XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/rrjedh-super-dizajni-i-bmw-seria-4-coupe-para-debutimit-zyrtar/60%Daily2020-05-31 21:50
https://kosovapost.net/cerdhet-ne-komunen-e-obiliqit-nuk-rihapen-me-1-qershor/60%Daily2020-05-31 21:47
https://kosovapost.net/analisti-nga-amerika-i-reagon-kurtit-dhe-osmanit/60%Daily2020-05-31 21:43
https://kosovapost.net/dentistet-nuk-ua-tregojne-ky-eshte-perberesi-i-cili-pastron-gurezat-ne-menyre-teper-te-shpejte-dhe-efikase/60%Daily2020-05-31 21:21
https://kosovapost.net/qendra-per-menaxhim-kufitar-njofton-per-rregullat-qe-duhet-ndjekur-per-te-kaluar-ne-kufi/60%Daily2020-05-31 21:18
https://kosovapost.net/analisti-politik-behet-drejtor-i-ketij-mediumi/60%Daily2020-05-31 20:56
https://kosovapost.net/komuna-e-ferizajt-heq-taksat-per-kompanite-e-transportit-me-autobus-te-udhetareve/60%Daily2020-05-31 20:52
https://kosovapost.net/mashti-publikon-udhezuesin-per-rihapjen-e-cerdheve/60%Daily2020-05-31 20:47
https://kosovapost.net/raka-ende-nuk-jemi-kthyer-ne-normalitet/60%Daily2020-05-31 20:44
https://kosovapost.net/iniciativa-falu-nshesh-reagon-ndaj-transmetimit-te-meshes-katolike-live-ne-rtk/60%Daily2020-05-31 20:29
https://kosovapost.net/lady-gaga-mban-fajtor-trumpin-per-vdekjen-e-floyd/60%Daily2020-05-31 20:13
https://kosovapost.net/kru-gjakova-reagon-ndaj-vendimit-te-qeverise-thote-se-do-ti-drejtohet-organeve-te-drejtesise-per-shkarkim-te-pabaze/60%Daily2020-05-31 20:08
https://kosovapost.net/keto-jane-vendimet-e-qeverise-per-lirimin-e-masave-ne-fazen-e-trete/60%Daily2020-05-31 19:32
https://kosovapost.net/gerhitja-per-jete-te-gjate/60%Daily2020-05-31 19:20
https://kosovapost.net/britney-spears-publikon-kengen-e-re-mood-ring/60%Daily2020-05-31 19:16
https://kosovapost.net/alban-skenderaj-dhe-elgit-doda-se-shpejti-sjellin-kengen-parajsa-ime/60%Daily2020-05-31 19:08
https://kosovapost.net/ahmeti-lut-prinderit-mos-ti-dergojne-femijet-ne-cerdhe-pasi-thote-se-nuk-ka-asnje-informate-mbi-rregullat/60%Daily2020-05-31 19:00
https://kosovapost.net/analisti-politik-i-reagon-ashper-avdullah-hotit-presidentin-thaci-e-quan-famekeq/60%Daily2020-05-31 18:54
https://kosovapost.net/vdes-nje-person-ne-aksident-trafiku-ne-komoran/60%Daily2020-05-31 18:47
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-kritikon-kurtin-e-vitine-a-nuk-patet-kohe-keto-vendime-ti-merrni-me-heret/60%Daily2020-05-31 18:43
https://kosovapost.net/borxhi-i-trasheguar-ne-mkrs-buxheti-investimet-dhe-memorandumet-rrefehet-ministrja-e-sportit-vlora-dumoshi/60%Daily2020-05-31 18:37
https://kosovapost.net/automjetet-e-policise-se-nju-jorkut-filmohen-duke-u-futur-ne-turmat-e-protestuesve/60%Daily2020-05-31 18:33
https://kosovapost.net/md-ja-per-ligj-qe-mundeson-konfiskimin-pa-aktgjykim-te-pasurise-se-pajustifikueshme/60%Daily2020-05-31 18:29
https://kosovapost.net/13-raste-te-reja-me-koronavirus-ja-nga-cilat-komuna-vijne-te-prekurit/60%Daily2020-05-31 18:29
https://kosovapost.net/fillon-ndertimi-i-shtepise-ne-bubq-i-financuar-nga-bebe-rexha/60%Daily2020-05-31 18:03
https://kosovapost.net/fenomeni-isa-mustafa-ti-bre-zotni-maron-solitera-derisa-populli-pret-momentin-me-ike-prej-ketuhi/60%Daily2020-05-31 17:55
https://kosovapost.net/%e2%80%8bqeveria-hap-cerdhet-kufijte-tokesore-gastronomine-qendrat-tregtare/60%Daily2020-05-31 17:50
https://kosovapost.net/kurti-thote-se-reciprociteti-nuk-eshte-taktike-politike/60%Daily2020-05-31 17:49
https://kosovapost.net/caktohet-data-e-mbajtjes-se-testit-te-arritshmerise/60%Daily2020-05-31 17:46
https://kosovapost.net/ministrat-e-ldk-se-nuk-moren-pjese-ne-mbledhjen-e-qeverise-vjen-reagimi-i-pare-ndaj-tyre/60%Daily2020-05-31 17:44
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-rreshtohet-ne-krahe-te-kurtit-del-kunder-thacit-hotit-e-lajcakut/60%Daily2020-05-31 17:28
https://kosovapost.net/shba-raporton-1-029-vdekje-te-reja-nga-covid-19-gjithsej-105-611/60%Daily2020-05-31 17:16
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-per-shfuqizimin-e-masave-ndaj-covid-19-keto-jane-lehtesimet/60%Daily2020-05-31 17:03
https://kosovapost.net/neser-hapen-kufijte-plazhet-kopshtetcerdhet-dhe-palestrat-por-keto-sherbime-do-te-jene-ende-te-ndaluara-e-plote/60%Daily2020-05-31 16:44
https://kosovapost.net/veseli-nje-njeri-si-albin-kurti-e-nje-parti-si-vetevendosje-smundet-ta-mashtroje-nje-popull-pafundesisht/60%Daily2020-05-31 16:17
https://kosovapost.net/bislimi-i-del-ne-krahe-kurtit-i-reagon-ashper-thacit-e-hotit/60%Daily2020-05-31 16:16
https://kosovapost.net/cilet-do-te-jene-ministrat-e-nismes-ne-qeverine-hoti-flet-haxhi-shala/60%Daily2020-05-31 15:47
https://kosovapost.net/deponia-e-rrezikshme-me-berllok-qe-po-rrezikon-disa-fshatra-te-pejes/60%Daily2020-05-31 15:45
https://kosovapost.net/113-te-vdekur-nga-covid-19-ne-britani-2-ne-spanje/60%Daily2020-05-31 15:44
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-ngushellon-familjaret-e-mjeshtrit-te-madh-qerim-sula/60%Daily2020-05-31 15:32
https://kosovapost.net/me-perndiqte-nga-puna-e-deri-ne-shtepi-luana-vjollca-kallezon-te-riun-ne-polici/60%Daily2020-05-31 15:18
https://kosovapost.net/ja-si-ti-ulni-menjehere-temperaturen-femijes-tuaj/60%Daily2020-05-31 15:11
https://kosovapost.net/gjeti-424-mije-dollare-gjesti-i-shqiptarit-ben-jehone-ne-mediat-amerikane/60%Daily2020-05-31 15:09
https://kosovapost.net/keta-do-jene-ministrat-e-ldk-ne-qeverine-hoti/60%Daily2020-05-31 15:03
https://kosovapost.net/biden-ne-epersi-perkrahja-per-trumpin-po-bie/60%Daily2020-05-31 14:15
https://kosovapost.net/mavi-marmara-arriti-nje-mision-te-suksesshem-i-tregoi-botes-tragjedine-ne-gaza/60%Daily2020-05-31 13:55
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-mblidhet-per-vendimin-e-hapjes-se-fazes-se-trete/60%Daily2020-05-31 13:45
https://kosovapost.net/rihapen-xhamite-ne-arabine-saudite/60%Daily2020-05-31 13:33
https://kosovapost.net/3-mije-qytetare-jane-riatdhesuar-gjate-pandemise-700-tjere-kthehen-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-05-31 13:05
https://kosovapost.net/sonte-pritet-te-merret-vendimi-per-hapjen-e-cerdheve-me-kritere-te-rrepta/60%Daily2020-05-31 12:27
https://kosovapost.net/isa-mustafa-mbetet-i-habitur-me-raportin-qe-lavderoi-punen-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-05-31 11:54
https://kosovapost.net/abrashi-eshte-e-pakuptimte-qe-kosova-te-mos-e-hape-neser-kufirin-me-shqiperine/60%Daily2020-05-31 11:43
https://kosovapost.net/me-kete-perberes-qe-keni-ne-shtepi-mund-te-beni-mrekulli-ne-flokun-tuaj/60%Daily2020-05-31 11:27
https://kosovapost.net/fale-golave-te-futbollisteve-kosovare-ekipa-e-zagrebit-arrin-ne-finale/60%Daily2020-05-31 11:22
https://kosovapost.net/nuk-ndalet-kurti-qeveria-e-tij-merr-vendime-te-reja/60%Daily2020-05-31 11:05
https://kosovapost.net/lushtaku-nuk-kam-pritur-qe-brenda-subjektit-te-kurtit-te-jene-nje-pjese-e-udbasheve/60%Daily2020-05-31 10:50
https://kosovapost.net/kurti-beri-homazhe-ne-poklekun-e-ri-te-drenasit-ne-nderim-te-masakres-se-31-majit-1998/60%Daily2020-05-31 10:27
https://kosovapost.net/gjendje-alarmante-ne-brazil-mbi-33000-raste-me-covid-19-per-24-ore/60%Daily2020-05-31 10:17
https://kosovapost.net/viti-perleshje-me-arme-zjarri-mes-policise-dhe-hajnave/60%Daily2020-05-31 10:13
https://kosovapost.net/protestuesit-e-rrethojne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-05-31 09:53
https://kosovapost.net/mblidhet-kryesia-e-ldk-se-diskutojne-perberjen-e-qeverise/60%Daily2020-05-31 09:26
https://kosovapost.net/nga-neser-fillon-faza-e-trete-keto-jane-veprimtarite-qe-do-hapen/60%Daily2020-05-31 08:47
https://kosovapost.net/a-do-ti-bashkohen-rinia-e-ldk-se-peticionit-per-shkarkimin-e-kryetarit-mustafa/60%Daily2020-05-31 08:41
https://kosovapost.net/reagon-daciq-nuk-do-kete-asnje-bisede-derisa-te-shfuqizohen-masat-e-reciprocitetit-e-vene-nga-qeveria-kurti/60%Daily2020-05-31 08:18
https://kosovapost.net/pese-raste-te-reja-me-covid-19-ne-vushtrri-jane-nga-e-njejta-familje/60%Daily2020-05-31 07:43
https://kosovapost.net/sot-ndalohet-levizja-e-automjeteve-ne-gjithe-vendin/60%Daily2020-05-31 07:38
https://kosovapost.net/stabiliteti-i-vendit-ka-cmim-me-te-larte-se-ambicia-per-pushtet/60%Daily2020-05-30 21:40
https://kosovapost.net/historia-e-mrekullueshme-e-ciftit-shqiptar-me-mire-me-nje-ne-karroce-se-sa-me-nje-drogaxhi/60%Daily2020-05-30 20:28
https://kosovapost.net/reciprociteti-i-vene-serbise-nga-qeveria-kurti-nuk-po-zbatohet/60%Daily2020-05-30 20:21
https://kosovapost.net/alban-skenderaj-surprizon-miriamin-per-ditelindje/60%Daily2020-05-30 20:16
https://kosovapost.net/histori-renqethese-dy-femije-me-prinder-te-gjalle-por-te-braktisur-nga-ta/60%Daily2020-05-30 20:05
https://kosovapost.net/federer-sportisti-me-i-paguar-vitin-e-kaluar/60%Daily2020-05-30 19:48
https://kosovapost.net/aktivisti-i-vv-se-arber-zaimi-vetevendosja-nuk-eshte-thjesht-koncept-i-politikes-se-re-por-eshte-koncept-i-ri-per-politiken/60%Daily2020-05-30 19:43
https://kosovapost.net/gruaja-i-kerkon-divorc-policit-te-akuzuar-per-vdekjen-e-george-floyd/60%Daily2020-05-30 19:36
https://kosovapost.net/ish-deputeti-i-kuvendit-te-kosoves-korab-sejdiu-komenton-raportin-e-undp-per-vjosa-osmanin/60%Daily2020-05-30 19:29
https://kosovapost.net/kaos-ne-shba-trump-kercenon-protestuesit-me-nderhyrjen-e-ushtrise/60%Daily2020-05-30 19:22
https://kosovapost.net/demtohet-gypi-i-ujit-disa-lagje-mbesin-pa-uje/60%Daily2020-05-30 19:11
https://kosovapost.net/12-te-sheruar-dhe-6-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-05-30 18:59
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-driton-selmanaj-synon-zv-kryeministrin-kurse-armend-zemaj-minister/60%Daily2020-05-30 18:43
https://kosovapost.net/dyshohet-se-u-perdhunua-nje-15-vjecare-ne-skenderaj/60%Daily2020-05-30 18:26
https://kosovapost.net/6-zyrtare-te-ministrise-se-infrastruktures-moren-paga-shtese-per-mbikeqyrjen-e-nje-projekti/60%Daily2020-05-30 18:07
https://kosovapost.net/mohamed-bin-selman-princi-i-kurores-i-arabise-saudite-harxhoi-70-mije-dollare-ne-lojen-celulare/60%Daily2020-05-30 18:09
https://kosovapost.net/10-41-metra-ka-rene-niveli-i-ujit-ne-liqenin-e-badovcit/60%Daily2020-05-30 17:35
https://kosovapost.net/undp-ja-41-e-kosovareve-ne-kohe-pandemie-ulen-konsumin-15-moren-para-borxh/60%Daily2020-05-30 16:57
https://kosovapost.net/lekundje-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-30 16:45
https://kosovapost.net/71144-2/60%Daily2020-05-30 16:40
https://kosovapost.net/lvv-pas-vendimit-te-gjykates-kushtetuese-do-te-nisim-nje-peticion-online-me-kerkesen-per-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-05-30 16:26
https://kosovapost.net/bqk-shtyne-pagesen-e-kredive/60%Daily2020-05-30 16:16
https://kosovapost.net/kurti-kujton-deshmoret-rasim-kicina-dhe-ragip-halilaj/60%Daily2020-05-30 16:13
https://kosovapost.net/ulqini-therret-kosovaret-nga-1-qershori-ju-mirepresim/60%Daily2020-05-30 16:03
https://kosovapost.net/propaganda-e-kryetarit-te-imponuar-te-ldkse/60%Daily2020-05-30 15:57
https://kosovapost.net/prizreni-nder-komunat-me-te-prekura-me-covid-19/60%Daily2020-05-30 15:36
https://kosovapost.net/vuciq-i-vetedijshem-se-pas-pandemise-serbia-do-te-merret-me-ceshtje-te-veshtira-nder-to-eshte-kosova/60%Daily2020-05-30 14:40
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-maqedonine-e-veriut-35-raste-te-reja/60%Daily2020-05-30 14:28
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-me-97-milione-banore-qe-ia-doli-mos-te-kete-asnje-viktime-nga-koronavirusi/60%Daily2020-05-30 14:04
https://kosovapost.net/amerika-ne-flake-pentagoni-ben-gati-planin-e-nderhyrjes-foto/60%Daily2020-05-30 13:52
https://kosovapost.net/mrekullia-e-zotit-pas-21-vite-i-largohet-nga-goja-mbetja-e-granates-ish-ushtarit-te-uck-se/60%Daily2020-05-30 15:05
https://kosovapost.net/kenaqshmeria-e-punes-se-institucioneve-me-e-larta-nga-viti-2010/60%Daily2020-05-30 13:33
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-heldt-lexojeni-raportin-e-undp-se-statistikat-flasin-vete/60%Daily2020-05-30 13:25
https://kosovapost.net/qirezi-jep-detaje-rreth-realizimit-te-raportit-pulsi-publik-18-nga-undp/60%Daily2020-05-30 13:23
https://kosovapost.net/veseli-perkujton-heronjte-rasim-kicina-dhe-ragip-halilaj/60%Daily2020-05-30 13:28
https://kosovapost.net/perse-duhet-te-konsumoni-me-shume-fruta-deti/60%Daily2020-05-30 13:00
https://kosovapost.net/bankat-te-gatshme-per-dhenien-e-kredive-varet-nga-kerkesa-e-bizneseve/60%Daily2020-05-30 12:50
https://kosovapost.net/vetevendosja-therret-konference-per-media/60%Daily2020-05-30 12:29
https://kosovapost.net/bejeni-kafen-tuaj-me-te-shendetshme/60%Daily2020-05-30 12:26
https://kosovapost.net/kush-jane-dy-lideret-e-kosoves-te-shantazhuar-me-dosje-te-udb-se-per-te-bere-pazare-me-token-e-kosoves-ish-agjenti-i-shik-ut-zbulon-detaje/60%Daily2020-05-30 12:20
https://kosovapost.net/cakaj-nuk-ka-marreveshje-nderkombetare-per-kosoven-qe-mund-te-kaloje-pa-u-ratifikuar-ne-parlament/60%Daily2020-05-30 12:11
https://kosovapost.net/jemi-duke-pritur-aktgjykimin-e-plote-nga-kushtetuesja-per-thirrje-te-seances/60%Daily2020-05-30 12:07
https://kosovapost.net/juventus-hyn-ne-gare-per-pedro-n/60%Daily2020-05-30 11:57
https://kosovapost.net/presidenti-xi-kina-duhet-te-behet-nje-fuqi-globale-ne-shkence-dhe-teknologji/60%Daily2020-05-30 11:51
https://kosovapost.net/pacolli-nuk-ka-kthim-prapa-kunder-hajnave-per-te-ardhmen-e-vendit/60%Daily2020-05-30 11:41
https://kosovapost.net/shkembimi-i-territoreve-zgjidhje-e-papranueshme/60%Daily2020-05-30 11:28
https://kosovapost.net/vjosa-e-rekordeve-puna-flet-e-qytetare%cc%88t-shohin/60%Daily2020-05-30 11:20
https://kosovapost.net/kur-do-te-happen-kufijte-ajror-dhe-tokesor-flasin-zyrtaret-e-ministrise-se-infrastrukture/60%Daily2020-05-30 11:22
https://kosovapost.net/kush-jane-vajzat-simpatike-ne-kabinetin-e-vjosa-osmanit-foto/60%Daily2020-05-30 10:43
https://kosovapost.net/keshilli-kombetar-i-sigurise-shba-ben-thirrje-qe-te-gjitha-palet-ta-respektojne-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2020-05-30 10:32
https://kosovapost.net/jeta-ne-qytetin-me-te-nxehte-ne-toke/60%Daily2020-05-30 10:23
https://kosovapost.net/gjermania-e-kritikon-trumpin-per-shkeputjen-e-lidhjeve-me-obsh-ne/60%Daily2020-05-30 10:19
https://kosovapost.net/ky-eshte-paralajmerimi-i-fundit-per-thacin-dhe-te-tjeret-nga-burri-i-albulena-haxhiut/60%Daily2020-05-30 10:08
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-po-trajtohen-10-paciente-me-koronavirus-nje-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-30 09:55
https://kosovapost.net/kushtetuesja-do-te-punoje-gjate-vikendit-per-llogari-te-qeverise-se-re/60%Daily2020-05-30 09:43
https://kosovapost.net/kerkohet-komision-per-ti-hulumtuar-demet-e-bizneseve-gjate-pandemise/60%Daily2020-05-30 09:37
https://kosovapost.net/rasim-kicina-dhe-ragip-halilaj-dhane-kontribut-te-cmuar-per-fitoren-e-uck-se/60%Daily2020-05-30 09:25
https://kosovapost.net/analistja-zbulon-skenarin-e-ldk-se-me-hashim-thacin/60%Daily2020-05-30 09:19
https://kosovapost.net/bislimi-tregon-kur-u-draftua-dokumenti-i-gjykates-per-dekretin-e-presidentit/60%Daily2020-05-30 09:06
https://kosovapost.net/fundjava-e-pare-pa-kufizime-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-30 08:59
https://kosovapost.net/thaci-kujton-rasim-kicinen-dhe-ragip-halilajn/60%Daily2020-05-30 08:42
https://kosovapost.net/pas-vendimit-te-malit-te-zi-per-mos-hapjen-e-kufirit-me-serbine-reagon-vuciq-ja-cfare-thote/60%Daily2020-05-30 08:14
https://kosovapost.net/gjyqtari-i-kushtetueses-kriminel-i-kerkuar-nga-interpol-duam-zgjedhje/60%Daily2020-05-30 07:55
https://kosovapost.net/merkel-refuzon-ftesen-e-trumpit-per-samitin-e-g7-ne-washington/60%Daily2020-05-30 07:43
https://kosovapost.net/vogel-shba-te-pret-marreveshje-sa-me-shpejte-qe-ta-shpalle-kosoven-mision-te-perfunduar/60%Daily2020-05-30 07:35
https://kosovapost.net/bundesliga-rashica-sfidon-schalken-berisha-bayernin/60%Daily2020-05-30 07:25
https://kosovapost.net/kosova-smund-te-ndikoje-ne-perzgjedhjen-e-ndermjetesuesve-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-05-30 07:10
https://kosovapost.net/mbi-700-raste-te-reja-te-koronavirusit-evidentohen-ne-gjermani/60%Daily2020-05-30 07:01
https://kosovapost.net/borrell-be-ja-preferon-gjendjen-e-tanishme-te-kufijve-midis-kosoves-dhe-serbise-2/60%Daily2020-05-30 06:38
https://kosovapost.net/bonucci-i-gezuar-me-ne-fund-kemi-nje-date-jemi-gati/60%Daily2020-05-30 06:36
https://kosovapost.net/a-perben-shkelje-te-te-drejtave-te-njeriut-ndalimi-i-qytetareve-nga-policia-flasin-avokatet/60%Daily2020-05-30 06:30
https://kosovapost.net/aktualisht-kosova-me-vetem-205-raste-aktive-me-koronavirus/60%Daily2020-05-30 06:26
https://kosovapost.net/gjermani-tregu-i-shitjeve-me-pakice-shenon-renien-drastike-qe-nga-2007/60%Daily2020-05-30 06:18
https://kosovapost.net/cdo-dhimbje-koke-sinjalizon-nje-problem-shendetesor-cfare-duhet-te-dini/60%Daily2020-05-30 06:15
https://kosovapost.net/a-do-ta-bllokoje-vv-ja-seancen-per-votimin-e-qeverise-hoti-pergjigjet-arberie-nagavci/60%Daily2020-05-30 06:06
https://kosovapost.net/nga-qershori-ne-shtator-vale-nxehtesie/60%Daily2020-05-30 06:01
https://kosovapost.net/genta-e-dashuruar-i-ben-dedikim-romantik-partneri-foto/60%Daily2020-05-30 05:46
https://kosovapost.net/ymeri-e-cuditshme-se-si-ldk-e-ka-nominuar-hotin-per-kryeminister-nuk-eshte-personi-i-duhur-per-kete-detyre/60%Daily2020-05-30 05:40
https://kosovapost.net/ja-si-ndikon-kafja-e-mengjesit-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2020-05-30 05:36
https://kosovapost.net/central-berthamor-funksional-koreja-e-veriut-injoron-presionin-e-shba-per-tu-mbyllur/60%Daily2020-05-30 05:33
https://kosovapost.net/ministrja-maqedonase-pozon-prane-emblemes-se-uck-se-foto/60%Daily2020-05-29 23:09
https://kosovapost.net/berisha-tash-albini-duhet-ti-pranoje-padrejtesite-qe-i-jane-bere-nga-drejtesia/60%Daily2020-05-29 22:52
https://kosovapost.net/haki-abazi-flet-per-dhomen-e-pergjimeve-ne-ptk-ja-si-i-pergjigjet-akuzave-te-thacit/60%Daily2020-05-29 22:30
https://kosovapost.net/baby-g-ndan-imazhe-te-reja-nga-prapaskenat-e-videoklipit/60%Daily2020-05-29 22:20
https://kosovapost.net/george-floyd-dhe-policia-qe-ia-vuri-gjurin-ne-qafe-ne-te-kaluaren-kishin-qene-kolege-punuan-ne-klubin-e-njejte-te-nates/60%Daily2020-05-29 22:13
https://kosovapost.net/rita-reagon-pas-vrasjes-se-floyd-foto/60%Daily2020-05-29 22:04
https://kosovapost.net/maloku-faji-seshte-te-kushtetuesja-po-te-kushtetuta/60%Daily2020-05-29 22:04
https://kosovapost.net/prizreni-nuk-gjen-qetesi-nga-coronavirusi-haskuka-thote-se-neser-testohen-edhe-37-zyrtare-tjere-policore/60%Daily2020-05-29 21:49
https://kosovapost.net/sulejman-rexhepi-jep-doreheqje-pasi-u-shkarkua-mbaj-pergjegjesi-para-zotit-dhe-ligjit/60%Daily2020-05-29 21:26
https://kosovapost.net/me-shume-se-5-8-milione-raste-infektimi-me-covid-19-ne-bote-mbi-362-mije-te-vdekur/60%Daily2020-05-29 21:23
https://kosovapost.net/studentet-e-fakultetit-teknik-paralajmerojne-proteste-per-bursat/60%Daily2020-05-29 21:13
https://kosovapost.net/blerje-e-madhe-e-produkteve-serbe-30-milione-euro-mallra-u-importuan-ne-kosove-nga-shteti-fqinj/60%Daily2020-05-29 21:09
https://kosovapost.net/ahmeti-pas-raportit-te-bb-se-148-mije-njerez-ne-kosove-mund-te-bien-ne-varferi-per-ke-bien-kembanat/60%Daily2020-05-29 21:05
https://kosovapost.net/rregullat-e-reja-ne-kafene-tavolinat-1-5-metra-distance-menyte-njeperdorimshe/60%Daily2020-05-29 21:00
https://kosovapost.net/banka-e-shqiperise-renia-ekonomike-nga-5-8-ne-kete-vit/60%Daily2020-05-29 20:57
https://kosovapost.net/shembja-e-shtepise-ne-prizren-pronari-nuk-ka-pranuar-te-beje-restaurimin/60%Daily2020-05-29 20:37
https://kosovapost.net/abrashi-nuk-do-te-nxitohemi-ta-therrasim-seancen-e-kuvendit-presim-vendimin-e-plote-te-kushtetueses/60%Daily2020-05-29 20:31
https://kosovapost.net/trump-shba-do-te-nderprese-marredheniet-me-organizaten-boterore-te-shendetesise/60%Daily2020-05-29 20:22
https://kosovapost.net/deri-ne-150-mije-njerez-ne-kosove-mund-te-bien-ne-varferi-si-pasoje-e-koronavirusit/60%Daily2020-05-29 20:05
https://kosovapost.net/studentet-nuk-duan-qe-nota-9-te-mbetet-kritere-per-bursa-ne-disa-fakultete-te-up-se/60%Daily2020-05-29 20:01
https://kosovapost.net/bahtiri-mitrovica-po-tregohet-qytet-shembull-se-si-duhet-fitohet-lufta-me-koronavirusin/60%Daily2020-05-29 19:56
https://kosovapost.net/muja-pritjet-i-kam-pasur-nga-tre-gjyqtare-te-kushtetueses-kater-tjere-kane-ardhur-nga-subjektet-politike/60%Daily2020-05-29 19:49
https://kosovapost.net/kylie-jenner-reagon-pas-raportimeve-nga-forbes-se-ajo-nuk-eshte-me-miliardere/60%Daily2020-05-29 19:35
https://kosovapost.net/borrell-be-ja-preferon-gjendjen-e-tanishme-te-kufijve-midis-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-05-29 19:26
https://kosovapost.net/pas-vdekjes-se-george-floyd-protestuesit-e-zemeruar-dogjen-gjithcka-5000-ushtare-te-gardes-kombetare-zbarkojne-ne-minneapolis/60%Daily2020-05-29 19:21
https://kosovapost.net/abazi-nentoka-prane-thacit-po-frenon-zhvillimin-e-kosoves/60%Daily2020-05-29 19:16
https://kosovapost.net/tre-muajt-e-pandemise-pacolli-thote-se-kompanise-se-tij-i-kushtuan-mbi-200-milione-euro-humbje/60%Daily2020-05-29 19:13
https://kosovapost.net/akr-do-ta-votoje-qeverine-hoti-pacolli-i-bindur-se-qeveria-e-re-do-ta-coje-kosoven-nje-hap-perpara/60%Daily2020-05-29 19:09
https://kosovapost.net/%e2%80%8bcovid-19-regjistrohen-87-viktima-ne-24-oret-e-fundit-ne-itali/60%Daily2020-05-29 19:07
https://kosovapost.net/me-15-qershor-fluturimi-i-pare-nga-austria-ne-kosove/60%Daily2020-05-29 19:02
https://kosovapost.net/me-vendim-te-beogradit-shkollat-paralele-ne-kosove-rihapen-te-henen/60%Daily2020-05-29 18:57
https://kosovapost.net/kraki-vendimi-gjykates-kushtetuese-komunikate-nga-zyra-juridike-e-thacit/60%Daily2020-05-29 18:45
https://kosovapost.net/bordi-i-kek-ut-jemi-te-shokuar-me-keqmenaxhimmbi-1000-vende-pune-te-pa-plotesuara/60%Daily2020-05-29 18:32
https://kosovapost.net/pacolli-sqaron-deklaraten-per-sulmin-terrorist-mu-ndryshuan-fjalet/60%Daily2020-05-29 18:26
https://kosovapost.net/shba-arrestohet-polici-i-cili-shkaktoi-vdekjen-e-afroamerikanit-george-floyd/60%Daily2020-05-29 18:06
https://kosovapost.net/vv-isa-mustafa-paska-dashur-tia-siguroj-hashim-thacit-edhe-nje-mandat/60%Daily2020-05-29 18:01
https://kosovapost.net/radomir-leban-gjyqtari-i-kushtetueses-i-cili-ndiqet-nga-interpoli-per-krim-te-organizuara/60%Daily2020-05-29 17:59
https://kosovapost.net/te-henen-fillon-puna-ne-gjykata-pa-prezencen-e-mediave-dhe-publikut/60%Daily2020-05-29 17:36
https://kosovapost.net/ambasadorja-e-shba-ne-tirane-mos-ndaloni-mos-zhgenjeni-te-arrihet-marreveshja-deri-te-dielen/60%Daily2020-05-29 17:33
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-cakton-daten-mbajtjes-se-testit-te-arritshmerise/60%Daily2020-05-29 17:28
https://kosovapost.net/pa-u-publikuar-aktgjykimi-i-plote-nga-kushtetuesja-seanca-per-votimin-e-qeverise-se-re-nuk-do-te-thirret/60%Daily2020-05-29 17:21
https://kosovapost.net/70841-2/60%Daily2020-05-29 17:18
https://kosovapost.net/new-york-times-komenton-vendimin-e-kushtetueses-permend-protesten-e-vetevendosjes/60%Daily2020-05-29 17:02
https://kosovapost.net/hapet-konkursi-per-bursat-e-studenteve-ne-universitetin-e-prishtines/60%Daily2020-05-29 16:57
https://kosovapost.net/vleresim-i-shkurter-i-aktgjykimit-ko-72-20-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-29 16:49
https://kosovapost.net/pacolli-kthehet-ne-kosove-kesaj-radhe-pa-shume-zhurme/60%Daily2020-05-29 16:46
https://kosovapost.net/kelmendi-vendimi-i-gjykates-kushtetuese-eshte-anti-kushtetues/60%Daily2020-05-29 16:41
https://kosovapost.net/edhe-12-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-05-29 16:31
https://kosovapost.net/nuk-marr-dot-fryme-protesta-ne-shba-pas-vrasjes-se-george-floyd-nga-policia/60%Daily2020-05-29 16:02
https://kosovapost.net/erdogan-per-vdekjen-e-floyd-une-e-denoj-kete-mentalitet-cnjerezor/60%Daily2020-05-29 16:05
https://kosovapost.net/keds-riparon-rrjetin-paralajmerohen-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2020-05-29 15:51
https://kosovapost.net/arun-chaudhary-i-deshperuar-me-kushtetuesen-thote-se-po-tradhtohet-populli/60%Daily2020-05-29 15:43
https://kosovapost.net/vuciq-i-gatshem-te-bisedoje-me-avdullah-hotin-pas-formimit-te-qeverise/60%Daily2020-05-29 15:38
https://kosovapost.net/diaspora-e-permalluar-per-vendlindjen-pas-covid-19-interesim-i-madh-per-rezervim-biletash/60%Daily2020-05-29 16:08
https://kosovapost.net/nuk-rrezuan-albinin-por-perdhosen-ndryshimin/60%Daily2020-05-29 15:10
https://kosovapost.net/reagon-cun-lajci-druej-po-mbetesh-fushe-sorrash-dardani/60%Daily2020-05-29 15:06
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-shperndan-deklaraten-e-grenellit-ku-ben-thirrje-qe-te-respektohet-vendimi-i-kushtetueses/60%Daily2020-05-29 14:56
https://kosovapost.net/rifillon-falja-e-namazit-te%cc%88-xhumase%cc%88/60%Daily2020-05-29 14:28
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-gjetjen-e-te-dyshuarit/60%Daily2020-05-29 14:21
https://kosovapost.net/pas-vendimit-te-kushtetueses-kjo-eshte-kerkesa-e-apostoloves/60%Daily2020-05-29 13:29
https://kosovapost.net/nagavci-do-ti-shfrytezojme-mjetet-demokratike-per-ta-kundershtuar-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2020-05-29 13:08
https://kosovapost.net/capussela-vendimi-i-gjykates-kushtetuese-grushtshtet-i-nxituar/60%Daily2020-05-29 13:02
https://kosovapost.net/qendrimet-kaotike-ruse-e-trazojne-serbine-flasin-analistet/60%Daily2020-05-29 12:09
https://kosovapost.net/talenti-shqiptar-thirret-nga-lampard-per-te-ekipi-i-pare-i-chelsea/60%Daily2020-05-29 12:02
https://kosovapost.net/mineapolis-po-digjet-trump-dergon-garden-kombetare/60%Daily2020-05-29 11:56
https://kosovapost.net/70734-2/60%Daily2020-05-29 11:47
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-prishtine/60%Daily2020-05-29 11:44
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-ndihmojne-ne-stabilizimin-e-tensionit-te-larte/60%Daily2020-05-29 11:40
https://kosovapost.net/gashi-konfirmon-takimin-me-vjosa-osmanin-tregon-se-a-do-jete-edhe-me-tutje-kryetare-e-kuvendit/60%Daily2020-05-29 11:23
https://kosovapost.net/zgjerohet-harta-e-infektimeve-23-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-29 11:11
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-akr-ja-pjese-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-05-29 11:09
https://kosovapost.net/agim-veliu-i-buzeqeshur-hyn-ne-selin-e-ldk-se/60%Daily2020-05-29 11:00
https://kosovapost.net/drejtori-i-institutit-kombetar-te-shedetit-publik-shkel-rregullat-e-masav-kufizuese/60%Daily2020-05-29 10:47
https://kosovapost.net/sateliti-i-vuciqit-goran-rakiq-po-i-fut-duart-ne-informacione-sekrete-te-kosoves/60%Daily2020-05-29 10:39
https://kosovapost.net/abazi-i-reagon-kushtetueses-po-e-eleminoni-vullnetin-e-popullit/60%Daily2020-05-29 10:28
https://kosovapost.net/keto-jane-procedurat-deri-ne-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-05-29 10:23
https://kosovapost.net/polonia-dhuron-maska-dhe-dezinfektues-per-kosoven/60%Daily2020-05-29 09:57
https://kosovapost.net/kurti-gjykata-kushtetuese-u-rreshtua-me-kapesit-e-shtetit-beteja-jone-vazhdon-bashke-me-popullin/60%Daily2020-05-29 09:59
https://kosovapost.net/kdi-ja-ben-thirrje-qe-te-gjithe-te-respektojne-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2020-05-29 09:45
https://kosovapost.net/mustafa-paralajmeron-seancen-per-votimin-e-qeverise-hoti-spret-rezistence-nga-vv-ja/60%Daily2020-05-29 09:42
https://kosovapost.net/kusari-lila-mbreme-u-tradhtua-demokracia-kosovare/60%Daily2020-05-29 09:29
https://kosovapost.net/besiktasi-fokusohet-pas-dy-futbollisteve-kosovar/60%Daily2020-05-29 09:23
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-kerkesat-e-presidentit-thaci-pas-vendimit-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-29 09:02
https://kosovapost.net/eurodeputetja-gjermane-ka-kete-porosi-ska-alternative-tjeter-perpos-pranimit-te-vendimit-te-kushtetueses/60%Daily2020-05-29 08:54
https://kosovapost.net/shqiperia-merr-helikopteret-e-famshem-blackhawk-nga-shba/60%Daily2020-05-29 08:50
https://kosovapost.net/per-vendimin-e-kushtetueses-raportojne-edhe-mediat-nderkombetare/60%Daily2020-05-29 08:49
https://kosovapost.net/infektologu-raka-kerkon-hapjen-e-shkollave/60%Daily2020-05-29 08:38
https://kosovapost.net/cili-klub-anglez-po-interesohet-per-xherdan-shaqirin/60%Daily2020-05-29 08:31
https://kosovapost.net/vendimin-e-gjykates-e-shkroi-thaci-ju-qe-po-rreshtoheni-pas-tij-sdihet-ku-do-te-perfundoni/60%Daily2020-05-29 08:27
https://kosovapost.net/bizneset-kerkojne-nga-qeveria-reagim-emergjent-ne-mbrojtjen-e-tyre/60%Daily2020-05-29 08:22
https://kosovapost.net/do-ta-uroj-hotin-nese-ruan-territorin-e-kosoves-ndryshe-haram-buka-e-uji-i-saj/60%Daily2020-05-29 08:12
https://kosovapost.net/abazi-per-vendimin-e-kushtetuese-ky-eshte-precedenti-me-i-rrezikshem-qe-mund-te-lejoje-nje-vend-demokratik/60%Daily2020-05-29 08:06
https://kosovapost.net/pas-vendimit-te-kushtetuesesthaci-i-drejtohet-opinionit/60%Daily2020-05-29 07:59
https://kosovapost.net/nuk-respekton-masen-e-vete-izolimit-arrestohet-nga-policia/60%Daily2020-05-29 07:55
https://kosovapost.net/202-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-05-29 07:50
https://kosovapost.net/matoshi-akr-ja-eshte-pro-nje-qeverie-te-re/60%Daily2020-05-29 07:33
https://kosovapost.net/ambasade-e-perbashket-shqiperi-kosove-ne-australi/60%Daily2020-05-29 07:26
https://kosovapost.net/krasniqi-duhet-te-kaloni-mbi-trupa-njerezish-qe-ta-riktheni-krimin-ne-qeverisje/60%Daily2020-05-29 07:16
https://kosovapost.net/70616-2/60%Daily2020-05-29 07:00
https://kosovapost.net/dekreti-i-presidentit-per-mandatarin-shpallet-kushtetues-lvv-ja-paralajmeron-revolte/60%Daily2020-05-29 06:50
https://kosovapost.net/mbi-21-mije-raste-te-reja-me-covid-19-regjistrohen-ne-shba/60%Daily2020-05-29 06:46
https://kosovapost.net/lehtesohen-masat-franca-do-hape-kafenete-restorantet-dhe-plazhet/60%Daily2020-05-29 06:40
https://kosovapost.net/mund-te-thoni-dikush-ia-piu-duhanin-fshehte-haradinajt-por-pa-te-kosova-do-te-ishte-e-copetuar/60%Daily2020-05-29 07:01
https://kosovapost.net/menyrat-natyrale-per-te-lehtesuar-dhe-kuruar-ulceren-e-stomakut-2/60%Daily2020-05-29 06:21
https://kosovapost.net/70596-2/60%Daily2020-05-29 06:19
https://kosovapost.net/pas-me-shume-se-dy-muaj-pezullim-sot-falet-xhumaja-e-pare/60%Daily2020-05-29 06:12
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsot-eshte-dita-nderkombetare-e-paqeruajtesve-te-okb-se/60%Daily2020-05-29 06:09
https://kosovapost.net/moti-sot-87/60%Daily2020-05-29 06:03
https://kosovapost.net/kosova-eshte-shnderruar-ne-strehimore-te-papuneve-dhe-te-hajnave-vendore/60%Daily2020-05-28 22:41
https://kosovapost.net/mali-i-zi-hap-kufijte-per-qytetaret-e-kosoves-por-jo-edhe-per-ata-nga-serbia/60%Daily2020-05-28 22:40
https://kosovapost.net/grenell-kerkon-te-respektohet-vendimi-i-kushtetueses-mezi-pres-te-vazhdoj-punen-me-qeverine-e-re/60%Daily2020-05-28 22:27
https://kosovapost.net/hoti-askush-nuk-ka-humbur-do-te-punojme-me-perkushtim-per-jetesimin-e-aspiratave-tona-per-integrime-euroatlantike/60%Daily2020-05-28 22:18
https://kosovapost.net/rereagim-i-ashper-nga-vv-ja-duhet-te-kaloni-mbi-trupa-njerezish-qe-ta-riktheni-krimin-ne-qeverisje/60%Daily2020-05-28 22:14
https://kosovapost.net/keshtu-e-quan-haki-abazi-vendimin-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-28 22:11
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-thote-se-nenet-e-kushtetueses-sjane-si-llastiku/60%Daily2020-05-28 22:06
https://kosovapost.net/edhe-agim-veliu-reagon-pas-vendimit-te-kushtetueses/60%Daily2020-05-28 22:04
https://kosovapost.net/reagon-tome-gashi-e-quan-vendimin-e-gjykates-kushtetuese-anti-kushtetuese/60%Daily2020-05-28 21:49
https://kosovapost.net/a-do-te-mbetet-vjosa-osmani-ne-ldk-flet-isa-mustafa/60%Daily2020-05-28 21:43
https://kosovapost.net/isa-mustafa-i-con-selame-vjosa-osmanit/60%Daily2020-05-28 21:37
https://kosovapost.net/reagon-menjehere-vetevendosja-publikon-daten-e-protestes-masive/60%Daily2020-05-28 21:31
https://kosovapost.net/rron-gjinovci-paralajmeron-protesta-me-200-mije-protestues/60%Daily2020-05-28 21:21
https://kosovapost.net/shba-ja-kerkon-nga-partite-politike-ta-zbatojne-vendimin-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-28 21:17
https://kosovapost.net/mbeshtetesit-e-albin-kurtit-ska-ma-pika-tkuqe-shihemi-nshesh/60%Daily2020-05-28 21:15
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-pare-i-ldk-se-vazhdojme/60%Daily2020-05-28 21:08
https://kosovapost.net/pas-vendimit-te-gjykates-kushtetuese-vjen-reagimi-i-hashim-thacit/60%Daily2020-05-28 21:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-konjufces-pasi-e-mori-vesh-live-ne-emision-se-kushtetuesja-ka-vendosur-pro-thacit/60%Daily2020-05-28 20:50
https://kosovapost.net/arianit-koci-jep-informata-te-rendesishme-per-dhomen-e-pergjimeve-per-te-cilat-thaci-e-akuzoi-kurtin/60%Daily2020-05-28 20:39
https://kosovapost.net/gjykata-kushtetuese-vendos-qe-perfaqesuesit-e-popullit-ne-kuvend-vendosin-per-qeverine-e-ardhshme/60%Daily2020-05-28 20:34
https://kosovapost.net/rasti-i-pergjimeve-eshte-loje-e-thacit/60%Daily2020-05-28 20:31
https://kosovapost.net/a-do-te-jep-doreheqje-thaci-nese-gjykata-kushtetuese-vendos-kunder-qeverise-hoti/60%Daily2020-05-28 20:16
https://kosovapost.net/gjasat-per-marreveshje-kosove-serbi-gjate-ketij-viti-shihen-te-vogla/60%Daily2020-05-28 20:06
https://kosovapost.net/konjufca-thaci-e-ka-te-pamundshme-te-bashkejetoje-me-republiken-dhe-demokracine/60%Daily2020-05-28 20:00
https://kosovapost.net/mushkolaj-debaton-me-selimin-vetevendosje-po-punon-me-dy-standarde/60%Daily2020-05-28 19:50
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-qeveria-qe-deshi-ta-shperblej-serbine-me-territor-deshiron-te-na-qeverise-prape/60%Daily2020-05-28 19:46
https://kosovapost.net/nitaj-pse-po-hesht-vjosa-osmani/60%Daily2020-05-28 19:38
https://kosovapost.net/70512-2/60%Daily2020-05-28 19:34
https://kosovapost.net/konjufca-albin-kurtit-i-erdhi-koha-ai-e-ndertoi-autoritetin-politik-me-nder/60%Daily2020-05-28 19:26
https://kosovapost.net/provimi-i-matures-do-te-mbahet-me-4-korrik/60%Daily2020-05-28 19:20
https://kosovapost.net/kosove-19-te-sheruar-dhe-4-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-05-28 19:16
https://kosovapost.net/i-lutem-allahut-qe-sa-vite-me-na-qu-udheheqesi-te-drejt-jemi-nencmu-nga-ldk/60%Daily2020-05-28 19:12
https://kosovapost.net/aktuale-may-28-2020-2044-shperndaje-kryetari-i-odes-ekonomike-te-kosoves-berat-rukiqi-ka-reaguar-serish-me-faktin-qe-kafiterite-nuk-jane-lejuar-te-hapen-perkunder-qe-shume-segemte-tjera-jane-ha/60%Daily2020-05-28 19:00
https://kosovapost.net/uji-qe-duhet-te-konsumoni-sipas-peshes-trupore/60%Daily2020-05-28 18:43
https://kosovapost.net/sa-ushtrime-jane-te-mjaftueshme-per-nje-trup-te-shendetshem/60%Daily2020-05-28 18:30
https://kosovapost.net/pasi-te-lexoni-kete-do-te-shkoni-te-lani-jasteket-menjehere/60%Daily2020-05-28 18:28
https://kosovapost.net/deputeti-i-minoriteteve-skemi-stres-jemi-te-gatshem-per-zgjedhje/60%Daily2020-05-28 17:44
https://kosovapost.net/gjinovci-analizon-protesten-e-sotme-kosova-eshte-gati-per-protestat-me-masive-qe-ka-pare-ndonjehere/60%Daily2020-05-28 17:42
https://kosovapost.net/irkenc-hyka-publikon-projektin-e-ri-muzikor/60%Daily2020-05-28 17:40
https://kosovapost.net/bosnje-dhe-hercegovina-hap-kufijte-me-vendet-fqinje/60%Daily2020-05-28 17:32
https://kosovapost.net/ministri-mustafa-perkrahe-klubin-e-prodhuesve-te-kosoves/60%Daily2020-05-28 17:21
https://kosovapost.net/aak-prokuroria-e-shtetit-urgjentisht-te%cc%88-nis-hetimet-per-hyrjen-ne%cc%88-nje%cc%88sine%cc%88-e-pe%cc%88rgjimeve-ne-telekom/60%Daily2020-05-28 17:20
https://kosovapost.net/edhe-86-milione-femije-ne-varferi-qe-nga-shfaqja-e-pandemise-ne-bote/60%Daily2020-05-28 17:18
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-zeri-i-popullit-duam-zgjedhje/60%Daily2020-05-28 17:06
https://kosovapost.net/gashi-per-protesten-e-vv-se-po-protestojne-kunder-vetes/60%Daily2020-05-28 17:05
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-i-pdk-se-reagon-per-protesten-e-sotme-te-lvv-se/60%Daily2020-05-28 17:04
https://kosovapost.net/babai-i-astrit-deharit-ne-test-protesten-e-vetevendosjes-nese-nuk-ka-zgjedhje-ka-marre-fund-demokracia/60%Daily2020-05-28 16:52
https://kosovapost.net/ministrat-austriake-i-sjellin-kosoves-250-mije-euro/60%Daily2020-05-28 16:36
https://kosovapost.net/kimete-berisha-paranoja-e-presidentit-1/60%Daily2020-05-28 16:08
https://kosovapost.net/protestuesit-kerkojne-zgjedhje-brohorisin-emrin-e-albin-kurtit/60%Daily2020-05-28 16:03
https://kosovapost.net/kurti-nga-ballkoni-i-qeverise-pershendet-protestuesit/60%Daily2020-05-28 15:51
https://kosovapost.net/protestuesit-ne-shesh-sot-5000-neser-me-albinin-shtet/60%Daily2020-05-28 15:43
https://kosovapost.net/live-qytetaret-mblidhen-per-proven-e-dyte-per-protesten-e-vetevendosjes/60%Daily2020-05-28 15:22
https://kosovapost.net/kuvendi-ule-shpenzimet-e-telefonise-dhe-perfaqesimit/60%Daily2020-05-28 15:06
https://kosovapost.net/basha-i-kthehet-shembjes-se-teatrit-qeverisjes-ramavirus-po-i-vjen-fundi/60%Daily2020-05-28 15:00
https://kosovapost.net/frika-me-e-madhe-lidhur-me-coronavirusin-mund-te-behet-realitet-ekspertet-e-obsh-se-paralajmerojne-infeksionet-mund-te-rriten-dukshem-ne-cfaredo-kohe/60%Daily2020-05-28 14:57
https://kosovapost.net/be-mbetet-i-perkushtuar-per-fuqizimin-e-institucioneve-te-drejtesise-ne-kosove/60%Daily2020-05-28 14:54
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-konjufces-me-delegacionin-austriak/60%Daily2020-05-28 14:43
https://kosovapost.net/besimtaret-nisin-te-falen-ne-xhami-respektojne-masat/60%Daily2020-05-28 14:33
https://kosovapost.net/pdk-te-dhenat-e-mbi-1-milion-qytetareve-u-moren-nga-dhoma-e-pergjmeve-ne-telekom/60%Daily2020-05-28 14:20
https://kosovapost.net/prokuroria-hedh-hap-ne-hetimet-rreth-akuzave-te-thacit-per-dhomen-e-pergjimeve/60%Daily2020-05-28 14:08
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-dy-persona-ne-gjilan/60%Daily2020-05-28 14:06
https://kosovapost.net/bislimi-prezanton-pakon-e-dyte-per-rimekembjen-e-ekonomise/60%Daily2020-05-28 14:03
https://kosovapost.net/mcgregor-pranon-mecin-historik-me-legjenden-braziliane/60%Daily2020-05-28 14:01
https://kosovapost.net/haxhiu-paralajmeron-se-thaci-mund-te-paditet-edhe-ne-gjykaten-e-zvicres/60%Daily2020-05-28 13:57
https://kosovapost.net/mblidhen-gjyqtaret-e-kushtetueses-pritet-vendimi-per-dekretin-e-thacit/60%Daily2020-05-28 13:52
https://kosovapost.net/pandemia-rrit-varferine-ne-kosove/60%Daily2020-05-28 13:41
https://kosovapost.net/deklarate-shpresedhenese-e-ambasadorit-italian-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-05-28 13:04
https://kosovapost.net/gani-dreshaj-takohet-me-zyrtarin-e-larte-gjerman-njeriun-e-afert-te-merkelit-foto/60%Daily2020-05-28 12:40
https://kosovapost.net/kishin-mbetur-te-ngujuar-ne-australi-riatdhesohen-shtate-kosovare/60%Daily2020-05-28 12:36
https://kosovapost.net/ne-maqedoni-te-veriut-tre-te-vdekur-dhe-38-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-05-28 12:27
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-forcojne-imunitetin-dhe-ruajne-shendetin/60%Daily2020-05-28 12:17
https://kosovapost.net/koronavirusi-mund-ta-shpartalloje-be-ne/60%Daily2020-05-28 11:58
https://kosovapost.net/sfecla-thote-se-per-deklaratat-e-thacit-duhet-te-flasin-eksperte-te-psikiatrise/60%Daily2020-05-28 11:44
https://kosovapost.net/ne-brazil-konfirmohen-411-821-raste-pozitive-me-covid-19-dhe-mbi-26-mije-persona-te-vdekur/60%Daily2020-05-28 11:23
https://kosovapost.net/aktori-turk-me-origjine-shqiptare-xhan-jaman-dedikim-emocionues-per-shqiperine-foto/60%Daily2020-05-28 11:09
https://kosovapost.net/kurti-qeveria-ne-detyre-nuk-i-nenshtrohet-ketij-presidenti-helaq/60%Daily2020-05-28 11:03
https://kosovapost.net/kur-do-te-hapet-kufiri-kosove-shqiperi-tregon-ministri-vitia/60%Daily2020-05-28 11:14
https://kosovapost.net/muhammed-bin-selman-dakordohet-me-putinin-rreth-prodhimit-te-naftes/60%Daily2020-05-28 10:39
https://kosovapost.net/covid-19-26-raste-te-reja-ne-shqiperi-12-prej-tyre-mjek/60%Daily2020-05-28 10:34
https://kosovapost.net/thaci-e-akuzoi-shkelzen-gashin-ky-i-fundit-reagon-ashper-ja-kend-ai-permend/60%Daily2020-05-28 10:12
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-mbyll-ambasaden-ne-korene-e-veriut/60%Daily2020-05-28 10:02
https://kosovapost.net/kete-jave-do-ta-kemi-qeverine-hoti/60%Daily2020-05-28 09:59
https://kosovapost.net/keshilltari-i-ri-i-lirise-fetare-te-usaid-i-me-histori-te-komenteve-anti-islamike/60%Daily2020-05-28 11:12
https://kosovapost.net/italia-pergezon-punen-e-institucioneve-te-kosoves-per-luftimin-e-pandemise/60%Daily2020-05-28 09:44
https://kosovapost.net/gruaja-myslimane-behet-gjykatesja-e-pare-e-veshur-me-hixhab-ne-mbreterine-e-bashkuar/60%Daily2020-05-28 09:33
https://kosovapost.net/kurti-me-6-tetor-ka-dale-zogu-nga-levozhga-nuk-kthehet-me/60%Daily2020-05-28 09:21
https://kosovapost.net/veshja-dhe-qendrimi-i-ahmetit-ne-pritje-te-kurtit-per-faqe-te-zeze/60%Daily2020-05-28 09:07
https://kosovapost.net/kurti-e-ahmeti-pershendeten-me-brryla-ne-takimin-e-pare-pas-sa-kohesh/60%Daily2020-05-28 08:43
https://kosovapost.net/70290-2/60%Daily2020-05-28 08:35
https://kosovapost.net/rama-shume-shpejt-do-te-prezantojme-planin-per-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-05-28 08:26
https://kosovapost.net/fillon-takimi-mes-kurtit-e-shpend-ahmetit/60%Daily2020-05-28 08:20
https://kosovapost.net/hapni-xhamiat-hapni-xhamiat-xhamiat-u-hapen-e-xhemate-ma-pak-se-para-mbylljes-se-tyre/60%Daily2020-05-28 08:04
https://kosovapost.net/qeveria-rrethohet-me-flamuj-te-shba-se-dhe-nato-s/60%Daily2020-05-28 07:51
https://kosovapost.net/hapen-xhamiat-myftiu-ternava-kerkon-nga-besimtaret-te-ju-permbahen-rregullave/60%Daily2020-05-28 07:51
https://kosovapost.net/david-i-le-komentin-epik-victoria-beckham-me-ne-fund-shihet-e-qeshur-foto/60%Daily2020-05-28 07:43
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-i-shumekerkuar-nga-policia-e-kosoves-foto/60%Daily2020-05-28 07:38
https://kosovapost.net/siri-grupet-e-mbeshtetura-nga-irani-zbrazin-varrin-e-kalifit-omer-bin-abdulaziz/60%Daily2020-05-28 07:33
https://kosovapost.net/be-buxhet-rekord-per-te-kapercyer-pasojat-e-pandemise/60%Daily2020-05-28 07:31
https://kosovapost.net/si-vleresohet-ne-kosove-gjykata-speciale/60%Daily2020-05-28 07:27
https://kosovapost.net/africom-rusia-dergon-avione-luftarake-ne-libi/60%Daily2020-05-28 07:21
https://kosovapost.net/md-ja-propozon-konfiskimin-e-pasurise-se-paligjshme-pa-aktgjykim-denues/60%Daily2020-05-28 07:18
https://kosovapost.net/kalendari-historik-28-maj/60%Daily2020-05-28 07:08
https://kosovapost.net/efekti-iniesta-klubi-deklaron-perfitime-rekord/60%Daily2020-05-28 07:02
https://kosovapost.net/nga-putin-te-obama-pamjet-qe-kane-turperuar-njerezit-e-rendesishem-te-botes-foto/60%Daily2020-05-28 06:57
https://kosovapost.net/kryeministri-ne-detyre-albin-kurti-sot-viziton-komunen-e-prishtines/60%Daily2020-05-28 06:53
https://kosovapost.net/nje-gote-leng-shege-dhe-3-hurma-arabe-ndihmojne-ne-luftimin-e-ketyre-semundjeve/60%Daily2020-05-28 06:45
https://kosovapost.net/mbi-100-mije-vdekje-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-05-28 06:43
https://kosovapost.net/nje-delegacion-austriak-sot-viziton-kosoven/60%Daily2020-05-28 06:39
https://kosovapost.net/70231-2/60%Daily2020-05-28 06:36
https://kosovapost.net/nga-sot-qytetaret-me-orar-te-ri-te-levizjes/60%Daily2020-05-28 06:30
https://kosovapost.net/70226-2/60%Daily2020-05-28 06:25
https://kosovapost.net/istrefi-shkarkimi-im-u-be-nga-njerezit-e-pa-tru/60%Daily2020-05-27 22:30
https://kosovapost.net/ky-i-ka-humbe-te-gjitha-vec-admirimin-e-vuciqit-qe-po-i-shtohet/60%Daily2020-05-27 22:13
https://kosovapost.net/ministrja-haxhiu-flet-per-bakllaven-e-bajramit-tregon-kush-e-gatoi-ajo-apo-vjehrra/60%Daily2020-05-27 22:10
https://kosovapost.net/rexhaj-dyshoj-ne-shendetin-mental-te-thacit/60%Daily2020-05-27 22:00
https://kosovapost.net/thaci-sonte-ishte-ashtu-cfare-ne-fakte-eshte-origjinal/60%Daily2020-05-27 21:45
https://kosovapost.net/thaci-mundohet-ta-fyej-ne-profesion-vjosa-osmanin-ja-cfare-thote-per-komentet-qe-i-dergoi-ne-kushtetuese/60%Daily2020-05-27 21:34
https://kosovapost.net/kriza-nga-covid-19-eshte-lehtesuar-ne-kosove/60%Daily2020-05-27 21:29
https://kosovapost.net/thaci-i-reagon-kurtit-regjimi-i-vjeter-i-solli-kosoves-lirine-e-pavaresine-regjimi-i-tij-solli-molotovin-zollat-e-djegien-e-institucioneve/60%Daily2020-05-27 21:15
https://kosovapost.net/cfare-po-paralajmeron-thaci-jeta-ime-nuk-eshte-ne-ate-zyre/60%Daily2020-05-27 21:13
https://kosovapost.net/haki-abazi-pas-deklaratave-te-thacit-ai-eshte-rrenc-dhe-njeri-i-poshter/60%Daily2020-05-27 21:12
https://kosovapost.net/thaci-tha-se-familjaret-e-albulena-haxhiut-kane-laborator-droge-ministrja-haxhiu-paralajmeron-padi/60%Daily2020-05-27 20:59
https://kosovapost.net/edi-rama-jep-driten-e-gjelber-per-vazhdimin-e-kampionatit-shqiptar/60%Daily2020-05-27 20:49
https://kosovapost.net/lajme-i-mire-shtate-te-sheruar-dhe-vetem-nje-rast-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-05-27 20:40
https://kosovapost.net/huadhenia-forma-kryesore-e-investimeve-kineze-ne-ballkan/60%Daily2020-05-27 20:31
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-kerkon-bashkepunim-ne-identifikimin-e-ketij-personi-foto/60%Daily2020-05-27 20:06
https://kosovapost.net/rama-ne-merak-thote-se-situata-nuk-eshte-e-mire/60%Daily2020-05-27 19:27
https://kosovapost.net/vendos-qeveria-ne-kete-date-hiqet-karantina-ne-kosove/60%Daily2020-05-27 19:07
https://kosovapost.net/perseri-rritje-te-numrit-te-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-itali/60%Daily2020-05-27 18:33
https://kosovapost.net/markoviq-nuk-i-japim-llogari-serbise-pse-nuk-e-hapem-kufirin-me-te/60%Daily2020-05-27 18:31
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-itali-me-njoftim-te-rendesishem-per-bashkatdhetaret/60%Daily2020-05-27 18:30
https://kosovapost.net/pompeo-thote-se-hong-kongu-nuk-ka-me-autonomi-nga-kina/60%Daily2020-05-27 18:27
https://kosovapost.net/pas-kerkeses-se-vetevendosjes-kqz-thote-se-per-zgjedhjet-ne-podujeve-vendosin-institucionet-tjera/60%Daily2020-05-27 18:25
https://kosovapost.net/franca-raporton-per-66-te-vdekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-05-27 18:15
https://kosovapost.net/kater-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-premierligen-angleze/60%Daily2020-05-27 17:59
https://kosovapost.net/durim-jasharaj-kjo-e-nesermja-eshte-test-per-proteste-jo-proteste/60%Daily2020-05-27 17:56
https://kosovapost.net/stano-marreveshja-kosove-serbi-te-jete-e-pranueshme-edhe-per-shtetet-e-rajonit-qe-te-jete-e-qendrueshme/60%Daily2020-05-27 17:53
https://kosovapost.net/qeveria-vendos-me-30-maj-hiqen-karantinat-ne-kosove/60%Daily2020-05-27 17:42
https://kosovapost.net/palmer-shba-te-nuk-i-mbajne-anen-askujt-ne-kosove/60%Daily2020-05-27 17:46
https://kosovapost.net/mali-i-zi-hap-kufijte-e-saj-nga-1-qershori-por-jo-edhe-me-kosoven/60%Daily2020-05-27 17:14
https://kosovapost.net/rina-gati-klipin-e-ri/60%Daily2020-05-27 16:55
https://kosovapost.net/edhe-glauk-konjufca-ben-nxemje-per-protesten-e-neserme/60%Daily2020-05-27 16:38
https://kosovapost.net/inspektorati-i-punes-e-obligon-telekomin-ta-riktheje-ne-pune-ish-kryeshefin-bedri-istrefi-dokument/60%Daily2020-05-27 16:36
https://kosovapost.net/politico-grenell-i-bashkohet-fushates-se-trump-vjen-reagimi-i-grenell/60%Daily2020-05-27 16:32
https://kosovapost.net/replikat-mes-thacit-dhe-kurtit-hertica-jane-te-panevojshme-kurti-e-ka-besimin-e-sovranit/60%Daily2020-05-27 16:28
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-karantina-drejte-mbylljes/60%Daily2020-05-27 16:12
https://kosovapost.net/burri-nga-rahoveci-i-dyshuar-per-vrasjen-e-vellait-para-disa-vitesh-e-kishte-vrare-edhe-gruan-e-tij/60%Daily2020-05-27 15:36
https://kosovapost.net/amerikanet-bejne-thirrje-per-respektim-te-vendimit-te-kushtetuteses/60%Daily2020-05-27 15:22
https://kosovapost.net/zvicra-planifikon-levizjen-e-lire-brenda-zones-shengen-nga-6-korriku/60%Daily2020-05-27 14:59
