XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/turqia-anulon-fluturimet-drejt-italise/60%Daily2020-02-29 23:39
https://kosovapost.net/viber-se-shpejti-do-te-behet-me-pagese-a-e-keni-marre-edhe-ju-kete-mesazh/60%Daily2020-02-29 22:50
https://kosovapost.net/trump-po-flasim-me-erdoganin-per-patriotet/60%Daily2020-02-29 22:18
https://kosovapost.net/421-persona-te-izoluar-ne-shqiperi-si-te-dyshuar-per-coronavirus/60%Daily2020-02-29 22:03
https://kosovapost.net/pese-gjera-fantastike-qe-ben-truri-kur-je-ne-gjume/60%Daily2020-02-29 21:36
https://kosovapost.net/vetem-sonte-nga-turqia-jane-larguar-36-776-emigrante/60%Daily2020-02-29 21:19
https://kosovapost.net/tri-raste-te-dyshuara-nga-koronavirusi-ky-eshte-rezultati/60%Daily2020-02-29 20:41
https://kosovapost.net/prishtina-sonte-ka-ajerin-e-ndotur/60%Daily2020-02-29 20:29
https://kosovapost.net/nga-1-marsi-gjermania-hap-dyert-per-punetore-te-kualifikuar/60%Daily2020-02-29 20:17
https://kosovapost.net/konfirmohet-takimi-vuciq-pompeo-cila-do-te-jete-kerkesa-e-amerikaneve-ndaj-serbise-per-kosoven/60%Daily2020-02-29 20:05
https://kosovapost.net/keto-jane-ceshtjet-qe-diskutoi-qeveria-kurti-ne-prevalle/60%Daily2020-02-29 19:53
https://kosovapost.net/shkon-ne-29-numri-i-te-vdekurve-nga-coronavirusi-ne-itali/60%Daily2020-02-29 19:33
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-kemi-te-dielen/60%Daily2020-02-29 18:58
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-se-si-eshte-pastruar-ajri-ne-kine-pas-shperthimit-te-coronavirusit/60%Daily2020-02-29 18:33
https://kosovapost.net/hidhet-gruaja-nga-kati-i-trete-i-grand-stores-flasin-polici/60%Daily2020-02-29 18:19
https://kosovapost.net/rrihen-taksistet-ndermjet-vete-ne-dardani/60%Daily2020-02-29 18:00
https://kosovapost.net/nje-grua-bie-nga-kati-i-trete-ne-nje-qender-tregtare-ne-prishtine/60%Daily2020-02-29 17:52
https://kosovapost.net/i-bie-ne-koke-pllaka-e-hekurit-humb-jeten-tragjikisht-punetori/60%Daily2020-02-29 17:23
https://kosovapost.net/raportuesja-per-kosoven-ne-parlamentin-evropian-perkrah-kurtin-per-taksen-kerkon-te-hiqen-vizat/60%Daily2020-02-29 16:58
https://kosovapost.net/me-fotografine-e-tij-ne-duar-gruaja-i-jep-lamtumiren-e-fundit-qerim-kelmendit/60%Daily2020-02-29 16:41
https://kosovapost.net/varroset-qerim-kelmendi/60%Daily2020-02-29 16:34
https://kosovapost.net/bloomberg-njerezit-me-te-pasur-ne-bote-humben-444-miliarde-dollare-ne-jave/60%Daily2020-02-29 16:23
https://kosovapost.net/migrantet-e-plagosur-nga-forcat-greke-shtrihen-ne-spitalet-e-turqise/60%Daily2020-02-29 16:18
https://kosovapost.net/kurti-nuj-duhet-ta-sfidojme-njeri-tjetrin-por-te-punojme-se-bashku/60%Daily2020-02-29 15:41
https://kosovapost.net/kim-jong-nese-koronavirusi-perhapet-ne-korene-e-veriut-do-te-kete-pasoja-te-renda/60%Daily2020-02-29 14:44
https://kosovapost.net/panairi-nderkombetar-i-turizmit-ne-berlin-eshte-anuluar-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-02-29 14:30
https://kosovapost.net/burri-qe-u-martua-me-dy-gra-njeheresh-ka-nje-mesazh/60%Daily2020-02-29 14:07
https://kosovapost.net/itali-flet-gruaja-e-sheruar-nga-virusi-kush-e-merr-mbijeton-nuk-vdes/60%Daily2020-02-29 13:56
https://kosovapost.net/kosova-po-zbrazet/60%Daily2020-02-29 13:54
https://kosovapost.net/tarifa-100-per-qind-me-efekt-ekonomik-dhe-politik/60%Daily2020-02-29 13:51
https://kosovapost.net/ne-mungese-te-ligjeve-policia-detyrohet-ti-mbaje-ne-pune-zyrtaret-me-probleme-shendetesore/60%Daily2020-02-29 13:48
https://kosovapost.net/shba-do-ti-terheqe-trupat-nga-afganistani-per-14-muaj-nese-talebanet-plotesojne-kushtet/60%Daily2020-02-29 13:46
https://kosovapost.net/iutecredit-con-kosoven-ne-arbitrazh/60%Daily2020-02-29 13:32
https://kosovapost.net/rrefehet-modelja-e-njohur-si-e-refuzova-ronaldon-foto/60%Daily2020-02-29 13:25
https://kosovapost.net/shoqeria-levizja-te-dihen-porositesit-dhe-te-kapen-vrasesit-e-atdhetarit-dhe-luftetarit-qerim-kelmendi/60%Daily2020-02-29 13:04
https://kosovapost.net/pse-u-shty-ndeshja-juventus-inter/60%Daily2020-02-29 13:01
https://kosovapost.net/behen-homazhe-ne-nderim-te-qerim-kelmendit/60%Daily2020-02-29 12:54
https://kosovapost.net/gjendje-e-tensionuar-n%d1%91-kufirin-greko-turk/60%Daily2020-02-29 12:51
https://kosovapost.net/ja-cfare-kerkoi-cakaj-ne-kongresin-e-ps/60%Daily2020-02-29 12:37
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-permbushi-vetem-18-nga-100-premtimet-prishtina-ne-stagnim-total/60%Daily2020-02-29 12:33
https://kosovapost.net/ja-pse-askush-nuk-ka-te-drejte-ti-beje-opozite-interesit-shteteror-per-efekte-elektorale/60%Daily2020-02-29 12:30
https://kosovapost.net/treni-e-godet-veturen-ne-peje-foto-video/60%Daily2020-02-29 12:23
https://kosovapost.net/vjedhje-ne-xhamine-e-istogut/60%Daily2020-02-29 12:18
https://kosovapost.net/operacionet-e-forcave-te-armatosura-te-turqise-ne-idlib-hyjne-ne-histori-foto-video/60%Daily2020-02-29 12:48
https://kosovapost.net/koronavirusi-humb-jeten-deputeti-i-sapozgjedhur-i-parlamentit/60%Daily2020-02-29 11:30
https://kosovapost.net/vuciq-udheton-per-washington-a-do-te-diskutohet-per-kosoven/60%Daily2020-02-29 11:21
https://kosovapost.net/policia-arreston-tre-persona-ne-prishtine/60%Daily2020-02-29 10:59
https://kosovapost.net/perleshje-ne-fushe-kosove-disa-te-lenduar/60%Daily2020-02-29 10:54
https://kosovapost.net/policia-arreston-personi-qe-sulmoi-nje-femer-ne-podujeve/60%Daily2020-02-29 11:07
https://kosovapost.net/capital-t-feston-sot-ditelindjen-mesojeni-sa-vite-i-beri/60%Daily2020-02-29 10:46
https://kosovapost.net/keshtu-e-fillon-udheheqjen-e-partise-duda-balje-foto/60%Daily2020-02-29 10:33
https://kosovapost.net/dy-persona-te-dyshuar-me-koronavirus-arratisen-nga-spitali-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-02-29 10:26
https://kosovapost.net/publikohen-pamjet-kur-kur-droni-turk-shkaterron-sistemin-kunderajror-pantsir-s-1/60%Daily2020-02-29 10:27
https://kosovapost.net/zeka-per-shkarkimet-pune-e-mire-e-qeverise-kurti-duhen-te-hetohen-e-burgosen/60%Daily2020-02-29 10:24
https://kosovapost.net/ja-si-mund-ta-sheroni-ithatin-ne-lukth/60%Daily2020-02-29 10:06
https://kosovapost.net/gerxhaliu-%e2%80%8bvendimet-per-shkarkime-te-domosdoshme-per-shpetimin-e-ndermarrjeve/60%Daily2020-02-29 10:03
https://kosovapost.net/thaci-kosova-ska-adrese-tjeter-te-sinqerte-perpos-shba-ve/60%Daily2020-02-29 10:00
https://kosovapost.net/racizem-ne-angli-ish-portieri-realit-pezullohet-per-tete-ndeshje/60%Daily2020-02-29 10:07
https://kosovapost.net/julia-roberts-blen-shtepi-milione-dollareshefoto/60%Daily2020-02-29 10:22
https://kosovapost.net/reka-anulon-tri-vendime-te-ish-ministres-hoxha-thote-se-u-kursyen-rreth-400-mije/60%Daily2020-02-29 09:37
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-heldt-hap-inkurajues-heqja-e-pjesshme-e-tarifes/60%Daily2020-02-29 09:30
https://kosovapost.net/kompania-e-makinave-planifikon-te-prodhoje-teknologji-qe-dallon-kur-shoferin-e-ze-gjumi/60%Daily2020-02-29 09:27
https://kosovapost.net/hoti-zbulon-temat-te-cilat-do-te-diskutohen-sot-ne-mbledhjen-e-qeverise-ne-prevalle/60%Daily2020-02-29 09:18
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-shkurt/60%Daily2020-02-29 09:09
https://kosovapost.net/ramos-respekt-per-messin-por/60%Daily2020-02-29 09:07
https://kosovapost.net/virusi-korona-gjermania-midis-kujdesit-dhe-panikut/60%Daily2020-02-29 08:55
https://kosovapost.net/punetoret-e-telekomit-kerkojne-rritje-pagash/60%Daily2020-02-29 08:38
https://kosovapost.net/obrien-administrata-e-trumpit-e-gatshme-te-ndihmoje-per-arritjen-e-marreveshjes/60%Daily2020-02-29 08:33
https://kosovapost.net/modelja-e-njohur-pranon-hapur-lidhjen-me-robert-berishen-foto/60%Daily2020-02-29 08:28
https://kosovapost.net/fillon-takimi-qeveritar-ne-prevalle/60%Daily2020-02-29 08:22
https://kosovapost.net/superperhapesi-i-koronavirusit-ne-evrope-infektoi-se-paku-13-persona-ne-itali/60%Daily2020-02-29 08:05
https://kosovapost.net/kurti-per-euronews-shkembimet-territoriale-jane-recete-per-konflikte-te-reja/60%Daily2020-02-29 08:01
https://kosovapost.net/keto-duhet-ti-perdorni-kur-merrni-antibiotike/60%Daily2020-02-29 08:05
https://kosovapost.net/trump-nominon-kongresmenin-ratcliffe-per-drejtor-te-inteligjences-kombetare/60%Daily2020-02-29 07:47
https://kosovapost.net/mjeku-francez-ilaci-kunder-koronavirusit-ekziston-dhe-eshte-shume-i-lire/60%Daily2020-02-29 07:43
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-media-ben-panik-per-koronavirusin-per-te-demtuar-trumpin/60%Daily2020-02-29 07:40
https://kosovapost.net/rikthim-i-cmendur-i-hertha-berlin/60%Daily2020-02-29 07:38
https://kosovapost.net/konfirmohen-tri-raste-te-koronavirusit-ne-shba/60%Daily2020-02-29 07:34
https://kosovapost.net/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-ish-luftetari-i-uck-se-qerim-kelmendi/60%Daily2020-02-29 07:32
https://kosovapost.net/rukiqi-nuk-e-demton-ekonomine-e-vendit-heqja-e-takses/60%Daily2020-02-29 07:28
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-7/60%Daily2020-02-29 07:25
https://kosovapost.net/adnan-januzaj-ia-siguron-fitoren-real-sociedadit-video/60%Daily2020-02-28 23:38
https://kosovapost.net/konjufca-merr-pjese-ne-takimin-vjetor-te-ministrave-te-puneve-te-jashtme-te-visegrad-group/60%Daily2020-02-28 22:50
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-turqia-do-ti-hape-portat-per-refugjatet-qe-duan-te-shkojne-ne-evrope/60%Daily2020-02-28 22:30
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-trump-denon-sulmin-kunder-ushtareve-turq-ne-idlib/60%Daily2020-02-28 22:07
https://kosovapost.net/abazi-me-veting-po-bejme-reforme-te-domosdoshme/60%Daily2020-02-28 21:56
https://kosovapost.net/mustafa-sdeklarohet-as-pro-as-kunder-kurtit-per-taksen/60%Daily2020-02-28 20:45
https://kosovapost.net/kurti-shkembimet-territoriale-jane-recete-per-konflikte-te-reja-jo-per-paqen-qe-na-duhet/60%Daily2020-02-28 20:37
https://kosovapost.net/shqiprim-arifi-politika-e-kosoves-na-perdor-vec-per-fotografi/60%Daily2020-02-28 20:27
https://kosovapost.net/thaci-i-reagon-rusise-dhe-sirise-per-sulmin-ndaj-ushtareve-turq/60%Daily2020-02-28 20:02
https://kosovapost.net/policia-suspendon-komandantin-e-stacionit-te-zubin-potokut-dhe-pergjegjesin-e-dhomes-se-deshmive/60%Daily2020-02-28 19:46
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-per-taksen-hap-i-mire-por-duhet-te-hiqet-plotesisht/60%Daily2020-02-28 19:33
https://kosovapost.net/pergjegjesia-humanitare-ne-idlib-nuk-i-takon-vetem-turqise-por-bashkesise-nderkombetare/60%Daily2020-02-28 19:22
https://kosovapost.net/ushtria-turke-ne-siri-sulmon-avionet-ruse-dhe-njesite-ushtarake-te-regjimit-sirian-video/60%Daily2020-02-28 19:23
https://kosovapost.net/kryeministri-flet-per-mbledhjen-e-qeverise-por-jo-edhe-per-takimin-me-mustafen/60%Daily2020-02-28 18:28
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-kurti-mustafa/60%Daily2020-02-28 18:13
https://kosovapost.net/merkel-po-e-konsideron-si-hapin-e-pare-drejt-heqjes-se-plote-te-takses-100/60%Daily2020-02-28 18:05
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-ne-kosove-per-diten-e-fundit-te-muajit-shkurt/60%Daily2020-02-28 17:53
https://kosovapost.net/a-ka-shkelje-ne-rritjen-e-cmimit-te-maskave-flet-valon-prestreshi/60%Daily2020-02-28 17:41
https://kosovapost.net/bajqinovci-te-stopohet-procesi-i-gradimit-ne-polici-ishte-i-kurdisur/60%Daily2020-02-28 17:33
https://kosovapost.net/reka-kerkon-nga-parlamenti-evropian-te-perkrahe-kosoven-per-vizat-msa-ne-e-ipa-iii/60%Daily2020-02-28 17:09
https://kosovapost.net/haxhiu-takohet-me-ambasadorin-e-turqise-pritet-te-thellohet-bashkepunimi-mes-dy-vendeve/60%Daily2020-02-28 17:04
https://kosovapost.net/carl-bildt-kurti-beri-hap-te-mire-radhen-e-ka-serbia/60%Daily2020-02-28 16:59
https://kosovapost.net/osmani-mbledh-kryetaret-e-komisioneve/60%Daily2020-02-28 16:46
https://kosovapost.net/haradinaj-kurti-me-ftoj-per-takim-por-une-e-refuzova/60%Daily2020-02-28 16:30
https://kosovapost.net/reagon-vetevendosje-ne-kastriot-per-keqperdorim-e-buxhetit-ne-kete-komune/60%Daily2020-02-28 16:23
https://kosovapost.net/aak-ja-mbledh-kryesine-e-partise/60%Daily2020-02-28 16:10
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nis-takimi-kurti-mustafa/60%Daily2020-02-28 15:46
https://kosovapost.net/ky-eshte-dyqani-qe-sjell-moden-italiane-ne-prishtine/60%Daily2020-03-06 16:32
https://kosovapost.net/mustafa-ne-kuvend-pas-pak-pritet-takimi-me-kurtin/60%Daily2020-02-28 15:08
https://kosovapost.net/kosova-e-kroacia-per-fuqizim-te-bashkepunimit-ne-shendetesi/60%Daily2020-02-28 14:57
https://kosovapost.net/mustafa-ceshtja-e-takses-eshte-dashur-fillimisht-te-shtrohet-ne-qeveri/60%Daily2020-02-28 14:39
https://kosovapost.net/kuvendi-mblidhet-ne-nje-seance-te-jashtezakonshme-per-taksen/60%Daily2020-02-28 14:34
https://kosovapost.net/reagon-doktori-qe-po-kerkohet-nga-policia-e-kosoves-faleminderit-vendi-im-qe-ma-bere-kete/60%Daily2020-02-28 14:28
https://kosovapost.net/klubi-i-prodhuesve-perkrah-vendimin-e-qeverise-per-taksen/60%Daily2020-02-28 14:24
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-priti-ne-takim-kryetarin-e-bashkesise-islame-myftiun-naim-ternava/60%Daily2020-02-28 14:20
https://kosovapost.net/ministri-agim-veliu-priti-ne-takim-nenkryetarin-e-parlamentit-evropian-z-rainer-wieland/60%Daily2020-02-28 14:17
https://kosovapost.net/kjo-dizajnere-iu-dergon-pertej-imagjinates-per-shtepine-tuaj/60%Daily2020-02-28 14:44
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-priti-ne-takim-presidentin-e-r-i-t-kosova-te-universitetit-amerikan-ne-kosove-kamal-shahrabi/60%Daily2020-02-28 14:00
https://kosovapost.net/mbi-200-mije-qytetare-perfituan-nga-investimet-e-keds-me-2019/60%Daily2020-02-28 13:55
https://kosovapost.net/italia-ne-mbeshtetje-te-kurtit-per-heqjen-e-pjesshme-te-takses/60%Daily2020-02-28 13:43
https://kosovapost.net/mblidhet-kryesia-vendos-per-seance-te-jashtezakonshme-per-taksen/60%Daily2020-02-28 13:37
https://kosovapost.net/thaci-taksa-te-largohet-menjehere/60%Daily2020-02-28 13:33
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-reagon-per-fenomenet-e-fundit-ne-shoqerine-tone-kerkon-masa-urgjente/60%Daily2020-02-28 13:30
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-personi-qe-po-kerkohet-nga-policia-e-kosoves-eshte-doktor-ne-amerike/60%Daily2020-02-28 13:26
https://kosovapost.net/jepen-detaje-rreth-dhunimit-te-17-vjecares-ne-gjilan/60%Daily2020-02-28 13:07
https://kosovapost.net/osmani-ne-perurimin-e-shtatores-se-kelmendit-eshte-krenaria-e-vendit/60%Daily2020-02-28 12:47
https://kosovapost.net/perhapja-e-koronavirusit-mund-te-shkaktoje-recesion-ne-ekonomine-globale/60%Daily2020-02-28 12:37
https://kosovapost.net/kmdlnj-kundershton-qe-serbeve-te-veriut-tiu-paguhet-rryma/60%Daily2020-02-28 12:25
https://kosovapost.net/pentagoni-kina-rusia-kercenojne-epersine-e-shba-se-ne-hapesire/60%Daily2020-02-28 12:21
https://kosovapost.net/reka-msa-ka-vendosur-kosoven-ne-procesin-zyrtar-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2020-02-28 12:17
https://kosovapost.net/dyshohet-per-kurdisje-ne-konkursin-per-auditor-te-brendshem-te-bqk-se/60%Daily2020-02-28 12:10
https://kosovapost.net/hidhet-hapi-i-pare-drejt-vettingut-ne-sistemin-e-drejtesise/60%Daily2020-02-28 12:06
https://kosovapost.net/ne-qender-te-pejes-perurohet-shtatorja-e-majlinda-kelmendit/60%Daily2020-02-28 12:03
https://kosovapost.net/rrahje-masive-ne-kacanik/60%Daily2020-02-28 11:57
https://kosovapost.net/qeveria-shkarkon-bordin-e-trepces/60%Daily2020-02-28 11:51
https://kosovapost.net/qeveria-shfuqizon-vendimin-qe-favorizonte-ish-keshilltarin-e-haradinajt/60%Daily2020-02-28 11:42
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-merr-edhe-kete-vendim-shkarkon-bordin-qe-emroj-haradinaj/60%Daily2020-02-28 11:26
https://kosovapost.net/turqia-betohet-per-hakmarrje-te-rende-ndaj-regjimit-sirian/60%Daily2020-02-28 11:21
https://kosovapost.net/ismaili-pozite-e-opozite-jemi-se-bashku-per-te-luftuar-koronavirusin/60%Daily2020-02-28 11:00
https://kosovapost.net/emiratet-e-bashkuara-arabe-vazhdojne-ndihmen-per-kosoven/60%Daily2020-02-28 10:48
https://kosovapost.net/parku-inovativ-ne-prizren-mund-te-shfrytezohet-si-karantine/60%Daily2020-02-28 10:20
https://kosovapost.net/41465-2/60%Daily2020-02-28 10:17
https://kosovapost.net/serbia-nis-kompensimin-e-ish-kursimtareve-te-rsfj-se-sipas-aktgjykimit-te-strasburgut-kosova-e-harruar/60%Daily2020-02-28 10:11
https://kosovapost.net/vitia-kemi-kerkuar-400-mije-euro-nga-qeveria-per-masat-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-02-28 10:07
https://kosovapost.net/bota-islame-do-te-kremtoje-neser-naten-e-mire-te-regaibit/60%Daily2020-02-28 09:48
https://kosovapost.net/situata-me-koronavirusin-kosova-siguron-100-mije-doza-te-vaksinave/60%Daily2020-02-28 09:48
https://kosovapost.net/keto-jane-rregullat-e-punes-per-gjermani-pas-1-marsit/60%Daily2020-02-28 09:45
https://kosovapost.net/autoriteti-i-konkurrences-dhe-policia-me-marreveshje-per-kontrolle-te-paparalajmeruara/60%Daily2020-02-28 09:32
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-do-ta-mbeshtet-kosoven-ne-proceset-integruese/60%Daily2020-02-28 09:21
https://kosovapost.net/osmani-eshte-e-rendesishme-qe-partneret-e-koalicionit-te-marrin-vendime-te-perbashketa/60%Daily2020-02-28 09:09
https://kosovapost.net/the-washington-post-mbrojtesi-i-vetem-i-popullit-te-pafuqishem-ne-siri-eshte-turqia-2/60%Daily2020-02-28 09:07
https://kosovapost.net/41441-2/60%Daily2020-02-28 08:59
https://kosovapost.net/kercisni-dhembet-ndersa-jeni-ne-gjume-keto-jane-shkaqet/60%Daily2020-02-28 08:54
https://kosovapost.net/41435-2/60%Daily2020-02-28 08:51
https://kosovapost.net/vazhdon-saga-e-speciales-sndalen-as-ftesat/60%Daily2020-02-28 08:47
https://kosovapost.net/guardioles-i-hakojne-e-mailin-i-zbulohen-objektivat-per-merkaton/60%Daily2020-02-28 08:46
https://kosovapost.net/guterres-ne-idlib-duhet-te-shpallet-menjehere-armepushimi/60%Daily2020-02-28 08:44
https://kosovapost.net/dua-lipa-jep-keshilla-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2020-02-28 08:33
https://kosovapost.net/rasti-i-pare-me-koronavirus-konfirmohet-ne-holande/60%Daily2020-02-28 08:27
https://kosovapost.net/bernabiq-kosova-eshte-ceshtje-e-hapur-edhe-per-fuqite-perendimore/60%Daily2020-02-28 08:24
https://kosovapost.net/lsdm-dhe-besa-nenshkruan-koalicion-parazgjedhor/60%Daily2020-02-28 08:21
https://kosovapost.net/kryeministrin-kurti-e-uron-kryeministri-i-japonise-abe/60%Daily2020-02-28 08:19
https://kosovapost.net/be-reagon-ndaj-vendimit-te-kurtit-besimi-duhet-te-rikthehet-eshte-humbur-shume-kohe/60%Daily2020-02-28 07:44
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vite-nga-beteja-e-uck-se-ne-likoshan-dhe-cirez/60%Daily2020-02-28 07:42
https://kosovapost.net/grenell-nuk-mbeshtesim-masat-gjysmake-per-taksen-kurti-po-ben-gabim-serioz/60%Daily2020-02-28 07:35
https://kosovapost.net/ndeshja-inter-juventus-luhet-pa-tifoze/60%Daily2020-02-28 07:31
https://kosovapost.net/receta-e-limonit-te-ngrire-qe-lufton-edhe-semundjet-me-te-renda/60%Daily2020-02-28 07:28
https://kosovapost.net/shba-ben-thirrje-per-perfundimin-e-menjehershem-te-ofensives-se-regjimit-sirian/60%Daily2020-02-28 07:13
https://kosovapost.net/nga-sulmi-i-regjimit-sirian-martirizohen-33-ushtare-turq/60%Daily2020-02-28 07:11
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-vendin-tone/60%Daily2020-02-28 07:06
https://kosovapost.net/qeveria-do-ti-shfuqizoje-vendimet-qe-favorizonin-biznesin-e-duhanit-te-keshilltarit-te-haradinajt/60%Daily2020-02-28 07:04
https://kosovapost.net/miratimi-i-ligjeve-nuk-ia-ka-hequr-fsk-se-kufizimet-territoriale/60%Daily2020-02-28 06:59
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-vjosa-osmani-viziton-sot-pejen/60%Daily2020-02-28 06:56
https://kosovapost.net/cfare-moti-do-te-kemi-sot/60%Daily2020-02-28 06:51
https://kosovapost.net/arabia-saudite-pezullon-viziten-ne-umra-per-shkak-te-frikes-se-koronavirusit/60%Daily2020-02-28 06:49
https://kosovapost.net/abazi-spektri-i-diplomacise-nderkombetare-eshte-duke-pare-ne-shprese-e-admirim-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-27 22:29
https://kosovapost.net/anetari-nisma-s-xhevdet-smakiqi-kerkon-unitet-ne-inters-te-shtetit/60%Daily2020-02-27 22:07
https://kosovapost.net/gazeta-gjermane-ne-kosove-po-fryne-ere-e-re-qe-kur-albin-kurti-erdhi-ne-krye/60%Daily2020-02-27 21:38
https://kosovapost.net/i-cmendi/60%Daily2020-02-27 21:35
https://kosovapost.net/hoti-nese-taksa-hiqet-neser-te-marten-duhet-te-jemi-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-02-27 21:28
https://kosovapost.net/ne-indi-200-milione-muslimane-jane-nen-shenjester/60%Daily2020-02-27 21:25
https://kosovapost.net/neser-ne-teheran-nuk-do-te-falet-namazi-i-xhumase/60%Daily2020-02-27 21:14
https://kosovapost.net/reagon-haziri-pas-heqjes-se-takses-kurti-as-nuk-eshte-ngutur-as-nuk-eshte-vonuar/60%Daily2020-02-27 21:08
https://kosovapost.net/vellai-i-qerim-kelmendit-hedh-dyshimet-e-para-se-nga-kush-mund-te-jete-porositur-vrasjavideo/60%Daily2020-02-27 20:20
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkurti-jam-i-durueshem-me-nderkombetaret-por-ne-fund-mbroj-interesat-e-qytetareve-te-kosoves/60%Daily2020-02-27 20:14
https://kosovapost.net/thaci-takon-obrien-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-02-27 19:58
https://kosovapost.net/nuk-durojne-karantinen-nga-koronavirusi-nisin-arratisjet-nga-zonat-e-kuqe-ne-itali/60%Daily2020-02-27 19:50
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-te-premten-ne-kosove/60%Daily2020-02-27 19:11
https://kosovapost.net/41339-2/60%Daily2020-02-27 19:06
https://kosovapost.net/kurti-kerkon-qe-be-ja-te-heqe-vizat-ne-kete-date/60%Daily2020-02-27 18:58
https://kosovapost.net/kosove-problemet-e-komuniteteve-pakice-jane-probleme-edhe-te-komunitetit-shumice/60%Daily2020-02-27 18:51
https://kosovapost.net/kurti-tregon-se-a-ka-komunikim-me-ambasadorin-grenell/60%Daily2020-02-27 18:27
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-heq-taksen-ndaj-serbise-por-ja-cfare-thote-ramush-haradinaj/60%Daily2020-02-27 18:17
https://kosovapost.net/kurti-jam-koordinuar-me-ldkne-per-heqjen-e-tarifes/60%Daily2020-02-27 18:05
https://kosovapost.net/konjufca-takon-lajcakun-i-thote-se-5-vendet-e-be-se-duhet-ta-njohin-kosoven-perfshire-sllovakine/60%Daily2020-02-27 18:00
https://kosovapost.net/qeveria-heq-taksen-per-lenden-e-pare-ndaj-serbise-e-beh-se/60%Daily2020-02-27 17:53
https://kosovapost.net/varhelyi-integrimi-i-ballkanit-perendimor-prioritet-i-ke-se/60%Daily2020-02-27 17:36
https://kosovapost.net/mpb-svecla-nuk-u-sulmua-tentoi-te-ndalte-nje-rrahje-mes-dy-te-tjereve/60%Daily2020-02-27 17:24
https://kosovapost.net/vetevendosje-svecla-mbrojti-te-miturin-e-varfer-ne-kafe/60%Daily2020-02-27 17:07
https://kosovapost.net/kurti-zhvillimi-ekonomik-sjell-punesim-luftimi-i-korrupsionit-sjell-drejtesi/60%Daily2020-02-27 16:54
https://kosovapost.net/kimete-berisha-mesazh-albin-kurtit-nuk-qeveriset-me-mendt-te-ramushit-shlire-hiqe-taksen/60%Daily2020-02-27 16:47
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-del-ne-konference-per-media-ne-ora-1830/60%Daily2020-02-27 16:17
https://kosovapost.net/mbledhen-41-nenshkrime-per-taksen-kryesia-pritet-te-vendose-neser-per-seancen/60%Daily2020-02-27 16:15
https://kosovapost.net/pamje-ekskluzive-momenti-kur-sulmohet-fizikisht-zv-ministri-svecla-goditet-ne-koke/60%Daily2020-02-27 16:07
https://kosovapost.net/a-mundet-tarifa-me-na-prishe-me-z-grenell/60%Daily2020-02-27 16:02
https://kosovapost.net/aeroplani-nga-italia-ne-prishtine-udhetaret-kontrollohen-nje-nga-nje-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-02-27 15:52
https://kosovapost.net/kaq-paciente-u-sheruan-nga-koronavirusi-i-ri-lirohen-nga-spitali-ne-kine/60%Daily2020-02-27 15:36
https://kosovapost.net/ne-prage-cakaj-kerkon-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-02-27 14:49
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-reagon-ndaj-vrasjes-se-kelmendit-kerkon-nga-policia-dhe-prokuroria-hetim-per-zbardhjen-e-rastit/60%Daily2020-02-27 14:27
https://kosovapost.net/vuciq-aleatet-perendimore-do-te-dalin-me-nje-plan-te-harmonizuar-per-kosoven/60%Daily2020-02-27 14:23
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-priti-ne-takim-komandantin-e-kfor-it-gjeneral-major-michele-risi/60%Daily2020-02-27 14:15
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-pranon-urime-nga-kryetari-i-parlamentit-te-austrise-dhe-suedise/60%Daily2020-02-27 14:10
https://kosovapost.net/rrefimi-i-familjareve-per-vrasjen-e-qerim-kelmendit-foto/60%Daily2020-02-27 13:56
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-konsumoni-mjalte/60%Daily2020-02-27 13:42
https://kosovapost.net/newko-balkan-i-pretendon-se-i-eshte-anuluar-padrejtesisht-tenderi-nga-kek-u/60%Daily2020-02-27 13:19
https://kosovapost.net/formacioni-i-javes-ne-ligen-e-kampioneve/60%Daily2020-02-27 13:14
https://kosovapost.net/the-washington-post-mbrojtesi-i-vetem-i-popullit-te-pafuqishem-ne-siri-eshte-turqia/60%Daily2020-02-27 13:11
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ministrin-e-shendetesise-vitia/60%Daily2020-02-27 13:03
https://kosovapost.net/thaci-kosova-vend-me-potenciale-te-medha-per-investime-te-huaja/60%Daily2020-02-27 13:00
https://kosovapost.net/koronavirusi-godet-edhe-miliarderet-me-te-medhenj-ne-bote/60%Daily2020-02-27 12:56
https://kosovapost.net/rama-zbulon-vendndodhjen-e-karantines-ne-shqiperi-ne-rast-te-pertalljes-me-koronavirusin/60%Daily2020-02-27 12:53
https://kosovapost.net/publikohen-fakte-per-abuzimin-e-miliona-euro-ne-rtk-djali-i-mentor-shales-9-vjecar-merr-16-mije-euro-ne-muaj/60%Daily2020-04-07 11:06
https://kosovapost.net/drecun-aktakuzat-e-speciales-jane-gati-emrat-e-te-akuzuarve-sdihen-ende/60%Daily2020-02-27 12:41
https://kosovapost.net/kurti-i-kthen-pergjigje-shbase-nuk-e-heqim-taksen/60%Daily2020-02-27 12:36
https://kosovapost.net/be-ja-investoi-mbi-10-milione-euro-ne-sherbimin-korrektues/60%Daily2020-02-27 12:23
https://kosovapost.net/per-cka-i-bleu-labinot-tahiri-5000-maska/60%Daily2020-02-27 12:20
https://kosovapost.net/ovl-e-uck-se-reagon-per-vrasjen-e-kelmendit-paralajmerojne-protesta/60%Daily2020-02-27 12:04
https://kosovapost.net/rrefen-osman-kelmendi-qerimit-ia-zune-priten-dhe-e-ekzekutuan/60%Daily2020-02-27 11:45
https://kosovapost.net/futbollisti-i-njohur-ne-itali-preket-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-27 11:36
https://kosovapost.net/bora-veshtireson-qarkullimin-e-veturave-ne-rruget-e-kosoves/60%Daily2020-02-27 11:28
https://kosovapost.net/reagon-presidenti-thaci-vrasja-e-kelmendit-tinezare-dhe-mizore/60%Daily2020-02-27 11:25
https://kosovapost.net/bislimi-ministria-e-financave-do-te-vazhdoje-mbeshtetjen-per-atk-ne/60%Daily2020-02-27 10:44
https://kosovapost.net/urrehem-nga-mijera-shqiptare-ky-ishte-postimi-i-qerim-kelmendit-nje-dite-para-se-te-vritej-foto/60%Daily2020-02-27 10:41
https://kosovapost.net/ujesjellesi-prishtina-thote-se-uji-i-pijshem-eshte-100-i-sigurt/60%Daily2020-02-27 10:33
https://kosovapost.net/aksion-i-policise-ne-prishtine-arrestohen-pese-persona/60%Daily2020-02-27 10:38
https://kosovapost.net/haradinaj-te-zbardhet-sa-me-shpejte-vrasja-e-kelmendit/60%Daily2020-02-27 10:22
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-pranon-telegram-urimi-nga-kryeministri-i-republikes-se-greqise-kyriakos-mitsotakis/60%Daily2020-02-27 10:27
https://kosovapost.net/gjendet-e-vdekur-nje-femer-ne-prishtine/60%Daily2020-02-27 10:16
https://kosovapost.net/gjendet-i-bdekur-personi-i-zhdukur-ne-decan/60%Daily2020-02-27 09:55
https://kosovapost.net/reagon-vellai-i-qerim-kelmendit-konfirmon-vrasjen-e-tij/60%Daily2020-02-27 09:42
https://kosovapost.net/hashim-thaci-takim-kongresistin-eliot-engel/60%Daily2020-02-27 09:36
https://kosovapost.net/bayern-feston-120-vjetorin-e-klubit/60%Daily2020-02-27 09:32
https://kosovapost.net/shba-te-shtena-me-arme-5-te-vrare/60%Daily2020-02-27 09:14
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistralen-prishtine-podujeve-ka-te-lenduar/60%Daily2020-02-27 09:11
https://kosovapost.net/sa-qytetare-te-kosoves-u-pajisen-me-viza-pune-gjermane-ne-vitet-2016-2018/60%Daily2020-02-27 09:01
https://kosovapost.net/kengetarja-enca-haxhia-eshte-ne-zi-humbi-personi-me-te-dashur/60%Daily2020-02-27 08:58
https://kosovapost.net/ky-eshte-personi-qe-u-vra-mbreme-ne-zahaq-te-pejes-ish-ushtar-i-uck-se-foto/60%Daily2020-02-27 08:40
https://kosovapost.net/speciala-fton-edhe-avokatin-e-njohur/60%Daily2020-02-27 08:27
https://kosovapost.net/detaje-te-renda-nga-vrasja-ne-peje/60%Daily2020-02-27 08:24
https://kosovapost.net/samanta-karavella-tregon-sa-paguhet-nga-koncertet/60%Daily2020-02-27 08:00
https://kosovapost.net/autoriteti-i-konkurrences-do-ta-hetoje-rritjen-e-cmimit-te-maskave-neper-barnatore/60%Daily2020-02-27 07:56
https://kosovapost.net/man-city-me-loje-spektakolare-mposht-realin-ne-bernabeu/60%Daily2020-02-27 07:54
https://kosovapost.net/deri-ne-fund-te-muajit-turqia-planifikon-te-largoje-forcat-siriane-nga-idlibi/60%Daily2020-02-27 07:47
https://kosovapost.net/vrasje-e-rende-ne-peje/60%Daily2020-02-27 07:44
https://kosovapost.net/rritet-presioni-per-taksen-lvv-e-ldk-me-qendrime-te-kunderta/60%Daily2020-02-27 07:41
https://kosovapost.net/koronavirusi-bizneset-shqiptare-fillojne-te-ndiejne-pasojat-e-koronavirusit/60%Daily2020-02-27 07:39
https://kosovapost.net/vuciq-paraljmeron-eshte-ceshtje-kohe-kur-serbise-do-ti-kerkohet-njohja-e-kosoves/60%Daily2020-02-27 07:36
https://kosovapost.net/50-per-qind-me-pak-blerje-online-ne-kosove-nga-kina/60%Daily2020-02-27 07:33
https://kosovapost.net/thaci-pas-takimit-me-pompeon-shba-interesim-i-ri-per-kosoven/60%Daily2020-02-27 07:30
https://kosovapost.net/garanci-nga-nato-ja-rreth-veriut-kishte-kerkuar-serbia/60%Daily2020-02-27 07:26
https://kosovapost.net/rrezik-nga-koronavirusi-ndalohet-hyrja-ne-meke-dhe-medine/60%Daily2020-02-27 07:15
https://kosovapost.net/pompeo-kerkon-heqjen-e-takses-ndaj-mallrave-serbe/60%Daily2020-02-27 07:03
https://kosovapost.net/sot-behen-123-vite-nga-botimi-i-alfabetares-se-gjuhes-shqipe/60%Daily2020-02-27 07:50
https://kosovapost.net/sherohen-tre-paciente-me-koronavirus-ky-eshte-ilaci-qe-i-shpetoi/60%Daily2020-02-27 06:56
https://kosovapost.net/moti-sot-38/60%Daily2020-02-27 06:51
https://kosovapost.net/te-enjten-mbahet-mbledhja-e-trete-e-qeverise-cfare-vendime-pritet-te-merren/60%Daily2020-02-26 22:48
https://kosovapost.net/zjarr-ne-lagjen-e-spitalit-ne-prishtine-foto/60%Daily2020-02-26 22:44
https://kosovapost.net/ja-sa-paguhet-nje-i-burgosur-i-cili-punon-brenda-burgut-te-dubraves-video/60%Daily2020-02-26 21:58
https://kosovapost.net/vajza-siriane-qe-qeshte-me-bombardimet-fillon-jeten-ne-turqi-foto/60%Daily2020-02-26 21:36
https://kosovapost.net/sherohen-tre-paciente-me-koronavirus-corriere-ja-ilaci-qe-u-perdor/60%Daily2020-02-26 21:33
https://kosovapost.net/keshilli-per-mbrojtjen-e-veteraneve-te-uck-se-ndan-mirenjoheje-per-gjeneralin-xhevahir-geci/60%Daily2020-02-26 21:17
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-hoxha-shefqet-krasniqi-ka-qene-pjese-e-koshares-video/60%Daily2020-02-26 21:03
https://kosovapost.net/albin-kurti-po-ia-rikthen-autoritetin-kosoves-ne-arenen-nderkombetare/60%Daily2020-02-26 20:56
https://kosovapost.net/flet-i-biri-per-humbjen-e-nexhmie-hoxhes-ja-cfare-thote/60%Daily2020-02-26 20:50
https://kosovapost.net/rama-ben-thirrje-ne-moske-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-02-26 20:42
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-te-ndeshjeve-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2020-02-26 20:35
https://kosovapost.net/termet-ne-shijak-lekundjet-ndjehen-ne-tirane/60%Daily2020-02-26 20:16
https://kosovapost.net/hyri-ilegalisht-ne-kosove-por-ja-cfare-i-ndodhi-sirianit/60%Daily2020-02-26 20:02
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-pompeon-ja-cfare-u-bisedua/60%Daily2020-02-26 19:32
https://kosovapost.net/ne-kroaci-konfirmohet-edhe-rasti-i-trete-me-koronavirus/60%Daily2020-02-26 19:18
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-diteve-te-fundit-te-shkurtit/60%Daily2020-02-26 19:09
https://kosovapost.net/nje-grua-gjendet-e-vdekur-ne-prishtine/60%Daily2020-02-26 19:00
https://kosovapost.net/thaci-pritet-me-garde-shteterore-ne-pentagon-video/60%Daily2020-02-26 18:17
https://kosovapost.net/a-e-ka-urdheruar-ali-ahmeti-vrasjen-e-thacit-ne-vitin-2001-pergjigjet-vete-ai/60%Daily2020-02-26 18:04
https://kosovapost.net/osmani-i-del-krah-albin-kurtit-nuk-e-sulmoi-naton/60%Daily2020-02-26 17:59
https://kosovapost.net/bajrami-takon-apostoloven-flasin-per-permiresimin-ne-fushen-e-arsimit/60%Daily2020-02-26 17:08
https://kosovapost.net/osmani-zotohet-para-apostolovas-dhe-braathut-per-forcim-te-procesit-zgjedhor/60%Daily2020-02-26 17:03
https://kosovapost.net/mustafa-shoqatat-e-fermereve-partner-kryesore-te-ministrise-se-bujqesise/60%Daily2020-02-26 16:56
https://kosovapost.net/abazi-pas-konferences-se-kurtit-partnerieti-me-nato-n-sdiskutohet/60%Daily2020-02-26 16:50
https://kosovapost.net/eshte-ndare-nga-jeta-nexhmije-hoxha/60%Daily2020-02-26 16:29
https://kosovapost.net/presidenti-slloven-emeron-janez-janshen-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2020-02-26 16:22
https://kosovapost.net/arsimtari-qe-ia-preu-floket-nxenesit-ne-gjilan-shkon-ne-pushim/60%Daily2020-02-26 15:58
https://kosovapost.net/hardinaj-flet-per-letren-e-thacit-fsk-mund-te-shkoj-ne-veri-i-kerkova-nato-s-ti-zhvleftesoje-ato/60%Daily2020-02-26 16:17
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-konfirmohet-rasti-i-pare-me-koronavirus-ne-maqedoni/60%Daily2020-02-26 15:34
https://kosovapost.net/autobusi-me-dasmore-bie-ne-lume-se-paku-24-te-vdekur/60%Daily2020-02-26 15:27
https://kosovapost.net/kushtetuesja-merr-kete-vendim-per-pagat/60%Daily2020-02-26 15:12
https://kosovapost.net/investitori-turk-ne-kosove-dhe-shqiperi-z-ahmet-calik-nderohet-me-urdhrin-perandorak-japonez-order-of-the-rising-sun/60%Daily2020-02-26 15:13
https://kosovapost.net/era-e-forte-heq-mbulesat-metalike-te-konteniereve-ne-mitrovice/60%Daily2020-02-26 15:06
https://kosovapost.net/si-te-shpetojme-nga-coronavirusi-a-ka-mbrojtje-pas-infektimit-2/60%Daily2020-02-26 15:23
