net/keto-jane-vetite-e-dobishme-te-kafese/60%Daily2019-10-16 05:55
https://kosovapost.net/moti-sot/60%Daily2019-10-16 05:50
https://kosovapost.net/nese-partneri-ua-kontrollon-telefonin-ka-keto-probleme-psikologjike/60%Daily2019-10-15 22:45
https://kosovapost.net/keta-jane-te-dyshuarit-qe-sulmuan-dy-vellezer-me-arme-zjarri-ne-prishtine/60%Daily2019-10-15 22:08
https://kosovapost.net/uefa-nis-hetim-ndaj-pershendetjes-ushtarake-te-lojtareve-turq/60%Daily2019-10-15 21:31
https://kosovapost.net/pkk-vazhdon-te-jete-grupi-terrorist-i-preferuar-i-evropes/60%Daily2019-10-15 21:28
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-cuditem-se-si-kandidatet-e-psd-se-nuk-u-votuan/60%Daily2019-10-15 21:21
https://kosovapost.net/%e2%80%8belezi-kqz-po-publikon-formularet-e-rezultateve-te-subjekteve-politike-dhe-te-kandidateve/60%Daily2019-10-15 21:02
https://kosovapost.net/krenohet-daciq-pas-deshtimit-te-kosoves-ne-interpol-serbia-eshte-forcuar-nderkombetarisht/60%Daily2019-10-15 20:39
https://kosovapost.net/bajrami-ia-siguron-tri-pike-zvicres/60%Daily2019-10-15 20:33
https://kosovapost.net/anton-quni-falenderon-adelina-ismailin-qe-e-mbeshteti-ldk-ne-gjate-fushates-zgjedhore/60%Daily2019-10-15 20:12
https://kosovapost.net/hahn-flet-per-negociatat-shqiperise-i-mungojne-dy-po-nga-vendet-e-be-se/60%Daily2019-10-15 19:53
https://kosovapost.net/dy-persona-sulmohen-me-arme-zjarri-ne-prishtine/60%Daily2019-10-15 19:49
https://kosovapost.net/kurti-ldk-po-pret-numerimin-edhe-te-votes-se-fundit-nuk-garantoj-sukses-me-serbine/60%Daily2019-10-15 19:33
https://kosovapost.net/ypg-pkk-sulm-ndaj-civileve-6-te-vrare/60%Daily2019-10-15 19:12
https://kosovapost.net/cavani-refuzon-rinovimin-me-psg-ne-atl-madrid-i-ben-oferte-zyrtare/60%Daily2019-10-15 19:07
https://kosovapost.net/mustafa-ambasadores-franceze-po-shkojme-drejt-nje-programi-qeverises-me-vv-ne/60%Daily2019-10-15 18:42
https://kosovapost.net/lladrovci-reagon-per-arrestimin-e-drejtorit-ne-drenas-e-iniciova-rastin-per-te-hequr-dyshimet/60%Daily2019-10-15 18:34
https://kosovapost.net/akullnajat-e-zvicres-po-shkrihen-me-shpejtesi-rekorde/60%Daily2019-10-15 18:23
https://kosovapost.net/fituesit-e-garave-republikane-te-klasave-vi-ix-mbajne-kampe-kreative/60%Daily2019-10-15 18:03
https://kosovapost.net/pergjithmone-kunder-speciales-reagimi-i-ashper-i-ganimete-musliut-per-ftesat-e-reja/60%Daily2019-10-15 17:44
https://kosovapost.net/fillojeni-diten-me-nje-gote-uje-dhe-mjalte-kombinim-qe-ua-rigjeneron-krejtesisht-trupin/60%Daily2019-10-15 17:28
https://kosovapost.net/kosova-nuk-eshte-ftuar-si-shtet-ne-asamblene-e-pergjithshme-te-interpol-it/60%Daily2019-10-15 17:17
https://kosovapost.net/mercedesi-motivohet-nga-rekordet-e-ferrarit/60%Daily2019-10-15 17:04
https://kosovapost.net/vuciq-e-pranon-kemi-presion-per-ta-njohur-kosoven-nese-duam-te-anetaresohemi-ne-be/60%Daily2019-10-15 16:58
https://kosovapost.net/neser-nis-numerimi-i-votave-qe-kane-ardhur-nga-diaspora/60%Daily2019-10-15 16:43
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-presidenti-i-federates-se-futbollit-ne-bullgari/60%Daily2019-10-15 16:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-emri-i-fshehet-i-mbretereshes-se-anglise/60%Daily2019-10-15 15:08
https://kosovapost.net/ushqimi-si-ilac-pese-arsye-pse-mandarinat-jane-shume-te-shendetshme/60%Daily2019-10-15 15:02
https://kosovapost.net/sa-vite-i-mbushi-sot-ish-presidenti-i-shqiperise-sali-berisha/60%Daily2019-10-15 14:56
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-abbot-uron-ekipin-e-kosoves/60%Daily2019-10-15 14:52
https://kosovapost.net/11-nxenes-behen-per-spital-nga-spreji-djeges/60%Daily2019-10-15 14:48
https://kosovapost.net/fillojne-punimet-ne-rrugen-bill-klinton-ne-malisheve/60%Daily2019-10-15 14:43
https://kosovapost.net/a-do-te-ndikoje-helmimi-me-zarfet-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-10-15 14:42
https://kosovapost.net/barcelona-ne-kaos-anulohen-45-fluturime-per-shkak-te-protestave/60%Daily2019-10-15 14:40
https://kosovapost.net/kush-vodhi-vota-deputetesh-atje/60%Daily2019-10-15 14:55
https://kosovapost.net/luboteni-i-ben-thirrje-kuvendit-te-kete-prioritet-miratimin-e-ligjit-per-akreditim/60%Daily2019-10-15 14:31
https://kosovapost.net/tete-vjet-pa-humoristin-ali-ahmeti-djali-e-kujton-me-fjale-prekese/60%Daily2019-10-15 14:21
https://kosovapost.net/qnr-brenda-tri-ditesh-nis-numerimi-i-votave-me-kusht/60%Daily2019-10-15 13:54
https://kosovapost.net/autoritetet-e-kosoves-ne-kerkim-te-nje-laboratori-per-ekzaminimin-e-zarfeve-nga-serbia/60%Daily2019-10-15 13:50
https://kosovapost.net/edhe-25-ftesa-nga-specialja-priten-arrestimet-e-kater-personave/60%Daily2019-10-15 13:31
https://kosovapost.net/policia-ruse-ben-bastisje-masive-ne-zyrat-e-opozites/60%Daily2019-10-15 13:04
https://kosovapost.net/kosova-ende-perballet-me-mungese-te-investimeve-dhe-papunesi-te-larte/60%Daily2019-10-15 13:06
https://kosovapost.net/rama-cmimi-nobel-per-handken-skandal/60%Daily2019-10-15 12:53
https://kosovapost.net/apple-rrite-prodhimin-e-iphon-eve-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-10-15 14:02
https://kosovapost.net/a-do-te-largohet-ronaldo-nga-juventusi/60%Daily2019-10-15 12:54
https://kosovapost.net/kurti-priti-ne-takim-delegacionin-e-lugines-i-kryesuar-nga-shqiprim-arifi/60%Daily2019-10-15 12:40
https://kosovapost.net/sa-eshte-e-demshme-pirja-e-kafese-me-stomakun-bosh/60%Daily2019-10-15 12:36
https://kosovapost.net/kurti-ne-takim-me-apostoloven-permend-nevojen-e-nje-mini-marshall-plani-te-be-se-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-10-15 12:21
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-se-kafeja-mund-te-perdoret-per-shume-gjera-pervec-pirjes/60%Daily2019-10-15 14:03
https://kosovapost.net/gjendja-aktuale-e-te-helmuarve-nga-zarfet-e-kqz-se-video/60%Daily2019-10-15 12:31
https://kosovapost.net/koalicioni-nisma-akr-pd-do-te-jete-pjese-e-kuvendit/60%Daily2019-10-15 12:02
https://kosovapost.net/nato-urgjent-te-fillojne-bisedimet-kosove-serbi/60%Daily2019-10-15 11:57
https://kosovapost.net/keshtu-e-quan-mediumi-serb-vedat-muriqin/60%Daily2019-10-15 12:07
https://kosovapost.net/vrasje-me-tentative-ne-junik/60%Daily2019-10-15 11:50
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-posedim-te-paautorizuar-te-substancave-narkotike/60%Daily2019-10-15 11:40
https://kosovapost.net/shiste-bileta-futbolli-ne-tregun-e-zi-policia-arreston-te-dyshuarin/60%Daily2019-10-15 11:24