https://kosovapost.net/presidenti-amerikan-trump-kercenon-te-mbylle-mediat-sociale/60%Daily2020-05-27 14:39
https://kosovapost.net/merkel-kerkon-distance-thote-se-pandemia-ende-nuk-ka-mbaruar/60%Daily2020-05-27 14:34
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-ia-dhuron-29-laptope-zyres-se-kryeprokurorit/60%Daily2020-05-27 14:02
https://kosovapost.net/policia-i-jep-leje-vetevendosjes-per-protesten-e-neserme/60%Daily2020-05-27 13:55
https://kosovapost.net/dy-ministra-austriak-neser-vijne-ne-kosove/60%Daily2020-05-27 13:46
https://kosovapost.net/kurti-bisede-telefonike-me-kryeministrin-slloven-janez-jansha/60%Daily2020-05-27 13:43
https://kosovapost.net/mustafa-faza-e-fundit-e-dialogut-kosove-serbi-fillon-se-shpejti/60%Daily2020-05-27 13:39
https://kosovapost.net/foshnjet-qe-u-linden-ne-qkuk-nga-nenat-e-prekura-nga-covid-19-rezultojne-negative/60%Daily2020-05-27 13:29
https://kosovapost.net/policia-konfirmon-se-ka-pranuar-kerkesen-e-vetevendosjes-per-performancen-e-neserme/60%Daily2020-05-27 13:28
https://kosovapost.net/70079-2/60%Daily2020-05-27 13:19
https://kosovapost.net/te-drejtat-e-pacienteve-duhet-te-jene-prioritet-i-perhershem/60%Daily2020-05-27 13:13
https://kosovapost.net/pas-18-diteve-gjenden-alpinistet-e-zhdukur-ne-zelanden-e-re/60%Daily2020-05-27 12:55
https://kosovapost.net/7-milion-euro-per-nje-shqiptar-pas-kumbulles-tare-planifikon-nje-tjeter-goditje-foto/60%Daily2020-05-27 12:42
https://kosovapost.net/gjermani-xhamive-ne-mynih-dhe-duisburg-u-dergohen-letra-fyese/60%Daily2020-05-27 12:38
https://kosovapost.net/publikohen-shpenzimet-e-kurtit-dhe-kabinetit-te-tij/60%Daily2020-05-27 12:33
https://kosovapost.net/ndodhe-per-te-paren-here-gjashte-mjeke-shqiptare-pranohen-ne-spitalin-e-bujanocit/60%Daily2020-05-27 12:26
https://kosovapost.net/ia-pa-sherrin-marteses-me-24-vjecaren-shkarkohet-myftiu-rexhepi/60%Daily2020-05-27 11:40
https://kosovapost.net/keto-vendime-i-mori-gjykata-kushtetuese-ne-seancen-e-sotme/60%Daily2020-05-27 11:23
https://kosovapost.net/bik-u-publikon-rregullat-e-reja-per-falje-ne-xhami-nga-neser/60%Daily2020-05-27 11:13
https://kosovapost.net/pse-serbia-ndalon-fluturimet-nga-mali-i-zi/60%Daily2020-05-27 11:09
https://kosovapost.net/raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperitirana-kthehet-ne-vater-problematike/60%Daily2020-05-27 11:02
https://kosovapost.net/covid-19-ne-europe-ka-ardhur-koha-per-solidarizim/60%Daily2020-05-27 10:56
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-pas-vendimit-te-kushtetueses-per-48-ore-do-ta-votojme-qeverine-e-re/60%Daily2020-05-27 10:50
https://kosovapost.net/miftaraj-presidentit-si-takon-ta-luaje-kinse-rolin-e-sinjalizuesit/60%Daily2020-05-27 10:37
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-te-infektuarve-me-covid19-ne-kliniken-infektive/60%Daily2020-05-27 10:25
https://kosovapost.net/zyrtarja-e-ldk-se-nderron-jete/60%Daily2020-05-27 10:14
https://kosovapost.net/lufta-e-kurtit-dhe-thacit-ndaj-kushtetueses-krasniqi-tregon-se-cfare-vendimi-pritet/60%Daily2020-05-27 09:47
https://kosovapost.net/camron-i-reagon-presidentit-thaci-pas-deklarates-per-lajcakun/60%Daily2020-05-27 10:24
https://kosovapost.net/e-konfirmom-vv-neser-mbahet-prova-per-proteste-deri-ne-5-mije-persona/60%Daily2020-05-27 09:38
https://kosovapost.net/spoti-i-ri-zgjedhor-i-partise-se-vuciqit-pa-kosoven-ne-harte-nxit-reagime-ne-serbi/60%Daily2020-05-27 09:27
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkurti-lehtesimi-i-masave-nuk-nderlidhet-me-mundesine-e-organizimit-te-protestave/60%Daily2020-05-27 08:26
https://kosovapost.net/rihapet-pas-3-muajsh-bursa-e-new-yorkut/60%Daily2020-05-27 08:16
https://kosovapost.net/kryetari-i-malisheves-kerkon-ndihme-nga-niveli-qendror/60%Daily2020-05-27 08:08
https://kosovapost.net/asnje-rast-i-ri-me-covid-19-ne-zonat-e-banuara-me-serbe-ne-kosove/60%Daily2020-05-27 08:01
https://kosovapost.net/ky-eshte-bilanci-i-24-oreve-te-fundit-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-05-27 07:10
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-kosova-me-numrin-me-te-larte-te-rinjve-dembele-dhe-injorante-ne-evrope/60%Daily2020-05-27 07:03
https://kosovapost.net/shqyrtohet-sot-raporti-i-shpenzimeve-tremujore-te-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-05-27 07:01
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-maj/60%Daily2020-05-27 06:56
https://kosovapost.net/almeda-dhe-tolga-grinden-live-ne-emision/60%Daily2020-05-27 06:51
https://kosovapost.net/samiti-i-g7-es-do-zhvillohet-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-05-27 06:48
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-ndalojne-oreksin/60%Daily2020-05-27 06:44
https://kosovapost.net/69982-2/60%Daily2020-05-27 06:39
https://kosovapost.net/covid-19-mbi-1-mije-te-infektuar-dhe-794-te-sheruar-me-kosove/60%Daily2020-05-27 06:46
https://kosovapost.net/69975-2/60%Daily2020-05-27 06:27
https://kosovapost.net/qeveria-thote-se-asociacioni-eshte-zhvleftesuar-ne-vitin-2015/60%Daily2020-05-27 06:21
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-9/60%Daily2020-05-27 06:18
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-tregon-per-protestat-qe-vv-pritet-ti-organizoje/60%Daily2020-05-26 22:26
https://kosovapost.net/shtyhet-mbledhja-e-senatit-parlamenti-studentor-kerkon-qe-provimet-pas-15-qershorit/60%Daily2020-05-26 22:19
https://kosovapost.net/haradinaj-qeverisim-me-ldk-ne-per-aq-kohe-sa-ajo-ka-vullnet-ta-mbaje-pergjegjesine/60%Daily2020-05-26 22:18
https://kosovapost.net/haradinaj-gjykata-kushtetuese-do-te-perkrah-qeverine-hoti/60%Daily2020-05-26 21:45
https://kosovapost.net/kurti-e-njoh-serbine-me-mire-se-ambasadori-grenell/60%Daily2020-05-26 21:43
https://kosovapost.net/vetevendosje-proteste-me-3500-persona-te-enjten-ne-sheshin-e-prishtines/60%Daily2020-05-26 21:40
https://kosovapost.net/sot-tre-vjet-nga-publikimi-i-kenges-your-song-rita-kujton-momentet-e-vecanta/60%Daily2020-05-26 21:36
https://kosovapost.net/mungesa-e-gjumit-ben-qe-te-mendojme-negativisht/60%Daily2020-05-26 21:05
https://kosovapost.net/papunesia-ne-shba-mbi-20/60%Daily2020-05-26 21:01
https://kosovapost.net/haziri-rasti-i-sotem-pozitiv-me-covid-19-ne-gjilan-nuk-ka-pasur-kontakt-me-askend-per-60-dite-duhet-te-ritestohet/60%Daily2020-05-26 20:58
https://kosovapost.net/haliti-ldk-do-ta-respektoje-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2020-05-26 20:49
https://kosovapost.net/haxhiu-aak-respekton-cilindo-vendim-te-kushtetueses/60%Daily2020-05-26 20:43
https://kosovapost.net/kurti-e-pranoj-cdo-vendim-te-gjykates-kushtetuese-nese-ai-eshte-i-drejte/60%Daily2020-05-26 20:39
https://kosovapost.net/selimi-gjykata-kushtetuese-duhet-te-merr-vendim-te-drejte-nuk-heshtim-para-vendimeve-te-padrejta/60%Daily2020-05-26 20:01
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-cka-ka-shpija-serial-me-tshame-tperlame-nuk-eshte-kulture-qe-duhet-me-iau-percu-femijeve/60%Daily2020-05-26 19:54
https://kosovapost.net/mushkolaj-zgjedhjet-opsioni-me-i-mire-por-duhet-pranuar-edhe-nese-kthehet-procesi-ne-zero/60%Daily2020-05-26 19:44
https://kosovapost.net/ps-pd-arrijne-konsensus-per-tri-propozime-zgjedhjet-nuk-do-te-mbahen-me-ne-qershor/60%Daily2020-05-26 19:41
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-gruas-se-deputetit-te-pdkse-pas-shkarkimit-nga-posti-i-drejtoreshes-ne-poste/60%Daily2020-05-26 19:36
https://kosovapost.net/leart-paqarada-i-plote-ne-fitoren-e-sandhausen-besar-halimi-nuk-luan-asnje-minute/60%Daily2020-05-26 19:33
https://kosovapost.net/franca-peson-rritje-te-numrit-te-vdekjeve-me-covid-19/60%Daily2020-05-26 19:30
https://kosovapost.net/jlo-shperthen-ne-lot-koronavirusi-ia-anulon-dasmen/60%Daily2020-05-26 19:13
https://kosovapost.net/kurti-vizitoi-vullnetaret-ne-qendren-e-thirrjeve-per-covid-19-qendren-studentore-dhe-linjen-e-ndihmes-psikologjike-per-covid-19/60%Daily2020-05-26 19:04
https://kosovapost.net/konfirmohen-nente-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove-dhe-tre-te-sheruar/60%Daily2020-05-26 18:51
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodh-trupit-nese-pini-dy-gota-hirre-ne-dite/60%Daily2020-05-26 18:48
https://kosovapost.net/shqiptari-vdiq-18-dite-para-se-te-perfundonte-projekti-i-tij-bamires-ne-pakistan/60%Daily2020-05-26 18:42
https://kosovapost.net/gruaja-myslimane-behet-gjykatesja-e-pare-me-hixhab-ne-britani-te-madhe/60%Daily2020-05-26 18:39
https://kosovapost.net/analistet-vendimi-i-gjykates-kushtetuese-nuk-do-ti-jape-fund-krizes-politike/60%Daily2020-05-26 18:29
https://kosovapost.net/gruaja-e-ish-deputetit-te-pdk-se-shkarkohet-nga-pozita-e-drejtoreshes-ne-poste/60%Daily2020-05-26 18:21
https://kosovapost.net/pas-8-javesh-ne-kliniken-infektive-keshtu-pritet-infermierja-ne-kliniken-e-saj/60%Daily2020-05-26 18:12
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-para-nje-jave-u-nis-ne-turqi-per-sherim-vdes-25-vjecari-nga-lipjani/60%Daily2020-05-26 17:58
https://kosovapost.net/ldk-dhe-vv-duhet-te-hapen-per-konkurrenceshmeri-mbrendapartiake/60%Daily2020-05-26 17:39
https://kosovapost.net/hoti-ne-video-konference-me-perfaqesuesit-e-fmn-se-flet-per-idete-e-tij-per-rimekembjen-e-ekonomise-ne-vend/60%Daily2020-05-26 17:36
https://kosovapost.net/be-ja-nuk-komenton-deklaraten-e-thacit-dialogu-te-vazhdoje-sa-me-shpejte/60%Daily2020-05-26 17:00
https://kosovapost.net/reagon-osmani-mustafa-e-di-per-cilin-zyrtar-te-ldk-se-e-kam-fjalen/60%Daily2020-05-26 16:56
https://kosovapost.net/svecla-dhe-risi-e-vleresojne-stabile-gjendjen-e-sigurise-ne-vend/60%Daily2020-05-26 16:53
https://kosovapost.net/japonia-e-ndihmon-kosoven-me-718-200-dollare-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-05-26 16:49
https://kosovapost.net/libi-vritet-serbi-nga-kosova-pjese-e-paramilitareve-ruse/60%Daily2020-05-26 16:34
https://kosovapost.net/pacolli-per-vjosa-osmanin-kandidate-e-perkryer-per-kryeministre/60%Daily2020-05-26 16:01
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-tregon-se-kur-priten-te-rihapen-cerdhet/60%Daily2020-05-26 15:28
https://kosovapost.net/tri-femra-kosovare-perfshihen-ne-nje-skandal-ne-zvicer/60%Daily2020-05-26 15:14
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-qe-ne-podujeve-te-mbahen-zgjedhjet-me-14-qershor/60%Daily2020-05-26 15:00
https://kosovapost.net/nisin-hetimet-per-dasma-ne-kohe-te-pandemise/60%Daily2020-05-26 14:53
https://kosovapost.net/kurti-e-gjukanoviq-flasin-flasin-ne-telefone-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-05-26 14:41
https://kosovapost.net/kurti-sherben-me-bakllave-punonjesit-e-qeverise/60%Daily2020-05-26 14:27
https://kosovapost.net/abott-vendimi-i-kushtetueses-dike-do-ta-gezoje-dike-ta-hidheroje-por-duhet-te-respektohet/60%Daily2020-05-26 14:20
https://kosovapost.net/optimizimi-i-ldk-se-se-formimi-i-qeverise-eshte-fakt-i-kryer-shihet-si-presion-ndaj-kushtetueses/60%Daily2020-05-26 14:02
https://kosovapost.net/14-police-ne-kosove-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-05-26 13:36
https://kosovapost.net/ulen-pagat-per-zyrtaret-e-larte-te-postes/60%Daily2020-05-26 13:29
https://kosovapost.net/ja-kur-pritet-kthimi-i-serise-a/60%Daily2020-05-26 12:22
https://kosovapost.net/thaci-per-lajcakun-nese-e-udheheq-ai-nuk-marr-pjese-ne-negociata/60%Daily2020-05-26 12:22
https://kosovapost.net/ldk-i-qon-selam-kurtit-ju-mund-te-protestoni-por-ne-numrat-i-kemi/60%Daily2020-05-26 12:19
https://kosovapost.net/pas-tre-muajve-nga-mbyllja-ne-palestine-hapen-xhamite-dhe-kishat/60%Daily2020-05-26 12:16
https://kosovapost.net/gonzalez-laya-be-duhet-te-dakordohet-per-udhetimin-nderkufitar/60%Daily2020-05-26 12:04
https://kosovapost.net/pacolli-kemi-plotesuar-te-gjitha-kriteret-puna-e-vizave-eshte-sterzgjatur/60%Daily2020-05-26 11:47
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-smerr-pjese-ne-negociata-qe-udhehiqen-nga-lajcaku/60%Daily2020-05-26 11:40
https://kosovapost.net/veseli-se-ndal-angazhimin-tim-per-themelimin-e-tribulanit-per-krimet-serbe-te-kryera-ne-kosove/60%Daily2020-05-26 11:30
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-gllogjani-ketu-do-te-bashkohemi-gjithmone-per-ti-nderuar-te-renet/60%Daily2020-05-26 11:22
https://kosovapost.net/kush-po-e-do-ndarjen-e-ldk-se-flet-matoshi/60%Daily2020-05-26 11:17
https://kosovapost.net/hertica-kurti-nuk-eshte-uzurpator/60%Daily2020-05-26 11:01
https://kosovapost.net/polonia-nis-nje-kontingjent-te-ndihmave-per-vendet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-05-26 10:57
https://kosovapost.net/si-i-kishte-grabitur-serbia-territor-kosoves-si-ndodhen-ndryshimet-administrative/60%Daily2020-05-26 10:38
https://kosovapost.net/a-do-te-hapen-te-gjitha-bizneset-dhe-sektoret-e-ekonomise/60%Daily2020-05-26 10:28
https://kosovapost.net/vendimi-i-gjukanoviqit-per-hapje-te-kufijve-me-fqinjet-tjere-dhe-jo-me-serbine-cmend-daciqin-ja-si-reagon/60%Daily2020-05-26 10:06
https://kosovapost.net/kurti-pres-qe-gjykata-te-bej-interpretim-te-kushtetutes-e-jo-shkrim-te-saj/60%Daily2020-05-26 11:57
https://kosovapost.net/analisti-politik-tregon-nga-kush-po-varet-mbajtja-e-zgjedhjeve-ne-vendin-tone/60%Daily2020-05-26 09:38
https://kosovapost.net/hoti-perseri-permend-fondin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-05-26 09:20
https://kosovapost.net/19-persona-kthehen-nga-kanada-ne-kosove/60%Daily2020-05-26 09:11
https://kosovapost.net/kurti-viziton-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-05-26 09:08
https://kosovapost.net/per-mosrespektim-te-masave-te-qeverise-policia-ndalon-16-persona/60%Daily2020-05-26 09:00
https://kosovapost.net/avokatja-e-zharkut-tregon-arsyen-e-vertete-pse-ai-hyri-ne-greve-urie/60%Daily2020-05-26 08:56
https://kosovapost.net/ja-kur-do-ti-hap-shqiperia-kufijte-tokesore-dhe-plazhet/60%Daily2020-05-26 08:50
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-sot-vendos-per-rihapjen-e-kufijve/60%Daily2020-05-26 08:37
https://kosovapost.net/si-mund-te-fitoni-nenshtetesine-zvicerane/60%Daily2020-05-26 08:26
https://kosovapost.net/ushtria-e-kosoves-do-te-pajiset-me-helikoptere/60%Daily2020-05-26 08:21
https://kosovapost.net/kalendari-historik-26-maj/60%Daily2020-05-26 07:48
https://kosovapost.net/pasneser-hapen-xhamite-ne-kosove-keto-jane-rregullat-e-reja/60%Daily2020-05-26 07:42
https://kosovapost.net/gjermania-cakton-nje-date-te-re-per-vazhdimin-e-distances-sociale/60%Daily2020-05-26 07:32
https://kosovapost.net/dy-te-prekur-me-koronavirus-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-26 07:24
https://kosovapost.net/kur-do-ti-kthehen-shkolles-nxenesit-ne-kosove/60%Daily2020-05-26 07:18
https://kosovapost.net/kina-ka-dy-shtigje-per-ta-dominuar-boten/60%Daily2020-05-26 07:12
https://kosovapost.net/renato-mekolli-reagon-ashper-ndaj-rames-vetem-shtet-qe-nuk-kemi/60%Daily2020-05-26 10:32
https://kosovapost.net/milot-rashica-nuk-do-shkoje-te-liverpooli/60%Daily2020-05-26 11:01
https://kosovapost.net/qeveria-zotohet-per-trajtimin-e-te-gjitha-marreveshjeve-te-brukselit-perfshire-asociacionin/60%Daily2020-05-26 06:46
https://kosovapost.net/perplasje-per-verdiktin/60%Daily2020-05-26 06:36
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-kosova-pagoi-cmim-te-larte-per-liri/60%Daily2020-05-26 06:31
https://kosovapost.net/pese-vjet-nga-varrimi-i-te-vrareve-ne-kumanove/60%Daily2020-05-26 06:12
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-432-te-infektuar-te-rinj-dhe-45-te-vdekur/60%Daily2020-05-26 06:06
https://kosovapost.net/zbulohet-oferta-qe-refuzoi-messi-te-luante-te-interi-i-mourinhos/60%Daily2020-05-26 05:56
https://kosovapost.net/duart-tregojne-nese-vuani-nga-keto-semundje-te-renda/60%Daily2020-05-26 05:47
https://kosovapost.net/moti-sot-86/60%Daily2020-05-26 05:41
https://kosovapost.net/muja-kushtetuesja-vendos-neser-mendoj-se-procedura-per-zgjedhjen-e-qeverise-do-te-kthehet-ne-fillim/60%Daily2020-05-25 21:58
https://kosovapost.net/ish-anetari-i-gjykates-kushtetuese-tregon-rastet-se-kur-detyrohet-kuvendi-qe-te-shperndahet/60%Daily2020-05-25 21:50
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-qe-po-kembengul-per-hapjen-e-shkollave-ne-kosove/60%Daily2020-05-25 21:41
https://kosovapost.net/100-zyrtare-policore-ne-prizren-ne-vet-izolim/60%Daily2020-05-25 21:30
https://kosovapost.net/a-do-te-kaloje-vjosa-osmani-ne-vetevendosje-kjo-eshte-pergjigja-e-saj/60%Daily2020-05-25 21:27
https://kosovapost.net/kurti-tregon-se-kur-do-hap-kosova-kufirin-me-shqiperine/60%Daily2020-05-25 21:10
https://kosovapost.net/kurti-jam-kercenuar-une-dhe-familja-ime-thaci-duhet-te-jape-doreheqje/60%Daily2020-05-25 20:54
https://kosovapost.net/e-thote-vjosa-osmani-po-te-ma-jepte-mandatin-ldk-do-ti-drejtohesha-vvse-serish-per-koalicion/60%Daily2020-05-25 20:38
https://kosovapost.net/jave-vendimtare-per-kosoven-a-do-ti-jap-hashim-thaci-fund-jetes-politike-flet-analisti-politik/60%Daily2020-05-25 20:15
https://kosovapost.net/ideja-per-nderrim-kufijsh-nuk-ka-vdekur-thote-kurti-ka-disa-fjale-edhe-per-grenellin/60%Daily2020-05-25 19:59
https://kosovapost.net/osmani-per-gjendje-te-jashtezakonshme-mustafa-duhej-te-me-telefononte-mua/60%Daily2020-05-25 19:49
https://kosovapost.net/vetevendosje-simulon-zgjedhjet-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-05-25 19:37
https://kosovapost.net/nderron-jete-ky-zyrtar-i-ldk-se/60%Daily2020-05-25 19:28
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-flet-per-qendrimet-e-saj-tregon-se-a-po-e-perkrah-albin-kurtin/60%Daily2020-05-25 19:22
https://kosovapost.net/kurti-takon-valdete-daken-flasin-per-zgjedhje/60%Daily2020-05-25 19:07
https://kosovapost.net/odat-mirepresin-nismen-per-themelimin-e-gjykates-komerciale/60%Daily2020-05-25 18:30
https://kosovapost.net/konfirmohen-gjashte-raste-me-covid-19-ne-kosove-dhe-dy-te-sheruar/60%Daily2020-05-25 18:24
https://kosovapost.net/msh-ja-konfirmon-pranimin-e-nje-mije-testeve-per-covid-19-nga-remzi-ejupi/60%Daily2020-05-25 18:21
https://kosovapost.net/lajcak-marreveshja-finale-kosove-serbi-duhet-te-permbylle-te-gjitha-ceshtjet-e-hapura/60%Daily2020-05-25 18:18
https://kosovapost.net/kolumbi-cdo-jave-2-3-persona-zgjedhin-islamin-dhe-behen-myslimane/60%Daily2020-05-25 17:42
https://kosovapost.net/kurti-zhvilloi-bisede-telefonike-me-zaevin/60%Daily2020-05-25 17:40
https://kosovapost.net/vdes-59-vjecari-nga-prizreni-me-covid-19-shkon-ne-30-numri-i-viktimave-ne-kosove/60%Daily2020-05-25 17:28
https://kosovapost.net/bankat-ne-kosove-te-gatshme-per-te-dhene-kredi/60%Daily2020-05-25 17:26
https://kosovapost.net/spanja-lut-turistet-ti-nisin-pushimet-nga-korriku/60%Daily2020-05-25 17:14
https://kosovapost.net/belgjika-nuk-do-te-izolohet-edhe-nese-paraqitet-nje-vale-e-re-e-epidemise/60%Daily2020-05-25 17:09
https://kosovapost.net/cekia-rihap-te-gjithe-kufijte-me-gjermanine-dhe-austrine/60%Daily2020-05-25 17:05
https://kosovapost.net/gashi-se-respektoj-vendimin-e-gjk-nese-bie-ne-kundershtim-me-kushtetuten/60%Daily2020-05-25 16:59
https://kosovapost.net/mjeku-nga-prizreni-tregon-se-si-trembet-ariu-video/60%Daily2020-05-25 16:56
https://kosovapost.net/kryeministri-heq-masken-e-fytyres-thote-se-mali-i-zi-behet-vendi-i-pare-ne-evrope-pa-coronavirus/60%Daily2020-05-25 16:49
https://kosovapost.net/ramadani-kosova-doli-shume-me-mire-ne-pandemi-se-skenariot-e-parashikuara/60%Daily2020-05-25 16:13
https://kosovapost.net/thaci-serbia-do-te-ballafaqohet-me-drejtesine-per-gjenocidin-qe-e-ka-kryer-ne-kosove/60%Daily2020-05-25 16:09
https://kosovapost.net/nga-dita-e-enjte-hapen-xhamite-dhe-kishat-nderron-orari-i-kufizimit-te-levizjes/60%Daily2020-05-25 16:02
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-kurti-ka-uzurpuar-zyren-e-kryeministrit/60%Daily2020-05-25 15:53
https://kosovapost.net/%e2%80%8bnje-6-vjecar-zbulon-nje-pllake-balte-3-500-vjecare/60%Daily2020-05-25 15:46
https://kosovapost.net/kmdlnj-vdekja-tragjike-e-agon-musliut-nga-gjilani-duhet-te-hetohet-deri-ne-fund/60%Daily2020-05-25 15:43
https://kosovapost.net/vitia-del-ne-konference-sot-me-prijesit-fetare/60%Daily2020-05-25 15:37
https://kosovapost.net/holanda-shenon-rastin-e-dyte-te-transmetimit-te-koronavirusit-te-njeriu-nga-nje-gjitar/60%Daily2020-05-25 15:31
https://kosovapost.net/lvv-ja-insiston-ne-cuarjen-e-vendit-ne-zgjedhje/60%Daily2020-05-25 15:14
https://kosovapost.net/afrohet-per-te-pare-fundin-e-shkembit-vajza-terhiqet-me-shpejtesi-nga-prinderit-e-saj/60%Daily2020-05-25 15:09
https://kosovapost.net/ndarja-e-kosoves-eshte-strategji-e-vuciqit/60%Daily2020-05-25 14:33
https://kosovapost.net/kroaci-ne-24-oret-e-fundit-nuk-eshte-zbuluar-rast-i-ri-me-koronavirus/60%Daily2020-05-25 14:29
https://kosovapost.net/federata-spanjolle-mbyll-sezonin-barcelona-kampion/60%Daily2020-05-25 14:26
https://kosovapost.net/lendohet-ibrahimovici-mbyll-sezonin-para-kohe/60%Daily2020-05-25 14:23
https://kosovapost.net/borell-i-bie-kines-be-ja-strategji-me-te-fuqishme-kunder-saj/60%Daily2020-05-25 14:04
https://kosovapost.net/ajo-humbi-89-kg-ne-18-muaj-duke-ndryshuar-vetem-nje-gje-ne-dieten-e-saj/60%Daily2020-05-25 14:00
https://kosovapost.net/masazhojeni-shpinen-me-kete-vaj-dhe-do-te-shihni-mrekulline-me-sy/60%Daily2020-05-25 13:57
https://kosovapost.net/e-njihni-kete-lule-pregatiteni-ne-kete-menyre-per-te-pastruar-rruget-e-frymemarrjes-dhe-per-me-teper/60%Daily2020-05-25 13:54
https://kosovapost.net/maske-per-rritjen-e-flokut-shume-femra-kane-mbetur-pa-fjale/60%Daily2020-05-25 13:50
https://kosovapost.net/rroga-1000-euro-dhe-qiraja-15-euro-ne-muaj-qyteti-ku-papunesia-nuk-ekziston/60%Daily2020-05-25 13:42
https://kosovapost.net/ternava-xhamite-mund-te-hapen-brenda-tri-diteve-nese-vazhdon-te-bie-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-05-25 13:35
https://kosovapost.net/daja-vrau-nipin-e-vajza-babane-dy-vrasjet-qe-tronditen-vendin-gjate-izolimit/60%Daily2020-05-25 13:24
https://kosovapost.net/kurti-duhet-te-kemi-zgjedhje-eshte-ne-pyetje-shendeti-i-demokracise/60%Daily2020-05-25 13:20
https://kosovapost.net/dashuri-ne-kohe-pandemie-arilena-ben-publike-lidhjen-me-menaxherin-e-saj/60%Daily2020-05-25 13:15
https://kosovapost.net/ermonela-jaho-me-mungon-publiku-dhe-skena/60%Daily2020-05-25 13:12
https://kosovapost.net/shkelen-masat-e-qeverise-policia-arreston-53-persona-ne-diten-e-fiter-bajramit/60%Daily2020-05-25 12:43
https://kosovapost.net/paralajmeron-infektologu-mos-te-befasohemi-nese-kemi-raste-te-reja-me-covid-19-pandemia-nuk-perfundon-menjehere/60%Daily2020-05-25 12:39
https://kosovapost.net/rugova-deklarimet-ndaj-profesionisteve-shendetesor-te-hershme-dhe-euforike/60%Daily2020-05-25 13:37
https://kosovapost.net/covid-19-21-raste-te-reja-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-05-25 11:24
https://kosovapost.net/hithra-mbreteresha-e-bimeve-mjekesore-keto-jane-vetite-sheruese/60%Daily2020-05-25 11:20
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-pritet-ti-kthehet-orarit-tetoresh/60%Daily2020-05-25 11:14
https://kosovapost.net/ddikimi-prekes-i-tenorit-shqiptare-per-me-te-dashuren-e-tij-nenen/60%Daily2020-05-25 11:34
https://kosovapost.net/kryeziu-duart-e-ngritura-te-kuvendareve-te-ballafaqohen-me-votat-e-qytetareve/60%Daily2020-05-25 11:05
https://kosovapost.net/haradinaj-nderon-te-renet-e-ushtrise-amerikane-heronjte-tuaj-jane-heronjte-tane/60%Daily2020-05-25 10:43
https://kosovapost.net/weber-be-ja-po-e-rikthen-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-05-25 10:29
https://kosovapost.net/japonia-heq-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-05-25 10:22
https://kosovapost.net/mcgregor-i-ofrohet-mundesia-te-luftoje-per-titullin-e-kampionit-kunder-kamaru-usman/60%Daily2020-05-25 10:06
https://kosovapost.net/a-ka-te-korruptuar-ne-pdk-tregon-xhavit-haliti/60%Daily2020-05-25 09:59
https://kosovapost.net/hungaria-pjeserisht-rihap-kufirin-me-serbine/60%Daily2020-05-25 09:55
https://kosovapost.net/qeveria-britanike-merr-kete-vendim-per-futbollistet/60%Daily2020-05-25 09:41
https://kosovapost.net/jemi-ne-fazen-e-perzgjedhjes-se-projektit-per-teatrin-e-operes-dhe-baletit/60%Daily2020-05-25 09:34
https://kosovapost.net/masat-gjate-krizes-i-kushtuan-francen-deri-ne-450-miliarde-euro/60%Daily2020-05-25 09:22
https://kosovapost.net/rusia-tejkalon-shifren-totale-prej-mbi-350-mije-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-05-25 09:16
https://kosovapost.net/procesi-i-vettingut-konsiderohet-i-pashmangshem-ne-qershor-drafti-i-pare/60%Daily2020-05-25 09:12
https://kosovapost.net/ne-kosove-214-raste-aktive-me-koronavirus/60%Daily2020-05-25 09:06
https://kosovapost.net/presidenti-i-austrise-shkel-rregullat-e-daljes-dhe-kapet-nga-policia-ne-restorantin-e-shqiptarit-ne-vjene/60%Daily2020-05-25 09:01
https://kosovapost.net/haliti-tregon-se-per-cka-do-te-mbahet-mend-albin-kurti/60%Daily2020-05-25 08:55
https://kosovapost.net/vrasje-ne-tentative-ne-prishtine-arrestohet-nje-person/60%Daily2020-05-25 08:51
https://kosovapost.net/dhjete-viktima-te-reja-nga-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-05-25 08:47
https://kosovapost.net/grenelli-mbetet-i-derguar-i-posacem-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-05-25 08:42
https://kosovapost.net/haradinaj-martiret-e-masakres-se-lybeniqit-u-shnderruan-ne-gure-themeltar-te-lirise/60%Daily2020-05-25 08:34
https://kosovapost.net/daciq-reciprociteti-me-i-keq-se-taksa/60%Daily2020-05-25 08:01
https://kosovapost.net/kryeministrja-zelandase-ne-interviste-te-drejtperdrejte-gjate-termetit-e-ruan-gjakftohtesine/60%Daily2020-05-25 07:54
https://kosovapost.net/ermal-fejzullahu-shfaqet-per-here-te-pare-pas-aksidentit-me-makine/60%Daily2020-05-25 07:39
https://kosovapost.net/10-per-qind-e-femijeve-ne-kosove-nuk-kane-pasur-qasje-ne-mesimin-ne-distance/60%Daily2020-05-25 07:35
https://kosovapost.net/tap-i-me-investime-miliardeshe-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-25 07:08
https://kosovapost.net/ja-kur-do-ti-hap-shqiperia-kufijte-tokesore/60%Daily2020-05-25 06:54
https://kosovapost.net/brukseli-kerkon-marreveshje-per-te-gjitha-ceshtjet-e-pazgjidhura/60%Daily2020-05-25 06:50
https://kosovapost.net/skuadra-e-bundesliges-tallet-me-schalken-ne-twitter-foto/60%Daily2020-05-25 06:47
https://kosovapost.net/sot-behen-19-vjet-nga-renia-e-komandant-tigrit/60%Daily2020-05-25 06:42
https://kosovapost.net/covid-19-vdekjet-ne-shba-i-afrohen-parashikimit-100-mije/60%Daily2020-05-25 06:24
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-masakra-e-lybeniqit/60%Daily2020-05-25 06:00
https://kosovapost.net/moti-sot-85/60%Daily2020-05-25 05:56
https://kosovapost.net/thaci-viziton-burgun-e-dubraves/60%Daily2020-05-25 05:51
https://kosovapost.net/mbyllur-ne-shtepi-shqiptaret-thyejne-rekord-te-ri-per-pirje-kafeje/60%Daily2020-05-25 05:44
https://kosovapost.net/gjermania-po-perpiqet-te-gjurmoje-njerezit-qe-moren-pjese-ne-meshen-ku-u-infektuan-mbi-100-persona/60%Daily2020-05-24 22:21
https://kosovapost.net/kosova-sot-nuk-ka-regjistruar-asnje-rast-te-ri-me-coronavirus-ahmeti-thote-se-eshte-koha-per-rihapje/60%Daily2020-05-24 22:18
https://kosovapost.net/vendet-qe-jane-me-te-varura-nga-turizmi/60%Daily2020-05-24 22:13
https://kosovapost.net/%e2%80%8bshba-kercenon-kinen-me-sanksione-per-shkak-te-hong-kongut/60%Daily2020-05-24 22:07
https://kosovapost.net/vendet-evropiane-qe-i-kane-hapur-kufijte-perkunder-gjendjes-pandemike/60%Daily2020-05-24 21:59
https://kosovapost.net/tolgahan-sayisman-uron-ne-shqip-gezuar-bajramin-te-gjitheve/60%Daily2020-05-24 21:56
https://kosovapost.net/i-gjen-1450-euro-dhe-nje-celes-te-vetures-ne-prishtine-kerkon-nga-pronari-te-lajmerohet/60%Daily2020-05-24 21:31
https://kosovapost.net/kurti-kujton-zgjedhjet-e-para-ne-kosove-28-vjet-me-pare/60%Daily2020-05-24 21:28
https://kosovapost.net/mbetja-e-grenellit-me-shume-e-ka-kuptimin-e-qeverise-se-re-te-kosoves-sesa-kuptimin-e-zgjedhjeve-te-reja-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-05-24 21:14
https://kosovapost.net/mos-ia-teproni-me-caj-rusi-ja-si-e-demton-organizmin/60%Daily2020-05-24 20:51
https://kosovapost.net/rrefimi-i-gruas-dhe-vellait-te-naser-makollit-ai-na-rrefeu-se-astrit-deharin-e-kishin-mbytur-ne-bodrumin-e-burgut/60%Daily2020-05-24 20:47
https://kosovapost.net/ne-mal-te-zi-sherohen-te-gjithe-pacientet-me-covid-19/60%Daily2020-05-24 20:31
https://kosovapost.net/keta-ishin-130-deputetet-e-parlamentit-te-kosoves-ne-vitin-1992-prej-tyre-96-te-ldk-se/60%Daily2020-05-24 20:23
https://kosovapost.net/veseli-uron-fiter-bajramin-bashke-me-prinderit-dhe-familjen-e-tij/60%Daily2020-05-24 20:12
https://kosovapost.net/zero-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-05-24 19:54
https://kosovapost.net/episodi-i-ri-i-schengen-visa-what-happens-in-schengen-stays-in-schengen/60%Daily2020-05-24 19:51
https://kosovapost.net/leonora-jakupi-interpreton-hitet-e-saja-per-bajram-ne-qytetin-e-skenderajt/60%Daily2020-05-24 19:37
https://kosovapost.net/69373-2/60%Daily2020-05-24 19:08
https://kosovapost.net/ikshp-me-lajm-te-mire-ne-diten-e-bajramit-asnje-rast-me-covid19-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-05-24 19:04
https://kosovapost.net/franca-thirrje-qytetareve-te-sajkaloni-pushimet-verore-brenda-vendit/60%Daily2020-05-24 18:58
https://kosovapost.net/keto-jane-rregullat-e-reja-per-rikthimin-e-serie-a/60%Daily2020-05-24 18:51
https://kosovapost.net/infektologu-ahmeti-jep-lajm-te-mire-sa-i-perket-koronavirusit/60%Daily2020-05-24 18:30
https://kosovapost.net/thaci-neser-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2020-05-24 18:00
https://kosovapost.net/kimete-berisha-per-hajer-bajrami/60%Daily2020-05-24 17:56
https://kosovapost.net/ja-si-e-festonte-uck-ja-bajramin-e-vitit-1999/60%Daily2020-05-24 17:30
https://kosovapost.net/familja-fejzullahu-plot-hare-ne-dreken-e-bajramit/60%Daily2020-05-24 17:10
https://kosovapost.net/126-vjecarja-e-mund-koronavirusin-i-biri-tregon-sekretin-e-jetegjatesise/60%Daily2020-05-24 16:51
https://kosovapost.net/sllovenia-lehteson-masat-hapen-shkollat-neser/60%Daily2020-05-24 16:40
https://kosovapost.net/aksident-ne-llaushe-tre-persona-te-lenduar/60%Daily2020-05-24 16:11
https://kosovapost.net/arta-bajrami-uron-bajramin-me-nje-foto-te-vecante/60%Daily2020-05-24 15:10
https://kosovapost.net/e-falen-namazin-e-bajramit-ne-nje-xhami-te-kacanikut-policia-paralajmeron-masa-per-30-persona/60%Daily2020-05-24 14:40
https://kosovapost.net/ne-24-oreshin-e-fundit-37-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-05-24 14:29
https://kosovapost.net/ushtaret-e-fsk-se-sot-spo-festojme-me-familjaret-prane-por-per-ne-familje-eshte-ushtria/60%Daily2020-05-24 14:20
https://kosovapost.net/merovci-tregon-per-tentim-atentatin-e-serbit-ndaj-ibrahim-rugoves/60%Daily2020-05-24 13:39
https://kosovapost.net/grenell-e-konfirmon-se-po-terhiqet-nga-posti-i-ambasadorit-ne-gjermani/60%Daily2020-05-24 13:08
https://kosovapost.net/bardhi-dhuron-spektakel-ne-stervitje-shenon-gol-me-video/60%Daily2020-05-24 12:33
https://kosovapost.net/shba-ja-dhe-kina-po-i-drejtohen-nje-lufte-te-re-te-ftohte/60%Daily2020-05-24 12:26
https://kosovapost.net/edi-rama-uron-fiter-bajramin-zoti-i-degjofte-lutjet-tuaja-e-i-dhente-drite-e-force-cdo-familjeje/60%Daily2020-05-24 12:22
https://kosovapost.net/orlando-ndersa-dielli-perendon-dhe-ne-se-bashku-dalim-nga-kjo-krize-shendetesore/60%Daily2020-05-24 12:14
https://kosovapost.net/klinika-infektive-nente-paciente-te-shtrire-me-covid-19-nje-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-24 12:09
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-oficerja-e-sherbimit-korrektues-qe-sherbente-ne-burgun-e-lipjanit/60%Daily2020-05-24 12:03
https://kosovapost.net/nje-e-vdekur-dhe-nente-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-05-24 11:55
https://kosovapost.net/vetem-80-per-qind-e-zyrtareve-publike-deklaruan-pasurine-shtyhet-afati-shkaku-i-pandemise/60%Daily2020-05-24 11:52
https://kosovapost.net/ujesjellesi-dyfishoi-cmimet-e-faturave-te-muajit-maj/60%Daily2020-05-24 11:33
https://kosovapost.net/bik-u-ka-aplikuar-per-leje-ne-komune-per-xhamine-qendrore-ne-prishtine/60%Daily2020-05-24 11:24
https://kosovapost.net/die-welt-grenell-mund-te-terhiqet-nga-pozita-e-ambasadorit-te-shba-ve-ne-gjermani/60%Daily2020-05-24 11:15
https://kosovapost.net/rrjetit-global-te-bizneseve-te-diaspores-shqiptare/60%Daily2020-05-24 11:39
https://kosovapost.net/abdixhiku-me-fat-bajrami-besimtare-ne-vecanti-ju-qe-agjeruat/60%Daily2020-05-24 10:14
https://kosovapost.net/hoti-me-fat-bajrami-shendet-e-gezime-per-te-gjithe-juve/60%Daily2020-05-24 10:05
https://kosovapost.net/haxhiu-me-fat-fiter-bajrami-te-gjithe-qytetareve-te-besimit-islam/60%Daily2020-05-24 09:57
https://kosovapost.net/ambasadori-abbott-ju-uroj-juve-dhe-familjeve-tuaja-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2020-05-24 09:52
https://kosovapost.net/klopp-kerkon-perforcime-pelqen-futbollistin-e-wolves-foto/60%Daily2020-05-24 09:46
https://kosovapost.net/rusia-konfirmon-mbi-3500-viktima-e-135-vdekje-nga-covid-19-gjate-24-oreve/60%Daily2020-05-24 09:36
https://kosovapost.net/kurti-uron-fiter-bajramin-pacit-mbaresi-e-miresi-harmoni-e-begati-ne-familjet-tuaja/60%Daily2020-05-24 09:22
https://kosovapost.net/kushtetuesja-ska-mandat-te-vendose-afate-kohore-per-formimin-e-qeverise-sipas-eksperteve/60%Daily2020-05-24 09:13
https://kosovapost.net/drejtesia-e-munguar/60%Daily2020-05-24 08:59
https://kosovapost.net/vetevendosje-shtrirja-e-dores-se-solidaritetit-porosia-e-fiter-bajramit/60%Daily2020-05-24 08:54
https://kosovapost.net/69265-2/60%Daily2020-05-24 08:41
https://kosovapost.net/69261-2/60%Daily2020-05-24 08:17
https://kosovapost.net/abazi-po-punojme-per-ckapjen-e-shtetit-nuk-kemi-gisht-ne-organizimin-e-protestave/60%Daily2020-05-24 08:08
https://kosovapost.net/ne-shba-shenohen-21361-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-05-24 08:04
https://kosovapost.net/ceremonia-qendrore-e-faljes-se-namazit-te-bajramit-u-mbajt-ne-xhamine-mustafa-pasha-ne-shkup/60%Daily2020-05-24 08:01
https://kosovapost.net/presidenti-uron-fiter-bajramingezim-i-perbashket-e-vazhdim-i-bujarise-dhe-bamiresise-ndernjerezore/60%Daily2020-05-24 07:53
https://kosovapost.net/osmani-fiter-bajrami-sjellte-ne-familjet-tuaja-paqe-lumturi-e-begati/60%Daily2020-05-24 07:24
https://kosovapost.net/zyra-e-be-se-ne-kosove-uron-per-bajram-gjithe-te-mirat-komunitetit-mysliman/60%Daily2020-05-24 07:16
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-me-bashkeshorten-urojme-te-gjithe-myslimaneve-nje-bajram-te-bekuar/60%Daily2020-05-24 07:07
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-policet-per-fiter-bajram-dhe-sherben-ata-me-embelsira-foto/60%Daily2020-05-24 06:59
https://kosovapost.net/meta-uron-fiter-bajramin-suksesi-i-njeriut-qendron-tek-forca-per-te-kapercyer-veshtiresite/60%Daily2020-05-24 06:39
https://kosovapost.net/mustafa-me-fat-bajrami-dhe-zoti-ua-pranofte-dhe-shperblefte-agjerimin/60%Daily2020-05-24 06:34
https://kosovapost.net/kryetari-i-ldk-es-isa-mustafa-ua-uron-qytetareve-dhe-bik-ut-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2020-05-24 06:24
https://kosovapost.net/plagoset-me-arme-zjarri-29-vjecari-ne-kavaje/60%Daily2020-05-24 05:51
https://kosovapost.net/bilanci-i-covid-19-ne-kosove-1-032-te-infektuar-29-vdekje-dhe-785-te-sheruar/60%Daily2020-05-24 05:39
https://kosovapost.net/falet-fiter-bajrami-ne-tirane/60%Daily2020-05-24 05:31
https://kosovapost.net/joe-biden-uron-myslimanet-per-diten-e-fiter-bajramit/60%Daily2020-05-24 05:16
https://kosovapost.net/falet-bajrami-i-madh-ternava-shmangni-vizitat-familjare-dhe-lutuni-neper-shtepite-tuaja/60%Daily2020-05-24 05:05
https://kosovapost.net/ministri-vitia-uron-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2020-05-24 04:46
https://kosovapost.net/nje-polic-dhe-2-punetore-te-nje-ndermarrjeje-dolen-sot-pozitive-ne-prizren/60%Daily2020-05-23 22:19
https://kosovapost.net/haskuka-thirrje-qytetareve-te-prizrenit-per-festen-e-fiter-bajramit-qendroni-ne-shtepi-mos-beni-vizita-familjare/60%Daily2020-05-23 22:16
https://kosovapost.net/zbritje-e-madhe-ne-shell-kosova/60%Daily2020-05-23 22:13
https://kosovapost.net/edhe-kate-nje-dukeshe-rebele/60%Daily2020-05-23 22:07
https://kosovapost.net/pamje-nga-momenti-kur-aeroplani-pakistanez-rrezohet-ne-karachi/60%Daily2020-05-23 22:04
https://kosovapost.net/hoxhe-ekrem-avdiu-falja-e-bajramit-veprim-ceremonial-falja-e-namazit-te-sabahut-shume-me-e-vlefshme/60%Daily2020-05-23 21:27
https://kosovapost.net/ngordh-ne-moske-krokodili-i-hitlerit/60%Daily2020-05-23 21:24
https://kosovapost.net/ikshpk-uron-fiter-bajramin-kerkon-te-shmangen-vizitat-tradicionale-te-familjaret/60%Daily2020-05-23 21:22
https://kosovapost.net/kosoves-i-shtohen-edhe-7-te-infektuar-me-covid-19-tre-te-tjere-sherohen/60%Daily2020-05-23 21:20
https://kosovapost.net/infektologu-valbon-krasniqi-apel-per-qytetaret-te-mos-bejne-vizita-per-bajram/60%Daily2020-05-23 21:18
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-uron-besimtaret-musliman-per-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2020-05-23 21:13
https://kosovapost.net/voglushi-1-vjecar-me-me-shume-se-1-3-milione-ndjekes-ne-instagram/60%Daily2020-05-23 21:04
https://kosovapost.net/nese-gjykata-kushteuese-nuk-vendos-ne-favor-te-levizjes-vetevendosje-do-te-kete-trazira/60%Daily2020-05-23 21:01
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-32-te-nga-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-23 20:35
https://kosovapost.net/vendet-e-erreta-ku-njeriu-tenton-te-futet/60%Daily2020-05-23 20:16
https://kosovapost.net/limaj-fatkeqesisht-sivjet-bajramin-nuk-mund-ta-festojme-si-herat-e-kaluara/60%Daily2020-05-23 20:00
https://kosovapost.net/vig-poppa-po-behet-baba-per-here-te-dyte/60%Daily2020-05-23 19:44
https://kosovapost.net/osmani-propozon-qe-vetura-ne-te-cilen-ishte-sulmuar-rugova-te-ruhet-ne-muze/60%Daily2020-05-23 19:26
https://kosovapost.net/kryeministri-kurti-publikon-emrat-e-23-keshilltareve/60%Daily2020-05-23 19:17
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-programin-per-barazi-gjinore-dhe-merr-vendim-per-shpalljen-muze-te-ish-burgut-ne-prishtine/60%Daily2020-05-23 19:02
https://kosovapost.net/thaci-uron-per-fiter-bajram-ben-thirrje-per-kujdes-dhe-ndalje-te-vizitave-tek-te-afermit/60%Daily2020-05-23 18:59
https://kosovapost.net/lendohet-motoristi-pasi-u-perplas-me-nje-veture-ne-prishtine/60%Daily2020-05-23 18:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-uron-te-gjithe-shqiptaret-me-rastin-e-fiter-bajramit/60%Daily2020-05-23 18:02
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-nuk-hani-pas-stervitjes/60%Daily2020-05-23 17:47
https://kosovapost.net/veturat-e-qeverise-se-kosoves-me-qira-me-shtrenjte-se-cmimi-i-blerjes/60%Daily2020-05-23 17:39
https://kosovapost.net/kurti-zhvillon-bisede-telefonike-edhe-me-spasovskin-covid-19-tema-kryesore/60%Daily2020-05-23 17:34
https://kosovapost.net/capital-t-publikon-ne-mesnate-kengen-flawless/60%Daily2020-05-23 17:31
https://kosovapost.net/mrekulli-pas-perplasjes-se-avionit-foshnja-nxirret-e-gjalle-nga-rrenojat/60%Daily2020-05-23 17:23
https://kosovapost.net/fotoja-me-e-embel-prej-muajsh-larg-njeri-tjetrit-mozzik-takohet-me-ne-fund-me-hanen/60%Daily2020-05-23 17:21
https://kosovapost.net/nese-jeni-mbi-40-vjec-vetem-kjo-pije-mund-te-largoj-dhjamin-ne-zonen-e-barkut/60%Daily2020-05-23 17:18
https://kosovapost.net/bota-eshte-mahnitur-me-ate-cfare-ka-bere-ky-djalosh-per-nenen-e-tij/60%Daily2020-05-23 17:13
https://kosovapost.net/foshnja-e-porsalindur-gjendet-e-braktisur-nen-peme/60%Daily2020-05-23 17:08
https://kosovapost.net/yaya-toure-transferohet-ne-brazil-te-vasco-da-gama-por-me-nje-kusht/60%Daily2020-05-23 17:04
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-diplomati-shqiptar-ne-gjermani-per-shkak-te-motres-se-ganimete-musliut-pesova-paralize-nervore-te-anes-se-majte/60%Daily2020-05-23 17:02
https://kosovapost.net/kurti-flet-me-meten-ne-telefon-ia-tregon-masat-e-lehtesuara-nga-kosova/60%Daily2020-05-23 16:47
https://kosovapost.net/nga-cila-ushtri-u-kercenua-albin-kurti/60%Daily2020-05-23 16:40
https://kosovapost.net/neser-fiter-bajrami-msh-ja-thote-masat-e-levizjes-jane-te-njejta/60%Daily2020-05-23 16:36
https://kosovapost.net/ky-eshte-projekti-me-i-ri-nga-sinan-vllasaliu/60%Daily2020-05-23 16:21
https://kosovapost.net/kine-asnje-rast-i-ri-me-koronavirus-per-here-te-pare-qe-nga-fillimi-i-pandemise/60%Daily2020-05-23 16:15
https://kosovapost.net/pandemia-pezullon-projektet-e-reja-kapitale-ne-kosove-veshtiresohet-rimekembja-ekonomike/60%Daily2020-05-23 16:08
https://kosovapost.net/asfaltohet-rruga-6-kilometershe-ne-komogllave-te-ferizajt/60%Daily2020-05-23 16:04
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-kroacia-asnje-rast-te-ri-me-koronavirus-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-05-23 15:55
https://kosovapost.net/kurti-zhvilloi-nje-video-takim-me-myftiun-ternava-i-uron-fiter-bajramin/60%Daily2020-05-23 15:21
https://kosovapost.net/138-kosovare-kthehen-sot-nga-londra-ne-kosove/60%Daily2020-05-23 14:59
https://kosovapost.net/neser-mund-te-qarkullohet-sipas-te-numrit-te-leternjoftimit/60%Daily2020-05-23 14:52
https://kosovapost.net/qeveria-mirepret-kerkesen-per-rifillimin-e-dialogut-nga-gjermania-dhe-franca/60%Daily2020-05-23 14:35
https://kosovapost.net/pishina-e-germise-eshte-mbushur-a-do-hapet-ne-muajin-qershor/60%Daily2020-05-23 14:19
https://kosovapost.net/a-do-te-votohet-thaci-per-president-serish-nga-ldk-ja/60%Daily2020-05-23 13:42
https://kosovapost.net/a-po-hapen-cerdhet-shkollat-dhe-universitetet-ne-kosove/60%Daily2020-05-23 13:32
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-besimtaret-namazi-i-bajramit-ne-shqiperi-do-te-falet-ne-xhami/60%Daily2020-05-23 12:54
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-ore-policore-ne-diten-e-bajramit-ne-kosove-ky-eshte-vendimi/60%Daily2020-05-23 12:43
https://kosovapost.net/nderron-jete-9-vjecari-i-aksidentuar-ne-podujeve/60%Daily2020-05-23 12:30
https://kosovapost.net/ne-kete-shtet-lejohen-dasmat-ne-kohe-te-koronavirusit-por-dhendrrit-i-ndalohet-ky-veprim/60%Daily2020-05-23 11:49
https://kosovapost.net/mengjesi-eshte-hapi-kryesor-per-humbjen-e-peshes/60%Daily2020-05-23 11:09
https://kosovapost.net/thaci-masakra-e-dubraves-eshte-shembulli-tipik-i-spastrimit-etnik-ne-kosove/60%Daily2020-05-23 11:04
https://kosovapost.net/dode-gjergji-uron-besimtaret-myslimane-per-fiter-bajram/60%Daily2020-05-23 10:59
https://kosovapost.net/presidenti-steinmeier-gjermania-nuk-do-ti-toleroje-sulmet-ndaj-myslimaneve/60%Daily2020-05-23 10:57
https://kosovapost.net/liburn-aliu-zbulon-deshiren-e-kadri-veselit/60%Daily2020-05-23 10:48
https://kosovapost.net/tome-gashi-reagon-ndaj-hashim-thacit-edhe-po-ti-kete-77-gjykates-ne-kushtetuese-dekreti-i-presidentit-duhet-te-shpallet-antikushtetues/60%Daily2020-05-23 10:35
https://kosovapost.net/mandat-te-dyte-per-thacin-vetevendosje-thote-se-ldk-po-synon-ta-mbaje-ne-krye-te-shtetit/60%Daily2020-05-23 10:26
https://kosovapost.net/pandemia-ndryshon-traditen-e-muslimaneve-per-festen-e-bajramit/60%Daily2020-05-23 10:19
https://kosovapost.net/ternava-zoti-na-obligon-te-mbrojme-shendetin-publik-prandaj-shmangni-vizitat-familjare-per-bajram/60%Daily2020-05-23 10:09
https://kosovapost.net/sot-dita-e-fundit-e-agjerimit-por-jo-e-fundit-e-adhurimit/60%Daily2020-05-23 09:57
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-prizren-3/60%Daily2020-05-23 09:47
https://kosovapost.net/atk-ja-jep-detaje-per-rifillimin-e-rimburesit-te-kuponeve-fiskale/60%Daily2020-05-23 09:42
https://kosovapost.net/69005-2/60%Daily2020-05-23 09:30
https://kosovapost.net/muharremaj-dy-rastet-e-reja-jane-nga-bllaca-dhe-suhareka/60%Daily2020-05-23 09:23
https://kosovapost.net/rrefimi-i-te-mbijetuarit-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ne-pakistan-gjithe-cka-mund-te-shihja-ishte-zjarr-dhe-britma-video/60%Daily2020-05-23 09:21
https://kosovapost.net/kryetaret-e-komunave-kerkojne-shkurtimin-e-fazes-se-dyte-te-masave-ndaj-coronavirusit/60%Daily2020-05-23 09:06
https://kosovapost.net/e-ardhmja-e-hakimit-agjenti-i-jep-fund-shpresave-te-dortmund/60%Daily2020-05-23 08:41
https://kosovapost.net/policia-e-prizrenit-identifikon-zyrtaret-qe-kontaktuan-12-policet-e-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-05-23 08:34
https://kosovapost.net/trump-objektet-fetare-te-rihapen-kete-fundjave/60%Daily2020-05-23 08:31
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-shba-pret-zbardhjen-e-djegies-se-ambasades-ne-serbi-dhe-vrasjes-se-vellezerve-bytyqi/60%Daily2020-05-23 08:27
https://kosovapost.net/sekretarja-e-trump-it-publikon-cekun-me-te-dhenat-bankare-te-presidentit/60%Daily2020-05-23 08:21
https://kosovapost.net/gjyshja-126-vjecare-me-400-pasardhes-fiton-luften-me-koronavirusin/60%Daily2020-05-23 08:03
https://kosovapost.net/te-hapen-cerdhet-e-kafiterite-dhe-te-mbyllet-karantina-ne-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-05-23 07:58
https://kosovapost.net/namazi-i-bajramit-ne-shqiperi-do-te-falet-ne-xhami-jo-ne-sheshin-skenderbej/60%Daily2020-05-23 07:48
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-hani-2-mandarina-ne-dite-2/60%Daily2020-05-23 07:42
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-mbi-600-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-05-23 07:36
https://kosovapost.net/gjermania-e-franca-kerkojne-rifillimin-e-menjehershem-te-dialogut-kosove-serbi-nen-udheheqjen-e-be-se/60%Daily2020-05-23 07:32
https://kosovapost.net/pakoja-e-rimekembjes-1-1-miliardeshe-gati-javen-tjeter-perfshine-te-gjitha-bizneset/60%Daily2020-05-23 07:23
https://kosovapost.net/kryeziu-per-liberalizim-po-punojme-dite-e-nate/60%Daily2020-05-23 07:18
https://kosovapost.net/apeli-i-ikshpk-se-asgje-nuk-ka-perfunduar/60%Daily2020-05-23 07:13
https://kosovapost.net/mediat-angleze-zbulojne-prapaskenat-dobra-refuzoje-ofertat-e-tre-klubeve-te-njohura/60%Daily2020-05-23 07:09
https://kosovapost.net/23-police-nga-prizreni-testohen-sot-per-covid-19/60%Daily2020-05-23 06:59
https://kosovapost.net/myftiuternava-sot-jep-mesazhin-e-fiter-bajramit/60%Daily2020-05-23 06:55
https://kosovapost.net/moti-sot-84/60%Daily2020-05-23 06:52
https://kosovapost.net/demokracia-buron-nga-populli-dhe-duhet-ti-kthehet-popullit/60%Daily2020-05-22 23:40
https://kosovapost.net/40-e-njerezve-ne-angli-besojne-se-kina-e-krijoi-qellimshem-koronavirusin/60%Daily2020-05-22 22:19
https://kosovapost.net/pasojat-qe-na-le-ne-shendetin-mendor-menyra-si-u-mbyllem-prej-koronavirusit/60%Daily2020-05-22 22:16
https://kosovapost.net/coronavirusi-zbulohet-per-here-te-pare-edhe-ne-qumeshtin-e-gjirit/60%Daily2020-05-22 22:10
https://kosovapost.net/tayna-po-e-shfrytezon-ne-maksimum-udhetimin-ne-zvicer-viziton-vende-mahnitese/60%Daily2020-05-22 22:04
https://kosovapost.net/pasuria-e-miliardereve-amerikane-ka-kaluar-3-trilione-dollare-gjate-pandemise/60%Daily2020-05-22 21:59
https://kosovapost.net/%e2%80%8bnato-shba-e-gatshme-te-rishikoje-vendimin-e-saj-nese-rusia-nis-zbatimin-e-qiellit-te-hapur/60%Daily2020-05-22 21:47
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-ne-shtetrrethim-42-oresh-per-festen-e-fiter-bajramit/60%Daily2020-05-22 21:43
https://kosovapost.net/apeli-i-fundit-i-ikshp-se-asgje-nuk-ka-perfunduar/60%Daily2020-05-22 21:36
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-vikend-ne-kosove/60%Daily2020-05-22 21:30
https://kosovapost.net/ermal-fejzullahu-flet-pas-aksidentit-kjo-eshte-gjendja-e-tij/60%Daily2020-05-22 21:24
https://kosovapost.net/per-2-muaj-ne-kosove-u-regjistruan-mbi-62-mije-punekerkues/60%Daily2020-05-22 21:16
https://kosovapost.net/hykmete-bajrami-vendos-per-notimin-e-nxenesve-nota-e-periudhes-se-trete-smund-te-jete-me-e-ulet-se-ne-periudhen-e-dyte/60%Daily2020-05-22 21:11
https://kosovapost.net/amerika-jugore-eshte-epiqendra-e-re-e-koronavirusit-ne-bote/60%Daily2020-05-22 21:01
https://kosovapost.net/largimi-nga-familja-mbreterore-beri-qe-princi-harry-te-bej-kontrolle-ne-psikiatri/60%Daily2020-05-22 21:02
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-as-ne-kete-fundjave-nuk-ka-masa-lehtesuese-ndaj-covid-19/60%Daily2020-05-22 20:54
https://kosovapost.net/bajrami-ldk-nuk-ka-kercenuar-kushtetuesen-rreth-dekretit-te-presidentit-thaci/60%Daily2020-05-22 20:52
https://kosovapost.net/shba-do-ti-testoje-100-mije-persona-ne-menyre-qe-ta-kemi-vaksinen-perfundimtare-deri-ne-fund-te-vitit/60%Daily2020-05-22 20:36
