XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/kerkesa-e-vv-kushtetuesja-punon-edhe-per-feste-u-jep-afat-paleve-te-pergjigjen-deri-me-1-maj-ne-1200/60%Daily2020-04-30 23:07
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-i-reagon-pacollit-si-eshte-e-mundur-dredhit-e-tua-politike-ti-vesh-shtetit/60%Daily2020-04-30 22:50
https://kosovapost.net/kisha-e-vogel-ne-londer-nen-hetim-shet-vajin-hyjnor-qe-kuron-koronavirusin/60%Daily2020-04-30 22:33
https://kosovapost.net/rita-ora-thote-se-u-nis-per-te-bere-ushtrime-por-perfundoi-duke-u-lyer-me-buzekuq-dhe-duke-marre-poza/60%Daily2020-04-30 22:20
https://kosovapost.net/bytyci-pdk-liburn-aliu-po-na-flet-per-uck-ne-stilin-hajde-babe-ti-kallxoj-arat/60%Daily2020-04-30 22:15
https://kosovapost.net/gjysma-e-te-sheruarve-nga-covid-19-per-diten-e-sotme-jane-nga-ferizaj/60%Daily2020-04-30 22:07
https://kosovapost.net/shtatzena-qe-dje-u-sherua-nga-coronavirusi-sonte-lindi/60%Daily2020-04-30 22:03
https://kosovapost.net/bajqinovci-numeron-sukseset-e-ministrave-te-kurtit-ata-qe-duan-rikthimin-e-te-shkuares-bejne-thirrje-per-ballafaqime/60%Daily2020-04-30 22:00
https://kosovapost.net/haziri-lakorja-e-infeksionit-me-covid-19-po-shkon-drejt-zeros-ne-gjilan/60%Daily2020-04-30 21:56
https://kosovapost.net/ia-permenden-baben-reagon-liburn-aliu/60%Daily2020-04-30 21:53
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-do-te-marre-pjese-ne-seancen-per-votimin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-04-30 21:48
https://kosovapost.net/studentet-e-ubt-se-synojne-finalen-e-gares-nderkombetare-style-award-votimi-ende-i-hapur/60%Daily2020-04-30 21:46
https://kosovapost.net/turqia-shtrine-doren-e-ndihmes-edhe-per-palestinen/60%Daily2020-04-30 21:41
https://kosovapost.net/pritet-vendimi-i-merkel-per-vazhdimin-e-bundesliges/60%Daily2020-04-30 21:37
https://kosovapost.net/ahmeti-mos-u-nisni-per-1-maj-ne-germi-mos-ta-prishim-ne-fund/60%Daily2020-04-30 21:34
https://kosovapost.net/covid-19-eshte-krijuar-ne-nje-laborator-kinez-reagon-drejtoria-e-inteligjences-kombetare-ne-shba/60%Daily2020-04-30 21:20
https://kosovapost.net/xhamite-u-mbyllen-per-shkak-te-koronavirusit-vogelushi-ne-britani-nderton-nje-prej-letre/60%Daily2020-04-30 21:18
https://kosovapost.net/vetevendosje-proteston-neser-ne-ora-1200/60%Daily2020-04-30 21:10
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-jane-7-rastet-e-reja-me-covid-19/60%Daily2020-04-30 21:03
https://kosovapost.net/pse-thacit-i-dridhej-zeri-kur-e-quajti-vv-ne-ndermarrje-kriminale-e-shpjegon-doktori/60%Daily2020-04-30 21:01
https://kosovapost.net/aeroporti-i-prishtines-publikon-te-gjitha-fluturimet-e-planifikuara-nga-1-deri-me-17-maj/60%Daily2020-04-30 20:44
https://kosovapost.net/22-te-sheruar-dhe-vetem-7-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-30 20:41
https://kosovapost.net/edhe-rexhep-selimi-flet-per-deklaraten-e-shkelzen-gashit/60%Daily2020-04-30 20:33
https://kosovapost.net/a-do-te-jep-doreheqje-neser-vjosa-osmani/60%Daily2020-04-30 20:29
https://kosovapost.net/haxhiu-pas-deklarates-se-mbremshme-thacin-eshte-dashur-ta-therras-prokurori-per-intervistim/60%Daily2020-04-30 20:22
https://kosovapost.net/deputeti-i-lvv-se-cila-eshte-marreveshja-qe-u-arrit-ndermjet-ldk-se-dhe-listes-serbe/60%Daily2020-04-30 20:18
https://kosovapost.net/deklarata-e-pacollit-bene-buje-te-madhe-ne-mediet-e-serbise/60%Daily2020-04-30 20:14
https://kosovapost.net/cilat-veprimtari-do-te-nisin-punen-nga-4-maji-e-cilat-nga-data-18-lexoni-masat-e-reja-te-prezantuara-nga-ministrat-e-kurtit/60%Daily2020-04-30 20:06
https://kosovapost.net/qeveria-e-kurtit-emeron-anetaret-e-bordit-te-auv/60%Daily2020-04-30 20:03
https://kosovapost.net/14-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-ferizaj/60%Daily2020-04-30 20:00
https://kosovapost.net/murati-vv-ja-mund-te-mos-i-leshoje-zyret-e-qeverise-pa-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2020-04-30 19:52
https://kosovapost.net/ky-eshte-paralajmerimi-i-fundit-i-vetevendosjes-per-presidentin-thaci/60%Daily2020-04-30 19:50
https://kosovapost.net/limaj-tregon-detaje-nga-bisedimet-me-ldk-ne-per-koalicion/60%Daily2020-04-30 19:47
https://kosovapost.net/leter-publike-per-behgjet-pacollin-dhe-deputetet-e-parlamentit-te-kosoves/60%Daily2020-04-30 19:44
https://kosovapost.net/skena-politike-ne-kosove-fyerje-dhe-kercenime/60%Daily2020-04-30 19:35
https://kosovapost.net/selimi-tregon-nese-do-ta-pranoje-vv-vendimin-e-kushtetueses-per-emrin-e-mandatarit/60%Daily2020-04-30 19:26
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-i-kushton-poezi-vetevendosjes-jane-dyzet-e-mbase-me-shume-vjec-por-sillen-sikur-te-jene-ne-pubertet/60%Daily2020-04-30 19:20
https://kosovapost.net/hoti-per-qeverine-e-re-asnje-shkronje-e-kushtetutes-nuk-do-te-cenohet-perkundrazi-do-te-respektohet-e-lartesohet/60%Daily2020-04-30 19:11
https://kosovapost.net/haxhiu-jemi-te-bindur-se-kushtetuesja-do-ta-pezulloje-dekretin-e-presidentit-para-se-shtunes/60%Daily2020-04-30 19:06
https://kosovapost.net/gjuha-e-frikshme-politike-do-te-kaloj-ne-revolta-masive-dhe-do-ta-infektoj-ekonomin/60%Daily2020-04-30 19:03
https://kosovapost.net/perfaqesues-te-shoqerise-civile-thone-se-kosova-eshte-shtet-i-kapur/60%Daily2020-04-30 18:51
https://kosovapost.net/vendet-e-fundit-ne-bote-ku-nuk-ka-hyre-koronavirusi/60%Daily2020-04-30 18:46
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-emeron-nje-bord/60%Daily2020-04-30 18:39
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-e-zbulon-pse-qeveria-lejoi-shkuarjen-e-pacollit-ne-shtepi/60%Daily2020-04-30 18:33
https://kosovapost.net/albena-reshitaj-flet-per-qeverine-e-re-dhe-ministrat-e-aak-se/60%Daily2020-04-30 18:19
https://kosovapost.net/pacolli-sapo-arrita-ne-shtepine-time-sa-me-mungonte-atdheu/60%Daily2020-04-30 18:18
https://kosovapost.net/pacolli-i-jam-frikesuar-nje-sulmi-te-mundshem-terrorist-prandaj-kam-ndryshuar-destinacion/60%Daily2020-04-30 17:39
https://kosovapost.net/ne-kete-ore-te-shtunen-pritet-te-mbahet-seanca-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-04-30 17:31
https://kosovapost.net/johnson%e2%80%8b-jep-lajm-te-mire-se-britania-po-e-kalon-kulmin-e-pandemise/60%Daily2020-04-30 17:24
https://kosovapost.net/pacolli-ateron-ne-aeroportin-adem-jashari/60%Daily2020-04-30 17:03
https://kosovapost.net/policia-mohon-se-po-e-presin-pacollin-para-aeroportit/60%Daily2020-04-30 16:37
https://kosovapost.net/ne-aeroport-pacollin-po-e-pret-edhe-kusheriri-rrahimi-cfare-thote-ai/60%Daily2020-04-30 16:25
https://kosovapost.net/gashi-i-kemi-numrat-per-qeveri-kerkesa-per-seancen-u-be-me-61-nenshkrime/60%Daily2020-04-30 16:13
https://kosovapost.net/surroi-cubat-po-tentojne-ta-marrin-pushtetin-duke-shperfillur-kushtetuten/60%Daily2020-04-30 16:08
https://kosovapost.net/wuhan-i-tregon-botes-se-fundi-i-izolimit-eshte-fillimi-i-krizes-se-covid-19/60%Daily2020-04-30 15:30
https://kosovapost.net/pacolli-ateron-pas-pak-minutash-ne-prishtine/60%Daily2020-04-30 15:28
https://kosovapost.net/gashi-i-ldkse-i-kemi-numrat-per-qeveri-kerkesa-per-seancen-u-be-me-61-nenshkrime/60%Daily2020-04-30 15:25
https://kosovapost.net/ardhja-e-pacollit-ne-kosove-nuk-eshte-e-sigurt-ai-po-e-shqyrton-ende-kete-mundesi/60%Daily2020-04-30 15:23
https://kosovapost.net/dani-kendon-te-premten-direkt-nga-peja-per-tere-kosoven/60%Daily2020-04-30 15:21
https://kosovapost.net/vv-dergon-ne-kushtetuese-vendimin-e-thacit-per-dekretim-te-hotit/60%Daily2020-04-30 15:17
https://kosovapost.net/veseli-te-miratohet-pakoja-ekonomike-sa-me-pare-ne-perkrahje-te-familjeve-dhe-bizneseve/60%Daily2020-04-30 15:06
https://kosovapost.net/thaci-mandatoi-hotin-per-kryeminister-vjen-reagimi-i-keshilltarit-te-kurtit/60%Daily2020-04-30 15:02
https://kosovapost.net/ferrari-njofton-se-do-ti-rinise-operacionet-ne-fabrikat-ne-maranello-dhe-modena/60%Daily2020-04-30 14:55
https://kosovapost.net/kosova-se-shpejti-me-qendren-nacionale-te-xhudos/60%Daily2020-04-30 14:50
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-thaci-dekreton-avdullah-hotin-per-kryeminister/60%Daily2020-04-30 14:35
https://kosovapost.net/vitia-shuan-shpresat-2020-ta-pa-fejesa-e-martesa-me-tubime-te-medha/60%Daily2020-04-30 14:30
https://kosovapost.net/nga-e-hena-qytetaret-levizin-nga-3-ore-ne-dite-ne-dy-orare/60%Daily2020-04-30 14:22
https://kosovapost.net/qeveria-ekzekuton-pagat-per-sektorin-privat/60%Daily2020-04-30 14:13
https://kosovapost.net/vitia-tregon-per-masat-e-reja-dasma-e-fejesa-nuk-do-kete-me-tubime-te-medha/60%Daily2020-04-30 14:01
https://kosovapost.net/kurti-viziton-kek-un-eshte-pasuri-natyrore-kapacitet-prodhues-dhe-organizate-e-punetoreve/60%Daily2020-04-30 13:27
https://kosovapost.net/haradinaj-reagon-per-pacollin-thote-se-po-trajtohet-ne-menyre-te-padinjitetshme/60%Daily2020-04-30 13:12
https://kosovapost.net/reagon-keshilltari-i-kurtit-pas-postimit-te-pacollit-keta-hyjne-e-dalin-kur-duan-une-smund-ta-vizitoj-nenen-time-ne-tirane/60%Daily2020-04-30 12:44
https://kosovapost.net/mpb-paralajmeron-qytetaret-per-1-maj/60%Daily2020-04-30 12:35
https://kosovapost.net/qeveria-e-ldk-se-pritet-te-jete-qeveri-me-ministra-te-denuar-per-korrupsion/60%Daily2020-04-30 12:15
https://kosovapost.net/pacolli-jep-detaje-per-lokacionin-e-tij/60%Daily2020-04-30 12:02
https://kosovapost.net/nga-sot-priten-te-shpallen-kufizime-te-reja-nga-ministri-vitia/60%Daily2020-04-30 11:43
https://kosovapost.net/kryetarja-e-kuvendit-priti-ambasadoret-e-kuintit-dhe-te-zyres-se-be-se/60%Daily2020-04-30 11:35
https://kosovapost.net/afaristi-i-njohur-flet-per-planin-a-dhe-b-te-thacit-dhe-pdk-se/60%Daily2020-04-30 11:18
https://kosovapost.net/kthehet-ne-rigjykim-rasti-i-molles-se-kuqe-avokati-kerkon-edhe-nderprerjen-e-paraburgimit/60%Daily2020-04-30 11:14
https://kosovapost.net/borrell-kerkon-vazhdim-te-shpejte-te-dialogut-per-kosoven/60%Daily2020-04-30 11:04
https://kosovapost.net/mustafa-kemi-finalizuar-marreveshje-me-nisma-n-akr-ja-pjese-e-qeverise/60%Daily2020-04-30 11:00
https://kosovapost.net/gjykata-gjermane-masat-e-kufizimit-nuk-kane-efekt-lironi-vendin/60%Daily2020-04-30 10:54
https://kosovapost.net/jabllanoviqit-iu-dha-leje-per-qarkullim-brenda-kosoves-sikur-te-gjithe-krereve-te-partive/60%Daily2020-04-30 10:49
https://kosovapost.net/thaci-heshtja-nderkombetare-ka-krijuar-nje-lloj-amnistie-per-gjenocidin-e-serbise/60%Daily2020-04-30 10:40
https://kosovapost.net/edhe-pese-raste-te-reja-me-covid-19-ne-veri/60%Daily2020-04-30 10:35
https://kosovapost.net/trump-kina-do-te-beje-cfare-eshte-e-mundshme-qe-une-ti-humbe-zgjedhjet/60%Daily2020-04-30 11:00
https://kosovapost.net/orari-i-ri-i-levizjes-per-periudhen-1-deri-me-4-maj/60%Daily2020-04-30 10:29
https://kosovapost.net/miliarderi-musk-izolimi-eshte-fashizem-na-riktheni-lirine/60%Daily2020-04-30 10:24
https://kosovapost.net/gravina-nuk-firmos-per-anulimin-e-sezonit-do-ishte-vdekja-e-futbollit-italian/60%Daily2020-04-30 10:21
https://kosovapost.net/haradinaj-ilaz-kodra-eshte-shembull-i-luftetarit-shqiptar/60%Daily2020-04-30 10:18
https://kosovapost.net/vjen-ftesa-e-pare-per-perballjen-hashim-thaci-vs-albin-kurti/60%Daily2020-04-30 10:10
https://kosovapost.net/shkon-ne-773-numri-i-te-infektuarve-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-30 09:54
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-per-presidentin-e-hupi-kontrollen-e-hupi/60%Daily2020-04-30 09:52
https://kosovapost.net/ahmeti-krereve-shteterore-ketu-me-keni-merreni-ke-te-doniejani-te-shperndajme-ndihma/60%Daily2020-04-30 09:39
https://kosovapost.net/pan-dhe-pronto-mafia-u-bene-bashke-per-ta-rrezuar-qeverine-kurti-pse-pikerisht-mustafa-i-bashkoi-ata/60%Daily2020-04-30 09:34
https://kosovapost.net/mustafa-veliu-nuk-do-ta-bente-ate-qe-beri-svecla/60%Daily2020-04-30 09:23
https://kosovapost.net/zeri-i-heshtjes-arilena-ara-ndan-me-te-gjithe-lajmin-e-bukur/60%Daily2020-04-30 09:15
https://kosovapost.net/keshilltari-i-thacit-kurti-po-e-kercenon-me-arrestim-kreun-e-shtetit/60%Daily2020-04-30 09:10
https://kosovapost.net/incidenti-i-beogradit-lenjani-tregon-cfare-nuk-u-pa-ne-tv-ne-tunel-u-goditem-nga-policia-serbe/60%Daily2020-04-30 09:02
https://kosovapost.net/abazi-e-tmerrshme-te-mendohet-qe-ldk-i-mban-zhagun-thacit-derisa-perjashton-te-vetet/60%Daily2020-04-30 08:44
https://kosovapost.net/a-ka-marreveshje-koalicionit-ldk-akr-flet-keshilltari-i-pacollit/60%Daily2020-04-30 08:34
https://kosovapost.net/tahiri-flet-per-sfiden-e-qeverise-hoti-dhe-per-lutfi-hazirin-i-cili-u-shpreh-i-gatshem-ti-jape-dicka-serbise/60%Daily2020-04-30 08:21
https://kosovapost.net/nese-nuk-zbuten-masat-bizneset-do-te-pesojne-tej-parashikimeve/60%Daily2020-04-30 08:14
https://kosovapost.net/kjo-ministri-iu-premtua-behgjet-pacollit-profesori-tregon-pse-me-pas-iu-dha-aak-se/60%Daily2020-04-30 08:06
https://kosovapost.net/nje-kosovare-drejtuese-e-studimit-ne-shba-qe-deshmoi-suksesin-e-remdesivirit-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-30 08:01
https://kosovapost.net/sot-21-vjet-nga-renia-heroike-e-ilaz-kodres/60%Daily2020-04-30 07:57
https://kosovapost.net/33-raste-me-covid-19-te-hospitalizuar-ne-kliniken-infektive-1-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-04-30 07:53
https://kosovapost.net/me-shitesit-qe-buzeqeshin-prapa-maskave-gjermania-rihap-dyqanet/60%Daily2020-04-30 07:52
https://kosovapost.net/deputetja-e-vv-se-presidenti-nuk-eshte-ne-gjendje-te-mire-mendore/60%Daily2020-04-30 07:37
https://kosovapost.net/skenari-per-ta-votuar-qeverine-e-re-kur-kushtetuesja-nuk-punon/60%Daily2020-04-30 07:32
https://kosovapost.net/bilanci-i-koronavirusit-deri-me-sot-ne-kosove/60%Daily2020-04-30 07:26
https://kosovapost.net/largimi-i-masave-te-ndodhe-ne-faza-koronavirusi-mund-te-rikthehet-ne-vjeshte/60%Daily2020-04-30 07:13
https://kosovapost.net/isa-mustafes-i-shuhet-endrra-per-president-bytyci-zbulon-se-cka-do-te-beje-thaci-pas-nenshkrimit-te-marreveshjes-me-serbine/60%Daily2020-04-30 07:06
https://kosovapost.net/andi-bushati-per-rastin-me-pacollin-lereni-te-zbarkoje-qeveria-e-paterices-i-ka-nga-thaci-votat-qe-i-duhen-analisti-nga-shqiperia-andi-bushati-ka-komentuar-lidhur-me-rastin-me-deputetin-behgjet-p/60%Daily2020-04-30 07:03
https://kosovapost.net/zhduket-helikopteri-i-nato-s-ne-detin-jon/60%Daily2020-04-30 06:52
https://kosovapost.net/gjermania-regjistroi-1-478-raste-te-reja-me-covid-19-gjate-24-oreve/60%Daily2020-04-30 06:39
https://kosovapost.net/mbi-60-mije-te-vdekur-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-04-30 06:36
https://kosovapost.net/kryetari-i-presheves-per-here-te-pare-ne-20-vjet-nje-qeveri-e-kosoves-dergon-para-ne-presheve/60%Daily2020-04-30 06:33
https://kosovapost.net/shba-remdesiviri-ilaci-eksperimental-rezulton-i-efektshem-per-te-bllokuar-koronavirusin-foto/60%Daily2020-04-30 06:29
https://kosovapost.net/korea-e-jugut-nuk-raporton-asnje-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-04-30 06:21
https://kosovapost.net/sot-pritet-qe-ldk-te-finalizoje-marreveshjen-me-nismen-dhe-akr-ne/60%Daily2020-04-30 06:16
https://kosovapost.net/perplasja-me-ramen-haradinaj-tregon-arsyen/60%Daily2020-04-30 06:12
https://kosovapost.net/moti-sot-71/60%Daily2020-04-30 06:04
https://kosovapost.net/keto-jane-6-ushqimet-me-te-keqija-se-cigarja/60%Daily2020-04-30 06:00
https://kosovapost.net/mjekimi-kunder-kancerit-rezulton-premtues-dhe-kunder-covid-19-testimet-fillojne-kete-jave/60%Daily2020-04-30 05:49
https://kosovapost.net/mourinho-i-vjen-ne-ndihme-njerezve-ne-nevoje/60%Daily2020-04-30 05:43
https://kosovapost.net/pompeo-vazhdon-kritikat-nuk-eshte-hera-e-pare-qe-nje-virus-del-nga-kina-sekretari-amerikan-i-shtetit-mike-pompeo-tha-se-shtetet-e-bashkuara-besojne-se-ka-shume-laboratore-ne-kine-qe-punojne-ne-pat/60%Daily2020-04-30 05:27
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-kosova-do-te-preken-me-shume-nga-kriza-ekonomike/60%Daily2020-04-29 22:29
https://kosovapost.net/kongresisti-amerikan-mccaul-thirrje-per-hetim-ndaj-qeverise-kineze-dhe-obsh-per-covid-19/60%Daily2020-04-29 22:26
https://kosovapost.net/pandemia-e-covid-19-rreziku-i-vertete-eshte-agjenda-id2020/60%Daily2020-04-29 22:22
https://kosovapost.net/kurti-sfidon-thacin-e-fton-per-nje-perballje-publike-ne-nje-debat-televiziv/60%Daily2020-04-29 22:19
https://kosovapost.net/gold-ag-intervistohet-nga-policia-per-shkak-te-kenges-se-fundit/60%Daily2020-04-29 22:02
https://kosovapost.net/deputeti-zviceran-i-reagon-thacit-pas-deklarates-ndaj-vv-se-e-quan-te-rrezikshme/60%Daily2020-04-29 21:54
https://kosovapost.net/meliza-haradinaj-kishte-paguar-room-service-me-para-te-shtetit/60%Daily2020-04-29 21:48
https://kosovapost.net/telekomi-do-ti-ule-pagat-kursimi-300-mije-euro-ne-muaj/60%Daily2020-04-29 21:43
https://kosovapost.net/haxhiu-thaci-dukej-ne-siklet-te-madh/60%Daily2020-04-29 21:38
https://kosovapost.net/danimarka-gjen-zgjidhjen-per-te-bere-mesim-ne-natyre/60%Daily2020-04-29 21:33
https://kosovapost.net/albin-kurti-kercenohet-haptas-nga-thaci/60%Daily2020-04-29 21:29
https://kosovapost.net/aak-tregon-se-a-ka-pase-dore-ne-krijimin-e-koalicionit-me-ldk-ne-presidenti-thaci/60%Daily2020-04-29 21:10
https://kosovapost.net/haradinaj-jo-amnisti-por-drejtesi-per-viktimat/60%Daily2020-04-29 21:01
https://kosovapost.net/zhdukja-e-helikopterit-te-natos-dalin-detajet-e-para-te-operacionit/60%Daily2020-04-29 20:53
https://kosovapost.net/i-propozuari-per-minister-te-drejtesise-thote-se-kufiri-do-te-kthehet-deri-ne-cakorr/60%Daily2020-04-29 20:47
https://kosovapost.net/thaci-i-reagon-svecles-lokacioni-im-eshte-ne-shtepi-hajde-me-gjithe-shefin/60%Daily2020-04-29 20:37
https://kosovapost.net/dikur-po-ia-permendte-thiken-e-tash-po-del-qe-e-futi-ilegalisht-pacollin-ne-kosove/60%Daily2020-04-29 21:21
https://kosovapost.net/selimi-ldkja-nuk-mund-te-jape-vleresime-per-te-nominuarit-e-aakse-per-ministra/60%Daily2020-04-29 20:17
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-ku-jane-rastet-e-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-04-29 20:06
https://kosovapost.net/ish-zv-ministri-i-pdk-se-tregon-lokacionin-e-pacollit/60%Daily2020-04-29 19:49
https://kosovapost.net/kurti-pret-ne-takim-ambasadorin-e-turqise-ne-kosove-cagri-sakar/60%Daily2020-04-29 19:36
https://kosovapost.net/mustafa-i-shkruan-leter-thacit-ia-kerkon-kete-gje/60%Daily2020-04-29 19:26
https://kosovapost.net/17-te-sheruar-sot-ne-kosove-e-nente-raste-pozitve-me-covid19/60%Daily2020-04-29 19:13
https://kosovapost.net/ministria-vitia-jep-lajmin-e-mire-sa-i-perket-rasteve-me-covid19/60%Daily2020-04-29 19:37
https://kosovapost.net/rugova-ldk-eshte-shkolle-prej-lubjanes-deri-ne-selanik/60%Daily2020-04-29 18:55
https://kosovapost.net/nese-eshte-e-vertete-se-presidenti-i-nje-shteti-trafikon-qenie-njerezore-me-eskorte-zyrtare-kjo-eshte-krim-diplomatik/60%Daily2020-04-29 18:50
https://kosovapost.net/keshilltarja-e-pacollit-ironizion-me-sveclen-qoma-lokacionin-ose-dal-para-trenit/60%Daily2020-04-29 18:45
https://kosovapost.net/gjindet-behgjet-pacolli-nis-tallja-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2020-04-29 18:40
https://kosovapost.net/maloku-partite-qe-po-i-riturren-pushtetit-ne-zgjedhjet-e-ardhdhme-nuk-e-kalojne-pragun/60%Daily2020-04-29 18:29
https://kosovapost.net/nje-deputet-humb-mandatin-ldk-ka-nje-vote-me-pak-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-04-29 18:04
https://kosovapost.net/paralajmerim-per-hashim-thacin-nese-e-ka-takuar-pacollin-edhe-ai-do-ti-nenshtrohet-karantines-ose-vetizolimit/60%Daily2020-04-29 17:33
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkoronavirusi-pershpejton-renien-e-perdorimit-te-parave-te-gatshme/60%Daily2020-04-29 17:20
https://kosovapost.net/svecla-paralajmeroi-thacin-ky-eshte-reagimi-i-ashper-i-keshilltarit-te-tij/60%Daily2020-04-29 17:06
https://kosovapost.net/bosnja-raporton-rritje-te-rasteve-me-covid-19-pas-zbutjes-se-masave-te-levizjes/60%Daily2020-04-29 16:53
https://kosovapost.net/albin-kurti-i-del-ne-ndihme-presheves-medvegjes-e-bujanocit-kaq-para-jane-ndare-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-29 16:44
https://kosovapost.net/svecla-dyshohet-se-presidenti-thaci-e-futi-ilegalisht-behgjet-pacollin-ne-kosove/60%Daily2020-04-29 16:27
https://kosovapost.net/kur-do-tia-nisin-punes-ambasadat-e-huaja-ne-kosove/60%Daily2020-04-29 16:03
https://kosovapost.net/flasin-nga-akr-ja-tregojne-a-eshte-arritur-marreveshja-bashkeqeverisese-me-ldk-ne/60%Daily2020-04-29 15:36
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-komandantin-e-kfor-it/60%Daily2020-04-29 15:30
https://kosovapost.net/lepiu-pjatat-e-pronareve-qeni-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-04-29 15:17
https://kosovapost.net/gjeneral-risi-kapacitetet-e-kfor-it-nuk-jane-minuar-nga-covid-19/60%Daily2020-04-29 15:07
https://kosovapost.net/problemi-me-veshkat-kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-presidentit/60%Daily2020-04-29 15:02
https://kosovapost.net/rritja-e-rasteve-te-dhunes-ne-familje-takohen-bytyci-e-haxhiu/60%Daily2020-04-29 14:49
https://kosovapost.net/kadri-veseli-nis-turin-neper-qytete-te-kosoves/60%Daily2020-04-29 14:39
https://kosovapost.net/sulmohet-nje-inspektor-ne-drenas-reagon-ministria/60%Daily2020-04-29 14:27
https://kosovapost.net/nenkryetarja-e-lvv-se-qeveria-kurti-2-po-vjen/60%Daily2020-04-29 14:20
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-trafiku-ne-rrugen-kerpimeh-podujeve-disa-te-lenduar-dergohen-per-ne-qkuk/60%Daily2020-04-29 14:10
https://kosovapost.net/tri-viktima-dhe-21-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-04-29 13:55
https://kosovapost.net/dhjete-paciente-do-te-lirohen-nga-infektiva-krasniqi-ben-thirrje-per-respektimin-e-masave/60%Daily2020-04-29 13:50
https://kosovapost.net/shkon-ne-mbi-20000-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-suedi/60%Daily2020-04-29 13:36
https://kosovapost.net/cka-thote-lul-raka-per-rastin-e-behgjet-pacollit/60%Daily2020-04-29 13:23
https://kosovapost.net/zvicer-femijet-mund-te-perqafojne-serish-gjysherit/60%Daily2020-04-29 13:14
https://kosovapost.net/kru-gjakova-me-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2020-04-29 13:08
https://kosovapost.net/i-nderpritet-masa-e-paraburgimit-personit-qe-kanosi-presidentin/60%Daily2020-04-29 13:01
https://kosovapost.net/reagon-vetevendosja-pasi-ldk-ja-nenshkroi-koalicion-me-aak-ne/60%Daily2020-04-29 12:52
https://kosovapost.net/thaci-ne-rezidencen-e-pacollit-ne-hajvali-foto/60%Daily2020-04-29 16:18
https://kosovapost.net/pos-vjosa-osmanit-edhe-keta-dy-deputete-te-ldk-se-nuk-do-ta-votojne-qeverine-hoti/60%Daily2020-04-29 12:12
https://kosovapost.net/raka-pas-4-majit-mund-te-shtohen-rastet-me-covid-19-por-tash-mund-te-menaxhohet-situata/60%Daily2020-04-29 12:04
https://kosovapost.net/thaci-mbreme-e-kaloi-kufirin-ne-vermice-me-dy-automjete-zyrtare-diplomacia-ne-aksion/60%Daily2020-04-29 11:28
https://kosovapost.net/skenari-per-pezullimin-e-sezonit-te-serie-a-cfare-do-te-ndodhe-me-titullin-kampion/60%Daily2020-04-29 11:22
https://kosovapost.net/kmdlnj-denon-rastin-e-kercenimit-te-deputetes-eliza-hoxha/60%Daily2020-04-29 11:10
https://kosovapost.net/aak-me-kater-ministri-ne-qeverine-e-re-emrat-e-te-propozuarve-per-ministra/60%Daily2020-04-29 11:14
https://kosovapost.net/veseli-asnje-deputet-i-pdk-se-nuk-voton-qeveri-te-mashtrimeve-kerkojme-zgjedhje-pas-pandemise-kryetari-i-partise-demokratike-te-kosoves-kadri-veseli-ka-deklaruar-se-asnje-deputet-i-pdk-se-nuk-do/60%Daily2020-04-29 11:03
https://kosovapost.net/ldk-dhe-aak-arrijne-marreveshje-per-bashkeqeverisje/60%Daily2020-04-29 10:52
https://kosovapost.net/vdekjet-nga-koronavirus-ne-shba-tejkaluan-vdekjet-ne-luften-e-vietnamit/60%Daily2020-04-29 10:34
https://kosovapost.net/satelitet-zbulojne-se-ne-korene-e-veriut-po-pergatitet-nje-ceremoni-gjigante-pse/60%Daily2020-04-29 10:37
https://kosovapost.net/a-i-ka-bere-oferte-ldk-ja-per-minister-te-shendetesise-flet-valbon-krasniqi/60%Daily2020-04-29 10:21
https://kosovapost.net/edhe-nje-rast-i-ri-me-koronavirus-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-04-29 10:15
https://kosovapost.net/rrezikohet-nga-rusia-kryebashkiaku-i-prages-nen-mbrojtjen-e-policise/60%Daily2020-04-29 10:10
https://kosovapost.net/tri-jave-ne-izolim-sherohen-20-persona-te-infektuar-ne-nje-kompleks-banesor-ne-prishtin/60%Daily2020-04-29 10:01
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-ende-nuk-kam-vendosur-nese-do-ta-votoje-kete-qeveri/60%Daily2020-04-29 09:55
https://kosovapost.net/biepag-permend-rrezikun-e-shkembimit-territorial-kosove-serbi-ne-piken-kritike-per-ballkanin/60%Daily2020-04-29 09:51
https://kosovapost.net/trump-vazhdon-kritikat-ndaj-kines-per-perhapjen-e-covid-19-thote-se/60%Daily2020-04-29 09:46
https://kosovapost.net/paralajmeron-banka-boterore-nese-vazhdon-pandemia-ekonomia-e-kosoves-mund-te-tkurret-deri-ne-minus-11-per-qind/60%Daily2020-04-29 09:41
https://kosovapost.net/adriatik-kelmendi-ua-kujton-kete-gje-ldk-se-dhe-aak-se/60%Daily2020-04-29 09:27
https://kosovapost.net/haradinaj-mbledh-partine-para-nenshkrimit-te-koalicionit-me-ldk-ne/60%Daily2020-04-29 09:19
https://kosovapost.net/shkon-ne-972-numri-i-rasteve-te-reja-me-koronavirus-ne-rusi-brenda-nje-dite/60%Daily2020-04-29 09:13
https://kosovapost.net/vjen-nje-paralajmerim-nga-samsung/60%Daily2020-04-29 09:11
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-e-quan-mashtrues-pacollin/60%Daily2020-04-29 09:03
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-pacolli-pjese-e-qeverise-se-re-tregon-hyseni/60%Daily2020-04-29 08:46
https://kosovapost.net/mbi-2-mije-kerkesa-te-qytetareve-per-tu-kthyer-ne-kosove/60%Daily2020-04-29 08:41
https://kosovapost.net/cfare-ndodhe-nese-goran-rakiqi-behet-zevendeskryeminister-i-kosoves/60%Daily2020-04-29 08:35
https://kosovapost.net/afaristi-kelmendi-tregon-sa-ka-humbur-ne-biznes-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-29 08:28
https://kosovapost.net/numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-gjithe-boten-shkon-mbi-3-milione-218-mije-viktima/60%Daily2020-04-29 08:18
https://kosovapost.net/dy-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende-ne-kliniken-infektive/60%Daily2020-04-29 08:06
https://kosovapost.net/nje-skandal-diplomatik-i-perfshin-konsullaten-dhe-ambasaden-e-kosoves-ne-tirane/60%Daily2020-04-29 08:14
https://kosovapost.net/loshi-mustafes-e-hotit-me-te-rrejte-akademiku-nuk-ka-dere-bre/60%Daily2020-04-29 07:56
https://kosovapost.net/nezir-kraki-me-nje-pyetje-esenciale-per-baton-haxhiun/60%Daily2020-04-29 07:32
https://kosovapost.net/61141-2/60%Daily2020-04-29 07:24
https://kosovapost.net/brazili-kalon-kinen-per-numrin-e-viktimave/60%Daily2020-04-29 07:17
https://kosovapost.net/shuhet-vatra-e-perhapjes-koronavirusit-ne-komunen-e-vushtrrise/60%Daily2020-04-29 07:14
https://kosovapost.net/shahini-shkollat-do-te-hapen-vetem-per-maturantet/60%Daily2020-04-29 07:07
https://kosovapost.net/luan-kunder-vendit-te-nenes-se-tij-ndeshje-special-maqedoni-kosove-per-kete-lojtar/60%Daily2020-04-29 07:04
https://kosovapost.net/dybala-rezulton-pozitiv-edhe-ne-testin-e-katert/60%Daily2020-04-29 06:56
https://kosovapost.net/shkon-ne-202-numri-i-viktimave-nga-govid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-04-29 06:49
https://kosovapost.net/haxhiu-fat-i-madh-qe-qytetaret-nuk-iu-besojne-deklaratave-te-thacit/60%Daily2020-04-29 06:39
https://kosovapost.net/sherohen-nga-koronavirusi-shumica-e-pacienteve-te-komunes-se-malisheves/60%Daily2020-04-29 06:25
https://kosovapost.net/hamiti-agjenturat-e-jashtme-u-shkaktuan-dem-te-madh-vendit-dhe-komunitetit-mysliman/60%Daily2020-04-29 06:20
https://kosovapost.net/ldk-me-partneret-sot-pritet-ti-permbyllin-te-gjitha-ceshtjet/60%Daily2020-04-29 06:13
https://kosovapost.net/a-do-ta-votojne-qeverine-e-re-grupi-grupi-parlamentar-6/60%Daily2020-04-29 06:21
https://kosovapost.net/moti-sot-70/60%Daily2020-04-29 06:00
https://kosovapost.net/bilanci-i-koronavirusit-ne-kosove-31-te-sheruar-dhe-10-raste-te-reja/60%Daily2020-04-29 06:01
https://kosovapost.net/trump-urdheron-hapjen-e-fabrikave-te-perpunimit-te-mishit/60%Daily2020-04-29 05:53
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-prill/60%Daily2020-04-29 05:48
https://kosovapost.net/parashikimi-i-nasa-s-viti-2020-mund-te-jete-viti-me-i-nxehte-i-te-gjitha-koherave/60%Daily2020-04-29 05:45
https://kosovapost.net/duhanpiresit-me-te-mbrojtur-nga-covid-19/60%Daily2020-04-29 05:36
https://kosovapost.net/koronavirusi-eshte-deshtimi-me-i-madh-i-shkences/60%Daily2020-04-29 05:21
https://kosovapost.net/bill-gates-bota-nuk-te-mund-te-kthehet-ne-jeten-normale-brenda-nje-ose-dy-viti/60%Daily2020-04-29 05:13
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-forcat-renea-nisen-me-urgjence/60%Daily2020-04-29 05:09
https://kosovapost.net/besa-gaxherri-tregon-se-sa-vota-i-ka-siguruar-ldk-ja-per-qeverine-hoti-ja-kur-mund-te-thirret-seanca/60%Daily2020-04-28 22:26
https://kosovapost.net/vendet-qe-fituan-nga-kriza-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-28 22:20
https://kosovapost.net/kush-do-te-udheheqe-boten-pas-covid-19/60%Daily2020-04-28 22:13
https://kosovapost.net/menaxheri-i-taynes-ajo-hyri-ne-kosove-nje-dite-para-se-te-merrej-vendimi-per-karantine/60%Daily2020-04-28 22:08
https://kosovapost.net/ministri-vitia-komenton-tenderin-qe-ish-shefat-e-tij-e-fituan-nga-ministria-e-shendetesise/60%Daily2020-04-28 22:04
https://kosovapost.net/edhe-hillary-clinton-e-mbeshtet-joe-bidenin-per-president-te-amerikes/60%Daily2020-04-28 21:59
https://kosovapost.net/a-do-jete-behxhet-pacolli-serish-minister-i-puneve-te-jashtme/60%Daily2020-04-28 21:51
https://kosovapost.net/abdixhiku-triumfi-qe-po-afrohet-lehtesimet-duhet-te-nisin/60%Daily2020-04-28 21:44
https://kosovapost.net/pretendohet-se-eshte-duke-u-pergaditur-funerali-per-kim-jong-un-2/60%Daily2020-04-28 21:33
https://kosovapost.net/pacolli-nuk-vjen-ne-kosove-sonte-do-te-flej-ne-tirane/60%Daily2020-04-28 21:29
https://kosovapost.net/ahmeti-me-zero-raste-prishtina-se-shpejti-me-relaksim-te-masave/60%Daily2020-04-28 21:23
https://kosovapost.net/edhe-10-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-sherohen-31-paciente-te-tjere/60%Daily2020-04-28 21:15
https://kosovapost.net/vetura-e-ministrit-arben-vitia-ndalet-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2020-04-28 20:30
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-pervec-qe-nuk-qendroi-me-popullin-u-angazhua-qe-vendin-ta-le-pa-qeveri/60%Daily2020-04-28 20:31
https://kosovapost.net/projekti-per-ndarjen-e-kosoves-albin-kurti-mesazh-te-koduar-hashim-thacit/60%Daily2020-04-28 20:12
https://kosovapost.net/nisma-reagon-per-pacollin-te-mos-cenohen-te-drejtat-e-deputeteve-ne-emer-te-pandemise/60%Daily2020-04-28 19:30
https://kosovapost.net/arben-vitia-jep-lajmin-e-mire-per-masat-kufizuese/60%Daily2020-04-28 19:20
https://kosovapost.net/eliza-hoxha-tregon-ofendimet-qe-ka-marre-prej-qe-ka-hyre-ne-politike/60%Daily2020-04-28 19:14
https://kosovapost.net/aktivistet-nga-medvegja-kerkojne-qe-mjetet-e-ndara-nga-qeveria-e-kosoves-te-mos-menaxhohen-vetem-nga-serbet/60%Daily2020-04-28 19:04
https://kosovapost.net/zeka-qeveria-e-re-i-ka-siguruar-64-vota/60%Daily2020-04-28 18:51
https://kosovapost.net/diaspora-dergoi-afer-700-mije-euro-per-te-luftuar-koronavirusin-ne-kosove/60%Daily2020-04-28 18:44
https://kosovapost.net/kurti-une-nuk-jap-territor-per-ulese/60%Daily2020-04-28 18:40
https://kosovapost.net/kafet-e-restorantet-mund-te-hapen-me-1-qershor-klubet-e-nates-dhe-sallat-e-dasmave-vetem-pas-veres/60%Daily2020-04-28 18:37
https://kosovapost.net/kurti-thote-se-ka-komunikuar-me-grenellin-edhe-pas-rrezimit-te-qeverise/60%Daily2020-04-28 18:22
https://kosovapost.net/a-beri-pacolli-drame-per-tia-rritur-vetes-pazarin-me-shume/60%Daily2020-04-28 18:18
https://kosovapost.net/kurti-tani-flet-per-sondazhe-thote-se-e-dinte-qe-qeveria-me-ldk-ne-sdo-te-zgjaste/60%Daily2020-04-28 17:39
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-ne-dy-ditet-e-fundit-te-prillit/60%Daily2020-04-28 17:33
https://kosovapost.net/ne-maj-nis-lehtesimi-i-masave-kthimi-ne-normalitet-ndahet-ne-pese-etapa/60%Daily2020-04-28 17:26
https://kosovapost.net/a-ka-nisur-mozzik-lidhje-te-re-pas-ndarjes-nga-loredana-flet-reperi/60%Daily2020-04-28 17:10
https://kosovapost.net/cka-po-analizojne-zyrtaret-e-vetevendosjes-foto/60%Daily2020-04-28 16:54
https://kosovapost.net/ja-cfare-kerkese-ben-mustafa-qe-te-mos-futet-pacolli-ne-karantine/60%Daily2020-04-28 17:18
https://kosovapost.net/ipet-kjo-ide-per-hapjen-e-kafiterive-ne-prishtine/60%Daily2020-04-28 16:31
https://kosovapost.net/pdk-denon-kercenimin-me-jete-te-deputetes-eliza-hoxha-hetuesia-te-merret-me-rastin/60%Daily2020-04-28 16:21
https://kosovapost.net/tirane-o-qytet-me-fat-prite-prite-behgjet-beun-po-zbret-me-aeroplan-privat-te-shpetoje-memedheun/60%Daily2020-04-28 16:00
https://kosovapost.net/pacolli-nuk-ateron-ne-prishtine-por-ne-nje-vend-tjeter/60%Daily2020-04-28 15:40
https://kosovapost.net/nuk-ka-rrezik-ne-transmetimin-e-koronavirusit-permes-eurove/60%Daily2020-04-28 15:32
https://kosovapost.net/eurodeputeti-gjerman-qeveria-kurti-duhet-ta-vazhdoje-punen-tash-pastaj-te-mbahen-zgjedhjet/60%Daily2020-04-28 15:15
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-pacollin-tregon-se-a-do-jete-pjese-e-qeverise-se-tij/60%Daily2020-04-28 15:04
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-niset-aeroplani-i-pacollit-nga-zvicra-per-ne-kosove/60%Daily2020-04-28 14:52
https://kosovapost.net/anulohet-sezoni-ne-ligue-1-ska-sport-ne-france-deri-ne-shtator/60%Daily2020-04-28 14:41
https://kosovapost.net/keds-mundeson-nisjen-e-punes-ne-qendren-ku-do-te-trajtohen-edhe-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-ferizaj/60%Daily2020-04-28 14:24
https://kosovapost.net/9-persona-lirohen-nga-karantina-edhe-168-te-tjere-po-qendrojne-ne-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-04-28 14:17
https://kosovapost.net/milaim-zeka-ka-nevoje-per-psikolog-ai-vuan-nga-skizofrenia/60%Daily2020-04-28 14:11
https://kosovapost.net/koronavirusi-lajme-aspak-te-mira-nga-britania-e-madhe/60%Daily2020-04-28 14:03
https://kosovapost.net/ne-kete-muaj-sipas-deputetes-se-vetevendosjes-duhet-te-mbahen-zgjedhjet/60%Daily2020-04-28 14:00
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-takohen-mustata-e-limaj-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-04-28 13:47
https://kosovapost.net/mustafa-tregon-se-a-i-kane-siguruar-numrat-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-04-28 13:35
https://kosovapost.net/behgjet-pacollit-i-leshohet-leja-per-aterim-ne-prishtine/60%Daily2020-04-28 13:31
https://kosovapost.net/haskuka-tregon-gjendjen-shendetesore-te-personave-te-prekur-me-covid-19-ne-prizren/60%Daily2020-04-28 13:18
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-publicisti-shqiptar-qe-jetonte-ne-shba/60%Daily2020-04-28 13:03
https://kosovapost.net/specialja-dorezon-edhe-nje-aktakuze-te-re/60%Daily2020-04-28 12:58
https://kosovapost.net/pretendohet-se-eshte-duke-u-pergaditur-funerali-per-kim-jong-un/60%Daily2020-04-28 13:21
https://kosovapost.net/sherohen-kater-te-infektuar-me-covid-19-nga-fushe-kosova/60%Daily2020-04-28 12:41
https://kosovapost.net/ministria-nuk-heq-dore-nga-karantimi-i-pacollit-rregullat-vlejne-per-te-gjithe-qytetaret/60%Daily2020-04-28 12:26
https://kosovapost.net/galatasaray-e-do-sulmuesin-nga-kosova/60%Daily2020-04-28 12:19
https://kosovapost.net/maji-dhe-qershori-te-nxehte-priten-aktakuzat-e-para-nga-specialja/60%Daily2020-04-28 12:13
https://kosovapost.net/uefa-ndan-fondin-per-secilen-federate-perfituese-dhe-shqiperia/60%Daily2020-04-28 11:51
https://kosovapost.net/shba-falenderon-turqine-per-ndihmen-mjeksore-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-28 11:36
https://kosovapost.net/vuciq-takohet-me-ambasadorin-amerikan-ja-per-cfare-diskutuan-foto/60%Daily2020-04-28 11:31
https://kosovapost.net/ja-si-e-arsyeton-gashi-mospjesemarrjen-e-osmanit-ne-takim/60%Daily2020-04-28 11:22
https://kosovapost.net/vendoset-ne-karantine-serbi-qe-tentoi-te-hyje-ne-kosove-ilegalisht/60%Daily2020-04-28 11:09
https://kosovapost.net/heroi-7-vjecar-shpetoi-vellain-2-vjec-nga-lumi-i-rrembyer-foto/60%Daily2020-04-28 11:18
https://kosovapost.net/eksperti-evropian-tregon-se-kur-do-te-jete-gati-vaksina-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-28 10:59
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-sdo-te-kete-paqe-pa-drejtesi-serbia-ka-kryer-gjenocid-ne-kosove/60%Daily2020-04-28 10:48
https://kosovapost.net/pacolli-e-quan-kurtin-primitiv-e-diktator-po-paragjykoni-voten-time/60%Daily2020-04-28 10:45
https://kosovapost.net/neser-mund-te-finalizohet-koalicioni-i-ri-qeverises/60%Daily2020-04-28 10:31
https://kosovapost.net/baton-haxhiut-a-je-ftuar-nga-gjykata-speciale-pse-po-e-mbane-sekret/60%Daily2020-04-28 10:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-emri-i-dashurise-se-pamundur-te-fifitfoto/60%Daily2020-04-28 10:00
https://kosovapost.net/trump-une-kam-nje-ide-per-shendetin-e-kim-jong-un-por-nuk-mund-ta-them-tani/60%Daily2020-04-28 09:52
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-shqiperi-30-viktima-431-te-sheruar/60%Daily2020-04-28 09:47
https://kosovapost.net/mbi-160-miliarde-dollar-trump-paralajmeron-faturen-per-kinen/60%Daily2020-04-28 09:43
https://kosovapost.net/ahmeti-paralajmeron-ndryshim-te-madh-ne-arsim-ne-prishtine/60%Daily2020-04-28 09:32
https://kosovapost.net/bajqinovci-per-deklaraten-e-baton-haxhiut-kjo-eshte-e-tmerrshme-per-imazhin-e-vendit/60%Daily2020-04-28 09:24
https://kosovapost.net/kush-vendos-nese-do-te-jete-hoti-kryeminister-flet-deputeti-i-ldk-se/60%Daily2020-04-28 09:18
https://kosovapost.net/a-do-te-anulohen-lojerat-olimpike-tokio-2020/60%Daily2020-04-28 09:13
https://kosovapost.net/500-metra-larg-shtepise-gjendet-i-vdekur-nje-burre-ne-leposaviq/60%Daily2020-04-28 09:02
https://kosovapost.net/zhduket-nje-grua-ne-prishtine/60%Daily2020-04-28 08:56
https://kosovapost.net/nuk-i-respektuan-massat-policia-ndalon-25-persona/60%Daily2020-04-28 08:50
https://kosovapost.net/vrasja-e-dyfishte-ne-durres-arrestohen-rreth-50-persona/60%Daily2020-04-28 08:32
https://kosovapost.net/reagon-vasfije-krasniqi-ka-kete-mesazh-per-baton-haxhiun-foto/60%Daily2020-04-28 08:23
https://kosovapost.net/nje-pacient-me-covid-19-ne-gjendje-kritike-nga-klinika-infekrive-lirohen-6-persona/60%Daily2020-04-28 08:15
https://kosovapost.net/tre-ushtare-te-kfor-it-ne-kosove-infektohen-me-koronavirus/60%Daily2020-04-28 08:10
https://kosovapost.net/eksperti-i-shendetesise-ruse-nje-shperthim-me-vdekjeprures-se-covid-19-e-pret-boten-ne-te-ardhmen/60%Daily2020-04-28 08:01
https://kosovapost.net/mustafa-e-prezanton-qeverine-e-re-para-deputeteve-te-ldk-se-ka-kete-kerkese/60%Daily2020-04-28 07:56
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pasuria-e-avdullah-hotit-kandidatit-te-nominuar-per-kryeminister/60%Daily2020-04-28 07:49
https://kosovapost.net/okb-publikon-udherrefyesin-e-rimekembjes-pas-koronavirusit-2/60%Daily2020-04-28 08:03
https://kosovapost.net/okb-publikon-udherrefyesin-e-rimekembjes-pas-koronavirusit/60%Daily2020-04-28 07:38
https://kosovapost.net/ky-shtet-nderton-mure-per-te-parandaluar-perhapjen-e-covid-19/60%Daily2020-04-28 07:26
https://kosovapost.net/fjalet-rrenqethese-te-nenes-gjakovare-a-ke-gjak-more-ti-po-si-u-falka-krimi-e-krimineli/60%Daily2020-04-28 07:21
https://kosovapost.net/shembull-ne-luftimin-e-koronavirusit-ky-shtet-ka-vetem-1-infeksion-te-panjohur-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-04-28 07:09
https://kosovapost.net/shtohen-infeksionet-dhe-vdekjet-nga-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-04-28 07:05
https://kosovapost.net/trump-nuk-e-mendoj-ndryshimin-e-dates-per-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2020-04-28 06:50
https://kosovapost.net/ne-pritje-se-si-do-te-veprohet-me-masat-e-izolimit-pas-4-majit/60%Daily2020-04-28 06:45
https://kosovapost.net/60804-2/60%Daily2020-04-28 06:37
https://kosovapost.net/be-ja-premton-forcimin-e-ndihmes-per-ballkanin-por-do-deshmi-per-luften-kunder-krimit/60%Daily2020-04-28 06:29
https://kosovapost.net/dita-boterore-e-sigurise-dhe-shendetit-ne-pune/60%Daily2020-04-28 06:08
https://kosovapost.net/letrat-rreth-mandatarit-pritet-te-perfundojne-ne-kushtetuese-dhe-venecia/60%Daily2020-04-28 06:01
https://kosovapost.net/pandemia-covid-19-ne-kosove-780-raste-22-vdekje-201-te-sheruar/60%Daily2020-04-28 05:54
https://kosovapost.net/turqia-ndihmon-shba-ne-ne-luften-kunder-koronavirusit-i-dergon-furnizime-mjekesore/60%Daily2020-04-28 07:27
https://kosovapost.net/studim-njerezit-qe-kane-bere-vaksinen-e-tuberkulozit-nuk-jane-te-rrezikuar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-28 05:44
https://kosovapost.net/u-infektua-me-covid-19-del-nga-koma-ylli-francez/60%Daily2020-04-28 05:39
https://kosovapost.net/shperndane-dizinformata-per-covid-19-nato-fajeson-kinen-dhe-rusine/60%Daily2020-04-28 05:31
https://kosovapost.net/nente-ushqimet-qe-mbajne-veshkat-te-pastra-parandalojne-guret-dhe-inflamacionin/60%Daily2020-04-28 05:26
https://kosovapost.net/fundi-i-pandemise-ende-i-larget-kreu-i-obsh-ka-kete-apel/60%Daily2020-04-28 05:04
https://kosovapost.net/kengetarja-shqiptare-qe-po-mahnit-austrine-video/60%Daily2020-04-28 04:58
https://kosovapost.net/bayerni-i-vendosur-te-bleje-sulmuesin-e-interit/60%Daily2020-04-28 04:52
https://kosovapost.net/shba-miraton-6-simptoma-te-reja-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-28 04:48
https://kosovapost.net/politikani-varroset-bashke-me-mercedes-in-e-preferuar-foto/60%Daily2020-04-28 04:44
https://kosovapost.net/ndezja-e-flakadaneve-ne-krushe-te-madhe-krimet-vjetersohen-por-nuk-falen/60%Daily2020-04-27 22:24
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-reagon-ministria-e-mbrojtjes/60%Daily2020-04-27 22:09
https://kosovapost.net/e-zbulon-ministri-shqiptar-kjo-do-jete-distanca-ne-restorante-dhe-plazhe/60%Daily2020-04-27 22:06
https://kosovapost.net/ky-shtet-do-te-testoje-tere-popullaten-per-coronavirus/60%Daily2020-04-27 21:58
https://kosovapost.net/lajme-te-mira-per-gjithe-kosoven-kryeqyteti-vetem-nje-rast-pozitiv-me-covid19/60%Daily2020-04-27 21:39
https://kosovapost.net/drejtori-i-obsh-pandemia-covid-19-larg-mbarimit-nuk-raportohen-te-gjitha-rastet/60%Daily2020-04-27 21:31
https://kosovapost.net/zyrtare-shkaku-i-koronavirusit-anulohet-edicioni-i-futbollit-edhe-ne-kete-shtet/60%Daily2020-04-27 21:19
https://kosovapost.net/ahmeti-lajme-te-mira-per-krejt-kosoven-vetem-1-rast-pozitiv-ne-prishtine/60%Daily2020-04-27 21:16
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-jane-rastet-e-reja-me-covid-19/60%Daily2020-04-27 21:06
https://kosovapost.net/35-te-sheruar-dhe-17-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-04-27 21:04
https://kosovapost.net/organizata-shqiptaret-e-bashkuar-michigan-i-shkruan-presidentit-trump/60%Daily2020-04-27 20:52
https://kosovapost.net/tregetaret-e-politikes-lene-popullin-pa-atdhe-pa-dinjitet-pa-drejtesi/60%Daily2020-04-27 20:33
https://kosovapost.net/kurti-bisede-telefonike-me-moore-shpreh-shqetesimin-per-veprimet-e-thacit-rreth-qeverise-se-re/60%Daily2020-04-27 20:31
https://kosovapost.net/ldk-ja-i-ofroi-elbert-krasniqit-nje-post-ministri-per-nje-vote/60%Daily2020-04-27 20:29
https://kosovapost.net/ja-pse-soda-e-bukes-nuk-duhet-te-mungoje-ne-shtepine-tuaj-perdorime-te-shumta-te-saj/60%Daily2020-04-27 20:24
https://kosovapost.net/nisma-akr-pak-deputete-e-ndoshta-me-shume-pushtet/60%Daily2020-04-27 20:04
https://kosovapost.net/reperi-kosovar-kerkon-zgjedhje-ne-qershor/60%Daily2020-04-27 20:02
https://kosovapost.net/svecla-tregon-arsyet-e-largimit-te-rrethojave-te-ministria-e-brendshme/60%Daily2020-04-27 19:46
https://kosovapost.net/karantina-ne-cift-disa-ide-si-lidhja-juaj-te-mos-behet-e-merzitshme/60%Daily2020-04-27 19:24
https://kosovapost.net/alarm-ne-britani-shume-femije-nen-kujdes-intensiv/60%Daily2020-04-27 19:23
https://kosovapost.net/ministri-arben-vitia-deklarohet-nese-pacolli-duhet-te-futet-ne-karantine-pas-kthimit-ne-kosove/60%Daily2020-04-27 19:20
https://kosovapost.net/tika-shperndan-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje-ne-komunen-e-skenderajt/60%Daily2020-04-27 19:15
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-tregon-se-per-cka-po-e-shfrytezone-ldk-ne-hashim-thaci/60%Daily2020-04-27 19:11
https://kosovapost.net/dy-minuta-erresire-per-te-pagjeturit/60%Daily2020-04-27 19:01
https://kosovapost.net/kokaine-ne-muret-e-varrezave-shkaterrohet-banda-shqiptare/60%Daily2020-04-27 18:52
https://kosovapost.net/cila-eshte-e-verteta-e-letres-se-presidentit-per-ldk-ne/60%Daily2020-04-27 18:45
https://kosovapost.net/pakoja-emergjente-kush-ka-aplikuar-gjate-kesaj-jave-dalin-parate-per-bizneset-private/60%Daily2020-04-27 18:38
https://kosovapost.net/nancy-pelosi-mbeshtet-joe-biden-in-ne-kandidaturen-per-president/60%Daily2020-04-27 18:21
https://kosovapost.net/fifa-propozon-te-kete-pese-zevendesime/60%Daily2020-04-27 18:17
https://kosovapost.net/premier-liga-nis-projektin-e-rifillimit/60%Daily2020-04-27 18:15
https://kosovapost.net/lul-raka-tregon-kriteret-per-lehtesimin-e-masave-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-27 17:33
https://kosovapost.net/tanime-ka-nje-pretendim-te-ri-kim-jong-un-mund-te-jete-plagosur-gjate-testeve-te-fundit-raketore/60%Daily2020-04-27 17:32
https://kosovapost.net/hoti-plaga-e-te-pagjeturve-eshte-nder-me-te-rendat-qe-na-ka-shkaktuar-agresioni-serb/60%Daily2020-04-27 17:30
https://kosovapost.net/covid-19-ne-shba-solidarizohet-turqia-erdogan-neser-do-te-dergojme-ndihma-operative/60%Daily2020-04-27 17:24
https://kosovapost.net/gjobe-per-personin-qe-u-kap-duke-hedhur-mbeturina/60%Daily2020-04-27 17:11
https://kosovapost.net/mustafa-pacollit-ti-mundesohet-kthimi-nga-zvicra/60%Daily2020-04-27 17:05
https://kosovapost.net/haziri-ne-ldk-smund-te-imponohesh-per-tu-bere-minister/60%Daily2020-04-27 16:50
https://kosovapost.net/italia-vazhdon-betejen-me-covid-19-ne-24-ore-333-viktima/60%Daily2020-04-27 16:38
https://kosovapost.net/thirrjes-se-kurtit-per-perballimin-e-pandemise-nje-donator-nga-shqiperia-dhuron-150-mije-euro/60%Daily2020-04-27 16:26
https://kosovapost.net/ronaldinho-gjeja-e-pare-qe-do-ta-bej-kur-te-dal-nga-burgu-eshte-te-perqafoj-nenen-time/60%Daily2020-04-27 16:17
https://kosovapost.net/fotot-dyshimet-per-kim-jong-un-the-sun-ja-kush-eshte-personi-ne-arkivol/60%Daily2020-04-27 16:06
https://kosovapost.net/shba-afer-1-milion-te-prekur-dhe-rritet-ne-55-mije-numri-i-vdekjeve-nga-covid-19/60%Daily2020-04-27 15:52
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-53-vjecari-nga-peja/60%Daily2020-04-27 15:45
https://kosovapost.net/kryeministri-austriak-punetoret-e-krahut-duhet-te-kene-me-shume-para-ne-xhepat-e-tyre-premton-te-ule-taksat/60%Daily2020-04-27 15:38
https://kosovapost.net/milaim-zeka-i-kunderpergjigjet-ashper-baton-haxhiut-edhe-gjate-luftes-batoni-fliste/60%Daily2020-04-27 15:35
https://kosovapost.net/deputeti-i-minoriteteve-thote-se-nuk-e-voton-qeverine-e-re-oferta-e-juaj-humbje-kohe/60%Daily2020-04-27 15:27
https://kosovapost.net/baton-haxhiu-kasandra-qe-paralajmeron-projektet-serbe-kunder-kosoves/60%Daily2020-04-27 15:12
https://kosovapost.net/hotin-nuk-e-votojne-te-gjithe-deputetet-e-ldkse-a-i-ka-61-vota-qeveria-e-re/60%Daily2020-04-27 14:58
https://kosovapost.net/behet-pagesa-per-perfituesit-e-skemes-se-ndihmes-sociale/60%Daily2020-04-27 14:05
https://kosovapost.net/nagavci-zbulon-qellimin-e-ldk-se-dhe-beogradit-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2020-04-27 14:03
https://kosovapost.net/largohen-rrethojat-e-oborrit-edhe-ne-ministrine-e-brendshme/60%Daily2020-04-27 13:40
https://kosovapost.net/ministri-bislimi-me-nje-lajm-te-rendesishem-per-bizneset/60%Daily2020-04-27 13:19
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-vendet-e-botes-qe-nuk-kane-shenuar-asnje-rast-me-koronavirus/60%Daily2020-04-27 13:02
https://kosovapost.net/deputeti-italian-e-gjithe-kjo-eshte-nje-genjeshter-96-e-te-vdekurve-nuk-vdiqen-nga-virusi/60%Daily2020-04-27 12:49
https://kosovapost.net/pacolli-tentoi-sot-te-kthehet-ne-kosove-iu-anuluan-disa-termine-te-fluturimit-a-do-te-kthehet-pasdite/60%Daily2020-04-27 12:44
https://kosovapost.net/keta-jane-te-propozuarit-e-ldkse-per-ministra-ka-edhe-emra-befasi-ne-mesin-e-tyre-mjeku-i-njohur/60%Daily2020-04-27 12:30
https://kosovapost.net/reagon-kmdlnj-krimet-e-luftes-nuk-falen-ato-duhet-te-gjykohen-dhe-te-denohen/60%Daily2020-04-27 12:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-ri-qe-nga-sot-hyne-ne-fuqi-ne-gjermani/60%Daily2020-04-27 12:07
https://kosovapost.net/%e2%80%8bedhe-pese-persona-te-infektuar-ne-veri-nga-covid-19/60%Daily2020-04-27 12:03
https://kosovapost.net/ramazani-2020-shoqata-humanitare-bereqeti-shperndau-mbi-10-mije-pako-me-produkte-ushqimore/60%Daily2020-04-27 11:57
https://kosovapost.net/misteret-e-korones-edhe-nje-mjeke-ruse-bie-nga-dritarja/60%Daily2020-04-27 11:48
https://kosovapost.net/koronavirusi-nuk-eshte-thjesht-nje-virus/60%Daily2020-04-27 11:38
https://kosovapost.net/mustafa-jane-edhe-1641-persona-te-zhdukur-familjaret-e-te-cileve-presin-me-ankth-per-fatin-e-tyre/60%Daily2020-04-27 11:24
https://kosovapost.net/gold-ag-publikon-kengen-per-uck-ne-shkronjat-e-arta-video/60%Daily2020-04-27 11:18
https://kosovapost.net/ministria-e-infrastruktures-i-jep-leje-fluturimit-te-pacollit-a-po-vjen-pacolli-ne-kosove-per-ta-votuar-qeverine-e-re/60%Daily2020-04-27 11:13
https://kosovapost.net/kurti-viziton-pikat-e-kontrollit-te-hyrje-daljeve-ne-kryeqytet/60%Daily2020-04-27 11:10
https://kosovapost.net/reka-dhe-cakaj-flasin-ne-telefon-shprehin-kenaqesine-per-marreveshjet-e-arritura/60%Daily2020-04-27 11:01
https://kosovapost.net/60568-2/60%Daily2020-04-27 10:58
https://kosovapost.net/kurti-sdo-te-kete-harrese-e-as-amnisti-per-kriminelet-e-luftes/60%Daily2020-04-27 10:43
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-thirrje-per-hashim-thacin-dhe-isa-mustafen-cka-u-be-tash-pse-ky-terr-informativ/60%Daily2020-04-27 10:39
https://kosovapost.net/osmani-serbia-nuk-eshte-e-gatshme-per-paqe/60%Daily2020-04-27 10:30
https://kosovapost.net/limaj-ne-kujtim-te-te-pagjeturve-vetem-drejtesia-i-sheron-plaget/60%Daily2020-04-27 10:24
https://kosovapost.net/nenkryetarja-e-kuvendit-arberie-nagavci-ka-disa-fjale-per-presidentin-thaci/60%Daily2020-04-27 10:11
https://kosovapost.net/mbyllja-ne-shtepi-e-pasiguria-ekonomike-faktore-te-dhunes-ne-familje/60%Daily2020-04-27 09:55
https://kosovapost.net/napoli-heq-dore-nga-umtiti-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-04-27 09:44
https://kosovapost.net/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-peje/60%Daily2020-04-27 09:41
https://kosovapost.net/boris-johnson-pas-22-ditesh-i-kthet-detyres-se-tij/60%Daily2020-04-27 09:47
https://kosovapost.net/zelanda-e-re-zhduk-coronavirusin-vendi-i-rikthehet-normalitetit/60%Daily2020-04-27 09:28
https://kosovapost.net/nju-jork-mjeket-po-testojne-kete-ilac-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-27 09:16
https://kosovapost.net/fillon-publikimi-i-raporteve-te-auditimit-te-pasqyrave-financiare-2019/60%Daily2020-04-27 09:12
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-gjakove-arrestohen-dy-te-dyshuar/60%Daily2020-04-27 09:03
https://kosovapost.net/kurti-ne-pervjetorin-e-te-zhdukurve-familjaret-meritojne-drejtesi-kurse-kriminelet-gjykim/60%Daily2020-04-27 08:44
https://kosovapost.net/60520-2/60%Daily2020-04-27 08:35
https://kosovapost.net/dekreti-i-presidentit-mund-te-sfidohet-diten-qe-mandatohet-njera-prej-partive-jofituese/60%Daily2020-04-27 08:29
https://kosovapost.net/parajajmeron-profesori-universitar-nese-kjo-qeveri-miraton-ndarjen-e-kosoves-do-te-mbahet-mend-per/60%Daily2020-04-27 08:14
https://kosovapost.net/60511-2/60%Daily2020-04-27 07:58
https://kosovapost.net/55-persona-me-covid-19-po-trajtohen-ne-infektive-nje-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-27 07:49
https://kosovapost.net/baraliu-e-quan-banale-e-joetike-deklaraten-e-haxhiut-ka-nje-pyetje-publike-per-te/60%Daily2020-04-27 07:47
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-e-qeverise-ja-sa-persona-u-ndaluan-nga-policia/60%Daily2020-04-27 07:39
https://kosovapost.net/kufizimet-e-koronavirusit-zvicra-fillon-lehtesimet-keto-biznese-hapen-nga-sot/60%Daily2020-04-27 07:34
https://kosovapost.net/mbi-21-mije-kerkesa-per-te-perfituar-nga-pako-emergjente/60%Daily2020-04-27 07:30
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-ri-qe-hyn-sot-ne-fuqi-ne-gjermani/60%Daily2020-04-27 07:18
https://kosovapost.net/27-mije-punonjes-rikthehen-ne-pune-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-27 07:08
https://kosovapost.net/rreth-3-milione-te-infektuar-dhe-mbi-207-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-04-27 07:04
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-masakra-e-mejes/60%Daily2020-04-27 07:00
https://kosovapost.net/plaget-e-luftes-nuk-mbyllen-pa-ndricimin-e-fatit-te-te-pagjeturve/60%Daily2020-04-27 06:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-vetmi-kompromis-qe-mund-te-beje-kosova-ne-marreveshjen-finale-me-serbine/60%Daily2020-04-27 06:40
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vetevendosjes-flet-per-marreveshjet-e-demshme-ja-cfare-thote/60%Daily2020-04-27 06:34
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-i-ri-i-levizjes-2/60%Daily2020-04-27 06:23
https://kosovapost.net/koronavirusit-ne-kosove-sa-vdiqen-sa-jane-infektuar-e-sa-jane-sheruar/60%Daily2020-04-27 06:19
