XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/cka-perfshin-reciprociteti-me-serbine/60%Daily2020-03-31 23:15
https://kosovapost.net/lul-raka-burrave-rrini-ne-shtepi-me-gra-e-mos-shkoni-te-dashnorja/60%Daily2020-03-31 22:29
https://kosovapost.net/bajqinovci-per-reciprocitetin-po-i-pergjigjemi-diskriminimit-20-vjecar-ndaj-shqiptareve/60%Daily2020-03-31 22:24
https://kosovapost.net/a-votuan-ministrat-e-ldk-se-pro-masave-per-reciprocitet-me-serbine/60%Daily2020-03-31 22:19
https://kosovapost.net/haradinaj-heqja-e-tarifes-100-nga-kurti-leje-per-ripushtimin-ekonomik-serb-te-kosoves/60%Daily2020-03-31 22:06
https://kosovapost.net/zyrtare-me-shumice-votash-qeveria-vendos-reciprocitetin-me-serbine/60%Daily2020-03-31 21:57
https://kosovapost.net/greqia-kalon-ligjin-miliona-euro-ndihme-per-mediat-kush-eshte-ne-shtepi-page-800-euro/60%Daily2020-03-31 21:53
https://kosovapost.net/albin-kurti-hoqi-taksen-vjen-reagimi-i-pare-nga-borell-ja-si-e-quan-vendimin-e-kryeministrit-te-kosoves/60%Daily2020-03-31 21:34
https://kosovapost.net/paralajmeron-infektologu-lul-raka-vera-mund-te-na-prese-me-koronavirus/60%Daily2020-03-31 21:27
https://kosovapost.net/haxhiu-se-bashku-do-ta-mundim-edhe-virusin-corona-por-edhe-pazaret-e-plani-t/60%Daily2020-03-31 21:11
https://kosovapost.net/pdk-qendron-ne-opozite-te-behen-bashke-lvv-ldk-aak-e-nisma-dhe-ta-realizojne-endrren-e-vitit-2014/60%Daily2020-03-31 20:59
https://kosovapost.net/beograd-drejtori-i-klinikes-per-semundje-infektive-thote-se-kjo-ishte-dita-me-e-rende-ne-serbi/60%Daily2020-03-31 20:55
https://kosovapost.net/shba-gati-te-ndertoje-340-spitale-per-te-perballuar-rastet-e-reja-me-covid-19/60%Daily2020-03-31 20:49
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-kandidat-per-kryeminister-tregon-isa-mustafa/60%Daily2020-03-31 20:43
https://kosovapost.net/mustafa-ldk-ja-nuk-e-ka-shfrytezuar-zonjen-osmani-nuk-jam-i-interesuar-te-merrem-me-te/60%Daily2020-03-31 20:41
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-kurti-eshte-kopje-e-zbehte-e-thacit/60%Daily2020-03-31 20:32
https://kosovapost.net/tahiri-albin-kurti-te-jep-doreheqje-menjehere-nuk-ka-me-kredibilitet-moral-te-jete-ne-ate-karrige/60%Daily2020-03-31 20:38
https://kosovapost.net/thaci-me-gezoi-shume-sherimi-i-pese-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-03-31 20:16
https://kosovapost.net/kurti-krahasohet-me-figuren-me-te-njohur-ne-bote-perseri-thyen-rekordin-e-shikueshmerise/60%Daily2020-04-01 17:04
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-per-10-minuta-kaq-persona-votuan-qe-albin-kurti-te-vazhdoj-punen-e-kryeministrit/60%Daily2020-03-31 19:59
https://kosovapost.net/mustafa-tregon-se-a-u-kordinua-me-thacin-per-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-31 19:47
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-takohen-kurti-e-thaci-kjo-eshte-ajo-cfare-do-te-bisedohet/60%Daily2020-03-31 19:43
https://kosovapost.net/albin-kurti-tregon-per-marredheniet-me-ldk-ne-tash-pas-mocionit/60%Daily2020-03-31 19:30
https://kosovapost.net/mustafa-nuk-deshem-ta-flakim-reciprocitetin-por-ta-veme-ne-marreveshje-me-shba-te-dhe-be-ne/60%Daily2020-03-31 19:25
https://kosovapost.net/kurti-me-quajne-antiamerikan-ata-qe-si-dine-dy-fjale-anglisht/60%Daily2020-03-31 19:19
https://kosovapost.net/kurti-ka-nje-ftese-interesante-per-presidentin-thaci/60%Daily2020-03-31 18:55
https://kosovapost.net/mustafa-nuk-e-ka-telefonuar-osmanin-pas-mocionit/60%Daily2020-03-31 18:52
https://kosovapost.net/ledri-zbulon-daten-e-publikimit-te-kenges-me-lyrical-son-dhe-singullain/60%Daily2020-03-31 18:47
https://kosovapost.net/ministrja-hajdari-tregon-barriera-ne-raporte-tregtare-me-serbine/60%Daily2020-03-31 18:39
https://kosovapost.net/kurti-u-befasova-nga-vendimi-i-gjykates-kushtetuese-megjithate-do-ta-zbatoj/60%Daily2020-03-31 18:34
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-jane-4-rastet-e-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-31 18:28
https://kosovapost.net/e-thote-profesori-i-se-drejtes-gjykata-kushtetuese-vepron-kunder-kushtetutes-se-republikes-se-kosoves/60%Daily2020-03-31 18:20
https://kosovapost.net/lajme-i-mire-kater-paciente-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-03-31 18:06
https://kosovapost.net/hiqet-taksa-vendoset-reciprociteti-me-serbine/60%Daily2020-03-31 17:58
https://kosovapost.net/ne-qendren-e-studenteve-kryeministri-kurti-pritet-me-duartrokitje-ndryshe-nga-presidenti-thaci/60%Daily2020-03-31 17:59
https://kosovapost.net/koronavirusi-japonia-ndalon-hyrjet-e-udhetareve-nga-shba-ja-kina-koreja-e-jugut-dhe-evropa/60%Daily2020-03-31 17:45
https://kosovapost.net/pas-anulimit-te-eurovisionit-a-do-ta-perfaqesoje-shqiperine-arilena-ara-edhe-vitin-e-ardhshem/60%Daily2020-03-31 17:26
https://kosovapost.net/ne-ditelindjen-e-saj-fifi-publikon-kengen-e-re-ja-me-ke-ka-bashkepunuar/60%Daily2020-03-31 17:15
https://kosovapost.net/nga-turqia-mberrijne-ne-shqiperi-15-tone-materiale-shendetesore/60%Daily2020-03-31 17:05
https://kosovapost.net/pdk-mirepret-aktgjykimin-e-gjykates-kushtetuese-per-ta-shpallur-kunderkushtetues-vendimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-03-31 17:00
https://kosovapost.net/ne-angli-rritet-ne-1-801-numri-i-vdekjeve-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-31 16:55
https://kosovapost.net/shba-3-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-31 16:48
https://kosovapost.net/limaj-reagon-pas-vendimit-te-kushtetueses-se-paku-te-kerkojne-falje-per-joprofesionalizem/60%Daily2020-03-31 16:46
https://kosovapost.net/rama-vuciqit-ngrijeni-traun-per-kamionet-me-mallra-nga-kosova/60%Daily2020-03-31 16:39
https://kosovapost.net/qeveria-turke-propozon-lirimin-e-45-mije-te-burgosurve-shkak-koronavirusi/60%Daily2020-03-31 16:28
https://kosovapost.net/a-do-te-hyje-prishtina-ne-karantine-pas-18-rasteve-te-konfirmuara-me-covid19/60%Daily2020-03-31 16:09
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-klani-pronto-te-vjedh-e-te-shan-a-profesoret-e-ldk-se-njeren-dore-ta-fusin-ne-xhep-e-me-tjetren-te-ledhatojne/60%Daily2020-03-31 15:54
https://kosovapost.net/kimete-berisha-pas-vendimit-te-kushtetueses-shtet-i-kapur-qysh-po-thoni-ju-ama-i-kapur-pa-asnje-cope-perde-ashiqare/60%Daily2020-03-31 15:50
https://kosovapost.net/pasi-gjykata-kushetetuese-ia-rrezoi-vendimin-qeverise-kurti-shpend-ahmeti-ka-nje-mesazh-per-qytetaret/60%Daily2020-03-31 15:41
https://kosovapost.net/vv-ja-dergon-thacin-ne-kushtetuese-nagavci-thote-se-ska-qeveri-pa-fituesin-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-03-31 15:32
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-nga-presidenca-pas-vendimit-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-03-31 15:25
https://kosovapost.net/albin-kurti-nuk-do-te-shkoje-ne-takimin-e-thirrur-nga-presidenti-thaci/60%Daily2020-03-31 15:17
https://kosovapost.net/edona-llaloshi-me-moton-rri-ne-shtepi-sonte-argeton-me-muzike-live/60%Daily2020-03-31 15:10
https://kosovapost.net/kryetari-berisha-mohon-se-te-prekurit-me-covid19-nga-fushe-kosova-kane-shperndare-ndihma/60%Daily2020-03-31 14:49
https://kosovapost.net/gjykata-kushtetuese-shfuqizon-vendimin-e-qeverise-thote-se-eshte-ne-kundershtim-me-kushtetuten/60%Daily2020-03-31 14:40
https://kosovapost.net/paralajmeron-obsh-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-pritet-te-shkoje-ne-1-milion-gjate-javes/60%Daily2020-03-31 14:15
https://kosovapost.net/reagojne-mjeket-juve-ne-fotele-ju-mbulofte-turpi/60%Daily2020-03-31 14:02
https://kosovapost.net/keds-me-mobilizim-te-jashtezakonshem-per-luftimin-e-pandemise/60%Daily2020-03-31 13:48
https://kosovapost.net/lajci-e-bene-hore-haradinajn-taksa-tu-paska-dhimbs-me-shume-se-cakorri-e-zhlebi-qe-u-fal-me-voten-tende/60%Daily2020-03-31 13:38
https://kosovapost.net/okb-kerkon-armepushim-te-menjehershem-ne-siri-per-te-luftuar-kunder-covid-19/60%Daily2020-03-31 13:13
https://kosovapost.net/mpjd-u-vjen-ne-ndihme-mijera-shtetasve-rastet-emergjente-po-kthehen-ne-kosove/60%Daily2020-03-31 12:57
https://kosovapost.net/haki-abazi-nga-neser-serbise-i-pergjigjemi-me-reciprocitet/60%Daily2020-03-31 12:52
https://kosovapost.net/kosova-pas-mocionit-te-votebesimit/60%Daily2020-03-31 12:51
https://kosovapost.net/indonezia-do-ti-liroje-30-mije-te-burgosur-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-31 12:44
https://kosovapost.net/pandemia-covid-19-si-te-mbroheni-nga-mashtrimet-ne-internet/60%Daily2020-03-31 12:39
https://kosovapost.net/mpjd-paralajmeron-kthimin-e-qindra-shtetasve-te-tjere-ne-kosove/60%Daily2020-03-31 12:37
https://kosovapost.net/shenohen-141-viktima-te-reja-te-koronavirusit-ne-iran/60%Daily2020-03-31 12:20
https://kosovapost.net/spitali-turk-fillon-operimin-ne-gaza-per-frenimin-e-covid-19/60%Daily2020-03-31 12:05
https://kosovapost.net/nga-1-prilli-shfuqizohet-taksa-hyn-ne-fuqi-reciprociteti-ndaj-serbise/60%Daily2020-03-31 11:52
https://kosovapost.net/nje-12-vjecare-behet-personi-me-i-ri-ne-evrope-qe-vdes-nga-covid-19/60%Daily2020-03-31 11:48
https://kosovapost.net/pa-akordin-e-levizjes-vetevendosje-nuk-do-te-mund-te-formohet-as-qeveria-teknike/60%Daily2020-03-31 12:29
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-mjeku-i-njohur-i-qkuk-se/60%Daily2020-03-31 11:27
https://kosovapost.net/deklarata-e-jashtezakonshme-e-trump-per-rusine-kjo-eshte-e-shkelqyeshme/60%Daily2020-03-31 11:22
https://kosovapost.net/qeveria-e-bullgarise-kerkon-borxh-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-03-31 11:19
https://kosovapost.net/ne-3-javet-e-ardhshme-pritet-rritje-drastike-e-numrit-te-infektuareve-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-03-31 11:15
https://kosovapost.net/turqia-dhe-rusia-nuk-kane-kerkuar-ndihmen-e-fmn-se-per-te-luftuar-koronavirusin-e-ri/60%Daily2020-03-31 11:05
https://kosovapost.net/pentagon-ushtria-amerikane-njoftoi-vdekjen-e-ushtarit-te-pare-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-31 10:55
https://kosovapost.net/dashuri-edhe-ne-kohen-e-koronavirusit-epidemiologet-martohen-ne-spital-video/60%Daily2020-03-31 10:26
https://kosovapost.net/vuciq-flet-me-varhelyi-ja-sa-milione-euro-do-i-dhurohen-serbise-nga-be/60%Daily2020-03-31 10:19
https://kosovapost.net/thirrje-per-vellavrasje-ja-me-sa-vite-burg-mund-te-denohet-agim-bahtiri/60%Daily2020-03-31 10:13
https://kosovapost.net/cila-do-te-jete-situata-ekonomike-pas-covid-19-flet-eksperti-muhamet-mustafa/60%Daily2020-03-31 10:03
https://kosovapost.net/muaji-i-ramazanit-fillon-me-24-prill/60%Daily2020-03-31 10:06
https://kosovapost.net/nuk-e-njeh-koronavirusin-fshati-italian-me-ujin-ilac-foto/60%Daily2020-03-31 09:52
https://kosovapost.net/skenaret-e-uefa-s-per-rifillimin-e-kampionateve/60%Daily2020-03-31 09:50
https://kosovapost.net/anglia-jep-shpresen-per-boten-vaksina-per-covid-19-do-te-jete-gati/60%Daily2020-03-31 09:41
https://kosovapost.net/shkon-ne-13-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-31 09:36
https://kosovapost.net/ozil-gabova-qe-zgjodha-gjermanine-para-shtetit-tim-turqise/60%Daily2020-03-31 09:43
https://kosovapost.net/konfirmohen-edhe-dy-raste-te-reja-shkon-ne-108-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-31 09:29
https://kosovapost.net/nese-iu-skadon-viza-shengen-ne-gjermani-duhet-ti-ndiqni-keto-procedura/60%Daily2020-03-31 09:06
https://kosovapost.net/surroi-po-pergatitet-puc-kushtetues/60%Daily2020-03-31 09:08
https://kosovapost.net/epik-pervjetori-i-katert-i-msa-se-e-gjen-kosoven-ne-nivelin-me-te-ulet-te-zbatimit-te-saj/60%Daily2020-03-31 08:46
https://kosovapost.net/shkon-ne-105-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-03-31 08:44
https://kosovapost.net/40-te-prekur-me-covid-19-po-trajtohen-ne-infektive-gjashte-nga-ta-ne-perkujdesje-intensive/60%Daily2020-03-31 08:37
https://kosovapost.net/ministrja-hajdari-takohet-me-sindikaten-e-punetoreve-te-kek-ut/60%Daily2020-03-31 08:30
https://kosovapost.net/kush-e-solli-i-pari-virusin-corona-ne-kosove/60%Daily2020-03-31 08:27
https://kosovapost.net/dedikim-prekes-i-nesretes-per-te-birin-e-zhdukur-nuk-arrita-te-gjej-asnje-shenje-qe-te-cmallem-me-ty-te-flas-me-ty/60%Daily2020-03-31 08:21
https://kosovapost.net/drejtori-i-ikshp-se-ka-nje-mesazh-te-fundit-per-qytetaret/60%Daily2020-03-31 08:11
https://kosovapost.net/kim-flet-per-rrahjen-me-motren/60%Daily2020-03-31 08:06
https://kosovapost.net/buxheti-i-kosoves-rrezikon-te-humbe-rreth-200-milione-euro/60%Daily2020-03-31 08:02
https://kosovapost.net/edhe-dy-infermiere-te-klinikes-infektive-infektohen-me-coronavirus/60%Daily2020-03-31 07:59
https://kosovapost.net/dasma-me-300-te-ftuar-ne-zvecan-cerdhe-e-koronavirusit-droje-per-rritje-dramatike-te-rasteve-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-03-31 07:54
https://kosovapost.net/rukiqi-kosova-duhet-ta-shohe-mundesine-per-kredi-afatgjate/60%Daily2020-03-31 07:49
https://kosovapost.net/pervec-mjekeve-dhe-infermiereve-edhe-keta-punetore-do-te-marrin-shtese-prej-300-euro-ne-page/60%Daily2020-03-31 07:34
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-mobilizimi-i-uck-se/60%Daily2020-03-31 07:30
https://kosovapost.net/ja-kur-fillon-lajcak-punen-si-i-derguar-i-be-se-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-03-31 07:18
https://kosovapost.net/shkon-ne-3-mije-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-03-31 07:13
https://kosovapost.net/stilisti-i-njohur-italian-ja-pse-i-them-te-gjitheve-se-jam-pak-shqiptar/60%Daily2020-03-31 07:10
https://kosovapost.net/shkon-ne-168-numri-i-viktimave-te-koronavirusit-ne-turqi/60%Daily2020-03-31 07:02
https://kosovapost.net/topanica-e-kamenices-futet-ne-karantine/60%Daily2020-03-31 06:59
https://kosovapost.net/418-viktima-ne-24-ore-franca-konfirmon-mbi-3000-te-vdekur/60%Daily2020-03-31 06:52
https://kosovapost.net/zbulohet-e-ardhmja-e-yllit-te-interit/60%Daily2020-03-31 06:48
https://kosovapost.net/me-shume-se-37-mije-e-600-te-vdekur-ne-mbare-boten-5-shtetet-me-me-shume-viktima-nga-covid-19/60%Daily2020-03-31 06:40
https://kosovapost.net/kryeziu-nese-kurti-sshkon-te-thaci-e-quajme-heshtje-kushtetuese/60%Daily2020-03-31 06:37
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-sherohen-edhe-8-paciente-te-tjere-me-covid-19/60%Daily2020-03-31 06:30
https://kosovapost.net/pushimet-me-familje-ne-zvicer-haradinaj-i-prezantoi-si-vizite-zyrtare/60%Daily2020-03-31 06:27
https://kosovapost.net/per-thirrjen-per-rezistence-thaci-mund-te-denohet-me-5-vjet-burgim/60%Daily2020-03-31 06:15
https://kosovapost.net/51054-2/60%Daily2020-03-31 06:08
https://kosovapost.net/kryetari-i-fushe-kosoves-demanton-lajmin-se-edhe-fushe-kosova-eshte-e-prekur-me-covid19/60%Daily2020-03-30 22:03
https://kosovapost.net/pozitiv-me-covid19-edhe-shoferi-i-autobusit-kishte-thyer-rregullat-e-karantimit/60%Daily2020-03-30 21:42
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-miraton-pakon-emergjente-fiskale-ja-te-gjithe-perfituesit/60%Daily2020-03-30 21:29
https://kosovapost.net/zgjedhje-te-reja-apo-qeveri-pa-zgjedhje-keshtu-votuan-40-mije-qytetare-ne-sondazh/60%Daily2020-03-30 21:14
https://kosovapost.net/thaci-eshte-percaresi-me-i-madh-i-politikes-ne-kosove-thote-se-vendit-i-duhet-qeveri-e-re-e-jo-zgjedhje/60%Daily2020-03-30 21:10
https://kosovapost.net/haradinaj-e-quajti-budalle-kjo-eshte-pergjigjja-e-agim-bahtirit/60%Daily2020-03-30 21:05
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-pse-zoti-grenell-kerkon-te-zhgenjeje-kombin-me-pro-amerikan-ne-bote/60%Daily2020-03-30 21:00
https://kosovapost.net/analisti-me-nje-reagim-te-ashper-ndaj-ramush-haradinajt-eshte-i-deshtuar-ne-politike/60%Daily2020-03-30 20:54
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-permend-punen-e-mire-qe-beri-kryeministri-kurti/60%Daily2020-03-30 20:41
https://kosovapost.net/sa-milione-humb-kosova-ne-dite-ne-kete-kohe-pandemie/60%Daily2020-03-30 20:29
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-trump-pajtohet-me-putinin-per-te-balancuar-tregjet-e-energjise/60%Daily2020-03-30 20:24
https://kosovapost.net/e-frikshme-mbi-1200-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-new-york-67-mije-numri-i-personave-te-prekur/60%Daily2020-03-30 20:10
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-qkuk-sherohet-kengetari-kosovar-dhe-bashkeshortja-e-tij/60%Daily2020-03-30 20:12
https://kosovapost.net/pdk-nuk-do-te-marre-iniciative-per-formimin-e-qeverise-thote-veseli/60%Daily2020-03-30 19:51
https://kosovapost.net/ne-france-418-te-vdekur-ne-24-ore/60%Daily2020-03-30 19:35
https://kosovapost.net/guardiola-do-te-kthehemi-me-te-forte-por-edhe-pak-me-te-trashe/60%Daily2020-03-30 19:28
https://kosovapost.net/gazeta-gjermane-be-nuk-po-arrin-ti-kundervihet-diplomacise-se-shantazhit-te-grenellit-ne-kosove/60%Daily2020-03-30 19:20
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-sonte-pritet-te-marre-vendimin-e-rendesishem-per-bizneset-private/60%Daily2020-03-30 19:09
https://kosovapost.net/takohen-anton-quni-e-vjosa-osmani-ja-per-cfare-biseduan/60%Daily2020-03-30 18:57
https://kosovapost.net/vjen-paralajmerimi-i-fundit-per-presidentin-thaci-lutet-qe-mos-te-dal-mbi-vullnetin-e-votuesve/60%Daily2020-03-30 18:46
https://kosovapost.net/kriza-ne-kosove-po-nxehet-profesori-universitar-i-ben-apel-miqesor-kurtit/60%Daily2020-03-30 19:14
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-12-raste-rezultojne-pozitive-me-covid19-ne-kosove/60%Daily2020-03-30 18:23
https://kosovapost.net/lladrovcit-i-shkon-ne-konak-bekim-jashari-thote-se-bashkimi-bene-fuqine-ne-keto-dite-pandemie/60%Daily2020-03-30 18:26
https://kosovapost.net/arrestohet-deputeti-i-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-03-30 18:07
https://kosovapost.net/kryeministri-ne-detyre-albin-kurti-u-jemi-falenderues-perjete-mantelbardheve/60%Daily2020-03-30 18:03
https://kosovapost.net/bahtiri-jam-me-ldk-ne-e-rugoves-por-jo-te-grupeve-ai-nuk-do-ta-rrezonte-qeverine-ne-kete-situate/60%Daily2020-03-30 17:39
https://kosovapost.net/imri-ahmeti-me-versionin-e-tij-pas-renies-se-qeverise-kurti-jo-zgjedhje-te-reja-vendit-i-duhet-qeveri-gjithe-perfshirese/60%Daily2020-03-30 17:31
https://kosovapost.net/mustafa-kryeministrin-kryeparlamentaren-dhe-presidentin-nuk-i-zgjodhi-populli-por-kuvendi/60%Daily2020-03-30 17:25
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-qe-kercenoi-me-jete-ish-deputetin-milaim-zeka/60%Daily2020-03-30 17:14
https://kosovapost.net/koronavirusi-europa-shenon-me-shume-se-25-000-te-vdekur/60%Daily2020-03-30 17:01
https://kosovapost.net/bashkepunetori-i-rugoves-pas-renies-se-qeverise-paralajmeron-pazaret-dhe-skenaret-do-te-jene-jeteshkurter/60%Daily2020-03-30 16:51
https://kosovapost.net/pezullohen-disa-masa-tarifore-te-importit-te-miellit/60%Daily2020-03-30 16:45
https://kosovapost.net/vellavrasja-sado-e-ashper-te-duket-gjuha-e-perdorur-po-aq-e-ashper-eshte-edhe-gjendja-aktuale-ne-kosove/60%Daily2020-03-30 16:40
https://kosovapost.net/nis-zbatimi-i-karantines-se-mencur-ky-vend-po-e-zbaton-njihuni-me-ate-qe-po-ndodh-dhe-si-funksionon/60%Daily2020-03-30 16:36
https://kosovapost.net/drama-e-14-vjecarit-nena-me-vdiq-sme-ze-gjumi-nga-frika-se-me-nxjerr-qeraxhiu-nga-shtepia/60%Daily2020-03-30 16:31
https://kosovapost.net/miftaraj-heren-e-pare-e-ka-mandatin-vetevendosje-heren-e-dyte-kushdo-qe-e-formon-shumicen/60%Daily2020-03-30 16:28
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-caktoi-vleren-financiare-per-poentimin-e-pikeve-per-federatat-sportistet-e-trajneret/60%Daily2020-03-30 16:23
https://kosovapost.net/kurti-i-gjen-menjehere-zevendesimin-shabanit-emeron-fridon-lala-zevendesminister-ne-detyre-te-zhvillimit-rajonal/60%Daily2020-03-30 16:17
https://kosovapost.net/gold-ag-covid-19-eshte-hakmarrje-ndaj-kinezeve-per-ate-cfare-ben-me-myslimanet/60%Daily2020-03-30 16:10
https://kosovapost.net/trump-deklarata-per-virusin-kinez-strategji-kunder-kines/60%Daily2020-03-30 16:03
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-e-fton-kurtin-te-parin-ne-takim/60%Daily2020-03-30 15:59
https://kosovapost.net/familja-skamnore-nga-shtutica-e-drenasit-ka-kete-lutje-per-njerezit-zemer-mire-video/60%Daily2020-03-31 17:39
https://kosovapost.net/gucati-deklarata-e-bahtirit-kercenim-per-thacin-dhe-pdk-ne/60%Daily2020-03-30 15:36
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-dorezohet-kallezimi-penal-kunder-presidentit-thaci/60%Daily2020-03-30 15:31
https://kosovapost.net/koronavirusi-i-merr-jeten-gazetares-se-njohur/60%Daily2020-03-30 15:26
https://kosovapost.net/lushtaku-reagon-keta-skane-guxuar-ti-dalin-perballe-armikut-kur-eshte-kerkuar-prej-tyre/60%Daily2020-03-30 15:22
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-intervistohet-nga-prokuroria-shkaku-i-deklarates-per-vellavrasje/60%Daily2020-03-30 15:19
https://kosovapost.net/kryeministri-ne-detyre-kurti-liron-nga-posti-zevendesministrin-ne-detyre-bahrim-shabani/60%Daily2020-03-30 15:07
https://kosovapost.net/ldk-merr-goditjen-e-radhes-i-largohet-edhe-nje-anetar/60%Daily2020-03-30 14:58
https://kosovapost.net/egzona-muharremi-sqarohet-perfundimisht-punoja-pa-pagese-ne-ministri-dhe-hyra-ne-borxhe-per-tu-bere-deputete/60%Daily2020-03-30 14:54
https://kosovapost.net/futbollisti-i-kosoves-qe-ishte-infektuar-me-koronavirus-jam-sheruar-plotesisht-kam-filluar-vrapin/60%Daily2020-03-30 14:41
https://kosovapost.net/keto-jane-barnatoret-qe-do-te-qendrojne-te-hapura-sonte-pas-ores-1700-ne-tere-vendin/60%Daily2020-03-30 14:33
https://kosovapost.net/dezinfektohen-51-xhami-ne-ferizaj/60%Daily2020-03-30 14:28
https://kosovapost.net/jetimat-e-ballkanit-ndihmojne-gjilanin-me-100-pako-ushqimore/60%Daily2020-03-30 14:19
https://kosovapost.net/haxhiu-vullneti-i-qytetareve-nuk-ndryshohet-me-krijimin-e-konjukturave-ne-zyren-e-presidentit/60%Daily2020-03-30 14:14
https://kosovapost.net/virusi-korona-ka-prekur-rreth-740-mije-persona-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-03-30 14:02
https://kosovapost.net/sidrit-bejleri-humb-njeriun-e-dashur-nuk-mund-as-ti-bejme-ceremoni-mortore/60%Daily2020-03-30 13:57
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-shkon-ne-285-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-vdes-79-vjecari-nga-dibra/60%Daily2020-03-30 13:52
https://kosovapost.net/kryeministri-i-izraelit-netanyahu-eshte-diagnostikuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-30 13:44
https://kosovapost.net/trajneri-i-gallatasarajit-fatih-terim-imperator-eshte-diagnostikuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-30 13:24
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-agim-bahtiri-dhe-albin-kurti-duhet-ta-kuptojne-se-kosova-nuk-eshte-pjelle-e-fantazise-diktatoriale-te-kujtdo-qe-i-teket/60%Daily2020-03-30 13:14
https://kosovapost.net/mustafa-kriza-me-pandemine-shton-nevojen-per-ristrukturim-te-buxhetit/60%Daily2020-03-30 13:07
https://kosovapost.net/peshkopi-i-kishes-ortodokse-ne-serbi-vdes-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-30 13:00
https://kosovapost.net/agim-veliu-vec-ata-qe-jane-te-cmendur-nuk-iu-pergjigjen-presidentit/60%Daily2020-03-30 12:54
https://kosovapost.net/sot-deshmohet-se-kush-jane-servilet-e-thacit/60%Daily2020-03-30 12:34
https://kosovapost.net/perleshje-ne-prishtine-plagoset-me-thike-nje-shtetas-i-huaj/60%Daily2020-03-30 12:25
https://kosovapost.net/bahtiri-asnje-rast-me-covid-19-ne-mitrovice/60%Daily2020-03-30 12:14
https://kosovapost.net/fsshk-nga-neser-do-te-filloje-furnizimi-i-gjitha-institucioneve-shendetesore-me-material-mbrojtes/60%Daily2020-03-30 12:05
https://kosovapost.net/lvv-distancohet-nga-deklarata-e-bahtirit-per-vellavrasje-nuk-kemi-nevoje-per-asnje-konflikt/60%Daily2020-03-30 11:56
https://kosovapost.net/shba-fillon-te-bleje-pajisje-mjekesore-nga-kina-per-shkak-covid-19/60%Daily2020-03-30 11:40
https://kosovapost.net/nagavci-82-votat-qe-cuan-ne-rrezimin-e-qeverise-i-hapen-rrugen-planeve-dhe-skenareve-te-thacit/60%Daily2020-03-30 11:27
https://kosovapost.net/spanja-me-keq-se-kina-me-numrin-e-te-prekurve-me-coronavirus/60%Daily2020-03-30 11:24
https://kosovapost.net/policia-arrestoi-10-persona-ne-peje-organizonin-lojera-te-fatit/60%Daily2020-03-30 11:11
https://kosovapost.net/ne-londer-perzgjidhen-pacientet-respirator-vetem-per-ata-qe-mund-te-mbijetojne/60%Daily2020-03-30 10:56
https://kosovapost.net/ne-kohe-pandemie-grupi-anonymous-i-dergon-mesazh-akuze-bill-gates-it/60%Daily2020-03-30 10:49
https://kosovapost.net/malisheve-ndahen-150-mije-euro-per-menaxhimin-e-situates-me-koronavirus/60%Daily2020-03-30 10:45
https://kosovapost.net/shkon-ne-11-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-30 10:26
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-ish-kampioni-i-boksit-ne-evrope/60%Daily2020-03-30 10:16
https://kosovapost.net/pergjigje-nga-princi-harry-dhe-meghan-per-trumpin-nuk-kemi-nje-plan-te-tille/60%Daily2020-03-30 10:10
https://kosovapost.net/thaci-takon-ambasadoret-e-quint-it-insiston-ne-qeveri-gjitheperfshirese/60%Daily2020-03-30 10:07
https://kosovapost.net/nene-haxhireja-80-vjecare-nga-durresi-eshte-sheruar-duke-fituar-betejen-e-saj-me-covid-19/60%Daily2020-03-30 09:49
https://kosovapost.net/deme-shehu-nga-grupi-i-kumanoves-cmalluni-me-familjaret-tuaj-dhe-falenderojeni-zotin-qe-jeni-ne-shtepit-tuaja/60%Daily2020-03-30 09:57
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-ka-kete-paralajmerim-rast-se-formohet-nje-qeveri-e-re-pa-shkuarje-ne-zgjedhje/60%Daily2020-03-30 09:18
https://kosovapost.net/treni-i-shpejte-shnderrohet-ne-spital-francezet-transportojne-te-prekurit-nga-coronavirusi-edhe-me-helikoptere-video/60%Daily2020-03-30 09:03
https://kosovapost.net/moska-detyrohet-te-futet-ne-izolim/60%Daily2020-03-30 08:58
https://kosovapost.net/e-konfirmon-vulin-nente-ushtare-ne-serbi-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-30 08:47
https://kosovapost.net/qeveria-kineze-raporton-perfundimin-e-shperthimit-te-koronavirusit-ne-vend/60%Daily2020-03-30 08:44
https://kosovapost.net/shba-ne-alarm-per-koronavirusin-trump-flet-per-pikun-e-vdekjeve-dhe-del-me-nje-vendim-te-ri/60%Daily2020-03-30 08:38
https://kosovapost.net/numri-i-serbeve-te-infektuar-ne-kosove-pritet-te-rritet/60%Daily2020-03-30 08:31
https://kosovapost.net/pese-persona-te-infektuar-kane-nevoje-per-oksigjeno-terapi-nje-ne-kujdes-intensiv/60%Daily2020-03-30 08:23
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-vendimin-e-shtetit-arrestohen-34-persona/60%Daily2020-03-30 08:09
https://kosovapost.net/qorrolli-pa-vv-ne-smund-te-behet-qeveria-kjo-mund-te-ndodhe-vetem-nese/60%Daily2020-03-30 08:25
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-vjen-me-nje-paralajmerim/60%Daily2020-03-30 08:00
https://kosovapost.net/66-vdekje-e-mbi-4-mije-e-700-raste-te-reja-te-koronavirusit-per-24-ore-ne-gjermani/60%Daily2020-03-30 07:52
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-i-vetem-ne-bote-qe-nuk-eshte-prekur-nga-koronavirusifoto/60%Daily2020-03-30 07:40
https://kosovapost.net/vdes-14-vjecari-nga-portugalia-behet-viktima-me-e-re-e-koronavirusit-ne-evrope/60%Daily2020-03-30 07:36
https://kosovapost.net/thaci-masakra-e-tivarit-hyn-ne-radhen-e-krimeve-kunder-njerezimit/60%Daily2020-03-30 07:25
https://kosovapost.net/dybala-fet-per-momentet-e-para-me-koronavirus/60%Daily2020-03-30 07:20
https://kosovapost.net/sot-75-vjet-nga-masakra-e-tivarit/60%Daily2020-03-30 07:18
https://kosovapost.net/kina-raporton-renie-te-numrit-te-te-infektuarve-me-koronavirus/60%Daily2020-03-30 07:12
https://kosovapost.net/vijon-e-mesimi-ky-eshte-orari-dhe-permbajtja-per-kete-jave/60%Daily2020-03-30 07:10
https://kosovapost.net/ramadani-presim-te-rritet-shkalla-e-infektimit-me-koronavirus-ta-arrije-kulmin-dhe-pastaj-te-bjere/60%Daily2020-03-30 07:06
https://kosovapost.net/shefi-i-shendetesise-tregon-se-deri-kur-do-te-mbesim-te-izoluar/60%Daily2020-03-30 06:58
https://kosovapost.net/keto-fluturime-qe-planifikohen-te-behen-kete-jave-nga-aeroporti-i-prishtines/60%Daily2020-03-30 06:53
https://kosovapost.net/perplasje-shba-kine-washingtoni-e-padit-pekini-virusi-eshte-amerikan/60%Daily2020-03-30 06:49
https://kosovapost.net/eksperti-kinez-gabimi-i-madh-i-shba-se-dhe-evropes-eshte-se-njerezit-nuk-mbajne-maska/60%Daily2020-03-30 06:43
https://kosovapost.net/shaqiri-behet-gati-ja-ku-po-transferohet/60%Daily2020-03-30 06:38
https://kosovapost.net/sllovenia-bllokon-qytetet/60%Daily2020-03-30 06:23
https://kosovapost.net/pandemia-mund-ti-shpetoje-disa-te-akuzuar-te-profilit-te-larte/60%Daily2020-03-30 06:16
https://kosovapost.net/thaci-do-qeveri-gjitheperfshirese-vv-ja-do-date-te-zgjedhjeve/60%Daily2020-03-30 06:10
https://kosovapost.net/qeveria-kerkon-kredi-per-financimin-e-pakos-emergjente/60%Daily2020-03-30 06:04
https://kosovapost.net/cilat-jane-komunat-me-me-se-shumti-te-prekur-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-30 05:58
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-7/60%Daily2020-03-30 05:49
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-pritet-te-ftoje-ne-takim-lideret-politike/60%Daily2020-03-30 05:44
https://kosovapost.net/dergimi-i-30-mjekeve-ne-itali-ky-eshte-reagimi-i-gianni-de-biasit/60%Daily2020-03-30 05:39
https://kosovapost.net/sondazhi-i-ri-biden-kalon-ne-epersi-ndaj-trump/60%Daily2020-03-30 05:19
https://kosovapost.net/mbreti-rama-x-ne-karantine-se-bashku-me-20-femra-plasin-polemikat/60%Daily2020-03-30 05:13
https://kosovapost.net/ne-france-koronavirusi-u-perhap-nga-kisha-evangjeliste/60%Daily2020-03-30 05:02
https://kosovapost.net/besonin-se-do-ti-sheronte-nga-koronavirusi-300-njerez-vdesin-ne-iran-duke-pire-metanol/60%Daily2020-03-29 22:30
https://kosovapost.net/shembull-i-mire-barcelona-dhuron-30-mije-maska-mbrojtese-per-te-moshuarit/60%Daily2020-03-29 22:25
https://kosovapost.net/infermierja-shqiptare-qe-shkoi-ne-itali-e-di-cpo-ndodh-por-nuk-trembem/60%Daily2020-03-29 22:18
https://kosovapost.net/rama-vetem-sot-jane-ndihmuar-5-mije-e-848-familje/60%Daily2020-03-29 22:11
https://kosovapost.net/kusari-mos-te-harrojme-ne-zgjedhje-skane-garu-as-veliu-e-as-mustafa-por-vjosa-osmani/60%Daily2020-03-29 22:02
https://kosovapost.net/zjarrfikesi-italian-qe-ndihmoi-gjate-termetit-faleminderit-vellezer-shqiptare-sdo-ta-harrojme/60%Daily2020-03-29 21:49
https://kosovapost.net/prej-pese-ditesh-rezulton-i-zhdukur-familja-kerkon-ndihme-per-gjetjen-e-besnik-osmanit-nga-presheva/60%Daily2020-03-29 21:46
https://kosovapost.net/video-tregon-demin-e-shkaktuar-nga-koronavirusi-ne-mushkeri/60%Daily2020-03-29 21:43
https://kosovapost.net/michelle-tregon-si-e-kalon-familja-obama-periudhen-e-vetizolimit/60%Daily2020-03-29 21:35
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-numri-i-rasteve-me-covid-19-ne-gjithe-boten-shkon-ne-mbi-720-mije/60%Daily2020-03-29 21:29
https://kosovapost.net/tjeter-dite-e-zeze-per-britanine-ja-sa-viktima-u-regjistruan-sot/60%Daily2020-03-29 21:23
https://kosovapost.net/modeli-shqiptar-i-martuar-me-miliarderen-kineze-do-te-sjellim-200-000-maska-per-doktoret/60%Daily2020-03-29 21:17
https://kosovapost.net/kurti-kosoves-nuk-do-ti-mungoje-asgje-te-cilen-e-ka-pasur-me-pare-mos-blini-me-shume-sesa-ju-duhet/60%Daily2020-03-29 21:01
https://kosovapost.net/leter-miqve-te-mij-te-vetevendosjes-revoltohuni-tha-bushati-reagon-matoshi-edhe-nje-hajvan-nga-tirana-lype-gjakderdhje-ne-prishtine/60%Daily2020-03-29 20:57
https://kosovapost.net/trump-ua-ben-te-qarte-shba-te-nuk-do-ta-paguajne-per-sigurimin-e-harry-dhe-meghan-ata-duhet-te-paguajne-vet/60%Daily2020-03-29 20:50
https://kosovapost.net/rruget-e-ferizajt-zbrazen-gjate-orarit-te-ndalim-qarkullimit/60%Daily2020-03-29 20:43
https://kosovapost.net/bilanc-tragjik-edhe-spanja-838-viktima-nga-covid-19-brenda-24-oreve/60%Daily2020-03-29 20:37
https://kosovapost.net/rusia-fut-ne-pune-teknologjine-ja-si-identifikohet-kush-shkel-karantinen/60%Daily2020-03-29 20:31
https://kosovapost.net/shembullore-delegati-i-klubit-te-madh-kosovar-dhuron-shtate-aparate-te-oksigjenit-dhe-nje-per-dialize/60%Daily2020-03-29 20:20
https://kosovapost.net/kusari-lila-ldk-do-te-dilte-me-mocion-kunder-kurtit-edhe-sikur-te-mos-shkarkohej-veliu/60%Daily2020-03-29 20:13
https://kosovapost.net/flasin-nga-kuvendi-sqarojne-perkthimin-e-9-marsit-videoja-eshte-nxjerre-teresisht-nga-konteksti/60%Daily2020-03-29 20:08
https://kosovapost.net/kurti-nga-ballkoni-i-kryeministrise-kjo-eshte-situata-me-serioze-qe-pas-luftes-ne-kosove/60%Daily2020-03-29 20:00
https://kosovapost.net/luigi-di-maio-shuplake-europes-egoizmi-nuk-na-perket-neve-shqiperia-nje-mesim-solidariteti/60%Daily2020-03-29 19:55
https://kosovapost.net/flet-babai-i-19-vjecares-nga-vushtrria-vdekja-e-se-ciles-po-hetohet-nga-policia/60%Daily2020-03-29 19:44
https://kosovapost.net/gani-geci-hashim-thaci-me-i-demshem-se-koronavirusi-ne-kete-kohe-video/60%Daily2020-03-29 19:40
https://kosovapost.net/ndihma-per-media-do-te-kete-ne-pakon-qeveritare-te-radhes/60%Daily2020-03-29 19:33
https://kosovapost.net/kurti-orvatjet-e-presidentit-per-te-bere-qeveri-te-unitetit-jane-te-rrezikshme-sepse-e-shkelin-kushtetuten/60%Daily2020-03-29 19:23
https://kosovapost.net/koronavirusi-arsyeja-qe-bie-numri-i-aksidenteve-e-rasteve-kriminale/60%Daily2020-03-29 19:19
https://kosovapost.net/abdixhiku-kosova-vazhdon-te-kete-numrin-me-te-ulet-te-rasteve-me-covid-19-ne-rajon/60%Daily2020-03-29 19:13
https://kosovapost.net/fauci-numri-i-te-vdekurve-nga-coronavirusi-ne-shba-mund-te-shkoje-ne-mbi-100-mije/60%Daily2020-03-29 18:58
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvitia-paralajmeron-masa-ndeshkuese-per-qytetaret-qe-nuk-respektojne-rregullat/60%Daily2020-03-29 18:54
https://kosovapost.net/mustafa-iu-del-ne-ndihme-bujqve-per-shitjen-e-produkteve-te-tyre-neper-rrjetet-e-marketeve/60%Daily2020-03-29 18:43
https://kosovapost.net/%e2%80%8bjakupi-pas-ores-1700-punojne-vetem-pese-barnatore-kujdestare-ne-prishtine/60%Daily2020-03-29 18:31
https://kosovapost.net/kurti-mbane-mbledhje-online-me-qendrat-e-vv-se-aktuale/60%Daily2020-03-29 18:23
https://kosovapost.net/%e2%80%8binfermieret-mirepresin-propozimin-e-mf-per-ndarjen-e-300-eurove-per-dy-muajt-e-ardhshem/60%Daily2020-03-29 18:19
https://kosovapost.net/50588-2/60%Daily2020-03-29 18:16
https://kosovapost.net/ldk-pdk-e-nisma-tregojne-nese-do-ti-pergjigjen-fteses-se-presidentit/60%Daily2020-03-29 17:49
https://kosovapost.net/konfirmohen-tjera-raste-me-koronavirus-ne-kosove-personat-jane-nga-keto-komuna/60%Daily2020-03-29 17:41
https://kosovapost.net/pse-eshte-kaq-e-rrezikshme-corona-per-njerezit-me-semundje/60%Daily2020-03-29 17:36
https://kosovapost.net/abazi-mosrespektimi-i-vendimeve-per-koronavirusin-do-te-detyroje-institucionet-pergjegjese-te-marrin-masa/60%Daily2020-03-29 17:24
https://kosovapost.net/leksioni-i-shqiperise-se-vogel-mediat-italiane-i-bejne-jehone-misionit-te-30-mjekeve/60%Daily2020-03-29 17:19
https://kosovapost.net/reagon-albulena-haxhiu-tregon-se-cfare-ka-kerkuar-nga-ministri-ne-detyre-besnik-bislimi/60%Daily2020-03-29 17:15
https://kosovapost.net/msh-e-ndjera-nga-vushtria-nuk-ka-kerkuar-ndihme-ne-kliniken-infektive-ne-10-ditet-e-fundit/60%Daily2020-03-29 17:11
https://kosovapost.net/rrezimi-i-qeverise-kurti-vjen-edhe-nje-reagim-i-papritur-nga-partia-e-merkelit/60%Daily2020-03-29 17:02
https://kosovapost.net/100-zogjte-te-pulave-kunder-1-luani-futbollisti-i-njohur-del-hapur-ne-perkrahje-te-albin-kurtit/60%Daily2020-03-29 16:57
https://kosovapost.net/ish-shoku-i-albin-kurtit-ne-burg-tregon-fjalimin-e-fuqishem-te-kurtit-ne-burgun-e-nishit/60%Daily2020-03-29 16:40
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-jep-lajmin-e-mire-nga-gjilani/60%Daily2020-03-29 16:39
https://kosovapost.net/ky-shtet-evropian-u-jep-nenshtetesi-gjithe-azilkerkuesve-qe-kane-aplikuar/60%Daily2020-03-29 16:31
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-vetevritet-ministri-gjerman-nuk-i-perballoi-krizes-me-koronavirusin/60%Daily2020-03-29 16:24
https://kosovapost.net/australia-merr-shembull-kosoven-per-menaxhim-te-suksesshem-perballe-pandemise/60%Daily2020-03-29 16:19
https://kosovapost.net/kosove-dezinfektohen-parate-e-gatshme/60%Daily2020-03-29 16:10
https://kosovapost.net/nora-istrefi-zbulon-dieten-qe-po-mban-gjate-karantines/60%Daily2020-03-29 16:06
https://kosovapost.net/vitia-tregon-arsyen-pse-kurti-e-shkarkoi-bordin-e-shskuk-se/60%Daily2020-03-29 16:00
https://kosovapost.net/itali-101-vjecari-qe-i-mbijetoi-gripit-spanjoll-mposht-koronavirusin/60%Daily2020-03-29 15:54
https://kosovapost.net/ramadani-ne-konference-bashke-me-ministrin-vitia-zbatoni-rekomandimet-e-ikshpk-se-dhe-msh-se/60%Daily2020-03-29 15:31
https://kosovapost.net/vitia-bene-thirrje-per-qendrim-ne-shtepi-thote-se-5-paciente-jane-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-03-29 15:20
https://kosovapost.net/numri-i-te-vdekurve-ka-kaluar-10-mije-persona-pse-po-i-ndodh-kjo-pikerisht-italise/60%Daily2020-03-29 15:05
https://kosovapost.net/ahmeti-ju-qe-po-dilni-pa-nevoje-po-rrezikoni-tjeret-qe-nuk-po-dalin-dhe-kane-zgjedhur-qe-te-mbrohen/60%Daily2020-03-29 14:38
https://kosovapost.net/britania-i-regjistron-209-viktima-te-koronavirusit-per-24-ore/60%Daily2020-03-29 14:29
https://kosovapost.net/pse-shqiptaret-e-kosoves-e-duan-kurtin-si-kryeminister/60%Daily2020-03-29 14:10
https://kosovapost.net/obsh-tregon-sa-do-te-zgjase-koronavirusi/60%Daily2020-03-29 14:05
https://kosovapost.net/kryeministri-britanik-paralajmeron-perkeqesim-te-krizes-se-koronavirusit/60%Daily2020-03-29 13:59
https://kosovapost.net/nagavci-kot-po-prapagandohet-se-vetevendosje-eshte-antiamerikane-nuk-ka-qeveri-pa-fituesin-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-03-29 13:45
https://kosovapost.net/fillojne-hetimet-ndaj-perkthyeses-se-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-03-29 13:31
https://kosovapost.net/36-paciente-me-covid-19-ne-infektive-pese-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-03-29 13:15
https://kosovapost.net/keto-vende-te-bese-kane-shpallur-masa-te-rrepta-shkaku-i-koronavirusit/60%Daily2020-03-29 13:09
https://kosovapost.net/kurti-presidenti-duhet-ta-zbatoje-kushtetuten-e-jo-ta-interpretoje-ate/60%Daily2020-03-29 12:51
https://kosovapost.net/klina-do-te-qendroje-ne-karantine-deri-ne-kete-dite/60%Daily2020-03-29 12:40
https://kosovapost.net/mbreti-i-tajlandez-rezervon-tere-hotelin-luksoz-ne-gjermani-per-tu-izoluar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-29 12:31
https://kosovapost.net/pagesa-e-kesteve-pezullohet-vetem-per-kredimarresit-me-veshtiresi-financiare/60%Daily2020-03-29 12:17
https://kosovapost.net/nderrojne-jete-nga-koronavirusi-dy-persona-ne-maqedoni-numri-i-te-infektuarve-shkon-ne-257/60%Daily2020-03-29 12:07
https://kosovapost.net/kush-po-kujdeset-per-tre-serbet-e-kosoves-te-infektuar-me-coronavirus/60%Daily2020-03-29 11:36
https://kosovapost.net/koronavirusi-kryeministri-boris-johnson-leter-30-milion-familjeve-britanike/60%Daily2020-03-29 11:28
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-per-koronavirus-arrestohen-41-persona/60%Daily2020-03-29 11:23
https://kosovapost.net/ne-vitin-2019-u-regjistruan-871-sulme-ndaj-myslimaneve/60%Daily2020-03-29 11:19
https://kosovapost.net/ronaldo-jep-mesazh-te-forte-per-coronavirus/60%Daily2020-03-29 11:09
https://kosovapost.net/numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-shqiperi-ka-shkuar-ne-212/60%Daily2020-03-29 10:59
https://kosovapost.net/grenelldiplomacia-ose-fabrikimi-i-servil%d1%91ve/60%Daily2020-03-29 10:40
https://kosovapost.net/largohet-nga-nisma-i-bashkohet-partise-se-albin-kurtit/60%Daily2020-03-29 10:24
https://kosovapost.net/mjeket-gjerman-hapur-shprehin-dyshime-ne-testimet-dhe-terapine-per-virusin-corona/60%Daily2020-03-29 10:12
https://kosovapost.net/vetevendosje-sdo-i-pergjigjet-kerkeses-se-presidentit-per-caktim-te-mandatarit-te-ri/60%Daily2020-03-29 10:10
https://kosovapost.net/masakra-e-belegut-21-vjet-ankth/60%Daily2020-03-29 09:47
https://kosovapost.net/nje-infermier-i-lutet-jeruzalimit-tjetri-drejt-mekes-fotografia-perlot-rrjetin/60%Daily2020-03-29 09:39
https://kosovapost.net/shba-vdes-nga-koronavirusi-i-riu-nuk-e-trajtuan-ne-urgjence-pasi-nuk-kishte-sigurim-shendetesor/60%Daily2020-03-29 09:49
https://kosovapost.net/deputetja-e-vetevendosjes-tregon-se-me-ke-do-te-bejne-koalicion/60%Daily2020-03-29 09:18
https://kosovapost.net/numri-i-vdekjeve-per-shkak-te-koronavirusit-tejkaloi-30-mije-persona-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-03-29 09:22
https://kosovapost.net/ne-veri-te-mitrovices-konfirmohen-dy-raste-me-covid-19/60%Daily2020-03-29 09:05
https://kosovapost.net/nje-foshnje-vdes-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-03-29 09:00
https://kosovapost.net/shkencetaret-edhe-nje-jave-per-pikun-ne-fund-te-prillit-nis-renia/60%Daily2020-03-29 08:54
https://kosovapost.net/bota-e-ka-mendjen-te-covid-19-kim-jong-un-hedh-raketa/60%Daily2020-03-29 08:49
https://kosovapost.net/rrefimi-per-karantinen-e-gjakoves/60%Daily2020-03-29 08:45
https://kosovapost.net/suedia-po-i-reziston-trendit-evropian-te-luftes-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-29 08:39
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-deri-tani-jane-sheruar-40-persona-nga-covid19/60%Daily2020-03-29 08:34
https://kosovapost.net/kur-do-te-filloje-seria-a-flet-ministri-i-sportit-te-italise/60%Daily2020-03-29 08:25
https://kosovapost.net/u-dyshuan-per-koronavirus-dhjete-mjeke-e-infermiere-te-qkmf-se-ne-podujeve-kane-rezultuar-negativ/60%Daily2020-03-29 08:11
https://kosovapost.net/si-tingellon-kolla-te-cilen-e-shkakton-coronavirusi-cila-eshte-temperatura-te-te-infektuarit-video/60%Daily2020-03-29 08:06
https://kosovapost.net/me-maska-dhe-matje-temperature-por-ne-kete-shtet-ende-po-luhet-futboll/60%Daily2020-03-29 07:58
https://kosovapost.net/dashuria-per-familjen-ja-ku-fle-doktori-nga-frika-e-koronavirusit-foto/60%Daily2020-03-29 07:48
https://kosovapost.net/trump-terheq-karantinen-ne-nju-jork-pas-rebelimit-te-guvernatorit/60%Daily2020-03-29 07:43
https://kosovapost.net/rama-qytetareve-keni-besim-do-te-dalim-nga-kjo-lufte-e-mallkuar/60%Daily2020-03-29 07:37
https://kosovapost.net/haradinaj-cmimi-qe-paguam-per-lirine-ishte-shume-i-larte/60%Daily2020-03-29 07:34
https://kosovapost.net/kritikat-ndaj-grenellit-analisti-po-flasin-per-te-si-per-nje-njeri-qe-e-ka-humbur-udhen/60%Daily2020-03-29 07:23
https://kosovapost.net/mbi-30-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-03-29 07:16
https://kosovapost.net/bashkeshortja-e-kryeministrit-kanadez-sherohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-29 07:10
https://kosovapost.net/gjeografi-isufi-thote-se-demarkimi-i-kufirit-me-serbine-do-te-jete-problem-i-madh-per-ekspertet/60%Daily2020-03-29 07:05
https://kosovapost.net/ikshpk-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-te-frenuar-covid-19/60%Daily2020-03-29 06:56
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-masakra-e-belegut/60%Daily2020-03-29 06:50
https://kosovapost.net/qeveria-shtyn-vendimin-per-rinisjen-e-procesit-mesimor/60%Daily2020-03-29 06:45
https://kosovapost.net/ne-new-york-eshte-shenuar-viktima-e-pare-shqiptare-nga-covid-19/60%Daily2020-03-29 06:40
https://kosovapost.net/nje-19-vjecare-vdiq-pasi-dyshohet-qe-su-trajtua-ne-infektive-doli-negative-per-koronavirus-por-8-police-dergohen-ne-karantine/60%Daily2020-03-29 06:28
https://kosovapost.net/zeri-i-amerikes-vetevendosje-kerkon-zgjedhje-te-jashtezakonshme-pas-koronavirusit/60%Daily2020-03-29 06:24
https://kosovapost.net/moti-sot-49/60%Daily2020-03-29 06:16
https://kosovapost.net/juve-nuk-po-u-mjafton-qe-e-rrezuat-qeverine-e-tij-por-tash-albinin-po-e-doni-edhe-te-zhdukur/60%Daily2020-03-29 00:13
https://kosovapost.net/cfare-te-mire-mund-ti-sjelle-qeveria-e-ardhshme-kosoves-me-lidere-dhe-figura-te-konsumuara/60%Daily2020-03-28 23:18
https://kosovapost.net/legjenda-turke-e-futbollit-rustu-recber-testohet-pozitiv-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-03-28 23:15
https://kosovapost.net/pse-qendrimi-jone-kulturor-ndaj-shteteve-te-bashkuara-te-amerikes-duhet-te-ndryshoje/60%Daily2020-03-28 23:12
https://kosovapost.net/nenat-po-lene-qepe-ne-dhomat-e-femijeve-te-tyre-per-ti-mbrojtur-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-28 23:08
https://kosovapost.net/a-do-ta-ndaloje-rritja-e-temperaturave-pandemine-covid-19/60%Daily2020-03-28 23:00
https://kosovapost.net/gjest-i-madh-nga-manchester-city-ofron-ne-dispozicion-per-qender-spitalore-stadiumin-etihad/60%Daily2020-03-28 22:51
https://kosovapost.net/sonte-pas-mesnate-nis-matja-verore-e-kohes/60%Daily2020-03-28 22:48
https://kosovapost.net/e-pabesuar-kengetari-i-njohur-paditet-per-perdhunim/60%Daily2020-03-28 22:54
https://kosovapost.net/aurela-gace-krenare-me-ekipin-e-mjekeve-qe-shkuan-ne-itali-kjo-tregon-edhe-nje-here-cfare-populli-jemi/60%Daily2020-03-28 22:37
https://kosovapost.net/fluturimet-e-planifikuara-per-javen-e-ardhshme-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Daily2020-03-28 22:34
https://kosovapost.net/keto-jane-barnatoret-qe-sonte-do-te-qendrojne-te-hapura-ne-prishtine/60%Daily2020-03-28 22:30
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-te-gjitha-rastet-me-koronavirus-ne-prishtine-jane-te-ardhur-nga-jashte/60%Daily2020-03-28 22:26
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-e-koronavirusit-per-10-mjeke-nga-podujeva/60%Daily2020-03-28 22:23
https://kosovapost.net/franca-porosit-mbi-nje-miliard-maska/60%Daily2020-03-28 22:21
https://kosovapost.net/shkencetaret-kineze-po-krijojne-nje-supervirus-nga-lakuriqet-dhe-minjte-videoja-e-publikuar-ne-vitin-2015-nga-mediat-italiane-po-ben-buje-gjithandej/60%Daily2020-03-28 22:13
https://kosovapost.net/ne-france-319-njerez-kane-vdekur-ne-24-oret-e-fundit-nga-covid-19/60%Daily2020-03-28 22:08
https://kosovapost.net/media-gjermane-grenell-e-ndihmoi-ldk-ne-per-ta-rrezuar-kurtin-ja-cili-eshte-plani-i-marreveshjes/60%Daily2020-03-28 21:58
https://kosovapost.net/sa-para-i-ka-ne-konto-endrit-thaci-djali-i-presidentit/60%Daily2020-03-28 21:49
https://kosovapost.net/numri-global-i-vdekjeve-nga-koronavirusi-tejkalon-shifren-30-mije/60%Daily2020-03-28 21:40
https://kosovapost.net/nuk-e-dime-kur-izolimi-do-perfundoje-merkel-flet-nga-karantina-shifrat-nuk-na-japin-arsye-per-te-lehtesuar-masat-video/60%Daily2020-03-28 21:34
https://kosovapost.net/shb-logos-a-dhuron-libra-falas-online-ne-kohen-e-pandemise/60%Daily2020-03-28 21:30