https://kosovapost.net/per-dy-javet-e-ardhme-mos-ia-mesyni-ketyre-rrugeve-te-prishtines-nuk-do-te-mund-te-kaloni/60%Daily2019-10-15 11:19
https://kosovapost.net/bls-hafnia-shpalos-koleksionin-e-ri-valhalla/60%Daily2019-10-15 11:19
https://kosovapost.net/a-eshte-kryer-ekspertiza-per-astrit-deharin-flet-prokurori-i-rastit-metush-biraj/60%Daily2019-10-15 11:08
https://kosovapost.net/kryeministri-italian-takim-me-ramen-dhe-meten/60%Daily2019-10-15 10:59
https://kosovapost.net/kjo-do-te-jete-ndarja-e-ministrive-ne-qeverine-kurti/60%Daily2019-10-15 10:57
https://kosovapost.net/ky-eshte-aeroporti-me-i-madh-ne-bote/60%Daily2019-10-15 10:51
https://kosovapost.net/konsumimi-i-ketyre-ushqimeve-shkakton-akne-ne-fytyren-tuaj/60%Daily2019-10-15 10:43
https://kosovapost.net/shoqata-down-syndrome-kosova-kerkon-miratimin-e-ligjit-per-punesimin-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2019-10-15 10:47
https://kosovapost.net/sot-behen-33-vite-nga-vdekja-e-heroit-kombetar-metush-krasniqi/60%Daily2019-10-15 10:26
https://kosovapost.net/policia-ne-koshare-djege-pese-plantacione-te-mbjella-me-bime-narkotike-foto/60%Daily2019-10-15 09:53
https://kosovapost.net/baba-mos-me-kerko-me-reagimi-i-babit-pas-zhdukjes-se-te-birit-nuk-kemi-pasur-probleme/60%Daily2019-10-15 09:45
https://kosovapost.net/kqz-pritet-te-perfundoje-sot-rinumerimin-i-314-vendvotimeve/60%Daily2019-10-15 09:35
https://kosovapost.net/erdogan-deshtimi-i-nderkombetareve-per-te-ndihmuar-turqine-ka-nxitur-veprimin-ne-siri/60%Daily2019-10-15 10:14
https://kosovapost.net/trump-per-videon-e-rreme-te-abc-news-mbi-turqine-nje-turp-i-vertete/60%Daily2019-10-15 09:05
https://kosovapost.net/mirebesimi-dhe-frika-e-ldk-se-per-koalicionin-me-lvv/60%Daily2019-10-15 08:57
https://kosovapost.net/rand-paul-demokratet-duhet-te-hetohen-lidhur-me-rastin-e-ukraines/60%Daily2019-10-15 08:57
https://kosovapost.net/neymar-nje-muaj-larg-fushes-se-futbollit/60%Daily2019-10-15 08:54
https://kosovapost.net/trump-ypg-pkk-ja-mund-te-kete-liruar-terroristet-e-daesh-it-per-te-perfshire-ameriken-ne-rajon/60%Daily2019-10-15 09:06
https://kosovapost.net/kalendari-historik-15-tetor/60%Daily2019-10-15 08:45
https://kosovapost.net/vlora-citaku-muriqin-e-dua-fort-me-te-edhe-ne-lufte-do-te-shkoja/60%Daily2019-10-15 08:42
https://kosovapost.net/specialja-e-fton-per-intervistim-edhe-doktorin-qe-sherbeu-gjate-luftes-ne-kosove-foto/60%Daily2019-10-15 08:33
https://kosovapost.net/ne-ditelindjen-e-ergi-dinit-barbana-realizon-endrren-e-lene-pergjysme-video/60%Daily2019-10-15 09:16
https://kosovapost.net/ish-deputeti-i-pdk-se-fadil-beka-i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-10-15 08:36
https://kosovapost.net/kjo-eshte-modeli-i-flokeve-me-in-per-vjeshte/60%Daily2019-10-15 08:43
https://kosovapost.net/pas-paypal-edhe-ebay-heq-dore-nga-projekti-per-kriptovaluten-libra/60%Daily2019-10-15 08:13
https://kosovapost.net/ja-cfare-shkruan-mediumi-malazeze-per-fitoren-e-kosoves-ndaj-malit-te-zi/60%Daily2019-10-15 08:12
https://kosovapost.net/kmdlnj-presim-qe-nderkombetaret-te-mos-behen-ndrikulla-ne-formimin-e-institucioneve-te-reja/60%Daily2019-10-15 08:07
https://kosovapost.net/e-lidhin-dhe-i-marrin-100-mije-franga-grabitesit-dyshohet-te-jene-shqiptare/60%Daily2019-10-15 07:54
https://kosovapost.net/deputetet-te-zhgenjyer-nga-rezultatet-e-kqz-se/60%Daily2019-10-15 07:50
https://kosovapost.net/me-shume-se-60-punonjesve-te-ministrise-se-kultures-nuk-do-tu-vazhdohen-kontratat-e-punes/60%Daily2019-10-15 07:48
https://kosovapost.net/mjeket-e-infermjeret-kosovare-ne-kerkim-te-nje-jete-me-te-mire/60%Daily2019-10-15 07:37
https://kosovapost.net/palmer-anulon-pjesemarrjen-ne-forumin-e-sigurise-ne-beograd-e-dergon-zevendesin/60%Daily2019-10-15 07:39
https://kosovapost.net/ky-eshte-qyteti-ku-60-per-qind-e-banoreve-jetojne-nen-toke-video/60%Daily2019-10-15 07:33
https://kosovapost.net/termokosi-i-gatshem-te-nise-sot-sezonin-e-ngohjes-ne-prishtine/60%Daily2019-10-15 07:42
https://kosovapost.net/keta-jane-deputetet-qe-nuk-do-te-jene-me-pjese-e-parlamentit/60%Daily2019-10-15 07:46
https://kosovapost.net/vetem-gjate-24-oreve-te-fundit-kane-ndodhur-39-aksidente/60%Daily2019-10-15 07:22
https://kosovapost.net/kosova-ne-dyert-e-interpol-it/60%Daily2019-10-15 07:13
https://kosovapost.net/takim-i-ri-i-komisionit-te-eksperteve-maqedoni-bullgari/60%Daily2019-10-15 07:11
https://kosovapost.net/ja-si-dukej-marina-vjollca-kur-ishte-femije-foto/60%Daily2019-10-15 07:16
https://kosovapost.net/kur-pritet-certifikimi-i-rezultateve/60%Daily2019-10-15 07:04
https://kosovapost.net/palmer-anulon-pjesemarrjen-ne-forumin-e-sigurise-ne-beograd/60%Daily2019-10-15 06:59
https://kosovapost.net/daciq-kosova-nuk-ka-shanse-te-pranohet-ne-interpol/60%Daily2019-10-15 07:00
https://kosovapost.net/matematika-le-jashte-euro-2020-shqiperine-video/60%Daily2019-10-15 06:46
https://kosovapost.net/ldk-ja-do-7-ministri-vetevendosje-ia-ofron-5/60%Daily2019-10-15 06:42
https://kosovapost.net/kjo-duket-ka-sjelle-kokecarje-per-evropen-dhe-shba-te/60%Daily2019-10-15 06:36
https://kosovapost.net/sot-fillon-procesi-i-eliminimit-te-brejtesve-ne-prishtine/60%Daily2019-10-15 06:13
https://kosovapost.net/medikamenti-qe-do-te-ndihmoje-ne-sherimin-e-kancerit-te-prostates/60%Daily2019-10-15 06:11
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme/60%Daily2019-10-15 05:58
https://kosovapost.net/haradinaj-kombetarja-e-krenarise-edhe-njehere-kosoves-i-vulosi-emrin-e-suksesit/60%Daily2019-10-14 21:37
https://kosovapost.net/milot-rashica-e-merituam-fitoren-ndaj-malit-te-zi/60%Daily2019-10-14 21:17
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-kombetarja-e-kosoves-po-na-ben-krenare/60%Daily2019-10-14 21:08
https://kosovapost.net/vojvoda-ndaj-malit-te-zi-treguam-vetebesim/60%Daily2019-10-14 20:54
https://kosovapost.net/rrahmani-lojtari-i-pare-qe-flet-pas-fitores-se-kosoves/60%Daily2019-10-14 20:49
https://kosovapost.net/strukture-te-re-per-reformen-zgjedhore-osbe-i-hap-rrugen-pd-jemi-te-gatshem-te-ndihmojme/60%Daily2019-10-14 20:30
https://kosovapost.net/mustafa-takon-apostoloven-flasin-per-perberjen-e-qeverise-se-re/60%Daily2019-10-14 20:11
https://kosovapost.net/citaku-ironizon-me-malin-e-zi-a-po-e-nderron-portierin-apet/60%Daily2019-10-14 20:03
https://kosovapost.net/albin-kurti-per-ekipin-tone-te-kosoves-presim-ate-qe-duam-fitore/60%Daily2019-10-14 19:50
https://kosovapost.net/nata-e-shqiptareve-shqiperia-i-jep-golin-e-trete-moldavise/60%Daily2019-10-14 19:39