https://kosovapost.net/keto-do-te-jene-rregullat-e-reja-ne-dyqanet-e-rrobave-kur-ato-te-hapen/60%Daily2020-04-27 06:14
https://kosovapost.net/shba-ska-rehati-shtohen-rastet-e-reja-te-infeksioneve-dhe-vdekjeve-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-27 05:58
https://kosovapost.net/naingolan-hap-polemika-nuk-do-te-luaj-kurre-me-juventusin/60%Daily2020-04-27 05:55
https://kosovapost.net/gjermania-raporton-1018-raste-te-reja-me-koronavirus-dhe-110-vdekje-te-tjera/60%Daily2020-04-27 05:51
https://kosovapost.net/sot-mbahet-aksioni-simbolik-ne-terr-per-te-pagjeturit-ndali-dritat-per-2-minuta/60%Daily2020-04-27 05:49
https://kosovapost.net/moti-sot-69/60%Daily2020-04-27 05:43
https://kosovapost.net/robert-berisha-do-te-martohet-serish-ja-si-shprehet-kengetari/60%Daily2020-04-27 05:38
https://kosovapost.net/shitet-fanella-e-maradones-te-ardhurat-per-qytetin-e-napolit/60%Daily2020-04-27 05:34
https://kosovapost.net/befason-profesori-italian-ka-nje-kure-qe-e-vret-koronavirusin-brenda-48-oreve/60%Daily2020-04-27 05:30
https://kosovapost.net/asgje-nuk-eshte-e-vertete-cdo-gje-eshte-e-mundshme/60%Daily2020-04-26 22:28
https://kosovapost.net/emocionale-nena-ferdonije-jo-doktor-faleminderit-une-e-kom-marre-buken-nga-shpia-nuk-e-ha-buken-e-tyre/60%Daily2020-04-26 22:25
https://kosovapost.net/zyra-e-presidentit-thaci-furnizohet-me-pajisje-mbrojtese-kunder-covid19-kaq-para-i-kushtoi-tenderi/60%Daily2020-04-26 22:17
https://kosovapost.net/ekonomia-boterore-pas-virusit-covid-19/60%Daily2020-04-26 22:14
https://kosovapost.net/kurteshi-nuk-ka-pajtim-me-krimin-e-gjenocidit-sepse-shpirterat-ne-pritje-duan-drejtesi/60%Daily2020-04-26 22:02
https://kosovapost.net/sonte-asnje-rast-me-covid-19-ne-prishtine-reagon-shpend-ahmeti/60%Daily2020-04-26 21:58
https://kosovapost.net/shperthen-doktori-nuk-kam-dhene-vote-qe-te-varemi-nga-lista-serbe/60%Daily2020-04-26 21:40
https://kosovapost.net/keto-jane-gjetjet-qe-sollen-shkarkimin-e-kryeshefit-te-infrakosit-agron-thaqi/60%Daily2020-04-26 21:35
https://kosovapost.net/spartak-ngjela-deklarata-e-baton-haxhiut-e-turpshme/60%Daily2020-04-26 21:25
https://kosovapost.net/serbet-e-lane-pa-4-djemte-dhe-burrin-por-kush-ishin-armiqte-e-eger-te-pasluftes-te-ferdonije-qerkezit/60%Daily2020-04-26 21:22
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-reagon-ndaj-deklarates-se-baton-haxhiut-per-amnisti-te-krimeve/60%Daily2020-04-26 21:11
https://kosovapost.net/mourinho-messi-apo-ronaldo-jo-me-i-miri-i-historise-eshte/60%Daily2020-04-26 20:50
https://kosovapost.net/haxhiu-amnistimi-i-krimeve-te-luftes-eshte-krim-per-se-dyti-ndaj-deshmoreve-te-kombit/60%Daily2020-04-26 20:48
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-32-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-26 22:37
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ja-sa-konfirmohen-me-covid-19-sot/60%Daily2020-04-26 20:25
https://kosovapost.net/kryeziu-keshilltari-i-kurtit-elvis-hoxha-po-i-trajton-qytetaret-e-kosoves-si-njerez-me-bisht/60%Daily2020-04-26 20:21
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-mire-evropa-pergatitet-te-lehtesoje-masat-e-bllokimit/60%Daily2020-04-26 20:17
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-gjakove-policia-jep-detajet/60%Daily2020-04-26 20:03
https://kosovapost.net/cekia-ne-situate-te-ngjashme-me-kosoven-gjykata-kushtetuese-anulon-kufizimet-e-levizjes/60%Daily2020-04-26 19:43
https://kosovapost.net/senatori-amerikan-kerkon-hetimin-e-laboratorit-ne-wuhan-te-kines/60%Daily2020-04-26 19:39
https://kosovapost.net/keshillat-e-trump-per-koronavirusin-rritet-numri-i-te-helmuarve-ne-shba/60%Daily2020-04-26 19:37
https://kosovapost.net/kurti-kujton-masakren-e-mejes-jane-edhe-1641-persona-te-zhdukur-kosova-ka-ende-plage-te-hapura/60%Daily2020-04-26 19:24
https://kosovapost.net/kush-duhet-te-flet-per-hijet-e-se-kaluares-sone/60%Daily2020-04-26 19:06
https://kosovapost.net/kush-jane-emrat-per-qeverine-e-re-hoti/60%Daily2020-04-26 18:55
https://kosovapost.net/turqia-riatdheson-nga-suedia-shtetasin-e-vet-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-04-26 18:49
https://kosovapost.net/deputetja-e-vetevendosjes-i-reagon-ashper-baton-haxhiut-nuk-te-takon-ty-te-flasesh-per-viktimat-e-luftes/60%Daily2020-04-26 18:47
https://kosovapost.net/hajdari-keto-jane-gjetjet-qe-shkaktuan-shkarkimet-ne-kek/60%Daily2020-04-26 18:39
https://kosovapost.net/zyrtare-te-korese-se-jugut-thone-se-kim-jong-un-eshte-gjalle-dhe-mire/60%Daily2020-04-26 18:32
https://kosovapost.net/agim-veliu-mund-te-kthehet-ne-krye-te-mpb-se-video/60%Daily2020-04-26 18:29
https://kosovapost.net/kurti-ne-ndermarrjet-publike-kemi-hasur-ne-deshmi-qe-do-te-paraqiten-per-ne-organet-e-hetimit/60%Daily2020-04-26 18:17
https://kosovapost.net/urimi-unik-i-trumpit-ne-diten-kur-melania-mbush-50-vjet/60%Daily2020-04-26 17:58
https://kosovapost.net/gazeta-gjermane-lavderon-ministrin-arben-vitia-e-quan-transparent-dhe-te-hapur/60%Daily2020-04-26 17:34
https://kosovapost.net/adriatik-kelmendi-sulmon-baton-haxhiun-nuk-ben-te-amnistohen-krimet-e-luftes/60%Daily2020-04-26 17:28
https://kosovapost.net/abazi-flet-per-shkarkimet-ne-telekom-nipi-smund-ta-emeroje-dajen-e-tij-per-drejtor/60%Daily2020-04-26 17:09
https://kosovapost.net/avokati-koci-ka-kete-lutje-per-mediat/60%Daily2020-04-26 16:59
https://kosovapost.net/studenti-nga-serbia-serbet-kane-debuar-shqiptaret-qe-gjithmone-kane-jetuar-ketu/60%Daily2020-04-26 16:48
https://kosovapost.net/ish-mjeku-i-uck-se-ua-ben-8-me-2-pdk-se-ldk-se-dhe-aak-se-ju-qe-votuat-specialen-mos-u-mundoni-ta-fajesoni-albin-kurtin/60%Daily2020-04-26 16:43
https://kosovapost.net/ldk-se-ka-derguar-ende-emrin-e-kandidatit-ne-presidence/60%Daily2020-04-26 16:37
https://kosovapost.net/prishtinasi-ne-karantine-ushtron-dhune-ndaj-nenes-se-tij/60%Daily2020-04-26 16:06
https://kosovapost.net/shtohen-zerat-per-vdekjen-e-kim-jong-un-lajmi-mbeshtetet-edhe-nga-mediat-kineze/60%Daily2020-04-26 15:56
https://kosovapost.net/tete-raste-te-kontaktit-ne-istog-do-te-testohen-per-koronavirus-komuna-po-hulumton-edhe-te-tjere/60%Daily2020-04-26 15:48
https://kosovapost.net/21-vite-nga-masakra-makabre-ne-meje-te-gjakoves-u-vrane-mbi-376-shqiptar/60%Daily2020-04-26 15:46
https://kosovapost.net/irma-libohova-perzgjidhet-nga-italia-per-te-interpretuar-kengen-bella-ciao/60%Daily2020-04-26 15:42
https://kosovapost.net/maqedoni-edhe-dy-viktima-sot-nga-koronavirusi-si-dhe-19-te-infektuar/60%Daily2020-04-26 15:34
https://kosovapost.net/agjerimi-dhe-disa-nga-dispozitat-sheriatike-te-tij-i/60%Daily2020-04-26 15:24
https://kosovapost.net/fanella-e-maradones-ka-kete-vlere-ne-ankand/60%Daily2020-04-26 15:17
https://kosovapost.net/italia-nis-hapjen-e-bizneseve-me-4-maj/60%Daily2020-04-26 15:13
https://kosovapost.net/bashkeshortja-e-ambasadorit-kosnett-flet-per-albin-kurtin-ai-ka-te-drejte/60%Daily2020-04-26 15:09
https://kosovapost.net/ky-shtet-shenon-numrin-me-te-ulet-te-viktimave-nga-koronavirusi-gjate-prillit/60%Daily2020-04-26 14:32
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-nis-te-mendohet-per-plazhin-punetoret-thurin-cadrat/60%Daily2020-04-26 14:24
https://kosovapost.net/parashikohet-jave-e-nxehte-ne-kosove/60%Daily2020-04-26 14:52
https://kosovapost.net/brad-pitt-ironizon-me-trump-virusi-do-te-zhduket-brenda-nje-dite-si-nje-mrekulli/60%Daily2020-04-26 14:06
https://kosovapost.net/a-po-shkojme-drejt-rihapjes-kurti-dhe-hajdari-paralajmerojne-konferencene-ora-1700/60%Daily2020-04-26 13:58
https://kosovapost.net/xenit-i-nderpritet-muzika-ne-gjakove-per-kete-aryse/60%Daily2020-04-26 13:52
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-per-viktimen-e-21te-me-covid-19-ishte-ne-hemodialize/60%Daily2020-04-26 13:45
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-keto-do-jene-temperaturat-e-kesaj-jave/60%Daily2020-04-26 13:15
https://kosovapost.net/asnje-shqiptare-qe-studion-ne-turqi-nuk-eshte-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-04-26 12:58
https://kosovapost.net/epidemiologu-suedez-karantinimi-dhe-mbyllja-e-kufijve-pa-asnje-baze-shkencore/60%Daily2020-04-26 12:43
https://kosovapost.net/ne-wuhan-lirohen-nga-spitali-gjithe-personat-e-prekur-nga-covid19/60%Daily2020-04-26 12:22
https://kosovapost.net/14-raste-te-reja-me-covid19-ne-shqiperi-numri-shkon-ne-726/60%Daily2020-04-26 12:14
https://kosovapost.net/aak-tregon-kur-nenshkruhet-marreveshja-me-ldk-dhe-sa-ministri-do-marrin/60%Daily2020-04-26 11:59
https://kosovapost.net/44-vjecari-qe-vdiq-sot-nga-koronavirusi-vjen-nga-ky-qytet-i-kosove/60%Daily2020-04-26 11:53
https://kosovapost.net/radioja-shteterore-e-korese-se-veriut-kim-jong-un-eshte-duke-punuar-ne-menyre-aktive/60%Daily2020-04-26 11:47
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-person-nga-covid19-ne-kosove-numri-shkon-ne-21-viktima/60%Daily2020-04-26 11:37
https://kosovapost.net/kjo-komune-e-kosoves-po-kerkon-te-hiqet-nga-karantina-edhe-pse-ka-98-raste-me-covid19/60%Daily2020-04-26 13:34
https://kosovapost.net/dy-rastet-e-para-me-covid-19-ne-rahovec-jane-infermiere/60%Daily2020-04-26 11:27
https://kosovapost.net/zyra-e-be-se-te-kete-qasjes-ne-arsim-per-cdo-femije-gjate-krizes-me-covid-19/60%Daily2020-04-26 11:22
https://kosovapost.net/studenti-nga-serbia-per-euronews-serbet-kane-debuar-shqiptaret-qe-gjithmone-kane-jetuar-ketu/60%Daily2020-04-26 11:18
https://kosovapost.net/arabia-saudite-lehteson-masat-kufizuese/60%Daily2020-04-26 11:11
https://kosovapost.net/tali-pse-nuk-reaguat-kunder-baton-haxhiut-a-pse-ai-nuk-eshte-keshilltar-i-albinit/60%Daily2020-04-26 11:09
https://kosovapost.net/98-te-infektuar-me-koronavirus-ne-ferizaj-ne-mesin-e-tyre-edhe-nje-foshnje-10-muajshe/60%Daily2020-04-26 10:46
https://kosovapost.net/2-mije-772-te-vdekur-me-shume-se-48-mije-te-infektuar-brenda-nje-dite-ne-shba/60%Daily2020-04-26 10:42
https://kosovapost.net/korona-zhduket-pas-70-ditesh-eksperti-shpjegon-deklaraten/60%Daily2020-04-26 10:37
https://kosovapost.net/kriza-e-koronavirusi-si-tentoi-kina-te-ndikonte-te-gjermania/60%Daily2020-04-26 10:21
https://kosovapost.net/e-thote-hoxha-80-deputetet-jane-nje-bande-e-madhe-qe-po-i-bejne-keq-kosoves/60%Daily2020-04-26 10:15
https://kosovapost.net/kush-eshte-mjeku-i-kosoves-ne-fotografine-qe-ka-pushtuar-mediat-sa-here-qe-flitet-per-koronavirusin/60%Daily2020-04-26 10:06
https://kosovapost.net/mbi-200-qytetare-anetaresohen-ne-vetevendosje-ne-kete-komune/60%Daily2020-04-26 10:00
https://kosovapost.net/mbyllet-teresisht-rruga-per-brezovice-prevalle-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-04-26 09:51
https://kosovapost.net/si-po-tentohet-te-shkelet-vullneti-qytetar-bulliqi-flet-per-gazeten-zvicerane/60%Daily2020-04-26 09:40
https://kosovapost.net/bayern-dhe-neuer-afer-marreveshjes/60%Daily2020-04-26 08:59
https://kosovapost.net/sa-milione-euro-ka-humbur-trusti-shkaku-i-covid-19-tregon-guvernatori-mehmetit/60%Daily2020-04-26 08:51
https://kosovapost.net/a-do-mund-te-rikthehet-premier-league-ne-qershor/60%Daily2020-04-26 08:46
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-leter-publike-ldk-se-mos-formoni-qeveri-mbi-qeverine/60%Daily2020-04-26 08:38
https://kosovapost.net/arrestohet-shtetasin-serb/60%Daily2020-04-26 08:26
https://kosovapost.net/ka-vdekur-apo-eshte-me-pushime-treni-privat-i-kim-jong-un-zbulohet-prane-rezidences-se-tij-ne-bregdet-foto/60%Daily2020-04-26 09:42
https://kosovapost.net/ldk-se-i-digjen-letrat/60%Daily2020-04-26 08:07
https://kosovapost.net/prej-neser-ndryshon-orari-i-levizjes/60%Daily2020-04-26 07:56
https://kosovapost.net/e-shkaktuam-ne-dhe-jo-natyra-profesori-dhe-babai-i-biodiversitetit-paralajmeron-boten-cdo-vit-3-4-viruse/60%Daily2020-04-26 07:50
https://kosovapost.net/i-infektuar-nga-covid-19-futbollisti-francez-del-nga-reanimacioni/60%Daily2020-04-26 07:44
https://kosovapost.net/400-fitojne-betejen-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-26 07:31
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-minieren-e-leposaviqit-nje-punetor-vdes-nga-shembja-e-dheut/60%Daily2020-04-26 07:17
https://kosovapost.net/mbi-200-mije-viktima-nga-koronavirusi-ne-gjithe-boten/60%Daily2020-04-26 07:08
https://kosovapost.net/komuna-e-ferizajt-nuk-ka-asnje-rast-te-ri-me-covid-19/60%Daily2020-04-26 07:03
https://kosovapost.net/pacolli-nuk-jemi-te-interesuar-te-jemi-pjese-e-asnje-qeverie/60%Daily2020-04-26 06:58
https://kosovapost.net/gervalla-veliu-ishte-dinamiti-i-instaluar-nga-mustafa-ne-qeverine-qe-spati-fuqi-ta-pengonte/60%Daily2020-04-26 06:48
https://kosovapost.net/gjendet-ilaci-qe-sheron-100-per-qind-koronavirusin/60%Daily2020-04-26 06:32
https://kosovapost.net/miliarderja-me-e-re-ne-bote-pozon-brenda-super-rezidences-se-re-foto/60%Daily2020-04-26 06:27
https://kosovapost.net/kjo-eshte-metoda-kineze-e-dobesimit/60%Daily2020-04-26 06:17
https://kosovapost.net/bill-gates-do-financoj-prodhimin-e-vaksines-per-te-gjithe-boten/60%Daily2020-04-26 06:09
https://kosovapost.net/shikoni-si-eshte-katandisur-suarez-po-vuan-perfoto/60%Daily2020-04-26 06:03
https://kosovapost.net/kim-jong-un-ka-vdekur-ja-kush-pritet-ta-zevendesoje-foto/60%Daily2020-04-26 05:57
https://kosovapost.net/kjo-eshte-komuna-qe-ende-nuk-e-ka-asnje-rast-me-koronavirus/60%Daily2020-04-26 05:50
https://kosovapost.net/jep-doreheqjen-ministri-izraelit-i-shendetesise/60%Daily2020-04-26 05:43
https://kosovapost.net/kryetari-i-pejes-ka-nje-apel-per-qytetaret-pasi-komuna-u-fut-ne-karantine/60%Daily2020-04-26 05:23
https://kosovapost.net/ne-karantine-futet-edhe-peja/60%Daily2020-04-26 05:17
https://kosovapost.net/bill-gates-nese-vaksina-funksionon-e-paguaj-une/60%Daily2020-04-25 22:22
https://kosovapost.net/peja-shpallet-zone-karantine/60%Daily2020-04-25 22:18
https://kosovapost.net/franca-drejt-lehtesimit-te-masave-kufizuese/60%Daily2020-04-25 22:11
https://kosovapost.net/ahmeti-numri-i-rasteve-te-reja-nuk-po-rritet-per-cdo-dite-afer-jemi/60%Daily2020-04-25 22:04
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-28-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-25 21:28
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-njezet-e-tete-raste-u-konfirmuan-me-covid-19/60%Daily2020-04-25 21:19
https://kosovapost.net/kosova-neser-mot-me-diell-dhe-shi/60%Daily2020-04-25 21:17
https://kosovapost.net/meka-e-zbrazet-derisa-myslimanet-po-agjerojne-ramazanin/60%Daily2020-04-25 21:10
https://kosovapost.net/surprize-per-sabri-fejzullahun-pas-koncertit-e-vlereson-si-befasia-me-e-madhe-ne-55-vjet-karriere/60%Daily2020-04-25 21:04
https://kosovapost.net/covid-19-shtohet-prezenca-policore-ne-peje/60%Daily2020-04-25 20:59
https://kosovapost.net/shkencetaret-bejne-thirrje-per-kujdes-kjo-simptome-e-re-e-koronavirusit-po-shfaqet-tek-te-moshuarit/60%Daily2020-04-25 20:50
https://kosovapost.net/e-rralle-marshi-i-uck-se-jehon-ne-nje-xhami-ne-kosove/60%Daily2020-04-25 20:43
https://kosovapost.net/gjermani-qindra-qytetare-protestuan-per-humbjen-e-te-drejtave-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-04-25 20:37
https://kosovapost.net/nga-kjo-komune-e-kosoves-eshte-gruaja-qe-vdiq-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-25 20:27
https://kosovapost.net/sabri-fejzullahu-i-kendoi-prishtines-se-izoluar-kujtoi-yjet-qe-sjane-me/60%Daily2020-04-25 20:20
https://kosovapost.net/grupi-yjet-dhe-afrim-muqiqi-serish-me-live-nga-karantina-argetojne-fansat/60%Daily2020-04-25 20:16
https://kosovapost.net/edhe-nje-i-vdekur-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-04-25 20:06
https://kosovapost.net/bekim-jashari-i-bashkohet-marshit-te-uck-se-shperndane-videon-e-ademit-dhe-hamzes/60%Daily2020-04-25 19:43
https://kosovapost.net/mbi-200-mije-persona-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-04-25 19:26
https://kosovapost.net/nis-koncerti-i-sabri-fejzullahut-per-prishtinen-video/60%Daily2020-04-25 19:02
https://kosovapost.net/sabri-fejzullahu-performon-ne-stadiumin-fadil-vokrri-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-04-25 18:53
https://kosovapost.net/riciklimi-i-hipokriteve-nkosove-vec-partiaket-e-kosoves-jane-te-djathte-populli-eshte-lakue-nekstrem-ne-tmajt-eshte-ne-asistence-sociale/60%Daily2020-04-25 18:36
https://kosovapost.net/kreu-i-veteraneve-gashi-bashkepunon-me-serbine-te-henen-do-ti-procedojme-padi/60%Daily2020-04-25 18:23
https://kosovapost.net/fdhk-me-kritikat-drejtuar-gashit-po-mohohet-e-drejta-e-viktimave-per-drejtesi/60%Daily2020-04-25 18:16
https://kosovapost.net/kim-jong-un-ka-vdekur-raportojne-mediat-aziatike/60%Daily2020-04-25 17:54
https://kosovapost.net/shala-kaq-ministri-na-takojne-si-nisme/60%Daily2020-04-25 17:32
https://kosovapost.net/polici-grushton-te-riun-ne-mitrovice-kapiteni-i-policise-tallet-duke-arsyetuar-dhunen/60%Daily2020-04-25 17:26
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-per-deklaraten-e-gashit-pas-sulmeve-ndaj-grave-te-dhunuara-vitin-e-kaluar-dhe-uck-ja-tash-kush-do-te-sulmohet-tjeter/60%Daily2020-04-25 17:16
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-plazh-durresi-po-behet-gati/60%Daily2020-04-25 17:01
https://kosovapost.net/si-ta-festojme-ramazanin-ne-kohe-pandemie-2/60%Daily2020-04-25 18:16
https://kosovapost.net/projektet-e-bin-selmanit-qe-i-perpiu-rera/60%Daily2020-04-25 16:37
https://kosovapost.net/shba-i-gjunjezohet-koronavirusit-rritet-ne-53-mije-numri-i-vdekjeve/60%Daily2020-04-25 16:24
https://kosovapost.net/denohet-me-4-muaj-burg-arsya-do-ju-habise/60%Daily2020-04-25 16:08
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-amerikan-perkrah-fuqishem-albin-kurtin/60%Daily2020-04-25 16:17
https://kosovapost.net/tri-kriteret-sipas-rakes-per-te-filluar-me-lehtesimin-e-masave-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-25 15:35
https://kosovapost.net/nga-e-hena-rifillojne-punen-taksite-ja-masat-per-shoferet-dhe-pasagjeret/60%Daily2020-04-25 15:17
https://kosovapost.net/policia-amerikane-qelloi-per-vdekje-nje-shqiptar-ne-qytetin-e-patersonit/60%Daily2020-04-25 15:03
https://kosovapost.net/tali-ja-pse-u-bashkuan-politikanet-e-gazetaret-milionere/60%Daily2020-04-25 15:29
https://kosovapost.net/kah-po-shkon-kosova-drejte-zgjedhjeve-te-reja-apo-drejte-nje-qeverie-te-re/60%Daily2020-04-25 16:27
https://kosovapost.net/identifikohej-ne-fb-me-rroba-policie-beri-thirrje-edhe-per-vrasjen-e-presidentit-thaci/60%Daily2020-04-25 14:30
https://kosovapost.net/distancimi-fizik-i-tremb-bizneset/60%Daily2020-04-25 14:13
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-shkon-ne-mbi-20000-numri-i-viktimave-te-koronavirusit-ne-britani/60%Daily2020-04-25 14:03
https://kosovapost.net/bislimi-nese-dyfishohen-ndihmat-krijohet-qetesi-brenda-nje-muaji-por-pastaj-vjen-eksplodimi/60%Daily2020-04-25 13:54
https://kosovapost.net/100-persona-pickohen-nga-rriqrat-ne-keto-vatra-endemike-ikshpk-apelon-qe-te-mos-qendroni-ne-livadhe/60%Daily2020-04-25 13:46
https://kosovapost.net/mjeku-infeksionist-jep-nje-lajm-te-mire-per-rastet-e-shtuara-me-koronavirus/60%Daily2020-04-25 13:38
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kurti-merr-vendim-shkarkon-keshilltarin-e-tij-shkelzen-gashin/60%Daily2020-04-25 13:14
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-bote-mbi-28-milione-te-infektuar-190-000-vdekje-dhe-807-000-te-sheruar/60%Daily2020-04-25 13:04
https://kosovapost.net/e-thone-amerikanet-koronavirusi-erdhi-ne-nju-jork-nga-evropa-jo-nga-kina/60%Daily2020-04-25 12:53
https://kosovapost.net/thirrja-historike-e-ezanit-gjate-ramazanit-beri-jehone-ne-amerike/60%Daily2020-04-25 12:44
https://kosovapost.net/intervista-ne-foreign-policy-kurti-kunder-grenell-ne-ballkan-po-harrove-historine-ajo-te-godet-mbrapsht/60%Daily2020-04-25 12:39
https://kosovapost.net/rendesia-e-ushqimit-te-drejte-ne-ramazan-nen-rrethana-izolimi-eshte-dhe-me-e-theksuar/60%Daily2020-04-25 12:32
https://kosovapost.net/98-raste-me-covid-19-ne-ferizaj-testimet-vazhdojne-edhe-sot/60%Daily2020-04-25 12:14
https://kosovapost.net/pasi-u-godit-rende-nga-koronavirusi-kjo-komune-e-kosoves-goditet-edhe-nga-nje-problem-tjeter-mjekesor/60%Daily2020-04-25 12:10
https://kosovapost.net/aak-merr-kater-ministri-dhe-zv-kryeministrin-ne-qeverine-hoti-keta-jane-emrat/60%Daily2020-04-25 12:03
https://kosovapost.net/rendesia-e-ushqimit-te-drejte-ne-ramazan/60%Daily2020-04-25 11:38
https://kosovapost.net/bislimi-cdo-tendence-per-te-ndryshuar-pakon-emergjente-do-te-sjell-deme/60%Daily2020-04-25 11:28
https://kosovapost.net/mbi-100-persona-ne-malisheve-pickohen-nga-rriqrat/60%Daily2020-04-25 11:21
https://kosovapost.net/ahmeti-ka-nje-falenderim-te-vecante-per-doktoreshen-lleshi/60%Daily2020-04-25 11:13
https://kosovapost.net/tete-punetore-shendetesore-diagnostifikohen-me-covid-19-ne-prizren/60%Daily2020-04-25 10:54
https://kosovapost.net/30-vjet-nga-vdekja-e-fadil-vates-nje-interviste-e-rralle-qe-kishte-dhene-per-torturat-ne-burgun-e-serbise/60%Daily2020-04-25 10:50
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-dhuroi-dua-lipa-kunates-per-ditelindje-foto/60%Daily2020-04-25 11:16
https://kosovapost.net/ne-peje-testohen-afer-80-persona-per-koronavirus-mbyllet-nje-rruge-per-qarkullim/60%Daily2020-04-25 10:31
https://kosovapost.net/shtohen-edhe-2000-rastet-me-koronavirus-ne-gjermani-arrijne-ne-152438/60%Daily2020-04-25 10:27
https://kosovapost.net/minitria-e-arsimit-jep-detaje-se-si-do-te-mbahet-testi-i-matures/60%Daily2020-04-25 10:57
https://kosovapost.net/dy-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-25 10:20
https://kosovapost.net/policia-ndalon-44-persona-nuk-i-respektuan-masat-qeveritare/60%Daily2020-04-25 10:01
https://kosovapost.net/ldk-ja-bukoshiane/60%Daily2020-04-25 09:55
https://kosovapost.net/shkon-ne-712-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-25 10:09
https://kosovapost.net/trajkoviq-thacit-i-pershtatet-destabilizimi-per-te-ruajtur-edhe-ate-pak-relevance-politike-qe-i-ka-mbetur/60%Daily2020-04-25 09:48
https://kosovapost.net/policia-merr-masa-ndaj-nje-personi-qe-ka-postuar-shkrimin-parlamenti-duhet-te-digjet/60%Daily2020-04-25 09:42
https://kosovapost.net/vrasja-ne-nec-te-gjakoves-i-dyshuari-dhe-viktima-jane-ne-relacione-familjare/60%Daily2020-04-25 09:11
https://kosovapost.net/berat-rukiqi-propozon-rihapje-graduale-te-vendit-per-shpetimin-e-ekonomise/60%Daily2020-04-25 09:09
https://kosovapost.net/vritet-nje-person-ne-gjakove/60%Daily2020-04-25 09:05
https://kosovapost.net/ish-agjenti-i-shik-ut-reagon-ashper-ndaj-shkelzen-gashit-deklarata-e-tij-eshte-e-porositur-ja-nga-cili-lider/60%Daily2020-04-25 08:58
https://kosovapost.net/keshilltari-tjeter-i-kurtit-del-ne-mbrojtje-te-uck-se/60%Daily2020-04-25 09:04
https://kosovapost.net/kurti-apo-hoti-kryeminister-kontesti-qe-mund-te-perfundoje-ne-kushtetuese/60%Daily2020-04-25 08:30
https://kosovapost.net/rreshtimi-i-ldk-se-me-partite-e-pan-it-do-ti-kushton-shtrenjte-ne-te-ardhmen/60%Daily2020-04-25 08:23
https://kosovapost.net/vokrri-rikthimi-i-besimit-te-te-kthyerve-nga-siria-mbetet-sfida-kryesore/60%Daily2020-04-25 08:20
https://kosovapost.net/keshilli-i-pergjithshem-i-ldk-se-voton-per-kandidimin-e-hotit-per-kryeminister/60%Daily2020-04-25 08:01
https://kosovapost.net/a-jane-te-pranueshem-emrat-e-propozuar-per-ministra-nga-aak-flet-abrashi/60%Daily2020-04-25 07:51
https://kosovapost.net/ja-si-reagon-bekim-jashari-ndaj-deklarates-se-shkelzen-gashit/60%Daily2020-04-25 07:43
https://kosovapost.net/familjaret-i-dalin-pozitiv-ben-testin-per-coronavirus-edhe-deputeti-i-ldk-se/60%Daily2020-04-25 07:38
https://kosovapost.net/nisme-globale-per-te-pershpejtuar-gjetjen-e-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-25 07:34
https://kosovapost.net/dy-gra-me-covid-19-pritet-te-lindin-se-shpejti-ne-gjinekologji/60%Daily2020-04-25 07:29
https://kosovapost.net/ja-kur-do-ti-rihap-shkollat-dhe-bizneset-belgjika/60%Daily2020-04-25 07:14
https://kosovapost.net/kongresisti-engel-shba-nuk-duhet-te-nderhyjne-ne-politikat-e-brendshme-te-kosoves/60%Daily2020-04-25 07:10
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-akuzon-mediat-per-keqinterpretim-te-fjaleve-te-presidentit-trump/60%Daily2020-04-25 07:05
https://kosovapost.net/lhk-ali-hadri-i-kerkon-kurtit-shkarkimin-e-keshilltarit-gashi-deklarata-e-tij-eshte-skandal-i-madh/60%Daily2020-04-25 07:02
https://kosovapost.net/dua-lipa-uron-besimtaret-myslimane-per-muajin-e-shenjte-te-ramazanit-foto/60%Daily2020-04-25 06:48
https://kosovapost.net/59877-2/60%Daily2020-04-25 06:42
https://kosovapost.net/nese-vereni-keto-shenja-veshkat-tuaja-nuk-funksionjne-sic-duhet/60%Daily2020-04-25 06:32
https://kosovapost.net/ish-ministri-lluka-ndertimi-i-kosoves-se-re-eshte-zgjidhje-per-stabilitet-ekonomik/60%Daily2020-04-25 06:24
https://kosovapost.net/numri-i-viktimace-nga-koronavirusi-ne-shba-kapercen-mbi-50000/60%Daily2020-04-25 06:20
https://kosovapost.net/fansat-sulmojne-victoria-beckham-pse-pranoi-ndihmen-e-shtetit/60%Daily2020-04-25 06:10
https://kosovapost.net/nga-1-korriku-do-te-jem-lojtar-i-chelsea-t/60%Daily2020-04-25 06:00
https://kosovapost.net/a-ju-mbron-marrja-e-vitamines-d-kunder-virusit-covid-19/60%Daily2020-04-25 05:52
https://kosovapost.net/ministrat-britanike-u-paralajmeruan-per-koronavirusin-nje-vit-me-pare-dokumenti/60%Daily2020-04-25 05:47
https://kosovapost.net/shkelzen-gashi-ia-permendi-emrin-si-kriminel-lufte-reagon-rrustem-mustafa/60%Daily2020-04-24 22:33
https://kosovapost.net/maska-filtra-te-ajrit-dhe-distance-me-e-madhe-keshtu-do-te-duken-fluturimet-me-aeroplan-ne-te-ardhmen/60%Daily2020-04-24 22:16
https://kosovapost.net/keshilltarja-e-kurtit-vetevendosje-ka-qene-e-vetmja-kunder-gjykates-speciale/60%Daily2020-04-24 22:10
https://kosovapost.net/turqia-ndihmon-palestinen-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-24 22:01
https://kosovapost.net/reagon-edhe-anton-quni-pas-deklarates-se-shkelzen-gashit-serbet-e-zene-rob-nga-brigada-138-sot-jane/60%Daily2020-04-24 21:54
https://kosovapost.net/krasniqi-reagon-ashper-ndaj-deklaratave-te-keshilltarit-te-kurtit-ka-kete-kerkese-per-vvne/60%Daily2020-04-24 21:49
https://kosovapost.net/kryeministri-albin-kurti-merr-nje-perkrahje-te-fuqishme-nga-kongresisti-eliot-engel/60%Daily2020-04-24 21:44
https://kosovapost.net/rusia-kerkon-hetim-per-shtetasin-rus-punonjes-te-okb-qe-ju-thye-nofulla-ne-kosove/60%Daily2020-04-24 21:34
https://kosovapost.net/pas-deklaratave-te-shkelzen-gashit-vjen-thirrja-e-fundit-nga-zyrtari-i-vetevendosje-per-kryeministrin-albin-kurti/60%Daily2020-04-24 21:29
https://kosovapost.net/konjufca-eshte-gabim-te-thuhet-se-shba-ja-e-ka-rrezuar-qeverine/60%Daily2020-04-24 21:22
https://kosovapost.net/edhe-albulena-haxhiu-reagon-ashper-ndaj-deklaratave-te-keshilltarit-te-albin-kurtit/60%Daily2020-04-24 21:16
https://kosovapost.net/haziri-i-del-ne-mbrojtje-shkelzen-gashit-ja-cfare-thote-per-deklaraten-e-keshilltarit-te-albin-kurtit/60%Daily2020-04-24 21:06
https://kosovapost.net/elvana-gjata-dhe-ledri-vula-me-koncert-nga-shtepia/60%Daily2020-04-24 21:01
https://kosovapost.net/konjufca-gabim-te-thuhet-qe-shbaja-apo-grenell-e-rrezoi-qeverine/60%Daily2020-04-24 20:49
https://kosovapost.net/lekaj-kerkon-nga-kurti-shkarkimin-e-gashit-pas-deklaratave-per-uck-se/60%Daily2020-04-24 20:39
https://kosovapost.net/mediat-serbe-i-bejne-jehone-deklaratave-te-shkelzen-gashit-uck-vrau-1000-civile-serbe/60%Daily2020-04-24 20:33
https://kosovapost.net/neser-ne-ora-2100-proteste-kunder-deklaratave-te-shkelzen-gashit-leshohet-marshi-i-uck-se/60%Daily2020-04-24 20:27
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-te-gjitha-krimet-e-uck-se-i-kam-kryer-une/60%Daily2020-04-24 20:23
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-haptas-del-kunder-keshilltarit-te-kurtit-shkelzen-gashit/60%Daily2020-04-24 20:17
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-34-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-24 20:11
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-publikohet-numri-i-personave-te-sheruar-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-24 20:07
https://kosovapost.net/vlora-citaku-i-pergjigjet-ne-washington-times-sulmeve-qe-iu-bene-kosoves/60%Daily2020-04-24 20:00
https://kosovapost.net/konfirmohen-tridhjete-e-kater-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-24 19:59
https://kosovapost.net/konjufca-tregon-pse-u-shkarkua-kusheriri-i-thacit-nga-pozita-ne-kek/60%Daily2020-04-24 19:51
https://kosovapost.net/kurti-tregon-emrat-e-shefave-te-rinj-ne-kek-telekom-dhe-infrakos-dhe-jep-nje-zotim/60%Daily2020-04-24 19:41
https://kosovapost.net/konjufca-banda-tentoi-te-pengoje-mbledhjen-e-bordit-ne-telekom/60%Daily2020-04-24 19:34
https://kosovapost.net/6-jave-koronavirus-ne-kosove-me-shume-te-sheruar-sesa-te-spitalizuar-ne-kliniken-infektive/60%Daily2020-04-24 19:28
https://kosovapost.net/muaji-i-ramazanit-shtetet-myslimane-lehtesojne-masat-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-04-24 19:11
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shefja-e-re-e-telekomit-te-kosoves/60%Daily2020-04-24 19:07
https://kosovapost.net/kadri-veseli-blen-pitalka-te-nxehta/60%Daily2020-04-24 19:03
https://kosovapost.net/ofendoi-flamurin-e-kosoves-konjufca-i-reagon-perfaqesuesit-te-rusise/60%Daily2020-04-24 18:58
https://kosovapost.net/abazi-partite-e-vjetra-u-tremben-zgjedhjeve-vetevendosje-ka-dyfish-mbeshtetje/60%Daily2020-04-24 18:52
https://kosovapost.net/ish-zyrtari-i-unmik-ut-thumbon-rende-isa-mustafen/60%Daily2020-04-24 18:49
https://kosovapost.net/djali-i-ukshin-hotit-ka-disa-fjale-per-keshilltarin-e-kurtit/60%Daily2020-04-24 18:44
https://kosovapost.net/turqi-arrin-ne-2-600-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-04-24 18:34
https://kosovapost.net/rreth-200-mije-persona-te-pajisur-me-certifikaten-e-te-punuarit-po-levizin-gjate-pandemise/60%Daily2020-04-24 18:18
https://kosovapost.net/turqi-ndihmon-kosoven-arrin-kontingjenti-i-dyte-i-pajisjeve-mjekesore-per-ballafaqim-nga-covid-1/60%Daily2020-04-24 18:30
https://kosovapost.net/rama-publikon-harten-e-qyteteve-qe-kane-lehtesim-te-levizjes/60%Daily2020-04-24 17:55
https://kosovapost.net/prizren-tete-punetore-shendetesore-diagnostifikohen-me-covid-19/60%Daily2020-04-24 17:27
https://kosovapost.net/armend-muja-ka-shkruar-ne-proflin-e-tij-grenell-ec/60%Daily2020-04-24 17:16
https://kosovapost.net/meliza-haradinaj-e-denuar-per-korrupsion-gjate-vitit-te-kaluar-vjen-reagimi-i-ashper-ndaj-partise-se-ramush-haradinajt/60%Daily2020-04-24 17:25
https://kosovapost.net/gashi-sjam-servil-i-kurtit-si-keshilltaret-e-zyrtareve-tjere-qe-ua-lepijne-shefave-pjeset-e-ndieshme/60%Daily2020-04-24 17:09
https://kosovapost.net/perfaqesuesi-i-belgjikes-ne-okb-i-shokuar-me-ate-qe-po-ndodh-ne-kosove/60%Daily2020-04-24 17:06
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-ja-cka-do-te-bejme-nese-vv-i-drejtohet-kushtetueses/60%Daily2020-04-24 17:03
https://kosovapost.net/ne-shipol-te-mitrovices-do-te-ndertohet-cerdhe-publike-ne-vlere-prej-300-mije-euro/60%Daily2020-04-24 16:33
https://kosovapost.net/mbi-50-mije-viktima-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-04-24 16:15
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-pranon-donacion-per-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-04-24 16:03
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-shpalos-masat-kunder-covid-19-para-bb-se-dhe-fms-se/60%Daily2020-04-24 15:57
https://kosovapost.net/zeka-thirrje-publike-haradinajt-e-limajt/60%Daily2020-04-24 15:36
https://kosovapost.net/hoti-takohet-edhe-me-perfaqesues-te-nismes/60%Daily2020-04-24 15:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-kushti-qe-po-vendos-akr-te-jete-pjese-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-04-24 15:12
https://kosovapost.net/hakeret-sulmojne-banken-ekonomike-nxjerrin-te-dhena-te-klienteve/60%Daily2020-04-24 15:05
https://kosovapost.net/ne-diten-e-pare-te-ramazanit-i-falet-gjaku-familjes-se-personit-qe-aksidentoje-te-riun-ne-gjilan/60%Daily2020-04-24 14:54
https://kosovapost.net/lajm-fantastik-plaku-80-vjecar-nga-istogu-mposht-koronavirusin/60%Daily2020-04-24 14:45
https://kosovapost.net/nisin-hetimet-per-varrimin-ne-peje-ku-dyshohet-se-u-infektuan-36-persona-me-covid-19/60%Daily2020-04-24 14:29
https://kosovapost.net/shkarkohet-kryeshefi-i-infrakosit-agron-thaci/60%Daily2020-04-24 14:19
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-ndan-10-mije-euro-per-shqiptaret-e-tuzit-dhe-ulqinit/60%Daily2020-04-24 14:12
https://kosovapost.net/tahiri-i-aak-se-takon-hotin-tregon-se-cilen-dite-formohet-qeveria-e-re/60%Daily2020-04-24 14:05
https://kosovapost.net/pak-pak-minutash-mblidhet-aak-ja-ky-pritet-te-jete-vendimi/60%Daily2020-04-24 13:57
https://kosovapost.net/cun-lajci-mos-ia-shihni-per-tmadhe-ramushit-qe-u-turr-i-pari-me-shku-te-avdullahu/60%Daily2020-04-24 13:50
https://kosovapost.net/formimi-i-qeverise-hoti-ne-veshtiresi-minoriteti-jo-serb-nje-kusht-te-rende-kerkon-hiq-me-pak-se-dy-ministri/60%Daily2020-04-24 13:38
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-drejtori-i-ri-i-kek-ut-pas-shkarkimit-te-njazi-thacit/60%Daily2020-04-24 12:57
https://kosovapost.net/akr-tregon-se-a-do-te-jete-pjese-e-qeverise/60%Daily2020-04-24 12:44
https://kosovapost.net/ldk-arrin-marreveshje-me-listen-serbe-zevendeskryeministrin-2-ministri-dhe-drejtorin-per-komunitete-do-ti-kete-partia-e-rakiq/60%Daily2020-04-24 12:10
https://kosovapost.net/thumbon-zyrtari-i-pdk-se-ne-ldk-me-shume-pyetet-hashimi-e-albini-se-lutfi-haziri/60%Daily2020-04-24 12:02
https://kosovapost.net/kurti-per-foreign-policy-nese-e-neglizhon-historine-ajo-te-kthehet-keq/60%Daily2020-04-24 11:27
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vv-keshilltarit-te-thacit-shko-ne-pdk-se-ia-more-fytyren-zyres-se-presidentit/60%Daily2020-04-24 11:16
https://kosovapost.net/ahmeti-ende-ska-perfunduar-asgje-te-qendrojme-dhe-pak-ne-shtepi/60%Daily2020-04-24 11:03
https://kosovapost.net/59646-2/60%Daily2020-04-24 10:56
https://kosovapost.net/mkrs-nenshkruan-edhe-pese-memorandume-me-organizatat-sportive/60%Daily2020-04-24 10:47
https://kosovapost.net/covid-19pas-nje-jave-te-qete-vjen-nje-lajm-i-keq-nga-gjermania/60%Daily2020-04-24 11:33
https://kosovapost.net/ldk-kerkon-miratimin-e-keshillit-te-pergjithshem-per-kandidaturen-e-hotit-per-kryeminister/60%Daily2020-04-24 10:34
https://kosovapost.net/bytyci-e-ben-publike-deklaraten-e-vuciqit-per-shkembimin-e-territorit-thote-se-eshte-pune-e-kryer/60%Daily2020-04-24 10:22
https://kosovapost.net/mehmeti-dulle-mund-te-digjesh-hiq-dore-nga-nominimi/60%Daily2020-04-24 10:16
https://kosovapost.net/ciljeta-mbulohet-per-muajin-e-shenjte-te-ramazanit-foto/60%Daily2020-04-24 10:09
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-dispozitat-shendetesore-arrestohen-0-persona/60%Daily2020-04-24 09:34
https://kosovapost.net/kurti-per-hotin-presidenti-po-do-nje-kryeminister-te-dobet-me-pak-se-kryeminister/60%Daily2020-04-24 09:26
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-u-mbyll-rasti-ndaj-meje-zyra-e-kryeprokurorit-konstatoi-se-sperben-veper-penale/60%Daily2020-04-24 09:19
https://kosovapost.net/60-infermieret-shqiptare-nisin-punen-ne-itali/60%Daily2020-04-24 09:15
https://kosovapost.net/59616-2/60%Daily2020-04-24 09:09
https://kosovapost.net/doktori-qe-operoi-presidentin-thaci-me-dedikim-emocional-per-te/60%Daily2020-04-24 08:58
https://kosovapost.net/kryeparlamentarja-osmani-uron-besimtaret-myslimane-me-rastin-e-fillimit-te-muajit-te-ramazanit/60%Daily2020-04-24 08:44
https://kosovapost.net/apostolova-qarteson-pozicionin-e-be-se-te-gjitha-veprimet-te-jene-te-bazuara-ne-kushtetute/60%Daily2020-04-24 08:39
https://kosovapost.net/mbi-70-mije-punetore-ne-kosove-kerkojne-kompensim-te-pagave-nga-qeveria/60%Daily2020-04-24 08:35
https://kosovapost.net/mehmeti-dhe-bislimi-sot-mbajten-takim-virtual-me-drejtorin-e-fmn-se-te-departamentit-per-evrope/60%Daily2020-04-24 09:02
https://kosovapost.net/ky-orar-ka-filluar-se-zbatuari-nga-sot/60%Daily2020-04-24 08:23
https://kosovapost.net/tha-se-do-te-rregulloje-raportet-me-shba-ne-andi-bushati-ka-kete-porosi-per-avdullah-hotin/60%Daily2020-04-24 08:17
https://kosovapost.net/blakaj-i-kunderpergjigjen-hazirit-me-fjalen-e-urte-babo-zorin-qysh-e-lyp-edhe-e-gjen/60%Daily2020-04-24 08:02
https://kosovapost.net/prej-nga-erdhi-koronavirusi-ne-wuhan/60%Daily2020-04-24 07:42
https://kosovapost.net/kongresi-amerikan-miraton-484-miliarde-dollare-per-tejkalimin-e-situates-se-pandemise/60%Daily2020-04-24 07:28
https://kosovapost.net/obsh-lajmeron-se-kur-mund-te-zbulohet-ilaci-funksional-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-24 07:26
https://kosovapost.net/si-ta-festojme-ramazanin-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-04-24 07:21
https://kosovapost.net/viti-ka-nje-mesazh-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2020-04-24 07:20
https://kosovapost.net/48-raste-me-koronavirus-ne-kliniken-infektive-pese-prej-tyre-me-oksigjenoterapi/60%Daily2020-04-24 06:55
https://kosovapost.net/samiti-i-zagrebit-mbahet-me-6-maj-virtualisht-thaci-e-sheh-si-mundesi-te-mire-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-04-24 06:53
https://kosovapost.net/keshilli-i-sigurimit-perballe-sot-konjufcen-dhe-daciqin/60%Daily2020-04-24 06:49
https://kosovapost.net/per-ramazan-emiratet-e-bashkuara-arabe-lehtesojne-masat-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-24 06:45
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-sot-feton-ditelindjen-ja-sa-vjet-mbush/60%Daily2020-04-24 06:39
https://kosovapost.net/kjo-paraqitje-e-anxhelines-merr-vemendjen-e-te-gjitheve-foto/60%Daily2020-04-24 06:28
https://kosovapost.net/infektologu-raka-flet-per-rrezikun-e-personatve-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-04-24 06:22
https://kosovapost.net/uefa-ndan-70-milion-euro-per-klubet-ja-kush-perfiton-nga-superliga/60%Daily2020-04-24 06:16
https://kosovapost.net/shihni-si-shperndahet-koronavirusi/60%Daily2020-04-24 06:11
https://kosovapost.net/vazhdon-stuhia-covid-afer-50-mije-viktima-ne-shba/60%Daily2020-04-24 05:56
https://kosovapost.net/moti-sot-68/60%Daily2020-04-24 05:48
https://kosovapost.net/vitia-uron-ramazanin-kjo-sakrifice-e-besimit-duhet-te-na-mbaje-large-fizikisht/60%Daily2020-04-23 22:31
https://kosovapost.net/mergim-mavraj-eshte-bekim-te-mberrish-muajin-e-ramazanit/60%Daily2020-04-23 22:26
https://kosovapost.net/ne-kosove-ka-shantazh-te-demokracise-thaci-po-ngutet-qe-kurti-te-largohet-nga-pushteti/60%Daily2020-04-23 22:18
https://kosovapost.net/ramazani-dhe-10-pyetjet-me-te-zakonshme-rreth-agjerimit/60%Daily2020-04-23 22:08
https://kosovapost.net/ja-sa-paguhen-epidemiologet-ne-kosove-shqiperi-rajon-dhe-bote/60%Daily2020-04-23 21:54
https://kosovapost.net/neser-mund-te-jete-dita-e-fundit-e-bedri-istrefit-si-drejtor-i-telekomit/60%Daily2020-04-23 21:47
https://kosovapost.net/kurti-porosit-besimtaret-gjate-muajit-te-shenjte-te-ramazanit-qendroni-ne-shtepi/60%Daily2020-04-23 21:37
https://kosovapost.net/albin-kurti-jep-detaje-per-takimet-qe-po-i-zhvillon-me-vjosa-osmanin/60%Daily2020-04-23 21:29
https://kosovapost.net/namazi-i-pare-i-teravise-ne-prishtine-pa-xhemat/60%Daily2020-04-23 21:13
https://kosovapost.net/moren-pjese-ne-nje-varrim-26-persona-te-prekur-me-covid-19-nga-kjo-komune/60%Daily2020-04-23 21:08
https://kosovapost.net/prestigjiozja-amerikane-strategjia-e-amerikes-per-kosoven-po-shkrihet/60%Daily2020-04-23 20:55
https://kosovapost.net/pse-vjosa-osmani-nuk-u-kandidua-per-kryeministre-flet-lutfi-haziri/60%Daily2020-04-23 20:52
https://kosovapost.net/reperi-amerikan-nderron-jete-pas-komplikimeve-me-covid-19/60%Daily2020-04-23 20:35
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-presidenti-thaci-lirohet-ne-shtepi-pas-operimit/60%Daily2020-04-23 20:20
https://kosovapost.net/kryetari-bahtiri-uron-besimtaret-mysliman-ne-kete-situate-pandemie-lutem-qe-te-kemi-agjerim-te-lehte/60%Daily2020-04-23 20:02
https://kosovapost.net/vlera-e-duase-ne-muajin-e-ramazanit/60%Daily2020-04-23 19:58
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-39-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-23 19:49
https://kosovapost.net/konfirmohen-tridhjete-e-nente-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-23 19:46
https://kosovapost.net/eshte-dem-qe-arben-vitia-te-mos-jete-minister-i-shendetesise/60%Daily2020-04-23 19:38
https://kosovapost.net/latifi-hoti-do-te-jete-kryeminister-i-dirigjuar/60%Daily2020-04-23 19:28
https://kosovapost.net/isa-mustafa-uron-te-gjithe-besimtaret-myslimane-per-fillimin-e-muajit-te-shenjte-te-ramazanit/60%Daily2020-04-23 19:18
https://kosovapost.net/djali-i-trumpit-del-kunder-politikanit-shqiptar-republikan-qe-kerkoi-shkarkimin-e-grenellit/60%Daily2020-04-23 19:08
https://kosovapost.net/merkel-mesazh-urimi-me-rastin-e-muajit-te-ramazanit/60%Daily2020-04-23 18:59
https://kosovapost.net/msh-vendimi-per-transferimin-e-820-mije-eurove-nuk-prek-pagat-e-specializanteve-vullnetare/60%Daily2020-04-23 18:55
https://kosovapost.net/veseli-viziton-thacin-presidenti-eshte-mire-me-shendet/60%Daily2020-04-23 18:46
https://kosovapost.net/thaci-uron-besimtaret-per-muajin-e-ramazanit/60%Daily2020-04-23 18:43
https://kosovapost.net/nagavci-ne-kemi-dinjitet-andaj-dhe-rezistojme/60%Daily2020-04-23 18:36
https://kosovapost.net/albin-kurti-anetaret-e-ri-ne-borde-nuk-jane-pjese-e-vv-se/60%Daily2020-04-23 18:28
https://kosovapost.net/merkel-vaksina-kunder-covid-19-do-te-jete-e-disponueshme-per-te-gjithe-boten/60%Daily2020-04-23 18:25
https://kosovapost.net/kurti-ne-takim-me-ambasadoret-e-quint-it-ajo-cka-po-ben-thaci-eshte-pertej-mandatit-te-tij/60%Daily2020-04-23 18:14
https://kosovapost.net/aktivistet-e-vv-se-mobilizohen-per-protesta/60%Daily2020-04-23 18:03
https://kosovapost.net/anton-quni-tregon-pse-nuk-e-votoi-avdullah-hotin-per-kryeminister/60%Daily2020-04-23 17:50
https://kosovapost.net/donika-gervalla-ldk-se-mashtrim-nuk-i-hame-marrezirat-vetem-ky-person-mund-te-jete-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2020-04-23 17:42
https://kosovapost.net/pas-disa-shkarkimeve-te-sotme-reagon-deputeti-me-i-zeshmi-ne-kete-drejtim-te-vazhdohet-edhe-me-shkarkime-te-tjera/60%Daily2020-04-23 17:28
https://kosovapost.net/ambasadori-kinez-spo-fshehim-asgje-per-koronavirusin-shba-te-mos-na-ngacmoje/60%Daily2020-04-23 17:26
https://kosovapost.net/selmanaj-hoti-eshte-nje-nder-njerezit-me-punetore-qe-kam-takuar/60%Daily2020-04-23 17:18
https://kosovapost.net/usaid-i-dhe-unicef-i-sigurojne%cc%88-ndihme%cc%88-shtese%cc%88-pe%cc%88r-familjet-ne%cc%88-nevoje%cc%88-gjate%cc%88-covid-19/60%Daily2020-04-23 17:11
https://kosovapost.net/selmanaj-per-vjosa-osmanin-sguxon-asesi-dikush-personalisht-me-percaktu-fatin-e-krejt-ldk-se/60%Daily2020-04-23 17:07
https://kosovapost.net/kelmendi-priti-ne-takim-perfaqesuesit-e-odes-se-afarizmit-biseduan-per-gjendjen-ekonomike/60%Daily2020-04-23 17:04
https://kosovapost.net/ambasadoret-e-quintit-rreth-takimit-me-thacin-pjesemarrja-ne-takime-te-tilla-nuk-sinjalizon-miratim/60%Daily2020-04-23 16:54
https://kosovapost.net/kurti-sot-i-shkroi-gjykates-kushtetuese-ne-lidhje-me-lenden-e-pdkse-i-kerkoi-ti-respektojne-ligjet/60%Daily2020-04-23 16:52
https://kosovapost.net/qeveria-ia-transferon-mbi-800-mije-euro-msh-se/60%Daily2020-04-23 16:47
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-820-mije-euro-per-ministrine-e-shendetesise-per-luftimin-e-pandemise-covid-19/60%Daily2020-04-23 16:40
https://kosovapost.net/adriatik-kelmendi-ja-cka-do-ti-beje-albini-pas-zgjedhjeve-avdullahut/60%Daily2020-04-23 16:37
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-merr-vendim-te-duhur-per-presheven-bujanovcin-dhe-medvegjen-ndan-500-mije-euro/60%Daily2020-04-23 16:22
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-shkarkon-dy-drejtore-te-telekomit/60%Daily2020-04-23 16:13
https://kosovapost.net/kurti-shkarkon-bordin-e-kek-ut-emeron-kater-anetare-te-tjere-dokument/60%Daily2020-04-23 16:06
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-operohet-hashim-thacin/60%Daily2020-04-23 15:58
https://kosovapost.net/irani-leshon-me-sukses-satelitin-ushtarak-reagon-trump/60%Daily2020-04-23 15:30
https://kosovapost.net/ldk-mbledh-nenshkrimet-e-24-deputeteve-per-seancen-e-jashtezakonshme-4-prej-tyre-nuk-i-japin-nenshkrimet-emrat/60%Daily2020-04-23 15:23
https://kosovapost.net/flet-haradinaj-tregon-se-kur-do-te-formohet-qeveria-e-re/60%Daily2020-04-23 15:11
https://kosovapost.net/keta-flitet-te-jene-tre-ministrat-e-ardhshem-nga-radhet-e-aak-se/60%Daily2020-04-23 14:58
https://kosovapost.net/ky-eshte-doganjeri-qe-nderroi-jete-sot-nga-covid19/60%Daily2020-04-23 14:48
https://kosovapost.net/erdogan-uron-100-vjetorin-e-themelimit-te-parlamentit-dhe-diten-e-sovranitetit-kombetar/60%Daily2020-04-23 14:32
https://kosovapost.net/irani-faktori-kryesor-i-destabilitetit-ne-gjirin-persik-eshte-prania-okupuese-edhe-e-paligjshme-e-amerikaneve/60%Daily2020-04-23 14:26
https://kosovapost.net/ky-eshte-anetari-i-kryesise-ldk-se-i-cili-nuk-e-votoi-avdullah-hotin-per-kryeminister/60%Daily2020-04-23 14:18
https://kosovapost.net/svecla-shkarkon-nga-detyra-kryeshefen-e-inspektoratit-policor/60%Daily2020-04-23 14:08
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-qeveria-vjen-per-pensionistet-e-kosoves/60%Daily2020-04-23 13:53
https://kosovapost.net/mberrin-ne-prishtine-dergesa-e-trete-e-unicef-it-me-furnizime-vitale-per-ta-mbeshtetur-reagimin-ndaj-covid-19/60%Daily2020-04-23 13:35
https://kosovapost.net/53-vjecari-qe-vdiq-sot-nga-covid19-ishte-udheheqes-i-pike-kalimit-kufitar-te-vermices/60%Daily2020-04-23 13:19
https://kosovapost.net/foto-lajm-sheshi-i-prishtines-ne-keto-dite-pandemie-qenit-nuk-i-prishet-rehatia-foto/60%Daily2020-04-23 12:52
https://kosovapost.net/edhe-nje-person-humbe-betejen-me-koronavirusin-shkon-19-numri-i-viktimave-ne-kosove/60%Daily2020-04-23 12:24
https://kosovapost.net/nga-kush-varet-e-ardhmja-e-kryeparlamentares-osmani-sqaron-mustafa/60%Daily2020-04-23 12:19
https://kosovapost.net/kurti-tregon-pse-u-heqen-rrethojat-nga-oborri-i-objektit-te-qeverise/60%Daily2020-04-23 12:11
https://kosovapost.net/kurti-i-drejtohet-gjykates-kushtetuese-me-nje-kerkese/60%Daily2020-04-23 12:00
https://kosovapost.net/kandidati-per-kryeminister-tregon-cfare-plani-ka-per-dialogun-dhe-reciprocitetin/60%Daily2020-04-23 11:57
https://kosovapost.net/kimete-berisha-hashim-thaci-e-ka-problem-cdo-fjale-qe-fillon-me-p/60%Daily2020-04-23 11:44
https://kosovapost.net/ja-si-reagon-presidenca-pas-heqjes-se-rrethojave-tek-objekti-i-qeverise/60%Daily2020-04-23 11:40
https://kosovapost.net/hiqen-rrethojat-para-qeverise/60%Daily2020-04-23 11:35
https://kosovapost.net/sa-ministri-do-te-kete-qeveria-e-re-flet-lideri-i-ldk-se/60%Daily2020-04-23 11:28
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ishte-e-ftuar-ne-mbledhjen-e-kryesisenuk-e-di-pse-nuk-mori-pjese/60%Daily2020-04-23 11:21
https://kosovapost.net/mustafa-per-postin-e-kryeministrit-eshte-diskutuar-me-lutfi-hazirin-e-kujtim-shalen/60%Daily2020-04-23 11:12
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-avdullah-hoti-i-mandatuari-per-kryeminister/60%Daily2020-04-23 11:09
https://kosovapost.net/thaci-ia-kerkon-mustafes-emrin-e-mandatarit/60%Daily2020-04-23 10:54
https://kosovapost.net/reka-flet-me-nenkryetarin-e-parlamentit-europian-kerkon-heqjen-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-04-23 10:52
https://kosovapost.net/ish-studentja-fjale-emocionuese-per-drejtoreshen-e-klinikes-infektive-foto/60%Daily2020-04-23 10:31
https://kosovapost.net/sonte-merret-vendim-a-do-te-dal-prishtina-nga-karantina/60%Daily2020-04-23 10:27
https://kosovapost.net/ne-prag-te-muajit-te-ramazanit-komuna-e-skenderajt-shperndan-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje/60%Daily2020-04-23 10:16
https://kosovapost.net/pacolli-flet-ashper-ata-mendojne-se-mund-te-na-vjedhin-por-ne-do-tua-tregojme-vendin/60%Daily2020-04-23 10:01
https://kosovapost.net/a-ka-shkruar-vjosa-osmani-ne-mbledhjen-e-ldk-se-ku-do-te-vendoset-per-kandidatin-per-kryeminister/60%Daily2020-04-23 09:55
https://kosovapost.net/vazhdon-ankthi-i-koronavirusit-ne-spanje-statistika-te-frikshme-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-04-23 09:47
https://kosovapost.net/ramazani-kultivon-meshiren-faljen-lutjen-pendimin-e-sakrificen/60%Daily2020-04-23 09:47
https://kosovapost.net/turqia-me-masa-te-reja-kufizuese-per-ramazan/60%Daily2020-04-23 09:36
https://kosovapost.net/arrestohen-55-persona-nuk-respektuan-masat-qeveritare/60%Daily2020-04-23 09:31
https://kosovapost.net/covid-19-bien-te-ardhurat-nga-emigracioni/60%Daily2020-04-23 09:28
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-popullin-e-turqise-ne-100-vjetorin-e-sovranitetit-shprehe-mirenjohje-per-mbeshtetjen-ndaj-kosoves/60%Daily2020-04-23 09:33
https://kosovapost.net/drenas-arrestohen-dy-te-dyshuar-per-vrasje-te-rende-ne-tentative/60%Daily2020-04-23 09:00
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-vazhdon-shqyrtimin-e-aktakuzave/60%Daily2020-04-23 08:57
https://kosovapost.net/kurti-uron-presidentin-erdogan-dhe-popullin-e-turqise-ne-100-vjetorine-e-sovranitetit-dhe-parlamentarizmit/60%Daily2020-04-23 08:52
https://kosovapost.net/sa-mjeke-e-infermiere-jane-prekur-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-04-23 08:32
https://kosovapost.net/sherohet-nga-coronavirusi-asambleisti-i-malisheves-jep-nje-mesazh-te-rendesishem/60%Daily2020-04-23 08:27
https://kosovapost.net/kryeziu-nuk-mund-te-kete-qeveri-te-re-pa-fituesin-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-04-23 08:20
https://kosovapost.net/familja-e-haki-imerit-me-akuza-te-renda-per-burrat-e-ldk-se-po-bejne-pazare-me-ata-qe-ua-vrane-bashkepartiaket/60%Daily2020-04-23 08:14
https://kosovapost.net/fshehja-e-te-vertetesshifrat-ne-kine-4-here-me-te-larta-se-ato-te-publikuara/60%Daily2020-04-23 08:10
https://kosovapost.net/plani-i-madh-i-amerikaneve-kura-ne-vjeshte-vaksina-ne-janar-2021/60%Daily2020-04-23 08:03
https://kosovapost.net/bilanc-tragjik-ne-shba-2229-persona-humbin-jeten-brenda-dites-nga-covid-19/60%Daily2020-04-23 08:01
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-i-ri-i-levizjes-se-qytetareve-per-tri-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-04-23 07:51
https://kosovapost.net/te-diagnostifikuar-me-koronavirus-jane-48-paciente-12-jane-me-oksigjenoterapi-ndersa-nje-eshte-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-23 07:39
https://kosovapost.net/bizneset-mbesin-pa-para-per-rrogat-e-punetoreve-ndihme-nga-atk-ja/60%Daily2020-04-23 07:34
https://kosovapost.net/hoxha-nga-klina-dhuron-buke-falas-per-qyetaret-neser-me-rastin-e-fillimit-te-ramazanit-foto/60%Daily2020-04-23 07:28
https://kosovapost.net/edhe-nje-kadete-e-fsk-se-pranohet-ne-akademine-ushtarake-ne-west-point-ne-shba/60%Daily2020-04-23 07:19
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-infeksioneve-me-koronavirus-ne-gjermani-ja-si-reagon-merkel/60%Daily2020-04-23 07:14
https://kosovapost.net/malisheva-shtate-dite-pa-asnje-rast-sherohen-me-shume-se-gjysma-e-te-prekurve-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-23 07:31
https://kosovapost.net/veprimet-e-thacit-rreth-mandatarit-vleresohen-jokushtetuese/60%Daily2020-04-23 07:07
https://kosovapost.net/96-vjet-nga-vrasja-e-avni-rrustemit/60%Daily2020-04-23 07:01
https://kosovapost.net/india-raporton-21-mije-raste-te-infektimeve-me-covid-19/60%Daily2020-04-23 06:57
https://kosovapost.net/zvicra-e-alarmuar-talenti-i-baselit-pritet-ti-bashkohet-kosoves/60%Daily2020-04-23 06:53
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-sukses-nje-koalicion-tjeter-pa-lvv-ne-ne-qeveri-keto-jane-pasojat-per-vendin/60%Daily2020-04-23 06:40
https://kosovapost.net/infektohet-ekuipazhi-i-krocieres-italiane-ne-japonideri-tani-48-raste-me-koronavirus/60%Daily2020-04-23 06:33
https://kosovapost.net/blerjet-online-ne-periudhen-e-covid-19-si-te-mos-bini-pre-e-mashtrimeve/60%Daily2020-04-23 06:28
https://kosovapost.net/covid-19-gjest-bujar-nga-gareth-bale/60%Daily2020-04-23 06:21
https://kosovapost.net/ldk-ja-mblidhet-sot-vendos-per-mandatarin/60%Daily2020-04-23 06:18
https://kosovapost.net/zbulimi-i-fundit-koronavirus-fshihet-dhe-ne-lotet-e-te-semureve/60%Daily2020-04-23 06:04
https://kosovapost.net/nen-mbikeqyrjen-e-ikshpk-se-6-949-kontakte-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-04-23 06:00
https://kosovapost.net/okb-ne-alarm-per-masat-shtypese-ne-disa-shtete-me-pretekstin-e-pandemise-kercenim-eshte-virusi-jo-njerezit/60%Daily2020-04-23 05:55
https://kosovapost.net/muaji-i-shenjte-i-ramazanit-fillon-neser-myftiu-ternava-iu-adresohet-besimtareve/60%Daily2020-04-23 05:50
https://kosovapost.net/moti-sot-67/60%Daily2020-04-23 05:43
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-edhe-psd-pjese-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-04-22 22:27
https://kosovapost.net/halil-kastrati-dhuron-shtate-shtepi-ne-prage-te-ramazanit/60%Daily2020-04-22 22:21
https://kosovapost.net/ky-eshte-kushti-i-pdk-se-per-te-bere-koalicion-me-vetevendosjen/60%Daily2020-04-22 22:13
https://kosovapost.net/geci-nese-thaci-e-ka-shkelur-kushtetuten-une-do-ta-ndihmoj-vvne-per-nenshkrime/60%Daily2020-04-22 21:54
https://kosovapost.net/ja-sa-persona-jane-te-sheruar-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-22 21:50
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-mandatarin-vjen-paralajmerimi-i-frikshem-ky-eshte-rreziku-qe-e-pret-kosoven-nese/60%Daily2020-04-22 21:43
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-mitrovice/60%Daily2020-04-22 21:34
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-26-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove-2/60%Daily2020-04-22 21:29
https://kosovapost.net/konfirmohen-26-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-22 21:18
