XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/ne-qkuk-lind-fosnja-e-pare-per-vitin-2020/60%Daily2019-12-31 23:25
https://kosovapost.net/berisha-ne-urimin-e-vitit-te-ri-te-ngrihemi-te-hedhim-poshte-kete-regjim/60%Daily2019-12-31 22:59
https://kosovapost.net/dikur-luftetar-i-uck-se-sot-pret-vitin-e-ri-ne-skamje/60%Daily2019-12-31 21:57
https://kosovapost.net/kosnett-dhe-gruaja-e-tij-urojne-me-te-mirat-ne-vitin-2020/60%Daily2019-12-31 21:52
https://kosovapost.net/mjetet-piroteknike-vs-mandarinat-cilat-u-shiten-me-shume-keto-dite-ne-kosove/60%Daily2019-12-31 21:23
https://kosovapost.net/haradinaj-krenar-me-fsk-ka-nje-falenderim-te-vecante/60%Daily2019-12-31 21:10
https://kosovapost.net/kurti-uron-vitin-e-ri-ne-krah-te-vajzes-dhe-gruas/60%Daily2019-12-31 20:20
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-uron-vitin-e-ri-pune-e-angazhim-te-perbashket-per-te-arritur-objektivat/60%Daily2019-12-31 20:02
https://kosovapost.net/nje-dekade-e-gjysme-per-ndertimin-e-nje-palestre-kjo-ndodhe-vetem-ne-komunen-e-istogut/60%Daily2019-12-31 19:54
https://kosovapost.net/veseli-uron-vitin-e-ri/60%Daily2019-12-31 19:15
https://kosovapost.net/minstri-pacolli-uron-qytetaret-per-vitin-e-ri/60%Daily2019-12-31 19:07
https://kosovapost.net/botes-i-shtohen-mbi-390-mije-femije-ne-diten-e-vitit-te-ri/60%Daily2019-12-31 18:52
https://kosovapost.net/kercenon-hashdi-shabi-do-te-rrethojme-te-gjitha-bazat-ushtarake-amerikane-ne-irak/60%Daily2019-12-31 18:49
https://kosovapost.net/shqiptaret-te-paret-ne-rajon-per-leje-punesimi-ne-evrope/60%Daily2019-12-31 18:47
https://kosovapost.net/haradinaj-viziton-policet-ne-merdare/60%Daily2019-12-31 18:43
https://kosovapost.net/goli-i-shaqirit-me-i-miri-ne-histori-te-kombetares-se-zvicres/60%Daily2019-12-31 18:40
https://kosovapost.net/kenia-po-perballet-me-uri-te-madhe-pas-pushtimit-nga-karkalecat/60%Daily2019-12-31 18:38
https://kosovapost.net/ldk-insiston-qe-minister-te-mpj-se-ta-beje-avokatin-e-klanit-pronto/60%Daily2019-12-31 17:47
https://kosovapost.net/ministrite-e-deshtimeve-per-vitin-2019/60%Daily2019-12-31 17:43
https://kosovapost.net/isufi-e-quan-te-deshtuar-qeverisjen-lokale-ne-gjilan/60%Daily2019-12-31 17:36
https://kosovapost.net/zhduket-nje-vajze-ne-gjilan/60%Daily2019-12-31 17:33
https://kosovapost.net/sot-politikan-i-njohur-por-dikur-merrej-me-tregtine-e-bagetive/60%Daily2019-12-31 17:31
https://kosovapost.net/policia-prezanton-top-10-rastet-e-vitit-2019-ne-rajonin-e-pejes/60%Daily2019-12-31 17:28
https://kosovapost.net/ffk-ia-prezanton-ahmetit-projektin-e-zgjerimit-te-stadiumit-fadil-vokrri/60%Daily2019-12-31 17:26
https://kosovapost.net/tre-golashenuesit-me-te-mire-te-dekades-ne-premierlige/60%Daily2019-12-31 17:20
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-trajneri-shqiptar/60%Daily2019-12-31 16:59
https://kosovapost.net/familja-irakiane-mbetet-rrugeve-te-podujeves/60%Daily2019-12-31 16:55
https://kosovapost.net/ish-agjenti-i-shik-ut-ja-ku-e-ka-vendin-njeriu-i-thacit/60%Daily2019-12-31 16:51
https://kosovapost.net/rrahet-nga-policia-me-akuzen-se-ia-beri-me-sy-polices/60%Daily2019-12-31 16:44
https://kosovapost.net/halil-kastrati-njeriu-i-vitit/60%Daily2019-12-31 16:40
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-me-plan-operativ-per-naten-e-fundvitit/60%Daily2019-12-31 16:38
https://kosovapost.net/jahjaga-uroj-qe-2020-ta-te-na-gjej-te-bashkuar-solidare-e-te-lumtur/60%Daily2019-12-31 16:11
https://kosovapost.net/presidenti-meta-uron-shqiptaret-ti-leme-pas-zhgenjimet-e-vitit-te-kaluar/60%Daily2019-12-31 16:09
https://kosovapost.net/ushtaret-e-kfor-it-te-befasuar-me-njerezit-ne-kosove/60%Daily2019-12-31 16:04
https://kosovapost.net/thaci-fton-ramen-per-heqjen-e-kufirit-mes-kosoves-e-shqiperise/60%Daily2019-12-31 15:52
https://kosovapost.net/struge-edhe-kete-vit-nuk-do-te-kete-festim-te-vitit-te-ri/60%Daily2019-12-31 15:49
https://kosovapost.net/endrit-shala-kerkon-falje-per-sulmin-fizik-ndaj-gazetarit/60%Daily2019-12-31 15:47
https://kosovapost.net/ngjarjet-kryesore-te-vitit-2019-ne-kosove/60%Daily2019-12-31 15:45
https://kosovapost.net/video-kujtese-ibrahim-rugova-e-adem-demaci-ne-vitin-1997/60%Daily2019-12-31 15:10
https://kosovapost.net/reagon-serbia-ja-cfare-thone-per-rastin-e-serbit-ne-cernice/60%Daily2019-12-31 15:17
https://kosovapost.net/doni-te-humbni-peshe-atehere-largoni-keto-ushqime/60%Daily2019-12-31 14:57
https://kosovapost.net/a-do-te-linde-europa-kontinentale-me-2020/60%Daily2019-12-31 14:51
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-rrefen-pershtypjet-e-tij-ne-kosove-kjo-eshte-dita-qe-nuk-do-ta-harroj-kurre/60%Daily2019-12-31 14:48
https://kosovapost.net/dubai-prine-ne-histori-me-buxhetin-me-te-madh-per-stimulimin-e-ekonomise/60%Daily2019-12-31 14:37
https://kosovapost.net/trump-fajeson-iranin-per-sulmin-ndaj-ambasades-amerikane-ne-irak-foto/60%Daily2019-12-31 14:28
https://kosovapost.net/kryepalamentari-konjufca-uron-qytetaret-e-kosoves-ne-nderrimin-e-motmoteve/60%Daily2019-12-31 13:18
https://kosovapost.net/thaci-per-mini-shengenin-tregon-pse-nuk-shkoi-ne-tirane/60%Daily2019-12-31 12:56
https://kosovapost.net/ne-ndrrimin-e-moteve-per-siguri-angazhohen-70-per-qind-e-policise/60%Daily2019-12-31 12:50
https://kosovapost.net/kjo-eshte-receta-e-lengut-qe-pastron-melcine/60%Daily2019-12-31 12:41
https://kosovapost.net/reali-surprizon-benzeman-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2019-12-31 12:37
https://kosovapost.net/trump-dhe-obama-burrat-me-te-admiruar-ne-shba/60%Daily2019-12-31 12:30
https://kosovapost.net/ka-hequr-dore-nga-muzika-adelina-tregon-pse/60%Daily2019-12-31 12:25
https://kosovapost.net/cilat-jane-perfitimet-e-shumta-shendetesore-te-ecjes-gjate-dimri/60%Daily2019-12-31 12:21
https://kosovapost.net/britania-ka-diskutuar-anetaresimin-e-rusise-ne-nato/60%Daily2019-12-31 12:16
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-ka-qene-vit-i-lehte/60%Daily2019-12-31 12:11
https://kosovapost.net/35-police-te-arrestuar-per-nje-vit/60%Daily2019-12-31 11:54
https://kosovapost.net/kercenohet-deputeti-i-vetevendosjes-haki-abazi/60%Daily2019-12-31 11:37
https://kosovapost.net/xhoshua-do-te-mbroje-titujt-ne-afrike/60%Daily2019-12-31 11:34
https://kosovapost.net/shperthim-me-eksploziv-ne-bashkine-e-lushnjes-plagoset-kryebashkiaku/60%Daily2019-12-31 10:35
https://kosovapost.net/irelevanti-i-vitit-hashim-thaci/60%Daily2019-12-31 10:30
https://kosovapost.net/pirja-e-qumeshtit-arsyeja-kryesore-per-shume-probleme-shendetesore/60%Daily2019-12-31 10:26
https://kosovapost.net/merkel-per-dekaden-e-re-gjermania-ka-nevoje-per-guxim-per-frymen-e-re/60%Daily2019-12-31 10:19
https://kosovapost.net/barca-tregon-daten-e-largimit-te-vidal-tek-interi/60%Daily2019-12-31 10:16
https://kosovapost.net/nderkombetaret-duan-formimin-sa-me-te-shpejte-te-qeverise/60%Daily2019-12-31 10:20
https://kosovapost.net/aktakuze-per-dy-anetare-te-saj-reagon-psd/60%Daily2019-12-31 10:04
https://kosovapost.net/shqiptari-ther-me-thike-fqiun-serb-ne-fshatin-cernice/60%Daily2019-12-31 10:02
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-veternik/60%Daily2019-12-31 09:49
https://kosovapost.net/kalendari-historik-31-dhjetor/60%Daily2019-12-31 08:44
https://kosovapost.net/kosova-ne-krize/60%Daily2019-12-31 08:06
https://kosovapost.net/pritjet-e-mergimtareve-ne-pikat-kufitare/60%Daily2019-12-31 08:21
https://kosovapost.net/mijera-persona-nisen-drejt-detit-per-tiu-ikur-zjarreve-ne-australi/60%Daily2019-12-31 08:03
https://kosovapost.net/kosova-eksportoi-mallra-ne-vlere-288-8-milione-euro/60%Daily2019-12-31 07:55
https://kosovapost.net/moti-sot-22/60%Daily2019-12-31 07:07
https://kosovapost.net/okb-denon-fuqimisht-sulmet-e-forcave-te-pucistit-haftar-ne-libi/60%Daily2019-12-30 22:30
https://kosovapost.net/pse-ministria-e-brendshme-nuk-duhet-ti-takoje-ne-asnje-mynyre-ldk-se-apo-pse-ldk-ja-duhet-ta-ndjeke-fatmir-rexhepin-e-2007-tes/60%Daily2019-12-30 22:06
https://kosovapost.net/procesi-gjyqesor-dosja-e-shefave-drejt-fundit-ne-gjykate/60%Daily2019-12-30 22:20
https://kosovapost.net/pse-kurti-e-caktoi-6-janarin-per-tu-takuar-me-thacin/60%Daily2019-12-30 21:47
https://kosovapost.net/abazi-i-kunderpergjigjet-rames-pas-kritikave-qe-u-beri-lidereve-kosovar/60%Daily2019-12-30 21:45
https://kosovapost.net/kur-do-te-mblidhet-ldk-per-te-diskutuar-rreth-koalicionit-me-vv-ne/60%Daily2019-12-30 21:36
https://kosovapost.net/konjufca-kerkon-qe-serbise-ti-vihet-kusht-per-negociata-zbardhja-e-fatit-te-te-pagjeturve/60%Daily2019-12-30 21:34
https://kosovapost.net/dikur-sherbente-caj-ne-cajtore-sot-nder-figurat-kryesore-ne-pdk/60%Daily2019-12-30 20:54
https://kosovapost.net/nderron-jete-aktori-me-fame-boterore/60%Daily2019-12-30 20:45
https://kosovapost.net/aktakuze-per-terrorizem-ndaj-kandidatit-per-deputet-nga-psd-ja/60%Daily2019-12-30 20:38
https://kosovapost.net/kenga-e-bebe-rexhes-e-para-ne-listat-e-billboard/60%Daily2019-12-30 20:28
https://kosovapost.net/kitarovic-sdo-e-vizitoje-serbine-derisa-te-zgjidhet-ceshtja-e-te-zhdukurve/60%Daily2019-12-30 20:26
https://kosovapost.net/don-shani-gaboi/60%Daily2019-12-30 20:21
https://kosovapost.net/25629-2/60%Daily2019-12-30 20:18
https://kosovapost.net/rama-per-asgje-nuk-e-tradhtoj-popullin-tim-te-kosoves/60%Daily2019-12-30 20:04
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-kroat-denohet-me-gjashte-vjet-burg/60%Daily2019-12-30 20:01
https://kosovapost.net/kryeziu-oferta-e-vv-se-per-ldk-me-me-e-bujarja-sa-i-perket-koalicioneve/60%Daily2019-12-30 20:00
https://kosovapost.net/haradinaj-rastin-e-vellait-tim-e-ka-hetuar-nje-polic-rus/60%Daily2019-12-30 19:53
https://kosovapost.net/mbi-3-mije-gra-u-bene-nena-per-here-te-pare-gjate-2019-es/60%Daily2019-12-30 19:49
https://kosovapost.net/vv-ne-kastriot-deshtimet-e-pushtetit-lokal-gjate-vitit-2019/60%Daily2019-12-30 18:33
https://kosovapost.net/pacolli-jashteligjshem-con-konsull-ne-tirane-nipin-e-sami-lushtakut/60%Daily2019-12-30 18:30
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-arrin-marreveshje-me-dokufestin-per-krijimin-e-klubit-te-mediave/60%Daily2019-12-30 18:15
https://kosovapost.net/haradinaj-sulmon-ramen-mini-shengeni-cucell-mashtruese/60%Daily2019-12-30 18:02
https://kosovapost.net/ne-2019-en-aksidentet-ua-moren-jeten-113-personave/60%Daily2019-12-30 17:59
https://kosovapost.net/anamorava-mbetet-pa-asnje-perfaqesues-ne-kryesine-e-pdk-se/60%Daily2019-12-30 17:49
https://kosovapost.net/haradinaj-polici-i-dyshuar-mund-te-kete-qene-pjese-e-mbrojtjes-se-afert-por-jo-i-imi/60%Daily2019-12-30 17:07
https://kosovapost.net/pas-ngritjes-se-aktakuzes-vjen-sqarimi-i-zyrtareve-te-ministrise-se-bujqesise/60%Daily2019-12-30 17:04
https://kosovapost.net/tottenhami-me-oferte-zyrtare-per-vedat-muriqin/60%Daily2019-12-30 17:01
https://kosovapost.net/telefonat-me-te-shitur-te-vitit-2019/60%Daily2019-12-30 16:59
https://kosovapost.net/vrasja-ne-gjilan-nje-muaj-paraburgim-per-policin/60%Daily2019-12-30 16:23
https://kosovapost.net/ter-stegen-afer-marreveshjes-me-barcelonen/60%Daily2019-12-30 16:19
https://kosovapost.net/top-golashenuesit-me-te-mire-te-dekades/60%Daily2019-12-30 16:17
https://kosovapost.net/shkencetaret-amerikane-agjerimi-dieta-me-e-mire/60%Daily2019-12-30 16:15
https://kosovapost.net/sulmohet-vetura-zyrtare-e-shpend-ahmetit/60%Daily2019-12-30 16:10
https://kosovapost.net/keds-i-pergatitur-maksimalisht-per-feste-por-ben-apel-per-kursim-te-energjise-elektrike/60%Daily2019-12-30 16:09
https://kosovapost.net/kurti-i-kthen-pergjigje-thacit-takohemi-javen-e-ardhshme/60%Daily2019-12-30 16:03
https://kosovapost.net/perfitimet-shendetesore-te-ecjes-gjate-dimrit/60%Daily2019-12-30 15:47
https://kosovapost.net/aktakuze-ndaj-tete-zyrtareve-per-keqperdorim-te-pozites/60%Daily2019-12-30 15:18
https://kosovapost.net/koncesionari-i-rruges-se-kombit-tejkalon-parashikimet-per-te-ardhurat-por-nuk-investon-as-gjysmen/60%Daily2019-12-30 15:14
https://kosovapost.net/ronaldo-largohet-nga-juventus-tre-ekipe-perpilojne-oferten/60%Daily2019-12-30 15:12
https://kosovapost.net/taskforca-anti-droge-kpm-ndaloni-transmetimet-qe-promovojne-shperndarjen-dhe-konsumimin-e-narkotikeve/60%Daily2019-12-30 15:09
https://kosovapost.net/keds-shperndau-qindra-dhurata-per-femije/60%Daily2019-12-30 15:05
https://kosovapost.net/ndizen-feneret-mahnites-ne-stadiumin-olimpik-ne-amsterdam-per-te-semuret-me-kancer-foto/60%Daily2019-12-30 15:00
https://kosovapost.net/simbolet-shqiptare-ne-mal-te-zi-arritjet-dhe-sfidat-per-2020/60%Daily2019-12-30 14:53
https://kosovapost.net/rreth-180-prona-te-kosoves-ne-republikat-e-ish-jugosllavise/60%Daily2019-12-30 14:42
https://kosovapost.net/atk-ja-ve-rekord-mbledhe-gjysme-miliard-euro/60%Daily2019-12-30 14:44
https://kosovapost.net/kosova-mbeshtet-sulmet-amerikane-ne-siri-dhe-irak/60%Daily2019-12-30 14:20
https://kosovapost.net/operacion-i-madh-i-policise-gjermane/60%Daily2019-12-30 14:16
https://kosovapost.net/kosnett-takoi-edhe-liderin-e-vetevendosjes-albin-kurtin/60%Daily2019-12-30 14:11
https://kosovapost.net/ronaldo-blen-unaze-femrash-ja-sa-i-kushtoi-foto/60%Daily2019-12-30 14:03
https://kosovapost.net/ja-si-vleresohet-asistimi-i-muriqit-per-golin-e-fitores/60%Daily2019-12-30 14:00
https://kosovapost.net/per-nje-vit-19-persona-u-vrane-ne-kosove/60%Daily2019-12-30 13:55
https://kosovapost.net/keto-tri-pije-do-tju-shpetojne-nga-dhimbja-e-kokes/60%Daily2019-12-30 13:39
https://kosovapost.net/konjufca-serbise-ti-vihet-kusht-zbardhja-e-fatit-te-te-pagjeturve/60%Daily2019-12-30 13:35
https://kosovapost.net/denohet-me-6-vjet-heqje-lirie-ish-kryeministri-i-kroacise/60%Daily2019-12-30 15:30
https://kosovapost.net/gjermania-ia-dorezon-polonise-kryesimin-e-forces-se-gatishmerise-se-nato-s/60%Daily2019-12-30 13:22
https://kosovapost.net/guardiola-vendos-rekord-te-ri-ne-premier-lige/60%Daily2019-12-30 13:18
https://kosovapost.net/babai-i-16-vjecares-thunberg-ajo-eshte-e-lumtur-por-me-shqeteson-urrejtja-ndaj/60%Daily2019-12-30 13:16
https://kosovapost.net/salihu-thirrje-shqiptareve-te-bashkohemi-per-ta-ndale-presionin-e-serbise-per-ti-leshuar-vatrat-tona/60%Daily2019-12-30 13:09
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnetti-takon-drejtuesit-e-ldk-se/60%Daily2019-12-30 12:40
https://kosovapost.net/cka-tka-kap-gjithe-ky-vurmak/60%Daily2019-12-30 12:33
https://kosovapost.net/thaci-e-fton-kurtin-ne-takim-per-here-te-trete/60%Daily2019-12-30 11:52
https://kosovapost.net/si-pasoje-e-termeteve-mbi-140-pallate-te-pabanueshme-ne-tirane/60%Daily2019-12-30 11:26
https://kosovapost.net/ramosaj-i-reagon-vuciqit-dihet-historikisht-kush-e-ka-ruajt-manastirin/60%Daily2019-12-30 11:05
https://kosovapost.net/kmdlnj-ipeshkvia-e-kosoves-te-distancohet-nga-don-shan-zefit-prokuroria-te-nise-hetimet-per-nxitje-te-urrejtjes/60%Daily2019-12-30 10:37
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-kercenimin-ndaj-djalit-te-isa-mustafes/60%Daily2019-12-30 10:39
https://kosovapost.net/me-keto-ushqime-do-ta-largoni-stresin/60%Daily2019-12-30 10:16
https://kosovapost.net/kalendari-historik-30-dhjetor/60%Daily2019-12-30 10:12
https://kosovapost.net/thaci-per-veteranet-ata-bene-te-mundur-ta-gezojme-lirine-dhe-pavaresine/60%Daily2019-12-30 10:05
https://kosovapost.net/kina-burgos-shkencetarin-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2019-12-30 09:28
https://kosovapost.net/bayerni-falenderon-fansat-edhe-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2019-12-30 09:21
https://kosovapost.net/tensione-ne-mal-te-zi-serbet-perleshen-me-policine/60%Daily2019-12-30 09:11
https://kosovapost.net/gazeta-koha-jone-shpall-albin-kurtin-njeriu-i-vitit-2019/60%Daily2019-12-30 09:02
https://kosovapost.net/fabrizi-be-inkurajon-krijimin-e-qeverise-ne-kosove-dhe-vazhdimin-e-dialogut-me-serbine/60%Daily2019-12-30 08:56
https://kosovapost.net/mbi-23-per-qind-e-qytetareve-te-kosoves-jane-te-varfer/60%Daily2019-12-30 08:09
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-ne-kosove-ndodhen-mbi-60-aksidente/60%Daily2019-12-30 08:03
https://kosovapost.net/orteku-u-merr-jeten-tre-personave-ne-alpet-italiane/60%Daily2019-12-30 07:55
https://kosovapost.net/remitencat-qe-vijne-ne-kosove-kryesisht-vijne-nga-gjermania-dhe-zvicra/60%Daily2019-12-30 07:46
https://kosovapost.net/sot-behen-28-vjet-nga-sulmi-i-pare-i-forcave-serbe-ndaj-familjes-jashari/60%Daily2019-12-30 07:32
https://kosovapost.net/befasojne-arabet-ja-kush-eshte-fitues-i-cmimit-global-soccer-awards/60%Daily2019-12-30 07:29
https://kosovapost.net/kur-duhet-te-pihet-kafja-e-mengjesit/60%Daily2019-12-30 07:22
https://kosovapost.net/klubi-i-madh-italian-shitet-per-750-milione-euro/60%Daily2019-12-30 07:17
https://kosovapost.net/deshtimet-e-kosoves-gjate-vitit-2019/60%Daily2019-12-30 07:15
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vazhdim-2/60%Daily2019-12-30 07:10
https://kosovapost.net/pacolli-tregohet-zemer-mire-me-papen-edhe-pse-vatikani-nuk-e-njeh-kosoven/60%Daily2019-12-29 22:52
https://kosovapost.net/kolona-te-gjata-ne-kete-pike-kufitare/60%Daily2019-12-29 22:20
https://kosovapost.net/kurti-vv-eshte-e-vendosur-dhe-e-perkushtuar-qe-te-lidhe-koalicion-me-ldkne/60%Daily2019-12-29 22:11
https://kosovapost.net/gashi-burgu-ku-u-mbajt-astrit-dehari-ka-hyrje-dalje-sekrete/60%Daily2019-12-29 22:03
https://kosovapost.net/krasniqi-para-28-viteve-filloi-kthesa-e-lavdise/60%Daily2019-12-29 21:53
https://kosovapost.net/trumvirati-i-se-keqes-se-kosoves/60%Daily2019-12-29 21:37
https://kosovapost.net/zbulohet-gjinia-e-foshnjes-se-taulant-xhakes/60%Daily2019-12-29 21:31
https://kosovapost.net/cilet-jane-vipat-shqiptar-qe-u-bene-prinder-te-vajzave-kete-vit/60%Daily2019-12-29 21:26
https://kosovapost.net/osmani-mesazh-per-partite-ftoni-aktivistet-per-gjakftohtesi-tolerance-e-mirekuptim/60%Daily2019-12-29 21:16
https://kosovapost.net/kurti-lvv-e-sheh-ldk-ne-si-partner-te-vetem-per-lidhjen-e-koalicionit/60%Daily2019-12-29 21:06
https://kosovapost.net/putin-falenderon-trump-per-ndihmen-ne-parandalimin-e-akteve-terroriste/60%Daily2019-12-29 20:54
https://kosovapost.net/cristiano-ronaldo-lojtari-me-i-mire-ne-vitin-2019/60%Daily2019-12-29 20:43
https://kosovapost.net/ushtria-amerikane-shtrin-ndikimin-ne-evrope/60%Daily2019-12-29 20:37
https://kosovapost.net/94-vjecarja-behet-me-shtepi-te-re-video/60%Daily2019-12-29 20:31
https://kosovapost.net/ne-beograd-qindra-protestues-ne-protestat-anti-qeveritare/60%Daily2019-12-29 20:23
https://kosovapost.net/derbi-i-londres-shkon-per-blues-chelsea-mund-arsenalin/60%Daily2019-12-29 20:15
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-disa-keshilla-per-kurtin-si-kryeminister-i-ardhshem/60%Daily2019-12-29 19:49
https://kosovapost.net/a-ishte-pjese-e-mbrojtjes-se-haradinajt-polici-qe-kreu-vrasje-ne-gjilan/60%Daily2019-12-29 19:27
https://kosovapost.net/ngjarjet-me-te-rendesishme-ne-kosove-qe-shenuan-vitin-2019/60%Daily2019-12-29 19:14
https://kosovapost.net/valon-behrami-ne-skuader-te-re/60%Daily2019-12-29 19:01
https://kosovapost.net/kjo-eshte-historia-e-kosovarit-qe-u-vra-para-shtepise-se-tij-ne-londer/60%Daily2019-12-29 18:56
https://kosovapost.net/pdk-me-kryesi-te-re-keta-jane-emrat/60%Daily2019-12-29 18:44
https://kosovapost.net/ne-balle-te-pdk-se-asnje-nga-drenica/60%Daily2019-12-29 20:10
https://kosovapost.net/viti-2020-nis-me-bore/60%Daily2019-12-29 18:09
https://kosovapost.net/pacolli-kundershton-vuciqin-kosova-ofron-mbrojtjen-me-te-madhe-te-mundshme-per-objektet-fetare/60%Daily2019-12-29 18:16
https://kosovapost.net/dy-te-lenduar-nga-aksidenti-mes-kater-veturave/60%Daily2019-12-29 17:34
https://kosovapost.net/kosovari-ne-gjermani-i-merr-jeten-gruas-me-thike-per-shkak-te-xhelozise/60%Daily2019-12-29 17:15
https://kosovapost.net/rrahmani-fton-qytetaret-eja-ne-komune-te-prishtines-neser-kerko-llogari-per-cdo-premtim/60%Daily2019-12-29 16:58
https://kosovapost.net/pakistani-i-ben-thirrje-obi-t-qe-te-ngreje-zerin-per-muslimanet-ne-indi/60%Daily2019-12-29 16:30
https://kosovapost.net/mustafa-i-reagon-kurtit-ldk-nuk-cakton-data-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2019-12-29 16:25
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-gjerman-bene-thirrje-per-armepushim-ne-idlib-te-sirise/60%Daily2019-12-29 16:17
https://kosovapost.net/astronautja-amerikane-thyen-rekord-te-ri-ne-hapesire/60%Daily2019-12-29 15:30
https://kosovapost.net/marreveshja-be-turqi-cpritet-te-beje-merkel/60%Daily2019-12-29 15:26
https://kosovapost.net/djali-i-ramiz-lladrovcit-zhvilloi-mbreme-ceremonine-e-fejeses/60%Daily2019-12-29 15:22
https://kosovapost.net/gerxhaliu-serbia-ka-tentuar-ti-fshehe-gjurmet-e-krimit-te-bera-ne-kosove/60%Daily2019-12-29 15:11
https://kosovapost.net/qeveria-kursen-parate-e-ndara-per-projektet-kapitale/60%Daily2019-12-29 15:05
https://kosovapost.net/vuciqi-flet-per-trashegimine-e-kishes-serbe-ne-kosove/60%Daily2019-12-29 15:02
https://kosovapost.net/pamje-nga-aksidenti-ku-humbi-jeten-nje-person/60%Daily2019-12-29 14:41
https://kosovapost.net/dalipi-nga-oeak-lvv-dhe-ldk-arrini-marreveshjen-ju-lutem/60%Daily2019-12-29 15:17
https://kosovapost.net/arsenal-chelsea-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-12-29 14:22
https://kosovapost.net/varroset-19-vjecari-i-vrare-ne-malisheve/60%Daily2019-12-29 14:15
https://kosovapost.net/emra-te-medhenj-te-futbollit-boteror-zhvillojne-turne-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-29 14:13
https://kosovapost.net/kurti-tregon-arsyet-e-deshtimit-te-marreveshjes-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-29 14:17
https://kosovapost.net/be-thirrje-regjimit-te-assadit-dhe-aleateve-te-ndalojne-sulmet-ne-idlib/60%Daily2019-12-29 14:02
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-drejt-kampionatit-spanjoll/60%Daily2019-12-29 13:54
https://kosovapost.net/kurti-do-te-ishte-mire-qe-z-hoti-te-lirohet-e-ta-prese-vitin-e-ri-me-familjen-e-tij/60%Daily2019-12-29 13:17
https://kosovapost.net/kurti-ldk-ma-percakton-daten-formimit-te-qeverise-jo-presidenti/60%Daily2019-12-29 12:57
https://kosovapost.net/deputetja-e-vv-se-nuk-behet-koalicion-me-krimin/60%Daily2019-12-29 12:55
https://kosovapost.net/paralajmeron-irani-nuk-po-bejme-shaka-ne-do-te-qellojme/60%Daily2019-12-29 13:52
https://kosovapost.net/ty-prokurori-nijazi-rexha-nuk-po-te-behet-vone-a/60%Daily2019-12-29 12:45
https://kosovapost.net/ne-shba-rrezohet-nje-aeroplan-i-vogel-5-te-vdekur-dhe-1-i-plagosur/60%Daily2019-12-29 13:41
https://kosovapost.net/kadri-veseli-mbledh-keshillin-drejtues-te-pdkse/60%Daily2019-12-29 12:28
https://kosovapost.net/deklarata-e-kastro-zizos-per-jurine-e-festivalit-te-rtsh-se/60%Daily2019-12-29 13:22
https://kosovapost.net/zyra-e-kryeministrit-te-kosoves-denon-vrasjen-e-qytetarit-nga-polici/60%Daily2019-12-29 12:12
https://kosovapost.net/haradinaj-kthimi-ne-pan-nuk-eshte-formule-per-aak-ne/60%Daily2019-12-29 12:10
https://kosovapost.net/pompeon-kritikon-kinen-per-keqtrajtimin-e-ujgureve-muslimane/60%Daily2019-12-29 12:07
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-nga-vrasja-ne-gjilan-polici-i-dehur/60%Daily2019-12-29 11:34
https://kosovapost.net/rreshjet-e-bores-shkaktojne-4-aksidente-ne-nje-rruge-te-prishtines/60%Daily2019-12-29 12:20
https://kosovapost.net/grabitet-me-dhune-nje-vajze-ne-viti/60%Daily2019-12-29 10:54
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-vrasja-e-mehe-ukes-mbetet-misterioze/60%Daily2019-12-29 10:52
https://kosovapost.net/ky-eshte-qytetari-qe-polici-e-vrau-sot-ne-gjilan-foto/60%Daily2019-12-29 10:50
https://kosovapost.net/godet-me-veture-zyrtarin-policor-ik-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2019-12-29 10:48
https://kosovapost.net/prokuroria-jep-detaje-per-motivin-e-vrasjes-ne-gjilan/60%Daily2019-12-29 10:46
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-kunder-vuciqit-ne-beograd/60%Daily2019-12-29 10:43
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-dhjetor/60%Daily2019-12-29 09:38
https://kosovapost.net/arsenali-cakton-cmimin-e-largimit-te-xhakes/60%Daily2019-12-29 09:27
https://kosovapost.net/arrestohet-polici-i-dyshuar-per-vrasjen-e-nje-personi-ne-gjilan/60%Daily2019-12-29 09:25
https://kosovapost.net/pas-kercenimit-ndaj-kurtit-arrestohet-haxhi-hoti/60%Daily2019-12-29 09:06
https://kosovapost.net/ne-gjinekologjine-e-qkuk-kete-vit-700-lindje-me-pak/60%Daily2019-12-29 09:03
https://kosovapost.net/policia-e-konfirmon-vrasjen-ne-gjilan/60%Daily2019-12-29 08:34
https://kosovapost.net/krasniqi-nisma-ka-qene-dhe-eshte-kunder-cdo-lloj-kercenimi/60%Daily2019-12-29 08:32
https://kosovapost.net/gjilan-polici-qellon-per-vdekje-nje-person-detaje/60%Daily2019-12-29 08:29
https://kosovapost.net/akuza-te-renda-ndaj-edi-rames-po-e-ndeshkon-kosoven/60%Daily2019-12-29 08:25
https://kosovapost.net/imeri-akk-po-trajton-kurdisjen-e-cmimeve-nga-kompanite-e-derivateve/60%Daily2019-12-29 08:21
https://kosovapost.net/dita-e-23-te-e-greves-se-punetoreve-te-transportit-ne-france/60%Daily2019-12-29 08:19
https://kosovapost.net/akident-ne-rubik-nje-i-vdekur-dhe-8-te-plagosur/60%Daily2019-12-29 08:16
https://kosovapost.net/aak-sot-mban-kuvendin-e-jashtezakonshem-te-punes/60%Daily2019-12-29 08:14
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-7/60%Daily2019-12-29 08:11
https://kosovapost.net/bastiset-shtepia-e-haxhi-hotit-qe-kercenoi-albin-kurtin-policia-jep-detaje/60%Daily2019-12-28 22:50
https://kosovapost.net/manchester-unitedi-mposht-burnleyn/60%Daily2019-12-28 22:21
https://kosovapost.net/vetevendosje-kallezim-penal-ndaj-hotit-te-nismes-per-kercenim-ndaj-kurtit/60%Daily2019-12-28 21:59
https://kosovapost.net/mustafa-i-nderron-fjalet-thote-se-ldk-ja-sdo-tia-jape-vv-se-votat-per-ta-formuar-vete-qeverine/60%Daily2019-12-28 21:28
https://kosovapost.net/thaci-e-quan-lajm-te-mire-miratimin-e-ligjit-per-simbole-kombetare-ne-kuvendin-malazez/60%Daily2019-12-28 21:09
https://kosovapost.net/kercenoi-kurtin-me-vrasje-anetari-i-nismes-arsyetohet-se-ka-bere-gabim-teknik/60%Daily2019-12-28 19:56
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-nga-vetevendosje-pas-kercenimit-ndaj-kurtit-nga-anetari-i-nismes/60%Daily2019-12-28 19:41
https://kosovapost.net/neser-mbledhja-e-keshillit-te-pergjithshem-te-vetevendosjes/60%Daily2019-12-28 19:26
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-neser-ne-kosove/60%Daily2019-12-28 19:19
https://kosovapost.net/nisma-distancohet-nga-komenti-i-anetarit-te-saj-per-albin-kurtin/60%Daily2019-12-28 19:14
https://kosovapost.net/shteti-deshtoi-ta-mbroje-te-miturin-nga-fushe-kosova-qe-u-dhunua-dhe-u-vra/60%Daily2019-12-28 18:52
https://kosovapost.net/pas-reshjeve-te-bores-policia-apel-per-kujdes-me-te-shtuar-ne-trafik/60%Daily2019-12-28 18:29
https://kosovapost.net/nga-1-janari-emri-holande-nuk-do-te-ekzistoje-me/60%Daily2019-12-28 18:00
https://kosovapost.net/aak-neser-mban-kuvendin-e-jashtezakonshem-te-punes/60%Daily2019-12-28 17:49
https://kosovapost.net/skitaret-kokaj-e-shala-perfaqesojne-kosoven-ne-lod-per-te-rinj-llozana-2020/60%Daily2019-12-28 17:28
https://kosovapost.net/kb-prishtina-zyrtarizon-trajnerin-e-ri/60%Daily2019-12-28 17:24
https://kosovapost.net/suplementi-qe-e-zvogelon-shtypjen-e-gjakut/60%Daily2019-12-28 17:18
https://kosovapost.net/ska-afat-per-nisjen-e-konsultimeve-thaci-kurti-flet-enver-hasani/60%Daily2019-12-28 17:10
https://kosovapost.net/80-te-vdekur-nga-nje-sulm-me-bombe-ne-somali/60%Daily2019-12-28 16:55
https://kosovapost.net/vet-aksident-ne-magjistralen-gjilan-prishtine-foto/60%Daily2019-12-28 16:46
https://kosovapost.net/lajci-kurtit-gjarpnit-mos-ia-kqyr-syte-nese-ia-ke-drone-helmit-merrja-mandatin/60%Daily2019-12-28 16:36
https://kosovapost.net/kerkohet-hetim-dhe-arrestim-per-skandalin-e-behgjet-pacollit/60%Daily2019-12-28 16:23
https://kosovapost.net/fillon-fushata-per-denoncimin-e-kundershtareve-ne-arabine-saudite/60%Daily2019-12-28 16:10
https://kosovapost.net/grabitja-me-e-madhe-ne-histori-zbulohen-detaje-per-vrasjen-e-shqiptarit/60%Daily2019-12-28 14:55
https://kosovapost.net/vuciq-kur-kosova-te-heq-taksen-atehere-bisedojme/60%Daily2019-12-28 14:50
https://kosovapost.net/zyrtare-alena-transferohet-te-real-betisi/60%Daily2019-12-28 14:43
https://kosovapost.net/dhurata-dora-largohet-nga-max-production/60%Daily2019-12-28 15:55
https://kosovapost.net/a-po-largohet-luka-modric-nga-real-madridi/60%Daily2019-12-28 14:31
https://kosovapost.net/ldk-ja-mund-ta-rrise-kerkesen-e-ministrive-deri-ne-tete/60%Daily2019-12-28 14:02
https://kosovapost.net/kush-kryeson-listen-e-me-te-paguarve-nga-instagrami/60%Daily2019-12-28 14:00
https://kosovapost.net/durres-nis-rikonstruksioni-i-objekteve-te-demtuara-nga-termeti/60%Daily2019-12-28 13:57
https://kosovapost.net/mahmuti-mini-shengeni-ambalazh-i-ri-i-projekteve-te-vjetra/60%Daily2019-12-28 13:53
https://kosovapost.net/guardiola-aguero-i-pazevendesueshem-ne-city/60%Daily2019-12-28 13:50
https://kosovapost.net/importi-nga-serbia-e-bosnja-bie-ne-6-milione-euro/60%Daily2019-12-28 13:47
https://kosovapost.net/kritika-per-qeverisjen-e-gazmend-muhaxherit-ne-peje/60%Daily2019-12-28 13:38
https://kosovapost.net/veseli-falenderojme-zotin-qe-na-dhuroi-halil-kastratin/60%Daily2019-12-28 13:33
https://kosovapost.net/ngjarje-e-madhe-ne-prizren-jetimat-e-ballkanit-dhurojne-128-shtepi/60%Daily2019-12-28 13:26
https://kosovapost.net/okb-denon-mianmarin-per-shkeljen-e-te-drejtave-te-njeriut-te-muslimaneve/60%Daily2019-12-28 11:53
https://kosovapost.net/raketa-avangarde-e-perfshire-ne-inventarin-e-ushtrise-ruse-e-gatshme-per-perdorim/60%Daily2019-12-28 11:50
https://kosovapost.net/kalendari-historik-28-dhjetor/60%Daily2019-12-28 11:45
https://kosovapost.net/deshironi-ta-vizitoni-japonine-kjo-kompani-dhuron-50-mije-bileta-falas/60%Daily2019-12-28 11:34
https://kosovapost.net/ish-eprori-i-uck-se-i-sigurt-se-koalicioni-vv-ldk-do-te-ndodh/60%Daily2019-12-28 11:24
https://kosovapost.net/mergimtari-nga-gjermania-zhduket-ne-kosove/60%Daily2019-12-28 11:20
https://kosovapost.net/krasniqi-jep-alarmin-per-rrezikun-nga-ndikimi-rus-ne-kosove/60%Daily2019-12-28 11:16
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-vrasjen-e-17-vjecarit-ne-malisheve/60%Daily2019-12-28 10:46
https://kosovapost.net/policia-apelon-per-kujdes-te-drejtuesit-e-automjeteve/60%Daily2019-12-28 10:31
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-aktori-i-game-of-thrones/60%Daily2019-12-28 10:27
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-eksperti-i-sigurise-jep-lajmin-e-keq/60%Daily2019-12-28 10:21
https://kosovapost.net/a-do-ta-takoje-kurti-sot-thacin-e-mustafen/60%Daily2019-12-28 10:15
https://kosovapost.net/e-rremben-me-force-viktimen-femer-e-kercenon-me-shufer-metali/60%Daily2019-12-28 10:02
https://kosovapost.net/arrestohet-serbi-qe-tentoi-te-merrte-flamurin-kuq-e-zi-nga-dasma/60%Daily2019-12-28 09:31
https://kosovapost.net/zhduken-dy-femije-ne-prishtine/60%Daily2019-12-28 09:16
https://kosovapost.net/ekskluzive-vv-me-oferte-te-re-per-ldk-ne/60%Daily2019-12-28 09:13
https://kosovapost.net/istog-burri-sulmon-fizikisht-bashkeshorten/60%Daily2019-12-28 09:09
https://kosovapost.net/analistet-ne-serbi-flasin-per-ecurine-e-dialogut-me-kosoven/60%Daily2019-12-28 09:00
https://kosovapost.net/humb-jeten-17-vjecari-nga-malisheva/60%Daily2019-12-28 08:55
https://kosovapost.net/qytetaret-ankohen-per-rritje-te-cmimeve-para-festave/60%Daily2019-12-28 08:53
https://kosovapost.net/komuna-e-gjilanit-do-ta-nis-vitin-2020-me-1-5-milione-euro-shtese/60%Daily2019-12-28 08:49
https://kosovapost.net/shtohen-rastet-e-intervenimeve-kirurgjike-ne-zemer/60%Daily2019-12-28 08:46
https://kosovapost.net/spahiu-mirekuptimi-celesi-per-qeverine-e-re/60%Daily2019-12-28 08:36
https://kosovapost.net/haradinaj-perkujton-mehe-uken-ne-23-vjetorin-e-renies/60%Daily2019-12-28 08:32
https://kosovapost.net/sportistet-me-te-paguar-ne-zvicer-ku-qendrojne-xhaka-dhe-shaqiri/60%Daily2019-12-28 08:28
https://kosovapost.net/a-do-te-linde-evropa-kontinentale-me-2020/60%Daily2019-12-28 08:23
https://kosovapost.net/elvis-naci-per-fondet-e-termetit-spranoj-donacion-nga-serbet/60%Daily2019-12-28 08:20
https://kosovapost.net/euronews-kosova-ende-pa-kryeminister-te-ri/60%Daily2019-12-28 08:11
https://kosovapost.net/2019-me-e-veshtire-per-te-qene-person-i-mire/60%Daily2019-12-27 22:39
https://kosovapost.net/nagavci-nuk-deshirojme-qeveri-te-pakices-ende-ka-mundesi-per-marreveshje-vv-ldk/60%Daily2019-12-27 22:41
https://kosovapost.net/thaci-nuk-kishte-vepruar-si-me-kurtin-ne-kohen-e-pan-it/60%Daily2019-12-27 22:29
https://kosovapost.net/ligji-per-lirite-fetare-ne-mal-te-zi-kemban-alarmi-per-shqiperine-e-kosoven/60%Daily2019-12-27 22:16
https://kosovapost.net/pacolli-kjo-dekorate-i-takon-pensionistit-qe-dhuroi-pensionin-per-vellezerit-nga-shqiperia/60%Daily2019-12-27 22:09
https://kosovapost.net/elvis-naci-refuzon-mijera-euro-donacione-nga-serbet-per-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-12-27 21:52
https://kosovapost.net/osmani-kurti-na-tha-jo-kur-i-kerkuam-ta-shtyej-votimin-e-kryeparlamentarit/60%Daily2019-12-27 21:41
https://kosovapost.net/krasta-pyet-vjosa-osmanin-si-ndiheni-kur-e-kuptoni-qe-jeni-perdorur-politikisht-ja-si-pergjigjet-ajo/60%Daily2019-12-27 21:26
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-zgjedh-kryeministrin-e-ri-teknik/60%Daily2019-12-27 21:02
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-thaci-mund-ta-mandatoje-kryeministrin-vetem-pas-propozimit-te-partise-fituese/60%Daily2019-12-27 20:46
https://kosovapost.net/cka-tha-selimi-para-prokuroreve-te-gjykates-speciale-ne-hage/60%Daily2019-12-27 20:38
https://kosovapost.net/elneny-ne-negociata-me-milanin/60%Daily2019-12-27 20:22
https://kosovapost.net/arrestohen-336-persona-gjate-protestave-ne-hong-kong/60%Daily2019-12-27 20:11
https://kosovapost.net/kush-jane-deputete-qe-nuk-betohen-vazhdojne-punen-si-ministra/60%Daily2019-12-27 19:51
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-epiqendra-ne-tirane/60%Daily2019-12-27 19:40
https://kosovapost.net/alarmante-9-vjecari-kerkon-trajtimin-nga-droga/60%Daily2019-12-27 19:32
https://kosovapost.net/mos-i-beni-keto-4-veprime-gjate-shtatzenise/60%Daily2019-12-27 19:01
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-ne-ditet-e-fundit-te-2019s-dhe-ne-diten-e-pare-te-2020es/60%Daily2019-12-27 18:52
https://kosovapost.net/kurti-tregon-pse-se-takoi-thacin/60%Daily2019-12-27 18:46
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-durim-z-president-as-fansi-me-i-madh-i-albinit-nuk-ka-kerkuar-takim-dy-here-brenda-dites/60%Daily2019-12-27 18:28
https://kosovapost.net/tome-gashi-faji-i-mbetet-ldk-se-nese-vendi-shkon-ne-zgjedhje/60%Daily2019-12-27 18:03
https://kosovapost.net/ndodh-mrekullia-shpeton-foshnja-ne-avionin-e-rrezuar-video/60%Daily2019-12-27 17:49
https://kosovapost.net/kjo-eshte-modelja-ruse-qe-ia-beri-8-me-2-cristiano-ronaldos/60%Daily2019-12-27 17:55
https://kosovapost.net/erdogan-inaguron-makinen-e-pare-turke-realizuam-endrren-60-vjecare/60%Daily2019-12-27 17:33
https://kosovapost.net/termet-prej-4-9-balle-godet-turqine-lindore/60%Daily2019-12-27 17:22
https://kosovapost.net/gent-cakaj-drejt-shkarkimit-pas-sherrit-me-edi-ramen/60%Daily2019-12-27 17:16
https://kosovapost.net/mbi-80-mije-punetore-te-sektorit-shteteror-marrin-pagen-e-dhjetorit/60%Daily2019-12-27 16:54
https://kosovapost.net/cilat-jane-afatet-kushtetuese-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2019-12-27 16:33
https://kosovapost.net/kurti-i-dergon-leter-presidentit-thaci-dokument/60%Daily2019-12-27 16:00
https://kosovapost.net/ne-parlamentin-e-malit-te-zi-dhune-gaz-lotsjelles-arrestohen-18-deputete-video/60%Daily2019-12-27 15:37
https://kosovapost.net/xhudistja-kuka-nenshkruan-kontrate-per-ngritjen-e-e-burses-olimpike-tokio-2020/60%Daily2019-12-27 15:36
https://kosovapost.net/shqetesimet-e-haradinajt-me-levizjet-e-shtetasve-ruse-ne-kosove/60%Daily2019-12-27 15:31
https://kosovapost.net/zaev-doreheqja-ime-eshte-e-gatshme-do-ta-dorezoj-ne-janar/60%Daily2019-12-27 15:25
