XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/per-te-mbijetuarit-e-termetit-ne-shqiperi-dergohen-ndihma-edhe-nga-bosnja/60%Daily2019-11-30 23:22
https://kosovapost.net/banoret-e-tiranes-strehohen-ne-makina-kane-frike-nga-termeti/60%Daily2019-11-30 22:48
https://kosovapost.net/termeti-i-mbremjes-se-sotme-shkaktoi-carje-ne-bulevardin-e-durresit-video/60%Daily2019-11-30 22:32
https://kosovapost.net/meta-gazetaret-kane-qene-nder-heronjte-e-vertete-te-ketyre-diteve/60%Daily2019-11-30 22:22
https://kosovapost.net/dhjetori-nis-me-temperatura-minus-ne-kosove/60%Daily2019-11-30 21:56
https://kosovapost.net/rama-dy-vogelusheve-qe-shpetuan-nga-termeti-do-ti-marre-ne-shtepine-time-video/60%Daily2019-11-30 21:44
https://kosovapost.net/termeti-qe-sapo-lekundi-shqiperine-zonjes-i-bie-te-fiket-gjate-emisionit/60%Daily2019-11-30 21:21
https://kosovapost.net/serish-termet-ndihet-ne-durres-tirane-dhe-diber/60%Daily2019-11-30 21:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-objekti-qe-ja-ndali-endrren-ne-gjysme-20-vjecare-xhesika-biqiku-video/60%Daily2019-11-30 20:48
https://kosovapost.net/ky-eshte-qeni-qe-i-shpetoi-pronaret-nuk-i-la-te-flinin-naten-e-termetit-duke-u-terhequr-batanijen/60%Daily2019-11-30 20:29
https://kosovapost.net/bik-shtron-darke-ne-kampin-inovativ-te-prizrenit-per-vellezerit-nga-shqiperia/60%Daily2019-11-30 20:18
https://kosovapost.net/femijet-nga-shqiperia-vizitojne-qendra-edukimi-ne-kosove/60%Daily2019-11-30 19:35
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-prishtine-lendohet-nje-kembesor/60%Daily2019-11-30 18:55
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-gostivarit-ndihmojne-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-30 18:51
https://kosovapost.net/fifi-ka-nje-kritike-ndaj-adresimit-te-falenderimeve-te-kaluaren-time-nuk-e-kam-harruar/60%Daily2019-11-30 18:46
https://kosovapost.net/modeli-qe-rinia-te-ndryshoje-shqiperine-fundjave-ndryshe/60%Daily2019-11-30 18:32
https://kosovapost.net/manchester-city-ngec-ndaj-newcastle/60%Daily2019-11-30 18:21
https://kosovapost.net/47-femije-ose-te-rinj-vdesin-cdo-dite-nga-sida-ne-nigeri/60%Daily2019-11-30 18:23
https://kosovapost.net/hidhet-shorti-per-euro-2020-kosova-meson-kundershtaret/60%Daily2019-11-30 18:09
https://kosovapost.net/rama-takon-ambasadoret-e-jashtezakonshme-te-shohesh-ate-qe-bene-miqte-tane/60%Daily2019-11-30 17:57
https://kosovapost.net/kurti-prokuroria-speciale-nuk-po-i-ndjeke-kriminelet-e-luftes/60%Daily2019-11-30 17:48
https://kosovapost.net/granit-xhaka-ul-gjakrat-ky-veprim-e-afron-me-shiritin-e-kapitenit/60%Daily2019-11-30 17:25
https://kosovapost.net/zjarr-i-madh-e-kaplon-nje-kinema-ne-londer-video/60%Daily2019-11-30 17:19
https://kosovapost.net/elvis-naci-familjes-abazi-do-ti-ndertohet-shtepia-e-re/60%Daily2019-11-30 17:08
https://kosovapost.net/emrat-e-51-viktimave-qe-pesuan-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-30 16:55
https://kosovapost.net/avokati-i-popullit-e-quan-kercenim-kerkesen-e-sindikatave-qe-te-mos-dergohet-ne-kushtetuese-ligji-i-pagave/60%Daily2019-11-30 16:49
https://kosovapost.net/edhe-zyrtarisht-mogherini-ia-dorezon-detyren-borrellit/60%Daily2019-11-30 16:34
https://kosovapost.net/rreth-2-mije-persona-nga-shqiperia-te-strehuar-vetem-ne-prizren/60%Daily2019-11-30 16:24
https://kosovapost.net/presidenti-i-pe-se-anulon-viziten-zyrtare-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-30 16:16
https://kosovapost.net/nga-kosova-ne-shqiperi-shkon-nje-ekip-prej-50-psikologesh/60%Daily2019-11-30 16:04
https://kosovapost.net/basha-banoret-e-lacit-kane-nevoje-urgjente-per-ushqime-dhe-strehim/60%Daily2019-11-30 15:47
https://kosovapost.net/tolgahani-mesazh-prekes-per-te-gjithe-shqiptaret-dhimbjen-qe-ndjeni-ju-sot-ne-e-kuptojme-shume-mire/60%Daily2019-11-30 15:35
https://kosovapost.net/fillojne-pergatitjet-per-banesat-qe-turqia-do-te-ndertoje-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-30 15:15
https://kosovapost.net/keto-jane-12-ministrite-e-qeverise-ldk-vv/60%Daily2019-11-30 15:13
https://kosovapost.net/permbyllet-marreveshja-koalicioni-nenshkruhet-te-henen/60%Daily2019-11-30 15:06
https://kosovapost.net/luana-vjollca-faleminderit-kosove-jemi-nje-gjak/60%Daily2019-11-30 14:52
https://kosovapost.net/zbulohet-loja-e-thacit-dhe-haradinajt-me-aki-ne-kjo-eshte-kerkesa-per-kurtin/60%Daily2019-11-30 14:47
https://kosovapost.net/kalendari-historik-30-nentor/60%Daily2019-11-30 14:38
https://kosovapost.net/kadri-veseli-javen-e-ardhshme-udheton-per-ne-hage/60%Daily2019-11-30 14:21
https://kosovapost.net/rama-thirrje-bashes-eshte-koha-per-bashkim/60%Daily2019-11-30 14:15
https://kosovapost.net/deshmia-rrenqethese-e-zjarrfikesit-i-gjetem-te-perqafuar-nenen-me-tre-femijet-poshte-germadhave/60%Daily2019-11-30 14:01
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-kurti-mustafa-nuk-ka-deklarata/60%Daily2019-11-30 13:56
https://kosovapost.net/erdogan-mban-premtimin-nisin-konsultimet-per-ndertimin-e-500-banesave/60%Daily2019-11-30 13:52
https://kosovapost.net/nderron-jete-ne-spital-20-vjecarja-shkon-ne-51-numri-i-viktimave/60%Daily2019-11-30 13:44
https://kosovapost.net/berberi-i-cili-vazhdon-te-punoi-ne-pallatin-e-pabanueshem-video/60%Daily2019-11-30 13:36
https://kosovapost.net/haradinaj-shpenzon-mijera-euro-per-udhetimet-jashte-vendit/60%Daily2019-11-30 13:32
https://kosovapost.net/gruaja-nga-tirana-therret-kosoven-ju-lutem-me-ndihmoni/60%Daily2019-11-30 13:10
https://kosovapost.net/shqiptaret-ne-fulda-te-gjermanise-me-aksion-humanitare-per-thumanen/60%Daily2019-11-30 13:05
https://kosovapost.net/kete-pjese-te-kosoves-e-mbulon-bora/60%Daily2019-11-30 12:58
https://kosovapost.net/nena-kishte-perqafuar-tre-femijet-rrefimi-prekes-i-shefit-te-ekipit-te-shpetimit-per-familjen-lala/60%Daily2019-11-30 12:41
https://kosovapost.net/fillon-takimi-kurti-mustafa-marreveshja-per-qeverine-shume-shpejte/60%Daily2019-11-30 12:30
https://kosovapost.net/ibrahimovic-gjithnje-e-me-afer-milanit-4-milione-euro-larg-akordit/60%Daily2019-11-30 12:26
https://kosovapost.net/babai-i-lutet-rames-ma-coni-gocen-jashte-per-sherim-por-xhesika-nuk-ia-doli/60%Daily2019-11-30 12:20
https://kosovapost.net/51-viktima-nga-termeti-mbyllet-operacioni-i-kerkimit/60%Daily2019-11-30 12:14
https://kosovapost.net/qeveria-shqiptare-ishte-tallur-me-paralajmerimet-per-termet-a-duhet-te-ipet-pergjegjesi/60%Daily2019-11-30 12:10
https://kosovapost.net/alarmante-per-disa-ndertesa-ne-prishtine-nje-termet-si-i-durresit-do-ti-shembte/60%Daily2019-11-30 12:07
https://kosovapost.net/ambasadori-izraelit-i-uron-fat-ne-hage-shtetit-qe-kreu-gjenocid-ndaj-myslimaneve/60%Daily2019-11-30 12:02
https://kosovapost.net/kurti-e-mustafa-sot-pritet-qe-te-arrijne-marreveshje-per-qeverine/60%Daily2019-11-30 11:58
https://kosovapost.net/rama-paralajmeron-burg-per-ndertuesit-dhe-arkitektet/60%Daily2019-11-30 11:55
https://kosovapost.net/vv-ldk-kunder-ndarjes-se-mbi-50-milione-eurove-per-autostraden-e-re/60%Daily2019-11-30 11:51
https://kosovapost.net/duan-te-ikin-ne-gjermani-po-cfare-jete-i-pret-atje/60%Daily2019-11-30 11:45
https://kosovapost.net/prej-neser-temperatura-nen-zeron-prej-te-martes-bore/60%Daily2019-11-30 11:39
https://kosovapost.net/fifi-per-falenderimet-ndaj-serbeve-nuk-me-intereson-cfare-ndihme-kane-dhene-cetniket/60%Daily2019-11-30 11:21
https://kosovapost.net/ihh-dergon-ndihma-te-shumta-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-30 11:05
https://kosovapost.net/kurti-kush-e-mban-mend-pacollin-ne-nje-familje-duke-premtu-qe-do-tia-ndaje-nga-300-euro-ne-cdo-muaj/60%Daily2019-11-30 12:04
https://kosovapost.net/dogana-ne-shqiperi-merr-nje-vendim-per-mallrat-qe-dergohen-nga-kosova/60%Daily2019-11-30 10:36
https://kosovapost.net/e-dhimshme-po-i-jepet-lamtumira-anetareve-te-familjes-lala/60%Daily2019-11-30 10:28
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shqiperise-dhe-lutfi-haziri-vizitojne-familjen-abazi-per-ti-ofruar-mbeshtetje/60%Daily2019-11-30 10:17
https://kosovapost.net/ekipet-e-medha-ne-gare-per-19-vjecarin-e-atalantas/60%Daily2019-11-30 10:10
https://kosovapost.net/gjysmehena-e-kuqe-turke-fillon-fushaten-e-ndihmes-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-30 09:51
https://kosovapost.net/shteti-i-zvicres-goditet-nga-termeti/60%Daily2019-11-30 09:42
https://kosovapost.net/ekzekutohet-nje-shqiptar-ne-itali/60%Daily2019-11-30 09:38
https://kosovapost.net/solidariteti-vijon-te-jete-i-larte-ambasada-amerikane-jep-lajmin-e-mire/60%Daily2019-11-30 09:31
https://kosovapost.net/edhe-lezha-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-81-banesa-te-demtuara-rende/60%Daily2019-11-30 09:26
https://kosovapost.net/demtohen-banesat-ne-vore-banoret-qendrojne-ne-cadra-presin-pergjigjen-e-eksperteve/60%Daily2019-11-30 09:20
https://kosovapost.net/presidenti-i-brazilit-akuzon-leonardo-di-caprion-me-parate-e-tij-po-djeg-amazonen/60%Daily2019-11-30 09:13
https://kosovapost.net/sa-para-ndau-rama-per-familjet-e-vellezerve-abazi-nga-gjilani/60%Daily2019-11-30 08:52
https://kosovapost.net/per-dy-te-mbijetuarit-e-vetem-te-dy-familjeve-cara-trajtim-financiar-per-gjithe-jeten/60%Daily2019-11-30 08:45
https://kosovapost.net/mbahet-trajnimi-i-stafit-mjekesor-qe-te-shkojne-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-30 08:38
https://kosovapost.net/mbyllen-kerkimet-50-te-vdekur-momenti-i-veshtire-i-rames-kur-lexon-emrat-video/60%Daily2019-11-30 08:30
https://kosovapost.net/thumane-u-ipet-lamtumira-e-fundit-viktimave-te-termetit/60%Daily2019-11-30 08:19
https://kosovapost.net/sot-do-te-filloi-projektimi-i-pamjes-se-qeverise-se-re/60%Daily2019-11-30 08:41
https://kosovapost.net/shqiperi-dy-termete-tjera-ne-oret-e-para-te-mengjesit-te-se-shtunes/60%Daily2019-11-30 08:04
https://kosovapost.net/rama-1-milion-leke-per-cdo-familje-qe-ka-viktima/60%Daily2019-11-30 08:01
https://kosovapost.net/paralajmerohet-fundi-i-turpshem-thaci-e-haxhiu-perfundojne-ne-burg/60%Daily2019-11-30 07:56
https://kosovapost.net/video-mashtrimet-e-medha-ne-albi-mall-per-black-friday/60%Daily2019-11-29 23:08
https://kosovapost.net/komandanti-i-fskse-tregon-per-nevojat-e-personave-te-prekur-nga-termeti/60%Daily2019-11-29 22:59
https://kosovapost.net/edhe-shkurte-fejza-reagon-per-termetin/60%Daily2019-11-29 22:49
https://kosovapost.net/azerbejxhani-500-mije-euro-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-29 22:39
https://kosovapost.net/fifa-perjashton-perjete-zyrtarin-e-larte/60%Daily2019-11-29 22:20
https://kosovapost.net/ngrihet-kamp-akomodimi-per-banoret-e-vores/60%Daily2019-11-29 22:10
https://kosovapost.net/mbreti-maroken-kerkon-heqjen-e-bllokades-ne-gaza/60%Daily2019-11-29 21:56
https://kosovapost.net/sfida-e-kosoves-ne-zgjedhjen-e-qeverise-dhe-te-kryetarit-te-kuvendit/60%Daily2019-11-29 21:44
https://kosovapost.net/shqiperi-dogana-ka-hequr-tarifen-e-skanimit-per-mjetet-qe-sjellin-ndihma-humanitare/60%Daily2019-11-29 22:31
https://kosovapost.net/video-lutuni-per-shqiperine-malaga-ben-gjestin-e-madh/60%Daily2019-11-29 21:28
https://kosovapost.net/video-historite-rreqethese-nen-rrenojat-e-termetit/60%Daily2019-11-29 21:14
https://kosovapost.net/fifi-nuk-ka-me-kufij-mes-shqiptareve/60%Daily2019-11-29 21:07
https://kosovapost.net/bebe-rexha-do-vij-vete-ne-shqiperi-dhe-do-sigurohem-qe-parate-jane-vene-ne-perdorim-te-mire/60%Daily2019-11-29 20:54
https://kosovapost.net/kryetarit-te-komunes-tone-te-mjere-nuk-ia-gjen-se-paku-nje-pale-corape-te-babadimrit-ne-sheshin-e-stolisur-me-mjerim/60%Daily2019-11-29 20:45
https://kosovapost.net/maloku-keshille-per-kurtin-e-mustafen-koalicionin-vv-ldk-ta-mirembajne-koncesionet-politike/60%Daily2019-11-29 20:30
https://kosovapost.net/ata-qe-duhen-arrestuar-para-gazetareve/60%Daily2019-11-29 20:16
https://kosovapost.net/video-femijet-duhet-te-luajne-fshf-topa-dhe-fanela-femijeve-ne-kamp/60%Daily2019-11-29 20:08
https://kosovapost.net/pezullohet-mesimi-shkak-ndotja-e-madhe-e-ajrit/60%Daily2019-11-29 19:56
https://kosovapost.net/i-mbijetuari-i-vetem-i-familjes-lala-17-vjecari-niset-per-kurim-ne-itali/60%Daily2019-11-29 19:50
https://kosovapost.net/sa-banore-mbeten-pastrehe-dhe-sa-banesa-u-demtuan-nga-termeti/60%Daily2019-11-29 19:15
https://kosovapost.net/kerkimet-te-miramare-do-te-rinisin-neser/60%Daily2019-11-29 19:11
https://kosovapost.net/ja-kur-po-priten-reshjet-e-para-te-bores/60%Daily2019-11-29 19:09
https://kosovapost.net/aman-me-shpetoni-xhaxhai-tregon-16-oret-e-tmerrit-te-nipit-ne-rrenoja/60%Daily2019-11-29 18:55
https://kosovapost.net/u-nxoren-te-pajete-8-anetare-te-familjes-lala-percillen-per-ne-banesen-e-fundit/60%Daily2019-11-29 18:43
https://kosovapost.net/klubi-shqiptar-ben-gjestin-e-madh-ofron-te-ardhurat-nga-biletat-per-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-11-29 18:34
https://kosovapost.net/kosovaret-ankohen-se-po-u-pamundesohet-ti-ndihmojne-familjet-ne-nevoje/60%Daily2019-11-29 18:27
https://kosovapost.net/linda-halimi-akuzohet-nga-shqiptaret-per-perfitime-personale/60%Daily2019-11-29 18:12
https://kosovapost.net/keta-jane-qente-heronj-qe-ndihmuan-ne-nxjerrjen-e-shqiptareve-nga-germadhat/60%Daily2019-11-29 18:04
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-lsi-se-thirrje-qeverise-deklaroni-sa-eshte-fondi-per-familjet-e-prekura/60%Daily2019-11-29 17:52
https://kosovapost.net/kush-jane-biznismenet-qe-dhuruan-mbi-15-milione-euro-per-shqiperine/60%Daily2019-11-29 17:40
https://kosovapost.net/durresi-braktiset-e-njejta-situate-edhe-ne-tirane/60%Daily2019-11-29 17:29
https://kosovapost.net/kurti-ne-thumane-vetevendosje-e-gatshme-te-ndihmoi-ne-cdo-aspekt/60%Daily2019-11-29 17:20
https://kosovapost.net/si-duket-durresi-3-dite-pas-termetit-qytetaret-ne-gjendje-te-rende-edhe-kur-hame-na-dridhet-luga/60%Daily2019-11-29 16:51
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shba-se-ne-kosove-kritikon-qeverine-per-udhetimet-e-panevojshme-jashte-vendit/60%Daily2019-11-29 16:44
https://kosovapost.net/kolonat-si-fije-qibriti-kjo-eshte-banesa-e-familjes-lala-ku-dhane-shpirt-8-anetare/60%Daily2019-11-29 16:39
https://kosovapost.net/ndihmat-i-marrin-te-fortet-as-ushqim-per-femijet-nuk-na-japin/60%Daily2019-11-29 16:34
https://kosovapost.net/durresi-qyteti-fantazme-pas-termetit-foto/60%Daily2019-11-29 16:27
https://kosovapost.net/paralajmerohet-doreheqja-kur-do-te-udhetoi-hashim-thaci-per-ne-speciale/60%Daily2019-11-29 16:21
https://kosovapost.net/lekundjet-sizmike-ne-shqiperi-po-shenojne-renie/60%Daily2019-11-29 16:13
https://kosovapost.net/lekundjet-ne-shqiperi-kan-filluar-te-stabilizohen/60%Daily2019-11-29 16:09
https://kosovapost.net/dhimbje-e-madhe-ne-thumane-varrosen-anetaret-e-familjes-cara-dhe-cakonji/60%Daily2019-11-29 15:46
https://kosovapost.net/incident-prane-ures-ne-londer-disa-te-plagosur/60%Daily2019-11-29 15:38
https://kosovapost.net/fsk-ja-e-ndihmon-shqiperine-edhe-me-pajisje-per-strehim/60%Daily2019-11-29 15:27
https://kosovapost.net/nuk-zbehet-frika-nga-termetet-ja-cfare-po-ndodh-ne-lagjet-e-durresit/60%Daily2019-11-29 15:00
https://kosovapost.net/nderpriten-kerkimet-ne-hotel-miramare-nuk-ka-me-trupa/60%Daily2019-11-29 14:59
https://kosovapost.net/per-postet-ne-qeveri-vendosin-kurti-e-mustafa/60%Daily2019-11-29 14:40
https://kosovapost.net/koalicioni-vetevendosje-ldk-nenshkruhet-javen-e-ardhshme/60%Daily2019-11-29 14:25
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-durres-do-te-jemi-bashke-kosova-nuk-kursen-asgje/60%Daily2019-11-29 14:19
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodhi-angela-merkelit-teksa-ngjitej-ne-skenevideo/60%Daily2019-11-29 14:52
https://kosovapost.net/me-kerkese-te-presidentit-turk-erdogan-mbreti-i-katarit-al-thani-jep-20-milion-dollare-per-shqiperine/60%Daily2019-11-29 14:00
https://kosovapost.net/pse-po-ndodhin-termetet-ne-shqiperi-flet-sizmiologu-gjerman/60%Daily2019-11-29 13:50
https://kosovapost.net/500-te-strehuar-ne-parkun-e-inovacionit-nuk-ka-me-vend/60%Daily2019-11-29 13:45
https://kosovapost.net/nuhatjet-e-qenve-nen-rrenoja-vazhdojne-kerkimet-tek-hoteli-mia-mare/60%Daily2019-11-29 13:32
https://kosovapost.net/absurd-ndalimi-dhe-refuzimi-i-ndihmave-jomonetare/60%Daily2019-11-29 13:24
https://kosovapost.net/erdogani-jep-myzhde-turqia-do-ti-ndertoje-500-banesa-ne-shqiperi-pe-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-11-29 13:06
https://kosovapost.net/i-varrosen-gruaja-dhe-tre-femijet-askush-nuk-ka-guxuar-ti-tregoje-te-mbijetuarit-te-vetem-te-familjes-cara/60%Daily2019-11-29 12:44
https://kosovapost.net/harta-e-amerikaneve-tregon-ku-goditi-me-shume-termeti/60%Daily2019-11-29 12:38
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-teston-raketahedhesin-shumetytesh/60%Daily2019-11-29 12:32
https://kosovapost.net/zbulohet-ja-kush-i-vodhi-ndihmat-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-29 12:28
https://kosovapost.net/per-sherim-ne-itali-dergohen-dy-te-lenduar-rende-nga-termeti/60%Daily2019-11-29 12:22
https://kosovapost.net/9-mije-femije-jane-ne-nevoje-pas-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-29 12:19
https://kosovapost.net/tika-dergon-ndihma-per-palestinezet-ne-rripin-e-gazes/60%Daily2019-11-29 12:11
https://kosovapost.net/dhjete-anetare-te-dy-familjeve-ne-thumane-percillen-ne-banesen-e-fundit/60%Daily2019-11-29 12:02
https://kosovapost.net/shtate-te-vdekur-pas-rrezimit-te-nje-aeroplani-ne-kanada/60%Daily2019-11-29 11:56
https://kosovapost.net/kqz-ja-njofton-thacin-per-certifikimin-e-rezultateve/60%Daily2019-11-29 11:48
https://kosovapost.net/rames-i-dridhet-dora-gjate-homazheve-te-29-nentorit-video/60%Daily2019-11-29 11:41
https://kosovapost.net/thumane-momentet-e-fundit-te-klement-cupit-bente-shaka-me-ekipin-grek-te-shpetimit/60%Daily2019-11-29 11:20
https://kosovapost.net/kete-vit-gjashte-raste-te-reja-me-hiv-aids-dy-te-vdekur/60%Daily2019-11-29 11:20
https://kosovapost.net/djali-nga-gjilani-qe-humbi-babane-nga-termeti-me-2002-ku-ishit-atehere/60%Daily2019-11-29 10:59
https://kosovapost.net/proteste-para-komunes-se-mitrovices/60%Daily2019-11-29 11:00
https://kosovapost.net/haziri-do-ti-qendrojme-prane-familjes-abazi-qe-humbi-dy-djemte-ne-termetin-e-shqiperise/60%Daily2019-11-29 10:24
https://kosovapost.net/te-vetmit-familjar-te-mbijetuar-te-familjes-lala-jeten-ia-shpetoi-lavatricja/60%Daily2019-11-29 10:16
https://kosovapost.net/edhe-sot-germohet-per-varreze-te-dyshuar-masive-ne-prishtine/60%Daily2019-11-29 09:48
https://kosovapost.net/me-betoni-siper-rezistoi-7-ore-ne-rrenoja-po-cfare-e-mbajti-gjalle-klajdi-qaton-foto/60%Daily2019-11-29 09:30
https://kosovapost.net/jadon-sancho-deshiron-klubin-e-madh-spanjoll/60%Daily2019-11-29 09:23
https://kosovapost.net/edhe-nje-tjeter-person-eshte-arrestuar-per-perhapje-te-informatave-te-rreme/60%Daily2019-11-29 09:17
https://kosovapost.net/ancelotti-flet-per-kalimin-tek-arseanli/60%Daily2019-11-29 09:17
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-nentor/60%Daily2019-11-29 09:11
https://kosovapost.net/letra-e-nje-cami-sot-mbetem-me-turp-ata-na-thone-vellezer-e-motra-po-ne-si-i-trajtojme-kosovaret/60%Daily2019-11-29 09:02
https://kosovapost.net/rama-ky-eshte-heroi-im-njeriu-me-i-pasur-qe-kam-njohur-video/60%Daily2019-11-29 09:07
https://kosovapost.net/dua-lipa-jep-lajmin-e-mire-per-shqiptaret-si-motra-e-vellezer-te-bashkuar/60%Daily2019-11-29 08:53
https://kosovapost.net/tjeter-termet-godet-shqiperine/60%Daily2019-11-29 08:43
https://kosovapost.net/filloi-sot-furnizimi-me-targa/60%Daily2019-11-29 10:04
https://kosovapost.net/kurti-nga-durresi-populli-po-tregon-solidaritet-qe-te-mos-kete-krize-humanitare-duhet-ndihma-e-dy-qeverive-video/60%Daily2019-11-29 08:35
https://kosovapost.net/vv-ldk-sot-takimi-i-fundit-i-grupeve-punuese/60%Daily2019-11-29 08:24
https://kosovapost.net/djali-i-edi-rames-i-jep-lamtumiren-e-fundit-mikeshes-se-tij/60%Daily2019-11-29 07:59
https://kosovapost.net/tifozet-grek-me-mbishkrim-prekese-per-shqiptaret-foto/60%Daily2019-11-29 08:00
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-me-ushtrine-me-te-madhe-ne-bote-foto/60%Daily2019-11-29 07:53
https://kosovapost.net/si-mund-ta-parandaloni-atakun-ne-zemer/60%Daily2019-11-29 07:38
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-ne-fundjave/60%Daily2019-11-29 07:32
https://kosovapost.net/sa-para-mblodhen-shqiptaret-zemergjere-rama-zbulon-shifren/60%Daily2019-11-29 07:27
https://kosovapost.net/zjarrfikesi-rrefen-se-si-i-gjeti-shtate-familjaret-e-tij-nen-rrenoja/60%Daily2019-11-29 07:13
https://kosovapost.net/rama-pajtohet-me-kerkesen-e-bashes-gjendja-e-jashtezakonshme-edhe-ne-lac/60%Daily2019-11-29 07:14
https://kosovapost.net/shqiperia-gjithe-naten-ne-ankth-nga-termetet-por-kjo-ishte-goditja-me-e-fuqishme/60%Daily2019-11-29 07:02
https://kosovapost.net/mikpritja-kosovare-eshte-ura-qe-e-mban-te-bashkuar-kombin-shqiptar/60%Daily2019-11-29 06:55
https://kosovapost.net/hasani-presidenti-thaci-shkeli-kushtetuten-me-emerimin-e-shefit-te-aki-se/60%Daily2019-11-29 06:48
https://kosovapost.net/rama-edhe-opozita-perfshihet-ne-komitetin-kombetar-te-rindertimit/60%Daily2019-11-29 06:43
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-shkon-ne-50-numri-i-viktimave-nga-termeti/60%Daily2019-11-29 00:08
https://kosovapost.net/rama-ne-open-europa-eshte-arabia-saudite-dhe-turqia-ku-drejtojne-miqte-e-mije/60%Daily2019-11-28 23:46
https://kosovapost.net/tetove-nxenesit-shpalosin-flamurin-gjigant-shenje-solidariteti-me-viktimat-e-tragjedise/60%Daily2019-11-28 23:43
https://kosovapost.net/as-sonte-nuk-ka-qetesi-tjeter-lekundje-e-forte-ja-epiqendra/60%Daily2019-11-28 23:36
https://kosovapost.net/arrestohet-30-vjecari-hapi-llogari-ne-emer-te-qeverise-per-te-perfituar-nga-ndihmat/60%Daily2019-11-28 23:34
https://kosovapost.net/shqiperi-rritet-ne-46-numri-i-viktimave-nga-termeti/60%Daily2019-11-28 23:29
https://kosovapost.net/bozheku-te-prekurit-nga-termeti-i-ndihmuan-njerezit-e-vullnetit-te-mire-jo-shteti/60%Daily2019-11-28 23:25
https://kosovapost.net/del-nga-rrenojat-trupi-i-fundit-nga-familja-lala-ilir-lala-person-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2019-11-28 23:19
https://kosovapost.net/afer-60-ore-nga-termeti-vazhdojne-kerkimet/60%Daily2019-11-28 23:11
https://kosovapost.net/organizimi-i-plisave-1-tetori-mbushet-me-ushqim-per-te-strehuarit-nga-shqiperia/60%Daily2019-11-28 23:06
https://kosovapost.net/kjo-eshte-qyteza-qe-u-braktis-krejtesisht-pas-termetit/60%Daily2019-11-28 22:53
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shuma-totale-e-dhuruar-deri-tani-per-banoret-e-prekur-nga-termeti/60%Daily2019-11-28 22:46
https://kosovapost.net/salla-1-tetori-prishtine-kerkohet-me-urgjence-ushqim-per-te-ardhurit-nga-shqiperia/60%Daily2019-11-28 22:36
https://kosovapost.net/hajdari-thirrje-qytetareve-kujdes-kur-dhuroni-para-per-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-11-28 22:30
https://kosovapost.net/rama-nuk-do-te-fale-askend-per-raportimet-false-te-bera-ne-lidhje-me-termetin/60%Daily2019-11-28 22:22
https://kosovapost.net/termeti-bilanci-tragjik-i-28-nentorit/60%Daily2019-11-28 22:13
https://kosovapost.net/rama-ne-qendren-e-solidaritetit-arber-hajdari-gati-per-ndertimin-e-banesave/60%Daily2019-11-28 21:59
https://kosovapost.net/tifozet-e-interit-ne-feste-mesfushori-i-united-prane-zikalterve/60%Daily2019-11-28 22:09
https://kosovapost.net/moti-me-shi-veshtiresohet-qendrimi-ne-cadra-i-qytetareve-te-prekur-nga-termeti/60%Daily2019-11-28 21:49
https://kosovapost.net/ja-shuma-qe-do-ofrojne-xhaka-shaqiri-per-te-prekurit-nga-termeti-kane-gjak-shqiptari/60%Daily2019-11-28 21:43
https://kosovapost.net/rama-ushtaret-e-kosoves-rrezikuan-me-teper-se-sa-u-lejohet/60%Daily2019-11-28 21:39
https://kosovapost.net/video-emocionuese-perlotet-elvis-naci-do-ta-ndertojme-thumanen/60%Daily2019-11-28 21:32
https://kosovapost.net/licaj-ka-varferi-pertej-termetit-policia-po-bllokon-ndarjen-e-ndihmave/60%Daily2019-11-28 21:19
https://kosovapost.net/elvis-naci-shqiptaret-e-kosoves-nuk-e-kane-harruar-ndihmen-e-shqiperise-ata-kthyen-te-miren/60%Daily2019-11-28 21:13
https://kosovapost.net/tjeter-lekundje-termeti-epiqendra-shume-prane-tiranes/60%Daily2019-11-28 20:55
https://kosovapost.net/video-emocionuese-4-kamione-te-tjere-nga-kosova-zbarkojne-ne-qendren-e-solidaritetit/60%Daily2019-11-28 20:49
https://kosovapost.net/europa-league-fiton-roma-dhe-porto-lume-golash-ne-portugali/60%Daily2019-11-28 20:42
https://kosovapost.net/e-bija-e-ushtarit-te-uck-se-dhuron-batanijen-qe-gjate-luftes-ia-dhane-babait-te-saj-ne-shqiperi-video/60%Daily2019-11-28 20:31
https://kosovapost.net/pas-termetit-durresi-goditet-nga-stuhia/60%Daily2019-11-28 20:23
https://kosovapost.net/rrefimi-i-pabesueshem-i-zjarrfikesit-nuk-e-menduam-jeten-tone-vetem-nxorrem-gjalle-klajdin/60%Daily2019-11-28 20:14
https://kosovapost.net/shqiperi-te-gjitha-rruget-jane-te-sigurta-per-kalim/60%Daily2019-11-28 20:08
https://kosovapost.net/termeti-ne-shqiperi-permes-fotografive/60%Daily2019-11-28 20:21
https://kosovapost.net/termeti-tragjik-familjet-te-cilat-u-shuan-apo-humben-pjesen-me-te-madhe-te-anetareve/60%Daily2019-11-28 19:57
https://kosovapost.net/me-ne-fund-rikthehet-xhaka/60%Daily2019-11-28 19:51
https://kosovapost.net/dita-e-flamurit-ne-mes-te-tragjedise-video/60%Daily2019-11-28 19:42
https://kosovapost.net/momenti-kur-zjarrfikesit-nxjerrin-te-gjalle-33-vjecarin-nga-rrenojat-e-hotelit-ne-durres-video/60%Daily2019-11-28 19:36
https://kosovapost.net/dua-lipa-tregon-per-donacionin-qe-dhuroi-per-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-11-28 19:25
https://kosovapost.net/video-termeti-demton-spitalin-ja-momenti-kur-mjeket-e-pacientet-dalin-jashte/60%Daily2019-11-28 19:19
https://kosovapost.net/tika-shperndan-ndihma-per-500-viktima-te-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-28 19:21
https://kosovapost.net/kryeministria-nuk-i-shpeton-termetit-demtohet-ndertesa-video/60%Daily2019-11-28 19:05
https://kosovapost.net/skandal-rusia-nuk-lejon-lojtarin-kosovar-te-luaj-per-shkak-te-nenshtetesise/60%Daily2019-11-28 18:56
https://kosovapost.net/ekipi-italian-inter-solidarizohet-me-shqiperine/60%Daily2019-11-28 18:48
https://kosovapost.net/mustafa-ajo-cka-eshte-punuar-deri-tash-neser-do-te-definohet-perfundimisht/60%Daily2019-11-28 18:41
https://kosovapost.net/kurti-se-shpejti-do-ta-lidhim-marreveshjen-per-koalicionin-qeverises/60%Daily2019-11-28 18:28
https://kosovapost.net/pas-107-vjetesh-thirret-ezani-nga-xhamia-e-ali-pashes-ne-oher/60%Daily2019-11-28 18:22
https://kosovapost.net/emrat-e-46-viktimave-qe-humben-jeten-nga-termeti-qe-goditi-shqiperine/60%Daily2019-11-28 18:13
https://kosovapost.net/shefqet-kastrati-kur-ndihmon-nje-rob-te-zotit-ne-nevoje-duhet-ta-shohe-vec-ai-lart/60%Daily2019-11-28 18:00
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-rikthehet-ne-stervitje-te-fenerbahce/60%Daily2019-11-28 17:18
https://kosovapost.net/46-viktima-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-28 16:59
https://kosovapost.net/mbi-2-mije-te-lenduar-nga-termeti-kane-marre-sherbim-ne-spitalet-e-shqiperise/60%Daily2019-11-28 16:53
https://kosovapost.net/vv-nis-edhe-44-tone-ndihma-drejt-shqiperise/60%Daily2019-12-01 23:12
https://kosovapost.net/bik-u-nis-ndihmat-drejt-shqiperise/60%Daily2019-11-28 16:22
https://kosovapost.net/adem-jashari-vendoset-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-11-28 17:39
https://kosovapost.net/bien-nga-sistemi-rrjetet-sociale-instagram-e-facebook/60%Daily2019-11-28 15:14
https://kosovapost.net/nxirret-i-pajete-nje-anetar-i-familjes-lala-shkon-ne-42-numri-i-viktimave-te-termetit/60%Daily2019-11-28 15:04
https://kosovapost.net/zemra-me-djeg-kur-te-shoh-ne-zi-behu-e-forte-mema-shqiperi/60%Daily2019-11-28 14:37
https://kosovapost.net/nxirret-viktima-e-fundit-dhe-me-pas-mbi-rrenojat-e-hotel-mira-mare-ngrihet-flamuri-kuq-e-zi/60%Daily2019-11-28 14:30
https://kosovapost.net/haziri-marreveshja-per-qeverine-brenda-pak-ditesh/60%Daily2019-11-28 14:28
https://kosovapost.net/kimete-berisha-na-cmendi-kjo-dashuri/60%Daily2019-11-28 14:10
https://kosovapost.net/shba-ne-krah-te-shqiperise-ambasada-te-gatshem-per-cdo-ndihme/60%Daily2019-11-28 14:11
https://kosovapost.net/nje-njoftim-i-rendesishem-per-parkun-qe-u-leshua-per-banoret-e-shqiperise-ne-prizren/60%Daily2019-11-28 14:11
https://kosovapost.net/serish-termet-ne-shqiperi-tani-nderrohet-lokacioni-i-goditjeve/60%Daily2019-11-28 14:02
https://kosovapost.net/cfare-thone-ekspertet-nga-zvicra-per-gjendjen-e-ndertesat-pas-termetit/60%Daily2019-11-28 13:10
https://kosovapost.net/haskuka-ne-prizren-po-vijne-persona-edhe-nga-vendet-qe-sjane-prekur-nga-termeti-nisin-verifikimet/60%Daily2019-11-28 13:00
https://kosovapost.net/djali-i-haki-imerit-i-pergjigjet-rexhep-selimit-ky-person-eshte-vrasesi-i-babait-tone/60%Daily2019-11-28 12:53
https://kosovapost.net/kurti-ne-varrimin-e-vellezerve-nga-gjilani-le-ti-qendrojme-prane-kesaj-familje-qe-i-humbi-me-te-dashurit/60%Daily2019-11-28 12:46
https://kosovapost.net/thaci-ne-drenas-te-gjithe-heronjet-jane-sublimuar-per-clirim-te-vendit/60%Daily2019-11-28 12:36
https://kosovapost.net/baca-ise-perjete-ne-balle-ne-kete-situate-qe-ka-gjunjezuar-shqiperine/60%Daily2019-11-28 12:30
https://kosovapost.net/e-habitshme-as-sizmologet-nuk-arrijne-ta-shpjegojne-se-cfare-po-ndodhe-me-shqiperine/60%Daily2019-11-28 12:15
https://kosovapost.net/rama-mos-dergoni-me-ushqime-dhe-rroba-kontribuoni-qe-tju-ndertojme-shtepite/60%Daily2019-11-28 11:58
https://kosovapost.net/me-mire-te-na-vrase-termeti-se-hasmi-historia-e-dhimbshme-e-familjes-nga-thumana/60%Daily2019-11-28 11:55
https://kosovapost.net/sot-iu-dha-lamtumira-e-fundit-dy-vellezerve-nga-livoci-qe-humben-jeten-nga-termeti/60%Daily2019-11-28 11:49
https://kosovapost.net/thaci-rames-do-te-dergojme-trupa-shtese-te-fsk-se-ne-durres-dhe-thumane/60%Daily2019-11-28 11:41
https://kosovapost.net/kurti-e-mustafa-takohen-sot-bejne-qeverine/60%Daily2019-11-28 11:31
https://kosovapost.net/ansa-termeti-e-ka-ngritur-durresin-10-centimetra-mbi-nivelin-e-detit/60%Daily2019-11-28 11:25
https://kosovapost.net/i-harruan-dhjetera-shtepi-te-rrenuara-askush-nuk-i-ndihmon-foto/60%Daily2019-11-28 11:22
https://kosovapost.net/banoret-ne-golem-te-alarmuar-po-shemben-ndertesat/60%Daily2019-11-28 11:18
https://kosovapost.net/termeti-i-sotem-trondite-kavajen-12-te-lenduar-dhe-shtepi-te-shembura/60%Daily2019-11-28 11:03
https://kosovapost.net/edhe-sot-lekundje-te-forta-te-tokes-ne-durres/60%Daily2019-11-28 11:14
https://kosovapost.net/shoqata-diaspora-vazhdon-grumbullimin-dhe-dergimin-e-ndihmave-nga-kosova-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-28 10:52
https://kosovapost.net/moti-sot-12/60%Daily2019-11-28 10:39
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-populli-shqiptar-nuk-do-ta-harroje-kurre-ndihmen-e-turqise/60%Daily2019-11-28 10:26
https://kosovapost.net/per-viktimat-e-termetit-familjaret-kerkojne-2-fustane-nuserie-per-ti-percjelle-nene-e-bije/60%Daily2019-11-28 10:16
https://kosovapost.net/shkon-ne-41-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-28 10:17
https://kosovapost.net/flamuri-nen-rrenoja-qe-per-pak-caste-largoi-dhimbjen-ndricoi-syte-e-zemrat-e-heronjve-shqiptare/60%Daily2019-11-28 10:05
https://kosovapost.net/me-i-vogli-3-vjec-lista-e-plote-e-viktimave-te-termetit/60%Daily2019-11-28 09:59
https://kosovapost.net/meta-dhe-rama-i-japin-doren-njeri-tjetrit/60%Daily2019-11-28 09:51
https://kosovapost.net/vila-4-kateshe-ku-humben-jeten-familja-lala-ishte-klasifikuar-e-pabanuar/60%Daily2019-11-28 09:44
https://kosovapost.net/gjermanet-ishin-ne-kosove-diskutuan-per-vizat/60%Daily2019-11-28 09:39
https://kosovapost.net/ne-vend-te-festes-lot-dhe-dhimbje-ne-diten-e-pavaresise/60%Daily2019-11-28 09:13
https://kosovapost.net/basha-keto-tre-dite-me-te-veshtirat-e-viteve-te-fundit-nxoren-me-te-miren-e-njerezve/60%Daily2019-11-28 09:07
https://kosovapost.net/meta-28-nentori-na-gjeti-ne-zi/60%Daily2019-11-28 08:52
https://kosovapost.net/kurti-ben-homazhe-te-busti-i-ismail-qemalit-per-28-nentor/60%Daily2019-11-28 08:44
https://kosovapost.net/744-pjesetare-braktisin-fsk-ne-per-nje-dekade/60%Daily2019-11-28 08:37
https://kosovapost.net/shkon-ne-36-numri-i-viktimave-nxirret-edhe-nje-femer-e-pa-jete-nga-rrenojat-e-thumanes/60%Daily2019-11-28 00:15
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-70-persona-nga-shqiperia-arrijne-ne-prishtine/60%Daily2019-11-27 23:49
https://kosovapost.net/lajmi-i-dhimbshem-nga-thumana-gjenden-3-trupa-te-pa-jete-nje-cift-dhe-nje-femije/60%Daily2019-11-27 23:46
https://kosovapost.net/ky-eshte-pallati-nen-rrenojat-e-te-cilit-po-kerkohen-dy-persona/60%Daily2019-11-27 23:54
https://kosovapost.net/gjetem-nje-femije-nen-rrenoja-banori-rrefen-momentet-e-tmerrit-si-u-shemb-pallati-ishim-ne-alarm-te-madh/60%Daily2019-11-27 22:56
https://kosovapost.net/pame-ne-lajme-se-kishte-nje-dridhje-te-madhe-kosovari-tregon-si-erdhi-nga-zvicra-me-shoket-per-te-ndihmuar-shqiptaret/60%Daily2019-11-27 22:44
https://kosovapost.net/vazhdojne-lekundjet-perseri-termet-i-fuqishem-godet-shqiperine/60%Daily2019-11-27 22:36
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-shqiperi-mbulon-shpenzimet-per-kthimin-e-dy-vellezerve-nga-gjilani-qe-vdiqen-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 22:29
https://kosovapost.net/rruga-e-kombit-do-te-kalohet-pa-taksa-rama-tregon-se-kush-do-ti-mbuloi-shpenzimet/60%Daily2019-11-27 22:26
https://kosovapost.net/video-momenti-dramatik-kur-qytetari-flet-poshte-rrenojave-pse-si-kapni-ti-ngrini-ne-krah-keto/60%Daily2019-11-27 22:18
https://kosovapost.net/nxirret-e-pajete-vajza-e-familjes-lala-31-te-vdekur-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 22:08
https://kosovapost.net/ekspertet-e-kerkimeve-edhe-20-persona-te-tjere-jane-ende-nen-rrenoja/60%Daily2019-11-27 22:05
https://kosovapost.net/skandal-vidhen-ndihmat-e-derguara/60%Daily2019-11-27 21:59
https://kosovapost.net/trondit-blendi-fevziu-po-behet-biznes-me-ndihma-ne-durres-batanijet-po-shiten-5-mije-leke/60%Daily2019-11-27 21:53
https://kosovapost.net/vetevendosje-nis-70-automjete-me-mbi-200-ton-ndihma-drejt-shqiperise/60%Daily2019-11-27 21:52
https://kosovapost.net/mitrovica-vendos-flamurin-gjigand-pak-metra-larg-ures-se-ibrit/60%Daily2019-11-27 21:43
https://kosovapost.net/kosovaret-drejt-shqiperise-kolona-te-gjata-ne-kufi/60%Daily2019-11-27 21:34
https://kosovapost.net/edi-rama-nuk-permban-lotet-e-fejuara-e-djalit-i-vdiq-nen-rrenoja/60%Daily2019-11-27 21:20
https://kosovapost.net/mirenjohje-per-vajzat-dhe-djemte-nga-kosova-qe-na-u-bashkuan/60%Daily2019-11-27 21:08
https://kosovapost.net/historia-e-ciftit-qe-u-nxoren-te-vdekur-lorena-shkoi-te-i-fejuari-ne-thumane/60%Daily2019-11-27 20:56
https://kosovapost.net/sa-persona-u-nxoren-vetem-sot-ne-thumane/60%Daily2019-11-27 21:02
https://kosovapost.net/sa-dite-mund-te-mbijetohet-nen-germadha/60%Daily2019-11-27 20:48
https://kosovapost.net/tika-dergon-ndihma-pas-termetit-ne-kruje/60%Daily2019-11-27 20:57
https://kosovapost.net/foto-emocionuese-ushtari-nuk-mban-dot-lotet/60%Daily2019-11-27 20:03
https://kosovapost.net/thaci-ne-durres-kur-shqiperia-eshte-ne-zi-edhe-kosova-eshte-ne-zi/60%Daily2019-11-27 19:55
https://kosovapost.net/kombetarja-solidarizohet-me-te-prekurit-nga-termeti-hap-llogari-bankare/60%Daily2019-11-27 19:49
https://kosovapost.net/termeti-tragjik-ermali-100-mije-euro-sabri-fejzullahu-leshon-shtepine/60%Daily2019-11-27 19:44
https://kosovapost.net/emiratet-e-bashkuara-arabe-dhurojne-3-milione-euro-per-shqiperine/60%Daily2019-11-27 19:33
https://kosovapost.net/mediat-italiane-ne-durres-atje-ku-u-duk-sikur-botes-i-erdhi-fundi/60%Daily2019-11-27 19:26
https://kosovapost.net/nuk-dime-ku-te-strehohemi-nis-cmontimi-i-cadrave-ne-stadiumin-e-durresit/60%Daily2019-11-27 19:20
https://kosovapost.net/rruga-e-kombit-dje-u-kushtoi-mijera-euro-kosovareve-qe-shkuan-per-te-cuar-ndihma/60%Daily2019-11-27 19:12
https://kosovapost.net/erdhi-nga-anglia-per-te-vizituar-familjen-humbi-jeten-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 19:08
https://kosovapost.net/termeti-ne-tirane-qytetari-qe-u-hodh-nga-kati-i-trete-i-nderteses-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-11-27 19:03
https://kosovapost.net/flet-elvis-naci-e-kemi-pas-dhurate-nje-shtepi-ne-pallatin-qe-u-rrenua/60%Daily2019-11-27 18:52
https://kosovapost.net/rendohet-serish-bilanci-nxirren-nga-rrenojat-dy-trupa-te-pajete-ne-durres/60%Daily2019-11-27 18:33
https://kosovapost.net/e-dhimshme-numri-i-viktimave-arrin-ne-30/60%Daily2019-11-27 18:28
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-vie-edhe-me-nje-ndihme-te-madhe-per-shqiperine/60%Daily2019-11-27 18:18
https://kosovapost.net/nene-e-bije-te-vdekura-pas-tyre-nxirret-nga-germadhat-edhe-gjyshja/60%Daily2019-11-27 18:44
https://kosovapost.net/edi-rama-revoltohet-shqiperia-ne-zi-ambasadat-ne-shkup-dhe-prishtine-ne-feste/60%Daily2019-11-27 17:52
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-krah-elvis-nacit-ne-thumane/60%Daily2019-11-27 17:44
https://kosovapost.net/rreziku-nuk-ka-kaluar-xhacka-mos-u-riktheni-ne-shtepite-e-demtuara-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 17:32
https://kosovapost.net/per-ata-qe-duan-te-ndihmojne-cfare-u-nevojitet-banoreve-te-prekur-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 17:27
https://kosovapost.net/merkel-e-ardhmja-e-ballkanit-perendimor-eshte-ne-evrope/60%Daily2019-11-27 17:19
https://kosovapost.net/lezhe-termeti-le-ne-qiell-te-hapur-banoret/60%Daily2019-11-27 17:12
https://kosovapost.net/prekese-e-moshuara-nga-podujeva-dhuron-10-eurot-e-fundit-per-shqiperine/60%Daily2019-11-27 17:07
https://kosovapost.net/manastirliu-ne-kampin-e-te-prekurve-nga-termeti-sherbim-mjekesor-24-ore/60%Daily2019-11-27 17:02
https://kosovapost.net/viktima-e-dyte-nga-familja-cakoni-nxirret-i-pajete-kryefamiljari/60%Daily2019-11-27 16:59
https://kosovapost.net/durresi-pas-termetit-nxirren-nga-germadhat-12-viktima-ka-te-tjere/60%Daily2019-11-27 16:55
https://kosovapost.net/ka-ende-shprese-per-familjen-lala/60%Daily2019-11-27 16:45
https://kosovapost.net/banoret-e-durresit-strehohen-ne-kosove-tregojne-tmerrin-qe-perjetuan/60%Daily2019-11-27 16:37
https://kosovapost.net/dy-termete-brenda-6-minutash-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-27 16:30
https://kosovapost.net/zyrtare-pas-certifikimit-te-rezultateve-keta-jane-deputetet-e-ardhshem/60%Daily2019-11-27 16:27
https://kosovapost.net/sizmologu-per-lekundjet-e-fundit-jane-pas-goditje-te-termetit-te-se-martes/60%Daily2019-11-27 16:11
https://kosovapost.net/haradinaj-impresionohet-nga-reagimi-i-kosoves-per-termentin-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-27 15:56
https://kosovapost.net/real-madridi-ende-seshte-i-gatshem-ta-largoje-viniciusin/60%Daily2019-11-27 15:50
https://kosovapost.net/termeti-zbraz-sallen-e-lojerave-te-rinjte-vrapojne-nen-panik-drejt-rruges/60%Daily2019-11-27 15:43
https://kosovapost.net/gostivari-ndan-1-1-milione-denare-per-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 15:40
https://kosovapost.net/shembet-nje-tjeter-pallat-ne-durres/60%Daily2019-11-27 15:36
https://kosovapost.net/kqz-certifikon-zgjedhjet-nisma-akr-pd-e-kalojne-pragun/60%Daily2019-11-27 15:34
https://kosovapost.net/termeti-alarmoi-ekipet-e-kerkimit-momenti-kur-largohen-me-nxitim-nga-rrenojat/60%Daily2019-11-27 15:27
https://kosovapost.net/pas-termetit-te-fuqishem-te-para-pak-minutash-nderpriten-operacionet-e-kerkim-shpetimit/60%Daily2019-11-27 15:23