https://kosovapost.net/anulohet-festivali-sunny-hill-i-dua-lipes-ne-prishtine/60%Daily2020-05-22 20:26
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-pse-aak-ja-perzgjodhi-keto-kater-ministri-ne-qeverine-hoti/60%Daily2020-05-22 20:24
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-gjermani-me-njoftim-te-rendesishem-per-bashkatdhetaret/60%Daily2020-05-22 20:22
https://kosovapost.net/nga-19-te-infektuarit-ne-prizren-12-jane-police/60%Daily2020-05-22 20:05
https://kosovapost.net/32-persona-vetizolohen-ne-gjilan/60%Daily2020-05-22 19:58
https://kosovapost.net/a-u-bashkua-vjosa-me-vv-ne-nga-vv-thone-se-jane-te-kenaqur-me-punen-e-osmanit/60%Daily2020-05-22 19:51
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-nese-dikush-ne-aak-do-te-vepronte-si-vjosa-osmani-do-te-largohej-nga-partia/60%Daily2020-05-22 19:42
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-vijne-raste-e-reja-me-covid-19/60%Daily2020-05-22 19:29
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-konfirmohen-njezet-e-nje-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-05-22 19:20
https://kosovapost.net/be-i-ben-thirrje-kines-te-respektoje-autonomine-e-hong-kongut/60%Daily2020-05-22 19:08
https://kosovapost.net/haradinaj-e-komenton-ke%cc%88rce%cc%88nimin-ndaj-kurtit-axhamille%cc%88k-i-tij-mu-duk-gje%cc%88-qesharake/60%Daily2020-05-22 19:03
https://kosovapost.net/detaje-nga-vrasja-ne-gjakove-dyshohet-se-vajza-vrau-babane/60%Daily2020-05-22 18:57
https://kosovapost.net/68858-2/60%Daily2020-05-22 18:53
https://kosovapost.net/plazhet-shqiptare-presin-pushuesit-nenkryetari-i-shoqates-se-operatoreve-turistike-te-hapen-sa-me-shpejt-kufijte/60%Daily2020-05-22 18:37
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-prek-me-gjestin-e-tij-shetit-me-karroce-neper-prishtine/60%Daily2020-05-22 18:30
https://kosovapost.net/thaci-falenderon-shba-ne-per-ndihmen-prej-500-mije-eurove/60%Daily2020-05-22 18:05
https://kosovapost.net/obiliq-100-pako-ushqimore-dhe-higjienike-per-familjet-ne-nevoje/60%Daily2020-05-22 17:54
https://kosovapost.net/kurti-mbledh-ambasadoret-e-quint-it-dhe-be-se-para-vendimit-te-kushtetueses/60%Daily2020-05-22 17:35
https://kosovapost.net/svecla-shkon-ne-mitrovice-takon-kryetarin-agim-bahtiri/60%Daily2020-05-22 17:32
https://kosovapost.net/a-do-lejohet-mbajtja-e-dasmave-ne-kete-vit-flet-naser-ramadani/60%Daily2020-05-22 17:18
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-per-diten-e-bajramit/60%Daily2020-05-22 17:07
https://kosovapost.net/5-milione-euro-ndahen-per-12-komuna-te-kosoves-e-kosoves/60%Daily2020-05-22 16:40
https://kosovapost.net/kujt-po-ia-mban-anen-donald-trump-sipas-vuciqit/60%Daily2020-05-22 16:24
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-shkarkoi-kete-zyrtare-te-larte/60%Daily2020-05-22 16:02
https://kosovapost.net/shqiperia-vendos-se-me-cilen-date-do-ta-hap-kufirin-me-kosoven/60%Daily2020-05-22 15:45
https://kosovapost.net/kushtetuesja-jep-pergjigje-per-raportimet-se-7-gjyqtare-jane-pro-dekretit-te-thacit/60%Daily2020-05-22 15:08
https://kosovapost.net/keqperdoren-8-milione-euro-nga-pako-emergjente-nga-pronaret-e-kompanive-qe-punuan-gjate-pandemise/60%Daily2020-05-22 15:02
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-flet-per-vendimin-e-kushtetueses-e-drejta-eshte-sikur-shtatezenia/60%Daily2020-05-22 14:34
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-besimtaret-jane-te-obliguar-ta-presin-festen-e-fiter-bajramit-ne-shtepite-e-tyre/60%Daily2020-05-22 14:19
https://kosovapost.net/a-do-falet-namazi-i-bajramit-dhe-a-do-te-lejohen-vizitat-tek-te-afermit-ky-eshte-vendimi-i-fundit-qe-mori-bik-u/60%Daily2020-05-22 14:11
https://kosovapost.net/liber-i-ri-mehalla-e-grave-eshte-romani-me-i-ri-nga-shkrimtari-i-njohur-kim-mehmeti/60%Daily2020-05-22 13:53
https://kosovapost.net/hashimi-si-enderr-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-22 14:01
https://kosovapost.net/kurti-thaci-meqe-ka-informacione-do-te-duhej-te-intervistohej-nga-prokurori-i-shtetit-si-deshmitar/60%Daily2020-05-22 13:20
https://kosovapost.net/kurti-thote-se-do-ta-respektojne-vendimin-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-22 12:39
https://kosovapost.net/shqiptaret-si-emigrant-perballe-serbeve-si-refugjate/60%Daily2020-05-22 12:12
https://kosovapost.net/rrezohet-aeroplani-me-107-pasagjere-ne-bord-ne-pakistan/60%Daily2020-05-22 11:39
https://kosovapost.net/bastisje-ne-qendren-e-paraburgimit-ne-prizren/60%Daily2020-05-22 11:25
https://kosovapost.net/serwer-per-shkembimin-e-territoreve-ka-shume-tym-duhet-te-kete-pak-zjarr/60%Daily2020-05-22 10:59
https://kosovapost.net/gjuriqi-ia-keput-shpresat-thacit-ja-cfare-thote-per-luginen-e-presheves/60%Daily2020-05-22 10:54
https://kosovapost.net/termeti-godet-shqiperine-perseri/60%Daily2020-05-22 10:46
https://kosovapost.net/liqeni-i-badovcit-perla-e-kosoves/60%Daily2020-05-22 10:46
https://kosovapost.net/zbulohet-emri-i-vajzes-se-mc-kreshes-qe-se-shpejti-do-te-vij-ne-jete-foto/60%Daily2020-05-22 10:42
https://kosovapost.net/ne-prishtine-arrestohet-i-dyshuari-per-trafikimin-e-nje-femre/60%Daily2020-05-22 10:37
https://kosovapost.net/68765-2/60%Daily2020-05-22 10:23
https://kosovapost.net/zbulohet-propozimi-i-juventusit-per-te-rrembyer-pogban/60%Daily2020-05-22 10:17
https://kosovapost.net/ambasadorja-e-shba-se-kim-ska-be-per-shqiperine-pa-reforme-zgjedhore-dhe-ate-ne-drejtesi/60%Daily2020-05-22 10:13
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-reagon-ashper-si-ka-mundesi-te-dihet-aktgjykimi-i-gjk-se-a-mos-po-behet-per-interesa-te-thacit/60%Daily2020-05-22 09:47
https://kosovapost.net/burri-i-albulena-haxhiut-ben-nje-paralajmerim-nese-kushtetuesja-svendos-ne-favor-te-vv-se/60%Daily2020-05-22 09:39
https://kosovapost.net/rron-gjinovci-i-pergjigjet-rames-pasi-ai-e-quajti-analfabet-me-doreza-te-zeza/60%Daily2020-05-22 09:34
https://kosovapost.net/kercenimet-ndaj-gjykates-kushtetuese-avokati-kerkon-te-behen-publik-emrat-e-kercenuesve/60%Daily2020-05-22 09:17
https://kosovapost.net/oshc-i-drejtohet-kurtit-osmanit-e-thacit-mos-ndermerrni-asnje-vendim-pa-u-siguruar-per-transparence/60%Daily2020-05-22 09:12
https://kosovapost.net/dy-familje-rrahen-mes-vete-ne-prizren-ka-te-lenduar/60%Daily2020-05-22 09:04
https://kosovapost.net/kater-paciente-me-covid-19-ne-kosove-jane-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Daily2020-05-22 08:43
https://kosovapost.net/sulmin-ne-nje-baze-te-marines-amerikane-ne-teksas/60%Daily2020-05-22 08:45
https://kosovapost.net/gjeten-ne-mes-te-rruges-1-milione-dollar-kujt-i-perkisnin-ato/60%Daily2020-05-22 08:32
https://kosovapost.net/rama-kunder-be-le-te-thone-cfare-te-duan-ata-do-behet-ajo-qe-them-une/60%Daily2020-05-22 08:26
https://kosovapost.net/kurti-viziton-burgun-e-dubraves/60%Daily2020-05-22 08:23
https://kosovapost.net/nga-sllovenia-ne-kosove-kthehen-47-persona/60%Daily2020-05-22 08:09
https://kosovapost.net/rrezikohet-te-humbin-mbi-250-milione-euro-kredi-nga-institucionet-financiare-nderkombetare/60%Daily2020-05-22 07:52
https://kosovapost.net/pandemia-e-le-pushtetin-pa-ekskursionin-vjetor-ne-new-york/60%Daily2020-05-22 07:48
https://kosovapost.net/shqiptaro-amerikanet-apel-presidentit-trump-per-politiken-ndaj-kosoves/60%Daily2020-05-22 07:44
https://kosovapost.net/kur-mund-te-hapen-shkollat-flet-eksperti-i-arsimit-ne-kosove/60%Daily2020-05-22 07:35
https://kosovapost.net/mbyllet-per-qarkullim-nje-segment-rrugor-ne-magjistralen-prishtine-gjilan/60%Daily2020-05-22 07:36
https://kosovapost.net/shtate-gjyqtare-te-kushtetueses-ne-anen-e-thacit/60%Daily2020-05-22 07:01
https://kosovapost.net/mbi-2-6-miliarde-eurot-qe-nuk-mund-te-preken-dot-nga-shteti-i-kosoves/60%Daily2020-05-22 06:55
https://kosovapost.net/dy-luge-vaj-ulliri-ne-dite-bejne-mrekulli-me-trupin-tuaj/60%Daily2020-05-22 06:52
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-nuk-gjen-qetesi-pa-zbardhjen-e-krimeve-serbe/60%Daily2020-05-22 06:43
https://kosovapost.net/sot-fillon-shperndarja-e-asistences-sociale/60%Daily2020-05-22 06:37
https://kosovapost.net/haki-abazi-thote-se-po-tentohet-te-krijohet-precedan-nga-humbesit-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-05-22 06:33
https://kosovapost.net/presidenti-i-uefa-s-paralajmeron-krizen-cmimet-e-lojtareve-mund-te-ulen/60%Daily2020-05-22 06:17
https://kosovapost.net/bilanci-i-covid-19-ne-kosove-1-004-te-infektuar-29-te-vdekur-dhe-772-te-sheruar/60%Daily2020-05-22 06:12
https://kosovapost.net/konflikt-i-ashper-kibernetik-irani-me-izraelin-drejt-nje-lufte-elektronike-te-ftohte/60%Daily2020-05-22 06:04
https://kosovapost.net/vellezerit-shqiptare-qe-ushqejne-komunitetet-e-varfra-ne-kulmin-e-pandemise/60%Daily2020-05-22 05:56
https://kosovapost.net/moti-sot-83/60%Daily2020-05-22 05:49
https://kosovapost.net/avdyli-thaci-eshte-pergjegjesi-kryesor-i-korrupsionit-ne-kosove/60%Daily2020-05-22 01:13
https://kosovapost.net/albin-kurti-e-vjosa-osmani-bejne-iftar-se-bashku/60%Daily2020-05-21 22:59
https://kosovapost.net/avdyli-dikush-nga-ldk-ju-ka-thene-portaleve-se-kam-qene-ish-anetar-i-pdk-se/60%Daily2020-05-21 22:35
https://kosovapost.net/kryemadhi-te-bejme-nje-koalicion-qytetar-kunder-rames/60%Daily2020-05-21 22:29
https://kosovapost.net/haki-abazi-me-vjen-keq-qe-kryeministri-shqiptar-nuk-e-njeh-nje-zevendeskryeminister-nga-kosova/60%Daily2020-05-21 22:21
https://kosovapost.net/nje-iftar-modest-ne-familjen-e-hamez-jasharit-vellaut-te-adem-jasharit/60%Daily2020-05-21 22:17
https://kosovapost.net/thaci-nuk-eshte-i-ri-kurti-ne-politike-na-u-ka-pshtjelle-neper-kembe-qe-20-vjet/60%Daily2020-05-21 21:54
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-tregon-se-sa-ministri-e-zevendesministra-do-ti-kete-qeveria-e-tij/60%Daily2020-05-21 21:41
https://kosovapost.net/ishin-shoke-ne-femijeri-shqiptarja-ne-amerike-e-gjen-ne-facebook-dhe-martohet-me-djalin-e-endrrave/60%Daily2020-05-21 21:10
https://kosovapost.net/erdogan-do-ta-bej-turqine-qender-nderkombetare-shendetesore/60%Daily2020-05-21 21:07
https://kosovapost.net/%e2%80%8bhoti-ldk-ne-smund-ta-dirigjoje-e-as-kontrolloje-askush-e-as-vv-ja/60%Daily2020-05-21 21:06
https://kosovapost.net/deputetja-e-lvv-se-perplaset-me-deputetin-e-aak-se-per-isa-mustafen/60%Daily2020-05-21 21:04
https://kosovapost.net/konflikti-ne-libi-pershkallezon-marredheniet-turqi-rusi-involvohet-edhe-serbia-krah-rusise/60%Daily2020-05-21 21:54
https://kosovapost.net/thaci-tregon-se-a-eshte-koordinuar-me-agim-veliun-per-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-05-21 20:45
https://kosovapost.net/duhet-te-jesh-budalla-i-madh-nese-shpreson-ne-qeverin-hoti-per-te-miren-e-vendit/60%Daily2020-05-21 20:41
https://kosovapost.net/statistikat-ne-suedi-po-shihen-me-shume-shqetesim-e-gjitha-kjo-sepse-nuk-kishte-nje-karantine-te-rrepte/60%Daily2020-05-21 20:20
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-befason-me-deklaraten-per-vetevendosjen/60%Daily2020-05-21 20:06
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-fajde-kerkoi-43-mije-euro/60%Daily2020-05-21 19:56
https://kosovapost.net/thaci-tregon-se-kush-e-ka-rrezuar-qeverine-kurti/60%Daily2020-05-21 19:47
https://kosovapost.net/kullat-e-jasharajve-ne-prekaz-rrezikojne-te-shemben-konservimi-i-tyre-mbeti-ne-gjysme/60%Daily2020-05-21 19:44
https://kosovapost.net/thaci-nuk-kerkova-gjendje-te-jashtezakonshme-per-me-shume-kompetenca-jam-ngopur-me-to/60%Daily2020-05-21 19:40
https://kosovapost.net/ahmeti-kerkon-rishikimin-e-masave-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-05-21 19:36
https://kosovapost.net/thaci-paralajmeron-doreheqje-nga-posti-i-presidentit-nese-ndodhe-ky-veprim/60%Daily2020-05-21 19:17
https://kosovapost.net/deputetja-e-lvv-se-presidenti-dhe-ldk-po-bejne-presion-te-hapur-mbi-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2020-05-21 19:14
https://kosovapost.net/gjakove-dyshohet-se-vajza-mbyti-prindin-e-saj/60%Daily2020-05-21 19:10
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-nuk-ka-bere-asnje-presion-mbi-kushtetuesen/60%Daily2020-05-21 19:07
https://kosovapost.net/tre-te-infektuar-dhe-nje-i-vdekur-nga-covid-19-ne-kroaci/60%Daily2020-05-21 18:59
https://kosovapost.net/kurti-dhe-braathu-flasin-per-situaten-e-krijuar-nga-perhapja-e-virusit-corona/60%Daily2020-05-21 18:57
https://kosovapost.net/nga-145-testime-vetem-nje-rast-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-05-21 18:47
https://kosovapost.net/ihh-zgjat-doren-e-ndihmes-edhe-familjeve-rome-ne-kosove/60%Daily2020-05-21 18:42
https://kosovapost.net/nga-kjo-date-policet-e-kosoves-pritet-te-kthehen-te-punojne-me-orar-8-oresh/60%Daily2020-05-21 18:35
https://kosovapost.net/arianit-ahmeti-deklaron-se-e-ka-fituar-betejen-me-ffk-ne/60%Daily2020-05-21 18:26
https://kosovapost.net/ne-vend-te-grenellit-ratcliffe-emerohet-shef-i-inteligjences-amerikane/60%Daily2020-05-21 17:49
https://kosovapost.net/rusia-pranoi-pjesen-e-pare-te-ndihmes-nga-shba-ja/60%Daily2020-05-21 17:23
https://kosovapost.net/kurti-priti-ne-takim-bordin-e-perkohshem-te-kek-ut/60%Daily2020-05-21 17:21
https://kosovapost.net/abdixhiku-per-40-do-te-perfundojne-punet-ne-pjesen-e-veternikut/60%Daily2020-05-21 17:11
https://kosovapost.net/serbia-i-rihap-kufijte/60%Daily2020-05-21 16:59
https://kosovapost.net/burri-qe-i-shkruante-gruas-se-tij-nje-poezi-cdo-dite-per-25-vjet/60%Daily2020-05-21 16:51
https://kosovapost.net/keshilltari-i-pacollit-e-ve-ne-pikepyetje-voten-e-akr-se-per-qeverine-hoti/60%Daily2020-05-21 16:49
https://kosovapost.net/maloku-a-po-e-tregeton-richard-grenell-kosoven-per-interesa-serbo-ruse/60%Daily2020-05-21 16:44
https://kosovapost.net/ja-si-pritet-te-funksionojne-kafiterite-e-restorantet-pas-1-qershorit/60%Daily2020-05-21 15:59
https://kosovapost.net/svecla-viziton-bashkesine-islame-te-kosoves/60%Daily2020-05-21 15:55
https://kosovapost.net/shpendi-kontrollon-bizneset-se-a-po-i-respektojne-masat/60%Daily2020-05-21 16:03
https://kosovapost.net/rama-se-le-rehat-rron-gjinovcin-ia-permend-dorezat-e-zeza/60%Daily2020-05-21 15:35
https://kosovapost.net/bik-me-nje-njoftim-te-rendesishem-para-festes-se-bajramit/60%Daily2020-05-21 15:29
https://kosovapost.net/ekzekutohen-pagesat-e-5-mije-e-559-personave-nga-kjo-mase-e-pakos-fiskale-emergjente/60%Daily2020-05-21 14:56
https://kosovapost.net/40-kosovare-nisen-nga-kroacia-drejte-kosoves/60%Daily2020-05-21 14:49
https://kosovapost.net/haskuka-tregon-se-cka-i-beri-bresheri-prizrenit/60%Daily2020-05-21 14:43
https://kosovapost.net/ldk-thote-se-do-te-befasoheni-per-te-mire-kur-te-publikohet-marreveshja-per-koalicion-me-listen-serbe/60%Daily2020-05-21 14:26
https://kosovapost.net/a-vdiq-nga-koronavirusi-39-vjecarja-nga-istogu-del-autopsia/60%Daily2020-05-21 14:13
https://kosovapost.net/gashi-i-ldk-se-i-bindur-se-qeveria-hoti-formohet-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-05-21 13:43
https://kosovapost.net/mediat-sllovene-shkruajne-se-austria-vendos-trupa-rezerve-ne-kufij/60%Daily2020-05-21 13:33
https://kosovapost.net/kru-gjakova-po-ben-modernizimin-e-infrastruktures-per-trajtimin-e-ujerave-te-ndotura/60%Daily2020-05-21 13:26
https://kosovapost.net/nje-52-vjecar-nga-zubin-potoku-vdes-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-05-21 13:25
https://kosovapost.net/palestina-refuzon-ndihmen-e-eba-se-te-derguar-permes-aeroportit-izraelit/60%Daily2020-05-21 13:04
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-me-40-raste-te-reja-rritet-ne-1-898-numri-i-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-05-21 12:57
https://kosovapost.net/fillon-shperndarja-e-pageses-nga-skema-e-ndihmes-sociale/60%Daily2020-05-21 12:51
https://kosovapost.net/banka-boterore-miraton-46-milione-euro-kredi-per-kosoven-ne-kuader-te-projektit-te-emergjences-covid-19/60%Daily2020-05-21 12:43
https://kosovapost.net/mustafa-bajrami-i-porosite-besimtaret-qe-zekatin-dhe-fitrat-ti-japin-aty-ku-e-parasheh-bashkesia-islame-e-kosoves/60%Daily2020-05-21 12:39
https://kosovapost.net/neser-mbyllet-per-qarkullim-rruga-prishtine-gjilan/60%Daily2020-05-21 12:34
https://kosovapost.net/kurti-ne-suhareke-premton-ndihme-per-prodhuesit-vendore/60%Daily2020-05-21 12:26
https://kosovapost.net/ramosaj-i-reagon-sava-janjiqit-thuaje-te-verteten-mos-bej-politike-ne-emer-te-kishes/60%Daily2020-05-21 12:23
https://kosovapost.net/vendoset-gur-themeli-per-renovimin-e-stadiumit-ne-gjakove/60%Daily2020-05-21 12:14
https://kosovapost.net/vdes-nje-52-vjecar-nga-covid-19-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2020-05-21 12:01
https://kosovapost.net/nese-vjen-ne-pushtet-qeveria-hoti-premton-400-milione-euro-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-05-21 11:42
https://kosovapost.net/kurti-jemi-te-gatshem-ti-mbrojme-interesat-e-shtetit-ne-dialog-me-serbine/60%Daily2020-05-21 11:28
https://kosovapost.net/arrijne-ne-tirane-56-qytetare-te-kosoves-te-bllokuar-ne-emiratet-arabe/60%Daily2020-05-21 11:25
https://kosovapost.net/studentet-kerkojne-perfshirje-ne-pakon-emergjente/60%Daily2020-05-21 11:02
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice/60%Daily2020-05-21 10:50
https://kosovapost.net/pese-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-21 10:46
https://kosovapost.net/presioni-ndaj-gjykates-kushtetuese-cfare-duhet-te-beje-kushtetuesja-sqaron-smaka/60%Daily2020-05-21 10:43
https://kosovapost.net/pandemia-covid-19-ka-vene-ne-pah-nevojen-per-perfshirjen-e-klauzoles-se-forces-madhore-ne-kontrata/60%Daily2020-05-21 10:20
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-zhytet-ne-uje-ndihmon-bashkefshataret-foto/60%Daily2020-05-21 10:16
https://kosovapost.net/qendrimi-i-kurtit-per-teatrin-kombetar-feraj-i-vetmi-politikan-ne-mbrojtje-te-qytetareve-video/60%Daily2020-05-21 10:04
https://kosovapost.net/dy-paciente-ne-intenzive-ne-gjendje-me-te-rende-njeri-nga-ta-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-05-21 09:59
https://kosovapost.net/duke-zgjedhur-lajcakun-dhe-borrellin-be-ja-e-qelloi-veten-ne-kembe/60%Daily2020-05-21 09:54
https://kosovapost.net/shifra-e-te-vdekurve-ne-rusi-nga-covid-19-kalon-tremijeshin/60%Daily2020-05-21 09:49
https://kosovapost.net/detajet-e-marreveshjes-sane-bayern-foto/60%Daily2020-05-21 09:36
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-befason-me-deklaraten-jam-ndjere-si-rosak-i-shemtuar/60%Daily2020-05-21 09:31
https://kosovapost.net/aak-ja-nuk-i-bashkohet-vv-se-nese-deshton-koalicioni-me-ldk-ne/60%Daily2020-05-21 09:26
https://kosovapost.net/kurti-ne-mamushe-as-brezi-i-vjeter-se-mban-mend-nje-fatkeqesi-te-tille-ku-bien-akuj-sa-kokrra-e-vezes/60%Daily2020-05-21 09:22
https://kosovapost.net/kryeministrja-e-zelandes-se-re-sugjeron-kater-dite-pune-ne-jave/60%Daily2020-05-21 09:15
https://kosovapost.net/avokati-gashi-kerkon-pershpejtim-te-hetimeve-per-rastin-dehari/60%Daily2020-05-21 09:08
https://kosovapost.net/ne-stamboll-ndahet-nga-jeta-profesori-i-njohur-kosovar/60%Daily2020-05-21 08:53
https://kosovapost.net/labi-ndan-5-mije-euro-per-studentet/60%Daily2020-05-21 08:49
https://kosovapost.net/rregulla-te-reja-per-aeroportet/60%Daily2020-05-21 08:38
https://kosovapost.net/mesimdhenesit-e-pensionuar-ne-kohe-pandemie-vazhdojne-te-punojne-pa-para/60%Daily2020-05-21 08:30
https://kosovapost.net/trump-sulmon-serish-kinen-cdo-urdher-vjen-nga-kreu-ata-mund-ta-kishin-ndaluar-perhapjen-e-covid-19/60%Daily2020-05-21 08:08
https://kosovapost.net/kur-do-te-hapet-merkato-e-veres-ne-itali/60%Daily2020-05-21 07:47
https://kosovapost.net/tahiri-qeveria-kurti-spati-aftesi-per-te-forcuar-marredheniet-me-nderkombetaret/60%Daily2020-05-21 07:43
https://kosovapost.net/kete-vit-me-pak-para-e-investime-nga-diaspora/60%Daily2020-05-21 07:39
https://kosovapost.net/ne-luften-e-ftohte-post-pandemike-shba-ja-po-e-humb-evropen/60%Daily2020-05-21 07:35
https://kosovapost.net/pese-milione-te-prekur-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-05-21 07:03
https://kosovapost.net/lvv-pdk-e-aak-ne-parafushate/60%Daily2020-05-21 06:51
https://kosovapost.net/rama-nese-nuk-anulohen-gjobat-e-vendosura-nga-greqia-do-ti-paguajme-ne/60%Daily2020-05-21 06:43
https://kosovapost.net/68402-2/60%Daily2020-05-21 06:39
https://kosovapost.net/lajcak-per-dialogun-kosove-serbi-do-te-rifilloje-se-shpejti/60%Daily2020-05-21 06:28
https://kosovapost.net/hoti-pritet-qe-sot-tua-prezantoje-programin-qeverises-deputeteve-te-ldk-se/60%Daily2020-05-21 06:23
https://kosovapost.net/tuna-e-kujton-keshtu-babain-e-saj-foto/60%Daily2020-05-21 06:19
https://kosovapost.net/sot-21-vite-nga-masakra-e-stagoves-se-kacanikut/60%Daily2020-05-21 06:15
https://kosovapost.net/milioneri-qe-shkemben-jeten-e-luksit-me-nje-jave-si-i-pastrehe/60%Daily2020-05-21 06:08
https://kosovapost.net/moti-sot-82/60%Daily2020-05-21 05:54
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-godet-serish-ne-detin-mesdhe/60%Daily2020-05-21 05:49
https://kosovapost.net/klopp-rikthimi-ne-stervitje-mu-duk-sikur-ishte-dita-e-pare-e-shkolles/60%Daily2020-05-21 05:44
https://kosovapost.net/gjoba-per-punedhenesit-qe-nuk-aplikojne-per-ndihmen-financiare-per-punonjesit/60%Daily2020-05-21 05:39
https://kosovapost.net/pompeo-kontributi-i-kines-kunder-covid-19-i-parendesishem-krahasuar-me-demet-qe-ka-bere/60%Daily2020-05-21 00:08
https://kosovapost.net/bresheri-shkaterron-kulturat-bujqesore-ne-krushe-te-madhe-video/60%Daily2020-05-20 22:24
https://kosovapost.net/dyqind-e-dy-raste-aktive-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-05-20 22:13
https://kosovapost.net/aktori-i-hollivudit-hagen-mills-e-vret-veten-pasi-e-plagos-ish-partneren-ne-syte-e-vajzes-se-tyre/60%Daily2020-05-20 22:09
https://kosovapost.net/lajcak-per-dialogun-kete-radhe-duhet-ta-cojme-deri-ne-fund-me-arritjen-e-nje-marreveshjeje/60%Daily2020-05-20 22:05
https://kosovapost.net/historia-e-gripit-te-hong-kongut-qe-ua-kishte-marre-jeten-miliona-njerezve-por-dallonte-per-nje-gje-nga-covid-19/60%Daily2020-05-20 22:03
https://kosovapost.net/ferat-shala-tregon-arsyet-pse-duhet-mbeshtetur-ekoturizmi-ne-kosove/60%Daily2020-05-20 21:56
https://kosovapost.net/sherbimi-korrektues-i-kthehet-normalitetit-i-therrasin-punetoret-per-orar-te-rregullt-pune/60%Daily2020-05-20 21:51
https://kosovapost.net/u-tha-se-ofertoi-300-mije-euro-ne-emer-te-faton-dalladakut-vjen-reagimi-nga-albulena-haxhiu/60%Daily2020-05-20 21:35
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-ne-trup-nese-pini-lengun-e-qepes/60%Daily2020-05-20 21:32
https://kosovapost.net/ne-kete-shtet-ofrohen-pushime-falas-per-mjeket-dhe-infermieret-e-angazhuar-ne-lufte-me-covid-19/60%Daily2020-05-20 21:25
https://kosovapost.net/semundja-misterioze-qe-prek-femijet-mberrin-ne-serbi-konfirmohen-dy-rastet-e-para/60%Daily2020-05-20 21:23
https://kosovapost.net/mbi-2-milione-te-sheruar-nga-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-05-20 21:21
https://kosovapost.net/bfi-paralajmeron-qeverine-nuk-e-pezullojme-faljen-e-namazit-te-bajramit-video/60%Daily2020-05-20 21:18
https://kosovapost.net/keshtu-dukej-vjosa-osmani-si-nuse/60%Daily2020-05-20 21:14
https://kosovapost.net/spanja-vazhdon-gjendjen-e-jashtezakonshme-deri-me-7-qershor/60%Daily2020-05-20 21:05
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-thote-se-ka-pasur-ish-ministra-qe-jane-endur-ne-korridore-te-kushtetueses/60%Daily2020-05-20 20:59
https://kosovapost.net/haziri-nga-80-testet-e-kryera-sot-ne-gjilan-asnje-i-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-05-20 20:54
https://kosovapost.net/tridhjete-studente-ankohen-ne-polici-se-u-jane-vjedhur-gjesendet-ne-konvikt/60%Daily2020-05-20 20:47
https://kosovapost.net/kerkese-per-studentet-qe-jetojne-jashte-kosoves/60%Daily2020-05-20 20:25
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandumi-per-ndertimin-e-shtepise-se-kultures-ne-prizren/60%Daily2020-05-20 20:19
https://kosovapost.net/afrohet-afati-per-vendimin-e-gjykates-kushtetuese-rriten-tensionet-ne-kosove/60%Daily2020-05-20 20:11
https://kosovapost.net/tete-arsyet-perse-duhet-te-hani-hurma-gjate-gjithe-vitit/60%Daily2020-05-20 20:07
https://kosovapost.net/trump-godet-i-thoni-atij-budallai-nga-kina-se-jane-fajtore-per-vdekje-masive-neper-bote/60%Daily2020-05-20 20:00
https://kosovapost.net/dileri-i-droges-denohet-me-vdekje-permes-platformes-zoom-ne-singapor/60%Daily2020-05-20 19:55
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ligjeve-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara-u-mungon-dimensioni-human/60%Daily2020-05-20 19:52
https://kosovapost.net/greqia-do-te-hape-sezonin-turistik-me-15-qershor/60%Daily2020-05-20 19:44
https://kosovapost.net/a-ka-mospajtime-mes-ldk-se-e-aak-se-per-vetting-un-ne-drejtesi-pergjigjet-gashi/60%Daily2020-05-20 19:41
https://kosovapost.net/gashi-shprehet-i-vetedijshem-se-ldk-se-i-kushton-rrezimi-i-qeverise-por-thote-se-ishte-ne-interes-te-kosoves/60%Daily2020-05-20 19:31
https://kosovapost.net/tahiri-qeveria-kurti-per-100-dite-nuk-arriti-ta-sillte-as-nje-agjende-qeveritare-pos-kapjes-se-shtetit/60%Daily2020-05-20 19:28
https://kosovapost.net/tahiri-brenda-nje-viti-do-te-kemi-zgjedhje-lvv-do-te-kete-renie/60%Daily2020-05-20 19:37
https://kosovapost.net/mbi-1-000-te-infektuar-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-05-20 21:11
https://kosovapost.net/haradinaj-shtron-iftar-per-bik-un/60%Daily2020-05-20 19:02
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-keshilltari-i-kurtit-tregon-pse-ldk-ja-e-morri-ministrin-e-puneve-te-brendshme/60%Daily2020-05-20 19:00
https://kosovapost.net/tre-te-sheruar-dhe-14-raste-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-05-20 18:52
https://kosovapost.net/reshitaj-vitise-me-reagime-te-pa-baza-smund-te-justifikohen-deshtimet-ne-menaxhimin-e-pandemise/60%Daily2020-05-20 20:28
https://kosovapost.net/cilen-kafshe-keni-pare-te-paren/60%Daily2020-05-20 18:42
https://kosovapost.net/obsh-ja-raporton-per-numrin-me-te-larte-te-rasteve-me-covid-19-brenda-nje-dite/60%Daily2020-05-20 18:38
https://kosovapost.net/kryeministri-ne-detyre-kurti-qeveria-eshte-e-interesuar-qe-te-rrise-punesimin-e-grave/60%Daily2020-05-20 18:24
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-05-20 18:21
https://kosovapost.net/numri-me-i-larte-i-infeksioneve-brenda-nje-dite-obsh-na-pret-nje-rruge-e-gjate-me-kete-pandemi/60%Daily2020-05-20 18:20
https://kosovapost.net/cilet-lojtar-jane-te-rrezikuar-te-preken-nga-koronavirusi-gjate-ndeshjeve/60%Daily2020-05-20 18:15
https://kosovapost.net/policia-ndaloi-besimtaren-myslimane-ata-jane-idiote-ja-si-me-provokonte-shefi-i-policise/60%Daily2020-05-20 18:23
https://kosovapost.net/ne-kohe-pandemie-trusti-redukton-humbjet-ne-37-milione/60%Daily2020-05-20 18:04
https://kosovapost.net/thaci-presion-quint-it-u-kerkon-deklarate-per-vendimin-e-kushtetueses-ata-e-refuzojne/60%Daily2020-05-20 18:00
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-rome-vjen-me-nje-njoftim-te-rendesishem/60%Daily2020-05-20 17:57
https://kosovapost.net/thaci-presion-ambasadoreve-u-kerkon-deklarate-per-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2020-05-20 17:55
https://kosovapost.net/refuzoi-izolimin-suedia-ka-kete-numer-te-vdekshmerise-nga-covid-19-ne-evrope/60%Daily2020-05-20 17:45
https://kosovapost.net/nata-e-kadrit-gjate-covid-19-ne-rajon-xhamite-e-zbrazeta-muslimanet-lutjet-i-kryejne-ne-shtepi/60%Daily2020-05-20 17:19
https://kosovapost.net/mirush-kabashi-ne-karrige-me-rrota-mjeshtri-i-madh-perfundon-radioterapine/60%Daily2020-05-20 17:03
https://kosovapost.net/pijeni-kete-lenge-para-se-te-flini-dhe-do-te-largoni-gjithcka-nga-barku/60%Daily2020-05-20 16:48
https://kosovapost.net/paralajmeron-nasa-nje-asteroid-16-km-do-te-kaloje-te-enjten-afer-tokes/60%Daily2020-05-20 16:44
https://kosovapost.net/vizatuan-rrathe-mbi-bar-per-te-ruajtur-distancen-sociale-ne-park/60%Daily2020-05-20 16:40
https://kosovapost.net/kimete-berisha-eshte-interesante-se-garda-vullnetare-shqiptare-pan-it-nuk-ia-ndaloi-protestat/60%Daily2020-05-20 16:29
https://kosovapost.net/kosova-pranon-pjesen-e-dyte-te-ndihmes-emergjente-prej-pese-milione-eurosh-nga-be/60%Daily2020-05-20 16:15
https://kosovapost.net/bresheri-demton-prodhimet-bujqesore-ne-mamushe/60%Daily2020-05-20 16:09
https://kosovapost.net/mos-hapja-e-xhamive-per-bajram-ministri-vitija-kerkon-mirekuptim/60%Daily2020-05-20 16:05
https://kosovapost.net/ekstremi-i-djathte-po-vleresohet-kercenim-i-sigurise-ne-gjermani/60%Daily2020-05-20 16:00
https://kosovapost.net/nga-1-qershori-priten-te-rihapen-95-per-qind-e-bizneseve-ne-kosove/60%Daily2020-05-20 15:53
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-flet-kunder-ndryshimeve-territoriale-te-kosoves/60%Daily2020-05-20 15:41
https://kosovapost.net/lojtari-i-ksaj-skuadre-ne-kosove-del-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-05-20 15:35
https://kosovapost.net/kaq-para-ndau-qeveria-kurti-per-trepcen/60%Daily2020-05-20 14:48
https://kosovapost.net/lajm-jo-i-mire-per-punetoret-qe-presin-te-marrin-pagen-prej-170-nga-pakoja-fiskale/60%Daily2020-05-20 14:34
https://kosovapost.net/ministrja-albulena-haxhiu-padit-ramen/60%Daily2020-05-20 14:27
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-shi-dhe-mot-i-vranet/60%Daily2020-05-20 14:12
https://kosovapost.net/nervozet-keq-pacolli-me-thacin-e-kurtin/60%Daily2020-05-20 13:58
https://kosovapost.net/kurti-i-pergjigjet-kushtetueses-e-hedh-topin-te-presidenti-thaci/60%Daily2020-05-20 13:52
https://kosovapost.net/80-mjeke-e-infermiere-te-gjilanit-sot-iu-nenshtruan-testit-per-coronavirus/60%Daily2020-05-20 13:34
https://kosovapost.net/kpm-kerkon-qe-mediat-te-lirohen-nga-pagesa/60%Daily2020-05-20 13:24
https://kosovapost.net/shkaku-kryesor-i-krizes-ne-libi-eshte-nderhyrja-e-emirateve-te-bashkuara-arabe/60%Daily2020-05-20 13:05
https://kosovapost.net/kroacia-shpall-zgjedhjet-parlamentare-me-5-korrik/60%Daily2020-05-20 12:53
https://kosovapost.net/kmdlnj-kerkon-te-hetohet-rasti-i-kercenimit-te-albin-kurtit/60%Daily2020-05-20 12:44
https://kosovapost.net/kush-eshte-organizata-qe-kercenoi-kryeministrin-kurti/60%Daily2020-05-20 12:26
https://kosovapost.net/prodhuesi-britanik-i-avioneve-rolls-royce-largon-9-mije-njerez/60%Daily2020-05-20 11:43
https://kosovapost.net/nisin-hetimet-ndaj-kercenuesve-te-kryeministrit-kurti/60%Daily2020-05-20 11:38
https://kosovapost.net/profesori-kosovar-i-krahason-me-qente-endacake-besimtaret-myslimane-qe-u-falen-ne-shesh-akuzon-pdk-ne/60%Daily2020-05-20 11:20
https://kosovapost.net/rahmani-ka-nje-deshire-perballe-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-05-20 11:07
https://kosovapost.net/kur-do-ti-hap-serbia-kufijte-me-shtete-fqinje-flet-aleksander-vuciq/60%Daily2020-05-20 10:58
https://kosovapost.net/ishte-rrembyer-kur-ishte-2-vjec-bashkohet-me-familjen-pas-tri-dekadave/60%Daily2020-05-20 10:49
https://kosovapost.net/selmanaj-e-quajti-aak-ne-grup-kriminal-ja-si-i-pergjigjet-blerim-kuci/60%Daily2020-05-20 11:16
https://kosovapost.net/kur-do-te-behet-zgjidhja-per-kosoven-ky-eshte-parashikimi-i-daciqit/60%Daily2020-05-20 10:34
https://kosovapost.net/dhjete-komunat-te-cilat-arriten-ta-fitojne-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-05-20 10:29
https://kosovapost.net/shtyhet-ekzekutimi-i-pagesave-nga-pako-emergjente-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-05-20 10:15
https://kosovapost.net/covid-19-keto-jane-rregullat-e-reja-ne-aeroportet-gjermane/60%Daily2020-05-20 10:17
https://kosovapost.net/per-tre-muajt-e-pare-te-ketij-viti-u-shtuan-edhe-104-veterane-te-uck-se/60%Daily2020-05-20 10:05
https://kosovapost.net/gjendja-me-covid-19-ne-komunat-veriore/60%Daily2020-05-20 10:02
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-braktisjaes-se-femijeve-ne-kosove/60%Daily2020-05-20 10:18
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pasuria-perrallore-e-xhavit-halitit/60%Daily2020-05-20 09:48
https://kosovapost.net/brazili-me-rekord-vdekjesh-nga-covid-19-brenda-24-oreve-reagon-presidentit-amerikan/60%Daily2020-05-20 09:41
https://kosovapost.net/furnizohu-e-perfito-me-shume-e-me-lire-shell-nxjerr-ne-treg-kartelen-shell-loyalty-card/60%Daily2020-05-20 09:34
https://kosovapost.net/pas-kercenimit-te-kurtitvjen-reagimi-i-keshilltarit-te-tij/60%Daily2020-05-20 08:59
https://kosovapost.net/greqia-me-propozim-ne-be-fushate-mbareevropiane-per-miratimin-e-nje-fondi-emergjent-per-median/60%Daily2020-05-20 08:52
https://kosovapost.net/thaci-pret-ne-takim-ambasadoret-e-quintit-therret-per-respektim-te-institucioneve-te-pavarura/60%Daily2020-05-20 08:44
https://kosovapost.net/nje-pacient-ne-gjendje-kritike-dy-te-tjere-lirohen-te-sheruar-nga-infektiva/60%Daily2020-05-20 08:29
https://kosovapost.net/reka-dialogu-me-serbi-duhet-te-perfundoj-me-njohje-reciproke-e-pa-ndryshime-territoriale/60%Daily2020-05-20 08:26
https://kosovapost.net/68073-2/60%Daily2020-05-20 08:18
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-maj/60%Daily2020-05-20 08:06
https://kosovapost.net/india-dhe-bangladeshi-pergatiten-per-stuhine-me-te-forte-te-regjistruar-ne-rajon-fillon-evakuimi-i-miliona-njerezve/60%Daily2020-05-20 08:01
https://kosovapost.net/aksidentohet-aurela-gace-foto/60%Daily2020-05-20 07:58
https://kosovapost.net/merr-fund-mbyllja-ja-kur-do-ti-hap-greqia-kufijte-per-turistet/60%Daily2020-05-20 08:09
https://kosovapost.net/banka-boterore-60-milione-njerez-mund-te-perballen-me-varferi-ekstreme/60%Daily2020-05-20 07:35
https://kosovapost.net/kushtetuesja-ia-kufizon-gjermanise-pergjimin-jashte-vendit/60%Daily2020-05-20 07:32
https://kosovapost.net/ishp-qytetareve-ja-si-te-vendosni-perdorni-dhe-hiqni-masken-foto/60%Daily2020-05-20 07:29
https://kosovapost.net/qeveria-kerkon-pasterti-por-nuk-shperblen-punetoret-e-pastrimit/60%Daily2020-05-20 07:17
https://kosovapost.net/breshri-u-shkaktoi-deme-te-medha-bujqve-ne-suhareke/60%Daily2020-05-20 07:13
https://kosovapost.net/drejtori-i-obsh-se-duhet-te-fillojme-te-hapemi-por-me-vemendje-te-shtuar/60%Daily2020-05-20 07:07
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ne-has-bie-bresher-sa-kokrrat-e-vezes-foto/60%Daily2020-05-20 07:02
https://kosovapost.net/kushtetueses-i-mberrijne-argumentet-favorizuese-per-thacin/60%Daily2020-05-20 06:55
https://kosovapost.net/nga-dreka-deri-te-pastrimi-i-armeve-foto-te-rralla-nga-kosharja/60%Daily2020-05-20 06:43
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-sa-jane-sheruese-dredhezat/60%Daily2020-05-20 06:35
https://kosovapost.net/marco-reus-rrezikon-sezonin/60%Daily2020-05-20 06:25
https://kosovapost.net/me-maska-kunder-koronavirusit-studentet-e-korese-se-jugut-kthehen-ne-shkolle-foto/60%Daily2020-05-20 06:17
https://kosovapost.net/ndodh-fenomeni-bie-bresher-ne-forme-koronavirusi-terrorizohen-banoret-e-qytetit/60%Daily2020-05-20 06:10
https://kosovapost.net/moti-sot-81/60%Daily2020-05-20 06:03
https://kosovapost.net/trump-lavdon-grenellin-do-te-mbetet-ne-histori-si-shefi-me-i-mire-i-inteligjences-ndonjehere/60%Daily2020-05-19 22:43
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-i-reagon-deputete-aak-se-ia-permend-hulumtimin-e-harvardit-ku-permendet-per-te-mire-kosova/60%Daily2020-05-19 22:25
https://kosovapost.net/pas-ke%cc%88rcenimit-ndaj-kurtit-reagon-haradinaj/60%Daily2020-05-19 22:17
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-tregon-se-sa-deputet-do-ta-votojne-qeverine-e-re/60%Daily2020-05-19 22:05
https://kosovapost.net/kosova-ballafaqohet-me-shtrengate-te-fuqishme-dhe-rrufe/60%Daily2020-05-19 21:52
https://kosovapost.net/reagon-gjykata-kushtetuese-boll-me-me-presion-ndaj-nesh/60%Daily2020-05-19 21:36
https://kosovapost.net/ky-deputet-po-kerkon-hapjen-e-shkollave-me-1-qershor/60%Daily2020-05-19 21:10
https://kosovapost.net/reagon-ministria-e-shendetesise-per-akuzat-e-vjedhjes-se-miliona-eurove/60%Daily2020-05-19 20:57
https://kosovapost.net/ismaili-i-pdk-se-flet-per-shkeljet-e-kushtetutes-2-me-0-per-presidentin/60%Daily2020-05-19 20:47
https://kosovapost.net/perplasen-ashper-arberie-nagavci-e-vv-se-dhe-blerta-deliu-e-pdk-se/60%Daily2020-05-19 20:30
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-shtese-per-pakon-emergjente/60%Daily2020-05-19 20:17
https://kosovapost.net/evropa-synon-hapjen-e-perbashket-te-kufijve-me-15-qershor/60%Daily2020-05-19 20:03
https://kosovapost.net/pandemia-covid-19-bullgaria-lehteson-kufizimet-me-keto-dy-vende-fqinje/60%Daily2020-05-19 19:18
https://kosovapost.net/krijimi-i-vaksines-anti-covid-vijne-lajme-te-mira-nga-universiteti-i-oksfordit/60%Daily2020-05-19 19:06
https://kosovapost.net/presidenti-francez-macron-humbet-shumicen-ne-parlament-shtate-deputete-i-largohen-nga-partia/60%Daily2020-05-19 18:59
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ja-sa-raste-kane-rezultuar-pozitiv-sot-tregojne-nga-ikshpk-ja/60%Daily2020-05-19 18:49
https://kosovapost.net/milot-rashica-ndan-nje-gezim-me-fansat-e-tij-ja-per-cfare-behet-fjale-foto/60%Daily2020-05-19 18:32
https://kosovapost.net/ismaili-po-te-mos-rrezohej-qeveria-kriza-do-te-thellohej/60%Daily2020-05-19 18:26
https://kosovapost.net/kur-pritet-vendimi-per-hapjen-e-kufijve/60%Daily2020-05-19 18:21
https://kosovapost.net/e-zbulon-shkenca-ja-se-si-te-ulim-mundesite-e-semundjeve-te-zemres-dhe-diabetit/60%Daily2020-05-19 18:43
https://kosovapost.net/kurti-kercenohet-nga-e-ashtuqujtura-garda-vullnetare-shqiptare/60%Daily2020-05-19 18:12
https://kosovapost.net/organizata-boterore-e-shendetesie-pranon-nje-hetim-te-pavarur/60%Daily2020-05-19 18:40
https://kosovapost.net/mesojeni-se-kur-mund-te-udhetoni-ne-shtetet-tuaja-te-preferuara/60%Daily2020-05-19 17:56
https://kosovapost.net/raka-flet-per-hapjen-e-xhamive-thote-se-cdo-grumbullim-eshte-kercenim-per-shendetin-publik/60%Daily2020-05-19 17:45
https://kosovapost.net/nje-laborator-kinez-pretendon-se-ka-zbuluar-trajtimin-qe-mposht-koronavirusin/60%Daily2020-05-19 17:34
https://kosovapost.net/mbi-20-mije-punetore-shendetesore-ne-gjermani-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-05-19 17:19
https://kosovapost.net/kelmendi-kritikon-qeverine-se-po-ben-nderhyrje-direkte-ne-punet-e-bashkesise-islame/60%Daily2020-05-19 17:04
https://kosovapost.net/ihh-ndihmon-familjet-e-invalideve-te-luftes-ne-kosove-per-fiter-bajram/60%Daily2020-05-19 16:53
https://kosovapost.net/proteste-edhe-ne-peje-aktivistet-vendosin-shenjat/60%Daily2020-05-19 16:31
https://kosovapost.net/bie-me-76-shitja-e-makinave-ne-be/60%Daily2020-05-19 16:29
https://kosovapost.net/menyra-e-duhur-per-zbardhjen-e-dhembeve/60%Daily2020-05-19 16:27
https://kosovapost.net/vdes-profesori-i-up-se-muharrem-jakupaj-dema-ngushellon-familjen-dhe-bashkepunetoret/60%Daily2020-05-19 16:25
https://kosovapost.net/drejtuesit-e-kok-ut-vizituan-ekipin-olimpik-te-xhudos-dhe-qendren-nacionale-te-xhudos/60%Daily2020-05-19 16:22
https://kosovapost.net/ky-eshte-paralajmerimi-i-abrashit-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-05-19 16:18
https://kosovapost.net/kthehen-reshjet-e-shiut-ne-dy-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2020-05-19 15:48
https://kosovapost.net/konjufca-ne-forumin-e-selanikut-kerkon-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven-si-dhe-heqjen-e-fusnotes/60%Daily2020-05-19 16:18
https://kosovapost.net/rrgk-reagon-per-mos-adresimin-e-barazise-gjinore-ne-samitin-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-05-19 15:45
https://kosovapost.net/pas-perfundimit-te-shfaqjes-virtuale-te-eurovisionit-arilena-relaksohet-ne-tropoje/60%Daily2020-05-19 15:44
https://kosovapost.net/qatar-charity-dhuron-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje-te-kamenices/60%Daily2020-05-19 15:42
https://kosovapost.net/kurti-vizitoi-dy-prodhues-vendor/60%Daily2020-05-19 15:36
https://kosovapost.net/per-cka-po-protestoni-se-po-dukeni-vertete-qesharake/60%Daily2020-05-19 15:32
https://kosovapost.net/milazim-krasniqi-deklarata-e-svecles-eshte-nje-qind-per-qind-genjeshter/60%Daily2020-05-19 15:21
https://kosovapost.net/shkup-partite-nuk-arrijne-konsensus-per-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-05-19 15:11
https://kosovapost.net/tome-gashi-tallet-me-milaim-zeken-publikon-nje-video-qe-ia-zbulon-rrenat-znaqkes/60%Daily2020-05-19 15:08
https://kosovapost.net/reagon-keshilltari-i-behgjet-pacollit-ndaj-xhelal-svecles-ja-per-cka-e-akuzon/60%Daily2020-05-19 14:47
https://kosovapost.net/karantina-cfare-i-ndodhi-trurit-tone-duke-ndenjur-me-familjen-ne-shtepi/60%Daily2020-05-19 14:43
https://kosovapost.net/cfare-maske-duhet-te-perdorim-qe-ti-ndihmojme-njerezve-qe-kane-probleme-me-degjim/60%Daily2020-05-19 14:26
https://kosovapost.net/radha-e-gjuriqit-lajcak-tregon-qe-i-ka-telefonuar-zyrtarit-serb-per-dialogun-me-kosoven/60%Daily2020-05-19 14:25
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-viziton-podujeven-me-investimet-e-reja-stadiumi-zahir-pajaziti-do-te-behet-i-kategorise-se-dyte/60%Daily2020-05-19 14:04
https://kosovapost.net/milot-rashica-merr-lajmin-me-te-mire-ne-jete-per-here-te-pare-behet-baba/60%Daily2020-05-19 13:52
https://kosovapost.net/qalaj-flet-per-vdekjen-tragjike-te-26-vjecarit-nga-gjilani-thote-se-rasti-kerkon-trajtim-me-ndryshe/60%Daily2020-05-19 13:41
https://kosovapost.net/fillojne-nepermjet-video-konferences-seminaret-e-edukimit-special-te-tika-s-ne-kosove/60%Daily2020-05-19 13:39
https://kosovapost.net/pas-dr-mustafa-bajramit-edhe-dr-shefqet-krasniqi-thote-se-islami-duhet-te-riperterihet/60%Daily2020-05-19 12:52
https://kosovapost.net/mesxhid-al-aksa-do-te-hapet-per-besimtaret-pas-bajramit/60%Daily2020-05-19 12:51
https://kosovapost.net/prishtine-aksion-simbolik-per-femijet-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2020-05-19 12:48
https://kosovapost.net/sode-bikarbonati-ne-kopsht-ne-vend-te-pesticideve-lulet-gufojne-kermijte-ikin-dheu-pastrohet/60%Daily2020-05-19 12:38
https://kosovapost.net/pse-modeli-i-suedise-ne-luften-ndaj-virusit-eshte-me-i-miri/60%Daily2020-05-19 12:03
https://kosovapost.net/vetem-nje-rast-i-ri-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-19 11:56
https://kosovapost.net/nje-termet-i-fuqishem-godet-turqine/60%Daily2020-05-19 11:54
https://kosovapost.net/franca-mund-te-shese-pikturen-mona-lisa-per-te-shpetuar-ekonomine-nga-kriza-e-coronavirusit-sugjeron-nje-biznesmen-i-vendit/60%Daily2020-05-19 11:51
https://kosovapost.net/qalaj-skemi-ligj-per-trajtimin-e-rasteve-te-thyerjes-se-masave-kufizuese-gjate-pandemise/60%Daily2020-05-19 11:48
https://kosovapost.net/turma-te-qytetareve-ne-sheshet-e-vushtrrise-nderhyjne-inspeksioni-dhe-policia/60%Daily2020-05-19 11:45
https://kosovapost.net/te-infektuarit-mbreme-ne-prishtine-jane-raste-kontakti-sot-testohen-me-shume-se-30-persona/60%Daily2020-05-19 11:42
https://kosovapost.net/takohen-drejtori-i-ikshpk-se-dhe-myftiu-ternava-tregojne-se-a-mund-te-hapen-xhamite/60%Daily2020-05-19 11:40
https://kosovapost.net/posta-e-kosoves-dhe-ajo-shqiptare-pajtohen-per-vazhdimin-e-bashkepunimit/60%Daily2020-05-19 11:36
https://kosovapost.net/spanja-heq-ndalesen-e-fluturimeve-nga-italia/60%Daily2020-05-19 11:33
https://kosovapost.net/procedohen-penalisht-basha-kryemadhi-dhe-stresi-per-pjesemarrje-ne-proteste/60%Daily2020-05-19 11:30
https://kosovapost.net/ldk-zbulon-disa-emra-te-ministrave-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-05-19 10:27
https://kosovapost.net/akuzat-e-reja-nga-trump-vjen-reagim-i-ashper-nga-kina/60%Daily2020-05-19 08:54
https://kosovapost.net/kurti-ne-inaugurimin-e-parkut-te-inovacionit-hap-para-ne-transformimin-e-shoqerise-dhe-te-ekonomise/60%Daily2020-05-19 08:51
https://kosovapost.net/igli-tare-po-planifikon-te-transferoje-tek-lazio-nje-tjeter-shqiptar/60%Daily2020-05-19 08:32
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-zyrtari-i-larte-i-aak-se/60%Daily2020-05-19 08:14
https://kosovapost.net/hapja-e-kufirit-kosove-shqiperi-rama-premton-kete-date/60%Daily2020-05-19 08:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-profesori-i-harvardit-i-cili-u-be-miliarder-fale-koronavirusit-foto/60%Daily2020-05-19 07:42
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-me-i-mire-kur-duhet-ta-pini-kafene-e-mengjesit/60%Daily2020-05-19 07:39
https://kosovapost.net/dokumentari-qe-tregon-per-tmerrin-qe-kaluan-te-burgosurit-gjate-masakres-ne-dubrave-video/60%Daily2020-05-19 07:33
https://kosovapost.net/bota-duhet-ta-marre-me-seriozisht-fuqine-ne-renie-te-rusise/60%Daily2020-05-19 07:30
https://kosovapost.net/vihet-ne-dyshim-vertetesia-e-dokumenteve-pergatitore-te-kushtetutes/60%Daily2020-05-19 07:24
https://kosovapost.net/ldk-ja-ka-perafruar-programin-qeverises-kurti-kembengul-se-eshte-kryeminister-deri-ne-zgjedhje/60%Daily2020-05-19 07:21
https://kosovapost.net/dhjete-ish-sekretaret-e-pergjithshem-marrin-pagen-e-plote-pa-punuar/60%Daily2020-05-19 07:17
https://kosovapost.net/sot-eshte-dite-e-rendesishme-per-majkun-foto/60%Daily2020-05-19 07:13
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-masakra-ne-burgun-e-dubraves/60%Daily2020-05-19 06:57
https://kosovapost.net/festoi-ditelindjen-me-njerezit-e-dashur-ja-sa-vjet-mbushi-marina-vjollca-foto/60%Daily2020-05-19 06:52
https://kosovapost.net/turqia-perkujton-tragjedine-e-tatareve-te-krimese-te-vitit-1944/60%Daily2020-05-19 06:49
https://kosovapost.net/federata-italiane-e-futbollit-pezullon-fillimin-e-serie-a-deri-me-14-qershor/60%Daily2020-05-19 06:34
https://kosovapost.net/89-te-prekur-nga-koronavirusi-brenda-nje-dite-ne-serbi/60%Daily2020-05-19 06:26
https://kosovapost.net/pandemia-be-ne-ndahen-3-3-miliarde-e-per-ballkanin-perfituese-edhe-kosova/60%Daily2020-05-19 06:31
https://kosovapost.net/trump-kercenon-obsh-nese-vazhdon-te-bashkepunoje-me-kinen-do-i-heqe-fondet/60%Daily2020-05-19 06:15
https://kosovapost.net/serish-shkundet-kreta-nje-tjeter-termet-i-fuqishem-godet-greqine/60%Daily2020-05-19 06:09
https://kosovapost.net/refuzimi-i-karantines-ne-suedi-nuk-funksionoi-renie-e-pashembullt-ne-ekonomi/60%Daily2020-05-19 05:57
https://kosovapost.net/inaugurohet-parku-per-inovacion-dhe-trajnim-ne-prizren-merr-pjese-edhe-kurti/60%Daily2020-05-19 05:44
https://kosovapost.net/nga-aeroporti-i-prishtines-gjate-muajit-maj-do-te-realizohen-keto-fluturime/60%Daily2020-05-19 05:35
https://kosovapost.net/neser-falja-e-namazit-n-shesh-me-maska-me-doreza-me-sexhade-dhe-me-distance-sociale/60%Daily2020-05-18 23:18
https://kosovapost.net/shba-rritet-optimizmi-per-rihapjen-e-ekonomise/60%Daily2020-05-18 22:13
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-shendetesore-nga-dredhezat/60%Daily2020-05-18 22:11
https://kosovapost.net/drejtori-i-policise-neser-raporton-para-deputeteve-kjo-eshte-tema-qe-e-pret/60%Daily2020-05-18 22:09
https://kosovapost.net/spanja-pergatitet-per-kthimin-e-turisteve/60%Daily2020-05-18 22:07
https://kosovapost.net/aeroporti-i-prishtines-ka-nje-njoftim-per-fluturimet-e-kesaj-jave/60%Daily2020-05-18 22:05
https://kosovapost.net/qytetarja-nga-peja-transformon-trafon-e-vjeter-ne-nje-veper-te-bukur-arti/60%Daily2020-05-18 22:03
https://kosovapost.net/trump-thote-se-po-perdor-ilacin-e-malaries-per-tu-mbrojtur-nga-coronavirusi/60%Daily2020-05-18 21:42
https://kosovapost.net/rama-tregon-pse-refuzoi-ftesen-e-kurtit-per-takim-rreth-covid-19/60%Daily2020-05-18 21:37
https://kosovapost.net/celtic-shpallet-kampion-ne-skoci/60%Daily2020-05-18 21:27
https://kosovapost.net/deputetja-italiane-kunder-vaksines-kerkon-qe-bill-gates-te-arrestohet-per-krime-kunder-njerezimit/60%Daily2020-05-18 21:15
https://kosovapost.net/ministrja-hajdari-urdherese-kompanive-turistike-deri-me-kete-date-shtyhen-udhetimet-per-klientet-qe-kane-parapaguar/60%Daily2020-05-18 21:12
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-jep-nje-ide-se-si-te-dilet-nga-kriza-ekonomike-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-05-18 21:00
https://kosovapost.net/shefqet-krasniqi-parashikon-nje-tjeter-fitore-te-vetevendosjes/60%Daily2020-05-18 20:57
https://kosovapost.net/werder-bremen-leverkusen-kjo-eshte-nota-e-milot-rashices/60%Daily2020-05-18 20:56
https://kosovapost.net/sadakaja-e-fitrit/60%Daily2020-05-18 20:52
https://kosovapost.net/suspendohet-nga-puna-nje-prokuror/60%Daily2020-05-18 20:48
https://kosovapost.net/the-new-york-times-dy-vellezerit-shqiptare-nga-kosova-heronjte-e-dites-ne-manhattan/60%Daily2020-05-18 20:43
https://kosovapost.net/rama-me-kane-lenduar-genjeshtrat-e-ramushit-dhe-albinit-vv-punoi-per-rrezimin-e-qeverise-sime/60%Daily2020-05-18 20:34