https://kosovapost.net/avdyli-ldk-e-ka-kandidaten-per-kryeministre-une-ne-politike-jam-futur-per-parime-dhe-moral/60%Daily2020-04-22 21:15
https://kosovapost.net/gruaja-100-vjecare-fiton-betejen-me-covid-19-ne-itali-del-nga-spitali-mes-duartrokitjesh/60%Daily2020-04-22 21:07
https://kosovapost.net/perplasje-te-ashpra-mes-memli-krasniqit-dhe-imer-mushkolajt/60%Daily2020-04-22 21:02
https://kosovapost.net/paralajmeron-keshilltari-i-kurtit-vetevendosje-nuk-do-te-lejoje-qeveri-te-re-ja-cfare-do-te-beje/60%Daily2020-04-22 20:53
https://kosovapost.net/albin-kurti-nuk-mund-te-hyje-me-ne-kuvend-ja-kush-e-thote/60%Daily2020-04-22 20:46
https://kosovapost.net/rrena-e-kadri-veselit/60%Daily2020-04-22 20:42
https://kosovapost.net/kur-mund-te-hapen-kafenete-e-restorantet-tregon-shpend-ahmeti/60%Daily2020-04-22 20:38
https://kosovapost.net/xhensila-myrtezaj-shfaqet-me-provokative-se-kurre-me-pare/60%Daily2020-04-22 20:31
https://kosovapost.net/kurti-telefonon-asamblistet-e-komunes-se-medvegjes-dhe-kryetarin-e-keshillit-kombetar-shqiptar/60%Daily2020-04-22 20:20
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-i-reagon-hashim-thacit-nuk-mund-te-flasesh-ne-emrin-tim-dhe-mijera-votuesve-te-6-tetorit/60%Daily2020-04-22 20:26
https://kosovapost.net/ish-kongresmeni-amerikan-dioguardi-thirrje-per-shkarkimin-e-ambasadorit-grenell-qasja-e-trump-per-konfliktin-kosove-serbi-e-gabuar/60%Daily2020-04-22 20:08
https://kosovapost.net/hasani-presidenti-po-synon-komandimin-e-vullnetit-politik-ne-menyre-jokushtetuese-2/60%Daily2020-04-22 20:01
https://kosovapost.net/haradinaj-jep-detaje-per-marreveshjen-per-bashkeqeverisje-me-ldk/60%Daily2020-04-22 19:56
https://kosovapost.net/kandidati-republikan-me-prejardhje-shqiptare-ne-shba-i-bashkohet-thirrjes-se-dioguardi-per-shkarkimin-e-grenell-it/60%Daily2020-04-22 20:04
https://kosovapost.net/ahmeti-vetevendosje-nuk-do-e-leshoje-zyren-deri-ne-nje-vendim-kushtetues/60%Daily2020-04-22 19:36
https://kosovapost.net/krasniqi-keta-dy-persona-jane-fajtore-qe-u-rrezua-qeveria-kurti/60%Daily2020-04-22 19:29
https://kosovapost.net/treni-i-fundit-per-presidentin-thaci/60%Daily2020-04-22 19:11
https://kosovapost.net/kurti-per-thacin-duke-u-munduar-te-na-rrezoj-ne-do-ta-rrezoj-veten/60%Daily2020-04-22 19:04
https://kosovapost.net/anton-quni-tregon-se-a-do-te-largohet-vjosa-osmani-nga-ldk/60%Daily2020-04-22 18:58
https://kosovapost.net/kurti-nje-grup-i-stervjetruar-politikanesht-nuk-mund-ta-shtypin-vullnetin-e-popullit/60%Daily2020-04-22 18:53
https://kosovapost.net/kurtithaci-e-shkeli-kushtetuten-do-ta-dergojme-ne-kushtetuese/60%Daily2020-04-22 18:44
https://kosovapost.net/eurodeputetja-porosi-thacit-pse-po-e-rrezikon-vendin-tend/60%Daily2020-04-22 18:39
https://kosovapost.net/visar-ymeri-ka-nje-propozim-thote-se-vv-ja-eshte-fituesi-i-6-tetorit/60%Daily2020-04-22 18:33
https://kosovapost.net/60-mije-punetore-aplikojne-per-kompensim-te-pagave/60%Daily2020-04-22 18:20
https://kosovapost.net/kurti-paralajmeron-konference-ne-oren-2030/60%Daily2020-04-22 18:08
https://kosovapost.net/koronavirusi-ka-prekur-42-kosovare-jashte-vendit-10-prej-tyre-kane-vdekur/60%Daily2020-04-22 18:07
https://kosovapost.net/reagon-veton-surroi-per-cuberi-nuk-ke-nevoje-te-thirresh-ne-kushtetute/60%Daily2020-04-22 18:02
https://kosovapost.net/nagavci-ldk-ashtu-si-e-bene-thacin-president-ashtu-do-ti-rrine-gati-sa-here-qe-ai-te-kete-nevoje/60%Daily2020-04-22 17:56
https://kosovapost.net/demi-tash-kthehen-tenderat-kuotat-e-punesimeve-partiake-meditjet-e-ministrite/60%Daily2020-04-22 17:50
https://kosovapost.net/inspektorati-i-nivelit-qendror-secilit-ne-kete-tavoline-tia-shqiptoje-gjobat-qe-po-i-permendim-cdo-dite/60%Daily2020-04-22 17:45
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-tregon-se-cfare-kushti-do-kete-ai-per-te-qene-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2020-04-22 17:40
https://kosovapost.net/muhaxheri-nuk-ia-marr-lakmi-atij-qe-udheheq-qeverine-e-re/60%Daily2020-04-22 17:34
https://kosovapost.net/pas-terheqjes-se-isa-mustafes-ashpersohet-gara-per-kryeminister/60%Daily2020-04-22 17:23
https://kosovapost.net/gjykata-kushtetuese-presidenti-thaci-nuk-e-shkeli-kushtetuten-kur-dha-komente-per-levizjen-e-lire/60%Daily2020-04-22 17:15
https://kosovapost.net/bahtiri-kurti-eshte-dhe-do-te-mbetet-kryeministri-jone-plan-i-duhet-te-del-e-te-matet/60%Daily2020-04-22 16:56
https://kosovapost.net/hasani-presidenti-po-synon-komandimin-e-vullnetit-politik-ne-menyre-jokushtetuese/60%Daily2020-04-22 16:36
https://kosovapost.net/thaci-paralajmeron-se-qeverine-e-re-do-ta-kemi-ne-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-04-22 16:30
https://kosovapost.net/vetevendosje-paralajmeron-thacin-se-do-ta-cojne-ne-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2020-04-22 16:21
https://kosovapost.net/isa-mustafes-i-kesh-fytyra-pas-takimit-te-thacit-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-04-22 16:22
https://kosovapost.net/isa-mustafa-tregon-se-a-do-te-jete-pjese-e-qeverise/60%Daily2020-04-22 15:58
https://kosovapost.net/thaci-ai-qe-e-ka-shumicen-do-tia-jap-mandatin/60%Daily2020-04-22 15:52
https://kosovapost.net/limaj-paraqiti-kete-qendrim-ne-takimin-e-thacit-per-qeverine/60%Daily2020-04-22 15:47
https://kosovapost.net/haxhiu-thaci-me-klubin-e-burrave-e-permbysi-vullnetin-e-shumices-qytetare/60%Daily2020-04-22 15:41
https://kosovapost.net/haradinaj-i-thote-thacit-se-aak-do-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-04-22 15:26
https://kosovapost.net/veseli-habit-me-deklaraten-ne-takimin-e-thacit-nuk-pranojme-ftesa/60%Daily2020-04-22 15:20
https://kosovapost.net/kurti-ia-kthen-letren-hashim-thacit-e-quan-shkeles-te-kushtetutes/60%Daily2020-04-22 15:13
https://kosovapost.net/isa-mustafa-edhe-ne-takim-te-thacit-thote-se-ldk-e-gatshme-ta-formoje-qeverine/60%Daily2020-04-22 15:10
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-ia-thote-keto-fjale-hashim-thacit-ne-takim/60%Daily2020-04-22 15:04
https://kosovapost.net/haziri-i-qon-fjale-pdk-se-qeverine-e-ldk-se-do-ta-votojne-70-deputete-skemi-nevoje-per-ju/60%Daily2020-04-22 14:59
https://kosovapost.net/kurti-nuk-shkon-ne-takimin-e-thacit-e-dergon-albulena-haxhiun/60%Daily2020-04-22 14:55
https://kosovapost.net/nis-takimi-ne-presidence-thaci-u-kerkon-partive-te-tregojne-a-jane-per-zgjedhje-a-per-qeveri-te-re/60%Daily2020-04-22 14:50
https://kosovapost.net/e-papritur-kadri-veseli-pritet-te-ndermarre-kete-veprim-sot/60%Daily2020-04-22 14:40
https://kosovapost.net/kurti-bisedon-me-luginen-i-pyet-si-mund-ti-ndihmoje-ne-keto-dite-pandemie/60%Daily2020-04-22 14:35
https://kosovapost.net/paralajmeron-zyrtari-i-vv-se-thaci-nuk-do-te-lejohet-te-zhvleftesoj-vullnetin-e-votuesve/60%Daily2020-04-22 14:29
https://kosovapost.net/veseli-shpreh-mirenjohjen-per-fondet-e-be-se-dhe-kerkon-asistence-teknike-kunder-pandemise/60%Daily2020-04-22 14:22
https://kosovapost.net/12-kosovare-arrijne-nga-varshava-ne-prishtine-me-aeroplanin-e-eulex-it/60%Daily2020-04-22 14:12
https://kosovapost.net/turboproamerikanet-e-devotshem-dhe-antikomunistet-e-perbetuar/60%Daily2020-04-22 14:07
https://kosovapost.net/kurti-ne-diten-e-tokes-sic-u-sfiduam-me-pandemine-njesoj-mund-te-sfidohemi-me-ndonje-katastrofe-mjedisore/60%Daily2020-04-22 14:02
https://kosovapost.net/pas-haradinajt-mustafa-takohet-edhe-me-fatmir-limajn/60%Daily2020-04-22 13:53
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-i-fton-partite-politike-ne-takim-sot-ne-ora-1600/60%Daily2020-04-22 13:44
https://kosovapost.net/a-po-ben-shkelje-te-kushtetutes-thaci-spjegon-njohesi-i-ceshtjeve-politike-krenar-shala/60%Daily2020-04-22 13:35
https://kosovapost.net/ne-itali-kishat-po-i-shnderrojne-ne-supermarkete/60%Daily2020-04-22 13:29
https://kosovapost.net/thaci-serish-leter-kurtit-nuk-e-shfrytezove-te-drejten-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-04-22 12:58
https://kosovapost.net/turqi-prodhohet-mbrojtese-e-vecante-per-fytyre-per-te-sapolindurit/60%Daily2020-04-22 12:49
https://kosovapost.net/raka-tregon-kur-ishte-kulmi-i-covid-19-ne-kosove-dhe-cka-pas-4-majit/60%Daily2020-04-22 12:44
https://kosovapost.net/mblidhet-aak-pas-takimit-te-haradinajt-me-mustafen/60%Daily2020-04-22 12:38
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-qet-keto-kushte-ldk-se-per-qeveri-te-re/60%Daily2020-04-22 12:29
https://kosovapost.net/be-propozon-ndihme-financiare-per-shqiperine-maqedonine-e-veriut-dhe-kosoven/60%Daily2020-04-22 12:25
https://kosovapost.net/zhvillime-te-reja-takohet-mustafa-e-haradinaj/60%Daily2020-04-22 12:09
https://kosovapost.net/reka-e-vitia-diskutojne-per-kontributin-e-be-se-gjate-pandemise/60%Daily2020-04-22 12:05
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-prishtinasit-ja-kur-pritet-te-dalin-nga-karantina/60%Daily2020-04-22 12:03
https://kosovapost.net/baraliu-tregon-opsionet-se-si-mund-te-zgjidhet-ceshtja-e-mandatarit/60%Daily2020-04-22 11:59
https://kosovapost.net/edhe-nje-grua-shtatzene-me-koronavirus-e-shtrire-ne-infektive/60%Daily2020-04-22 11:55
https://kosovapost.net/thirrja-nga-amerika-per-thacin-kujdes-tani-nuk-mund-ta-mandatosh-kandidatin-e-ri-per-kryeminister-as-nga-vv-ja/60%Daily2020-04-22 11:45
https://kosovapost.net/ahmeti-paralajmeron-kryeministrin-e-qeverise-se-re-kjo-periudhe-do-tua-perfundoje-karriereren-politike/60%Daily2020-04-22 11:21
https://kosovapost.net/dronet-turq-ne-libi-ndryshojne-ekuilibrin-e-fuqise-ne-disfavor-te-haftarit/60%Daily2020-04-22 11:18
https://kosovapost.net/studiuesit-zvicerane-krijojne-pajisjen-qe-mund-ta-detektoje-koronavirusin-ne-ajer/60%Daily2020-04-22 11:13
https://kosovapost.net/okb-pandemia-pritet-te-dyfishoje-numrin-e-te-uriturve/60%Daily2020-04-22 11:02
https://kosovapost.net/vaksina-per-koronavirus-edhe-gjermania-aprovon-testimin-ne-njerez/60%Daily2020-04-22 10:54
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-e-qeverise-policia-ndalon-52-persona/60%Daily2020-04-22 10:48
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-tregon-arsyen-kryesore-pse-shume-te-rinj-shkuan-ne-siri/60%Daily2020-04-22 10:39
https://kosovapost.net/redfield-paralajme-ron-sulmi-i-virusit-dimrin-e-ardhshem-mund-te-jete-edhe-me-i-rende/60%Daily2020-04-22 10:29
https://kosovapost.net/sa-do-te-zgjase-koha-e-agjerimit-ne-60-qytete-te-ndryshme-ne-bote/60%Daily2020-04-22 10:17
https://kosovapost.net/nese-nuk-respektohet-vullneti-i-popullit-te-kosoves-dhe-kushtetuta-a-do-te-kete-protesta/60%Daily2020-04-22 10:10
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistalen-prishtine-podujeve-ka-te-lenduar/60%Daily2020-04-22 09:54
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-luhet-ndeshja-maqedoni-e-veriut-kosove/60%Daily2020-04-22 09:52
https://kosovapost.net/coviq-paralajmeron-marreveshjen-e-shpejte-kosove-serbi-flet-edhe-per-gurin-ne-veshke-te-thacit/60%Daily2020-04-22 09:34
https://kosovapost.net/ldk-nuk-duhet-te-formoje-qeverine-analisti-ka-nje-thirrje-per-mustafen-lidhur-me-kurtin-dhe-zgjedhjet/60%Daily2020-04-22 09:27
https://kosovapost.net/haxhiu-udhezon-permbaruesit-te-ndalin-ekzekutimin-e-pagesave-per-muajt-prill-dhe-maj/60%Daily2020-04-22 09:08
https://kosovapost.net/kurti-kriza-ekonomike-e-paevitueshme-kurse-ajo-poltike-e-planifikuar/60%Daily2020-04-22 09:02
https://kosovapost.net/sot-nga-klinika-infektive-liron-kater-paciente-te-sheruar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-22 08:51
https://kosovapost.net/dy-persona-sulmojne-nje-femer-ne-prishtine/60%Daily2020-04-22 08:47
https://kosovapost.net/nje-pacient-me-covid-19-ne-kliniken-infektive-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-22 08:42
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pija-fantastike-per-humbje-peshe-dhe-largimin-e-toksinave-nga-trupi/60%Daily2020-04-22 08:39
https://kosovapost.net/per-bashketdhetaret-dhe-qytetaret-e-kosoves-keta-jane-me-numrat-emergjent/60%Daily2020-04-22 08:29
https://kosovapost.net/e-thote-eksperti-i-sigurise-po-vjen-vere-e-nxehte-per-kosoven-amerika-done-marreveshje-urgjente-me-serbine-gjate-mandatit-te-presidentit-trump/60%Daily2020-04-22 08:24
https://kosovapost.net/futbolli-ne-suedi-fillon-me-14-qershor-me-tifoz/60%Daily2020-04-22 08:19
https://kosovapost.net/shtatzena-ne-itali-fiton-betejen-me-covid-19-pasi-u-trajtua-me-plazmen-e-te-sheruarve/60%Daily2020-04-22 08:12
https://kosovapost.net/710-pjesetare-te-aeroplanmbajteses-theodore-roosevelt-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-04-22 08:03
https://kosovapost.net/kush-rrezikohet-nga-virusi-3-te-panjohurat-e-medha-qe-komplikojne-kthimin-ne-normalitet/60%Daily2020-04-22 08:00
https://kosovapost.net/mareveshja-e-peshpejtuar-e-paefektshme-dhe-ne-teren-e-pazbatueshme/60%Daily2020-04-22 08:53
https://kosovapost.net/oficeri-doganor-i-vermices-ne-gjendje-te-rende-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-22 07:46
https://kosovapost.net/cila-komune-duket-se-po-i-shpeton-koronavirusit/60%Daily2020-04-22 07:36
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-shkarkime-te-reja-ne-telekom/60%Daily2020-04-22 07:29
https://kosovapost.net/ankaraja-kritikon-ministrin-francez-per-verejtjet-ndaj-turqise/60%Daily2020-04-22 07:25
https://kosovapost.net/shteti-missouri-ne-shba-ngre-padi-ndaj-kines-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-04-22 07:17
https://kosovapost.net/cili-ishte-qellimi-i-mustafes-kur-propozoi-rrezimin-e-qeverise-kurti-i-zbulohet-skenari-i-pergatitur-per-kosoven/60%Daily2020-04-22 07:11
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-ende-pa-vendim-per-permbylljen-e-vitit-shkollor/60%Daily2020-04-22 07:06
https://kosovapost.net/qasja-e-trumpit-ndaj-be-se-veshtireson-arritjen-e-marreveshjes/60%Daily2020-04-22 06:57
https://kosovapost.net/agjenti-i-shaqirit-flet-per-te-ardhmen-e-lojtarit/60%Daily2020-04-22 06:52
https://kosovapost.net/ne-pritje-te-vendimit-te-presidentit-thaci/60%Daily2020-04-22 06:48
https://kosovapost.net/6-mije-e-514-kontakte-te-rasteve-nen-mbikeqyrjen-e-ikshpk-se/60%Daily2020-04-22 06:44
https://kosovapost.net/menyrat-natyrale-per-te-lehtesuar-dhe-kuruar-ulceren-e-stomakut/60%Daily2020-04-22 06:40
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-infeksioneve-dhe-viktimave-nga-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-04-22 06:36
https://kosovapost.net/sot-139-vjet-nga-renia-heroike-e-mic-sokoli/60%Daily2020-04-22 06:23
https://kosovapost.net/ibra-nuk-kthehet-ne-itali-kjo-e-shte-arsyeja/60%Daily2020-04-22 06:24
https://kosovapost.net/obsh-nuk-ka-te-dhena-se-koronavirusi-eshte-leshuar-nga-laboratori/60%Daily2020-04-22 06:12
https://kosovapost.net/58867-2/60%Daily2020-04-22 06:03
https://kosovapost.net/francezi-fitues-i-cmimit-nobel-covid-19-u-krijua-ne-laborator/60%Daily2020-04-21 22:22
https://kosovapost.net/kamionet-e-kosoves-lejohen-te-futen-perseri-ne-serbi/60%Daily2020-04-21 22:17
https://kosovapost.net/vjen-lajm-i-mire-nga-komuna-e-drenasit-gjithe-anetaret-e-te-infektuares-dalin-negativ-me-covid-19/60%Daily2020-04-21 22:12
https://kosovapost.net/obsh-paralajmeron-njerezit-qe-pine-alkool-jeni-me-te-rrezikuar-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-04-21 22:00
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-6-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-21 21:55
https://kosovapost.net/eshte-e-pamundur-qe-une-me-dite-se-po-punohet-shume-ne-pdk-per-kthimin-e-thacit-e-kadri-veseli-mos-me-dite/60%Daily2020-04-21 21:51
https://kosovapost.net/konfirmohen-edhe-gjashte-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-21 21:42
https://kosovapost.net/keto-jane-kushtet-qe-pdk-ja-te-jete-pjese-e-qeverise/60%Daily2020-04-21 21:39
https://kosovapost.net/martese-ne-kohe-pandemie-nusja-dhe-dhendri-martohen-ne-spital-me-maska/60%Daily2020-04-21 21:29
https://kosovapost.net/haziri-dhuron-500-euro-nga-paga-e-tij-per-sherimin-e-hamdi-malokut-qe-eshte-ne-koma/60%Daily2020-04-21 21:24
https://kosovapost.net/michelle-obama-a-do-te-jete-per-zevendespresidente-te-shteteve-te-bashkuara/60%Daily2020-04-21 21:19
https://kosovapost.net/ukrainasi-shnderrohet-ne-kanibal-vret-te-dashuren-dhe-e-pjek/60%Daily2020-04-21 21:13
https://kosovapost.net/pas-kufizimit-te-levizjes-ne-prishtine-mbahet-manifestim-per-te-kundershtuar-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-04-21 21:00
https://kosovapost.net/rama-njofton-vendimet-e-reja-cfare-lehtesohet-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-04-21 20:50
https://kosovapost.net/kurti-kriza-e-panevojshme-politike-sdo-tme-ndale-ta-permbushim-detyren-per-rimekembjen-e-ekonomise/60%Daily2020-04-21 20:40
https://kosovapost.net/labi-nuk-e-perjashton-kandidimin-per-kryetar-te-ferizajt/60%Daily2020-04-21 20:31
https://kosovapost.net/driton-selmanaj-flet-perseri-per-vjosa-osmanin-tregon-se-ku-gaboi-kryetarja-e-kuvendit/60%Daily2020-04-21 20:18
https://kosovapost.net/epidemiologu-shqiptar-rikthimi-i-tifozeve-kerkon-shume-kohe-te-mos-vonohet-rifillimi-i-sportit/60%Daily2020-04-21 20:13
https://kosovapost.net/keto-ishin-diskutimet-e-sotme-ne-video-konferencen-e-uefa-s/60%Daily2020-04-21 20:09
https://kosovapost.net/agnesa-shfaqet-plot-stil-ne-fotot-e-fundit/60%Daily2020-04-21 20:04
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-lila-qeveria-e-re-do-te-varet-nga-votat-e-listes-serbe-dhe-te-pdk-se/60%Daily2020-04-21 19:56
https://kosovapost.net/grenell-thaci-dhe-mustafa-treshja-me-e-rrezikshme-per-sovranitetin-e-kosoves/60%Daily2020-04-21 19:45
https://kosovapost.net/mori-fund-kisha-e-perendimit-e-cila-themeloi-fene-e-kapitalizmit-ne-vend-te-saj-do-te-vije-kisha-e-lindjes/60%Daily2020-04-21 19:41
https://kosovapost.net/vetevendosje-thote-se-po-genjen-kadri-veseli-se-kinse-vv-po-i-kerkon-koalicion-te-perbashket/60%Daily2020-04-21 19:34
https://kosovapost.net/kapet-duke-vjedhur-hajni-peshtyne-policin-dhe-i-thote-se-ka-koronavirusin/60%Daily2020-04-21 19:29
https://kosovapost.net/bajqinovci-kadri-veseli-po-rren-vetevendosja-kurre-nuk-i-kerkon-koalicion-pdk-se/60%Daily2020-04-21 19:21
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-mbeshtet-43-projekte-te-23-komunave/60%Daily2020-04-21 19:13
https://kosovapost.net/shba-marreveshja-kosove-entso-e-siguri-me-e-madhe-energjetike-ne-rajon/60%Daily2020-04-21 19:01
https://kosovapost.net/veseli-tregon-se-cka-i-kerkoj-vetevendosje/60%Daily2020-04-22 11:43
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-tregon-se-a-do-ta-bejne-qeverine-ne-kete-jave/60%Daily2020-04-21 18:45
https://kosovapost.net/thyen-karantinen-dhe-shkon-te-beje-plazh-vetem-policia-e-zbulon-me-dron/60%Daily2020-04-21 18:34
https://kosovapost.net/smaka-ldk-ja-smund-ta-propozoje-mandatarin-presidentit-nuk-ia-lejon-kushtetuta/60%Daily2020-04-21 18:51
https://kosovapost.net/isa-mustafa-i-shkruan-leter-ramush-haradinajt-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-04-21 18:25
https://kosovapost.net/50-mije-veta-humben-punen-ne-kosove-per-shkak-te-pandemise/60%Daily2020-04-21 18:22
https://kosovapost.net/a-do-te-mbahet-testi-i-matures-tregojne-nga-ministria-e-arsimit/60%Daily2020-04-21 17:40
https://kosovapost.net/gripi-i-derrave-apo-covid-19-shkaktuan-me-shume-vdekje-per-nje-muaj-ne-kosove/60%Daily2020-04-21 17:35
https://kosovapost.net/deputeti-i-vvse-pani-bashke-me-ldkne-po-perpiqen-ta-uzurpojne-pushtetin/60%Daily2020-04-21 17:28
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-nuk-e-votojme-isa-mustafen-per-kryeminister/60%Daily2020-04-21 17:14
https://kosovapost.net/prokuroria-nis-hetimet-per-ahengun-e-vellait-te-presidentit-thaci-dhe-rrustem-mustafes/60%Daily2020-04-21 17:00
https://kosovapost.net/uefa-zhvilloi-sot-takimin-me-sekretaret-e-55-federatave-ja-cfare-u-diskutua/60%Daily2020-04-21 16:57
https://kosovapost.net/u-paraqiten-nente-raste-te-reja-me-covid-19-karantinohet-kjo-lagjja-e/60%Daily2020-04-21 17:04
https://kosovapost.net/gjermani-perdorimi-i-maskave-behet-i-detyrueshem-ne-transportin-publik/60%Daily2020-04-21 16:43
https://kosovapost.net/ja-kush-e-thote-e-njoh-isa-mustafen-sdo-te-pranoje-te-jete-kryeminister/60%Daily2020-04-21 16:39
https://kosovapost.net/italia-shenon-rekord-ja-sa-te-infektuar-raportohen-te-sheruar-ne-24-oret-e-fundi/60%Daily2020-04-21 16:37
https://kosovapost.net/kush-sipas-shales-po-i-qet-shkelmat-e-fundit/60%Daily2020-04-21 16:35
https://kosovapost.net/kosove-ky-eshte-numri-i-grave-shtatzena-te-prekura-me-covid-19/60%Daily2020-04-21 16:25
https://kosovapost.net/a-do-ti-jape-fund-globalizimit-covid-19/60%Daily2020-04-21 16:15
https://kosovapost.net/kroacia-parashikon-korridore-turistike-per-ceket/60%Daily2020-04-21 16:09
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-thote-se-jane-marre-vesh-me-ldk-ne-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2020-04-21 15:47
https://kosovapost.net/perkujtohet-drita-hamiti-e-vrare-nga-forcat-serbe-ne-taukbashqe-te-prishtines/60%Daily2020-04-21 15:33
https://kosovapost.net/edhe-nje-shtatzene-me-covid-19-po-trajtohet-ne-kliniken-infektive/60%Daily2020-04-21 15:26
https://kosovapost.net/drenasi-shperblehet-me-rreth-300-mije-euro-per-performance-te-mire/60%Daily2020-04-21 15:17
https://kosovapost.net/bik-jep-nje-njoftim-per-fillimin-e-ramazanit/60%Daily2020-04-21 14:55
https://kosovapost.net/cekia-bene-nje-studim-per-zbulimin-e-rasteve-te-padiagnostikuara-me-koronavirus/60%Daily2020-04-21 14:45
https://kosovapost.net/a-do-te-rinis-kampionati-merret-vendimi-per-serie-a/60%Daily2020-04-21 14:41
https://kosovapost.net/reagon-kurti-pas-vdekjes-se-shtatezenes-nga-koronavirusi-eshte-nje-humbje-e-madhe-ne-nje-kohe-te-pazakonshme/60%Daily2020-04-21 14:35
https://kosovapost.net/podujeve-nje-mjek-dhe-nje-farmacist-te-prekur-nga-covid19/60%Daily2020-04-21 14:27
https://kosovapost.net/zbulohet-se-kush-ua-prishi-kabllot-e-ldk-se/60%Daily2020-04-21 14:20
https://kosovapost.net/vendos-austria-nga-15-maji-i-hap-restorantet-shkollat-dhe-kishat/60%Daily2020-04-21 14:14
https://kosovapost.net/flet-infektologu-kosovar-ja-kur-pritet-te-qetesohet-situata-me-koronavirus/60%Daily2020-04-21 14:07
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-pas-73-vitesh-gjermania-merr-kete-vendim-per-shkak-te-pandemise/60%Daily2020-04-21 13:56
https://kosovapost.net/eshte-ndare-nga-jeta-ikona-e-kinematografise-shqiptare-rikard-ljarja/60%Daily2020-04-21 13:50
https://kosovapost.net/pas-izolimit-85-oresh-eshte-rikthyer-rremuja-neper-rruget-e-tetoves/60%Daily2020-04-21 13:44
https://kosovapost.net/jeta-nuk-do-te-normalizohet-pa-vaksine-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-21 13:26
https://kosovapost.net/suspendohet-nga-detyra-komandanti-i-njesise-speciale/60%Daily2020-04-21 13:22
https://kosovapost.net/ish-ministri-i-pdk-se-i-ofron-ndihme-ne-keto-dite-pandemie-ministrit-te-financave/60%Daily2020-04-21 13:16
https://kosovapost.net/shba-epiqendra-e-covid-19-paralajmrime-kunder-koronavirusit-me-hadithe-te-profetit-muhamed-a-s/60%Daily2020-04-21 12:50
https://kosovapost.net/haziri-permend-kete-emer-nga-ldk-per-kryeminister-nuk-eshte-hoti-e-as-shala/60%Daily2020-04-21 12:26
https://kosovapost.net/thaci-edhe-sot-ne-qkuk-presidenca-jep-informacione-per-gjendjen-shendetesore/60%Daily2020-04-21 12:15
https://kosovapost.net/greqia-po-pergatitet-per-lehtesimin-e-masave-te-izolimit/60%Daily2020-04-21 12:01
https://kosovapost.net/ldk-thote-se-dikush-ua-keputi-kabllot-e-internetit/60%Daily2020-04-21 11:45
https://kosovapost.net/sot-kthehen-120-qytetare-nga-turqia-do-te-vendosen-ne-karantine-14-ditore/60%Daily2020-04-21 11:18
https://kosovapost.net/ldk-jemi-partia-e-pare-demokratike-ne-ballkan-kem-pervoje-dhe-kulture-demokratike/60%Daily2020-04-21 11:00
https://kosovapost.net/punonjesja-e-qendres-se-shendetit-mendor-ne-peje-infektoi-edhe-7-anetaret-e-familjes-me-koronavirus/60%Daily2020-04-21 10:46
https://kosovapost.net/apeli-e-kthen-ne-rigjykim-rastin-e-enver-sekiraqes/60%Daily2020-04-21 10:41
https://kosovapost.net/isa-dhe-hashimi-po-provojne-te-formojne-nje-qeveri-ne-kundershtim-me-kushtetuten/60%Daily2020-04-21 10:35
https://kosovapost.net/presidenti-i-meksikes-thirrje-karteleve-te-droges-te-mos-shperndajne-ndihma-gjate-pandemise/60%Daily2020-04-21 10:26
https://kosovapost.net/pas-kufizimeve-te-covid-19-berberet-ne-danimarke-fillojne-punen/60%Daily2020-04-21 10:21
https://kosovapost.net/trump-refuzon-oferen-e-korese-se-jugut-per-kostot-e-mbrojtjes/60%Daily2020-04-21 10:33
https://kosovapost.net/lidhja-qytetare-shqiptaro-amerikane-i-ben-thirrje-trumpit-te-liroje-ambasadorin-grenell-nga-detyrat-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-04-21 10:04
https://kosovapost.net/ahmeti-rreth-500-familje-kane-nevoje-per-gjera-ushqimore/60%Daily2020-04-21 09:56
https://kosovapost.net/covid-19-dhe-kujdesi-per-te-moshuarit/60%Daily2020-04-21 09:52
https://kosovapost.net/flet-qytetari-qe-i-ofroi-veshken-presidentit-kosova-eshte-dashur-qe-te-pres-600-vjet-per-ta-pas-nje-njeri-si-thaci/60%Daily2020-04-21 09:45
https://kosovapost.net/shkon-ne-609-numri-i-te-infektuarve-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-21 09:39
https://kosovapost.net/me-24-prill-diskutohet-per-kosoven-ne-keshillin-e-sigurimit/60%Daily2020-04-21 09:32
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-te-reja-me-covid-19-ne-rusi-shkon-ne-5600/60%Daily2020-04-21 09:27
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-e-qeverise-ndalohen-64-persona/60%Daily2020-04-21 09:21
https://kosovapost.net/12-te-infektuar-me-koronavirus-jane-ne-trajtim-me-oksigjenoterapi-nje-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-21 09:16
https://kosovapost.net/fjalet-prekese-te-bashkeshortit-te-40-vjecares-qe-vdiq-sot-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-21 09:09
https://kosovapost.net/ja-sa-raste-te-dhunes-familjare-u-raportuan-gjate-24-oreve-ne-kosove/60%Daily2020-04-21 09:05
https://kosovapost.net/haradinaj-ngushellon-familjet-qe-po-humbin-anetare-nga-covid-19/60%Daily2020-04-21 08:59
https://kosovapost.net/vetem-2-per-qind-e-bizneseve-ne-kosove-nuk-jane-ndikuar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-21 08:51
https://kosovapost.net/kusari-lila-vdekja-e-dyfishte-e-nenes-dhe-bebes-se-saj-te-palindur-ngrit-alarmin-per-pasojat-e-infeksionit/60%Daily2020-04-21 08:36
https://kosovapost.net/19-punetore-te-mpb-se-ne-maqedonine-e-veriut-jane-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-04-21 08:33
https://kosovapost.net/eurodeputetet-kerkojne-qe-sa-me-shpejt-ti-hiqen-vizat-kosoves/60%Daily2020-04-21 08:28
https://kosovapost.net/55-te-semure-me-koronavirus-sot-jane-shtrire-ne-infektive-12-prej-tyre-ne-trajtim-intensive/60%Daily2020-04-21 08:20
https://kosovapost.net/58563-2/60%Daily2020-04-21 08:14
https://kosovapost.net/gazeta-bild-paralajmeron-presidentin-e-kines-e-kthyet-virusin-ne-tragjedi-globale-por/60%Daily2020-04-21 08:06
https://kosovapost.net/a-do-kete-nje-vale-te-dyte-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-21 08:00
https://kosovapost.net/psg-dhe-chelsea-ne-lufte-per-te-transferuar-donnarumman/60%Daily2020-04-21 07:56
https://kosovapost.net/mbi-42-mije-viktima-nga-covid-19-shba-nuk-i-perfill-shifrat-ne-3-shtete-nis-hapja/60%Daily2020-04-21 07:51
https://kosovapost.net/kollcaku-partite-politike-ne-menyre-te-paturpshme-mundohen-qe-pa-vote-te-qytetareve-te-marrin-pushtetin/60%Daily2020-04-21 07:44
https://kosovapost.net/moti-sot-66/60%Daily2020-04-21 07:37
https://kosovapost.net/malisheva-edhe-nje-dite-pa-asnje-rast-te-ri-me-covid-19/60%Daily2020-04-21 07:31
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-i-ri-i-levizjes/60%Daily2020-04-21 07:28
https://kosovapost.net/kim-jong-un-eshte-i-semure-rende/60%Daily2020-04-21 07:22
https://kosovapost.net/hasani-formimi-i-qeverise-se-re-pa-fituesin-e-zgjedhjeve-e-prish-sistemin-kushtetues/60%Daily2020-04-21 07:09
https://kosovapost.net/mjekja-shqiptare-nuk-i-kam-takuar-femijet-qe-prej-8-marsit-video/60%Daily2020-04-21 07:05
https://kosovapost.net/dhjete-shtetas-te-kosoves-kane-vdekur-nga-covid-19-neper-bote/60%Daily2020-04-21 06:59
https://kosovapost.net/limaj-per-marreveshjen-ekostt-i-mundeson-kosoves-pavaresine-nga-serbia-ne-fushen-energjitike/60%Daily2020-04-21 07:01
https://kosovapost.net/besnik-bislimi-sot-pret-ne-takim-ish-ministrat-per-diskutim-rreth-pakos-emergjente/60%Daily2020-04-21 06:50
https://kosovapost.net/vdes-pacientja-shtatzene-nga-covid-19/60%Daily2020-04-21 06:44
https://kosovapost.net/agjerimi-lutjet-bamiresia-shendeti-dhe-bajrami-si-do-ta-ndryshoje-pandemia-e-coronavirusit-ramazanin-per-myslimanet/60%Daily2020-04-20 22:30
https://kosovapost.net/bbc-ndotja-e-larte-e-ajrit-po-rrit-shkallen-e-vdekjeve-nga-covid-19/60%Daily2020-04-20 22:22
https://kosovapost.net/pavaresimi-i-kosoves-ne-fushen-e-energjise-hashim-thaci-falenderon-miqte-nderkombetare/60%Daily2020-04-20 22:12
https://kosovapost.net/sherohet-infermierja-e-klinikes-infektive/60%Daily2020-04-20 22:05
https://kosovapost.net/haki-abazi-per-kujtim-shalen-askush-nuk-i-beson-sepse-votoi-zajednicen-thacin-per-president/60%Daily2020-04-20 21:58
https://kosovapost.net/mjekja-e-urgjences-ne-gjermani-bravo-kosova/60%Daily2020-04-20 21:52
https://kosovapost.net/neser-pritet-te-kete-suspendime-ne-polici-dhe-shkk/60%Daily2020-04-20 21:42
https://kosovapost.net/albin-kurti-edhe-po-te-ngjallen-deshmoret-nga-varret-skane-te-drejte-te-bejne-pazare-me-territorin/60%Daily2020-04-20 21:38
https://kosovapost.net/shala-i-kunderpergjigjet-kurtit-i-cili-tha-se-agim-veliu-ishte-pjese-e-planit-per-copetimin-e-kosoves/60%Daily2020-04-20 22:11
https://kosovapost.net/agim-veliu-ishte-pjese-e-planit-thaci-vuciq-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2020-04-20 21:27
https://kosovapost.net/kosova-tejkalon-shqiperine-me-numrin-e-te-infektuarve-me-koronavirus/60%Daily2020-04-20 21:24
https://kosovapost.net/obsh-alarmon-per-koronavirusin-me-e-keqja-ende-nuk-ka-ardhur/60%Daily2020-04-20 21:19
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkurti-kosova-dhe-shqiperia-do-te-operojne-si-nje-bllok-i-vetem-energjetik/60%Daily2020-04-20 21:15
https://kosovapost.net/strategjia-e-vecante-qe-perdor-turqia-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-20 21:13
https://kosovapost.net/facebook-lincon-aplikacionin-e-ri-merr-5-milione-shkarkime-per-1-ore/60%Daily2020-04-20 21:09
https://kosovapost.net/rastet-e-fundit-me-koronavirus-vijne-nga-keto-komuna/60%Daily2020-04-20 21:02
https://kosovapost.net/sot-37-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-20 21:04
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-trajtoje-pacientet-me-koronavirus-te-vendeve-fqinje-si-nje-gjest-i-vullnetit-te-mire/60%Daily2020-04-20 20:47
https://kosovapost.net/nje-marreveshje-vertet-e-keqe/60%Daily2020-04-20 20:44
https://kosovapost.net/veseli-uron-anetaresimin-e-kosoves-ne-tregun-evropian-te-energjise/60%Daily2020-04-20 20:36
https://kosovapost.net/agim-nafaklia-edhe-ne-qeverine-e-ardhshme-minister-i-brendshem/60%Daily2020-04-20 20:31
https://kosovapost.net/kur-do-hapen-kufijte-rama-nuk-varet-vetem-nga/60%Daily2020-04-20 20:20
https://kosovapost.net/avni-zogiani-poston-nje-fotografi-interesante-a-po-pergatit-vetevendosje-protesta-me-maska-e-distance-si-ne-izrael-nuk-duket-lajm-kur-nje-zyrtar-partiak-ose-qeveritar-e-ndryshon-nje-foto-ne-cover-te/60%Daily2020-04-20 20:14
https://kosovapost.net/foto-e-pabesueshme-qytetaret-ne-izrael-protestojne-duke-respektuar-distancimin-social/60%Daily2020-04-20 20:07
https://kosovapost.net/epidemia-e-koronavirus-it-a-ka-ulur-deshiren-seksuale-te-shqiptaret-shpjegon-mjeku-seksolog/60%Daily2020-04-20 20:15
https://kosovapost.net/kinezet-nuk-i-shkeputen-tradites-i-rikthehen-perseri-minjve/60%Daily2020-04-20 19:57
https://kosovapost.net/kriza-covid-19-ne-shba-mbi-8-milione-punonjes-te-restoranteve-humbin-vendet-e-punes/60%Daily2020-04-20 19:52
https://kosovapost.net/mbi-90-mije-te-infektuar-ne-turqi-erdogan-vendos-oren-policore-ne-31-qytete/60%Daily2020-04-20 19:47
https://kosovapost.net/kurti-thaci-do-nje-kryeminister-tjeter-qe-te-kthehet-te-projekti-per-copetimin-e-kosoves/60%Daily2020-04-20 19:41
https://kosovapost.net/albin-kurti-per-cim-peka-live-agim-veliu-u-soll-si-ministri-i-thacit-nuk-e-ka-dashur-qeverine-me-ne/60%Daily2020-04-20 19:23
https://kosovapost.net/kujtim-shala-shba-ja-nuk-e-donte-kurtin-udheheqes-te-dialogut-me-serbine/60%Daily2020-04-20 19:15
https://kosovapost.net/ldk-kunder-vjosa-osmanit-pret-ta-formoje-qeverine/60%Daily2020-04-20 19:11
https://kosovapost.net/profesori-krasniqi-djegia-e-xhamise-ne-drenas-akt-vandal-dhe-kriminal/60%Daily2020-04-20 19:01
https://kosovapost.net/ne-kosove-po-luhet-nje-futboll-i-keq-politik/60%Daily2020-04-20 18:52
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vetevendosjes-me-kritika-te-ashpra-ndaj-isa-mustafes-a-dini-more-ju-me-i-thane-mjafte-ketij-plakushi/60%Daily2020-04-20 18:42
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-publikon-orarin-e-ri-te-qarkullimit/60%Daily2020-04-20 18:33
https://kosovapost.net/borrell-be-duhet-te-punoje-per-te-zgjidhur-dallimet-midis-kosoves-dhe-serbise-lajcak-po-krijon-ekipin/60%Daily2020-04-20 18:30
https://kosovapost.net/rita-ora-dhe-dua-lipa-behen-bashke-per-nje-koncert-madheshtor/60%Daily2020-04-20 18:22
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-parlamenti-evropian-kerkon-heqjen-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-04-20 18:15
https://kosovapost.net/kurti-grenell-ka-rrembyer-dialogun/60%Daily2020-04-20 18:08
https://kosovapost.net/abdixhiku-do-te-mbaje-konference-per-medie-neser-ne-ora-1200/60%Daily2020-04-20 17:55
https://kosovapost.net/ky-eshte-ballkoni-nga-ku-u-hodh-20-vjecarja-ne-prishtine/60%Daily2020-04-20 17:46
https://kosovapost.net/ja-ku-beri-vetevrasje-20-vjecarja-sot/60%Daily2020-04-20 17:28
https://kosovapost.net/20-vjecarja-ne-prishtine-kercen-nga-kati-i-4-te-vdes-nga-plaget-ne-qkuk/60%Daily2020-04-21 00:29
https://kosovapost.net/ministrja-vlora-dumoshi-shperndane-nje-foto-me-nje-nga-zyrtaret-e-larte-te-ldk-se-a-po-paralajmeron-se-ky-do-jete-kandidati-i-tyre-per-kryeminister/60%Daily2020-04-20 17:15
https://kosovapost.net/cun-lajqi-i-reagon-ashper-memli-krasniqit-je-tue-rrejte-sa-cje-i-rande-por-kjo-asht-fytyra-juaj-e-lekura-qe-e-ndrroni-si-gjarpri-i-juaj/60%Daily2020-04-20 17:11
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-ne-kosove-vijne-rekomandimet-e-fundit-nga-obsh-per-pandemine-covid-19/60%Daily2020-04-20 17:00
https://kosovapost.net/haziri-tregon-pse-vjosa-osmani-nuk-u-ftua-ne-mbledhjen-e-ldk-se/60%Daily2020-04-20 16:52
https://kosovapost.net/cmimi-i-naftes-ne-shba-bie-ne-nivel-rekord/60%Daily2020-04-20 16:42
https://kosovapost.net/kercenon-kurti-faza-e-destabilizimit-po-fillon-mbeshtesim-protesta-masive-kunder-qeverise-qe-do-te-formohet/60%Daily2020-04-20 16:35
https://kosovapost.net/kurti-u-flet-gazetareve-boshnjake-per-shkembimin-e-territoreve-qe-po-pergatitet-nxit-menjehere-reagimin-e-grenell/60%Daily2020-04-20 16:26
https://kosovapost.net/isa-mustafa-paralajmeroi-heqjen-e-reciprocitetit-vjen-reagimi-i-veton-surroit/60%Daily2020-04-20 16:19
https://kosovapost.net/86-prej-te-infektuarve-nga-ferizaj-jane-punetore-te-bondsteelit-ose-familjare-ne-mesin-e-tyre-edhe-nje-foshnje-10-muajshe/60%Daily2020-04-20 15:55
https://kosovapost.net/mesuesit-shpjegojne-pse-prinderit-duhet-te-kontrollojne-telefonet-e-femijeve-te-tyre/60%Daily2020-04-20 15:51
https://kosovapost.net/para-shperthimit-te-pandemise-kinezet-festuan-arsyet-perse-duhet-te-hane-minj/60%Daily2020-04-20 15:44
https://kosovapost.net/mustafa-nese-ldk-e-udheheqe-qeverine-do-te-hiqet-reciprociteti/60%Daily2020-04-20 15:37
https://kosovapost.net/pdk-vetevendosje-po-perfiton-nga-tenderet-ne-kohe-te-pandemise/60%Daily2020-04-20 15:30
https://kosovapost.net/virusi-korona-gjermania-kerkon-demshperblim-nga-kina/60%Daily2020-04-20 15:25
https://kosovapost.net/covid-19-prova-plazhi-ne-itali-per-mos-ta-humbur-kete-vere/60%Daily2020-04-20 15:21
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-fillon-zbutjen-e-masave/60%Daily2020-04-20 15:05
https://kosovapost.net/hashim-zeza-po-i-bene-te-gjitha-keto-provokime-tinezare-e-primitive/60%Daily2020-04-20 15:01
https://kosovapost.net/brenda-takimit-te-albin-kurtit-me-vjosa-osmanin-memli-krasniqin-e-arben-vitine/60%Daily2020-04-20 15:10
https://kosovapost.net/edi-rama-merr-vendim-te-zgjate-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-04-20 14:36
https://kosovapost.net/dhjete-rastet-e-reja-ne-viti-me-covid-19-izolohen-edhe-70-persona/60%Daily2020-04-20 14:26
https://kosovapost.net/veseli-bisede-telefonike-me-perfaqesuesit-fetare-rreth-covid-19/60%Daily2020-04-20 14:14
https://kosovapost.net/67-familje-ne-vetizolim-ne-kamenice/60%Daily2020-04-20 14:00
https://kosovapost.net/vjosa-osmanin-nuk-e-ftuan-ne-takim-isa-mustafa-tregon-arsyen/60%Daily2020-04-20 13:54
https://kosovapost.net/isa-mustafa-tregon-se-a-do-te-jete-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2020-04-20 13:42
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-kete-vit-keta-persona-jane-te-liruar-nga-agjerimi/60%Daily2020-04-20 13:32
https://kosovapost.net/isa-mustafa-tregon-kushtet-per-patneret-qeverises-aak-e-nisma/60%Daily2020-04-20 13:18
https://kosovapost.net/lladrovci-do-ti-respektojme-vendimet-e-qeverise-qofshin-te-drejta-apo-jo/60%Daily2020-04-20 13:13
https://kosovapost.net/a-do-tia-dorezoje-pushtetin-qeverise-se-re-te-ldkse-kjo-eshte-pergjigja-e-kurtit/60%Daily2020-04-20 12:49
https://kosovapost.net/vdes-nje-kosovar-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-04-20 12:39
https://kosovapost.net/kurti-serish-respekton-ezanin-nuk-flet-derisa-perfundon/60%Daily2020-04-20 12:24
https://kosovapost.net/lajcak-reagon-pas-levizjeve-te-djeshme-te-grenell-spermend-marreveshje-finale/60%Daily2020-04-20 12:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-qytetari-qe-shprehet-i-gatshem-ti-dhuroje-veshken-presidentit-thaci/60%Daily2020-04-20 12:28
https://kosovapost.net/albin-kurti-per-1-mije-testet-e-serbise-ka-mundur-lehte-te-jete-kurth-por-nuk-duhet-te-politizohet/60%Daily2020-04-20 11:53
https://kosovapost.net/tha-se-pdk-ja-se-voton-asnje-qeveri-keshilltari-i-kurtit-ka-disa-fjale-per-memli-krasniqin/60%Daily2020-04-20 12:03
https://kosovapost.net/kujtimet-e-tmerrshme-te-te-burgosures-palestineze-14-vjecare/60%Daily2020-04-20 11:35
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-mustafes-me-nenkryetaret-dhe-nje-pjese-te-kryesise-se-ldkse/60%Daily2020-04-20 11:32
https://kosovapost.net/keto-jane-shifrat-e-viktimave-te-prekurve-dhe-te-sheruarve-nge-koronavirusi-ne-gjithe-boten/60%Daily2020-04-20 11:30
https://kosovapost.net/a-do-ta-propozoj-vetevendosje-kandidate-per-kryeministre-ja-si-pergjigjet-vjosa-osmani/60%Daily2020-04-20 11:19
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-kryesise-se-ngushte-te-ldk-se-pritet-caktimi-i-emrit-per-kryeminister/60%Daily2020-04-20 11:14
https://kosovapost.net/kurti-per-deklaratat-e-thaci-it-per-qeverine-presidenti-nuk-eshte-i-knaqur-me-kompetencat-qe-ka/60%Daily2020-04-20 11:10
https://kosovapost.net/kryeshefi-i-telekomit-qe-kishte-deklaruar-se-ka-rrogen-5180-euro-ankohet-se-po-e-shkarkojne-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-04-20 10:48
https://kosovapost.net/turisteve-qe-ju-mbaruan-te-hollat-gjate-turneve-ne-indi-u-strehuan-ne-shpelle-per-te-mbijetuar-nga-epidemia/60%Daily2020-04-20 10:34
https://kosovapost.net/keshtu-flet-vjosa-osmani-per-donacionin-e-testeve-nga-serbia/60%Daily2020-04-20 10:25
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-deklarohet-pas-takimit-me-albin-kurtin/60%Daily2020-04-20 10:16
https://kosovapost.net/vetevendosje-distancohet-nga-ata-qe-e-fyen-ish-ushtarin-e-uck-se/60%Daily2020-04-20 10:05
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-perfundoi-trajtimin-mjekesor-ne-kliniken-urologjike-kthehet-ne-shtepi/60%Daily2020-04-20 10:00
https://kosovapost.net/zyra-e-presidences-jep-detaje-rreth-gjendjes-shendetesore-te-presidentit-thaci/60%Daily2020-04-20 09:44
https://kosovapost.net/qeveria-e-britanise-se-madhe-akuzohet-per-keqmenaxhim-te-krizes-covid-19/60%Daily2020-04-20 09:38
https://kosovapost.net/edhe-22-raste-te-reja-numri-i-te-prekurve-arrin-ne-584-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-20 09:31
https://kosovapost.net/gjermania-fillon-rihapjen-e-dyqaneve-dhe-shkollave/60%Daily2020-04-20 09:28
https://kosovapost.net/arrestohen-10-presona-ne-ferizaj-pasi-u-kapen-duke-luajtur-bixhoz/60%Daily2020-04-20 09:24
https://kosovapost.net/djokoviq-nuk-pranon-te-vaksinohet-per-koronavirus-edhe-nese-karriera-e-tij-varet-nga-kjo/60%Daily2020-04-20 09:13
https://kosovapost.net/ndryshon-orari-i-qarkullimi-per-tri-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-04-20 09:07
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-semuret-presidenti-thaci-foto/60%Daily2020-04-20 08:58
https://kosovapost.net/sherohet-infermierja-nga-ujmiri-prej-covid-19/60%Daily2020-04-20 08:51
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-punetoret-e-dyqaneve-ushqimore-furrave-te-bukes-dhe-barnatoreve/60%Daily2020-04-20 08:40
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-shkon-ne-tryezen-e-albin-kurtit/60%Daily2020-04-20 08:42
https://kosovapost.net/pdk-nuk-e-refuzon-fteswn-e-kurtit-merr-pjese-ne-takim/60%Daily2020-04-20 08:33
https://kosovapost.net/detaje-te-sulmit-te-pergjakshem-ne-kanada-video/60%Daily2020-04-20 08:25
https://kosovapost.net/roli-ihasan-prishtines-ne-vendimarrjen-e-presidentit-woodrow-wilson-mbi-shqiptaret/60%Daily2020-04-20 08:25
https://kosovapost.net/deputeti-zviceran-wermuth-grenell-e-trajton-kosoven-si-koloni/60%Daily2020-04-20 08:01
https://kosovapost.net/shperthejne-protestat-kunder-izolimit-edhe-ne-france-video/60%Daily2020-04-20 07:54
https://kosovapost.net/beckham-flet-per-ronaldo-dhe-messin-ja-cfare-thote/60%Daily2020-04-20 08:02
https://kosovapost.net/ja-sa-persona-jane-te-infektuar-me-koronavirus-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-04-20 07:44
https://kosovapost.net/pse-akr-ja-nuk-merr-pjese-ne-tryezen-e-ftuar-nga-kurti/60%Daily2020-04-20 07:39
https://kosovapost.net/ja-sa-persona-u-arrestuan-per-mosrespektim-te-vendimit-te-qeverise/60%Daily2020-04-20 07:19
https://kosovapost.net/cilat-jane-dallimet-ndermjet-koronavirusit-te-ri-dhe-virusit-sezonal/60%Daily2020-04-20 07:09
https://kosovapost.net/ferizaj-me-mbi-90-te-prekur-me-covid-19-kerkon-heqjen-nga-karantina/60%Daily2020-04-20 07:04
https://kosovapost.net/sot-kthehen-ne-kosove-106-persona-nga-zvicra-dhe-vendosen-ne-karantine/60%Daily2020-04-20 06:57
https://kosovapost.net/sulm-ne-kanade-humbin-jeten-16-persona/60%Daily2020-04-20 06:48
https://kosovapost.net/cifti-nga-shkodra-sfidon-koronavirusin-ja-cfare-bene-ata-video/60%Daily2020-04-20 06:59
https://kosovapost.net/kurti-pret-sot-ne-takim-kreret-e-partive-politike/60%Daily2020-04-20 06:34
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-falenderon-kosoven-per-solidarizimin-me-be-ne-ne-kohe-te-pandemise/60%Daily2020-04-20 06:23
https://kosovapost.net/cili-qytet-i-kosoves-nuk-ka-anje-rast-te-infekruar-me-koronavirus/60%Daily2020-04-20 07:26
https://kosovapost.net/e-thote-shefi-i-ekonomise-se-be-se-kaq-para-nevojiten-per-trajtimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-20 06:14
https://kosovapost.net/de-biasi-tregon-perse-la-jashte-rashicen-dhe-rrahmanin/60%Daily2020-04-20 06:07
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-viktimave-dhe-rasteve-me-koronavirus-ne-gjermani/60%Daily2020-04-20 05:57
https://kosovapost.net/moti-sot-65/60%Daily2020-04-20 05:50
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-pini-uje-para-se-te-pini-kafe-apo-caj/60%Daily2020-04-20 05:46
https://kosovapost.net/serbia-ne-hall-me-virusin-dhe-rusine/60%Daily2020-04-20 05:38
https://kosovapost.net/shinchin-qyteti-i-dyte-kinez-qe-ndalon-shitjen-dhe-konsumimin-e-mishit-te-qenve-dhe-maceve/60%Daily2020-04-19 23:03
https://kosovapost.net/zjarrvenia-ne-pyjet-e-drenasit-reagon-lladrovci/60%Daily2020-04-19 22:25
https://kosovapost.net/mbi-40-mije-vdekje-nga-coronavirusi-ne-shba-dhe-me-numrin-me-te-madh-te-rasteve-te-konfirmuara-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-04-19 22:22
https://kosovapost.net/pas-jakup-krasniqit-edhe-xhavit-haliti-e-adem-grabovci-befasojne-me-dukjen-ja-cfare-ndryshimi-te-madh-kane-bere/60%Daily2020-04-19 22:19
https://kosovapost.net/amush-haradinaj-ka-kerkuar-mbeshtetje-per-kryeminister-nga-krimineli-serb-i-veriut-2017/60%Daily2020-04-19 22:13
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-si-pasoje-e-infraktit-nderron-jete-ish-sportisti-shqiptar/60%Daily2020-04-19 21:57
https://kosovapost.net/te-lidhur-ose-jo-loredanen-dhe-reperin-e-famshem-si-ndan-as-karantina-foto/60%Daily2020-04-19 21:53
https://kosovapost.net/oak-duhet-te-reagoi-duke-ia-marre-licencen-e-avokatit-besnik-berisha/60%Daily2020-04-19 21:34
https://kosovapost.net/ldk-edhe-ne-qeverine-e-kurtit-edhe-ne-ate-te-thacit/60%Daily2020-04-19 21:41
https://kosovapost.net/tahiri-vushtrria-me-dy-te-sheruar-nga-coronavirusi/60%Daily2020-04-19 21:22
https://kosovapost.net/ferizaj-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-shkon-ne-90/60%Daily2020-04-19 21:16
https://kosovapost.net/hashim-thaci-paralajmeroi-formimin-e-shpejte-te-qeverise-se-re-analisti-i-njohur-ka-nje-parashikim-me-keto-zhvillime-te-rendesishme-pritet-te-ballafaqohet-kosova/60%Daily2020-04-19 21:11
https://kosovapost.net/keshilltari-i-thacit-denoncon-publikisht-nje-militant-te-kurtit/60%Daily2020-04-19 21:03
https://kosovapost.net/von-cramon-i-pergjigjet-grenellit-tarifa-eshte-hequr-nga-kryeministri-kurti/60%Daily2020-04-19 20:48
https://kosovapost.net/nagavci-thacit-nuk-do-te-kete-qeveri-te-re/60%Daily2020-04-19 20:40
https://kosovapost.net/historianet-e-decanit-perkujtojne-heroin-sali-cekaj-ne-21-vjetorin-e-renies-heroike/60%Daily2020-04-19 20:36
https://kosovapost.net/ne-mjediset-serbe-ne-kosove-edhe-kater-raste-te-reja-me-virus-nje-person-ka-vdekur/60%Daily2020-04-19 20:32
https://kosovapost.net/flamuri-i-be-se-ne-ndertesen-e-qeverise-ne-shenje-solidarizimi-me-te-infektuarit-dhe-viktimat-e-covid19/60%Daily2020-04-19 20:25
https://kosovapost.net/mbi-100-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-04-19 20:14
https://kosovapost.net/vetevendosje-tregon-sa-este-shuma-e-grumbulluar-deri-tani-ne-fondin-per-menaxhimin-me-covid-19/60%Daily2020-04-19 20:18
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-51-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-19 19:49
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-konfirmohen-pesedhjete-e-nje-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-19 20:01
https://kosovapost.net/37-vjecarja-nga-klina-u-infektua-nga-e-motra-nuk-e-dinte-se-ka-covid-19/60%Daily2020-04-19 19:35
https://kosovapost.net/pdk-profili-dhe-komunikimi-drejtuar-bekim-jasharit-i-panjohur-per-ne/60%Daily2020-04-19 19:32
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-arrihet-marreveshja-la-liga-i-vazhdon-garat/60%Daily2020-04-19 19:28
https://kosovapost.net/a-eshte-e-vlefshme-maska-qe-keni-ja-prova-qe-duhet-te-beni/60%Daily2020-04-19 19:22
https://kosovapost.net/qindra-qytetare-i-shkruajne-email-te-njejte-presidentit-thaci-ja-cfare-i-kerkojne/60%Daily2020-04-19 19:14
https://kosovapost.net/kurti-bisede-telefonike-me-kryetaret-e-komunave-te-bujanocit-dhe-presheves/60%Daily2020-04-19 19:09
https://kosovapost.net/parashikimi-i-analistit-politik-javen-e-ardhshme-nis-procedura-per-qeverine-e-re-ja-deri-kur-pritet-te-zgjase-koaliconi-ldk-aak-nisma/60%Daily2020-04-19 19:05
https://kosovapost.net/kryhet-obduksioni-i-39-vjecares-nga-istogu-priten-rezultatet-video/60%Daily2020-04-19 18:58
https://kosovapost.net/lumir-abdixhiku-ministri-qe-nuk-po-ndalet-ka-nje-mesazh-per-punetoret-dhe-qytetaret/60%Daily2020-04-19 18:54
https://kosovapost.net/anton-quni-tregon-a-do-te-beje-parti-te-re-vjosa-osmani-dhe-a-do-te-jete-ne-parti-te-saj/60%Daily2020-04-19 18:49
https://kosovapost.net/quni-tregon-per-here-te-pare-pse-i-kerkoi-albin-kurtit-ta-kthente-agim-veliun/60%Daily2020-04-19 18:45
https://kosovapost.net/cilat-vende-ne-kosove-shpallen-vatra-te-perhapjes-se-covid-19/60%Daily2020-04-19 18:40
https://kosovapost.net/dhome-futbolli-suite-presidenciale-kjo-eshte-jeta-e-ronaldinhos-ne-arrestin-shtepiak/60%Daily2020-04-19 18:29
https://kosovapost.net/flet-vellai-i-39-vjecares-1-milion-per-qind-jam-i-sigurt-qe-motra-ime-nuk-ka-pasur-koronavirus/60%Daily2020-04-19 18:37
https://kosovapost.net/cila-eshte-arsyeja-e-niveleve-te-uleta-te-vdekshmerise-se-koronavirusit-ne-rusi/60%Daily2020-04-19 18:14
https://kosovapost.net/turqi-rritet-mbi-2-mije-numri-i-vdekjeve-nga-covid-19/60%Daily2020-04-19 18:07
https://kosovapost.net/covid-19-erdogan-dhe-trump-pajtohen-per-bashkepunim-ne-ekonomi-dhe-ne-mbrojtjen-e-shendetit-publik/60%Daily2020-04-19 17:59
https://kosovapost.net/liburn-aliu-zbulon-lidhjet-e-plan-it-me-serbine/60%Daily2020-04-19 17:54
https://kosovapost.net/haki-abazi-i-qahet-grenellit-ne-twitter-ne-e-kemi-hequr-tarifen/60%Daily2020-04-19 17:51
https://kosovapost.net/gozhdohet-hashim-thaci-ne-mediat-vendore-fyen-si-boshkobuhe-luftetarin-anton-quni-e-ne-paris-e-londer-rugoven-e-etiketon-si-alkoolist-kronik/60%Daily2020-04-19 17:46
https://kosovapost.net/ndahen-arbenita-dhe-fero-foto/60%Daily2020-04-19 17:40
https://kosovapost.net/ternava-djegia-e-xhamise-450-vjecare-ne-verboc-veper-kriminale/60%Daily2020-04-19 17:30
https://kosovapost.net/donacioni-i-serbise-per-kosoven-be-shpetimi-i-jetes-se-njerezve-sduhet-te-politizohet/60%Daily2020-04-19 17:25
https://kosovapost.net/grenell-posa-te-hiqen-tarifa-dhe-reciprociteti-dialogu-nis-me-intensitet-te-shtuar/60%Daily2020-04-19 17:18
https://kosovapost.net/hyseni-jemi-te-gatshem-per-qeveri-te-re-do-te-perballemi-edhe-me-dialogun/60%Daily2020-04-19 17:08
https://kosovapost.net/fat-pandemia-per-isa-mustafen-protestat-do-te-organizoheshin-deri-ne-qiell/60%Daily2020-04-19 17:01
https://kosovapost.net/agjencia-e-kosoves-per-akreditim-do-te-zbatoje-procesin-e-akreditimit-ne-distance/60%Daily2020-04-19 16:45
https://kosovapost.net/qytetaret-bashkepunues-me-policine-ne-parandalimin-e-covid-19/60%Daily2020-04-19 16:35
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-keto-jane-temperaurat-per-javen-qe-po-vjen/60%Daily2020-04-19 16:31
https://kosovapost.net/reagon-haxhiu-paralajmeron-marreveshje-te-keqe-per-kosoven/60%Daily2020-04-19 16:16
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodh-organizmit-kur-hani-nga-stresi-dhe-si-ta-kuptoni/60%Daily2020-04-19 16:03
https://kosovapost.net/trump-koronavirusi-ka-arritur-kulmin-ne-shba/60%Daily2020-04-19 15:44
https://kosovapost.net/te-frikesuar-nga-koronavirus-ronaldo-dhe-familja-e-tij-gati-per-tu-arratisur/60%Daily2020-04-19 15:39
https://kosovapost.net/%e2%80%8babazi-i-qon-selam-thacit-nuk-mundesh-te-veprosh-si-mbret/60%Daily2020-04-19 15:17
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-per-familjaret-e-39-vjecares-qe-u-tha-se-vdiq-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-19 15:12
https://kosovapost.net/bajqinovci-isa-mustafa-i-ka-urdhra-shenjat-me-vetulla-te-thacit/60%Daily2020-04-19 15:06
https://kosovapost.net/sevcla-shkon-ne-veri-viziton-jarinen-dhe-bernjakun/60%Daily2020-04-19 15:00
https://kosovapost.net/thaci-ka-kete-paralajmerim-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-04-19 14:46
https://kosovapost.net/nje-familje-ne-zabel-te-drenasit-futet-ne-karantine/60%Daily2020-04-19 14:36
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhte-nese-kurti-sdo-ta-pranonte-donacionin-e-serbise-tregon-andi-bushati/60%Daily2020-04-19 14:13
https://kosovapost.net/e-kritikuan-kurtin-per-donacioninn-nga-serbia-kraki-ka-disa-fjale-per-opoziten/60%Daily2020-04-19 14:01
https://kosovapost.net/llapjanet-nuk-i-ndal-koronavirusi-bejne-dasme-me-krushqi-ne-podujeve/60%Daily2020-04-19 13:36
https://kosovapost.net/14-te-infektuar-me-koronavirus-ne-gjendje-te-rende-ne-qkuk/60%Daily2020-04-19 13:24
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-prill/60%Daily2020-04-19 13:01
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-rreth-te-infektuarve-ne-fushe-kosove-komuna-tregon-si-e-moren-koronavirusin/60%Daily2020-04-19 12:50
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-jashtezakonshem-per-vaksinen-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-19 12:43
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-nxenesit-dhe-mesimdhenesit/60%Daily2020-04-19 12:37
https://kosovapost.net/guvernatori-i-kthen-pergjigje-besnik-bislimit/60%Daily2020-04-19 12:25
https://kosovapost.net/vokrri-asambleisti-i-vv-se-ne-prishtine-dhuron-pagen-per-situaten-e-covid-19/60%Daily2020-04-19 12:16
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-me-covid-19-ne-bote-arriti-ne-2-milione-e-300-mije/60%Daily2020-04-19 12:05
https://kosovapost.net/mustafa-menjehere-posa-te-na-jep-thaci-mandatin-e-formojme-qeverine/60%Daily2020-04-19 11:53
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-ka-nje-njoftim-per-mesimit-online/60%Daily2020-04-19 11:39
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-kunder-covid-19-arrestohen-disa-persona/60%Daily2020-04-19 11:33
https://kosovapost.net/tahiri-kurti-vepron-mbi-standarde-te-dyfishta-dhe-parimet-e-tij-jane-farse/60%Daily2020-04-19 11:26
https://kosovapost.net/nuk-krahasohet-nje-mekat-i-vogel-i-albin-kurtit-me-mekatet-e-tjera-te-kundershtareve-te-tij-politik/60%Daily2020-04-19 11:17
https://kosovapost.net/zyrtari-i-pdk-se-ka-disa-fjale-per-mbrojtesin-e-solidaritetit-te-serbise-veton-surroin/60%Daily2020-04-19 11:07