https://kosovapost.net/kurti-tregon-se-a-do-ta-vizitoje-veriun-e-kosoves/60%Daily2020-02-26 14:50
https://kosovapost.net/kurti-me-shume-se-40-minuta-do-qendroja-ne-takim-me-thacin-por-ska-kush-ku-e-gjen/60%Daily2020-02-26 14:40
https://kosovapost.net/pompeo-po-bashkepunojme-me-turqine-per-te-pare-se-cfare-mund-te-bejme-ne-idlib/60%Daily2020-02-26 14:32
https://kosovapost.net/shqetesues-fakti-qe-nje-kryeminister-i-kosoves-i-cileson-marreveshjet-me-nato-n-ne-kundershtim-me-interesat-e-kosoves/60%Daily2020-02-26 14:25
https://kosovapost.net/kurti-mbyll-konferencen-me-nje-batute-per-ish-presidenten-jahjaga/60%Daily2020-02-26 14:15
https://kosovapost.net/zbulimi-i-madh-ky-ilac-mund-te-vrase-edhe-bakterin-me-te-rrezikshem/60%Daily2020-02-27 06:53
https://kosovapost.net/abdixhiku-priti-ne-takim-perfaqesues-te-bankes-boterore/60%Daily2020-02-26 14:09
https://kosovapost.net/kurti-marreveshja-mes-thacit-dhe-rasmussen-shkelje-flagrante-te-merren-organet-e-drejtesise/60%Daily2020-02-26 14:05
https://kosovapost.net/vater-e-re-ne-gjermani-mbyllen-shkollat-dhe-zyrat-ne-heinsberg/60%Daily2020-02-26 14:15
https://kosovapost.net/keds-mobilizoi-mbi-250-punetore-ne-zonat-e-prekura-nga-era-e-forte/60%Daily2020-02-26 13:45
https://kosovapost.net/40987-2/60%Daily2020-02-26 13:39
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-emeroi-znj-shenaj-shala-keshilltare-te-jashtme-politike/60%Daily2020-02-26 13:33
https://kosovapost.net/coronavirus-shkakton-kaos-ne-sport-rrezikon-mbajtja-e-olimpiades/60%Daily2020-02-26 13:18
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-podujeve-subjektet-fillojne-fushaten-parazgjedhore-me-3-mars/60%Daily2020-02-26 13:14
https://kosovapost.net/era-e-forte-heq-kulmin-e-shkolles-ne-fshatin-prugovc-video/60%Daily2020-02-26 13:08
https://kosovapost.net/lavrov-pas-takimit-me-ramen-rusia-do-te-pranoje-cdo-marreveshje-kosove-serbi/60%Daily2020-02-26 12:59
https://kosovapost.net/kurti-therret-konference-per-media-kjo-eshte-arsya/60%Daily2020-02-26 12:38
https://kosovapost.net/kurti-qeverisja-e-re-do-tua-ktheje-njerezve-nje-lidhje-te-re-me-token-e-tyre/60%Daily2020-02-26 12:22
https://kosovapost.net/krim-ne-qender-te-ketij-qyteti-burri-vret-gruan-me-shufer-hekuri/60%Daily2020-02-26 12:13
https://kosovapost.net/osmani-do-ti-trajtojme-me-prioritet-projektet-dhe-marreveshjet-me-banken-boterore/60%Daily2020-02-26 12:05
https://kosovapost.net/paralajmerohet-inicimi-i-procedures-per-shkarkimin-e-thacit/60%Daily2020-02-26 12:05
https://kosovapost.net/kurti-tarifa-100-per-qind-do-te-zevendesohet-me-reciprocitet/60%Daily2020-02-26 11:56
https://kosovapost.net/kurti-rrugetimi-im-pa-adem-demacin-do-te-ishte-i-pamundur/60%Daily2020-02-26 11:50
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ambasadorin-e-turqise-ne-kosove-ne-kosove-cagri-sakar/60%Daily2020-02-26 11:35
https://kosovapost.net/a-e-dini-se-muzeu-shendetesor-ne-edrene-u-cel-ne-vitin-1488-nga-sulltan-beyazit-ii/60%Daily2020-02-26 11:21
https://kosovapost.net/sulmi-me-veze-ndaj-avdullah-hotit-policia-interviston-dy-persona/60%Daily2020-02-26 11:11
https://kosovapost.net/kurti-njofton-osmanin-per-nje-marreveshje-te-fshehte-te-thacit-me-sekretarin-e-nato-s/60%Daily2020-02-26 11:06
https://kosovapost.net/historia-e-dhimbshme-e-kengetares-se-njohur/60%Daily2020-02-26 10:48
https://kosovapost.net/iowa-vazhdon-mbeshtetjen-per-kosoven/60%Daily2020-02-26 10:38
https://kosovapost.net/nese-ju-mpihen-duart-urgjent-tek-mjeku-rrezikoheni-nga/60%Daily2020-02-26 10:25
https://kosovapost.net/nje-termet-i-fuqishem-godet-australine/60%Daily2020-02-26 10:22
https://kosovapost.net/jakshiq-serbia-ose-do-te-pranoje-pavaresine-e-kosoves-ose-do-te-hape-fronte-te-reja-me-fuqi-te-medha/60%Daily2020-02-26 10:20
https://kosovapost.net/barcelona-merr-nje-lajm-te-hidhur-para-ndeshjes-me-real-madridin/60%Daily2020-02-26 10:15
https://kosovapost.net/ja-cfare-bisedoi-thaci-me-palmerin-dhe-me-perfaqesues-te-senatit-e-kongresit-amerikane/60%Daily2020-02-26 10:12
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-person-ne-prishtine-2/60%Daily2020-02-26 10:06
https://kosovapost.net/mertens-si-maradona-gol-dhe-rekord-foto/60%Daily2020-02-26 10:01
https://kosovapost.net/pse-deshton-gjykimi-per-krim-te-organizuar-lidhur-me-vizat-italiane-ndaj-uke-rugoves-dhe-te-tjereve/60%Daily2020-02-26 09:56
https://kosovapost.net/koronavirusi-shtohen-masat-ne-pikat-doganore/60%Daily2020-02-26 09:51
https://kosovapost.net/marreveshja-me-serbine-arrihet-vetem-permes-nje-procesi-dinamik-dialogues-te-udhehequr-nga-qeveria/60%Daily2020-02-26 09:46
https://kosovapost.net/kalendari-historik-26-shkurt/60%Daily2020-02-26 09:40
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-perfaqesuesit-e-bankes-boterore/60%Daily2020-02-26 09:37
https://kosovapost.net/asamblisti-i-ldk-se-ne-podujeve-i-bashkohet-vetevendosjes/60%Daily2020-02-26 09:38
https://kosovapost.net/sulmohen-dhe-plackiten-kater-shtetas-te-huaj/60%Daily2020-02-26 09:11
https://kosovapost.net/nje-shtetas-kinez-po-trajtohet-ne-qkuk-dyshohet-se-eshte-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-26 09:05
https://kosovapost.net/rasti-i-dyte-me-koronavirus-ne-kroaci-vellai-infekton-vellane/60%Daily2020-02-26 09:02
https://kosovapost.net/40880-2/60%Daily2020-02-26 08:44
https://kosovapost.net/thaci-ne-shba-takon-ish-ambasadorin-walker/60%Daily2020-02-26 08:32
https://kosovapost.net/sot-ditelindja-e-deharit-dhe-e-demacit/60%Daily2020-02-26 08:29
https://kosovapost.net/kujtesa-e-kosoves-hapet-ekspozita-me-portrete-dhe-fotografi-te-adem-demacit/60%Daily2020-02-26 08:17
https://kosovapost.net/koronavirusi-perhapja-ne-evrope-nga-italia/60%Daily2020-02-26 08:13
https://kosovapost.net/italianet-ua-nxjerrin-inatin-kinezeve-per-koronavirus-i-rrahin-dhe-i-fyejne-publikisht-foto/60%Daily2020-02-26 08:09
https://kosovapost.net/emrush-xhemajli-perfundon-intervistimin-ne-hage/60%Daily2020-02-26 08:07
https://kosovapost.net/ismaili-iu-ben-thirrje-institucioneve-te-shendetesise-te-mobilizohen-per-koronavirusin/60%Daily2020-02-26 08:03
https://kosovapost.net/vazhdojne-dyshimet-per-koronavirus-ne-kosove-qytetaret-te-alarmuar/60%Daily2020-02-26 08:00
https://kosovapost.net/zidane-e-thote-troc-ja-ke-cileson-trajnerin-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2020-02-26 07:46
https://kosovapost.net/ne-arabine-saudite-fillojne-garat-ne-ligen-e-futbollit-per-gra/60%Daily2020-02-26 07:41
https://kosovapost.net/keds-rehaton-dragashin-njehere-e-mire/60%Daily2020-02-26 07:34
https://kosovapost.net/cakordim-ne-politiken-e-jashtme/60%Daily2020-02-26 07:28
https://kosovapost.net/oret-e-para-te-mesimit-i-kushtohen-rritjes-se-vetedijesimit-per-koronavirus/60%Daily2020-02-26 07:19
https://kosovapost.net/ja-cilat-ushqime-duhet-ti-hani-nese-vuani-nga-anemia/60%Daily2020-02-26 07:16
https://kosovapost.net/paralajmerohet-kontestimi-ne-gjykate-i-vendimit-per-anulim-te-provimit-te-noterise/60%Daily2020-02-26 07:09
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-te-ardhshme/60%Daily2020-02-26 07:02
https://kosovapost.net/raporti-boteror-per-vendet-me-te-ndotura-ne-bote-ku-eshte-kosova/60%Daily2020-02-25 22:46
https://kosovapost.net/a-duhet-qeveria-ta-heqe-taksen-gjate-kesaj-jave-flet-ramush-tahiri/60%Daily2020-02-25 22:39
https://kosovapost.net/permes-nje-letre-publike-modelja-jessica-kadiu-pranon-se-ka-qene-ne-lidhje-me-robertin/60%Daily2020-02-25 22:18
https://kosovapost.net/si-te-shpetojme-nga-coronavirusi-a-ka-mbrojtje-pas-infektimit/60%Daily2020-02-25 21:17
https://kosovapost.net/po-si-te-behet-qe-serbia-te-fitoje-dicka/60%Daily2020-02-25 21:12
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-takon-delegacionin-e-fondit-monetar-nderkombetar/60%Daily2020-02-25 21:07
https://kosovapost.net/be-miraton-mandatin-per-bisedimet-tregtare-te-brexit-ti/60%Daily2020-02-25 21:01
https://kosovapost.net/turqia-ndalon-importin-e-cigareve-elektronike/60%Daily2020-02-25 20:56
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-raporti-per-masat-e-reciprocitet-eshte-duke-u-pergatitur/60%Daily2020-02-25 20:30
https://kosovapost.net/lekaj-nese-qeveria-kurti-vendos-reciprocitet-une-nuk-do-te-merrem-me-politike/60%Daily2020-02-25 20:21
https://kosovapost.net/zeka-per-shkak-te-zgjedhjeve-u-shtyne-aktakuzat-e-speciales/60%Daily2020-02-25 20:10
https://kosovapost.net/presidenti-ne-uashington-kosova-ka-nevoje-per-kapitullin-e-fundit-marreveshjen-me-serbine-dhe-integrimin-ne-nato-e-be/60%Daily2020-02-25 20:05
https://kosovapost.net/rregullorja-e-re-ja-nga-sa-keshilltare-mund-te-kene-hoti-e-abazi/60%Daily2020-02-25 20:00
https://kosovapost.net/tre-pacientet-e-shtrire-ne-qkuk-nuk-jane-te-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-25 19:09
https://kosovapost.net/njihuni-me-deputeten-me-te-re-ne-historine-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-02-25 19:01
https://kosovapost.net/a-po-behet-medvegja-kurban-per-bujanocin-dhe-presheven/60%Daily2020-02-25 18:51
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-neser-e-pasneser-marrin-fund-ditet-e-nxehta/60%Daily2020-02-25 18:36
https://kosovapost.net/zvicra-konfirmon-rastin-e-pare-me-koronavirus/60%Daily2020-02-25 18:11
https://kosovapost.net/veliu-i-interesuar-te-rris-numrin-e-personave-me-nevoja-te-vecanta-ne-policine-e-kosoves/60%Daily2020-02-25 17:24
https://kosovapost.net/luksemburgu-perkrah-kosoven-ne-rrugen-e-saj-euro-integruese/60%Daily2020-02-25 17:19
https://kosovapost.net/apostoloves-i-vazhdohet-mandati-ne-kosove-deri-me-31-gusht-2020/60%Daily2020-02-25 17:14
https://kosovapost.net/ky-eshte-gjykatesi-qe-po-trajton-dy-akuzat-e-para-per-ish-pjesetaret-e-uck-se/60%Daily2020-02-25 17:03
https://kosovapost.net/ish-kryesuesja-e-bordit-i-telekomit-ka-4-vende-tjera-te-punes/60%Daily2020-02-25 16:43
https://kosovapost.net/kastrati-detyrohet-ta-pezulloje-reformen-ne-dy-fshatra-te-kamenices/60%Daily2020-02-25 16:32
https://kosovapost.net/mijera-qytetare-ne-vit-heqin-dore-nga-nenshtetesia-e-kosoves/60%Daily2020-02-25 16:29
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-emeron-keshilltar-politik-zyrtarin-e-vjeter-te-vv-se/60%Daily2020-02-25 16:23
https://kosovapost.net/ne-mars-fillon-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-ish-ministrit-te-bujqesise-nenad-rikallo/60%Daily2020-02-25 16:13
https://kosovapost.net/dy-kosovare-dhe-nje-shtetas-i-huaj-te-ardhur-nga-italia-dyshohet-se-jane-prekur-me-koronavirus/60%Daily2020-02-25 15:24
https://kosovapost.net/40753-2/60%Daily2020-02-25 14:43
https://kosovapost.net/presidenti-i-austrise-premton-mbeshtetjen-e-pa-rezerve-ne-rrugetimin-e-kosoves-ne-be/60%Daily2020-02-25 14:33
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-ne-prishtine-deklarohet-rreth-koronavirusit/60%Daily2020-02-25 14:30
https://kosovapost.net/vetevendosje-freskon-diplomacine-parlamentare-me-energji-te-re/60%Daily2020-02-25 14:31
https://kosovapost.net/se-shpejti-prishtine-me-statujen-e-senatorit-bob-dole/60%Daily2020-02-25 14:39
https://kosovapost.net/haradinaj-ngritja-e-aktakuzave-nga-specialja-po-behet-per-ti-arsyetuar-fondet/60%Daily2020-02-25 13:55
https://kosovapost.net/koronavirusi-rrethon-shqiperine-2-te-prekur-nga-serbia/60%Daily2020-02-25 13:21
https://kosovapost.net/selimi-nuk-e-dime-kur-hiqet-taksa-reciprocitetin-e-kemi-ne-marreveshje-me-ldk-ne/60%Daily2020-02-25 13:17
https://kosovapost.net/ne-washington-thaci-kritikon-be-ne-po-e-humbin-ndikimin-duke-u-vonuar/60%Daily2020-02-25 12:50
https://kosovapost.net/vietnami-jep-shprese-sheron-te-gjithe-personat-e-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-25 12:36
https://kosovapost.net/policia-arreston-babe-e-djale-ne-drenas/60%Daily2020-02-25 12:33
https://kosovapost.net/nje-lajm-i-mire-koronavirusi-nuk-prek-femijet/60%Daily2020-02-25 12:27
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-grua-ne-gjilan/60%Daily2020-02-25 12:25
https://kosovapost.net/de-biasi-tallet-me-rashicen-ja-cfare-thote/60%Daily2020-02-25 12:20
https://kosovapost.net/be-diskuton-metodologjine-e-zgjerimit/60%Daily2020-02-25 12:03
https://kosovapost.net/restaurohet-xhamia-e-vjeter-e-fshatit-shkoze-te-malisheves-foto/60%Daily2020-02-25 12:00
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-presidenti-i-egjiptit-hosni-mubarak/60%Daily2020-02-25 11:56
https://kosovapost.net/mashti-shton-masat-neper-shkolla-per-parandalim-te-koronavirusit/60%Daily2020-02-25 11:43
https://kosovapost.net/konstituohet-komisioni-per-pune-te-jashtme/60%Daily2020-02-25 11:40
https://kosovapost.net/ndeshjen-maqedoni-e-veriut-kosove-ja-kur-dalin-ne-shitje-biletat/60%Daily2020-02-25 11:36
https://kosovapost.net/nuk-ka-qetesi-ne-milan-nje-ikone-mendon-largimin/60%Daily2020-02-25 11:07
https://kosovapost.net/trump-blindon-indine-nenshkruhet-marreveshje-ushtarake/60%Daily2020-02-25 10:54
https://kosovapost.net/vanessa-bryant-i-perlot-te-gjithe-me-fjalimin-ne-ceremonine-e-homazheve-per-kobe-dhe-gianna-n-video/60%Daily2020-02-25 10:49
https://kosovapost.net/sherr-masiv-mes-serbeve-ne-vjene/60%Daily2020-02-25 10:45
https://kosovapost.net/ministri-veliu-premton-perkrahje-te-vecante-per-policine-e-kosoves/60%Daily2020-02-25 10:38
https://kosovapost.net/nuk-luhet-me-coronavirus-ne-spanje-bie-alarmi-frike-nga-ekipet-italiane/60%Daily2020-02-25 11:22
https://kosovapost.net/nisma-per-shkarkimin-e-metes-te-premten-mblidhet-komisioni-hetimor/60%Daily2020-02-25 10:34
https://kosovapost.net/up-ja-publikon-listen-e-studenteve-fitues-te-bursave/60%Daily2020-02-25 10:30
https://kosovapost.net/semundja-ska-libreze-partiake-anetaret-e-komisionit-te-bashkuar-per-nje-shendetesi-efikase/60%Daily2020-02-25 10:27
https://kosovapost.net/quni-e-minxhozi-shprehen-te-gatshem-ne-thellimin-e-bashkepunimit-ne-fushen-e-mbrojtjes/60%Daily2020-02-25 10:14
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-edhe-dy-ish-ushtare-te-uck-se/60%Daily2020-02-25 10:01
https://kosovapost.net/ministri-veliu-viziton-policine-e-kosoves/60%Daily2020-02-25 09:59
https://kosovapost.net/rakiq-taksa-duhet-te-hiqet-turp-per-be-ne-qe-po-hesht-per-moskrijimin-e-asociacionit/60%Daily2020-02-25 09:51
https://kosovapost.net/dy-shtetas-serbe-kane-koronavirus/60%Daily2020-02-25 09:45
https://kosovapost.net/ministria-e-integrimeve-sqaron-kontraten-per-mbirembajtjen-e-ueb-faqes-se-vet/60%Daily2020-02-25 09:30
https://kosovapost.net/ibrahim-gashi-pezullimi-i-takses-do-te-ishte-zgjidhje-e-balancuar/60%Daily2020-02-25 09:27
https://kosovapost.net/martohet-jennifer-lopez-kjo-eshte-shifra-e-cmendur-qe-do-te-shpenzoje-per-dasmen/60%Daily2020-02-25 09:06
https://kosovapost.net/pse-dodiki-kerkon-gjukanoviqit-te-shtyje-viziten-ne-bosnje/60%Daily2020-02-25 09:30
https://kosovapost.net/nejmar-u-ndeshkua-me-te-kuq-por-ja-cfare-shkruajn-mediat/60%Daily2020-02-25 09:23
https://kosovapost.net/maqedonasit-ne-shqiperi-po-deklarohen-bullgare-per-nje-pasaporte/60%Daily2020-02-25 08:42
https://kosovapost.net/meta-kur-rrezohen-institucionet-ngrihet-populli/60%Daily2020-02-25 08:39
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-ka-strategji-per-termocentralin-kosoven-e-re/60%Daily2020-02-25 08:33
https://kosovapost.net/haziri-udheton-ne-shba/60%Daily2020-02-25 08:31
https://kosovapost.net/dallimi-i-simptomave-mes-gripit-ftohjes-dhe-koronavirusit/60%Daily2020-02-25 08:18
https://kosovapost.net/thaci-ne-shba-marreveshja-me-serbine-celes-i-paqes-stabilitetit-dhe-perspektives-euroatlantike-te-kosoves/60%Daily2020-02-25 08:11
https://kosovapost.net/kurti-anetaresimi-ne-nato-dhe-integrimi-evropian-prioritet-i-qeverise-sone/60%Daily2020-02-25 07:57
https://kosovapost.net/rama-nis-dite-me-thenien-e-imam-ali-cilido-qe-vepron-brutalisht-veshtireson-qellimin-e-tij/60%Daily2020-02-25 07:48
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-ne-podujeve/60%Daily2020-02-25 07:44
https://kosovapost.net/zbulohet-antibiotiku-i-ri-keto-jane-efektet-e-shumepritura/60%Daily2020-02-25 07:42
https://kosovapost.net/rendohet-bilanci-2699-te-vdekur-dhe-80164-te-infektuar-nga-koronovirusi-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-02-25 07:35
https://kosovapost.net/ky-eshte-shqiptari-nga-kosova-qe-behet-deputet-ne-parlamentin-e-hamburgut/60%Daily2020-02-25 07:22
https://kosovapost.net/doktorit-te-shkences-nga-parisi-i-fshihen-te-dhenat-e-aplikimit-nga-up-ja-reagon-edhe-ambasadorja-franceze/60%Daily2020-02-25 07:18
https://kosovapost.net/perhapja-e-vrullshme-e-koronavirusit-ne-itali-alarmon-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2020-02-25 07:15
https://kosovapost.net/zgjerimi-i-portofolit-te-lajcakut-konsiderohet-me-rrezik/60%Daily2020-02-25 07:06
https://kosovapost.net/ngjarjet-e-rendesishme-ne-vend/60%Daily2020-02-25 06:59
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-7/60%Daily2020-02-25 06:54
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-kerkojme-me-shume-se-kosoven-e-17-shkurtit/60%Daily2020-02-24 22:50
https://kosovapost.net/te-vdekur-te-infektuar-dhe-te-sheruar-ja-si-eshte-bilanci-me-koronavirusin-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-02-24 22:33
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-3-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-02-24 22:26
https://kosovapost.net/a-duhet-te-levize-kryeministri-pa-sigurim-video/60%Daily2020-02-24 21:46
https://kosovapost.net/gucati-aktakuzat-e-ngritura-nga-specialja-do-te-jene-ndaj-profileve-te-larta/60%Daily2020-02-24 21:18
https://kosovapost.net/mrekulli-bebja-17-diteshe-sherohet-nga-koronavirusi-pa-asnje-mjekim/60%Daily2020-02-24 21:06
https://kosovapost.net/qeveria-krijon-grup-punues-qe-te-identifikoje-barrierat-tregtare-dhe-mundesine-e-heqjes-se-takses/60%Daily2020-02-24 21:01
https://kosovapost.net/specialja-dorezon-aktakuzat-e-para/60%Daily2020-02-24 20:56
https://kosovapost.net/top-te-paguarit-e-telekomit-nje-punetor-mori-page-mujore-12-300-euro/60%Daily2020-02-24 20:28
https://kosovapost.net/ne-dhe-amerika/60%Daily2020-02-24 19:48
https://kosovapost.net/kurti-synon-mbledhje-te-perbashketa-qeveritare-me-maqedonine-veriore-e-malin-e-zi/60%Daily2020-02-24 19:31
https://kosovapost.net/perse-po-perhapet-kaq-shpejt-koronavirusi-ne-itali-video/60%Daily2020-02-24 19:18
https://kosovapost.net/automjeti-hyn-ne-turme-gjate-nje-parade-te-karnavalit-ne-gjermani-ka-te-lenduar/60%Daily2020-02-24 19:11
https://kosovapost.net/prokurori-i-specializuar-paralajmeroi-ngritjen-e-procedurave-per-krime-ne-kosove/60%Daily2020-02-24 19:06
https://kosovapost.net/nga-1-marsi-e-diela-dite-pushimi-edhe-ne-kete-komune-te-kosoves/60%Daily2020-02-24 19:00
https://kosovapost.net/infektologu-sadiku-femijet-e-kalojne-me-se-lehti-koronavirusin/60%Daily2020-02-24 18:53
https://kosovapost.net/suspendohet-mesimdhenesi-i-pdk-se-i-cili-rrahu-nxenesin-ne-drenas/60%Daily2020-02-24 18:46
https://kosovapost.net/kosnett-me-mesazh-te-qarte-ne-kosove-ska-vend-per-mjete-te-dhunes/60%Daily2020-02-24 18:40
https://kosovapost.net/ja-cfare-tha-kryeministri-kurti-ne-panelin-e-berzh-it-video/60%Daily2020-02-24 18:15
https://kosovapost.net/edhe-nje-i-ftuar-nga-gjykata-speciale-2/60%Daily2020-02-24 18:03
https://kosovapost.net/italia-nuk-gjen-qetesi-preket-nga-nje-termet-i-forte/60%Daily2020-02-24 17:52
https://kosovapost.net/paralajmeron-infektologu-koronavirusi-mund-te-preke-edhe-kosoven/60%Daily2020-02-24 17:48
https://kosovapost.net/rreziku-nga-koronavirusi-nisin-kontrollet-mjekesore-ne-kufirin-kosove-shqiperine/60%Daily2020-02-24 17:01
https://kosovapost.net/thaci-me-ekspertet-amerikan-e-diskuton-marreveshjen-finale-me-serbine/60%Daily2020-02-24 16:47
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-specialja-paralajmeron-ngritjen-e-aktakuzave/60%Daily2020-02-24 16:32
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-kane-dale-me-nje-deklarate-te-perbashket-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2020-02-24 16:26
https://kosovapost.net/tetove-ihh-dhuron-banka-dhe-karrige-per-shkollen-e-mesme-profesionale/60%Daily2020-02-24 16:12
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shefja-e-kabinetit-te-agim-veliut/60%Daily2020-02-24 15:58
https://kosovapost.net/ikshp-me-keshilla-per-punonjesit-shendetesore-se-si-te-menaxhohen-rastet-me-koronavirus/60%Daily2020-02-24 15:38
https://kosovapost.net/shkon-ne-shtate-numri-i-viktimave-ne-itali-si-pasoje-e-koronavirusit/60%Daily2020-02-24 15:27
https://kosovapost.net/kurti-i-tregon-berzh-it-se-cfare-investime-do-ne-kosove/60%Daily2020-02-24 15:25
https://kosovapost.net/vetura-godet-turmen-ne-gjermani-arrestohet-shoferi/60%Daily2020-02-24 15:22
https://kosovapost.net/rama-ka-vetem-nje-autostrade-qe-na-duhet-ajo-eshte-autostrada-ballkanit-perendimor-be/60%Daily2020-02-24 15:19
https://kosovapost.net/para-se-te-pini-kafen-kini-parasysh-keto-gjera/60%Daily2020-02-25 06:56
https://kosovapost.net/aktakuze-per-fajde-ndaj-dy-personave-ne-prizren/60%Daily2020-02-24 15:11
https://kosovapost.net/taksa-dhe-reciprociteti-perplasin-kurtin-dhe-bernabiqin-ne-samitin-e-londres/60%Daily2020-02-24 15:07
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-paraqitet-ne-seancen-gjyqesore-per-veteranet/60%Daily2020-02-24 14:57
https://kosovapost.net/samiti-i-berzh-it-kryeministri-kroat-kerkon-investime-ne-ballkan/60%Daily2020-02-24 14:51
https://kosovapost.net/koronavirusi-kontrolle-mjekesore-ne-piken-kufitare-te-morines-video/60%Daily2020-02-24 14:43
https://kosovapost.net/anglia-ndalon-goditjet-e-topit-ne-koke/60%Daily2020-02-25 07:35
https://kosovapost.net/e-gjykuan-se-nuk-flet-shqip-almeda-abazi-ka-dicka-nje-mesazh-per-ndjekesit-shqiptare/60%Daily2020-02-24 14:21
https://kosovapost.net/xhaka-harron-problemet-i-kthehet-video/60%Daily2020-02-24 14:14
https://kosovapost.net/momenti-kur-qeni-sulmon-nje-femije-video/60%Daily2020-02-24 14:12
https://kosovapost.net/donald-trump-viziton-monumentin-e-dashurise-taxh-mahal-foto/60%Daily2020-02-24 14:16
https://kosovapost.net/up-ja-ndan-mbi-1-000-bursa-per-studentet/60%Daily2020-02-24 13:57
https://kosovapost.net/bajrami-dhe-ambasadori-zviceran-diskutuan-per-gjendjen-e-arsimit-ne-kosove/60%Daily2020-02-24 13:54
https://kosovapost.net/svecla-bashkepunimi-rajonal-ndihmon-mbikeqyrjen-demokratike-te-sektorit-te-sigurise/60%Daily2020-02-24 13:51
https://kosovapost.net/ministri-quni-priti-ne-takim-ambasadorin-e-malit-te-zi-ne-kosove/60%Daily2020-02-24 13:45
https://kosovapost.net/te-akuzuarit-mohojne-se-u-thirren-ne-emer-te-kadri-veselit-dhe-xhavit-halitit/60%Daily2020-02-24 13:46
https://kosovapost.net/ikshp-gruaja-per-te-cilen-dyshohej-ne-qkuk-nuk-ka-koronavirus/60%Daily2020-02-24 13:22
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-para-shtepise-se-sekretarit-bashkesise-islame-turke-ne-gjermani/60%Daily2020-02-24 13:06
https://kosovapost.net/a-do-nderprehet-e-linja-ajrore-kosove-itali-pas-lajmeve-te-fundit-per-koronavirusin-flet-ambasadori-orlando/60%Daily2020-02-24 13:18
https://kosovapost.net/karantine-ne-spitalin-e-kavajes-qytetaret-kunder/60%Daily2020-02-24 12:55
https://kosovapost.net/vitia-tregon-se-cfare-masash-po-merren-ne-aeroportin-e-prishtines-per-koronavirusin/60%Daily2020-02-24 13:01
https://kosovapost.net/ja-cfare-kerkoi-bernabiq-ne-samitin-e-londres/60%Daily2020-02-24 12:43
https://kosovapost.net/koronavirusi-autobusi-nga-italia-ndalohet-ne-france-shkak-kolla-e-forte-e-shoferit/60%Daily2020-02-24 12:33
https://kosovapost.net/dyshohet-per-nje-rast-te-ri-me-koronavirus-ne-qkuk-ministri-vitia-thote-pas-dy-oresh-rezultati/60%Daily2020-02-24 12:24
https://kosovapost.net/konjufca-nga-selaniku-kam-kerkuar-vendimin-pozitiv-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-02-24 12:38
https://kosovapost.net/ambasada-gjermane-ne-prishtine-jep-detaje-se-si-duhet-te-aplikoni-per-vize-pas-hyrjes-ne-fuqi-te-ligji-per-punetorer-e-kualifikuar/60%Daily2020-02-24 12:06
https://kosovapost.net/ky-eshte-autogoli-me-i-cuditshem-i-te-gjitha-koherave-video/60%Daily2020-02-24 11:50
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-ne-berlinale-takon-drejtoreshen-e-efa-se-marion-doring/60%Daily2020-02-24 11:45
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-serb-dhe-nje-boshnjak/60%Daily2020-02-24 11:39
https://kosovapost.net/arrestohet-djali-qe-rrahu-nenen/60%Daily2020-02-24 11:34
https://kosovapost.net/rama-publikon-videon-nga-samiti-ne-londer-aty-eshte-edhe-kurti-video/60%Daily2020-02-24 11:29
https://kosovapost.net/vajza-qe-shperndau-mesazhin-e-rreme-se-ne-shqiperi-ka-persona-me-koronavirus-rrezikon-5-vjet-burgim/60%Daily2020-02-24 11:25
https://kosovapost.net/moske-aksione-policore-ne-banesa-dhe-zyra-per-te-identifikuar-kinezet-me-koronavirus/60%Daily2020-02-24 11:22
https://kosovapost.net/a-do-te-takohet-bernabiq-ne-samitin-e-londres-me-palmerin/60%Daily2020-02-24 11:31
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-edhe-ne-londer-kerkon-reciprocitet-me-serbine/60%Daily2020-02-24 11:53
https://kosovapost.net/manastirliu-thote-se-gjashte-raste-me-koronavirus-ne-shqiperi-dolen-negativ/60%Daily2020-02-24 11:05
https://kosovapost.net/50-te-vdekur-nga-koronavirusi-nje-qytet-ne-iran/60%Daily2020-02-24 10:49
https://kosovapost.net/vendosja-e-takses-ishte-instrumenti-i-vetem-i-reagimit-te-kosoves-ndaj-veprimeve-destruktive-te-serbise/60%Daily2020-02-24 10:44
https://kosovapost.net/ministri-konjufca-i-shpreh-ngushellime-popullit-turk-per-viktimat-e-termetit/60%Daily2020-02-24 10:31
https://kosovapost.net/ministri-cakaj-ne-selanik-kerkon-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-02-24 10:28
https://kosovapost.net/ikshpk-me-keshilla-per-punonjesit-shendetesor-se-si-te-sillen-me-rastet-e-dyshimta-te-koronavirusit/60%Daily2020-02-24 10:19
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-dhe-ana-bernabiq-ne-samitin-e-londres/60%Daily2020-02-24 10:08
https://kosovapost.net/koronavirusi-833-te-infektuar-ne-korene-e-jugut-kuvajti-konfirmon-3-rastet-e-para/60%Daily2020-02-24 09:54
https://kosovapost.net/trendafilova-e-speciales-do-te-gjykojme-ne-menyre-te-drejte-dhe-te-pavarur/60%Daily2020-02-24 09:44
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-sot-merr-pjese-ne-samitin-e-berzh-it/60%Daily2020-02-24 09:28
https://kosovapost.net/shkodran-mustafi-befason-ja-per-cfare-behet-fjale-foto/60%Daily2020-02-24 09:18
https://kosovapost.net/fillon-shperndarja-automatike-e-lendeve-gjyqesore-ne-te-gjitha-gjykatat-themelore/60%Daily2020-02-24 09:00
https://kosovapost.net/stresi-sulmon-keq-femrat-ja-cfare-thote/60%Daily2020-02-24 08:58
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-itali-asnje-kosovar-i-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-24 08:42
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-shkurt/60%Daily2020-02-24 08:39
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-katert-nga-koronavirusi-ne-itali/60%Daily2020-02-24 08:31
https://kosovapost.net/fotografi-personal-i-obames-kujton-ikjen-e-refugjateve-nga-kosova-permes-bllaces/60%Daily2020-02-24 08:29
https://kosovapost.net/termet-i-forte-godet-serish-turqine/60%Daily2020-02-24 08:04
https://kosovapost.net/a-do-te-ndryshoje-vertete-kultura-politike-e-qeverisese-dhe-fenomeni-liderizmi-te-ne/60%Daily2020-02-24 08:06
https://kosovapost.net/weber-be-ja-drejt-politikes-mogherini-2-0/60%Daily2020-02-24 07:39
https://kosovapost.net/stafi-civil-kerkon-shfuqizimin-e-rregullores-per-organizimin-e-vendeve-te-punes-ne-mashti/60%Daily2020-02-24 07:35
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-e-perjeton-tmerrin-shikojeni-cka-i-bejne-autobusit-ku-ishte-ai-video/60%Daily2020-02-24 07:28
https://kosovapost.net/serbia-blen-sistemin-kunderajror-nga-rusia-do-ta-pesoje-keq-nga-amerika/60%Daily2020-02-24 07:22
https://kosovapost.net/presidenti-amerikan-donald-trup-fillon-udhetimin-e-pare-zyrtar-ne-indi/60%Daily2020-02-24 07:18
https://kosovapost.net/rigjenerimi-i-diplomacise/60%Daily2020-02-24 07:08
https://kosovapost.net/hudhra-e-zeze-sheron-zemren-trurin-dhe-forcon-imunitetin/60%Daily2020-02-24 07:03
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-6/60%Daily2020-02-24 06:57
https://kosovapost.net/australia-shprese-e-madhe-per-ko-ronaviru-sin/60%Daily2020-02-23 22:37
https://kosovapost.net/shba-nga-neser-ne-fuqi-rregulla-te-reja-per-green-card/60%Daily2020-02-23 22:29
https://kosovapost.net/kor-onaviru-si-ky-eshte-mesazhi-i-elvis-nacit/60%Daily2020-02-23 22:23
https://kosovapost.net/i-dashur-femije-ja-pse-ko-ronavi-rusit-nuk-duhet-ti-druhesh/60%Daily2020-02-23 22:15
https://kosovapost.net/gazetari-nga-mitrovica-i-dergon-leter-publike-albin-kurtit-ndale-luginen-e-diellit/60%Daily2020-02-23 21:59
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavirusi-kosova-ka-miratuar-planin-e-reagimit/60%Daily2020-02-23 21:52
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-itali-cmimi-i-nje-maske-rritet-me-1700/60%Daily2020-02-23 21:45
https://kosovapost.net/be-ja-dhe-italia-kundershtojne-vendimin-e-izraelit-per-vendbanimet-e-paligjshme-ne-jerusalem/60%Daily2020-02-23 21:36
https://kosovapost.net/bajqinovci-thote-se-pdkja-po-iu-jep-levdata-pa-ia-kerkuar-fare/60%Daily2020-02-23 21:06
https://kosovapost.net/ky-eshte-ministri-i-haradinajt-qe-per-nje-vit-shpenzoi-gjysme-milioni-euro-per-udhetime-jashte-vendit/60%Daily2020-02-23 20:40
https://kosovapost.net/a-do-te-vazhdoje-grenell-angazhimin-ne-bisedimet-kosove-serbi-flet-trump/60%Daily2020-02-23 19:27
https://kosovapost.net/kush-infektoi-ke-misteri-i-perhapjes-se-koronavirusit-ne-itali/60%Daily2020-02-23 19:17
https://kosovapost.net/koronavirusi-nje-nga-shkaqet-qe-ekonomite-me-te-medha-boterore-po-shkojne-drejt-renies/60%Daily2020-02-23 19:09
https://kosovapost.net/ky-eshte-kryetari-i-vetem-ne-kosove-qe-realizoj-100-te-premtimeve/60%Daily2020-02-24 13:42
https://kosovapost.net/a-do-te-kemi-levizje-te-lire-brenda-vitit-flet-ministri-blerim-reka/60%Daily2020-02-23 18:14
https://kosovapost.net/shkon-ne-3-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali/60%Daily2020-02-23 18:19
https://kosovapost.net/moti-ne-javen-e-fundit-te-shkurtit-priten-reshje-shiu-e-bore/60%Daily2020-02-23 18:03
https://kosovapost.net/instagrami-i-kryeministrit-ndiqet-nga-80-mije-njerez-ndjek-vetem-1-foto/60%Daily2020-02-23 17:39
https://kosovapost.net/shaljanet-e-vazhdojne-te-henen-protesten-kunder-keqperdorimeve/60%Daily2020-02-23 17:31
https://kosovapost.net/ne-itali-rriten-cmimet-e-maskave-dhe-dezinfektuesve-nga-alarmi-i-koronavirusit-video/60%Daily2020-02-23 17:21
https://kosovapost.net/kush-eshte-menaxheri-shqiptar-i-futbollit-i-vene-nen-hetim-per-pastrimin-parash/60%Daily2020-02-23 17:08
https://kosovapost.net/zvicer-perkujtohen-viktimat-ne-50-vjetorin-e-rrezimit-te-aeroplanit-swiss/60%Daily2020-02-23 17:13
https://kosovapost.net/ky-zyrtare-kerkon-qe-kosova-te-marr-masa-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-02-23 16:29
https://kosovapost.net/mjeku-i-njohur-ka-nje-porosi-si-te-mbrohemi-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-23 16:21
https://kosovapost.net/thaci-ky-mashtrues-i-madhe/60%Daily2020-02-23 16:10
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-flet-edi-rama/60%Daily2020-02-23 15:57
https://kosovapost.net/mbi-130-te-infektuar-ne-itali-anulohet-karnavali-i-venecias/60%Daily2020-02-23 15:23
https://kosovapost.net/turqia-e-mbyll-kufirin-me-iranin-shkaku-i-koronavirusit/60%Daily2020-02-23 14:39
https://kosovapost.net/frike-nga-koronavirusi-shqiptaret-ne-itali-kthehen-me-urgjence-ne-atdhe/60%Daily2020-02-23 14:00
https://kosovapost.net/virusi-i-afrohet-zvicres-kerkohet-mbyllja-e-kufirit-me-italine/60%Daily2020-02-23 13:40
https://kosovapost.net/12-raste-te-koronavirusit-ne-france-dhe-16-ne-gjermani-diskutohet-mbyllja-e-zones-shengen/60%Daily2020-02-23 13:30
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-shkon-pa-veture-ne-pune-sfidon-sulmuesit-e-hotit/60%Daily2020-02-23 13:05
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-kumanove-3-te-vdekur-dhe-4-te-lenduar/60%Daily2020-02-23 12:44
https://kosovapost.net/alarm-ne-itali-kaq-persona-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-02-23 12:18
https://kosovapost.net/shtyhen-3-ndeshje-te-serie-a-te-italise-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-02-23 12:11
https://kosovapost.net/cfare-ndodhi-me-23-shkurt/60%Daily2020-02-23 11:57
https://kosovapost.net/vuciq-zbulon-planin-per-kosoven-qe-do-ti-dorezohet/60%Daily2020-02-23 11:17
https://kosovapost.net/thaci-niset-per-ne-shba-do-te-kete-takime-me-administraten-amerikane/60%Daily2020-02-23 11:00
https://kosovapost.net/dyshime-per-dy-paciente-ne-qkuk-te-prekur-nga-koronavirusi-iu-behen-analizat/60%Daily2020-02-23 10:52
https://kosovapost.net/ermet-i-fuqishem-godet-turqine/60%Daily2020-02-23 10:05
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-jep-lajm-te-keq-per-shkembimin-e-territoreve/60%Daily2020-02-23 09:47
https://kosovapost.net/rikthehet-bora-ne-kosove-priten-edhe-erera-te-forta-ne-kete-pjese-te-kosoves/60%Daily2020-02-23 09:35
https://kosovapost.net/lani-duart-sa-me-shpesh-mbrojtja-me-e-mire-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-23 09:27
https://kosovapost.net/kosova-ndalon-hyrjen-e-ketyre-mallrave-nga-kina-shkak-koronavirusi/60%Daily2020-02-23 08:36
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-sot/60%Daily2020-02-23 08:23
https://kosovapost.net/loshi-i-reagon-ashper-thacit-ia-kujton-gabimin-qe-beri-ne-twitter/60%Daily2020-02-22 22:38
https://kosovapost.net/ka-dhene-apo-jo-doreheqje-flet-agim-bahtiri/60%Daily2020-02-22 22:33
https://kosovapost.net/neser-marshim-kunder-racizmit-dhe-terrorizmit-ne-gjermani/60%Daily2020-02-22 22:21
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-e-jelekeve-te-verdhe-ne-france/60%Daily2020-02-22 22:14
https://kosovapost.net/reagon-nagavci-te-gjuash-me-veze-nuk-te-ben-opozitar/60%Daily2020-02-22 21:14
https://kosovapost.net/obsh-nevojiten-650-milion-dollare-per-te-luftuar-koronavirusin/60%Daily2020-02-22 21:08
https://kosovapost.net/konferenca-misterioze-e-pdk-se/60%Daily2020-02-22 21:01
https://kosovapost.net/kadri-veseli-e-kritikon-albin-kurtit-per-shkarkimet-e-zyrtareve/60%Daily2020-02-22 20:57
https://kosovapost.net/ta-ndihmojme-erionin-nga-decani-vuan-nga-leukemia-akute/60%Daily2020-02-22 20:51
https://kosovapost.net/deshton-daciq-sarrin-ta-bind-antiguan-dhe-barbudan-per-ta-cnjohur-kosoven/60%Daily2020-02-22 20:46