https://kosovapost.net/marokeni-planifikoi-sulm-terrorist-ne-derbin-real-barcelona/60%Daily2020-05-18 20:24
https://kosovapost.net/filloi-nde%cc%88rtimi-i-22-shte%cc%88pive-ne%cc%88-lagjen-e-de%cc%88shmore%cc%88ve-ne%cc%88-podujeve%cc%88/60%Daily2020-05-18 20:19
https://kosovapost.net/diplomati-amerikan-shba-ja-dhe-be-ja-te-bashkepunojne-per-ruajtjen-e-integritetit-territorial-te-kosoves/60%Daily2020-05-18 20:15
https://kosovapost.net/vv-ne-tirane-edi-rama-po-i-hakmerret-albin-kurtit-me-burgosjen-e-boiken-abazit/60%Daily2020-05-18 20:11
https://kosovapost.net/skandalet-e-njepasnjeshme-te-milaim-zekes-ja-te-gjitha-rastet-kur-ish-deputeti-u-padit-per-shpifje/60%Daily2020-05-18 19:58
https://kosovapost.net/disa-serbe-kerkojne-te-kthehen-ne-fsk/60%Daily2020-05-18 19:54
https://kosovapost.net/a-qarkulluan-gjate-dites-se-sotme-taksite-ne-veri-te-vendit-kjo-eshte-pergjigja-e-policise/60%Daily2020-05-18 19:49
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-tha-se-edhe-zogjte-e-dine-per-raportet-e-mira-me-albin-kurtin-vjen-reagimi-i-ashper-nga-veprimtari-i-hershem-i-ldk-se/60%Daily2020-05-18 19:45
https://kosovapost.net/shkon-ne-97-numri-i-te-sheruarve-ne-ferizaj/60%Daily2020-05-18 19:52
https://kosovapost.net/shefqet-krasniqi-vendimi-per-mbylljen-e-xhamive-ka-qene-hap-i-nevojshem/60%Daily2020-05-18 19:33
https://kosovapost.net/pas-disa-javesh-zgjohet-nga-koma-i-moshuari-e-kupton-qe-eshte-i-infektuar-me-coronavirus-dhe-qe-semundja-ka-kapluar-boten/60%Daily2020-05-18 19:29
https://kosovapost.net/sherohet-nga-coronavirusi-femija-9-muajsh-nga-malisheva-vetem-edhe-2-raste-aktive-ne-kete-komune/60%Daily2020-05-18 19:14
https://kosovapost.net/deklarohet-shefqet-krasniqi-per-covid19-tregon-se-nga-kush-ka-ardh-kjo-epidemi/60%Daily2020-05-18 19:12
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-tregon-nese-kurti-eshte-proamerikan/60%Daily2020-05-18 19:07
https://kosovapost.net/prishja-e-teatrit-futbollisti-i-kombetares-shqiptare-del-ne-shesh-per-te-protestuar/60%Daily2020-05-18 18:57
https://kosovapost.net/kurti-reciprociteti-po-shkon-mire-do-te-vazhdojme-me-elemente-te-tjera/60%Daily2020-05-18 18:43
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-askush-ska-fuqi-dhe-aftesi-ta-prishe-kosoven-me-ameriken/60%Daily2020-05-18 18:40
https://kosovapost.net/18-te-sheruar-dhe-tri-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-05-18 18:34
https://kosovapost.net/fati-i-tatareve-te-krimese-dhe-fati-i-cameve-tane/60%Daily2020-05-18 18:59
https://kosovapost.net/a-do-te-shkojne-sivjet-qytetaret-ne-pushime-dhe-a-po-i-vie-fundi-pandemise-flet-lul-raka/60%Daily2020-05-18 17:40
https://kosovapost.net/kurti-zbulon-kerkesen-e-grenellit-ne-lidhje-me-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-05-18 17:39
https://kosovapost.net/shkup-lideret-e-partive-politike-nuk-arriten-marreveshje-per-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-05-18 17:35
https://kosovapost.net/historia-e-pazakonte-e-ciftit-nga-gjakova-jetojne-dhe-punojne-prej-11-vitesh-ne-brazil/60%Daily2020-05-18 17:33
https://kosovapost.net/presidenti-kinez-vaksina-kineze-do-te-jete-e-disponueshme-per-te-gjithe-boten/60%Daily2020-05-18 17:22
https://kosovapost.net/haxhiu-viktimat-e-dhunes-te-marrin-mbrojtje-e-ushtruesit-e-saj-denimin-e-merituar/60%Daily2020-05-18 17:15
https://kosovapost.net/italia-rihap-restorantet-dhe-baret-kerkohet-kujdes-i-shtuar/60%Daily2020-05-18 17:14
https://kosovapost.net/eksperti-italian-covid-do-zhduket-si-gripi-spanjoll/60%Daily2020-05-18 17:07
https://kosovapost.net/ministri-abdixhiku-nxjerr-vendimin-per-lejimin-e-qarkullimit-te-autobuseve-nder-urban/60%Daily2020-05-18 16:57
https://kosovapost.net/koci-thote-se-sistemi-i-burgjeve-e-ka-menaxhuar-mire-situaten-me-pandemine/60%Daily2020-05-18 16:55
https://kosovapost.net/tensionohet-situata-lendohen-disa-persona-ne-proteste-nga-hedhja-e-kapsollave/60%Daily2020-05-18 16:52
https://kosovapost.net/masat-anti-koronavirus-keto-jane-masat-e-marra-per-faljen-e-namazit-ne-xhami/60%Daily2020-05-18 16:28
https://kosovapost.net/kurti-falenderon-lajcakun-faleminderit-qe-dole-kunder-shkembimit-te-territoreve/60%Daily2020-05-18 15:59
https://kosovapost.net/rihapja-e-bizneseve-si-shkoi-dita-e-pare-e-punes-per-parukerite-ne-kosove/60%Daily2020-05-18 16:08
https://kosovapost.net/kur-do-hap-kufijte-bosnje-dhe-hercegovina/60%Daily2020-05-18 15:46
https://kosovapost.net/kerkohet-nga-qendra-e-studenteve-tu-bejne-zgjidhje-studenteve-qe-ua-jane-vjedhur-gjerat-ne-konvikte/60%Daily2020-05-18 15:26
https://kosovapost.net/lajcak-e-merr-ne-telefon-kurtin-ja-cka-biseduan/60%Daily2020-05-18 15:03
https://kosovapost.net/cka-i-ndodhi-studentes-kur-u-kthye-per-te-marre-gjerat-e-saj-ne-qendren-e-studenteve-ne-prishtine/60%Daily2020-05-18 14:45
https://kosovapost.net/a-do-te-mund-te-shkojne-kosovaret-ne-ulqin-kete-vere/60%Daily2020-05-18 14:39
https://kosovapost.net/raka-per-valen-e-dyte-te-koronavirusit-do-na-gjeje-te-pergaditur/60%Daily2020-05-18 14:30
https://kosovapost.net/kuvendi-mblidhet-me-4-qershor-do-ta-votoj-komisionin-hetimor-per-menaxhimin-e-pandemise/60%Daily2020-05-18 13:48
https://kosovapost.net/ministria-e-jashtme-e-irakut-reagoi-ndaj-ambasadave-te-huaja-ato-po-provokojn-ndjenjat-fetare/60%Daily2020-05-18 13:30
https://kosovapost.net/selimi-papergjegjshmeria-e-disa-grupeve-parlamentare-po-e-mbane-peng-kuvendin/60%Daily2020-05-18 13:27
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-e-thote-hapur-kam-shume-mos-pajtime-me-thacin-e-shume-afersi-me-kurtin-kete-e-dijne-edhe-zogjte/60%Daily2020-05-18 13:02
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-tregon-se-a-do-jete-kryetare-e-kuvendit-edhe-pas-formimit-te-qeverise-hoti/60%Daily2020-05-18 12:51
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-mbeshtet-kryeministrin-ne-detyre-albin-kurtin-per-kete-arsye/60%Daily2020-05-18 12:32
https://kosovapost.net/ne-antali-si-asnjehere-me-pare-shkrihet-asfalti-foto/60%Daily2020-05-18 12:24
https://kosovapost.net/komuna-e-mitrovices-fillon-punen-me-kapacitete-te-plota/60%Daily2020-05-18 12:00
https://kosovapost.net/kurti-flet-per-qeverine-e-re-deklarimet-e-kundershtareve-i-quan-ping-pong-politik/60%Daily2020-05-18 11:46
https://kosovapost.net/kurti-thote-se-ajo-qe-u-nenshkrua-per-linjen-e-fluturimeve-prishtine-beograd-nuk-eshte-marreveshje/60%Daily2020-05-18 11:41
https://kosovapost.net/dafina-mbeshtet-kurtin-ne-reagimin-per-shembjen-e-teatrit-kombetar/60%Daily2020-05-18 11:37
https://kosovapost.net/haradinaj-vendit-i-duhet-nje-qeveri-me-mandat-te-plote/60%Daily2020-05-18 11:30
https://kosovapost.net/per-ta-kujtuar-gjenocidin-serb-ne-kosove-veseli-kerkon-kete-gje/60%Daily2020-05-18 11:23
https://kosovapost.net/taksite-ne-veri-kunder-masave-te-kosoves-policia-spektator/60%Daily2020-05-18 11:15
https://kosovapost.net/kurti-nuk-flet-per-vendimin-e-gjykates-kushtetuese-ta-leme-te-punoje-ne-qetesi/60%Daily2020-05-18 11:07
https://kosovapost.net/kuvendi-ia-ve-ne-dispozicion-kushtetueses-punimet-pergatitore-ka-dyshime-per-vertetesine-e-tyre/60%Daily2020-05-18 10:47
https://kosovapost.net/befason-ish-kreu-i-obsh-covid-19-mund-te-shuhet-vete-ska-nevoje-per-vaksine-foto/60%Daily2020-05-18 10:41
https://kosovapost.net/kfor-i-njofton-per-zhvillime-e-fundit-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-05-18 10:37
https://kosovapost.net/pajtohen-hykmete-bajrami-e-albin-kurt-dalin-bashke-ne-terren-pas-perplasjes/60%Daily2020-05-18 10:34
https://kosovapost.net/trafiku-urban-fillon-punen-me-kufizime-komuna-e-prishtines-jep-detaje-per-qytetaret/60%Daily2020-05-18 10:27
https://kosovapost.net/futi-ne-shtepi-modelen-arrestohet-talenti-i-chelseas/60%Daily2020-05-18 10:23
https://kosovapost.net/duket-veshje-e-thjeshte-por-nuk-do-ta-besoni-sa-i-ka-kushtuar-kjo-nora-istrefit-foto/60%Daily2020-05-18 10:17
https://kosovapost.net/lauka-ky-eshte-qellimi-i-thacit-dhe-rames-ja-kush-e-rrezoi-qeverine-kurti/60%Daily2020-05-18 10:08
https://kosovapost.net/cifti-qe-jetonte-nen-uren-e-ibrit-pasi-humbi-shtepine-ne-veri-gjen-strehim/60%Daily2020-05-18 09:50
https://kosovapost.net/instalacioni-unicef-kerkon-perfshirje-me-te-madhe-ne-shoqeri-e-mesimxenie-te-femijeve-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2020-05-18 09:47
https://kosovapost.net/kurti-shoqerohet-nga-lumir-abdixhiku-sot-ne-nje-aktivitet/60%Daily2020-05-18 09:24
https://kosovapost.net/lideri-mustafa-ne-trevjetorin-e-vdekjes-perkujton-deputetin-e-ldk-se/60%Daily2020-05-18 09:13
https://kosovapost.net/kur-do-te-fillojne-fluturimet-nga-zvicra-ne-kosove/60%Daily2020-05-18 09:07
https://kosovapost.net/kush-po-e-kerkon-doreheqjen-e-ministres-bajrami/60%Daily2020-05-18 09:03
https://kosovapost.net/italia-hap-kufijte-me-3-qershor-ne-cilat-shtete-do-te-mund-te-udhetohet/60%Daily2020-05-18 08:48
https://kosovapost.net/covid-19-keto-jane-shtetet-me-te-sigurta-ne-europe/60%Daily2020-05-18 08:44
https://kosovapost.net/zyrtari-i-larte-i-aak-se-tregon-se-kur-do-te-formohet-qeveria-e-re/60%Daily2020-05-18 08:36
https://kosovapost.net/100-shtete-kerkojne-hetime-ndaj-kines-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-05-18 08:21
https://kosovapost.net/kjo-shtepi-ne-peme-e-ndertuar-nge-kosovari-cmendi-boten-foto/60%Daily2020-05-18 08:42
https://kosovapost.net/vuciq-e-vulin-i-bien-ne-qafe-presidentit-maqedonas-per-kosoven/60%Daily2020-05-18 07:50
https://kosovapost.net/nga-kush-varet-shpetimi-i-bizneseve-nga-falimentimi-tregon-ekonomisti-zeka/60%Daily2020-05-18 07:26
https://kosovapost.net/10-te-prekur-me-covid-19-po-trajtohen-ne-infektive-tre-prej-tyre-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-05-18 07:09
https://kosovapost.net/gjermania-ua-shqyen-hartat-per-ndarjen-e-kosoves-thacit-dhe-vuciqit/60%Daily2020-05-18 07:39
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-ministri-shqiptar-i-shendetesise/60%Daily2020-05-18 06:59
https://kosovapost.net/mblidhet-sot-kryesia-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-05-18 06:52
https://kosovapost.net/bajrami-nuk-do-ti-terheqe-njerezit-e-kolegjeve-nga-bordi-i-up-se/60%Daily2020-05-18 06:48
https://kosovapost.net/maturantet-ne-shqiperi-u-kthehen-sot-bankave-te-shkolles/60%Daily2020-05-18 06:46
https://kosovapost.net/guvernatori-i-nju-jorkut-e-ben-testin-e-koronavirusit-para-gazetareve/60%Daily2020-05-18 06:41
https://kosovapost.net/specialja-nuk-e-ndal-intensitetin-e-punes-as-gjate-pandemise/60%Daily2020-05-18 06:35
https://kosovapost.net/shtate-fakte-qe-nuk-i-dini-per-kafen/60%Daily2020-05-18 06:27
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vazhdim-3/60%Daily2020-05-18 06:07
https://kosovapost.net/pse-sarpi-detyrohet-te-ndryshoje-pamjen/60%Daily2020-05-18 06:04
https://kosovapost.net/xavi-keshillon-barcelonen-mos-i-merrni-keta-dy-lojtare/60%Daily2020-05-18 05:57
https://kosovapost.net/numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-bote-arrin-4-7-milione-kryeson-shba/60%Daily2020-05-18 05:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-i-ri-i-levizjes-deri-me-1-qershor/60%Daily2020-05-18 05:48
https://kosovapost.net/si-qendron-e-verteta-pas-teorise-konspirative-qe-lidh-5g-me-coronavirusin/60%Daily2020-05-17 22:19
https://kosovapost.net/dita-nderkombetare-e-hipertensionit/60%Daily2020-05-17 22:17
https://kosovapost.net/angela-martini-ia-thote-hapur-vjehrrit-u-martova-me-djalin-tend-per-parate-tua/60%Daily2020-05-17 22:15
https://kosovapost.net/arta-bajrami-se-shpejti-publikon-kengen-pse-mu-ne-bashkepunim-me-don-arbas/60%Daily2020-05-17 22:11
https://kosovapost.net/deklarata-per-vellavrasje-agim-bahtiri-nuk-eshte-ftuar-me-ne-prokurori/60%Daily2020-05-17 21:47
https://kosovapost.net/menyra-natyrale-per-ti-zbardhur-dhembet-tuaj/60%Daily2020-05-17 21:44
https://kosovapost.net/ahmeti-prezanton-rregullat-per-transport-publik/60%Daily2020-05-17 21:42
https://kosovapost.net/pamjet-nje-bombe-molotov-shperthen-prane-xhamise-se-namazgjase/60%Daily2020-05-17 21:41
https://kosovapost.net/kafeneja-gjermane-detyron-klientet-qe-me-kapele-speciale-te-mbajne-distancen/60%Daily2020-05-17 21:24
https://kosovapost.net/krasniqi-asnje-pandemi-sperfundon-ne-menyre-te-pernjehershme/60%Daily2020-05-17 21:07
https://kosovapost.net/rasti-i-ri-me-covid-19-ne-gjilan-eshte-nje-person-i-kthyer-nga-amerika/60%Daily2020-05-17 21:05
https://kosovapost.net/neser-do-te-mbahet-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-kryetarja-osmani-mban-konference-pas-mbledhjes/60%Daily2020-05-17 20:59
https://kosovapost.net/a-do-sjelle-pandemia-fundin-e-punes-ne-zyre/60%Daily2020-05-17 20:51
https://kosovapost.net/deputetja-e-vv-se-duke-respektuar-rregullat-kemi-ndihmuar-veten-dhe-familjen-por-jemi-bere-shembull-suksesi-ne-bote/60%Daily2020-05-17 20:38
https://kosovapost.net/melinda-paralajmeron-kengen-e-radhes-24-bars-ka-qene-vetem-nje-parapergatitje/60%Daily2020-05-17 20:33
https://kosovapost.net/shembja-e-teatrit-kombetar-reagon-albin-kurti-nga-kjo-humbje-do-vije-fitorja/60%Daily2020-05-17 20:25
https://kosovapost.net/thaci-eshte-e-pamoralshme-qe-komuna-e-obiliqit-ti-nxjerr-njerezit-nga-shtepia-pa-menduar-vendstrehimin-e-tyre/60%Daily2020-05-17 20:23
https://kosovapost.net/a-po-gabojne-turqit-e-arabet-qe-spo-i-hapin-xhamite/60%Daily2020-05-17 19:54
https://kosovapost.net/gazetarja-e-bukur-lendon-gjurin-kthehet-pas-ne-femijeri-nuk-me-dhimbte-aq-shume-dikur/60%Daily2020-05-17 19:47
https://kosovapost.net/gjermania-zvicra-dhe-austria-shtetet-me-te-sigurta-ne-evrope-kunder-covid-19/60%Daily2020-05-17 19:39
https://kosovapost.net/personat-qe-hane-shpejt-jane-me-te-rrezikuar-nga-semundjet-e-zemres/60%Daily2020-05-17 19:36
https://kosovapost.net/41-per-qind-e-amerikaneve-nuk-do-te-blejne-mallra-kineze-35-per-qind-e-kinezeve-nuk-do-te-blejne-mallra-amerikane/60%Daily2020-05-17 19:32
https://kosovapost.net/flamuri-i-lgbti-se-ndriqon-ndertesen-e-qeverise-se-kosoves/60%Daily2020-05-17 19:26
https://kosovapost.net/me-fal-qe-nuk-je-me-fifi-e-deshperuar-pasi-u-shemb-teatri-kombetar-ne-tirane/60%Daily2020-05-17 19:13
https://kosovapost.net/italia-regjistroi-shifrat-me-te-uleta-te-vdekjes-dhe-infektimit-ditor-qe-nga-fillimi-i-izolimit/60%Daily2020-05-17 19:04
https://kosovapost.net/orari-i-ri-i-levizjes-fillon-nga-neser-deri-me-1-qershor/60%Daily2020-05-17 19:00
https://kosovapost.net/babai-i-ketij-djali-ne-foto-ka-nje-porosi-per-edi-ramen/60%Daily2020-05-17 18:51
https://kosovapost.net/haxhiu-spergjigjet-nese-e-respekton-vendimin-e-kushtetueses-ldk-akuzon-per-presion/60%Daily2020-05-17 18:48
https://kosovapost.net/pese-raste-te-reja-me-covid-19-ne-ferizaj/60%Daily2020-05-17 18:36
https://kosovapost.net/23-te-sheruar-ndersa-7-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-05-17 18:34
https://kosovapost.net/zhduket-invalidi-i-luftes-familja-kerkon-ndihme-per-gjetjen-e-tij/60%Daily2020-05-17 17:54
https://kosovapost.net/e-fundit-ky-eshte-numri-i-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-05-17 17:48
https://kosovapost.net/akuzat-e-para-te-speciales-priten-ne-kete-muaj/60%Daily2020-05-17 17:41
https://kosovapost.net/paralajmeron-obsh-vala-e-dyte-e-koronavirusit-me-vdekjeprurese-se-e-para-do-shfaqet-dimrit/60%Daily2020-05-17 17:20
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-10-milione-e-900-mije-euro-per-implementimin-e-pakos-emergjente-fiskale/60%Daily2020-05-17 17:01
https://kosovapost.net/nga-kjo-dite-ndryshon-moti-ne-kosove/60%Daily2020-05-17 16:13
https://kosovapost.net/prishtina-me-aksion-simbolik-kunder-shembjes-se-teatrit-ne-tirane/60%Daily2020-05-17 15:54
https://kosovapost.net/shenohen-dy-viktima-te-reja-nga-covid-19-ne-serbi/60%Daily2020-05-17 15:39
https://kosovapost.net/kafenete-po-behen-gati-per-tu-hapur-neser/60%Daily2020-05-17 15:22
https://kosovapost.net/me-peticion-kerkohet-hapja-e-xhamive-ne-kosove/60%Daily2020-05-17 15:11
https://kosovapost.net/cka-mund-te-ndodh-nese-gjykata-kushtetuese-e-rrezon-dekretin-e-hashim-thacit-ky-eshte-skenari/60%Daily2020-05-17 15:00
https://kosovapost.net/paralajmerojne-mjeket-ky-cunami-na-pret-pas-izolimit/60%Daily2020-05-17 14:54
https://kosovapost.net/kosovarja-e-ngujuar-ne-spanje-sot-kthehet-ne-kosove/60%Daily2020-05-17 14:41
https://kosovapost.net/ca-iku-iku-pasi-shembi-teatrin-veliaj-kerkon-bashkepunim/60%Daily2020-05-17 14:36
https://kosovapost.net/ish-miss-amerika-phyllis-george-vdes-ne-moshen-70-vjecare/60%Daily2020-05-17 14:26
https://kosovapost.net/ky-eshte-trajneri-qe-jep-shprese-per-talente-te-rinj-te-futbollit-kosovare/60%Daily2020-05-17 14:25
https://kosovapost.net/sulmi-ndaj-vetevendosjes-deputeti-i-kesaj-partie-i-kunderpergjigjet-hashim-thaci-dhe-lutfi-hazirit/60%Daily2020-05-17 14:18
https://kosovapost.net/arrestohet-kreu-i-levizjes-vetevendosje-ne-tirane/60%Daily2020-05-17 14:10
https://kosovapost.net/mehmeti-pesha-e-varrit-te-rugoves-eshte-me-e-madhe-se-pozita-qe-mban-sot-hashim-thaci/60%Daily2020-05-17 13:56
https://kosovapost.net/trajneri-i-xhudos-driton-kuka-kerkon-qe-sporti-te-filloje-sa-me-shpejte/60%Daily2020-05-17 13:46
https://kosovapost.net/mashtroi-me-dezinfektues-ne-kek-nje-muaj-paraburgim-per-te-pandehurin/60%Daily2020-05-17 13:33
https://kosovapost.net/dilema-e-te-moshuarve-ne-kosove-per-virusin-brenda-apo-jashte/60%Daily2020-05-17 13:27
https://kosovapost.net/ministria-e-glauk-konjufces-i-pergjigjet-lutfi-haziritv/60%Daily2020-05-17 13:53
https://kosovapost.net/rama-pas-rrenimit-te-teatrit-kombetar-une-sjam-as-i-shenjt-e-as-i-pagabueshem/60%Daily2020-05-17 13:11
https://kosovapost.net/selimi-nuk-do-ta-kisha-problem-nese-do-te-rrenohej-objekti-i-shemtuar-i-teatrit-kombetar-te-kosoves/60%Daily2020-05-17 13:05
https://kosovapost.net/pas-dy-muajsh-mbylljeje-kafiterite-behen-gati-per-ofrimin-e-sherbimit-merre-me-vete/60%Daily2020-05-17 12:57
https://kosovapost.net/kosovarja-e-ngujuar-nga-pandemia-ne-spanje-kthehet-sot-ne-kosove/60%Daily2020-05-17 12:51
https://kosovapost.net/mustafa-i-pergjigjet-kurtit-qe-e-quajti-ldk-ne-parti-te-korruptuar/60%Daily2020-05-17 12:34
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-i-reagon-ashper-lutfi-hazirit-i-ben-te-qarte-askush-nuk-mundet-me-prek-territorin-e-kosoves/60%Daily2020-05-17 12:24
https://kosovapost.net/live-teatrit-kombetar-i-vune-ruspen-protestuesit-poshte-diktatura-lufta-sapo-nisi/60%Daily2020-05-17 12:19
https://kosovapost.net/ambasada-e-britanise-ne-tirane-dhuna-minon-parimet-themelore-te-demokracise/60%Daily2020-05-17 12:15
https://kosovapost.net/kam-gabuar-qe-jam-ulur-ne-tryeze-me-ramen-basha-konfirmon-protestat/60%Daily2020-05-17 12:08
https://kosovapost.net/nje-17-vjecar-tenton-te-vetevritet-policia-e-shpeton-te-liqeni-i-batllaves/60%Daily2020-05-17 12:05
https://kosovapost.net/nagavci-ne-tirane-e-rrezuan-godinen-e-teatrit-ne-kosove-rrezuan-qeverine-e-kurtit-te-dyja-kunder-vullnetit-te-popullit/60%Daily2020-05-17 12:03
https://kosovapost.net/pandemia-zvogelon-importin-dhe-eksportin-ne-kosove-2/60%Daily2020-05-17 11:57
https://kosovapost.net/haradinaj-familja-zhitia-ka-qendruar-e-paluhatur-ne-parimet-shqiptare/60%Daily2020-05-17 11:41
https://kosovapost.net/kroni-historia-per-kufirin-qe-ndante-shqiptaret/60%Daily2020-05-17 11:22
https://kosovapost.net/37-te-arrestuar-e-1-polic-i-lenduar-ne-protestat-kunder-shembjes-se-teatrit-kombetar/60%Daily2020-05-17 11:16
https://kosovapost.net/pandemia-zvogelon-importin-dhe-eksportin-ne-kosove/60%Daily2020-05-17 11:14
https://kosovapost.net/dhjete-te-hospitalizuar-me-covid-19-ne-kosove-kater-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-17 11:09
https://kosovapost.net/pas-shembjes-se-teatrit-kombetar-me-keto-fjale-reagon-anjeza-shanihi-o-moj-shypni-e-mjera-shypni/60%Daily2020-05-17 11:04
https://kosovapost.net/korriku-afati-optimal-per-mbajtjen-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-05-17 10:55
https://kosovapost.net/edhe-be-reagon-per-shembjen-e-teatrit-ben-thirrje-per-permbajtje-dhe-te-shmanget-pershkallezimi-i-situates/60%Daily2020-05-17 10:52
https://kosovapost.net/liburni-per-vdekjen-e-syle-zhitise-daja-im-na-i-theu-zemrat/60%Daily2020-05-17 10:41
https://kosovapost.net/debati-ne-bundestag-dridh-serbine/60%Daily2020-05-17 10:20
https://kosovapost.net/thaci-sa-pikelluese-vdekja-e-papritur-e-mikut-tim-syle-zhitia/60%Daily2020-05-17 10:13
https://kosovapost.net/vdes-syle-zhitia-zyrtar-i-larte-ne-ministrine-e-mbrojtjes/60%Daily2020-05-17 10:07
https://kosovapost.net/kryeparlamentarja-osmani-feston-sot-ditelindjen-ja-si-e-uron-motra-e-saj-foto-2/60%Daily2020-05-17 10:01
https://kosovapost.net/faltoret-e-ndaluara/60%Daily2020-05-17 09:26
https://kosovapost.net/ambasadori-i-kines-ne-izrael-gjendet-i-vdekur-ne-rezidencen-e-tij/60%Daily2020-05-17 09:04
https://kosovapost.net/falimentim-biznesesh-e-humbje-te-vendeve-te-punes/60%Daily2020-05-17 09:01
https://kosovapost.net/nuk-jemi-te-pergatitur-per-fazen-finale-te-dialogut-eshte-koha-e-fundit-per-unitet/60%Daily2020-05-17 08:57
https://kosovapost.net/pas-shembjes-se-teatrit-vjen-reagimi-abazi-nuk-ka-demokraci-pa-demosin-ka-vetem-diktature/60%Daily2020-05-17 08:46
https://kosovapost.net/talenti-i-barces-shan-rende-haaland-rrezikon-denim-te-rende-video/60%Daily2020-05-17 08:41
https://kosovapost.net/covid-19-brazili-kalon-italine-dhe-spanjen-me-numrin-e-te-infektuarve/60%Daily2020-05-17 08:27
https://kosovapost.net/prokuroria-fillon-hetimet-per-vdekjen-e-16-vjecares-nga-drenasi/60%Daily2020-05-17 08:23
https://kosovapost.net/perleshje-mes-protestuesve-dhe-policise-ne-tirane/60%Daily2020-05-17 08:19
https://kosovapost.net/rozana-radi-prek-me-statusin-e-saj-per-prishjen-e-teatrit-foto/60%Daily2020-05-17 08:03
https://kosovapost.net/nga-neser-zgjatet-orari-i-qarkullimit-ja-sa-ore-do-te-mund-te-levizni/60%Daily2020-05-17 07:53
https://kosovapost.net/ja-si-i-vleresojne-100-ditet-e-kurtit-ne-qeverisje-analistet/60%Daily2020-05-17 07:44
https://kosovapost.net/liverpooli-tenton-transferimin-e-neymarit-te-ri/60%Daily2020-05-17 07:30
https://kosovapost.net/ky-eshte-urimi-urim-te-vecante-i-gettit-per-ditelindjen-e-marines-foto/60%Daily2020-05-17 07:21
https://kosovapost.net/keto-biznese-do-te-fillojne-punen-nga-neser-ne-kosove/60%Daily2020-05-17 07:13
https://kosovapost.net/shembja-e-teatrit-kombetar-keshtu-reagon-edi-rama/60%Daily2020-05-17 06:53
https://kosovapost.net/dhune-dhe-tension-gjate-nates-shembet-teatri-kombetar-video/60%Daily2020-05-17 06:49
https://kosovapost.net/keshtu-do-te-jete-moti-sot/60%Daily2020-05-17 06:42
https://kosovapost.net/ja-kur-duhet-ta-pini-kafen-e-mengjesit/60%Daily2020-05-17 06:39
https://kosovapost.net/sot-eshte-dita-nderkombetare-e-telekomunikacionit/60%Daily2020-05-17 06:33
https://kosovapost.net/bilanci-978-raste-me-covid-19-dhe-713-te-sheruar-ne-kosove/60%Daily2020-05-17 06:18
https://kosovapost.net/ja-si-mund-ta-parandaloni-atakun-ne-zemer/60%Daily2020-05-17 06:14
https://kosovapost.net/jeten-tone-nuk-po-e-shkaterron-koronavirusi/60%Daily2020-05-17 06:00
https://kosovapost.net/nuk-jemi-kafshe-shperthejne-protestat-shenjestrohet-bill-gates-alarmohet-merkel/60%Daily2020-05-17 05:51
https://kosovapost.net/cilat-jane-vendet-e-be-se-te-hapura-per-turizem-ne-kete-vit/60%Daily2020-05-16 22:02
https://kosovapost.net/keto-jane-bimet-e-duhura-per-zemer-te-shendetshme/60%Daily2020-05-16 21:54
https://kosovapost.net/a-ka-zbehje-te-raporteve-ne-mes-kurtit-dhe-konjufces-kryeministri-kurti-tregon-te-verteten/60%Daily2020-05-16 21:32
https://kosovapost.net/sa-i-kushtoj-per-nje-muaj-fatura-e-rrymes-albin-kurtit/60%Daily2020-05-16 21:13
https://kosovapost.net/haxhiu-tregon-se-a-do-ta-respektojne-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2020-05-16 20:59
https://kosovapost.net/lajm-jo-i-mire-per-pensionistet-kosovare/60%Daily2020-05-16 20:40
https://kosovapost.net/kurti-vuciq-u-mundua-tia-mbushte-mendjen-trumpit-per-kosoven/60%Daily2020-05-16 20:29
https://kosovapost.net/per-cka-ka-nostalgji-presidenti-thaci-sipas-kurtit/60%Daily2020-05-16 20:11
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-bashkatdhetaret-ja-kur-do-ti-hape-gjermania-kufijte/60%Daily2020-05-16 19:59
https://kosovapost.net/kurti-mocioni-i-mosbesimit-nuk-e-ka-rrezu-qeverine-i-ka-rrezu-ata/60%Daily2020-05-16 19:53
https://kosovapost.net/bill-gates-ka-plan-te-ule-popullsine-me-15-sterilizoi-miliona-gra-dhe-paralizoi-500-mije-femije/60%Daily2020-05-16 19:49
https://kosovapost.net/te-famshmit-qe-kane-miliona-pasuri-por-nuk-do-ua-lene-femijevefoto/60%Daily2020-05-16 19:42
https://kosovapost.net/haziri-e-quan-sveclen-frikacak-qe-fshihet-pas-pergjegjesise/60%Daily2020-05-16 19:39
https://kosovapost.net/kurti-flet-per-tri-nofkat-qe-po-thirret-baba-mr-bean-dhe-che-guevara/60%Daily2020-05-16 19:33
https://kosovapost.net/greqia-pervelohet-nga-te-nxehtit-temperatura-shkon-ne-40-grade/60%Daily2020-05-16 19:28
https://kosovapost.net/koronavirusi-godet-ashper-kete-komune-te-kosoves-kaq-raste-brenda-24-oreshit/60%Daily2020-05-16 19:16
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-lavderon-punen-e-ministrit-te-vv-se/60%Daily2020-05-16 19:07
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-pandemia-nuk-ka-te-ndalur-ja-sa-raste-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-05-16 19:00
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-do-ti-fitojme-te-gjitha-sfidat-nje-e-nga-nje/60%Daily2020-05-16 18:53
https://kosovapost.net/shkencetaret-amerikane-kura-per-covid-19-ekziston-kompania-bio-teknologjike-zhvillon-antitrupin-qe-bllokon-koronavirusin/60%Daily2020-05-16 18:48
https://kosovapost.net/kfor-i-ndihmon-komunitetet-ne-kosove/60%Daily2020-05-16 18:41
https://kosovapost.net/interi-i-vendosur-per-te-transferuar-kumbullen-ky-eshte-cmimi-i-shqiptarit/60%Daily2020-05-16 18:28
https://kosovapost.net/dy-vellezer-muzikante-mbledhin-mbi-5-mije-euro-per-sherimin-e-ilir-behlulit/60%Daily2020-05-16 18:21
https://kosovapost.net/dikur-te-burgosur-tani-politikan-kurti-me-dy-bashkepartiaket-vizituan-burgun-e-prishtines/60%Daily2020-05-16 18:15
https://kosovapost.net/kujdes-nga-vizitore-te-parkut-gjarperinje-shume-te-rrezikshem-ne-germi/60%Daily2020-05-16 18:17
https://kosovapost.net/daciq-thote-se-gjokoviq-angazhohet-direkt-per-cnjohjet-e-kosoves/60%Daily2020-05-16 17:55
https://kosovapost.net/kapet-ne-france-felicien-kabuga-nje-nga-pergjegjesit-per-gjenocidin-ne-ruanda/60%Daily2020-05-16 17:49
https://kosovapost.net/ne-algjeri-u-ndalohet-shtrengimi-i-duarve-dhe-perqafimi-gjate-festes-se-bajramit/60%Daily2020-05-16 17:44
https://kosovapost.net/godet-ish-ambasadori-shqiptar-ja-cka-po-e-shqeteson-dhe-nervozon-thacin-ky-eshte-thelbi-i-luftes-ndaj-kurtit/60%Daily2020-05-16 17:39
https://kosovapost.net/turqia-pranon-paciente-nga-31-vende-duke-filluar-nga-20-maji/60%Daily2020-05-16 17:26
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-hapen-kufijte-per-shtetet-anetare-te-be-se-dhe-zones-schengen/60%Daily2020-05-16 17:21
https://kosovapost.net/erdogan-ndertimi-i-ures-ne-ngushticen-e-canakkalase-enderr-e-shekujve/60%Daily2020-05-16 17:18
https://kosovapost.net/bytyci-pdk-ky-eshte-mashtrimi-me-i-madh-i-kurtit-dhe-vitise-ne-pandemi/60%Daily2020-05-16 17:02
https://kosovapost.net/zbardhet-shkaku-i-vdekjes-se-kobe-bryant-te-bijes-dhe-pasagjereve-te-tjere-qe-u-rrezuan-me-helikoptere/60%Daily2020-05-16 16:52
https://kosovapost.net/19-vjecari-nga-kosova-aksidentohet-ne-zvicer/60%Daily2020-05-16 16:42
https://kosovapost.net/diplomatja-amerikane-madeline-albright-cfare-tha-ne-intervisten-e-pare-me-nje-gazetar-shqiptar-per-kosoven-dhe-presheven/60%Daily2020-05-16 16:03
https://kosovapost.net/nis-prodhimi-i-maskave-qe-ndricojne-nese-perdoruesi-i-tyre-ka-koronavirusin/60%Daily2020-05-16 16:00
https://kosovapost.net/universiteti-i-tetoves-i-permbylli-me-sukses-ditet-e-hapura/60%Daily2020-05-16 15:59
https://kosovapost.net/struge-ndertohet-me-te-madhe-ne-bregun-e-liqenit-institucionet-heshtin/60%Daily2020-05-16 15:56
https://kosovapost.net/ne-35-vjetorin-e-lindjes-bleona-ndan-me-te-gjithe-fotot-e-rralla-te-viteve-te-kaluara-foto/60%Daily2020-05-16 15:52
https://kosovapost.net/mpj-denon-ndertimin-e-kishes-serbe-ne-beograd-ku-ishin-varrosur-700-trupa-te-shqiptareve/60%Daily2020-05-16 15:40
https://kosovapost.net/12-paciente-te-shtrire-ne-kliniken-infektive-dy-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-16 15:37
https://kosovapost.net/vuciq-kur-lajcak-mass-e-pendarovski-thone-nuk-ka-ndryshime-te-kufijve-qellimi-eshte-serbia-te-pranoj-teresine-territoriale-te-kosoves-si-shtet-i-pavarur/60%Daily2020-05-16 15:24
https://kosovapost.net/syle-tahirsyla-jep-shpjegimin-e-tij-per-pluhurin-e-madh-ne-kosove/60%Daily2020-05-16 15:14
https://kosovapost.net/ardhja-e-albin-kurtit-ne-krye-te-qeverise-zbraps-beogradin-per-shkembimin-e-territoreve-vuciq-do-e-njoh-kosoven-me-teresine-e-saj-territoriale/60%Daily2020-05-16 15:04
https://kosovapost.net/trimat-e-kumanoves-kush-e-inskenoi-konfliktin-dhe-si-u-tradhetuan-ushtaret-e-uck-se/60%Daily2020-05-16 14:55
https://kosovapost.net/thaci-moszbardhja-e-fatit-te-ukshin-hotit-deshmi-e-natyres-kriminale-serbe/60%Daily2020-05-16 14:51
https://kosovapost.net/sot-jane-kthyer-edhe-143-kosovare-nga-gjermania/60%Daily2020-05-16 14:42
https://kosovapost.net/guvernatori-i-bankes-qendrore-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-te-gjithe-ata-qe-kane-kredi/60%Daily2020-05-16 14:25
https://kosovapost.net/kurti-priti-ne-takim-disa-prej-miqve-te-ngushte-te-ukshin-hotit/60%Daily2020-05-16 14:17
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-shpalle-heronj-31-deshmoret-e-brigades-132-te-dukagjinit/60%Daily2020-05-16 14:14
https://kosovapost.net/nga-qelia-e-ukshin-hotit-flet-kurti-fjale-te-medha-per-te-dhe-tregon-nje-bisede-interesante-me-ismail-kadarene/60%Daily2020-05-16 14:17
https://kosovapost.net/pacolli-shkruan-per-ukshin-hotin-bashkesia-nderkombetare-ta-marre-seriozisht-ceshtjen-e-te-zhdukurve/60%Daily2020-05-16 14:09
https://kosovapost.net/a-eshte-obsh-ja-ajo-qe-duhet-ta-ndale-covid-19/60%Daily2020-05-16 13:11
https://kosovapost.net/100-fidane-kanabis-arrestohen-dy-inspektore-pyjesh-ne-durres/60%Daily2020-05-16 13:01
https://kosovapost.net/limiti-i-thirrjeve-te-whatsapp-se-shpejti-me-50-persona-por-me-nje-kusht/60%Daily2020-05-16 12:55
https://kosovapost.net/kurti-te-henen-mban-takim-online-me-universitetin-harvard-2/60%Daily2020-05-16 12:50
https://kosovapost.net/policia-ndalon-qytetaret-te-bejne-plazh-ne-bregdetin-e-jugut-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-16 12:26
https://kosovapost.net/veseli-me-djalin-e-tij-nisin-vikendin-duke-ushtruar-futboll-foto/60%Daily2020-05-16 12:19
https://kosovapost.net/vetevendosje-prezanton-punet-e-mira-te-albin-kurtit-thote-se-jane-shume/60%Daily2020-05-16 12:16
https://kosovapost.net/nga-e-ka-origjinen-obamagate-pse-trump-e-akuzon-ish-presidentin/60%Daily2020-05-16 11:58
https://kosovapost.net/72-vite-nga-nakba-katastrofa-e-palestines/60%Daily2020-05-16 11:35
https://kosovapost.net/nora-ndan-fotot-nga-super-ditelindja-e-vajzes-a-mori-pjese-edhe-roberti/60%Daily2020-05-16 11:27
https://kosovapost.net/kur-pritet-te-largohet-nga-kosova-i-nxehti-afrikan-me-erera-te-forta/60%Daily2020-05-16 11:06
https://kosovapost.net/haxhiu-gjyqtareve-ne-kushtetuese-po-u-behet-presion-per-te-marre-vendim-ne-favor-te-presidentit-thaci/60%Daily2020-05-16 10:55
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-hotin-diplomati-vizionar-qe%cc%88-foli-e-fryme%cc%88zoi-pe%cc%88r-liri-e-kryengritje/60%Daily2020-05-16 10:52
https://kosovapost.net/a-do-te-leshohen-te-gjitha-linjat-urbane-ne-prishtine-nga-e-hena/60%Daily2020-05-16 10:34
https://kosovapost.net/thaci-ne-kujtim-te-hotit-moszbardhja-e-fatit-jetesor-te-profesor-hotit-eshte-deshmi-e-natyres-kriminale-te-shtetit-serb/60%Daily2020-05-16 10:23
https://kosovapost.net/vjen-kjo-pyetje-per-milaim-zeken-nga-nje-zevendesminister-i-kosoves-ku-i-more-6-banesa/60%Daily2020-05-16 10:08
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-shkon-ne-933-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-05-16 09:59
https://kosovapost.net/policia-raporton-per-nje-vetevrasje-ne-zvecan/60%Daily2020-05-16 09:56
https://kosovapost.net/djali-i-ukshin-hotit-me-postim-prekes-as-kujdesin-prinderor-nuk-e-mora-prej-teje/60%Daily2020-05-16 10:03
https://kosovapost.net/nenkryetarja-e-vv-se-i-reagon-thacit-se-shpejti-vjen-edhe-qeveri-kurti2/60%Daily2020-05-16 09:52
https://kosovapost.net/alternativa-e-vetme-e-ldk-se-per-koalicion-mund-te-jete-vv-ja/60%Daily2020-05-16 09:05
https://kosovapost.net/lajcak-bisedon-me-udheheqesit-e-kosoves-per-rifillimin-e-dialogut/60%Daily2020-05-16 08:28
https://kosovapost.net/bebe-rexha-u-kerkon-ndihme-nga-ndjekesit-e-saj-foto/60%Daily2020-05-16 09:38
https://kosovapost.net/pandemia-i-fut-ne-borxhe-qytetaret/60%Daily2020-05-16 08:12
https://kosovapost.net/universiteti-i-prishtines-gati-per-mbajtjen-e-provimeve-te-afatit-te-qershorit/60%Daily2020-05-16 08:06
https://kosovapost.net/befason-italia-ja-kur-do-te-fillojne-fluturimet-brenda-e-jashte-vendit/60%Daily2020-05-16 08:04
https://kosovapost.net/gruaja-e-presidentit-pergatit-pije-me-11-perberes-ja-si-quhet-kjopije-foto/60%Daily2020-05-16 07:59
https://kosovapost.net/roma-ne-krize-financiare-ben-publike-borxhet-e-medha/60%Daily2020-05-16 07:38
https://kosovapost.net/rrezohet-avioni-luftarak-f-22-ne-florida-te-shba/60%Daily2020-05-16 07:33
https://kosovapost.net/a-rrezikon-te-shperbehet-be-nga-kriza-covid-19/60%Daily2020-05-16 07:26
https://kosovapost.net/66832-2/60%Daily2020-05-16 07:23
https://kosovapost.net/keto-biznese-do-te-nisin-punen-nga-e-hena/60%Daily2020-05-16 07:17
https://kosovapost.net/krasniqi-pavaresisht-rasteve-te-fundit-me-covid-19-kosova-po-shkon-drejt-fundit-te-pandemise/60%Daily2020-05-16 07:10
https://kosovapost.net/kushtetuesja-ne-rolin-e-avokatit-te-presidentit/60%Daily2020-05-16 07:12
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-maj/60%Daily2020-05-16 07:03
https://kosovapost.net/prej-te-henes-ndryshon-orari-i-levizjes-se-qytetareve/60%Daily2020-05-16 06:50
https://kosovapost.net/sot-21-vjet-nga-zhdukja-e-ukshin-hotit/60%Daily2020-05-16 06:41
https://kosovapost.net/reagon-muciqi-nese-mbahet-parlamenti-me-200-vete-pse-te-mos-mbahen-dasmat/60%Daily2020-05-15 22:15
https://kosovapost.net/haziri-jep-lajmin-e-mire-nga-gjilani-asnje-rast-me-covid-19-ne-gjilan/60%Daily2020-05-15 22:05
https://kosovapost.net/ulqinit-i-kthehet-normaliteti-nga-sot-u-hapen-lokalet-dhe-restorantet-video/60%Daily2020-05-15 21:59
https://kosovapost.net/nis-faza-e-pare-e-dezinsektimit-ne-disa-lagje-te-prishtines/60%Daily2020-05-15 21:41
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-tregon-se-ku-u-invektua-me-koronavirus-rasti-nga-prishtina/60%Daily2020-05-15 21:23
https://kosovapost.net/burri-i-albulena-haxhiut-me-deklarate-te-forte-kunder-thacit-ta-largojme-kete-monstrum-nga-pozita-qe-ka-uzurpuar/60%Daily2020-05-15 21:12
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-mund-te-denohet-me-deri-ne-2-vjet-burg-per-kete-veper-penale/60%Daily2020-05-15 20:49
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-nga-te-cilat-vijne-10-rastet-e-sontme-me-covid10/60%Daily2020-05-15 20:42
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-10-raste-te-reja-me-koronavirus-e-vetem-nje-i-sheruar/60%Daily2020-05-15 20:39
https://kosovapost.net/qeveria-e-ardhshme-pritet-te-kete-40-zevendesministra-me-shume-se-qeveria-kurti/60%Daily2020-05-15 20:35
https://kosovapost.net/cfare-temperaturash-pritet-te-kemi-ne-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-05-15 20:17
https://kosovapost.net/haradinaj-paralajmeron-se-qeveria-hoti-do-te-behet-shume-shpejte/60%Daily2020-05-15 20:03
https://kosovapost.net/mysafire-te-bezdisshem-te-mejhanes-tone-te-cuditshme/60%Daily2020-05-15 19:54
https://kosovapost.net/nese-behet-qeveria-hoti-pritet-te-kete-me-shume-zv-ministra-se-ajo-e-kurtit/60%Daily2020-05-15 19:46
https://kosovapost.net/mosardhja-e-bashkatdhetareve-goditje-per-ekonomine-e-kosoves/60%Daily2020-05-15 19:48
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-testimet-e-vaksines-ne-oksford/60%Daily2020-05-15 19:32
https://kosovapost.net/dy-paciente-me-kancer-fitojne-luften-me-koronavirusin/60%Daily2020-05-15 19:28
https://kosovapost.net/cfare-eshte-operacioni-shpejtesi-sketerre-i-shpallur-nga-trump/60%Daily2020-05-15 19:23
https://kosovapost.net/sa-femije-jane-te-infektuar-me-koronavirus-ne-kosove-cila-eshte-mosha-e-tyre/60%Daily2020-05-15 19:17
https://kosovapost.net/quni-dhe-konjufca-bisedojne-per-angazhimet-e-fsk-se-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-05-15 19:12
https://kosovapost.net/a-do-ti-vazhdohet-mandati-eulex-it-ne-kosove/60%Daily2020-05-15 19:03
https://kosovapost.net/gjuajte-me-arme-ne-mes-te-dy-grupeve-ne-prishtine/60%Daily2020-05-15 18:42
https://kosovapost.net/hoxha-bashkepunimi-mes-pdk-se-dhe-vv-se-mund-ta-fuqizoje-vendin/60%Daily2020-05-15 18:33
https://kosovapost.net/osman-musliu-nxjerr-videon-vellau-i-hoxhes-qe-e-fyu-adem-jasharin-mori-mirenjohje-nga-ovl-e-uck-se/60%Daily2020-05-15 17:56
https://kosovapost.net/rrefimi-i-babait-te-agon-musliut-tregon-se-cfare-i-thoshte-agoni-kur-ishte-ne-gjermani/60%Daily2020-05-15 17:52
https://kosovapost.net/ne-france-nese-uebsajtet-nuk-heqin-nje-permbajtje-te-konsideruar-te-jashteligjshme-gjobiten-me-1-milione-euro/60%Daily2020-05-15 18:27
https://kosovapost.net/vitia-tregon-se-vdekja-e-te-riut-ne-qendren-e-studenteve-po-merret-nga-hetuesia/60%Daily2020-05-15 17:46
https://kosovapost.net/ja-kur-pritet-te-largohet-pluhuri-saharian-ne-kosove/60%Daily2020-05-15 17:45
https://kosovapost.net/per-thacin-punojne-restorantet-edhe-ne-kohe-pandemie-video/60%Daily2020-05-15 17:39
https://kosovapost.net/e-dashura-e-ledri-vules-e-heq-masken-vetem-per-nje-arsyefoto/60%Daily2020-05-15 17:35
https://kosovapost.net/koronavirusi-prek-kampin-me-te-madh-te-refugjateve-ne-bote/60%Daily2020-05-15 17:31
https://kosovapost.net/kurti-i-kunderpergjigjet-rames-per-hapjen-e-kufirit/60%Daily2020-05-15 17:21
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-tek-xhamia-e-llapit-numer-i-madh-i-policise/60%Daily2020-05-15 17:06
https://kosovapost.net/nderron-jete-hafiz-gani-bajrami/60%Daily2020-05-15 16:59
https://kosovapost.net/kurti-kemi-nje-president-idhnak-i-cili-perzihet-ne-dikastere-te-secilit-minister-kurse-mua-deshiron-te-me-behet-mbret/60%Daily2020-05-15 16:52
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-ceshtjen-e-xhamive-mos-ta-polarizojme-as-mos-ta-politizojme-te-presim-edhe-pak-dite/60%Daily2020-05-15 16:35
https://kosovapost.net/ministri-vitia-tregon-se-kur-mund-te-fillojne-aktivitetet-sportive/60%Daily2020-05-15 16:37
https://kosovapost.net/cfare-pritet-te-hapet-nga-e-hena-ne-kosove-tregon-kryeministri-kurti/60%Daily2020-05-15 16:13
https://kosovapost.net/ererat-e-forta-ne-gjithe-kosoven-flet-tahirsylaj/60%Daily2020-05-15 16:05
https://kosovapost.net/pas-pak-nis-konferenca-kurti-vitia/60%Daily2020-05-15 15:34
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-nderron-jete-ne-moshe-te-re-futbollisti-kosovar/60%Daily2020-05-15 15:06
https://kosovapost.net/menyra-udheheqjes-se-vendit-nga-presidenti-thaci-eshte-e-ngjashme-me-krizen-kushtetuese-te-vitit-1993-ne-rusi/60%Daily2020-05-15 14:42
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-ve-dhuron-25-pako-ushqimore-per-iftar-ne-aksionin-sofra-e-ramazanit/60%Daily2020-05-15 14:29
https://kosovapost.net/ambasada-gjermane-ne-prishtine-tregon-se-kur-do-filloj-punen/60%Daily2020-05-15 14:22
https://kosovapost.net/fondacioni-turk-ihh-prane-popullit-ne-kosove-edhe-gjate-ramazanit/60%Daily2020-05-15 15:46
https://kosovapost.net/frike-e-skepticizem-mbi-perspektiven-e-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-05-15 13:34
https://kosovapost.net/osmani-viziton-disa-fshatra-ne-veri-u-dhuron-nxenesve-kompjutere-per-mesimin-online/60%Daily2020-05-15 13:07
https://kosovapost.net/svecla-e-qalaj-vizitojne-pike-kalimin-kufitar-ne-merdare/60%Daily2020-05-15 12:55
https://kosovapost.net/borrell-serbise-dhe-kosoves-iu-duhen-me-shume-marreveshje/60%Daily2020-05-15 13:31
https://kosovapost.net/fondacioni-i-elvis-nacit-merr-persiper-rastin-e-19-vjecarit-me-leukemi-akute/60%Daily2020-05-15 12:30
https://kosovapost.net/kerkohet-menaxhim-me-i-mire-i-memorialeve-sidomos-per-kullat-e-jashareve/60%Daily2020-05-15 13:41
https://kosovapost.net/maqedoni-veriore-dy-viktima-dhe-17-raste-te-reja-me-covid-19-sherohen-16-paciente/60%Daily2020-05-15 12:15
https://kosovapost.net/gjermania-hap-lokalet-keshtu-po-e-mban-distancen-kjo-kafene/60%Daily2020-05-15 11:39
https://kosovapost.net/mustafa-bisedon-me-lajcakun-arrihet-pajtueshmeri-per-vazhdimin-e-dialogut-me-serbine/60%Daily2020-05-15 11:22
https://kosovapost.net/mobilizohen-ekipet-e-keds-per-shkak-te-ererave-te-fuqishme-qe-po-mbreterojne-ne-vend/60%Daily2020-05-15 11:11
https://kosovapost.net/isa-mustafa-sot-ka-ditelindjen-ja-sa-vite-mbush-ai/60%Daily2020-05-15 10:53
https://kosovapost.net/serbia-i-hakmerret-bujanocit-presheves-dhe-medvegjes-pas-ndihmes-nga-qeveria-e-kosoves/60%Daily2020-05-15 10:43
https://kosovapost.net/dedikimi-prekes-i-robertit-per-ditelindjen-e-vajzen-foto-video/60%Daily2020-05-15 10:34
https://kosovapost.net/haradinaj-programi-qeverises-me-ldk-ne-eshte-ne-fazen-finale/60%Daily2020-05-15 10:28
https://kosovapost.net/ambasada-e-emirateve-te-bashkuara-arabe-ndihmon-familjet-kosovar-ne-nevoje/60%Daily2020-05-15 10:13
https://kosovapost.net/vdekjet-globale-me-koronavirus-kapercejne-300-mijeshin/60%Daily2020-05-15 10:07
https://kosovapost.net/transporti-rrugor-me-humbje-te-medha-kerkohet-rifillimi-i-punes/60%Daily2020-05-15 10:02
https://kosovapost.net/qytetaret-te-pakenaqur-me-zgjerimin-e-rruges-kryetari-i-gjakoves-projekti-do-te-vazhdoje/60%Daily2020-05-15 09:57
https://kosovapost.net/thaci-grupi-i-kurtit-te-sqarohet-sa-me-pare-per-rastin-e-pacollit-te-riut-nga-gjilani/60%Daily2020-05-15 09:43
https://kosovapost.net/me-22-maj-do-te-mbahet-ankandi-i-gjashte-i-letrave-me-vlere/60%Daily2020-05-15 09:30
https://kosovapost.net/lunacek-jep-doreheqje-nga-posti-i-sekretares-se-shtetit-per-kulture-ne-austri/60%Daily2020-05-15 09:25
https://kosovapost.net/keds-njofton-per-nje-defekt-te-furnizimit-me-energji-elektrike-ja-cilat-jane-zonat-e-prekura/60%Daily2020-05-15 09:22
https://kosovapost.net/nje-trup-i-pajete-nxirret-nga-deti-ne-durres/60%Daily2020-05-15 09:12
https://kosovapost.net/ekonomia-e-gjermanise-peson-renien-me-te-rende-qe-nga-kriza-e-2009-s/60%Daily2020-05-15 09:09
https://kosovapost.net/mourinho-i-hidheruar-me-koleget-nese-nuk-doni-te-luani-rrini-ne-shtepi-dhe-shikoni-bundesligen/60%Daily2020-05-15 08:54
https://kosovapost.net/dr-bright-shba-se-i-mungon-nje-plan-gjitheperfshires-per-tiu-pergjigjur-koronavirusit/60%Daily2020-05-15 08:46
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-mban-konference-per-media-nuk-dihet-arsyeja/60%Daily2020-05-15 08:24
https://kosovapost.net/kryeministri-ne-detyre-kurti-priti-ne-takim-ambasadorin-e-shqiperise-z-qemal-minxhozi/60%Daily2020-05-15 08:26
https://kosovapost.net/66557-2/60%Daily2020-05-15 08:15
https://kosovapost.net/veterani-i-uck-se-me-lot-ne-sy-kerkon-ndihme-per-djalin-e-tij-vuan-nga-leukemia-akute/60%Daily2020-05-15 07:56
https://kosovapost.net/dy-paciente-me-koronavirus-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-05-15 07:51
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ne-moshe-te-re-princesha-e-austrise-foto/60%Daily2020-05-15 07:37
https://kosovapost.net/kosova-ka-detyrim-nderkombetar-ta-mbaje-gjykaten-speciale-edhe-pas-5-gushtit/60%Daily2020-05-15 07:32
https://kosovapost.net/a-votuan-ministrat-e-ldk-se-per-shkarkimet-e-bordeve/60%Daily2020-05-15 07:28
https://kosovapost.net/kosova-dhe-zvicra-hapin-kufijte-per-njera-tjetren-me-15-qershor/60%Daily2020-05-15 07:25
https://kosovapost.net/interi-prane-blerjes-se-bujshme/60%Daily2020-05-15 07:21
https://kosovapost.net/173-mije-raste-me-koronavirus-900-raste-te-reja-brenda-nates-ne-gjermani/60%Daily2020-05-15 07:18
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-i-pare-evropian-shpall-fundin-e-pandemise-covid-19/60%Daily2020-05-15 07:14
https://kosovapost.net/i-quajti-artistet-trushpelare-por-ja-si-i-pergjigjet-hadergjonaj-ministres-elisa-spiropali/60%Daily2020-05-15 07:08
https://kosovapost.net/ekonomia-kosovare-ia-sheh-sherrin-perplasjeve-politike/60%Daily2020-05-15 07:02
https://kosovapost.net/nato-jep-alarmin-rusia-synon-hyrjen-ne-ballkan-per-qellime-te-erreta/60%Daily2020-05-15 07:11
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-konsumoni-limon-cdo-dite/60%Daily2020-05-15 06:42
https://kosovapost.net/zlatan-ibrahimoviq-ka-rezultuar-negativ-ne-covid-19/60%Daily2020-05-15 06:43
https://kosovapost.net/kur-do-te-hapet-kufiri-kosove-shqiperi-flet-kryeministri-rama/60%Daily2020-05-15 06:34
https://kosovapost.net/luana-ne-ballinen-e-revistes-turke-modda-turkey-foto/60%Daily2020-05-15 06:25
https://kosovapost.net/19-vjet-nga-korniza-kushtetuese-mbi-veteqeverisjen-ne-kosove/60%Daily2020-05-15 06:14
https://kosovapost.net/kercenon-conte-nese-zbatohet-plani-i-be-per-turizminitalia-mund-te-largohet-nga-unioni/60%Daily2020-05-15 06:12
https://kosovapost.net/shpelaresit-e-gojes-na-mbrojne-nga-covid-19/60%Daily2020-05-15 06:03
https://kosovapost.net/rivaldo-keshillon-barcen-mos-e-shitni-arthurin-coutinho/60%Daily2020-05-15 05:58
https://kosovapost.net/presidenti-trump-shba-mund-te-nderprese-raportet-me-kinen/60%Daily2020-05-15 05:54
https://kosovapost.net/moti-sot-80/60%Daily2020-05-15 05:50
https://kosovapost.net/pasuria-e-avdullah-hotit-tri-banesa-te-blera-per-8-vjet/60%Daily2020-05-14 22:28
https://kosovapost.net/hapja-e-kufirit-kosove-shqiperi-shperthejne-te-qeshurat-pas-pergjigjes-se-rames-per-thacin/60%Daily2020-05-14 22:24
https://kosovapost.net/drejtoresha-e-infektives-11-te-prekur-me-covid-19-trajtohen-ne-klinike-dy-prej-tyre-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-05-14 22:20
https://kosovapost.net/ahmeti-thote-se-nuk-do-te-ishte-bere-kurre-kryetar-i-prishtines-pa-aktivistat-e-vv-se/60%Daily2020-05-14 22:15
https://kosovapost.net/haxhiu-dhe-svecla-stregojne-nese-do-ta-respektojne-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2020-05-14 22:07
https://kosovapost.net/thaci-e-quan-kurtin-te-paditur-ne-diplomaci-e-ka-futur-veten-ne-sandwich/60%Daily2020-05-14 22:01
https://kosovapost.net/meda-emerohet-president-i-klubit-te-sapo-krijuar/60%Daily2020-05-14 21:51
https://kosovapost.net/ja-si-pergatit-ushqimin-stafi-i-restorant-saranda-per-vullnetaret-e-covid19/60%Daily2020-05-14 22:09
https://kosovapost.net/mushkolaj-perplaset-me-tahirin-per-ldk-ne-u-distancova-ne-vitin-1998-kur-ldk-organizoi-zgjedhje-mbi-kufoma/60%Daily2020-05-14 21:25
https://kosovapost.net/thaci-jep-detaje-se-si-behxhet-pacolli-kishte-hyre-ne-kosove/60%Daily2020-05-14 21:16
https://kosovapost.net/haziri-pas-rezultateve-te-ikshpk-se-situata-ne-gjilan-eshte-nen-menaxhim-te-plote/60%Daily2020-05-14 21:11
https://kosovapost.net/aliu-me-nente-rastet-e-reja-numri-i-rasteve-aktive-me-covid-19-ne-ferizaj-shkon-ne-14/60%Daily2020-05-14 21:08
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-mire-ne-qershor-edhe-kosova-do-te-lejoje-fluturimet-nga-jashte/60%Daily2020-05-14 21:04
https://kosovapost.net/svecla-thaci-mustafa-grenell-dhe-lista-serbe-kontribuan-ne-rrezimin-qeverise/60%Daily2020-05-14 21:00
https://kosovapost.net/kur-do-hapet-kufiri-kosove-shqiperi-ja-cfare-thote-thaci/60%Daily2020-05-14 20:47
https://kosovapost.net/sa-nje-kokerr-orizi-dhe-nen-lekuren-e-dores-si-mikrocipet-po-kontrollojne-jetet-e-europianeve-video/60%Daily2020-05-14 20:44
https://kosovapost.net/real-madridi-fitoi-championsin-ne-ate-ndeshje-arbitri-pranon-gabimin-duhet-ta-kishim-anuluar-golin/60%Daily2020-05-14 20:40
https://kosovapost.net/qeveria-britanike-i-hap-rruge-premier-league-te-rinise-ne-qershor/60%Daily2020-05-14 20:36
https://kosovapost.net/shkencetari-i-shkarkuar-nga-trump-na-pret-dimri-me-i-erret-nese-ska-plan-kunder-covid-19/60%Daily2020-05-14 20:30
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkurti-vazhdojme-punen-deri-ne-zgjedhjet-e-reja/60%Daily2020-05-14 20:28
https://kosovapost.net/svecla-thote-se-policia-ka-kontrolluar-leternjoftimet-e-pjesemarresve-ne-proven-e-protestes-se-vvse/60%Daily2020-05-14 20:20
https://kosovapost.net/a-do-te-largohet-vjosa-osmani-nga-ldk-ja-flet-xhafer-tahiri-ja-si-e-quan-kryeparlamentaren/60%Daily2020-05-14 20:16