https://kosovapost.net/osmani-ne-diten-e-pashkeve-ortodokse-te-sherbeje-per-ta-bartur-mesazhin-e-unitetit-dhe-solidaritetit-njerezor/60%Daily2020-04-19 10:59
https://kosovapost.net/kurti-per-masakren-e-makocit-askush-prej-urdherdhenesve-dhe-ekzektuesve-te-ketyre-krimeve-nuk-eshte-gjykuar-e-denuar/60%Daily2020-04-19 10:54
https://kosovapost.net/gjenden-eshtra-njeriu-ne-peje/60%Daily2020-04-19 10:37
https://kosovapost.net/shprese-e-madhe-kryetari-i-komunes-capri-ne-itali-me-lutje-nga-kurani-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-19 10:34
https://kosovapost.net/a-ka-te-drejte-trump-ne-akuzat-e-tij-kronologjia-e-obsh-se-mbi-covid-19/60%Daily2020-04-19 09:50
https://kosovapost.net/eksperti-i-obsh-kanje-paralajmerim-per-boten-do-te-duhet-te-jetoje-me-kercenimin-e-koronavirusit-sepse-nuk-ka/60%Daily2020-04-19 09:44
https://kosovapost.net/zhvarroset-dhe-dergohet-per-obduksion-trupi-i-39-vjecares-nga-istogu-qe-vdiq-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-19 09:35
https://kosovapost.net/tri-pikat-qe-sipas-surroit-qe-ndihmojne-ne-debatin-per-donacionin-e-testeve-nga-serbia/60%Daily2020-04-19 09:29
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-sulmuan-ndaj-nje-person-ne-istog/60%Daily2020-04-19 09:16
https://kosovapost.net/mbreteresha-elizabeth-thyen-kete-tradite-68-vjecare-shkak-koronavirusi/60%Daily2020-04-19 09:13
https://kosovapost.net/haradinaj-i-dergon-leter-lajcakut-ja-cfare-i-shkruan-atij/60%Daily2020-04-19 09:06
https://kosovapost.net/kur-do-ta-mposht-kosova-pandemine-flet-infektologu-krasniqi/60%Daily2020-04-19 08:37
https://kosovapost.net/politika-aleance-me-murtajen/60%Daily2020-04-19 08:30
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-reagon-pas-djegies-se-xhamise-ne-drenas-eshte-nje-krim/60%Daily2020-04-19 08:05
https://kosovapost.net/nga-kush-moren-urdher-mustafa-dhe-haradinaj-per-ta-refuzuar-thirrjen-e-kurtit-per-tryezen-e-diskutimit/60%Daily2020-04-19 08:10
https://kosovapost.net/gjermania-pranon-nga-greqia-refugjate-minorene-te-pashoqeruar/60%Daily2020-04-19 07:49
https://kosovapost.net/shba-te-thyejn-rekord-fatkeqesie-ja-sa-viktima-raportohen-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-04-19 07:44
https://kosovapost.net/mbi-2400-raste-te-reja-ne-gjermani-rreth-140-mije-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-04-19 07:39
https://kosovapost.net/trump-kercenon-kinen-per-perhapjen-e-covid-19/60%Daily2020-04-19 07:35
https://kosovapost.net/per-nje-muaj-13-milione-euro-humbje-nga-koronavirusi-cili-eshte-plani-qe-mund-ta-shpetoje-kosoven/60%Daily2020-04-19 07:31
https://kosovapost.net/ne-kohe-karantine-shtohet-dhuna-ne-familje-ja-sa-raste-jane-raportuar/60%Daily2020-04-19 07:23
https://kosovapost.net/nuk-jane-pak-6-004-kontakte-te-rasteve-me-covid-19-mbikeqyren-nga-ikshpk/60%Daily2020-04-19 07:16
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-sherohen-kaq-persona-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-19 07:12
https://kosovapost.net/franca-ne-ankth-raportohen-qindra-viktima-nga-koronavirusi-brenda-24-oreve/60%Daily2020-04-19 06:55
https://kosovapost.net/ne-dy-dite-asnje-rast-i-ri-me-covid-19-ne-vushtrri/60%Daily2020-04-19 06:51
https://kosovapost.net/sot-mund-te-dalin-vetem-nenat-dhe-femijet/60%Daily2020-04-19 06:44
https://kosovapost.net/sot-behen-%e2%80%8bshtate-vjet-nga-marreveshja-e-pare-kosove-serbi-ne-bruksel/60%Daily2020-04-19 06:41
https://kosovapost.net/moti-sot-64/60%Daily2020-04-19 06:27
https://kosovapost.net/nje-gote-leng-shege-dhe-3-hurma-arabe-ndihmojne-ne-luftimin-e-ketyre-smeundjeve-2/60%Daily2020-04-19 06:23
https://kosovapost.net/sa-persona-jane-sheruar-ne-gjithe-boten-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-19 06:18
https://kosovapost.net/koronavirusi-bota-e-vjeter-po-vdes-dhe-bota-e-re-lufton-per-te-lindur/60%Daily2020-04-19 06:14
https://kosovapost.net/kurti-uron-pashket-ortodokse-lutje-pa-kursim-per-dite-me-te-mira/60%Daily2020-04-19 06:07
https://kosovapost.net/infektimi-me-koronavirus-permes-ushqimit-cfare-duhet-te-kemi-kujdes-ne-markete-dhe-furra-buke/60%Daily2020-04-19 05:53
https://kosovapost.net/salah-humanitar-dhuron-mijera-ton-ushqime-per-vendlindjen/60%Daily2020-04-19 05:47
https://kosovapost.net/karantina-shpend-ahmeti-inicon-sfiden-me-barcoleta/60%Daily2020-04-19 05:42
https://kosovapost.net/mos-respektimi-i-distances-per-shkak-te-coronavirusit-perleshen-fizikisht-ne-nje-market-ne-itali/60%Daily2020-04-18 22:26
https://kosovapost.net/astronomet-kane-verejtur-supernovan-me-te-fuqishme-deri-me-tani/60%Daily2020-04-18 22:24
https://kosovapost.net/konfirmon-presidenti-i-klubit-nga-serie-a-jam-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-04-18 22:18
https://kosovapost.net/ishujt-kuk-deklarohen-zone-e-paster-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-18 22:13
https://kosovapost.net/9-anetare-te-nje-familje-nga-shtimja-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-04-18 22:05
https://kosovapost.net/leje-daljet-me-automjete-rama-poston-lajmin-e-mire/60%Daily2020-04-18 21:59
https://kosovapost.net/femijet-refugjate-te-pashoqeruar-u-derguan-nga-greqia-ne-gjermani/60%Daily2020-04-18 21:46
https://kosovapost.net/te-besh-tregti-pasaporte-serbe-ta-vjedhesh-buxhetin-eshte-tradhti-me-e-madhe-se-100-testet/60%Daily2020-04-18 21:39
https://kosovapost.net/foto-zjarrfikesit-e-tiranes-bejne-gjestin-emocionues-para-infektivit-perlotin-mjeket-me-surprizen/60%Daily2020-04-18 21:32
https://kosovapost.net/kroacia-zgjat-periudhen-e-izolimit-gati-plani-per-te-lehtesuar-masat/60%Daily2020-04-18 21:25
https://kosovapost.net/aktorja-e-serialit-la-casa-del-papel-tregon-peripecite-pasi-u-infektua-me-covid-19-super-e-rrezikshme/60%Daily2020-04-18 21:07
https://kosovapost.net/kina-hedh-poshte-akuzat-covid-19-nuk-u-prodhua-ne-laborator-do-te-vertetohet-shume-shpejt/60%Daily2020-04-18 21:01
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-sot-festoi-ditelindjen/60%Daily2020-04-18 20:48
https://kosovapost.net/57779-2/60%Daily2020-04-18 20:44
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-tridhjte-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-18 20:38
https://kosovapost.net/masat-e-reja-te-mshse-flet-avokati-i-popullit/60%Daily2020-04-18 20:30
https://kosovapost.net/tifozi-5-vjecar-ia-ofron-klubit-anglez-15-funtet-e-kursyera-per-ta-transferuar-lojtarin-e-preferuar-te-skuadra-e-zemres/60%Daily2020-04-18 20:20
https://kosovapost.net/jo-te-gjithe-nxenesit-po-ndjekin-mesimet-online/60%Daily2020-04-18 20:11
https://kosovapost.net/shoqata-e-bankave-ka-nje-njoftim-per-klientet/60%Daily2020-04-18 20:03
https://kosovapost.net/vokalisti-genc-prelvukaj-ne-pdk-jane-grumbulluar-shtresa-profiteresh-e-hajdutesh/60%Daily2020-04-18 19:55
https://kosovapost.net/thaci-uron-besimtaret-ortodokse-me-rastin-e-pashkeve-aktuale/60%Daily2020-04-18 19:47
https://kosovapost.net/ushtrimet-ne-shtepi-mund-te-ndihmojne-sistemin-tuaj-imunitar-te-luftoje-koronavirusin/60%Daily2020-04-18 19:40
https://kosovapost.net/koronavirus-mund-te-jete-perhapet-qe-ne-shtator-dhe-jo-ne-wuhan-zbulojne-shkencetaret-britanike/60%Daily2020-04-18 19:32
https://kosovapost.net/covid-19-deri-me-tani-ka-marre-mbi-156-mije-jete-ne-bote/60%Daily2020-04-18 19:26
https://kosovapost.net/arianit-koci-nese-vetem-nje-jete-eshte-shpetuar-me-ato-teste-ja-ka-vlejtur-qe-i-kemi-pranuar/60%Daily2020-04-18 19:17
https://kosovapost.net/nje-muaj-pa-takuar-djalin-kryeinfermierja-e-infektivit-jep-mesazhin-rreqethes-per-te-birin/60%Daily2020-04-18 19:11
https://kosovapost.net/cifti-i-sapomartuar-ben-xhiro-me-motor-neper-prishtine-video/60%Daily2020-04-18 19:04
https://kosovapost.net/digjet-qellimisht-xhamia-nder-me-te-vjetrat-ne-drenice/60%Daily2020-04-18 18:59
https://kosovapost.net/moska-testimi-i-raketes-ruse-anti-satelit-ka-shtangur-pentagonin/60%Daily2020-04-18 19:07
https://kosovapost.net/alban-skenderaj-shqiperia-duhet-te-marre-shembull-nga-kosova/60%Daily2020-04-18 18:39
https://kosovapost.net/arrestohet-avni-mazrreku-dyshohet-se-kanosi-nje-person/60%Daily2020-04-18 18:32
https://kosovapost.net/ne-fushe-kosove-konfirmohet-edhe-nje-rast-me-koronavirus/60%Daily2020-04-18 18:21
https://kosovapost.net/ekonomia-kosovare-tronditet-nga-pandemia-deme-pesuan-edhe-bizneset-qe-su-mbyllen/60%Daily2020-04-18 18:10
https://kosovapost.net/kurti-kerkon-rimekembjen-e-postes-se-kosoves/60%Daily2020-04-18 18:03
https://kosovapost.net/fake-news-strategji-perfekte-e-komunikimit-me-publikun-e-paedukuar/60%Daily2020-04-18 18:36
https://kosovapost.net/1-mije-testet-humanitare-dhe-shtremberimet-opozitare/60%Daily2020-04-18 17:56
https://kosovapost.net/53-paciente-te-hospitalizuar-me-covid-19-dy-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-18 17:46
https://kosovapost.net/aktorja-shqiptare-per-ditet-e-kaluar-me-amir-rrahmanin-qaj-kur-i-kujtoje/60%Daily2020-04-18 17:42
https://kosovapost.net/si-do-te-zbatohen-masat-per-muajin-e-ramazanit/60%Daily2020-04-18 17:39
https://kosovapost.net/shprese-nga-amerika-per-ilacin-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-18 17:28
https://kosovapost.net/surroi-mbeshtet-pranimin-e-testeve-nga-serbia/60%Daily2020-04-18 17:21
https://kosovapost.net/instituti-hidrometeorologjik-tregon-se-si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-dielen/60%Daily2020-04-18 17:09
https://kosovapost.net/edhe-7-te-vdekur-dhe-304-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-serbi/60%Daily2020-04-18 17:06
https://kosovapost.net/capital-t-publikon-kengen-e-re-flex/60%Daily2020-04-18 16:59
https://kosovapost.net/me-biciklete-nga-italia-ne-shqiperi-shqiptari-ne-ankth-prej-koronavirusit-merr-vendimin-e-cmendur-por/60%Daily2020-04-18 16:52
https://kosovapost.net/pse-kaq-e-veshtire-per-demokracine-ne-kosove-per-ta-larguar-thacin-dhe-mustafen/60%Daily2020-04-18 16:42
https://kosovapost.net/inspektorati-sanitar-i-auv-kontrollon-dyqanet-nese-po-i-zbatojne-masat-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-18 16:26
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-e-refuzoi-albin-kurtin-vjen-reagimi-i-ashper-nga-deputeti-i-vetevendosjes/60%Daily2020-04-18 16:09
https://kosovapost.net/vjen-paralajmerimi-behuni-gati-ise-kadri-hashim-dhe-ti-ramush-ti-fatmir-ulu-qaty/60%Daily2020-04-18 15:39
https://kosovapost.net/ldk-dhe-aak-refuzojne-kurtin-por-cila-do-te-jete-pergjigja-e-pdk-se/60%Daily2020-04-18 15:32
https://kosovapost.net/nuk-i-dihet-dulles-para-pak-kohe-kerkonte-gjendje-te-jashtezakonshme-kurse-tash-kerkon-zbutjen-e-masave-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-18 15:13
https://kosovapost.net/1111-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-zvicer/60%Daily2020-04-18 15:09
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pergjigja-e-ldk-se-pas-fteses-se-kurtit-per-nje-tryeze-te-perbashket/60%Daily2020-04-18 15:01
https://kosovapost.net/covid-19-bilanc-tragjik-ne-britanine-e-madhe-888-viktima-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-04-18 14:40
https://kosovapost.net/%e2%80%8batk-tregon-se-sa-te-punesuar-kane-kerkuar-subvencionimin-e-pages-prej-170-euro/60%Daily2020-04-18 14:12
https://kosovapost.net/berati-sndalet-me-mendu-cka-eshte-puna-e-tij-cka-eshte-duke-bere-me-opinionin-publik-a-ka-far-pergjegjesie-a-jo/60%Daily2020-04-18 14:03
https://kosovapost.net/svecla-viziton-patrullat-policore-ne-teren/60%Daily2020-04-18 13:39
https://kosovapost.net/qifti-mbreteror-del-nga-karantina/60%Daily2020-04-18 13:30
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-qe-votoj-kunder-rrezimit-te-kurtit-thote-se-fjala-e-dhene-do-te-mbahet/60%Daily2020-04-18 13:25
https://kosovapost.net/rrefimi-i-mjekes-kosovare-qe-iu-desht-te-qendroje-30-dite-ne-qkuk-per-tu-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-04-18 13:04
https://kosovapost.net/spanja-ne-liste-me-shba-ne-e-italine-shkon-ne-mbi-20-mije-numri-i-viktimave-nga-covid-19/60%Daily2020-04-18 12:59
https://kosovapost.net/kimete-berisha-pyet-ramushin-a-eshte-normale-te-pranosh-me-kenaqesi-ftesat-per-takime-nga-ata-te-cilet-te-konsiderojne-vrases/60%Daily2020-04-18 13:05
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-rezultojne-negativ-te-gjithe-krushianet-qe-paten-kontakte-me-shitesin-e-fidaneve-nga-malisheva/60%Daily2020-04-18 12:47
https://kosovapost.net/deputeti-i-ri-i-lvv-se-i-bashkohem-iniciatives-se-kryeministrit-kurti-zoti-na-ndihmofte/60%Daily2020-04-18 12:34
https://kosovapost.net/sherohen-tre-persona-nga-kamenica/60%Daily2020-04-18 12:26
https://kosovapost.net/a-eshte-ende-heret-per-te-hequr-masat-kufizuese-ne-europe/60%Daily2020-04-18 12:12
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-i-levizjes-per-18-20-prill/60%Daily2020-04-18 12:22
https://kosovapost.net/melihate-termkolli-per-albin-kurtin-i-gjithedijshmi-qe-nuk-di-asgje/60%Daily2020-04-18 11:55
https://kosovapost.net/haradinaj-i-kthen-leter-kurtit-ja-cfare-i-shkruan/60%Daily2020-04-18 11:50
https://kosovapost.net/iniciatives-se-kurit-per-fondin-e-menaxhimit-te-pandemise-covid-19-me-gjysmen-e-pages-i-pergjigjet-edhe-ky-deputet-i-kuvendit-foto/60%Daily2020-04-18 11:37
https://kosovapost.net/cun-lajci-ne-kemi-fjetur-20-vite-ne-myk-dhe-jemi-trullosur-e-nuk-e-dime-kush-eshte-i-mire-e-kush-beter/60%Daily2020-04-18 11:24
https://kosovapost.net/hoxha-nuk-eshte-aspak-e-mire-per-shendetin-publik-mendor-qe-pas-pandemise-te-vuash-edhe-plandemine/60%Daily2020-04-18 11:01
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nje-mjek-dhe-2-infermiere-sherohen-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-18 10:53
https://kosovapost.net/arrijne-mberrijne-ne-ikshpk-2000-teste-te-reja-per-koronavirus/60%Daily2020-04-18 10:43
https://kosovapost.net/keto-vendime-i-mori-mbreme-qeveria-ne-detyre/60%Daily2020-04-18 10:27
https://kosovapost.net/perpjekja-per-te-barazuar-50-ditet-e-kurtit-me-20-vitet-e-partive-tjera-nuk-do-te-ishte-korrekte/60%Daily2020-04-18 10:23
https://kosovapost.net/rritet-bilanci-ky-eshte-nujmri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-18 10:11
https://kosovapost.net/ja-cfare-e-meson-djalin-cristiano-ronaldo-e-pamundur-te-mos-qeshesh-video/60%Daily2020-04-18 09:52
https://kosovapost.net/do-te-habiteni-ja-si-duket-era-istref-pas-ndryshimeve-drastike-foto/60%Daily2020-04-18 09:46
https://kosovapost.net/pse-po-duan-qeveri-me-koalicionin-ldk-aak-nisma-akr-profesori-tregon-ke-po-duan-ta-eliminojne/60%Daily2020-04-18 09:35
https://kosovapost.net/suksesi-gjerman-ne-krizen-e-covid-19-dhe-faktoret/60%Daily2020-04-18 09:19
https://kosovapost.net/nen-mbikqyrjen-e-ikshp-se-jane-5-828-persona-kontakte-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-04-18 09:13
https://kosovapost.net/ne-rahovec-gjendet-pa-shenja-jete-nje-person/60%Daily2020-04-18 09:09
https://kosovapost.net/a-doli-koronavirusi-nga-laboratori-ne-wuhan-dw-nga-teorite-konspirative-te-faktet-autentike-virusi-sdoli-ne-qarkullim-pa-dashje/60%Daily2020-04-18 09:05
https://kosovapost.net/obsh-ja-dyshon-ne-dobine-e-testeve-me-anti-trupa-per-koronavirus/60%Daily2020-04-18 09:54
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-france-ja-sa-viktimi-jane-shenuar-brenda-24-oreve/60%Daily2020-04-18 08:59
https://kosovapost.net/bondsteel-shpreh-ngushellime-per-familjen-e-punetorit-te-tyre-qe-vdiq-nga-koronavirus/60%Daily2020-04-18 08:48
https://kosovapost.net/trumpi-me-program-prej-19-miliarde-dollaresh-per-te-ndihmuar-fermeret/60%Daily2020-04-18 08:41
https://kosovapost.net/turqia-dergon-ndihma-mjekesore-ne-sanxhak-per-te-luftuar-koronavirusin/60%Daily2020-04-18 08:37
https://kosovapost.net/namazet-e-teravise-dhe-ai-i-bajramit-do-te-falen-ne-shtepi-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-18 08:30
https://kosovapost.net/trump-paralajmeron-shifra-enorme-te-vdekjeve-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-04-18 08:11
https://kosovapost.net/kosova-nje-prej-tre-vendeve-ku-shqiperia-shenoi-uljen-me-te-madhe-te-eksporteve/60%Daily2020-04-18 07:59
https://kosovapost.net/rama-njofton-per-masat-lehtesuese-qe-nisin-nga-neser/60%Daily2020-04-18 07:55
https://kosovapost.net/e-frikshme-kjo-eshte-shifra-e-viktimave-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-04-18 07:46
https://kosovapost.net/koronavirusi-paralajmerohet-mbyllja-e-bizneseve-dhe-rritja-e-nivelit-te-papunesise/60%Daily2020-04-18 07:42
https://kosovapost.net/irani-shpik-pajisjen-qe-zbulon-kush-eshte-i-infektuar-me-koronavirus-nga-100-metra-largesi-foto/60%Daily2020-04-18 07:36
https://kosovapost.net/hakeret-sulmojne-kompanite-qe-po-kerkojne-vaksinen-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-18 07:33
https://kosovapost.net/disa-nga-ngjarjet-qe-shenuan-historine-ne-bote/60%Daily2020-04-18 07:28
https://kosovapost.net/nisin-fluturimet-e-riatdhesimit-sot-me-italine-dhe-turqine-ja-procedura/60%Daily2020-04-18 07:15
https://kosovapost.net/liga-pergatitet-per-rifillimin-e-kampionatit-ne-spanje-ja-protokolli-qe-do-te-ndiqet/60%Daily2020-04-18 07:10
https://kosovapost.net/a-erdhi-sars-cov-2-nga-nje-laborator-kerkimor/60%Daily2020-04-18 07:04
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-ben-gati-hapesira-te-reja-ne-rast-se-mbushet-qkuk-ja-me-paciente/60%Daily2020-04-18 07:01
https://kosovapost.net/mbi-2-2-milione-njerez-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-04-18 06:58
https://kosovapost.net/dhjete-rregulla-te-arta-per-mbrojtjen-nga-kanceri-2/60%Daily2020-04-18 06:54
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-18 06:43
https://kosovapost.net/kryeredaktori-i-bild-shperthen-ndaj-presidentit-kinez-e-late-boten-ne-erresire-korona-eshte-fundi-juaj/60%Daily2020-04-18 06:37
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-2/60%Daily2020-04-18 06:30
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-i-qarkullimit-per-datat-18-20-prill/60%Daily2020-04-18 06:25
https://kosovapost.net/anulohet-udhezimi-administrativ-qe-detyron-studentet-te-marrin-certifikata-per-vazhdim-te-studimeve/60%Daily2020-04-17 22:18
https://kosovapost.net/baraliu-presidenti-te-prese-edhe-ca-qe-te-mos-e-shkele-kushtetuten/60%Daily2020-04-17 22:15
https://kosovapost.net/princi-william-rrefen-si-e-perjetoi-familja-mbreterore-infektimin-e-te-atit-me-covid-19/60%Daily2020-04-17 22:12
https://kosovapost.net/albin-kurti-tregon-per-raportet-me-shpend-ahmetin/60%Daily2020-04-17 22:08
https://kosovapost.net/a-shkruan-kosovo-metohija-ne-testet-e-serbise-pergjigjet-vitia/60%Daily2020-04-17 22:05
https://kosovapost.net/mbeshtetje-e-jashtezakonshme-per-albin-kurtin/60%Daily2020-04-17 21:57
https://kosovapost.net/480-persona-te-infektuar-ne-cfare-faze-te-koronavirusit-ndodhet-kosova-flet-ministri-vitia/60%Daily2020-04-17 21:52
https://kosovapost.net/arrestohen-2-kosovar-ne-holande-u-kapen-me-1459-kg-kokaine/60%Daily2020-04-17 21:37
https://kosovapost.net/qeveria-ne-detyre-mban-mbledhjen-e-radhes-merr-disa-vendime/60%Daily2020-04-17 21:33
https://kosovapost.net/kurti-e-mund-laan-in-qytetaret-i-dhene-91-per-qind-perkrahje-per-qeverine-e-ardhshme/60%Daily2020-04-17 21:48
https://kosovapost.net/a-ka-koalicion-vv-pdk-jep-pergjigjen-perfundimtare-albin-kurti/60%Daily2020-04-17 21:16
https://kosovapost.net/reagimi-i-kurtit-kur-i-leshojne-videon-derisa-thote-nuk-do-te-kete-anetare-te-bordeve-me-libreza-partiake/60%Daily2020-04-17 20:37
https://kosovapost.net/zyra-e-merkelit-u-pergjigjet-shoqatave-nga-diaspora-kerkon-nga-politikanet-ne-kosoves-kete-gje/60%Daily2020-04-17 20:34
https://kosovapost.net/63-shtetas-kosovare-nga-gjermania-sllovenia-e-kroacia-kthehen-ne-kosove/60%Daily2020-04-17 20:28
https://kosovapost.net/hashim-thaci-ia-dergoi-letren-e-katert-kjo-eshte-pergjigja-e-albin-kurtit/60%Daily2020-04-17 20:22
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-17 20:18
https://kosovapost.net/ja-sa-persona-jane-sheruar-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-17 20:12
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-tridhjete-e-nje-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-17 20:09
https://kosovapost.net/leter-publike-isa-mustafes/60%Daily2020-04-17 20:03
https://kosovapost.net/kryeministri-ne-detyre-albin-kurti-thyen-rekordin-per-shikueshmeri-online-ne-te-gjitha-trojet-shqiptare/60%Daily2020-04-17 19:52
https://kosovapost.net/kurti-per-here-te-pare-tregon-pse-po-tmerrohen-politikanet-e-tjere-nga-ai/60%Daily2020-04-17 19:44
https://kosovapost.net/kurti-kundershtaret-me-frikesohen-sepse-di-shume-per-korrupsionin-e-tyre/60%Daily2020-04-17 19:54
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shifra-e-parave-qe-jane-mbledhur-nga-diaspora-ne-luften-kunder-koronavirusin/60%Daily2020-04-17 19:28
https://kosovapost.net/kurti-ndonje-bord-mund-ta-shkarkojme-por-coronavirusin-nuk-mund-ta-shkarkojme/60%Daily2020-04-17 19:16
https://kosovapost.net/keshtu-i-arsyeton-kurti-1-mije-testet-e-ardhura-nga-serbia-per-koronavirus/60%Daily2020-04-17 19:14
https://kosovapost.net/paralajmeron-albin-kurti-diteve-ne-vijim-pritet-rritje-e-madhe-e-te-prekurve-me-koronavirus/60%Daily2020-04-17 19:11
https://kosovapost.net/tahiri-pranimi-i-donacioneve-nga-serbia-eshte-gabim-i-rende/60%Daily2020-04-17 19:04
https://kosovapost.net/ja-kush-nga-kabineti-qeveritar-iu-bashkua-kurtit-per-mbeshtetje-financiare-ne-luften-per-covid19/60%Daily2020-04-17 18:58
https://kosovapost.net/lekura-ne-karantine/60%Daily2020-04-17 18:53
https://kosovapost.net/kurti-telefonon-lajcakun-i-kerkon-ta-binde-serbine-qe-ta-braktis-idene-e-shkembimit-te-territoreve/60%Daily2020-04-17 18:40
https://kosovapost.net/turqia-ndihmon-shqiperine-dhuron-16-milione-dollare-grant-per-ushtrine-e-shqiperise/60%Daily2020-04-17 18:36
https://kosovapost.net/e-krahasoi-vetevendosjen-me-partine-e-hitlerit-pallaskes-i-reagon-qorrolli/60%Daily2020-04-17 18:26
https://kosovapost.net/ankohen-nga-kabineti-i-vjosa-osmanit-partite-po-e-bllokojne-qellimisht-projektligjin-per-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-04-17 18:17
https://kosovapost.net/gashi-ldk-ne-kerkim-te-emrit-per-kryeminister/60%Daily2020-04-17 18:08
https://kosovapost.net/tahiri-qeveria-ldk-aak-nisma-behet-ne-javen-e-pare-te-majit/60%Daily2020-04-17 17:56
https://kosovapost.net/thaci-per-here-te-katert-i-shkruan-kurtit-dergoma-emrin-e-mandatarit-pa-humbur-kohe/60%Daily2020-04-17 17:40
https://kosovapost.net/donika-kadaj-bujupi-viziton-dy-femijet-qe-ju-vdiq-nena-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-17 17:23
https://kosovapost.net/bordi-i-ri-i-trepces-zgjedh-ushtruesin-e-detyres-se-kryeshefit-te-ri/60%Daily2020-04-17 17:18
https://kosovapost.net/obsh-publikon-udhezimet-per-ramazanin-gjate-pandemise-covid-19-flet-edhe-per-agjerimin/60%Daily2020-04-17 17:10
https://kosovapost.net/shoqata-familja-dhe-shpresa-kerkon-nga-thaci-dhe-kreret-e-partive-politike-ta-obligojne-gjykaten-speciale-te-gjykoje-serbet-per-krimet-e-luftes/60%Daily2020-04-17 17:07
https://kosovapost.net/haxhiu-reagon-pasi-pdk-dorezon-ne-kushtetuese-vendimet-e-qeverise-per-kufizim-te-levizjes/60%Daily2020-04-17 17:02
https://kosovapost.net/viktima-e-12-te-e-covid-19-kishte-probleme-serioze-ne-mushkeri/60%Daily2020-04-17 16:51
https://kosovapost.net/hungaria-i-dhuron-shqiperise-100-mije-maska-dhe-5-mije-kostume-mbrojtese-mjekesore/60%Daily2020-04-17 16:44
https://kosovapost.net/mot-me-diell-per-kete-vikend/60%Daily2020-04-17 16:41
https://kosovapost.net/rama-fal-gjobat-dhe-kthen-patentat-nga-e-hena-do-te-ndeshkoheni-me-kodin-e-ri-penal/60%Daily2020-04-17 16:30
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-kemi-ne-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2020-04-17 16:27
https://kosovapost.net/rreth-1400-punetore-pa-letra-aplikojne-per-kompensim-te-pagave/60%Daily2020-04-17 16:12
https://kosovapost.net/serbi-shenohen-7-vdekje-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-04-17 16:09
https://kosovapost.net/shba-mbi-33-mije-te-vdekur-nga-covid-19/60%Daily2020-04-17 16:05
https://kosovapost.net/tre-viktima-dhe-36-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedoni/60%Daily2020-04-17 15:58
https://kosovapost.net/uefa-e-ka-nje-date-ja-kur-mund-te-luhet-finalja-e-champions-league/60%Daily2020-04-17 15:43
https://kosovapost.net/covid-19-vaksina-ne-shtator-universiteti-i-oksfordit-testet-ne-mes-te-majit/60%Daily2020-04-17 15:39
https://kosovapost.net/princesha-e-suedise-u-bashkohet-bluzave-te-bardha/60%Daily2020-04-17 15:37
https://kosovapost.net/anulohen-prenotimet-edhe-turizmi-ne-velipoje-merr-goditje-nga-covid-19/60%Daily2020-04-17 15:34
https://kosovapost.net/edhe-ky-deputet-i-vv-se-ndan-pagen-per-covid19/60%Daily2020-04-17 15:21
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vaktia-e-ramazanit-per-kosoven-ja-kur-nis-agjerimi/60%Daily2020-04-17 15:10
https://kosovapost.net/gati-400-mije-euro-jane-mbledhur-nga-diaspora-ne-konton-e-qeverise/60%Daily2020-04-17 15:06
https://kosovapost.net/pdk-i-con-ne-gjykate-kushtetuese-masat-kufizuese-te-qeverise/60%Daily2020-04-17 14:56
https://kosovapost.net/paralajmeron-obsh-10-milion-mund-te-preken-ne-afrike/60%Daily2020-04-17 14:26
https://kosovapost.net/zvogelohet-numri-i-punetoreve-qe-punojne-per-kampin-bondsteel-30-punonjes-te-infektuar/60%Daily2020-04-17 14:17
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-dhe-kabineti-i-saj-dhurojne-gjysmen-e-pages-per-luftimin-e-covid19/60%Daily2020-04-17 14:10
https://kosovapost.net/nisma-paralajmeron-padi-ndaj-atyre-qe-shpifin-per-limajn/60%Daily2020-04-17 13:58
https://kosovapost.net/konjufca-bisedon-me-ministrin-gjerman-ne-telefon-i-kerkoi-kete-gje-per-kosoven/60%Daily2020-04-17 13:48
https://kosovapost.net/edhe-nga-te-vdekurit-mund-te-infektoheni-me-covid-19/60%Daily2020-04-17 13:31
https://kosovapost.net/haskuka-nje-nder-kryetaret-e-pare-te-komunave-ne-kosove-qe-jep-pagen-per-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-17 14:00
https://kosovapost.net/do-del-puna-se-kosova-me-kushtetute-eshte-shpallur-prone-e-zhvatesve-te-bashkuar-proamerikane/60%Daily2020-04-17 13:12
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vajza-qe-zbuloj-koronavirusin/60%Daily2020-04-17 13:07
https://kosovapost.net/xhelal-svecla-i-pergjigjet-nismes-se-kurtit-dhuron-gjysmen-e-pages-se-tij-per-covid19/60%Daily2020-04-17 12:54
https://kosovapost.net/kurti-dhe-kjo-kryeministre-jane-te-vetmit-ne-bote-qe-dhuruan-nga-paga-e-tyre-per-shtetin-e-vet-ne-lufte-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-17 12:52
https://kosovapost.net/pse-sulmohet-vjosa-osmani-ne-stilin-serb-te-baton-haxhiut/60%Daily2020-04-17 12:38
https://kosovapost.net/nismes-se-kurtit-i-eshte-bashkuar-edhe-ky-zevendeskryeminister-dhuron-gjysmen-e-pages-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-17 12:25
https://kosovapost.net/70-vjecari-qe-nderroj-jete-ne-infektive-ishte-shofer-ne-kampin-bondsteel/60%Daily2020-04-17 12:12
https://kosovapost.net/tre-paciente-ne-gjendje-kritike-ne-mesin-e-tyre-edhe-nje-shtatzene/60%Daily2020-04-17 12:04
https://kosovapost.net/tre-gjinekologe-dhe-nje-mami-bejne-testin-dalin-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-04-17 11:50
https://kosovapost.net/edhe-deputeti-rrahmani-ndan-50-per-qind-te-pages-se-tij-per-luftimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-17 11:49
https://kosovapost.net/haxhiu-shfuqizon-vendimin-e-ish-ministres-hoxha-dokument/60%Daily2020-04-17 11:48
https://kosovapost.net/tika-vazhdon-te-ndihmoje-familjet-ne-nevoje-pas-prishtines-sot-ka-shperndau-pako-ushqimore-ne-prizren/60%Daily2020-04-17 11:25
https://kosovapost.net/edhe-kjo-deputete-e-vetevendosjes-ndan-50-per-qind-te-pages-per-luften-ndaj-covid-19/60%Daily2020-04-17 11:08
https://kosovapost.net/kurti-ia-kthen-letren-thacit-kurti-i-shkruan-leter-thacit-zgjedhje-pas-pandemise-mos-perdorni-standard-te-dyfishte/60%Daily2020-04-17 11:01
https://kosovapost.net/u-perfol-se-do-te-jete-kandidate-per-kryeminister-por-ja-cfare-thote-vete-skender-hyseni/60%Daily2020-04-17 10:50
https://kosovapost.net/ne-gjermani-shkon-mbi-4-000-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-04-17 10:36
https://kosovapost.net/a-do-luhet-ne-ataturk-finalja-e-champions-ne-29-gusht/60%Daily2020-04-17 10:27
https://kosovapost.net/si-behet-testi-per-koronavirus/60%Daily2020-04-17 10:22
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-paciente-shkon-ne-12-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-e-kosove/60%Daily2020-04-17 10:17
https://kosovapost.net/meta-bisede-telefonike-me-hashim-thacin-ja-per-cfare-diskutuan/60%Daily2020-04-17 10:08
https://kosovapost.net/bare-dhe-sadiku-kendojne-himin-e-shqiperise-perpara-lojtareve-te-malages-video/60%Daily2020-04-17 10:04
https://kosovapost.net/pa-ndihmen-e-shba-ve-kosova-smund-ta-luftoje-serbine-ne-politiken-e-jashtme/60%Daily2020-04-17 09:48
https://kosovapost.net/askush-si-gjermania-plani-perfekt-qe-po-mposht-koronavirusin/60%Daily2020-04-17 09:36
https://kosovapost.net/edhe-21-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-17 09:31
https://kosovapost.net/konfirmohen-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-04-17 09:28
https://kosovapost.net/nderron-jete-nga-koronavirusi-nje-shqiptar-ne-zvicer/60%Daily2020-04-17 09:17
https://kosovapost.net/a-po-bien-infeksionetne-europe-keto-jane-grafikat/60%Daily2020-04-17 09:43
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-prill/60%Daily2020-04-17 08:50
https://kosovapost.net/njerezit-tane-nuk-jane-derra-brukseli-ndalon-istalimin-e-rrjetit-5g/60%Daily2020-04-17 08:40
https://kosovapost.net/prince-harry-dhe-megan-dergojne-ushqime-dere-me-dere-video/60%Daily2020-04-17 08:35
https://kosovapost.net/rikthehet-koronavirusi-ne-podujeve-i-infektuari-eshte-punetor-shendetesor/60%Daily2020-04-17 08:32
https://kosovapost.net/gjuriq-thirrje-serbeve-te-kosoves-respektoni-vendimet-e-beogradit-rreth-luftes-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-04-17 09:03
https://kosovapost.net/shqiperia-me-1-1-miliard-euro-humbje-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-17 08:17
https://kosovapost.net/sulmuan-policet-arrestohen-tre-persona/60%Daily2020-04-17 08:13
https://kosovapost.net/dy-paciente-me-koronavirus-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-04-17 08:11
https://kosovapost.net/kosnett-politikaneve-te-kosoves-perqendrohuni-tek-faktet-jo-tek-fyerjet/60%Daily2020-04-17 08:07
https://kosovapost.net/kosova-eshte-nen-kujdes-te-vemendshem-amerikan-shba-nuk-e-hedh-poshte-kosoven/60%Daily2020-04-17 07:55
https://kosovapost.net/a-eshte-skender-hyseni-i-propozuari-per-kryeminister-flasin-nga-ldk-ja/60%Daily2020-04-17 07:50
https://kosovapost.net/gold-ag-per-meke-me-e-mira-qenka-te-jem-mysafiri-yt/60%Daily2020-04-17 07:57
https://kosovapost.net/trump-flet-per-planin-e-rihapjes-se-shba-se/60%Daily2020-04-17 07:38
https://kosovapost.net/pese-te-sheruar-nga-koronavirusi-sot-lirohen-ne-shtepi/60%Daily2020-04-17 07:31
https://kosovapost.net/mbi-33-mije-infeksione-te-reja-me-koronavirus-ne-shba/60%Daily2020-04-17 07:25
https://kosovapost.net/me-pak-te-arrestuarve-per-mosrespektim-te-masave-te-qeverise/60%Daily2020-04-17 07:22
https://kosovapost.net/theren-me-thike-dy-persona-ne-podujeve/60%Daily2020-04-17 07:16
https://kosovapost.net/konsullja-ia-shkeput-kontraten-zyrtarit-qe-ishte-ankuar-ndaj-saj/60%Daily2020-04-17 07:11
https://kosovapost.net/letra-ne-te-cilen-daciqi-nuk-ia-kontestoi-shtetesine-kosoves/60%Daily2020-04-17 07:07
https://kosovapost.net/57156-2/60%Daily2020-04-17 06:58
https://kosovapost.net/gerxhaliu-pas-koronavirusit-kosova-do-te-perballet-me-pandemi-ekonomike/60%Daily2020-04-17 06:52
https://kosovapost.net/mergata-mbeshtet-qeverine-kurti-jo-komplotistet-centrifugal-antikushtetues-e-antievropian/60%Daily2020-04-17 06:48
https://kosovapost.net/mbi-500-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-japoni/60%Daily2020-04-17 06:29
https://kosovapost.net/bulliqi-ldk-se-po-i-intereson-grabitja-e-pushtetit/60%Daily2020-04-17 06:24
https://kosovapost.net/moti/60%Daily2020-04-17 06:19
https://kosovapost.net/njeri-nga-te-infektuar-me-koronavirus-ne-viti-eshte-postier/60%Daily2020-04-16 22:29
https://kosovapost.net/fp-trump-po-nxit-kaosin-ne-kosove-ne-kohen-me-te-keqe-te-mundshme/60%Daily2020-04-16 22:25
https://kosovapost.net/kosovari-qe-u-emerua-drejtor-te-grasshoppers-rrefen-planet-e-tij-te-klubi-zviceran/60%Daily2020-04-16 22:19
https://kosovapost.net/gjashte-raste-te-reja-me-covid-19-ne-suhareke-dy-prej-tyre-police/60%Daily2020-04-16 22:11
https://kosovapost.net/rama-flet-per-skenarin-e-hapjes-se-shqiperise-pas-nje-muaji-ne-karantine/60%Daily2020-04-17 00:40
https://kosovapost.net/vdiq-nga-koronavirusi-ne-novi-pazar-varroset-ne-gjakove/60%Daily2020-04-16 22:01
https://kosovapost.net/macron-urdheron-testimin-e-ilacit-kontrovers-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-16 21:56
https://kosovapost.net/tahiri-kurti-i-ka-dy-rruge-ta-coje-emrin-e-mandatarit-ose-te-terhiqet/60%Daily2020-04-17 00:41
https://kosovapost.net/dy-police-nga-suhareka-me-koronavirus/60%Daily2020-04-16 21:43
https://kosovapost.net/vitia-e-konfirmon-se-ka-folur-ne-telefon-me-homologun-e-tij-nga-serbia/60%Daily2020-04-16 21:28
https://kosovapost.net/foreign-policy-trump-po-nxit-kaosin-ne-kosove-ne-kohen-me-te-keqe-te-mundshme/60%Daily2020-04-16 21:25
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-26-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-16 21:21
https://kosovapost.net/edhe-nje-tjeter-deputet-i-vv-se-jep-50-per-qind-te-pages-per-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-04-16 21:15
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundi-edhe-njezet-e-gjashte-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-16 21:14
https://kosovapost.net/adriana-shprehet-e-revoltuar-jetojme-te-harruar-dhe-kur-vdesim-na-ktheni-ne-legjenda/60%Daily2020-04-16 21:07
https://kosovapost.net/kmdlnj-kerkon-hetimin-e-rastit-te-vdekjes-se-te-burgosurit-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2020-04-16 20:58
https://kosovapost.net/vdes-nje-i-burgosur-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-04-16 20:54
https://kosovapost.net/covid-19-pas-kryeministrit-kurti-edhe-nje-deputet-i-vv-se-dhuron-gjysmen-e-pages/60%Daily2020-04-16 20:47
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-prizreni-sherohet-nje-person-nga-koronavirusi-pa-shkuar-ne-spital/60%Daily2020-04-16 20:37
https://kosovapost.net/vajza-e-el-chapos-mban-maske-koronavirusi-me-ftyren-e-te-atit-ajo-shperndau-ndihma-per-te-varferit-e-meksikes/60%Daily2020-04-16 20:33
https://kosovapost.net/vdes-aktori-i-dashur-amerikan-ne-moshen-81-vjecare/60%Daily2020-04-16 20:22
https://kosovapost.net/haradinaj-i-reagon-pacollit-per-deklaraten-e-saj-ndaj-nenes-se-tij/60%Daily2020-04-16 20:16
https://kosovapost.net/luan-rama-mos-e-fyej-varferine/60%Daily2020-04-16 20:07
https://kosovapost.net/me-ne-fund-parlamenti-ne-suedi-miraton-ligjin-i-cili-i-jep-qeverise-kompetencat-per-masat-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-16 20:04
https://kosovapost.net/trump-i-bllokoi-fondet-merkel-del-ne-mbrotje-te-obsh-se/60%Daily2020-04-16 19:54
https://kosovapost.net/paralajmeruam-boten-me-5-janar-obsh-i-pergjigjet-akuzave-ne-lidhje-me-shperthimin-e-covid-19/60%Daily2020-04-16 19:52
https://kosovapost.net/termeti-ne-itali-u-ndje-ne-5-shtete/60%Daily2020-04-16 19:48
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vv-se-boiken-abazi-i-reagon-beke-berishes-tregon-se-ciles-deputete-te-aak-se-ia-kishte-shkruar-fjalimet/60%Daily2020-04-16 19:39
https://kosovapost.net/donika-gervalla-del-kunder-arben-gashit-tregon-si-i-njohu-perlat-reformatore-ja-nga-kush-po-i-vjen-vdekja-ldk-se/60%Daily2020-04-16 19:34
https://kosovapost.net/gazetari-britanik-zbulon-detaje-tregon-se-cfare-perfshihej-ne-diskutimet-per-shkembimin-territorial/60%Daily2020-04-16 19:30
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-vushtria-te-gjitha-testet-e-kryera-sot-per-covid-19-dalin-negative/60%Daily2020-04-16 19:26
https://kosovapost.net/vazhdon-perplasja-deputetja-e-vv-se-i-reagon-mustafes-mos-derdh-lote-krokodili/60%Daily2020-04-16 19:20
https://kosovapost.net/njihuni-me-ishullin-e-korones/60%Daily2020-04-16 19:12
https://kosovapost.net/fsk-me-plan-te-gatshem-operativ-rreth-situates-se-koronavirusit/60%Daily2020-04-16 19:08
https://kosovapost.net/rritje-e-frikshme-e-popullaritetit-te-albin-kurtit-dhe-vetevendosjes-ne-kosove/60%Daily2020-04-16 18:56
https://kosovapost.net/guterres-vetem-nje-vaksine-kunder-covid-19-do-ta-rikthente-boten-ne-normalitet/60%Daily2020-04-16 18:53
https://kosovapost.net/france-afro-18-mije-te-vdekur-nga-covid-19/60%Daily2020-04-16 18:47
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-shifren-me-te-larte-ditore-te-viktimave-nga-covid-19/60%Daily2020-04-16 18:39
https://kosovapost.net/e-dyta-me-e-prekura-ne-ballkan-ja-sa-viktima-shenon-serbia-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-16 18:34
https://kosovapost.net/nigeri-policia-ekzekuton-18-persona-per-te-vene-ne-zbatim-masat-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-16 18:24
https://kosovapost.net/arban-abrashi-pse-te-mos-jete-edhe-njehere-kryeminister-isa-mustafa/60%Daily2020-04-16 18:19
https://kosovapost.net/porosia-e-radhes-e-cun-lajcit-per-albin-kurtin/60%Daily2020-04-16 18:12
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-ngushellon-familjen-e-violeta-rexhepagiqi/60%Daily2020-04-16 18:06
https://kosovapost.net/angela-merkel-dhe-matematika-e-infeksioneve-shpjegimi-i-saj-eshte-perfekt/60%Daily2020-04-16 17:39
https://kosovapost.net/ministri-vitia-ka-komunikuar-me-video-me-homologun-e-tij-nga-serbia-ambasadoret-amerikane-tregojne-detaje/60%Daily2020-04-16 17:32
https://kosovapost.net/668-detare-e-pilote-te-infektuar-me-koronavirus-deri-tani-ne-aeroplanmbajtesen-franceze/60%Daily2020-04-16 17:12
https://kosovapost.net/kim-jong-un-nuk-mori-pjese-ne-ceremonine-e-dites-se-diellit-mediat-britanike-mund-te-jete-i-infektuar-koronavirusin/60%Daily2020-04-16 17:09
https://kosovapost.net/kurti-perkujton-ish-rektorin-statovci-thote-se-ishte-shembull-se-si-ndertohet-shoqeria-dhe-shteti/60%Daily2020-04-16 17:06
https://kosovapost.net/rrefehet-toverlani-si-me-kerkoi-gjici-qe-te-dilja-kampion-12-pike-larg-skenderbeut/60%Daily2020-04-16 17:01
https://kosovapost.net/qeverise-kurti-i-vjen-ndihme-urgjente-nga-zvicra/60%Daily2020-04-16 16:50
https://kosovapost.net/keshtu-fliste-isa-mustafa-dikur-per-ramush-haradinajn/60%Daily2020-04-16 16:42
https://kosovapost.net/veseli-te-behen-sa-me-shume-teste-qe-te-shkurtojme-kohen-e-karantines-e-te-riveme-ne-levizje-ekonomine/60%Daily2020-04-16 16:35
https://kosovapost.net/kurti-ne-suhareke-e-shtime-sukseset-nuk-duhet-te-na-relaksojne-vetem-me-disipline-maksimale-fitojme/60%Daily2020-04-16 16:19
https://kosovapost.net/mbi-23-mije-punetore-kerkojne-te-perfitojne-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-04-16 16:15
https://kosovapost.net/bislimi-tregon-se-321-mije-e-663-euro-u-dhuruan-nga-diaspora/60%Daily2020-04-16 16:00
https://kosovapost.net/gjermanet-kane-te-drejte-te-protestojne-gjate-kohes-se-pandemise-vendosi-gjykata-kushtetuese/60%Daily2020-04-16 15:32
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-deshton-ti-coje-perpara-projektligjet-lidhur-me-pandemine/60%Daily2020-04-16 15:28
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-vdes-nje-71-vjecare-ne-kliniken-infektive-dy-viktima-brenda-dites-ne-kosove/60%Daily2020-04-16 15:26
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-shkon-ne-mbi-1-mije-numri-i-rasteve-me-covid-19-gjithsej-46-te-vdekur/60%Daily2020-04-16 15:15
https://kosovapost.net/kurti-dhuron-gjysmen-e-pages-per-menaxhimin-e-situates-me-covid-19/60%Daily2020-04-16 15:12
https://kosovapost.net/selimi-tregon-pse-e-leshuan-mbledhjen-e-kryesise-ldk-e-pdk/60%Daily2020-04-16 14:58
https://kosovapost.net/%e2%80%8bxhafer-tahiri-i-del-ne-mbeshtetje-vjosa-osmanit-ajo-eshte-nje-prej-vlerave-te-ldk-se/60%Daily2020-04-16 14:51
https://kosovapost.net/rasti-i-pare-me-covid-19-nga-kamenica-edhe-ne-testin-qe-iu-be-dje-ka-dale-pozitiv/60%Daily2020-04-16 14:45
https://kosovapost.net/shba-vetem-dje-ka-patur-4500-vdekje-te-gjithe-guvernatoret-jane-kunder-presidentit-trump/60%Daily2020-04-16 14:40
https://kosovapost.net/a-i-duhen-kosoves-me-shume-teste-per-covid-19/60%Daily2020-04-16 14:32
https://kosovapost.net/be-i-heq-kete-kufizim-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-04-16 14:28
https://kosovapost.net/zvicra-shpalli-hapat-e-daljes-te-parat-hapen-floktoret-dhe-dyqanet-e-luleve/60%Daily2020-04-16 14:19
https://kosovapost.net/mustafa-ata-me-gjuajten-gaz-lotsjelles-dhe-sprej-syve-per-sherimin-tim-si-kam-pyetur-ata/60%Daily2020-04-16 14:10
https://kosovapost.net/fsk-nuk-i-merr-parate-qe-qeveria-ndau-per-ushtaret-i-dhuron-per-nevoja-tjera/60%Daily2020-04-16 13:53
https://kosovapost.net/reagon-familja-e-viktimes-jane-te-renda-dhe-te-papranueshme-deklaratat-e-shpend-ahmetit/60%Daily2020-04-16 13:43
https://kosovapost.net/koronavirusi-ramazani-vjen-pa-namazin-e-teravive-agjerimi-forcon-sistemin-imunitar/60%Daily2020-04-16 13:18
https://kosovapost.net/meptinis-shkarkimi-i-kryeshefit-te-trepces-vendim-i-pavarur-i-bordit/60%Daily2020-04-16 13:08
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-violeta-rexhepagiqit/60%Daily2020-04-16 12:56
https://kosovapost.net/kimete-berisha-dil-ti-avdullah-pse-spo-del-me-shfrytezu-te-drejten-demokratike-mu-tarahene-i-lire/60%Daily2020-04-16 12:51
https://kosovapost.net/mysafire-ne-kohe-te-pandemise-3-ferizajas-dyshohet-se-infektuan-gjate-vizites-ne-topanice-te-kamenices/60%Daily2020-04-16 12:21
https://kosovapost.net/masat-speciale-per-te-nisur-sezonin-ne-seria-a/60%Daily2020-04-16 12:03
https://kosovapost.net/sfida-maqedoni-kosove-ne-vitin-2021/60%Daily2020-04-16 11:42
https://kosovapost.net/kreu-i-qeverise-se-pajtimit-kombetar-te-libise-sfidon-pucistin-hafter/60%Daily2020-04-16 11:32
https://kosovapost.net/u-kritikua-ashper-per-deklaraten-e-dhene-mbreme-reagon-serish-fitore-pacolli/60%Daily2020-04-16 11:28
https://kosovapost.net/pacientja-nga-peja-qe-humbi-betejen-me-covid19-kishte-edhe-probleme-tjera/60%Daily2020-04-16 11:22
https://kosovapost.net/g20-miraton-pezullimin-e-borxhit-per-vendet-e-varfra-mes-covid-19/60%Daily2020-04-16 11:09
https://kosovapost.net/epidemiologu-britanik-distanca-sociale-te-mbahet-derisa-te-jete-gati-vaksina-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-16 11:04
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-vdes-edhe-nje-paciente-shkon-ne-10-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-04-16 10:56
https://kosovapost.net/kurti-i-shqetesuar-per-rritjen-e-dhunes-ne-familje-ne-kohen-e-pandemise-ka-nje-porosi-per-te-gjithe-video/60%Daily2020-04-16 11:13
https://kosovapost.net/thaci-ne-diten-e-eksodit-serbia-i-ka-lartesuar-fajtoret-drejtesia-nderkombetare-ka-heshtur/60%Daily2020-04-16 10:46
https://kosovapost.net/be-ja-duhet-te-mesoje-nga-pandemia-per-te-krijuar-nje-sistem-qeverises-me-elastik/60%Daily2020-04-16 10:36
https://kosovapost.net/haxhiu-permes-video-mesazhit-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-qytetaret-video/60%Daily2020-04-16 10:26
https://kosovapost.net/prishtine-tika-shperndan-ndihma-per-familjet-ne-nevoje-per-shkak-te-covid-19-foto/60%Daily2020-04-16 10:10
https://kosovapost.net/ndjekje-si-neper-filma-nuk-i-bindet-urdhrit-per-ndalje-por-ja-siperfundoi/60%Daily2020-04-16 10:30
https://kosovapost.net/po-te-mos-binte-qeveria-ndihmat-nga-mergata-do-te-ishin-edhe-me-te-medha/60%Daily2020-04-16 09:51
https://kosovapost.net/edhe-dy-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-mal-te-zi-jane-nga-ulqini/60%Daily2020-04-16 09:41
https://kosovapost.net/kina-i-kthen-pergjigje-shba-se-nese-koronavirusi-rrjedhi-nga-nje-laborator/60%Daily2020-04-16 09:30
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-gazetarja-e-njohur-violeta-rexhepagiqi/60%Daily2020-04-16 09:26
https://kosovapost.net/nuk-vepruan-respektuan-dispozitat-shendetesore-gjate-epidemise-arrestohen-30-persona/60%Daily2020-04-16 09:22
https://kosovapost.net/shkon-ne-518-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-16 09:16
https://kosovapost.net/koronavirusi-perhapet-ne-aeroplanmbajtesin-francez-rreth-700-te-infektuar/60%Daily2020-04-16 09:13
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-merkel-pas-vendimit-me-kryeministrat-e-landeve-cfare-nuk-do-lejohet/60%Daily2020-04-16 09:03
https://kosovapost.net/keshilltarja-e-trumpit-ky-nuk-eshte-1-virus-covid-19-ka-edhe-18-koronaviruse-te-tjera/60%Daily2020-04-16 08:57
https://kosovapost.net/gjermani-mbi-300-vdekje-ne-24-ore-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-16 08:46
https://kosovapost.net/bytyci-bijte-e-deshmoreve-duhet-te-ngrihen-kunder-thacit-dhe-mustafes/60%Daily2020-04-16 08:41
https://kosovapost.net/deputeti-berisha-leter-ambasadave-ndihmojeni-komunitetin-egjiptian/60%Daily2020-04-16 08:34
https://kosovapost.net/pacienti-zero-doli-nga-laboratori-kinez-shba-nis-hetimet/60%Daily2020-04-16 08:25
https://kosovapost.net/foshnja-29-diteshe-behet-viktimat-me-e-re-ne-bote-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-16 08:20
https://kosovapost.net/ne-nje-lokal-ndalohen-13-persona-ne-malisheve/60%Daily2020-04-16 08:14
https://kosovapost.net/kurti-shkon-kembe-ne-qeveri-video/60%Daily2020-04-16 08:03
https://kosovapost.net/haradinaj-perkujton-renien-heroike-te-vellait-shkelzenit-dhe-betejen-e-maznikut/60%Daily2020-04-16 07:41
https://kosovapost.net/63-paciente-me-koronavirus-te-shtrire-ne-infektive-kater-prej-tyre-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-16 07:32
https://kosovapost.net/diplomati-gjerman-ruge-rithekson-domosdoshmerine-per-qasje-te-balansuar-te-shba-se-karshi-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-04-16 07:27
https://kosovapost.net/ultimatumi-i-thacit-drejt-kurtit-konsiderohet-tejkalim-i-mandatit-kushtetues/60%Daily2020-04-16 07:18
https://kosovapost.net/pas-nje-muaji-mblidhet-sot-kuvendi-i-shqiperise/60%Daily2020-04-16 07:09
https://kosovapost.net/presidenti-amerikan-koronavirusi-ka-arritur-pikun-ne-shba/60%Daily2020-04-16 07:07
https://kosovapost.net/prishtina-ne-karantine-si-eshte-gjendja-epidemike-flet-kryetari-ahmeti/60%Daily2020-04-16 07:11
https://kosovapost.net/eksperti-i-obsh-europa-dhe-shba-mund-te-goditen-nga-4-vale-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-16 06:58
https://kosovapost.net/ne-gjithe-boten-nga-koronavirusi-deri-me-tani-kane-vdekur-137-mije-persona/60%Daily2020-04-16 06:54
https://kosovapost.net/nuk-po-luan-futboll-ronaldo-fillon-studimet-ne-portugali-foto/60%Daily2020-04-16 06:49
https://kosovapost.net/e-frikshme-arrin-ne-2600-numri-i-te-vdekur-per-24-ore-ne-shba-nga-covid-19/60%Daily2020-04-16 06:43
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vite-nga-renia-e-shkelzen-haradinajt/60%Daily2020-04-16 06:39
https://kosovapost.net/tika-e-turqise-sot-shperndane-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje-ne-prishtine/60%Daily2020-04-16 06:33
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vite-nga-eksodi-i-shqiptareve-nga-kosova/60%Daily2020-04-16 06:13
https://kosovapost.net/moti-sot-63/60%Daily2020-04-16 06:06
https://kosovapost.net/drejtori-i-semundjeve-infektive-ne-itali-serie-a-mund-te-rikthehet-per-nje-muaj/60%Daily2020-04-16 00:25
https://kosovapost.net/keto-jane-fitoret-me-te-larta-te-regjistruara-ne-futbollin-kosovar-ne-sezonet-e-fundit/60%Daily2020-04-16 00:08
https://kosovapost.net/a-mund-te-jete-kjo-zgjidhja-per-plazhin-e-ketij-viti-ne-menyre-qe-te-ruhet-distancimi-social-foto/60%Daily2020-04-15 22:26
https://kosovapost.net/aliu-ne-ferizaj-nje-rasti-te-ri-me-covid-19-nuk-i-dihet-burimi-infeksionit/60%Daily2020-04-15 22:20
https://kosovapost.net/sfecla-flet-per-situaten-e-sigurise-pas-dites-se-pare-me-masat-e-reja-te-qarkullimit/60%Daily2020-04-16 07:57
https://kosovapost.net/e-cuditshme-nje-qytetar-nga-malisheva-i-revoltuar-nga-masat-e-qeverise-ben-kete-gje-te-pa-pritur/60%Daily2020-04-15 22:14
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-pdk-se-vv-ja-i-ka-prishur-relacionet-me-te-gjitha-partite-dhe-eshte-tallur-me-grenellin/60%Daily2020-04-15 22:05
https://kosovapost.net/si-duket-toka-para-dhe-pas-koronavirusit/60%Daily2020-04-15 21:53
https://kosovapost.net/bebe-rexha-tregon-si-ia-mesoi-i-ati-makinen-madje-paska-ngrene-nje-shpulle/60%Daily2020-04-15 21:47
https://kosovapost.net/koronavirusi-mund-ti-ktheje-minjte-ne-kanibale-agresive-dhe-te-zgjuar/60%Daily2020-04-15 21:40
https://kosovapost.net/limaj-mua-me-jane-bere-tri-vetingje-do-te-doja-ti-shoh-edhe-tjerve-tu-beheshin/60%Daily2020-04-15 21:35
https://kosovapost.net/svecla-policet-jane-duke-punuar-me-orar-12-oresh/60%Daily2020-04-15 21:29
https://kosovapost.net/ramosaj-e-mohon-se-ka-nje-rast-me-koronavirus-ne-decan/60%Daily2020-04-15 21:17
https://kosovapost.net/si-mund-te-bejme-plazh-ne-kohe-koronavirusi-gjendet-zgjidhja/60%Daily2020-04-15 21:08
https://kosovapost.net/meghan-e-harry-dhurojne-te-ardhurat-e-marteses-mbreterore-per-familjet-ne-nevoje/60%Daily2020-04-15 21:04
https://kosovapost.net/karantina-shkakton-trafik-ne-faqet-imorale-tfaqezive-edi-rama-jep-urdher-qe-te-mbyllen/60%Daily2020-04-15 20:58
https://kosovapost.net/edhe-warren-mbeshtet-ish-rivalin-biden-ne-garen-presidenciale/60%Daily2020-04-15 20:53
https://kosovapost.net/danimarka-vendi-i-pare-evropian-qe-hap-dyert-e-shkollave/60%Daily2020-04-15 20:42
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-36-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-15 20:31
https://kosovapost.net/gashi-godet-forte-vjosa-osmanin-nese-nuk-do-te-ishte-bartese-e-listes-ndoshta-ldk-do-te-kishte-me-shume-vota/60%Daily2020-04-15 20:26
https://kosovapost.net/sa-persona-jane-sheruar-nga-covid-19-ne-kosove-ne-diten-e-sotme/60%Daily2020-04-15 20:23
https://kosovapost.net/lajm-i-funditdridhjet-e-gjashte-raste-pozitive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-15 20:20
https://kosovapost.net/gashi-ndalja-e-mikrofonit-eshte-veprim-i-padrejte-nga-vjosa-osmani/60%Daily2020-04-15 19:58
https://kosovapost.net/nje-grua-shtatzene-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-04-15 19:42
https://kosovapost.net/lugina-kerkon-ndihmen-e-kosoves-per-perballjen-me-covid-19/60%Daily2020-04-15 19:33
https://kosovapost.net/drejtori-i-policise-shprehet-i-kenaqur-me-sjelljen-e-qytetareve/60%Daily2020-04-15 19:29
https://kosovapost.net/a-do-ti-bashkohet-halil-kastrati-ndonje-partie-politike-ne-kosove/60%Daily2020-04-15 19:20
https://kosovapost.net/1-mije-e-438-te-vdekur-nga-koronavirusi-brenda-24-oreve-ne-france/60%Daily2020-04-15 19:17
https://kosovapost.net/vetevendosje-kercenon-haptas-presidentin-thaci-pa-vv-ne-nuk-mund-te-kete-qeveri/60%Daily2020-04-15 19:11
https://kosovapost.net/bashkeshorti-i-vjosa-osmanit-shpjegon-arsyet-se-pse-iu-nderpre-mikrofoni-driton-selmanajt/60%Daily2020-04-15 19:07
https://kosovapost.net/turqi-115-te-vdekur-gjate-24-oreve-te-fundit-nga-covid-19-gjithsej-1-518/60%Daily2020-04-15 18:52
https://kosovapost.net/merkel-e-prere-distance-1-5-metra-ose-denim-20-mije-euro-ja-sa-do-te-mbeten-ne-fuqi-kufizimet/60%Daily2020-04-15 18:46
https://kosovapost.net/ldk-ende-nuk-ka-nisur-negociatat-me-aakne-dhe-nismen-edhe-pse-ka-interesim-per-bashkeqeverisje/60%Daily2020-04-15 18:38
https://kosovapost.net/vitia-ka-falenderuar-qytetaret-per-bashkepunim-te-cilet-po-qendrojne-ne-shtepite-e-tyre/60%Daily2020-04-15 18:33
https://kosovapost.net/ikshpk-thirrje-qytetareve-mos-qendroni-grumbuj-as-ne-oborret-e-juaja/60%Daily2020-04-15 18:25
https://kosovapost.net/manxhuka-tregon-sa-kontrubuan-deri-tani-bashkatdhetaret/60%Daily2020-04-15 18:18
https://kosovapost.net/osmani-procedon-nismen-legjislative-per-projektligjin-per-parandalimin-dhe-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-04-15 18:05
https://kosovapost.net/burri-i-albulena-haxhiut-paralajmeron-thacin-ldk-ne-aak-ne-e-nisma-n-ja-cfare-thote-per-destabilizim-te-gjendjes-ne-vend/60%Daily2020-04-15 17:53
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-ambasadorin-abbott-diskutojne-rreth-masave-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-15 17:45
https://kosovapost.net/daciq-serbia-e-sheh-presidentin-trump-partner-kyc-ne-procesin-e-arritjes-se-marreveshjes-me-kosoven/60%Daily2020-04-15 17:41
https://kosovapost.net/arrestohet-mjeku-nga-gjilani-pasi-pretendoi-se-ka-gjetur-ilacin-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-15 17:29
https://kosovapost.net/shifra-te-tmerrshme-te-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-04-15 17:10
https://kosovapost.net/gjuriq-iu-ben-thirrje-serbeve-te-kosoves-qe-te-respektojne-masat-e-beogradit-edhe-per-pashke/60%Daily2020-04-15 17:07
https://kosovapost.net/bajqinovci-qeverine-e-rrezuan-pas-zbatimit-te-ligjeve-antimafia/60%Daily2020-04-15 17:02
https://kosovapost.net/rudi-vata-djali-im-shume-i-talentuar-por-ne-shqiperi-nuk-jane-njerezit-e-duhur-ne-futboll/60%Daily2020-04-15 16:58
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-italia-ulet-numri-i-viktimave-nga-covid19/60%Daily2020-04-15 16:26
https://kosovapost.net/policia-ka-kete-lutje-per-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2020-04-15 15:58
https://kosovapost.net/pritet-testimi-i-5-familjareve-te-infermieres-se-prekur-ne-kline/60%Daily2020-04-15 15:38
https://kosovapost.net/hapet-qendra-e-thirrjeve-per-qytetaret-qe-kane-ankth-dhe-frike-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-15 15:26
https://kosovapost.net/thaci-eshte-duke-devijuar-kushtetuten-nuk-i-respekton-zgjedhjet-e-parakohshme-parlamentare/60%Daily2020-04-15 15:17