https://kosovapost.net/vogelushi-qe-preku-boten-perjeton-diten-me-te-mire-ne-jete/60%Daily2020-02-22 20:42
https://kosovapost.net/matoshi-kritikon-qe-u-gjuajt-me-ve-hoti-thote-se-opozita-duhet-te-jete-me-kreative/60%Daily2020-02-22 20:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-evropian-me-i-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-22 19:58
https://kosovapost.net/bunjaki-u-nda-me-klubin-e-babait-e-te-gjyshit-nikli-ia-la-ne-gjysme-planin-qe-me-pak-shpenzime-te-korre-suksese/60%Daily2020-02-22 22:26
https://kosovapost.net/konservatoret-ne-iran-fitojne-zgjedhjet-parlamentare/60%Daily2020-02-22 19:45
https://kosovapost.net/anulimi-i-ndertimit-te-lagjes-ne-badovc-fitore-e-qytetareve/60%Daily2020-02-22 19:25
https://kosovapost.net/presidenti-fton-qytetaret-dhe-institucionet-ti-mirepresin-kerkesat-e-shba-se/60%Daily2020-02-22 18:57
https://kosovapost.net/kthehen-ne-pune-tre-policet-e-akuzuar-per-keqtrajtim-te-qytetarerve/60%Daily2020-02-22 18:46
https://kosovapost.net/aksident-ne-gjilan-kater-persona-te-lenduar-video/60%Daily2020-02-22 18:22
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-dielen/60%Daily2020-02-22 18:02
https://kosovapost.net/presidenti-denon-sulmin-ndaj-hotit-dhuna-eshte-e-papranueshme/60%Daily2020-02-22 17:43
https://kosovapost.net/peja-se-shpejti-behet-me-shtatore-te-majlinda-kelmendit/60%Daily2020-02-22 17:22
https://kosovapost.net/policia-dhe-prokuroria-ne-kerkim-te-personave-qe-sulmuan-me-veze-avdullah-hotin-video/60%Daily2020-02-22 16:59
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-emeron-ismet-beqirin-zevendesminister-te-kultures/60%Daily2020-02-22 16:45
https://kosovapost.net/kurti-hotit-i-uroj-force-e-pune-te-mbare-opozites-i-kerkoj-bashkepunim/60%Daily2020-02-22 16:37
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-vdes-babai-shpejtim-bulliqit-nazmiu/60%Daily2020-02-22 20:32
https://kosovapost.net/fatbardha-emini-emerohet-zevendesministre-ne-mapl/60%Daily2020-02-22 16:14
https://kosovapost.net/eagon-kurti-per-futbollistin-serb-lereni-te-luaje-lirshem-kudo-qe-ai-zgjedh/60%Daily2020-02-22 15:45
https://kosovapost.net/italia-ne-alarm-45-persona-te-prekur-nga-koronavirusi-qe-nga-mengjesi/60%Daily2020-02-22 15:08
https://kosovapost.net/ngjarje-e-rende-ne-maqedoni-godet-me-thike-nenen-e-tij-dhe-me-pas-i-ve-flaken/60%Daily2020-02-22 14:37
https://kosovapost.net/haradinaj-kushdo-qe-ka-sulmuar-hotin-ka-bere-shume-mire/60%Daily2020-02-22 14:19
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vv-ka-nje-mesazh-te-qarte-per-frikacaket/60%Daily2020-02-22 13:54
https://kosovapost.net/thaci-fajeson-qeverisjen-e-obiliqit-per-mos-ndarjen-e-parcaleve-banoreve-te-hades/60%Daily2020-02-22 13:45
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-reagon-ndaj-sulmit-te-zevendeskryeministrit-hoti/60%Daily2020-02-22 13:12
https://kosovapost.net/vetevendosje-distancohet-nga-sulmi-me-veze/60%Daily2020-02-22 12:52
https://kosovapost.net/vajza-e-dergon-kurtin-ne-boten-e-cudirave/60%Daily2020-02-22 12:32
https://kosovapost.net/italia-ne-alarm-shenohet-viktima-e-dyte-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-22 12:10
https://kosovapost.net/a-qendron-aak-ja-prapa-sulmit-ndaj-avdullah-hotit/60%Daily2020-02-22 11:53
https://kosovapost.net/perleshje-me-arme-te-grandi-ne-prishtine/60%Daily2020-02-22 11:40
https://kosovapost.net/sulmohet-me-veze-zevendeskryeministri-hoti/60%Daily2020-02-22 11:12
https://kosovapost.net/familjaret-rrahen-mes-vete-ne-prizren/60%Daily2020-02-22 11:04
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-ende-si-ka-derguar-1-milion-euro-ne-shqiperi/60%Daily2020-02-22 10:33
https://kosovapost.net/qeveria-merr-kete-vendim-per-ndertimet-te-liqeni-i-badovcit/60%Daily2020-02-22 10:01
https://kosovapost.net/e-thote-bulliqi-ne-podujeve-do-te-me-perkrahe-edhe-nje-pjese-e-ldkse/60%Daily2020-02-22 09:37
https://kosovapost.net/erdogan-telefonon-merkelin-dhe-macronin-per-kete-arsye/60%Daily2020-02-22 09:01
https://kosovapost.net/italia-ne-panik-shenohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-22 08:45
https://kosovapost.net/zyra-e-presidentit-ia-hodhi-fajin-per-skandalin-me-xhamajken-deputetja-e-pdkse-e-mbron-citakun/60%Daily2020-02-22 08:27
https://kosovapost.net/obsh-ne-alarm-po-humbet-mundesia-e-parandalimit-te-koronavirusit/60%Daily2020-02-22 08:17
https://kosovapost.net/deputeti-i-vvse-shkarkimet-sdo-te-ndalen/60%Daily2020-02-22 08:08
https://kosovapost.net/masa-mbrojtese-taksa-100-ndaj-produkteve-nga-serbia-dhe-bih-dhe-morri/60%Daily2020-02-21 22:23
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-kerkon-shkarkimin-e-kryeshefes-ekzekutive-te-ipk-se/60%Daily2020-02-21 22:12
https://kosovapost.net/qeveria-krijon-ekip-per-heqjen-e-tarifes/60%Daily2020-02-21 21:49
https://kosovapost.net/kameruniani-i-mbijetuar-nga-sulmi-terrorist-racist-pranon-islamin/60%Daily2020-02-21 21:31
https://kosovapost.net/erdogan-putin-celesi-per-zgjidhjen-e-krizes-ne-idlib-eshte-zbatimi-i-marreveshjes-se-socit/60%Daily2020-02-21 21:06
https://kosovapost.net/krasniqi-po-te-ishte-deputet-do-te-votoja-kurtin-per-shef-ekzekutivi/60%Daily2020-02-21 20:52
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-kryeprokurori-ne-komisionin-per-provim-te-jurisprudences-flet-ministrja-haxhiu/60%Daily2020-02-21 20:30
https://kosovapost.net/perjashtohen-nga-puna-prinderit-e-futbollistit-iviq-reagon-mkrs/60%Daily2020-02-21 19:50
https://kosovapost.net/erdogan-telefonate-te-perbashket-me-macronin-dhe-merkelin-mesohen-detajet-e-bisedes/60%Daily2020-02-21 19:41
https://kosovapost.net/ja-cilin-komision-parlamentar-do-ta-udheheq-mergim-lushtaku/60%Daily2020-02-21 19:22
https://kosovapost.net/pasi-u-be-zevendesminister-ldk-ia-jep-edhe-nje-pozite-te-rendesishme-ismet-beqirit/60%Daily2020-02-21 19:01
https://kosovapost.net/koronavirusi-shitjet-e-veturave-ne-kine-bien-per-92-per-qind/60%Daily2020-02-21 18:54
https://kosovapost.net/osmani-autostrada-e-anamoraves-do-te-behet-korrupsioni-do-te-ndalet/60%Daily2020-02-21 18:49
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-fundjaves-2/60%Daily2020-02-21 18:25
https://kosovapost.net/e-dini-pse-princi-william-dhe-kate-nuk-dalin-kurre-ne-publik-te-kapur-prej-dore/60%Daily2020-02-21 18:22
https://kosovapost.net/lladrovci-bashkeshortja-ime-do-ndjek-rruget-ligjore-per-konkursin-e-anuluar-nga-albulena-haxhiu-video/60%Daily2020-02-21 18:28
https://kosovapost.net/mustafi-deshiron-te-qendroje-te-arsenali/60%Daily2020-02-21 22:44
https://kosovapost.net/kancelari-kurz-me-telegram-urimi-per-kryeministrin-kurti/60%Daily2020-02-21 17:51
https://kosovapost.net/kryeministri-albin-kurti-e-zgjedh-per-keshilltar-kryesor-luan-dalipin/60%Daily2020-02-21 17:38
https://kosovapost.net/bastiset-shtepia-e-xhabir-zharkut-arsenali-i-armeve-i-gjenden-djalit-te-tij/60%Daily2020-02-21 17:09
https://kosovapost.net/ffk-me-reagim-per-rastin-e-futbollistit-ilija-iviq/60%Daily2020-02-21 16:58
https://kosovapost.net/cun-lajci-albin-ti-kryeminister-i-krejt-shqiptareve-vec-i-edit-gargavellit-jo/60%Daily2020-02-21 16:50
https://kosovapost.net/cmendet-konsulli-i-shkarkuar-eskalon-me-ofendime-ndaj-konjufces/60%Daily2020-02-21 16:41
https://kosovapost.net/pse-po-shkarkohen-bordet-ne-ndermarrje-flet-deputeti-i-vetevendosjes/60%Daily2020-02-21 16:30
https://kosovapost.net/mirloslav-lajcak-e-merr-detyren-emisarit-special-te-bese-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-02-21 16:23
https://kosovapost.net/nga-1-marsi-skenderaj-merr-nje-vendim-te-rendesishem-per-bizneset/60%Daily2020-02-21 16:16
https://kosovapost.net/kurti-emron-per-keshilltar-djaloshin-qe-u-shkollua-ne-gjermani/60%Daily2020-02-21 15:44
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-flet-per-mos-njohjen-e-xhamajkes/60%Daily2020-02-21 15:16
https://kosovapost.net/gjermania-do-shtoje-masat-e-sigurise-se-xhamive-pas-sulmit-racist/60%Daily2020-02-21 15:01
https://kosovapost.net/muezini-rrefen-momentin-e-tmerrshem-kur-u-sulmua-me-thike-ne-nje-xhami-ne-londer/60%Daily2020-02-21 14:54
https://kosovapost.net/borrelli-njofton-kosoven-e-serbine-se-do-te-emeroje-nje-perfaqesues-per-bisedime-dhe-ballkan/60%Daily2020-02-21 14:48
https://kosovapost.net/konferenca-e-donatoreve-per-shqiperine-ja-sa-jane-grante-sa-kredi-dhe-sa-hua/60%Daily2020-02-21 14:42
https://kosovapost.net/ministri-abdixhiku-anulon-tenderin-e-projektit-te-autostrades-prishtine-gjilan/60%Daily2020-02-21 14:37
https://kosovapost.net/rrona-jaka-me-shkrimet-e-saj-merr-vemendjen-nderkombetare/60%Daily2020-02-21 14:28
https://kosovapost.net/serbia-thote-se-ka-marre-konfirmim-nga-xhamajka-per-mosnjohjen-kosoves/60%Daily2020-02-21 14:23
https://kosovapost.net/ministri-vitia-kerkon-perkrahjen-e-eksperteve-te-turqise-per-trajnimin-e-stafit-mjekesor-ne-kosove/60%Daily2020-02-21 14:06
https://kosovapost.net/shoqata-e-naftetareve-kerkon-nga-kurti-rregullimin-e-tregut-te-naftes/60%Daily2020-02-21 13:44
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihme-per-kapjen-e-ketij-personi/60%Daily2020-02-21 13:58
https://kosovapost.net/a-duhet-te-pini-kafe-para-stervitjeve/60%Daily2020-02-21 13:35
https://kosovapost.net/vuciq-e-di-emrin-e-te-derguarit-special-te-be-se-per-dialogun-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-02-21 13:28
https://kosovapost.net/mos-e-teproni-ja-sa-here-ne-jave-duhet-te-lahen-floket/60%Daily2020-02-21 13:22
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-priti-ne-takim-ambasadorin-jo-rezident-te-republikes-se-guineas-ne-berlin-sh-t-mamadou-siradiou-diallo/60%Daily2020-02-21 13:21
https://kosovapost.net/publikimi-i-thacit-ne-twitter-bllokoi-njohjen-nga-xhamajka/60%Daily2020-02-21 13:00
https://kosovapost.net/hoti-takohet-me-rektorin-e-up-se-marjan-dema/60%Daily2020-02-21 12:52
https://kosovapost.net/bodo-weber-e-toby-vogel-lajcak-nuk-ben-per-ndermjetes-eshte-proserb-dhe-nga-vendi-qe-nuk-e-njeh-kosoven/60%Daily2020-02-21 12:46
https://kosovapost.net/thaci-refuzon-te-flase-per-demantimin-e-njohjes-nga-xhamajka/60%Daily2020-02-21 12:38
https://kosovapost.net/deshmitarja-permes-fotografive-identifikon-te-akuzuarin-per-krime-lufte/60%Daily2020-02-21 12:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arma-me-vdekjeprurese-e-prodhuar-ja-cfare-mund-te-shkaterroje-vetem-per-30-minuta/60%Daily2020-02-21 13:11
https://kosovapost.net/neymarin-e-doja-te-real-madrid-eshte-me-inteligjent-se-mbappe/60%Daily2020-02-21 12:22
https://kosovapost.net/emerohet-ushtruesi-detyres-i-drejtorit-te-pergjithshem-te-doganes/60%Daily2020-02-21 12:28
https://kosovapost.net/arrestohen-115-persona-per-lojera-fati-te-jashteligjshme/60%Daily2020-02-21 12:05
https://kosovapost.net/kusari-lila-per-rastin-xhamajka-presidenti-nuk-mund-ti-iken-pergjegjesise-per-lajmin-e-rreme-deputetja-e-levizjes-vetevendosje-mimoza-kusari-lila-ka-thene-se-politika-e-brendshme-dhe-poli/60%Daily2020-02-21 12:00
https://kosovapost.net/pa-luften-e-shaban-polluzhes-e-mehmet-gradices-nuk-do-te-lindte-uck-ja/60%Daily2020-02-21 11:52
https://kosovapost.net/ministri-konjufca-paralajmeron-veprime-per-rastin-e-mos-njohjes-nga-xhamajka/60%Daily2020-02-21 11:32
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ambasadoren-e-kroacise-ne-kosove-barishiq/60%Daily2020-02-21 11:25
https://kosovapost.net/befason-labinot-tahiri-ja-cfare-thote-per-albin-kurtin/60%Daily2020-02-21 11:13
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-per-bbc-ne-nese-dicka-ndodh-ne-negociata-me-serbine-do-te-ndodhe-kete-vit/60%Daily2020-02-21 11:10
https://kosovapost.net/kerkesa-e-prekese-e-voglushit-solidarizoi-miliona-njerez-neper-gjithe-boten-video/60%Daily2020-02-21 10:56
https://kosovapost.net/nderron-jete-papritmas-19-vjecari-shqiptar-ne-itali-foto/60%Daily2020-02-21 10:44
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-futbollisti-i-njohur-nga-mitrovica/60%Daily2020-02-21 10:39
https://kosovapost.net/dumoshi-ne-gjilan-premton-ndertimin-e-pishines-gjysme-olimpike/60%Daily2020-02-21 10:34
https://kosovapost.net/shkarkimet-e-konsujve-ahmeti-ndryshimi-ka-filluar/60%Daily2020-02-21 10:31
https://kosovapost.net/policia-arrestohen-tre-persona/60%Daily2020-02-21 10:31
https://kosovapost.net/gjykata-gjermane-miratoi-kerkesen-e-fabrikes-tesla-prerja-e-pemeve-mund-te-filloje/60%Daily2020-02-21 10:13
https://kosovapost.net/deklarohet-presidenca-per-ceshtjen-e-xhamajkes-njoftimi-per-njohje-shkoi-edhe-ne-kryeministri-e-mpj/60%Daily2020-02-21 09:55
https://kosovapost.net/cullen-komisioni-evropian-do-ta-mbeshtes-kosoven-ne-rrugen-drejt-be-se/60%Daily2020-02-21 09:53
https://kosovapost.net/insid-ne-turne-europiane-per-krijimin-e-grupit-nderkombetar-te-perfshirjes-ne-prishtine/60%Daily2020-02-21 09:41
https://kosovapost.net/vitet-e-humbura-me-ngecjet-ne-reformat-evropiane/60%Daily2020-02-21 09:16
https://kosovapost.net/mustafa-pse-te-mos-punohet-diteve-te-diela/60%Daily2020-02-21 09:11
https://kosovapost.net/daciq-thirrje-bashkesise-nderkombetare-ndalojeni-fushaten-e-kosoves-dhe-shqiperise-per-njohje/60%Daily2020-02-21 08:56
https://kosovapost.net/ja-menyra-si-ti-ndaloni-gazrat-e-teperta/60%Daily2020-02-21 08:52
https://kosovapost.net/pacolli-ambasadorja-citaku-duhet-te-mbahet-pergjegjese-e-duhet-menjehere-te-jap-llogari/60%Daily2020-02-21 08:44
https://kosovapost.net/gripi-sezonal-ne-kosove-merr-jeten-shtate-presonave-nder-ta-edhe-nje-femije/60%Daily2020-02-21 08:34
https://kosovapost.net/55-vjetori-nga-vrasja-e-liderit-afrikano-amerikan-malcolm-x/60%Daily2020-02-21 09:13
https://kosovapost.net/berlinalja-hapet-me-nje-minute-heshtje-ne-nderim-te-viktimave-te-sulmit-ne-hanau/60%Daily2020-02-21 08:24
https://kosovapost.net/trump-si-mund-te-zgjedhim-filmin-me-te-mire-me-parazit/60%Daily2020-02-21 08:17
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-pranon-telegram-urimi-nga-kryeministrja-e-norvegjise-erna-solberg/60%Daily2020-02-21 08:11
https://kosovapost.net/braziliani-i-brages-shenon-golin-e-vitit-nga-30-metra-video/60%Daily2020-02-21 08:06
https://kosovapost.net/kalendari-historik-21-shkurt/60%Daily2020-02-21 08:01
https://kosovapost.net/xhamajka-nuk-e-ka-njohur-kosoven/60%Daily2020-02-21 08:06
https://kosovapost.net/taksa-drejt-heqjes-reciprociteti-ne-pikepyetje/60%Daily2020-02-21 07:28
https://kosovapost.net/pelosi-reagon-ndaj-emerimit-te-grenellit-per-drejtor-te-inteligjences-kombetare/60%Daily2020-02-21 07:23
https://kosovapost.net/21-shkurti-dita-nderkombetare-e-gjuhes-amtare/60%Daily2020-02-21 07:20
https://kosovapost.net/agjencite-e-inteligjences-amerikane-rusia-po-tenton-te-ndihmoje-trumpin-te-rizgjidhet-ne-nentor/60%Daily2020-02-21 07:15
https://kosovapost.net/sot-dite-zie-ne-gjilani-ne-zi-haziri-pret-ne-vizite-zyrtare-institucionesh-te-rendesishme-te-vendit/60%Daily2020-02-21 07:31
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-2/60%Daily2020-02-21 07:02
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-11/60%Daily2020-02-21 06:56
https://kosovapost.net/victorias-secret-shitet-per-1-1-miliarde-dollare/60%Daily2020-02-20 22:39
https://kosovapost.net/fotografja-zbulon-detin-plastik-ne-ishujt-karaibe-video/60%Daily2020-02-20 22:35
https://kosovapost.net/studenti-i-nderpret-fjalen-rames-nxirret-me-dhune-jashte-video/60%Daily2020-02-20 22:27
https://kosovapost.net/albin-kurti-falenderon-zyrtaret-e-xhamajkes-per-njohje/60%Daily2020-02-20 22:12
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vv-se-ne-tirane-godet-fort-ramen-per-minishengenin/60%Daily2020-02-20 21:51
https://kosovapost.net/abazi-njerezit-e-adekuat-do-ti-veme-ne-pozitat-e-duhura/60%Daily2020-02-20 21:22
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-strategjia-e-qeverise-per-zhvillim-ekonomik-eshte-mbeshtetja-e-prodhuesve-vendore/60%Daily2020-02-20 21:19
https://kosovapost.net/cakaj-njohja-nga-xhamajka-eshte-lajm-fantastik-per-kosoven-dhe-shqiperine/60%Daily2020-02-20 20:56
https://kosovapost.net/a-e-refuzuan-pompeo-dhe-grenell-takimin-me-kurtin-flet-abazi/60%Daily2020-02-20 20:50
https://kosovapost.net/haradinaj-akuzon-rende-kurtin-ja-cfare-thote-kete-here/60%Daily2020-02-20 20:44
https://kosovapost.net/haxhiu-do-te-procedohet-nje-ligj-i-ri-per-konfiskimin-e-pasurise-se-paligjshme/60%Daily2020-02-20 20:14
https://kosovapost.net/ministri-reka-i-jep-datat-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosovaret/60%Daily2020-02-20 19:59
https://kosovapost.net/dy-ushtare-rrahin-nje-18-vjecar-ne-skenderaj-fsk-ja-merr-masa/60%Daily2020-02-20 19:46
https://kosovapost.net/kosova-feston-pervjetorin-e-pavaresise-ne-kanada-por-ja-cfar-bejne-serbet-video/60%Daily2020-02-20 19:20
https://kosovapost.net/pacolli-sherbimi-i-jashtem-i-republikes-se-kosoves-u-pat-shnderruar-ne-nje-sektor-per-rehatimin-e-militanteve-kusherinjeve-e-miqeve/60%Daily2020-02-20 19:01
https://kosovapost.net/kosova-e-mbyll-pjesen-e-pare-me-epersi-ndaj-islandes/60%Daily2020-02-20 18:54
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-premten/60%Daily2020-02-20 18:46
https://kosovapost.net/aksioni-i-policise-per-krime-kibernetike-tre-te-arrestuar/60%Daily2020-02-20 18:31
https://kosovapost.net/xhamajka-njeh-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2020-02-20 18:28
https://kosovapost.net/kurti-i-aprovon-dy-prej-pese-zevendesministrave-te-propozuar-nga-mustafa-ja-cilet-jane-ata/60%Daily2020-02-20 18:11
https://kosovapost.net/aksident-i-madh-ne-kanada-perfshihen-200-vetura-video/60%Daily2020-02-20 17:51
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-do-tia-kthejme-shkelqimin-trepces/60%Daily2020-02-20 17:28
https://kosovapost.net/haxhiu-per-anulimin-e-provimit-te-noterise-sinjal-se-nuk-do-te-lejojme-perfitimet-familjare-apo-partiake/60%Daily2020-02-20 17:20
https://kosovapost.net/libi-forcat-rebele-te-gjeneralit-haftar-sulmuan-me-antitank-anijen-shqiptare/60%Daily2020-02-20 17:12
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-e-njofton-albin-kurtin-se-prania-ushtarake-amerikane-ne-kosove-eshte-duke-u-shqyrtuar/60%Daily2020-02-20 17:08
https://kosovapost.net/plaku-theret-ne-xhami-derisa-po-e-therriste-ezanin/60%Daily2020-02-20 16:53
https://kosovapost.net/familjes-bllaca-iu-dha-lamtumira-e-fundit/60%Daily2020-02-20 16:52
https://kosovapost.net/familja-haklaj-pesoi-edhe-nje-tjeter-tragjedi-ne-suedi-flet-motra-e-tyre/60%Daily2020-02-20 16:22
https://kosovapost.net/holanda-i-kthen-etiopise-kuroren-e-shekullit-18-te/60%Daily2020-02-20 16:14
https://kosovapost.net/luta-i-kerkon-albinit-ta-heq-taksen/60%Daily2020-02-20 15:56
https://kosovapost.net/konjufca-shkarkon-edhe-missin-e-diplomacise/60%Daily2020-02-20 15:46
https://kosovapost.net/gjilani-neser-dite-zie/60%Daily2020-02-20 15:15
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-varrosen-pese-anetaret-e-familjes-bllaca/60%Daily2020-02-20 14:47
https://kosovapost.net/prishtine-promovohet-festivali-teknofest-2020/60%Daily2020-02-20 14:25
https://kosovapost.net/pompeo-takohet-me-mbreti-saudit-diskutojne-mbi-ceshtjet-rajonale/60%Daily2020-02-20 14:24
https://kosovapost.net/zyra-e-grenellit-ende-pa-qendrim-rreth-rolit-te-grenellit-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-02-20 14:15
https://kosovapost.net/konjufca-e-le-pa-pune-edhe-nipin-e-sami-e-lushtakut/60%Daily2020-02-20 13:59
https://kosovapost.net/konjufca-e-qon-ne-shtepi-keshilltaren-e-haradinajt-qe-ishte-rehatuar-si-staf-diplomatik/60%Daily2020-02-20 13:48
https://kosovapost.net/perplasje-ndermjet-ushtrise-amerikane-dhe-ruse-ne-siri/60%Daily2020-02-20 13:46
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ministri-konjufca-largon-nga-sherbimi-diplomatik-14-zyrtare/60%Daily2020-02-20 13:49
https://kosovapost.net/ablerad-tahiri-selam-albulena-haxhiut-shihemi-ne-gjykate/60%Daily2020-02-20 13:25
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-njoftues-shefin-e-misionit-te-eulex-lars-gunnar-wigemark/60%Daily2020-02-20 13:20
https://kosovapost.net/trupat-e-pese-anetareve-te-familjes-bllaca-mberrijne-ne-cerrnice-pas-pak-nis-varrimi/60%Daily2020-02-20 13:15
https://kosovapost.net/vetevendosje-shkon-ne-llap-per-tia-marr-kete-komune-ldk-se/60%Daily2020-02-20 15:10
https://kosovapost.net/paris-sg-ne-hall-te-madh-pronari-sheik-al-khelaifi-akuzohet-per-korrupsion/60%Daily2020-02-20 13:05
https://kosovapost.net/keshillit-prokurorial-dhe-eulex-te-gatshem-per-bashkepunim-ne-sundimin-e-ligjit/60%Daily2020-02-20 12:58
https://kosovapost.net/ministri-i-bislimi-flet-pas-shkarkimit-te-bordit-te-telekomit-po-synojme-uljen-e-nepotizmit/60%Daily2020-02-20 12:54
https://kosovapost.net/keta-jane-emrat-e-zevendesministrave-te-propozuar-te-ldk-se/60%Daily2020-02-20 12:42
https://kosovapost.net/ministri-bislimi-prioritet-i-qeverise-reformat-ne-ekonomi-mjedis-dhe-shendetesi/60%Daily2020-02-20 12:38
https://kosovapost.net/ministrja-haxhiu-anulon-konkursin-per-noteret/60%Daily2020-02-20 12:30
https://kosovapost.net/qindra-tifoze-qe-donin-te-nderonin-basketbollistin-kobe-bryant-vizituan-varrin-e-gabuar/60%Daily2020-02-20 12:27
https://kosovapost.net/kosova-ka-kornize-ligjore-te-mjaftueshme-per-konfiskimin-e-pasurise-se-paligjshme/60%Daily2020-02-20 12:01
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-femer-ne-prishtine/60%Daily2020-02-20 11:40
https://kosovapost.net/osmani-pavaresia-e-kosoves-eshte-e-pakthyeshme-trepca-e-paprekshme/60%Daily2020-02-20 11:33
https://kosovapost.net/kosnetti-takon-udheheqesit-e-institucioneve-te-kosoves-hiqeni-taksen/60%Daily2020-02-20 11:28
https://kosovapost.net/beke-berisha-komenton-vendimin-e-qeverise-qe-shkarkoi-bashkeshorten-e-tij/60%Daily2020-02-20 16:06
https://kosovapost.net/cfare-ka-ndodhur-me-date-20-shkurt/60%Daily2020-02-20 10:56
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-han-te-elezit-tre-persona-te-lenduar/60%Daily2020-02-20 10:52
https://kosovapost.net/konstituohet-komisioni-per-ceshtje-te-sigurise-dhe-mbrojtjes/60%Daily2020-02-20 10:41
https://kosovapost.net/ndertohet-hoteli-i-pare-inteligjent-ne-greqi-ja-cfare-sherbimesh-ofron/60%Daily2020-02-20 09:53
https://kosovapost.net/basha-ne-29-vjetorin-e-rrezimit-te-bustit-te-enver-hoxhes-ta-bejme-shqiperine-si-evropa/60%Daily2020-02-20 09:46
https://kosovapost.net/mustafa-uron-grenellin-per-detyren-e-re/60%Daily2020-02-20 09:43
https://kosovapost.net/avokati-kosovar-ftohet-nga-gjykata-specialja/60%Daily2020-02-20 09:27
https://kosovapost.net/kurti-pranon-urime-nga-kryeministri-slloven-sharec-per-12-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-02-20 09:03
https://kosovapost.net/qeveria-do-ti-prese-rekomandimet-e-bizneseve-para-vendosjes-se-reciprocitetit/60%Daily2020-02-20 08:56
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-pranon-telegram-urimi-nga-johnsoni-mbreteria-e-bashkuar-e-perkushtuar-ta-mbeshtese-kosoven/60%Daily2020-02-20 08:52
https://kosovapost.net/kjo-aktore-e-njohur-turke-filloi-pergatitjet-per-martese-foto/60%Daily2020-02-20 08:37
https://kosovapost.net/ja-autori-i-masakres-ne-gjermani-foto/60%Daily2020-02-20 08:33
https://kosovapost.net/tragjedia-ne-gjilan-sot-varrosen-pese-anetaret-e-familjes-bllaca/60%Daily2020-02-20 08:17
https://kosovapost.net/sot-behen-31-vjet-nga-greva-historike-e-minatoreve-te-trepces/60%Daily2020-02-20 08:14
https://kosovapost.net/kamioni-me-1-3-tone-kokaine-kaloi-ne-shqiperi-me-lejen-e-struktures-anti-korrupsion/60%Daily2020-02-20 08:14
https://kosovapost.net/pamje-dramatike-si-shpetohet-skiatorja-nen-ortekun-e-bores-video/60%Daily2020-02-20 08:03
https://kosovapost.net/albin-kurti-ne-suddeutsche-zeitung-projekti-per-ndryshimin-e-kufijve-ka-deshtuar-por-ideja-nuk-ka-vdekur/60%Daily2020-02-20 07:51
https://kosovapost.net/shpenzimet-e-perbashketa-kosove-shqiperi-per-lobim-njohje-e-pengojne-daciqin-ja-cfare-thote/60%Daily2020-02-20 07:45
https://kosovapost.net/hapet-qendra-per-njohjen-e-diplomave-per-punetoret-e-huaj/60%Daily2020-02-20 07:39
https://kosovapost.net/brenda-nje-viti-tete-te-vrare-nga-armet-zyrtare-te-policise/60%Daily2020-02-20 07:41
https://kosovapost.net/sulmet-ne-gjermani-11-te-vdekur-video/60%Daily2020-02-20 07:32
https://kosovapost.net/hysaj-nuk-respekton-parashikimet-ndez-motorrat-per-lpjen-me-barcen/60%Daily2020-02-20 07:27
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-rrisin-rrezikun-e-kancerit/60%Daily2020-02-20 07:20
https://kosovapost.net/trumpi-emeron-grenellin-drejtor-te-inteligjences-kombetare/60%Daily2020-02-20 07:15
https://kosovapost.net/moti-sot-37/60%Daily2020-02-20 07:12
https://kosovapost.net/pas-trysnis-nga-trump-dorehiqet-zyrtari-i-pentagonit/60%Daily2020-02-19 22:49
https://kosovapost.net/39495-2/60%Daily2020-02-19 22:18
https://kosovapost.net/gaxherri-turp-per-partite-qe-temen-e-takses-e-kthejne-ne-kauze/60%Daily2020-02-19 22:10
https://kosovapost.net/rritet-ne-2-005-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-kine/60%Daily2020-02-19 21:51
https://kosovapost.net/turqia-fillon-ofenziven-ushtarake-ne-veri-te-sirise-kunder-regjimit-te-asadit-dhe-forcave-ruse/60%Daily2020-02-19 21:14
https://kosovapost.net/cakaj-i-reagon-haradinajt-nuk-rri-i-heshtur-karshi-fakteve-kokeforta/60%Daily2020-02-19 21:07
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-paralajmeron-hapat-drejt-heqjes-se-takses/60%Daily2020-02-19 21:00
https://kosovapost.net/faljet-presidenciale-ngjallin-polemika-ne-shba/60%Daily2020-02-19 20:51
https://kosovapost.net/karikaturisti-dusan-petriciq-tallet-me-popullin-serb-me-nje-karikature-epike/60%Daily2020-02-19 20:47
https://kosovapost.net/cka-u-gjete-ne-canten-e-polices-ne-gjilan-tregon-shefi-i-hetuesve-policore/60%Daily2020-02-19 20:16
https://kosovapost.net/zyrtare-kosove-rusi-me-6-mars-ne-gjermani/60%Daily2020-02-19 20:07
https://kosovapost.net/inspektorati-policor-dyshon-se-arma-e-polices-u-mor-nga-kasaforta-ne-polici/60%Daily2020-02-19 20:02
https://kosovapost.net/brenda-morgut-te-prishtines-gjenden-trupa-qe-nga-lufta-e-pare-boterore/60%Daily2020-02-19 19:49
https://kosovapost.net/zbulohet-fotografi-i-takimit-thaci-thaci/60%Daily2020-02-19 19:43
https://kosovapost.net/vrasja-e-shumefishte-ne-gjilan-flet-fqinji-qe-takoi-policen-disa-minuta-para-krimit/60%Daily2020-02-19 19:21
https://kosovapost.net/policia-me-aksion-arrestohen-disa-persona-te-dyshuar-per-grabitje-te-armatosur-ne-prishtine/60%Daily2020-02-19 19:12
https://kosovapost.net/veliu-anetaresimi-ne-interpol-dhe-europol-mbeten-prioritet/60%Daily2020-02-19 18:59
https://kosovapost.net/presidenti-takohet-me-menduh-thacin-ja-cfare-flasin/60%Daily2020-02-19 18:51
https://kosovapost.net/reagon-haradinaj-kurti-ka-shfuqizuar-vendimet-e-isa-mustafes/60%Daily2020-02-19 18:38
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-enjten-2/60%Daily2020-02-19 18:13
https://kosovapost.net/aak-ja-tregon-qendrimin-e-saj-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-02-19 17:38
https://kosovapost.net/hamez-jashari-i-riu-ne-veshje-kombetare-prane-portretit-te-adem-jasharit/60%Daily2020-02-19 17:30
https://kosovapost.net/kryetari-i-novoberdes-denohet-me-tremije-euro-gjobe-per-keqperdorim-pozite/60%Daily2020-02-19 17:12
https://kosovapost.net/kur-eshte-i-mundur-liberalizimi-i-vizave-flet-blerim-reka/60%Daily2020-02-19 16:54
https://kosovapost.net/themelohet-keshilli-organizativ-per-shenimin-e-epopese-se-uck-se/60%Daily2020-02-19 16:47
https://kosovapost.net/rasti-toka-ja-si-e-quan-azem-syla-aktakuzen-ndaj-tij/60%Daily2020-02-19 16:33
https://kosovapost.net/policja-valdete-bllaca-ndoqi-14-seanca-tek-psikologu-detaje-te-tjera-per-vrasjen-ne-gjilan/60%Daily2020-02-19 16:18
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-per-nderprerje-te-perfitimeve-per-zyrtaret-pas-mbarimit-te-mandatit/60%Daily2020-02-19 15:57
https://kosovapost.net/munden-liverpoolin-ja-cfare-bejne-lojtaret-e-atleticos-video/60%Daily2020-02-19 15:51
https://kosovapost.net/qeveria-shkarkon-bordin-e-drejtoreve-te-telekomit-te-kosoves/60%Daily2020-02-19 15:43
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-jep-detaje-per-tragjedine-ne-gjilan/60%Daily2020-02-19 15:28
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-thote-se-nuk-do-te-lejoje-ndertimin-e-pompes-se-naftes-ne-zonen-e-gjelber/60%Daily2020-02-19 15:06
https://kosovapost.net/putin-shokon-kremlinin-ja-cfare-vendimi-merr/60%Daily2020-02-19 14:46
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-qytetaret-e-shqiperise-mendojne-se-ibrahim-rugova-eshte-kryeminister-i-kosoves/60%Daily2020-02-19 14:38
https://kosovapost.net/dumoshi-priti-ne-takim-ambasadorin-e-osbe-se-jan-braathu/60%Daily2020-02-19 14:32
https://kosovapost.net/kryeministri-albin-kurti-priti-ne-takim-ambasadorin-e-sllovenise-z-bojan-bertoncelj/60%Daily2020-02-19 14:29
https://kosovapost.net/prorusi-cek-deshton-me-protesten-kunder-kosoves/60%Daily2020-02-19 14:22
https://kosovapost.net/klopp-paralajmeron-atleticon-ende-nuk-ka-mbaruar-do-jete/60%Daily2020-02-19 14:19
https://kosovapost.net/perdoreni-kete-recete-shpeton-veshkat-tuaja-nga-cdo-semundje/60%Daily2020-02-19 14:15
https://kosovapost.net/haradinaj-kurtit-nese-e-oferton-taksen-per-njohje-finale-e-ke-perkrahjen-time-dhe-te-partise/60%Daily2020-02-19 14:08
https://kosovapost.net/trump-po-punojme-per-nje-marreveshje-te-madhe-tregtare-me-indine/60%Daily2020-02-19 14:03
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-ne-prishtine/60%Daily2020-02-19 13:38
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-mbyll-dyert-per-emigrantet-e-pakualifikuar-dhe-qe-nuk-dine-gjuhen-angleze/60%Daily2020-02-19 13:32
https://kosovapost.net/ministri-veliu-takoi-ambasadorin-e-italise-nicola-orlando/60%Daily2020-02-19 13:30
https://kosovapost.net/kriza-me-uje-te-pijshem/60%Daily2020-02-19 13:27
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-haki-abazi-takon-ambasadorin-e-zvicres-z-jean-hubert-lebet/60%Daily2020-02-19 13:28
https://kosovapost.net/pershihen-nga-zjarri-pese-vetura-ne-gjakove/60%Daily2020-02-19 13:38
https://kosovapost.net/meta-shigjeton-ambasadoret-ka-diplomate-qe-kane-vite-te-tera-ketu-dhe-nuk-duan-te-kuptojne/60%Daily2020-02-19 13:17
https://kosovapost.net/osmani-bashkerendimi-me-shqiperine-te-jete-ne-funksion-te-fuqizimit-te-subjektivitetit-nderkombetar-te-kosoves/60%Daily2020-02-19 13:13
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-priti-ne-takim-cakajn/60%Daily2020-02-19 13:09
https://kosovapost.net/fasulja-ushqimi-i-preferuar-i-shqiptareve-ja-cilat-jane-perfitimet-shendetesore-te-fasules/60%Daily2020-02-19 12:53
https://kosovapost.net/cakaj-ne-takim-me-presidentin-thaci-kemi-qene-dhe-do-te-jemi-te-angazhuar-ne-rritjen-e-njohjeve-te-kosoves/60%Daily2020-02-19 12:47
https://kosovapost.net/haziri-po-pergatitemi-per-varrimin-e-familjes-bllaca-po-i-presim-te-afermit-nga-kanadaja/60%Daily2020-02-19 12:42
https://kosovapost.net/kafeja-geisha-eshte-me-e-shtrenjta-ne-bote/60%Daily2020-02-19 12:36
https://kosovapost.net/debate-te-ashpra-ne-mbledhjen-urgjente-te-barcelones-messi-mendon-largimin/60%Daily2020-02-19 12:15
https://kosovapost.net/ne-athine-do-te-hapet-xhamia-e-pare/60%Daily2020-02-19 12:12
https://kosovapost.net/marreveshjet-me-serbine-jotransparente-ende-nuk-dihet-permbajtja-e-tyre/60%Daily2020-02-19 12:00
https://kosovapost.net/vuciq-per-zgjidhjen-me-kosoven-nuk-i-mbijetojme-nje-lufte-tjeter-duhet-dialog/60%Daily2020-02-19 11:57
https://kosovapost.net/ministri-veliu-pas-tragjedise-se-djeshme-ne-gjilan-do-te-punojme-me-shume-per-ligjin-e-policise/60%Daily2020-02-19 11:38
https://kosovapost.net/qalaj-e-pranon-se-ka-police-me-probleme-mendore-ne-mungese-te-ligjit-duhet-ti-mbajme-ne-pune/60%Daily2020-02-19 11:34
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-pret-ne-takim-ministrin-cakaj/60%Daily2020-02-19 11:28
https://kosovapost.net/cakaj-termeti-i-26-nentorit-deshmoi-se-jemi-nje-komb-dhe-kufiri-mes-kosoves-e-shqiperise-duhet-te-hiqet/60%Daily2020-02-19 10:59
https://kosovapost.net/konjufca-ne-mbledhjen-e-perbashket-te-dy-qeverive-kosoves-dhe-shqiperise-do-te-kete-marreveshje-konkrete/60%Daily2020-02-19 10:47
https://kosovapost.net/sot-eshte-ditelindja-e-heroit-hamez-jashari/60%Daily2020-02-19 10:10
https://kosovapost.net/perplasen-dy-avione-ne-ajer-humbin-jeten-kater-persona-ne-australi/60%Daily2020-02-19 09:53
https://kosovapost.net/ministri-glauk-konjufca-pret-ne-takim-homologun-gent-cakajn-foto/60%Daily2020-02-19 09:57
https://kosovapost.net/kurti-masa-e-reciprocitetit-vendoset-per-ti-mbrojtur-prodhuesit-vendore/60%Daily2020-02-19 09:39
https://kosovapost.net/39302-2/60%Daily2020-02-19 09:29
https://kosovapost.net/ronaldo-i-jep-cdo-muaj-nje-rroge-marramendese-georgines-zbulohet-arsyeja-foto/60%Daily2020-02-19 09:11
https://kosovapost.net/palmer-i-takon-prishtines-dhe-beogradit-te-krijojne-parametrat-e-dialogut/60%Daily2020-02-19 09:06
https://kosovapost.net/gjermani-myslimanet-kerkojne-mbrojtje-me-te-mire-te-xhamive-nga-shteti/60%Daily2020-02-19 09:02
https://kosovapost.net/keshtu-dukej-michelle-obama-kur-ishte-18-vjece-foto/60%Daily2020-02-19 08:57
https://kosovapost.net/ljajiq-vazhdon-ankesat-tregon-sa-humbje-ka-pasur-serbia-nga-taksa-e-kosoves/60%Daily2020-02-19 08:42
https://kosovapost.net/berisha-akuzon-ramen-tentoi-tradhtine-e-dyte-kombetare-ndaj-kosoves/60%Daily2020-02-19 08:39
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-shkurt/60%Daily2020-02-19 08:43
https://kosovapost.net/sot-perfundon-obduksioni-i-pese-viktimave-te-familjes-bllaca/60%Daily2020-02-19 08:17
https://kosovapost.net/fake-news-i-derguari-i-trumpit-i-reagon-ashper-raportimeve-se-shba-te-perkrahin-shkembimin-e-territoreve/60%Daily2020-02-19 08:09
https://kosovapost.net/pse-po-armatoset-serbia-dhe-me-cfare-cmimi/60%Daily2020-02-19 08:02
https://kosovapost.net/ja-ku-mund-te-perfundoje-messi/60%Daily2020-02-19 07:45
https://kosovapost.net/39270-2/60%Daily2020-02-19 07:38
https://kosovapost.net/shperfillet-ultimatumi-i-ministrise-vazhdojne-punimet-ne-autostraden-e-gjilanit/60%Daily2020-02-19 07:33
https://kosovapost.net/reciprociteti-vendoset-brenda-disa-diteve/60%Daily2020-02-19 07:30
https://kosovapost.net/kurre-mos-i-kombinoni-keto-ushqime-ja-arsyeja/60%Daily2020-02-19 07:32
https://kosovapost.net/champions-league-haaland-vret-milionat-e-psg-se/60%Daily2020-02-19 07:23
https://kosovapost.net/tragjike-digjet-ne-makine-familja-humbin-jeten-3-femijet-dhe-babai/60%Daily2020-02-19 07:21
https://kosovapost.net/erdogan-uron-kurtin-turqia-do-te-vazhdoje-te-mbeshtese-popullin-e-kosoves-ne-te-gjitha-fushat/60%Daily2020-02-19 07:12