https://kosovapost.net/thaci-se-di-nese-kurti-ishte-i-ftuar-nga-shtepia-e-bardhe-por-refuzimi-i-fteses-eshte-gabim-historik/60%Daily2020-05-14 20:03
https://kosovapost.net/policia-gjobit-lulzim-bashen-dhe-ia-merr-patente-shoferin/60%Daily2020-05-14 19:57
https://kosovapost.net/trepca-89-ben-dezinfektimin-e-stadiumit-riza-lushta/60%Daily2020-05-14 19:51
https://kosovapost.net/haxhiu-skenari-per-rrezimin-e-qeverise-kurti-ishte-pergatitur-moti/60%Daily2020-05-14 19:26
https://kosovapost.net/okb-paralajmeron-per-krize-globale-te-shendetit-mendor-si-shkak-i-pandemise/60%Daily2020-05-14 19:23
https://kosovapost.net/thaci-ne-politike-nuk-jam-nga-ata-qe-krasis-po-nga-ata-qe-mbjell/60%Daily2020-05-14 19:18
https://kosovapost.net/mjekja-e-papune-vullnetare-ne-kliniken-infektive/60%Daily2020-05-14 19:15
https://kosovapost.net/bullgaria-kalon-nga-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-ate-te-emergjences-epidemike/60%Daily2020-05-14 19:13
https://kosovapost.net/mbi-300-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-05-14 19:10
https://kosovapost.net/mehazi-vendimi-i-kushtetueses-ne-favor-te-dekretit-te-thacit-do-te-sjelle-revolte-qytetare/60%Daily2020-05-14 19:04
https://kosovapost.net/keto-jane-qytetet-ku-u-konfirmuan-sot-18-rastet-e-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-05-14 18:57
https://kosovapost.net/thacit-i-kerkohet-kjo-gje-pasi-bundestagu-gjermani-doli-kunder-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2020-05-14 18:50
https://kosovapost.net/ne-qershor-edhe-kosova-do-te-lejoje-fluturimet-nga-jashte/60%Daily2020-05-14 18:43
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-ambasadorin-e-italise-bejne-thirrje-per-kujdes-ne-mbrojtje-nga-infektimi-me-covid-19/60%Daily2020-05-14 17:51
https://kosovapost.net/kur-do-ta-fitoje-kosova-liberalizimin-e-vizave-ja-si-ishte-pergjigjur-ministri-suedez-10-vite-me-pare/60%Daily2020-05-14 17:48
https://kosovapost.net/milaimi-atje-ne-suedi-e-ka-pasur-pseudonimin-millovan-je-turpi-i-shqiptareve-te-suedise/60%Daily2020-05-14 17:46
https://kosovapost.net/gati-2-mije-persona-te-arrestuar-per-moszbatim-te-masave-ndaj-covid-19/60%Daily2020-05-14 17:38
https://kosovapost.net/66369-2/60%Daily2020-05-14 17:29
https://kosovapost.net/alarmimi-i-frikshem-i-obsh-per-koronavirusin/60%Daily2020-05-14 17:18
https://kosovapost.net/badovci-rrezikon-te-mbetet-pa-uje-bie-niveli-i-ujit/60%Daily2020-05-14 17:10
https://kosovapost.net/ke-do-ta-beje-kryeminister-pdk-kurtin-apo-hotin/60%Daily2020-05-14 16:59
https://kosovapost.net/tika-organizoi-nje-mbledhje-promovuese-online-per-programin-mbeshtetes-per-te-diplomuarit-ne-turqi/60%Daily2020-05-14 16:34
https://kosovapost.net/kompania-gjermane-raporton-sukseset-e-para-ne-zhvillimin-e-vaksines-anti-covid19/60%Daily2020-05-14 16:19
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-ndryshon-perseri-drastikisht-duket-terheqese-me-pamjen-e-re/60%Daily2020-05-14 16:16
https://kosovapost.net/neser-temperaturat-ngrihen-nga-18-ne-33-grade-celsius/60%Daily2020-05-14 16:13
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodh-trurit-tuaj-kur-jeni-te-izoluar-me-partnerin-gjate-gjithe-kohes/60%Daily2020-05-14 16:11
https://kosovapost.net/osmani-per-serbine-rruga-drejt-evropes-duhet-te-kaloje-nepermjet-organeve-te-drejtesise/60%Daily2020-05-14 16:09
https://kosovapost.net/perplasja-per-vizat-ambasadori-gjerman-i-pergjigjet-pacollit/60%Daily2020-05-14 15:58
https://kosovapost.net/ambasada-e-zvicres-tregon-ku-duhet-te-aplikojne-kosovaret-per-te-udhetuar-permes-rrugeve-tokesore/60%Daily2020-05-14 15:42
https://kosovapost.net/kosova-tash-po-ballafaqohet-edhe-me-pickimin-rriqrave/60%Daily2020-05-14 15:32
https://kosovapost.net/kur-do-behet-qeveria-e-re-sipas-lutfi-hazirit/60%Daily2020-05-14 15:17
https://kosovapost.net/9-studente-po-kerkojne-te-kthehen-nga-bremeni-i-gjermanise-kane-mbetur-pa-para/60%Daily2020-05-14 14:43
https://kosovapost.net/a-do-te-vazhdohet-me-fazen-e-dyte-te-lehtesimit-te-masave/60%Daily2020-05-14 14:32
https://kosovapost.net/bundestagu-gjerman-diskuton-per-kufijte-e-kosoves/60%Daily2020-05-14 14:15
https://kosovapost.net/cili-do-ishte-veprimi-i-pare-qe-do-benit-ne-kete-situate-rezultati-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/60%Daily2020-05-14 13:40
https://kosovapost.net/miloneri-52-vjecar-qe-ia-rrembeu-zemren-modeles-25-vjecare-pritet-te-behet-baba-per-here-te-pare/60%Daily2020-05-14 13:35
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-punen-qe-do-ta-beje-si-kryeminister-permend-1-miliard-euro/60%Daily2020-05-14 13:28
https://kosovapost.net/kush-jane-emrat-e-ministrave-te-ldk-se-kur-priten-te-publikohen/60%Daily2020-05-14 13:23
https://kosovapost.net/nga-e-shtuna-gjermania-hap-kufijte-me-austrine-francen-dhe-zvicren/60%Daily2020-05-14 13:19
https://kosovapost.net/shoqeria-balkan-energy-l-l-c-njoftim/60%Daily2020-05-14 16:46
https://kosovapost.net/dy-paciente-ne-gjendje-te-rende-ne-kliniken-infektive/60%Daily2020-05-14 13:03
https://kosovapost.net/ne-maqedonine-e-veriut-votimi-do-te-zhvillohet-me-maska/60%Daily2020-05-14 12:54
https://kosovapost.net/1880-ja-kush-jane-dy-themeluesit-e-vertete-te-lidhjes-shqiptare-te-prizrenit/60%Daily2020-05-14 12:48
https://kosovapost.net/haziri-pas-vendimit-te-kushtetueses-duhet-24-ore-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-05-14 12:18
https://kosovapost.net/kurti-viziton-kliniken-infektive-lehtesimi-i-masave-do-te-varet-nga-numri-i-te-sheruarve/60%Daily2020-05-14 12:11
https://kosovapost.net/hoti-mbi-nje-miliard-euro-do-te-mobilizohen-per-zbatimin-e-pakos-per-rimekembje-ekonomike-nga-qeveria-e-re/60%Daily2020-05-14 12:13
https://kosovapost.net/edhe-nje-rast-pozitiv-me-koronavirus-ne-veri/60%Daily2020-05-14 11:40
https://kosovapost.net/delarohet-policia-mbi-dyshimet-per-mjetin-shperthyes-tek-kazerma-adem-jashari/60%Daily2020-05-14 11:23
https://kosovapost.net/dyshohet-per-mjet-shperthyes-prane-kazermes-adem-jashari/60%Daily2020-05-14 11:18
https://kosovapost.net/kurti-beri-homazhe-te-varrezat-e-qyshkut-pavlanit-zahaqit-dhe-llabjanit/60%Daily2020-05-14 11:11
https://kosovapost.net/rritet-konsumi-i-energjise-elektrike/60%Daily2020-05-14 10:54
https://kosovapost.net/deputeti-gjerman-i-te-gjelberve-trump-po-e-trajton-kosoven-si-koloni/60%Daily2020-05-14 10:41
https://kosovapost.net/si-u-njoha-me-elvisin-flet-per-here-te-pare-gruaja-e-imamit-te-famshem/60%Daily2020-05-14 10:37
https://kosovapost.net/sot-hapen-xhamite-ne-kosove/60%Daily2020-05-14 10:26
https://kosovapost.net/u-kap-duke-vjedhur-ushqime-por-gjesti-i-policeve-do-ju-mahnitefoto/60%Daily2020-05-14 10:17
https://kosovapost.net/fillimi-i-gjykimit-per-hidrocentralit-ndaj-mimoza-kusarit-dhe-te-tjereve-mbetet-peng-i-pandemise/60%Daily2020-05-14 10:10
https://kosovapost.net/pasojat-covid-19-rrit-perdorimin-e-alkoolit-dhe-droges-ne-shba/60%Daily2020-05-14 10:05
https://kosovapost.net/obsh-covid-19-sikur-hiv-mund-te-mos-zhduket-kurre/60%Daily2020-05-14 09:59
https://kosovapost.net/63-vjecarja-habit-me-fizikun-e-saj-foto/60%Daily2020-05-14 09:56
https://kosovapost.net/pacolli-nese-krijohet-qeveria-e-re-ajo-eshte-antikushtetuese/60%Daily2020-05-14 10:13
https://kosovapost.net/policia-kroate-vizaton-kryqe-mbi-kokat-e-emigranteve-mysliman-ne-kufirin-me-bosnjen/60%Daily2020-05-14 09:41
https://kosovapost.net/pas-paralajmerimi-nga-mustafa-per-osmanin-flet-njohesi-i-politikes-skender-zogaj/60%Daily2020-05-14 09:36
https://kosovapost.net/ministrja-bajrami-ne-testin-e-matures-sdo-kete-pyetje-nga-mesimet-ne-distance/60%Daily2020-05-14 09:30
https://kosovapost.net/babai-i-khabib-ne-gjendje-kome-armiku-mcgregor-shkruan-kete-mesazh/60%Daily2020-05-14 09:21
https://kosovapost.net/selman-el-aude-flet-ne-telefon-me-vajzen-e-tij/60%Daily2020-05-14 09:16
https://kosovapost.net/jo-ndryshimit-te-kufjve-bundestagu-debatoi-per-kfor-in-ne-kosove/60%Daily2020-05-14 09:01
https://kosovapost.net/burundi-shpall-non-grata-perfaqsuesin-e-obsh-se/60%Daily2020-05-14 08:54
https://kosovapost.net/liri-loshi-a-duhet-te-bashkohen-pdk-ldk/60%Daily2020-05-14 08:47
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-maj/60%Daily2020-05-14 08:40
https://kosovapost.net/shba-ja-akuzon-kinen-per-hakim-te-kerkimeve-rreth-koronavirusit/60%Daily2020-05-14 08:35
https://kosovapost.net/konjufca-flet-per-raportet-me-kurtin-ja-cfare-konfirmon/60%Daily2020-05-14 08:14
https://kosovapost.net/a-eshte-e-vertete-serbia-rrit-fluksin-e-mallrave-drejt-kosoves-shet-me-shume-sesa-para-pandemise/60%Daily2020-05-14 08:08
https://kosovapost.net/dy-paciente-me-koronavirus-ne-kosove-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-14 07:58
https://kosovapost.net/66206-2/60%Daily2020-05-14 07:53
https://kosovapost.net/gjendet-i-vdekur-ne-are-nje-person-ne-rahovec/60%Daily2020-05-14 07:47
https://kosovapost.net/shume-biznese-mund-te-falimentojne-do-te-rritet-papunesia-e-rastet-sociale/60%Daily2020-05-14 07:25
https://kosovapost.net/gjendet-e-vdekur-31-vjecarja-ne-prishtine-policia-jep-detaje/60%Daily2020-05-14 07:21
https://kosovapost.net/19-vjecari-nga-gjilani-vuan-nga-leukemi-akute-ai-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/60%Daily2020-05-14 07:15
https://kosovapost.net/shba-raporton-mbi-21-mije-raste-te-reja-me-koronavirus-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-05-14 07:02
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-masakren-e-qyshkut-drejtesia-duhet-te-vendoset-sa-me-pare-per-krimet-serbe/60%Daily2020-05-14 06:53
https://kosovapost.net/ja-sa-doza-te-vaksines-kunder-covid-19-i-premton-shba-deri-ne-janar/60%Daily2020-05-14 06:45
https://kosovapost.net/nje-tjeter-kombinim-ilacesh-jep-shprese-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-05-14 06:41
https://kosovapost.net/tayna-krenohet-se-raca-me-e-bukur-jane-shqiptaret/60%Daily2020-05-14 06:38
https://kosovapost.net/gjermania-zgjat-hyrje-daljet-ne-kufi-deri-me-kete-date/60%Daily2020-05-14 06:28
https://kosovapost.net/arrestimi-i-prifterinjeve-nxit-trazira-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-05-14 06:12
https://kosovapost.net/futbollistit-te-tottenham-i-futen-hajdutet-ne-shtepi-goditet-me-thike-ne-fytyre-foto/60%Daily2020-05-14 06:06
https://kosovapost.net/fmn-perspektiva-ekonomike-boterore-edhe-me-e-keqe-se-parashikimi/60%Daily2020-05-14 06:01
https://kosovapost.net/sot-21-vjet-nga-masakra-e-qyshkut/60%Daily2020-05-14 05:56
https://kosovapost.net/moti-sot-79/60%Daily2020-05-14 05:53
https://kosovapost.net/kos-dhe-limon-recete-magjike-per-zhdukjen-e-rrudhave/60%Daily2020-05-13 22:28
https://kosovapost.net/njihuni-me-burrin-qe-ka-pajtuar-mbi-1000-gjaqe-duhet-mencuri-dhe-maturi/60%Daily2020-05-13 22:26
https://kosovapost.net/syla-obsh-srekomandon-perdorimin-e-rregullt-te-dorezave-por-instalimin-e-stacioneve-te-higjienes/60%Daily2020-05-13 22:24
https://kosovapost.net/rastet-aktive-me-covid-19-prizreni-prin-me-50-te-infektuar/60%Daily2020-05-13 22:19
https://kosovapost.net/konjufca-i-quan-reforma-kryesore-te-qeverisjes-reduktimin-e-ministrive-dhe-shpenzimeve/60%Daily2020-05-13 22:13
https://kosovapost.net/kthehet-prapa-ekipi-i-mjekeve-serbe-qe-skerkoi-leje-per-te-hyre-ne-kosove-serbia-e-quan-cnjerezore/60%Daily2020-05-13 22:06
https://kosovapost.net/gjendjet-pa-shenja-jete-ne-banesen-e-saj-ne-prishtine-nje-31-vjecare/60%Daily2020-05-13 22:02
https://kosovapost.net/6-gjera-qe-duhet-ti-dini-patjeter-para-se-te-perdorni-shirita-per-pastrimin-e-pikave-te-zeza/60%Daily2020-05-13 21:58
https://kosovapost.net/si-ndodhi-incidenti-me-arme-zjarri-ne-smallushe-te-lipjanit/60%Daily2020-05-13 21:56
https://kosovapost.net/albin-kurti-e-shkarkoi-eset-berisha-tregon-se-cfare-fshihet-prapa-kesaj/60%Daily2020-05-13 21:46
https://kosovapost.net/agim-ademi-flet-pas-takimit-me-arben-vitine-dhe-vlora-dumoshin/60%Daily2020-05-13 21:35
https://kosovapost.net/albin-kurti-perkujton-tahir-mehen-ne-39-vjetorin-e-renies-se-tij/60%Daily2020-05-13 21:27
https://kosovapost.net/2po2-respekton-rregullat-pozon-me-maske/60%Daily2020-05-13 21:14
https://kosovapost.net/latifi-kater-rastet-e-reja-ne-rahovec-jane-persona-te-karantinuar-prej-ditesh/60%Daily2020-05-13 21:11
https://kosovapost.net/pse-nuk-kishte-jep-doreheqje-ministri-arben-vitia/60%Daily2020-05-13 21:04
https://kosovapost.net/drejtor-i-16-agjencive-te-inteligjences-abazi-thote-se-grenell-nuk-ka-informacione-te-mjaftueshme-per-raportet-kosove-serbi/60%Daily2020-05-13 20:59
https://kosovapost.net/punonjesit-e-twitter-do-te-vazhdojne-me-pune-nga-shtepia-edhe-pas-pandemise/60%Daily2020-05-13 20:45
https://kosovapost.net/zhduket-serish-kim-jong-un-ja-cfare-thote-inteligjenca-amerikane-ne-lidhje-me-sozine-e-tij/60%Daily2020-05-13 20:37
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-flet-per-adem-grabovcin-e-krahason-me-rozeta-hajdarin/60%Daily2020-05-13 20:30
https://kosovapost.net/ky-asht-numri-i-te-vdekunve-nitali-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-05-13 20:21
https://kosovapost.net/konjufca-serbia-seshte-e-interesuar-per-normalizimin-e-marredhenieve-me-kosoven/60%Daily2020-05-13 20:15
https://kosovapost.net/abazi-komenton-deklaraten-e-thacit-per-vv-ne/60%Daily2020-05-13 20:11
https://kosovapost.net/qorrolli-kurti-e-pati-te-pamundur-ti-ckape-institucionet-e-pavarura-pdk-aak-dhe-ldk-i-kane-emisaret-e-tyre-brenda/60%Daily2020-05-13 20:06
https://kosovapost.net/keshilltari-i-albin-kurtit-godet-ashper-partite-rivale-tregon-pse-qeveria-u-tregua-e-suksesshme/60%Daily2020-05-13 20:04
https://kosovapost.net/kufijte-do-hapen-vjen-lajmi-qe-te-gjithe-mezi-e-prisnin-nga-be-ja-do-te-kemi-sezon-turistik/60%Daily2020-05-13 20:01
https://kosovapost.net/krasniqi-qeveria-nuk-e-ka-menaxhuar-sic-duhet-pandemine/60%Daily2020-05-13 19:56
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-cdo-dite-e-me-larg-ldk-se-a-do-te-largohet-vet-apo-do-ta-shkarkoje-partia/60%Daily2020-05-13 19:53
https://kosovapost.net/zyrtaret-e-minsitrise-se-drejtesise-dalin-negativ-ne-testin-per-covid-19/60%Daily2020-05-13 19:48
https://kosovapost.net/kosove-shpaloset-puna-e-100-diteve-te-qeverise/60%Daily2020-05-13 19:38
https://kosovapost.net/isa-mustafa-godet-fort-vjosa-osmanin/60%Daily2020-05-13 19:36
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-thote-se-ldk-ja-e-pdk-ja-duhet-te-bejne-koalicion-te-ri/60%Daily2020-05-13 19:30
https://kosovapost.net/a-ia-vlen-vertet-barra-qirane/60%Daily2020-05-13 19:26
https://kosovapost.net/abazi-beme-koalicion-me-vjosa-osmanin-e-jo-me-regjimin-e-vjeter/60%Daily2020-05-13 19:20
https://kosovapost.net/obsh-coronavirusi-mund-te-behet-endemik-sikurse-hiv/60%Daily2020-05-13 19:16
https://kosovapost.net/albin-kurti-e-quajti-ldk-ne-parti-te-regjimit-te-vjeter-vjen-reagimi-ashper-i-veprimtarit-te-hershem-te-ldk-se/60%Daily2020-05-13 19:10
https://kosovapost.net/abazi-e-quan-te-suksesshme-punen-100-ditore-te-qeverise-kurti/60%Daily2020-05-13 19:04
https://kosovapost.net/digjet-nje-lokal-te-santea-ne-prishtine/60%Daily2020-05-13 18:53
https://kosovapost.net/tete-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-05-13 18:35
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-mahnit-me-dukjen-ne-setin-e-ri-fotografik/60%Daily2020-05-13 18:30
https://kosovapost.net/moderatorja-britanike-qe-i-shkaterruan-fytyren-me-acid-mendoi-se-sdo-ta-gjente-me-dashurine-por/60%Daily2020-05-13 17:43
https://kosovapost.net/vlora-dumoshi-uniteti-i-ldk-se-eshte-ekzistencial/60%Daily2020-05-13 17:39
https://kosovapost.net/sherbimi-korrektues-i-kosoves-parandalon-futjen-e-substancave-narkotike-ne-qendren-e-paraburgimit-ne-prizren/60%Daily2020-05-13 17:36
https://kosovapost.net/fermeret-ne-rahovec-kerkojne-te-kthehen-ne-treg-ne-te-kunderten-asgjesojne-produktet/60%Daily2020-05-13 17:31
https://kosovapost.net/klines-po-i-shtohet-bukuria-vazhdon-rregullimi-i-shtratit-te-lumit-drin/60%Daily2020-05-13 17:29
https://kosovapost.net/kosova-ndalon-importin-e-shpezeve-dhe-nenprodukteve-te-tyre-nga-maqedonia-e-veriut/60%Daily2020-05-13 17:25
https://kosovapost.net/katari-ndihmon-shqiperine-me-10-tone-pajisje-mbrojtese-ne-perballjen-me-covid-19/60%Daily2020-05-13 17:23
https://kosovapost.net/skifterat-do-ta-bejne-me-shtepi-nje-person-ne-gjilan/60%Daily2020-05-13 17:17
https://kosovapost.net/100-deshtimet-e-kurtit-qe-i-permendi-pdk-reagon-zedhenesi-i-qeverise/60%Daily2020-05-13 17:11
https://kosovapost.net/hoti-ministrat-tane-treguan-se-ldk-ka-tjeter-kulture-te-qeverisjes/60%Daily2020-05-13 17:06
https://kosovapost.net/koca-koronavirusi-eshte-nen-kontroll-ne-turqi/60%Daily2020-05-13 17:03
https://kosovapost.net/abdixhiku-kurtit-ndihem-i-ofenduar-nga-fjalimi-juaj/60%Daily2020-05-13 16:57
https://kosovapost.net/gjinovci-mohon-te-jete-koordinuar-me-vv-ne-per-organizimin-e-protestave/60%Daily2020-05-13 16:51
https://kosovapost.net/kurti-zyrtaret-e-korruptuar-piskasin-amelika-amelika/60%Daily2020-05-13 16:57
https://kosovapost.net/fsshk-kerkon-nga-qeveria-e-kosoves-ti-lejohet-monitorimi-i-covid-19-ne-luginen-e-presheves/60%Daily2020-05-13 16:36
https://kosovapost.net/albin-kurti-i-kerkon-falje-ministres-se-ldk-se/60%Daily2020-05-13 16:30
https://kosovapost.net/lladrovci-qe-kishte-premtuar-per-kosova-post-se-do-flas-tek-pas-100-ditesh-per-qeverine-kurti-ja-cka-thote-sot-per-te/60%Daily2020-05-13 17:41
https://kosovapost.net/kurti-nuk-mund-te-jem-kryeminister-edhe-kryeopozitar/60%Daily2020-05-13 15:43
https://kosovapost.net/goditja-e-vjoses-per-dekretin-presidenti-po-eliminon-sigurine-juridike-uzurpoi-kompetencat-e-kuvendit-dhe-gjykates-kushtetuese-dokumenti-i-plote/60%Daily2020-05-13 15:28
https://kosovapost.net/aksidentohen-dy-vetura-ne-bregun-e-diellit/60%Daily2020-05-13 15:04
https://kosovapost.net/doktori-nga-suhareka-tregon-se-si-u-infektua-bashkeshortja-e-tij-ne-nje-klinike-ne-prishtine/60%Daily2020-05-13 14:28
https://kosovapost.net/serbia-merr-kete-vendim-per-kufijte-me-shqiperine-por-jo-me-kosoven-vjen-reagimi-i-ministrit-konjufca/60%Daily2020-05-13 14:11
https://kosovapost.net/nje-femije-2-vjecar-nga-vushtrria-me-covid-19-sot-testohen-edhe-39-persona/60%Daily2020-05-13 13:43
https://kosovapost.net/ministrja-albulena-haxhiu-nenshkruan-kete-vendim-per-krime-lufte/60%Daily2020-05-13 13:27
https://kosovapost.net/ministrja-nga-radhet-e-ldk-se-perplaset-me-kurtin-ne-mbledhje-te-qeverise/60%Daily2020-05-13 13:07
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-nis-mbledhjen-per-100-diteshin-e-punes-marin-pjese-edhe-ministrat-e-ldk/60%Daily2020-05-13 12:43
https://kosovapost.net/18-vjecarja-nga-prishtina-pretendon-se-u-ngacmua-nga-polici-gjate-ores-policore-me-dergoi-ne-nje-bodrum/60%Daily2020-05-13 12:30
https://kosovapost.net/veprimi-strategjik-ne-ballkan-diplomacia-bujqesore/60%Daily2020-05-13 12:10
https://kosovapost.net/spanja-shenon-serish-rritje-te-numrit-te-rasteve-te-vdekjeve-nga-covid-19/60%Daily2020-05-13 11:39
https://kosovapost.net/be-thyen-heshtjen-ja-cfare-premton-per-kete-vere/60%Daily2020-05-13 11:27
https://kosovapost.net/shpallet-fituesi-i-eurovision-2020-ja-ne-cilin-vend-u-rendit-shqiperia-foto/60%Daily2020-05-13 11:18
https://kosovapost.net/policia-e-cileson-ngjarje-normale-protesten-e-djeshme-ne-prishtine/60%Daily2020-05-13 11:04
https://kosovapost.net/kurti-u-jep-3-minuta-kohe-ministrave-te-raportojne-per-100-diteshin/60%Daily2020-05-13 10:58
https://kosovapost.net/aprovohet-kredia-prej-35-milione-eurove-per-sektorin-shendetesor-te-kosoves/60%Daily2020-05-13 10:32
https://kosovapost.net/kushtetuesja-mund-ta-ze-ne-befasi-ldk-ne/60%Daily2020-05-13 10:28
https://kosovapost.net/kfw-ja-ndihmon-mashti-in-me-7-milione-euro-per-arsim-profesional/60%Daily2020-05-13 10:24
https://kosovapost.net/1894-viktima-nga-koronavirusi-ne-24-ore-ne-shba/60%Daily2020-05-13 10:05
https://kosovapost.net/shkembimi-i-territoreve-krasniqi-tregon-kush-duhet-ta-drejtoje-dialogun-dhe-te-mos-e-lejoje-diskutimin-e-kesaj-ideje/60%Daily2020-05-13 10:00
https://kosovapost.net/kryeparlamentarja-osmani-viziton-ministren-bajrami/60%Daily2020-05-13 09:46
https://kosovapost.net/inspeksioni-ua-konfiskon-mallin-te-gjithe-atyre-qe-po-shesin-ne-rruge/60%Daily2020-05-13 09:38
https://kosovapost.net/serbia-e-vendos-per-hapjen-e-kufijve/60%Daily2020-05-13 09:31
https://kosovapost.net/ky-eshte-boksieri-qe-synon-mecin-me-anthony-joshua-foto/60%Daily2020-05-13 09:20
https://kosovapost.net/kurti-aeroporti-i-vjeter-do-te-shnderrohet-ne-terminal-doganor/60%Daily2020-05-13 09:07
https://kosovapost.net/cfare-rreziku-i-kanoset-ldk-se-nese-vazhdon-me-akuza-kunder-vjosa-osmanit/60%Daily2020-05-13 08:59
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-nga-ambasada-e-kosoves-ne-berlin/60%Daily2020-05-13 08:50
https://kosovapost.net/punetoret-e-pastrimit-bllokojne-qarkullimin-e-veturave/60%Daily2020-05-13 08:43
https://kosovapost.net/vdes-ne-rrethana-te-dyshimta-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2020-05-13 08:39
https://kosovapost.net/mbi-60-punetore-shendetesore-nga-sektori-publik-te-prekur-nga-covid-19/60%Daily2020-05-13 08:11
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-12-paciente-me-covid-19-dy-paciente-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-05-13 08:07
https://kosovapost.net/sheshet-e-prishtines-lirohen-per-qarkullim-foto/60%Daily2020-05-13 07:58
https://kosovapost.net/gjermania-dhe-austria-caktojne-daten-per-heqjen-e-kontrolleve-kufitare/60%Daily2020-05-13 07:55
https://kosovapost.net/milot-rashica-bashke-me-familjen-kryen-testin-per-koronavirus/60%Daily2020-05-13 07:42
https://kosovapost.net/kur-do-te-hapet-kufiri-me-shqiperine-tregon-ambasadori/60%Daily2020-05-13 07:34
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-798-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-101-vdekje/60%Daily2020-05-13 07:28
https://kosovapost.net/theu-karantinen-kengetarit-shqiptar-i-shkon-policia-ne-shtepi-foto/60%Daily2020-05-13 07:22
https://kosovapost.net/a-eshte-kafeja-e-shendetshme-apo-e-demshme-2/60%Daily2020-05-13 07:16
https://kosovapost.net/dy-ekipe-te-intensives-se-qkuk-se-ne-veteizolim-dyshohet-se-u-infektuan-me-covid-19/60%Daily2020-05-13 07:13
https://kosovapost.net/pse-po-deshiron-te-perfshihet-rusia-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-05-13 07:09
https://kosovapost.net/befason-suedia-nuk-iu-ben-teste-lojtareve-para-ndeshjeve/60%Daily2020-05-13 06:53
https://kosovapost.net/gastronomia-po-falimenton-pandemia-le-pa-pune-mbi-14-mije-punetore/60%Daily2020-05-13 06:41
https://kosovapost.net/media-serbe-shqiptari-xhaka-na-provokoi-serish-me-video/60%Daily2020-05-13 06:37
https://kosovapost.net/65872-2/60%Daily2020-05-13 06:31
https://kosovapost.net/qeveria-ne-detyre-mban-mbledhje-raportohet-per-100-ditshin-e-qeverisjes/60%Daily2020-05-13 06:25
https://kosovapost.net/moti-sot-78/60%Daily2020-05-13 06:19
https://kosovapost.net/kazermat-e-kfor-it-qeveria-ia-kalon-itp-prizrenit-per-ta-zhvilluar-parkun-gjermano-kosovar/60%Daily2020-05-12 22:50
https://kosovapost.net/rrefimi-i-infermieres-se-infektives-qe-nuk-e-ka-takuar-familjen-qe-tre-muaj/60%Daily2020-05-12 22:48
https://kosovapost.net/mullhaxha-kollcaku-per-200-faqet-e-presidentit-ne-kushtetuese-qenka-armatose-mire/60%Daily2020-05-12 22:45
https://kosovapost.net/incidenti-i-21-prillit-2015-ne-goshnice-qe-i-parapriu-luftes-ne-lagjen-e-trimave-ne-kumanove/60%Daily2020-05-12 22:36
https://kosovapost.net/top-story-vrasjet-enigme-te-dy-shqiptareve-te-kumanoves-beg-rizaj-dhe-mirsad-ndrecaj/60%Daily2020-05-12 22:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pija-e-cila-ne-72-ore-pastron-melcine-tuaj-nga-toksinat-dhe-e-kthen-ate-ne-gjendjen-e-saj-normale/60%Daily2020-05-12 22:32
https://kosovapost.net/turqia-kontribut-te-drejtperdrejte-per-forcat-e-armatosura-te-shqiperise/60%Daily2020-05-12 22:30
https://kosovapost.net/a-do-te-hapen-xhamite-e-kosoves-per-kete-te-premte-flasin-nga-bik-u-2/60%Daily2020-05-12 22:20
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-ldk-se-per-komentet-e-vjosa-osmanit-ne-gjykate-kemi-pritur-te-jete-neutrale/60%Daily2020-05-12 22:10
https://kosovapost.net/bie-importi-i-naftes-buxheti-nen-presion/60%Daily2020-05-12 22:03
https://kosovapost.net/qeveria-tregon-pse-u-shkarkua-eset-berisha-i-autoritetit-te-aviacionit-civil/60%Daily2020-05-12 21:51
https://kosovapost.net/14-raste-te-reja-me-covid-19-ne-gjilan-vendosen-ne-karantine/60%Daily2020-05-12 21:44
https://kosovapost.net/ministri-shqiptar-jep-lajmin-e-mire-nga-e-hena-mund-te-martoheni/60%Daily2020-05-12 21:36
https://kosovapost.net/karantinimi-i-qytetareve-serb-perplas-deputetet-e-vv-se-e-pdk-se/60%Daily2020-05-12 21:22
https://kosovapost.net/nje-shqiptar-nga-kosova-dhe-nje-nga-maqedonia-i-marin-te-moshuares-15-mije-franga-u-prezantuan-si-police/60%Daily2020-05-12 21:20
https://kosovapost.net/tensionohet-situata-ne-mal-te-zi-nis-arrestimi-i-popave-serbe-ne-nikshiq/60%Daily2020-05-12 21:16
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-me-vendim-te-ri-per-perdorimin-e-automjeteve-dok/60%Daily2020-05-12 21:09
https://kosovapost.net/mustafa-vv-ne-nuk-e-kemi-bere-hesap-kurre-rival-e-kemi-pasur-pdk-ne/60%Daily2020-05-12 21:05
https://kosovapost.net/albin-kurti-e-emeron-ushtrues-detyre-te-drejtorit-te-aviacionit-arianit-islamin/60%Daily2020-05-12 20:58
https://kosovapost.net/anesori-i-bajernit-kerkohet-nga-barca-e-reali/60%Daily2020-05-12 20:46
https://kosovapost.net/nuk-ndalet-albin-kurti-sapo-e-shkarkoi-drejtorin-e-aviacionit-civil/60%Daily2020-05-12 20:31
https://kosovapost.net/arrestohet-ish-futbollisti-i-realit-ne-spanje/60%Daily2020-05-12 20:28
https://kosovapost.net/kllokoqi-nga-shoqata-e-gastronomeve-pandemia-ka-goditur-shume-gastronomine/60%Daily2020-05-12 20:13
https://kosovapost.net/infektologu-krasniqi-80-perqind-e-te-infektuarve-me-covid-19-ne-kosove-e-kane-tejkaluar-semundjen-ne-kushte-shtepiake/60%Daily2020-05-12 20:07
https://kosovapost.net/zevendesi-i-hashim-thacit-del-pro-vetevendosjes-duhet-te-shkojme-ne-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-05-12 20:02
https://kosovapost.net/avdyli-nese-bazohemi-ne-numra-kosova-ka-menaxhuar-pandemine-me-mire-se-shume-shtete-te-zhvilluara/60%Daily2020-05-12 19:59
https://kosovapost.net/blerim-latifi-u-tregon-gabimet-e-psd-se-dy-anetareve-te-saj/60%Daily2020-05-12 19:55
https://kosovapost.net/natyra-kuci-nuk-mund-te-shkosh-ne-varrimin-e-familjarit-por-mund-te-mblidhen-500-veta-ne-shesh/60%Daily2020-05-12 19:53
https://kosovapost.net/isa-mustafa-qytetari-nuk-vendos-as-per-kryeminister-e-as-per-qeveri/60%Daily2020-05-12 19:47
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-kunder-ldk-se-edhe-ne-gjykate-kerkon-te-shpallet-antikushtetues-dekreti-i-presidentit/60%Daily2020-05-12 19:45
https://kosovapost.net/infermieret-ne-kosove-po-kerkojne-rritje-pagash-dhe-kushte-me-te-mira-te-punes/60%Daily2020-05-12 19:39
https://kosovapost.net/mustafa-paralajmeron-vjosa-osmanin-per-qendrimet-do-kete-pasoja/60%Daily2020-05-12 19:35
https://kosovapost.net/rrustemi-presidenti-po-tenton-ta-mashtroje-gjykaten-kushtetuese-me-te-paverteta/60%Daily2020-05-12 19:19
https://kosovapost.net/65755-2/60%Daily2020-05-12 19:16
https://kosovapost.net/24-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-14-tjere-te-sheruar-ja-prej-nga-vijne/60%Daily2020-05-12 19:09
https://kosovapost.net/kurti-infermieret-sakrifikuan-shendetin-e-tyre-per-te-shpetuar-jetet-tona/60%Daily2020-05-12 18:59
https://kosovapost.net/bashkimi-europian-pa-unitet-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-05-12 18:48
https://kosovapost.net/pse-blerim-latifi-i-del-ne-krah-anton-zefit-kur-e-shane-adem-jasharin-dhe-na-fyen-te-gjithe-neve/60%Daily2020-05-12 18:42
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-te-merkuren-dhe-te-enjten/60%Daily2020-05-12 18:35
https://kosovapost.net/ambasadoret-pa-mandat-vazhdojne-punen/60%Daily2020-05-12 18:25
https://kosovapost.net/nderron-jete-ikona-e-sportit-gjilanas/60%Daily2020-05-12 17:44
https://kosovapost.net/haradinaj-u-shpreh-mirenjohje-infermiereve-ne-diten-e-tyre/60%Daily2020-05-12 17:41
https://kosovapost.net/protesta-prove-e-aktivisteve-te-vetevendosjes/60%Daily2020-05-12 17:37
https://kosovapost.net/atk-mundeson-sherbimin-e-pageses-me-keste-te-obligimeve-tatimore/60%Daily2020-05-12 17:30
https://kosovapost.net/nis-hapja-graduale-e-kufirit-kosove-shqiperi/60%Daily2020-05-12 17:25
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksidentin-me-fatalitet-ne-kline/60%Daily2020-05-12 17:15
https://kosovapost.net/bill-gates-e-paralajmerova-trump-per-rrezikun-e-nje-pandemie-qe-ne-2016-en/60%Daily2020-05-12 17:01
https://kosovapost.net/abazi-qeveria-ne-detyre-do-te-zgjase-derisa-te-mbahen-zgjedhjet/60%Daily2020-05-12 16:51
https://kosovapost.net/nga-neser-bosnja-dhe-hercegovina-do-lejoje-faljen-e-taravive-ne-xhami/60%Daily2020-05-12 16:47
https://kosovapost.net/njeri-nga-te-kthyerit-nga-shba-ja-ne-kosove-del-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-05-12 16:38
https://kosovapost.net/paralajmeron-msh-faza-e-dyte-e-rihapjes-mund-te-shtyhet-nese-rriten-rastet-me-covid-19/60%Daily2020-05-12 16:33
https://kosovapost.net/kjo-eshte-data-kur-mund-te-shkojme-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2020-05-12 16:20
https://kosovapost.net/punonjesit-shendetesore-te-anesteziologjise-ne-izolim-paten-kontakt-me-pacienten-me-covid-19/60%Daily2020-05-12 16:11
https://kosovapost.net/aksidenti-ne-rrugen-kline-gjakove-1-i-vdekur-dhe-2-te-tjere-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-12 15:40
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-veni-hudher-ne-shampo-me-te-cilen-lani-floket/60%Daily2020-05-12 15:24
https://kosovapost.net/sipas-hoxhes-se-pdk-se-keto-jane-partite-qe-kane-lene-kosoven-pa-liberalizim-te-vizave/60%Daily2020-05-12 15:10
https://kosovapost.net/presidenti-serb-demokratet-amerikane-duan-qe-serbia-ta-njohe-kosoven-shpresat-i-kemi-te-trumpi/60%Daily2020-05-12 14:59
https://kosovapost.net/ministrja-haxhiu-njofton-se-eshte-larguar-nga-puna-drejtori-i-agjencise-per-administrimin-e-pasurise-se-konfiskuar/60%Daily2020-05-12 14:47
https://kosovapost.net/101-vjecarja-i-kerkon-djalit-te-saj-te-ndal-makinen-qe-te-luante-ne-bore/60%Daily2020-05-12 14:29
https://kosovapost.net/shkup-hapen-xhamite-per-adhrim-por-duhet-tu-permbahemi-ketyre-rregullave/60%Daily2020-05-12 14:20
https://kosovapost.net/komisioni-parlamentar-diskuton-per-ceshtjen-e-sigurise-ne-menaxhimin-e-covid-19/60%Daily2020-05-12 14:11
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-shumepritur-per-maturantet/60%Daily2020-05-12 13:47
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ne-qkuk-ndrron-jete-edhe-nje-paciente-me-covid19-kjo-ishte-mosha-e-saj/60%Daily2020-05-12 13:25
https://kosovapost.net/obsh-kundeshton-modelin-suedez-imuniteti-nuk-arrihet-me-magji/60%Daily2020-05-12 13:19
https://kosovapost.net/paralajmerohen-masa-per-komunen-e-vushtrrise/60%Daily2020-05-12 13:09
https://kosovapost.net/ia-merr-plakes-zvicerane-15-mije-franga-kosovari-qe-shtiret-si-polic/60%Daily2020-05-12 13:00
https://kosovapost.net/vdes-nje-grua-nga-gjilani-pasi-ishte-sheruar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-05-12 12:40
https://kosovapost.net/franca-e-shtyn-gjendjen-emergjente-deri-me-10-korrik/60%Daily2020-05-12 11:40
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-fundit-nga-obsh-per-vaksinen-covid-19/60%Daily2020-05-12 11:38
https://kosovapost.net/ruset-e-krimese-me-propagande-kunder-kosoves-u-bejne-thirrje-serbeve-tu-rezistojne-nderkombetareve/60%Daily2020-05-12 11:28
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-ne-alarm-ka-rritje-te-rasteve-me-covid-19-keni-kujdes/60%Daily2020-05-12 11:18
https://kosovapost.net/a-do-te-hapen-xhamite-e-kosoves-per-kete-te-premte-flasin-nga-bik-u/60%Daily2020-05-12 11:08
https://kosovapost.net/selmanaj-per-ceshtjen-e-deputetit-etem-arifi-osmani-te-veproje-ne-baze-te-ligjeve/60%Daily2020-05-12 11:03
https://kosovapost.net/thaci-ne-takim-me-shefin-e-eulex-it-ja-cka-u-bisedua/60%Daily2020-05-12 10:59
https://kosovapost.net/zjarr-ne-spitalin-e-infeksionit-ne-shen-petersburg-ku-trajtohen-pacientet-me-koronavirus/60%Daily2020-05-12 10:42
https://kosovapost.net/gruaja-113-vjecare-mposht-covid-19-ne-spanje/60%Daily2020-05-12 10:38
https://kosovapost.net/do-te-jete-fundi-i-be-se-sic-e-njohim-ne-soros-ben-parashikimin-e-zymte-pas-goditjes-nga-pandemia/60%Daily2020-05-12 10:35
https://kosovapost.net/kush-jane-infermieret-kosovare-qe-po-japin-kontirbutin-e-tyre-gjate-pandemisefoto/60%Daily2020-05-12 10:29
https://kosovapost.net/kush-ia-propozoi-enver-hoxhes-dhe-perse-ai-i-tha-a-jeni-ne-vete-apo-sjeni/60%Daily2020-05-12 10:17
https://kosovapost.net/turqia-prape-dergon-ndihma-mjekesore-per-shqiperine/60%Daily2020-05-12 10:10
https://kosovapost.net/a-ka-deshtuar-mesimi-online-flet-deputeti-i-pdk-se/60%Daily2020-05-12 10:06
https://kosovapost.net/si-te-tejkalohet-kriza-financiare-ky-eshte-rekomandimi-i-abrashit-per-qeverine/60%Daily2020-05-12 09:57
https://kosovapost.net/bajqinovci-per-20-vite-u-diskriminuan-por-infermieret-nuk-u-zmbrapsen-dhe-vazhduan-punen/60%Daily2020-05-12 09:45
https://kosovapost.net/tome-gashi-milaim-zekes-sqaroje-opinionin-pse-kadri-veselit-te-quajti-znaqk/60%Daily2020-05-12 09:24
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-zjarri-ne-prishtine/60%Daily2020-05-12 09:17
https://kosovapost.net/ganimete-musliu-sqarohet-pasi-e-perdori-shprehjen-pule-e-keqe-per-vjosa-osmanin/60%Daily2020-05-12 09:11
https://kosovapost.net/mediat-serbe-pa-po-ne-ruse-nuk-ka-zgjidhje-per-kosoven/60%Daily2020-05-12 09:06
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-istog/60%Daily2020-05-12 08:58
https://kosovapost.net/12-te-infektuar-me-koronavirus-po-trajtohen-ne-infektive-dy-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-12 08:54
https://kosovapost.net/deputetja-ismaili-kerkon-burgosjen-e-autoreve-te-rasteve-te-dhunimit-ne-mitrovice/60%Daily2020-05-12 08:27
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-kthehet-ne-milan-por-cka-e-pret-atje/60%Daily2020-05-12 08:22
https://kosovapost.net/zbulohet-identiteti-i-spiunit-rus-pergjegjes-per-rrezimin-e-aeroplanit-malaysia-airlanes-mh17/60%Daily2020-05-12 08:16
https://kosovapost.net/lajm-i-madh-po-kthehet-mike-tyson/60%Daily2020-05-12 08:11
https://kosovapost.net/haskuka-propozon-qe-carshia-e-bazhdarhanes-te-menaxhohet-me-modelin-e-qendrave-tregtare/60%Daily2020-05-12 08:05
https://kosovapost.net/ldk-ja-ka-dale-nga-populli-kushdo-qe-ka-tentuar-te-abuzoj-me-te-ka-deshtuar/60%Daily2020-05-12 07:56
https://kosovapost.net/pas-15-vitesh-behen-prinder-i-pagezuan-femijet-me-emrin-vjosa-dhe-albin/60%Daily2020-05-12 07:52
https://kosovapost.net/65583-2/60%Daily2020-05-12 07:48
https://kosovapost.net/citaku-nenshkruan-heqjen-e-vizave-per-diplomatet-kosovare-nga-ky-shtet/60%Daily2020-05-12 07:41
https://kosovapost.net/stafi-i-shtepise-se-bardhe-urdherohet-te-vendose-maska/60%Daily2020-05-12 07:34
https://kosovapost.net/zka-ja-shperblen-me-kontrate-per-furnizim-me-laptope-kompanine-qe-si-plotesoi-specifikat-e-kerkuara/60%Daily2020-05-12 07:04
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-maj/60%Daily2020-05-12 06:58
https://kosovapost.net/zbulohet-ilaci-qe-lufton-leukemine-pa-shkaktuar-efekte-anesore/60%Daily2020-05-12 06:51
https://kosovapost.net/ceshtja-e-mandatit-te-arifit-dhe-kerkesa-e-pacollit-shqyrtohen-ne-komision/60%Daily2020-05-12 06:45
https://kosovapost.net/shoku-i-skuadres-zbulon-te-ardhmen-e-neymarit/60%Daily2020-05-12 06:37
https://kosovapost.net/as-lorik-cana-as-robert-berisha-ky-eshte-reperi-shqiptar-qe-arjola-zgjedh-partner-foto/60%Daily2020-05-12 06:34
https://kosovapost.net/mbi-80-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-05-12 06:27
https://kosovapost.net/momenti-kur-nje-rakete-iraniane-godet-anijen-ushtarake-video/60%Daily2020-05-12 06:25
https://kosovapost.net/ldk-ja-e-mban-ende-te-fshehte-marreveshjen-me-listen-serbe/60%Daily2020-05-12 06:21
https://kosovapost.net/sa-persona-kane-humbur-jeten-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-05-12 06:09
https://kosovapost.net/trump-perplaset-me-gazetaren-dhe-largohet-nga-konferenca-per-covid-19/60%Daily2020-05-12 06:01
https://kosovapost.net/12-maji-dita-nderkombetare-e-infermiereve/60%Daily2020-05-12 05:56
https://kosovapost.net/rritet-numri-te-infektuarit-ne-gjermani/60%Daily2020-05-12 05:54
https://kosovapost.net/moti-sot-77/60%Daily2020-05-12 05:45
https://kosovapost.net/ministria-e-drejtesise-jep-detaje-per-zyrtarin-e-prekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-05-11 22:43
https://kosovapost.net/kosova-e-vitit-2000-perballe-gjilanit-miqesorja-qe-kishte-mbledhur-shume-yje-te-futbollit-tone/60%Daily2020-05-11 22:38
https://kosovapost.net/konfirmohet-pozitiv-me-coronavirus-zyrtari-i-ministrise-se-drejtesise/60%Daily2020-05-11 22:26
https://kosovapost.net/emiratet-arabe-cenojne-integritetin-dhe-sigurine-kombetare-te-marokut/60%Daily2020-05-11 22:24
https://kosovapost.net/morena-me-dedikim-per-te-atin/60%Daily2020-05-11 22:19
https://kosovapost.net/lul-raka-tha-sot-se-kryeministri-albin-kurti-eshte-testuar/60%Daily2020-05-11 22:07
https://kosovapost.net/msh-ja-publikon-bilancin-e-fundit-per-te-gjitha-komunat-vetem-210-raste-aktive/60%Daily2020-05-11 22:03
https://kosovapost.net/zbulohet-modeli-i-veshjeve-te-plazhit-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-05-11 21:57
https://kosovapost.net/ademi-nga-ferizaj-nuk-kemi-derguar-mostra-te-dyshimta-rasti-i-ri-mund-te-kete-qene-i-vendosur-ne-qendren-studentore/60%Daily2020-05-11 21:52
https://kosovapost.net/radikali-shqiptar-ofendoi-qytetaret-kosovar-blero-reagon-ashper-jam-i-shokuar-kete-duhet-varur-me-konop/60%Daily2020-05-11 21:39
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-amerikaneve-pas-deklarates-se-ambasadorit-rus-per-marreveshjen-mes-kosoves-e-serbise/60%Daily2020-05-11 21:30
https://kosovapost.net/covid-19-ja-kur-do-te-rifilloj-futbolli-anglez/60%Daily2020-05-11 21:26
https://kosovapost.net/osmani-shteti-serb-po-ben-spastrimin-e-heshtur-etnik-te-lugines-se-presheves/60%Daily2020-05-11 21:19
https://kosovapost.net/nenkryetaret-e-aak-se-taksa-ceshtje-e-mbyllur-te-vetedijshem-se-nuk-kthehet/60%Daily2020-05-11 21:08
https://kosovapost.net/akuza-e-kercenime-ne-mes-deputeteve-e-zyrtareve-shteteror-ja-cfare-mund-te-ndodh-me-ta-shpjegon-avokati-i-njohur/60%Daily2020-05-11 20:59
https://kosovapost.net/obsh-thote-se-nevojitet-vigjilence-ekstreme-per-te-dale-nga-bllokada/60%Daily2020-05-11 20:52
https://kosovapost.net/radikali-katolik-shqiptar-me-tjeter-video-kunder-kosovareve-fyen-figuren-e-adem-jasharit/60%Daily2020-05-11 20:45
https://kosovapost.net/ne-linjat-e-medha-ajrore-ne-avion-me-maske-ne-fytyre/60%Daily2020-05-11 20:40
https://kosovapost.net/edhe-11-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-kosove-ndersa-sherohen-dy-paciente/60%Daily2020-05-11 20:24
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-france/60%Daily2020-05-11 20:20
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-ne-organizem-nese-pini-uthull-molle-cdo-dite/60%Daily2020-05-11 20:08
https://kosovapost.net/nitaj-gjerat-qe-na-bashkojne-me-ldk-ne-jane-shume-me-teper-se-ato-qe-na-ndajne/60%Daily2020-05-11 20:02
https://kosovapost.net/kush-eshte-fajtor-per-rrezimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-05-11 19:53
https://kosovapost.net/turqia-vendos-oren-policore-deri-me-19-maj/60%Daily2020-05-11 21:22
https://kosovapost.net/kjo-eshte-klinika-private-me-3-raste-pozitive-me-koronavirus-ajo-vazhdon-punen/60%Daily2020-05-11 19:41
https://kosovapost.net/kurti-ne-kerkim-te-mbeshtetjes-nderkombetare/60%Daily2020-05-11 19:36
https://kosovapost.net/ardian-gjini-keto-jane-arsyet-e-aak-se-per-te-qene-pjese-e-koalicionit/60%Daily2020-05-11 19:25
https://kosovapost.net/kjo-eshte-nena-e-kryeministrit-albin-kurtit-ky-eshte-profesioni-i-saj/60%Daily2020-05-11 19:17
https://kosovapost.net/i-dyshuari-per-vrasjen-e-prinderve-ne-prizren-nuk-ekstradohet-ne-kosove/60%Daily2020-05-11 19:10
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-rrugen-nacionale-mitrovice-prishtine-lendohen-tre-persona-2/60%Daily2020-05-11 19:01
https://kosovapost.net/mjeku-i-njohur-ka-nje-thirrje-per-albin-kurtin-dhe-blerim-reken-pasi-u-dyshuan-me-covid-19-iu-duhet-te-rrine-edhe-disa-dite-ne/60%Daily2020-05-11 18:56
https://kosovapost.net/gazetarja-e-rtk-se-i-referohet-kosoves-me-termin-kosova-dhe-metohia-reagon-drejtori-i-rtk-se/60%Daily2020-05-11 18:49
https://kosovapost.net/a-do-te-mbahen-kete-vit-mbremjet-e-matures/60%Daily2020-05-11 18:38
https://kosovapost.net/kundershtohet-fuqishem-josep-borell-pasi-tha-se-e-mbeshtet-korrigjimin-e-kufijve-analisti-thote-se-shefi-i-be-se-po-mban-anen-e-beogradit/60%Daily2020-05-11 18:18
https://kosovapost.net/pse-disa-punetore-akoma-nuk-i-kane-marre-rrogat-nga-pakoja-emergjente-kjo-eshte-pergjigja-nga-atk/60%Daily2020-05-11 18:14
https://kosovapost.net/mosmarreveshjet-brenda-partise-flet-lutfi-haziri/60%Daily2020-05-11 18:04
https://kosovapost.net/vogelushi-i-lindur-ne-zvicer-nuk-pranon-te-quhet-zviceran-ja-si-reagon-video/60%Daily2020-05-11 17:59
https://kosovapost.net/haradinaj-heshtja-dhe-toleranca-e-be-se-per-idene-e-ndryshimit-te-kufijve-sjell-pasiguri/60%Daily2020-05-11 17:54
https://kosovapost.net/si-i-infektoi-nje-burre-i-vetem-533-persona-me-koronavirus/60%Daily2020-05-11 17:46
https://kosovapost.net/thaci-mund-te-perballet-me-kushtetuesen-nese-nuk-dekreton-kthimin-e-ambasadoreve/60%Daily2020-05-11 17:40
https://kosovapost.net/ganimete-musliu-e-ofendon-vjosa-osmanin-e-quan-pule-e-keqe/60%Daily2020-05-11 17:31
https://kosovapost.net/mjeket-u-dhane-vetem-10-vite-jete-binjaket-e-ngjitura-sfidojne-fatin-18-vite-bashke-e-nuk-duam-te-ndahemi-kurrevideo/60%Daily2020-05-11 17:28
https://kosovapost.net/shkencetaret-ja-pse-burrat-kapen-me-shpesh-nga-kovid-19-2/60%Daily2020-05-11 17:22
https://kosovapost.net/albin-kurti-dhe-te-tjeret-zyrtaret-dalin-negativ/60%Daily2020-05-11 17:17
https://kosovapost.net/bashkesia-islame-e-kosoves-organizon-tubimin-e-zeqatit-dhe-sadakatul-fitrit/60%Daily2020-05-11 17:12
https://kosovapost.net/zbulohen-detaje-nga-dasma-e-luanes-plane-qe-iu-prishi-pandemia-covid-19/60%Daily2020-05-11 16:47
https://kosovapost.net/haxhiu-e-shqetesuar-me-dy-rastet-e-dhunimit-ne-mitrovice/60%Daily2020-05-11 16:44
https://kosovapost.net/biri-im-e-harrove-nenen-tende-e-le-te-vetme/60%Daily2020-05-11 16:34
https://kosovapost.net/kurti-i-dergon-embelsire-vajzes-se-astrit-deharit/60%Daily2020-05-11 16:28
https://kosovapost.net/400-kadete-ushtarake-ruse-jane-infektuar-me-covid19-bene-prova-per-diten-e-fitores-v-day-ne-moske/60%Daily2020-05-11 16:18
https://kosovapost.net/shkencetaret-ja-pse-burrat-kapen-me-shpesh-nga-kovid-19/60%Daily2020-05-11 15:51
https://kosovapost.net/lajcak-flet-per-shkembimin-e-territoreve-tregon-se-a-do-jete-ne-rend-dite-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-05-11 15:48
https://kosovapost.net/fotografia-qe-po-bene-buje-ne-keto-dite-panedmie-veprimi-i-qytetarit-befason-kryeministrin-britanez/60%Daily2020-05-11 15:41
https://kosovapost.net/keto-jane-leshimet-politike-te-thacit-dhe-mustafes-cka-firmosen-kunder-kosoves/60%Daily2020-05-11 15:33
https://kosovapost.net/mesoni-kur-nis-punen-trafiku-urban-shpend-ahmeti-jep-detaje/60%Daily2020-05-11 15:22
https://kosovapost.net/pse-disa-punetore-akoma-nuk-i-kane-marre-rrogat-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-05-11 15:04
https://kosovapost.net/anetareve-te-kabinetit-te-ministrit-reka-u-merren-mostrat-per-covid19/60%Daily2020-05-11 14:54
https://kosovapost.net/vojvoden-e-kerkojne-3-skuadra-me-emer/60%Daily2020-05-11 14:40
https://kosovapost.net/24-oret-e-fundit-pa-raste-te-reja-me-covid-19-ne-veri/60%Daily2020-05-11 14:29
https://kosovapost.net/lajm-aspak-i-mire-nga-shkencetaret-koronavirusi-po-bartet-me-lehte-ka-psuar-mutacione/60%Daily2020-05-11 14:24
https://kosovapost.net/te-shtena-armesh-ne-peje-policia-jep-detaje/60%Daily2020-05-11 14:17
https://kosovapost.net/gucati-kerkon-reagim-nderkombetar-per-filmin-rus-linja-ballkanike-po-e-falsifikojne-historine-e-kosoves/60%Daily2020-05-11 14:05
https://kosovapost.net/nga-muaji-i-ardhshem-qeveria-jep-leje-per-rifillimit-te-premier-leagues/60%Daily2020-05-11 13:57
https://kosovapost.net/keto-jane-3-vendet-e-para-te-be-qe-hapin-kufijte/60%Daily2020-05-11 13:43
https://kosovapost.net/zbulohet-marreveshja-putin-vuciq-thacit-rama-e-haxhiu-per-ndarje-te-kosoves/60%Daily2020-05-11 13:39
https://kosovapost.net/mbyllet-pediatria-ne-gjilan-priten-rezultatet-edhe-te-70-mostrave/60%Daily2020-05-11 13:24
https://kosovapost.net/kina-regjistron-rastet-e-reja-me-covid19-pacientja-zero-zhduket-nga-faqja-e-dheut/60%Daily2020-05-11 13:09
https://kosovapost.net/deputetja-e-kuvendit-mbulohet-per-ramazan-foto/60%Daily2020-05-11 12:47
https://kosovapost.net/haradinaj-kritikon-mbylljen-e-kufirit-kosove-shqiperi/60%Daily2020-05-11 11:51
https://kosovapost.net/zyrtarja-e-akr-se-thumbon-kurtin-shko-izolohu-ne-konvikte/60%Daily2020-05-11 11:32
https://kosovapost.net/masat-kane-per-qellim-shpetimin-e-jeteve-te-padrejta-u-duken-atyre-qe-sshohin-pertej-hundes/60%Daily2020-05-11 11:20
https://kosovapost.net/presidenti-i-la-liges-me-lajm-fantastik-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2020-05-11 11:15
https://kosovapost.net/skuadra-gjermane-mposht-koronavirusin-gjithcka-gati-per/60%Daily2020-05-11 11:04
https://kosovapost.net/velipoja-ne-pritje-te-kosovareve-keto-do-te-jene-cmimet/60%Daily2020-05-11 10:57
https://kosovapost.net/epidemiologu-kosovar-koronavirusi-mund-te-paraqitet-prape-ne-vjeshte/60%Daily2020-05-11 10:53
https://kosovapost.net/7-persona-perleshen-ne-gjilan-mes-tyre-edhe-nje-femer/60%Daily2020-05-11 10:42
https://kosovapost.net/eliot-engel-me-thyhet-zemra-qe-u-kemi-kthyer-shpinen-kosovareve/60%Daily2020-05-11 10:36
https://kosovapost.net/jo-vetem-kurti-i-gjithe-stafi-i-kryeministrit-ne-vetizolim-ja-detajet/60%Daily2020-05-11 10:33
https://kosovapost.net/duhet-ta-hajme-apo-jo-lekuren-e-pules-tregojne-mjeket/60%Daily2020-05-11 10:16
https://kosovapost.net/media-amerikane-ja-cka-do-te-ndodhe-nese-deshton-nominimi-i-hotit-per-kryeminister/60%Daily2020-05-11 10:10
https://kosovapost.net/pas-kontaktit-me-zyrtarin-qeveritar-i-cili-ka-pasur-kontakt-me-nje-te-infektuar-veteizolohet-albin-kurti/60%Daily2020-05-11 10:02
https://kosovapost.net/e-frikshme-ajo-qe-po-ndodh-ne-shba-numri-i-vdekjeve-nga-koronavirusi-arrin-ne-mbi-80-mije/60%Daily2020-05-11 09:53
https://kosovapost.net/prishtina-mund-te-rikthehet-ne-karantine/60%Daily2020-05-11 09:39
https://kosovapost.net/historia-ndryshe-e-shteteve-te-bashkuara-te-evropes/60%Daily2020-05-11 09:34
https://kosovapost.net/e-konfirmojne-nga-shtepia-e-bardhe-zevendespresideneti-pence-nuk-eshte-ne-veteizolim/60%Daily2020-05-11 09:36
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-gjirin-persik-irani-godet-gabimisht-anijen-e-tyre-ushtarake-vdesin-mbi-17-ushtare/60%Daily2020-05-11 09:06
https://kosovapost.net/kina-i-reagon-ashper-shba-se-rreth-genjeshtrave-per-covid-19/60%Daily2020-05-11 09:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-dedikimi-emocionues-si-rralle-here-i-elvana-gjata-per-mamane-e-saj-foto/60%Daily2020-05-11 08:58
https://kosovapost.net/babai-rrah-vajzen-ne-drenas-arrestohet-nga-policia/60%Daily2020-05-11 08:49
https://kosovapost.net/silvia-konvertohet-ne-myslimane-ja-si-pritet-kthimi-i-saj-ne-itali/60%Daily2020-05-11 08:42
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-i-pare-ne-bote-qe-i-rikthehet-plotesisht-jetes-pas-pandemise/60%Daily2020-05-11 08:35
https://kosovapost.net/pandemia-shkaktoi-kaos-edhe-ne-boten-e-krimit/60%Daily2020-05-11 08:31
https://kosovapost.net/mijera-vaksina-shperndahen-nga-ajri-kunder-terbimit-te-kafsheve/60%Daily2020-05-11 08:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-cmimi-i-naftes-sot-ne-kosove/60%Daily2020-05-11 08:24
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-eshte-i-vendosur-per-legalizimin-e-kanabisit-ne-vend/60%Daily2020-05-11 08:06
https://kosovapost.net/qeveria-e-gjermanise-deklarohet-serish-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-05-11 07:48
https://kosovapost.net/rastet-e-dhunes-ne-familje-ne-rritje-por-jo-ndermjet-bashkeshorteve/60%Daily2020-05-11 07:30