https://kosovapost.net/kandidati-per-president-obama-mbeshtet-zyrtarisht-biden/60%Daily2020-04-15 15:03
https://kosovapost.net/pershkrimi-mahnites-ne-e-konvertuam-dollarin-ne-leter-higjienike-jemi-ne-piken-e-nje-renie-drastike/60%Daily2020-04-15 14:40
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-poston-nga-sheshi-i-zbrazet-prishtine-sta-kemi-dite-vleren/60%Daily2020-04-15 14:26
https://kosovapost.net/lajme-jo-te-mira-nga-britania-801-viktima-nga-covid19-per-24-ore/60%Daily2020-04-15 14:18
https://kosovapost.net/qeveria-e-re-po-krijohet-mbi-idene-qe-brenda-14-muajsh-te-mbyllet-marreveshja-me-serbine/60%Daily2020-04-15 14:02
https://kosovapost.net/letrat-e-dehura-te-hashim-thacit/60%Daily2020-04-15 13:52
https://kosovapost.net/thaci-takon-institucionet-e-drejtesise-mungon-albulena-haxhiu/60%Daily2020-04-15 13:43
https://kosovapost.net/qytetaret-po-i-zbatojne-masat-e-reja-te-kufizimit-te-levizjes/60%Daily2020-04-15 13:38
https://kosovapost.net/ne-maqedoni-nje-i-vdekur-12-te-sheruar-dhe-66-raste-te-reja/60%Daily2020-04-15 13:25
https://kosovapost.net/ne-varrimin-e-69-vjecarit-nga-suhareka-do-te-jene-prezent-vetem-dy-persona/60%Daily2020-04-15 13:10
https://kosovapost.net/thaci-takon-ambasadoret-te-quint-it-dhe-be-se-cfare-biseduan/60%Daily2020-04-15 13:06
https://kosovapost.net/masa-rigoroze-ne-bondsteel/60%Daily2020-04-15 12:33
https://kosovapost.net/tre-paciente-te-sheruar-nga-coronavirusi-lirohen-nga-infektiva-tre-te-tjere-ne-mjekim-intenziv/60%Daily2020-04-15 12:28
https://kosovapost.net/ne-etiopi-1-milion-njerez-perballen-me-urine-per-shkak-te-pushtimit-te-karkalecave/60%Daily2020-04-15 12:20
https://kosovapost.net/obsh-per-koronavirusin-evropa-nuk-ka-arritur-ende-kulmin/60%Daily2020-04-15 12:16
https://kosovapost.net/spanja-denon-sulmet-me-arme-kimike-ne-siri/60%Daily2020-04-15 12:13
https://kosovapost.net/gjermania-kritikon-vendimin-e-trumpit-investimi-me-i-mire-eshte-forcimi-i-obsh-se/60%Daily2020-04-15 12:08
https://kosovapost.net/bill-gates-i-reagon-trampit-per-obsh-ne/60%Daily2020-04-15 11:58
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-reja-mund-ta-pastrojne-kuvendin-nga-injorantet/60%Daily2020-04-15 11:54
https://kosovapost.net/kurti-viziton-obiliqin-i-kerkohet-qe-vendimet-ti-marre-ne-koordinim-me-komunat/60%Daily2020-04-15 11:40
https://kosovapost.net/lufta-me-koronavirusin-gjermania-del-me-nje-propozim-i-ri/60%Daily2020-04-15 11:37
https://kosovapost.net/latifi-qeveria-nen-drejtimin-e-ldk-se-behet-per-administrimin-e-marreveshjes-finale-kosove-serbi/60%Daily2020-04-15 11:20
https://kosovapost.net/perkujtim-deshmorit-te-kombit-jusuf-pollomi/60%Daily2020-04-15 11:13
https://kosovapost.net/kurti-pergezon-te-rinjte-kreativ-kosovare-e-kthyen-shqetesimin-ne-shprese-e-friken-ne-fuqi/60%Daily2020-04-15 11:06
https://kosovapost.net/thaci-i-dergon-letren-e-trete-kurtit-i-kerkon-prere-emrin-e-mandatarit/60%Daily2020-04-15 10:54
https://kosovapost.net/mbi-2-milione-raste-me-koronavirus-ne-gjithe-boten/60%Daily2020-04-15 10:47
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-kreret-e-institucioneve-te-drejtesise-ja-per-cfare-diskutuan/60%Daily2020-04-15 10:35
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-te-ndiqen-udhezimet-e-qeverise-per-te-parandaluar-perhapjen-e-virusit/60%Daily2020-04-15 10:26
https://kosovapost.net/kompania-turkish-airlines-ndalon-fluturimet-nderkombetare-deri-me-20-maj/60%Daily2020-04-15 10:22
https://kosovapost.net/agjerimi-nuk-ndikon-negativisht-ne-imunitet-por-vetem-sa-e-forcon-ate/60%Daily2020-04-15 10:16
https://kosovapost.net/kerkesa-enorme-per-certifikatat-e-te-punesuarve-bllokohet-sistemi/60%Daily2020-04-15 10:03
https://kosovapost.net/pretendimet-se-covid-19-eshte-prodhuar-ne-laborator-flet-shefi-i-ushtrise-amerikane-mark-milley/60%Daily2020-04-15 09:59
https://kosovapost.net/shkon-ne-25-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-15 09:53
https://kosovapost.net/guterres-del-kunder-trampit-mbrone-obsh-ne/60%Daily2020-04-15 09:44
https://kosovapost.net/nuk-zbatuan-masat-e-levizjes-arrestohen-70-persona/60%Daily2020-04-15 09:40
https://kosovapost.net/ne-veri-nis-zbatimi-i-masave-te-reja-te-qeverise-rakiqi-jep-detaje/60%Daily2020-04-15 09:26
https://kosovapost.net/deputeti-suedez-ia-dhuron-kosoves-200-euro-per-ta-luftuar-koronavirusin/60%Daily2020-04-15 09:21
https://kosovapost.net/kryediplomati-gjerman-thote-se-obsh-ja-duhet-te-financohet/60%Daily2020-04-15 09:16
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshurari-per-vjedhje/60%Daily2020-04-15 09:09
https://kosovapost.net/dergohet-pa-shenja-jete-nje-grua-ne-spitalin-e-prizrenit/60%Daily2020-04-15 09:09
https://kosovapost.net/bytyci-isa-mustafa-vijon-ta-sherbeje-hashim-thacin-ne-kesi-kohe-te-rrezikshme/60%Daily2020-04-15 08:52
https://kosovapost.net/biznesmeni-i-njohur-mbeshtete-fuqishem-vjosa-osmanin-ja-cfare-thote/60%Daily2020-04-15 08:40
https://kosovapost.net/u-pushua-nga-puna-per-shkak-te-koronavirusit-20-vjecari-fiton-3-milione-dollare-ne-nje-lotari/60%Daily2020-04-15 09:03
https://kosovapost.net/britaniku-qe-luftoi-ne-koshare-i-del-ne-mbrojtje-dhe-lavderon-albin-kurtit/60%Daily2020-04-15 08:42
https://kosovapost.net/per-pandemite-globale-nuk-ka-zgjidhje-nacionale/60%Daily2020-04-15 08:09
https://kosovapost.net/bashkepunimi-kosove-serbi-palmer-e-quan-trimerues/60%Daily2020-04-15 08:05
https://kosovapost.net/12-paciente-me-koronavirus-ne-kliniken-infektive-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-04-15 08:00
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-person-me-koronavirus-ne-kosove-shkon-ne-nente-numri-i-viktimave/60%Daily2020-04-15 07:55
https://kosovapost.net/eksperti-i-shendetit-publik-zbulon-me-cfare-do-perballemi-pas-pandemise/60%Daily2020-04-15 07:51
https://kosovapost.net/hulumtim-nga-harvard-distancimi-shoqeror-ne-shba-mund-te-zgjase-deri-me-2022/60%Daily2020-04-15 07:46
https://kosovapost.net/ambasadori-heldt-rritja-e-numrit-te-rasteve-me-koronavirus-ne-kosove-nuk-eshte-gje-e-mire/60%Daily2020-04-15 07:38
https://kosovapost.net/orari-i-levizjes-ndryshon-cdo-tre-dite-per-operatoret-ekonomike/60%Daily2020-04-15 07:35
https://kosovapost.net/ekonomia-globale-perpara-nje-recesioni-dramatik/60%Daily2020-04-15 07:21
https://kosovapost.net/ne-maqedonine-e-veriu-bora-bllokon-disa-akse-rrugore/60%Daily2020-04-15 07:17
https://kosovapost.net/vendimmarrja-e-ldk-se-per-qeverine-e-re-shihet-si-skenar-i-akorduar-me-presidentin/60%Daily2020-04-15 07:08
https://kosovapost.net/haradinaj-me-fjale-emocionuese-perkujton-vellane-e-vrare-pusho-i-qete-ne-token-e-kosoves-vella/60%Daily2020-04-15 07:12
https://kosovapost.net/nga-sot-hyjne-ne-fuqi-masat-e-reja-ne-gjithe-territorin-e-kosoves/60%Daily2020-04-15 06:49
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-rekord-285viktima-nga-koronavirusi-brenda-nje-dite/60%Daily2020-04-15 06:43
https://kosovapost.net/keto-5-gabime-nuk-duhet-ti-beni-gjate-karantines-ne-shtepi/60%Daily2020-04-15 06:37
https://kosovapost.net/franca-hyn-ne-javen-e-katert-te-izolimit-me-15729-te-vdekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-15 06:24
https://kosovapost.net/trump-ia-ndalon-fondet-obsh-deshtoi-me-koronavirusin-dhe-duhet-te-mbaje-pergjegjesi/60%Daily2020-04-15 06:19
https://kosovapost.net/56450-2/60%Daily2020-04-15 06:14
https://kosovapost.net/hysaj-drejt-largimit-nga-napoli-roma-ben-gati-shkembimin/60%Daily2020-04-15 05:59
https://kosovapost.net/koronavirusi-nje-mesazh-shprese-nga-veterani-i-madh-i-senatit-bod-dole/60%Daily2020-04-15 05:56
https://kosovapost.net/moti-sot-62/60%Daily2020-04-15 05:48
https://kosovapost.net/sekreti-100-vjecar-i-titanikut/60%Daily2020-04-15 05:45
https://kosovapost.net/sot-%e2%80%8b21-vjet-nga-beteja-e-zhegocit/60%Daily2020-04-15 05:39
https://kosovapost.net/isa-mustafa-flet-edhe-per-emrin-e-kandidatit-per-kryeminister-te-ri/60%Daily2020-04-14 22:27
https://kosovapost.net/nga-neser-ne-fuqi-masat-e-reja-te-qarkullimit-msh-ua-rikujton-edhe-nje-here-vendimet-qytetareve/60%Daily2020-04-14 22:21
https://kosovapost.net/lekaj-aak-nuk-do-te-vendose-kushte-ndaj-nje-qeverie-te-drejtuar-nga-ldk/60%Daily2020-04-14 22:10
https://kosovapost.net/haxhiu-thaci-nuk-eshte-subjekt-ai-duhet-te-pranoje-rolin-e-tij-dhe-nuk-ka-te-drejte-te-krijoje-qeverite/60%Daily2020-04-14 22:01
https://kosovapost.net/agim-veliu-ka-qene-dembeli-me-i-madh-ne-qeveri-ja-kush-e-thote/60%Daily2020-04-14 21:51
https://kosovapost.net/nje-muaj-ne-karantine-sherohen-nga-koronavirusi-17-persona-ne-malisheve/60%Daily2020-04-14 21:42
https://kosovapost.net/guvernatoret-urdherat-e-trump-per-rihapjen-e-ekonomise-do-te-injorohen-dhe-sfidohen-ne-gjykate/60%Daily2020-04-14 21:39
https://kosovapost.net/dafina-sjell-ne-versionin-remix-kengen-lule-lule/60%Daily2020-04-14 21:37
https://kosovapost.net/mustafa-vv-nese-smundet-ta-bej-qeverine-duhet-te-leshoje-rruge/60%Daily2020-04-14 21:34
https://kosovapost.net/pos-abdixhikut-as-quni-nuk-mori-pjese-ne-votimin-per-koalicionin-ldk-aak-nisma/60%Daily2020-04-14 21:18
https://kosovapost.net/agron-demi-milioneret-e-aak-se-nuk-ju-thone-jo-as-100-eurove-te-qeverise/60%Daily2020-04-14 21:16
https://kosovapost.net/animatori-i-disney-it-nderron-jete-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-14 21:13
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-reagon-pas-akuzave-te-avokatit-halilaj-gjithcka-eshte-shpifje-do-ta-padis-ne-gjykate/60%Daily2020-04-14 21:08
https://kosovapost.net/haki-abazi-nuk-permbahet-keshtu-e-quan-isa-mustafen/60%Daily2020-04-14 21:00
https://kosovapost.net/fjala-e-fundit-e-isa-mustafes-per-deklaratat-e-vjosa-osmanit/60%Daily2020-04-14 20:53
https://kosovapost.net/rihapet-tregu-me-i-madh-i-kafsheve-te-gjalla-ne-wuhan/60%Daily2020-04-14 20:49
https://kosovapost.net/dhjete-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-14 20:33
https://kosovapost.net/haziri-asnje-parti-ne-kosove-nuk-mund-ti-arrije-52-te-votave/60%Daily2020-04-14 20:28
https://kosovapost.net/bislimi-do-ti-paguajme-edhe-rrogat-e-hoxhallareve/60%Daily2020-04-14 20:21
https://kosovapost.net/forcat-speciale-turke-sulmojne-policine-greke-ne-kufi-tensioni-ne-maksimum-mes-dy-vendeve-te-nato-s/60%Daily2020-04-14 20:18
https://kosovapost.net/deputetja-ismaili-e-pdk-kerkon-plotesim-te-pakove-emergjente-ekonomike-per-veriun/60%Daily2020-04-14 20:10
https://kosovapost.net/per-24-ore-diaspora-dha-kaq-mijera-euro-ne-fondin-e-qeverise/60%Daily2020-04-14 20:02
https://kosovapost.net/perplasja-osmani-selmanaj-haziri-zbulon-detaje-nga-beteja-e-brendshme-e-ldk-se-ja-kush-po-e-shfrytezon-kete-situate/60%Daily2020-04-14 19:56
https://kosovapost.net/per-nje-dite-100-mije-euro-nga-mergata-ne-fondin-emergjent/60%Daily2020-04-14 19:48
https://kosovapost.net/kjo-eshte-deklarata-e-fundit-e-driton-selmanaj-per-perplasjen-me-vjosa-osmanin/60%Daily2020-04-14 19:36
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-thote-se-i-gezohet-nje-qeverie-te-re-te-vetevendosjes/60%Daily2020-04-14 19:26
https://kosovapost.net/mjeku-i-ldk-se-jep-lajmin-e-mire-sa-i-perket-koronavirusit/60%Daily2020-04-14 19:22
https://kosovapost.net/bislimi-kosova-ka-320-mije-punetore-nga-pandemia-nuk-jane-prekur-me-shume-se-100-mije/60%Daily2020-04-14 19:10
https://kosovapost.net/neser-temperaturat-ne-minus-grade/60%Daily2020-04-14 19:05
https://kosovapost.net/ciara-kengetarja-e-famshme-po-behet-nene-per-te-treten-here/60%Daily2020-04-14 18:52
https://kosovapost.net/serbi-regjistrohen-411-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-04-14 18:43
https://kosovapost.net/i-la-te-lire-qytetaret-nga-covid-19-suedia-numeron-mbi-1-mije-viktima-dhe-11-mije-te-infektuar/60%Daily2020-04-14 18:40
https://kosovapost.net/gashi-i-pdk-se-kritikon-ashper-xhelal-sveclen-ai-eshte-rrahman-morina-2-0/60%Daily2020-04-14 18:27
https://kosovapost.net/dhuron-500-mije-euro-mergimtari-per-qeverine-ne-ndihme-ndaj-covid-19/60%Daily2020-04-14 18:37
https://kosovapost.net/kerkohet-shtyrja-e-testit-te-matures-ne-kosove/60%Daily2020-04-14 17:55
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-te-fundit-42-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-04-14 17:52
https://kosovapost.net/lumir-abdixhiku-abstenon-ne-votimin-e-kp-se-ldk-se-per-koalicion-me-aak-ne-dhe-nismen/60%Daily2020-04-14 17:46
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-arrestohen-dy-zyrtare-per-keqperdorim-te-detyres/60%Daily2020-04-14 17:22
https://kosovapost.net/gashi-kurti-te-mbetet-kryeminister-deri-ne-fund-te-pandemise/60%Daily2020-04-14 17:10
https://kosovapost.net/tayna-publikon-kengen-e-re-a-jo/60%Daily2020-04-14 17:01
https://kosovapost.net/rezultati-i-votimit-te-anetareve-te-kp-te-ldk-108-per-6-kunder-dhe-10-nuk-jane-pergjigjur-per-koalicionin-me-aak-e-nisma/60%Daily2020-04-14 16:57
https://kosovapost.net/keta-jane-6-anetaret-e-keshillit-te-pergjithshem-qe-votuan-kunder-kaolicionit-me-aak-dhe-nisma-emrat/60%Daily2020-04-14 16:53
https://kosovapost.net/vitia-thote-se-ka-qene-e-pamundur-te-konsultohen-me-komunat-premton-se-vendimet-e-ardhshme-do-ti-marrin-bashke/60%Daily2020-04-14 16:48
https://kosovapost.net/vdekjet-po-shtohen-suedia-nder-te-fundit-qe-moren-masa-mbi-1-mije-te-vdekur-nga-covid-19/60%Daily2020-04-14 16:34
https://kosovapost.net/shkon-te-terheqe-ndihmen-per-covid19-gjen-8-milione-dollare-ne-llogari/60%Daily2020-04-14 16:27
https://kosovapost.net/zimbabve-deri-ne-20-vite-burg-per-lajme-te-rreme-mbi-covid-19/60%Daily2020-04-14 16:18
https://kosovapost.net/kurti-ne-skenderaj-dakordohet-me-bekim-jasharin-per-unitet-ne-luftimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-14 16:03
https://kosovapost.net/agk-siguron-pako-mbrojtese-per-gazetaret-e-rrezikuar-ne-keto-dite-pandemie/60%Daily2020-04-14 15:57
https://kosovapost.net/lajme-aspak-te-mira-nga-britania-778-viktima-ne-24-ore-nga-covid-19/60%Daily2020-04-14 15:53
https://kosovapost.net/serbi-9-viktima-ne-24-ore-nga-covid-19-411-raste-te-reja/60%Daily2020-04-14 15:50
https://kosovapost.net/policia-jep-informacionet-e-para-per-sulmin-ndaj-avokatit-halilaj/60%Daily2020-04-14 15:46
https://kosovapost.net/mustafa-njofton-se-ka-marre-mandatin-per-te-lidhur-koalicion-me-aakne-e-nisman/60%Daily2020-04-14 15:35
https://kosovapost.net/ahmeti-thote-se-qytetaret-po-i-shkruajne-se-nuk-po-i-kuptojne-masat-e-reja-te-qeverise/60%Daily2020-04-14 15:29
https://kosovapost.net/ja-ku-gjindet-avokati-i-njohur-nga-drenasi-pas-atentatit-te-sotem/60%Daily2020-04-14 15:14
https://kosovapost.net/dergohet-ne-qkuk-avokati-gazmend-halilaj/60%Daily2020-04-14 15:06
https://kosovapost.net/nato-ka-nje-superlajm-per-kosoven/60%Daily2020-04-14 14:59
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-plagoset-avokati-i-njohur-gazmend-halilaj/60%Daily2020-04-14 14:51
https://kosovapost.net/kurti-shkon-ne-drenas-takohet-me-lladrovcin/60%Daily2020-04-14 14:28
https://kosovapost.net/virusi-nuk-pyet-per-te-nxehtin/60%Daily2020-04-14 14:18
https://kosovapost.net/a-do-te-zhduket-virusi-me-ngritjen-e-temperaturave/60%Daily2020-04-14 14:10
https://kosovapost.net/85-vjec-dhe-kerkon-te-riveshe-bluzen-e-bardhe-mjeku-ne-pension-nuk-kam-frike-dua-te-ndihmoj-njerezit/60%Daily2020-04-14 14:05
https://kosovapost.net/kura-e-vetme-eshte-solidariteti/60%Daily2020-04-14 13:59
https://kosovapost.net/ish-presidenti-finlandez-ahtisaari-sherohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-14 14:25
https://kosovapost.net/pse-kryetaret-e-komunave-kundershtojne-masat-e-reja/60%Daily2020-04-14 13:34
https://kosovapost.net/shqiperia-regjistroi-sot-shifra-minimale-me-perhapjen-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-14 13:24
https://kosovapost.net/milani-do-te-largoje-futbollistin-qe-paguhet-3-5-milione-euro-ne-sezon/60%Daily2020-04-14 13:19
https://kosovapost.net/suspendohet-nga-puna-nje-zyrtar-korrektues-nuk-respektoi-masat-e-qeverise/60%Daily2020-04-14 13:16
https://kosovapost.net/judah-deklaratat-e-washingtonit-per-kosoven-sikur-te-vijne-nga-moska/60%Daily2020-04-14 13:08
https://kosovapost.net/300-paciente-me-koronavirus-do-te-trajtohen-me-nje-ilac-eksperimental-ne-itali/60%Daily2020-04-14 13:00
https://kosovapost.net/haziri-respektoni-vendimet-mos-te-vjen-puna-qe-pandemine-ta-kaloni-ne-burg/60%Daily2020-04-14 12:56
https://kosovapost.net/aakja-insiston-qe-cdo-qytetari-ti-jepen-nga-100-euro-ne-kohe-te-pandemise/60%Daily2020-04-14 12:50
https://kosovapost.net/gjendet-menyra-si-zbulohen-ata-qe-kalojne-covid-19-pa-e-kuptuar/60%Daily2020-04-14 12:46
https://kosovapost.net/pdk-ja-terheq-projektligjet-perfundon-seanca/60%Daily2020-04-14 12:35
https://kosovapost.net/irani-u-rekomandoi-qytetareve-qe-te-perdorin-biciklete-per-te-parandaluar-perhapjen-e-covid-19/60%Daily2020-04-14 12:26
https://kosovapost.net/deputetja-e-vv-se-per-limajn-kryehajni-social-demokrat-flet-per-shkelje-te-kushtetutes/60%Daily2020-04-14 12:06
https://kosovapost.net/ky-deputet-i-ldk-se-i-del-ne-krah-driton-selmanajt-kritikon-vjosa-osmanin/60%Daily2020-04-14 11:56
https://kosovapost.net/keds-mobilizon-ekipet-te-shumta-ne-terren-per-shkak-te-motit-me-erera/60%Daily2020-04-14 11:54
https://kosovapost.net/vdes-ne-menyre-misterioze-futbollisti-22-vjecar-foto/60%Daily2020-04-14 11:39
https://kosovapost.net/gjuriq-per-asociacionin-durimi-yne-eshte-keqperdorur-nga-prishtina-dhe-bashkesia-nderkombetare/60%Daily2020-04-14 11:27
https://kosovapost.net/limaj-per-masat-e-reja-te-qeverise-grabitje-e-te-drejtave-te-qytetareve/60%Daily2020-04-14 11:19
https://kosovapost.net/perplasje-e-ashper-mes-vjosa-osmanit-dhe-driton-selmanajt/60%Daily2020-04-14 11:15
https://kosovapost.net/si-do-te-veproje-ambasada-gjermane-me-vizat-per-kosovaret/60%Daily2020-04-14 11:05
https://kosovapost.net/hamzapa-miratimin-e-kuvendit-smund-ti-zbatoje-pakot-financiare/60%Daily2020-04-14 11:01
https://kosovapost.net/qendra-per-promovimin-e-te-drejtave-te-grave-dhuron-300-maska-per-komunen-e-drenasit/60%Daily2020-04-14 10:53
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-lirohet-nga-akuza-per-arratisjen-nga-qkuk-ja/60%Daily2020-04-14 10:44
https://kosovapost.net/bislim-tregon-sa-para-u-dhuruan-nga-diaspora-per-nje-ore-e-gjysme/60%Daily2020-04-14 10:32
https://kosovapost.net/kurti-per-vendimin-e-svecles-e-ka-bere-ate-qe-te-mos-pengohen-deputetet/60%Daily2020-04-14 10:35
https://kosovapost.net/libi-operacion-i-madh-ushtarak-ndaj-forcave-rebele-te-hafterit/60%Daily2020-04-14 10:21
https://kosovapost.net/pdk-apelon-per-votimin-e-pakos-emergjente-financiare-prej-320-milione-eurosh/60%Daily2020-04-14 10:15
https://kosovapost.net/pas-napolit-edhe-dortmundi-shenjestron-rashicen/60%Daily2020-04-14 11:30
https://kosovapost.net/bislimi-parlamenti-tenton-ta-bllokoje-qeverine-kjo-mund-te-kushtoje-me-jete-njerezish/60%Daily2020-04-14 10:07
https://kosovapost.net/kurti-seanca-e-thirrur-nga-pdk-ja-eshte-e-kote-dhe-padobishme/60%Daily2020-04-14 10:01
https://kosovapost.net/kurti-pako-emergjente-fiskale-u-realizua-per-ti-ndihmuar-financiarisht-shtresat-e-varfra/60%Daily2020-04-14 09:49
https://kosovapost.net/pas-masave-te-qeverise-kjo-eshte-porosia-e-ish-ministri-te-ldk-se-per-deputetet/60%Daily2020-04-14 09:59
https://kosovapost.net/deputetet-kontrollohen-nga-ekipet-e-mjekeve-para-seances-se-kuvendit/60%Daily2020-04-14 09:31
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-e-perditshmja-me-virusin-corona-ne-gjermani/60%Daily2020-04-14 09:27
https://kosovapost.net/garantimi-kreditor-eshte-stimulues-i-mbajtjes-se-likuiditetit-te-bizneseve/60%Daily2020-04-14 09:22
https://kosovapost.net/qalaj-pese-zyrtare-policore-jane-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-04-14 09:09
https://kosovapost.net/tahiri-svecla-ka-permbysur-hierarkine-e-cdo-gjeje-qe-funksionin-sipas-rendit-dhe-ligjit/60%Daily2020-04-14 08:57
https://kosovapost.net/smaka-thote-se-vendimi-per-kufizimin-e-levizjes-eshte-ne-harmoni-me-kushtetuten/60%Daily2020-04-14 08:50
https://kosovapost.net/mustafa-pyet-si-do-ti-mbjellin-arat-e-tyre-bujqit-kur-nuk-guxojne-te-dalin-nga-shtepia/60%Daily2020-04-14 08:36
https://kosovapost.net/trump-pretendon-autoritet-total-per-ta-hequr-bllokimin/60%Daily2020-04-14 08:26
https://kosovapost.net/haskuka-korisha-shpejt-mund-te-dale-nga-karantina/60%Daily2020-04-14 08:23
https://kosovapost.net/bajqinovsi-isa-mustafa-prape-paske-shkretu/60%Daily2020-04-14 09:04
https://kosovapost.net/mustafa-vendimet-e-nates-historike-kapercejne-cdo-kufi-te-nje-shteti-demokratik/60%Daily2020-04-14 08:10
https://kosovapost.net/tre-persona-te-prekur-me-koronavirus-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-14 07:56
https://kosovapost.net/kosova-i-ka-vetem-tremikrobiologe/60%Daily2020-04-14 07:50
https://kosovapost.net/nje-varr-edhe-per-tradhtaret-e-kombit-po-ku/60%Daily2020-04-14 07:33
https://kosovapost.net/keto-jane-vendimet-qe-do-te-hyjne-ne-fuqi-qe-nga-neser-ne-kosove/60%Daily2020-04-14 07:26
https://kosovapost.net/prej-neser-nuk-guxoni-te-dilni-pa-maske/60%Daily2020-04-14 07:17
https://kosovapost.net/dhjete-dite-nuk-ka-te-infektuar-te-rinj-perfundon-gjendja-e-krizes-ne-diber/60%Daily2020-04-14 07:10
https://kosovapost.net/diaspora-me-ndihme-apo-borxh-per-kosoven/60%Daily2020-04-14 07:03
https://kosovapost.net/thaci-ldk-ja-pdk-ja-aak-ja-e-nisma-dikur-argumentonin-se-mocioni-prodhon-zgjedhje/60%Daily2020-04-14 07:00
https://kosovapost.net/nga-skena-perfundon-shitese-per-shkak-te-krizes-kengetarja-detyrohet-te-punoje-ne-market-foto/60%Daily2020-04-14 06:56
https://kosovapost.net/demtimi-shokues-qe-tronditi-boten-dhe-karrieren-e-ronaldos-foto/60%Daily2020-04-14 06:50
https://kosovapost.net/koronavorusi-gjunjezon-boten-mbi-119-mije-te-vdekur-dhe-me-shume-se-19-milion-te-infektuar/60%Daily2020-04-14 07:07
https://kosovapost.net/austria-hap-dyqanet-edhe-shtete-te-tjera-heqin-kufizimet-e-para/60%Daily2020-04-14 06:39
https://kosovapost.net/pija-sheruese-qe-duhet-ta-konsumoni-cdo-mengjes/60%Daily2020-04-14 06:31
https://kosovapost.net/me-vendim-te-ministrit-svecla-deputetet-pajisen-me-leje-per-te-marre-pjese-ne-seance/60%Daily2020-04-14 06:28
https://kosovapost.net/moti-sot-61/60%Daily2020-04-14 06:18
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-qellon-ne-det-me-raketa-te-shumta-me-rreze-te-shkurter/60%Daily2020-04-14 06:13
https://kosovapost.net/engel-dhe-menendez-te-shqetesuar-me-qasjen-amerikane-ndaj-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-04-14 06:04
https://kosovapost.net/kuvendi-sot-diskuton-pakon-emergjente-te-propozuar-nga-pdk-se/60%Daily2020-04-14 05:59
https://kosovapost.net/cmimi-i-naftes-ne-kosove-arrin-piken-me-te-ulte-ne-20-vjetet-e-fundit/60%Daily2020-04-13 22:22
https://kosovapost.net/haziri-vendimi-i-qeverise-qe-prek-gjithe-territorin-e-kosoves-ska-fryme-kushtetuese/60%Daily2020-04-13 22:18
https://kosovapost.net/besa-kokedhima-paralajmeron-projektin-e-ri/60%Daily2020-04-13 22:15
https://kosovapost.net/milaim-zeka-vjen-me-parashikim-vendi-shpeton-vetem-nga-koalicioni-vv-pdk-ose-vendi-shkon-ne-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare/60%Daily2020-04-13 22:02
https://kosovapost.net/haradinaj-per-masat-e-reja-qeveria-e-kosoves-me-kete-vendim-anti-kushtetues-ka-uzurpuar-pushtetin/60%Daily2020-04-13 21:56
https://kosovapost.net/dora-e-zotit-kur-ai-eshte-i-hidheruar-eshte-dore-shume-e-rende-dhe-me-pasoja-te-pa-riparueshme/60%Daily2020-04-13 21:34
https://kosovapost.net/covid-19-nga-solidariteti-i-munguar-tek-ndergjegjesimi-i-pamjaftueshem-qytetar/60%Daily2020-04-13 21:45
https://kosovapost.net/4-kosovare-te-sheruar-sot-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-13 21:22
https://kosovapost.net/policia-maqedonase-rrah-disa-shqiptare-bllokohen-rruget-e-lagjes-hasanbeg-ne-shkup/60%Daily2020-04-13 21:18
https://kosovapost.net/shala-qeverise-i-ka-dale-jashte-kontrollit-gjendja-me-pandemine/60%Daily2020-04-13 21:08
https://kosovapost.net/ahmeti-per-masat-e-reja-jam-i-brengosur-per-orarin-shume-te-komplikuar/60%Daily2020-04-13 21:05
https://kosovapost.net/nente-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-suhareke/60%Daily2020-04-13 20:55
https://kosovapost.net/disa-persona-nuk-respektojne-oren-policore-ikin-nga-policia-video/60%Daily2020-04-13 20:52
https://kosovapost.net/vendimi-i-plote-i-ministrise-se-shendetesise-per-masat-e-reja-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-13 20:45
https://kosovapost.net/disa-nga-kategorite-qe-kane-te-drejte-qarkullimi-pas-vendimit-te-ri-te-qeverise/60%Daily2020-04-13 20:34
https://kosovapost.net/ja-deri-ne-sa-ora-do-te-mund-te-punojne-furrat-barnatoret-dhe-marketet/60%Daily2020-04-13 20:28
https://kosovapost.net/ahmeti-kush-ka-mbetur-jashte-prishtines-neser-do-te-informohen/60%Daily2020-04-13 20:24
https://kosovapost.net/keto-jane-gjobat-per-ata-qe-nuk-do-ti-zbatojne-vendimet-e-reja-te-qeverise/60%Daily2020-04-13 20:08
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-15-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-13 20:04
https://kosovapost.net/noizy-injoron-feron-jane-disa-femije-qe-nuk-ben-me-ju-dhene-vemendje/60%Daily2020-04-13 19:53
https://kosovapost.net/hajdari-ekonomia-po-goditet-por-jeta-vlen-edhe-me-shume/60%Daily2020-04-13 19:43
https://kosovapost.net/ceshtja-e-formimit-te-qeverise-mund-te-perfundoje-ne-kushtetuese/60%Daily2020-04-13 19:33
https://kosovapost.net/naser-ramadani-pas-masave-te-reja-kunder-pandemise-bashke-do-tia-dalim/60%Daily2020-04-13 19:25
https://kosovapost.net/55997-2/60%Daily2020-04-13 19:22
https://kosovapost.net/nuk-perfillen-rregullat-e-karantines-u-arrestuan-102-persona/60%Daily2020-04-13 19:39
https://kosovapost.net/edi-rama-kemi-hyre-ne-faze-delikate-rreziku-jemi-vet-ne-me-teper-se-armiku-qe-po-luftojme/60%Daily2020-04-13 19:08
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kosova-me-masa-strikte-ndalohet-qarkullimi-fizik-dhe-daljet-nga-shtepite/60%Daily2020-04-13 19:04
https://kosovapost.net/tjeter-termet-i-forte-ne-durres-ja-sa-ishte-magnituda/60%Daily2020-04-13 18:58
https://kosovapost.net/ismaili-kurti-kerkon-para-nga-diaspora-rrezikon-burimin-financiar-te-familjeve-ne-kosove/60%Daily2020-04-13 18:55
https://kosovapost.net/kimete-bajrami-hashim-thaci-ia-ka-shtru-zullumin-albin-kurtit/60%Daily2020-04-13 18:51
https://kosovapost.net/ne-maqedoni-nga-e-premtja-deri-te-marten-izolim-total-85-ore-policore/60%Daily2020-04-13 18:23
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-kthehet-gradualisht-ne-normalitet/60%Daily2020-04-13 18:21
https://kosovapost.net/u-sherova-ky-eshte-mesazhi-i-petritit-nga-prishtina-qe-u-sherua-nga-covid19/60%Daily2020-04-13 18:19
https://kosovapost.net/qeveria-legjitime-e-libise-e-njohur-nga-okb-ja-mori-kontrollin-e-qytetit-surman-te-pushtuar-nga-forcat-e-haftar/60%Daily2020-04-13 18:08
https://kosovapost.net/erdogan-perjashtoi-cfaredo-marreveshje-per-huamarrje-nga-fmn-gjate-pandemise-se-koronavirusit/60%Daily2020-04-13 18:11
https://kosovapost.net/ferizaj-sonte-dalin-rezultatet-e-testeve-edhe-per-21-persona-te-tjere/60%Daily2020-04-13 17:54
https://kosovapost.net/haliti-tregon-masat-qe-vitia-i-ka-ndermarr-kunder-perhapjes-se-covid-19/60%Daily2020-04-13 17:42
https://kosovapost.net/mergimtari-i-dhuron-20-mije-euro-ne-fondin-e-qeverise-se-kosoves/60%Daily2020-04-13 17:45
https://kosovapost.net/nje-grup-i-madh-mjekesh-nga-serbia-kane-ardhur-ne-kosove-ne-komunat-me-shumice-serbe/60%Daily2020-04-13 17:10
https://kosovapost.net/fillon-lehtesimi-i-masave-ne-disa-shtete-danimarka-rihap-edhe-shkollat/60%Daily2020-04-13 17:07
https://kosovapost.net/neser-ne-oren-1100-seanca-e-jashtezakonshme-e-kuvendit/60%Daily2020-04-13 17:04
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-ne-prishtine-del-me-keshilla-rreth-parandalimit-te-covid-19/60%Daily2020-04-13 16:53
https://kosovapost.net/bqk-ky-eshte-vendimi-i-ri-per-interesin-e-shtyerjes-se-kamatave/60%Daily2020-04-13 16:44
https://kosovapost.net/zyrtaret-shendetesore-thone-se-daljet-e-pakontrolluara-rriten-numrin-e-te-infektuarve/60%Daily2020-04-13 16:36
https://kosovapost.net/spanja-merr-kete-vendim-per-njerzit-qe-ti-rikthehen-punes/60%Daily2020-04-13 16:21
https://kosovapost.net/zvicra-ndryshe-nga-gjermania-njerezit-e-moshuar-nuk-do-te-kufizohen-ne-levizje/60%Daily2020-04-13 16:14
https://kosovapost.net/limaj-tregon-si-u-infektuan-me-covid-19-banoret-ne-fshatin-banje-te-malisheves/60%Daily2020-04-13 16:05
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-flet-per-qeverine-e-re-ldk-aak-nisma-minoritete/60%Daily2020-04-13 15:44
https://kosovapost.net/sherohet-kater-vjecari-me-koronavirus-lirohet-per-ne-shtepi/60%Daily2020-04-13 15:29
https://kosovapost.net/putin-ka-kete-paralajmerim-per-koronavirusin/60%Daily2020-04-13 15:18
https://kosovapost.net/veseli-u-ben-thirrje-partive-ta-votojne-neser-pakon-320-milioneshe-te-pdkse/60%Daily2020-04-13 15:10
https://kosovapost.net/thuajuni-lamtumire-pushimeve-verore-per-kete-vit/60%Daily2020-04-13 15:01
https://kosovapost.net/dy-ditet-e-ardhshme-bore-ne-kosove/60%Daily2020-04-13 14:46
https://kosovapost.net/diaspora-i-pergjigjet-masivisht-kurtit-mbushin-thesarin-e-kosoves/60%Daily2020-04-13 14:51
https://kosovapost.net/cun-lajci-more-te-cmendur-kujt-i-duhet-seanca-neser-ju-qe-u-bate-si-hienat-edhe-tash-si-nkohe-lufte/60%Daily2020-04-13 14:24
https://kosovapost.net/isa-mustafa-pa-u-vonuar-duhet-te-themelohet-qeveria-e-re-pasi-qeveria-kurti-eshte-rrezuar/60%Daily2020-04-13 14:18
https://kosovapost.net/kurti-i-shkruan-leter-thacit-per-mandatarin/60%Daily2020-04-13 14:14
https://kosovapost.net/kurti-merr-mbeshtetje-te-fuqishme-nga-mergimtaret-lobi-shqiptar-i-diaspores-del-me-njoftim-zyrtar/60%Daily2020-04-13 13:58
https://kosovapost.net/doktoresha-shqiptare-koronavirusi-nuk-eshte-nje-grip-i-zakonshem/60%Daily2020-04-13 13:47
https://kosovapost.net/flasin-nga-klinika-infektive-tregojne-se-si-eshte-gjendja-e-pacienteve-te-shtrire/60%Daily2020-04-13 13:41
https://kosovapost.net/39-vjecarja-nga-istogu-ka-lene-dy-femije-para-se-te-semurej-ka-qendruar-tek-familja-ne-skenderaj/60%Daily2020-04-13 13:36
https://kosovapost.net/vdes-39-vjecarja-nga-istogu-qe-rezuloj-me-covid19/60%Daily2020-04-13 13:52
https://kosovapost.net/abazi-selam-ldk-se-po-e-ktheni-panin-me-vota-te-vjosa-osmanit/60%Daily2020-04-13 12:16
https://kosovapost.net/deputeti-rrahmani-gazeta-express-nxjerr-lajm-te-rreme-se-kinse-deputetet-e-vv-se-paskan-votuar-kunder-thirrjes-se-ezanit/60%Daily2020-04-13 12:03
https://kosovapost.net/ismaili-testimet-masive-jane-urgjente-qeveria-duhet-te-veproje-menjehere/60%Daily2020-04-13 11:58
https://kosovapost.net/haskuka-sot-deri-ne-ora-1700-mund-te-kthehen-banoret-qe-ndodhen-jashte-prizrenit/60%Daily2020-04-13 11:58
https://kosovapost.net/haxhiu-kerkon-lirimin-e-perkohshem-te-nje-pjese-nga-te-burgosurve/60%Daily2020-04-13 12:03
https://kosovapost.net/arrin-ne-prishtine-dergesa-e-dyte-e-unicef-it-per-ta-mbeshtetur-reagimin-ndaj-covid-19/60%Daily2020-04-13 11:34
https://kosovapost.net/kryeparlamentarja-osmani-fatin-e-betejes-e-kemi-ne-duart-tona/60%Daily2020-04-13 11:26
https://kosovapost.net/a-do-ta-votoje-koalicionin-me-aak-ne-e-nisma-n-deputeti-i-ldk-se-i-cili-votoi-kunder-rrezimit-te-kurtit/60%Daily2020-04-13 11:07
https://kosovapost.net/hashim-thaci-ia-dergoi-dy-letra-kurtit-kjo-eshte-pergjigja-e-vetevendosjes/60%Daily2020-04-13 10:59
https://kosovapost.net/kryetari-i-komunes-se-prishtines-kerkon-qe-te-lejohen-levizjet-e-punetoreve/60%Daily2020-04-13 10:43
https://kosovapost.net/kater-te-infektuar-me-koronavirus-jane-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-13 10:32
https://kosovapost.net/cfare-gjesti-madheshtor-nga-drogba-ofron-spitalin-qe-ka-ne-pronesi-per-te-prekurit-nga-koronavirus/60%Daily2020-04-13 10:27
https://kosovapost.net/kryeministri-pakistanez-khan-kerkon-shlyerjen-e-borxheve-te-vendeve-te-varfra/60%Daily2020-04-13 10:22
https://kosovapost.net/analize-vajtimi-per-kosoven-me-mire-te-na-mbys-corona-se-te-heqim-dore-nga-kosova/60%Daily2020-04-13 10:13
https://kosovapost.net/revoltohet-delegati-ne-kp-te-ldk-se-dhe-flet-hapur-se-cfare-eshte-duke-bere-ldk-ja/60%Daily2020-04-13 10:00
https://kosovapost.net/konfirmon-isa-mustafa-kam-kerkuar-pajtimin-e-keshillit-te-ldk-se-per-koalicion-me-keto-parti/60%Daily2020-04-13 09:53
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-vendimin-e-qeverise-policia-ndalohen-102-persona/60%Daily2020-04-13 09:40
https://kosovapost.net/kushtrimi-i-ldk-se-per-karrige-e-pushtet-dhe-lufta-e-popullit-per-jete-a-vdekje/60%Daily2020-04-13 09:33
https://kosovapost.net/ish-deputeti-mbwshtetw-iniciativen-e-kurtit-ja-shuma-qe-dhuron-per-luften-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-13 09:23
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-uron-djalin-per-ditelindje-po-sa-viti-i-mbushi-endriti/60%Daily2020-04-13 09:13
https://kosovapost.net/rukiqi-kerkon-hapjen-e-korridoreve-te-vecanta-per-mallra-dhe-punetore/60%Daily2020-04-13 08:58
https://kosovapost.net/diplomacia-ne-kohe-pandemie-rusia-kina-dhe-be-ja-synojne-te-fitojne-ndikim-ne-serbi/60%Daily2020-04-13 08:55
https://kosovapost.net/pandemia-e-covid-19-mbi-1-8-milion-njerez-te-infektuar-ne-mbare-boten-numri-i-te-vdekurve-shkon-ne-114-254/60%Daily2020-04-13 08:46
https://kosovapost.net/koreja-e-jugut-do-ti-dergoje-600-mije-komplete-testesh-shba-se/60%Daily2020-04-13 08:40
https://kosovapost.net/rusia-shenon-rekord-te-ri-te-rasteve-me-koronavirus-per-24-ore/60%Daily2020-04-13 08:31
https://kosovapost.net/vrasje-ne-tentative-ne-prishtine-dy-te-ndaluar-nga-policia/60%Daily2020-04-13 08:36
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-miku-i-ngushte-i-presidentit-trump/60%Daily2020-04-13 08:21
https://kosovapost.net/spanja-vendos-per-hapjen-e-disa-biznese/60%Daily2020-04-13 08:17
https://kosovapost.net/mali-i-zi-me-273-raste-me-covid-19/60%Daily2020-04-13 08:12
https://kosovapost.net/kina-raporton-rritje-te-rasteve-te-reja-te-covid-19/60%Daily2020-04-13 08:06
https://kosovapost.net/doktoresha-shqiptare-gjermania-po-planifikon-daljen-nga-izolimi-me-20-prill/60%Daily2020-04-13 07:58
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-qe-nuk-kane-asnje-rast-me-koronavirus/60%Daily2020-04-13 07:53
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-ja-epiqendra/60%Daily2020-04-13 07:49
https://kosovapost.net/profesor-maxharraj-isa-mustafes-aty-ku-jane-aak-e-nisma-eshte-njesoj-sikur-te-jete-edhe-pdk-ja/60%Daily2020-04-13 07:36
https://kosovapost.net/koronavirusi-cfare-rreziqesh-pritet-te-sjelle-vera-e-nxehte-e-evropes/60%Daily2020-04-13 07:27
https://kosovapost.net/arsenali-vezhgon-kete-lojtar-shqiptar-foto/60%Daily2020-04-13 07:23
https://kosovapost.net/beqiri-dyfishim-potencial-i-rasteve-me-koronavirus-ne-kosove-per-cdo-jave/60%Daily2020-04-13 07:18
https://kosovapost.net/lladrovci-nuk-pajtohet-me-vendimin-e-msh-se-per-kufizimin-e-orarit-te-levizjes/60%Daily2020-04-13 07:15
https://kosovapost.net/rugova-del-me-nje-kerkese-per-qytetaret-e-istogut/60%Daily2020-04-13 07:11
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-mjekut-kinez-per-pandemine-covid-19/60%Daily2020-04-13 07:04
https://kosovapost.net/ldk-ja-vendos-te-marten-per-koalicion-me-aak-ne-nismen-dhe-komunitetet/60%Daily2020-04-13 06:57
https://kosovapost.net/ne-japoni-shenohen-530-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-04-13 07:02
https://kosovapost.net/tahiri-paralajmeron-masa-te-reja-ne-komunen-e-vushtrrise/60%Daily2020-04-13 06:48
https://kosovapost.net/kolona-te-gjata-ne-hyrje-te-prishtines-2/60%Daily2020-04-13 06:44
https://kosovapost.net/nxenesit-dhe-mesimdhenesit-nuk-e-kane-te-domosdoshme-percjelljen-e-mesimit-online-sot/60%Daily2020-04-13 06:39
https://kosovapost.net/skon-ne-2537-numri-i-rasteve-te-reja-me-koronavirus-ne-gjermani/60%Daily2020-04-13 06:35
https://kosovapost.net/raka-tani-me-shume-se-kurre-kemi-nevoje-te-qendrojme-bashke/60%Daily2020-04-13 06:29
https://kosovapost.net/moti-sot-60/60%Daily2020-04-13 06:16
https://kosovapost.net/edhe-nje-banor-i-burojes-rezulton-pozitiv-me-covid19/60%Daily2020-04-12 22:41
https://kosovapost.net/struge-280-persona-u-leshuan-nga-karantina-shteterore/60%Daily2020-04-12 22:20
https://kosovapost.net/kjo-mburoje-e-vogel-transparente-i-ben-foshnjat-te-pathyeshme-nga-koronavirusi-foto/60%Daily2020-04-12 22:13
https://kosovapost.net/si-ta-mesoni-iphone-tuaj-te-ju-njohe-ndersa-keni-nje-maske/60%Daily2020-04-12 22:10
https://kosovapost.net/skenari-i-ldk-se-per-qeverine-e-re-zyrtari-i-vetevendosjes-e-gozhdon-partine-e-isa-mustafes/60%Daily2020-04-12 22:04
https://kosovapost.net/befason-milaim-zeka-ja-per-cfare-e-perkrah-kryeministrin-kurti/60%Daily2020-04-12 21:54
https://kosovapost.net/rasti-i-pare-me-koronavirus-ne-istog-kryetari-haki-rugova-jep-detaje/60%Daily2020-04-12 21:52
https://kosovapost.net/20-000-viktima-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-04-12 21:47
https://kosovapost.net/mushkonja-bartin-shume-semundje-te-rrezikshme-por-a-mund-te-perhapin-coronavirusin/60%Daily2020-04-12 21:38
https://kosovapost.net/simptoma-e-re-e-cuditshme-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-12 21:28
https://kosovapost.net/milaim-zeka-nese-do-albin-kurti-qeveri-stabile-une-ndermjetesoj-tek-kadri-veseli/60%Daily2020-04-12 21:22
https://kosovapost.net/abdixhiku-sot-dita-me-e-rende-per-vendin-qendroni-ne-shtepi-qe-te-takohemi-serish/60%Daily2020-04-12 21:16
https://kosovapost.net/ja-sa-shkon-numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-ferizaj/60%Daily2020-04-12 21:23
https://kosovapost.net/kryeministri-sanchez-spanja-eshte-larg-fitores-ne-luften-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-12 21:01
https://kosovapost.net/e-tmerrshme-ja-sa-shkon-numri-i-rasteve-te-prekura-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-12 20:58
https://kosovapost.net/assange-u-be-dy-here-baba-ne-ambasaden-ekuadoriane-partnerja-kerkon-lirimin/60%Daily2020-04-12 20:47
https://kosovapost.net/edhe-prizreni-futet-ne-karantine-ja-sa-shkon-numri-i-rasteve-tw-prekura-me-covid-19/60%Daily2020-04-12 20:31
https://kosovapost.net/kush-mund-te-jete-kjo-vajze-qe-bukurin-dhe-ushtrine-e-ka-bere-bashke/60%Daily2020-04-12 20:12
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-trafikanti-me-i-madh-i-droges-ne-serbi/60%Daily2020-04-12 20:03
https://kosovapost.net/ahmeti-jep-lajmin-e-mire-testohen-40-raste-kontakti-te-gjithe-dalin-negativ/60%Daily2020-04-12 19:58
https://kosovapost.net/ldk-gati-per-qeverine-e-re-ja-cfare-hapi-ka-marre-isa-mustafa/60%Daily2020-04-12 19:44
https://kosovapost.net/ramadani-tregon-se-a-mund-te-mbahet-seanca-e-kuvendit-te-marten/60%Daily2020-04-12 19:39
https://kosovapost.net/ramadani-rrini-ne-shtepi-3-javet-e-ardhshme-jane-vendimtare-sepse-koronavirusi-arrin-kulmin/60%Daily2020-04-12 19:28
https://kosovapost.net/jep-doreheqjen-ministri-i-puneve-te-brendshme-ne-turqi-mes-krizes-se-covid-19/60%Daily2020-04-12 20:21
https://kosovapost.net/pamje-te-viles-mbreselenese-te-familjes-fejzullahu-ne-brezovice/60%Daily2020-04-12 19:15
https://kosovapost.net/jashari-pas-pandemise-do-te-tregoje-te-verteta-te-kohes-se-luftes-dhe-paqes-per-lushtakun/60%Daily2020-04-12 19:09
https://kosovapost.net/prishtinasit-i-kendojne-prishtines-ne-karanatine/60%Daily2020-04-12 18:57
https://kosovapost.net/mjeku-qe-luftoi-covid-19-ne-wuhan-do-kete-me-shume-viktima-se-ne-dy-lufterat-boterore/60%Daily2020-04-12 18:44
https://kosovapost.net/pauze-me-perplasje-cpo-ndodh-me-dialogun-kosove-serbi-gjate-pandemise-ja-kur-priten-levizjet-e-reja/60%Daily2020-04-12 18:35
https://kosovapost.net/ahmeti-vendimi-i-qarkullimit-mbetet-i-njejte-do-dalin-vetem-ata-qe-kane-nevoje/60%Daily2020-04-12 18:26
https://kosovapost.net/vitia-ka-kete-paralajmerim-per-prizrenin/60%Daily2020-04-12 18:22
https://kosovapost.net/ne-kete-kohe-kur-skuadrat-jane-ne-krize-ffk-ndez-ekskavatoret/60%Daily2020-04-12 18:11
https://kosovapost.net/turqia-kerkoi-sqarim-nga-kina-ne-lidhje-me-shkrimet-mbi-pakot-e-ndihmave-te-derguara-ne-armeni/60%Daily2020-04-12 18:01
https://kosovapost.net/ndryshohet-dhe-plotesohet-urdheresa-per-mbarevajtjen-e-veprimtarive-ekonomike-gjate-pandemise/60%Daily2020-04-12 17:56
https://kosovapost.net/bajrami-pas-pandemise-sistemi-i-arsimit-ne-vendin-tone-do-te-dale-edhe-me-i-fuqishem/60%Daily2020-04-12 17:53
https://kosovapost.net/vitia-javet-ne-vijim-jane-vendimtare-nga-respektimi-i-rekomandimeve-varen-jetet-tona/60%Daily2020-04-12 17:49
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-dhe-ministri-vitia-respektojne-ezanin-ndalin-fjalimin/60%Daily2020-04-12 17:41
https://kosovapost.net/kurti-tani-ministria-e-shendetesise-do-te-merre-masa-mbrojtese-per-secilen-komune/60%Daily2020-04-12 17:32
https://kosovapost.net/gjithcka-gati-per-sonte-plisat-do-ti-kendojne-se-bashku-sonte-prishtines/60%Daily2020-04-12 17:10
https://kosovapost.net/numri-global-i-raste-te-konfirmuara-me-covid-19-tejkalon-shifren-1-8-milione/60%Daily2020-04-12 17:05
https://kosovapost.net/kurti-i-kerkon-ndihme-mergates-per-tejkalimin-e-situates-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-12 17:02
https://kosovapost.net/itali-konfirmohen-431-vdekje-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-04-12 16:58
https://kosovapost.net/ne-ora-1900-kurti-dhe-vitia-mbajne-konference-per-media-aktuale/60%Daily2020-04-12 16:50
https://kosovapost.net/nga-e-hena-mot-ndryshe-ne-kosove/60%Daily2020-04-12 16:35
https://kosovapost.net/qilimi-i-pazyrykut-eshte-me-i-vjeteri-i-mbijetuar-ne-bote-qe-u-perket-turqve/60%Daily2020-04-12 17:22
https://kosovapost.net/kurti-e-vitia-ne-ora-19-00-dalin-para-mediave/60%Daily2020-04-12 16:15
https://kosovapost.net/zona-schengen-mund-te-jete-e-mbyllur-deri-ne-shtator/60%Daily2020-04-12 15:55
https://kosovapost.net/prishtina-zyrtarishte-ne-karantine/60%Daily2020-04-12 15:49
https://kosovapost.net/paralajmeron-infektologu-nese-rriten-rastet-me-covid-19-mjekesia-kosovare-do-te-kete-probleme/60%Daily2020-04-12 15:32
https://kosovapost.net/44-paciente-me-covid-19-ne-kliniken-infektive-3-prej-tyre-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-12 15:22
https://kosovapost.net/lushtaku-vazhdon-aksionin-per-shperndarjen-e-ndihmave/60%Daily2020-04-12 15:05
https://kosovapost.net/68-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedoni/60%Daily2020-04-12 14:56
https://kosovapost.net/kryeministri-britanik-del-nga-spitali/60%Daily2020-04-12 14:44
https://kosovapost.net/2020-nuk-do-te-kete-emoji-te-reja-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-12 14:40
https://kosovapost.net/a-do-te-vendoset-fushe-kosova-ne-karantine-vjen-deklarata-e-fundit-nga-zyrtari-i-kesaj-komune/60%Daily2020-04-12 14:36
https://kosovapost.net/serwer-kishte-plan-per-shkembimin-e-territoreve-kosove-serbi-ja-cfare-do-te-ndodh-tash/60%Daily2020-04-12 14:15
https://kosovapost.net/reagon-infektologu-per-qytetaret-qe-dolen-ne-prevalle-e-brezovice-kjo-nuk-guxon-te-ndodhe/60%Daily2020-04-12 14:09
https://kosovapost.net/shifra-alarmante-nga-britania-710-persona-vdiqen-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-04-12 13:52
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsllovakia-do-te-rishikoje-ceshtjen-e-njohjes-se-kosoves-vetem-pas-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-04-12 13:30
https://kosovapost.net/po-bente-plazh-gjate-karantines-policia-e-largon-permes-helikopterit/60%Daily2020-04-12 13:23
https://kosovapost.net/ferizaj-lokalizon-te-infektuarit-me-koronavirus-flasin-edhe-me-bondsteel-per-masat-parandaluese/60%Daily2020-04-12 13:17
https://kosovapost.net/policia-ua-prishi-qejfin-vizitoreve-te-prevalles-i-kthen-mbrapsht/60%Daily2020-04-12 12:48
https://kosovapost.net/maas-koronavirusi-do-te-dominoje-presidencen-gjermane-te-be-se/60%Daily2020-04-12 12:34
https://kosovapost.net/infektologu-kosovar-tregon-se-ne-cilin-muaj-mund-te-terhiqet-virusi-thote-se-faza-kritike-ka-filluar/60%Daily2020-04-12 12:28
https://kosovapost.net/mbi-110-mije-te-vdekur-dhe-rreth-2-milione-te-infektuar-ne-bote/60%Daily2020-04-12 11:51
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-presidences-se-turqise-kalin-do-te-dergojme-ndihma-ne-izrael-dhe-palestine/60%Daily2020-04-12 11:45
https://kosovapost.net/guterres-u-beri-thirrje-lidereve-fetare-per-perfshirjen-ne-luften-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-12 11:36
https://kosovapost.net/britania-ata-bene-te-njejten-gje-per-irlanden-ne-vitin-1845-ne-ditet-e-urise-se-madhe-te-lumte-turqi/60%Daily2020-04-12 11:31
https://kosovapost.net/kine-nuk-ka-pasur-asnje-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-04-12 11:26
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-personave-te-arrestuar-pasi-nuk-respektuan-vendimin-e-qeverise-per-pandemine/60%Daily2020-04-12 11:22
https://kosovapost.net/miss-serbia-godet-serish-spo-mund-te-udhetoni-mendoni-per-kosovaret-qe-jane-te-izoluar-prej-20-vitesh/60%Daily2020-04-12 11:15
https://kosovapost.net/kryetari-bahtiri-i-kerkon-qe-mitrovica-te-vendoset-ne-karantine/60%Daily2020-04-12 11:06
https://kosovapost.net/me-thyhet-zemra-kur-shikoj-rruget-te-zhurmojne-mjeku-infeksionist-i-ben-thirrje-shqiptareve/60%Daily2020-04-12 10:58
https://kosovapost.net/kjo-pije-eshte-nje-ilac-i-pazevendesueshem-natyral/60%Daily2020-04-12 10:50
https://kosovapost.net/mbi-4-mije-persona-ne-vetizolim-per-shkak-te-kontakte-me-rastet-ne-kosove/60%Daily2020-04-12 10:42
https://kosovapost.net/begaj-falenderon-te-gjithe-donatoret-qe-e-ndihmojne-malisheven-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-04-12 10:38
https://kosovapost.net/13-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi-totali-shkon-ne-446/60%Daily2020-04-12 10:26
https://kosovapost.net/kolona-te-gjata-ne-hyrje-te-prishtines/60%Daily2020-04-12 10:19
https://kosovapost.net/keto-jane-kategorite-qe-iu-lejohet-te-levizin-brenda-e-jashte-karantines/60%Daily2020-04-12 10:12
https://kosovapost.net/nje-i-mitur-ne-obliq-vetplagoset-me-arme-zjarri/60%Daily2020-04-12 10:07
https://kosovapost.net/hooper-shtetet-e-bashkuara-jane-mburoja-ushtarake-e-kosoves-mos-e-rrezikoni-ate/60%Daily2020-04-12 10:02
https://kosovapost.net/keto-jane-kater-perforcimet-e-barcelones-gjate-kesaj-vere/60%Daily2020-04-12 09:55
https://kosovapost.net/rama-publikon-historikun-si-lindi-karantina-njeriu-i-pare-qe-beri-kete-shpikje-eshte-dijetari-musliman-ibni-sina/60%Daily2020-04-12 09:50
https://kosovapost.net/presidentja-e-komisionit-europian-te-moshuarit-te-izoluar-deri-ne-fund-te-vitit/60%Daily2020-04-12 09:44
https://kosovapost.net/a-jemi-bere-vet-ne-transportues-te-ketij-armiku-te-padukshem/60%Daily2020-04-12 09:32
https://kosovapost.net/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-04-12 09:28
https://kosovapost.net/kriza-nga-koronavirusi-qeveria-planifikon-pako-te-dyte-stimuluese-ja-kur-ekzekutohen-pagesat/60%Daily2020-04-12 09:21
https://kosovapost.net/shkencetaret-tregojne-se-kur-mund-te-jete-gati-vaksina-per-covid-19/60%Daily2020-04-12 09:11
https://kosovapost.net/por-sa-jane-demtuar-marredheniet-ndermjet-shteteve-te-bashkuara-dhe-kosoves/60%Daily2020-04-12 09:03
https://kosovapost.net/krasniqi-200-milione-euro-me-pak-te-hyra-per-dy-muaj-ska-projekte-te-reja/60%Daily2020-04-12 08:52
https://kosovapost.net/plisat-bejne-thirrje-qe-ne-oren-2000-te-kendohet-per-prishtinen-nga-ballkonet/60%Daily2020-04-12 08:45
https://kosovapost.net/pas-vendosjes-ne-karantine-kryetari-i-suharekes-muharremaj-ka-nje-lajm-per-qytetaret/60%Daily2020-04-12 08:38
https://kosovapost.net/keto-jane-barnatoret-kujdestare-per-sot/60%Daily2020-04-12 08:29
https://kosovapost.net/ikshpk-mbi-4-mije-persona-po-mbikeqyren-si-kontakte-te-rasteve-te-konfirmuara-me-koronavirus/60%Daily2020-04-12 08:25
https://kosovapost.net/boris-johnson-falenderon-mjeket-ua-kam-borxh-jeten-time/60%Daily2020-04-12 08:17
https://kosovapost.net/aeroporti-i-prishtines-ka-nje-njoftim-per-pasagjeret-qe-do-te-udhetojne-per-gjermani/60%Daily2020-04-12 08:08
https://kosovapost.net/mytaher-haskuka-thumbon-hazirin-e-aliun/60%Daily2020-04-12 08:05
https://kosovapost.net/drenasi-shembull-i-respektimit-te-masave-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-12 07:54
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-prilli-muaji-vendimtar-per-tejkalimin-e-pandemise-ne-kosove/60%Daily2020-04-12 07:44
https://kosovapost.net/shba-ja-kalon-italine-shkon-ne-20-mije-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-12 07:41
https://kosovapost.net/mbi-1-7-milion-te-infektuar-me-koronavirus-ne-bote-108-mije-e-838-viktima/60%Daily2020-04-12 06:56
https://kosovapost.net/madonna-humb-3-te-aferm-brenda-24-oresh-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-12 06:53
https://kosovapost.net/gazeta-express-12-04-2020-817-me-i-fundit-cilat-jane-shenjat-klinike-te-koronavirusit-dhe-cfare-duhet-te-beni-cilat-jane-shenjat-klinike-te-koronavirusit-dhe-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2020-04-12 06:42
https://kosovapost.net/shaqiri-zbulon-cilin-futbollist-e-ka-idhulli/60%Daily2020-04-12 06:30
https://kosovapost.net/studimi-i-ri-virusi-mund-te-shperndahet-deri-ne-4-metra/60%Daily2020-04-12 06:26
https://kosovapost.net/uje-kafe-apo-caj-ja-cfare-duhet-te-pini-ne-mengjes-2/60%Daily2020-04-12 06:21
https://kosovapost.net/moti-sot-59/60%Daily2020-04-12 06:10
https://kosovapost.net/ja-simptoma-e-re-e-cuditshme-qe-po-ndiejne-personat-e-prekur-nga-covid-19/60%Daily2020-04-12 05:48
https://kosovapost.net/coronavirus-po-demton-shba-ne-si-nje-udheheqes-boteror-ndersa-kina-duket-se-do-te-rritet/60%Daily2020-04-11 22:19
https://kosovapost.net/sherohen-edhe-20-persona-me-coronavirus-ne-shqiperi-numri-total-shkon-ne-217/60%Daily2020-04-11 22:16
https://kosovapost.net/mbi-4-mije-persona-po-mbikeqyren-si-kontakte-te-rasteve-te-konfirmuara-me-koronavirus/60%Daily2020-04-11 22:14
https://kosovapost.net/msh-ploteson-vendimin-per-karantimin-e-ferizajt-i-izolon-edhe-vendbanimet-e-te-infektuarve/60%Daily2020-04-11 22:08
https://kosovapost.net/prishtina-behet-gati-per-izolim-ministria-leshon-nje-thirrje-per-banoret-qe-jane-jashte-saj/60%Daily2020-04-11 21:59
https://kosovapost.net/mysafiri-nga-prishtina-qe-infektoi-nene-e-bij-me-koronavirus-ne-buroje-te-skenderajt/60%Daily2020-04-11 21:52
https://kosovapost.net/covid-19-i-mori-jeten-107-mije-personave-ne-bote-mbi-17-milion-te-infektuar/60%Daily2020-04-11 21:49
https://kosovapost.net/bullgari-perdorimi-i-maskave-ne-ambientet-publik-i-detyrueshem/60%Daily2020-04-11 21:45
https://kosovapost.net/beteja-me-koronavirusin-stadiumet-neper-bote-kthehen-ne-spitale/60%Daily2020-04-11 21:43
https://kosovapost.net/prizren-dy-raste-pozitive-jane-punonjes-te-spitalit-nje-tjeter-roje-ne-ujesjelles/60%Daily2020-04-11 21:39
https://kosovapost.net/kryeministri-ne-detyre-kurti-priti-ne-takime-te-ndara-ambasadoret-e-akredituar-ne-kosoves/60%Daily2020-04-11 21:35
https://kosovapost.net/musafiri-nga-prishtina-shkoj-ne-buroje-te-skenderajt-dhe-infektoi-nene-e-bije/60%Daily2020-04-11 21:37
https://kosovapost.net/ekuipazhi-i-2-luftanijeve-ruse-vendoset-ne-karantine-pas-kthimit-nga-siria/60%Daily2020-04-11 21:25
https://kosovapost.net/kronavirusi-29-vjecari-i-shkruan-trumpit-je-fajtor-per-vdekjen-e-babait-tim/60%Daily2020-04-11 21:20
https://kosovapost.net/ky-test-i-kompanise-izraelite-ju-tregon-nese-mund-te-jeni-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-04-11 21:10
https://kosovapost.net/pas-covid-19-edhe-ethet-hemorragjike-godasin-malisheven/60%Daily2020-04-11 21:06
https://kosovapost.net/keto-tri-lagje-te-prishtines-jane-shpallur-vatra-te-coronavirusit-dokument/60%Daily2020-04-11 21:01
https://kosovapost.net/pas-kryeqytetit-edhe-prizreni-mund-te-futet-ne-karantine/60%Daily2020-04-11 20:59
https://kosovapost.net/cfare-i-ben-koronavirusi-trupit/60%Daily2020-04-11 20:55
https://kosovapost.net/olsi-bylyku-flet-per-planet-e-dasmes/60%Daily2020-04-11 20:51
https://kosovapost.net/disa-shtete-po-i-rikthehen-normalitetit-ja-si-po-veprojne/60%Daily2020-04-11 20:44
https://kosovapost.net/para-se-te-kercenonte-lushtaku-avokati-kishte-shkruar-se-ishte-deshmitar-kur-ish-komandanti-mori-1-milione-e-400-mije-marka/60%Daily2020-04-11 20:42
https://kosovapost.net/bekim-jashari-tregon-prej-nga-vine-te-infektuarit-me-covid-19/60%Daily2020-04-11 20:26
https://kosovapost.net/tash-e-tutje-nevoitet-leje-speciale-nga-mpb-ne-te-kunderten-askush-nuk-mund-te-hyje-dhe-dal-jashte-prishtines/60%Daily2020-04-11 20:10
https://kosovapost.net/regjistrohen-mbi-10-mije-raste-nga-covid-19-ne-suedi/60%Daily2020-04-11 20:10
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-tregon-bllokimin-e-hyrjeve-dhe-daljeve-ne-prishtine/60%Daily2020-04-11 19:54
https://kosovapost.net/kercenohet-avokati-gazmend-halilaj-thote-se-sami-lushtaku-eshte-nisur-drejte-tij/60%Daily2020-04-11 20:11
https://kosovapost.net/ja-sa-shkoi-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-11 19:46
https://kosovapost.net/mafia-italiane-shfrytezon-pandemine-rrit-influencen-duke-ndihmuar-familjet-ne-nevoje/60%Daily2020-04-11 20:07
https://kosovapost.net/turqi-regjistrohen-95-viktima-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-04-11 19:33
https://kosovapost.net/kryebashkiaku-i-new-york-nuk-do-ti-hapim-shkollat-deri-ne-fund-te-vitit-shkollor/60%Daily2020-04-11 19:33
https://kosovapost.net/shba-trump-vendos-te-ndihmoje-italine-dhe-sanksionoje-shtetet-qe-spranojne-te-debuarit/60%Daily2020-04-11 19:29
https://kosovapost.net/rrobat-dhe-kepucet-sa-jane-te-sigurta-per-ndalimin-e-bartjes-se-virusit-ne-shtepi/60%Daily2020-04-11 19:27
https://kosovapost.net/marreveshja-ne-mes-kosoves-dhe-serbise-do-ti-jepte-nje-fitore-te-lehte-administrates-trump/60%Daily2020-04-11 19:24