https://kosovapost.net/aktori-i-njohur-37-vjecar-i-jep-fund-jetes/60%Daily2019-12-27 15:12
https://kosovapost.net/alketa-vejsiu-paralajmeron-se-do-ti-publikoje-prapaskenat-e-festivalit/60%Daily2019-12-27 14:54
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-ne-shendet-nese-konsumoni-dy-veze-ne-dite/60%Daily2019-12-27 14:44
https://kosovapost.net/zhvillimet-dramatike-analisti-akuzon-rende-ldk-ne/60%Daily2019-12-27 14:41
https://kosovapost.net/bleu-nje-ore-te-vjeter-habitet-cfare-gjen-brenda-saj/60%Daily2019-12-27 14:28
https://kosovapost.net/24837-2/60%Daily2019-12-27 14:28
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-ne-milan-ky-eshte-numri-i-pazakonte-qe-do-ta-mbaje-foto/60%Daily2019-12-27 14:16
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-e-quan-deshperues-zgjedhjen-e-kryeprokuroreve-jusufajt-dhe-hysenajt/60%Daily2019-12-27 13:47
https://kosovapost.net/kastriot-rexha-i-gatshem-te-bashkepunoje-me-driten/60%Daily2019-12-27 13:42
https://kosovapost.net/sali-berisha-denohet-per-shpifje-ndaj-kryeministrit-rama/60%Daily2019-12-27 13:40
https://kosovapost.net/prishtina-me-rregullore-te-re-per-cmimet-e-parkingjeve/60%Daily2019-12-27 13:38
https://kosovapost.net/thaci-serish-fton-kurtin-per-ta-mandatuar-dokument/60%Daily2019-12-27 13:28
https://kosovapost.net/thaci-flet-per-mos-pergjigjen-e-kurtit-per-emerimin-e-mandatarit-te-qeverise/60%Daily2019-12-27 13:23
https://kosovapost.net/zyra-e-borell-it-mini-shengeni-ti-te-gjitha-shtetet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2019-12-27 13:19
https://kosovapost.net/hysaj-ne-krye-te-listes-por-nuk-i-dihet-e-ardhmja/60%Daily2019-12-27 12:56
https://kosovapost.net/ne-keto-pese-momente-nuk-duhet-te-pini-uje-eshte-rrezik/60%Daily2019-12-27 12:48
https://kosovapost.net/sindikatat-kerkojne-revokimin-e-mases-se-pezullimit-te-ligjit-per-pagat/60%Daily2019-12-27 12:40
https://kosovapost.net/pervec-suedise-kush-eshte-kundershtari-tjeter-i-kosoves-ne-janar/60%Daily2019-12-27 12:34
https://kosovapost.net/me-albinin-nuk-takohesh-kur-do-ti-zotrote/60%Daily2019-12-27 12:28
https://kosovapost.net/berisha-i-permbushem-te-gjitha-objektivat-synojme-anetaresimin-ne-nato/60%Daily2019-12-27 12:22
https://kosovapost.net/kush-do-te-jete-shefi-i-ri-i-grupit-parlamentar-te-aak-se/60%Daily2019-12-27 12:18
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-zgjedhje-te-reja/60%Daily2019-12-27 12:13
https://kosovapost.net/shkencetaret-turq-kane-zbuluar-ilacin-per-trajtimin-e-parkinsonit-alzheimerit-dhe-depresionit/60%Daily2019-12-27 12:11
https://kosovapost.net/okb-gjykimi-saudit-ne-vrasjen-e-khashogit-nuk-mjafton/60%Daily2019-12-27 12:02
https://kosovapost.net/xhemati-i-prizrenit-i-dha-lamtumiren-e-fundit-mulla-hasan-ef-salihut/60%Daily2019-12-27 11:50
https://kosovapost.net/rama-kete-vit-e-permbyllim-me-ushtrine-e-pritur-me-shekuj/60%Daily2019-12-27 11:36
https://kosovapost.net/kryeshefi-i-ptk-se-ministri-lluka-po-rrezikon-sigurine-nacionale/60%Daily2019-12-27 11:31
https://kosovapost.net/niset-grupi-i-radhes-per-kryerjen-e-umres/60%Daily2019-12-27 12:11
https://kosovapost.net/dy-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-kline/60%Daily2019-12-27 11:12
https://kosovapost.net/bushati-kurti-i-denuar-te-sjelle-ndryshim/60%Daily2019-12-27 11:08
https://kosovapost.net/cili-eshte-qumeshti-me-i-shendetshem-ne-bote-mesojeni/60%Daily2019-12-27 11:14
https://kosovapost.net/kurti-nuk-takohet-sot-me-thacin/60%Daily2019-12-27 10:46
https://kosovapost.net/kryetari-i-keshillit-prokurorial-e-vlereson-te-suksesshem-luftimin-e-korrupsionit-dhe-krimeve-ekonomike/60%Daily2019-12-27 10:39
https://kosovapost.net/loje-e-re-e-krijuar-nga-sociologet-franceze/60%Daily2019-12-27 10:34
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-fton-kurtin-per-caktimin-e-mandatarit-per-qeverine/60%Daily2019-12-27 10:34
https://kosovapost.net/nagavci-mirenjohese-pafundesisht-per-vleresimin-dhe-besimin-e-kryetarit-kurti/60%Daily2019-12-27 10:20
https://kosovapost.net/studenti-nga-kosova-prodhon-djath-nga-hirra-foto/60%Daily2019-12-27 09:53
https://kosovapost.net/zyra-e-bashkimit-evropian-mirepret-konstituimin-e-kuvendit-duan-formimin-e-shpejte-te-qeverise/60%Daily2019-12-27 09:38
https://kosovapost.net/marshi-i-madh-i-kthimit-ne-gaza-pauzon-per-tre-muaj/60%Daily2019-12-27 09:27
https://kosovapost.net/trump-thirrje-telefonike-sist-duhet-nje-hap-urgjent-per-te-zgjidhur-krizen-libiane/60%Daily2019-12-27 09:15
https://kosovapost.net/ne-cilin-shtet-konsumohet-fare-pak-cokollata-e-cili-shtet-ze-vendin-e-pare-me-konsum/60%Daily2019-12-27 09:03
https://kosovapost.net/japonia-miraton-planin-per-te-derguar-ushtare-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2019-12-27 09:56
https://kosovapost.net/ruci-e-uron-konjufcen-per-postin-e-ri-e-fton-per-vizite-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-27 08:55
https://kosovapost.net/me-ke-e-krahason-guardiola-agueron/60%Daily2019-12-27 08:48
https://kosovapost.net/analet-e-nje-qyteti-te-kapur-ndertimi-pa-leje-me-mbrojtje-kryeprokuroriale-dokument/60%Daily2019-12-27 08:53
https://kosovapost.net/foto-aksident-ajror-aeroplani-futet-brenda-ne-shtepi/60%Daily2019-12-27 08:30
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-dhjetor/60%Daily2019-12-27 08:23
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-gjilan-vdes-nje-serb/60%Daily2019-12-27 08:18
https://kosovapost.net/xhaka-ka-marreveshje-me-kete-ekipi-te-bundesliges/60%Daily2019-12-27 08:18
https://kosovapost.net/rrahja-masive-ne-gjykaten-e-ferizajt-policia-arrestoi-6-persona/60%Daily2019-12-27 08:13
https://kosovapost.net/vetevendosje-merr-kuvendin-ldk-pret-oferte-te-re/60%Daily2019-12-27 08:06
https://kosovapost.net/aktori-i-njohur-do-dhuroje-pasurine-630-milione-dollareshe-foto/60%Daily2019-12-27 07:49
https://kosovapost.net/epoka-e-merkelit-drejt-fundit-por-cila-eshte-trashegimia-e-saj/60%Daily2019-12-27 07:45
https://kosovapost.net/njihuni-me-shtate-te-mirat-e-kafese-per-shendetin-tone/60%Daily2019-12-27 07:39
https://kosovapost.net/u-shpall-sportisti-me-i-paguar-i-dekades-por-kush-ja-bene-kete-dhurate/60%Daily2019-12-27 07:41
https://kosovapost.net/zka-ja-kete-vit-shpenzoi-me-shume-se-60-mije-euro-ne-udhetime-zyrtare/60%Daily2019-12-27 07:24
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-dhe-neser/60%Daily2019-12-27 07:17
https://kosovapost.net/konjufca-kurti-e-ka-paralajmeruar-mustafen-se-do-ta-paraqese-kandidatin-per-kryeparlamentar/60%Daily2019-12-26 22:50
https://kosovapost.net/a-ka-mundesi-te-ndodhe-nje-pan-2-flet-memli-krasniqi/60%Daily2019-12-26 22:42
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-presidente-flet-isa-mustafa/60%Daily2019-12-26 22:27
https://kosovapost.net/hashim-thaci-neser-e-mandaton-albin-kurtin-per-kryeminister/60%Daily2019-12-26 22:03
https://kosovapost.net/turqia-me-nismen-serish-azia-synon-te-krijoje-lidhje-me-vendet-aziatike/60%Daily2019-12-26 21:51
https://kosovapost.net/a-do-ta-votoje-kadri-veseli-per-kryeminister-albin-kurtin/60%Daily2019-12-26 21:33
https://kosovapost.net/tensione-ne-mal-te-zi-serbet-bllokojne-rruget-kryesore-video/60%Daily2019-12-26 21:19
https://kosovapost.net/kush-eshte-22-vjecarja-deputetja-me-e-re-ne-historine-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2019-12-26 20:43
https://kosovapost.net/pa-marreveshje-sa-mire-po-merren-vesh-lere-me-kur-ta-bejne-marreveshjen/60%Daily2019-12-26 20:32
https://kosovapost.net/ambasada-britanike-uron-per-konstituimin-e-kuvendit-votuesit-meritojne-sa-me-shpejte-qeverine/60%Daily2019-12-26 20:15
https://kosovapost.net/dy-arsye-se-perse-ndiheni-gjithmone-te-lodhur-pavaresisht-se-keni-fjetur-shume/60%Daily2019-12-26 20:03
https://kosovapost.net/presidenti-irakian-i-gatshem-te-jape-doreheqje-shkaku-i-presionit-ne-rritje/60%Daily2019-12-26 19:29
https://kosovapost.net/vv-ldk-ja-po-kembengul-te-marre-me-shume-se-cu-takon-ose-asgje/60%Daily2019-12-26 19:17
https://kosovapost.net/gap-bqk-ja-nuk-lejoi-qasje-ne-dokumente-per-rritjen-e-tarifes-se-sigurimeve/60%Daily2019-12-26 19:05
https://kosovapost.net/arteta-nis-me-barazim-karrieren-si-trajner-i-arsenalit/60%Daily2019-12-26 18:59
https://kosovapost.net/isa-mustafa-te-gjitha-marreveshjet-vv-ldk-kane-rene-ne-uje/60%Daily2019-12-26 18:41
https://kosovapost.net/edhe-babai-i-glauk-konjufces-kishte-pozite-te-larte-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2019-12-26 18:22
https://kosovapost.net/vv-komenton-vendosjen-e-flamurit-kombetar-nga-musliu-e-kadrijaj/60%Daily2019-12-26 17:56
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-ve-urone-konjufcen-kerkon-formimin-e-shpejte-te-qeverise/60%Daily2019-12-26 17:30
https://kosovapost.net/kurti-kemi-treguar-nje-lloj-qyteterimi-demokratik-do-te-takohemi-me-mustafen/60%Daily2019-12-26 17:19
https://kosovapost.net/kush-ishte-kryetari-me-i-dobet-i-kuvendit-te-kosoves-ne-histori/60%Daily2019-12-26 17:10
https://kosovapost.net/veseli-shpreson-se-shpejt-krijohet-edhe-qeveria/60%Daily2019-12-26 16:55
https://kosovapost.net/haxhiu-kapitull-i-ri-e-i-mbare-per-kosoven/60%Daily2019-12-26 16:29
https://kosovapost.net/diskursit-tone-publik-i-mungojne-filtrat-moral/60%Daily2019-12-26 16:24
https://kosovapost.net/thaci-deklarohet-pas-konstituimit-te-kuvendit-institucionet-te-krijohen-sa-me-shpejte/60%Daily2019-12-26 16:09
https://kosovapost.net/a-po-shkon-kosova-drejt-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2019-12-26 15:58
https://kosovapost.net/marreveshja-e-fshehte-lvv-ldk/60%Daily2019-12-26 16:06
https://kosovapost.net/60-studente-dhe-nxenes-fillojne-programin-keds-academy/60%Daily2019-12-26 15:52
https://kosovapost.net/kurti-pergatitet-per-zgjedhje-te-reja/60%Daily2019-12-26 15:44
https://kosovapost.net/moti-ne-fundjave-a-pritet-te-bie-bore/60%Daily2019-12-26 15:33
https://kosovapost.net/drejtori-i-festivalit-ne-rtsh-vendimi-i-jurise-sdiskutohet/60%Daily2019-12-26 15:28
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-glauk-konjufca-zgjedhet-kryetar-i-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2019-12-26 15:17
https://kosovapost.net/deputetet-e-rinj-te-kosoves-japin-betimin/60%Daily2019-12-26 15:17
https://kosovapost.net/kusari-lila-lufta-per-barazi-e-perbashket-me-burrat-e-djemte/60%Daily2019-12-26 14:58
https://kosovapost.net/deputetja-e-ldk-se-e-votojme-qeverine-kurti-pa-marre-asnje-post/60%Daily2019-12-26 14:54
https://kosovapost.net/perse-u-fshine-te-gjitha-kenget-e-festivalit-te-kenges-nga-youtube/60%Daily2019-12-26 14:53
https://kosovapost.net/konsumimi-i-kafese-parandalon-disa-semundje/60%Daily2019-12-26 14:41
https://kosovapost.net/kuvendi-zgjedh-komisionin-verifikues-per-mandatin-e-deputeteve/60%Daily2019-12-26 14:42
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ja-sa-milion-ofron-perez-per-blerjen-e-sulmuesit-te-psg-se/60%Daily2019-12-26 14:36
https://kosovapost.net/veseli-te-vetmen-pershendetje-ne-kuvend-e-ben-me-deputetin-e-vv-se/60%Daily2019-12-26 14:33
https://kosovapost.net/veseli-hyne-ne-salle-ulet-ne-vendin-ku-dikur-uleshin-deputetet-e-ldk-se/60%Daily2019-12-26 14:22
https://kosovapost.net/arrijne-deputet-e-vv-se-kurti-u-flet-per-dore-deputeteve-te-ldk-se-foto/60%Daily2019-12-26 14:13
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-nuk-kam-kerkuar-drejtimin-e-mpb-ne/60%Daily2019-12-26 14:13
https://kosovapost.net/grupi-parlamentar-i-ldk-se-arrin-ne-kuvend/60%Daily2019-12-26 14:01
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-nuk-ka-mbetur-shume-per-arritjen-e-marreveshje-me-vetevendosjen/60%Daily2019-12-26 13:56
https://kosovapost.net/interesim-i-jashtzakonshem-i-mediave-per-te-percjellur-seancen-konstituive-te-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2019-12-26 13:44
https://kosovapost.net/ja-sa-vota-i-duhen-vv-se-per-krytarin-e-kuvendit/60%Daily2019-12-26 13:50
https://kosovapost.net/pdk-del-me-propozim-per-nenkryetar-te-kuvendit/60%Daily2019-12-26 12:59
https://kosovapost.net/15-vite-nga-cunami-qe-u-mori-jeten-250-mije-njerezve/60%Daily2019-12-26 12:53
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ku-humbi-jeten-nje-mergimtare/60%Daily2019-12-26 12:30
https://kosovapost.net/bahtiri-apel-ldkse-bejeni-marreveshjen-per-hir-te-qytetareve/60%Daily2019-12-26 12:20
https://kosovapost.net/mustafa-nese-nuk-i-pranon-kushtet-tona-vetevendosja-ldk-ja-shkon-ne-opozite/60%Daily2019-12-26 11:56
https://kosovapost.net/deklarata-e-rrahman-rames-ne-gjykate-per-rastin-veteranet/60%Daily2019-12-26 11:12
https://kosovapost.net/serbet-na-dhunonin-para-femijeve-para-prinderve-rrefimi/60%Daily2019-12-26 11:01
https://kosovapost.net/dorehiqet-ministri-i-arsimit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-12-26 11:00
https://kosovapost.net/rritja-e-ekstremit-te-djathte-ndikoi-fuqishem-ne-politiken-evropiane-ne-vitin-2019/60%Daily2019-12-26 10:52
https://kosovapost.net/perdorimi-i-droges-nga-femijet-eshte-shqetesuese-madje-edhe-ata-te-moshes-10-vjecare/60%Daily2019-12-26 10:52
https://kosovapost.net/strakoshen-thesari-me-i-vlefshem-i-lazios-sa-milion-i-kushtoi-blerja/60%Daily2019-12-26 10:53
https://kosovapost.net/vritet-ne-londer-36-vjecari-nga-kosova/60%Daily2019-12-26 10:35
https://kosovapost.net/procesi-i-shkarkimit-trump-sulmon-demokratet/60%Daily2019-12-26 10:41
https://kosovapost.net/mourinho-me-deklarate-befasuese-per-tottenham-ja-cfare-thote-per-lojtaret-e-tij/60%Daily2019-12-26 10:25
https://kosovapost.net/siri-gjate-24-oreve-te-fundit-jane-zhvendosur-mijera-civile-nga-idlibi/60%Daily2019-12-26 10:24
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-vigjilence-nga-policia-permend-levizjet-e-shtetasve-ruse/60%Daily2019-12-26 10:39
https://kosovapost.net/disa-ore-para-seances-konstituive-kuvendi-dergon-njoftim-per-mediat/60%Daily2019-12-26 10:18
https://kosovapost.net/deputetja-e-vetevendosjes-ka-kete-thirrje-per-ldkne-para-fillimit-te-seances/60%Daily2019-12-26 10:05
https://kosovapost.net/e-kishte-kthyer-lokalin-ne-vend-lojerash-fati-arrestohet-nga-policia/60%Daily2019-12-26 09:45
https://kosovapost.net/kalendari-historik-26-dhjetor/60%Daily2019-12-26 09:36
https://kosovapost.net/shtepi-te-rrafshuara-dhe-viktima-ne-njerez-nga-tajfuni-qe-goditi-filipinet/60%Daily2019-12-26 09:33
https://kosovapost.net/ldk-ja-fillon-takimin-me-nje-heshtje-te-frikshme/60%Daily2019-12-26 09:26
https://kosovapost.net/mustafa-pret-ftesen-e-kurtit-per-takim-para-seances-konstituive-te-kuvendit/60%Daily2019-12-26 09:10
https://kosovapost.net/disa-vrojtime-pas-deshtimit-te-marreveshjes-mes-lvv-se-dhe-ldk-se/60%Daily2019-12-26 09:03
https://kosovapost.net/kur-do-te-filloje-ndertimi-i-segmentit-te-autostrades-shkup-hani-i-elezit/60%Daily2019-12-26 09:01
https://kosovapost.net/pse-ministri-hamza-kunder-ndertimit-te-autostrades-se-dukagjinit/60%Daily2019-12-26 08:47
https://kosovapost.net/mustafa-mledh-urgjent-kryesine-e-partise/60%Daily2019-12-26 08:42
https://kosovapost.net/veturat-e-ministrise-se-jevtiqit-harxhuan-84-mije-euro-karburante/60%Daily2019-12-26 08:26
https://kosovapost.net/kosova-drejt-nje-bllokade-tjeter-institucionale/60%Daily2019-12-26 08:20
https://kosovapost.net/kujdes-po-vini-ne-rrezik-shendetin-me-keto-gabime-qe-beni-cdo-dite/60%Daily2019-12-26 08:09
https://kosovapost.net/ibra-firmos-tek-klubi-i-zemres-para-30-dhjetorit/60%Daily2019-12-26 08:03
https://kosovapost.net/sot-mbahet-seanca-konstituive-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2019-12-26 07:59
https://kosovapost.net/moti-sot-21/60%Daily2019-12-26 07:54
https://kosovapost.net/rama-vuciq-ka-qene-nja-15-here-ne-tavoline-me-hashimin-me-isen-me-ramushin/60%Daily2019-12-25 23:12
https://kosovapost.net/kryetari-i-kdtp-se-fikrim-damka-viziton-kbi-ne-prizren/60%Daily2019-12-25 22:46
https://kosovapost.net/ldk-ka-nevoje-per-lider-te-ri/60%Daily2019-12-25 22:32
https://kosovapost.net/abazi-qeveria-e-vvse-eshte-shpresa-e-fundit-perndryshe-do-te-largohemi-te-gjithe/60%Daily2019-12-25 22:22
https://kosovapost.net/kollcaku-eshte-e-rende-kur-shpresa-vdes-ne-duart-e-disa-politikberesve-biznesmene/60%Daily2019-12-25 22:16
https://kosovapost.net/mendes-ronaldo-nuk-eshte-i-lumtur-ne-juventus/60%Daily2019-12-25 21:19
https://kosovapost.net/26-vjecari-nga-kosova-i-dehur-fluturon-bmw-ne-e-tij-ne-zvicer-foto/60%Daily2019-12-25 21:08
https://kosovapost.net/24332-2/60%Daily2019-12-25 20:51
https://kosovapost.net/bulliqi-ldk-per-shkak-te-interesave-te-ngushta-e-ka-leshuar-nje-shans-fantastik-qe-ua-ka-ofruar-albini/60%Daily2019-12-25 20:20
https://kosovapost.net/mustafa-nuk-kane-deshtuar-negociatat-do-vazhdojme-perpjekjet-per-koalicion/60%Daily2019-12-25 20:05
https://kosovapost.net/ate-dite-hz-omeri-nuk-pranoi-te-falej-ne-kishe-ne-fakt-po-ate-dite-ai-shenoi-me-shkronja-te-arta-termin-tolerance/60%Daily2019-12-25 19:54
https://kosovapost.net/cili-shtet-ka-me-shume-pasaporta-se-qytetare/60%Daily2019-12-25 19:47
https://kosovapost.net/aksidentohen-tri-vetura-ne-kushtove-pese-te-lenduar/60%Daily2019-12-25 21:40
https://kosovapost.net/kjo-ishte-arsyeja-e-prishjes-se-marreveshjes-lvv-ldk/60%Daily2019-12-25 19:30
https://kosovapost.net/cka-thote-molliqaj-per-deshtimin-e-marreveshjes-lvv-ldk/60%Daily2019-12-25 19:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme-2/60%Daily2019-12-25 18:52
https://kosovapost.net/isa-mustafa-e-mbledh-kryesine-neser-para-seances-konstituive-te-kuvendit/60%Daily2019-12-25 18:45
https://kosovapost.net/haradinaj-mund-te-hetohet-nga-prokuroria-per-shpenzimin-e-fondit-rezerve/60%Daily2019-12-25 18:23
https://kosovapost.net/aksident-ne-istog-kater-te-lenduar/60%Daily2019-12-25 18:16
https://kosovapost.net/deshton-marreveshja-lvv-ldk-kurti-le-fajtore-partine-e-mustafes/60%Daily2019-12-25 18:06
https://kosovapost.net/aksident-ne-vushtrri-ka-te-lenduar/60%Daily2019-12-25 17:21
https://kosovapost.net/kush-jane-shkelesit-kryesore-te-te-drejtave-te-njeriut-flet-avokati-i-popullit/60%Daily2019-12-25 16:51
https://kosovapost.net/vdes-ish-gjyqtari-i-uefa-s-bekim-bauta/60%Daily2019-12-25 17:13
https://kosovapost.net/pacolli-serbia-ua-riktheu-statusin-dy-brigadave-pergjegjese-per-vrasjen-e-35-shqiptareve/60%Daily2019-12-25 16:32
https://kosovapost.net/a-do-te-deklarohet-sot-kurti-per-koalicionin/60%Daily2019-12-25 16:23
https://kosovapost.net/decan-gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-banesen-e-tij/60%Daily2019-12-25 16:13
https://kosovapost.net/pas-fitores-ne-festivalin-e-rtsh-se-reagon-serish-arilena-ara/60%Daily2019-12-25 15:47
https://kosovapost.net/a-eshte-ne-gare-milani-per-granit-xhaken/60%Daily2019-12-25 15:42
https://kosovapost.net/sa-do-ti-kushtoje-interit-mbrojtesi-alonso/60%Daily2019-12-25 15:37
https://kosovapost.net/keshtu-flet-nagavci-per-albin-kurtin/60%Daily2019-12-25 15:28
https://kosovapost.net/haxhiu-tregon-nese-do-te-kete-takim-kurti-mustafa/60%Daily2019-12-25 15:01
https://kosovapost.net/ne-seancen-konstituive-partite-politike-te-pakten-te-merren-vesh-per-poziten-e-kryetarit-te-kuvendi/60%Daily2019-12-25 14:59
https://kosovapost.net/nga-dhimbja-nena-e-dy-femijeve-qe-i-vdiqen-ne-lum-shtrihet-ne-spital/60%Daily2019-12-25 14:43
https://kosovapost.net/pendarovski-jane-perralla-muhabetet-se-shqiptaret-ne-maqedonine-e-veriut-jane-nen-20/60%Daily2019-12-25 14:27
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-flet-per-koalicionin-lvv-ldk-ka-nje-mesazh-te-fuqishem/60%Daily2019-12-25 14:09
https://kosovapost.net/genta-ismajli-fiton-cmim-ne-turqi-ja-cfare-shkruajne-mediat-turke/60%Daily2019-12-25 13:53
https://kosovapost.net/arrestohet-deputeti-dyshohet-se-kishte-marre-ryshfet/60%Daily2019-12-25 13:48
https://kosovapost.net/mesojeni-se-cila-eshte-deshira-e-drejtuesit-te-milanit-per-vitin-2020/60%Daily2019-12-25 13:45
https://kosovapost.net/serbia-ringjall-dy-brigadat-qe-bene-krime-ne-kosove-e-ne-bosnje/60%Daily2019-12-25 13:34
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-ka-nje-apel-per-qytetaret/60%Daily2019-12-25 13:27
https://kosovapost.net/kosova-e-shqiperia-me-kupe-te-perbashket-emri-nene-tereza/60%Daily2019-12-25 12:44
https://kosovapost.net/sherr-ne-koncertin-e-robertit-nje-i-lendur-e-tre-te-arrestuar/60%Daily2019-12-25 12:34
https://kosovapost.net/rritet-borxhi-i-kosoves-arrin-ne-1-19-miliard-euro/60%Daily2019-12-25 12:24
https://kosovapost.net/23-vjecari-humb-jeten-ne-aksidentin-tragjik-ne-rrugen-peje-decan/60%Daily2019-12-25 12:12
https://kosovapost.net/keshtu-i-pergjigjet-daciq-kundershtares-politike-per-akuzat-ndaj-tij-per-fushaten-e-cnjohjeve-te-kosoves/60%Daily2019-12-25 12:15
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-aktorja-e-njohur-shqiptare-2/60%Daily2019-12-25 12:02
https://kosovapost.net/presidenti-i-brazilit-i-cili-ra-ne-rezidencen-e-tij-pesoi-humbje-te-perkohshme-te-kujteses/60%Daily2019-12-25 11:51
https://kosovapost.net/tre-anetare-te-familjes-humbin-jeten-ne-nje-pishine/60%Daily2019-12-25 11:29
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-mbledh-sot-grupin-parlamentar/60%Daily2019-12-25 11:12
https://kosovapost.net/shperblimet-per-pensionistet-ja-deri-kur-mund-ti-terheqin/60%Daily2019-12-25 10:59
https://kosovapost.net/edhe-balerinat-e-operas-se-parisit-proteste-kunder-presidentit-macron/60%Daily2019-12-25 10:55
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-paris-e-gatshme-ta-ndihmoje-familjen-qe-humbi-femijet-tragjikisht/60%Daily2019-12-25 11:05
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-sot-takim-me-ldk-ne-flasin-zyrtaret-e-vetevendosjes/60%Daily2019-12-25 10:31
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-rrugen-peje-decan-humbe-jeten-nje-person/60%Daily2019-12-25 10:23
https://kosovapost.net/kqz-ja-mund-ti-perballoje-edhe-nje-pale-zgjedhje/60%Daily2019-12-25 10:17
https://kosovapost.net/pacolli-premton-ndihme-per-familjen-e-dy-femijeve-kosovare/60%Daily2019-12-25 09:58
https://kosovapost.net/embelsire-e-shpejte-pa-veze/60%Daily2019-12-25 09:55
https://kosovapost.net/cilit-lider-te-huaj-i-besojne-gjermanet-me-shume-se-angela-merkelit/60%Daily2019-12-25 09:47
https://kosovapost.net/haradinaj-ngushellon-familjen-e-femijeve-kosovare-qe-humben-jeten-ne-france/60%Daily2019-12-25 09:42
https://kosovapost.net/hani-mandarina-largoni-nga-trupi-keto-semundje/60%Daily2019-12-25 09:35
https://kosovapost.net/tershera-ilac-per-pagjumesine-lodhjen-fizike-dhe-depresionin/60%Daily2019-12-25 09:34
https://kosovapost.net/ferizaj-zhduket-e-mitura-me-probleme-mendore/60%Daily2019-12-25 09:21
https://kosovapost.net/luanin-e-sulmojne-20-hiena-si-perfundoi-beteja-e-pergjakshme/60%Daily2019-12-25 09:18
https://kosovapost.net/shqiperia-kroacia-e-re-e-turizmit/60%Daily2019-12-25 09:19
https://kosovapost.net/denohet-me-15-vjet-burg-51-vjecari-nga-fieri/60%Daily2019-12-25 09:07
https://kosovapost.net/nuk-e-priste-askush-ja-cfare-beri-ronaldo-foto/60%Daily2019-12-25 08:52
https://kosovapost.net/kanada-vankuveri-goditet-nga-nje-termet-me-fuqi-62-balle/60%Daily2019-12-25 08:51
https://kosovapost.net/gruaja-me-vellain-sulmohen-nga-burri-dhe-vjehrri-i-saj/60%Daily2019-12-25 08:42
https://kosovapost.net/kalendari-historik-25-dhjetor/60%Daily2019-12-25 08:32
https://kosovapost.net/keto-jane-familjet-me-te-medha-ne-bote-foto/60%Daily2019-12-25 08:28
https://kosovapost.net/ipeshkvi-gjergji-ben-thirrje-per-formimin-e-institucioneve-te-reja/60%Daily2019-12-25 08:21
https://kosovapost.net/reali-dhe-barcelona-te-mbyllin-gojen/60%Daily2019-12-25 08:18
https://kosovapost.net/challandesi-fton-tre-futbollistet-e-superliges-ne-ndeshjen-ndaj-suedise/60%Daily2019-12-25 08:15
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-nese-ne-seancen-konstituive-ska-marreveshje-vv-ldk/60%Daily2019-12-25 08:13
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-qe-sulmoi-gruan-dhe-vellain-e-saj/60%Daily2019-12-25 08:06
https://kosovapost.net/viti-2019-vuri-ne-prove-te-forte-marredheniet-shba-kine/60%Daily2019-12-25 08:07
https://kosovapost.net/lufta-e-cmendur-per-pronesine-e-folie-marine/60%Daily2019-12-25 07:36
https://kosovapost.net/kujdes-mos-e-mbani-ne-keto-vende-celularin/60%Daily2019-12-25 07:28
https://kosovapost.net/mandzukiq-largohet-nga-juventusi-cili-eshte-destinacioni-tjeter/60%Daily2019-12-25 07:29
https://kosovapost.net/konstituimi-i-kuvendit-ne-duart-e-lvv-se-dhe-te-ldk-se/60%Daily2019-12-25 07:21
https://kosovapost.net/moti-sot-20/60%Daily2019-12-25 07:16
https://kosovapost.net/pandeli-majko-mospelqimi-i-frikacakeve-eshte-lavdia-e-trimave-kosova-ime/60%Daily2019-12-24 23:15
https://kosovapost.net/konjufca-kurti-e-mustafa-nuk-jane-takuar-sot/60%Daily2019-12-24 22:38
https://kosovapost.net/manxhukiq-nga-zonja-e-vjeter-kalon-ne-katar/60%Daily2019-12-24 22:31
https://kosovapost.net/dy-termete-te-fuqishme-shkundin-kolumbine/60%Daily2019-12-24 22:23
https://kosovapost.net/dy-femije-nga-kosova-humbin-jeten-ne-nje-lume-ne-france/60%Daily2019-12-24 21:36
https://kosovapost.net/detaji-befasues-ne-foton-e-kolinda-grabar-kitaroviq-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2019-12-24 21:23
https://kosovapost.net/vuciq-duket-qesharak-teksa-mundohet-te-flase-kinezisht-video/60%Daily2019-12-24 21:17
https://kosovapost.net/partite-shqiptare-ne-maqedonine-e-veriut-kunder-mini-schengenit-nese-aty-seshte-edhe-kosova/60%Daily2019-12-24 21:11
https://kosovapost.net/dashuria-prej-nene-ne-boten-e-kafsheve-foto/60%Daily2019-12-24 20:52
https://kosovapost.net/cfare-mendimi-ka-vv-ja-per-vjosa-osmanin-presidente/60%Daily2019-12-24 20:43
https://kosovapost.net/ambasadori-bashkurti-kosova-ka-te-drejte-qe-si-bashkohet-mini-schengenit-ballkanik/60%Daily2019-12-24 20:31
https://kosovapost.net/konjufca-ja-kur-filluan-perplasjet-ne-mes-te-vv-e-ldkse/60%Daily2019-12-24 20:18
https://kosovapost.net/moti-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-12-24 19:58
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-per-edi-ramen-piktori-eshte-fatkeqesia-me-e-madhe-e-shqiperise/60%Daily2019-12-24 19:52
https://kosovapost.net/kur-te-gjithe-po-prisnin-falimentimin-telekomi-me-sukses-ktheu-ne-pronesi-200-mije-numrat-e-z-mobile/60%Daily2019-12-24 19:22
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistralen-podujeve-prishtine-ka-te-lenduar/60%Daily2019-12-24 19:16
https://kosovapost.net/kurti-per-ngercin-ne-negociatat-me-ldk-ne-gur-ne-rruge/60%Daily2019-12-24 18:50
https://kosovapost.net/sonte-isa-mustafa-e-pret-nje-sms-nga-albini/60%Daily2019-12-24 18:30
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshuari-qe-e-kercenoi-shpend-ahmetin/60%Daily2019-12-24 18:15
https://kosovapost.net/ish-ministri-i-drejtesise-albin-kurti-mund-ta-rrezoje-edi-ramen-per-mini-schengenin/60%Daily2019-12-24 17:58
https://kosovapost.net/nagavci-mesazh-ldk-se-hapni-rruge-per-krijimin-e-institucioneve/60%Daily2019-12-24 17:45
https://kosovapost.net/vv-ldk-po-bejne-takime-te-fshehta-nga-mediet-per-marreveshje/60%Daily2019-12-24 17:37
https://kosovapost.net/vv-ja-padit-zrre-ne-po-u-garanton-prodhuesve-blerjen-e-energjise-me-cmim-me-te-larte-se-vlera-e-tregut/60%Daily2019-12-24 17:18
https://kosovapost.net/shpend-maxhuni-rikthehet-ne-polici-si-keshilltar-i-drejtorit-qalaj/60%Daily2019-12-24 16:43
https://kosovapost.net/ne-portin-grek-ererat-e-forta-rrezojne-veturen-nga-trageti-ne-det-shpetohet-shoferja-ne-momentet-e-fundit/60%Daily2019-12-24 16:34
https://kosovapost.net/apeli-e-kthen-ne-rigjykim-dhe-rivendosje-rastin-e-ferid-aganit-dhe-gani-shabanit/60%Daily2019-12-24 17:27
https://kosovapost.net/vuciq-zbulon-genjeshtren-e-edi-rames-per-minishengenin/60%Daily2019-12-24 16:11
https://kosovapost.net/profesor-ismaili-viziton-banken-islamike-ne-xhidde/60%Daily2019-12-24 16:33
https://kosovapost.net/vetevendosje-duhet-ti-qendroje-besnike-parimeve-te-saj-e-jo-ti-nenshtrohet-kushteve-te-ldk-se/60%Daily2019-12-24 15:37
https://kosovapost.net/seanca-e-se-enjtes-cilat-jane-tri-pikat-e-rendit-te-dites/60%Daily2019-12-24 15:35
https://kosovapost.net/mesimdhenesit-e-viteve-90-ta-kush-ka-drejt-kompensimi-nese-personi-ka-nderruar-jete/60%Daily2019-12-24 15:23
https://kosovapost.net/haradinaj-ironizon-me-serbine-taksa-goditje-e-rende/60%Daily2019-12-24 15:10
https://kosovapost.net/daciqi-mblodhi-para-nga-biznesmene-e-tregtare-armesh-per-te-terhequr-njohjet-e-kosoves/60%Daily2019-12-24 15:11
https://kosovapost.net/akuzohet-per-krime-lufte-arsiq-dekarohet-i-pafajshem/60%Daily2019-12-24 15:00
https://kosovapost.net/fsshk-denon-sulmin-ndaj-mjekut-nga-vushtrria/60%Daily2019-12-24 14:51
https://kosovapost.net/geci-nese-nuk-behet-koalicioni-ja-kush-behet-kryeminister-e-kush-president/60%Daily2019-12-24 18:41
https://kosovapost.net/kur-do-te-kete-arrihet-marreveshja-e-koalicionit-flet-nenkryetari-haziri/60%Daily2019-12-24 14:40
https://kosovapost.net/zyrtare-lista-e-futbollisteve-per-ndeshjen-kosove-suedi/60%Daily2019-12-24 14:26
https://kosovapost.net/nga-1-shkurti-e-diela-dite-pushimi-per-cdo-biznes-ne-vushtrri/60%Daily2019-12-24 14:15
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-uron-kershendellat-per-te-krishteret/60%Daily2019-12-24 14:23
https://kosovapost.net/mustafa-nese-kurti-na-fton-jemi-te-gatshem-te-takohemi/60%Daily2019-12-24 14:02
https://kosovapost.net/sa-do-ti-kushtojne-prishtines-parkingjet-e-reja/60%Daily2019-12-24 13:55
https://kosovapost.net/u-themi-puna-e-mbare-pa-ne-deklarata-e-haradinajt-qe-nervozoi-kryeministrin-shqiptare-ja-si-reagoi-rama/60%Daily2019-12-24 13:47
https://kosovapost.net/nga-sot-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta-do-ta-marrin-kompensimin/60%Daily2019-12-24 13:47
https://kosovapost.net/procedurat-e-mbarevajtjes-se-seances-konstituive/60%Daily2019-12-24 13:36
https://kosovapost.net/haxhiu-tregon-se-cka-do-te-ndodhe-nese-ldk-ja-nuk-terhiqet-nga-kerkesa-per-presidentin/60%Daily2019-12-24 13:35
https://kosovapost.net/ronaldo-nuk-ka-ndermend-te-heq-dore-nga-topi-i-arte/60%Daily2019-12-24 13:28
https://kosovapost.net/zbulohet-kush-e-sponsorizoi-mini-shengenin-dhe-manipulimet-e-rames/60%Daily2019-12-24 13:27
https://kosovapost.net/rama-eshte-koha-te-zgjedhim-kryetarin-e-ps-se/60%Daily2019-12-24 13:22
https://kosovapost.net/moska-ne-alarm-paralajmerim-per-bombe-ne-shkolla-e-stacione-treni/60%Daily2019-12-24 13:19
https://kosovapost.net/mbi-ramen-dhe-pjesen-e-tij-prej-njeriu/60%Daily2019-12-24 13:13
https://kosovapost.net/sonte-ne-kosova-post-intervista-ekskluzive-me-kim-mehmetin/60%Daily2019-12-24 13:07
https://kosovapost.net/gjykata-e-apelit-merr-vendim-per-xhabir-zharkun/60%Daily2019-12-24 12:53
https://kosovapost.net/kdi-qeverine-e-re-e-presin-ceshtje-qe-duhen-te-trajtohen-menjehere/60%Daily2019-12-24 12:40
https://kosovapost.net/ashak-per-mini-shengenin-crregullimin-i-marredhenieve-kosove-shqiperi/60%Daily2019-12-24 12:42
https://kosovapost.net/isa-mustafa-arrin-ne-kuvend/60%Daily2019-12-24 12:09
https://kosovapost.net/manchester-united-gati-ta-shese-pogba/60%Daily2019-12-24 12:05
https://kosovapost.net/u-arrestua-dje-sot-lirohet-kengetari-i-njohur-shqiptar/60%Daily2019-12-24 11:58
https://kosovapost.net/prezantuesja-shqiptare-behet-nene-per-here-te-dyte/60%Daily2019-12-24 11:51
https://kosovapost.net/shba-administrata-trump-kundershton-sanksionet-kunder-turqise/60%Daily2019-12-24 11:46
https://kosovapost.net/keto-jane-semundjet-qe-sherojne-manat-e-bardhe-dudat/60%Daily2019-12-24 11:42
https://kosovapost.net/dalin-pagesat-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta/60%Daily2019-12-24 11:28
https://kosovapost.net/vendimi-i-arabise-saudite-per-rastin-khashogi-tallje-me-drejtesine/60%Daily2019-12-24 11:20
https://kosovapost.net/nese-ska-marreveshje-per-koalicion-si-mund-te-konstituohet-kuvendi/60%Daily2019-12-24 11:16
https://kosovapost.net/presidenti-brazilian-dergohet-me-urgjence-ne-spitalin-ushtarak/60%Daily2019-12-24 11:00
https://kosovapost.net/disa-te-helmuar-nga-ushqimi-ne-nje-lokal-te-lipjanit/60%Daily2019-12-24 10:54
https://kosovapost.net/ministri-serb-godet-shuplake-deputetin/60%Daily2019-12-24 10:45
https://kosovapost.net/per-24-ore-116-aktakuza/60%Daily2019-12-24 10:32
https://kosovapost.net/qytetari-nga-prishtina-gjendet-pa-shenja-jete-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2019-12-24 10:28
https://kosovapost.net/vushtrri-pacienti-sulmon-mjekun/60%Daily2019-12-24 10:24
https://kosovapost.net/arrestohet-41-vjecari-kercenonte-me-mesazhe-ish-gruan/60%Daily2019-12-24 10:12
https://kosovapost.net/istogu-me-pasoja-nga-ererat-e-fuqishme/60%Daily2019-12-24 10:04
https://kosovapost.net/qytetaret-vuajne-nga-gripi-vonohet-vaksinimi/60%Daily2019-12-24 09:58
https://kosovapost.net/keds-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2019-12-24 09:51
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-dhjetor/60%Daily2019-12-24 09:38
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-uron-per-krishtlindje-ipeshkvin-dode-gjergji/60%Daily2019-12-24 09:28
https://kosovapost.net/23850-2/60%Daily2019-12-24 09:20
https://kosovapost.net/haradinaj-perkujton-betejen-e-llapashtices/60%Daily2019-12-24 09:06
https://kosovapost.net/akuza-tromditese-ndaj-rames-e-krahasojne-me-enver-hoxhen/60%Daily2019-12-24 08:53
https://kosovapost.net/mini-shengeni-le-peng-marreveshjet-kosove-shqiperi/60%Daily2019-12-24 08:40
https://kosovapost.net/as-sot-nuk-ka-takim-lvv-ldk/60%Daily2019-12-24 08:27
https://kosovapost.net/ja-si-pergjigjet-vuciqi-kur-e-pyesin-per-kohen-e-fillimit-te-dialogut/60%Daily2019-12-24 08:27
https://kosovapost.net/xhaka-afer-kthimit-ne-bundeslige/60%Daily2019-12-24 08:18
https://kosovapost.net/paralizohet-franca-punetoret-e-hekurudhes-ne-greve/60%Daily2019-12-24 08:12
https://kosovapost.net/legjislatura-e-re-me-49-deputete-te-rinj-e-71-veterane/60%Daily2019-12-24 08:06
https://kosovapost.net/avokati-italian-zbulon-se-louis-viutton-deshiron-te-bleje-milanin/60%Daily2019-12-24 08:04
https://kosovapost.net/ledri-vula-ne-amerikes-argetohet-me-dua-lipen-dhe-familjen-e-saj/60%Daily2019-12-24 07:59
https://kosovapost.net/pas-brexit-kryeministri-britanik-leshon-sinjale-per-permiresim-marredheniesh-me-rusine/60%Daily2019-12-24 07:43
https://kosovapost.net/uran-ismaili-me-kabinet-coi-36-mije-euro-ne-dreka-e-20-mije-euro-ne-telefonata/60%Daily2019-12-24 07:42
https://kosovapost.net/mbrojtesi-i-ajax-rrezikon-te-mbylle-karrieren/60%Daily2019-12-24 07:36
https://kosovapost.net/negociatat-11-javore-si-lekundin-taboret-per-presidentin/60%Daily2019-12-24 07:29
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-beteja-e-llapashtices/60%Daily2019-12-24 07:26
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-hani-arra-cdo-dite/60%Daily2019-12-24 07:20
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-2/60%Daily2019-12-24 07:15
https://kosovapost.net/haziri-marreveshja-per-postin-e-presidentit-mund-te-shtyhet-per-me-vone/60%Daily2019-12-23 21:58
https://kosovapost.net/kroacia-merr-presidencen-e-bese-prej-1-janarit/60%Daily2019-12-23 21:50
https://kosovapost.net/formacioni-i-dekades-te-arsenali-mustafi-me-statistika-eshte-mbrojtesi-me-i-mire-i-the-gunners/60%Daily2019-12-23 21:42
https://kosovapost.net/studimi-qe-jep-alarmin-buka-e-bardhe-dhe-sheqeri-crregullojne-gjumin/60%Daily2019-12-23 21:35
https://kosovapost.net/buxhovi-ldk-duhet-te-lirohet-prej-emblemes-se-rugoves/60%Daily2019-12-23 21:25
https://kosovapost.net/mblidhen-pleqte-per-marreveshjen-vv-ldk-babai-i-kurtit-takohet-me-vellain-e-mustafes-dhe-veliut/60%Daily2019-12-23 21:21
https://kosovapost.net/gazmend-muhaxheri-i-befason-te-gjithe-me-kete-vendim-ja-cfare-ka-ndodhur-me-nje-zyrtar-nga-komuna-e-pejes/60%Daily2019-12-23 21:12
https://kosovapost.net/zyrtari-i-ldkse-vvse-duhen-dy-veta-per-nje-tango-ti-bashkojme-forcat-e-te-vallezojme/60%Daily2019-12-23 21:06
https://kosovapost.net/zvicra-jep-rreth-1-5-milione-euro-ndihme-pas-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-23 21:01
https://kosovapost.net/kurti-rruga-nga-beogradi-per-ne-tirane-kalon-neper-prishtine/60%Daily2019-12-23 20:30
https://kosovapost.net/pse-ia-la-emrin-ldk-flet-jusuf-buxhovi/60%Daily2019-12-23 20:11