https://kosovapost.net/kosova-e-pandalshme-shenon-edhe-golin-e-dyte/60%Daily2019-10-14 19:28
https://kosovapost.net/haradinaj-tere-kosova-ne-kembe-per-fitoren-e-radhes/60%Daily2019-10-14 19:19
https://kosovapost.net/perleshje-mes-sigurimit-dhe-tifozeve-te-malit-te-zi/60%Daily2019-10-14 19:14
https://kosovapost.net/kosova-kalon-ne-epersi/60%Daily2019-10-14 18:58
https://kosovapost.net/kadri-veseli-gjithmone-me-juve-djema-forca-kosova/60%Daily2019-10-14 18:47
https://kosovapost.net/albin-kurti-ne-stadium-per-tiu-dhene-mbeshtetje-djelmoshave-te-kombetares/60%Daily2019-10-14 18:39
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-e-uroi-kurtin-per-suksesin-zgjedhor/60%Daily2019-10-14 18:28
https://kosovapost.net/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2019-10-14 18:10
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-kosove-mali-i-zi/60%Daily2019-10-14 17:49
https://kosovapost.net/dy-te-rinje-shqiptare-humben-jeten-tragjikisht-ne-new-york/60%Daily2019-10-14 17:32
https://kosovapost.net/kater-vende-te-be-se-mbeshtesin-hapjen-e-negociatave-me-shkupin-dhe-tiranen/60%Daily2019-10-14 17:06
https://kosovapost.net/kercenon-daciqi-ne-kosove-mund-te-shpertheje/60%Daily2019-10-14 16:59
https://kosovapost.net/operacioni-burimi-i-paqes-turqia-do-ta-vazhdoje-operacionin-deri-sa-te-arrije-objektivat/60%Daily2019-10-14 16:48
https://kosovapost.net/per-9-muaj-mbi-5-mije-drejtues-mbeten-pa-patente-shofere/60%Daily2019-10-14 16:26
https://kosovapost.net/kosova-dhe-serbia-larg-marreveshjes-perfundimtare/60%Daily2019-10-14 16:20
https://kosovapost.net/be-deklarohet-per-rastin-e-zarfeve-nga-serbia/60%Daily2019-10-14 16:05
https://kosovapost.net/konsumimi-i-kafese-i-demshem-per-shtatzenat/60%Daily2019-10-14 15:19
https://kosovapost.net/mbahet-gara-e-motociklizmit-ne-gjilan-keta-jane-fituesit/60%Daily2019-10-14 15:09
https://kosovapost.net/per-dy-pale-atlete-denohet-me-nje-vit-burgim/60%Daily2019-10-14 15:00
https://kosovapost.net/ambasadori-i-turqise-viziton-albin-kurtin-ne-seline-e-vetevendosjes/60%Daily2019-10-14 14:54
https://kosovapost.net/apostolova-tregon-kushtin-per-heqjen-e-vizave/60%Daily2019-10-14 14:36
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-takuar-presidentin-meta-ne-fishte/60%Daily2019-10-14 14:22
https://kosovapost.net/kurti-per-bacen-limon-do-mbajme-ne-mendje-me-nderime-dhe-ne-zemer-me-mall/60%Daily2019-10-14 14:16
https://kosovapost.net/mos-e-hudhni-livoren-e-bananes-ja-per-cfare-mund-ta-perdorni-ate/60%Daily2019-10-14 14:11
https://kosovapost.net/gap-qeveria-e-kosoves-rrit-shpenzimet/60%Daily2019-10-14 14:04
https://kosovapost.net/7-misteret-e-medha-boterore/60%Daily2019-10-14 14:00
https://kosovapost.net/vetevendosje-mbeshtet-kandidatet-shqiptare-ne-zgjedhjet-parlamentare-te-20-tetorit-ne-zvicer/60%Daily2019-10-14 13:30
https://kosovapost.net/trump-askush-te-mos-prese-qe-forcat-amerikane-do-te-perballen-me-turqine-antare-te-nato-s/60%Daily2019-10-14 13:27
https://kosovapost.net/vazhdojne-manipulimet-ne-rrjetet-sociale-per-operacionin-burimi-i-paqes-foto/60%Daily2019-10-14 13:20
https://kosovapost.net/zullumit-ne-siri-po-me-duket-po-i-vije-fundi/60%Daily2019-10-14 13:06
https://kosovapost.net/vuciq-fsheh-fajin-per-helmimin-me-zarfe-kercenon-kosoven/60%Daily2019-10-14 12:53
https://kosovapost.net/policia-arrestoi-burrin-i-cili-rrahi-gruan-dhe-djalin-e-tij/60%Daily2019-10-14 12:40
https://kosovapost.net/prerja-e-drunjve-ne-menyre-ilegale-ne-kosove-vazhdon-te-jete-problem-edhe-gjate-ketij-viti/60%Daily2019-10-14 12:28
https://kosovapost.net/zhegrova-e-rashica-po-i-zevendesojne-messin-e-ronaldon/60%Daily2019-10-14 12:15
https://kosovapost.net/ffk-ua-ndalon-tifozeve-te-kombetares-keto-gjera/60%Daily2019-10-14 12:00
https://kosovapost.net/klmdnj-per-helmimin-ti-presim-rezultatet/60%Daily2019-10-14 12:03
https://kosovapost.net/tahiri-se-perfill-kerkesen-e-be-se-per-noteret-vlereson-se-procesi-eshte-legjitim-dhe-duhet-te-ndodhe/60%Daily2019-10-14 11:52
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-goodman-e-quan-trimereshe-shyhrete-tahiri-sylejmanin/60%Daily2019-10-14 11:47
https://kosovapost.net/ende-nuk-dihen-shkaktaret-e-helmimit/60%Daily2019-10-14 11:44
https://kosovapost.net/nje-tjeter-e-perdhunuar-del-hapur-dorezon-padi-ne-prokurorine-speciale/60%Daily2019-10-14 11:38
https://kosovapost.net/ushtria-turke-shkaterron-kamionin-qe-furnizonte-terroristet-me-municion/60%Daily2019-10-14 10:34
https://kosovapost.net/thaci-takon-shefin-e-aki-kryeprokurorin-e-shtetit-e-kryetaren-e-kqz-se-kerkon-hetim-deri-ne-fund-per-rastin-e-helmimit/60%Daily2019-10-14 10:17
https://kosovapost.net/eksperti-ushtarak-gashi-per-helmimin-me-zarfet-nga-serbia-sulm-terrorist-i-serbise/60%Daily2019-10-14 11:35
https://kosovapost.net/kurti-duke-perkujtuar-shtjefen-gjecovin-ne-mund-te-ecim-me-sigurt-perpara/60%Daily2019-10-14 09:27
https://kosovapost.net/nxirret-nga-thellesia-anija-e-vjeter-uluburun-3300-vjecare/60%Daily2019-10-14 08:55
https://kosovapost.net/votat-e-diaspores-nen-percijelljen-e-policise-dergohen-ne-qnr/60%Daily2019-10-14 08:43
https://kosovapost.net/presidenti-trump-i-kerkon-evropes-qe-te-pranoje-te-burgosurit-e-isis-it/60%Daily2019-10-14 08:41
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-bllokon-keto-rruge-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-10-14 08:21
https://kosovapost.net/sa-ishte-shpejtesija-e-avionit-te-pare-amerikan-x-one/60%Daily2019-10-14 08:28
https://kosovapost.net/ja-cfare-shkruajne-mediet-boterore-per-helmimin-e-zyrtareve-te-qnr-se-ne-kosove/60%Daily2019-10-14 08:12
https://kosovapost.net/formacioni-i-mundshem-i-kosoves-ndaj-malit-te-zi/60%Daily2019-10-14 08:13
https://kosovapost.net/ne-kete-fshat-te-kosoves-ka-8-vite-nuk-eshte-martuar-askush-video/60%Daily2019-10-14 08:01
https://kosovapost.net/eksperimenti-kater-miliarde-dollaresh-i-rezerves-federale/60%Daily2019-10-14 07:41
https://kosovapost.net/probleme-te-medha-me-simbolet-kombetare-ne-mal-te-zi/60%Daily2019-10-14 07:37
https://kosovapost.net/zevendessekretari-i-pergjithshem-i-kombeve-te-bashkuara-mark-lowcock-falenderoi-turqine/60%Daily2019-10-14 07:43
https://kosovapost.net/serbia-betohet-se-do-ta-pengoje-serish-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2019-10-14 07:19
https://kosovapost.net/japoni-arrin-ne-35-numri-i-viktimave-nga-tajfuni-hagibis/60%Daily2019-10-14 07:14
https://kosovapost.net/kushtrim-hoxha-aktori-me-i-mire-ne-cine-balkan-panorama/60%Daily2019-10-14 07:08