https://kosovapost.net/bekim-jashari-i-bene-hore-politikanet-su-vie-turp-ne-kohe-pandemie-kacafyteni-per-karrige-e-poste/60%Daily2020-03-28 21:25
https://kosovapost.net/simptoma-e-re-e-koronavirusit-qe-nuk-e-dinte-askush/60%Daily2020-03-28 21:22
https://kosovapost.net/msh-sqaron-shkarkimin-e-bordit-te-shskuk-se-naser-ramadani-vazhdon-te-jete-drejtor-i-ikshpk-se/60%Daily2020-03-28 21:02
https://kosovapost.net/kastrati-do-te-vazhdojme-te-shperndajme-pako-ushqimore-ne-te-gjitha-komunat-e-vendit/60%Daily2020-03-28 20:57
https://kosovapost.net/der-spiegel-nje-intrige-e-rrezoi-albin-kurtin-politikanin-qe-deshi-te-luftonte-korrupsionin/60%Daily2020-03-28 20:43
https://kosovapost.net/anetaret-e-ldk-se-grisin-librezat-partiake-video-lajm/60%Daily2020-03-28 21:12
https://kosovapost.net/kurti-permend-dy-nga-masakrat-ne-kosove-sipas-tij-vetem-drejtesia-mund-te-pretendoje-ngushellim/60%Daily2020-03-28 20:35
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-nje-rast-pozitiv-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-03-28 20:19
https://kosovapost.net/teksa-krejt-evropa-eshte-izoluar-ne-suedi-jeta-po-vazhdon-normalisht/60%Daily2020-03-28 20:12
https://kosovapost.net/nje-hetues-policor-se-bashku-me-bashkeshorten-police-dergohen-ne-izolim-14-ditor/60%Daily2020-03-28 20:07
https://kosovapost.net/turqi-rritet-ne-108-numri-i-vdekjeve-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-28 20:03
https://kosovapost.net/50261-2/60%Daily2020-03-28 20:00
https://kosovapost.net/vlora-citaku-ka-nje-apel-te-rendesishem-per-qytetaret-e-kosoves-qe-jetojne-ne-shba/60%Daily2020-03-28 19:51
https://kosovapost.net/anetari-nisma-se-mesazh-mercenareve-te-luftes-lavdia-ju-takon-vetem-te-reneve-per-liri/60%Daily2020-03-28 19:46
https://kosovapost.net/shqiptaret-skane-nevoje-per-burreshtetas-hajdut-proamerikane-por-per-politikane-proshqiptare-te-popullit-properendimore/60%Daily2020-03-28 19:12
https://kosovapost.net/uefa-ka-plane-alternative-per-te-shpetuar-sezonet-e-futbollit/60%Daily2020-03-28 19:09
https://kosovapost.net/surroi-kur-me-2019-shba-ja-dergoi-leter-per-prishje-te-raporteve-spati-mocion-mosbesimi-ndaj-qeverise/60%Daily2020-03-28 19:05
https://kosovapost.net/viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-nje-familje-mbreterore-vdes-princesha/60%Daily2020-03-28 19:01
https://kosovapost.net/skenari-pas-rrezimit-te-qeverise-kurti-juristi-jep-parashikimin-ky-eshte-qellimi-i-hashim-thacit/60%Daily2020-03-28 18:56
https://kosovapost.net/tahiri-per-teket-e-pushtetit-kurti-i-gatshem-te-rrezikoje-jeten-e-qytetareve-dhe-sigurine-kombetare/60%Daily2020-03-28 18:41
https://kosovapost.net/gjithmone-mirenjohes-ndaj-shba-ve-por-do-ti-thosha-grenellit-se-qendrimi-i-tij-me-duket-mua-mjafte-pro-serb/60%Daily2020-03-28 18:36
https://kosovapost.net/milaim-zeka-dy-gjera-nuk-me-kane-pelqyer-te-intervista-e-grenellit/60%Daily2020-03-28 18:32
https://kosovapost.net/rusia-pretendon-prodhimin-e-nje-ilaci-qe-trajton-koronavirusin/60%Daily2020-03-28 18:13
https://kosovapost.net/kjo-eshte-mosha-e-personave-te-prekur-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-28 18:00
https://kosovapost.net/koronavirusi-e-gjunjezon-italine-numri-i-vdekjeve-tejkalon-shifren-10-mije/60%Daily2020-03-28 17:55
https://kosovapost.net/turkja-19-vjecare-qe-ka-mbetur-ne-prishtine-flet-se-ka-gabuar-apo-jo-qe-nuk-u-kthye-ne-turqi/60%Daily2020-03-28 18:03
https://kosovapost.net/21-vjetori-i-masakres-ne-podujeve-ndaj-familjes-bogujevci/60%Daily2020-03-28 17:46
https://kosovapost.net/nje-polic-konfirmohet-i-infektuar-me-coronavirus/60%Daily2020-03-28 17:38
https://kosovapost.net/svecla-iu-adresohet-policeve-ju-jeni-sherbetoret-e-vertete-te-popullit/60%Daily2020-03-28 17:34
https://kosovapost.net/merkel-refuzon-kerkesen-e-izraelit-per-furnizime-mjekesore/60%Daily2020-03-28 17:29
https://kosovapost.net/nagavci-popullariteti-i-albin-kurtit-po-rritet/60%Daily2020-03-28 16:43
https://kosovapost.net/pdk-kritikon-qeverine-per-menaxhimin-e-situates-me-covid-19/60%Daily2020-03-28 16:39
https://kosovapost.net/eksperte-boterore-vene-ne-dyshim-panikun-lidhur-me-koronavirusin-e-ri/60%Daily2020-03-28 16:32
https://kosovapost.net/rrineshpi-nuk-vlen-per-femijet-sirian-e-te-pastrehet-e-botes/60%Daily2020-03-28 16:34
https://kosovapost.net/shkencetaret-japin-verdiktin-ushtria-amerikane-apo-kineze-krijoi-covid-19-si-arme-biologjike/60%Daily2020-03-28 16:22
https://kosovapost.net/ja-cka-pritet-te-ndodh-dy-javet-e-ardhshme-me-krizen-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-28 16:14
https://kosovapost.net/cakaj-shoqeron-30-mjeke-per-ti-dal-ne-ndihme-italise/60%Daily2020-03-28 15:56
https://kosovapost.net/dergohet-ne-izolim-14-ditor-zevendesministri-i-shendetesise/60%Daily2020-03-28 15:50
https://kosovapost.net/pas-koronavirusit-wuhani-fillon-te-jetoje-perseri/60%Daily2020-03-28 15:46
https://kosovapost.net/kosova-dhe-amerika-kane-nevoje-urgjent-per-fitoren-e-kandidatit-demokrat-joe-biden/60%Daily2020-03-28 16:08
https://kosovapost.net/presidenti-i-tunizise-ofron-ndihme-per-palestinen/60%Daily2020-03-28 15:30
https://kosovapost.net/ministri-vitia-konfirmon-arritjen-e-7-mije-testeve-per-covid19/60%Daily2020-03-28 14:52
https://kosovapost.net/premier-league-preket-serish-nga-coronavirus-8-futbolliste-jane-vetizoluar-se-bashku-me-familjet/60%Daily2020-03-28 14:39
https://kosovapost.net/shtate-klube-te-formula-1-do-te-prodhojne-respiratore/60%Daily2020-03-28 14:28
https://kosovapost.net/izolohet-nje-minister-tjeter-britanik-ka-simptoma-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-28 14:16
https://kosovapost.net/si-u-bene-rrush-e-kumbulla-fondet-rezerve-ne-qeverisjen-haradinaj/60%Daily2020-03-28 14:03
https://kosovapost.net/haskuka-reagon-ndaj-lajmeve-te-rreme-komuna-e-prizrenit-nder-te-parat-qe-ka-marr-masa-parandaluese-ndaj-covid-19/60%Daily2020-03-28 14:08
https://kosovapost.net/vv-jemi-fokusuar-ne-luften-e-koronavirusit-nuk-dergojme-emer-per-kryeminister-pa-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-03-28 13:44
https://kosovapost.net/reagon-i-prekuri-me-koronavirus-nga-prishtina-nuk-genjeva-dhe-as-nuk-u-arrestova-nga-policia/60%Daily2020-03-28 13:24
https://kosovapost.net/tre-paciente-ne-qkuk-ne-gjendje-shume-te-rende-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-28 13:14
https://kosovapost.net/uefa-insiston-qe-me-cdo-kusht-te-mbyllen-kampionatet-ne-fushe/60%Daily2020-03-28 12:56
https://kosovapost.net/italia-dhe-spanja-jane-dy-vendet-me-te-prekura-nga-virusi-korona/60%Daily2020-03-28 12:49
https://kosovapost.net/demokracia-kosovare-ne-krize/60%Daily2020-03-28 12:40
https://kosovapost.net/haradinaj-reagon-per-shkarkimin-e-bordit-te-shskuk-se/60%Daily2020-03-28 11:59
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-pergjigjet-prere-presidentit-thaci-vendi-ska-nevoje-per-kryeminister-te-ri-te-shpallen-zgjedhjet/60%Daily2020-03-28 11:49
https://kosovapost.net/shenohet-rasti-i-pare-me-koronavirus-tek-serbet-e-kosoves/60%Daily2020-03-28 11:32
https://kosovapost.net/nese-ju-largojne-nga-puna-kaq-muaj-do-tiu-paguaj-qeveria-e-kosoves/60%Daily2020-03-28 11:28
https://kosovapost.net/rikapitulim-i-shkurter-pas-deklaratave-andej-atlantikut/60%Daily2020-03-28 11:23
https://kosovapost.net/edhe-nje-viktime-shkon-ne-10-te-numri-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-28 11:42
https://kosovapost.net/ja-cili-eshte-sekreti-i-suksesit-te-gjermanise-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-28 10:58
https://kosovapost.net/pese-anetare-te-kongresit-amerikan-te-infektuar-me-koronavirus-dalin-detajet/60%Daily2020-03-28 10:51
https://kosovapost.net/deputeti-abrashi-ka-kete-propozim-per-qeverine/60%Daily2020-03-28 10:47
https://kosovapost.net/shpejtim-bulliqi-thote-nuk-dha-doreheqje-nga-komisioni-shteteror-per-shenjimin-e-kufirit/60%Daily2020-03-28 10:53
https://kosovapost.net/thaci-paralajmeron-veprime-kunderkushtetuese-per-llogari-te-qeverise-se-re/60%Daily2020-03-28 10:17
https://kosovapost.net/bajqinovci-infermieret-jane-heronj-ne-kete-kohe-pandemie-dhe-gjithmone/60%Daily2020-03-28 10:07
https://kosovapost.net/profesori-smaka-tregon-si-duhet-te-veproje-thaci-pas-rrezimit-te-qeverise-dhe-a-mund-te-kemi-qeveri-gjitheperfshirese/60%Daily2020-03-28 10:00
https://kosovapost.net/muhaxheri-vjosen-nuk-e-perkrahem-askush-qendroi-e-vetme-dhe-se-tradhtoi-votuesin-e-ldk-se/60%Daily2020-03-28 09:56
https://kosovapost.net/%e2%80%8b-paralajmeron-kryetari-i-ketij-subjekti-politik-ne-kosove-bisedimet-me-serbi-do-te-jene-te-dhimbshme-per-kosoven/60%Daily2020-03-28 09:49
https://kosovapost.net/prej-sot-nga-ora-1300-shqiperia-ne-shtetrrethimi/60%Daily2020-03-28 09:42
https://kosovapost.net/kwshtu-e-kujton-gold-ag-viziten-ne-meke-video/60%Daily2020-03-28 09:36
https://kosovapost.net/policia-dhe-fsk-te-paprekura-nga-koronavirusi-ne-gjendje-gatishmerie-per-ndihme/60%Daily2020-03-28 09:26
https://kosovapost.net/deputeti-shqiptar-infektohet-nga-koronavirusi-foto/60%Daily2020-03-28 09:18
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-i-ri-i-punes-per-barnatoret/60%Daily2020-03-28 09:10
https://kosovapost.net/turqia-pezullon-te-gjitha-fluturimet-nderkombetare-dhe-shton-kufizimet/60%Daily2020-03-28 08:54
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-masakra-e-izbices-nder-krimet-me-te-renda-te-serbise/60%Daily2020-03-28 08:50
https://kosovapost.net/prej-sot-fillon-aplikim-per-kredi-pa-interes/60%Daily2020-03-28 08:42
https://kosovapost.net/republika-e-maqedonise-se-veriut-behet-zyrtarisht-anetare-e-nato-s/60%Daily2020-03-28 08:26
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-9-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-28 08:16
https://kosovapost.net/neser-kthehet-ora-verore/60%Daily2020-03-28 08:10
https://kosovapost.net/italia-goditet-rende-nga-coronavirusi-maska-nga-pekini-para-nga-brukseli/60%Daily2020-03-28 08:04
https://kosovapost.net/dalipi-paralajmeron-padi-per-shpifje-ndaj-haradinajt/60%Daily2020-03-28 07:57
https://kosovapost.net/597458-te-infektuar-dhe-27370-viktima-ne-gjithe-boten-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-28 07:54
https://kosovapost.net/shkarkohet-bordi-i-shskuk-se-emerohet-i-riu/60%Daily2020-03-28 07:41
https://kosovapost.net/zyrtarizohet-orari-i-ri-i-ndalimit-te-qarkullimit-te-qytetareve-dhe-automjeteve/60%Daily2020-03-28 07:38
https://kosovapost.net/engel-administrata-trump-po-perdor-taktika-te-ashpra-ndaj-kosoves-tarifat-jane-mjet-legjitim/60%Daily2020-03-28 07:34
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-te-ardhshme-3/60%Daily2020-03-28 07:29
https://kosovapost.net/limaj-grenell-e-beri-te-qarte-cka-pret-administrata-amerikane-nga-institucionet-e-reja/60%Daily2020-03-27 23:15
https://kosovapost.net/pdk-grenell-e-konfirmoi-ate-qe-kadri-veseli-ia-tha-ne-twitter-me-7-shkurt-albini-po-ju-genjen/60%Daily2020-03-27 23:14
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-grenellit-i-duhet-nje-marreveshje-e-shpejt-me-kosoven-shkak-zgjedhjet-ne-shba/60%Daily2020-03-27 23:10
https://kosovapost.net/kraki-akuzon-buzhalen-iu-shmange-qellimisht-pyetjes-ndaj-grenellit-per-ate-qe-e-deklaroi-kurti-qe-1-vit/60%Daily2020-03-27 23:06
https://kosovapost.net/halimi-mos-eshte-dashur-te-pyetet-grenell-per-orientimin-e-tij-seksual-ne-sere-te-pyetjeve-te-panevojshme/60%Daily2020-03-27 23:00
https://kosovapost.net/serwer-ndryshimi-i-politikes-amerikane-karshi-qeverise-se-kosoves-nisi-me-boltonin/60%Daily2020-03-27 22:55
https://kosovapost.net/vetevendosje-nuk-terhiqet-kryeministri-na-takon-ne/60%Daily2020-03-27 22:48
https://kosovapost.net/i-infektuari-me-covid-19-nga-janjeva-kerkon-leje-qe-te-rikthehet-ne-gjermani/60%Daily2020-03-27 22:40
https://kosovapost.net/pandemia-e-koronavirusit-dyfishon-telefonatat-e-videot-ne-whatsapp-porosia-e-zuckerberg/60%Daily2020-03-27 22:32
https://kosovapost.net/gashi-11-persona-nga-pese-lagje-te-prishtines-jane-te-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-03-27 22:23
https://kosovapost.net/lutja-e-papes-ne-sheshin-bosh-ne-vatikan-zot-mos-na-braktis-video/60%Daily2020-03-27 22:15
https://kosovapost.net/kosova-merr-ndihme-prej-1-1-milion-eurosh-nga-shba-ja/60%Daily2020-03-27 22:12
https://kosovapost.net/vitia-ndryshim-i-vendimit-per-oraret-e-qarkullimit-te-qytetareve-dhe-automjeteve/60%Daily2020-03-27 22:03
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-hashimi-po-thote-komunat-e-rankoviqit-duhet-tia-kthejme-serbise/60%Daily2020-03-27 21:39
https://kosovapost.net/edhe-jeta-xharra-i-reagon-richard-grenellit-vetevendosje-nuk-ka-rrejt-kur-ka-thene-se/60%Daily2020-03-27 21:33
https://kosovapost.net/abazi-me-fjale-thumbuese-ndaj-berat-buzhales-amerika-nuk-i-do-servilet/60%Daily2020-03-27 21:12
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-sonte-grenell-e-goditi-pan-in/60%Daily2020-03-27 21:07
https://kosovapost.net/grenell-une-nuk-e-shoh-si-opsion-shkembimin-e-territoreve/60%Daily2020-03-27 21:04
https://kosovapost.net/albin-kurti-reagon-tregon-per-takimet-e-tij-me-richard-grenell/60%Daily2020-03-27 21:15
https://kosovapost.net/kryeministri-hungarez-orban-ndihmat-kunder-covid-19-nuk-na-erdhen-nga-be-ja-por-nga-vendet-turqishtfolese/60%Daily2020-03-27 20:51
https://kosovapost.net/agim-veliut-i-vjen-goditja-e-fundit-nga-bashkepartiaku-i-tij/60%Daily2020-03-27 20:44
https://kosovapost.net/azilkerkuesit-largohen-nga-kufiri-i-greqise-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-27 20:37
https://kosovapost.net/amerika-fillon-te-shtype-dollare-pafundesisht-po-cfare-do-te-ndodhe-me-inflacionin/60%Daily2020-03-27 20:28
https://kosovapost.net/liga-premier-nuk-do-te-filloje-te-pakten-deri-me-30-prill-priten-vendime-tjera/60%Daily2020-03-27 20:21
https://kosovapost.net/revista-newsweek-paralajmeroi-kunder-covid-19-me-hadithe-te-profetit-muhamed-a-s/60%Daily2020-03-27 20:11
https://kosovapost.net/deklarata-skandaloze-e-ramush-haradinajt-albin-kurti-financohet-nga-qarqe-te-dyshimta/60%Daily2020-03-27 20:06
https://kosovapost.net/deputeti-haziri-tregon-dallimin-e-qeverise-kurti-me-ato-te-kaluarat-ua-permend-skandalet/60%Daily2020-03-27 20:02
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-2-raste-pozitive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-03-27 19:56
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-kerkon-qe-te-zgjatet-orari-i-ndaleses-per-qarkullim/60%Daily2020-03-27 19:44
https://kosovapost.net/kerkohet-linje-e-vecante-e-pakos-emergjente-per-mediat/60%Daily2020-03-27 19:36
https://kosovapost.net/bisedimet-kosove-serbi-z-grenell-dhe-thaci-e-albini/60%Daily2020-03-27 19:40
https://kosovapost.net/mashtrimi-bankat-komerciale-ne-kosove-nuk-respektojne-vendimin-e-bqk-se-per-shtyrjen-e-afateve-per-keste/60%Daily2020-03-27 19:26
https://kosovapost.net/albin-kurti-bisedon-me-ferdonije-qerkezin-te-pagjeturit-jane-plage-qe-kullon-ankth/60%Daily2020-03-27 19:09
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-pervec-mjekeve-dhe-policeve-te-shperblehen-edhe-gazetaret/60%Daily2020-03-27 19:06
https://kosovapost.net/kurti-reagon-pas-deklarates-se-amerikes-thirrjet-e-thacit-dhe-vuciqit-vazhdojne-te-jene-kercenim/60%Daily2020-03-27 18:52
https://kosovapost.net/gruaja-i-sherben-ne-vend-te-peshave-tyson-fury-nuk-heq-dore-nga-stervitjet/60%Daily2020-03-27 18:45
https://kosovapost.net/rita-ora-publikon-klipin-e-ri-how-to-be-lonely-vjen-e-mrekullueshme-me-performancen-e-saj/60%Daily2020-03-27 18:38
https://kosovapost.net/presidentet-e-shba-ve-dhe-kines-zotohen-per-bashkepunim-kunder-covid-19/60%Daily2020-03-27 18:28
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-propozon-rritjen-e-pensioneve-per-tre-muajt-e-ardhshem/60%Daily2020-03-27 18:17
https://kosovapost.net/flet-i-sheruari-nga-covid-19-ne-kosove-ka-nje-mesazh-per-qytetaret/60%Daily2020-03-27 18:09
https://kosovapost.net/propozimi-i-radhes-per-punetoret-e-marketeve-furrave-dhe-farmacive-ne-kosove/60%Daily2020-03-27 17:46
https://kosovapost.net/publikohet-pergjimi-i-zoran-zaev-ku-behet-plani-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2020-03-27 17:55
https://kosovapost.net/tre-femije-ne-malisheve-te-prekur-me-koronavirus/60%Daily2020-03-27 17:30
https://kosovapost.net/tmerri-ne-itali-vetem-sot-kane-vdekur-969-persona/60%Daily2020-03-27 17:20
https://kosovapost.net/amerika-ndane-1-3-miliarde-dollare-per-vendet-tjera-per-te-luftuar-koronavirusin-mes-tyre-edhe-kosova/60%Daily2020-03-27 17:15
https://kosovapost.net/naser-ramadani-jep-alarmin-se-kush-po-ndikon-ne-perhapjen-e-koronavirusit-ne-kosove/60%Daily2020-03-27 17:06
https://kosovapost.net/7-shtate-te-infektuar-me-koronavirus-ne-kosove-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-03-27 16:44
https://kosovapost.net/ministria-e-bujqesise-paguan-4-7-milione-euro-borxhe-ndaj-bujqve/60%Daily2020-03-27 16:30
https://kosovapost.net/7-mije-teste-per-koronavirus-mberrijne-ne-kosove/60%Daily2020-03-27 16:21
https://kosovapost.net/bill-dhe-hillary-clinton-ua-dergojne-400-pica-spitaleve-te-nju-jorkut-disa-i-porosisin-te-nje-shqiptar/60%Daily2020-03-27 16:09
https://kosovapost.net/mbyllet-posta-ne-drenas-dhe-komoran-shkelin-rregullat/60%Daily2020-03-27 15:59
https://kosovapost.net/ne-madrid-dhe-londer-numri-i-te-vdekurve-vazhdimisht-po-rritet-kercenojne-tia-kalojne-edhe-lombardise/60%Daily2020-03-27 15:46
https://kosovapost.net/propozon-ministri-i-financave-mjeket-policet-dhe-zjarrfikesit-shperblehen-me-nga-300-euro-per-dy-muajt-e-ardhshem/60%Daily2020-03-27 15:26
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-bene-qe-te-dhenat-e-kosoves-te-futen-ne-listen-e-tyre-per-covid-19/60%Daily2020-03-27 15:16
https://kosovapost.net/shteti-ndan-41-milion-euro-per-pagat-ne-sektorin-privat/60%Daily2020-03-27 14:54
https://kosovapost.net/komunat-kerkojne-ndryshimin-e-mases-e-cila-ndalon-qarkullimin/60%Daily2020-03-27 14:45
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-qe-eshte-prekur-me-covid19-tregon-per-gjendjen-e-tij-nga-krevati/60%Daily2020-03-27 14:32
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-kosovaret-e-mbetur-ne-turqi/60%Daily2020-03-27 14:17
https://kosovapost.net/sinani-thote-se-nuk-ja-ka-friken-amerikes-thote-se-e-deshiron-nje-kryeminister-qe-e-do-popullin-e-tij/60%Daily2020-03-27 14:06
https://kosovapost.net/valdrin-mustafa-sherohet-nga-covid-19/60%Daily2020-03-27 13:59
https://kosovapost.net/e-pranon-palmer-une-jam-dhenderr-beogradi-femijet-e-mi-flasin-gjuhen-serbe/60%Daily2020-03-27 13:46
https://kosovapost.net/new-york-times-diplomatet-amerikane-kane-diskutuar-shkembimin-territoresh-kosove-serbi/60%Daily2020-03-27 13:38
https://kosovapost.net/pse-nuk-po-e-arrestojne-edhe-djalin-e-thacit/60%Daily2020-03-27 13:26
https://kosovapost.net/ja-dokumenti-per-ta-goditur-vjosa-osmanin-dhe-ldk-ne-paralajmerohet-partia-e-re-nga-osmani-me-9-deputete-te-ldk-se/60%Daily2020-03-27 13:16
https://kosovapost.net/vjen-doreheqja-e-pare-nga-ldk-ja-pasi-rrezuan-kurtin/60%Daily2020-03-27 13:07
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-klinika-infektive-pacienti-62-vjecar-jep-kete-lajm/60%Daily2020-03-27 12:58
https://kosovapost.net/as-shba-ja-e-as-be-ja-nuk-jane-shprehur-kunder-idese-se-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-03-27 12:48
https://kosovapost.net/surroi-presidenti-te-marre-kohe-sa-te-doje-por-emri-i-mandatarit-i-takon-serish-partise-fituese/60%Daily2020-03-27 12:46
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-ekspertit-nese-perqindja-e-vdekjeve-rritet-vazhdimisht-austria-mund-te-jete-italia-e-re/60%Daily2020-03-27 12:24
https://kosovapost.net/anton-quni-kujton-nje-amanet-te-ibrahim-rugoves-per-ameriken/60%Daily2020-03-27 12:32
https://kosovapost.net/tjeter-futbollist-i-premier-leagues-preket-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-27 11:55
https://kosovapost.net/covid-19-i-merr-jeten-16-vjecares-foto/60%Daily2020-03-27 12:07
https://kosovapost.net/nuk-ka-te-ndalur-tragjedia-spanjolle-769-vdekje-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-03-27 11:44
https://kosovapost.net/kryeministri-i-britanise-konfirmohet-me-koronaviurs/60%Daily2020-03-27 11:33
https://kosovapost.net/abdixhiku-ka-kete-mesazh-per-shtetasit-e-kosoves-qe-jetojne-jashte/60%Daily2020-03-27 11:27
https://kosovapost.net/fituan-betejen-me-koronavirusin-shkon-ne-31-numri-i-te-sheruarve/60%Daily2020-03-27 11:17
https://kosovapost.net/nervozohet-shpend-ahmeti-ky-eshte-mesazhi-per-qytetaret/60%Daily2020-03-27 11:10
https://kosovapost.net/e-enjtja-dita-me-e-kobshme-mbi-2-500-te-vdekur-e-mbi-60-mije-te-infektuar/60%Daily2020-03-27 10:52
https://kosovapost.net/a-funksionon-vertet-shpresa-rritet-ne-shba-ilaci-eksperimental-mund-te-behet-me-i-disponueshem/60%Daily2020-03-27 10:43
https://kosovapost.net/55-shtetas-kosovare-arrijne-ne-prishtine-nga-zvicra-futen-ne-karantine/60%Daily2020-03-27 10:32
https://kosovapost.net/a-do-te-filloj-mesimiky-eshte-zyrtar-nga-mashti/60%Daily2020-03-27 10:24
https://kosovapost.net/mediat-serbe-grenell-e-palmer-thone-se-dialogu-duhet-te-sjell-njohjen-e-ndersjelle/60%Daily2020-03-27 10:16
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-qeverise-thote-se-ministrat-e-tjere-te-ldk-se-sdo-te-preken/60%Daily2020-03-27 10:01
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-qeveri-te-unitetit-ne-kundershtim-me-ate-cfare-parasheh-kushtetuta-sipas-vv-se/60%Daily2020-03-27 09:52
https://kosovapost.net/brenda-nje-dite-ne-gjermani-konfirmohen-5780-raste-te-reja-me-covid-19-42228-te-infektuar-dhe-253-viktima/60%Daily2020-03-27 09:39
https://kosovapost.net/nuk-dime-ku-ti-cojme-viktimat-deputeti-italian-shperthen-ne-vaj-ne-parlament-video/60%Daily2020-03-27 09:33
https://kosovapost.net/49773-2/60%Daily2020-03-27 09:28
https://kosovapost.net/vjen-bomba-nga-belgjika-ja-ku-u-transferua-de-bruyne/60%Daily2020-03-27 09:23
https://kosovapost.net/nje-infermiere-e-klinikes-infektive-e-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-27 09:18
https://kosovapost.net/ikshp-qytetareve-te-kosoves-cka-jeni-duke-bere-a-e-dini-se-mund-te-shkaktoni-shperthim-epidemik/60%Daily2020-03-27 09:05
https://kosovapost.net/panxha-viti-2020-i-humbur-per-ekonomine/60%Daily2020-03-27 08:29
https://kosovapost.net/regjistrohet-viktima-e-tete-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-27 08:23
https://kosovapost.net/vitia-lut-qytetaret-te-mos-dalin-nese-nuk-e-kane-te-domosdoshme-thote-se-sot-do-te-rishikojne-orarin-e-levizjes-se-lire/60%Daily2020-03-27 08:17
https://kosovapost.net/be-ja-perserit-thirrjet-qe-prioritet-te-jete-shendeti-i-qytetareve/60%Daily2020-03-27 08:12
https://kosovapost.net/qeveri-ne-detyre-e-pakufizuar-ne-kompetenca/60%Daily2020-03-27 08:07
https://kosovapost.net/von-cramon-shpreson-se-shba-ja-do-te-mbaje-fjalen-se-nuk-ka-plan-sekret-per-kosoven/60%Daily2020-03-27 08:03
https://kosovapost.net/femijet-inteligjente-mbi-mesataren-i-vizatojne-keto-tridhjete-gjera/60%Daily2020-03-27 07:57
https://kosovapost.net/ne-kohen-kur-spanja-po-perballet-me-koronavirusin-reali-ben-gjestin-e-madheshtor/60%Daily2020-03-27 08:33
https://kosovapost.net/qeveria-e-kryesuar-nga-albin-kurti-ishte-nder-shenjat-shume-te-rralla-te-shpreses-ne-rajonin-e-ballkanit/60%Daily2020-03-27 07:37
https://kosovapost.net/haradinaj-27-marsi-i-99-tes-ishte-nder-ditet-me-te-pergjakshme-te-luftes-clirimtare/60%Daily2020-03-27 07:21
https://kosovapost.net/dhjete-rregulla-te-arta-per-mbrojtjen-nga-kanceri/60%Daily2020-03-27 07:13
https://kosovapost.net/paralajmeron-snowden-pajisjet-e-mbikeqyrjes-qe-po-vendosen-gjate-pandemise-se-coronavirusit-nuk-do-te-hiqen-kurre-me/60%Daily2020-03-27 07:07
https://kosovapost.net/guvernatori-meksikan-befason-me-deklaraten-e-tij-te-varfrit-kane-imunitet-nuk-preken-nga-coronavirusi/60%Daily2020-03-27 07:03
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-3/60%Daily2020-03-27 06:58
https://kosovapost.net/16-vdekje-te-reja-nga-koronavirusi-ne-turqi-shkon-ne-75-numri-i-viktimave/60%Daily2020-03-27 06:54
https://kosovapost.net/shba-kalon-kinen-behet-vendi-me-me-shume-te-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-27 06:49
https://kosovapost.net/izolimi-nuk-mjafton-obsh-respektoni-keto-6-hapa-per-te-luftuar-koronavirusin/60%Daily2020-03-27 06:33
https://kosovapost.net/pavaresisht-koronavirusit-shba-i-vendos-sanksione-te-reja-iranit/60%Daily2020-03-27 06:28
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-shtate-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-27 06:20
https://kosovapost.net/reagim-befasues-nga-albin-kurti-mbron-gjyqtarin-qe-e-krahasoi-me-diktatorin-korean/60%Daily2020-03-26 23:28
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-vv-se-per-deklaraten-e-amerikes-thaci-dhe-vuciq-kane-plan-te-fshehte-pa-e-ditur-shba/60%Daily2020-03-26 23:24
https://kosovapost.net/halitaj-thaci-i-ka-dy-rruge-ta-coje-vendin-ne-zgjedhje-ose-ta-formoje-qeverine-e-re-me-ne-krye-vetevendosjen/60%Daily2020-03-26 23:03
https://kosovapost.net/kryeministri-i-shqiperise-rama-autoambulancat-e-emergjencave-civile-gati-per-tu-nisur-nga-turqia/60%Daily2020-03-26 23:04
https://kosovapost.net/mos-jane-dy-grenella-me-cilin-grenell-paske-fol-ti-hashim-thaci/60%Daily2020-03-26 22:53
https://kosovapost.net/skandali-ne-spanje-testet-e-shpejta-te-koronavirusit-te-blere-nga-kina-zbulojne-rastet-pozitive/60%Daily2020-03-26 22:36
https://kosovapost.net/po-shefat-e-hotit-e-te-veliut-gjate-gjithe-kohes-kane-qene-thaci-dhe-mustafa/60%Daily2020-03-26 22:32
https://kosovapost.net/aktivistet-e-vv-se-i-pergjigjen-djalit-te-hashim-thacit/60%Daily2020-03-26 22:24
https://kosovapost.net/policia-ka-arresuar-tete-persona-sepse-nuk-respektuan-kufizimin-e-lirise-se-levizjes/60%Daily2020-03-26 22:05
https://kosovapost.net/perplasen-vjosa-osmani-e-astrit-haraqija-kryetarja-e-kuvendit-paralajmeron-padi-ndaj-ish-ministrit-te-kultures/60%Daily2020-03-26 21:44
https://kosovapost.net/a-po-aludon-isa-me-ldk-ne-ne-centralizmin-demokratik-te-ish-sistemit-komunist/60%Daily2020-03-26 21:32
https://kosovapost.net/rrezimi-i-albinit-triumfi-i-nje-modeli/60%Daily2020-03-26 21:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-riu-qe-eshte-pishman-se-kishte-brohoritur-aq-shume-per-ldk-e-deshperuan-dje/60%Daily2020-03-26 21:24
https://kosovapost.net/shperthen-futbollisti-kosovar-kater-here-ma-refuzuan-vizen-kosova-ma-shuajti-endrren/60%Daily2020-03-26 21:16
https://kosovapost.net/abazi-hoti-eshte-postier-i-mustafes-dhe-nje-mashe-e-thacit/60%Daily2020-03-26 22:13
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-shtate-raste-me-pozitive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-03-26 21:04
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-riu-nga-prishtina-i-prekur-me-covid-19-ka-kete-kerkese-per-miqte-e-tij/60%Daily2020-03-26 21:38
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-tregon-kur-do-te-mbahen-zgjedhjet/60%Daily2020-03-26 20:51
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-tregon-pse-u-shkarkua-avdullah-hoti/60%Daily2020-03-26 20:39
https://kosovapost.net/prizren-dhe-qetesia-e-tij-permes-fotografise/60%Daily2020-03-26 20:37
https://kosovapost.net/ky-eshte-djaloshi-nga-prishtina-i-prekur-me-koronavirus-ka-kete-lutje-per-miqte-e-tij/60%Daily2020-03-26 20:34
https://kosovapost.net/te-dhenat-e-oreve-te-fundit-3922-te-infektuar-365-te-vdekur-ne-france-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-26 20:25
https://kosovapost.net/ja-sic-duket-prishtina-tani-gjate-ores-policore-video/60%Daily2020-03-26 20:45
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-ndalesen-dergohen-ne-karantine-video/60%Daily2020-03-26 20:06
https://kosovapost.net/keto-jane-opsionet-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-03-26 20:01
https://kosovapost.net/deputeti-mefail-bajqinovci-e-turperon-ne-debat-live-deputetin-e-aak-se-beke-berishen/60%Daily2020-03-26 19:56
https://kosovapost.net/albin-kurti-ka-popullin-pas-vete-bombardohet-me-komente-pozitive-pas-rrezimit-te-qeverise-ja-cka-i-shkruajne-qytetaret/60%Daily2020-03-26 19:49
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-gruaja-qe-guxon-ti-sfidoje-burrat-e-ldk-se/60%Daily2020-03-26 19:46
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-me-dy-kerkesa-per-qeverine/60%Daily2020-03-26 19:35
https://kosovapost.net/shkup-kompanite-kerkojne-ndihme-te-riorientojne-veprimtarine/60%Daily2020-03-26 19:26
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-nga-aksidenti-ne-autostraden-prishtine-shkup/60%Daily2020-03-26 19:16
https://kosovapost.net/pas-konfirmimit-te-rasteve-te-reja-me-covid-19-ne-vushtrri-tahiri-thote-se-nuk-ka-vend-per-panik/60%Daily2020-03-26 19:12
https://kosovapost.net/rudina-hajdari-pergezoj-vjosa-osmanin-per-qendrimin-e-saj-teper-kurajoz/60%Daily2020-03-26 18:58
https://kosovapost.net/enrique-iglesias-tregon-se-ka-nderruar-jete-njerku-i-tij-carlos-falco-nga-coronavirusi/60%Daily2020-03-26 18:49
https://kosovapost.net/kengetari-gena-vjen-me-projektin-e-ri-muzikor/60%Daily2020-03-26 18:41
https://kosovapost.net/arnold-schwarzenegger-dhuron-nje-milion-dollare-per-luften-ndaj-coronavirusit/60%Daily2020-03-26 18:30
https://kosovapost.net/kurti-me-homazhe-prane-arkivolit-te-aktores-se-dashur-leze-qena/60%Daily2020-03-26 18:11
https://kosovapost.net/koronavirusi-ihh-ndihmon-familjet-e-invalideve-te-luftes-ne-kosove/60%Daily2020-03-26 18:00
https://kosovapost.net/ministri-vitia-jep-lajmin-e-mire-sherohet-pacienti-i-pare-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-26 17:44
https://kosovapost.net/meta-mesazh-politikaneve-te-kosoves-te-mos-humbet-asnje-minute-ne-perballje-me-covid-19/60%Daily2020-03-26 17:30
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-8-raste-te-reja-me-covid-19-shumica-nga-vushtria/60%Daily2020-03-26 17:09
https://kosovapost.net/lekaj-abdixhikut-je-i-vogel-ne-pune-por-mendjemadh/60%Daily2020-03-26 16:42
https://kosovapost.net/alarmojne-sektori-privat-frikesohen-se-nuk-do-te-mund-ti-paguajne-punetoret/60%Daily2020-03-26 16:29
https://kosovapost.net/be-ja-shenon-25-vjetorin-e-marreveshjes-se-shengenit-me-kufij-te-mbyllur/60%Daily2020-03-26 15:50
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-ajo-qe-ka-ndodhur-dje-nuk-ka-qene-dorezim-por-rezistence/60%Daily2020-03-26 15:34
https://kosovapost.net/rrefimi-i-qytetarit-kosovar-i-sheruar-nga-koronavirusi-ishte-kthyer-nga-gjermania/60%Daily2020-03-26 15:19
https://kosovapost.net/turqia-ka-561-raste-me-koronavirus-ofron-asistence-per-italine/60%Daily2020-03-26 15:00
https://kosovapost.net/thaci-konsultimet-me-lideret-e-partive-parlamentare-i-filloj-pa-humbur-kohe/60%Daily2020-03-26 14:55
https://kosovapost.net/bahtiri-mbledh-urgjent-kuvendin-komunal-te-mitrovices/60%Daily2020-03-26 14:41
https://kosovapost.net/turqia-i-dhuron-shqiperise-autoambulanca-emergjente/60%Daily2020-03-26 14:32
https://kosovapost.net/diplomati-gjerman-franca-dhe-gjermania-te-pergezohen-per-perkrahjen-e-kurtit-e-trishte-qe-shba-ja-po-ndjek-nje-agjende-tjeter/60%Daily2020-03-26 14:20
https://kosovapost.net/ministria-e-brendshme-merr-kete-vendim-per-dokumentet-e-skaduara/60%Daily2020-03-26 14:05
https://kosovapost.net/gjendja-shendetesore-e-te-infektuarave-ne-vrapciq-te-gjilanit-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-26 13:55
https://kosovapost.net/spahiu-nese-shkohet-ne-zgjedhje-albin-kurti-fiton-shumicen-absolute/60%Daily2020-03-26 13:47
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-dyte-nga-koronavirusi-ne-kroaci/60%Daily2020-03-26 13:41
https://kosovapost.net/the-guardian-keto-jane-arsyet-qe-meshkujt-jane-me-te-rrezikuar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-26 13:31
https://kosovapost.net/24-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut-numri-shkon-ne-201/60%Daily2020-03-26 13:26
https://kosovapost.net/17-mjeket-dhe-infermieret-e-vitise-mund-te-dalin-nga-karantina-nese-dalin-negativ/60%Daily2020-03-26 13:10
https://kosovapost.net/ne-nje-fshat-ne-malisheve-dyshohet-se-eshte-i-prekur-nga-koronavirus-nje-i-infektuar-shkoi-ne-te-pame/60%Daily2020-03-26 12:58
https://kosovapost.net/obsh-thote-se-ka-shenja-inkurajuese-te-situates-me-koronavirus-ne-evrope/60%Daily2020-03-26 12:52
https://kosovapost.net/nderron-jete-zyrtari-i-ldk-se/60%Daily2020-03-26 12:39
https://kosovapost.net/rrezimi-i-qeverise-se-kosoves-bushati-eshte-nje-ngjarje-e-cila-do-te-njollose-per-nje-kohe-te-gjate-kuvendin/60%Daily2020-03-26 12:35
https://kosovapost.net/marreveshja-kosove-serbi-material-eksklusiv-nga-burimet-e-vendimarrjes-nderkombetare/60%Daily2020-03-26 12:26
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-sot-deklarohet-per-mandatarin-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-03-26 12:09
https://kosovapost.net/cun-lajqi-albini-e-vjosa-shkuen-triumfues-si-nfushata/60%Daily2020-03-26 12:04
https://kosovapost.net/pas-rrezimit-te-qeverise-vjen-reagimi-i-pare-i-albin-kurtit/60%Daily2020-03-26 11:49
https://kosovapost.net/raportuesja-per-kosoven-ne-parlamentin-evropian-per-deputetet-kosovare-klase-politike-totalisht-e-papergjegjshme/60%Daily2020-03-26 11:21
https://kosovapost.net/vulin-thote-se-ne-konfliktin-gjerman-e-amerikan-diplomacia-buldozer-e-grenellit-shenoi-fitore/60%Daily2020-03-26 11:25
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-mire-per-sherbyesit-civil-nga-ministria-e-financave/60%Daily2020-03-26 11:10
https://kosovapost.net/arberie-nagavci-rrezimi-i-qeverise-kurti-eshte-turpi-i-82-deputeteve/60%Daily2020-03-26 11:02
https://kosovapost.net/mocioni-per-mosbesimin-e-qeverise-kurti-ne-syte-e-mediave-nderkombetare/60%Daily2020-03-26 10:52
https://kosovapost.net/ahmeti-pyet-a-do-te-testohen-deputetet-qe-ishin-dje-ne-seance/60%Daily2020-03-26 11:11
https://kosovapost.net/kushtetuta-imponon-zgjedhje-ose-qeveri-nga-lvv-ja/60%Daily2020-03-26 10:35
https://kosovapost.net/osmani-dhe-homologet-e-saj-te-ballkanit-perendimor-i-shkruajne-leter-be-se/60%Daily2020-03-26 10:18
https://kosovapost.net/defekt-ne-nje-tubacion-te-ujit-ne-taukbashqe-krup-nis-sanimin-por-nje-shtepi-private-peson-rende/60%Daily2020-03-26 10:38
https://kosovapost.net/surroi-rikapitulim-i-furtunes-se-djeshme/60%Daily2020-03-26 10:04
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-kujton-masakren-ne-krushe-te-madhe/60%Daily2020-03-26 09:59
https://kosovapost.net/pack-e-pafalshme-se-si-udheheqesit-e-ldk-se-iu-bashkuan-lojes-perfide-te-thacit-e-grenellit/60%Daily2020-03-26 09:54
https://kosovapost.net/mbi-1000-te-vdekur-nga-coronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-03-26 09:41
https://kosovapost.net/punonte-ilegalisht-policia-vetizolon-nje-mjek-familjen-dhe-punetoret-e-tij/60%Daily2020-03-26 09:39
https://kosovapost.net/keto-jane-vendimet-e-rendesishme-qe-mori-qeveria-kurti/60%Daily2020-03-26 09:30
https://kosovapost.net/jeta-xharra-tregon-dy-arsyet-pse-deputetet-shkelin-fjalen-ka-nje-porosi-per-ta/60%Daily2020-03-26 09:11
https://kosovapost.net/fjolla-morina-e-revoltuar-pas-rrezimit-te-qeverise-ja-reagimi-i-saj-shokues-ndaj-isa-mustafes/60%Daily2020-03-26 09:02
https://kosovapost.net/bloomberg-reagimi-ndaj-pandemise-rrezon-qeverine-e-kosoves-te-paren-ne-evrope/60%Daily2020-03-26 08:51
https://kosovapost.net/mustafa-nuk-do-ti-terheq-ministrat-eshte-ne-vullnetin-e-kurtit/60%Daily2020-03-26 08:45
https://kosovapost.net/49432-2/60%Daily2020-03-26 08:38
https://kosovapost.net/bota-para-dhe-pas-koronavirusit-pamje-nga-satelitet/60%Daily2020-03-26 08:33
https://kosovapost.net/kusari-lila-historia-do-te-gjykoje-ata-qe-e-sollen-kete-dite/60%Daily2020-03-26 08:20
https://kosovapost.net/tre-skenaret-pas-rrezimit-te-qeverise/60%Daily2020-03-26 08:13
https://kosovapost.net/der-standard-pritet-te-formohet-nje-qeveri-nen-kontrollin-e-thacit/60%Daily2020-03-26 08:10
https://kosovapost.net/49417-2/60%Daily2020-03-26 08:04
https://kosovapost.net/shkon-ne-gjashte-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-serbi/60%Daily2020-03-26 08:00
https://kosovapost.net/dy-heronjtre-shqiptar-laborante-prodhojne-pajisjen-qe-dyfishon-ventilatoret/60%Daily2020-03-26 07:51
https://kosovapost.net/dy-pjesetare-te-ushtrise-ne-maqedonine-e-veriut-infektohen-me-koronavirus/60%Daily2020-03-26 07:39
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-masakra-ne-krushe-te-madhe/60%Daily2020-03-26 07:36
https://kosovapost.net/kapiteni-i-kombetares-se-kosoves-rrahmani-amir-rrahmani-kunder-shkarkimit-te-kurtit-ra-fjala-e-popullit/60%Daily2020-03-26 07:52
https://kosovapost.net/bahtiri-shihemi-ne-zgjedhjet-e-reja-secilit-do-te-ia-tregojme-vendin/60%Daily2020-03-26 07:19
https://kosovapost.net/kollcaku-poston-fotografi-me-osmanin-me-sinqeritet-deri-ne-fund/60%Daily2020-03-26 07:12
https://kosovapost.net/49389-2/60%Daily2020-03-26 07:08
https://kosovapost.net/shkon-ne-gjashte-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-26 07:00
https://kosovapost.net/abazi-ky-eshte-vendi-yne-kurre-nuk-do-te-lodhemi-si-lvv-duke-punuar-per-te/60%Daily2020-03-26 07:02
https://kosovapost.net/abdixhiku-sot-perfundoi-udhetimi-im-i-shkurte-deri-ne-stacionin-tjeter-mirupafshim/60%Daily2020-03-26 00:30
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kurti-shkarkon-edhe-avdullah-hotin/60%Daily2020-03-25 23:25
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-godet-deputetet-pas-seances-se-sotme/60%Daily2020-03-25 23:10
https://kosovapost.net/isa-mustafa-tregon-se-a-do-te-perjashtohet-nga-ldk-vjosa-osmani/60%Daily2020-03-25 23:01
https://kosovapost.net/disa-deputete-te-ldk-se-qeshen-teksa-bogujevci-po-fliste-per-historine-tragjike-te-familjes-se-saj/60%Daily2020-03-25 22:55
https://kosovapost.net/der-standard-kuadrot-e-vjetra-te-ldkse-ndoqen-presidentin-thaci/60%Daily2020-03-25 22:54
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-ldk-sikur-edhe-hereve-te-tjera-iu-rikthye-gjirit-te-vjeter/60%Daily2020-03-25 22:46
https://kosovapost.net/endrit-thaci-publikon-fotografi-ku-babai-i-tij-krasite-albin-kurtin/60%Daily2020-03-25 22:43
https://kosovapost.net/ngriten-82-duar-kaosi-per-mocionin-e-mosbesimit-ndaj-qeverise-kurti/60%Daily2020-03-25 22:00
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-emocionohet-me-dridhje-te-zerit-lexon-mesazhin-e-vajzes-se-nekibe-kelmendit/60%Daily2020-03-25 21:46
https://kosovapost.net/kurti-dora-e-zgjatur-e-dialogut-nga-ministri-quni-eshte-prere-nga-shpata-e-gjate-e-prapashtices-dhe-e-bradashit/60%Daily2020-03-25 21:38
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-une-nuk-votoj-asnje-mocion-qe-kthen-pan-in-ne-qeveri/60%Daily2020-03-25 21:30
https://kosovapost.net/bogujevci-nuk-e-fali-gjakun-e-familjes-cka-ka-ba-agim-veliu-per-kete-vend/60%Daily2020-03-25 21:15
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-falje-per-cigaren-e-ndezur-thote-se-eshte-shprehi-e-keqe-pirja-e-duhanit/60%Daily2020-03-25 20:57
https://kosovapost.net/vatikani-i-shqetesuar-semuret-me-covid-19-bashkepunetori-i-papes/60%Daily2020-03-25 20:48
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-per-cka-ka-luftuar-ndeze-cigaren-ne-sallen-ku-po-mbahet-seanca/60%Daily2020-03-25 20:35
https://kosovapost.net/ministrja-i-reagon-analistit-qe-ia-permendi-baben-e-vrare-kesaj-deputete/60%Daily2020-03-25 20:20
https://kosovapost.net/antari-nisma-se-per-mocionin-e-votebesimit-ta-ndalim-covid-19-pastaj-rrezohemi-e-qohemi/60%Daily2020-03-25 19:54
https://kosovapost.net/aliu-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-po-na-bjerni-punen-ta-bejme-qeverine-me-mbi-60/60%Daily2020-03-25 19:45
https://kosovapost.net/abazi-akuzon-hotin-per-koordinim-me-thacin/60%Daily2020-03-25 19:33
https://kosovapost.net/merkel-bene-edhe-testin-e-dyte-i-cili-rezulton-negative/60%Daily2020-03-25 19:29
https://kosovapost.net/proteste-kunder-mocionit-te-mosbesimit-mos-na-lini-ne-duar-te-krimineleve/60%Daily2020-03-25 19:23
https://kosovapost.net/zyrtari-i-nisma-s-shprehet-kunder-rrezimit-te-qeverise/60%Daily2020-03-25 19:15
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-edhe-millosheviqi-do-u-duartrokiste-ldk-isteve-te-dal-nga-strofulli-i-gjarprit/60%Daily2020-03-25 19:04
https://kosovapost.net/kollcaku-nese-infektohet-ndonje-deputet-sot-mos-ti-vendoset-respiratori/60%Daily2020-03-25 18:52
https://kosovapost.net/hoti-miqte-e-kosoves-na-siguronin-nje-marreveshje-paqe-me-serbine-ftoj-deputetet-ta-votojne-mocionin/60%Daily2020-03-25 18:42
https://kosovapost.net/basha-agima-ka-plot-keso-qeverie-kosova-nuk-ka-pasur-asnjeher/60%Daily2020-03-25 18:38
https://kosovapost.net/pse-suedia-ndryshe-nga-europa-nuk-ka-marre-masa-bllokuese-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-25 18:28
https://kosovapost.net/vitia-jep-lajmin-e-mire-per-nje-paciente-me-covid19-ne-kosove/60%Daily2020-03-25 18:16
https://kosovapost.net/serish-shifra-alarmante-ne-itali-vetem-sot-kane-vdekur-683-persona/60%Daily2020-03-25 18:00
https://kosovapost.net/selimi-quni-e-mori-pergjigjen-nga-agim-veliu-per-oferten-qe-na-e-beri/60%Daily2020-03-25 17:49
https://kosovapost.net/quni-jam-ne-gjendje-edhe-te-gjunjezohem-vetem-qe-mos-te-prishet-koalicioni/60%Daily2020-03-25 17:39
https://kosovapost.net/cekia-konfiskoi-doreza-maska-dhe-furnizime-shendetesore-qe-kina-i-dergoi-per-ne-itali/60%Daily2020-03-25 17:35
https://kosovapost.net/ky-eshte-veprimi-i-isa-mustafes-menjehere-pas-fjalimit-te-anton-qunit/60%Daily2020-03-25 17:31
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-tete-raste-pozitive-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-25 17:25
https://kosovapost.net/ekskluzive-isa-mustafa-u-dergon-sms-deputeteve-te-ldk-se-vazhdoni-procedurat-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2020-03-25 17:07
https://kosovapost.net/familjare-dhe-artiste-nderojne-leze-qenen/60%Daily2020-03-25 17:03
https://kosovapost.net/shqiptarja-ne-maqedoni-vdes-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-25 17:00
https://kosovapost.net/koronavirusi-mund-te-mbijetoje-ne-siperfaqe-deri-ne-17-dite/60%Daily2020-03-25 16:52
https://kosovapost.net/shba-senatori-josh-hawley-kerkon-hetimin-e-rolit-te-kines-ne-perhapjen-e-covid-19/60%Daily2020-03-25 16:42
https://kosovapost.net/veliu-anton-quni-ska-kurrfar-autorizimi-per-te-ofruar-negociata-me-albin-kurtin/60%Daily2020-03-25 16:35
https://kosovapost.net/anton-quni-e-lute-albin-kurtin-qe-gjate-pauzes-ta-ndryshoje-mendjen-ta-shpetoje-qeverine/60%Daily2020-03-25 16:21
https://kosovapost.net/numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-spanje-tejkalon-kinen/60%Daily2020-03-25 16:17
https://kosovapost.net/nderpritet-seanca-deputetet-marrin-1-ore-pauze/60%Daily2020-03-25 16:10
https://kosovapost.net/qytetarja-qe-deshmoi-ne-hage-porosi-deputeteve-ne-vend-qe-sot-me-i-dal-zot-popullit-ju-shani-njeri-tjetrin-turp/60%Daily2020-03-25 15:57
https://kosovapost.net/vetevendosje-reagon-pas-thirrjeve-per-proteste/60%Daily2020-03-25 15:47
https://kosovapost.net/nje-infermiere-zbuloi-nje-simptome-te-re-qe-mund-te-tregoje-se-jeni-te-infektuar-me-coronavirus/60%Daily2020-03-25 15:38
https://kosovapost.net/pas-haxhi-avdylit-edhe-nje-deputet-tjeter-i-ldk-se-del-kunder-mocionit/60%Daily2020-03-25 15:25
https://kosovapost.net/nje-i-arrestuar-per-grabitje-te-armatosur-ne-gjakove/60%Daily2020-03-25 15:12
https://kosovapost.net/fenerbahce-jep-alarmin-lojtari-yne-eshte-me-koronavirus/60%Daily2020-03-25 15:10
https://kosovapost.net/perkunder-rrezikut-nga-covid-19-vv-thirre-protesta-para-kuvendit/60%Daily2020-03-25 15:18
https://kosovapost.net/kurti-me-njoftuan-se-nuk-ekziston-transkripti-nga-mbledhja-e-keshillit-te-sigurise-kjo-do-te-thote-shume/60%Daily2020-03-25 14:55
https://kosovapost.net/besnik-bislimi-miqte-po-thone-shtyjeni-mocionin-sjeni-tu-bo-mire-po-pese-pare-spo-i-jepn/60%Daily2020-03-25 14:50
https://kosovapost.net/vjosa-ja-thote-nsy-driton-selmanajt-mos-fol-me-ne-emrin-tim-le-te-jete-hera-e-fundit/60%Daily2020-03-25 14:47
https://kosovapost.net/trump-befason-me-parashikimin-per-kohen-e-hapjes-se-bizneseve-ne-shba-te-mbyllura-shkaku-i-coronavirusit-2/60%Daily2020-03-25 14:44
https://kosovapost.net/trump-befason-me-parashikimin-per-kohen-e-hapjes-se-bizneseve-ne-shba-te-mbyllura-shkaku-i-coronavirusit/60%Daily2020-03-25 14:42
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-i-ldk-se-do-te-votoj-kunder-mocionit/60%Daily2020-03-25 14:30
https://kosovapost.net/agjencia-e-be-koronavirusi-nuk-ka-gjasa-te-zhduket-gjate-veres/60%Daily2020-03-25 14:24
https://kosovapost.net/publikohet-vendimi-qe-demanton-arben-gashin-i-cili-thote-se-nekibe-kelmendi-nuk-u-shkarkua-nga-hashim-thaci/60%Daily2020-03-25 14:26
https://kosovapost.net/ushtria-ruse-zbarkon-ne-evrope-shikohet-me-frige-dhe-habi/60%Daily2020-03-25 14:12
https://kosovapost.net/vajza-e-nekibe-kelmendit-leter-depueteve-ajo-nuk-dha-doreheqje-e-shkarkuan/60%Daily2020-03-25 14:08
https://kosovapost.net/drenasi-ndan-229-mije-euro-per-parandalimin-e-perhapjes-se-virusit-covid-19/60%Daily2020-03-25 14:03
https://kosovapost.net/leze-qena-ylli-i-kinematografise-kosovare-sot-nderroi-jete/60%Daily2020-03-25 13:56
https://kosovapost.net/nagavci-albin-kurtin-nuk-mund-ta-shantazhojne-e-as-korruptojne-se-ai-eshte-ne-anen-e-interesave-te-popullit/60%Daily2020-03-25 13:55
https://kosovapost.net/konjufca-mos-derdhni-lot-krokodili-per-vjosa-osmanin/60%Daily2020-03-25 13:50
https://kosovapost.net/kurti-luftetar-i-vertete-eshte-ai-qe-nuk-merr-asgje-pas-luftes/60%Daily2020-03-25 13:40
https://kosovapost.net/kurti-fton-ldk-ne-nese-dyshoni-a-mund-ta-udheheq-dialogun-me-provoni/60%Daily2020-03-25 13:30
https://kosovapost.net/konjufca-pyet-ldk-ne-pse-nuk-dolet-nga-koalicioni-kur-thaci-ua-shkarkoi-nekibe-kelmendin/60%Daily2020-03-25 13:28
https://kosovapost.net/kurti-nuk-luftoje-per-karrige-po-te-ishte-ashtu-do-e-ktheja-veliun-dhe-sdo-te-mbahej-kjo-seance/60%Daily2020-03-25 13:20
https://kosovapost.net/ministri-reka-sqaron-deklaraten-per-te-cilen-u-kerkua-shkarkimi-i-tij/60%Daily2020-03-25 13:24
https://kosovapost.net/kurti-luftetar-i-vertet-eshte-ai-qe-nuk-merr-asgje-pas-luftes/60%Daily2020-03-25 13:15
https://kosovapost.net/murati-deputeteve-po-doni-ta-rrezoni-qeverine-qe-filloi-te-ndale-hajnine/60%Daily2020-03-25 13:10
https://kosovapost.net/kurti-i-kthehet-agim-veliut-kurre-se-deshi-koalicionin/60%Daily2020-03-25 13:02
https://kosovapost.net/debat-i-ashper-mes-albin-kurtit-e-daut-haradinajt-demarkacioni-demarkacioni/60%Daily2020-03-25 12:56