https://kosovapost.net/ministri-cakaj-viziton-kosoven-takohet-me-kreret-e-shtetit-thacin-kurtin-konjufcen-dhe-osmanin/60%Daily2020-02-19 07:09
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-6/60%Daily2020-02-19 07:04
https://kosovapost.net/nagavci-tregon-ku-do-te-shkojne-parate-e-kursyera-nga-zvogelimi-i-rrogave-te-qeverise/60%Daily2020-02-18 23:30
https://kosovapost.net/dyshimet-e-reja-ne-tragjedine-e-gjilanit-vellai-vrau-vellane-dhe-prinderit-e-shokuar-motra-vret-ate-dhe-veten/60%Daily2020-02-18 22:59
https://kosovapost.net/ky-eshte-zevendesministri-i-radhes-ne-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-18 22:49
https://kosovapost.net/suspendohen-eproret-e-policise-ne-gjilan-per-vdekjen-e-familjes-bllaca/60%Daily2020-02-18 22:38
https://kosovapost.net/koronavirus-ndikon-tek-apple-detyrohet-te-mbyll-fabrikat/60%Daily2020-02-18 22:23
https://kosovapost.net/inspektorati-kerkon-pezullimin-e-komandantit-dhe-tre-zyrtareve-tjere-policore-pas-tragjedise-ne-gjilan/60%Daily2020-02-18 21:28
https://kosovapost.net/kurti-ne-nje-rajon-si-ballkani-puna-e-akise-e-domosdoshme/60%Daily2020-02-18 21:08
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-i-afermi-i-familjes-bllaca-shihet-ne-lot-pas-vdekjes-se-pese-anetareve/60%Daily2020-02-18 20:56
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-tregon-se-a-eshte-i-gatshem-ta-takoj-ish-shefin-e-tij-albin-kurtin/60%Daily2020-02-18 20:41
https://kosovapost.net/maqedoni-kosove-per-te-gjithe-te-interesuarit-per-bileta-dardanet-kane-nje-njoftim/60%Daily2020-02-18 19:51
https://kosovapost.net/ndryshon-serish-moti-ne-kosove-te-enjten-pritet-te-kete-shi-dhe-bore/60%Daily2020-02-18 19:46
https://kosovapost.net/korab-shaqiri-doktoron-ne-kompozim/60%Daily2020-02-18 19:41
https://kosovapost.net/publikohen-formacionet-ja-si-do-luajne-atletico-liverpool-dhe-dortmund-psg/60%Daily2020-02-18 19:33
https://kosovapost.net/fsk-ja-nderton-dy-kazerma-te-medha-a-po-pergatitet-kosova-per-sherbim-ushtarak-te-detyrueshem/60%Daily2020-02-18 19:29
https://kosovapost.net/reagon-ministri-veliu-te-mos-perseriten-raste-ku-perfshihen-zyrtare-policore-ne-akte-kriminale/60%Daily2020-02-18 19:13
https://kosovapost.net/loshi-kollcaku-ne-asnje-fjale-nuk-e-ka-fyer-uck-ne/60%Daily2020-02-18 19:02
https://kosovapost.net/gazeta-gjermane-e-pyet-konjufcen-per-bashkimin-kombetar-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2020-02-18 18:54
https://kosovapost.net/mane-po-aq-i-rendesishem-sa-salah-per-liverpoolin/60%Daily2020-02-18 18:42
https://kosovapost.net/sjellja-e-tome-gashit-ndaj-lypsit-neser-protestohet-para-zyres-se-tij/60%Daily2020-02-18 18:30
https://kosovapost.net/%e2%80%8btrupat-e-familjes-bllaca-dergohen-per-obduksion-ne-prishtine/60%Daily2020-02-18 18:07
https://kosovapost.net/kater-persona-lendohen-ne-nje-aksident-trafiku-ne-autostraden-prishtine-prizren/60%Daily2020-02-18 18:04
https://kosovapost.net/klubi-i-bundesliges-shfaq-interes-per-vedat-muriqin-2/60%Daily2020-02-18 17:57
https://kosovapost.net/istanbul-20-topi-i-ri-i-champions-league-foto/60%Daily2020-02-18 17:53
https://kosovapost.net/analistet-i-panevojshem-organizimi-i-dy-ceremonive-ne-fsk-per-festen-e-pavaresise/60%Daily2020-02-18 17:41
https://kosovapost.net/osmani-takoi-ambasadorin-kanadez-synojme-fuqizimin-e-rolit-te-kuvendit/60%Daily2020-02-18 17:33
https://kosovapost.net/brenda-ne-wuhan-qyteti-mbushet-me-spitale-rruget-jane-bosh/60%Daily2020-02-18 17:30
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-ne-manisa-te-turqise-dridhjet-ndjehen-edhe-ne-izmir-bursa-e-stamboll/60%Daily2020-02-18 17:23
https://kosovapost.net/nga-ekrani-ne-youtube-keto-7-moderatore-shqiptare-jane-bere-vlogere/60%Daily2020-02-18 17:19
https://kosovapost.net/%e2%80%8bnxjerren-nga-shtepia-pese-viktimat-e-familjes-bllaca-ne-gjilan-video/60%Daily2020-02-18 17:12
https://kosovapost.net/rrefimi-i-komshiut-te-familjes-bllaca-nuk-dilte-fare-nga-shtepia/60%Daily2020-02-18 16:37
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-nuk-mund-ti-mbaj-lotet-derisa-flet-per-tragjedine-ne-gjilan/60%Daily2020-02-18 16:04
https://kosovapost.net/thaci-i-kerkon-qeverise-kurti-ta-ndaloj-keqperdorimin-e-milionave-ne-kek/60%Daily2020-02-18 15:46
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-i-gjithe-gjilani-eshte-ne-dite-zie/60%Daily2020-02-18 15:34
https://kosovapost.net/trupat-e-viktimave-ne-gjilan-gjinden-ende-brenda-shtepise-ku-ndodhi-ngjarja-makabre/60%Daily2020-02-18 15:28
https://kosovapost.net/zyrtarja-policore-qe-dyshohet-se-vrau-prinderit-vellezerit-dhe-veten-ishte-police-qe-18-vjet/60%Daily2020-02-18 15:11
https://kosovapost.net/flasin-familjaret-e-viktimave-ne-gjilan/60%Daily2020-02-18 15:08
https://kosovapost.net/skandaloze-betim-recica-u-zgjedh-sekretar-me-dokumente-te-falsifikuara/60%Daily2020-02-18 15:07
https://kosovapost.net/ministri-cakaj-neser-vizite-zyrtare-ne-kosove-pritet-nga-kryediplomati-glauk-konjufca/60%Daily2020-02-18 14:56
https://kosovapost.net/nisma-nuk-garon-ne-zgjedhjet-15-marsit-ne-podujeve-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-02-18 14:43
https://kosovapost.net/e-konfirmuar-akti-ne-gjilan-eshte-kryer-me-arme-zyrtare-policja-ka-qene-aktive/60%Daily2020-02-18 14:40
https://kosovapost.net/osmani-e-prekur-per-tragjedine-ne-gjilan-organet-kompetente-te-marrin-masa-urgjente-per-te-shmangur-rastet-si-ky/60%Daily2020-02-18 14:34
https://kosovapost.net/basha-pajtohet-me-meten-per-grusht-shtet-shkaterrimi-i-kushtetutes-perballet-me-rezistencen-qytetare/60%Daily2020-02-18 14:25
https://kosovapost.net/drejtori-i-policise-rashit-qalaj-arrin-ne-vendin-ku-ndodhi-vrasja-e-katerfishte-ne-gjilan/60%Daily2020-02-18 14:23
https://kosovapost.net/haziri-i-tronditur-pas-tragjedise-se-sotme-ne-gjilan/60%Daily2020-02-18 14:13
https://kosovapost.net/pas-ngjarjen-tragjike-ne-gjilan-reagon-deputeti-i-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-02-18 14:10
https://kosovapost.net/klubi-i-bundesliges-shfaq-interes-per-vedat-muriqin/60%Daily2020-02-18 14:04
https://kosovapost.net/ministri-quni-dhe-ambasadorja-willems-flasin-per-zhvillimin-dhe-tranzicionin-e-fsk-se/60%Daily2020-02-18 14:00
https://kosovapost.net/identifikohen-edhe-prinderit-e-vrare-ne-gjilan/60%Daily2020-02-18 13:50
https://kosovapost.net/konjufca-gjermania-do-te-mbetet-nje-nga-miqte-me-te-mire-te-vendit-tone/60%Daily2020-02-18 13:43
https://kosovapost.net/keta-jane-dy-vellezerit-qe-dyshohet-se-u-vrane-nga-motra-e-tyre-ne-gjilan/60%Daily2020-02-18 13:38
https://kosovapost.net/kjo-eshte-policja-qe-dyshohet-se-vrau-kater-familjare-te-saj-dhe-veten-ne-gjilan/60%Daily2020-02-18 13:16
https://kosovapost.net/mjeket-e-uck-se-organizojne-takim-per-ta-kujtuar-22-vjetorin-e-veprimtarise-se-tyre/60%Daily2020-02-18 13:11
https://kosovapost.net/ish-policja-qe-kreu-vrasjen-ne-gjilan-ishte-suspenduar-nga-puna/60%Daily2020-02-18 13:09
https://kosovapost.net/norbert-rottgen-kandidon-per-kryetar-te-partise-se-merkelit/60%Daily2020-02-18 13:08
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ambasadorin-e-osbe-se-ne-kosove-braathu/60%Daily2020-02-18 13:01
https://kosovapost.net/konfirmohet-zyrtarja-e-policise-vret-4-anetaret-e-familjes-dhe-veten-ne-gjilan/60%Daily2020-02-18 12:54
https://kosovapost.net/vrasje-e-rende-ne-gjilan/60%Daily2020-02-18 12:41
https://kosovapost.net/osmani-flet-per-liberalizimin-e-vizave-nuk-jep-date/60%Daily2020-02-18 12:33
https://kosovapost.net/kelmendi-i-reagon-thacit-per-manifestimin-e-pavaresise-ne-katedrale/60%Daily2020-02-18 12:23
https://kosovapost.net/shqiperi-41-e-donatoreve-jane-tri-shtetet-muslimane/60%Daily2020-02-18 12:16
https://kosovapost.net/e-thote-osmani-brenda-pak-ditesh-vv-e-ldk-me-takim-koordinues-per-taksen/60%Daily2020-02-18 12:09
https://kosovapost.net/klubi-i-madh-kerkon-rashicen-ja-sa-miliona-ekipi-i-tij/60%Daily2020-02-18 11:59
https://kosovapost.net/gjermani-zjarrvenesi-qe-shkaktoi-deme-ne-nje-xhami-u-denua-me-3-5-vjet-burg/60%Daily2020-02-18 11:52
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-punetore-nga-ballkani-nga-1-marsi-hyn-ne-fuqi-ligji-i-ri-i-punes/60%Daily2020-02-18 11:18
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-per-intervistim-gazetarin-avni-spahiu/60%Daily2020-02-18 11:08
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-nena-e-kater-djemve-deshmore-nga-drenica/60%Daily2020-02-18 11:04
https://kosovapost.net/ancelotti-nuk-u-shkarkua-kot-hysajt-i-shkaterroi-vetevleresimin/60%Daily2020-02-18 10:59
https://kosovapost.net/percaktimi-i-tarifave-te-rrymes-dhe-ujit-duhet-te-behet-me-pjesemarrjen-e-publikut/60%Daily2020-02-18 10:38
https://kosovapost.net/presona-te-armatosur-e-me-maska-plaqkisin-klientet-ne-lokal/60%Daily2020-02-18 10:27
https://kosovapost.net/sulohet-fizikisht-shtetasi-i-huaj-perfundon-ne-spital/60%Daily2020-02-18 10:16
https://kosovapost.net/pas-konferences-se-donatoreve-komisioneri-i-be-se-korrupsioni-sdo-te-tolerohet/60%Daily2020-02-18 09:55
https://kosovapost.net/japonia-do-te-eksperimentoje-kuren-e-hiv-it-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-02-18 09:49
https://kosovapost.net/jeff-bezos-premton-shumen-marramendese-per-te-shpetuar-mjedisin/60%Daily2020-02-18 09:47
https://kosovapost.net/ish-pjesetari-i-uck-se-niset-drejt-hages/60%Daily2020-02-18 09:41
https://kosovapost.net/abazi-dje-u-beme-bashke-per-ardhmerine-tone-per-republiken/60%Daily2020-02-18 09:30
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-e-therje-me-thike-ne-prishtine/60%Daily2020-02-18 09:01
https://kosovapost.net/okb-900-mije-persona-jane-zhvendosur-nga-idlibi-prej-dhjetorit/60%Daily2020-02-18 08:57
https://kosovapost.net/vazhdojne-ftesat-per-princin-harry-dhe-meghan-ja-kush-i-ftoi-kete-radhe-foto/60%Daily2020-02-18 08:48
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-garat-daytona500-makina-rrotullohet-ne-ajer-dhe-ne-fund-video/60%Daily2020-02-18 08:45
https://kosovapost.net/taksa-ndaj-mallrave-serbe-me-ndikim-minimal-ne-shkembimet-tregtare-kosove-shqiperi/60%Daily2020-02-18 08:39
https://kosovapost.net/apple-e-pranon-se-coronavirusi-do-te-ndikoje-ne-furnizimin-me-iphone/60%Daily2020-02-18 08:21
https://kosovapost.net/nje-vend-i-fuqishem-evropian-e-kerkoi-prishtines-ta-vendose-taksen-per-te-penguar-kompromisin/60%Daily2020-02-18 08:17
https://kosovapost.net/gaxherri-te-behemi-bashke-pozite-e-opozite-per-ceshtjet-nacionale/60%Daily2020-02-18 08:14
https://kosovapost.net/rama-pas-konferenes-se-donatoreve-nje-dite-e-paharrueshme-shqiptare-ne-zemer-te-europes-foto/60%Daily2020-02-18 08:10
https://kosovapost.net/vuciq-e-humbem-rastin-per-kompromis-me-prishtinen-do-ta-paguajme-cmimin/60%Daily2020-02-18 08:02
https://kosovapost.net/ia-mori-jeten-gruas-teksa-bente-gara-me-makina-ja-cfare-i-ndodhi-kosovarit-ne-zvicer/60%Daily2020-02-18 07:59
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-i-percare-lidhur-me-misionin-detar-ne-detin-mesdhe/60%Daily2020-02-18 07:54
https://kosovapost.net/takimi-me-zuckerberg-be-i-kerkon-fb-ti-pershtatet-standardeve-evropiane/60%Daily2020-02-18 07:49
https://kosovapost.net/kosova-e-rrezikuar-nga-gripi-i-derrave-e-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-18 07:46
https://kosovapost.net/mbi-148-mije-vetura-te-paregjistruara-sfidojne-kartonin-e-gjelber/60%Daily2020-02-18 07:44
https://kosovapost.net/kalendari-historik-18-shkurt/60%Daily2020-02-18 07:37
https://kosovapost.net/rrjedhin-informacione-per-trajtimin-e-ujgureve-ne-kine-si-u-vendos-fati-i-qindra-myslimaneve-ne-kampet-e-internimit/60%Daily2020-02-18 07:29
https://kosovapost.net/kosova-i-ka-permbushur-kushtet-per-liberalizim-vizash/60%Daily2020-02-18 07:30
https://kosovapost.net/reagon-ambasada-e-kosoves-ne-zvicer-me-nje-porosi-kujdes-nga-lajmet-e-rreme/60%Daily2020-02-18 07:19
https://kosovapost.net/dymbedhjete-deshtime-ne-12-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2020-02-18 07:00
https://kosovapost.net/ky-eshte-lengu-qe-vdes-shkaterron-qelizat-e-kancerit-per-42-dite/60%Daily2020-02-18 06:58
https://kosovapost.net/manchester-city-me-bleu-te-gjithe-lojtaret-ja-cfare-thote-ish-trajneri-i-arsenalit/60%Daily2020-02-18 06:53
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-5/60%Daily2020-02-18 06:49
https://kosovapost.net/meta-kunder-minishengenit-vlereson-paraqitjen-e-kurtit-ne-munih/60%Daily2020-02-17 22:39
https://kosovapost.net/serwer-kurti-me-te-drejte-po-e-kerkon-reciprocitetin-me-serbine/60%Daily2020-02-17 22:32
https://kosovapost.net/pse-nuk-u-takua-me-kurtin-flet-erion-veliaj/60%Daily2020-02-17 21:59
https://kosovapost.net/nagavci-shtrengimin-i-duarve-thaci-kurti-ne-aktivitete-cermoniale-nuk-eshte-pajtim-per-gjithcka-e-me-kedo/60%Daily2020-02-17 21:33
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-i-cili-rrezikonte-qytetaret-e-prishtines-cdo-nate-me-veturen-e-tij-video/60%Daily2020-02-17 21:12
https://kosovapost.net/abu-dhabi-uron-pavaresine-e-kosoves-ne-menyre-te-vecante/60%Daily2020-02-17 21:05
https://kosovapost.net/klauzola-per-lirimin-e-rashices-eshte-38-milione-euro/60%Daily2020-02-17 20:58
https://kosovapost.net/borrelli-tregon-se-kur-do-te-publikohet-emri-i-perfaqesuesit-evropian-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-02-17 20:34
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-fatmir-sejdiu-per-viziten-e-albin-kurtit-te-varri-i-rugoves/60%Daily2020-02-17 20:20
https://kosovapost.net/a-po-zbuten-raportet-mes-thacit-e-osmanit/60%Daily2020-02-17 20:08
https://kosovapost.net/nuk-thone-kot-njerezit-e-medhenje-jane-te-thjeshte-foto/60%Daily2020-02-18 07:11
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-e-zhgenjyer-se-shtepia-ku-u-perdhunua-po-rrenohet-e-su-kthye-ne-muze/60%Daily2020-02-17 19:09
https://kosovapost.net/urat-qe-lidhin-dy-kontinetet-evropen-me-azin-ne-stanboll-ndricohen-per-kosoven/60%Daily2020-02-17 18:59
https://kosovapost.net/kosova-dhuron-200-mije-euro-per-shqiperine-ne-konferencen-e-donatoreve/60%Daily2020-02-17 18:37
https://kosovapost.net/thaci-dhe-kurti-i-shtrengojne-duart-foto/60%Daily2020-02-17 18:31
https://kosovapost.net/avokati-tome-gashi-thote-se-lypsari-e-ka-fyer-rende/60%Daily2020-02-17 18:11
https://kosovapost.net/kurti-e-osmani-marrin-pjese-ne-pritjen-shteterore-te-organizuar-nga-presidenti/60%Daily2020-02-17 18:12
https://kosovapost.net/perfundon-afati-ne-podujeve-do-te-perballen-ldk-vv-e-pdk/60%Daily2020-02-17 17:53
https://kosovapost.net/presidenti-fsk-eshte-garantuese-e-perjetshme-te-ekzistences-se-shtetit-te-kosoves/60%Daily2020-02-17 17:48
https://kosovapost.net/kulla-atakule-ne-turqi-ndricohet-per-kosoven/60%Daily2020-02-17 17:37
https://kosovapost.net/amik-u-eshte-i-vetmi-autoritet-verifikues-vetting-authority/60%Daily2020-02-17 17:31
https://kosovapost.net/38890-2/60%Daily2020-02-17 17:32
https://kosovapost.net/toka-dridhet-serish-ne-shqiperi/60%Daily2020-02-17 17:12
https://kosovapost.net/prostitucioni-ne-kosove-ja-sa-persona-jane-arrestuar-per-1-vit/60%Daily2020-02-17 17:01
https://kosovapost.net/serbia-do-ti-jape-2-milione-euro-per-shqiperine/60%Daily2020-02-17 16:52
https://kosovapost.net/werder-bremen-i-uron-kosoves-diten-e-pavaresise/60%Daily2020-02-17 16:42
https://kosovapost.net/thaci-ushtria-e-kosoves-u-rrit-se-bashku-me-vitet-e-lirise/60%Daily2020-02-17 16:30
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-mblidhet-neser/60%Daily2020-02-17 16:19
https://kosovapost.net/hulumtim-hollandezet-jane-evropianet-me-pahigjienike-shqiptaret-zene-vendin-e-trete-ne-higjiene/60%Daily2020-02-17 16:17
https://kosovapost.net/urime-republika-e-oligarkeve/60%Daily2020-02-17 16:05
https://kosovapost.net/ivanka-trump-shfaqet-me-shami-ne-dubai-foto/60%Daily2020-02-17 15:29
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-ne-nuk-do-tiu-shmangemi-veshtiresive-por-tiu-bejme-balle-atyre/60%Daily2020-02-17 15:20
https://kosovapost.net/ky-eshte-cmimi-i-cmendur-i-fustanit-te-marines-foto/60%Daily2020-02-17 15:07
https://kosovapost.net/a-e-dine-qytetaret-e-shqiperise-se-cfare-eshte-17-shkurti-video/60%Daily2020-02-17 15:04
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-shkurt/60%Daily2020-02-17 14:56
https://kosovapost.net/keshtu-mund-ti-humbni-4-kg-ne-10-dite/60%Daily2020-02-17 14:45
https://kosovapost.net/konjufca-merr-pjese-ne-shenimin-e-12-vjetorit-te-pavaresise-dhe-njevjetorit-te-themelimit-te-shkolles-shqipe-ne-nyrnberg/60%Daily2020-02-17 14:56
https://kosovapost.net/osmani-presidenti-rugova-ikona-e-perbashket-e-lirise-adem-jashari-me-familje-simbol-i-sakrifices/60%Daily2020-02-17 14:37
https://kosovapost.net/kosova-do-te-jape-200-mije-euro-per-shqiperine-ne-konferencen-e-donatoreve/60%Daily2020-02-17 14:27
https://kosovapost.net/rektori-i-universitetit-te-prishtines-marjan-demaj-ka-uruar-12-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-02-17 14:18
https://kosovapost.net/newborn-me-pamje-te-re-iu-kushtohet-te-mbijetuarave-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes/60%Daily2020-02-17 14:07
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-komisioni-evropian-nenshkruajne-marreveshjen-e-pare-te-ndihmes-pas-termetit/60%Daily2020-02-17 13:53
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-publikon-shifren-e-parave-qe-do-i-dhuroje-shqiperise/60%Daily2020-02-17 13:51
https://kosovapost.net/pompeo-sovraniteti-dhe-pavaresia-e-kosoves-thelbesore-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2020-02-17 13:46
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-shteti-i-kosoves-po-krijon-imazh-te-ri/60%Daily2020-02-17 13:44
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-perdorni-1-muaj-mjalte-e-perzier-me-soden/60%Daily2020-02-17 13:41
https://kosovapost.net/edhe-sa-vite-mund-te-luaj-messi-flet-ish-mbrojtesi-i-barcelones/60%Daily2020-02-17 13:28
https://kosovapost.net/haziri-per-republike-kane-derdhur-gjakun-breza-e-gjenerata-te-tera/60%Daily2020-02-17 13:18
https://kosovapost.net/me-lot-ne-sy-elton-john-nderpret-koncertin-video/60%Daily2020-02-17 13:11
https://kosovapost.net/sot-varroset-22-vjecari-nga-malisheva-qe-mbeti-i-vrare-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-02-17 12:57
https://kosovapost.net/ja-kush-eshte-kandidati-i-pdk-se-per-kryetar-te-podujeves-foto/60%Daily2020-02-17 12:58
https://kosovapost.net/kush-ishte-snajperisti-amerikano-gjerman-i-uck-se/60%Daily2020-02-17 12:52
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-haradinaj-ne-12-vjetorin-e-pavaresise-nderon-figurat-e-ndritura-te-kombit/60%Daily2020-02-17 12:48
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-pervjetorin-e-pavaresise-nderon-figurat-e-lartesuara-kombetare/60%Daily2020-02-17 12:43
https://kosovapost.net/pamjet-e-tmerruese-te-tragetit-ne-mes-te-stuhise-video/60%Daily2020-02-17 12:21
https://kosovapost.net/real-madrid-asist-rivaleve-te-perjetshem-barcelones-i-rrezikohet-vendi-i-pare-video/60%Daily2020-02-17 12:18
https://kosovapost.net/veseli-17-shkurti-2008-ishte-permbushja-e-nje-endrre-te-hershme-per-liri/60%Daily2020-02-17 12:15
https://kosovapost.net/thaci-i-bene-gare-kurtit-nderton-skene-gjigante-ne-oborrin-e-fsk-se/60%Daily2020-02-17 12:09
https://kosovapost.net/jashari-shpallja-e-pavaresise-beteje-e-fituar-me-mund-e-sakrifice/60%Daily2020-02-17 11:48
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-prizren-disa-te-lenduar/60%Daily2020-02-17 11:41
https://kosovapost.net/kryeministri-albin-kurti-uniforma-juaj-eshte-misherimi-i-sakrifices-sone-kombetare/60%Daily2020-02-17 11:38
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-do-te-punojme-pa-rreshtuar-qe-ta-bejme-kosoven-vend-te-sigurt/60%Daily2020-02-17 11:43
https://kosovapost.net/fillon-manifestimi-i-pavaresise-ne-kazermen-adem-jashari/60%Daily2020-02-17 11:11
https://kosovapost.net/ambasada-e-turqise-shtetit-mik-dhe-vella-kosoves-ia-urojme-diten-e-pavarsise/60%Daily2020-02-17 11:05
https://kosovapost.net/daniel-serwer-konsideron-se-ceshtja-e-kosoves-mund-te-zgjidhet-brenda-ores-nese-do-serbia/60%Daily2020-02-17 10:42
https://kosovapost.net/bernabiq-paralajmeron-pjesemarrjen-ne-konferencen-e-donatoreve-per-shqiperine/60%Daily2020-02-17 10:39
https://kosovapost.net/kqz-fillon-regjistrimin-e-votuesve-jashte-kosoves-per-zgjedhjet-ne-podujeve/60%Daily2020-02-17 10:37
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-presidenti-rugova-ideator-dhe-arkitekt-i-kosoves-se-pavarur/60%Daily2020-02-17 10:31
https://kosovapost.net/kosova-12-vjet-shtet-komandanti-suprem-iu-drejtohet-sot-ushtareve-te-fsk-se/60%Daily2020-02-17 10:25
https://kosovapost.net/jashari-familja-jone-u-veteflijua-per-lirine-e-kosoves/60%Daily2020-02-17 10:19
https://kosovapost.net/haziri-me-veshje-kombetare-e-video-uron-12-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2020-02-17 10:09
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-festojme-me-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2020-02-17 10:02
https://kosovapost.net/beqiri-pa-presidentin-rugova-kosova-nuk-do-te-ishte-kjo-qe-eshte/60%Daily2020-02-17 09:56
https://kosovapost.net/kurti-ne-viziten-e-pare-tek-varri-i-presidentit-rugova-vleresojme-perpjekjet-insistuese-te-tij-per-liri-dhe-pavaresi/60%Daily2020-02-17 09:48
https://kosovapost.net/momenti-historik-kur-kosova-shpalli-pavaresine-video/60%Daily2020-02-17 09:14
https://kosovapost.net/ambasada-britanike-gezuar-ditelindjen-e-12-te-kosove/60%Daily2020-02-17 09:06
https://kosovapost.net/thaci-ne-12-vjetorin-e-pavaresise-kosova-eshte-faktor-i-stabilitetit-ne-rajon/60%Daily2020-02-17 09:02
https://kosovapost.net/basha-pavaresia-e-kosoves-eshte-dita-e-dyte-me-e-rendesishme-e-historise-kombetare/60%Daily2020-02-17 08:54
https://kosovapost.net/osmani-sot-nderojme-familjen-jashari-qe-u-flijuan-qe-ne-sot-ta-gezojme-lirine/60%Daily2020-02-17 08:47
https://kosovapost.net/kurti-ben-homazhe-ne-prekaz-kujtojme-me-mall-dhe-krenari-familjen-jashari/60%Daily2020-02-17 08:40
https://kosovapost.net/lideri-i-ldk-se-isa-mustafa-uron-gjithe-popullin-per-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2020-02-17 08:49
https://kosovapost.net/skiatorja-turke-shpallet-heroine-ne-slloveni-shpetoi-jeten-nje-12-vjecari/60%Daily2020-02-17 08:21
https://kosovapost.net/sejdiu-17-shkurti-shenon-epoken-e-re-te-ecjes-dhe-zhvillimit-te-kosoves/60%Daily2020-02-17 08:14
https://kosovapost.net/osmani-ne-nderim-te-flamurit-te-kosoves-ne-12-vjetorin-e-shpalljes-se-pavaresise/60%Daily2020-02-17 08:01
https://kosovapost.net/nje-pervjetor-i-ri-me-pritje-te-reja/60%Daily2020-02-17 07:55
https://kosovapost.net/kryeparlamentarja-osmani-dhe-ministrat-e-ldk-se-bejne-homazhe-te-shtatorja-e-rugoves/60%Daily2020-02-17 07:50
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-e-kryeparlamendtarja-osmani-nderojne-me-homazhe-ish-presidentin-rugova/60%Daily2020-02-17 07:52
https://kosovapost.net/sot-ne-bruksel-mbahet-konferenca-e-donatoreve-per-shqiperine/60%Daily2020-02-17 07:32
https://kosovapost.net/me-ngritje-te-flamurit-nis-ceremonia-per-12-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2020-02-17 07:21
https://kosovapost.net/kryeministri-i-shqiperise-edi-rama-uron-per-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2020-02-17 07:12
https://kosovapost.net/ilaqet-natyrale-per-qarkullim-te-gjakut-dhe-kunder-trombozes/60%Daily2020-02-17 07:09
https://kosovapost.net/sot-%e2%80%8bkosova-feston-12-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2020-02-17 07:30
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-gjate-javes/60%Daily2020-02-17 06:57
https://kosovapost.net/rama-i-hakmerret-kurtit-qe-kundershtoi-minishengenin-ne-munih-ja-si-e-quan/60%Daily2020-02-16 22:34
https://kosovapost.net/qepa-ilaq-i-mire-per-keto-semundje/60%Daily2020-02-16 22:07
https://kosovapost.net/lindi-nga-nena-e-prekur-me-koronavirus-por-foshnja-nuk-mbart-virusin-vdekjeprures/60%Daily2020-02-16 21:36
https://kosovapost.net/vuciq-sulmon-kurtin-e-thacin-i-quan-edhe-mashtrues-per-takimet-e-mbyllura-ne-munih/60%Daily2020-02-16 21:18
https://kosovapost.net/patrisi-foli-kjo-eshte-e-verteta-e-ndarjes-me-tunen/60%Daily2020-02-16 21:09
https://kosovapost.net/kimete-berisha-zbulon-se-cfare-jane-duke-bere-argatet-e-edi-rames-kunder-albin-kurtit-ne-tirane/60%Daily2020-02-16 20:53
https://kosovapost.net/kurti-per-gazeten-zvicerane-duhet-ti-sjellim-njerezit-e-diplomuar-nga-jashte/60%Daily2020-02-16 20:31
https://kosovapost.net/borell-i-buzeqeshur-ne-krah-te-thacit-shikojeni-reagimin-e-vuciqit/60%Daily2020-02-16 20:24
https://kosovapost.net/ne-ankara-eshte-celur-ekspozita-me-fotografi-kosova-magjepsese/60%Daily2020-02-16 20:17
https://kosovapost.net/flasin-familjaret-e-22-vjecarit-nga-malisheva-qe-u-vra-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-02-16 20:04
https://kosovapost.net/senatori-amerikan-i-bene-me-dije-kurtit-raportet-me-shbane-po-perkeqesohen/60%Daily2020-02-16 19:38
https://kosovapost.net/shkrimtari-serb-thirrje-kurtit-zoti-kryeminister-padite-serbine-jeni-vonuar-shume/60%Daily2020-02-16 19:25
https://kosovapost.net/thaci-pjese-e-darkes-joformale-me-lideret-e-ballkanit-perendimor-ne-bruksel/60%Daily2020-02-16 19:17
https://kosovapost.net/ai-lyp-buke-e-ti-lyp-dru/60%Daily2020-02-16 18:58
https://kosovapost.net/irlandezet-nuk-e-harrojne-ndihmen-osmane-ne-kohen-e-urise-se-madhe/60%Daily2020-02-16 18:52
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-ministrin-e-jashtem-turk-cavusoglu-ne-mynih/60%Daily2020-02-16 18:48
https://kosovapost.net/tirana-vishet-me-ngjyrat-e-flamurit-te-kosoves/60%Daily2020-02-16 16:34
https://kosovapost.net/situate-e-tensionuar-mes-pdk-se-dhe-vv-se-ish-ministri-ka-nje-thirrje-te-fundit-per-kryeministrin-kurti/60%Daily2020-02-16 16:19
https://kosovapost.net/ku-do-te-ndertohen-karantinat-ne-rast-se-koronavirus-prek-shqiperine/60%Daily2020-02-16 16:22
https://kosovapost.net/ngjyroset-newborn-i-ja-kujt-i-dedikohet-sivjet/60%Daily2020-02-16 15:51
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-i-del-ne-mbrojtje-kollcakut-e-akuzon-thacin-per-nxitje-ndaj-saj/60%Daily2020-02-16 15:27
https://kosovapost.net/banoret-e-shales-se-bajgores-neser-vazhdojne-protesten-ne-kundershtim-te-keqperdorimeve-ne-trepce/60%Daily2020-02-16 15:21
https://kosovapost.net/shkon-ne-40-numri-i-te-vrareve-nga-sulmet-ne-mali/60%Daily2020-02-16 15:06
https://kosovapost.net/presidenti-i-italise-uron-kosoven-ne-12-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2020-02-16 14:23
https://kosovapost.net/inteligjenca-artificiale-parashikon-me-saktesi-sulmet-ne-zemer/60%Daily2020-02-16 14:14
https://kosovapost.net/drita-ne-derbin-e-zjarrte-mposht-gjilanin/60%Daily2020-02-16 14:09
https://kosovapost.net/kurti-nuk-frikesohem-nga-detyra-besimin-e-kam-marr-nga-qytetaret/60%Daily2020-02-16 13:58
https://kosovapost.net/nje-i-vrare-e-kater-te-plagosur-nga-te-shtenat-ne-nje-klub-nate-ne-shba/60%Daily2020-02-16 13:53
https://kosovapost.net/juventusi-pa-ronaldon-e-pret-brescian-e-balotellit-formacionet/60%Daily2020-02-16 13:45
https://kosovapost.net/a-do-te-nise-shpejt-dialogu-kosove-serbi-flet-josep-borrell/60%Daily2020-02-16 13:31
https://kosovapost.net/palestinezet-heqin-barrikadat-e-betonit-te-vendosura-nga-ushtria-izraelite/60%Daily2020-02-16 13:16
https://kosovapost.net/kosova-12-vjet-shtet/60%Daily2020-02-16 13:09
https://kosovapost.net/irani-jemi-te-gatshem-per-bisedime-me-arabine-saudite/60%Daily2020-02-16 13:26
https://kosovapost.net/haxhiu-reagon-per-gardianin-qe-u-kap-me-marihuane-kontrabanda-ne-qendrat-korrektuese-do-te-ndeshkohet/60%Daily2020-02-16 12:53
https://kosovapost.net/bajqinovci-kerkon-largimin-e-ketij-kryeshefi/60%Daily2020-02-16 12:42
https://kosovapost.net/termet-serish-ne-shqiperi-ja-ku-jane-ndiere-lekundjet/60%Daily2020-02-16 12:15
https://kosovapost.net/kurti-kam-rezerva-per-marreveshjet-sepse-nuk-kam-qene-pjesemarres-ne-negociata/60%Daily2020-02-16 12:01
https://kosovapost.net/ekskluzive-sabri-kicmari-kandidat-i-vv-se-per-kryetar-te-podujeves/60%Daily2020-02-16 11:54
https://kosovapost.net/aksident-i-madh-ne-autostraden-te-veterniku-makinat-behen-copash-foto/60%Daily2020-02-16 11:29
https://kosovapost.net/zhduket-pllaka-perkujtimore-e-heroit-izet-demaj-ne-istog/60%Daily2020-02-16 11:20
https://kosovapost.net/ne-vushtrri-sulmohet-infermieri-policia-jep-detaje/60%Daily2020-02-16 11:13
https://kosovapost.net/reagon-vv-ne-obiliq-komuna-te-ndaloj-rrenimin-e-shtepise-ku-ishte-dhunuar-vasfije-krasniqi/60%Daily2020-02-16 11:05
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-gjilan-lendohen-7-persona/60%Daily2020-02-16 10:55
https://kosovapost.net/haxhiu-per-vettingun-24-muaj-vetem-per-hartimin-e-bazes-ligjore/60%Daily2020-02-16 10:35
https://kosovapost.net/trysni-diplomatike-rreth-tarifave-te-kosoves-dhe-fushates-se-serbise/60%Daily2020-02-16 10:08
https://kosovapost.net/facebook-eshte-gati-te-dergoje-satelitin-ne-hapesire/60%Daily2020-02-16 10:00
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavirusi-hamsik-e-benitez-izolohet-ne-spanje/60%Daily2020-02-16 09:55
https://kosovapost.net/regjisori-shqiptar-eshte-shpallur-fitues-i-cmimit-regjisori-me-i-mire-ne-london-international-film-fest/60%Daily2020-02-16 09:48
https://kosovapost.net/ndryshimi-klimatik-mund-te-zhduke-1-3-e-llojeve-te-gjallesave-brenda-50-viteve-te-ardhshme/60%Daily2020-02-16 09:40
https://kosovapost.net/a-duhet-te-vazhdoje-dialogu-me-serbet-e-kosoves-flet-zevendeskryeministrit-haki-abazi/60%Daily2020-02-16 09:20
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-shkurt/60%Daily2020-02-16 09:13
https://kosovapost.net/sot-pritet-te-takohen-ne-bruksel-udheheqesit-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-02-16 08:24
https://kosovapost.net/shkon-ne-1665-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-kine/60%Daily2020-02-16 08:14
https://kosovapost.net/kollcaku-i-reagon-thacit-per-kurtin-i-thote-se-nuk-e-lexoi-postimin-deri-ne-fund/60%Daily2020-02-16 08:11
https://kosovapost.net/termet-me-magnitude-3-4-godet-greqine/60%Daily2020-02-16 08:04
https://kosovapost.net/u-perfol-se-eshte-ndare-nga-bashkeshorti-tuna-reagon-per-here-te-pare/60%Daily2020-02-15 22:46
https://kosovapost.net/mbrojtja-imunitare-e-lakuriqeve-ben-qe-viruset-e-tyre-te-jete-vrasese-per-njerezit/60%Daily2020-02-15 22:39
https://kosovapost.net/te-huajt-habiten-kur-shohin-burreshtetas-shqiptar-te-mencur-e-te-pa-korruptuar-si-albin-kurti/60%Daily2020-02-15 22:35
https://kosovapost.net/dy-drejtues-te-nje-rrjeti-shqiptar-te-droges-ne-holande-ende-ne-kerkim/60%Daily2020-02-15 22:31
https://kosovapost.net/ankohet-prokurori-i-shba-se-postimet-trump-ne-twitter-ma-bejne-te-pamundur-te-kryeje-punen/60%Daily2020-02-15 22:29
https://kosovapost.net/arifi-presheva-duhet-te-jete-pjese-e-bisedimeve-kosove-serbi/60%Daily2020-02-15 22:10
https://kosovapost.net/edhe-tirana-merr-ngjyrat-e-kosoves/60%Daily2020-02-15 22:02
https://kosovapost.net/ngjarja-e-rende-17-vjecarja-shqiptare-gjendet-e-pajete-ne-dhomen-e-prinderve/60%Daily2020-02-15 21:14
https://kosovapost.net/flamuri-i-kosoves-ngrihet-ne-cikago-per-pervjetorin-e-pavaresise/60%Daily2020-02-15 21:09
https://kosovapost.net/shefi-qe-ka-gatuar-per-bill-clinton-rrefen-historine-dhe-tregon-synimin-e-tij-video/60%Daily2020-02-15 21:20
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-e-bene-hore-taynan-nuk-i-degjoj-keto-qe-nuk-dine-me-kendu/60%Daily2020-02-15 20:55
https://kosovapost.net/bashkimi-fiton-kupen-e-kosoves-ne-basketboll/60%Daily2020-02-15 20:51
https://kosovapost.net/la-akr-ne-por-ja-cfare-thote-labinot-tahiri-per-behgjet-pacollin/60%Daily2020-02-15 20:44
https://kosovapost.net/shefi-i-pentagonit-prania-e-huawei-ne-evrope-kercenon-nato-n/60%Daily2020-02-15 19:39
https://kosovapost.net/tri-shuplaka-te-kurtit-per-vuciqin-thacin-dhe-ramen/60%Daily2020-02-15 19:32
https://kosovapost.net/detajet-e-bisedes-telefonike-mes-erdoganit-dhe-trumpit-ja-cfare-u-diskutua/60%Daily2020-02-15 19:19
https://kosovapost.net/terror-brenda-gjykates-vriten-4-police-lideri-i-bandes-lirohet-permes-sulmit-me-arme-video/60%Daily2020-02-15 21:23
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-dielen-dhe-te-henen/60%Daily2020-02-16 08:00
https://kosovapost.net/a-do-te-hiqen-vizat-me-2020-flet-ministri-reka/60%Daily2020-02-15 18:37
https://kosovapost.net/trajkoviq-serbia-e-njohu-pavaresine-e-kosoves-te-premten-ne-mynih/60%Daily2020-02-15 18:32
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-del-kunder-projektit-te-ramesja-cfare-thote-ai/60%Daily2020-02-15 18:21
https://kosovapost.net/hoti-takohet-me-diplomate-gjermane-bisedojne-per-mbeshtetjen-ndaj-kosoves/60%Daily2020-02-15 17:34
https://kosovapost.net/shkup-vritet-kosovari-gjate-plackitjes-ne-nje-kazino/60%Daily2020-02-15 17:30
https://kosovapost.net/kancelari-i-austrise-sebastian-kurz-kritikon-ashper-be-ne/60%Daily2020-02-15 17:24
https://kosovapost.net/kurti-takon-zyrtarin-e-larte-britanik-ne-mynih-flasin-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-02-15 16:52
https://kosovapost.net/ne-berlin-po-zhvillohen-negociata-sekrete-vuciq-do-ta-njohe-kosoven-shtet/60%Daily2020-02-15 16:37
https://kosovapost.net/pompeo-i-ben-me-dije-vuciqit-se-shba-pret-normalizim-raportesh-kosove-serbi-ne-te-ardhmen-e-afert/60%Daily2020-02-15 16:31
https://kosovapost.net/vendoset-ekstradimi-ne-france-i-eskobarit-turk-u-kap-ne-tirane/60%Daily2020-02-15 16:18
https://kosovapost.net/shkenca-insiston-koronavirusi-vrases-nuk-eshte-fabrikuar-ne-laborator/60%Daily2020-02-15 16:08
https://kosovapost.net/pas-perplasjeve-kurti-vuciq-ish-komandanti-i-uck-se-ka-disa-fjale-per-kryeministrin-e-kosoves/60%Daily2020-02-15 15:42
https://kosovapost.net/vv-reagon-pas-deklarates-se-analistit-serb-per-kurtin-ja-kush-duhet-te-ndihet-i-kercenuar/60%Daily2020-02-15 15:33
https://kosovapost.net/bik-shkarkon-irfan-krasniqin-nga-pozita-e-kryetarit-te-deges-se-mitrovices-emeron-kryetarin-e-ri-enis-ramen/60%Daily2020-02-15 14:59
https://kosovapost.net/kurti-tregon-nese-u-takua-me-grenell-ne-gjermani/60%Daily2020-02-15 14:35
https://kosovapost.net/analisti-serb-per-kurtin-eshte-i-rrezikshem-per-serbine-truri-i-tij-i-shpejte-si-kompjuteri/60%Daily2020-02-15 13:46
https://kosovapost.net/nagavci-denon-veprimin-e-avokatit-gashi-ja-tregon-nenin-1/60%Daily2020-02-15 13:20
https://kosovapost.net/autobusin-e-merr-flaka-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2020-02-15 13:15