https://kosovapost.net/si-do-behet-ndarja-e-ministrive-mes-vetevendosjes-dhe-ldk-se/60%Daily2019-10-14 07:03
https://kosovapost.net/kosova-luan-ndeshjen-vendimtare-kunder-malit-te-zi/60%Daily2019-10-14 06:58
https://kosovapost.net/helmimi-crregullon-procesin-e-verifikimit-te-votave/60%Daily2019-10-14 06:54
https://kosovapost.net/eksperti-kosovar-tregon-se-cfare-helmi-mund-te-permbajne-zarfet-e-ardhura-nga-serbia/60%Daily2019-10-14 06:51
https://kosovapost.net/ja-si-vepron-majmuni-me-vajzen-qe-tenton-te-beje-do-cmendeni-video/60%Daily2019-10-14 06:38
https://kosovapost.net/shperthen-bombola-e-gazit-humbin-jeten-dhjete-persona/60%Daily2019-10-14 06:30
https://kosovapost.net/u-godit-ne-koke-nga-kundershtari-bie-ne-koma-boksieri-video-foto/60%Daily2019-10-14 06:26
https://kosovapost.net/ndarja-e-cmimit-nobel-per-peter-handke-sot-protestohet-ne-prishtine/60%Daily2019-10-14 06:19
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-teme-diskutimi-ne-kryeqytetin-serb/60%Daily2019-10-14 06:22
https://kosovapost.net/sot-behen-15-vite-nga-tragjedia-e-maturanteve-te-malisheves/60%Daily2019-10-14 06:10
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-pastrojne-veshkat-parandalojne-guret-dhe-inflamacionin/60%Daily2019-10-14 06:06
https://kosovapost.net/votat-e-diaspores-transferohen-ne-qnr/60%Daily2019-10-14 06:01
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes/60%Daily2019-10-14 05:58
https://kosovapost.net/20-vite-qe-kur-raul-heshti-camp-nou/60%Daily2019-10-13 21:47
https://kosovapost.net/ngriten-temperaturat-ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-javen-e-ardhme/60%Daily2019-10-13 21:32
https://kosovapost.net/ja-dy-kombetaret-e-radhes-qe-siguruan-plasmanin-ne-euro-2020/60%Daily2019-10-13 21:14
https://kosovapost.net/16-vjecarja-nga-kosova-mban-fjalim-ne-parlamentin-evropian/60%Daily2019-10-13 20:59
https://kosovapost.net/trump-shume-e-zgjuar-mosperfshirja-ne-siri/60%Daily2019-10-13 20:36
https://kosovapost.net/sondazhet-dalese-kais-saied-zgjidhet-presidenti-i-ri-i-tunizise/60%Daily2019-10-13 20:19
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-be-te-mbaje-premtimin-per-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2019-10-13 20:13
https://kosovapost.net/ndarja-e-nobelit-per-peter-handke-neser-protestohet-ne-prishtine/60%Daily2019-10-13 19:58
https://kosovapost.net/rugova-pranon-se-sdo-te-jete-deputet-thote-se-do-te-punoje-per-ldk-ne/60%Daily2019-10-13 19:54
https://kosovapost.net/peje-bllokohet-nje-pjese-e-rruges-per-shkak-te-mjetit-shperthyes/60%Daily2019-10-13 19:36
https://kosovapost.net/kosova-zhvillon-stervitjen-e-fundit-para-testit-deciziv-kunder-malit-te-zi/60%Daily2019-10-13 19:20
https://kosovapost.net/daka-tregon-se-cfare-do-te-ndodhe-me-zarfet-e-ardhura-nga-serbia/60%Daily2019-10-13 19:06
https://kosovapost.net/reagon-ashper-ramiz-kelmendi-albin-kurti-pushka-top-tu-befte/60%Daily2019-10-13 18:52
https://kosovapost.net/protestes-te-unaza-e-re-i-bashkohet-edhe-basha-nje-e-keqe-e-madhe-beri-bashke-qytetaret/60%Daily2019-10-13 18:37
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-lista-serbe-te-shpallet-parti-jokushtetuese/60%Daily2019-10-13 18:30
https://kosovapost.net/vv-kerkon-te-zbardhet-rasti-i-helmimit-te-zyrtareve-te-kqz-se/60%Daily2019-10-13 18:14
https://kosovapost.net/kqz-mban-mbledhje-me-dyer-te-mbyllura/60%Daily2019-10-13 18:04
https://kosovapost.net/rakiq-akuzon-shqiptaret-per-mashtrim-aty-ishin-edhe-serbet-por-ata-nuk-u-helmuan/60%Daily2019-10-13 17:45
https://kosovapost.net/partia-i-deshtoi-keq-por-zeka-nuk-e-ka-ne-plan-te-dorezohet/60%Daily2019-10-13 17:24
https://kosovapost.net/pentagon-ushtaret-amerikane-do-te-terhiqen-plotesisht-nga-veriu-i-sirise/60%Daily2019-10-13 16:59
https://kosovapost.net/fansat-e-playstation-te-gatshem-te-paguajne-shuma-te-medha-per-ps5/60%Daily2019-10-13 16:47
https://kosovapost.net/aksident-ne-vushtrri-shtate-persona-te-lenduar/60%Daily2019-10-13 16:34
https://kosovapost.net/ngritet-flamuri-i-ushtrise-kombetare-siriane-ne-kalimin-kufitar-ne-tal-abyad/60%Daily2019-10-13 16:16
https://kosovapost.net/kosova-shenon-fitore-historike-ne-boterorin-e-karlingut/60%Daily2019-10-13 16:02
https://kosovapost.net/kqz-do-te-ofrojme-sigurine-maksimale-per-procesin-zgjedhor/60%Daily2019-10-13 15:43
https://kosovapost.net/keshilli-evropian-i-jep-nje-po-me-kushte-shqiperise/60%Daily2019-10-13 15:38
https://kosovapost.net/vlore-plazh-edhe-ne-mes-te-tetorit/60%Daily2019-10-13 15:31
https://kosovapost.net/partia-e-jabllanoviqit-kemi-deshmi-qe-lista-serbe-i-ka-vjedhur-votat/60%Daily2019-10-13 15:15
https://kosovapost.net/kjo-eshte-deputetja-me-e-re-e-kuvendit-te-kosoves-foto/60%Daily2019-10-13 15:09
https://kosovapost.net/ne-prishtine-vidhen-pajisje-ortopedike-nuk-raportohet-per-te-arrestuar/60%Daily2019-10-13 15:03
https://kosovapost.net/zvicra-rrezikon-kualifkimin-ne-evropian/60%Daily2019-10-13 14:59
https://kosovapost.net/tolgahan-djali-im-eshte-gjysme-shqiptar/60%Daily2019-10-13 14:48
https://kosovapost.net/keta-do-te-jene-deputetet-e-ardhshem-te-ldk-se/60%Daily2019-10-13 14:34
https://kosovapost.net/arrestohen-3-taksiste-po-transportonin-12-shtetas-afgane/60%Daily2019-10-13 13:48
https://kosovapost.net/pese-gjerat-qe-tregojne-se-vuani-nga-ankthi/60%Daily2019-10-13 13:43
https://kosovapost.net/ramadani-duhen-dy-dite-per-te-vertetuar-gjendjen-e-pacienteve-me-alergji/60%Daily2019-10-13 13:31
https://kosovapost.net/ky-eshte-destinacioni-i-zgjedhur-nga-blero-dhe-afrona-per-muajin-e-mjaltit/60%Daily2019-10-13 13:29
https://kosovapost.net/elezi-helmimi-ska-ndodhur-ne-qnr-por-ne-ministrine-e-infrastruktures/60%Daily2019-10-13 13:22
https://kosovapost.net/rritja-e-lojtareve-te-kosoves-ne-transfermark/60%Daily2019-10-13 13:18
https://kosovapost.net/japonia-aktivizon-ushtrine-per-ndihme-pas-tajfunit-higibis/60%Daily2019-10-13 13:02
https://kosovapost.net/ahmetaj-procesi-i-rinumerimit-pritet-te-perfundoje-brenda-3-ditesh/60%Daily2019-10-13 12:17
https://kosovapost.net/kontrabandonte-19-persona-per-ne-kosove-arrestohet-nga-policia/60%Daily2019-10-13 12:14
https://kosovapost.net/qkuk-jep-detaje-per-te-helmuarit-dy-gra-ishin-shtatzena/60%Daily2019-10-13 12:09
https://kosovapost.net/oda-e-afarizmit-mund-te-kemi-rritje-ekonomike-deri-17-per-qind/60%Daily2019-10-13 12:06
https://kosovapost.net/nga-26-zyrtaret-e-helmuar-2-prej-tyre-ne-gjendje-me-te-rende-shendetesore/60%Daily2019-10-13 11:40