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-pritet-me-termet-ne-thumane-e-perjeton-live-video/60%Daily2019-11-27 15:18
https://kosovapost.net/familja-kosovare-strehon-familjen-shqiptare-tek-e-cila-kishte-qendruar-ne-kohe-lufte/60%Daily2019-11-27 15:19
https://kosovapost.net/psikologet-shkojne-ne-kampin-e-thumanes-per-ti-trajtuar-femijet/60%Daily2019-11-27 15:11
https://kosovapost.net/po-pasurohesh-me-taksen-e-rruges-se-kombit-ja-si-i-pergjigjet-rama-qytetarit/60%Daily2019-11-27 15:11
https://kosovapost.net/mes-viktimave-te-termetit-edhe-e-dashura-e-djalit-te-edi-rames/60%Daily2019-11-27 15:08
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-ndihmon-me-20-mije-euro-familjen-abazi/60%Daily2019-11-27 15:04
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-lekundje-e-fuqishme-serish-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-27 14:55
https://kosovapost.net/mjeket-nga-kosova-dhurojne-gjak-per-bashkekombasit-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-27 14:56
https://kosovapost.net/capital-t-niset-per-shqiperi/60%Daily2019-11-27 14:42
https://kosovapost.net/rama-ushtaret-e-kosoves-do-te-mbesin-ne-kujtesen-time-si-heronj-filmash/60%Daily2019-11-27 14:41
https://kosovapost.net/rina-e-gatshme-te-strehoje-dy-familje-nga-shqiperia-ne-shtepine-ne-istog/60%Daily2019-11-27 14:28
https://kosovapost.net/u-be-xheloz-nga-ndihmat-e-qytetareve-veliaj-i-sfidon-me-fotot-e-para-3-muajve-foto/60%Daily2019-11-27 14:25
https://kosovapost.net/rrefim-prekes-i-12-vjecarit-qe-doli-nga-rrenojat-humbi-babane-dhe-motren/60%Daily2019-11-27 14:24
https://kosovapost.net/oda-ekonomike-e-kosoves-neser-nis-ndihmat-per-shqiperi/60%Daily2019-11-27 14:19
https://kosovapost.net/kurti-shkruan-perkujtimin-ne-librine-e-zise/60%Daily2019-11-27 14:16
https://kosovapost.net/femijet-e-nenave-te-abuzuara-te-prirur-te-kene-nivel-te-ulet-te-inteligjences/60%Daily2019-11-27 14:14
https://kosovapost.net/flet-mergimtari-qe-erdhi-per-te-kerkuar-familjaret-nen-rrenoja-video/60%Daily2019-11-27 14:10
https://kosovapost.net/perlotje-dhe-shprese-mes-tragjedise-se-termetit/60%Daily2019-11-27 14:06
https://kosovapost.net/haradinaj-liria-jone-ne-themel-i-ka-heronjte-e-kombit-ata-qe-u-flijuan-per-liri-nder-breza/60%Daily2019-11-27 13:51
https://kosovapost.net/golden-eagle-7-mije-euro-donacion-per-banoret-e-prekur-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 13:56
https://kosovapost.net/mitrovica-vazhdon-edhe-me-fuqishem-ne-mbeshtetje-te-shqiperise-foto/60%Daily2019-11-27 13:47
https://kosovapost.net/ja-sa-zgjati-termeti-i-djeshem-ne-shqiperi-video/60%Daily2019-11-27 13:42
https://kosovapost.net/prekese-nene-e-bir-u-gjeten-pa-jete-te-kapur-dore-per-dore-nen-rrenoja/60%Daily2019-11-27 13:57
https://kosovapost.net/haziri-anulohen-aktivitetet-per-festen-e-28-nentorit-mjetet-i-dedikohen-familjes-abazi/60%Daily2019-11-27 14:33
https://kosovapost.net/kqz-sot-certifikon-rezultatet-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-11-27 13:32
https://kosovapost.net/flet-sizmologu-rrapo-ormeni-termetet-si-dje-ndodhin-nje-here-ne-100-vjet/60%Daily2019-11-27 13:28
https://kosovapost.net/kancelarja-austriake-jemi-te-pikelluar-nga-lajmet-tragjike-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-27 13:24
https://kosovapost.net/zhegroves-i-mohohet-hyrja-ne-rusi-shkak-pasaporta-kosovare/60%Daily2019-11-27 13:01
https://kosovapost.net/familja-bajrami-nga-skenderaj-ofron-strehim-per-dy-familje-nga-shqiperia/60%Daily2019-11-27 13:06
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-niset-per-durres/60%Daily2019-11-27 12:50
https://kosovapost.net/ne-oborrin-e-up-se-ka-varreze-deshmitari-e-thote-me-siguri/60%Daily2019-11-27 13:04
https://kosovapost.net/al-jazeera-me-momente-prekese-pershkruan-pasojat-e-termeteve-shkaterrues-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-27 12:29
https://kosovapost.net/prishtina-nuk-ndalet-vazhdon-mbledhjen-e-ndihmave-per-shqiperine/60%Daily2019-11-27 12:29
https://kosovapost.net/elvis-naci-thirrje-shqiptareve-te-behemi-bashke-te-ndertojme-pallatet-qe-shkaterroi-termeti/60%Daily2019-11-27 12:21
https://kosovapost.net/mozzik-solidarizohet-me-viktimat-e-termetit-ne-kete-menyre/60%Daily2019-11-27 12:08
https://kosovapost.net/marinsi-amerikan-per-fsk-ne-jane-strukture-qe-i-perkasin-nje-klase-boterore/60%Daily2019-11-27 12:00
https://kosovapost.net/zjarrfikesi-italian-jep-shprese-ne-kemi-shpetuar-njerez-edhe-pas-72-oresh-nen-rrenoja/60%Daily2019-11-27 11:56
https://kosovapost.net/rama-taksen-rrugore-nuk-e-heqim-ata-qe-sjellin-ndihma-i-paguajne-edhe-5-euro/60%Daily2019-11-27 11:50
https://kosovapost.net/shuhet-familja-nga-termeti-historia-e-tyre-tronditi-boten/60%Daily2019-11-27 11:40
https://kosovapost.net/veliaj-qytetareve-qe-mbeten-pa-kulm-mbi-koke-nuk-jeni-vetem-do-rindertojme-banesat-e-demtuara/60%Daily2019-11-27 11:36
https://kosovapost.net/babi-e-vajza-u-nxoren-te-vdekur-kerkohen-nen-germadha-nena-dhe-djali/60%Daily2019-11-27 11:34
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-tre-lekundje-te-forta-trondisin-serish-shqiperine-ku-ishte-epiqendra/60%Daily2019-11-27 11:27
https://kosovapost.net/komuna-e-mitrovices-ndihmon-me-20-mije-shqiperine/60%Daily2019-11-27 11:23
https://kosovapost.net/futbollisti-brazilian-rrefen-tmerrin-qe-perjetoi-ne-momentet-e-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-27 11:19
https://kosovapost.net/nje-milione-euro-ndihme-shqiperise-nga-kompania-amerikane/60%Daily2019-11-27 11:22
https://kosovapost.net/shtyhet-ndeshja-ne-basketboll-midis-kosoves-e-shqiperise/60%Daily2019-11-27 11:16
https://kosovapost.net/e-hapa-vete-vrimen-dola-rrefimi-i-haxhi-kabilit-kam-vajzen-21-vjec-nen-rrenoja/60%Daily2019-11-27 11:12
https://kosovapost.net/papa-francesku-pas-termetit-ne-shqiperi-jam-prane-popullit-shqiptar-lutem-per-viktimat-dhe-familjet-e-tyre/60%Daily2019-11-27 11:10
https://kosovapost.net/sizmiologu-italian-me-te-tille-magnitude-mund-te-kishte-300-viktima/60%Daily2019-11-27 11:06
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-ndan-50-mije-euro-per-shqiperine/60%Daily2019-11-27 10:49
https://kosovapost.net/vip-at-nga-kosova-hapin-dyert-e-shtepive-per-vellezerit-shqiptar/60%Daily2019-11-27 10:50
https://kosovapost.net/tete-persona-ne-gjendje-te-rende-dy-prej-tyre-mund-te-dergohen-ne-itali/60%Daily2019-11-27 10:32
https://kosovapost.net/plisat-dhe-qytetaret-e-prishtines-nisin-serish-ndihma-per-shqiperi-foto/60%Daily2019-11-27 10:38
https://kosovapost.net/lirohen-nga-taksa-e-rruges-kosovaret-qe-dergojne-ndihma-drejt-shqiperise/60%Daily2019-11-27 10:08
https://kosovapost.net/kosova-dergon-edhe-100-police-ne-shqiperi-foto/60%Daily2019-11-27 10:06
https://kosovapost.net/erdogan-thirrje-botes-islame-ta-ndihmojne-shqiperine/60%Daily2019-11-27 10:10
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-prekaz-bene-homazhe-per-nder-te-28-nentorit/60%Daily2019-11-27 09:52
https://kosovapost.net/pacolli-viziton-zonat-e-prekura-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 09:39
https://kosovapost.net/suhareke-nje-burre-gjendet-pa-shenja-jete-ne-rruge/60%Daily2019-11-27 09:30
https://kosovapost.net/se-shpejti-fillojne-kerkimet-ne-ndertesen-qe-iu-fundosen-dy-kate/60%Daily2019-11-27 09:26
https://kosovapost.net/adrola-dhe-xhesika-nga-amerika-ndermarrin-nisme-humanitare/60%Daily2019-11-27 09:25
https://kosovapost.net/te-perqafuar-e-ne-ankth-presin-motren-te-dale-gjalle-nga-rrenojat/60%Daily2019-11-27 09:14
https://kosovapost.net/policia-arreston-babe-e-djale-te-dyshuar-per-vrasjen-e-22-vjecares-b-ofoto/60%Daily2019-11-27 09:03
https://kosovapost.net/termeti-shkaterron-18-pallate-ne-kurbin-banoret-ne-cadra/60%Daily2019-11-27 09:03
https://kosovapost.net/flamuri-shteterore-ulet-ne-gjysmeshtize/60%Daily2019-11-27 08:54
https://kosovapost.net/tre-persona-jane-ne-gjendje-te-rende-ne-spitalin-e-tiranes/60%Daily2019-11-27 08:42
https://kosovapost.net/termet-ne-greqi/60%Daily2019-11-27 08:39
https://kosovapost.net/kosova-vazhdon-edhe-sot-grumbullimin-e-ndihmave-per-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 08:37
https://kosovapost.net/majk-solidarizohet-me-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 09:08
https://kosovapost.net/rama-nuk-do-tolerohet-askush-qe-refuzon-te-largohet-nga-banesa/60%Daily2019-11-27 08:27
https://kosovapost.net/kosovaret-dalin-ti-presin-familjet-e-para-nga-shqiperia-mberrijne-peje-video/60%Daily2019-11-27 08:26
https://kosovapost.net/haskukaj-prizrenasit-ofrojne-strehim-per-vllezerit-nga-shqiperia/60%Daily2019-11-27 10:19
https://kosovapost.net/shkon-ne-28-numri-i-viktimve-mergimtari-nxirret-i-vdekur-nga-rrenojat/60%Daily2019-11-27 07:51
https://kosovapost.net/nderron-jete-ne-spital-nje-i-plagosur-shkon-ne-25-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 07:38
https://kosovapost.net/tifozet-e-vushtrrise-dergojne-nje-autobus-me-ndihma-per-te-prekurit-nga-termeti-video/60%Daily2019-11-27 07:30
https://kosovapost.net/kosovari-ofron-60-dhoma-dhe-ushqim-per-te-mbijetuarit-e-termetit/60%Daily2019-11-27 07:26
https://kosovapost.net/kryeministri-edi-rama-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme-ne-tirane-dhe-durres-video/60%Daily2019-11-27 07:13
https://kosovapost.net/shqiperia-e-kosova-ne-zi-per-jetet-e-humbura-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 07:09
https://kosovapost.net/bilanc-tragjik-24-te-vdekur-dhe-45-te-shpetuar-nga-termetet-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-27 07:02
https://kosovapost.net/niset-autobusi-i-pare-drejt-kosoves-me-familje-nga-durresi/60%Daily2019-11-27 06:58
https://kosovapost.net/nxirret-nga-rrenojat-e-termetit-edhe-trupi-i-pajete-i-shemsedin-abazit-nga-gjilani/60%Daily2019-11-27 06:54
https://kosovapost.net/emrat-e-personave-qe-humben-jeten-nga-rrenojat-e-termetit/60%Daily2019-11-27 06:46
https://kosovapost.net/diaspora-kosovare-ne-suedi-mbledhe-afer-400-mije-kruna-per-shqiperine/60%Daily2019-11-27 00:51
https://kosovapost.net/ka-humbur-kembet-ne-aksident-vjen-per-ndihme-nga-kosova-ne-durres/60%Daily2019-11-27 00:43
https://kosovapost.net/limaj-ne-thumane-bashke-me-presidentin-meta-ne-zonen-me-te-goditur-nga-termeti/60%Daily2019-11-27 00:31
https://kosovapost.net/historia-tragjike-e-piktores-vite-me-pare-i-kishte-vdekur-burri-vajza-8-vjec-i-vdes-nen-rrenoja-vete-humb-jeten-ne-spital/60%Daily2019-11-27 00:24
https://kosovapost.net/niset-autobusi-i-pare-per-ne-kosove-me-familjet-e-durresit-video/60%Daily2019-11-27 00:19
https://kosovapost.net/brenda-10-oreve-grumbullohen-710-mije-dollare-pas-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-27 00:13
https://kosovapost.net/alarmon-nje-qytetare-e-durresit-pallati-tek-ice-club-eshte-shembur-i-teri-po-degjohen-zera-nen-rrenoja/60%Daily2019-11-27 00:07
https://kosovapost.net/deri-ne-frymen-e-fundit-per-frymen-e-fundit-shpetohet-pas-21-oresh-klajdi-qato/60%Daily2019-11-26 23:55
https://kosovapost.net/sizmologu-tregon-se-prizreni-eshte-ne-mesin-e-zonave-te-rrezikuara-nga-termetet-ne-kosove/60%Daily2019-11-26 23:48
https://kosovapost.net/oligarku-kastrati-pavaresisht-tragjedise-vazhdon-te-merr-taksen-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2019-11-26 23:43
https://kosovapost.net/video-kosovaret-vershojne-ne-ndihme-per-vellezerit-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 23:37
https://kosovapost.net/plisat-nuk-po-kthehen-vetem-moren-30-banore-nga-durresi-per-ti-strehuar-ne-prishtine/60%Daily2019-11-26 23:31
https://kosovapost.net/shqiperia-nuk-do-fle-e-qete-sonte-nga-termetet-vjen-goditja-e-radhes/60%Daily2019-11-26 23:20
https://kosovapost.net/trupi-i-gjilanasit-ka-ngecur-ne-rrenoja-shpetimtaret-nuk-po-mund-ta-nxjerrin/60%Daily2019-11-26 23:12
https://kosovapost.net/ky-eshte-shkrimi-me-emocionues-i-nje-shqiptari-per-ndihmen-qe-ia-dha-populli-i-kosoves/60%Daily2019-11-26 23:07
https://kosovapost.net/publikohet-lista-me-emrat-e-personave-qe-humben-jeten/60%Daily2019-11-26 22:42
https://kosovapost.net/veprimi-i-gruas-me-kancer-beri-me-lot-moderatorin-50-euro-te-terapise-se-saj-i-ndau-per-shqiperine/60%Daily2019-11-26 22:32
https://kosovapost.net/kosovaret-me-zemer-te-madhe-njeri-dhuron-pensionin-e-tjetri-ndan-gjysmen-e-socialit-per-vellezerit-nga-shqiperia/60%Daily2019-11-26 22:23
https://kosovapost.net/viktima-e-radhes-eshte-isa-abazi-nga-gjilani/60%Daily2019-11-26 21:53
https://kosovapost.net/femiu-qe-u-largua-nga-nena-dyshohet-te-jete-ne-rrenojat-e-nderteses-ne-thumane/60%Daily2019-11-26 21:51
https://kosovapost.net/qeni-i-ushtrise-se-kosoves-hero-i-dites-shpetoi-3-persona/60%Daily2019-11-26 21:39
https://kosovapost.net/keta-jane-vipat-kosovar-qe-kane-hapur-shtepite-e-tyre-per-shqiptaret-pas-termetit/60%Daily2019-11-26 21:36
https://kosovapost.net/a-eshte-makina-nje-vend-i-sigurt-gjate-termetit/60%Daily2019-11-26 21:23
https://kosovapost.net/me-foto-pasaporte-e-kerkoi-ne-media-daja-gjen-mbesen-15-vjec-ne-morgun-e-lezhes/60%Daily2019-11-26 21:18
https://kosovapost.net/vdes-30-vjecari-ne-thumane-numri-i-viktimave-arrin-ne-26/60%Daily2019-11-26 21:13
https://kosovapost.net/gjendet-nje-trup-i-pajete-nen-rrenoja-dyshohet-te-jete-isa-abazi-nga-gjilani/60%Daily2019-11-26 21:04
https://kosovapost.net/banori-nga-thumana-ushtaret-e-kosoves-po-rrezikojne-jetet-per-te-na-ndihmuar/60%Daily2019-11-26 20:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-zjarrfikesi-hero-qe-shpetoi-dy-persona-nga-rrenojat/60%Daily2019-11-26 20:45
https://kosovapost.net/vetevritet-nje-20-vjecar-ne-ropice-te-vushtrrise/60%Daily2019-11-26 20:38
https://kosovapost.net/e-dhimshme-nderron-jete-30-vjecarja-e-cila-u-nxor-e-gjalle-nga-rrenojat/60%Daily2019-11-26 20:29
https://kosovapost.net/rama-viziton-te-plagosurit-e-termetit/60%Daily2019-11-26 20:25
https://kosovapost.net/prej-me-shume-se-15-oresh-vazhdon-operacioni-ne-rrenojat-e-nderteses-6-kateshe/60%Daily2019-11-26 20:18
https://kosovapost.net/fotot-qe-po-ju-mashtrojne-sikur-jane-shkrepur-nga-termeti/60%Daily2019-11-26 20:11
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-u-ben-zgjidhje-te-prekurve-nga-termeti/60%Daily2019-11-26 20:06
https://kosovapost.net/xhacka-termeti-i-mbremshem-me-i-forti-qe-nga-ai-i-vitit-1979/60%Daily2019-11-26 20:02
https://kosovapost.net/publikohen-numrat-e-llogarive-te-bankave-per-ndihma-ndaj-vktimave-te-termetit/60%Daily2019-11-26 19:50
https://kosovapost.net/gazetari-shperthen-ne-lot-kur-rrefen-per-familjen-qe-humbi-7-anetare/60%Daily2019-11-26 19:45
https://kosovapost.net/rama-asnje-nuk-do-mbetet-pa-strehe/60%Daily2019-11-26 19:27
https://kosovapost.net/mitrovica-ne-mbeshtetje-te-shqiperise-foto/60%Daily2019-11-26 19:13
https://kosovapost.net/termeti-tragjik-arrin-ne-21-numri-i-te-vdekurve/60%Daily2019-11-26 19:08
https://kosovapost.net/sizmologu-paralajmeron-termete-te-reja-ne-kosove/60%Daily2019-11-26 19:04
https://kosovapost.net/termeti-tragjik-kjo-gje-po-ndodh-tani-ne-xhamite-e-kosoves/60%Daily2019-11-26 19:00
https://kosovapost.net/termeti-tragjik-meta-anulon-pritjen-per-festen-e-pavaresise/60%Daily2019-11-26 18:52
https://kosovapost.net/i-mbijetuari-nen-rrenojat-e-nderteses-30-vjecari-komunikon-me-forcat-e-shpetimit/60%Daily2019-11-26 18:48
https://kosovapost.net/ne-gjuhen-shqipe-macron-solidarizohet-me-dhimbjen-e-shqiptareve/60%Daily2019-11-26 18:42
https://kosovapost.net/vellezerit-nga-gjilani-qe-humben-jeten-ne-durres-para-disa-vitesh-kishin-perjetuar-edhe-nje-fatkeqesi/60%Daily2019-11-26 18:36
https://kosovapost.net/gazetarja-shqiptare-oj-kosove-te-du-me-shpirt-ti-di-te-japesh-fryme/60%Daily2019-11-26 18:29
https://kosovapost.net/video-me-dron-termeti-i-fuqishem-shkaterron-ndertesat-ne-thumane/60%Daily2019-11-26 18:22
https://kosovapost.net/foto-keto-jane-zonat-me-te-prekura-nga-termeti/60%Daily2019-11-26 18:12
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-beni-gjate-termetit-udhezuesit/60%Daily2019-11-26 18:08
https://kosovapost.net/ojq-italiane-mbledh-300-mije-euro-per-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-11-26 18:06
https://kosovapost.net/mobilizohet-peja-qytetare-te-shume-dhurojne-ndihma-per-shqiperine/60%Daily2019-11-26 18:02
https://kosovapost.net/video-nxirren-te-pajete-nene-e-bir-nga-rrenojat-shkon-ne-20-numri-i-viktimave/60%Daily2019-11-26 17:53
https://kosovapost.net/video-moment-gezimi-kur-forcat-ushtarake-shpetojne-foshnjen-disa-muajshe/60%Daily2019-11-26 17:47
https://kosovapost.net/niset-drejt-shqiperise-avioni-turk-me-ekipet-e-shpetimit/60%Daily2019-11-26 17:45
https://kosovapost.net/qytetarja-nga-durresi-falenderon-kosoven-po-ndihmon-me-shume-se-vet-shqiperia-ne-kete-situate/60%Daily2019-11-26 17:43
https://kosovapost.net/rama-ne-durres-viziton-njerezit-qe-po-strehohen-ne-stadium/60%Daily2019-11-26 17:35
https://kosovapost.net/25-vjecari-nga-durresi-mbi-10-ore-nen-rrenoja-ende-i-gjalle-fale-dyshekeve-te-hotelit/60%Daily2019-11-26 17:32
https://kosovapost.net/mes-duartokitjesh-nxirret-gjalle-nga-germadhat-30-vjecarja-fatkeqesisht-vajza-i-vdiq/60%Daily2019-11-26 17:32
https://kosovapost.net/termeti-avione-nga-greqia-dhe-janina-te-gatshem-per-kerkimin-e-personave-nen-rrenoja/60%Daily2019-11-26 17:27
https://kosovapost.net/cun-lajci-shqipnise-sime-tluhatun/60%Daily2019-11-26 17:22
https://kosovapost.net/lekundjet-e-termetit-vazhdojne-e-fundit-ne-ora-1800/60%Daily2019-11-26 17:19
https://kosovapost.net/pas-thumanes-fundjave-ndryshe-ndihmon-edhe-durresin/60%Daily2019-11-26 17:14
https://kosovapost.net/alarmante-ja-pse-po-terhiqen-njohjet-e-kosoves/60%Daily2019-11-26 17:08
https://kosovapost.net/me-gjeneratore-vazhdojne-kerkimet-ne-durres/60%Daily2019-11-26 17:02
https://kosovapost.net/ne-prishtine-mblidhen-para-per-vatrat-e-prekura-nga-termeti/60%Daily2019-11-26 16:55
https://kosovapost.net/ish-trajneri-i-shqiperise-ka-ngushelluar-popullin-shqiptar/60%Daily2019-11-26 16:50
https://kosovapost.net/rrefime-fluturova-femijen-3-vjecar-nga-dritarja/60%Daily2019-11-26 16:41
https://kosovapost.net/vazhdojne-te-regjistrohen-termete-te-reja/60%Daily2019-11-26 16:35
https://kosovapost.net/pas-36-viteve-ne-burg-3-shoket-lirohen-si-te-pafajshem/60%Daily2019-11-26 16:32
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-humbin-jeten-ne-durres-dy-vellezerit-nga-kosova/60%Daily2019-11-26 16:22
https://kosovapost.net/300-familje-nga-kosova-hapin-dyert-per-vellezerit-nga-shqiperia/60%Daily2019-11-26 16:18
https://kosovapost.net/me-lot-ne-sy-gruaja-i-lutet-rames-me-nxirrni-vellane-me-nusen/60%Daily2019-11-26 16:17
https://kosovapost.net/daja-kerkon-mbesen-pasaporten-ia-gjeta-ne-germadha/60%Daily2019-11-26 16:06
https://kosovapost.net/shkon-ne-18-numri-i-viktimave-mes-tyre-2-femije/60%Daily2019-11-26 16:06
https://kosovapost.net/nxirret-nga-rrenojat-trupi-i-pajete-i-te-riut-nga-kosova-po-kerkohet-edhe-per-vellain-e-tij/60%Daily2019-11-26 16:03
https://kosovapost.net/jetimat-e-ballkanit-nisin-aksionin-per-solidarizim-me-viktimat-nga-termeti/60%Daily2019-11-26 15:59
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-momenti-kur-nena-meson-vdekjen-e-vajzes-5-vjecare/60%Daily2019-11-26 15:57
https://kosovapost.net/ambasadori-hasani-dy-vellezer-nga-gjilani-jane-nen-germadha/60%Daily2019-11-26 15:51
https://kosovapost.net/mogherini-e-stylianides-be-e-gatshme-te-ndihmoje-shqiperine/60%Daily2019-11-26 15:50
https://kosovapost.net/basketbollisti-kosovar-i-gatshem-te-strehoje-nje-familje-nga-shqiperia/60%Daily2019-11-26 15:34
https://kosovapost.net/edi-rama-ne-thumane/60%Daily2019-11-26 15:34
https://kosovapost.net/brenda-10-minutash-shqiperia-serish-goditet-nga-dy-termete/60%Daily2019-11-26 15:30
https://kosovapost.net/neser-dite-zije-ne-kosove/60%Daily2019-11-26 15:26
https://kosovapost.net/plisat-nisin-ndihmat-e-para-per-vellezerit-ne-shqiper/60%Daily2019-11-26 15:22
https://kosovapost.net/qkuk-e-gatshme-te-ndihmoje-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 15:20
https://kosovapost.net/elvis-naci-ofron-ndihme-per-te-demtuarit-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 15:10
https://kosovapost.net/keto-jane-shtetet-qe-i-kane-ofruar-ndihme-shqiperise/60%Daily2019-11-26 14:59
https://kosovapost.net/16-te-vdekur-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 15:00
https://kosovapost.net/kam-2-njerez-te-vdekur-nen-kembe-23-vjecari-nxirret-i-gjalle-nga-germadhat-ne-durres/60%Daily2019-11-26 14:51
https://kosovapost.net/kjo-kompani-ofron-transport-falas-per-durrsaket-qe-gjejne-strehim-ne-kosove/60%Daily2019-11-26 14:43
https://kosovapost.net/reagon-edhe-rita-ora-lutuni-per-shqiperine/60%Daily2019-11-26 14:56
https://kosovapost.net/prishtina-solidarizohet-me-shqiperine-mbledhin-ndihma-per-familjet-e-prekura-nga-termeti/60%Daily2019-11-26 14:41
https://kosovapost.net/paralajmeron-sizmologu-aktiviteti-i-termeteve-ne-rajon-do-te-vazhdoje-me-muaj/60%Daily2019-11-26 14:36
https://kosovapost.net/maqedonia-ndan-100-mije-euro-per-shqiperine/60%Daily2019-11-26 14:25
https://kosovapost.net/djali-u-shpetua-voda-jane-edhe-5-nen-rrenoja-do-te-punohet-naten-me-gjeneratore/60%Daily2019-11-26 14:14
https://kosovapost.net/termeti-brenda-nje-televizioni-ne-shqiperi-pamjet-e-renda-nga-kamerat-e-sigurise/60%Daily2019-11-26 14:02
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-i-bashkohet-lutjeve-per-shqiperine/60%Daily2019-11-26 13:56
https://kosovapost.net/veteranet-e-uck-se-dhurojne-5-mije-euro-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 13:52
https://kosovapost.net/zjarrfikesit-kosovare-shpetojne-17-vjecarin-e-nxjerrin-te-gjalle-nga-rrenojat/60%Daily2019-11-26 13:49
https://kosovapost.net/foto-nga-droni-keshtu-eshte-shkaterruar-thuma-nga-termeti/60%Daily2019-11-26 13:45
https://kosovapost.net/lvv-ngrit-ekip-mobil-ne-prizren-per-ti-ndihmuar-viktimat-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 13:44
https://kosovapost.net/shqiperia-goditet-perseri-nga-termeti/60%Daily2019-11-26 13:39
https://kosovapost.net/ish-futbollisti-i-kombetares-gati-te-bej-te-pamunduren-per-te-ndihmuar-vendin-tim/60%Daily2019-11-26 13:33
https://kosovapost.net/gjilani-anulon-aktivitetet-festive-ne-shenje-solidariteti-me-viktimat-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 13:32
https://kosovapost.net/lorik-cana-pas-termetit-zoti-qofte-me-ne/60%Daily2019-11-26 13:24
https://kosovapost.net/sheshet-ne-prishtine-ngjyrosen-kuq-e-zi/60%Daily2019-11-26 13:22
https://kosovapost.net/keta-jane-dy-vellezerit-nga-kosova-qe-ndodhen-nen-germadhat-e-hotelit-kishin-arritur-ne-durres-pak-ore-para-termetit/60%Daily2019-11-26 13:26
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-i-bie-pishman-per-kreshnikun-thote-eshte-me-i-miri/60%Daily2019-11-26 13:02
https://kosovapost.net/momenti-kur-nxirret-i-gjalle-nga-rrenojat-edhe-nje-person-ne-thumane-video/60%Daily2019-11-26 12:44
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-ndan-gjyse-milion-euro-per-shqiperine/60%Daily2019-11-26 13:13
https://kosovapost.net/pas-shqiperise-nje-termet-i-fuqishem-godet-edhe-bosnjen/60%Daily2019-11-26 12:19
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-mund-ti-hani-dhe-te-mos-fitoni-peshe/60%Daily2019-11-26 12:08
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-momenti-kur-nje-e-mitur-dhe-nje-grua-nxirren-pajete-ne-thumane-video/60%Daily2019-11-26 11:43
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2019-11-26 11:37
https://kosovapost.net/mitrovica-ndan-2-mije-euro-per-ti-dale-ne-ndihme-emergjente-shqiperise/60%Daily2019-11-26 11:30
https://kosovapost.net/pas-termetit-ne-shqiperi-edhe-merkel-ve-ne-levizje-emergjencat-gjermane/60%Daily2019-11-26 11:21
https://kosovapost.net/dy-persona-nxirren-pa-shenja-jete-nga-nje-pallat-ne-thumane-njeri-eshte-femije/60%Daily2019-11-26 11:18
https://kosovapost.net/momenti-i-rende-ja-si-u-shemb-objekti-ne-durres-me-7-persona-brenda-video/60%Daily2019-11-26 11:12
https://kosovapost.net/haradinaj-per-20-vite-sherbimi-korrektues-ka-arritur-avancim-euro-perendimore/60%Daily2019-11-26 11:59
https://kosovapost.net/mobilizohohet-vetevendosje-fillon-mbledhjen-e-ndihmave-per-familjet-e-prekura-nga-termetet-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 10:59
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-therret-mbledhje-te-jashtezakonshme/60%Daily2019-11-26 11:10
https://kosovapost.net/15307-2/60%Daily2019-11-26 10:50
https://kosovapost.net/termeti-fundose-ndertesen-6-kateshe-tek-shkembi-i-kavajes-nje-i-vdekur/60%Daily2019-11-26 10:44
https://kosovapost.net/ne-kerkim-te-jeteve-nen-rrenoja-cka-shkaktuan-termetet-qe-goditen-vendin/60%Daily2019-11-26 10:39
https://kosovapost.net/bilanc-tragjik-shkon-ne-600-numri-i-te-plagosurve-nga-termeti/60%Daily2019-11-26 10:35
https://kosovapost.net/shkon-ne-13-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 10:34
https://kosovapost.net/pas-ushtrise-se-kosoves-edhe-policia-niset-per-ta-ndihmuar-shqiperine/60%Daily2019-11-26 10:36
https://kosovapost.net/turqia-nis-ndihmat-drejt-shqiperise/60%Daily2019-11-26 10:30
https://kosovapost.net/gjyshi-nxirret-i-gjalle-nga-rrenojat-e-hotelit-vdes-nga-dhimbja-kur-mesoi-se-nipi-eshte-nen-germadha/60%Daily2019-11-26 10:23
https://kosovapost.net/kryefamijari-nxiret-i-gjalle-nga-rrenojat-por-gruja-dhe-kater-femijet-ende-jo/60%Daily2019-11-26 10:12
https://kosovapost.net/vuciq-serbia-e-gatshme-te-ndihmoje-shqiperine-pas-termetit/60%Daily2019-11-26 09:58
https://kosovapost.net/shba-solidarizohet-me-shqiperine-po-ndjekim-situaten-nga-afer-gati-per-tju-afruar-mbeshtetje/60%Daily2019-11-26 09:55
https://kosovapost.net/emergjenca-e-prizrenit-mobilizohet-per-ti-ndihmuar-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 09:49
https://kosovapost.net/nxirren-dy-trupa-te-pajete-nga-rrenojat-ne-hotel-palma-ne-durres/60%Daily2019-11-26 09:42
https://kosovapost.net/momenti-kur-ekipet-e-shpetimit-nxjerrin-nga-rrenojat-nje-femije-video/60%Daily2019-11-26 09:38
https://kosovapost.net/ministria-e-mbrojtjes-e-fsk-ja-ndihmon-shqiperine/60%Daily2019-11-26 09:43
https://kosovapost.net/ldk-ngushellime-popullit-dhe-shtetit-shqiptar/60%Daily2019-11-26 09:26
https://kosovapost.net/termeti-i-sotshem-me-i-forti-qe-prej-vitit-1979-zgjati-30-sekonda/60%Daily2019-11-26 09:17
https://kosovapost.net/pamjet-e-operacionit-te-shpetimit-te-banoreve-tek-pallati-i-ferrit-ne-thumane-video/60%Daily2019-11-26 09:18
https://kosovapost.net/pas-termetit-edhe-turqia-dergon-ekipe-shpetimi-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 09:16
https://kosovapost.net/shkon-ne-tete-numri-i-viktimave-mes-tyre-ne-vajze-e-mitur/60%Daily2019-11-26 09:09
https://kosovapost.net/veseli-kosova-do-te-jape-cdo-mbeshtetje-per-shqiperine-per-ta-kaluar-bashke-dhembjen/60%Daily2019-11-26 09:02
https://kosovapost.net/pasojat-e-termetit-te-fuqishem-edhe-ne-kosove/60%Daily2019-11-26 09:17
https://kosovapost.net/vila-ndahet-ne-dysh-shpetojne-mrekullisht-familjaret-ne-durres/60%Daily2019-11-26 08:53
https://kosovapost.net/e-tmerrshme-ne-durres-2-katet-e-para-te-pallatit-fundosen-nen-toke-me-familjet-brenda-foto/60%Daily2019-11-26 08:53
https://kosovapost.net/mediat-nderkombetare-raportojne-per-termetin-e-fuqishem-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 08:52
https://kosovapost.net/thumane-dhe-durres-kerkohet-nen-rrenoja-deri-tani-7-te-vdekur-qindra-te-plagosur/60%Daily2019-11-26 08:47
https://kosovapost.net/kerkuan-ndihme-me-celular-vellezerit-kosovare-nen-rrenojat-e-nje-hoteli-policia-nis-kerkimet-me-qen/60%Daily2019-11-26 08:49
https://kosovapost.net/basha-i-shqetesuar-arrin-ne-thumane-inkurajon-qytetaret-te-ruajne-qetesine-video/60%Daily2019-11-26 08:39
https://kosovapost.net/nisin-germimet-ne-oborrin-e-up-se-dyshohet-per-varreze-masive/60%Daily2019-11-26 08:38
https://kosovapost.net/si-u-shkaterruan-dy-super-biznese-ne-durres-video/60%Daily2019-11-26 08:37
https://kosovapost.net/termeti-ne-shqiperi-pas-ushtrise-se-kosoves-drejt-shqiperise-nisen-edhe-avione-me-skuadra-speciale-nga-italia-dhe-greqia/60%Daily2019-11-26 08:35
https://kosovapost.net/forcat-e-renea-s-po-shpetojne-te-bllokuarit-nga-termetet/60%Daily2019-11-26 08:31
https://kosovapost.net/edhe-nje-kosovar-dyshohet-te-jete-viktime-e-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 08:29
https://kosovapost.net/kurti-ngushellon-familjet-e-viktimave-te-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 08:26
https://kosovapost.net/italia-dhe-greqia-nisin-avionet-drejte-shqiperise/60%Daily2019-11-26 08:19
https://kosovapost.net/nuk-raportohet-per-deme-ne-kosove-drejtori-i-institutit-sizmologjik-thote-se-ne-shqiperi-do-te-kete-serish-lekundje-te-tokes/60%Daily2019-11-26 08:16
https://kosovapost.net/presidenti-i-parlamentit-europian-sasoli-pas-termetit-europa-eshte-prane-popullit-shqiptar/60%Daily2019-11-26 08:16
https://kosovapost.net/thaci-pas-termetit-fsk-eshte-nisur-drejt-zonave-te-demtuara-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 08:08
https://kosovapost.net/te-ndihmohet-shqiperia-haradinaj-kerkon-mobilizimin-e-fsk-se-dhe-policise-se-kosoves/60%Daily2019-11-26 08:01
https://kosovapost.net/thumane-nxirret-i-gjalle-qytetari-i-ngujuar-nen-rrenoja-video/60%Daily2019-11-26 07:54
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-vijne-zera-nga-rrenojat-jemi-gjalle-na-shpetoni/60%Daily2019-11-26 07:41
https://kosovapost.net/kater-te-vdekur-dhe-325-te-plagosur-nga-termeti-deri-ne-kete-moment/60%Daily2019-11-26 07:32
https://kosovapost.net/kryeministri-ne-largim-ramush-haradinaj-i-shqetesuar-nga-termeti-ofron-mbeshtetjen-per-shqiperine/60%Daily2019-11-26 07:24
https://kosovapost.net/meta-situata-mjafte-dramatike-po-behen-perpjekje-per-te-nxjerre-banoret-nga-rrenojat-video/60%Daily2019-11-26 07:14
https://kosovapost.net/nxirret-nga-rrenoja-viktima-e-katert-e-termetit/60%Daily2019-11-26 07:05
https://kosovapost.net/pamje-apokaliptike-nga-durresi-te-termetit-shkaterrues/60%Daily2019-11-26 06:42
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-serish-termet-ne-kosove/60%Daily2019-11-26 06:20
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-gjyshja-e-pajete-nen-rrenoja-nipi-nxirret-gjalle-ne-prehrin-e-saj-video/60%Daily2019-11-26 10:01
https://kosovapost.net/konfirmohet-viktima-e-pare-nga-termeti-bie-nga-ballkoni/60%Daily2019-11-26 05:52
https://kosovapost.net/zjarrefikesit-nxjerrin-djalin-e-vogel-nga-rrenojat-e-pallatit-te-rrenuar/60%Daily2019-11-26 05:42
https://kosovapost.net/pamje-tmerruese-nga-durresi-te-plagosur-dhe-ndertesa-te-shembura/60%Daily2019-11-26 05:03
https://kosovapost.net/termeti-shkakton-deme-te-medha-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-26 04:13
https://kosovapost.net/termet-me-magnitute-6-4-ne-durres-raportohet-per-deme/60%Daily2019-11-26 03:58
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-termet-i-fuqishem-ne-kosove-foto/60%Daily2020-12-09 10:00
https://kosovapost.net/mbappe-te-reali-tuchel-jep-pergjigjen-epike/60%Daily2019-11-25 22:51
https://kosovapost.net/shqetesuese-ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-ska-permiresim-as-kete-vit/60%Daily2019-11-25 22:42
https://kosovapost.net/rreshqitjet-e-dheut-ne-kenia-shkon-ne-43-bilanci-i-te-vdekurve/60%Daily2019-11-25 22:37
https://kosovapost.net/ne-mungese-te-ligjit-per-abortin-nenat-i-mbysin-foshnjat-e-tyre-me-coca-cola/60%Daily2019-11-25 22:05
https://kosovapost.net/inatoset-vuciq-perplaset-me-vajzen-kosovare-ne-konference/60%Daily2019-11-25 21:51
https://kosovapost.net/rikthehen-rrebelet-seria-e-famshme-argjentinase-po-rikthehet/60%Daily2019-11-25 21:41
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-qytetaret-largohen-nga-banesat/60%Daily2019-11-25 21:27
https://kosovapost.net/qe-kur-filluan-te-flasin-thaci-me-haradinajn-qe-sot-po-bejne-emerime-se-bashku/60%Daily2019-11-25 21:11
https://kosovapost.net/mesazhi-i-koduar-i-adem-jasharit-per-lufte-teze-kam-dasme-dhe-ju-pres-ty-dhe-burrin-tend-te-paret/60%Daily2019-11-25 20:45
https://kosovapost.net/reagim-thaci-dekoroi-me-medalje-veteranin-e-rrejshem/60%Daily2019-11-25 20:33
https://kosovapost.net/emerimet-ne-aki-bahtiri-thaci-kot-e-ka-vendimet-do-te-shfuqizohen/60%Daily2019-11-25 20:29
https://kosovapost.net/vetevendosje-reagon-ndaj-pazarit-te-thacit-e-haradinajt/60%Daily2019-11-25 20:14
https://kosovapost.net/4-bajame-ne-dite-6-perfitime-direkte-ne-organizem/60%Daily2019-11-25 20:05
https://kosovapost.net/28-nentor-zbulohen-shtatoret-e-heronjeve-agim-ramadani-dhe-mulla-idriz-gjilani/60%Daily2019-11-25 20:00
https://kosovapost.net/perplasjet-me-ronaldon-sarri-sqaron-gjithcka/60%Daily2019-11-25 19:54
https://kosovapost.net/organizata-boterore-e-shendetit-apelon-shendeti-i-adoleshenteve-ne-rrezik/60%Daily2019-11-25 19:49
https://kosovapost.net/pritet-reagim-mbarepopullor-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-25 19:42
https://kosovapost.net/me-ne-fund-uefa-tregon-kur-do-te-vendoset-se-ku-do-te-luhet-ndeshja-maqedoni-kosove/60%Daily2019-11-25 19:23
https://kosovapost.net/kacanik-goditet-me-veture-nje-19-vjecar/60%Daily2019-11-25 19:11
https://kosovapost.net/perzgjedhen-vendet-me-te-rrezikshme-per-tu-vizituar-ja-ku-ze-vend-kosova/60%Daily2019-11-25 19:03
https://kosovapost.net/i-dyshuari-kryesor-nuk-do-te-akuzohet-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2019-11-25 18:45
https://kosovapost.net/rusi-temperaturat-bien-ne-50-grade/60%Daily2019-11-25 18:34
https://kosovapost.net/rama-iu-pergjigjet-reagimeve-skane-pare-gje-akoma/60%Daily2019-11-25 18:20
https://kosovapost.net/shokuese-kengetarja-e-famshme-le-shenim-perpara-se-te-vdiste/60%Daily2019-11-25 18:13
https://kosovapost.net/presidentja-e-veteshpallur-e-bolovise-miraton-ligjin-per-zgjedhje-te-reja/60%Daily2019-11-25 18:06
https://kosovapost.net/gashi-cfare-politike-kombetare-te-sigurise-dhe-inteligjences-po-ndjek-kosova/60%Daily2019-11-25 18:01
https://kosovapost.net/dita-nderkombetare-per-eliminimin-e-dhunes-ndaj-gruas-ndertesa-e-qeverise-ndricohet-me-simbolin-e-kordeles-se-bardhe-dhe-ngjyre-portokalli/60%Daily2019-11-25 17:41
https://kosovapost.net/gjakove-14-vjecarja-i-bie-pishman-qe-u-martua-tentoi-te-vritet/60%Daily2019-11-25 17:30
https://kosovapost.net/maloku-edi-rama-nje-mashtrues-i-perkryer/60%Daily2019-11-25 17:15
https://kosovapost.net/kush-eshte-drejtori-ri-i-aki-se/60%Daily2019-11-25 16:40
https://kosovapost.net/shoferi-qe-transportonte-39-trupa-te-vdekur-pranoi-akuzat/60%Daily2019-11-25 16:34
https://kosovapost.net/ekskluzive-brenda-shtepise-se-familjes-clinton/60%Daily2019-11-25 16:22
https://kosovapost.net/ibrahimovic-po-i-kthehet-milanit/60%Daily2019-11-25 16:07
https://kosovapost.net/ne-krye-te-aki-emerohen-njerezit-e-afert-te-thacit-dhe-haradinajt/60%Daily2019-11-25 16:05
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-zvicer-ky-eshte-29-vjecari-nga-gjakova-qe-e-goditi-treni/60%Daily2019-11-25 15:49
https://kosovapost.net/keto-jane-simbolet-e-reja-me-te-cilat-do-te-perfaqesohet-ushtria-e-kosoves/60%Daily2019-11-25 15:44
https://kosovapost.net/blerim-vela-reagon-pas-emerimit-te-shefit-te-aki-se/60%Daily2019-11-25 15:31
https://kosovapost.net/thaci-dekreton-shefin-e-ri-te-aki-se/60%Daily2019-11-25 15:01
https://kosovapost.net/ekzekutohet-para-viles-luksoze-biznesmeni-i-njohur-ku-bien-dyshimet-e-para/60%Daily2019-11-25 14:59
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kreshnik-gashi-shef-i-ri-i-aki-se/60%Daily2019-11-25 14:53
https://kosovapost.net/pzap-shpall-pjeserisht-te-vlefshme-ankesen-e-vetevendosjes/60%Daily2019-11-25 14:45
https://kosovapost.net/kurti-do-ta-diskutojme-me-brukselin-gjykaten-speciale/60%Daily2019-11-25 14:19
https://kosovapost.net/blair-per-brexit-in-ka-sjelle-serish-ne-tryeze-pavaresine-e-skocise/60%Daily2019-11-25 14:17
https://kosovapost.net/rovena-dilo-godet-rende-ardit-gjebrean/60%Daily2019-11-25 14:52
https://kosovapost.net/kqz-nuk-bene-publike-rezultatet-e-rinumerimit-pret-supremen/60%Daily2019-11-25 14:10
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-drejtohet-supremes-per-numerimin-e-392-pakove-me-vota-te-diaspores/60%Daily2019-11-25 14:06
https://kosovapost.net/fruti-qe-na-pastron-gjakun-dhe-sheron-semundjet-me-shqetesuese-foto/60%Daily2019-11-25 13:44
https://kosovapost.net/si-dhe-pse-u-perplasen-mes-vete-merkel-e-macron/60%Daily2019-11-25 13:32
https://kosovapost.net/haradinaj-para-se-te-ike-ne-shtepi-rehaton-ne-diplomaci-keshilltaren-e-tij/60%Daily2019-11-25 13:19
https://kosovapost.net/ardhja-e-trajnerit-mourinho-ka-trullosur-mbrojtesin-e-tottenham/60%Daily2019-11-25 13:35
https://kosovapost.net/daciq-behgjet-pacolli-me-eshte-ankuar-se-ia-kam-shkaterruar-karrieren/60%Daily2019-11-25 12:51
https://kosovapost.net/gjendja-e-shqiperise-eshte-ne-prag-te-rrenimit/60%Daily2019-11-25 12:40
https://kosovapost.net/neser-germime-ne-kampusin-e-up-se-dyshohet-per-varreze-masive/60%Daily2019-11-25 12:36
https://kosovapost.net/lvv-ne-shqiperi-vuciq-nuk-vendos-per-shqiptaret/60%Daily2019-11-25 12:22
https://kosovapost.net/analisti-i-wall-street-qe-paralajmeroi-renien-e-bitcoin-ne-2018-jep-parashikimin-e-tij-per-2020/60%Daily2019-11-25 11:57
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpzap-pranon-nje-ankese-nga-levizja-vetevendosje/60%Daily2019-11-25 11:48
https://kosovapost.net/kosovari-nxjerr-nga-garazha-bmw-ne-47-vjecare-foto/60%Daily2019-11-25 11:44
https://kosovapost.net/ish-ministri-serb-nuk-sheh-arsye-qe-beogradi-te-mos-bisedoje-me-albin-kurtin/60%Daily2019-11-25 11:20
https://kosovapost.net/banoret-e-mitrovices-akp-po-na-i-shet-tokat-tona/60%Daily2019-11-25 11:22
https://kosovapost.net/afera-pronto-pajaziti-per-keqardhje-prokuroria-qe-dy-vite-pa-ndonje-pyetje-ne-lidhje-me-inkriminimin-tim/60%Daily2019-11-25 10:58
https://kosovapost.net/boksieri-amerikan-wilder-arrin-rekordin-e-legjendes-muhammad-ali/60%Daily2019-11-25 10:19
https://kosovapost.net/uefa-thyen-tabute-perzgjedhe-gjyqtaret-shqiptare-ne-europa-league/60%Daily2019-11-25 10:09
https://kosovapost.net/eksperti-gjerman-mogherini-e-privatizoi-politiken-e-jashtme-te-be-se/60%Daily2019-11-25 10:48
https://kosovapost.net/mitrovice-sekuestrohen-dy-arme-ne-nje-aheng-familjar/60%Daily2019-11-25 09:42
https://kosovapost.net/nuk-i-pasojne-njeri-tjetrit-ja-ideja-e-griezmann-per-messin-dhe-suarez/60%Daily2019-11-25 09:30
https://kosovapost.net/disa-metoda-efikase-per-te-trajtuar-majat-e-dyfishta-te-flokeve/60%Daily2019-11-25 09:10
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-pini-nje-gote-qumesht-para-gjumit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-11-25 08:46
https://kosovapost.net/kalendari-historik-25-nentor/60%Daily2019-11-25 08:35
https://kosovapost.net/weber-washingtoni-nuk-ka-nisma-te-reja-lidhur-me-kosoven/60%Daily2019-11-25 08:31
https://kosovapost.net/nje-person-gjendet-i-vdekur-ne-ulesen-e-pasme-te-vetures-se-tij-ne-prizren/60%Daily2019-11-25 08:25
https://kosovapost.net/komf-mbi-50-per-qind-e-femijeve-ne-kosove-perjetojne-dhune/60%Daily2019-11-25 08:19
https://kosovapost.net/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-esper-shkarkon-shefin-e-marines-amerikane/60%Daily2019-11-25 08:18
https://kosovapost.net/be-ja-ka-nje-kandidat-kryesor-per-te-derguar-special-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-11-25 08:06
https://kosovapost.net/me-marsh-dhe-aktivitete-te-tjera-fillon-fushata-kunder-dhunes-ne-baza-gjinore/60%Daily2019-11-25 07:40
https://kosovapost.net/skenari-i-frikshem-ja-tri-kokat-kryesore-qe-kerkojne-shpetimin-prej-speciales/60%Daily2019-11-25 07:38