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-aktores-leze-qena/60%Daily2020-03-25 12:50
https://kosovapost.net/kurti-thumbon-haradinajn-ju-e-merrni-bajrakun-por-e-leshoni-per-karrige/60%Daily2020-03-25 12:49
https://kosovapost.net/shperthen-mimoza-kusari-i-hesht-te-gjithe-politikanet/60%Daily2020-03-25 12:35
https://kosovapost.net/grupit-6-tregon-a-do-te-votojne-per-rrezimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-03-25 12:30
https://kosovapost.net/kurti-i-pergjigjet-haradinajt-aak-se-i-ka-mbete-marak-me-heqe-tarifen-sic-e-votoi-demarkacionin/60%Daily2020-03-25 12:24
https://kosovapost.net/abbott-vlereson-punen-e-autoriteteve-kosovare-ne-menaxhimin-e-situates-se-pandemise-se-koronavirusit/60%Daily2020-03-25 12:17
https://kosovapost.net/kurti-sme-dhimbset-kjo-qeveri-dhe-vetja-me-dhimbset-populli-cka-po-i-behet-me-kete-mocion-mosbesimi/60%Daily2020-03-25 12:11
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-prej-kuvendit-mocioni-i-turpit/60%Daily2020-03-25 12:06
https://kosovapost.net/kurti-thaci-me-ftoi-ta-nenshkruajme-marreveshjen-per-shkembim-territorial-me-serbine-me-mua-sbehet-kurre/60%Daily2020-03-25 12:03
https://kosovapost.net/kurti-pazari-presidencial-kerkon-ta-rrezoje-qeverine-e-ta-ndajne-kosoven/60%Daily2020-03-25 11:48
https://kosovapost.net/svecla-plan-i-planifikon-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2020-03-25 11:21
https://kosovapost.net/selimi-ne-kuvend-ne-e-kemi-ndare-mendjen-me-mire-te-tradhtuar-se-sa-tradhtar-kurr-nuk-do-te-na-mposhtni/60%Daily2020-03-25 11:14
https://kosovapost.net/23-raste-te-reja-me-koronavirus-shkon-ne-146-numri-i-te-prekurve-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-25 11:01
https://kosovapost.net/deputetet-e-vv-se-ne-kuvend-me-maska-vetem-arben-vitia-ua-prish/60%Daily2020-03-25 10:49
https://kosovapost.net/mustafa-mocioni-eshte-instrument-demokratik-bashkepunimi-me-gjermanine-e-francen-eshte-me-rendesi-per-ldk-ne/60%Daily2020-03-25 10:43
https://kosovapost.net/kurti-po-hyjme-ne-dy-javet-me-kritike-ku-rreziku-per-perhapjen-e-koronavirusit-eshte-pershpejtuar/60%Daily2020-03-25 10:35
https://kosovapost.net/deputete-nga-vv-ldk-pdk-dhe-lista-serbe-arrijne-ne-kuvend/60%Daily2020-03-25 10:32
https://kosovapost.net/thaci-viziton-qkuk-ne-stafi-mjekesor-model-per-rajonin/60%Daily2020-03-25 10:24
https://kosovapost.net/londra-dhe-madridi-po-perballen-me-shperthim-te-coronavirusit-por-niveli-i-vdekshmerise-ne-new-york-mund-ti-tejkaloje-te-gjithe/60%Daily2020-03-25 10:18
https://kosovapost.net/kosnett-largohet-nga-kuvendi/60%Daily2020-03-25 10:06
https://kosovapost.net/shuhet-nga-jeta-aktorja-e-madhe-leze-qena/60%Daily2020-03-25 10:01
https://kosovapost.net/kosnett-takohet-per-40-minuta-me-vjosa-osmanin-para-se-te-filloje-seanca-per-mocionin-ndaj-qeverise/60%Daily2020-03-25 09:57
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-prizren-2/60%Daily2020-03-25 09:47
https://kosovapost.net/perplasja-me-be-ne-garanton-mos-liberalizimin-e-vizave-dhe-te-ardhme-te-pa-qarte/60%Daily2020-03-25 09:44
https://kosovapost.net/seanca-per-rrezimin-e-qeverise-ambasadori-amerikan-arrin-ne-kuvend/60%Daily2020-03-25 09:39
https://kosovapost.net/e-frikshme-kjo-video-3d-tregon-si-i-shkaterron-mushkerite-tona-covid-19-ne-realitet-video/60%Daily2020-03-25 09:27
https://kosovapost.net/keto-jane-denimet-nese-i-kundershtoni-masat-e-qeverise-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-25 09:22
https://kosovapost.net/cun-lajci-ldk-se-nese-jeni-bije-te-rugoves-se-leni-vet-vjosen-albin-mos-u-deshpero-se/60%Daily2020-03-25 09:13
https://kosovapost.net/kush-eshte-zyrtari-i-larte-i-shtetit-te-serbise-i-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-25 08:57
https://kosovapost.net/putin-merr-masa-ekstreme-gjate-vizites-se-pacienteve-me-koronavirus-foto/60%Daily2020-03-25 08:52
https://kosovapost.net/rreth-500-shtreter-dhe-142-respiratore-per-rastet-me-covid-19/60%Daily2020-03-25 08:46
https://kosovapost.net/eurodeputetja-von-cramon-i-reagon-ambasadorit-kosnett-si-mund-te-jeni-i-kenaqur-te-shihni-renien-e-nje-qeverie-ne-kohe-te-pandemise-me-coronavirus/60%Daily2020-03-25 08:41
https://kosovapost.net/merkel-mbeshtet-rinisjen-e-dialogut-me-serbine-nga-qeveria-e-kosoves/60%Daily2020-03-25 08:32
https://kosovapost.net/vajza-e-bajram-e-nekibe-kelmendit-u-shkruan-leter-deputeteve/60%Daily2020-03-25 08:14
https://kosovapost.net/eksperti-iranian-paralajmeron-katastrofe-per-vendin-e-goditur-nga-covid-19/60%Daily2020-03-25 08:08
https://kosovapost.net/tahiri-sot-qeveria-kurti-bie-ky-zyrtar-behet-kryeminister/60%Daily2020-03-25 07:57
https://kosovapost.net/paralajmeron-ish-mjeku-i-uck-se-vota-kunder-qeverise-kurti-eshte-vote-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2020-03-25 07:50
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-i-evropes-michael-roth-me-apel-ndaj-kosoves-korona-nuk-pyet-per-grindjet-mes-politikaneve/60%Daily2020-03-25 07:47
https://kosovapost.net/testet-e-koronavirusit-cili-eshte-me-i-sakte/60%Daily2020-03-25 07:36
https://kosovapost.net/koronavirusi-kryeministri-rama-dergon-avionin-ne-stamboll-per-te-marr-ndihma-mjekesore/60%Daily2020-03-25 07:30
https://kosovapost.net/guvernatori-i-nju-jorkut-do-te-jete-me-e-rende-sesa-eshte-parashikuar/60%Daily2020-03-25 07:21
https://kosovapost.net/mbi-400-mije-te-prekur-dhe-18-mije-viktima-ne-tere-boten-nga-covid-19/60%Daily2020-03-25 07:14
https://kosovapost.net/per-shkak-te-koronavirusit-tuzi-ne-izolim/60%Daily2020-03-25 07:08
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-sot-mban-seancen-per-te-votuar-mocionin-e-mosbesimit-ndaj-qeverise/60%Daily2020-03-25 07:06
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-godet-rusine/60%Daily2020-03-25 06:51
https://kosovapost.net/moti-sot-48/60%Daily2020-03-25 06:47
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-te-pini-kafe-para-ores-930-te-mengjesit/60%Daily2020-03-25 06:42
https://kosovapost.net/lionel-messi-dhe-pep-guardiola-dhurojne-secili-nga-1-milione-euro-per-luften-ndaj-covid-19/60%Daily2020-03-25 06:40
https://kosovapost.net/pas-kines-edhe-koreja-e-jugut-po-del-nga-kriza-e-koronavirusit-ja-modeli-qe-perdoren/60%Daily2020-03-25 06:35
https://kosovapost.net/mjekimi-ka-rezultuar-efikas-shba-do-perdori-kuren-100-vjecare-edhe-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-25 06:25
https://kosovapost.net/franca-dhe-gjermania-kerkojne-qe-te-shtyhet-votimi-i-neserm-per-rrezimin-e-qeverise-2/60%Daily2020-03-24 23:26
https://kosovapost.net/lidhja-ne-kthetrat-e-vdekjes-donika-gervalla-kundershton-ashper-mocionin-ndaj-qeverise/60%Daily2020-03-24 23:16
https://kosovapost.net/rifat-jashari-historia-e-ndritur-e-kosoves-dhe-vjosa-osmani-e-ardhmja-e-ndritur-e-saj/60%Daily2020-03-24 23:08
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-turp-turp-per-ata-qe-do-te-votojne-neser-per-rrezimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-03-24 23:00
https://kosovapost.net/dimal-basha-i-vv-se-i-tregon-ambasadorin-amerikan-cilat-jane-qendrimet-e-shba-ve-karshi-kosoves/60%Daily2020-03-24 22:52
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pilotja-shqiptaro-amerikane-qe-mori-pjese-ne-bombardimet-e-nato-s-pas-24-marsit-1999/60%Daily2020-03-24 22:47
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-parlamenti-evropian-i-reagon-ambasadorit-philip-kosnett/60%Daily2020-03-24 22:38
https://kosovapost.net/perplasja-juridike-nderinstitucionale-qeveri-presidence/60%Daily2020-03-24 22:31
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-ky-eshte-skenari-i-mocionit-ndaj-qeverise/60%Daily2020-03-24 22:27
https://kosovapost.net/deputetja-e-vetevendosjes-anetaret-e-kryesise-qe-votuan-per-mbajtjen-e-seances-do-te-kene-pergjegjesi/60%Daily2020-03-24 22:24
https://kosovapost.net/keshilltari-i-vjosa-osmanit-vjen-me-nje-mesazh-te-fuqishem-kunder-krereve-te-ldk-se/60%Daily2020-03-24 22:21
https://kosovapost.net/mjeku-kosovar-mos-e-mbani-seancen-po-e-rrezikoni-perhapjen-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-24 22:12
https://kosovapost.net/mjeku-kosovar-ka-kete-lutje-mos-e-mbani-seancen-po-e-rrezikoni-perhapjen-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-24 22:12
https://kosovapost.net/qeveria-e-shqiperise-shpall-gjendjen-e-fatkeqesise-natyrore-ne-gjithe-vendin/60%Daily2020-03-24 22:06
https://kosovapost.net/konfirmohet-rasti-i-pare-me-koronavirus-ne-qeverine-e-serbise/60%Daily2020-03-24 22:00
https://kosovapost.net/hasani-parashikon-4-skenar-nese-rrezohet-neser-qeveria-kurti/60%Daily2020-03-24 21:53
https://kosovapost.net/mustafa-thumbon-vjosa-osmanin-nuk-eshte-e-natyrshme-qe-dikush-te-jete-me-ldk-ne-dhe-kunder-vendimeve-te-saj/60%Daily2020-03-24 21:49
https://kosovapost.net/apel-deputeteve-dhe-deputeteve-te-parlamentit-te-kosoves/60%Daily2020-03-24 21:47
https://kosovapost.net/franca-dhe-gjermania-kerkojne-qe-te-shtyhet-votimi-i-neserm-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2020-03-24 21:44
https://kosovapost.net/mustafa-thombon-vjosa-osmanin-nuk-eshte-e-natyrshne-qe-dikush-te-jete-me-ldk-ne-dhe-kunder-vendimeve-te-saj/60%Daily2020-03-24 21:43
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-krejt-kush-ka-nejt-ne-shpi-ka-nje-kafe-e-ka-prej-meje/60%Daily2020-03-24 21:22
https://kosovapost.net/abazi-i-ben-sulmet-e-fundit-publikon-fotot-e-figurave-te-vrara-akuzon-ldkne-qe-po-bashkohet-me-thacin/60%Daily2020-03-24 21:06
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-agim-veliu-kerkon-ta-perze-vjosa-osmanin-nga-ldk/60%Daily2020-03-24 21:04
https://kosovapost.net/obsh-shtetet-e-bashkuara-epiqendra-e-ardhshme-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-24 20:59
https://kosovapost.net/abdixhiku-injoron-reagimin-e-isa-mustafes-dhe-hashim-thacit/60%Daily2020-03-24 20:57
https://kosovapost.net/deputeti-shqiptar-i-kosoves-ne-hamburg-i-shkruan-leter-kurtit-thacit-dhe-osmanit/60%Daily2020-03-24 20:55
https://kosovapost.net/reagojne-vetevendosje-pas-mesazhit-te-ambasadorit-amerikan-kosnett/60%Daily2020-03-24 20:51
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-apel-kosoves-perqendrohuni-te-beteja-me-coronavirusin/60%Daily2020-03-24 20:44
https://kosovapost.net/grafika-e-personave-te-prekur-me-covid-19-neper-komunat-e-kosoves/60%Daily2020-03-24 20:34
https://kosovapost.net/selimi-mocioni-i-mosbesimit-nuk-po-behet-per-agim-veliun-e-as-per-tarifen/60%Daily2020-03-24 20:25
https://kosovapost.net/mocioni-i-mosbesimit-surroi-po-te-isha-deputet-do-ta-kisha-te-veshtire-te-flija-sonte-aktuale/60%Daily2020-03-24 20:19
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-mbeshtet-seancen-e-neserme-per-mocionin-ndaj-qeverise-kurti/60%Daily2020-03-24 20:09
https://kosovapost.net/ndihma-nga-turqia-per-familjet-me-nevoje-nen-izolim-nga-koronavirus/60%Daily2020-03-24 20:02
https://kosovapost.net/kurti-takohet-per-here-te-dyte-brenda-nje-jave-me-komandantin-e-kfor-it/60%Daily2020-03-24 19:44
https://kosovapost.net/rasti-i-pare-me-koronavirus-ne-vushtrri-73-vjecarja-u-infektua-nga-djali-i-saj-ne-norvegji/60%Daily2020-03-24 19:31
https://kosovapost.net/pasi-u-infektua-me-covid-19-drejtori-i-urgjences-kombetare-ka-nje-mesazh-per-qytetaret/60%Daily2020-03-24 19:26
https://kosovapost.net/haxhiu-ldk-nuk-po-mund-te-shkeputet-nga-thaci-e-pdk/60%Daily2020-03-24 19:17
https://kosovapost.net/koronavirusi-pentagoni-pret-90-dite-krize-ne-shba-dhe-kaos-politik-ne-disa-vende/60%Daily2020-03-24 19:09
https://kosovapost.net/48871-2/60%Daily2020-03-24 19:03
https://kosovapost.net/numri-i-te-prekurve-nga-coronavirusi-ne-bote-shkon-ne-mbi-400-mije/60%Daily2020-03-24 18:42
https://kosovapost.net/coronavirusi-ben-qe-edhe-brendet-luksoze-ta-ndalin-prodhimin/60%Daily2020-03-24 18:35
https://kosovapost.net/arta-bajrami-populli-nuk-do-tua-fale-kurr-kete-qe-po-beni/60%Daily2020-03-24 18:31
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-dhe-cricket-me-projekt-te-ri-video/60%Daily2020-03-24 18:12
https://kosovapost.net/grupi-hoxhallaret-e-ferizajt-kerkese-ldk-se-terhiqe-mocionin-per-rrezimin-e-kurtit/60%Daily2020-03-24 18:04
https://kosovapost.net/nuk-arriti-te-menaxhoje-stresin-nga-coronavirusi-infermierja-italiane-ben-vetevrasje/60%Daily2020-03-24 17:55
https://kosovapost.net/stresi-shperthen-kunder-ministres-se-qeverise-e-quan-injorante-femer/60%Daily2020-03-24 17:50
https://kosovapost.net/ldk-jau-kalove-korbave-te-zi-pana-pronto/60%Daily2020-03-24 17:30
https://kosovapost.net/hoxha-i-vv-se-sulmon-presidentin-thaci-dhe-ldk-ne-koronavirusi-te-preke-edhe-si-vip/60%Daily2020-03-24 17:33
https://kosovapost.net/te-gjitha-rastet-me-civid-19-ne-gjakove-u-infektuan-nga-infermieri-i-spitalit-te-gjakoves/60%Daily2020-03-24 17:19
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-tentimi-per-ta-kthyer-pdk-ne-ne-pushtet-eshte-skandaloze/60%Daily2020-03-24 17:10
https://kosovapost.net/ne-mesin-e-te-prekurve-me-koronavirus-ne-gjilan-eshte-edhe-nje-femije/60%Daily2020-03-24 17:05
https://kosovapost.net/abazi-per-hotin-flasim-nje-dite-tjeter-kur-kalon-covid-19/60%Daily2020-03-24 16:49
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-vetevendosjes-pas-vendimit-qe-neser-te-mbahet-seanca-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2020-03-24 16:34
https://kosovapost.net/osmani-pas-rrezimi-te-qeverise-kurti-vendi-do-te-shkoje-ne-zgjedhje-te-reja-e-jo-ne-qeveri-teknike/60%Daily2020-03-24 16:31
https://kosovapost.net/e-thote-vjosa-osmani-une-nuk-e-votoj-mocionin-ne-kete-kohe-pandemie-vv-ldk-kane-mundur-te-gjejne-zgjidhje/60%Daily2020-03-24 16:19
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-tregon-se-a-ka-qene-vjosa-osmani-kunder-seances-per-mocionin-e-ldk-se/60%Daily2020-03-24 15:59
https://kosovapost.net/kryesia-vendos-te-mbaje-neser-seance-per-rrezimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-03-24 15:50
https://kosovapost.net/ahmeti-skemi-rekomandime-nga-ikshp-per-ta-futur-ne-karantine-prishtinen/60%Daily2020-03-24 15:39
https://kosovapost.net/held-thirrje-ldk-se-qe-te-rishqyrtoje-edhe-nje-here-inicimin-e-mocionit-per-votebesim/60%Daily2020-03-24 15:22
https://kosovapost.net/6-prej-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-kosove-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-03-24 15:15
https://kosovapost.net/partia-spd-e-gjermanise-kerkese-ldk-se-terhiqe-mocionin-per-rrezimin-e-kurtit/60%Daily2020-03-24 14:58
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-ri-i-qeverise-per-importet-e-grurit-dhe-miellit/60%Daily2020-03-24 14:46
https://kosovapost.net/kryesia-shkon-ne-pauze-kjo-eshte-arsya/60%Daily2020-03-24 14:40
https://kosovapost.net/cilat-jane-shenjat-klinike-te-koronavirusit-dhe-cfare-duhet-te-beni-3/60%Daily2020-03-24 14:34
https://kosovapost.net/gjermania-pranon-paciente-italiane-me-covid-19-shteti-i-pare-ne-bote-qe-e-ben-kete/60%Daily2020-03-24 14:08
https://kosovapost.net/atk-njofton-se-si-duhet-te-plotesohet-formulari-per-levizje-te-lire/60%Daily2020-04-12 15:36
https://kosovapost.net/ikshp-ja-ia-kthen-pergjigjen-vjosa-osmanit-se-a-duhet-te-mbahet-seanca-per-mocionin/60%Daily2020-03-24 13:53
https://kosovapost.net/pandemia-e-koronavirus-mund-te-perfundoje-ne-3-menyra/60%Daily2020-03-24 13:42
https://kosovapost.net/be-thirrje-lidereve-institucional-punoni-se-bashku-per-luftimin-e-pandemise-nuk-eshte-koha-per-antagonizma-politik/60%Daily2020-03-24 13:36
https://kosovapost.net/nuk-ka-prova-se-covid-19-perhapet-nga-ushqimet/60%Daily2020-03-24 13:30
https://kosovapost.net/pas-koronavirusit-ne-kine-shfaqet-virus-tjeter-i-quajtur-hantavirus-nje-i-vdekur-prej-tij/60%Daily2020-03-24 13:19
https://kosovapost.net/spanja-si-italia-514-te-vdekur-ne-nje-dite/60%Daily2020-03-24 13:09
https://kosovapost.net/mullirit-te-zhabarit-i-kushton-shume-shtrenjtimi-i-cmimit-te-miellit-inspekcioni-merr-kete-vendim/60%Daily2020-03-24 13:08
https://kosovapost.net/nga-61-te-infektuar-24-paciente-jane-ne-kliniken-infektive-ne-qkuk-kjo-eshte-gjendja-e-tyre/60%Daily2020-03-24 13:02
https://kosovapost.net/politikanja-gjermane-thaci-po-tenton-ta-shfrytezoje-situaten-per-ta-rrezuar-kurtin/60%Daily2020-03-24 12:54
https://kosovapost.net/qkuk-sot-pranoi-donacion-me-pajisje-dhe-materiale-nga-holanda/60%Daily2020-03-24 12:51
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-ne-histori-vjen-perkrahja-e-spanjes-per-kosoven-dhe-kryeministrin-kurti/60%Daily2020-03-24 12:42
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-prishtine-dy-raste-me-koronavirus-ne-lagjen-taukbashqe-2/60%Daily2020-03-24 12:44
https://kosovapost.net/gazetareve-e-punonjesve-mediale-nuk-u-kufizohet-levizja/60%Daily2020-03-24 12:27
https://kosovapost.net/ischinger-gjermania-ta-ndihmoje-shpejt-kosoven-ne-luftimin-e-coronavirusit-nuk-duhet-ti-lihet-gjithcka-shba-se/60%Daily2020-03-24 12:13
https://kosovapost.net/ahmeti-flet-per-organizimin-e-mjekesise-primare-ne-prishtine-foto/60%Daily2020-03-24 12:02
https://kosovapost.net/ikshpk-jep-detaje-26-rastet-e-konfirmuara-dje-ishin-ne-vetizolim/60%Daily2020-03-24 11:55
https://kosovapost.net/brenda-karantines-luksoze-te-jennifer-lopez-dhe-alex-rodriguez-video/60%Daily2020-03-24 12:48
https://kosovapost.net/tre-police-rezultojne-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-03-24 11:43
https://kosovapost.net/solidariteti-pacientet-italiane-mberrijne-ne-gjermani-foto/60%Daily2020-03-24 11:40
https://kosovapost.net/haziri-komunikoni-me-zemer-jo-me-duarshtrengim/60%Daily2020-03-24 11:32
https://kosovapost.net/thaci-e-shperfill-rrezikun-nga-koronavirusi-ja-veprimi-i-tij-gjate-konferences-sot-video/60%Daily2020-03-24 11:20
https://kosovapost.net/qytetaret-vleresojne-qe-marreveshja-e-dialogut-percaktohet-nga-shba-ja-dhe-be-ja/60%Daily2020-03-24 11:16
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-i-shkruan-leter-kryeministrit-kurti/60%Daily2020-03-24 11:10
https://kosovapost.net/ambasadoret-e-quintit-institucionet-ta-kene-prioritet-luften-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-24 11:29
https://kosovapost.net/ahmeti-sot-do-te-behet-shperndarja-e-ushqimit-per-personat-qe-kane-nevoje/60%Daily2020-03-24 10:53
https://kosovapost.net/dw-per-koronavirusin-ne-shqiperi-stuhia-e-paralajmeruar-nisi/60%Daily2020-03-24 10:45
https://kosovapost.net/a-do-ta-vrase-moti-i-ngrohte-coronavirusin-kater-eksperte-japin-shpjegimet-e-tyre/60%Daily2020-03-24 10:38
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-rreth-zbatimit-te-vendimit-te-qeverise-per-levizje/60%Daily2020-03-24 10:22
https://kosovapost.net/ambasadorja-finlandeze-ska-me-lufte-kunder-njeri-tjetrit-por-kunder-covid-19/60%Daily2020-03-24 10:19
https://kosovapost.net/presidenti-dergoi-ne-kushtetuese-vendimin-e-qeverise-kurti-per-kufizimin-e-levizjes/60%Daily2020-03-24 10:15
https://kosovapost.net/vdesin-ne-rrethana-te-dyshimta-dy-persona-ne-prishtine/60%Daily2020-03-24 10:02
https://kosovapost.net/ministri-quni-fsk-ja-gati-per-tu-dale-ne-ndihme-qytetareve/60%Daily2020-03-24 10:04
https://kosovapost.net/mjeket-italiane-jemi-ne-fund-te-forces-sone-eshte-sikur-te-shkosh-ne-lufte-me-nje-arme-loder/60%Daily2020-03-24 09:49
https://kosovapost.net/mbi-16-mije-te-vdekur-382-mije-te-infektuar-dhe-102-mije-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-03-24 09:35
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-peste-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-24 09:31
https://kosovapost.net/rama-i-trishtuar-60-70-per-qind-e-popullsise-se-shqiperise-do-te-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-03-24 09:27
https://kosovapost.net/presidenti-mban-sot-konference-per-media/60%Daily2020-03-24 09:23
https://kosovapost.net/abazi-merkel-perkrahu-vendimet-e-qeverise-thaci-kreu-veper-penale-kur-i-beri-thirrje-policise-te-mos-respektoje-keto-vendime/60%Daily2020-03-24 09:13
https://kosovapost.net/koronavirusi-ushtaria-zbulon-azilin-e-braktisur-dhe-te-moshuar-te-vdekur-ne-krevat/60%Daily2020-03-24 09:11
https://kosovapost.net/edinson-cavani-largohet-nga-psg-ja-ku-do-te-shkoje/60%Daily2020-03-24 08:55
https://kosovapost.net/intervenimi-i-nato-s-me-i-madh-i-aleances-veriatlantike-ne-mbrojtje-te-popullit-te-kosoves/60%Daily2020-03-24 08:47
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-shqiperi-dy-paciente-ne-gjendje-te-rende-49-te-shtruar-ne-spital/60%Daily2020-03-24 08:37
https://kosovapost.net/ministria-e-ekonomise-jep-lajmi-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2020-03-24 08:38
https://kosovapost.net/martti-ahtisaari-i-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-24 08:30
https://kosovapost.net/sot-dalin-ndihmat-sociale-per-dy-muaj-njera-u-falet-perfituesve/60%Daily2020-03-24 08:24
https://kosovapost.net/qeveria-jep-detaje-te-vendimit-per-kufizimin-e-levizjes-se-qytetareve-merr-edhe-vendime-tjera/60%Daily2020-03-24 08:19
https://kosovapost.net/koronavirusi-prek-edhe-kombetaren-u-21-te-shqiperise/60%Daily2020-03-24 08:04
https://kosovapost.net/rrefimet-emocionuese-te-mjekeve-te-klinikes-infektive-ky-eshte-mesazhi-i-tyre/60%Daily2020-03-24 08:01
https://kosovapost.net/21-vjet-nga-vrasja-e-bajram-kelmendit-dhe-bijve-te-tij/60%Daily2020-03-24 07:55
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-gjermani-4764-raste-te-reja-ne-24-ore/60%Daily2020-03-24 07:47
https://kosovapost.net/turqia-konfirmon-7-viktima-dhe-293-te-infektuar-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-03-24 07:42
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-sot-do-te-vendos-per-seancen-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2020-03-24 07:36
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-sot-feston-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush/60%Daily2020-03-24 07:32
https://kosovapost.net/wuhani-do-te-dale-nga-izolimi-me-8-prill/60%Daily2020-03-24 07:24
https://kosovapost.net/nuk-i-mbijetoi-luftes-me-koronavirus-vdes-13-vjecarja/60%Daily2020-03-24 07:19
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-fillimi-i-sulmeve-te-nato-s-ndaj-caqeve-serbe/60%Daily2020-03-24 07:17
https://kosovapost.net/cokollata-e-zeze-lufton-shume-semundje/60%Daily2020-03-24 07:08
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-me-1-prill-do-te-vendose-reciprocitetin-e-plote/60%Daily2020-03-24 06:58
https://kosovapost.net/ndersa-azia-u-mbyll-evropa-shikonte-a-reagoi-kontinenti-i-vjeter-shume-vone-rreth-koronavirusit/60%Daily2020-03-24 06:53
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-ne-karantine-kryeministri-johnson-tregon-masat-e-ashpra-ne-luften-kunder-coronavirusit/60%Daily2020-03-24 06:47
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-9/60%Daily2020-03-24 06:43
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-me-mushkerite-e-nje-njeriu-te-prekur-me-koronavirusin-covid-19-video/60%Daily2020-03-24 06:36
https://kosovapost.net/deputetja-shqiptare-e-pranon-djali-im-eshte-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-03-24 06:26
https://kosovapost.net/enver-hasani-thirrja-e-thacit-per-rezistence-shkelje-flagrante-e-kushtetutes/60%Daily2020-03-23 23:42
https://kosovapost.net/veton-surroi-ka-kete-lutje-per-mustafen-veselin-haradinajn-e-limajn/60%Daily2020-03-23 23:39
https://kosovapost.net/vetvendosje-coronavirusi-eshte-armiku-i-te-gjitheve-mjaft-ia-drejtuam-shpatat-njeri-tjetrit/60%Daily2020-03-23 23:43
https://kosovapost.net/reagon-isa-mustafa-e-quan-shkelje-vendimin-e-kurtit/60%Daily2020-03-23 23:24
https://kosovapost.net/ibrahim-tatlises-lut-qe-te-qendrojme-ne-shtepi-keshtu-e-kalon-kohen-foto/60%Daily2020-03-23 23:19
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-tregon-se-si-u-infektuan-me-koronavirus-11-anetaret-e-familjes-shaqiri/60%Daily2020-03-23 23:16
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-thirrje-qytetareve-perfilleni-vendimin-e-qeverise/60%Daily2020-03-23 23:42
https://kosovapost.net/abazi-prej-qeverise-kushtetuta-e-lejon-kufizimin-e-lirise-se-levizjes/60%Daily2020-03-23 23:02
https://kosovapost.net/haxhiu-i-reagon-presidentit-pasi-kundershtoi-masat-e-qeverise/60%Daily2020-03-23 22:43
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-nga-policia-e-kosoves-ta-sabotoj-vendimin-e-kryeministrit-kurti/60%Daily2020-03-23 22:39
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-26-rastet-e-konfirmuara-te-gjitha-jane-kontakte-te-rasteve-pozitive/60%Daily2020-03-23 22:20
https://kosovapost.net/merkel-kurtit-jemi-me-ty-ne-luften-kunder-korrupsionit-do-tiu-ndihmojme-ne-planin-ambicioz-per-reforma/60%Daily2020-03-23 22:16
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-ndalon-tubimet-ska-fejesa-e-dasma-njehere/60%Daily2020-03-23 22:10
https://kosovapost.net/shkeli-rregullat-per-koronavirusin-arrestohet-djali-i-ilir-shaqirit/60%Daily2020-03-23 22:06
https://kosovapost.net/te-izoluar-bashke-loredana-dhe-zuna-te-enjten-vijne-me-kengen-e-re/60%Daily2020-03-23 21:48
https://kosovapost.net/pandemia-e-kovid-19-mund-te-perfundoje-ne-3-menyra/60%Daily2020-03-23 21:42
https://kosovapost.net/i-infektuar-me-koronavirus-nderron-jete-ish-portieri-spanjoll/60%Daily2020-03-23 21:17
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-thaci-therret-konference-urgjente-per-media/60%Daily2020-03-23 21:10
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-merr-kete-vendim-nga-neser-ndalohet-qarkullimi-ne-rruge-nga-ora-1000-1600-dhe-2000-0600/60%Daily2020-03-23 21:07
https://kosovapost.net/mediumi-irakien-shkencetaret-ne-irak-zbuluan-vaksinen-per-koronavirus-sherimi-brenda-4-ditesh/60%Daily2020-03-23 20:57
https://kosovapost.net/kufizohet-levizja-e-qytetareve-dhe-automjeteve-prej-neser-masa-te-reja-nga-qeveria-ndaj-covid19/60%Daily2020-03-23 21:02
https://kosovapost.net/lladrovci-rri-ne-shtepi-mos-e-kerko-virusin-duke-shetit-se-te-vjen-ne-shtepi/60%Daily2020-03-23 20:36
https://kosovapost.net/rrahmani-shpend-ahmeti-eshte-duke-menaxhuar-mire-kryeqytetin-po-siguron-shendetin-e-qytetareve/60%Daily2020-03-23 20:10
https://kosovapost.net/kurti-video-konference-me-merkel/60%Daily2020-03-23 19:59
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-ka-nje-kerkese-per-vjosa-osmanin/60%Daily2020-03-23 19:54
https://kosovapost.net/lideret-politike-te-lene-menjeane-dallimet-politike-dhe-te-perqendrohen-ne-nevojat-e-qytetareve/60%Daily2020-03-23 20:55
https://kosovapost.net/nje-test-i-coronavirusit-kushton-35-euro-mikrobiologu-xhevat-jakupi-tregon-si-behet-ai/60%Daily2020-03-23 19:18
https://kosovapost.net/eshte-koha-per-te-falenderuar-heronjte-tane-stafi-shendetesor-nuk-i-mbajne-lotet-derisa-befasohen-nga-stafi-i-supermarketeve-ne-britani-te-madhe/60%Daily2020-03-23 19:06
https://kosovapost.net/nagavci-nuk-ka-kushte-te-mbahet-seance-per-mocionin-veliu-ka-dhene-doreheqje/60%Daily2020-03-23 19:00
https://kosovapost.net/sot-iku-genjeshtra-e-madhe-per-cakorrin-dhe-8-200-hektaret-e-rreme/60%Daily2020-03-23 18:44
https://kosovapost.net/covid-19-qeverite-rifitojne-besimin-e-njerezve/60%Daily2020-03-23 18:34
https://kosovapost.net/koronavirusi-mbyll-perkohesisht-nje-biznes-te-kim-kardashian/60%Daily2020-03-23 18:29
https://kosovapost.net/tjeter-dite-e-zeze-per-italine-601-viktima-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-03-23 18:17
https://kosovapost.net/ministri-vitia-dhe-ambasadori-kosnett-bisedojne-per-covid-19/60%Daily2020-03-23 18:08
https://kosovapost.net/spanja-regjistron-462-vdekje-vetem-ne-24-ore-dita-me-e-keqe-nga-fillimi-i-epidemise/60%Daily2020-03-23 17:53
https://kosovapost.net/edspot-platforma-online-qe-ofron-kurse-falas/60%Daily2020-03-23 17:41
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-viktimave-sot-ne-itali-nga-covid19/60%Daily2020-03-23 17:36
https://kosovapost.net/gazetari-shqiptar-tregon-gjendjen-ne-kine-dita-e-peste-qe-ska-te-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-03-23 17:28
https://kosovapost.net/albin-kurti-e-shpend-ahmeti-flasin-ne-telefon-per-tu-koordinuar-rreth-masave-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-23 17:14
https://kosovapost.net/4-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-me-te-rende-njeri-prej-tyre-me-i-ri/60%Daily2020-03-23 17:05
https://kosovapost.net/eksperti-turk-pershkruan-tri-menyra-te-mundshme-te-perfundimit-te-pandemise-se-coronavirusit/60%Daily2020-03-23 16:52
https://kosovapost.net/dogana-e-kosoves-njofton-rekordin-e-ri-per-nje-jave-u-importuan-6-2-milione-kilogram-grure/60%Daily2020-03-23 16:45
https://kosovapost.net/ministri-bislimi-paralajmeron-keto-masa/60%Daily2020-03-23 16:39
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-arrijne-ne-qkuk-barnat-qe-shba-i-perdori-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-23 16:27
https://kosovapost.net/rumania-perballet-me-rritje-te-numrit-te-te-infektuarve/60%Daily2020-03-23 16:13
https://kosovapost.net/del-pergjigjja-e-testit-te-pare-per-angela-merkel/60%Daily2020-03-23 16:08
https://kosovapost.net/agani-paralajmron-per-mocionin-shume-deputet-u-infektuan-ne-bote-mundesia-ekziston-pergjegjesia-mbi-supet-tuaja/60%Daily2020-03-23 16:17
https://kosovapost.net/me-ne-fund-fillon-solidarizimi-elkos-dhe-devollet-dhurojne-disa-artikuj-ushqimor-per-qytetaret/60%Daily2020-03-23 15:55
https://kosovapost.net/a-ka-prova-qe-koronavirusi-i-ri-mund-te-transmetohet-nga-ushqimi/60%Daily2020-03-23 15:50
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-ne-itali-20-mjek-ne-mesin-e-viktimave/60%Daily2020-03-23 15:29
https://kosovapost.net/edhe-dy-raste-me-koronavirus-shkon-ne-35-bilanci-i-te-infektuarve-ne-kosove/60%Daily2020-03-23 15:18
https://kosovapost.net/ne-france-fillon-testimi-klinik-i-ilaceve-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-23 15:08
https://kosovapost.net/merkel-ne-pritje-te-rezultatit-te-testit-per-koronavirus/60%Daily2020-03-23 15:06
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkeds-mospagesa-rrezikon-furnizimin-me-energji-elektrike/60%Daily2020-03-23 14:53
https://kosovapost.net/hajnat-nuk-i-ndale-as-koronavirusi-thyejne-e-plackisin-veturat-e-qytetareve-foto/60%Daily2020-03-23 14:57
https://kosovapost.net/foto-ekskluzive-babai-i-andi-pajazitit-qe-deshi-ta-sulmoje-buzhalen-ishte-kandidat-i-pdk-se/60%Daily2020-03-23 14:58
https://kosovapost.net/personi-qe-tentoi-ta-rrah-berat-buzhalen-eshte-i-afert-me-pdk-ne-a-eshte-orkestruar-ky-rast/60%Daily2020-03-23 14:37
https://kosovapost.net/transporti-publik-ne-prishtine-nderpritet-sonte-ne-ora-2000/60%Daily2020-03-23 14:28
https://kosovapost.net/ky-eshte-personi-qe-dyshohet-se-tentoi-ta-sulmoje-buzhalen-seshte-pjese-e-vv-se/60%Daily2020-03-23 14:24
https://kosovapost.net/zyrtari-i-ldk-se-i-propozon-mustafes-e-kurtit-kete-formule-per-tejkalimin-e-krizes-se-koalicionit/60%Daily2020-03-23 13:52
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-prekurve-ne-shqiperi-numri-shkon-ne-104/60%Daily2020-03-23 13:39
https://kosovapost.net/neser-vendoset-per-seancen-e-mocionit-per-rrezimin-e-kurtit/60%Daily2020-03-23 13:20
https://kosovapost.net/analisti-kundershton-mbajtjen-e-seances-per-rrezimin-e-qeverise-ne-sallen-e-kuvendit/60%Daily2020-03-23 13:11
https://kosovapost.net/si-do-jete-bota-pas-covid-19/60%Daily2020-03-23 13:03
https://kosovapost.net/cfare-bote-do-te-kemi-pas-covid-19/60%Daily2020-03-23 12:56
https://kosovapost.net/kurti-per-mesimin-online-vetem-mesoni-rryme-do-te-kete/60%Daily2020-03-23 12:47
https://kosovapost.net/ise-ti-rugovisti-dushk-e-ke-ndegju-salih-krasniqin-dur-gjok-se-po-mqet-anej-gardhit/60%Daily2020-03-23 12:30
https://kosovapost.net/mali-i-zi-konfirmon-vdekjen-e-pare-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-23 12:21
https://kosovapost.net/autoritetet-ruse-fshehin-te-dhenat-reale-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-23 12:16
https://kosovapost.net/te-burgosurat-ne-lipjan-fillojne-prodhimin-e-maskave-kirurgjikale/60%Daily2020-03-23 12:11
https://kosovapost.net/te-gjitha-kestet-per-leje-ne-komunen-e-prishtines-mund-te-shtyhen-per-90-dite/60%Daily2020-03-23 12:04
https://kosovapost.net/pandemia-corona-ministria-e-bujqesise-merr-kete-vendim/60%Daily2020-03-23 12:01
https://kosovapost.net/kush-vendos-per-fatin-e-mocionit-te-ldk-se-flet-mustafa/60%Daily2020-03-23 11:52
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-tejet-i-brengosur-ja-cili-eshte-shqetesimi-i-tij/60%Daily2020-03-23 11:47
https://kosovapost.net/situata-politike-ne-kosove-merkel-pritet-te-kontaktoje-kurtin/60%Daily2020-03-23 11:35
https://kosovapost.net/95-vjecarja-mposht-koronavirusin-personi-me-i-vjeter-i-sheruar-ne-itali/60%Daily2020-03-23 11:29
https://kosovapost.net/lajmet-me-te-fundit-neper-bote-rreth-virusit-covid-19/60%Daily2020-03-23 11:21
https://kosovapost.net/shba-me-masa-parandaluese-te-papara-nga-lufta-e-dyte-botore-bllokim-total-prej-tre-muajsh-video/60%Daily2020-03-23 11:07
https://kosovapost.net/islami-dhe-perpjekja-e-hoxhallareve-per-tu-perballe-me-sfidat-e-jetes-ne-rastin-konkret-me-koronavirusin/60%Daily2020-03-23 10:59
https://kosovapost.net/arrin-ne-674-numri-i-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-france/60%Daily2020-03-23 10:47
https://kosovapost.net/plas-skandali-per-demarkacionin-behgjet-pacolli-sabotoi-komisionin-zbardhen-faktet-dorehiqen-bulliqi-e-isufi/60%Daily2020-03-23 10:40
https://kosovapost.net/populli-ka-zgjedh-me-i-sherby-albini-jo-me-i-vjedh-isa-e-hashim/60%Daily2020-03-23 10:20
https://kosovapost.net/ise-smund-te-besh-grushtet-qytetaret-votuan-vjosen-jo-koalicionin-me-ramushin-e-limajn/60%Daily2020-03-23 10:15
https://kosovapost.net/ky-eshte-ilaci-qe-e-sheroi-kinen-nga-koronavirusi-a-do-ta-marre-edhe-kosova-foto/60%Daily2020-03-23 10:05
https://kosovapost.net/edhe-nje-viktime-ne-shqiperi-nga-koronavirusi-numri-shkon-ne-5/60%Daily2020-03-23 09:57
https://kosovapost.net/republika-ceke-konfirmon-vdekjen-e-pare-nga-covid-19/60%Daily2020-03-23 09:44
https://kosovapost.net/qytetari-nga-kosova-ne-kroaci-ankohet-per-cmimet-e-shtrenjta/60%Daily2020-03-23 09:48
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-vdes-futbollisti-26-vjecar/60%Daily2020-03-23 09:37
https://kosovapost.net/infektohen-me-koronavirus-70-police-te-nju-jorkut/60%Daily2020-03-23 09:29
https://kosovapost.net/si-eshte-gjendja-shendetesore-e-pacienteve-nga-gjilani-te-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-23 09:22
https://kosovapost.net/labi-i-mbledh-15-mije-euro-per-te-ndihmuar-familjet-ne-nevoje-gjate-vetizolimit/60%Daily2020-03-23 09:19
https://kosovapost.net/arrin-ne-222-numri-i-te-infektuareve-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2020-03-23 08:55
https://kosovapost.net/afer-340-mije-te-infektuar-ne-te-gjithe-boten-rastet-rriten-ne-shtetet-e-bashkuara/60%Daily2020-03-23 08:52
https://kosovapost.net/ja-si-po-e-kalon-kohen-ne-izolim-leonora-jakupi-foto/60%Daily2020-03-23 08:47
https://kosovapost.net/pritet-te-vijne-edhe-7000-teste-tjera-per-covid-19/60%Daily2020-03-23 08:37
https://kosovapost.net/gjashte-deputete-zvicerane-kane-nje-apel-per-politikanet-kosovare/60%Daily2020-03-23 08:32
https://kosovapost.net/lekaj-perlaskaj-tregon-per-gjendjen-ne-kroaci-pas-termetit/60%Daily2020-03-23 08:27
https://kosovapost.net/ai-eshte-shpresa-e-amerikaneve-per-te-luftuar-coronavirusin-rrefimi-per-jeten-e-mjekut-i-cili-luftoi-edhe-kunder-hiv-it-sars-it-dhe-ebola-s/60%Daily2020-03-23 08:20
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-regjistrohet-viktima-e-katert-me-covid-19/60%Daily2020-03-23 08:08
https://kosovapost.net/mesazh-emocionues-i-mjekes-kosovare/60%Daily2020-03-23 08:01
https://kosovapost.net/shkon-ne-30-numri-i-viktimave-te-koronavirusit-ne-turqi/60%Daily2020-03-23 07:51
https://kosovapost.net/faktoret-qe-shkaktuan-katastrofen-nga-koronavirusi-ne-itali/60%Daily2020-03-23 07:41
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-dikush-nga-familja-juaj-preket-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-23 07:33
https://kosovapost.net/nuk-mund-te-shpallet-ore-policore-pa-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme-reagojne-ekspertet-e-sigurise/60%Daily2020-03-23 07:27
https://kosovapost.net/covid-19-dhe-politika-jave-e-ngarkuar-per-kosoven/60%Daily2020-03-23 07:21
https://kosovapost.net/mjeku-i-urgjences-se-malisheves-kemi-me-shume-nevoje-per-pajisje-sesa-per-levdata/60%Daily2020-03-23 07:16
https://kosovapost.net/sot-nga-ora-1115-fillon-mesimi-online-ne-dy-kanalet-e-rtk-se/60%Daily2020-03-23 07:12
https://kosovapost.net/moti-sot-47/60%Daily2020-03-23 07:05
https://kosovapost.net/holanda-dhuron-pajisje-mjekesore-per-klinken-infektive-te-qkuk-se/60%Daily2020-03-23 06:56
https://kosovapost.net/lojrat-olimpike-tokio-2020-dorezohen-para-covid-19/60%Daily2020-03-23 06:44
https://kosovapost.net/siria-konfirmon-rastin-e-pare-me-koronavirus/60%Daily2020-03-23 06:20
https://kosovapost.net/franca-miraton-ligjin-per-situaten-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-23 06:15
https://kosovapost.net/koronavirusi-mbjell-vdekjen-ne-itali-kthehet-ne-azi-dhe-kercenon-afriken-me-fatkeqesi/60%Daily2020-03-23 06:08
https://kosovapost.net/ish-producenti-harvey-weinstein-infektohet-me-koronavirus-ne-burg/60%Daily2020-03-22 23:22
https://kosovapost.net/shqiperi-viktima-sonte-nga-koronavirusi-ishte-ne-sanatorium-infektohen-edhe-7-mjeke/60%Daily2020-03-22 23:15
https://kosovapost.net/bota-pas-pandemise-se-koronavirusit-me-shume-gjasa-nuk-do-te-jete-sic-ishte/60%Daily2020-03-22 23:10
https://kosovapost.net/kjo-eshte-e-verteta-mos-harroni-te-njoftoni-edhe-miqte-tuaj-apeli-i-mjekut-italian-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-22 22:47
https://kosovapost.net/pse-na-genjejne-dhe-kujt-i-intereson-paniku/60%Daily2020-03-22 22:42
https://kosovapost.net/flaka-krelani-parashim-qe-nga-2018-ta-per-virusin-covid-19-video/60%Daily2020-03-22 23:01
https://kosovapost.net/mustafa-mesim-mbi-barazine-i-gjinise-njerezore/60%Daily2020-03-22 22:34
https://kosovapost.net/mustafa-30-vjet-na-kane-sulmuar-e-lincuar-fizikisht-e-verbalisht/60%Daily2020-03-22 22:13
https://kosovapost.net/e-mirepritur-futbollisti-shqiptare-lufton-koronavirusin/60%Daily2020-03-22 22:09
https://kosovapost.net/raka-kemi-shansin-mos-te-behemi-si-italia-i-vetmi-ilac-eshte-ky/60%Daily2020-03-22 21:58
https://kosovapost.net/surroi-ldk-se-iu-deshen-pesembedhjete-vjet-per-te-mberritur-ne-beso-tash-per-me-pak-se-dy-muaj-arriti-ne-mosbeso/60%Daily2020-03-22 21:46
https://kosovapost.net/asllani-230-persona-ne-tetove-jane-ne-vetizolim/60%Daily2020-03-22 21:38
https://kosovapost.net/ish-futbollisti-shqiptar-ja-si-i-kuptoj-femrat-qe-me-duan-per-interes/60%Daily2020-03-22 21:29
https://kosovapost.net/franca-prezanton-testin-e-internetit-per-coronavirus/60%Daily2020-03-22 21:18
https://kosovapost.net/ja-pajisja-qe-shkaterron-koronavirusin-nga-telefonat-tuaj/60%Daily2020-03-22 21:09
https://kosovapost.net/shba-konfirmuan-edhe-112-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit-numri-i-pergjithshem-rritet-ne-414/60%Daily2020-03-22 21:02
https://kosovapost.net/nagavci-e-quan-te-papergjegjshme-inicimin-per-rrezimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-03-22 20:53
https://kosovapost.net/rama-ska-me-turp-ne-histori-qe-te-humbim-nje-lufte-si-kjo-se-nuk-rrime-dot-ne-shtepi/60%Daily2020-03-22 20:43
https://kosovapost.net/menyra-per-te-shmangur-grindjet-me-partnerin-gjate-izolimit-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-22 20:37
https://kosovapost.net/kina-regjistron-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-03-22 20:31
https://kosovapost.net/kush-eshte-mashkulli-i-famshem-qe-enca-pranon-publikisht-lidhjen-intime/60%Daily2020-03-22 20:27
https://kosovapost.net/%e2%80%8bjohnson-kercenon-qytetaret-nese-nuk-degjoni/60%Daily2020-03-22 20:05
https://kosovapost.net/bajqinovci-i-drejtohet-mustafes-eshte-absurde-te-jesh-i-kenaqur-qe-ke-qeverisur-me-pdk-ne-e-te-pendohesh-me-vv-ne/60%Daily2020-03-22 20:06
https://kosovapost.net/basha-tregon-se-gjendet-ne-karantine/60%Daily2020-03-22 19:54
https://kosovapost.net/3-paciente-me-koronavirus-ne-kosove-ne-gjendje-me-te-veshtiresuar/60%Daily2020-03-22 19:50
https://kosovapost.net/ldk-del-me-qendrim-zyrtar-ndaj-koalicionit-e-ben-vetevendosjen-e-kurtin-fajtore-per-situaten-politike/60%Daily2020-03-22 19:56
https://kosovapost.net/kjo-krize-shendetesore-ka-nevoje-edhe-per-infuzion-financiar/60%Daily2020-03-22 19:45
https://kosovapost.net/preket-nga-koronavirusi-senatori-amerikan-qe-mbeshteti-terheqjen-e-trupave-nga-kosova/60%Daily2020-03-22 19:20
https://kosovapost.net/koronavirusi-u-zbraz-xhepat-edhe-miliardereve-te-botes-sa-kane-humbur-deri-tani/60%Daily2020-03-22 19:10
https://kosovapost.net/ermal-mamaqi-rrefen-ditelindjen-e-tij-me-te-trishte/60%Daily2020-03-22 19:06
https://kosovapost.net/koronavirusi-netfilix-merr-nje-vendim-te-rendesishem/60%Daily2020-03-22 18:52
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-shumepritur-i-vjosa-osmanit/60%Daily2020-03-22 18:58
https://kosovapost.net/albin-kurti-kryeminister-i-kosoves-dhe-ujqit-e-uritur-per-pasuri-e-pushtet-2/60%Daily2020-03-22 19:30
https://kosovapost.net/konfirmohen-edhe-dy-raste-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-22 18:22
https://kosovapost.net/merkel-ne-vete-karantine-pasi-mjeku-i-saj-rezulton-pozitiv-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-03-22 18:17
https://kosovapost.net/ska-marreveshje-per-gjendje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-22 18:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-apeli-i-mjekeve-shqiptare-ne-zvicer-per-politikanet-kosovare/60%Daily2020-03-22 17:59
https://kosovapost.net/merkel-me-masa-te-reja-u-ndalohet-te-takohen-me-shume-se-dy-persona/60%Daily2020-03-22 17:56
https://kosovapost.net/nga-neser-fillon-mesimi-ne-distance/60%Daily2020-03-22 17:44
https://kosovapost.net/vdes-nga-sulmi-ne-zemer-veterani-i-uck-se/60%Daily2020-03-22 17:39
https://kosovapost.net/kaq-teste-per-covid-19-jane-kryer-ne-kosove-deri-me-tani/60%Daily2020-03-22 17:34
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-amerike/60%Daily2020-03-22 17:08
https://kosovapost.net/guvernatori-i-nju-jorkut-thirrje-tek-te-rinjte-ju-nuk-jeni-nje-supermen/60%Daily2020-03-22 16:57
https://kosovapost.net/msh-ja-planifikon-ti-bleje-ilacet-per-te-cilat-foli-trump/60%Daily2020-03-22 16:53
https://kosovapost.net/%e2%80%8bismaili-tregon-nese-do-te-mbahet-seanca-per-rrezimin-e-kurtit/60%Daily2020-03-22 16:25
https://kosovapost.net/shqiperia-ndryshe-40-ore-ne-izolim-te-plote-kunder-perhapjes-se-koronavirusit/60%Daily2020-03-22 16:17
https://kosovapost.net/ish-presidenti-i-klubit-italian-vdes-ne-moshen-35-vjecare-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-22 16:14
https://kosovapost.net/perplasja-mustafa-vetevendosje-lajmerohet-agim-veliu/60%Daily2020-03-22 16:06
https://kosovapost.net/albin-kurti-kryeminister-i-kosoves-dhe-ujqit-e-uritur-per-pasuri-e-pushtet/60%Daily2020-03-22 15:54
https://kosovapost.net/bore-dhe-shi-ne-javen-e-pare-te-pranveres/60%Daily2020-03-22 15:30
https://kosovapost.net/muhamet-kelmendi-tregon-rrezikun-qe-po-i-vjen-kosoves-nga-tandemi-thaci-mustafa-e-grenell/60%Daily2020-03-22 15:15
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-maqedoni/60%Daily2020-03-22 14:59
https://kosovapost.net/australia-mbyll-kafenete-dhe-objektet-fetare-shkaku-i-koronavirusit/60%Daily2020-03-22 14:45
https://kosovapost.net/mediat-italiane-ndeshja-atalanta-valencia-e-perhapi-koronavirusin-ne-itali/60%Daily2020-03-22 14:38
https://kosovapost.net/me-5500-shtreter-ngrihet-spitali-me-i-madh-ne-europe/60%Daily2020-03-22 14:26
https://kosovapost.net/osmani-thirrje-politikaneve-ta-bejme-menjehere-kete-per-qytetaret/60%Daily2020-03-22 14:14
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-kunderpergjigjet-ashper-isa-mustafes-e-bere-thacin-president-me-veprime-korruptive/60%Daily2020-03-22 14:03
https://kosovapost.net/irani-refuzon-ndihmen-amerikane-per-koronavirusin-shba-e-krijoi-kete-semundje/60%Daily2020-03-22 13:56
https://kosovapost.net/sigurohen-listat-e-personave-qe-kane-pasur-kontakt-me-te-prekurit-me-koronavirus-ne-gjilan/60%Daily2020-03-22 13:51
https://kosovapost.net/boris-johnson-bene-thirrje-mos-i-vizitoni-nenat-qendroni-ne-shtepi/60%Daily2020-03-22 13:47
https://kosovapost.net/nuk-duam-e-nuk-guxojme-te-kthehemi-para-6-tetorit-te-2019-es-duhet-te-ecim-perpara/60%Daily2020-03-22 13:42
https://kosovapost.net/obsh-karantina-eshte-e-pamjaftueshme-per-te-ndaluar-shperthimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-22 13:36
https://kosovapost.net/perse-italia-faktoret-pas-katastrofes-se-covid-19/60%Daily2020-03-22 13:20
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-kerkon-armepushim-disajavor-nga-koalicioni-me-vv-ne/60%Daily2020-03-22 13:15
https://kosovapost.net/luani-ecen-vete-ndersa-delet-ne-tufe/60%Daily2020-03-22 13:12
https://kosovapost.net/hoxha-nga-drenasi-rrini-nshpi-se-tani-munde-te-ndodhe-te-keni-pune-me-mua/60%Daily2020-03-22 13:05
https://kosovapost.net/personat-nga-klina-qe-paten-kontakt-me-italianen-dolen-te-gjithe-negativ/60%Daily2020-03-22 12:50
https://kosovapost.net/gold-ag-rri-ne-shtepi-pas-cdo-veshtiresie-vjen-lehtesimi/60%Daily2020-03-22 12:40
https://kosovapost.net/shkon-ne-114-numri-i-rasteve-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-03-22 12:40
https://kosovapost.net/mustafa-jam-pishman-qe-kam-mbeshtet-koalicionin-me-vetevendosjen/60%Daily2020-03-22 12:43
https://kosovapost.net/shkon-ne-89-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-22 12:31
https://kosovapost.net/italia-ndodhet-perballe-nje-krize-me-te-veshtire-qe-nga-lufta-e-dyte-boterore/60%Daily2020-03-22 12:18
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-ju-garantoj-se-sa-ldk-do-te-jete-ne-kete-qeveri-do-te-jete-ne-krye-te-detyres/60%Daily2020-03-22 12:16
https://kosovapost.net/ronaldo-ka-nje-mesazh-te-rendesishem-nga-karantina-foto/60%Daily2020-03-22 12:50
https://kosovapost.net/48024-2/60%Daily2020-03-22 11:51
https://kosovapost.net/%e2%80%8bveriu-nga-sot-me-ore-policore-te-propozuar-nga-serbia/60%Daily2020-03-22 11:52
https://kosovapost.net/ka-shkuar-ne-89-numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-22 11:39
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-ngushellon-familjen-e-viktimes-se-pare-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-22 11:19
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-pas-termetit-ne-kroaci-ne-kete-dite-te-rende-lutemi-per-miqte-kroat/60%Daily2020-03-22 11:09