https://kosovapost.net/ja-si-u-helmuan-zyrtaret-e-kqz-se-nga-zarfet-e-ardhur-nga-serbia/60%Daily2019-10-13 11:31
https://kosovapost.net/te-helmuarit-ne-qnr-dergohen-ne-qkuk-policia-slejon-askend-ti-afrohet-infektives/60%Daily2019-10-13 11:25
https://kosovapost.net/mjeket-flasin-per-gjendjen-shendetesore-te-26-zyrtareve-te-helmuar-me-zarfet-e-votave-serbe/60%Daily2019-10-13 10:59
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-e-bllokon-rrugen-ku-ishin-duke-u-numeruar-votat-e-serbeve/60%Daily2019-10-13 10:41
https://kosovapost.net/rinumerimi-nuk-e-permbys-rezultatin-e-partive-te-para/60%Daily2019-10-13 10:31
https://kosovapost.net/26-te-lenduarit-nga-zarfet-e-ardhura-nga-serbia-nuk-kane-kerkuar-ndihme-ne-kliniken-infektive/60%Daily2019-10-13 10:26
https://kosovapost.net/helmohen-26-persona-ne-qendren-e-numerimit-shkak-zarfet-e-ardhura-nga-serbia/60%Daily2019-10-13 10:13
https://kosovapost.net/kurri-tregon-se-cfare-bisedoj-ne-takim-me-rashiq/60%Daily2019-10-13 10:06
https://kosovapost.net/pas-paypal-kriptovaluten-libra-e-braktis-edhe-visa-e-mastercard/60%Daily2019-10-13 09:36
https://kosovapost.net/15-te-vdekur-nga-sulmi-me-arme-ne-nje-xhami-te-burkina-fasos/60%Daily2019-10-13 09:28
https://kosovapost.net/per-nje-camcakez-denohen-me-11-vjet-burgim-tre-te-rinj-kosovare/60%Daily2019-10-13 08:52
https://kosovapost.net/sot-nisi-edicioni-i-katert-i-maratones-se-tiranes/60%Daily2019-10-13 08:48
https://kosovapost.net/besart-berisha-siguron-fitore-ne-ndeshjen-kunder-wellington-phoenix/60%Daily2019-10-13 08:41
https://kosovapost.net/meta-nderon-me-titullin-naim-frasheri-dy-albanologe-kineze/60%Daily2019-10-13 08:38
https://kosovapost.net/polonia-zgjedh-parlamentin-e-ri/60%Daily2019-10-13 08:34
https://kosovapost.net/doktoret-amerikane-tregojne-cilat-pije-duhet-ti-shmangni-per-ta-ulur-shtypjen-e-gjakut/60%Daily2019-10-13 08:15
https://kosovapost.net/kalendari-historik-13-tetor/60%Daily2019-10-13 08:11
https://kosovapost.net/trump-i-ben-thirrje-ypg-pkk-se-qe-te-terhiqen-nga-kufiri-me-turqine/60%Daily2019-10-13 08:08
https://kosovapost.net/i-lodhur-nga-shpejtesia-e-makinave-vendos-ti-ndryshoje-zebrat/60%Daily2019-10-13 09:25
https://kosovapost.net/grate-ne-drejtesi-dhe-ne-polici-perjetojne-diskriminimin-me-te-madh/60%Daily2019-10-13 07:59
https://kosovapost.net/bashkepartiaku-i-kurtit-selimi-premton-reciprocitet-te-plote-me-serbine/60%Daily2019-10-13 09:25
https://kosovapost.net/tajfuni-qe-goditi-japonine-19-te-vdekur-dhe-100-te-plagosur-foto/60%Daily2019-10-13 07:49
https://kosovapost.net/futbollistet-me-me-vlere-ne-bote-mbappe-i-pari-messi-i-treti-ronaldo-i-26-ti/60%Daily2019-10-13 07:44
https://kosovapost.net/pensionistet-e-zhgenjyer-shpresojne-ne-qeverine-e-re/60%Daily2019-10-13 07:51
https://kosovapost.net/sabri-fejzullahu-sjell-ne-versionin-remake-kengen-pranvera-ne-prishtine-video/60%Daily2019-10-13 07:28
https://kosovapost.net/a-po-shpopullohet-shqiperia-shifrat-qe-tregojne-realitetin-30-vjecar/60%Daily2019-10-13 07:24
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove/60%Daily2019-10-13 07:19
https://kosovapost.net/proteste-kunder-nobelit/60%Daily2019-10-12 21:59
https://kosovapost.net/nga-datat-19-5-tetor-jane-derguar-te-gjitha-pakot-nga-diaspora-qe-po-kerkojne-te-verifikohen/60%Daily2019-10-12 21:42
https://kosovapost.net/pas-belgjikes-italia-eshte-ekipi-i-dyte-qe-siguron-kualifikimin-per-ne-euro-2020/60%Daily2019-10-12 21:30
https://kosovapost.net/zvicra-ve-ne-diskutim-kualifikim-ne-euro-2020/60%Daily2019-10-12 21:22
https://kosovapost.net/keta-jane-deputetet-nga-radhet-e-pdk-se/60%Daily2019-10-12 21:16
https://kosovapost.net/ish-ushtari-i-ushtrise-clirimtare-te-kosoves-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-10-12 21:04
https://kosovapost.net/ne-shkup-u-organizua-ceremonia-qendrore-me-rastin-e-fushates-java-e-jetimit/60%Daily2019-10-12 20:59
https://kosovapost.net/new-york-humbin-jeten-kater-persona-si-pasoje-e-te-shtenave-me-arme/60%Daily2019-10-12 20:51
https://kosovapost.net/ke-po-akuzon-labinot-tahiri-per-mos-rizgjedhjen-e-tij-si-deputet-video/60%Daily2019-10-12 20:34
https://kosovapost.net/ne-decan-arrestohet-nje-i-dyshuar-per-bixhoz-te-jashte-ligjshem/60%Daily2019-10-12 20:21
https://kosovapost.net/ottmar-von-holtz-vv-dhe-ldk-mund-ti-zgjidhin-problemet-e-kosoves/60%Daily2019-10-12 20:09
https://kosovapost.net/keta-jane-deputetet-e-vv-se-qe-do-te-jene-pjese-e-parlamentit/60%Daily2019-10-12 20:47
https://kosovapost.net/disa-nga-5500-objekteve-te-cilat-u-gjeten-ne-anijen-e-famshme-titanikfoto/60%Daily2019-10-12 19:40
https://kosovapost.net/hapet-paniri-i-librit-ne-shkup-ka-pak-te-interesuar-per-lexim/60%Daily2019-10-12 19:26
https://kosovapost.net/zevendesoni-celesat-e-vetures-tuaj-me-nje-celes-digjital/60%Daily2019-10-12 19:14
https://kosovapost.net/uji-i-vezeve-te-ziera-permbane-shume-kalcium-ja-perse-mund-ta-perdorni/60%Daily2019-10-12 19:07
https://kosovapost.net/agjencia-per-zhvillimin-e-bujqesise-merr-masa-ndaj-atyre-qe-perfituan-por-nuk-zbatuan-kontraten/60%Daily2019-10-12 18:58
https://kosovapost.net/ushqimet-te-cilat-nuk-duhet-ti-konsumojme-esell/60%Daily2019-10-12 18:45
https://kosovapost.net/themeluesja-e-psdse-e-ka-nje-keshille-per-kryetarin-shpend-ahmeti/60%Daily2019-10-12 18:45
https://kosovapost.net/nena-nga-kosova-bashkohet-me-femijet-e-saj-pas-tete-vjetesh/60%Daily2019-10-12 18:29
https://kosovapost.net/ne-drenas-mosperputhje-e-thelle-mes-numrit-te-fletevotimeve-te-vlefshme/60%Daily2019-10-12 18:13
https://kosovapost.net/sa-miliarde-euro-shpenzuan-vendet-e-be-se-per-te-importuar-kafe-ne-vitin-2018/60%Daily2019-10-12 18:10
https://kosovapost.net/nuk-ka-rezultat-ende-nga-ekspertiza-per-deharin-ne-zvicer/60%Daily2019-10-12 17:59
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-e-arrestimit-te-zyrtarit-te-njesise-speciale-te-kosoves-dhe-qytetarit-ne-rastin-haraci/60%Daily2019-10-12 17:46
https://kosovapost.net/termet-i-forte-ne-detin-jon/60%Daily2019-10-12 17:33
https://kosovapost.net/deputeti-i-bundestagut-vv-e-ldk-kane-ide-si-ti-zgjdhin-problemet-e-kosoves/60%Daily2019-10-12 17:15
https://kosovapost.net/ne-gjilan-nxenesit-mesojne-ne-bodrumin-e-xhamise-sepse-shkolla-nuk-eshte-ndertuar-qe-tri-vjet/60%Daily2019-10-12 17:10
https://kosovapost.net/cka-thote-dua-lipa-per-elvana-gjaten/60%Daily2019-10-12 16:43
https://kosovapost.net/policia-ndermerr-aksion-ne-pazar-te-kerreve-gjen-22-automjete-te-padoganuara/60%Daily2019-10-12 16:37