https://kosovapost.net/prishtina-ne-karantine-ahmeti-paralajmeron-masa-te-shtuara-policiore-ne-lagjen-mati-1/60%Daily2020-04-11 19:21
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-albini-ua-mbyll-gojen-opozites/60%Daily2020-04-11 19:20
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-uron-pashket-te-lutemi-bashkerisht-qe-zoti-te-na-meshiroje-dhe-qe-sa-me-pare-te-kaloje-pandemia/60%Daily2020-04-11 18:58
https://kosovapost.net/qe-nga-sot-edhe-prishtina-ne-karantine/60%Daily2020-04-11 18:50
https://kosovapost.net/kengetari-i-ferizajt-pas-testimit-te-bere-lirohet-nga-infektivi/60%Daily2020-04-11 18:40
https://kosovapost.net/vendet-qe-po-dalin-nga-izolimi-si-po-veprojne-shtetet-qe-po-i-kthehen-normalitetit/60%Daily2020-04-11 18:23
https://kosovapost.net/lushtaku-i-pergjigjet-jasharit-po-te-pengon-fuqia-ime-ne-drenice-ke-krijuar-ndarje-e-percarje/60%Daily2020-04-11 18:42
https://kosovapost.net/rreth-100-police-ne-kerkim-te-besnik-osmanit-sgjejne-asnje-gjurme-te-tij/60%Daily2020-04-11 18:05
https://kosovapost.net/majk-ka-edhe-nje-talent-kete-se-keni-ditur/60%Daily2020-04-11 18:00
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-siguria-me-e-madhe-ne-trafik-pas-vendosjes-se-ndricimit/60%Daily2020-04-11 17:55
https://kosovapost.net/thaci-uron-pashket-ju-lutem-festoni-ne-shtepi/60%Daily2020-04-11 17:49
https://kosovapost.net/reagon-shoqata-per-energji-te-riperteritshme-e-kosoves-ndaj-vendimit-te-ministrit-abdixhiku/60%Daily2020-04-11 17:51
https://kosovapost.net/pdk-qeveria-kurti-duhet-te-mos-abuzoje-me-pandemine-per-te-mbuluar-keto-leshime-ndaj-beogradit/60%Daily2020-04-11 17:37
https://kosovapost.net/drejtori-i-keds-it-mbeshtet-direkt-punetoret-ne-terren/60%Daily2020-04-11 17:26
https://kosovapost.net/edhe-miliarderet-nuk-e-thyejne-dot-karantinen-foto/60%Daily2020-04-11 17:08
https://kosovapost.net/regjistrohen-mbi-10-mije-raste-nga-covid-19-ne-suedine-e-cila-nuk-mori-masa-parandaluese/60%Daily2020-04-11 17:03
https://kosovapost.net/serwer-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-nje-mumie-qe-pret-te-ringjallet-nga-disa-te-marre/60%Daily2020-04-11 16:59
https://kosovapost.net/eksperti-kryesor-i-semundjeve-infektive-ne-shba-fauci-raste-te-reja-te-koronavirusit-kur-te-rihapet-vendi/60%Daily2020-04-11 16:48
https://kosovapost.net/edhe-komuna-e-ferizajt-futet-ne-karantine/60%Daily2020-04-11 16:40
https://kosovapost.net/lushtaki-shperndau-pako-ushqimore-ne-skenderaj-me-llogo-te-pdk-se/60%Daily2020-04-11 16:20
https://kosovapost.net/nderron-jete-nga-koronavirusi-edhe-nje-person-ne-veri-nderkohe-dalin-pozitiv-edhe-4-persona/60%Daily2020-04-11 16:06
https://kosovapost.net/bekim-jashari-e-bene-hore-lushtakun-edhe-ne-situate-emergjente-zgjodhe-te-luash-me-fatin-e-te-varferve-e-te-besh-fushate-me-ta-turp/60%Daily2020-04-11 16:01
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-ne-kohe-virusi-dy-femra-ne-prishtine-zhveshen-per-te-marr-rreze-dielli/60%Daily2020-04-11 15:36
https://kosovapost.net/koronavirusi-komuna-e-prishtines-vazhdon-aksionin-duke-dezinfektuar-rruget-e-kryeqytetit/60%Daily2020-04-11 15:17
https://kosovapost.net/mesazhi-frymezues-i-te-infektuarit-nga-nerodimja-e-eperme/60%Daily2020-04-11 15:03
https://kosovapost.net/lajci-si-asnjehere-me-pare-ndaj-komandanteve-zanin-mos-tua-ndij-po-e-shaj-veten-kopilin-qe-spo-iu-len-me-rrejte-e-me-vjedhe/60%Daily2020-04-11 14:56
https://kosovapost.net/gjysme-milioni-te-infektuar-keto-jane-statistikat-e-tmerrshme-qe-vijne-nga-shba/60%Daily2020-04-11 14:42
https://kosovapost.net/mikrobiologu-kosovar-apelon-per-kujdes-jep-alarmin-e-tmerrshem/60%Daily2020-04-11 14:24
https://kosovapost.net/pdk-shperndane-pako-te-barerave-per-shqiptaret-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-04-11 14:04
https://kosovapost.net/vitia-konfirmon-se-mund-te-ndryshoje-orari-i-kufizimit-te-lirise-se-levizjes/60%Daily2020-04-11 13:50
https://kosovapost.net/reagon-edhe-ish-ambasadori-per-kercenimin-ndaj-kryeministrit-kurtit/60%Daily2020-04-11 13:44
https://kosovapost.net/infektohet-me-koronavirus-biznesmeni-shqiptar/60%Daily2020-04-11 13:33
https://kosovapost.net/ja-kush-e-thote-se-koalicioni-lvv-pdk-mund-te-ndodhe-pas-zgjedhjeve/60%Daily2020-04-11 13:24
https://kosovapost.net/atk-tregon-menyren-e-aplikimit-per-perfitim-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-04-11 13:13
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-nje-kandidat-i-fsk-se-perzgjedhet-per-te-qene-pjese-e-akademise-se-forcave-ajrore-amerikane/60%Daily2020-04-11 12:53
https://kosovapost.net/nuk-ka-afat-kushtetues-kur-vv-ja-e-dergon-emrin-e-mandatarit-tek-presidenti/60%Daily2020-04-11 12:23
https://kosovapost.net/bajqinovci-sa-me-shume-goditemi-aq-me-shume-rritemi/60%Daily2020-04-11 12:03
https://kosovapost.net/i-infektuari-nga-ferizaj-mos-beni-panik-jam-mire/60%Daily2020-04-11 11:54
https://kosovapost.net/svecla-dhe-drejtori-qalaj-dhuruan-gjak-vullnetare-2/60%Daily2020-04-11 12:03
https://kosovapost.net/edhe-ky-qytet-i-kosoves-pritet-te-futet-ne-karantine/60%Daily2020-04-11 11:46
https://kosovapost.net/minatoret-e-trepces-bojkotojne-punen-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-04-11 11:20
https://kosovapost.net/prokuroria-fillon-hetimet-lidhur-me-kercenimin-qe-i-eshte-bere-kurtit/60%Daily2020-04-11 11:03
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-pergjigjet-thacit-i-keni-bere-hesapet-keq-qeveri-pa-fituesin-e-zgjedhjeve-nuk-ka/60%Daily2020-04-11 10:52
https://kosovapost.net/ke-e-demton-konflikti-veliu-osmani/60%Daily2020-04-11 10:43
https://kosovapost.net/dy-prej-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-11 10:35
https://kosovapost.net/https-kosovapost-net-mbi-qellin-e-kosoves-piloti-zvicran-bene-simbolin-e-zemres-foto/60%Daily2020-04-11 10:50
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-vjen-nga-vushtrria-sa-i-perket-koronavirusit/60%Daily2020-04-11 10:26
https://kosovapost.net/filmoi-e-publikoi-aksidentin-me-fatalitet-ne-gjilan-arrestohet-nga-policia/60%Daily2020-04-11 10:08
https://kosovapost.net/arratiset-nga-dubrava-nje-i-burgosur/60%Daily2020-04-11 10:04
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-bondsteel/60%Daily2020-04-11 09:56
https://kosovapost.net/pas-18-rasteve-me-covid-19-labi-i-gatshem-ta-ndihmoje-ferizajn/60%Daily2020-04-11 09:47
https://kosovapost.net/gjermania-i-regjistron-171-te-vdekur-e-mbi-4000-raste-te-reja-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-11 09:42
https://kosovapost.net/gjuha-fashiste-e-deputetit/60%Daily2020-04-11 09:34
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-kujton-heroin-agim-ramadani-ka-qene-njeri-nga-strateget-me-te-mire-te-ushtrise-clirimtare-te-kosoves/60%Daily2020-04-11 09:29
https://kosovapost.net/lista-e-barnatoreve-kujdestare-sot/60%Daily2020-04-11 11:35
https://kosovapost.net/ka-njerez-qe-as-virusi-nukmund-ti-sheroje/60%Daily2020-04-11 09:00
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-e-akuzon-zerin-e-amerikes-per-perkrahje-te-propagandes-se-kines/60%Daily2020-04-11 08:54
https://kosovapost.net/dhjete-pse-te-e-mia-drejtuar-ambasadorin-grenell/60%Daily2020-04-11 08:48
https://kosovapost.net/koalicioni-me-pan-provokon-anetaresine-dhe-demton-ldk-ne/60%Daily2020-04-11 08:40
https://kosovapost.net/shba-behet-shteti-i-pare-ne-bote-me-mbi-2000-viktima-te-coronavirusit-brenda-24-oreve/60%Daily2020-04-11 08:26
https://kosovapost.net/mehazi-kurti-dhe-osmani-po-konsiderohen-me-te-rrezikshem-sesa-pandemia/60%Daily2020-04-11 08:14
https://kosovapost.net/bie-per-100-numri-i-te-burgosurve-te-arrestuarit-sjane-testuar-per-koronavirus/60%Daily2020-04-11 08:09
https://kosovapost.net/thaci-jep-sinjale-se-do-ta-kaperceje-lvv-ne-per-mandatarin/60%Daily2020-04-11 08:02
https://kosovapost.net/ish-keshilltari-i-haradinajt-pas-kercenimit-ndaj-kurtit-arrestoni-kercenuesit-dhe-denoni-pameshirshem/60%Daily2020-04-11 07:55
https://kosovapost.net/fmn-i-jep-190-5-milione-dollare-mbeshtetje-emergjente-shqiperise-per-te-perballuar-pandemine/60%Daily2020-04-11 07:37
https://kosovapost.net/turqia-shperndan-buke-neper-provinca/60%Daily2020-04-11 07:32
https://kosovapost.net/si-funksionon-okb-gjate-pandemise-a-do-te-kete-takimin-te-hapur-informues-per-kosoven/60%Daily2020-04-11 07:27
https://kosovapost.net/sot-behen-35-vite-nga-vdekja-e-enver-hoxhes/60%Daily2020-04-11 07:15
https://kosovapost.net/kafeja-turke-apo-esspreso-cila-eshte-me-e-demshme-per-shendetin-2/60%Daily2020-04-11 07:09
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-prill/60%Daily2020-04-11 07:04
https://kosovapost.net/blero-i-nenshtrohet-nderhyrjes-kirurgjikale/60%Daily2020-04-11 06:59
https://kosovapost.net/psg-gati-ti-paguaje-lazos-120-milione-euro-per-2-lojtare/60%Daily2020-04-11 06:54
https://kosovapost.net/si-do-te-organizohen-provimet-online-flasin-nga-ministria-e-arsimit-dhe-up-ja/60%Daily2020-04-11 06:50
https://kosovapost.net/kriza-e-korones-ku-eshte-evropa/60%Daily2020-04-11 06:45
https://kosovapost.net/ymeri-lavderon-punen-e-ministrit-vitia-eshte-bere-menaxhim-i-jashtezakonshem/60%Daily2020-04-11 06:41
https://kosovapost.net/rreth-13-milione-euro-me-pak-te-hyra-inkasoi-atk-shkak-pandemia/60%Daily2020-04-11 06:37
https://kosovapost.net/profesori-wenhong-tregon-si-ta-parandaloni-covid-19/60%Daily2020-04-11 06:29
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vite-nga-renia-e-luftetarit-dhe-heroit-agim-ramadani/60%Daily2020-04-11 06:16
https://kosovapost.net/moti-sot-58/60%Daily2020-04-11 06:10
https://kosovapost.net/covid-19-23-raste-te-reja-14-te-sheruar-ne-kosove/60%Daily2020-04-11 06:02
https://kosovapost.net/kaq-gjate-mund-te-qendroje-koronavirusi-ne-qese-te-marketit/60%Daily2020-04-10 22:18
https://kosovapost.net/jeta-pas-pandemise-11-kendveshtrime-qe-analizojne-nese-bota-do-te-ndryshoje-me-covid-19/60%Daily2020-04-10 22:15
https://kosovapost.net/qetesohet-peja-rasti-i-dyshuar-del-negativ/60%Daily2020-04-10 22:10
https://kosovapost.net/ky-eshte-personi-qe-ka-kercenuar-me-jete-albin-kurtin/60%Daily2020-04-10 22:07
https://kosovapost.net/media-ruse-a-po-largohet-serbia-nga-rusia-per-marreveshjen-finale-me-kosoven/60%Daily2020-04-10 21:54
https://kosovapost.net/obsh-nese-shfuqizohet-masa-e-kufizimit-te-levizjes-coronavirusi-do-te-jete-kercenim-perseri/60%Daily2020-04-10 21:51
https://kosovapost.net/gjunjezohet-turqia-ky-eshte-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-04-10 21:49
https://kosovapost.net/forbes-per-shkak-te-covid-19-226-persona-nuk-jane-me-miliardere/60%Daily2020-04-10 21:43
https://kosovapost.net/wuhani-rimerr-jeten-pas-izolimit-martesa-dhe-deshira/60%Daily2020-04-10 21:39
https://kosovapost.net/suma-i-infektuari-nga-hani-i-elezit-rast-kontakti-i-shoferit-te-ndjere-nga-ferizaji/60%Daily2020-04-10 21:36
https://kosovapost.net/as-hamza-se-perjashton-mundesine-per-koalicion-me-vv-ne-skemi-vija-te-kuqe-me-askend/60%Daily2020-04-10 21:26
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kercenohet-kryeministri-kurti-deklarohet-zedhenesi-i-vv-se-jep-detajet-e-fundit/60%Daily2020-04-10 21:08
https://kosovapost.net/arrestohet-43-vjecari-sepse-nje-femije-shkrepte-me-arme-zjarri-ne-prani-te-tij/60%Daily2020-04-10 21:04
https://kosovapost.net/sa-jane-te-rrezikuar-ata-qe-kane-alergji-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-04-10 20:58
https://kosovapost.net/shba-ne-telashe-me-koronavirusin-trump-konfirmon-se-kur-mund-te-rihapet-gjithcka/60%Daily2020-04-10 20:54
https://kosovapost.net/a-sulmon-koronavirusi-zemren-shume-paciente-me-covid-19-kane-demtime-te-muskujve-kardiake-dhe-po-vdesin-nga-ataku/60%Daily2020-04-10 20:50
https://kosovapost.net/puntori-i-bondsteel-i-infekton-nje-lagje-ne-ferizaj/60%Daily2020-04-10 20:47
https://kosovapost.net/pritet-vendimi-i-bidenit-per-zevendesin-e-tij-besohet-se-do-te-jete-grua/60%Daily2020-04-10 20:27
https://kosovapost.net/numer-i-madh-i-te-sheruarve-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-04-10 20:21
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ikshp-me-lajme-aspak-te-mire-kaq-raste-pozitive-sot/60%Daily2020-04-10 20:12
https://kosovapost.net/qendra-emergjente-e-mbingarkuar-klinikat-vetem-me-raste-urgjente/60%Daily2020-04-10 20:01
https://kosovapost.net/kurti-tha-se-pdk-duhet-ti-fitoje-zgjedhjet-per-te-bere-propozime-pergjigjet-bedri-hamza/60%Daily2020-04-10 19:48
https://kosovapost.net/mjeku-shqiptar-ne-shba-kam-frike-nga-koronavirusi-kur-shkoj-ne-shtepi-nderrohem-ne-garazh/60%Daily2020-04-10 19:45
https://kosovapost.net/mbajtja-e-provimeve-pranimi-i-studenteve-te-rinj-dhe-vertetimi-per-njohjen-e-gjuheve-si-do-te-veproje-up-ja/60%Daily2020-04-10 19:41
https://kosovapost.net/haxhiu-nuk-ecet-tutje-pa-i-larguar-ata-qe-e-kane-zhvatur-shtetin/60%Daily2020-04-10 19:32
https://kosovapost.net/ministri-bislimi-jep-lajmin-e-mire-qe-vjen-nga-washingtoni/60%Daily2020-04-10 19:24
https://kosovapost.net/njofton-shpend-ahmeti-keto-te-jene-masat-ne-prishtine-pas-te-henes/60%Daily2020-04-10 19:21
https://kosovapost.net/paralajmeron-raka-deri-me-22-prill-do-te-rritet-numri-i-rasteve-me-koronavirus-rreth-570-ne-versionin-me-te-keq-deri-ne-5-mije/60%Daily2020-04-10 19:16
https://kosovapost.net/u-vetizolua-pasi-qe-gruaja-i-rezultoi-pozitiv-kryefamiljari-nga-peja-thote-se-komuna-nuk-i-ka-ofruar-ndihme/60%Daily2020-04-10 19:11
https://kosovapost.net/spahiu-do-te-kemi-nje-koalicion-ldk-aak-nisma-me-isa-mustafen-kryeminister/60%Daily2020-04-10 19:04
https://kosovapost.net/lladrovci-kerkon-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-04-10 18:55
https://kosovapost.net/a-ishte-koordinuar-me-pdk-ne-per-mbledhjen-e-sotme-te-kryesise-se-kuvendit-flet-deputeti-i-ldk-se/60%Daily2020-04-10 18:57
https://kosovapost.net/kurteshi-gjykata-edhe-njehere-i-thote-jo-shtrenjtimit-te-rrymes-bordi-i-zrre-se-meriton-shkarkim/60%Daily2020-04-10 18:42
https://kosovapost.net/15-shoqata-nga-diaspora-i-shkruajne-leter-merkelit-per-gjendjen-politike-mes-pandemise-ne-kosove-i-kerkojne-mbeshtetje/60%Daily2020-04-10 18:34
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-edhe-nje-kosovar-ne-new-york/60%Daily2020-04-10 18:26
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-shfaq-serish-talentin-ne-muzike/60%Daily2020-04-10 18:22
https://kosovapost.net/mbi-100000-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-04-10 18:11
https://kosovapost.net/doktori-nga-kosova-qe-punon-ne-gjermani-isha-i-prekur-me-covid19-pa-e-verejtur-fare-testi-me-kishte-dalur-negativ/60%Daily2020-04-10 18:23
https://kosovapost.net/lista-serbe-kerkon-shkarkimin-e-nenad-rashiqit/60%Daily2020-04-10 17:50
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-thote-se-qeverine-kurti-e-rrezoi-hashim-thaci/60%Daily2020-04-10 17:41
https://kosovapost.net/hajdari-thote-se-shkarkimet-ne-poste-ndodhen-pasi-ndermarrja-u-degradua/60%Daily2020-04-10 17:28
https://kosovapost.net/aida-doci-me-koncert-live-ne-mitrovice-per-banoret-e-izoluar-ne-shtepite-e-tyre/60%Daily2020-04-10 17:24
https://kosovapost.net/shkarkimet-ne-poste-vjen-reagimi-nga-zevendesministri-i-infrastruktures/60%Daily2020-04-10 17:17
https://kosovapost.net/edhe-mustafa-flet-per-perplasjet-veliu-osmani/60%Daily2020-04-10 17:03
https://kosovapost.net/haxhiu-padit-haki-abazin-thote-se-mjetet-qe-do-ti-perfitoje-nga-shpifja-e-tij-do-te-investoje-ne-wc-publike/60%Daily2020-04-10 16:53
https://kosovapost.net/a-ka-greve-urie-ne-karantinen-te-qendra-e-studenteve-tregon-zv-ministri-sadiku/60%Daily2020-04-10 16:48
https://kosovapost.net/bizneset-ne-prishtine-do-te-lirohen-per-dy-muaj-nga-qiraja/60%Daily2020-04-10 16:40
https://kosovapost.net/rasti-i-pare-pozitiv-covid-19-ne-kfor-ne-kosove/60%Daily2020-04-10 16:34
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-paralajmeron-shkarkime-te-reja-ja-per-ke-behet-fjale/60%Daily2020-04-10 16:16
https://kosovapost.net/kush-po-e-shtremberon-historine/60%Daily2020-04-10 16:10
https://kosovapost.net/ne-periudhen-kur-jane-perhapur-viruset-eshte-me-rendesi-te-forcojme-me-shume-imunitetin/60%Daily2020-04-10 16:02
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-shba-rreth-gjysme-milioni-te-prekur-nga-covid-19/60%Daily2020-04-10 15:44
https://kosovapost.net/koronavirusi-mund-te-jetoje-edhe-ne-siperfaqe-te-pemeve-dhe-perimeve-si-duhet-te-veproni-para-se-ti-konsumoni/60%Daily2020-04-10 15:26
https://kosovapost.net/kurti-po-ia-hape-deren-pdk-se-per-koalicion-askush-ne-vv-spajtohet-por-sguxojne-te-flasin/60%Daily2020-04-10 15:23
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-pronaret-e-bizneseve-komuna-merr-kete-vendim/60%Daily2020-04-10 15:20
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ky-eshte-vendimi-i-bordit-te-ptk-ja-kush-u-shkarkua/60%Daily2020-04-10 15:07
https://kosovapost.net/osmani-lavderon-punen-e-shpend-ahmetit-ne-keto-dite-pandemie/60%Daily2020-04-10 15:02
https://kosovapost.net/bik-publikon-vaktine-e-ramazanit/60%Daily2020-04-10 14:44
https://kosovapost.net/fushata-e-rrezikshme-kunder-albin-kurtit/60%Daily2020-04-10 14:15
https://kosovapost.net/pse-u-rrethua-posta-flasin-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2020-04-10 14:06
https://kosovapost.net/shtyhet-mbledhja-e-bordit-te-telekomit-zedhenesi-tregon-a-ka-shkarkime/60%Daily2020-04-10 14:03
https://kosovapost.net/nje-pjesetar-i-fsk-del-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-04-10 13:57
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-kryeministrit-britanik/60%Daily2020-04-10 13:53
https://kosovapost.net/e-thote-nagavci-ldk-dhe-pdk-u-koordinuan-per-te-mos-perkrahur-masat-e-qeverise/60%Daily2020-04-10 13:39
https://kosovapost.net/turqia-dhuron-ndihma-mjekesore-edhe-mbreterise-se-bashkuar-pas-erresires-ka-shume-diell/60%Daily2020-04-10 13:24
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-riu-qe-humbi-jeten-sot-ne-gjilan/60%Daily2020-04-10 13:20
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-mblidhet-bordi-i-ri-telekomit-pritet-te-merren-vendime/60%Daily2020-04-10 13:12
https://kosovapost.net/edhe-dy-raste-te-reja-me-covid19-ne-kete-pjese-te-kosoves/60%Daily2020-04-10 12:31
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-vdes-26-vjecari-ne-gjilan/60%Daily2020-04-10 12:27
https://kosovapost.net/abazi-tregon-se-me-kend-ka-koalicion-vetevendosje/60%Daily2020-04-10 12:20
https://kosovapost.net/infektologu-tregon-kush-eshte-i-rrezikuar-nga-covid19/60%Daily2020-04-10 12:08
https://kosovapost.net/gjashte-raste-me-koronavirus-ne-peje-njeri-nga-ta-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-04-10 11:59
https://kosovapost.net/tika-shperndan-ndihma-ne-maqedonine-e-veriut-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-04-10 11:50
https://kosovapost.net/thaci-i-dergon-leter-kurtit-kerkon-serish-emrin-e-mandatarit/60%Daily2020-04-10 11:44
https://kosovapost.net/koronavirusi-veseli-falenderon-be-ne-shba-ne-dhe-turqine-per-ndihmat/60%Daily2020-04-10 11:27
https://kosovapost.net/tronditese-varr-masiv-ne-new-york-per-viktimat-e-covid-19-arkivolet-e-drurit-groposen-njeri-mbi-tjetrin/60%Daily2020-04-10 11:23
https://kosovapost.net/kryesia-vendos-te-marten-seanca-per-pakon-emergjente-te-propozuar-nga-pdk-ja/60%Daily2020-04-10 11:14
https://kosovapost.net/lajcak-i-shkruan-thacit-thote-se-do-te-punoje-fort-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-04-10 10:57
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-mbeshtetet-nga-presidenca-kroate-e-be-se/60%Daily2020-04-10 10:53
https://kosovapost.net/kurti-ne-ferizaj-pritet-me-brohorima/60%Daily2020-04-10 10:43
https://kosovapost.net/kurti-nga-lipjani-ben-thirrje-qytetareve-per-shtim-te-disiplines-rreth-covid-19/60%Daily2020-04-10 10:30
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2020-04-10 10:25
https://kosovapost.net/rritja-e-vetevendosje-frikeson-partite-e-tjera/60%Daily2020-04-10 10:20
https://kosovapost.net/sot-priten-rezultatet-per-dy-familje-ne-gjilan-zhegra-del-nga-karantina/60%Daily2020-04-10 10:02
https://kosovapost.net/stresi-thote-se-i-duket-si-te-marr-terapi-kur-degjon-kete-politikan-duke-folur-foto/60%Daily2020-04-10 09:58
https://kosovapost.net/juventus-ia-shet-ronaldon-real-madridit/60%Daily2020-04-10 09:49
https://kosovapost.net/shkon-ne-416-numri-i-te-infektuarve-ne-shqiperi-konfirmohen-shtate-raste-te-reja/60%Daily2020-04-10 09:41
https://kosovapost.net/cili-plak-vdeke-ka-nga-virusi-corona/60%Daily2020-04-10 11:12
https://kosovapost.net/shba-michigan-behet-shteti-i-trete-ku-me-shume-se-nje-mije-njerez-vdesin-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-10 09:29
https://kosovapost.net/zoran-zaev-futet-ne-karantine/60%Daily2020-04-10 09:23
https://kosovapost.net/policia-ndalon-76-persona-per-mosrespektim-te-masave-per-qarkullim/60%Daily2020-04-10 09:14
https://kosovapost.net/daciq-borrel-e-lajcak-jane-nga-vende-qe-se-kane-njohur-kosoven-por-ata-perfaqesojne-politiken-e-perbashket-te-gjithe-evropes/60%Daily2020-04-10 09:09
https://kosovapost.net/zhduket-nje-person-nga-gjilani/60%Daily2020-04-10 09:01
https://kosovapost.net/plackitet-nje-pompe-derivatesh-ne-vushtrri/60%Daily2020-04-10 08:58
https://kosovapost.net/gazetari-nga-shqiperia-kritikon-opoziten-politike-ne-kosove/60%Daily2020-04-10 08:48
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-ja-cilat-barnatoret-jane-kujdestare-sot/60%Daily2020-04-10 08:44
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-po-trajtohen-40-paciente-me-coronavirus-priten-rezultatet-edhe-per-4-raste/60%Daily2020-04-10 08:31
https://kosovapost.net/ska-te-ardhme-per-kosoven-e-serbine-nese-qeverite-e-dy-vendeve-nuk-tregojne-vullnet-per-zgjidhjen-e-konflikti/60%Daily2020-04-10 08:05
https://kosovapost.net/mjekja-shqiptare-e-prekur-nga-koronavirusi-ne-itali-rrefen-perjetimet-e-frikshme-te-saj/60%Daily2020-04-10 07:59
https://kosovapost.net/me-shume-se-1-6-milione-te-prekur-me-koronavirus-ne-mbare-boten/60%Daily2020-04-10 07:54
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-ne-izolim-te-plote-deri-te-henen/60%Daily2020-04-10 07:49
https://kosovapost.net/100-mjeke-italiane-kane-vdekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-10 07:46
https://kosovapost.net/shba-dhuron-materiale-shendetesore-per-shqiperine-ambasadorja-kim-jemi-me-ju/60%Daily2020-04-10 07:42
https://kosovapost.net/gjuriq-gjithsej-38-serbe-te-prekur-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-10 07:39
https://kosovapost.net/konsullatat-e-paprecedenta-do-te-rishikohen/60%Daily2020-04-10 07:28
https://kosovapost.net/thaci-kurti-perplasje-edhe-per-primat-ne-dialog/60%Daily2020-04-10 07:13
https://kosovapost.net/inspektorati-i-kerkon-aeroportit-te-anuloje-vendimet-per-mosvazhdim-te-kontratave-51-punetoreve/60%Daily2020-04-10 07:07
https://kosovapost.net/54734-2/60%Daily2020-04-10 06:46
https://kosovapost.net/babai-i-kengetares-se-njohur-del-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-04-10 06:35
https://kosovapost.net/baseli-ul-ne-menyre-te-njeanshme-pagat-pritet-reagimi-i-taulant-xhakes-dhe-lojtareve-te-tjere/60%Daily2020-04-10 06:28
https://kosovapost.net/shkon-ne-908-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-turqi/60%Daily2020-04-10 06:22
https://kosovapost.net/sot-mblidhet-kryesia-e-kuvendit/60%Daily2020-04-10 06:16
https://kosovapost.net/kryeministri-britanik-boris-johnson-del-nga-kujdesi-intensiv/60%Daily2020-04-10 05:57
https://kosovapost.net/kurti-i-kujtojme-me-nderim-deshmoret-e-koshares-dhe-nuk-ua-harrojme-idealin/60%Daily2020-04-10 05:49
https://kosovapost.net/gjermania-me-vendim-te-ri-per-te-gjithe-ata-qe-u-ka-kaluar-afati-i-vizes-shengen-2/60%Daily2020-04-10 05:46
https://kosovapost.net/gjermania-me-vendim-te-ri-per-te-gjithe-ata-qe-u-ka-kaluar-afati-i-vizes-shengen/60%Daily2020-04-09 22:27
https://kosovapost.net/epidemiologu-isuf-dedushaj-ne-fund-te-prillit-pandemia-dobesohet-ne-kosove/60%Daily2020-04-09 22:24
https://kosovapost.net/stresi-thote-se-qetesohet-kur-degjon-albin-kurtin-duke-folur/60%Daily2020-04-09 22:19
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-numri-i-vdekjeve-nga-covid19-ne-te-boten-i-tejkaloi-95-550/60%Daily2020-04-09 22:10
https://kosovapost.net/kreu-i-eksperteve-amerikane-vjen-me-lajmin-e-keq-per-koronavirusin/60%Daily2020-04-09 22:06
https://kosovapost.net/infektologu-krasniqi-72-vjecari-qe-nderroi-jete-sot-kishte-semundje-tjera-shoqeruese/60%Daily2020-04-09 21:59
https://kosovapost.net/albin-kurti-do-ta-vendosi-ne-agjende-edhe-viziten-ne-mitrovice-veriore/60%Daily2020-04-09 21:53
https://kosovapost.net/blerim-latifi-albin-kurti-eshte-komunist/60%Daily2020-04-09 21:44
https://kosovapost.net/kurti-i-kunderpergjigjet-veselit-per-sencen-duhet-ti-fitosh-zgjedhjet-per-te-bere-pako-emergjente/60%Daily2020-04-09 21:31
https://kosovapost.net/surroi-formimi-i-qeverise-pa-pelqimin-e-vetevendosjes-si-parti-e-pare-eshte-antikushtetues/60%Daily2020-04-09 21:25
https://kosovapost.net/edhe-nje-i-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-04-09 21:20
https://kosovapost.net/keto-jane-veprimet-qe-duhet-ti-beje-tash-albin-kurti-zgjedhjet-ne-2021/60%Daily2020-04-09 21:14
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-ne-veriun-e-mitrovices-pergjigjet-albin-kurti/60%Daily2020-04-09 21:08
https://kosovapost.net/konfirmohen-edhe-tre-raste-pozitive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-09 21:03
https://kosovapost.net/kontributi-nderkombetar-i-turqise-ne-raste-krizash-pergjate-historise/60%Daily2020-04-09 20:59
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-eshte-pasuesja-e-vertete-e-filozofise-politike-rugoviane/60%Daily2020-04-09 20:33
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-i-shpreh-ngushellime-familjes-se-te-vdekurit-nga-koronavirus/60%Daily2020-04-09 21:48
https://kosovapost.net/edi-rama-tregon-se-mund-te-zgjase-pandemia-e-covid19-permend-vite/60%Daily2020-04-09 20:26
https://kosovapost.net/javen-tjeter-formohet-qeveria-e-re-pa-vetevendosjen-e-pdk-ne/60%Daily2020-04-09 20:23
https://kosovapost.net/skandaloze-per-ata-qe-vdesin-nga-koronavirusi-ju-kerkohen-nga-250-euro-per-qira-te-morgut/60%Daily2020-04-09 20:17
https://kosovapost.net/sondazhi-i-cnn-it-nxjerr-bidenin-para-trumpit-ne-garen-per-president-ne-shba/60%Daily2020-04-09 20:06
https://kosovapost.net/veton-surroi-qeveria-ne-doreheqje-i-ka-te-gjitha-kompetencat-per-tu-marre-me-punen-e-pandemise/60%Daily2020-04-09 20:02
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-nuk-kishte-shkuar-si-perthyese-e-thacit-por-si-shefe-e-kabinetit-te-fatmir-sejdiut/60%Daily2020-04-09 19:52
https://kosovapost.net/lajm-i-hidhur-vdes-edhe-nje-person-i-prekur-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-09 19:46
https://kosovapost.net/ky-fshat-i-kosoves-po-konsiderohet-model-ne-ballafaqimin-me-pandemine/60%Daily2020-04-09 19:40
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsvecla-vizitoi-vushtrrine-mitrovicen-dhe-piken-kufitare-ne-jarinje-lexo-me-shume-http-rtv21-tv-%e2%80%8bsvecla-vizitoi-vushtrrine-mitrovicen-dhe-piken-kufitare-ne-jarinje-fbclidiwar3y9/60%Daily2020-04-09 19:37
https://kosovapost.net/nato-falenderoi-turqine-per-dergimin-e-ndihmave-ne-vendet-e-ballkanit/60%Daily2020-04-09 19:31
https://kosovapost.net/permiresohet-gjendja-e-boris-johnsonit-largohet-nga-kujdesi-intensiv/60%Daily2020-04-09 19:20
https://kosovapost.net/mbi-50-mije-te-sheruar-nga-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-04-09 19:14
https://kosovapost.net/thaci-kujton-betejen-e-koshares-ishte-nje-triumf-ushtarak-i-paster/60%Daily2020-04-09 18:59
https://kosovapost.net/kurti-nuk-do-ti-pergjigjemi-menjehere-presidentit/60%Daily2020-04-09 18:55
https://kosovapost.net/skerdi-dhe-elinel-sjellin-duetin-vaj/60%Daily2020-04-09 18:46
https://kosovapost.net/sllovakia-perkrahe-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-04-09 18:37
https://kosovapost.net/veseli-diskuton-online-me-strukturat-e-pdk-se-per-pakon-emergjente-prej-320-milione-euro-ndihme-qytetareve-e-bizneseve/60%Daily2020-04-09 18:29
https://kosovapost.net/wow-ndryshim-i-befasishem-i-jakup-krasniqit-duket-shume-facer-me-pamjen-e-re/60%Daily2020-04-09 18:29
https://kosovapost.net/rrefimi-emocionues-i-mjekes-shqiptare-ne-itali-te-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-09 18:26
https://kosovapost.net/futbollistet-e-premier-league-filluan-fushaten-per-mbledhjen-e-ndihmave-per-te-prekurit-nga-covid-19/60%Daily2020-04-09 18:14
https://kosovapost.net/thaci-i-kerkoi-mandatarin-per-kryeminister-ky-eshte-qendrimi-zyrtar-i-kurtit/60%Daily2020-04-09 17:58
https://kosovapost.net/vitia-tregon-masat-e-reja-per-keto-komuna-orari-ndryshon-nga-neser/60%Daily2020-04-09 17:48
https://kosovapost.net/a-mund-te-prekeni-nga-koronavirusi-permes-ushqimit-te-blere/60%Daily2020-04-09 17:40
https://kosovapost.net/kjo-eshte-grupmosha-me-e-prekur-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-04-09 17:32
https://kosovapost.net/paralajmeron-fmn-pandemia-globale-mund-te-sjelle-krizen-me-te-rende-ekonomike-nga-depresioni/60%Daily2020-04-09 17:27
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-04-09 17:17
https://kosovapost.net/veteranet-kane-kete-kerkese-per-qeverine-perndryshe-paralajmerojne-protesta/60%Daily2020-04-09 17:08
https://kosovapost.net/ndryshon-ora-e-levizjes-per-malisheven-ky-eshte-orari-nga-neser/60%Daily2020-04-09 16:53
https://kosovapost.net/solidarizim-kbi-prizren-organizon-nje-aksion-per-ti-ndihmuar-familjeve-me-nevoje-ne-muajin-e-ramazanit/60%Daily2020-04-09 16:38
https://kosovapost.net/kjo-eshte-metoda-unike-e-turqise-per-dezinfektuesin-e-duarve-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-09 16:28
https://kosovapost.net/parashikimet-e-avdylit-prilli-i-rrezikshem-ja-kur-pritet-te-dalim-nga-kriza/60%Daily2020-04-09 16:06
https://kosovapost.net/rahoveciani-vrau-vellain-e-tij-per-franga-zvicrrane/60%Daily2020-04-09 15:59
https://kosovapost.net/me-iniciative-te-veselit-pdk-shperndau-sot-qindra-pako-ushqimore-ne-veri-te-kosoves-foto/60%Daily2020-04-09 15:49
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-pyet-abrashin-e-ldk-se-perse-ke-frike-nga-zgjedhjet/60%Daily2020-04-09 15:45
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-shtetasve-kosovare-te-kthyer-sot-nga-mali-i-zi/60%Daily2020-04-09 15:31
https://kosovapost.net/cfare-mendon-ambasada-e-shba-se-per-kushtetuten-e-kosoves/60%Daily2020-04-09 15:23
https://kosovapost.net/qyteti-i-kosoves-qe-nuk-ka-shenuar-asnje-rast-me-covid19/60%Daily2020-04-09 15:25
https://kosovapost.net/anp-thote-se-nuk-kane-pranuar-asnje-shkrese-zyrtare-nga-inspektorati-i-punes-per-rikthimin-e-punetoreve/60%Daily2020-04-09 15:15
https://kosovapost.net/keto-jane-vizitat-e-kurtit-ne-malisheve-prizren-dhe-dragash/60%Daily2020-04-09 15:01
https://kosovapost.net/haxhiu-pas-aktgjykimit-te-kushtetueses-msh-do-ti-marre-masat-komune-per-komune-ne-baze-te-ligjit-aktual/60%Daily2020-04-09 14:54
https://kosovapost.net/rama-popull-e-shtet-bashke-ta-cojme-deri-ne-fund-keshtu-luften/60%Daily2020-04-09 14:41
https://kosovapost.net/osmani-takohet-me-ambasadorin-italian-kushtetuta-e-kosoves-rrumbullakesim-i-perpjekjeve-per-shtetin/60%Daily2020-04-09 14:36
https://kosovapost.net/perurohet-tuneli-dezinfektues-ne-prishtine-ahmeti-thote-se-do-te-vendosen-edhe-te-tjere/60%Daily2020-04-09 14:29
https://kosovapost.net/ditelindje-ne-karantine-pamje-nga-festa-per-27-vjetorin-e-xhensiles/60%Daily2020-04-09 14:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-zyrtari-i-ldk-se-qe-hyn-ne-mes-te-vjosa-osmanit-dhe-agim-veliut/60%Daily2020-04-09 14:10
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-respekton-thirrjen-ezanit-e-ndal-fjalimin-video/60%Daily2020-04-09 14:16
https://kosovapost.net/kosove-224-te-infektuar-tre-persona-ne-gjendje-kritike-39-te-shtruar-ne-spital/60%Daily2020-04-09 13:56
https://kosovapost.net/25-raste-me-koronavirus-ne-prishtine-drejtori-i-shendetesise-tregon-pse-nuk-po-izolohet-kryeqyteti/60%Daily2020-04-09 13:52
https://kosovapost.net/kreu-i-bashkesise-fetare-islame-kerkon-hise-nga-ndihmat-perndryshe-mund-ta-ktheje-namazin-neper-xhami-atehere-ketu-do-te-behet-banglladesh/60%Daily2020-04-09 13:44
https://kosovapost.net/6-eurodeputete-i-adresohen-kurtit-thone-se-zgjedhjet-do-te-jene-hap-i-nevojshem-pas-pandemise/60%Daily2020-04-09 13:40
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-zbulon-idollin-e-saj-politik/60%Daily2020-04-09 13:35
https://kosovapost.net/keto-jane-masat-qe-do-merr-qeveria-per-secilen-komune-do-jene-ndryshe/60%Daily2020-04-09 13:13
https://kosovapost.net/keds-ka-ofruar-dhe-do-te-ofroje-energji-elektrike-per-te-gjithe-ne-kete-kohe-te-veshtire/60%Daily2020-04-09 13:07
https://kosovapost.net/konjufca-i-telefonon-homologut-italian-per-kete-arsye/60%Daily2020-04-09 13:01
https://kosovapost.net/kurti-deklarohet-per-vendimet-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-04-09 12:55
https://kosovapost.net/si-u-infektuan-me-koronavirus-150-anetaret-e-familjes-mbreterore-saudite/60%Daily2020-04-09 12:38
https://kosovapost.net/dita-e-kushtetutes-numerohen-shkeljet-dhe-kerkohet-ndryshimi-i-saj/60%Daily2020-04-09 12:24
https://kosovapost.net/ne-britani-cdo-dy-minuta-vdes-nga-nje-pacient/60%Daily2020-04-09 12:13
https://kosovapost.net/vellai-dyshohet-se-e-vrau-vellaun-ne-rahovec-dhe-pastaj-e-dogji/60%Daily2020-04-09 12:14
https://kosovapost.net/bilanci-tragjik-ky-eshte-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-brenda-nje-dite-ne-spanje/60%Daily2020-04-09 11:57
https://kosovapost.net/trump-i-lodhur-nga-kriza-e-koronavirusit-e-ka-mendjen-te-germoje-pasuri-ne/60%Daily2020-04-09 11:54
https://kosovapost.net/ja-kush-jane-tre-vendet-me-te-prekura-nga-covid-19/60%Daily2020-04-09 11:46
https://kosovapost.net/dedikimi-prekes-i-bashkeshores-se-agim-ramadanit-ne-kujtimin-e-betejes-se-koshares/60%Daily2020-04-09 11:42
https://kosovapost.net/harrojeni-messin-shihni-cfare-ben-kallaku-ne-stervitje-video/60%Daily2020-04-09 11:33
https://kosovapost.net/tronditese-ja-si-koronavirusi-perhapet-dhe-infekton-njerezit-ne-supermarketvideo/60%Daily2020-04-09 11:58
https://kosovapost.net/mustafa-premton-mbeshtetje-per-prodhuesit-e-fidaneve/60%Daily2020-04-09 11:15
https://kosovapost.net/abdixhiku-jep-nje-lajm-te-mire-per-qytetaret/60%Daily2020-04-09 11:09
https://kosovapost.net/edhe-dy-raste-pozitive-me-koronavirus-ne-veri/60%Daily2020-04-09 11:06
https://kosovapost.net/mustafa-beteja-e-koshares-ishte-kulminacioni-i-nje-jete-te-plote-te-ndertuar-mbi-sakrificen-per-liri/60%Daily2020-04-09 11:00
https://kosovapost.net/kurti-flet-edhe-per-dialogun-jashte-ekipit-te-dialogut-nuk-mbetet-presidenti/60%Daily2020-04-09 10:41
https://kosovapost.net/kurti-masat-kufizuese-do-te-merren-varesisht-prej-gjendjes-se-komunave/60%Daily2020-04-09 10:34
https://kosovapost.net/gjuriq-coronavirusi-seshte-lajm-kryesor-ne-kosove-qeveria-serbe-me-masa-speciale/60%Daily2020-04-09 10:30
https://kosovapost.net/shba-kerkon-ndihme-nga-turqia-per-ta-luftuar-koronavirusin-kjo-eshte-lista-qe-e-derguan-ne-ankara/60%Daily2020-04-09 10:21
https://kosovapost.net/limaj-per-kushtetuten-akti-me-i-larte-juridik-i-cili-garanton-respektimin-e-vlerave-universale-te-botes-demokratike/60%Daily2020-04-09 10:16
https://kosovapost.net/kryetari-i-malisheves-bilanci-i-te-prekurve-me-covid-19-eshte-66/60%Daily2020-04-09 10:07
https://kosovapost.net/ekspertet-kunder-perdorimit-dorezat-shkaktojne-rrezik-ne-perhapjen-e-coronavirusit/60%Daily2020-04-09 09:59
https://kosovapost.net/shba-anija-spital-ishte-per-te-dhene-ndihme-mjekesore-gjate-pandemise-ka-rene-vete-pre-e-covid-19/60%Daily2020-04-09 09:54
https://kosovapost.net/koronavirusi-kurti-premton-ndihme-te-madhe-per-malisheven-flet-edhe-per-masa-rigoroze/60%Daily2020-04-09 09:47
https://kosovapost.net/dita-e-kushtetutes-cfare-mendon-ambasada-e-shba-se-per-kushtetuten-e-kosoves/60%Daily2020-04-09 09:42
https://kosovapost.net/koalicionet-e-partive-albin-kurti-merr-kete-vendim/60%Daily2020-04-09 09:29
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-prill/60%Daily2020-04-09 09:26
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-autorizon-ministrin-e-shendetesise-qe-te-nxjerr-vendime-per-parandalimin-e-pandemise/60%Daily2020-04-09 09:16
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-pranoje-50-femije-refugjate-nga-greqia/60%Daily2020-04-09 09:12
https://kosovapost.net/sot-behen-59-vjet-nga-vdekja-e-ahmet-zogut-si-u-be-mbret-dhe-si-iku-nga-shqiperia/60%Daily2020-04-09 09:09
https://kosovapost.net/stabilizohet-gjendja-shendetesore-e-kryeministrit-britanik-johnson/60%Daily2020-04-09 09:04
https://kosovapost.net/21-vjet-nga-thyerja-e-kufirit-kosove-shqiperi/60%Daily2020-04-09 08:59
https://kosovapost.net/kerkohet-pastrimi-i-ldk-se-nga-segmentet-e-shik-ut/60%Daily2020-04-09 08:51
https://kosovapost.net/ahmeti-ldk-po-ndihmon-partite-qe-ngulfaten-institucionet-publike/60%Daily2020-04-09 08:40
https://kosovapost.net/kurti-flet-per-dialogun-me-macron-i-premton-se-europa-sdo-te-kete-kurre-surpriza/60%Daily2020-04-09 08:36
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-viziton-sot-malisheven-e-prizrenin/60%Daily2020-04-09 08:33
https://kosovapost.net/koronavirusi-mund-te-shtyje-gjysme-miliard-njerez-drejt-varferise/60%Daily2020-04-09 08:29
https://kosovapost.net/me-9-prill-te-vitit-2008-kosova-funksionalizoi-kushtetuten/60%Daily2020-04-09 08:27
https://kosovapost.net/rreziku-i-mbajtjes-se-seances-se-jashtezakonshme-ramush-tahiri-flet-per-zgjidhjen/60%Daily2020-04-09 08:18
https://kosovapost.net/kurti-ia-shpalos-lajcakut-planin-per-dialogun/60%Daily2020-04-09 08:14
https://kosovapost.net/veseli-heroizmi-i-brigades-138-agim-ramdani-i-hapi-rruge-clirimit-te-kosoves/60%Daily2020-04-09 08:08
https://kosovapost.net/msh-ja-do-te-kufizoje-levizjen-e-qytetareve-deri-ne-amendamentimin-e-ligjeve/60%Daily2020-04-09 08:02
https://kosovapost.net/mbi-2000-vdekje-nga-koronavirusi-ne-gjermani/60%Daily2020-04-09 07:50
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-epopene-e-koshares-me-vargjet-e-njohura-te-agim-ramadanit/60%Daily2020-04-09 07:47
https://kosovapost.net/shkon-ne-165-numri-i-personave-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-09 07:43
https://kosovapost.net/nje-punonjes-i-policise-rezulton-pozitiv-per-koronavirusin-edhe-5-te-tjere-presin-rezultatet/60%Daily2020-04-09 07:38
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-kushtetuta-jone-eshte-dokumenti-i-mbrojtjes-se-integritetit-te-qytetareve/60%Daily2020-04-09 07:34
https://kosovapost.net/shba-tejkalojne-spanjen-per-nga-numri-i-viktimave-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-09 07:31
https://kosovapost.net/koronavirusi-nuk-do-te-largohet-me-mot-te-ngrohte/60%Daily2020-04-09 07:29
https://kosovapost.net/sot-behen-12-vjet-nga-miratimi-i-kushtetutes-se-republikes-se-kosoves/60%Daily2020-04-09 07:23
https://kosovapost.net/moti-sot-57/60%Daily2020-04-09 06:12
https://kosovapost.net/konfirmohen-edhe-14-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-08 22:40
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpromovohet-tuneli-dezinfektues-ne-oborrin-e-qkmf-ne-prishtine/60%Daily2020-04-08 22:26
https://kosovapost.net/nese-del-vjosa-osmani-nga-ldk-humb-ajo-e-jo-ldk/60%Daily2020-04-08 22:19
https://kosovapost.net/kusari-nuk-e-di-pse-isa-mustafa-po-krenohet-me-veprime-destruktive/60%Daily2020-04-08 22:08
https://kosovapost.net/osmani-pervec-higjienes-fizike-duhet-te-ruhet-edhe-higjiena-mentale/60%Daily2020-04-08 22:08
https://kosovapost.net/flet-drejtoresha-e-klinikes-infektive-tregon-gjendjen-e-pacienteve-me-covid-19/60%Daily2020-04-08 21:45
https://kosovapost.net/gani-geci-kritika-te-ashpera-per-vjosa-osmanin/60%Daily2020-04-08 21:35
https://kosovapost.net/e-rende-ish-sportisti-francez-vdes-nga-koronavirusi-ne-moshen-35-vjecare/60%Daily2020-04-08 21:27
https://kosovapost.net/ministri-vitia-ne-beteje-me-koronavirusin-sot-humbem-nje-paciente-tregon-sa-persona-jane-ne-gjendje-kritike-kjo-eshte-lutja-e-tij-per-qytetaret/60%Daily2020-04-08 21:20
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-paraqet-kallezim-penal-ndaj-zyrtareve-te-pdkse-qe-vizituan-korishen-e-karantinuar/60%Daily2020-04-08 21:12
https://kosovapost.net/agim-veliu-paralajmerim-vjosa-osmanit-nese-flet-per-mua-do-ti-nxjerri-keto-fakte/60%Daily2020-04-08 20:52
https://kosovapost.net/qeveria-e-ardhshme-gjitheperfshirese-ose-ldk-nisma-dhe-aak/60%Daily2020-04-08 20:44
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-kryeministri-i-vendit-tim-albin-kurti-nuk-eshte-fajtor-per-gjendjen-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-04-08 20:38
https://kosovapost.net/te-izoluarit-ne-konvikte-nuk-perfillin-udhezimet-kendojne-e-vallezojne-se-bashku/60%Daily2020-04-08 20:33
https://kosovapost.net/nuk-shoh-asnje-mundesi-qe-vjosa-osmani-te-shkoje-ne-vetevendosje/60%Daily2020-04-08 20:22
https://kosovapost.net/limaj-tregon-kush-duhet-ta-udheheqe-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-04-08 20:19
https://kosovapost.net/papa-francesku-koronavirusi-eshte-pergjigje-e-natyres-ndaj-njerezimit/60%Daily2020-04-08 20:13
https://kosovapost.net/anetari-i-vv-se-i-quan-kriminel-e-zhvates-kadri-veselin-e-fatmir-limajn/60%Daily2020-04-08 20:06
https://kosovapost.net/vdes-personi-i-gjashte-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-08 19:58
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-merr-mbeshtetje-te-fuqishme-nga-raportuesja-e-pe-se-per-kosoven/60%Daily2020-04-08 19:55
https://kosovapost.net/djali-i-vuciqit-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-04-08 19:49
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-njofton-se-ne-malisheve-eshte-shenuar-viktima-e-pare-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-08 19:34
https://kosovapost.net/ministri-i-financave-flet-per-kredite-dhe-stabilitetin-ekonomik-ne-kosove/60%Daily2020-04-08 19:31
https://kosovapost.net/koronavirusi-be-ja-propozon-zgjatjen-e-ndalimit-te-udhetimit-deri-me-15-maj/60%Daily2020-04-08 19:26
https://kosovapost.net/shperthimi-i-perplasjeve-ne-ldk-analisti-parashikon-se-cfare-e-pret-partine-e-isa-mustafes/60%Daily2020-04-08 19:23
https://kosovapost.net/trump-kercenoi-me-heqje-te-fondeve-obsh-mos-e-politizoni-koronavirusin/60%Daily2020-04-08 19:14
https://kosovapost.net/54253-2/60%Daily2020-04-08 19:12
https://kosovapost.net/bilanci-i-koronavirusit-ne-turqi-shkon-ne-812-numri-i-vdekjeve/60%Daily2020-04-08 19:11
https://kosovapost.net/sherohet-rasti-0-me-covid19-nga-vitia-dhe-infermierja-e-klinikes-infektive/60%Daily2020-04-08 18:54
https://kosovapost.net/ky-eshte-polici-qe-e-rrahu-rende-21-vjecarin-nga-prishtina/60%Daily2020-04-08 18:48
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-mesimdhenesve-tiu-shtyhet-pensionimi-gjate-pandemise/60%Daily2020-04-08 18:43
https://kosovapost.net/kurti-neser-viziton-komunen-e-prizrenit/60%Daily2020-04-08 18:39
https://kosovapost.net/djali-i-aktivistit-te-vrare-te-ldkse-ldk-sa-me-shume-qe-eshte-goditur-aq-me-shume-eshte-forcuar/60%Daily2020-04-08 18:30
https://kosovapost.net/87-viktima-te-reja-nga-koronavirusi-ne-turqi/60%Daily2020-04-08 18:23
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-futbollisti-i-atletico-madridit/60%Daily2020-04-08 18:17
https://kosovapost.net/fshesa-2-e-glauk-konjufces-pritet-anulimi-i-qindra-pasaportave-diplomatike-qe-u-dhane-familjareve-te-politikaneve/60%Daily2020-04-08 18:09
https://kosovapost.net/veliu-e-quajti-osmanin-perkthyese-te-thacit-reagon-bajqinovci-mbrojtja-me-e-mire-eshte-sulmi/60%Daily2020-04-08 18:01
https://kosovapost.net/abazi-mustafa-e-thaci-mund-te-bejne-llogari-me-njeri-tjetrin-por-smund-te-vendosin-afate-e-te-numerojne-dite/60%Daily2020-04-08 17:53
https://kosovapost.net/shoqata-per-miqesi-kosove-turqi-falenderon-turqine-per-ndihmat-ne-luften-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-08 17:50
https://kosovapost.net/kurti-shfuqizon-vendimin-per-perdorimin-e-telefonave-fiks-dhe-mobil-ne-qeverine-e-kosoves/60%Daily2020-04-08 17:29
https://kosovapost.net/leonora-ju-lutem-mos-dilni-kam-28-dite-e-mbyllur-ne-shtepine-time-ne-brezovice/60%Daily2020-04-08 17:24
https://kosovapost.net/koronavirusi-i-prek-pese-zyrtare-korrektues-te-burgut-te-mitrovices-koronavirusi-i-prek-pese-zyrtare-korrektues-te-burgut-te-mitrovices/60%Daily2020-04-08 17:17
https://kosovapost.net/blerta-deliu-kodra-e-quan-te-paskrupullt-letren-e-kurtit-per-lajcak/60%Daily2020-04-08 17:11
https://kosovapost.net/agim-veliu-me-akuza-te-renda-kundrejt-vjosa-osmanit-e-quan-perkthyese-e-thacit-e-politikane-destruktive/60%Daily2020-04-08 17:02
https://kosovapost.net/kurti-falenderon-erdoganin-per-ndihmat-mjekesore-nga-turqia/60%Daily2020-04-08 17:32
https://kosovapost.net/vitia-falenderon-turqine-miqte-e-mire-shihen-ne-dite-te-veshtira/60%Daily2020-04-08 16:46
https://kosovapost.net/edhe-pse-lane-mbreterine-princ-harry-dhe-meghan-markle-do-te-vazhdojne-punen-me-fondacionet-e-bamiresise/60%Daily2020-04-08 16:21
https://kosovapost.net/boksierja-kosovare-preket-nga-virusi-covid-19/60%Daily2020-04-08 16:15
https://kosovapost.net/kurti-bisedimet-me-serbine-pa-harta-ne-tryeze/60%Daily2020-04-08 16:01
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-konkurset-e-ardhshme-ne-rtk-duhet-te-jete-transparente-e-jo-sekrete-e-te-kurdisura/60%Daily2020-04-08 16:10
https://kosovapost.net/abdixhiku-falenderon-turqine-qe-gjithmon-eshte-gjetur-prane-nesh-ne-kohe-te-veshtira/60%Daily2020-04-08 15:41
https://kosovapost.net/vitia-me-lajm-te-mire-keni-durim-ne-fund-te-muajit-do-te-kete-renie-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-04-08 15:25
https://kosovapost.net/flet-i-infektuari-nga-malisheva-qe-shiti-fidane-ne-krushe-te-madhe-te-rahovecit/60%Daily2020-04-08 15:00
https://kosovapost.net/nje-pacient-tenton-te-bej-vetevrasje-ne-kliniken-e-kardiologjise-ne-qkuk/60%Daily2020-04-08 14:29
https://kosovapost.net/edhe-19-persona-ne-pritje-te-rezultateve-ne-malisheve-begaj-nuk-eshte-ne-dijeni-se-kurti-do-te-shkoje-atje/60%Daily2020-04-08 14:20
https://kosovapost.net/kosnett-i-shkon-ne-zyre-kryeparlamentares-osmani/60%Daily2020-04-08 14:16
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-populli-jone-njihet-tashme-si-popull-diskriminues-dhe-racist-veprat-po-flasin-shume/60%Daily2020-04-08 14:05
https://kosovapost.net/shifra-alarmante-te-viktimave-ne-britani-nga-koronavirusi-numrin-arrin-gati-ne-1-mije/60%Daily2020-04-08 13:57
https://kosovapost.net/nga-pushimet-me-ledrin-sara-ndan-me-te-gjithe-eksperiencen-e-saj/60%Daily2020-04-08 13:42
https://kosovapost.net/infektohet-hoxha-me-covid19-gjithe-fshati-ne-karantine/60%Daily2020-04-08 13:32
https://kosovapost.net/gjermania-i-dhuron-kosoves-13-5-milione-euro-grante/60%Daily2020-04-08 13:26
https://kosovapost.net/covid-19-irani-i-kerkon-kredi-fmn-se-nese-diskriminoni-bota-do-tju-gjykoje-ndryshe/60%Daily2020-04-08 13:20
https://kosovapost.net/pese-zyrtare-korrektues-me-coronavirus-drejtori-i-burgjeve-jep-detaje-per-rrezikun-nga-pandemia/60%Daily2020-04-08 13:14
https://kosovapost.net/kurti-kemben-letra-me-lajcakun-ne-ekipin-per-dialog-une-drejtues-thaci-anetar/60%Daily2020-04-08 13:08
https://kosovapost.net/bordi-i-perkohshem-i-kru-prishtina-liron-nga-detyra-zyrtare-te-larte/60%Daily2020-04-08 12:58
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-vaksina-e-financuar-nga-bill-gates-fillon-testimi-i-saj/60%Daily2020-04-08 12:51
https://kosovapost.net/kurti-tregon-se-kur-do-te-filloje-shperndarja-e-parave-te-premtuara-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-04-08 12:45
https://kosovapost.net/okb-ja-ka-kritikuar-ashper-qendrimet-e-pamatura-te-presidentit-trump-kunder-obsh-se/60%Daily2020-04-08 12:38
https://kosovapost.net/organizata-nderkombetare-e-punes-195-milione-njerez-ne-mbare-boten-do-te-mbeten-pa-pune-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-08 12:34
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-ka-uruar-diten-nderkombetare-te-komunitetit-rom/60%Daily2020-04-08 12:28
https://kosovapost.net/gashi-i-ldk-kritikon-kurtin-per-vizitat-qe-po-i-zhvillon/60%Daily2020-04-08 12:25
https://kosovapost.net/smrekonica-e-vushtrrise-ne-karantine/60%Daily2020-04-08 12:19
https://kosovapost.net/56-vjecari-nga-prishtina-qe-vdiq-mbreme-nga-koronavirusi-vuante-edhe-nga-semundje-tjera/60%Daily2020-04-08 12:12
https://kosovapost.net/veseli-nis-turin-e-degjimit-2-a-po-shkon-vendi-drejt-zgjedhjeve-te-reja-parlamentare/60%Daily2020-04-08 12:04
https://kosovapost.net/kurti-viziton-gjakoven-takohet-me-gjinin/60%Daily2020-04-08 11:53
https://kosovapost.net/reagon-keshilltari-i-konjufces-ne-asnje-moment-nuk-eshte-deklaruar-se-do-te-bejme-koalicion-me-pdk-ne-lajme-te-tilla-tendencioze/60%Daily2020-04-08 11:41
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kryeministrit-kurti-ia-le-fajin-beogradit-per-te-infektuarit-ne-veri/60%Daily2020-04-08 11:27
https://kosovapost.net/cun-lajci-ka-nje-pyetje-per-albin-kurtin/60%Daily2020-04-08 11:15
https://kosovapost.net/svecla-takon-ambasadorin-qemal-minxhozi-flasin-per-situaten-me-pandemine-covid-19/60%Daily2020-04-08 11:09
https://kosovapost.net/kryetarja-osmani-vushtrria-shembull-i-solidaritetit-dhe-i-menaxhimit-te-mire-te-krizes/60%Daily2020-04-08 10:49
https://kosovapost.net/elezaj-pret-kurtin-klina-shembull-i-mire-i-menaxhimit-te-situates-me-covid-19/60%Daily2020-04-08 10:38
https://kosovapost.net/deputeti-bajqinovci-kerkon-shkarkimin-e-thacit/60%Daily2020-04-08 10:30
https://kosovapost.net/unioni-boteror-i-dijetareve-myslimane-kerkon-lirimin-e-te-burgosurve-politike/60%Daily2020-04-08 10:16
https://kosovapost.net/zjarr-ne-pallatin-mbreteror-ne-berlin-qe-po-rindertohet/60%Daily2020-04-08 10:20
https://kosovapost.net/new-york-times-ata-qe-vdesin-nuk-testohen-vdekjet-nga-covid-19-ne-shba-tejkalojne-numrat-e-raportuar/60%Daily2020-04-08 10:07
https://kosovapost.net/numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-gjermani-shkon-mbi-100-mije/60%Daily2020-04-08 09:51
https://kosovapost.net/japonia-u-ofron-falas-20-vendeve-ilacin-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-08 09:48
https://kosovapost.net/54057-2/60%Daily2020-04-08 09:42
https://kosovapost.net/ne-kohen-e-koronavirusit-qente-endacake-pushtojne-prishtinen/60%Daily2020-04-08 09:34
https://kosovapost.net/motra-e-rugoves-sot-e-ka-ditelindjen-keshtu-e-uron-ish-anetari-i-ldk-se-foto/60%Daily2020-04-08 09:16
https://kosovapost.net/ministrat-e-be-nuk-arriten-te-bien-dakord-ne-bisedimet-gjate-gjithe-nates-per-shpetimin-ekonomik-nga-virusi/60%Daily2020-04-08 09:01
https://kosovapost.net/me-koronavirus-preket-edhe-nje-infermiere-ne-kliniken-infektive/60%Daily2020-04-08 08:50
https://kosovapost.net/150-ushtare-amerikane-nga-kosova-kthehen-ne-shba/60%Daily2020-04-08 08:40
https://kosovapost.net/shiti-barna-me-cmime-te-larta-arrestohet/60%Daily2020-04-08 08:34
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-komuniteti-rom-ne-kosove-luan-rol-te-rendesishem/60%Daily2020-04-08 08:26
https://kosovapost.net/tre-paciente-ne-gjendje-te-renduar-pozitive-edhe-nje-infermiere-ne-qkuk/60%Daily2020-04-08 08:12
https://kosovapost.net/burri-i-vjosa-osmanit-eshte-historike-te-jesh-personi-i-trete-me-i-votuar/60%Daily2020-04-08 08:08
https://kosovapost.net/muja-per-vjosen-dhe-ldk-ne-vjosa-punon-isa-nderton/60%Daily2020-04-08 07:53
https://kosovapost.net/lajcak-do-te-punoje-me-te-gjithe-partneret-e-nevojshem-per-rifillimin-e-dialogut/60%Daily2020-04-08 07:41
https://kosovapost.net/zyrtaret-e-ministrise-ua-plotesojne-bujqve-aplikacionet-per-grante/60%Daily2020-04-08 07:38
https://kosovapost.net/punetoret-e-pezulluar-ne-hall-me-pagat/60%Daily2020-04-08 07:23
https://kosovapost.net/kurti-emeron-edhe-nje-zevendesminister/60%Daily2020-04-08 07:21
https://kosovapost.net/boris-johnson-kalon-naten-e-dyte-ne-kujdesin-intensiv/60%Daily2020-04-08 07:17
https://kosovapost.net/shqiptari-martin-shkreli-kerkon-lirimin-nga-burgu-per-te-zbuluar-ilacin-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-08 07:13
https://kosovapost.net/pyet-fifa-bomba-e-xhakes-apo-shaqirit-cili-supergol-eshte-me-favorit-per-ju/60%Daily2020-04-08 07:08
https://kosovapost.net/edhe-23-paciente-te-tjere-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-08 06:58
https://kosovapost.net/deshmia-rreqethese-e-mjekut-shqiptar-ne-londer-qe-u-prek-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-08 06:54
https://kosovapost.net/ja-sa-vjec-mbushi-djali-i-adelina-ismailit/60%Daily2020-04-08 06:43
https://kosovapost.net/termeti-godet-juglindjen-e-shqiperise/60%Daily2020-04-08 06:38
https://kosovapost.net/shba-ja-shenon-numrin-me-te-larte-te-vdekjeve-ne-nje-dite-me-1-736-viktima/60%Daily2020-04-08 06:24
https://kosovapost.net/abrashi-ldk-nuk-do-qe-te-shkohet-ne-zgjedhje-ne-kohe-pandemie-do-te-kishte-prape-ngerc-politik/60%Daily2020-04-08 06:19
https://kosovapost.net/superhena-me-e-madhe-e-2020-ngrihet-mbi-nje-bote-qe-po-lufton-covid-19/60%Daily2020-04-08 06:16
https://kosovapost.net/sot-nis-dezinfektimi-i-rrugeve-dhe-hapesirave-publike-ne-prishtine/60%Daily2020-04-08 06:04
https://kosovapost.net/sot-mberrin-kontingjenti-me-ndihma-nga-turqia/60%Daily2020-04-08 06:01
https://kosovapost.net/kfor-i-dhuron-pajisje-mbrojtese-ne-veri-dhe-jug-te-mitrovices/60%Daily2020-04-08 05:56
https://kosovapost.net/moti-sot-56/60%Daily2020-04-08 05:49
https://kosovapost.net/trumpi-e-denon-obsh-ne-nuk-e-ka-bere-punen-mire-do-ia-ndalim-financimin/60%Daily2020-04-08 00:04
https://kosovapost.net/mjeku-italian-jep-lajm-te-mire-pas-tre-muajsh-do-te-jemi-ne-det/60%Daily2020-04-07 22:23
https://kosovapost.net/pas-mesazheve-te-forta-drejtuar-krereve-te-ldk-se-vjen-reagimi-i-pare-kunder-vjosa-osmanit/60%Daily2020-04-07 22:10
https://kosovapost.net/infektologu-i-njohur-sguxojme-te-mblidhemi-pas-iftarit-as-te-therrasim-miq/60%Daily2020-04-07 22:00