https://kosovapost.net/kengetarja-me-fame-boterore-dhuron-pese-milione-dollare-per-te-luftuar-koronavirusin-foto/60%Daily2020-03-22 11:10
https://kosovapost.net/ministrja-haxhiu-takohet-me-shefin-e-osbe-se-diskutojne-per-sundimin-e-ligjit/60%Daily2020-03-22 10:57
https://kosovapost.net/syla-kosova-ende-ka-nje-mundesi-te-arte-qe-ta-mbaje-situaten-nen-kontroll/60%Daily2020-03-22 10:48
https://kosovapost.net/erdogan-do-te-mbeshtesim-palestinen-edhe-ne-luften-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-22 10:43
https://kosovapost.net/ministri-vitia-propozon-edhe-keto-kufizime-si-mase-parandaluese-ndaj-pandemise/60%Daily2020-03-22 10:34
https://kosovapost.net/cilat-jane-shenjat-klinike-te-koronavirusit-dhe-cfare-duhet-te-beni-2/60%Daily2020-03-22 10:28
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-shenohet-viktima-e-pare-ekoronavirusit-ne-kosove/60%Daily2020-03-22 10:17
https://kosovapost.net/mesimi-fillon-neser-ne-rtk-dhe-dy-platforma-online/60%Daily2020-03-22 10:05
https://kosovapost.net/dy-fshatra-te-gjilanit-nga-sot-futen-ne-karantine/60%Daily2020-03-22 10:00
https://kosovapost.net/epidemiolog-ska-futboll-ne-itali-deri-ne-muajin-tetor/60%Daily2020-03-22 09:54
https://kosovapost.net/flet-mjeku-qe-e-kishte-parapa-pandemine-para-14-viteve-tregon-sa-ka-me-zgjate-kjo-situate/60%Daily2020-03-22 09:50
https://kosovapost.net/virusi-korona-numri-i-te-izoluarve-ne-macedonine-e-veriut-vend-shkon-ne-7-266/60%Daily2020-03-22 09:47
https://kosovapost.net/nga-termeti-ne-zagreb-vdes-nje-15-vjecar/60%Daily2020-03-22 09:39
https://kosovapost.net/udhezime-per-zbulimin-dhe-parandalimin-e-coronavirusit-nga-spitali-londinez-st-georges/60%Daily2020-03-22 10:07
https://kosovapost.net/thaci-pas-termetit-ne-kroaci-populli-i-kosoves-solidarizohet-me-popullin-mik-kroat/60%Daily2020-03-22 09:23
https://kosovapost.net/uje-e-gaz-lotsjelles-kunder-shkelesve-tradhtare-rama-paralajmeron-qytetaret-e-pabindur-do-ta-pesoni-keq-por-merrni-ne-qafe-popullin/60%Daily2020-03-22 09:17
https://kosovapost.net/netanyahu-mijera-njerez-mund-te-vdesin-ne-izrael-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-22 09:09
https://kosovapost.net/shqiperia-ne-izolim-total-askush-nuk-lejohet-te-dale-nga-shtepia/60%Daily2020-03-22 09:11
https://kosovapost.net/deri-tani-ne-mbare-boten-sheohen-13-mije-viktima-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-22 09:08
https://kosovapost.net/dybala-identifikohet-me-koronavirus/60%Daily2020-03-22 08:44
https://kosovapost.net/mjeku-italian-nuk-eshte-e-vertete-qe-te-rinjte-nuk-preken-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-22 08:41
https://kosovapost.net/pamje-nga-termeti-qe-tronditi-kroacine-qeveria-thirrje-te-mbahet-distance-sociale-foto/60%Daily2020-03-22 08:38
https://kosovapost.net/situate-e-rende-nga-koronavirusi-hellas-verona-nis-fondacionin-per-ta-ndihmuar-qytetin/60%Daily2020-03-22 08:31
https://kosovapost.net/shkeli-rregullat-e-karantines-ky-kengetar-i-njohur-shoqerohet-shoqerohet-ne-polici-foto/60%Daily2020-03-22 08:26
https://kosovapost.net/pas-dy-rasteve-me-koronavirus-ne-gjilan-haziri-apeloj-qe-te-vetizoloheni/60%Daily2020-03-22 08:17
https://kosovapost.net/47931-2/60%Daily2020-03-22 08:04
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-paralajmeron-kufizime-te-levizjes-pas-rasteve-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-03-22 08:00
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-godet-kroacine/60%Daily2020-03-22 07:54
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-8/60%Daily2020-03-22 07:47
https://kosovapost.net/rrjedhin-detajet-e-reja-per-modelet-e-apple-iphone-12/60%Daily2020-03-21 23:19
https://kosovapost.net/turqi-kufizohet-levizja-e-personave-mbi-65-vjec-dhe-me-semundje-kronike/60%Daily2020-03-21 23:13
https://kosovapost.net/aprovohet-testi-i-ri-qe-mund-ta-detektoje-koronavirusin-per-45-minuta/60%Daily2020-03-21 23:09
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-prekurve-me-coronavirus-31-raste-te-konfirmuara/60%Daily2020-03-21 22:59
https://kosovapost.net/preket-me-koronavirus-aktorja-kryesore-e-la-casa-de-papel/60%Daily2020-03-21 23:02
https://kosovapost.net/harry-bajraktari-nuk-eshte-koha-per-te-ndryshuar-qeverine/60%Daily2020-03-21 22:45
https://kosovapost.net/dy-rastet-e-reja-me-coronavirus-jane-nga-gjilani-nje-20-vjecar-dhe-nje-36-vjecare/60%Daily2020-03-21 22:40
https://kosovapost.net/flet-kengetari-i-prekur-nga-covid-19-per-gjendjen-aktuale/60%Daily2020-03-21 22:36
https://kosovapost.net/keds-apelon-per-eficience-maksimale-ne-shfrytezimin-e-energjise-elektrike/60%Daily2020-03-21 22:24
https://kosovapost.net/edhe-dy-raste-me-koronavirus-ne-kosove-numri-shkon-ne-30/60%Daily2020-03-21 22:09
https://kosovapost.net/qytetaret-e-bejne-hore-isa-mustafen-ne-facebook/60%Daily2020-03-21 21:54
https://kosovapost.net/koronavirusi-mund-te-jete-pengesa-e-vetme-qe-te-mos-bjere-qeveria/60%Daily2020-03-21 21:49
https://kosovapost.net/22-vjecarja-shqiptare-me-koronavirus-tregon-dite-pas-dite-se-cfare-ndodhte-me-trupin/60%Daily2020-03-21 21:37
https://kosovapost.net/italianet-e-kuptojne-se-si-eshte-shpernda-koronavirusi-fajsojne-spanjollet/60%Daily2020-03-21 21:28
https://kosovapost.net/kurti-tregon-se-si-do-te-ringjallet-ekonomia-ne-kosove-pas-koronavirusit/60%Daily2020-03-21 21:22
https://kosovapost.net/youtube-ul-cilesine-e-transmetimit-ne-evrope/60%Daily2020-03-21 21:06
https://kosovapost.net/vv-perfundimisht-i-kthen-pergjigje-ldk-se-per-veliun/60%Daily2020-03-21 20:59
https://kosovapost.net/kontrollet-per-koronavirus-shkaktojne-kaos-ne-kufijte-evropiane/60%Daily2020-03-21 20:53
https://kosovapost.net/majk-kendon-dhe-vallezon-i-karantinuar-ne-studio/60%Daily2020-03-21 20:50
https://kosovapost.net/nga-neser-ndalohet-frekuentimi-ne-shale-te-bajgores/60%Daily2020-03-21 20:46
https://kosovapost.net/rita-ora-dhe-bob-geldof-behen-bashke-per-ta-dizajnuar-emblemen-e-koronavorusit/60%Daily2020-03-21 20:39
https://kosovapost.net/rrenohen-objektet-rreth-klinikes-infektive-ne-shkup-video/60%Daily2020-03-21 20:29
https://kosovapost.net/dhjetera-te-vdekur-nga-alkooli-industrial-ne-iran-pasi-dikush-u-tha-se-pirja-do-ti-mbronte-nga-coronavirusi/60%Daily2020-03-21 20:25
https://kosovapost.net/drejtori-i-ikshpk-koronavirusi-shperthen-ne-dy-javet-e-ardhshme-qytetaret-e-kane-tani-ne-dore-situaten/60%Daily2020-03-21 20:16
https://kosovapost.net/kurti-preokupimi-im-nuk-eshte-java-e-kaluar-politike-por-java-e-ardhshme-shendetesore/60%Daily2020-03-21 20:12
https://kosovapost.net/ne-maqedonin-e-veriut-ore-policore-numri-i-pergjithshem-i-te-prekurve-u-rrit-ne-85/60%Daily2020-03-21 20:07
https://kosovapost.net/ky-eshte-kengetari-nga-ferizaj-i-cili-rezultoje-me-koronavirus-erdhi-dje-nga-gjermania/60%Daily2020-03-21 19:56
https://kosovapost.net/osmani-ne-diten-e-personave-me-sindromin-down-keto-dite-ne-jemi-izoluar-si-ata-cdo-dite/60%Daily2020-03-21 19:39
https://kosovapost.net/abazi-i-pergjigjet-ldk-se-per-kthimin-e-veliut/60%Daily2020-03-21 19:43
https://kosovapost.net/nis-lufta-ldk-vv-me-video-fillojne-sulmet-e-para/60%Daily2020-03-21 19:52
https://kosovapost.net/be-ja-ndan-5-milione-euro-per-kosoven-per-ta-luftuar-covid-19/60%Daily2020-03-21 19:13
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-turqia-perdor-testin-diagnostikues-te-koronavirusit-qe-nxjerr-rezultatin-per-15-minuta/60%Daily2020-03-21 19:05
https://kosovapost.net/mara-eshte-projekti-me-i-ri-i-kengetarit-te-njohur-mentor-haziri/60%Daily2020-03-21 20:04
https://kosovapost.net/koronavirusi-obsh-mosha-mesatare-e-te-infektuarve-49-deri-56-vjec-ja-si-te-mbroheni/60%Daily2020-03-21 18:53
https://kosovapost.net/793-te-vdekur-gjate-24-oreve-nga-koronavirusi-ne-itali/60%Daily2020-03-21 18:39
https://kosovapost.net/zevendespresidenti-i-shbase-do-te-beje-testin-e-koronavirusit-nje-pjesetar-i-ekipit-doli-pozitiv/60%Daily2020-03-21 18:32
https://kosovapost.net/edhe-nje-kengetar-kosovare-i-prekur-me-covid19/60%Daily2020-03-21 19:28
https://kosovapost.net/perhapja-e-koronavirusit-pacollit-i-pamundesohet-ardhja-ne-kosove-ngelet-ne-zvicer/60%Daily2020-03-21 18:13
https://kosovapost.net/spohr-e-ardhmja-e-aviacionit-ne-rrezik/60%Daily2020-03-21 18:02
https://kosovapost.net/milaim-zeka-i-reagon-ashper-hashim-thacit/60%Daily2020-03-21 17:49
https://kosovapost.net/cmenduri-793-viktima-ne-24-oret-e-fundit-ne-itali/60%Daily2020-03-21 17:26
https://kosovapost.net/ekspertja-virusi-mund-te-kete-ndryshuar-nuk-kuptojme-cpo-ndodh-ne-itali/60%Daily2020-03-21 17:22
https://kosovapost.net/fshati-bibaj-vendoset-ne-karantine-pas-rastit-te-fundit/60%Daily2020-03-21 17:10
https://kosovapost.net/agk-ja-e-kenaqur-me-menyren-e-organizimit-te-konferences-se-qeverise-sot/60%Daily2020-03-21 17:05
https://kosovapost.net/2-persona-nga-prishtina-te-moshes-50-dhe-29-vjecar-1-nga-gjakova-40-vjecare-dhe-nje-32-vjecar-nga-ferizaj-te-prekurit-e-fundit-me-covid19/60%Daily2020-03-21 16:52
https://kosovapost.net/trump-jep-lajmin-e-madh-ja-dy-substancat-qe-levizin-malet-dhe-kurojne-covid-19/60%Daily2020-03-21 16:37
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kater-raste-te-reja-me-covid19-ne-kosove/60%Daily2020-03-21 16:25
https://kosovapost.net/njoftimi-i-fundit-nga-aeroporti-i-prishtines/60%Daily2020-03-21 16:09
https://kosovapost.net/svecla-vizitoi-qendren-e-studenteve-kerkon-nga-qytetaret-ne-karantine-te-bashkepunojne/60%Daily2020-03-21 16:05
https://kosovapost.net/anglia-ben-marreveshje-me-spitalet-private-i-siguron-20-mije-mantelbardhe/60%Daily2020-03-21 16:00
https://kosovapost.net/mbi-2700-raste-e-16-viktima-te-reja-nga-covid19-per-24-ore-ne-gjermani/60%Daily2020-03-21 15:40
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvitia-kosova-ka-122-respiratore-kemi-porositur-edhe-50-te-tjere/60%Daily2020-03-21 15:31
https://kosovapost.net/kurti-flet-per-mocionin-e-ldk-se-per-rrezimin-e-qeverise-se-tij/60%Daily2020-03-21 15:25
https://kosovapost.net/kohe-pandemie-angela-merkel-i-ben-vete-blerjet-ne-market/60%Daily2020-03-21 15:11
https://kosovapost.net/turme-e-madhe-e-qytetareve-sot-ne-rruget-e-shqiperise-reagon-kengetarja/60%Daily2020-03-21 15:03
https://kosovapost.net/ministri-vitia-ka-kete-porosi-dy-javet-e-ardhshme-jane-vendimtare/60%Daily2020-03-21 14:53
https://kosovapost.net/kurti-dy-javet-e-ardhshme-vendimtare-per-kosoven-rri-i-paster-rri-ne-distance-rri-ne-shtepi/60%Daily2020-03-21 14:47
https://kosovapost.net/tahiri-jep-paralajmerimin-e-frikshem-per-ata-qe-duan-te-luajne-me-territorin-e-kosoves/60%Daily2020-03-21 14:39
https://kosovapost.net/ne-danimarke-nje-dezinfektues-55e-nese-e-blen-te-dytin-cmimi-shkon-134e/60%Daily2020-03-21 14:32
https://kosovapost.net/paralajmeron-infektologu-nga-kosova-piku-pritet-ne-javen-e-dyte-te-prillit/60%Daily2020-03-21 14:21
https://kosovapost.net/kamioni-i-pare-me-mallra-serbe-futet-ne-kosove-pas-heqjes-se-tarifes/60%Daily2020-03-21 14:08
https://kosovapost.net/ahmeti-tregon-masat-qe-duhet-te-merren-per-parandalimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-21 14:00
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-kerkon-qe-keta-dy-deputete-te-futen-ne-karantine/60%Daily2020-03-21 13:52
https://kosovapost.net/gazmend-muhaxhiri-flet-per-veprimin-e-vjosa-osmanit/60%Daily2020-03-21 13:34
https://kosovapost.net/edi-rama-paralajmeron-edhe-gaz-lotsjelles-per-ata-qe-shkelin-rregullat/60%Daily2020-03-21 13:22
https://kosovapost.net/ministrja-hajdari-pas-heqjes-se-tarifes-per-lenden-e-pare-kerkon-nga-serbia-te-heq-barrierat-per-bizneset/60%Daily2020-03-21 13:10
https://kosovapost.net/koronavirusi-cfare-ndodh-me-mushkerite-e-njerezve-kur-marrin-covid-19/60%Daily2020-03-21 13:04
https://kosovapost.net/paralajmeron-mjeku-i-qkuk-se-se-paku-edhe-dy-jave-ne-shtepi-mund-te-jene-240-persona-me-covid-19/60%Daily2020-03-21 12:50
https://kosovapost.net/sot-15-vite-nga-vdekja-e-komandant-plakut/60%Daily2020-03-21 12:30
https://kosovapost.net/specialja-ne-krize-jep-doreheqje-gjykatesi-dhe-zevendeskryetari-i-gjykates/60%Daily2020-03-21 12:25
https://kosovapost.net/ngutuni-se-edhe-nje-muaj-nuk-do-ti-mbetet-vend-sojit-tuaj-ne-politike/60%Daily2020-03-21 12:48
https://kosovapost.net/afaristi-kelmendi-ngjalle-frike-nuk-ka-miell-te-intervenohet-me-rezervat-shteterore/60%Daily2020-03-21 11:48
https://kosovapost.net/policia-sigurohet-qe-qytetaret-te-mos-e-frekuentojne-parkun-e-germise/60%Daily2020-03-21 11:51
https://kosovapost.net/lajqi-veselit-po-mvejn-rande-me-tlavdua-boll-por-ti-ia-perserite-fjalet-e-tetorit-e-si-luej-kunxhat-i-the-jo-cicmic-lueni-ju-jo-une/60%Daily2020-03-21 11:32
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-hajvali-nje-i-plagosur/60%Daily2020-03-21 11:09
https://kosovapost.net/serbia-i-mbyll-vendkalimet-kufitare-me-kosoven/60%Daily2020-03-21 11:00
https://kosovapost.net/me-ne-fund-nje-lajm-i-mire-jo-nje-por-dy-paciente-te-sheruar/60%Daily2020-03-21 10:48
https://kosovapost.net/dy-dite-ne-pune-infermierja-ngel-pa-ngrene-pasi-gjen-video/60%Daily2020-03-21 10:41
https://kosovapost.net/koreja-veriore-hedh-dy-predha-ne-detin-e-japonise/60%Daily2020-03-21 10:33
https://kosovapost.net/buka-midis-tradites-dhe-frikes-nga-uria/60%Daily2020-03-21 10:27
https://kosovapost.net/uefa-kerkon-falje-per-gabimin-lidhur-me-deklaraten-per-euro-2020/60%Daily2020-03-21 10:16
https://kosovapost.net/abazi-nga-ldk-dje-eshte-bere-presion-per-te-mos-u-votuar-heqja-e-tarifes-shkak-borxhi-ndaj-thacit/60%Daily2020-03-21 10:14
https://kosovapost.net/luajten-kunder-kundershtarit-me-coronavirus-futbollistet-shqiptare-futen-ne-karantine/60%Daily2020-03-21 10:06
https://kosovapost.net/analisti-i-njohur-denoncon-nga-egoja-e-cmendur-per-ta-kapur-pushtetin-opozita-e-pan-it-sulet-per-ta-rrenuar-shtetin/60%Daily2020-03-21 09:50
https://kosovapost.net/ja-e-kujt-ishte-vetura-qe-dje-u-perfshi-ne-flake-tek-menza-e-sudenteve-foto/60%Daily2020-03-21 09:39
https://kosovapost.net/nje-mik-ne-karantine-albert-baca-rrefen-se-si-ndihmoi-te-izoluarit-ne-nje-hotel-ne-itali/60%Daily2020-03-21 09:24
https://kosovapost.net/covid-19-a-mund-te-infektohemi-nga-parate/60%Daily2020-03-21 09:20
https://kosovapost.net/goditje-e-ashper-i-vjen-ramush-haradinajt-ik-deshtak-e-shite-cakorrin-ik/60%Daily2020-03-21 11:46
https://kosovapost.net/nderron-jete-zyrtari-policor-nga-podujeva-foto/60%Daily2020-03-21 08:56
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-serbi/60%Daily2020-03-21 08:51
https://kosovapost.net/brenda-javes-u-larguan-800-fake-news-rreth-koronavirusit/60%Daily2020-03-21 08:48
https://kosovapost.net/investimet-e-huaja-direkte-ne-renie-per-shkak-te-jostabiliteti-politik/60%Daily2020-03-21 08:44
https://kosovapost.net/apeli-i-instituti-kombetar-i-shendetesise-ta-mundim-koronavirusin-me-kujdes-e-jo-me-frike/60%Daily2020-03-21 08:58
https://kosovapost.net/si-ndikon-virusi-covid-19-tek-zemra/60%Daily2020-03-21 08:29
https://kosovapost.net/abazi-kerkon-mirekuptimin-e-komunave-premton-bashkepunim-ne-menaxhimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-21 08:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-fati-i-zidanit-per-sezonin-tjeter/60%Daily2020-03-21 08:20
https://kosovapost.net/borrell-be-e-papergatitur-per-pandemi/60%Daily2020-03-21 08:15
https://kosovapost.net/sa-afer-jemi-zbulimit-te-nje-vaksine-apo-ilaci-kunder-coronavirusit/60%Daily2020-03-21 08:04
https://kosovapost.net/ldk-ja-injoron-thirrjet-aktivizon-mocionin/60%Daily2020-03-21 07:53
https://kosovapost.net/sot-behen-dy-vite-nga-ratifikimi-i-demarkacionit-me-malin-e-zi/60%Daily2020-03-21 07:38
https://kosovapost.net/turqim-9-te-vdekur-dhe-670-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-21 07:36
https://kosovapost.net/sot-do-te-mbyllen-te-gjitha-parqet-ne-kosove/60%Daily2020-03-21 07:25
https://kosovapost.net/59-murgesha-ne-rome-rezultojne-pozitive-me-covid-9-izolohen-dy-manastire/60%Daily2020-03-21 07:17
https://kosovapost.net/shba-e-konsideron-te-pamjaftueshem-vendimin-e-kurtit-per-taksen/60%Daily2020-03-21 07:14
https://kosovapost.net/eurodeputeti-austriak-porosit-politikanet-kosovare-luftojeni-coronavirusin-jo-njreri-tjetrin/60%Daily2020-03-21 06:56
https://kosovapost.net/emiratet-e-bashkuara-arabe-njoftojne-dy-vdekjet-e-para-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-21 06:42
https://kosovapost.net/nuk-kishte-bere-vaksinen-vajza-qe-humbi-shikimin-nga-gripi-e-rifiton-pas-mrekullise/60%Daily2020-03-21 06:37
https://kosovapost.net/termeti-5-6-balle-ne-greqi-shemb-shtepi-ne-parga-e-kanalaki/60%Daily2020-03-21 06:34
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndodh-me-mushkerite-e-njerezve-kur-marrin-covid-19/60%Daily2020-03-21 06:25
https://kosovapost.net/afer-260-mije-te-infektuar-mbi-11-mije-te-vdekur-eshte-bilanci-global-i-covid19/60%Daily2020-03-21 06:12
https://kosovapost.net/lori-hoxha-habit-me-pamjen-e-re-foto/60%Daily2020-03-21 05:58
https://kosovapost.net/uje-kafe-apo-caj-ja-cfare-duhet-te-pini-ne-mengjes/60%Daily2020-03-21 05:51
https://kosovapost.net/selimi-thaci-ka-rol-kyc-ne-prishjen-e-koalicionit-qeverises/60%Daily2020-03-20 23:07
https://kosovapost.net/jo-vetem-koronavirusi-greqia-goditet-nga-nje-termet/60%Daily2020-03-20 22:58
https://kosovapost.net/selimi-ikshpk-do-te-vendose-nese-ka-kushte-per-tu-mbajtur-seanca-e-mocionit-te-votebesimit/60%Daily2020-03-20 22:52
https://kosovapost.net/anton-quni-jep-shprese-per-koalicionin-qeverises-ka-nje-porosi-per-mustafen-e-kurtin/60%Daily2020-03-20 22:36
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-kishe-bere-agim-veliu-cun-lajcit-ne-podujeve-kunder-vendimit-te-ibrahim-rugoves/60%Daily2020-03-20 22:24
https://kosovapost.net/loja-e-dhelpres-djallezore-me-mocionin/60%Daily2020-03-20 22:07
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-reagon-per-zhvillimet-e-fundit-politike/60%Daily2020-03-20 22:17
https://kosovapost.net/mbyllen-te-gjitha-parqet-ne-kosove-lokaleve-u-ndalohet-edhe-sherbimi-take-away-i-kafese/60%Daily2020-03-20 21:44
https://kosovapost.net/kurti-takon-ambasadorin-e-zvicres-bisedojne-per-masat-e-ndermarra-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-20 21:16
https://kosovapost.net/koronavirusi-ministria-e-jashtme-i-lutet-diaspores-te-mos-kthehen-ne-kosove/60%Daily2020-03-20 21:11
https://kosovapost.net/shkon-ne-24-numri-i-te-prekurve-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-03-20 20:54
https://kosovapost.net/mushkolaj-ja-pse-thaci-me-nuk-po-e-permend-shpalljen-gjendjen-e-jashtezakonshme-ia-arriti-qellimit/60%Daily2020-03-20 20:26
https://kosovapost.net/avokati-i-njohur-sulmon-forte-isa-mustafen-ja-pse-nuk-do-te-rrezohet-qeveria-kurti/60%Daily2020-03-20 20:18
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-kurtit-per-heqjen-e-pjesshme-te-tarifes-ja-pikat-kufitare-qe-do-te-hapen-sonte-me-serbine/60%Daily2020-03-20 20:07
https://kosovapost.net/korenica-cfare-mocion-mosbesimi-jeni-cu-peshe/60%Daily2020-03-20 20:01
https://kosovapost.net/shkaktimi-i-krizes-ne-kohe-krize/60%Daily2020-03-20 19:48
https://kosovapost.net/italia-sheh-tmerrin-627-te-vdekur-per-24-ore/60%Daily2020-03-20 19:25
https://kosovapost.net/miratohet-heqja-e-takses-pa-votat-e-ldk-se-dhe-me-abstenimin-e-listes-serbe/60%Daily2020-03-20 19:13
https://kosovapost.net/apostolova-pergezon-ministrin-vitia-konfirmon-mbeshtetjen-e-vendeve-te-be-se-ne-luften-ndaj-covid-19/60%Daily2020-03-20 18:45
https://kosovapost.net/veseli-i-jep-votat-e-pdk-se-per-rrezimin-e-kurtit-thote-se-seshte-koha-per-zgjedhje-tani/60%Daily2020-03-20 18:38
https://kosovapost.net/edhe-nese-kalon-mocioni-i-ldk-se-thaci-duhet-ti-kerkoje-prape-kurtit-ta-beje-qeverine-e-re/60%Daily2020-03-20 18:10
https://kosovapost.net/ministrja-haxhiu-prezanton-draftin-e-koncept-dokumentit-per-konfiskimin-e-pasurise/60%Daily2020-03-20 18:01
https://kosovapost.net/finlanda-kritikon-politikat-e-obsh-se-ne-lidhje-me-covid-19/60%Daily2020-03-20 17:48
https://kosovapost.net/qytetaret-serish-protestojne-nga-ballkoni-ndaj-mocionit-video/60%Daily2020-03-20 17:29
https://kosovapost.net/kollcaku-ldk-se-ska-kushte-per-seancen-e-mocionit-mund-te-semuren-deputetet/60%Daily2020-03-20 17:08
https://kosovapost.net/reagon-vjosa-osmani-luftoni-koronavirusin-mos-luftoni-njeri-tjetrin/60%Daily2020-03-20 16:48
https://kosovapost.net/veturen-e-merr-flaka-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2020-03-20 16:44
https://kosovapost.net/humbin-jeten-nga-koronavirusi-18-prifterinj-ne-itali-dyshohet-se-jane-infektuar-teksa/60%Daily2020-03-20 16:37
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-numri-i-pergjithshem-me-koronavirus-shkon-ne-70-mbi-4-mije-ne-karantine/60%Daily2020-03-20 16:28
https://kosovapost.net/paralajmerim-i-frikshem-nga-okb-nga-virusi-mund-te-vdesin-me-miliona-njerez/60%Daily2020-03-20 16:20
https://kosovapost.net/trump-akuzon-kinen-per-epidemine-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-20 16:14
https://kosovapost.net/ldk-e-dorezon-mocionin-ne-kuvend/60%Daily2020-03-20 16:01
https://kosovapost.net/presidenti-arriti-te-cekuilibroje-mendjen-isa-mustafes-e-permes-tij-edhe-te-kalit-te-trojes-agim-veliut/60%Daily2020-03-20 15:54
https://kosovapost.net/ushtria-me-autoblinda-levizin-ne-rruget-e-tiranes/60%Daily2020-03-20 15:31
https://kosovapost.net/nagavci-nuk-e-kthejme-prapa-vendimin-per-veliun/60%Daily2020-03-20 15:20
https://kosovapost.net/po-ndahet-skena-politike-ne-dy-taborre-ne-njeren-ane-lvv-dhe-ne-anen-tjeter-shoqerite-aksionare-kriminale/60%Daily2020-03-20 15:17
https://kosovapost.net/edhe-nje-rast-me-covid19-ne-malisheve/60%Daily2020-03-20 14:57
https://kosovapost.net/abdixhiku-njofton-se-sonte-do-kthehen-96-qytetare-nga-jashte/60%Daily2020-03-20 14:48
https://kosovapost.net/lajci-albin-perulju-ises-se-korbat-menzi-presin-me-krrokate-harroje-agimin/60%Daily2020-03-20 14:34
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-ndalon-vizitat-ne-germi-per-kete-fundjave/60%Daily2020-03-20 14:23
https://kosovapost.net/legjenda-e-futbollit-te-kosoves-jep-lajmin-e-hidhur-kosova-humb-nje-emer-te-madh/60%Daily2020-03-20 14:16
https://kosovapost.net/der-standard-grenell-shfrytezon-krizen-e-coronavirusit-sjell-trazira-politike-ne-kosove/60%Daily2020-03-20 14:08
https://kosovapost.net/barcelona-u-kerkon-ndihme-financiare-lojtareve/60%Daily2020-03-20 13:56
https://kosovapost.net/msh-ja-shpall-ndalesa-te-reja-per-institucionet-shendetesore-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-03-20 13:47
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kurti-propozon-heqjen-e-tarifes-100-per-lenden-e-pare-qe-vjen-nga-serbia/60%Daily2020-03-20 13:32
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-fton-ne-takim-deputetet-e-grupit-parlamentar-6/60%Daily2020-03-20 13:25
https://kosovapost.net/ne-kete-date-do-te-zhvillohet-ndeshja-e-re-mes-kosoves-dhe-maqedonis-se-veriut/60%Daily2020-03-20 13:17
https://kosovapost.net/apelon-ikshp-kemi-lokakizuar-koronavirusin-na-ndihmoni-te-mos-perhapet/60%Daily2020-03-20 13:08
https://kosovapost.net/berisha-thirrje-politikaneve-shtrini-doren-per-kosoven/60%Daily2020-03-20 13:02
https://kosovapost.net/del-parashikimi-ja-kur-perfundon-pandemia-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-20 12:55
https://kosovapost.net/gashi-i-ldk-thote-se-i-kane-mbledhur-nenshkrimet-per-mocionin-e-mosbesimit/60%Daily2020-03-20 12:50
https://kosovapost.net/kurti-emeron-shkelzen-gashin-keshilltar-politik/60%Daily2020-03-20 12:45
https://kosovapost.net/mos-e-fyeni-virusin-korona-mbylli-klube-nate-kazino-e-vende-ku-shfaqen-te-gjitha-llojet-e-imoralitetit/60%Daily2020-03-20 12:39
https://kosovapost.net/shkon-ne-70-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-20 12:29
https://kosovapost.net/ministri-bislimi-veliu-nuk-mund-te-kthehet-ne-asnje-rast/60%Daily2020-03-20 12:15
https://kosovapost.net/vela-per-mocionin-e-ldk-se-aksioni-politik-i-aksionareve-te-ldk-se/60%Daily2020-03-20 12:11
https://kosovapost.net/tri-arsye-pse-mocioni-nuk-eshte-zgjidhje/60%Daily2020-03-20 12:00
https://kosovapost.net/lushtaku-ne-kete-kohe-krize-per-kosoven-na-duhet-durim-ne-lufte-me-coronavirusin/60%Daily2020-03-20 11:53
https://kosovapost.net/thaci-si-shtet-jemi-te-pergatitur-se-bashku-do-ta-tejkalojme-edhe-kete-sfide/60%Daily2020-03-20 11:41
https://kosovapost.net/abazi-i-pergjigjet-mustafes-ai-qe-duhet-te-kerkoje-falje-eshte-veliu-e-jo-kurti/60%Daily2020-03-20 11:30
https://kosovapost.net/edhe-sonte-proteste-n-ballkon/60%Daily2020-03-20 11:28
https://kosovapost.net/shba-mbi-11200-te-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-20 11:19
https://kosovapost.net/anetari-nisma-se-interpeton-mocionin-e-votebesimit-edhe-pas-votimit-ska-qeveri-te-re/60%Daily2020-03-20 11:05
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavirusit-mjetet-e-policise-bllokojne-pisten-e-aeroportit-nderkombetar-per-te-ndaluar-uljen-e-avionit-video/60%Daily2020-03-20 10:46
https://kosovapost.net/47353-2/60%Daily2020-03-20 10:36
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-qytetaret-shqiptare-qe-ndodhen-ne-gjermani/60%Daily2020-03-20 10:28
https://kosovapost.net/kur-krejt-bota-luftojne-me-koronavirusin-ldk-lufton-per-hakmarrje-kurse-hashim-thaci-per-pushtet/60%Daily2020-03-20 10:18
https://kosovapost.net/ballkani-ne-kthetrat-e-corones/60%Daily2020-03-20 10:12
https://kosovapost.net/pesembedhjete-pandemite-qe-ndryshuan-historine/60%Daily2020-03-20 10:35
https://kosovapost.net/personi-me-koronavirus-ne-lipjan-kishte-levizur-ne-fshat-nena-e-motra-te-dyshuara/60%Daily2020-03-20 10:00
https://kosovapost.net/raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedoni-numri-i-pergjithshem-shkon-ne-67/60%Daily2020-03-20 09:55
https://kosovapost.net/kdi-kundershton-mocionin-e-mosbesimit-thone-se-krijon-destabilitet/60%Daily2020-03-20 09:46
https://kosovapost.net/svecla-plani-i-reagimit-kombetar-i-mjaftueshem-sfide-per-ne-rritja-e-numrit-te-refugjateve-ne-kosove/60%Daily2020-03-20 09:38
https://kosovapost.net/gjiganti-anglez-e-rikthen-coutinhon-ne-premierlige/60%Daily2020-03-20 09:31
https://kosovapost.net/jo-raketat-por-mikrobet-ja-cfare-kishte-thene-bill-gates-ne-vitin-2015-rreth-nje-virusi-shume-infektiv-kercenimin-e-madh-per-njerezimin/60%Daily2020-03-20 09:48
https://kosovapost.net/vuciq-bisedon-sot-me-shefin-e-diplomacise-evropiane-josep-borrel/60%Daily2020-03-20 09:14
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-profesori-i-ekonomise-rifat-blaku/60%Daily2020-03-20 08:56
https://kosovapost.net/koronavirusi-shuan-nga-jeta-ish-komandanti-i-forcave-tokesore-ne-turqi-foto/60%Daily2020-03-20 09:08
https://kosovapost.net/mustafa-i-jep-ultimatumin-e-fundit-kurtit-sot-hiqe-taksen-anulo-vendimin-per-veliun-dhe-kerko-falje/60%Daily2020-03-20 08:42
https://kosovapost.net/nga-vitia-flet-mjeku-i-izoluar-shkaku-i-coronavirusit/60%Daily2020-03-20 08:20
https://kosovapost.net/paralajmeron-kelmendi-kjo-do-te-ndodhe-nese-ldk-bashkohet-me-thacin/60%Daily2020-03-20 08:12
https://kosovapost.net/koronavirusi-numri-global-i-vdekjeve-mbi-10-mije-rreth-250-mije-te-prekur/60%Daily2020-03-20 08:08
https://kosovapost.net/edhe-15-raste-te-reja-konfirmohen-me-koronavirus-ne-serbi/60%Daily2020-03-20 08:01
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-preson-ne-prizren-nuk-repektoi-masat-e-qeverise/60%Daily2020-03-20 07:56
https://kosovapost.net/plani-i-la-ligas-per-te-perfunduar-sezonin-ndeshjet-luhen-cdo-48-ore/60%Daily2020-03-20 07:52
https://kosovapost.net/mikrobiologu-kosovar-qendrimi-ne-shtepi-e-nderprene-zinxhirin-e-perhapjes-se-koronavirusit/60%Daily2020-03-20 07:43
https://kosovapost.net/47287-2/60%Daily2020-03-20 07:40
https://kosovapost.net/afro-200-biznese-do-te-gjobiten-per-shkeljet-tatimore-ne-kohen-e-pandemise/60%Daily2020-03-20 07:32
https://kosovapost.net/stoltenbergu-nuk-pergjigjet-direkt-ne-pyetjen-per-ushtaret-amerikane-ne-kfor/60%Daily2020-03-20 07:27
https://kosovapost.net/sot-pritet-kthimi-i-180-kosovareve-nga-gjermania/60%Daily2020-03-20 07:23
https://kosovapost.net/covid-19-berisha-kukesi-hasi-dhe-tropoja-duhet-te-koordinohen-me-prizrenin-dhe-gjakoven/60%Daily2020-03-20 07:20
https://kosovapost.net/trump-per-coronavirusin-bota-po-paguan-cmimin-e-larte-te-ngadalesise-kineze/60%Daily2020-03-20 07:15
https://kosovapost.net/seanca-per-mocionin-e-qeverise-te-shtunen-partite-politike-mbeshtesin-mocionin-e-ldk-se/60%Daily2020-03-20 07:12
https://kosovapost.net/eurodeputetja-gjermane-i-ben-perseri-thirrje-ldk-se-qe-mos-ta-rrezoje-qeverine/60%Daily2020-03-20 07:00
https://kosovapost.net/moti-sot-46/60%Daily2020-03-20 06:53
https://kosovapost.net/kosova-eshte-me-e-madhe-se-interesat-e-ngushta-te-politikaneve/60%Daily2020-03-19 22:53
https://kosovapost.net/deputetja-e-vv-se-thote-se-qellimi-eshte-te-behen-te-gjithe-kunder-vetevendosjes-e-jo-taksa-apo-ministrite/60%Daily2020-03-19 22:39
https://kosovapost.net/koronavirusi-jane-850-kerkesa-te-kosovareve-per-tu-kthyer/60%Daily2020-03-19 22:20
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-takoi-ambasadorin-e-gjermanise-ne-kosove/60%Daily2020-03-19 22:15
https://kosovapost.net/priti-ise-mashkujt-e-banu-muhabet-si-bejtash-aga/60%Daily2020-03-19 22:04
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-kosova-do-e-kete-te-veshtire-te-clirohet-nga-roberia-e-eger-e-zhvatesve-te-saj/60%Daily2020-03-19 21:32
https://kosovapost.net/pan-dhe-ldk-nuk-mund-te-formojne-asnje-qeveri-kete-ua-ndalon-kushtetuta/60%Daily2020-03-19 21:28
https://kosovapost.net/avdyli-qeveria-e-ardhshme-do-te-jete-ldk-pdk-per-kete-nuk-e-kemi-marre-mandatin/60%Daily2020-03-19 21:19
https://kosovapost.net/kusari-lila-te-mos-procedohet-mocioni-te-vendoset-taksa-para-pandemise-eshte-absurde/60%Daily2020-03-19 21:13
https://kosovapost.net/serwer-grenell-nuk-eshte-mik-i-kosoves/60%Daily2020-03-19 21:06
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-tregon-pse-nuk-e-dha-nenshkrimin-per-rrezimin-e-kurtit/60%Daily2020-03-19 20:47
https://kosovapost.net/rasti-i-fundit-me-koronavirus-nje-44-vjecar-nga-lipjani-i-kthyer-nga-gjermania/60%Daily2020-03-19 20:08
https://kosovapost.net/anetari-i-kryesise-se-nisma-ta-rrezosh-sot-qeverine-eshte-si-ta-mbytesh-kapitenin-e-anijes-ne-kulmin-e-stuhive/60%Daily2020-03-19 19:59
https://kosovapost.net/konfirmohet-edhe-nje-rast-me-koronavirus-ne-kosove-gjithsej-21-te-infektuar/60%Daily2020-03-19 19:47
https://kosovapost.net/gruaja-e-ambasadorit-amerikan-i-bashkohet-protestes-se-sotme-me-tenxhere-e-tigan/60%Daily2020-03-19 19:34
https://kosovapost.net/deri-ne-fundjave-mot-i-ngrohte-java-e-ardhshme-risjell-dimrin-ne-kosove/60%Daily2020-03-19 19:11
https://kosovapost.net/reperi-shqiptar-cka-behet-kur-ua-leshon-botoksi-bijave-tona/60%Daily2020-03-19 19:03
https://kosovapost.net/raportuesja-per-kosoven-presidenti-thaci-dhe-ldk-po-duan-ta-grabisin-pushtetin-ne-kohe-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-19 18:57
https://kosovapost.net/deputeti-i-lvv-se-ldk-ka-marreveshje-te-fshehte-me-pdk-ne-per-ta-rrezuar-kurtin/60%Daily2020-03-19 18:50
https://kosovapost.net/be-mirenjohese-kines-per-mbeshtetjen-me-materiale-mjekesore-kunder-covid-19/60%Daily2020-03-19 18:41
https://kosovapost.net/hwr-mbeshtet-turqine-dhe-deshifron-dhunen-e-greqise-ndaj-refugjateve/60%Daily2020-03-19 18:36
https://kosovapost.net/kjo-deputete-e-ldk-se-nuk-e-nenshkroi-mocionin/60%Daily2020-03-19 18:29
https://kosovapost.net/italia-ia-kalon-edhe-kines-per-numrin-e-vdekjeve-nga-koronavirusi-427-viktima-vetem-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-03-19 18:18
https://kosovapost.net/thaqi-erdogan-u-zotua-se-gjithcka-qe-turqia-ka-ne-dispozicion-do-te-jene-ne-sherbim-edhe-te-popullit-te-kosoves/60%Daily2020-03-19 18:13
https://kosovapost.net/te-rinjte-myslimane-ne-gjermani-ndihmojne-te-moshuarit-qe-nuk-mund-te-dalin-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-19 18:03
https://kosovapost.net/perendimi-copy-paste-nga-kina/60%Daily2020-03-19 17:35
https://kosovapost.net/ky-eshte-teksti-i-mocionit-te-mosbesimit-ndaj-qeverise-kurti-i-pergatitur-nga-ldk-dokument/60%Daily2020-03-19 17:25
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-e-quan-tradhti-mocionin-e-ldk-se/60%Daily2020-03-19 17:16
https://kosovapost.net/pdk-e-mban-pak-pezull-ldk-ne-nuk-i-tregon-ende-a-do-ti-jape-votat-per-rrezimin-e-kurtit/60%Daily2020-03-19 17:13
https://kosovapost.net/kengetari-berisha-arsyeton-ankesen-e-tij-per-konviktin-ja-cfare-thote-ai/60%Daily2020-03-19 17:00
https://kosovapost.net/presidenti-trump-zotohet-do-e-gjejme-zgjidhjen-shume-shpejt-per-covid-19/60%Daily2020-03-19 16:51
https://kosovapost.net/akr-do-ta-votoje-mocionin-per-rrezimin-e-qeverise-kurti-te-iniciuar-nga-ldk/60%Daily2020-03-19 16:36
https://kosovapost.net/kurti-viziton-policine-i-vlereson-per-punen-ne-kohen-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-19 16:32
https://kosovapost.net/negociatori-i-be-se-per-brexit-del-pozitiv-ne-testet-per-coronavirus/60%Daily2020-03-19 16:20
https://kosovapost.net/per-shkak-te-gjendjes-se-krijuar-nga-coronavirusi-sherbimi-korrektues-mban-takim-virtual/60%Daily2020-03-19 16:04
https://kosovapost.net/ikshpk-sot-asnje-rast-i-konfirmuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-19 15:59
https://kosovapost.net/zhvillime-dramatike-pas-takimit-te-ldk-se-kurti-i-shkon-ne-zyre-vjosa-osmanit/60%Daily2020-03-19 15:53
https://kosovapost.net/neser-pritet-te-kthehen-184-kosovare-nga-gjermania-te-cilet-do-te-vendosen-ne-karantine/60%Daily2020-03-19 15:47
https://kosovapost.net/kurti-agim-veliut-i-ka-zgjatur-19-vite-fakulteti/60%Daily2020-03-19 15:33
https://kosovapost.net/vitia-ska-arsye-per-ta-shpallur-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-19 15:29
https://kosovapost.net/ministrat-vitia-e-abdixhiku-shembull-i-bashkepunimit-jemi-ministra-punen-do-ta-kryejme-deri-momentin-e-fundit/60%Daily2020-03-19 15:23
https://kosovapost.net/lumir-abdixhiku-nuk-i-pergjigjet-pyetjes-se-gazetareve-ne-lidhje-me-mocionin-e-ngritur/60%Daily2020-03-19 15:16
https://kosovapost.net/asistenti-albinit-i-drejtohet-abrashit-i-keni-vetem-45-vota-pa-pdkne-se-rrezoni-qeverine/60%Daily2020-03-19 14:51
https://kosovapost.net/vitia-jep-lajmin-e-mire-kosova-dje-dhe-sot-fatmiresisht-nuk-ka-shenuar-asnje-rast-me-covid-19/60%Daily2020-03-19 14:46
https://kosovapost.net/personat-me-grupin-e-gjakut-zero-jane-me-te-qendrueshem-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-03-19 14:33
https://kosovapost.net/mustafa-siguron-mbeshtetje-per-fermeret-krahas-gjendjes-emergjente-ne-vend/60%Daily2020-03-19 14:29
https://kosovapost.net/abrashi-nuk-besoj-qe-do-te-kemi-zgjedhje-neser-dergojme-sinjale-qe-nuk-jemi-pjese-e-nje-qeverie-anti-amerikane/60%Daily2020-03-19 14:18
https://kosovapost.net/nisma-socialdemokrate-mbeshtet-mocionin-e-ldk-se-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2020-03-19 14:22
https://kosovapost.net/luana-vjollca-lansoi-projektin-e-saj-me-te-ri/60%Daily2020-03-19 14:06
https://kosovapost.net/arben-vitia-konference-per-media-ne-1530/60%Daily2020-03-19 13:54
https://kosovapost.net/deputeti-i-lvv-se-reagon-pas-takimit-haradinaj-mustafa-taksha-taksha/60%Daily2020-03-19 13:45
https://kosovapost.net/grondahl-te-gatshem-per-ti-ofruar-ndihme-kosoves-ne-parandalimin-e-covid-19/60%Daily2020-03-19 13:36
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-shperndau-shujta-ushqimore-per-300-persona-me-gjendje-te-rende-ekomomike/60%Daily2020-03-19 13:29
https://kosovapost.net/ndahen-mbi-11-milione-euro-per-blerje-te-municionit-per-ushtrine-e-kosove/60%Daily2020-03-19 13:24
https://kosovapost.net/kolon-e-gjate-veturash-presin-per-tu-furnizuar-me-miell-video/60%Daily2020-03-19 13:18
https://kosovapost.net/numri-i-viktimave-nga-coronavirusi-ne-spanje-ka-shkuar-ne-767/60%Daily2020-03-19 13:12
https://kosovapost.net/be-pajtohet-qe-lajcak-te-jete-perfaqesues-i-posacem-per-dialogun/60%Daily2020-03-19 13:03
https://kosovapost.net/deputeti-i-kuvendit-te-kosoves-pritet-te-humb-mandatin-pas-denimit-me-burgim-per-mashtrim/60%Daily2020-03-19 12:56
https://kosovapost.net/nis-mbledhja-e-grupit-parlamentar-te-ldk-se-mocioni-per-kurtin/60%Daily2020-03-19 12:51
https://kosovapost.net/vela-me-mire-do-te-ishte-qe-vendimi-per-mocion-te-shtyhet-pas-perfundimit-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-19 12:42
https://kosovapost.net/qendra-e-studenteve-publikon-fotografi-te-dhomave-pas-ankesave-te-robert-berishes/60%Daily2020-03-19 12:32
https://kosovapost.net/ylli-i-holliwoodit-ishte-i-izoluar-dy-jave-u-riktheva-por-bota-ka-ndryshuar-pergjithmone/60%Daily2020-03-19 12:08
https://kosovapost.net/mocioni-per-rrezimin-e-qeverise-isa-mustafa-perfundon-takimin-me-haradinajn/60%Daily2020-03-19 11:53
https://kosovapost.net/ne-iran-cdo-10-minuta-humb-jeten-nje-person-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-19 11:46
https://kosovapost.net/a-po-e-ndryshon-pandemia-e-koronavirusit-sistemin-global-edukativ/60%Daily2020-03-19 11:50
https://kosovapost.net/te-dhena-nga-shba-dhe-evropa-as-te-rinjte-nuk-jane-rezistente-ndaj-covid-19/60%Daily2020-03-19 11:35
https://kosovapost.net/ne-kuvendin-e-kosoves-ska-mberritur-dekreti-i-thacit-per-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-19 11:29
https://kosovapost.net/ldk-ja-mblidhet-sot-vendos-per-mbledhjen-e-nenshkrimeve-per-mocion-mosbesimi/60%Daily2020-03-19 11:24
https://kosovapost.net/gjerat-po-dalin-ne-drite/60%Daily2020-03-19 11:15
https://kosovapost.net/kosova-dhe-be-me-marreveshje-per-programin-dogana-2020-dhe-programin-fiskal-2020/60%Daily2020-03-19 11:06
https://kosovapost.net/kur-do-te-filloje-mbledhja-e-nenshkrimeve-per-mocionin-flet-agim-veliu/60%Daily2020-03-19 11:02
https://kosovapost.net/kujd-ia-adreson-fitore-pacolli-kete-varg-te-konices-bijte-e-shqipes-nuk-merren-vesh-me-bijte-e-gjarprit/60%Daily2020-03-19 10:41
https://kosovapost.net/termeti-godet-shqiperine-2/60%Daily2020-03-19 10:28
https://kosovapost.net/rusia-konfirmon-vdekjen-e-pare-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-19 10:19
https://kosovapost.net/kryeministri-i-kosoves-albin-kurti-ka-emeruar-tete-zevendesminister-te-rinj/60%Daily2020-03-19 10:14
https://kosovapost.net/cun-lajci-eh-more-isa-mustafa-i-mbete-lojal-agimit-qe-ia-mban-strajcen-hashimit/60%Daily2020-03-19 10:02
https://kosovapost.net/39-shtetas-nga-kosova-te-ardhur-nga-stambolli-vendosen-ne-karantine/60%Daily2020-03-19 10:10
https://kosovapost.net/koronavirusi-ushtria-italiane-vjen-ne-ndihme-pasi-krematoriumi-lufton-per-te-perballuar-vdekjet/60%Daily2020-03-19 09:51
https://kosovapost.net/rudari-podujeva-duhet-te-izolohet-nese-shtohet-numri-i-te-prekurve-me-coronavirus/60%Daily2020-03-19 09:45
https://kosovapost.net/koranovirusi-banka-qendrore-europiane-leshon-paketen-e-emergjences-prej-750-miliarde-euro/60%Daily2020-03-19 09:38
https://kosovapost.net/afersia-e-vjosa-osmanit-mevetevendosjen-kerkohet-kalimi-i-saj-ne-partine-e-kurtit/60%Daily2020-03-19 09:23
https://kosovapost.net/hajdari-diskuton-me-perfaqesuesit-e-bizneseve-ja-cfare-iu-premtoi-atyre/60%Daily2020-03-19 09:09
https://kosovapost.net/zbulohet-qellimi-i-thacit-pse-po-deshiron-te-shpalle-gjendje-te-jashtezakonshme-ne-kosove/60%Daily2020-03-19 08:46
https://kosovapost.net/daniel-server-i-dergon-leter-presidentit-thaci/60%Daily2020-03-19 08:36
https://kosovapost.net/si-eshte-gjendja-shendetesore-e-presonave-me-koronavirus-tregon-infektologu-krasniqi/60%Daily2020-03-19 08:26
https://kosovapost.net/perkeqesohet-gjendja-e-ish-presidentit-te-real-madridit-dergohet-ne-spital/60%Daily2020-03-19 08:16
https://kosovapost.net/koronavirusi-edhe-ky-shtet-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-19 08:13
https://kosovapost.net/sa-teste-jane-kryer-ne-24-oreshin-e-fundit-ne-laborator-dhe-sa-kane-rezultuar-pozitiv-tregon-hoti/60%Daily2020-03-19 08:06
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-sot-shperndan-shujta-te-ngrohta-ushqimore/60%Daily2020-03-19 07:59
https://kosovapost.net/trajneri-sherohet-nga-koronavirusi-foto/60%Daily2020-03-19 07:54
https://kosovapost.net/vazhdon-rritja-e-shpejte-e-numrit-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-serbi/60%Daily2020-03-19 07:48
https://kosovapost.net/mocioni-i-mosbesimit-opozita-pritet-te-sqaroje-pozicionin-e-saj/60%Daily2020-03-19 07:30
https://kosovapost.net/senati-amerikan-miraton-105-miliarde-dollare-ndihma-trump-do-ta-beje-ligj/60%Daily2020-03-19 07:24
https://kosovapost.net/sot-protestohet-nga-ballkonet-per-situaten-politike-ne-vend/60%Daily2020-03-19 07:21
https://kosovapost.net/46983-2/60%Daily2020-03-19 07:16
https://kosovapost.net/abazi-ti-jepet-fund-tradites-me-shume-kryeministra-ne-nje-qeveri/60%Daily2020-03-19 07:08
https://kosovapost.net/ja-si-do-te-jetojme-ne-vitin-2050/60%Daily2020-03-19 07:03
https://kosovapost.net/a-duhet-te-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-shkaku-i-coronavirusit-flasin-ekspertet-e-sigurise/60%Daily2020-03-19 06:53
https://kosovapost.net/vendimi-i-ri-i-qeverise/60%Daily2020-03-19 06:40
https://kosovapost.net/moti-sot-45/60%Daily2020-03-19 06:34
https://kosovapost.net/juventus-merr-masa-te-vecanta-per-sarrin-ja-cila-eshte-arsyeja/60%Daily2020-03-19 06:29
https://kosovapost.net/kur-duhet-te-pihet-kafja-e-mengjesit-2/60%Daily2020-03-19 06:24
https://kosovapost.net/mbyllja-e-botes-perballe-coronavirusit-ne-disa-vende-eshte-e-veshtire-edhe-larja-e-duarve-u-ka-mbetur-vetem-qe-ti-luten-zotit/60%Daily2020-03-18 23:30
https://kosovapost.net/kenaqesi-ne-telefon-tani-me-shume-se-kurre/60%Daily2020-03-18 23:23
https://kosovapost.net/pese-police-vetizolohen-nga-koronavirusi-pasi-paten-kontakt-me-te-infektuare/60%Daily2020-03-18 23:15
https://kosovapost.net/dyshohet-per-koronavirus-ish-presidenti-i-gjigantit-te-futbollit-vuan-nga-semundje-e-rrezikshme/60%Daily2020-03-18 23:08
https://kosovapost.net/abazi-e-ben-fajtor-thacin-per-gjendjen-e-krijuar-politike/60%Daily2020-03-18 23:01
https://kosovapost.net/kurti-ka-miell-me-shume-se-qe-duhet-ka-grure-me-shume-sesa-bluhet/60%Daily2020-03-18 22:46
https://kosovapost.net/portugalia-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme-per-shkak-te-coronavirusit/60%Daily2020-03-18 22:25
https://kosovapost.net/418-te-prekur-ne-greqi-qeveria-jep-3-8-miliarde-euro-per-ekonomine/60%Daily2020-03-18 22:23
https://kosovapost.net/shkon-ne-42-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-03-18 22:21
https://kosovapost.net/nepermjet-vargjeve-te-kenges-se-saj-dua-tregon-si-ti-shmangemi-koronavirusit/60%Daily2020-03-18 22:10
https://kosovapost.net/merkel-dhe-vuciq-pajtohen-per-rifillim-sa-me-te-shpejte-te-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-03-18 21:58
https://kosovapost.net/vjen-paralajmerimi-i-frikshem-planin-per-ndarjen-e-kosoves-dikush-do-ta-coje-deri-ne-fund/60%Daily2020-03-18 21:56
https://kosovapost.net/kurti-kurrsesi-te-shpallim-gjendje-te-jashtezakonshme-per-coronavirus/60%Daily2020-03-18 21:44
https://kosovapost.net/merkel-luftimi-i-koronavirusit-kerkon-solidaritet-te-kohes-se-luftes/60%Daily2020-03-18 21:27
https://kosovapost.net/kurti-eshte-gabim-kombetar-e-historik-te-thuash-po-evropa-e-jo-amerika/60%Daily2020-03-18 21:53
https://kosovapost.net/kurti-ne-mengjes-pash-deklaratat-e-ish-ministrit-veliu-ai-beri-tradheti-te-dyfishte-ndaj-qeverise-dhe-policise-ne-krye-te-se-ciles-ishte/60%Daily2020-03-18 21:08
https://kosovapost.net/kurti-qytetaret-po-tregojn-edukate/60%Daily2020-03-18 21:24
https://kosovapost.net/veliu-asnjehere-nuk-kam-pasur-verejtje-nga-kryeministri/60%Daily2020-03-18 20:36
https://kosovapost.net/ikshpk-sonte-asnje-rast-i-konfirmuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-18 20:24
https://kosovapost.net/veliu-do-te-vije-dita-kur-do-te-publikoj-dicka-te-rendesishme-per-kurtin/60%Daily2020-03-18 20:19
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-komandantin-e-kfor-it-ja-per-cfare-diskutuan/60%Daily2020-03-18 20:10
https://kosovapost.net/sonte-ne-ora-2130-kryeminstri-albin-kurti-do-te-mbaje-konference-per-media-ju-ftojme-ta-ndiqni/60%Daily2020-03-18 19:52
https://kosovapost.net/mustafa-nuk-kam-asnje-marreveshje-me-thacin/60%Daily2020-03-18 19:43
https://kosovapost.net/kurti-zhvillon-bisede-telefonik-me-borellin-e-njofton-me-idene-e-tij-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-03-18 19:39
https://kosovapost.net/ekskluzive-vjosa-osmani-e-lumir-abdixhiku-kunder-mocionit-te-votebesimit-ndaj-qeverise-kurti/60%Daily2020-03-18 19:35
https://kosovapost.net/cka-nenkupton-mocioni-i-mosbesimit-qe-ldk-ngriti-per-qeverine-kurti/60%Daily2020-03-18 19:32
https://kosovapost.net/shba-terhiqet-nga-baza-ushtarake-al-qaim-ne-irak/60%Daily2020-03-18 19:27
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-e-ideon-dialogun-me-serbine-me-dy-ekipe/60%Daily2020-03-18 19:14
https://kosovapost.net/serwer-i-shkruan-thacit-keni-plan-ta-ndani-kosoven-prandaj-doni-ta-rrezoni-albin-kurtin/60%Daily2020-03-18 19:16
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-i-kryesise-se-ldk-se-pas-shkarkimit-te-veliut-flet-isa-mustafa/60%Daily2020-03-18 19:00
https://kosovapost.net/skenar-i-tmerrshem-per-iranin-numri-i-vdekjeve-mund-te-shkoje-ne-mbi-3-milione/60%Daily2020-03-18 18:09
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-per-caktimin-e-qendres-se-studenteve-ne-prishtine-si-hapesire-karantine/60%Daily2020-03-18 18:01
https://kosovapost.net/tragjedia-e-pafund-ne-itali-475-te-vdekur-ne-24-ore/60%Daily2020-03-18 17:54
https://kosovapost.net/tete-prej-20-te-infektuarve-me-covid-19-jane-liruar-ne-shtepi/60%Daily2020-03-18 17:41
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-enjten-3/60%Daily2020-03-18 17:34
https://kosovapost.net/a-ka-shkuar-vjosa-osmani-ne-mbledhjen-e-kryesise-se-ldk-se/60%Daily2020-03-18 17:18
https://kosovapost.net/veliu-s-ma-ka-lane-sheje-vendimi-i-kurtit-per-shkarkim/60%Daily2020-03-18 17:10
https://kosovapost.net/osmani-takohet-me-ambasadorin-kosnett/60%Daily2020-03-18 17:10
https://kosovapost.net/vetevendosje-flet-per-zgjedhje-jemi-te-gatshem-dhe-superiore/60%Daily2020-03-18 17:03
https://kosovapost.net/fillon-te-mblidhet-ldk-per-te-vendosur-per-fatin-e-koalicionit-me-vetevendosjen-foto/60%Daily2020-03-18 16:52
https://kosovapost.net/haxhiu-thaci-vec-per-rremuja-eshte-i-njohur/60%Daily2020-03-18 16:40
https://kosovapost.net/ilaci-rus-arbidol-qe-u-perdor-ne-procesin-e-sherimit-te-koronavirusit-ne-kine/60%Daily2020-03-18 16:31