https://kosovapost.net/ne-burgun-e-kumanoves-nderron-jete-22-vjecari-shqiptar/60%Daily2019-11-25 07:31
https://kosovapost.net/ne-muajin-tetor-shenohet-renie-e-eksportit-per-15-6-per-qind/60%Daily2019-11-25 07:32
https://kosovapost.net/ja-kush-e-meriton-topin-e-arte-flet-mbappe/60%Daily2019-11-25 07:20
https://kosovapost.net/kafja-e-mengjesit-ja-si-ndikon-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2019-11-25 07:11
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vite-nga-luftimet-e-para-frontale-ndermjet-uck-se-dhe-policise-serbe/60%Daily2019-11-25 07:05
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-2/60%Daily2019-11-25 06:59
https://kosovapost.net/bajqinovci-i-vv-se-kerkon-rishqyrtimin-e-marrjes-se-vendimeve-per-lejen-e-sigurise-qe-leshohen-nga-aki-ja/60%Daily2019-11-24 22:52
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-11-24 22:07
https://kosovapost.net/sanije-rexha-poshte-ke-rene-president-qe-i-kerkove-falje-tradhtarit-te-kombit-gani-gecit/60%Daily2019-11-24 22:44
https://kosovapost.net/kur-shkenca-ndryhet-nga-nje-dogme-filozofike/60%Daily2019-11-25 09:36
https://kosovapost.net/si-ndikon-trauma-ne-trupin-e-femres/60%Daily2019-11-24 21:23
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-lugines-se-presheves-kerkojne-te-bashkohen-me-kosoven/60%Daily2019-11-24 21:21
https://kosovapost.net/ja-kur-pritet-te-zhvillohet-meci-wilder-joshua/60%Daily2019-11-24 21:16
https://kosovapost.net/rumani-fundoset-anija-me-14-mije-e-600-dele/60%Daily2019-11-24 21:14
https://kosovapost.net/neser-ne-mengjes-do-kaloje-asteroidi-gjigant-prane-tokes/60%Daily2019-11-24 21:12
https://kosovapost.net/wilder-mbron-titullin-e-kampionit-boteror-ne-boks-barazon-legjenden-muhammad-ali/60%Daily2019-11-24 21:06
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-zvicer-cndodhi-me-nje-audi-r8/60%Daily2019-11-24 21:03
https://kosovapost.net/nje-fenonem-i-rralle-astronomik-pritet-te-ndodhe-sonte/60%Daily2019-11-24 20:27
https://kosovapost.net/gjakoves-i-shtohet-edhe-nje-tjeter-park-video/60%Daily2019-11-24 20:22
https://kosovapost.net/kosova-duhet-ta-ndryshoje-ecurine-per-anetaresim-ne-be-se/60%Daily2019-11-24 20:16
https://kosovapost.net/vjene-dhurohen-fustane-ne-shenje-solidarizimi-me-grate-e-dhunuara-gjate-luftes-ne-kosove/60%Daily2019-11-24 19:47
https://kosovapost.net/vjeshtes-se-nxete-po-i-vie-fundi-reshjet-e-bores-fillojne-ne-kete-dite/60%Daily2019-11-24 19:37
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-dragodan/60%Daily2019-11-24 19:34
https://kosovapost.net/maticani-pa-ujesjelles-shtepite-furnizohen-me-uje-nga-pusetat/60%Daily2019-11-24 19:27
https://kosovapost.net/kos-per-eren-e-keqe-te-gojes-limon-ose-ullinj-per-te-vjellat/60%Daily2019-11-24 20:17
https://kosovapost.net/slouchy-jeans-modeli-me-ne-trend-i-xhinseve/60%Daily2019-11-24 19:17
https://kosovapost.net/johnson-shpalos-platformen-zgjedhore-premton-brexit-in/60%Daily2019-11-24 19:12
https://kosovapost.net/gjoba-per-shoferet-qe-nuk-perfillin-rregullat-per-pajisje-dimerore/60%Daily2019-11-24 18:26
https://kosovapost.net/keta-jane-hapat-deri-te-seanca-konstituive-pas-rinumerimit-te-votave/60%Daily2019-11-24 18:22
https://kosovapost.net/prishtina-fiton-kunder-pejes-ne-kryeqytet/60%Daily2019-11-24 18:17
https://kosovapost.net/mustafa-i-pergjigjet-haradinajt-qe-tha-se-kush-heq-taksen-eshte-budalla/60%Daily2019-11-24 18:12
https://kosovapost.net/basha-per-ramen-vendi-po-zhytet-ne-krize-ti-ben-gjithcka-per-pushtet/60%Daily2019-11-24 18:13
https://kosovapost.net/zaev-bernabiq-kemi-interes-te-perbashket-te-realizojne-projekte-infrastrukturore/60%Daily2019-11-24 17:36
https://kosovapost.net/roberti-do-te-martohesha-prape-me-noren/60%Daily2019-11-24 17:27
https://kosovapost.net/pacolli-pas-kalimit-te-pragut-perpjekjet-per-te-manipuluar-vullnetin-e-qytetareve-jane-kundershtuar/60%Daily2019-11-24 17:23
https://kosovapost.net/kurti-i-bindur-qe-tri-partite-e-komuniteteve-joshumice-do-ta-votojne-qeverin/60%Daily2019-11-24 17:16
https://kosovapost.net/rrefimi-i-adriana-matoshit-pas-filmit-zana/60%Daily2019-11-24 16:46
https://kosovapost.net/antalia-thyen-rekord-historik-per-numrin-e-vizitoreve/60%Daily2019-11-24 16:39
https://kosovapost.net/vershime-masive-ne-france-dy-persona-nderrojne-jete/60%Daily2019-11-24 16:32
https://kosovapost.net/olti-curri-per-morena-tarakun-nuk-e-meriton-epitetin-e-kengetares/60%Daily2019-11-24 16:24
https://kosovapost.net/verona-fiton-ndaj-fiorentinas-rrahmani-vazhdon-me-performanc-mbreselenese/60%Daily2019-11-24 16:17
https://kosovapost.net/kosnett-mandaton-qeverine-e-re-injoron-te-tjeret-fton-vetem-kurtin-e-osmanin/60%Daily2019-11-24 15:46
https://kosovapost.net/sulltani-dhuroi-400-000-dollare-nga-xhepi-i-tij-per-kongresin-e-manastirit-histori-qe-nuk-mund-ta-gjeni-ne-mediat-tona/60%Daily2019-11-24 15:17
https://kosovapost.net/flet-limaj-jemi-pjese-e-kuvendit/60%Daily2019-11-24 15:13
https://kosovapost.net/treni-godet-makinen-vdes-nje-grua-e-dy-femije/60%Daily2019-11-24 15:11
https://kosovapost.net/media-franceze-e-ben-zyrtare-juventus-prane-yllit-te-psg-se/60%Daily2019-11-24 15:05
https://kosovapost.net/gjermani-wulff-islami-i-perket-tashme-edhe-vendit-tim/60%Daily2019-11-24 15:03
https://kosovapost.net/pzap-nuk-pranon-kerkesen-e-vetevendosjes-per-numerimin-pakove-te-ardhura-me-poste/60%Daily2019-11-24 14:23
https://kosovapost.net/lipjan-%e2%80%8bi-mituri-arratiset-nga-burgu/60%Daily2019-11-24 14:20
https://kosovapost.net/rezultati-final-i-nismes/60%Daily2019-11-24 14:03
https://kosovapost.net/vrasje-plagosje-kidnapime-shantazhe-kerkohet-hetimi-i-shik-ut-te-veselit/60%Daily2019-11-24 13:59
https://kosovapost.net/groso-jep-arsyet-ja-pse-u-perjashtua-balotelli-nga-stervitja/60%Daily2019-11-24 13:40
https://kosovapost.net/perfundon-rinumerimi-ende-nuk-dihen-rezultatet/60%Daily2019-11-24 13:34
https://kosovapost.net/aktoret-shqiptare-ngjiten-ne-skenen-e-teatrit-ne-beograd/60%Daily2019-11-24 13:22
https://kosovapost.net/godet-haradinaj-vizat-edhe-nje-muaj/60%Daily2019-11-24 13:13
https://kosovapost.net/fsk-sivjet-shenon-diten-e-forces-me-emblema-e-flamuj-te-ri/60%Daily2019-11-24 13:07
https://kosovapost.net/kush-eshte-ferizajasi-qe-i-njeh-25-mije-rruget-e-londres/60%Daily2019-11-24 12:53
https://kosovapost.net/skandal-dalin-te-dhenat-e-1-2-miliard-perdoruesve/60%Daily2019-11-24 12:44
https://kosovapost.net/kan-filluar-te-demtohen-mini-bibliotekat-qe-jane-vendosur-ne-lagjet-e-prishtines/60%Daily2019-11-24 12:38
https://kosovapost.net/arrestim-sulmon-punetoret-ne-rruge/60%Daily2019-11-24 12:15
https://kosovapost.net/zyberaj-koalicioni-nisma-akr-perfundimisht-pjese-e-kuvendit/60%Daily2019-11-24 12:06
https://kosovapost.net/lugina-e-presheves-edhe-nje-vit-shkollor-pa-libra-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2019-11-24 12:02
https://kosovapost.net/tirana-triumfoi-ne-amiens-te-frances-shpallet-kryeqyteti-evropian-i-rinise-2022/60%Daily2019-11-24 11:56
https://kosovapost.net/video-e-rralle-kur-ramiz-lladrovci-ishte-truproje-e-hashim-thacit/60%Daily2019-11-24 11:37
https://kosovapost.net/e-fundit-motra-e-ther-vellain-e-saj-ne-decan/60%Daily2019-11-24 11:35
https://kosovapost.net/video-festa-e-cmendur-e-neymar-ja-skuadra-me-te-cilen-eshte-tifoz/60%Daily2019-11-24 11:31
https://kosovapost.net/13-vjecari-vetaksidentohet-me-traktor/60%Daily2019-11-24 11:23
https://kosovapost.net/kerkohej-nga-gjykata-arrestohet-ne-qkuk/60%Daily2019-11-24 11:03
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2019-11-24 10:55
https://kosovapost.net/e-ardhmja-ime-eshte-te-liverpool-ja-cfare-po-pret-shaqiri/60%Daily2019-11-24 10:39
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-gruaja-e-xhemajl-mustafes-rrefen-vrasjen-e-bashkeshortit-video/60%Daily2019-11-24 10:19
https://kosovapost.net/kush-eshte-kosovari-nga-zvicra-qe-pagoi-100-mije-franga-per-nje-vrasje/60%Daily2019-11-24 10:10
https://kosovapost.net/mbi-2-mije-persona-te-vrare-ne-lufte-u-varrosen-pa-autopsi-rastet-do-te-rishikohen/60%Daily2019-11-24 10:02
https://kosovapost.net/pikelluese-mbi-100-te-moshuar-pa-perkujdesje-ne-kosove/60%Daily2019-11-24 09:52
https://kosovapost.net/bitcoin-it-po-i-bie-vlera/60%Daily2019-11-24 09:43
https://kosovapost.net/ekskluzive-shqiponja-eshte-e-jona-kenga-me-e-re-nga-artisti-afrikano-shqiptar-video/60%Daily2019-11-24 09:34
https://kosovapost.net/e-pranon-pdk-ja-do-ta-votojme-qeverine-kurti/60%Daily2019-11-24 09:27
https://kosovapost.net/kuzhina-jone-historia-e-kafes-turke/60%Daily2019-11-24 09:14
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-nentor/60%Daily2019-11-24 09:07
https://kosovapost.net/bale-pritet-me-fishkellima-nga-tifozet-e-realit/60%Daily2019-11-24 08:50
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-reagon-rusia/60%Daily2019-11-24 08:34
https://kosovapost.net/alarmante-pse-askush-nuk-po-i-beson-drejtesise-ne-kosove/60%Daily2019-11-24 08:27
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsot-perfundon-rinumerimi/60%Daily2019-11-24 08:19
https://kosovapost.net/pastrohet-liqeni-i-batllaves-uji-eshte-jete-mos-e-ndot-ate/60%Daily2019-11-24 08:07
https://kosovapost.net/moti-sot-11/60%Daily2019-11-24 07:51
https://kosovapost.net/denimi-i-dyfishte-a-po-perfundon-thaci-ne-burg/60%Daily2019-11-24 07:39
https://kosovapost.net/perfitimet-e-shumefishta-nga-pirja-e-ujit-me-limon/60%Daily2019-11-24 01:59
https://kosovapost.net/mospajtime-brenda-akr-se-pacolli-i-reagon-matoshit/60%Daily2019-11-23 22:51
https://kosovapost.net/kush-eshte-shqiptarja-qe-para-vuciqit-ne-novi-sad-fillon-fjalimin-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2019-11-23 22:34
https://kosovapost.net/matoshi-akr-do-te-mbetet-ne-opozite/60%Daily2019-11-23 22:18
https://kosovapost.net/zaev-vetingu-nuk-u-realizua-per-shkak-te-rekomandimeve-nga-be-ja/60%Daily2019-11-23 22:52
https://kosovapost.net/tre-mije-bileta-per-dardanet-per-sfiden-ndaj-maqedonise-veriore/60%Daily2019-11-23 21:43
https://kosovapost.net/ne-paris-protestohet-kunder-dhunes-ndaj-grave/60%Daily2019-11-23 21:35
https://kosovapost.net/libri-shkllor-ne-shqiperi-qe-nuk-njeh-kosoven/60%Daily2019-11-23 21:22
https://kosovapost.net/balsami-me-dy-perberes-qe-u-jep-flokeve-jete/60%Daily2019-11-23 20:58
https://kosovapost.net/vuciq-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-dhe-ndarjes-se-kosoves-nuk-eshte-ne-tavoline/60%Daily2019-11-23 20:42
https://kosovapost.net/kurti-e-ka-ne-dore-listen-serbe/60%Daily2019-11-25 10:38
https://kosovapost.net/19-vjet-burg-per-ish-oficerin-e-cia-s/60%Daily2019-11-23 20:05
https://kosovapost.net/tender-i-ri-per-zhvendosje-te-newborn/60%Daily2019-11-23 19:52
https://kosovapost.net/ne-athine-promovohen-produktet-kosovare/60%Daily2019-11-23 19:10
https://kosovapost.net/efekti-mourinho-fitore-qe-ne-ndeshjen-e-pare/60%Daily2019-11-23 18:58
https://kosovapost.net/besian-mustafa-per-vrasesit-e-babait-te-tij-ata-vrane-te-ardhmen-e-femijeve-te-tyre/60%Daily2019-11-23 18:32
https://kosovapost.net/mini-bibliotekat-e-kryeqytetit-ne-shenjester-te-vandalisteve/60%Daily2019-11-23 18:17
https://kosovapost.net/vuciqi-thote-se-do-ta-perfaqesoje-shqiperine-ne-takimin-me-macronin/60%Daily2019-11-23 17:58
https://kosovapost.net/kjo-perime-ndihmon-sistemin-e-tretjes/60%Daily2019-11-23 17:50
https://kosovapost.net/osmani-ata-qe-e-vrane-xhemajl-mustafen-ende-jane-te-lire/60%Daily2019-11-23 17:30
https://kosovapost.net/rreshqitjet-e-tokes-vdekjeprurese-ne-kenia-24-te-vdekur/60%Daily2019-11-23 17:06
https://kosovapost.net/juventus-e-inter-ne-gare-per-yllin-e-fiorentines/60%Daily2019-11-23 17:01
https://kosovapost.net/stuttgart-zyrtarisht-qyteti-me-i-shtrenjte-i-gjermanise-per-qiramarresit/60%Daily2019-11-23 16:54
https://kosovapost.net/kurti-ben-homazhe-per-afrim-zhitine-fahri-e-bahri-fazliun-dhe-agron-rrahmanin/60%Daily2019-11-23 16:32
https://kosovapost.net/serish-proteste-para-bqk-se-kunder-vendimit-per-sigurimin-e-veturave/60%Daily2019-11-23 16:22
https://kosovapost.net/kqz-neser-pritet-te-perfundoje-procesi-i-rinumerimit/60%Daily2019-11-23 16:12
https://kosovapost.net/vetevendosje-marshon-ne-tirane-per-bashkim-kombetar/60%Daily2019-11-23 15:26
https://kosovapost.net/vv-kerkon-numerimin-e-392-pakove-qe-erdhen-me-vonese-nga-diaspora/60%Daily2019-11-23 15:23
https://kosovapost.net/ledri-nuk-eshte-me-ne-menaxhimin-e-faton-shoshit/60%Daily2019-11-23 15:20
https://kosovapost.net/rina-pas-rikthimit-ne-rrjetet-sociale-ju-kam-borxh-arsyen-pse-pauzova/60%Daily2019-11-23 15:16
https://kosovapost.net/kqz-pranon-edhe-392-pako-me-fletevotime-nga-diaspora/60%Daily2019-11-23 14:15
https://kosovapost.net/neser-nis-rregullimi-i-rrugeve-ne-lagjen-bregu-i-diellit/60%Daily2019-11-23 14:08
https://kosovapost.net/rivarrosen-heronjte-afrim-zhitia-fahri-e-bahri-fazliu-dhe-agron-rrahmani/60%Daily2019-11-23 14:05
https://kosovapost.net/vuciq-shqiptaret-po-duan-te-dominojne-ne-ballkan/60%Daily2019-11-23 14:01
https://kosovapost.net/aksesoret-e-flokve-vazhdojne-te-jene-ne-trend/60%Daily2019-11-23 13:59
https://kosovapost.net/rezultatet-e-pjeseve-te-para-ne-superligen-e-kosoves/60%Daily2019-11-23 13:56
https://kosovapost.net/haradinaj-heronjte-fazliu-zhitia-dhe-rrahmani-u-ribashkuan-ne-paqe/60%Daily2019-11-23 13:54
https://kosovapost.net/caktohet-data-per-ndeshjen-e-kosoves-me-maqedonin-e-veriut/60%Daily2019-11-23 14:11
https://kosovapost.net/merkel-jam-gati-ti-jap-turqise-ndihme-shtese-per-refugjatet/60%Daily2019-11-23 13:11
https://kosovapost.net/kalendari-historik-23-nentor/60%Daily2019-11-23 13:08
https://kosovapost.net/loredana-reagon-pas-intervistes-se-fundit-te-mozzik-video/60%Daily2019-11-23 12:30
https://kosovapost.net/mali-i-zi-aprovon-ligjin-per-simbolet-kombetare/60%Daily2019-11-23 12:25
https://kosovapost.net/thaci-eshtrat-e-kater-heronjeve-do-te-pushojne-prane-njeri-tjetrit-dhe-prane-veprimtarit-demaci/60%Daily2019-11-23 12:22
https://kosovapost.net/rikthimi-i-suksesshem-i-rites-me-albumin-phoenix/60%Daily2019-11-23 11:47
https://kosovapost.net/per-10-vjet-rreth-1-8-milione-njerez-u-larguan-nga-shqiperia-e-kosova/60%Daily2019-11-23 11:44
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-per-tentim-vrasje-ne-gracanice/60%Daily2019-11-23 11:39
https://kosovapost.net/ldk-nderon-xhemail-mustafen-u-vra-tinez-rasti-nuk-u-zbardh-kurre/60%Daily2019-11-23 11:36
https://kosovapost.net/lengu-i-qepes-kunder-njollave-te-moshes/60%Daily2019-11-23 11:30
https://kosovapost.net/kosova-triumfon-ndaj-italise-ne-hendboll/60%Daily2019-11-23 11:02
https://kosovapost.net/fushe-kosove-kidnapohet-nje-grua/60%Daily2019-11-23 10:58
https://kosovapost.net/eksplodon-mjeti-shperthyes-ne-gjilan-demtohen-kater-vetura/60%Daily2019-11-23 10:55
https://kosovapost.net/rinumerimit-po-i-vie-fundi/60%Daily2019-11-23 10:52
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-kap-duke-vjedhur-produkte-ushqimore-ne-nje-qender-tregtare/60%Daily2019-11-23 10:47
https://kosovapost.net/totti-flet-per-zaniolon-shpresoj-qe-te-qendroje-per-nje-kohe-te-gjate-te-roma/60%Daily2019-11-23 10:38
https://kosovapost.net/kim-kardashian-kujton-paraqitjet-e-saj-qesharake-nder-vite/60%Daily2019-11-23 10:24
https://kosovapost.net/gjate-nje-viti-qeveria-paguan-rreth-1-7-milion-euro-per-shfrytezimin-me-qira-te-17-objekteve-private/60%Daily2019-11-23 10:16
https://kosovapost.net/nisma-e-akr-te-bindur-se-nuk-k-rrezik-te-mbesin-jashte-kuvendit/60%Daily2019-11-23 10:00
https://kosovapost.net/deshtimet-e-kosoves-nga-terheqja-e-njohjeve-e-deri-te-mos-liberalizimi-i-vizave/60%Daily2019-11-23 09:52
https://kosovapost.net/kalaja-simbol-i-prizrenit/60%Daily2019-11-23 10:12
https://kosovapost.net/nderohen-heronjte-afrim-zhitia-fahri-fazliu-bahri-fazliu-e-agron-rrahmani/60%Daily2019-11-23 09:43
https://kosovapost.net/te-obligueshme-ne-cdo-kuzhine-te-gjitha-sekretet-e-erezave/60%Daily2019-11-23 09:41
https://kosovapost.net/kur-do-te-perfundoje-se-ndertuari-sheshi-i-suharekes/60%Daily2019-11-23 09:30
https://kosovapost.net/kdi-uji-ne-dhjete-shkolla-te-vitise-i-papijshem/60%Daily2019-11-23 09:20
https://kosovapost.net/ndeshje-interesante-sot-ne-ipko-superlige-derbi-mes-drites-e-llapit/60%Daily2019-11-23 09:03
https://kosovapost.net/mustafa-institucionet-e-kosoves-duhet-te-punojne-per-zbardhjen-e-vrasjes-se-xhemail-mustafes-dhe/60%Daily2019-11-23 08:55
https://kosovapost.net/ndalohen-nente-stacione-televizive-ruse/60%Daily2019-11-23 08:28
https://kosovapost.net/kurti-qeveria-ne-ikje-po-keqperdor-vakuumin-institucional-po-rehaton-militante-partiake-e-familjare/60%Daily2019-11-23 08:22
https://kosovapost.net/ne-tetor-eksporti-bie-per-15-6-per-qind/60%Daily2019-11-23 08:16
https://kosovapost.net/sot-rivarrosen-afrim-zhitia-fahri-fazliu-bahri-fazliu-dhe-agron-rrahmani/60%Daily2019-11-23 08:09
https://kosovapost.net/braktisja-e-mediave-sociale-ju-shpeton-nga-vetmia-dhe-depresioni/60%Daily2019-11-22 22:53
https://kosovapost.net/nje-dokument-monumental-qe-kerkon-vend-ne-historine-e-shkruar-kombetare/60%Daily2019-11-22 22:50
https://kosovapost.net/para-se-te-beni-plane-per-fundjaven-hidhini-me-pare-nje-sy-motit/60%Daily2019-11-22 22:46
https://kosovapost.net/ne-kete-hotel-mund-te-flini-me-kafshet-e-egra/60%Daily2019-11-22 22:43
https://kosovapost.net/lider-i-evropes-apo-mbrojtes-i-interesave-tradicionale-franceze/60%Daily2019-11-22 22:38
https://kosovapost.net/vlerat-e-fuqishme-te-cajit-shqiptar-te-malit/60%Daily2019-11-22 22:18
https://kosovapost.net/reali-humbet-shansin-e-arte-refuzon-lojtarin-e-chelsea/60%Daily2019-11-22 22:12
https://kosovapost.net/berisha-keshillon-kurtin-mos-i-gjuaj-xhevahiret-para-derrave-albin/60%Daily2019-11-22 22:01
https://kosovapost.net/haradinaj-byrekat-ne-qeveri-i-kam-paguar-nga-xhepi-e-jo-me-pare-te-shtetit/60%Daily2019-11-22 21:50
https://kosovapost.net/britania-refuzon-te-terhiqet-nga-ishujt-chagos/60%Daily2019-11-22 21:31
https://kosovapost.net/uefa-gjobit-kosoven-me-5-mije-euro/60%Daily2019-11-22 21:16
https://kosovapost.net/shpenzohen-mbi-1-milion-euro-per-projektin-e-autostrades-se-dukagjinit/60%Daily2019-11-22 21:06
https://kosovapost.net/apostolova-urgjentisht-te-hiqet-taksa/60%Daily2019-11-22 20:41
https://kosovapost.net/klopp-tregon-biseden-zbulohet-destinacioni-i-shaqirit/60%Daily2019-11-22 20:21
https://kosovapost.net/ahmeti-i-pergjigjet-tahirit-per-takimin-kurtit-me-sindikatat/60%Daily2019-11-22 19:55
https://kosovapost.net/akull-capital-t-zbulon-cfare-i-ndodhi-nje-dite-para-se-te-publikoje-kengen/60%Daily2019-11-22 19:44
https://kosovapost.net/india-pretendon-se-ka-hequr-kufizimet-ne-kashmir/60%Daily2019-11-22 19:29
https://kosovapost.net/sulm-i-tmerrshem-ndaj-nje-gruaje-muslimane-shtatzene-ne-australi/60%Daily2019-11-22 19:04
https://kosovapost.net/unioni-afrikan-kerkon-qe-britania-te-terhiqet-nga-ishujt-chagos/60%Daily2019-11-22 18:53
https://kosovapost.net/rita-ora-merr-pushimet-dhe-flet-per-semundjen-po-me-shkaterron/60%Daily2019-11-22 18:38
https://kosovapost.net/turpi-francez-mbi-130-gra-kane-vdekur-kete-vit-si-pasoje-e-dhunes-ne-familje/60%Daily2019-11-22 18:32
https://kosovapost.net/hazard-tremb-realin-zbulon-ekipin-ku-deshiron-te-tranferohet/60%Daily2019-11-22 18:23
https://kosovapost.net/deshmitari-i-speciales-ka-nje-porosi-per-thacin-dhe-haradinajn/60%Daily2019-11-22 18:16
https://kosovapost.net/presidenti-trump-yovanovitch-nuk-e-vari-fotografine-time-ne-ambasade/60%Daily2019-11-22 18:10
https://kosovapost.net/mbesin-edhe-234-vendvotime-per-tu-rinumeruar/60%Daily2019-11-22 17:47
https://kosovapost.net/krasniqi-tregon-arsyen-pse-nisma-i-eshte-drejtuar-kushtetueses/60%Daily2019-11-22 17:42
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-nderron-jete-kembesori/60%Daily2019-11-22 17:26
https://kosovapost.net/anglia-do-te-riatdhesoje-jetimet-qe-kane-mbetur-te-bllokuar-ne-siri/60%Daily2019-11-22 17:12
https://kosovapost.net/banoret-ne-veri-te-sirise-kane-filluar-te-kthehen-ne-shtepite-e-tyre/60%Daily2019-11-22 17:00
https://kosovapost.net/kryeninistri-rama-takon-princin-e-kurores-te-arabise-saudite-muhammed-bin-salman/60%Daily2019-11-22 16:50
https://kosovapost.net/mediat-angleze-e-dergojne-ibrahimovicin-ne-premier-league/60%Daily2019-11-22 16:41
https://kosovapost.net/vazhdon-te-na-befasoi-rama-autorizon-vuciqin-te-flas-ne-emer-te-ballkanit-me-presidentin-macron/60%Daily2019-11-22 16:35
https://kosovapost.net/mashtrimi-ndaj-ciftit-zviceran-mozzik-tregon-si-ndodhi-arrestimi-i-loredanes/60%Daily2019-11-22 16:18
https://kosovapost.net/avdyli-presidentin-smund-ta-importojme-nga-brazili-duhet-ta-zgjedhim-ne/60%Daily2019-11-22 16:12
https://kosovapost.net/haradinaj-i-kerkon-bqk-se-arsyet-e-vendimit-per-rritjen-e-sigurimit-te-automjeteve/60%Daily2019-11-22 16:00
https://kosovapost.net/mergimtare-a-e-dini-se-ne-kosove-mund-te-ngisni-veturen-vetem-3-muaj/60%Daily2019-11-22 15:53
https://kosovapost.net/mustafa-tri-dite-na-duhen-per-ndarjen-e-posteve-dhe-ministrive/60%Daily2019-11-22 16:07
https://kosovapost.net/marreveshja-e-koalicionit-do-te-nenshkruhet-72-ore-pas-certifikimit-te-rezultateve-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-11-22 15:13
https://kosovapost.net/takimi-kurti-mustafa-interesim-i-madh-i-medieve/60%Daily2019-11-22 14:55
https://kosovapost.net/policia-arreston-dy-persona-njeri-pjesetar-i-policise/60%Daily2019-11-22 14:43
https://kosovapost.net/fillon-takimi-kurti-mustafa-sot-ndahet-hisja-ne-qeveri/60%Daily2019-11-22 14:23
https://kosovapost.net/fiton-derbin-ballkani-rremben-kreun-ne-superlige/60%Daily2019-11-22 14:12
https://kosovapost.net/alarmohet-policia-cante-e-dyshimte-ne-sheshin-skenderbej/60%Daily2019-11-22 14:02
https://kosovapost.net/kdi-kuvendi-i-ri-prioritet-te-kete-miratimin-e-rregullores-se-re-te-punes/60%Daily2019-11-22 13:48
https://kosovapost.net/guvernatori-i-bqk-se-takon-organizatoret-e-protestes/60%Daily2019-11-22 13:36
https://kosovapost.net/aksident-mes-tri-veturave-ne-qender-te-prishtines-foto/60%Daily2019-11-22 13:29
https://kosovapost.net/a-po-largohet-xhaka-nga-arsenali-trajneri-befason-me-vendimin/60%Daily2019-11-22 13:22
https://kosovapost.net/dyshimet-per-varreze-masive-te-marten-fillojne-germimet-ne-oborrin-e-up-se/60%Daily2019-11-22 13:08
https://kosovapost.net/perleshje-me-arme-zjarri-i-dyshuari-ne-arrati/60%Daily2019-11-22 13:01
https://kosovapost.net/capital-t-neser-publikon-kengen-e-re-akull/60%Daily2019-11-22 12:42
https://kosovapost.net/1700-raste-te-dhunes-ne-familje-brenda-vitit/60%Daily2019-11-22 12:37
https://kosovapost.net/qytetaret-protestojne-kunder-rritjes-tarifave-nga-kompanite-e-sigurimeve/60%Daily2019-11-22 12:19
https://kosovapost.net/mesohen-vendet-ku-do-te-zhvillohen-finalet-e-liges-se-kombeve/60%Daily2019-11-22 12:03
https://kosovapost.net/mitrovice-viktima-sulmohet-nga-pese-persona-te-maskuar/60%Daily2019-11-22 11:50
https://kosovapost.net/thaci-kemi-ende-shume-per-te-bere-ne-avancimin-e-gruas/60%Daily2019-11-22 11:38
https://kosovapost.net/ndotja-e-ajrit-e-zvogelon-intelegjencen-e-thote-shkenca/60%Daily2019-11-22 11:23
https://kosovapost.net/nje-vit-nga-taksa-ngriten-cmimet-e-konsumit/60%Daily2019-11-22 11:14
https://kosovapost.net/epidemia-globale-e-pasivitetit-4-ne-5-adoleshente-nuk-bejne-ushtrime-fizike/60%Daily2019-11-22 10:46
https://kosovapost.net/muriqi-gjithmone-kam-enderruar-te-luaj-futboll-ne-turqi-falenderoj-allahun-cdo-dite/60%Daily2019-11-22 10:46
https://kosovapost.net/real-madrid-i-ben-gati-80-milione-euro-per-mbrojtesin-e-interit/60%Daily2019-11-22 10:35
https://kosovapost.net/pas-skandalit-me-librat-e-shqiperise-ku-kosova-paraqitet-si-pjese-e-serbise-reagon-shahini/60%Daily2019-11-22 10:28
https://kosovapost.net/mbi-50-e-serbeve-nuk-e-shohin-veten-ne-kosove-ne-5-vitet-e-ardhshme/60%Daily2019-11-22 10:17
https://kosovapost.net/mbyllet-autostrada-arben-xhaferi/60%Daily2019-11-22 10:06
https://kosovapost.net/per-24-ore-31-aksidente-komunikacioni/60%Daily2019-11-22 09:51
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-nentor/60%Daily2019-11-22 09:41
https://kosovapost.net/ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove/60%Daily2019-11-22 09:07
https://kosovapost.net/kete-te-diele-hapet-klasa-e-pare-e-gjuhes-shqipe-ne-madrid/60%Daily2019-11-22 08:57
https://kosovapost.net/tirana-shpallet-kryeqyteti-europian-i-rinise-2022/60%Daily2019-11-22 08:48
https://kosovapost.net/kurti-nuk-di-kush-e-ka-shpikur-por-reciprociteti-i-kosoves-me-serbine-nuk-mund-te-realizohet-brenda-mini-shengenin/60%Daily2019-11-22 08:49
https://kosovapost.net/kurti-nuk-fal-askend-para-prokurorise-edhe-zyrtare-te-vetevendosjes/60%Daily2019-11-22 08:33
https://kosovapost.net/franca-vendi-i-pare-ne-evrope-qe-strehon-azilkerkuesit/60%Daily2019-11-22 08:30
https://kosovapost.net/mjeket-objekt-i-sulmeve-fizike-ne-vendin-e-tyre-te-punes/60%Daily2019-11-22 08:27
https://kosovapost.net/avioni-i-turkish-airlines-del-nga-pista/60%Daily2019-11-22 08:17
https://kosovapost.net/truri-mund-te-tkurret-nga-stresi/60%Daily2019-11-22 08:17
https://kosovapost.net/78-25-per-qind-e-vendvotimeve-rinumerohen/60%Daily2019-11-22 08:08
https://kosovapost.net/sot-shenohet-dita-e-alfabetit-te-gjuhes-shqipe/60%Daily2019-11-22 07:43
https://kosovapost.net/keta-jane-personat-me-te-rrezikshem-ne-kosove-policia-ne-kerkim/60%Daily2019-11-22 07:37
https://kosovapost.net/shba-arreston-ne-aeroport-talentin-kinez-qe-po-vidhte-sekretet-tregtare/60%Daily2019-11-22 07:20
https://kosovapost.net/haziri-me-akuza-te-renda-ndaj-behgjet-pacollit-i-zhytur-ne-krim-te-organizuar-dhe/60%Daily2019-11-22 07:14
https://kosovapost.net/rusia-rrezikon-perjashtimin-nga-europiani-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-11-22 07:10
https://kosovapost.net/kjo-eshte-nje-nder-semundjet-me-te-rrezikshme/60%Daily2019-11-22 07:06
https://kosovapost.net/formimi-i-qeverise-takohen-sot-kurti-e-mustafa/60%Daily2019-11-22 07:01
https://kosovapost.net/moti-sot-10/60%Daily2019-11-22 06:55
https://kosovapost.net/vuciq-jep-detaje-per-aferen-e-spiunazhit/60%Daily2019-11-22 06:54
https://kosovapost.net/nuk-mund-te-shkoja-ne-kombetare-sadiku-komenton-deshtimin-ne-europian/60%Daily2019-11-21 22:29
https://kosovapost.net/ylli-i-real-madrid-duket-se-eshte-fiksuar-pas-taynes-shikoni-komentin-e-tij/60%Daily2019-11-21 22:07
https://kosovapost.net/cfare-eshte-identiteti-kombetar/60%Daily2019-11-21 21:56
https://kosovapost.net/kurti-populli-nuk-do-ta-jap-mitrovicen-per-bashkim-kombetar/60%Daily2019-11-21 21:52
https://kosovapost.net/shenoi-golin-e-vetem-per-kosoven-nuhiu-nuk-u-shpetoi-denimeve/60%Daily2019-11-21 21:45
https://kosovapost.net/holande-gjenden-25-migrante-ne-frigorifer-te-anijes/60%Daily2019-11-21 21:39
https://kosovapost.net/malajzia-kundershton-shba-ne-per-vendbanimet-ilegale-izraelite/60%Daily2019-11-21 21:16
https://kosovapost.net/ndotja-e-zonave-urbane/60%Daily2019-11-21 21:12
https://kosovapost.net/presidentin-e-ardhshem-te-kosoves-sduhet-ta-zgjedhe-as-albin-kurti-e-as-isa-mustafa-po-qytetaria/60%Daily2019-11-21 21:03
https://kosovapost.net/kush-ishte-ai-qe-na-lidhi-por-edhe-qe-na-ndau-me-haradinajn/60%Daily2019-11-21 20:57
https://kosovapost.net/alarmante-prishtina-momentalisht-ze-vendin-e-trete-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-bote/60%Daily2019-11-21 20:49
https://kosovapost.net/cili-eshte-shteti-qe-ndaloi-internetin-dhe-pse/60%Daily2019-11-21 20:32
https://kosovapost.net/pacolli-nese-e-kalojme-pragun-preferojme-te-mbesim-ne-opozite/60%Daily2019-11-21 20:27
https://kosovapost.net/a-po-prishen-marredheniet-serbi-rusi/60%Daily2019-11-21 20:05
https://kosovapost.net/ibishi-vendimi-i-bqk-se-presion-i-kompanive-te-sigurimeve/60%Daily2019-11-21 19:36
https://kosovapost.net/rinumerohen-me-shume-se-1-mije-vendvotime-mbesin-edhe-373-te-tjera/60%Daily2019-11-21 19:32
https://kosovapost.net/pirja-e-cajit-e-dobishme-per-trurin/60%Daily2019-11-21 19:27
https://kosovapost.net/zyra-e-kryeministrit-arsyetohet-per-shpenzimet-milioneshe-qe-beri-per-dreka-darka-e-udhetime/60%Daily2019-11-21 19:00
https://kosovapost.net/trump-do-te-publikoje-pasurine-jam-shume-me-i-pasur-se-qe-mendojne-njerezit/60%Daily2019-11-21 18:45
https://kosovapost.net/video-studenti-serb-duhet-ta-pranojm-kur-erdhen-sllavet-shqiptaret-ishin-ne-ballkan/60%Daily2019-11-21 18:36
https://kosovapost.net/e-papritur-sulmuesi-i-inter-drejt-premier-league/60%Daily2019-11-21 18:18
https://kosovapost.net/me-shume-se-100-zyrtare-jane-sulmuar-vetem-kete-vit/60%Daily2019-11-21 18:14
https://kosovapost.net/mini-shengeni-mund-te-demtoi-dhe-rrezikoi-kosoven/60%Daily2019-11-21 18:07
https://kosovapost.net/mourinho-arsyeja-pse-zgjodha-tottenhamin-jane-futbollistet/60%Daily2019-11-21 17:52
https://kosovapost.net/berlusconi-evropa-duhet-te-rikthej-fuqine-ushtarake-globale/60%Daily2019-11-21 17:34
https://kosovapost.net/chris-brown-behet-baba-perseri/60%Daily2019-11-21 17:19
https://kosovapost.net/shpenzime-te-medha-mbi-1500-paciente-kerkojne-sherim-jashte-vendit/60%Daily2019-11-21 16:52
https://kosovapost.net/rinumerimi-mund-perfundoje-me-heret-se-sa-eshte-pritur/60%Daily2019-11-21 16:44
https://kosovapost.net/britania-per-here-te-pare-pranon-te-riatdhesoje-qytetaret-e-saj/60%Daily2019-11-21 16:38
https://kosovapost.net/tottenhami-mund-te-mbetet-edhe-pa-nje-futbollist-te-rendesishem/60%Daily2019-11-21 16:30
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shba-se-ne-kosove-qeveria-te-formohet-sa-me-shpejte/60%Daily2019-11-21 16:15
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-i-perket-botes-te-ciles-i-prine-amerika/60%Daily2019-11-21 15:50
https://kosovapost.net/kurti-nuk-lejojme-qe-me-dy-deputet-te-mirren-5-ministri-nisma-akr-jashte-qeverise/60%Daily2019-11-21 17:10
https://kosovapost.net/auditori-i-pergjithshem-pret-ne-takim-ambasadorin-e-britanise-se-madhe-ne-kosove/60%Daily2019-11-21 15:35
https://kosovapost.net/dardanet-mbajne-nje-primat-ne-kualifikimet-e-euro-2020/60%Daily2019-11-21 15:33
https://kosovapost.net/stavileci-per-here-te-pare-kosova-me-bilanc-pozitiv-tregtar-ndaj-serbise/60%Daily2019-11-21 15:20
https://kosovapost.net/kapen-11-mije-euro-ne-autobusin-e-linjes-shqiperi-itali/60%Daily2019-11-21 15:02
https://kosovapost.net/36-gjyqtareve-te-boksit-u-ndalohet-hyrja-ne-tokyo/60%Daily2019-11-21 14:48
https://kosovapost.net/vazhdon-rinumerimi-kqz-thote-se-mund-te-perfundoje-te-dielen/60%Daily2019-11-21 14:33
https://kosovapost.net/kryetari-i-vushtrrise-neser-me-debat-te-drejtperdrejte-me-qytetaret/60%Daily2019-11-21 14:33
https://kosovapost.net/gozhde-dhe-pushke-kush-po-e-kercenon-antonio-conte-dhe-familjen-e-tij/60%Daily2019-11-21 14:08
https://kosovapost.net/kosova-pjese-e-territorit-te-serbise-edhe-ne-librat-shkollore-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-21 13:57
https://kosovapost.net/aspiratat-shekullore-serbe-per-dalje-ne-det-1/60%Daily2019-11-21 13:57
https://kosovapost.net/ky-eshte-lojtari-qe-arsenal-e-sheh-si-zevendesues-ideal-te-granit-xhakes/60%Daily2019-11-21 13:44
https://kosovapost.net/deputeti-selimi-i-bashkohet-protestes-kunder-rritjes-se-cmimit-per-sigurimin-e-veturave/60%Daily2019-11-21 13:41
https://kosovapost.net/i-keni-pare-ne-para-por-a-e-dini-ku-gjenden-urat-e-paraqitura-ne-to/60%Daily2019-11-21 13:37
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-shpall-ne-kerkim-dy-persona-te-dyshuar-per-vrasjen-e-politikanit-serb-foto/60%Daily2019-11-21 13:23
https://kosovapost.net/fondi-per-ballkanin-perendimor-ben-thirrje-per-propozime-te-projekteve-rajonale/60%Daily2019-11-21 13:49
https://kosovapost.net/reagon-turqia-pushtimi-i-tokave-palestineze-nuk-do-te-legjitimohet-kurre/60%Daily2019-11-21 12:51
https://kosovapost.net/lengimi-i-vazhdueshem-i-medvegjes/60%Daily2019-11-21 12:43
https://kosovapost.net/nju-jork-times-shkruan-per-taksen-dhe-albin-kurtin-ja-cfare-thone-ata/60%Daily2019-11-21 12:31
https://kosovapost.net/ldk-perkujton-veprimtarin-xhavit-ahmeti/60%Daily2019-11-21 12:15
https://kosovapost.net/arsyetohet-bqk-ja-per-rritjen-e-tarifave-nuk-e-kemi-shkelur-ligjin/60%Daily2019-11-21 12:01
https://kosovapost.net/marreveshja-e-fshehte-thaci-vuciq-presidenca-ne-heshtje/60%Daily2019-11-21 11:41
https://kosovapost.net/kurti-premton-rritje-te-pages-minimale-dhe-mbrojtjen-e-punetoreve-permes-gjykates/60%Daily2019-11-21 11:40
https://kosovapost.net/formimi-i-qeverise-kurti-e-mustafa-takohen-neser/60%Daily2019-11-21 10:59
https://kosovapost.net/kush-eshte-serbi-ne-videoxhirimin-me-spiunin-rus/60%Daily2019-11-21 10:53
https://kosovapost.net/merkel-do-te-bisedoj-me-macron-per-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-11-21 10:48
https://kosovapost.net/deshmitaret-rrefejne-ngjarjen-tragjike-te-therjes-ne-fyt-te-gruas-ne-zvicer/60%Daily2019-11-21 10:28
https://kosovapost.net/gruaja-e-shtatzene-humbe-foshnjen-ne-aksident/60%Daily2019-11-21 10:23
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-e-luftojne-virusin-e-gripit/60%Daily2019-11-21 10:14
https://kosovapost.net/kryetari-mustafa-kujton-xhavit-ahmetin-ka-lene-zbrazeti-ne-proceset-shtetndertuese-te-kosoves/60%Daily2019-11-21 10:20
https://kosovapost.net/keds-licensohet-profesionalisht-per-siguri-e-shendet-ne-pune/60%Daily2019-11-21 10:03
https://kosovapost.net/taksa-u-perdor-per-te-mbuluar-skandalet-korruptive/60%Daily2019-11-21 09:56
https://kosovapost.net/miftaraj-ironizon-me-shpend-maxhunin-kthehet-skenderbeu-ne-policine-e-kosoves/60%Daily2019-11-21 09:16
https://kosovapost.net/djali-i-ish-presidentit-te-gjermanise-u-vra-per-hakmarrje/60%Daily2019-11-21 09:05
https://kosovapost.net/hashim-thaci-ska-imunitet-para-gjykates-speciale/60%Daily2019-11-21 14:47
https://kosovapost.net/euro-news-propozimi-i-macron-i-ngjan-nje-dasme-ku-njeri-nga-partneret-nuk-eshte-i-sinqerte/60%Daily2019-11-21 08:58
https://kosovapost.net/gjermania-ne-aksion-kap-shqiptaret-qe-punonin-ne-te-zezen/60%Daily2019-11-21 08:59
https://kosovapost.net/formacioni-i-mundshem-i-mourihnos-per-tottenham/60%Daily2019-11-21 08:48
https://kosovapost.net/ekonomisti-australian-nga-telenovelat-turke-mesojm-edukate-drejtesi-respekt-dhe-perpjekjen-kunder-padrejtesise/60%Daily2019-11-21 08:33
https://kosovapost.net/20-aksidente-trafiku-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2019-11-21 08:39
https://kosovapost.net/pas-doreheqjes-ne-aki-shpend-maxhuni-i-kthehet-policise/60%Daily2019-11-21 08:16
https://kosovapost.net/reagon-dakakqz-ja-padrejtesisht-po-akuzohet-per-zvarritje-te-procesit-zgjedhor/60%Daily2019-11-21 08:35
https://kosovapost.net/te-gjithe-mendojne-se-fiton-shume-por-kengetari-i-njohur-shqiptar-nuk-paguan-energjine-foto/60%Daily2019-11-21 07:53
https://kosovapost.net/termeti-godet-shqiperine/60%Daily2019-11-21 07:55
https://kosovapost.net/gjermania-dhe-franca-konkurrojne-per-udheheqje-brenda-nato-s/60%Daily2019-11-21 07:39
https://kosovapost.net/ja-sa-ministri-i-kerkon-ldk-ja-per-te-bashkeqeverisur-me-vetevendosjen/60%Daily2019-11-21 07:30
https://kosovapost.net/fenerbahce-kerkon-yllin-e-kombetares-shqiptare/60%Daily2019-11-21 07:30
https://kosovapost.net/paralajmerohet-shkarkimi-diplomati-amerikan-e-zbulon-tradhtine-e-thacit/60%Daily2019-11-21 07:20
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndodh-me-organizmin-tuaj-kur-hani-3-kivi-ne-dite/60%Daily2019-11-21 07:12
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-2/60%Daily2019-11-21 07:02
https://kosovapost.net/video-familjes-shabani-i-grabiten-300-mije-euro/60%Daily2019-11-20 22:40
https://kosovapost.net/pica-dhe-pijet-energjike-nuk-e-prishin-dieten-tuaj/60%Daily2019-11-20 22:31
https://kosovapost.net/tronditen-mediat-spanjolle-a-po-i-kthehet-ronaldo-manchester-it/60%Daily2019-11-20 22:11
https://kosovapost.net/kylie-jenner-shiti-aksionet-per-600-milione-dollare-ja-arsyeja/60%Daily2019-11-20 22:00
https://kosovapost.net/liverpooli-kunder-palace-pa-2-yjet-e-skuadres/60%Daily2019-11-20 21:56
https://kosovapost.net/sa-ka-hargjuar-limaj-per-meditje-akomodim-bileta-telefon-e-dreka/60%Daily2019-11-20 21:48
https://kosovapost.net/cmenden-mediat-serbe-uefa-na-denon-perseri-per-shkak-te-kosoves/60%Daily2019-11-20 21:43
https://kosovapost.net/enderra/60%Daily2019-11-20 21:37
https://kosovapost.net/ronaldo-martohet-ne-fshehtesi/60%Daily2019-11-20 21:07
https://kosovapost.net/u-nda-nga-jeta-zyrtari-i-lidhjes-demokratike-te-kosoves/60%Daily2019-11-20 21:33
https://kosovapost.net/video-flet-tifozi-anglez-te-cilit-iu-kthye-kuleta-e-humbur-ne-prishtine/60%Daily2019-11-20 20:45
https://kosovapost.net/rouhani-rrezimi-i-marreveshjes-berthamore-do-te-jete-ne-dem-te-botes/60%Daily2019-11-20 20:40
https://kosovapost.net/emocionuese-mihajlovic-merr-lajmin-e-madh/60%Daily2019-11-20 20:21
https://kosovapost.net/shkencetaret-prezantuan-zemren-artificiale/60%Daily2019-11-20 20:01
https://kosovapost.net/4-frutat-qe-duhet-te-hani-patjeter-kunder-kolesterolit/60%Daily2019-11-20 19:37
https://kosovapost.net/shtepia-ku-lindi-hitleri-ne-austri-do-te-shnderrohet-ne-stacion-policor/60%Daily2019-11-20 19:27
https://kosovapost.net/gjermania-e-gatshme-te-ndihmoi-turqine-per-refugjatet/60%Daily2019-11-20 19:23
https://kosovapost.net/efektet-e-takses-100-nje-vit-pas-vendimit/60%Daily2019-11-20 19:20
https://kosovapost.net/lideri-i-vv-se-takohet-me-anetarin-e-bordit-keshillimor-te-nivelit-te-larte-te-okbse/60%Daily2019-11-20 18:55
https://kosovapost.net/denimi-per-perdorimin-e-flamurit-kombetar-ne-mal-te-zi/60%Daily2019-11-20 18:51
https://kosovapost.net/okb-vendbanimet-hebreje-ne-territoret-palestineze-shkelje-e-ligjit-nderkombetar/60%Daily2019-11-20 18:33
https://kosovapost.net/mbahet-ekspozita-me-punimet-e-te-burgosurve/60%Daily2019-11-20 18:25
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-zbulohet-arsyeja-e-largimit-te-pochettino-nga-tottenham/60%Daily2019-11-20 18:16
https://kosovapost.net/pas-aferes-se-spiunazhit-vuciq-therret-ne-seance-te-jashtezakonshme-keshillin-e-sigurise-kombetare/60%Daily2019-11-20 18:08
https://kosovapost.net/lideret-e-partive-ldk-vv-pritet-te-takohen-ne-fund-te-javes/60%Daily2019-11-20 17:39
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-jane-shpenzuar-506-779-22-euro-per-dreka-ajo-eshte-rrene/60%Daily2019-11-20 17:30
https://kosovapost.net/zvarritjet-zgjedhore-daka-fton-ambasadoret-ne-qnr/60%Daily2019-11-20 17:23
https://kosovapost.net/ylli-i-realit-nuk-i-ndahet-taynes-shikoni-cfare-ben-kete-here/60%Daily2019-11-20 17:13
https://kosovapost.net/haradinaj-optimist-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-11-20 17:07
https://kosovapost.net/video-gjermania-me-qendrim-kritik-ndaj-propozimit-francez/60%Daily2019-11-20 16:54
https://kosovapost.net/kinezet-prodhojne-celularin-me-te-menqur/60%Daily2019-11-20 16:45
https://kosovapost.net/tronditet-serbia-pas-problemeve-shendetesore-vuciq-po-perballet-edhe-me-nje-skandal/60%Daily2019-11-20 16:40
https://kosovapost.net/ligji-per-pagat-do-te-hyje-ne-fuqi-me-1-dhjetor/60%Daily2019-11-20 16:30
https://kosovapost.net/mbesin-edhe-504-vendvotime-per-tu-rinumeruar/60%Daily2019-11-20 16:22
https://kosovapost.net/takimi-i-radhes-ldk-vv-pritet-te-ndodhe-pas-certifikimit-te-rezultateve/60%Daily2019-11-20 16:17
https://kosovapost.net/haradinaj-shpall-28-nentorin-dite-pushimi-ne-kosove/60%Daily2019-11-20 15:56
https://kosovapost.net/xhensila-myrtezaj-me-dedikimin-special-per-besin-me-rastin-e-ditelindjes/60%Daily2019-11-20 15:53
https://kosovapost.net/te-premten-mblidhet-komisioni-hetimor-per-shkarkimin-e-presidetit-te-shqiperise/60%Daily2019-11-20 15:40
https://kosovapost.net/afer-100-mije-banore-te-kosoves-jetojne-vetem-me-ndihma-sociale/60%Daily2019-11-20 15:12