https://kosovapost.net/perfshihet-nga-zjarri-nje-veture-ne-prishtine/60%Daily2019-12-23 20:02
https://kosovapost.net/bqk-ja-favorizon-kompanite-e-sigurimeve-sterhiqet-nga-tarifat-per-sigurim-veturash/60%Daily2019-12-23 19:51
https://kosovapost.net/be-ndihmon-me-10-milione-euro-popullin-rohingya/60%Daily2019-12-23 19:36
https://kosovapost.net/festimi-i-vitit-te-ri/60%Daily2019-12-23 19:40
https://kosovapost.net/tri-dite-deri-ne-seancen-konstituive-te-kuvendit-analistet-thone-se-ldk-duhet-te-heq-dore-nga-pozita-e-presidentit/60%Daily2019-12-23 19:12
https://kosovapost.net/haradinaj-per-mini-shengen-vendet-e-ballkanit-po-e-mashtrojne-veten/60%Daily2019-12-23 18:38
https://kosovapost.net/vendimet-qe-shteren-rezervat-haradinaj-kerkoi-358-mije-euro-per-zyren-e-tij-ne-emer-te-komuniteteve/60%Daily2019-12-23 18:29
https://kosovapost.net/bosnje-hercegovina-miraton-strukturen-e-re-te-qeverise/60%Daily2019-12-23 18:23
https://kosovapost.net/neser-takohen-isa-mustafa-e-albin-kurti/60%Daily2019-12-23 18:14
https://kosovapost.net/amerika-ndihmon-shqiperine-me-pajisje-per-emergjenca/60%Daily2019-12-23 17:46
https://kosovapost.net/haradinaj-permend-sukseset-sfidat-e-mesimet-nga-viti-2019/60%Daily2019-12-23 17:41
https://kosovapost.net/kurti-informon-perfaqesuesit-e-komuniteteve-jo-shumice-ne-kuvend-per-bisedimet-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-23 17:13
https://kosovapost.net/uron-ambasadori-kossnet-shba-do-te-vazhdoje-perkrahjen-per-kosoven-edhe-ne-vitin-2020-video/60%Daily2019-12-23 17:06
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-mitrovice-prishtine-dy-te-lenduar/60%Daily2019-12-23 16:39
https://kosovapost.net/aksident-ne-greqi-humb-jeten-36-vjecari-shqiptar/60%Daily2019-12-23 16:35
https://kosovapost.net/fiorentina-befason-me-trajnerin-e-panjohur-foto/60%Daily2019-12-23 16:29
https://kosovapost.net/ikd-emerimi-i-kryeprokuroreve-nuk-i-ploteson-standardet-e-kerkuara/60%Daily2019-12-23 16:09
https://kosovapost.net/holanda-rusia-perdor-mjete-digjitale-per-manipulime-sabotime-dezinformim-dhe-spiunazh/60%Daily2019-12-23 15:41
https://kosovapost.net/keshtu-e-uron-vetevendosja-ldk-ne-per-30-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2019-12-23 15:36
https://kosovapost.net/atk-ja-zotohet-per-trajtim-te-barabarte-te-tatimpaguesve/60%Daily2019-12-23 15:15
https://kosovapost.net/kurbanet-e-gazetarit-hashikci/60%Daily2019-12-23 15:42
https://kosovapost.net/osmani-duam-marreveshje-me-serbine-por-asnjehere-duke-prekur-kufijte/60%Daily2019-12-23 14:57
https://kosovapost.net/se-fitoi-cmimin-e-pare-ja-cfare-u-bene-gazetareve-elvana-gjata-foto/60%Daily2019-12-23 14:48
https://kosovapost.net/bletet-pushtojne-fushen-shihni-cfare-bejne-lojtaret-video/60%Daily2019-12-23 14:30
https://kosovapost.net/thaci-merr-urime-nga-lideret-boteror-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2019-12-23 14:31
https://kosovapost.net/kercenohet-kryetari-i-prishtines/60%Daily2019-12-23 14:22
https://kosovapost.net/torte-e-lehte-dhe-e-shendetshme/60%Daily2019-12-23 14:18
https://kosovapost.net/ky-eshte-lengu-dimeror-qe-ta-ngrohe-trupin-dhe-shpirtin/60%Daily2019-12-23 14:14
https://kosovapost.net/stoltenberg-siguria-e-evropes-nuk-mund-te-varet-nga-armet-berthamore-franceze/60%Daily2019-12-23 13:50
https://kosovapost.net/policia-arreston-dy-persona-ne-fushe-kosove/60%Daily2019-12-23 13:47
https://kosovapost.net/mini-shengeni-kurti-ia-kujton-rames-se-rruga-e-beograd-tirane-kalon-permes-prishtines/60%Daily2019-12-23 13:44
https://kosovapost.net/pse-gjuriq-paralajmeron-zgjedhje-te-reja-ne-kosove/60%Daily2019-12-23 13:33
https://kosovapost.net/kompania-meka-lidere-ne-prodhim-ua-jep-pagen-e-14-te-punetoreve/60%Daily2019-12-23 13:21
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-sot-takim-lvv-ldk-flet-mustafa/60%Daily2019-12-23 12:37
https://kosovapost.net/u-shpall-kampione-e-botes-fifa-ia-ndalon-festen-liverpool/60%Daily2019-12-23 12:48
https://kosovapost.net/aksidenti-qe-shokoi-mbare-boten-foto/60%Daily2019-12-23 12:28
https://kosovapost.net/mustafa-vv-mos-te-beje-presion-ndaj-ldkse-le-ta-kuptoje-qarte-rezultatin-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-12-23 11:50
https://kosovapost.net/behuni-gati-ne-kete-dite-pritet-bore-dhe-i-ftohte-ekstrem/60%Daily2019-12-23 11:19
https://kosovapost.net/flet-agim-veliu-tregon-te-rejat-e-fundit-per-takimet-me-vv/60%Daily2019-12-23 11:00
https://kosovapost.net/i-vdekuri-mbreme-ne-peje-vellau-i-avokatit-kosovar/60%Daily2019-12-23 10:46
https://kosovapost.net/edhe-tri-dite-kane-mbetur-lvv-e-ldk-ende-pa-marreveshje/60%Daily2019-12-23 10:32
https://kosovapost.net/dy-fytyrat-e-aleksander-vuciq/60%Daily2019-12-23 10:24
https://kosovapost.net/detaje-nga-vdekja-e-dyshimte-e-41-vjecarit-ne-peje-si-u-gjet-nga-vellau-i-tij/60%Daily2019-12-23 10:11
https://kosovapost.net/veteranet-nis-seanca-ndaj-agim-cekut-rrustem-berishes-dhe-te-tjereve/60%Daily2019-12-23 09:49
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-shqiptar-thote-se-mini-shengeni-eshte-thike-per-kosoven/60%Daily2019-12-23 09:29
https://kosovapost.net/rrahmani-drejt-gjigantit-ne-seria-a/60%Daily2019-12-23 09:23
https://kosovapost.net/shqiperia-1980-anglezet-shteti-ku-askush-nuk-eshte-i-papune-dhe-askush-nuk-eshte-i-pasur/60%Daily2019-12-23 09:14
https://kosovapost.net/jim-rogers-nje-krize-e-re-po-troket-mbreteria-e-bashkuar-dhe-bashkimi-evropian-mund-te-shperbehen/60%Daily2019-12-23 09:03
https://kosovapost.net/vazhdojne-pritjet-e-gjata-ne-kufij-me-serbine/60%Daily2019-12-23 08:21
https://kosovapost.net/kroacia-ne-balotazh-per-presidentin-e-ri/60%Daily2019-12-23 08:13
https://kosovapost.net/makina-del-nga-rruga-humbe-jeten-nje-i-ri/60%Daily2019-12-23 08:05
https://kosovapost.net/ldk-sot-shenon-30-vjetorin-e-themelimit/60%Daily2019-12-23 07:59
https://kosovapost.net/zbulohet-rashica-drejt-gjigantit-europian/60%Daily2019-12-23 07:46
https://kosovapost.net/beteja-per-gazin-izraeli-qiproja-greqia-dhe-italia-i-pergjigjen-aleances-mes-turqise-dhe-libise/60%Daily2019-12-23 07:42
https://kosovapost.net/ilaci-i-ri-qe-po-mbyte-qelizat-e-kancerit/60%Daily2019-12-23 07:35
https://kosovapost.net/seanca-konstituive-po-afron-ldk-ja-kembengule-ne-balancim-te-pozitave/60%Daily2019-12-23 07:31
https://kosovapost.net/moti-sot-19/60%Daily2019-12-23 07:23
https://kosovapost.net/gjermani-ne-xhami-dergohet-leter-fyese-me-foton-e-derrit-foto/60%Daily2019-12-22 22:47
https://kosovapost.net/evropa-e-mberthyer-nga-moti-i-keq-8-viktima/60%Daily2019-12-22 22:31
https://kosovapost.net/lista-me-430-kerkesa-per-falje-te-denimit-ne-deren-e-presidentit/60%Daily2019-12-22 22:24
https://kosovapost.net/shpendi-tregon-se-a-ka-dhene-doreheqje-nga-psd-ja/60%Daily2019-12-22 21:42
https://kosovapost.net/lahaj-godet-ashper-ramen-ti-nuk-je-shqiptar-je-psikopat/60%Daily2019-12-22 21:38
https://kosovapost.net/gani-geci-surprizohet-ne-mes-te-emisionit-pranon-dhurate-te-cmuar/60%Daily2019-12-22 21:35
https://kosovapost.net/vjedhje-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Daily2019-12-22 21:31
https://kosovapost.net/rashica-te-bashkuar-ne-humbje-dhe-fitore/60%Daily2019-12-22 21:27
https://kosovapost.net/zgjedhjet-presidenciale-ne-kroaci-prin-milanoviq/60%Daily2019-12-22 21:25
https://kosovapost.net/zgjedhjet-sot-ne-kroaci-anketat-favorizojne-kitaroviqin/60%Daily2019-12-22 21:22
https://kosovapost.net/termkolli-shperthen-me-akuza-te-renda-ndaj-ldk-se/60%Daily2019-12-22 21:18
https://kosovapost.net/35-te-lenduar-nga-aksidenti-qe-perfshiu-mbi-60-vetura-ne-shba/60%Daily2019-12-22 20:47
https://kosovapost.net/nitaj-rama-vazhdon-ta-poshteroje-popullin-shqiptar/60%Daily2019-12-22 20:23
https://kosovapost.net/suksesi-i-radhes-i-xherdan-shaqirit/60%Daily2019-12-22 20:04
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-shkak-agresiviteti-ndaj-policise/60%Daily2019-12-22 19:58
https://kosovapost.net/sanije-rexha-prezanton-fakte-u-ftova-paraprakisht-te-vizitoja-veteranet-e-semure-ne-has/60%Daily2019-12-22 20:08
https://kosovapost.net/hamiti-i-ldk-se-komunistet-e-duan-pushtetin-absolut/60%Daily2019-12-22 19:10
https://kosovapost.net/psd-ri-profilizohet-si-parti-e-majte-progresive-dhe-antipopuliste/60%Daily2019-12-22 19:04
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-aktorja-e-njohur-shqiptare/60%Daily2019-12-22 18:36
https://kosovapost.net/lubonja-permes-presidentit-ldk-po-synon-ta-pengoje-projektin-e-kurtit/60%Daily2019-12-22 18:18
https://kosovapost.net/pushteti-i-vuciqit-keqtrajton-kosovaret-i-kontrollon-me-rend-ne-kufi/60%Daily2019-12-22 18:13
https://kosovapost.net/van-dijk-akoma-i-zhgenjyer-qe-nuk-e-fitoi-topin-e-arte/60%Daily2019-12-22 18:09
https://kosovapost.net/tahiri-mini-schengeni-e-krijon-berthamen-ekonomike-per-serbine/60%Daily2019-12-22 22:32
https://kosovapost.net/muriqi-vazhdon-me-gola-mahnitese-i-shenon-edhe-besiktasit/60%Daily2019-12-22 18:01
https://kosovapost.net/pas-nje-viti-lidhjeje-ndahen-jessie-j-dhe-channing-tatum/60%Daily2019-12-22 17:02
https://kosovapost.net/juventus-lazio-formacionet-zyrtare-te-finales-se-superkupes/60%Daily2019-12-22 16:55
https://kosovapost.net/flick-i-lumtur-qe-iu-besua-puna-e-trajnerit-te-bayerni/60%Daily2019-12-22 16:51
https://kosovapost.net/ku-mbeti-bentley-i-famshem-i-morenes-prokuroria-pa-pergjigje/60%Daily2019-12-22 16:43
https://kosovapost.net/sonte-derbi-chelsea-tottenham/60%Daily2019-12-22 16:47
https://kosovapost.net/vv-i-reagon-veliut-institucionet-nuk-jane-placke-lufte/60%Daily2019-12-22 16:33
https://kosovapost.net/trump-i-pergjigjet-ofertes-se-putinit-per-rakete-e-ndaluar/60%Daily2019-12-22 17:47
https://kosovapost.net/kush-eshte-lojtari-me-i-shtrenjte-i-kuqezinjve/60%Daily2019-12-22 16:23
https://kosovapost.net/mozzik-ntirane/60%Daily2021-01-03 01:27
https://kosovapost.net/pacolli-percjell-urimet-e-papa-franceskut-drejt-kosoves/60%Daily2019-12-22 16:18
https://kosovapost.net/kolona-te-gjata-ne-merdare-bashkatdhetaret-fajesojne-institucionet/60%Daily2019-12-22 16:16
https://kosovapost.net/qeverine-e-re-e-presin-nje-varg-ceshtjesh-te-lena-ne-gjysme/60%Daily2019-12-22 16:03
https://kosovapost.net/kosova-ende-pa-targa-te-unifikuara-te-automjeteve/60%Daily2019-12-22 15:32
https://kosovapost.net/qendron-kastrati-dhe-zgjim-hyseni-zgjidhen-nenkryetare-te-psd/60%Daily2019-12-22 15:27
https://kosovapost.net/ja-cila-eshte-komuna-me-me-se-shumti-deputete-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2019-12-22 14:51
https://kosovapost.net/peje-arrestohet-i-mituri-vodhi-2500-franga-dhe-500-euro-nga-canta-e-nje-gruaje/60%Daily2019-12-22 14:42
https://kosovapost.net/krimet-e-pazbuluara-serbe-dhe-mini-shengeni-nuk-shkojne-bashke/60%Daily2019-12-22 14:38
https://kosovapost.net/karaceva-e-braktisur-nga-institucionet-kosovare-vizitore-vetem-xhandarmeria-serbe/60%Daily2019-12-22 14:01
https://kosovapost.net/erdogan-nga-vitit-2022-turqia-cdo-vit-do-te-ve-ne-sherbim-nga-nje-nendetese/60%Daily2019-12-22 13:51
https://kosovapost.net/shahini-kete-vit-ekonomia-ne-kosove-ka-ngecur/60%Daily2019-12-22 13:30
https://kosovapost.net/te-shtena-ne-chicago-te-shba-se-13-te-plagosur/60%Daily2019-12-22 13:18
https://kosovapost.net/interi-e-juventusi-ne-gare-per-kumbullen/60%Daily2019-12-22 13:12
https://kosovapost.net/basha-takimi-per-mini-shengenin-ne-durres-fyerje-per-kosoven-dhe-kombin-shqiptar/60%Daily2019-12-22 12:56
https://kosovapost.net/kosova-nder-vendet-qe-e-mban-nen-kontroll-mosperhapjen-e-fruthit/60%Daily2019-12-22 12:36
https://kosovapost.net/rrahje-ne-prishtine-kater-persona-behen-per-spital/60%Daily2019-12-22 12:19
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-u-pergjigjet-kritikave-te-uashingtonit-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2019-12-22 11:20
https://kosovapost.net/haradinaj-deklarohet-per-shpenzimin-e-fondit-rezerve-cdo-alokim-ishte-i-arsyeshem/60%Daily2019-12-22 12:01
https://kosovapost.net/meta-serbia-te-ndaloje-fushatat-kunder-integrimit-te-kosoves/60%Daily2019-12-22 11:13
https://kosovapost.net/prokuroria-nis-intervistimin-e-deshmitareve-per-rastin-dehari-nder-ta-edhe-ish-komandanti-i-policise/60%Daily2019-12-22 11:08
https://kosovapost.net/flaket-perfshine-nje-faqemali-te-larte-200-metra-ne-australi70-njerez-jane-lenduar/60%Daily2019-12-22 10:15
https://kosovapost.net/haradinaj-mesazh-vv-se-e-ldk-se-nuk-ndalet-ndertimi-i-autostrades-se-dukagjinit-as-nuk-hiqet-taksa/60%Daily2019-12-22 10:10
https://kosovapost.net/kroacia-sot-zgjedh-presidentin/60%Daily2019-12-22 09:18
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-dhjetor/60%Daily2019-12-22 09:00
https://kosovapost.net/nen-administrimin-e-serbise-hekurudhat-e-kosoves-ne-veri/60%Daily2019-12-22 08:55
https://kosovapost.net/pese-simptoma-te-cilat-i-pershkruhen-ajrit-te-ndotur/60%Daily2019-12-22 08:40
https://kosovapost.net/dw-ideja-e-mini-schengeni-u-hodh-per-here-nga-kancelarja-merkel/60%Daily2019-12-22 08:27
https://kosovapost.net/deri-ne-gjashte-ore-pritje-per-te-hyre-ne-kosove-nga-merdarja/60%Daily2019-12-22 08:12
https://kosovapost.net/vranesira-dhe-shi-sot-ne-kosove/60%Daily2019-12-22 08:02
https://kosovapost.net/siri-8-te-vdekur-ne-sulmet-ajrore-ne-idlib/60%Daily2019-12-21 22:48
https://kosovapost.net/berat-buzhala-flet-per-rolin-e-baton-haxhiut-ne-raport-me-edi-ramen-kritikon-takimin-me-vuciqin/60%Daily2019-12-21 22:39
https://kosovapost.net/futbolli-anglez-ne-zi-legjenda-e-brezit-te-arte-nderron-jete/60%Daily2019-12-21 22:28
https://kosovapost.net/23360-2/60%Daily2019-12-21 22:15
https://kosovapost.net/salihu-situata-ne-medvegje-eshte-mjaft-dramatike-nga-8-mije-shqiptare-sot-rezultojne-vetem-1-mije/60%Daily2019-12-21 22:01
https://kosovapost.net/mbetet-ne-rruge-shqiptarja-e-cila-ishte-dhunuar-ne-moshen-13-vjece-i-kerkon-ndihme-vasfije-krasniqit/60%Daily2019-12-21 21:52
https://kosovapost.net/ja-kush-po-kerkon-qe-kosova-ta-shpalle-non-grata-edi-ramen/60%Daily2019-12-21 21:38
https://kosovapost.net/sela-paralajmeron-vere-me-shume-diell/60%Daily2019-12-21 21:12
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-kemi-ne-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-12-21 21:06
https://kosovapost.net/cila-eshte-komuna-qe-ka-me-se-shumti-deputete-dhe-ne-legjislaturen-e-re-sa-gra-do-te-jene/60%Daily2019-12-21 20:41
https://kosovapost.net/maske-me-mjalte-keto-jane-te-mirat-e-saj/60%Daily2019-12-21 19:51
https://kosovapost.net/ardhja-e-mergimtareve-kaq-jane-pritjet-ne-kufi/60%Daily2019-12-21 19:40
https://kosovapost.net/rama-vuciqi-gjukanoviqi-e-zaevi-dalin-me-kete-deklarate-te-perbashket/60%Daily2019-12-21 19:18
https://kosovapost.net/amerika-ia-nderton-ushtrise-se-kosoves-njesine-ajrore/60%Daily2019-12-21 19:12
https://kosovapost.net/selimi-per-minishingenin-ne-kete-tavoline-nuk-mungon-vec-kosova-aty-mungon-edhe-shqiperia/60%Daily2019-12-21 19:00
https://kosovapost.net/neser-mbahen-zgjedhjet-presidenciale-ne-kroaci/60%Daily2019-12-21 18:33
https://kosovapost.net/e-thote-zyrtari-i-bosnjes-per-mua-kosova-eshte-shtet-i-pavarur/60%Daily2019-12-21 18:13
https://kosovapost.net/gazetarja-zbulon-cfare-u-tha-vucic-gazetareve-serbe-me-dyer-te-mbyllura/60%Daily2019-12-21 18:02
https://kosovapost.net/8-balle-deti-ne-durres-shkaktohen-probleme-ne-lundrim/60%Daily2019-12-21 17:48
https://kosovapost.net/ali-ahmeti-edhe-kater-vite-ne-krye-te-bdi-se/60%Daily2019-12-21 17:36
https://kosovapost.net/shkupjani-zekirija-ramadani-trajner-i-vitit-ne-kosove/60%Daily2019-12-21 17:28
https://kosovapost.net/krasniqi-rames-nganjehere-plaget-i-sheron-edhe-helmi/60%Daily2019-12-21 17:07
https://kosovapost.net/basha-reagon-ashper-ndaj-deklaratave-te-kryeministrit-edi-rama-per-mungesen-e-kosoves-ne-tryezen-e-minishengenit/60%Daily2019-12-21 16:53
https://kosovapost.net/ky-deputet-i-ldk-se-thote-qe-ceshtja-e-presidentit-sduhet-te-bisedohet-tani/60%Daily2019-12-21 16:36
https://kosovapost.net/bie-fasada-e-nderteses-ne-suhareke-rrezikon-jeten-e-banoreve/60%Daily2019-12-21 16:24
https://kosovapost.net/gazetarja-ia-permend-krimet-e-serbise-rama-mos-u-be-patetike/60%Daily2019-12-21 15:31
https://kosovapost.net/zidane-tregon-se-ky-eshte-trajneri-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2019-12-21 16:06
https://kosovapost.net/haradinaj-e-le-fondin-rezerve-te-kosoves-pa-asnje-cent/60%Daily2019-12-21 15:03
https://kosovapost.net/zaev-do-te-ishim-gezuar-nese-takohemi-ne-prishtine-dhe-sarajeve/60%Daily2019-12-21 14:56
https://kosovapost.net/keshilltari-i-haradinajt-thumbon-ramen-vafsh-ne-ferr/60%Daily2019-12-21 14:51
https://kosovapost.net/rama-e-quan-haradinajn-genjeshtar-nuk-pati-asnje-kusht-per-kosoven/60%Daily2019-12-21 14:15
https://kosovapost.net/rama-kufiri-kosove-shqiperi-shapet-mini-shengeni-hap-kufijte-e-gjithe-rajonit/60%Daily2019-12-21 14:06
https://kosovapost.net/haradinaj-i-reagon-rames-nese-i-dhimbsen-kosovaret-le-ta-heq-taksen-e-rruges-se-kombit/60%Daily2019-12-21 13:54
https://kosovapost.net/vuciq-do-te-jemi-nder-donatoret-me-te-medhenj-per-shqiperine-vendimi-te-henen/60%Daily2019-12-21 13:43
https://kosovapost.net/rama-flet-per-mungesen-e-kosoves-veteizolimi-nuk-sjell-asnje-te-mire-plaget-e-se-shkuares-nuk-sherohen-me-helm/60%Daily2019-12-21 13:39
https://kosovapost.net/protestuesit-shperthejne-para-kryeministrise-kosova-zemra-e-shqiperise/60%Daily2019-12-21 12:01
https://kosovapost.net/sulmohen-dy-police-ne-veri-arrestohet-serbi/60%Daily2019-12-21 11:37
https://kosovapost.net/serbia-do-te-kete-nen-kontroll-te-dhenat-e-shqiptareve/60%Daily2019-12-21 11:34
https://kosovapost.net/gjukanovic-ne-tirane-por-nuk-e-do-shengenin-e-vogel/60%Daily2019-12-21 11:23
https://kosovapost.net/kushtet-qe-duhet-ti-plotesoni-per-pune-ne-gjermani/60%Daily2019-12-21 11:20
https://kosovapost.net/a-eshte-haram-dekorimi-i-shesheve-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2019-12-21 11:13
https://kosovapost.net/piktori-nuk-do-ta-beje-shqiperine-shtet-por-serbine-me-det/60%Daily2019-12-21 11:10
https://kosovapost.net/shqiptari-i-mire-i-serbise/60%Daily2019-12-21 10:31
https://kosovapost.net/mourinho-e-dua-lampardin-por-i-uroj-humbje/60%Daily2019-12-21 09:58
https://kosovapost.net/kushtetuesja-mund-te-kerkoje-amandamentimin-e-ligjit-per-paga/60%Daily2019-12-21 09:55
https://kosovapost.net/vazhdon-edhe-sot-protesta-ne-tirane-kunder-vuciqit/60%Daily2019-12-21 09:52
https://kosovapost.net/prokuroria-ti-hetoje-shpenzimet-enorme-nga-qeveria-haradinaj/60%Daily2019-12-21 09:49
https://kosovapost.net/ne-30-vjetorin-e-themelimit-buxhovi-publikon-dokumente-autentike-nga-kuvendi-themelues-i-ldk-se/60%Daily2019-12-21 09:46
https://kosovapost.net/reperi-shqiptar-permes-vargjeve-revoltohet-ndaj-edi-rames/60%Daily2019-12-21 09:42
https://kosovapost.net/mini-shengeni-jofunksional-pa-te-gjitha-shtetet/60%Daily2019-12-21 09:38
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-therjen-me-thike-ne-prishtine/60%Daily2019-12-21 09:13
https://kosovapost.net/vuciqi-tshtifte-ndhe/60%Daily2019-12-21 09:05
https://kosovapost.net/kalendari-historik-21-dhjetor/60%Daily2019-12-21 09:02
https://kosovapost.net/dy-te-vrare-dhe-dy-te-plagosur-nga-sulmi-ndaj-nje-institucioni-publik-ne-amerike/60%Daily2019-12-21 08:44
https://kosovapost.net/stresi-ka-dicka-per-te-thene-pasi-mbeti-jashte-listes-se-finalisteve/60%Daily2019-12-21 08:42
https://kosovapost.net/australi-vazhdon-gjendja-emergjente-e-zjarreve/60%Daily2019-12-21 08:39
https://kosovapost.net/serish-kolona-mbi-1-ore-pritje-per-te-hyre-ne-kosove/60%Daily2019-12-21 08:36
https://kosovapost.net/a-po-e-perkrah-be-iniciativen-per-mini-shengenin-ballkanik/60%Daily2019-12-21 08:34
https://kosovapost.net/behen-bashke-rina-e-enca-a-po-vjen-dueti/60%Daily2019-12-21 08:31
https://kosovapost.net/rama-con-vuciqin-e-zaevin-ne-durres-per-te-pare-demet-e-termetit/60%Daily2019-12-21 08:28
https://kosovapost.net/bandic-kroacia-e-gatshme-ti-ndihmoje-shqiptaret-drejt-be-se/60%Daily2019-12-21 08:23
https://kosovapost.net/rinia-kosovare-ne-shenjester-te-spitaleve-gjermane/60%Daily2019-12-21 08:11
https://kosovapost.net/edhe-komuna-e-prizrenit-ndalon-perdorimin-e-mjeteve-piroteknike/60%Daily2019-12-20 23:08
https://kosovapost.net/therje-me-thika-ne-prishtine-nje-person-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2019-12-20 23:05
https://kosovapost.net/murati-mini-schengeni-ballkanik-nisme-serbe/60%Daily2019-12-20 22:55
https://kosovapost.net/muriqi-u-shpall-me-i-miri-nga-ffk-ja-reagon-fenerbahce/60%Daily2019-12-20 22:01
https://kosovapost.net/mergimtaret-drejt-kosoves-kolona-te-gjata-ne-merdare-e-jarinje/60%Daily2019-12-20 21:56
https://kosovapost.net/trump-kerkon-gjykim-te-menjehershem-akuzohet-per-abuzim-te-pushtetit/60%Daily2019-12-20 21:46
https://kosovapost.net/turqi-protestohet-kunder-politikave-te-kines-ndaj-turqve-ujgure/60%Daily2019-12-20 21:44
https://kosovapost.net/pese-qytetet-e-kosoves-qe-kane-shpenzuar-me-se-shumti-para-per-dekorimin-e-shesheve/60%Daily2019-12-20 21:35
https://kosovapost.net/murati-i-vv-se-ia-permend-kufirin-ldk-se-do-ti-marrim-50-deputete/60%Daily2019-12-20 21:14
https://kosovapost.net/ish-eprori-i-uck-se-me-mesazh-prekes-per-isen-e-albinin/60%Daily2019-12-20 21:21
https://kosovapost.net/sa-eshte-shtuar-numri-i-azilkerkuesve-nga-lindja-e-mesme-ne-kosove/60%Daily2019-12-20 21:04
https://kosovapost.net/paralajmerohen-protesta-nese-nuk-shkarkohet-shala/60%Daily2019-12-20 20:56
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-kater-shtete-te-prekura/60%Daily2019-12-20 20:16
https://kosovapost.net/hebibi-ende-e-endrron-postin-e-presidentit-ka-nje-oferte-per-mustafen/60%Daily2019-12-20 20:09
https://kosovapost.net/u-prit-me-protesta-ne-tirane-vuciq-kjo-nuk-e-ndryshon-marredhenien-time-me-ramen/60%Daily2019-12-20 19:57
https://kosovapost.net/kdi-shkuarja-ne-zgjedhje-deshperim-per-qytetaret/60%Daily2019-12-20 19:53
https://kosovapost.net/kadrijaj-i-reagon-rames-me-serbine-kurre-mik-ske-me-u-be/60%Daily2019-12-20 19:23
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistralen-prishtine-podujeve-lendohen-kater-persona/60%Daily2019-12-20 19:21
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-lojtari-i-vitit-ne-kosove/60%Daily2019-12-20 19:18
https://kosovapost.net/e-ftoi-ne-takim-29-vjecari-rrihet-e-grabitet-ne-banesen-e-gjakovares/60%Daily2019-12-20 19:17
https://kosovapost.net/haradinaj-futbollisteve-tane-kosova-mburret-me-ju/60%Daily2019-12-20 19:12
https://kosovapost.net/barcelona-denohet-per-topat-e-hedhur-ne-fushe/60%Daily2019-12-20 19:07
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-fiorentina-roma/60%Daily2019-12-20 19:04
https://kosovapost.net/kastriot-rexha-futbollisti-i-vitit-ne-superlige/60%Daily2019-12-20 18:20
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihme-nga-qytetaret/60%Daily2019-12-20 18:14
https://kosovapost.net/genc-nuza-gjyqtar-i-vitit-per-te-pesten-here-radhazi/60%Daily2019-12-20 18:03
https://kosovapost.net/ramadani-shpallet-trajner-i-vitit-ne-kosove/60%Daily2019-12-20 17:58
https://kosovapost.net/oj-shqiperi-e-mjera-shqiperi/60%Daily2019-12-20 18:10
https://kosovapost.net/protestohet-ne-tirane-afrohu-atdheut-jo-vucicit-kombi-digjet-qeverite-krihen/60%Daily2019-12-20 17:27
https://kosovapost.net/gati-per-takimin-e-mini-shengenit-vuciq-ne-tirane/60%Daily2019-12-20 17:23
https://kosovapost.net/vv-i-con-selam-ldk-se-permes-nje-sondazhi/60%Daily2019-12-20 17:05
https://kosovapost.net/austri-vidhet-kamioni-me-160-mije-embelsira/60%Daily2019-12-20 16:57
https://kosovapost.net/aksidenti-ne-cair-banoret-ne-protesta/60%Daily2019-12-20 16:55
https://kosovapost.net/tahiri-serbia-e-armatosur-nga-rusia-po-pergatitet-per-lufte/60%Daily2019-12-20 16:51
https://kosovapost.net/aktakuze-per-organizim-dhe-pjesemarrje-ne-terrorizem/60%Daily2019-12-20 16:42
https://kosovapost.net/ramadani-kalimi-ne-fazen-e-dyte-synimi-i-kosoves/60%Daily2019-12-20 16:40
https://kosovapost.net/ke-sheh-fituese-leonora-jakupi-ne-festivalin-e-rtsh-se/60%Daily2019-12-20 16:30
https://kosovapost.net/agk-kerkon-nga-haradinaj-shkarkimin-e-shales/60%Daily2019-12-20 16:21
https://kosovapost.net/kurti-flet-pas-takimit-shprehet-optimist-per-marreveshjen/60%Daily2019-12-20 16:17
https://kosovapost.net/zbulohen-detaje-kjo-ishte-oferta-e-mustafes-per-kurtin/60%Daily2019-12-20 16:14
https://kosovapost.net/30-dite-paraburgim-per-gjakovarin-i-dyshuar-per-fajde/60%Daily2019-12-20 16:10
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-kurti-mustafa-serish-pa-marreveshje/60%Daily2019-12-20 15:27
https://kosovapost.net/stuhi-te-fuqishme-godasin-pjese-te-spanjes-portugalise-dhe-frances-ka-te-vdekur/60%Daily2019-12-20 15:21
https://kosovapost.net/merkel-ia-uron-haradinajt-festat-e-fundvitit/60%Daily2019-12-20 14:41
https://kosovapost.net/moske-pas-njoftimit-per-bombe-evakuohen-punonjesit-e-tete-gjykatave/60%Daily2019-12-20 14:20
https://kosovapost.net/merkullia-qe-ben-kafeja-per-zemren-tuaj/60%Daily2019-12-20 14:14
https://kosovapost.net/takohen-kurti-e-mustafa/60%Daily2019-12-20 14:09
https://kosovapost.net/5-arsyet-pse-nuk-duhet-te-laheni-ne-mengjes/60%Daily2019-12-20 13:52
https://kosovapost.net/daciq-takohet-me-lavrovin-flasin-edhe-per-kosoven/60%Daily2019-12-20 13:45
https://kosovapost.net/kurti-nderkombetaret-nuk-bejne-trysni-thone-bejeni-marreveshjen/60%Daily2019-12-20 13:57
https://kosovapost.net/yuri-kim-ambasadorja-e-re-e-shba-ne-shqiperifoto/60%Daily2019-12-20 13:35
https://kosovapost.net/gjermania-ndane-kater-milione-euro-per-rindertimin-e-ndertesave-publike-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-20 13:29
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-ndalon-ndezjen-e-fishekzjarreve-dhe-mjeteve-piroteknike/60%Daily2019-12-20 13:28
https://kosovapost.net/pas-arsenalit-ja-ku-do-te-shkoje-xhaka/60%Daily2019-12-20 13:25
https://kosovapost.net/si-te-aplikoni-per-nenshtetesine-zvicerane/60%Daily2019-12-20 13:06
https://kosovapost.net/integrim-jo-i-lehte-infermieret-ne-gjermani/60%Daily2019-12-20 12:58
https://kosovapost.net/muslimanet-fitojne-te-drejten-per-varreza-ne-quebec-te-kanadase/60%Daily2019-12-20 12:55
https://kosovapost.net/kosova-e-shqiperia-duan-te-thellojne-bashkepunimin-ne-arsim/60%Daily2019-12-20 12:43
https://kosovapost.net/haradinaj-nderon-komandant-lulin-fale-trimave-si-luli-kosova-gezon-sot-lirine/60%Daily2019-12-20 12:26
https://kosovapost.net/kurti-ne-qeverine-e-re-grate-do-te-kene-vendin-e-merituar/60%Daily2019-12-20 12:37
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice-disa-te-lenduar/60%Daily2019-12-20 12:07
https://kosovapost.net/zvicer-e-ther-te-shoqen-per-vdekje-del-para-gjykates/60%Daily2019-12-20 11:37
https://kosovapost.net/shqiperi-lidh-kontrate-me-kompanine-italiane-per-kerkime-nafte-ne-dumre/60%Daily2019-12-20 11:32
https://kosovapost.net/ne-disa-lagje-te-prishtines-do-te-kete-nderprerje-te-energjise/60%Daily2019-12-20 11:28
https://kosovapost.net/mediat-italiane-flasinper-carjen-e-tokes-prej-85-km-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-20 11:17
https://kosovapost.net/tifozet-e-chelseas-e-duan-sulmuesin-shqiptar-ne-ekipin-e-pare/60%Daily2019-12-20 11:09
https://kosovapost.net/shatri-berisha-nuk-kam-qene-ne-ndejen-e-mbremshme-shaban-ramaj-nuk-eshte-truproja-im/60%Daily2019-12-20 10:51
https://kosovapost.net/kurti-marreveshja-me-ldk-ne-eshte-e-mundshme/60%Daily2019-12-20 10:29
https://kosovapost.net/sot-samiti-ne-tirane-me-lideret-e-ballkanit-perendimor-kosova-refuzoi-ftesen/60%Daily2019-12-20 10:14
https://kosovapost.net/bukuria-dhe-dija-behen-bashke-biokimistja-zgjedhet-miss-amerika-2020-foto/60%Daily2019-12-20 10:11
https://kosovapost.net/a-po-presin-lvv-dhe-ldk-ndermjetesim-nderkombetar-per-koalicion/60%Daily2019-12-20 10:05
https://kosovapost.net/shpendi-ndalon-perdorimin-e-mjeteve-piroteknike-ne-kryeqytet/60%Daily2019-12-20 10:02
https://kosovapost.net/meghan-markle-dhe-princ-harry-mund-te-humbasin-titujt-mbreterore/60%Daily2019-12-20 09:56
https://kosovapost.net/lavrov-be-e-pafuqishme-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/60%Daily2019-12-20 09:50
https://kosovapost.net/rusia-e-kina-bllokojne-akuzen-e-citakut-kunder-daciqit-ne-keshillin-e-sigurimit-te-okb-se/60%Daily2019-12-20 09:35
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-rrugen-peje-decan/60%Daily2019-12-20 09:29
https://kosovapost.net/hetuesia-pretendon-se-eshte-perdorur-kontrate-e-falsifikuar-per-te-tjetersuar-pronen-e-rtp-se/60%Daily2019-12-20 09:12
https://kosovapost.net/statuja-e-majlinda-kelmendit-gati-por-nuk-ka-vend-ne-kryeqytet/60%Daily2019-12-20 09:10
https://kosovapost.net/ky-milioneri-kerkon-te-punesoje-fotograf-personal-do-ta-kete-pagen-55-mije-dollare/60%Daily2019-12-20 08:42
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-olig-rama-eshte-fatkeqesia-e-shqiptareve/60%Daily2019-12-20 08:39
https://kosovapost.net/me-pak-se-gjysma-e-amerikaneve-mendojne-se-trump-duhet-te-shkarkohet/60%Daily2019-12-20 08:36
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-dhjetor/60%Daily2019-12-20 08:20
https://kosovapost.net/vuciq-sot-do-te-pritet-me-protesta-ne-tirane-ketu-nje-kriminel-lufte-po-vjen-te-pozoje-si-bamires/60%Daily2019-12-20 08:10
https://kosovapost.net/milan-mendon-per-merkaton-shenjestron-mesfushorin-shqiptar/60%Daily2019-12-20 07:55
https://kosovapost.net/gashi-lojes-politike-te-ldk-se-shpejti-do-ti-vjen-fundi/60%Daily2019-12-20 07:50
https://kosovapost.net/200-ftesa-nga-specialja-kete-vit-ne-vitin-2020-pritet-ngritja-e-aktakuzave/60%Daily2019-12-20 07:46
https://kosovapost.net/tensioni-i-larte-i-gjakut-trajtohuni-me-keto-tri-metoda-natyrale/60%Daily2019-12-20 07:41
https://kosovapost.net/dhurata-hoxha-harxhoi-rreth-30-mije-euro-me-kartele/60%Daily2019-12-20 07:37
https://kosovapost.net/punetoret-e-mkrs-se-prej-sot-hyjne-ne-greve/60%Daily2019-12-20 07:35
https://kosovapost.net/materazzi-ironizon-me-ronaldon-ja-cfare-krahasimi-i-beri-foto/60%Daily2019-12-20 07:26
https://kosovapost.net/digjet-jahti-milionesh-prone-e-kengetarit-te-njohur-foto/60%Daily2019-12-20 07:17
https://kosovapost.net/babai-i-keshilltarit-te-pacollit-emerohet-kryeshef-i-arkivit-shteteror/60%Daily2019-12-20 07:09
https://kosovapost.net/ngjarjet-kryesore-ne-kosove-sot/60%Daily2019-12-20 07:06
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-4/60%Daily2019-12-20 06:59
https://kosovapost.net/ndotja-e-ajrit-shkaktare-i-depresionin-dhe-vetevrasjeve/60%Daily2019-12-19 22:41
https://kosovapost.net/rama-kritikon-thacin-me-vjen-keq-per-te/60%Daily2019-12-19 22:39
https://kosovapost.net/nasa-njerezimi-te-pergatitet-per-sulm-masiv-meteorik/60%Daily2019-12-19 21:56
https://kosovapost.net/nagavci-ldk-smund-te-shkoje-ne-opozite/60%Daily2019-12-19 21:48
https://kosovapost.net/kur-do-te-kompensohen-oret-mesimore-te-humbura-gjate-greves/60%Daily2019-12-19 21:42
https://kosovapost.net/ne-10-vitet-e-fundit-mbi-1-5-milion-shqiptare-te-ikur-nga-trojet-shqiptare/60%Daily2019-12-19 21:31
https://kosovapost.net/analistet-vleresojne-vendimin-e-kosoves-per-refuzimin-e-mini-shengenit/60%Daily2019-12-19 21:23
https://kosovapost.net/rama-shengenin-nuk-e-kerkova-per-te-miren-e-serbise/60%Daily2019-12-19 21:18
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkryesimi-i-osbe-se-cakaj-e-quan-sukses-te-madh/60%Daily2019-12-19 21:11
https://kosovapost.net/cka-nenkupton-platforma-per-zhvillim-ekonomik-dhe-teknologjik/60%Daily2019-12-19 21:04
https://kosovapost.net/bashkepunimi-me-italine-ne-agjenden-e-qeverise-se-re/60%Daily2019-12-19 20:23
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-te-premten-dhe-te-shtunen/60%Daily2019-12-19 19:52
https://kosovapost.net/nga-i-nxehti-ne-australi-po-shkrihen-edhe-rruget/60%Daily2019-12-19 19:49
https://kosovapost.net/policia-ruse-neutralizon-sulmuesin-ne-moske/60%Daily2019-12-19 19:42
https://kosovapost.net/personat-e-lindur-ne-pranvere-dhe-vere-te-rrezikuar-nga-semundjet-e-zemres/60%Daily2019-12-19 19:25
https://kosovapost.net/presidenti-katalanas-shpallet-fajtor-per-mosbindje/60%Daily2019-12-19 19:22
https://kosovapost.net/gjysma-e-shba-se-do-te-jete-ne-mbipeshe-pas-10-viteve/60%Daily2019-12-19 19:18
https://kosovapost.net/%e2%80%8bwilliam-dhe-kate-pergatiten-per-fron/60%Daily2019-12-19 19:09
https://kosovapost.net/tirane-te-shtena-me-arme-nje-i-plagosur/60%Daily2019-12-19 18:58
https://kosovapost.net/perfaqesuesit-e-listes-serbe-me-funksione-te-dyfishta/60%Daily2019-12-19 18:25
https://kosovapost.net/citaku-komenton-fotografine-e-gjysherve-te-duas-e-rites/60%Daily2019-12-19 18:07
https://kosovapost.net/konjufca-behet-baba-per-here-te-dyte/60%Daily2019-12-19 17:55
https://kosovapost.net/studentet-e-fsi-se-me-aktivitet-humanitar-ne-parkun-e-kryeqytetit/60%Daily2019-12-19 17:36
https://kosovapost.net/te-shtena-armesh-ne-moske-dy-te-plagosur/60%Daily2019-12-19 17:14
https://kosovapost.net/challandes-zbulon-nga-se-frikesohet-para-ndeshjeve-te-marsit/60%Daily2019-12-19 17:06
https://kosovapost.net/gjermania-lehteson-procedurat-per-punesimin-e-presidenteve/60%Daily2019-12-19 17:04
https://kosovapost.net/tifozet-e-chelseat-e-duan-sulmuesin-shqiptar-ne-ekipin-e-pare/60%Daily2019-12-19 17:40
https://kosovapost.net/sllovakia-i-dorezon-shqiperise-kryesimin-e-osbe-se-per-vitin-2020/60%Daily2019-12-19 16:57
https://kosovapost.net/profesori-i-up-se-nuk-jam-pjese-e-asnje-forumi-ne-pdk/60%Daily2019-12-19 16:43
https://kosovapost.net/fshf-shperndan-dhurata-per-femijet-e-prekur-nga-termeti/60%Daily2019-12-19 16:39
https://kosovapost.net/fituesit-dhe-humbesit-e-el-clasicos/60%Daily2019-12-19 16:33
https://kosovapost.net/sa-i-kushtuan-kosoves-zgjedhjet-e-6-tetorit/60%Daily2019-12-19 16:28
https://kosovapost.net/shala-intervistohet-nga-policia-per-sulimin-ndaj-gazetarit/60%Daily2019-12-19 16:20
https://kosovapost.net/serish-lekundje-te-forta-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-19 16:16
https://kosovapost.net/shqiperia-vendi-ku-te-huajt-punesohen-pa-leje-pune/60%Daily2019-12-19 16:11
https://kosovapost.net/serbia-po-perdor-shitjen-e-armeve-per-te-blere-nota-false-kunder-kosoves/60%Daily2019-12-19 15:33
https://kosovapost.net/gjykata-vendos-pas-nje-muaji-per-oret-mesimore-te-humbura-gjate-greves/60%Daily2019-12-19 15:17
https://kosovapost.net/okb-dergon-ndihma-humanitare-ne-idlib/60%Daily2019-12-19 14:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-rojtari-i-pyllit-qe-u-vra-mbreme/60%Daily2019-12-19 14:55
https://kosovapost.net/borrelli-nuk-merr-pjese-ne-takimin-ne-tirane-per-mini-shengenin/60%Daily2019-12-19 14:41
https://kosovapost.net/profesori-kritikon-pacollin-daciqi-ia-ckapi-15-cnjohje-kosoves/60%Daily2019-12-19 14:27
https://kosovapost.net/a-ka-diskriminim-ne-paga-mes-grave-dhe-burrave-ne-kosove/60%Daily2019-12-19 14:18
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arma-me-e-fuqishme-ne-bote-video/60%Daily2019-12-19 14:11
https://kosovapost.net/deputeti-gjerman-seshte-koha-te-merren-vendime-per-presidentin-por-te-krijohet-qeveria/60%Daily2019-12-19 14:13
https://kosovapost.net/renditja-e-fifa-belgjika-kryeson-ku-jane-shqiperia-dhe-kosova/60%Daily2019-12-19 14:08
https://kosovapost.net/kollcaku-thumbon-ldk-ne-vete-e-zgjodhet-thacin-president/60%Daily2019-12-19 14:00
https://kosovapost.net/punetoret-e-mkrs-se-nga-neser-ne-greve/60%Daily2019-12-19 13:33
https://kosovapost.net/sbashk-u-insiston-te-anulohet-vendimi-per-zevendesimin-e-oreve-te-humbura/60%Daily2019-12-19 13:18
https://kosovapost.net/vetevendosje-tregon-arsyen-e-udhetimit-te-kurtit-drejte-romes/60%Daily2019-12-19 13:47
https://kosovapost.net/vokrri-kujton-ldk-se-zgjedhjet-ishin-per-qeveri-e-parlament-e-jo-per-president/60%Daily2019-12-19 13:31
https://kosovapost.net/vetevendosje-proteston-neser-ne-tirane-kunder-vizites-se-vuciqit/60%Daily2019-12-19 12:44
https://kosovapost.net/demokracia-studentore-kerkon-suspendimin-e-profesoreve-qe-kane-aktakuza/60%Daily2019-12-19 12:43
https://kosovapost.net/perfitoni-nga-trajnimi-pa-pages-per-mesimdhenes-qe-ofron-shkolla-maarif/60%Daily2019-12-19 12:41
https://kosovapost.net/kurti-pritet-nga-parlamentaret-italian-prezanton-para-tyre-programin-qeverises-zhvillimor/60%Daily2019-12-19 12:22