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-emeron-enver-dugollin-zevendesminister-ne-ministrine-e-mbrojtjes/60%Daily2020-03-18 16:21
https://kosovapost.net/e-thote-avokati-i-njohur-kurti-ia-beri-mire-veliut/60%Daily2020-03-18 16:10
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-i-eshte-nenshtruar-testit-per-koronavirus-rezultati-negativ/60%Daily2020-03-18 15:57
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-per-lutfi-hazirin/60%Daily2020-03-18 15:31
https://kosovapost.net/i-infektuari-i-fundit-vije-nga-fshati-i-agim-veliut/60%Daily2020-03-18 15:22
https://kosovapost.net/amerika-goditet-nga-nje-termet-prej-5-7-ballesh/60%Daily2020-03-18 15:14
https://kosovapost.net/ne-kete-ore-mblidhet-ldk-ja-per-te-vendosur-per-koalicionin/60%Daily2020-03-18 15:05
https://kosovapost.net/rezultatet-e-lutfi-hazirit-per-koronavirus-pritet-te-publikohen-pasdite/60%Daily2020-03-18 14:55
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-ndalon-perkohesisht-eksportin-e-miellit-drejt-vendeve-te-treta/60%Daily2020-03-18 14:49
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-nje-rast-i-konfirmuar-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-18 14:44
https://kosovapost.net/ldk-ja-mblidhet-pas-shkarkimit-te-agim-veliut/60%Daily2020-03-18 14:38
https://kosovapost.net/u-raportua-se-vjosa-osmani-ishte-te-kurti-para-shkarkimit-te-veliut-flet-kryetarja-e-kuvendit/60%Daily2020-03-18 14:32
https://kosovapost.net/njoftim-me-rendesi-per-pensionistet-dhe-perfituesit-tjere-te-skemave-pensionale-sociale/60%Daily2020-03-18 14:21
https://kosovapost.net/ky-eshte-dokumenti-i-shkarkimit-te-agim-veliut/60%Daily2020-03-18 14:14
https://kosovapost.net/shteti-i-kosoves-do-te-ndihmoje-qytetaret-e-prekur-ne-aspektin-ekonomik-thote-thaci/60%Daily2020-03-18 14:06
https://kosovapost.net/vv-i-kunderpergjigjet-ldk-se-vendimi-i-kurtit-per-shkarkimin-e-veliut-nuk-kthehet-mrapa/60%Daily2020-03-18 13:58
https://kosovapost.net/thaci-shteti-do-tiu-dale-ne-ndihme-atyre-qe-goditen-ne-aspektin-ekonomik/60%Daily2020-03-18 13:58
https://kosovapost.net/limaj-nisma-mbeshtet-dekretin-e-presidentit-per-gjendje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-18 13:55
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-ne-prishtine-therret-serish-qeverine-ti-heqe-tarifat/60%Daily2020-03-18 13:50
https://kosovapost.net/epidemiologu-kinez-tregon-se-kur-do-te-shpetoje-bota-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-18 13:41
https://kosovapost.net/mbi-200-mije-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-18 13:36
https://kosovapost.net/koalicioni-do-te-prishet-ldk-ja-me-partneret-tjere-e-bejne-qeverine/60%Daily2020-03-18 13:30
https://kosovapost.net/maloku-ne-vend-te-kunderofertes-per-gjendje-te-jashtezakonshme-mbushni-raftet-me-miell/60%Daily2020-03-18 13:27
https://kosovapost.net/paralajmeron-serish-isa-mustafa-sot-ose-neser-i-pergjigjemi-vv-se-per-koalicionin/60%Daily2020-03-18 13:22
https://kosovapost.net/interesant-po-behet-skeni-pare-gje-akoma-thote-analisti-per-zhvillimet-ne-qeverine-kurti/60%Daily2020-03-18 13:25
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-pdk-se-pas-shkarkimit-te-agim-veliut/60%Daily2020-03-18 13:08
https://kosovapost.net/xharra-ldk-se-mos-e-merrni-afer-zemre-sharkimin-e-veliut-ja-cka-do-te-ndodhe-nese-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-03-18 13:04
https://kosovapost.net/kurti-e-kishte-njoftuar-mustafen-per-shkarkimin-e-agim-veliut/60%Daily2020-03-18 12:51
https://kosovapost.net/mustafa-hidherohet-me-kurtin-ose-kthe-veliun-ose-ne-dalim-nga-koalicioni/60%Daily2020-03-18 12:41
https://kosovapost.net/reagon-hyseni-veprim-i-kurtit-eshte-i-padenje-ne-kohen-kur-vendi-dhe-shteti-po-perballen-me-nje-krize-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-18 12:51
https://kosovapost.net/veliu-nuk-e-pranon-vendimin-e-kurtit-per-shkarkim/60%Daily2020-03-18 12:34
https://kosovapost.net/me-shume-u-clirua-sot-ldk-ja-sesa-qeveria-se-agim-veliu-eshte-ia-qe-ka-kajt-nanen-ldk-se/60%Daily2020-03-18 12:48
https://kosovapost.net/thaci-pas-takimit-me-drejtorin-e-ikshp-se-gjendja-e-jashtezakonshme-mund-te-zgjate-30-dite/60%Daily2020-03-18 12:31
https://kosovapost.net/veliu-nuk-jam-i-njoftuar-nga-kurti-per-vendimin/60%Daily2020-03-18 12:20
https://kosovapost.net/vjen-nje-paralajmerim-i-rrezikshem-nga-beogradi-po-orkestrohen-incidente-per-veriun-dhe-kosoven/60%Daily2020-03-18 12:22
https://kosovapost.net/per-kete-deklarate-u-shkarkua-ministri-agim-veliu-video/60%Daily2020-03-18 12:16
https://kosovapost.net/mustafa-e-quan-te-papranueshem-shkarkimin-e-agim-veliut/60%Daily2020-03-18 12:14
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsye-pse-kurti-e-shkarkoi-agim-veliun/60%Daily2020-03-18 12:07
https://kosovapost.net/mbreme-vone-pas-mesnate-ministri-i-puneve-te-brendshme-dhe-administrates-publike-z-agim-veliu-per-televizionin-klan-kosova-u-deklarua-kunder-qendrimit-te-kryeministrit-te-republikes-se-kosoves-m/60%Daily2020-03-18 11:51
https://kosovapost.net/rita-ora-ka-nje-mesazh-te-vecante-per-te-gjithe-video/60%Daily2020-03-18 11:44
https://kosovapost.net/pas-kryetarit-hazirit-vetizolohet-edhe-kengetari-i-estrades-foto/60%Daily2020-03-18 11:30
https://kosovapost.net/lideri-i-kines-dhe-ai-i-pakistanit-shtrengojne-duart-foto/60%Daily2020-03-18 11:23
https://kosovapost.net/kurti-pranon-tre-propozimet-e-ldk-se-per-zevendesministra/60%Daily2020-03-18 11:17
https://kosovapost.net/pdk-ja-mbeshtet-propozimin-e-presidentit-thaci-kerkon-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-18 11:06
https://kosovapost.net/ja-si-e-kercenon-politikanin-e-sanxhakut-presidenti-serb-vuciq/60%Daily2020-03-18 10:59
https://kosovapost.net/heldti-pergezon-qeverine-e-kosoves-per-punen-kunder-covid-19/60%Daily2020-03-18 10:51
https://kosovapost.net/ushtaraku-qehaja-del-kunder-thacit-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-keto-momente-eshte-e-panevojshme/60%Daily2020-03-18 10:48
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-merr-edhe-tri-vendime-te-reja/60%Daily2020-03-18 10:40
https://kosovapost.net/ish-gjyqtarja-mushkolaj-e-quan-perpjekje-te-rrezikshme-kerkesen-e-thacit-per-shpallje-te-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-18 10:29
https://kosovapost.net/gjilani-fillon-pastrimin-dhe-dezinfektimin-e-rrugeve/60%Daily2020-03-18 10:17
https://kosovapost.net/shkon-ne-108-numri-i-te-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-03-18 10:14
https://kosovapost.net/edhe-mitrovica-dezinfekton-te-gjitha-rruget-dhe-sheshet/60%Daily2020-03-18 10:10
https://kosovapost.net/izolohet-lutfi-haziri-pati-kontakt-me-presonin-qe-rezultoi-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-03-18 10:05
https://kosovapost.net/dezinfektohen-te-gjitha-hyrjet-e-banesave-ne-prishtine/60%Daily2020-03-18 09:57
https://kosovapost.net/si-eshte-gjendja-e-kengetarit-te-infektuar-me-koronavirus-flet-drejtori-i-shendetesise-ne-gjakove/60%Daily2020-03-18 09:51
https://kosovapost.net/ilaci-japonez-per-grip-del-efikas-per-trajtimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-18 09:45
https://kosovapost.net/futbollisti-i-juventusit-del-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-03-18 09:37
https://kosovapost.net/bahtiri-thaci-ka-ego-te-semure-per-te-qene-protagonist-i-ngjarjeve/60%Daily2020-03-18 09:33
https://kosovapost.net/10-shtetas-te-kosoves-te-bllokuar-ne-greqi-nuk-mund-ta-kalojne-kufirin-e-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-03-18 09:27
https://kosovapost.net/koronavirusi-godet-rende-ekonomine-e-kosoves/60%Daily2020-03-18 09:13
https://kosovapost.net/bllokimi-nga-corona-po-vjen-vetem-keshtu-behet/60%Daily2020-03-18 09:07
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-qeverise-per-qytetaret-qe-kane-mbetur-jashte-kosoves/60%Daily2020-03-18 08:52
https://kosovapost.net/sot-pese-fluturime-nga-prishtina/60%Daily2020-03-18 08:43
https://kosovapost.net/tentoi-te-shiste-miell-permes-facebook-ut-arrestohet/60%Daily2020-03-18 08:34
https://kosovapost.net/rrahje-masive-ne-podujeve-perfundojne-ne-spital-tre-persona/60%Daily2020-03-18 08:32
https://kosovapost.net/rritje-e-shpejte-e-numrit-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-serbi/60%Daily2020-03-18 08:22
https://kosovapost.net/vdes-edhe-pacienti-i-dyte-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-18 08:25
https://kosovapost.net/lista-serbe-e-kundershtojme-qellimin-e-prishtines-per-vendosjen-e-forcave-ne-veri/60%Daily2020-03-18 07:59
https://kosovapost.net/46615-2/60%Daily2020-03-18 07:56
https://kosovapost.net/baki-kelani-nuk-ka-asnje-polic-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-18 07:41
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-mbyll-kufijte-per-30-dite/60%Daily2020-03-18 07:37
https://kosovapost.net/thaci-thirrje-deputeteve-bashkohuni-dhe-ratifikojeni-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-18 07:35
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndodh-gjate-nates-ne-rruget-e-tiranes-video/60%Daily2020-03-18 07:24
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-12/60%Daily2020-03-18 07:19
https://kosovapost.net/mjekja-britanike-tregon-se-si-u-sherua-nga-koronavirusi-duke-pire-supe-pule-dhe-paracetamol/60%Daily2020-03-17 23:26
https://kosovapost.net/tjeter-futbollist-me-koronavirus-tek-skuadra-e-juventusit/60%Daily2020-03-17 23:18
https://kosovapost.net/eksperti-i-sigurise-nuredin-ibishi-tregon-se-cka-nenkupton-gjendja-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-17 23:11
https://kosovapost.net/futbollisti-i-kombetares-se-kosoves-identifikohet-me-koronavirus/60%Daily2020-03-17 23:07
https://kosovapost.net/agim-veliu-kundershton-haki-abazin-per-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-17 23:07
https://kosovapost.net/cifti-i-prekur-me-covid19-ka-qendruar-per-disa-dite-ne-gjakove/60%Daily2020-03-17 22:59
https://kosovapost.net/lajmi-i-pare-i-mire-erdhi-nga-kina-ilaci-favipiravir-eshte-efektiv-ne-infeksionin-koronavirus/60%Daily2020-03-17 23:09
https://kosovapost.net/kyreministri-i-rusise-mikhail-mishustin-mohoi-qe-autoritetet-fshehin-faktet-reale/60%Daily2020-03-17 22:52
https://kosovapost.net/ky-objekt-ne-prishtine-pritet-te-shnderrohet-ne-karantine/60%Daily2020-03-17 22:49
https://kosovapost.net/cila-eshte-pergjigjja-e-haki-abazit-per-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-17 22:45
https://kosovapost.net/burri-i-albulena-haxhiut-sulmon-ashper-presidentin-thaci/60%Daily2020-03-17 22:38
https://kosovapost.net/kurti-dhe-varhelyi-ne-pajtim-per-te-vepruar-me-solidaritet-ne-kohe-te-veshtira/60%Daily2020-03-17 22:29
https://kosovapost.net/thaci-ka-propozuar-te-shpalle-gjendjen-e-jashtezakonshme-por-cka-nenkupton-kjo/60%Daily2020-03-17 22:03
https://kosovapost.net/presidenti-thaqi-i-kerkon-kuvendit-te-shpalle-gjendje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-17 23:00
https://kosovapost.net/be-dakordohet-per-mbylljen-e-kufijve/60%Daily2020-03-17 21:43
https://kosovapost.net/hajdari-bizneset-nuk-do-te-mbyllen-rezervat-shteterore-jane-sekrete/60%Daily2020-03-17 22:21
https://kosovapost.net/reagon-matudi-kjo-semundje-prek-familjet-tona/60%Daily2020-03-17 21:34
https://kosovapost.net/lansohet-platforma-digjitale-fol-me-mjekun/60%Daily2020-03-17 21:30
https://kosovapost.net/teuta-publikon-nje-video-mjaft-qesharake-ja-si-po-e-kalon-ne-shtepi/60%Daily2020-03-17 21:21
https://kosovapost.net/bieber-problemet-mes-kosoves-e-serbise-nuk-zgjidhen-pa-perfshirje-te-be-se/60%Daily2020-03-17 21:12
https://kosovapost.net/serbia-qe-nga-neser-ndalon-lirine-e-levizjes-nga-8-e-mengjesit-deri-ne-5-e-mbremjes/60%Daily2020-03-17 21:05
https://kosovapost.net/kengetari-gjakovar-dhe-bashkeshortja-e-tij-te-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-03-17 20:51
https://kosovapost.net/46519-2/60%Daily2020-03-17 20:57
https://kosovapost.net/eskalon-hello-mbi-31000-shqiptare-socializohen-ne-kete-aplikacion-gjate-izolimit-rrinshpi/60%Daily2020-03-17 20:35
https://kosovapost.net/pacienti-i-pare-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-drejt-sherimit-edi-rama-i-love-you/60%Daily2020-03-17 20:30
https://kosovapost.net/ish-presidenti-i-gjigantit-evropian-dergohet-me-urgjence-ne-spital-eshte-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-17 20:20
https://kosovapost.net/vesa-smolica-ben-thirrje-qe-te-duartrokitet-edhe-per-gazetaret/60%Daily2020-03-17 20:12
https://kosovapost.net/rrefimi-prekes-i-40-vjecarit-italian-mendoja-se-eshte-propagande-por-me-mori-babain-video/60%Daily2020-03-17 19:58
https://kosovapost.net/presidenti-do-te-mbaje-konference-per-media-ne-ora-2100/60%Daily2020-03-17 19:51
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-mali-i-zi-preket-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-17 19:38
https://kosovapost.net/a-do-te-paguhen-punetoret-private-per-ditet-qe-qendrojne-mbyllur/60%Daily2020-03-17 19:31
https://kosovapost.net/haxhiu-te-burgosurit-do-te-komunikojne-permes-skype-me-familjaret/60%Daily2020-03-17 19:01
https://kosovapost.net/4-vjecarja-me-simptoma-koronavirusi-ne-gjendje-te-rende-pasi-piu-ibuprofen-foto/60%Daily2020-03-17 18:55
https://kosovapost.net/kosnett-vlereson-punen-e-sektorit-te-shendetesise-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-03-17 18:22
https://kosovapost.net/edhe-dy-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-gjithsej-19-te-infektuar/60%Daily2020-03-17 18:09
https://kosovapost.net/sara-tregon-cila-kenge-e-ledrit-eshte-e-preferuara-e-saj/60%Daily2020-03-17 18:02
https://kosovapost.net/grumbulloi-17700-shishe-me-dezinfektues-duarsh-por-ja-cfar-u-detyrua-te-beje/60%Daily2020-03-17 17:54
https://kosovapost.net/10-filmat-e-preferuar-per-ata-qe-nuk-mund-te-largohen-nga-shtepia-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-17 17:47
https://kosovapost.net/gjermania-planifikon-ndertimin-e-nje-spitali-me-1-mije-shtreter-per-pacientet-me-covid-19/60%Daily2020-03-17 17:38
https://kosovapost.net/post-kapitalizimi-ka-filluar/60%Daily2020-03-17 17:31
https://kosovapost.net/koronavirusi-largon-mbretereshen-elizabeth-ii-nga-londra/60%Daily2020-03-17 17:24
https://kosovapost.net/humbja-me-e-madhe-e-burses-se-nju-jorkut/60%Daily2020-03-17 16:59
https://kosovapost.net/perfundoi-samiti-me-videokonference-erdogan-merkel-macron-dhe-johnson-per-sirine/60%Daily2020-03-17 16:29
https://kosovapost.net/presidenti-planifikon-te-bleje-veture-te-blinduar-ne-vlere-prej-145-mije-eurosh-dokument/60%Daily2020-03-17 16:26
https://kosovapost.net/nenshkruhet-vendim-i-ri-per-pagesen-e-polices-se-sigurimit/60%Daily2020-03-17 16:16
https://kosovapost.net/17-te-prekur-me-covid-19-ne-kosove-ministri-vitia-tregon-per-gjendjen-e-tyre/60%Daily2020-03-17 16:00
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nga-shba-ne-lidhje-me-vaksinen-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-17 15:50
https://kosovapost.net/a-ndodh-te-infektoheni-serish-nga-koronavirusi-nese-sheroheni-njehere/60%Daily2020-03-17 15:36
https://kosovapost.net/flet-epidemiologu-i-njohur-tregon-se-sa-rrezikohet-kosova-me-covid19/60%Daily2020-03-17 18:29
https://kosovapost.net/obsh-asnje-rast-i-kovid-19-nuk-u-zbulua-ne-siri/60%Daily2020-03-17 14:59
https://kosovapost.net/mustafa-thirrje-thacit-te-shpalle-gjendje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-17 14:55
https://kosovapost.net/gjermani-kandidati-per-kryetar-te-cdu-del-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-03-17 14:44
https://kosovapost.net/afro-nje-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-iran/60%Daily2020-03-17 14:30
https://kosovapost.net/dy-raste-te-dyshuara-me-koronavirus-ne-podujeve/60%Daily2020-03-17 13:59
https://kosovapost.net/autobusi-nga-italia-po-vinte-ilegalisht-ne-kosove-kthehet-prapa-ne-kroaci/60%Daily2020-03-17 13:44
https://kosovapost.net/keto-jane-moshat-e-prekura-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-03-17 13:33
https://kosovapost.net/koronavirusi-shtyne-per-vitin-e-ardhshem-kampionatin-evropian-te-futbollit/60%Daily2020-03-17 13:37
https://kosovapost.net/mashti-fillon-organizimin-e-mesimit-online-per-nxenesit/60%Daily2020-03-17 13:13
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-kerkon-liberalizimin-e-vizave-kur-pandemia-te-perfundoje-kosovaret-do-te-mbeten-prape-te-izoluar/60%Daily2020-03-17 12:52
https://kosovapost.net/tregtari-ne-vushtrri-80-euro-u-merr-qytetareve-per-100-kg-miell/60%Daily2020-03-17 12:47
https://kosovapost.net/nga-mesdita-franca-ne-izolim/60%Daily2020-03-17 12:35
https://kosovapost.net/keto-jane-masat-qe-parasheh-kushtetuta-nese-shpallet-gjendje-e-jashtezakonshme-ne-kosove/60%Daily2020-03-17 12:16
https://kosovapost.net/koronavirusi-frenon-edhe-punen-e-speciales/60%Daily2020-03-17 12:06
https://kosovapost.net/ministrja-e-ekonomise-nxjerr-tri-urdheresa-dokument/60%Daily2020-03-17 12:00
https://kosovapost.net/dezinfektohen-xhamite-e-prishtines-foto/60%Daily2020-03-17 11:51
https://kosovapost.net/corona-dhe-sherbimet-sekrete/60%Daily2020-03-17 11:47
https://kosovapost.net/kryeministrat-e-ballkanit-perendimor-ne-videokonference-me-kurz-dhe-varhleyi/60%Daily2020-03-17 11:38
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-mbreti-belg-per-konoravirusin/60%Daily2020-03-17 11:43
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-jep-detaje-per-gjendjen-e-te-prekurve-me-koronavirus/60%Daily2020-03-17 11:17
https://kosovapost.net/koronavirusi-i-sjell-probleme-manchester-cityt/60%Daily2020-03-17 11:11
https://kosovapost.net/i-prekuri-me-covid-19-nga-vitia-kerkon-te-lirohet-nga-spitali-skam-asgje-smund-te-rri-i-mbyllun/60%Daily2020-03-17 10:52
https://kosovapost.net/keto-tri-fshatra-te-podujeves-mbeten-ne-karantine/60%Daily2020-03-17 10:45
https://kosovapost.net/a-mund-te-jete-ky-shpetimi-per-shqiperine-e-kosoven/60%Daily2020-03-17 10:27
https://kosovapost.net/thaci-takon-ramen-kerkon-qe-fsk-ja-te-mobilizohet-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-17 10:19
https://kosovapost.net/humbi-betejen-me-koronavirusin-trajneri-21-vjecar-i-futbollit-foto/60%Daily2020-03-17 10:01
https://kosovapost.net/nga-sot-dyqanet-ushqimore-ne-kosove-do-te-punojne-me-orar-te-shkurtuar/60%Daily2020-03-17 09:53
https://kosovapost.net/edhe-sot-radhe-te-gjata-per-miell-pavaresisht-se-qeveria-thote-se-ka-mjaftueshem/60%Daily2020-03-17 09:46
https://kosovapost.net/pese-raste-te-reja-me-koronavirus-maqedonia-mbylle-te-gjithe-kufijte/60%Daily2020-03-17 09:40
https://kosovapost.net/numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi-shkon-ne-51/60%Daily2020-03-17 09:33
https://kosovapost.net/15-ministra-polake-ne-karantine/60%Daily2020-03-17 11:03
https://kosovapost.net/edhe-prishtina-si-turqia-dezinfekton-rruget-per-shkak-te-koronavirusit-foto/60%Daily2020-03-17 09:17
https://kosovapost.net/llapjanit-i-hedhin-koktej-molotovi-ne-oborrin-e-shtepise/60%Daily2020-03-17 09:07
https://kosovapost.net/nuk-respektoi-dispozitat-shendetsore-kunder-epidemise-arrestohet-llapjani/60%Daily2020-03-17 16:56
https://kosovapost.net/shkon-ne-85-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-03-17 08:43
https://kosovapost.net/mjeket-kineze-vijne-ne-serbi/60%Daily2020-03-17 08:38
https://kosovapost.net/sa-ka-kapacitet-ballkani-per-luftimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-17 08:33
https://kosovapost.net/aktori-i-game-of-thrones-preket-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-17 08:31
https://kosovapost.net/uefa-mban-takim-emergjent-cfare-do-te-ndodhe-me-futbollin-evropian/60%Daily2020-03-17 08:25
https://kosovapost.net/si-eshte-gjendja-ne-istog-flet-kryetari-i-komunes-haki-rugova/60%Daily2020-03-17 08:14
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-nga-aeroporti-i-prishtines/60%Daily2020-03-17 08:11
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-pacienteve-te-prekur-me-coronavirus/60%Daily2020-03-17 08:04
https://kosovapost.net/mjeku-italian-beteja-e-italise-me-koronavirusin-me-e-rende-se-lufta-ne-kosove/60%Daily2020-03-17 07:53
https://kosovapost.net/ndalohet-per-dy-jave-trajtimi-i-te-semureve-me-kancer/60%Daily2020-03-17 07:49
https://kosovapost.net/148-te-vdekur-nga-koronavirusi-franca-ne-shtetrrethim/60%Daily2020-03-17 07:55
https://kosovapost.net/moti-sot-44/60%Daily2020-03-17 07:05
https://kosovapost.net/socializimi-ne-kohen-e-koronavirusit-ja-disa-keshilla/60%Daily2020-03-17 07:01
https://kosovapost.net/a-mundet-qe-nje-maske-te-ndaloje-bartjen-e-virusit-ja-disa-fakte-rreth-covid-19/60%Daily2020-03-17 06:46
https://kosovapost.net/si-ndikon-ne-shendetin-tone-zgjimi-heret-ne-mengjes/60%Daily2020-03-17 06:37
https://kosovapost.net/edhe-nje-rast-me-coronavirus-ne-kosove-shkon-ne-16-numrin-e-te-prekurve/60%Daily2020-03-17 06:23
https://kosovapost.net/ministri-polak-i-mjedisit-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-03-16 23:23
https://kosovapost.net/nje-veshje-e-reperit-azet-kushton-mbi-1400-euro/60%Daily2020-03-16 23:16
https://kosovapost.net/nxitesi-qe-ju-shtyn-te-blini-produkte-higjienike/60%Daily2020-03-16 23:06
https://kosovapost.net/koronavirus-trump-jep-kohen-se-kur-mund-te-marre-fund-pandemia/60%Daily2020-03-16 23:01
https://kosovapost.net/nxenesi-i-infektuar-me-coronavirus-kishte-vijuar-mesimin-ne-gjimnazin-e-vitise/60%Daily2020-03-16 22:56
https://kosovapost.net/zbulohet-shuma-marramendese-qe-uefa-do-te-kerkoje-nga-federatat-evropiane-per-ta-shtyre-euro-2020/60%Daily2020-03-16 22:47
https://kosovapost.net/nuk-tregoi-se-ishte-me-covid-19-gjate-operacionit-plastik-pacienti-infekton-3-mjeket/60%Daily2020-03-16 22:34
https://kosovapost.net/ne-kohe-koronavirusi-pamje-brenda-fabrikes-me-te-madhe-te-letrave-higjienike/60%Daily2020-03-16 22:28
https://kosovapost.net/vjen-ne-kosove-testi-qe-tregon-per-10-minuta-nese-keni-koronavirus/60%Daily2020-03-16 22:12
https://kosovapost.net/prishtina-nis-dezinfektimin-e-rrugeve/60%Daily2020-03-16 22:08
https://kosovapost.net/mustafa-nuk-do-te-kete-prap-termet-ne-kosove/60%Daily2020-03-16 21:58
https://kosovapost.net/7-anetae-te-nje-familje-nga-stublla-me-koronavirus/60%Daily2020-03-16 22:00
https://kosovapost.net/termet-ne-kosove/60%Daily2020-03-16 21:37
https://kosovapost.net/sekretari-i-mbrojtjes-se-shba-se-esper-u-karantinua-numri-i-testuesve-pozitive-ne-ushtri-u-rrit-ne-37/60%Daily2020-03-16 21:33
https://kosovapost.net/infektologu-salih-ahmeti-dy-pacientet-e-fundit-te-infektuar-me-koronavirus-kane-shkuar-ne-izolim-shtepiak/60%Daily2020-03-16 21:26
https://kosovapost.net/charles-michel-videokonference-me-lideret-e-be-se-per-epidemine-covid-19/60%Daily2020-03-16 21:14
https://kosovapost.net/leonora-jakupin-ka-kohe-me-te-menqur-sesa-te-merret-me-covid-19/60%Daily2020-03-16 21:27
https://kosovapost.net/dezinfektohen-rrobat-e-studenteve-ne-prishtine/60%Daily2020-03-16 20:45
https://kosovapost.net/mali-i-zi-ende-i-vetmi-vend-ne-evrope-pa-koronavirus/60%Daily2020-03-16 20:40
https://kosovapost.net/doktori-shqiptar-ne-suedi-ja-ilaci-natyral-kunder-virusit-te-ri/60%Daily2020-03-16 20:33
https://kosovapost.net/mbyllet-edhe-britania-johnson-punoni-nga-shtepia-per-tre-muajt-e-ardhshem/60%Daily2020-03-16 20:27
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-bllokuar-mes-bosnjes-dhe-malit-te-zi-merret-vendim-per-fatin-e-tyre/60%Daily2020-03-16 20:21
https://kosovapost.net/nena-e-dy-femijeve-behet-personi-i-pare-ne-shba-qe-merr-vaksinen-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-16 20:16
https://kosovapost.net/deputeti-kosovar-respekton-policet-duke-mbajtur-distancen/60%Daily2020-03-16 20:05
https://kosovapost.net/rasti-i-dyshuar-per-koronavirus-ne-vushtrri-del-te-jete-negativ/60%Daily2020-03-16 19:44
https://kosovapost.net/kfor-i-u-del-ne-ndihme-institucioneve-te-kosoves-rreth-koronavirusit/60%Daily2020-03-16 19:36
https://kosovapost.net/fsk-ne-mbeshtetje-te-qytetareve-te-kosoves/60%Daily2020-03-16 19:32
https://kosovapost.net/per-gjendjen-e-te-infektuarve-me-koronavirus-flet-infektologu-sali-ahmeti/60%Daily2020-03-16 19:26
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-i-ri-i-punes-se-marketeve-ne-tere-vendin/60%Daily2020-03-16 19:29
https://kosovapost.net/rita-ora-ka-nje-mesazh-per-gjithe-qytetaret/60%Daily2020-03-16 19:21
https://kosovapost.net/mbi-9-000-raste-me-koronavirus-ne-spanje/60%Daily2020-03-16 19:05
https://kosovapost.net/sahit-plisi-ju-thote-rrini-ne-shpi-video/60%Daily2020-03-16 18:50
https://kosovapost.net/mesazhi-i-shefit-te-organizates-boterore-te-shendetesise-per-te-gjitha-shtetet-test-test-test/60%Daily2020-03-16 18:36
https://kosovapost.net/vetevendosje-me-ldk-ne-koordinohemi-per-tarifen-pas-koronavirusit/60%Daily2020-03-16 18:32
https://kosovapost.net/ska-koronavirus-ne-prizren/60%Daily2020-03-16 18:26
https://kosovapost.net/shtyhet-per-neser-takimi-online-merkel-vuciq-per-kosoven/60%Daily2020-03-16 18:12
https://kosovapost.net/shefja-e-obsh-se-per-kosove-90-te-rasteve-e-kalojne-lehte-koronavirusin-qendroni-ne-shtepi/60%Daily2020-03-16 18:05
https://kosovapost.net/zvicra-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme-ne-gjithe-vendin/60%Daily2020-03-16 17:54
https://kosovapost.net/ushtrimet-dhe-gjumi-i-rregullt-ndihmon-ne-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-03-16 17:39
https://kosovapost.net/qytetaret-e-fushe-kosoves-respektojne-vendimet-e-qeverise-video/60%Daily2020-03-16 17:26
https://kosovapost.net/1-mije-e-16-te-infektuar-me-koronavirus-dhe-tre-te-vdekur-ne-austri/60%Daily2020-03-16 17:25
https://kosovapost.net/izolohet-be-ja/60%Daily2020-03-16 17:04
https://kosovapost.net/obsh-dergon-rreth-1-5-milion-teste-per-koronavirus-ne-120-vende/60%Daily2020-03-16 17:00
https://kosovapost.net/kurti-u-drejtohet-qytetareve-kjo-eshte-gjendje-e-perkohshme-apelon-per-qendrim-ne-shtepi-video/60%Daily2020-03-16 16:51
https://kosovapost.net/ja-sa-biznese-ndeshkoi-atk-per-4-dite-per-ngritje-cmimesh-e-mosleshim-kuponesh/60%Daily2020-03-16 16:51
https://kosovapost.net/mjeku-qe-detektoi-rastet-me-koronavirus-ne-aeroport-thote-se-u-bene-edhe-mjeke-edhe-shofere/60%Daily2020-03-16 16:41
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-lideret-e-kosoves-ti-lene-dallimet-eshte-koha-per-ti-sheruar-te-semuret/60%Daily2020-03-16 16:22
https://kosovapost.net/ska-koronavirus-ne-obiliq-e-infektuara-nga-ky-qytet-eshte-ekzaminuar-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Daily2020-03-16 16:04
https://kosovapost.net/flet-drejtori-i-spitalit-te-pergjithshem-ne-ferizaj-rreth-situates-me-covid19/60%Daily2020-07-18 20:58
https://kosovapost.net/dezinfektoni-rrobat-po-a-qendron-koronavirusi-te-parate-dhe-floket/60%Daily2020-03-16 15:37
https://kosovapost.net/presidenti-po-shqyrton-mundesine-per-shpallje-te-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-16 15:26
https://kosovapost.net/dy-te-fejuar-te-ardhur-sot-me-fluturimin-londer-prishtine-rezultojne-te-prekur-me-covid19/60%Daily2020-03-16 15:15
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-dy-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-16 15:07
https://kosovapost.net/hoxha-i-klines-tregon-si-po-behen-varrimet-ne-qytetin-e-izoluar-tash-e-tre-dite/60%Daily2020-03-16 14:54
https://kosovapost.net/shqiperia-ndalon-levizjet-ne-kembe-pas-ores-1800/60%Daily2020-03-16 14:46
https://kosovapost.net/fuqite-boterore-i-kerkojne-esadit-tu-jape-fund-vrasjeve-ne-siri/60%Daily2020-03-16 14:37
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-bankat-marrin-kete-vendim-per-ata-qe-kane-kredi/60%Daily2020-03-16 14:34
https://kosovapost.net/edhe-nje-rast-i-dyshuar-me-covid-19-ne-kete-qytet-te-kosoves/60%Daily2020-03-16 14:21
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-qender-te-prishtines-tre-persona-te-lenduar/60%Daily2020-03-16 14:15
https://kosovapost.net/ne-kosove-ne-radhe-per-miell-ne-holande-per-marihuane/60%Daily2020-03-16 14:08
https://kosovapost.net/vaksina-kunder-covid-19-testohet-per-here-te-pare-ne-uashington/60%Daily2020-03-16 14:03
https://kosovapost.net/22-kosovare-bllokohen-ne-aeroportin-e-shkupit/60%Daily2020-03-16 13:57
https://kosovapost.net/propozohen-lehtesime-per-stafin-mjekesor-te-moshuar-dhe-inkuadrim-te-vullnetareve/60%Daily2020-03-16 13:44
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-nese-dashuria-eshte-droge-atehere-une-jam-e-varur/60%Daily2020-03-16 13:56
https://kosovapost.net/46088-2/60%Daily2020-03-16 13:38
https://kosovapost.net/kryeministri-albin-kurti-emeron-edhe-nje-keshilltare-te-ri-ai-eshte-perparim-kryeziu/60%Daily2020-03-16 13:34
https://kosovapost.net/vajza-nga-gjilani-sulmon-babain-e-ben-per-spital/60%Daily2020-03-16 13:10
https://kosovapost.net/ket-jane-masat-e-fundit-te-marra-nga-ministria-e-tregtise-dhe-industrise/60%Daily2020-03-16 13:11
https://kosovapost.net/e-diela-dita-me-e-rende-per-evropen-ne-perballjen-me-koronavirusin/60%Daily2020-03-16 12:47
https://kosovapost.net/akaomisioni-i-mediave-fton-mediat-te-raportojne-me-profesionalizen-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-16 12:38
https://kosovapost.net/ahmeti-furrat-e-qebaptoret-kane-te-drejte-vetem-te-shesin-e-jo-te-sherbejne-ne-tavolina/60%Daily2020-03-16 12:23
https://kosovapost.net/macron-dhe-merkel-do-te-flasin-me-kreret-e-be-se-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-16 12:19
https://kosovapost.net/ministri-vitia-tregon-per-gjendjen-pas-kater-rasteve-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-03-16 11:54
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-ne-kosove-me-njoftim-te-rendesishem-per-terminet-lidhur-me-viza/60%Daily2020-03-16 11:41
https://kosovapost.net/dumnica-futet-ne-karantine-llapjani-i-infektuar-me-koronavirus-kishte-kontakte-me-shume-njerez/60%Daily2020-03-16 11:39
https://kosovapost.net/barani-mos-tregoni-sa-njerez-vdesin-ne-bote-nga-koronavirusi-ejani-ne-mitrovice-dhe-shihni/60%Daily2020-03-16 11:32
https://kosovapost.net/pronto-ka-qene-me-i-rrezikshem-se-tani-coronavirusi/60%Daily2020-03-16 11:27
https://kosovapost.net/babai-sulmohet-fizikisht-nga-e-bija/60%Daily2020-03-16 11:15
https://kosovapost.net/masat-ndaj-koronavirusit-mjeku-shqiptar-ne-itali-nuk-vdes-njeri-po-nuk-piu-nje-kafe-video/60%Daily2020-03-16 11:12
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-infektuarve-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-16 11:04
https://kosovapost.net/masht-pergatitet-per-te-ofruar-mesim-online/60%Daily2020-03-16 10:52
https://kosovapost.net/dicka-e-madhe-po-pergatitet-ruset-derguan-anijet-luftarake-dhe-nendeteset-ne-rrjedhen-veriore-2-kjo-po-ndodhe/60%Daily2020-03-16 10:40
https://kosovapost.net/nje-mesazh-nga-mjeku-italian-i-cili-na-qeteson-te-gjitheve-kjo-eshte-e-verteta-mos-harroni-ti-njoftoni-edhe-miqte-tuaj/60%Daily2020-03-16 10:27
https://kosovapost.net/edhe-komuna-e-drenasit-merr-masa-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-03-16 10:21
https://kosovapost.net/virusi-corona-a-po-ben-gjermania-sa-duhet-per-te-ngadalesuar-shperthimin/60%Daily2020-03-16 10:14
https://kosovapost.net/ne-serbi-qytetaret-nuk-respektojne-masat-e-qeverise-bernabiq-mos-na-detyroni-te-vendosim-ore-policore/60%Daily2020-03-16 10:08
https://kosovapost.net/kryetari-bahtiri-merr-masa-per-mbrojtjen-e-qytetareve-te-mitrovices-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-16 10:03
https://kosovapost.net/cfare-beri-kina-per-koronavirusin-flet-ambasadori-i-kinese-ne-tirane/60%Daily2020-03-16 09:57
https://kosovapost.net/keto-jane-masat-e-ujesjellesit-te-prishtines-kunder-perhapjes-se-koronavirusit/60%Daily2020-03-16 09:44
https://kosovapost.net/kryetari-i-malisheves-skemi-mjeke-dy-jane-ne-vetizolim-pritet-te-hyje-edhe-i-treti-video/60%Daily2020-03-16 09:40
https://kosovapost.net/kryetari-i-vitise-kemi-nevoje-per-rezerva-shtese/60%Daily2020-03-16 09:35
https://kosovapost.net/cilat-jane-shenjat-klinike-te-koronavirusit-dhe-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2020-03-16 09:20
https://kosovapost.net/profesori-australian-pretendon-se-ka-gjetur-ilacin-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-03-16 09:14
https://kosovapost.net/i-vetmi-vend-pa-koronavirus-por-prezanton-masa-edhe-me-radikale/60%Daily2020-03-16 10:53
https://kosovapost.net/kosove-shba-reagon-pas-mosheqjes-se-tarifes-ndaj-serbise/60%Daily2020-03-16 09:02
https://kosovapost.net/masa-te-rrepta-ne-shtetet-fqinje-ne-bullgari-deri-ne-5-vjet-burgim-ne-serbi-deri-ne-3-vjet-ne-kroaci-deri-ne-16-000-euro-gjobe/60%Daily2020-03-16 08:48
https://kosovapost.net/obsh-si-transmetohet-koronavirusi-dhe-si-te-mbroheni-video/60%Daily2020-03-16 08:41
https://kosovapost.net/ministri-vitia-tregon-per-gjendjen-shendetesore-te-kater-rasteve-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-03-16 08:38
https://kosovapost.net/dekreti-i-qeverise-italiane-25-miliarde-euro-per-te-ndihmuar-ekonomine-e-vendit/60%Daily2020-03-16 08:29
https://kosovapost.net/kryetari-i-klines-me-se-shumti-kemi-nevoje-per-mjete-mbrojtese-per-stafin-shendetesor-video/60%Daily2020-03-16 08:20
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-merr-vendim-per-masat-mbrojtese-per-perfituesit-e-skemave-pensionale/60%Daily2020-03-16 08:10
https://kosovapost.net/bideni-dhe-sandersi-pershendeten-me-berryla-debatojne-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-16 08:15
https://kosovapost.net/rritet-me-shpejtesi-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-serbi-2/60%Daily2020-03-16 08:00
https://kosovapost.net/karantina-per-shqiptaret-mjeku-psikater-jep-keshilla-stresin-dhe-ankthin-mos-e-zevendesoni-me-alkool-e-duhan/60%Daily2020-03-16 07:56
https://kosovapost.net/edhe-nju-jorku-merr-masa-te-rrepta-mbyll-shkollat-restorantet-baret/60%Daily2020-03-16 07:47
https://kosovapost.net/vuciq-ne-video-takim-me-merkelin-diskutojne-per-kosoven-dhe-koronavirusin/60%Daily2020-03-16 07:35
https://kosovapost.net/pezullohen-te-gjitha-linjat-e-udhetimit-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Daily2020-03-16 07:30
https://kosovapost.net/shkon-ne-13-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-16 07:26
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-sot-do-te-behen-provat-e-para-klinike-per-ta-testuar-vaksinen-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-16 07:18
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-te-ardhshme-2/60%Daily2020-03-16 07:10
https://kosovapost.net/mbreti-spanjoll-heq-dore-nga-trashegimia-ky-eshte-shkaku/60%Daily2020-03-15 22:40
https://kosovapost.net/firma-gjermane-thote-se-nuk-ia-shete-firmen-trumpit-nese-zhvillojne-vaksinen-do-ia-japin-tere-botes/60%Daily2020-03-15 22:18
https://kosovapost.net/cfare-do-te-thote-shpallja-e-emergjences-se-shendetit-publik/60%Daily2020-03-15 22:01
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-me-shendetin-tuaj-pasi-sheroheni-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-15 21:50
https://kosovapost.net/ish-deputeti-kerkon-qe-te-karantohet-e-gjithe-kosova-se-paku-per-tre-jave/60%Daily2020-03-15 21:43
https://kosovapost.net/si-ta-krijoni-masken-tuaj-mbrojtese-per-tre-sekonda-video/60%Daily2020-03-15 21:37
https://kosovapost.net/coronavirusi-qytetaret-ne-prishtine-kendojne-nga-dritaret-e-tyre-per-te-rritur-moralin-video/60%Daily2020-03-15 21:13
https://kosovapost.net/koronavirusi-serbia-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-15 20:52
https://kosovapost.net/qeveria-shpall-gjendje-emergjente-te-shendetit-publik/60%Daily2020-03-15 20:25
https://kosovapost.net/harta-e-te-prekurve-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-15 19:50
https://kosovapost.net/flasin-familjaret-e-77-vjecarit-te-infektuar-me-covid-19-thone-se-ai-vizitoi-shume-miq-pas-kthimit-nga-italia/60%Daily2020-03-15 19:37
https://kosovapost.net/bashkeshortja-e-kryeministrit-te-spanjes-infektohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-15 19:12
https://kosovapost.net/si-mund-ta-mohoni-shkence%cc%88risht-se-koronavirusi-nuk-e%cc%88shte%cc%88-nje%cc%88-pe%cc%88rgjigje-e-zotit/60%Daily2020-03-15 18:52
https://kosovapost.net/vitia-kerkon-nga-kurti-ti-propozoje-qeverise-shpalljen-e-emergjences-per-shendetin-publik/60%Daily2020-03-15 18:40
https://kosovapost.net/kater-te-infekuarit-te-fundit-tre-nga-malisheva-nje-nga-podujeva/60%Daily2020-03-15 18:23
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-edhe-kater-te-tjere-me-koronavirus-shkon-numri-ne-nente/60%Daily2020-03-15 17:54
https://kosovapost.net/e-frikshme-368-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit-ne-itali/60%Daily2020-03-15 17:51
https://kosovapost.net/mjeku-italian-47-vjecar-nderron-jete-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-15 17:46
https://kosovapost.net/zgjerohet-harta-e-koronavirusit-ne-zvicer-ne-24-oret-e-fundit-841-raste-te-reja/60%Daily2020-03-15 17:24
https://kosovapost.net/ja-si-eshte-gjendja-shendetesore-e-5-te-infektuarve-me-koronavirus/60%Daily2020-03-15 17:07
https://kosovapost.net/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-03-15 16:46
https://kosovapost.net/ne-oren-19-dalin-rezultatet-e-70-personave-te-testuar-per-covid-19/60%Daily2020-03-15 16:42
https://kosovapost.net/iran-me-pretendimin-se-te-mbron-nga-coronavirusi-138-persona-humbin-jeten-nga-alkooli-i-falsifikuar/60%Daily2020-03-15 16:35
https://kosovapost.net/kurti-pas-dy-kerkimfaljeve-sot-ka-edhe-dy-falenderime/60%Daily2020-03-15 16:19
https://kosovapost.net/spanje-rritja-me-e-larte-e-te-dhenave-ditore-deri-me-tani-nga-koronavirusi-eshte-regjistruar-sot/60%Daily2020-03-15 16:09
https://kosovapost.net/ministri-i-brendshem-paralajmeron-masa-ligjore-per-kedo-qe-shperndan-lajme-te-rreme/60%Daily2020-03-15 15:44
https://kosovapost.net/gjermania-mbyll-kufijte-me-francen-austrine-dhe-zvicren/60%Daily2020-03-15 15:37
https://kosovapost.net/rahoveci-me-vendin-interesant-per-lojtaret-e-huaj/60%Daily2020-03-15 15:33
https://kosovapost.net/si-italia-e-vogel-u-shnderrua-ne-italia-e-vogel-e-shqiptareve-dhe-meksikaneve/60%Daily2020-03-15 15:29
https://kosovapost.net/pdk-e-ka-humbur-rrugen-ne-oborr/60%Daily2020-03-15 15:25
https://kosovapost.net/cavusoglu-15-marsi-te-shpallet-dita-nderkombetare-e-solidaritetit-kunder-islamofobise/60%Daily2020-03-15 15:14
https://kosovapost.net/rasti-i-pare-i-koronavirusit-ne-laliga-preket-mbrojtesi-i-valencise-garay/60%Daily2020-03-15 15:08
https://kosovapost.net/spanje-rritet-ne-288-numri-i-viktimave-nga-covid-19/60%Daily2020-03-15 15:03
https://kosovapost.net/ministrja-e-arsimit-mesimi-online-shume-shpejt-na-duhet-ndihma-e-profesionisteve/60%Daily2020-03-15 14:59
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-qendroni-te-sigurt-atje/60%Daily2020-03-15 14:53
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-dini-per-covid-19-dhe-aktivitetin-seksual/60%Daily2020-03-15 14:44
https://kosovapost.net/dy-skuadra-evropiane-shpallen-kampione-para-kohe-shkak-koronavirusi/60%Daily2020-03-15 14:25
https://kosovapost.net/724-viktima-nga-koronavirusi-ne-iran-austria-ndjek-shembullin-e-italise/60%Daily2020-03-15 14:11
https://kosovapost.net/apostolova-mirepres-miratimin-e-buxhetit-udheheqesit-ti-kalojne-dallimet-politike-ne-ceshtje-me-interes-kombetar/60%Daily2020-03-15 14:38
https://kosovapost.net/koronavirusi-po-perhapet-edhe-ne-afrike-konfirmohen-raste-te-reja-ne-6-shtete/60%Daily2020-03-15 14:00
https://kosovapost.net/apel-i-ikshpk-per-bashkadhetaret-qe-kane-ardhur-ne-kosove-rrini-ne-shtepi-ky-eshte-patriotizem/60%Daily2020-03-15 14:18
https://kosovapost.net/qkuk-pezullon-te-gjitha-sherbimet-nga-tani-trajton-vetem-rastet-emergjente/60%Daily2020-03-15 13:33
https://kosovapost.net/kurti-shume-here-ju-kam-thirre-te-dilni-ne-protesta-tash-eshte-trimni-te-qendroni-ne-shtepi/60%Daily2020-03-15 13:24
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-arben-vitia-bene-nje-gjest-te-madh-ndal-fjalimin-gjate-thirrjes-se-ezanit/60%Daily2020-03-15 13:17
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodh-trupit-gjate-vete-izolimit/60%Daily2020-03-15 13:04
https://kosovapost.net/qkuk-ja-dhe-shtate-spitalet-e-pergjithshme-kane-95-respiratore/60%Daily2020-03-15 12:53
https://kosovapost.net/edhe-ne-elbasan-nuk-ndalen-dasmat-marrin-nusen-me-pajton-pa-masa-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-15 12:45
https://kosovapost.net/coronavirusi-nuk-e-pengon-pejanin-te-martohet-me-dasme/60%Daily2020-03-15 12:37
https://kosovapost.net/osmani-dialogu-do-te-udhehiqet-nga-qeveria/60%Daily2020-03-15 12:32
https://kosovapost.net/votuesit-franceze-po-i-pastrojne-duart-me-dezinfektues-qe-te-parandalojne-perhapjen-e-coronavirusit-para-se-te-hedhin-voten-per-zgjedhjet-komunale/60%Daily2020-03-15 12:20
https://kosovapost.net/kurti-kerkon-falje-qe-nga-sot-per-dy-gjera/60%Daily2020-03-15 11:49
https://kosovapost.net/hoti-i-kunderpergjigjet-kurtit-taksa-duhet-te-hiqet-plotesisht-menjehere/60%Daily2020-03-15 11:45
https://kosovapost.net/tesla-seshte-kompania-e-vetme-fillestare-qe-po-e-nderron-auto-industrine/60%Daily2020-03-15 11:37
https://kosovapost.net/efekti-i-koronavirusit-thyhet-rekordi-i-te-gjitha-koherave-ne-counter-strike/60%Daily2020-03-15 11:30
https://kosovapost.net/franca-hyn-ne-fazen-e-trete-te-betejese-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-15 11:20
https://kosovapost.net/britani-foshnja-e-porsalindur-rezulton-pozitive-me-koronavirus/60%Daily2020-03-15 11:07
https://kosovapost.net/gruaja-e-kryeministrit-spanjoll-pozitive-me-koronavirus/60%Daily2020-03-15 11:02
https://kosovapost.net/kurti-ende-nuk-e-kam-bindur-ldk-ne-per-heqjen-e-pjesshme-te-takses/60%Daily2020-03-15 10:56
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-shaqirin-ky-eshte-vendimi-i-jurgen-klopp/60%Daily2020-03-15 10:47
https://kosovapost.net/izolohet-shyhrete-behluli-ne-brezovice-ben-apel-per-kujdes/60%Daily2020-03-15 10:43
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-merr-ne-dore-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-03-15 10:35
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-bote-kaos-ne-aeroportet-amerikane-spanja-ne-izolim-te-plote-franca-ne-votime/60%Daily2020-03-15 10:40
https://kosovapost.net/ferizajasve-te-ardhur-nga-shtetet-evropiane-i-kerkohet-te-vete-izolohen/60%Daily2020-03-15 10:30
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shuma-marramendese-qe-do-ta-humbte-premierliga-nese-sezoni-nuk-vazhdon-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-15 10:25
https://kosovapost.net/vellau-rrah-motren-ne-ferizaj-e-ben-per-spital/60%Daily2020-03-15 09:43
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-new-york/60%Daily2020-03-15 09:34
https://kosovapost.net/nje-banore-i-klines-arrestohet-pasi-shkeli-rregullat-e-izolimit-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-15 09:22
https://kosovapost.net/cristiano-ronaldo-ben-gjestin-e-madh-ne-lufte-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-15 09:11
https://kosovapost.net/angela-merkel-me-mesazh-per-koronavirusin-eshte-koha-te-deshmojme-sa-bejme-per-njeri-tjetrin/60%Daily2020-03-15 09:07
https://kosovapost.net/shkon-ne-18-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-03-15 08:46
https://kosovapost.net/digjet-nje-makine-ne-autostraden-shkup-tetove-video/60%Daily2020-03-15 08:15
https://kosovapost.net/kisha-anulon-meshat-e-se-dieles-per-besimtaret/60%Daily2020-03-15 10:19
https://kosovapost.net/gabimi-qe-nuk-duhet-te-beni-kurresesi-nese-dyshoni-qe-keni-koronavirus-ilaci-qe-sduhet-te-perdorni-ne-asnje-menyre/60%Daily2020-03-15 07:59
https://kosovapost.net/e-papritur-bill-gates-heq-dore-nga-microsoft/60%Daily2020-03-15 07:55
https://kosovapost.net/koronavirusi-microsofti-anulon-eventin-me-te-madh-te-vitit/60%Daily2020-03-15 07:50
https://kosovapost.net/mbreme-pati-feste-ne-kuvend-deputeti-i-vv-se-festoi-ditelindjen/60%Daily2020-03-15 07:47
https://kosovapost.net/iphone-12-vjen-me-kamere-tjeter-nga-11/60%Daily2020-03-15 07:45
https://kosovapost.net/bore-dhe-shi-sot-ne-kosove/60%Daily2020-03-15 07:41
https://kosovapost.net/ndalohen-hyrje-daljet-e-qytetareve-ne-komunen-e-malisheves/60%Daily2020-03-15 07:35
https://kosovapost.net/krijoni-dezinfektues-natyral-ne-kushte-shtepie/60%Daily2020-03-15 07:31
https://kosovapost.net/odat-ekonomike-me-konference-per-masat-e-ndermarra-per-covid-19/60%Daily2020-03-15 07:25
https://kosovapost.net/rexhep-selimin-e-ze-ditelindja-ne-kuvend-koleget-i-bejne-surprize/60%Daily2020-03-15 00:40
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-qe-iu-bene-donald-trump-rreth-dyshimit-per-koronavirus/60%Daily2020-03-15 00:31
https://kosovapost.net/kina-e-fiton-luften-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-03-14 23:00
https://kosovapost.net/thirrja-e-kurtit-qendroni-ne-shtepi-degjoni-ekspertet-dhe-mos-u-frikesoni/60%Daily2020-03-14 22:37
https://kosovapost.net/mitrovicen-e-kaplon-heshtja-foto/60%Daily2020-03-14 22:30
https://kosovapost.net/piloti-i-kohes-se-enver-hoxhes-i-shkruan-leter-ish-luftetares-se-uck-se-qe-mori-medaljen-shote-galica/60%Daily2020-03-14 22:24
https://kosovapost.net/sampdoria-rekord-te-prekurish-me-coronavirus/60%Daily2020-03-14 22:09
https://kosovapost.net/rritet-cmimi-i-limonit-ne-kosove/60%Daily2020-03-14 21:58
https://kosovapost.net/bekim-jashari-flet-per-albin-kurtin-ky-eshte-vleresimi-i-tij-per-te/60%Daily2020-03-14 21:55
https://kosovapost.net/lajm-fantastik-nga-londra-zbulohet-vaksina-kunder-koronavirusit-testohet-suksesshem/60%Daily2020-03-14 21:43
https://kosovapost.net/bekim-jashari-flet-per-hashim-thacin-ja-si-e-pershkruan-figuren-e-tij/60%Daily2020-03-14 21:40
https://kosovapost.net/messi-mesazh-te-forte-shijoni-momentet-prane-familjesnuk-mund-ti-keni-gjithmone/60%Daily2020-03-14 21:25
https://kosovapost.net/bekim-jashari-tregon-kush-eshte-shefi-i-skenderajt-ai-apo-sami-lushtaku/60%Daily2020-03-14 21:14
https://kosovapost.net/shitet-djath-i-prishur-ne-etc/60%Daily2020-03-14 20:57
https://kosovapost.net/haziri-zoti-ka-thene-ti-ruaju-pak-une-te-ruaj-shume/60%Daily2020-03-14 20:45
https://kosovapost.net/si-ti-pastrojme-celularet-ne-menyre-higjienike/60%Daily2020-03-14 20:40
https://kosovapost.net/parashikimi-i-autoriteteve-amerikane-po-mos-te-merrnim-masa-deri-ne-1-7-milione-te-vdekur-ne-shba/60%Daily2020-03-14 20:33
https://kosovapost.net/situata-me-koronavirus-qeveria-kurti-parasheh-buxhet-shtese-per-rastet-sociale/60%Daily2020-03-14 20:21
https://kosovapost.net/franca-ne-karantine-mbyllen-dyqanet-dhe-njerezit-detyrohen-te-qendrojne-ne-shtepi/60%Daily2020-03-14 20:05
