XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/oksfordi-kosova-ne-krye-te-listes-se-vendeve-europiane-per-masat-kunder-covid-shqiperia-le-pas-shumicen-dermuese-te-shteteve-te-kontinentit/60%Daily2020-08-31 22:00
https://kosovapost.net/virusi-leviz-shpejt-dhe-vret-paralajmerimi-i-obsh-se-per-vendet-te-cilat-protestojne-kunder-masave-kufizuese/60%Daily2020-08-31 21:08
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-i-pergjigjet-isa-mustafes-le-ta-disiplinoje-lutfi-hazirin-qe-po-fol-per-ndryshim-te-kufijve/60%Daily2020-08-31 19:31
https://kosovapost.net/konjufca-e-quan-skandaloze-deklaraten-e-hazirit-per-shkembimin-e-territoreve/60%Daily2020-08-31 19:27
https://kosovapost.net/98273-2/60%Daily2020-08-31 19:23
https://kosovapost.net/roli-i-femres-ne-shoqerite-primitive/60%Daily2020-08-31 19:09
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkurti-viziton-panairin-e-librit-ne-prizren/60%Daily2020-08-31 18:38
https://kosovapost.net/hoxhaj-bernabiq-po-ben-propagande-pergjegjes-per-krime-eshte-beogradi/60%Daily2020-08-31 18:30
https://kosovapost.net/krasniqi-tregon-pse-testet-serologjike-nuk-po-futen-ne-raportin-ditor-te-ikshpkse/60%Daily2020-08-31 17:52
https://kosovapost.net/98258-2/60%Daily2020-08-31 17:44
https://kosovapost.net/delegacioni-i-kosoves-niset-per-shba-mbi-17-mije-euro-shpenzime/60%Daily2020-08-31 17:40
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-trump-prezent-ne-takimin-ne-shtepine-e-bardhe-deklarohet-njeriu-i-dyte-i-qeverise/60%Daily2020-08-31 16:57
https://kosovapost.net/meta-i-kerkon-llogari-rames-cfare-ke-folur-me-mitsotakis-dokument/60%Daily2020-08-31 16:53
https://kosovapost.net/kadrijaj-ata-qe-abuzojne-me-cmime-te-testimeve-per-covid-19-te-gjobiten-e-tu-revokohet-licenca/60%Daily2020-08-31 16:46
https://kosovapost.net/obsh-coronavirusi-mund-ta-shemb-progresin-e-kujdesit-shendetesor-brenda-nje-periudhe-te-shkurter/60%Daily2020-08-31 16:29
https://kosovapost.net/bie-bore-ne-slloveni/60%Daily2020-08-31 16:10
https://kosovapost.net/besnik-tahiri-ia-con-nje-porosi-lutfi-hazirit-qe-tha-presidenti-kalon-kah-zyrat-e-ldkse/60%Daily2020-08-31 16:07
https://kosovapost.net/pas-14-shtatorit-mesimi-mund-te-shtyhet-perseri-sbashk-tregon-kushtet-qe-duhet-plotesuar/60%Daily2020-08-31 15:33
https://kosovapost.net/recica-u-kerkon-komisioneve-te-kes-it-te-punojne-per-pagen-minimale-dhe-kontraten-kolektive/60%Daily2020-08-31 15:25
https://kosovapost.net/vuciq-merkel-me-dha-zemer-per-washington-me-tha-pse-nuk-po-therret-me-shpesh/60%Daily2020-08-31 15:09
https://kosovapost.net/ilir-berisha-largohet-nga-feronikeli/60%Daily2020-08-31 15:04
https://kosovapost.net/mshse-i-kerkohet-te-vendose-ne-listen-esenciale-te-barnave-medikamentet-anti-covid/60%Daily2020-08-31 14:50
https://kosovapost.net/marakli-tbiciklave-takuan-ambasadorin-philip-kosnett/60%Daily2020-08-31 14:42
https://kosovapost.net/milaim-zeka-kthehet-pas-2-muajsh-ne-kosove-ku-ka-me-i-fut-grenelli-gjithe-ata-njerez/60%Daily2020-08-31 14:36
https://kosovapost.net/ne-spitalet-e-kosoves-35-paciente-me-covid-19-jane-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-08-31 14:24
https://kosovapost.net/fillon-pikturimi-i-trafostacioneve-permes-artit-grafik-ne-prishtine/60%Daily2020-08-31 14:06
https://kosovapost.net/dhembet-e-shendetshem-jane-primar-per-shendetin-dhe-buzeqeshjen-tuaj/60%Daily2020-08-31 14:00
https://kosovapost.net/komuna-e-podujeves-dezinsekton-hapesirat-publike-perreth-lumenjve-llap-dhe-dumnice/60%Daily2020-08-31 13:58
https://kosovapost.net/takimi-ne-shtepine-e-bardhe-delegacioni-i-kosoves-udheton-per-ne-uashington/60%Daily2020-08-31 13:43
https://kosovapost.net/nje-dite-para-hapjes-se-cerdheve-kryetari-inspekton-nga-afer/60%Daily2020-08-31 13:32
https://kosovapost.net/kmdlnj-sbashk-u-nuk-mund-ti-kete-pergjegjesite-e-ministrise-se-arsimit/60%Daily2020-08-31 13:18
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-12/60%Daily2020-08-31 13:05
https://kosovapost.net/kosove-nente-raste-te-vdekjes-dhe-120-raste-me-covid-19/60%Daily2020-08-31 13:04
https://kosovapost.net/be-nuk-i-komenton-rezultatet-e-zgjedhjeve-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-08-31 12:46
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-paralajmeron-krijimin-e-nje-partie-te-re-me-vjosa-osmanin/60%Daily2020-08-31 12:43
https://kosovapost.net/mustafa-i-reagon-zemajt-virusi-nuk-eshte-luks/60%Daily2020-08-31 12:40
https://kosovapost.net/iran-shenohen-109-viktima-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-08-31 12:33
https://kosovapost.net/nimanbegu-nuk-do-te-hyje-ne-ate-qeveri-qe-kerkon-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/60%Daily2020-08-31 12:24
https://kosovapost.net/tre-viktima-dhe-11-te-infektuar-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-31 12:15
https://kosovapost.net/zemaj-flet-serish-per-shtesat-prej-300-euro-per-mantelbardhet/60%Daily2020-08-31 12:15
https://kosovapost.net/india-akuzon-kinen-per-provokime-ushtarake-ne-rajonin-ladakh/60%Daily2020-08-31 12:06
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-ka-nje-njoftim-me-rendesi-per-arkitektet/60%Daily2020-08-31 11:54
https://kosovapost.net/kosova-favorite-ne-perballje-ndaj-moldavise-sipas-bastoreve-sportive/60%Daily2020-08-31 11:52
https://kosovapost.net/familjaret-presin-qe-rasti-i-vellezerve-bytyqi-te-diskutohet-ne-takimin-hoti-vuciq/60%Daily2020-08-31 12:02
https://kosovapost.net/vijne-reagimet-nga-gjermania-pas-zgjedhjeve-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-08-31 11:34
https://kosovapost.net/haziri-viziton-qkmf-ne-konfirmon-mbeshtetjen-per-perballimin-e-pandemise/60%Daily2020-08-31 11:16
https://kosovapost.net/norvegji-se-paku-25-te-helmuar-ne-nje-aheng-te-paligjshem/60%Daily2020-08-31 10:52
https://kosovapost.net/spanje-zjarri-detyron-te-largohen-nga-shtepite-e-tyre-rreth-3-mije-persona/60%Daily2020-08-31 10:43
https://kosovapost.net/zemaj-kerkon-ndihmen-e-profesionisteve-shendetesore-italiane/60%Daily2020-08-31 10:22
https://kosovapost.net/98129-2/60%Daily2020-08-31 10:12
https://kosovapost.net/studimet-e-fundit-amerikane-femijet-mund-te-jene-me-jave-infektues/60%Daily2020-08-31 09:59
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-popullin-e-malajzise-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2020-08-31 10:03
https://kosovapost.net/delegacioni-i-kosoves-eshte-nisur-sot-drejt-uashingtonit-per-takimin-e-4-shtatorit/60%Daily2020-08-31 09:47