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-vjele-bizneset-taksa-vjetore-deri-ne-2-mije-euroksa-vjetore-deri-ne-2-mije-euro/60%Daily2019-11-20 15:24
https://kosovapost.net/gjoba-per-familjet-qe-nuk-i-vaksionojne-femijet-kunder-fruthit-ne-gjermani/60%Daily2019-11-20 14:43
https://kosovapost.net/kmdlnj-fton-qytetaret-te-protestojne-kunder-takses-per-sigurim-te-automjeteve/60%Daily2019-11-20 14:49
https://kosovapost.net/13527-2/60%Daily2019-11-20 14:25
https://kosovapost.net/serbia-hidherohet-me-rusine-vuciq-urdheron-hetimin-per-spiunazh/60%Daily2019-11-20 14:22
https://kosovapost.net/bayerni-gati-tia-rrembej-schalkes-yllin-e-skuadres/60%Daily2019-11-20 14:09
https://kosovapost.net/gjendet-e-pajete-ne-shtepine-e-saj-modelja-23-vjecare/60%Daily2019-11-20 14:12
https://kosovapost.net/johnson-dhe-corbyn-perplasen-per-brexit-in-ne-debat-televiziv/60%Daily2019-11-20 14:00
https://kosovapost.net/mireserdhe-jose-mourinho-prezantohet-te-tottenham/60%Daily2019-11-20 13:57
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dekoron-me-medalje-dy-bashkeveprimtaret-e-zahir-pajazitit/60%Daily2019-11-20 13:37
https://kosovapost.net/vlerat-shendetesore-te-cajit-shqiptar-te-malit/60%Daily2019-11-20 13:20
https://kosovapost.net/pagat-e-dhjete-trajnereve-me-te-paguar-ne-premier-lige/60%Daily2019-11-20 13:09
https://kosovapost.net/ministri-tahiri-eshte-koha-te-levizim-drejt-anetaresimit-ne-konventat-e-hages/60%Daily2019-11-20 13:02
https://kosovapost.net/publikohet-video-e-ramush-haradinajt-ne-kohe-lufte/60%Daily2019-11-20 12:42
https://kosovapost.net/ortopedi-gashi-sulmohet-nga-nje-pacient-reagon-shskuk-ja/60%Daily2019-11-20 12:34
https://kosovapost.net/djali-i-ish-presidentit-gjerman-nderron-jete-pasi-theret-gjate-nje-ligjerate/60%Daily2019-11-20 12:25
https://kosovapost.net/967-paciente-me-infarktin-e-miokardit-nga-janari-jane-trajtuar-ne-qkuk/60%Daily2019-11-20 12:26
https://kosovapost.net/apostolova-ne-kosove-eshte-evidente-fenomeni-i-dhunes-dhe-femijet-punojne-ne-rruge/60%Daily2019-11-20 12:01
https://kosovapost.net/ne-bluza-blu-femijet-vershojne-sheshin-zahir-pajaziti-foto/60%Daily2019-11-20 11:50
https://kosovapost.net/13430-2/60%Daily2019-11-20 11:34
https://kosovapost.net/kurti-ne-diten-e-te-drejtave-te-femijeve-prioritet-i-qeverise-se-re-do-te-jete-edukimi-i-hershem/60%Daily2019-11-20 11:05
https://kosovapost.net/a-i-takon-presidenti-ldk-se/60%Daily2019-11-20 10:40
https://kosovapost.net/zvicer-kosovari-e-ther-me-thike-ne-qafe-gruan-e-tij/60%Daily2019-11-20 10:34
https://kosovapost.net/fc-ballkani-befasia-e-superliges-se-kosoves/60%Daily2019-11-20 10:49
https://kosovapost.net/43-aksidente-e-1-mije-e-444-gjoba-ne-trafik-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2019-11-20 10:27
https://kosovapost.net/biznismeni-i-njohur-arrestohet-per-vrasjen-e-gazetares-galizia/60%Daily2019-11-20 10:07
https://kosovapost.net/per-cfare-e-kritikon-ronaldo-luksemburgun/60%Daily2019-11-20 09:58
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-nentor/60%Daily2019-11-20 09:53
https://kosovapost.net/prioriteti-i-rendesishem-i-mourihnos-pasi-u-be-menaxher-i-tottenhamit/60%Daily2019-11-20 09:53
https://kosovapost.net/ambasadori-heldt-reklamon-ajvarin-e-krushes-ne-mes-te-berlinit/60%Daily2019-11-20 09:40
https://kosovapost.net/kurti-pritet-nga-ministri-italian-i-mbrojtjes-dhe-ambasadori-italian-ne-kosove/60%Daily2019-11-20 09:25
https://kosovapost.net/andi-zeqiri-talenti-kosovar-shenon-dy-gola-per-zvicren/60%Daily2019-11-20 09:03
https://kosovapost.net/marco-mantovanelli-kosova-duhet-te-zhvillohet-me-shume-te-hapen-vende-te-reja-pune/60%Daily2019-11-20 08:53
https://kosovapost.net/operacioni-i-madh-i-policise-ne-vushtrri-disa-te-arrestuar/60%Daily2019-11-20 08:46
https://kosovapost.net/jennifer-lopez-nuk-motivohem-nga-parate-ne-hustlers-luajta-pa-pagese/60%Daily2019-11-20 08:33
https://kosovapost.net/mali-i-zi-e-gjobiti-per-ngritjen-e-flamurit-shqiptar-ja-cfar-ben-shoqata-bjeshkatareve-rumia/60%Daily2019-11-20 08:18
https://kosovapost.net/nje-vit-nga-vendosja-e-takses-perfitimet-dhe-humbjet-nga-taksa/60%Daily2019-11-20 08:15
https://kosovapost.net/haxhiu-nuk-duam-qe-presidenti-te-jete-nje-aktivist-i-vv-se-apo-i-ndonje-partie-tjeter/60%Daily2019-11-20 08:08
https://kosovapost.net/tronditet-interi-cili-eshte-ekipi-i-ri-i-sllovakut-skriniar/60%Daily2019-11-20 07:57
https://kosovapost.net/haradinajdo-te-bejme-cmos-per-ta-zhbere-gjykaten-speciale/60%Daily2019-11-20 07:39
https://kosovapost.net/me-acarin-e-dhjetorit-pritet-te-vijne-edhe-aktakuzat-e-para-nga-specialja/60%Daily2019-11-20 07:31
https://kosovapost.net/krijohet-virusi-qe-sheron-cdo-lloj-kanceri-2/60%Daily2019-11-20 07:26
https://kosovapost.net/ka-paralajmerime-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2019-11-20 07:22
https://kosovapost.net/mourinho-trajner-i-ri-i-tottenhamit/60%Daily2019-11-20 07:19
https://kosovapost.net/demarkacioni-ka-perfunduar-trupi-punues-ta-shenoje-kufirin/60%Daily2019-11-20 07:17
https://kosovapost.net/moti-sot-9/60%Daily2019-11-20 07:10
https://kosovapost.net/daka-tregon-se-kur-do-te-behet-certifikimi-i-rezultateve/60%Daily2019-11-19 22:38
https://kosovapost.net/deputeti-i-ardhshem-i-ldk-se-kryeparlamentari-dhe-presidenti-na-takojne-neve/60%Daily2019-11-19 22:17
https://kosovapost.net/euro-2020-cilat-jane-skuadrat-e-fundit-qe-kualifikohen-direkt/60%Daily2019-11-19 22:09
https://kosovapost.net/si-mund-te-keni-vije-te-perkryer-te-llajnerit/60%Daily2019-11-19 22:06
https://kosovapost.net/organizohet-proteste-per-bashkim-kombetar-ne-presheve/60%Daily2019-11-19 21:48
https://kosovapost.net/video-qesharake-politikani-leshon-gazra-gjate-transmetimit-live/60%Daily2019-11-19 21:24
https://kosovapost.net/trump-shtrohet-ne-spital-presidenti-akuza-mediave-keta-njerez-jane-te-semure/60%Daily2019-11-19 21:10
https://kosovapost.net/kishes-katolike-nuk-i-besohet-ne-rastet-e-abuzimit-seksual/60%Daily2019-11-19 21:03
https://kosovapost.net/ushqimet-te-cilat-mund-te-jene-te-rrezikshme-per-beben-tuaj/60%Daily2019-11-19 20:56
https://kosovapost.net/ish-kryetari-i-ldk-se-kerkon-doreheqjen-e-isa-mustafes/60%Daily2019-11-19 20:46
https://kosovapost.net/sa-paguhen-punetoret-ne-gjermani-dhe-sa-tatime-mban-shteti/60%Daily2019-11-19 20:39
https://kosovapost.net/kur-do-dale-sezoni-i-katert-i-la-casa-de-papel/60%Daily2019-11-19 20:35
https://kosovapost.net/tottenhami-shkarkon-pochettinon/60%Daily2019-11-19 19:55
https://kosovapost.net/veteranet-e-rrejshem-ftohen-nga-specialja/60%Daily2019-11-19 19:55
https://kosovapost.net/maradona-jep-doreheqje/60%Daily2019-11-19 19:48
https://kosovapost.net/fillohen-hetimet-per-afer-14-mije-ndertimet-pa-leje-ne-peje/60%Daily2019-11-19 19:44
https://kosovapost.net/truprojat-e-feros-te-perfshire-ne-te-shtenat-me-arme-mbreme-ne-gjilan/60%Daily2019-11-19 19:29
https://kosovapost.net/skuadrat-italiane-te-interesuara-per-ardian-ismajlin/60%Daily2019-11-19 19:11
https://kosovapost.net/hapsira-zona-e-peste-operative-per-nato-n/60%Daily2019-11-19 18:51
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-kunder-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2019-11-19 18:29
https://kosovapost.net/shqiptaret-jetojne-me-gjate-ne-ballkan-ja-sa-vite/60%Daily2019-11-19 18:24
https://kosovapost.net/priten-shkembime-mes-juventus-dhe-manchester-united/60%Daily2019-11-19 18:17
https://kosovapost.net/sa-perfitojne-vip-at-nga-rrjetet-sociale/60%Daily2019-11-19 18:07
https://kosovapost.net/haziri-nuk-ka-ngerc-ne-arritjen-e-marreveshjes-vv-ldk/60%Daily2019-11-19 18:01
https://kosovapost.net/pezullohet-ligji-per-zyrtaret-publike-pas-ankeses-se-iap-se/60%Daily2019-11-19 17:49
https://kosovapost.net/pas-shpalljes-se-borchardt-non-grata-reagon-osbe-ne-viene/60%Daily2019-11-19 17:26
https://kosovapost.net/vv-dhe-ldk-te-dakorduara-per-heshtje-deri-ne-marreveshje-perfundimtare/60%Daily2019-11-19 17:16
https://kosovapost.net/vazhdon-projekti-bashkimi-i-qytetit-largohet-njeri-nga-binaret-e-hekurudhes/60%Daily2019-11-19 17:00
https://kosovapost.net/low-gjermania-seshte-favorite-per-euro-2020-ka-ekipe-me-te-mira-se-ne/60%Daily2019-11-19 16:49
https://kosovapost.net/mediat-e-huaja-shkruajn-per-perkrahjen-e-rita-ores-ne-kosove/60%Daily2019-11-19 16:40
https://kosovapost.net/zvicra-krenohet-me-shqiptaret-bomberi-kuqezi-realizon-tete-gola-ne-70-minuta/60%Daily2019-11-19 16:28
https://kosovapost.net/new-york-times-zbulon-dokumentet-sekrete-ja-si-kina-po-i-ngujon-ujguret-ne-kampe/60%Daily2019-11-19 16:19
https://kosovapost.net/rinumerohen-772-vendvotime/60%Daily2019-11-19 16:03
https://kosovapost.net/aksident-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-11-19 15:50
https://kosovapost.net/osmani-takohet-me-ambasadoren-holandeze-flasin-rreth-zhvillimeve-te-fundit/60%Daily2019-11-19 15:46
https://kosovapost.net/visar-korenica-nga-vv-ja-padite-insajderin-per-shpifje/60%Daily2019-11-19 15:39
https://kosovapost.net/banoret-e-kumanoves-dhe-gjilanit-ne-pritje-te-kufirit-bellanoc-stanciq-video/60%Daily2019-11-19 15:30
https://kosovapost.net/ministri-cavushoglu-shba-ja-dhe-rusia-nuk-i-kane-plotesuar-dispozitat-e-memorandumit-per-veriun-e-sirise/60%Daily2019-11-19 15:10
https://kosovapost.net/grupi-i-mundshem-i-kosoves-ne-rast-se-kualifikohet-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2019-11-19 14:57
https://kosovapost.net/tahiri-zvarritjet-per-krijimin-e-qeverise-rrisin-tensionet-dhe-mund-ta-qojne-vendin-ne-zgjedhje/60%Daily2019-11-19 15:00
https://kosovapost.net/zvicra-po-fiton-61-te-gjitha-golat-u-shenuan-nga-shqiptaret/60%Daily2019-11-19 14:45
https://kosovapost.net/keto-jane-fjalet-e-hazard-per-sulmuesin-benzema/60%Daily2019-11-19 14:35
https://kosovapost.net/haradinaj-i-bindur-se-lajmi-i-madh-per-vizat-kosoves-i-vie-ne-dhjetor/60%Daily2019-11-19 14:24
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-per-mundesine-e-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2019-11-19 14:16
https://kosovapost.net/luta-feston-ditelindjen-koleget-dhe-shefi-i-bejne-befasi/60%Daily2019-11-19 14:20
https://kosovapost.net/thaci-kosova-i-tregoi-botes-vlerat-e-mikpritjes-dhe-respektit-krenar-me-dardanet/60%Daily2019-11-19 13:46
https://kosovapost.net/brazil-shembet-skena-gjate-shfaqjes-teatrale-lendohen-gjashte-persona/60%Daily2019-11-19 13:34
https://kosovapost.net/arber-zenelit-po-i-mungon-fusha-e-blerte/60%Daily2019-11-19 13:23
https://kosovapost.net/edi-rama-publikon-foton-me-harten-ku-kosova-eshte-pjese-e-serbise/60%Daily2019-11-19 13:14
https://kosovapost.net/nderrimi-i-komandes-se-kfor-itthaci-ushtria-e-kosoves-ka-lindur-nga-bashkepunimi-jone/60%Daily2019-11-19 13:11
https://kosovapost.net/pezullohet-nga-puna-nipi-i-jakup-krasniqit/60%Daily2019-11-19 12:50
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-takohet-me-mbretin-e-arabise-saudite/60%Daily2019-11-19 12:32
https://kosovapost.net/osmani-qeveria-e-ardhshme-do-te-udhehiqet-nga-njerez-te-pakorruptuar/60%Daily2019-11-19 12:13
https://kosovapost.net/kosovari-ia-kthen-kuleten-e-humbur-me-600-euro-tifozit-anglez/60%Daily2019-11-19 12:09
https://kosovapost.net/hadergjonaj-falenderon-dardanet-per-mbeshtetjen-te-gjithe-jemi-krenar-prej-nga-vijme/60%Daily2019-11-19 12:00
https://kosovapost.net/qytatari-nga-prishtina-parkon-veturen-ne-hapesire-te-rivitalizuar-reagon-shpend-ahmeti/60%Daily2019-11-19 11:49
https://kosovapost.net/kjo-eshte-mosha-ideale-per-martese/60%Daily2019-11-19 11:17
https://kosovapost.net/ceremonia-e-kfor-it-i-bene-bashke-kurtin-thacin-e-haradinajn/60%Daily2019-11-19 11:10
https://kosovapost.net/rama-ende-mban-inat-me-thacin-nuk-ben-asnje-njoftimin-rreth-takimit-me-te/60%Daily2019-11-19 11:18
https://kosovapost.net/bie-me-veture-ne-humnere-fsk-i-shpeton-jeten-qytetarit-foto/60%Daily2019-11-19 11:01
https://kosovapost.net/kylie-jenner-shet-51-te-markes-se-saj-kylie-cosmetics-per-600-milion-dollare/60%Daily2019-11-19 10:53
https://kosovapost.net/varroset-sot-ne-prishtine-18-vjecari-qe-humbi-jeten-ne-aksident-ne-gjermani/60%Daily2019-11-19 10:29
https://kosovapost.net/grate-apo-burrat-shqiptare-jetojne-me-gjate/60%Daily2019-11-19 10:25
https://kosovapost.net/i-dyshuari-i-aksidentit-ne-podujeve-po-ruhet-nga-policia-ne-spital/60%Daily2019-11-19 10:12
https://kosovapost.net/aksident-ne-skenderaj-dy-gra-perfundojne-ne-spital/60%Daily2019-11-19 10:12
https://kosovapost.net/perleshje-me-arme-zjarri-arrestohen-kater-persona/60%Daily2019-11-19 10:11
https://kosovapost.net/shqiperia-rrezikon-te-denohet-per-shkak-te-incidentit-me-francen/60%Daily2019-11-19 10:05
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-i-mitur-ne-fushe-kosove-punonte-ne-lokalin-ku-luhej-bixhoz/60%Daily2019-11-19 09:53
https://kosovapost.net/vv-holanda-eshte-e-gatshme-te-ofroj-mbeshtetjen-kosoves-ne-rrugen-e-integrimit-evropian/60%Daily2019-11-19 09:51
https://kosovapost.net/dua-lipa-mahnitet-me-mikpritjen-e-kosovareve-ndaj-anglise/60%Daily2019-11-19 09:38
https://kosovapost.net/vret-gruan-dhe-te-dashurin-e-saj-ne-fund-edhe-veten/60%Daily2019-11-19 09:29
https://kosovapost.net/kur-priten-reshjet-e-para-te-bores-tregon-instituti-hidrometeorologjik-i-kosoves/60%Daily2019-11-19 09:18
https://kosovapost.net/e-ofenduan-keq-por-ky-eshte-reagimi-epik-i-sulmuesit-holandez-ndaj-tifozeve/60%Daily2019-11-19 09:14
https://kosovapost.net/punetoret-teknik-ne-proteste-per-pagat/60%Daily2019-11-19 09:11
https://kosovapost.net/20-vjet-bqk-thaci-banka-qendrore-e-kosoves-ofron-stabilitet-financiar/60%Daily2019-11-19 09:23
https://kosovapost.net/52-aksidente-e-1-mije-e-555-gjoba-ne-trafik-ne-24-ore/60%Daily2019-11-19 09:03
https://kosovapost.net/ja-puna-qe-bente-ky-futbollist-shqiptar-ne-2012-per-te-fituar-para/60%Daily2019-11-19 08:50
https://kosovapost.net/deshton-tenderi-dogana-e-kosoves-mbetet-pa-vetura-te-blinduara/60%Daily2019-11-19 08:41
https://kosovapost.net/vuciq-lirohet-nga-spitali/60%Daily2019-11-19 08:38
https://kosovapost.net/ish-presidentja-jahjaga-mikpritja-kosovare-eshte-vleresuar-nga-i-gjithe-populli-britanez/60%Daily2019-11-19 08:31
https://kosovapost.net/johnny-depp-ndahet-nga-e-dashura/60%Daily2019-11-19 08:24
https://kosovapost.net/13077-2/60%Daily2019-11-19 08:14
https://kosovapost.net/buxheti-per-barna-34-milione-euro-por-pacientet-i-blejne-vete-edhe-fashat-50-centeshe/60%Daily2019-11-19 08:03
https://kosovapost.net/shperthimi-ne-suedi-evakuohet-shkolla/60%Daily2019-11-19 07:56
https://kosovapost.net/appathurai-raportet-kosove-serbi-nder-sfidat-me-thelbesore-per-rajonin/60%Daily2019-11-19 07:51
https://kosovapost.net/mini-shengeni-ballkanik-merr-goditjet-e-renda-vdes-plani-rama-vuciq-zaev/60%Daily2019-11-19 07:46
https://kosovapost.net/bqk-shenon-20-vjetorin/60%Daily2019-11-19 07:30
https://kosovapost.net/rektori-i-ferizajt-akuzon-bytyqin-per-kercenim-dhe-nderhyrje-ne-universitet/60%Daily2019-11-19 07:28
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-spanja-rikthen-ne-stol-trajnerin-e-njohur/60%Daily2019-11-19 07:22
https://kosovapost.net/sot-keshilli-i-be-se-diskuton-per-reformen-e-zgjerimit/60%Daily2019-11-19 07:24
https://kosovapost.net/skenari-ne-prapaskene-keshtu-mund-ta-formojne-qeverine-vetevendosje-dhe-ldk/60%Daily2019-11-19 07:18
https://kosovapost.net/benzema-tek-algjeria-por-trajneri-i-kampioneve-te-afrikes-jep-vendimin-drastik/60%Daily2019-11-19 07:11
https://kosovapost.net/si-te-shpetoni-nga-kapslleku/60%Daily2019-11-19 06:58
https://kosovapost.net/spiuni-rus-filmohet-duke-i-dhene-ryshfet-agjentit-serb-video/60%Daily2019-11-19 06:53
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-intervistohet-sot-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-11-19 06:46
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser/60%Daily2019-11-19 06:40
https://kosovapost.net/kombetare-apo-perfaqesuese-milot-rashica-tregon-se-si-duhet-te-quhet-kosova/60%Daily2019-11-19 00:14
https://kosovapost.net/ja-pse-eshte-e-rendesishme-te-dini-se-cfare-grupi-te-gjakut-keni/60%Daily2019-11-18 23:58
https://kosovapost.net/edhe-ambasadori-amerikan-ne-britani-i-emocionuar-me-ate-qe-bene-te-dielen-kosovaret/60%Daily2019-11-18 22:37
https://kosovapost.net/video-xhaka-kualifikon-zvicren-ne-euro-2020-italia-per-rekord/60%Daily2019-11-18 22:33
https://kosovapost.net/ja-ku-ishte-fshehur-droga-ne-autobusin-qe-udhetonte-nga-kosova-per-ne-hamburg/60%Daily2019-11-18 22:26
https://kosovapost.net/fustani-ikonik-i-princeshe-dianes-del-ne-ankand/60%Daily2019-11-18 22:18
https://kosovapost.net/kulumbria-efektet-sheruese-per-pastrimin-e-gjakut/60%Daily2019-11-18 22:04
https://kosovapost.net/piatek-ndryshoj-skuader-vetem-kur-te-kushtoj-70-milione-euro/60%Daily2019-11-18 21:54
https://kosovapost.net/kriza-ronaldo-sarri-perfundon-ne-kuota-bastesh/60%Daily2019-11-18 21:43
https://kosovapost.net/studim-agjerimi-i-kohepaskohshem-ndihmon-pacientet-qe-kane-probleme-me-zemer/60%Daily2019-11-18 21:37
https://kosovapost.net/reagon-kreu-i-osbe-se-pasi-meta-e-shpalli-person-non-grata/60%Daily2019-11-18 21:16
https://kosovapost.net/aksidenti-qesharak-ku-u-perfshi-nje-shqiptar-behet-hit-ne-austri-video/60%Daily2019-11-18 21:13
https://kosovapost.net/kapet-autobusi-kosovar-me-afer-120-kilogram-droge-ne-hungari-foto/60%Daily2019-11-18 21:01
https://kosovapost.net/shefat-e-pdk-se-shpenzuan-afer-40-mije-euro-kete-vit-per-meditje-e-hotele/60%Daily2019-11-18 21:20
https://kosovapost.net/rrenat-patriotike-ne-funksion-te-serbise-se-madhe-te-vuciqit-thacit-e-rames/60%Daily2019-11-18 20:49
https://kosovapost.net/romeo-i-nismes-po-i-ben-behane-albinit-per-koalicion/60%Daily2019-11-18 20:37
https://kosovapost.net/kaliforni-4-te-vdekur-dhe-6-te-plagosur-ne-te-shtenat-ne-nje-fushe-futbolli/60%Daily2019-11-18 20:23
https://kosovapost.net/7-fakte-se-si-duhet-veprojne-familjet-mbreterore-gjate-udhetimit/60%Daily2019-11-18 20:14
https://kosovapost.net/mes-lotesh-promovohet-libri-femijet-e-vrare-video/60%Daily2019-11-18 19:49
https://kosovapost.net/austri-presidenti-van-der-bellen-myslimanet-sduhet-te-shihen-si-te-huaj-te-perjetshem/60%Daily2019-11-18 19:35
https://kosovapost.net/presidenti-i-shqiperise-e-shpall-non-grata-kreun-e-osbe-se/60%Daily2019-11-18 19:29
https://kosovapost.net/demolohen-hapesirat-e-xhamise-maksut-pasha-tek-marashi-ne-prizren/60%Daily2019-11-18 19:04
https://kosovapost.net/kongresmeni-amerikan-engel-do-te-bej-gjithcka-per-te-ndihmuar-shqiperine/60%Daily2019-11-18 18:54
https://kosovapost.net/dy-futbolliste-shqiptare-drejt-lazios/60%Daily2019-11-18 18:44
https://kosovapost.net/meta-liria-fetare-eshte-thelbesore-per-paqen-dhe-stabilitetin/60%Daily2019-11-18 18:26
https://kosovapost.net/njihuni-me-5-efektet-e-specit-djeges/60%Daily2019-11-18 18:22
https://kosovapost.net/moti-i-keq-shkakton-rreshqitje-dheu-raportohet-per-viktima/60%Daily2019-11-18 18:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-kualiteti-i-ajrit-ne-kosove-ne-keto-momente/60%Daily2019-11-18 18:07
https://kosovapost.net/siri-forcat-e-regjimit-dhe-rusia-vrane-mbi-50-civile-brenda-15-diteve/60%Daily2019-11-18 18:07
https://kosovapost.net/the-times-ushtria-britanike-mbuloi-krime-lufte-ne-irak-dhe-afganistan/60%Daily2019-11-18 18:03
https://kosovapost.net/ndryshon-matematika-e-formimit-te-koalicionit/60%Daily2019-11-18 17:56
https://kosovapost.net/okb-7-milione-femije-te-privuar-nga-liria/60%Daily2019-11-18 17:47
https://kosovapost.net/keshilla-e-psikologes-mos-pengoni-grindjen-midis-vellezerve-dhe-motrave/60%Daily2019-11-18 17:37
https://kosovapost.net/u-nda-nga-jeta-veprimtarja-e-lidhjes-demokratike-te-kosoves/60%Daily2019-11-18 17:22
https://kosovapost.net/hapja-e-rruges-se-re-tetove-prizren-nevoje-e-kohes/60%Daily2019-11-18 17:30
https://kosovapost.net/ja-kush-mund-ta-rrezoje-marreveshjen-thaci-vuciq/60%Daily2019-11-18 17:12
https://kosovapost.net/tahiri-ne-forumin-e-be-se-flet-edhe-per-te-arriturat-ne-sektorin-e-sundimit-te-ligjit/60%Daily2019-11-18 17:04
https://kosovapost.net/bayerni-enderron-rikthimin-e-guardioles-agjenti-nuk-e-mohon/60%Daily2019-11-18 16:54
https://kosovapost.net/pse-eshte-e-rendesishme-te-dime-per-grupin-e-gjakut/60%Daily2019-11-18 16:45
https://kosovapost.net/%e2%80%8baktakuze-per-parandalim-te-ushtrimit-te-se-drejtes-per-te-votuar/60%Daily2019-11-18 16:36
https://kosovapost.net/aktakuze-per-parandalim-te-ushtrimit-te-se-drejtes-per-te-votuar/60%Daily2019-11-18 16:35
https://kosovapost.net/qnr-nuk-ka-manipulime-rinumerimi-mbyllet-per-tete-dite/60%Daily2019-11-18 16:24
https://kosovapost.net/a-duan-te-jene-pjese-e-qeverise-kurti-flasin-nga-nisma/60%Daily2019-11-18 16:16
https://kosovapost.net/si-qendron-e-verteta-me-kekun-e-helmuar/60%Daily2019-11-18 16:14
https://kosovapost.net/kurti-nuk-e-deshiron-ne-koalicion-nismen-dhe-akr-ne/60%Daily2019-11-18 15:58
https://kosovapost.net/kur-do-te-largohet-shaqiri-nga-liverpool/60%Daily2019-11-18 15:50
https://kosovapost.net/paralajmerim-i-ashper-nga-rojet-e-revolucionit-iranian-kunder-opozites/60%Daily2019-11-18 15:40
https://kosovapost.net/vritet-nje-kosovar-33-vjecar-ne-itali/60%Daily2019-11-18 15:24
https://kosovapost.net/rusia-i-ka-ofruar-irakut-te-bleje-s-400/60%Daily2019-11-18 15:17
https://kosovapost.net/vetevendosjes-i-shtohet-edhe-nje-deputet/60%Daily2019-11-18 15:17
https://kosovapost.net/thaci-takon-ramen-ja-cfare-biseduan/60%Daily2019-11-18 15:10
https://kosovapost.net/papa-shtron-dreke-per-te-varferit-pa-mish-derri-foto/60%Daily2019-11-18 15:05
https://kosovapost.net/mc-kresha-dhe-zina-fejohen-me-15-dhjetor-ky-kengetar-do-te-jete-musafire-special/60%Daily2019-11-18 15:02
https://kosovapost.net/kryetari-mustafa-takohet-me-ambasadorin-kosnett-cfare-biseduan/60%Daily2019-11-18 14:50
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-kerkon-qe-qeveria-te-formohet-sa-me-shpejte/60%Daily2019-11-18 15:09
https://kosovapost.net/vajza-nga-kosova-habitet-kur-sheh-fotografi-nga-femijeria-habitet-kur-sheh-burrin-e-saj-te-ardhshem-ne-ate-foto/60%Daily2019-11-18 14:40
https://kosovapost.net/ja-kush-do-ta-zevendesoi-xhaken-ne-arsenal/60%Daily2019-11-18 14:41
https://kosovapost.net/spektakolar-kosovari-i-merr-mendte-sulmuesve-angleze/60%Daily2019-11-18 14:30
https://kosovapost.net/serbia-e-ka-shkaterruar-trepcen-kosova-duhet-te-kerkoje-demshperblim/60%Daily2019-11-18 14:23
https://kosovapost.net/rusia-i-ka-hesapet-e-veta-nuk-eshte-e-interesuar-te-zgjidhet-ceshtja-e-kosoves/60%Daily2019-11-18 14:13
https://kosovapost.net/ikd-kete-vit-asnje-aktakuze-e-ngritur-per-korrupsion-ndaj-profilit-te-larte/60%Daily2019-11-18 14:04
https://kosovapost.net/apel-per-ndihme/60%Daily2019-11-18 14:30
https://kosovapost.net/mungon-astrit-haraqija-deshton-gjykimi-per-dallavere-me-viza-italiane-ndaj-tij-uke-rugoves-dhe-te-tjereve/60%Daily2019-11-18 13:17
https://kosovapost.net/aplikoni-keto-teknika-qe-te-keni-nje-bark-te-sheshte/60%Daily2019-11-18 13:56
https://kosovapost.net/kalendari-historik-18-nentor/60%Daily2019-11-18 13:05
https://kosovapost.net/i-jashtezakonshem-ja-si-veproi-lukaku-me-tifozet-belg/60%Daily2019-11-18 12:54
https://kosovapost.net/cilat-jane-te-mirat-dhe-pasojat-e-rinumerimit-flet-kryeziu/60%Daily2019-11-18 12:56
https://kosovapost.net/nato-shperblen-me-medalje-trupat-shqiptare-me-sherbim-ne-herat/60%Daily2019-11-18 12:31
https://kosovapost.net/ish-presidenti-moisiu-kosoves-po-i-behet-padrejtesi-me-mos-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-11-18 12:24
https://kosovapost.net/edhe-nje-proteste-kunder-vendimit-te-bqk-se-per-rritjen-e-cmimit-per-sigurim-te-veturave/60%Daily2019-11-18 12:16
https://kosovapost.net/irani-ne-qorrsokak-populli-ngritet-ne-kembe/60%Daily2019-11-18 11:34
https://kosovapost.net/kaq-paguhen-punonjesit-ne-gjermani-dhe-kaq-tatime-i-paguajne-shteti/60%Daily2019-11-18 11:26
https://kosovapost.net/cohu-korrupsioni-nuk-po-ndeshkohet-ne-kosove/60%Daily2019-11-18 11:20
https://kosovapost.net/anglia-e-falenderon-kosoven-publikisht-cfare-mikpritje/60%Daily2019-11-18 11:19
https://kosovapost.net/prokuroria-e-shtetit-ndalon-tete-persona-per-nje-dite/60%Daily2019-11-18 11:04
https://kosovapost.net/nyt-trump-ka-hequr-dore-nga-ndalimi-i-cigareve-elektronike-per-shkak-te-shqetesimeve-te-humbjes-se-votave/60%Daily2019-11-18 11:21
https://kosovapost.net/thaci-ne-kosove-feja-eshte-ne-sherbim-te-forcimit-te-paqes-dhe-tolerances/60%Daily2019-11-18 10:28
https://kosovapost.net/aksident-ne-skenderaj-lendohen-dy-persona/60%Daily2019-11-18 10:13
https://kosovapost.net/tragjike-nga-aksidenti-ne-gjermani-humbe-jeten-i-riu-nga-prishtina/60%Daily2019-11-18 09:57
https://kosovapost.net/shba-mbeshtet-demonstrimet-e-popullit-iranian/60%Daily2019-11-18 10:27
https://kosovapost.net/dy-murgesha-prape-mbeten-shtatzene-kisha-nis-hetimet/60%Daily2019-11-18 09:46
https://kosovapost.net/ylli-i-anglise-tifozet-e-kosoves-me-te-miret-ne-bote/60%Daily2019-11-18 09:44
https://kosovapost.net/ne-zgjedhje-shkojme-vetem-nese-ldk-dhe-lvv-pajtohen-te-shkojne-zgjedhje/60%Daily2019-11-18 09:42
https://kosovapost.net/kater-te-vrare-nga-nje-sulm-ne-kaliforni/60%Daily2019-11-18 10:04
https://kosovapost.net/banania-mund-te-jete-me-e-mire-se-nje-ilac/60%Daily2019-11-18 09:11
https://kosovapost.net/thaci-ne-tirane-merr-pjese-ne-konferencen-feja-si-instrument-i-paqes/60%Daily2019-11-18 08:54
https://kosovapost.net/edi-rama-shqetesohet-per-shendetin-e-presidentit-serb-e-therret-ne-telefon/60%Daily2019-11-18 08:43
https://kosovapost.net/oek-ja-cfare-presin-bizneset-ne-kosove-nga-marreveshja-me-serbine/60%Daily2019-11-18 08:40
https://kosovapost.net/perurohet-shtegu-i-ri-via-ferrata-panorama-ne-prizren/60%Daily2019-11-18 09:22
https://kosovapost.net/u-raportua-se-eshte-humbur-pas-ndeshjes-ky-eshte-lajmi-i-fundit-per-tifozin-anglez/60%Daily2019-11-18 08:37
https://kosovapost.net/12709-2/60%Daily2019-11-18 08:22
https://kosovapost.net/shpalosi-ne-tivar-flamurin-shqiptar-gjobitet-300-euro-dhe-debohet-nga-mali-i-zi/60%Daily2019-11-18 08:04
https://kosovapost.net/banka-boterore-tregon-si-kane-perfituar-300-mije-nxenes-ne-kosove/60%Daily2019-11-18 07:58
https://kosovapost.net/alarmon-ish-agjenti-nentoka-ne-aksion-ja-kush-po-e-pengon-koalicionin-vv-ldk/60%Daily2019-11-18 07:43
https://kosovapost.net/ska-schengen-te-vogel-pa-njohjen-e-realitetit-te-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-11-18 07:28
https://kosovapost.net/kosova-rrezikon-te-shkoje-drejt-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2019-11-18 07:37
https://kosovapost.net/parisi-kerkon-ashpersimin-e-kritereve-per-integrimin-e-ballkanit-ne-be/60%Daily2019-11-18 07:17
https://kosovapost.net/kjo-ndodh-me-trupin-tone-kur-pime-kafe-e-hame-cokollata/60%Daily2019-11-18 07:14
https://kosovapost.net/ja-cfare-shkruajne-mediat-franceze-per-suksesin-e-gjelave/60%Daily2019-11-18 07:05
https://kosovapost.net/ne-keshillin-e-be-se-sot-diskutohet-per-reformen-e-zgjerimit/60%Daily2019-11-18 07:00
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-pese-diteve-te-ardhshme/60%Daily2019-11-18 06:57
https://kosovapost.net/tifozi-nga-gjilani-ne-ndeshjen-shqiperi-france-nderon-figuren-e-kombit-agim-ramadanin/60%Daily2019-11-17 22:46
https://kosovapost.net/tifozi-anglez-humb-ne-prishtine/60%Daily2019-11-17 22:53
https://kosovapost.net/vellaznimi-vazhdon-i-pamposhtur-ne-basketboll/60%Daily2019-11-17 22:19
https://kosovapost.net/pas-granitit-tani-taulanti-po-behet-baba/60%Daily2019-11-17 22:55
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-zgjoheni-ne-mes-te-operacionit/60%Daily2019-11-17 22:07
https://kosovapost.net/parulla-hiqini-duart-nga-kosova-ne-ndeshjen-shqiperi-france/60%Daily2019-11-17 22:04
https://kosovapost.net/air-albania-stadium-inagurohet-me-humbje/60%Daily2019-11-17 21:55
https://kosovapost.net/jovanoviq-vuciqit-kthim-sa-me-te-shpejte-qe-te-te-mposht-me-ndershmeri/60%Daily2019-11-17 21:43
https://kosovapost.net/moti-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2019-11-17 21:37
https://kosovapost.net/menyra-e-lehtesimit-te-dhimbjeve-te-fytit-gjate-diteve-te-ftohta/60%Daily2019-11-17 21:23
https://kosovapost.net/dogana-ka-ndale-nje-autobus-ne-kufi-ja-cfare-eshte-gjetur/60%Daily2019-11-17 21:10
https://kosovapost.net/ambasada-britanike-udhetim-i-shkelqyer-i-kosoves-ne-kualifikimet-e-euro-2020/60%Daily2019-11-17 20:49
https://kosovapost.net/franca-ne-epersi-ndaj-shqiperise/60%Daily2019-11-17 20:31
https://kosovapost.net/southgate-ndeshja-me-kosoven-e-veshtire-por-nje-test-shume-i-mire-per-ne/60%Daily2019-11-17 20:19
https://kosovapost.net/shqiperia-nuk-reziston-gjate-franca-kalon-ne-avantazh/60%Daily2019-11-17 20:07
https://kosovapost.net/meta-uron-kuqezinjte-forca-jemi-me-ju/60%Daily2019-11-17 19:59
https://kosovapost.net/ceferin-inaguron-air-albania-stadium-shpresoj-te-shikoj-shqiperine-ne-nje-finale/60%Daily2019-11-17 19:54
https://kosovapost.net/42-deputete-per-here-te-pare-hyn-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2019-11-17 19:36
https://kosovapost.net/ndeshja-kosove-angli-nje-person-bie-nga-pallati-i-rinise-derisa-po-e-shikonte/60%Daily2019-11-17 19:26
https://kosovapost.net/xhamia-shqiptare-ne-melburn-shenon-50-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2019-11-17 19:20
https://kosovapost.net/demokratet-fitojne-zgjedhjet-ne-louisiana/60%Daily2019-11-17 19:08
https://kosovapost.net/perfundon-ndeshja-kosova-humb-kunder-anglise/60%Daily2019-11-17 19:03
https://kosovapost.net/anglia-shenon-golin-e-trete-kunder-kosoves/60%Daily2019-11-17 18:41
https://kosovapost.net/thaci-dy-dekada-me-pare-hapem-zemrat-per-ushtaret-britanike-kurse-sot-po-luajme-bashke/60%Daily2019-11-17 18:31
https://kosovapost.net/tifozet-kosovare-mbajne-larte-flamujt-angleze-gjate-kendimit-te-himnit-te-anglise/60%Daily2019-11-17 18:19
https://kosovapost.net/fillon-pjesa-e-dyte-ne-fadil-vokrri/60%Daily2019-11-17 18:09
https://kosovapost.net/perfundon-pjesa-e-pare-anglia-ne-epersi-ndaj-kosoves/60%Daily2019-11-17 18:00
https://kosovapost.net/albin-kurti-ne-stadium-per-ta-pare-ndeshjen-kosove-angli/60%Daily2019-11-17 17:51
https://kosovapost.net/anglia-shenon-kunder-kosoves/60%Daily2019-11-17 17:43
https://kosovapost.net/mediat-serbe-tifozet-angleze-ofendojne-serbine-kendojne-bashke-me-shqiptaret-ne-prishtine/60%Daily2019-11-17 17:32
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-sonte-ka-vetem-feste/60%Daily2019-11-17 17:28
https://kosovapost.net/kosova-ne-perballjen-historike-ndaj-anglise/60%Daily2019-11-17 17:10
https://kosovapost.net/anglezet-me-plisa-e-flamuj-te-kosoves-ne-fadil-vokrri/60%Daily2019-11-17 16:54
https://kosovapost.net/atmosfere-e-pa-pare-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2019-11-17 16:30
https://kosovapost.net/thaci-te-fitojme-betejen-ne-fushen-e-gjelber-kunder-anglise/60%Daily2019-11-17 16:22
https://kosovapost.net/futbollistet-e-anglise-zbarkojne-per-here-te-pare-ne-fadil-vokrri/60%Daily2019-11-17 16:06
https://kosovapost.net/hapen-dyert-e-stadiumit-fadil-vokrri-tifozet-e-kosoves-dhe-te-anglise-fillojne-te-futen-brenda/60%Daily2019-11-17 15:56
https://kosovapost.net/nisma-do-te-ishte-si-gozhda-e-nastradinit-ne-qeverine-vv-ldk/60%Daily2019-11-17 15:49
https://kosovapost.net/albin-kurti-sonte-ne-stadiumin-fadil-vokrri/60%Daily2019-11-17 15:43
https://kosovapost.net/12510-2/60%Daily2019-11-17 15:26
https://kosovapost.net/pakoja-e-ligjeve-nga-agjenda-evropiane-kthehet-ne-piken-zero/60%Daily2019-11-17 14:59
https://kosovapost.net/bie-numri-i-femijeve-te-braktisur/60%Daily2019-11-17 14:06
https://kosovapost.net/genc-prelvukaj-me-shkrim-te-vecante-per-pritjen-e-anglezeve-ne-kosove/60%Daily2019-11-17 14:02
https://kosovapost.net/paralajmeron-kurti-nuk-ka-shkembim-territoresh-pa-lufte/60%Daily2019-11-17 13:52
https://kosovapost.net/ffk-ja-me-njoftim-te-rendesishem-para-ndeshjes-me-angline/60%Daily2019-11-17 13:41
https://kosovapost.net/ja-sa-vendvotime-jane-rinumeruar-deri-me-tani/60%Daily2019-11-17 13:38
https://kosovapost.net/behuni-gati-bore-do-te-bije-ne-kete-dite/60%Daily2019-11-17 13:32
https://kosovapost.net/arkeologu-shqiptar-pushohet-nga-puna-objektet-ilire-me-thane-ti-beja-helene/60%Daily2019-11-17 12:19
https://kosovapost.net/gazeta-angleze-femije-kosovare-te-quajtur-tonibler-dhe-dashuria-e-kosoves-per-angline/60%Daily2019-11-17 12:16
https://kosovapost.net/kosova-pret-angline-rezultati-kalon-ne-plan-te-dyte/60%Daily2019-11-17 12:12
https://kosovapost.net/njoftim-nga-policia-e-kosoves-me-rastin-e-zhvillimit-te-ndeshjes-ne-futboll-ku-do-te-takohen-kombetarja-e-kosoves-dhe-anglise/60%Daily2019-11-17 12:07
https://kosovapost.net/vuciq-shtrihet-ne-spital-jovanovic-tregon-arsyen-pse-e-do-te-gjalle/60%Daily2019-11-17 11:53
https://kosovapost.net/tifozet-angleze-perleshen-ne-prishtine-policia-jep-detaje/60%Daily2019-11-17 12:09
https://kosovapost.net/koci-pritja-e-futbollisteve-anglez-kopje-e-dobet-dhe-e-keqkuptuar/60%Daily2019-11-17 12:21
https://kosovapost.net/edhe-sonte-kunder-anglise-kosova-luan-me-fanelle-te-vecante-foto/60%Daily2019-11-17 11:18
https://kosovapost.net/fifi-e-pranon-publikisht-jam-e-dashuruar-koke-e-kembe/60%Daily2019-11-17 11:15
https://kosovapost.net/ja-pse-i-duhet-anglise-sot-fitorja-kunder-kosoves/60%Daily2019-11-17 11:12
https://kosovapost.net/presidenti-kinez-u-ben-thirrje-forcave-te-sigurise-te-mos-tregojne-meshire-ndaj-minoriteteve/60%Daily2019-11-17 15:33
https://kosovapost.net/gani-koci-i-pdk-se-shperthen-me-ofendime-ndaj-jusuf-buxhovit/60%Daily2019-11-17 11:03
https://kosovapost.net/kuzhina-jone-pilaf-me-melci/60%Daily2019-11-17 10:58
https://kosovapost.net/bbc-me-shkrim-fantastik-per-kosoven-cfare-pritje-nga-ta-kjo-nuk-ndodhi-ne-bullgari-dhe-mal-te-zi/60%Daily2019-11-17 10:49
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-nentor/60%Daily2019-11-17 10:43
https://kosovapost.net/pini-sa-me-shume-uje-kur-keni-kokedhimbje/60%Daily2019-11-17 10:38
https://kosovapost.net/mos-u-nisni-me-vetura-ketyre-rrugeve-te-prishtines-ato-jane-bllokuar-nga-policia/60%Daily2019-11-17 10:44
https://kosovapost.net/java-e-ardhshme-nis-me-protesta-ne-kosove/60%Daily2019-11-17 10:30
https://kosovapost.net/venecia-rrezikohet-serish-nga-vershimet-e-medha/60%Daily2019-11-17 10:23
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-ne-tirane-e-bulqize/60%Daily2019-11-17 10:21
https://kosovapost.net/rreth-35-per-qind-lindje-cezariane-ne-qkuk-mjeket-alarmojne-per-rrezikun/60%Daily2019-11-17 10:25
https://kosovapost.net/asistenca-sociale-ne-kosove-sa-per-mbijetese/60%Daily2019-11-17 10:16
https://kosovapost.net/arrestohen-tre-persona-per-dhune-familjare/60%Daily2019-11-17 09:53
https://kosovapost.net/policia-per-24-ore-shqipton-1338-tiketa-te-trafikut/60%Daily2019-11-17 09:51
https://kosovapost.net/mbrojtja-e-ambientit-fokus-i-projekteve-filmike-te-14-vjecarit-kosovar/60%Daily2019-11-17 09:13
https://kosovapost.net/konfiskohet-nje-arme-ne-prishtine-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2019-11-17 09:10
https://kosovapost.net/ju-hapet-goja-vazhdimisht-pese-situata-kur-kjo-eshte-simptome-e-problemeve-shendetesore/60%Daily2019-11-17 09:00
https://kosovapost.net/odat-ekonomike-te-kosoves-perkrahin-themelimin-e-gjykates-komerciale/60%Daily2019-11-17 08:55
https://kosovapost.net/ndryshon-renditja-boterore-e-miliardereve-gates-ne-krye-te-listes/60%Daily2019-11-17 08:51
https://kosovapost.net/radiot-franceze-nuk-do-ta-transmetojne-ndeshjen-shqiperi-france-refuzojne-kerkesat-e-fshf/60%Daily2019-11-17 08:38
https://kosovapost.net/citaku-e-turpshme-pritja-e-lojtareve-angleze-ne-aeroport/60%Daily2019-11-17 08:35
https://kosovapost.net/vazhdon-konflikti-samanta-ronela-zerka-flet-kengetarja-hajati/60%Daily2019-11-17 08:31
https://kosovapost.net/shqiperi-450-raste-me-kancer-gjaku-cdo-vit/60%Daily2019-11-17 08:26
https://kosovapost.net/haradinaj-perkujton-vellan-deshmor-luan-urime-ditelindja/60%Daily2019-11-17 08:16
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-3/60%Daily2019-11-17 08:09
https://kosovapost.net/8-frutat-e-thata-nder-me-te-shendetshmet/60%Daily2019-11-16 22:32
https://kosovapost.net/ky-shtet-heq-dore-nga-eurovision-2020-zbuloni-arsyen/60%Daily2019-11-16 22:25
https://kosovapost.net/video-aeroplani-me-pasagjere-shperthen-ne-flake-pak-momente-pasi-zbret-ne-piste/60%Daily2019-11-16 22:22
https://kosovapost.net/dymbedhjete-emigrante-jane-gjetur-ne-nje-furgon-ne-autostraden-kumanove-tabanoc/60%Daily2019-11-16 21:53
https://kosovapost.net/belgjika-teper-e-forte-per-rusine-shkelqejne-vellezerit-hazard/60%Daily2019-11-16 21:40
https://kosovapost.net/ka-aq-shume-para-sa-qe-nuk-mund-ti-harxhoje-deri-ne-fund-te-jetes-njihuni-me-gruan-qe-deshi-ti-dhuroi-te-gjitha-per-bamiresi/60%Daily2019-11-16 21:35
https://kosovapost.net/kqz-ja-ne-kosove-e-para-ne-rajon-per-vonesen/60%Daily2019-11-16 21:18
https://kosovapost.net/shqiperia-ne-30-vite-nuk-eshte-vizituar-nga-asnje-president-kryeminister-apo-minister-i-jashtem-francez/60%Daily2019-11-16 21:14
https://kosovapost.net/turqia-shenoi-suficit-tregtar-ne-tregtine-me-bashkimin-evropian/60%Daily2019-11-16 21:02
https://kosovapost.net/si-po-rritet-industria-automotive-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-16 20:49
https://kosovapost.net/ish-zyrtari-i-dash-marreveshja-kosove-serbi-ekziston-ja-ku-qendron-veshtiresia/60%Daily2019-11-16 20:13
https://kosovapost.net/%e2%80%8boksigjeni-ne-mars-sillet-ne-menyre-qe-nuk-mund-te-shpjegohet-me-procese-te-njohura/60%Daily2019-11-16 20:08
https://kosovapost.net/hapet-rruga-per-brezovice/60%Daily2019-11-16 19:56
https://kosovapost.net/gjendra-tiroide-semundje-qe-preke-me-shume-grate/60%Daily2019-11-16 19:42
https://kosovapost.net/politikani-serb-qe-e-njeh-kosoven-shtet-ia-thote-vuciqit-disa-fjale-pas-problemeve-me-zemren/60%Daily2019-11-16 19:29
https://kosovapost.net/challandes-pishman-qe-nuk-ndryshoi-dicka-kur-kosova-po-fitonte-10-ndaj-cekise/60%Daily2019-11-16 19:22
https://kosovapost.net/ndeshja-me-francen-hysaj-prezenca-e-tottit-me-jep-kenaqesi/60%Daily2019-11-16 19:11
https://kosovapost.net/kush-eshte-ish-ambasadorja-qe-ndjehej-e-kercenuar-nga-trump-ja-cfare-tregon/60%Daily2019-11-16 18:58
https://kosovapost.net/%e2%80%8bbie-numri-i-azilkerkuesve-ne-gjermani/60%Daily2019-11-16 18:51
https://kosovapost.net/ezani-i-pare-fonik-ne-amsterdam-fqinja-e-xhamise-me-pelqeu/60%Daily2019-11-16 18:40
https://kosovapost.net/falimenton-vjehrri-i-dua-lipas-cfare-po-ndodh-me-miliarderin/60%Daily2019-11-16 18:36
https://kosovapost.net/sulmohet-fizikisht-drejtori-i-inspektoratit-te-komunes-se-pejes/60%Daily2019-11-16 18:24
https://kosovapost.net/superdekani-merr-shtesa-me-shume-se-paga/60%Daily2019-11-16 18:12
https://kosovapost.net/the-guardian-rama-ne-londer-u-premton-nenshtetesi-te-pasurve-te-evropes-te-akuzuar-per-krime/60%Daily2019-11-16 17:58
https://kosovapost.net/akr-ja-drejt-kurtit-nisma-ne-opozite/60%Daily2019-11-16 17:47
https://kosovapost.net/reshjet-e-para-te-bores-paralizojne-qarkullimin/60%Daily2019-11-16 17:41
https://kosovapost.net/kosova-mban-stervitjen-e-fundit-para-ndeshjes-me-angline/60%Daily2019-11-16 17:20
https://kosovapost.net/%e2%80%8brinumerohen-65-vendvotime/60%Daily2019-11-16 17:15
https://kosovapost.net/kurti-u-premtoi-bashkatdhetareve-mundesi-per-investime-ne-kosove/60%Daily2019-11-16 17:07
https://kosovapost.net/surpriza-nga-shqiperia-ne-sfiden-ndaj-frances-hysaj-mesazh-tifozeve-kuqezi/60%Daily2019-11-16 16:54
https://kosovapost.net/specialja-po-i-kushton-kosoves-ne-fund-te-muajit-priten-aktakuzat-e-para/60%Daily2019-11-16 16:43