https://kosovapost.net/ishte-arrestuar-me-nje-pasaporte-te-falsifikuar-denimi-i-ronaldinho-eshte-kthyer-ne-arrest-shtepie/60%Daily2020-04-07 21:53
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-vdes-edhe-nje-person-nga-koronavirusi-ne-kosove-numri-shkon-ne-pese-viktima/60%Daily2020-04-07 21:49
https://kosovapost.net/numri-i-vdekjeve-nga-covid-19-ne-izrael-u-rrit-ne-65-dhe-numri-i-rasteve-ne-9-mije-e-248/60%Daily2020-04-07 21:38
https://kosovapost.net/europol-ka-realizuar-nje-operacion-kunder-nje-rrjetit-kriminal-i-cili-mashtroi-80-milion-euro/60%Daily2020-04-07 21:31
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-19-raste-te-reja-me-covid19-ne-kosove/60%Daily2020-04-07 21:18
https://kosovapost.net/numri-global-i-vdekjeve-nga-covid-19-tejkalon-shifren-82-mije-ndersa-numri-i-te-sheruarve-mbi-300-mije/60%Daily2020-04-07 21:08
https://kosovapost.net/babai-i-boris-johnson-beson-se-djali-i-tij-do-ta-kaloj-betejen-me-koronavirusin-eshte-rritur-ne-fshat-do-tia-dal/60%Daily2020-04-07 21:04
https://kosovapost.net/siria-ben-thirrje-per-heqjen-e-sanksioneve-nga-be-ja/60%Daily2020-04-07 20:51
https://kosovapost.net/11-ditet-e-wuhan-qe-mund-te-na-kishin-shpetuar-nga-pandemia/60%Daily2020-04-07 20:43
https://kosovapost.net/franca-terheq-forcat-ushtarake-nga-iraku/60%Daily2020-04-07 20:27
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-e-testit-te-covid19-per-58-zyrtaret-e-ministrise-se-shendetesise/60%Daily2020-04-07 20:24
https://kosovapost.net/nenkryetarja-e-vv-se-citon-nje-thenje-te-vjosa-osmanit/60%Daily2020-04-07 20:14
https://kosovapost.net/plas-sherri-midis-shba-se-dhe-obsh-se-presidenti-trump-akuzon-organizaten-per-nje-rekomandim-te-gabuar/60%Daily2020-04-07 20:07
https://kosovapost.net/konjufca-thote-se-grenellit-spo-i-konvenon-reciprociteti-ai-deshiron-qe-ta-zgjedhe-situaten-me-serbine-sa-me-shpejt/60%Daily2020-04-07 20:03
https://kosovapost.net/ministri-jep-doreheqje-e-quan-veten-idiot-pse-theu-karantinen-dhe-beri-plazh/60%Daily2020-04-07 19:55
https://kosovapost.net/konjufca-plani-i-ldkse-ta-shpalle-vvne-antiamerikane-dhe-te-kerceje-me-partite-e-panit/60%Daily2020-04-07 19:50
https://kosovapost.net/malisheva-ia-pa-sherrin-ndejave-neper-oda/60%Daily2020-04-07 19:37
https://kosovapost.net/osmani-agim-veliu-ka-punuar-vazhdimisht-kunder-koalicionit-me-levizjen-vetevendosje/60%Daily2020-04-07 19:31
https://kosovapost.net/turqi-ne-izmir-nis-mesimi-i-gjuhes-shqipe-ne-shkolla/60%Daily2020-04-07 19:23
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-thote-se-nuk-guxojne-ta-largojne-nga-ldk-e/60%Daily2020-04-07 19:15
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-agim-veliu-nuk-do-duhej-te-ishte-pjese-e-nje-qeverie-qe-nuk-i-beson/60%Daily2020-04-07 19:10
https://kosovapost.net/kastrati-dhuron-100-pako-ushqimore-dhe-100-thase-miell-per-familjet-ne-nevoje-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-04-07 19:04
https://kosovapost.net/profesori-universitar-thirrje-ragip-begajt-malishevasit-nuk-jane-ndryshe/60%Daily2020-04-07 18:58
https://kosovapost.net/thaci-komunat-me-shumice-serbe-skane-shfaqur-interesim-per-mesimin-online/60%Daily2020-04-07 18:51
https://kosovapost.net/lushtaku-i-bene-thirrje-qeverise-kurti-per-perkrahje-me-te-madhe-per-malisheven/60%Daily2020-04-07 18:46
https://kosovapost.net/keto-jane-masat-e-reja-qe-komuna-e-prishtines-merr-per-koronavirusin/60%Daily2020-04-07 18:33
https://kosovapost.net/te-jesh-anetar-bordi-tani-eshte-rrezik-duhet-te-shkarkosh-kryeshefa-te-korruptuar-thote-kurti/60%Daily2020-04-07 18:27
https://kosovapost.net/ks-i-okb-se-per-here-te-pare-pas-pandemise-do-te-diskutoje-per-covid-19/60%Daily2020-04-07 18:28
https://kosovapost.net/islamic-relief-dhuron-ne-drenas-100-pako-ushqimore-higjienike/60%Daily2020-04-07 18:19
https://kosovapost.net/rama-tregon-se-cfare-shperblimi-do-kene-mjeket-qe-e-luftojne-covid-19/60%Daily2020-04-07 18:13
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-ketij-shkencetari-jeta-normale-nuk-do-te-kthehet-deri-ne-kete-vit/60%Daily2020-04-07 18:07
https://kosovapost.net/italia-sot-kishte-keto-shifra-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-07 17:46
https://kosovapost.net/ministrise-dhe-ikshpse-u-kerkohet-ta-rrisin-numrin-e-analizave-per-covid-19/60%Daily2020-04-07 17:39
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-ekspertit-vera-na-lehteson-nga-virusi-por-pa-vaksine-ne-dimer-kemi-pandemine-reale/60%Daily2020-04-07 17:31
https://kosovapost.net/kryeshefi-i-ri-i-ujesjellesit-te-prishtines-tregon-se-a-eshte-pjese-e-vetevendosjes/60%Daily2020-04-07 17:17
https://kosovapost.net/punetori-i-krahut-nga-malisheva-qe-rezultoi-pozitiv-me-covid-19-mbreme-kishte-ikur-nga-infektiva/60%Daily2020-04-07 17:06
https://kosovapost.net/shala-i-pergjigjet-ashper-zogianit-nuk-funksionon-shteti-me-logjike-te-krahinizmit/60%Daily2020-04-07 16:57
https://kosovapost.net/driton-selmanaj-kritikon-qeverine-malisheva-nuk-eshte-prone-e-asnje-subjekti-politik-e-aq-me-pak-e-ndonje-individi/60%Daily2020-04-07 16:53
https://kosovapost.net/sportistja-shqiptare-del-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-04-07 16:40
https://kosovapost.net/kurti-shkarkon-bordin-e-kru-prishtines-behen-publike-te-gjitha-shkeljet/60%Daily2020-04-07 16:49
https://kosovapost.net/personi-pozitiv-me-koronavirus-nga-malisheva-dje-kishte-ikur-nga-klinika-emergjente/60%Daily2020-04-07 16:34
https://kosovapost.net/neser-ne-aeroportin-e-prishtines-mberrin-donacioni-i-turqise-per-luften-ndaj-covid19/60%Daily2020-04-07 16:32
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-publikon-nje-mesazh-per-mjeket/60%Daily2020-04-07 16:25
https://kosovapost.net/covid-19-komiteti-i-eksperteve-ne-shqiperi-ska-arsye-per-ta-rikonsideruar-planin-strategjik/60%Daily2020-04-07 16:18
https://kosovapost.net/abelardi-tahiri-i-reagon-haxhiut-per-shpenzimet/60%Daily2020-04-07 16:13
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-ministres-hajdari-sot-paradite-i-vdiq-babai-pasdite-paraqiten-ne-konference-per-media/60%Daily2020-04-07 16:08
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-lirohet-nga-spitali-foshnja-5-muajsh-nga-kamenica-e-prekur-me-koronavirus/60%Daily2020-04-07 16:04
https://kosovapost.net/betjea-e-koshares-me-e-madhja-e-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-04-07 16:01
https://kosovapost.net/parisi-ndalon-ushtrimet-ne-ambient-te-hapur-gjate-dites/60%Daily2020-04-07 15:36
https://kosovapost.net/rreth-15-mije-punonjes-jane-larguar-nga-puna-ne-maqedoni-bota/60%Daily2020-04-07 15:31
https://kosovapost.net/kjo-eshte-data-deri-kur-punetoret-e-sektorit-privat-kane-afat-te-aplikojne-per-perfitim-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-04-07 15:27
https://kosovapost.net/ne-gjakove-kater-police-ne-vetizolim-arrestuan-dy-persona-me-covid-19/60%Daily2020-04-07 15:22
https://kosovapost.net/spanje-vdes-nga-koronavirusi-kryetari-i-komisionit-islam/60%Daily2020-04-07 15:17
https://kosovapost.net/53821-2/60%Daily2020-04-07 15:13
https://kosovapost.net/sigurohen-27500-kg-miell-per-te-gjitha-familjet-ne-asistence-sociale-ne-drenas/60%Daily2020-04-07 14:58
https://kosovapost.net/kryetari-i-ferizajt-qytetari-qe-vdiq-nga-covid-19-ishte-vozites-ne-bondsteel/60%Daily2020-04-07 14:54
https://kosovapost.net/bill-gates-do-shpenzoje-miliarda-euro-per-te-gjetur-vaksinen-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-07 14:48
https://kosovapost.net/kurti-dhe-hajdari-ne-ora-1700-dalin-ne-konference-sdihet-arsyeja/60%Daily2020-04-07 14:43
https://kosovapost.net/botim-i-ri-shtepia-botuese-dituria-islame-ka-nxjerr-ne-qarkullim-librin-shpirti-i-fese-islame/60%Daily2020-04-07 14:34
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-shpalos-shpenzimet-e-saj-dhe-te-abelard-tahirit-ja-dallimi/60%Daily2020-04-07 14:26
https://kosovapost.net/kfor-i-amerikan-dhuron-donacion-me-pajisje-mbrojtese-mjekesore-per-qkmf-ne-ne-mitrovice/60%Daily2020-04-07 14:16
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvitia-mirenjohes-infermiereve-dhe-mamive-jeni-mburoje-per-shendetin-tone/60%Daily2020-04-07 14:10
https://kosovapost.net/53792-2/60%Daily2020-04-07 14:04
https://kosovapost.net/haziri-kemi-filluar-hulumtimin-e-historikut-te-takimeve-te-personit-nga-gjilani-qe-rezultoi-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-04-07 13:50
https://kosovapost.net/svecla-dhe-risi-bashkepunimi-ndermjet-institucioneve-rrit-efikasitetin-ne-perballjen-me-covid-19/60%Daily2020-04-07 13:43
https://kosovapost.net/putin-optimizmi-dhe-humori-i-boris-johnson-do-ta-ndihmojne-te-sherohet/60%Daily2020-04-07 13:34
https://kosovapost.net/edhe-grimeri-i-kim-kardashian-mario-ka-nj%d1%91-koment-p%d1%91r-koronavirusin/60%Daily2020-04-07 13:29
https://kosovapost.net/whatsapp-do-limitoje-ridergimin-e-mesazheve/60%Daily2020-04-07 13:13
https://kosovapost.net/miss-anglia-i-kthehet-punes-si-mjeke-per-te-luftuar-covid-19/60%Daily2020-04-07 13:08
https://kosovapost.net/virusi-korona-5-te-vdekur-dhe-29-raste-te-reja-ne-maqedoni/60%Daily2020-04-07 13:05
https://kosovapost.net/keto-jane-gjobat-per-personat-qe-nuk-respektojne-urdhrat-per-parandalimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-07 13:02
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmesimi-online-mashti-ka-nje-njoftim/60%Daily2020-04-07 12:56
https://kosovapost.net/konjufca-e-kthen-ne-shtepi-edhe-motren-e-bashkeshortes-se-sylejman-selimit/60%Daily2020-04-07 12:53
https://kosovapost.net/rukiqi-pas-pandemise-do-te-rritet-kerkesa-per-te-hyre-ne-pune-te-shtetit/60%Daily2020-04-07 12:42
https://kosovapost.net/shkon-ne-22-numri-i-mjekeve-dhe-i-infermiereve-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-07 12:34
https://kosovapost.net/qendra-e-mjekesise-familjare-ne-gjilan-ofron-sherbime-falas-per-qytetaret/60%Daily2020-04-07 12:26
https://kosovapost.net/edhe-pese-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-07 12:08
https://kosovapost.net/ushtari-i-njesitit-kunderajror-rrefen-per-here-te-pare-per-luften-ne-koshare-dhe-bartjen-e-trupit-te-agim-ramadanit/60%Daily2020-04-07 11:35
https://kosovapost.net/te-premten-seance-e-jashtezakonshme-e-iniciuar-nga-pdk-ja/60%Daily2020-04-07 11:28
https://kosovapost.net/up-ja-angazhon-mbi-300-vullnetare-ne-parandalimin-e-pandemise-covid-19/60%Daily2020-04-07 11:16
https://kosovapost.net/uefa-zbulon-formacionin-me-te-mire-ne-champions-foto/60%Daily2020-04-07 11:06
https://kosovapost.net/fenerbahce-ve-ne-shitje-muriqin/60%Daily2020-04-07 11:02
https://kosovapost.net/a-e-dini-se-ibni-sina-eshte-autori-i-vepres-me-gjithperfshirese-mbi-mjekesine/60%Daily2020-04-07 10:58
https://kosovapost.net/okb-thirrje-per-parandalimin-e-dhunes-ne-rritje-kunder-grave-gjate-karantines/60%Daily2020-04-07 10:54
https://kosovapost.net/kurti-muaji-prill-eshte-vendimtar-per-kosoven-ne-luften-me-koronavirusin/60%Daily2020-04-07 10:51
https://kosovapost.net/znj-vjosa-osmani-eshte-simbol-i-demokracise-rugovizmit-atdhedashurise-si-dhe-leve-e-krenarise-shqiptare/60%Daily2020-04-07 10:44
https://kosovapost.net/kurti-flet-per-propozimin-e-aak-se-nuk-besoj-qe-nje-mase-e-tille-do-te-ndihmonte-ne-kete-kohe/60%Daily2020-04-07 10:38
https://kosovapost.net/1-150-viktima-ne-24-oret-e-fundit-nga-koronavirusi-ne-shba-prek-me-shume-afro-amerikanet/60%Daily2020-04-07 10:32
https://kosovapost.net/guterres-u-beri-thirrje-vendeve-anetare-te-monitorohet-reptesisht-gjendja-e-te-burgosurve-ne-xhamu-kashmir/60%Daily2020-04-07 10:29
https://kosovapost.net/haradinaj-kunder-lajcakut-thote-i-besojme-me-jete-institucioneve-te-sigurise-nacionale-te-amerikes/60%Daily2020-04-07 10:25
https://kosovapost.net/ne-mesin-e-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-malisheve-edhe-1-vjecari/60%Daily2020-04-07 10:19
https://kosovapost.net/mjeku-shqiptar-ne-chikago-ja-cfare-ilacesh-iu-sugjerojme-pacienteve-me-koronavirus/60%Daily2020-04-07 10:15
https://kosovapost.net/ne-itali-zbulojne-te-ardhmen-e-ibrahimoviqit/60%Daily2020-04-07 09:56
https://kosovapost.net/nena-e-rites-ne-vijat-e-frontit-ne-lufte-me-covid-19-ne-britani-keshilla-per-ciftet/60%Daily2020-04-07 09:51
https://kosovapost.net/raka-paralajmeron-rritje-te-rasteve-te-te-infektuarve-me-covid-19-keto-dite/60%Daily2020-04-07 09:43
https://kosovapost.net/begaj-15-rastet-e-reja-me-koronavirus-jane-familjar-me-njeri-tjetrin/60%Daily2020-04-07 09:39
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-per-reagimin-e-rusise-reciprociteti-buron-nga-koncepti-i-barazise/60%Daily2020-04-07 09:34
https://kosovapost.net/ish-eprori-i-uck-se-tregon-cfare-u-thoshin-ushtareve-te-uck-se-thaci-veseli-e-ceku-kur-dilnin-ne-veri-mos-na-prishni-me/60%Daily2020-04-07 09:28
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-jep-nje-lajm-te-keq-per-koronavirusin-ne-france/60%Daily2020-04-07 09:13
https://kosovapost.net/vdes-nje-femer-ne-istog-hetohet-rasti/60%Daily2020-04-07 09:08
https://kosovapost.net/keto-barnatore-do-te-jene-te-hapura-sot-pas-ores-1700/60%Daily2020-04-07 09:02
https://kosovapost.net/shkon-ne-25-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-04-07 08:56
https://kosovapost.net/kurti-tani-me-e-rendesishme-pandemia-nuk-kemi-kohe-per-ceshtje-politik/60%Daily2020-04-07 08:54
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-shqiperi-sherohen-15-persona-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-04-07 08:43
https://kosovapost.net/kriza-e-koronavirusit-takim-vendimtar-i-ministrave-te-financave-te-be/60%Daily2020-04-07 08:24
https://kosovapost.net/kurti-ne-gjilan-haziri-do-te-doja-tju-prisja-ne-dite-me-te-mira/60%Daily2020-04-07 08:21
https://kosovapost.net/haradinaj-flake-per-flake-nese-provokon-serbia-i-pergjigjemi/60%Daily2020-04-07 08:02
https://kosovapost.net/dialogu-ne-karantine/60%Daily2020-04-07 07:56
https://kosovapost.net/vdes-ish-trajneri-i-realit-dhe-barces/60%Daily2020-04-07 07:33
https://kosovapost.net/rusia-kundershton-reciprocitetin-e-kosoves-ndaj-serbise-kritikon-ashper-qendrimin-e-be-se/60%Daily2020-04-07 07:42
https://kosovapost.net/myrtezani-15-shqiptare-te-prekur-me-koronavirus-ne-shba-virusi-kalon-ne-muajin-maj/60%Daily2020-04-07 07:21
https://kosovapost.net/ikshpk-ne-gjendemi-ne-pune-pa-orar-nga-15-20-ore-ju-qendroni-ne-shtepi/60%Daily2020-04-07 07:15
https://kosovapost.net/95-vjecari-nga-turqia-sherohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-07 07:12
https://kosovapost.net/dy-paciente-me-koronavirus-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-04-07 07:07
https://kosovapost.net/johnson-kaloi-naten-ne-intensiv-merr-mbeshtetje-nga-lideret-boterore/60%Daily2020-04-07 07:04
https://kosovapost.net/rritje-e-frikshme-e-te-infektuarve-nga-koronavirusi-ne-gjermani/60%Daily2020-04-07 07:01
https://kosovapost.net/ne-france-regjistrohen-833-vdekje-gjate-dites-se-kaluar/60%Daily2020-04-07 06:59
https://kosovapost.net/remitencat-mund-te-bien-ne-nivelin-e-krizes-ekonomike-te-vitit-2009/60%Daily2020-04-07 06:50
https://kosovapost.net/mjeket-e-qkuk-se-ia-shpetojne-jeten-nje-21-vjecari/60%Daily2020-04-07 06:46
https://kosovapost.net/shqiptari-qe-po-i-ndihmon-me-ushqim-amerikanet-ne-nju-jork-ne-kohen-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-07 06:29
https://kosovapost.net/flet-pulmologu-kosovar-koronavirusi-prek-organet-e-frymemarrjes-mushkerite-me-te-rrezikuara/60%Daily2020-04-07 06:24
https://kosovapost.net/moti-sot-55/60%Daily2020-04-07 06:17
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-kina-nuk-shenon-asnje-vdekje-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-07 06:23
https://kosovapost.net/robert-berishes-i-kerkohet-te-kthehet-ne-konvikt/60%Daily2020-04-07 06:10
https://kosovapost.net/kurti-viziton-gjilanin-pritet-nga-hazirin/60%Daily2020-04-07 06:02
https://kosovapost.net/eksperti-i-sigurise-flet-per-gjendjen-ne-veri-paralajmeron-se-situata-eshte-e-tensionuar/60%Daily2020-04-06 22:26
https://kosovapost.net/boksieri-britanik-koronavirusi-eshte-bere-nga-dora-e-njeriut-per-ta-ulur-numrin-e-popullsise/60%Daily2020-04-06 22:22
https://kosovapost.net/ragip-begaj-nga-neser-do-te-mbyllen-te-gjitha-dyqanet-edhe-barnatoret-pervec-atyre-ushqimore/60%Daily2020-04-06 22:18
https://kosovapost.net/svecla-publikon-vendimet-e-qeverise-per-ti-futur-ne-karantine-dy-komunat-veriore/60%Daily2020-04-06 22:13
https://kosovapost.net/rusia-kundershton-reciprocitetin-e-kosoves-ndaj-serbise-kritikon-qendrimin-e-be-se/60%Daily2020-04-06 22:04
https://kosovapost.net/haradinaj-kush-tenton-me-dhune-me-dhune-do-ti-pergjigjemi/60%Daily2020-04-06 22:00
https://kosovapost.net/thaci-bashkimi-i-medvegjes-bujanovcit-presheves-me-kosoven-eshte-ideali-im/60%Daily2020-04-06 21:56
https://kosovapost.net/naser-rafuna-lehte-eshte-me-qene-femer-e-ndershme-kur-je-e-izoluar/60%Daily2020-04-06 21:51
https://kosovapost.net/kryeministri-i-maqedonise-se-veriu-spasovski-ramazanin-ne-shtepi-ska-iftare-me-te-afermit/60%Daily2020-04-06 22:10
https://kosovapost.net/haradinaj-duhet-pasur-kujdes-ne-mesin-e-mjekeve-nga-serbia-mund-te-kete-agjente-serbe-apo-ruse/60%Daily2020-04-06 21:59
https://kosovapost.net/kurti-te-gjithe-ne-kosove-i-deshirojne-sherim-te-shpejte-boris-johnsonit/60%Daily2020-04-06 21:34
https://kosovapost.net/banja-e-malisheves-me-20-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-04-06 21:26
https://kosovapost.net/mes-fotove-me-te-mira-te-dites-the-guardian-zgjedh-nje-nga-tirana/60%Daily2020-04-06 21:22
https://kosovapost.net/kurti-e-haziri-takohen-neser-per-kete-arsye/60%Daily2020-04-06 21:12
https://kosovapost.net/limaj-ka-kete-kerkese-urgjente-per-kurtin/60%Daily2020-04-06 21:02
https://kosovapost.net/shba-rritet-ne-10-714-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-04-06 20:55
https://kosovapost.net/edhe-dy-persona-ne-gjendje-te-rende-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-04-06 20:51
https://kosovapost.net/edhe-1-person-i-sheruar-nga-coronavirusi/60%Daily2020-04-06 20:39
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-rri-nshpi-vlen-edhe-per-ty-kadri/60%Daily2020-04-06 20:33
https://kosovapost.net/koronavirusi-hyn-ne-rajonin-e-amazones/60%Daily2020-04-06 20:25
https://kosovapost.net/shba-furia-e-zjarreve-djeg-mbi-3500-makina-te-parkuara-afer-aeeoportit-te-floridas-video-tronditese/60%Daily2020-04-06 20:37
https://kosovapost.net/analisti-i-drejtohet-kryeministrit-ministrave-dhe-opozites-beteja-e-vertete-eshte-ne-malisheve-e-jo-ne-parlament/60%Daily2020-04-06 20:16
https://kosovapost.net/lladrovci-konfirmon-se-i-prekuri-me-covid-19-nuk-eshte-banues-i-drenasit/60%Daily2020-04-06 20:25
https://kosovapost.net/koronavirusi-edhe-ne-drenas-konfirmohet-rasti-i-pare/60%Daily2020-04-06 19:59
https://kosovapost.net/nuk-lejohet-levizja-e-qytetareve-neper-sheshet-e-kosoves-rregulla-te-reja-ne-prishtine/60%Daily2020-04-06 19:49
https://kosovapost.net/arban-abrashi-i-shqetesuar-me-testimet-e-bera-per-covid-19/60%Daily2020-04-06 19:39
https://kosovapost.net/bilanc-tragjik-franca-shenon-pikun-e-viktimave-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-04-06 19:27
https://kosovapost.net/po-vdes-nga-koronavirusi-reperi-kerkon-lirimin-nga-burgu/60%Daily2020-04-06 19:24
https://kosovapost.net/bota-e-futbollit-ne-zi-nderron-jete-trajneri-legjendar/60%Daily2020-04-06 19:14
https://kosovapost.net/eurodeputetja-i-pergjigjet-mustafes-ne-twitter-pe-ja-eshte-ne-anen-e-kosoves-per-aspiratat-e-saj-ne-be/60%Daily2020-04-06 19:06
https://kosovapost.net/morgu-eshte-mbushur-plot-infermierja-shqiptare-tregon-cfare-po-ndodh-ne-shba-infermierja-shqiptare-valbona-ishmaku-e-cila-punon-ne-nju-jork-te-amerikes-ne-nje-interviste-per/60%Daily2020-04-06 19:00
https://kosovapost.net/njezet-raste-me-koronavisus-jane-konfirmuar-se-fundmi/60%Daily2020-04-06 18:49
https://kosovapost.net/shoqata-humanitare-bereqeti-dega-ne-shtime-sot-ka-shperndare-miell-per-familjet-skamnore/60%Daily2020-04-06 18:35
https://kosovapost.net/vete-izolimi-dhe-stresi-si-te-mos-e-teproni-me-ushqimin/60%Daily2020-04-06 18:56
https://kosovapost.net/kjo-eshte-e-verteta-e-arrestimit-te-shkencetarit-amerikan/60%Daily2020-04-06 18:22
https://kosovapost.net/obsh-alarmon-vetem-maskat-sanitare-nuk-mjaftojne-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-06 18:10
https://kosovapost.net/parim-olluri-paralajmeron-padi-ndaj-anetarit-te-vv-se/60%Daily2020-04-06 18:07
https://kosovapost.net/ahmeti-stafi-mjekesor-qe-ka-pasur-kontakt-me-te-vdekurin-nga-virusi-eshte-veteizoluar/60%Daily2020-04-06 18:03
https://kosovapost.net/rashiti-komunat-ne-veri-po-i-zbatojne-rekomandimet-e-qeverise-se-kosoves/60%Daily2020-04-06 17:55
https://kosovapost.net/boshnjaket-e-sanxhakut-kerkojne-ndihmen-e-turqise-per-luften-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-06 17:40
https://kosovapost.net/perpjekje-per-te-zbardhur-misterin-perse-korona-virusi-vret-te-rinjte/60%Daily2020-04-06 17:37
https://kosovapost.net/me-dhimbset-kosova-kur-e-shoh-qe-kryetari-i-ldk-se-ate-e-mbron-nga-ata-qe-i-rrezikuan-marredheniet-me-shba-te-dhe-kur-presidenti-i-saj-eshte-i-brengosur-per-mitrovicen/60%Daily2020-04-06 17:51
https://kosovapost.net/geci-e-godet-fuqishem-isa-mustafen-politika-e-ldk-se-edhe-kesaj-here-ra-ne-gracken-e-hashimit/60%Daily2020-04-06 17:18
https://kosovapost.net/epidemiologu-kosovar-paralajmeron-rritje-te-numrit-te-te-vdekurve-nga-pandemia-ne-kosove/60%Daily2020-04-06 17:13
https://kosovapost.net/ashak-qytetaret-po-torturohen-ne-kohe-pandemie-nga-partite-politike-te-ndalet-retorika-nxitese/60%Daily2020-04-06 17:09
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-dy-diteve-te-ardhshme/60%Daily2020-04-06 17:04
https://kosovapost.net/ne-itali-vazhdon-te-kete-numer-te-larte-te-te-vdekurve-nga-coronavirusi/60%Daily2020-04-06 16:59
https://kosovapost.net/historia-e-dhimbshme-e-s-n-prishtinasit-qe-vdiq-sot-nga-covid-19-ne-qkuk/60%Daily2020-04-06 16:52
https://kosovapost.net/merkel-koronavirusi-sprova-me-e-madhe-ne-historise-se-bese/60%Daily2020-04-06 17:10
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-i-kunderpergjigjet-hashim-thacit-kam-pritur-se-do-te-beni-kallezim-penal-ndaj-dick-martyt/60%Daily2020-04-06 16:40
https://kosovapost.net/nuk-ka-normalitet-para-vaksinimit/60%Daily2020-04-06 16:26
https://kosovapost.net/sulm-me-rakete-ndaj-kompanise-amerikane-te-naftes-ne-irak/60%Daily2020-04-06 16:20
https://kosovapost.net/kurti-do-ti-pergjigjet-kerkeses-se-thacit-per-mandatarin/60%Daily2020-04-06 16:16
https://kosovapost.net/gjendja-e-tij-u-renduar-nga-koronavirusi-reagon-nga-spitali-kryeministri-i-anglise/60%Daily2020-04-06 16:07
https://kosovapost.net/gruaja-muslimane-qep-maska-per-personat-ne-nevoje-ndihmon-ne-luften-ndaj-covid-19/60%Daily2020-04-06 16:03
https://kosovapost.net/koronavirusi-i-merr-jeten-njeriut-te-shtrenjte-te-pepe-guardiola/60%Daily2020-04-06 15:45
https://kosovapost.net/haskuka-ngushllon-familjet-e-dy-te-vdekurve-nga-covid-19-njeri-nga-korisha-e-prizrenit/60%Daily2020-04-06 22:39
https://kosovapost.net/qytetari-nga-mitrovica-e-veriut-ketu-po-respektohen-urdhrat-e-kosoves-turp-ju-qofte-per-trillimet/60%Daily2020-04-06 15:35
https://kosovapost.net/flasin-nga-infektiva-tregojne-se-sa-paciente-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-04-06 15:30
https://kosovapost.net/kryetari-bahtiri-dhe-kryetari-rakiqi-bashkepunojne-per-parandalimin-e-perhapjes-se-virusit-covid-19-ne-mitrovice/60%Daily2020-04-06 15:16
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-per-dy-policet-e-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-04-06 14:55
https://kosovapost.net/nga-heqja-e-takses-kaq-eshte-vlera-e-mallrave-qe-kane-hyre-ne-kosove/60%Daily2020-04-06 14:49
https://kosovapost.net/nje-paciente-nga-peja-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-04-06 14:26
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsvecla-e-kuptoj-shqetesimin-e-malisheves-por-ka-mungese-te-furnizimeve/60%Daily2020-04-06 14:15
https://kosovapost.net/kerkohen-me-shume-testime-per-covid19-ne-kosove/60%Daily2020-04-06 14:04
https://kosovapost.net/si-do-te-levizim-pas-13-prilli-flasin-nga-qeveria/60%Daily2020-04-06 13:35
https://kosovapost.net/perkeqesohet-gjendja-e-kryeministrit-britanik-merr-oksigjen/60%Daily2020-04-06 13:14
https://kosovapost.net/shkon-ne-22-numri-i-viktimave-ne-shqiperi-nga-covid-19/60%Daily2020-04-06 13:09
https://kosovapost.net/austria-planifikon-ti-rihape-dyqanet-nga-java-e-ardhshme/60%Daily2020-04-06 13:02
https://kosovapost.net/vitia-takon-kryeparlamentaren-vjosa-osmanin/60%Daily2020-04-06 12:43
https://kosovapost.net/korisha-futet-ne-karantine-testohen-25-persona-qe-paten-kontakt-me-70-vjecaren-qe-vdiq-sot/60%Daily2020-04-06 12:33
https://kosovapost.net/tejkalon-shifren-70-mije-numri-i-personave-qe-kane-humbur-jeten-nga-covid-19/60%Daily2020-04-06 12:23
https://kosovapost.net/ikshp-alarmon-mund-te-shkaktoni-shperthim-epidemik-mos-u-grumbulloni-ne-prishtine-brezovice-e-prevalle/60%Daily2020-04-06 12:13
https://kosovapost.net/gjermania-planifikon-ti-kthehet-jetes-normale-me-19-prill/60%Daily2020-04-06 12:09
https://kosovapost.net/njoftim-me-rendesi-per-ngasesit-e-automjeteve-ne-kosove/60%Daily2020-04-06 12:01
https://kosovapost.net/13-punetore-shendetesore-ne-prishtine-dergohen-ne-vetizolim-kishin-kontakt-me-personin-qe-vdiq-sot/60%Daily2020-04-06 11:54
https://kosovapost.net/e-akuzuan-per-pirateri-amerika-mohon-rrembimin-e-maskave-te-gjermanise/60%Daily2020-04-06 11:44
https://kosovapost.net/shitesit-e-fidaneve-ne-krushe-konfirmohen-me-koronavirus-kerkohet-qe-bleresit-te-paraqiten-ne-qkmf/60%Daily2020-04-06 11:33
https://kosovapost.net/kurti-mengjesi-i-sotem-na-doli-me-i-hidhuri/60%Daily2020-04-06 11:20
https://kosovapost.net/lirohen-54-persona-nga-karantina-ne-konvikte-vazhdojne-te-qendrojne-edhe-400-persona/60%Daily2020-04-06 11:07
https://kosovapost.net/juventusi-kerkon-te-shese-3-lojtare-per-te-transferuar-pogban/60%Daily2020-04-06 10:58
https://kosovapost.net/kryeministri-boris-johnson-vendoset-ne-oksigjen/60%Daily2020-04-06 10:52
https://kosovapost.net/dy-paciente-me-koronavirus-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-04-06 10:27
https://kosovapost.net/hulumtim-bullizmi-motivimi-leximi-dhe-interneti-ne-shkolla/60%Daily2020-04-06 10:24
https://kosovapost.net/te-pakten-edhe-414-viktima-nga-koronavirusi-ne-spanje-mbi-3300-te-infektuar-brenda-dites/60%Daily2020-04-06 10:12
https://kosovapost.net/masaker-ne-rusi-burri-vret-5-persona-se-benin/60%Daily2020-04-06 10:09
https://kosovapost.net/thaci-me-keqardhje-mora-lajmin-per-vdekjen-e-dy-qytetareve-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-04-06 09:58
https://kosovapost.net/prej-neser-qytetareve-pa-maska-e-doreza-nuk-do-tu-ofrohen-sherbime-ne-komunen-e-prishtines/60%Daily2020-04-06 09:56
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-ua-rikujton-politikaneve-kosovare-ska-politike-me-virusin/60%Daily2020-04-06 09:51
https://kosovapost.net/turqi-shkencetari-izolon-me-sukses-virusin-covid-19/60%Daily2020-04-06 09:36
https://kosovapost.net/uglanin-korona-do-te-kaloje-mbetet-nacionalizmi-serbomadh-armik-i-vazhdueshem/60%Daily2020-04-06 09:23
https://kosovapost.net/koronavirusi-gjunjzeon-edhe-vuciqin-pranon-te-bashkepunoje-me-kosoven/60%Daily2020-04-06 10:05
https://kosovapost.net/pardew-e-keshillova-thacin-qe-shkembimi-i-territoreve-eshte-nje-hile-qe-ste-con-askund-ai-e-injoroi-kete/60%Daily2020-04-06 09:11
https://kosovapost.net/lojerat-dyfytyreshe-te-isa-mustafes-dhe-servileve-te-tij-e-pamundesojne-nje-koalicion-te-ri-lvv-ldk/60%Daily2020-04-06 08:56
https://kosovapost.net/a-do-te-ndikojne-temperaturat-verore-ne-ngadalesimi-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-06 08:51
https://kosovapost.net/norvegjia-i-del-ndihmone-kosoves-me-gjysme-milione-euro/60%Daily2020-04-06 08:39
https://kosovapost.net/nje-trevjecar-i-infektuar-me-koronavirus-ne-serbi/60%Daily2020-04-06 08:29
https://kosovapost.net/be-e-angazhuar-ne-dialog-kerkon-rifillimin-e-bisedimeve-kosove-serbi/60%Daily2020-04-06 08:19
https://kosovapost.net/nga-cilat-semundje-te-tjera-vuanin-pacientet-e-vdekur-sot-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-06 08:17
https://kosovapost.net/rrahen-mes-vete-vellezerit-gjakovare-njeri-perfundon-ne-spital-e-tjetri-ne-burg/60%Daily2020-04-06 08:07
https://kosovapost.net/koronavirusi-prek-ushtrine-serbe-dhjetera-te-infektuar/60%Daily2020-04-06 08:02
https://kosovapost.net/shkon-ne-21-numri-i-viktimave-ne-shqiperi-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-06 07:56
https://kosovapost.net/policia-bllokon-sheshet-e-prishtines-nuk-lejohet-levizja-e-qytetareve/60%Daily2020-04-06 07:51
https://kosovapost.net/cilat-jane-planet-e-serbise-per-veriun-e-mitrovices-flet-elezi/60%Daily2020-04-06 08:04
https://kosovapost.net/robert-berisha-rrefen-per-kohen-e-kaluar-ne-karantine/60%Daily2020-04-06 07:23
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-nga-covid-19-ne-kosove-shkon-ne-tre-numri-i-pergjithshem/60%Daily2020-04-06 07:17
https://kosovapost.net/shba-raporton-mbi-25-mije-raste-te-reja-dhe-te-pakten-1147-vdekje-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-06 07:14
https://kosovapost.net/roth-administrata-trump-mbeshteti-rrezimin-e-kurtit-si-shkak-i-nxitimit-per-marreveshjen-kosove-serbi/60%Daily2020-04-06 07:00
https://kosovapost.net/ushtria-amerikane-pergatitet-per-skenarin-me-te-keq-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-06 06:53
https://kosovapost.net/53261-2/60%Daily2020-04-06 06:48
https://kosovapost.net/sot-dalin-nga-karantina-53-persona-qe-dolen-negativ-me-covid-19/60%Daily2020-04-06 06:45
https://kosovapost.net/belgjika-ka-vendosur-te-mbylle-kampionatin-pret-njohjen-e-titullit-nga-uefa/60%Daily2020-04-06 06:41
https://kosovapost.net/ministrat-britanike-koronavirusi-ka-dale-nga-nje-laborator-ne-kine/60%Daily2020-04-06 06:35
https://kosovapost.net/kurti-presidenti-do-qe-te-na-djege-vendin-tone/60%Daily2020-04-06 06:29
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-sot-nderojme-renien-heroike-te-bashkeluftetarit-sadri-zeneli/60%Daily2020-04-06 06:25
https://kosovapost.net/sllovakia-i-ofron-kosoves-nje-projekt-kunder-perhapjes-se-covid-19/60%Daily2020-04-06 06:08
https://kosovapost.net/moti-sot-54/60%Daily2020-04-06 06:03
https://kosovapost.net/sekretari-i-akr-se-opozita-nuk-duhet-ta-fajesoje-poziten-per-karantinen-e-dirigjuar-nga-beogradi-kjo-eshte-thirrja-per-qeverine-kurti/60%Daily2020-04-05 22:34
https://kosovapost.net/kryeministri-i-irlandes-rikthehet-ne-pune-si-mjek-per-te-luftuar-virusin-covid-19/60%Daily2020-04-05 22:31
https://kosovapost.net/kur-do-te-perfundoje-pandemia-e-coronavirusit-dhe-cfare-do-te-ndodhe-me-pas/60%Daily2020-04-05 22:16
https://kosovapost.net/interpretimi-i-vigan-qorrollit-neni-82-2-i-kushtetutes-imponon-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2020-04-05 22:12
https://kosovapost.net/pas-vdekjes-se-doktorit-te-klubit-vjen-reagimi-i-arber-zenelit-ja-cka-me-beri-ne-kohen-e-lendimit/60%Daily2020-04-05 22:06
https://kosovapost.net/si-ndikon-dardha-ne-humbjen-e-peshes/60%Daily2020-04-05 22:02
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-infektologut-gjysma-e-muajit-prill-mund-te-jete-vendimatre-per-fatin-e-epidemise-ne-vendin-tone/60%Daily2020-04-05 21:54
https://kosovapost.net/washingtoni-perzihet-tinezisht-ne-ballkan-teksa-koronavirusi-mberthen-boten/60%Daily2020-04-05 21:45
https://kosovapost.net/erdogan-cdo-qytetar-do-te-marre-nga-5-maska-ne-jave-falas/60%Daily2020-04-05 21:35
https://kosovapost.net/gazetarja-e-new-york-times-sherohet-nga-covid-19-tregon-se-si-e-mposhti-virusin/60%Daily2020-04-05 21:28
https://kosovapost.net/france-numri-i-vdekjeve-per-shkak-te-koronavirusit-u-rrit-ne-8-mije-e-80/60%Daily2020-04-05 21:23
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-misioni-i-grenellit-ne-kosove-rrezikon-paqendrueshmeri-ne-ballkan/60%Daily2020-04-05 21:14
https://kosovapost.net/bashkeshortja-e-sylejman-selimit-ka-disa-fjale-per-albin-kurtin-nise-ta-luash-rolin-e-perendise/60%Daily2020-04-05 21:08
https://kosovapost.net/ramadani-ne-do-ta-fitojme-betejen-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-05 20:56
https://kosovapost.net/mbreteresha-e-anglise-elizabeth-ii-per-here-te-peste-ne-mbreterimin-e-saj-68-vjecar-ju-drejtua-popullit-ne-do-te-kemi-sukses-dhe-ky-sukses-do-ti-takoje-te-gjitheve/60%Daily2020-04-05 20:54
https://kosovapost.net/qorrolli-neni-82-2-i-kushtetutes-imponon-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2020-04-05 20:39
https://kosovapost.net/boris-johnson-shtorhet-ne-spital-10-dite-pasi-rezultoi-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-04-05 20:41
https://kosovapost.net/cfare-deklaronte-stephen-hawking-per-viruset-deklarata-e-tij-konfirmon-ate-qe-po-perjetojme/60%Daily2020-04-05 20:29
https://kosovapost.net/pronari-i-etc-se-i-ka-ftuar-ne-bashkepunim-fermeret-te-cilet-po-demtohen-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-05 20:24
https://kosovapost.net/dr-spahic-koronavirusi-po-perhapet-shpejt-ne-novi-pazar-sepse-masat-nuk-respektohen/60%Daily2020-04-05 20:11
https://kosovapost.net/abdixhiku-200-persona-jane-testuar-dhe-liruar-nga-karantina-ne-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-04-05 20:06
https://kosovapost.net/rashit-qalaj-askush-nuk-mund-te-veproje-kunder-ligjeve-te-kosoves-ne-asnje-pjese-te-vendit/60%Daily2020-04-05 20:01
https://kosovapost.net/nga-vetevendosje-tregojne-nese-do-te-ribashkohen-me-ldk-ne-parashikojne-koalicion-me-vjosa-osmanin/60%Daily2020-04-05 19:59
https://kosovapost.net/shefi-i-doktoreve-kineze-tregon-se-kur-pritet-vaksina-amerikanet-e-kane-tipin-e-tyre-ne-tonin/60%Daily2020-04-05 19:54
https://kosovapost.net/futbollisti-i-manchester-city-shkel-izolimin-theu-rregullat-e-izolimit/60%Daily2020-04-05 19:48
https://kosovapost.net/shba-perplasje-mes-qeverisjes-federale-dhe-lokale-ndersa-rendohet-kriza-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-05 19:46
https://kosovapost.net/shperthejne-teorite-konspirative-ne-britani-koronavirusi-perhapet-permes-valeve-5g/60%Daily2020-04-05 19:44
https://kosovapost.net/kurti-u-ben-thirrje-bahtirit-dhe-rakiqit-per-bashkepunim-ne-luften-ndaj-coronavirusit/60%Daily2020-04-05 19:40
https://kosovapost.net/mberrijne-ne-kosove-38-bashkeardhetare-qe-ndodheshin-ne-slloveni/60%Daily2020-04-05 19:32
https://kosovapost.net/pse-kaq-spekulim-per-lidhjen-mes-rrjetit-5g-dhe-covid-19/60%Daily2020-04-05 19:29
https://kosovapost.net/roth-per-shkak-te-padurimit-per-arritjen-e-nje-marreveshjeje-me-serbine-administrata-trump-mbeshteti-rrezimin-e-kurtit/60%Daily2020-04-05 19:25
https://kosovapost.net/haskuka-nga-25-mostra-ne-korishe-te-gjitha-rezultuan-negative/60%Daily2020-04-05 19:19
https://kosovapost.net/kryqi-i-kuq-i-kosoves-ndihmon-95-familje-ne-lagjen-e-boshnjakeve-ne-mitrovicen-e-veriut/60%Daily2020-04-05 19:11
https://kosovapost.net/muja-kurti-eshte-ne-rrugetim-te-jete-me-i-votuar-se-sa-ish-presidenti-rugova/60%Daily2020-04-05 19:05
https://kosovapost.net/tash-kerkojne-qe-kurti-per-dy-muaj-ti-korrigjoje-krejt-gabimet-e-pazaret-qe-i-kane-be-per-dy-dekada-rresht/60%Daily2020-04-05 19:01
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-dhe-xhelal-svecla-bejne-shperndarjen-e-pakove-ushqimore/60%Daily2020-04-05 19:12
https://kosovapost.net/ska-karantine-ne-vushtrri-nengrupi-i-forces-sfidon-disa-nga-futbollistet-e-huaj-te-vushtrrise/60%Daily2020-04-05 18:34
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-ramadanit-kemi-hyre-ne-nje-etape-te-rrezikshme-rrini-ne-shtepi/60%Daily2020-04-05 18:30
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-thote-se-serbia-po-administron-te-gjitha-komunat-serbe-ne-kosove-me-pajtimin-e-qeverise/60%Daily2020-04-05 18:24
https://kosovapost.net/reagon-ashper-albulena-haxhiu-zbulon-skenarin-e-pdk-se-ldk-se-aak-se-dhe-nismes/60%Daily2020-04-05 18:13
https://kosovapost.net/klinaku-per-nje-dekade-kurti-kerkoi-gjakderdhje-ne-veri-thaci-pdk-e-ldk-mbroheshin-duke-kerkuar-qetesi-e-sovranitet-me-bisedime/60%Daily2020-04-05 18:07
https://kosovapost.net/vitia-e-falenderon-bashkimin-evropian-per-mbeshtetje-ne-tejkalimin-e-krizes-shendetesore/60%Daily2020-04-05 18:01
https://kosovapost.net/dua-lipa-pushton-top-listat-ne-britani-me-albumin-e-ri/60%Daily2020-04-05 17:49
https://kosovapost.net/musliu-shoshi-eshte-e-kunderligjshme-te-marrin-kompenzime-shtese-anetaret-e-bordeve-te-cilet-jane-te-punesuar-ne-institucione-te-kosoves/60%Daily2020-04-05 17:43
https://kosovapost.net/pdk-kurti-u-dorezua-para-beogradit-ne-veri-zevendesi-i-tij-e-shpall-te-ndare-ate-pjese/60%Daily2020-04-05 17:33
https://kosovapost.net/covid-19-mbi-645-mije-te-vdekur-ne-mbare-boten-shifra-alarmante-ne-amerike/60%Daily2020-04-05 17:17
https://kosovapost.net/72-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut-555-te-prekur-ne-total-nga-te-cilet-52-personel-mjekesor/60%Daily2020-04-05 17:11
https://kosovapost.net/gashi-denoncon-sms-e-fabrikuar-qe-po-i-shperndajne-perkrahesit-e-vvse/60%Daily2020-04-05 17:08
https://kosovapost.net/lajm-i-trishte-per-sportin-shqiptar-luftoi-prej-ditesh-me-coronavirusin-ndahet-nga-jeta-trajneri-kampion/60%Daily2020-04-05 17:05
https://kosovapost.net/afro-pesemije-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2020-04-05 16:53
https://kosovapost.net/konfirmohen-edhe-5-raste-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-05 16:48
https://kosovapost.net/kryetari-i-bujanocit-askush-nga-kosova-nuk-me-ka-kontaktuar-per-tu-interesuar-per-gjendjen-tone-aktuale/60%Daily2020-04-05 16:42
https://kosovapost.net/lajme-te-mira-nga-italia-ulet-numri-i-viktimave-525-te-vdekur-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-04-05 16:39
https://kosovapost.net/edhe-kater-raste-ne-veri-te-mitrovices-numri-shkon-ne-27/60%Daily2020-04-05 16:26
https://kosovapost.net/lajm-jo-i-mire-nga-britania-humbin-jeten-3-shqiptare-prej-koronavirusit/60%Daily2020-04-05 16:11
https://kosovapost.net/ambsadori-gjerman-vlereson-punen-e-ministrave-vitia-jevtiq/60%Daily2020-04-05 16:04
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-do-te-punojme-shume-qe-te-zbardhim-involvimin-e-rtk-se-ne-kete-skenar-te-rrezikshem/60%Daily2020-04-05 15:59
https://kosovapost.net/jahti-i-famshem-perzihet-nga-durresi-kapitenin-e-kercenojne-me-burg/60%Daily2020-04-05 15:32
https://kosovapost.net/mbytja-e-vdekjes/60%Daily2020-04-05 15:29
https://kosovapost.net/rreth-6-mije-te-infektuar-me-koronavirus-ne-gjermani-184-te-vdekur-per-24-ore/60%Daily2020-04-05 15:22
https://kosovapost.net/abazi-thote-se-veriu-eshte-i-ndare-shkaku-i-thacit/60%Daily2020-04-05 15:09
https://kosovapost.net/aliu-akuzon-rtkne-donte-te-ngrohte-gjak-per-ngjarje-te-reja/60%Daily2020-04-05 15:02
https://kosovapost.net/pas-situates-ne-veri-vjen-edhe-reagimi-i-kfor-it/60%Daily2020-04-05 14:57
https://kosovapost.net/lushtaku-e-vetmja-qeveri-qe-ka-ushtruar-sovranitetin-ne-veri-eshte-qeveria-thaci/60%Daily2020-04-05 14:53
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-per-pandemine-vetem-me-shprese-dhe-vizion-ne-mund-tia-dalim/60%Daily2020-04-05 14:46
https://kosovapost.net/svecla-e-bahtiri-vizitojne-shqiptaret-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2020-04-05 13:57
https://kosovapost.net/ne-zvicer-kush-shkurton-floke-ne-te-zeze-rrezikon-burg-3-vjecar/60%Daily2020-04-05 13:52
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-trajnerit-te-kombetares-kosovare-dhe-familjes-se-tij-ne-zvicer/60%Daily2020-04-05 13:45
https://kosovapost.net/amerikanet-i-shkruajne-ministrit-arben-vitia-ja-cka-i-thone/60%Daily2020-04-05 13:30
https://kosovapost.net/holanda-regjistron-115-viktima-te-reja-te-koronavirusit-per-24-ore/60%Daily2020-04-05 13:20
https://kosovapost.net/up-ka-kete-njoftim-per-studentet-qe-banojne-ne-konvikte/60%Daily2020-04-05 13:13
https://kosovapost.net/kurti-tregon-se-kush-i-vendosi-ne-karantine-komunat-veriore-kosova-apo-serbia/60%Daily2020-04-05 13:00
https://kosovapost.net/kurti-ruajeni-gjakftohtesine-dhe-mos-bini-ne-kurthin-e-atyre-te-cilet-per-ti-zbrazur-shampajnat-kane-nevoje-te-derdhet-gjaku-yne/60%Daily2020-04-05 12:49
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-te-lihen-anash-ndasite-mes-komuniteteve-dhe-fokusi-i-vetem-te-jete-lufta-kunder-covid19/60%Daily2020-04-05 12:40
https://kosovapost.net/mbreteria-e-bashkuar-mund-te-perballet-deri-ne-20-mije-vdekje-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-05 12:31
https://kosovapost.net/isa-mustafa-ish-cu-para-sabahut-ish-be-gati-me-marre-pushtetin-tgatshem-ntepsi/60%Daily2020-04-05 12:23
https://kosovapost.net/greqi-nje-tjeter-kamp-refugjatesh-futet-ne-karantine/60%Daily2020-04-05 12:15
https://kosovapost.net/veseli-masakra-e-rrezalles-nje-tjeter-deshmi-e-gjenocidit-te-shtetit-serb/60%Daily2020-04-05 12:27
https://kosovapost.net/jave-vendimtare-ne-rajon-shtohen-rastet-e-reja-dhe-viktimat-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-05 12:07
https://kosovapost.net/mustafa-me-shba-ne-dhe-be-ne-mbyllet-dialogu-ata-qe-rrezikuan-marredheniet-tona-skane-legjitimitet-te-flasin-ne-emer-te-kosoves/60%Daily2020-04-05 12:04
https://kosovapost.net/shume-nendege-te-ldk-se-ne-gjermani-dhe-evrope-po-braktisin-kete-parti/60%Daily2020-04-05 11:36
https://kosovapost.net/edhe-nje-jave-mbetet-ne-fuqi-vendimi-i-qeverise-per-kufizimin-e-levizjes/60%Daily2020-04-05 11:25
https://kosovapost.net/paciente-me-covid-19-transferohen-gabimisht-ne-anijen-e-marines-amerikane/60%Daily2020-04-05 11:17
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-mjeshtri-i-madh-i-humorit-gezim-kruja/60%Daily2020-04-05 11:11
https://kosovapost.net/revulucioni-boteror-i-corones/60%Daily2020-04-05 11:07
https://kosovapost.net/jashari-21-vite-pas-masakres-se-rezalles-kriminelet-serbe-ende-levizin-lirshem/60%Daily2020-04-05 11:00
https://kosovapost.net/mbi-64-mije-te-vdekur-ne-mbare-boten-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-05 10:50
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lista-e-barnatoreve-qe-do-te-punojne-sot-pas-ores-1700/60%Daily2020-04-05 10:44
https://kosovapost.net/95-persona-lirohen-nga-konviktet-pas-karantinimit/60%Daily2020-04-05 10:41
https://kosovapost.net/dr-matulewicz-mjeku-polak-shpetoi-8000-hebrenj-duke-krijuar-nje-epidemi-te-rreme-qe-detyroi-ushtrine-gjermane-te-karantinoje-fshatrat/60%Daily2020-04-05 10:37
https://kosovapost.net/zv-komandanti-i-policise-ne-veri-heq-dyshimet-ketu-nuk-respektohen-vendimet-nga-serbia/60%Daily2020-04-05 10:32
https://kosovapost.net/kissinger-bota-sdo-te-jete-me-kurre-e-njejta-pas-koronavirusit/60%Daily2020-04-05 10:12
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-vendimin-e-qeverise-per-kufizimin-e-levizjes-arrestohen-disa-persona/60%Daily2020-04-05 09:50
https://kosovapost.net/shkon-ne-20-numri-i-viktimave-nga-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-05 09:37
https://kosovapost.net/sekretari-i-efj-se-thaci-e-vuciqi-po-tentojne-te-tensionojne-veriun-per-interesa-te-tyre/60%Daily2020-04-05 09:32
https://kosovapost.net/mediat-serbe-kurti-gjeti-formen-per-hakmarrje-ndaj-serbise/60%Daily2020-04-05 09:11
https://kosovapost.net/krahu-i-luftes-te-largohet-pergjithmone-nga-politika/60%Daily2020-04-05 12:20
https://kosovapost.net/paralajmeron-eksperti-i-sigurise-agjentura-serbe-jane-futur-ne-veri-mund-ta-shfrytezojne-situaten/60%Daily2020-04-05 09:18
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-me-akuza-te-renda-ndaj-hashim-thacit/60%Daily2020-04-05 08:49
https://kosovapost.net/pamjet-prekese-italiani-mes-loteve-falenderon-dy-mjeket-shqiptare-video/60%Daily2020-04-05 09:11
https://kosovapost.net/pese-arsye-pse-ne-gjermani-ka-vdekshmeri-me-te-ulet/60%Daily2020-04-05 08:35
https://kosovapost.net/shaqiri-ne-nje-lidhje-me-jennifer-lopezin-shqiptar-foto/60%Daily2020-04-05 08:28
https://kosovapost.net/covid-19-maradona-i-zemeruar-me-ata-qe-duan-te-perfitojne-nga-situata/60%Daily2020-04-05 08:24
https://kosovapost.net/ne-kohen-e-krizes-se-covid-19-ja-cfare-mendojne-gjermanet-per-qeverisjen-e-merkelit/60%Daily2020-04-05 08:20
https://kosovapost.net/shqiperia-ne-karantine-totale-deri-te-henen/60%Daily2020-04-05 08:16
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-masakren-e-rezalles-prilli-i-pergjakshem-i-vitit-1999-vendimtar-per-lirine-e-ardhmerine-tone/60%Daily2020-04-05 08:11
https://kosovapost.net/me-shume-se-300-mije-te-infektuar-ne-shba-numri-i-te-vdekurve-ne-bote-shkon-ne-mbi-60-mije/60%Daily2020-04-05 08:05
https://kosovapost.net/qorrolli-presidenti-duhet-te-prese-pergjigjen-e-kurtit-per-mandatarin/60%Daily2020-04-05 08:00
https://kosovapost.net/ne-karantine-e-zbulovase-bashkeshortja-ime-qenka-gruaja-e-endrrave-te-mia/60%Daily2020-04-05 08:13
https://kosovapost.net/thaci-kujton-masakren-e-rezalles-kosova-kurre-nuk-do-ta-harroje-gjakun-e-martireve-te-lirise/60%Daily2020-04-05 07:45
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-serbi/60%Daily2020-04-05 07:39
https://kosovapost.net/moti-sot-53/60%Daily2020-04-05 07:37
https://kosovapost.net/tete-te-infektuar-me-koronavirus-ne-vushtrri-ne-nje-fshat-ndalohen-hyrje-daljet/60%Daily2020-04-05 07:33
https://kosovapost.net/sot-%e2%80%8b21-vjet-nga-masakra-e-rezalles/60%Daily2020-04-05 07:29
https://kosovapost.net/uefa-nuk-ka-futboll-ne-prill-dhe-ne-maj-anulohen-disa-veprimtari/60%Daily2020-04-05 00:08
https://kosovapost.net/nderron-jete-80-vjecarja-shkon-ne-20-numri-i-viktimave-nga-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-04 22:13
https://kosovapost.net/svecla-ka-mjeke-nga-serbia-qe-po-ndihmojne-kosoven/60%Daily2020-04-04 22:07
https://kosovapost.net/trump-dy-javet-e-ardhshme-do-jene-me-te-ashprat-dhe-do-kete-shume-vdekje/60%Daily2020-04-04 22:01
https://kosovapost.net/gjest-i-madh-nga-gjermania-dhe-holanda-per-tu-dhene-kurajo-qytetareve-musliman-ua-lejojne-qe-te-thirret-ezani-me-altoparlant/60%Daily2020-04-04 21:47
https://kosovapost.net/paralajmeron-drejtori-i-obsh-vendet-qe-heqin-kufizimet-rrezikojne-zgjatje-te-krizes/60%Daily2020-04-04 21:41
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-prishtine-tre-persona-arrestohen/60%Daily2020-04-04 21:35
https://kosovapost.net/kurti-ne-71-vjetorin-e-themelimit-te-nato-s-po-punohet-cdo-dite-per-ta-bere-kosoven-anetaren-e-saj-te-31-te/60%Daily2020-04-04 21:31
https://kosovapost.net/abdixhiku-dy-jave-rresht-ishim-shembullore-si-vend-e-si-shtet-mos-ta-prishim-ne-fund/60%Daily2020-04-04 21:17
https://kosovapost.net/janusz-bugajski-uashingtoni-po-mundeson-nje-krize-te-re-ne-ballkan/60%Daily2020-04-04 21:05
https://kosovapost.net/hipokrite-po-flisni-per-veriun-ju-qe-ja-mundesuat-serbise-te-bashkeqeverise-ne-kosove/60%Daily2020-04-04 21:03
https://kosovapost.net/bilanc-negativ-ne-maqedonine-e-veriut-5-viktima-dhe-53-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-04-04 21:01
https://kosovapost.net/raporti-suedez-ja-kur-arrihet-piku-i-koronavirusit-ne-ballkan/60%Daily2020-04-04 20:59
https://kosovapost.net/lindin-binjaket-korona-dhe-covid/60%Daily2020-04-04 20:56
https://kosovapost.net/infektohet-me-koronavirus-edhe-e-fejuara-shtatzene-e-boris-johnson/60%Daily2020-04-04 20:53
https://kosovapost.net/a-luajme-pak-histori-vec-mundesisht-me-pergjigje-reale/60%Daily2020-04-04 23:52
https://kosovapost.net/cun-lajci-godet-kadri-veselin-qyshe-su-alarmove-qeshtu-qe-20-vjet-kur-e-kishe-pushtetin-nkuvend-e-shokun-e-luftes-president/60%Daily2020-04-04 20:42
https://kosovapost.net/aktori-donat-qosja-po-thone-albin-vec-antart-e-vv-je-tuj-i-shti-neper-borde-po-cka-me-bo-o-daje-ku-krejt-kosova-jane-bo-vetevendosje/60%Daily2020-04-05 00:13
https://kosovapost.net/kosova-me-me-se-paku-te-prekur-me-covid-19-ne-rajon-prin-serbia/60%Daily2020-04-04 20:18
https://kosovapost.net/pas-situates-se-krijuar-ne-veri-bahtiri-iu-ben-thirrje-qytetareve-te-jene-te-qete/60%Daily2020-04-04 20:13
https://kosovapost.net/mijera-te-burgosur-mund-te-lirohen-ne-britani-per-shkak-te-pandemise-se-koronavirusit/60%Daily2020-04-04 20:04
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-prej-nga-vijne-pese-rastet-e-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-04 19:59
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-konfirmohet-sa-jane-te-sheruar-dhe-sa-te-prekur-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-04 19:55
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lagjja-e-dyte-me-e-prekur-me-koronavirus-ne-prishtine/60%Daily2020-04-04 19:47
https://kosovapost.net/koronavirusi-hajnite-pakesohen-perleshjet-ne-familje-shtohen/60%Daily2020-04-04 19:40
https://kosovapost.net/duart-tregojne-se-kush-je/60%Daily2020-04-04 19:36
https://kosovapost.net/raka-prilli-muaji-i-perballjes-vendimtare-me-koronavirusin/60%Daily2020-04-04 19:29
https://kosovapost.net/kercenohet-hoxha-nga-peja-kerkon-mbrojtje-nga-shteti/60%Daily2020-04-04 19:25
https://kosovapost.net/roberti-ka-dal-nga-karantina-nora-befason-me-veprimin-e-saj/60%Daily2020-04-04 19:18
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-thacit-mustafes-dhe-veselit-sot-iu-paska-rene-ndermend-veriu-i-vendit/60%Daily2020-04-04 19:07
https://kosovapost.net/mustafa-bejme-koalicion-me-aak-ne-dhe-me-nismen-duhet-te-bashkepunojme-edhe-me-vv-ne-dhe-me-pdk-ne/60%Daily2020-04-04 19:00
https://kosovapost.net/nju-jorku-shenon-630-vdekje-te-reja-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-04 18:55
https://kosovapost.net/te-izolohen-edhe-kafshet-shtepiake-macet-jane-me-te-prekura-se-qenet/60%Daily2020-04-04 18:44
https://kosovapost.net/mallkimi-i-familjes-kennedy-zhduket-ne-det-mbesa-e-robert-kennedy-dhe-djali-i-saj/60%Daily2020-04-04 18:40
https://kosovapost.net/qalaj-e-pranon-se-mjeke-serb-kane-hyre-ne-kosove-te-gjithe-me-leje/60%Daily2020-04-04 18:35
https://kosovapost.net/kurti-e-emeron-edhe-nje-zevendesministre/60%Daily2020-04-04 18:30
https://kosovapost.net/kerkohet-nga-qytetaret-qe-tre-javet-e-ardhshme-te-qendrojne-ne-shtepi-si-mase-ndaj-covid-19/60%Daily2020-04-04 18:20
https://kosovapost.net/arben-vitia-jemi-ne-koordinim-me-komunat-ne-veri-sa-i-perket-futjes-ne-karantine/60%Daily2020-04-04 18:15
https://kosovapost.net/bayern-munuch-kthehet-ne-stervitje-te-henen/60%Daily2020-04-04 18:12
https://kosovapost.net/avokatja-e-grupit-te-kumanoves-qeveria-kurti-do-ti-liroje-djemte-tane/60%Daily2020-04-04 18:01
https://kosovapost.net/ldk-situaten-ne-veri-me-shqetesuese-e-ben-heshtja-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-04-04 18:05
https://kosovapost.net/ndermarrjet-publike-dhe-ato-privat-te-trajtohen-ne-menyre-te-njejte-nga-qeveria-e-kosoves/60%Daily2020-04-04 17:53
https://kosovapost.net/zemerohet-gjermania-akuzon-shbane-se-ia-vodhi-maskat/60%Daily2020-04-04 17:46
https://kosovapost.net/i-nderuari-kadri-veseli-veriu-sot-ka-nevoj-per-sherim-jo-per-clirim/60%Daily2020-04-04 17:40
https://kosovapost.net/mitrovica-e-veriut-dhe-zvecani-jane-vendosur-ne-karantine-ne-koordinim-te-plote-me-qeverine/60%Daily2020-04-04 17:23
https://kosovapost.net/mbreti-leka-i-me-i-votuari-ne-historine-politike-shqiptare/60%Daily2020-04-04 17:05
https://kosovapost.net/italia-ne-24-oret-e-fundit-per-here-te-pare-qe-nga-25-marsi-bie-numri-i-vdekjeve/60%Daily2020-04-04 16:58
https://kosovapost.net/kengetarja-e-famshme-rezulton-pozitive-me-koronavirus/60%Daily2020-04-04 16:51
https://kosovapost.net/shtate-perfitimet-shendetesore-nga-mjalti-me-qumesht/60%Daily2020-04-04 16:45
https://kosovapost.net/ramadani-mahnit-me-deklaraten-shumica-e-shqiptareve-e-kane-kaluar-koronavirusin/60%Daily2020-04-04 16:31
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-svecles-po-bashkepunojme-me-kforin-dy-komunat-ne-karantine-me-vendim-te-msh-se/60%Daily2020-04-04 16:21
https://kosovapost.net/vetevendosje-ka-nje-mesazh-per-ministrin-serb-qe-tha-se-reciprociteti-eshte-me-i-keq-sesa-taksa/60%Daily2020-04-04 16:11
https://kosovapost.net/dijetari-mysliman-grate-lejohen-te-i-refuzojne-burrat-e-tyre-gjate-koronavirusit/60%Daily2020-04-04 16:05
https://kosovapost.net/efekti-i-koronavirusit-ne-kosove-brenda-nje-dite-trusti-humbi-8-5-milione-euro/60%Daily2020-04-04 16:00
https://kosovapost.net/gazetari-rama-perrallat-se-qeveria-kurti-ka-faj-per-gjendjen-ne-veri-duhen-te-ndalen/60%Daily2020-04-04 22:29
https://kosovapost.net/540-viktima-deri-me-tani-nga-koronavirusi-ne-zvicer/60%Daily2020-04-04 15:35
https://kosovapost.net/masat-drastike-ne-mal-te-zi-arrestohen-personat-qe-vizitojne-miqte-e-tyre/60%Daily2020-04-04 15:31
https://kosovapost.net/ne-lagjet-periferike-te-prishtines-mbeturinat-larg-syve-te-komunes/60%Daily2020-04-04 15:18
https://kosovapost.net/kompania-e-sondazheve-me-e-sakta-ne-kosove-publikon-sondazhin-e-ri-ja-cfare-perkrahje-ka-vetevendosje/60%Daily2020-04-04 15:15
https://kosovapost.net/kamenica-me-22-familje-ne-karantine-kastrati-thote-se-ka-furnizime-te-mjaftueshme-per-mbrojtje-nga-pandemia/60%Daily2020-04-04 15:09
https://kosovapost.net/apeli-i-ikshp-se-ju-lutem-rrini-ne-shtepi-mos-i-jepni-kembe-virusit-te-vi-tek-ju/60%Daily2020-04-04 15:01
https://kosovapost.net/une-kam-nje-enderr-fjalimi-madheshtor-i-martin-luther-king-ut-aktivisti-me-i-madh-i-te-drejtave-civile-sot-52-vjet-nga-vrasja-e-tij/60%Daily2020-04-04 14:53
https://kosovapost.net/ky-vend-u-izolua-shpejt-nga-e-gjithe-bota-ska-asnje-te-prekur/60%Daily2020-04-04 14:30
https://kosovapost.net/nga-e-hena-nis-mesimi-online-nga-klasa-e-pare-deri-ne-te-nenten/60%Daily2020-04-04 14:18
https://kosovapost.net/kraki-ldk-e-shpetoi-nga-zhberja-makinerine-kriminale-ja-cka-do-te-behet-tash-me-popullin-e-kosoves/60%Daily2020-04-04 14:10
https://kosovapost.net/maqedoni-pese-te-vdekur-dhe-53-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-04-04 13:59
https://kosovapost.net/britania-shenon-rekord-te-viktimave-te-virusit-708-te-vdekur-per-24-ore/60%Daily2020-04-04 13:49