https://kosovapost.net/zoran-zaev-mori-postin-e-kryeministrit-te-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-08-31 09:36
https://kosovapost.net/ismaili-shendetesia-duhet-te-clirohet-nga-monopolet-qe-pasurojne-oligarket/60%Daily2020-08-31 09:35
https://kosovapost.net/mbi-25-milione-te-infektuar-ne-bote-nga-covid-19/60%Daily2020-08-31 09:25
https://kosovapost.net/mpms-njofton-per-zgjatjen-e-afatit-per-aplikim-per-programin-e-vetepunesimit-per-personat-e-riatdhesuar/60%Daily2020-08-31 09:18
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-qytetaret-po-marrin-kredi-per-tu-mjekuar-nga-covid-19/60%Daily2020-08-31 09:13
https://kosovapost.net/prizren-30-dite-paraburgim-per-tre-te-dyshuar-per-shitje-te-droges/60%Daily2020-08-31 08:58
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-femer-te-ambasada-e-zvicres-ne-kosove/60%Daily2020-08-31 08:44
https://kosovapost.net/rusi-83-te-vdekur-dhe-4-993-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-31 08:44
https://kosovapost.net/gjethet-e-rrushit-perdorimet-kunder-reumatizmes/60%Daily2020-08-31 08:34
https://kosovapost.net/masakrohet-para-shtepise-se-tij-kritiku-i-putinit/60%Daily2020-08-31 08:24
https://kosovapost.net/trump-dhe-biden-perplasen-per-dhunen-ne-oregon/60%Daily2020-08-31 08:18
https://kosovapost.net/kontrabandoi-dhjete-shtetas-afgan-arrestohet-serbi-ne-ferizaj/60%Daily2020-08-31 08:04
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-uron-shqiptaret-ne-mal-te-zi-per-fitoren-dy-mandateve/60%Daily2020-08-31 07:55
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-uron-homologun-e-saj-ne-maqedonine-e-veriut-bujar-osmani-per-emerimin-ne-kete-post/60%Daily2020-08-31 07:53
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-pershendet-zgjedhjen-e-qeverise-se-re-te-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-08-31 07:39
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-15-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-31 07:30
https://kosovapost.net/shqiperia-vend-me-brishtesi-mesatare-ndaj-covid-19-preken-turizmi-e-kujdesi-shendetesor/60%Daily2020-08-31 07:19
https://kosovapost.net/cfare-moti-na-pret-kete-jave/60%Daily2020-08-31 07:11
https://kosovapost.net/zemaj-tregon-a-do-te-jete-e-obligueshme-marrja-e-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-31 07:08
https://kosovapost.net/qeveria-e-re-e-malit-te-zi-varet-nga-shqiptari-abazoviq/60%Daily2020-08-31 07:04
https://kosovapost.net/trashegimia-objektet-fetare-ne-prizren-pjesa-e-pare/60%Daily2020-08-30 21:37
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-godet-ldkne-mashtruat-se-do-ta-luftoni-monopolin-dhe-krijuat-nje-te-ri-per-covid-19/60%Daily2020-08-30 21:24
https://kosovapost.net/vetem-469-vota-per-koalicionin-shqiptar-ne-guci/60%Daily2020-08-30 20:49
https://kosovapost.net/hajnat-vjedhin-shtepine-e-kryetarit-te-autoritetit-kosovar-te-konkurrences/60%Daily2020-08-30 20:46
https://kosovapost.net/numerohen-mbi-70-te-votave-ne-mal-te-zi-prin-partia-e-milo-gjukanovic/60%Daily2020-08-30 20:01
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-mal-te-zi-dalin-rezultatet-e-para/60%Daily2020-08-30 19:51
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-kosovare-i-jep-fund-beqarise-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-08-30 19:26
https://kosovapost.net/behen-13-vite-nga-vrasja-e-triumf-rizes-babai-i-tij-ne-kerkim-te-drejtesise/60%Daily2020-08-30 19:10
https://kosovapost.net/gashi-ministria-e-shendetesise-urgjentisht-ta-liberalizoje-tregun-per-testet-e-covid-19/60%Daily2020-08-30 19:06
https://kosovapost.net/covid-19-kurti-qeverise-se-paligjshme-iu-desh-me-pak-se-nje-muaj-te-permbyse-progresin-tone/60%Daily2020-08-30 18:43
https://kosovapost.net/mbyllen-vendvotimet-ne-mal-te-zi-dalje-e-vogel-e-qytetareve-ne-guci/60%Daily2020-08-30 18:39
https://kosovapost.net/familjaret-e-ukshin-hotit-kerkojne-kushtezimin-e-serbise-me-te-pagjeturit/60%Daily2020-08-30 17:56
https://kosovapost.net/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-vetem-e-hena-do-te-kete-35-grade/60%Daily2020-08-30 17:42
https://kosovapost.net/rreth-7-mije-euro-u-paguan-per-tri-udhetime-te-skender-hysenit-per-dialogun/60%Daily2020-08-30 17:38
https://kosovapost.net/veseli-formimi-i-tribunalit-nderkombetar-per-gjenocidin-e-serbise-eshte-i-pashmangshem/60%Daily2020-08-30 17:25
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-mal-te-zi-deri-ne-ora-1700-votuan-mbi-68-perqind-e-qytetareve/60%Daily2020-08-30 17:01
https://kosovapost.net/kerkohet-drejtesi-per-personat-e-nenshtruar-dhunes-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove/60%Daily2020-08-30 16:21
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-senatori-dole-mbajti-premtimin-e-dhene-para-30-vjetesh-per-lirine-e-kosoves/60%Daily2020-08-30 16:04
https://kosovapost.net/98003-2/60%Daily2020-08-30 15:54
https://kosovapost.net/edhe-101-raste-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-30 15:49
https://kosovapost.net/haradinaj-vizita-e-dole-shenoi-kthese-te-madhe-ne-kosove/60%Daily2020-08-30 15:39
https://kosovapost.net/97993-2/60%Daily2020-08-30 15:14
https://kosovapost.net/mali-i-zi-ne-votime-rezultati-pritet-te-jete-i-ngushte/60%Daily2020-08-30 15:00
https://kosovapost.net/zjarre-masive-ne-patos-shkrumbohen-pishat-banoret-ne-alarm/60%Daily2020-08-30 14:50
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-senatori-dole-shembull-i-perkushtimit-atdhetar-per-vendin-ne-lufte-dhe-ne-paqe/60%Daily2020-08-30 14:27
https://kosovapost.net/asfaltohet-qyteti-i-gjilanit-projekt-i-financuar-nga-ministria-e-infrastruktures/60%Daily2020-08-30 13:59
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-beri-homazhe-te-obelisku-i-te-pagjeturve/60%Daily2020-08-30 13:50
https://kosovapost.net/bahtiri-ne-takimin-qe-do-te-mbahet-ne-uashington-qeveria-e-kosoves-duhet-te-jete-shume-e-kujdeseshme/60%Daily2020-08-30 14:26
https://kosovapost.net/keshilli-i-be-se-finalizon-kornizen-negociuese-per-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-30 13:22
https://kosovapost.net/97957-2/60%Daily2020-08-30 13:57
https://kosovapost.net/kater-viktima-dhe-39-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-30 13:12
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-11/60%Daily2020-08-30 13:04
https://kosovapost.net/kosove-tete-raste-te-vdekjes-dhe-119-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-30 13:06