https://kosovapost.net/protestat-ne-irak-forcat-e-sigurise-terhiqen-pas-insistimit-te-gjate-te-protestuesve/60%Daily2019-11-16 16:34
https://kosovapost.net/trajneri-i-interit-conte-pranon-leter-kercenuese-me-plumb-brenda/60%Daily2019-11-16 16:27
https://kosovapost.net/specializantet-private-ne-maqedoni-kerkojne-paga-me-te-larta/60%Daily2019-11-16 16:22
https://kosovapost.net/trump-fal-te-akuzuarit-per-krime-lufte/60%Daily2019-11-16 16:15
https://kosovapost.net/u-hap-ekspozita-arti-nga-duarte-e-arta-organizuar-nga-dega-e-gruas-se-shoqates-esnaf/60%Daily2019-11-16 16:09
https://kosovapost.net/challandes-kosova-mund-ta-pesoje-si-mali-i-zi-nese-mbrohet-ne-fadil-vokrri/60%Daily2019-11-16 16:01
https://kosovapost.net/korenica-krahason-nisman-me-rriqrat/60%Daily2019-11-16 15:50
https://kosovapost.net/ekipi-i-instruktoreve-nga-ushtria-turke-trajnon-pjesetaret-e-fsk-se/60%Daily2019-11-16 15:23
https://kosovapost.net/ukraine-ndalohet-ministri-i-luftes-i-daesh-it/60%Daily2019-11-16 15:21
https://kosovapost.net/turqi-shembet-kupola-e-xhamise-foto/60%Daily2019-11-16 15:17
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-nga-kompania-tiks-app/60%Daily2019-11-16 15:14
https://kosovapost.net/tirane-sheshi-skenderbej-kthehet-ne-nje-ferme-gjigante/60%Daily2019-11-16 15:10
https://kosovapost.net/pique-provoi-veten-ne-tenis-por-pa-e-ditur-se-humja-do-ti-kushtoje-kaq-shtrenjte/60%Daily2019-11-16 14:58
https://kosovapost.net/meant-to-be-e-bebe-rexhes-vleresohet-si-kenga-me-e-mire-e-dekades-ne-zhanrin-country/60%Daily2019-11-16 14:39
https://kosovapost.net/vaksinimi-ndaj-gripit-me-rendesi-per-grate-shtatzena/60%Daily2019-11-16 14:36
https://kosovapost.net/southagte-pritet-ti-beje-disa-ndryshime-ndaj-kosoves-formacioni-i-mundshem-i-anglise/60%Daily2019-11-16 14:33
https://kosovapost.net/shkupi-nder-qytetet-me-te-ndotura-ne-bote/60%Daily2019-11-16 13:52
https://kosovapost.net/kosova-nuk-paguan-mesuesit-per-mesimin-e-gjuhes-shqipe-ne-gjermani/60%Daily2019-11-16 13:48
https://kosovapost.net/jim-memeti-zgjidhet-kryetar-i-qytetit-dandenong-ne-australi/60%Daily2019-11-16 13:43
https://kosovapost.net/mahmuti-kerkon-te-mos-citohet-perkthimi-zyrtar-i-ekspertizes-per-rastin-dehari/60%Daily2019-11-16 13:39
https://kosovapost.net/sulmohet-fizikisht-drejtori-i-inspektoratit-te-komunes-se-pejes-policia-kerkon-te-dyshuarit/60%Daily2019-11-16 13:32
https://kosovapost.net/ja-per-cka-sherben-bima-sheruese-dellinja/60%Daily2019-11-16 13:29
https://kosovapost.net/mali-i-zi-do-ta-shfrytezoje-buxhetin-e-kursyer-nga-mos-pjesemarrja-ne-eurovision-per-te-blere-vetura-te-reja/60%Daily2019-11-16 13:26
https://kosovapost.net/si-eshte-gjendja-shendetesore-e-vuciqit-flasin-nga-presidenca/60%Daily2019-11-16 12:27
https://kosovapost.net/sulm-ne-veri-te-sirise-18-civile-te-vrare/60%Daily2019-11-16 12:22
https://kosovapost.net/sekretari-amerikan-pompeo-nato-perballet-me-kercenime-kibernetike-nga-kina/60%Daily2019-11-16 12:18
https://kosovapost.net/190-persona-te-zhdukur-per-10-muaj-ne-kosove/60%Daily2019-11-16 12:15
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-gazetaret-kosovare-do-te-kene-perfaqesim-dhe-mbrojtje-ligjore-falas/60%Daily2019-11-16 12:06
https://kosovapost.net/kqz-jane-rinumeruar-299-vendvotime/60%Daily2019-11-16 12:07
https://kosovapost.net/the-sun-kosova-me-organizim-te-jashtezakonshem-per-lojtaret-dhe-tifozet-e-anglise/60%Daily2019-11-16 11:20
https://kosovapost.net/djali-i-fadil-vokrrit-tregon-se-shaqiri-ishte-gati-te-luante-per-kosoven/60%Daily2019-11-16 11:17
https://kosovapost.net/limaj-per-ftesat-nga-specialja-kjo-nuk-do-te-jete-asgje-me-ate-cka-do-te-vije-me-pas/60%Daily2019-11-16 11:13
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistralen-prishtine-peje-shkaktar-shpejtesia-video/60%Daily2019-11-16 11:08
https://kosovapost.net/henderson-dhe-gomez-mungojne-ne-ndeshjen-kunder-kosoves/60%Daily2019-11-16 11:01
https://kosovapost.net/ekspertet-e-ballkanit-flasin-per-dialogun-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-me-teme-diskutimi/60%Daily2019-11-16 10:55
https://kosovapost.net/kengetarja-shqiptare-rrezohet-gjate-parakalimit-ne-tapetin-e-kuq-ne-berlin-video/60%Daily2019-11-16 10:49
https://kosovapost.net/kucove-ulet-avioni-i-pare-pas-20-vitesh/60%Daily2019-11-16 10:42
https://kosovapost.net/saranda-mes-6-vendeve-qe-duhet-te-vizitohet-tani/60%Daily2019-11-16 10:38
https://kosovapost.net/ish-ambasadorja-jovanovic-jam-ndjere-e-kercenuar-nga-trump/60%Daily2019-11-16 10:32
https://kosovapost.net/e-braktisi-e-dashura-dentisti-vendos-te-udhetoje-boten/60%Daily2019-11-16 10:34
https://kosovapost.net/distanca-tirane-beograd-ne-radaret-e-kosoves/60%Daily2019-11-16 10:21
https://kosovapost.net/zvicra-afer-euro-2020-spanja-e-italia-shpartallojne-rivalet/60%Daily2019-11-16 10:12
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-nentor/60%Daily2019-11-16 09:58
https://kosovapost.net/rejan-ne-lidhje-me-kete-aktor-te-njohur/60%Daily2019-11-16 09:52
https://kosovapost.net/zvicer-rriten-pagat-minimale-per-pastruesit/60%Daily2019-11-16 09:43
https://kosovapost.net/mehmeti-albin-kurti-shansi-i-fundit-i-shqiptareve-per-te-ndertuar-shtet/60%Daily2019-11-16 09:40
https://kosovapost.net/rita-ora-shpenzon-mijera-dollare-ne-manikyr-nder-me-te-shtrenjtit-ne-histori/60%Daily2019-11-16 09:37
https://kosovapost.net/nga-1-dhjetori-keto-do-te-jene-pagat-e-presidentit-kryeministrit-te-ardhshem-dhe-kreparlamentarit/60%Daily2019-11-16 09:31
https://kosovapost.net/ky-eshte-kulmi-i-turpit-vjen-akuza-e-rende-per-behgjet-pacollin/60%Daily2019-11-16 08:59
https://kosovapost.net/trajneri-i-anglise-southgate-do-te-jete-nate-e-madhe-per-kosovaret/60%Daily2019-11-16 08:54
https://kosovapost.net/rriten-aplikimet-per-eksportin-e-produkteve-shtazore-per-evrope/60%Daily2019-11-16 08:47
https://kosovapost.net/avokati-nga-gjermania-mos-tentoni-te-punoni-me-viza-turistike-ne-gjermani/60%Daily2019-11-16 08:43
https://kosovapost.net/varesia-per-te-bere-shopping-online-problem-i-shendetit-mendor/60%Daily2019-11-16 08:40
https://kosovapost.net/artiste-te-perzgjedhur-do-te-performojne-ne-perurimin-e-arenes-kombetare-era-istrefi-ben-hapjen-me-himnin-e-kampionatit-boteror/60%Daily2019-11-16 08:37
https://kosovapost.net/njihuni-me-regjisoren-e-cila-ka-aq-shume-para-sa-qe-nuk-mund-ti-harxhoje-deri-ne-fund-te-jetes-te-gjitha-ka-dashur-ti-fale-per-bamiresi/60%Daily2019-11-16 08:34
https://kosovapost.net/probleme-me-zemer-vuciq-shtrihet-ne-spitalin-e-beogradit/60%Daily2019-11-16 08:29
https://kosovapost.net/momenti-kur-messi-i-thote-trajnerit-te-brazilit-ta-mbylle-gojen-video/60%Daily2019-11-16 08:25
https://kosovapost.net/kombetarja-e-anglise-sot-mberrin-ne-kosove/60%Daily2019-11-16 08:26
https://kosovapost.net/mustafa-demarkacioni-me-malin-e-zi-pune-e-kryer-kosova-se-humb-asnje-meter-toke/60%Daily2019-11-16 08:16
https://kosovapost.net/moti-sot-8/60%Daily2019-11-16 08:08
https://kosovapost.net/kardiokirurgu-shqiptar-realizon-operacion-te-rralle-ne-londer-zgjati-17-ore/60%Daily2019-11-15 22:32
https://kosovapost.net/dallaver-apo-amaterizem-kjo-ishte-menyra-per-te-siguruar-bileta-nga-tiks-app/60%Daily2019-11-15 22:33
https://kosovapost.net/konjufca-nisma-u-ndihmua-te-futet-ne-kuvend-per-ta-demtuar-vvne/60%Daily2019-11-15 21:58
https://kosovapost.net/kurti-ne-takim-me-komisionarin-hahn-flasin-per-dialogun-dhe-reformat/60%Daily2019-11-15 21:47
https://kosovapost.net/studentet-e-harvardit-bojkotojne-ligjeraten-e-ambasadorit-izraelit-ky-i-fundit-i-quan-deshtake/60%Daily2019-11-15 21:36
https://kosovapost.net/vazhdon-rinumerimi-jane-kryer-233-nga-1428-vendvotime/60%Daily2019-11-15 21:07
https://kosovapost.net/hansi-flick-mbetet-trajner-i-bayern-munich-deri-ne-krishtlindje/60%Daily2019-11-15 21:05
https://kosovapost.net/ushtria-turke-neutralizon-5-terroriste-te-pkk-se-ne-veri-te-irakut/60%Daily2019-11-15 21:02
https://kosovapost.net/bolivia-nderpret-lidhjet-diplomatike-me-venezuelen/60%Daily2019-11-15 20:59
https://kosovapost.net/bruksel-protesta-kunder-sulmeve-izraelite-ndaj-rripit-te-gazes/60%Daily2019-11-15 22:21
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-pse-hotelet-mbajne-gjithmone-carcafe-dhe-jasteke-te-bardhe/60%Daily2019-11-15 20:54
https://kosovapost.net/historia-e-remzijes-e-mustafes-tete-dite-pa-buke-ne-bodrumin-e-shtepise-se-fqinjit/60%Daily2019-11-15 21:30
https://kosovapost.net/xhaka-dhe-ajeti-startojne-per-zvicren/60%Daily2019-11-15 20:46
https://kosovapost.net/abazi-godet-ramen-e-thacin/60%Daily2019-11-15 20:42
https://kosovapost.net/kishte-dhimbje-koke-dhe-ra-per-te-fjetur-21-vjecarja-gjendet-e-vdekur-nga-nena-e-saj/60%Daily2019-11-15 20:39
https://kosovapost.net/tifozet-e-anglise-arrijne-ne-prishtine-te-befasuar-me-mikpritjen/60%Daily2019-11-15 20:37
https://kosovapost.net/daciq-ia-rreh-shpinen-edi-rames-me-duhet-ta-pranoj-se-rama-me-pelqen-me-shume-se-kurti/60%Daily2019-11-15 20:24
https://kosovapost.net/djaloshi-me-masazhin-e-tij-iu-jep-zemer-luaneve-te-kombetares-sidomos/60%Daily2019-11-15 20:32
https://kosovapost.net/finlanda-shkruan-historine-kualifikohet-per-here-te-pare-ne-euro-2020/60%Daily2019-11-15 20:08
https://kosovapost.net/ndizen-97-qirinj-per-97-viktimat-e-trafikut-rrugor-ne-kosove/60%Daily2019-11-15 19:16
https://kosovapost.net/haga-e-heton-zyren-e-qeverise-se-kosoves-kjo-e-fundit-e-mohon-proceduren/60%Daily2019-11-15 19:13
https://kosovapost.net/ffk-sonte-rifillon-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-angli/60%Daily2019-11-15 19:08
https://kosovapost.net/mesazhe-te-kunderta-nga-prishtina-parisi-dhe-brukseli/60%Daily2019-11-15 18:59
https://kosovapost.net/daka-duhet-te-hetohet-per-ndikim-nga-politika-per-pjesemarrje-ne-krim-te-organizuar-kunder-zgjedhjeve-te-lira/60%Daily2019-11-15 18:51
https://kosovapost.net/kaq-vota-kane-marre-vv-e-ldk-me-shume-se-pan-i/60%Daily2019-11-15 18:33
https://kosovapost.net/trump-viziton-londren-ne-fillim-te-dhjetorit/60%Daily2019-11-15 18:02
https://kosovapost.net/daka-subjektet-politike-duhet-ti-respektojne-rregullat-e-qnr-se-jemi-lodhe-nga-perseritja-e-rinumerimit/60%Daily2019-11-15 18:00
https://kosovapost.net/ambasada-e-britanise-se-madhe-i-fton-qytetaret-angleze-te-kenaqen-ne-ndeshjen-me-kosoven/60%Daily2019-11-15 17:58
https://kosovapost.net/hadergjonaj-thyen-heshtjen-pas-humbjes-nga-cekia/60%Daily2019-11-15 17:56
https://kosovapost.net/interneti-elementi-i-rendesishem-i-jetes-se-shqiptareve/60%Daily2019-11-15 17:53
https://kosovapost.net/rexhep-qosja-kritikon-ashper-drejtuesit-e-qeverive-rend-oligarkik-i-korruptuar-ne-shqiperi-e-kosove/60%Daily2019-11-15 17:49
https://kosovapost.net/paralajmeron-kusari-lila-nese-nuk-formohet-qeveria-kurti-vendi-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje-kunder-vullnetit-qytetar/60%Daily2019-11-15 17:26
https://kosovapost.net/mediumi-britaniko-amerikan-realizon-dokumentar-per-kombetaren-e-kosoves/60%Daily2019-11-15 16:56
https://kosovapost.net/veselit-i-vjen-paralajmerimi-i-rende-per-shik-un-dhe-vrasjet-politike/60%Daily2019-11-15 16:51
https://kosovapost.net/big-mama-me-dedikim-prekes-per-babain-qe-u-nda-nga-jeta-para-pak-diteve/60%Daily2019-11-15 16:43
https://kosovapost.net/me-kaq-vite-burgim-denohen-dy-personat-nga-peja-qe-grabiten-50-mije-euro/60%Daily2019-11-15 16:39
https://kosovapost.net/tifozi-shqiptar-e-fyen-rende-arber-zenelin-futbollisti-e-ben-publik-mesazhin-ne-rrjete-sociale/60%Daily2019-11-15 16:33
https://kosovapost.net/ambasadori-konsett-perkrahe-vendimin-e-kushtetueses-per-rastin-drenica/60%Daily2019-11-15 16:24
https://kosovapost.net/hysni-gucati-specialja-te-merret-edhe-me-serbet-nuk-i-perjashtojme-protestat/60%Daily2019-11-15 16:14
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-austria-u21-kosova-u21/60%Daily2019-11-15 16:11
https://kosovapost.net/zyra-e-emisarit-te-trump-per-media-grenell-pompeo-dhe-merkel-biseduan-per-marreveshjen-kosove-serbi/60%Daily2019-11-15 15:43
https://kosovapost.net/per-tu-fokusuar-tek-familja-pink-shkeputet-nga-muzika/60%Daily2019-11-15 15:33
https://kosovapost.net/miq-te-paftuar-ndalojne-festen-e-golfistit-britanik/60%Daily2019-11-15 15:27
https://kosovapost.net/bale-i-befason-te-gjithe-tjeter-sinjal-largimi-nga-reali-i-madridit/60%Daily2019-11-15 15:23
https://kosovapost.net/hadrgjonaj-zotohet-se-kosova-do-te-kualifikohet-ne-euro-2020/60%Daily2019-11-15 15:02
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ia-kujton-ambasadores-franceze-heqjen-e-vizave/60%Daily2019-11-15 14:55
https://kosovapost.net/zyrtaret-e-be-se-flasin-per-liberalizim-te-vizave-ja-cfare-deklarojne/60%Daily2019-11-15 14:54
https://kosovapost.net/franca-nuk-e-ve-ne-dyshim-perspektiven-evropiane-te-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-11-15 14:51
https://kosovapost.net/zbulohet-se-ku-do-ta-perfundoje-ibrahimoviq-karrieren/60%Daily2019-11-15 14:22
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-podujeve-nje-i-vdekur-dy-te-lenduar/60%Daily2019-11-15 14:24
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vila-luksoze-e-familjes-beckham-foto/60%Daily2019-11-15 14:14
https://kosovapost.net/cakaj-ne-paris-refuzimi-i-anetaresimit-te-kosoves-ne-unesco-gabim-historik/60%Daily2019-11-15 14:48
https://kosovapost.net/vetevendosje-kqz-ja-te-garantoje-numerim-te-sakt-mos-te-bie-pre-e-presioneve/60%Daily2019-11-15 14:03
https://kosovapost.net/111-vjetori-i-kongresit-te-manastirit-dhe-ndihma-e-madhe-e-sulltan-abdulhamitit-ii-per-kete-ngjarje/60%Daily2019-11-15 13:44
https://kosovapost.net/albin-kurti-i-vetmi-qe-del-kunder-listes-serbe-20-vjet-pas-luftes/60%Daily2019-11-15 13:33
https://kosovapost.net/jordania-njoftoi-rikthimin-e-territoreve-te-saj-qe-perdoreshin-nga-izraeli/60%Daily2019-11-15 15:35
https://kosovapost.net/gjeniu-i-vogel-po-diplomon-ne-universitet-ne-moshen-9-vjecare/60%Daily2019-11-15 13:11
https://kosovapost.net/hashim-thaci-me-skenar-per-te-mos-e-mandatuar-albin-kurtin-per-kryeminister/60%Daily2019-11-15 13:06
https://kosovapost.net/deri-me-tani-keto-kombetare-jane-kualifikuar-per-ne-euro-2020/60%Daily2019-11-15 13:00
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-ka-ushtrine-sipas-modelit-te-nato-s/60%Daily2019-11-15 12:56
https://kosovapost.net/raportuesi-gjerman-per-kosoven-mes-evropes-ballkanit-dhe-shba-ve/60%Daily2019-11-15 12:50
https://kosovapost.net/ngerci-ne-kushtetuese-cutillo-palet-te-shkojne-per-interpretim-ne-venecia/60%Daily2019-11-15 12:29
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-serioze-pse-nuk-duhet-te-pini-kafe-si-te-zgjoheni-ne-mengjes/60%Daily2019-11-15 12:01
https://kosovapost.net/shqetesuese-kete-vit-ne-aksidente-humben-jeten-97-qytetare/60%Daily2019-11-15 12:18
https://kosovapost.net/gashi-dorezon-kerkese-ne-prokurorine-speciale-per-hetim-te-ri-per-vdekjen-e-astrit-deharit/60%Daily2019-11-15 11:50
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-bundestagu-gjerman/60%Daily2019-11-15 13:36
https://kosovapost.net/xhaka-i-dedikon-mesazh-emocionues-nenes-se-tij-per-foto/60%Daily2019-11-15 11:27
https://kosovapost.net/gucati-edhe-nje-veteran-i-uck-se-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-11-15 11:08
https://kosovapost.net/vazhdon-vala-e-thirrjeve-te-gjykates-speciale-ftohet-ish-ushtari-i-zones-se-pashtrikut/60%Daily2019-11-15 11:00
https://kosovapost.net/vajza-rrah-nenen-ne-prishtine/60%Daily2019-11-15 10:44
https://kosovapost.net/meta-kercenon-me-shperndarjen-e-kuvendit-thote-banda-nuk-do-ta-uzurpoje-dot-drejtesine/60%Daily2019-11-15 10:40
https://kosovapost.net/ushtrise-se-kosoves-i-bashkohen-337-pjesetare-te-rinj/60%Daily2019-11-15 10:38
https://kosovapost.net/2523-qytetare-te-kosoves-te-vdekur-ne-aksidente-trafiku-qe-nga-paslufta/60%Daily2019-11-15 10:28
https://kosovapost.net/akuza-te-renda-per-hashim-thacin-dhe-behgjet-pacollin/60%Daily2019-11-15 10:19
https://kosovapost.net/qeveria-paguan-mijera-euro-qira-per-zyrat-qe-nuk-i-shfrytezon/60%Daily2019-11-15 10:09
https://kosovapost.net/vodhi-unazen-e-pacientes-se-vdekur-dhe-e-shiti-por-ja-cfare-i-ndodhi/60%Daily2019-11-15 10:04
https://kosovapost.net/ku-do-te-shkoje-pasuria-e-fituar-jashteligjshem-pasi-te-konfiskohet/60%Daily2019-11-15 09:56
https://kosovapost.net/e-lumtur-vajza-remzijes-falenderon-te-gjithe-per-ndihmen-ne-gjetjen-e-nenes/60%Daily2019-11-15 09:56
https://kosovapost.net/stoltenberg-turqia-nje-aleate-e-vyer-dhe-e-rendesishme-per-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2019-11-15 09:50
https://kosovapost.net/si-ti-shpetoni-gripit-te-ketyre-diteve/60%Daily2019-11-15 09:39
https://kosovapost.net/ambasadori-italian-qeveria-e-re-e-kosoves-duhet-ta-heqe-taksen/60%Daily2019-11-15 09:11
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-dhe-krimet-qe-do-te-gjykohen-nga-ana-e-saj/60%Daily2019-11-15 09:07
https://kosovapost.net/kalendari-historik-15-nentor/60%Daily2019-11-15 08:51
https://kosovapost.net/keta-priten-te-jene-ministrat-e-ldk-se-ne-qeverine-kurti/60%Daily2019-11-15 08:32
https://kosovapost.net/sot-shenohet-dita-nderkombetare-pa-viktima-ne-trafik/60%Daily2019-11-15 08:10
https://kosovapost.net/ja-cfare-tha-trajneri-i-cekise-pas-ndeshjes-me-kosoven/60%Daily2019-11-15 07:58
https://kosovapost.net/denoncimi-i-rende-drejtesia-kosovare-e-kapur-nga-pushtetaret-dhe-nentoka-kriminale/60%Daily2019-11-15 07:51
https://kosovapost.net/shofere-kujdes-prej-sot-pajisjet-dimerore-te-detyrueshme/60%Daily2019-11-15 07:41
https://kosovapost.net/ceket-me-veprim-te-turpshem-pas-fitores-kunder-kosoves-ku-eshte-uefa/60%Daily2019-11-15 07:31
https://kosovapost.net/mbyllet-rruga-brezovice-qendra-e-skijimit/60%Daily2019-11-15 07:27
https://kosovapost.net/fillon-hetimi-per-tjetersimin-e-prones-milioneshe-nga-gjykata-e-prishtines/60%Daily2019-11-15 07:19
https://kosovapost.net/grenell-nuk-ka-mini-schengen-pa-kosoven/60%Daily2019-11-15 07:17
https://kosovapost.net/kujdes-duart-tregojne-sinjale-per-shendetin-qe-nuk-duhet-ti-injoroni/60%Daily2019-11-15 07:08
https://kosovapost.net/goditja-e-speciales-vjen-paralajmerimi-per-kosoven-ja-kercenimi-i-rende/60%Daily2019-11-15 07:04
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-2/60%Daily2019-11-15 06:58
https://kosovapost.net/rashica-nuk-e-zhvilluam-lojen-tone-nuk-arritem-te-koordinoheshin-se-bashku/60%Daily2019-11-14 22:55
https://kosovapost.net/keshtu-duket-tani-remzije-mustafa-pas-kthimit-ne-shtepi/60%Daily2019-11-14 22:38
https://kosovapost.net/kujdes-truri-juaj-mund-te-tkurret-nga-stresi/60%Daily2019-11-14 22:12
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-flet-pas-vendimit-te-supremes-askush-nuk-humbi-kosova-fitoi-sigurine-juridike/60%Daily2019-11-14 22:08
https://kosovapost.net/thaci-djelmoshave-te-kombetares-ne-humbje-dhe-fitore-jeni-heronjte-tane/60%Daily2019-11-14 22:05
https://kosovapost.net/derrat-e-eger-u-pine-20-mije-euro-kokaine-shqiptareve/60%Daily2019-11-14 22:00
https://kosovapost.net/gaze-rritet-numri-i-te-vdekurve-pavaresisht-armepushimit/60%Daily2019-11-14 21:58
https://kosovapost.net/ronaldo-shenon-gol-per-kopertine-video/60%Daily2019-11-14 21:48
https://kosovapost.net/endrra-e-dardaneve-vazhdon-kosova-shpreson-te-play-off-i-liges-se-kombeve/60%Daily2019-11-14 21:50
https://kosovapost.net/kral-shenon-golin-e-dyte-per-cekine/60%Daily2019-11-14 21:53
https://kosovapost.net/cekia-ka-realizuar-edhe-golin-e-dyte-ndaj-kosoves/60%Daily2019-11-14 21:33
https://kosovapost.net/barazohet-rezultati-shenon-cekia/60%Daily2019-11-14 21:24
https://kosovapost.net/atdhe-nuhiu-shenon-gole/60%Daily2019-11-14 21:07
https://kosovapost.net/perfundon-pa-gola-pjesa-e-pare-ne-ndeshjen-e-kosoves-kunder-cekise/60%Daily2019-11-14 20:45
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-gjetjen-e-remzije-mustafes-nga-prishtina/60%Daily2019-11-14 20:37
https://kosovapost.net/tribuna-e-dardaneve-nuk-ze-me-doosan-arena-vishet-verdh-e-kalter-foto/60%Daily2019-11-14 20:29
https://kosovapost.net/gjendet-remzije-mustafa-e-humbur-para-nje-jave/60%Daily2019-11-14 20:25
https://kosovapost.net/si-u-veshen-yjet-boteror-ne-cma-awards/60%Daily2019-11-14 20:20
https://kosovapost.net/thirrje-kosova-eshte-zemra-e-serbise-gjate-intonimit-te-himnit-kosovar-video/60%Daily2019-11-14 20:07
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-lajmerohet-nga-cekia-luani-me-zemer-fitoni-per-kosoven/60%Daily2019-11-14 20:06
https://kosovapost.net/tifozet-ceke-te-veshur-me-bluzat-kosova-eshte-serbi/60%Daily2019-11-14 19:46
https://kosovapost.net/atmosfera-para-ndeshjes-kosove-ceki/60%Daily2019-11-14 19:35
https://kosovapost.net/kosova-sonte-paraqitet-me-keto-fanella-te-vecanta-foto/60%Daily2019-11-14 19:21
https://kosovapost.net/ardian-bujupi-falenderon-rashicen-qe-e-ndihmoi-per-te-siguruar-bileten-per-ndeshjen-kosove-ceki/60%Daily2019-11-14 19:11
https://kosovapost.net/75-per-qind-e-shqiptareve-duan-bashkimin-kosove-shqiperi-anulohet-publikimi-i-studimit/60%Daily2019-11-14 18:57
https://kosovapost.net/momenti-i-arrestimit-te-huliganeve-ceke-pas-sulmuan-dardanet/60%Daily2019-11-14 18:53
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-ceki-kosove/60%Daily2019-11-14 18:49
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-shqiperia-andorra/60%Daily2019-11-14 18:36
https://kosovapost.net/dardanet-nisen-drejt-stadiumit-nen-percjelljen-e-policise-video/60%Daily2019-11-14 18:32
https://kosovapost.net/ja-kush-jane-ish-deputetet-nga-nisma-akr-qe-mbeten-jashte-kuvendit/60%Daily2019-11-14 18:25
https://kosovapost.net/mediumi-francez-kosova-vendi-i-talenteve-premtues/60%Daily2019-11-14 18:13
https://kosovapost.net/dardanet-ne-ceki-sulmohen-nga-nje-grup-i-tifozeve-ceke-me-maska/60%Daily2019-11-14 18:04
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-maqedoni-opozita-shqiptare-intensifikon-bisedimet/60%Daily2019-11-14 17:51
https://kosovapost.net/federata-ceke-shtron-dreke-per-delegacionin-e-ffk-se/60%Daily2019-11-14 17:47
https://kosovapost.net/rinumerimi-i-rreth-90-per-qind-te-vendvotimeve-po-e-demton-procesin-zgjedhor/60%Daily2019-11-14 17:20
https://kosovapost.net/limaj-reagon-pas-vendimit-te-supremes-ne-kosove-ka-ligj-urime-koalicionit-tone/60%Daily2019-11-14 17:06
https://kosovapost.net/edhe-dardanet-e-vjenes-ne-mbeshtetje-te-kosoves-ne-plzen/60%Daily2019-11-14 17:03
https://kosovapost.net/dita-nderkombetare-e-diabetit-fondacioni-freskia-me-aksion-vetedijesues/60%Daily2019-11-14 16:57
https://kosovapost.net/kosova-eshte-serbi-tifozet-cek-provokojne-dardanet/60%Daily2019-11-14 16:49
https://kosovapost.net/si-te-mos-i-shpenzoni-pa-kontroll-parate-thyeni-ligjin-e-parkinsonit/60%Daily2019-11-14 16:41
https://kosovapost.net/hahn-vuciq-me-pyeti-se-pse-duhet-vazhduar-tani-dialogun-me-prishtinen/60%Daily2019-11-14 16:36
https://kosovapost.net/dua-lipa-i-ben-thirrje-popullit-britanik-qe-te-dalin-ne-votime-me-12-dhjetor/60%Daily2019-11-14 16:31
https://kosovapost.net/terhiqen-sulmet-ajrore-arrihet-armepushimi-mes-izraelit-e-palestines/60%Daily2019-11-14 16:26
https://kosovapost.net/kosova-afer-te-shkruaj-historine-ja-skenaret-qe-e-kualifikojne-ne-euro-2020/60%Daily2019-11-14 16:19
https://kosovapost.net/bqk-mohon-informatat-se-teb-i-eshte-blere-nga-biznesmenet-ruse/60%Daily2019-11-14 16:16
https://kosovapost.net/kush-eshte-peter-beyer-ky-gjerman-qe-mposhti-ish-spiunin-rus/60%Daily2019-11-14 15:16
https://kosovapost.net/aksidenti-i-rende-ne-slloveni-video/60%Daily2019-11-14 14:53
https://kosovapost.net/mustafa-drejtori-i-aki-se-duhet-te-zgjidhet-nga-kryeministri-i-ardhshem/60%Daily2019-11-14 14:46
https://kosovapost.net/percillet-ne-banesen-e-fundit-regjisorja-krajes/60%Daily2019-11-14 15:35
https://kosovapost.net/vuciq-tregon-pse-u-perplas-me-thacin-ne-prani-te-macronit/60%Daily2019-11-14 14:37
https://kosovapost.net/cakaj-anetaresimi-i-kosoves-do-te-perforcoje-vlerat-qe-perfaqeson-unesco/60%Daily2019-11-14 14:28
https://kosovapost.net/rreth-600-armeshkaterron-policia-e-kosoves/60%Daily2019-11-14 14:07
https://kosovapost.net/te-marten-protestojne-punetoret-teknik-te-disa-shkollave-dhe-up-se/60%Daily2019-11-14 13:58
https://kosovapost.net/deri-ne-vitin-2045-diabeti-do-te-preke-700-milione-njerez/60%Daily2019-11-14 13:40
https://kosovapost.net/zgjedhet-raportuesi-per-kosoven-peter-bayer-fiton-perballe-ish-spiunit-rus-kondratyev/60%Daily2019-11-14 13:28
https://kosovapost.net/keto-jane-gjashte-shenjat-qe-gjuha-zbulon-problemet-me-shendetin/60%Daily2019-11-14 13:22
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-sulmuesi-i-atleticos-vuan-nga-semundja-e-rende/60%Daily2019-11-14 13:10
https://kosovapost.net/shba-senatori-rebublikan-lindsey-graham-bllokon-votimin-e-projektrezolutes-armene/60%Daily2019-11-14 13:04
https://kosovapost.net/zbardhet-prapaskena-dhe-akuza-shokuese-per-edi-ramen-ja-e-verteta-e-mini-shengenit/60%Daily2019-11-14 12:49
https://kosovapost.net/me-pare-mergata-akuzohej-si-irredentiste-prishese-e-bashkim-vellazerimit-jugosllav-tani-e-paskemi-marr-epitetin-radikal/60%Daily2019-11-14 12:13
https://kosovapost.net/nuk-eshte-e-vertet-se-emri-i-blerim-rekes-po-lakohet-per-minister-te-jashtem/60%Daily2019-11-14 12:26
https://kosovapost.net/prokurori-i-shtetit-ngrit-45-aktakuza-per-24-ore/60%Daily2019-11-14 11:18
https://kosovapost.net/supremja-refuzon-ankesat-e-vv-ldk-e-kdtp/60%Daily2019-11-14 11:13
https://kosovapost.net/edhe-shqiptaret-e-maqedonise-duhet-ta-refuzojne-minishengenin-e-vuciqit-dhe-te-edi-rames/60%Daily2019-11-14 10:50
https://kosovapost.net/cnn-askush-nuk-ka-arritur-te-marre-nga-trump-aq-sa-ka-marre-erdogan/60%Daily2019-11-14 10:38
https://kosovapost.net/ne-podujeve-vidhen-148-pasaporta/60%Daily2019-11-14 10:31
https://kosovapost.net/nga-i-denuar-me-vdekje-ne-kryetar-parlamenti/60%Daily2019-11-14 10:22
https://kosovapost.net/albin-kurti-kumti-i-kongresit-te-manastirit-te-beje-jehone-edhe-sot/60%Daily2019-11-14 10:14
https://kosovapost.net/xhem-per-pastrim-te-shpeshte-te-zorreve-ne-vend-te-barnave/60%Daily2019-11-14 10:05
https://kosovapost.net/kosnett-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-arzana-krajes/60%Daily2019-11-14 09:52
https://kosovapost.net/neymar-i-demtuar-ja-emri-surprize-qe-do-te-veshe-fanellen-10-tek-brazili/60%Daily2019-11-14 09:40
https://kosovapost.net/deshmi-te-reja-ne-votat-e-ardhura-nga-serbia-votuan-te-vdekurit/60%Daily2019-11-14 09:34
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-nentor/60%Daily2019-11-14 09:18
https://kosovapost.net/gjenden-mbetje-mortore-ne-fshatin-llaushe-te-skenderajt/60%Daily2019-11-14 09:07
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-me-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-11-14 09:01
https://kosovapost.net/haradinaj-kongresi-i-manastirit-shtylle-historike-ne-identitetin-shqiptar/60%Daily2019-11-14 08:46
https://kosovapost.net/nga-1-mije-e-428-vendvotime-rinumerohen-50/60%Daily2019-11-14 08:30
https://kosovapost.net/nje-rruge-veshtire-e-kalueshme-nga-mbeturinat-dhe-nga-uji-ne-mati-1/60%Daily2019-11-14 08:23
https://kosovapost.net/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-regjisores-arzana-kraja/60%Daily2019-11-14 08:06
https://kosovapost.net/ministri-cakaj-kerkon-anetaresimin-e-kosoves-ne-keshillin-e-evropes/60%Daily2019-11-14 07:59
https://kosovapost.net/thellimi-i-ndasive-mes-kosoves-dhe-shqiperise-pertej-patriotizmit-folklorik/60%Daily2019-11-14 07:36
https://kosovapost.net/beri-shaka-me-shokun-e-skuadres-silva-e-peson-keq-nga-foto/60%Daily2019-11-14 07:27
https://kosovapost.net/keto-pese-sjellje-ju-tregojne-se-jeni-ne-depresion/60%Daily2019-11-14 07:21
https://kosovapost.net/gjykata-e-prishtines-tjeterson-jashteligjshem-pronen-milioneshe-te-rtp-se/60%Daily2019-11-14 07:15
https://kosovapost.net/sot-behen-111-vjet-nga-kongresi-i-alfabetit-te-gjuhes-shqipe/60%Daily2019-11-14 07:13
https://kosovapost.net/moti-sot-7/60%Daily2019-11-14 07:00
https://kosovapost.net/erdogan-jemi-te-vendosur-per-te-hapur-faqe-te-re-ne-raportet-me-shba-ne/60%Daily2019-11-13 22:59
https://kosovapost.net/gjurmet-e-gishtave-tregojne-cilin-ilac-apo-narkotik-keni-futur-ne-organizem/60%Daily2019-11-13 22:28
https://kosovapost.net/letonia-nderon-dy-deshmoret-shqiptare/60%Daily2019-11-13 22:25
https://kosovapost.net/shkarkimi-i-presidentit-trump-deshmite-e-para-publike/60%Daily2019-11-13 22:22
https://kosovapost.net/ja-si-duket-tani-alvin-berisha-foto/60%Daily2019-11-13 22:19
https://kosovapost.net/rita-ora-perqafohet-me-princin-william-ne-50-vjetorin-e-organizates-bamirese-centrepoint/60%Daily2019-11-13 22:16
https://kosovapost.net/shqiperi-kaos-ne-gjykaten-kushtetuese-dy-emra-per-nje-post/60%Daily2019-11-13 22:09
https://kosovapost.net/shqiperia-u19-mposhtet-nga-greqia/60%Daily2019-11-13 22:04
https://kosovapost.net/vuciq-i-bindur-kosova-nuk-mund-te-hyje-ne-unesco/60%Daily2019-11-13 21:38
https://kosovapost.net/burri-i-albulena-haxhiut-akuzon-rende-fatmir-limajn-zbulon-detaje-per-zonen-ekonomike-ne-malisheve/60%Daily2019-11-13 21:21
https://kosovapost.net/kur-pritet-te-formohet-qeveria-e-re/60%Daily2019-11-13 21:16
https://kosovapost.net/deshton-diplomacia-e-kosoves-nuk-ka-njohje-qe-nga-2018-ta/60%Daily2019-11-13 21:12
https://kosovapost.net/aksident-te-katedralja-ne-prishtine-bllokohet-teresisht-qarkullimi/60%Daily2019-11-13 20:33
https://kosovapost.net/sllovaki-dymbedhjete-persona-vdesin-ne-aksident-rrugor/60%Daily2019-11-13 20:28
https://kosovapost.net/david-villa-pensionohet-zyrtarisht-nga-futbolli/60%Daily2019-11-13 20:20
https://kosovapost.net/11366-2/60%Daily2019-11-13 20:14
https://kosovapost.net/nese-degjoni-zera-qe-nuk-ekzistojne-mos-pini-shume-kafe/60%Daily2019-11-13 20:09
https://kosovapost.net/tesla-zgjedh-gjermanine-per-fabriken-e-pare-ne-evrope/60%Daily2019-11-13 20:02
https://kosovapost.net/rexhepi-ka-qene-rendi-qe-pdk-ja-te-shkoje-ne-shtepi/60%Daily2019-11-13 19:57
https://kosovapost.net/ushqimi-ne-oret-e-vona-rrezik-i-semundjeve-te-zemres-tek-femrat/60%Daily2019-11-13 19:46
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-edhe-kete-komandant-per-intervistim/60%Daily2019-11-13 19:42
https://kosovapost.net/58-vjecari-shqiptar-nderron-jete-familjaret-akuzojne-doktorin/60%Daily2019-11-13 19:27
https://kosovapost.net/te-lindurit-ne-nentor-jane-te-vecante-thote-shkenca/60%Daily2019-11-13 19:24
https://kosovapost.net/milani-nuk-heq-dore-nga-ibrahimovic/60%Daily2019-11-13 18:51
https://kosovapost.net/trump-falenderoj-erdoganin-per-punen-e-bere-ne-kufirin-turqi-siri/60%Daily2019-11-13 18:47
https://kosovapost.net/kush-i-beri-bashke-thacin-e-vuciqin-tek-macroni/60%Daily2019-11-13 18:33
https://kosovapost.net/rinumerimi-i-votave-kqz-thote-se-do-te-punojne-ne-dy-nderrime/60%Daily2019-11-13 18:26
https://kosovapost.net/manovrimet-politike-dhe-egoiste-te-edi-rames/60%Daily2019-11-13 18:22
https://kosovapost.net/xhemajli-i-pdk-se-do-te-jemi-opozite-e-fuqishme-me-mjet-argumentin/60%Daily2019-11-13 18:17
https://kosovapost.net/vuciq-franca-deshiron-te-zgjidhe-nyjen-e-kosoves/60%Daily2019-11-13 18:06
https://kosovapost.net/thaci-ne-paris-qellimi-ta-fshije-kosoven-nga-harta-politike-e-europes/60%Daily2019-11-13 17:56
https://kosovapost.net/kosova-po-e-mban-stervitjen-e-fundit-ne-plzen-para-takimit-me-cekine-foto/60%Daily2019-11-13 17:48
https://kosovapost.net/terheqja-e-njohjeve-mund-ta-coje-kosoven-ne-izolim/60%Daily2019-11-13 17:25
https://kosovapost.net/specialja-merr-pasaportat-e-te-dyshuarve-aktakuzat-ne-javen-e-pare-te-dhjetorit/60%Daily2019-11-13 17:20
https://kosovapost.net/challandes-jemi-gati-per-tu-perballur-cekine/60%Daily2019-11-13 17:13
https://kosovapost.net/berisha-duam-te-fitojme-ndaj-cekise-dhe-ta-bejme-kosoven-krenare/60%Daily2019-11-13 17:17
https://kosovapost.net/teuta-krasniqi-me-dedikim-per-arzana-krajen-mbetem-pa-e-pire-kafen-e-pa-bere-filmin-e-planifikuar-tash-e-12-vite/60%Daily2019-11-13 16:54
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-tregon-nese-eshte-ftuar-apo-jo-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-11-13 16:46
https://kosovapost.net/gjendja-e-stadiumit-doosan-arena-para-ndeshjes-ceki-kosove-foto/60%Daily2019-11-13 16:43
https://kosovapost.net/mesazhi-emocionues-i-muriqit-per-bashkelojtaret/60%Daily2019-11-13 16:39
https://kosovapost.net/albin-kurti-ngushellin-familjen-kraja-shoqerine-e-arzanes-dhe-te-gjithe-artistet/60%Daily2019-11-13 16:36
https://kosovapost.net/dua-lipa-finalizon-kopertinen-e-albumit-te-ri/60%Daily2019-11-13 16:27
https://kosovapost.net/kapiteni-i-cekise-mungesa-e-muriqit-nuk-eshte-problem-per-kosoven/60%Daily2019-11-13 16:22
https://kosovapost.net/shoqata-sindikale-e-teatrit-kombetar-te-kosoves-ngushellon-familjen-kraja/60%Daily2019-11-13 16:08
https://kosovapost.net/zyrtare-vendoset-perfundimisht-se-ku-dhe-kur-do-te-luhet-el-clasico/60%Daily2019-11-13 15:35
https://kosovapost.net/avokatja-e-rastit-kumanova-mbshtet-deklaraten-e-albin-kurtit-per-hetim/60%Daily2019-11-13 15:27
https://kosovapost.net/ne-qnr-ka-nisur-rinumerimi-i-1472-vendvotimeve/60%Daily2019-11-13 15:20
https://kosovapost.net/delegacioni-i-listes-serbe-shkon-ne-berlin-takime-edhe-me-kabinetin-e-merkelit/60%Daily2019-11-13 15:08
https://kosovapost.net/vuciq-flet-per-mini-shengenin-kujt-i-thote-budalla/60%Daily2019-11-13 14:49
https://kosovapost.net/arrestohen-12-persona-per-pergatitje-te-sulmit-mbi-nje-xhami-ne-itali/60%Daily2019-11-13 14:46
https://kosovapost.net/pacolli-nuk-can-koken-per-cnjohjet-e-kosoves-shetitet-ne-milano-foto/60%Daily2019-11-13 14:41
https://kosovapost.net/ka-pefunduar-pjesa-pare-rusi-kosove-ky-eshte-rezultati/60%Daily2019-11-13 14:35
https://kosovapost.net/lojtari-i-kosoves-lexon-liber-per-uck-ne-teksa-udheton-per-ceki/60%Daily2019-11-13 14:21
https://kosovapost.net/nis-hetimi-per-shitjen-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-angli/60%Daily2019-11-13 14:04
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-polic-dhe-nje-qytetar-per-kontrabande-me-mallra/60%Daily2019-11-13 14:00
https://kosovapost.net/bb-korrupsion-i-larte-shteti-yne-shqiptar-renditet-me-vendet-e-afrikes/60%Daily2019-11-13 13:30
https://kosovapost.net/vuciqi-paralajmeron-kosoven-edhe-per-nje-te-keqe/60%Daily2019-11-13 13:59
https://kosovapost.net/ne-brazil-shenohet-gol-i-mahnitshem-trajektorja-do-iu-habise-video/60%Daily2019-11-13 13:16
https://kosovapost.net/kqz-ne-ora-1600-nis-rinumerimi-i-1-mije-e-472-vendvotimeve/60%Daily2019-11-13 13:13
https://kosovapost.net/mbahet-festivali-i-komunitetit-rae-kurti-si-kryeminister-do-te-angazhohem-per-nje-edukim-te-barabarte/60%Daily2019-11-13 13:03
https://kosovapost.net/mesohet-shkaktari-i-vdekjes-se-regjisores-kraja/60%Daily2019-11-13 12:21
https://kosovapost.net/arzana-kraja-u-gjet-pa-shenja-jete-nga-bashkeshorti-i-saj/60%Daily2019-11-13 12:14
https://kosovapost.net/shqetesuese-rritet-numri-i-perdoruesve-te-drogave-tek-mosha-15-17-vjecare/60%Daily2019-11-13 12:48
https://kosovapost.net/kurti-vv-ldk-ben-kulturen-e-re-te-formimit-te-qeverise/60%Daily2019-11-13 11:10
https://kosovapost.net/dimer-rekord-bora-shkakton-viktima-dhe-mbyll-shkollat/60%Daily2019-11-13 11:07
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-femra-qe-u-gjet-e-vdekur-ne-prishtine-eshte-regjisorja-arzana-kraja/60%Daily2019-11-13 11:05
https://kosovapost.net/nisma-me-friken-e-pragut-ishte-ankuar-edhe-per-votat-e-diaspores-qe-i-shkuan-vv-se/60%Daily2019-11-13 10:54
https://kosovapost.net/kameruni-i-cmendur-pas-futbollit-ja-cfare-bene-per-fuqizimin-e-ketij-sporti/60%Daily2019-11-13 10:55
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-vajza-e-akademik-mehmet-krajes/60%Daily2019-11-13 11:00
https://kosovapost.net/fillojne-sot-seancat-degjimore-ne-hetimin-per-shkarkimin-e-trumpit/60%Daily2019-11-13 10:41
https://kosovapost.net/ky-eshte-personi-qe-u-godit-per-vdekje-mbreme-ne-podujeve/60%Daily2019-11-13 10:36
https://kosovapost.net/range-roveri-i-blinduar-qe-i-reziston-bombave-dhe-armeve-ak-47-ose-ar-15-foto-video/60%Daily2019-11-13 10:35
https://kosovapost.net/gjendet-e-vdekur-ne-nje-banese-ne-prishtine-vajza-e-nje-akademiku-te-kosoves/60%Daily2019-11-13 10:23
https://kosovapost.net/policia-arreston-edhe-nje-pjesetar-te-grupit-llepota/60%Daily2019-11-13 10:20
https://kosovapost.net/kqz-pret-supremen-per-te-nisur-rinumerimin-e-votave/60%Daily2019-11-13 10:07
https://kosovapost.net/keto-mund-te-jene-formacionet-e-mundshme-te-anglise-kunder-kosoves-foto/60%Daily2019-11-13 10:01
https://kosovapost.net/administratori-i-usaid-it-mark-green-i-bindur-qe-kosoven-e-pret-nje-e-ardhme-e-ndritur/60%Daily2019-11-13 09:54
https://kosovapost.net/me-ftese-te-donald-trumpit-erdogan-mberrin-ne-shba-per-vizite-zyrtare/60%Daily2019-11-13 09:50
https://kosovapost.net/hoti-mini-shengenin-e-de-faktorizon-politikisht-dhe-ekonomikisht-kosoven/60%Daily2019-11-13 09:44
https://kosovapost.net/vdes-kembesori-arrestohet-shoferi-ne-podujeve/60%Daily2019-11-13 09:26
https://kosovapost.net/ja-si-policia-e-arreston-nje-person-ne-zebra-nuk-iu-bind-urdherave/60%Daily2019-11-13 09:16
https://kosovapost.net/pozicioni-i-gjumit-qe-rrit-rrezikun-e-vdekjes-foshnjore-keto-jane-rekomandimet/60%Daily2019-11-13 09:07
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ku-u-lenduan-tre-persona/60%Daily2019-11-13 08:59
https://kosovapost.net/serbia-jep-40-mije-rroga-per-strukturat-paralele-ne-kosove-keto-jane-detajet/60%Daily2019-11-13 08:56
https://kosovapost.net/gjermania-mbetet-kunder-ndryshimit-te-kufijve-kosove-serbi/60%Daily2019-11-13 08:50
https://kosovapost.net/anulimi-i-votave-nga-serbia-perfshihet-edhe-vuciqi/60%Daily2019-11-13 08:46
https://kosovapost.net/macron-vuciqit-mini-shengeni-nje-hap-i-mire-drejt-be-se/60%Daily2019-11-13 08:33
https://kosovapost.net/njeriu-i-afert-i-thact-intervistohet-nga-specialja-ftohen-edhe-6-persona/60%Daily2019-11-13 08:53
https://kosovapost.net/mini-shengeni-ky-eshte-skenari-thaci-rama-vuciq/60%Daily2019-11-13 08:24
https://kosovapost.net/neser-ne-berlin-shoqata-e-mergimtareve-proteston-kunder-caktimit-te-spiunit-rus-raportues-per-kosoven-ne-ke/60%Daily2019-11-13 07:56
https://kosovapost.net/ish-presidenti-bolivian-mberrin-ne-meksike-per-azil-politik/60%Daily2019-11-13 07:54
https://kosovapost.net/shperthim-ne-kabul-disa-te-vrare/60%Daily2019-11-13 07:50
https://kosovapost.net/hurmat-e-arabise-fantastike-per-shendetin-e-organizmit-tone/60%Daily2019-11-13 07:47
https://kosovapost.net/ivan-rakitiq-ka-vene-ne-alarm-te-kuq-klubet-e-serie-a/60%Daily2019-11-13 07:41
https://kosovapost.net/gjykata-supreme-e-ka-fjalen-e-fundit-per-zgjedhjet/60%Daily2019-11-13 07:35
https://kosovapost.net/mali-i-zi-refuzon-nismen-per-mini-shengenin-ballkanik/60%Daily2019-11-13 07:23
https://kosovapost.net/dobesohet-euro-karshi-lekut/60%Daily2019-11-13 07:23
https://kosovapost.net/aksident-me-te-lenduar-ne-peje-vetura-perfundon-brenda-lokalit/60%Daily2019-11-13 07:15
https://kosovapost.net/deshtimet-skandaloze-kerkohet-doreheqja-e-valdete-dakes/60%Daily2019-11-13 07:06
https://kosovapost.net/ndeshjet-e-kombetares-salah-merr-lajmin-e-keq/60%Daily2019-11-13 06:55
https://kosovapost.net/femra-kujdes-keto-jane-punet-qe-ju-sjellin-semundje-kardiovaskulare/60%Daily2019-11-13 06:53
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vazhdim/60%Daily2019-11-13 06:49
https://kosovapost.net/cka-bejne-njerezit-e-suksesshem-cdo-nate-para-se-te-bien-ne-gjume/60%Daily2019-11-12 22:57
https://kosovapost.net/gucati-albin-kurti-na-obligoi-te-kerkojme-ndaljen-e-gjykates-speciale/60%Daily2019-11-12 22:44
https://kosovapost.net/baton-haxhiu-e-shpend-maxhuni-mund-te-perfundojne-ne-speciale-keto-mund-te-jene-arsyet/60%Daily2019-11-12 22:28