https://kosovapost.net/thaci-e-mustafa-po-i-frikesohen-kurtit-dite-jo-te-mira-po-vijne-per-komplotistet/60%Daily2020-05-11 07:31
https://kosovapost.net/termeti-godet-italine/60%Daily2020-05-11 07:02
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-infeksioneve-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-05-11 06:56
https://kosovapost.net/durresi-po-ben-pergatitjet-por-sezoni-turistik-por-nuk-do-te-jete-si-gjithmone/60%Daily2020-05-11 06:53
https://kosovapost.net/kurti-denoncon-skenarin-antikushtetues/60%Daily2020-05-11 06:41
https://kosovapost.net/ne-nje-prej-restoranteve-me-te-mire-te-botes-servohet-darka-1060-euro-pervideo/60%Daily2020-05-11 06:38
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-trupit-nese-hani-nje-luge-mjalte-cdo-mengjes/60%Daily2020-05-11 06:33
https://kosovapost.net/ja-sa-do-te-paguhen-maqedonasit-nga-shteti-pas-situates-me-covid-19/60%Daily2020-05-11 06:28
https://kosovapost.net/numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-kosove-arrin-ne-884-persona/60%Daily2020-05-11 06:07
https://kosovapost.net/a-jane-shba-dhe-kina-ne-prag-te-luftes-se-ftohte/60%Daily2020-05-11 06:03
https://kosovapost.net/kina-shenon-numrin-me-te-madh-te-rasteve-me-covid-19-nga-28-prilli/60%Daily2020-05-11 05:59
https://kosovapost.net/moti-sot-76/60%Daily2020-05-11 05:55
https://kosovapost.net/a-u-krijua-covid-19-nga-njeriu/60%Daily2020-05-11 05:51
https://kosovapost.net/ja-si-dukeshin-aktoret-turke-para-operacioneve-plastikefoto/60%Daily2020-05-11 05:48
https://kosovapost.net/paditet-presidenti-i-fifa-s-kerkohet-arrestimi-i-tij/60%Daily2020-05-11 05:40
https://kosovapost.net/shumica-e-shteteve-te-evropes-heqin-kufizimet/60%Daily2020-05-11 05:34
https://kosovapost.net/mbyllet-perkohesisht-spitali-nga-ku-u-infektuan-disa-qytetare-pese-familje-futen-ne-karantine-ne-gjilan/60%Daily2020-05-10 22:54
https://kosovapost.net/a-filloi-sonte-vala-e-dyte-e-covid-19-ne-kosove-flet-infektologu-shqiptar/60%Daily2020-05-10 22:42
https://kosovapost.net/podujeva-ende-pa-kryetar-ska-vendim-per-zgjedhje/60%Daily2020-05-10 22:33
https://kosovapost.net/pandemia-periudha-me-e-mire-per-te-lene-duhanin-disa-keshilla-qe-ju-ndihmojne-te-braktisni-zakonin-e-demshem/60%Daily2020-05-10 22:28
https://kosovapost.net/kroacia-hap-kufijte-ne-perputhje-me-rekomandimet/60%Daily2020-05-10 22:24
https://kosovapost.net/a-e-krijoi-njeriu-coronavirusin-ne-laborator/60%Daily2020-05-10 22:06
https://kosovapost.net/reagon-ashper-haziri-pasi-deputeti-i-vv-se-tha-se-kemi-dy-parti-vv-ne-dhe-ato-te-udhehequra-nga-hashim-thaci/60%Daily2020-05-10 22:03
https://kosovapost.net/ldk-ja-nuk-duhet-te-vazhdoje-te-qeverise-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2020-05-10 22:00
https://kosovapost.net/gold-ag-publikon-fotografi-nga-banesa-luksoze-e-tij-ne-prishtine/60%Daily2020-05-10 21:51
https://kosovapost.net/haziri-i-shqetesuar-per-rastet-e-reja-me-covid-19-ne-gjilan-propozon-shtrengim-te-masave/60%Daily2020-05-10 21:38
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-fillon-me-daljen-e-kujdesshme-nga-izolimi/60%Daily2020-05-10 21:35
https://kosovapost.net/komuna-stregon-kur-do-te-asfaltohet-rruga-xheladin-hana-banoret-i-mbulon-pluhuriautoritetet-e-komunes-se-prishtines-kane-bere-me-dije-se-e-kane-detyruar-kompanine-qe-e-kish/60%Daily2020-05-10 21:28
https://kosovapost.net/ikshpk-akoma-ekziston-rrezik-i-perhapjes-luten-institucionet-per-mbajtjen-e-rendit-dhe-inspektoratet-per-angazhim-te-shtuar/60%Daily2020-05-10 20:47
https://kosovapost.net/lul-raka-te-gjitheve-na-mungon-futbolli-por-me-rendesi-eshte-shendeti-i-futbollisteve/60%Daily2020-05-10 20:43
https://kosovapost.net/ahmeti-nga-58-teste-ne-prishtine-vetem-nje-i-infektuar/60%Daily2020-05-10 20:39
https://kosovapost.net/hoti-per-diten-e-nenes-ato-jane-krijueset-e-botes-kurueset-e-dhimbjeve-dhe-shpirtit/60%Daily2020-05-10 20:29
https://kosovapost.net/hoxhaj-thote-se-qeveria-kurti-ka-deshtuar-ne-politike-te-jashtme/60%Daily2020-05-10 20:15
https://kosovapost.net/14-te-infektuar-me-covid-19-dy-te-sheruar-ja-nga-cilat-komuna-vijne-te-prekurit/60%Daily2020-05-10 20:10
https://kosovapost.net/shpirti-yt-i-bukur-e-meriton-adelina-ismaili-surprizon-zanfinen-per-ditelindje/60%Daily2020-05-10 20:04
https://kosovapost.net/mit-i-turk-ka-shpetuar-nje-punonjese-italiane-humanitare-e-cila-ishte-rrembyer-ne-somali/60%Daily2020-05-10 19:46
https://kosovapost.net/mbi-170-mije-punetore-kerkojne-kompensim-te-pagave-nga-pakoja-fiskale/60%Daily2020-05-10 19:43
https://kosovapost.net/hyseni-veprimet-e-vjosa-osmanit-nuk-kane-qene-te-pranueshme/60%Daily2020-05-10 19:35
https://kosovapost.net/ish-drejtori-i-google-eric-schmidt-braktise-kompanine/60%Daily2020-05-10 19:32
https://kosovapost.net/foto-nga-murtaja-te-koronavirusi-cdo-100-vite-bota-perballet-me-nje-epidemi/60%Daily2020-05-10 19:18
https://kosovapost.net/greqi-traktori-e-ze-poshte-nderron-jete-20-vjecari-shqiptar/60%Daily2020-05-10 19:16
https://kosovapost.net/si-te-kurojme-fryrjet-e-barkut-ylli-merja-hidhni-1-2-luge-nga-ky-perberes-tek-gjella-e-preferuar-e/60%Daily2020-05-10 19:07
https://kosovapost.net/tayna-jam-mamadhia-juaj/60%Daily2020-05-10 19:01
https://kosovapost.net/karantina-i-ndau-sabriu-bashkohet-me-te-shoqen-dhe-i-dedikon-fjalet-me-te-embla/60%Daily2020-05-10 18:56
https://kosovapost.net/kurti-ankohet-per-veprimet-e-thacit-kesaj-radhe-tek-komiteti-per-pune-te-jashtme-i-parlamentit-europian/60%Daily2020-05-10 18:54
https://kosovapost.net/vera-2020-ja-kur-hapen-plazhet-ne-shqiperi-dhe-sa-metra-larg-do-te-jene-cadrat-njera-tjetres/60%Daily2020-05-10 18:51
https://kosovapost.net/populli-me-albin-kurtin-bombardohet-me-komente-pozitive-legjende-e-gjalle-bravo-me-ty-deri-ti-largojme-hajnat/60%Daily2020-05-10 17:49
https://kosovapost.net/permiresohet-situata-ne-itali-165-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-05-10 17:38
https://kosovapost.net/coronavirusi-prodhoj-distancen-fizike-e-jo-ate-sociale/60%Daily2020-05-10 17:35
https://kosovapost.net/ne-obiliq-aktivizohet-ekrani-per-kontrollin-e-cilesise-se-ajrit/60%Daily2020-05-10 17:31
https://kosovapost.net/uji-ne-te-cilin-eshte-zier-orizi-pengon-rrudhat-beni-maske-natyrale-per-fytyre/60%Daily2020-05-10 17:28
https://kosovapost.net/para-dialogut-qartesim-i-situates-politike/60%Daily2020-05-10 17:25
https://kosovapost.net/albright-e-kritikon-trump-in-per-kosoven-ia-permend-vucicin/60%Daily2020-05-10 17:21
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-godet-ldk-ne-aak-ne-e-nismen-zbulon-emrin-se-nga-kush-po-udhehiqen/60%Daily2020-05-10 17:42
https://kosovapost.net/victoria-beckham-e-merzitur-pasi-kaloi-izolimin-larg-djalit-te-saj-brooklyn/60%Daily2020-05-10 18:57
https://kosovapost.net/i-nxehti-afrikan-po-vjen-ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-kete-jave/60%Daily2020-05-10 17:07
https://kosovapost.net/studim-pacientet-me-covid-19-qe-moren-kete-ilac-kane-2-here-me-pak-shans-te-vdesin/60%Daily2020-05-10 17:04
https://kosovapost.net/shqiperi-nga-dita-e-hene-lehtesohen-masat-bizneset-qe-rihapen/60%Daily2020-05-10 16:46
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-dy-persona-kane-mbetur-te-lenduar/60%Daily2020-05-10 16:41
https://kosovapost.net/osmani-nuk-ka-qenie-njerezore-me-te-forte-se-nenat-faleminderit-qe-egzistoni/60%Daily2020-05-10 16:16
https://kosovapost.net/avokati-shqiptar-qeveria-kurti-ka-mbyllur-perfundimisht-formulen-shitblerese-te-shkembimit-te-territoreve-te-kosoves/60%Daily2020-05-10 16:11
https://kosovapost.net/ky-fshat-ne-kosove-quhet-rrenc-mesoni-si-i-mbeti-ky-emer/60%Daily2020-05-10 16:07
https://kosovapost.net/pejani-shtron-iftar-per-30-veta-policia-i-shkon-ne-shtepi/60%Daily2020-05-10 15:49
https://kosovapost.net/flet-epidemiologu-kosova-fitoi-nje-beteje-por-jo-luften-kunder-covid-19-vala-e-dyte-e-virusit-pritet-ne-kete-muaj/60%Daily2020-05-10 15:38
https://kosovapost.net/kryeministri-conte-tregon-se-cfare-do-behet-me-italianet-do-qendrojne-ne-ballkon-apo-do-shijojne-detin/60%Daily2020-05-10 15:24
https://kosovapost.net/gjermanise-i-rriten-rastet-pas-lehtesimit-te-masave/60%Daily2020-05-10 15:12
https://kosovapost.net/temperatura-ne-kete-jave-pritet-te-shkoj-deri-ne-27-grade/60%Daily2020-05-10 15:03
https://kosovapost.net/kroacia-hap-kufijte-nga-sot/60%Daily2020-05-10 14:44
https://kosovapost.net/17-persona-ne-infektive-nje-nga-ta-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-10 14:24
https://kosovapost.net/170-mije-punetore-kane-aplikuar-per-kompensim-te-pages-ne-kosove/60%Daily2020-05-10 14:15
https://kosovapost.net/ish-mjeku-i-uck-se-godet-mustafen-isa-po-harron-se-ne-demokraci-eshte-vota-e-qytetareve-ajo-qe-te-ngarkon-me-pushtet/60%Daily2020-05-10 14:00
https://kosovapost.net/dasmoret-denohen-me-30-mije-euro-kercyen-valle-ne-ore-policore/60%Daily2020-05-10 13:38
https://kosovapost.net/ne-kine-bejne-dasme-online-transmetimi-live-me-100-mije-te-panjohur/60%Daily2020-05-10 13:22
https://kosovapost.net/kurti-thote-se-nuk-eshte-koha-per-relaksim-kerkon-te-shmangen-vizitat-familjare-dhe-shoqerore/60%Daily2020-05-10 13:02
https://kosovapost.net/nje-grua-shtatzene-ne-fushe-kosove-e-infektuar-me-covid19/60%Daily2020-05-10 12:45
https://kosovapost.net/zbulohet-fatura-me-shumen-marramendese-ne-gjirin-e-lalzit-150-euro-cmimi-i-cadres/60%Daily2020-05-10 12:34
https://kosovapost.net/perfshihen-nga-zjarri-dy-lokale-ne-graqanice/60%Daily2020-05-10 11:54
https://kosovapost.net/shba-ja-bllokon-rezoluten-e-okb-se-per-armepushim-boteror-vec-pse-permendet-obsh-ja/60%Daily2020-05-10 12:04
https://kosovapost.net/tre-anetare-te-task-forces-amerikane-dyshohen-per-koronavirus/60%Daily2020-05-10 11:42
https://kosovapost.net/arrestohet-pasi-i-kanosi-zyrtaret-policor/60%Daily2020-05-10 11:38
https://kosovapost.net/modelja-e-njohur-sherohet-pas-74-ditesh-rast-i-rralle-foto/60%Daily2020-05-10 11:25
https://kosovapost.net/2-lojtare-pozitiv-me-covid-19-i-gjithe-ekipi-gjerman-ne-karantine-per-14-dite/60%Daily2020-05-10 11:17
https://kosovapost.net/hyn-ilegalisht-nga-serbia-ne-kosove-arrestohet-dhe-dergohet-ne-karantine/60%Daily2020-05-10 11:12
https://kosovapost.net/grabitet-nje-bankomat-ne-gracanice/60%Daily2020-05-10 11:08
https://kosovapost.net/osmani-kujton-bardhyl-caushin-gjithe-jeten-ia-kushtoi-drejtesise-sot-ende-nuk-ka-drejtesi-per-te/60%Daily2020-05-10 11:06
https://kosovapost.net/shifra-te-frikshme-ja-sa-te-infektuar-me-covid-19-per-nje-dite-ne-rusi/60%Daily2020-05-10 10:59
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-vetem-13-viktima-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-05-10 10:56
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-pare-nga-serbia-pas-deklarates-se-rusise-per-ndryshimin-e-qendrimit-ndaj-kosoven/60%Daily2020-05-10 10:47
https://kosovapost.net/pse-abstenoi-per-nominimin-e-hotit-per-kryeminister-dhe-a-do-te-largohet-osmani-nga-ldk-ja-flet-anton-quni/60%Daily2020-05-10 10:32
https://kosovapost.net/shembulli-qe-duhet-ndjekur-kurti-jo-vetem-se-respekton-oren-e-daljes-por-edhe-blen-produkte-vendore-foto/60%Daily2020-05-10 10:22
https://kosovapost.net/a-po-ndryshon-moska-qendrimin-rusia-befason-opinionin-me-deklaraten-e-fundit/60%Daily2020-05-10 10:01
https://kosovapost.net/ky-eshte-kadeti-i-pare-nga-kosova-qe-do-te-studioje-ne-akademine-e-forcave-ajrore-ne-shba-foto/60%Daily2020-05-10 09:51
https://kosovapost.net/11-zyrtare-policore-te-infektuar-me-koronavirus-sa-jane-te-sheruar/60%Daily2020-05-10 09:44
https://kosovapost.net/64985-2/60%Daily2020-05-10 09:38
https://kosovapost.net/sot-eshte-dita-e-nenes/60%Daily2020-05-10 09:25
https://kosovapost.net/obama-e-quan-katastrofe-kaotike-pergjigjen-e-shtepise-se-bardhe-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-05-10 09:22
https://kosovapost.net/der-spiegel-hakeret-ruse-sulmojne-emailin-e-merkelit/60%Daily2020-05-10 09:10
https://kosovapost.net/nje-rast-me-covid-19-ne-obiliq-gashi-thirrje-qytetareve-qe-ti-respektojne-rregullat/60%Daily2020-05-10 09:04
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vv-se-ka-nje-pyetje-cka-mendon-thaci-dhe-propaganduesit-e-ideve-te-tij-per-madlein-albright/60%Daily2020-05-10 08:57
https://kosovapost.net/bashkepunetori-i-kolonelit-ahmet-krasniqi-befason-per-deklaraten-e-isa-mustafes/60%Daily2020-05-10 08:51
https://kosovapost.net/sot-testohen-mbi-60-persona-per-koronavirus-ne-prishtine/60%Daily2020-05-10 08:41
https://kosovapost.net/u-paralajmerua-shkarkimi-i-hashim-thacit-hartuesi-i-kushtetues-tregon-cilat-jane-procedurat/60%Daily2020-05-10 08:30
https://kosovapost.net/drejtori-werder-bremenit-tregon-nese-ka-oferta-zyrtare-per-milot-rashicen/60%Daily2020-05-10 08:28
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-ky-i-kryeministrit-italian-nuk-do-te-jete-nje-vere-karantine-por/60%Daily2020-05-10 08:01
https://kosovapost.net/bislimi-ka-pezulluar-konkursin-per-zgjedhjen-e-drejtorit-te-doganes-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-05-10 07:55
https://kosovapost.net/shba-ja-nuk-po-ndihmon-ne-zgjidhjen-e-mospajtimeve-mes-kosoves-dhe-serbise-thote-albright/60%Daily2020-05-10 07:50
https://kosovapost.net/64949-2/60%Daily2020-05-10 07:43
https://kosovapost.net/vlora-thyen-karantinen-plazhet-gati-te-heqin-maskat-dhe-dorezat/60%Daily2020-05-10 07:29
https://kosovapost.net/britania-vendos-rregullin-e-forte-kush-hyn-ne-vend-do/60%Daily2020-05-10 07:23
https://kosovapost.net/mozzik-ngacmon-ish-te-dashuren-e-butrint-imerit/60%Daily2020-05-10 07:19
https://kosovapost.net/kur-do-ta-fitojme-luften-me-koronavirusin-tregon-eksperti-raka/60%Daily2020-05-10 07:01
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-hani-2-mandarina-ne-dite/60%Daily2020-05-10 06:54
https://kosovapost.net/eksperti-gjerman-ky-nuk-eshte-virus-vrases-mos-kini-frike/60%Daily2020-05-10 06:50
https://kosovapost.net/sa-milione-euro-i-nevojiten-kosoves-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-05-10 06:44
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vite-nga-beteja-e-grykes-se-llapushnikut/60%Daily2020-05-10 06:39
https://kosovapost.net/si-do-te-ndryshoje-jeta-qytetaret-duhet-te-zgjedhin-mes-4-personave/60%Daily2020-05-10 06:32
https://kosovapost.net/moti-sot-keto-do-te-jene-temperaturat/60%Daily2020-05-10 06:26
https://kosovapost.net/nuk-vuri-maske-ne-takimin-me-veteranet-kjo-eshte-arsyeja-e-cuditshme-e-trumpit/60%Daily2020-05-10 06:22
https://kosovapost.net/wenger-zbulon-pasuesin-e-messit-dhe-ronaldos/60%Daily2020-05-10 06:07
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-janarpse-shqiptaret-do-e-besojne-gjithmone-e-me-shume-kete-teze/60%Daily2020-05-10 06:03
https://kosovapost.net/64910-2/60%Daily2020-05-10 05:55
https://kosovapost.net/apel-qytetareve-kosoves-kujdes-ne-treg-ka-veze-me-semundje/60%Daily2020-05-09 22:25
https://kosovapost.net/ikshp-thirrje-qytetareve-mbani-distancen-fizike-dhe-maskat/60%Daily2020-05-09 22:00
https://kosovapost.net/nje-38-vjecar-nga-mitrovica-gjendet-i-varur-ne-litar-ne-oborrin-e-tij/60%Daily2020-05-09 21:42
https://kosovapost.net/panik-ne-shtepine-e-bardhe-asisentja-e-ivanka-trump-pozitive-me-covid19/60%Daily2020-05-09 21:34
https://kosovapost.net/vuniqi-idioti-numer-1-i-pandemise-covid-19-ne-kosove-eshte-padyshim-kengetari-shkelzen-jetishi-xeni/60%Daily2020-05-09 21:49
https://kosovapost.net/babai-i-komandant-malisheves-kritika-ndaj-ketij-politikani-shqiptar-per-rastin-kumanova/60%Daily2020-05-09 21:46
https://kosovapost.net/raste-te-reja-ne-prishtine-me-koronavirus-reagon-shpend-ahmeti/60%Daily2020-05-09 20:50
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-rikthehet-koronavirusi-numri-i-rasteve-te-sotme-shkon-ne-tete/60%Daily2020-05-09 20:45
https://kosovapost.net/lojtare-te-prekur-me-covid-stafi-mjekesor-i-pergjigjet-presidentit-te-milanit/60%Daily2020-05-09 20:39
https://kosovapost.net/enver-hasani-lavderon-albin-kurtin-eshte-shembulli-i-politikanit-si-qeveriset-me-duar-te-pastera/60%Daily2020-05-09 20:25
https://kosovapost.net/ramazani-2020-beteja-e-madhe-e-bedrit/60%Daily2020-05-09 20:13
https://kosovapost.net/nje-e-ardhme-pa-shtrengime-duarsh/60%Daily2020-05-09 20:05
https://kosovapost.net/kujtohet-arbenor-dehari-ishte-frymezim-per-aktivistet/60%Daily2020-05-09 20:01
https://kosovapost.net/japonia-trondit-boten-po-behemi-gati-per-sulm-nga-ufo-t/60%Daily2020-05-09 19:55
https://kosovapost.net/xhamite-ne-kosove-priten-te-hapen-pas-18-majit/60%Daily2020-05-09 19:43
https://kosovapost.net/rusia-shenon-rekord-rastesh-me-covid19-anulon-kremtimet-e-fitores-mbi-nazizmin/60%Daily2020-05-09 19:39
https://kosovapost.net/donika-gervalla-e-bene-hor-isa-mustafen-per-deklaraten-qytetari-nuk-vendos-per-vendin/60%Daily2020-05-09 19:23
https://kosovapost.net/hrw-arabia-saudite-arreston-princin-e-larte-faisal-bin-abdullah/60%Daily2020-05-09 19:18
https://kosovapost.net/keshilltari-i-thacit-e-quan-skandal-diplomatik-permbajtjen-e-letrave-te-kurtit/60%Daily2020-05-09 19:14
https://kosovapost.net/ministrja-bajrami-tregon-kohen-se-kur-do-mbahet-testi-i-matures/60%Daily2020-05-09 19:02
https://kosovapost.net/grenell-tregon-foto-kur-vuante-nga-kanceri/60%Daily2020-05-09 18:51
https://kosovapost.net/shqiptaret-nuk-presin-nisin-te-bejne-plazh/60%Daily2020-05-09 18:42
https://kosovapost.net/veprimtari-i-ldk-se-shpalos-detaje-keto-jane-klanet-qe-po-e-percajne-ldk-ne/60%Daily2020-05-09 18:20
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-haradinaj-po-del-te-jete-milioner-kaq-ka-vleren-pasuria-e-tij/60%Daily2020-05-09 17:55
https://kosovapost.net/a-do-jete-udhetimi-me-aeroplan-i-njejte-si-para-koronavirusit/60%Daily2020-05-09 17:43
https://kosovapost.net/dedushaj-na-tregon-se-cfare-virusi-na-pret-ne-vjeshte/60%Daily2020-05-09 17:31
https://kosovapost.net/kujdes-kavasaki-semundja-qe-po-prek-tashme-femijet-me-covid19/60%Daily2020-05-09 18:25
https://kosovapost.net/flet-nagavci-tregon-se-cfare-vendimi-mund-te-marr-kushtetuesja-per-dekretin-e-presidentit/60%Daily2020-05-09 17:04
https://kosovapost.net/kufijte-ne-zonen-shengen-nuk-hapen-ne-muajin-maj-shtyhen-ne-nje-date-tjeter/60%Daily2020-05-09 17:00
https://kosovapost.net/kosovaret-me-viza-pune-austriake-mbesin-ne-kosove/60%Daily2020-05-09 16:55
https://kosovapost.net/paqartesia-ligjore-dhe-politike-ne-kosove-qeveri-e-re-apo-zgjedhje/60%Daily2020-05-09 16:31
https://kosovapost.net/guterres-covid-19-ka-nxitur-ksenofobine/60%Daily2020-05-09 16:28
https://kosovapost.net/ramazani-ne-karantine/60%Daily2020-05-09 16:24
https://kosovapost.net/vdes-little-richard-themeluesi-i-rock-and-roll/60%Daily2020-05-09 16:23
https://kosovapost.net/plazhet-e-ohrit-dhe-struges-pritet-te-punojne-me-kapacitet-te-pergjysmuar/60%Daily2020-05-09 16:17
https://kosovapost.net/nje-57-vjecar-i-ve-flaken-vetes-ne-vlore/60%Daily2020-05-09 16:11
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-tregon-pa-makijazh-tregon-bukurin-e-saj/60%Daily2020-05-09 16:07
https://kosovapost.net/kurti-ne-shikojme-kah-bashkimi-evropian-be-ja-duhet-te-kujdeset-per-ne/60%Daily2020-05-09 15:54
https://kosovapost.net/bik-reagon-ashper-ndaj-milazim-krasniqit-po-shfrytezon-e-keqperdor-situaten-pandemie-per-te-ushqyer-sharlatanizmin-primitiv/60%Daily2020-05-09 15:55
https://kosovapost.net/afganistan-ministri-i-shendetesise-rezulton-me-koronavirus/60%Daily2020-05-09 15:12
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-maj/60%Daily2020-05-09 14:59
https://kosovapost.net/riasfaltohet-nje-rruge-ne-prishtine-koston-e-barte-kompania/60%Daily2020-05-09 14:54
https://kosovapost.net/nje-pacient-ne-gjendje-te-rende-ne-kliniken-infektive-4-me-oksigjenoterapi/60%Daily2020-05-09 14:50
https://kosovapost.net/lul-raka-shpallet-evropiani-i-vitit-2020-nga-zyra-e-be-se-ne-kosove/60%Daily2020-05-09 14:46
https://kosovapost.net/mblidhet-paria-e-lvv-se-liburn-aliu-tregon-se-albulena-haxhiu-nuk-kishte-pranuar-te-shkonte-ja-si-pergjigjet-ajo/60%Daily2020-05-09 14:41
https://kosovapost.net/obsh-covid-19-eshte-zoonotik-tregu-ne-wuhan-ka-rol-ne-shperthimin-e-pandemise/60%Daily2020-05-09 14:36
https://kosovapost.net/shba-donald-trump-biseda-telefonike-me-angela-merkel-salman-bin-abdulaziz-dhe-muhyiddin-yassin/60%Daily2020-05-09 14:32
https://kosovapost.net/mbreteresha-elizabeta-ii-i-drejtohet-britanise-ne-75-vjetorin-e-fitores-se-evropes/60%Daily2020-05-09 14:22
https://kosovapost.net/reagimi-ndaj-michael-jordan-si-tua-shpjegojme-kete-femijeve-tane/60%Daily2020-05-09 14:14
https://kosovapost.net/zogjte-kontrolluesit-natyrore-te-insekteve-te-demshme-kercenohen-me-zhdukje/60%Daily2020-05-09 14:10
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-regjistrohen-36-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-05-09 14:05
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-qe-u-jep-cifteve-te-martuara-30-mije-e-per-te-lindur-tre-femije/60%Daily2020-05-09 14:03
https://kosovapost.net/ambasadori-rus-ne-serbi-zgjidhja-per-kosoven-me-nje-rezolute-te-re-te-okb-se/60%Daily2020-05-09 13:56
https://kosovapost.net/nuk-do-ta-besoni-cfare-i-ndodh-organizmit-tuaj-nese-hani-nje-qepe-ne-dite/60%Daily2020-05-09 13:50
https://kosovapost.net/u-gjet-e-lidhur-ne-nje-barake-ne-korfuz-shqiptarja-me-rrembyen-dhe-perdhunuan-per-dy-dite/60%Daily2020-05-09 13:43
https://kosovapost.net/foto-artistja-e-paralizuar-pikturon-imazhet-e-messit-dhe-te-ronaldos/60%Daily2020-05-09 13:39
https://kosovapost.net/limaj-ne-diten-e-evropes-kerkon-heqjen-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-05-09 13:33
https://kosovapost.net/kontrata-e-vjosa-osmanit-me-votuesin-po-neperkembet-nga-bosi-i-partise/60%Daily2020-05-09 13:24
https://kosovapost.net/143-qytetare-kthehen-nga-shba-ja-ne-kosove/60%Daily2020-05-09 13:20
https://kosovapost.net/ne-diten-e-evropes-vjosa-osmani-i-dergon-porosi-be-se-per-skenaret-e-ndryshimit-te-kufijve-te-kosoves/60%Daily2020-05-09 13:08
https://kosovapost.net/cun-lajci-porosi-albin-kurtit-u-pafshim-ne-zgjedhje-zbriti-kalit-se-me-duket-qe-ka-cofe/60%Daily2020-05-09 13:01
https://kosovapost.net/martohet-aktorja-turke-dasmen-e-ben-online/60%Daily2020-05-09 12:55
https://kosovapost.net/shqiperia-nderron-sistemin-e-karantines-tash-behet-ne-shtepi/60%Daily2020-05-09 12:47
https://kosovapost.net/veseli-beteja-e-llapushnikut-rriti-besimin-e-popullates-ne-forcen-e-uck-se/60%Daily2020-05-09 12:30
https://kosovapost.net/majlinda-kelmendi-me-nje-dhurate-te-vecante-per-ditelindje/60%Daily2020-05-09 12:25
https://kosovapost.net/haziri-gjilani-e-fiton-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-05-09 12:18
https://kosovapost.net/pese-vjet-nga-konflikti-i-armatosur-ne-lagjen-e-trimave-kerkohet-drejtesi/60%Daily2020-05-09 12:12
https://kosovapost.net/alarmon-ikshpk-grumbullimi-i-njerezve-i-patolerueshem-virusi-ende-ne-mesin-tone/60%Daily2020-05-09 12:05
https://kosovapost.net/agk-denon-gjuhen-e-zevendesministrit-enver-dugolli-drejtuar-gazetareve/60%Daily2020-05-09 11:58
https://kosovapost.net/po-protestonin-per-ndarje-te-padrejte-te-ushqimit-policia-afgane-vret-7-persona/60%Daily2020-05-09 11:49
https://kosovapost.net/rrezikohet-mbyllja-e-medieve-shkaku-i-pandemise-instituti-ben-thirrje-per-lirim-nga-taksat/60%Daily2020-05-09 11:47
https://kosovapost.net/kur-do-te-inicohet-shkarkimi-i-thacit-tregon-nagavci/60%Daily2020-05-09 11:21
https://kosovapost.net/vdes-ne-qkuk-punetori-qe-ishte-lenduar-duke-punuar/60%Daily2020-05-09 11:16
https://kosovapost.net/fillimi-i-sezonit-ne-serie-a-sot-pritet-nje-vendim-i-rendesishem/60%Daily2020-05-09 11:03
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-kercenohet-nga-koronavirusi-kerkon-ndihme-nga/60%Daily2020-05-09 10:58
https://kosovapost.net/rrezikohet-mbyllja-e-medieve-shkaku-i-pandemise/60%Daily2020-05-09 10:52
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-po-trajtohen-shtate-paciente-nje-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-09 10:48
https://kosovapost.net/kurti-konushevci-e-malaj-e-mundesuan-luften-clirimtare-uck-ja-ishte-kulmi-i-rezistences/60%Daily2020-05-09 10:44
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-kujton-heroin-e-kosoves-ilir-konushevcin/60%Daily2020-05-09 10:37
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-dhe-fsk-ja-shperndajne-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje/60%Daily2020-05-09 10:32
https://kosovapost.net/veseli-ne-diten-e-evropes-ka-kete-urim-per-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2020-05-09 10:15
https://kosovapost.net/mustafa-ne-diten-e-evropes-shprehim-bindjen-qe-se-shpejti-do-te-kete-vendim-pozitiv-per-vizat/60%Daily2020-05-09 10:07
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-pavaresisht-sfidave-kosova-e-ka-synim-anetaresimin-ne-be-dhe-nato/60%Daily2020-05-09 10:02
https://kosovapost.net/aktori-kosovar-per-diten-e-evropes-urime-levizjen-e-lire/60%Daily2020-05-09 09:48
https://kosovapost.net/apostolova-ne-diten-e-europes-per-kosoven-synojme-ti-ndajme-mbi-160-milione-euro/60%Daily2020-05-09 09:44
https://kosovapost.net/analisti-i-njohur-befason-me-parashikimim-tregon-nje-tjeter-arsye-pse-eshte-rrezuar-qeveria-kurti/60%Daily2020-05-09 09:50
https://kosovapost.net/nuk-po-e-tradhton-vjosa-osmani-ldk-en-por-po-ua-prishe-planet-dhe-pazaret/60%Daily2020-05-09 09:27
https://kosovapost.net/do-guxonit-te-benit-nje-xhiro-ne-kete-hark-video/60%Daily2020-05-09 09:17
https://kosovapost.net/portieri-qe-u-stervit-fshehurazi-me-ronaldon-foto/60%Daily2020-05-09 09:10
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-vrasja-e-gjeneral-ilir-konushevcit/60%Daily2020-05-09 09:05
https://kosovapost.net/kur-planifikohet-lehtesimi-i-masave-ne-kosove/60%Daily2020-05-09 08:58
https://kosovapost.net/pse-serbia-dhe-maqedonia-e-veriut-po-e-kalojne-me-lehte-krizen/60%Daily2020-05-09 10:29
https://kosovapost.net/shba-planifikon-te-dergoje-ne-kosove-730-ushtare/60%Daily2020-05-09 09:00
https://kosovapost.net/vetevendosje-parasheh-zgjedhje-ne-qershor/60%Daily2020-05-09 08:16
https://kosovapost.net/kjo-eshte-data-kur-komsioni-evropian-parasheh-hapjen-e-kufijve-ne-be/60%Daily2020-05-09 08:09
https://kosovapost.net/grenell-fillon-ndryshimin-e-agjencive-te-inteligjences-pa-pelqimin-e-kongresit/60%Daily2020-05-09 08:04
https://kosovapost.net/paralajmerimi-suedez-per-vendet-qe-dalin-nga-karantina-e-pandemise/60%Daily2020-05-09 07:58
https://kosovapost.net/donika-gervalla-i-reagon-isa-mustafes-tregon-cfare-klane-ka-brenda-lidhjes/60%Daily2020-05-09 07:51
https://kosovapost.net/kur-parashihet-te-mbahet-testi-i-matures-dhe-ai-i-arritshmerise/60%Daily2020-05-09 07:43
https://kosovapost.net/sot-pese-vjet-nga-konflikti-i-armatosur-ne-lagjen-e-trimave/60%Daily2020-05-09 07:31
https://kosovapost.net/trump-parashikon-deri-100-mije-viktima-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-05-09 07:24
https://kosovapost.net/tayna-akuzon-reperen-gjermane-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-05-09 07:03
https://kosovapost.net/profesori-smaka-tregon-biseden-me-thacin-per-marreveshjen-me-serbine-dhe-kur-mund-te-behet-korrigjimi-i-kufijve/60%Daily2020-05-09 06:56
https://kosovapost.net/sa-shqiptare-kane-vdekur-nga-covid-19-ne-shba-amaneti-i-fundit-i-tyre-shte-foto/60%Daily2020-05-09 06:52
https://kosovapost.net/moti-sot-me-diell-dhe-i-ngrohte-temperatura-deri-me-24-grade/60%Daily2020-05-09 06:40
https://kosovapost.net/keto-ushqime-nuk-duhet-ti-konsumoji-ne-mengjes-nese-keni-problem-me-tensionin/60%Daily2020-05-09 06:41
https://kosovapost.net/a-po-shkon-kosova-drejt-mposhtjes-se-pandemise/60%Daily2020-05-09 06:29
https://kosovapost.net/zedhenesja-e-nenpresidentit-pence-rezulton-positive-me-koronavirus-foto/60%Daily2020-05-09 06:11
https://kosovapost.net/fitorja-mbi-nazizmin-steinmeier-historia-gjermane-eshte-nje-histori-e-thyer/60%Daily2020-05-09 06:06
https://kosovapost.net/deputetet-pune-pak-e-paga-shume-2/60%Daily2020-05-09 05:53
https://kosovapost.net/kusari-lila-i-bashkohet-nismes-per-te-dhuruar-gjak/60%Daily2020-05-08 23:00
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-e-akuzoi-vjosa-osmanin-per-pabesi-faton-peci-thote-se-thaci-po-e-ve-ne-pazar-kosoven-qe-ta-shpetoj-lekuren-e-vet/60%Daily2020-05-08 22:51
https://kosovapost.net/abazi-thaci-u-beri-presion-deputeteve-qe-te-mos-e-votonin-qeverine-kurti/60%Daily2020-05-08 22:46
https://kosovapost.net/bajqinovci-ise-populli-pyetet-dhe-populli-eshte-zot-shtepie-ne-kete-vend-jo-hashimi-ise/60%Daily2020-05-08 22:39
https://kosovapost.net/rritet-papunesia-ne-kanada-ne-nivelin-e-dyte-me-te-larte-ne-histori/60%Daily2020-05-08 22:32
https://kosovapost.net/me-shume-se-271-000-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-05-08 22:26
https://kosovapost.net/johnson-i-kerkon-putinit-te-ndihmoje-vendet-me-te-varfra-te-botes/60%Daily2020-05-08 22:22
https://kosovapost.net/keshtu-e-komenton-imer-mushkolaj-vendimin-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-08 22:12
https://kosovapost.net/61-raste-te-sheruar-dhe-ja-sa-raste-pozitive-me-koronavirus/60%Daily2020-05-08 22:05
https://kosovapost.net/ja-cila-eshte-kerkesa-e-bik-per-diasporen/60%Daily2020-05-08 22:00
https://kosovapost.net/njerezit-qe-jetojne-ne-fshatra-jane-8-here-me-te-lumtur-se-ata-qe-jetojne-ne-qytet/60%Daily2020-05-08 21:40
https://kosovapost.net/po-vuan-shume-semundja-po-i-merr-frymen-elvis-naci-u-ben-thirrje-shqiptareve-te-ndihmojne-10-vjecaren/60%Daily2020-05-08 21:37
https://kosovapost.net/isa-mustafa-qytetari-nuk-vendos-se-kush-do-te-qeveris-me-vendin/60%Daily2020-05-08 21:28
https://kosovapost.net/nuk-ndalet-albin-kurti-i-ankohet-edhe-parlamentit-evropian-per-hashim-thacin/60%Daily2020-05-08 21:21
https://kosovapost.net/thaci-do-pesoje-goditje-politike/60%Daily2020-05-08 21:16
https://kosovapost.net/mustafa-jep-detaje-te-marreveshjes-me-listen-serbe-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-05-08 21:13
https://kosovapost.net/haziri-nga-sonte-gjilani-merr-fryme-shlire-ska-me-raste-me-covid-19/60%Daily2020-05-08 21:10
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kurtit-i-reagon-vuciqit/60%Daily2020-05-08 20:54
https://kosovapost.net/koronavirusi-do-te-kaloje-pa-vaksine-thote-trump/60%Daily2020-05-08 20:47
https://kosovapost.net/deputetet-pune-pak-e-paga-shume/60%Daily2020-05-08 20:41
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmustafa-kurti-e-shkarkoi-veten-osmani-nuk-po-e-respekton-ldk-ne/60%Daily2020-05-08 20:28
https://kosovapost.net/rashit-qalaj-nuk-shqetesohem-nese-do-te-mbes-apo-jo-ne-detyre/60%Daily2020-05-08 20:23
https://kosovapost.net/cakaj-thirrje-shteteve-anetare-te-kombeve-te-bashkuara-njiheni-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2020-05-08 20:19
https://kosovapost.net/haradinaj-beteja-e-llapushnikut-njera-nder-betejat-me-te-lavdishme-te-uck-se/60%Daily2020-05-08 20:07
https://kosovapost.net/drejtori-i-policise-ne-kemi-mirepritur-vendimin-e-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-08 19:59
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-nga-vrasja-e-shumefishte-brenda-familjes-ne-gjilan/60%Daily2020-05-08 19:45
https://kosovapost.net/kamenica-behet-me-qender-te-re-spitalore/60%Daily2020-05-08 19:40
https://kosovapost.net/qalaj-situata-politike-nuk-ka-ndikuar-ne-punen-tone/60%Daily2020-05-08 19:32
https://kosovapost.net/facebook-dhe-google-lejojne-punen-nga-shtepia-deri-ne-fund-te-vitit/60%Daily2020-05-08 19:26
https://kosovapost.net/loredana-dhe-capital-bra-te-paret-ne-gjermani/60%Daily2020-05-08 19:21
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vetevendosjes-ironizon-me-frasher-krasniqin-pas-sulmit-qe-ia-beri-djali-i-tome-gashit/60%Daily2020-05-08 19:16
https://kosovapost.net/dieta-gjermane-1-nga-dietat-me-fantastike-deri-me-tani-behet-fjale-te-humbesh-10-kg-per-14-dite/60%Daily2020-05-08 19:06
https://kosovapost.net/cpo-ndodh-ne-shba-shkon-ne-mbi-75-mije-numri-i-viktimave-nga-covid-19/60%Daily2020-05-08 19:04
https://kosovapost.net/uji-i-ketij-fshati-ne-kosove-sheron-gjithcka-cdo-semundje/60%Daily2020-05-08 18:53
https://kosovapost.net/ju-enjten-kembet-me-kete-recete-te-bere-vete-ne-shtepi-do-i-thoni-nje-here-e-pergjithmone-lamtumire/60%Daily2020-05-08 18:50
https://kosovapost.net/kosova-e-gatshme-per-zgjedhje-te-parakohshme-pas-perfundimit-te-pandemise/60%Daily2020-05-08 18:46
https://kosovapost.net/mustafa-qeverine-mund-ta-beje-edhe-partia-e-dyte-keshtu-kishte-deklaruar-edhe-kurti/60%Daily2020-05-08 18:39
https://kosovapost.net/raportuesja-per-kosoven-gjermania-nuk-pajtohet-me-ndryshim-kufijsh-ja-kush-duhet-te-pyetet/60%Daily2020-05-08 22:28
https://kosovapost.net/analistet-banalistet-e-blere-dhe-te-shitur/60%Daily2020-05-08 18:26
https://kosovapost.net/7-gjerat-qe-cdo-femije-duhet-te-degjoje/60%Daily2020-05-08 17:48
https://kosovapost.net/zyrtarja-e-vv-se-do-ta-njohim-vendimin-e-kushtetueses-kemi-dhe-nje-arme-plus/60%Daily2020-05-08 17:45
https://kosovapost.net/ceshtja-e-kosoves-aleksandar-vuciq-jep-lajmin-e-fundit/60%Daily2020-05-08 17:41
https://kosovapost.net/a-eshte-ky-mesazhi-i-presidentit-gjerman-edhe-per-serbine-qe-lidhet-me-kosoven/60%Daily2020-05-08 17:37
https://kosovapost.net/shpallet-konkursi-per-kryshef-ekzekutiv-te-kekut/60%Daily2020-05-08 17:34
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-fajtoret-e-vertete-per-rrezimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-05-08 17:31
https://kosovapost.net/bashkepunimi-mes-sektorit-te-prodhimit-dhe-shitjes-me-pakice-jetik-per-zhvillimin-e-vendit/60%Daily2020-05-08 17:28
https://kosovapost.net/po-nxirren-dokumente-shteterore-nga-qeveria-djali-i-fatmir-limajt-ka-disa-fjale/60%Daily2020-05-08 17:18
https://kosovapost.net/kurti-i-jep-autorizim-bislimit-ti-marre-48-milione-dollare-kredi-per-ta-luftuar-covid-19/60%Daily2020-05-08 17:14
https://kosovapost.net/banka-boterore-paralajmeron-renie-te-madhe-ekonomike-ne-kosove/60%Daily2020-05-08 17:11
https://kosovapost.net/gashi-nuk-kam-kurrgje-me-frasherin-por-ai-duket-se-ka-dicka-personale-me-mua-video/60%Daily2020-05-08 16:55
https://kosovapost.net/kemi-me-ju-ngreh-zvarre-krasniqi-tregon-detaje-nga-sulmi-i-zyrtarit-te-vetevendosjes/60%Daily2020-05-08 16:53
https://kosovapost.net/osmani-dhe-jashari-zotohen-per-bashkepunim-ne-mbrojtjen-e-te-drejtave-dhe-lirive-te-njeriut/60%Daily2020-05-08 16:51
https://kosovapost.net/nushi-psd-policia-te-reagoj-pas-kercenimeve-te-albin-gashit-ndaj-meje/60%Daily2020-05-08 16:30
https://kosovapost.net/tome-gashi-frasheri-sdo-te-dukej-kaq-bukur-po-ta-kishte-rrahur-djali-im/60%Daily2020-05-08 16:28
https://kosovapost.net/kurti-dorezoi-ne-kushtetuese-komentet-ne-lidhje-me-dekretin-e-shpallur-nga-thaci-1756-8-maj-2020-kryeministri-ne-detyre-i-kosoves-albin-kurti-sot-dorezoi-komentet-ne-lidhje-me-kerkesen-e-gjykates/60%Daily2020-05-08 16:28
https://kosovapost.net/reka-per-republiken-e-kosoves-anetaresimi-ne-be-mbetet-orientimi-yne-strategjik/60%Daily2020-05-08 16:15
https://kosovapost.net/osmani-dergon-komente-ne-gjykaten-kushtetuese-per-ceshtjen-e-dekretit-te-presidentit/60%Daily2020-05-08 16:07
https://kosovapost.net/rrefimi-i-ilmi-tahirit-per-3-librat-e-ri-me-poezi/60%Daily2020-05-08 15:59
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-vetem-8-paciente-me-covid-19-ne-infektive-5-te-sheruar-lirohen-ne-shtepi/60%Daily2020-05-08 15:53
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-i-jep-driten-e-gjelbert-kredise-48-milione-dollaresh-per-ballafaqimin-me-covid-19/60%Daily2020-05-08 15:46
https://kosovapost.net/vetevendosje-dorezon-ne-kushtetuese-komentet-per-dekretin-e-presidentit/60%Daily2020-05-08 15:40
https://kosovapost.net/alarm-ne-shba-dikush-po-organizon-covid-party-per-tu-infektuar-te-gjithe/60%Daily2020-05-08 15:37
https://kosovapost.net/muslimanet-te-gatshem-tu-kthehen-xhamive-ne-gjermani/60%Daily2020-05-08 15:29
https://kosovapost.net/partite-politike-jane-strehe-e-pasurimit-te-paligjshem/60%Daily2020-05-08 15:02
https://kosovapost.net/si-mund-te-jete-normal-kryeministri-shqiptar-me-e-injorue-kryeministrin-e-kosoves-hatri-i-hashimit/60%Daily2020-05-08 14:53
https://kosovapost.net/zv-ministri-mbetet-i-habitur-me-kartelat-e-mbushjeve-qe-gjen-ne-tavolinen-e-tij-me-vendim-te-pan-qeverise/60%Daily2020-05-08 14:42
https://kosovapost.net/deklarata-e-zagrebit-nuk-permend-askund-vizat-e-kosoves/60%Daily2020-05-08 14:19
https://kosovapost.net/gastronomet-e-kosoves-kerkojne-ndihmen-e-shtetit/60%Daily2020-05-08 14:07
https://kosovapost.net/murtezi-thote-se-26-vjecari-nuk-ka-treguar-dokumentacion-qe-nuk-ka-qene-ne-gjendje-te-mire-shendetesore/60%Daily2020-05-08 13:30
https://kosovapost.net/%e2%80%8b%e2%80%8bkurti-flet-ne-skype-me-apostoloven-i-tregon-se-kerkesa-e-thacit-per-gjendje-te-jashtezakonshme-ishte-e-paarsyeshme/60%Daily2020-05-08 13:24
https://kosovapost.net/italia-jep-shprese-se-vizat-kosovareve-do-u-hiqen-se-shpejti/60%Daily2020-05-08 13:16
https://kosovapost.net/ternava-tregon-se-kur-do-te-hapen-xhamite-ne-kosove/60%Daily2020-05-08 12:58
https://kosovapost.net/vera-ku-do-te-shkojne-zviceranet-ne-pushime/60%Daily2020-05-08 12:35
https://kosovapost.net/velipoja-syte-kah-kosovaret-per-ta-hapur-sezonin-veror/60%Daily2020-05-08 12:23
https://kosovapost.net/u-mbushen-7-vjet-nga-fillimi-i-operimeve-te-keds-video/60%Daily2020-05-08 12:09
https://kosovapost.net/ldk-dorezon-ne-kushtetuese-komentet-per-dekretin-e-thacit/60%Daily2020-05-08 11:56
https://kosovapost.net/te-burgosurit-ne-smrekonice-mbjellin-tranguj-e-domate/60%Daily2020-05-08 11:24
https://kosovapost.net/drejtori-i-policise-si-komenton-zerat-per-shkarkimin-e-tij/60%Daily2020-05-08 11:21
https://kosovapost.net/nuk-u-perfshine-ne-pakon-emergjente-protestojne-kompanite-e-pastrimit/60%Daily2020-05-08 11:12
https://kosovapost.net/stoltenberg-sot-shenojme-75-vjet-pasi-armet-rane-ne-heshtje-ne-europe-video/60%Daily2020-05-08 10:57
https://kosovapost.net/departamenti-amerikan-ndane-para-per-te-luftuar-dezinformatat-nga-rusia/60%Daily2020-05-08 10:44
https://kosovapost.net/64318-2/60%Daily2020-05-08 10:40
https://kosovapost.net/a-do-te-mund-te-pini-kafe-ne-lokale-pas-18-majit/60%Daily2020-05-08 10:31
https://kosovapost.net/a-do-ta-nenshkruan-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves-tregon-vuciqi/60%Daily2020-05-08 10:21
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-i-prekur-me-koronavirus-ne-infektive/60%Daily2020-05-08 10:07
https://kosovapost.net/ja-kur-fillojne-dasmat-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-08 10:05
https://kosovapost.net/kim-jong-un-bisedon-me-sozite-e-tij-foto/60%Daily2020-05-08 09:24
https://kosovapost.net/rrefimi-i-infermieres-per-friken-dhe-rrezikun-nga-covid-19/60%Daily2020-05-08 09:18
https://kosovapost.net/papunesia-ne-kosove-mund-te-rritet-per-10-per-qind/60%Daily2020-05-08 09:11
https://kosovapost.net/termeti-i-fuqishem-trondit-iranin-viktima-dhe-deme-materiale/60%Daily2020-05-08 09:05
https://kosovapost.net/britania-refuzon-ne-heshtje-ambasadorin-e-ri-te-kosoves/60%Daily2020-05-08 09:00
https://kosovapost.net/bllokohet-terheqja-e-10-shefave-te-misioneve-diplomatike/60%Daily2020-05-08 08:36
https://kosovapost.net/keto-jane-kompanite-e-derivateve-te-naftes-qe-u-gjobiten-nga-akk/60%Daily2020-05-08 08:29
https://kosovapost.net/mbi-100-persona-te-pickuar-nga-rriqrat-ne-malisheve/60%Daily2020-05-08 08:14
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-maj/60%Daily2020-05-08 08:05
https://kosovapost.net/obsh-paralajmeron-tani-eshte-koha-per-tu-pergatitur-per-pandemine-tjeter/60%Daily2020-05-08 08:01
https://kosovapost.net/dy-hakeret-prishtinas-vjedhnin-kartela-bankare-arrestohen-nga-policia/60%Daily2020-05-08 07:57
https://kosovapost.net/treni-indian-mbyt-14-punetore-te-fjetur-mbi-hekurudhe/60%Daily2020-05-08 07:54
https://kosovapost.net/negativ-ne-testin-per-covid-19-amir-rrahmani-dhe-marash-kumbulla-fillojne-stervitjen/60%Daily2020-05-08 07:51
https://kosovapost.net/motra-e-rrah-vellane-e-ben-per-spital/60%Daily2020-05-08 07:46
https://kosovapost.net/infektologu-krasniqi-flet-per-gjendjen-e-pacienteve-me-koronavirus-nje-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-08 07:43
https://kosovapost.net/kokaine-per-te-pasurit-operacioni-doktori-ne-kohe-pandemie-policia-arreston-trafikantet-shqiptare-emrat/60%Daily2020-05-08 07:39
https://kosovapost.net/shkon-ne-28-mije-numri-i-rasteve-te-reja-me-covid-19-ne/60%Daily2020-05-08 07:38
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-hapet-kufiri-kosove-shqiperi/60%Daily2020-05-08 07:18
https://kosovapost.net/cakaj-pergjigjet-per-kritikat-nga-prishtina-per-heshtjen-e-tiranes-zyrtare/60%Daily2020-05-08 07:03
https://kosovapost.net/abdullahu-trump-dhe-grenelli-po-e-mbrojne-kosoven-nga-qeveria-kurti/60%Daily2020-05-08 06:51
https://kosovapost.net/a-eshte-kina-fajtore-per-virusin-corona/60%Daily2020-05-08 06:48
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-gjermani/60%Daily2020-05-08 06:42
https://kosovapost.net/kompanite-e-pastrimit-protestojne-per-mos-perfshirje-ne-pakon-emergjente/60%Daily2020-05-08 06:40
https://kosovapost.net/ja-si-duket-nora-istrefi-ne-kohe-karantine/60%Daily2020-05-08 06:36
https://kosovapost.net/metoda-kineze-e-dobesimit/60%Daily2020-05-08 06:17
https://kosovapost.net/kilyan-mbappe-fiton-kepucen-e-arte-ne-france/60%Daily2020-05-08 06:10
https://kosovapost.net/komisioni-parlamentar-per-shendetesi-viziton-karantinen-ne-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-05-08 06:04
https://kosovapost.net/marreveshje-armesh-me-shba-dhe-rusine-trump-thirrje-kines-te-perfshihet-ne-diskutimet-e-ardhshme/60%Daily2020-05-08 05:58
https://kosovapost.net/moti-sot-75/60%Daily2020-05-08 05:54
https://kosovapost.net/fitorentina-gjashte-raste-te-reja-me-coronavirus-rikthimi-i-serie-a-ne-pikepyetje/60%Daily2020-05-07 22:18
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-arreston-dy-persona-per-nderhyrje-ne-sistem-kompjuterik/60%Daily2020-05-07 22:12
https://kosovapost.net/shba-hidhen-poshte-akuzat-ndaj-ish-keshilltarit-te-sigurise-kombetare/60%Daily2020-05-07 22:09
https://kosovapost.net/abdixhiku-falenderon-te-gjithe-transportuesit-mundi-i-tyre-ndjehet-ne-sofren-e-seciles-familje-kosovare/60%Daily2020-05-07 22:06
https://kosovapost.net/kurti-thote-se-grenell-e-nderroi-qendrimin-e-tij-ndaj-serbise-pas-vizites-ne-beograd/60%Daily2020-05-07 22:02
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-pranon-kerkesen-e-ffkse-per-te-rinisur-kampionati-pritet-fjala-e-fundit-nga-ikshpk/60%Daily2020-05-07 21:58
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-zbulon-kerkesen-e-serbise-per-territor-dhe-kufijte-e-ri-te-kosoves/60%Daily2020-05-07 21:56
https://kosovapost.net/edhe-trafiku-urban-goditet-nga-kriza-e-pandemise-komuna-do-tua-kompensoje-pagat-punetoreve/60%Daily2020-05-07 21:50
https://kosovapost.net/bislimi-vetevendosje-do-ti-fitoje-59-deputete/60%Daily2020-05-07 21:47
https://kosovapost.net/nuk-pyesin-per-koronavirusin-shperthen-protesta-ne-beograd/60%Daily2020-05-07 21:42
https://kosovapost.net/pse-macet-i-bejne-mire-shendetit/60%Daily2020-05-07 21:38
https://kosovapost.net/super-hena-e-fundit-per-2020-pamje-te-magjishme-te-realizuara-ne-vende-te-ndryshme-te-botes/60%Daily2020-05-07 21:28
https://kosovapost.net/the-sun-shfaqja-e-kim-jong-un-ne-inaugurimin-e-fabrikes-fasade-ja-si-qendron-e-verteta/60%Daily2020-05-07 21:26
https://kosovapost.net/kurti-thaci-na-kercenoi-publikisht-duke-na-ftuar-qe-me-sveclen-te-shkojme-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2020-05-07 21:23
https://kosovapost.net/kastrati-jane-sheruar-te-gjithe-te-infektuarit-me-covid-19-ne-hodonoc-e-topanice/60%Daily2020-05-07 21:16
https://kosovapost.net/nis-hapja-graduale-e-shkollave-ne-france/60%Daily2020-05-07 21:07
https://kosovapost.net/kryeziu-thote-se-qeverite-e-kaluara-skane-arritur-ta-formalizojne-ekonomine/60%Daily2020-05-07 21:01
https://kosovapost.net/cmime-nobel-kryeministra-dhe-profesore-facebook-emeron-gjykaten-e-saj-kushtetuese/60%Daily2020-05-07 20:54
https://kosovapost.net/aty-ku-e-bejne-ligjin-grate-ne-fshatin-ku-lindin-vetem-vajza-ndodh-mrekullia-fotot/60%Daily2020-05-07 20:49
https://kosovapost.net/shba-terheqin-baterite-patriot-nga-arabia-saudite/60%Daily2020-05-07 20:44
https://kosovapost.net/jo-puthje-jo-perqafime-premier-league-pergatit-kthimin/60%Daily2020-05-07 20:30
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-nuset-ja-se-si-do-te-mbahen-dasmat-kete-vit/60%Daily2020-05-07 20:27
https://kosovapost.net/vala-e-dyte-e-koronavirusit-mund-te-ndodhe-ne-gusht-shkencetaret-belge-paralajmerojne-edhe-valen-e-trete/60%Daily2020-05-07 20:25
https://kosovapost.net/mbi-80-e-shofereve-deshtojne-kush-ka-perparesi-ne-kete-udhekryq/60%Daily2020-05-07 20:24
https://kosovapost.net/largoni-eren-e-keqe-te-gojes-shume-thjeshte-dhe-per-5-minuta-me-produkte-komplet-natyrale-qe/60%Daily2020-05-07 20:20
https://kosovapost.net/studimi-rasti-i-pare-me-covid-19-ne-evrope-ne-dhjetor/60%Daily2020-05-07 20:17
https://kosovapost.net/selmanaj-ne-raport-me-serbine-qeveria-kurti-i-shkaktoi-kosoves-demet-me-te-medha-qe-nga-paslufta/60%Daily2020-05-07 20:15
https://kosovapost.net/bie-numri-i-vdekjeve-nga-covid-19-ne-turqi-57-viktima-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-05-07 20:05
https://kosovapost.net/shenjester-e-sulmit-terrorist-ministri-i-albin-kurtit-i-pergjigjet-behgjet-pacollit/60%Daily2020-05-07 20:03
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-arriti-me-i-luftu-politikisht-burrat-e-luftes/60%Daily2020-05-07 19:46
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-prej-sot-kemi-vetem-pese-raste-aktive-ne-prishtine/60%Daily2020-05-07 19:37
https://kosovapost.net/ibiza-ne-heshtje-nuk-ka-me-festa-e-muzike-pandemia-godet-turizmin/60%Daily2020-05-07 19:31
https://kosovapost.net/haziri-nuk-kam-besuar-qe-hoti-do-te-pranonte-te-propozohej-per-kryeminister/60%Daily2020-05-07 19:25
https://kosovapost.net/limaj-vlereson-lart-rolin-e-diaspores-ne-clirimin-e-vendit-dhe-ne-shtetndertim/60%Daily2020-05-07 19:13
https://kosovapost.net/vendim-te-ardhurit-nga-jashte-do-te-qendrojne-ne-karantine-vec-7-dite/60%Daily2020-05-07 19:09
https://kosovapost.net/eurodeputetet-te-shqetesuar-per-15-kushtet-qe-duhet-te-permbushe-shqiperia/60%Daily2020-05-07 18:59
https://kosovapost.net/agjerimi-i-hafiz-sabri-kocit-ne-burg-myftiu-i-pare-i-shqiperise-paskomuniste/60%Daily2020-05-07 18:53
https://kosovapost.net/keshilltari-i-thacit-ka-nje-pyetje-per-albin-kurtin/60%Daily2020-05-07 18:48
https://kosovapost.net/mbyllet-per-qarkullim-rruga-kryesore-hani-i-elezit-gorance-gllobocice/60%Daily2020-05-07 18:43
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-ekonomise-shokohet-me-ate-qe-gjeti-ne-zyren-e-tij/60%Daily2020-05-07 18:39
https://kosovapost.net/shqiperia-drejt-hapjes-se-kufijve/60%Daily2020-05-07 18:31
https://kosovapost.net/agjerimi-ne-rrafshin-e-mjekesise-bashkekohore-2/60%Daily2020-05-07 17:43
https://kosovapost.net/sa-paguhen-vip-at-per-nje-postim-ne-instagram-ja-kush-kryeson-listen/60%Daily2020-05-07 17:32
https://kosovapost.net/trump-ben-serish-testin-e-koronavirusit-u-rrezikua-nga-nje-ushtarak-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-05-07 17:29
https://kosovapost.net/ky-ishte-shqiptari-me-i-kerkuar-nga-amerikanet-fliste-18-gjuhe-dhe-te-gjitha-ne-menyre-te-mencur/60%Daily2020-05-07 17:27
https://kosovapost.net/me-18-maj-hapen-baret-keto-jane-rregullat-e-reja-per-meraklit-e-kafes/60%Daily2020-05-07 17:25
https://kosovapost.net/vec-po-lodheni-duke-spekuluar-deputeti-i-vv-se-flet-per-raportet-kurti-konjufca/60%Daily2020-05-07 17:22
https://kosovapost.net/gashi-e-quan-ministrin-e-vv-se-sharlatan-e-mashtrues/60%Daily2020-05-07 17:13
https://kosovapost.net/gjoshi-pyet-vitine-dhe-sveclen-pse-serbet-qe-hyne-ne-kosove-nuk-futen-ne-karantine/60%Daily2020-05-07 17:09
https://kosovapost.net/era-ne-studion-e-mixey-kenga-e-re-se-shpejti/60%Daily2020-05-07 17:07
https://kosovapost.net/ushtari-qe-u-arrestua-per-grusht-shtet-ne-venezuele-doli-se-ishte-truproja-i-trump/60%Daily2020-05-07 16:58
https://kosovapost.net/osmani-dhe-sahin-inkurajojne-prinderit-per-vaksinimin-e-femijeve/60%Daily2020-05-07 16:52
https://kosovapost.net/mbivleresimi-i-tepert-i-femijeve-i-ben-ata-narcisiste/60%Daily2020-05-07 16:49
https://kosovapost.net/finlande-qeveria-punon-nga-shtepia-pas-kontaktit-te-dy-ministreve-me-nje-te-infektuar/60%Daily2020-05-07 16:46
https://kosovapost.net/lvv-mbi-10-mije-punetore-jane-shtuar-ne-regjistrin-shteteror-e-kete-e-ka-ndihmuar-pakoja-emergjente/60%Daily2020-05-07 16:41