https://kosovapost.net/thaci-senatori-bob-dole-eshte-hero-i-gjalle-i-amerikaneve-dhe-kosovareve/60%Daily2020-08-30 12:47
https://kosovapost.net/prishtina-me-bustin-e-senatorit-bob-dole/60%Daily2020-08-30 12:29
https://kosovapost.net/presidenti-turk-shenon-98-vjetorin-e-dites-se-fitores/60%Daily2020-08-30 12:22
https://kosovapost.net/abbott-britania-mbetet-e-perkushtuar-per-te-ndihmuar-kosoven-te-sjelle-drejtesi-te-vonuar-per-viktimat-dhe-familjet-e-tyre/60%Daily2020-08-30 12:14
https://kosovapost.net/parlamenti-gjerman-rrit-masat-e-sigurise-anticovid-19/60%Daily2020-08-30 11:41
https://kosovapost.net/veseli-bashkesia-nderkombetare-duhet-te-ushtroj-trysni-qe-krimet-e-serbise-te-mos-mbulohen-tutje/60%Daily2020-08-30 11:32
https://kosovapost.net/%e2%80%8bhoti-bizneset-dhe-qytetaret-perfitojne-470-milione-euro-nga-projektligji-per-rimekembje/60%Daily2020-08-30 11:12
https://kosovapost.net/thaci-ceshtja-e-te-pagjeturve-eshte-turpi-i-bashkesise-nderkombetare/60%Daily2020-08-30 10:39
https://kosovapost.net/ministria-e-arsyeton-cmimin-200-euro-per-test-te-laboratori-i-devolleve-eshte-test-i-shpejt-rezultatet-merren-per-1-ore/60%Daily2020-08-30 10:10
https://kosovapost.net/gjakove-arrestohen-dy-persona-te-dyshuar-per-vrasje-ne-tentative/60%Daily2020-08-30 09:48
https://kosovapost.net/podujeve-babai-kanos-dy-djemte-e-tij-me-arme/60%Daily2020-08-30 09:36
https://kosovapost.net/thellohen-pakenaqesite-te-barcelona-messi-nuk-paraqitet-per-testet-pcr/60%Daily2020-08-30 09:16
https://kosovapost.net/fushata-rezulton-me-sukses-apple-vendos-kosoven-ne-harte/60%Daily2020-08-30 09:07
https://kosovapost.net/kosove-ushtaret-turq-dhurojne-canta-dhe-mjete-shkollore-per-500-femije/60%Daily2020-08-30 09:19
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-paqe-nuk-do-te-kete-me-serbine-perderisa-secila-nene-e-baba-nuk-gjene-femijen-e-vet/60%Daily2020-08-30 08:34
https://kosovapost.net/hoxha-nga-mitrovica-pajton-ciftin-e-ndare-tash-e-17-vite-2/60%Daily2020-08-30 08:12
https://kosovapost.net/thaci-viziton-liqenin-e-batllaves-video/60%Daily2020-08-30 08:02
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-feston-ditelindjen-i-realizohet-bust-ne-sarande/60%Daily2020-08-30 07:40
https://kosovapost.net/keto-jane-ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove/60%Daily2020-08-30 07:17
https://kosovapost.net/india-regjistron-afer-80-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-30 07:08
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-10/60%Daily2020-08-30 07:01
https://kosovapost.net/bujqit-nga-rahoveci-protestojne-dy-dite-kerkojne-ekzektutimin-e-25-te-demeve/60%Daily2020-08-29 21:59
https://kosovapost.net/emigrantet-e-infektuar-me-koronavirus-kafshojne-mjeket-dhe-tentojne-te-ikin-nga-spitali/60%Daily2020-08-29 21:53
https://kosovapost.net/zyrtare-mckennie-eshte-lojtar-i-juventusit/60%Daily2020-08-29 21:49
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-infeksioneve-dhe-vdekjeve-ditore-nga-covid-19-ne-turqi/60%Daily2020-08-29 21:33
https://kosovapost.net/genta-ismajli-publikon-kengen-e-re/60%Daily2020-08-29 21:23
https://kosovapost.net/hoxha-nga-mitrovica-pajton-ciftin-e-ndare-tash-e-17-vite/60%Daily2020-08-29 21:11
https://kosovapost.net/covid-19-britania-nuk-perjashton-rivendosjen-e-kufizimeve-kete-dimer/60%Daily2020-08-29 21:03
https://kosovapost.net/policia-shperndan-protesten-ne-berlin-kunder-kufizimeve-te-covid-19/60%Daily2020-08-29 21:00
https://kosovapost.net/rriten-me-10-rastet-me-covid-19-ne-europe-pjesa-me-e-madhe-jane-te-rinj/60%Daily2020-08-29 20:17
https://kosovapost.net/kurti-qeveria-koti-dhe-lidhja-aspak-demokratike-ne-pushtet-pandemia-e-kosoves/60%Daily2020-08-29 20:11
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-mjek-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-08-29 20:03
https://kosovapost.net/ne-gjermani-test-pcr-per-koronavirus-40-euro-ne-monopolin-e-ri-te-vajzes-se-blerim-devollit-200-euro/60%Daily2020-08-29 19:53
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-vit-i-mbrapshte-me-shume-shkruame-ngushellime-sesa-urime/60%Daily2020-08-29 19:28
https://kosovapost.net/thaci-perkrah-njeren-liste-te-shqiptareve-ne-mal-te-zi-dekoron-anetarin-e-tjetres/60%Daily2020-08-29 19:17
https://kosovapost.net/bajqinovci-pdk-ja-nena-e-korrupsionit-qe-ka-nen-kontroll-kreun-e-ldk-se/60%Daily2020-08-29 19:03
https://kosovapost.net/kinemate-ne-kosove-duan-te-hapen-institucionet-te-pavendosura/60%Daily2020-08-29 18:51
https://kosovapost.net/lexoni-keshillat-per-martese-te-lumtur-nga-cifti-me-i-vjeter-ne-bote/60%Daily2020-08-29 18:41
https://kosovapost.net/gjate-pandemise-eshte-rritur-numri-i-personave-qe-kerkojne-ndihme-nga-psikologet-e-psikiatrit/60%Daily2020-08-29 18:23
https://kosovapost.net/nipi-i-john-kennedyt-ne-protesten-e-mohuesve-te-koronavirusit-ne-berlin-bill-gates-ka-agjende-te-fshehur/60%Daily2020-08-29 18:16
https://kosovapost.net/vetaksidentohen-kater-persona-ne-autostraden-arben-xhaferi/60%Daily2020-08-29 18:05
https://kosovapost.net/97791-2/60%Daily2020-08-29 17:42
https://kosovapost.net/londra-nuk-perjashton-rivendosjen-e-kufizimeve-kete-dimer/60%Daily2020-08-29 17:17
https://kosovapost.net/hoti-ne-cfaredo-takimi-qe-do-te-kem-me-perfaqesuesit-e-serbise-njohja-reciproke-eshte-tema-e-vetme/60%Daily2020-08-29 17:00
https://kosovapost.net/serbet-pushtuan-bregdetin-shqiptar-plazhe-te-bukura-cmime-te-uleta-dhe-pritje-miqesore/60%Daily2020-08-29 16:45
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-neser-instituti-hidrometerologjik-jep-nje-porosi/60%Daily2020-08-29 15:48
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-thaci-demanton-bloomberg-te-dhenat-dhe-shkrimi-jane-te-pasakta/60%Daily2020-08-29 15:42
https://kosovapost.net/personeli-shendetesor-ne-pritje-te-600-eurove-ende-su-perfundua-lista/60%Daily2020-08-29 15:34
https://kosovapost.net/kater-te-vdekur-dhe-84-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-29 15:24
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-e-vendosur-per-tu-bere-qender-e-prodhimit-dhe-teknologjise/60%Daily2020-08-29 15:07
https://kosovapost.net/zaev-prezanton-programin-qeveritar-prioritet-lufta-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-08-29 14:51
https://kosovapost.net/shqiptari-i-pare-ne-formula-3-fiton-garen-e-pare-ne-belgjike/60%Daily2020-08-29 14:45