https://kosovapost.net/albini-nokautoi-mbreme-serbine-dhe-vuciqin-perkthimi-i-plote-ne-shqip/60%Daily2020-02-15 12:47
https://kosovapost.net/zhduken-dy-vajza-ne-kete-qytet-te-kosoves/60%Daily2020-02-15 12:42
https://kosovapost.net/kryetari-i-oek-ut-kunder-mbylljes-se-bizneseve-te-dielen/60%Daily2020-02-15 12:15
https://kosovapost.net/thaci-nga-mynihu-kosova-e-gatshme-te-arrije-marreveshje-perfundimtare-me-serbine/60%Daily2020-02-15 12:01
https://kosovapost.net/dy-te-vrare-ne-nje-kazino-afer-kufirit-te-kosoves/60%Daily2020-02-15 11:34
https://kosovapost.net/kurti-nis-takimet-me-lidere-shteteror-ne-mynih-kryeministri-bullgar-i-jep-nje-mesazh/60%Daily2020-02-15 11:26
https://kosovapost.net/si-ti-zbardhojme-dhembet-ne-kushte-shtepie/60%Daily2020-02-15 11:09
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-pare-ne-evrope-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-15 10:42
https://kosovapost.net/serish-gjendet-mish-i-prishur-ne-peje-arrestohet-pronari/60%Daily2020-02-15 10:35
https://kosovapost.net/macron-i-shkrun-leter-thacit-i-kerkon-ta-beje-kete-veprim/60%Daily2020-02-15 10:14
https://kosovapost.net/ja-kush-e-thote-se-kurti-nervozoi-treshen-rama-thaci-vuciq/60%Daily2020-02-15 09:48
https://kosovapost.net/naim-maloku-e-quan-te-turpshem-veprimin-e-tome-gashit-ndaj-lypsarit/60%Daily2020-02-15 09:29
https://kosovapost.net/kurti-ia-thote-ne-sy-vuciqit-sa-me-shpejte-qe-cliroheni-nga-kosova-aq-me-mire-per-te-dy-vendet-do-te-jete/60%Daily2020-02-15 09:17
https://kosovapost.net/ky-pritet-te-jete-kandidati-i-ldk-per-podujeven/60%Daily2020-02-15 08:57
https://kosovapost.net/kurti-tregon-se-si-e-nervozoi-vuciqin-mbreme-ne-berlin/60%Daily2020-02-15 08:45
https://kosovapost.net/vuciq-vazhdon-me-provokime-kosova-eshte-e-jona-edhe-per-300-milione-vjet/60%Daily2020-02-15 08:33
https://kosovapost.net/ne-kete-vit-keshtu-do-te-festohet-dita-e-pavaresise/60%Daily2020-02-15 08:22
https://kosovapost.net/sot-dita-e-dyte-e-konferences-se-sigurise-ne-munih/60%Daily2020-02-15 08:09
https://kosovapost.net/borrell-e-vetmja-zgjidhje-per-mosmarreveshjet-eshte-rinisja-sa-me-e-shpejte-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-02-14 22:54
https://kosovapost.net/kurti-ne-mynih-dialogu-te-behet-pa-harta-dhe-pa-presidente-rreth-hartave/60%Daily2020-02-14 22:44
https://kosovapost.net/ja-kush-e-kerkon-nga-abdixhiku-shkarkimin-e-zyrtareve-qe-nenshkruan-marreveshjen-e-munihut/60%Daily2020-02-14 22:33
https://kosovapost.net/shqelmon-parate-e-lypsarit-deklarohet-tome-gashi/60%Daily2020-02-14 22:06
https://kosovapost.net/hoti-synojme-ti-shpetojme-100-milione-euro-nga-buxheti-i-shtetit/60%Daily2020-02-14 21:45
https://kosovapost.net/avokati-tome-gashi-shihet-duke-i-shqelmuar-parate-e-lypsarit-ne-shesh-video/60%Daily2020-02-14 21:39
https://kosovapost.net/termeti-me-magnitude-4-8-godet-ishullin-grek/60%Daily2020-02-14 21:32
https://kosovapost.net/letra-e-kurtit-per-thacin-ja-cfare-thote-zevendeskryeministri-haki-abazi/60%Daily2020-02-14 21:29
https://kosovapost.net/macron-pergenjeshtron-ramen-minishengeni-projekt-serb-jo-evropian/60%Daily2020-02-14 21:02
https://kosovapost.net/kurti-zyrtaret-qe-firmosen-marreveshjet-ne-berlin-nuk-kane-autorizimin-e-qeverise/60%Daily2020-02-14 20:32
https://kosovapost.net/a-u-perplasen-kurti-dhe-vuciq-ne-munih/60%Daily2020-02-14 19:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-keshilltari-me-i-ri-ne-kabinetin-e-vjosa-osmanit-2/60%Daily2020-02-14 19:47
https://kosovapost.net/thaci-nga-mynihu-per-vizat-nuk-po-kerkojme-dhurate-be-ta-ndryshoje-qasjen-ndaj-kosoves/60%Daily2020-02-14 19:42
https://kosovapost.net/deklarohet-vuciq-pas-perballjes-me-kurtin/60%Daily2020-02-14 19:37
https://kosovapost.net/sali-berisha-humb-njeriun-e-dashur-nje-lamtumire-e-dhimbshme/60%Daily2020-02-14 19:28
https://kosovapost.net/hajdari-se-shpejti-dalim-me-nje-propozim-per-taksen-dhe-reciprocitetin/60%Daily2020-02-14 19:14
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-fundjaves/60%Daily2020-02-14 18:41
https://kosovapost.net/rreth-1-mije-e-400-te-vdekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-14 18:38
https://kosovapost.net/dialogu-dhe-raportet-me-shba-ne-jane-ceshtje-shteterore-andaj-ketu-ska-vend-per-opozitarizem-politik/60%Daily2020-02-14 18:57
https://kosovapost.net/zhduken-dy-gazetare-ne-wuhan-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-02-14 18:35
https://kosovapost.net/nyt-soleimani-organizoi-takime-te-fshehta-me-eba-ne-dhe-arabine-saudite-per-uljen-e-tensioneve/60%Daily2020-02-14 18:23
https://kosovapost.net/new-born-nderron-pamje-ja-kujt-i-dedikohet/60%Daily2020-02-14 17:51
https://kosovapost.net/a-do-ti-bashkohet-opozita-kurtit-ne-dialog-me-serbine/60%Daily2020-02-14 17:47
https://kosovapost.net/nis-paneli-i-diskutimit-ne-munih-ku-perballin-mendimet-kurti-e-vuciq/60%Daily2020-02-14 18:46
https://kosovapost.net/haxhiu-reagon-pas-arrestimit-te-disa-personave-zyrtare/60%Daily2020-02-14 17:38
https://kosovapost.net/presidenti-i-gjermanise-uron-thacin-per-12-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2020-02-14 17:27
https://kosovapost.net/haxhiu-leter-kerkese-konferences-se-hages-per-anetaresimin-e-kosoves/60%Daily2020-02-14 17:22
https://kosovapost.net/raporti-trondites-i-mjekut-ligjor-per-vdekjen-e-marilyn-monroe/60%Daily2020-02-14 17:18
https://kosovapost.net/policia-italiane-arreston-dy-shqiptaret-e-perfshire-ne-rrjete-droge-e-prostitucioni/60%Daily2020-02-14 17:12
https://kosovapost.net/angli-grabitqar-seksual-shqiptari-denohet-me-13-vite-burg-foto/60%Daily2020-02-14 17:06
https://kosovapost.net/putin-do-te-kete-vetem-baba-dhe-nene-nuk-i-lejoj-martesat-e-homoseksualeve/60%Daily2020-02-14 16:57
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-pranoi-urim-nga-kryetari-i-partise-republikane-popullore-te-turqise-kemal-kilicdaroglu/60%Daily2020-02-14 15:49
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-me-ambasadorin-turk-do-te-rrisim-bashkepunimin-parlamentar-me-turqine/60%Daily2020-02-14 15:40
https://kosovapost.net/konferenca-e-mynihut-kurti-e-rama-bashke-ne-panel-perballe-vuciqit-e-borrellit/60%Daily2020-02-14 15:04
https://kosovapost.net/a-eshte-koronavirusi-mjellma-e-zeze-e-ekonomise-globale/60%Daily2020-02-14 14:54
https://kosovapost.net/sulm-e-kercenime-per-bomba-ndaj-xhamive-ne-gjermani/60%Daily2020-02-14 14:50
https://kosovapost.net/rikonfirmohen-marredheniet-e-mira-midis-kosoves-e-belgjikes/60%Daily2020-02-14 14:45
https://kosovapost.net/atk-suspendon-nga-puna-dy-inspektore-tatimor/60%Daily2020-02-14 14:40
https://kosovapost.net/pushimet-e-shkurtra-te-punetoreve-per-kafe-dhe-cigare-do-te-zbriten-nga-rroga/60%Daily2020-02-14 14:38
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-ka-diskutime-per-statusin-derisa-te-shfuqizohet-taksa/60%Daily2020-02-14 14:36
https://kosovapost.net/policia-e-pejes-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-kapjen-e-nje-personi-foto/60%Daily2020-02-14 14:31
https://kosovapost.net/milot-rashica-eshte-gati-perhapin-e-madh-ne-karriere-ja-sa-milion-kushton-transferi-i-tij/60%Daily2020-02-14 14:27
https://kosovapost.net/princ-harry-it-dhe-meghan-ne-kanada-nuk-do-te-kthehen-me-ne-angli/60%Daily2020-02-14 14:22
https://kosovapost.net/osmani-pabarazite-dhe-sfidat-gjinore-jane-ende-shume-te-medha-ne-secilin-profesion/60%Daily2020-02-14 14:16
https://kosovapost.net/flora-suldashi-godet-kreacionet-e-saj-ne-finalen-e-miss-germany-2020/60%Daily2020-02-14 14:11
https://kosovapost.net/turqia-liron-nga-karantina-42-te-evakuuarit-nga-kina-perfshire-shtetasen-shqiptare/60%Daily2020-02-14 14:04
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-daciq-per-aktivitetet-e-vuciqit-ne-munih/60%Daily2020-02-14 13:54
https://kosovapost.net/policia-arreston-dy-punonjes-te-drejtesise-ne-prishtine/60%Daily2020-02-14 13:51
https://kosovapost.net/nga-rrjedhja-e-gazit-shuhen-nga-jeta-nena-me-dy-femijet/60%Daily2020-02-14 13:48
https://kosovapost.net/presidenti-amerikan-trump-uron-presidentin-thaci-per-pervjetorin-e-12-te-te-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-02-14 13:46
https://kosovapost.net/veteranet-marreveshjet-per-linjat-transportuese-me-serbine-te-mjegulluara/60%Daily2020-02-14 13:39
https://kosovapost.net/shkencetaret-gjejne-nje-vaj-magjik-qe-pastron-qelizat-e-kancerit-te-zorres-se-trashe/60%Daily2020-02-14 13:30
https://kosovapost.net/te-marten-ora-e-pare-e-mesimit-i-kushtohet-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-02-14 13:34
https://kosovapost.net/shba-konfiskon-arsenal-armesh-iraniane-ne-detin-arabik/60%Daily2020-02-14 13:06
https://kosovapost.net/oda-ekonomike-amerikane-mirepret-nenshkrimin-e-marreveshjeve/60%Daily2020-02-14 12:57
https://kosovapost.net/qeveria-e-re-austriake-premton-angazhim-ne-liberalizimin-e-vizave-per-kosovaret/60%Daily2020-02-14 12:51
https://kosovapost.net/psg-merr-nje-lajm-te-mire-para-ndeshjes-me-dortmund/60%Daily2020-02-14 12:33
https://kosovapost.net/grenell-fale-udhezimeve-specifike-te-trumpit-nenshkruam-tri-marreveshje-ne-kater-muaj/60%Daily2020-02-14 12:39
https://kosovapost.net/kurti-nuk-shfrytezon-zonen-vip-drejt-gjermanise-shkon-si-udhetar-i-thjeshte/60%Daily2020-02-14 12:29
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-paralajmeron-strategji-per-kulture/60%Daily2020-02-14 11:49
https://kosovapost.net/cilat-jane-pengesat-e-barcelones-per-ta-marre-yllin-e-interitfoto/60%Daily2020-02-14 11:38
https://kosovapost.net/foshnja-siriane-vdes-nga-te-ftohtit-me-syte-hapur-foto/60%Daily2020-02-14 11:34
https://kosovapost.net/kurti-niset-per-ne-mynih-bashke-me-thacin-perballe-delegacionit-serb/60%Daily2020-02-14 11:27
https://kosovapost.net/ndahen-350-mije-euro-per-partite-politike-te-perfaqesuara-ne-kuvend/60%Daily2020-02-14 10:56
https://kosovapost.net/shell-kosova-per-nder-te-dites-se-pavaresise-17-shkurt-ofron-zbritje-7-cent-ne-te-gjitha-karburantet/60%Daily2020-02-14 10:52
https://kosovapost.net/cfare-thashethemi-po-qarkullon-ne-mediat-nderkombetare-per-melani-trump/60%Daily2020-02-14 10:24
https://kosovapost.net/obsh-vaksina-e-koronavirusit-mund-te-kerkoje-qindra-milione-dollare/60%Daily2020-02-14 10:07
https://kosovapost.net/ligji-i-ri-per-vizat-e-punes-ne-gjermani-keto-jane-ndryshimet/60%Daily2020-02-14 10:00
https://kosovapost.net/ambasada-amerikan-e-cileson-historike-marreveshjen-kosove-serbi-per-hekurudhat/60%Daily2020-02-14 09:43
https://kosovapost.net/korrupsioni-e-papunesia-jane-rreziqet-me-te-medha-qe-i-kanosen-kosoves/60%Daily2020-02-14 09:37
https://kosovapost.net/grenell-thaci-dhe-vuciq-u-pajtuan-se-fokusi-duhet-te-jete-ne-zhvillimin-ekonomik/60%Daily2020-02-14 09:27
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-ishte-e-lehte-marreveshja-hap-drejt-stabilizimit-te-rajonit/60%Daily2020-02-14 09:25
https://kosovapost.net/thaci-marreveshja-per-hekurudhat-me-serbine-eshte-mesazh-per-paqe-ne-rajon/60%Daily2020-02-14 09:20
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise-per-hekurudhat/60%Daily2020-02-14 09:14
https://kosovapost.net/enxhi-sefaj-perfaqeson-kosoven-ne-garat-boterore-pokal-loka-2020-sloveni/60%Daily2020-02-14 09:02
https://kosovapost.net/buxheti-tre-miliarde-eurosh-i-mundshem-ne-kosove/60%Daily2020-02-14 08:55
https://kosovapost.net/real-madrid-e-vendos-per-shitjen-e-ketij-lojtari/60%Daily2020-02-14 08:18
https://kosovapost.net/japonia-nxjerr-ne-treg-pullat-postare-per-xhudistet-kosovare-foto/60%Daily2020-02-14 08:15
https://kosovapost.net/vuciq-tregon-kur-fillon-dialogu-prishtine-beograd/60%Daily2020-02-14 07:54
https://kosovapost.net/udheheqesit-boterore-sot-mblidhen-ne-munih-marrin-pjese-thaci-e-kurti/60%Daily2020-02-14 07:48
https://kosovapost.net/borrelli-te-henen-mund-ta-propozoje-lajcakun-per-perfaqesues-te-posacem-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-02-14 07:44
https://kosovapost.net/orteku-u-merr-jeten-21-personave-ne-afganistan/60%Daily2020-02-14 07:41
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-shkurt/60%Daily2020-02-14 07:36
https://kosovapost.net/senati-kufizon-fuqite-ushtarake-te-trumpit-kunder-iranit/60%Daily2020-02-14 07:31
https://kosovapost.net/si-ndikon-kafja-e-mengjesit-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2020-02-14 07:29
https://kosovapost.net/shkaterrohet-fortesa-kuqezi-ronaldo-shpeton-juventusin/60%Daily2020-02-14 07:26
https://kosovapost.net/hoti-per-cilindo-veprim-ndaj-serbise-qeveria-duhet-te-konsultohet-me-shba-te/60%Daily2020-02-14 07:21
https://kosovapost.net/mbi-100-viktima-brenda-nje-dite-rritet-numri-i-vdekjeve-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-14 07:17
https://kosovapost.net/kosova-dhe-serbia-sot-nenshkruajne-marreveshje-per-hekurudhat/60%Daily2020-02-14 07:12
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-2/60%Daily2020-02-14 07:08
https://kosovapost.net/liburn-aliu-tregon-per-kohen-kur-vetevendosje-vendosi-te-kandidoje-ne-zgjedhje/60%Daily2020-02-13 22:55
https://kosovapost.net/konjufca-vazhdon-takimet-me-ambasadore-ja-se-cfare-kerkon-nga-ata/60%Daily2020-02-13 22:30
https://kosovapost.net/nisin-hetimet-per-arsimtarin-qe-ia-preu-floket-nxenesit-ne-shkolle/60%Daily2020-02-13 22:08
https://kosovapost.net/aak-ja-i-tregon-emrat-e-udheheqesve-dhe-anetareve-te-komisioneve-parlamentare/60%Daily2020-02-13 21:57
https://kosovapost.net/mes-shba-dhe-talebaneve-arrihet-armepushimi/60%Daily2020-02-13 21:25
https://kosovapost.net/kurti-emeron-reshat-nurbojen-zevendesminister-ne-ministrine-e-administrimit-te-pushtetit-lokal/60%Daily2020-02-13 21:20
https://kosovapost.net/deri-kur-kryeqyteti-i-kosoves-ka-uje-flet-shpend-ahmeti/60%Daily2020-02-13 21:11
https://kosovapost.net/thaci-flet-nga-mynihu-inkurajues-angazhimi-i-drejtperdrejt-i-shba-se/60%Daily2020-02-13 20:50
https://kosovapost.net/gjendet-18-vjecarja-qe-u-zhduk-para-10-dite-dyshohet-se-u-perdhunua-nga-xhaxhai-i-saj/60%Daily2020-02-13 20:35
https://kosovapost.net/grenell-nis-takimin-me-thacin-ne-munih/60%Daily2020-02-13 20:29
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-02-13 19:41
https://kosovapost.net/rrahje-masive-e-studenteve-ne-objektet-e-up-se-video/60%Daily2020-02-13 19:44
https://kosovapost.net/norvegjia-shpreh-gatishmerine-ta-ndihmoje-kosoven-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-02-13 19:32
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-vuciq-pas-takimit-me-grenellin-ne-munih/60%Daily2020-02-13 19:24
https://kosovapost.net/kriza-ne-idlib-dhe-e-arrdhmja-e-marredheniet-turqi-rusi/60%Daily2020-02-14 11:50
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prishtine-plagosen-dy-persona/60%Daily2020-02-13 18:32
https://kosovapost.net/ekskluzive-per-here-te-pare-nje-shtetas-amerikan-keshilltar-i-jashtem-politik-i-kryeministrit-te-kosoves/60%Daily2020-02-13 18:26
https://kosovapost.net/ushtria-turke-dergon-trupat-komando-ne-idlib-te-sirise/60%Daily2020-02-13 18:19
https://kosovapost.net/kurti-emeron-bicin-keshilltar-politik-dhe-drejtor-te-zyres-per-ceshtje-te-kategorive-te-dala-nga-lufta/60%Daily2020-02-13 18:12
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-inspektore-tatimor-te-atk-se-te-dyshuar-per-marrje-ryshfeti/60%Daily2020-02-13 18:06
https://kosovapost.net/vuciq-takon-grenellin-ne-munih-bisedojne-per-kosoven/60%Daily2020-02-13 17:54
https://kosovapost.net/haxhiu-takon-apostoloven-thote-se-do-te-fuqizohet-plan-veprimi-i-perbashket-per-reformen-ne-drejtesi/60%Daily2020-02-13 17:44
https://kosovapost.net/gjykata-vendos-per-edukatoren-qe-rrahu-femijen/60%Daily2020-02-13 17:30
https://kosovapost.net/politikat-e-prishtines-ndaj-beogradit-duhet-te-kalojne-neper-uashington/60%Daily2020-02-13 17:24
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-haziri-per-fotografine-e-thacit/60%Daily2020-02-13 17:05
https://kosovapost.net/thaci-takon-grenellin-sonte-ne-gjermani/60%Daily2020-02-13 16:33
https://kosovapost.net/fotografia-e-thacit-perfundon-e-palosur-te-uleset-e-pdk-se/60%Daily2020-02-13 16:21
https://kosovapost.net/bryant-dhe-vajza-e-tij-u-varrosen-me-ceremoni-private/60%Daily2020-02-13 16:02
https://kosovapost.net/zvogelohet-numri-kuvendi-voton-komisionet-kuvendare/60%Daily2020-02-13 15:32
https://kosovapost.net/aksioni-madh-i-policise-arreston-gjashte-persona/60%Daily2020-02-13 15:29
https://kosovapost.net/psg-gati-oferten-per-te-blinduar-kampionin-e-botes/60%Daily2020-02-13 15:11
https://kosovapost.net/momenti-kur-shperthen-granata-brenda-makines-me-pasagjere-video/60%Daily2020-02-13 15:10
https://kosovapost.net/diktatori-i-eger-e-gjen-e-gjen-ilacin-per-koronavirusin-e-ekzekuton-personin-e-infektuar/60%Daily2020-02-13 15:07
https://kosovapost.net/haxhiu-e-rendesishme-mbeshtetja-e-finlands-per-permiresimin-e-sistemit-te-sundimit-te-ligjit-ne-kosove/60%Daily2020-02-13 15:01
https://kosovapost.net/kroacia-premton-vazhdimin-e-perkrahjes-per-fsk-ne/60%Daily2020-02-13 14:52
https://kosovapost.net/konsumimi-i-kafese-gjate-ushqyerjes-me-gji-sa-eshte-i-sigurt/60%Daily2020-02-13 14:42
https://kosovapost.net/nato-regjimi-i-assadit-te-ndale-te-gjitha-sulmet-qe-u-kushtojne-jeten-njerezve-te-pafajshem/60%Daily2020-02-13 14:27
https://kosovapost.net/avni-e-verteta-eshte-se-u-vrave-nga-francezet-dhe-kjo-i-brene-fort-sepse-shpirtin-e-kane-te-kolonizuar/60%Daily2020-02-13 14:22
https://kosovapost.net/sot-behen-20-vjet-nga-vrasja-e-deshmorit-avni-koshtova/60%Daily2020-02-13 14:20
https://kosovapost.net/vetevendosje-e-ldk-prishin-koalicionin-ne-prizren/60%Daily2020-02-13 13:56
https://kosovapost.net/haxhiu-konferenca-ne-munih-eshte-shume-e-rendesishme-perballe-serbise-duhet-nje-qendrim-unik/60%Daily2020-02-13 13:50
https://kosovapost.net/japonia-dhe-rusia-goditen-nga-nje-termet-i-fuqishem-7-0-shkalle/60%Daily2020-02-13 13:47
https://kosovapost.net/e-konfirmon-lajcak-eshte-propozuar-per-emisar-te-be-se-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-02-13 13:33
https://kosovapost.net/okb-ja-miraton-rezoluten-per-armepushim-ne-libi/60%Daily2020-02-13 13:29
https://kosovapost.net/pajtohen-grupet-kuvendare-seanca-vazhdon/60%Daily2020-02-13 13:24
https://kosovapost.net/duart-tuaja-ndryshojne-ngjyre-shenje-e-nje-semundje-te-rende/60%Daily2020-02-13 13:19
https://kosovapost.net/presidentja-e-konfederates-se-zvicres-uron-kryeministrin-kurti/60%Daily2020-02-13 13:15
https://kosovapost.net/vetevendosje-ne-podujeve-nis-procesin-e-zgjedhjeve-te-brendshme-per-kandidatin-per-kryetar-komune/60%Daily2020-02-13 13:02
https://kosovapost.net/nuk-votohen-komisionet-mblidhet-kryesia-e-kuvendit/60%Daily2020-02-13 12:57
https://kosovapost.net/pdk-u-kthehet-mbledhjeve-te-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2020-02-13 12:48
https://kosovapost.net/pasojat-e-koronavirusit-dyshohet-per-djegie-masive-te-te-vdekurve/60%Daily2020-02-13 12:43
https://kosovapost.net/kurti-emron-thacin-zevendesminister-te-ketij-dikasteri/60%Daily2020-02-13 12:21
https://kosovapost.net/e-thote-presidenca-takimi-thaci-kurti-mund-te-ndodhe-edhe-ne-munih/60%Daily2020-02-13 12:06
https://kosovapost.net/37890-2/60%Daily2020-02-13 12:37
https://kosovapost.net/djaloshi-i-arte-reali-nuk-heq-dore-nga-mbappe/60%Daily2020-02-13 11:27
https://kosovapost.net/gjermani-ben-propozimin-e-pazakonte-per-marteses-ja-per-cfare-behet-fjale-foto/60%Daily2020-02-13 13:35
https://kosovapost.net/thaci-udheton-per-gjermani-merr-pjese-ne-konferencen-e-munihut/60%Daily2020-02-13 11:11
https://kosovapost.net/diskutohen-modalitetet-e-bashkepunimit-mes-qeverise-se-kosoves-dhe-asociacionit-te-komunave-te-kosoves/60%Daily2020-02-13 11:07
https://kosovapost.net/kryeministri-albin-kurti-pranon-leter-urimi-nga-sekretari-shtetit-pompeo-dhe-ambasadori-kosnett/60%Daily2020-02-13 11:05
https://kosovapost.net/mesojeni-si-ta-pergadinsi-pijen-qe-sheron-shume-semundje-te-renda/60%Daily2020-02-13 11:00
https://kosovapost.net/bajerni-ngel-thate-kush-po-synon-ta-marre-lojtarin-e-kombetares-gjermane/60%Daily2020-02-13 10:50
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-sistemi-i-arsimit-ne-kosove-ka-nevoje-per-ndryshim/60%Daily2020-02-13 10:40
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-fton-ne-takim-presidentin-hashim-thaci/60%Daily2020-02-13 10:36
https://kosovapost.net/perplasen-ne-kuvend-hamza-osmani/60%Daily2020-02-13 10:17
https://kosovapost.net/pompeo-i-shkruan-kurtit-taksa-dhe-njohja-e-ndersjelle-me-serbine-konsiderohen-prioritete/60%Daily2020-02-13 10:11
https://kosovapost.net/ambasada-gjermane-ne-kosove-do-ta-mireprisnim-heqjen-e-menjehershme-te-takses/60%Daily2020-02-13 10:08
https://kosovapost.net/gardianet-gjejne-pako-narkotikesh-ne-nje-qeli-ne-burgun-e-pejes/60%Daily2020-02-13 10:03
https://kosovapost.net/me-shumice-votash-kuvendi-miratoi-vendimin-e-qeverise-per-zgjatje-buxhetore/60%Daily2020-02-13 09:56
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-i-vendos-vjosa-osmanit-foton-e-thacit-ne-kuvend/60%Daily2020-02-13 09:52
https://kosovapost.net/kuvendi-fillon-punimet-me-kengen-baresha-ne-nderim-te-nexhmije-pagarushes/60%Daily2020-02-13 09:46
https://kosovapost.net/shtim-i-frikshem-i-vdekjeve-nga-koronavirusit-ne-kine/60%Daily2020-02-13 09:30
https://kosovapost.net/ministri-abdixhiku-inspekton-punimet-ne-rrugen-nacionale-besi-podujeve-premton-buxhet-shtese/60%Daily2020-02-13 09:27
https://kosovapost.net/murati-vendimi-per-uljen-e-pagave-te-qeverise-nuk-bie-ndesh-me-ligjin/60%Daily2020-02-13 09:20
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-peje-policia-arreston-dy-persona/60%Daily2020-02-13 09:12
https://kosovapost.net/brenda-nje-dite-kane-ndodhur-51-aksidente-14-te-lenduar/60%Daily2020-02-13 09:04
https://kosovapost.net/ministri-konjufca-mos-bini-pre-e-profileve-te-rrejshme-nuk-kam-llogari-ne-twitter/60%Daily2020-02-13 08:59
https://kosovapost.net/dorehiqet-drejtoresha-e-zyres-se-prokurimit-ne-mi/60%Daily2020-02-13 08:27
https://kosovapost.net/kryeministri-bullgar-boiko-borisov-uron-kryeministrin-kurti-per-diten-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-02-13 08:12
https://kosovapost.net/37799-2/60%Daily2020-02-13 08:03
https://kosovapost.net/lazio-merr-nje-goditje-te-rende/60%Daily2020-02-13 07:56
https://kosovapost.net/tkurren-pozitat-qeveritare/60%Daily2020-02-13 07:38
https://kosovapost.net/njohja-e-patente-shoferit-ambasada-e-kosoves-ne-gjermani-ka-nje-njoftim-te-rendesishem/60%Daily2020-02-13 07:34
https://kosovapost.net/hurma-me-qumesht-kura-qe-ben-mrekulli-per-shendetin/60%Daily2020-02-13 07:31
https://kosovapost.net/sulmet-ne-idlib-turqia-kerkon-ndihme-nga-nato/60%Daily2020-02-13 07:29
https://kosovapost.net/kuvendi-mbane-seance-per-themelimin-e-komsioneve-kuvendare/60%Daily2020-02-13 07:19
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-4/60%Daily2020-02-13 07:14
https://kosovapost.net/per-koronavirusin-ne-kine-e-tere-bota-eshte-ngrite-ne-kembe-ndersa-ne-siri-po-aq-vriten-cdo-jave-e-bota-i-ka-shtie-veshet-lesh/60%Daily2020-02-12 23:05
https://kosovapost.net/makro-shengeni-vs-mikro-shengeni/60%Daily2020-02-12 22:56
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-takohet-me-ambasadoren-e-frances-marie-christine-butel/60%Daily2020-02-12 22:42
https://kosovapost.net/epidemiologet-e-kosoves-mblidhen-per-te-diskutuar-per-coronavirusin-a-ekziston-rreziku-ne-kosove/60%Daily2020-02-12 22:21
https://kosovapost.net/kush-do-ta-zevendesoje-merkelin/60%Daily2020-02-12 22:12
https://kosovapost.net/pse-do-te-hiqet-taksa-dhe-do-te-vendoset-reciprociteti-flet-deputeti-i-vv-se/60%Daily2020-02-12 21:27
https://kosovapost.net/kujdes-kjo-eshte-nje-nga-shenjat-e-kancerit/60%Daily2020-02-12 21:24
https://kosovapost.net/senati-i-ialise-voton-pro-venies-ne-gjyq-te-matteo-salvini/60%Daily2020-02-12 21:18
https://kosovapost.net/chelsea-arrin-marreveshje-me-hakim-ziyechin/60%Daily2020-02-12 21:10
https://kosovapost.net/nena-e-femijes-se-keqtrajtuar-rrefen-nga-afrika-per-rastin-e-kopshtit-video/60%Daily2020-02-12 21:06
https://kosovapost.net/kembengul-kurti-me-serbine-jo-takse-por-reciprocitet/60%Daily2020-02-12 20:51
https://kosovapost.net/cmenduri-ne-gjilan-profesori-me-leje-te-prindit-ia-qeth-floket-nxenesit-para-shokeve-te-klases-video/60%Daily2020-02-12 20:15
https://kosovapost.net/kryeministri-i-kosoves-ne-kete-vend-te-varfer-nuk-ben-ta-marre-rrogen-prej-2950-euro/60%Daily2020-02-12 20:01
https://kosovapost.net/pas-shqiperise-albin-kurti-konfirmon-se-ne-cilin-shtet-do-ta-beje-viziten-e-radhes/60%Daily2020-02-12 19:56
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-intenca-e-serbise-me-minishengenin-ballkanik-eshte-jugosllavia-e-katert/60%Daily2020-02-12 19:51
https://kosovapost.net/kurti-ulja-e-pagave-me-shume-ka-efekt-etik-se-sa-financiar/60%Daily2020-02-12 19:44
https://kosovapost.net/osmani-frances-do-tia-largojme-cdo-dyshim-per-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2020-02-12 19:24
https://kosovapost.net/veliu-takohet-me-apostolovan-flasin-per-vizat/60%Daily2020-02-12 18:49
https://kosovapost.net/haki-abazi-i-kunderpergjigjet-haradinajt-per-akuzat-ndaj-kurtit/60%Daily2020-02-12 18:33
https://kosovapost.net/cfare-moti-dhe-cfare-temperaturash-priten-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme/60%Daily2020-02-12 18:25
https://kosovapost.net/neser-seance-per-formimin-e-komisioneve-parlamentare/60%Daily2020-02-12 17:57
https://kosovapost.net/ministri-vitia-thote-se-sigurimet-shendetesore-jane-prioritet-i-shqetesuar-per-ikjen-e-profesionisteve/60%Daily2020-02-12 17:49
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-emeron-ilir-aliun-zevendesminister-ne-ministrine-e-financave/60%Daily2020-02-12 17:28
https://kosovapost.net/ia-rrahen-djalin-ne-cerdhe-ja-cfare-thote-babai/60%Daily2020-02-12 17:10
https://kosovapost.net/keds-me-investime-te-rendesishme-ne-prizren/60%Daily2020-02-12 16:51
https://kosovapost.net/abbas-ne-okb-pseudoplani-i-paqes-i-shpallur-nga-presidenti-trump-nuk-sjell-paqe-dhe-stabilitet/60%Daily2020-02-12 16:50
https://kosovapost.net/ministri-i-mbrojtjes-priti-ne-vizite-ambasadorin-e-turqise-ne-kosove/60%Daily2020-02-12 16:38
https://kosovapost.net/si-lindi-filozofia-rugovianedhe-perse-u-vu-ajo-ne-shtratin-e-prokrustit/60%Daily2020-02-12 16:20
https://kosovapost.net/kossnet-i-shkon-ne-zyre-konjufces/60%Daily2020-02-12 15:43
https://kosovapost.net/gashi-ia-dorezon-departamentin-e-investimeve-strategjike-ministres-rozeta-hajdari/60%Daily2020-02-12 15:34
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-kerkon-500-mije-euro-demshperblim-nga-emin-behrami/60%Daily2020-02-12 15:12
https://kosovapost.net/mbyllet-cerdhja-ku-u-rrah-femija/60%Daily2020-02-12 14:35
https://kosovapost.net/policia-arreston-modelen-e-njohur-shqiptare-kjo-eshte-arsyeja-foto/60%Daily2020-02-12 14:24
https://kosovapost.net/largimi-i-fotos-se-presidentit-kjo-eshte-pergjigjja-e-ministrise-se-financave/60%Daily2020-02-12 14:11
https://kosovapost.net/bajrami-falenderon-gjermanine-per-ndihmen-e-pakursyer-ndaj-kosoves/60%Daily2020-02-12 14:05
https://kosovapost.net/partite-ende-pa-kandidat-per-te-parin-e-podujeves-aak-ja-mund-te-terhiqet-nga-gara/60%Daily2020-02-12 13:59
https://kosovapost.net/fotografia-e-presidentit-hashim-thaci-largohet-edhe-nga-zyrja-e-kesaj-ministrie-foto/60%Daily2020-02-12 13:49
https://kosovapost.net/rasti-i-rrahjes-se-femijes-ne-cerdhe-nje-nene-i-dergon-leter-ministres-bajrami/60%Daily2020-02-12 13:43
https://kosovapost.net/a-do-te-kandidohet-per-kryetar-te-podujeves-flet-shpejtim-bulliqi/60%Daily2020-02-12 13:39
https://kosovapost.net/kjo-supe-e-vecante-ju-mbron-nga-kanceri-semundjet-e-zemres-dhe/60%Daily2020-02-12 14:15
https://kosovapost.net/virusi-i-ri-ne-afrike-70-te-vdekur-nga-epidemia-e-etheve-lassa-ne-nigeri/60%Daily2020-02-12 13:24
https://kosovapost.net/protestuesit-kerkojne-qe-kurti-te-shkoje-ne-stanterg/60%Daily2020-02-12 13:20
https://kosovapost.net/befason-guardiola-ja-cfare-thote-per-punen-e-tij-si-trajner/60%Daily2020-02-12 13:15
https://kosovapost.net/pak-para-se-kurti-te-shkarkoje-koordinatoret-hoti-kerkonte-dy-zevendes/60%Daily2020-02-12 13:03
https://kosovapost.net/djemte-shperndajne-koronavirusin-ne-metro-tmerrohen-pasagjeret-foto/60%Daily2020-02-12 13:00
https://kosovapost.net/vuciq-konfirmon-takimin-me-kurtin-ne-mynih-a-do-te-jete-prezent-edhe-grenell/60%Daily2020-02-12 12:51
https://kosovapost.net/ramushi-nuk-po-e-gjen-kuptimin-e-uljes-se-pagave/60%Daily2020-02-12 12:32
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-peje-ka-te-plagosur/60%Daily2020-02-12 11:28
https://kosovapost.net/haradinajt-i-vjen-merzi-qe-kurti-ia-rrezoj-vendimin-e-pagave/60%Daily2020-02-12 11:26
https://kosovapost.net/dy-shperthime-ne-holande/60%Daily2020-02-12 11:17
https://kosovapost.net/kurti-nuk-rrezoj-vetem-vendimet-e-haradinajt-por-edhe-te-ish-kryeministrit-isa-mustafa/60%Daily2020-02-12 11:09
https://kosovapost.net/me-vendimin-e-qeverise-kurti-shkarkohet-edhe-djali-i-ish-presidentit-rugova/60%Daily2020-02-12 10:58
https://kosovapost.net/ojq-te-e-ambasadat-te-gatshme-te-ndihmojne-procesin-e-vettingut-ne-kosove/60%Daily2020-02-12 10:56
https://kosovapost.net/arrestohen-personi-i-prezantuar-rrejshem-si-zyrtare-i-ministrise-se-drejtesise/60%Daily2020-02-12 10:52
https://kosovapost.net/shfuqizimi-i-vendimeve-te-kunderligjshme-mesazh-se-qeveria-kurti-do-te-jete-ne-sherbim-te-qytetareve/60%Daily2020-02-12 10:36
https://kosovapost.net/konjufca-kerkon-qe-kosova-mos-te-aplikoj-kete-vit-per-anetaresim-ne-interpol/60%Daily2020-02-12 10:29
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-cavushoglu-po-qendron-ne-vizite-zyrtare-ne-shqiperi/60%Daily2020-02-12 10:16
https://kosovapost.net/kurti-qe-ne-mbledhjen-e-pare-ua-ngre-veshet-ministrave/60%Daily2020-02-12 10:04
https://kosovapost.net/qeveria-shkarkon-koordinatoret-nacional/60%Daily2020-02-12 09:55
https://kosovapost.net/miratimi-i-buxhetit-mund-te-shtyhet-per-ne-mars/60%Daily2020-02-12 09:46
https://kosovapost.net/studimi-i-ri-cfare-rreziku-sjell-per-shendetin-mishi/60%Daily2020-02-12 09:47
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-shfuqizon-vendimin-e-haradinajt-per-pagat-e-qeveritareve/60%Daily2020-02-12 09:27
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshuari-per-manipulim-me-ceqet-e-bankave-nderkombetare/60%Daily2020-02-12 09:22
https://kosovapost.net/arrestohet-edukatorja-e-cila-rrahu-femijen-ne-kopshtin-cambridge-kids/60%Daily2020-02-12 09:20
https://kosovapost.net/auditori-rekomandon-anulimin-por-edhe-masa-per-zyrtaret-qe-shpallen-tenderin-110-milionesh/60%Daily2020-02-12 09:11
https://kosovapost.net/shba-ja-akuzon-rusine-per-nje-incident-me-satelite-ne-hapesire/60%Daily2020-02-12 09:03
https://kosovapost.net/elvana-gjata-provon-kete-gje-te-cmendur-video/60%Daily2020-02-12 08:55
https://kosovapost.net/wigemark-ne-kosove-ka-nderhyrje-politike-ne-gjyqesor/60%Daily2020-02-12 08:56
https://kosovapost.net/37578-2/60%Daily2020-02-12 08:41
https://kosovapost.net/mbi-500-mjeke-te-infektuar-nga-koronavirusi-ne-kine/60%Daily2020-02-12 08:34
https://kosovapost.net/presidenti-amerikan-donald-trump-paralajmeron-masa-tregtare-ndaj-be-se/60%Daily2020-02-12 08:12
https://kosovapost.net/se-shpejti-ne-treg-samsung-galaxy-s20-ky-do-te-jete-cmimi-shokues/60%Daily2020-02-12 08:09
https://kosovapost.net/37564-2/60%Daily2020-02-12 08:03
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-shkurt/60%Daily2020-02-12 07:52
https://kosovapost.net/arrin-ne-1113-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-mbi-45-000-te-infektuar-ne-gjithe-boten/60%Daily2020-02-12 07:45
https://kosovapost.net/barcelona-godet-ne-merkato-ofron-brazilianin-per-35-mln-euro-foto/60%Daily2020-02-12 07:33
https://kosovapost.net/37553-2/60%Daily2020-02-12 07:31
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-sot-merr-nje-vendim-te-rendesishem/60%Daily2020-02-12 07:28
https://kosovapost.net/shba-krijon-nje-strategjia-te-re-kunderzbulimi/60%Daily2020-02-12 07:26
https://kosovapost.net/moti-sot-36/60%Daily2020-02-12 07:15
https://kosovapost.net/kur-do-te-filloj-dialogu-prishtine-beograd/60%Daily2020-02-12 07:09
https://kosovapost.net/me-cilin-futbollist-e-ne-lidhje-meghan-markle-para-se-te-njihej-me-princin-harry/60%Daily2020-02-12 07:01
https://kosovapost.net/sot-behen-tete-vjet-nga-tragjedia-e-restelices/60%Daily2020-02-12 06:54
https://kosovapost.net/a-shkakton-kafja-dhimbje-koke/60%Daily2020-02-12 06:55
https://kosovapost.net/aksident-shokues-ne-shba-permbyset-autobusi-i-shkolles-femijet-fluturojne-ne-ajer-video/60%Daily2020-02-11 22:58
https://kosovapost.net/szczesny-vazhdon-me-juventus-deri-me-2024/60%Daily2020-02-11 22:52
https://kosovapost.net/hyseni-taksa-duhet-te-hiqet-por-cfare-thote-si-per-reciprocitetin/60%Daily2020-02-11 22:28
https://kosovapost.net/organizata-boterore-e-shendetesise-vaksina-e-koronavirusit-gati-per-18-muaj/60%Daily2020-02-11 22:17
https://kosovapost.net/zbulohen-detajet-si-u-carmatos-brigada-mergimi-e-bujar-bukoshit-nga-fatmir-haklaj-video/60%Daily2020-02-11 21:50
https://kosovapost.net/ekzekutimi-i-majorit-te-uck-se-ilir-konushevcit-nje-prej-miqve-te-haklajt-video/60%Daily2020-02-11 21:28
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-i-turqise-vizite-ne-shqiperi/60%Daily2020-02-11 21:18
https://kosovapost.net/e-konfirmon-lutfi-haziri-ky-eshte-kandidat-i-ldk-se-per-president/60%Daily2020-02-11 21:09
https://kosovapost.net/a-eshte-pishman-fatmir-sejdiu-per-ato-qe-kam-deklaruar-per-isa-mustafen/60%Daily2020-02-11 20:50
https://kosovapost.net/ja-se-cfare-deklaron-fatmir-sejdiu-per-vjosa-osmanin-e-cila-dikur-ishte-keshilltare-e-tij/60%Daily2020-02-11 20:26
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-diteve-te-ardhshme/60%Daily2020-02-11 20:03
https://kosovapost.net/a-i-ka-anuluar-amerika-investimet-ne-kosove-flet-zedhenesi-i-grenellit/60%Daily2020-02-11 19:58
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-e-ben-avni-zogianin-zevendes-te-abdixhikut-ne-mia/60%Daily2020-02-11 19:52
https://kosovapost.net/virusi-ka-zyrtarisht-nje-emer-obsh-me-i-rrezikshem-se-terrorizmi/60%Daily2020-02-11 19:28
https://kosovapost.net/qeveria-perballe-grenellit-ne-vv-thone-se-nuk-zmbrapsen-per-reciprocitetin-ldk-hesht/60%Daily2020-02-11 19:15
https://kosovapost.net/kuvendin-e-maqedonise-se-veriut-ratifikon-traktatin-veri-atlantik/60%Daily2020-02-11 19:07