https://kosovapost.net/varroset-me-nderime-te-larta-hoxha-dhe-ish-luftetari-i-lirise-avdyl-krasniqi/60%Daily2019-10-12 16:20
https://kosovapost.net/ky-eshte-anetari-i-pdk-se-qe-kaloi-kadri-veselin-me-vota/60%Daily2019-10-12 16:08
https://kosovapost.net/kurti-tregon-se-cka-duhet-te-na-bashkoje-me-shqiperine/60%Daily2019-10-12 15:44
https://kosovapost.net/mesila-doda-viziton-zyren-e-levizjes-vetevendosje/60%Daily2019-10-12 15:33
https://kosovapost.net/ora-do-te-ndryshoje-te-dielen-27-tetor/60%Daily2019-10-12 15:28
https://kosovapost.net/fejzic-turqia-kerkon-te-zhduke-korridorin-terrorist-dhe-te-sjelle-paqe-dhe-qetesi-per-rajonin/60%Daily2019-10-12 15:46
https://kosovapost.net/taksa-pritet-te-shnderrohet-ne-reciprocitet/60%Daily2019-10-12 15:08
https://kosovapost.net/japonia-eshte-goditur-nga-tajfuni-me-i-fuqishem-ne-60-vitet-e-fundit/60%Daily2019-10-12 14:51
https://kosovapost.net/kurti-do-ti-kemi-vec-12-ministri-e-26-zevendesministra/60%Daily2019-10-12 15:20
https://kosovapost.net/blerondi-ka-nevoje-per-ndihme-i-nevojiten-7-mije-euro-per-sherim/60%Daily2019-10-12 13:56
https://kosovapost.net/lufta-e-kosoves-dhe-rikthimi-i-gjermanise-ne-diplomaci/60%Daily2019-10-12 13:50
https://kosovapost.net/vendi-ku-po-i-zgjidhin-problemet-vreshtaret-dhe-veretaret/60%Daily2019-10-12 13:39
https://kosovapost.net/1652-tiketa-trafiku-te-shqiptuara-vetem-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2019-10-12 13:28
https://kosovapost.net/operacioni-haraci-inspektorati-policor-arreston-nje-polic-dhe-nje-qytetar/60%Daily2019-10-12 13:19
https://kosovapost.net/siri-operacioni-burimi-i-paqes-merret-kontrolli-ne-rasulayn/60%Daily2019-10-12 13:12
https://kosovapost.net/neonazisti-gjerman-planifikonte-sulme-ndaj-xhamise/60%Daily2019-10-12 13:09
https://kosovapost.net/cfare-kishte-shkruar-ismail-kadare-20-vite-me-pare-per-fituesin-e-nobelit-ne-letersi-peter-handke/60%Daily2019-10-12 13:03
https://kosovapost.net/pasojat-e-largimit-te-kosoves-nga-asociacioni-evropian-per-cilesi-ne-arsim/60%Daily2019-10-12 12:54
https://kosovapost.net/aktori-kreshnik-ibrahimi-sjell-ne-vjene-komedine-du-gru-me-letra/60%Daily2019-10-12 12:32
https://kosovapost.net/britaniket-e-pasur-po-i-transferojne-parate-e-tyre-ne-zvicer/60%Daily2019-10-12 12:28
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-nenshkruaje-marreveshje-sigurie-me-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-10-12 12:26
https://kosovapost.net/lirohen-nga-paraburgimi-curri-dhe-4-te-dyshuarit-tjere-prokurori-ne-pritje-te-ekzaminimeve-financiare/60%Daily2019-10-12 12:18
https://kosovapost.net/cilat-ushqime-mund-ti-hani-edhe-pas-pese-ditesh-ne-frigorifer-dhe-cilat-patjeter-duhet-ti-hidhni-poshte/60%Daily2019-10-12 12:11
https://kosovapost.net/eldzhey-dhe-era-istrefi-me-kenge-te-vjedhur-nga-bausa/60%Daily2019-10-12 11:59
https://kosovapost.net/maliqi-tregon-sfidat-e-fituesve-te-zgjedhjeve-te-6-tetorit/60%Daily2019-10-12 11:47
https://kosovapost.net/bmw-gjermane-se-shpejti-me-nje-autonomi-prej-600-kilometrash/60%Daily2019-10-12 11:25
https://kosovapost.net/kqz-vendos-qe-ti-verifikoje-4500-zarfe-nga-diaspora/60%Daily2019-10-12 11:22
https://kosovapost.net/fat-ne-fatkeqesi-per-kosoven-mali-i-zi-pa-lojtarin-kryesor-ndaj-dardaneve/60%Daily2019-10-12 11:09
https://kosovapost.net/anita-dhe-ramushi-kane-arsye-per-te-festuar-sot-foto/60%Daily2019-10-12 10:59
https://kosovapost.net/veseli-ngushellon-per-vdekjen-e-hoxhes-nga-drenica-qe-ndihmoi-uck-ne-nga-viti-1993/60%Daily2019-10-12 10:48
https://kosovapost.net/nderron-jete-hoxha-i-burojes-imami-qe-e-kishte-mbyllur-deren-e-xhamise-per-tiu-bashkuar-uck-se/60%Daily2019-10-12 10:43
https://kosovapost.net/skepticizem-per-pranimin-e-kosoves-ne-interpol/60%Daily2019-10-12 10:38
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-ky-ministri-i-financave-ne-qeverine-kurti/60%Daily2019-10-12 10:35
https://kosovapost.net/kqz-nuk-ka-vendosur-ende-per-votat-e-mergates-te-ardhura-me-vonese/60%Daily2019-10-12 10:17
https://kosovapost.net/los-anxhelos-ne-flake-evakuohen-100-000-njerez/60%Daily2019-10-12 10:08
https://kosovapost.net/kqz-rinumeron-95-prej-314-vendvotimeve/60%Daily2019-10-12 10:00
https://kosovapost.net/thyhet-rekordi-65-vjecar-ne-atletike-eliud-kipchoge-vrapon-maratonen-per-me-pak-se-dy-ore/60%Daily2019-10-12 09:51
https://kosovapost.net/mjeke-nga-italia-dhe-qkuk-ja-operuan-11-paciente-me-probleme-ne-zemer/60%Daily2019-10-12 09:27
https://kosovapost.net/ministrja-olta-xhacka-behet-nene-per-here-te-dyte/60%Daily2019-10-12 09:15
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-aktori-i-njohur/60%Daily2019-10-12 09:09
https://kosovapost.net/rama-nuk-jam-optimist-per-negociatat-me-be-ne/60%Daily2019-10-12 09:02
https://kosovapost.net/aksident-mes-vetures-e-traktorit-tre-te-lenduar/60%Daily2019-10-12 08:57
https://kosovapost.net/1135-raste-te-dhunes-ne-familje-per-7-muaj/60%Daily2019-10-12 08:45
https://kosovapost.net/hillary-e-bill-clinton-festojne-pervjetorin-e-marteses/60%Daily2019-10-12 08:38
https://kosovapost.net/trump-kemi-marredhenie-shume-te-mira-me-turqine-ata-jane-aleatet-tane-ne-nato/60%Daily2019-10-12 08:33
https://kosovapost.net/nga-janari-325-raste-me-kancer-te-gjirit-te-femrat-8-meshkuj/60%Daily2019-10-12 08:29
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-per-deshtimin-e-psd-se-e-kemi-paguar-faturen-e-pan-it-2/60%Daily2019-10-12 08:17
https://kosovapost.net/delegacioni-gjerman-vvja-dhe-ldkja-kane-ide-te-qarte-se-si-ti-zgjidhin-problemet-e-kosoves/60%Daily2019-10-12 08:13
https://kosovapost.net/njihuni-me-njeriun-qe-fitoi-5-miliarde-dollare-per-vetem-48-ore/60%Daily2019-10-12 08:07
https://kosovapost.net/zvicra-e-shqetesuar-nga-ndryshimet-klimatike-rrit-sherbimet-e-trenave-dhe-ule-fluturimet/60%Daily2019-10-12 07:59
https://kosovapost.net/ronaldo-shenon-golin-e-700-te-ne-karriere-ky-rast-nuk-duhet-humbur-video/60%Daily2019-10-12 07:52
https://kosovapost.net/labi-deshton-ne-politike-nuk-i-siguron-votat-per-deputet/60%Daily2019-10-12 07:45
https://kosovapost.net/kurti-ia-kujton-rames-dua-qe-shqiperia-ta-shohe-serbine-me-syte-e-kosoves/60%Daily2019-10-12 07:27
https://kosovapost.net/cavusoglu-turqia-do-te-vazhdoje-luften-e-saj-kunder-organizatave-terroriste/60%Daily2019-10-12 07:22
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-tetor/60%Daily2019-10-12 07:15
https://kosovapost.net/vikendi-me-diell-ne-kosove/60%Daily2019-10-12 07:11
https://kosovapost.net/hisen-berisha-thote-se-ldk-nuk-e-ka-pranuar-te-jete-pjese-e-saj/60%Daily2019-10-11 21:51