https://kosovapost.net/beyer-heqja-e-vizave-mund-te-ndodhe-vitin-tjeter/60%Daily2019-12-19 12:14
https://kosovapost.net/beyer-mesazh-per-ldkne-e-vvne-thirreni-nje-takim-e-bejeni-koalicionin/60%Daily2019-12-19 11:57
https://kosovapost.net/ujguret-perballen-me-kampe-perqendrimi-ne-menyre-qe-te-fshije-gjuhen-fene-dhe-kulturen-e-tyre/60%Daily2019-12-19 11:50
https://kosovapost.net/erdogan-sistemi-qe-le-fatin-e-botes-islame-ne-duart-e-5-vendeve-ka-skaduar/60%Daily2019-12-19 11:42
https://kosovapost.net/as-messi-as-ronaldo-ky-eshte-sulmuesi-me-i-frikshem-ne-europe/60%Daily2019-12-19 11:20
https://kosovapost.net/rruget-e-ballkanit-me-te-prekura-nga-emigrantet/60%Daily2019-12-19 11:13
https://kosovapost.net/deputetet-gjermane-beyer-e-schmidt-kerkojne-formimin-e-qeverise-se-kosoves/60%Daily2019-12-19 11:11
https://kosovapost.net/pas-be-se-formimin-e-shpejte-te-qeverise-e-kerkon-edhe-shba/60%Daily2019-12-19 11:05
https://kosovapost.net/bajqinovci-thirrje-ldk-se-ejani-te-fillojme-punen-te-ndalojme-falimentimin-e-shtetit-nga-kjo-qeverisje/60%Daily2019-12-19 10:57
https://kosovapost.net/punetoret-teknike-kerkojne-page-350-euro-kreu-i-sindikates-merret-nga-policia/60%Daily2019-12-19 10:44
https://kosovapost.net/gruaja-kercenon-pasagjeret-do-hedh-avionin-ne-erevideo/60%Daily2019-12-19 10:40
https://kosovapost.net/bislimi-mbreme-u-takuam-me-deputetet-gjermane-biseduam-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2019-12-19 10:34
https://kosovapost.net/operacion-i-madh-334-te-arrestuar-mes-tyre-edhe-politikane/60%Daily2019-12-19 10:15
https://kosovapost.net/be-ne-kosove-eshte-i-nevojshem-formimi-i-shpejte-i-qeverise/60%Daily2019-12-19 10:05
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-jeni-prekur-nga-semundja-e-melcise/60%Daily2019-12-19 09:43
https://kosovapost.net/roja-e-pyllit-i-gjetur-ne-afersi-te-badovcit-eshte-vrare-me-arme/60%Daily2019-12-19 09:40
https://kosovapost.net/ne-stamboll-u-festua-dita-e-flamurit/60%Daily2019-12-19 09:37
https://kosovapost.net/vetevendosje-ti-jape-epilog-formimit-te-institucioneve/60%Daily2019-12-19 09:33
https://kosovapost.net/elvis-naci-jep-lajmin-e-madh-per-familjet-e-dy-kosovareve-qe-vdiqen-nga-termeti/60%Daily2019-12-19 09:09
https://kosovapost.net/osmani-nese-pas-konstituimit-te-kuvendit-deshton-formimi-i-qeverise-vendi-mund-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2019-12-19 08:52
https://kosovapost.net/veliu-ska-insistim-por-neve-na-takon-posti-i-presidentit/60%Daily2019-12-19 08:40
https://kosovapost.net/dogana-e-kosoves-sivjet-mblodhi-mbi-nje-miliard-e-120-milione-euro/60%Daily2019-12-19 08:34
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-shkon-ne-parti-smerr-pjese-ne-takim-me-delegacionin-gjerman/60%Daily2019-12-19 08:27
https://kosovapost.net/kritikoi-kinen-per-sjelljen-ndaj-myslimaneve-shteti-aziatik-merr-masa-ndaj-ozil/60%Daily2019-12-19 08:24
https://kosovapost.net/perleshjet-me-policine-jashte-camp-nou-flake-dhe-te-lenduar/60%Daily2019-12-19 08:19
https://kosovapost.net/punetoret-teknike-dhe-te-sigurimit-fizike-te-up-se-sot-protestojne-per-pagat/60%Daily2019-12-19 08:13
https://kosovapost.net/mustafa-skam-koment-per-deklaratat-e-vetevendosjes/60%Daily2019-12-19 07:58
https://kosovapost.net/kosova-shpenzon-mbi-6-milione-euro-per-fishekzjarre/60%Daily2019-12-19 07:49
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-dhe-ajo-e-maqedonise-veriore-zhvillojne-ushtrim-te-perbashket/60%Daily2019-12-19 07:41
https://kosovapost.net/haradinaj-shter-fondin-e-rezerves-shpenzoi-mbi-1-2-milione-me-shume-se-planifikimi/60%Daily2019-12-19 07:38
https://kosovapost.net/kujdes-nga-caji-me-bustinfilter/60%Daily2019-12-19 07:34
https://kosovapost.net/votim-historik-ne-shba-trump-do-ti-nenshtrohet-procesit-te-shkarkimit/60%Daily2019-12-19 07:32
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-4/60%Daily2019-12-19 07:29
https://kosovapost.net/ldk-ja-merr-nje-goditje-nga-mimoza-kusari-lila/60%Daily2019-12-18 22:48
https://kosovapost.net/osbe-e-denon-sulmin-qe-endrit-shala-ia-beri-gazetarit/60%Daily2019-12-18 22:40
https://kosovapost.net/ajri-i-ndotur-ibrahim-rugova-enene-tereza-me-maska-mbrojtese/60%Daily2019-12-18 22:34
https://kosovapost.net/grabitet-nje-lokal-ne-prishtine/60%Daily2019-12-18 22:13
https://kosovapost.net/yagcilar-ia-jep-thacit-ministrine-e-kultures-per-zyra-punetoret-paralajmerojne-greve/60%Daily2019-12-18 22:10
https://kosovapost.net/a-do-jete-lutfi-haziri-kandidat-per-president/60%Daily2019-12-18 22:02
https://kosovapost.net/hasani-kushtetuta-i-lejon-vetem-vetevendosjes-te-propozoje-qeverine/60%Daily2019-12-18 21:39
https://kosovapost.net/amerika-miraton-sanksione-kunder-rusise/60%Daily2019-12-18 21:29
https://kosovapost.net/ska-fitues-ne-camp-nou-barca-dhe-real-luajne-baras/60%Daily2019-12-18 21:26
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-kunder-shkarkimit-te-trumpit/60%Daily2019-12-18 20:49
https://kosovapost.net/22584-2/60%Daily2019-12-18 21:04
https://kosovapost.net/keto-jane-temperaturat-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2019-12-18 20:15
https://kosovapost.net/shqiperi-miratohet-anti-shpifja-82-deputete-votojne-pro-ne-kuvend/60%Daily2019-12-18 19:25
https://kosovapost.net/22563-2/60%Daily2019-12-18 20:31
https://kosovapost.net/dy-serbe-arrestohen-per-mashtrim/60%Daily2019-12-18 19:43
https://kosovapost.net/kurti-komenton-deklaratat-e-isa-mustafes/60%Daily2019-12-18 19:39
https://kosovapost.net/haskuka-shaqir-totaj-keqperdori-detyren-zyrtare-ne-atk-dhe-klubin-bashkimi/60%Daily2019-12-18 18:51
https://kosovapost.net/mustafa-zbulon-pazarin-me-postin-e-presidentit-thote-se-ldk-ia-ofroi-6-ministri-vetevendosjes/60%Daily2019-12-18 18:22
https://kosovapost.net/libani-kerkon-hetimin-e-anijes-greke-qe-punon-per-izraelin/60%Daily2019-12-18 18:16
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-per-oferten-e-ldk-se-jo-faleminderit/60%Daily2019-12-18 18:12
https://kosovapost.net/merkel-dergon-zyrtaret-e-cdu-ne-perpjekje-per-te-lidhur-koalicionin-mes-ldk-e-vv/60%Daily2019-12-18 17:58
https://kosovapost.net/oferta-e-ldk-se-nje-ministri-ne-kembim-te-presidentit-levizja-vetevendosje-hap-pozitiv-drejte-marreveshjes/60%Daily2019-12-18 17:43
https://kosovapost.net/ne-veternik-nje-veture-kaplohet-nga-zjarri-video/60%Daily2019-12-18 17:37
https://kosovapost.net/halil-kastrati-mban-premtimin-spitali-i-prizrenit-behet-me-repart-per-pacientet-ditor/60%Daily2019-12-18 17:28
https://kosovapost.net/i-hodhi-poshte-fajesimet-trump-perseri-vemendjen-ne-impeachment/60%Daily2019-12-18 17:09
https://kosovapost.net/ldk-nese-nuk-arrihet-koalicioni-me-lvv-ne-shkojme-ne-opozite/60%Daily2019-12-18 17:00
https://kosovapost.net/takimi-i-radhes-vv-ldk-mustafa-do-te-shihemi-me-ta-kur-tna-ftojne/60%Daily2019-12-18 16:56
https://kosovapost.net/denohet-me-1-vjet-burgim-deputeti-i-pd-se-ervin-salianji/60%Daily2019-12-18 16:51
https://kosovapost.net/mustafa-100-per-koalicion-me-vetevendosjen-por-ja-cilat-jane-kushtet-kryesore/60%Daily2019-12-18 16:44
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-qe-do-ta-udheheq-seancen-konstituive-te-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2019-12-18 16:33
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-e-fton-edhe-nje-zyrtar-te-aakse-se-haradinajt/60%Daily2019-12-18 16:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-12-18 16:16
https://kosovapost.net/ternava-falenderues-ndaj-turqise-per-ndihmen-qe-i-ka-ofruar-kosoves/60%Daily2019-12-18 16:08
https://kosovapost.net/fsk-se-i-jepet-medalja-e-arte-per-vleresim-profesional-e-ndare-nga-shqiperia/60%Daily2019-12-18 15:39
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-abbottin-flasin-per-procesin-e-formimit-te-koalicionit-qeverises/60%Daily2019-12-18 15:22
https://kosovapost.net/reali-motivohet-para-ndeshjes-me-barcelones-keto-jane-mesazhet-e-shkruara-ne-autobus-video/60%Daily2019-12-18 15:07
https://kosovapost.net/dhoma-e-perfaqesuesve-fillon-debatin-per-akuzat-kunder-trumpit/60%Daily2019-12-18 14:57
https://kosovapost.net/paralajmeroi-lufte-nese-serbia-nuk-e-njeh-kosoven-vulin-e-quan-edita-tahirin-gjyshe-te-cmendur/60%Daily2019-12-18 14:51
https://kosovapost.net/zgjedhjet-presidenciale-ne-kroaci-vuciq-dreqi-nuk-me-dha-paqe/60%Daily2019-12-18 14:48
https://kosovapost.net/dallavere-me-kontrata-aktakuze-ndaj-shtate-zyrtareve-ne-malisheve/60%Daily2019-12-18 14:43
https://kosovapost.net/maloku-ja-ku-na-shpie-minishengeni-i-kalit-te-trojes-dhe-kalit-te-serbise/60%Daily2019-12-18 14:43
https://kosovapost.net/berisha-godet-rend-veselin-ti-je-tinezar-dhe-frikacak/60%Daily2019-12-18 14:28
https://kosovapost.net/zbulohet-detaji-me-i-ri-si-u-gjet-vetura-ne-oborrin-e-drejtorit-te-shik-ut-qe-kidnapoi-haki-imerin/60%Daily2019-12-18 14:06
https://kosovapost.net/pse-thaci-refuzon-ftesen-e-rames/60%Daily2019-12-18 14:03
https://kosovapost.net/mblidhet-keshilli-i-pergjithshem-i-ldk-se-pritet-te-vendoset-per-fatin-e-koalicionit-me-vv/60%Daily2019-12-18 13:57
https://kosovapost.net/buffon-i-befason-te-gjithe-merr-kete-vendim-te-papritur/60%Daily2019-12-18 13:40
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-mitrovice-ka-te-lenduar/60%Daily2019-12-18 13:19
https://kosovapost.net/anxhela-fiton-cmimin-kenga-e-vitit-ja-kujt-ia-dedikon-te-ardhurat-nga-trofeu-foto/60%Daily2019-12-18 12:41
https://kosovapost.net/restoran-mahnites-ku-ndriqojne-mijera-drita-ku-gjendet-foto/60%Daily2019-12-18 12:22
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-nese-kalon-paketa-anti-shpifje-shqiperia-rrezikon-hapjen-e-negociatave/60%Daily2019-12-18 12:24
https://kosovapost.net/rama-sulmon-gazetaret-turme-qe-nuk-lexon-shkelin-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2019-12-18 11:56
https://kosovapost.net/kryeministri-i-pakistanit-imran-han-shprehet-mirenjohes-ndaj-turqise/60%Daily2019-12-18 11:52
https://kosovapost.net/bombe-dore-ne-veture/60%Daily2019-12-18 11:46
https://kosovapost.net/plagosje-ne-prishtine/60%Daily2019-12-18 11:35
https://kosovapost.net/eneda-tarifa-flet-pas-zhurmave-kenga-ime-do-fitonte-edhe-pa/60%Daily2019-12-18 11:14
https://kosovapost.net/seanca-konstituive-e-kuvendit-te-kosoves-me-26-dhjetor/60%Daily2019-12-18 11:05
https://kosovapost.net/kurti-urojme-qe-keshilli-i-pergjithshem-i-ldk-mos-ta-betonoje-marreveshjen-per-koalicion/60%Daily2019-12-18 10:39
https://kosovapost.net/pas-kurtit-edhe-konjuca-arrine-ne-prokurori-per-te-deshmuar-kunder-thacit-e-veselit/60%Daily2019-12-18 10:22
https://kosovapost.net/edita-tahiri-nese-serbia-se-njeh-kosoven-ne-kufijte-ekzistues-mund-te-kete-lufte/60%Daily2019-12-18 10:14
https://kosovapost.net/mogherini-gjen-pune-te-re/60%Daily2019-12-18 10:04
https://kosovapost.net/gjykimi-per-rastin-ivanoviq-fillon-me-30-dhjetor/60%Daily2019-12-18 10:01
https://kosovapost.net/barca-real-formacionet-e-mundshme-ne-el-clasico/60%Daily2019-12-18 09:52
https://kosovapost.net/el-clasico-statistika-golat-dhe-fitoret/60%Daily2019-12-18 09:47
https://kosovapost.net/australia-perjeton-temperaturat-me-te-larta-ne-histori/60%Daily2019-12-18 09:40
https://kosovapost.net/trumpi-drejt-shkarkimit-apo-shpetimit/60%Daily2019-12-18 09:34
https://kosovapost.net/kosova-e-serbia-te-implementojne-marreveshjet-e-arritura-para-fazes-finale-ne-dialog/60%Daily2019-12-18 09:31
https://kosovapost.net/studim-perdorimi-i-ketyre-pilulave-zvogelon-rrezikun-e-kancerit-te-prostates/60%Daily2019-12-18 09:26
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-kina-sfida-tjeter-e-nato-s/60%Daily2019-12-18 09:21
https://kosovapost.net/merren-vesh-ne-ndarjen-e-ministrive-barrikadim-te-presidenti/60%Daily2019-12-18 09:16
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-i-jep-ne-shfrytezim-interex-it-toka-e-dedikuar-per-odat/60%Daily2019-12-18 09:13
https://kosovapost.net/kalendari-historik-18-dhjetor/60%Daily2019-12-18 09:08
https://kosovapost.net/barack-obama-propozon-qe-bota-te-udhehiqet-nga-grate-problemet-vijne-nga-burrat/60%Daily2019-12-18 08:56
https://kosovapost.net/interi-dhe-conte-festojne-sulmuesi-kampion-bote-i-thote-po-zikalterve/60%Daily2019-12-18 08:53
https://kosovapost.net/zvicra-e-kthen-ne-kosove-babain-e-5-femijeve-familje-mbetet-atje/60%Daily2019-12-18 08:49
https://kosovapost.net/gjermania-ka-nevoje-urgjente-per-fuqi-punetore/60%Daily2019-12-18 08:44
https://kosovapost.net/kurti-arrin-ne-prokurori-do-te-deshmoje-kunder-thacit-e-veselit/60%Daily2019-12-18 08:39
https://kosovapost.net/ldk-ja-sot-mbledh-keshillin-e-pergjithshem/60%Daily2019-12-18 08:22
https://kosovapost.net/apeli-ende-nuk-ka-marre-lenden-e-ish-ministrit-qe-e-quajti-trillim-masakren-e-recakut/60%Daily2019-12-18 08:18
https://kosovapost.net/keshtu-duket-vendi-ku-jetojne-dy-njerezit-me-te-pasur-ne-bote-foto/60%Daily2019-12-18 08:11
https://kosovapost.net/sot-pritet-te-votohet-paketa-antishpifje-gazetaret-ne-proteste/60%Daily2019-12-18 07:58
https://kosovapost.net/vv-dhe-ldk-nga-prizreni-i-qojne-selam-prishtines-per-bashkepunim/60%Daily2019-12-18 07:55
https://kosovapost.net/hysaj-ne-ankth-gattuso-merr-vendimin-drastik/60%Daily2019-12-18 07:38
https://kosovapost.net/speci-i-djeges-eviton-rrezikun-e-infarktit/60%Daily2019-12-18 07:36
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-lulzim-morinen/60%Daily2019-12-18 07:32
https://kosovapost.net/veseli-mbledhe-kryesine-e-kuvendit/60%Daily2019-12-18 07:16
https://kosovapost.net/aak-ja-ne-objekt-te-ministrise-se-bujqesise-e-ministria-me-qira/60%Daily2019-12-18 07:07
https://kosovapost.net/moti-sot-18/60%Daily2019-12-18 07:01
https://kosovapost.net/xhemijeti-100-vite-pas/60%Daily2019-12-17 23:09
https://kosovapost.net/bahtiri-koalicion-me-pdk-ne-kurre/60%Daily2019-12-17 22:55
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-bahtiri-qeveria-do-te-behet-para-26-dhjetorit/60%Daily2019-12-17 22:36
https://kosovapost.net/vulin-vuciq-eshte-makth-per-kosoven/60%Daily2019-12-17 22:21
https://kosovapost.net/serish-termet-ne-shqiperi-2/60%Daily2019-12-17 21:58
https://kosovapost.net/arsyeja-pse-u-plagos-nga-familjaret-e-ish-gruas-keshilltari-i-limajt/60%Daily2019-12-17 21:55
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-gjate-diteve-ne-vijim/60%Daily2019-12-17 21:52
https://kosovapost.net/hoti-nese-nuk-e-marrim-postin-e-presidentit-shkojme-ne-opozite/60%Daily2019-12-17 21:50
https://kosovapost.net/bust-per-robert-dole-qeveria-ndan-13-mije-euro/60%Daily2019-12-17 21:48
https://kosovapost.net/agk-denon-sulmin-ndaj-gazetarit-ensar-ramadani/60%Daily2019-12-17 21:31
https://kosovapost.net/haradinaj-dorelire-ndan-70-mije-euro-per-zyren-e-kordinatorit-hoti/60%Daily2019-12-17 20:42
https://kosovapost.net/arsyet-pse-po-vonohen-aktakuzat-e-gjykates-speciale/60%Daily2019-12-17 20:31
https://kosovapost.net/kush-kendoi-ne-kanagjegjin-e-nuses-se-mc-kreshes/60%Daily2019-12-17 20:32
https://kosovapost.net/policia-suspendon-nje-rreshter-policor/60%Daily2019-12-17 20:19
https://kosovapost.net/ministri-endrit-shala-grushton-gazetarin-ne-qkuk/60%Daily2019-12-17 20:37
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-keshilltarin-e-limajt-dyshohet-se-plagosen-miqt-e-tij/60%Daily2019-12-17 20:07
https://kosovapost.net/pacolli-dorezon-ne-prokurori-dosjet-per-krimet-e-serbeve-ne-kosove/60%Daily2019-12-17 20:01
https://kosovapost.net/manaj-marreveshja-per-presidentin-garanton-mandatin-e-qeverise-kurti/60%Daily2019-12-17 19:54
https://kosovapost.net/zyberaj-kosova-eshte-njohur-nga-116-shtete-ka-lajm-edhe-nga-vatikani/60%Daily2019-12-17 19:49
https://kosovapost.net/manaj-marreveshja-per-koalicion-ldk-lvv-obligim-ndaj-votuesve/60%Daily2019-12-17 19:36
https://kosovapost.net/perfundimisht-pagat-e-dhjetorit-nuk-do-te-dalin-me-rritje/60%Daily2019-12-17 19:30
https://kosovapost.net/zyberaj-kryeshefi-i-ri-i-agjencise-se-arkivave-te-kosoves/60%Daily2019-12-17 19:29
https://kosovapost.net/kaq-eshte-numri-i-te-papuneve-ka-ne-kosove/60%Daily2019-12-17 19:12
https://kosovapost.net/haradinaj-miraton-vendimin-per-ndertimin-e-parkut-te-biznesit-ne-skenderaj/60%Daily2019-12-17 19:08
https://kosovapost.net/dallavare-me-veterane-sanije-rexha-mohon-akuzat/60%Daily2019-12-17 19:05
https://kosovapost.net/e-konfirmon-guardiola-arteta-po-bisedon-me-arsenalin/60%Daily2019-12-17 18:46
https://kosovapost.net/trump-ja-se-si-globalistet-duan-qe-ne-te-humbasim-parate/60%Daily2019-12-17 18:38
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-rregulloret-per-kompensimin-e-punes-jashte-orarit-per-policine-e-kosoves-dhe-pagat-ne-fsk/60%Daily2019-12-17 18:33
https://kosovapost.net/vv-i-pergjigjet-haradinajt-qe-e-quajti-kurtin-menaxher-te-dobet/60%Daily2019-12-17 18:41
https://kosovapost.net/vv-dhe-ldk-afer-dhe-larg-arritjes-se-koalicionit/60%Daily2019-12-17 18:13
https://kosovapost.net/dyshohet-se-i-plagosuri-ne-veternik-eshte-keshilltari-i-limajt/60%Daily2019-12-17 18:08
https://kosovapost.net/170-milione-euro-per-projektet-e-gjenerimit-te-rrymes/60%Daily2019-12-17 18:03
https://kosovapost.net/shurup-me-limon-per-imunitet-te-forte/60%Daily2019-12-17 17:10
https://kosovapost.net/berisha-viktimat-e-termetit-krim-shteteror/60%Daily2019-12-17 17:06
https://kosovapost.net/ngrihet-aktakuze-ndaj-ministrit-te-pdkse-dhe-deputetit-te-zgjedhur/60%Daily2019-12-17 22:58
https://kosovapost.net/chelsea-hedh-syte-kah-yllii-villarreal/60%Daily2019-12-17 17:50
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-ambasadorin-gjerman-heldt/60%Daily2019-12-17 16:52
https://kosovapost.net/gazetaret-ne-kosove-cak-i-sulmeve-e-kercenimeve/60%Daily2019-12-17 16:48
https://kosovapost.net/shuhen-shpresat-e-kosoves-per-tu-nominuar-ne-oscars-2020/60%Daily2019-12-17 17:11
https://kosovapost.net/kryeministria-shqiptare-i-pergjigjet-haradinajt-per-mini-shengenin/60%Daily2019-12-17 16:20
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-momentale-e-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2019-12-17 16:16
https://kosovapost.net/mbeten-ne-burg-9-te-arrestuarit-ne-durres-pas-termetit/60%Daily2019-12-17 16:14
https://kosovapost.net/veseli-neser-mbledh-kryesine/60%Daily2019-12-17 16:09
https://kosovapost.net/lladrovci-ndalon-ndezjen-e-fishekzjarreve-per-fundvit/60%Daily2019-12-17 16:06
https://kosovapost.net/nuk-do-tju-kopmensohen-oret-shtese-reagojne-zjarrfikesit/60%Daily2019-12-17 15:33
https://kosovapost.net/zyra-e-kryeministrit-te-shqiperise-i-reagon-haradinajt-kosova-eshte-e-ftuar-ne-takimet-e-mini-shengenit/60%Daily2019-12-17 15:12
https://kosovapost.net/22178-2/60%Daily2019-12-17 15:04
https://kosovapost.net/hardinaj-nuk-flet-me-edi-ramen-madje-nuk-e-di-as-arsyen-e-zbehjes-se-komunikimit/60%Daily2019-12-17 14:40
https://kosovapost.net/kurti-ne-takim-lamtumires-me-sardin-flasin-per-koalicionin-vv-ldk/60%Daily2019-12-17 14:36
https://kosovapost.net/rakiq-lista-serbe-nuk-do-te-jete-pengese-per-krijimin-e-institucioneve/60%Daily2019-12-17 14:19
https://kosovapost.net/paketa-anti-shpifje-meta-te-degjohen-shqetesimet-e-partnereve/60%Daily2019-12-17 14:03
https://kosovapost.net/haradinaj-aak-ja-nuk-do-te-jete-pjese-e-qeverise-se-ardhshme/60%Daily2019-12-17 14:02
https://kosovapost.net/avokati-i-popullit-vazhdon-zvarritja-e-shqyrtimit-te-lendeve-per-shkeljen-e-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2019-12-17 13:06
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-390-mije-euro-per-shoqatat-e-luftes/60%Daily2019-12-17 12:45
https://kosovapost.net/nexhat-krasniqi/60%Daily2019-12-17 12:30
https://kosovapost.net/barcelona-e-reali-shkrihen-ne-njeorganizim-i-rrepte-per-el-clasicon/60%Daily2019-12-17 11:59
https://kosovapost.net/si-tia-beni-qe-foshnja-e-porsalindur-te-dalloje-diten-dhe-naten/60%Daily2019-12-17 11:49
https://kosovapost.net/publikon-emrat-e-personave-qe-mashtruan-me-avancime-nder-ta-edhe-dekani-i-ekonomikut-but-dedaj/60%Daily2019-12-17 11:47
https://kosovapost.net/hoti-arritja-e-marreveshjes-me-lvv-balancim-i-pushteteve/60%Daily2019-12-17 11:24
https://kosovapost.net/vv-prokuroria-nis-punen-per-kallezimin-penal-kunder-thacit-e-veselit/60%Daily2019-12-17 10:56
https://kosovapost.net/lideret-e-preferuar-te-kosovareve-merkel-erdogan-dhe-tramp/60%Daily2019-12-17 10:35
https://kosovapost.net/qytetaret-shba-ja-aleate-kryesore-e-kosoves-pas-saj-edhe-turqia/60%Daily2019-12-17 10:20
https://kosovapost.net/avdyli-ldk-e-vv-duhet-te-marre-pergjegjesine-e-te-udheheqin-shtetin/60%Daily2019-12-17 09:59
https://kosovapost.net/si-te-aplikoni-per-vize-gjermane-nga-muaji-mars/60%Daily2019-12-17 10:13
https://kosovapost.net/sipas-robert-boschit-vendin-e-thacit-do-ta-zere-fatmir-sjediu-veton-surroi-vjosa-dobruna/60%Daily2019-12-17 09:33
https://kosovapost.net/termeti-ne-shqiperi-lekundi-edhe-euron/60%Daily2019-12-17 09:27
https://kosovapost.net/avdyli-marreveshja-te-arrihet-vv-te-mos-ndikohet-nga-urrejtesit-patologjik-te-ldk-se/60%Daily2019-12-17 09:15
https://kosovapost.net/shumaheri-i-kosoves-voziti-autobusin-pa-ndal-31-ore-por-ja-cfare-e-pret/60%Daily2019-12-17 08:59
https://kosovapost.net/uefa-denon-shqiperine-me-23-mije-e-250-euro-ne-ndeshjen-me-francen/60%Daily2019-12-17 08:46
https://kosovapost.net/ne-sa-ora-duhet-te-zgjohemi-per-te-qene-te-lumtur/60%Daily2019-12-17 08:40
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-dhjetor/60%Daily2019-12-17 08:28
https://kosovapost.net/qeveria-ne-detyre-mblidhet-sot/60%Daily2019-12-17 08:23
https://kosovapost.net/ish-presidenti-i-pakistanit-denohet-me-vdekje/60%Daily2019-12-17 08:11
https://kosovapost.net/tahirsylaj-paralajmeron-temperatura-ekstreme-per-muajin/60%Daily2019-12-17 08:05
https://kosovapost.net/rama-nuk-heq-dore-nga-pakoja-anti-shpifje-mediat-paralajmerojne-protesta/60%Daily2019-12-17 07:55
https://kosovapost.net/boeing-e-nderpret-ne-janar-prodhimin-e-avioneve-737-max/60%Daily2019-12-17 07:52
https://kosovapost.net/robot-per-te-zbuluar-titrat-fyese-ne-fotografite-dhe-videot-ne-instagram/60%Daily2019-12-17 07:46
https://kosovapost.net/deshtimi-10-vjecar-me-vizat/60%Daily2019-12-17 07:33
https://kosovapost.net/paralajmerohen-ndryshime-ne-skemen-e-sigurimeve/60%Daily2019-12-17 07:28
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-ka-ndalese-per-ekzekutimin-e-pagave-me-rritje/60%Daily2019-12-17 07:25
https://kosovapost.net/cfare-cmendurie-lazio-ben-me-zemer-tifozet-dhe-kreun-video/60%Daily2019-12-17 07:23
https://kosovapost.net/a-duhet-te-pini-kafe-heret-ne-mengjes/60%Daily2019-12-17 07:19
https://kosovapost.net/sot-behen-107-vjet-nga-themelimi-i-sherbimit-sekret-shqiptar/60%Daily2019-12-17 07:14
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-3/60%Daily2019-12-17 07:11
https://kosovapost.net/alarmuese-pakenaqesia-sociale-po-rritet-shkaku-i-frustrimit/60%Daily2019-12-16 22:54
https://kosovapost.net/ska-reshje-as-diteve-ne-vijim-ajri-mbetet-i-ndotur/60%Daily2019-12-16 22:20
https://kosovapost.net/urime-kosove-2019ta-po-mbyllet-pa-viza/60%Daily2019-12-16 22:18
https://kosovapost.net/neymar-gjithmone-do-ta-dua-messin/60%Daily2019-12-16 22:14
https://kosovapost.net/deputetja-e-sapozgjedhur-e-kosoves-jep-doreheqje-nga-arsimi/60%Daily2019-12-16 22:16
https://kosovapost.net/kurti-serbet-do-ta-kene-nje-minister-nuk-bejme-koalicion-me-listen-serbe/60%Daily2019-12-16 22:00
https://kosovapost.net/muhaxheri-gjasat-te-mos-arrihet-koalicioni-me-lvv-ne-zero/60%Daily2019-12-16 22:56
https://kosovapost.net/rrefimi-i-shqiptares-burri-tentoi-te-me-digjte-me-benzine/60%Daily2019-12-16 20:44
https://kosovapost.net/sanije-rexha-per-vrasjen-e-abedinit-nuk-zbrapsem-edhe-nese-e-paguaj-me-koken-time/60%Daily2019-12-16 20:32
https://kosovapost.net/arrestimi-i-zharkut-per-cka-akuzohet/60%Daily2019-12-16 20:14
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-trajneri-i-ri-i-arsenalit/60%Daily2019-12-16 20:10
https://kosovapost.net/monitorimi-i-cilesise-se-ajrit-ne-prishtine/60%Daily2019-12-16 20:23
https://kosovapost.net/merkelthirrje-ballkanasve-te-shkojne-per-pune-ne-gjermani/60%Daily2019-12-16 20:10
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-perdoruesve-te-internetit-65-vjec-ne-kosove/60%Daily2019-12-16 19:54
https://kosovapost.net/ne-qkuk-kryhen-3-operacione-me-vats-asistojne-eksperte-nga-turqia/60%Daily2019-12-16 19:10
https://kosovapost.net/familja-nga-ferizaj-distancohet-nga-djemte-qe-dyshohet-se-vrane-shkodranin/60%Daily2019-12-16 18:59
https://kosovapost.net/shuma-marramendese-qe-mti-shpenzoi-per-derivate/60%Daily2019-12-16 18:55
https://kosovapost.net/zyrtare-lazio-verona-luhet-ne-shkurt/60%Daily2019-12-16 18:52
https://kosovapost.net/nentori-i-ketij-viti-i-dyti-me-i-ngrohti-ne-140-vjetet-e-fundit/60%Daily2019-12-16 18:49
https://kosovapost.net/haziri-presidenti-eshte-ne-tavolinen-e-bisedimeve-me-vv-ne/60%Daily2019-12-16 18:46
https://kosovapost.net/mbreme-u-martuan-kresha-dhe-erzina-po-behen-prinder/60%Daily2019-12-16 18:42
https://kosovapost.net/koulibaly-do-te-mungoje-nje-muaj/60%Daily2019-12-16 17:58
https://kosovapost.net/shqiperia-nuk-degjon-thirrjet-e-kosoves-vuciqi-ne-durres-per-mini-schengenin/60%Daily2019-12-16 17:53
https://kosovapost.net/projektligji-per-portalet-basha-kerkon-ndihme-nga-be-dhe-shba/60%Daily2019-12-16 17:44
https://kosovapost.net/denohet-me-19-vjet-burg-shqiptari-qe-vrau-gruan-ne-angli/60%Daily2019-12-16 17:20
https://kosovapost.net/i-riu-nga-decani-hap-fondacion-per-ti-ndihmuar-njerezit-ne-nevoje/60%Daily2019-12-16 18:34
https://kosovapost.net/pacolli-shkuarja-ne-zgjedhje-te-reja-i-kushton-shume-kosoves/60%Daily2019-12-16 17:13
https://kosovapost.net/dyshohet-se-e-vrane-policin-malazez-ne-pranga-tre-shqiptare/60%Daily2019-12-16 17:10
https://kosovapost.net/shaqiri-i-emocionuar-qe-do-te-luaj-ne-kupen-e-botes-per-klube/60%Daily2019-12-16 17:06
https://kosovapost.net/dua-lipa-publikon-kengen-e-re-video/60%Daily2019-12-16 17:04
https://kosovapost.net/kosova-hap-ambasade-ne-tajlande/60%Daily2019-12-16 17:01
https://kosovapost.net/helmimi-misterioz-nena-e-nuses-vajzen-ma-helmuan/60%Daily2019-12-16 16:54
https://kosovapost.net/tirane-i-moshuari-hidhet-nga-pallati-por-tenda-i-shpeton-jeten/60%Daily2019-12-16 16:44
https://kosovapost.net/philippe-senderos-zyrtarisht-ne-pension/60%Daily2019-12-16 16:10
https://kosovapost.net/fsk-ja-institucioni-me-i-besueshem-per-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2019-12-16 16:06
https://kosovapost.net/mustafa-per-kosova-postskemi-problem-me-vv-por-nuk-nenshkruhen-senet-pa-u-kryer/60%Daily2019-12-16 16:10
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-ne-ldk/60%Daily2019-12-16 15:24
https://kosovapost.net/jasharaj-jemi-ne-diskutime-per-veprimet-e-ardhshme-sa-i-perket-ligjit-per-paga/60%Daily2019-12-16 15:09
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-zyrtarit-te-atk-se/60%Daily2019-12-16 14:54
https://kosovapost.net/kujdes-nishanet-ne-trupin-tuaj-mund-te-sinjalizojne-nje-rrezik-te-madh/60%Daily2019-12-16 14:41
https://kosovapost.net/gatusso-ndez-sfiden-me-deklaraten-befasuese/60%Daily2019-12-16 14:34
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-ku-mund-te-jetoni-e-punoni-pa-vize/60%Daily2019-12-16 14:18
https://kosovapost.net/njeriu-i-putinit-filmon-ne-pjesen-ushtarake-te-aeroportit-te-prishtines-video/60%Daily2019-12-16 14:09
https://kosovapost.net/shtyhet-seanca-perfundimtare-e-rastit-pronto/60%Daily2019-12-16 14:37
https://kosovapost.net/sherri-i-tij-sot-nuk-ka-ldk-ka-vec-isa-mustafe/60%Daily2019-12-16 13:55
https://kosovapost.net/mustafa-paralajmeron-marreveshje-te-mundshme-sonte-ne-mbremje/60%Daily2019-12-16 13:49
https://kosovapost.net/kosova-dhe-turqia-nenshkruajne-memorandum-bashkepunimi-ne-industrise-se-mbrojtjes/60%Daily2019-12-16 14:11
https://kosovapost.net/haradinaj-e-pranon-deshtimin-thote-nuk-ka-liberalizim-te-vizave-kete-vit/60%Daily2019-12-16 13:27
https://kosovapost.net/kryetari-i-rinise-se-aak-se-arrestohet-per-grafitet-kunder-vvse/60%Daily2019-12-16 13:17
https://kosovapost.net/sukseset-e-nxenesve-te-shkollave-maarif-ne-kosove-nuk-kane-te-ndalur-te-arte-edhe-ne-sporte/60%Daily2019-12-16 13:08
https://kosovapost.net/shorti-i-europa-league-goglat-falin-interin/60%Daily2019-12-16 13:04
https://kosovapost.net/foggo-nato-mbetet-ne-kosove/60%Daily2019-12-16 12:50
https://kosovapost.net/mustafa-mbledhe-me-urgjence-partine/60%Daily2019-12-16 12:31
https://kosovapost.net/hekurudhat-gjermane-qe-kerkojne-punetore-ja-sa-jane-pagat/60%Daily2019-12-16 12:12
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-person-ne-gjilan/60%Daily2019-12-16 11:39
https://kosovapost.net/britania-del-nga-be-me-31-janar-gjermanet-heret-per-tu-hequr-alarmi/60%Daily2019-12-16 11:32
https://kosovapost.net/konfirmonvv-nuk-eshte-planifikuar-ndonje-takim-per-sot-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-16 11:33
https://kosovapost.net/agk-i-bashkohet-thirrjes-se-mediave-te-shqiperise-per-terheqjen-e-paketes-ligjore-anti-shpifje/60%Daily2019-12-16 11:20
https://kosovapost.net/keto-jane-te-rejat-e-fundit-nga-aeroporti-i-prishtines/60%Daily2019-12-16 11:04
https://kosovapost.net/zbulohet-ilaci-qe-lufton-leukemine/60%Daily2019-12-16 10:58
https://kosovapost.net/bajqinovci-per-presidentin-flasim-pas-formimit-te-qeverise/60%Daily2019-12-16 10:51
https://kosovapost.net/sporti-i-vecante-ja-si-praktikohet-mbi-nje-shtylle-druri-video/60%Daily2019-12-16 11:29
https://kosovapost.net/behrami-rrefen-si-e-rrahu-boksierin-serb/60%Daily2019-12-16 10:21
https://kosovapost.net/bqk-jep-sqarime-per-klientet-e-monegos-dhe-iutecreditit/60%Daily2019-12-16 10:16
https://kosovapost.net/shba-planifikon-zvogelimin-e-numrit-te-ushtareve-ne-afganistan/60%Daily2019-12-16 10:07
https://kosovapost.net/smajl-latifi-intervistohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-12-16 10:01
https://kosovapost.net/hoti-procesi-i-berlinit-mundesi-per-kosoven-duhet-strategji-nacionale-dhe-konsensus/60%Daily2019-12-16 09:43
https://kosovapost.net/kush-do-ta-fitoje-ligen-e-kampioneve/60%Daily2019-12-16 11:25
https://kosovapost.net/zidane-kurre-nuk-dorezohemi/60%Daily2019-12-16 09:13
https://kosovapost.net/per-vrasjen-e-policit-malazez-arrestohen-tre-shqiptare/60%Daily2019-12-16 09:01
https://kosovapost.net/ja-si-pergatitet-embelsira-e-quajtur-zerde/60%Daily2019-12-16 08:56
https://kosovapost.net/moti-i-lige-ne-france-70-mije-shtepi-mbesin-pa-energji-elektrike-ka-viktima/60%Daily2019-12-16 08:51
https://kosovapost.net/shqiptaret-populli-me-i-varfer-ne-evrope/60%Daily2019-12-16 08:48
https://kosovapost.net/haradinaj-jashar-salihu-tere-jeten-u-perpoq-per-liri/60%Daily2019-12-16 08:41
https://kosovapost.net/bale-terbon-realin-video/60%Daily2019-12-16 08:23
https://kosovapost.net/te-arrestuarit-per-termetin-dalin-sot-para-gjykates/60%Daily2019-12-16 08:08
https://kosovapost.net/ldk-del-nje-oferte-tjeter-per-koalicion-me-vetevendosjen/60%Daily2019-12-16 08:19
https://kosovapost.net/grabitje-me-arme-ne-obiliq/60%Daily2019-12-16 07:51
https://kosovapost.net/daciq-dua-te-shkoj-ne-hage-te-deshmoje-kunder-uck-se/60%Daily2019-12-16 09:46
https://kosovapost.net/mc-kresha-i-jep-fund-beqarise-dalin-pamjet-nga-dasmafoto/60%Daily2019-12-16 07:27
https://kosovapost.net/decentralizimi-i-homologimit-ne-dore-te-eurolabit/60%Daily2019-12-16 07:22
https://kosovapost.net/posti-i-presidentit-le-peng-marreveshjen-mes-lvv-se-dhe-ldk-se/60%Daily2019-12-16 07:18
https://kosovapost.net/sot-behen-19-vjet-nga-vdekja-e-jashar-salihut/60%Daily2019-12-16 07:15
https://kosovapost.net/shperthejne-protestat-ne-hong-kong-perleshje-mes-protestuesve-e-policise/60%Daily2019-12-16 07:12
https://kosovapost.net/be-ja-ende-ne-kerkim-te-personit-kyc-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-12-16 07:04
https://kosovapost.net/fiorentina-shtang-interin-video/60%Daily2019-12-16 06:59
https://kosovapost.net/shume-pak-shprese-per-rifillimin-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2019-12-16 06:56
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-qe-mbrone-melcine/60%Daily2019-12-16 06:52
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-2/60%Daily2019-12-16 06:47
https://kosovapost.net/ajri-helm-ne-kete-komune-ndotja-arrin-shifra-rekorde/60%Daily2019-12-15 22:46
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-anulohen-aterimet-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Daily2019-12-15 22:16
https://kosovapost.net/halil-kastrati-emocionohet-dhe-nuk-i-mban-lotet-kur-ne-skene-interpretohet-poezia-kushtuar-atij/60%Daily2019-12-15 21:47
https://kosovapost.net/ndalohet-transporti-hekurudhor-mbyllen-fabrikat-ne-paris/60%Daily2019-12-15 21:26
https://kosovapost.net/bahtiri-jep-lajmin-e-madh/60%Daily2019-12-15 20:56
https://kosovapost.net/ky-do-jete-moti-ne-ditet-ne-vazhdim-mesoni-temperaturat/60%Daily2019-12-15 20:48
https://kosovapost.net/misteri-i-helmimit-te-ciftit-ne-shqiperi-flet-dhendri-pasi-doli-nga-koma/60%Daily2019-12-15 20:39
https://kosovapost.net/kush-jane-zv-ministrat-te-njohur-per-ryshfet-ndaj-bizneseve-ne-kosove/60%Daily2019-12-15 20:09
https://kosovapost.net/sheroni-dhimbjet-e-forta-te-kokes-me-kete-frut/60%Daily2019-12-15 19:57
https://kosovapost.net/neser-mund-te-regjistrohet-temperatura-me-e-larte-ne-histori-ne-kete-shtet/60%Daily2019-12-15 19:28
https://kosovapost.net/merkel-gjermanise-i-duhen-punetore-jashte-be-se/60%Daily2019-12-15 19:14
https://kosovapost.net/deputetja-e-ldkse-as-ne-se-pranojme-kushtezimin/60%Daily2019-12-15 18:50
https://kosovapost.net/vuciq-i-kunderpergjigjet-ramush-haradinajt/60%Daily2019-12-15 18:30
https://kosovapost.net/deputeti-i-levizjes-vetevendosje-thote-se-ldk-ende-nuk-po-bindet-se-i-ka-humbur-zgjedhjet/60%Daily2019-12-15 18:03
https://kosovapost.net/termeti-6-8-ballesh-kater-viktima-deri-me-tani/60%Daily2019-12-15 17:41
https://kosovapost.net/vv-se-pranon-presidentin-nga-ldkja-kerkon-kandidat-konsensual/60%Daily2019-12-15 17:11
https://kosovapost.net/drejt-dialogut-te-marreveshjes-pa-kerkim-falje/60%Daily2019-12-15 16:58
https://kosovapost.net/policia-largon-shitesit-ambulante-nga-sheshet-e-kryeqytetit/60%Daily2019-12-15 16:35
https://kosovapost.net/eman-rrahmani-ia-kerkon-doreheqjen-shpend-ahmetit/60%Daily2019-12-15 16:31
https://kosovapost.net/bbc-paralajmeron-evropen-per-stuhi-te-fuqishme-debore/60%Daily2019-12-15 15:53
https://kosovapost.net/irani-parandalon-sulmin-e-dyte-kibernetik/60%Daily2019-12-15 15:49
https://kosovapost.net/pas-lutjeve-te-ozilit-per-ujguret-kina-nuk-e-transmeton-ndeshjen-arsenal-manchester-city/60%Daily2019-12-15 15:43
https://kosovapost.net/pas-doreheqjes-se-shpend-ahmetit-reagojne-nga-pdk/60%Daily2019-12-15 15:27
https://kosovapost.net/koreografia-fantastike-e-tifozeve-te-milanit-ne-120-vjetorin-e-klubit/60%Daily2019-12-15 15:23
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-rama-te-anuloje-samitin-per-mini-shengenin/60%Daily2019-12-15 15:18
https://kosovapost.net/sot-iu-dha-lamtumira-mesueses-nazire-kraja-te-burgosures-politike-e-cila-i-dha-aq-shume-popullit-shqiptar/60%Daily2019-12-15 15:13
https://kosovapost.net/vesel-memedi-rizgjidhet-kryetar-i-rilindjes-demokratike-kombetare/60%Daily2019-12-15 14:48
https://kosovapost.net/vidhen-dy-monumente-fetare-ne-gllogjan-te-pejes/60%Daily2019-12-15 14:25
https://kosovapost.net/fakultetet-e-demtuara-nga-termeti-dy-prej-tyre-mesimin-e-nisin-me-6-janar/60%Daily2019-12-15 14:22
https://kosovapost.net/ky-eshte-megaprojekti-kanali-i-stambollit-qe-do-ta-cliroje-trafikun-detar/60%Daily2019-12-15 14:14
https://kosovapost.net/kalendari-historik-15-dhjetor/60%Daily2019-12-15 14:12
https://kosovapost.net/podujeva-per-here-te-pare-me-semafore/60%Daily2019-12-15 14:10
https://kosovapost.net/vuciq-reagon-ndaj-haradinajt-e-kurtit-sdua-ti-ofendoj-dua-paqe/60%Daily2019-12-15 14:06
https://kosovapost.net/kek-jep-detaje-i-sulmuari-eshte-zyrtar-i-ndermarrjes-kosova-thengjilli/60%Daily2019-12-15 14:03
https://kosovapost.net/me-83-perqind-te-votave-per-zgjidhet-kryetari-i-ri-i-psd-se/60%Daily2019-12-15 13:15
https://kosovapost.net/prokuroria-ne-ferizaj-propozon-paraburgimin-per-xhabir-zharkun/60%Daily2019-12-15 13:13
https://kosovapost.net/21648-2/60%Daily2019-12-15 13:09