https://kosovapost.net/kush-jane-djelmoshat-e-elmi-recices-qe-kontrollojne-policine-e-kosoves/60%Daily2020-02-11 18:58
https://kosovapost.net/basha-pas-takimit-me-kurtin-ja-cfare-i-premton-kryeministrit-te-kosoves/60%Daily2020-02-11 18:53
https://kosovapost.net/kosovari-qe-e-vrau-ish-gruan-policia-gjermane-zbulon-se-si-e-kishin-gjetur-viktimen-ne-makinen-ford/60%Daily2020-02-11 18:32
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-shfuqizon-vendimin-e-qeverise-haradinaj-per-rritjen-e-pagave-per-vete/60%Daily2020-02-11 18:19
https://kosovapost.net/kuvendi-kryediplomati-italian-e-ftoi-vjosa-osmanin-per-vizite-ne-itali/60%Daily2020-02-11 18:08
https://kosovapost.net/mbi-1-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-11 17:44
https://kosovapost.net/cili-eshte-qendrimi-i-brukselit-per-reciprocitetin-flasin-nga-zyra-e-borell/60%Daily2020-02-11 17:28
https://kosovapost.net/trump-ja-kur-perfundon-koronavirusi/60%Daily2020-02-11 17:23
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-stoltenberg-per-sulmet-ne-idlib/60%Daily2020-02-11 16:53
https://kosovapost.net/haxhiu-u-premton-bashkepunim-shoqerise-civile/60%Daily2020-02-11 16:45
https://kosovapost.net/pompeo-per-sulmet-ndaj-ushtareve-turq-ne-idlib-ne-me-nato-n-qendrojme-afer-aleatit-tone-turqise/60%Daily2020-02-11 16:39
https://kosovapost.net/rrahja-e-femijes-ne-cerdhe-reagon-shpend-ahmeti/60%Daily2020-02-11 16:28
https://kosovapost.net/avdullah-hasani-jep-doreheqje/60%Daily2020-02-11 16:19
https://kosovapost.net/kurti-kthehet-nga-tirana-takohet-me-ministrin-italian/60%Daily2020-02-11 16:05
https://kosovapost.net/femija-1-vjec-goditet-me-shuplake-nga-edukatorja-e-kopshtit-ne-prishtine/60%Daily2020-02-11 15:51
https://kosovapost.net/qytetari-nga-drenica-i-tregon-vjosa-osmanit-se-ku-e-mbajne-foton-e-saj-pasi-ajo-e-hoqi-foton-e-thacit/60%Daily2020-02-11 15:38
https://kosovapost.net/vodhen-pajisje-te-gurthyesit-ne-vlere-te-250-mije-eurove-arrestohen-tre-persona-ne-rahovec/60%Daily2020-02-11 15:22
https://kosovapost.net/tatuazhit-me-fytyren-e-hashim-thaqit-iu-pergjigjen-me-tatuazh-te-fytyres-se-ibrahim-rogoves/60%Daily2020-02-11 15:19
https://kosovapost.net/shqiperi-hapet-ekspozita-tirana-100-vjet-kryeqytet/60%Daily2020-02-11 15:17
https://kosovapost.net/pacolli-mpj-asnjehere-ska-leshuar-leje-per-shitjen-e-gazit-lotsjelles-ne-shqiperi/60%Daily2020-02-11 14:58
https://kosovapost.net/nait-hasani-tregon-pse-u-anulua-takimi-kurti-veliaj/60%Daily2020-02-11 14:50
https://kosovapost.net/amerika-anulon-investimet-ne-kosove-deri-ne-heqjen-e-takses/60%Daily2020-02-11 14:42
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-glauk-konjufca-takohet-me-homologun-italian-luigi-di-maio/60%Daily2020-02-11 14:10
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-flet-per-huazimin-e-gazit-lotsjelles-per-policine-e-shqiperise/60%Daily2020-02-11 14:32
https://kosovapost.net/gjykata-e-hages-mohon-lajmin-se-ka-vdekur-ratko-mlladiq/60%Daily2020-02-11 13:49
https://kosovapost.net/zyrtarja-e-bosnje-hercegovines-jep-lajmin-ka-vdekur-krimineli-serb-ratko-mladic/60%Daily2020-02-11 13:39
https://kosovapost.net/kurti-perfundon-takimet-ne-viziten-e-pare-zyrtare-ne-shqiperi/60%Daily2020-02-11 13:18
https://kosovapost.net/albin-para-se-te-ritakohesh-me-grenellin-beje-keta-hapa/60%Daily2020-02-11 13:10
https://kosovapost.net/qendra-historike-e-prizrenit-do-te-behet-me-rrjet-nentokesor-te-kabllove-te-rrymes-elektrike/60%Daily2020-02-11 12:59
https://kosovapost.net/trajneri-i-ketij-ekipi-futbollistik-jep-doreheqje-permes-facebook/60%Daily2020-02-11 12:42
https://kosovapost.net/ura-e-veternikut-leshohet-per-qarkullim-ne-fillim-te-marsit/60%Daily2020-02-11 12:23
https://kosovapost.net/braktiset-foshnja-ne-qkuk/60%Daily2020-02-11 12:13
https://kosovapost.net/kurti-perfundon-takimin-me-bashen-do-bashkepunojme-per-qytetaret/60%Daily2020-02-11 12:07
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kurti-anulon-takimin-me-kete-zyrtare-te-shqiperise/60%Daily2020-02-11 11:56
https://kosovapost.net/rrezohet-nje-helikopter-ushtarak-i-regjimit-te-asadit-ne-idlib/60%Daily2020-02-11 11:46
https://kosovapost.net/ne-britani-mbyllet-ordinanca-pasi-stafi-u-diagnostikua-me-koronavirus/60%Daily2020-02-11 11:40
https://kosovapost.net/mbeshtetja-e-personave-me-autizem-veprim-human-i-cmuar/60%Daily2020-02-11 13:41
https://kosovapost.net/kurti-pa-ndihmen-e-shqiperise-kosova-nuk-do-te-kishte-sukses-karshi-serbise-ne-lufte-e-as-tash-ne-paqe/60%Daily2020-02-11 10:40
https://kosovapost.net/kurti-nga-tirana-biseduam-per-makroshengenin-shqiptar-jo-per-mini-shengenin/60%Daily2020-02-11 10:23
https://kosovapost.net/abdixhiku-punimet-tek-rrethrrotullimi-ne-veternik-perfundojne-ne-fillim-te-marsit/60%Daily2020-02-11 09:57
https://kosovapost.net/zhduket-nje-vajze-ne-gjakove/60%Daily2020-02-11 09:52
https://kosovapost.net/ne-prishtine-me-maska-e-arme-ia-bllokojne-rrugen-grabisin-canten-me-para/60%Daily2020-02-11 09:49
https://kosovapost.net/evropianin-e-enderroja-kuq-e-zi-tani-e-pres-me-kosoven/60%Daily2020-02-11 09:34
https://kosovapost.net/rukiqi-shqiperia-vendi-me-me-se-shumti-barriera-jotarifore-per-produktet-nga-kosova/60%Daily2020-02-11 09:35
https://kosovapost.net/eurodeputetet-pro-propozimeve-per-reformimin-e-negociatave-te-anetaresimit/60%Daily2020-02-11 09:07
https://kosovapost.net/arrestohet-nga-policia-i-arratisuri-nga-burgu-i-smrekonices/60%Daily2020-02-11 08:59
https://kosovapost.net/disfata-e-turpshme-6-1-me-barcelonen-emery-zbulon-dy-fajtoret/60%Daily2020-02-11 08:49
https://kosovapost.net/kryeministri-albin-kurti-ne-tirane-pritet-me-ceremoni-shteterore-nga-edi-rama/60%Daily2020-02-11 08:42
https://kosovapost.net/a-do-ti-kthehet-kengesflet-memli-krasniqi/60%Daily2020-02-11 08:26
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-shkurt/60%Daily2020-02-11 08:21
https://kosovapost.net/arsyet-e-shpopullimit-ne-prishtine-tirane-e-shkup/60%Daily2020-02-11 08:16
https://kosovapost.net/37299-2/60%Daily2020-02-11 08:09
https://kosovapost.net/tragjike-ne-shkoder-nga-zjarri-humb-jeten-13-vjecarja-vido/60%Daily2020-02-11 08:10
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shoferja-e-taksise-nga-rahoveci-foto/60%Daily2020-02-11 08:12
https://kosovapost.net/embelsira-6000-vjecare-e-perdorur-nga-ushtaret-sheron-dhjetera-semundje/60%Daily2020-02-11 07:45
https://kosovapost.net/mbreti-i-futbollit-ne-veshtiresi-i-biri-jep-lajmin-trishtues/60%Daily2020-02-11 07:42
https://kosovapost.net/vaksina-kunder-koronavirusit-flet-doktori-shqiptar-ne-shba-video/60%Daily2020-02-11 07:38
https://kosovapost.net/palmer-rusia-e-do-ballkanin-me-nje-element-kaosi-ne-te/60%Daily2020-02-11 07:34
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-italian-ne-prishtine-takon-osmanin-dhe-konjufcen/60%Daily2020-02-11 07:33
https://kosovapost.net/stuhia-ciara-shkaterron-evropen/60%Daily2020-02-11 07:27
https://kosovapost.net/kryeministri-i-kosoves-albin-kurti-viziton-sot-shqiperine/60%Daily2020-02-11 07:22
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-dhe-neser/60%Daily2020-02-11 07:15
https://kosovapost.net/kush-eshte-107-vjecari-qe-ende-vozit-mercedesin-e-tij-me-te-fejuaren-100-vjecare-video/60%Daily2020-02-10 22:46
https://kosovapost.net/engel-marreveshja-kosove-serbi-ti-perfshije-te-drejtat-e-shqiptareve-ne-lugine/60%Daily2020-02-10 23:00
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-abazi-i-pergjigjet-haradinajt-per-taksen/60%Daily2020-02-10 22:26
https://kosovapost.net/me-vdekjen-e-tij-ra-nje-perandori/60%Daily2020-02-10 22:20
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-i-italise-do-te-vizitoje-neser-kosoven/60%Daily2020-02-10 22:09
https://kosovapost.net/eskortat-e-prostitucionit-te-lidhura-me-politiken-kosovare-flet-sociologu-fadil-maloku/60%Daily2020-02-10 22:04
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-02-10 21:07
https://kosovapost.net/ky-eshte-keshilltari-me-i-ri-ne-kabinetin-e-vjosa-osmanit/60%Daily2020-02-10 21:01
https://kosovapost.net/haxhiu-do-te-kerkojme-pergjegjesi-nga-unmik-u-per-vrasjen-e-mon-balajt-dhe-arben-xheladinit/60%Daily2020-02-10 20:51
https://kosovapost.net/e-diela-pritet-te-jete-dite-pushimi-per-te-gjitha-bizneset-ne-prishtine/60%Daily2020-02-10 20:31
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-kerkon-heqjen-e-takses-ndaljen-e-fushates-serbe-kunder-njohjeve/60%Daily2020-02-10 19:49
https://kosovapost.net/detaje-mbi-perleshjen-mes-nje-serbi-dhe-shqiptari-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-02-10 19:26
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-emeron-zevendesministrin-e-bujqesise-pylltarise-dhe-zhvillimit-rural/60%Daily2020-02-10 19:18
https://kosovapost.net/paralajmerohet-takim-i-dy-ministreve-shqiptare-te-arsimit/60%Daily2020-02-10 19:14
https://kosovapost.net/osmani-merr-mbeshtetja-nga-ambasadoret-e-finlandes-norvegjise-e-cekise/60%Daily2020-02-10 18:57
https://kosovapost.net/prerja-ilegale-e-pyjeve-pastrimet-sanitare-dhe-djegia-zjarrevenja-e-pyjeve/60%Daily2020-02-10 19:08
https://kosovapost.net/taulant-kryeziu-emerohet-zevendesminister-i-integrimit-evropian/60%Daily2020-02-10 18:46
https://kosovapost.net/ministrja-haxhiu-do-ti-mbeshtese-te-gjitha-proceset-qe-ka-sistemi-prokurorial/60%Daily2020-02-10 17:59
https://kosovapost.net/kunderpergjigje-e-forte-e-ushtrise-turke/60%Daily2020-02-10 17:48
https://kosovapost.net/reagon-pdk-spo-e-bojkotojme-kuvendin-por-ty-vjosa-osmani/60%Daily2020-02-10 17:40
https://kosovapost.net/anetari-i-lvv-se-paralajmeron-arrestimin-e-ministrave-serb/60%Daily2020-02-10 17:34
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-vazhdoje-ta-ndihmoje-kosoven-ne-zhvillimin-e-bujqesise/60%Daily2020-02-10 17:30
https://kosovapost.net/be-ja-takim-te-jashtezakonshem-per-koronavirusin/60%Daily2020-02-10 17:23
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-abazi-takon-ambasadorin-kosnett/60%Daily2020-02-10 17:15
https://kosovapost.net/veliu-optimist-qe-se-shpejti-do-te-kete-marreveshje-per-njohje-te-patente-shofereve-nga-gjermania/60%Daily2020-02-10 17:13
https://kosovapost.net/ja-cka-thote-grenell-per-reciprocitetin/60%Daily2020-02-10 16:44
https://kosovapost.net/arrin-ne-kosove-delegacioni-gjerman-per-njohjen-e-patente-shofereve-ne-gjermani/60%Daily2020-02-10 16:34
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-zbulohet-babai-nga-hani-i-elezit-qe-keqperdor-vajzen-e-tij-per-te-kerkuar-lemoshe/60%Daily2020-02-10 16:27
https://kosovapost.net/ja-cka-gjen-dogana-e-kosoves-brenda-klimes-se-autobusit-te-linjes-tirane-prishtine/60%Daily2020-02-10 15:58
https://kosovapost.net/biznesmeni-britanez-i-prekur-me-koronavirus-qindra-persona-ne-karantine/60%Daily2020-02-10 15:43
https://kosovapost.net/kjo-eshte-agjenda-e-takimeve-te-kryeministrit-kurti-ne-tirane/60%Daily2020-02-10 15:32
https://kosovapost.net/panike-e-ulerima-ne-avionin-qe-nuk-mund-te-ulej-per-shkak-te-stuhise/60%Daily2020-02-10 15:40
https://kosovapost.net/nga-stuhia-e-shiut-dhe-eres-ne-evrope-shenohen-5-viktima/60%Daily2020-02-10 15:14
https://kosovapost.net/vokrri-kerkon-rritjen-e-stafit-te-mjekeve-ne-kujdesin-primar/60%Daily2020-02-10 15:15
https://kosovapost.net/kurtit-neser-i-jepet-celesi-i-tiranes/60%Daily2020-02-10 15:18
https://kosovapost.net/ky-eshte-basketbollisti-i-javes-ne-superligen-e-basketbollit/60%Daily2020-02-10 14:25
https://kosovapost.net/ushtria-e-regjimit-sirian-sulmon-ushtrine-turke/60%Daily2020-02-10 14:09
https://kosovapost.net/ministri-i-puneve-te-brendshme-agim-veliu-flet-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-02-10 13:53
https://kosovapost.net/suspendohen-dy-zyrtare-te-burgut-te-dubraves/60%Daily2020-02-10 13:38
https://kosovapost.net/aak-neser-ne-mbledhje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-02-10 13:21
https://kosovapost.net/kurti-pret-ne-takim-ambasadorin-turk-ne-kosove/60%Daily2020-02-10 13:26
https://kosovapost.net/albin-kurti-unmiku-duhet-te-pergjigjet-per-vrasjen-e-mon-balajt-dhe-arben-xheladinit/60%Daily2020-02-10 13:10
https://kosovapost.net/ja-sa-eshte-rritur-djali-i-arben-xheladinit-foto/60%Daily2020-02-10 12:54
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-kujton-arben-xheladinin-dhe-mon-balajn/60%Daily2020-02-10 12:44
https://kosovapost.net/sezoni-i-gjuetise-mbyllet-me-18-shkurt/60%Daily2020-02-10 12:14
https://kosovapost.net/ndahen-komisionet-parlamentare/60%Daily2020-02-10 12:09
https://kosovapost.net/osmani-eshte-teme-e-mbyllur-foton-e-presidentit-nuk-e-kthej/60%Daily2020-02-10 12:47
https://kosovapost.net/ibrahimovic-ne-u-ndalem-ekipi-nuk-besoi-me/60%Daily2020-02-10 11:39
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-arreston-dy-persona-kontrabandonin-migrante-nga-siria/60%Daily2020-02-10 11:36
https://kosovapost.net/merret-vendimi-nga-gjykata-per-personin-qe-u-kap-me-kater-kilogram-marihuane/60%Daily2020-02-10 11:09
https://kosovapost.net/edhe-kater-raste-te-koronavirusit-ne-britani/60%Daily2020-02-10 11:12
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-keqperdorin-seksualisht-nje-femer/60%Daily2020-02-10 10:40
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-kryesise-pa-pdk-ne/60%Daily2020-02-10 10:38
https://kosovapost.net/nje-persone-gjendet-pa-shenja-jete-ne-prizren/60%Daily2020-02-10 10:28
https://kosovapost.net/franca-dhe-gjermania-nen-pushtetin-e-stuhise-ciara/60%Daily2020-02-10 10:22
https://kosovapost.net/meshkujt-kane-gjume-te-thelle-ndersa-femrat-jo-pse/60%Daily2020-02-10 10:15
https://kosovapost.net/dokumentet-zbardhin-dhenien-e-shen-naumit-serbeve-tradhti-apo-kompromis/60%Daily2020-02-10 10:06
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-viziton-neser-shqiperine/60%Daily2020-02-10 10:03
https://kosovapost.net/pas-ndalimit-te-ekipit-serb-te-basketbollit-reagon-lista-serbe/60%Daily2020-02-10 10:00
https://kosovapost.net/ne-seli-ndodheshin-rama-dhe-ministrat-si-u-kap-tek-selia-personi-i-armatosur-foto/60%Daily2020-02-10 10:08
https://kosovapost.net/tuchel-cavani-i-rendesishem-dortmundi-mund-te-shenoje-6-7-gola-ne-ndeshje/60%Daily2020-02-10 09:44
https://kosovapost.net/ish-ministri-ka-nje-porosi-per-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-10 09:39
https://kosovapost.net/albin-kurti-ben-homazhe-tek-varri-i-arben-xheladinit/60%Daily2020-02-10 09:26
https://kosovapost.net/basketbollister-serb-tentuan-te-hyje-ne-kosove-pa-lejen-e-autoriteteve-kosova-i-kthen-prapa/60%Daily2020-02-10 09:27
https://kosovapost.net/shaljanet-protestojne-te-pakenaqur-me-punesimin-ne-trepce/60%Daily2020-02-10 09:21
https://kosovapost.net/policia-arreston-27-persona/60%Daily2020-02-10 09:12
https://kosovapost.net/negocimi-per-krimet-e-luftes/60%Daily2020-02-10 09:06
https://kosovapost.net/rrefimi-i-te-plagosurit-ne-protesten-ku-vdiqen-mon-balaj-e-arben-xheladini-video/60%Daily2020-02-10 08:58
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-qe-deshi-te-vrase-presidentin-trump/60%Daily2020-02-10 08:34
https://kosovapost.net/arben-xheladini-dhe-mon-balaj-perkujtohen-nga-ramush-haradinaj/60%Daily2020-02-10 08:27
https://kosovapost.net/ky-qytet-i-kosoves-mbetet-ende-i-bllokuar-nga-bora/60%Daily2020-02-10 08:21
https://kosovapost.net/krokodili-ne-preher-ja-si-reagon-kengetari-gjate-emisionit/60%Daily2020-02-10 08:19
https://kosovapost.net/keta-jane-aktoret-me-te-mire-te-oscars-2020/60%Daily2020-02-10 08:15
https://kosovapost.net/vetem-te-dielen-koronavirusi-mori-jeten-e-97-personave-ne-kine/60%Daily2020-02-10 08:11
https://kosovapost.net/per-taksen-dhe-per-reciprocitetin-i-domosdoshem-uniteti-pozite-opozite/60%Daily2020-02-10 08:02
https://kosovapost.net/sot-behen-pese-vjet-nga-nenshkrimi-i-marreveshjes-per-drejtesi/60%Daily2020-02-10 07:59
https://kosovapost.net/stuhia-paralizon-britanine-permbytje-masive-video-foto/60%Daily2020-02-10 07:53
https://kosovapost.net/policia-dhe-ushtria-futen-ne-parlamentn-e-el-salvadorit/60%Daily2020-02-10 07:34
https://kosovapost.net/dialog-dhe-reciprocitet-me-rezoluta/60%Daily2020-02-10 07:29
https://kosovapost.net/messi-i-pandalshem-barcelona-ben-spektakel-video/60%Daily2020-02-10 07:27
https://kosovapost.net/kalendari-historik-10-shkurt/60%Daily2020-02-10 07:22
https://kosovapost.net/sekretet-qe-nuk-dinit-ja-cfare-ndodh-ne-trupin-tuaj-nese-hani-nje-kastravec-cdo-dite/60%Daily2020-02-10 07:18
https://kosovapost.net/greqia-akuzon-maqedonine-e-veriut-per-shkelje-te-marreveshjes-per-emrin/60%Daily2020-02-10 07:11
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim/60%Daily2020-02-10 07:06
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove/60%Daily2020-02-10 06:59
https://kosovapost.net/36976-2/60%Daily2020-02-10 06:54
https://kosovapost.net/keto-pritet-jene-vendimet-e-medha-te-kryeministrit-albin-kurti/60%Daily2020-02-09 22:53
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-nuk-do-te-lejoje-qe-marreveshja-e-shekullit-ta-kercenoje-paqen/60%Daily2020-02-09 22:46
https://kosovapost.net/te-thuash-elhamdulilah-dhe-te-veprosh-shqip/60%Daily2020-02-09 22:37
https://kosovapost.net/spanja-konfirmon-rastin-e-dyte-te-koronavirusit/60%Daily2020-02-09 22:25
https://kosovapost.net/a-pritet-te-ndahet-grupi-parlamentar-nisma-akr/60%Daily2020-02-09 22:13
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-me-akuza-te-renda-per-thacin-ramen-e-haxhiun/60%Daily2020-02-09 21:33
https://kosovapost.net/per-kodin-e-ri-penal-kerkohet-opinion-i-komisionit-te-venedikut-flet-ministrja-haxhiu-video/60%Daily2020-02-09 21:27
https://kosovapost.net/inter-milan-0-me-2-ibrahimovic-njehere-asiston-me-pas-edhe-shenon-video/60%Daily2020-02-09 21:05
https://kosovapost.net/arratiset-nga-burgu-i-dubraves-nje-i-denuar/60%Daily2020-02-09 20:57
https://kosovapost.net/keqperdorime-nga-prokuroret-vetem-30-e-kallezimeve-per-korrupsion-kthehen-ne-aktakuza/60%Daily2020-02-09 20:52
https://kosovapost.net/krusha-e-vogel-kerkon-memorial-per-te-perkujtuar-viktimat-e-luftes/60%Daily2020-02-09 20:36
https://kosovapost.net/kush-po-kujdeset-per-femijet-e-iron-badallit-i-cili-dyshohet-se-shkaktoi-vdekjen-e-nje-polici/60%Daily2020-02-09 19:51
https://kosovapost.net/e-thote-vuciq-per-merkelin-eshte-me-i-rendesishem-kurti-se-ai/60%Daily2020-02-09 19:35
https://kosovapost.net/kryqtari-i-fundit-vs-muslimanit-te-pare-realitet-apo-utopi/60%Daily2020-02-09 19:13
https://kosovapost.net/perleshje-mes-serbeve-dhe-shqiptareve-ne-fushe-kosove-ka-te-lenduar/60%Daily2020-02-09 19:08
https://kosovapost.net/cfare-moti-do-te-mbreteroje-javen-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2020-02-09 19:02
https://kosovapost.net/bahtiri-mbeshtet-protesten-e-neserme-ka-disa-fjale-per-trepcen/60%Daily2020-02-09 18:57
https://kosovapost.net/paralajmerohet-proteste-per-trepcen/60%Daily2020-02-09 18:47
https://kosovapost.net/koronavirusi-e-kalon-sars-in-shkakton-vdekjen-e-813-personave/60%Daily2020-02-09 18:41
https://kosovapost.net/thaci-nese-keta-dy-persona-udheheqin-dialogun-marreveshja-arrihet-shpejt-dhe-me-njohje-reciproke/60%Daily2020-02-09 18:20
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-per-nexhmijen-dhe-bareshen-edhe-qiftelia-sot-bie-dhimbshem/60%Daily2020-02-09 17:27
https://kosovapost.net/termeti-i-26-nentorit-ne-shqiperi-100-familje-ne-proteste/60%Daily2020-02-09 17:16
https://kosovapost.net/36-vjecari-shqiptar-vdes-ne-burgun-e-frances-ja-cfare-thone-familjaret/60%Daily2020-02-09 17:12
https://kosovapost.net/cka-deklaroi-ne-polici-tregtari-qe-pretendonte-se-mishi-i-kalit-po-shitet-per-suxhuk/60%Daily2020-02-09 16:57
https://kosovapost.net/ne-gjermani-anulohen-mbi-350-fluturime-per-shkak-te-stuhise/60%Daily2020-02-09 16:44
https://kosovapost.net/analistet-thone-se-taksa-duhet-te-hiqet-por-cfare-ata-thone-per-opoziten/60%Daily2020-02-09 16:36
https://kosovapost.net/si-ta-parandalojme-depresionin-ne-dimer/60%Daily2020-02-09 16:23
https://kosovapost.net/muhamet-ramadani-kampion-i-ballkanit-ne-hedhjen-e-gjyles/60%Daily2020-02-09 16:10
https://kosovapost.net/neser-behen-13-vite-nga-vrasja-e-mon-balajt-dhe-arben-xheladinit/60%Daily2020-02-09 15:46
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-vuciq-per-kosoven/60%Daily2020-02-09 15:35
https://kosovapost.net/302-familje-te-prekura-nga-termeti-ne-tirane-marrin-demshperblim/60%Daily2020-02-09 15:21
https://kosovapost.net/ja-cfare-shkruan-der-spiegel-per-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-09 15:13
https://kosovapost.net/peter-piot-shkencetari-qe-zbuloi-ebolen-coronavirusi-mund-te-perhapet-edhe-me-shpejt/60%Daily2020-02-09 15:03
https://kosovapost.net/vdese-nena-me-gjashte-femijet-nga-zjarri-ne-mississippi-babai-shpeton/60%Daily2020-02-09 14:49
https://kosovapost.net/deputeti-i-serbise-ne-fakt-kosova-kurre-nuk-ka-qene-pjese-e-serbise/60%Daily2020-02-09 14:35
https://kosovapost.net/kurti-u-shua-fizikisht-per-tu-lartesuar-perjetesisht-si-nje-nder-figurat-me-te-ndritura-te-kombit-tone/60%Daily2020-02-09 14:17
https://kosovapost.net/djali-i-gjeneralit-izraelit-kundershton-planin-trump-pse-jam-krah-palestines/60%Daily2020-02-09 14:05
https://kosovapost.net/konfiskohen-mbi-3-kg-marihuane-arrestohen-kater-persona/60%Daily2020-02-09 13:36
https://kosovapost.net/inva-mula-jam-rritur-me-dashurine-e-nexhmijes/60%Daily2020-02-09 13:28
https://kosovapost.net/nje-dukuri-e-vecante-do-te-ndodhe-brenda-kesaj-jave/60%Daily2020-02-09 13:20
https://kosovapost.net/ish-ushtaret-e-uck-se-rrefimi-per-aksionin-e-pare-pas-vdekjes-se-zahir-pajazitit/60%Daily2020-02-09 13:09
https://kosovapost.net/legjenda-e-futbollit-brazilian-kaka-liverpooli-po-ben-nje-sezon-fantastik/60%Daily2020-02-09 12:55
https://kosovapost.net/hashim-thaci-kosova-eshte-padrejtesisht-e-anashkaluar/60%Daily2020-02-09 12:41
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-njeri-prej-tyre-dergohet-ne-repartin-psikiatrik/60%Daily2020-02-09 12:21
https://kosovapost.net/arrestohen-gjashte-persona-ne-gjakove/60%Daily2020-02-09 12:09
https://kosovapost.net/doni-ta-ndryshoni-jeten-per-te-mire-praktikoni-keto-pese-teknika/60%Daily2020-02-09 11:42
https://kosovapost.net/kortezhi-i-nexhmije-pagarushes-kalone-neper-sheshet-kryesore-te-prishtines/60%Daily2020-02-09 11:22
https://kosovapost.net/thjeshtesia-e-mimozes-udheton-me-autobus-nga-gjakova-per-prishtine/60%Daily2020-02-09 11:00
https://kosovapost.net/gjyqtaret-i-rrembejne-fitoren-ilir-latifit/60%Daily2020-02-09 11:23
https://kosovapost.net/fillojne-homazhet-per-nexhmije-pagarushen/60%Daily2020-02-09 10:44
https://kosovapost.net/dhurate-vetes-bill-gates-blen-superjahtin-e-se-ardhmes-per-645-milione-dollare/60%Daily2020-02-09 11:10
https://kosovapost.net/skandal-seksual-ne-patinazhin-francez-jep-doreheqjen-kreu-i-federates/60%Daily2020-02-09 10:34
https://kosovapost.net/36813-2/60%Daily2020-02-09 10:20
https://kosovapost.net/pas-ndeshjes-ndaj-pejes-sulmohet-autobusi-i-kb-bashkimit/60%Daily2020-02-09 10:04
https://kosovapost.net/konfindustria-presim-bashkepunim-me-te-mire-ekonomik-nga-qeveria-kurti-dhe-shqiperia/60%Daily2020-02-09 09:54
https://kosovapost.net/nga-lvv-dhe-ldk-kerkohet-qendrim-unik-ne-dialogun-e-kosoves-me-serbine/60%Daily2020-02-09 09:40
https://kosovapost.net/delegacioni-i-komisionit-te-venecias-mberrin-sot-ne-tirane/60%Daily2020-02-09 09:27
https://kosovapost.net/kurti-u-takua-me-grupin-per-mbrojtjen-e-liqenit-te-badovcit/60%Daily2020-02-09 09:07
https://kosovapost.net/kosova-sot-ne-dite-zie-per-nexhmije-pagarushen/60%Daily2020-02-09 08:49
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-9/60%Daily2020-02-09 08:38
https://kosovapost.net/ja-cfare-kerkese-kane-qytetaret-e-preshesheves-per-albin-kurtin/60%Daily2020-02-09 08:56
https://kosovapost.net/keto-jane-premtimet-nga-qeveria-kurti/60%Daily2020-02-09 08:21
https://kosovapost.net/koronavirus-me-numer-me-te-madhe-te-viktimave-sesa-virusi-sars/60%Daily2020-02-09 08:06
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-shkurt/60%Daily2020-02-09 07:52
https://kosovapost.net/shtetases-britanike-iu-ben-tre-teste-te-gjitha-negative/60%Daily2020-02-08 22:57
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-qkuk-pacientja-ne-infektive-nuk-eshte-prekur-me-koronavirus/60%Daily2020-02-08 22:28
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nga-qkuk-del-rezultati-i-analizes-se-dyshuar-per-koronavirus/60%Daily2020-02-08 22:24
https://kosovapost.net/ky-eshte-amaneti-i-nexhmije-pagarushes-i-firmosur-17-vite-me-pare/60%Daily2020-02-08 22:13
https://kosovapost.net/arrestohet-32-vjecari-nga-kosova-ne-gjermani-dyshohet-se-vrau-te-dashuren/60%Daily2020-02-08 22:09
https://kosovapost.net/qytetari-i-pare-amerikan-vdes-nga-coronavirusi/60%Daily2020-02-08 21:59
https://kosovapost.net/ahmeti-kritikohet-per-mos-menaxhim-te-mire-te-kuletes-se-komunes/60%Daily2020-02-08 21:50
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-pacientja-dyshoi-se-eshte-prekur-nga-koronavirusi-por-simptomat-nuk-e-tregojne-ate/60%Daily2020-02-08 21:32
https://kosovapost.net/ky-do-jete-moti-per-neser/60%Daily2020-02-08 21:24
https://kosovapost.net/koronavirusi-mund-te-diagnostifikohet-edhe-ne-kosove/60%Daily2020-02-08 21:11
https://kosovapost.net/gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-koronavirusit-cilat-jane-simptomat-dhe-si-duhet-te-mbrohemi/60%Daily2020-02-09 17:05
https://kosovapost.net/familjaret-dyshuan-se-anetari-i-tyre-eshte-prekur-me-koronavirus-qkuk-se-shpejti-mbane-konference/60%Daily2020-02-08 20:44
https://kosovapost.net/mjeket-ne-qkuk-rezultatet-do-te-tregojne-nese-pacientja-eshte-e-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-08 20:38
https://kosovapost.net/rasti-me-koronavirus-ne-kosove-ministri-i-shendetesise-ne-mesnate-dalin-rezultatet/60%Daily2020-02-08 20:37
https://kosovapost.net/mbeten-te-vdekur-disa-persona-ne-tailande/60%Daily2020-02-08 20:31
https://kosovapost.net/gruaja-e-dyshuar-per-koronavirus-ne-qkuk-eshte-nga-britania-e-madhe/60%Daily2020-02-08 20:30
https://kosovapost.net/amerikani-tregon-si-u-njoh-me-kurtin/60%Daily2020-02-08 20:20
https://kosovapost.net/shkrimtari-izraelit-miko-peled-te-ndalohet-kolonizimi-i-palestines/60%Daily2020-02-08 20:08
https://kosovapost.net/tregut-te-muzikes-i-bashkohet-edhe-nje-repere/60%Daily2020-02-08 19:42
https://kosovapost.net/kerset-sharkia-ne-konakun-e-ketij-deputeti/60%Daily2020-02-08 19:35
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-prizren/60%Daily2020-02-08 19:23
https://kosovapost.net/profesori-ujkani-polarizimi-i-shoqeris-eshte-per-tu-shqetesuar/60%Daily2020-02-08 19:01
https://kosovapost.net/ja-se-qfare-nderimesh-po-bejn-qytetaret-e-malisheves-per-nexhmije-pagarushen/60%Daily2020-02-08 18:47
https://kosovapost.net/vdes-amerikani-i-pare-nga-coronavirusi/60%Daily2020-02-08 18:27
https://kosovapost.net/kryeminstri-kurti-per-nexhmije-pagarushado-te-na-kendoje-ne-mendje-per-aq-sa-do-te-na-rrahin-zemrat-neve/60%Daily2020-02-08 18:11
https://kosovapost.net/kosova-shton-masat-parandaluese-ndaj-koronavirusit-te-ri/60%Daily2020-02-08 17:56
https://kosovapost.net/islanda-do-te-menaxhoje-hapesiren-e-ulet-ajrore-te-kosoves/60%Daily2020-02-08 17:43
https://kosovapost.net/z-kryeminister-te-prifte-e-mbara/60%Daily2020-02-08 18:15
https://kosovapost.net/mbi-20-mije-franceze-ne-kembe-e-me-duartrokitje-per-trimereshen-e-kosoves/60%Daily2020-02-08 17:31
https://kosovapost.net/tome-gashi-i-ben-thirrje-ketij-personi-qe-te-deshmoje-ne-rastin-e-deharit-pasi-ai-i-di-dy-emra-te-perfshire-ne-vrasje/60%Daily2020-02-08 17:23
https://kosovapost.net/ja-qfare-po-prezanton-kyepartiaku-i-partise-social-demokrate-dardan-molliqaj/60%Daily2020-02-08 17:14
https://kosovapost.net/ja-kush-eshte-instruktori-i-fsk-se-qe-po-trajnon-oficeret-ne-vendet-e-ndryshme-te-botes/60%Daily2020-02-08 17:03
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-ne-istog-pas-ererave-te-forta/60%Daily2020-02-08 16:41
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-respektoi-parimet-kushtetuese-mbi-emerimin-e-dy-ministrave-te-listes-srpska/60%Daily2020-02-08 16:33
https://kosovapost.net/ja-sa-do-te-kushtojne-zgjedhjet-ne-podujeve/60%Daily2020-02-08 16:22
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-kerkon-koordinim-me-thaqin/60%Daily2020-02-08 16:12
https://kosovapost.net/osmani-me-kenget-e-nexhmije-pagarushes-po-i-rris-dy-vajzat-e-mia/60%Daily2020-02-08 15:53
https://kosovapost.net/e-thone-deputet-te-vv-taksa-po-hiqet-por-edhe-paga-e-kryeministrit-po-ulet/60%Daily2020-02-08 15:27
https://kosovapost.net/haradinaj-i-shkruan-serish-leter-kurtit-per-taksen/60%Daily2020-02-08 15:17
https://kosovapost.net/ngrenia-e-ushqimit-me-duar-ja-pasojat/60%Daily2020-02-08 14:59
https://kosovapost.net/kete-kuriozitet-nuk-e-keni-ditur-per-derbin-me-spektakolar-inter-milan/60%Daily2020-02-08 14:41
https://kosovapost.net/ushtari-arratiset-dhe-vret-12-persona-ne-nje-qender-tregtare-poston-ne-facebook-u-lodha/60%Daily2020-02-08 14:32
https://kosovapost.net/doktrina-e-re-e-politikaneve-beteja-e-shtatoreve/60%Daily2020-02-08 14:03
https://kosovapost.net/pese-britanike-infektohen-me-koronavirus-ne-nje-qender-skijimi-ne-france/60%Daily2020-02-08 14:01
https://kosovapost.net/perfundon-edhe-spitali-i-dyte-ne-wuhan/60%Daily2020-02-08 13:37
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-ftuari-i-radhes-nga-specialja-2/60%Daily2020-02-08 13:26
https://kosovapost.net/france-rritet-numri-i-te-prekurve-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-08 13:16
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-taksa-100-hiqet-sapo-te-vendoset-reciprociteti/60%Daily2020-02-08 13:08
https://kosovapost.net/snhr-vetem-ne-idlib-brenda-muajit-183-civile-te-vrare-nga-regjimi-i-asadit/60%Daily2020-02-08 13:23
https://kosovapost.net/bernabiq-se-di-per-cfare-reciprociteti-flet-kurti/60%Daily2020-02-08 12:15
https://kosovapost.net/televizioni-rus-koronavirusi-eshte-arme-biologjike-e-krijuar-nga-trump/60%Daily2020-02-08 11:46
https://kosovapost.net/mesoni-se-cfare-ndodhi-me-8-shkurt/60%Daily2020-02-08 11:26
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-shkon-ne-pune-pa-truperoje-e-pa-xhipa-lluksi/60%Daily2020-02-08 11:18
https://kosovapost.net/kurti-merr-urim-nga-kryeministri-i-luksemburgut/60%Daily2020-02-08 11:05
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-shiten-mishin-e-prishur/60%Daily2020-02-08 10:57
https://kosovapost.net/shenohen-dy-vdekje-jashte-kines-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-08 10:44
https://kosovapost.net/merkel-i-shkruan-kurtit-do-te-isha-e-lumtur-qe-te-shoh-se-shpejti-ne-berlin/60%Daily2020-02-08 10:26
https://kosovapost.net/ja-cka-thote-surroi-per-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-08 09:42
https://kosovapost.net/kurti-per-grenell-i-ka-dhene-energji-te-re-procesit-te-dialogut/60%Daily2020-02-08 09:22
https://kosovapost.net/denohet-me-12-vjet-burg-prifti-i-cili-dhunonte-grate-gjate-ekzorcizmit/60%Daily2020-02-08 09:11
https://kosovapost.net/cfare-pritet-te-bej-merkel-ne-takim-me-vuciq/60%Daily2020-02-08 09:04
https://kosovapost.net/ne-teatrin-kombetar-hapet-e-pamja-per-nexhmije-pagarushen/60%Daily2020-02-08 08:51
https://kosovapost.net/rasti-i-arigona-zogajt-historia-me-interesante-e-azilit-ne-austri/60%Daily2020-02-08 08:45
https://kosovapost.net/zbulohet-se-kush-do-te-jete-kandidati-per-president-i-kosoves/60%Daily2020-02-08 08:33
https://kosovapost.net/te-rejat-e-fundit-nga-kina-per-koronavirusin/60%Daily2020-02-08 00:31
https://kosovapost.net/varja-e-fotografise-se-presidentit-aktual-ne-murin-e-kryekuvendarit-eshte-injorim-i-demokracise/60%Daily2020-02-08 00:26
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ka-nje-porosi-per-pdk-ne-dhe-opozitaret-e-tjere/60%Daily2020-02-07 22:56
https://kosovapost.net/bahtiri-ne-formimin-e-koalicionit-nuk-pati-nderhyrje-nga-miqte-perendimor/60%Daily2020-02-07 22:49
https://kosovapost.net/deshmoi-kunder-tij-cfare-vendimi-merr-trumpi-per-ekspertin-kryesor-te-shtepise-se-bardhe/60%Daily2020-02-07 22:45
https://kosovapost.net/deshton-roma-kunder-bolognas-humbet-mundesine-per-top-4/60%Daily2020-02-07 22:33
https://kosovapost.net/loja-e-piste-e-kines-si-vdiq-dy-here-mjeku-qe-paralajmeroi-koronavirusin/60%Daily2020-02-07 22:26
https://kosovapost.net/urdheri-ekstravagant-me-ligj-u-ndalohet-burrave-mbi-40-vjeq-lyrja-e-flokeve-me-ngjyre/60%Daily2020-02-07 21:29
https://kosovapost.net/a-do-te-rikandidoj-hashim-thaci-per-president/60%Daily2020-02-07 21:21
https://kosovapost.net/thaci-flet-per-raportet-me-aleksander-vuciqin/60%Daily2020-02-07 21:15
https://kosovapost.net/osmani-tarifa-nuk-na-mbron-me-nga-diskutimet-per-kufijte/60%Daily2020-02-07 20:50
https://kosovapost.net/cka-thote-thaci-per-largimin-e-portretit-te-tij-nga-vjosa-osmani/60%Daily2020-02-07 21:04
https://kosovapost.net/demokratet-ne-kongres-refuzojne-planin-e-trumpit-marreveshja-e-shekullit/60%Daily2020-02-07 21:09
https://kosovapost.net/prof-maloku-cka-i-rekomandoj-ministreshes-se-tanishme-te-arsimit/60%Daily2020-02-07 20:34
https://kosovapost.net/pagarusha-la-amanet-edhe-kengen-qe-do-ti-leshohej-gjate-varrimit/60%Daily2020-02-07 20:07
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-ambasadorin-cek-zgjerimi-i-ballkanit-perendimor-teme-kyce-mes-tyre/60%Daily2020-02-07 19:59
https://kosovapost.net/nje-tjeter-musliman-eshte-emeruar-shef-i-larte-i-policise-ne-shba/60%Daily2020-02-07 19:26
https://kosovapost.net/kurti-per-dialogun-nuk-do-te-kete-nje-ekip-ku-eshte-edhe-kryeministri-edhe-presidenti/60%Daily2020-02-07 19:23
https://kosovapost.net/kadri-veseli-eshte-aq-i-mllefosur-sa-qe-me-dikushi-po-i-duket-albini-sesa-amerika/60%Daily2020-02-07 19:12
https://kosovapost.net/familja-e-nexhmije-pagarushes-tregon-detajet-e-varrimit-dhe-te-pames/60%Daily2020-02-07 19:07
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-merr-mbeshtetjen-e-bullgarise-per-idete-progresive-te-qeverise/60%Daily2020-02-07 19:01
https://kosovapost.net/bajrami-takoi-rektorin-e-universitetit-te-prishtines-premtoi-reforma-ne-arsim/60%Daily2020-02-07 18:51
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-fundjaves/60%Daily2020-02-07 18:44
https://kosovapost.net/njeriu-i-trumpit-perplaset-me-veselin-kadri-albini-ka-te-drejte/60%Daily2020-02-07 18:40
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-lutfi-haziri-kandidat-per-president-te-kosoves/60%Daily2020-02-07 18:22
https://kosovapost.net/mashtrimet-sistematike-brenda-feto-s-kane-arritur-permasa-globale/60%Daily2020-02-07 18:16