https://kosovapost.net/do-heq-kufirin-e-shqiperise-me-kosoven-rama-flet-per-bashkim-kombetar/60%Daily2019-11-12 22:24
https://kosovapost.net/rrahen-keq-gjyqtarin-serb-ne-gjermani-ndeshkohen-2-futbollistet-shqiptare-te-kf-isa-boletini-sindelfingen/60%Daily2019-11-12 22:21
https://kosovapost.net/ate-qe-se-ben-policia-e-ben-shkenca-drager-ne-cdo-automjet-nga-viti-2022/60%Daily2019-11-12 22:16
https://kosovapost.net/sheiku-nga-anglia-ofron-nje-mal-me-para-per-te-blere-napolin/60%Daily2019-11-12 22:13
https://kosovapost.net/holanda-gjen-zgjidhjen-per-ndotjen-e-ajrit/60%Daily2019-11-12 22:09
https://kosovapost.net/thaci-nuk-ka-informate-zyrtare-per-terheqje-te-njohjeve/60%Daily2019-11-12 22:02
https://kosovapost.net/murphy-van-dijk-e-meritonte-topin-e-arte-para-messit/60%Daily2019-11-12 22:00
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-listes-serbe-serbia-jep-40-mije-rroga-ne-kosove/60%Daily2019-11-12 21:56
https://kosovapost.net/akuza-kunder-kryeministrit-netanyahu-perdor-forcen-per-te-qendruar-ne-pushtet/60%Daily2019-11-12 21:52
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-per-veprat-penale-fajde-dhe-shperlarje-parash/60%Daily2019-11-12 21:47
https://kosovapost.net/kosova-ne-rrezik-njeriu-i-asadit-pritet-te-behet-raportues-i-saj-ne-ke/60%Daily2019-11-12 21:32
https://kosovapost.net/neser-shi-ne-kosove/60%Daily2019-11-12 21:16
https://kosovapost.net/gjykata-e-larte-e-be-se-produktet-ushqimore-te-venbanimeve-te-izraelit-duhet-te-etiketohen/60%Daily2019-11-12 21:13
https://kosovapost.net/irani-po-jeton-ditet-me-te-renda-pas-revolucionit/60%Daily2019-11-12 20:42
https://kosovapost.net/shkencetaret-amerikane-zbulojne-shkaktarin-e-semundjeve-nga-cigarja-elektronike/60%Daily2019-11-12 20:40
https://kosovapost.net/blero-sjell-duetin-me-kaltrina-selimin-tkam-humb/60%Daily2019-11-12 20:37
https://kosovapost.net/partia-liberale-egjiptiane-do-ta-votojne-albin-kurtin-per-kreyminister/60%Daily2019-11-12 20:32
https://kosovapost.net/rrjeti-i-fondeve-te-filmit-te-evropes-juglindore-mbeshtet-tri-projekte-filmike-nga-kosova/60%Daily2019-11-12 20:28
https://kosovapost.net/kosova-e-zhvillon-stervitjen-e-dyte-dhe-te-fundit-ne-stadiumin-fadil-vokrri-para-nisjes-per-ceki/60%Daily2019-11-12 20:24
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-ne-aksidentin-rrugor-podujeve-prishtine/60%Daily2019-11-12 19:50
https://kosovapost.net/mali-i-zi-kunder-mini-shengenit-ballkanik-humbje-kohe/60%Daily2019-11-12 19:38
https://kosovapost.net/demush-laci-i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-11-12 19:47
https://kosovapost.net/ushtaret-afgane-bombardohen-gabimisht-gjate-nje-operacioni-ajro/60%Daily2019-11-12 19:26
https://kosovapost.net/nuk-mohohet-koalicioni-mes-kurtit-dhe-limajt-flasin-nga-vetevendosje-e-nisma/60%Daily2019-11-12 19:22
https://kosovapost.net/perfshirja-e-ish-spiunit-rus-ne-dialogun-kosove-serbi-reagon-hoxhaj/60%Daily2019-11-12 19:15
https://kosovapost.net/mustafa-perkrah-vendimin-per-rinumerim-te-votave/60%Daily2019-11-12 19:11
https://kosovapost.net/ministrja-e-arsimit-te-shqiperise-shahini-takohet-me-homologun-nga-turqia/60%Daily2019-11-12 18:44
https://kosovapost.net/msb-ushtria-turke-vazhdon-veprimtarite-per-caktivizimin-e-minave-ne-veri-te-sirise/60%Daily2019-11-12 18:38
https://kosovapost.net/danimarka-do-te-rivendose-perkohesisht-kontrollet-ne-kufijte-me-suedine-pas-krimeve-ne-kopenhage/60%Daily2019-11-12 18:35
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-prokurorise-reagon-per-biletat-e-ndeshjes-kosove-angli/60%Daily2019-11-12 18:26
https://kosovapost.net/vuciq-per-dialogun-me-kosoven-vetem-pas-heqjes-se-takses-mund-te-ulemi-ne-nje-tryeze/60%Daily2019-11-12 18:24
https://kosovapost.net/kim-kardashian-shfaqet-me-dy-unazat-qe-i-kishte-raportuar-se-i-ishin-vjedhur-ne-grabitjen-e-famshme-te-para-tri-viteve-foto/60%Daily2019-11-12 18:16
https://kosovapost.net/asm-shumica-e-amerikaneve-ndjehen-si-te-huaj-ne-shba/60%Daily2019-11-12 18:12
https://kosovapost.net/senati-i-holandes-ratifikon-protokollin-per-pranimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato/60%Daily2019-11-12 18:08
https://kosovapost.net/thaci-flet-nga-franca-per-rolin-e-macronit-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-11-12 17:59
https://kosovapost.net/kryemadhi-lotet-e-nenave-jane-mallkim-dhe-ndeshkim-per-edi-ramen/60%Daily2019-11-12 17:55
https://kosovapost.net/alarmi-per-kosoven-prapa-mini-shengenit-fshehet-mini-jugosllavia-ja-skenari/60%Daily2019-11-12 17:51
https://kosovapost.net/perleshje-ne-astir-policet-i-thyejne-dhembet-80-vjecarit-foto/60%Daily2019-11-12 17:44
https://kosovapost.net/kater-menyra-te-thjeshta-si-ta-largoni-dhimbjen-e-dhembit/60%Daily2019-11-12 17:24
https://kosovapost.net/ja-sa-shiten-biletat-kosove-angli-ne-tregun-e-zi/60%Daily2019-11-12 17:19
https://kosovapost.net/jepet-denimi-per-nusen-qe-helmoi-vjehrren/60%Daily2019-11-12 17:12
https://kosovapost.net/e-thote-profesori-i-parisit-kjo-eshte-e-verteta-e-votave-nga-serbia/60%Daily2019-11-12 17:04
https://kosovapost.net/fillon-shitja-e-biletave-ne-tregun-e-zi-per-ndeshjen-kosove-angli/60%Daily2019-11-12 16:48
https://kosovapost.net/erdogan-rishikoni-qendrimin-tuaj-ndaj-turqise-mos-na-detyroni-ti-hapim-dyert-e-burgjeve/60%Daily2019-11-12 16:44
https://kosovapost.net/ish-ushtari-i-uck-se-angazhohet-vullnetarisht-ne-kerkim-te-gruas-se-zhdukur-ne-prishtine/60%Daily2019-11-12 16:40
https://kosovapost.net/bolivi-morales-pranon-azilin-politik-ne-meksike-do-te-kthehem-me-me-shume-force-dhe-energji/60%Daily2019-11-12 16:36
https://kosovapost.net/teatri-migjeni-ne-shkoder-i-vetmi-teater-qe-i-akordohet-titulli-nderi-i-kombit/60%Daily2019-11-12 16:32
https://kosovapost.net/thaci-e-vuciq-takohen-me-ndermjetesimin-e-macronit/60%Daily2019-11-12 16:19
https://kosovapost.net/keto-pune-shkaktojne-semundje-kardiovaskulare-te-grate/60%Daily2019-11-12 16:13
https://kosovapost.net/zyrtare-gana-konfirmon-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/60%Daily2019-11-12 15:58
https://kosovapost.net/e-papritur-ronaldo-behet-problem-te-juventusi-ja-plani-i-klubit-italian/60%Daily2019-11-12 15:44
https://kosovapost.net/bardhyl-mahmuti-per-rastin-dehari-kush-e-fshehu-jastekun-qe-mund-te-ndricojne-krimin/60%Daily2019-11-12 15:57
https://kosovapost.net/duan-titullin-interi-shume-prane-lojtarit-te-psg-se/60%Daily2019-11-12 15:54
https://kosovapost.net/haxhiu-pazaret-nuk-do-ti-lejojme-6-tetori-dhe-vullneti-i-qytetareve-do-te-jetesohet/60%Daily2019-11-12 15:23
https://kosovapost.net/bie-nga-sistemi-sajti-i-shitjes-se-biletave-per-ndeshjen-kosove-angli/60%Daily2019-11-12 15:15
https://kosovapost.net/abazi-perfundimisht-vetevendosje-do-ti-kete-keta-deputete/60%Daily2019-11-12 15:10
https://kosovapost.net/tome-gashi-jep-detajet-tronditese-mbi-100-te-dyshuar-dhe-800-deshmitar-ja-kujt-si-doli-matematika/60%Daily2019-11-12 15:07
https://kosovapost.net/robert-berisha-vjen-me-nje-kenge-per-dashurine-por-kujt-ia-dedikon-kete/60%Daily2019-11-12 15:04
https://kosovapost.net/lideri-i-ldk-se-isa-mustafa-takon-administratorin-e-usaid-it/60%Daily2019-11-12 14:57
https://kosovapost.net/mustafa-takohet-me-administratorin-e-usaid-it-green/60%Daily2019-11-12 14:54
https://kosovapost.net/momenti-i-frikshem-i-perplasjes-se-dy-trenave-video/60%Daily2019-11-12 14:49
https://kosovapost.net/keto-jane-5-efektet-e-specit-djeges-per-shendetin-tone/60%Daily2019-11-12 14:46
https://kosovapost.net/pese-ankesa-ne-gjykaten-supreme-kunder-vendimit-te-pzap-se/60%Daily2019-11-12 14:43
https://kosovapost.net/sa-para-do-te-shpenzojne-prishtina-gjakova-dhe-ferizaj-per-dekorimet-ne-festat-e-fundvitit/60%Daily2019-11-12 14:39
https://kosovapost.net/shkurte-gashi-pas-sezones-se-bujshme-verore-dhuron-nje-iphone-per-fansat-e-saj/60%Daily2019-11-12 14:26
https://kosovapost.net/pas-takimit-me-macron-dhe-vuciq-flet-presidenti-thaci/60%Daily2019-11-12 14:22
https://kosovapost.net/shba-shoku-e-qellon-me-thike-ne-gjoks-15-vjecarja-e-mban-sekret-nga-prinderit-por-nderron-jete-pasi-shkon-ne-shtrat/60%Daily2019-11-12 14:35
https://kosovapost.net/vv-ja-ankohet-ne-gjykaten-supreme-reagon-nisma/60%Daily2019-11-12 14:04
https://kosovapost.net/vv-ankohet-ne-gjykaten-supreme-ndaj-vendimit-te-pzapit/60%Daily2019-11-12 13:54
https://kosovapost.net/cilesia-e-derivateve-ka-rendesi-per-nje-ambient-te-paster/60%Daily2019-11-12 13:48
https://kosovapost.net/mpj-mohon-terheqjen-e-njohjes-nga-gana-fajin-ua-le-mediave/60%Daily2019-11-12 13:45
https://kosovapost.net/netanyahu-perdor-forcen-per-te-qendruar-ne-pushtet/60%Daily2019-11-12 13:39
https://kosovapost.net/thaci-flet-per-takimin-me-vuciqin-ne-paris/60%Daily2019-11-12 13:30
https://kosovapost.net/kimete-berisha-e-keshillon-kurtin-do-te-shkaterrohesh-nese-emeron-minister-veton-surroin/60%Daily2019-11-12 13:20
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-edi-rames-vuciq-tka-fut-ne-gracke/60%Daily2019-11-12 13:39
https://kosovapost.net/lajm-jo-i-mire-per-kombetaren-e-kosoves-pak-para-takimeve-vendimtare-me-cekine-dhe-angline/60%Daily2019-11-12 12:57
https://kosovapost.net/ish-agjenti-i-shik-ut-zbulon-skenarin-e-thacit-paralajmeron-rende-vetevendosjen-dhe-ldk-ne/60%Daily2019-11-12 12:56
https://kosovapost.net/kmdlnj-therret-pdk-dhe-aak-ne-ta-votojne-qeverine-kurti-per-ti-nxjerre-nga-loja-shantazhuesit/60%Daily2019-11-12 12:30
https://kosovapost.net/syla-rifillon-puna-ne-ndermarrjen-trepca/60%Daily2019-11-12 12:27
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-i-pergjigjet-ashper-vuciqit/60%Daily2019-11-12 12:21
https://kosovapost.net/maloku-per-mini-shengenin-edi-rama-nuk-mund-te-beje-marreveshje-pa-lejen-e-kosoves/60%Daily2019-11-12 12:43
https://kosovapost.net/macron-mban-takim-vetem-me-thacin-dhe-vuciqin/60%Daily2019-11-12 12:08
https://kosovapost.net/i-riu-i-hedh-lende-kimikate-mbi-femijet-51-te-lenduar/60%Daily2019-11-12 12:00
https://kosovapost.net/ky-eshte-sllogani-i-mikpritjes-se-kosoves-per-ekipin-e-anglise/60%Daily2019-11-12 11:57
https://kosovapost.net/thaci-perspektiva-e-vetme-per-nje-paqe-te-qendrueshme-eshte-integrimi-i-ballkanit-ne-nato-dhe-be/60%Daily2019-11-12 11:35
https://kosovapost.net/ankthi-per-nenen-e-zhdukur-ende-asnje-gjurme-nga-remzije-mustafa/60%Daily2019-11-12 11:20
https://kosovapost.net/parandalimi-i-ftohjes-dhe-i-gripit-me-ushqime/60%Daily2019-11-12 11:01
https://kosovapost.net/profesoret-ne-kosove-me-te-paguarit-ne-rajon/60%Daily2019-11-12 10:56
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-nentor/60%Daily2019-11-12 10:25
https://kosovapost.net/racizmi-e-detyron-31-vjecarin-te-ike-ne-milan/60%Daily2019-11-12 10:52
https://kosovapost.net/zbulohen-emrat-e-disa-prej-serbeve-te-klines-qe-vrane-shqiptaret-gjate-luftes/60%Daily2019-11-12 10:07
https://kosovapost.net/vuciq-tregon-per-takimet-me-thacin-dhe-cfare-kane-biseduar/60%Daily2019-11-12 10:02
https://kosovapost.net/fshati-pa-rruge-dhe-vetura-por-ja-si-levizin-njerezit-aty-foto/60%Daily2019-11-12 09:47
https://kosovapost.net/edhe-sot-ne-greve-nje-milion-euro-borxhi-ndaj-minatoreve-te-trepces/60%Daily2019-11-12 09:44
https://kosovapost.net/paralajmerimi-ja-kush-bie-ne-grepin-e-speciales-shpetojne-peshqit-e-medhenj/60%Daily2019-11-12 09:30
https://kosovapost.net/spiune-e-njerez-te-udb-se-akuza-te-renda-ndaj-hashim-thacit-dhe-shpend-maxhunit/60%Daily2019-11-12 09:22
https://kosovapost.net/43-aksidente-trafiku-kane-ndodhur-te-henen/60%Daily2019-11-12 09:31
https://kosovapost.net/po-behet-gjermania-polici-i-ri-i-botes/60%Daily2019-11-12 09:17
https://kosovapost.net/ja-kush-eshte-dhelpra-dinake-e-mozzik-video/60%Daily2019-11-12 09:10
https://kosovapost.net/vuciq-me-i-rendesishem-mini-shengeni-se-terheqjet-e-njohjeve-te-kosoves/60%Daily2019-11-12 09:13
https://kosovapost.net/ish-presidenti-amerikan-shtrohet-ne-spital/60%Daily2019-11-12 09:04
https://kosovapost.net/keto-pije-te-nxehta-parandalojne-semundjet-e-zemres/60%Daily2019-11-12 08:45
https://kosovapost.net/meta-takon-macron-bashkepunimi-me-francen-shume-i-rendesishem/60%Daily2019-11-12 08:37
https://kosovapost.net/pacolli-kercenon-ambasadoret/60%Daily2019-11-12 08:37
https://kosovapost.net/fajon-kosova-ka-permbushur-kriteret-por-liberalizimi-i-vizave-ne-duart-e-shteteve-te-be-se/60%Daily2019-11-12 08:23
https://kosovapost.net/cka-ndodh-nese-nisma-hyn-ne-kuvend/60%Daily2019-11-12 08:16
https://kosovapost.net/e-zbulon-agjenti-i-hysaj-mal-ofertash-per-mbrojtesin-e-milanit/60%Daily2019-11-12 08:04
https://kosovapost.net/bild-zbulon-skandalin-keshilli-i-evropes-pritet-te-emeroje-ish-spiunin-rus-per-tu-marre-me-kosoven/60%Daily2019-11-12 07:54
https://kosovapost.net/mini-shengeni-ballkanik-i-demshem-per-kosoven/60%Daily2019-11-12 07:47
https://kosovapost.net/moti-sot-6/60%Daily2019-11-12 07:40
https://kosovapost.net/familja-kerkon-ndihme-per-gjetjen-e-remzije-mustafes-e-zhdukur-tash-e-gjashte-dite/60%Daily2019-11-11 22:23
https://kosovapost.net/osmani-tregon-gabimin-e-tij-me-te-madh-ne-politike/60%Daily2019-11-11 22:19
https://kosovapost.net/mediat-serbe-publikojne-harten-e-mini-shengenit-kosova-brenda-kufijve-te-serbise/60%Daily2019-11-11 22:15
https://kosovapost.net/qkuk-shpenzon-mbi-34-milione-euro-e-pacientet-skane-as-barna/60%Daily2019-11-11 22:12
https://kosovapost.net/doktori-nga-lipjani-ftohet-nga-specialja/60%Daily2019-11-11 22:07
https://kosovapost.net/raportimet-se-presidenti-thaci-u-ftua-nga-specialja-flasin-nga-presidenca/60%Daily2019-11-11 22:05
https://kosovapost.net/nush-risjell-projektin-a-me-kujton-te-naser-berishes/60%Daily2019-11-11 21:23
https://kosovapost.net/macron-i-ben-pritje-madheshtore-presidentit-thaci-foto/60%Daily2019-11-11 21:16
https://kosovapost.net/cila-kengetare-e-njohur-eshte-shofere-e-autobusit/60%Daily2019-11-11 21:08
https://kosovapost.net/osmani-takohet-me-mukwege-e-papranueshme-qe-okb-te-injoroje-viktimat-civile-te-luftes-ne-kosove/60%Daily2019-11-11 20:56
https://kosovapost.net/te-punesuarit-ne-zvicer-gjithnje-e-me-te-pakenaqur/60%Daily2019-11-11 20:22
https://kosovapost.net/adriana-matoshi-mesazh-anglise-kosova-i-thote-jo-racizmit/60%Daily2019-11-11 20:14
https://kosovapost.net/10-menyra-praktike-si-te-hiqni-dore-nga-sheqeri/60%Daily2019-11-11 20:07
https://kosovapost.net/3-persona-perfundojne-ne-spital-para-festivalit-te-travis-scott-video/60%Daily2019-11-11 20:03
https://kosovapost.net/lubonja-zgjedhja-e-dy-anetareve-te-gjykates-kushtetues-bie-ndesh-me-kushtetuten-e-vendit/60%Daily2019-11-11 19:58
https://kosovapost.net/vv-e-ldk-ndalin-takimet-deri-ne-certifikimin-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-11-11 19:48
https://kosovapost.net/a-do-te-denohet-ronaldo-juventusi-merr-vendim-per-portugezin/60%Daily2019-11-11 19:43
https://kosovapost.net/limaj-i-bindur-qe-rexhep-selimi-dhe-luftetaret-tjere-te-uck-se-do-te-dalin-faqebardhe-nga-specialja/60%Daily2019-11-11 19:41
https://kosovapost.net/keta-kandidate-mbesin-pa-ulese-ne-kuvend-nese-nisma-akr-kalojne-pragun/60%Daily2019-11-11 18:54
https://kosovapost.net/neser-fillon-shitja-e-biletave-online-per-ndeshjen-kosove-angli/60%Daily2019-11-11 18:49
https://kosovapost.net/fajon-liberalizimi-i-vizave-ne-duart-e-shteteve-te-be-se-kosova-ka-permbushe-kriteret/60%Daily2019-11-11 18:44
https://kosovapost.net/mini-schengeni-i-panevojshem-perderisa-serbia-dhe-bosnja-nuk-e-njohin-kosoven/60%Daily2019-11-11 18:39
https://kosovapost.net/gjysme-milione-pellumba-si-korriere-gjithcka-qe-nuk-dini-per-luften-e-pare-boterore/60%Daily2019-11-11 18:35
https://kosovapost.net/deklarata-e-vuciqit-per-takimin-me-macronin/60%Daily2019-11-11 18:29
https://kosovapost.net/nuk-eshte-milani-ibrahimovic-prane-3-kampioneve-te-evropes/60%Daily2019-11-11 18:25
https://kosovapost.net/arsyeja-pse-nuk-duhet-ta-lini-qenin-tuaj-te-hipe-ne-sediljen-e-pasagjerit/60%Daily2019-11-11 18:19
https://kosovapost.net/keshtu-i-pergjigjet-kurti-edi-rames-per-mini-shengenin/60%Daily2019-11-11 18:03
https://kosovapost.net/reagon-albulena-haxhiu-pzap-i-institucion-joserioz-dhe-i-ndikuar/60%Daily2019-11-11 17:52
https://kosovapost.net/cassano-ronaldo-ka-rrezikuar-suspendim-dyvjecar-pas-largimit-nga-stadiumi-i-juventusit/60%Daily2019-11-11 17:49
https://kosovapost.net/capello-sulmon-ronaldon-problemin-kerkoje-te-vetja-ka-3-vite-qe-nuk-driblon-nje-kundershtar/60%Daily2019-11-11 17:35
https://kosovapost.net/cerkezet-ne-kosoves-minoritet-midis-kujteses-e-asimilimit/60%Daily2019-11-11 17:31
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-merr-ftese-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-11-11 17:26
https://kosovapost.net/renditja-e-superliges-pas-javes-se-15-te/60%Daily2019-11-11 17:22
https://kosovapost.net/edhe-lista-serbe-reagon-ndaj-vendimit-te-pzap-it/60%Daily2019-11-11 17:16
https://kosovapost.net/dy-shtete-australiane-shpallin-gjendje-te-jashtezakonshme-shkak-zjarri/60%Daily2019-11-11 17:12
https://kosovapost.net/a-u-vra-me-polonium-lideri-palestinez-jaser-arafat/60%Daily2019-11-11 17:08
https://kosovapost.net/gjermani-fillon-karnavali-sezonal-stina-e-5-te/60%Daily2019-11-11 17:04
https://kosovapost.net/mediat-serbe-gana-ka-terhequr-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-11-11 16:55
https://kosovapost.net/pas-vendimit-te-pzap-se-reagon-ashper-levizja-vetevendosje/60%Daily2019-11-11 16:47
https://kosovapost.net/abbas-pa-gazen-dhe-kudsin-lindor-nuk-ka-zgjedhje/60%Daily2019-11-11 16:41
https://kosovapost.net/krasniqi-tregon-kush-e-perfaqeson-koalicionin-nisma-akr-pd-ne-kuvend-nese-rinumerimi-nuk-sjell-ndryshim/60%Daily2019-11-11 16:35
https://kosovapost.net/ish-agjenti-i-shik-ut-azem-syla-akuzohet-nga-specialja-ja-cka-ndodhe-me-thacin-dhe-veselin/60%Daily2019-11-11 16:13
https://kosovapost.net/kdi-keta-jane-deputetet-e-koalicionit-nisma-akr-pd-ne-kuvend/60%Daily2019-11-11 16:00
https://kosovapost.net/gucati-specialja-mund-ta-ftoje-edhe-thacin-ne-nentor-priten-aktakuzat-e-para/60%Daily2019-11-11 15:44
https://kosovapost.net/burrave-te-nisma-se-u-qesh-fytyra-falenderojne-pzap-qe-nuk-i-la-jashte-pragut/60%Daily2019-11-11 15:29
https://kosovapost.net/kqz-pret-ankesat-para-se-te-nis-rinumerimin/60%Daily2019-11-11 15:02
https://kosovapost.net/rrustemii-vv-se-intenca-per-ta-demtuar-procesin-zgjedhor-eshte-akti-me-antikushtetues-ndaj-demokracise/60%Daily2019-11-11 15:50
https://kosovapost.net/akr-eshte-turp-per-te-gjithe-ata-qe-menduan-te-lejojne-vuciqin-dhe-daciqin-te-vendosin-per-parlamentin-e-kosoves/60%Daily2019-11-11 14:40
https://kosovapost.net/nipi-i-jakup-krasniqit-sulmon-sekretarin-e-ministrise-se-tregtise/60%Daily2019-11-11 14:20
https://kosovapost.net/endrit-shala-i-i-gezar-pas-vendimit-te-pzap-se/60%Daily2019-11-11 14:30
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-edhe-nje-ish-ushtar-te-uck-se/60%Daily2019-11-11 14:04
https://kosovapost.net/ministri-niset-drejt-hages-per-tu-intervistuar/60%Daily2019-11-11 13:56
https://kosovapost.net/vendos-pzap-te-gjitha-vendvotimet-shkojne-ne-rinumerim-dokument/60%Daily2019-11-11 13:54
https://kosovapost.net/nisma-pas-vendimit-te-pzap-zyrtarisht-jemi-pjese-e-kuvendit/60%Daily2019-11-11 13:51
https://kosovapost.net/ish-sulmuesi-i-interit-akuzon-ronaldo-u-largua-per-tiu-shmangur-anti-dopingut/60%Daily2019-11-11 12:03
https://kosovapost.net/tre-vjet-burgim-ndaj-policit-qe-pranoi-se-kishte-transportuar-droge-nga-shqiperia-ne-kosove/60%Daily2019-11-11 11:46
https://kosovapost.net/thaci-do-te-takoje-macronin-teme-kryesore-liberalizimi-i-vizave/60%Daily2019-11-11 11:39
https://kosovapost.net/10469-2/60%Daily2019-11-11 11:30
https://kosovapost.net/reagon-mpj-daciq-po-genjen-gana-nuk-e-ka-terhequr-njohjen/60%Daily2019-11-11 11:06
https://kosovapost.net/challandes-nese-cekine-e-kemi-mposhtur-nje-here-eshte-e-mundur-prape/60%Daily2019-11-11 10:57
https://kosovapost.net/zyrtari-i-pdk-se-specialja-po-leviz-drejt-aktakuzave-qe-godasin-shtabin-e-pergjithshem-te-uck-se/60%Daily2019-11-11 10:47
https://kosovapost.net/gjakovari-grushton-motren-e-bene-per-spital/60%Daily2019-11-11 10:27
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-nentor/60%Daily2019-11-11 10:12
https://kosovapost.net/punetoret-e-mkrs-se-ne-diten-e-peste-te-protestes-se-leshojme-objektin/60%Daily2019-11-11 10:04
https://kosovapost.net/minatoret-e-trepces-nisin-greven/60%Daily2019-11-11 10:00
https://kosovapost.net/australia-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme-nga-zjarri-humbin-jeten-tre-persona-dhe-shkaterrohen-mbi-150-shtepi/60%Daily2019-11-11 09:45
https://kosovapost.net/per-24-ore-jane-shkaktuar-19-aksidente/60%Daily2019-11-11 09:36
https://kosovapost.net/sot-vendimi-i-pzap-se-per-rezultatin-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-11-11 09:27
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-pritet-votimi-i-dy-anetareve-per-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2019-11-11 09:17
https://kosovapost.net/partia-socialiste-e-punes-fiton-zgjedhjet-ne-spanje/60%Daily2019-11-11 09:02
https://kosovapost.net/prinderit-mblidhen-ne-shkollen-emin-duraku-per-te-ndaluar-hyrjen-e-arsimtares-se-historise/60%Daily2019-11-11 08:55
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-gjirokaster-humb-jeten-34-vjecari/60%Daily2019-11-11 08:44
https://kosovapost.net/daciq-pretenton-se-edhe-nje-shtet-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/60%Daily2019-11-11 08:35
https://kosovapost.net/gani-krasniqi-sot-dhe-neser-para-speciales/60%Daily2019-11-11 08:13
https://kosovapost.net/berisha-gjykata-speciale-duhet-te-kthehet-per-vleresim-ne-kuvend/60%Daily2019-11-11 08:05
https://kosovapost.net/dybala-nderon-juventusin-fut-ne-krize-milanin/60%Daily2019-11-10 22:48
https://kosovapost.net/profesori-amerikanpa-shba-te-ska-marreveshje-kosove-serbi/60%Daily2019-11-10 22:41
https://kosovapost.net/fadil-maloku-edi-rama-ne-kosove-duhet-te-shpallet-person-non-grata/60%Daily2019-11-10 22:29
https://kosovapost.net/serbia-pritet-te-investoje-rreth-90-milione-euro-ne-strukturat-paralele-ne-kosove/60%Daily2019-11-10 22:16
https://kosovapost.net/kjo-eshte-cilesia-e-ajrit-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2019-11-10 21:46
https://kosovapost.net/ndeshja-ceki-kosove-trajneri-i-kosoves-neser-ne-konference-per-media/60%Daily2019-11-10 21:39
https://kosovapost.net/lidhja-e-historianeve-ali-hadri-kerkon-nga-pzap-ti-shpalle-te-pavlefshme-votat-nga-serbia/60%Daily2019-11-10 20:58
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-javen-qe-vjen/60%Daily2019-11-10 21:08
https://kosovapost.net/cdo-vit-shteti-paguan-nga-1-7-milione-euro-per-qirane-e-17-institucioneve/60%Daily2019-11-10 20:43
https://kosovapost.net/zyrtarizohet-gjithcka-rummenigge-cakton-trajnerin-e-bayern-munich/60%Daily2019-11-10 20:30
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-rexhe-do-dalesh-faqebardhe/60%Daily2019-11-10 20:21
https://kosovapost.net/gjermani-arrihet-marreveshja-per-pensione-shmanget-kriza-qeveritare/60%Daily2019-11-10 20:08
https://kosovapost.net/thaci-lajmerohet-nga-parisi-franca-rol-vendimtar-ne-zgjidhjen-perfundimtare-dhe-njohjes-se-ndersjelle-midis-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-11-10 19:46
https://kosovapost.net/burim-ramadani-unioni-ballkanik-kurthi-i-serbise-pro-ruse/60%Daily2019-11-10 19:37
https://kosovapost.net/drenas-laureati-i-nobelit-per-paqe-ofroi-mbeshtetje-te-mbijetuarave-te-dhunes-seksuale/60%Daily2019-11-10 19:01
https://kosovapost.net/liverpool-shkaterron-manchester-city-dhe-shikon-titullin/60%Daily2019-11-10 18:50
https://kosovapost.net/arrestohet-18-vjecari-qe-shkaktoi-aksidentin-ku-nderruan-jete-dy-17-vjecare/60%Daily2019-11-10 18:40
https://kosovapost.net/vritet-nje-15-vjecar-dhe-nje-i-ri-tjeter-plagoset-nga-te-shtenat-ne-malmo/60%Daily2019-11-10 18:35
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vvse-turp-per-ata-shqiptare-qe-e-cuan-vete-uckne-ne-gjyq-nderkombetar/60%Daily2019-11-10 18:27
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-projekti-rama-vuciq-synon-zhberjen-e-kosoves/60%Daily2019-11-10 18:12
https://kosovapost.net/me-14-nentor-presidenti-trump-do-te-takohet-me-kreun-e-nato-s/60%Daily2019-11-10 17:56
https://kosovapost.net/kurteshi-koalicioni-vv-ldk-do-te-qeverise-me-i-mire-se-pan-i/60%Daily2019-11-10 17:58
https://kosovapost.net/haradinaj-sot-nje-vit-qeveria-vendosi-tarifen-100-duhet-te-mbetet-deri-ne-njohje-te-shtetit-te-kosove/60%Daily2019-11-10 18:01
https://kosovapost.net/shoqeria-civile-kunder-abelard-tahirit-per-emerimin-e-notereve-te-rinj-leter-publike-komunitetit-nderkombetar/60%Daily2019-11-10 17:08
https://kosovapost.net/gashi-e-pyet-ramen-cka-po-te-duhet-jugosllavia-e-re/60%Daily2019-11-10 16:50
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-11-10 16:29
https://kosovapost.net/rugova-i-reagon-rames-po-te-mashtrojne-miqte-e-tu-nga-beogradi-e-jo-vellezerit-nga-prishtina/60%Daily2019-11-10 16:18
https://kosovapost.net/thaci-ne-paris-merr-pjese-ne-forumin-e-paqes/60%Daily2019-11-10 16:14
https://kosovapost.net/takimi-i-lidereve-ne-oher-beh-dhe-mali-i-zi-me-qendrim-zyrtar-ne-dhjetor/60%Daily2019-11-10 15:56
https://kosovapost.net/dojme-evrope-jo-ballkan/60%Daily2019-11-10 15:38
https://kosovapost.net/i-dhane-fund-lidhjes-4-vjecare-rovena-dilo-flet-per-ndarjen-nga-balerini/60%Daily2019-11-10 15:32
https://kosovapost.net/mustafa-i-kunderpergjigjet-rames-sia-deshiroj-askujt-te-perjetoje-serish-jugosllavine/60%Daily2019-11-10 15:28
https://kosovapost.net/luta-rrezitet-ne-diell-ndoshta-po-behet-gati-per-minister-foto/60%Daily2019-11-10 15:06
https://kosovapost.net/miss-serbia-ne-foto-me-reperin-kosovar-foto/60%Daily2019-11-10 14:40
https://kosovapost.net/haradinaj-permend-mundesine-qe-thaci-te-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-11-10 14:34
https://kosovapost.net/deutschzentrum-kosovo-shkolle-e-persosur-per-provimet-e-gjuhes-gjermane/60%Daily2019-11-11 11:04
https://kosovapost.net/murat-jashari-ndjek-tubimin-e-albin-kurtit-ne-franfkurt-te-gjermanise/60%Daily2019-11-10 14:06
https://kosovapost.net/zaev-po-krijojme-nje-ballkan-te-ri-modern-te-shekullit-21/60%Daily2019-11-10 14:01
https://kosovapost.net/rama-fton-kosoven-ne-samitin-e-durresit/60%Daily2019-11-10 13:57
https://kosovapost.net/kryeministri-irakian-kercenonprotestuesit-me-burg-te-perjetshem/60%Daily2019-11-10 13:54
https://kosovapost.net/lirohet-nga-burgu-ish-presidenti-qe-u-denua-per-korrupsion/60%Daily2019-11-10 13:44
https://kosovapost.net/mini-shengeni-ballkanik-vucic-do-te-kerkoj-mbeshtetje-nga-macron/60%Daily2019-11-10 13:41
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-pse-kjo-nguti-e-rames-pse-kjo-thike-pas-shpines/60%Daily2019-11-10 13:39
https://kosovapost.net/vulin-kercenon-me-destabilizim-nese-kurti-merr-ne-qeveri-ate-qe-nuk-ishin-pjese-e-srpskas/60%Daily2019-11-10 13:19
https://kosovapost.net/gjermania-i-bene-me-dije-frances-per-dobesimin-e-nato-s/60%Daily2019-11-10 13:15
https://kosovapost.net/a-duhet-lista-srpska-me-qene-pjese-e-qeverise-kurti/60%Daily2019-11-10 12:46
https://kosovapost.net/policia-apelon-tek-qytetaret-qe-te-kene-kujdes-te-shtuar-gjate-vozitjes/60%Daily2019-11-10 12:41
https://kosovapost.net/15-vjecarja-nga-lipjani-shtatzene-policia-nis-hetimet-ndaj-saj/60%Daily2019-11-10 12:38
https://kosovapost.net/rama-fajeson-thacin-qe-nuk-shkoi-ne-oher-mustafen-e-quan-jugosllav/60%Daily2019-11-10 12:18
https://kosovapost.net/avokati-gashi-prokuroria-i-ka-emrat-e-vrasesve-te-astrit-deharit/60%Daily2019-11-10 12:05
https://kosovapost.net/mini-shengeni-dw-kush-eshte-zhongleri-qe-fshihet-pas-mrekullise/60%Daily2019-11-10 11:48
https://kosovapost.net/pas-brezovices-bore-bie-edhe-ne-kete-vend/60%Daily2019-11-10 11:45
https://kosovapost.net/kete-pishine-e-kishte-prishtina-para-50-te-viteve/60%Daily2019-11-10 11:41
https://kosovapost.net/vuciq-tregon-se-per-cka-u-moren-vesh-me-zaevin-dhe-ramen/60%Daily2019-11-10 11:37
https://kosovapost.net/dy-vajza-17-vjece-humbin-jeten-pasi-vetura-del-nga-rruga/60%Daily2019-11-10 13:06
https://kosovapost.net/albin-kurti-nga-gjermania-diasporen-do-ta-sjellim-brenda-shtetit/60%Daily2019-11-10 11:13
https://kosovapost.net/aksidentet-fatale-ne-kosove-tre-persona-humben-jeten-brenda-nje-dite/60%Daily2019-11-10 10:52
https://kosovapost.net/nis-takimi-i-lidereve-te-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-11-10 10:37
https://kosovapost.net/80-mije-persona-ne-kosove-te-prekur-nga-diabeti/60%Daily2019-11-10 10:25
https://kosovapost.net/largohen-mbi-1600-imigrante-nga-kampet-e-frances/60%Daily2019-11-10 10:14
https://kosovapost.net/kryetari-i-obiliqit-i-jep-ne-shfrytezim-pronat-publike-si-te-ishin-pronat-e-tij/60%Daily2019-11-10 10:05
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-me-tregun-e-barnave-ne-kosove/60%Daily2019-11-10 09:59
https://kosovapost.net/gruaja-dhe-vajza-harrojne-michael-schumacher-fotografohen-ne-gara-me-kuaj/60%Daily2019-11-10 09:49
https://kosovapost.net/5-gjerat-qe-ju-duhen-per-ta-mbajtur-makinen-si-te-re-nga-colgate-tek-coca-cola/60%Daily2019-11-10 09:45
https://kosovapost.net/kastrati-jep-lajmin-e-madh-me-28-nentor-do-dhurohen-128-shtepi-te-reja-per-njerezit-ne-nevoje/60%Daily2019-11-10 09:41
https://kosovapost.net/bir-bora-e-pare-ne-kete-vend-te-kosoves/60%Daily2019-11-10 09:35
https://kosovapost.net/zaev-rama-dhe-vuciq-percaktojne-perparesite-per-bashkepunim-rajonal/60%Daily2019-11-10 08:40
https://kosovapost.net/80-mije-persona-te-diagnostikuar-me-diabet-ne-shqiperi/60%Daily2019-11-10 08:36
https://kosovapost.net/lewandowski-thyen-rekordin-51-vjecar-ne-bundeslige/60%Daily2019-11-10 08:28
https://kosovapost.net/kalendari-historik-10-nentor/60%Daily2019-11-10 08:20
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-2/60%Daily2019-11-10 08:15
https://kosovapost.net/merkel-procesi-i-harmonise-se-lindjes-dhe-perendimit-te-gjermanise-mund-te-zgjase-edhe-nje-gjysme-shekulli/60%Daily2019-11-10 08:31
https://kosovapost.net/super-messi-me-het-trik-per-tri-piket-e-barces/60%Daily2019-11-09 23:02
https://kosovapost.net/15-vjecarja-nga-lipjani-ne-muajin-e-nente-te-shtatzenise-u-martua-vitin-e-kaluar/60%Daily2019-11-09 22:09
https://kosovapost.net/takimi-i-ohrit-reagon-berisha-serbomadhi-vuciq-po-krijon-jugosllavine-e-re-me-ndihmen-e-rames/60%Daily2019-11-09 22:01
https://kosovapost.net/nuk-njohin-pavaresine-e-kosoves-thaci-godet-ramen/60%Daily2019-11-09 21:42
https://kosovapost.net/cka-i-ndodhe-trupit-tuaj-nese-hani-2-banane-ne-dite/60%Daily2019-11-09 21:31
https://kosovapost.net/mesila-dodes-per-baton-haxhiun-te-mesoje-vallen-nga-beogradi/60%Daily2019-11-09 21:58
https://kosovapost.net/vuciq-rrethohet-nga-shqiptaret-ne-oher-rama-perballe-dhe-bregu-ne-krah/60%Daily2019-11-09 22:51
https://kosovapost.net/%e2%80%8brama-njofton-per-samitin-e-ohrit/60%Daily2019-11-09 21:20
https://kosovapost.net/zyrtaret-franceze-per-macronin-kerkon-te-shkunde-evropen/60%Daily2019-11-09 21:16
https://kosovapost.net/keni-yndyre-ne-gjak-perzierja-e-ketyre-erezave-vepron-me-shpejt-se-ilacet/60%Daily2019-11-09 21:12
https://kosovapost.net/prishtina-suspendon-dardan-berishen-e-edmond-azemin/60%Daily2019-11-09 21:08
https://kosovapost.net/moment-prekes-kur-alvini-takohet-me-gjyshin-video/60%Daily2019-11-09 20:32
https://kosovapost.net/edhe-durmish-gashi-nga-rahoveci-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-11-09 20:25
https://kosovapost.net/eksporti-ne-ukraine-i-droneve-te-armatosur-turq-bayraktar-tb2/60%Daily2019-11-09 20:21
https://kosovapost.net/emery-e-mendon-shitjen-e-granit-xhakes-thote-se-mund-te-mos-luaj-kurre-me-per-arsenalin/60%Daily2019-11-09 20:17
https://kosovapost.net/real-madrid-ka-shenuar-fitore-te-lehte-kunder-eibar/60%Daily2019-11-09 20:14
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-senatoren-marta-de-cidrac/60%Daily2019-11-09 20:06
https://kosovapost.net/daimler-kompania-ame-e-veturave-mercedez-do-te-largoje-nga-puna-1100-menaxhere-ne-gjermani/60%Daily2019-11-09 20:00
https://kosovapost.net/krijohet-virusi-qe-sheron-cdo-lloj-kanceri/60%Daily2019-11-09 19:57
https://kosovapost.net/aksident-mes-tete-veturave-ne-fushe-kosove-te-lenduar-shtate-persona/60%Daily2019-11-09 19:53
https://kosovapost.net/thaci-numeron-arsyet-pse-kosova-nuk-pranoi-te-jete-ne-samitin-e-ohrit/60%Daily2019-11-09 19:50
https://kosovapost.net/halil-cadraku-i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-11-09 19:48
https://kosovapost.net/bayerni-e-turperon-dortmundin-ne-allianz-arena/60%Daily2019-11-09 19:38
https://kosovapost.net/kida-publikon-kengen-malli-video/60%Daily2019-11-09 18:51
https://kosovapost.net/si-u-ngrit-muri-i-berlinit-si-u-rrezua-sa-e-kaluan-e-sa-vdiqen-mbi-te/60%Daily2019-11-09 18:49
https://kosovapost.net/handke-mund-te-humbase-shtetesine-e-austrise/60%Daily2019-11-09 18:43
https://kosovapost.net/historiani-ushtarak-rus-vret-te-dashuren-studente-ia-ndan-trupin-ne-copa/60%Daily2019-11-09 18:41
https://kosovapost.net/26-vjet-me-pare-kur-serbet-e-pameshirshem-bombardonin-uren-e-mostarit/60%Daily2019-11-09 18:38
https://kosovapost.net/nis-takimi-mes-zaevit-rames-e-vuciqit-ne-oher/60%Daily2019-11-09 18:31
https://kosovapost.net/thaci-ia-konfirmon-zaevit-kosova-nuk-merr-pjese-ne-samitin-e-ohrit/60%Daily2019-11-09 18:15
https://kosovapost.net/rita-ora-paralajmeron-koncertet-ne-ameriken-jugore/60%Daily2019-11-09 18:04
https://kosovapost.net/di-maria-me-gol-te-bukur-e-kalon-psg-ne-ne-epersi/60%Daily2019-11-09 18:00
https://kosovapost.net/organizata-terroriste-ypg-pkk-vazhdon-sulmet-provokuese-ne-rajonin-e-burimit-te-paqes/60%Daily2019-11-09 17:54
https://kosovapost.net/mousavi-koalicioni-detar-i-shba-ve-ne-gjirin-persik-do-te-rrise-destabilitetin/60%Daily2019-11-09 17:28
https://kosovapost.net/struga-me-rrethine-mbeten-pa-uje/60%Daily2019-11-09 17:23
https://kosovapost.net/deputetet-rinj-duhet-ta-arsyetojne-besimin-e-qytetareve-ne-legjislaturen-e-ardhshme/60%Daily2019-11-09 17:23
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-me-startin-me-te-fuqishem-ne-turqi/60%Daily2019-11-09 17:02
https://kosovapost.net/ja-si-do-te-jete-formati-i-ri-i-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2019-11-09 16:56
https://kosovapost.net/fikrim-damka-kryetar-i-ri-i-partise-demokratike-turke-te-kosoves-kdtp/60%Daily2019-11-09 16:52
https://kosovapost.net/interi-synon-fitoren-e-radhes-veronas/60%Daily2019-11-09 16:42
https://kosovapost.net/nataliteti-ne-kosove-per-5-vjet-bie-mbi-30/60%Daily2019-11-09 16:22
https://kosovapost.net/i-dashuri-i-dua-lipes-akuzohet-per-vjedhje-ne-rruge/60%Daily2019-11-09 15:49
https://kosovapost.net/shba-e-shqetesuar-nga-armatimi-rus-ne-serbi-por-sanksionet-jane-larg/60%Daily2019-11-09 15:43
https://kosovapost.net/vv-marshim-proteste-me-28-nentor-bashkim-kauzash-me-hapa-drejt-integrimit-kombetar/60%Daily2019-11-09 15:15
https://kosovapost.net/cavusoglu-askush-nuk-ka-te-drejte-mbi-pasurite-e-sirise/60%Daily2019-11-09 15:16
https://kosovapost.net/ujesjellesi-i-prishtines-kunder-konstatimeve-te-britanise-uji-eshte-i-pijshem/60%Daily2019-11-09 15:01
https://kosovapost.net/ish-ministrat-e-jashtem-leter-krereve-te-be-se-kjo-eshte-nje-shenje-paralajmeruese-per-trazira/60%Daily2019-11-09 14:34
https://kosovapost.net/fitoi-cmimin-nobel-ne-letersi-austria-nis-hetimet-ndaj-peter-handke/60%Daily2019-11-09 14:27
https://kosovapost.net/demtim-qe-prish-planet-champions-league-juventus-drejt-moskes-pa-yllin-e-saj/60%Daily2019-11-09 14:24
https://kosovapost.net/lista-serbe-i-kunderpergjigjet-vetevendosjes/60%Daily2019-11-09 14:14
https://kosovapost.net/klinika-fushore-e-forcave-te-armatosura-turke-ne-sherbim-te-banoreve-ne-veri-te-sirise/60%Daily2019-11-09 13:56
https://kosovapost.net/japoni-shperthim-ne-vullkanin-sakurajima/60%Daily2019-11-09 13:44
https://kosovapost.net/liverpooli-gati-ta-jape-salahun-te-reali-per-nje-tjeter-yll/60%Daily2019-11-09 13:38
https://kosovapost.net/perse-kafja-ndikon-ne-gjume-te-disa-njerez-ndersa-te-te-tjeret-aspak/60%Daily2019-11-09 13:32
https://kosovapost.net/kurti-ne-france-flet-per-zhvillimet-politike-ne-kosove/60%Daily2019-11-09 13:22
https://kosovapost.net/vrasjet-politike-cila-eshte-kerkesa-urgjente-per-qeverine-e-re/60%Daily2019-11-09 13:12
https://kosovapost.net/kqz-pret-pzap-ne-dhe-supremen-per-certifikimin-e-rezultateve/60%Daily2019-11-09 13:00
https://kosovapost.net/zbulohet-kompania-fituese-ja-cili-do-jete-emri-i-ri-i-arenes-kombetare/60%Daily2019-11-09 12:47
https://kosovapost.net/klopp-zhgenjen-tifozet-e-liverpoolit-skemi-para-ta-blejme-mbappen/60%Daily2019-11-09 12:42
https://kosovapost.net/kur-merkelit-nuk-i-dridhej-qerpiku-per-labradorin-e-putinit-edhe-pse-i-ka-fobi-qente/60%Daily2019-11-09 12:34
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-njeriu-me-i-dashur-i-big-mames/60%Daily2019-11-09 12:16
https://kosovapost.net/qkuk-jep-detaje-per-gjendjen-e-4-te-plagosurve/60%Daily2019-11-09 12:10
https://kosovapost.net/mini-shengeni-ballkanik-ka-marre-edhe-mbeshtetjen-e-shba/60%Daily2019-11-09 12:07
https://kosovapost.net/ekskluzive-dita-e-pare-e-alvinit-ne-shtepi-video/60%Daily2019-11-09 12:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-personi-i-cili-dyshohet-se-plagosi-kater-rojet-e-duplex-it/60%Daily2019-11-09 11:55
https://kosovapost.net/mbi-500-te-lenduar-nga-termeti-ne-iran/60%Daily2019-11-09 11:51
https://kosovapost.net/zbulohet-karriera-kriminale-sejdiu-njeriu-i-shik-ut-ahmeti/60%Daily2019-11-09 13:28
https://kosovapost.net/kushti-i-rende-qe-vv-ia-vuri-listes-srpska/60%Daily2019-11-09 11:16
https://kosovapost.net/arrestohen-3-persona-donin-te-kalonin-kufirin-me-dokumente-false/60%Daily2019-11-09 11:07
https://kosovapost.net/cili-eshte-kushti-i-mourinhos-per-te-kaluar-ne-bayern/60%Daily2019-11-09 11:00
https://kosovapost.net/qytetaret-qe-hoqen-dore-nga-shtetesia-e-kosoves-kerkojne-parate-e-kursimeve-nga-trusti/60%Daily2019-11-09 10:54
https://kosovapost.net/lahuta-e-malcis-tani-edhe-ne-gjuhen-frenge/60%Daily2019-11-09 10:49
https://kosovapost.net/haskuka-ne-berlin-renia-e-murit-te-berlinit-ishte-frymezim-per-luften-tone-per-liri/60%Daily2019-11-09 11:36
https://kosovapost.net/sot-30-vjet-nga-renia-e-murit-te-berlinit/60%Daily2019-11-09 10:35
https://kosovapost.net/politikani-serb-kosoven-e-kemi-humbur-me-1999/60%Daily2019-11-09 10:28
https://kosovapost.net/ish-ministri-egjiptian-ben-thirrje-per-hetimin-e-vdekjes-se-morsit-dhe-djalit-te-tij/60%Daily2019-11-09 10:22
https://kosovapost.net/uck-nuk-gjykohet-por-individet-hajr-ishallah/60%Daily2019-11-09 10:19
https://kosovapost.net/ne-shba-zbulohet-semundja-misterioze-e-mushkerive-shkaktar-cigaret-elektronike/60%Daily2019-11-09 10:15
https://kosovapost.net/arrestohet-grupi-prej-pese-personave-per-vjedhje-te-36-mije-eurove-ne-ferizaj/60%Daily2019-11-09 10:01
https://kosovapost.net/lideret-e-ballkanit-perendimor-takohen-serish-kesaj-radhe-ne-oher/60%Daily2019-11-09 09:54
https://kosovapost.net/identifikohen-viktimat-vietnameze-te-gjetura-ne-kamion/60%Daily2019-11-09 09:49
https://kosovapost.net/britania-keshillon-tifozet-kujdes-nga-hajdutet-ne-prishtine/60%Daily2019-11-09 09:44
https://kosovapost.net/pauzoi-shtate-vite-leonora-poloska-i-rikthehet-muzikes/60%Daily2019-11-09 09:38
https://kosovapost.net/sekretari-amerikan-nato-ja-duhet-te-ndryshoje/60%Daily2019-11-09 09:31
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-nentor/60%Daily2019-11-09 09:25
https://kosovapost.net/von-der-leyen-duhet-te-mbajme-premtimin-per-maqedonine-dhe-shqiperine/60%Daily2019-11-09 09:11