https://kosovapost.net/kusari-mohon-zerat-se-ajo-pritet-te-dale-nga-grupit-parlamentar-i-vv-se/60%Daily2019-12-15 13:05
https://kosovapost.net/recaku-aty-ku-toka-ushtine-nga-dhimbja/60%Daily2019-12-15 13:01
https://kosovapost.net/smajl-latifi-niset-per-ne-hage/60%Daily2019-12-15 12:13
https://kosovapost.net/shpend-heq-dore-nga-posti-i-kryetarit-te-psd-se/60%Daily2019-12-15 12:05
https://kosovapost.net/rreth-300-zogje-te-vdekur-ne-menyre-misterioze-gjenden-ne-rruge/60%Daily2019-12-15 12:03
https://kosovapost.net/psd-drejt-zgjedhjes-se-kryetarit-te-ri-favorit-molliqaj/60%Daily2019-12-15 12:01
https://kosovapost.net/rudi-ata-qe-bene-atentat-ndaj-meje-e-kane-vendin-ne-burg/60%Daily2019-12-15 11:58
https://kosovapost.net/hapet-konsullata-e-pergjithshme-e-kosoves-ne-hamburg/60%Daily2019-12-15 11:47
https://kosovapost.net/suhareke-kater-persona-thyejne-banken-me-eksploziv/60%Daily2019-12-15 10:46
https://kosovapost.net/klitschko-i-rikthehet-boksit-deshiron-te-perballet-me-joshuan/60%Daily2019-12-15 10:38
https://kosovapost.net/usman-e-mbron-titullin-kampion-bote-ndaj-covington/60%Daily2019-12-15 10:35
https://kosovapost.net/6-menyra-te-lehta-per-heqjen-e-kelbazes-pas-ftohjes/60%Daily2019-12-15 10:31
https://kosovapost.net/ska-takim-sot-vv-ldk-e-konfirmon-zedhenesi-i-vv-se/60%Daily2019-12-15 10:29
https://kosovapost.net/manchester-united-ka-gati-30-milione-euro-per-kulusevski/60%Daily2019-12-15 10:24
https://kosovapost.net/klopp-publikon-listen-me-lojtaret-e-ftuar-per-kupen-e-botes-per-klube/60%Daily2019-12-15 10:22
https://kosovapost.net/zjarr-ne-tetove-humb-jeten-24-vjecari/60%Daily2019-12-15 10:20
https://kosovapost.net/kosova-me-mbi-10-mije-vullnetare-te-rinj-te-regjistruar/60%Daily2019-12-15 10:18
https://kosovapost.net/elvis-naci-mbledh-mbi-7-milione-euro-per-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-12-15 09:55
https://kosovapost.net/1-miliard-eurot-e-autostrades-se-dukagjinit-ldk-ja-do-ti-ridestinoje/60%Daily2019-12-15 09:38
https://kosovapost.net/ke-ja-ne-janar-me-konference-donatoresh-per-rindertimin-e-shqiperise/60%Daily2019-12-15 09:05
https://kosovapost.net/15-paciente-brenda-muajit-trajtohen-ne-qkuk-shkak-ndotja-e-ajrit/60%Daily2019-12-15 09:01
https://kosovapost.net/edhe-sot-takohen-lvv-ldk/60%Daily2019-12-15 08:58
https://kosovapost.net/vildane-zeneli-tregon-te-verteten-rreth-spekulimeve-per-lidhjen-me-faton-shoshin/60%Daily2019-12-15 08:56
https://kosovapost.net/shteti-ska-arkiv-per-krimet-e-luftes-gjykimi-ne-mungese-sfide/60%Daily2019-12-15 08:48
https://kosovapost.net/young-zerka-une-dhe-ronela-jemi-tash-e-pese-vite-bashke/60%Daily2019-12-15 08:42
https://kosovapost.net/guardiola-emery-u-shkarkua-si-pasoje-e-rezultateve-te-dobeta/60%Daily2019-12-15 08:37
https://kosovapost.net/bima-qe-kthen-vullnetin-e-jeteses/60%Daily2019-12-15 08:34
https://kosovapost.net/pas-13-vjetesh-vajza-fiton-gjyqin-per-pronen-qe-ia-mori-xhaxhai/60%Daily2019-12-15 08:39
https://kosovapost.net/serish-termet-ne-shqiperi-ndihet-edhe-ne-durres-e-tirane/60%Daily2019-12-15 08:26
https://kosovapost.net/pas-shqiperise-edhe-ky-shtet-goditet-nga-termeti-i-fuqishem/60%Daily2019-12-15 08:21
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-vendin-tone/60%Daily2019-12-15 08:07
https://kosovapost.net/veliu-me-vvne-takohemi-prape-kur-te-thote-zoti/60%Daily2019-12-14 23:40
https://kosovapost.net/grabitje-me-arme-ne-termocentralin-kosova-a/60%Daily2019-12-14 23:02
https://kosovapost.net/vlerat-ushqyese-dhe-perfitimet-shendetesore-te-lakre-se-kuqe/60%Daily2019-12-14 23:16
https://kosovapost.net/rrefimi-i-time-kadrijajt-per-luften-per-femrat-ishin-sfiduese-rrethanat-malore/60%Daily2019-12-14 22:15
https://kosovapost.net/fshati-shqiptar-me-emrin-besnik-por-banoret-flasin-shqip/60%Daily2019-12-14 22:11
https://kosovapost.net/rriten-te-hyrat-mujore-per-mesimdhenesit-e-para-luftes/60%Daily2019-12-14 22:06
https://kosovapost.net/neser-homazhe-dhe-mbledhje-komemorative-ne-nderim-te-nazire-krajes/60%Daily2019-12-14 22:04
https://kosovapost.net/kongresisti-engel-qeveria-e-kosoves-te-krijohet-sa-me-shpejt/60%Daily2019-12-14 22:02
https://kosovapost.net/haradinaj-keta-djem-e-perzune-vuciqin-e-milloshin-prej-kosoves/60%Daily2019-12-14 20:38
https://kosovapost.net/kjo-eshte-zgjidhja-me-e-mire-me-ligjin-per-pagat/60%Daily2019-12-14 20:33
https://kosovapost.net/nuk-do-ta-besoni-kaq-vite-mbushi-sot-diva-e-muzikes-shqipe/60%Daily2019-12-14 20:28
https://kosovapost.net/zyrtari-i-shtetit-qe-shpenzoi-per-udhetime-mbi-37-mije-e-per-dy-vjet/60%Daily2019-12-14 20:25
https://kosovapost.net/helmimi-i-ciftit-nga-elbasani-miqte-ngrene-dyshime-per-rastin/60%Daily2019-12-14 20:21
https://kosovapost.net/nota-e-rashices-pas-supergolit-kunder-bayernit/60%Daily2019-12-14 20:17
https://kosovapost.net/prishtina-fiton-bindshem-ndaj-bashkimit/60%Daily2019-12-14 20:14
https://kosovapost.net/france-erera-te-fuqishme-nje-person-humbe-jeten/60%Daily2019-12-14 20:10
https://kosovapost.net/pezullohen-tre-police-akuzohen-per-dhune-brutale-ndaj-dy-te-arrestuarve/60%Daily2019-12-14 20:07
https://kosovapost.net/ekskluzive-policia-arreston-xhabir-zharkun/60%Daily2019-12-14 20:00
https://kosovapost.net/familja-shqiptare-gjunjezon-kolnin-ne-gjykate/60%Daily2019-12-14 19:54
https://kosovapost.net/naten-e-mire-krejt-cka-mustafa-tha-pas-takimit/60%Daily2019-12-14 19:09
https://kosovapost.net/mesfushori-brazilian-i-shpeton-operacionit/60%Daily2019-12-14 19:05
https://kosovapost.net/rama-procesi-i-rindertimit-te-shtepive-perfundon-me-2021/60%Daily2019-12-14 19:03
https://kosovapost.net/butrint-imeri-publikon-kengen-e-re-mke-rrejt/60%Daily2019-12-14 18:57
https://kosovapost.net/perfundoi-takimi-lvv-ldk-nuk-ka-marreveshje/60%Daily2019-12-14 18:24
https://kosovapost.net/femijet-autike-te-afte-te-lexojne-shpirtin-e-njerezve/60%Daily2019-12-14 18:10
https://kosovapost.net/qendresa-heroike-e-luftetareve-clirimtare-dhe-terheqja-ne-anen-e-djathte-te-pashtrikut/60%Daily2019-12-14 18:06
https://kosovapost.net/rama-u-drejtohet-qytetareve-mos-bini-pre-e-baltes-basha-gaboi/60%Daily2019-12-14 18:02
https://kosovapost.net/vrasja-e-6-serbeve-ne-peje-u-krye-nga-beogradi-per-ta-fajesuar-uck-ne/60%Daily2019-12-14 18:00
https://kosovapost.net/gashi-krenar-me-rrenjet-e-tij-mban-shqiponjen-kudo/60%Daily2019-12-14 17:54
https://kosovapost.net/kontenjeret-e-mbeturinave-prane-shtatores-se-ibrahim-rugoves/60%Daily2019-12-14 17:51
https://kosovapost.net/michelle-obama-i-dergon-mesazh-solidarizues-greta-thunberg-ut/60%Daily2019-12-14 17:49
https://kosovapost.net/takimi-kurti-mustafa-po-vazhdon-tash-e-dy-ore/60%Daily2019-12-14 17:44
https://kosovapost.net/njevjetori-i-ushtrise-se-kosoves-nen-tyten-e-presionit-nderkombetar/60%Daily2019-12-14 17:36
https://kosovapost.net/gjendet-nje-bombe-e-pashperthyer-e-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2019-12-14 17:12
https://kosovapost.net/bayern-munich-6-1-werder-bremen/60%Daily2019-12-14 16:53
https://kosovapost.net/takimi-kurti-mustafa-detajet-e-fundit/60%Daily2019-12-14 16:38
https://kosovapost.net/emrat-e-te-arrestuarve-per-vdekjet-ne-termetet-e-26-nentorit/60%Daily2019-12-14 16:21
https://kosovapost.net/rashica-shenon-super-gol-per-bayernin/60%Daily2019-12-14 19:40
https://kosovapost.net/tentoi-te-vidhte-50-mije-euro-shqiptari-ekstradohet-nga-gjermania/60%Daily2019-12-14 16:14
https://kosovapost.net/goditje-e-rende-per-arsenalin-tierney-tre-muaj-jashte-fushes/60%Daily2019-12-14 16:11
https://kosovapost.net/rama-spitali-i-lacit-do-te-ndertohet-i-ri/60%Daily2019-12-14 16:08
https://kosovapost.net/arrestohen-ndertuesit-e-hotelit-ku-humben-jeten-vellezerit-abazi/60%Daily2019-12-14 16:04
https://kosovapost.net/si-te-ulni-nivelin-e-sheqerit-ne-gjak-ne-kushte-shtepie/60%Daily2019-12-14 15:51
https://kosovapost.net/fillon-takimi-vv-ldk/60%Daily2019-12-14 15:24
https://kosovapost.net/mustafa-mberrin-ne-kuvend-pritet-takimi-me-kurtin/60%Daily2019-12-14 15:16
https://kosovapost.net/as-nuk-heq-as-nuk-shtoj-osmani-flet-perseri-per-perplasjen-me-agim-veliun/60%Daily2019-12-14 15:12
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-e-burgosurja-politike-veprimtarja-e-ceshtjes-kombetare-nazire-kraja/60%Daily2019-12-14 15:07
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ne-moshen-73-vjecare-nazire-kraja/60%Daily2019-12-14 15:20
https://kosovapost.net/drejtori-i-endrit-shales-rekorderi-i-shpenzimeve-harxhoi-afer-40-mije-euro-udhetime-neper-bote/60%Daily2019-12-14 14:44
https://kosovapost.net/mosndeshkimi-nxit-mohimin-e-krimit/60%Daily2019-12-14 14:29
https://kosovapost.net/veliu-i-kunderpergjigjet-osmanit-tregon-kujt-i-jep-llogari-ajo/60%Daily2019-12-14 14:02
https://kosovapost.net/dr-hasani-ligjeron-krahe-traumatologeve-me-te-njohur-boteror/60%Daily2019-12-14 13:53
https://kosovapost.net/hapet-panairi-i-prodhimeve-vendore-2019-ne-prizren/60%Daily2019-12-14 13:30
https://kosovapost.net/kqz-ja-ende-se-di-sa-para-shpenzoi-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/60%Daily2019-12-14 13:20
https://kosovapost.net/johnson-viziton-veriun-e-anglise-pas-fitores-ne-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Daily2019-12-14 13:08
https://kosovapost.net/besian-mustafa-vullneti-i-ldk-se-eshte-qe-te-arrihet-marreveshja-me-vv-ne/60%Daily2019-12-14 13:00
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-paralajmeron-marreveshjen-me-vetevendosjen/60%Daily2019-12-14 12:41
https://kosovapost.net/haxhiu-porosi-ldkse-mos-u-barrikadoni-me-presidentin-ndoshta-arrijme-sot-koalicionin/60%Daily2019-12-14 12:22
https://kosovapost.net/21370-2/60%Daily2019-12-14 12:07
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-i-kryesie-se-vv-se/60%Daily2019-12-14 12:01
https://kosovapost.net/ja-si-do-te-duket-kuvendi-me-legjislaturen-e-re/60%Daily2019-12-14 11:51
https://kosovapost.net/zaza-drejt-nje-tjeter-ekipi-ne-itali/60%Daily2019-12-14 11:43
https://kosovapost.net/vetaksident-me-fatalitet-ne-gracanice/60%Daily2019-12-14 11:29
https://kosovapost.net/21349-2/60%Daily2019-12-14 11:17
https://kosovapost.net/takimi-kurti-mustafa-sot-ne-oren-1600/60%Daily2019-12-14 10:50
https://kosovapost.net/osmani-veliut-per-fotografine-me-kurtin-le-ta-harroje-se-i-jap-atij-sqarime/60%Daily2019-12-14 10:37
https://kosovapost.net/nis-takimi-i-kryesise-se-ldk-se/60%Daily2019-12-14 10:31
https://kosovapost.net/kurti-te-respektohen-te-drejtat-e-shqiptareve-ne-maqedoni/60%Daily2019-12-14 10:28
https://kosovapost.net/thaci-ne-njevjetorin-e-ushtrise-fsk-eshte-force-profesionale-me-standarde-te-nato-s/60%Daily2019-12-14 11:36
https://kosovapost.net/thaci-renia-e-mujes-dhe-e-41-luftetareve-te-tij-ishte-nje-goditje-e-rende-per-luften-tone/60%Daily2019-12-14 10:06
https://kosovapost.net/legjenda-e-xhudos-e-vlereson-majlinden-xhudiste-te-dekades/60%Daily2019-12-14 09:34
https://kosovapost.net/hudhra-eshte-shumefish-me-efikase-sesa-antibiotiket/60%Daily2019-12-14 09:25
https://kosovapost.net/tre-ushtare-saudite-te-vrare-prane-kufirit-me-jemenin/60%Daily2019-12-14 09:20
https://kosovapost.net/vuciqi-me-politikat-e-milloshevicit-pranimi-i-fajesise-parakusht-per-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2019-12-14 09:13
https://kosovapost.net/nga-java-e-ardhshme-nis-kompensimi-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta/60%Daily2019-12-14 09:02
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-dhjetor/60%Daily2019-12-14 08:55
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-6/60%Daily2019-12-14 08:37
https://kosovapost.net/nis-mbledhja-e-kryesise-se-vetevendosjes/60%Daily2019-12-14 08:30
https://kosovapost.net/kryesia-e-ldk-se-takohen-sot/60%Daily2019-12-14 08:43
https://kosovapost.net/vv-dhe-ldk-vazhdojne-takimet-edhe-sot/60%Daily2019-12-14 08:09
https://kosovapost.net/per-te-mos-e-lene-historine-te-perseritet-kemi-nevoje-ta-rikujtojme-ate/60%Daily2019-12-13 23:14
https://kosovapost.net/ja-fshatrat-dhe-qytetet-ne-kosove-qe-flene-mbi-ar-dhe-argjend-harta/60%Daily2019-12-13 23:05
https://kosovapost.net/italianet-duan-qe-espressoja-e-tyre-tradicionale-te-mbrohet-nga-unesco/60%Daily2019-12-13 22:41
https://kosovapost.net/cila-do-te-jete-tema-e-mbledhjes-se-kryesise/60%Daily2019-12-13 22:27
https://kosovapost.net/granit-xhaka-dhe-leonita-zbulojne-portretin-e-vajzes-per-here-te-pare/60%Daily2019-12-13 22:18
https://kosovapost.net/boris-johnson-fiton-zgjedhjet-messi-e-ronaldo-debohen-nga-britania/60%Daily2019-12-13 22:03
https://kosovapost.net/shkrimtarja-e-famshme-gjendet-e-varrosur-ne-pyll/60%Daily2019-12-13 21:55
https://kosovapost.net/kush-jane-lulja-21-vjecare-dhe-i-dashuri-i-saj-qe-rane-deshmore-bashke-me-muje-krasniqin/60%Daily2019-12-13 21:18
https://kosovapost.net/zeka-zbulon-tre-emra-te-vv-se-dhe-ministrite-qe-ata-do-te-udheheqin/60%Daily2019-12-13 20:50
https://kosovapost.net/keta-jane-ministrat-e-ldk-se-nder-ta-edhe-avokati-i-njohur/60%Daily2019-12-13 20:32
https://kosovapost.net/davutoglu-zyrtarisht-themeloi-partine-e-tij-te-re/60%Daily2019-12-13 20:16
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-dhe-15-te-plagosur-nga-nje-shperthim-ne-gjermani/60%Daily2019-12-13 20:11
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-zbulon-genjeshtrat-e-hashim-thacit/60%Daily2019-12-13 20:01
https://kosovapost.net/cfare-parashikon-ligji-i-ri-per-mediat/60%Daily2019-12-13 19:54
https://kosovapost.net/zjarrfikesit-solidarizohen-me-policet-nuk-hyne-ne-greve/60%Daily2019-12-13 19:45
https://kosovapost.net/reagon-trumpi-per-fitoren-e-johnsonit-ne-britani/60%Daily2019-12-13 19:35
https://kosovapost.net/kosova-e-serbia-perplasen-ne-konferencen-e-kryeinspektoreve-ne-tirane/60%Daily2019-12-13 19:17
https://kosovapost.net/ferizaj-nje-muaj-paraburgim-per-te-dyshuarin-per-vrasje/60%Daily2019-12-13 19:08
https://kosovapost.net/vv-dhe-ldk-neser-mbajne-mbledhje-urgjente-per-votimin-e-ministrave-te-rinj/60%Daily2019-12-13 18:59
https://kosovapost.net/aak-ja-ndryshon-statutin-zgjedhjet-e-ardhshme-behen-sipas-parimit-nje-delegat-nje-vote/60%Daily2019-12-13 18:42
https://kosovapost.net/kelmendi-bojkotoni-produktet-kineze-myslimanet-ne-kine-po-ballafaqohen-me-tortura-cnjerezore/60%Daily2019-12-13 18:29
https://kosovapost.net/progresi-ne-reformen-e-administrates-publike-i-sjell-kosoves-5-5-milion-euro/60%Daily2019-12-13 18:17
https://kosovapost.net/nga-e-hena-mesimi-vazhdon-normalisht/60%Daily2019-12-13 18:09
https://kosovapost.net/konjufca-kemi-dyshime-pse-thaci-e-shtyu-daten-e-seances-konstituive-te-kuvendit/60%Daily2019-12-13 18:03
https://kosovapost.net/rezistenca-e-ashper-per-jete-a-vdekje/60%Daily2019-12-13 17:50
https://kosovapost.net/vetevendosje-e-ldk-merrenvesh-per-tu-takuar-perseri/60%Daily2019-12-13 17:41
https://kosovapost.net/a-eshte-arritur-marreveshja-ldk-vv-cfare-po-diskutohet-ende-ne-takim/60%Daily2019-12-13 17:19
https://kosovapost.net/mustafa-therret-mbledhje-urgjente-te-kryesise-per-neser/60%Daily2019-12-13 17:05
https://kosovapost.net/largimi-i-mjekeve-dukuri-shqetesuese-federata-e-mjekeve-shqiptare-ka-kete-synim/60%Daily2019-12-13 16:50
https://kosovapost.net/ligji-i-pagave-rikthen-grevat-ne-kosove/60%Daily2019-12-13 16:19
https://kosovapost.net/mbappe-arrin-100-gola-shume-me-shpejte-se-ronaldo-dhe-messi/60%Daily2019-12-13 15:55
https://kosovapost.net/regjistrohen-ne-kuvend-119-deputetet-e-ardhshem/60%Daily2019-12-13 15:42
https://kosovapost.net/ruiz-i-bundur-do-te-zgjedhem-prape-kampion-bote/60%Daily2019-12-13 15:34
https://kosovapost.net/nga-hashish-thaci-te-edi-rama-reperi-publikon-kengen-e-radhes/60%Daily2019-12-13 15:26
https://kosovapost.net/edhe-veseli-e-uron-johnsonin-fituesin-e-zgjedhjeve-ne-britani/60%Daily2019-12-13 15:21
https://kosovapost.net/alarm-per-turistet-bregdeti-i-shengjinit-me-sezmicitet-te-larte/60%Daily2019-12-13 15:14
https://kosovapost.net/zyrtare-feronikeli-transferon-ilir-berishen/60%Daily2019-12-13 15:07
https://kosovapost.net/mustafa-para-takimit-me-kurtin-do-te-bisedojme-sgarantoj-asgje/60%Daily2019-12-13 14:58
https://kosovapost.net/21179-2/60%Daily2019-12-13 14:52
https://kosovapost.net/thaci-e-uron-johnsonin-fituesin-e-zgjedhjeve-ne-britani/60%Daily2019-12-13 14:32
https://kosovapost.net/policia-nuk-hyn-ne-greve-presin-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2019-12-13 14:37
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-mbeshtet-kosoven-me-11-milione-euro/60%Daily2019-12-13 14:09
https://kosovapost.net/keto-jane-punet-me-te-paguara-ne-gjermani/60%Daily2019-12-13 13:59
https://kosovapost.net/haradinaj-kushtetuesja-ta-pershpejtoje-marrjen-vendimit-per-ligjin-e-pagave/60%Daily2019-12-13 13:49
https://kosovapost.net/rrahje-ne-istog-pese-te-arrestuar/60%Daily2019-12-13 13:43
https://kosovapost.net/policia-ne-kerkim-te-ketij-personi-te-rrezikshem-akuzohet-per-dhunim/60%Daily2019-12-13 13:46
https://kosovapost.net/edhe-hoxhaj-e-deliu-regjistrohen-si-deputete-ne-kuvend/60%Daily2019-12-13 13:26
https://kosovapost.net/21145-2/60%Daily2019-12-13 13:58
https://kosovapost.net/policia-shpeton-nje-grua-nga-rrembimi-i-dy-serbeve/60%Daily2019-12-13 13:18
https://kosovapost.net/hoti-ldk-ja-insiston-ne-marreveshje-te-balancuar-me-vv-ne/60%Daily2019-12-13 13:16
https://kosovapost.net/kosnett-shba-te-nuk-kane-inkurajuar-asnjehere-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2019-12-13 13:04
https://kosovapost.net/osmani-tregon-pse-shkoi-bashke-me-kurtin-per-tu-regjistruar-si-deputete/60%Daily2019-12-13 13:08
https://kosovapost.net/klopp-rinovon-kontraten-me-liverpoolin/60%Daily2019-12-13 12:46
https://kosovapost.net/thaci-ndryshon-daten-e-seances-konstituive-e-shtyne-per-26-dhjetor/60%Daily2019-12-13 12:42
https://kosovapost.net/mulla-osmani-berat-e-gani-merruni-me-katundet-tuaja-lereni-likofcin-rehat/60%Daily2019-12-13 12:33
https://kosovapost.net/me-te-votuarit-e-pdk-se-regjistrohen-si-deputete/60%Daily2019-12-13 12:06
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-sfidon-kadetet-e-fsk-se-ben-pompa-bashke-me-ta-video/60%Daily2019-12-13 11:58
https://kosovapost.net/kmdlnj-te-pezullohet-cdo-greve-per-aq-kohe-sa-zgjate-pezullimi-i-ligjit-per-paga/60%Daily2019-12-13 11:43
https://kosovapost.net/54-aktakuza-brenda-24-oreve/60%Daily2019-12-13 11:33
https://kosovapost.net/haradinaj-per-ushtrine-po-shkojme-me-hapa-te-sigurt/60%Daily2019-12-13 11:23
https://kosovapost.net/cka-pritet-te-ndodhe-ne-britani-pas-fitores-se-johnson/60%Daily2019-12-13 10:55
https://kosovapost.net/nje-telefonate-per-takimin-e-radhes-kurti-mustafa/60%Daily2019-12-13 10:56
https://kosovapost.net/kurti-per-grevat-ndjen-keqardhje-por-thote-se-nuk-mund-ti-perzihen-kushtetueses/60%Daily2019-12-13 11:19
https://kosovapost.net/abdixhiku-akuzon-mjeket-greva-smund-ta-munde-njerezoren/60%Daily2019-12-13 10:48
https://kosovapost.net/specialja-fton-edhe-babain-e-keshilltarit-te-pacollit/60%Daily2019-12-13 10:45
https://kosovapost.net/si-erdhi-deri-ta-vrasja-e-shokut-te-tij-e-me-pas-ia-dogji-trupin/60%Daily2019-12-13 10:38
https://kosovapost.net/e-lane-te-plagosur-tek-dera-e-spitalit-shuhet-nga-jeta-shqiptari/60%Daily2019-12-13 10:34
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-britani-fiton-partia-konservatore/60%Daily2019-12-13 10:32
https://kosovapost.net/rrahmani-kerkohet-nga-ish-trajneri-i-milanit/60%Daily2019-12-13 10:26
https://kosovapost.net/ronaldihno-per-messin-nuk-eshte-lojtari-me-i-mire/60%Daily2019-12-13 10:25
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-u-martuan-te-dielen-nusja-vdiq-kurse-dhendri-ne-gjendje-kritike/60%Daily2019-12-13 10:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-13-dhjetor/60%Daily2019-12-13 10:14
https://kosovapost.net/kurti-po-perpiqemi-dite-e-nate-qe-te-arrijme-marreveshjen-per-koalicionin-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-13 10:15
https://kosovapost.net/shperthim-ne-gjermani-ka-te-lenduar/60%Daily2019-12-13 10:11
https://kosovapost.net/akili-i-pafat-lendimi-ia-pamundeson-medaljen-ne-kine/60%Daily2019-12-13 09:58
https://kosovapost.net/kush-jane-te-rinjte-qe-u-gjeten-te-helmuar-ne-diten-e-marteses/60%Daily2019-12-13 09:55
https://kosovapost.net/shkollat-ne-prishtine-nuk-i-pergjigjen-greves/60%Daily2019-12-13 09:45
https://kosovapost.net/ajri-i-ndotur-kaplon-prishtinen-edhe-mengjesin-e-sotem/60%Daily2019-12-13 09:35
https://kosovapost.net/gashi-behet-me-klub-te-ri-do-te-luaje-perseri-ne-futbollin-zviceran/60%Daily2019-12-13 09:32
https://kosovapost.net/21036-2/60%Daily2019-12-13 09:26
https://kosovapost.net/gjakova-lufton-per-medaljen-e-bronzte-ne-kine/60%Daily2019-12-13 09:06
https://kosovapost.net/albin-kurti-regjistrohet-si-deputet-ne-kuvend/60%Daily2019-12-13 09:00
https://kosovapost.net/kontrabandohet-sasi-e-madhe-e-drunjve-nga-serbia-per-ne-kosove/60%Daily2019-12-13 08:55
https://kosovapost.net/21023-2/60%Daily2019-12-13 08:48
https://kosovapost.net/protestohet-ne-peje-kundershtohet-ndertimi-i-rrethit-afer-doganes/60%Daily2019-12-13 08:39
https://kosovapost.net/nderron-jete-kengetari-dhe-tekstshkruesi-blakcori/60%Daily2019-12-13 08:33
https://kosovapost.net/21014-2/60%Daily2019-12-13 08:27
https://kosovapost.net/aksident-ne-zllakuqan-video/60%Daily2019-12-13 08:21
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-5/60%Daily2019-12-13 08:17
https://kosovapost.net/qkuk-ne-greve-qytetaret-te-mllefosur/60%Daily2019-12-13 08:09
https://kosovapost.net/emerimi-i-79-notereve-te-rinj-ne-dore-te-qeverise-se-re/60%Daily2019-12-13 08:04
https://kosovapost.net/zeka-vendimi-i-gjykates-kushtetuese-per-ligjin-e-pagave-eshte-vendim-politik/60%Daily2019-12-12 23:03
https://kosovapost.net/keto-semundje-i-sheron-ftoi/60%Daily2019-12-12 22:39
https://kosovapost.net/kufjet-inteligjente-shpetojne-kembesoret-nga-makinat/60%Daily2019-12-12 22:35
https://kosovapost.net/nis-shitja-e-apartamenteve-te-pallati-me-i-holle-ne-bote/60%Daily2019-12-12 22:24
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-amerika-nuk-ka-inkurajuar-kurre-nje-rishikim-te-kufjive/60%Daily2019-12-12 22:13
https://kosovapost.net/rusia-denon-verdiktin-e-kosoves-ndaj-ivan-todosijeviqit/60%Daily2019-12-12 22:01
https://kosovapost.net/pezullimi-i-ligjit-te-pagave-eshte-i-qellimshem/60%Daily2019-12-12 21:34
https://kosovapost.net/miliona-britanike-ende-ne-radhe-per-te-votuar/60%Daily2019-12-12 21:25
https://kosovapost.net/bebe-rexha-mbledh-mbi-99-000-dollare-donacione-per-shqiptaret-e-prekur-nga-termeti/60%Daily2019-12-12 21:18
https://kosovapost.net/kurti-hashim-thaci-na-dha-mjaftueshem-kohe-per-bisedime-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-12 21:03
https://kosovapost.net/thaci-nga-monako-sporti-ka-bashkuar-popujt-gje-qe-politika-nuk-e-arriti-dot/60%Daily2019-12-12 20:53
https://kosovapost.net/e-thote-vet-kurti-keta-persona-nga-ldk-ja-nuk-do-te-jene-president/60%Daily2019-12-12 20:34
https://kosovapost.net/deklarata-e-fundit-e-albin-kurtit-per-koalicionin-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-12 20:25
https://kosovapost.net/gjendet-trupi-i-pajete-i-te-riut-nga-ferizaj-eshte-zhdukur-3-dite-me-pare/60%Daily2019-12-12 20:16
https://kosovapost.net/dy-gola-per-nje-pike-arsenali-mban-kreun-dhe-kalon-ne-te-1-16-at-video/60%Daily2019-12-12 20:09
https://kosovapost.net/vellezerit-pireva-mbesin-ne-rruge-ata-debohen-nga-pronari-i-baneses/60%Daily2019-12-12 19:58
https://kosovapost.net/divorci-i-hidhur-vellai-i-dhendrit-grushton-nusen-dhe-dy-motrat-e-saj/60%Daily2019-12-12 19:40
https://kosovapost.net/macron-u-ben-thirrje-lidereve-te-be-se-te-ndihmojne-shqiperine-pas-termetit/60%Daily2019-12-12 19:28
https://kosovapost.net/a-po-i-vjen-radha-edhe-presidentit-thaci-flasin-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-12-12 19:12
https://kosovapost.net/reagon-familja-imeri-pas-perplasjes-koci-buzhala/60%Daily2019-12-12 19:03
https://kosovapost.net/policia-nuk-i-bashkohet-greves-neser/60%Daily2019-12-12 18:50
https://kosovapost.net/greva-arsimore-e-papranueshme-nga-njohesit-e-fushes-se-arsimit/60%Daily2019-12-12 18:43
https://kosovapost.net/a-e-dini-sa-ore-ecje-ju-duhen-per-te-djegur-kalorite-e-marra-nga-nje-pice/60%Daily2019-12-12 18:25
https://kosovapost.net/nikolla-ivanoviq-mori-mesazh-ne-gjuhen-kineze-per-vrasjen-e-babait/60%Daily2019-12-12 19:15
https://kosovapost.net/thirrje-per-kryeministrin-rama-mos-u-tako-me-vuciqin/60%Daily2019-12-12 17:52
https://kosovapost.net/keds-paralajmeron-punime-keto-qytete-do-te-mbesin-pa-rryme/60%Daily2019-12-12 17:46
https://kosovapost.net/pacolli-ne-thumanen-e-goditur-nga-termeti-tani-eshte-cdo-gje-gati-per-te-filluar-ndertimi/60%Daily2019-12-12 17:35
https://kosovapost.net/ne-algjeri-kanceri-nuk-eshte-semundje-serioze-ata-kane-formulen-per-kurimin-e-saj/60%Daily2019-12-12 17:03
https://kosovapost.net/cilat-ekipe-refuzoi-gattuso-per-napolin/60%Daily2019-12-12 16:59
https://kosovapost.net/lista-srpska-sdo-te-jemi-pengese-per-krijimin-e-qeverise/60%Daily2019-12-12 16:55
https://kosovapost.net/ambasadori-i-holandes-maqedonia-e-veriut-i-perket-evropes/60%Daily2019-12-12 16:50
https://kosovapost.net/ismaili-vendimi-per-pezullimin-e-ligjit-te-pagave-eshte-zhgenjyes/60%Daily2019-12-12 16:39
https://kosovapost.net/hapet-ambasada-e-kosoves-ne-norvegji/60%Daily2019-12-12 16:35
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-beson-qe-marreveshja-vv-ldk-do-te-arrihet-shume-shpejt/60%Daily2019-12-12 16:26
https://kosovapost.net/selimi-me-1999-abedin-rexha-u-vra-nga-dora-e-gani-gecit/60%Daily2019-12-12 15:52
https://kosovapost.net/reagon-aziz-salihu-per-mua-ate-titull-idrizit-ia-ka-dhene-familja-pacolli-jo-qeveria/60%Daily2019-12-12 16:16
https://kosovapost.net/pacolli-shitja-e-pijeve-energjike-te-femijet-duhet-te-ndalohet-me-ligj/60%Daily2019-12-12 15:34
https://kosovapost.net/20885-2/60%Daily2019-12-12 15:49
https://kosovapost.net/cavusoglu-muslimanet-ne-te-gjithe-boten-perballen-me-shume-sfida/60%Daily2019-12-12 14:56
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-vushtrria-me-sigurim-shendetesor-per-nxenesit/60%Daily2019-12-12 14:51
https://kosovapost.net/si-ta-kutpni-brenda-30-minutave-qe-keni-probleme-me-zemer/60%Daily2019-12-12 14:26
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-44-vjecari-nga-podujeva/60%Daily2019-12-12 14:40
https://kosovapost.net/lumezi-takohet-me-ambasadoren-e-frances-ne-kosove-flasin-per-sundimin-e-ligjit/60%Daily2019-12-12 14:08
https://kosovapost.net/presidenti-dekon-shqirin-me-cmimin-mjeshter-i-merituar/60%Daily2019-12-12 14:14
https://kosovapost.net/messi-flet-per-sfiden-ndaj-real-madridit/60%Daily2019-12-12 13:40
https://kosovapost.net/nuk-ka-rritje-pagash-kushtetuesja-pezullon-ligjin/60%Daily2019-12-12 13:29
https://kosovapost.net/ministria-e-luksit-qe-shpenzoi-300-mije-euro-per-udhetime/60%Daily2019-12-12 13:44
https://kosovapost.net/avdyli-nga-ldk-optimist-per-koalicionin-me-vetevendosjen/60%Daily2019-12-12 13:23
https://kosovapost.net/abazi-arroganca-e-abdixhikut-nuk-paraqet-as-pikepamjet-e-votuesve-te-ldk-se/60%Daily2019-12-12 13:00
https://kosovapost.net/gjermania-lider-ne-shitjet-e-veturave-elektrike-ky-eshte-sekreti/60%Daily2019-12-12 12:51
https://kosovapost.net/keshtu-punon-gjykatesi-i-drejte/60%Daily2019-12-12 12:40
https://kosovapost.net/kush-do-ta-fitoje-champions-league-sipas-analisteve/60%Daily2019-12-12 12:15
https://kosovapost.net/privatizimi-nuk-kursen-tokat-bujqesore/60%Daily2019-12-12 11:57
https://kosovapost.net/albin-kurti-ne-qeverine-time-primare-do-jete-shendeti-i-qytetareve/60%Daily2019-12-12 11:43
https://kosovapost.net/albin-kurti-sot-nuk-takohemi-me-mustafen-ska-ende-marreveshje/60%Daily2019-12-12 11:15
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-sot-mban-zgjedhjet/60%Daily2019-12-12 11:10
https://kosovapost.net/sulmon-dy-police-shkak-gjoba/60%Daily2019-12-12 11:01
https://kosovapost.net/flamuri-i-kosoves-para-atij-te-rusise-ne-kine-video/60%Daily2019-12-12 10:43
https://kosovapost.net/qytetari-nga-gjilani-i-ve-emrin-e-vajzes-vetevendosje/60%Daily2019-12-12 10:52
https://kosovapost.net/ekspertet-izraelite-kryejne-inspektime-ne-durres/60%Daily2019-12-12 10:19
https://kosovapost.net/te-premten-greve-dyoreshe-ne-cerdhet-shkollat-dhe-universitetet-e-kosoves/60%Daily2019-12-12 10:01
https://kosovapost.net/xhudisja-e-arte-nga-kosova-fiton-finalen-e-madhe-ne-kine/60%Daily2019-12-12 09:50
https://kosovapost.net/whatsapp-nuk-do-te-ofrohet-me-per-telefonat-e-vjeter/60%Daily2019-12-12 09:35
https://kosovapost.net/kjo-eshte-oferta-radhes-per-vedat-muriqin/60%Daily2019-12-12 09:18
https://kosovapost.net/lidhja-e-arsimtareve-shqiptare-shenon-jubileun-e-29-te/60%Daily2019-12-12 09:13
https://kosovapost.net/mourinho-ben-transferimin-e-pare-te-tottenham/60%Daily2019-12-12 09:03
https://kosovapost.net/viti-2020-mund-ta-gjeje-kosoven-pa-buxhet/60%Daily2019-12-12 08:59
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-dhjetor/60%Daily2019-12-12 08:59
https://kosovapost.net/kgjk-sulmi-ndaj-gjyqtarit-bllata-sulm-ndaj-drejtesise/60%Daily2019-12-12 08:42
https://kosovapost.net/mozzik-neser-publikon-projektin-e-radhes/60%Daily2019-12-12 08:34
https://kosovapost.net/cdo-devijim-i-ligjit-per-paga-do-te-jete-i-pa-pranueshem/60%Daily2019-12-12 08:29
https://kosovapost.net/albin-kurti-nuk-mund-te-kete-ndryshim-te-kufijve-te-kosoves/60%Daily2019-12-12 08:08
https://kosovapost.net/nje-grua-tenton-te-hidhet-nga-ura-e-ibrit-video/60%Daily2019-12-12 07:56
https://kosovapost.net/sot-29-vjetori-i-lidhjes-se-arsimtareve-shqiptare/60%Daily2019-12-12 07:52
https://kosovapost.net/perleshje-fizike-mes-deputeteve-ne-parlamentin-e-ukraines/60%Daily2019-12-12 07:38
https://kosovapost.net/goditja-e-rende-per-hashim-thacin-ja-kush-po-e-paralajmeron-fundin-e-tij/60%Daily2019-12-12 07:32
https://kosovapost.net/pas-shqiperise-termeti-i-fuqishem-godet-greqine/60%Daily2019-12-12 07:27
https://kosovapost.net/rritja-e-cmimit-te-sigurimit-te-automjeteve-ka-renduar-shporten-e-konsumatoreve/60%Daily2019-12-12 07:22
https://kosovapost.net/fjalimi-i-rames-per-shba-perlot-ambasadoren-video/60%Daily2019-12-12 07:18
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-beri-tifozi-ronaldos-gjate-lojes-ne-fushe-video/60%Daily2019-12-12 07:10
https://kosovapost.net/kujdes-letrat-higjenike-nuk-ju-shpetojne-nga-bakteret/60%Daily2019-12-12 07:03
https://kosovapost.net/cfare-mund-te-ndodh-nese-tentohet-te-formohet-asociacioni-pa-e-pyetur-kosoven/60%Daily2019-12-12 06:59
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim/60%Daily2019-12-12 06:56
https://kosovapost.net/maloku-selam-mustafes-leshojau-rrugen-te-rinjve/60%Daily2019-12-11 23:33
https://kosovapost.net/ish-shefi-i-aki-nga-sot-ne-nje-pozite-tjeter/60%Daily2019-12-11 23:21
https://kosovapost.net/deri-te-premten-nenshkruhet-marreveshja-vv-ldk/60%Daily2019-12-11 22:55
https://kosovapost.net/kush-e-vrau-ish-deputetin-e-ldk-se-smajl-hajdarajn/60%Daily2019-12-11 22:48
https://kosovapost.net/keshtu-mund-te-paditet-serbia-per-luften-ne-kosove/60%Daily2019-12-11 22:45
https://kosovapost.net/pas-termetit-ashensori-i-pallatit-funksionon-nga-kati-i-3-te/60%Daily2019-12-11 22:25
https://kosovapost.net/a-do-jete-ky-dizajni-i-samsung-galaxy-s11/60%Daily2019-12-11 22:19
https://kosovapost.net/rikthehen-ne-shqiperi-personat-e-fundit-te-strehuar-pas-termetit-boshatiset-kampi/60%Daily2019-12-11 22:13
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-kryeministri-britanik-fshihet-ne-frigorifer-qe-te-shmange-intervisten/60%Daily2019-12-11 21:51
https://kosovapost.net/butrint-imeri-sqaron-te-verteten-e-lidhjes-me-kiara-titon/60%Daily2019-12-11 21:40
https://kosovapost.net/si-ndodhi-qe-18-vjecari-nga-skenderaj-mori-autobusin-dhe-shkaktoi-kaos-ne-trafik-flasin-familjaret/60%Daily2019-12-11 21:28
https://kosovapost.net/priten-levizje-pozitive-drejt-koalicionit-ldk-vv/60%Daily2019-12-11 21:13
https://kosovapost.net/a-ka-shprese-per-koalicionin-e-shpreses/60%Daily2019-12-11 20:42
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-vv-se-reagon-ndaj-deputetit-te-ldk-se/60%Daily2019-12-11 20:30
https://kosovapost.net/abdixhiku-po-te-kishim-fituar-zgjedhjet-albin-kurti-do-te-ishte-president/60%Daily2019-12-11 20:24
https://kosovapost.net/atalanta-ben-mrekullin-kualifikohet-ne-1-16-e-championsit/60%Daily2019-12-11 20:11
https://kosovapost.net/zjarret-i-shkaktojne-52-miliarde-dollare-deme-bankes-boterore/60%Daily2019-12-11 20:06
https://kosovapost.net/a-mund-te-besoni-se-thumbimi-i-bletes-eshte-i-shendetshem/60%Daily2019-12-11 19:39
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-kundershton-shfuqizimin-e-ligjit-per-pagat/60%Daily2019-12-11 19:30
https://kosovapost.net/rama-pret-ambasadoret-e-vendeve-qe-ndihmuan-shqiperine-pas-termetit/60%Daily2019-12-11 19:16
https://kosovapost.net/aleksander-vuciq-dhe-vellai-i-tij-paditen-per-kultivim-marijuane/60%Daily2019-12-11 19:05
https://kosovapost.net/shpenzimet-per-udhetime-zyrtare-zhvatje-e-buxhetit-te-shtetit/60%Daily2019-12-11 18:48
https://kosovapost.net/pentagoni-anuloi-trajnimin-e-piloteve-nga-arabia-saudite/60%Daily2019-12-11 18:24
https://kosovapost.net/trump-premton-miliarda-dollare-per-mbrojtje/60%Daily2019-12-11 18:15
https://kosovapost.net/napoli-e-shkarkoi-ancelotti-befason-me-deklaraten-qe-askush-se-priste/60%Daily2019-12-11 18:12
https://kosovapost.net/profesori-universitar-i-pa-kenaqur-me-shpalljen-e-handkes-non-grata/60%Daily2019-12-11 18:06
https://kosovapost.net/asamblisti-i-aak-se-i-ftuari-i-radhes-nga-specialja/60%Daily2019-12-11 17:47
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-kurti-mustafa-nuk-ka-marreveshje/60%Daily2019-12-11 17:27
https://kosovapost.net/gattuso-trajner-i-ri-i-napolit/60%Daily2019-12-11 17:25
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-sot-eshte-shfaqur-me-veturat-e-reja-foto/60%Daily2019-12-11 17:12
https://kosovapost.net/eskalon-buzhala-ndaj-kocit-budalla-meshiren-ta-merr-per-frike/60%Daily2019-12-11 17:03
https://kosovapost.net/nis-takimi-mes-kurtit-e-mustafes/60%Daily2019-12-11 16:51
https://kosovapost.net/ky-eshte-veprimi-patetik-i-veselit-pasi-u-kthye-nga-haga/60%Daily2019-12-11 16:49
https://kosovapost.net/jashari-mesuesit-jane-me-se-paku-fajtore-per-rezultatin-e-pisa-s/60%Daily2019-12-11 16:39
https://kosovapost.net/punonjesit-shendetesore-do-te-hyjne-ne-greve-te-pergjithshme/60%Daily2019-12-11 16:28
https://kosovapost.net/ja-sa-para-shpenzuan-institucionet-e-kosoves-per-udhetime-zyrtare/60%Daily2019-12-11 15:31
https://kosovapost.net/sbashk-u-qe-nga-e-premtja-greve-dy-oreshe-ne-shkolla-dhe-cerdhe/60%Daily2019-12-11 15:22
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-ftuari-i-radhes-nga-specialja/60%Daily2019-12-11 15:12
https://kosovapost.net/thaci-therret-seancen-konstituive-me-24-dhjetor/60%Daily2019-12-11 15:15
https://kosovapost.net/rakiq-paralajmeron-formimin-e-asociacionit-te-komunave-serbe-pa-e-pyetur-kosoven/60%Daily2019-12-11 14:59
https://kosovapost.net/denohet-me-kater-vite-burg-shkak-rrezikimi-i-trafikut-publik/60%Daily2019-12-11 14:54
https://kosovapost.net/shperblimi-per-handke-zbulon-perberjen-e-ketij-komuniteti-vampiresh/60%Daily2019-12-11 14:43
https://kosovapost.net/kurti-per-postin-e-presidentit-ska-pengese-qe-na-ndal-ne-arritjen-e-koalicionit-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-11 14:33
https://kosovapost.net/kosova-e-shpall-person-non-grata-handken/60%Daily2019-12-11 14:10
https://kosovapost.net/sindikalistet-takohen-me-liderin-e-shpreses-albin-kurtin/60%Daily2019-12-11 14:40
https://kosovapost.net/mustafa-takon-ambasadorin-e-italise-flasin-per-marreveshjen-me-vetevendosjen/60%Daily2019-12-11 13:48
https://kosovapost.net/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-banesen-e-tij/60%Daily2019-12-11 13:29
https://kosovapost.net/kush-jane-10-artistet-me-te-paguar-per-vitin-2019/60%Daily2019-12-11 13:23
https://kosovapost.net/rashica-drejt-premier-league/60%Daily2019-12-11 13:19
https://kosovapost.net/aeroplanit-i-shperthejne-gomat-ja-cfare-ndodhi-ne-piste-video/60%Daily2019-12-11 13:08