https://kosovapost.net/mbi-3000-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-suedi/60%Daily2020-05-07 16:33
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-personave-te-pa-sheruar-nga-covid19-ende-ne-kosove/60%Daily2020-05-07 16:10
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-abbott-tregon-cka-biseduan/60%Daily2020-05-07 15:53
https://kosovapost.net/trump-dhe-pence-testohen-per-covid19-pasi-qe-nje-zyrtare-ne-shtepine-e-bardhe-rezulton-pozitiv/60%Daily2020-05-07 15:32
https://kosovapost.net/pse-ldk-nuk-po-publikon-permbajtjen-e-marreveshjes-me-listen-serbe/60%Daily2020-05-07 15:04
https://kosovapost.net/biznesmeni-lazim-destani-nga-tetova-dhuron-qindra-kompjutere-tablet-per-nxenesit-e-kosoves/60%Daily2020-05-07 15:07
https://kosovapost.net/koronavirusi-turqia-drejte-prodhimit-te-vaksines-tr-c-19/60%Daily2020-05-07 14:48
https://kosovapost.net/pronaret-e-restoranteve-dhe-lokaleve-ne-greqi-protestojne-me-karrige-te-zbrazura/60%Daily2020-05-07 14:38
https://kosovapost.net/flet-grenell-tregon-a-u-shkarkua-nga-trump/60%Daily2020-05-07 14:30
https://kosovapost.net/gjermania-kundershton-borellin-per-korigjim-te-kufijve/60%Daily2020-05-07 14:26
https://kosovapost.net/drenica-me-shtrengim-duarsh-harrohen-masat-e-covid19/60%Daily2020-05-07 14:19
https://kosovapost.net/gjermania-hap-shkollat-nxenesit-mesohen-si-ta-ruajne-distancen/60%Daily2020-05-07 14:07
https://kosovapost.net/kesco-digjitalizon-komunikimin-me-secilin-konsumator/60%Daily2020-05-07 14:51
https://kosovapost.net/rama-vjen-me-nje-super-lajm-pas-18-majit-hapim-kufijte-ajror-e-tokesor/60%Daily2020-05-07 13:54
https://kosovapost.net/ne-qkuk-dikush-perfitoi-nga-300-euro-ndihme-edhe-ata-qe-ishin-te-liruar-nga-puna/60%Daily2020-05-07 13:45
https://kosovapost.net/ura-e-qytetit-kroat-ndricohet-me-ngjyrat-e-flamurit-te-kosoves/60%Daily2020-05-07 13:21
https://kosovapost.net/komisioneri-evropian-thote-se-kosova-ka-nevoje-per-qeveri-stabile/60%Daily2020-05-07 13:16
https://kosovapost.net/thaci-ia-dekreton-ministrit-te-kurtit-dy-marreveshje-nderkombetare/60%Daily2020-05-07 12:54
https://kosovapost.net/kurti-nuk-u-ankova-per-grenellin-shume-po-keqinformohet-per-mua-e-qeverine-time/60%Daily2020-05-07 12:45
https://kosovapost.net/kurti-nga-qkuk-ja-une-skam-inat-me-aske-nuk-e-urrej-askend-e-dua-vendin-tim/60%Daily2020-05-07 12:35
https://kosovapost.net/shembet-nje-pjese-e-rruges-ne-magjistralen-gjakove-kline/60%Daily2020-05-07 12:28
https://kosovapost.net/mesohet-identiteti-i-viktimes-se-27-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-05-07 12:01
https://kosovapost.net/kryeministri-albin-kurti-dhuron-gjak/60%Daily2020-05-07 11:55
https://kosovapost.net/hysni-gucati-ka-nje-lajm-per-te-gjithe-veteranet-e-uck-se/60%Daily2020-05-07 11:35
https://kosovapost.net/aktorja-e-njohur-mos-u-martoni/60%Daily2020-05-07 11:15
https://kosovapost.net/thaci-bahri-fazliu-ishte-nje-nga-njerezit-me-aktiv-te-levizjes-kombetare-per-clirimin-e-kosoves/60%Daily2020-05-07 11:03
https://kosovapost.net/thaci-spranon-te-komentoje-deklaraten-e-borrellit-per-shkembim-territoresh/60%Daily2020-05-07 10:53
https://kosovapost.net/rruga-ballkanike-edhe-me-tej-loje-e-jetes-dhe-vdekjes/60%Daily2020-05-07 10:50
https://kosovapost.net/mustafa-grenelli-borrelli-e-lajcaku-nuk-mund-te-ndryshojne-kufijte-eshte-ne-doren-tone/60%Daily2020-05-07 10:44
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-serbi-nuk-ndryshojne-angazhimin-e-grenellit-ne-dialog/60%Daily2020-05-07 10:34
https://kosovapost.net/bale-po-planifikon-largimin-drejt-nje-klubi-qe-nuk-e-priste-askush/60%Daily2020-05-07 11:13
https://kosovapost.net/shembet-nje-pjese-e-rruges-ne-magjistralen-kline-gjakove-foto/60%Daily2020-05-07 10:18
https://kosovapost.net/thaci-flet-per-letren-e-kurtit-derguar-shba-ve/60%Daily2020-05-07 10:11
https://kosovapost.net/dallaveret-me-cmimet-e-naftes-te-premten-publikohet-vendimi-final-per-kompanite/60%Daily2020-05-07 10:05
https://kosovapost.net/samiti-i-zagrebit-plenkoviq-nje-sinjal-i-forte-per-dialogun-prishtine-beograd/60%Daily2020-05-07 10:01
https://kosovapost.net/lekaj-thote-se-me-ldk-ne-jane-marre-vesh-qe-te-ndertohet-autostrada-e-dukagjinit/60%Daily2020-05-07 09:51
https://kosovapost.net/10-raste-te-reja-shkon-ne-842-numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-07 09:46
https://kosovapost.net/diplomacia-agresive-e-kines-nxit-reagime-te-ashpra-nderkombetare/60%Daily2020-05-07 09:43
https://kosovapost.net/thaci-be-ja-duhet-te-koordinohet-me-rolin-udheheqes-te-shba-ve-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-05-07 09:28
https://kosovapost.net/trump-koronavirusi-nje-sulm-me-i-keq-se-bombardimi-i-pearl-harbour/60%Daily2020-05-07 09:15
https://kosovapost.net/shperthen-profesori-ndaj-opozites-flet-edhe-per-vdekjen-e-26-vjecarit-nga-gjilani/60%Daily2020-05-07 09:08
https://kosovapost.net/thaci-pergezon-institucionet-shendetesore-per-luften-ndaj-covid-19/60%Daily2020-05-07 09:01
https://kosovapost.net/kercenoi-albin-kurtin-dhe-ofendoi-diasporen-nisma-mori-nje-vendim-per-haxhi-hotin/60%Daily2020-05-07 08:54
https://kosovapost.net/cmu-paska-thye-krahu-si-reagoi-rugova-per-lajmin-e-vrasjes-se-aganit-video/60%Daily2020-05-07 08:41
https://kosovapost.net/raka-paralajmeron-vale-te-re-te-koronavirusit-nese/60%Daily2020-05-07 08:25
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-berat-3-viktima-pjese-e-nje-familje/60%Daily2020-05-07 08:23
https://kosovapost.net/si-ndodhi-vrasja-ne-lipjan-detajet-me-te-reja-nga-policia/60%Daily2020-05-07 08:19
https://kosovapost.net/aeroporti-i-prishtines-njofton-per-dy-fluturimet-qe-do-te-behen-ne-zvicer-e-gjermani/60%Daily2020-05-07 08:15
https://kosovapost.net/deklarata-e-borell-analisti-tregon-celesin-e-zgjidhjes-dhe-cka-ndodhe-nese-behet-ndryshimi-i-kufijve/60%Daily2020-05-07 08:12
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-austri-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-kosovaret-qe-jetojne-atje/60%Daily2020-05-07 08:06
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-e-qeverise-ndalohen-21-persona-ne-kosove/60%Daily2020-05-07 08:01
https://kosovapost.net/be-ja-serish-shpreh-perkushtimin-per-ardhmerine-evropiane-te-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-05-07 07:57
https://kosovapost.net/covid-19-38-milion-te-infektuar-e-265111-viktima-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-05-07 07:48
https://kosovapost.net/shqiperia-vendos-te-hape-konsullate-ne-bejrut/60%Daily2020-05-07 07:46
https://kosovapost.net/kundershtohen-negociatat-me-harta/60%Daily2020-05-07 07:31
https://kosovapost.net/nje-grua-vdes-nga-koronavirusi-ne-infektive-numri-shkon-ne-27/60%Daily2020-05-07 07:28
https://kosovapost.net/dr-mulligan-mos-e-prisni-vaksinen-e-covid-19-deri-me-kete-date/60%Daily2020-05-07 07:25
https://kosovapost.net/theret-me-thike-nje-person-ne-gjilan/60%Daily2020-05-07 07:20
https://kosovapost.net/kina-pergjigjet-ndaj-kritikave-te-trumpit-per-koronavirusin/60%Daily2020-05-07 07:14
https://kosovapost.net/a-eshte-ndare-nga-burri-angela-martini-tregon-modelja/60%Daily2020-05-07 06:59
https://kosovapost.net/super-formacioni-i-bayernit-qe-pritet-te-pushtoje-europen-foto/60%Daily2020-05-07 06:53
https://kosovapost.net/samiti-be-ballkani-perendimor-ne-harmoni-por-jo-shume-konkret/60%Daily2020-05-07 06:45
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-betejen-e-cabratit-sakrifica-e-popullit-tone-kurre-nuk-do-te-harrohet/60%Daily2020-05-07 06:42
https://kosovapost.net/sot-22-vjet-nga-renia-e-bahri-fazliut/60%Daily2020-05-07 06:37
https://kosovapost.net/perse-nuk-duhet-te-pini-uje-te-ftohte-gjate-ushqimit/60%Daily2020-05-07 06:33
https://kosovapost.net/doli-apo-jo-nga-laboratori-ne-wuhan-lufta-e-deklaratave-kine-shba-per-covid-19/60%Daily2020-05-07 06:27
https://kosovapost.net/nje-shqiptar-ne-gjermani-humb-jeten-nga-koronavirusi/60%Daily2020-05-07 06:16
https://kosovapost.net/shqiperia-vendos-ti-mbaje-dasmat-ja-si-reagon-labi/60%Daily2020-05-07 06:10
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-3/60%Daily2020-05-07 06:04
https://kosovapost.net/ligji-per-konfiskimin-e-pasurise-se-pajustifikueshme-u-be-gati-per-miratim/60%Daily2020-05-06 23:24
https://kosovapost.net/albin-kurtit-i-del-nje-kundershtar-per-debat-televiziv-ja-per-kend-behet-fjale/60%Daily2020-05-06 22:21
https://kosovapost.net/merkel-pjesen-me-te-madhe-te-fjalimit-ia-kushtoi-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-05-06 22:15
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vv-se-donald-trump-shkarkon-grenellin-nga-dialogu-kosove-serbi-e-vendos-redclif-in/60%Daily2020-05-06 22:13
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-i-kunderpergjigjet-ashper-ableard-tahirit-eshte-nje-shpifes/60%Daily2020-05-06 22:11
https://kosovapost.net/pacolli-keshilltari-me-rekomandoi-te-mos-ateroj-ne-prishtine-kishim-frike-nga-ndonje-tragjedi/60%Daily2020-05-06 22:07
https://kosovapost.net/ramadani-jemi-drejt-shuarjes-se-plote-te-koronavirusit/60%Daily2020-05-06 22:03
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-i-ben-vetes-dhurate-nje-veture-luksoze-te-tipit-audi-q8/60%Daily2020-05-06 21:59
https://kosovapost.net/osmani-me-komisionin-per-shendetesi-diskutojne-rolin-e-kuvendit-ne-luftimin-e-pandemise/60%Daily2020-05-06 21:53
https://kosovapost.net/cun-lajci-mfal-atdhe-qe-ta-dua-vetem-varrin-jo-njerezit/60%Daily2020-05-06 21:48
https://kosovapost.net/angli-dy-shqiptaret-arrestohen-me-1-mln-paund-kokaine-nga-amerika-latine/60%Daily2020-05-06 21:40
https://kosovapost.net/obsh-paralajmeron-vendet-e-prekura-nga-koronavirusi-rreth-lehtesimit-te-masave/60%Daily2020-05-06 21:37
https://kosovapost.net/kapja-e-agjenteve-pompeo-shba-do-te-marre-cdo-amerikan-te-kapur-nga-forcat-e-venezueles/60%Daily2020-05-06 21:34
https://kosovapost.net/nga-mbappe-neymar-messi-e-hazard-ja-sa-i-ka-zhvleresuar-koronavirusi/60%Daily2020-05-06 21:27
https://kosovapost.net/thaci-shfrytezon-rastin-kerkesa-e-presidentit-te-kosoves-ne-prag-te-samitit-te-zagrebit/60%Daily2020-05-06 21:24
https://kosovapost.net/serbia-heq-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-05-06 21:12
https://kosovapost.net/doktori-qe-tha-gjeta-dicka-ne-lidhje-me-koronavirusin-u-vra-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2020-05-06 21:04
https://kosovapost.net/pompeo-nuk-jemi-te-sigurt-nese-koronavirusi-doli-nga-laboratori-i-wuhanit/60%Daily2020-05-06 20:46
https://kosovapost.net/haxhiu-ka-disa-fjale-per-ministrin-arben-vitia/60%Daily2020-05-06 20:42
https://kosovapost.net/psikiatri-rexhepi-betejen-me-covid-19-e-ka-fituar-populli-politika-ra-ne-provim/60%Daily2020-05-06 20:37
https://kosovapost.net/kujt-po-ia-con-kete-mesazh-albin-kurti-lavderon-fort-dy-njerez-per-rritjen-e-vetevendosjes/60%Daily2020-05-06 20:33
https://kosovapost.net/kurti-bisedon-me-socialistet-evropiane-i-njofton-ata-per-hapat-e-thacit-per-nje-qeveri-te-re-antikushtetuese/60%Daily2020-05-06 20:31
https://kosovapost.net/ymeri-largimi-nga-vetevendosje-nje-vendim-qe-me-ben-te-jem-i-kenaqur/60%Daily2020-05-06 20:24
https://kosovapost.net/halil-thaci-kritikon-qeverine-haradinaj-ne-menaxhimin-e-kek-ut-ja-cfare-thote/60%Daily2020-05-06 20:24
https://kosovapost.net/cnn-world-dha-nje-kronike-per-suksesin-e-turqise-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-05-06 20:03
https://kosovapost.net/avdyli-ndermarrja-e-shpejte-e-masave-kunder-covid-19-e-ka-ndihmuar-kosoven/60%Daily2020-05-06 19:55
https://kosovapost.net/arrin-ne-82-numri-i-te-sheruarve-nga-covid-19-ne-ferizaj/60%Daily2020-05-06 19:34
https://kosovapost.net/pandemia-politike-me-e-deshme-se-covid-19/60%Daily2020-05-06 19:59
https://kosovapost.net/dua-lipa-regjistron-emrin-e-saj-si-marke/60%Daily2020-05-06 19:23
https://kosovapost.net/ymeri-me-shkarkimet-e-bordeve-lvv-ndertoi-sentimentin-e-hakmarrjes/60%Daily2020-05-06 19:19
https://kosovapost.net/shkencetari-amerikan-administrata-trump-injoroi-paralajmerimet-per-covid-19/60%Daily2020-05-06 19:15
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-tregon-se-kush-e-kishte-kercenuar-per-femijet-e-tij/60%Daily2020-05-06 19:13
https://kosovapost.net/43-raste-te-sheruar-nga-covid-19-vetem-4-raste-pozitiv/60%Daily2020-05-06 19:07
https://kosovapost.net/thaci-ne-samitin-e-zagrebit-thekson-nevojen-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-05-06 18:59
https://kosovapost.net/pergjigje-shkaterruese-paralajmerimi-i-iranit-nese-vazhdon-embargoja-ne-arme/60%Daily2020-05-06 18:56
https://kosovapost.net/zyrtare-merkel-i-hap-driten-jeshile-bundesliges/60%Daily2020-05-06 18:53
https://kosovapost.net/shba-te-armatosur-per-te-mbrojtur-lokalin-e-hapur/60%Daily2020-05-06 18:51
https://kosovapost.net/kryeministri-spanjoll-inkurajon-vazhdimin-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-05-06 18:46
https://kosovapost.net/burgoset-parukierja-qe-nuk-kerkoi-falje-per-mbajtjen-hapur-te-dyqanit-gjate-karantines/60%Daily2020-05-06 18:37
https://kosovapost.net/policia-tenton-te-ndaloje-te-riun-ne-lagjet-e-parisit-bombardohet-me-fishekzjarre-nga-grupet-lokale/60%Daily2020-05-06 18:30
https://kosovapost.net/pushimet-ne-velipoje-bizneset-po-behen-gati-me-masat-anticovid-19/60%Daily2020-05-06 18:20
https://kosovapost.net/institucionet-e-kosoves-tregojne-se-kur-do-te-hapen-kufijte/60%Daily2020-05-06 18:15
https://kosovapost.net/keshtu-duket-sot-vogelushi-qe-dikur-ishte-duke-dhene-shpirt-nga-uria/60%Daily2020-05-06 18:08
https://kosovapost.net/a-e-dini-se-sa-te-dobishme-jane-arrat-per-zemer/60%Daily2020-05-06 17:42
https://kosovapost.net/thaci-tregon-se-cka-kerkoj-sot-kosova-ne-samitin-e-zagrebit/60%Daily2020-05-06 17:36
https://kosovapost.net/shkencetaret-tregojne-pse-ne-ballkan-dhe-skandinavi-kishte-me-pak-viktima-nga-covid-19/60%Daily2020-05-06 17:31
https://kosovapost.net/veseli-gastronomia-ka-nevoje-per-ne-ti-ndihmojme-mos-te-falimentojne/60%Daily2020-05-06 17:21
https://kosovapost.net/une-sdo-te-mbaj-maske-ne-udhetimin-e-tij-donald-trump-vendosi-vetem-syze/60%Daily2020-05-06 17:05
https://kosovapost.net/anulohet-konferenca-e-thacit/60%Daily2020-05-06 16:53
https://kosovapost.net/ministrja-albulena-haxhiu-padit-milaim-zeken/60%Daily2020-05-06 17:24
https://kosovapost.net/albin-kurti-i-ankohet-mike-pence-se-richard-grenell-eshte-keqinformuar-nga-hashim-thaci/60%Daily2020-05-06 16:22
https://kosovapost.net/fillon-shenjezimi-i-rrugeve-ne-prishtine/60%Daily2020-05-06 16:16
https://kosovapost.net/376-mafioze-jane-liruar-nga-burgjet-ne-itali-per-shkak-te-frikes-nga-koronavirusi/60%Daily2020-05-06 16:12
https://kosovapost.net/mustafa-kosova-ka-nevoje-per-qeveri-qe-siguron-partneritet-me-bashkimin-evropian/60%Daily2020-05-06 16:07
https://kosovapost.net/thirrjet-per-rezistence-nagavci-presidenti-thaci-ka-bere-shkelje-te-trefishte-te-kushtetutes/60%Daily2020-05-06 16:02
https://kosovapost.net/amerikani-i-pare-qe-udhetoi-ne-hapesire/60%Daily2020-05-06 15:59
https://kosovapost.net/vjena-eshte-qyteti-i-pare-ne-evrope-qe-pranon-pushtimin-nga-rrjeti-5g/60%Daily2020-05-06 15:51
https://kosovapost.net/kurti-nuk-ka-pranuar-asnjehere-ftese-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-05-06 15:43
https://kosovapost.net/osmani-takoi-shefin-e-unicef-it-ne-kosove-diskutojne-per-femijet-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2020-05-06 15:36
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-komuna-e-prishtines-per-se-dyti-here-shtron-me-asfalt-rrugen-ne-bregun-e-diellit/60%Daily2020-05-06 15:30
https://kosovapost.net/zbulohet-lumi-antik-qe-kishte-rrjedhe-per-100-mije-vjet-ne-mars/60%Daily2020-05-06 15:23
https://kosovapost.net/mf-keqperdoruesit-e-pakos-emergjente-ti-kthejne-parate-ne-te-kunderten-do-te-denohen/60%Daily2020-05-06 15:18
https://kosovapost.net/kqz-jemi-te-gatshem-qe-te-organizojme-zgjedhje-kurdo-qe-kerkohet/60%Daily2020-05-06 15:10
https://kosovapost.net/nuk-duhet-vazhduar-bisedimet-me-serbine-derisa-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-05-06 15:07
https://kosovapost.net/miftaraj-delja-e-zeze-e-qeverise-po-i-ben-konkurrence-stupcave/60%Daily2020-05-06 15:01
https://kosovapost.net/merkel-faza-e-pare-e-covid-19-eshte-mbrapa-nesh/60%Daily2020-05-06 14:57
https://kosovapost.net/kurti-e-osmani-bejne-homazhe-tek-shtatorja-e-fehmi-aganit/60%Daily2020-05-06 14:55
https://kosovapost.net/a-ka-deti-sivjet-per-kosovaret-flet-shefja-e-obsh-se/60%Daily2020-05-06 14:14
https://kosovapost.net/nga-zyra-e-kryeministrit-tregojne-se-a-ka-pranuar-kurti-ftese-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-05-06 14:10
https://kosovapost.net/kurti-vlereson-larte-vepren-e-luan-haradinajt-per-lirine-e-kosoves/60%Daily2020-05-06 13:52
https://kosovapost.net/a-do-te-diskutohet-sot-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-05-06 12:41
https://kosovapost.net/vere-jo-e-mire-per-kosoven-pos-me-covid-19-pritet-te-perballet-edhe-me-viruse-tjera/60%Daily2020-05-06 12:36
https://kosovapost.net/sllovakia-i-rihap-hotelet-dhe-dyqanet-lejon-edhe-dasmat-me-mysafire-te-kufizuar/60%Daily2020-05-06 12:27
https://kosovapost.net/vellai-tregon-se-si-iu-vra-vellau-sot-nga-kolegu-i-tij/60%Daily2020-05-06 11:58
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-pushime-verore-per-gjermanet/60%Daily2020-05-06 11:45
https://kosovapost.net/vv-ja-i-drejtohet-kushtetueses-per-komentet-e-thacit-per-rrezistence-ndaj-masave-te-qeverise/60%Daily2020-05-06 11:37
https://kosovapost.net/ne-shba-regjistrohen-me-shume-se-71-mije-viktima-nga-covid-19/60%Daily2020-05-06 11:23
https://kosovapost.net/quni-per-fehmi-aganin-kontributi-per-liri-pavaresi-e-demokraci-u-perjetesua-emrin-e-tij-ne-histori/60%Daily2020-05-06 11:10
https://kosovapost.net/malisheva-fillon-dezinsektimin-e-zonave-endemike/60%Daily2020-05-06 11:05
https://kosovapost.net/apostolova-fotografohet-me-dy-vajza-gorane-me-veshje-tradicionale/60%Daily2020-05-06 11:03
https://kosovapost.net/pakoja-emergjente-po-keqperdoret/60%Daily2020-05-06 10:57
https://kosovapost.net/deklaratat-e-borell-jane-tejet-destablizuese-dhe-te-rrezikshme-per-ballkanin/60%Daily2020-05-06 10:52
https://kosovapost.net/qeveria-kurti2-e-pashmangshme/60%Daily2020-05-06 10:38
https://kosovapost.net/ja-si-reagon-aak-ndaj-deklaratave-te-borrellit-per-ndryshim-kufijsh/60%Daily2020-05-06 10:32
https://kosovapost.net/kush-jane-yjet-qe-u-testuan-per-koronavirus-foto/60%Daily2020-05-06 10:22
https://kosovapost.net/personi-qe-ra-nga-kati-i-katert-u-testua-per-koronavirus-detaje-te-reja-nga-qkuk-ja/60%Daily2020-05-06 10:19
https://kosovapost.net/edhe-%e2%80%8bmustafa-pjese-e-samitit-te-epp-se-ja-per-cka-do-te-flas/60%Daily2020-05-06 10:12
https://kosovapost.net/maloku-ideja-e-korrigjimit-te-territoreve-mbahet-parasysh-nga-aktoret-politike/60%Daily2020-05-06 09:54
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-kunder-koronavirusit-ndalohen-40-persona/60%Daily2020-05-06 09:48
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-jane-15-persona-me-koronavirus-2-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-06 09:43
https://kosovapost.net/be-ja-pret-zgjedhjet-ne-serbi-per-te-rinisur-dialogu-per-skenen-e-percare-politike-ne-kosove-nuk-flet/60%Daily2020-05-06 09:39
https://kosovapost.net/thaci-telefonate-me-plenkoviq-e-falenderon-per-nje-arsye-per-te-vecante/60%Daily2020-05-06 09:34
https://kosovapost.net/komuna-e-bujanocit-miratoi-propozimin-per-perdorimin-e-200-mije-eurove-donacion-nga-kosova/60%Daily2020-05-06 09:26
https://kosovapost.net/pas-akuzave-te-shba-se-per-origjinen-e-covid-19-ja-si-i-pergjigjet-kina/60%Daily2020-05-06 09:19
https://kosovapost.net/vritet-nje-person-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/60%Daily2020-05-06 09:14
https://kosovapost.net/pentagoni-demanton-trumpin-dhe-pompeon-ne-lidhje-me-origjinen-e-koronavirusit/60%Daily2020-05-06 09:09
https://kosovapost.net/punetori-bie-nga-kati-i-katert-i-nje-ndertese-ne-prishtine/60%Daily2020-05-06 09:05
https://kosovapost.net/isa-mustafa-vrasja-e-fehmi-aganit-nuk-ishte-e-rastesishme/60%Daily2020-05-06 08:45
https://kosovapost.net/ne-23-vjetorin-e-renies-se-heroit-luan-haradinaj-ja-si-e-kujton-vellaun-ramush-haradinaj-video-foto/60%Daily2020-05-06 08:49
https://kosovapost.net/sot-eshte-nje-dite-e-rendesishme-per-gjermanine/60%Daily2020-05-06 08:26
https://kosovapost.net/arrestohen-kater-serbemashtrues-iu-sekuestrohen-2-4-milione-euro-pasuri-e-paligjshme/60%Daily2020-05-06 08:48
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-per-tome-gashin-turp-ai-shkelmoi-nje-femije-ska-vend-ne-studio-televizive/60%Daily2020-05-06 08:16
https://kosovapost.net/keto-jane-kushtet-per-te-dalur-nga-karantina-ne-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-05-06 08:04
https://kosovapost.net/freedom-house-kosova-ben-perparim-te-vazhdueshem/60%Daily2020-05-06 08:02
https://kosovapost.net/pacolli-me-staf-harxhoi-750-mije-euro-ne-aviobileta-e-vec-vete-100-mije-ne-hotele/60%Daily2020-05-06 07:55
https://kosovapost.net/albin-kurti-tregon-se-a-do-te-bente-prape-koalicion-me-isa-mustafen/60%Daily2020-05-06 07:50
https://kosovapost.net/osmani-perkujton-fehmi-aganin-njeri-i-urtemodest-por-kembengules-per-jetesimin-e-idealeve-te-brezave-per-liri/60%Daily2020-05-06 07:48
https://kosovapost.net/analisti-imer-mushkolaj-ia-kujton-ismajlit-vdekjet-e-dyshimta-ne-mandatin-e-tij/60%Daily2020-05-06 07:39
https://kosovapost.net/ky-eshte-lengu-qe-ul-tensionin-e-larte-te-gjakut/60%Daily2020-05-06 07:36
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-planifikon-shperberjen-e-task-forces-per-covid-19/60%Daily2020-05-06 07:30
https://kosovapost.net/po-bente-nje-zbulim-te-madh-studiuesi-i-koronavirusit-vritet-ne-shtepin-e-tij/60%Daily2020-05-06 07:24
https://kosovapost.net/sot-behen-23-vjet-nga-renia-e-luan-haradinajt/60%Daily2020-05-06 07:10
https://kosovapost.net/humbi-luften-me-coronavirusin-ndahet-nga-jeta-ikona-e-real-madridit-foto/60%Daily2020-05-06 07:03
https://kosovapost.net/a-e-ka-kaluar-kosova-pandemin-flet-ramadani/60%Daily2020-05-06 07:07
https://kosovapost.net/shuhen-shpresat-per-vaksine-shkencetaret-japin-lajmin-e-hidhur/60%Daily2020-05-06 06:48
https://kosovapost.net/sotmbahet-samiti-virtual-mes-be-se-dhe-ballkanit-perendimor-a-do-te-kete-liberalizim-per-kosoven/60%Daily2020-05-06 07:04
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-vrasja-e-fehmi-aganit/60%Daily2020-05-06 06:32
https://kosovapost.net/infektologu-krasniq-ka-kete-lajm-te-mire-per-kosoven/60%Daily2020-05-06 06:20
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-maj/60%Daily2020-05-06 06:25
https://kosovapost.net/trajneri-i-holandes-ende-ne-spital-kjo-eshte-gjendja-e-tij-foto/60%Daily2020-05-06 06:05
https://kosovapost.net/be-do-kerkoje-hetim-te-pavarur-mbi-origjinen-e-koronavirusit/60%Daily2020-05-06 05:58
https://kosovapost.net/moti-sot-74/60%Daily2020-05-06 05:54
https://kosovapost.net/gold-ag-per-virusin-ilaci-nuk-eshte-gjetur-e-dalin-paciente-te-sheruar/60%Daily2020-05-05 22:26
https://kosovapost.net/ministri-abdixhiku-ka-nje-urim-per-vajzen-e-tij-me-rastin-e-ditelindjes-se-saj/60%Daily2020-05-05 22:24
https://kosovapost.net/zjarri-pushton-rrokaqiellin-rezidencial-abbco-tower-ne-emiratet-e-bashkuara-arabe/60%Daily2020-05-05 22:17
https://kosovapost.net/milaim-zeka-tregon-se-si-u-rrahen-tome-gashi-dhe-anetari-i-psd-se-ky-e-gjuajti-i-pari-me-uje/60%Daily2020-05-05 22:07
https://kosovapost.net/limaj-shpreh-ngushellime-per-aktivistin-e-nismes-qe-humbi-jeten-ne-aksident-trafiku/60%Daily2020-05-05 22:03
https://kosovapost.net/kurti-thumbon-thacin-duke-mirepretur-renien-e-rasteve-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-05-05 21:57
https://kosovapost.net/del-video-e-perplasjes-live-mes-nushit-dhe-gashit/60%Daily2020-05-05 21:40
https://kosovapost.net/flet-klgj-nuk-me-ka-kthyer-ende-pergjigje-per-mandatin-e-dvoranit/60%Daily2020-05-05 21:33
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-mleqan-te-malisheves-vdes-nje-person/60%Daily2020-05-05 21:29
https://kosovapost.net/nushi-nuk-u-rrahem-me-tome-gashin-vetem-e-kam-gjuajtur-me-shishe-te-ujit/60%Daily2020-05-05 21:26
https://kosovapost.net/tome-gashi-nuk-ka-pasur-rrahje-mes-meje-dhe-nol-nushit/60%Daily2020-05-05 21:21
https://kosovapost.net/tahiri-thote-se-ne-vushtrri-u-fitua-beteja-me-koronavirusin-sherohet-pacientja-e-fundit/60%Daily2020-05-05 21:02
https://kosovapost.net/sherohet-edhe-gruaja-shtatzene-me-koronavirus-ne-qkuk/60%Daily2020-05-05 20:53
https://kosovapost.net/rrihen-pas-debatit-ne-studion-e-rtk-se-avokati-tome-gashi-me-perfaqesuesin-e-psd-se/60%Daily2020-05-05 20:50
https://kosovapost.net/kurti-kushtetuesja-nese-sdeshiron-ti-nxjerre-vetes-pune-e-ka-punen-shume-te-kollajshme/60%Daily2020-05-05 20:49
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-presidente-e-kosoves-ja-kush-e-jep-nje-propozim-te-tille/60%Daily2020-05-05 20:43
https://kosovapost.net/haziri-kosova-duhet-ti-kerkoj-falje-shkelzen-gashit/60%Daily2020-05-05 20:42
https://kosovapost.net/gashi-konjufca-iu-bashkua-fushates-lincuese-kunder-kurtit-dhe-vetevendosjes/60%Daily2020-05-05 20:35
https://kosovapost.net/jashari-rreth-800-raste-arrestimesh-per-masat-gjate-pandemise-mund-te-kete-kerkesa-per-demshperblim/60%Daily2020-05-05 20:31
https://kosovapost.net/mpjd-dhe-msh-thone-se-skane-marre-dokumente-per-gjendjen-shendetesore-te-agon-musliut/60%Daily2020-05-05 20:06
https://kosovapost.net/termet-ne-korce-ja-ku-ishte-epiqendra-dhe-sa-balle-ishte/60%Daily2020-05-05 20:03
https://kosovapost.net/dua-te-martohem-me-nje-djale-shqiptar-kerkesa-e-vecante-e-futbollistes-nga-kameruni/60%Daily2020-05-05 20:01
https://kosovapost.net/shkelzen-gashi-une-asnjehere-nuk-kam-thene-se-uck-ja-ka-kryer-krime/60%Daily2020-05-05 19:58
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkurti-udheheqesja-e-vertete-e-ldk-se-eshte-vjosa-osmani/60%Daily2020-05-05 19:55
https://kosovapost.net/albin-kurti-flet-per-karaketrin-e-grenell-tregon-se-cfare-ka-verejt-tek-ai/60%Daily2020-05-05 19:53
https://kosovapost.net/befason-uran-ismajli-i-pdk-se-thote-se-ministri-vitia-ka-punuar-mire/60%Daily2020-05-05 19:48
https://kosovapost.net/a-do-tju-kthehen-parate-qe-kane-paguar-qytetaret-per-rezervimin-e-dasmave/60%Daily2020-05-05 19:50
https://kosovapost.net/akuza-te-pabaza-ndaj-kurtit-dhe-vitise-cfare-dokumenti-do-te-duhej-te-ekzistonte-per-arsyetimin-e-tyre/60%Daily2020-05-05 19:40
https://kosovapost.net/vladimir-putin-nderon-me-medaljen-e-larte-kim-jong-un/60%Daily2020-05-05 19:21
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-bote-5-maj-gati-37-milione-raste-mbi-253-000-vdekje-dhe-12-milione-te-sheruar/60%Daily2020-05-05 19:11
https://kosovapost.net/the-guardian-patara-dhe-cirali-nder-plazhet-me-te-mira-ne-evrope/60%Daily2020-05-05 19:08
https://kosovapost.net/reagon-presidenti-thaci-pas-vendimit-te-komisionit-te-venecias/60%Daily2020-05-05 19:03
https://kosovapost.net/reagon-serish-shkelzen-gashi-tash-i-ka-dy-fjale-edhe-per-albin-kurtin/60%Daily2020-05-05 18:59
https://kosovapost.net/osmani-nderkombetaret-duhet-te-refuzojne-perpjekjet-per-zgjidhje-mbi-ndarje-etnike-dhe-ndryshimit-te-kufijve/60%Daily2020-05-05 18:53
https://kosovapost.net/87-paciente-te-sheruar-kosova-raporton-vetem-nje-rast-pozitiv-me-covid-19-ne-24-ore/60%Daily2020-05-05 18:50
https://kosovapost.net/kur-do-te-ndodh-hapja-e-shkollave-ky-eshte-lajmi-i-fundit/60%Daily2020-05-05 18:48
https://kosovapost.net/kemi-dasme-pas-karantines-prinderit-e-ledri-vules-flasin-per-saren-e-kemi-nusen-yll/60%Daily2020-05-05 18:42
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkurti-edhe-ne-kohe-pandemie-sndalen-projektet-per-zhvillimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2020-05-05 18:40
https://kosovapost.net/fauci-del-kunder-trumpit-virusi-nuk-ka-dale-nga-ndonje-laborator-ne-kine/60%Daily2020-05-05 18:35
https://kosovapost.net/kurti-priti-ne-takim-komandantin-e-fsk-se-gjeneral-lejtnant-rrahman-rama/60%Daily2020-05-05 18:27
https://kosovapost.net/bislimi-shkalla-e-papunesise-ne-kosove-nuk-ka-qene-kurre-me-e-ulet-qe-nga-viti-1999/60%Daily2020-05-05 18:20
https://kosovapost.net/neser-pritet-te-bien-temperaturat-mot-kryesisht-i-vranet-dhe-me-shi/60%Daily2020-05-05 17:44
https://kosovapost.net/shefi-per-turizem-ne-gjermani-tregon-se-a-do-kete-pushime-kete-vere/60%Daily2020-05-05 17:39
https://kosovapost.net/nuk-ndalen-te-infektuarit-me-covid-19-ne-gjermani-regjistrohen-dy-raste-te-borusia-mgladbah/60%Daily2020-05-05 17:19
https://kosovapost.net/agjerimi-ne-rrafshin-e-mjekesise-bashkekohore-i/60%Daily2020-05-05 17:07
https://kosovapost.net/investigimi-i-bbc-si-kompania-ajrore-iraniane-e-sanksionuar-nga-shba-kontribuoi-ne-perhapjen-e-covid-19/60%Daily2020-05-05 16:56
https://kosovapost.net/imami-shqiptar-ne-amerike-gazmend-aga-tregon-per-ramazanin-ne-karantine-dhe-historine-e-bukur-me-miqte-e-tij/60%Daily2020-05-05 16:46
https://kosovapost.net/thaci-neser-ne-samit-do-te-paraqitet-pa-flamurin-e-kosoves/60%Daily2020-05-05 16:38
https://kosovapost.net/pandemia-behet-sherr-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-05-05 16:32
https://kosovapost.net/ekonomia-e-kosoves-demtohet-me-500-milion-euro-ne-kete-kohe-pandemie/60%Daily2020-05-05 16:28
https://kosovapost.net/reagon-tom-gashi-levizja-vetevendosje-nuk-ka-cka-te-fsheh-kerkon-hetime-per-vdekjen-e-te-riut-nga-gjilani/60%Daily2020-05-05 16:18
https://kosovapost.net/bie-nga-lartesia-humb-jeten-21-vjecari-shqiptar/60%Daily2020-05-05 15:45
https://kosovapost.net/vetevrasja-e-te-riut-nga-gjilani-reshitaj-thote-se-eshte-heret-te-vihet-faji-mbi-institucione/60%Daily2020-05-05 16:14
https://kosovapost.net/komisioni-i-venedikut-i-pergjigjet-kryeministrit-kurti-lidhur-me-presidentin-thaci/60%Daily2020-05-05 15:36
https://kosovapost.net/inspeksioni-i-prishtines-kontrollon-bizneset-se-a-po-i-zbatojne-vendimet-per-koronavirusin/60%Daily2020-05-05 15:25
https://kosovapost.net/haki-rugova-nuk-do-ti-bejme-presion-gjykates-kushtetuese-per-vendimin-jemi-gati-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-05-05 16:16
https://kosovapost.net/familja-e-fehmi-aganit-kane-nje-njoftim-te-rendesishem/60%Daily2020-05-05 15:17
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-ka-nisur-mbjelljen-e-1-milion-luleve-sezonale/60%Daily2020-05-05 15:13
https://kosovapost.net/ademi-situate-e-veshtire-per-sportin-ne-kosove/60%Daily2020-05-05 15:10
https://kosovapost.net/kjo-eshte-komuna-e-vetme-e-kosoves-qe-vazhdon-te-jete-ne-karantine/60%Daily2020-05-05 15:07
https://kosovapost.net/shba-kompania-gjermane-fillon-testimin-e-vaksines-kunder-covid-19-te-njeriu/60%Daily2020-05-05 15:05
https://kosovapost.net/kina-po-pergatitet-per-skenarin-me-te-keq-te-mundshem-qe-eshte-lufta/60%Daily2020-05-05 15:02
https://kosovapost.net/jashari-informon-zevendesministrin-gecaj-per-gjendjen-pandemike-ne-komunen-e-skenderajt/60%Daily2020-05-05 15:00
https://kosovapost.net/pamjet-shqetesuese-avioni-i-mbushur-plot-me-udhetare-ne-kohe-koronavirusi/60%Daily2020-05-05 14:55
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-tani-ka-numrin-me-te-larte-te-viktimave-te-koronavirusit-ne-evrope/60%Daily2020-05-05 14:51
https://kosovapost.net/pyetje-1-milion-dollareshe-kur-do-te-nise-turizmi-ne-greqi/60%Daily2020-05-05 14:49
https://kosovapost.net/kurti-emeron-cvetko-veljkovicin-keshilltar-politik/60%Daily2020-05-05 14:44
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-jemi-qytet-shume-i-bukur-per-tu-shkaterruar-nga-kerret/60%Daily2020-05-05 14:31
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-5-maji-dita-kur-perkujtohen-e-nderohen-te-gjithe-ata-qe-rane-deshmore-e-martire-per-liri-e-pavaresi/60%Daily2020-05-05 14:16
https://kosovapost.net/vdekja-e-26-vjecarit-reshitaj-fillimisht-te-hetohet-rasti-nese-ka-nevoje-te-krijohet-edhe-komision/60%Daily2020-05-05 14:12
https://kosovapost.net/kosova-humb-rreth-6-milione-euro-ne-dite-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-05-05 14:08
https://kosovapost.net/neser-mbahet-takimi-ne-mkrs-pritet-te-diskutohet-per-fillimin-e-kampionateve/60%Daily2020-05-05 14:04
https://kosovapost.net/faleminderit-kosove-komuna-e-bujanovcit-ndan-200-mije-euro-per-nevojat-e-qytetetareve-te-saj-donacion-ky-i-dhuruar-nga-qeveria-e-kurti/60%Daily2020-05-05 13:06
https://kosovapost.net/vellezerit-demaj-dalin-me-kerkese-per-gjykaten-speciale/60%Daily2020-05-05 12:56
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-per-qeverine-e-re-ldk-aak-nisma/60%Daily2020-05-05 12:37
https://kosovapost.net/ferizaj-vjen-me-lajme-te-mira-72-persona-u-sheruan-nga-98-raste-sa-ishin/60%Daily2020-05-05 12:30
https://kosovapost.net/vetevendosje-mbeshtet-nismen-per-krijimin-e-komisionit-per-hetimin-e-vdekjes-se-26-vjecarit/60%Daily2020-05-05 12:25
https://kosovapost.net/ahmeti-paralajmeron-ndryshime-ne-prishtine-pas-pandemise/60%Daily2020-05-05 12:14
https://kosovapost.net/63256-2/60%Daily2020-05-05 11:47
https://kosovapost.net/senatori-amerikan-kercenon-arabine-saudite-per-naften/60%Daily2020-05-05 11:29
https://kosovapost.net/trump-sulmon-serish-kinen-e-gjithe-bota-po-vuan-nje-gabim-te-tmerrshem-te-laboratoreve-tuaj/60%Daily2020-05-05 11:26
https://kosovapost.net/drejtori-i-obsh-ka-nje-thirrje-te-rendesishme-per-shtetet-e-prekura-nga-pandemia/60%Daily2020-05-05 11:23
https://kosovapost.net/a-perhapet-koronavirusi-nepermjet-ajrit-vjen-edhe-pergjigjja-perfundimtare/60%Daily2020-05-05 11:31
https://kosovapost.net/per-ty-kosove-kenga-nga-karantina-e-mihrije-brahes/60%Daily2020-05-05 11:10
https://kosovapost.net/gurabijave-me-sherbet-hidhini-sherbetit-kete-perberes-do-te-fitojne-shije-fantastike/60%Daily2020-05-05 11:53
https://kosovapost.net/te-humbasesh-jeten-per-nje-maske-fytyre/60%Daily2020-05-05 11:00
https://kosovapost.net/sa-e-sigurt-eshte-distanca-qe-ruajme-por-shihni-sa-larg-shkojne-sterkalat-kur-kollitemi/60%Daily2020-05-05 10:56
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-kthehen-en-fushe-ekipet-e-bundesliges/60%Daily2020-05-05 11:06
https://kosovapost.net/psd-fut-qeverine-ne-karantine-video/60%Daily2020-05-05 10:47
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-ne-kosove-suksesi-i-rinise-eshte-top-prioriteti-yne/60%Daily2020-05-05 10:41
https://kosovapost.net/kur-do-te-hapen-kufijt/60%Daily2020-05-05 10:38
https://kosovapost.net/haziri-gjunjezohemi-para-vepres-te-heroit-zija-shemsiu/60%Daily2020-05-05 10:33
https://kosovapost.net/rasti-i-agon-musliut-as-qe-mund-te-krahasohet-me-rastin-e-vrasjes-se-astrit-deharit-ne-burg/60%Daily2020-05-05 10:31
https://kosovapost.net/rimekembja-ekonomike-guvernatori-i-bqk-se-diskuton-me-perfaqesuesit-e-odave-ekonomike/60%Daily2020-05-05 10:26
https://kosovapost.net/shkon-ne-820-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-05 10:20
https://kosovapost.net/suspendohet-komandanti-i-policise-ne-skenderaj/60%Daily2020-05-05 10:17
https://kosovapost.net/deklarata-e-zagrebit-ballkani-perendimor-e-ka-vendin-ne-be/60%Daily2020-05-05 10:01
https://kosovapost.net/raportuesi-i-keshillit-te-evropes-kerkon-pergjegjesi-politike-e-sundim-te-ligjit-ne-kosove/60%Daily2020-05-05 09:51
https://kosovapost.net/vellezerit-demaj-kerkojne-qe-specialja-te-merret-me-rastin-e-tyre/60%Daily2020-05-05 09:47
https://kosovapost.net/hoxha-te-krijohet-komision-i-posacem-parlamentar-per-rastin-tragjik-ne-qendren-studentore/60%Daily2020-05-05 09:41
https://kosovapost.net/labi-kerkon-falje-per-sharjet-dhe-ofendimet-ne-facebook-ja-si-arsyetohet/60%Daily2020-05-05 09:36
https://kosovapost.net/kush-do-ta-perfaqesoje-neser-kosoven-ne-samitin-e-zagrebit/60%Daily2020-05-05 09:30
https://kosovapost.net/kurti-gjakun-e-deshmoreve-nuk-mund-ta-mbuloje-pluhuri-i-harreses-ata-jane-krenaria-e-kombit/60%Daily2020-05-05 09:21
https://kosovapost.net/bytyqi-vitia-e-svecla-te-japin-doreheqje-te-hetohen-per-rastin-e-vdekjes-se-26-vjecarit/60%Daily2020-05-05 09:12
https://kosovapost.net/meta-rama-dhe-ruci-bashke-nderojne-deshmoret-por-ruajne-distancen/60%Daily2020-05-05 09:01
https://kosovapost.net/rrefimi-i-punonjeses-per-konsullaten-e-paligjshmerive-dhe-argetimeve/60%Daily2020-05-05 08:58
https://kosovapost.net/meghan-dhe-harry-kane-plane-per-mamane-e-markle-foto/60%Daily2020-05-05 08:48
https://kosovapost.net/vaksina-per-coronavirusin-tete-kandidate-ne-gare/60%Daily2020-05-05 08:43
https://kosovapost.net/princi-i-dubait-ka-aq-shume-para-sa-qe-duhen-200-persona-ne-dy-vjet-per-ti-numeruar/60%Daily2020-05-05 08:27
https://kosovapost.net/bajrami-mesimi-online-se-zevendeson-ate-ne-shkolle-vleresohet-edhe-pjesemarrja-e-nxenesve/60%Daily2020-05-05 08:17
https://kosovapost.net/zlatan-ibrahimoviq-eshte-i-gatshem-te-kthehet-ne-milano-pavaresisht-se-duhet-te-kaloje-14-dite-ne-izolim-pas-mberritjes-se-tij/60%Daily2020-05-05 08:34
https://kosovapost.net/misteri-i-mjekeve-ne-rusi-tre-prej-tyre-bien-nga-dritaret-e-spitaleve-qe-trajtojne-te-semuret-me-koronavirus/60%Daily2020-05-05 08:01
https://kosovapost.net/selimi-flet-per-lejen-qe-ministria-e-brendshme-ia-dha-aleksander-jabllanoviqit/60%Daily2020-05-05 07:52
https://kosovapost.net/policia-kap-disa-persona-duke-luajtur-bixhoz-ne-mitrovice/60%Daily2020-05-05 07:44
https://kosovapost.net/dy-paciente-te-prekur-me-koronavirus-jane-ne-gjendje-te-rende-qendra-klinike-dhe-universitare-e-kosoves-qkuk-ka-bere-te-ditur-se-ne-kliniken-infektive-jane-duke-u-trajtuar-33-paciente-te-prekur-me/60%Daily2020-05-05 07:40
https://kosovapost.net/mf-ja-po-verifikon-aplikuesit-per-pakon-emergjente/60%Daily2020-05-05 07:37
https://kosovapost.net/senati-amerikan-rinis-punen-pas-pauzes-se-shkaktuar-nga-pandemia/60%Daily2020-05-05 07:25
https://kosovapost.net/mapl-ja-paguan-pa-kritere-projekte-kapitale-ne-vlere-afro-600-mije-euro-per-komunat-serbe/60%Daily2020-05-05 07:18
https://kosovapost.net/ldk-ja-pa-terapi-per-shokun-ekonomik/60%Daily2020-05-05 07:02
https://kosovapost.net/mbi-250-mije-vdekje-nga-koronavirusi-ne-mbare-globin-kryeson-shba/60%Daily2020-05-05 06:54
https://kosovapost.net/mantilbardhet-shqiptare-krenaria-e-kombit/60%Daily2020-05-05 06:50
https://kosovapost.net/sot-do-te-kete-vetem-nje-fluturim-nga-aeroporti-i-prishtines/60%Daily2020-05-05 06:38
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-duhet-te-shmangni-pas-te-40-ave-per-shendetin/60%Daily2020-05-05 06:32
https://kosovapost.net/presioni-i-trump-per-te-prodhuar-miliona-doza-dhe-metodat-e-rrezikshme-te-kines-dhe-britanise/60%Daily2020-05-05 06:25
https://kosovapost.net/neser-mbahet-samiti-virtual-mes-be-se-dhe-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-05-05 06:21
https://kosovapost.net/mundesi-riatdhesimi-per-shqiptaret-e-mbetur-ne-shba-studentet-te-paret-ne-liste/60%Daily2020-05-05 06:16
https://kosovapost.net/nese-sezoni-rifillon-ja-ku-do-te-transmetohen-ndeshjet-e-premier-league/60%Daily2020-05-05 06:05
https://kosovapost.net/71-vjet-nga-themelimi-i-keshillit-te-evropes/60%Daily2020-05-05 06:01
https://kosovapost.net/konfrontim-i-armatosur-shba-kine/60%Daily2020-05-05 05:56
https://kosovapost.net/moti-sot-73/60%Daily2020-05-05 05:49
https://kosovapost.net/maqedonia-tregon-se-kur-planifikon-hapjen-e-kufijve/60%Daily2020-05-04 22:34
https://kosovapost.net/bqe-rimekembja-e-eurozones-mund-te-arrihet-pas-dy-viteve/60%Daily2020-05-04 22:27
https://kosovapost.net/e-thote-analisti-kosovar-politika-po-vazhdon-te-beje-fushate-mbi-kufoma/60%Daily2020-05-04 22:23
https://kosovapost.net/dyfishohet-numri-i-viktimave-ne-krahasim-me-nje-dite-me-pare-ne-france/60%Daily2020-05-04 22:17
https://kosovapost.net/selimi-askush-nuk-i-ka-thene-pacollit-se-do-te-shkoje-ne-karantine-dhe-as-se-do-te-arrestohet/60%Daily2020-05-04 22:02
https://kosovapost.net/halil-kastrati-tregon-se-futbollistet-e-kombetares-ndihmojne-me-iftare-ne-kete-muaj-te-shenjte/60%Daily2020-05-04 21:53
https://kosovapost.net/selimi-i-ndjeri-nga-gjilani-nuk-ka-deklaruar-se-ka-pasur-probleme-shendetesore-nuk-mundemi-tua-veme-fajin-mjekeve/60%Daily2020-05-04 21:47
https://kosovapost.net/psikiatri-kosovar-qe-punon-ne-gjermani-vetevrasja-veshtire-mund-te-parandalohet/60%Daily2020-05-04 21:36
https://kosovapost.net/tronditet-familja-mbreterore-dokumentari-i-princeshe-dianes-zbulohen-sekrete-te-medha/60%Daily2020-05-04 21:32
https://kosovapost.net/kina-prezanton-se-shpejti-bombarduesin-anti-radar-qe-mund-te-arrije-ne-los-angeles/60%Daily2020-05-04 21:30
https://kosovapost.net/sfidat-per-kandidatet-per-president-te-shteteve-te-bashkuara/60%Daily2020-05-04 21:28
https://kosovapost.net/pandemia-nuk-ekziston-teoricieni-ben-deklaraten-e-forte-dhe-flet-per-instalimin-e-mikrochipave-tek-njerezit/60%Daily2020-05-04 21:23
https://kosovapost.net/probleme-mes-ciftit-kim-kardashian-kanye-west/60%Daily2020-05-04 21:21
https://kosovapost.net/haziri-kerkoj-te-mos-politizohet-rasti-i-agonit-por-organet-ta-zbardhin-deri-ne-fund/60%Daily2020-05-04 21:12
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-reagon-per-vdekjen-e-26-vjecarit-nga-gjilani/60%Daily2020-05-04 21:09
https://kosovapost.net/meny-njeperdorimeshe-kur-hapen-restorantet/60%Daily2020-05-04 21:03
https://kosovapost.net/komisioni-i-venecias-mund-te-ndihmoje-por-jo-te-zgjidhe-kontestin-kushtetues/60%Daily2020-05-04 20:50
https://kosovapost.net/ja-kur-mund-te-mbahen-zgjedhjet-e-reja-ne-kosove/60%Daily2020-05-04 20:39
https://kosovapost.net/pacolli-mberrin-ne-zvicer/60%Daily2020-05-04 20:06
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-kam-mbledhur-ndihma-ne-vlere-150-mije-euro/60%Daily2020-05-04 20:03
https://kosovapost.net/pas-reagimit-te-ashper-te-labit-ndaj-kundershtimit-per-proteste-sqarohet-leonora/60%Daily2020-05-04 19:58
https://kosovapost.net/nuk-keni-perse-te-harxhoni-para-e-pregatisni-ne-shtepi-per-vetem-7-dite-dhe-rinoni-fytyren-tuaj-me-10-vite/60%Daily2020-05-04 19:54
https://kosovapost.net/rikthehet-koronavirusi-ne-durres-kinezi-i-infektuar-dergohet-me-urgjence-ne-infektiv/60%Daily2020-05-04 19:50
https://kosovapost.net/turqi-presidenti-erdogan-njofton-hapat-e-para-pas-koronavirusit/60%Daily2020-05-04 20:35
https://kosovapost.net/pandemia-nuk-e-ndalon-turqine-rifillon-shpimet-per-nafte-ne-mesdhe/60%Daily2020-05-04 19:43
https://kosovapost.net/eksperti-kim-jong-un-inskenoi-qellimisht-vdekjen-per-te-ekspozuar-tradhtaret/60%Daily2020-05-04 19:40
https://kosovapost.net/trump-brenda-vitit-do-kemi-gati-vaksinen-ndaj-covid-19/60%Daily2020-05-04 19:33
https://kosovapost.net/fluturimet-rinisin-kete-muaj-keto-jane-masat-qe-do-te-jene-te-detyrueshme-per-pasagjeret/60%Daily2020-05-04 19:22
https://kosovapost.net/analiza-e-koronavirusit-a2-cnn-ne-laboratorin-ku-dalin-pergjigjet-per-covid-19/60%Daily2020-05-04 19:19
https://kosovapost.net/digjet-nje-veture-ne-prishtine-ja-pamjet-video/60%Daily2020-05-04 19:04
https://kosovapost.net/pamje-nga-avioni-privat-i-ronaldos-qe-kushtoi-23-milione-euro-dhe-qe-eshte-bllokuar-ne-madrid/60%Daily2020-05-04 19:00
https://kosovapost.net/gashi-i-reagon-pdk-se-kur-u-vra-astrit-dehari-ishit-ne-pushtet-dhe-asnje-reagim-nuk-patet/60%Daily2020-05-04 18:54
https://kosovapost.net/digjet-nje-banese-tek-rruga-b-ne-prishtine/60%Daily2020-05-04 18:47
https://kosovapost.net/gati-gjysma-e-te-infektuarve-me-covid-19-ne-kosove-tashme-jane-sheruar/60%Daily2020-05-04 18:44
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-4-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-05-04 18:30
https://kosovapost.net/lajmi-i-mire-njezet-e-dy-raste-te-sheruar-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-05-04 18:25
https://kosovapost.net/elinel-me-projekt-te-ri-muzikor/60%Daily2020-05-04 17:44
https://kosovapost.net/vela-reagon-ndaj-uran-ismajlit-paftyresia-e-ish-ministrit-te-facebookut/60%Daily2020-05-04 17:41
https://kosovapost.net/shkaku-i-pandemise-rritet-papunesia-ne-austri/60%Daily2020-05-04 17:32
https://kosovapost.net/kjo-dele-humbi-6-vite-ne-pyll-ujqerit-nuk-e-hanin-dot-nga-leshi-i-madh/60%Daily2020-05-04 17:27
https://kosovapost.net/serbia-tregon-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-05-04 17:24
https://kosovapost.net/shala-per-tragjedine-te-konviktet-ministri-vitia-nuk-ka-faj-opozita-po-kerkon-qime-ne-ve/60%Daily2020-05-04 17:22
https://kosovapost.net/babai-i-26-vjecarit-qe-vdiq-dje-nuk-i-do-lideret-per-ngushellime/60%Daily2020-05-04 17:17
https://kosovapost.net/be-ofron-1-miliard-euro-per-vaksinen-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-05-04 17:15
https://kosovapost.net/kryqi-i-kuq-nderkombetar-i-ka-dhuruar-bik-ut-pajisje-mbrojtese-per-pastrimin-e-kufomave/60%Daily2020-05-04 17:06
https://kosovapost.net/rreth-1-8-milion-njerez-ne-gjermani-besohet-te-jene-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-05-04 16:56
https://kosovapost.net/alarmi-ne-shba-pse-koronavirusi-po-vret-me-shume-afrikano-amerikanet/60%Daily2020-05-04 16:47
https://kosovapost.net/furtune-ne-korene-e-veriut-pse-u-inskenua-vdekja-e-diktatorit-kim-jong-un/60%Daily2020-05-04 16:35
https://kosovapost.net/kimete-berisha-nekrofilia-e-presidentit-hashim-thaci/60%Daily2020-05-04 16:28
https://kosovapost.net/kjo-pije-besohet-se-sheron-koronavirusin/60%Daily2020-05-04 16:17
https://kosovapost.net/islami-porosi-ldk-se-mos-qofsha-ne-lekuren-tuaj-si-rate-ne-gracken-e-thacit/60%Daily2020-05-04 16:11
https://kosovapost.net/shkon-ne-11-persona-numri-i-te-prekurve-me-covid19-ne-jug-te-mitrovices/60%Daily2020-05-04 16:04
https://kosovapost.net/ismaili-i-pdk-se-vdekja-e-26-vjecarit-nuk-duhet-te-heshtet-ky-rast-duhet-te-zbardhet-urgjentisht/60%Daily2020-05-04 15:51
https://kosovapost.net/i-riu-nga-skenderaj-tregon-procedurat-qe-ai-kaloi-nga-aeroporti-e-deri-tek-qendrimi-14-ditore-ne-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-05-04 15:42
https://kosovapost.net/gjermania-zgjat-kontrollet-kufitare-deri-me-kete-date/60%Daily2020-05-04 15:07
https://kosovapost.net/lideret-evropiane-bashkohen-per-vaksinen-kunder-virusit/60%Daily2020-05-04 14:49
https://kosovapost.net/mjeku-ethem-ramadani-tregon-cila-eshte-vitamina-qe-mund-koronavirusin/60%Daily2020-05-04 14:36
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-ne-lumin-e-gjilanit-trupi-i-b-o-i-zhdukur-qe-nga-24-marsi/60%Daily2020-05-04 14:28
https://kosovapost.net/reagon-msh-po-keqperdorin-tragjedine-e-nje-te-riu-per-qellime-te-uleta-me-dokumente-qe-nuk-jane-leshuar-nga-msh/60%Daily2020-05-04 14:17
https://kosovapost.net/sherohen-edhe-dy-paciente-nga-koronavirusi-nga-36-te-prekurit-ne-infektive-tre-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-05-04 14:04
https://kosovapost.net/ymeri-i-del-ne-mbrojtje-ish-partise-se-tij-thote-se-vv-nuk-do-ta-politizonte-rastin-tragjik-po-te-ishte-ne-opozite/60%Daily2020-05-04 13:58
https://kosovapost.net/paralajmerojne-shkenctaret-gjerman-numri-i-te-infektuarve-ne-gjermani-eshte-10-here-me-i-larte-se-shifra-zyrtare/60%Daily2020-05-04 13:49
https://kosovapost.net/flet-babai-i-djalit-qe-beri-vetevrasje-diten-e-pare-me-tha-ushqimi-shume-i-mire-te-dyten-ishte-i-merzitshem/60%Daily2020-05-04 13:41
https://kosovapost.net/cun-lajci-pak-derte-te-vorri-i-adem-jasharit/60%Daily2020-05-04 13:34
https://kosovapost.net/rrezohet-ne-aeroportin-e-shkupit-helikopteri-i-ministrise-se-brendshme/60%Daily2020-05-04 13:30
https://kosovapost.net/svecla-reagon-per-rastin-e-26-vjecarit-i-bene-thirrje-prokurorise/60%Daily2020-05-04 13:17
https://kosovapost.net/evropa-humb-besimin-te-thaci-vuciq-rama-e-mustafa/60%Daily2020-05-04 13:02
https://kosovapost.net/tallja-me-pacollin/60%Daily2020-05-04 12:45
https://kosovapost.net/gazetari-kerkoi-hetimin-e-tij-pergjigjet-elvis-naci-vepra-te-mira-per-shqiptarine/60%Daily2020-05-04 12:38
https://kosovapost.net/epidemiologu-suedez-i-bindur-se-nuk-do-kene-vale-te-re-te-koronavirusit-ne-vjeshte/60%Daily2020-05-04 12:15
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-publikon-foton-e-saj-te-nuserise/60%Daily2020-05-04 12:00
https://kosovapost.net/shpendi-ka-kete-lutje-aman-mos-ndjellni-urrejtje-e-ndasi-te-jete-kjo-vetevrasja-e-fundit-e-kesaj-pandemie/60%Daily2020-05-04 11:48
https://kosovapost.net/gazeta-le-monde-koronavirusi-solli-fundin-e-rendit-boteror-dhe-fundin-e-rolit-udheheqes-boteror-te-shba-se/60%Daily2020-05-04 11:37
https://kosovapost.net/alarmon-ikshpkja-eshte-sjellje-e-rrezikshme-fluksi-i-madh-i-qytetareve/60%Daily2020-05-04 11:21
https://kosovapost.net/neymar-refuzon-kontraten-e-re-me-psg-ne-por/60%Daily2020-05-04 11:17