https://kosovapost.net/shefi-i-stafit-te-trump-it-i-perfshire-ne-skandalin-e-ukraines/60%Daily2019-11-09 09:06
https://kosovapost.net/xhaka-mund-ti-fitoje-serish-zemrat-e-tifozeve/60%Daily2019-11-09 09:00
https://kosovapost.net/ligji-i-ri-per-pagat-por-sa-page-do-te-marr-presidenti-dhe-kryeministri/60%Daily2019-11-09 08:43
https://kosovapost.net/deputetet-qe-humben-me-se-shumti-vota-krahasuar-me-zgjedhjet-e-vitit-2017/60%Daily2019-11-09 08:37
https://kosovapost.net/keta-jane-deputetet-qe-do-te-udheheqin-seancen-e-pare-te-kuvendit-te-ri/60%Daily2019-11-09 08:32
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-ferizaj-lipjan-vdes-nje-21-vjecare/60%Daily2019-11-09 08:18
https://kosovapost.net/cilat-jane-komunat-qe-mbeten-pa-perfaqesues-ne-kuvend/60%Daily2019-11-09 08:15
https://kosovapost.net/prishtine-perleshje-me-arme-zjarri-kater-te-lenduar/60%Daily2019-11-09 08:08
https://kosovapost.net/turpi-serb-nuk-ka-fund-xhaka-ofendohet-serish/60%Daily2019-11-08 22:59
https://kosovapost.net/pritet-rikthimi-i-arber-zenelit/60%Daily2019-11-08 22:54
https://kosovapost.net/amerika-i-kerkon-qe-te-nderpriten-luftimet-ne-zonat-civile-ne-siri/60%Daily2019-11-08 22:48
https://kosovapost.net/levante-pa-portier-ndaj-bilbaos-per-nje-arsye-te-cuditshme/60%Daily2019-11-08 22:40
https://kosovapost.net/miqesorja-me-brazilin-messi-pret-shoket-e-kombetares-ne-qytetin-spanjoll/60%Daily2019-11-08 22:35
https://kosovapost.net/zbulohet-perse-reperi-shqiptar-azet-u-largua-nga-muzika/60%Daily2019-11-08 22:32
https://kosovapost.net/deklarata-e-vucic-e-duam-edhe-kosoven-ne-mini-shengenin-ballkanik/60%Daily2019-11-08 22:20
https://kosovapost.net/revoltohet-adelina-ismaili-po-vjedhin-krijimtarine-time-do-i-hedh-ne-gjyq/60%Daily2019-11-08 22:14
https://kosovapost.net/erdogan-vellazeria-boterore-myslimane-nuk-ka-kufij/60%Daily2019-11-08 21:50
https://kosovapost.net/rashiq-vuciqit-nuk-do-ti-shkoje-mire-me-kurtin-sikur-me-kryeministrat-e-meparshem/60%Daily2019-11-08 21:37
https://kosovapost.net/ministri-turk-i-mbrojtjes-takohet-me-te-derguarin-amerikan-per-sirine/60%Daily2019-11-08 21:33
https://kosovapost.net/ne-itali-arrestohet-nje-prift-per-abuzim-seksual-ndaj-nje-vajze-te-mitur/60%Daily2019-11-08 21:23
https://kosovapost.net/rita-ora-vjen-serish-si-aktore-ja-filmi-ku-do-e-shohim-se-shpejti/60%Daily2019-11-08 21:19
https://kosovapost.net/tre-vjet-nga-zgjedhja-e-presidentit-trump/60%Daily2019-11-08 21:07
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-kerkon-reagim-ndaj-shkeljes-se-ligjit-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-11-08 21:02
https://kosovapost.net/anglia-josh-muriqin-isha-afer-turqise-mesoj-nga-ibrahimovic-dhe-cavani/60%Daily2019-11-08 20:57
https://kosovapost.net/konjufca-kuci-shala-ymeri-dhe-pacolli-bartnin-numrin-dy-ne-listat-e-partive-por-cili-mori-me-shume-vota/60%Daily2019-11-08 20:50
https://kosovapost.net/deshmitari-i-speciales-i-reagon-veselit-ja-frika-juaj-e-madhe/60%Daily2019-11-08 20:29
https://kosovapost.net/muriqi-shenon-dy-gola-ne-fitoren-e-fenerbahces/60%Daily2019-11-08 20:17
https://kosovapost.net/presidenti-i-frances-e-quan-bosnjen-bombe-te-kurdisur-reagon-sarajeva/60%Daily2019-11-08 20:08
https://kosovapost.net/vetting-u-goditja-e-vetme-per-korrupsionin/60%Daily2019-11-08 19:40
https://kosovapost.net/bulliqi-ceshtja-e-demarkacionit-me-malin-e-zi-nuk-ka-perfunduar/60%Daily2019-11-08 19:36
https://kosovapost.net/liban-390-mije-refugjate-siriane-kthehen-ne-vendet-e-tyre/60%Daily2019-11-08 19:26
https://kosovapost.net/ja-kush-jane-deputetet-qe-votuan-specialen-dhe-e-ngarkuan-shtetin-tone-me-obligime-nderkombetare/60%Daily2019-11-08 19:15
https://kosovapost.net/leonardo-dhe-zidane-replike-ne-distance-per-te-ardhmen-e-mbappe/60%Daily2019-11-08 18:51
https://kosovapost.net/video-makron-dhe-merkel-perplasen-serish-per-te-ardhmen-e-evropes/60%Daily2019-11-08 18:41
https://kosovapost.net/okb-regjimi-egjiptian-ka-vrare-mursin-ne-menyre-brutale/60%Daily2019-11-08 18:19
https://kosovapost.net/mozzik-tregon-arsyen-e-vertete-te-ndarjes-nga-loredana/60%Daily2019-11-08 18:15
https://kosovapost.net/bien-akuzat-per-lobimin-rus-ndaj-lulzim-bashes/60%Daily2019-11-08 18:00
https://kosovapost.net/trump-nuk-jam-i-shqetesuar-nga-hetimi/60%Daily2019-11-08 17:48
https://kosovapost.net/ronaldo-dhe-de-ligt-ne-dyshim-per-milanin/60%Daily2019-11-08 17:40
https://kosovapost.net/orban-pa-turqine-priteni-nje-kaos-emigrantesh/60%Daily2019-11-08 17:29
https://kosovapost.net/mustafa-tregon-se-a-eshte-diskutuar-per-postin-e-presidentit-me-lvv-ne/60%Daily2019-11-08 17:20
https://kosovapost.net/trajneri-i-werderit-flet-per-rashicen/60%Daily2019-11-08 17:13
https://kosovapost.net/nje-person-eshte-gjetur-pa-shenja-jete-ne-tirane/60%Daily2019-11-08 16:51
https://kosovapost.net/mesfushori-perfundon-ne-merkato-skuader-surprize-ne-gare-per-xhaken/60%Daily2019-11-08 16:33
https://kosovapost.net/cilat-jane-dy-postet-e-reja-te-vjosa-osmanit-dhe-kush-do-te-jete-kryeparlamentari-i-ri/60%Daily2019-11-08 16:23
https://kosovapost.net/zhdukja-ne-washington-cfare-po-ndodhe-me-hashim-thacin/60%Daily2019-11-08 16:10
https://kosovapost.net/edhe-vellau-i-heroines-xheve-lladrovci-ftohet-per-intervistim-ne-hage/60%Daily2019-11-08 16:03
https://kosovapost.net/14-doktore-te-shkencave-i-shtohen-kosoves/60%Daily2019-11-09 17:24
https://kosovapost.net/te-marten-nenshkruhet-marreveshja-per-qeverine-e-re/60%Daily2019-11-08 15:42
https://kosovapost.net/daciq-amerika-nuk-do-te-vendose-sanksione-ndaj-serbise/60%Daily2019-11-08 15:45
https://kosovapost.net/avokati-gashi-flet-per-rastin-dehari-te-dino-asanajt-dhe-hamdi-sopes/60%Daily2019-11-08 16:30
https://kosovapost.net/keni-probleme-me-gjumin-ja-menyra-si-ta-luftoni-pagjumesine/60%Daily2019-11-08 14:56
https://kosovapost.net/keds-pjese-e-rendesishme-e-konferences-se-cigre/60%Daily2019-11-08 14:37
https://kosovapost.net/publikohet-lista-e-futbollisteve-te-perfaqesues-kosoves-per-ndeshjet-me-cekine-dhe-angline/60%Daily2019-11-08 14:37
https://kosovapost.net/burdushi-denohet-me-burg/60%Daily2019-11-08 14:29
https://kosovapost.net/fillon-pagesa-per-personat-e-angazhuar-per-zgjedhje-ja-sa-u-paguan-per-nje-dite/60%Daily2019-11-08 14:21
https://kosovapost.net/hrw-kroacia-nuk-duhet-te-hyje-ne-shengen-shkak-keqtrajtimi-i-emigranteve/60%Daily2019-11-08 14:16
https://kosovapost.net/njihun-me-shqiptaren-qe-po-ben-senzacion-ne-bote-puthe-djemte-e-botes-per-foto-ne-instagram/60%Daily2019-11-08 14:09
https://kosovapost.net/mustafa-thote-se-per-e-posteve-qeveritare-do-te-flase-me-kurtin/60%Daily2019-11-08 14:02
https://kosovapost.net/palmer-kerkon-dialog-dhe-marreveshje-per-reformen-zgjedhore/60%Daily2019-11-08 13:24
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-mjetet-financiare-per-paga-jane-te-sigurta/60%Daily2019-11-08 12:46
https://kosovapost.net/shtrenjtohet-parkimi-qe-nga-janari-ne-prishtine-keto-jane-rregullat-e-reja/60%Daily2019-11-08 12:44
https://kosovapost.net/kishte-mashtruar-shtetasin-amerikan-se-do-tia-sheroj-gruan-sot-merret-vendimi-per-burdushin/60%Daily2019-11-08 12:20
https://kosovapost.net/mblidhet-ldk-ja-teme-qendrore-koalicioni-me-vetevendosjen/60%Daily2019-11-08 12:13
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ramiz-lladrovci-merr-ftese-nga-specialja-per-intervistim-ne-hage/60%Daily2019-11-08 12:03
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-ata-qe-presin-pagat-me-rritje-te-dhjetorit/60%Daily2019-11-08 11:48
https://kosovapost.net/gani-koci-i-pdk-se-e-quan-bukesimite-vjosa-osmanin/60%Daily2019-11-08 11:46
https://kosovapost.net/osmani-takohet-me-ambasadoren-e-re-te-kroacise-ne-kosove/60%Daily2019-11-08 11:23
https://kosovapost.net/30-vite-nga-renia-e-murit-te-berlinit/60%Daily2019-11-08 11:24
https://kosovapost.net/ish-shefi-i-grupit-parlamentar-te-aak-se-nuk-arriti-te-siguroje-vota-per-deputet/60%Daily2019-11-08 11:14
https://kosovapost.net/54-akidente-trafiku-vetem-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2019-11-08 11:11
https://kosovapost.net/keto-do-jene-deputetet-me-mbulese-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2019-11-08 11:10
https://kosovapost.net/sulmon-prinderit-arrestohet-nga-policia/60%Daily2019-11-08 11:03
https://kosovapost.net/bie-cmimi-i-naftes/60%Daily2019-11-08 11:01
https://kosovapost.net/trump-gjobitet-me-2-milione-dollare/60%Daily2019-11-08 10:54
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-keshilltaret-e-macronit/60%Daily2019-11-08 10:49
https://kosovapost.net/73-ankesa-dorezohen-ne-pzap-pas-rezultateve-perfundimtare/60%Daily2019-11-08 10:37
https://kosovapost.net/humbet-79-kg-per-ta-realizuar-endrren/60%Daily2019-11-08 10:16
https://kosovapost.net/punetoret-e-mkrs-se-dorezojne-peticion-ne-te-gjitha-institucionet-shteterore/60%Daily2019-11-08 10:13
https://kosovapost.net/indonezi-termet-prej-5-4-balle/60%Daily2019-11-08 10:04
https://kosovapost.net/keto-ndryshime-ne-ministri-pretendon-ti-sjelle-koalicioni-vv-ldk/60%Daily2019-11-08 09:59
https://kosovapost.net/raporti-i-bb-se-ryshfeti-ne-shqiperi-me-i-larti-ne-rajon/60%Daily2019-11-08 09:46
https://kosovapost.net/niveli-i-energjise-ju-rritet-varesisht-nga-koha-kur-pini-uje/60%Daily2019-11-08 09:41
https://kosovapost.net/nderron-jete-53-vjecari-pasi-u-godit-nga-treni-ne-kline/60%Daily2019-11-08 09:29
https://kosovapost.net/ne-njemujorin-e-lindjes-se-vajzes-leonita-dhe-xhaka-publikojne-fotografi-me-femijen-e-tyre/60%Daily2019-11-08 09:15
https://kosovapost.net/ekzekutohet-me-155-plumba-polici-qe-arrestoi-djalin-e-el-chapo-foto/60%Daily2019-11-08 09:04
https://kosovapost.net/sonte-bota-islame-kremton-naten-e-mire-te-mevludit/60%Daily2019-11-08 09:00
https://kosovapost.net/pse-kqz-perjetohet-si-shtepi-konspiracioni-dhe-perse-me-shume-jetojme-ne-klime-te-mbajtjes-se-zgjedhjeve-se-sa-te-vete-zgjedhjeve-i/60%Daily2019-11-08 08:52
https://kosovapost.net/shumica-e-grave-deputete-siguruan-ulese-ne-kuvend-pa-kuote-gjinore/60%Daily2019-11-08 08:33
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-nentor/60%Daily2019-11-08 08:17
https://kosovapost.net/uje-i-nxehte-apo-i-ftohte-per-larjen-e-dhembeve/60%Daily2019-11-08 08:11
https://kosovapost.net/arsenali-i-gatshem-ta-shese-xhaken-ne-janar/60%Daily2019-11-08 08:06
https://kosovapost.net/studentet-e-arteve-edhe-sot-bojkotojne-mesimin-kerkojne-ndryshimin-e-konkursit-per-bursa/60%Daily2019-11-08 07:59
https://kosovapost.net/ngjarjet-kryesore-per-sot-ne-kosove/60%Daily2019-11-08 07:49
https://kosovapost.net/67-ankesa-dorezohen-ne-pzap-lidhur-me-rezultatin-perfundimtar-te-zgjedhjeve/60%Daily2019-11-08 07:45
https://kosovapost.net/vranesira-dhe-diell-keto-jane-temperaturat-per-sot/60%Daily2019-11-08 07:37
https://kosovapost.net/vershime-ne-angli-evakuohen-35-familje/60%Daily2019-11-07 22:25
https://kosovapost.net/urdher-ne-aeroportin-e-dublinit-ktheni-menjehere-mbrapsht-shqiptaret/60%Daily2019-11-07 22:15
https://kosovapost.net/termet-ne-gjilan/60%Daily2019-11-07 22:10
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-ftoi-kadri-veselin-reagon-reperi-kosovar/60%Daily2019-11-07 22:02
https://kosovapost.net/sarri-ronaldo-nuk-eshte-ne-forme/60%Daily2019-11-07 21:56
https://kosovapost.net/a-do-te-kandidoje-vjosa-osmani-per-kryetare-te-ldk-se/60%Daily2019-11-07 21:50
https://kosovapost.net/e-fundit-nga-peter-handke-si-u-pajis-me-pasaporte-jugosllave-nga-millosheviqi-gjate-drames-kosovare/60%Daily2019-11-07 21:47
https://kosovapost.net/foto-europiani-i-2022-shqiperia-njeh-kundershtaret/60%Daily2019-11-07 21:40
https://kosovapost.net/serbja-qe-mori-vota-gati-sa-fatmir-limaj/60%Daily2019-11-07 21:19
https://kosovapost.net/haradinaj-i-bindur-se-edhe-kesaj-radhe-do-te-ngadhenjeje-e-verteta-dhe-e-drejta/60%Daily2019-11-07 20:49
https://kosovapost.net/nga-komandant-luli-tek-i-pari-i-pdk-se-veprimtaria-ushtarake-dhe-politike-e-kadri-veselit-video/60%Daily2019-11-07 20:26
https://kosovapost.net/vv-ldk-pothuajse-pa-asnje-dallim-per-programin-qeveritar/60%Daily2019-11-07 20:13
https://kosovapost.net/reagon-haradinaj-per-kadri-veselin-dalsh-faqebardhe-e-te-prifte-e-mbara/60%Daily2019-11-07 19:59
https://kosovapost.net/skandali-i-shpend-maxhunit-cili-eshte-plani-i-thacit-per-kryespiunin/60%Daily2019-11-07 21:06
https://kosovapost.net/labinote-demi-murtezi-deputetja-me-e-votuar-e-anamoraves-nga-te-gjitha-partite-politike/60%Daily2019-11-07 19:30
https://kosovapost.net/tradita-detare-e-ulqinit-prezantohet-me-nje-ekspozite-ne-qytetin-e-durresit/60%Daily2019-11-07 19:18
https://kosovapost.net/demarkacioni-me-kosoven-eshte-ceshtje-e-mbyllur/60%Daily2019-11-07 19:14
https://kosovapost.net/veseli-thoshte-pese-pare-per-specialen-si-jap/60%Daily2019-11-07 18:49
https://kosovapost.net/kurti-takon-kryetaren-e-komisionit-per-pune-te-jashtme-te-frances/60%Daily2019-11-07 18:34
https://kosovapost.net/ekskluzive-lista-e-kosoves-kunder-cekise-dhe-anglise/60%Daily2019-11-07 22:05
https://kosovapost.net/ternava-nese-vrasjet-jane-organizuar-nga-shik-ut-ja-cfare-duhet-te-ndodhe/60%Daily2019-11-07 18:16
https://kosovapost.net/kfor-i-turk-dhuron-pajisje-mjekesore-per-qendren-e-shendetit-ne-shtime/60%Daily2019-11-07 18:12
https://kosovapost.net/muajin-e-ardhshem-qeveria-lvv-ldk-posti-i-presidentit-mbetet-per-me-vone/60%Daily2019-11-07 18:04
https://kosovapost.net/arrestohet-kosovari-pak-pasi-plackiti-banken/60%Daily2019-11-07 17:57
https://kosovapost.net/ish-kapiteni-i-kombetares-shqiptare-lorik-cana-vizitoi-ulqinin-dhe-tuzin/60%Daily2019-11-07 17:45
https://kosovapost.net/kush-eshte-prokurori-shqiptar-pronar-i-23-shtepive-i-cili-posedon-pasuri-pa-fund/60%Daily2019-11-07 17:38
https://kosovapost.net/veseli-nuk-shpetoi-nga-specialja-a-po-i-vjen-radha-edhe-thacit/60%Daily2019-11-07 17:24
https://kosovapost.net/thaci-nuk-ka-gjykate-qe-mund-ta-njollose-veselin-dhe-luften-e-tij-per-clirim/60%Daily2019-11-07 17:15
https://kosovapost.net/turperimi-i-shpend-ahmetit-sa-vota-mori-kryetari-i-prishtines-ne-prishtine/60%Daily2019-11-07 17:02
https://kosovapost.net/hapet-per-publikun-tuneli-i-arratisjes-nen-murin-e-berlinit/60%Daily2019-11-07 16:39
https://kosovapost.net/evropa-te-shikoje-shkeljen-e-te-drejtave-te-njeriut-ndaj-emigranteve/60%Daily2019-11-07 16:37
https://kosovapost.net/anglia-publikon-listen-per-ndeshjen-me-kosoven/60%Daily2019-11-07 16:34
https://kosovapost.net/kercenon-lista-serbe/60%Daily2019-11-07 16:30
https://kosovapost.net/treni-i-mallrave-china-railway-express-kaloi-bosforin/60%Daily2019-11-07 16:28
https://kosovapost.net/keta-do-te-ishin-deputetet-e-nisma-akr-nese-do-ta-kalonte-pragun/60%Daily2019-11-07 16:24
https://kosovapost.net/mbesa-e-presidentit-thaci-behet-perseri-deputete/60%Daily2019-11-07 16:19
https://kosovapost.net/duda-falenderuese-per-gjithe-ata-qe-e-ben-perseri-deputete/60%Daily2019-11-07 16:13
https://kosovapost.net/aksident-ne-autostraden-ibrahim-rugova-kater-persona-te-lenduar/60%Daily2019-11-07 15:44
https://kosovapost.net/kjo-eshte-hasretja-e-psd-se-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2019-11-07 16:12
https://kosovapost.net/reagon-organizata-e-veteraneve-te-luftes-pas-fteses-se-speciales-ndaj-veselit/60%Daily2019-11-07 15:37
https://kosovapost.net/shtatorja-e-adem-jasharit-se-shpejti-do-te-vendoset-edhe-ne-prishtine/60%Daily2019-11-07 15:24
https://kosovapost.net/shpendit-nuk-i-nihet-zani-pas-humbjes-se-thelle-te-partise-se-tij/60%Daily2019-11-07 15:24
https://kosovapost.net/kurti-takon-zyrtare-te-bankes-boterore-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-11-07 15:17
https://kosovapost.net/dreshajt-nuk-i-mbetet-zhig-qe-nuk-u-be-deputete-kontributin-per-kosoven-nuk-do-ta-ndale-asnjehere/60%Daily2019-11-07 16:12
https://kosovapost.net/nsima-dorezon-ankese-ne-pzap/60%Daily2019-11-07 15:03
https://kosovapost.net/ka-filluar-takimi-vv-e-ldk-diskutojne-per-energjine-ceshtjet-sociale-kulturen-e-rinine/60%Daily2019-11-07 14:46
https://kosovapost.net/veseli-merr-fesen-qe-me-4-dhjetor-te-intervistohet-ne-hag/60%Daily2019-11-07 14:36
https://kosovapost.net/kurti-per-vizite-ne-france/60%Daily2019-11-07 14:16
https://kosovapost.net/keto-jane-pese-sekretet-e-njerezve-te-shendetshem/60%Daily2019-11-07 14:11
https://kosovapost.net/ne-tirane-hapet-ekspozita-per-dekorata-dhe-medalje/60%Daily2019-11-07 13:57
https://kosovapost.net/hapet-ambasada-e-kosoves-ne-tajlande/60%Daily2019-11-07 13:56
https://kosovapost.net/nisma-nuk-njeh-rezultatin-e-kqz-thote-se-rezultatet-jane-te-fabrikuara-nga-serbia/60%Daily2019-11-07 13:53
https://kosovapost.net/pdk-ne-oren-15-konference-per-media-kadri-veseli-jashte-kuvendit/60%Daily2019-11-07 13:30
https://kosovapost.net/55-aksidente-trafiku-vetem-gjate-dites-se-djeshme/60%Daily2019-11-07 13:03
https://kosovapost.net/shskuk-denon-sulmin-ndaj-mjekut-sefedin-fazliu/60%Daily2019-11-07 12:35
https://kosovapost.net/familjaret-e-pacientit-e-sulmojne-mjekun-sefedin-fazliu/60%Daily2019-11-07 12:30
https://kosovapost.net/grate-e-famshme-qe-plakja-i-ka-harruar/60%Daily2019-11-07 12:15
https://kosovapost.net/perkunder-kerkimfaljes-xhaken-nuk-e-falin-tifozet/60%Daily2019-11-07 12:09
https://kosovapost.net/keto-jane-grate-fatlume-qe-e-paten-punen-pisk-per-tu-bere-deputete/60%Daily2019-11-07 11:52
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-takon-ambasadorin-koinuma/60%Daily2019-11-07 11:51
https://kosovapost.net/keta-jane-pese-me-te-votuarit-e-pdk-se/60%Daily2019-11-07 11:48
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-arsyen-e-doreheqjes-se-shpend-maxhunit-thote-se-kishte-probleme-shendetesore/60%Daily2019-11-07 11:44
https://kosovapost.net/haradinaj-doreheqja-e-maxhunit-per-motive-personale-dhe-shendetesore/60%Daily2019-11-07 11:43
https://kosovapost.net/dardan-sejdiu-jep-doreheqje-nga-pozitat-ne-psd/60%Daily2019-11-07 11:34
https://kosovapost.net/haradinaj-shpalos-punen-2-vjecare-te-qeverisjes/60%Daily2019-11-07 11:28
https://kosovapost.net/reagon-pacolli-pas-shpalljes-se-rezultateve-nga-kqz-se/60%Daily2019-11-07 11:22
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-e-vv-se-me-46-mije-e-861-vota-gruaja-me-e-votuar-per-deputete/60%Daily2019-11-07 11:14
https://kosovapost.net/keta-jane-deputet-e-ldk-se-qe-do-hyn-ne-kuvend/60%Daily2019-11-07 10:48
https://kosovapost.net/4-mije-e-779-eshte-numri-i-femijeve-te-pashoqeruar-emigrante-ne-greqi/60%Daily2019-11-07 10:36
https://kosovapost.net/kina-do-te-mireprese-bisedimet-e-paqes-mes-talibaneve-dhe-autoriteteve-afgane/60%Daily2019-11-07 10:31
https://kosovapost.net/votat-e-kandidateve-per-kryeministra-albin-kurti-ka-marre-shumicen-e-votave/60%Daily2019-11-07 10:22
https://kosovapost.net/perfundimisht-nisma-se-kalon-pragun/60%Daily2019-11-07 10:17
https://kosovapost.net/vv-me-220-811-vota-dhe-32-deputete-ne-kuvend/60%Daily2019-11-07 10:02
https://kosovapost.net/lista-e-deputeteve-te-rinj-te-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2019-11-07 09:58
https://kosovapost.net/9234-2/60%Daily2019-11-07 12:19
https://kosovapost.net/abdullahu-posti-i-presidentit-komplikon-negociatat-vv-ldk-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2019-11-07 09:19
https://kosovapost.net/e-pyesin-a-ke-operacione-plastike-ja-reagimi-i-leonora-jakupit-foto/60%Daily2019-11-07 09:14
https://kosovapost.net/superliga-e-kosoves-sot-zhvillon-dy-ndeshjet-e-javes-14/60%Daily2019-11-07 09:05
https://kosovapost.net/haradinaj-mban-konference-per-media/60%Daily2019-11-07 08:59
https://kosovapost.net/kalendari-historik-7-nentor/60%Daily2019-11-07 08:44
https://kosovapost.net/protestuesit-e-opozites-serbe-detyrojne-vuciqin-te-dale-nga-dera-anesore-e-rts-se/60%Daily2019-11-07 08:31
https://kosovapost.net/kqz-ne-ora-1030-shpall-rezultatet-perfundimtare/60%Daily2019-11-07 08:10
https://kosovapost.net/reagon-ldk-zhvendosja-e-presidences-ne-objektin-e-mkrs-se-po-behet-me-procedura-jotransparente/60%Daily2019-11-07 08:26
https://kosovapost.net/proteste-dhe-bojkot-mesimit-studentet-vazhdojne-kundershtimin-per-bursat/60%Daily2019-11-07 07:49
https://kosovapost.net/aksident-rrugor-ne-magjistralen-e-suharekes/60%Daily2019-11-07 07:46
https://kosovapost.net/haradinaj-therret-konference/60%Daily2019-11-07 07:29
https://kosovapost.net/sot-mot-me-shi/60%Daily2019-11-07 07:28
https://kosovapost.net/turqia-dhe-mbreteria-e-bashkuar-do-te-zgjerojne-bashkepunimin-ne-shendetesi/60%Daily2019-11-06 22:47
https://kosovapost.net/mesxhidet-e-jersualemit-nje-pasuri-kulturore-islame/60%Daily2019-11-06 22:00
https://kosovapost.net/fillojne-seancat-e-para-publike-ne-impicmentin-kunder-trump/60%Daily2019-11-06 21:56
https://kosovapost.net/kryeministri-hollandez-pse-vendosa-te-perdor-bicikleten-per-ne-pune/60%Daily2019-11-06 21:53
https://kosovapost.net/forcat-amerikane-me-baza-te-reja-afer-naftes-siriane/60%Daily2019-11-06 21:50
https://kosovapost.net/erdogan-bisede-telefonike-me-trump-konfirmohet-takimi-me-13-nentor/60%Daily2019-11-06 21:47
https://kosovapost.net/zeka-dekorimi-i-maxhunit-eshte-gabimi-i-dyte-i-ramush-haradinajt/60%Daily2019-11-06 21:41
https://kosovapost.net/reali-pa-problem-beogradi-ne-heshtje/60%Daily2019-11-06 21:32
https://kosovapost.net/si-ishin-rezultatet-e-provimeve-te-kurtit-ne-universitet-profesoret-flasin-per-te/60%Daily2019-11-06 21:22
https://kosovapost.net/video-bayern-munich-shtyp-kundershtarin-juventus-dritheron-dhe-merr-3-piket/60%Daily2019-11-06 21:15
https://kosovapost.net/shkollat-e-myslimaneve-me-te-mirat-ne-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2019-11-06 21:03
https://kosovapost.net/limaj-nese-kqz-shpall-rezultatin-me-zarfet-e-trafikuara-nga-serbia-falsifikon-rezultatin/60%Daily2019-11-06 20:55
https://kosovapost.net/a-ka-nderhyre-rusia-p%d1%91r-brexit-in/60%Daily2019-11-06 20:47
https://kosovapost.net/basha-do-te-ndjeke-modelin-dhe-standardin-e-kosoves-per-shendetesine/60%Daily2019-11-06 20:21
https://kosovapost.net/daka-neser-mund-ti-shpallim-rezultatet-e-zgjedhjeve-te-6-tetorit/60%Daily2019-11-06 19:58
https://kosovapost.net/platini-futbolli-i-sotem-nuk-me-pelqen-por-do-te-rikthehem/60%Daily2019-11-06 19:54
https://kosovapost.net/arsenali-shtyn-ftesen-e-kualifikimit-goli-i-mustafit-nuk-mjafton/60%Daily2019-11-06 19:46
https://kosovapost.net/pazari-i-radhes-me-devollet-kerkohet-shkarkimi-i-ahmetit/60%Daily2019-11-06 19:41
https://kosovapost.net/ne-mbeshtetje-te-alvin-berishes-italianet-bejne-gjestin-e-papritur/60%Daily2019-11-06 19:33
https://kosovapost.net/filloi-si-nje-shaka-dhe-pritet-te-shnderrohet-ne-nje-levizje-boterore-si-u-mblodhen-miliona-dollare-vetem-ne-5-dite/60%Daily2019-11-06 19:29
https://kosovapost.net/42-per-qind-e-myslimaneve-ne-france-jane-perballur-me-diskriminim-te-pakten-nje-here/60%Daily2019-11-06 19:23
https://kosovapost.net/ja-sa-viza-ka-leshuar-gjermania-per-kosoven-gjate-dy-viteve-te-fundit/60%Daily2019-11-06 19:08
https://kosovapost.net/feronikeli-mposht-ne-fund-prishtinen/60%Daily2019-11-06 19:01
https://kosovapost.net/frances-i-duhen-emigrante-per-ti-plotesuar-nevojat-ekonomike/60%Daily2019-11-06 18:54
https://kosovapost.net/keto-jane-temat-qe-do-te-diskutohen-neser-ne-takimin-ldk-lvv/60%Daily2019-11-06 18:46
https://kosovapost.net/eksperti-i-sigurise-per-dekorimin-e-maxhunit-lajm-qe-skaperdihet-skandal-ne-vehte-turp-per-shtetin/60%Daily2019-11-06 18:40
https://kosovapost.net/shba-heq-vizat-per-polonine/60%Daily2019-11-06 18:20
https://kosovapost.net/deputetet-e-rinj-perballe-sfides-se-madhe-te-dialogut-me-serbine/60%Daily2019-11-06 18:11
https://kosovapost.net/napoli-nis-padi-ligjore-kunder-lojtareve-te-vet/60%Daily2019-11-06 17:51
https://kosovapost.net/kerkohen-doreheqje-tjera-pas-largimit-te-maxhunit/60%Daily2019-11-06 17:35
https://kosovapost.net/serbia-do-ti-bleje-raketat-s-400-nga-rusia/60%Daily2019-11-06 17:29
https://kosovapost.net/gjermanise-i-nevojiten-rreth-400-mije-migrante-ne-vit/60%Daily2019-11-06 17:24
https://kosovapost.net/neser-mbahet-takimi-ldk-vv/60%Daily2019-11-06 17:13
https://kosovapost.net/ekspedita-historike-nga-kina-ne-evrope-endrra-e-rruges-se-mendafshit-behet-realitet/60%Daily2019-11-06 17:05
https://kosovapost.net/luaj-me-futbollistin-me-te-mire-ne-bote-icardi-nuk-doja-largimin-nga-interi/60%Daily2019-11-06 16:53
https://kosovapost.net/osmani-vizat-kane-mbetur-premtim-i-pa-permbushur-i-be-se/60%Daily2019-11-06 16:46
https://kosovapost.net/nisma-pret-rezultatet-perfundimtare-per-te-bere-ankese-ne-pzap/60%Daily2019-11-06 16:36
https://kosovapost.net/pzap-dhe-gjykata-supreme-nuk-kane-pranuar-asnje-ankese-nga-partite-politike/60%Daily2019-11-06 16:29
https://kosovapost.net/turqi-gjykata-shpall-vendimin-per-pjesetaret-e-feto-s-te-sjelle-nga-kosova/60%Daily2019-11-06 16:22
https://kosovapost.net/nje-zarf-me-plumb-nga-serbia-dergohet-ne-parlament/60%Daily2019-11-06 16:15
https://kosovapost.net/serbia-do-te-pajiset-me-sistemin-raketor-rus-perkunder-sanksioneve-amerikane/60%Daily2019-11-06 16:10
https://kosovapost.net/ish-kryeparlamentari-britanik-perserit-nuk-do-ta-lejoja-trumpin-te-mbaje-fjalim/60%Daily2019-11-06 16:00
https://kosovapost.net/pas-motres-se-bagdadit-turqia-kap-edhe-bashkeshorten-e-tij/60%Daily2019-11-06 15:39
https://kosovapost.net/okb-254-te-vdekur-ne-protestat-ne-irak-digjen-shtepite-e-deputeteve/60%Daily2019-11-06 15:36
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-intervistoi-mbi-200-persona-a-do-te-ndodhin-arrestimet-e-para-kete-muaj/60%Daily2019-11-06 15:31
https://kosovapost.net/vedat-gashi-zgjidhet-ligjvenes-ne-amerike/60%Daily2019-11-06 15:22
https://kosovapost.net/ministria-e-infrastruktures-me-njoftim-te-rendesishem-per-testet-e-patente-shofereve/60%Daily2019-11-06 15:17
https://kosovapost.net/shpend-maxhuni-jep-doreheqje-nga-posti-i-drejtorit-te-aki-se/60%Daily2019-11-06 15:10
https://kosovapost.net/gent-cakaj-shqiperia-do-ta-ndihmoje-financiarisht-luginen-per-blerjen-e-teksteve-shkollore/60%Daily2019-11-06 15:07
https://kosovapost.net/kurti-reciprociteti-me-serbine-eshte-i-nevojshem-edhe-per-pranimin-e-diplomave/60%Daily2019-11-06 15:01
https://kosovapost.net/diplomati-qe-u-angazhua-per-ndarjen-e-kosoves-cfare-i-kerkon-kurtit/60%Daily2019-11-06 14:50
https://kosovapost.net/ikd-shume-prokurore-e-gjykates-shkelen-kodin-e-etikes-asnje-su-denua/60%Daily2019-11-06 14:45
https://kosovapost.net/gazetari-resul-sinani-nuk-doli-aspak-mire-me-vota-ne-garen-per-deputet/60%Daily2019-11-06 14:24
https://kosovapost.net/hallakaten-mediat-e-vuciqit-pasi-televizioni-serb-interviston-albin-kurtin-me-flamurin-kuq-e-zi-pas-shpine/60%Daily2019-11-06 14:11
https://kosovapost.net/kujdes-kosovaret-po-pergjohen-me-te-madhe-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2019-11-06 14:00
https://kosovapost.net/deshtojne-provimet-per-patente-shofer-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-11-06 14:12
https://kosovapost.net/fotografia-e-nenes-nga-gjakova-qe-ka-prekur-boten/60%Daily2019-11-06 13:48
https://kosovapost.net/kurti-nuk-mund-ta-trajtoj-bosnjen-njesoj-si-serbine-edhe-pse-bosnja-nuk-e-njeh-kosoven/60%Daily2019-11-06 13:38
https://kosovapost.net/qellohet-per-vdekje-nje-person-ne-dukagjin/60%Daily2019-11-06 13:25
https://kosovapost.net/njoftim-per-biletat-e-ndeshjes-kosove-angli/60%Daily2019-11-06 12:58
https://kosovapost.net/ne-qkmf-ne-e-prishtines-funksionalizohet-mamografi-digjital/60%Daily2019-11-06 12:55
https://kosovapost.net/shqiptarja-buta-biberaj-zgjidhet-prokurore-ne-shba/60%Daily2019-11-06 12:43
https://kosovapost.net/abdurrahman-abdi-pasha-nga-peqini-kur-armiku-quhet-mik-nje-lavdi-qe-haset-rralle-ne-histori/60%Daily2019-11-06 12:36
https://kosovapost.net/reali-nis-negociatat-me-ruizin/60%Daily2019-11-06 12:28
https://kosovapost.net/shpendi-ngushellohet-per-humbjen-ne-zgjedhje-me-ndricimin-e-kryeqytetit/60%Daily2019-11-06 12:23
https://kosovapost.net/xhaferovic-serbia-zyrtarisht-dhe-sistemtikisht-fyen-viktimat-e-portes-se-tuzlles/60%Daily2019-11-06 12:12
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-sllavia-praga-merr-barazimin-ne-camp-nou/60%Daily2019-11-06 12:09
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-kosoven-para-ndeshjes-me-angline/60%Daily2019-11-06 12:07
https://kosovapost.net/40-aktakuza-per-24-ore/60%Daily2019-11-06 12:03
https://kosovapost.net/haradinaj-i-bindur-se-ne-dhjetor-hiqen-vizat/60%Daily2019-11-06 11:34
https://kosovapost.net/zhduken-dy-femra-ne-prishtine/60%Daily2019-11-06 11:20
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-punetori-ne-obiliq-vdiq-pasi-e-zuri-kapaku-i-cisternes-se-betonit/60%Daily2019-11-06 11:11
https://kosovapost.net/shba-ben-pergjegjes-iranin-per-problemet-ne-irak-dhe-liban/60%Daily2019-11-06 10:59
https://kosovapost.net/elezi-nese-nuk-ka-ankesa-kqz-te-enjten-do-te-shpalle-rezultatet-perfundimtare/60%Daily2019-11-06 10:48
https://kosovapost.net/47-aksidente-trafiku-kane-ndodhur-gjate-24-oreve/60%Daily2019-11-06 10:40
https://kosovapost.net/shpendi-jep-nje-lajm-fantastik-per-prishtinen/60%Daily2019-11-06 10:23
https://kosovapost.net/nis-ndertimi-i-sheshit-te-suharekes/60%Daily2019-11-06 10:15
https://kosovapost.net/mesuesit-nga-shqiperia-fillojne-per-here-te-pare-mesimin-e-gjuhes-shqipe-per-shqiptaret-e-ukraines/60%Daily2019-11-06 10:12
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpublikohen-pamje-tjera-nga-arena-kombetare-video/60%Daily2019-11-06 10:02
https://kosovapost.net/punetoret-e-mkrs-se-edhe-sot-ne-proteste-per-objektin/60%Daily2019-11-06 09:37
https://kosovapost.net/zbardhet-i-gjithe-plani-i-presidentit-kjo-eshte-frika-e-hashim-thacit/60%Daily2019-11-06 09:32
https://kosovapost.net/zeka-i-kam-premtuar-ramushit-se-do-ti-bashkohem-dy-gjera-me-larguan-nga-ai/60%Daily2019-11-06 09:19
https://kosovapost.net/lavrov-rusia-dhe-shba-nuk-kane-marreveshje-te-fshehte-per-vendet-e-evakuuar-nga-terroristet-ne-siri/60%Daily2019-11-06 09:11
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-nentor/60%Daily2019-11-06 09:07
https://kosovapost.net/kjo-eshte-deputetja-e-32-te-e-vetevendosjes/60%Daily2019-11-06 09:01
https://kosovapost.net/erdogan-si-alternative-ndaj-avioneve-luftarake-f-35-ne-kemi-pershpejtuar-punimet-per-prodhimin-tone-vendor/60%Daily2019-11-06 08:56
https://kosovapost.net/roma-mbeshtet-mario-balotelli-ndaj-fyerjeve-raciste/60%Daily2019-11-06 08:47
https://kosovapost.net/shperthen-sulmuesi-serb-akuzon-arbitrin-per-barazimin-e-ajax/60%Daily2019-11-06 08:41
https://kosovapost.net/borxhi-13-milionesh-ne-veri-bllokon-xhirollogarite-e-ujesjellesit/60%Daily2019-11-06 08:36
https://kosovapost.net/opozita-bllokon-vuciqin-ne-rts-video/60%Daily2019-11-06 08:28
https://kosovapost.net/sot-zgjedhet-nenkryetari-i-ri-i-kuvendit-ne-maqedoni-se-veriut-do-te-shqyrtohet-edhe-raporti-i-ke-se-per-vitin-2019/60%Daily2019-11-06 08:29
https://kosovapost.net/ne-qkuk-rritet-numri-i-braktisjes-se-foshnjave/60%Daily2019-11-06 08:09
https://kosovapost.net/studentet-ia-zune-deren-masht-it-ska-marreveshje-per-bursat-studentore/60%Daily2019-11-06 07:58
https://kosovapost.net/keto-jane-pikat-ku-vv-dhe-ldk-jane-pajtuar-per-programin-qeverises-ne-shendetesi/60%Daily2019-11-06 07:56
https://kosovapost.net/kqz-mund-te-shpalle-sot-rezultatin-perfundimtar/60%Daily2019-11-06 07:18
https://kosovapost.net/cka-thote-tome-gashi-dhe-familjaret-per-dino-hasanaj/60%Daily2019-11-05 22:52
https://kosovapost.net/grate-e-srebrenices-protestojne-para-ambasades-se-suedise/60%Daily2019-11-05 22:24
https://kosovapost.net/kartela-vret-9-persona-6-prej-tyre-femije/60%Daily2019-11-05 22:23
https://kosovapost.net/video-cmenduri-e-dortmund-lume-golash-ne-angli/60%Daily2019-11-05 22:17
https://kosovapost.net/kurani-libri-me-i-popullarizuar-dhe-me-i-lexuar-ne-histori/60%Daily2019-11-05 22:18
https://kosovapost.net/vv-fituese-edhe-nga-votat-e-diaspores/60%Daily2019-11-05 21:55
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-me-trupin-tone-kur-pime-uje-me-stomak-bosh/60%Daily2019-11-05 21:48
https://kosovapost.net/keto-jane-rezultatet-e-kutise-se-pare-nga-diaspora/60%Daily2019-11-05 21:36
https://kosovapost.net/librat-qe-patjeter-duhet-lexuar-gjate-jetes/60%Daily2019-11-05 22:08
https://kosovapost.net/xhakes-i-merret-shiriti-i-kapitenit-tek-arsenali/60%Daily2019-11-05 21:11
https://kosovapost.net/me-ne-fund-u-zbulua-ja-kush-eshte-e-dashura-e-mc-kreshes-foto/60%Daily2019-11-05 21:07
https://kosovapost.net/150-shqiptare-pjestare-ne-policine-e-nju-jorkut/60%Daily2019-11-05 20:40
https://kosovapost.net/nje-lule-sa-une/60%Daily2019-11-05 20:28
https://kosovapost.net/e-verteton-limaj-nisma-ka-kaluar-pragun/60%Daily2019-11-05 20:19
https://kosovapost.net/okb-4-1-miliarde-njerez-ne-bote-te-lidhur-ne-internet/60%Daily2019-11-05 19:48
https://kosovapost.net/polonia-e-shkeli-ligjin-e-be-se-per-gjyqtaret/60%Daily2019-11-05 19:40
https://kosovapost.net/ankesat-po-zvarrisin-shpalljen-e-rezultatit-perfundimtar/60%Daily2019-11-05 19:35
https://kosovapost.net/ja-cilat-parti-pritet-te-shuhen/60%Daily2019-11-05 19:18
https://kosovapost.net/emocione-ne-champions-mbyllet-pjesa-e-pare-surpriza-ne-rusi/60%Daily2019-11-05 19:08
https://kosovapost.net/kreu-i-kurdeve-te-irakut-turqia-nuk-ka-problem-me-kurdet-ne-siri/60%Daily2019-11-05 18:58
https://kosovapost.net/mbi-11-mije-shkencetare-paralajmerojne-per-emergjence-klimatike-globale/60%Daily2019-11-05 19:58
https://kosovapost.net/specialja-padit-nje-prokuror-ne-kosove-ja-per-cfare-akuzohet/60%Daily2019-11-05 18:53
https://kosovapost.net/kosova-ekstradon-ne-mal-te-zi-nje-nga-personat-me-te-kerkuar/60%Daily2019-11-05 18:39
https://kosovapost.net/trump-ben-thirrje-per-lufte-kunder-karteleve-te-droges-ne-meksike/60%Daily2019-11-05 18:36
https://kosovapost.net/mane-rrefen-marredhenien-me-trajnerin-ja-pse-jurgen-klop-eshte-special-per-ne/60%Daily2019-11-05 18:15
https://kosovapost.net/a-do-ti-duhet-ldk-se-dhe-lvv-se-partneri-i-trete-per-qeveri/60%Daily2019-11-05 18:09
https://kosovapost.net/keto-jane-qendrimet-e-partive-per-shkarkimin-e-shpend-ahmetit/60%Daily2019-11-05 18:03
https://kosovapost.net/ngjarja-e-rende-ne-prizren-38-vjecarja-kryen-vetevrasje/60%Daily2019-11-05 17:45
https://kosovapost.net/keta-jane-deputetet-me-te-votuar-te-levizjes-vetevendosje/60%Daily2019-11-05 17:37
https://kosovapost.net/njihuni-me-shqiptaren-qe-kujdeset-per-bukurine-e-kim-kardashian-foto/60%Daily2019-11-05 17:30
https://kosovapost.net/iu-gjet-2-5-milione-euro-droge-tete-vite-burg-per-atleten-e-lojerave-olimpike/60%Daily2019-11-05 17:26
https://kosovapost.net/ja-sa-vota-mori-me-i-riu-i-vetevendosjes/60%Daily2019-11-05 17:39
https://kosovapost.net/guardiola-kur-te-therret-bayern-nuk-mund-ti-thuash-jo/60%Daily2019-11-05 17:16
https://kosovapost.net/thyhet-rekordi-guinness-11-vjecari-gjen-dhjetera-shtete-ne-nje-minute/60%Daily2019-11-05 17:09
https://kosovapost.net/kriza-e-pengjeve-si-nisi-armiqesia-e-eger-mes-shba-se-dhe-iranit/60%Daily2019-11-05 17:01
https://kosovapost.net/gjeneve-komiteti-kushtetues-i-sirise-mbajti-raundin-e-dyte-te-mbledhjeve/60%Daily2019-11-05 16:55
https://kosovapost.net/stoltenberg-ukraina-te-behet-anetare-e-nato-s/60%Daily2019-11-05 16:43
https://kosovapost.net/panik-me-bombe-ne-studio-te-marvel-angelina-jolie-dhe-richard-madeni-jane-evakuuar/60%Daily2019-11-05 16:40
https://kosovapost.net/shpenzimet-e-qeverise-haradinaj-per-9-muaj-u-rriten-per-77-milione-euro/60%Daily2019-11-05 15:57
https://kosovapost.net/shperthen-skandali-kerkohet-burgosja-e-rexhep-hotit/60%Daily2019-11-05 15:53
https://kosovapost.net/ministri-malazias-skemi-toke-per-askend-korrigjimi-me-kosoven-brenda-marreveshjes/60%Daily2019-11-05 15:49
https://kosovapost.net/sonte-ne-ora-21-nis-numerimi-i-votave-te-mergates/60%Daily2019-11-05 15:45
https://kosovapost.net/supremja-mori-vendim-per-1806-pakot-me-fletevotime-nga-diaspora/60%Daily2019-11-05 15:14
https://kosovapost.net/real-madridi-oferte-te-cmendur-per-talentin-e-dortmundit/60%Daily2019-11-05 15:34
https://kosovapost.net/kurti-takon-selen-i-cili-thote-se-fitorja-e-vv-i-jep-shprese-perpjekjeve-historike-te-shqiptareve/60%Daily2019-11-05 14:52
https://kosovapost.net/ish-deputet-qe-nuk-morren-vota-te-mjaftushme-ne-levizjen-vetevendosje/60%Daily2019-11-05 15:06
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-eshte-ne-dijeni-per-arrestimet-qe-mund-te-vijne-nga-specialja/60%Daily2019-11-05 14:20
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-personin-qe-u-gjet-i-vdekur-ne-agim-ramadani-ne-prishtine/60%Daily2019-11-05 14:16
https://kosovapost.net/keds-academy-vii-hap-dyert-per-nxenes-dhe-studente/60%Daily2019-11-05 13:52
https://kosovapost.net/mblidhet-qeveria-ne-detyre-miraton-kater-pika/60%Daily2019-11-05 13:47
https://kosovapost.net/kur-u-prish-dasma-kur-ia-nisi-thonin-pleqnaret-tone-te-menqur-dikure/60%Daily2019-11-05 14:00
https://kosovapost.net/daciq-kater-pese-vende-ne-bote-do-te-terheqin-njohjen-kosoves-deri-ne-fund-te-vitit/60%Daily2019-11-05 13:33
https://kosovapost.net/rexhep-qosja-publikon-nje-dokument-kur-ibrahim-rugova-nenshkroi-nje-marreveshje-me-milan-millutinoviqin/60%Daily2019-11-05 13:27
https://kosovapost.net/shba-ja-terhiqet-nga-marreveshja-e-parisit-per-klimen/60%Daily2019-11-05 13:20
https://kosovapost.net/facebook-me-logo-te-re/60%Daily2019-11-05 13:17
https://kosovapost.net/gazeta-sllovene-zbulon-detajet-spektakel-per-kosoven-ne-washington/60%Daily2019-11-05 13:21
https://kosovapost.net/komisioneri-hahn-pret-vjosa-osmanin-ne-bruksel-diskutohet-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-11-05 13:12
https://kosovapost.net/mesazhi-prekes-i-ronaldos-per-portugezin-gomes-qe-pesoi-lendim-te-rende-2/60%Daily2019-11-05 13:00
https://kosovapost.net/haxhi-krasniqi-anulon-mecin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-11-05 12:51
https://kosovapost.net/mesazhi-prekes-i-ronaldos-per-portugezin-gomes-qe-pesoi-lendim-te-rende/60%Daily2019-11-05 12:42
https://kosovapost.net/titull-kurti-astriti-eshte-ylli-qe-nuk-shuhet-kurre/60%Daily2019-11-05 12:21
https://kosovapost.net/vuciq-u-takua-me-kryeprokurorin-e-hages-cka-biseduan/60%Daily2019-11-05 12:16
https://kosovapost.net/haradinaj-marshi-i-sotem-nje-popull-per-drejtesi-eshte-thirrje-e-ndergjegjes-kolektive-per-te-verteten/60%Daily2019-11-05 12:01
https://kosovapost.net/8643-2/60%Daily2019-11-05 11:52
https://kosovapost.net/sot-tri-vite-iu-vra-djali-baba-avni-dhe-nena-xhemile-nisen-drejte-prokurorise-speciale/60%Daily2019-11-05 11:29
https://kosovapost.net/marshi-marshi-nje-popull-per-drejtesi-me-albin-kurtin-rreshtohet-edhe-zijadin-sela/60%Daily2019-11-05 11:35
https://kosovapost.net/ka-filluar-marshi-nje-popull-per-drejtesi/60%Daily2019-11-05 11:13
https://kosovapost.net/policia-bllokon-rruget-eprishtines/60%Daily2019-11-05 11:03
https://kosovapost.net/keshilltari-i-haradinajt-ja-huq-ne-nje-postim-kerkon-trafikimin-e-droges-permes-aeroplaneve/60%Daily2019-11-05 12:45
https://kosovapost.net/cekia-publikon-listen-zyrtare-vjen-lajm-i-madh-per-kosoven/60%Daily2019-11-05 10:45
https://kosovapost.net/punetoret-e-e-mkrs-se-me-proteste-po-e-kundershtojne-vendosjen-e-presidences-ne-kete-objekt/60%Daily2019-11-05 10:38
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-sot-do-te-ndale-punen-per-pese-minuta-ne-shenje-kujtimi-per-astrit-deharin/60%Daily2019-11-05 10:29
https://kosovapost.net/marko-gjuriq-vuciq-i-tregoi-palmerit-ate-qe-prishtina-nuk-kishte-bere/60%Daily2019-11-05 10:24
https://kosovapost.net/ipk-nga-janari-32-police-te-arrestuar/60%Daily2019-11-05 10:05
https://kosovapost.net/8600-2/60%Daily2019-11-05 09:56
https://kosovapost.net/kalendari-historik/60%Daily2019-11-05 09:47