https://kosovapost.net/keta-jane-ministrat-ministrat-e-qeverise-haradinaj-qe-shpenzuan-me-se-shumti-para-pas-doreheqjes/60%Daily2020-02-07 19:46
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-ashper-ndaj-kadri-veselit-kjo-politike-e-mashtrimit-ballkanik/60%Daily2020-02-07 17:05
https://kosovapost.net/a-do-te-terhiqet-kadri-veseli-nga-kreu-i-pdk-se/60%Daily2020-02-07 16:57
https://kosovapost.net/reciprociteti-nxjerre-te-humbur-serbine/60%Daily2020-02-07 16:43
https://kosovapost.net/ne-xhamine-e-pare-te-lubjanes-qindra-muslimane-falin-namazin-pare/60%Daily2020-02-07 16:50
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-hetuesit-e-arrestuar-te-policise-se-kosoves/60%Daily2020-02-07 16:29
https://kosovapost.net/kfor-i-dhe-islanda-me-marreveshje-teknike-per-menaxhimin-e-hapesires-ajrore-te-ulte-mbi-kosoven/60%Daily2020-02-07 16:18
https://kosovapost.net/kosnett-pershendet-vendimin-per-konfiskimin-e-rreth-1-milion-eurove-pasuri/60%Daily2020-02-07 15:48
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-hyri-ne-histori-qe-ne-diten-e-pare-te-punes/60%Daily2020-02-07 15:47
https://kosovapost.net/nisin-procedurat-per-anulimin-e-kontrates-110-milioneshe-pa-mbulese-buxhetore/60%Daily2020-02-07 15:31
https://kosovapost.net/osmani-duam-qe-pritjet-e-qytetareve-ti-bejme-realitet/60%Daily2020-02-07 15:21
https://kosovapost.net/dame-karen-pierce-ambasadorja-e-pare-ne-shba/60%Daily2020-02-07 15:13
https://kosovapost.net/trajneri-i-juventusit-paralajmeron-rikthimin-e-chiellinit/60%Daily2020-02-07 15:06
https://kosovapost.net/haxhiu-takohet-me-ambasadorin-e-gjermanise-flasin-per-prioritetet-ne-fushen-e-drejtesise/60%Daily2020-02-07 15:07
https://kosovapost.net/qeveria-e-albin-kurtit-ne-kosove-pritjet-dhe-politika-e-jashtme-2/60%Daily2020-02-07 14:57
https://kosovapost.net/shba-te-i-premtojne-kosoves-mbeshtetje-per-forcimin-e-institucioneve/60%Daily2020-02-07 14:54
https://kosovapost.net/krimet-ne-gjilan-jane-ne-renie-e-siper/60%Daily2020-02-07 14:34
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-solidarizohet-me-te-prekurit-nga-termeti-ne-elazig/60%Daily2020-02-07 14:33
https://kosovapost.net/anton-quni-puneson-ne-kabinetin-e-tij-vellaun-e-agim-ramadanit/60%Daily2020-02-07 14:28
https://kosovapost.net/grenell-i-pergjigjet-kadri-veselit-per-taksen-albini-ka-te-drejte/60%Daily2020-02-07 14:21
https://kosovapost.net/rihapet-pika-kufitare-me-serbine/60%Daily2020-02-07 14:04
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-pasagjereve-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-anijen-e-ndaluar-ne-japoni/60%Daily2020-02-07 13:53
https://kosovapost.net/kurti-per-nexhmije-pagarushen-sot-per-ty-te-gjithe-i-kemi-syte-e-njome%e2%80%a8%e2%80%a8/60%Daily2020-02-07 13:53
https://kosovapost.net/mbledhja-per-idlibin-ne-okb-turqia-ka-te-drejten-per-tu-vetembrojtur/60%Daily2020-02-07 13:44
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-qeveria-do-te-jete-prane-komunave-dhe-banoreve-te-klines-istogut-e-pejes-qe-pesuan-nga-ererat-e-fuqishme/60%Daily2020-02-07 13:58
https://kosovapost.net/kete-premtim-i-ben-babait-djali-i-policit-te-vrare-video/60%Daily2020-02-07 13:25
https://kosovapost.net/ne-mesin-e-punekerkuesve-ne-kosove-edhe-ata-me-graden-doktor-e-master/60%Daily2020-02-07 13:15
https://kosovapost.net/haradinaj-pritet-te-jete-deshmitar-ne-rastin-veteranet/60%Daily2020-02-07 13:12
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-takohet-me-kryediplomatin-cek-ne-prishtine-pavel-bilek/60%Daily2020-02-07 13:08
https://kosovapost.net/sot-jane-shume-te-njohura-por-a-i-njihni-dy-vogelushet-ne-fotografi/60%Daily2020-02-07 13:00
https://kosovapost.net/a-ka-deshtuar-shpend-ahmeti-nga-100-premtime-i-realizoi-vetem-18/60%Daily2020-02-07 12:53
https://kosovapost.net/lahaj-te-na-falesh-qe-sbeme-aq-sa-duhet-per-ty-nexhmije/60%Daily2020-02-07 12:53
https://kosovapost.net/per-cfare-u-qortua-alketa-vejsiu-ne-sanremo/60%Daily2020-02-07 12:39
https://kosovapost.net/kurti-priti-ne-takim-ambasadoren-barisic-do-te-vazhdoje-bashkepunimi-kosove-kroaci/60%Daily2020-02-07 12:26
https://kosovapost.net/dybala-afer-marreveshjes-se-re-me-kete-ekip/60%Daily2020-02-07 12:19
https://kosovapost.net/veseli-lamtumire-nexhmije-e-faleminderit-per-vepren-qe-le-pas/60%Daily2020-02-07 12:06
https://kosovapost.net/meta-nexhmije-pagarusha-nje-yll-i-pashuar-i-muzikes-shqiptare/60%Daily2020-02-07 11:57
https://kosovapost.net/asnje-rast-me-koronavirus-cpo-fsheh-korea-e-veriut/60%Daily2020-02-07 11:49
https://kosovapost.net/nexhmije-pagarusha-do-te-varroset-ne-vendlindje/60%Daily2020-02-07 11:45
https://kosovapost.net/veliu-duhet-te-fillohet-fushata-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizata-nderkombetare/60%Daily2020-02-07 11:41
https://kosovapost.net/shembelltyra-e-nexhmije-pagarushes-do-te-kujtohet-perjetesisht/60%Daily2020-02-07 11:42
https://kosovapost.net/kurti-ne-dialogun-me-serbine-nuk-do-te-ngutemi/60%Daily2020-02-07 11:39
https://kosovapost.net/komuna-e-shtimes-jep-kete-scarim/60%Daily2020-02-07 11:25
https://kosovapost.net/keta-jane-deputetet-qe-do-ti-zevendesojne-keta-pese-ministra/60%Daily2020-02-07 11:17
https://kosovapost.net/thaci-vdekja-e-nexhmije-pagarushes-eshte-humbje-e-madhe-per-artin-tone-kombetar/60%Daily2020-02-07 11:05
https://kosovapost.net/transferimi-i-barcelones-nga-premierliga/60%Daily2020-02-07 11:00
https://kosovapost.net/kurti-sikur-jemi-takuar-me-borrell-do-te-takoheshim-edhe-me-lajcak/60%Daily2020-02-07 10:59
https://kosovapost.net/a-do-ta-takoje-kryeministrin-kurti-flet-vuciq/60%Daily2020-02-07 10:48
https://kosovapost.net/tre-persona-nga-maqedonia-ne-anijen-me-koronavirus-ne-japoni/60%Daily2020-02-07 10:41
https://kosovapost.net/disa-keshilla-pe-kujdesin-e-dhembeve/60%Daily2020-02-07 10:44
https://kosovapost.net/kaplohet-nga-zjarri-shtylla-elektrike-ne-hajvali-keds-menjeher-merr-masa-per-sanimin-e-problemit-video/60%Daily2020-02-07 10:25
https://kosovapost.net/nexhmije-pagarusha-do-te-mbahet-mend-gjithmone-kenget-e-saj-jane-te-pavdekshme/60%Daily2020-02-07 10:30
https://kosovapost.net/shuhet-nga-jeta-ikona-e-muzikes-shqiptare-nexhmije-pagarusha/60%Daily2020-02-07 10:16
https://kosovapost.net/policia-e-shpeton-nje-te-semure-ne-dragash-i-cili-ishte-bllokuar-nga-bora/60%Daily2020-02-07 10:43
https://kosovapost.net/shba-ja-vret-udheheqesin-e-al-kaedes-ne-jemen/60%Daily2020-02-07 10:11
https://kosovapost.net/ne-nderim-te-kobe-bryant/60%Daily2020-02-07 10:13
https://kosovapost.net/interi-deshtoi-ta-transferoj-futbollistin-e-milanit-gjate-janarit/60%Daily2020-02-07 09:51
https://kosovapost.net/koronavirusi-makth-ne-anije-mos-na-lini-te-vdesim/60%Daily2020-02-07 09:46
https://kosovapost.net/arrestohen-tre-persona-per-dhune-ne-familje/60%Daily2020-02-07 10:10
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-takon-rugoven-viziton-shkollen-e-demtuar-nga-ererat-ne-nje-fshat-te-istogut/60%Daily2020-02-07 09:40
https://kosovapost.net/zhduket-nje-vajze-ne-peje/60%Daily2020-02-07 09:58
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-shpall-zgjedhjet-per-kryetar-te-podujeves/60%Daily2020-02-07 09:22
https://kosovapost.net/kjo-eshte-semundja-e-pasherueshme-e-lekures-foto/60%Daily2020-02-07 09:27
https://kosovapost.net/vdekja-e-doktorit-qe-zbuloi-koranovirusin-kina-fillon-hetimet/60%Daily2020-02-07 08:57
https://kosovapost.net/reperi-i-njohur-ka-nje-lutje-per-kryeminstrin-kurti/60%Daily2020-02-07 08:52
https://kosovapost.net/kurti-ne-kline-ererat-shkaktuan-deme-materiale-e-rendesishme-qe-nuk-kemi-jete-te-humbura/60%Daily2020-02-07 08:45
https://kosovapost.net/abazi-qeveria-kurti-do-ti-kaloje-te-gjitha-pengesat-edhe-ate-te-presidentit/60%Daily2020-02-07 08:41
https://kosovapost.net/kurtin-e-uron-bashkeluftetari-i-komandatit-adem-jashari/60%Daily2020-02-07 08:37
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-new-york-kosova-i-ka-dyert-e-hapura-ne-vendet-me-te-rendesishme-vendimarrese/60%Daily2020-02-07 08:33
https://kosovapost.net/messi-mund-te-largohet-nga-barcelona-pa-para/60%Daily2020-02-07 08:22
https://kosovapost.net/vuciq-paralajmeron-takim-me-merkelin-efare-do-te-kerkoje-nga-ajo/60%Daily2020-02-07 08:08
https://kosovapost.net/me-rekomandimin-e-merkel-be-ja-zgjedh-te-derguarin-special-per-bisedimet-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-02-07 08:00
https://kosovapost.net/a-po-i-humbe-kosova-2-4-milione-euro-te-ipa-s/60%Daily2020-02-07 07:56
https://kosovapost.net/lengu-i-hudhres-dhe-qepes-ilac-kunder-shume-semundjeve/60%Daily2020-02-07 07:54
https://kosovapost.net/rama-nuk-do-te-qendrojme-tek-dera-e-evropes-duke-qare/60%Daily2020-02-07 07:47
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-me-projekt-alternativ-ne-vend-te-autostrades-se-dukagjinit/60%Daily2020-02-07 07:45
https://kosovapost.net/kurti-viziton-komunat-e-demtuara-nga-ererat/60%Daily2020-02-07 07:42
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit/60%Daily2020-02-07 07:39
https://kosovapost.net/shperthen-dhuna-ne-parlamentin-e-ukraines-foto/60%Daily2020-02-06 22:41
https://kosovapost.net/incident-ne-beograd-daciq-sulmon-komisionarin-e-be-se-per-zgjerim-e-detyron-ta-leshoje-takimin/60%Daily2020-02-06 22:20
https://kosovapost.net/pse-pacolli-po-ia-ofron-konjufces-aeroplanin-e-tij-privat-per-te-siguruar-njohje/60%Daily2020-02-06 22:13
https://kosovapost.net/selimi-thote-se-kadri-veseli-e-di-gjithe-te-verteten-per-syrin-e-popullit/60%Daily2020-02-06 21:49
https://kosovapost.net/e-nesermja-jone-e-perbashket/60%Daily2020-02-06 21:42
https://kosovapost.net/kina-zgjedh-te-sakrifikoje-11-milione-njerez-ne-wuhan-per-te-ndaluar-coronavirusin/60%Daily2020-02-06 21:23
https://kosovapost.net/albin-kurti-ka-kerkuar-te-jete-ushtar-i-uck-se-flet-rexhep-selimi/60%Daily2020-02-06 21:18
https://kosovapost.net/kurti-tregon-kur-do-te-hiqet-taksa-flet-edhe-per-linjen-ajrore-beograd-prishtine/60%Daily2020-02-06 20:57
https://kosovapost.net/edhe-nje-shkelje-e-ligjit-nga-presidenti-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2020-02-06 20:51
https://kosovapost.net/osmani-pervoja-e-kroacise-shtyse-per-procesin-e-integrimit/60%Daily2020-02-06 20:39
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-emerohet-shef-i-grupit-parlamentar-te-lvv-se/60%Daily2020-02-06 20:34
https://kosovapost.net/kush-eshte-rozeta-hajdari-gruaja-qe-udheheq-ministrine-me-te-rendesishme/60%Daily2020-02-06 20:27
https://kosovapost.net/ideja-e-kurtit-per-sherbim-te-detyruar-ushtarak-ja-cili-modeli-i-cilit-vend-shihet-me-i-pershtatshmi/60%Daily2020-02-06 19:58
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-e-godet-hysenin-projekti-yt-per-koalicion-ldk-pdk-deshtoi-keq/60%Daily2020-02-06 19:54
https://kosovapost.net/kurti-dhe-veliu-takohen-me-ambasadorin-e-italise-ne-prishtine/60%Daily2020-02-06 18:42
https://kosovapost.net/bashkohen-shqiptaret-ne-maqedoni-sela-lidh-koalicion-parazgjedhor-me-alternativen/60%Daily2020-02-06 18:39
https://kosovapost.net/analistet-fitorja-e-vv-se-do-te-reflektohet-edhe-ne-maqedoni-video/60%Daily2020-02-06 18:31
https://kosovapost.net/perse-prek-me-shume-grate-semundja-e-plakjes-se-trurit/60%Daily2020-02-06 18:27
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-te-premtes-dhe-te-shtunes/60%Daily2020-02-06 18:15
https://kosovapost.net/kurti-seshte-e-pamundur-qe-te-arrihet-nje-marreveshje-me-serbine-brenda-ketij-viti-video/60%Daily2020-02-06 18:20
https://kosovapost.net/kfor-i-turk-ndihmon-fakultetin-ekonomik-prane-universitetit-ukshin-hoti-ne-prizren/60%Daily2020-02-06 17:59
https://kosovapost.net/saudia-i-ofron-ndihme-kines-per-perballimin-e-epidemise/60%Daily2020-02-06 17:47
https://kosovapost.net/gabimin-qe-sduhet-ta-beje-pdk-ja/60%Daily2020-02-06 17:39
https://kosovapost.net/me-ta-lidh-shuplake-ngritet-aktakuze-kunder-kercenuesit-te-policit/60%Daily2020-02-06 17:34
https://kosovapost.net/arrestohen-25-persona-shkaterrohet-banda-e-gangstereve-shqiptare-ne-europe/60%Daily2020-02-06 17:25
https://kosovapost.net/termet-6-1-i-shkalles-rihter-ja-ku-u-ndje-lekundja-me-e-fuqisheme-e-dites/60%Daily2020-02-06 17:19
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-takon-shefin-e-zyres-diplomatike-te-belgjikes/60%Daily2020-02-06 17:13
https://kosovapost.net/zvicra-vendi-me-i-shtrenjte-ne-bote-per-te-jetuar-ja-ku-renditet-kosova/60%Daily2020-02-06 17:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-inxhinieri-shqiptar-qe-ndertoi-per-20-vjet-kukesin-anti-berthamor-video/60%Daily2020-02-06 16:44
https://kosovapost.net/a-do-te-shfuqizoje-qeveria-kurti-gjithcka-qe-haradinaj-vendosi-pas-doreheqjes/60%Daily2020-02-06 17:00
https://kosovapost.net/ky-eshte-fshati-me-emrin-karakteristik-afer-dragashit/60%Daily2020-02-06 16:25
https://kosovapost.net/manchester-city-si-do-te-luaj-nese-e-tranferon-messin/60%Daily2020-02-06 16:09
https://kosovapost.net/ministri-i-bujqesise-evidenton-demet-nga-ererat/60%Daily2020-02-06 15:53
https://kosovapost.net/thaci-kujton-konferencen-e-rambujese/60%Daily2020-02-06 15:35
https://kosovapost.net/xhelal-svecla-merr-post-te-rendesishem-qeveritar/60%Daily2020-02-06 15:29
https://kosovapost.net/ministri-anton-quni-e-bene-perhajer-postin-e-tij-me-viziten-e-ambasadorit-gjerman/60%Daily2020-02-06 15:26
https://kosovapost.net/ministri-i-zhvillimit-rajonal-mori-detyren-e-re/60%Daily2020-02-06 15:24
https://kosovapost.net/koronavirus-mos-me-puth-kenga-me-keshilla-per-semundjen/60%Daily2020-02-06 15:02
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-kursen-13-milione-euro-ne-krahasim-me-pan-in/60%Daily2020-02-06 14:48
https://kosovapost.net/shaqiri-ne-vemendjen-e-ketij-ekipi-te-njohur/60%Daily2020-02-06 14:41
https://kosovapost.net/kosoves-po-i-plaket-statfi-shendetesor/60%Daily2020-02-06 14:32
https://kosovapost.net/veseli-qeveria-mos-te-dorezohet-para-serbise-per-taksen/60%Daily2020-02-06 14:15
https://kosovapost.net/kurti-neser-ne-terren-per-te-vizituar-komunat-e-demtuara-nga-ererat-e-fuqishme/60%Daily2020-02-06 14:07
https://kosovapost.net/kjo-eshte-situata-e-fundit-nga-istogu-komuna-merr-kete-vendim/60%Daily2020-02-06 14:00
https://kosovapost.net/haradinaj-shfaqet-i-lumtur-nga-washingtoni-ndan-tavolinen-me-sekretarin-e-shtetit/60%Daily2020-02-06 13:47
https://kosovapost.net/llapjanet-ne-hall-me-boren-komuna-nuk-iu-del-ne-ndihme/60%Daily2020-02-06 13:33
https://kosovapost.net/pritet-shpallja-e-zgjedhjeve-ne-podujeve/60%Daily2020-02-06 13:23
https://kosovapost.net/ministrja-e-drejtesise-haxhiu-viziton-qeline-ku-vdiq-dehari/60%Daily2020-02-06 13:09
https://kosovapost.net/ne-sa-ora-duhet-te-zgjohemi-per-te-qene-te-lumtur-2/60%Daily2020-02-06 13:06
https://kosovapost.net/kqz-ja-te-premten-merret-me-zevendesuesit-e-deputeteve-qe-u-bene-ministra/60%Daily2020-02-06 12:46
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-shkurt/60%Daily2020-02-06 12:44
https://kosovapost.net/boshko-jakshiq-nuk-duhet-lejuar-ruset-ne-tavolinen-e-bisedimeve-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-02-06 12:40
https://kosovapost.net/momenti-kur-avioni-me-183-persona-shperthen-ne-flake-video/60%Daily2020-02-06 12:32
https://kosovapost.net/osmani-reciprociteti-ne-vend-te-tarifes-pjese-e-programit-te-perbashket-qeverises/60%Daily2020-02-06 12:24
https://kosovapost.net/de-ligt-do-te-jete-i-pandalshem/60%Daily2020-02-06 12:29
https://kosovapost.net/roli-i-gjermanise-eshte-dhe-do-te-mbetet-ekzistencial-per-kosoven/60%Daily2020-02-06 12:04
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-e-sindikalistin-e-policise-se-kosoves/60%Daily2020-02-06 12:02
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-merr-vendim-per-pezullimin-e-detyres-si-asistente-ne-up/60%Daily2020-02-06 11:53
https://kosovapost.net/pervec-kengetares-ky-eshte-profesioni-i-ri-i-rita-ores/60%Daily2020-02-06 12:19
https://kosovapost.net/pdk-bojkotoi-mbledhjen-e-kryesise-per-shkak-te-fotografise-se-thacit-por-ky-eshte-mesazhi-i-kryekuvendares-osmani/60%Daily2020-02-06 11:28
https://kosovapost.net/kamrierja-e-pelqen-punen-e-saj-pasi-miliarderi-i-le-kaq-bashkish-asaj/60%Daily2020-02-06 11:19
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-ngushellon-presidentin-erdogan-familjaret-dhe-popullin-turk-per-viktimat-nga-orteku-i-bores/60%Daily2020-02-06 11:19
https://kosovapost.net/betohen-anetaret-e-rinj-te-kqz-se/60%Daily2020-02-06 11:07
https://kosovapost.net/ky-dedikim-i-gruas-kobe-bryant-thyen-zemrat-ne-instagram/60%Daily2020-02-06 11:43
https://kosovapost.net/kryeqyteti-stoliset-me-flamuj-shtetror-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-02-06 11:06
https://kosovapost.net/treni-del-nga-binaret-ka-te-vdekur/60%Daily2020-02-06 10:51
https://kosovapost.net/ja-kend-e-fajeson-guardiola-per-formen-e-hazardit/60%Daily2020-02-06 12:32
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-kryeise-pdk-e-bojkoton/60%Daily2020-02-06 10:35
https://kosovapost.net/gjykata-refuzon-qe-thaci-haradinaj-e-mustafa-te-degjohen-si-deshmitare-ne-gjykimin-e-rastit-veteranet/60%Daily2020-02-06 10:20
https://kosovapost.net/vlora-dumoshi-pranon-urimet-nga-homologia-margariti/60%Daily2020-02-06 09:54
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2020-02-06 09:45
https://kosovapost.net/policia-arreston-dy-shtetas-te-huaj/60%Daily2020-02-06 09:38
https://kosovapost.net/ndahet-nga-legjenda-e-hollivudit-foto/60%Daily2020-02-06 10:34
https://kosovapost.net/kengetari-i-njohur-kenge-per-koronavirusin-mos-me-puth-foto-video/60%Daily2020-02-06 09:42
https://kosovapost.net/si-ta-eliminoni-celulitin-ja-disa-metoda/60%Daily2020-02-06 12:25
https://kosovapost.net/ererat-e-fuqishme-shkaktojne-deme-te-medha-ne-peje-foto/60%Daily2020-02-06 09:14
https://kosovapost.net/inspektorati-policor-jep-detaje-per-arrestimin-e-rreshterit-te-policise/60%Daily2020-02-06 09:07
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-shba-ja-e-transformoi-rajonin-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-02-06 09:03
https://kosovapost.net/gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-koronavirusit/60%Daily2020-02-06 09:00
https://kosovapost.net/shperthim-ne-banesen-e-ish-basketbollistit/60%Daily2020-02-06 08:58
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-mban-mbledhjen-e-pare-te-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2020-02-06 08:46
https://kosovapost.net/ajsbergu-me-i-madh-ne-bote-eshte-ne-levizje/60%Daily2020-02-06 08:30
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-haradinaj-i-dergon-leter-te-hapur-kryeministrit-kurtit-e-lut-te-mos-e-heq-taksen/60%Daily2020-02-06 08:15
https://kosovapost.net/griep-gjykaten-speciale-nuk-mund-ta-ndale-asnje-veprim/60%Daily2020-02-06 08:05
https://kosovapost.net/shba-ja-ua-rekomandon-kosoves-e-shqiperise-gazin-natyror-te-lengshem/60%Daily2020-02-06 08:02
https://kosovapost.net/keto-peme-e-perime-nga-mbrojne-nga-kanceri/60%Daily2020-02-06 08:24
https://kosovapost.net/veshtrim-nga-brukseli-metodologjia-e-re-ia-ve-frenat-zgjerimit/60%Daily2020-02-06 07:54
https://kosovapost.net/edhe-sot-dridhet-toka-ja-ku-ishte-epiqendra/60%Daily2020-02-06 07:40
https://kosovapost.net/ronaldo-festoi-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush-dhe-dhurata-superluksoze-video/60%Daily2020-02-06 07:34
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-konferenca-e-rambujese/60%Daily2020-02-06 07:32
https://kosovapost.net/haradinaj-taksa-te-hiqet-pasi-te-njihet-shtetesia-e-kosoves/60%Daily2020-02-06 07:22
https://kosovapost.net/dy-komuna-nderkrejne-mesimin-per-shkak-te-motit-te-lige/60%Daily2020-02-06 07:51
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nje-person-nuk-mundi-tu-mbijetoi-plageve-nga-aeroplani-i-rrezuar/60%Daily2020-02-05 22:47
https://kosovapost.net/finlanda-do-tju-jape-baballareve-pushim-prinderor-si-nenave/60%Daily2020-02-05 22:42
https://kosovapost.net/polici-i-kosoves-arrestohet-duke-marre-ryshfet-1450-euro-video/60%Daily2020-02-05 22:29
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vv-se-thote-se-eshte-zbuluar-fajtori-per-korrupsionin-dhe-keqqeverisjen/60%Daily2020-02-05 22:25
https://kosovapost.net/veliu-jep-detaje-per-arrestimin-e-udheheqsit-te-krimeve-ekonomike/60%Daily2020-02-05 22:12
https://kosovapost.net/efekti-kurti-arrestohet-per-korrupsion-hetuesi-i-larte-i-krimeve-ekonomike/60%Daily2020-02-05 22:06
https://kosovapost.net/trump-lirohet-nga-akuza-per-abuzim-te-pushtetit-mbetet-president/60%Daily2020-02-05 22:01
https://kosovapost.net/vetevritet-polici-i-kosoves-me-armen-e-tij-te-punes/60%Daily2020-02-05 21:47
https://kosovapost.net/nje-grua-e-dyshuar-per-koronavirus-ka-ikur-nga-spitali-ne-austri/60%Daily2020-02-05 21:41
https://kosovapost.net/masa-mbrojtese-100-ndaj-produkteve-te-serbise-dhe-bih-eshte-vjeteruar/60%Daily2020-02-05 21:32
https://kosovapost.net/hoti-vendimet-e-ramush-haradinajt-pas-doreheqjes-do-te-rishikohen/60%Daily2020-02-05 20:56
https://kosovapost.net/a-pranoi-berisha-te-behet-keshilltar-i-qunit/60%Daily2020-02-05 20:49
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-takon-ambasadorin-e-hungarise/60%Daily2020-02-05 20:44
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-takon-ambasadorin-e-osbe-se-ne-kosove/60%Daily2020-02-05 20:35
https://kosovapost.net/cfare-moti-pritet-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme/60%Daily2020-02-05 19:54
https://kosovapost.net/ja-cka-thote-kusari-lila-per-reciprocitetin-me-serbine/60%Daily2020-02-05 19:49
https://kosovapost.net/haradinaj-e-shkeli-ligjin-me-vendimin-e-fundit-qe-e-mori-si-kryeminister/60%Daily2020-02-05 19:45
https://kosovapost.net/pas-reshjeve-te-bores-rritet-niveli-i-ujit-te-liqeni-i-badovcit/60%Daily2020-02-05 19:39
https://kosovapost.net/keds-mbi-550-punetore-jane-ne-terren-duke-sanuar-prishjet-2/60%Daily2020-02-05 19:28
https://kosovapost.net/konjufca-takon-ambasadorin-gjerman-me-gjermanine-duhet-bashkepunim-i-gjithanshem/60%Daily2020-02-05 19:17
https://kosovapost.net/cfare-do-te-fitoje-kosova-nga-qeveria-kurti/60%Daily2020-02-05 19:06
https://kosovapost.net/35863-2/60%Daily2020-02-05 19:20
https://kosovapost.net/pacollit-nuk-i-rrihet-ne-opozite-ja-cka-i-ofron-konjufces/60%Daily2020-02-05 18:27
https://kosovapost.net/aeroplani-i-pegasus-airlines-del-jashte-pistes-se-aeroportit/60%Daily2020-02-05 18:22
https://kosovapost.net/fundi-i-hakmarrjes-ushqimore-te-ramush-haradinajt/60%Daily2020-02-05 18:19
https://kosovapost.net/osmani-nuk-kam-asnje-dileme-qe-tarifa-duhet-te-zevendesohet-me-reciprocitet/60%Daily2020-02-05 17:50
https://kosovapost.net/thellohen-akuzat-vv-veseli-paralajmeroi-vetevrasje-nje-jave-para-vdekjes-se-deharit/60%Daily2020-02-05 17:36
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-bqk-se-per-kompanite-e-sigurimeve/60%Daily2020-02-05 17:30
https://kosovapost.net/kurti-takon-abbott-britania-e-madhe-aleat-shume-i-rendesishem-i-kosoves/60%Daily2020-02-05 17:09
https://kosovapost.net/qkuk-pajiset-me-maska-e-rentgen-mobil-kunder-coronavirusit/60%Daily2020-02-05 17:00
https://kosovapost.net/ministri-konjufca-pret-ambasadorin-turk-konfirmuam-raportet-e-shkelqyeshme-me-turqine/60%Daily2020-02-05 16:49
https://kosovapost.net/konjufca-edhe-pas-brexit-kosova-dhe-britania-do-te-kene-marredhenie-te-shkelqyeshme/60%Daily2020-02-05 16:39
https://kosovapost.net/ushtaraku-anton-quni-po-cmend-serbine-reagon-edhe-gjenerali-serb-lazareviq/60%Daily2020-02-05 16:40
https://kosovapost.net/haxhiu-e-ben-viziten-e-pare-si-ministre-ne-vendin-ku-vdiq-astrit-dehari/60%Daily2020-02-05 16:27
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-eshte-lene-e-vetmuar-e-sabotuardhe-e-penguar-nga-institucionet/60%Daily2020-02-05 16:29
https://kosovapost.net/osmani-therret-per-neser-mbledhjen-e-kryesise/60%Daily2020-02-05 16:18
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-eshte-lene-e-vetmuar-e-sabotuar-dhe-e-penguar-nga-insitucionet/60%Daily2020-02-05 16:29
https://kosovapost.net/pemet-dhe-perimet-na-e-shtojne-nivelin-e-energjise/60%Daily2020-02-05 15:49
https://kosovapost.net/turqi-nga-orteku-i-bores-te-pakten-33-persona-humben-jeten/60%Daily2020-02-05 15:32
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-ambasadorin-e-hungarise-markusz/60%Daily2020-02-05 15:20
https://kosovapost.net/kurti-do-ti-rishqyrtojme-vendimet-qe-haradinaj-mori-pas-doreheqjes/60%Daily2020-02-05 15:15
https://kosovapost.net/trump-i-shkruan-vuciqit-ja-cfare-i-kerkon/60%Daily2020-02-05 15:09
https://kosovapost.net/miratohet-metodologjia-e-re-e-zgjerimit-te-be-se/60%Daily2020-02-05 14:47
https://kosovapost.net/juventusi-e-shenjestron-mbrojtesin-e-chelsea/60%Daily2020-02-05 14:44
https://kosovapost.net/apostolova-duam-vazhdimin-e-dialogut-me-serbine/60%Daily2020-02-05 14:38
https://kosovapost.net/kurti-me-serbine-reciprocitet-me-kete-pajtohet-edhe-opozita/60%Daily2020-02-05 14:32
https://kosovapost.net/grenell-qeverite-europiane-nuk-pelqejne-gjithmone-ate-qe-themi-por-e-dine-se-kemi-te-drejte-dhe-e-respektojne-ate/60%Daily2020-02-05 14:14
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kenga-e-re-e-kengetarit-te-njohur-amanet-mos-me-harro/60%Daily2020-02-05 14:21
https://kosovapost.net/ujesjellesi-prishtina-thirrje-per-qytetare-shpenzojeni-racionalisht-ujin-e-pijshem/60%Daily2020-02-05 13:56
https://kosovapost.net/ja-si-e-kujtojne-koleget-pervjetorin-e-vdekjes-se-dr-florit/60%Daily2020-02-05 14:22
https://kosovapost.net/keds-mbi-550-punetore-jane-ne-terren-duke-sanuar-prishjet/60%Daily2020-02-05 13:57
https://kosovapost.net/a-do-te-hiqet-taksa-ndaj-serbise-flet-kryekuvendarja-osmani/60%Daily2020-02-05 13:33
https://kosovapost.net/selimi-uron-kryeministrin-kurti/60%Daily2020-02-05 13:36
https://kosovapost.net/ike-nga-spitali-pacientja-em-koranavirus/60%Daily2020-02-05 13:32
https://kosovapost.net/berisha-jam-i-lumtur-qe-mandatin-po-ia-dorezoj-shokut-te-luftes/60%Daily2020-02-05 12:45
https://kosovapost.net/minstrja-bajraminate-e-dite-duhet-te-punojme-per-femijet/60%Daily2020-02-05 13:02
https://kosovapost.net/pritet-te-jap-doreheqje-agim-veliu-kryetari-i-komunes-se-podujeves/60%Daily2020-02-05 12:34
https://kosovapost.net/rrustem-berisha-nuk-largohet-nga-ministria-e-mbrojtjes/60%Daily2020-02-05 12:17
https://kosovapost.net/miftaraj-asnje-anetar-i-kabinetit-te-ri-qeveritar-nuk-ka-aktakuze-per-korrupsion/60%Daily2020-02-05 12:09
https://kosovapost.net/ke-propozon-strategjine-e-re-per-ballkanin/60%Daily2020-02-05 12:05
https://kosovapost.net/ik-nga-bayern-por-ku-eshte-e-ardhmja-e-perisiqit/60%Daily2020-02-05 13:00
https://kosovapost.net/skandali-arrestohet-per-ngacmim-seksual-presidenti-i-klubit-te-njohur/60%Daily2020-02-05 11:46
https://kosovapost.net/apeli-con-ne-burg-tolajn-dhe-pese-zyrtare-te-tjere-per-rastin-e-asgjesimit-te-barnave-pa-afat/60%Daily2020-02-05 11:43
https://kosovapost.net/berisha-zyrtarisht-ia-dorezon-qunit-detyren-e-ministrit-te-mbrojtjes/60%Daily2020-02-05 11:40
https://kosovapost.net/arrestohet-burri-qe-ngacmoi-gruan-permes-rrjetit-social/60%Daily2020-02-05 11:37
https://kosovapost.net/kerkohet-avancimi-i-bashkepunimit-kosove-shqiperi/60%Daily2020-02-05 11:47
https://kosovapost.net/hudhet-poshte-aktakuza-ndaj-glauk-konjufces-xhelal-svecles-dhe-te-tjereve-per-demtimin-e-veturave-te-eulex-it/60%Daily2020-02-05 11:15
https://kosovapost.net/cilat-jane-konsumimet-e-cajit-te-zi-per-shendetin-e-zemres/60%Daily2020-02-05 11:22
https://kosovapost.net/deputeti-shala-sot-intervistohet-nga-specialja/60%Daily2020-02-05 10:06
https://kosovapost.net/aksident-i-rend-ne-magjistralen-gjilan-prishtine/60%Daily2020-02-05 09:54
https://kosovapost.net/raporti-perfundimtar-985-milione-euro-deme-nga-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2020-02-05 09:52
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2020-02-05 09:45
https://kosovapost.net/ky-eshte-goli-per-kornize-lojtari-i-dortmundit-shkund-merimangat-me-nje-perle-video/60%Daily2020-02-05 09:30
https://kosovapost.net/a-eshte-e-vertete-se-gruaja-e-kobe-bryant-e-ka-vrare-veten-mesojeni-te-verteten/60%Daily2020-02-05 09:21
https://kosovapost.net/trump-flet-80-minuta-e-nuk-permend-gjyqin-e-tij-pelosi-i-gris-fjalimin/60%Daily2020-02-05 09:17
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-leposaviq/60%Daily2020-02-05 09:13
https://kosovapost.net/pilicia-arreston-dy-persona-ne-lipjan/60%Daily2020-02-05 09:10
https://kosovapost.net/gabitje-me-arme-ne-shtime/60%Daily2020-02-05 08:29
https://kosovapost.net/e-paparashikueshme-mario-giuffredi-tregon-te-ardhmen-e-elseid-hysajt/60%Daily2020-02-05 08:22
https://kosovapost.net/kalendari-historik-5-janar/60%Daily2020-02-05 08:18
https://kosovapost.net/shkon-ne-492-numri-i-te-vdekurve-24-400-te-prekur-ne-mbare-boten/60%Daily2020-02-05 08:13
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shuma-e-parave-qe-moren-jennifer-lopez-dhe-shakira-ne-super-bowl/60%Daily2020-02-05 08:11
https://kosovapost.net/shkelje-ne-tenderin-110-milionesh-mi-ja-vazhdon-procedurat-tenderuese/60%Daily2020-02-05 08:07
https://kosovapost.net/dfk-ja-e-quan-papergjegjesi-braktisjen-e-pozites-se-kryetarit-nga-veliu/60%Daily2020-02-05 08:03
https://kosovapost.net/sfidat-qe-e-presin-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-05 08:00
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-e-ka-te-qarte-rrugetimin-e-ky-rrugetim-eshte-ne-rresht-dhe-partneritet-me-shba/60%Daily2020-02-05 07:42
https://kosovapost.net/virusi-kinez-kjo-pamje-do-ju-thyeje-zemrat-vajza-video/60%Daily2020-02-05 07:32
https://kosovapost.net/senati-amerikan-pritet-ta-shfajesoje-trumpin/60%Daily2020-02-05 07:27
https://kosovapost.net/vaj-ulliri-e-veze-kura-fantastike-qe-te-gjithe-po-e-provojne/60%Daily2020-02-05 07:24
https://kosovapost.net/shiheni-me-vemendje-kete-autogol-video/60%Daily2020-02-05 07:18
https://kosovapost.net/ndryshon-metoda-per-anetaresim-ne-be-keto-jane-kushtet-per-vendet-e-ballkanit/60%Daily2020-02-05 07:15
https://kosovapost.net/abdixhiku-kam-urdheruar-qe-kompanite-ti-pastojne-rruget-gjate-nates/60%Daily2020-02-05 07:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-sot/60%Daily2020-02-05 07:07
https://kosovapost.net/ish-ministri-i-pdk-se-tregon-se-cka-e-pyeten-ne-hage/60%Daily2020-02-04 22:56
https://kosovapost.net/bajqinovci-gjithe-ata-ministra-qe-do-kene-skandale-do-ikin-ne-shtepi-qofshin-nga-vv-apo-ldk/60%Daily2020-02-04 22:41
https://kosovapost.net/kurti-pranon-urim-nga-kryeparlamentari-i-turqise/60%Daily2020-02-04 22:31
https://kosovapost.net/koncepte-mbi-ushtrite-moderne/60%Daily2020-02-04 22:20
https://kosovapost.net/anetari-i-kryesise-se-akr-se-ne-dardane-aderon-ne-levizjen-vetevendosje-foto/60%Daily2020-02-04 22:24
https://kosovapost.net/nis-bora-ne-kryeqytet-kryetari-ahmeti-ka-nje-lutje-per-qytetaret/60%Daily2020-02-04 21:16
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-ka-nje-paralajmerim-per-aleksandar-vuciqin/60%Daily2020-02-04 21:12
https://kosovapost.net/hysaj-prane-rinovimit-me-napolin/60%Daily2020-02-04 20:52
https://kosovapost.net/osmani-nuk-kam-shkelur-ligjin-qe-leviza-fotografine-e-thacit/60%Daily2020-02-04 20:46
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ka-disa-fjale-per-agim-veliun/60%Daily2020-02-04 20:37
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-ne-bruksel-paralajmeron-vizite-te-donald-tuskut-ne-prishtine/60%Daily2020-02-04 20:24
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-ja-pse-fitoi-vetevendosje/60%Daily2020-02-04 19:59
https://kosovapost.net/kurti-viziten-e-pare-zyrtare-si-kryeminister-do-ta-beje-ne-shqiperi/60%Daily2020-02-04 19:53
https://kosovapost.net/kurti-komenton-heqjen-e-fotos-se-thacit-nga-osmani-nuk-besoj-qe-vjosa-ben-veprime-pa-arsye/60%Daily2020-02-04 19:45
https://kosovapost.net/keds-stuhia-ka-shkaktuar-nje-numer-te-madh-prishjesh/60%Daily2020-02-04 19:41
https://kosovapost.net/treva-e-dukagjinit-ne-terr-100-mije-konsumatore-mbesin-pa-rryme-si-pasoje-e-reshjeve/60%Daily2020-02-04 19:39
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-rrugen-nacionale-mitrovice-prishtine-lendohen-tre-persona/60%Daily2020-02-04 19:13
https://kosovapost.net/cili-eshte-politikani-qe-per-here-te-pare-pas-12-vjetesh-nuk-do-te-jete-minister/60%Daily2020-02-04 19:07
https://kosovapost.net/kurti-kujton-20-vjetorin-e-debimit-te-shqiptareve-nga-mitrovica/60%Daily2020-02-04 19:02
https://kosovapost.net/krejt-e-burgjet-e-kosoves-i-kisha-veshur-me-tapeta-te-printuar-me-ftyren-e-hashim-thacit/60%Daily2020-02-04 18:46
https://kosovapost.net/presidenti-i-ukraines-mos-e-vendosni-foton-time-ne-zyre-vendosni-ato-te-femijeve-tuaj/60%Daily2020-02-04 18:33
https://kosovapost.net/heldt-uron-kurtin-per-postin-e-ri/60%Daily2020-02-04 22:47
https://kosovapost.net/sherbimi-ushtarak-i-obligueshem-ne-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-04 18:07
https://kosovapost.net/sulm-ne-meksike-nente-persona-humbin-jeten/60%Daily2020-02-04 17:49
https://kosovapost.net/grate-me-te-pushtetshme-ne-qeverine-e-drejtuar-nga-albin-kurti/60%Daily2020-02-04 17:35
https://kosovapost.net/kur-do-te-bjere-bore-flet-syle-tahirsylaj/60%Daily2020-02-04 17:10
https://kosovapost.net/kush-eshte-arben-vitia-ministri-i-ri-i-shendetesise/60%Daily2020-03-28 00:59
https://kosovapost.net/ja-cfare-pasurie-kane-deklaruar-gjashte-ministrat-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-04 17:00
https://kosovapost.net/ambasadori-austriak-i-sjell-osmanit-urimet-e-kryetarit-te-parlamentit-te-austrise/60%Daily2020-02-04 16:50
https://kosovapost.net/pas-largimit-te-veliut-ky-pritet-te-jete-kandidati-i-ldk-se-per-kryetar-te-podujeves/60%Daily2020-02-04 17:24
https://kosovapost.net/per-nje-vit-1-mije-e-586-kosovare-jane-prekur-nga-kanceri/60%Daily2020-02-04 16:38
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-sot-mban-edhe-dy-takime/60%Daily2020-02-04 16:31
https://kosovapost.net/kadri-veseli-flet-per-vrasje-te-astrit-deharit-vv-dhe-avokati-kerkojne-intervistimin-e-tij/60%Daily2020-02-04 16:26
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-tregon-pervojen-e-saj-per-lindjen-e-vajzave-binjake-ne-qkuk/60%Daily2020-02-04 16:15
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-person-nga-gripi-ne-shqiperi/60%Daily2020-02-04 15:54
https://kosovapost.net/stano-emerimi-i-te-derguarit-per-dialogun-kosove-serbi-eshte-ide/60%Daily2020-02-04 15:46
https://kosovapost.net/keds-paralajmeron-nderprerje-te-rrymes-punime-te-domosdoshme-ne-rrjet/60%Daily2020-02-04 15:33