https://kosovapost.net/prej-derrave-te-daciqit-e-deri-te-nobeli-i-peter-handke/60%Daily2019-12-11 13:07
https://kosovapost.net/vuciq-i-lutet-kosoves-hiqeni-taksen-duam-negociata-per-zgjidhje-kompromisi/60%Daily2019-12-11 12:49
https://kosovapost.net/rikthehen-ne-shqiperi-te-prekurit-nga-termetiqe-ishin-ne-parkun-inovativ/60%Daily2019-12-11 12:34
https://kosovapost.net/ipk-pjese-e-konferences-nderkombetare-te-antikorrupsionit/60%Daily2019-12-11 12:21
https://kosovapost.net/marreveshja-e-koalicionit-te-premten-apo-ndarja-e-ldk-se/60%Daily2019-12-11 11:57
https://kosovapost.net/platforma-per-te-drejtat-e-njeriut-e-gatshme-per-te-interesuarit/60%Daily2019-12-11 11:47
https://kosovapost.net/vv-ja-koalicion-me-ldk-ne-pa-perfshire-presidentin-ose-zgjedhje/60%Daily2019-12-11 11:38
https://kosovapost.net/simpatizante-te-pdk-se-e-presin-veselin-ne-aeroport/60%Daily2019-12-11 11:31
https://kosovapost.net/vushtrri-arrestohet-pasi-e-rrahu-kryetarin-e-gjykates-themelore/60%Daily2019-12-11 11:13
https://kosovapost.net/qkss-grate-kosovare-te-perjashtuara-nga-sektori-i-sigurise/60%Daily2019-12-11 11:11
https://kosovapost.net/qindra-qytetare-e-presin-ne-aeroport-kthimin-e-veseli-nga-haga/60%Daily2019-12-11 11:13
https://kosovapost.net/51-aksidente-trafiku-vetem-gjate-dites-se-djeshme/60%Daily2019-12-11 11:09
https://kosovapost.net/keto-jane-veturat-e-reja-te-policise-se-kosoves/60%Daily2019-12-11 11:06
https://kosovapost.net/gjyqtari-kosovar-ndan-drejtesine-ne-derbin-manchester-alkmar/60%Daily2019-12-11 11:02
https://kosovapost.net/banka-e-ke-se-ndane-500-mije-euro-per-shqiperine/60%Daily2019-12-11 10:56
https://kosovapost.net/10-vjecari-qe-humbi-familjen-refuzon-te-adaptohet/60%Daily2019-12-11 10:47
https://kosovapost.net/si-ta-parandaloni-sulmin-ne-zemer/60%Daily2019-12-11 10:47
https://kosovapost.net/atk-mledhe-mbi-102-milione-euro-borxhe/60%Daily2019-12-11 10:59
https://kosovapost.net/ambasadori-rus-thote-se-amerika-e-genjeu-kosoven-duke-thene-se-e-ka-krijuar-si-shtet/60%Daily2019-12-11 10:28
https://kosovapost.net/vuciq-per-handken-mik-i-vertete-i-serbise/60%Daily2019-12-11 10:16
https://kosovapost.net/osmani-zhvillon-takime-me-zyrtare-te-larte-te-gjerman-cfare-mesazhe-merr-2/60%Daily2019-12-11 10:15
https://kosovapost.net/ne-korce-bie-bore-trashesia-20-centimetra/60%Daily2019-12-11 09:59
https://kosovapost.net/neely-per-masakren-e-recakut-une-i-kam-te-dokumentuara-te-gjitha-krimet/60%Daily2019-12-11 09:47
https://kosovapost.net/pas-deshmise-se-presidentit-meta-dvorani-arrin-ne-prokurori/60%Daily2019-12-11 09:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pasuria-e-elmi-recices/60%Daily2019-12-11 09:24
https://kosovapost.net/letra-emocionuese-qe-nena-i-la-ozilit-ai-e-var-ne-murin-e-shtepise/60%Daily2019-12-11 09:23
https://kosovapost.net/gjendje-kaotike-ne-arsim-pergjegjesite-te-masht-i/60%Daily2019-12-11 09:12
https://kosovapost.net/shqiperia-paralajmerohet-per-rikthimin-e-vizave/60%Daily2019-12-11 09:17
https://kosovapost.net/dhjetera-te-plagosur-nga-nje-sulm-afer-bazes-ajrore-amerikane-ne-afganistan/60%Daily2019-12-11 08:47
https://kosovapost.net/reagimet-ndaj-deklarates-se-vuciqit-per-masakren-ne-recak/60%Daily2019-12-11 08:52
https://kosovapost.net/jeremiq-albin-kurti-eshte-nje-intelektual-patriot-dhe-njeri-stabil/60%Daily2019-12-11 08:46
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-dhjetor/60%Daily2019-12-11 08:39
https://kosovapost.net/bayern-tottenham-formacionet-e-mundshme/60%Daily2019-12-11 08:31
https://kosovapost.net/sporti-ne-zi-ndahet-nga-jeta-ish-trajneri-anglez/60%Daily2019-12-11 08:29
https://kosovapost.net/ne-ndarjen-e-nobel-it-per-handke-poeti-shqiptar-le-pa-fjale-te-pranishmit/60%Daily2019-12-11 08:20
https://kosovapost.net/te-shtena-ne-shba-6-viktima/60%Daily2019-12-11 08:17
https://kosovapost.net/mohuesit-e-krimeve-te-gjenocidit-duhet-te-pergjigjen-penalisht/60%Daily2019-12-11 08:05
https://kosovapost.net/largimi-rames-i-jep-fund-krizes-humanitare-dhe-politikevideo/60%Daily2019-12-11 07:24
https://kosovapost.net/borrell-ju-shkruan-leter-ministrave-te-be-se-per-kosoven/60%Daily2019-12-11 07:19
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-rus-lavrov-takim-me-trump/60%Daily2019-12-11 07:16
https://kosovapost.net/vonesat-ne-konstituimin-e-kuvendit-nuk-mund-ta-vene-ne-levizje-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2019-12-11 07:13
https://kosovapost.net/napoli-merr-masa-per-ancelottin/60%Daily2019-12-11 07:10
https://kosovapost.net/ky-ilac-popullor-sheron-dhembjen-e-kokes-dhe-migrenen/60%Daily2019-12-11 07:06
https://kosovapost.net/moti-sot-17/60%Daily2019-12-11 07:00
https://kosovapost.net/interviste-ekskluzive-e-xhelal-svecles-video/60%Daily2019-12-10 23:55
https://kosovapost.net/gjeniu-qe-do-te-diplomohej-ne-moshen-9-vjecare-u-ndalua-nga-prinderit/60%Daily2019-12-10 22:56
https://kosovapost.net/protesta-ne-stokholm-kunder-cmimit-nobel-per-handke-video/60%Daily2019-12-10 22:44
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-ku-me-shume-se-gjysma-e-banoreve-nuk-posedojne-leternjoftim/60%Daily2019-12-10 22:34
https://kosovapost.net/regjistrohen-lekundje-te-forta-toke-ne-greqi/60%Daily2019-12-10 22:26
https://kosovapost.net/lengu-i-mandarinave-ndihmon-ne-humbjen-e-peshes/60%Daily2019-12-10 22:12
https://kosovapost.net/prioritet-imi-arritja-e-nje-marreveshjeje-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2019-12-10 22:04
https://kosovapost.net/mandl-liberalizimi-vizave-eshte-bllokuar-per-arsye-politike/60%Daily2019-12-10 21:50
https://kosovapost.net/mjekja-suedeze-e-kthen-prapa-cmimin-nobel-ne-shenje-proteste-kunder-handkes/60%Daily2019-12-10 21:39
https://kosovapost.net/ja-cfare-u-bisedua-ne-takimin-ku-ishin-pjesemarres-svecla-dhe-gjuriq/60%Daily2019-12-10 21:31
https://kosovapost.net/kjo-eshte-qyteza-ku-qytetareve-u-ndalohet-te-vdesin-vikendeve-dhe-gjate-festave/60%Daily2019-12-10 20:56
https://kosovapost.net/publikohet-aktakuza-kunder-presidentit-te-shba-se/60%Daily2019-12-10 20:45
https://kosovapost.net/stina-e-dimrit-zgjedhja-e-shpend-ahmetit-per-te-asfaltuar-rruget-e-kryeqytetit/60%Daily2019-12-10 20:41
https://kosovapost.net/a-do-te-ftohet-presidenti-thaci-nga-gjykata-speciale/60%Daily2019-12-10 20:27
https://kosovapost.net/fotoreporteri-turk-plagoset-ne-protestat-e-frances-turqia-atje-po-ndodh-terror-shteteror/60%Daily2019-12-10 19:51
https://kosovapost.net/violeta-kajtazi-vjen-me-kengen-me-te-re-nje-jete-e-kemi/60%Daily2019-12-10 20:48
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-vendimi-i-serbeve-nese-teodosijeviq-perfundon-ne-burg/60%Daily2019-12-10 19:39
https://kosovapost.net/liverpool-shenon-2-gola-per-60-sekonda-mrekullon-salah-video/60%Daily2019-12-10 19:34
https://kosovapost.net/albin-kurti-deklaron-pasurine/60%Daily2019-12-10 19:18
https://kosovapost.net/i-dashur-mik-ministri-i-millosheviqit-e-uron-handken-per-nobelin/60%Daily2019-12-10 19:10
https://kosovapost.net/aksident-ne-krushe-te-madhe-kater-te-lenduar/60%Daily2019-12-10 19:04
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kenga-me-e-gjate-e-cila-mban-rekordin-guinness/60%Daily2019-12-10 18:36
https://kosovapost.net/pacolli-nuk-kemi-deshtuar-ne-procesin-e-njohjeve/60%Daily2019-12-10 18:28
https://kosovapost.net/si-e-kercenoi-buja-walkerin-pas-masakres-se-recakut/60%Daily2019-12-10 18:12
https://kosovapost.net/kadri-veseli-u-gjykua-si-i-dyshuar-apo-deshmitar-ne-hage/60%Daily2019-12-10 17:57
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-posedon-pasuri-marramendese/60%Daily2019-12-10 17:45
https://kosovapost.net/holanda-ka-perseritur-qendrimin-negativ-per-shqiperine-drejt-be-se/60%Daily2019-12-10 17:34
https://kosovapost.net/greqi-6-migrante-te-vdekur-nga-i-ftohti/60%Daily2019-12-10 17:19
https://kosovapost.net/mkrs-paralajmeron-greve/60%Daily2019-12-10 17:11
https://kosovapost.net/gjenocidi-serb-i-kryer-ne-kosove-shfaqet-permes-fotografive/60%Daily2019-12-10 16:41
https://kosovapost.net/sa-para-shpenzuan-partite-politike-per-fushata/60%Daily2019-12-10 16:32
https://kosovapost.net/hoti-tregon-se-kur-do-te-arrihet-marreveshja-me-vv-ne-nuk-ka-arsye-per-deshtim/60%Daily2019-12-10 16:11
https://kosovapost.net/shala-nderkombetaret-u-treguan-te-bute-ndaj-deklaratave-te-vuciqit/60%Daily2019-12-10 16:03
https://kosovapost.net/haradinaj-le-postin-me-borxh-deri-ne-fyt/60%Daily2019-12-10 15:59
https://kosovapost.net/kqz-publikon-raportet-financiare-te-fushates-zgjedhore-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/60%Daily2019-12-10 15:55
https://kosovapost.net/sonte-ne-ora-2030-ne-kosova-post-intervista-ekskluzive-me-xhelal-sveclen/60%Daily2019-12-10 15:35
https://kosovapost.net/nenshkruhen-kontratat-e-para-te-projektit-ndertimi-i-rrugeve-rajonale-te-kosoves/60%Daily2019-12-10 15:16
https://kosovapost.net/vjen-paralajmerimi-i-monego-pas-vendimit-per-mbyllje-nga-bqk/60%Daily2019-12-10 15:05
https://kosovapost.net/ikd-asnje-zyrtar-i-larte-nuk-eshte-denuar-per-korrupsion/60%Daily2019-12-10 15:44
https://kosovapost.net/regjistrohen-ne-kuvend-edhe-deputetet-e-listes-serbe/60%Daily2019-12-10 14:33
https://kosovapost.net/haskuka-cmimi-nobel-per-peter-handke-dhe-republika-serbe-si-nje-krijese-e-bazuar-ne-gjenocid/60%Daily2019-12-10 14:39
https://kosovapost.net/ibra-zgjedh-milanin-por-i-pakenaqur-nga-oferta-e-pare/60%Daily2019-12-10 14:19
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kryeministrja-me-e-re-ne-bote/60%Daily2019-12-10 13:58
https://kosovapost.net/ne-keto-vende-mund-te-udhetoni-pa-vize-me-pasaporte-te-kosoves/60%Daily2019-12-10 13:55
https://kosovapost.net/pacolli-deponon-ne-prokurori-10-mije-faqe-fakte-per-kriminelet-e-luftes/60%Daily2019-12-10 14:25
https://kosovapost.net/kosova-vendi-ku-be-shkel-te-drejtat-e-qytetareve-permes-mohimit-te-levizjes-se-lire/60%Daily2019-12-10 18:25
https://kosovapost.net/veseli-pas-intervistimit-lufta-e-uck-se-ishte-perballje-me-gjenocidin-serb/60%Daily2019-12-10 13:28
https://kosovapost.net/joshua-tregon-se-kush-e-ndihmoi-ngjiti-ne-majen-e-boksit-boteror/60%Daily2019-12-10 13:16
https://kosovapost.net/thaci-goditje-nderkombetareve-masakra-e-recakut-nuk-eshte-event-eshte-krim-kunder-njerezimit/60%Daily2019-12-10 13:11
https://kosovapost.net/veseli-perfundon-intervisten-nga-specialja/60%Daily2019-12-10 12:59
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-paralajmeron-thirrjen-e-seances-konstituive-te-kuvendit/60%Daily2019-12-10 12:30
https://kosovapost.net/dnevni-avaz-shkruan-per-humbjet-e-bosnjes-pas-takses-se-kosoves/60%Daily2019-12-10 12:29
https://kosovapost.net/robert-berisha-nuk-ka-shqiptar-qe-nuk-ka-dashnore/60%Daily2019-12-10 12:20
https://kosovapost.net/haradinaj-nenshkruhet-si-deputet-por-vendin-pritet-tia-leshoj-ketij-biznesmeni/60%Daily2019-12-10 12:07
https://kosovapost.net/akuze-e-forte-ndaj-vuciq-i-perfshire-ne-kultivimin-e-marijuanes/60%Daily2019-12-10 11:57
https://kosovapost.net/publikohen-emrat-e-tjere-qe-u-perfshin-ne-vrasjen-sandokanit/60%Daily2019-12-10 11:52
https://kosovapost.net/gjuriq-flet-per-sveclen-ai-eshte-bashkepunetori-me-radikal-i-albin-kurtit/60%Daily2019-12-10 11:44
https://kosovapost.net/as-sot-nuk-do-te-kete-takim-per-koalicionin-kurti-ne-gjermani/60%Daily2019-12-10 11:39
https://kosovapost.net/abazi-deri-ne-fund-te-javes-do-te-arrihet-marreveshja-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-10 11:33
https://kosovapost.net/erdogan-dhenia-e-nobelit-nje-racisti-shperblim-i-shkeljeve-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2019-12-10 11:27
https://kosovapost.net/washington-post-shba-ja-nuk-e-tregoi-te-verteten-per-luften-ne-afganistan/60%Daily2019-12-10 11:16
https://kosovapost.net/vjedhje-ne-dardani-arrestohen-dy-te-dyshuar/60%Daily2019-12-10 11:14
https://kosovapost.net/haradinaj-regjistrohet-ne-kuvend-per-legjislaturen-e-vii/60%Daily2019-12-10 11:03
https://kosovapost.net/zjarrfikesit-nga-1-janari-pa-paga/60%Daily2019-12-10 11:04
https://kosovapost.net/avokati-i-popullit-ligji-i-pagave-duhet-te-pezullohet/60%Daily2019-12-10 10:37
https://kosovapost.net/paice-nuk-ka-dyshim-se-donatoret-e-partive-politike-marrin-benifite-jo-te-te-ligjshme/60%Daily2019-12-10 10:27
https://kosovapost.net/daciq-i-lumtur-tregon-se-cili-shtet-nuk-ka-nderruar-qendrim-ndaj-kosoves/60%Daily2019-12-10 10:04
https://kosovapost.net/fshehin-financat-shoqeria-civile-kerkon-ligj-te-ri-per-financimin-e-partive-poltike/60%Daily2019-12-10 10:31
https://kosovapost.net/kmdlnj-nderkombetaret-kane-bere-eksperimente-me-mbetjet-mortore/60%Daily2019-12-10 09:25
https://kosovapost.net/deputeti-italian-paralajmeron-terheqjen-e-njohjes-se-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2019-12-10 09:21
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-te-pini-uje-te-ftohte-gjate-ngrenies-se-ushqimit/60%Daily2019-12-10 09:12
https://kosovapost.net/kadri-veseli-hyn-per-intervistim-nga-specialja/60%Daily2019-12-10 09:07
https://kosovapost.net/sulm-ne-nje-spital-te-cekise-ka-viktima/60%Daily2019-12-10 09:04
https://kosovapost.net/perjashtimi-i-rusise-nga-garat-sportive-medvedev-histeria-anti-ruse/60%Daily2019-12-10 09:00
https://kosovapost.net/ronaldo-krenohet-me-djalin-e-tij-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2019-12-10 08:47
https://kosovapost.net/keds-paralajmeron-reduktim-te-rrymes-ne-keto-vende/60%Daily2019-12-10 08:42
https://kosovapost.net/ne-kosove-99-e-objekteve-nuk-ndertohen-sipas-lejes-se-miratuar/60%Daily2019-12-10 08:40
https://kosovapost.net/dy-jave-pas-termetit-bie-numri-i-te-ardhurve-nga-shqiperia/60%Daily2019-12-10 08:31
https://kosovapost.net/agron-tufa-tregon-arsyet-pse-kerkoi-azil-politik-ne-zvicer/60%Daily2019-12-10 08:07
https://kosovapost.net/anthony-joshua-zbulon-emrat-e-boksiereve-qe-e-motivuan/60%Daily2019-12-10 08:02
https://kosovapost.net/kontrabandisti-shqiptar-kapet-me-4-milion-euro-droge-video/60%Daily2019-12-10 08:00
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-ben-homazhe-ne-recak/60%Daily2019-12-10 07:53
https://kosovapost.net/rugova-nuk-leshojme-pe-per-postin-e-presidentit/60%Daily2019-12-10 07:45
https://kosovapost.net/a-eshte-kafeja-e-shendetshme-apo-e-demshme/60%Daily2019-12-10 07:35
https://kosovapost.net/sot-shenohet-dita-nderkombetare-e-te-drejtave-te-njeriut/60%Daily2019-12-10 07:28
https://kosovapost.net/zhduket-aeroplani-me-38-persona/60%Daily2019-12-10 07:18
https://kosovapost.net/musliu-me-deklarimet-per-recakun-vuciqi-po-tregon-se-eshte-fryma-e-millosheviqit/60%Daily2019-12-10 07:13
https://kosovapost.net/arsenal-i-cmendur-shenon-3-gola-spektakolar-per-9-minuta/60%Daily2019-12-10 07:14
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot/60%Daily2019-12-10 07:03
https://kosovapost.net/kadri-veseli-intervistohet-sot-nga-dhomat-e-specializuara-ne-hage/60%Daily2019-12-10 06:57
https://kosovapost.net/protesta-anti-vuciq-protestuesit-tentojne-hyrjen-ne-parlament-video/60%Daily2019-12-09 23:00
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-hani-fara-kungulli-cdo-dite/60%Daily2019-12-09 22:55
https://kosovapost.net/arsenali-shenon-3-gola-per-9-minuta/60%Daily2019-12-09 22:48
https://kosovapost.net/jashari-nje-numer-i-madh-i-zyrtareve-kane-mbetur-jashte-ligjit-per-paga/60%Daily2019-12-09 22:37
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-qe-20-vjet-pas-masakres-se-recakut-te-degjosh-se-kjo-eshte-fabrikim/60%Daily2019-12-09 22:28
https://kosovapost.net/fituesja-e-cmimit-nobel-suu-kyi-i-pergjigjet-akuzave-per-genocid-ndaj-myslimaneve/60%Daily2019-12-09 22:18
https://kosovapost.net/rregulla-te-reja-ne-instagram/60%Daily2019-12-09 21:56
https://kosovapost.net/ja-sa-vite-pritet-te-zgjase-puna-e-speciales/60%Daily2019-12-09 21:47
https://kosovapost.net/interi-kercenon-barcelonen-vendos-rekord-absolut-ne-champions/60%Daily2019-12-09 21:34
https://kosovapost.net/pas-kosoves-shqiperise-turqise-kroacise-edhe-afganistani-e-bojkoton-nobelin/60%Daily2019-12-09 21:22
https://kosovapost.net/pacolli-falenderon-homologun-e-tij-turk-cavusoglu-pasi-turqia-bojkoton-nobelin/60%Daily2019-12-09 21:07
https://kosovapost.net/ngerqi-politik-momentum-artificial-dhe-i-panevojshem/60%Daily2019-12-09 20:40
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-ne-brigjet-e-adriatikut-profesori-italian-drejt-shqiperise/60%Daily2019-12-09 20:31
https://kosovapost.net/sa-perfitime-pret-kosova-pas-shkeputjes-nga-blloku-energjetik-i-serbise/60%Daily2019-12-09 21:31
https://kosovapost.net/perse-u-ftua-kadri-veseli-nga-gjykata-speciale-ne-hage/60%Daily2019-12-09 20:06
https://kosovapost.net/e-thone-analistet-ne-kete-dite-do-te-nenshkruhet-koalicioni-vv-ldk/60%Daily2019-12-09 20:01
https://kosovapost.net/nente-persona-nga-serbia-shtohen-ne-listen-e-zeze-te-shba-ve/60%Daily2019-12-09 19:53
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-bojkotojne-ceremonine-e-nobelit/60%Daily2019-12-09 19:51
https://kosovapost.net/reagon-vetevendosje-pasi-u-tha-se-kjo-parti-ka-leshuar-pe-per-postin-e-presidentit/60%Daily2019-12-09 19:42
https://kosovapost.net/kush-eshte-bosi-i-mafias-shqiptare-te-droges/60%Daily2019-12-09 19:29
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kryeministrja-me-e-re-dhe-me-simpatike-ne-bote-foto/60%Daily2019-12-09 19:18
https://kosovapost.net/kur-do-te-fillohet-me-tarifa-dhe-sa-do-te-jete-cmimi-per-autostradat-ne-kosove/60%Daily2019-12-09 19:02
https://kosovapost.net/me-16-dhjetor-raporti-paraprak-per-demet-nga-termeti/60%Daily2019-12-09 18:46
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-prane-ekipit-qe-lufton-per-titullin-kampion/60%Daily2019-12-09 18:34
https://kosovapost.net/432-kekesa-nga-te-burgosurit-per-falje-te-denimit-nga-presidenti/60%Daily2019-12-09 18:17
https://kosovapost.net/paralajmerohet-greve-nga-sindikatat-nese-smarrin-pergjigje-nga-presidenti-dhe-kryeministri/60%Daily2019-12-09 17:58
https://kosovapost.net/kusari-lila-tregon-per-pasojat-nese-deshton-marreveshja-vv-ldk/60%Daily2019-12-09 17:43
https://kosovapost.net/thaci-ben-homazhe-ne-recak-pak-dite-pasi-vuciqi-mohoi-masakren/60%Daily2019-12-09 17:25
https://kosovapost.net/mjegulla-e-madhe-anulohen-disa-fluturime/60%Daily2019-12-09 17:17
https://kosovapost.net/perse-nuk-po-mbahet-takimi-mes-kurtit-dhe-mustafes/60%Daily2019-12-09 17:12
https://kosovapost.net/marreveshja-vv-ldk-pritet-te-arrihet-gjate-kesaj-jave/60%Daily2019-12-09 16:59
https://kosovapost.net/mbahet-takim-ne-mes-perfaqesuesve-te-levizjet-vetevendosje-dhe-delegacionit-te-osbe-se/60%Daily2019-12-09 16:52
https://kosovapost.net/sa-milione-euro-mblodhi-elvis-naci-dhe-fondacioni-firdeus-per-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-12-09 16:17
https://kosovapost.net/dy-termete-godasin-durresin-a-paralajmerojne-rrezik-sizmiologet/60%Daily2019-12-09 16:15
https://kosovapost.net/prizren-ka-filluar-realizimi-i-projektit-ngritja-e-pemishteve-me-peme-arrore/60%Daily2019-12-09 16:23
https://kosovapost.net/vushtrri-66-fshatra-jane-pajisur-me-kontinier/60%Daily2019-12-09 16:05
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-paralajmeron-jave-vendimtare-per-qeverine-e-re/60%Daily2019-12-09 15:59
https://kosovapost.net/per-shkak-te-kosoves-turqia-nuk-merr-pjese-ne-ceremonine-e-nobelit/60%Daily2019-12-09 15:50
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-tregon-se-kur-fillon-punen-kuvendi-i-kosoves/60%Daily2019-12-09 15:40
https://kosovapost.net/nga-vetevendosje-tregojne-kur-nenshkruhet-koalicioni-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-09 15:35
https://kosovapost.net/19950-2/60%Daily2019-12-09 15:26
https://kosovapost.net/danimarka-anulon-konferencen-e-nato-s-ja-arsyeja/60%Daily2019-12-09 14:54
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-duhet-te-shmangni-pas-te-40-ave/60%Daily2019-12-09 14:48
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-arrestohen-dy-shtetas-te-maqedonise/60%Daily2019-12-09 14:42
https://kosovapost.net/keto-jane-10-shtetet-qe-ofrojne-studime-universitare-pa-pagese/60%Daily2019-12-09 14:33
https://kosovapost.net/kek-u-synon-te-shnderroj-ish-deponine-e-hirit-ne-oaze-te-gjelber/60%Daily2019-12-09 14:24
https://kosovapost.net/arrestohet-ne-kosove-vellai-i-deputetes-se-lsi-se/60%Daily2019-12-09 14:22
https://kosovapost.net/perderisa-ne-sot-kujtojme-te-gjithe-ata-qe-humbem-be-shperblen-serbine/60%Daily2019-12-09 14:13
https://kosovapost.net/ndeshja-miqesore-kosove-suedi-me-12-janar/60%Daily2019-12-09 14:10
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-pagat-vjen-nga-ministria-e-financave/60%Daily2019-12-09 13:55
https://kosovapost.net/vonesa-e-krijimit-te-qeverise-pasojat-ekonomike-te-kosoves/60%Daily2019-12-09 14:04
https://kosovapost.net/pasojat-qe-i-shkakton-anemia/60%Daily2019-12-09 13:18
https://kosovapost.net/bota-vazhdon-te-armatoset/60%Daily2019-12-09 13:01
https://kosovapost.net/sizmiologet-nga-tirana-paralajmeruan-termet-te-fuqishem-ne-keto-dy-qytete-te-kosoves/60%Daily2019-12-09 12:58
https://kosovapost.net/arabi-saudite-nuk-ka-me-restorante-te-ndara-ne-baza-gjinore/60%Daily2019-12-09 12:55
https://kosovapost.net/perparesi-strategjike-fillimi-i-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2019-12-09 13:30
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-dhjetor/60%Daily2019-12-09 12:38
https://kosovapost.net/hungaria-dergon-ushtare-shtese-ne-kosove/60%Daily2019-12-09 12:32
https://kosovapost.net/a-ka-perplasje-mes-gjebreas-vejsiut-dhe-grabockesfoto/60%Daily2019-12-09 12:27
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-gjermania-per-te-gjithe-ata-qe-jane-ne-pritje-te-vizave-te-punes/60%Daily2019-12-09 12:23
https://kosovapost.net/grabitje-me-arme-ne-nje-barnatore-ne-prishtine/60%Daily2019-12-09 12:16
https://kosovapost.net/rusia-perjashtohet-nga-boterori-2022-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2019-12-09 12:09
https://kosovapost.net/po-fryne-ere-e-mire-per-politiken-kosovare-zyrtarisht-nis-regjistrimi-i-deputeteve/60%Daily2019-12-09 12:09
https://kosovapost.net/kryeprokurori-lumezi-priti-ne-takim-kolonelin-paolo-pelosi/60%Daily2019-12-09 11:58
https://kosovapost.net/alarmante-perhapen-ethet-e-kuqerremta-480-femije-te-infektuar/60%Daily2019-12-09 11:47
https://kosovapost.net/ermeti-ne-itali-mbyllen-shkollat-dhe-pezullohen-trenat/60%Daily2019-12-09 11:24
https://kosovapost.net/veseli-ne-hage-do-te-konfirmohet-pastertia-e-luftes-se-uck-se/60%Daily2019-12-09 11:07
https://kosovapost.net/policia-arreston-te-dyshuarin-ne-peje-sulmoi-fizikisht-bashkeshorten-e-tij/60%Daily2019-12-09 10:52
https://kosovapost.net/keds-paralajmeron-nderprerje-te-energjise-ne-fushe-kosove-e-ferizaj/60%Daily2019-12-09 10:38
https://kosovapost.net/4-vjecari-fle-ne-korridorin-e-spitalit-foto/60%Daily2019-12-09 10:25
https://kosovapost.net/per-20-vjet-familjet-e-personave-te-zhdukur-pa-pergjigje/60%Daily2019-12-09 10:23
https://kosovapost.net/bie-ne-gremine-nje-oficer-i-renea-s/60%Daily2019-12-09 10:16
https://kosovapost.net/reali-mendon-shkembimin-e-bujshem/60%Daily2019-12-09 10:17
https://kosovapost.net/veseli-neser-pritet-te-intervistohet-ne-hage/60%Daily2019-12-09 10:02
https://kosovapost.net/organizatat-yihr-nga-kosova-dhe-serbia-denojne-retoriken-e-vuciqit/60%Daily2019-12-09 09:48
https://kosovapost.net/lajmi-i-mire-per-kosovaret-qe-duan-viza-pune-per-gjermani/60%Daily2019-12-09 10:05
https://kosovapost.net/gjashtedhjete-thenie-te-vlefshme-nga-malcolm-x/60%Daily2019-12-09 09:44
https://kosovapost.net/mungesa-e-vullnetit-politik-per-luftim-ushqen-korrupsionin/60%Daily2019-12-09 09:24
https://kosovapost.net/vdes-ish-ushtari-i-uck-se-haradinaj-ngushellon-familjen-dhe-bashkeftetaret/60%Daily2019-12-09 09:08
https://kosovapost.net/mbyllet-rruga-nazim-gafurri-ne-kryeqytet/60%Daily2019-12-09 08:58
https://kosovapost.net/u-strehuan-ne-kosove-per-shkak-te-termetit-haradinaj-tregon-se-si-do-te-veprohet-me-780-banoret-e-shqiperise/60%Daily2019-12-09 08:50
https://kosovapost.net/94-vjecari-dhuron-10-mije-euro-per-te-prekurit-nga-termeti-une-kam-dhene-pak-zoti-iu-dhente-me-shume/60%Daily2019-12-09 08:38
https://kosovapost.net/challandes-thote-se-do-te-ishte-nder-nese-do-ta-drejtoja-kombetaren/60%Daily2019-12-09 08:29
https://kosovapost.net/lekundje-te-forta-termeti-ne-itali/60%Daily2019-12-09 08:27
https://kosovapost.net/sot-fillon-procesi-mesimor-ne-zonat-e-goditura-nga-termeti/60%Daily2019-12-09 08:20
https://kosovapost.net/sot-fillon-java-kunder-korrupsionit/60%Daily2019-12-09 08:16
https://kosovapost.net/konstituimi-i-kuvendit-nuk-eshte-i-varur-nga-marreveshja-lvv-ldk/60%Daily2019-12-09 08:05
https://kosovapost.net/institucionet-mikrofinanciare-po-rrezikojne-sistemin-financiar-te-kosoves-dhe-kjo-para-syve-te-bqk-se/60%Daily2019-12-09 07:58
https://kosovapost.net/ndryshimi-i-ngjyres-se-duarve-shenje-e-nje-semundje-te-rende/60%Daily2019-12-09 07:52
https://kosovapost.net/de-biasi-kthehet-ne-mode-njeriu-ideal-per-kthimin-e-qetesise-ne-kete-klub/60%Daily2019-12-09 07:43
https://kosovapost.net/perseri-termet-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-09 07:37
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-diteve-ne-vijim/60%Daily2019-12-09 07:33
https://kosovapost.net/nagavci-eshte-koha-e-fundit-qe-ne-kosove-te-kete-llogaridhenie/60%Daily2019-12-08 23:05
https://kosovapost.net/mijera-persona-marshojne-pro-demokracise-ne-hong-kong/60%Daily2019-12-08 22:57
https://kosovapost.net/analistet-vv-ja-e-ldk-ja-duhej-te-arrinin-koalicionin-pa-e-perfshire-postin-e-presidentit/60%Daily2019-12-08 22:38
https://kosovapost.net/pas-dy-ditesh-nen-rrenoja-nxirren-dy-te-mbijetuar-ne-kenia/60%Daily2019-12-08 22:21
https://kosovapost.net/daciq-provokon-serish-ja-cka-thote-kete-here-per-kosoven/60%Daily2019-12-08 22:04
https://kosovapost.net/shifra-te-cmendura-joshua-mbush-xhepat-pas-fitores/60%Daily2019-12-08 21:56
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-ushtari-i-uck-se-rexhep-ahmeti/60%Daily2019-12-08 21:31
https://kosovapost.net/vetevendosje-ka-nje-pergjigje-per-kritikuesit-e-xhelal-svecles/60%Daily2019-12-08 21:20
https://kosovapost.net/socialdemokratja-sanna-marin-behet-kryeministrja-me-e-re-e-finlandes/60%Daily2019-12-08 21:01
https://kosovapost.net/450-te-burgosur-kerkojne-faljen-ke-do-te-fal-presidenti-thaci/60%Daily2019-12-08 20:10
https://kosovapost.net/moti-per-kete-jave/60%Daily2019-12-08 20:00
https://kosovapost.net/tre-te-lenduar-ne-aksident-ne-zhabar-te-mitrovices/60%Daily2019-12-08 19:33
https://kosovapost.net/per-30-minuta-italia-te-shtunen-goditet-nga-tre-termete/60%Daily2019-12-08 19:03
https://kosovapost.net/sekretet-e-vogla-qe-iu-ndihmojne-te-humbni-peshe/60%Daily2019-12-08 18:36
https://kosovapost.net/edhe-shqiperia-bojkoton-ceremonine-e-ndarjes-se-nobelit-per-handken/60%Daily2019-12-08 18:23
https://kosovapost.net/akrepi-terrorizon-pasagjeret-ne-nje-avion/60%Daily2019-12-08 18:15
https://kosovapost.net/kurti-kthehet-ne-prishtine-a-do-te-takohet-neser-me-isa-mustafen/60%Daily2019-12-08 17:50
https://kosovapost.net/7-te-lenduar-ne-rrugen-mitrovice-prishtine/60%Daily2019-12-08 17:40
https://kosovapost.net/tifozet-e-vardarit-sulmojne-shtetasit-e-kosoves/60%Daily2019-12-08 17:14
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-ka-filluar-punimet-lidhur-me-ndertimet-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-08 16:43
https://kosovapost.net/edhe-sot-ajeri-i-ndotur-ne-prishtine/60%Daily2019-12-08 16:33
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-duhet-qe-sa-me-pare-te-nis-me-krijimin-e-institucioneve/60%Daily2019-12-08 16:11
https://kosovapost.net/pese-te-lenduar-nga-nje-aksident-ne-istog/60%Daily2019-12-08 16:02
https://kosovapost.net/16-te-vdekur-pas-permbytjeve-ne-ugande/60%Daily2019-12-08 15:51
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-per-kthimin-e-te-prekurve-nga-termeti-ne-shqiperi-do-vazhdojme-ti-perkrahim/60%Daily2019-12-08 15:43
https://kosovapost.net/burri-i-vjosa-osmanit-sqaron-publikun-per-krizen-politike/60%Daily2019-12-08 16:02
https://kosovapost.net/erdogan-thirrje-vendeve-islame-te-ndihmojne-shqiperine/60%Daily2019-12-08 14:51
https://kosovapost.net/trump-reagon-ndaj-bb-se-mjaft-i-huazuat-para-kines/60%Daily2019-12-08 14:46
https://kosovapost.net/murati-i-vv-se-i-thote-ldk-se-leni-kushtezimet-per-presidentin/60%Daily2019-12-08 14:44
https://kosovapost.net/keto-kater-shenja-paralajmerojne-probleme-me-funksionimin-e-veshkave/60%Daily2019-12-08 13:39
https://kosovapost.net/qendra-gjenocidi-ne-kosove-plage-e-hapur-denon-deklaratat-e-vuciqit/60%Daily2019-12-08 13:34
https://kosovapost.net/kanosi-tre-persona-ne-spital-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2019-12-08 13:31
https://kosovapost.net/real-madridi-thyen-rekordin-e-fitoreve-ne-la-liga/60%Daily2019-12-08 13:25
https://kosovapost.net/bebe-rexha-flet-per-ndihmat-ne-shqiperi-mu-thye-zemra/60%Daily2019-12-08 13:21
https://kosovapost.net/vushtrri-gruaja-rrah-burrin/60%Daily2019-12-08 13:18
https://kosovapost.net/rama-ben-thirrje-per-ndihme-pas-takimit-me-erdoganin/60%Daily2019-12-08 13:14
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-kush-dhe-pse-ia-vrane-vellaun-enverin/60%Daily2019-12-08 12:31
https://kosovapost.net/joshua-zbulon-se-cfare-i-peshperiti-ne-vesh-ruizit-ne-ring/60%Daily2019-12-08 12:28
https://kosovapost.net/wilder-reagon-ashper-pas-fitores-se-joshua/60%Daily2019-12-08 12:24
https://kosovapost.net/joshua-i-gatshem-per-sfida-ja-kundershtari-i-tij-i-radhes/60%Daily2019-12-08 12:20
https://kosovapost.net/drenasi-komuna-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-kosove/60%Daily2019-12-08 12:17
https://kosovapost.net/humbi-kontaktet-me-familjen-gjendet-ne-shqiperi-14-vjecarja-greke/60%Daily2019-12-08 16:02
https://kosovapost.net/boksieri-nga-kosova-qe-mbreme-rrahu-fort-serbin-ne-ring/60%Daily2019-12-08 12:12
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-javen-qe-vjen/60%Daily2019-12-08 12:07
https://kosovapost.net/itai-tri-lekundje-termeti-brenda-30-minutave/60%Daily2019-12-08 12:35
https://kosovapost.net/klubi-rumun-solidarizohet-me-shqiperine/60%Daily2019-12-08 12:35
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-diaspores-niset-per-ne-hage/60%Daily2019-12-08 12:01
https://kosovapost.net/10-paraqitjet-ekstravagante-te-adrola-dushit-ne-kenga-magjike/60%Daily2019-12-08 11:55
https://kosovapost.net/erdogan-i-premton-rames-nuk-do-te-mbetet-asnje-familje-pa-kulm-mbi-koke/60%Daily2019-12-08 11:39
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-dhjetor/60%Daily2019-12-08 11:08
https://kosovapost.net/kush-eshte-eneda-tarifa-fituesja-e-festivalit-kenga-magjike/60%Daily2019-12-08 11:05
https://kosovapost.net/vv-permes-perfaqesuesve-te-saj-do-te-mbroje-dhe-vendos-drejt-per-fatin-e-popullit/60%Daily2019-12-08 10:59
https://kosovapost.net/indi-43-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-fabrike/60%Daily2019-12-08 10:31
https://kosovapost.net/joshua-me-mesazh-emocionues-zemrat-e-pastra-fitojne/60%Daily2019-12-08 10:26
https://kosovapost.net/ismaili-rritja-e-pagave-ndalon-migrimin-e-mjekeve/60%Daily2019-12-08 10:24
https://kosovapost.net/berisha-i-pandalshem-shenon-dy-gola-me-koke/60%Daily2019-12-08 10:21
https://kosovapost.net/paris-demonstrata-te-dhunshme-policia-hedh-gaz-lotsjelles/60%Daily2019-12-08 09:34
https://kosovapost.net/ne-kosove-ska-epidemi-te-fruthit-jane-vaksinuar-mbi-95-e-femijeve/60%Daily2019-12-08 09:24
https://kosovapost.net/kujdes-cilesia-e-ajrit-sot-eshte-shkaterruese/60%Daily2019-12-08 08:55
https://kosovapost.net/bizneset-e-durresit-i-dergojne-tete-propozime-qeverise/60%Daily2019-12-08 08:42
https://kosovapost.net/takimi-me-sveclen-ne-tirane-sqarohet-edhe-gjuriqi/60%Daily2019-12-08 08:39
https://kosovapost.net/kater-ndeshje-te-tjera-zhvillohen-sot-ne-kupen-e-kosoves/60%Daily2019-12-08 08:36
https://kosovapost.net/haradinaj-autostraden-e-dukagjinit-nuk-ka-kush-qe-e-ndale/60%Daily2019-12-08 08:46
https://kosovapost.net/grushtet-qe-vendosen-rimecin-mes-joshua-dhe-ruiz-jr/60%Daily2019-12-08 08:31
https://kosovapost.net/presidenti-te-mos-jete-pjese-e-pazareve-politike-te-zgjidhet-nga-populli/60%Daily2019-12-08 08:26
https://kosovapost.net/era-rusi-publikon-kengen-dedikuar-tragjedise-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-08 08:22
https://kosovapost.net/presidenca-turke-kerkon-terheqjen-e-cmimit-nobel-per-peter-handke/60%Daily2019-12-08 08:19
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-mbetet-partner-dhe-aleat-besnik-i-kosoves/60%Daily2019-12-08 08:12
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-4/60%Daily2019-12-08 08:06
https://kosovapost.net/suarez-me-prekjen-magjike-dergon-topin-drejt-rrjetes-video/60%Daily2019-12-07 23:10
https://kosovapost.net/anthony-joshua-para-se-gjithash-dua-ta-falenderoj-zotin-dua-te-them-bismilah/60%Daily2019-12-07 23:16
https://kosovapost.net/vucic-kurti-ma-ofendoi-vajzen-prandaj-nuk-me-do-perballe-ne-tavoline/60%Daily2019-12-07 22:53
https://kosovapost.net/svecla-sqaron-takimin-me-gjuriqin-organizatoret-na-ulen-ne-te-njejten-tavoline/60%Daily2019-12-07 22:55
https://kosovapost.net/rama-i-kthehet-vucicit-si-mundet-dikush-te-mohoje-nje-krim-lufte-te-miredokumentuar/60%Daily2019-12-07 22:18
https://kosovapost.net/manchesteri-behet-i-kuq-united-mund-citizens-ne-etihad/60%Daily2019-12-07 21:51
https://kosovapost.net/policeve-te-kosoves-iu-lejohet-puna-dytesore-ata-bejne-roje-naten/60%Daily2019-12-07 21:45
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-hani-nje-luge-gjelle-kanelle-ne-dite/60%Daily2019-12-07 21:26
https://kosovapost.net/ja-pse-serbia-duhet-tia-kete-friken-bashkeshortes-se-kurtit/60%Daily2019-12-07 21:05
https://kosovapost.net/musliu-glauk-konjufca-i-ka-hallakat-keta-te-ldk-se/60%Daily2019-12-07 20:49
https://kosovapost.net/abrashi-tregon-arsyen-e-takimit-me-gjuriqin-sveclen-dhe-gjinin/60%Daily2019-12-07 20:39
https://kosovapost.net/vetevendosje-vjen-me-deklarate-per-takimin-mes-svecles-dhe-gjuriqit/60%Daily2019-12-07 20:28
https://kosovapost.net/kurti-mesazh-ldk-se-vetevendosjes-i-konvenojne-zgjedhjet-e-reja/60%Daily2019-12-07 19:58
https://kosovapost.net/i-mori-tri-certifikata-nga-libri-i-guinness-por-injorohet-nga-institucionet-e-kosoves/60%Daily2019-12-07 19:54
https://kosovapost.net/si-e-kalonte-albin-kurti-kohen-ne-burg-tregon-shoku-i-tij-i-qelise/60%Daily2019-12-07 19:37
https://kosovapost.net/prishtines-i-jane-shtuar-3-pale-semafore-ne-udhekryqe/60%Daily2019-12-07 19:25
https://kosovapost.net/de-paul-i-dergon-mesazh-dashurie-interit/60%Daily2019-12-07 19:07
https://kosovapost.net/pasojat-e-termetit-familja-qe-fle-ne-kotec-me-pulat-kerkojme-nje-cader/60%Daily2019-12-07 19:01
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-jep-pergjigjen-se-a-do-te-dalin-pagat-me-rritje/60%Daily2019-12-07 18:45
https://kosovapost.net/shtate-viktima-nga-shperthimi-i-gazit-ne-sllovaki/60%Daily2019-12-07 18:24
https://kosovapost.net/shqiperi-ndjehen-lekundje-te-lehta/60%Daily2019-12-07 18:18
https://kosovapost.net/merkel-u-bene-thirrje-vendeve-te-be-se-te-bashkepunojne-per-ndryshimin-e-klimes/60%Daily2019-12-07 18:10
https://kosovapost.net/pallatet-qe-u-shemben-nga-termeti-ishin-shpallur-te-pabanueshem-1-vit-me-pare/60%Daily2019-12-07 17:39
https://kosovapost.net/shtetndertimi-i-kosoves-modeli-i-hasan-prishtines-ende-aktual/60%Daily2019-12-07 17:28
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-mbahet-takimi-ldk-vv/60%Daily2019-12-07 17:07
https://kosovapost.net/flet-pacolli-per-akuzat-se-kosova-dha-2-milione-dollare-per-njohjen-nga-maldivet/60%Daily2019-12-07 17:02
https://kosovapost.net/permbytje-ne-zelanden-e-re/60%Daily2019-12-07 16:52
https://kosovapost.net/mustafa-porosi-veliut-marreveshja-me-vv-ne-mund-te-deshtoje-vetem-ne-tavolinen-e-bisedimeve/60%Daily2019-12-07 16:47
https://kosovapost.net/momenti-i-bukur-kur-femija-degjon-nenen-per-here-te-pare-video/60%Daily2019-12-07 16:38
https://kosovapost.net/ky-eshte-deshtimi-i-madh-i-kosoves/60%Daily2019-12-07 16:27
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-i-reagon-serbise-retorikat-nxitese-lidhur-me-ngjarjet-e-vitit-1999-jane-te-papranueshme/60%Daily2019-12-07 16:16