https://kosovapost.net/abazi-qeveria-hoti-e-rrezikshme-per-shtetin/60%Daily2020-08-29 14:30
https://kosovapost.net/vit-rekord-i-rendimenteve-te-grurit/60%Daily2020-08-29 14:18
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-dr-mynafir-beshiri-anetari-i-ldk-se/60%Daily2020-08-29 14:03
https://kosovapost.net/wuhani-hap-te-gjitha-shkollat-te-marten/60%Daily2020-08-29 13:50
https://kosovapost.net/berlin-protesta-kunder-masave-shtrenguese-te-pandemise/60%Daily2020-08-29 13:42
https://kosovapost.net/turme-e-madhe-ne-aeroportin-e-prishtines-qytetaret-nuk-respektojne-masat/60%Daily2020-08-29 13:40
https://kosovapost.net/unicef-i-dhe-usaid-i-filluan-shperndarjen-e-pakove-higjienike-dhe-pajisjeve-mbrojtese-personale-kunder-covid-19-ne-660-shkolla/60%Daily2020-08-29 13:23
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-me-raste-te-reja-te-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-29 13:07
https://kosovapost.net/nente-te-vdekur-dhe-115-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-29 13:01
https://kosovapost.net/6-viktima-dhe-131-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-29 12:57
https://kosovapost.net/gjurici-i-reagon-presidentit-thaci-per-trepcen/60%Daily2020-08-29 12:57
https://kosovapost.net/cekia-shenon-diten-e-dyte-me-te-rende-me-covid-19-qe-nga-fillimi-i-pandemise/60%Daily2020-08-29 12:38
https://kosovapost.net/pavaresisht-ligjit-ministria-e-shendetesise-dhe-arbk-nuk-i-ofrojne-deputeteve-dokumentet-e-kerkuara/60%Daily2020-08-29 12:34
https://kosovapost.net/sulmuesi-ekuadorian-enner-valencia-lojtar-i-ri-i-fenerbahces/60%Daily2020-08-29 12:12
https://kosovapost.net/zemaj-viziton-vitine-bisedojne-bashme-me-halitin-rreth-situates-epidemiologjike/60%Daily2020-08-29 12:05
https://kosovapost.net/cifti-me-jetegjate-ne-ekuador-79-vite-ne-martese/60%Daily2020-08-29 11:49
https://kosovapost.net/neser-ne-prishtine-zbulohet-busti-i-senatorit-amerikan-bob-dole/60%Daily2020-08-29 11:36
https://kosovapost.net/dialogu-ne-bruksel-vazhdim-i-farses/60%Daily2020-08-29 11:24
https://kosovapost.net/xhemaj-qeveria-ka-braktisur-nxenesit-e-prinderit-sikur-me-pandemine-po-deshton-edhe-me-arsimin/60%Daily2020-08-29 11:21
https://kosovapost.net/turqia-pret-drejtesi-nga-be-ja-nuk-bejme-hap-mbrapa-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-29 11:07
https://kosovapost.net/itali-aksidenti-me-motor-i-merr-jeten-te-riut-shqiptar/60%Daily2020-08-29 10:56
https://kosovapost.net/aak-paralajmeron-zgjedhje-nese-haradinaj-nuk-zgjidhet-president/60%Daily2020-08-29 10:51
https://kosovapost.net/nxirret-nga-liqeni-ne-maqedoni-trupi-i-pajete-19-vjecarit-nga-dragashi/60%Daily2020-08-29 10:41
https://kosovapost.net/keta-jane-emrat-e-atyre-qe-do-te-shkojne-ne-washington/60%Daily2020-08-29 10:35
https://kosovapost.net/india-regjistron-1-021-vdekje-nga-covid-19-ne-24-ore-brazili-855-meksika-552/60%Daily2020-08-29 10:24
https://kosovapost.net/aliu-kosova-ne-dialog-po-perfaqesohet-nga-njerez-jolegjitim-e-te-rrezikshem/60%Daily2020-08-29 10:20
https://kosovapost.net/ekspertja-gjermane-mbeshtet-aktivitetet-turke-ne-mesdhe/60%Daily2020-08-29 10:19
https://kosovapost.net/nga-java-e-ardhshme-edhe-ne-gjakove-mund-te-kryhen-testet-serologjike/60%Daily2020-08-29 10:01
https://kosovapost.net/distanca-fizike-vonesa-e-kopjime-testi-i-matures-nis-me-shume-probleme-ne-kosove/60%Daily2020-08-29 09:57
https://kosovapost.net/mbi-1-600-gjoba-ne-trafik-vetem-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-29 09:20
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-shtyerjen-e-mesimit-thote-se-brenda-dy-javesh-mund-te-kryhen-pergatitjet-per-vitin-shkollor/60%Daily2020-08-29 09:15
https://kosovapost.net/ministri-i-arsimit-u-uron-fat-ne-testim-maturanteve/60%Daily2020-08-29 08:47
https://kosovapost.net/rihanna-dhe-asap-rockey-flirtojne-publikisht/60%Daily2020-08-29 08:34
https://kosovapost.net/komandanti-i-gardes-kombetare-te-iowa-s-viziton-ushtaret-e-fsk-qe-po-ndjekin-trajnimin-e-mjekesise-luftarake-ne-shba/60%Daily2020-08-29 08:19
https://kosovapost.net/termet-i-forte-ne-greqi-ndihen-lekundjet-edhe-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-29 08:09
https://kosovapost.net/vuciq-thote-se-pret-surpriza-nga-takimi-ne-washington/60%Daily2020-08-29 08:06
https://kosovapost.net/thaci-trepca-thesar-i-kosoves-minatoret-simbol-i-punes/60%Daily2020-08-29 08:01
https://kosovapost.net/votimet-midis-virusit-e-protestave-kthejne-syte-e-rusise-dhe-perendimit-kah-mali-i-zi/60%Daily2020-08-29 07:56
https://kosovapost.net/mbi-26-mije-maturante-sot-i-nenshtrohen-testit-te-matures/60%Daily2020-08-29 07:51
https://kosovapost.net/franca-shenon-rritjen-me-te-madhe-te-rasteve-qe-nga-perhapja-e-pandemise/60%Daily2020-08-29 07:47
https://kosovapost.net/shkrepen-armet-ne-prizren-plagoset-nje-person/60%Daily2020-08-29 07:37
https://kosovapost.net/krasniqi-mjeket-gjate-kesaj-kohe-kane-punuar-me-orare-te-zgjatura-dhe-pa-pushim/60%Daily2020-08-29 07:29
https://kosovapost.net/be-ja-kercenon-turqine-me-sanksione-ne-rast-te-tensionimeve-te-reja-ne-mesdhe/60%Daily2020-08-29 07:22
https://kosovapost.net/ikshpk-ngrit-alarmin-per-rastet-e-shumta-te-helmimit-nga-ushqimi-ne-kosove/60%Daily2020-08-29 07:11
https://kosovapost.net/moti-sot-i-nxehte-dhe-me-diell/60%Daily2020-08-29 07:05
https://kosovapost.net/faik-hoti-per-dy-jave-kemi-200-paciente-me-pak-te-shtrire-ne-spitale-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-28 21:42
https://kosovapost.net/haziri-thote-se-nuk-do-te-kete-marreveshje-kosove-serbi-para-zgjedhjeve-ne-shba/60%Daily2020-08-28 21:29
https://kosovapost.net/nagavci-kosova-eshte-shteti-me-numrin-me-te-madh-te-vdekjeve-nga-virusi-covid-19/60%Daily2020-08-28 20:38
https://kosovapost.net/mos-ekzekutimi-i-300-eurove-per-punonjesit-shendetesor-sindikata-e-infermiereve-paralajmeron-proteste/60%Daily2020-08-28 20:34
https://kosovapost.net/autoritetet-maqedonase-po-merren-me-rastin-e-te-riut-nga-opoja-qe-vdiq-ne-liqen/60%Daily2020-08-28 20:16
https://kosovapost.net/osmani-fton-shqiptaret-te-votojne-shqip-ne-zgjedhjet-e-se-dieles-ne-malin-e-zi/60%Daily2020-08-28 20:10
https://kosovapost.net/shtate-veta-nga-delegacioni-i-kosoves-udhetojne-te-henen-per-ne-uashington/60%Daily2020-08-28 19:54
https://kosovapost.net/lvv-iu-ben-thirrje-shqiptareve-ne-mal-te-zi-qe-te-dalin-masivisht-ne-zgjedhjet-e-se-dieles/60%Daily2020-08-28 19:31
https://kosovapost.net/hoti-reagon-pas-doreheqjes-se-homologut-japonez-per-arsye-shendetesore/60%Daily2020-08-28 19:09