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-pse-shume-njerez-po-shtojne-nje-luge-gjalpe-ne-kafene-qe-pine-cdo-dite/60%Daily2019-10-11 21:48
https://kosovapost.net/haziri-pozicioni-i-vjosa-osmanit-nuk-eshte-definuar/60%Daily2019-10-11 21:28
https://kosovapost.net/shba-dergon-3-000-ushtare-ne-arabine-saudite/60%Daily2019-10-11 21:16
https://kosovapost.net/eliminatoret-e-euro-2020-turqia-fiton-shqiperine/60%Daily2019-10-11 21:10
https://kosovapost.net/shqiperia-gjunjezohet-ne-fund-ismajli-dhe-strakosha-i-falin-tri-pike-turqise/60%Daily2019-10-11 20:54
https://kosovapost.net/haradinaj-jemi-pro-cdo-marreveshjeje-me-serbine-qe-se-lendon-kushtetuten/60%Daily2019-10-11 20:30
https://kosovapost.net/treni-godet-nje-veture-ne-kline/60%Daily2019-10-11 20:14
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-koalicioni-ldk-vv-eshte-ngjizur-do-te-ndodhe/60%Daily2019-10-11 19:57
https://kosovapost.net/%e2%80%8bppe-te-hapen-negociatat-per-tiranen-dhe-shkupin/60%Daily2019-10-11 19:41
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-per-deshtimin-e-psd-se-e-kemi-paguar-faturen-e-pan-it/60%Daily2019-10-11 19:25
https://kosovapost.net/sa-do-te-marre-kohe-formimi-i-qeverise-se-re/60%Daily2019-10-11 19:16
https://kosovapost.net/kurti-per-aa-arkivat-e-stambollit-te-nevojshme-per-cmontimin-e-mitit-te-serbise/60%Daily2019-10-11 18:49
https://kosovapost.net/erdogan-ne-kufirin-e-sirise-lufta-jone-eshte-kunder-organizatave-terroriste/60%Daily2019-10-11 18:35
https://kosovapost.net/emocionuese-veterani-i-uck-se-kthehet-pas-20-vitesh-nga-shba-ja-ishte-shume-i-semure/60%Daily2019-10-11 18:23
https://kosovapost.net/kete-fundjave-mund-te-perjetoni-nje-copez-vere/60%Daily2019-10-11 18:16
https://kosovapost.net/perfaqesimi-i-pashmangshem-i-listes-serbe-ne-qeveri/60%Daily2019-10-11 17:55
https://kosovapost.net/ffk-ja-ne-hall-nuk-ka-stadium-tjeter-pervec-fadil-vokrrit-per-ndeshjet-nderkombetare/60%Daily2019-10-11 17:43
https://kosovapost.net/homazhe-ne-fushe-arrez-ne-kujtim-te-15-maturanteve-malishevas-foto/60%Daily2019-10-11 17:22
https://kosovapost.net/lipjani-ndan-afro-2-milione-euro-per-ndertimin-e-palestres-sportive/60%Daily2019-10-11 17:13
https://kosovapost.net/lladrovci-porosit-shefin-e-tij-lere-postin-e-deputetit-ktheju-partise/60%Daily2019-10-11 17:07
https://kosovapost.net/ard-ja-gjermane-kosova-dhe-rasti-historik/60%Daily2019-10-11 16:45
https://kosovapost.net/a-e-pranon-albin-kurtin-kryeminister-mustafa-me-se-lehti-kish-qene-me-e-pase-vjosen/60%Daily2019-10-11 16:34
https://kosovapost.net/kalojeni-kokedhimbjen-me-kete-smoothie-te-gjelber/60%Daily2019-10-11 16:26
https://kosovapost.net/nagavci-lista-serbe-do-te-jete-jashte-qeverise-kurti/60%Daily2019-10-11 16:09
https://kosovapost.net/kandidatja-per-deputete-fiknete-bejta-thote-qe-ka-fakte-se-ne-prishtine-jane-vjedh-votat/60%Daily2019-10-11 15:41
https://kosovapost.net/mural-artistik-ne-perkrahje-te-vajzave-ne-kosove/60%Daily2019-10-11 15:36
https://kosovapost.net/ditet-e-kultures-shqiptare-ne-diaspore/60%Daily2019-10-11 15:31
https://kosovapost.net/xhudistet-kosovare-pergatiten-per-lojerat-olimpike-tokyo-2020-ne-rome/60%Daily2019-10-11 15:27
https://kosovapost.net/dardanet-premtojne-perkrahje-per-kosoven-e-respekt-per-malin-e-zi/60%Daily2019-10-11 15:21
https://kosovapost.net/pas-rinumerimit-vetem-ne-nje-vendvotim-ne-arllat-nismes-i-shtohen-22-vota/60%Daily2019-10-11 15:17
https://kosovapost.net/ldk-nuk-do-te-kete-takime-me-vv-ne-per-bashkeqeverisje-deri-ne-perfundimin-e-numerimit-te-votave/60%Daily2019-10-11 15:10
https://kosovapost.net/nuk-ka-fitues-e-humbes-por-ka-ngritje-dhe-renie/60%Daily2019-10-11 21:16
https://kosovapost.net/shba-dhe-rusia-nuk-pranojne-qe-turqia-te-denohet-ne-ks-te-okb-se/60%Daily2019-10-11 14:36
https://kosovapost.net/a-do-te-pranohen-diplomat-e-auk-jashte-kosoves/60%Daily2019-10-11 14:32
https://kosovapost.net/curri-lirohet-nga-paraburgimi/60%Daily2019-10-11 14:31
https://kosovapost.net/maloku-qeveria-e-re-ska-kohe-per-eksport/60%Daily2019-10-11 14:28
https://kosovapost.net/ministri-turk-i-mbrojtjes-akar-informoi-homologet-e-tij-francez-anglez-dhe-amerikan-per-operacionin-ne-siri/60%Daily2019-10-11 14:23
https://kosovapost.net/labi-tregon-se-a-e-ka-kaluar-pragun-per-deputet/60%Daily2019-10-11 14:14
https://kosovapost.net/ja-si-mund-ta-tejkaloni-gripin/60%Daily2019-10-11 14:08
https://kosovapost.net/vuciq-paralajmeron-largimin-e-tij/60%Daily2019-10-11 14:04
https://kosovapost.net/keto-jane-votat-qe-moren-kandidatet-e-pdk-se-ne-mitrovice/60%Daily2019-10-11 14:02
https://kosovapost.net/trashi-dhe-veseli-te-gatshem-per-kombetaren/60%Daily2019-10-11 13:53
https://kosovapost.net/ekspozohet-njeriu-me-veshje-prej-ari-ne-turqi/60%Daily2019-10-11 13:38
https://kosovapost.net/spitalet-dhe-klinikat-furnizohen-me-26-pajisje-per-ultraze/60%Daily2019-10-11 13:38
https://kosovapost.net/policia-e-pejes-kerkon-bashkepunim-per-arrestimin-e-mark-colit/60%Daily2019-10-11 13:34
https://kosovapost.net/boeing-dhe-porsche-bashkepunoje-per-te-ndertuar-makina-fluturuese/60%Daily2019-10-11 13:24
https://kosovapost.net/pullat-postare-turke-ekspozohen-ne-shkoder-foto/60%Daily2019-10-11 13:26
https://kosovapost.net/elezi-deri-tani-jane-rinumeruar-55-kuti/60%Daily2019-10-11 13:14
https://kosovapost.net/ne-berlin-sulmohet-makina-diplomatike-e-turqise/60%Daily2019-10-11 13:44
https://kosovapost.net/sherifi-kembengul-se-nisma-e-ka-kaluar-pragun-fajeson-kqzne/60%Daily2019-10-11 13:09
https://kosovapost.net/leximi-e-vetmja-menyre-per-tu-bere-te-zgjuar/60%Daily2019-10-11 12:58
https://kosovapost.net/vaji-i-peshkut-sheron-keto-semundje/60%Daily2019-10-11 12:43
https://kosovapost.net/cfare-ndodhi-me-partine-demokratike-te-kosoves/60%Daily2019-10-11 12:38
https://kosovapost.net/mesazhi-i-shba-se-sipas-analisteve-te-formohet-qeveria-dhe-sa-me-pare-te-nis-dialogu-2/60%Daily2019-10-11 12:31
https://kosovapost.net/dreshaj-kerkon-rinumrim-per-shkak-te-vjedhjes-se-votave-te-kandidateve/60%Daily2019-10-11 12:27
https://kosovapost.net/shkalla-vjetore-e-inflacionit-shtator-2019-shtator-2018-ne-kosove-ishte-2-4-per-qind/60%Daily2019-10-11 12:19
https://kosovapost.net/tahiri-ldk-ne-vushtrri-fituese-morale-e-zgjedhjeve-2/60%Daily2019-10-11 12:19
https://kosovapost.net/vuciq-deklarohet-per-takimin-me-grenell-nuk-deshirojne-te-na-japin-asgje/60%Daily2019-10-11 12:10
https://kosovapost.net/turqi-shqiperi-zbulohet-premia-ne-rast-fitoreje-te-kuqezinjeve/60%Daily2019-10-11 12:04