https://kosovapost.net/ministria-pranon-se-e-shkeli-ligjin-ne-tenderin-e-sinjalistikes-anulon-tenderin/60%Daily2019-12-07 14:54
https://kosovapost.net/mpj-publikon-identitetin-e-serbeve-qe-kane-kryer-masakra-ne-recak/60%Daily2019-12-07 14:49
https://kosovapost.net/serbi-gjendet-i-varur-ne-litare-ne-zvecan/60%Daily2019-12-07 14:46
https://kosovapost.net/konfiskohet-kokaine-dhe-marihuane-kater-te-arrestuar/60%Daily2019-12-07 14:43
https://kosovapost.net/zaev-paralajmeron-rishikimin-e-ligjit-per-gjuhen-shqipe/60%Daily2019-12-07 14:40
https://kosovapost.net/zyrtari-i-larte-i-vv-se-paralajmeron-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2019-12-07 14:36
https://kosovapost.net/ne-aksidentin-ne-serbi-te-lenduar-26-udhetare/60%Daily2019-12-07 15:09
https://kosovapost.net/luftimi-i-korrupsionit-sfide-per-sistemin-gjyqesor/60%Daily2019-12-07 14:29
https://kosovapost.net/suhareke-tre-te-arrestuar-per-lojera-te-fatit/60%Daily2019-12-07 14:44
https://kosovapost.net/kupa-e-kosoves-ballkani-eliminon-trepcen-feronikeli-fiton-ndaj-an/60%Daily2019-12-07 13:58
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shuma-qe-keshilltari-i-drejtorit-te-telekomit-ka-shpenzuar-per-tri-dreka-zyrtare/60%Daily2019-12-07 13:53
https://kosovapost.net/murati-nga-vv-kerkon-te-ndiqen-penalisht-menaxheret-e-kompanive-te-sigurimeve-dhe-te-byros/60%Daily2019-12-07 13:46
https://kosovapost.net/feronikeli-transferon-objektivin-e-van-gal/60%Daily2019-12-07 13:40
https://kosovapost.net/burri-mahnit-me-gjestin-human-sherben-si-karrige-per-gruan-shtatzene/60%Daily2019-12-07 13:35
https://kosovapost.net/derisa-serbia-e-ka-demtu-kosoven-nga-jashte-ti-e-ke-shkaterru-kosoven-nga-brenda/60%Daily2019-12-07 17:28
https://kosovapost.net/sonte-derbi-city-united-krenaria-e-djajve-te-kuq-perballe-furise-se-citizens/60%Daily2019-12-07 13:27
https://kosovapost.net/aksion-i-madh-policor-ne-shkup/60%Daily2019-12-07 13:08
https://kosovapost.net/bahtiri-tregon-kur-do-te-behet-koalicioni-vv-ldk-permend-edhe-veliun/60%Daily2019-12-07 12:18
https://kosovapost.net/halilaj-ja-me-sa-vite-burg-mund-te-denohet-vuciq-nga-gjykata-e-kosoves/60%Daily2019-12-07 11:37
https://kosovapost.net/koha-e-mandarinave-kujdes-nese-hani-shume-mund-te-perfundoni-ne-spital/60%Daily2019-12-07 11:34
https://kosovapost.net/morena-surprizon-nenen-e-stresit-per-foto/60%Daily2019-12-07 12:54
https://kosovapost.net/joshua-apo-ruiz-cili-favorizohet-me-shume-nga-bota-e-boksit/60%Daily2019-12-07 11:30
https://kosovapost.net/hedh-granaten-ne-oborrin-e-vjehrrit-arrestohet-28-vjecari/60%Daily2019-12-07 11:27
https://kosovapost.net/real-madrid-per-here-te-pare-pa-fanella-te-bardha-ne-santiago-bernabeu/60%Daily2019-12-07 11:24
https://kosovapost.net/e-gjitha-qe-duhet-te-dini-para-super-mecit-joshua-ruiz/60%Daily2019-12-07 11:22
https://kosovapost.net/bajqinovci-e-konsideron-jo-te-drejte-marreveshjen-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-07 11:19
https://kosovapost.net/moderatorja-shqiptare-nis-emisionin-duke-folur-per-familjaret-qe-humbi-nga-termeti/60%Daily2019-12-07 11:16
https://kosovapost.net/fillon-vaksinimi-kunder-gripit-sezonal-neper-komunat-e-kosoves/60%Daily2019-12-07 10:44
https://kosovapost.net/rama-105-objekte-jane-ne-zonen-e-rrezikut/60%Daily2019-12-07 10:41
https://kosovapost.net/kosova-nuk-do-te-marre-pjese-ne-ceremonine-e-nobelit-ne-stokholm/60%Daily2019-12-07 10:40
https://kosovapost.net/ujkani-thirrje-ffk-se-te-lene-konfliktet-e-te-mendojne-per-euro-2020/60%Daily2019-12-07 10:35
https://kosovapost.net/venecia-thirrje-per-rishqyrtimin-e-ligjit-te-ri-per-gjuhet-ne-mv/60%Daily2019-12-07 10:13
https://kosovapost.net/7-dhjetor-1921-formohet-kabineti-demokratik-i-hasan-prishtines/60%Daily2019-12-07 10:08
https://kosovapost.net/vazhdojne-perplasjet-shba-kine-bb-injoron-kerkesat-e-trump-it/60%Daily2019-12-07 09:45
https://kosovapost.net/merkel-e-shqetesuar-per-racizmin-ne-rritje-ne-gjermani/60%Daily2019-12-07 09:40
https://kosovapost.net/kalendari-historik-7-dhjetor/60%Daily2019-12-07 09:36
https://kosovapost.net/kine-shqiptarja-mer-cmimin-e-pare-ne-samitin-boteror-te-inovacionit/60%Daily2019-12-07 09:05
https://kosovapost.net/zvecani-mbeshtet-listen-serbe-per-boshatisjen-e-institucioneve-te-kosoves/60%Daily2019-12-07 09:01
https://kosovapost.net/thaci-merkel-turperohet-per-krimet-ne-auschwitz-serbet-krenohen-per-krimet-e-millosheviqit/60%Daily2019-12-07 09:42
https://kosovapost.net/granit-uka-tregon-se-cfare-mendon-per-sharjet-qe-behen-te-shpk-nazi/60%Daily2019-12-07 08:54
https://kosovapost.net/conte-i-zhgenjyer-me-tifozet-e-interit/60%Daily2019-12-07 08:50
https://kosovapost.net/rafuna-ne-mars-afati-i-fundit-per-miratimin-e-buxhetit/60%Daily2019-12-07 08:48
https://kosovapost.net/shoqata-studentore-shqiptare-ne-harvard-mbledh-9-mije-dollare-per-shqiperine/60%Daily2019-12-07 08:37
https://kosovapost.net/kurtishi-flet-per-kancerin-shkaqet-dhe-numrin-e-te-prekurve-ne-kosove/60%Daily2019-12-07 08:34
https://kosovapost.net/kater-ndeshje-zhvillohen-ne-kupen-e-kosoves-vemendja-te-ky-derb/60%Daily2019-12-07 08:30
https://kosovapost.net/real-madridi-po-pergatit-oferte-per-koulibalyn/60%Daily2019-12-07 08:25
https://kosovapost.net/mengjeset-romantike-te-genta-ismajlit/60%Daily2019-12-07 08:21
https://kosovapost.net/pas-deklarates-se-vuciqit-reagon-be-ja/60%Daily2019-12-07 08:16
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-2/60%Daily2019-12-07 08:08
https://kosovapost.net/kosnett-ka-nje-lajm-te-mire-per-kosovaret/60%Daily2019-12-06 21:58
https://kosovapost.net/rrefehen-nena-dhe-grate-e-dy-vellezerve-nga-gjilani-qe-humben-jeten-ne-durres/60%Daily2019-12-06 21:54
https://kosovapost.net/arsyeja-pse-ndjeni-dhimbje-ne-kembe-nates/60%Daily2019-12-06 21:59
https://kosovapost.net/ermal-fejzullahu-flet-per-here-te-pare-ne-media-pas-donacionit-per-shqiperine/60%Daily2019-12-06 21:45
https://kosovapost.net/osmani-ka-nje-porosi-dhe-lutje-per-aktivistet-e-ldk-se-dhe-vv-se/60%Daily2019-12-06 21:39
https://kosovapost.net/cakaj-takon-borellin-flasin-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2019-12-06 21:33
https://kosovapost.net/martini-viziton-durresin-pas-termetit-beso-shqipe-bashke-do-tia-dalim/60%Daily2019-12-06 21:29
https://kosovapost.net/hasani-krimet-nuk-vjetrohen-dhe-kurre-nuk-duhet-te-harrohen/60%Daily2019-12-06 23:00
https://kosovapost.net/tayna-publikon-kengen-e-re-sorry/60%Daily2019-12-06 21:16
https://kosovapost.net/edhe-kurti-i-reagon-vuciqit-per-masakren-e-recakut/60%Daily2019-12-06 21:13
https://kosovapost.net/zyrtari-i-pdk-paralajmeron-kalimin-e-vjosa-osmanit-ne-kete-parti/60%Daily2019-12-06 21:10
https://kosovapost.net/walker-deklarata-e-vuciqit-propagande-serbe/60%Daily2019-12-06 20:40
https://kosovapost.net/osmani-e-bindur-qe-koalicioni-vv-ldk-do-te-behet/60%Daily2019-12-06 20:36
https://kosovapost.net/shumica-e-shkollave-te-tiranes-nuk-kane-demtime-jane-gati-te-hapen/60%Daily2019-12-06 20:32
https://kosovapost.net/thaci-kritikon-be-ne-video/60%Daily2019-12-06 20:26
https://kosovapost.net/zaev-kush-do-te-bleje-makine-te-vjeter-do-te-paguaje-me-shume-tatim/60%Daily2019-12-06 20:08
https://kosovapost.net/ronaldo-ne-shqiperi-ben-gjest-human-per-dy-femijet-qe-mbeten-pa-familje/60%Daily2019-12-06 19:53
https://kosovapost.net/kim-kardashian-zbulon-ambientet-e-shtepise-se-saj-luksoze/60%Daily2019-12-06 19:46
https://kosovapost.net/matoshi-akr-nisma-mund-te-kontribuojne-ne-zhbllokimin-e-situates/60%Daily2019-12-06 19:41
https://kosovapost.net/shqiperia-zyrtarisht-merr-presidencen-e-osbe-se-rama-hap-historik/60%Daily2019-12-06 19:38
https://kosovapost.net/bebe-rexha-dua-burre-shqiptar-dhe-dasme-tradicionale/60%Daily2019-12-06 18:47
https://kosovapost.net/thaci-perseri-godet-vuciqin-do-te-arrijme-paqen-kur/60%Daily2019-12-06 18:43
https://kosovapost.net/super-muriqi-nuk-ndalet-shenon-dy-gola-per-fenerbahcen/60%Daily2019-12-06 18:38
https://kosovapost.net/gashi-vv-e-vetmja-fuqi-qe-sjelle-ndryshime-ldk-le-te-merret-me-arsim/60%Daily2019-12-06 18:34
https://kosovapost.net/veshtiresi-ne-trajtimin-e-rasteve-te-krimeve-te-luftes/60%Daily2019-12-06 18:29
https://kosovapost.net/basha-te-pershpejtohet-urgjentisht-procesi-i-vleresimit-perfundimtar/60%Daily2019-12-06 18:09
https://kosovapost.net/ligji-per-paga-shqeteson-punetoret-e-sektorit-publik/60%Daily2019-12-06 18:07
https://kosovapost.net/gashi-ngrit-kallezim-penal-ndaj-vuciqit/60%Daily2019-12-06 18:04
https://kosovapost.net/bytyqi-asnje-pergjegjesi-nuk-e-kam-per-testin-pisa-2018/60%Daily2019-12-06 17:58
https://kosovapost.net/qalaj-tregon-poziten-e-re-te-shpend-maxhunit-ne-polici/60%Daily2019-12-06 17:27
https://kosovapost.net/gjakove-denohet-me-burg-i-akuzuari-per-tentim-vrasje/60%Daily2019-12-06 17:20
https://kosovapost.net/prishtina-me-ajer-te-ndotur/60%Daily2019-12-06 17:15
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-arrestimin-e-arifajt/60%Daily2019-12-06 17:05
https://kosovapost.net/zidane-konfirmon-demtimin-e-bale/60%Daily2019-12-06 17:02
https://kosovapost.net/reali-me-shume-mungesa-kunder-real-sociedad/60%Daily2019-12-06 17:00
https://kosovapost.net/zyrtare-durmishi-eshte-prezantuar-me-fanellen-e-klubit-te-ri/60%Daily2019-12-06 16:54
https://kosovapost.net/pasi-mohoi-masakren-e-recakun-be-i-reagon-vuciqit/60%Daily2019-12-06 16:47
https://kosovapost.net/te-shtena-masive-ne-florida-te-pakten-dy-te-vdekur/60%Daily2019-12-06 16:25
https://kosovapost.net/haradinaj-viziton-te-strehuarit-nga-shqiperia-ne-prizren/60%Daily2019-12-06 16:16
https://kosovapost.net/ldk-sheq-dore-nga-posti-i-presidentit-mohohet-ndarja-e-ministrive/60%Daily2019-12-06 16:12
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-shtetasit-cek-i-kerkuar-per-mashtrim/60%Daily2019-12-06 16:06
https://kosovapost.net/thaci-nga-berlini-ka-kete-porosi-per-kurtin/60%Daily2019-12-06 15:44
https://kosovapost.net/aktakuze-kunder-nje-serbi-per-krimet-e-luftes-rasti-ne-prishtine/60%Daily2019-12-06 15:35
https://kosovapost.net/seanca-konstituive-e-kuvendit-me-17-dhjetor-video/60%Daily2019-12-06 15:30
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-gllareve-te-klines/60%Daily2019-12-06 15:20
https://kosovapost.net/thaci-liberalizimi-i-vizave-seshte-dhurate-kosova-e-meriton-sepse-i-ka-plotesuar-kushtet/60%Daily2019-12-06 14:58
https://kosovapost.net/kurti-qytetaret-votuan-per-nje-ndryshim-kuptimplote/60%Daily2019-12-06 14:37
https://kosovapost.net/thaci-ne-berlin-shtetet-bashkepunuese-po-bllokohen-ata-qe-shperblehen-jane-ata-qe-shantazhojne-be-ne/60%Daily2019-12-06 14:26
https://kosovapost.net/keshilltari-i-yusuf-islam-pranon-islamin-ne-xhamine-e-kembrixhit/60%Daily2019-12-06 14:15
https://kosovapost.net/ky-eshte-qyteti-ku-do-nisin-ndertimet-banesave-te-premtuara-nga-erdogan/60%Daily2019-12-06 13:49
https://kosovapost.net/emri-muhamed-emri-me-te-perdorur-per-emertimin-e-foshnjave-ne-shba/60%Daily2019-12-06 15:05
https://kosovapost.net/vetevendosje-dhe-ldk-deklarohen-per-ndarjen-e-ministrive/60%Daily2019-12-06 13:19
https://kosovapost.net/kush-sipas-dreshajt-duhet-te-merret-me-elefantet-dhe-jo-vetem-me-lepujt/60%Daily2019-12-06 13:12
https://kosovapost.net/albin-kurti-i-shkruan-isa-mustafes/60%Daily2019-12-06 13:03
https://kosovapost.net/monego-dhe-iute-credi-dyshoheshin-per-shperlarje-parash-nga-estonia-e-rusia/60%Daily2019-12-06 12:50
https://kosovapost.net/byrek-me-shampjane-mediat-serbe-tallen-me-shpenzimet-e-haradinajt/60%Daily2019-12-06 12:39
https://kosovapost.net/trump-perballet-me-akuza-te-renda-kush-pritet-te-behet-president-nese-ai-shpallet-fajtor/60%Daily2019-12-06 12:14
https://kosovapost.net/ldk-kushtezon-marreveshjen-me-kurtin-vetem-me-isa-mustafen-president/60%Daily2019-12-06 12:10
https://kosovapost.net/punetoret-e-spitalit-te-mitrovices-protestojne-kunder-sulmeve-fizike-ndaj-infermjereve/60%Daily2019-12-06 12:02
https://kosovapost.net/si-te-ktheni-ne-gjendjen-e-meparshme-rrobat-qe-tkurren-ne-larje/60%Daily2019-12-06 11:53
https://kosovapost.net/kek-u-i-pergaditur-per-sezonin-dimeror/60%Daily2019-12-06 11:45
https://kosovapost.net/si-ta-mposhtni-urine-ne-mes-shujtave/60%Daily2019-12-06 11:35
https://kosovapost.net/cka-do-te-ndodhe-me-ata-qe-kane-kredi-ne-bankat-qe-bqk-i-mbylli-sot/60%Daily2019-12-06 11:24
https://kosovapost.net/akuze-e-rende-e-berishes-per-qeverine-rama-viktimat-e-thumanes-vrasje-shteterore-jo-e-qellimte-por/60%Daily2019-12-06 11:24
https://kosovapost.net/ferizaj-gjendet-i-vdekur-nje-81-vjecar/60%Daily2019-12-06 11:06
https://kosovapost.net/shaqiri-mesazh-trajnerit-te-tij-pas-golit-ne-derby-jam-gati/60%Daily2019-12-06 11:02
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-specialja-do-ta-tregoje-vleren-e-saj-ne-muajt-ne-vazhdim/60%Daily2019-12-06 10:52
https://kosovapost.net/termeti-60-firma-ndertimi-nen-hetime/60%Daily2019-12-06 10:49
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-bqk-mbylle-monego-dhe-iute-credit/60%Daily2019-12-06 11:08
https://kosovapost.net/thyhen-zyrat-e-agk-se/60%Daily2019-12-06 10:44
https://kosovapost.net/ambasadorja-kosovare-haxhitasim-i-dorezoi-letrat-kredenciale-presidentit-te-italise/60%Daily2019-12-06 10:29
https://kosovapost.net/kline-nje-person-goditet-nga-kamioni-vdes-ne-vend/60%Daily2019-12-06 10:29
https://kosovapost.net/kater-viktima-nga-grabitja-e-armatosur-pamjet-e-ndjekjes-nga-policia-dhe-momenti-i-te-shtenave-video/60%Daily2019-12-06 09:27
https://kosovapost.net/gjashte-gjera-qe-njerezit-inteligjente-nuk-arrijne-ti-pranojne/60%Daily2019-12-06 09:21
https://kosovapost.net/marku-dorezon-detyren-jam-shume-e-lumtur-qe-detyren-ja-pasoj-nje-shokut-tim-te-klases/60%Daily2019-12-06 09:17
https://kosovapost.net/rama-kush-nderton-vete-shtepi-ne-fshat-ka-20-milione-leke-ne-dore/60%Daily2019-12-06 09:08
https://kosovapost.net/sot-arrijne-vaksinat-kunder-gripit-javen-e-ardhshme-nis-shperndarja/60%Daily2019-12-06 09:03
https://kosovapost.net/rama-institucioneve-shteterore-harrojini-darkat-dhe-vallet-per-vitin-e-ri/60%Daily2019-12-06 09:00
https://kosovapost.net/sulmuesi-i-psg-se-drejt-spanjes/60%Daily2019-12-06 08:58
https://kosovapost.net/bashkimi-europian-ashperson-ligjet-kunder-pastrimit-te-parave/60%Daily2019-12-06 08:54
https://kosovapost.net/nuk-ua-hapi-deren-askush-reperi-kosovar-merr-ne-shtepi-romet-e-shqiperise/60%Daily2019-12-06 08:52
https://kosovapost.net/lufta-kunder-racizmit-ne-norvegji-do-te-shperndahen-10-000-kopje-te-kuranit/60%Daily2019-12-06 08:53
https://kosovapost.net/arabia-saudite-do-tu-jape-nenshtetesi-profesionisteve/60%Daily2019-12-06 08:44
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-dhjetor/60%Daily2019-12-06 10:40
https://kosovapost.net/shuhen-shpresat-nuk-ka-liberalizim-te-vizave/60%Daily2019-12-06 08:38
https://kosovapost.net/leonora-dhe-nora-perkrahin-kete-artiste-ne-kenga-magjike/60%Daily2019-12-06 08:24
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-ndjehen-lekundje-te-forta-ne-det/60%Daily2019-12-06 08:16
https://kosovapost.net/a-ka-nevoje-kosova-per-ligjin-e-lobimit/60%Daily2019-12-06 07:58
https://kosovapost.net/rrahje-masive-mes-te-rinjsh-ne-gjakove/60%Daily2019-12-06 07:57
https://kosovapost.net/deshmite-e-deshmitareve-per-veteranet-e-rrejshem-mbesin-sekret-per-publikun/60%Daily2019-12-06 07:45
https://kosovapost.net/bonaventura-per-ibrahimoviqin-e-dua-ne/60%Daily2019-12-06 07:42
https://kosovapost.net/fluks-i-madh-ikja-e-mjekeve-e-dhimbshme-per-kosoven/60%Daily2019-12-06 07:34
https://kosovapost.net/sot-shqiperia-merr-presidencen-e-osbe-se/60%Daily2019-12-06 07:36
https://kosovapost.net/hani-gjashte-bajame-ne-dite-keto-jane-efektet-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2019-12-06 07:23
https://kosovapost.net/ldk-ja-po-kerkon-kompromis-te-dhimbshem-nga-vetevendosja/60%Daily2019-12-06 07:16
https://kosovapost.net/moti-sot-16/60%Daily2019-12-06 07:12
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-ldkja-kerkon-me-shume-nga-vvja-shantazhuesit-e-zhvatesit-asgje-nuk-i-ngine/60%Daily2019-12-05 22:54
https://kosovapost.net/dinamizmi-i-ldk-se-eshte-inercia/60%Daily2019-12-05 22:50
https://kosovapost.net/bahtiri-selam-ldk-se-shkojme-ne-zgjedhje-sepse-kete-ministri-nuk-ua-japim/60%Daily2019-12-05 22:40
https://kosovapost.net/banoret-e-lagjes-dodona-ne-prishtine-rrezikohen-nga-ajri/60%Daily2019-12-05 22:26
https://kosovapost.net/allegri-po-behem-gati-per-sezonin-e-ardhshem/60%Daily2019-12-05 22:10
https://kosovapost.net/haziri-autostrada-e-dukagjinit-nuk-do-te-ndertohet/60%Daily2019-12-05 22:05
https://kosovapost.net/dua-lipa-ngaterron-vitet-fansat-i-shkruajne-te-habitur/60%Daily2019-12-05 22:02
https://kosovapost.net/prifti-shkakton-zjarr-masiv-humbin-jeten-gjashte-persona/60%Daily2019-12-05 21:10
https://kosovapost.net/haziri-nese-nuk-zgjidhet-presidenti-me-vv-ne-ldk-ne-opozite/60%Daily2019-12-05 21:08
https://kosovapost.net/haziri-parimet-e-ndarjes-se-pergjegjesive-kane-perfunduar-tash-vec-emrat-e-ministrave/60%Daily2019-12-05 21:05
https://kosovapost.net/perurohet-shkolla-e-re-ne-gerncar-te-prizrenit/60%Daily2019-12-05 21:01
https://kosovapost.net/bie-jetegjatesia-ne-shba-alarmohen-demografet/60%Daily2019-12-05 20:57
https://kosovapost.net/benefite-befasuese-nese-vendosni-e-hudher-nen-jastek/60%Daily2019-12-05 20:52
https://kosovapost.net/rakiq-i-ben-thirrje-serbeve-te-braktisin-institucionet-e-kosoves/60%Daily2019-12-05 20:48
https://kosovapost.net/keds-paralajmeron-qytetaret-per-reduktim-te-rrymes/60%Daily2019-12-05 20:40
https://kosovapost.net/berisha-basha-dhe-luftetaret-e-uck-se-do-te-triumfojne-ndaj-speciales/60%Daily2019-12-05 20:36
https://kosovapost.net/haziri-i-kerkon-falje-kurtit-pasi-e-quajti-mr-bean/60%Daily2019-12-05 20:29
https://kosovapost.net/macron-serish-kunder-integrimit-te-shqiperise-ne-be/60%Daily2019-12-05 20:23
https://kosovapost.net/pacolli-i-shoqeruar-nga-rama-ne-thumane-premton-pallate/60%Daily2019-12-05 20:18
https://kosovapost.net/miratohet-ligji-kunder-rritjes-se-kafsheve-te-rrezikshme-ne-apartamente/60%Daily2019-12-05 20:19
https://kosovapost.net/ismaili-cdo-zvarritje-e-ligjit-per-rritjen-e-pagave-eshte-deshperuese/60%Daily2019-12-05 19:57
https://kosovapost.net/shtypet-nga-pllaka-e-rende-2-tone-nderron-jete-nxenesi-15-vjecar/60%Daily2019-12-05 19:34
https://kosovapost.net/franca-e-gatshme-te-organizoje-konference-donatoresh-per-shqiperine/60%Daily2019-12-05 19:21
https://kosovapost.net/miftaraj-pagat-e-dhjetorit-mund-te-mos-dalin-me-ngritje/60%Daily2019-12-05 19:17
https://kosovapost.net/krasniqi-e-quan-te-cmendur-vuciqin/60%Daily2019-12-05 19:13
https://kosovapost.net/aksident-ne-aksin-rrugor-shkoder-koplik-kater-te-lenduar/60%Daily2019-12-05 19:08
https://kosovapost.net/agk-kerkon-drejtesi-per-gazetaret-e-vrare-dhe-te-zhdukur-ne-kosove/60%Daily2019-12-05 19:01
https://kosovapost.net/18936-2/60%Daily2019-12-05 18:42
https://kosovapost.net/ushtria-shemb-nje-tjeter-godine-te-demtuar-nga-termeti-video/60%Daily2019-12-05 18:37
https://kosovapost.net/qytetaret-fajin-per-deshtimin-ne-pisa-e-ka-ministri-byqyqi/60%Daily2019-12-05 20:43
https://kosovapost.net/haradinaj-urrejtja-e-vuciqit-po-deshmohet-edhe-me-mohimin-e-masakres-se-recakut/60%Daily2019-12-05 18:02
https://kosovapost.net/map-ademi-eshte-zgjedhur-ne-menyre-legjitime-kryetar-i-ffk-se/60%Daily2019-12-05 17:59
https://kosovapost.net/a-po-e-kopjon-haziri-thacin-duke-qepur-inicialet-neper-rroba/60%Daily2019-12-05 17:56
https://kosovapost.net/citaku-deklarata-e-vuciqit-per-mohimin-e-masakres-cmenduri-totale/60%Daily2019-12-05 17:51
https://kosovapost.net/ndarja-e-ministrive-nuk-rrezikon-arritjen-e-marreveshjes-lvv-ldk/60%Daily2019-12-05 17:53
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-shtetas-cek-ne-kosove/60%Daily2019-12-05 17:41
https://kosovapost.net/hoti-ldk-ja-mbetet-e-perkushtuar-per-te-krijuar-institucione-stabile/60%Daily2019-12-05 17:08
https://kosovapost.net/france-ne-protestat-e-perhapura-marrin-pjese-mbi-200-mije-protestues/60%Daily2019-12-05 17:05
https://kosovapost.net/pas-termetit-rama-i-kerkon-ndihme-inxhinieres-bozon/60%Daily2019-12-05 16:30
https://kosovapost.net/pamje-nga-shembja-e-nderteses-4-kateshe-ne-durres-video/60%Daily2019-12-05 16:23
https://kosovapost.net/rexhaj-me-deshtimin-e-kosoves-ne-pisa-eshte-fundosur-anija/60%Daily2019-12-05 16:22
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-do-te-hartoje-akuza-kunder-trumpit/60%Daily2019-12-05 16:17
https://kosovapost.net/oak-i-kerkon-sbashk-ut-ta-kete-prioritet-cilesine-e-arsimit-jo-vetem-pagat/60%Daily2019-12-05 16:13
https://kosovapost.net/xiaomi-prezanton-bicikleten-e-re-elektrike/60%Daily2019-12-05 16:07
https://kosovapost.net/keds-i-vendos-trafo-te-reja-ne-llaushe-te-podujeves/60%Daily2019-12-05 15:56
https://kosovapost.net/disa-keshilla-para-se-tua-lini-telefonin-ne-duar-femijeve/60%Daily2019-12-05 15:56
https://kosovapost.net/berlin-presidenti-thaci-panelist-kryesor-ne-temen-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2019-12-05 15:46
https://kosovapost.net/polici-i-kosoves-grushton-te-dashuren-e-tij/60%Daily2019-12-05 15:25
https://kosovapost.net/mjeket-kthejne-ne-jete-gruan-6-5-ore-pasi-i-ndaloi-zemra/60%Daily2019-12-05 15:21
https://kosovapost.net/ligji-per-paga-dergohet-ne-kushtetuese/60%Daily2019-12-05 15:42
https://kosovapost.net/zbulohen-shifrat-marramendese-qe-fitojne-kengetaret-nga-youtube/60%Daily2019-12-05 15:07
https://kosovapost.net/ldk-pret-vv-ti-ftoje-ne-takim-ja-kush-e-thote-kete/60%Daily2019-12-05 15:02
https://kosovapost.net/bora-arrin-1-meter-trashesi-ne-kete-vend/60%Daily2019-12-05 14:56
https://kosovapost.net/nje-pjese-shqiptareve-te-strehuar-ne-kosove-pas-termetit-kthehen-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-05 14:52
https://kosovapost.net/vjen-ftesa-e-radhes-nga-specialja-ja-per-ke-behet-fjale/60%Daily2019-12-05 14:40
https://kosovapost.net/tahiri-per-koalicionin-ldk-po-kerkon-me-shume-hise-se-sa-qe-i-ka-dhene-populli-me-vota/60%Daily2019-12-06 12:49
https://kosovapost.net/merr-kredi-ne-emer-te-klienteve-pa-dijenine-e-tyre-gjykata-e-denon-me-tete-muaj-burg/60%Daily2019-12-05 14:32
https://kosovapost.net/mustafa-pret-ne-takim-ambasdaorin-gjerman-heldt-flasin-per-koalicionin/60%Daily2019-12-05 14:19
https://kosovapost.net/te-burgosurit-palestineze-ne-burgjet-izraelite-filluan-me-greve-urie/60%Daily2019-12-05 14:09
https://kosovapost.net/takimi-i-mustafes-me-deputetet-kalon-ne-heshtje-cfare-po-zihet/60%Daily2019-12-05 14:01
https://kosovapost.net/kjo-karrike-eshte-bere-per-kryetarin-shpend-ahmeti/60%Daily2019-12-05 14:13
https://kosovapost.net/zyrtaret-gjermane-vizitojne-specialen-paralajmerohen-denime-per-figurat-politike-ne-kosove/60%Daily2019-12-05 13:50
https://kosovapost.net/ne-vit-rreth-100-raste-te-dhunes-seksuale-ndaj-femijeve-dhe-adoleshenteve/60%Daily2019-12-05 13:39
https://kosovapost.net/themeluesit-e-google-heqin-dore-nga-postet-keto-jane-arsyet/60%Daily2019-12-05 13:38
https://kosovapost.net/xhamia-e-kembrixhit-xhamia-e-pare-eko-miqesore-ne-evrope/60%Daily2019-12-05 13:28
https://kosovapost.net/qkuk-rast-i-rralle-i-shpetohet-jeta-39-vjecares-qe-pas-shtatzenise/60%Daily2019-12-05 13:04
https://kosovapost.net/perdori-radiatorin-per-ti-bere-floket-kacurrela-shikojeni-rezultatin/60%Daily2019-12-05 12:56
https://kosovapost.net/komandanti-rama-intervistohet-per-tri-ore-si-deshmitar-i-rastit-veteranet/60%Daily2019-12-05 12:44
https://kosovapost.net/fillon-te-mblidhet-ldk-pas-pak-nis-takimi/60%Daily2019-12-05 12:34
https://kosovapost.net/kryetari-haskuka-viziton-nenen-nga-durresi-qe-lindi-nje-djale/60%Daily2019-12-05 12:26
https://kosovapost.net/me-i-mire-se-messi-e-ronaldo-ja-vlera-qesharake-e-talentit-haaland/60%Daily2019-12-05 12:03
https://kosovapost.net/marko-gjuriq-reagon-per-denimin-e-serbit-i-cili-masakren-e-recakut-e-quajti-trillim/60%Daily2019-12-05 11:55
https://kosovapost.net/ish-prokurori-gjendet-i-vdekur-ne-banesen-e-tij/60%Daily2019-12-05 12:11
https://kosovapost.net/policia-hungareze-zbulon-dy-vrima-ne-toke-e-pabesueshme-per-cka-i-kishin-perdorur-serbet-ato/60%Daily2019-12-05 11:27
https://kosovapost.net/flet-per-shkaterrimet-nga-termeti-shkrehet-ne-vaj-deputetja-foto/60%Daily2019-12-05 11:19
https://kosovapost.net/superdueli-joshua-ruiz-ky-eshte-parashikimi-i-boksierit-shqiptar/60%Daily2019-12-05 11:21
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-tjera-termete-te-forta-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-05 11:03
https://kosovapost.net/bebe-rexha-e-papare-ka-edhe-nje-befasi-per-shqiptaret-foto/60%Daily2019-12-05 11:05
https://kosovapost.net/largohen-te-zhgenjyer-nga-gjermania-kush-jane-ata/60%Daily2019-12-05 10:45
https://kosovapost.net/beogradi-e-cileson-plan-te-rrezikshem-unionin-e-rrjeteve-energjetike-kosove-shqiperi/60%Daily2019-12-05 10:49
https://kosovapost.net/tri-femra-sfidojne-meshkujt-ne-garen-per-president-te-kroacise/60%Daily2019-12-05 10:22
https://kosovapost.net/kerkohet-zbardhja-e-vrasjeve-te-gazetareve/60%Daily2019-12-05 10:20
https://kosovapost.net/erdogan-ne-londer-armiqesia-ndaj-islamit-kohet-e-fundit-eshte-rritur-ne-evrope/60%Daily2019-12-05 10:32
https://kosovapost.net/bik-ndihmon-shqiperine-me-mbi-300-mije-euro/60%Daily2019-12-05 12:23
https://kosovapost.net/mandarinat-dhe-dobite-e-konsumimit-te-tyre/60%Daily2019-12-05 09:36
https://kosovapost.net/ish-ministri-i-mapl-se-denohet-me-dy-vjet-burg-per-deklaratat-fyese-per-masakren-e-recakut/60%Daily2019-12-05 09:29
https://kosovapost.net/specialja-fton-edhe-nje-ish-luftetar-te-uck-se/60%Daily2019-12-05 09:33
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-gjermania-do-te-njohe-patente-shoferet-e-kosoves/60%Daily2019-12-05 09:27
https://kosovapost.net/500-shtepite-e-para-do-te-ndertohen-ne-lac-nga-turqia/60%Daily2019-12-05 09:18
https://kosovapost.net/flet-e-nena-e-messit-ja-cfare-thote-per-djalin-e-saj/60%Daily2019-12-05 09:32
https://kosovapost.net/macron-per-te-anetaresuar-shqiperine-dhe-maqedonine-ne-be-se-pari-ne-duhet-te-investojme-te-keto-vende/60%Daily2019-12-05 09:09
https://kosovapost.net/rama-flet-per-vdekjen-e-te-fejuares-se-djalit/60%Daily2019-12-05 08:56
https://kosovapost.net/exil-filmi-i-regjisorit-visar-morina-ne-gare-kryesore-ne-sundance-film-festival/60%Daily2019-12-05 08:54
https://kosovapost.net/meta-ne-vv-te-krijohen-institucionet-e-reja/60%Daily2019-12-05 08:52
https://kosovapost.net/nuk-udhetonin-bashke-kishin-frike-se-vdisnin-ne-aksident-rrefimi-i-babait-te-vellezerve-nga-gjilani/60%Daily2019-12-05 08:44
https://kosovapost.net/zhvillonte-veprimtari-te-lojerave-te-fatit-presoni-arrestohet-nga-policia/60%Daily2019-12-05 08:41
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-sulm-ndaj-infermjereve/60%Daily2019-12-05 08:33
https://kosovapost.net/rama-kerkon-qe-te-strehuarit-ne-kosove-te-kthehen-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-05 08:34
https://kosovapost.net/shtrihet-ne-qkuk-e-mitura-shtatzene/60%Daily2019-12-05 08:12
https://kosovapost.net/kosova-mund-te-hyje-ne-vitin-2020-pa-buxhet/60%Daily2019-12-05 08:02
https://kosovapost.net/kalendari-histori-5-dhjetor/60%Daily2019-12-05 07:55
https://kosovapost.net/rexhep-hoti-per-dreka-shpenzoi-22-mije-euro/60%Daily2019-12-05 07:47
https://kosovapost.net/kryeministri-trudeau-nuk-kerkon-falje-per-komentet-e-bera-per-trumpin/60%Daily2019-12-05 07:37
https://kosovapost.net/levizja-e-shekullit-ne-merkato-120-milione-euro-per-dy-yje/60%Daily2019-12-05 07:30
https://kosovapost.net/ne-kanada-hapet-programi-universitar-per-ekspertizen-e-kanabisit/60%Daily2019-12-05 07:24
https://kosovapost.net/dobite-shendetesore-dhe-rreziku-nga-konsumi-i-tepert-i-qumeshtit/60%Daily2019-12-05 07:26
https://kosovapost.net/dhurate-per-festat-e-fundvitit-liberalizimi-i-vizave/60%Daily2019-12-05 07:12
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-te-dielen-ne-konference-ne-stamboll-me-presidentin-erdogan/60%Daily2019-12-05 07:06
https://kosovapost.net/shba-trump-vendose-rifillimin-e-bisedimeve-te-paqes-me-talebanet/60%Daily2019-12-05 07:00
https://kosovapost.net/moti-sot-15/60%Daily2019-12-05 06:55
https://kosovapost.net/mesazhi-i-fuqishem-i-anna-oxes-per-shqiptaret-ne-kenga-magjike/60%Daily2019-12-04 23:00
https://kosovapost.net/palmer-njohja-kosove-serbi-do-ti-zgjidhte-mosmarreveshjet-mes-dy-vendeve/60%Daily2019-12-04 22:42
https://kosovapost.net/nota-e-xherdan-shaqirit-dhe-te-tjereve-liverpool-5-2-everton/60%Daily2019-12-04 22:35
https://kosovapost.net/%e2%80%8bne-tirane-dhe-durres-mesimi-fillon-me-9-dhjetor/60%Daily2019-12-04 21:27
https://kosovapost.net/rugova-isa-mustafa-do-te-ishte-presidenti-ideal/60%Daily2019-12-04 21:23
https://kosovapost.net/anna-oxa-dridhe-skenen-e-festivalit-kenga-magjike-2019/60%Daily2019-12-04 21:16
https://kosovapost.net/vuciq-nese-putini-do-te-merrte-vendimin-ne-1999-ne-kurre-nuk-do-te-ishim-bombarduar/60%Daily2019-12-04 21:13
https://kosovapost.net/dobite-qe-i-sjell-ngrenia-e-nje-grushti-me-fara-luledielli/60%Daily2019-12-04 21:10
https://kosovapost.net/kastrati-nga-sot-cdo-nate-do-te-behet-shperndarja-e-darkes-per-500-persona-per-te-ardhurit-nga-shqiperia/60%Daily2019-12-04 20:58
https://kosovapost.net/ukraina-deti-i-zi-i-sigurt-fale-nato-s-dhe-turqise/60%Daily2019-12-04 20:42
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-apelon-per-mbrojtjen-e-bleteve/60%Daily2019-12-04 21:49
https://kosovapost.net/zbulohet-arsyeja-e-rrenimit-te-objekteve-nga-termeti-ne-thumane/60%Daily2019-12-04 20:35
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ndaj-dy-vellezerve-njeri-humbe-jeten/60%Daily2019-12-04 20:32
https://kosovapost.net/nis-kenga-magjike-2019-adrola-mahnite-me-paraqitjen/60%Daily2019-12-04 20:30
https://kosovapost.net/mediumi-britanik-me-reportazh-emocionues-per-ndeshjen-kosove-angli/60%Daily2019-12-04 20:22
https://kosovapost.net/kusari-lila-ldk-te-mos-perdor-emrin-tim-jam-deputete-e-vv-se-ligjerisht/60%Daily2019-12-04 20:18
https://kosovapost.net/shkurte-fejza-publikon-kengen-ani-moj-shqipni-mos-thuj-marova/60%Daily2019-12-04 19:41
https://kosovapost.net/une-po-vdes-nga-kanceri-dhuroj-35-mije-euro-per-ata-qe-do-te-jetojne/60%Daily2019-12-04 19:31
https://kosovapost.net/uji-i-kontaminuar-rrezikon-nxenesit-ne-viti-video/60%Daily2019-12-04 19:27
https://kosovapost.net/trump-anulon-konferencen-niset-drejt-washingtonit/60%Daily2019-12-04 19:13
https://kosovapost.net/kurti-takon-perfaqesuesit-e-lugines-se-presheves/60%Daily2019-12-04 19:01
https://kosovapost.net/kerkohet-drejtesi-per-viktimat-e-dhunes-ne-familje/60%Daily2019-12-04 18:59
https://kosovapost.net/chelsea-aston-villa-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-12-04 18:57
https://kosovapost.net/palltoja-e-verdhe-e-melania-trump-mori-te-gjithe-vemendjen/60%Daily2019-12-04 18:54
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-40-vjecari-ne-shkup/60%Daily2019-12-04 17:48
https://kosovapost.net/veseli-takon-deputetet-e-pdk-se-ne-opozite-do-te-jemi-zeri-i-qytetareve/60%Daily2019-12-04 17:37
https://kosovapost.net/ulpiana-pa-ngrohje-qendrore-termokosi-tregon-arsyet/60%Daily2019-12-04 17:33
https://kosovapost.net/ffk-sqaron-pse-u-shkarkua-arianit-ahmeti/60%Daily2019-12-04 17:30
https://kosovapost.net/problem-kyc-i-kosoves-mbesin-papunesia-dhe-varferia/60%Daily2019-12-04 17:27
https://kosovapost.net/gjenden-mbetje-mortore-ne-mitrovice-te-veriut/60%Daily2019-12-04 17:24
https://kosovapost.net/nisma-akr-pd-te-gatshem-te-behen-pjese-e-qeverise/60%Daily2019-12-04 17:19
https://kosovapost.net/heldt-kerkon-formimin-sa-me-te-shpejte-te-qeverise-se-re/60%Daily2019-12-04 17:10
https://kosovapost.net/alispahiq-kerkon-te-shkarkohet-gjyqtarja-laliciq/60%Daily2019-12-04 17:07
https://kosovapost.net/varroset-ish-ushtarja-e-uck-se-fatime-ademaj/60%Daily2019-12-04 17:02
https://kosovapost.net/milani-i-gatshem-ta-shese-piatekun/60%Daily2019-12-04 17:01
https://kosovapost.net/simeone-afer-largimit-nga-atletico/60%Daily2019-12-04 16:24
https://kosovapost.net/nisma-prezanton-kandidatin-e-saj-per-president/60%Daily2019-12-04 16:22
https://kosovapost.net/vdes-serbja-e-akuzuar-per-vrasjen-e-ivanoviqit/60%Daily2019-12-04 16:18
https://kosovapost.net/putini-e-befason-me-pushke-vuciqin-foto/60%Daily2019-12-04 16:12
https://kosovapost.net/ardi-qorri-nenshkruan-kontrate-me-feronikelin/60%Daily2019-12-04 16:08
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-kosova-uefa-vendos-te-perdoret-var-i/60%Daily2019-12-04 16:05
https://kosovapost.net/deshton-ronaldo-e-dashura-e-tij-befason-me-deklaraten/60%Daily2019-12-04 15:51
https://kosovapost.net/xhamite-e-prizrenit-mblodhen-mbi-42000-euro-per-te-prekurit-e-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-04 15:43
https://kosovapost.net/deutschzentrum-kosovo-vjen-me-nje-risi-per-mesimin-e-gjuhes-gjermane/60%Daily2020-01-07 17:54
https://kosovapost.net/menyrat-me-te-mira-se-si-te-kurseni-energjine-elektrike/60%Daily2019-12-04 15:15
https://kosovapost.net/rezultatet-e-dobeta-ne-pisa-etea-me-aksion-simbolik-para-qeverise/60%Daily2019-12-04 15:21
https://kosovapost.net/edhe-ambasadori-gjerman-ka-te-njejten-kerkese-te-formohet-qeveria-sa-me-shpejte/60%Daily2019-12-04 15:08
https://kosovapost.net/rama-nga-londra-evropa-eshte-e-gjitha-e-bashkuar-te-mbeshtese-shqiptaret/60%Daily2019-12-04 14:52
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-udhetoi-per-ne-berlin/60%Daily2019-12-04 14:57
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-luftetarja-e-uck-se/60%Daily2019-12-04 14:33
https://kosovapost.net/punetoret-e-keds-kesco-dhurojne-donacion-prej-afro-19-mije-eurosh-per-shqiperine/60%Daily2019-12-04 14:38
https://kosovapost.net/ke-jep-15-milione-euro-per-shqiperine-pas-termetit/60%Daily2019-12-04 14:21
https://kosovapost.net/shuhen-dilemat-ibrahimoviq-tregon-ekipin-e-ri/60%Daily2019-12-04 14:19
https://kosovapost.net/ministri-ukrainas-deti-i-zi-eshte-i-sigurt-fale-nato-s-dhe-turqise/60%Daily2019-12-04 14:14
https://kosovapost.net/thaci-kosova-me-ushtrine-e-saj-se-shpejti-pjese-e-nato-s/60%Daily2019-12-04 14:16
https://kosovapost.net/shba-miraton-projekt-ligjin-per-te-mbrojtur-ujguret-muslimane-ne-kine/60%Daily2019-12-04 14:01
https://kosovapost.net/e-zbulon-shukri-buja-partite-kishin-marreveshje-per-numrin-e-veteraneve/60%Daily2019-12-04 13:59
https://kosovapost.net/vv-skemi-date-per-takim-me-ldk-por-besojme-se-ky-koalicion-do-te-jetesohet/60%Daily2019-12-04 14:27
https://kosovapost.net/agjenti-i-hysajt-godet-ashper-ancelottin/60%Daily2019-12-04 13:35
https://kosovapost.net/meta-shkon-per-ngushellime-ne-familjen-abazi-qe-i-vdiqen-dy-djem-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-04 13:30
https://kosovapost.net/vuciq-putinit-sjam-optimist-per-zgjidhje-kompromisi-me-kosoven/60%Daily2019-12-04 13:10
https://kosovapost.net/osbe-50-per-qind-qytetareve-te-kosoves-nuk-ndihen-te-sigurt/60%Daily2019-12-04 12:53
https://kosovapost.net/a-do-ta-pengoje-formimin-e-qeverise-se-kosoves-lista-serbe-flet-jevtiq/60%Daily2019-12-04 12:49
https://kosovapost.net/nevoja-per-sulmues-klubi-shekullor-hedh-syte-nga-interi/60%Daily2019-12-04 12:38
https://kosovapost.net/dobite-e-pa-numerta-te-farave-te-lirit/60%Daily2019-12-04 12:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shqiperia-e-vertete-e-njerezve-me-zemer-te-madhefoto/60%Daily2019-12-04 12:38
https://kosovapost.net/shqiperia-bene-leke-policia-e-saj-behet-me-range-rovermodeli-i-fundit/60%Daily2019-12-04 12:36
https://kosovapost.net/pagat-ne-sektorin-publik-jane-trefishuar-kurse-ne-sektorin-privat-nuk-ka-pasur-ngritje/60%Daily2019-12-04 12:43
https://kosovapost.net/ldk-e-konfirmon-vazhdimin-e-bisedimeve-me-vv-nuk-iu-nenshtrohemi-presioneve-publike/60%Daily2019-12-04 12:21
https://kosovapost.net/meta-shpreson-qe-qeveria-e-re-e-kosoves-te-formohen-shpejt/60%Daily2019-12-04 12:12
https://kosovapost.net/ilir-meta-puth-qenin-hero-te-fsk-se-qe-shpetoi-jete-pas-termetit/60%Daily2019-12-04 12:01
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-nuk-flet-per-mospajtimet-thote-se-koalicioni-lvv-ldk-do-te-behet/60%Daily2019-12-04 12:16