https://kosovapost.net/aktivistet-e-shoqerise-civile-kane-paditur-policine-per-moslejimin-e-tubimit-me-distance-fizike-per-dorezimin-e-peticionit-drejtesi-per-kujtimin-kete-e-ka-bere-aktivisti-gazmend-qy/60%Daily2020-08-28 18:43
https://kosovapost.net/nje-person-dorezon-ne-polici-mbi-200-euro-i-kishte-gjetur-ne-rruge/60%Daily2020-08-28 18:24
https://kosovapost.net/turqia-regjistron-1-mije-e-517-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-28 17:51
https://kosovapost.net/paralajmeron-merkel-pandemia-do-te-perkeqesohet/60%Daily2020-08-28 17:46
https://kosovapost.net/dy-ditet-e-para-pas-hyrjes-ne-fuqi-te-ligjit-anti-covid-18-qytetare-dhe-22-biznese-te-denuara/60%Daily2020-08-28 17:36
https://kosovapost.net/fokusi-i-qeverise-rikuperimi-i-bizneseve-nga-pandemia/60%Daily2020-08-28 16:56
https://kosovapost.net/97556-2/60%Daily2020-08-28 16:40
https://kosovapost.net/cfare-e-shtyri-skender-hysenin-te-reagoje-pas-takimit-me-gjuriqin-be-sjep-detaje/60%Daily2020-08-28 16:09
https://kosovapost.net/kosnett-shba-ja-e-perkushtuar-ta-ndihmoje-kosoven-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-28 15:57
https://kosovapost.net/lajcak-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-ne-agjende-per-diskutim/60%Daily2020-08-28 15:35
https://kosovapost.net/edhe-112-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-28 15:19
https://kosovapost.net/370-paciente-me-covid-19-po-trajtohen-ne-spitalet-e-kosoves/60%Daily2020-08-28 15:07
https://kosovapost.net/kusari-lila-qeverisja-akademike-e-vendosi-kosoven-ne-krye-te-listes-se-vdekjeve-ne-nivel-boteror/60%Daily2020-08-28 14:54
https://kosovapost.net/turqia-kerkesa-e-be-se-qe-ti-ndalim-aktivitetet-ne-mesdhe-eshte-e-tepruar/60%Daily2020-08-28 14:48
https://kosovapost.net/chelsea-angazhon-mbrojtesin-brazilian-silva/60%Daily2020-08-28 14:38
https://kosovapost.net/shba-afro-185-mije-te-vdekur-nga-covid-1/60%Daily2020-08-28 14:34
https://kosovapost.net/97535-2/60%Daily2020-08-28 14:30
https://kosovapost.net/rrezimi-i-qeverise-kurti-ishte-vrasje-e-qytetareve-baraliu-e-kam-dite-cka-ka-me-ndodhe/60%Daily2020-08-28 14:27
https://kosovapost.net/pergjimi-bombe-qe-trondit-politiken-e-kosoves-thaci-ka-financuar-partine-e-vucicit-video/60%Daily2020-08-28 14:09
https://kosovapost.net/maloku-godet-hysenin-o-skenderbe-dil-ne-pension-e-shiko-tv/60%Daily2020-08-28 14:06
https://kosovapost.net/akp-miraton-shperndarjen-e-perkohshme-dhe-te-pjesshme-per-fabriken-e-bicikletave-ne-peje-dhe-llamkos-steel/60%Daily2020-08-28 13:58
https://kosovapost.net/bartja-e-maskes-mbetet-obligative-por-ne-cfare-raste-mund-ta-hiqni/60%Daily2020-08-28 13:54
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-be-se-dialog-mes-kosoves-dhe-serbise-deri-kur-te-zgjidhen-pergjithmone-te-gjitha-ceshtjet/60%Daily2020-08-28 13:47
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-5-te-vdekur-dhe-159-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-28 13:41
https://kosovapost.net/rama-porosi-metes-mos-beje-rafting-me-kushtetuten/60%Daily2020-08-28 13:29
https://kosovapost.net/bilanci-i-fundit-ne-kosove-119-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-154-te-sheruar/60%Daily2020-08-28 13:12
https://kosovapost.net/kosove-bie-dukshem-numri-i-viktimave-nga-covid-19-vetem-nje-i-vdekur/60%Daily2020-08-28 13:06
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-ne-kosove-3/60%Daily2020-08-28 13:05
https://kosovapost.net/tetaret-e-infektuar-me-covid-19-lejohen-te-dalin-nga-karantina-per-te-votuar-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-08-28 12:57
https://kosovapost.net/kasper-claridge-ne-kemi-nevoje-per-qartesi-dhe-rregulla-te-njesuara-ne-gjermani/60%Daily2020-08-28 12:52
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-te-gjithe-nxenesit-qe-do-ti-nenshtrohen-testit-te-matures/60%Daily2020-08-28 12:48
https://kosovapost.net/pse-meshkujt-e-kalojne-me-me-veshtiresi-covid-19-se-femrat/60%Daily2020-08-28 12:38
https://kosovapost.net/vullin-bisedimet-ne-uashington-do-te-jene-shume-te-veshtira/60%Daily2020-08-28 12:34
https://kosovapost.net/zemaj-njofton-edhe-per-nje-mbeshtetje-te-re-nga-unicef/60%Daily2020-08-28 12:28
https://kosovapost.net/turqia-dhe-britania-diskutojne-per-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-28 12:28
https://kosovapost.net/turqia-dergon-ndihma-mjekesore-ne-afganistan/60%Daily2020-08-28 12:26
https://kosovapost.net/testi-i-shpejte-prej-pese-dollaresh-ndryshon-lojen-ne-zbulimin-e-covid-19/60%Daily2020-08-28 12:17
https://kosovapost.net/burgu-i-sigurise-se-larte-me-dhoma-intime-per-te-martuarit-pushimi-deri-ne-tri-ore/60%Daily2020-08-28 12:11
https://kosovapost.net/gjykata-e-punes-ne-gjermani-mbron-te-drejten-per-te-mbajtur-shami/60%Daily2020-08-28 12:00
https://kosovapost.net/97450-2/60%Daily2020-08-28 12:00
https://kosovapost.net/ukraina-pezullon-perkohesisht-marredheniet-me-bjellorusine/60%Daily2020-08-28 11:56
https://kosovapost.net/97446-2/60%Daily2020-08-28 11:48
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-reagon-pasi-skifteretdogjen-flamurin-grek/60%Daily2020-08-28 11:42
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-diskutoi-me-partneret-nderkombetare-per-gjendjen-epidemiologjike-ne-vend/60%Daily2020-08-28 11:42
https://kosovapost.net/ministria-e-puneve-te-jashtme-dhe-diaspores-denon-ashper-aktin-e-shemtuar-te-djegies-se-flamurit-grek-ne-prishtine/60%Daily2020-08-28 11:36
https://kosovapost.net/noizy-synon-top-listat-britanike-me-bashkepunimin-e-ri/60%Daily2020-08-28 11:22
https://kosovapost.net/shahini-per-parlamentin-e-nxenesve-aleat-i-yni-ne-permiresimin-e-eksperiences-shkollore/60%Daily2020-08-28 11:13
https://kosovapost.net/merkel-gjermania-dhe-shba-ja-ndajne-bindjen-e-njejte-per-rendesine-e-nato-s/60%Daily2020-08-28 11:09
https://kosovapost.net/te-shtunen-mbyllet-nje-pjese-e-segmentit-te-rruges-agim-ramadani/60%Daily2020-08-28 10:52
https://kosovapost.net/kryeministri-japonez-jep-doreheqje-per-shkaqe-shendetesore/60%Daily2020-08-28 10:37
https://kosovapost.net/iran-shenohen-112-viktima-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-08-28 10:29
https://kosovapost.net/refuzimi-opozitar-i-fteses-se-vonuar-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-08-28 10:27
https://kosovapost.net/interi-nuk-heq-dore-nga-messi-zhang-po-studion-kostot-e-transferimit/60%Daily2020-08-28 10:26