https://kosovapost.net/lajmi-i-mire-analizat-dalin-negative-per-100-raste-te-dyshuara/60%Daily2020-03-14 19:41
https://kosovapost.net/bashkesia-islame-pezullon-aktivitetet-per-ta-mbrojtur-shendetin-e-popullates-kisha-katolike-refuzon/60%Daily2020-03-14 19:35
https://kosovapost.net/edhe-kjo-komune-e-kosoves-hyne-ne-karantine/60%Daily2020-03-14 19:06
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-populli-yne-ka-tradite-ne-mirembajtjen-dhe-kujdesin-higjienik/60%Daily2020-03-14 18:58
https://kosovapost.net/ambasada-gjermane-ne-kosove-mbyll-perkohesisht-sherbimin-e-vizave-pas-situates-me-koronavirus/60%Daily2020-03-14 18:50
https://kosovapost.net/nese-infektoheni-me-koronavirus-perdorni-paracetomal-e-jo-brufen/60%Daily2020-03-14 18:33
https://kosovapost.net/konjufca-i-shkruan-borell-it-perdorni-autoritetin-tuaj-qe-te-lirohet-nezir-mehmetaj-nga-burgu-i-serbise/60%Daily2020-03-14 18:23
https://kosovapost.net/37-vjecarja-e-konfirmuar-me-koronavirus-vie-nga-komuna-e-malisheves/60%Daily2020-03-14 18:14
https://kosovapost.net/shkon-ne-5-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-14 18:05
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-dy-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-03-14 18:01
https://kosovapost.net/parandalimi-i-perhapjes-se-covid-19-ne-shtepi-dhe-komunitete/60%Daily2020-03-14 17:48
https://kosovapost.net/kusari-tregon-se-nje-deputete-e-kuvendit-eshte-e-izoluar/60%Daily2020-03-14 17:43
https://kosovapost.net/miratohet-mocioni-i-pozites-buxheti-shqyrtohet-me-procedure-te-pershpejtuar/60%Daily2020-03-14 17:28
https://kosovapost.net/pas-ores-1900-dalin-rezultatet-e-90-personave-te-dyshuar-per-koronavirus/60%Daily2020-03-14 17:21
https://kosovapost.net/si-te-bejme-dezinfektues-ne-kushte-shtepiake/60%Daily2020-03-14 17:10
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-fundit-per-podujeven-i-marr-nga-presidenti-thaci/60%Daily2020-03-14 16:50
https://kosovapost.net/kompanite-telefonike-ne-itali-ofrojne-internet-e-minuta-falas-per-klientet-e-tyre/60%Daily2020-03-14 16:43
https://kosovapost.net/svecla-vizitoi-policet-dhe-pikat-e-kalimit-kufitar-me-maqedonine-veriore/60%Daily2020-03-14 16:36
https://kosovapost.net/haradinaj-qytetaret-do-ishin-gezur-shume-me-na-ra-koronavirusi/60%Daily2020-03-14 16:28
https://kosovapost.net/thirrja-e-terrnaves-shtyni-synetite-mevludet-fejesat-e-dasmat/60%Daily2020-03-14 16:17
https://kosovapost.net/ldk-mbeshtet-qeverine-qe-sot-te-kalojne-te-dy-leximet-per-buxhetin/60%Daily2020-03-14 15:53
https://kosovapost.net/france-zgjedhjet-lokale-do-te-mbahen-perkunder-shqetesimeve-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-14 15:49
https://kosovapost.net/bik-u-pezullon-xhumane-dhe-merr-nje-sere-vendimesh-per-tu-mbrojtur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-14 15:34
https://kosovapost.net/kurti-kerkon-nga-deputetet-te-votohet-buxheti-per-shkak-te-situates/60%Daily2020-03-14 15:30
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-transporti-publik-do-ta-vazhdoje-funksionimin/60%Daily2020-03-14 15:27
https://kosovapost.net/selimi-projektligji-per-buxhetin-te-behet-me-procedure-te-pershpejtuar/60%Daily2020-03-14 15:14
https://kosovapost.net/ministrise-se-shendetesise-i-dhurohen-40-000-maska-per-ballafaqim-me-koronavirusin/60%Daily2020-03-14 15:12
https://kosovapost.net/77-vjecari-me-koronavirus-ne-gjendje-pak-me-te-renduar-dy-te-tjeret-stabile/60%Daily2020-03-14 15:05
https://kosovapost.net/masat-kunder-koronavirusit-mie-kerkon-qe-kompanite-nderkombetare-te-dorezojne-emrat-e-drejtuesve-te-automjeteve/60%Daily2020-03-14 15:01
https://kosovapost.net/masat-e-qeverise-se-kosoves-per-koronavirusin-mund-te-sjellin-pasoja-serioze-per-ekonomine/60%Daily2020-03-14 14:54
https://kosovapost.net/studim-ata-qe-sherohen-nga-koronavirusi-mund-te-mbeten-me-pasoja/60%Daily2020-03-14 14:48
https://kosovapost.net/vendosen-dy-tenda-ne-oborrin-e-infektives-per-te-trajtuar-te-dyshuarit-me-koronavirus/60%Daily2020-03-14 14:45
https://kosovapost.net/zevendeskryeministrat-diskutojne-per-furnizimin-me-produkte-ushqimore-dhe-farmaceutike/60%Daily2020-03-14 14:35
https://kosovapost.net/deputeteve-iu-matet-temperatura-para-se-te-hyjne-ne-kuvend/60%Daily2020-03-14 14:26
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-i-karantinuar-ne-shtepi-tregon-si-shtyn-kohen/60%Daily2020-03-14 14:12
https://kosovapost.net/sulmohet-me-raketa-baza-ushtarake-amerikane-ne-irak/60%Daily2020-03-14 13:58
https://kosovapost.net/kuvajti-ndryshon-ezanin-si-pjese-e-masave-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-14 13:56
https://kosovapost.net/ikshpk-demanton-lajmin-per-dy-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-03-14 13:51
https://kosovapost.net/komunat-e-kosoves-raportojne-per-koronavirusin-nuk-kemi-raste-te-dyshuara/60%Daily2020-03-14 13:46
https://kosovapost.net/rendohet-gjendja-ne-spanje-1500-raste-te-reja-te-koronavirusit-per-24-ore/60%Daily2020-03-14 13:40
https://kosovapost.net/ujesjellesi-premton-furnizim-me-uji-pa-nderprerje/60%Daily2020-03-14 13:38
https://kosovapost.net/%e2%80%8bnje-i-dyshuar-me-koronavirus-ne-podujeve/60%Daily2020-03-14 13:34
https://kosovapost.net/ministri-vitia-masat-e-ndermara-kunder-covid-19-do-te-parandalojne-perhapjen-e-madhe-te-tij/60%Daily2020-03-14 13:21
https://kosovapost.net/edhe-dy-raste-me-koronavirus-ne-kline/60%Daily2020-03-14 13:16
https://kosovapost.net/kryeministri-ben-thirrje-per-kujdes-te-shtuar-por-pa-frike/60%Daily2020-03-14 13:11
https://kosovapost.net/atk-ja-jep-njoftimin-e-fundit-per-rastet-e-trajtuara-te-rritjes-se-cmimeve/60%Daily2020-03-14 12:59
https://kosovapost.net/sipas-shkencetareve-te-harvardit-ky-eshte-trajtimi-i-vetem-per-koronavirus/60%Daily2020-03-14 12:54
https://kosovapost.net/bqk-ja-ka-nje-njoftim-per-bankat/60%Daily2020-03-14 12:50
https://kosovapost.net/oda-ekonomike-kerkon-ndalimin-e-kredive-per-bizneset-per-tre-muaj/60%Daily2020-03-14 12:39
https://kosovapost.net/samiti-i-lidereve-do-te-zhvillohet-nepermjet-telekonferences/60%Daily2020-03-14 12:36
https://kosovapost.net/mjeket-e-vetizoluar-ne-viti-sjane-testuar-per-koronavirus-ramadani-thote-se-do-tu-vije-koha/60%Daily2020-03-14 12:30
https://kosovapost.net/ish-shefi-i-nato-s-javier-solana-i-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-14 12:22
https://kosovapost.net/vitia-thote-se-rezervat-e-materialit-mbrojtes-do-te-dergohen-ne-viti-e-kline/60%Daily2020-03-14 12:15
https://kosovapost.net/koronavirusi-dhe-gripi-sezonal-nuk-kane-asnje-dallim-kjo-e-ben-te-veshtire-te-dallohen/60%Daily2020-03-14 12:04
https://kosovapost.net/vuciq-i-siguron-serbet-se-kane-furnizime-per-nje-vit/60%Daily2020-03-14 11:31
https://kosovapost.net/i-prekuri-i-trete-me-koronavirus-i-aferm-i-77-vjecarit-nga-vitia/60%Daily2020-03-14 11:29
https://kosovapost.net/drejtori-i-ishp-se-kosovarevenese-i-keni-keto-tre-shenja-mund-te-jeni-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-14 12:10
https://kosovapost.net/vdes-hoxha-i-ri-nga-mitrovica/60%Daily2020-03-14 11:09
https://kosovapost.net/telefoni-rreziku-me-i-madh-per-perhapjen-e-koronavirusit-ja-si-duhet-te-veproni/60%Daily2020-03-14 11:02
https://kosovapost.net/shkon-ne-38-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-14 10:57
https://kosovapost.net/edhe-nje-i-prekur-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-14 10:47
https://kosovapost.net/gjendja-e-dy-pacienteve-te-prekur-me-coronavirus-eshte-stabile/60%Daily2020-03-14 10:39
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-mitrovice-kater-te-lenduar/60%Daily2020-03-14 10:35
https://kosovapost.net/45434-2/60%Daily2020-03-14 10:25
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-solidarizohet-me-vitiasit-premton-1500-maska/60%Daily2020-03-14 09:53
https://kosovapost.net/nuk-anulohen-zgjedhjet-podujeva-neser-voton/60%Daily2020-03-14 09:50
https://kosovapost.net/greqi-shenohet-viktima-e-dyte-nga-covid-19/60%Daily2020-03-14 09:33
https://kosovapost.net/i-semuri-nga-vitia-ishte-nekontakt-me-shume-presona-zyrtaret-shendetesore-do-te-hulumtohen-kontaktet/60%Daily2020-03-14 10:05
https://kosovapost.net/coronavirusi-cfare-eshte-covid-19-si-transmetohet-dhe-sa-mund-te-zgjase/60%Daily2020-03-14 09:37
https://kosovapost.net/klina-ne-karantine-ne-mungese-te-mjeteve-mbrojtese-ska-kapacitet-te-kontrolloje-situaten/60%Daily2020-03-14 09:08
https://kosovapost.net/sot-vendoset-nese-do-te-mbahen-zgjedhjet-ne-podujeve/60%Daily2020-03-14 08:55
https://kosovapost.net/kosova-mbyll-kufijte-tokesor-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-14 08:53
https://kosovapost.net/virusi-corona-jete-pa-kontakte-sociale/60%Daily2020-03-14 08:40
https://kosovapost.net/shahini-shba-ja-deshiron-ta-heq-kosoven-nga-agjenda-e-problemeve/60%Daily2020-03-14 08:37
https://kosovapost.net/gjermania-ndan-550-miliarde-euro-per-kompanite-e-prekura-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-14 08:34
https://kosovapost.net/kosova-deri-ne-vitin-2023-mund-ta-dorezoje-kerkesen-per-statusit-e-kandidatit-per-be/60%Daily2020-03-14 08:43
https://kosovapost.net/moti-per-kater-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-03-14 08:27
https://kosovapost.net/koronavirusi-ndikon-edhe-tek-gjumi-keshilla-si-te-flini-me-mire/60%Daily2020-03-13 23:16
https://kosovapost.net/perfillet-urdhri-i-kurtit-pamje-ekskluzive-te-policise-ne-hyrje-dalje-te-ketij-qyteti/60%Daily2020-03-13 22:58
https://kosovapost.net/abdixhiku-dyqanet-ushqimore-dhe-farmacite-do-te-mbesin-te-hapura/60%Daily2020-03-13 22:32
https://kosovapost.net/selmanaj-propozon-pezullimin-e-pageses-se-kredive-gjate-tre-muajve-te-ardhshem/60%Daily2020-03-13 22:28
https://kosovapost.net/dy-persona-nga-ferizaj-dyshohet-se-jane-prekur-me-coronavirus/60%Daily2020-03-13 22:24
https://kosovapost.net/cilat-jane-10-masat-qe-i-mori-sonte-qeveria-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-13 22:21
https://kosovapost.net/kuvendi-neser-mban-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-13 22:06
https://kosovapost.net/donald-trump-do-te-testohet-per-koronavirus/60%Daily2020-03-13 21:48
https://kosovapost.net/e-ka-gati-marreveshjen-me-vuciqin-reagon-thaci/60%Daily2020-03-13 21:31
https://kosovapost.net/koronavirusi-nderpritet-transporti-nderurban-ne-kosove/60%Daily2020-03-13 20:54
https://kosovapost.net/fifa-rekomandon-shtyrjen-e-ndeshjeve-te-kosoves/60%Daily2020-03-13 20:49
https://kosovapost.net/a-ka-rezerva-te-mjaftueshme-te-miellit-video/60%Daily2020-03-13 20:45
https://kosovapost.net/45363-2/60%Daily2020-03-13 20:20
https://kosovapost.net/lajm-me-rendesi-per-gjithe-ata-qe-duan-te-aterojne-nga-aeroporti-i-prishtines/60%Daily2020-03-13 20:19
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-komuna-e-klines-dhe-e-vitise-futen-ne-karantine/60%Daily2020-03-13 20:06
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-mbyllen-lokalet-kafiterite-kompanite-private/60%Daily2020-03-13 19:58
https://kosovapost.net/kthehen-i-ftohti-shiu-e-bora-ne-kosove/60%Daily2020-03-13 19:55
https://kosovapost.net/qkuk-pervec-larjes-se-duarve-dhe-maskave-te-nderrohen-edhe-rrobat-pasi-te-jeni-kthyer-ne-shtepi/60%Daily2020-03-13 19:52
https://kosovapost.net/skandaloze-kosoven-e-mberthen-paniku-deputeti-tallet-me-mbishkrime-palidhje/60%Daily2020-03-13 19:47
https://kosovapost.net/paralajmeron-guvernatori-deri-ne-9-muaj-mund-te-zgjase-kriza-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-13 19:25
https://kosovapost.net/kur-ke-nje-profesioniste-si-arben-vitia-ne-poziten-politike-si-rasti-msh-se-si-udheheqes-e-ke-me-lehte-me-marr-vendime/60%Daily2020-03-13 19:30
https://kosovapost.net/ky-fshat-i-kosoves-do-te-vendoset-ne-karantine/60%Daily2020-03-13 19:11
https://kosovapost.net/izolohen-familjaret-e-77-vjecarit-nga-vitia-i-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-13 19:00
https://kosovapost.net/coronavirusi-kqz-neser-vendos-se-a-do-te-kete-zgjedhje-te-dielen-ne-podujeve/60%Daily2020-03-13 18:53
https://kosovapost.net/pas-rastit-te-77-vjecarit-me-koronavirus-izolohet-krejt-fshati-stubell/60%Daily2020-03-13 18:46
https://kosovapost.net/kur-eshte-ndjeshmeria-me-e-madhe-ndaj-koronavirusit-flasin-doktoret/60%Daily2020-03-13 18:30
https://kosovapost.net/komuna-e-vitise-nuk-e-ka-informacionin-e-konfirmuar-nese-77-vjecari-eshte-nga-komuna-e-tyre/60%Daily2020-03-13 18:24
https://kosovapost.net/i-jepet-lamtumira-e-fundit-veteranit-te-uck-se-halit-fejzullahi-video/60%Daily2020-03-13 18:16
https://kosovapost.net/obsh-europa-eshte-bere-epiqendra-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-13 17:57
https://kosovapost.net/veseli-porosite-qytetaret-te-shtojne-kujdesin-por-jo-panikun/60%Daily2020-03-13 17:52
https://kosovapost.net/77-vjecari-i-prekur-nga-koronavirus-kishte-ardh-para-pak-ditesh-nga-italia/60%Daily2020-03-13 17:49
https://kosovapost.net/qeveria-mbledhje-urgjente-ne-oren-1900-pas-2-rasteve-me-koronavirus/60%Daily2020-03-13 17:37
https://kosovapost.net/izolohen-tri-familje-ne-kline-kishin-kontakt-me-italianen-e-infektuar/60%Daily2020-03-13 17:31
https://kosovapost.net/ja-ne-cilin-qytet-te-kosoves-punonte-italianja-e-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-13 17:26
https://kosovapost.net/thaci-flet-per-takimin-me-kurtin-ishte-nje-takim-korrekt-konstruktiv-dhe-permbajtjesor/60%Daily2020-03-13 17:12
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-deklarohet-pas-rasteve-me-koronavirus/60%Daily2020-03-13 17:05
https://kosovapost.net/te-prekurit-me-koronavirus-nje-77-vjecar-nga-vitia-dhe-nje-20-vjecare-shtetase-italiane/60%Daily2020-03-13 16:57
https://kosovapost.net/kurti-qeveria-eshte-me-juve-e-shteti-eshte-per-juve/60%Daily2020-03-13 16:47
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-dy-persona-preken-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-13 16:53
https://kosovapost.net/kurti-e-vitia-ne-konference-urgjente-dyshohet-per-rastet-e-para-per-koronavirus/60%Daily2020-03-13 16:25
https://kosovapost.net/kurti-paralajmeron-konference-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-13 16:14
https://kosovapost.net/deputetja-shqiptare-testohet-per-koronavirus/60%Daily2020-03-13 15:51
https://kosovapost.net/kishte-premtuar-kurti-mban-fjalen-qendron-me-shume-se-40-minuta-ne-takim-me-thacin/60%Daily2020-03-13 15:42
https://kosovapost.net/solidarizohet-ne-kohen-e-krizes-derivatet-8-cent-me-lire-ne-shell-kosova/60%Daily2020-03-13 15:34
https://kosovapost.net/masat-ndaj-koronavirusit-ferizaj-mbyll-tri-tregje/60%Daily2020-03-13 15:04
https://kosovapost.net/spanja-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme-per-15-dite/60%Daily2020-03-13 15:01
https://kosovapost.net/thaci-kurtit-hajde-kryeminister-se-e-kemi-bo-mos-me-u-pershendet-me-duar/60%Daily2020-03-13 14:41
https://kosovapost.net/blerim-reka-takohet-me-ambasadoren-suedeze-karin-hernmarck/60%Daily2020-03-13 14:43
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-shumepritur-ndermjet-kryeministrit-kurti-dhe-presidentit-thaci/60%Daily2020-03-13 14:29
https://kosovapost.net/mos-pranoni-mysafir-ne-shtepi-apelon-ministri-i-shendetesise/60%Daily2020-03-13 14:15
https://kosovapost.net/dy-futbolliste-shqiptare-ne-karantine/60%Daily2020-03-13 14:22
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-planifikon-mbajtjen-e-mesimit-online/60%Daily2020-03-13 13:48
https://kosovapost.net/kurti-siguron-qytetaret-mos-i-vershoni-marketet-nuk-do-kete-mungese-ushqimi/60%Daily2020-03-13 13:59
https://kosovapost.net/enca-pretendon-se-do-jete-nena-me-e-mire-ne-bote/60%Daily2020-03-13 13:41
https://kosovapost.net/gjini-mbrojtja-e-personelit-shendetesore-eshte-jetike-ne-lufte-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-13 13:25
https://kosovapost.net/barnatoret-rritin-cmimet-e-maskave-dhe-dezinfektuesve-ne-menyre-te-frikshme-cmimi-i-tyre-shkon-deri-ne-25-euro/60%Daily2020-03-13 13:23
https://kosovapost.net/kurti-sot-takohem-me-thaqin-ne-ora-15-por-pa-shtrengim-duarsh/60%Daily2020-03-13 13:29
https://kosovapost.net/a-e-transmeton-virusin-nese-je-sheruar-ja-si-pergjigjet-doktori/60%Daily2020-03-13 13:13
https://kosovapost.net/rekomandohet-mbyllja-e-kufijve-te-kosoves-me-te-gjitha-shtetet-fqinje/60%Daily2020-03-13 13:14
https://kosovapost.net/viti-ekipi-mjekesor-ne-karantine-pasi-kontrolli-80-vjecarin-e-kthyer-nga-italia/60%Daily2020-03-13 12:50
https://kosovapost.net/thaci-oligarket-dhe-mafija-udheheq-me-komunen-e-obiliqit/60%Daily2020-03-13 13:04
https://kosovapost.net/njoftim-me-rendesi-per-diasporen-nga-aeroporti-i-prishtines/60%Daily2020-03-13 12:32
https://kosovapost.net/ne-kosove-93-raste-te-dyshuara-jane-testuar-te-gjitha-kane-rezultuar-negative/60%Daily2020-03-13 12:28
https://kosovapost.net/pezullohen-champions-europa-league-dhe-premier-league/60%Daily2020-03-13 12:13
https://kosovapost.net/nje-mjek-i-spitalit-te-durresit-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-03-13 12:05
https://kosovapost.net/kqz-nuk-do-te-anulohen-zgjedhjet-ne-podujeve/60%Daily2020-03-13 12:01
https://kosovapost.net/mpjd-pezullon-apostilimin-dhe-legalizimin-e-dokumenteve-vec-rasteve-emergjente/60%Daily2020-03-13 11:52
https://kosovapost.net/italia-i-ofron-kosoves-pajisje-mbrojtese-ndaj-koronavirusit-2/60%Daily2020-03-13 11:43
https://kosovapost.net/ja-cilat-mjete-do-te-lejohen-te-qarkullojne-ne-kufirin-kosove-shqiperi/60%Daily2020-03-13 11:42
https://kosovapost.net/rreziku-nga-koronavirusi-keto-jane-rezervat-qe-i-posedon-kosova/60%Daily2020-03-13 11:39
https://kosovapost.net/neser-dezinfektohen-te-gjitha-xhamite-ne-kosove/60%Daily2020-03-13 11:30
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-shtetrrethimin-509-shofere-ndeshkohen-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-13 11:21
https://kosovapost.net/shkon-ne-33-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-13 11:14
https://kosovapost.net/italia-i-ofron-kosoves-pajisje-mbrojtese-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-03-13 11:09
https://kosovapost.net/personeli-mjekesor-ne-shqiperi-me-transport-te-posacem/60%Daily2020-03-13 11:06
https://kosovapost.net/mkrs-ja-anulon-aktivitetet-kulturore-ne-vartesi-te-saj/60%Daily2020-03-13 11:01
https://kosovapost.net/anulohet-retrospektiva-e-arta-dobroshit-ne-kinemane-armata/60%Daily2020-03-13 10:55
https://kosovapost.net/shifrat-e-fundit-mbi-69-mije-njerez-jane-sheruar-nga-koronavirusi-rreth-4-900-kane-humbur-jeten/60%Daily2020-03-13 10:34
https://kosovapost.net/kfor-misioni-yne-sot-nuk-ndryshon-nga-ai-qe-kishim-20-vjet-me-pare/60%Daily2020-03-13 10:29
https://kosovapost.net/izolohet-evropa-masa-te-rrepta-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-13 10:28
https://kosovapost.net/ju-lutem-merrni-parasysh-te-moshuarit-dhe-te-dobetit-ata-jane-me-te-ndjeshem-nga-virusi/60%Daily2020-03-13 10:17
https://kosovapost.net/ska-takim-te-caktuar-me-kurtin-por-thaci-thote-se-eshte-i-gatshem/60%Daily2020-03-13 10:09
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavirusi-elvana-gjata-anulon-te-gjitha-koncertet-i-laj-duart-per-cdo-5-minuta/60%Daily2020-03-13 10:04
https://kosovapost.net/45125-2/60%Daily2020-03-13 10:06
https://kosovapost.net/pas-pak-minutave-vendoset-per-faljen-e-xhumase-dhe-namazet-tjera/60%Daily2020-03-13 09:22
https://kosovapost.net/turqia-shenon-rastin-e-dyte-me-koronavirus/60%Daily2020-03-13 08:48
https://kosovapost.net/italia-me-masa-te-rrepta-nese-je-me-koronavirus-dhe-del-ne-rruge-mund-te-denohesh-deri-ne-21-vite-burg/60%Daily2020-03-13 08:33
https://kosovapost.net/shqiperia-mbyll-kufirin-me-kosoven/60%Daily2020-03-13 08:29
https://kosovapost.net/cka-thone-kembet-tuaja-per-shendetin/60%Daily2020-03-13 08:24
https://kosovapost.net/peter-beyer-tarifa-te-hiqet-pa-kushte-dhe-dialogu-te-rifilloje-sa-me-shpejt/60%Daily2020-03-13 08:13
https://kosovapost.net/ata-qe-dyshojne-se-jane-prekur-nga-koronavirusi-fillimisht-te-drejtohen-ne-qmf/60%Daily2020-03-13 08:11
https://kosovapost.net/be-jemi-te-vetmit-lehtesues-ne-dialogun-beograd-prishtine/60%Daily2020-03-13 07:54
https://kosovapost.net/qeveria-planifikon-ti-preke-taksat/60%Daily2020-03-13 07:52
https://kosovapost.net/haxhiu-do-ta-denoncojme-secilin-punedhenes-qe-e-shkele-vendimin-e-qeverise/60%Daily2020-03-13 07:47
https://kosovapost.net/rritet-me-shpejtesi-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-serbi/60%Daily2020-03-13 07:40
https://kosovapost.net/basha-per-mjeket-jeni-heronjte-tane/60%Daily2020-03-13 07:25
https://kosovapost.net/turqia-do-te-ofroje-arsim-ne-distance-ne-nivel-kombetar-ne-kuader-te-parandalimit-te-koronavirusit/60%Daily2020-03-13 07:22
https://kosovapost.net/keshtu-duket-sot-tirana-video/60%Daily2020-03-13 07:17
https://kosovapost.net/gruaja-e-kryeministrit-kanadez-me-koronavirus-veteizolohet-justin-trudeau/60%Daily2020-03-13 07:11
https://kosovapost.net/moti-sot-43/60%Daily2020-03-13 07:07
https://kosovapost.net/arsenali-anulon-ndeshjet-e-planifikuara-trajneri-arteta-preket-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-12 22:46
https://kosovapost.net/mjekja-thumbon-me-deklaraten-tiu-sheroje-ronaldo-se-e-paguani-1-milion-euro-ne-muaj/60%Daily2020-03-12 22:36
https://kosovapost.net/veterani-i-uck-se-ofron-5000-kg-miell-falas-per-100-familje-skamnore/60%Daily2020-03-12 22:08
https://kosovapost.net/gazetari-britanik-kosova-po-vete-izolohet-per-te-mbajtur-statusin-pa-koronavirus/60%Daily2020-03-12 22:01
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-gjakovares-qe-shkoi-ne-qkuk-pas-dyshimit-se-eshte-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-12 21:53
https://kosovapost.net/macron-njofton-mbylljen-e-shkollave-dhe-universiteteve/60%Daily2020-03-12 21:43
https://kosovapost.net/nder-te-i-infektuarit-ne-itali-perfshihen-femije-dhe-foshnje/60%Daily2020-03-12 21:35
https://kosovapost.net/20-vjecarja-nga-gjakova-niset-me-urgjence-per-ne-qkuk-dyshohet-per-koronavirus/60%Daily2020-03-12 21:22
https://kosovapost.net/mikrobiologu-tregon-nese-temperatura-e-larte-shkaterron-koronavirusin/60%Daily2020-03-12 21:15
https://kosovapost.net/koronavirusi-kryeministri-kanadez-dhe-bashkeshortja-e-tij-vete-izolohen/60%Daily2020-03-12 20:48
https://kosovapost.net/ne-britanin-e-madhe-aeroportet-metrote-dhe-rruget-e-qyteteve-totalisht-te-zbrazura/60%Daily2020-03-12 20:28
https://kosovapost.net/covid-19-dyshohet-se-ka-prekur-edhe-trump-dhe-trudeau-video/60%Daily2020-03-12 20:04
https://kosovapost.net/selimi-ka-marreveshje-te-gatshme-thaci-vuciq-ja-per-qfare-behet-fjale/60%Daily2020-03-12 19:58
https://kosovapost.net/gjashte-raste-te-reja-adresohen-ne-klinike-infektive-te-dyshuar-me-koronavirus/60%Daily2020-03-12 19:43
https://kosovapost.net/imazhet-tmerruese-te-pacientit-si-i-shkaterron-koronavirusi-mushkerite/60%Daily2020-03-12 19:24
https://kosovapost.net/nderpriten-fluturimet-nga-kosova-drejt-zvicres-gjermanise-frances-italise-dhe-anasjelltas/60%Daily2020-03-12 18:56
https://kosovapost.net/rumani-mandatari-per-kryeminister-terhiqet-ne-mes-te-krizes-me-koronavirusin/60%Daily2020-03-12 18:49
https://kosovapost.net/vdes-ish-futbollisti-shqiptar-shkaku-i-koronavirusit-presin-ngushellime-edhe-me-sms/60%Daily2020-03-12 18:08
https://kosovapost.net/kryeministri-i-ketij-shteti-dyshohet-se-eshte-prekur-nga-koronavirusi-foto/60%Daily2020-03-12 18:00
https://kosovapost.net/a-do-te-mbahen-zgjedhjet-ne-podujeve-te-dielen-kqz-e-konfirmon/60%Daily2020-03-12 17:49
https://kosovapost.net/frika-nga-karantina-qytetaret-presin-me-ore-te-tera-para-fabrikave-per-tu-furnizuar-me-miell/60%Daily2020-03-12 18:03
https://kosovapost.net/edhe-te-premten-mot-pranveror-ne-kosove-ne-fundjave-dimri-tenton-edhe-nje-rikthim/60%Daily2020-03-12 17:36
https://kosovapost.net/sqarim-nga-shell-kosova/60%Daily2020-03-12 17:22
https://kosovapost.net/rritja-e-cmimeve-ne-barnatore-reagon-shoqata-farmaceutike/60%Daily2020-03-12 17:04
https://kosovapost.net/apostolova-takon-kurtin-e-konsideron-pozitive-heqjen-graduale-te-tarifes-ndaj-serbise/60%Daily2020-03-12 16:56
https://kosovapost.net/borelli-mbeshtet-kurtin-per-udheheqes-te-dialogut-me-serbine-por-ka-nje-kerkese/60%Daily2020-03-12 16:49
https://kosovapost.net/rukiqi-kosova-ka-mallra-te-mjaftueshme-per-te-kaluar-nje-kohe-te-gjate/60%Daily2020-03-12 16:40
https://kosovapost.net/konjufca-ia-refuzon-kerkesen-per-vizite-zyrtarit-serb-i-kerkon-lirimin-e-nezir-mehmetajt/60%Daily2020-03-12 16:12
https://kosovapost.net/komuna-e-skenderajt-ndau-400-pako-ushqimore-per-familjet-ne-asistence-sociale/60%Daily2020-03-12 15:44
https://kosovapost.net/ministri-vitia-nuk-ka-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-12 15:34
https://kosovapost.net/shkalla-e-mortalitetit-nga-koronavirusi-sipas-moshes/60%Daily2020-03-12 15:26
https://kosovapost.net/marketet-qe-rrisin-cmimet-e-artikujve-do-te-perballen-me-ligjin/60%Daily2020-03-12 15:23
https://kosovapost.net/qeveria-formon-komision-te-vecante-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-12 15:12
https://kosovapost.net/te-shtena-ne-prishtine-ka-te-lenduar/60%Daily2020-03-12 15:04
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-ku-mund-te-vendosen-karantinat-ne-kosove/60%Daily2020-03-12 15:02
https://kosovapost.net/twitter-obligon-personelin-te-punoje-nga-shtepia-nga-shkaku-i-koronavirusit/60%Daily2020-03-12 14:55
https://kosovapost.net/shba-per-shkak-te-koronavirusit-ndalon-programet-e-shkembimit-nderkombetar/60%Daily2020-03-12 14:52
https://kosovapost.net/koronavirusi-prek-me-se-shumti-te-moshuarit-dhe-te-semuret-kronik/60%Daily2020-03-12 14:50
https://kosovapost.net/si-te-flasim-me-femijet-rreth-coronavirusit/60%Daily2020-03-12 14:47
https://kosovapost.net/pezullohen-fluturimet-nga-gjermania-franca-zvicra-drejt-kosoves/60%Daily2020-03-12 14:41
https://kosovapost.net/koronavirusi-nderhyn-obsh-euro-2020-rrezikon-te-mos-zhvillohet/60%Daily2020-03-12 14:21
https://kosovapost.net/mes-te-infektuarve-ne-greqi-jane-edhe-4-shqiptare/60%Daily2020-03-12 14:08
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-aak-se-mungon-ldk/60%Daily2020-03-12 14:05
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-dyte-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-12 13:51
https://kosovapost.net/keshtu-po-e-ndjek-koronavirusin-anita-haradinaj/60%Daily2020-03-12 13:44
https://kosovapost.net/koronavirusi-ambasada-e-kosoves-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret-qe-jetojne-ne-gjermani/60%Daily2020-03-12 13:43
https://kosovapost.net/%e2%80%8bujesjellesi-prishtina-nis-zbatimin-e-masave-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-12 13:41
https://kosovapost.net/naomi-campbell-harron-te-dukurit-ne-mode-shkon-me-kostum-special-mbrojtes-ne-aeroport/60%Daily2020-03-12 13:36
https://kosovapost.net/mbyllen-edhe-konviktet-studentet-duhet-te-largohen-deri-te-premten-ne-ora-1400/60%Daily2020-03-12 13:33
https://kosovapost.net/rritja-e-cmimeve-atk-ja-pranon-228-thirrje-nga-qytetaret/60%Daily2020-03-12 13:24
https://kosovapost.net/tri-zakone-te-nje-femije-gjenial/60%Daily2020-03-12 13:11
https://kosovapost.net/sulmohet-baza-ushtarake-ne-irak-humbin-jeten-dy-amerikane-dhe-nje-britanik/60%Daily2020-03-12 13:08
https://kosovapost.net/autoriteti-i-konkurrences-per-ngritjen-e-cmimeve-me-15-inspektore-ne-terren/60%Daily2020-03-12 13:02
https://kosovapost.net/dyshimet-e-para-si-u-infektuan-me-koronavirus-tom-dhe-partnerja-e-tij/60%Daily2020-03-12 12:51
https://kosovapost.net/ne-cilin-vend-eshte-shkalla-me-e-larte-e-larjes-se-duarve-kosova-ne-cilin-vend-renditet/60%Daily2020-03-12 12:54
https://kosovapost.net/kastrati-te-bashkohemi-edhe-njehere-ta-tejkalojme-edhe-kete-sprove/60%Daily2020-03-12 12:41
https://kosovapost.net/pershendetje-e-pazakonte-e-kryeministrit-kurti-me-shefin-e-eulex-it-wigemark-foto/60%Daily2020-03-12 12:17
https://kosovapost.net/veliu-kerkon-mbylljen-e-shkollave-ne-veri-sipas-vendimit-te-qeverise/60%Daily2020-03-12 11:56
https://kosovapost.net/shkon-ne-23-numri-i-personave-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-12 11:40
https://kosovapost.net/protestojne-punetoret-e-ujesjellesit-kerkojne-shkarkimin-e-bordit/60%Daily2020-03-12 11:29
https://kosovapost.net/tha-se-u-diagnostikua-me-koronavirus-fansat-se-lene-gje-pa-i-thene-te-dashurit-te-rina-balajt/60%Daily2020-03-12 11:19
https://kosovapost.net/bebe-rexha-qeteson-fansat-cdo-gje-do-te-shkoje-mire-cdo-gje-do-te-jete-ne-rregull-terapistet-e-mi-thone/60%Daily2020-03-12 11:10
https://kosovapost.net/rukiqi-thirrje-bizneseve-ti-mbushi-raftet-e-zbrazeta-miell-e-produkte-ka-mjaftueshem-ska-arsye-per-panik-e-as-rritje-cmimesh/60%Daily2020-03-12 11:37
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-priti-ne-takim-shefin-e-eulex-it-z-lars-gunnar-wigemark/60%Daily2020-03-12 10:59
https://kosovapost.net/pervec-barnatoreve-dhe-marketeve-italia-mbyll-te-gjitha-lokalet/60%Daily2020-03-12 10:56
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ne-moshen-39-vjecare-djali-i-heroit-selajdin-berisha/60%Daily2020-03-12 10:51
https://kosovapost.net/edhe-disa-persona-tjere-u-nenshtrohen-testeve-per-koronavirus-ne-qkuk/60%Daily2020-03-12 10:46
https://kosovapost.net/kjo-grimere-u-le-pa-mend-me-punen-e-saj/60%Daily2020-03-12 16:33
https://kosovapost.net/ja-cfare-shkruajne-mediat-serbe-per-mos-heqjen-e-takses-nga-albin-kurti/60%Daily2020-03-12 10:35
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-qe-mund-te-lajmeroni-ngritjen-e-cmimeve/60%Daily2020-03-12 10:29
https://kosovapost.net/takse-100-ndaj-serbise-200-ndaj-nesh/60%Daily2020-03-12 10:26
https://kosovapost.net/gold-ag-merrni-abdes-se-nuk-eshte-marre/60%Daily2020-03-12 10:27
https://kosovapost.net/keshilltarja-e-albulena-haxhiut-nuk-iu-japin-pushim-nga-puna-raportojeni-menjehere/60%Daily2020-03-12 10:18
https://kosovapost.net/sherohet-pacientja-0-e-prekur-nga-koronavirusi-ne-greqi/60%Daily2020-03-12 10:16
https://kosovapost.net/aktori-i-njohur-dhe-bashkeshortja-e-tij-semuren-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-12 10:09
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-tjeter-ndalon-vizitat-ne-te-gjitha-institucionet-korrektuese-dhe-te-paraburgimit/60%Daily2020-03-12 09:57
https://kosovapost.net/haziri-themelon-ekipin-ndersektorial-te-gjilanit-si-mase-preventive-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-12 09:43
https://kosovapost.net/perkunder-premtimeve-per-pagat-punetoret-e-trepces-as-sot-nuk-dalin-ne-pune/60%Daily2020-03-12 09:24
https://kosovapost.net/abazi-dhe-ambasadori-i-italise-diskutojne-per-masat-e-ndermarra-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-12 09:21
https://kosovapost.net/bislimi-kerkon-nga-atk-ja-masa-rigoroze-ndaj-bizneseve-qe-manipulojne-me-cmimet/60%Daily2020-03-12 09:15
https://kosovapost.net/bankat-shqiptare-keshillojne-klientet-sa-me-pak-kontakt-me-kartemonedhat/60%Daily2020-03-12 08:59
https://kosovapost.net/berjani-cmimi-i-naftes-me-i-liri-ne-20-vjetet-e-fundit/60%Daily2020-03-12 08:56
https://kosovapost.net/guteres-ben-thirrje-per-aksion-global-kunder-pandemise-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-12 08:52
https://kosovapost.net/ministrja-haxhiu-paralajmeron-marketet-qe-po-i-rritin-cmimet-e-ushqimeve-do-te-denoheni/60%Daily2020-03-12 08:34
https://kosovapost.net/masat-per-parandalim-te-coronavirusit-ekipet-e-profesionisteve-shendetesore-ne-terren/60%Daily2020-03-12 08:25
https://kosovapost.net/shtohet-numri-i-pacienteve-me-koronavirus-ne-serbi/60%Daily2020-03-12 07:56
https://kosovapost.net/kosova-ka-rezerva-te-mjaftueshme-shteterore-ne-rast-te-paraqitjes-se-koronavirusit/60%Daily2020-03-12 07:42
https://kosovapost.net/qeveria-e-ka-prioritet-permbylljen-e-projekteve-te-nisura-dhjete-vjet-me-pare/60%Daily2020-03-12 07:32
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-pare-ne-greqi-98-te-infektuar/60%Daily2020-03-12 07:30
https://kosovapost.net/ahmeti-porosi-per-qytetaret-nuk-ka-nevoje-per-blerje-te-tepruar/60%Daily2020-03-12 07:26
https://kosovapost.net/ne-maj-finalizohet-ligji-antimafia-e-ne-qershor-pakoja-kunder-korrupsionit/60%Daily2020-03-12 07:19
https://kosovapost.net/gjerat-qe-duhet-te-blini-nese-jeni-ne-karantine-ne-shtepi-si-pasoje-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-12 07:15
https://kosovapost.net/ylli-i-juventusit-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-03-12 07:11
https://kosovapost.net/perse-duhet-te-hiqni-dore-nga-kafeja-keto-jane-arsyet/60%Daily2020-03-12 07:05
https://kosovapost.net/donald-trump-pezullon-udhetimet-nga-europa-ne-shba/60%Daily2020-03-12 07:01
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-fton-ne-takim-kryetaret-e-partive-parlamentare/60%Daily2020-03-12 06:59
https://kosovapost.net/moti-sot-42/60%Daily2020-03-12 06:54
https://kosovapost.net/deputetet-perplasen-rreth-vizites-se-skender-hysenit-ne-amerike/60%Daily2020-03-11 22:55
https://kosovapost.net/atletico-madrid-ia-terron-liverpoolit-shenon-edhe-golin-e-dyte/60%Daily2020-03-11 22:51
https://kosovapost.net/ja-sa-vjet-burg-mund-te-denohesh-per-mos-respektim-te-vendimit-te-qeverises-per-masat-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-11 22:36
https://kosovapost.net/serbia-e-palekundur-vazhdon-fushaten-e-eger-ndaj-kosoves/60%Daily2020-03-11 22:31
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-sulmohet-nje-autobus-i-kosoves-ne-territorin-e-serbise-foto/60%Daily2020-03-11 22:19
https://kosovapost.net/44775-2/60%Daily2020-03-11 22:08
https://kosovapost.net/bik-ligjerata-gjate-xhumase-te-flitet-per-mbrojtjen-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-11 21:54
https://kosovapost.net/a-do-te-shtyhen-zgjedhjet-ne-podujeve-per-shkak-te-koronavirusit-flet-zedhenesi-i-kqzse/60%Daily2020-03-11 21:13
https://kosovapost.net/vitia-apeloj-tek-qytetaret-nga-tash-mos-i-jepni-doren-askujt/60%Daily2020-03-11 21:06
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-merr-vendim-njeri-prind-te-lirohet-nga-puna/60%Daily2020-03-11 21:01
https://kosovapost.net/mjeku-nga-italia-pretendon-se-ka-gjetur-kuren-per-koronavirusin-e-kemi-provuar-tek-2-paciente/60%Daily2020-03-11 20:50
https://kosovapost.net/gashi-do-ta-therrasim-skender-hysenin-per-ti-kerkuar-llogari-per-bashkepunimin-me-opoziten/60%Daily2020-03-11 20:47
https://kosovapost.net/bislimi-nuk-duhet-ti-lejojme-farmacite-ti-rrisin-cmimet-ne-situaten-emergjente-ne-te-cilen-ndodhemi/60%Daily2020-03-11 20:33
https://kosovapost.net/ministrja-e-arsimit-studentet-mos-te-qendrojne-ne-konvikte/60%Daily2020-03-11 20:27
https://kosovapost.net/kurti-shkaku-i-coronavirusit-nga-ky-moment-sia-jap-doren-asnje-ministri/60%Daily2020-03-11 20:02
https://kosovapost.net/e-mori-femijen-nga-cerdhja-me-veture-3z-haxhiu-tash-ndalon-shfrytezimin-e-makinave-zyrtare-te-mdse-jashte-orarit/60%Daily2020-03-11 20:43
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-qe-pas-ores-2300-te-mos-funksionojne-klubet-restorantet-dhe-pishinat/60%Daily2020-03-11 19:48
https://kosovapost.net/e-leshuan-nervat-hashim-thacin/60%Daily2020-03-11 19:29
https://kosovapost.net/qeveria-merr-masa-kunder-koronavirusit-vendos-per-nderprerjen-e-mesimit-ne-kosove/60%Daily2020-03-11 19:15
https://kosovapost.net/ahmeti-ultimatum-ministrise-se-arsimit-ndalni-shkollat-ose-i-ndali-vete/60%Daily2020-03-11 18:56
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-mblidhet-urgjentisht-ne-oren-2000/60%Daily2020-03-11 18:27
https://kosovapost.net/departamenti-amerikan-i-shtetit-ne-kosove-zyrtaret-e-korruptuar-nuk-ndeshkohen/60%Daily2020-03-11 18:24
https://kosovapost.net/obsh-shpall-koronavirusin-pandemi/60%Daily2020-03-11 17:41
https://kosovapost.net/koronavirusi-federata-e-maqedonise-se-veriut-leter-uefa-se-per-ndeshjen-ndaj-kosoves/60%Daily2020-03-11 17:37
https://kosovapost.net/ne-konference-per-koronavirusin-vuciq-kollitet-rende-video/60%Daily2020-03-11 17:31
https://kosovapost.net/shtate-rastet-e-testuara-sot-a-ka-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-11 17:19
https://kosovapost.net/mot-i-ngrohte-dhe-me-diell-ne-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-03-11 17:13
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-priti-ne-takim-ambasadorin-e-pare-te-japonise-akira-mizutani/60%Daily2020-03-11 17:10
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-sic-kemi-qeveri-te-re-duhet-te-kemi-president-te-ri/60%Daily2020-03-11 16:30
https://kosovapost.net/kurti-nese-e-heq-tarifen-thaci-e-vuciqi-e-nenshkruajne-marreveshjen-menjehere/60%Daily2020-03-11 16:53
https://kosovapost.net/kosova-para-vendimarrjes-qe-tejkalon-inatet-e-brendshme/60%Daily2020-03-11 16:15
https://kosovapost.net/kurti-kjo-prapa-meje-eshte-qeveria-me-e-paster-e-pasluftes/60%Daily2020-03-11 16:07
https://kosovapost.net/kurti-une-jam-pro-amerikane-dhe-pro-evropian-thaci-me-keq-fol-per-evropen-sesa-per-serbine/60%Daily2020-03-11 15:59
https://kosovapost.net/limaj-kuku-cka-keni-me-perbi-ju/60%Daily2020-03-11 15:51
https://kosovapost.net/veseli-si-lider-i-opozites-me-deshire-do-ta-mbeshtesja-qeverine-per-ti-quar-hajnat-ne-burg/60%Daily2020-03-11 15:40
https://kosovapost.net/vuciq-kollitet-gjate-konferences-per-media-thote-se-shumekush-do-te-gezohej-te-ishte-coronavirusi/60%Daily2020-03-11 15:39
https://kosovapost.net/ldk-i-kerkon-kurtit-ta-heq-tarifen-100-per-qind/60%Daily2020-03-11 15:26
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-ua-bene-te-qarte-opozites-me-ameriken-nuk-prishemi-per-shkak-te-takses/60%Daily2020-03-11 15:13
https://kosovapost.net/4-vitaminat-qe-mjeket-perdorin-cdo-dite-per-te-forcuar-imunitetin-e-tyre/60%Daily2020-03-11 15:05
https://kosovapost.net/zbulohet-cili-lloj-i-gjakut-eshte-me-rezistues-ndaj-semundjeve-malinje/60%Daily2020-03-11 14:52
https://kosovapost.net/kapllan-parduzi-emerohet-u-d-i-kryeshefit-te-kru-prishtina/60%Daily2020-03-11 14:48
https://kosovapost.net/kurti-nuk-ndryshon-heqja-e-tarifes-eshte-gabim-pa-reciprocitet/60%Daily2020-03-11 15:00
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-thirrje-qytetareve-shmangni-udhetimet-ne-vendet-me-koronavirus/60%Daily2020-03-11 14:36
https://kosovapost.net/bajrami-dhe-gashi-diskutojne-per-kthimin-e-aka-ne-eqar-dhe-enqa/60%Daily2020-03-11 14:24
https://kosovapost.net/quni-dhe-ambasadorja-franceze-dakordohen-per-bashkepunim-ne-fushen-e-sigurise/60%Daily2020-03-11 14:15
https://kosovapost.net/kurti-me-thacin-takohem-nese-me-referohet-si-kryeminister/60%Daily2020-03-11 14:11
https://kosovapost.net/asambleistet-e-vetvendosjes-bene-thirrje-per-seance-te-jashtezakonshme-ne-siboc/60%Daily2020-03-11 14:05
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-kurti-po-tregohet-frikacak-dhe-i-paafte-ne-raport-me-tarifen-e-reciprocitetin/60%Daily2020-03-11 14:03
https://kosovapost.net/palestrat-jane-nje-vend-me-rrezik-te-larte-per-perhapjen-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-11 13:40
https://kosovapost.net/qkuk-demanton-lajmin-nuk-ka-asnje-rast-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-11 13:32
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-viziton-shoqaten-e-te-burgosurve-politik/60%Daily2020-03-11 13:04
https://kosovapost.net/thaci-me-apo-pa-brexit-mbreteria-e-bashkuar-mbetet-aleate-e-fuqishme-e-kosoves/60%Daily2020-03-11 12:44
https://kosovapost.net/konjufca-kunder-emerimit-te-lajcakut-si-i-derguar-i-be-se-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-03-11 12:41
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ambasadoren-e-mbreterise-se-holandes-ne-kosove-znj-gerrie-willems/60%Daily2020-03-11 12:33
https://kosovapost.net/a-do-ta-shpetoje-messi-mikun-e-tij-ronaldinon/60%Daily2020-03-11 12:20
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-luftimi-i-varferise-dhe-i-pabarazise-mbetet-prioritet-ne-te-cilin-duhet-te-punojme-se-bashku/60%Daily2020-03-11 12:25
https://kosovapost.net/rrethohet-nga-ushtria-zona-me-e-infektuar-nga-koronavirusi-ne-nju-jork/60%Daily2020-03-11 12:09
https://kosovapost.net/osmani-kosova-e-interesuar-per-investitoret-japonez-dhe-mbeshtetje-ne-arsim/60%Daily2020-03-11 12:07
https://kosovapost.net/haradinaj-i-thote-kurtit-te-mos-e-heqe-taksen-ka-nje-paralajmerim-per-neser/60%Daily2020-03-11 12:02
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-11 11:56
https://kosovapost.net/rita-ora-vjen-me-nje-mesazh-per-te-prekurit-nga-coronavirusi/60%Daily2020-03-11 11:47
https://kosovapost.net/raportet-kosove-shba-kuvendi-mban-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-11 11:54
https://kosovapost.net/familja-bytyqi-porosisin-shba-te-kushtezoni-mbeshtetjen-e-serbise-me-zbardhjen-e-vrasjes-se-djemve-tane/60%Daily2020-03-11 11:38
https://kosovapost.net/konjufca-tregon-per-takimin-e-djeshem-ne-shkup-dhe-cfare-i-ka-thene-daciqit/60%Daily2020-03-11 11:27
https://kosovapost.net/perhapja-e-koronavirusit-ne-shqiperi-te-famshmit-shqiptare-me-thirrje-publike/60%Daily2020-03-11 11:11
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-taksa-vetem-bishti-i-dardhes-qe-duhet-me-gelltit-e-me-na-mbete-ne-fyt/60%Daily2020-03-11 11:02
https://kosovapost.net/kurti-i-thote-thacit-se-te-premten-pasdite-eshte-i-lire/60%Daily2020-03-11 10:57
https://kosovapost.net/futen-ne-karantine-mjeket-dhe-infermieret-qe-u-kujdesen-per-gruan-e-prekur-me-koronavirus-ne-durres/60%Daily2020-03-11 10:53
https://kosovapost.net/te-martuar-para-4-muajve-prokurori-ia-shuan-jeten-gruas-se-tij-dhe-vetes/60%Daily2020-03-11 10:52
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-pare-e-koronavirusit-ne-belgjike/60%Daily2020-03-11 10:39
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-tregon-se-si-do-te-hiqet-taksa-thote-se-ushtare-amerikan-i-duan-ne-kosove/60%Daily2020-03-11 10:38
https://kosovapost.net/lista-e-bazave-ushtarake-te-shba-se-ne-evrope-a-do-te-terhiqen-nga-kosova/60%Daily2020-03-11 10:41
https://kosovapost.net/44562-2/60%Daily2020-03-11 10:30
https://kosovapost.net/thaci-te-ruhet-partneriteti-me-shba-ne-si-syte-e-ballit/60%Daily2020-03-11 10:24
https://kosovapost.net/shpejtim-bulliqi-i-kunderpergjigjet-mustafes-ja-si-e-quan/60%Daily2020-03-11 10:05
https://kosovapost.net/daciq-ka-nje-mesazh-serioz-per-kosoven/60%Daily2020-03-11 10:01
https://kosovapost.net/kryeministri-albin-kurti-priti-ne-takim-ministren-e-mbreterise-se-bashkuar-wendy-morton/60%Daily2020-03-11 09:55
https://kosovapost.net/masat-kunder-koronavirusit-mbyllen-522-lokale-e-21-disko-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-11 09:53
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-ambasadores-citaku-pasi-shba-po-shqyrton-largimin-e-trupave-nga-kosova/60%Daily2020-03-11 09:38
https://kosovapost.net/kurti-prape-e-refuzon-thacin-per-takim/60%Daily2020-03-11 09:24
https://kosovapost.net/shperthen-trajneri-i-maqedonise-te-shtyhet-ndeshja-me-kosoven/60%Daily2020-03-11 09:15
https://kosovapost.net/komandanti-i-kfor-it-fsk-se-i-duhet-leja-per-te-shkuar-ne-veri-policise-jo/60%Daily2020-03-11 09:07
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-me-getinjon-reperi-zhduk-cdo-gjurme-nga-instagrami/60%Daily2020-03-11 08:52
https://kosovapost.net/vuciq-shkon-te-dielen-ne-berlin-ja-cila-eshte-kerkesa-e-tij/60%Daily2020-03-11 08:26
https://kosovapost.net/serbia-perfshihet-nga-koronavirusi-7-raste-te-reja/60%Daily2020-03-11 08:24
https://kosovapost.net/edhe-nje-zyrtar-amerikan-paralajmeron-heqjen-e-trupave-amerikane-nga-kosova/60%Daily2020-03-11 08:21
https://kosovapost.net/ndaloi-shtrengimin-e-duarve-por-kryeministri-holandez-i-beri-te-qeshin-te-gjithe-video/60%Daily2020-03-11 08:20
https://kosovapost.net/a-shtojme-peshe-nga-buka-e-bardhe/60%Daily2020-03-11 08:13
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-kujton-demonstratat-e-11-marsit-te-vitit-81/60%Daily2020-03-11 08:07
https://kosovapost.net/aksident-me-fatalitet-ne-rrugen-ferizaj-prishtine/60%Daily2020-03-11 08:06
https://kosovapost.net/ministrja-e-shendetesise-e-britanise-preket-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-11 07:55
https://kosovapost.net/washingtoni-e-do-heqjen-e-tarifave-menjehere-sanksionet-perfliten/60%Daily2020-03-11 07:34
https://kosovapost.net/mbappe-me-coronavirus-dalin-pergjigjet-e-analizave/60%Daily2020-03-11 07:28
https://kosovapost.net/terheqja-e-trupave-nga-kosova-do-te-ishte-gabim-thote-ish-komandanti-amerikan/60%Daily2020-03-11 07:26
https://kosovapost.net/raste-te-reja-me-koronavirus-ne-serbi/60%Daily2020-03-11 07:23
https://kosovapost.net/demonstrata-studentore-e-11-marsit/60%Daily2020-03-11 07:20
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-merr-masat-e-para-parandaluese-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-11 07:15
https://kosovapost.net/ministri-konjufca-raporton-para-komisionit-per-pune-te-jashtme/60%Daily2020-03-11 07:10
https://kosovapost.net/thaci-e-pret-sot-kurtin-ne-takim-keto-jane-tri-oraret/60%Daily2020-03-11 07:06
https://kosovapost.net/nje-veze-ne-a-perben-rrezik-per-zemren/60%Daily2020-03-11 07:06
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-te-ardshme/60%Daily2020-03-11 07:00
https://kosovapost.net/rb-leipzig-mposht-edhe-ne-ndeshjen-kthyese-tottenhamin-video/60%Daily2020-03-10 23:28
https://kosovapost.net/thaci-e-therret-kurtin-ne-takim-ia-ofron-tri-orare/60%Daily2020-03-10 22:57
https://kosovapost.net/shefi-i-stafit-te-kurtit-thote-se-taksa-do-te-hiqet-komplet-vetem-pas-ndaljes-se-fushates-se-serbise-per-cnjohje/60%Daily2020-03-10 23:04
https://kosovapost.net/bajqinovci-kosova-dhe-hashim-thaci-kane-interesa-te-kunderta/60%Daily2020-03-10 22:35
https://kosovapost.net/prifti-suedez-i-cili-ka-ushtruar-detyren-per-30-vite-pranon-islamin/60%Daily2020-03-10 22:09
https://kosovapost.net/sikur-evropa-te-merrte-masa-kunder-kovid-19-ashtu-si-per-emigrantet-nuk-do-te-tronditej-kaq-shume/60%Daily2020-03-10 21:21
https://kosovapost.net/kylian-mbappe-ben-testin-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-10 21:14
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-merkel-70-e-gjermaneve-do-te-infektohen-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-10 21:20
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavirusi-le-zbrazet-raftet-e-supermarketeve-ne-kosove/60%Daily2020-03-10 23:11
https://kosovapost.net/austria-nuk-lejon-asnje-person-qe-te-futet-nga-italia-edhe-nese-nuk-jane-te-prekur-nga-virusi/60%Daily2020-03-10 20:35
https://kosovapost.net/pasojat/60%Daily2020-03-10 20:15
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-merkuren-2/60%Daily2020-03-10 19:40