https://kosovapost.net/veseli-qeveria-ne-ikje-po-e-rrezikon-sovranitetin-e-veriut-te-kosoves/60%Daily2020-04-04 13:44
https://kosovapost.net/koronavirusi-shkaktar-i-me-shume-vdekjeve-sesa-sulmi-ne-zemer/60%Daily2020-04-04 13:26
https://kosovapost.net/gjashte-te-sheruarit-nga-koronavirusi-do-te-lirohen-sot/60%Daily2020-04-04 13:21
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-kerkon-zgjidhje-te-perbashket-qe-koronavirusi-te-mos-perhapet-tek-refugjatet/60%Daily2020-04-04 13:16
https://kosovapost.net/policia-do-te-ndermarrim-te-gjitha-veprimet-ligjore-ne-gjithe-kosoven/60%Daily2020-04-04 13:03
https://kosovapost.net/nje-person-del-pozitiv-me-koronavirus-te-konviktet-33-persona-lirohen-ne-shtepi/60%Daily2020-04-04 12:48
https://kosovapost.net/ne-serbi-mrrin-aeroplani-i-11-te-me-ndihma-nga-rusia/60%Daily2020-04-04 12:33
https://kosovapost.net/nente-shqiptare-ne-amerike-te-vdekur-nga-koronavirusi-2/60%Daily2020-04-04 12:25
https://kosovapost.net/27-persona-te-arrestuar-nuk-e-respektuan-oren-policore/60%Daily2020-04-04 12:17
https://kosovapost.net/covid-19-google-do-te-ndjeke-nese-njerezit-qendrojne-ne-shtepi/60%Daily2020-04-04 12:09
https://kosovapost.net/ministri-serb-aplikimi-i-reciprocitetit-me-i-keq-sesa-taksa/60%Daily2020-04-04 12:04
https://kosovapost.net/rrahmani-komuna-e-prishtines-eshte-nder-5-komunat-me-performancen-me-te-dobet-ne-kosove/60%Daily2020-04-04 11:59
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vetevendosjes-me-nje-thirrje-publike-per-veliun-dhe-hysenin/60%Daily2020-04-04 11:53
https://kosovapost.net/bajqinovci-i-reagon-abelard-tahirit-ia-kujton-gjitha-ato-qe-ndodhen-ne-veri-nen-qeverisjen-e-pdk-se/60%Daily2020-04-04 11:49
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vetevendosjes-ironizon-me-zotesine-e-agim-veliut-e-skender-hysentit-ka-nje-thirrje-per-ta/60%Daily2020-04-04 11:42
https://kosovapost.net/gjuriq-ankohet-ne-albin-kurtin-ai-nuk-e-hoqi-taksen-ja-cfare-beri/60%Daily2020-04-04 11:31
https://kosovapost.net/te-frikesuar-nga-puna-e-kurtit-politikanet-e-korruptuar-u-bene-bashke-e-na-rrezuan/60%Daily2020-04-04 11:26
https://kosovapost.net/sprtk-permend-disa-nga-shkeljet-ne-rtk-thote-se-do-ti-adresoje-ne-inspektoratin-e-punes/60%Daily2020-04-04 11:21
https://kosovapost.net/raka-25-e-te-infektuarve-nuk-kane-simptoma/60%Daily2020-04-04 10:49
https://kosovapost.net/gara-pse-gazetaret-nuk-qenkan-ne-listen-ku-vertete-duhet-dhe-meritojne-te-jene/60%Daily2020-04-04 10:48
https://kosovapost.net/keds-po-kujdesemi-maksimalisht-qe-askush-te-mos-mbetet-pa-energji-elektrike-foto/60%Daily2020-04-04 10:39
https://kosovapost.net/thaqi-te-burgosurit-jane-te-sigurt-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-04 10:30
https://kosovapost.net/sa-dhimbje-vdiq-nga-koronavirusi-13-vjecari-muhamed-varroset-pa-familjen-e-tij/60%Daily2020-04-04 11:08
https://kosovapost.net/22-kamione-mes-tyre-edhe-nje-shqiptar-pershihen-ne-nje-aksident-masiv-ne-bullgari-ka-te-vdekur-e-dhjetera-te-plagosur-foto/60%Daily2020-04-04 10:14
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-tjeter-pacient-shkon-ne-18-numri-i-viktimave-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-04 10:05
https://kosovapost.net/sherohet-nga-koronavirusi-edhe-mjeku-dhimiter-kraja-foto/60%Daily2020-04-04 09:59
https://kosovapost.net/pse-zvicra-me-shume-te-infektuar-nga-koronavirusi-por-nuk-ka-izolim/60%Daily2020-04-04 09:51
https://kosovapost.net/nente-shqiptare-ne-amerike-te-vdekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-04 09:37
https://kosovapost.net/selena-gomez-e-thote-publikisht-nga-sila-semundjen-vuan/60%Daily2020-04-04 09:30
https://kosovapost.net/familja-13-anetareshe-e-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-04 09:20
https://kosovapost.net/yjet-e-skuadres-se-bundesliges-nisin-punen-ne-supermarkete-video/60%Daily2020-04-04 09:17
https://kosovapost.net/ne-fund-te-prillit-vijne-50-respiratore-te-rinj/60%Daily2020-04-04 09:09
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-qytetin-e-pushtuar-te-ekuadorit-trupat-braktisen-ne-rruge-foto/60%Daily2020-04-04 09:05
https://kosovapost.net/shqiperia-ne-karantine-nga-sot-deri-te-henen/60%Daily2020-04-04 08:58
https://kosovapost.net/dergohet-ne-kliniken-infektive-me-shenja-te-koronavirusit-nje-i-burgosur-ne-istog/60%Daily2020-04-04 08:54
https://kosovapost.net/e-konfirmon-studimi-macet-mund-te-infektohen-me-koronavirus-dhe-ta-transmetojne/60%Daily2020-04-04 08:47
https://kosovapost.net/deklarata-e-obsh-koronavirusi-ndikon-ne-luftimin-e-semundjeve-te-tjera/60%Daily2020-04-04 08:33
https://kosovapost.net/kjo-eshte-paga-qe-do-te-marrin-zvicranet-ne-kohen-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-04 08:23
https://kosovapost.net/lajcaku-hesht-kosoven/60%Daily2020-04-04 08:19
https://kosovapost.net/mbappe-objektivi-i-realit-psg-ja-i-jep-cmimin-e-cmendur/60%Daily2020-04-04 08:14
https://kosovapost.net/kina-ndez-alarmet-e-mbrojtjes-ajrore-ceremoni-zie-kombetare-per-te-vdekurit-nga-covid-19/60%Daily2020-04-04 08:09
https://kosovapost.net/si-e-frenoi-gjenerali-amerikan-perhapjen-e-covid-19-ne-korene-e-jugut/60%Daily2020-04-04 08:06
https://kosovapost.net/dortmund-e-shnderron-stadiumin-ne-spital-te-perkohshem/60%Daily2020-04-04 07:52
https://kosovapost.net/serbia-shfrytezon-koronavirusin-per-te-shtrire-autoritetin-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-04-04 07:44
https://kosovapost.net/sa-jemi-afer-zbulimit-te-vaksines-ose-ilacit-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-04 07:30
https://kosovapost.net/biznesi-me-testet-e-shpejta-per-coronen/60%Daily2020-04-04 07:21
https://kosovapost.net/mjeku-kosovar-ka-kete-paralajmerim-per-covid-19/60%Daily2020-04-04 07:17
https://kosovapost.net/antikorrupsioni-trajtoi-168-raste-te-konfliktit-te-interesit-me-ndryshimin-e-ligjit-synohet-luftimi-i-korrupsionit/60%Daily2020-04-04 07:11
https://kosovapost.net/44-persona-nga-kamenica-rezultojne-negative-me-koronavirus/60%Daily2020-04-04 07:06
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-e-thote-hapur-ja-kur-do-te-hapen-kufijte/60%Daily2020-04-04 07:25
https://kosovapost.net/rritet-bilanci-i-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-04 06:57
https://kosovapost.net/varlehyi-be-ja-nuk-po-ben-gare-me-ndihmat-per-ballkanin/60%Daily2020-04-04 06:51
https://kosovapost.net/spitali-i-kumanoves-vater-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-04 06:53
https://kosovapost.net/nga-renia-e-remitencave-e-investimeve-ekonomia-sdo-te-rimekembet-deri-ne-fund-te-vitit-2021/60%Daily2020-04-04 06:44
https://kosovapost.net/dhjetefishohet-numri-i-familjeve-me-gjendje-te-renduar-ekonomike-ne-peje/60%Daily2020-04-04 06:39
https://kosovapost.net/52538-2/60%Daily2020-04-04 06:21
https://kosovapost.net/mjeket-nuk-duan-ndihma-por-rritje-pagash/60%Daily2020-04-04 06:13
https://kosovapost.net/getoar-mjeku-ne-borde-u-emeruan-njerez-profesioniste-me-cv-te-bujshme/60%Daily2020-04-04 06:10
https://kosovapost.net/edhe-tre-te-infektuar-me-koronavirus-ne-kosove-135-ne-total/60%Daily2020-04-04 06:03
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-tri-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-04 00:08
https://kosovapost.net/masat-qe-duhet-te-merrni-nese-humbisni-vendin-e-punes-ne-kohe-pandemi/60%Daily2020-04-03 22:20
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-projekti-me-i-rendesishem-i-kim-kardashian/60%Daily2020-04-03 22:16
https://kosovapost.net/tahiri-shqetesuese-heshtja-e-kurtit-sonte-qe-beogradi-futi-ne-karantine-komunat-veriore-te-kosoves/60%Daily2020-04-03 22:07
https://kosovapost.net/paralajmeron-mjeku-kosovar-do-te-rrijme-gjate-ne-shtepi-behuni-gati/60%Daily2020-04-03 22:02
https://kosovapost.net/weber-tu-behet-e-qarte-thacit-e-vuciqit-kjo-gje/60%Daily2020-04-03 21:54
https://kosovapost.net/haziri-nuk-perjashton-mundesine-e-partneritetit-ldk-vv-ne-te-ardhmen/60%Daily2020-04-03 21:46
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-burreshtetasit-e-botes-te-brengosur-per-fatin-kolektiv-presidenti-i-kosoves-i-lumtur-qe-ka-rrezuar-qeverine/60%Daily2020-04-03 21:40
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-qeveri-te-re-kjo-eshte-mundesia-e-arte-e-vetevendosjes-ndaj-presidentit-thaci/60%Daily2020-04-03 21:36
https://kosovapost.net/reperi-i-famshem-rezulton-pozitiv-me-koronavirus-ne-burg/60%Daily2020-04-03 21:27
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-me-nje-paralajmerim-shume-shpejt-do-ti-nxjerr-dallaveret-e-ketij-zyrtarit-te-larte-te-pdk-se-ja-per-kend-behet-fjale/60%Daily2020-04-03 21:17
https://kosovapost.net/deputeti-i-lvv-se-fitim-uka-ka-filluar-procedurat-per-shpifje-ndaj-gazetes-newborn/60%Daily2020-04-03 21:21
https://kosovapost.net/koronavirusi-eshte-85-vjec-por-kjo-nuk-e-pengoi-te-rikthehej-ne-repart-habit-mjeku-frike-nuk-do-te/60%Daily2020-04-03 20:32
https://kosovapost.net/zvicra-reagon-per-zhvillimet-ne-kosove-ky-eshte-apeli-per-te-gjithe-politikanet/60%Daily2020-04-03 20:24
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-qe-e-kercenoi-gazmend-muhaxherin/60%Daily2020-04-03 20:18
https://kosovapost.net/perplasen-haki-abazi-dhe-bekim-haxhiu-shkas-diploma-e-pakistanit/60%Daily2020-04-03 20:13
https://kosovapost.net/analisti-armend-muja-tregon-se-kush-saktesisht-e-beri-rrezimin-e-albin-kurtit/60%Daily2020-04-03 20:07
https://kosovapost.net/rofesori-universitar-rusia-mund-ta-kete-kushtezuar-serbine-me-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-04-03 20:01
https://kosovapost.net/kabineti-i-konjufces-thote-se-pacolli-shpenzoi-kater-here-me-shume-se-shefi-i-tyre/60%Daily2020-04-03 19:56
https://kosovapost.net/deklarata-qesharake-e-abazit-te-emeruarit-ne-borde-si-kane-mbiemrat-kurti-abazi-apo-konjufca/60%Daily2020-04-03 19:50
https://kosovapost.net/flet-haki-abazi-tregon-pse-u-emeruan-anetaret-e-vv-se-ne-borde/60%Daily2020-04-03 19:51
https://kosovapost.net/ismaili-pdkja-nuk-do-te-behet-pjese-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-04-03 19:40
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-ka-kerkuar-pergjigje-nga-ambasada-e-britanise-ne-kosove-per-vendimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-04-03 19:33
https://kosovapost.net/keqperdorime-masive-ng-ish-ministrja-e-pdk-se-u-paguan-168-mije-euro-per-pune-qe-kryhen-me-nje-kerkim-ne-google/60%Daily2020-04-03 19:26
https://kosovapost.net/me-mbi-40-000-te-vdekur-europa-mbetet-kontinenti-me-i-prekur-nga-pandemia/60%Daily2020-04-03 19:12
https://kosovapost.net/e-frikshme-cfare-po-ndodh-ne-france-rreth-2500-viktima-ne-dy-dite-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-03 19:07
https://kosovapost.net/terapia-qe-po-aplikon-gjermania-ndaj-koronavirusit-dhe-qe-po-shpeton-jete/60%Daily2020-04-03 19:03
https://kosovapost.net/bilanci-i-covid-19-mbi-1-milion-te-infektuar-ne-bote-shba-ja-e-para-pastaj-spanja-dhe-italia/60%Daily2020-04-03 18:56
https://kosovapost.net/rama-ekonomia-bie-dhe-ngrihet-por-te-vdekurit-nuk-ringjallen/60%Daily2020-04-03 18:42
https://kosovapost.net/njoftim-me-rendesi-nga-aeroporti-i-prishtines-per-fluturimet-nga-data-4-deri-me-8-prill/60%Daily2020-04-03 18:35
https://kosovapost.net/itali-serish-mbi-700-viktima-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit-renie-e-rasteve-te-reja/60%Daily2020-04-03 18:31
https://kosovapost.net/meksika-ndalon-prodhimin-e-birres-corona/60%Daily2020-04-03 18:25
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-edhe-gjashte-raste-te-reja-me-koronavirius-ne-kosove/60%Daily2020-04-03 18:21
https://kosovapost.net/kastrati-21-familje-futen-ne-karantine-paten-konakt-me-banoret-e-topanices-qe-jane-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-04-03 18:07
https://kosovapost.net/infektohet-me-koronavirus-foshnja-dy-javeshe/60%Daily2020-04-03 18:03
https://kosovapost.net/mitrovicasit-zbulojne-nje-metode-te-re-per-ta-luftuar-perhapjen-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-03 17:50
https://kosovapost.net/veriu-i-mitrovices-prej-sot-ne-karantine/60%Daily2020-04-03 17:37
https://kosovapost.net/shell-kosova-perkrah-familjet-ne-nevoje-gjate-pandemise-covid-19/60%Daily2020-04-03 17:31
https://kosovapost.net/reagon-zeka-pas-padise-e-deshmoj-para-gjykates-kur-jane-taku-edhe-cfare-kane-bisedu-albin-kurti-e-albulena-haxhiu-me-prokuroret-e-specializuar/60%Daily2020-04-03 17:27
https://kosovapost.net/britaniket-reagojne-pas-emerimit-te-lajcakut-tregojne-pozicionin-e-tyre-rreth-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-04-03 17:23
https://kosovapost.net/tri-femra-tentuan-te-shmangin-karantinen-duke-kaluar-ilegalisht-kufirin-ne-vermice-arrestohen/60%Daily2020-04-03 17:09
https://kosovapost.net/berlin-500-deri-ne-1-000-euro-gjobe-nese-nuk-respekton-distancen/60%Daily2020-04-03 17:16
https://kosovapost.net/doganat-reciprociteti-po-zbatohet-me-perpikmeri/60%Daily2020-04-03 16:58
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-e-padite-milaim-zeken/60%Daily2020-04-03 16:54
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-vetevendosjes-edhe-me-ambasadoret-do-te-veprohet-si-me-bordet/60%Daily2020-04-03 16:45
https://kosovapost.net/policia-zbaton-urdhrat-qeveria-e-kenaqur-me-respektimin-e-kufizimit-te-levizjes/60%Daily2020-04-03 16:40
https://kosovapost.net/keshtu-i-arsyeton-ministrja-hajdari-emerimin-e-zyrtareve-te-vv-se-ne-borde-te-ndermarrjeve-publike/60%Daily2020-04-03 16:39
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-5-qendra-te-mjekesise-familjare-pajisen-me-pajisje-qe-prodhojne-oksigjen-ne-rryme/60%Daily2020-04-03 16:16
https://kosovapost.net/britania-tejkalon-kinen-per-numrin-e-viktimave-3605-te-vdekur-dhe-38168-te-infektuar/60%Daily2020-04-03 16:07
https://kosovapost.net/lajm-jo-i-mire-nga-italia-rritet-numri-i-mjekeve-te-vdeku/60%Daily2020-04-03 15:48
https://kosovapost.net/konfirmohet-nga-170-per-muaj-edhe-per-punetoret-medial-ne-kosove/60%Daily2020-04-03 15:38
https://kosovapost.net/frika-nga-koronavirusi-ne-peru-dalin-nje-dite-burrat-nje-dite-grate/60%Daily2020-04-03 15:27
https://kosovapost.net/lajm-fantastik-nga-turqia-zbulohet-vaksina-kunder-koronavirusit-testohet-suksesshem/60%Daily2020-04-03 15:23
https://kosovapost.net/mali-i-zi-denon-publikimin-e-emrave-te-te-infektuarve-me-koronavirus/60%Daily2020-04-03 15:16
https://kosovapost.net/ne-kosove-nis-perdorimi-i-ilaceve-qe-i-aprovoi-trump-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-03 15:07
https://kosovapost.net/zvicra-i-jep-500mije-franga-kosoves-per-te-blere-respirator/60%Daily2020-04-03 14:59
https://kosovapost.net/rriten-frikshem-shifrat-ne-shba-921-te-vdekur-gjate-24-oreve-te-fundit-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-03 14:51
https://kosovapost.net/ish-perkthyesi-i-kfor-it-zbulon-skenarin-se-si-mund-te-formohet-qeveria-dhe-pyet-ku-guxon-isa-mustafa-me-ia-prish-ramush-haradinajt/60%Daily2020-04-03 14:41
https://kosovapost.net/thirrja-e-halit-baranit-per-dy-fqinjet-e-tij-mos-na-i-sillni-kriminelet-serbe-tek-ne-ketu-ne-dardani/60%Daily2020-04-03 14:34
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdogana-e-njofton-kurtin-masa-e-reciprocitetit-me-serbine-po-zbatohet-ne-perpikeri/60%Daily2020-04-03 14:04
https://kosovapost.net/ramush-tahiri-flet-per-formimin-e-qeverise-se-re-tregon-se-cfare-duhet-te-beje-vetevendosje/60%Daily2020-04-03 13:48
https://kosovapost.net/lajcak-do-te-punoje-ngushte-me-perfaqesuesit-e-serbise-kosoves-dhe-me-ameriken/60%Daily2020-04-03 13:30
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-votoi-nismen-per-marreveshjen-me-zvicren-per-sekuestrimin-dhe-konfiskimin-e-te-ardhurave-nga-krimi/60%Daily2020-04-03 13:22
https://kosovapost.net/kurti-bordet-e-emeruara-dje-ne-mbledhje-te-qeverise-jane-profesionale/60%Daily2020-04-03 13:10
https://kosovapost.net/eurodeputetet-i-shkruajne-thacit-marreveshja-kosove-serbi-qe-po-mbeshtetet-nga-ju-eshte-shqetesuese/60%Daily2020-04-03 13:04
https://kosovapost.net/ldk-ne-zgjedhje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-04-03 12:54
https://kosovapost.net/veseli-do-te-therrasim-seance-te-jashtezakonshme-per-te-marre-masa-ligjore-qe-ndihmojne-punetoret-dhe-bizneset-private-ne-kosove/60%Daily2020-04-03 12:47
https://kosovapost.net/te-infektuarit-pa-simptoma-faktor-kryesor-ne-perhapjen-e-virusit/60%Daily2020-04-03 12:36
https://kosovapost.net/italia-merr-kete-vendim-per-ata-qe-kane-humbur-punen/60%Daily2020-04-03 12:27
https://kosovapost.net/kurti-i-shkruan-solanes-i-uron-sherim-te-shpejte/60%Daily2020-04-03 12:15
https://kosovapost.net/a-po-i-shkakton-vdekjet-koronavirusi-apo/60%Daily2020-04-03 12:09
https://kosovapost.net/ju-qe-pini-duhanin-duhet-ta-leni-ate-ju-rrit-gjasat-ta-mposhtni-koronavirusin/60%Daily2020-04-03 12:03
https://kosovapost.net/kur-kritikohen-dy-tri-emerime-te-vv-se-ne-borde-nuk-duhet-harruar-si-jane-ndare-bordet-mes-krahut-te-luftes-dhe-ldk-se-ne-20-vitet-e-fundit/60%Daily2020-04-03 12:04
https://kosovapost.net/kimete-berisha-kurtit-qysh-ke-dite-me-shkarku-agim-veliun-shkarkoje-tash-ministrin-tend-qe-e-flliqi-me-vepra-korruptive/60%Daily2020-04-03 11:44
https://kosovapost.net/drejtuesit-europiane-paralajmerojne-koronavirusi-mund-te-coje-ne-prishjen-e-be-se/60%Daily2020-04-03 11:35
https://kosovapost.net/koronavirusi-a-mund-te-rrije-ne-ajer-ketu-eshte-pergjigjja-e-pyetjes-me-te-frikshme/60%Daily2020-04-03 11:29
https://kosovapost.net/85-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-03 11:23
https://kosovapost.net/be-e-plakur-mbi-20-per-qind-e-popullsise-eshte-me-e-madhe-se-65-vjec/60%Daily2020-04-03 11:13
https://kosovapost.net/e-frikshme-ja-sa-vdekjeve-nga-koronavirusi-ndodhen-ne-spanje-gjate-24-oreve/60%Daily2020-04-03 10:55
https://kosovapost.net/cilat-do-te-jene-pasojat-e-koronavirusit-ne-ekonomine-e-kosoves-flet-guvernatori-mehmeti/60%Daily2020-04-03 10:50
https://kosovapost.net/demba-ba-dhe-eto-kritikojne-mjeket-franceze-per-testimin-e-vaksines-se-koronavirusit-ne-afrike/60%Daily2020-04-03 10:40
https://kosovapost.net/kadri-veseli-tallet-me-agim-bahtirin-ja-si-e-quan/60%Daily2020-04-03 10:26
https://kosovapost.net/ikshpk-apelon-perseri-ju-lutemi-rrini-ne-shtepi/60%Daily2020-04-03 10:23
https://kosovapost.net/lajcaku-emerohet-zyrtarisht-perfaqesues-i-posacem-i-be-se-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-04-03 10:12
https://kosovapost.net/rreziku-nga-koronavirusi-vuciq-ka-nje-lajm-te-keq-per-serbine/60%Daily2020-04-03 10:28
https://kosovapost.net/shkon-ne-mbi-300-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-03 10:01
https://kosovapost.net/baca-te-vaksinuarit-kunder-gripit-sezonal-e-kalojne-me-lehte-koronaviruin/60%Daily2020-04-03 10:02
https://kosovapost.net/e-pamundur-qe-koreja-e-veriut-te-mos-kete-raste-me-koronavirus-thote-gjenerali-amerikan/60%Daily2020-04-03 09:40
https://kosovapost.net/studimi-kjo-vaksine-e-bere-gjate-komunizmit-mbron-me-teper-shqiptaret-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-03 09:37
https://kosovapost.net/ministrja-hjadari-jep-shpjegime-per-emerimet-ne-bordet-e-postes-infrakosit-dhe-kru-prishtina/60%Daily2020-04-03 09:15
https://kosovapost.net/52229-2/60%Daily2020-04-03 09:52
https://kosovapost.net/virologu-gjerman-ska-asnje-prove-qe-covid-19-te-perhapet-kur-jeni-duke-bere-blerje/60%Daily2020-04-03 10:33
https://kosovapost.net/ja-si-po-e-largon-energjine-e-negative-mamaja-e-rita-ores-foto/60%Daily2020-04-03 08:56
https://kosovapost.net/drejtori-sportiv-i-napolit-tregon-se-perse-firmosen-me-rrahmanin/60%Daily2020-04-03 08:51
https://kosovapost.net/krenaria-e-ushtrise-amerikane-shnderrohet-ne-vater-koronavirusi/60%Daily2020-04-03 08:49
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-fundit-i-qeverise-per-mesimdhenesit/60%Daily2020-04-03 08:42
https://kosovapost.net/heldt-i-lumtur-me-futjen-e-mallrave-nga-bosnja-ne-kosove-kjo-duhet-te-ndodh-edhe-anasjelltas/60%Daily2020-04-03 08:34
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-mund-ta-zbatoje-ne-teresi-pakon-emergjente-pa-miratim-nga-kuvendi/60%Daily2020-04-03 08:20
https://kosovapost.net/suharekasi-rrah-dy-police/60%Daily2020-04-03 08:16
https://kosovapost.net/presidenti-trump-testohet-serish-per-covid-19/60%Daily2020-04-03 08:14
https://kosovapost.net/shba-shenon-mbi-6000-vdekje-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-03 08:04
https://kosovapost.net/arrijne-ndihma-mjekesore-per-mjeket-dhe-infermieret-ne-kosove/60%Daily2020-04-03 07:58
https://kosovapost.net/numri-i-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-gjermani-shkon-ne-1-017/60%Daily2020-04-03 07:55
https://kosovapost.net/be-ja-po-shqyrton-ceshtjen-e-hapjes-ose-jo-te-kufijve-thote-von-der-leyen/60%Daily2020-04-03 07:51
https://kosovapost.net/vjen-edhe-nje-lajm-i-mire-se-shpejti-lirohen-edhe-disa-paciente-te-sheruar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-03 07:45
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-kosovaret-qe-jetojne-ne-gjermani/60%Daily2020-04-03 07:41
https://kosovapost.net/konjufca-liron-nga-detyra-edhe-rreth-35-diplomate/60%Daily2020-04-03 07:38
https://kosovapost.net/gjashte-te-infektuar-me-koronavirus-ne-perkujdes-intensiv-nje-paciente-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-04-03 07:22
https://kosovapost.net/bushati-albin-kurti-u-votua-nga-qytetaret-klasa-e-vjeter-kerkon-te-kthehet-aty-ku-ishin-me-pare/60%Daily2020-04-03 07:02
https://kosovapost.net/hapen-dyert-drejt-nje-krize-tjeter-politike-ne-kosove/60%Daily2020-04-03 06:57
https://kosovapost.net/parlamentaret-evropiane-pershendesin-heqjen-e-tarifave-kerkojne-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-04-03 06:54
https://kosovapost.net/procedurat-per-mandatarin-nuk-njohin-afate-kohore/60%Daily2020-04-03 06:51
https://kosovapost.net/pse-viruset-vdekjeprurwse-dalin-nga-kina/60%Daily2020-04-03 09:27
https://kosovapost.net/vaksina-kunder-koronavirusit-kalon-me-sukses-testin-e-pare/60%Daily2020-04-03 06:40
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-foshnjes-5-muajshe/60%Daily2020-04-03 06:35
https://kosovapost.net/komandanti-i-kfor-it-fton-bahtirin-e-rakiqin-te-behen-bashke-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-04-03 06:31
https://kosovapost.net/zbulohet-ne-arkiva-rastesisht-kgb-ja-drogonte-spiune-britanike-dhe-amerikane-per-informacione/60%Daily2020-04-03 06:22
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-nismen-per-anetaresim-ne-eurimages/60%Daily2020-04-03 06:15
https://kosovapost.net/sot-13-vjet-nga-shqyrtimi-i-planit-te-ahtisarit-ne-okb/60%Daily2020-04-03 06:12
https://kosovapost.net/moti-sot-52/60%Daily2020-04-03 05:59
https://kosovapost.net/virusi-shperndahet-edhe-duke-marre-fryme-dhe-duke-folur/60%Daily2020-04-03 05:56
https://kosovapost.net/kthimi-i-cristiano-ronaldo-s-eshte-i-mundshem/60%Daily2020-04-03 05:51
https://kosovapost.net/mbi-1-milion-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-04-03 05:35
https://kosovapost.net/tmerr-ne-france-1355-te-vdekur-nga-covid-19-vetem-brenda-24-oreve/60%Daily2020-04-02 22:35
https://kosovapost.net/sonte-nata-e-fundit-e-robertit-ne-karantine-lutet-qe-testi-ti-dal-negativ/60%Daily2020-04-02 22:25
https://kosovapost.net/veseli-ska-e-as-sdo-te-kete-shkembim-territoresh-kurti-le-ta-gjeje-marreveshjen-qe-po-e-permend/60%Daily2020-04-02 22:20
https://kosovapost.net/memo-i-filmit-miracle-in-cell-no-7-flet-per-here-te-pare-pas-suksesit-te-madh-qe-pati-ky-film/60%Daily2020-04-02 22:13
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-e-qet-ne-rrene-enver-hoxhajn-thacin-dhe-pdk-ne-per-reciprocitetin/60%Daily2020-04-02 22:01
https://kosovapost.net/pal-lekaj-eskalon-tregon-si-po-i-drejtohen-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2020-04-02 21:57
https://kosovapost.net/e-konfirmon-policia-ne-qendren-e-studenteve-te-karantinuarit-kane-protestuar-e-jane-rrahur-mes-vete/60%Daily2020-04-02 21:54
https://kosovapost.net/serbia-dergoi-ekip-mjekesor-ne-kosove-per-te-ndihmuar-ne-luftimin-e-virusit-corona/60%Daily2020-04-02 21:45
https://kosovapost.net/quni-nje-pjesetar-i-fsk-se-me-mision-jashte-vendit-eshte-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-04-02 21:40
https://kosovapost.net/u-dergua-ne-spital-pas-dyshimeve-per-koronavirus-del-pergjigjja-per-aktorin-turk/60%Daily2020-04-02 21:37
https://kosovapost.net/proteste-e-rrahje-ne-karantinen-ne-qendren-e-studenteve-shkak-mos-testimi-dhe-zgjatja-e-diteve-te-karantines/60%Daily2020-04-02 21:32
https://kosovapost.net/aak-reagon-per-bordet-politike-te-kurtit-u-emeruan-pa-konsultim-me-britaniket/60%Daily2020-04-02 21:26
https://kosovapost.net/ne-kosove-po-ndodhin-dy-situata-paralele-kontradiktore/60%Daily2020-04-02 21:19
https://kosovapost.net/largohet-edhe-nje-zyrtar-nga-ldk-ja-nga-ky-moment-do-ta-perkrah-fuqishem-kryeministrin-kurti/60%Daily2020-04-02 21:03
https://kosovapost.net/simbol-i-luftes-ndaj-covid-19-perloti-boten-me-foton-e-saj-sherohet-infermierja-qe-u-be-virale-ne-rrjet/60%Daily2020-04-02 20:56
https://kosovapost.net/qeveria-emeron-bordet-e-reja-te-postes-ujesjellesit-prishtina-dhe-infrakosit/60%Daily2020-04-02 20:53
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-ramush-haradinaj-ushtar-i-hashim-thacit/60%Daily2020-04-02 20:41
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-kurtit-prioritet-i-qeverise-eshte-menaxhimi-i-pandemise-jo-ceshtjet-politike/60%Daily2020-04-02 20:34
https://kosovapost.net/albin-kurti-me-reciprocitet-ne-beteje-drejte-proceseve-euro-atlantike-dhe-nderkombetare-per-kosoven/60%Daily2020-04-02 20:30
https://kosovapost.net/kadri-veseli-i-rikujton-kurtit-e-isa-mustafes-koalicionin-e-shpreses/60%Daily2020-04-02 20:26
https://kosovapost.net/flet-ramush-haradinaj-tregon-se-nga-kush-do-te-perbehet-qeveria-e-re-dhe-per-cka-jane-dakorduar-me-presidentin-thaci/60%Daily2020-04-02 20:14
https://kosovapost.net/vitia-ka-mungese-te-epidemiologeve-dhe-infektologeve-ne-kosove/60%Daily2020-04-02 20:11
https://kosovapost.net/kurti-ndez-nje-drite-te-kalter-ne-ballkonin-e-qeverise-ne-perkrahje-te-personave-me-autizem/60%Daily2020-04-02 20:06
https://kosovapost.net/gashi-vetevendosje-e-deshmoi-qe-nuk-ishte-e-gatshme-te-merrte-pushtet/60%Daily2020-04-02 19:59
https://kosovapost.net/ska-jursite-qe-nuk-e-ka-kuptuar-se-neni-95-nuk-vjen-ne-zbatim-ne-situaten-juridiko-kushtetuese-pas-mocionit-te-votebesimit/60%Daily2020-04-03 05:40
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-per-shtesa-ne-page-per-mesimdhenesit-e-mesimit-online/60%Daily2020-04-02 19:47
https://kosovapost.net/qeveria-emeron-anetaret-e-bordit-te-perkohshem-te-ptk-se/60%Daily2020-04-02 19:38
https://kosovapost.net/msh-asnje-i-burgosur-nuk-eshte-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-04-02 19:28
https://kosovapost.net/driton-selmanaj-sulmon-ashper-vetevendosjen-tregon-si-u-shkarkua-agim-veliu/60%Daily2020-04-02 19:17
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-sonte-asnje-rast-pozitiv-me-koronavirus-ne-testimin-e-dyte/60%Daily2020-04-02 19:12
https://kosovapost.net/segmentet-e-shtetcoroditjes-vete-minister-djalin-diplomat-vajzen-kryeshefe-tezen-kandidate-per-deputete/60%Daily2020-04-02 19:01
https://kosovapost.net/osmani-qeveria-kurti-ishte-qeveria-e-pare-e-cila-e-kishte-ne-programin-e-saj-qeverises-padine-per-gjenocid-kunder-serbise/60%Daily2020-04-02 18:47
https://kosovapost.net/partia-demokrate-ne-shba-shtyn-konventen/60%Daily2020-04-02 18:32
https://kosovapost.net/vv-dhe-pdk-kane-nje-te-perbashket-financuesit-e-partise/60%Daily2020-04-02 19:09
https://kosovapost.net/sami-kurteshi-thacin-eshte-monstrum-me-figure-njeriu/60%Daily2020-04-02 18:21
https://kosovapost.net/mjeket-mysliman-vdesin-ne-vijen-e-pare-te-pandemise-ne-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2020-04-02 17:54
https://kosovapost.net/lajmerohet-kryeministri-kurti-i-reagon-presidentit-thaci-pas-fteses-per-mandatarin/60%Daily2020-04-02 17:51
https://kosovapost.net/ndarja-e-kosoves-nuk-e-largon-por-e-forcon-poziten-ruse-ne-rajon/60%Daily2020-04-02 17:43
https://kosovapost.net/fjolla-morina-e-turperon-berat-buzhalen-pasi-ajo-perkrah-albin-kurtin/60%Daily2020-04-02 17:33
https://kosovapost.net/europarlamentaret-mirepresin-heqjen-e-takses-presin-nga-be-ja-heqjen-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-04-02 17:26
https://kosovapost.net/ne-kater-komunat-ne-veri-te-kosoves-aktualisht-jane-12-persona-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-04-02 17:20
https://kosovapost.net/nje-kure-kunder-covid-19-ekspertet-ne-kaliforni-besimplote-se-kane-arritur-te-zbulojne-antitrupat/60%Daily2020-04-02 17:11
https://kosovapost.net/profesori-i-te-drejtes-kushtetuese-nuk-ka-afat-kushtetues-qe-kurti-ti-pergjigjet-thacit-per-mandatarin/60%Daily2020-04-02 16:44
https://kosovapost.net/keshtu-do-jete-moti-ne-kete-vikend/60%Daily2020-04-02 16:38
https://kosovapost.net/trump-irani-ka-plane-te-na-sulmoje-do-te-paguaje-nje-cmim-shume-te-larte/60%Daily2020-04-02 16:35
https://kosovapost.net/flet-pdk-tregon-se-a-do-te-votojne-pro-apo-kunder-qeverise-se-re/60%Daily2020-04-02 16:32
https://kosovapost.net/covid-19-foshnja-e-lindur-nga-nena-e-infektuar-rezulton-negative/60%Daily2020-04-02 16:22
https://kosovapost.net/eqa-i-ldk-se-i-ka-dy-fjale-per-vjosa-osmanin/60%Daily2020-04-02 16:18
https://kosovapost.net/mjeku-i-uck-se-ka-nje-pyetje-per-isa-mustafen-i-cili-tha-se-mund-ta-nderroj-kushtetuten/60%Daily2020-04-02 16:12
https://kosovapost.net/vitia-therret-qytetaret-te-dalin-ne-ora-2000-ne-ballkone-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-04-02 16:06
https://kosovapost.net/gazetarja-nga-zvicra-paralajmeron-politikanet-kosovare-do-tua-publikoje-bizniset-qe-shperlani-para-ne-zvicer/60%Daily2020-04-03 11:31
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-nje-rast-i-ri-me-covid19-ne-kosove/60%Daily2020-04-02 15:54
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-ne-kosove-nuk-mbrohet-vv-por-shpresa-e-rinise-mbareshqiptare/60%Daily2020-04-02 15:48
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-vetevendosjes-pas-kerkeses-se-thacit-per-mandatarin-e-ri/60%Daily2020-04-02 15:46
https://kosovapost.net/ambasada-britanike-porosi-kosoves-nuk-eshte-koha-per-manovrime-politike/60%Daily2020-04-02 15:36
https://kosovapost.net/ne-meke-dhe-medine-vendoset-ore-policore-me-cikel-te-plote-ditor/60%Daily2020-04-02 15:30
https://kosovapost.net/kurti-takoi-komandantin-e-kfor-it-diskutuan-per-ruajtjen-e-sigurise-ne-kosove/60%Daily2020-04-02 15:23
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-me-punetoret-pa-kontrata-dhe-me-ata-qe-humbin-vendin-e-punes-ne-kohen-e-pandemise/60%Daily2020-04-02 15:14
https://kosovapost.net/%e2%80%8bhaxhiu-takon-lumezin-luftimi-dhe-konfiskimi-i-pasurise-se-paligjshme-duhet-te-jete-prioritet/60%Daily2020-04-02 15:08
https://kosovapost.net/ne-koren-e-veriut-thone-se-nuk-jane-ende-te-prekur-nga-epidemia-e-koronavirusit/60%Daily2020-04-02 15:03
https://kosovapost.net/klinika-infektive-tregon-per-gjendjen-e-foshnjes-5-muajsh-dhe-nenes-se-saj/60%Daily2020-04-02 15:00
https://kosovapost.net/makthi-i-koronavirusit-rikthehet-ne-kine-mbyllen-klubet-dhe-restorantet/60%Daily2020-04-02 14:56
https://kosovapost.net/pasi-konjufca-ia-shkarkoi-djalin-ky-eshte-reagimi-i-ministres-dumoshi/60%Daily2020-04-02 14:48
https://kosovapost.net/sa-te-vlefshme-jane-maskat-per-mbrojtje-nga-covid19/60%Daily2020-04-02 14:40
https://kosovapost.net/e-konfirmon-ministri-bislimi-mediat-perfitojne-130-euro/60%Daily2020-04-02 14:34
https://kosovapost.net/per-shkak-te-koronavirusit-familja-kerkoje-doren-per-fejese-familjes-se-vajzes-permes-telefonit/60%Daily2020-04-02 14:21
https://kosovapost.net/duterte-kerkon-nga-policia-te-qelloje-ata-qe-shkelin-masat-per-covid-19/60%Daily2020-04-02 14:14
https://kosovapost.net/numri-i-te-infektuarve-nga-koronavirusi-ne-gjithe-boten-po-afrohet-ne-1-milion/60%Daily2020-04-02 13:58
https://kosovapost.net/nena-dhuron-pensionin-e-saj-le-te-shkoje-per-te-gjithe-pensionistet-e-tjere-qe-jane-vetem/60%Daily2020-04-02 13:53
https://kosovapost.net/konjufca-e-kishte-paralajmeruar-ne-mars-terheqjen-e-konsulles-teuta-sahatqija/60%Daily2020-04-02 13:16
https://kosovapost.net/anulohen-2-milione-fluturime-deri-me-30-qershor/60%Daily2020-04-02 13:06
https://kosovapost.net/cfare-fshihet-pas-filmit-qe-po-i-ben-te-gjithe-te-qajne/60%Daily2020-04-02 13:01
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-familjen-nga-peja-e-qesin-ne-rruge-pasi-nuk-pagoi-qerane-e-baneses/60%Daily2020-04-02 12:56
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-i-kerkon-vetevendosjes-mandatar-te-ri-per-kryeminister/60%Daily2020-04-02 12:44
https://kosovapost.net/obsh-lavderon-turqine-88-vende-kane-kerkuar-ndihme-pajisje-shendetesore-nga-turqia/60%Daily2020-04-02 13:50
https://kosovapost.net/nese-na-detyrojne-te-luajme-do-ta-humb-cdo-ndeshje-per-nder-te-viktimave-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-02 12:25
https://kosovapost.net/kurti-dhe-quni-drekojne-me-ushtaret-e-fsk-se/60%Daily2020-04-02 12:21
https://kosovapost.net/shkon-ne-mbi-10-mije-numri-i-te-vdekurve-ne-spanje-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-02 12:13
https://kosovapost.net/drejtori-i-obsh-se-pesimist-per-pandemine-covid-19/60%Daily2020-04-02 12:09
https://kosovapost.net/alarmon-shba-po-mbarojne-pajisjet-mbrojtese/60%Daily2020-04-02 12:02
https://kosovapost.net/pas-koronavirusit-konsumi-i-qenve-dhe-maceve-eshte-i-ndaluar-ne-qytetin-shenzen-te-kines/60%Daily2020-04-02 11:57
https://kosovapost.net/rama-qytetareve-mos-paguani-qirate/60%Daily2020-04-02 11:50
https://kosovapost.net/ky-vend-di-dicka-qe-nuk-po-merr-asnje-mase-per-koronavirusin/60%Daily2020-04-02 11:37
https://kosovapost.net/shkon-ne-5-138-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-04-02 11:18
https://kosovapost.net/instituti-i-medias-ne-kosove-leter-kurtit-gazetaret-te-konsiderohen-vije-e-pare-e-frontit-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-02 11:14
https://kosovapost.net/konjufca-shkarkon-teuta-sahatqiun-djalin-e-ministers-se-ldk-se-dhe-familjaren-e-agim-cekut/60%Daily2020-04-02 11:07
https://kosovapost.net/haradinaj-perkrahim-nje-qeveri-edhe-nese-sjemi-pjese-e-saj/60%Daily2020-04-02 11:02
https://kosovapost.net/spanja-shenon-numer-rekord-te-ri-te-vdekjeve-950-per-24-ore/60%Daily2020-04-02 10:49
https://kosovapost.net/adelina-tahiri-humb-mikun-e-aferm-nga-koronavirusi-ja-si-e-perjetoi/60%Daily2020-04-02 10:46
https://kosovapost.net/grupi-parlamentar-6-plus-perkrah-krijimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-04-02 10:39
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-pranon-donacion-per-pacientet-me-fibroze-cistike/60%Daily2020-04-02 10:30
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-serbe-futen-ilegalisht-peme-dhe-perime-ne-kosov/60%Daily2020-04-02 10:22
https://kosovapost.net/limaj-presidenti-te-shmange-mundesine-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-04-02 10:14
https://kosovapost.net/kam-humbur-njerez-te-afert-mesazhi-i-kampionit-te-botes-per-te-prekurit-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-02 10:20
https://kosovapost.net/te-valencia-jane-10-lojtare-te-infektuar-me-koronavirus-po-cilat-jane-rezultatet-e-testeve-te-dyta/60%Daily2020-04-02 09:58
https://kosovapost.net/mbyllni-gjithcka-per-10-jave-nese-duam-ta-mundim-coronavirusin-ajo-qe-po-behet-tani-eshte-katastrofe/60%Daily2020-04-02 09:51
https://kosovapost.net/kthehet-makthi-i-koronavirusit-ne-kine/60%Daily2020-04-02 09:45
https://kosovapost.net/140-raste-me-koronavirus-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-04-02 09:35
https://kosovapost.net/surroi-rreth-percarjes-shba-evrope-politika-e-kosoves-nuk-ben-te-polarizohet-duke-kerkuar-te-marre-ane/60%Daily2020-04-02 09:31
https://kosovapost.net/thaci-vazhdon-angazhimet-zhvillon-bisede-telefonike-me-pacollin/60%Daily2020-04-02 09:16
https://kosovapost.net/paqartesit-politike-te-ldk-se-te-cilave-votimiet-e-tetorit-i-sollen-qartesi/60%Daily2020-04-02 09:10
https://kosovapost.net/foshnja-pese-muajshe-e-prekur-me-koronavirus-ne-kamenice/60%Daily2020-04-02 09:02
https://kosovapost.net/mustafa-ldk-ka-angazhuar-eksperte-per-rimekembjen-ekonomike-pas-koronavirusit/60%Daily2020-04-02 08:57
https://kosovapost.net/flet-shoferi-i-linjes-kosove-gjermani-dyshohet-se-infektoi-11-persona-te-fshatit-topanice/60%Daily2020-04-02 08:46
https://kosovapost.net/keshtu-i-pergjigjet-keshilltari-i-thacit-deputetit-te-ldk-se-per-ceshtjen-gjarperi/60%Daily2020-04-02 11:31
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-me-e-forte-evropa-pas-pandemise-se-koronavirusit/60%Daily2020-04-02 08:27
https://kosovapost.net/skemi-asnje-rast-me-koronavirus-tash-nuk-kercenohemi-nga-paraqitja-e-tyre/60%Daily2020-04-02 08:23
https://kosovapost.net/policia-arreston-dy-persona-ne-gracanice/60%Daily2020-04-02 08:20
https://kosovapost.net/nje-banor-nga-leposaviqi-vdes-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-02 08:17
https://kosovapost.net/ka-mjaftueshem-grure-dhe-miell-nuk-ka-nevoje-per-panik/60%Daily2020-04-02 07:59
https://kosovapost.net/vullneti-i-6-tetorit-nuk-ndryshohet-as-me-ndryshime-kushtetuese-thone-juristet/60%Daily2020-04-02 07:50
https://kosovapost.net/ambasada-britanike-ne-kosove-nuk-eshte-koha-per-manovrime-politike-respektoni-kushtetuten-e-merrni-vendimet-e-duhura/60%Daily2020-04-02 07:54
https://kosovapost.net/parate-e-ndara-per-sektorin-privat-do-te-barten-ne-llogarite-e-punetoreve-e-jo-te-kompanise/60%Daily2020-04-02 07:40
https://kosovapost.net/e-moshuara-me-covid-19-vazhdon-ne-gjendje-te-rende-pozitive-edhe-nje-tjeter-infermiere/60%Daily2020-04-02 07:28
https://kosovapost.net/abazi-pune-qe-u-be-hale-ne-sy/60%Daily2020-04-02 07:22
https://kosovapost.net/haradinaj-perkujton-martiret-dhe-deshmoret-nga-gjakova/60%Daily2020-04-02 07:10
https://kosovapost.net/moti-sot-51/60%Daily2020-04-02 07:02
https://kosovapost.net/ministri-izraelit-del-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-04-02 07:00
https://kosovapost.net/guvernatori-i-new-yorkut-kater-te-pestat-e-pacienteve-qe-kane-nevoje-per-ventilues-do-te-vdesin/60%Daily2020-04-02 06:57
https://kosovapost.net/giroud-i-pergjigjet-benzemas-ka-kete-mesazh/60%Daily2020-04-02 06:50
https://kosovapost.net/ligjet-ne-fuqi-pengojne-pezullimin-e-perkohshem-te-te-burgosurve-ne-kosove/60%Daily2020-04-02 06:43
https://kosovapost.net/humbja-e-nuhatjes-dhe-e-shijes-simptomat-kyce-te-covid-19/60%Daily2020-04-02 06:31
https://kosovapost.net/obsh-kosova-te-ndermarre-hapa-te-shpejte-situata-me-coronavirusin-mund-te-perkeqesohet/60%Daily2020-04-02 06:25
https://kosovapost.net/thaci-vazhdon-edhe-sot-konsultimet-takon-haradinajn-limajn-e-rakiqin/60%Daily2020-04-02 06:23
https://kosovapost.net/vazhdon-goditja-mbi-5000-vdekje-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-04-02 06:18
https://kosovapost.net/konjufca-flet-per-vjosa-osmanin-tregon-se-a-do-te-behet-pjese-e-vv-se/60%Daily2020-04-01 22:30
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-avdullah-hoti-mendoi-se-i-fiton-50-mije-vota-me-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2020-04-01 22:27
https://kosovapost.net/parashikimi-i-milaim-zekes-ky-do-te-jete-koalicioni-i-ardhshem-qeverises-ne-kosove/60%Daily2020-04-01 22:24
https://kosovapost.net/mesazhi-dritherues-i-tenorit-te-famshem-qe-po-vuan-pasojat-e-koronavirusit-bota/60%Daily2020-04-01 22:21
https://kosovapost.net/thaci-mesazh-te-ashper-bese-se-takoj-lajcakun-nese-vjen-me-qendrim-mosnjohes-ndaj-kosoves/60%Daily2020-04-01 22:10
https://kosovapost.net/xhamia-ne-podujeve-vendos-pako-merr-nje-pa-pagese-ti-qe-ke-nevoje/60%Daily2020-04-01 22:03
https://kosovapost.net/konjufca-presidenti-po-sillet-sikur-ai-me-qene-parti-politike-dhe-mi-fitu-zgjedhjet/60%Daily2020-04-01 21:58
https://kosovapost.net/dy-arsye-pse-populli-e-do-albin-kurtin/60%Daily2020-04-01 21:48
https://kosovapost.net/gani-geci-habit-me-deklaraten-e-fundit-per-albin-kurtin/60%Daily2020-04-01 21:42
https://kosovapost.net/godet-deputeti-i-ldk-se-gjarperi-po-vazhdon-te-kafshoje-por-tani-viktima-tjera/60%Daily2020-04-01 21:35
https://kosovapost.net/a-do-te-garoj-thaci-edhje-nje-mandat-per-president/60%Daily2020-04-01 21:14
https://kosovapost.net/eqrem-kryeziu-godet-opoziten-kur-humbesit-rreken-te-shnderrohen-ne-fitues-eshte-brengosese-dhe-me-pasoja-tragjike/60%Daily2020-04-01 20:44
https://kosovapost.net/a-do-jepe-thaci-doreheqje-nese-ftohet-nga-specialaja/60%Daily2020-04-01 20:33
https://kosovapost.net/jepen-detaje-nga-takimi-mes-thacit-e-kurtit/60%Daily2020-04-01 20:30
https://kosovapost.net/sipas-gaxherrit-te-ldk-se-kjo-eshte-loja-e-rrezikshme-e-albin-kurtit/60%Daily2020-04-01 20:21
https://kosovapost.net/presidenti-duhet-te-shfrytezoje-te-gjitha-te-drejtat-kushtetuese-dhe-te-caktoje-daten-e-zgjedhjeve-pas-pandemise/60%Daily2020-04-01 20:16
https://kosovapost.net/stoltenberg-flet-me-levdata-per-solidaritetin-e-turqise/60%Daily2020-04-01 20:13
https://kosovapost.net/ambasadori-italian-mirepret-heqjen-e-takses-dialogu-duhet-te-filloje-sa-me-shpejt/60%Daily2020-04-01 20:08
https://kosovapost.net/thaci-deklarohet-per-fotografine-shume-te-komentuar-te-krasitjes-se-pipave-pak-dite-para-rrezimit-te-qeverise/60%Daily2020-04-01 19:58
https://kosovapost.net/51713-2/60%Daily2020-04-01 20:22
https://kosovapost.net/hashim-thaci-tregon-a-ka-pasur-gisht-ne-rrezimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-04-01 19:22
https://kosovapost.net/albini-nese-ka-pak-menquri-ty-duhet-me-tbo-ambasadore-ne-dubai-me-u-kujdes-per-bijat/60%Daily2020-04-01 19:18
https://kosovapost.net/edhe-franca-mirepret-vendimin-e-qeverise-se-kosoves-per-heqje-te-takses-ndaj-serbise/60%Daily2020-04-01 19:13
https://kosovapost.net/fati-i-shqiptareve-ne-serbi-i-lidhur-ngushte-me-ate-te-kosoves/60%Daily2020-04-01 19:10
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-pare-edhe-nga-ambasadori-heldt-pas-heqjes-se-takses-ka-disa-fjale-edhe-per-bisedimet-me-serbine/60%Daily2020-04-01 18:59
https://kosovapost.net/rusi-mbartesit-e-koronavirusit-gjurmohen-permes-celularit/60%Daily2020-04-01 18:56
https://kosovapost.net/shba-parashikimet-100-240-mije-vdekje-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-01 18:52
https://kosovapost.net/edhe-13-raste-te-reja-me-koronavirus-shkon-ne-125-numri-i-te-infektuarve-ne-kosove/60%Daily2020-04-01 18:48
https://kosovapost.net/serbia-i-pergjigjet-rames-nuk-ka-kurrfare-bllokade-per-kalimin-e-kamioneve-nga-kosova-ne-serbi/60%Daily2020-04-01 18:40
https://kosovapost.net/bill-gates-tregon-ne-tre-hapa-si-duhet-te-veproje-shba-kunder-covid-19/60%Daily2020-04-01 18:54
https://kosovapost.net/ekspertet-evropiane-gati-teknologjine-per-te-parandaluar-perhapjen-e-koronavirusit-permes-smartphone-ve/60%Daily2020-04-01 18:34
https://kosovapost.net/arabia-saudite-u-kerkon-myslimaneve-te-shtyjne-rezervimet-per-haxh/60%Daily2020-04-01 18:29
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-jane-sheruar-10-persona-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-01 18:22
https://kosovapost.net/koronavirusi-avion-rus-me-ndihma-mjekesore-niset-drejt-shba/60%Daily2020-04-01 18:17
https://kosovapost.net/a-do-ta-bleje-baseli-edon-zhegroven-klubi-zviceran-merr-vendimin/60%Daily2020-04-01 18:11
https://kosovapost.net/cifti-me-i-ri-ne-estrade-ledri-publikon-foto-me-te-dashuren-showbiz/60%Daily2020-04-01 18:06
https://kosovapost.net/infermieri-vret-te-fejuaren-mjeke-me-ngjiti-koronavirusin/60%Daily2020-04-01 17:57
https://kosovapost.net/interviste-gashi-kuvendi-smund-ta-shfuqizoje-specialen-priten-ende-ftesa-te-figurave-te-larta-politike/60%Daily2020-04-01 17:50
https://kosovapost.net/kurti-njofton-se-nga-e-hena-mesimi-online-do-te-jete-tete-ore/60%Daily2020-04-01 17:43
https://kosovapost.net/hoti-teper-e-nevojshme-te-kemi-qeveri-te-re-rruga-pa-krye-e-kurtit-nuk-ka-te-ndalur/60%Daily2020-04-01 17:32
https://kosovapost.net/papa-francesku-lutet-per-gazetaret-qe-po-punojne-ne-kohen-e-pandemise/60%Daily2020-04-01 17:26
https://kosovapost.net/reperi-kosovar-per-1-prill-urime-ditelindjen-politikaneve/60%Daily2020-04-01 17:18
https://kosovapost.net/haradinaj-kurti-rruges-se-maduros-qe-eshte-armiqesuar-me-shba-ne/60%Daily2020-04-01 17:13
https://kosovapost.net/holande-personeli-mjekesor-falenderohet-me-nje-ajet-nga-kurani-famelarte/60%Daily2020-04-01 16:55
https://kosovapost.net/kosove-rritet-ne-115-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus/60%Daily2020-04-01 16:45
https://kosovapost.net/shqiperi-shtyhen-pa-afat-masat-kunder-perhapjes-se-covid-19/60%Daily2020-04-01 16:41
https://kosovapost.net/merkel-eshte-shume-heret-te-merret-ne-konsiderate-lirimi-i-masave/60%Daily2020-04-01 16:36
https://kosovapost.net/dy-punetore-te-supermarketit-emona-te-infektuara-me-covid-19/60%Daily2020-04-01 16:34
https://kosovapost.net/e-thote-ministri-i-financave-edhe-kjo-kategori-do-perfshihet-ne-pakon-e-ndihmes-se-qeverise/60%Daily2020-04-01 16:19
https://kosovapost.net/david-beckham-i-mbyllur-brenda-karantines-24-mln-se-bashku-me-gruan-e-tij-victoria-beckham/60%Daily2020-04-01 16:00
https://kosovapost.net/920-vdekje-per-nje-dite-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-04-01 15:44
https://kosovapost.net/u-kerkoi-qytetareve-qe-te-shkojne-per-analiza-ne-qkuk-policia-identifikon-personin-qe-e-coi-smsin-e-rrejshem/60%Daily2020-04-01 15:36
https://kosovapost.net/sherohet-pacientja-e-pare-qe-u-prek-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-04-01 15:25
https://kosovapost.net/koronavirusi-kthehet-ne-wuhan/60%Daily2020-04-01 15:21
https://kosovapost.net/bllokohen-kamionet-ne-te-dyja-anet-e-kufirit/60%Daily2020-04-01 15:10
https://kosovapost.net/shkencetaret-ne-kine-zbulojne-antitrupat-qe-mund-te-trajtojne-covid-19/60%Daily2020-04-01 14:55
https://kosovapost.net/rukiqi-serbia-nuk-do-te-mund-te-rikthehet-e-ka-humbur-nje-pjese-te-tregut-te-kosoves/60%Daily2020-04-01 14:47
https://kosovapost.net/a-eshte-amerika-kunder-reciprocitetit-apo-kunder-albin-kurtit/60%Daily2020-04-01 14:24
https://kosovapost.net/greqia-arreston-mijera-migrante-i-vendos-qellimisht-ne-burgje-qe-te-perhapin-koronavirusin/60%Daily2020-04-01 14:19
https://kosovapost.net/amnesty-international-shba-vazhdon-te-vrase-civilet-ne-somali/60%Daily2020-04-01 14:15
https://kosovapost.net/cun-lajci-ka-disa-fjale-per-albin-kurtin-ndite-rrenash-drejt-fole/60%Daily2020-04-01 14:10
https://kosovapost.net/dy-zyrtare-te-sherbimit-korrektues-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-04-01 13:49
https://kosovapost.net/koronavirusi-dy-te-rinje-13-dhe-19-vjecare-humbin-jeten-ne-londer/60%Daily2020-04-01 13:35
https://kosovapost.net/shenohet-vdekja-e-pare-ne-qeverine-e-serbise-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-01 13:29
https://kosovapost.net/mesi-i-prillit-ne-kosove-pritet-te-shenoje-kulmin-e-pandemise/60%Daily2020-04-01 13:16
https://kosovapost.net/reciprociteti-cmim-me-i-larte-se-taksa-zbulohet-pse-vendimi-i-kurtit-e-detyron-serbine-ta-njoh-kosoven/60%Daily2020-04-01 13:10
https://kosovapost.net/abazi-ndryshimet-kushtetuese-e-gjendja-e-jashtezakonshme-ndodhi-vetem-nje-here-ne-1989/60%Daily2020-04-01 12:58
https://kosovapost.net/stafi-i-infektives-bejne-shqiponjen-me-duar/60%Daily2020-04-01 12:53
https://kosovapost.net/deliu-gazetaret-jane-te-rrezikuar-gjate-kohes-se-covid-19-qeveria-ti-perfshije-ne-pakon-emergjente/60%Daily2020-04-01 12:48
https://kosovapost.net/dy-te-infektuarit-me-covid19-nga-vushtrria-kishin-punuar-ne-nje-market/60%Daily2020-04-01 12:42
https://kosovapost.net/holanda-shenon-134-viktima-te-reja-te-koronavirusit/60%Daily2020-04-01 12:39
https://kosovapost.net/komisioneri-i-be-se-e-pershendet-vendimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-04-01 12:32
https://kosovapost.net/kategorite-e-dala-nga-lufta-kerkojne-nga-qeveria-te-perfshihen-ne-pakon-emergjente/60%Daily2020-04-01 12:14
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-e-pakenaqur-mbesim-ne-kundershtim-te-veprimit-te-fundit-per-zbatimin-e-masave-te-reciprocitetit/60%Daily2020-04-01 12:11
https://kosovapost.net/ministri-vitia-dhe-ambasadori-britanik-abbott-diskutojne-per-menaxhimin-e-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-04-01 11:54
https://kosovapost.net/kurti-i-shkruan-serish-leter-thacit-ka-nje-mesazh/60%Daily2020-04-01 12:06
https://kosovapost.net/pompeo-thirrje-amerikaneve-jashte-shtetit-nxitoni-nese-doni-te-ktheheni/60%Daily2020-04-01 11:39
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-e-shkarkon-nga-puna-vajzen-e-migjen-kelmendit-te-pdk-se/60%Daily2020-04-01 11:31
https://kosovapost.net/qorrolli-zbulon-skenarin-e-ldk-se-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-04-01 11:22
https://kosovapost.net/eurodeputetja-gjermane-thacit-mendo-du-here-mos-luaj-me-kushtetuten-derisa-njerezit-po-vdesin/60%Daily2020-04-01 11:24
https://kosovapost.net/mustafa-tha-se-ldk-eshte-per-qeveri-te-re-pa-zgjedhje-por-kraki-ia-shuan-shpresat/60%Daily2020-04-01 11:10
https://kosovapost.net/thaci-pas-takimit-me-lideret-e-partive-do-ta-respektoje-legjitimitetin-qytetar-te-6-tetorit/60%Daily2020-04-01 10:58
https://kosovapost.net/veseli-smund-te-kete-zgjedhje-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-04-01 10:37
https://kosovapost.net/situate-shqetesuese-ne-veri-ka-te-infektuar-ne-spital-e-ne-burg/60%Daily2020-04-01 10:30
https://kosovapost.net/spanja-shenon-rekord-te-ri-te-vdekjeve-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-01 10:24
https://kosovapost.net/lehona-nga-kumanova-rezulton-pozitive-me-covid-19-testohet-edhe-foshnja-e-saj/60%Daily2020-04-01 10:22
https://kosovapost.net/shqiperia-miraton-paketen-emergjente-prej-96-milione-eurove/60%Daily2020-04-01 10:14
https://kosovapost.net/ish-presidenti-i-marsejes-vdiq-nga-koronavirusi-ja-mesazhi-ngushellues-i-lorik-canes-foto/60%Daily2020-04-01 10:10
https://kosovapost.net/morena-taraku-feston-ditelindjen-ja-sa-vjec-mbush-modelja-foto/60%Daily2020-04-01 10:01
https://kosovapost.net/mustafa-jemi-pro-formimit-te-nje-qeverie-te-re/60%Daily2020-04-01 09:51
https://kosovapost.net/pse-japonezet-fqinjet-e-kines-nuk-u-infektuan-ne-mase-nga-koronavirusi/60%Daily2020-04-01 09:46
https://kosovapost.net/kurti-nga-sot-e-tutje-vetem-per-keto-dy-ceshtje-mund-te-takohem-me-hashim-thacin/60%Daily2020-04-01 09:41
https://kosovapost.net/turqia-nis-nje-aeroplan-me-ndihma-mjekesore-drejt-italise-e-spanjes/60%Daily2020-04-01 09:29
https://kosovapost.net/rruget-e-kosoves-te-kalueshme-per-qarkullim/60%Daily2020-04-01 09:24
https://kosovapost.net/hyn-ne-fuqi-heqja-e-tarifes-dhe-zevendesimi-i-saj-me-reciprocitet-borrelli-e-quan-vendim-te-rendesishem/60%Daily2020-04-01 09:06
https://kosovapost.net/uefa-merr-vendim-per-kampionatet/60%Daily2020-04-01 08:58
https://kosovapost.net/pas-kurtit-edhe-mustafa-i-shkon-zyre-thacit/60%Daily2020-04-01 08:58
https://kosovapost.net/nje-doktor-beson-se-ka-gjetur-nje-kure-per-koronavirusin-duke-perdorur-te-njejtat-antitrupa-qe-vrane-virusin-sars/60%Daily2020-04-01 08:50
https://kosovapost.net/kurti-pas-takimit-me-thacin-ska-qeveri-te-re-pa-zgjedhje-e-kuvend-te-ri/60%Daily2020-04-01 08:44
https://kosovapost.net/apostolova-pas-largimit-te-takses-marredheniet-e-mira-fqinjesore-jane-thelbesore-per-te-luftuar-pandemine-coronavirusin/60%Daily2020-04-01 08:34
https://kosovapost.net/judah-tarifa-hiqet-per-tu-zevendesuar-me-dicka-qe-e-barazon-raportin-kosove-serbi/60%Daily2020-04-01 08:29
https://kosovapost.net/fillon-takimi-thaci-kurti/60%Daily2020-04-01 08:21
https://kosovapost.net/lajcak-neser-merr-detyren-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-04-01 08:18
https://kosovapost.net/kurti-i-shkruan-leter-thacit/60%Daily2020-04-01 08:10
https://kosovapost.net/duke-u-trajtuar-43-paciente-ne-pritje-te-rezultateve-per-koronavirus-jane-edhe-10-persona/60%Daily2020-04-01 08:12
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-infermiereve-ne-qkuk-te-prekura-me-koronavirus/60%Daily2020-04-01 07:57
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-vendimi-i-mbremshem-i-kurtit-eshte-bere-pa-kordinim-me-ameriken-do-te-kete-pasoja/60%Daily2020-04-01 07:48
https://kosovapost.net/dinjiteti-i-shtetit-po-kthehet-me-njerez-te-dinjitetshem/60%Daily2020-04-01 07:46
https://kosovapost.net/nje-termet-i-fuqishem-godet-shba-te-pamje-qe-tregojne-lekundjet-e-forta-video/60%Daily2020-04-01 07:32
https://kosovapost.net/abazi-amerika-i-do-patriotet-dhe-jo-servilet-e-aq-me-pak-te-korruptuarit/60%Daily2020-04-01 07:28
https://kosovapost.net/cfare-perfshine-vendimi-per-heqjen-e-takses-100-per-qind-dhe-vendosjen-e-reciprocitetit-me-serbine-dokument/60%Daily2020-04-01 07:16
https://kosovapost.net/alarmi-i-gazetarit-rtk-si-koronavirusi-eshte-rreshtuar-hapur-kunder-albin-kurtit/60%Daily2020-04-01 07:10
https://kosovapost.net/sot-jane-planifikuar-dy-fluturime-ne-nisje-nga-prishtina/60%Daily2020-04-01 07:02
https://kosovapost.net/thaci-fillon-konsultat-me-lideret-politike-pret-kurtin-ne-oren-1000/60%Daily2020-04-01 06:57
https://kosovapost.net/67-persona-te-sheruar-nga-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-04-01 06:46
https://kosovapost.net/studim-i-ri-keto-jane-simptomat-e-para-se-mund-te-jeni-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-04-01 06:43
https://kosovapost.net/mbi-4-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-04-01 06:40
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vite-nga-masakra-e-vejsave-ne-gjakove-dhe-ajo-ne-lubeniq-te-pejes/60%Daily2020-04-01 06:35
https://kosovapost.net/pendarovski-shpresojme-te-gjejme-zgjidhje-tek-turqia-dhe-kina/60%Daily2020-04-01 06:31
https://kosovapost.net/moti-sot-50/60%Daily2020-04-01 06:24