https://kosovapost.net/fshehur-brenda-cantave-sekuestrohen-rreth-42-mije-paund-ne-rinas-nen-hetim-dy-gra/60%Daily2020-08-28 10:21
https://kosovapost.net/vdes-nje-person-ne-aksident-trafiku-ne-citakove-te-drenasit/60%Daily2020-08-28 10:14
https://kosovapost.net/trumpi-pranon-emerimin-republikan-edhe-per-nje-mandat-te-presidentit/60%Daily2020-08-28 10:04
https://kosovapost.net/limaj-fton-shqiptare%cc%88t-ne%cc%88-mal-te%cc%88-zi-qe%cc%88-ti-mbe%cc%88shtesin-partite%cc%88-shqiptare-ne%cc%88-zgjedhje/60%Daily2020-08-28 10:21
https://kosovapost.net/cakaj-telefonon-politikanet-shqiptare-ne-mal-te-zi-kerkon-dalje-masive-dhe-mbeshtetjen-e-listes-shqiptare/60%Daily2020-08-28 09:53
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-amerike-vdesin-burre-e-grua-nga-malesia-e-malit-te-zi-ne-aksident-trafiku/60%Daily2020-08-28 09:47
https://kosovapost.net/edi-rama-uron-ditelindjen-e-69-te-behgjet-pacollit-luli-i-vocerr-i-marecit-u-be-bosi-i-madh-i-mabeteksit/60%Daily2020-08-28 09:41
https://kosovapost.net/raporti-463-milione-nxenes-nuk-kane-qasje-ne-shkollimin-online-unicef-urgjence-globale-e-arsimit/60%Daily2020-08-28 09:29
https://kosovapost.net/50e-gjobe-per-kedo-qe-kapet-pa-maske-gjermania-vendos-masa-me-te-ashpra-per-te-frenuar-virusin-corona/60%Daily2020-08-28 09:26
https://kosovapost.net/pershakllezohen-tensionet-me-shba-kina-qellon-me-kater-raketa-nje-rajon-ne-detin-e-kines-se-jugut/60%Daily2020-08-28 09:10
https://kosovapost.net/kriza-ne-bjellorusi-rama-para-keshillit-te-perhershem-te-osbe-tre-gjera-qe-duhet-ti-kemi-te-qarta/60%Daily2020-08-28 09:02
https://kosovapost.net/mbi-26-000-maturante-neser-i-nenshtrohen-testit-te-matures/60%Daily2020-08-28 08:56
https://kosovapost.net/dy-ministrat-e-aak-se-pjese-e-delegacionit-per-takimin-ne-shba/60%Daily2020-08-28 08:49
https://kosovapost.net/shba-regjistron-gati-46-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-28 08:40
https://kosovapost.net/jasharaj-pas-vendimit-te-mash-it-dy-jave-te-mjaftueshme-per-tu-pergatitur-ne-te-kunderten-do-te-kerkojme-serish-shtyrje/60%Daily2020-08-28 08:30
https://kosovapost.net/qeveria-miratoi-dy-projektligje-kater-rregullore-dhe-disa-vendime-te-tjera/60%Daily2020-08-28 08:19
https://kosovapost.net/komisioni-i-venedikut-do-te-jape-opinion-per-projektligjin-per-tubime-publike/60%Daily2020-08-28 08:13
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-58-paciente-me-coronavirus-15-ne-gjendje-me-te-rende-shendetesore/60%Daily2020-08-28 08:01
https://kosovapost.net/haradinaj-fton-shqiptaret-ne-mal-te-zi-te-dalin-ne-zgjedhje/60%Daily2020-08-28 07:55
https://kosovapost.net/te-dhena-premtuese-nga-infektivja-per-testet-nga-izraeli/60%Daily2020-08-28 07:45
https://kosovapost.net/si-po-shtrengon-europa-kufizimet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-08-28 07:37
https://kosovapost.net/ushtria-amerikane-po-e-vezhgon-nga-afer-nje-nendetese-ruse/60%Daily2020-08-28 07:29
https://kosovapost.net/kryeministri-me-jetegjate-ne-krye-te-detyres-se-japonise-sot-do-te-jap-doreheqje/60%Daily2020-08-28 07:14
https://kosovapost.net/diplomojne-dy-inxhiniere-te-fluturimit-ne-fsk/60%Daily2020-08-28 07:06
https://kosovapost.net/1-571-raste-te-reja-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-08-28 06:57
https://kosovapost.net/obsh-femijet-nen-5-vjec-skane-nevoje-per-maske-adoleshentet-me-te-rrezikuar/60%Daily2020-08-28 06:45
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-sot-rritje-temperaturash/60%Daily2020-08-28 06:42
https://kosovapost.net/sot-mot-me-diell/60%Daily2020-08-28 06:40
https://kosovapost.net/ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove-2/60%Daily2020-08-28 06:26
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-sot-mban-mbledhjen-e-radhes/60%Daily2020-08-28 06:09
https://kosovapost.net/kapen-femijet-behen-kerrsh-baballaret-shqiptari-dhe-serbi-bejne-per-spital-njeri-tjetrin/60%Daily2020-08-28 05:59
https://kosovapost.net/vetaksident-i-rende-ne-drenas-dyshohet-per-nje-te-vdekur/60%Daily2020-08-27 20:57
https://kosovapost.net/melania-trump-7-shprehjet-me-te-cuditshme-e-qesharake-te-thena-prej-saj/60%Daily2020-08-27 19:58
https://kosovapost.net/kryeministri-me-zv-kryeministren-dhe-tre-ministra-ne-shba-vv-dhe-pdk-refuzojne-te-dergojne-perfaqesues/60%Daily2020-08-27 19:52
https://kosovapost.net/shba-uragani-laura-shkaterron-zona-te-tera-ne-louisiana-e-texas/60%Daily2020-08-27 19:34
https://kosovapost.net/voa-asnje-perparim-ne-bisedimet-kosove-serbi-ne-nivel-ekspertesh/60%Daily2020-08-27 19:29
https://kosovapost.net/anglia-hoqi-3-vende-nga-lista-e-vendeve-te-sigurta/60%Daily2020-08-27 19:20
https://kosovapost.net/arrestohet-shtetasi-serb-sepse-tentoi-ti-korruptonte-zyrtaret-policore/60%Daily2020-08-27 19:13
https://kosovapost.net/rreth-3-000-banore-te-prishtines-e-kane-bere-testin-serologjik-per-covid-19/60%Daily2020-08-27 18:51
https://kosovapost.net/franca-regjistron-diten-e-dyte-me-te-rende-me-covid-19-qe-nga-fillimi-i-pandemise/60%Daily2020-08-27 18:24
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-skender-hyseni-thote-se-serbia-deshi-ta-manipuloje-procesin-sot-ne-bruksel/60%Daily2020-08-27 17:58
https://kosovapost.net/jasharaj-ndryshe-te-flasesh-nga-zyra-ministri-ti-vizitoje-shkollat-ende-ka-te-padezinfektuara-u-mungon-uji-i-pijes/60%Daily2020-08-27 17:52
https://kosovapost.net/shtyhet-fillimi-i-vitit-te-ri-shkollor-me-14-shtator/60%Daily2020-08-27 17:44
https://kosovapost.net/likaj-mesuesit-qe-kane-probleme-shendetesore-nuk-jane-te-obliguar-te-punojne/60%Daily2020-08-27 17:40
https://kosovapost.net/edhe-nje-kundershtar-i-del-haradinajt-ky-zyrtar-kerkon-te-behet-president-por-ka-nje-kusht/60%Daily2020-08-27 16:41
https://kosovapost.net/shtetet-e-quint-it-i-kerkojne-kosoves-te-respektoje-ligjin-per-rastin-e-manastirit-te-decanit/60%Daily2020-08-27 16:36
https://kosovapost.net/grupi-me-40-persona-po-laheshin-ne-det-roja-bregdetare-i-shpeton-mrekullisht-nga-sulmi-i-peshkaqenit-foto/60%Daily2020-08-27 16:32
https://kosovapost.net/luaneshat-e-bardha-vrasin-padronin-e-tyre-ne-rezervatin-e-afrikes-se-jugut/60%Daily2020-08-27 16:25
https://kosovapost.net/manchester-united-firmos-me-portierin-e-njohur/60%Daily2020-08-27 16:22
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-emeron-shqiptarin-nga-shkupi-sabri-demirin-per-kryekeshilltar/60%Daily2020-08-27 16:15