https://kosovapost.net/kurti-edhe-po-te-terhiqeshin-trupat-amerikane-kjo-nuk-behet-per-shkak-te-tarifes/60%Daily2020-03-10 19:36
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-priti-ne-takim-keshilltarin-e-merkel-dhe-te-presidentit-francez/60%Daily2020-03-10 19:24
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-bote-mbi-64-mije-te-sheruar-dhe-mbi-4000-viktima/60%Daily2020-03-10 19:15
https://kosovapost.net/haki-abazi-godet-fort-hashim-thacin-kosova-eshte-proamerikane-e-proevropiane/60%Daily2020-03-10 18:49
https://kosovapost.net/haxhiu-kurre-si-prishim-marredheniet-me-shba-kryeministri-yne-do-te-bashkepunoje-me-aleatin-strategjik/60%Daily2020-03-10 18:37
https://kosovapost.net/ne-evrope-anulohen-eventet-por-ne-britani-pritet-qe-260-mije-persona-te-mblidhen-per-garen-e-kuajve/60%Daily2020-03-10 18:23
https://kosovapost.net/koronavirusi-ka-dale-nga-nje-laboorator-amerikan-per-tu-hakmarre-ndaj-kines-dhe-iranit/60%Daily2020-03-10 17:16
https://kosovapost.net/vitia-shqiptareve-te-veriut-do-tiu-ofrohet-sherbimi-shendetesor-edhe-ne-gjakove-dhe-prizren/60%Daily2020-03-10 18:16
https://kosovapost.net/ministrja-e-ngarkuar-per-takse-takim-urgjent-me-kryeministrin-kurti/60%Daily2020-03-10 16:56
https://kosovapost.net/itali-nga-sot-levizjet-me-leje-te-posacme-policia-qytetare-qendroni-ne-shtepi-ose-ne-burg/60%Daily2020-03-10 16:47
https://kosovapost.net/rusia-shba-krijoi-koronavirusin-vrases-si-arme-biologjike-kunder-kines/60%Daily2020-03-10 16:41
https://kosovapost.net/ldk-ja-prapa-shpines-se-kurtit-e-con-hysenin-ne-takim-me-grenellin/60%Daily2020-03-10 16:36
https://kosovapost.net/kurti-ka-mbajtur-takim-te-rregullt-me-ambasadorin-kosnett/60%Daily2020-03-10 16:30
https://kosovapost.net/suspendohet-nga-puna-inspektori-tatimor-per-marrje-ryshfeti/60%Daily2020-03-10 16:20
https://kosovapost.net/dyshimet-per-koronavirus-a-te-kete-nderprerje-te-mesimit/60%Daily2020-03-10 16:14
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-koreja-e-veriut-pretendon-se-ka-zbuluar-kuren-per-covid-19/60%Daily2020-03-10 14:56
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-te-mblidhet-urgjentisht-qeveria-per-kete-arsye/60%Daily2020-03-10 14:53
https://kosovapost.net/ronaldinho-refuzon-ushqimin-e-burgut-zbulohet-menyra-e-jeteses-se-tij-dhe-vellait/60%Daily2020-03-10 14:45
https://kosovapost.net/shqiperia-anulon-te-gjitha-fluturimet-me-italine/60%Daily2020-03-10 14:34
https://kosovapost.net/disa-keshilla-si-te-perballemi-me-koronavirusin-nga-mjeku-i-njohur-tritan-kalo/60%Daily2020-03-10 14:33
https://kosovapost.net/pamjet-qe-tregojne-me-se-miri-si-perhapet-koronavirusi-video/60%Daily2020-03-10 14:28
https://kosovapost.net/diagnistifikohet-me-koronavirus/60%Daily2020-03-10 14:13
https://kosovapost.net/nuk-ka-coronavirus-ne-kosove-rezultatet-e-pacienteve-te-dyshuar-dalin-negative/60%Daily2020-03-10 14:07
https://kosovapost.net/frike-nga-koronavirusi-ne-kosove-kjo-eshte-thirrja-e-shpend-ahmetit/60%Daily2020-03-10 14:05
https://kosovapost.net/presion-amerikan-edhe-djali-i-trump-kerkon-terheqjen-e-650-trupave-amerikane-nga-kosova/60%Daily2020-03-10 13:53
https://kosovapost.net/qeveria-ia-ndalon-akp-se-shitjen-e-aseteve-dhe-qiradhenien/60%Daily2020-03-10 13:40
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-be-se-e-thote-qarte-kosova-dhe-serbia-ti-kthehet-tavolines-se-bisedimeve/60%Daily2020-03-10 13:38
https://kosovapost.net/tete-te-dyshuar-me-koronavirus-ne-kosove-njeri-me-simptome-me-te-theksuara/60%Daily2020-03-10 13:24
https://kosovapost.net/coronavirusi-qeveria-ndan-mbi-10-milione-euro-per-planin-e-veprimit/60%Daily2020-03-10 13:23
https://kosovapost.net/monedha-e-vetme-qe-e-ka-figuren-e-nje-gruaje-shqiptare/60%Daily2020-03-10 13:14
https://kosovapost.net/pas-grenell-edhe-obrien-e-shperndan-paralajmerimin-e-senatorit-amerikan-per-terheqjen-e-trupave-nga-kosova/60%Daily2020-03-10 13:07
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-buxhetin-per-vitin-2020/60%Daily2020-03-10 13:02
https://kosovapost.net/basha-i-vetevendosjes-i-reagon-senatorit-amerikan-ju-jeni-keqinformuar/60%Daily2020-03-10 12:39
https://kosovapost.net/kurti-jam-politikani-i-pare-qe-behem-kryeminister-pa-premtuar-vizat/60%Daily2020-03-10 12:34
https://kosovapost.net/perdue-shba-ja-duhet-te-rishqyrtoje-pranine-e-saj-ne-kosove-nese-nuk-hiqet-tarifa/60%Daily2020-03-10 12:06
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-shkon-ne-10-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-10 12:06
https://kosovapost.net/konjufca-ne-shkup-i-rrezikshem-insistimi-i-thacit-se-dialogu-nga-be-ja-ka-perfunduar/60%Daily2020-03-10 11:57
https://kosovapost.net/osmani-ne-takim-emisaret-evropian-qeveria-e-vetmja-qe-ka-legjitimitet-te-drejtoje-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-03-10 11:43
https://kosovapost.net/regjisori-ugzmajli-kinematografia-e-kosoves-nen-hijen-e-klaneve-ne-insitucionet-financuese/60%Daily2020-03-10 15:14
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-emeron-jeton-zulfajn-e-agon-hamzen-keshilltare-politike/60%Daily2020-03-10 11:38
https://kosovapost.net/ministrja-hajdari-turqia-eshte-nje-nder-investitoret-me-te-medhenj-ne-kosove/60%Daily2020-03-10 11:34
https://kosovapost.net/opozitari-malazez-kosova-eshte-kozmos-i-europes-zemer-e-serbise-e-shpirt-i-malit-te-zi/60%Daily2020-03-10 11:04
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-nuk-guxoni-ti-kombinoni/60%Daily2020-03-10 10:59
https://kosovapost.net/i-veteizoluar-ne-shtepi-lorik-cana-mesazh-nga-roma-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-10 10:47
https://kosovapost.net/thaci-ua-thote-troc-emisareve-evropiane-se-pari-vizat-pastaj-merruni-me-dialogun/60%Daily2020-03-10 10:46
https://kosovapost.net/albin-kurti-emeron-edhe-nje-keshilltar-politik/60%Daily2020-03-10 10:40
https://kosovapost.net/plackitje-e-armatosur-ne-magjistralen-prishtine-graqanice/60%Daily2020-03-10 10:40
https://kosovapost.net/arrestohet-zyrtari-i-atk-se-mori-7-mije-euro-ryshfet/60%Daily2020-03-10 10:32
https://kosovapost.net/dua-lipa-ne-top-5-te-billboard-hot-100-me-dont-start-now/60%Daily2020-03-10 13:08
https://kosovapost.net/kina-mbyll-te-gjitha-spitalet-e-perkohshme-ne-qytetin-wuhan-shkak-numri-i-vogel-i-te-prekurve-me-coronavirus/60%Daily2020-03-10 10:04
https://kosovapost.net/paniku-nga-koronavirusi-edhe-shba-mbyll-universitetet/60%Daily2020-03-10 10:03
https://kosovapost.net/publikohet-versioni-anglisht-i-kenges-shaj-te-arilena-ares-fansat-zhgenjehen-video/60%Daily2020-03-10 10:00
https://kosovapost.net/i-dyshuar-se-ka-koronavirus-ja-cfare-thote-flet-31-vjecari-shqiptar/60%Daily2020-03-10 12:52
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-emisaret-special-te-macronit-e-merkelit/60%Daily2020-03-10 09:52
https://kosovapost.net/ministri-reka-priti-drejtoreshen-e-misionit-te-usaid-ne-kosove-lisa-magno/60%Daily2020-03-10 09:44
https://kosovapost.net/morena-taraku-jam-vajze-e-lindur-dhe-e-rritur-ne-nje-familje-intelektuale/60%Daily2020-03-10 09:22
https://kosovapost.net/sipas-jeremiqit-serbia-ka-rene-dakord-qe-kosova-te-pranohet-ne-okb/60%Daily2020-03-10 09:20
https://kosovapost.net/shtyhet-turneu-ne-prishtine-per-gjenerata-te-reja/60%Daily2020-03-10 09:18
https://kosovapost.net/brace-jep-detaje-per-te-infektuarin-e-gjashte-me-koronavirus/60%Daily2020-03-10 09:05
https://kosovapost.net/serbia-ne-panik-konfirmohen-kater-raste-me-coronavirus/60%Daily2020-03-10 08:42
https://kosovapost.net/termet-i-forte-ne-greqi/60%Daily2020-03-10 08:37
https://kosovapost.net/maqedoni-nese-ndjeni-simptoma-te-koronavirusit-paraqituni-ne-keto-numra-telefoni/60%Daily2020-03-10 08:32
https://kosovapost.net/enis-bardhi-mund-te-mos-luaje-kunder-kosoves-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-03-10 08:31
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-francez-i-kemi-sjelle-mesazh-te-vecante-kurtit/60%Daily2020-03-10 08:27
https://kosovapost.net/spanja-mbyll-shkollat-dhe-universitetet-per-shkak-te-coronavirusit-konfirmohen-rastet-e-para-ne-mongoli-dhe-panama-ne-slloveni-25-te-prekur/60%Daily2020-03-10 08:19
https://kosovapost.net/si-po-e-perjetojne-shqiptaret-koronavirusin/60%Daily2020-03-10 08:11
https://kosovapost.net/skandaloze-kandidati-i-ldk-se-per-kryetar-te-komunes-se-podujeves-thote-se-do-ta-ndalon-shamine/60%Daily2020-03-10 10:28
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-pjesetari-i-policise-se-kosoves/60%Daily2020-03-10 07:25
https://kosovapost.net/pas-kurtit-edhe-thaci-i-pret-ne-takim-keshilltaret-e-merkel-dhe-macron/60%Daily2020-03-10 07:21
https://kosovapost.net/gruaja-kollitet-ne-tren-por-ja-cfare-ndodhe-video/60%Daily2020-03-10 07:18
https://kosovapost.net/kafeja-turke-apo-esspreso-cila-eshte-me-e-demshme-per-shendetin/60%Daily2020-03-10 07:10
https://kosovapost.net/aktgjykimi-i-prontos-prokuroria-nuk-i-akuzoi-personat-qe-ishin-pergjegjes-per-punesime/60%Daily2020-03-10 07:06
https://kosovapost.net/konfirmohen-kater-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-03-10 07:02
https://kosovapost.net/kurti-pret-ne-takim-keshilltaret-e-merkel-dhe-macron/60%Daily2020-03-10 07:00
https://kosovapost.net/moti-sot-41/60%Daily2020-03-10 06:56
https://kosovapost.net/ngjarjet-me-te-rendesishme-te-dites/60%Daily2020-03-10 06:54
https://kosovapost.net/a-ka-rrezik-qe-te-vonohen-pagat-dhe-pensionet-per-muajin-mars-flet-bedri-hamza/60%Daily2020-03-09 22:26
https://kosovapost.net/konfirmohet-rasti-i-dyte-me-coronavirus-ne-serbi/60%Daily2020-03-09 22:05
https://kosovapost.net/keshilltaret-e-merkel-e-macron-zbarkojne-neser-ne-prishtine/60%Daily2020-03-09 22:10
https://kosovapost.net/princi-saudit-deshiron-te-behet-mbret-para-samitit-te-g-20-es/60%Daily2020-03-09 21:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-ministri-francez-qe-preket-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-09 21:24
https://kosovapost.net/erdogan-kufiri-jugor-i-turqise-eshte-kufiri-jugor-edhe-i-nato-s/60%Daily2020-03-09 21:18
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-emeron-zevendesministrin-per-kulture-rini-dhe-sport/60%Daily2020-03-09 21:12
https://kosovapost.net/gold-ag-i-jep-fund-beqarise-kush-eshte-fatlumja/60%Daily2020-03-09 21:09
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-vetevendosjes-ia-numeron-te-gjitha-te-keqijat-qe-hashim-thaci-i-ka-bere-kosoves/60%Daily2020-03-09 21:00
https://kosovapost.net/dje-e-varrosi-djalin-sot-u-varros-vet-video/60%Daily2020-03-09 20:55
https://kosovapost.net/kurti-vasfije-krasniqi-na-beri-te-qajme-asnje-kriminel-nuk-eshte-vene-para-drejtesise-per-krime-te-luftes-ne-kosove/60%Daily2020-03-09 19:35
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nga-obshja-rreziku-qe-te-kemi-pandemi-boterore-eshte-shume-real/60%Daily2020-03-09 19:20
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-motit-per-neser/60%Daily2020-03-09 19:08
https://kosovapost.net/koronavirusi-parlamenti-europian-anulon-seancat-plenare/60%Daily2020-03-09 19:04
https://kosovapost.net/pacientet-me-covid-19-shfaqen-pamjet-brenda-spitalit-ne-kremona-video/60%Daily2020-03-09 18:55
https://kosovapost.net/ja-si-i-infekton-koronavirusi-qelizat-e-njeriut-video/60%Daily2020-03-09 18:49
https://kosovapost.net/nuk-mjaftonte-koronavirusi-lufta-e-naftes-po-trondit-ekonomine-boterore/60%Daily2020-03-09 18:43
https://kosovapost.net/haradinaj-deklarohet-rreth-takimit-me-thacin-me-presidentin-su-dakorduam-asgje/60%Daily2020-03-09 18:32
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-e-5-pacienteve-a-ka-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-09 18:21
https://kosovapost.net/abazi-i-reagon-thacit-kryeministri-i-pergjigjet-vetem-kuvendit/60%Daily2020-03-09 20:41
https://kosovapost.net/partite-spajtohen-per-konferencen-e-unitetit-vv-godet-haradinajn-qe-po-shkon-ne-takimet-e-thacit/60%Daily2020-03-09 18:02
https://kosovapost.net/insid-takohet-me-organizata-te-shoqerise-civile-ne-france-merr-zotime-per-mbeshtetje/60%Daily2020-03-09 18:05
https://kosovapost.net/44113-2/60%Daily2020-03-09 16:46
https://kosovapost.net/osmani-diaspora-duhet-te-trajtohet-pertej-remitencave/60%Daily2020-03-09 16:30
https://kosovapost.net/thaci-per-viziten-e-diplomateve-franceze-dhe-gjermane-neser-nese-nuk-e-sjellin-lajmin-per-vizat/60%Daily2020-03-09 16:22
https://kosovapost.net/ministri-vitia-ska-te-prekur-ne-kosove-ja-sa-para-planifikojme-ti-shpenzojme-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-09 16:11
https://kosovapost.net/vajza-qe-u-dyshua-per-koronavirus-tregon-gjendjen-e-tmerrshme-ne-karantinat-e-qkuk-se/60%Daily2020-03-09 15:54
https://kosovapost.net/reagon-mimoza-kusari-pasi-qe-thaci-nuk-e-ftoi-ne-takim/60%Daily2020-03-09 15:44
https://kosovapost.net/kida-ka-gati-nje-befasi-te-madhe-per-fansat/60%Daily2020-03-09 15:41
https://kosovapost.net/kerkohet-inkurajimi-i-grave-per-te-kontribuar-ne-policine-e-kosoves/60%Daily2020-03-09 15:29
https://kosovapost.net/mkrs-e-up-nenshkruajne-memorandum-bashkepunimi/60%Daily2020-03-09 15:17
https://kosovapost.net/ska-koronavirus-ne-kosove-aktualisht-po-testohen-pese-raste/60%Daily2020-03-09 15:04
https://kosovapost.net/fiona-e-jeton-jeten-ne-kete-shtepi-perrallore/60%Daily2020-03-09 14:59
https://kosovapost.net/ronaldinjo-po-hetohet-edhe-per-krime-tjera/60%Daily2020-03-09 14:44
https://kosovapost.net/enca-rimerr-veten-pas-humbjes-se-babait-paralajmeron-publikimin-e-kenges-se-re/60%Daily2020-03-09 14:49
https://kosovapost.net/barcelona-pergatit-kontraten-e-re-per-messin-kjo-pritet-te-jete-paga-marramendese-per-argjentinasin/60%Daily2020-03-09 14:16
https://kosovapost.net/limaj-pas-takimit-me-thacin-tallja-mund-ti-kushtoje-kosoves/60%Daily2020-03-09 13:57
https://kosovapost.net/kolumbia-raporton-rastin-e-pare-me-coronavirus/60%Daily2020-03-09 13:46
https://kosovapost.net/genta-pozon-ne-mes-te-dy-veturave-luksoze-a-ia-beri-dhurate-i-dashuri-pasanik/60%Daily2020-03-09 13:41
https://kosovapost.net/surroi-e-gjen-formulen-e-bisedimeve-nuk-duhet-te-kete-nje-proces-ne-te-cilin-thaci-eshte-i-perfshire/60%Daily2020-03-09 13:22
https://kosovapost.net/ja-kush-ia-pa-hajrin-koronavirusit-ky-shtet-mori-kete-vendim/60%Daily2020-03-09 13:16
https://kosovapost.net/pse-grenell-sillet-me-shperfillje-ndaj-shqiptareve/60%Daily2020-03-09 13:12
https://kosovapost.net/kosova-ne-pergaditje-per-parandalimin-e-koronavirus-komiteti-ne-mbledhje-urgjente-2/60%Daily2020-03-09 13:13
https://kosovapost.net/siri-regjimi-i-esadit-ka-filluar-me-shkelje-te-armepushimit-ne-idlib/60%Daily2020-03-09 13:08
https://kosovapost.net/edhe-drejtoresha-e-nje-klinike-ne-shkup-e-prekur-nga-koronavirus/60%Daily2020-03-09 12:55
https://kosovapost.net/bota-e-alarmuar-koronavirusi-eshte-perhapur-ne-108-shtete-te-ndryshme/60%Daily2020-03-09 12:55
https://kosovapost.net/fshf-negociata-me-qeverine-dy-ndeshjet-e-sotme-pa-tifoze/60%Daily2020-03-09 12:49
https://kosovapost.net/thaci-qendrimi-i-unifikuar-mes-opozites-dhe-pozites-eshte-thelbesor-per-ceshtje-me-interes-kombetar/60%Daily2020-03-09 12:49
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndan-ryva-kajtazi-me-fansat-e-saj/60%Daily2020-03-09 12:42
https://kosovapost.net/njihuni-me-bashkeshortin-e-moderatores-se-lajmeve-fadile-kryeziu/60%Daily2020-03-09 12:32
https://kosovapost.net/kurti-nuk-i-shkon-ne-takim-thacit/60%Daily2020-03-09 12:27
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-pas-takimit-me-thacin-presidenti-nuk-tregoi-ndonje-dokument-nga-takimet-qe-kishte-ne-shba/60%Daily2020-03-09 12:25
https://kosovapost.net/dite-zie-per-moderatoren-e-njohur-humbi-njeriun-me-te-dashur-foto/60%Daily2020-03-09 12:21
https://kosovapost.net/aselborn-nese-franca-merr-qendrim-pozitiv-ate-do-ta-ndjekin-edhe-vendet-tjera/60%Daily2020-03-09 12:21
https://kosovapost.net/44000-2/60%Daily2020-03-09 12:12
https://kosovapost.net/kombinimi-i-mjaltes-me-qepe-antibiotik-natyral-kunder-cdo-virusi/60%Daily2020-03-09 11:52
https://kosovapost.net/kosnetti-perkrah-abdixhikun-ne-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2020-03-09 11:47
https://kosovapost.net/zidane-flet-pas-humbjes-me-betis-ja-cfare-thote/60%Daily2020-03-09 11:40
https://kosovapost.net/familja-azemi-kerkon-ndihme-per-ta-sheruar-djalin-video/60%Daily2020-03-09 11:37
https://kosovapost.net/saranda-bogujevci-14-prilli-te-behet-date-kur-i-kujtojme-viktimat-e-dhunes-seksuale/60%Daily2020-03-09 11:32
https://kosovapost.net/kurti-turpi-nuk-u-perket-atyre-qe-u-perdhunuan-por-te-gjithe-neve/60%Daily2020-03-09 11:27
https://kosovapost.net/thaci-mirenjohes-mustafes-e-falenderoj-per-konstruktivitet/60%Daily2020-03-09 11:20
https://kosovapost.net/dy-vajza-ne-qkuk-po-presin-rezultatet-per-koronavirus/60%Daily2020-03-09 11:16
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-goodman-nen-lot-edhe-prej-kesaj-foltore-kane-dale-fjale-qe-neve-viktimave-na-kane-lenduar-shume/60%Daily2020-03-09 11:12
https://kosovapost.net/vetekarantinim-14-ditor-ne-shqiperi-per-kedo-qe-kthehet-nga-zona-e-kuqe-refuzimi-denohet-me-gjobe/60%Daily2020-03-09 10:44
https://kosovapost.net/shba-ja-mbetet-eksportuesja-me-e-madhe-e-armeve-ne-bote/60%Daily2020-03-09 10:38
https://kosovapost.net/osmani-kerkon-drejtesi-per-te-mbijetuarat-e-dhunes-seksuale/60%Daily2020-03-09 10:38
https://kosovapost.net/vrasje-per-parking-ne-shba-grinden-para-qendres-tregtare-nje-person-qellohet-me-plumb-ne-koke/60%Daily2020-03-09 10:40
https://kosovapost.net/shefi-i-rolls-royce-pa-bmw-ne-do-te-vdisnim-nuk-do-egzistonim/60%Daily2020-03-09 10:20
https://kosovapost.net/koronavirusi-godet-tregun-e-aksioneve-lirohet-nafta/60%Daily2020-03-09 10:08
https://kosovapost.net/modeli-i-ri-i-maserati-do-tiu-lere-pa-fjale-zbuloni-kur-do-te-dale-dhe-si-do-te-quhet/60%Daily2020-03-09 10:07
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-doganier-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare-merr-ryshfet-prej-50-euro/60%Daily2020-03-09 10:10
https://kosovapost.net/isa-mustafa-i-pergjigjet-fteses-se-presidentit-shkon-ne-takim/60%Daily2020-03-09 09:44
https://kosovapost.net/bejeni-kete-test-per-pese-sekonda-qe-te-zbuloni-se-sa-te-stresuar-jeni/60%Daily2020-03-09 09:57
https://kosovapost.net/europa-kontinenti-i-dyte-me-i-prekur-nga-koronavirusi-cilat-jane-tre-vendet-ku-ende-nuk-ka-mberritur/60%Daily2020-03-09 09:34
https://kosovapost.net/komisioni-per-verifikimin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-e-njofton-osmanin-me-sfidat-me-te-cilat-perballet/60%Daily2020-03-09 09:31
https://kosovapost.net/shqisa-e-dobet-e-nuhatjes-zbulon-personat-me-prirje-psikopatike/60%Daily2020-03-09 09:23
https://kosovapost.net/persona-te-maskuar-sulmojne-protesten-e-dites-se-gruas-dhjetera-te-lenduar/60%Daily2020-03-09 08:57
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-itali-ben-thirrje-qe-shtetasit-kosovare-ti-shmangin-ambientet-publike/60%Daily2020-03-09 08:58
https://kosovapost.net/dy-raste-me-koronavirus-rama-jep-urdhrin-mbyllen-shkollat-per-dy-jave/60%Daily2020-03-09 08:50
https://kosovapost.net/haradinaj-merr-pjese-ne-takimin-e-ftuar-nga-thaci/60%Daily2020-03-09 08:47
https://kosovapost.net/turqia-dhe-be-ja-do-te-diskutojne-per-ceshtjen-e-migranteve/60%Daily2020-03-09 08:45
https://kosovapost.net/dy-rastet-e-para-me-coronavirus-brace-ben-thirrje-per-te-ruajtur-qetesine/60%Daily2020-03-09 08:42
https://kosovapost.net/43908-2/60%Daily2020-03-09 08:51
https://kosovapost.net/ben-affleck-thuhet-se-eshte-ne-lidhje-me-ana-de-armas/60%Daily2020-03-09 08:23
https://kosovapost.net/ne-24-oret-e-fundit-ne-kosove-ndodhen-34-aksidente-trafiku/60%Daily2020-03-09 08:10
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-dialogu-po-bartet-ne-uashington-qeveria-po-heziton/60%Daily2020-03-09 08:09
https://kosovapost.net/klaudia-pepa-i-befason-ja-per-cfare-behet-fjale-foto/60%Daily2020-03-09 08:03
https://kosovapost.net/ne-itali-testohet-nje-ilac-anti-artrit-i-perdorur-ne-kine/60%Daily2020-03-09 07:57
https://kosovapost.net/i-ze-orteku-gjashte-presona-humbin-jeten-ne-austri/60%Daily2020-03-09 07:55
https://kosovapost.net/nente-vjet-percarje-rreth-negociatave/60%Daily2020-03-09 07:46
https://kosovapost.net/ligji-i-ri-gjerman-rrezikon-me-ikjen-e-trurit-nga-kosova/60%Daily2020-03-09 07:41
https://kosovapost.net/ja-si-ndikon-pirja-e-kafese-ne-zemren-tuaj/60%Daily2020-03-09 07:32
https://kosovapost.net/juventusi-mposht-interin-dybala-gol-kryeveper/60%Daily2020-03-09 07:35
https://kosovapost.net/koronavirusi-mblidhet-qeveria/60%Daily2020-03-09 07:23
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-8/60%Daily2020-03-09 07:12
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-iu-drejtohet-deputeteve-te-kosoves/60%Daily2020-03-09 07:08
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-konfirmohen-dy-rastet-e-para-me-koronavirus/60%Daily2020-03-09 07:04
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-3/60%Daily2020-03-09 06:59
https://kosovapost.net/ne-shba-shkon-ne-21-numri-i-te-vdekurve-nga-coronavirusi/60%Daily2020-03-08 22:59
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-nje-xhami-ne-paris-nje-person-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-03-08 22:52
https://kosovapost.net/rita-i-bashkohet-ngjarjes-caring-foundation-ne-diten-nderkombetare-te-gruas/60%Daily2020-03-08 22:46
https://kosovapost.net/neser-do-te-mbahet-seance-e-vecante-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2020-03-08 22:39
https://kosovapost.net/grate-kosovare-ne-biznes-pertej-paragjykimeve-dhe-sfidave/60%Daily2020-03-08 22:18
https://kosovapost.net/thaci-cakton-oren-e-takimit-pa-u-dakorduar-kurti-e-refuzon-ftesen/60%Daily2020-03-08 22:12
https://kosovapost.net/telefoni-i-radhes-nga-motorola-mund-te-duket-me-i-mire-se-sa-iphone-ose-samsung/60%Daily2020-03-08 22:09
https://kosovapost.net/ish-pjesetaret-e-tmkse-kerkojne-pensione-sa-te-fskse/60%Daily2020-03-08 22:01
https://kosovapost.net/beni-pagesa-digjitale-paralajmerimi-i-obsh-koronavirusi-mund-te-perhapet-nga-kartemonedhat/60%Daily2020-03-08 21:54
https://kosovapost.net/juventusi-mposht-interin-dhe-rimerr-kryesimin-e-serise-a-dybala-gol-kryeveper/60%Daily2020-03-08 21:50
https://kosovapost.net/arabia-saudite-pezullon-aktivitetet-arsimore-neper-xhami/60%Daily2020-03-08 21:46
https://kosovapost.net/kush-eshte-e-dashura-shqiptare-e-djalit-te-arnold-schwarzenegger/60%Daily2020-03-08 21:40
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-oferta-e-papritur-per-greqine-ne-jemi-te-gatshem-te-marrim-femije-refugjate/60%Daily2020-03-08 21:24
https://kosovapost.net/arrestohen-20-princer-te-tjere-ne-arabine-saudite/60%Daily2020-03-08 21:09
https://kosovapost.net/cka-eshte-koronavirusi/60%Daily2020-03-08 20:57
https://kosovapost.net/koronavirusi-u-shfaq-edhe-te-komandanti-i-forcave-tokesore-ne-itali/60%Daily2020-03-08 20:35
https://kosovapost.net/drejtesia-qe-po-vonon-per-grate-e-dhunuara-flet-vasfije-krasniqi-goodman/60%Daily2020-03-08 20:32
https://kosovapost.net/thaci-neser-takon-lideret-e-partive-politike-per-koordinim-te-ceshtjeve-me-interes-shteteror/60%Daily2020-03-08 20:20
https://kosovapost.net/marilyn-eshte-femra-me-e-mencur-ne-bote-iq-ne-e-ka-228-keto-jane-kater-keshillat-e-saj-per-ushqim-te-shendetshem/60%Daily2020-03-08 19:56
https://kosovapost.net/united-mbreti-i-mancesterit/60%Daily2020-03-08 19:50
https://kosovapost.net/ekspert-i-epidemise-coronavirusi-eshte-semundja-me-e-frikshme-qe-kam-hasur-ne-karrieren-time-bota/60%Daily2020-03-08 19:44
https://kosovapost.net/6-vite-pa-ty-nane-2po2-kujton-nenen-e-ndjere/60%Daily2020-03-08 19:32
https://kosovapost.net/momenti-emocionues-kur-kida-realizon-endrren-e-vajzes-me-aftesi-te-vecanta/60%Daily2020-03-08 19:25
https://kosovapost.net/peja-fiton-derbin-kunder-rahovecit/60%Daily2020-03-08 19:17
https://kosovapost.net/citaku-ka-disa-keshilla-per-ata-qe-vijne-nga-vendet-e-prekura-me-koronavirus/60%Daily2020-03-08 19:10
https://kosovapost.net/e-diela-pushim-per-bizneset-ne-prishtine-cfare-thone-qytetaret/60%Daily2020-03-08 18:53
https://kosovapost.net/kishte-koronavirus-burri-shkon-neper-lokale-per-ta-perhapur-sa-me-shume/60%Daily2020-03-08 18:31
https://kosovapost.net/gold-ag-publikon-kengen-epopeja-e-uck-se/60%Daily2020-03-08 18:37
https://kosovapost.net/profesori-i-njohur-amerikan-ia-palon-grenellit/60%Daily2020-03-08 18:24
https://kosovapost.net/arrestimi-i-ronaldinhos-e-pabesueshme-se-me-ke-e-kaloi-ai-naten-ne-paraburgim/60%Daily2020-03-08 18:17
https://kosovapost.net/buxheti-i-2020-ndane-900-mije-euro-pe-strehimoret/60%Daily2020-03-08 18:19
https://kosovapost.net/kosova-vazhdon-te-mbetet-e-paprekur-nga-coronavirusi/60%Daily2020-03-08 18:04
https://kosovapost.net/ata-burra-qe-jane-me-mjekerr-jane-me-te-rrezikuar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-08 17:56
https://kosovapost.net/kosova-e-gatshme-te-ballafaqohet-me-koronavirus-ministri-ben-thirrje-per-kujdes/60%Daily2020-03-08 17:47
https://kosovapost.net/rrefimi-i-sanijes-mamise-se-foshnjave-te-luftes-ne-kosove/60%Daily2020-03-08 17:36
https://kosovapost.net/policet-e-kosoves-te-pergatitura-te-ballafaqohen-me-te-gjitha-sfidat/60%Daily2020-03-08 17:27
https://kosovapost.net/kryeministri-italian-kercenon-qytetaret-me-burg-nese-nuk-respektojne-karantinen/60%Daily2020-03-08 17:17
https://kosovapost.net/emigrantet-manifestojne-ne-kufirin-me-greqine/60%Daily2020-03-08 17:03
https://kosovapost.net/notat-e-lojtareve-bayern-munich-2-0-augsburg-gnabry-me-i-miri/60%Daily2020-03-08 16:53
https://kosovapost.net/keto-jane-100-grate-qe-ndryshuan-boten/60%Daily2020-03-08 16:43
https://kosovapost.net/dora-ju-tregon-sa-duhet-te-hani/60%Daily2020-03-08 16:18
https://kosovapost.net/bebe-rexha-fotografohet-dore-per-dore-me-nje-mashkull-misterioz-me-te-cilen-shijoi-nje-darke-romantike/60%Daily2020-03-08 16:07
https://kosovapost.net/alarmi-per-koronavirusin-presidenti-meta-del-me-apelin-e-forte-publik/60%Daily2020-03-08 15:54
https://kosovapost.net/6-mitet-e-koronavirusit-keshillat-e-rreme-qe-nuk-ju-bejne-pune/60%Daily2020-03-08 15:45
https://kosovapost.net/refugjatet-ne-qiell-te-hapur-ne-kufirin-greko-turk-asnje-vendim-nga-bashkimi-europian/60%Daily2020-03-08 15:38
https://kosovapost.net/situate-alarmante-ne-angli-ja-sa-te-infektuar-me-koronavirus-brenda-dites/60%Daily2020-03-08 15:19
https://kosovapost.net/kujdes-ky-produkt-ushqimor-po-na-shkakton-kancerin/60%Daily2020-03-08 15:08
https://kosovapost.net/thaci-ka-interes-te-madh-nga-njerez-te-caktuar-te-prishin-procesin-e-arritjes-se-marreveshjes-me-serbine/60%Daily2020-03-08 14:54
https://kosovapost.net/jashari-komuna-e-skenderajt-ka-shenuar-arritje-te-barazise-gjinore-brenda-institucioneve-vendimmarrese/60%Daily2020-03-08 14:35
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-qe-sulmoi-nje-femer-ne-lipjan/60%Daily2020-03-08 14:29
https://kosovapost.net/keto-jane-formacionet-bayern-munich-augsburg/60%Daily2020-03-08 14:23
https://kosovapost.net/erdogan-i-shqetesuar-askush-nuk-po-e-denon-persekutimin-e-grave-refugjate-ne-kufirin-turko-grek/60%Daily2020-03-08 15:20
https://kosovapost.net/grenell-i-kunderpergjigjet-analistit-nuk-u-diskutua-ndarja-e-kosoves/60%Daily2020-03-08 14:03
https://kosovapost.net/kopshtet-me-te-bukura-ne-bote/60%Daily2020-03-08 13:58
https://kosovapost.net/hoti-i-kunderpergjigjet-haradinajt-nuk-ka-nevoje-per-konference-te-lidereve/60%Daily2020-03-08 13:45
https://kosovapost.net/pas-shqiperise-edhe-kosova-anulon-te-gjitha-fluturimet-qe-vijne-nga-italia-shkak-koronavirusi/60%Daily2020-03-08 13:35
https://kosovapost.net/aak-ja-propozon-konference-te-krereve-te-partive-thote-se-dialogu-eshte-komprometuar/60%Daily2020-03-08 13:21
https://kosovapost.net/lani-cdo-mbremje-kembet-me-uje-te-ftohte-do-habiteni-nga-ajo-cfare-do-i-ndodhe-trupit-tuaj/60%Daily2020-03-08 13:17
https://kosovapost.net/forcat-greke-te-sigurise-ne-kufi-perforcojne-me-tel-plumbat-plastike-per-te-rritur-efektin-e-tyre/60%Daily2020-03-08 12:58
https://kosovapost.net/grate-nuk-festojne-marshojne-per-nje-jete-te-barabarte/60%Daily2020-03-08 12:55
https://kosovapost.net/messi-kalon-ronaldonja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2020-03-08 12:44
https://kosovapost.net/marshim-masiv-ne-gjermani-per-hapjen-e-kufijve-te-be-se-per-emigrantet/60%Daily2020-03-08 12:32
https://kosovapost.net/si-ta-refuzosh-grenellin-pa-e-lenduar/60%Daily2020-03-08 12:28
https://kosovapost.net/keto-jane-embelsirat-me-te-cuditshme-ne-bote-foto/60%Daily2020-03-08 12:24
https://kosovapost.net/nen-kercenimin-e-armeve-persona-te-maskuar-plaqkisin-pompen-e-derivateve-ne-prishtine/60%Daily2020-03-08 12:12
https://kosovapost.net/kryekuvendarjaosmani-do-te-ndertojme-mekanizma-efikas-ne-mbrojtjen-e-grave-nga-dhuna/60%Daily2020-03-08 12:00
https://kosovapost.net/cmimi-i-madh-i-bahreinit-ne-formula-f1-pa-spektatore-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-03-08 11:51
https://kosovapost.net/personi-qe-mori-pjese-ne-konference-bashke-me-trump-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-03-08 11:46
https://kosovapost.net/azem-syla-niset-per-ne-hage/60%Daily2020-03-08 11:39
https://kosovapost.net/grate-ne-kosove-jane-punetore-por-kane-me-pak-vende-pune-kjo-eshte-nje-padrejtesi-e-madhe/60%Daily2020-03-08 11:27
https://kosovapost.net/dy-persona-theren-me-thike-ne-prishtine/60%Daily2020-03-08 11:15
https://kosovapost.net/keshtu-uron-8-marsin-ambasada-amerikane-ne-prishtine-foto/60%Daily2020-03-08 11:11
https://kosovapost.net/shqiperia-anulon-fluturimet-ne-itali-kosova-ende-ne-gjume/60%Daily2020-03-08 11:06
https://kosovapost.net/gruaja-ka-qene-gjithmone-shtylla-ne-perballje-me-sfidat-neper-te-cilat-kemi-kaluar-populli-shqiptar/60%Daily2020-03-08 10:58
https://kosovapost.net/43621-2/60%Daily2020-03-08 10:11
https://kosovapost.net/zeka-flet-per-takimin-e-thacit-me-vuciqin-ja-cfare-thote/60%Daily2020-03-08 09:55
https://kosovapost.net/koronavirusi-mberrin-ne-parlamentin-francez-dy-deputete-te-prekur/60%Daily2020-03-08 09:51
https://kosovapost.net/ushtria-ruse-nen-akuze-per-seksizem-per-paradat-e-bukurise-te-organizuara-per-8-mars/60%Daily2020-03-08 11:29
https://kosovapost.net/italia-e-veriut-futet-ne-karantine-ndalohet-levizja-e-njerezve-pezullohen-martesat-dhe-funeralet/60%Daily2020-03-08 09:44
https://kosovapost.net/koronavirusi-gjunjezon-italine-mbyllen-shkolla-e-universitete-jeta-mbetet-pezull/60%Daily2020-03-08 09:42
https://kosovapost.net/hapen-dyert-per-umrah-ne-qytetet-e-shenjta-te-mekes-dhe-medines-por-nuk-lejohet-te-preket-qabeja/60%Daily2020-03-08 11:31
https://kosovapost.net/thaci-ne-diten-e-gruas-duhet-te-zotohemi-per-barazi-dhe-trajtim-te-drejte-te-gruas/60%Daily2020-03-08 09:24
https://kosovapost.net/a-eshte-shtatzene-era-istrefi-foto/60%Daily2020-03-08 09:18
https://kosovapost.net/arrestohen-21-anetare-te-familjes-mbreterore-ne-arabine-saudite/60%Daily2020-03-08 09:13
https://kosovapost.net/vetevendosje-mbeshtet-marshin-protestues-te-grave-per-8-mars/60%Daily2020-03-08 09:14
https://kosovapost.net/zeneli-me-26-mars-mund-ta-shkruajme-historine/60%Daily2020-03-08 09:02
https://kosovapost.net/pacolli-krenar-gjate-mandatit-tim-e-kemi-dyshifuar-numrin-e-grave-ambasadore/60%Daily2020-03-08 08:56
https://kosovapost.net/ah-amerika/60%Daily2020-03-08 08:26
https://kosovapost.net/rriten-numri-i-foshnjave-te-braktisura-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-03-08 08:27
https://kosovapost.net/gjashte-persona-humbin-jeten-dhe-29-te-zhdukur-nga-shembja-e-hotelit-foto/60%Daily2020-03-08 08:17
https://kosovapost.net/pakoja-e-fundit-me-letra-higjenike-nxite-rrahje-mes-grave-video/60%Daily2020-03-08 08:12
https://kosovapost.net/panik-ne-itali-mbyllen-per-1-muaj-11-provinca/60%Daily2020-03-08 08:04
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-mars/60%Daily2020-03-08 08:00
https://kosovapost.net/telefoni-juaj-rreziku-me-i-madh-i-perhapjes-se-koronavirusit-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2020-03-08 07:56
https://kosovapost.net/43569-2/60%Daily2020-03-08 07:47
https://kosovapost.net/serwer-kosova-duhet-te-jete-e-gatshme-te-largohet-nga-nje-marreveshje-e-keqe-edhe-nese-ajo-mbeshtetet-nga-shba-ja/60%Daily2020-03-08 07:52
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavirusi-lojtaret-e-liverpool-nuk-i-japin-doren-kundershtarevevideo/60%Daily2020-03-08 07:37
https://kosovapost.net/43559-2/60%Daily2020-03-08 07:33
https://kosovapost.net/mot-sot-i-ndryshueshem/60%Daily2020-03-08 07:27
https://kosovapost.net/heqja-e-vizave-per-kosovaret-eshte-ne-doren-e-berlinit/60%Daily2020-03-07 22:46
https://kosovapost.net/ja-kur-te-jete-gati-per-perdorim-urgjent-vaksina-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-03-07 22:40
https://kosovapost.net/aksident-tragjik-ne-siri-22-persona-te-vdekur/60%Daily2020-03-07 22:25
https://kosovapost.net/pdsh-garon-e-vetme-ne-zgjedhjet-e-12-prillit-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-03-07 22:09
https://kosovapost.net/jasharajt-dhe-lufta-clirimtare/60%Daily2020-03-07 21:23
https://kosovapost.net/dy-te-lenduara-rende-ne-aksidentin-e-gjilanit/60%Daily2020-03-07 20:39
https://kosovapost.net/gazeta-turke-perkujton-renien-heroike-te-familjes-jashari-video/60%Daily2020-03-07 20:31
https://kosovapost.net/dizajnerja-sherizade-idrizi-projektuese-e-shtepive-luksoze/60%Daily2020-03-07 20:12
https://kosovapost.net/epopeja-e-uck-se-rrefimi-prekes-i-besarta-jasharit/60%Daily2020-03-07 20:00
https://kosovapost.net/zbulohet-dokumenti-i-themelimit-te-shoqates-se-gruas-shqiptare-ne-sofje-90-vjet-me-pare/60%Daily2020-03-07 19:51
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-dielen-2/60%Daily2020-03-07 19:09
https://kosovapost.net/ndarja-e-kosoves-vjen-alarmi-edhe-nga-analisti-rreziku-i-madh-nuk-ka-perfunduar/60%Daily2020-03-07 19:05
https://kosovapost.net/kelmendi-tregon-pse-po-sulmohet-ministri-reka-po-i-bien-ne-qafe-kot/60%Daily2020-03-07 18:54
https://kosovapost.net/kurti-si-kryeminister-i-vendit-nuk-kam-prioritet-me-te-larte-sesa-kthimin-e-dinjitetit-te-mesuesit/60%Daily2020-03-07 18:43
https://kosovapost.net/nga-sot-edhe-nje-biznes-i-thote-po-kryeministrit-kurti-dokument/60%Daily2020-03-07 18:24
https://kosovapost.net/permbytet-elbasani-del-nga-shtrati-lumi-shkumbin/60%Daily2020-03-07 17:53
https://kosovapost.net/dy-raste-te-dyshuara-me-koronavirus-ne-qkuk-dalin-rezultatet/60%Daily2020-03-07 17:45
https://kosovapost.net/mbahet-nata-e-zjarreve-ne-prekaz/60%Daily2020-03-07 17:37
https://kosovapost.net/ne-kine-shembet-hoteli-qe-perdorej-si-karantine-per-te-prekurit-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-07 17:26
https://kosovapost.net/osmani-sindikata-e-trepces-eshte-e-kenaqur-me-bordin-e-ri/60%Daily2020-03-07 17:11
https://kosovapost.net/weber-vendimi-i-kurtit-per-taksen-i-njejte-me-qendrimin-amerikan-se-kuptoj-pse-si-pelqen-grenellit/60%Daily2020-03-07 16:28
https://kosovapost.net/7-marsi-emocionues-per-mesuesin-e-dikurshem-te-drenices/60%Daily2020-03-07 16:20
https://kosovapost.net/nga-uji-i-derdhur-ne-toke-behet-balte-ndersa-nga-gjaku-i-derdhur-ne-toke-behet-atdhe/60%Daily2020-03-07 16:20
https://kosovapost.net/po-synojne-ndarjen-e-kosoves-thaci-i-reagon-analistit-amerikan/60%Daily2020-03-07 16:14
https://kosovapost.net/si-te-mbrohemi-nga-corona-virus-ja-keshillat-e-eksperteve/60%Daily2020-03-07 15:26
https://kosovapost.net/emisaret-special-te-macron-dhe-merkel-zbarkojne-ne-prishtine-kane-dy-porosi-per-kurtin/60%Daily2020-03-07 14:56
https://kosovapost.net/anija-turke-perplas-rojen-bregdetare-greke-greket-tentonin-te-fundosin-gomonen-me-refugjate/60%Daily2020-03-07 14:46
https://kosovapost.net/i-dashuri-i-gentes-nga-turqia-ka-bere-homazhe-dhe-ka-vendosur-lule-ne-kompleksin-memorial-te-uck-se/60%Daily2020-03-07 14:50
https://kosovapost.net/koronavirusi-ka-infektuar-mbi-100-mije-njerez-ne-mbare-boten/60%Daily2020-03-07 14:17
https://kosovapost.net/khabib-nurmagomedov-i-hapur-per-rimecin-ndaj-conor-mcgregorit/60%Daily2020-03-07 14:06
https://kosovapost.net/kurti-ne-diten-e-mesuesit-prioriteti-im-kthimi-i-dinjitetit-te-mesuesit/60%Daily2020-03-07 13:52
https://kosovapost.net/forcat-kufitare-greke-i-rrahen-dhe-i-zhveshen-refugjatet-duke-i-detyruar-te-qendrojne-ne-temperatura-ne-uleta/60%Daily2020-03-07 13:47
https://kosovapost.net/kurti-nuk-flet-per-deklaratat-e-grenellit/60%Daily2020-03-07 13:43
https://kosovapost.net/batuta-me-koronavirusin-rama-arkitektit-italian-sta-jap-doren-se-vjen-nga-italia/60%Daily2020-03-07 13:31
https://kosovapost.net/per-tu-mbrojtur-nga-koronavirusi-ata-u-mbuluan-me-jashteqitje-lope/60%Daily2020-03-07 13:16
https://kosovapost.net/kurti-dhe-osmani-ne-kullen-e-jasharajve-priten-nga-baci-rifat/60%Daily2020-03-07 12:41
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-flet-per-vendimin-49-milionesh-te-qeverise/60%Daily2020-03-07 12:27
https://kosovapost.net/judah-thaci-nuk-mund-te-zbatoje-asgje-tani-kurti-eshte-kompetent/60%Daily2020-03-07 12:11
https://kosovapost.net/konjufca-kerkon-ndihmen-e-amerikes-dhe-evropes/60%Daily2020-03-07 12:02
https://kosovapost.net/e-zbulon-profesori-kjo-eshte-endrra-e-vjeter-serbe-paralajmeron-kete-gje/60%Daily2020-03-07 11:54
https://kosovapost.net/elez-blakaj-te-kthehet-ne-kosove/60%Daily2020-03-07 11:48
https://kosovapost.net/bulliqi-thumbon-mustafen-po-frikesoheni-se-po-e-humbni-podujeven/60%Daily2020-03-07 11:17
https://kosovapost.net/nje-pako-cigare-duhet-te-paguani-10-euro/60%Daily2020-03-07 11:08
https://kosovapost.net/greqia-perdor-gaz-lotsjelles-dhe-uje-me-presion-te-larte-ndaj-refugjateve/60%Daily2020-03-07 11:04
https://kosovapost.net/mohamed-bin-salman-arreston-vellaun-e-vet-dhe-kusherinjte/60%Daily2020-03-07 10:56
https://kosovapost.net/leter-emocionuese-per-shokun-e-klases-ne-22-vjetorin-e-renjes-heroike-te-familjes-jashari/60%Daily2020-03-07 11:00
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistralen-mitrovice-prishtine-nje-person-lendohet-rende/60%Daily2020-03-07 10:29
https://kosovapost.net/keds-e-kesco-nenshkruan-parimet-per-fuqizimin-e-gruas/60%Daily2020-03-10 12:37
https://kosovapost.net/kurti-flet-per-vizat-tregon-kohen-se-kur-mund-te-ndodh-liberalizimi/60%Daily2020-03-07 09:23
https://kosovapost.net/ska-koronavirus-ne-kosove-lani-duart-sa-me-shpesh/60%Daily2020-03-07 09:12
https://kosovapost.net/turqia-i-shpeton-97-azilkerkues-ne-ujerat-kufitare-me-greqine/60%Daily2020-03-07 08:42
https://kosovapost.net/haradinaj-poston-nje-fotografi-ne-kohen-e-shkolles-fillore/60%Daily2020-03-07 08:28
https://kosovapost.net/21-raste-te-koronavirusit-ne-anijen-grand-princess-ne-shba/60%Daily2020-03-07 08:22
https://kosovapost.net/kerkohet-rritja-e-pages-minimale-ne-350-euro-deri-me-1-maj/60%Daily2020-03-07 08:13
https://kosovapost.net/mustafa-e-quan-xhonturk-te-vvse-shpejtim-bulliqin-llapi-ia-pafte-sherrin-nese-ia-jep-edhe-nje-vote/60%Daily2020-03-06 23:33
https://kosovapost.net/konjufca-shba-dhe-be-ti-reagojne-serbise-per-ndalimin-e-qytetareve-tone/60%Daily2020-03-06 23:04
https://kosovapost.net/pse-po-e-mbron-albinin-prej-albinit/60%Daily2020-03-06 22:13
https://kosovapost.net/komandant-ne-emerin-tend-ngriten-pasurohen-krenohen-individ-e-parti-tuteza-e-dezertere-faqezi-e-dilingji/60%Daily2020-03-06 22:02
https://kosovapost.net/deputetja-e-vetevendosjes-grate-me-mbulese-ne-kosove-po-diskriminohen/60%Daily2020-03-06 21:13
https://kosovapost.net/ja-sa-para-kerkohen-per-restaurimin-dhe-konservimin-e-kompleksit-te-jasharajve/60%Daily2020-03-06 20:54
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-neser-ne-kosove/60%Daily2020-03-06 20:48
https://kosovapost.net/humbje-e-thelle-e-kosoves-ne-ndeshjen-ndaj-rusise/60%Daily2020-03-06 20:41
https://kosovapost.net/erdogan-shpreson-qe-armepushimi-ne-idlib-te-vazhdoje/60%Daily2020-03-06 20:33
https://kosovapost.net/kjo-eshte-historia-e-fotografise-se-grupit-te-adem-jasharit/60%Daily2020-03-06 20:26
https://kosovapost.net/serbia-mund-te-perballet-me-sanksione-nga-shba-ja-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-03-06 19:58
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme/60%Daily2020-03-06 19:50
https://kosovapost.net/ambasadori-abbott-mirepret-emerimin-e-naim-gashit-ne-krye-te-agjencise-se-akreditimit/60%Daily2020-03-06 18:56
https://kosovapost.net/per-nder-te-dites-nderkombetare-te-gruas-keds-dhe-kesco-organizojne-mbremje-me-grate-e-kosoves/60%Daily2020-03-10 12:38
https://kosovapost.net/grenell-publikon-fotografi-te-reja-nga-takimi-thaci-vuciq-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-03-06 17:32
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-mbahet-seanca-per-diten-e-gruas/60%Daily2020-03-06 17:25
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-planifikon-ti-jape-shtesat-per-femije/60%Daily2020-03-06 17:20
https://kosovapost.net/konjufca-denon-sulmin-ne-ambasaden-e-amerikes/60%Daily2020-03-06 17:15
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-priti-ne-homologin-e-saj-nga-maqedonia-e-veriut-talat-xhaferin/60%Daily2020-03-06 16:21
https://kosovapost.net/holanda-mbeshtet-kosoven-ne-fuqizimin-e-sundimit-te-ligjit/60%Daily2020-03-06 16:13
https://kosovapost.net/programi-i-qeverise-kurti-parasheh-dialog-vetem-me-ndermjetesim-te-be-se/60%Daily2020-03-06 15:59
https://kosovapost.net/gare-nderkombetare-per-ndertimin-e-3400-shtepive-te-demtuara-nga-termeti/60%Daily2020-03-06 15:54
https://kosovapost.net/ndalohet-nje-person-per-kontrabandim-me-mallra/60%Daily2020-03-06 15:44
https://kosovapost.net/perfaqesuesja-e-kosoves-ne-boks-ndjek-4-kualifikime-ne-londer/60%Daily2020-03-06 15:50
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksionin-policor-ne-telekom/60%Daily2020-03-06 15:19
https://kosovapost.net/per-shkak-te-koronavirusit-kengetarja-e-famshme-anulon-dasmen/60%Daily2020-03-06 15:12
https://kosovapost.net/ministrja-haxhiu-institucionet-e-shtetit-policia-prokuroria-e-gjykata-te-jene-ne-mbrojtje-te-viktimave/60%Daily2020-03-06 15:12
https://kosovapost.net/dhurata-dora-e-lumtur-qe-arrin-shifren-e-dy-milione-ndjekesve-ne-rrjetin-social-instagram/60%Daily2020-03-06 14:58
https://kosovapost.net/keds-gjate-vikendit-do-te-kryeje-punime-ne-disa-komuna/60%Daily2020-03-06 14:59
https://kosovapost.net/kqz-ja-ndan-350-mije-euro-per-partite-politike/60%Daily2020-03-06 14:45
https://kosovapost.net/abdixhiku-ketu-ndahen-rruget-tona-me-bechtel-enka/60%Daily2020-03-06 14:37
https://kosovapost.net/qeveria-emeron-bordin-e-perkohshem-per-trepcen/60%Daily2020-03-06 14:17
https://kosovapost.net/ne-vigjile-te-epopese-se-uck-se-pse-nuk-ka-organizime-te-kesaj-natyre-nga-ambasada-ne-amerike/60%Daily2020-03-06 14:15
https://kosovapost.net/arilena-ara-ne-amsterdam-per-klipin-e-ri/60%Daily2020-03-06 15:01
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-qeveria-emeroi-bordin-e-perkohshem-per-telekomin-e-kosoves/60%Daily2020-03-06 14:19
https://kosovapost.net/nis-mbledhja-e-qeverise-kurti-keto-vendime-priten-te-merren/60%Daily2020-03-06 13:44
https://kosovapost.net/inxhinieret-austriake-zbulojne-uren-e-se-ardhmes-hapet-e-mbyllet-si-ombrelle-video/60%Daily2020-03-06 13:26
https://kosovapost.net/tragjedi-8-lojtare-humbin-jeten-pas-aksidentit-tragjik/60%Daily2020-03-06 13:16
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-ne-maqedoni-ndeshja-me-kosoven-duhet-te-luhet-pa-shikues/60%Daily2020-03-06 13:11
https://kosovapost.net/zevendesoni-proteinat-e-mishit-me-ato-bimore-per-te-zvogeluar-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/60%Daily2020-03-06 15:07
https://kosovapost.net/keta-jane-kandidatet-per-drejtor-te-doganes/60%Daily2020-03-06 13:00
https://kosovapost.net/ministria-e-jashtme-e-kosoves-kerkon-qe-serbia-te-respektoje-te-drejten-e-levizjes-se-lire/60%Daily2020-03-06 12:55
https://kosovapost.net/ne-kete-date-ava-max-publikon-kengen-e-re/60%Daily2020-03-06 12:41
https://kosovapost.net/rregullat-e-reja-per-punesim-ne-gjermani-ambasadori-shpjegon-ligjin/60%Daily2020-03-06 12:31
https://kosovapost.net/perseri-rojat-bregdetare-greke-perpiqen-te-permbysin-gomonen-e-refugjateve/60%Daily2020-03-06 12:26
https://kosovapost.net/kryeshefi-i-telekomit-flet-per-bastisjen-e-sotme-te-policise/60%Daily2020-03-06 12:17
https://kosovapost.net/zyrtare-vjen-vendimi-per-ndeshjen-barcelona-napoli-me-apo-pa-tifoze/60%Daily2020-03-06 12:11
https://kosovapost.net/aktakuzat-dhe-arrestimet-priten-zhvillime-dramatike-nga-specialja/60%Daily2020-03-06 12:11
https://kosovapost.net/vatikani-konfirmon-rastin-e-pare-te-coronavirusit/60%Daily2020-03-06 12:05
https://kosovapost.net/ne-milan-e-rangnick-nuk-ka-vend-per-pleq-ibra-me-shoke-bejne-gati-valixhet/60%Daily2020-03-06 12:04
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-ish-policit-serb-per-krime-gjate-luftes-ne-kosove/60%Daily2020-03-06 12:00
https://kosovapost.net/mungesa-e-vitamines-d-shkaqet-simptomat-dhe-trajtimi/60%Daily2020-03-06 11:57
https://kosovapost.net/a-ndikon-vrapimi-ne-eliminimin-e-stresit/60%Daily2020-03-06 11:50
https://kosovapost.net/arta-sopjani-nga-prizreni-ylli-qe-shkelqen-ne-univeristetin-e-hambolit-ne-gjermani/60%Daily2020-03-06 15:01
https://kosovapost.net/telekomi-i-kosoves-deklarohet-per-aksionin-policor-dyshojne-se-jane-mashtruar/60%Daily2020-03-06 11:25
https://kosovapost.net/vraniqi-ambasadori-grenell-po-keqperdoret-per-luften-e-brendshme-politike-ne-kosove-nga-ata-qe-humben-zgjedhjet/60%Daily2020-03-06 11:02
https://kosovapost.net/u-perfol-se-punesoi-vellain-ne-ministrine-e-shendetesise-flet-deputeti-i-vv-se/60%Daily2020-03-06 10:43
https://kosovapost.net/interit-ka-gati-oferten-per-yllin-e-serie-a-foto/60%Daily2020-03-06 10:35
https://kosovapost.net/vulin-i-pergjigjet-shba-se-serbia-vendos-vete-se-nga-cilat-shtete-blen-arme/60%Daily2020-03-06 10:32
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-preson-ne-prizren/60%Daily2020-03-06 10:25
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavairusi-zyrtaret-amerikane-flasin-me-berryla/60%Daily2020-03-06 10:22
https://kosovapost.net/kosova-drejt-vettingut-ne-drejtesi-ne-fund-te-majit-dorezohet-ekspertiza-e-pavarur/60%Daily2020-03-06 10:17
https://kosovapost.net/bastiset-telekomi/60%Daily2020-03-06 10:09
https://kosovapost.net/vjedhin-kater-lope-ne-malisheve-si-dhe-djegin-veturen/60%Daily2020-03-06 10:08
https://kosovapost.net/letra-e-nje-mjeku-italian-mos-keni-frike-nga-koronavirusi-nuk-eshte-asgje/60%Daily2020-03-06 10:04
https://kosovapost.net/miliarderi-berlsuconi-lidhet-me-nje-vajze-54-vjec-me-te-re/60%Daily2020-03-06 10:03