https://kosovapost.net/blero-publikon-foton-e-pare-me-afronen-te-para-6-viteve/60%Daily2020-02-04 15:26
https://kosovapost.net/ministri-vitia-shendetesia-do-te-jete-prioritet-i-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-04 15:41
https://kosovapost.net/shkencetaret-zbulojne-se-si-mund-te-transmetohet-koronavirusi/60%Daily2020-02-04 15:10
https://kosovapost.net/lumir-abdixhiku-pranon-zyrtarisht-detyren-e-ministrit-te-mmph-se/60%Daily2020-02-04 15:04
https://kosovapost.net/besian-mustafa-pranon-zyrtarisht-detyren-e-ministrit-te-bujqesise/60%Daily2020-02-04 14:54
https://kosovapost.net/zyrtare-torino-konfirmon-tajnerin-e-ri/60%Daily2020-02-04 14:32
https://kosovapost.net/kalendari-historik-4-shkurt/60%Daily2020-02-04 14:28
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-realin-kush-po-rikthehet-foto/60%Daily2020-02-04 14:27
https://kosovapost.net/kurti-pret-ne-takim-ambasadorin-kosnett/60%Daily2020-02-04 14:25
https://kosovapost.net/ministri-britanik-uron-kurtin-dhe-qeverine-e-kosoves/60%Daily2020-02-04 14:18
https://kosovapost.net/hoti-e-pranon-detyren-e-zevendes-kryeministrit-nga-enver-hoxhaj/60%Daily2020-02-04 14:08
https://kosovapost.net/osmani-do-tia-kujtojme-qeverise-qe-shendetesia-te-jete-prioritet/60%Daily2020-02-04 14:01
https://kosovapost.net/shpenzimet-e-ish-kryeministrit-dhe-ish-ministrave-te-kosoves/60%Daily2020-02-04 13:52
https://kosovapost.net/kurti-ne-prekaz-liria-qe-gezojme-sot-i-ka-rrenjet-ne-prekaz/60%Daily2020-02-04 13:52
https://kosovapost.net/thaci-fajeson-kek-un-per-gjendjen-e-ajrit-ne-obiliq-sakrifice-te-jesh-banor-i-obiliqit/60%Daily2020-02-04 13:47
https://kosovapost.net/pas-heqjes-se-fotografise-se-thacit-nga-kuvendi-reagon-presidenca/60%Daily2020-02-04 14:01
https://kosovapost.net/mbahet-akademi-perkujtimore-per-viktimat-e-3-dhe-4-shkurtit-te-vitit-2000-ne-mitrovice/60%Daily2020-02-04 13:33
https://kosovapost.net/mitrovice-arrestohet-nje-i-mitur-pasi-u-vidhte-canta-femrave/60%Daily2020-02-04 13:24
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-pranon-zyrtarisht-detyren/60%Daily2020-02-04 13:02
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-tregon-arsyen-pse-e-hoqi-nga-zyra-fotografine-e-thacit/60%Daily2020-02-04 12:58
https://kosovapost.net/fondacioni-miresia-dhe-shoqata-ihh-ne-turqi-ndihmuan-banoret-e-prekur-nga-termeti-ne-elazig/60%Daily2020-02-04 13:00
https://kosovapost.net/veliu-pranon-detyren-e-ministrit-te-puneve-te-bredshme/60%Daily2020-02-04 12:30
https://kosovapost.net/borrell-uron-qeverine-kurti-ka-shume-pune-perpara-presim-rifillim-te-shpejte-te-dialogut-beograd-prishtine/60%Daily2020-02-04 12:26
https://kosovapost.net/konjufca-vjen-tek-pacolli-per-ta-bere-pranim-dorezimin-e-detyres/60%Daily2020-02-04 12:44
https://kosovapost.net/bajrami-pranon-detyren-e-ministres-se-arsimit-nga-shyqiri-bytyqi/60%Daily2020-02-04 12:01
https://kosovapost.net/tentim-vrasje-ne-suhareke-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2020-02-04 11:51
https://kosovapost.net/abbott-uron-osmanin-zgjedhjen-e-saj-ne-krye-te-kuvendit-e-quan-moment-historik/60%Daily2020-02-04 11:40
https://kosovapost.net/kurti-ministrave-ne-diten-e-pare-dilni-ne-terren-e-jo-te-rrini-ne-kolltuke/60%Daily2020-02-04 11:07
https://kosovapost.net/cakaj-uron-konjufcen-koha-per-thellimin-e-bashkepunimit-kosove-shqiperi/60%Daily2020-02-04 10:37
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-sot-pranon-detyren-nga-abelard-tahiri/60%Daily2020-02-04 10:25
https://kosovapost.net/albin-kurti-pranon-detyren-e-kryeministrit-nga-behgjet-pacolli/60%Daily2020-02-04 10:40
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-e-heq-nga-zyra-fotografine-e-thacit-e-zevendeson-me-ate-te-rugoves/60%Daily2020-02-04 10:08
https://kosovapost.net/futbollisti-i-famshem-fton-ne-festen-e-tij-private-anxhelina-hadergjonaj-dhe-beatrix-ramosaj-foto/60%Daily2020-02-04 09:58
https://kosovapost.net/aktivitetet-e-para-te-kurtit-si-kryeminister-viziton-prekazin-heroik-e-mitrovicen/60%Daily2020-02-04 10:07
https://kosovapost.net/mbesa-e-thacit-i-reagon-limajt-qe-ia-permendi-axhen-per-te-keq/60%Daily2020-02-04 10:08
https://kosovapost.net/vetevritet-aksidentalisht-nje-18-vjecar/60%Daily2020-02-04 09:35
https://kosovapost.net/u-refuzuan-tri-here-nga-festivali-i-rtsh-se-reagon-grupi-aurora-video/60%Daily2020-02-04 09:31
https://kosovapost.net/huqje-e-madhe-e-euronews-it-ne-lajmin-per-albin-kurtin/60%Daily2020-02-04 09:48
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-sot-takohet-me-ambasadorin-kosnett/60%Daily2020-02-04 09:15
https://kosovapost.net/zoran-zaevi-deshmon-sot-per-monstren/60%Daily2020-02-04 08:50
https://kosovapost.net/pas-pranimit-te-detyres-vjosa-pranon-dy-vizitore-te-rendesishme-ne-zyre/60%Daily2020-02-04 08:50
https://kosovapost.net/lajmerohet-shqiptari-nga-amerika-qe-premtoi-50-milione-euro-nese-zgjedhet-kryeminister-kurti/60%Daily2020-02-04 08:42
https://kosovapost.net/resul-sinanin-heq-dore-perfundimisht-nga-politika/60%Daily2020-02-04 08:42
https://kosovapost.net/humb-jeten-personi-i-dyte-jashte-kines-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-04 08:30
https://kosovapost.net/spanja-ndryshon-qendrim-nuk-do-ta-bojkotoje-samitin-e-zagrebit-per-shkak-te-kosoves/60%Daily2020-02-04 08:29
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shqiperise-ne-kine-koronavirusi-po-vret-mbi-50-njerez-ne-dite/60%Daily2020-02-04 08:25
https://kosovapost.net/napoli-spektakel-me-sampin-nje-shqiptar-e-dergon-sferen-ne-rrjete-video/60%Daily2020-02-04 08:15
https://kosovapost.net/pasi-mori-postin-e-ministres-flet-per-here-te-pare-vlora-dumoshi/60%Daily2020-02-04 08:11
https://kosovapost.net/sot-do-te-behet-dorezim-pranimi-i-detyres-per-te-parin-e-mpj-se/60%Daily2020-02-04 08:09
https://kosovapost.net/ne-fjalimin-vjetor-trump-pritet-te-bej-thirrje-per-unitet/60%Daily2020-02-04 08:04
https://kosovapost.net/u-premtoi-pune-ne-gjermani-zhduket-34-vjecari-nga-mitrovica-qe-mashtroi-shqiptaret/60%Daily2020-02-04 07:51
https://kosovapost.net/klubi-anglez-gati-te-largoje-portierin-me-te-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2020-02-04 07:35
https://kosovapost.net/zvarritet-rrugetimi-i-rastit-pronto-per-ne-gjykaten-e-apelit/60%Daily2020-02-04 07:28
https://kosovapost.net/albin-kurti-sot-merr-detyren-e-kryeministrit/60%Daily2020-02-04 07:26
https://kosovapost.net/detyrat-e-qeverise-se-re-nga-dialogu-deri-te-ndalja-e-emigrimit/60%Daily2020-02-04 07:13
https://kosovapost.net/ende-nuk-dihet-kostoja-per-shpronesimin-e-120-hektareve-te-tjere-per-zgjerimin-e-mihjes-se-kek-ut/60%Daily2020-02-04 07:09
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-e-para-te-kancerit-te-mushkerive/60%Daily2020-02-04 07:06
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-diteve-ne-vijim-2/60%Daily2020-02-04 07:01
https://kosovapost.net/artisiti-i-popullit-cun-lajqi-mesazh-opozites-dhe-demalilajt/60%Daily2020-02-03 22:58
https://kosovapost.net/te-merkuren-votimi-ne-gjyqin-ndaj-presidentit-trump-ne-senat/60%Daily2020-02-03 22:30
https://kosovapost.net/kush-eshte-vjosa-osmani-kryetarja-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-02-03 22:22
https://kosovapost.net/dite-zi-per-kryte-e-pdk-se-ndoshta-por-jo-per-neve/60%Daily2020-02-03 22:09
https://kosovapost.net/kush-eshte-albin-kurti-kryeministri-i-kosoves/60%Daily2020-02-03 22:06
https://kosovapost.net/sa-do-te-jet-paga-qe-do-te-marre-albin-kurti-si-kryeminister-i-kosoves/60%Daily2020-02-03 21:56
https://kosovapost.net/kadri-veseli-e-quajti-vrasje-rastin-e-deharit-cfare-thote-glauk-konjufca/60%Daily2020-02-03 21:46
https://kosovapost.net/kur-perpjekja-angazhimi-mundi-e-puna-paguhet/60%Daily2020-02-03 21:52
https://kosovapost.net/haxhiu-flet-per-here-te-pare-si-ministre-synimet-per-shtetin-e-se-drejtes-do-te-jetesohen/60%Daily2020-02-03 20:53
https://kosovapost.net/pas-formimit-te-qeverise-deklarohet-kryeparlamentarja-vjosa-osmani-ja-cfare-thote-ajo/60%Daily2020-02-03 20:40
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-konjufca-per-emerimin-e-agim-veliut-si-minister-i-puneve-te-brendshme/60%Daily2020-02-03 20:28
https://kosovapost.net/kur-te-takova-te-demaci-se-imagjinoja-qe-do-te-beheshe-kryeminister-e-arrite-me-aftesi-dhe-vendosmeri/60%Daily2020-02-03 19:54
https://kosovapost.net/telekomi-i-kosoves-mes-privatizimit-dhe-falimentimit/60%Daily2020-02-03 19:41
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-nuk-e-njeh-aneksimin-e-jashteligjshem-te-krimese/60%Daily2020-02-03 19:37
https://kosovapost.net/si-ndjehet-kryeministri-kurti-ne-shoqerimin-e-pare-nga-truprojat-shteterore/60%Daily2020-02-03 19:32
https://kosovapost.net/ambasadori-italian-uron-kurtin-dhe-osmanin-mezi-presim-te-bashkepunojme-me-ju/60%Daily2020-02-03 19:29
https://kosovapost.net/apostolova-uron-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-03 19:25
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-kritikon-opoziten-i-kenaqur-qe-u-be-qeveria-kurti/60%Daily2020-02-03 19:47
https://kosovapost.net/kurti-ka-treguar-se-ku-do-ta-beje-viziten-e-pare-tashme-si-kryeminister/60%Daily2020-02-03 19:11
https://kosovapost.net/mustafa-uron-osmanin-zgjedhja-e-saj-nxori-ne-pah-ngrohtesine-e-koalicionit/60%Daily2020-02-03 19:05
https://kosovapost.net/behet-pranim-dorezimi-i-detyres-nga-konjufca-tek-osmani-foto/60%Daily2020-02-03 18:51
https://kosovapost.net/urime-kosove/60%Daily2020-02-03 18:43
https://kosovapost.net/35267-2/60%Daily2020-02-03 18:40
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-ne-historine-e-kosoves-nje-femer-zgjidhet-kryetare-e-kuvendit/60%Daily2020-02-03 18:57
https://kosovapost.net/nis-seanca-per-votimin-e-vjosa-osmanit/60%Daily2020-02-03 18:15
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-qeverine-e-re-thote-se-mandatin-e-kryeministrit-kurtit-ia-dorezon-pacolli/60%Daily2020-02-03 18:10
https://kosovapost.net/kancelari-austriak-sebastian-kurz-uron-kurtin-mezi-pres-te-punoj-me-ju/60%Daily2020-02-03 18:06
https://kosovapost.net/perfundon-mbledhja-e-kryesise-pas-pak-fillon-seanca-e-jashtezakonshme-per-ta-votuar-vjosa-osmanin-kryeparlamentare/60%Daily2020-02-03 17:55
https://kosovapost.net/perkunder-presionit-pacolli-voton-pro-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-03 17:46
https://kosovapost.net/presidenti-uron-krijimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-03 17:40
https://kosovapost.net/ne-ora-1900-seance-e-jashtezakonshme-per-ta-votuar-vjosa-osmanin-kryeparlamentare/60%Daily2020-02-03 17:32
https://kosovapost.net/ky-eshte-postimi-i-ambasadorit-kosnett-pas-formimit-te-qeverise/60%Daily2020-02-03 17:26
https://kosovapost.net/betohen-ministrat-dhe-zevendesministat-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-03 17:58
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-sot-nuk-fitoi-koalicioni-vv-ldk-por-fituan-qytetaret/60%Daily2020-02-03 17:16
https://kosovapost.net/betohet-kryeministri-albin-kurti/60%Daily2020-02-03 18:01
https://kosovapost.net/pacolli-presion-me-sms-nga-partia-cfare-lideri-je-ti-qe-mimoza-ta-mbushi-mendjen-ta-votosh-kurtin-foto/60%Daily2020-02-03 17:12
https://kosovapost.net/nga-sulmi-ne-los-angeles-nje-i-vdekur-e-pese-te-plagosur/60%Daily2020-02-03 16:33
https://kosovapost.net/ikshp-ja-ne-kosove-nuk-eshte-konfirmuar-asnje-i-prekur-nga-koronavirusija-ne-kosove-nuk-eshte-konfirmuar-asnje-i-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-03 16:50
https://kosovapost.net/a-do-ta-votoj-qeverine-kurti-flet-duda-balje/60%Daily2020-02-03 16:12
https://kosovapost.net/kush-po-ia-permend-thiken-pacollit-nese-e-voton-qeverine-kurti-foto/60%Daily2020-02-03 16:09
https://kosovapost.net/asnjehere-skemi-pase-opozite-me-te-forte/60%Daily2020-02-03 15:47
https://kosovapost.net/merrni-shembull-pacollin-votojeni-kurtin-per-kryeminister/60%Daily2020-02-03 15:29
https://kosovapost.net/ahmeti-fjalimet-e-opozites-te-dobeta-vetem-per-inate-e-siklet/60%Daily2020-02-03 15:20
https://kosovapost.net/kuvendi-vazhdon-seancen-pas-pauzes-nje-oreshe/60%Daily2020-02-03 15:14
https://kosovapost.net/arrestohet-nepunesja-e-kuvendit/60%Daily2020-02-03 15:10
https://kosovapost.net/haradinaj-askush-sna-ka-lajmeruar-qe-jemi-te-ftuar-ne-kete-seance/60%Daily2020-02-03 15:05
https://kosovapost.net/manxhuka-eshte-i-natyrshem-ky-siklet-20-vjet-hajni-perfundojne-sot/60%Daily2020-02-03 15:01
https://kosovapost.net/kuvendi-shkon-ne-pauze/60%Daily2020-02-03 14:51
https://kosovapost.net/groenlanda-po-shkrin-nen-akullnaja-thesare-gjigande-foto/60%Daily2020-02-03 14:49
https://kosovapost.net/35175-2/60%Daily2020-02-03 14:44
https://kosovapost.net/ambasadorja-amerikane-kim-tani-e-kuptoj-se-legjenda-per-mikpritjen-shqiptare-eshte-pohim-i-nje-fakti/60%Daily2020-02-03 14:37
https://kosovapost.net/irani-demshperblen-80-mije-dollare-per-secilen-viktime-te-avionit-qe-u-godit-nga-raketat-e-ushtrise/60%Daily2020-02-03 14:28
https://kosovapost.net/osmanit-konjufca-ska-nevoje-te-jape-doreheqje-pasi-te-zgjidhet-minister/60%Daily2020-02-03 14:28
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-lojtari-ndeshkon-kundershtarin-me-karton-te-verdhe/60%Daily2020-02-03 14:22
https://kosovapost.net/mesojeni-se-cilat-jane-vitet-me-te-mira-te-jetes/60%Daily2020-02-03 14:16
https://kosovapost.net/haskuka-ironizon-me-pan-in-jemi-me-fat-qe-nuk-i-nenshtrohen-testit-pisa/60%Daily2020-02-03 14:07
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kjo-parti-opozitare-do-ngreje-doren-pro-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-03 13:42
https://kosovapost.net/bahtiri-veliu-ka-bagazh-20-vjecar-politik-konjufca-figure-e-rendesishme/60%Daily2020-02-03 13:37
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodhi-al-pacino-derisa-ecte-ne-tepihun-e-kuq-foto/60%Daily2020-02-03 12:38
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-jashtezakonshem-i-obi-se-mbi-pseudoplanin-e-paqes-ne-arabine-saudite/60%Daily2020-02-03 12:31
https://kosovapost.net/turqia-hakmerret-per-ushtaret-e-saj-qe-rane-deshmore-ne-idlib/60%Daily2020-02-03 12:26
https://kosovapost.net/kina-akuzon-shba-ne-po-perhap-panik-per-koronavirusin/60%Daily2020-02-03 12:22
https://kosovapost.net/35136-2/60%Daily2020-02-03 12:20
https://kosovapost.net/policia-arreston-grabitesin-e-kembimores-ne-prishtine/60%Daily2020-02-03 12:11
https://kosovapost.net/albin-kurti-sherbimi-ushtarak-i-detyrueshem/60%Daily2020-02-03 12:02
https://kosovapost.net/keta-jane-emrat-e-kabinetit-te-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-03 11:58
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-sebajqinovci-nga-seanca-e-kuvendit-na-prifte-e-mbara/60%Daily2020-02-03 11:50
https://kosovapost.net/deputetja-musliu-ia-vendos-kurtit-emblemen-me-flamurin-e-kosoves/60%Daily2020-02-03 11:47
https://kosovapost.net/konjufca-beri-kete-veprim-para-votimit-te-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-03 11:02
https://kosovapost.net/rrahje-masive-policia-arrestoi-pese-persona/60%Daily2020-02-03 10:58
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-po-te-isha-sot-deputet-do-te-votoja-pro-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-03 10:51
https://kosovapost.net/fillon-seanca-e-votimit-te-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-03 10:48
https://kosovapost.net/bahtiri-e-haskuka-shend-e-vere-ne-kuvend/60%Daily2020-02-03 10:43
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-zgjohet-nga-gjumi-i-ka-dy-fjale-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-02-03 10:32
https://kosovapost.net/ne-senancen-ku-pritet-votimi-i-qeverise-kurti-marrin-pjese-edhe-prinderit-e-astrit-deharit/60%Daily2020-02-03 10:26
https://kosovapost.net/a-do-ta-votoj-aak-ja-qeverine-kurti-flet-lekaj/60%Daily2020-02-03 10:14
https://kosovapost.net/mblidhen-deputetet-ldk-ja-e-para-ne-seance/60%Daily2020-02-03 10:09
https://kosovapost.net/cfare-deklaruan-rexhepi-i-ldk-se-dhe-kuci-i-pdk-se-para-seances-per-votimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-03 09:57
https://kosovapost.net/selmanaj-aak-nuk-e-voton-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-03 09:50
https://kosovapost.net/keshtu-flet-albin-kurti-vetem-pak-ore-para-seances-per-votimin-e-qeverise/60%Daily2020-02-03 09:45
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-ne-kuvend-sot-lista-serbe/60%Daily2020-02-03 09:35
https://kosovapost.net/kurti-arrin-ne-kuvend-mbledh-grupin-parlamentar/60%Daily2020-02-03 09:28
https://kosovapost.net/pamje-rreqethese-ja-si-policet-britanike-rrethojne-terroristin-video/60%Daily2020-02-03 09:25
https://kosovapost.net/kush-jane-deputetet-e-rinj-te-vv-se-qe-do-te-zene-vendet-e-ministrave/60%Daily2020-02-03 09:18
https://kosovapost.net/ambasadori-rus-deshira-per-nje-zgjidhje-te-shpejte-per-kosoven-shqetesuese/60%Daily2020-02-03 09:01
https://kosovapost.net/regjimi-sirian-sulmon-ushtrine-turke/60%Daily2020-02-03 08:52
https://kosovapost.net/gjykimi-i-trumpit-drejt-fundit-vendimi-kete-jave/60%Daily2020-02-03 08:37
https://kosovapost.net/kosova-e-gatshme-te-perballet-me-virusin-keto-jane-masat-mbrojtese/60%Daily2020-02-03 08:33
https://kosovapost.net/edhe-zvicra-ben-ndryshime-per-vizat-shengen-ja-si-duhet-te-aplikoni/60%Daily2020-02-03 08:19
https://kosovapost.net/ja-si-e-komenton-conte-debutimin-e-eriksenit/60%Daily2020-02-03 07:58
https://kosovapost.net/kalendari-historik3-shtator/60%Daily2020-02-03 07:53
https://kosovapost.net/kjo-eshte-e-verteta-e-tmerrshme-qe-fshihet-pas-vajit-te-peshkut/60%Daily2020-02-03 07:50
https://kosovapost.net/shkon-mbi-360-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-03 07:40
https://kosovapost.net/nje-avion-luftarak-rus-kryen-sulme-ajrore-ne-veri-te-sirise/60%Daily2020-02-03 07:32
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-do-te-trashegoje-nje-varg-obligimesh-financiare-e-vendimesh-te-kunderligjshme/60%Daily2020-02-03 07:22
https://kosovapost.net/35023-2/60%Daily2020-02-03 07:17
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-4/60%Daily2020-02-03 07:11
https://kosovapost.net/ja-cila-pritet-te-jete-gjuha-kryesore-e-punes-ne-be/60%Daily2020-02-02 22:51
https://kosovapost.net/diten-e-fundit-si-kryeminister-haradinaj-diten-neper-bjeshke-ne-mbremje-ne-aheng-familjar-foto/60%Daily2020-02-02 22:41
https://kosovapost.net/cfare-thote-agimi-i-vv-se-per-agimin-e-ldk-se/60%Daily2020-02-02 22:29
https://kosovapost.net/si-u-propozua-agim-veliu-per-mpb-flet-lutfi-haziri/60%Daily2020-02-02 22:28
https://kosovapost.net/e-konfirmon-haziri-vjosa-osmani-do-te-behet-kryetare-e-kuvendit/60%Daily2020-02-02 22:13
https://kosovapost.net/vetevendosje-publikon-rezultatin-e-referendumit-per-ldk-ne/60%Daily2020-02-02 22:07
https://kosovapost.net/italia-arrin-te-izoloje-koronavirusin-se-shpejti-vaksina/60%Daily2020-02-02 21:04
https://kosovapost.net/flet-osmani-neser-do-ti-themelojme-institucionet-e-reja-nuk-ka-asgje-qe-na-ndale/60%Daily2020-02-02 20:53
https://kosovapost.net/manaj-shenon-per-barcelonen-por-ndeshkohet-me-karton-te-kuq-video/60%Daily2020-02-02 20:37
https://kosovapost.net/keta-pritet-te-jene-pese-deputetet-e-rinj-te-ldk-se/60%Daily2020-02-02 22:35
https://kosovapost.net/bajqinovci-plani-i-listes-serbe-dhe-beogradit-deshtoi-me-koalicionin-vv-ldk/60%Daily2020-02-02 20:17
https://kosovapost.net/eshte-koha-e-albinit/60%Daily2020-02-02 20:11
https://kosovapost.net/a-do-tia-dorezoje-haradinaj-mandatin-kurtit-me-ceremoni/60%Daily2020-02-02 20:06
https://kosovapost.net/referendumi-si-votoi-vetevendosje-per-marreveshjen-me-ldk-ne/60%Daily2020-02-02 19:51
https://kosovapost.net/konfirmon-vv-glauk-konjufca-do-te-udheheq-me-mpjne/60%Daily2020-02-02 19:33
https://kosovapost.net/modestia-e-kryeministrit-te-ardhshem-foto/60%Daily2020-02-02 19:12
https://kosovapost.net/keta-pritet-te-jene-pese-deputetet-e-rinj-te-vv-se/60%Daily2020-02-02 18:48
https://kosovapost.net/sali-berisha-marreveshja-lvv-ldk-goditje-per-tradhtaret-dhe-argatet-e-serbise/60%Daily2020-02-02 18:29
https://kosovapost.net/flet-agim-veliu-pas-propozimit-qe-ai-te-jete-minister-i-puneve-te-brendshme/60%Daily2020-02-02 18:08
https://kosovapost.net/kush-e-paguan-faturen-financiare-pas-brexit/60%Daily2020-02-02 17:58
https://kosovapost.net/a-do-te-behet-vjosa-osmani-kryeparlamentare/60%Daily2020-02-02 17:33
https://kosovapost.net/arsenali-barazon-per-here-te-katert-rresht-ne-premier-lige/60%Daily2020-02-02 17:24
https://kosovapost.net/lazio-e-pandalshme-ne-itali-del-ne-poziten-e-dyte-ne-tabele/60%Daily2020-02-02 17:20
https://kosovapost.net/keta-jane-12-ministrat-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-02-02 17:12
https://kosovapost.net/ne-diten-e-fundit-si-kryeminister-haradinaj-ngjitet-ne-gryken-e-decanit-foto/60%Daily2020-02-02 16:59
https://kosovapost.net/ja-kush-do-te-jete-shef-i-deputeteve-te-ldk-se/60%Daily2020-02-02 16:47
https://kosovapost.net/kazakistani-evakuon-83-shtetas-nga-kina/60%Daily2020-02-02 16:34
https://kosovapost.net/agim-veliu-minister-a-do-te-shkoj-podujeva-ne-zgjedhje/60%Daily2020-02-02 16:27
https://kosovapost.net/javen-e-ardhshme-bore-ne-kosove/60%Daily2020-02-02 16:20
https://kosovapost.net/keta-jane-ministrat-dhe-ministrite-e-ldk-se/60%Daily2020-02-02 16:12
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-gjithcka-gati-per-neser/60%Daily2020-02-02 15:53
https://kosovapost.net/pompeo-thirrje-nderkombetareve-per-tu-ofruar-siguri-ujgureve-dhe-kazakeve/60%Daily2020-02-02 15:05
https://kosovapost.net/leonora-jakupi-perzihet-kah-politika-jep-mesazh-pas-marreveshjes-lvv-ldk/60%Daily2020-02-02 14:47
https://kosovapost.net/skandaloze-i-akuzuari-per-kater-vepra-penale-emerohet-dekan-i-fakultetit-juridik/60%Daily2020-02-02 14:39
https://kosovapost.net/ldk-behet-me-shtate-nenkryetar/60%Daily2020-02-02 14:26
https://kosovapost.net/gjuriq-lista-serbe-nuk-e-voton-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-02 13:38
https://kosovapost.net/vv-mban-referendum-per-marreveshjen-me-ldk-ne/60%Daily2020-02-02 13:36
https://kosovapost.net/berisha-i-partise-liberale-egjiptiane-presim-nga-kurti-ta-na-jap-nje-ministri/60%Daily2020-02-02 13:22
https://kosovapost.net/selimi-pas-arritjes-se-marreveshjes-me-ldk-ne-ecim-perpara/60%Daily2020-02-02 12:55
https://kosovapost.net/keshilli-i-pergjithshem-i-ldk-se-aprovon-marreveshjen-me-vv-ne/60%Daily2020-02-02 12:52
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-shkurt/60%Daily2020-02-02 15:18
https://kosovapost.net/pas-largimit-nga-familja-mbreterore-kjo-eshte-puna-e-pare-qe-do-te-beje-meghan-markle/60%Daily2020-02-02 12:29
https://kosovapost.net/rama-suksese-vv-se-e-ldk-se-ne-qeverisjen-e-kosoves/60%Daily2020-02-02 12:26
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-do-te-jem-aty-ku-mund-te-jap-kontribut-per-qytetarin/60%Daily2020-02-02 12:09
https://kosovapost.net/ldk-mbledh-keshillin-e-pergjithshem-vendos-per-emrat-e-ministrave/60%Daily2020-02-02 11:55
https://kosovapost.net/haziri-ia-patem-premtuar-popullit-qe-emri-i-kryeministrit-kalon-neper-zyret-e-ldk-se/60%Daily2020-02-02 11:44
https://kosovapost.net/se-shpejti-pritet-te-filloje-votimi-i-anetareve-te-vv-se-per-koalicionin-me-ldk-ne/60%Daily2020-02-02 11:38
https://kosovapost.net/nderron-jete-i-riu-nga-gjakova-ra-me-veture-ne-lumin-erenik/60%Daily2020-02-02 11:17
https://kosovapost.net/zyrtare-peja-shkarkon-trajnerin/60%Daily2020-02-02 11:13
https://kosovapost.net/a-do-ta-votoje-qeverine-kurti-deklarohet-serish-haradinaj/60%Daily2020-02-02 11:06
https://kosovapost.net/pacolli-uron-vv-ne-e-ldk-ne-per-arritjen-e-marreveshjes/60%Daily2020-02-02 11:02
https://kosovapost.net/bajqinovci-kosova-e-shkaterruar-nga-2008-ta-me-pdk-ne-nga-sot-nis-nje-epoke-te-re/60%Daily2020-02-02 10:55
https://kosovapost.net/hoti-pas-marreveshjes-nga-e-hena-nisin-reformat/60%Daily2020-02-02 10:48
https://kosovapost.net/kurti-me-ldk-ne-moti-jemi-marre-vesh-tani-do-te-qeverisim-bashke/60%Daily2020-02-02 10:38
https://kosovapost.net/pas-marreveshjes-me-vv-ne-abdixhiku-puna-e-vertet-fillon-tash/60%Daily2020-02-02 10:34
https://kosovapost.net/presidenti-meta-qeverise-kurti-i-uroj-suksese-dhe-arritje-sa-me-te-medha/60%Daily2020-02-02 10:28
https://kosovapost.net/vv-do-te-vendos-se-kush-nga-ldk-do-te-drejtoje-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2020-02-02 10:13
https://kosovapost.net/mulhaxha-kollcaku-na-prifte-e-mbara/60%Daily2020-02-02 09:53
https://kosovapost.net/kurti-tregon-pse-e-rriten-numrin-e-ministrive-ne-15/60%Daily2020-02-02 09:35
https://kosovapost.net/kurti-konjufca-nuk-do-te-jap-doreheqje/60%Daily2020-02-02 09:20
https://kosovapost.net/zyrtarizohet-marreveshja-vv-ldk/60%Daily2020-02-02 09:09
https://kosovapost.net/zhduket-nje-e-mitur-ne-prishtine/60%Daily2020-02-02 08:48
https://kosovapost.net/finalizohet-marreveshja-vv-ldk/60%Daily2020-02-02 08:45
https://kosovapost.net/lista-serbe-nuk-do-te-pengojme-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-02-02 08:43
https://kosovapost.net/ende-i-paqarte-zbatimi-i-marreveshjeve-per-linjen-hekurudhore-dhe-ate-ajrore/60%Daily2020-02-02 08:38
https://kosovapost.net/ngjarjet-e-dites-se-sotme-ne-kosove/60%Daily2020-02-02 08:33
https://kosovapost.net/vv-mban-konference-urgjente-per-media/60%Daily2020-02-02 08:24
https://kosovapost.net/edhe-nje-lojtar-i-bashkohet-real-madridit-ne-listen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2020-02-02 08:21
https://kosovapost.net/durres-45-vjecari-vret-gruan-me-thike/60%Daily2020-02-02 08:17
https://kosovapost.net/kina-gjunjezohet-para-koronavirusit-kerkon-ndihme-pasi-i-shterojne-ilacet/60%Daily2020-02-02 08:14
https://kosovapost.net/gjendet-nje-mjet-shperthyes-afer-liqenit-te-batllaves/60%Daily2020-02-02 08:10
https://kosovapost.net/zyrtare-te-vv-se-e-ldk-se-me-mengjes-ne-kuvend-per-ta-nenshkruar-marreveshjen/60%Daily2020-02-02 08:06
https://kosovapost.net/molliqajn-a-ka-kape-temperatura-gripi-kjo-eshte-receta-qe-ia-propozon-anetari-i-vv-se/60%Daily2020-02-01 23:17
https://kosovapost.net/te-lumte-mendja-albin-kurti/60%Daily2020-02-01 23:09
https://kosovapost.net/vec-pdk-te-largohet-nga-pushteti-per-shkak-se-qe-20-te-vjet-e-ka-uzurpuar-lirine-dhe-pavaresine-e-ketij-vendi/60%Daily2020-02-01 22:55
https://kosovapost.net/marreveshja-vv-ldk-shume-afer-agim-veliu-i-ka-disa-fjale/60%Daily2020-02-01 22:41
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-ne-greqi/60%Daily2020-02-01 22:21
https://kosovapost.net/turqia-ka-finalizuar-me-sukses-largimin-nga-wuhan-te-studentes-shqiptare/60%Daily2020-02-01 22:09
https://kosovapost.net/france-21-te-arrestuar-nga-protestat-e-jelekeve-te-verdhe/60%Daily2020-02-01 21:39
https://kosovapost.net/qeveria-e-re-me-15-ministri-keta-pritet-te-jene-ministrat-e-ldk-se/60%Daily2020-02-01 20:51
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-kushtet-e-ldk-se-per-koalicion-vv-neser-jep-pergjigjen/60%Daily2020-02-01 20:45
https://kosovapost.net/ylli-amerikan-i-basketbollit-i-bashkohet-kombetares-turke/60%Daily2020-02-01 20:39
https://kosovapost.net/zyrtare-feronikeli-konfirmon-transferimin-e-ketij-sulmuesi/60%Daily2020-02-01 19:55
https://kosovapost.net/ldk-thirr-mbledhjen-e-keshillit-drejtues-per-neser/60%Daily2020-02-01 19:51
https://kosovapost.net/keshilla-mjekesore-te-nevojshme-per-cdo-nene-te-re/60%Daily2020-02-01 19:49
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-jep-mesazh-me-fjalet-e-jusuf-gervalles/60%Daily2020-02-01 19:45
https://kosovapost.net/kosova-ndalon-importin-nga-kina/60%Daily2020-02-01 19:43
https://kosovapost.net/marreveshja-me-vv-ne-zyrtari-i-larte-i-ldk-se-citon-fjalet-e-rugoves/60%Daily2020-02-01 19:42
https://kosovapost.net/e-konfirmon-edhe-bahtiri-konjufca-terhiqet-themelohet-qeveria/60%Daily2020-02-01 18:24
https://kosovapost.net/nje-delegacion-i-vv-se-ben-homazhe-tek-varri-i-deshmores-ylfete-humollit/60%Daily2020-02-01 18:19
https://kosovapost.net/hoxha-thote-se-kurti-konjufca-e-bislimi-kane-qartesi-politike-te-mrekullueshme/60%Daily2020-02-01 18:13
https://kosovapost.net/konjufca-sakrifikohet-per-marreveshjen-me-ldk-ne-ja-cilin-post-do-ta-marre/60%Daily2020-02-01 18:11
https://kosovapost.net/pompeo-shba-e-gatshme-te-furnizojne-bjellorusine-me-nafte-e-gaz/60%Daily2020-02-01 18:03
https://kosovapost.net/e-konfirmon-nagavci-%e2%80%8bte-henen-do-te-kemi-qeverine-kurti/60%Daily2020-02-01 18:02
https://kosovapost.net/trump-siguron-amerikanet-se-coronavirusi-nuk-do-te-perhapet-ne-shba/60%Daily2020-02-01 17:56
https://kosovapost.net/perleshje-mes-kater-personave-pas-mosmarreveshjes-ne-komunikacion/60%Daily2020-02-01 17:51
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-le-te-kuptohet-se-marreveshja-me-ldk-ne-eshte-kryer/60%Daily2020-02-01 17:48
https://kosovapost.net/policia-arreston-personin-e-kerkuar-per-falsifikim-te-parave/60%Daily2020-02-01 17:30
https://kosovapost.net/real-madrid-10-atletico-madrid-notat-e-lojtareve/60%Daily2020-02-01 17:27
https://kosovapost.net/shkon-ne-259-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi/60%Daily2020-02-01 17:10
https://kosovapost.net/grimerja-e-njohur-pervojen-e-saj-do-ta-ndaj-me-te-tjeret-ja-per-cka-behet-fjale/60%Daily2020-02-01 17:05
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-kadri-veselit-paralajmeron-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-02-01 16:43
https://kosovapost.net/konjufca-dorehiqet-vjosa-osmani-kryeparlamentare/60%Daily2020-02-01 16:33
https://kosovapost.net/perfundon-pa-marreveshje-takimi-vv-ldk-neser-merret-vendimi/60%Daily2020-02-01 16:28
https://kosovapost.net/zyrtari-i-ldk-se-konfirmon-se-ende-ska-marreveshje-me-vv-ne/60%Daily2020-02-01 16:13
https://kosovapost.net/abbas-palestinezet-do-te-shkepusin-lidhjet-me-shba-ne-dhe-izraelin/60%Daily2020-02-01 15:08
https://kosovapost.net/derisa-pergatiste-ushqim-nje-femer-ne-viti-lendohet-nga-nje-shperthim/60%Daily2020-02-01 15:06
https://kosovapost.net/kontrabandim-me-migrante-nga-siria-dy-te-arrestuar/60%Daily2020-02-01 15:04
https://kosovapost.net/ndeshkimet-e-renda-nese-kopjoni-testin-e-matures-zbardhet-vendimi-i-ministrise/60%Daily2020-02-01 15:00
https://kosovapost.net/a-u-fitua-beteja-ne-kushtetuese-per-hapjen-e-lojerave-te-fatit-ne-kosove/60%Daily2020-02-01 14:56
https://kosovapost.net/ndikimi-i-fotoshopit-ne-lumturine-e-njerezve-dhe-pasojat-ne-shendetin-mendor/60%Daily2020-02-01 14:51
https://kosovapost.net/liverpool-southampton-formacionet-zyrtare/60%Daily2020-02-01 14:45
https://kosovapost.net/bahtiri-ia-shuan-shpresat-hazirit-ceshtja-e-kryeparlamentarit-ka-perfunduar-me-26-dhjetor/60%Daily2020-02-01 14:39
https://kosovapost.net/von-der-leyen-komisioni-evropian-i-pergatitur-edhe-per-brexit-te-ashper/60%Daily2020-02-01 14:37
https://kosovapost.net/pas-ndarjes-nga-miliarderi-arab-rihanna-shoqerohet-me-reperin-e-njohur/60%Daily2020-02-01 14:36
https://kosovapost.net/osmani-jemi-ne-fazen-e-fundit-te-perpjekjeve-per-marreveshje-shpresoj-te-permbyllet-sot/60%Daily2020-02-01 14:32
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gruaja-qe-u-vra-me-thike-nga-bashkeshorti-ne-itali/60%Daily2020-02-01 14:30
https://kosovapost.net/bahtiri-mesaz-ldk-se-nuk-ka-kohe-per-inate-politike/60%Daily2020-02-01 14:25
https://kosovapost.net/bastiset-nje-lokal-ne-ferizaj-arrestohen-gjashte-persona/60%Daily2020-02-01 14:18
https://kosovapost.net/derbi-real-madrid-atletico-madrid-formacionet-zyrtare/60%Daily2020-02-01 14:13
https://kosovapost.net/evakuohet-nga-kina-studentja-shqiptare-testet-e-koronavirusit-dalin-negative/60%Daily2020-02-01 14:10
https://kosovapost.net/kurti-perkujton-ylfete-humollin-e-vrare-ne-demonstratat-e-1990s/60%Daily2020-02-01 14:07
https://kosovapost.net/mesoni-cilat-produkte-e-perbejne-antibiotikun-me-te-forte/60%Daily2020-02-01 14:01
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavirusi-perfshin-vendin-ndalohen-martesat-ne-kine/60%Daily2020-02-01 13:52
https://kosovapost.net/augsburg-werder-rashica-ne-fushen-e-blerte-qe-nga-minuta-e-pare/60%Daily2020-02-01 13:43
https://kosovapost.net/vuciq-berlini-do-ta-kete-fjalen-kryesore-ne-dialogun-me-kosoven/60%Daily2020-02-01 13:41
https://kosovapost.net/kafet-e-vogla-ne-prishtine-denohen-per-zgjatje-te-orarit-te-punes/60%Daily2020-02-01 13:34
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vv-se-paralajmeron-protesta-nese-nuk-votohet-qeveria-kurti/60%Daily2020-02-01 13:26
https://kosovapost.net/ja-me-ke-e-krahason-guardiola-mourihnon/60%Daily2020-02-01 13:24
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-shkurt/60%Daily2020-02-01 13:20
https://kosovapost.net/haziri-jep-propozimin-vv-ja-ta-kete-ekzekutivin-ndersa-ldk-ja-kuvendin/60%Daily2020-02-01 13:14
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-jep-shenja-se-koalicioni-me-ldk-ne-eshte-afer/60%Daily2020-02-01 13:09
https://kosovapost.net/veliu-ironizon-me-gazetaret-pse-more-spo-pushoni-pak/60%Daily2020-02-01 12:32
https://kosovapost.net/zviceranet-zbulojne-ilacin-qe-lufton-koronavirusin/60%Daily2020-02-01 12:23
https://kosovapost.net/pas-pak-do-mblidhet-kryesia-e-ldk-se/60%Daily2020-02-01 12:00
https://kosovapost.net/vulin-ceshtjen-e-kosoves-nuk-mund-ta-zgjidhe-grenell-por-vete-shqiptaret-dhe-serbet/60%Daily2020-02-01 11:55
https://kosovapost.net/shenohet-rasti-i-shtate-i-koronavirusit-ne-gjermani-2/60%Daily2020-02-01 11:16
https://kosovapost.net/nese-deshton-votimi-i-qeverise-te-henen-a-shkohet-menjehere-ne-zgjedhje/60%Daily2020-02-01 11:06
https://kosovapost.net/borrell-ne-beograd-kosova-dhe-katalonia-nuk-duhet-krahasuar/60%Daily2020-02-01 10:51
https://kosovapost.net/shenohet-rasti-i-shtate-i-koronavirusit-ne-gjermani/60%Daily2020-02-01 10:38
https://kosovapost.net/a-ka-rrezik-kosova-nga-koronavirusi-flasin-mjeket/60%Daily2020-02-01 10:33
https://kosovapost.net/vikendi-i-vendimeve-te-medha-lvv-ldk/60%Daily2020-02-01 09:19
https://kosovapost.net/turqia-evakuon-qytetaret-e-saj-nga-kina-perfshire-edhe-nje-shqiptare/60%Daily2020-02-01 08:28
https://kosovapost.net/mbi-4-miliarde-euro-mallra-te-importuara-ne-kosove-ne-2019-en-ku-eshte-problemi/60%Daily2020-02-01 08:10
https://kosovapost.net/apple-do-ti-mbylle-dyqanet-ne-kine-shkaku-i-virusit/60%Daily2020-02-01 08:08
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-kemi-ne-ditet-e-ardhshme-ja-kur-priten-reshje-bore/60%Daily2020-02-01 08:04
https://kosovapost.net/arrihet-progres-ne-bisedimet-vv-ldk-pritet-sot-marreveshja/60%Daily2020-02-01 07:56