https://kosovapost.net/venecia-meta-shkeli-kushtetuten-presidenti-i-komisionit-apel/60%Daily2019-10-11 11:56
https://kosovapost.net/veliu-thumbon-vjosen-ishim-shume-me-te-forte-pa-te/60%Daily2019-10-11 11:51
https://kosovapost.net/serish-termet-ne-shqiperi/60%Daily2019-10-11 11:44
https://kosovapost.net/klopp-zgjidhet-trajneri-i-muajit-shtator-ne-ligen-premier/60%Daily2019-10-11 11:45
https://kosovapost.net/stoltenberg-thote-se-aleatet-e-nato-s-do-te-vazhdojne-ta-mbeshtesin-turqine/60%Daily2019-10-11 11:41
https://kosovapost.net/7-marreveshjet-qe-u-nenshkruan-dje-nga-albin-kurti-dhe-vjosa-osmani/60%Daily2019-10-11 11:39
https://kosovapost.net/ne-paris-shfaqet-dokumentari-artistik-i-shqiptares/60%Daily2019-10-11 11:35
https://kosovapost.net/shba-ka-nevoje-per-emigrante/60%Daily2019-10-11 11:31
https://kosovapost.net/sulm-ne-manchester-lendohen-4-persona/60%Daily2019-10-11 11:29
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se-cfare-pritet-nga-ky-takim/60%Daily2019-10-11 11:24
https://kosovapost.net/kush-jane-grupet-punuese-te-lvv-se-dhe-ldk-se-qe-do-te-definojne-marreveshjen-per-qeverine-e-re/60%Daily2019-10-11 11:20
https://kosovapost.net/loredana-konfirmon-ndarjen-nga-mozzik-thote-se-tashme-eshte-nje-nene-beqare-foto/60%Daily2019-10-11 11:16
https://kosovapost.net/zyrtaret-me-te-larte-ceke-refuzojne-propozimin-e-presidentit-zeman-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/60%Daily2019-10-11 11:13
https://kosovapost.net/mblidhet-ldk-ja-shqyrtohet-mundesia-per-koalicion-me-vv-ne/60%Daily2019-10-11 11:10
https://kosovapost.net/aksident-me-fatalitet-ndahet-nga-jeta-foshnja/60%Daily2019-10-11 11:05
https://kosovapost.net/limaj-i-shkruan-leter-kqz-se-kerkon-rinumerim-te-votave-ne-nivel-vendi/60%Daily2019-10-11 11:02
https://kosovapost.net/cavusoglu-bisede-telefonike-me-homologet-amerikan-dhe-rus-per-operacionin-burimi-i-paqes/60%Daily2019-10-11 11:00
https://kosovapost.net/ne-shterpce-protestohet-kunder-ndertimit-te-hidrocentralit/60%Daily2019-10-11 10:53
https://kosovapost.net/a-u-be-deputete-nena-e-valdrin-sahitit/60%Daily2019-10-11 10:48
https://kosovapost.net/kostt-i-shenon-diten-nderkombetare-te-vajzave/60%Daily2019-10-11 10:43
https://kosovapost.net/interesim-i-zbehte-ne-dy-ditet-e-para-te-panairit-vjeshtor-te-librit/60%Daily2019-10-11 10:40
https://kosovapost.net/ndeshja-turqi-shqiperi-njoftim-i-rendesishem-nga-fshf-ja/60%Daily2019-10-11 10:34
https://kosovapost.net/mesazhi-i-shba-se-sipas-analisteve-te-formohet-qeveria-dhe-sa-me-pare-te-nis-dialogu/60%Daily2019-10-11 10:30
https://kosovapost.net/103-aktakuza-per-24-ore/60%Daily2019-10-11 10:27
https://kosovapost.net/votat-e-diaspores-perzihen-me-aplikacionet-e-vizave/60%Daily2019-10-11 10:23
https://kosovapost.net/trump-kritikon-obama-n-per-bashkepunim-me-grupin-terrorist-pkk/60%Daily2019-10-11 10:20
https://kosovapost.net/stoltenberg-duhet-te-ndalohen-vuajtjet-e-njerezve-ne-siri/60%Daily2019-10-11 10:11
https://kosovapost.net/selimi-i-vetevendosjes-i-thote-jo-bashkepunimit-me-listen-serbe/60%Daily2019-10-11 10:06
https://kosovapost.net/deshton-xhavit-haliti-nuk-arrin-te-behet-deputet/60%Daily2019-10-11 10:02
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-tetor/60%Daily2019-10-11 09:58
https://kosovapost.net/ky-leng-i-thjeshte-qe-kemi-ne-shtepi-sheron-melcine-menjehere/60%Daily2019-10-11 09:54
https://kosovapost.net/muzeu-i-kosoves-shenon-ditet-e-trashegimise-europiane/60%Daily2019-10-11 09:48
https://kosovapost.net/theniet-pozitive-qe-ju-ndihmojne-ta-mposhtni-depresionin/60%Daily2019-10-11 09:43
https://kosovapost.net/cmimin-nobel-per-paqe-e-fiton-kryeministri-i-etiopise-abiy-ahmed/60%Daily2019-10-11 09:45
https://kosovapost.net/ekziston-ilaci-kunder-kancerit-per-ata-te-cilet-marrin-guximin-ta-provojne/60%Daily2019-10-11 09:38
https://kosovapost.net/berbatov-ky-eshte-sulmuesi-qe-i-duhet-man-utd/60%Daily2019-10-11 09:33
https://kosovapost.net/zvicren-e-largojne-nga-lista-e-parajses-fiskale/60%Daily2019-10-11 09:29
https://kosovapost.net/a-do-ta-ndryshoje-rezultatin-rinumerimi-qe-po-e-ben-kqz-ja/60%Daily2019-10-11 09:25
https://kosovapost.net/bundestagu-gjerman-takon-per-here-te-pare-lideret-politik-ne-kosove-pas-zgjedhjeve/60%Daily2019-10-11 09:18
https://kosovapost.net/punetoret-teknike-te-up-se-protestojne-per-paga-para-rektoratit/60%Daily2019-10-11 09:11
https://kosovapost.net/dhimbja-e-babait-me-kancer-i-premtova-djalit-se-do-ti-rrija-afer-perjete/60%Daily2019-10-10 21:53
https://kosovapost.net/nena-vret-dy-djemte-shokon-me-mesazhin-ne-facebook/60%Daily2019-10-10 21:50
https://kosovapost.net/luksemburg-be-heq-zvicren-nga-lista-e-parajses-fiskale/60%Daily2019-10-10 21:46
https://kosovapost.net/konferenca-me-e-gjate-per-media-presidenti-ukrainas-shenon-rekord-boteror/60%Daily2019-10-10 21:44
https://kosovapost.net/%e2%80%8bbanka-e-anglise-sistemi-financiar-i-gatshem-per-nje-brexit-pa-marreveshje/60%Daily2019-10-10 21:34
https://kosovapost.net/pensionet-zvicerane-pritet-te-pesojne-renie-te-madhe/60%Daily2019-10-10 21:31
https://kosovapost.net/greqia-pritet-te-rris-suficitin-buxhetor-dhe-ule-taksat/60%Daily2019-10-10 21:22
https://kosovapost.net/ne-prizren-bizneset-shfaqin-vullnet-te-bashkepunojne-per-interesat-e-tyre/60%Daily2019-10-10 21:08
https://kosovapost.net/administrata-tatimore-mblodhem-35-5-milione-euro-me-shume-se-periudha-e-njejte-e-vitit-te-kaluar/60%Daily2019-10-10 20:57
https://kosovapost.net/emerimi-i-notereve-reagojne-edhe-nderkombetaret/60%Daily2019-10-10 20:52
https://kosovapost.net/mbyllen-dy-ura-ne-kufirin-shba-meksike/60%Daily2019-10-10 20:41
https://kosovapost.net/paralajmerohet-deshtimi-i-katert-i-kosoves-ne-rrugen-drejt-interpolit/60%Daily2019-10-10 20:40
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-fajeson-ramush-haradinajn-per-humbjen-e-psdse-ia-uron-fitoren-albin-kurtit/60%Daily2019-10-10 20:08
https://kosovapost.net/kurti-dhe-osmani-japin-detajet-e-bashkeqeverisjes/60%Daily2019-10-10 20:03
https://kosovapost.net/belgjika-me-tre-gola-ekspres/60%Daily2019-10-10 19:58
https://kosovapost.net/statistikat-tregojne-qe-kosova-e-shkaterroi-gjibraltarin/60%Daily2019-10-10 19:53
https://kosovapost.net/berisha-ti-sherbesh-kosoves-eshte-kenaqesi-e-madhe/60%Daily2019-10-10 19:51
https://kosovapost.net/challandes-flet-pas-fitores-ja-cfare-thote-ai/60%Daily2019-10-10 19:48
https://kosovapost.net/dominim-absolut-kunder-gjibraltarit-kosova-fiton-me-golin-e-florent-hasanit/60%Daily2019-10-10 19:41