https://kosovapost.net/zbutet-nait-hasani-ia-shkel-deren-ldk-se-foto/60%Daily2019-12-04 12:24
https://kosovapost.net/ne-ldk-sapo-ka-mberritur-presidenti-i-shqiperise-ilir-meta/60%Daily2019-12-04 11:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-personi-qe-kerkonte-ndihma-per-te-prekurit-nga-termeti-por-i-kalonte-ne-llogari-te-fondacionit-te-tij/60%Daily2019-12-04 11:04
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-lugines-ne-takimin-me-kurtin-i-kerkojne-atij-bashkim-me-kosoven/60%Daily2019-12-04 11:01
https://kosovapost.net/heronjte-e-termetit-meta-nderon-me-dekoraten-e-arte-te-shqiponjes-fsk-ne-dhe-policine-e-kosoves/60%Daily2019-12-04 11:00
https://kosovapost.net/europarlamentari-weber-kosova-te-udhehiqet-nga-nje-gjenerate-e-re/60%Daily2019-12-04 10:52
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-takon-komunitetet-pakice-ne-kosove-tregon-se-cfare-biseduan/60%Daily2019-12-04 10:49
https://kosovapost.net/meta-kosova-na-dha-force-te-gjitheve-duhet-te-jeni-krenar-me-fsk-ne-dhe-policine/60%Daily2019-12-04 10:41
https://kosovapost.net/ancelotti-drejt-rikthimit-te-skuadra-kampione/60%Daily2019-12-04 10:35
https://kosovapost.net/haradinaj-shqiptaret-jane-unik-e-te-bashkuar-ska-termet-qe-na-ligeson/60%Daily2019-12-04 10:33
https://kosovapost.net/nagavci-e-vv-se-me-ldk-ne-diskutojme-me-vone-per-presidentin/60%Daily2019-12-04 10:19
https://kosovapost.net/ja-sa-persona-hyne-ne-kosove-nga-shqiperia-per-nje-jave/60%Daily2019-12-04 10:00
https://kosovapost.net/edhe-bundestagu-gjerman-pritet-te-akordoje-ndihme-financiare-per-shqiperine/60%Daily2019-12-04 09:48
https://kosovapost.net/shperthen-zjarr-ne-sallen-e-sporteve-ne-nje-shkolle-ne-podujeve-ka-te-lenduar/60%Daily2019-12-04 09:35
https://kosovapost.net/pse-edhe-nataliya-apostulova-pjese-e-takimit-mustafa-weber/60%Daily2019-12-04 09:29
https://kosovapost.net/prishtine-humb-nje-vajze-e-mitur/60%Daily2019-12-04 09:17
https://kosovapost.net/a-do-te-takohen-sot-lideret-e-ldk-se-dhe-vv-se-tregon-mustafa/60%Daily2019-12-04 09:13
https://kosovapost.net/tentim-vrasje-ne-peje/60%Daily2019-12-04 09:07
https://kosovapost.net/flet-specialisti-qe-ndertoi-pallatet-ne-thumane-siu-vume-as-hekur-as-cimento/60%Daily2019-12-04 09:28
https://kosovapost.net/ja-cfare-duket-nga-hapesira-ne-toke-foto/60%Daily2019-12-04 08:59
https://kosovapost.net/edhe-sot-termet-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-04 08:52
https://kosovapost.net/sot-mbahet-takimi-ne-mes-putinit-dhe-vuciqit-do-te-bisedohet-edhe-per-kosoven/60%Daily2019-12-04 08:52
https://kosovapost.net/shba-komiteti-i-inteligjences-miratoi-raportin-mbi-shkarkimin-e-trump-it/60%Daily2019-12-04 08:49
https://kosovapost.net/japonezi-merr-nenshtetesine-e-kosoves/60%Daily2019-12-04 08:41
https://kosovapost.net/ngjyrat-ne-pasten-e-dhembeve-jane-shume-te-rendesishme/60%Daily2019-12-04 08:37
https://kosovapost.net/denohet-gruaja-e-sami-lushtakut-e-cila-ne-2014-n-e-ndihmoi-te-arratisej-nga-qkuk-ja/60%Daily2019-12-04 08:32
https://kosovapost.net/taksa-100-per-qind-po-mbyll-shume-biznese-ne-luginen-e-presheves/60%Daily2019-12-04 08:25
https://kosovapost.net/107-vjetori-i-krijimit-te-forcave-te-armatosura-shqiptare/60%Daily2019-12-04 08:19
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-qe-po-ju-paralajmerojne-se-keni-gure-ne-veshka/60%Daily2019-12-04 08:15
https://kosovapost.net/sot-nis-gjykimi-i-serbit-nga-peja-qe-dyshohet-per-krime-lufte/60%Daily2019-12-04 08:12
https://kosovapost.net/varhelyi-dialogu-kosove-serbi-pritet-te-perfundoje-deri-ne-fund-te-vitit-2020/60%Daily2019-12-04 08:02
https://kosovapost.net/meta-termeti-nxori-ne-pak-domosdoshmerine-e-modernizimit-te-ushtrise/60%Daily2019-12-04 07:54
https://kosovapost.net/thellohen-mospajtimet-ldk-lvv/60%Daily2019-12-04 07:48
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-3/60%Daily2019-12-04 07:45
https://kosovapost.net/mediat-serbe-kokedhimbje-per-uefa-n-nese-kosova-kualifikohet-ne-euro-2020/60%Daily2019-12-03 23:03
https://kosovapost.net/plisat-ne-shqiperi-derguam-250-tone-ushqime-dhe-strehuam-150-familje-ne-kosove/60%Daily2019-12-03 22:23
https://kosovapost.net/peje-plagoset-nje-31-vjecar/60%Daily2019-12-03 22:19
https://kosovapost.net/konjufca-e-mohon-nuk-i-kerkuam-ldk-se-7-ministri-ne-kembim-te-postit-te-presidentit/60%Daily2019-12-03 22:09
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-si-i-lane-anash-keqkuptimet-me-thacin-per-ta-ndihmuar-shqiperine/60%Daily2019-12-03 22:06
https://kosovapost.net/gjashte-gjera-qe-ju-ndihmojne-te-largoni-stresin/60%Daily2019-12-03 21:34
https://kosovapost.net/rama-i-shkruan-bashes-mos-u-mjafto-me-fjale-eja-te-bashkepunojme/60%Daily2019-12-03 21:30
https://kosovapost.net/neser-rifillojne-negociatat-vv-ldk/60%Daily2019-12-03 21:24
https://kosovapost.net/herolind-shala-shkelqen-ne-norvegji-futet-ne-formacionin-me-te-mire-te-vitit/60%Daily2019-12-03 21:19
https://kosovapost.net/messi-pensionimi-po-afron/60%Daily2019-12-03 20:47
https://kosovapost.net/ldk-nese-kete-jave-nuk-ka-marreveshje-do-te-kalojme-me-6-deputet-ne-vv/60%Daily2019-12-03 21:03
https://kosovapost.net/nena-mbyt-privon-nga-jeta-dy-femijet-i-var-me-kabllo-qensh/60%Daily2019-12-03 21:53
https://kosovapost.net/konjufca-per-koalicionin-nuk-u-be-sepse-ldk0-ja-e-kushtezoi-marreveshjen/60%Daily2019-12-03 20:13
https://kosovapost.net/kurti-i-ka-edhe-dy-fjale-per-koalicionin-me-ldk-ne/60%Daily2019-12-03 20:57
https://kosovapost.net/banoret-e-thumanes-po-vidhen-shtepite-e-demtuara-nga-termetet/60%Daily2019-12-03 20:07
https://kosovapost.net/ky-caj-ju-ndihmon-te-flini-me-rehat/60%Daily2019-12-03 20:00
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-nis-verifikimin-e-te-strehuarve-nga-shqiperia/60%Daily2019-12-03 19:51
https://kosovapost.net/muriqi-e-fillon-me-asist-rikthimin-ne-formacion/60%Daily2019-12-03 19:43
https://kosovapost.net/perse-femijet-nuk-duhen-pyetur-pse/60%Daily2019-12-03 19:41
https://kosovapost.net/haradinaj-nese-formimi-i-institucioneve-sterzgjatet-nuk-do-te-rri-duarkryq/60%Daily2019-12-03 19:37
https://kosovapost.net/deshtimi-ne-pisa-fajesohen-qeverite-dhe-mesimdhenesit/60%Daily2019-12-03 19:32
https://kosovapost.net/kush-jane-pergjegjesit-dhe-si-mund-te-permiresohet-gjendja-e-arsimit-ne-kosove/60%Daily2019-12-03 19:27
https://kosovapost.net/aktori-hollivudian-me-destanin-bejne-simbolin-e-shqiponjes-me-duar/60%Daily2019-12-03 19:16
https://kosovapost.net/ka-ardhur-koha-per-te-ndryshuar-perceptimin-tone-per-arsimin-dhe-jeten/60%Daily2019-12-03 19:09
https://kosovapost.net/grupi-i-ri-parlamentar-i-lvv-se-mban-mbledhjen-e-pare/60%Daily2019-12-03 19:02
https://kosovapost.net/zaev-anetaresimi-ne-nato-prioritet-i-shume-gjeneratave/60%Daily2019-12-03 18:24
https://kosovapost.net/topi-i-arte-2019-ke-votoi-kosova/60%Daily2019-12-03 18:22
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-pritet-te-perfundoje-deri-ne-fund-te-vitit-2020/60%Daily2019-12-03 18:17
https://kosovapost.net/ndalohet-levizja-e-automjeteve-te-renda-ne-keto-rruge-te-shiperise/60%Daily2019-12-03 18:14
https://kosovapost.net/termet-si-i-26-nentorit-mund-te-ndodhe-edhe-pas-100-vitesh/60%Daily2019-12-03 18:07
https://kosovapost.net/serish-emicione-permes-vargjeve-te-cun-lajcit-tkemi-nane-moj-shqipni/60%Daily2019-12-03 18:00
https://kosovapost.net/tahiri-ldk-po-kerkon-shume-keshtu-duhet-formuar-qeveria-vv-ldk/60%Daily2019-12-03 17:56
https://kosovapost.net/atl-madrid-e-nxjerr-ne-shitje-kampionin-e-botes/60%Daily2019-12-03 17:54
https://kosovapost.net/londer-erdogan-takimi-kater-palesh-kaloi-mjaft-mire/60%Daily2019-12-03 17:31
https://kosovapost.net/nenat-shqiptare-te-strehuara-ne-kosove-sjellin-ne-jete-dy-femije-video/60%Daily2019-12-03 17:10
https://kosovapost.net/para-25-viteve-doli-sony-playstation-i-pare/60%Daily2019-12-03 18:10
https://kosovapost.net/policia-apelon-per-kujdes-te-shtuar-ne-trafik/60%Daily2019-12-03 16:43
https://kosovapost.net/kosova-i-bashkohet-sistemit-energjetik-te-shqiperise-reagon-ashper-beogradi/60%Daily2019-12-03 16:41
https://kosovapost.net/gjendje-alarmante-ne-shkollat-e-kosoves/60%Daily2019-12-03 16:36
https://kosovapost.net/nje-objekt-ne-prishtine-perfshihet-nga-zjarri-foto/60%Daily2019-12-03 16:31
https://kosovapost.net/sopi-me-oferta-nga-jashte-por-ferronikeli-konfirmon-qendrimin-e-tij/60%Daily2019-12-03 16:22
https://kosovapost.net/pastroni-dhembet-tri-here-ne-dite-per-ti-parandaluar-semundjet-vdekjeprurese/60%Daily2019-12-03 16:18
https://kosovapost.net/bora-i-ze-te-pa-pergaditur-vozitesit-ne-kosove-rreshqitje-dhe-tollovi-ne-komunikacion/60%Daily2019-12-03 16:16
https://kosovapost.net/trump-shba-dhe-rusia-duan-marreveshje-te-re-berthamore/60%Daily2019-12-03 16:13
https://kosovapost.net/shba-kaplohet-nga-stuhia-e-bores/60%Daily2019-12-03 16:10
https://kosovapost.net/mit-e-gatshme-per-reshje-te-bores/60%Daily2019-12-03 15:35
https://kosovapost.net/92-vjecari-punetori-me-i-vjeter-i-mcdonalds-qe-nuk-mendon-te-pensionohet/60%Daily2019-12-03 15:23
https://kosovapost.net/meta-te-merkuren-ne-gjilan-per-ngushellime-tek-familja-abazi/60%Daily2019-12-03 15:28
https://kosovapost.net/suspendohen-dy-pjesetare-te-njesise-speciale-te-policise-per-rastin-ne-duplex/60%Daily2019-12-03 15:17
https://kosovapost.net/bora-e-pare-mbulon-kryeqytetin-foto/60%Daily2019-12-03 15:04
https://kosovapost.net/shfaqet-pas-shume-kohesh-ne-publik-djali-i-vogel-i-donald-trump-foto/60%Daily2019-12-03 14:13
https://kosovapost.net/ne-samitin-friends-of-europe-ne-bruksel-mbahet-1-minute-heshtje-per-viktimat-e-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-03 14:10
https://kosovapost.net/ja-si-shembet-objekti-6-katesh-ne-durres-video/60%Daily2019-12-03 14:04
https://kosovapost.net/ministrise-se-infrastruktures-i-duhen-miliona-euro-per-pune-te-paparashikuara/60%Daily2019-12-03 14:00
https://kosovapost.net/ambasada-turke-dhe-tika-ndihmojne-qendren-e-autizimit-ne-prishtine/60%Daily2019-12-03 14:57
https://kosovapost.net/si-duket-shpelarja-e-vertete-e-trurit/60%Daily2019-12-03 13:37
https://kosovapost.net/ekspertet-e-arsimit-deshtimi-i-kosoves-ne-testin-pisa-nuk-eshte-befasues-pergjegjese-masht-i/60%Daily2019-12-03 13:27
https://kosovapost.net/vushtrri-pamje-mahnitese-e-fushes-se-drereve-e-mbuluar-me-bore-video/60%Daily2019-12-03 13:23
https://kosovapost.net/dridhjet-e-tokes-raportohen-nga-shume-vende-te-botes/60%Daily2019-12-03 13:17
https://kosovapost.net/sbashk-iu-ve-faj-te-gjitheve-per-rezultatet-e-pisa-se/60%Daily2019-12-03 13:03
https://kosovapost.net/haradinaj-eshte-bere-perpjekje-me-u-rrit-pagat-e-mesimdhenesve-por-duhet-kujdes-edhe-ne-cilesi/60%Daily2019-12-03 12:39
https://kosovapost.net/18021-2/60%Daily2019-12-03 12:22
https://kosovapost.net/shba-ja-i-kunderpergjigjet-taksave-te-frances-ndaj-kompanive-amerikane/60%Daily2019-12-03 12:00
https://kosovapost.net/babai-merr-topin-e-arte-ja-si-reagojne-djemte-e-messit-video/60%Daily2019-12-03 11:51
https://kosovapost.net/rusi-individet-qe-marrin-fonde-nga-jashte-mund-te-shenohen-si-agjente-te-huaj/60%Daily2019-12-03 11:48
https://kosovapost.net/fenerbahce-shenjestron-lojtarin-shqiptar/60%Daily2019-12-03 11:46
https://kosovapost.net/maloku-bytyqit-mos-u-shfajeso-pisa-t-konfirmojne-analfabetizmin/60%Daily2019-12-03 11:34
https://kosovapost.net/isa-a-po-do-edhe-nje-nuse-me-ta-gjet/60%Daily2019-12-03 11:15
https://kosovapost.net/kalendari-historik-3-dhjetor/60%Daily2019-12-03 11:15
https://kosovapost.net/kosova-dhe-mbreteria-e-bashkuar-nenshkruajne-marreveshje-te-partneritetit-bashkepunimit-dhe-tregtise/60%Daily2019-12-03 11:42
https://kosovapost.net/mbi-1500-femije-po-marrin-kujdes-psiko-social-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-03 11:03
https://kosovapost.net/trump-hidherohet-me-macron-pas-komentit-per-nato-n-ja-si-e-quan/60%Daily2019-12-03 10:59
https://kosovapost.net/turqia-dergon-avion-me-ndihma-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-03 10:59
https://kosovapost.net/kerkohet-mbeshtetje-me-e-madhe-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2019-12-03 10:55
https://kosovapost.net/bytyqi-shfajesohet-masht-i-nuk-eshte-fajtor-per-deshtimin-ne-pisa/60%Daily2019-12-03 10:51
https://kosovapost.net/ne-rahovec-hajnat-vjedhin-4-mije-euro-dhe-stoli-prej-arit-ne-vlere-prej-3-mije-eurosh-ne-nje-shtepi/60%Daily2019-12-03 10:43
https://kosovapost.net/edhe-nje-vajze-e-mitur-shtatzene-shtrihet-ne-qkuk/60%Daily2019-12-03 10:13
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-arreston-personin-e-kerkuar-per-pese-vepra-penale/60%Daily2019-12-03 10:26
https://kosovapost.net/mosmarreveshje-me-kunaten-thyen-xhamat-e-shtepise/60%Daily2019-12-03 09:52
https://kosovapost.net/kosova-renditet-e-treta-nga-fundi-ne-pisa-per-performance-te-leximit/60%Daily2019-12-03 09:40
https://kosovapost.net/motra-e-cristiano-ronaldos-i-pergjigjet-van-dijk/60%Daily2019-12-03 09:24
https://kosovapost.net/e-mashtroi-duke-ia-marre-80-euro-per-rregullimin-e-vizes-gjermane-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2019-12-03 09:19
https://kosovapost.net/ceremonia-e-topit-te-arte-batha-zgjedh-brazilianin-kale-ne-vend-te-messit/60%Daily2019-12-03 09:13
https://kosovapost.net/mos-miratimi-i-buxhetit-nuk-paraqet-rrezik/60%Daily2019-12-03 08:48
https://kosovapost.net/rama-ne-samitin-e-nato-s-kerkoj-ndihme-financiare-per-pasojat-e-termetit/60%Daily2019-12-03 08:48
https://kosovapost.net/gjuriq-shqiperia-e-madhe-energjetike-nuk-do-te-ekzistoje-kurre/60%Daily2019-12-03 08:37
https://kosovapost.net/masht-i-paguan-dy-persona-per-poziten-e-drejtorit-te-integrimeve-evropiane/60%Daily2019-12-03 08:17
https://kosovapost.net/germimet-ne-varrezat-masive-te-lena-pergjysme-familjaret-te-pakenaqur/60%Daily2019-12-03 08:16
https://kosovapost.net/rama-do-te-ndertojme-lagjet-e-reja-te-rilindjes-ne-zonat-ku-shkaterroi-termeti/60%Daily2019-12-03 08:15
https://kosovapost.net/cili-shtet-e-ka-bllokuar-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven-tregon-analisti/60%Daily2019-12-03 07:51
https://kosovapost.net/ngecin-bisedimet-tregtare-vazhdojne-tensionet-politike/60%Daily2019-12-03 07:45
https://kosovapost.net/lionel-messi-feston-ne-paris-cristiano-ronaldo-ne-milano/60%Daily2019-12-03 07:41
https://kosovapost.net/studimet-e-reja-per-kafen-si-ta-pini-per-trup-me-te-forte-foto/60%Daily2019-12-03 07:37
https://kosovapost.net/me-rusine-apo-ne-be-po-shkon-serbia-tregon-vuciq/60%Daily2019-12-03 07:52
https://kosovapost.net/marreveshjen-e-deshton-kunderpesha-per-presidentin/60%Daily2019-12-03 07:25
https://kosovapost.net/kosnett-shba-ja-asnjehere-nuk-e-ka-shtyre-aktivisht-ndonje-ndryshim-te-madh-te-kufijve/60%Daily2019-12-03 07:21
https://kosovapost.net/kater-dridheje-toke-gjate-nates-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-03 07:20
https://kosovapost.net/rama-refuzon-planin-e-opozites-thote-nuk-kane-fantazi/60%Daily2019-12-03 07:17
https://kosovapost.net/moti-sot-14/60%Daily2019-12-03 07:12
https://kosovapost.net/ldk-eshte-mire-me-ja-shti-lapsin-kesaj-pune-nese-shkohet-ne-zgjedhje-nuk-mund-te-marr-me-shume-se-20-deputet/60%Daily2019-12-02 23:17
https://kosovapost.net/cila-media-eshte-skandaloze/60%Daily2019-12-02 22:47
https://kosovapost.net/dikur-shiste-caj-mali-kjo-eshte-shqiptarja-qe-fitoi-cmim-nderkombetar/60%Daily2019-12-02 22:45
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-nje-tjeter-termet-te-fuqishem-pergjigjet-profesori-i-sizmologjise/60%Daily2019-12-02 22:42
https://kosovapost.net/luka-modric-me-fjale-te-medha-per-messin/60%Daily2019-12-02 22:36
https://kosovapost.net/corapet-menyra-me-e-mire-ti-vishni-kete-dimer/60%Daily2019-12-02 22:04
https://kosovapost.net/fmn-ndan-87-milione-euro-per-ta-kaluar-krizen-pas-termeteve/60%Daily2019-12-02 21:59
https://kosovapost.net/be-ne-krye-te-perpjekjeve-per-rimekembjen-e-shqiperise/60%Daily2019-12-02 21:57
https://kosovapost.net/crregullimi-i-tiroides-shkaktare-te-infertilitetit/60%Daily2019-12-02 22:05
https://kosovapost.net/irani-shba-ka-mbyllur-te-gjitha-rruget-e-ekonomise-se-vendit-ne-dy-vitet-e-fundit/60%Daily2019-12-02 21:27
https://kosovapost.net/angela-martini-dhuroi-30-mije-euro-per-shqiperine/60%Daily2019-12-02 20:49
https://kosovapost.net/thaci-be-ta-permbushe-premtimin-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-12-02 20:44
https://kosovapost.net/messi-fiton-topin-e-arte-te-gjashtin-ne-karriere/60%Daily2019-12-02 20:40
https://kosovapost.net/rapinoe-fiton-topin-e-arte-per-femra/60%Daily2019-12-02 20:35
https://kosovapost.net/alisson-fiton-trofeun-doreza-e-arte/60%Daily2019-12-02 20:30
https://kosovapost.net/pdk-mban-primatin-me-gjoben-me-te-larte-te-shqiptuar-nga-pzap-video/60%Daily2019-12-02 20:08
https://kosovapost.net/neser-publikohen-rezultatet-e-pisa-s-lajme-jo-te-mira-per-kosoven-video/60%Daily2019-12-02 20:03
https://kosovapost.net/kosova-shkeput-marreveshjen-historike-me-serbine/60%Daily2019-12-02 19:58
https://kosovapost.net/bakija-vv-te-udheheq-drejtesine-dhe-shendetesine-ldk-zhvillimin-ekonomik/60%Daily2019-12-02 19:40
https://kosovapost.net/pas-skandalit-japin-doreheqje-dy-anetare-te-komitetit-te-nobelit-per-letersi/60%Daily2019-12-02 19:33
https://kosovapost.net/topi-i-arte-arrin-ne-theatre-du-chatelet/60%Daily2019-12-02 19:24
https://kosovapost.net/murati-kujton-deshmoret-hyzri-talla-afrim-maliqi-dhe-iliri-durmishi/60%Daily2019-12-02 19:19
https://kosovapost.net/e-strehuara-nga-shqiperia-sjell-ne-jete-foshnjen-ne-peje/60%Daily2019-12-02 19:12
https://kosovapost.net/gjashte-te-akuzuar-per-vrasjen-e-oliver-ivanovicit/60%Daily2019-12-02 19:02
https://kosovapost.net/keto-jane-2-familjet-shqiptare-qe-bebe-rexha-do-tu-ndertoje-shtepi/60%Daily2019-12-02 18:54
https://kosovapost.net/topi-i-arte-2019-perjashtohen-nga-lista-ylli-i-realit-dhe-ai-i-juventusit/60%Daily2019-12-02 18:49
https://kosovapost.net/17807-2/60%Daily2019-12-02 18:43
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-vazhdojne-termetet-zhvendoset-epiqendra-e-lekundjeve/60%Daily2019-12-02 18:36
https://kosovapost.net/stoltenberg-thelbi-i-nato-s-eshte-neni-5/60%Daily2019-12-02 18:33
https://kosovapost.net/abazi-marreveshja-lvv-ldk-duhej-te-arrihej-ne-ditelindjen-e-presidentit-rugova/60%Daily2019-12-02 17:52
https://kosovapost.net/aktakuza-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit-reagon-lista-serbe/60%Daily2019-12-02 17:15
https://kosovapost.net/lubonja-per-termetin-zoti-na-ndeshkoi-prej-rames/60%Daily2019-12-02 17:11
https://kosovapost.net/paraburgim-prej-nje-muaji-per-vellaun-e-enver-sekiraqes-dhe-nipin-e-tij/60%Daily2019-12-02 17:03
https://kosovapost.net/presidenti-gjerman-vizition-xhamin-ne-penzberg-pritet-nga-imami-i-shkupit/60%Daily2019-12-02 17:05
https://kosovapost.net/rama-jep-direktivat-ne-durres-kerkon-listen-e-investitoreve/60%Daily2019-12-02 16:54
https://kosovapost.net/dhjete-lojtaret-qe-kane-marre-me-se-paku-vota-per-topin-e-arte/60%Daily2019-12-02 16:51
https://kosovapost.net/ekspertet-sa-me-i-forte-te-jete-termeti-aq-me-shume-zgjasin-goditjet-pasuese/60%Daily2019-12-02 16:48
https://kosovapost.net/cilin-pervjetor-po-e-festojne-mihrija-e-naimi/60%Daily2019-12-02 16:43
https://kosovapost.net/personat-me-nevoja-te-vecanta-diskriminohen-ne-kosove/60%Daily2019-12-02 16:18
https://kosovapost.net/tri-pijet-qe-ju-rrafshojne-barkun-ne-kohe-rekorde/60%Daily2019-12-02 16:16
https://kosovapost.net/demtoi-buxhetin-e-komunes-gjashte-muaj-burgim-per-zyrtarin-e-pejes/60%Daily2019-12-02 16:11
https://kosovapost.net/ronaldo-refuzon-te-marre-pjese-ne-mbremjen-per-topin-e-arte/60%Daily2019-12-02 16:07
https://kosovapost.net/pacolli-takohet-me-ambasadoret-e-quintit-ne-kosove/60%Daily2019-12-02 16:04
https://kosovapost.net/ministria-e-asfalltit-infrastruktures-behet-sherr-per-mosarritjen-e-marreveshjes-vv-ldk/60%Daily2019-12-02 15:44
https://kosovapost.net/kurti-e-mustafa-vazhdojne-takimin/60%Daily2019-12-02 14:53
https://kosovapost.net/arrestohet-serbja-e-cila-me-flamur-te-serbise-tentoi-te-provokoje-shqiptaret-ne-jug-te-mitrovices/60%Daily2019-12-02 14:49
https://kosovapost.net/bebe-rexha-do-ndertoje-dy-shtepi-por-parate-nuk-ia-beson-qeverise/60%Daily2019-12-02 14:45
https://kosovapost.net/vdesin-tre-punonjes-duke-shpetuar-njerezit/60%Daily2019-12-02 14:40
https://kosovapost.net/kosova-nuk-e-di-se-sa-qytetare-te-shqiperise-kane-shkuar-per-strehim/60%Daily2019-12-02 14:37
https://kosovapost.net/perseri-viktima-civile-nga-sulmet-e-regjimit-te-asadit-ne-idlib/60%Daily2019-12-02 14:37
https://kosovapost.net/ky-eshte-veprimi-epik-i-ushtares-se-kfor-it-turk-ndaj-te-zhvendosurve-nga-termeti-foto/60%Daily2019-12-02 14:30
https://kosovapost.net/do-me-besh-dhe-mua-foto-fjalia-prekese-e-10-vjecarit-nga-thumana/60%Daily2019-12-02 14:14
https://kosovapost.net/e-papritur-ronaldo-bojkoton-ceremonine-e-topit-te-arte/60%Daily2019-12-02 14:15
https://kosovapost.net/nderpritet-takimi-kurti-mustafa/60%Daily2019-12-02 14:10
https://kosovapost.net/neser-publikohen-rezultatet-e-testit-pisa/60%Daily2019-12-02 14:16
https://kosovapost.net/pzap-mbi-nje-milion-euro-gjoba-ndaj-partive-politike-dhe-mijera-ankesa/60%Daily2019-12-02 13:59
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-borellit-kosova-eshte-top-prioriteti-i-tij/60%Daily2019-12-02 13:53
https://kosovapost.net/turqia-nuk-neglizhon-fillon-punen-per-ndertimin-e-500-shtepive-ja-ku-do-ndertohen/60%Daily2019-12-02 13:46
https://kosovapost.net/pse-u-shty-intervistimi-i-kadri-veselit-nga-specialja/60%Daily2019-12-02 13:37
https://kosovapost.net/levozhga-e-vezes-ben-mrekulli-ne-shendetin-tuaj-video/60%Daily2019-12-02 13:31
https://kosovapost.net/fillon-takimi-kurti-mustafa-a-do-te-firmoset-koalicioni-qeverises/60%Daily2019-12-02 13:21
https://kosovapost.net/behet-qeveria-interesim-i-jashtezakonshem-i-mediave/60%Daily2019-12-02 13:09
https://kosovapost.net/haziri-presidenti-rugova-njeriu-qe-realizonte-endrrat/60%Daily2019-12-02 13:01
https://kosovapost.net/makarona-oriz-vaj-policet-vodhen-ndihmat-e-te-prekurve-nga-termeti/60%Daily2019-12-02 12:47
https://kosovapost.net/ama-serish-per-mediat-mos-na-detyroni-te-bejme-ate-qe-sua-rrok-imagjinata/60%Daily2019-12-02 12:39
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-nga-ambasada-e-shqiperise-per-te-strehuarit-ne-kosove/60%Daily2019-12-02 12:30
https://kosovapost.net/per-buken-qe-fotografohet-para-se-te-dhurohet/60%Daily2019-12-02 12:25
https://kosovapost.net/kosova-ka-shenuar-progres-te-madh-ne-organizimin-e-zgjedhjeve/60%Daily2019-12-02 12:19
https://kosovapost.net/aksident-ne-gjilan-nje-i-vdekur/60%Daily2019-12-02 12:06
https://kosovapost.net/franca-goditet-nga-permbytjet-9-te-vdekur/60%Daily2019-12-02 12:14
https://kosovapost.net/vdes-nje-polic-i-kosoves/60%Daily2019-12-02 11:44
https://kosovapost.net/derguesve-te-ndihmave-u-kerkohet-vertetim-te-rampa-e-shefqet-kastratit/60%Daily2019-12-02 11:40
https://kosovapost.net/e-thote-zyrtari-serb-dimer-i-nxehte-po-na-pret-me-kosoven/60%Daily2019-12-02 11:24
https://kosovapost.net/e-dhimshme-gjera-me-vlere-te-mbetura-nen-rrenojat-e-pallateve/60%Daily2019-12-02 11:23
https://kosovapost.net/fana-presidenti-rugova-ka-dashur-te-jemi-gjithmone-bashke-e-faqebardhe/60%Daily2019-12-02 11:15
https://kosovapost.net/be-do-te-mbeshtes-ne-rindertimin-e-zonave-te-prekura-nga-termeti/60%Daily2019-12-02 11:11
https://kosovapost.net/marketing-me-varferine/60%Daily2019-12-02 11:01
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-tek-transiti-i-vjeter-ne-prizren-video/60%Daily2019-12-02 10:55
https://kosovapost.net/30-garues-per-topin-e-arte-nese-e-fiton-messi-nuk-ka-humbes/60%Daily2019-12-02 10:53
https://kosovapost.net/kush-eshte-biznismeni-qe-dhuroi-3-milion-euro-per-shqiptaret-por-nuk-e-beri-publike/60%Daily2019-12-02 10:47
https://kosovapost.net/nuk-vendosi-flamurin-e-kosoves-a-do-te-jape-doreheqjen-edhe-olta-xhacka/60%Daily2019-12-02 10:44
https://kosovapost.net/femijet-nga-shqiperia-jane-te-mireseardhur-ne-shkollat-e-prishtines/60%Daily2019-12-02 10:32
https://kosovapost.net/ish-koloneli-i-kfor-it-franca-duhet-ta-terheq-njohjen-e-kosoves/60%Daily2019-12-02 10:16
https://kosovapost.net/haradinaj-ende-beson-kosova-kete-vit-do-te-marre-lajmin-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2019-12-02 10:06
https://kosovapost.net/mergimtari-qe-beri-me-lot-te-gjithe-dhuron-1-5-milion-euro-per-shqiptaret-ne-emision-live-video/60%Daily2019-12-02 09:47
https://kosovapost.net/rrezohet-helikopteri-humbin-jeten-tre-persona-ne-france/60%Daily2019-12-02 09:47
https://kosovapost.net/qellohen-me-plumba-deputeti-me-te-birin-vdes-3-vjecari/60%Daily2019-12-02 09:42
https://kosovapost.net/flitet-se-do-hyje-ne-politike-shpjegohet-elvisi-naci/60%Daily2019-12-02 09:25
https://kosovapost.net/shqiperi-shenohen-dy-lekundje-te-forta-brenda-nje-minute/60%Daily2019-12-02 09:20
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-renia-e-deshmoreve-talla-maliqi-dhe-durmishi%e2%80%8b/60%Daily2019-12-02 09:17
https://kosovapost.net/shba-anulohen-qindra-fluturime-per-shkak-te-stuhise-se-bores-e-acarit/60%Daily2019-12-02 09:10
https://kosovapost.net/vetaksident-ne-mitrovice-shoferi-godet-shtyllen/60%Daily2019-12-02 09:09
https://kosovapost.net/prishtine-690-objekte-pa-certifikate-perdorimi/60%Daily2019-12-02 09:06
https://kosovapost.net/i-moshuari-jam-burre-e-sderdh-dot-lot-kurseva-nje-jete-rama-ti-marre-parate-ndertuesve/60%Daily2019-12-02 09:00
https://kosovapost.net/bebe-rexha-mban-premtimin-niset-per-tirane/60%Daily2019-12-02 08:56
https://kosovapost.net/superliga-vjen-edhe-me-tri-ndeshje/60%Daily2019-12-02 08:41
https://kosovapost.net/nxirren-te-dhenat-ja-sa-here-u-lekund-shqiperia-gjate-nates/60%Daily2019-12-02 08:34
https://kosovapost.net/mustafa-kujton-rugoven-arkitektin-e-shtetit-te-kosoves/60%Daily2019-12-02 08:29
https://kosovapost.net/termet-edhe-ne-bosnje-e-hercegovine/60%Daily2019-12-02 08:22
https://kosovapost.net/deri-me-daten-15-dhjetor-te-prekurit-nga-termeti-pritet-te-strehohen-ne-shtepi-te-re/60%Daily2019-12-02 08:20
https://kosovapost.net/edhe-ylli-i-kombetares-shqiptare-ndihmon-te-mbijetuarit-e-termetit-sa-dhuroi-ai-foto/60%Daily2019-12-02 08:15
https://kosovapost.net/kjo-eshte-frika-e-madhe-e-hashim-thacit-nga-albin-kurti/60%Daily2019-12-02 08:09
https://kosovapost.net/shqiperia-nuk-po-gjen-qetesi-edhe-sot-goditet-nga-termeti/60%Daily2019-12-02 08:02
https://kosovapost.net/sot-pritet-nenshkrimi-i-marreveshjes-se-koalicionit-vetevendosje-ldk/60%Daily2019-12-02 07:58
https://kosovapost.net/ne-fund-te-javes-rezultatet-e-ekspertizes-per-demet-ne-banesa/60%Daily2019-12-02 07:41
https://kosovapost.net/si-duhet-te-komunikojme-me-femijet-pas-termetit/60%Daily2019-12-02 07:36
https://kosovapost.net/rama-merrni-persiper-riparimet-ose-do-te-shkoni-ne-burg/60%Daily2019-12-02 07:31
https://kosovapost.net/kujtohet-sot-ne-datelindjen-e-tij-presidenti-historik-dr-ibrahim-rugova/60%Daily2019-12-02 07:27
https://kosovapost.net/moti-sot-13/60%Daily2019-12-02 07:19
https://kosovapost.net/messi-ia-siguron-fitoren-barces-me-nje-gol-ne-minuten-e-86-te-rremben-kreun-ne-la-liga/60%Daily2019-12-01 23:14
https://kosovapost.net/shpallet-kerkim-nderkombetar-per-zvonko-veselinoviqin/60%Daily2019-12-01 22:49
https://kosovapost.net/gorbachev-i-ben-thirrje-rusise-dhe-shba-se-qe-te-mos-shkaterrojne-civilizimin/60%Daily2019-12-01 22:35
https://kosovapost.net/kujt-ia-dedikoi-dy-golat-e-sotem-rashica/60%Daily2019-12-01 22:09
https://kosovapost.net/ermal-meta-merr-persiper-ndertimin-e-shtepise-se-familjes-alla/60%Daily2019-12-01 22:46
https://kosovapost.net/rama-deri-me-15-dhjetor-te-gjithe-do-te-strehohen-ne-shtepi-te-reja/60%Daily2019-12-01 22:00
https://kosovapost.net/derbi-atletico-barca-rezultati-pas-pjeses-se-pare/60%Daily2019-12-01 21:56
https://kosovapost.net/solidaritetit-shqiptar-i-bashkohet-edhe-duka-i-madh-i-rusise/60%Daily2019-12-01 22:14
https://kosovapost.net/peja-fiton-bindshem-ndaj-lipjanit/60%Daily2019-12-01 21:41
https://kosovapost.net/pavaresisht-doreheqjes-se-kryeministrit-ne-irak-protestuesit-prape-ia-vune-zjarrin-konsullates-se-iranit/60%Daily2019-12-01 21:36
https://kosovapost.net/shala-tregon-pse-lejoi-ne-prezence-te-saj-te-digjej-flamuri-i-kosoves/60%Daily2019-12-01 21:32
https://kosovapost.net/ajri-i-ndotur-vazhdon-ti-shkaterroje-prishtinasit/60%Daily2019-12-01 21:17
https://kosovapost.net/rrefimi-i-gruas-qe-i-vdiq-burri-ne-thumane/60%Daily2019-12-01 21:14
https://kosovapost.net/elinel-te-henen-publikon-bijt-e-shqipes/60%Daily2019-12-01 20:47
https://kosovapost.net/kurti-viziton-kampin-ne-prizren-nuk-publikon-fotografi/60%Daily2019-12-01 23:18
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-tjeter-anetare-e-familjes-lala/60%Daily2019-12-01 20:19
https://kosovapost.net/atletico-madrid-barcelona-formacionet-zyrtare/60%Daily2019-12-01 20:16
https://kosovapost.net/mbi-19-persona-humben-jeten-ne-nje-aksident-me-autobus/60%Daily2019-12-01 20:10
https://kosovapost.net/vogelushi-dhuron-kursimet-per-te-prekurit-nga-termeti/60%Daily2019-12-01 20:33
https://kosovapost.net/rashica-shenon-gol-ia-siguron-fitoren-werderit/60%Daily2019-12-01 19:28
https://kosovapost.net/haradinaj-viziton-restelicen-dhe-korabin/60%Daily2019-12-01 19:22
https://kosovapost.net/ministri-cakaj-mbeshtetja-e-kosoves-per-shqiperine-frymezuese/60%Daily2019-12-01 20:34
https://kosovapost.net/drenasi-neser-pa-uje-te-pijshem-per-11-ore/60%Daily2019-12-01 19:12
https://kosovapost.net/rreshqitja-e-autobusit-vret-mbi-20-njerez/60%Daily2019-12-01 19:07
https://kosovapost.net/termetet-ne-shqiperi-deme-ne-6-mije-pallate-e-banesa-9-mije-banore-te-prekur/60%Daily2019-12-01 18:49
https://kosovapost.net/conte-krenohet-qe-interi-eshte-lider-i-serie-a/60%Daily2019-12-01 18:36
https://kosovapost.net/gashi-kerkon-te-miratohet-ligj-i-vecante-per-mbrojte-nga-termetet/60%Daily2019-12-01 18:33
https://kosovapost.net/inxhinieri-mece-demet-nga-termeti-mbi-500-milione-euro/60%Daily2019-12-01 18:25
https://kosovapost.net/pack-pas-gabimit-te-macron-nevojitet-dicka-me-konkrete-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2019-12-01 18:22
https://kosovapost.net/termeti-le-pas-gjendje-te-veshtire-ne-bubq-banoret-kane-nevoje-per-cadra/60%Daily2019-12-01 18:17
https://kosovapost.net/shqiperia-assesi-te-fle-e-qete-ky-eshte-termeti-i-radhes/60%Daily2019-12-01 18:12
https://kosovapost.net/dhjetera-familje-nga-shqiperia-te-prekur-nga-termeti-gjejne-strehim-ne-prizren/60%Daily2019-12-01 18:00
https://kosovapost.net/naci-e-mema-ne-mbledhje-me-ramen-pa-transparence-nuk-ulemi-me-ne-tryeze/60%Daily2019-12-01 17:29
https://kosovapost.net/borrell-per-mua-sparaqet-problem-fakti-qe-spanja-se-njeh-kosoven/60%Daily2019-12-01 17:23
https://kosovapost.net/kosovaret-dhurojne-gjak-per-vellezerit-nga-shqiperia-foto/60%Daily2019-12-01 17:19
https://kosovapost.net/rama-paralajmeron-denim-me-burg-per-ata-qe-shkelin-lejen-e-ndertimit/60%Daily2019-12-01 17:16
https://kosovapost.net/keto-gashte-shtete-i-bashkohen-sistemit-per-tregti-me-iranin/60%Daily2019-12-01 17:11
https://kosovapost.net/agjencise-kosovare-te-privatizimit-po-i-vie-fundi/60%Daily2019-12-01 17:03
https://kosovapost.net/komisioni-i-ri-evropian-shenon-jubileun-e-traktatit-te-lisbones/60%Daily2019-12-01 17:06
https://kosovapost.net/sizmiologu-grek-paralajmeron-ballkanin-per-nje-termet-apokaliptik/60%Daily2019-12-01 16:33
https://kosovapost.net/ortagus-regjimi-i-assadit-vonon-punen-e-komitetit-kushtetues-sirian/60%Daily2019-12-01 17:01
https://kosovapost.net/pas-termeteve-ne-shqiperi-kjo-po-ndodh-tani-ne-kufi/60%Daily2019-12-01 16:19
https://kosovapost.net/pas-termetit-ne-shqiperi-ky-eshte-paralajmerimi-per-kosoven/60%Daily2019-12-01 16:14
https://kosovapost.net/vjedhje-ne-qendren-e-mjeksise-familjare-te-graqanices/60%Daily2019-12-01 16:10
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shuma-marramendese-qe-keshilltari-i-haradinajt-harxhoi-per-dy-vjet/60%Daily2019-12-01 15:56
https://kosovapost.net/flamurtari-e-turperon-llapintrepca-89-e-mund-driten-barazojne-prishtina-e-gjilani/60%Daily2019-12-01 15:46
https://kosovapost.net/lvv-fton-edhe-opoziten-ne-dialog-aak-ja-pergjigjet-pozitivisht/60%Daily2019-12-01 15:38
https://kosovapost.net/rrahmani-ky-eshte-dallimi-si-behen-votat-per-qeverisje/60%Daily2019-12-01 15:32
https://kosovapost.net/rama-garantoi-se-do-te-behet-transparence-e-plote-per-te-gjitha-fondet-e-mbledhura/60%Daily2019-12-01 15:15
https://kosovapost.net/reagon-haxhiu-deklarata-e-prokurorise-speciale-tendence-per-te-hequr-pergjegjesite-nga-vetja/60%Daily2019-12-01 15:05
https://kosovapost.net/france-deshmoje-solidaritetin-me-shqiperine/60%Daily2019-12-01 14:41
https://kosovapost.net/serish-lekundje-termeti-ne-vore/60%Daily2019-12-01 14:31
https://kosovapost.net/trump-ngushellon-kryeministrin-johnson-per-sulmin-ne-londer/60%Daily2019-12-01 14:24
https://kosovapost.net/merkel-leter-rames-gjermania-dhe-be-do-tju-mbeshtesin-ne-kete-kohe-te-veshtire/60%Daily2019-12-01 14:08
https://kosovapost.net/vajza-e-paralizuar-tregon-si-i-shpetoi-termetit-ne-thumane-video/60%Daily2019-12-01 13:56
https://kosovapost.net/pavijoni-i-melankolise/60%Daily2019-12-01 13:43
https://kosovapost.net/babe-e-bir-rrihen-mes-veti-ne-dol-te-gjakoves/60%Daily2019-12-01 13:33
https://kosovapost.net/kurtit-i-konfirmohet-edhe-nje-vote-per-qeverine-e-re/60%Daily2019-12-01 13:14
https://kosovapost.net/pas-sakos-dorehiqet-edhe-nenkryetarja-e-durresit/60%Daily2019-12-01 13:03
https://kosovapost.net/pas-doreheqjes-se-sakos-zgjidhet-kryetari-i-ri-i-durresit/60%Daily2019-12-01 12:45
https://kosovapost.net/meta-mbledh-neser-keshillin-e-sigurise-kombetare/60%Daily2019-12-01 12:26
https://kosovapost.net/cila-eshte-menyra-me-e-mire-per-te-edukuar-nje-femije-3-vjec/60%Daily2019-12-01 12:14
https://kosovapost.net/pas-termetit-turqia-arrestoi-279-zyrtare-ndertues-dhe-urbaniste-po-shqiperia/60%Daily2019-12-01 12:06
https://kosovapost.net/hoxha-enis-rama-tregon-cka-thote-feja-per-termetin/60%Daily2019-12-01 11:59
https://kosovapost.net/ne-volljak-te-klines-dyshohet-se-eshte-gjetur-nje-kafke-e-njeriut/60%Daily2019-12-01 11:45
https://kosovapost.net/neser-pritet-nenshkrimi-i-marreveshjes-per-bashkeqeverisje-vv-ldk/60%Daily2019-12-01 11:38
https://kosovapost.net/nis-prishja-e-ndertesave-ne-zonen-e-plazhit-te-durresit/60%Daily2019-12-01 11:31
https://kosovapost.net/njihuni-me-ciftin-qe-dyshohet-se-vodhi-ndihmat-e-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2019-12-01 11:18
https://kosovapost.net/zvicra-ka-nevoje-per-keta-profesionist/60%Daily2019-12-01 11:05
https://kosovapost.net/muriqi-tregon-se-si-arriti-te-rikthehej-ne-kohe-rekord-ne-fushe/60%Daily2019-12-01 11:06
https://kosovapost.net/edi-rama-merr-edhe-nje-vendim-per-familjen-abazi-nga-kosova/60%Daily2019-12-01 10:51
https://kosovapost.net/heldt-unioni-nderkombetar-i-notereve-do-te-ndihmoje-ne-rinisjen-e-procesit-te-perzgjedhjes-se-notereve-ne-kosove/60%Daily2019-12-01 10:26
https://kosovapost.net/lista-e-shteteve-qe-ndihmuan-shqiperine-ish-ambasadori-cfare-turpi-holanda-e-pasur-nuk-eshte-aty/60%Daily2019-12-01 09:52
https://kosovapost.net/nje-i-lenduar-nga-vetaksidenti-ne-podujeve/60%Daily2019-12-01 09:45
https://kosovapost.net/pas-tragjedise-ne-shqiperi-rama-i-shkruan-leter-edhe-trumpit/60%Daily2019-12-01 09:29
https://kosovapost.net/shperthim-me-lende-plasese-ne-qender-te-tiranes-foto/60%Daily2019-12-01 09:15
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-dhjetor/60%Daily2019-12-01 09:05
https://kosovapost.net/sot-shenohet-dita-nderkombetare-e-luftes-kunder-sides/60%Daily2019-12-01 08:56
https://kosovapost.net/nuk-ndalen-lekundjet-ne-shqiperi-nje-tjeter-termet-me-magnitude-3-9/60%Daily2019-12-01 08:33
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-kryetarja-e-durresit/60%Daily2019-12-01 08:52
https://kosovapost.net/ende-asnje-vendim-per-rifillimin-e-mesimit-ne-shqiperi-ministrja-me-dy-opsione/60%Daily2019-12-01 08:15
https://kosovapost.net/gashi-prokuroria-speciale-ende-pa-nje-vendim-per-rastin-dehari/60%Daily2019-12-01 08:04