https://kosovapost.net/kosovaret-shpetojne-turizmin-ne-shqiperi-radhe-ne-mengjes-e-darke-ne-kufi/60%Daily2020-08-27 15:57
https://kosovapost.net/vetevendosje-transparence-e-qendrim-te-prere-ne-mbrojtje-te-integritetit-territorial-detar-shqiptar/60%Daily2020-08-27 15:43
https://kosovapost.net/cfare-ndodhi-mes-majk-dhe-ledri-vules/60%Daily2020-08-27 15:30
https://kosovapost.net/moti-per-neser-dhe-pasneser/60%Daily2020-08-27 15:11
https://kosovapost.net/ne-qender-te-prishtines-do-te-ndertohet-memorial-per-vellezerit-bytyqi/60%Daily2020-08-27 15:08
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-drejtesi-per-astrit-deharin/60%Daily2020-08-27 14:57
https://kosovapost.net/shkalla-e-papunesise-ne-tre-mujorin-e-pare-te-2020-s-eshte-25-0-perqind/60%Daily2020-08-27 14:54
https://kosovapost.net/bernabiq-shpreson-ne-mirekuptimin-e-bjellorusise-per-perfshirjen-ne-deklaraten-e-be-se/60%Daily2020-08-27 14:38
https://kosovapost.net/lajcak-thote-se-i-ka-finalizuar-disa-ceshtje-me-hysenin-dhe-gjuriqin/60%Daily2020-08-27 14:25
https://kosovapost.net/turqia-thote-se-do-te-zhvilloje-stervitje-ushtarake-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-27 14:18
https://kosovapost.net/veseli-i-pergjigjet-hotit-mbeshtesim-angazhimin-e-shba-se-ne-dialog-nuk-marrim-pjese-ne-delegacion/60%Daily2020-08-27 14:11
https://kosovapost.net/mpb-pavarsisht-ores-gazetaret-dhe-punonjesit-tjere-medial-nuk-pengohen-ne-permbushjen-e-detyrave-te-tyre/60%Daily2020-08-27 13:50
https://kosovapost.net/konfirmohet-nevoja-per-thellimin-e-marredhenieve-dypaleshe-mes-kosoves-dhe-islandes/60%Daily2020-08-27 13:45
https://kosovapost.net/putin-rusia-e-gatshme-te-dergoje-policine-ne-bjellorusi/60%Daily2020-08-27 13:31
https://kosovapost.net/kryeministri-i-frances-pandemia-e-covid-19-po-fiton-terren/60%Daily2020-08-27 13:28
https://kosovapost.net/nba-shtyn-3-ndeshjet-e-play-off-it-per-shkak-te-bojkotit-te-lojtareve/60%Daily2020-08-27 13:23
https://kosovapost.net/plagosen-ushtaret-amerikane-pas-nje-incidenti-me-trupat-ruse-ne-siri/60%Daily2020-08-27 13:19
https://kosovapost.net/dorehiqet-drejtori-i-pergjithshem-i-tiktok-ut-mes-betejes-gjyqesore-me-shba-ne/60%Daily2020-08-27 13:07
https://kosovapost.net/shtate-viktima-dhe-89-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-08-27 13:06
https://kosovapost.net/selimi-pjese-e-ekipit-te-dialogut-nje-armate-ekspertesh-pergatiti-pozicionin-karshi-serbise/60%Daily2020-08-27 13:12
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-10/60%Daily2020-08-27 13:05
https://kosovapost.net/lajm-i-fundit-gjashte-te-vdekur-dhe-143-te-sheruar-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-27 13:03
https://kosovapost.net/vjen-edhe-nje-ftese-nga-gjykata-speciale-3/60%Daily2020-08-27 13:03
https://kosovapost.net/kmldnj-standarde-te-dyfishta-dhe-terr-informativ-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-08-27 12:53
https://kosovapost.net/ministria-i-reagon-sbashk-ut-lidhur-me-kerkesen-per-shtyerjen-e-mesimit-per-10-dite/60%Daily2020-08-27 12:51
https://kosovapost.net/kroaci-dy-te-vdekur-dhe-304-persona-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-08-27 12:50
https://kosovapost.net/merkel-shume-e-shqetesuar-per-konfliktin-mes-turqise-dhe-greqise/60%Daily2020-08-27 12:23
https://kosovapost.net/aak-nuk-heq-dore-nga-pozita-e-presidentit-partneret-te-merren-vesh-deri-ne-mars/60%Daily2020-08-27 12:18
https://kosovapost.net/tetove-kapen-emigrante-nga-territoret-palestineze/60%Daily2020-08-27 12:29
https://kosovapost.net/498-mjeke-1000-infermiere-dhe-500-zyrtare-policor-qe-nga-fillimi-i-pandemise-ne-kosove-u-infektuan-me-coronavirus/60%Daily2020-08-27 12:12
https://kosovapost.net/justifikimet-e-serbise-per-rastin-e-vellezerve-bytyqi-jane-gjepura/60%Daily2020-08-27 11:59
https://kosovapost.net/thaci-u-bene-thirrje-shqiptareve-ne-mal-te-zi-te-votojne-te-dielen-dilni-masivisht-ne-zgjedhje/60%Daily2020-08-27 11:53
https://kosovapost.net/ministria-e-drejtesise-themelon-komisionin-e-jurisprudences/60%Daily2020-08-27 11:59
https://kosovapost.net/prestigjiozja-greke-artikull-per-pushimet-e-rita-ores-nuk-harron-origjinen-shqiptare-te-saj/60%Daily2020-08-27 13:15
https://kosovapost.net/dashuria-e-re-e-brad-pitt-tronditi-mediat-sociale/60%Daily2020-08-27 11:24
https://kosovapost.net/sbashk-kerkon-shtyrjen-e-vitit-shkollor-per-10-dite/60%Daily2020-08-27 11:20
https://kosovapost.net/shba-miraton-prodhimin-e-testeve-per-covid-19-qe-jep-rezultat-per-15-minuta/60%Daily2020-08-27 11:13
https://kosovapost.net/bekim-jashari-perkujton-heroin-e-kombit-ismet-rrahmani/60%Daily2020-08-27 10:29
https://kosovapost.net/irani-i-jep-qasje-iaea-se-ne-dy-lokacione-berthamore/60%Daily2020-08-27 10:24
https://kosovapost.net/veseli-fton-shqiptaret-e-malit-te-zi-te-dalin-masivisht-ne-zgjedhje/60%Daily2020-08-27 10:03
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-bisedoi-me-homologun-reinsalu-estonia-perkrah-liberalizimin-e-vizave-dhe-integrimin-euro-atlantik-te-kosoves/60%Daily2020-08-27 10:04
https://kosovapost.net/obsh-dhuron-qkuk-se-oksigjeno-koncentratore/60%Daily2020-08-27 09:43
https://kosovapost.net/presidenti-i-turqise-erdogan-dhepresidenti-trump-diskutojne-per-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-27 13:11
https://kosovapost.net/rita-ora-me-mesazh-per-kosoven-ben-thirrje-qe-te-mbrohen-femijet-nga-covid-19-video/60%Daily2020-08-27 09:35
https://kosovapost.net/ndodh-ne-shba-pas-37-vitesh-ne-burg-konfirmohet-i-pafajshem/60%Daily2020-08-27 09:42
https://kosovapost.net/njeriu-i-obames-thote-se-grenelli-deshtoi-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-08-27 09:24
https://kosovapost.net/fillojne-takimet-kosove-serbi-ne-bruksel/60%Daily2020-08-27 09:21
https://kosovapost.net/ish-bashkeshortja-i-ben-presion-aktorit-te-njohur-me-jep-15-milione-ose-foto/60%Daily2020-08-27 09:19
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kryeministrit-kosova-ia-ka-borxh-angela-merkelit-integritetin-territorial/60%Daily2020-08-27 09:01
https://kosovapost.net/plackitet-arka-e-nje-xhamie-ne-malisheve/60%Daily2020-08-27 09:00
https://kosovapost.net/meta-zgjedhjet-e-30-gushtit-nje-mundesi-e-shkelqyer-per-te-gjithe-qytetaret-e-malit-te-zi/60%Daily2020-08-27 08:46
https://kosovapost.net/keto-jane-kater-menyrat-natyrale-si-te-zbardhni-dhembet/60%Daily2020-08-27 08:37
https://kosovapost.net/ne-bruksel-vazhdon-dialogu-ne-nivel-ekspertesh/60%Daily2020-08-27 08:36