https://kosovapost.net/veriu-i-kosoves-qe-nga-viti-1999-nuk-paguan-faturat-e-ujit-te-shpenzuar/60%Daily2020-03-06 09:49
https://kosovapost.net/pertej-pritshmerive-ne-kengen-e-re-loredana-perfshin-mozzik/60%Daily2020-03-06 09:43
https://kosovapost.net/sulmohet-nga-tre-persona-dergohet-ne-qkuk/60%Daily2020-03-06 09:29
https://kosovapost.net/liam-neeson-ne-nje-film-per-vrasjen-e-gruas-shqiptare-nga-oficeri-serb/60%Daily2020-03-06 09:22
https://kosovapost.net/per-vepra-trimerie-ne-luften-per-liri-sanije-rexha-nderohet-me-medaljen-shote-galica/60%Daily2020-03-06 09:09
https://kosovapost.net/rreziku-i-pranishem-ne-kosove-nga-paraqitja-e-koronavirusit/60%Daily2020-03-06 09:04
https://kosovapost.net/publikohet-traileri-i-sezonit-te-katert-te-la-casa-de-papel/60%Daily2020-03-06 08:58
https://kosovapost.net/kurti-ne-kemi-obligim-dhe-borxh-te-perjetshem-ndaj-familjes-jashari/60%Daily2020-03-06 08:58
https://kosovapost.net/osmani-familja-jashari-e-nderkombetarizoi-ceshtjen-e-kosoves-para-botes/60%Daily2020-03-06 08:52
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-03-06 08:52
https://kosovapost.net/adem-jashari-simboli-i-pavaresise-se-kosove/60%Daily2020-03-06 08:39
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodh-sot-ne-kosove-2/60%Daily2020-03-06 08:32
https://kosovapost.net/jashari-te-jemi-bashkuar-dhe-te-ecim-perpara-sic-deshen-te-renet-per-liri/60%Daily2020-03-06 08:28
https://kosovapost.net/sot-mblidhet-qeveria/60%Daily2020-03-06 08:26
https://kosovapost.net/pensionimi-i-parakohshem-i-policeve-mbetet-ne-dore-te-qeverise/60%Daily2020-03-06 08:04
https://kosovapost.net/deputetja-iraniane-rezulton-pozitiv-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-03-06 08:01
https://kosovapost.net/kush-e-udhehoqi-luften-kunder-jashareve-detaje-te-pa-ditura-me-pare/60%Daily2020-03-06 07:56
https://kosovapost.net/keshtu-raportonte-qik-u-per-masakren-ne-familjen-jashari/60%Daily2020-03-06 07:46
https://kosovapost.net/krasniqi-vlerat-e-uck-se-jane-te-arta-nuk-mund-ti-baltose-askush/60%Daily2020-03-06 07:43
https://kosovapost.net/arrin-ne-12-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-06 07:40
https://kosovapost.net/keshtu-dukeshin-shtepite-e-jashareve-pas-betejes-me-serbet-22-vite-me-pare/60%Daily2020-03-06 07:38
https://kosovapost.net/500-milione-euro-kushton-projekti-alternativ-i-qeverise-kurti-per-autostraden-e-dukagjinit/60%Daily2020-03-06 07:23
https://kosovapost.net/e-pini-kafene-me-barkun-bosh-ja-se-cfare-i-ben-kjo-trupit-tuaj/60%Daily2020-03-06 07:20
https://kosovapost.net/shtyhet-seanca-plenare-e-parlamentit-evropian-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-03-06 07:16
https://kosovapost.net/dite-me-pare-humbi-babain-ky-eshte-mesazhi-prekes-i-ences/60%Daily2020-03-06 07:11
https://kosovapost.net/shba-paralajmeron-serbine-ndalni-blerjen-e-armeve-ruse-ose-do-te-kete-sanksione/60%Daily2020-03-06 07:07
https://kosovapost.net/tare-i-papermbajtshem-ne-merkato/60%Daily2020-03-06 07:01
https://kosovapost.net/moti-sot-40/60%Daily2020-03-06 06:58
https://kosovapost.net/abazi-i-vv-se-thaci-iku-ne-shba-si-hajdut-naten/60%Daily2020-03-05 22:38
https://kosovapost.net/gashi-nese-ka-nje-fajtor-per-gjykaten-speciale-ai-eshte-thaci/60%Daily2020-03-05 22:28
https://kosovapost.net/binjaket-nga-lipjani-trashegojne-emrat-e-ademit-dhe-hamzes-video/60%Daily2020-03-05 22:24
https://kosovapost.net/drejtoria-e-arsimit-ne-prishtine-ua-ndalon-mesuesve-te-pranojne-dhurata-per-7-dhe-8-mars-dokument/60%Daily2020-03-05 21:41
https://kosovapost.net/turqia-dhe-rusia-bien-dakord-per-armepushim-ne-idlib/60%Daily2020-03-05 21:35
https://kosovapost.net/mentaliteti-neshtrues-i-shqiptareve-se-duron-lirine/60%Daily2020-03-05 21:22
https://kosovapost.net/e-ardhmja-e-baton-haxhiut-jashte-kosoves-ky-eshte-vendi-ku-do-ta-vazhdoje-karrieren/60%Daily2020-03-05 20:43
https://kosovapost.net/kush-eshte-drenicakja-qe-sot-u-dekorua-me-urdhri-shote-galica/60%Daily2020-03-05 20:38
https://kosovapost.net/kryeministri-emeron-nora-klemendin-keshilltare-politike-per-koordinimin-e-te-drejtave-pronesore/60%Daily2020-03-05 21:23
https://kosovapost.net/kuvendi-ne-shqiperi-voton-pro-paketen-anti-kck/60%Daily2020-03-05 19:11
https://kosovapost.net/vedat-murici-me-cmime-te-tjera-ne-turqi/60%Daily2020-03-05 19:07
https://kosovapost.net/pas-largimit-nga-tv-ja-zbulohet-cfare-posti-do-te-marre-baton-haxhiu-nga-edi-rama/60%Daily2020-03-05 19:04
https://kosovapost.net/a-e-punesoi-vellain-ne-ministrin-e-shendetesise-deputeti-i-vv-se-sqaron-te-verteten/60%Daily2020-03-05 18:55
https://kosovapost.net/pas-letres-se-thacit-derguar-pompeos-per-gjykaten-speciale-reagon-familja-e-haki-imerit/60%Daily2020-03-05 18:47
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-emeron-driton-talin-keshilltar-politik/60%Daily2020-03-05 18:20
https://kosovapost.net/pompeo-shprehu-mbeshtetje-te-palekundur-per-turqine-ka-te-drejten-e-vetembrojtjes-ne-idlib/60%Daily2020-03-05 17:39
https://kosovapost.net/be-drite-jeshile-greqise-per-perdorimin-e-plumbave-plastike-kunder-refugjateve/60%Daily2020-03-05 17:31
https://kosovapost.net/loinion-turqia-ia-ka-kaluar-frances-ne-zhvillimin-e-droneve/60%Daily2020-03-05 17:24
https://kosovapost.net/okb-u-ben-thirrje-presidenteve-erdogan-dhe-putin-per-zgjidhje-urgjente-diplomatike-ne-siri/60%Daily2020-03-05 17:19
https://kosovapost.net/ne-prag-te-falimentimit-telekomi-shpall-tender-per-furnizim-me-pije/60%Daily2020-03-05 17:11
https://kosovapost.net/ldk-ben-marreveshje-me-partine-e-drejtesise-per-zgjedhjet-ne-podujeve/60%Daily2020-03-05 17:02
https://kosovapost.net/vetevendosje-dorezon-ne-gjykate-parashtresen-per-mosshtrejtim-te-rrymes-veprimeve-dokument/60%Daily2020-03-05 16:42
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-ka-emeruar-vetem-12-zv-ministra-ja-sa-ministri-jane-ende-pa-asnje-te-tille/60%Daily2020-03-05 16:36
https://kosovapost.net/elizabeth-warren-do-ti-jap-fund-gares-presidenciale/60%Daily2020-03-05 16:27
https://kosovapost.net/tayna-paralajmeron-projekte-te-reja-u-premton-fansave-se-do-vije-me-ndryshe/60%Daily2020-03-05 16:14
https://kosovapost.net/ish-agjenti-i-shik-ut-flet-per-vrasjen-e-qerim-kelmendit-vrasja-e-tij-mbylli-rastin-e-vrasjes-se-smajl-hajdarit/60%Daily2020-03-05 16:11
https://kosovapost.net/presidenti-i-kosoves-publikon-nje-fotografi-misterioze/60%Daily2020-03-05 16:07
https://kosovapost.net/8-marsi-po-vije-ky-grim-i-kesaj-grimere-u-shkon-per-mrekulli/60%Daily2020-03-07 09:08
https://kosovapost.net/edi-rama-shfaqet-me-plage-ne-lule-te-ballit-fotot-e-tij-bejne-xhiron-e-rrjetit-cte-kete-ndodhurfoto/60%Daily2020-03-05 15:54
https://kosovapost.net/dallime-serioze-midis-britanise-dhe-be-se/60%Daily2020-03-05 15:45
https://kosovapost.net/pegeout-208-shpallet-vetura-e-vitit-2020-ne-evrope/60%Daily2020-03-05 15:40
https://kosovapost.net/dogana-rrit-te-hyrat-per-11/60%Daily2020-03-05 15:33
https://kosovapost.net/federata-mjeket-shqiptare-ne-europe-faktor-i-rendesishem-ne-integrimin-e-shqiperise-dhe-kosoves-ne-eu/60%Daily2020-03-05 15:34
https://kosovapost.net/baton-haxhiu-si-permban-lotet-teksa-pershendetet-me-punetoret-e-klan-kosovesvideo/60%Daily2020-03-05 15:25
https://kosovapost.net/adem-jasharin-e-perkujton-edhe-reperi-afrikan-qe-i-kendoi-pavaresise/60%Daily2020-03-05 15:14
https://kosovapost.net/e-thote-ish-deputetja-keshtu-genjeu-hashim-thaci-para-disa-vitesh/60%Daily2020-03-05 14:38
https://kosovapost.net/shenohet-rasti-i-pare-i-coronavirusit-ne-afriken-e-jugut/60%Daily2020-03-05 14:50
https://kosovapost.net/genta-ismajli-dhe-luksi-i-saj-ja-sa-kushton-ky-fustan-foto/60%Daily2020-03-05 14:18
https://kosovapost.net/ermal-mamaqi-zbulon-befasin-per-amarden/60%Daily2020-03-05 15:03
https://kosovapost.net/izolohet-nje-hotel-ne-shkup-dyshohet-per-te-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-05 14:14
https://kosovapost.net/kush-ishte-ambasadori-i-cili-nderoi-epopene-e-uck-se-foto/60%Daily2020-03-05 14:14
https://kosovapost.net/keto-jane-shtetet-me-te-prekura-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-05 14:08
https://kosovapost.net/afrim-toverlani-merr-drejtimin-e-feronikelit/60%Daily2020-03-05 14:02
https://kosovapost.net/sektori-privat-nuk-po-arrin-te-ndjeke-trendin-e-rritjes-se-pagave/60%Daily2020-03-05 13:54
https://kosovapost.net/pacolli-kosova-nuk-ka-kohe-per-zgjedhje-te-reja-e-as-te-prish-marredheniet-me-shba-ne/60%Daily2020-03-05 13:48
https://kosovapost.net/tentoi-te-kryente-vrasje-ne-janar-te-ketij-viti-arrestohet-i-dyshuari-nga-ferizaj/60%Daily2020-03-05 14:40
https://kosovapost.net/thaci-ben-homazhe-ne-prekaz-familja-jashari-nderi-dhe-krenaria-e-kombit-shqiptar/60%Daily2020-03-05 13:36
https://kosovapost.net/vlora-dumoshi-dhe-shpend-ahmeti-flasin-per-ndertimin-e-shtepise-se-operes-dhe-baletit/60%Daily2020-03-05 13:24
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-prekaz-ketu-kujtojme-sakrificen-me-sublime-per-liri/60%Daily2020-03-05 13:18
https://kosovapost.net/komunat-skenderaj-e-drenasi-perkujtuan-sakrificen-e-pashembullt-te-familjes-jashari/60%Daily2020-03-05 13:03
https://kosovapost.net/kosnetti-i-gatshem-te-mbeshtese-md-ne-ne-ceshtjet-qe-lidhen-me-shtetin-e-se-drejtes/60%Daily2020-03-05 12:57
https://kosovapost.net/be-dhuron-170-milion-euro-ne-ndihme-te-njerezve-te-prekur-nga-lufta-ne-siri/60%Daily2020-03-05 12:47
https://kosovapost.net/konjufca-vlereson-larte-prezencen-e-erza-muqollit-ne-javen-e-frankofonise-ne-kosove/60%Daily2020-03-05 12:47
https://kosovapost.net/keds-i-fillon-programin-per-promovimin-e-barazise-gjinore-dhe-fuqizimin-e-grave-ne-vendet-e-tyre-te-punes/60%Daily2020-03-05 12:40
https://kosovapost.net/kurti-epopeja-e-uck-se-ndryshoj-politiken-dhe-historine/60%Daily2020-03-05 12:28
https://kosovapost.net/henri-cili-mohon-5-akuzat-skam-takuar-asnje-gjykates-ceshtja-ime-nuk-eshte-politike/60%Daily2020-03-05 12:16
https://kosovapost.net/shpalosen-aktivitete-te-edicionit-te-20-te-te-programit-te-javes-se-frankofonise-ne-kosove/60%Daily2020-03-05 12:14
https://kosovapost.net/dyshime-per-coronavirus-banka-hsbc-evakuon-nje-pjese-te-selise-ne-britani/60%Daily2020-03-05 12:07
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ka-kete-porosi-per-ushtarine-e-kosoves/60%Daily2020-03-05 12:02
https://kosovapost.net/thaci-ne-krenohemi-me-ushtrine-e-kosoves/60%Daily2020-03-05 11:58
https://kosovapost.net/rrefim-i-padegjuar-me-pare-nga-gani-geci-per-naten-kur-u-rrethua-familja-jashari/60%Daily2020-03-05 11:45
https://kosovapost.net/shenohet-vdekja-e-pare-nga-koronavirusi-ne-zvicer/60%Daily2020-03-05 11:40
https://kosovapost.net/thaci-kurti-e-osmani-e-haradinaj-bashke-ne-kazermen-adem-jashari/60%Daily2020-03-05 12:19
https://kosovapost.net/ja-cfare-masa-po-merr-facebook-per-koronavirusin/60%Daily2020-03-05 11:28
https://kosovapost.net/pse-e-injoroi-thaci-seancen-solemne-per-uck-ne-te-pergatitur-nga-vjosa-osmani/60%Daily2020-03-05 11:25
https://kosovapost.net/pse-pesha-e-grave-ndryshon-pas-martese/60%Daily2020-03-05 11:09
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-prishtine-podujeve-lendohen-dy-persona/60%Daily2020-03-05 10:58
https://kosovapost.net/ne-zvicer-raportohet-vdekja-e-pare-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-05 10:47
https://kosovapost.net/talibanet-po-respektojne-pjesen-me-te-madhe-te-marreveshjes-thote-shba-ja/60%Daily2020-03-05 10:46
https://kosovapost.net/kater-shtete-mbeshtesin-hapjen-e-negociatave-per-anetaresimn-e-shqiperise-ne-be/60%Daily2020-03-05 10:40
https://kosovapost.net/vuciqi-nuk-preferon-konflikt-te-ngrire-me-kosoven/60%Daily2020-03-05 10:40
https://kosovapost.net/bislimi-priti-ne-takim-ambasadorin-e-hungarise-ne-kosove-markusz/60%Daily2020-03-05 10:33
https://kosovapost.net/hulumtimet-sjellin-rezultat-shqetesues-per-pajisjen-per-tharjen-e-duarve/60%Daily2020-03-05 10:29
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-ka-njohje-te-kosoves-pa-fituar-edhe-serbia-dicka/60%Daily2020-03-05 10:26
https://kosovapost.net/evropa-perjeton-dimrin-me-te-ngrohte-te-regjistruar-ndonjehere/60%Daily2020-03-05 10:20
https://kosovapost.net/greta-koci-flet-si-rrallehere-per-jeten-e-saj-private/60%Daily2020-03-05 10:08
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-krahason-veten-me-nje-foto-nga-adoleshenca-dhe-sot/60%Daily2020-03-05 09:58
https://kosovapost.net/haziri-do-te-jemi-gjithmone-krenare-me-emblemen-e-uck-se/60%Daily2020-03-05 09:48
https://kosovapost.net/nis-puna-per-shembjen-e-banesave-ne-zonen-e-astirit/60%Daily2020-03-05 09:42
https://kosovapost.net/gjashte-vite-nga-ndeshja-historike-kosove-haiti-ne-adem-jashari/60%Daily2020-03-05 09:28
https://kosovapost.net/kurti-adem-jashari-ishte-i-destinuar-te-bente-historin/60%Daily2020-03-05 09:05
https://kosovapost.net/osmani-ne-22-vjetorin-e-epopese-se-uck-se-u-falemi-atyre/60%Daily2020-03-05 09:01
https://kosovapost.net/ferizaj-vjedhin-veturen-e-mbushur-me-cigare-e-para/60%Daily2020-03-05 08:56
https://kosovapost.net/e-gjithe-familja-jashari-ndodhet-ne-kuvend/60%Daily2020-03-05 08:47
https://kosovapost.net/stresi-kerkon-falje-publikisht-bashkeshortes-se-tij/60%Daily2020-03-05 08:31
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-si-ti-mbroni-syte/60%Daily2020-03-05 08:22
https://kosovapost.net/kalendari-histori-5-mars/60%Daily2020-03-05 08:14
https://kosovapost.net/koronavirusi-arrin-ne-serbi-shenohet-rasti-i-pare/60%Daily2020-03-05 08:10
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-konsumoni-nje-banane-cdo-dite/60%Daily2020-03-05 08:03
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-shefi-i-okb-se-javier-perez-de-cuellar/60%Daily2020-03-05 08:01
https://kosovapost.net/ne-paraguaj-arrestohet-ronaldinho/60%Daily2020-03-05 07:58
https://kosovapost.net/kuvendi-mban-seance-per-te-shenuar-epopene-e-uck-se/60%Daily2020-03-05 07:41
https://kosovapost.net/shqiptaret-te-paret-ne-bote-per-kerkesat-per-azil-ne-be/60%Daily2020-03-05 07:39
https://kosovapost.net/coronavirusi-mban-ne-ajer-shqiperine-rrezikohen-miqesoret-italiane/60%Daily2020-03-05 07:35
https://kosovapost.net/tentativa-2-e-thacit-per-ta-penguar-punen-e-gjykates-speciale/60%Daily2020-03-05 07:31
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavirusi-ne-kosove-pakesohen-rezervat-e-preparateve-dezinfektuese/60%Daily2020-03-05 07:25
https://kosovapost.net/sot-ora-e-pare-mesimore-i-kushtohet-epopese-se-uck-se/60%Daily2020-03-05 07:22
https://kosovapost.net/osmani-sakrifica-e-familjes-jashari-eshte-drite-udherrefyese-per-brezin-tone/60%Daily2020-03-05 07:19
https://kosovapost.net/sot-shenohet-22-vjetori-i-epopese-se-lavdishme-te-uck-se/60%Daily2020-03-05 07:08
https://kosovapost.net/gjenerali-i-uck-se-jakup-nura-nga-shpirti-ja-thote-disa-fjale-komandantit-adem-jashari/60%Daily2020-03-04 23:09
https://kosovapost.net/haziri-ldk-ska-ultimatume-ndaj-vetevendosjes-koalicioni-yne-zgjat-me-shume-se-nje-mandat/60%Daily2020-03-04 22:26
https://kosovapost.net/mbappe-realizon-hat-trick-psg-ja-ne-finale/60%Daily2020-03-04 22:21
https://kosovapost.net/edhe-dhjete-veta-u-testuan-sot-ne-kosove-per-koronavirus/60%Daily2020-03-04 21:51
https://kosovapost.net/ky-eshte-kryeministeri-i-ri-i-ukraines/60%Daily2020-03-04 21:40
https://kosovapost.net/30-dite-qeverisje-kurti-numeron-te-gjitha-vendimet-qe-i-ka-marre/60%Daily2020-03-04 20:56
https://kosovapost.net/smakiqi-vendosja-e-rregullit-ne-kaos-perben-lidershipin-e-vertete-napolon-bonaparta/60%Daily2020-03-04 20:48
https://kosovapost.net/duda-balje-do-tua-embelsoje-mbremjen-me-kete-fotografi-foto/60%Daily2020-03-04 20:18
https://kosovapost.net/rasti-veteranet-perballja-e-ramush-haradinajt-me-pyetjet-e-avokatit-ne-gjykate-video/60%Daily2020-03-04 20:13
https://kosovapost.net/keshilltari-i-vjosa-osmanit-presidenti-thaci-nuk-ka-derguar-kerkese-per-raportim/60%Daily2020-03-04 20:04
https://kosovapost.net/profesori-i-parisit-stop-perrallave-me-nastradinin-o-hashim-thaci/60%Daily2020-03-04 19:42
https://kosovapost.net/gashi-konferenca-e-presidentit-e-panevojshme-duket-se-eshte-hidheruar-me-osmanin/60%Daily2020-03-04 19:28
https://kosovapost.net/femijet-e-migranteve-ne-kufirin-grek-hapni-kufijte-video/60%Daily2020-03-04 18:49
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-ne-ldk-lutfi-haziri-premton-unitet-brenda-qeverise/60%Daily2020-03-04 18:32
https://kosovapost.net/nje-i-ri-tenton-te-vetevritet-duke-u-hedhur-nga-biblioteka-kombetare-policia-intervenon-me-kohe/60%Daily2020-03-04 18:20
https://kosovapost.net/tika-bkt-dhe-drena-filluan-projektin-mbeshtetja-e-prodhuesve-te-qumeshtit-ne-kosove/60%Daily2020-03-04 18:10
https://kosovapost.net/profesionalizem-institucional-ne-vend-te-militarizmit/60%Daily2020-03-04 19:33
https://kosovapost.net/ldk-ja-mblodhi-kryesine-ne-kohen-e-njejte-kur-thaci-iu-drejtua-mediave/60%Daily2020-03-04 17:27
https://kosovapost.net/nagavci-thaci-duhet-ti-pergjigjet-fteses-se-kurtit-pastaj-te-perfaqesoje-kosoven-jashte-vendit/60%Daily2020-03-04 17:17
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-emeron-edhe-nje-keshilltare/60%Daily2020-03-04 16:37
https://kosovapost.net/thaci-e-refuzon-ftesen-e-kurtit-ja-cfare-thote-per-takimin/60%Daily2020-03-04 16:32
https://kosovapost.net/kurti-takon-delegacionin-e-sindikates-se-punetoreve-te-kombinatit-trepca/60%Daily2020-03-04 16:23
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-dy-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2020-03-04 16:16
https://kosovapost.net/thaci-per-specialen-nuk-jam-intervistuar-as-ne-prishtine-as-ne-vjene/60%Daily2020-03-04 16:09
https://kosovapost.net/dy-talentet-nga-kosova-shenojne-super-gola-ne-ligen-e-kampioneve-per-te-rinj/60%Daily2020-03-04 17:21
https://kosovapost.net/thaci-jep-detaje-nga-vizita-ne-washington-tregon-edhe-per-takimin-me-vuciqin/60%Daily2020-03-04 15:41
https://kosovapost.net/coronavirusi-mund-ta-detyroje-italine-te-mbylle-te-gjitha-shkollat-dhe-universitetet/60%Daily2020-03-04 15:29
https://kosovapost.net/thaci-kurti-e-osmani-behen-bashke-per-epopene-e-uck-se/60%Daily2020-03-04 15:10
https://kosovapost.net/arabia-saudite-ndalon-vendasit-ne-kryerjen-e-umresshkak-koronavirusi/60%Daily2020-03-04 15:06
https://kosovapost.net/floket-holografike-jane-trendi-i-flokeve-me-magjike-te-vitit-2020/60%Daily2020-03-04 14:45
https://kosovapost.net/premtues-ne-debutimin-e-pare-egzon-krasniqi-shenoi-golin-fitues-foto/60%Daily2020-03-04 14:31
https://kosovapost.net/kurti-emeron-edhe-dy-keshilltare-politike/60%Daily2020-03-04 14:50
https://kosovapost.net/pasaporta-me-e-fuqishme-e-botes-ndryshon-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2020-03-04 14:14
https://kosovapost.net/dua-lipa-ne-perkrahje-te-bernie-sanders-per-president-te-shba-se/60%Daily2020-03-04 13:55
https://kosovapost.net/belgjika-zotohet-ta-mbeshtese-fuqizimin-e-ligjit-ne-kosove/60%Daily2020-03-04 13:52
https://kosovapost.net/dogana-e-kosoves-kap-8500-litra-pije-joalkoolike-kontrabande/60%Daily2020-03-04 13:38
https://kosovapost.net/kompania-meka-respekton-vendimin-e-kurtit-nga-sot-nuk-do-kete-page-me-te-ulet-se-350-euro/60%Daily2020-03-04 13:29
https://kosovapost.net/kosova-e-franca-nje-pervoje-e-mire-e-bashkepunimit-ne-sferen-e-kultures/60%Daily2020-03-04 13:21
https://kosovapost.net/sindikalistet-pas-takimit-me-kurtin-paralajmerojne-greva/60%Daily2020-03-04 13:14
https://kosovapost.net/helmohen-42-nxenes-perfundojne-ne-spital/60%Daily2020-03-04 13:10
https://kosovapost.net/shkencetaret-zbulojne-ilacin-qe-sheron-dhembet-e-demtuar/60%Daily2020-03-04 13:02
https://kosovapost.net/flet-kusari-lila-tregon-se-a-do-ta-zevendesoje-vlora-citakun-si-ambasadore-ne-washington/60%Daily2020-03-04 13:00
https://kosovapost.net/konfirmohet-rasti-i-pare-me-koronavirus-ne-institucionet-e-be-se/60%Daily2020-03-04 12:53
https://kosovapost.net/serbia-hyn-ne-zgjedhje-me-26-prill-serbet-votojne-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-03-04 12:23
https://kosovapost.net/citaku-presidenti-thaci-me-ka-kerkuar-te-vazhdoje-detyren/60%Daily2020-03-04 12:12
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-i-pergjigjet-thacit/60%Daily2020-03-04 11:59
https://kosovapost.net/vuciq-e-informova-thacin-se-nje-shtet-e-terheq-njohjen/60%Daily2020-03-04 11:54
https://kosovapost.net/thaci-nese-me-pamundesohet-raportimi-ne-kuvend-do-ta-beje-permes-konferences-per-media/60%Daily2020-03-04 11:52
https://kosovapost.net/ushtaret-greke-hapin-zjarr-ndaj-emigranteve-nje-i-vdekur-dhe-6-te-plagosur/60%Daily2020-03-04 11:10
https://kosovapost.net/kosnett-shpresojme-qe-sdo-te-kete-agjenda-politike-ne-komisionin-per-te-verteten-ne-kosove/60%Daily2020-03-04 11:07
https://kosovapost.net/ministri-i-tregtise-dhe-industrise-se-iranit-preket-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-04 10:49
https://kosovapost.net/vrasja-e-pashpirt-e-pafajesise-femijerore-vazhdon/60%Daily2020-03-04 10:43
https://kosovapost.net/pas-citakut-edhe-cana-dhe-avdiu-do-ta-respektojne-kerkesen-e-qeverise/60%Daily2020-03-04 10:46
https://kosovapost.net/ja-si-reagon-kengetarja-shqiptare-pas-imazheve-rreqethese-te-refugjateve-siriane-ne-greqi/60%Daily2020-03-04 10:28
https://kosovapost.net/inter-refuzon-te-luaje-kunder-juventusit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-03-04 10:21
https://kosovapost.net/hoti-institucione-qe-kane-legjitimitet-te-plote-tani-marrin-persiper-agjenden-e-dialogut-dhe-politikes-se-jashtme/60%Daily2020-03-04 10:33
https://kosovapost.net/rashit-qalaj-mban-ne-pune-337-police-ne-kundershtim-me-gradat-demton-buxhetin-per-200-mije-euro-ne-vit/60%Daily2020-03-04 10:10
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-i-shkruan-osmanit-i-kerkon-mbajtjen-e-seances-sot-ne-oren-1600/60%Daily2020-03-04 09:58
https://kosovapost.net/thaci-takimi-me-vuciqin-ne-washington-pike-kthese-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-03-04 09:53
https://kosovapost.net/ischinger-i-shkruan-kurtit-per-idene-e-reciprocitetit-ndaj-serbise/60%Daily2020-03-04 09:34
https://kosovapost.net/sulmon-fizikisht-motren-arrestohet-nga-policia/60%Daily2020-03-04 09:24
https://kosovapost.net/fillon-gjykimi-i-rastit-veteranet-haradinaj-deshmitar/60%Daily2020-03-04 09:18
https://kosovapost.net/pa-te-shtenave-me-arme-zjarri-policia-arreston-dy-persona-ne-podujeve/60%Daily2020-03-04 09:03
https://kosovapost.net/nese-hani-kete-ushqim-nuk-do-prekeni-kurre-nga-kanceri-i-mushkerive/60%Daily2020-03-04 08:19
https://kosovapost.net/paralajmerohet-fluks-i-madh-i-ikjes-se-mjekeve-nga-kosova/60%Daily2020-03-04 08:11
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-zhvillohet-ndeshja-kosove-greqi/60%Daily2020-03-04 08:05
https://kosovapost.net/kalendari-historik-4-mars/60%Daily2020-03-04 08:02
https://kosovapost.net/grenell-do-te-dorehiqet-si-ambasador-ne-gjermani-nese-ratcliffe-konfirmohet-si-kryespiun/60%Daily2020-03-04 08:07
https://kosovapost.net/joe-biden-fiton-ne-tete-shtete/60%Daily2020-03-04 07:56
https://kosovapost.net/qytetaret-e-kosoves-me-rreth-4-miliarde-euro-depozita-dhe-3-miliarde-euro-kredi/60%Daily2020-03-04 07:39
https://kosovapost.net/bechtel-enka-i-lyp-50-milione-euro-per-tri-kycje/60%Daily2020-03-04 07:35
https://kosovapost.net/fh-mungese-e-udheheqjes-ne-betejen-per-demokraci/60%Daily2020-03-04 07:33
https://kosovapost.net/merkel-te-krijojme-zonat-e-sigurise-ne-veri-te-sirise/60%Daily2020-03-04 07:27
https://kosovapost.net/situata-alarmante-ne-itali-merret-vendimi-per-duelin-juventus-milan/60%Daily2020-03-04 07:19
https://kosovapost.net/metodat-me-natyrale-si-ta-eliminoni-dhjamin-nga-trupi-i-juaj/60%Daily2020-03-04 07:40
https://kosovapost.net/rita-ora-shkelqeu-ne-paris-sfilon-si-modele-foto/60%Daily2020-03-04 07:09
https://kosovapost.net/kerkesa-e-kryeministrit-a-do-te-kete-sot-takim-thaci-kurti/60%Daily2020-03-04 07:05
https://kosovapost.net/cnjohja-nga-sierra-leone-ve-ne-pikepyetje-gatishmerine-e-kurtit-per-heqjen-e-takses/60%Daily2020-03-04 07:02
https://kosovapost.net/takimi-thaci-vuciq-per-zhvendosjen-e-dialogut-nga-brukseli-ne-washington/60%Daily2020-03-04 06:59
https://kosovapost.net/moti-sot-39/60%Daily2020-03-04 06:55
https://kosovapost.net/bahtiri-thaci-ma-tregoi-planin-per-shkembim-te-territoreve-me-2015/60%Daily2020-03-03 22:58
https://kosovapost.net/hoti-diplomacia-e-kosoves-deri-tani-ka-qene-gabim-per-tu-pershendetur-propozimi-i-konjufces-video/60%Daily2020-03-03 22:38
https://kosovapost.net/a-do-te-largohen-trupat-amerikane-nga-kosova-flet-zv-kryeministri-abazi/60%Daily2020-03-03 22:27
https://kosovapost.net/italia-kalon-edhe-iranin-ja-sa-shkon-numri-i-personave-te-vdekur-nga-coronavirusi/60%Daily2020-03-03 22:16
https://kosovapost.net/bullgaria-do-ta-perkrahe-kosoven-ne-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-03-03 21:55
https://kosovapost.net/kurti-ne-podujeve-kemi-ndalur-abuzimin-me-parane-publike-ky-eshte-vetem-fillimi/60%Daily2020-03-03 21:45
https://kosovapost.net/fajin-per-terheqjen-e-njohjeve-abazi-e-hedh-te-diplomacia-dhe-presidenti/60%Daily2020-03-03 21:04
https://kosovapost.net/haradinaj-edi-rama-nuk-ka-asnje-kontribut-ne-clirimin-e-kosoves/60%Daily2020-03-03 20:35
https://kosovapost.net/haradinaj-edi-rames-i-ka-humbur-rruga-ne-oborr/60%Daily2020-03-03 20:30
https://kosovapost.net/konstatohet-vendimi-per-anulimin-e-provimit-te-noterise/60%Daily2020-03-03 20:27
https://kosovapost.net/kurti-fton-thacin-ne-takim-neser-per-bashkerendim-te-veprimeve-dokument/60%Daily2020-03-03 20:12
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-kosova-ben-nje-hapa-para-serbia-nje-prapa-pse/60%Daily2020-03-03 19:31
https://kosovapost.net/shba-ja-e-gatshme-ti-dale-ne-ndihme-turqise-me-armatim/60%Daily2020-03-03 20:06
https://kosovapost.net/thaci-falenderon-trumpin-perfundimi-i-dialogut-me-serbine-prodhon-njohje-reciproke/60%Daily2020-03-03 19:13
https://kosovapost.net/ovl-e-uck-se-kerkon-zbardhjen-e-rasteve-per-vrasjen-e-qindra-ish-ushtareve-pas-luftes/60%Daily2020-03-03 18:44
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-publikon-foto-nga-takimi-thaci-vuciq/60%Daily2020-03-03 18:38
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-emigranti-sirian-duke-munduar-te-shpetoje-femijet-e-tij-nga-valet-e-rrembyeshme-te-detit-grek-video/60%Daily2020-03-03 18:02
https://kosovapost.net/takohen-kurti-dhe-haradinaj/60%Daily2020-03-03 17:40
https://kosovapost.net/liga-e-kombeve-kosova-ne-nje-grup-me-greqine-moldavine-dhe-sllovenine/60%Daily2020-03-03 17:35
https://kosovapost.net/a-ka-marreveshje-te-madhe-shpejt-grenell-shuan-spekulimet/60%Daily2020-03-03 17:28
https://kosovapost.net/haxhiu-dhe-shefja-e-undp-se-diskutojne-per-projekte-te-perbashketa-ne-drejtesi/60%Daily2020-03-03 17:11
https://kosovapost.net/g7-a-diskuton-ndikimet-ne-ekonomi-nga-perhapja-e-koronavirusit-te-ri/60%Daily2020-03-03 17:03
https://kosovapost.net/citaku-jam-e-padeshiruar-e-respektoj-kerkesen-per-tu-larguar-nga-washingtoni/60%Daily2020-03-03 16:22
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-keto-jane-temperaturat-per-ditet-ne-vijim/60%Daily2020-03-03 16:15
https://kosovapost.net/britney-spears-uron-te-dashurin-12-vjet-me-te-ri-dhe-publikon-fotografi-atraktive-krah-tij/60%Daily2020-03-03 15:54
https://kosovapost.net/qyteza-ku-qirate-e-shtepive-jane-vetem-1-euro/60%Daily2020-03-03 15:42
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-thaci-mbron-citakun-ate-qe-deshtoi-ta-beje-daciqi-e-beri-konjufca/60%Daily2020-03-03 15:35
https://kosovapost.net/u-rrezua-avioni-luftarak-i-regjimit-ne-kuader-te-operacionit-mburoja-e-pranveres/60%Daily2020-03-03 15:22
https://kosovapost.net/zyra-e-presidentit-mbron-citakun-ate-qe-deshtoi-ta-beje-daciqi-e-beri-konjufca/60%Daily2020-03-03 15:19
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-te-mbajne-ngrohte/60%Daily2020-03-03 15:11
https://kosovapost.net/23-deputete-irian-infektohen-me-koronavirusin/60%Daily2020-03-03 15:01
https://kosovapost.net/njerezit-qe-ankohen-vazhdimisht-ta-lodhin-trurin/60%Daily2020-03-03 14:53
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshuari-per-vrasjen-e-prinderve-ne-prizren/60%Daily2020-03-03 14:48
https://kosovapost.net/pomepo-dhe-vuciq-flasin-per-rifillimin-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-03-03 14:40
https://kosovapost.net/kurti-ne-fillim-te-prillit-ne-bruksel/60%Daily2020-03-03 14:33
https://kosovapost.net/deri-ne-fund-te-shekullit-gjysma-e-plazheve-te-botes-mund-te-zhduken/60%Daily2020-03-03 14:23
https://kosovapost.net/koronavirusi-shenohet-viktima-e-52-ne-itali-ritmet-e-perhapjes-ne-renie/60%Daily2020-03-03 14:07
https://kosovapost.net/kur-qeveritaret-e-vrasin-krenarine-ne-zemrat-e-njerezve/60%Daily2020-03-03 13:57
https://kosovapost.net/fati-i-ambasadores-citaku-e-te-tjereve-ne-duar-te-thacit-flet-presidenca/60%Daily2020-03-03 13:50
https://kosovapost.net/presidenti-i-interit-hetohet-per-fyerje-te-presidentit-te-liges/60%Daily2020-03-03 13:34
https://kosovapost.net/kush-jane-ambasadoret-qe-konjufca-propozon-ti-terheqe-nga-misioni/60%Daily2020-03-03 13:35
https://kosovapost.net/ecja-e-shpejte-ne-perditshmeri-na-ben-me-pak-te-lumtur/60%Daily2020-03-03 13:26
https://kosovapost.net/pas-suksesit-me-ermalin-butrint-imeri-paralajmeron-nje-tjeter-bashkepunim/60%Daily2020-03-03 13:18
https://kosovapost.net/dokumenti-i-mpj-se-serbe-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves-nga-sierra-leone/60%Daily2020-03-03 13:06
https://kosovapost.net/lady-gaga-njofton-se-albumi-i-ri-chromatica-publikohet-ne-prill/60%Daily2020-03-03 12:51
https://kosovapost.net/a-genjeu-daciq-per-terheqje-te-njohjes-deklarohet-presidenca-e-sierra-leones/60%Daily2020-03-03 12:38
https://kosovapost.net/rritet-ne-188-numri-i-rasteve-me-koronavirus-ne-gjermani/60%Daily2020-03-03 12:21
https://kosovapost.net/shtrihet-ne-spital-personi-me-i-dashur-i-ronaldos/60%Daily2020-03-03 12:16
https://kosovapost.net/grenelli-mohon-se-ka-perpjekje-te-pershpejtuara-per-marreveshje-kosove-serbi/60%Daily2020-03-03 12:00
https://kosovapost.net/kurti-pas-lajmit-per-cnjohje-thirrje-serbise-ndale-kete-ofensive-dhe-hiq-dore-nga-politikat-destruktive-ndaj-kosoves/60%Daily2020-03-03 11:57
https://kosovapost.net/a-do-ti-shembet-podujeva-si-bastion-ldk-se/60%Daily2020-03-03 11:46
https://kosovapost.net/ministri-reka-tregon-kur-do-te-ndodhe-liberalizimi-i-vizave/60%Daily2020-03-03 11:44
https://kosovapost.net/vendimin-e-qeverise-per-largimin-e-tarifes-100-perkrahet-nga-klubi-i-prodhuesve/60%Daily2020-03-03 11:18
https://kosovapost.net/kurti-reciprociteti-do-te-ndodhe-eshte-vlere-barazie-jo-mase-kundervenie/60%Daily2020-03-03 11:06
https://kosovapost.net/serbia-perjashtohet-nga-enqa/60%Daily2020-03-03 10:56
https://kosovapost.net/zubin-potok-polici-serb-vjedh-arme-nga-dhoma-e-deshmive/60%Daily2020-03-03 10:42
https://kosovapost.net/kosovari-ia-pa-sherrin-pasaportes-qe-e-pagoi-3-mije-euro-cka-i-beri-policia-gjermane/60%Daily2020-03-03 10:32
https://kosovapost.net/a-e-ka-terhequr-sierra-leone-njohjen-e-kosoves-flet-ministri-konjufca/60%Daily2020-03-03 10:05
https://kosovapost.net/epidemia-presidenti-i-korese-se-jugut-vendi-ndodhet-ne-lufte-perballe-koronavirusit/60%Daily2020-03-03 09:56
https://kosovapost.net/ishte-duke-u-trajtuar-vdes-pacientja-e-spitalit-te-shtimes/60%Daily2020-03-03 09:49
https://kosovapost.net/thaci-vazhdon-takimet-qeveria-kerkon-koordinim/60%Daily2020-03-03 09:51
https://kosovapost.net/ja-cila-eshte-arsyeja-pse-shtyhen-lojerat-olimpike-ne-tokio/60%Daily2020-03-03 09:35
https://kosovapost.net/gjendet-ne-hotel-pa-shenja-jete-shtatasi-zvicran/60%Daily2020-03-03 13:55
https://kosovapost.net/ne-kiniken-e-urologjise-per-here-te-pare-behen-intervenime-urologjike-me-laparaskop/60%Daily2020-03-03 09:30
https://kosovapost.net/obsh-perhapja-e-covid-19-e-perqendruar-ne-pese-shtete/60%Daily2020-03-03 09:25
https://kosovapost.net/nje-person-i-moshes-se-re-gjendet-i-pajete-ne-rrethana-misterioze/60%Daily2020-03-03 09:17
https://kosovapost.net/a-keni-pesuar-ndonjehere-dridhje-te-njerit-sy-ja-pse-ndodh-kjo-gje/60%Daily2020-03-03 09:15
https://kosovapost.net/ky-eshte-dedikimi-i-arbenites-per-nenen-e-saj-foto/60%Daily2020-03-03 09:04
https://kosovapost.net/negociata-deri-pasmesnate-me-abazin-nderpritet-greva-e-minatoreve-ne-stanterg/60%Daily2020-03-03 08:48
https://kosovapost.net/gjashte-te-vdekur-dhe-90-te-infektuar-me-koronavirus-ne-amerike/60%Daily2020-03-03 08:46
https://kosovapost.net/premtimet-per-shtesat-e-femijeve-mbeten-vetem-ne-leter/60%Daily2020-03-03 08:05
https://kosovapost.net/kullat-e-jasharajve-edhe-pas-20-viteve-ne-gjendje-te-mjere/60%Daily2020-03-03 07:43
https://kosovapost.net/per-shkak-te-koronavirusi-twitter-i-kerkon-stafit-te-punoje-nga-shtepia/60%Daily2020-03-03 07:39
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-vuciqi-per-takimin-me-thacin/60%Daily2020-03-03 08:06
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-6/60%Daily2020-03-03 07:18
https://kosovapost.net/rama-nuk-e-kam-quajtur-isa-mustafen-tinezak-ka-rene-pre-e-titujve-te-deformuar/60%Daily2020-03-03 07:13
https://kosovapost.net/agjencia-per-zhvillimin-e-bujqesise-menaxhuese-e-50-milione-eurove-ne-vit-me-tre-kryeshefa/60%Daily2020-03-03 07:09
https://kosovapost.net/tifozi-39-vjecar-nderron-jete-ne-tribuna/60%Daily2020-03-03 07:05
https://kosovapost.net/sierra-leone-terhoqi-njohjen-e-kosoves-thote-daciqi/60%Daily2020-03-03 07:01
https://kosovapost.net/sot-fillon-fushata-elektorale-ne-podujeve/60%Daily2020-03-03 06:56
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-shenjat-qe-tregojne-se-dicka-po-ndodhe-ne-trupin-tuaj/60%Daily2020-03-03 06:50
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-nga-ngjarjet-kryesore-ne-vend/60%Daily2020-03-03 06:44
https://kosovapost.net/mot-ndryshe-do-kemi-neser/60%Daily2020-03-02 22:56
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-refuzon-ti-shtrengoje-doren-kancelares-merkel-prej-frikes-se-koronavirusit/60%Daily2020-03-02 22:48
https://kosovapost.net/e-quajti-tinezar-reagon-mustafa-ndaj-rames-ja-cka-thote/60%Daily2020-03-02 22:34
https://kosovapost.net/haxhiu-akuzon-thacin-seshte-hera-e-pare-qe-shkon-fshehurazi-ne-takime-me-vuciqin/60%Daily2020-03-02 22:29
https://kosovapost.net/cka-po-paralajmeron-hashim-thaci/60%Daily2020-03-02 22:22
https://kosovapost.net/mbi-dy-mije-shqiptare-ne-ushtrine-zvicerane/60%Daily2020-03-02 22:03
https://kosovapost.net/rama-fajeson-haradinajn-se-la-kosoven-pa-viza/60%Daily2020-03-02 21:53
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-homologun-serb-vuciq-ne-washington/60%Daily2020-03-02 21:46
https://kosovapost.net/haradinaj-i-ragon-rames-ti-prisha-planet-per-ndarje-te-kosoves/60%Daily2020-03-02 21:41
https://kosovapost.net/rama-ofendon-haradinajn-e-quan-genjeshtar/60%Daily2020-03-02 21:35
https://kosovapost.net/rama-godet-isa-mustafen-e-quan-tinezak-ne-politike/60%Daily2020-03-02 21:25
https://kosovapost.net/meta-firmos-dekretin-nese-nuk-zbatohet-betohem-se-do-ta-firmos-ne-mes-te-parlamentit/60%Daily2020-03-02 21:19
https://kosovapost.net/alarmon-mjeku-gjerman-rreth-70-e-njerezve-mund-te-preken-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-02 18:06
https://kosovapost.net/dyshimet-per-tri-raste-a-ka-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-03-02 18:04
https://kosovapost.net/haki-abazi-presidenti-nuk-ka-mandat-per-te-negociuar-me-serbine/60%Daily2020-03-02 17:24
https://kosovapost.net/masat-e-kurtit-kunder-boredeve-kush-ishin-17-zyrtaret-qe-u-shkarkuan/60%Daily2020-03-02 17:17
https://kosovapost.net/ambasada-e-zvicres-mirepret-anulimin-e-procesit-te-emerimit-te-notereve/60%Daily2020-03-02 17:06
https://kosovapost.net/shkaku-i-koronavirusit-republika-ceke-ndalon-disa-fluturime/60%Daily2020-03-02 16:55
https://kosovapost.net/basha-i-vv-se-ia-kujton-ish-panit-punesimet-neper-borde/60%Daily2020-03-02 16:49
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-priti-ne-takim-ambasadorin-e-norvegjise-ne-kosove-z-jens-erik-grondahl/60%Daily2020-03-02 16:17
https://kosovapost.net/abdixhiku-pret-ne-takim-shefin-e-osbe-se-braathu/60%Daily2020-03-02 15:34
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-nuk-shtrengon-doren-me-merkelin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-03-02 15:26
https://kosovapost.net/zbulohen-planet-per-fejese-se-adrola-dushit-me-djalin-e-avokatit-te-njohur-ne-kosove-foto/60%Daily2020-03-02 15:19
https://kosovapost.net/agjencia-kadastrale-dhe-posta-merren-vesh-per-perdorimin-e-adresave-zyrtare/60%Daily2020-03-02 15:16
https://kosovapost.net/cila-skuader-ka-bere-gati-45-milione-per-blerjen-e-rakiticit/60%Daily2020-03-02 15:11
https://kosovapost.net/rrahman-rama-pritet-me-ceremoni-ushtarake-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-03-02 15:06
https://kosovapost.net/vuciq-thote-se-serbise-i-duhet-amerika/60%Daily2020-03-02 14:47
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-lufte-mes-policise-greke-dhe-emigranteve-nje-femije-i-vdekur/60%Daily2020-03-02 14:32
https://kosovapost.net/kjo-eshte-paga-per-ata-qe-do-te-angazhohen-ne-shqiperi-per-rindertimin-pas-termetit/60%Daily2020-03-02 14:26
https://kosovapost.net/kurti-sa-nuk-isha-kryeminister-thaci-mi-shkruante-nga-dy-letra-ne-dite-tash-po-ike/60%Daily2020-03-02 14:17
https://kosovapost.net/meta-pak-para-manifestimit-edhe-pak-momente-na-ndajne-nga-nisja-e-pranveres-kuqezi-video/60%Daily2020-03-02 14:13
https://kosovapost.net/tri-raste-te-dyshuara-me-koronavirus-ne-qkuk-priten-rezultatet/60%Daily2020-03-02 14:10
https://kosovapost.net/feston-sot-ditelindjen-sa-vjet-mbushi-shkelzen-jetishi/60%Daily2020-03-02 14:08
https://kosovapost.net/beselidhja-shqiptare-e-lezhes-infuzion-i-ideve-perbashkuese/60%Daily2020-03-02 13:52
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-lufton-per-te-zgjidhur-krizen-humanitare/60%Daily2020-03-02 13:52
https://kosovapost.net/kurti-thaci-ska-autorizim-per-te-bere-marreveshje-me-serbine/60%Daily2020-03-02 12:45
https://kosovapost.net/kryeministri-i-kosoves-albin-kurti-i-shkruan-leter-presidentit-te-shba-ve-donald-trump/60%Daily2020-03-02 12:31
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-i-vendosur-per-reciprocitet-me-serbine/60%Daily2020-03-02 12:12
https://kosovapost.net/ky-lengu-i-domates-eshte-ilac-i-mahnitshem-per-parandalimin-e-hipertensionit/60%Daily2020-03-02 12:06
https://kosovapost.net/zbulohet-klauzola-e-largimit-te-rashices-nga-bremeni/60%Daily2020-03-02 12:43
https://kosovapost.net/odalloviq-shume-nderhyrje-ne-marredheniet-me-kosoven/60%Daily2020-03-02 11:50
https://kosovapost.net/vetmia-ballkanike/60%Daily2020-03-02 11:38
https://kosovapost.net/mbi-3000-te-vdekur-nga-koronavirusi-i-ri-ne-bote/60%Daily2020-03-02 11:31
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-rekomandon-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-03-02 11:23
https://kosovapost.net/shqiperia-goditet-perseri-nga-termeti-3/60%Daily2020-03-02 11:21
https://kosovapost.net/sipas-vuciqit-edhe-shba-si-serbia-nuk-ka-dialog-pa-heqjen-e-plote-te-takses/60%Daily2020-03-02 11:18
https://kosovapost.net/selimi-taksa-nuk-e-ndali-projektin-per-ndarjen-e-kosoves-rreziku-ekziston-ende/60%Daily2020-03-02 11:13
https://kosovapost.net/lidhja-demokratike-e-kosoves-kerkon-konsensus-nacional-per-marreveshjen-me-serbine/60%Daily2020-03-02 11:05
https://kosovapost.net/kush-jane-deputetet-e-rinj-qe-u-betuan-sot/60%Daily2020-03-02 10:56
https://kosovapost.net/unicef-si-te-mbroni-veten-dhe-femijet-tuaj-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-02 10:48
https://kosovapost.net/pse-lideret-e-partive-politike-shqiptare-ne-presheve-e-bujanovc-po-heshtin-kundrejt-diskriminimit-te-shqiptareve-te-medvegjes/60%Daily2020-03-02 10:43
https://kosovapost.net/nisma-mbane-sekret-kerkesat-per-qeverine-lidhur-me-taksen/60%Daily2020-03-02 10:17
https://kosovapost.net/serbia-synon-te-bleje-arme-nga-izraeli/60%Daily2020-03-02 09:44
https://kosovapost.net/42071-2/60%Daily2020-03-02 09:21
https://kosovapost.net/weber-mirepret-idene-e-kurtit-per-taksen-grenell-nuk-e-kupton-sakte-thelbin-e-konfliktit-kosove-serbi/60%Daily2020-03-02 09:14
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjuajtja-me-e-shemtuar-e-viti-video/60%Daily2020-03-02 10:54
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-serb-ne-fushe-kosove-furnizonte-kosovaret-me-substanca-narkotike/60%Daily2020-03-02 08:58
https://kosovapost.net/hajnat-thyejne-e-vjedhin-nje-barnatoren-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-03-02 08:51
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-preson-ne-prishtine-ushtronte-ilegalisht-veprimtarine-e-lojerave-te-fatit/60%Daily2020-03-02 08:31
https://kosovapost.net/28-vjet-me-pare-shqiptaret-e-lugines-se-presheves-me-referendum-kerkuan-bashkim-me-kosoven/60%Daily2020-03-02 08:22
https://kosovapost.net/tharja-e-rrobave-brenda-rrezikon-shendetin/60%Daily2020-03-02 08:20
https://kosovapost.net/putin-rusia-nuk-synon-te-hyje-ne-lufte/60%Daily2020-03-02 08:15
https://kosovapost.net/kush-po-e-shoqeron-leonora-jakupin-ne-pushime-ne-turqi-foto/60%Daily2020-03-02 08:04
https://kosovapost.net/te-mbrojme-kushtetuten-mbahet-sot-manifesti-i-thirrur-nga-presidenti-meta/60%Daily2020-03-02 07:59
https://kosovapost.net/drama-e-emigranteve-ne-kufirin-e-be-refugjatet-merkel-na-ndihmo/60%Daily2020-03-02 07:56
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-mars/60%Daily2020-03-02 07:46
https://kosovapost.net/heqja-e-takses-ligjvenesit-mblidhen-ne-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-03-02 07:39
https://kosovapost.net/vizioni-mijevjecar-ne-evrope-po-formesohet-nga-e-djathta-radikale-dhe-islamofobia/60%Daily2020-03-02 07:31
https://kosovapost.net/sulmohet-fizikisht-kryeredaktori-i-rtk-se/60%Daily2020-03-02 07:26
https://kosovapost.net/sulm-raketor-ne-ambasaden-amerikane-ne-bagdad/60%Daily2020-03-02 08:00
https://kosovapost.net/konfirmohet-rasti-i-pare-i-koronavirusit-ne-new-york/60%Daily2020-03-02 07:14
https://kosovapost.net/butel-palet-ti-shqyrtojne-te-gjitha-opsionet-qe-cojne-drejt-zgjidhjes-perfundimtare/60%Daily2020-03-02 07:10
https://kosovapost.net/mertens-nenshkruan-kontrate-te-re-me-napolin-zhgenjim-per-chelsean/60%Daily2020-03-02 07:04
https://kosovapost.net/sot-behen-95-vjet-nga-vrasja-e-luigj-gurakuqit/60%Daily2020-03-02 07:00
https://kosovapost.net/zbulohet-caji-unik-qe-vret-kancerin/60%Daily2020-03-02 06:54
https://kosovapost.net/shkon-ne-34-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali-armenia-konfirmon-rastin-e-pare/60%Daily2020-03-02 06:50
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-nga-shperthimi-i-mines/60%Daily2020-03-02 06:47
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-5/60%Daily2020-03-02 06:45
https://kosovapost.net/katari-nuk-ka-me-shtete-te-vogla-apo-te-medha-por-shtete-te-forta-dhe-te-dobeta/60%Daily2020-03-01 22:28
https://kosovapost.net/kuvendi-neser-mblidhet-urgjent-per-taksen/60%Daily2020-03-01 21:58
https://kosovapost.net/haradinaj-shijon-bostanin-ne-pike-te-dimrit/60%Daily2020-03-01 21:14
https://kosovapost.net/irani-trondit-boten-trefishohet-numri-i-infektimeve-nga-koronavirusi-brenda-nates-numri-i-te-vdekurve-54/60%Daily2020-03-01 20:31
https://kosovapost.net/mediat-serbe-flasin-per-takimin-thaci-vuciq/60%Daily2020-03-01 19:45
https://kosovapost.net/vjen-kercenimi-serioz-per-qeverine-kurti/60%Daily2020-03-01 19:31
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ushtria-turke-bombardon-dhe-e-bene-te-paperdorshem-aeroportin-ne-halep-te-sirise/60%Daily2020-03-01 15:41
https://kosovapost.net/kryeparlamentarja-osmani-ldk-vv-do-te-takohen-serish-per-taksen/60%Daily2020-03-01 15:33
https://kosovapost.net/policia-ne-aksion-konfiskon-afro-60-kilograme-droge/60%Daily2020-03-01 15:29
https://kosovapost.net/deklarohet-prokuroria-per-vrasjen-e-qerim-kelmendit/60%Daily2020-03-01 14:14
https://kosovapost.net/mustafa-tarifa-te-hiqet-te-henen-grenell-ka-disa-fjale-per-te/60%Daily2020-03-01 14:09
https://kosovapost.net/osmani-vendimi-i-pare-qe-e-kam-nenshkruar-ka-qene-qe-ne-cdo-cep-te-kuvendit-te-kete-qasje-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2020-03-01 13:59
https://kosovapost.net/prej-se-ka-filluar-lufta-civile-ne-siri-keto-jane-humbjet-me-te-medha-per-regjimin-sirian/60%Daily2020-03-01 13:53
https://kosovapost.net/kurti-qeveria-do-te-jete-e-hapur-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2020-03-01 13:47
https://kosovapost.net/pas-sulmit-mizor-ne-idlib-operacioni-mburoja-e-pranveres-vazhdon-me-sukses/60%Daily2020-03-01 13:43
https://kosovapost.net/kur-duhet-te-hiqet-plotesisht-tarifa-flet-isa-mustafa/60%Daily2020-03-01 13:37
https://kosovapost.net/nis-marshi-mos-ma-kufizo-levizjen-marrin-pjese-osmani-dhe-kurti-foto/60%Daily2020-03-01 12:40
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-i-bashkohet-festimit-me-pershendetje-ushtarake/60%Daily2020-03-01 12:36
https://kosovapost.net/reagon-haradinaj-rama-nuk-ma-fal-se-ja-prisha-planin-serbomadh/60%Daily2020-03-01 11:51
https://kosovapost.net/kryeministri-qerim-kelmendi-u-vra-nga-ata-qe-se-duan-atdheun/60%Daily2020-03-01 11:44
https://kosovapost.net/pagesa-te-dyshimta-143-mije-euro-ne-emer-te-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2020-03-01 11:37
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vv-se-i-reagon-rames-ske-nevoje-te-na-mbrosh-nga-ramushi/60%Daily2020-03-01 11:32
https://kosovapost.net/papa-francesku-dyshohet-te-jete-i-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-03-01 10:53
https://kosovapost.net/engel-nje-dite-do-ta-festojme-pranimin-e-kosoves-ne-be-dhe-nato/60%Daily2020-03-01 09:58
https://kosovapost.net/dita-kunder-diskriminimit/60%Daily2020-03-01 09:49
https://kosovapost.net/erdogan-zhvillon-bisede-telefonike-me-presidentin-francez-macron/60%Daily2020-03-01 09:45
https://kosovapost.net/macron-rusia-te-ndaloje-menjehere-sulmet-ne-veriperendim-te-sirise/60%Daily2020-03-01 09:40
https://kosovapost.net/vuciq-udheton-ne-uashington-do-te-flas-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-03-01 09:36
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2/60%Daily2020-03-01 08:20
https://kosovapost.net/nderrohet-pushteti-ne-sllovaki-zgjedhjet-i-fitoi-opozita/60%Daily2020-03-01 08:14
https://kosovapost.net/uashingtoni-shpall-gjendje-emergjente-shkaku-i-koronavirusit/60%Daily2020-03-01 08:10
https://kosovapost.net/kurti-qeveria-draftoi-nje-program-qe-do-tia-transformoje-jeten-kosovareve/60%Daily2020-03-01 08:04
https://kosovapost.net/moti-sot-me-diell/60%Daily2020-03-01 07:59