https://kosovapost.net/abrashi-ende-nuk-i-kemi-emrat-e-ministrave/60%Daily2020-05-04 11:13
https://kosovapost.net/pas-takimit-ldk-aak-nisma-tahiri-tregon-detajet/60%Daily2020-05-04 11:06
https://kosovapost.net/prokuroria-fillon-hetimet-per-rastin-e-26-vjecarit-nga-gjilani/60%Daily2020-05-04 10:59
https://kosovapost.net/pas-vendimeve-te-kushtetueses-kurti-ka-nje-thirrje-per-deputetet/60%Daily2020-05-04 10:52
https://kosovapost.net/aksident-komunikacioni-ne-hajvali-ka-te-lenduar-foto-video/60%Daily2020-05-04 10:44
https://kosovapost.net/vetem-zbardhja-e-rrethanave-te-vdekjes-se-agonit-sjell-paqe-ne-familjen-e-te-ndjerit/60%Daily2020-05-04 10:19
https://kosovapost.net/tete-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi-numri-shkon-ne-803/60%Daily2020-05-04 10:12
https://kosovapost.net/pacolli-kerkon-te-kthehet-ne-zvicer-sot-pritet-te-niset/60%Daily2020-05-04 10:07
https://kosovapost.net/skuadra-gjermane-ende-ne-kerkim-te-krimineleve-te-luftes-se-dyte-boteror/60%Daily2020-05-04 09:49
https://kosovapost.net/mblidhen-ldk-aak-nisma-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-05-04 09:40
https://kosovapost.net/arben-vitia-thote-se-e-mendoi-doreheqjen/60%Daily2020-05-04 09:37
https://kosovapost.net/kmdlnj-kerkon-te-zbardhen-rrethanat-e-vdekjes-se-26-vjecarit-nga-gjilani/60%Daily2020-05-04 09:27
https://kosovapost.net/bardiqi-skemi-pasur-deshmi-qe-vertetonte-semundjen-e-26-vjecarit-nga-gjilani/60%Daily2020-05-04 09:16
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-grua-ne-mitrovice/60%Daily2020-05-04 09:04
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-e-qeverise-arresohen-23-persona/60%Daily2020-05-04 09:03
https://kosovapost.net/vitia-kerkon-hetim-te-detajuar-per-vdekjen-tragjike-te-26-vjecarit/60%Daily2020-05-04 08:54
https://kosovapost.net/bajram-gecaj-viziton-policine-e-rajonit-te-pejes/60%Daily2020-05-04 08:47
https://kosovapost.net/marcelo-skam-luajtur-kunder-ronaldos-zgjedh-messin-si-kundershtarin-me-te-veshtire/60%Daily2020-05-04 08:42
https://kosovapost.net/raporti-kina-jo-vetem-fshehu-rrezikun-por/60%Daily2020-05-04 08:36
https://kosovapost.net/dita-boterore-i-gjen-zjarrfikesit-e-kosoves-ne-gjendje-aspak-te-mire/60%Daily2020-05-04 08:32
https://kosovapost.net/thaci-mund-te-shkarkohet-nese-gjykata-kushtetuese-vendos-ne-favor-te-lvv-se/60%Daily2020-05-04 08:26
https://kosovapost.net/keshtu-dukej-rita-ora-kur-e-filloi-karrieren-foto/60%Daily2020-05-04 08:16
https://kosovapost.net/shoqata-e-pacienteve-kerkon-qe-sa-me-shpejt-te-zbardhet-rasti-i-26-vjecarit-qe-humbi-jeten-ne-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-05-04 08:06
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-bizneset-qe-lejohen-te-punojne-nga-sot-ne-kosove/60%Daily2020-05-04 08:02
https://kosovapost.net/kush-po-fiton-ndaj-covid-19-suedia-apo-vendet-qe-u-izoluan-dhe-shkaterruan-ekonomine/60%Daily2020-05-04 07:42
https://kosovapost.net/burgjet-amerikane-perfshihen-nga-nje-vale-masive-e-te-infektuarve/60%Daily2020-05-04 07:36
https://kosovapost.net/ky-eshte-bilanci-i-te-infektuarve-dhe-viktimave-nga-koronavirusi-ne-mbare-boten/60%Daily2020-05-04 07:32
https://kosovapost.net/ku-po-e-kalon-kohen-e-krantines-gresa-behluli-foto/60%Daily2020-05-04 07:29
https://kosovapost.net/per-me-pak-se-nje-muaj-nga-serbia-u-importuan-mallra-ne-vlere-12-4-milione-euro/60%Daily2020-05-04 07:24
https://kosovapost.net/kosova-te-krijoje-strategji-per-rimekembje-ekonomike-pas-covid-19/60%Daily2020-05-04 07:21
https://kosovapost.net/pavaresisht-nga-covid-19-vazhdojne-stervitjet-e-perbashketa-ushtarake-shba-shqiperi/60%Daily2020-05-04 07:14
https://kosovapost.net/dita-boterore-e-zjarrfikesve/60%Daily2020-05-04 07:11
https://kosovapost.net/opinioni-i-venecias-mund-ti-ofroje-parimet-udheheqese-rreth-kontestit-per-mandatarin/60%Daily2020-05-04 07:09
https://kosovapost.net/62805-2/60%Daily2020-05-04 07:06
https://kosovapost.net/kur-do-te-kemi-vaksinen-kunder-covid-19-tregon-presidenti-trump/60%Daily2020-05-04 06:55
https://kosovapost.net/a-ju-ndihmon-aspirina-te-ngeleni-shtatzene/60%Daily2020-05-04 06:52
https://kosovapost.net/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-afersi-te-lumit-llapushnice/60%Daily2020-05-04 06:47
https://kosovapost.net/gjashte-javet-e-fundit-gjermania-shenon-numrin-me-te-vogel-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-05-04 06:42
https://kosovapost.net/kylian-mbappe-mund-te-rinovoje-kontraten-me-psg-ne/60%Daily2020-05-04 06:33
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-nuk-gjendet-vaksina-per-koronavirusin/60%Daily2020-05-04 06:30
https://kosovapost.net/italia-hap-sot-dyert-4-milione-njerez-rikthehen-ne-pune/60%Daily2020-05-04 06:25
https://kosovapost.net/orari-i-ri-i-levizjes-nga-sot-deri-me-18-maj/60%Daily2020-05-04 06:19
https://kosovapost.net/moti-2/60%Daily2020-05-04 06:13
https://kosovapost.net/lajme-aspak-pozitive-nga-ministri-gjerman-per-vaksinen-do-na-duhen-disa-vite/60%Daily2020-05-03 22:35
https://kosovapost.net/shkup-ash-ja-propozon-shkurtimin-e-ores-policore-dhe-hapjen-e-restoranteve/60%Daily2020-05-03 22:29
https://kosovapost.net/lajmi-i-mire-vjen-nga-evropa-izolimi-drejt-fundit-italia-polonia-dhe-hungaria-nga-neser-i-hapin-parqet-dhe-restoranet/60%Daily2020-05-03 22:24
https://kosovapost.net/ne-diten-boterore-te-lirise-se-shtypit-kerkohet-mbrojtje-per-gazetaret-gjate-pandemise/60%Daily2020-05-03 22:21
https://kosovapost.net/cristiano-ronaldo-pritet-qe-shume-shpejt-te-zbarkoje-ne-itali/60%Daily2020-05-03 22:16
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kenga-me-e-degjuar-ne-bote/60%Daily2020-05-03 22:08
https://kosovapost.net/fituesi-i-pandemise-covid-19-suedia-apo-vendet-qe-u-izoluan-dhe-shkaterruan-ekonomine/60%Daily2020-05-03 22:01
https://kosovapost.net/autoritetet-saudite-se-shpejti-do-te-hapen-xhamite-e-shenjta-ne-meke-dhe-medine/60%Daily2020-05-03 21:48
https://kosovapost.net/protestuesit-e-armatosur-futen-brenda-parlamentit-te-micigan-ligjvenesit-votojne-kunder-gjendjes-se-emergjences/60%Daily2020-05-03 21:45
https://kosovapost.net/mesazhi-i-kryeministrit-conte-per-italianet-nis-faza-e-dyte-ja-cfare-na-pret/60%Daily2020-05-03 21:38
https://kosovapost.net/bajrami-vv-ja-ka-te-drejte-gjykata-kushtetuese-duhet-te-vendose-per-zgjedhje/60%Daily2020-05-03 21:34
https://kosovapost.net/keshilltari-i-thacit-i-riu-nga-gjilani-vdiq-ne-duart-e-shtetit-si-astrit-dehari-kerkon-pergjegjesi-nga-ministrat-ne-detyre/60%Daily2020-05-03 21:28
https://kosovapost.net/shqiperi-77-vjecarja-sherohet-nga-coronavirusi/60%Daily2020-05-03 21:14
https://kosovapost.net/haradinaj-ben-thirrje-per-zbardhjen-e-rrethanave-rreth-vdekjes-se-te-riut-nga-gjilani/60%Daily2020-05-03 21:11
https://kosovapost.net/turp-edhe-tragjedine-e-perdorin-per-fushate-politike-pdk-kerkon-pergjegjesi-per-vdekjen-e-26-vjecarit/60%Daily2020-05-03 21:03
https://kosovapost.net/rama-kerkon-ndjese-publike-ma-beni-hallall/60%Daily2020-05-03 21:01
https://kosovapost.net/psd-te-hiqet-karantina-ne-qendren-e-studenteve-pandemia-te-luftohet-pa-e-cenuar-demokracine/60%Daily2020-05-03 20:58
https://kosovapost.net/dua-lipa-thote-se-permes-fondacionit-sunny-hill-do-te-renovojne-amfiteatrin-e-prishtines/60%Daily2020-05-03 20:46
https://kosovapost.net/krasniqi-per-rastin-e-te-riut-ne-qendren-e-studenteve-as-qeveria-dhe-asnje-institucion-tjeter-nuk-mund-ta-arsyetoje-imitimin-e-kampeve/60%Daily2020-05-03 20:42
https://kosovapost.net/dua-lipa-e-pyet-shpend-ahmetin-nese-do-te-kandidoj-serish-per-kryetar-te-prishtines-kjo-eshte-pergjigjja/60%Daily2020-05-03 20:27
https://kosovapost.net/pacolli-duhet-dhene-pergjegjesi-institucionet-perkatese-qe-ne-menyre-te-detyrueshme-e-mbajten-te-riun-ne-karantine/60%Daily2020-05-03 20:26
https://kosovapost.net/edhe-mustafa-kerkon-hetime-per-vdekjen-tragjike-te-te-riut-nga-gjilani/60%Daily2020-05-03 20:22
https://kosovapost.net/kryeministri-ne-detyre-kurti-shtroi-iftar-per-kryetarin-e-bik-ut-myftiun-naim-ternava/60%Daily2020-05-03 20:15
https://kosovapost.net/isa-mustafa-ne-diten-e-lirise-se-mediave-nenvizon-sulmet-kibernetike-dhe-problemet-financiare-te-mediave-ne-kosove/60%Daily2020-05-03 20:10
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-urgjentisht-zbardhjen-e-rastit-te-vdekjes-se-26-vjecarit-nga-gjilani/60%Daily2020-05-03 19:55
https://kosovapost.net/dragusha-infrastruktura-duhet-te-jete-prioritet-i-klubeve-dhe-ffk-se/60%Daily2020-05-03 19:50
https://kosovapost.net/nuk-mund-ta-besoni-kaq-i-pasur-eshte-ministri-arben-vitia/60%Daily2020-05-03 19:43
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-reagon-pas-vdekjes-se-te-riut-nga-gjilani/60%Daily2020-05-03 19:25
https://kosovapost.net/soros-ka-pasur-laborator-ne-wuhan-goxhaj-mbi-500-mije-femijeve-iu-copetua-trupi-nga-vaksina-e-gates/60%Daily2020-05-03 19:19
https://kosovapost.net/mblidhnin-kerminj-per-tu-ushqyer-elvis-naci-i-beri-me-shtepi-dhe-u-lau-borxhet-e-vogla-te-kam-si-baba/60%Daily2020-05-03 19:16
https://kosovapost.net/turqia-kerkon-puntore-pagat-do-te-jene-afersisht-si-ato-te-gjermanise-ja-se-per-cfare-pune-behet-fjale/60%Daily2020-05-03 19:02
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-deklarohet-per-rastin-e-te-riut-qe-vdiq-ne-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-05-03 18:55
https://kosovapost.net/mjeket-japin-detaje-rreth-vdekjes-tragjike-te-26-vjecarit-nga-gjilani/60%Daily2020-05-03 18:46
https://kosovapost.net/veseli-ndane-fotografi-me-prinderit-duke-ngrene-iftar-kush-agjeron-me-besim-zoti-jua-pranofte/60%Daily2020-05-03 18:38
https://kosovapost.net/kurti-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-tragjike-te-qytetarit-nga-gjilani-ne-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-05-03 17:29
https://kosovapost.net/nju-jorku-raportohet-per-280-te-vdekur-nga-koronavirusi-per-nje-dite/60%Daily2020-05-03 17:30
https://kosovapost.net/e-dashura-e-ledrit-publikon-nje-video-qesharake-te-tyre/60%Daily2020-05-03 17:26
https://kosovapost.net/cfare-gazetarie-kemi-ne-kosove/60%Daily2020-05-03 17:23
https://kosovapost.net/kori-politik-dhe-vendimi-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-03 17:20
https://kosovapost.net/165-persona-ne-karantine-dje-u-liruan-70/60%Daily2020-05-03 17:10
https://kosovapost.net/covid-19-mos-perdorni-dezinfektues-ne-ushqime-rrezikoheni-nga-intoksikimi/60%Daily2020-05-03 17:03
https://kosovapost.net/vdes-ne-spital-26-vjecari-qe-kerceu-nga-kati-i-5-te-i-konviktit-ne-prishtine/60%Daily2020-05-03 16:38
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nje-person-kercen-nga-kati-i-5-te-nga-konvikti-ne-prishtine/60%Daily2020-05-03 16:33
https://kosovapost.net/covid-19-rekord-i-zi-ne-shba-1711-te-vdekur-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-05-03 16:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-pacienteve-qe-po-trajtohen-ne-kliniken-infektive-2-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-05-03 16:05
https://kosovapost.net/regjisori-i-njohur-egjiptian-vdes-ne-nje-burg-ne-kajro/60%Daily2020-05-03 15:41
https://kosovapost.net/kurti-media-e-lire-eshte-thelbesor-per-cdo-demokraci/60%Daily2020-05-03 15:37
https://kosovapost.net/te-marten-ne-kosove-kthehen-150-persona-nga-ky-vend-i-evropes/60%Daily2020-05-03 15:32
https://kosovapost.net/hirra-e-djathit-ndihmon-ne-sherimin-e-disa-semundjeve/60%Daily2020-05-03 15:28
https://kosovapost.net/rusia-i-con-fature-italise-ka-kete-kerkese-ne-kembim-te-ndihmes/60%Daily2020-05-03 15:23
https://kosovapost.net/edhe-maqedonia-ne-trend-te-mire-95-te-sheruar-ne-24-oret-e-fundit-5-raste-pozitive/60%Daily2020-05-03 15:20
https://kosovapost.net/deklaron-epidemiologu-vendet-e-ballkanit-e-fituan-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-05-03 15:15
https://kosovapost.net/ridalja-ne-skene-e-kim-it-eshte-nje-kujtese-se-sa-pak-dihet-per-zhvillimet-ne-korene-e-veriut/60%Daily2020-05-03 15:12
https://kosovapost.net/ky-eshte-orari-i-ri-i-levizjes-per-qytetaret-nga-neser-do-te-dalin-3-ore-ne-dite-deri-me-18-maj/60%Daily2020-05-03 15:06
https://kosovapost.net/keto-jane-kushtet-per-ata-qe-duan-ti-kalojne-pushimet-verore-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-03 14:49
https://kosovapost.net/smrekonica-sot-largohet-nga-karantina/60%Daily2020-05-03 14:38
https://kosovapost.net/358-viktima-ne-24-oreshin-e-fundit-ne-britani/60%Daily2020-05-03 14:22
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-kemi-ne-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-05-03 14:17
https://kosovapost.net/tirana-i-kthehet-normalitetit-rruget-vershohen-nga-qytetaret/60%Daily2020-05-03 14:11
https://kosovapost.net/ne-ditelindjen-e-57-te-agim-ramadanit-bashkeshortja-shukrija-ka-keto-fjale-erera-te-forta/60%Daily2020-05-03 14:02
https://kosovapost.net/mjeku-rus-kercen-nga-dritarja-e-spitalit-pas-presionit-qe-kishte/60%Daily2020-05-03 13:51
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-lavderon-punen-e-ministrit-vitia/60%Daily2020-05-03 13:36
https://kosovapost.net/mali-i-zi-dhe-cekia-nisin-sezonin-turistik-ne-kete-muaj/60%Daily2020-05-03 13:28
https://kosovapost.net/epidemiologu-zviceran-tregon-sa-vite-mund-te-zgjasin-kufizimet/60%Daily2020-05-03 13:09
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-vaksina-e-covid-19-nuk-krijohet-dot/60%Daily2020-05-03 13:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-familjeve-ne-prizren-qe-jane-ne-vetizolim/60%Daily2020-05-03 12:55
https://kosovapost.net/qorrolli-belaxhinjte-qe-po-na-udheheqin-jane-arsyeja-qe-be-ja-spo-na-afron/60%Daily2020-05-03 12:49
https://kosovapost.net/numer-i-madh-udhetaresh-ne-avionin-e-air-albania-teksa-riktheheshin-nga-gjermania/60%Daily2020-05-03 12:36
https://kosovapost.net/rapsodi-simpatizant-i-thacit-ne-kengen-e-tij-kercenon-me-vrasje-albin-kurtin/60%Daily2020-05-03 12:20
https://kosovapost.net/flet-pacolli-pas-arrestimit-te-personit-qe-e-kercenoi-se-tia-rrembente-femijet/60%Daily2020-05-03 11:54
https://kosovapost.net/vetem-vv-mund-te-ndertoj-raporte-te-shendosha-me-ameriken-thote-deputeti-i-vetevendosjes/60%Daily2020-05-03 11:43
https://kosovapost.net/gjest-bujar-nga-mesut-ozil-dhuron-80-000-paund-per-turqine/60%Daily2020-05-03 11:25
https://kosovapost.net/lulezon-biznesi-i-turpshem-me-gjakun-e-pacienteve-qe-kaluan-virusin-gjaku-i-tyre-shite-350-deri-40-mije-dollare-per-mililiter/60%Daily2020-05-03 11:16
https://kosovapost.net/hakerat-rus-dhe-iranian-sulmojne-britaninekerkojne-sekretin-e-vaksines-kunder-virusit/60%Daily2020-05-03 10:57
https://kosovapost.net/situate-e-rende-ne-rusi-raportohen-mbi-10-mije-te-infektuar-me-covid-ne-24-ore/60%Daily2020-05-03 10:51
https://kosovapost.net/ldk-gjithnje-ia-del-eshte-e-vetmja-qe-nuk-ben-aventura-me-te-ardhmen-e-kosoves/60%Daily2020-05-03 10:43
https://kosovapost.net/sali-berisha-godet-baton-haxhiun-ja-cfare-ka-bere-ky-i-fundit/60%Daily2020-05-03 10:30
https://kosovapost.net/62555-2/60%Daily2020-05-03 10:44
https://kosovapost.net/ish-ushtari-britanik-kujton-agim-ramadanin-ne-ditelindjen-e-tij/60%Daily2020-05-03 10:17
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-e-pandemise-ndalohen-10-persona/60%Daily2020-05-03 10:11
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prishtine/60%Daily2020-05-03 10:02
https://kosovapost.net/ne-rrethana-te-panjohura-vdes-nje-person-ne-gjilan/60%Daily2020-05-03 09:58
https://kosovapost.net/kerkoi-njohje-te-reja-te-kosoves-nga-kurti-kraki-i-kunderpergjigjet-keshilltares-se-pacollit/60%Daily2020-05-03 09:49
https://kosovapost.net/avokati-i-popullit-i-konsideron-shqetesuese-rastet-ne-rritje-te-sulmeve-ndaj-gazetareve-me-2020/60%Daily2020-05-03 09:43
https://kosovapost.net/62538-2/60%Daily2020-05-03 09:38
https://kosovapost.net/tentuan-te-krijonin-qeverine-por-plan-si-duket-ka-mos-marreveshje/60%Daily2020-05-03 09:27
https://kosovapost.net/gazeta-austriake-ja-pse-u-rrezua-kurti-dhe-kur-mund-te-formohet-qeveria-e-re-e-kosoves/60%Daily2020-05-03 09:12
https://kosovapost.net/mbi-1-milion-euro-jane-mbledhur-taksa-nga-importi-i-mallrave-nga-serbia-qe-nga-reciprociteti/60%Daily2020-05-03 09:09
https://kosovapost.net/shukrije-ramadani-per-ditelindjen-e-agimit-erera-te-forta-po-fryjne-kufijve-tane-me-shpresen-se-mund-te-ju-levizin/60%Daily2020-05-03 09:03
https://kosovapost.net/me-11-maj-vendimi-per-hapjen-e-kufijve/60%Daily2020-05-03 08:39
https://kosovapost.net/protesta-kunder-izolimit-ne-londer/60%Daily2020-05-03 08:36
https://kosovapost.net/shkon-ne-67-mije-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-shba/60%Daily2020-05-03 08:30
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lista-e-bizneseve-qe-iu-lejohet-veprimtaria-nga-neser/60%Daily2020-05-03 08:27
https://kosovapost.net/nje-sukses-i-heshtur-i-kosoves-ne-arsim/60%Daily2020-05-03 08:05
https://kosovapost.net/bilanci-i-covid-19-ne-kosove-823-raste-22-viktima-dhe-336-te-sheruar/60%Daily2020-05-03 07:47
https://kosovapost.net/nga-neser-ndryshon-orari-i-levizjes-lejohet-qarkullimi-dy-here-nga-90-minuta/60%Daily2020-05-03 07:38
https://kosovapost.net/skenaret-e-krizes/60%Daily2020-05-03 07:32
https://kosovapost.net/emini-krijimi-i-qeverise-hoti-ka-shume-gjase-te-sjelle-destabilizim/60%Daily2020-05-03 07:28
https://kosovapost.net/shba-kokaina-prej-4-4-ton-e-kapur-ne-spanje-ka-lidhje-me-maduron/60%Daily2020-05-03 07:21
https://kosovapost.net/moderatorja-shqiptare-puneson-dedektiv-privat-per-te-kapur-mat-ish-te-dashurin/60%Daily2020-05-03 07:17
https://kosovapost.net/presidentit-thaci-i-kerkohet-publikisht-kjo-gje/60%Daily2020-05-03 07:11
https://kosovapost.net/bie-numri-i-rasteve-te-reja-me-koronavirus-keto-komuna-dalin-nga-karantina/60%Daily2020-05-03 07:04
https://kosovapost.net/kjo-eshte-certifikata-e-re-qe-duhet-ta-kene-punetoret-per-te-levizur-lirshem-nga-neser/60%Daily2020-05-03 06:56
https://kosovapost.net/sot-dita-boterore-e-lirise-se-shtypit/60%Daily2020-05-03 06:53
https://kosovapost.net/atk-ja-sinkasoi-195-milione-euro-te-planifikuara/60%Daily2020-05-03 06:49
https://kosovapost.net/kryetari-i-gjilanit-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2020-05-03 06:33
https://kosovapost.net/ja-parashikimi-i-motit-per-sot/60%Daily2020-05-03 06:27
https://kosovapost.net/humb-jeten-ne-menyre-misterioze-futbollisti-26-vjecar/60%Daily2020-05-03 06:24
https://kosovapost.net/mundesia-e-fundit-per-riatdhesim-nga-shba-fluturimi-ne-6-maj-nga-nju-jorku/60%Daily2020-05-03 06:22
https://kosovapost.net/perse-ilaci-remdesivir-eshte-kaq-premtues/60%Daily2020-05-03 06:16
https://kosovapost.net/ne-rahocec-dy-paciente-te-hemodializes-infektohen-me-koronavirus/60%Daily2020-05-03 06:06
https://kosovapost.net/ekspertet-kim-jong-un-kreu-operacion-ne-zemer-foto-video/60%Daily2020-05-03 06:00
https://kosovapost.net/duka-shqiperia-nder-vendet-e-para-qe-do-te-rinise-ndeshjet-e-futbollit/60%Daily2020-05-03 05:54
https://kosovapost.net/ja-sa-para-kerkon-nena-sulltaneshe-per-nje-episod-ne-serial/60%Daily2020-05-03 05:49
https://kosovapost.net/zbulohet-e-verteta-e-fshehur-rreth-kompanise-kineze-telefonat-vjedhin-te-dhenat-e-perdorueseve-1450-02-05-2020/60%Daily2020-05-03 05:35
https://kosovapost.net/10-ushqimet-per-nje-zemer-sa-me-te-shendetshme/60%Daily2020-05-03 05:29
https://kosovapost.net/ndikimi-i-rusise-ne-kosoves-flasin-ekspertet-e-sigurise/60%Daily2020-05-02 22:10
https://kosovapost.net/cekia-parashikon-qe-ne-korrik-te-udhetohet-pa-ndalesa/60%Daily2020-05-02 22:05
https://kosovapost.net/holanda-shenon-94-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-05-02 22:03
https://kosovapost.net/kosova-e-katerta-ne-evrope-me-me-se-paku-te-vdekur-nga-covid-19-per-100-mije-banore/60%Daily2020-05-02 21:54
https://kosovapost.net/hani-ullinj-kur-ju-ze-makina-perdorni-sode-buke-per-te-kuruarplot-11-mjekime-popullore-qe-gjyshet-tona-kane-pas-perdorur/60%Daily2020-05-02 21:48
https://kosovapost.net/covid19-ne-bote-2-maj-mbi-34-milione-raste-dhe-240-000-vdekje-gati-11-milione-te-sheruar/60%Daily2020-05-02 21:42
https://kosovapost.net/melania-trump-merr-reagime-te-perziera-pas-mesazhit-sensibilizues-per-shendetin-mendor/60%Daily2020-05-02 21:37
https://kosovapost.net/cudia-ne-france-shpallet-kampion-me-vetem-1-minute-loje/60%Daily2020-05-02 21:34
https://kosovapost.net/arbenita-ismajli-thote-se-shqiptaret-ia-njollosen-emrin/60%Daily2020-05-02 21:29
https://kosovapost.net/edhe-milot-llalloshi-kunder-anulimit-te-dasmave/60%Daily2020-05-02 21:21
https://kosovapost.net/ky-eshte-fati-i-ldk-aak-dhe-nisma-qe-do-i-pret-pasi-nenshkruan-koalicion-mes-veti/60%Daily2020-05-02 21:17
https://kosovapost.net/princesha-construction-restaurant-saranda-i-pergjigjen-iniciatives-per-te-shperndare-shujta-falas-per-iftar/60%Daily2020-05-02 21:06
https://kosovapost.net/ismaili-tendencat-autoritare-te-qeverise-kurti-duhet-te-ndalen/60%Daily2020-05-02 20:55
https://kosovapost.net/haki-abazi-veprimet-e-drejta-dhe-te-shpejta-te-qeverise-kurti-e-bene-kosoven-model-per-menaxhim/60%Daily2020-05-02 20:51
https://kosovapost.net/momenti-kur-ne-gjermani-thyhet-nje-pjese-e-vincit-dhe-bie-ne-anije-pese-te-plagosur/60%Daily2020-05-02 20:47
https://kosovapost.net/spanja-i-obligon-qytetaret-te-vendosin-maska-nese-perdorin-transportin-publik/60%Daily2020-05-02 20:37
https://kosovapost.net/ne-veri-te-mitrovices-neser-hiqet-karantina-ne-jug-pese-familjaret-e-pacientes-se-pare-dolen-pozitive/60%Daily2020-05-02 20:34
https://kosovapost.net/suhareka-dhe-fshati-topanice-e-kamenices-dalin-nga-karantina/60%Daily2020-05-02 20:21
https://kosovapost.net/flet-aktivisti-politik-ja-numri-shokues-i-shqiptareve-qe-jane-fshire-nga-regjistri-civil/60%Daily2020-05-02 20:28
https://kosovapost.net/malisheva-dhe-klina-te-hiqen-nga-karantinimi/60%Daily2020-05-02 20:11
https://kosovapost.net/kjo-eshte-certifikata-e-re-qe-duhet-ta-kene-punetoret-nga-e-hena-per-te-levizur-lirshem-neper-kosove/60%Daily2020-05-02 19:52
https://kosovapost.net/koalicioni-ldk-aak-nisma-keto-tri-figura-te-larta-te-ldk-se-te-pakenaqur-me-nje-koalicion-te-tille/60%Daily2020-05-02 19:45
https://kosovapost.net/ja-nga-cilat-komuna-jane-10-te-infektuarit-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-05-02 19:41
https://kosovapost.net/koronavirusi-shba-autorizon-perdorimin-e-mjekimit-kunder-ebolas-edhe-per-covid-19/60%Daily2020-05-02 19:36
https://kosovapost.net/ligue-1-mund-te-perfundoje-ne-gjykate-lyon-udheheq-grupin-e-te-revoltuarve/60%Daily2020-05-02 19:33
https://kosovapost.net/spitali-i-parmes-mbyll-pavionin-per-koronavirusin-gezimi-i-mjekeve-dhe-infermiereve/60%Daily2020-05-02 19:28
https://kosovapost.net/koronavirusi-shtepia-e-bardhe-ndalon-dr-faucin-te-deshmoje-ne-kongres/60%Daily2020-05-02 19:24
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-tridhjte-e-tete-te-sheruar-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-05-02 19:21
https://kosovapost.net/albumi-i-dua-lipes-me-i-degjuari-ne-britani/60%Daily2020-05-02 19:09
https://kosovapost.net/cdokush-mund-te-infektohet-merkel-zbulon-sa-miliarde-euro-nevojiten-per-vaksinen-kunder-covid-19/60%Daily2020-05-02 18:51
https://kosovapost.net/ulqini-paralajmeron-sezonin-turistik-pas-pandemise-covid-19/60%Daily2020-05-02 18:49
https://kosovapost.net/pas-21-ditesh-ferizaj-del-nga-karantina/60%Daily2020-05-02 18:45
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-prishtina-hiqet-sonte-nga-karantina/60%Daily2020-05-02 18:36
https://kosovapost.net/70-persona-te-karantinuar-ne-konvikte-po-agjerojne/60%Daily2020-05-02 18:31
https://kosovapost.net/kurti-bisedon-ne-telefon-me-perfaqesuesit-e-sanxhakut/60%Daily2020-05-02 17:38
https://kosovapost.net/shoqata-per-mbrojtjen-e-te-drejtave-te-pacienteve-deputetja-duhet-te-kerkoj-falje-per-kete-gjest/60%Daily2020-05-02 17:31
https://kosovapost.net/62341-2/60%Daily2020-05-02 17:21
https://kosovapost.net/franca-zgjat-gjendjen-e-jashtezakonshme-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-05-02 17:15
https://kosovapost.net/do-te-dukeni-e-re-brenda-5-minutave-maska-qe-bota-po-e-quan-magji/60%Daily2020-05-02 17:09
https://kosovapost.net/profesori-i-njohur-koronavirusi-e-ka-nje-te-mire-ja-se-cfare-pritet-te-ndodhe-kete-vere/60%Daily2020-05-02 17:06
https://kosovapost.net/erdogan-respiratoret-tane-do-tu-japin-fryme-vellezerve-somaleze/60%Daily2020-05-02 16:58
https://kosovapost.net/3-metra-larg-njeri-tjetrit-ne-det-publikohet-draft-protokolli-per-pushimet/60%Daily2020-05-02 16:55
https://kosovapost.net/13-miliarde-banore-dhe-vetem-1000-vdekje-si-e-izoloi-india-koronavirusin/60%Daily2020-05-02 16:53
https://kosovapost.net/rama-publikon-statistikat-shqiperia-vendi-europian-qe-ka-menaxhuar-me-mire-situaten-e-covid-19/60%Daily2020-05-02 16:47
https://kosovapost.net/kina-genjeu-per-covid-19-publikohet-dokumenti-sekret-me-shkeljet-e-bera/60%Daily2020-05-02 16:38
https://kosovapost.net/reagon-ambasada-amerikane-pas-vendimit-te-kushtetueses/60%Daily2020-05-02 16:37
https://kosovapost.net/islami-serbia-e-shfrytezoi-deklaraten-e-pacollit-duke-e-paraqitur-kosoven-si-vend-te-pasigurte/60%Daily2020-05-02 16:23
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-i-ka-reaguar-time-kadriajt-per-publikimin-e-te-dhenave-personale-te-pacienteve-psikiatrik/60%Daily2020-05-02 16:17
https://kosovapost.net/kosova-mban-nen-kontroll-virusin-vendi-i-me-pa-prekur-nga-covid-19-ne-ballkan/60%Daily2020-05-02 15:56
https://kosovapost.net/kurti-paralajmeron-lehtesim-te-masave-pasi-ka-rene-numri-i-te-infektuareve-me-covid-19/60%Daily2020-05-02 15:45
https://kosovapost.net/shba-kembengulja-e-kines-per-te-mos-dhene-informacione-mbi-covid-19-ka-vene-ne-rrezik-jeten-e-popullit-amerikan/60%Daily2020-05-02 16:01
https://kosovapost.net/ne-kanada-ezani-u-thirr-per-here-te-pare-me-altoparlant/60%Daily2020-05-02 15:24
https://kosovapost.net/raka-tregon-se-a-mund-te-preket-perseri-nga-covid-19-nje-pacient-i-sheruar/60%Daily2020-05-02 15:05
https://kosovapost.net/supermarketet-ne-mitrovice-zbatojne-masat-shtese-te-ndermarra-nga-shtabi-emergjent/60%Daily2020-05-02 14:54
https://kosovapost.net/pdk-letra-e-kurtit-presion-i-hapur-ndaj-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-02 14:42
https://kosovapost.net/si-ti-humbni-10-kilograme-brenda-dy-jave-me-kete-diete-te-cuditshme-me-limon/60%Daily2020-05-02 14:38
https://kosovapost.net/johnson-e-emeron-djalin-e-tij-me-emrin-e-mjekut-qe-ia-shpetoi-jeten/60%Daily2020-05-02 14:31
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-kim-jong-un-shfaqet-i-qeshur-dhe-pa-maske/60%Daily2020-05-02 14:18
https://kosovapost.net/pergadit-kete-perberje-cdo-mengjes-dhe-zorret-tuaja-do-te-pastrohen-nga-mbetjet-ne-2-minuta/60%Daily2020-05-02 14:06
https://kosovapost.net/shkencetarja-turke-u-zgjodh-anetare-e-akademise-kombetare-te-shkencave-amerikane/60%Daily2020-05-02 13:53
https://kosovapost.net/pasi-paralajmeroi-protesta-per-anulimin-e-dasmave-leonora-i-del-kunder-labinot-tahirit/60%Daily2020-05-02 13:49
https://kosovapost.net/greqia-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem-prej-6-0-shkallesh/60%Daily2020-05-02 13:40
https://kosovapost.net/36-te-prekur-me-covid-19-po-trajtohen-ne-infektive-tre-prej-tyre-gjenden-ne-mjekim-intenziv/60%Daily2020-05-02 13:35
https://kosovapost.net/merkel-jep-kete-premtim-per-vaksinen-e-covid19/60%Daily2020-05-02 13:29
https://kosovapost.net/albini-vjosa-e-veseli-pajtohen-per-zgjedhje-ne-qershor-reagon-zyrtari-i-ldk-se-ne-nuk-jemi-trampoline/60%Daily2020-05-02 13:21
https://kosovapost.net/spanjollet-mbushin-rruget-pas-disa-javesh-izolim-nga-covid-19/60%Daily2020-05-02 13:15
https://kosovapost.net/ne-gjermani-xhamite-rihapen-per-besimtaret-me-9-maj/60%Daily2020-05-02 13:08
https://kosovapost.net/%e2%80%8bgjendet-nje-person-pa-shenja-ne-kete-qytet-te-kosoves/60%Daily2020-05-02 13:01
https://kosovapost.net/obsh-tregon-origjinen-e-koronavirusit/60%Daily2020-05-02 12:54
https://kosovapost.net/vaksina-e-covid-19-merkel-do-te-kontribuojme-qe-te-jete-per-te-gjithe/60%Daily2020-05-02 12:46
https://kosovapost.net/spanjollet-rifitojne-lirine-lejohet-aktiviteti-fizik-pas-7-javesh-izolim/60%Daily2020-05-02 12:41
https://kosovapost.net/riatdhesohen-edhe-147-shtetas-te-kosoves-nga-gjermania/60%Daily2020-05-02 12:23
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-decan-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-lenduar/60%Daily2020-05-02 12:09
https://kosovapost.net/georg-bush-jep-lajm-te-madh-te-armatoset-fuqishem-kosova-ajo-eshte-e-jona/60%Daily2020-05-02 11:56
https://kosovapost.net/abdixhiku-ka-nje-lutje-per-qytetaret-e-vendit/60%Daily2020-05-02 11:16
https://kosovapost.net/ministri-bislimi-shembull-pret-ne-radhe-per-pitalka-per-iftar/60%Daily2020-05-02 11:07
https://kosovapost.net/fondacioni-vjosa-do-tua-lehtesoje-jetesen-adoleshenteve-autik-ne-kosove/60%Daily2020-05-02 10:59
https://kosovapost.net/si-i-humbi-elon-musk-14-miliarde-usd-per-nje-fjale-goje/60%Daily2020-05-02 10:55
https://kosovapost.net/83-vjecari-qe-vdiq-dje-ne-infektive-nuk-ishte-i-prekur-me-koronavirus/60%Daily2020-05-02 10:49
https://kosovapost.net/kurti-kerkon-opinionin-e-komisionit-te-venedikut-rreth-kompetencave-te-presidentit-per-mandatarin/60%Daily2020-05-02 11:20
https://kosovapost.net/veseli-kujton-masakren-e-studimes-familjaret-e-viktimave-meritojne-drejtesi/60%Daily2020-05-02 10:41
https://kosovapost.net/do-zhgenjehet-keq-kushdo-qe-e-shfrytezon-kohen-e-mases-se-perkohshme/60%Daily2020-05-02 10:35
https://kosovapost.net/eurodeputeti-austriak-pas-heqjes-se-veto-s-spanja-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2020-05-02 10:27
https://kosovapost.net/vdekje-te-dyshimta-ne-peje-e-kamenice/60%Daily2020-05-02 10:46
https://kosovapost.net/thaci-reagon-ndaj-kercenimit-te-svecles-ndaj-pacollit-kjo-eshte-kerkesa-e-presidentit/60%Daily2020-05-02 10:19
https://kosovapost.net/shtate-raste-te-reja-shkon-ne-789-numri-i-te-prekurve-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-02 09:58
https://kosovapost.net/kosova-do-te-marre-pjese-ne-kampionatin-e-boksit-ne-beograd-me-simbole-shteterore/60%Daily2020-05-02 09:54
https://kosovapost.net/osmani-paqja-e-qendrueshme-e-mundshme-vetem-pas-denimit-te-autoreve-te-krimit/60%Daily2020-05-02 09:49
https://kosovapost.net/humbi-luften-me-koronavirusin-kjo-ishte-deshira-e-fundit-e-shqiptarit-ne-itali/60%Daily2020-05-02 09:42
https://kosovapost.net/a-po-e-fiton-prishtina-luften-me-koronavirusin/60%Daily2020-05-02 09:38
https://kosovapost.net/keshtu-reagon-keshilltari-i-hashim-thacit-ndaj-deklarates-se-rekes-per-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2020-05-02 09:34
https://kosovapost.net/berisha-per-ata-qe-kane-sy-e-vesh-konstatimet-e-gjykates-jane-alarm/60%Daily2020-05-02 09:20
https://kosovapost.net/mbyllja-e-restoranteve-te-dasmave-ja-cfare-paralajmeron-labinot-tahiri/60%Daily2020-05-02 09:05
https://kosovapost.net/bahtiri-tha-se-e-mbylle-vet-etc-ne-i-reagon-kelmendi/60%Daily2020-05-02 08:58
https://kosovapost.net/vendimi-i-kushtetueses-nuk-ndalen-nga-vetevendosje-ja-hapat-tjere-qe-i-paralajmerojne/60%Daily2020-05-02 08:53
https://kosovapost.net/pupovci-me-zbutjen-e-masave-mund-te-mbahet-provimi-i-matures-dhe-provimet-akademike/60%Daily2020-05-02 08:48
https://kosovapost.net/burri-i-albulena-haxhiut-godetveselin-haradinajt-e-limajt-ja-cfare-ju-thote/60%Daily2020-05-02 08:43
https://kosovapost.net/kurti-beri-homazhe-ne-21-vjetorin-e-masakres-se-studimes-eshte-koha-e-fundit-qe-kriminelet-te-paguajne-per-te-bemat-e-tyre/60%Daily2020-05-02 08:31
https://kosovapost.net/dogana-e-kosoves-mblodhi-23-milione-euro-me-pak-ne-tre-mujorin-e-ketij-viti/60%Daily2020-05-02 08:14
https://kosovapost.net/berisha-kosova-eshte-shtet-shqiperia-eshte-narkoshtet/60%Daily2020-05-02 08:11
https://kosovapost.net/a-do-te-organizohen-ahengje-familjare-lete-vit-flet-rukiqi/60%Daily2020-05-02 08:07
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-masakren-e-studimes-kosova-nuk-duhet-te-ndalet-deri-ne-denimin-e-kryersve-te-gjenocidit/60%Daily2020-05-02 08:03
https://kosovapost.net/keshilltari-i-pacollit-vjosa-osmani-urgjentisht-te-reagoje-svecla-kercenoi-serish-pacollin/60%Daily2020-05-02 07:50
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-ldk-e-etur-per-pushtet/60%Daily2020-05-02 07:46
https://kosovapost.net/mbi-nje-milion-te-sheruar-nga-covid-19-ne-gjithe-boten/60%Daily2020-05-02 07:39
https://kosovapost.net/avokati-damati-politikanet-permes-deklaratave-mund-te-nderhyjne-ne-drejtesi/60%Daily2020-05-02 07:36
https://kosovapost.net/e-ema-e-ve-ne-siklet-shpat-kasapin-i-kerkonfoto/60%Daily2020-05-02 07:29
https://kosovapost.net/trumplomacia-cfare-qendron-prapa-strategjise-amerikane-ndaj-kines/60%Daily2020-05-02 07:16
https://kosovapost.net/%e2%80%8b-haradinaj-mban-konference-per-media/60%Daily2020-05-02 07:12
https://kosovapost.net/mesimi-ne-distance-per-shume-femije-mbetet-i-paarritshem/60%Daily2020-05-02 07:10
https://kosovapost.net/macja-con-ne-spital-kotelen-e-semure-mjeket-nxitojne-per-ta-ndihmuar/60%Daily2020-05-02 06:48
https://kosovapost.net/bilanci-813-te-infektuar-22-te-vdekur-dhe-298-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-05-02 06:44
https://kosovapost.net/gjella-e-mrekullise-largon-kolesterolin-parandalon-sulmet-ne-zemer/60%Daily2020-05-02 06:39
https://kosovapost.net/kur-do-lejohen-udhetimet-brenda-europes-angela-merkel-jep-pergjigjen-qe-nuk-pritej/60%Daily2020-05-02 06:28
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-do-te-jete-kryeminister-i-kosoves/60%Daily2020-05-02 06:25
https://kosovapost.net/21-vjet-nga-masakra-e-studimes-se-vushtrrise/60%Daily2020-05-02 06:18
https://kosovapost.net/paralajmerimi-koronavirusi-rrezikon-enet-e-gjakut-ne-tru/60%Daily2020-05-02 06:14
https://kosovapost.net/per-tu-pasur-shembull-qindra-protestues-te-1-majit-ruajne-distancen-mes-tyre-ne-greqi-foto/60%Daily2020-05-02 06:09
https://kosovapost.net/ndihmesi-i-mourinhos-e-shtyn-messin-drejt-interit/60%Daily2020-05-02 05:59
https://kosovapost.net/shba-miraton-ilacin-per-kurimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-05-02 05:54
https://kosovapost.net/femijeve-jetime-u-buzeqesh-fati-elvisi-ua-shlyen-borxhin-u-siguron-shtepi-dhe-pension-ja-reagimi-emocionues-i-femijeve/60%Daily2020-05-02 05:48
https://kosovapost.net/infektologu-valbon-krasnqi-tregon-a-do-te-kete-shtim-te-rasteve-pas-masave-lehtesuese/60%Daily2020-05-01 22:18
https://kosovapost.net/masakra-ne-kanada-qeveria-do-ndaloje-shitjen-e-armeve-te-sulmit/60%Daily2020-05-01 22:13
https://kosovapost.net/kim-jong-un-pas-nje-pushimi-te-gjate-per-here-te-pare-u-shfaq-ne-publik/60%Daily2020-05-01 22:05
https://kosovapost.net/trump-ja-me-cfare-do-merrem-nese-rizgjidhem-president-i-shba/60%Daily2020-05-01 22:00
https://kosovapost.net/svecla-thaci-e-opozita-kane-pritur-te-na-zene-ne-befasi-por-ne-ishim-te-pergatitur-per-kete-lloj-skenari/60%Daily2020-05-01 21:55
https://kosovapost.net/shkencetaret-britanike-niveli-i-vdekjeve-nga-koronavirusi-eshte-me-i-larte-te-zezaket/60%Daily2020-05-01 21:49
https://kosovapost.net/reagon-vitia-pasi-gjykata-vleresoi-se-ai-e-shkeli-kushtetuten/60%Daily2020-05-01 21:43
https://kosovapost.net/ne-boterorin-beograd-2021-kosova-me-simbole-te-saj/60%Daily2020-05-01 21:37
https://kosovapost.net/kimete-berisha-me-nje-reagim-te-ashper-thaci-me-putinin-ne-paris-dhe-metafora-e-pagdhendur-e-veselit/60%Daily2020-05-01 21:34
https://kosovapost.net/vellai-i-xhafer-tahirit-del-ne-mbeshtetje-te-vjosa-osmanit-e-quan-deshtak-isa-mustafen/60%Daily2020-05-01 21:30
https://kosovapost.net/miqesia-amerikane-testohet-vetem-ne-shtratin-e-prokrustit-te-nato-s/60%Daily2020-05-01 21:26
https://kosovapost.net/vjen-paralajmerimi-nga-analisti-ky-do-te-jete-skenari-i-thacit-zbulon-se-si-do-te-veproje-ne-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2020-05-01 21:10
https://kosovapost.net/lajmerohet-serish-thaci-flet-per-vendimet-e-sotme-te-kushtetueses/60%Daily2020-05-01 21:02
https://kosovapost.net/paralajmeron-lul-raka-ne-vjeshte-mund-te-kthehet-serish-virusi/60%Daily2020-05-01 20:47
https://kosovapost.net/bekim-jashari-me-lajm-te-mire-nga-skenderaj/60%Daily2020-05-01 20:29
https://kosovapost.net/trump-ultimatum-princit-te-kurores-bin-selman/60%Daily2020-05-01 20:20
https://kosovapost.net/mehmeti-vetevendosje-do-ti-detyronte-hajdutet-qe-te-vjellin-ate-qe-vodhen-nder-vite/60%Daily2020-05-01 20:10
https://kosovapost.net/6-raste-te-reje-me-koronavirus-ne-prizren-dhe-nje-rast-ne-suhareke/60%Daily2020-05-01 20:01
https://kosovapost.net/ismaili-edhe-njehere-u-vertetua-shkelja-e-kushtetutes-nga-qeveria-kurti-prokuroria-te-nise-hetimet/60%Daily2020-05-01 19:58
https://kosovapost.net/pse-ldk-ja-mandatoi-hotin-dhe-jo-osmanin-ja-pergjigja-e-hazirit/60%Daily2020-05-01 19:51
https://kosovapost.net/koronafobia-po-i-frikeson-britaniket-kane-frike-te-dalin-edhe-pas-heqjes-se-izolimit/60%Daily2020-05-01 19:41
https://kosovapost.net/trump-thote-se-suedia-po-e-paguan-shtrenjt-refuzimin-e-izolimit-te-koronavirusit/60%Daily2020-05-01 19:34
https://kosovapost.net/pacolli-isha-i-gatshem-te-karantinohesha-ne-konvikt-do-te-ishte-nder/60%Daily2020-05-01 19:31
https://kosovapost.net/letra-e-djaloshit-francez-qe-u-sherua-ne-spitalet-e-andaluzise-islame/60%Daily2020-05-01 19:27
https://kosovapost.net/terhiqet-nga-tregu-i-libanit-per-shkak-te-krizes-coca-cola/60%Daily2020-05-01 19:23
https://kosovapost.net/vozitesit-e-maunave-me-fotografi-te-putinit-dhe-karaxhiqit-jane-serbe/60%Daily2020-05-01 19:19
https://kosovapost.net/ky-eshte-qendrimi-i-vjosa-osmanit-pas-vendimit-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-01 19:03
https://kosovapost.net/abazi-deshtoi-tentimi-per-kontrabandim-centrifugal-te-dekretit/60%Daily2020-05-01 18:45
https://kosovapost.net/pdk-mban-sonte-konference-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-05-01 18:34
https://kosovapost.net/ldk-flet-pas-vendimit-te-gjykates-kushtetuese-ky-eshte-qendrimi-i-tyre/60%Daily2020-05-01 18:16
https://kosovapost.net/kurti-flet-pas-vendimit-te-fundit-te-kushtetueses-ka-kete-kerkese/60%Daily2020-05-01 18:09
https://kosovapost.net/lajmi-qe-po-e-presin-te-gjithe-nga-kjo-dite-fillojne-punen-frizeret/60%Daily2020-05-01 17:36
https://kosovapost.net/reagon-thaci-pas-vendimit-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-05-01 17:31
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kushtetuesja-pezullon-dekretin-e-thacit-per-avdullah-hotin-deri-me-29-maj/60%Daily2020-05-01 17:16
https://kosovapost.net/kushtetuesja-pezullon-pucin-e-hashim-thacit-e-isa-mustafes-2/60%Daily2020-05-01 17:11
https://kosovapost.net/kushtetuesja-pezullon-pucin-e-hashim-thacit-e-isa-mustafes/60%Daily2020-05-01 16:52
https://kosovapost.net/qyteti-australian-lejon-thirrjen-e-ezanit-per-ramazan/60%Daily2020-05-01 16:48
https://kosovapost.net/vdes-nje-i-ri-ne-prizren-theret-me-thike/60%Daily2020-05-01 16:43
https://kosovapost.net/mustafa-cfare-do-bejme-nese-kushtetuesja-vendos-ne-favor-te-vetevendosjes/60%Daily2020-05-01 15:58
https://kosovapost.net/biden-mohon-pretendimet-per-sulm-seksual-ndaj-ish-pjesetares-se-stafit/60%Daily2020-05-01 15:53
https://kosovapost.net/flet-i-arratisuri-nga-koreja-e-veriut-jam-99-i-bindur-qe-kim-jong-un-ka-vdekur/60%Daily2020-05-01 15:50
https://kosovapost.net/mbreteresha-e-pop-it-madonna-konfirmohet-pozitive-per-koronavirusin/60%Daily2020-05-01 15:47
https://kosovapost.net/qeveria-me-18-maj-hapen-lokalet-ne-plazhe-4-persona-ne-10-meter-katror/60%Daily2020-05-01 15:42
https://kosovapost.net/loredana-eshte-bere-pjese-e-kampanjes-se-tiktok/60%Daily2020-05-01 15:39
https://kosovapost.net/sulm-me-arme-forcat-speciale-turke-derdhin-bresheri-automatiku-ne-kufirin-me-greqine/60%Daily2020-05-01 15:35
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-kater-viktima-dhe-29-raste-te-reja-me-covid-19-sherohen-69-paciente/60%Daily2020-05-01 15:19
https://kosovapost.net/baraliu-citimi-i-kushtetutes-se-serbise-nga-vv-relativizon-shtetin-e-kosoves-justifikimet-jane-banale/60%Daily2020-05-01 15:16
https://kosovapost.net/po-me-vini-ne-siklet-dua-lipa-flet-per-shtatzenine-e-kunates/60%Daily2020-05-01 15:09
https://kosovapost.net/nuk-po-mundem-me-ardhe-me-te-perqafu-shyhretja-emocionon-me-urimin-per-personin-e-zemres/60%Daily2020-05-01 15:02
https://kosovapost.net/problemet-me-lekuren-qe-lidhen-me-infektimin-me-koronavirus/60%Daily2020-05-01 14:56
https://kosovapost.net/akr-ne-opozite-japim-dy-votat-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-05-01 14:53
https://kosovapost.net/shba-trump-del-me-nje-vendim-te-ri-per-te-moshuarit/60%Daily2020-05-01 14:47
https://kosovapost.net/noam-chomsky-per-covid-19-shkencetaret-e-dinin-qe-ne-vitin-2003-se-kjo-pandemi-do-te-vinte/60%Daily2020-05-01 14:41
https://kosovapost.net/spanje-rritet-numri-i-te-sheruarve-281-viktima-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-05-01 14:27
https://kosovapost.net/kryeministri-rus-mikhail-mishustin-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-05-01 14:22
https://kosovapost.net/konfirmohet-kosova-do-te-marre-pjese-me-flamur-dhe-me-himn-ne-kampionatin-boteror-qe-mbahet-ne-beograd/60%Daily2020-05-01 14:06
https://kosovapost.net/latifi-po-presim-leje-per-zhvillimin-e-tregut-ne-rahovec/60%Daily2020-05-01 14:02
https://kosovapost.net/hajdari-puna-ne-sektorin-e-ndertimtarise-do-te-hapet-duke-respektuar-masat-e-ikshpk-se/60%Daily2020-05-01 13:52
https://kosovapost.net/skuadra-kosovare-behet-me-superstadium/60%Daily2020-05-01 13:34
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-ministrive-ne-qeverine-hoti/60%Daily2020-05-01 13:32
https://kosovapost.net/asnje-rast-i-ri-me-koronavirus-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-05-01 13:29
https://kosovapost.net/arsyetimi-i-arberie-nagavcit-pse-u-perdor-kushtetuta-e-serbise-ne-dokumentin-e-lvv-se/60%Daily2020-05-01 13:26
https://kosovapost.net/reagimi-i-avokatit-u-pezullu-kosova-spo-mundet-me-nje-qeveri-e-lere-me-me-dy/60%Daily2020-05-01 13:23
https://kosovapost.net/nje-shtatzene-e-infektuar-me-koronavirus-e-shtrire-ne-kliniken-infektive-drejtori-i-gjinekologjise-jep-detaje-per-gjendjen-e-saj/60%Daily2020-05-01 12:51
https://kosovapost.net/hotelet-luksoze-qe-do-te-hapen-pas-covid-19/60%Daily2020-05-01 12:47
https://kosovapost.net/ministrja-hajdari-lavderon-punen-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-05-01 12:45
https://kosovapost.net/facebook-u-lanson-dy-emoji-per-solidarizim-gjate-pandemise/60%Daily2020-05-01 12:40
https://kosovapost.net/eurodeputetet-apel-politikaneve-kosovare-mos-e-shfrytezoni-pandemine-per-manovra-politike-e-as-per-protesta-ne-rruge/60%Daily2020-05-01 12:36
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-qeverise-kerkon-qe-prokuroria-ti-hetoje-deklaratat-e-behgjet-pacollit/60%Daily2020-05-01 12:26
https://kosovapost.net/qytetaret-po-i-zbatojne-vendimet-nuk-kane-dale-parqeve-per-1-maj/60%Daily2020-05-01 12:23
https://kosovapost.net/pandemia-fillon-te-qetesohet-keto-shtete-te-medha-kane-filluar-zbutjen-e-masave/60%Daily2020-05-01 12:15
https://kosovapost.net/capital-t-e-2po2-po-sjellin-projekt-muzikor-te-perbashket/60%Daily2020-05-01 12:05
https://kosovapost.net/vv-ne-kemi-thene-se-rruga-qe-po-e-ndjek-presidenti-dhe-ldk-ja-jane-praktika-dhe-norma-kushtetuese-te-serbise/60%Daily2020-05-01 11:57
https://kosovapost.net/mbajtja-e-seances-pa-interpretim-te-dekretit-eshte-shkelje-kushtetuese/60%Daily2020-05-01 11:46
https://kosovapost.net/nente-raste-te-reja-me-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-01 11:10
https://kosovapost.net/sindikatat-ne-greqi-ngrihen-me-1-maj-mijera-protestues-larg-njeri-tjetrit-ne-heshtje/60%Daily2020-05-01 10:58
https://kosovapost.net/zhduket-vajza-nga-prishtina/60%Daily2020-05-01 10:55
https://kosovapost.net/universiteti-i-singaporit-parashikon-daten-se-kur-mund-te-shuhet-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2020-05-01 10:47
https://kosovapost.net/azemi-qeverite-i-kane-masakruar-ne-menyren-me-te-keqe-punetoret-e-sektorit-privat/60%Daily2020-05-01 10:37
https://kosovapost.net/milaim-zeka-nuk-ka-seance-neser/60%Daily2020-05-01 10:32
https://kosovapost.net/profesori-i-parisit-gjykata-kushtetuese-duhet-ta-konfirmoje-kosoven-shtet/60%Daily2020-05-01 10:25
https://kosovapost.net/thaci-ne-rrethanat-e-pandemise-behet-me-e-rendesishme-qe-te-kujdesemi-per-punetoret/60%Daily2020-05-01 10:19
https://kosovapost.net/gjeo-politikani-serb-trondite-serbine-secila-marreveshje-do-te-thote-humbje-te-kosoves/60%Daily2020-05-01 10:16
https://kosovapost.net/shefi-i-inteligjences-kim-jong-un-eshte-semure-po-behen-plane/60%Daily2020-05-01 10:06
https://kosovapost.net/sherohet-punetori-keds-kesco-zyrtarisht-pa-asnje-rast-me-covid-19/60%Daily2020-05-01 10:01
https://kosovapost.net/emir-sahiti-zgjedh-shqiperine-ne-vend-te-kosoves/60%Daily2020-05-01 11:00
https://kosovapost.net/qeveria-pacolli-duhet-te-respektoje-masat-si-cdo-qytetar-dhe-te-kerkoje-falje-per-deklaraten-e-aktit-terroristik-nga-shteti/60%Daily2020-05-01 09:37
https://kosovapost.net/sa-serbe-ne-kosove-jane-prekur-me-koronavirus-sa-u-sheruan-dhe-sa-vdiqen/60%Daily2020-05-01 09:23
https://kosovapost.net/rrezimi-i-qeverise-kurti-ndodhi-si-rezultat-i-nje-komploti-thaci-mustafa/60%Daily2020-05-01 09:14
https://kosovapost.net/ish-agjenti-i-shik-ut-zbulon-lidhjet-e-thacit-me-shoket-e-arkanit-permend-emra/60%Daily2020-05-01 09:02
https://kosovapost.net/kurti-papunesia-eshte-sfida-jone-e-madhe/60%Daily2020-05-01 08:54
https://kosovapost.net/pas-shkrimit-per-pacollin-mori-shume-komenta-ja-si-iu-pergjigjet-labi/60%Daily2020-05-01 08:50
https://kosovapost.net/borel-ka-vetem-nje-dialog-mes-kosoves-dhe-serbise-be-llogarit-ne-shba-ne/60%Daily2020-05-01 08:37
https://kosovapost.net/kajtazi-nje-parti-antikushtetuese-nuk-ka-moral-te-dergoj-vendime-per-kontestim-ne-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2020-05-01 08:34
https://kosovapost.net/flet-albulena-haxhiu-tregon-a-do-te-dalin-ne-protesta/60%Daily2020-05-01 08:30
https://kosovapost.net/keshtu-e-pershkruan-veseli-diten-nderkombetare-te-punes-ne-kohe-karntine/60%Daily2020-05-01 08:27
https://kosovapost.net/shtyhet-konferenca-per-media-e-kryekuvendares-osmani/60%Daily2020-05-01 08:05
https://kosovapost.net/a-mund-te-votohet-qeveria-e-re-para-se-gjykata-kushtetuese-te-ktheje-pergjigje/60%Daily2020-05-01 08:01
https://kosovapost.net/largimi-i-masave-sdo-te-thote-kthim-ne-normalitet/60%Daily2020-05-01 07:53
https://kosovapost.net/3-milione-e-257-mije-te-infektuar-ne-te-gjithe-boten-nga-covid-19/60%Daily2020-05-01 07:49
https://kosovapost.net/donacionet-e-mergates-do-ti-perdore-ministria-e-shendetesise-per-perballimin-e-pandemise/60%Daily2020-05-01 07:46
https://kosovapost.net/haradinaj-pajtimi-i-gjaqeve-unifikoi-levizjen-per-liri/60%Daily2020-05-01 07:40
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-lipjan/60%Daily2020-05-01 07:33
https://kosovapost.net/kush-jane-ministrat-e-ldk-se-ne-qeverine-e-re/60%Daily2020-05-01 07:28
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-05-01 07:23
https://kosovapost.net/haki-abazi-per-viziten-e-thacit-nese-do-e-gjente-dicka-rruges-eshte-ne-pergjegjesi-te-institucioneve-te-vendit/60%Daily2020-05-01 07:19
https://kosovapost.net/ky-eshte-qyteti-i-kosoves-pa-asnje-rast-me-koronavirus/60%Daily2020-05-01 07:07
https://kosovapost.net/koha-kur-mund-te-levizni-nga-sot-e-deri-me-4-maj/60%Daily2020-05-01 07:02
https://kosovapost.net/sot-30-vjet-nga-pajtimi-i-gjaqeve-te-verrat-e-llukes/60%Daily2020-05-01 06:44
https://kosovapost.net/kushtetuesja-vendos-sot-per-kerkesen-e-pezullimit-te-seances-per-formimin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-05-01 06:36
https://kosovapost.net/spanja-heq-veton-per-kosoven/60%Daily2020-05-01 06:46
https://kosovapost.net/1-maji-dita-nderkombetare-e-punes/60%Daily2020-05-01 06:18
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-sot-mban-konference-per-media/60%Daily2020-05-01 06:08
https://kosovapost.net/dr-fauci-po-pret-me-padurim-nga-qeveria-miratimin-e-ilacit-anti-covid/60%Daily2020-05-01 06:03
https://kosovapost.net/moti-sot-72/60%Daily2020-05-01 05:59
https://kosovapost.net/merkel-sulmon-virologet-cfare-thoni-sot-nuk-e-thoni-neser/60%Daily2020-05-01 05:37
https://kosovapost.net/10-ekzekutuesit-me-te-mire-te-penalltive-befasi-kush-kryeson/60%Daily2020-05-01 05:33
https://kosovapost.net/kryeministri-rus-eshte-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-05-01 05:28
https://kosovapost.net/pastron-aparatin-tretes-dhe-melcine-nga-toksinat/60%Daily2020-05-01 05:23