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-prishtine-ka-te-lenduar/60%Daily2019-11-05 09:38
https://kosovapost.net/foto-prekese-me-trendafil-ne-dore-vajza-i-shkon-te-varri-babait-ne-trevjetorin-e-vdekjes/60%Daily2019-11-05 09:27
https://kosovapost.net/kimete-berisha-thaci-duhet-te-shkarkohet-per-tradhti-kombetare-ne-tentative-dhe-per-vjedhje-te-buxhetit/60%Daily2019-11-05 09:30
https://kosovapost.net/vv-astrit-dehari-ishte-aktivist-i-dalluar-plot-vullnet-e-energji/60%Daily2019-11-05 08:59
https://kosovapost.net/studentet-serish-protestojne-per-bursat-dhe-afatin-e-nentorit/60%Daily2019-11-05 08:52
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-godet-kilin/60%Daily2019-11-05 08:45
https://kosovapost.net/vazhdon-perplasja-mes-politikaneve-serbe-te-veriut/60%Daily2019-11-05 08:38
https://kosovapost.net/terbohet-bayern-trajneri-holandez-i-mbyll-deren-bavarezeve/60%Daily2019-11-05 08:26
https://kosovapost.net/tri-vite-nga-vdekja-e-mistershme-e-astrit-deharit-aktivitet-qe-do-te-mbahen-ne-kujtim-te-tij/60%Daily2019-11-05 08:15
https://kosovapost.net/atk-largon-nga-puna-inspektorin-tatimor-qe-u-denua-per-korrupsion/60%Daily2019-11-05 08:06
https://kosovapost.net/qeveria-ne-largim-sot-mblidhet-per-buxhetin/60%Daily2019-11-05 08:00
https://kosovapost.net/rritet-me-shume-se-dyfish-numri-i-traktoreve-ne-vendin-tone/60%Daily2019-11-04 22:40
https://kosovapost.net/rizgjedhet-kryeparlamentari-britanik-momenti-kur-ish-kryetari-lagohet-nga-ulesja-e-tij-sipas-traditesvideo/60%Daily2019-11-04 22:37
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-i-jep-serish-tenderin-blerim-devollit/60%Daily2019-11-04 22:29
https://kosovapost.net/edhe-irlanda-e-shqetesuar-me-numrin-e-azilkerkuesve-nga-shqiperia/60%Daily2019-11-04 22:22
https://kosovapost.net/aksident-zingjiror-te-plepat-ne-prishtine/60%Daily2019-11-04 22:10
https://kosovapost.net/deklaratat-e-hazirit-nuk-kane-ndikim-ldk-e-vv-po-perafrohen/60%Daily2019-11-04 21:59
https://kosovapost.net/yndyrnat-e-teperta-rrisin-rrezikun-e-kesaj-semundjeje/60%Daily2019-11-04 21:55
https://kosovapost.net/prishtinasit-i-kthehet-prona-qe-i-eshte-uzurpuar-qe-nga-viti-2000/60%Daily2019-11-04 21:36
https://kosovapost.net/presidenca-e-turqise-reagon-ndaj-raportit-te-shba-se-per-terrorizmin/60%Daily2019-11-04 21:27
https://kosovapost.net/shqiperi-lypsi-qe-u-denua-per-vjedhjen-e-bicikletes-te-cilen-e-gjeti-te-mbeturinat/60%Daily2019-11-04 21:20
https://kosovapost.net/agim-veliu-koalicioni-ldk-lvv-nuk-eshte-ne-rrezik/60%Daily2019-11-04 21:11
https://kosovapost.net/ronaldo-me-mesazh-emocional-per-gomesin-foto/60%Daily2019-11-04 20:53
https://kosovapost.net/be-thirrje-izraelit-ti-jape-fund-vendbanimeve-ilegale-ne-bregun-perendimor/60%Daily2019-11-04 20:39
https://kosovapost.net/6-vjecari-nga-peja-ka-nevoje-per-ndihmen-tone/60%Daily2019-11-04 20:35
https://kosovapost.net/aksident-i-pazakonte-ne-fushe-kosove-vetura-pa-shofer-i-del-perpara-autobusit/60%Daily2019-11-04 20:30
https://kosovapost.net/shperblehet-rashica-pas-golit-kunder-freiburg-video/60%Daily2019-11-04 20:26
https://kosovapost.net/televizioni-francez-reportazh-per-gryken-e-rugoves-video/60%Daily2019-11-04 20:14
https://kosovapost.net/raketat-ruse-po-e-shqetesojne-kosoven-dhe-shbane/60%Daily2019-11-04 20:02
https://kosovapost.net/perleshje-me-arme-ne-shkollen-musa-hoti-ne-mitrovice/60%Daily2019-11-04 19:50
https://kosovapost.net/rita-ora-kujton-klipin-te-cilin-e-xhiroi-ne-vendlindje/60%Daily2019-11-04 19:43
https://kosovapost.net/vuciq-per-kosoven-ne-nuk-do-te-hyjme-ne-konflikte-me-ameriken/60%Daily2019-11-04 19:28
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-rende-per-pdk-ne-dhe-aak-ne/60%Daily2019-11-04 19:25
https://kosovapost.net/37-vjecari-nga-kosova-aksidentohet-ne-autostraden-e-cyrihut/60%Daily2019-11-04 19:10
https://kosovapost.net/greqi-policia-ndaloi-kamionin-me-41-emigrante/60%Daily2019-11-04 19:03
https://kosovapost.net/shperblehet-muriqi-me-i-miri-ne-turqi/60%Daily2019-11-04 19:00
https://kosovapost.net/keto-jane-pikat-e-rendit-te-dites-ne-mbledhjen-e-qeverise-qe-do-te-mbahet-neser/60%Daily2019-11-04 18:52
https://kosovapost.net/foto-po-shkelqen-me-basel-zhegrova-merr-vendimin-e-papritur/60%Daily2019-11-04 18:45
https://kosovapost.net/veprimin-qe-beri-princ-harry-me-studenten-qe-flirtonte-duhet-ta-bejne-te-gjithe-meshkujt/60%Daily2019-11-04 18:39
https://kosovapost.net/kmdlnj-kunder-rritjes-se-takses-per-sigurim-te-veturave/60%Daily2019-11-04 18:33
https://kosovapost.net/kompanine-te-cilen-shba-e-ka-ne-liste-te-zeze-bernabiq-e-do-ne-serbi/60%Daily2019-11-04 18:27
https://kosovapost.net/kjo-vogelushe-sot-eshte-nder-kengetaret-shqiptare-me-te-njohura-ne-bote/60%Daily2019-11-04 18:11
https://kosovapost.net/neser-ofrohen-sherbime-mjekesore-falas-ne-perkujtim-te-astrit-deharit/60%Daily2019-11-04 17:59
https://kosovapost.net/merkel-vizitoi-memorialin-e-viktimave-te-neo-nazisteve/60%Daily2019-11-04 17:43
https://kosovapost.net/albin-kurti-ne-shkup-pritet-nga-kryeministri-zaev/60%Daily2019-11-04 17:25
https://kosovapost.net/kjo-ishte-demostrata-me-e-madhe-ne-gjermani-e-cila-rrezoi-murin-e-berlinit-foto/60%Daily2019-11-04 17:18
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-udheton-ne-shba-per-vizite-dyditore/60%Daily2019-11-04 17:04
https://kosovapost.net/pesoi-atak-ne-zemer-casillas-jep-lajmin-e-papritur/60%Daily2019-11-04 17:00
https://kosovapost.net/konjufca-flet-per-takimin-a-u-diskutua-per-deklaratat-e-hazirit-ne-takimin-ldk-lvv/60%Daily2019-11-04 16:53
https://kosovapost.net/vuciq-bisedon-permes-telefonit-me-ramen-dhe-zaevin/60%Daily2019-11-04 16:25
https://kosovapost.net/tome-gashi-kerkon-nga-prokuroria-aktvendimin-e-fundit-dhe-te-gjitha-shkresat-per-rastin-dehari/60%Daily2019-11-04 16:22
https://kosovapost.net/e-migjeni-thote-na-hala-sja-kena-nis/60%Daily2019-11-04 16:16
https://kosovapost.net/pese-menyrat-me-te-sigurta-per-te-humbur-peshe/60%Daily2019-11-04 15:59
https://kosovapost.net/prishtine-proteste-kunder-vendimit-per-konkursin-e-bursave/60%Daily2019-11-04 15:48
https://kosovapost.net/jo-te-gjithe-i-gezohen-ligjit-per-pagat/60%Daily2019-11-04 15:41
https://kosovapost.net/loredana-takon-ronaldon-dhe-mbeshtet-dua-lipen-gjate-interpretimit-te-saj/60%Daily2019-11-04 16:07
https://kosovapost.net/noizy-ofendon-rende-gazetaren-shqiptare-foto/60%Daily2019-11-04 15:25
https://kosovapost.net/studentet-e-fakultetit-te-edukimit-paralajmerojne-protesta-para-masht-it-dhe-rektoratit-te-up-se/60%Daily2019-11-04 15:21
https://kosovapost.net/ja-me-cilen-kengetare-turke-ngjason-engjellusha-salihu/60%Daily2019-11-04 15:16
https://kosovapost.net/ja-kush-rrembeu-cmimet-kryesore-ne-mtv-ema-2019/60%Daily2019-11-04 14:59
https://kosovapost.net/400-mije-euro-nga-mmph-per-ndertimin-e-parkut-memorial-te-uck-se-ne-jezerc-te-ferizajt/60%Daily2019-11-04 14:55
https://kosovapost.net/keto-ushqime-ju-ndihmojne-ne-parandalimin-e-rrudhave/60%Daily2019-11-04 14:53
https://kosovapost.net/gjendet-trupi-i-pajete-i-musli-krasniqit-nga-vushtrria-ai-rezultonte-i-humbur-qe-nga-28-tetori/60%Daily2019-11-04 14:46
https://kosovapost.net/thaci-vleresimi-i-shba-se-per-kosoven-ne-luften-kunder-terrorizmit-eshte-i-merituar/60%Daily2019-11-04 14:37
https://kosovapost.net/ka-filluar-takimi-i-radhes-mes-grupeve-punuese-te-lvv-se-dhe-ldk-se/60%Daily2019-11-04 14:19
https://kosovapost.net/rouhani-leter-paqesore-mbretit-salman/60%Daily2019-11-04 13:55
https://kosovapost.net/shba-nderton-dy-baza-te-reja-ne-rajonin-e-pasur-me-nafte-ne-siri/60%Daily2019-11-04 13:53
https://kosovapost.net/reali-i-ka-gati-130-milione-euro-per-salah/60%Daily2019-11-04 13:48
https://kosovapost.net/hapet-qendra-e-qendrimit-ditor-per-femijet-te-cilet-qendrojne-ne-rruge/60%Daily2019-11-04 13:45
https://kosovapost.net/ankesat-e-studenteve-per-bursa-reagon-masht-i/60%Daily2019-11-04 13:42
https://kosovapost.net/palmer-kerkon-qe-te-respektohet-rezultati-i-zgjedhjeve-ne-kosove/60%Daily2019-11-04 13:35
https://kosovapost.net/mario-balotelli-kercenon-me-ikje-nga-fusha-mjaft-me-racizem/60%Daily2019-11-04 13:28
https://kosovapost.net/vendimi-i-masht-it-per-bursa-studentet-paralajmerojne-protestat-e-radhes/60%Daily2019-11-04 13:28
https://kosovapost.net/onkologu-karaman-85-per-qind-e-femijeve-qe-vuajne-nga-leukemia-mund-te-trajtohen/60%Daily2019-11-04 13:22
https://kosovapost.net/planet-e-presidentit-per-te-nderruar-zyrat-hoti-akuzon-per-rritje-te-shpenzimeve/60%Daily2019-11-04 13:18
https://kosovapost.net/vetevendosje-akuzon-kqz-ne-dhe-pzap-ne-per-shtyrjen-e-certifikimit-te-rezultateve/60%Daily2019-11-04 13:11
https://kosovapost.net/real-madridi-po-e-vuan-shume-largimin-e-cristiano-ronaldos-edhe-pas-dy-vitesh/60%Daily2019-11-04 12:39
https://kosovapost.net/vv-ankohet-tek-supremja-per-mosnumerimin-e-pakove-nga-diaspora/60%Daily2019-11-04 12:25
https://kosovapost.net/palmer-amerika-deshiron-perspektive-evropiane-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-11-04 12:21
https://kosovapost.net/shqiptaret-te-paret-per-azil-ne-irlande-kalojne-edhe-sirianet/60%Daily2019-11-04 12:03
https://kosovapost.net/cfare-domethenie-ka-lulja-qe-palmer-e-vuciq-kishin-vendosur-ne-xhaketat-e-tyre/60%Daily2019-11-04 12:02
https://kosovapost.net/nje-femer-ne-fushe-kosove-tentoi-te-vetevritet-parandalohet-nga-policia/60%Daily2019-11-04 11:58
https://kosovapost.net/keds-vendos-8-trafo-te-reja-ne-kline-te-skenderajt/60%Daily2019-11-04 11:53
https://kosovapost.net/ndajme-pikepamje-te-ndryshme-vuciq-flet-pas-takimit-me-palmer/60%Daily2019-11-04 11:49
https://kosovapost.net/neser-mblidhet-qeveria-ne-largim/60%Daily2019-11-04 11:44
https://kosovapost.net/kamioni-me-39-kufoma-arrestohet-8-persona-ne-vietnam/60%Daily2019-11-04 11:43
https://kosovapost.net/buzeqesh-juventusi-milanit-i-demtohen-dy-futbollistet-titullar/60%Daily2019-11-04 11:41
https://kosovapost.net/lvv-dorezon-ankesen-ne-gjykaten-supreme-per-votat-e-diaspores/60%Daily2019-11-04 11:37
https://kosovapost.net/vdes-nje-person-ne-gjakove/60%Daily2019-11-04 11:35
https://kosovapost.net/kalendari-historik-4-nentor/60%Daily2019-11-04 11:09
https://kosovapost.net/gazetarja-greke-turperohet-nga-vendi-i-saj-kur-sheh-kampet-e-refugjateve-ne-turqi/60%Daily2019-11-04 10:57
https://kosovapost.net/intensifikohet-gara-ne-la-ligen-spanjolle/60%Daily2019-11-04 10:52
https://kosovapost.net/kompania-me-e-madhe-e-naftes-ne-bote-aramco-nxjerr-aksione-ne-shitje/60%Daily2019-11-04 10:44
https://kosovapost.net/ambasadori-turk-ne-shqiperi-paralajmeron-anetaret-e-feto-s/60%Daily2019-11-04 10:30
https://kosovapost.net/mesuesja-qe-la-turqine-per-gjuhen-shqipe/60%Daily2019-11-04 10:32
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-ne-shqiperi-me-thirrje-per-financimin-e-projekteve-kulturore/60%Daily2019-11-04 10:16
https://kosovapost.net/ministri-holandez-ben-thirrje-per-marreveshje-te-pranueshme-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-11-04 10:13
https://kosovapost.net/saudia-ndalon-nikabin-gjate-sezonit-te-rijadit/60%Daily2019-11-04 10:13
https://kosovapost.net/mungesa-e-gjumit-dobeson-shikimin/60%Daily2019-11-04 10:09
https://kosovapost.net/tete-pyetjet-e-vuciqit-drejtuar-palmerit-sa-i-perket-kosoves/60%Daily2019-11-04 10:00
https://kosovapost.net/kqz-ja-ende-se-ka-nje-date-per-shpalljen-e-rezultateve-perfundimtare/60%Daily2019-11-04 09:29
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-prej-15-nentorit-drejtuesit-duhet-ti-kene-me-vete-pajisjet-dimerore/60%Daily2019-11-04 09:14
https://kosovapost.net/zbulohen-prapaskenat-endrra-e-mbappe-eshte-klubi-spanjoll/60%Daily2019-11-04 09:08
https://kosovapost.net/izraeli-arreston-15-palestineze-ne-bregun-perendimor/60%Daily2019-11-04 09:00
https://kosovapost.net/oda-amerikane-takon-senatoret-dhe-kongresmenet-amerikane/60%Daily2019-11-04 09:45
https://kosovapost.net/bosnje-e-hercegovina-fiton-cmimin-e-pare-ne-garat-e-kuranit-ne-kosove/60%Daily2019-11-04 08:47
https://kosovapost.net/palmer-takohet-sot-me-vuciqin/60%Daily2019-11-04 08:38
https://kosovapost.net/grupet-punuese-te-vv-se-dhe-ldk-se-mbajne-sot-takimin-e-peste/60%Daily2019-11-04 08:21
https://kosovapost.net/presidenti-i-ri-i-pe-se-viziton-sot-maqedonine-e-veriut/60%Daily2019-11-04 08:10
https://kosovapost.net/bardhyl-mahmuti-falsifikimi-i-raportit-zviceran-per-deharin-ne-funksion-te-fshehjes-se-krimi/60%Daily2019-11-04 09:51
https://kosovapost.net/profesori-i-se-drejtes-muhamet-kelmendi-prokuroria-ka-deshtuar-shpetim-vetem-vetting-u/60%Daily2019-11-04 07:46
https://kosovapost.net/ish-agjenti-e-kryqezon-presidentin-ja-akuzat-e-renda-per-hashim-thacin/60%Daily2019-11-04 07:33
https://kosovapost.net/8187-2/60%Daily2019-11-04 07:24
https://kosovapost.net/mbi-dhjetera-mijera-pelqime-dhe-qindra-shperndarje-qytetaret-i-thane-po-koalicionit-vv-ldk/60%Daily2019-11-03 21:57
https://kosovapost.net/zyrtari-i-larte-vv-se-qe-flet-per-deklaratat-e-nenkryetarit-te-ldk-se/60%Daily2019-11-03 21:20
https://kosovapost.net/kercenohen-politikanet-gjermane-nga-keta-persona/60%Daily2019-11-03 21:11
https://kosovapost.net/feronikelit-triumfon-ndaj-trepces/60%Daily2019-11-03 20:59
https://kosovapost.net/keto-do-jene-temperaturat-ne-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-11-03 20:45
https://kosovapost.net/tome-gashi-i-bindur-se-edhe-dino-asanajn-100-per-qind-e-kane-vrare/60%Daily2019-11-03 20:15
https://kosovapost.net/jovanovicserbia-ka-kapitulluar-ne-kosove-ne-kohen-kur-e-kane-vrare-kelmendin/60%Daily2019-11-03 20:10
https://kosovapost.net/godet-haziri-e-gjithe-vv-ja-e-di-kush-eshte-baba-ne-ldk/60%Daily2019-11-03 20:01
https://kosovapost.net/kosova-rrezikon-te-mbetet-pa-mjek-e-infermier/60%Daily2019-11-03 19:48
https://kosovapost.net/themeluesja-e-psd-se-dyshon-se-votat-e-psd-u-manipuluan-nga-aak/60%Daily2019-11-03 19:26
https://kosovapost.net/pacolli-vuciqit-e-keni-vetem-nje-shans-ta-njihni-kosoven/60%Daily2019-11-03 18:54
https://kosovapost.net/pamje-te-renda-lendim-horror-per-ish-yllin-e-barcelones/60%Daily2019-11-03 18:49
https://kosovapost.net/studentet-e-filozofikut-neser-protestojne-pasi-u-anashkaluan-ne-konkursin-per-bursa/60%Daily2019-11-03 18:38
https://kosovapost.net/pzap-refuzon-kerkesen-e-vv-se-per-numerimin-e-pakove-nga-diaspora/60%Daily2019-11-03 18:29
https://kosovapost.net/simiq-palmer-na-ka-thene-se-nuk-ka-qeveri-pa-listen-serbe/60%Daily2019-11-03 18:09
https://kosovapost.net/juventus-peshkon-te-psg-shenjestron-lojtarin-me-parametra-zero/60%Daily2019-11-03 18:03
https://kosovapost.net/berberi-i-cristiano-ronaldos-gjendet-i-therur-me-thike-ne-dhomen-e-hotelit/60%Daily2019-11-03 17:57
https://kosovapost.net/krize-ne-sistemin-shendetesor-mungojne-5-mije-punetore/60%Daily2019-11-03 16:03
https://kosovapost.net/stilistet-e-njohur-i-bashkohen-vv-se/60%Daily2019-11-03 15:48
https://kosovapost.net/presidenti-lideret-e-be-se-te-mos-i-bejne-gabimet-e-viteve-te-90-ta/60%Daily2019-11-03 15:39
https://kosovapost.net/aksident-afer-katedrales-nene-tereza-ne-prishtine-dy-te-lenduar/60%Daily2019-11-03 15:24
https://kosovapost.net/gjashte-raste-te-dhunes-ne-familje-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2019-11-03 15:12
https://kosovapost.net/flamurtari-befason-driten-ne-kryeqytet-i-humb-hapin-me-lideret/60%Daily2019-11-03 14:06
https://kosovapost.net/vonesa-ne-krijimin-e-institucioneve-shtyn-miratimin-e-buxhetit-2020/60%Daily2019-11-03 14:02
https://kosovapost.net/cavusoglu-somalia-ka-nevoje-per-ndihmen-e-turqise/60%Daily2019-11-03 13:59
https://kosovapost.net/gani-geci-propozon-qe-vv-dhe-ldk-ti-ndajne-ministrite-si-me-short-futbolli/60%Daily2019-11-03 13:55
https://kosovapost.net/mungese-e-barnave-jetike-per-pacientet/60%Daily2019-11-03 13:51
https://kosovapost.net/fatmir-sejdiu-kerkon-pergjegjesi-per-humbjen-e-ldk-se-ne-zgjedhje/60%Daily2019-11-03 13:46
https://kosovapost.net/besnik-bislimi-nga-vv-deklaratat-e-lutfi-hazirit-nuk-cojne-peshe-ne-bisedimet-me-ldk-ne/60%Daily2019-11-03 13:44
https://kosovapost.net/vdes-ish-kryetari-i-gracanices-bojan-stojanoviq/60%Daily2019-11-03 13:40
https://kosovapost.net/qytetaret-e-prishtines-ankohen-per-cmimin-e-larte-te-druve-per-ngrohje/60%Daily2019-11-03 12:39
https://kosovapost.net/mbi-1200-tiketa-trafiku-te-shqiptuara-vetem-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2019-11-03 12:08
https://kosovapost.net/loredana-fiton-cmim-ne-mtv-ema-e-pranishme-edhe-dua-lipa-foto/60%Daily2019-11-03 11:59
https://kosovapost.net/vedat-gashi-kandidat-tjeter-shqiptar-ne-zgjedhjet-ne-shba/60%Daily2019-11-03 11:52
https://kosovapost.net/vietnami-vendi-i-vetem-qe-po-fiton-nga-lufta-tregtare/60%Daily2019-11-03 11:45
https://kosovapost.net/matthew-palmer-premton-angazhim-per-zbardhjen-e-fatit-te-pagjeturve/60%Daily2019-11-03 11:39
https://kosovapost.net/okb-ja-paralajmeron-duhet-te-ndalojme-planifikimin-e-projekteve-te-tilla-qe-perdorin-si-lende-djegese-qymyrgurin/60%Daily2019-11-03 11:35
https://kosovapost.net/gjykata-amerikane-pezullon-ligjin-e-propozuar-nga-trump-per-sigurimin-shendetesor-te-emigranteve/60%Daily2019-11-03 11:32
https://kosovapost.net/nese-e-shihni-kete-shenje-ne-gisht-ju-kercenon-semundja-e-rende-e-mushkerive-foto/60%Daily2019-11-03 11:00
https://kosovapost.net/marrin-fund-ditet-me-diell-java-qe-vjen-nis-me-shi/60%Daily2019-11-03 10:55
https://kosovapost.net/anetari-i-vv-se-i-reagon-hazirit-albin-kurti-u-zgjodh-kryeminister-me-6-tetor/60%Daily2019-11-03 10:42
https://kosovapost.net/lekura-e-pules-ndihmon-ne-uljen-e-shtypjes-se-gjakut-dhe-kolesterines-se-keqe/60%Daily2019-11-03 10:38
https://kosovapost.net/rezarta-shkurta-rrefen-periudhen-kur-bashkeshorti-i-saj-ishte-ne-burg/60%Daily2019-11-03 10:34
https://kosovapost.net/thaci-anton-cetta-hyri-ne-histori-si-pajtues-i-gjaqeve/60%Daily2019-11-03 10:20
https://kosovapost.net/berisha-beogradi-po-u-ben-presion-pjesetareve-te-fsk-se-disave-u-hodhen-granata-dore-ne-oborre/60%Daily2019-11-03 10:16
https://kosovapost.net/palmer-viziton-shoqaten-thirrjet-e-nenave/60%Daily2019-11-03 10:12
https://kosovapost.net/deshtimi-i-kosoves-kerkohet-presion-me-i-madh-nderkombetar/60%Daily2019-11-03 09:58
https://kosovapost.net/rreshqitje-masive-e-dheut-humb-jeten-babai-dhe-tre-femijet-e-tij/60%Daily2019-11-03 09:49
https://kosovapost.net/dasma-kthehet-ne-arene-boksi-sherr-masiv-pas-ngacmimeve-te-turpshme-video/60%Daily2019-11-03 09:44
https://kosovapost.net/ulje-te-transportit-te-mallrave-me-tren/60%Daily2019-11-03 10:07
https://kosovapost.net/kontekstualiteti-i-sundimit-te-ligjit-sovraniteti-dhe-sfidat-e-sigurise/60%Daily2019-11-03 10:04
https://kosovapost.net/kur-te-doni-lutfi-haziri-i-gatshem-ta-sfidoje-edhe-nje-here-ne-zgjedhje-vetevendosjen/60%Daily2019-11-03 09:52
https://kosovapost.net/gomat-e-dimrit-te-obliguara-nga-kjo-date-ndryshe-gjoba-te-renda/60%Daily2019-11-03 08:56
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-kline-ku-vdiq-nje-18-vjecar/60%Daily2019-11-03 08:50
https://kosovapost.net/stoltenberg-asnje-vend-i-nato-s-nuk-ka-perjetuar-sulme-aq-sa-turqia/60%Daily2019-11-03 08:44
https://kosovapost.net/indonezia-premton-mbeshtetje-per-krizen-humanitare-mes-palestines-e-arakanit/60%Daily2019-11-03 08:41
https://kosovapost.net/mot-sot/60%Daily2019-11-03 08:37
https://kosovapost.net/kalendari-historik-3-nentor/60%Daily2019-11-03 08:32
https://kosovapost.net/ben-davies-i-drejtohet-xhakes-lojtaret-e-tottenhamit-jane-me-ty/60%Daily2019-11-03 08:25
https://kosovapost.net/aktivistja-greta-thunberg-vleresohet-nga-leonardo-dicaprio-si-udheheqese-e-kohes-tone/60%Daily2019-11-03 08:18
https://kosovapost.net/syla-mjeket-po-ikin-kosoves-i-mungojne-5-mije-punetore-shendetesore/60%Daily2019-11-03 08:11
https://kosovapost.net/kryeministri-i-malajzise-mahathir-kercenon-evropen-me-aeroplanet-ruse/60%Daily2019-11-02 22:35
https://kosovapost.net/ish-menaxheri-i-shume-kengetareve-te-estrades-zbulon-shifrat-qe-ata-paguhen-per-nje-mbremje-muzikore/60%Daily2019-11-02 22:28
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-peje-prishtine-humb-jeten-nje-person/60%Daily2019-11-02 22:22
https://kosovapost.net/rrefimi-i-atdhe-arifit-astrit-dehari-kishte-plane-dhe-endrra-pasi-vv-te-vinte-ne-pushtet/60%Daily2019-11-02 22:10
https://kosovapost.net/strategji-e-re-nga-partite-e-opozites-ne-pakistan/60%Daily2019-11-02 22:05
https://kosovapost.net/guardiola-mane-ka-prije-te-medha-qe-te-simuloje/60%Daily2019-11-02 22:00
https://kosovapost.net/bashkimi-triumfon-ndaj-sigal-prishtines/60%Daily2019-11-02 21:57
https://kosovapost.net/receta-kuzhine-byrek-me-peta-te-ziera/60%Daily2019-11-02 21:50
https://kosovapost.net/nenad-rashiq-ja-cka-biseduam-me-mathew-palmer/60%Daily2019-11-02 21:25
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-peje/60%Daily2019-11-02 20:55
https://kosovapost.net/chelsea-ngrihet-ne-poziten-e-trete-triumfon-ndaj-watfordi/60%Daily2019-11-02 20:44
https://kosovapost.net/be-serbia-duhet-te-pershpejtoje-reformat-dhe-dialogun-me-prishtinen/60%Daily2019-11-02 20:34
https://kosovapost.net/ish-ministri-jabllanoviq-emra-te-personave-te-vdekur-votuan-per-listen-serbe/60%Daily2019-11-02 20:24
https://kosovapost.net/historia-e-ibrahimit-alejhi-selam-babai-i-pejgambereve/60%Daily2019-11-02 20:08
https://kosovapost.net/gjenerali-turk-lufta-e-trete-boterore-ne-prag-ja-kush-do-ta-shkaktoje/60%Daily2019-11-02 19:53
https://kosovapost.net/sulm-terrorist-ne-tel-abyad-njoftohen-shume-te-vrare-dhe-te-plagosur/60%Daily2019-11-02 19:41
https://kosovapost.net/ankaraja-thirrje-vendeve-evropiane-te-marrin-luftetaret-e-kapur-te-deash-it/60%Daily2019-11-02 19:36
https://kosovapost.net/macron-zemeron-bullgaret/60%Daily2019-11-02 19:18
https://kosovapost.net/agk-autoret-e-krimeve-ndaj-gazetareve-duhen-te-dalin-para-drejtesise/60%Daily2019-11-02 19:56
https://kosovapost.net/nje-pjese-e-lagjes-se-spitalit-pa-uje-te-pijshem/60%Daily2019-11-02 18:54
https://kosovapost.net/alekasandar-vuciq-ata-te-na-heqin-taksen-ne-ta-njohim-kosoven-kjo-eshte-nje-tallje/60%Daily2019-11-02 18:44
https://kosovapost.net/geir-pedersen-optimist-per-zhvillimet-ne-gjeneve-ne-lidhje-me-sirine/60%Daily2019-11-02 18:32
https://kosovapost.net/mathew-palmer-sot-ka-takuar-kryetarin-e-sls-sllobodan-petroviq/60%Daily2019-11-02 18:25
https://kosovapost.net/rashica-shkelqen-bremenit-frankfurti-trondit-bayernin-dortmundi-fiton/60%Daily2019-11-02 17:54
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-zhitia-dhe-fazliu-nder-figurat-me-te-ndritura-te-sakrifices-kombetare/60%Daily2019-11-02 17:47
https://kosovapost.net/reagon-sekretariati-i-kqz-se-obligohemi-qe-te-veprojme-sipas-ligjit/60%Daily2019-11-02 17:37
https://kosovapost.net/barcelona-peson-disfate-tronditese-nga-levante/60%Daily2019-11-02 17:32
https://kosovapost.net/man-city-dhe-liverpooli-e-vazhdojne-garen-per-titull-arsenali-barazon/60%Daily2019-11-02 17:25
https://kosovapost.net/dicaprio-greta-thunberg-nje-lidere-e-kohes-sone/60%Daily2019-11-02 17:12
https://kosovapost.net/interesim-i-madh-i-shahisteve-nga-mbare-vendi-per-turneun-memorial-astrit-dehari-ne-prizren/60%Daily2019-11-02 16:56
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-policia-zbulon-14-migrante-ne-vaksince/60%Daily2019-11-02 16:45
https://kosovapost.net/ideja-e-bashkimit-te-doganes-dhe-administrates-tatimore-drejt-deshtimit/60%Daily2019-11-02 16:29
https://kosovapost.net/termetet-ne-korce-banoret-e-vidohoves-apel-per-ndihme/60%Daily2019-11-02 16:22
https://kosovapost.net/gent-cakaj-kujton-afrim-zhitine-dhe-fahri-fazliun-figura-e-tyre-lartesohet-me-bashkepunimin-brenda-kombit/60%Daily2019-11-02 16:10
https://kosovapost.net/telekomi-u-pergjigjet-devolleve-do-tjua-tregojme-demet-e-shkaktuara-nga-z-mobile/60%Daily2019-11-02 15:56
https://kosovapost.net/djali-i-haki-imerit-babane-e-vrane-skuadra-e-shikut-pergjegjes-thaci-e-veseli/60%Daily2019-11-02 15:51
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-gruaja-me-e-vjeter-ne-bote-video/60%Daily2019-11-02 15:35
https://kosovapost.net/racizmi-produkti-i-real-madrid-rrezikon-pezullim-shembullor/60%Daily2019-11-02 15:25
https://kosovapost.net/prokuroret-ngrisin-akuza-edhe-ndaj-te-vdekurve/60%Daily2019-11-02 15:06
https://kosovapost.net/kurti-perkujton-afrim-zhitin-e-fahri-fazliun/60%Daily2019-11-02 14:55
https://kosovapost.net/cilat-ngjyra-u-pershtaten-me-shume-thonjve-te-shkurter/60%Daily2019-11-02 14:28
https://kosovapost.net/pamje-ekskluzive-te-familjes-jashari-3-jave-para-se-te-sumoheshin-nga-forcat-serbe-video/60%Daily2019-11-02 14:14
https://kosovapost.net/cila-do-te-jete-trashegimia-juaj-per-boten/60%Daily2019-11-02 13:58
https://kosovapost.net/18-vjecarin-shqiptar-duan-ta-largojne-nga-anglia-aktori-i-njohur-i-del-ne-mbrojtje/60%Daily2019-11-02 13:45
https://kosovapost.net/a-duhet-vetting-ne-bik/60%Daily2019-11-02 13:42
https://kosovapost.net/keshtu-do-te-duket-kuvendi-i-ri/60%Daily2019-11-02 13:38
https://kosovapost.net/tika-ne-sarajeve-rinovon-varrin-e-studiuesit-hebre-qe-studioi-islamin/60%Daily2019-11-02 15:19
https://kosovapost.net/gucati-do-te-beje-kerkese-per-ndryshimin-e-ligjit-per-specialen/60%Daily2019-11-02 13:05
https://kosovapost.net/guardiola-pajtohem-me-klopp-ja-cilat-jane-gjerat-qe-duhet-te-ndryshohen/60%Daily2019-11-02 12:59
https://kosovapost.net/mesic-thote-se-serbia-e-ka-veshtire-te-vendos-shpejt-per-njohje-te-kosoves/60%Daily2019-11-02 12:49
https://kosovapost.net/telekomi-mbledh-bordin-per-padine-e-z-mobilet-ne-arbitrazh/60%Daily2019-11-02 12:40
https://kosovapost.net/termet-ne-rajonin-e-tetoves/60%Daily2019-11-02 12:28
https://kosovapost.net/vazhdojne-premtimet-e-haradinajt-per-liberalizimin-e-vizave-kete-vit/60%Daily2019-11-02 12:17
https://kosovapost.net/koha-kur-hillary-dhe-bill-clinton-ishin-studente-foto/60%Daily2019-11-02 12:07
https://kosovapost.net/gjyqtarit-berisha-i-refuzohet-ankesa-kunder-paraburgimit/60%Daily2019-11-02 12:01
https://kosovapost.net/cavusoglu-me-fuqine-tone-ne-terren-dhe-ne-tryeze-arritem-ato-qe-donim/60%Daily2019-11-02 11:54
https://kosovapost.net/a-e-demtoi-taksa-100-per-qind-kosoven-ekonomikisht/60%Daily2019-11-02 11:37
https://kosovapost.net/donald-trump-italia-do-ishte-me-mire-jashte-bashkimit-evropian/60%Daily2019-11-02 11:27
https://kosovapost.net/be-dhe-osbe-rezerva-per-paketen-antishpifje-paralajmerohen-masa-ndaj-portaleve-anonime/60%Daily2019-11-02 11:25
https://kosovapost.net/ushtria-izraelite-bombardon-gazen/60%Daily2019-11-02 11:17
https://kosovapost.net/doris-pack-kerkon-nga-vv-luftimin-e-korrupsionit/60%Daily2019-11-02 11:09
https://kosovapost.net/trump-kemi-marredhenie-shume-te-mira-me-presidentin-erdogan/60%Daily2019-11-02 10:34
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-djathi-amerikan-zgjidhet-me-i-miri-ne-bote/60%Daily2019-11-02 10:22
https://kosovapost.net/arrestohen-4-persona-per-vepra-penale-gjate-procesit-zgjedhor/60%Daily2019-11-02 10:17
https://kosovapost.net/opsioni-me-i-mire-per-xhaken-largimi-nga-arsenali/60%Daily2019-11-02 10:05
https://kosovapost.net/sulmohen-qeveri-e-ushtri-ne-20-vende-te-botes-permes-whatsapp-it/60%Daily2019-11-02 09:59
https://kosovapost.net/kqz-pa-afat-per-shpalljen-e-rezultateve/60%Daily2019-11-02 09:49
https://kosovapost.net/johnson-kundershtoi-nje-propozim-te-trump-per-te-formuar-nje-aleance-zgjedhore/60%Daily2019-11-02 09:42
https://kosovapost.net/kandidati-per-president-beto-orourke-terhiqet-nga-gara-e-zgjedhjeve-presidenciale/60%Daily2019-11-02 09:37
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-nentor/60%Daily2019-11-02 09:32
https://kosovapost.net/rrefen-avni-dehari-si-u-vra-dhe-u-zhduk-gjyshi-i-astrit-deharit-ne-burg/60%Daily2019-11-02 08:11
https://kosovapost.net/izraelitet-plagosin-dhjetera-palestineze-ne-kufirin-me-gazen/60%Daily2019-11-02 08:02
https://kosovapost.net/keta-jane-nje-pjese-e-serbeve-qe-dyshohet-se-kane-kryer-krime-ne-kosove/60%Daily2019-11-02 07:56
https://kosovapost.net/pas-19-muajve-eshte-harruar-demarkacioni/60%Daily2019-11-02 08:05
https://kosovapost.net/zbulohet-prapaskena-e-bashkimit-te-haradinajt-e-ahmetit/60%Daily2019-11-02 07:47
https://kosovapost.net/si-reagon-gruaja-e-erion-veliajt-kur-ai-ofendohet/60%Daily2019-11-01 23:24
https://kosovapost.net/raporti-i-dash-it-tregon-se-cka-po-ben-kosova-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2019-11-01 22:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8bshba-pergezon-shqiperine-forcoi-sigurine-kufitare-deboi-ambasadorin-iranian/60%Daily2019-11-01 22:51
https://kosovapost.net/shenjat-qe-ju-paralajmerojne-se-vuani-nga-hipertensioni/60%Daily2019-11-01 22:46
https://kosovapost.net/shba-fillon-patrullimet-ne-fushat-e-naftes-ne-siri/60%Daily2019-11-01 22:43
https://kosovapost.net/policia-ceke-heton-shitjen-e-maskave-te-hitlerit-ne-qender-te-prages/60%Daily2019-11-01 22:39
https://kosovapost.net/36-vjet-hapje-kanali-me-krahe-per-ti-sjelle-uje-fshatit-video/60%Daily2019-11-01 22:34
https://kosovapost.net/39-te-vdekurit-ne-kamion-nuk-ishin-kineze-policia-britanike-zbulon-kombesine-e-tyre/60%Daily2019-11-01 22:25
https://kosovapost.net/rashica-zbulon-sekretin-e-golave-spektakolar/60%Daily2019-11-01 22:17
https://kosovapost.net/cila-ishte-pyetja-e-studentes-se-up-se-qe-befasoi-palmerin-video/60%Daily2019-11-01 22:02
https://kosovapost.net/njihuni-me-shqiptaren-qe-kandidon-per-postin-e-prokurores-ne-shba-foto/60%Daily2019-11-01 21:43
https://kosovapost.net/jetesa-ne-vende-te-zhurmshme-rrit-rrezikun-per-sulme-ne-tru/60%Daily2019-11-01 21:31
https://kosovapost.net/pershtypja-e-pare-eshte-shume-e-rendesishme-ndiqni-keto-keshilla-per-te-qene-te-paharruar/60%Daily2019-11-01 21:27
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-murgesha-rezulton-shtatzene/60%Daily2019-11-01 21:19
https://kosovapost.net/mustafa-ldk-shkon-ne-opozite-nese-nuk-arrihet-marreveshja-me-vv-ne/60%Daily2019-11-01 21:08
https://kosovapost.net/vjedhin-450-fletevotimeve-ne-runik-arrestohen-kater-persona/60%Daily2019-11-01 21:04
https://kosovapost.net/pas-publikimit-te-aferes-korruptive-ministri-malazez-jep-doreheqjen/60%Daily2019-11-01 20:56
https://kosovapost.net/nuk-e-kaluan-pragun-reagon-nisma/60%Daily2019-11-01 20:31
https://kosovapost.net/ja-votat-e-kandidateve-nga-koalicioni-aak-psd-keshtu-u-turperuan-shpend-ahmeti-e-dardan-molliqaj/60%Daily2019-11-01 20:21
https://kosovapost.net/guardiola-i-del-ne-mbrojtje-xhakes-ai-eshte-nje-lojtar-i-jashtezakonshem-dhe-fansat-duhet-ta-falin/60%Daily2019-11-01 20:07
https://kosovapost.net/lluka-nese-akr-nisma-e-kalon-pragun-jemi-ftuar-te-behemi-pjese-e-qeverise/60%Daily2019-11-01 19:59
https://kosovapost.net/organizata-terroriste-ypg-pkk-vendosi-eksplozive-ne-shishe-qelqi-ne-sirine-veriore/60%Daily2019-11-01 19:51
https://kosovapost.net/gruaja-amerikane-gjendet-e-pajete-ne-shtepi-me-140-gjarperinj/60%Daily2019-11-01 19:48
https://kosovapost.net/i-iknin-tatimit-mbyllen-keto-autoparkingje-ne-prishtine/60%Daily2019-11-01 19:36
https://kosovapost.net/a-e-kaloi-a-se-kaloi-nisma-pragun-flasin-njohesit-e-procesit-zgjedhor/60%Daily2019-11-01 19:31
https://kosovapost.net/akuza-per-devollet-ja-si-i-plackiten-milionat-e-kosovareve/60%Daily2019-11-01 19:28
https://kosovapost.net/perfundon-numerimi-i-votave-nga-diaspora-lvv-del-e-para/60%Daily2019-11-01 19:11
https://kosovapost.net/pse-erdhi-palmer-dhe-cili-eshte-misioni-amerikan-ne-ballkan/60%Daily2019-11-01 19:01
https://kosovapost.net/bruksel-menaxherja-shqiptare-organizon-event-per-foton-e-vitit/60%Daily2019-11-01 18:44
https://kosovapost.net/ylli-i-manchesterit-pogba-ishte-shume-afer-qe-ti-bashkohet-psg-se/60%Daily2019-11-01 18:41
https://kosovapost.net/durres-plagoset-ne-atentat-prokurori-arjan-ndoj-dhe-dy-te-tjere/60%Daily2019-11-01 18:37
https://kosovapost.net/ekskluzive-roberti-une-dhe-nora-nuk-jemi-ndare-video/60%Daily2019-11-01 18:26
https://kosovapost.net/maqedoni-oda-ekonomike-pershendet-vendimi-per-pezullimin-e-tatimit-progresiv/60%Daily2019-11-01 18:20
https://kosovapost.net/khadijah-mellah-eshte-kaleruesja-e-pare-ne-mbreterine-e-bashkuar-qe-vesh-hixhabin-dhe-fiton-garen/60%Daily2019-11-01 18:02
https://kosovapost.net/video-e-rralle-e-heroit-zahir-pajaziti/60%Daily2019-11-01 17:52
https://kosovapost.net/vv-akuzon-sekretariatin-e-kqz-se-per-moszbatim-te-vendimit-te-supremes/60%Daily2019-11-01 17:38
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-se-le-anash-namazin/60%Daily2019-11-01 17:32
https://kosovapost.net/momenti-kur-kalimtaret-nxjerrin-nga-makina-prokurorin-dhe-te-plagosurit/60%Daily2019-11-01 17:25
https://kosovapost.net/sonte-derbi-i-tre-futbollisteve-te-perfaqesueses-se-kosoves/60%Daily2019-11-01 17:17
https://kosovapost.net/kqz-i-refuzuam-1212-fletevotime-nga-diaspora/60%Daily2019-11-01 17:06
https://kosovapost.net/akademi-perkujtimore-per-heroin-e-kombit-bedri-sokoli/60%Daily2019-11-01 16:57
https://kosovapost.net/ja-sa-do-te-paguni-me-shtrejnte-per-regjistrimin-e-vetures-suaj/60%Daily2019-11-01 16:53
https://kosovapost.net/almeda-i-drejtohet-publikut-pas-intervenimit-ne-koke-te-efehan/60%Daily2019-11-01 16:47
https://kosovapost.net/39-vjecari-nga-peja-kerkohet-nga-policia/60%Daily2019-11-01 16:39
https://kosovapost.net/nis-numerimi-i-votave-te-ardhura-me-vonese-nga-diaspora/60%Daily2019-11-01 16:33
https://kosovapost.net/bedri-istrefi-jep-detaje-per-numrat-e-z-mobile/60%Daily2019-11-01 16:28
https://kosovapost.net/plasin-armet-ne-durres-3-persona-marrin-plumba-dy-prej-tyre-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-11-01 16:21
https://kosovapost.net/dy-demokrate-kundershtojne-votimin-e-impicmentit-ndaj-trump-it/60%Daily2019-11-01 15:42
https://kosovapost.net/palmer-shuan-kureshtjen-e-te-gjitheve-tregon-ku-e-ka-takuar-albin-kurtin/60%Daily2019-11-01 15:37
https://kosovapost.net/sheshi-ne-palermo-merr-emrin-e-ish-liderit-palestinez-yasser-arafat/60%Daily2019-11-01 15:25
https://kosovapost.net/trump-washington-e-di-sakte-se-kush-eshte-udheheqesi-i-ri-i-grupit-terrorist/60%Daily2019-11-01 15:22
https://kosovapost.net/udinese-ka-shkarkuar-trajnerin-tudor/60%Daily2019-11-01 15:17
https://kosovapost.net/palmer-takon-veselin-flasin-per-partneritetin-ndermjet-dy-vendeve/60%Daily2019-11-01 14:59
https://kosovapost.net/qe-femijet-tuaj-te-rriten-te-lumtur-duhet-tua-mesoni-keto-gjera/60%Daily2019-11-01 14:47
https://kosovapost.net/palmer-serbise-nuk-do-te-hysh-kurre-ne-be-pa-e-njohur-kosoven/60%Daily2019-11-01 14:48
https://kosovapost.net/nje-kronike-lufte-nga-bashkim-shala/60%Daily2019-11-01 14:39
https://kosovapost.net/bayern-i-tregon-deren-trajnerit-kovac-pasuesi-vjen-nga-premier-league/60%Daily2019-11-01 14:37
https://kosovapost.net/palmer-prioritet-i-shba-se-zgjidhja-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2019-11-01 14:32
https://kosovapost.net/kosnett-pershendet-caktimin-e-seancave-gjyqesore-per-veteranet-i-zhgenjyer-me-rastin-toka/60%Daily2019-11-01 14:17
https://kosovapost.net/kina-lancon-rrjetin-me-te-madh-te-internetit-ne-bote-5g/60%Daily2019-11-01 14:08
https://kosovapost.net/mjerimi-ne-kampet-e-refugjateve/60%Daily2019-11-01 14:02
https://kosovapost.net/7461-2/60%Daily2019-11-01 14:02
https://kosovapost.net/berisha-taksa-nuk-i-zbehu-raportet-me-nderkombetaret/60%Daily2019-11-01 13:50
https://kosovapost.net/si-i-shpetuan-civilet-masakres-ne-kacanik-gjat-vitit-1999-video/60%Daily2019-11-01 13:50
https://kosovapost.net/aksident-ne-mes-te-prishtines-foto/60%Daily2019-11-01 13:44
https://kosovapost.net/per-24-ore-135-aktakuza/60%Daily2019-11-01 13:34
https://kosovapost.net/shqiptari-ngre-ne-kembe-britaniket-qytetaret-peticion-kunder-debimit-te-tij/60%Daily2019-11-01 13:20
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-takohet-me-matthew-palmer/60%Daily2019-11-01 13:02
https://kosovapost.net/meksike-30-mije-trupa-te-paidentifikuar-mbahen-ne-morgje/60%Daily2019-11-01 12:46
https://kosovapost.net/gara-e-19-te-e-sezonit-ne-formula-1-do-te-zhvillohet-ne-shba/60%Daily2019-11-01 12:31
https://kosovapost.net/te-gjitha-mediat-turke-shkruajne-per-te-zbulohet-arsyeja-e-vizites-se-gentes-ne-turqi/60%Daily2019-11-01 12:36
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shba-se-flet-per-viziten-e-palmerit-ne-kosove/60%Daily2019-11-01 12:24
https://kosovapost.net/haxhiu-javen-tjeter-finalizohet-programi-qeverises-vv-ldk/60%Daily2019-11-01 12:16
https://kosovapost.net/kerkohet-paraburgim-per-dy-persona-qe-tentuan-te-transportojne-15-kg-marihuane-ne-serbi/60%Daily2019-11-01 12:02
https://kosovapost.net/isa-mustafa-dhe-vjosa-osmani-takohen-me-matthew-palmer/60%Daily2019-11-01 11:51
https://kosovapost.net/reagimi-i-almeda-abazit-pas-operimit-te-djalit/60%Daily2019-11-01 12:56
https://kosovapost.net/prokuroria-me-prova-te-reja-per-vrasjen-e-ivanoviqit-aktakuzat-ngriten-kete-muaj/60%Daily2019-11-01 11:28
https://kosovapost.net/kenga-e-rexhes-historia-thote-se-nuk-e-mbyti-kali/60%Daily2019-11-01 11:14
https://kosovapost.net/termeti-ne-kosove-flet-drejtori-i-institutit-sizmik/60%Daily2019-11-01 11:03
https://kosovapost.net/votat-e-ardhura-me-vonese-nga-diaspora-ende-ne-proces-te-vleresimit/60%Daily2019-11-01 10:42
https://kosovapost.net/filloi-patrullimi-i-pare-i-perbashket-mes-ushtrise-turke-dhe-ruse-ne-lindje-te-eufratit/60%Daily2019-11-01 11:00
https://kosovapost.net/thirrje-per-shqiptaret-ktheni-syte-kah-medvegja-shqiptaret-po-shlyhen-nga-regjistri/60%Daily2019-11-01 10:16
https://kosovapost.net/java-tjeter-finale-per-bisedimet-vv-ldk-haxhiu-se-sheh-problematike-perfshirjen-e-hazirit/60%Daily2019-11-01 10:15
https://kosovapost.net/erdogan-ftohet-ne-ceremonine-e-inaugurimit-te-xhamise-se-kembrixhit/60%Daily2019-11-01 20:43
https://kosovapost.net/vetem-gjate-24-oreve-te-fundit-mbi-1700-tiketa-trafiku-te-shqiptuara/60%Daily2019-11-01 10:02
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-nentor/60%Daily2019-11-01 09:59
https://kosovapost.net/zemaj-per-vrasjet-politike-ka-fakte-por-pak-deshmitare/60%Daily2019-11-01 09:58
https://kosovapost.net/ne-spanje-formohet-klasa-e-pare-per-mesimin-e-gjuhes-shqipe/60%Daily2019-11-01 09:59
https://kosovapost.net/a-eshte-e-rrezikuar-kosova-nga-termetet/60%Daily2019-11-01 09:38
https://kosovapost.net/haradinaj-thumbon-citakun-thacin-e-ramen-per-shkembim-te-territorit/60%Daily2019-11-01 09:41
https://kosovapost.net/haradinaj-beri-homazhe-te-shtatorja-e-heroit-zahir-pajaziti/60%Daily2019-11-01 09:43
https://kosovapost.net/citaku-serbia-ma-vodhi-certifikaten-e-lindjes-daciq-deshtoi-te-me-frikesoj/60%Daily2019-11-01 09:31
https://kosovapost.net/jemen-huthit-rrezojne-nje-dron-spiunazhi/60%Daily2019-11-01 09:15
https://kosovapost.net/grafika-qe-tregon-se-si-mund-te-behet-shkrirja-e-21-ministrive/60%Daily2019-11-01 09:06
https://kosovapost.net/cfare-tregojne-numrat-ne-fanellat-e-lojtareve/60%Daily2019-11-01 08:51
https://kosovapost.net/eshte-ndare-nga-jeta-anetari-i-grupit-trix/60%Daily2019-11-01 08:42
https://kosovapost.net/kandidatja-per-deputete-e-ldk-se-apelon-per-gjetjen-e-familjarit-te-humbur/60%Daily2019-11-01 08:36
https://kosovapost.net/ne-prill-2020-hapet-ambasada-e-japonise-ne-prishtine/60%Daily2019-11-01 08:20
https://kosovapost.net/a-ishte-shpend-ahmeti-pjese-e-shik-ut/60%Daily2019-11-01 08:12
https://kosovapost.net/ku-do-te-jetoj-trump-pasi-te-dal-nga-shtepia-e-bardhe/60%Daily2019-11-01 09:28
https://kosovapost.net/shperblimi-marramendes-qe-do-te-marr-personi-qe-informoi-per-bagdhad/60%Daily2019-11-01 07:50
https://kosovapost.net/edhe-kete-vit-nuk-ka-shprese-per-liberalizim/60%Daily2019-11-01 07:36
https://kosovapost.net/175-te-diagnostifikuar-me-semundjen-e-kancerit-nje-nder-shkaktaret-ndotja-e-ajrit/60%Daily2019-11-01 07:32