https://kosovapost.net/zhduket-fero-e-rremben-arbenita/60%Daily2020-08-27 08:25
https://kosovapost.net/59-paciente-me-covid-19-po-trajtohen-ne-spitalin-e-pejes-17-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-27 08:18
https://kosovapost.net/arrestohet-pasi-ia-shiti-banesen-e-njejte-dy-personave/60%Daily2020-08-27 07:58
https://kosovapost.net/zemaj-serish-premton-rritje-te-numrit-te-testeve-per-koronavirus/60%Daily2020-08-27 07:56
https://kosovapost.net/thaci-shpalos-perseri-bukurit-natyrore-te-kosoves/60%Daily2020-08-27 08:28
https://kosovapost.net/gjermania-nis-eksperimentin-iu-jep-qytetareve-1200-euro-pa-bere-asgje/60%Daily2020-08-27 07:33
https://kosovapost.net/gati-beteja-ligjore-mes-barcelones-dhe-messi-t/60%Daily2020-08-27 07:33
https://kosovapost.net/pas-turqise-greqia-i-bie-ne-qaf-shqiperise-kerkon-tia-rrembeje-12-milje-ne-detin-jon-reagon-rama/60%Daily2020-08-27 07:24
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-miraton-planin-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-08-27 07:21
https://kosovapost.net/franca-paralajmeron-turqine-dhe-i-del-ne-krah-greqise-sot-fillojme-stervitjen-ushtarake/60%Daily2020-08-27 07:17
https://kosovapost.net/koha-te-clirojme-partine-nga-kryetari-topalli-ben-thirrje-per-rrezimin-e-bashes/60%Daily2020-08-27 07:14
https://kosovapost.net/gjendet-nje-grua-e-pa-jete-ne-kamenice/60%Daily2020-08-27 07:09
https://kosovapost.net/trump-sfidon-biden-te-kryejne-testin-e-droges-perpara-debateve-per-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2020-08-27 07:05
https://kosovapost.net/james-carroll-mjeku-hero-ne-epidemiologji/60%Daily2020-08-27 07:00
https://kosovapost.net/covid-19-shtyn-samitin-e-davosit-ne-fillim-te-veres-se-ardhshme/60%Daily2020-08-27 06:57
https://kosovapost.net/vrau-51-persona-ne-dy-xhami-denohet-me-burgim-te-perjetshem-brenton-tarrant/60%Daily2020-08-27 06:28
https://kosovapost.net/revista-amerikane-bin-salman-rrembeu-princin-e-zhdukur-disident-sultan-bin-turki/60%Daily2020-08-27 06:26
https://kosovapost.net/kusari-lila-hoti-sduhej-te-takohej-me-vuciq-in-diten-kur-thaci-ishte-para-prokuroreve/60%Daily2020-08-26 21:36
https://kosovapost.net/%e2%80%8bgjuriq-ska-njohje-reciproke-ne-bruksel-hoti-po-perhap-lajme-te-rreme/60%Daily2020-08-26 21:32
https://kosovapost.net/qeveria-shqiptare-reagon-pas-deklaratave-te-qeverise-greke-mbi-zgjerimin-e-kufijve-detare/60%Daily2020-08-26 21:28
https://kosovapost.net/ka-nisur-sfida-dua-lipa-fton-ndjekesit-te-behen-pjese-e-klipit-te-saj/60%Daily2020-08-26 21:24
https://kosovapost.net/sara-hoxha-ka-nje-problem-tani-qe-barku-po-i-rritet/60%Daily2020-08-26 21:22
https://kosovapost.net/elizabeth-nuk-do-te-kthehet-ne-pallatin-mbreteror-ka-marre-kete-vendim/60%Daily2020-08-26 21:13
https://kosovapost.net/kosoves-nuk-i-njihen-testet-covid-federata-e-futbollit-testimet-do-ti-bejme-vetem-ne-shkup/60%Daily2020-08-26 21:11
https://kosovapost.net/turqia-dhe-shba-ja-kryejne-ushtrime-stervitore-detare-te-perbashketa-ne-mesdhe/60%Daily2020-08-26 20:21
https://kosovapost.net/barcelona-nuk-deshiron-te-i-largohet-messi/60%Daily2020-08-26 19:48
https://kosovapost.net/nato-kerkon-dialog-per-uljen-e-tensionit-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-26 19:42
https://kosovapost.net/ish-bashkepunetori-i-ahmet-krasniqit-i-kunderpergjigjet-hisen-berishes-jo-serbia-ja-kush-e-vrau-kolonelin/60%Daily2020-08-26 19:36
https://kosovapost.net/a-mund-te-dergoje-presidenti-trump-agjente-federale-ne-qendrat-e-votimit/60%Daily2020-08-26 19:31
https://kosovapost.net/hage-seance-apelimi-per-mlladicin/60%Daily2020-08-26 19:22
https://kosovapost.net/shba-sanksione-ndaj-firmave-dhe-individeve-kineze/60%Daily2020-08-26 19:19
https://kosovapost.net/new-york-times-publikon-dokumente-shteterore-te-kines-asnje-meshire-per-ujguret/60%Daily2020-08-26 19:16
https://kosovapost.net/skuadra-e-re-e-messit-man-city-ne-pole-interi-pas-dere/60%Daily2020-08-26 18:46
https://kosovapost.net/rama-me-mesazh-ne-anglisht-shqip-dhe-serbo-kroatisht-votoni-per-gjukanovic/60%Daily2020-08-26 18:42
https://kosovapost.net/komunikate-nga-organizata-shqiptaret-e-bashkuar-michigan/60%Daily2020-08-26 18:38
https://kosovapost.net/alarm-ne-spanje-pasi-virusi-i-nilit-infekton-45-njerez-dhe-vret-dy/60%Daily2020-08-26 18:34
https://kosovapost.net/shkenca-ushtarake-perberesi-i-solucionit-kunder-mushkonjave-mund-te-vrase-koronavirusin/60%Daily2020-08-26 18:30
https://kosovapost.net/shperthen-nje-konflikt-i-ri-aak-ldk-beke-berisha-godet-arban-abrashin-per-shkak-te-nje-vendimi/60%Daily2020-08-26 17:24
https://kosovapost.net/kurti-per-demarkacionin-me-malin-e-zi-pese-vjet-nga-nenshkrimi-qe-kushtoi-8-200-hektare/60%Daily2020-08-26 17:15
https://kosovapost.net/vetevendosje-spranon-te-shkoje-si-pjese-e-ekipit-te-hotit-ne-washington/60%Daily2020-08-26 17:07
https://kosovapost.net/22-vjet-nga-vrasja-e-familjes-asllani-presidenti-thaci-dhimbja-mbetet-e-njejte-askush-as-per-kete-krim-nuk-u-denua/60%Daily2020-08-26 16:06
https://kosovapost.net/ministri-mustafa-pret-shoqaten-e-gastronomeve-diskutohet-perkrahja-e-produkteve-vendore/60%Daily2020-08-26 16:00
https://kosovapost.net/pamje-te-renda-plas-arma-ne-mes-te-dites-ne-shba-ka-viktima/60%Daily2020-08-26 15:50
https://kosovapost.net/gjermania-zgjat-deri-me-14-shtator-paralajmerimin-per-udhetimet-nga-vendet-jashte-be-se/60%Daily2020-08-26 15:46
https://kosovapost.net/cerkezi-unifikimi-i-spektrit-politik-konservator-domosdoshmeri-e-kohes/60%Daily2020-08-26 15:41
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-ua-qarteson-edhe-nje-here-shteteve-skeptike-hiqni-vizat-kosova-i-ka-plotesuar-kushtet/60%Daily2020-08-26 15:18
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-regjistrohen-168-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-26 15:12
https://kosovapost.net/qeveria-aprovon-planin-per-nisjen-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-08-26 15:09
https://kosovapost.net/per-ndarjen-e-procesit-te-dialogut-kosove-serbi-ne-dy-fronte-flet-analisti-abdullahu/60%Daily2020-08-26 15:02
https://kosovapost.net/hoti-ua-kerkon-vv-se-e-pdk-se-nga-nje-perfaqesues-per-takimin-e-uashingtonit/60%Daily2020-08-26 14:53
https://kosovapost.net/96908-2/60%Daily2020-08-26 14:48
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpese-viktima-dhe-119-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-26 14:24
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-9/60%Daily2020-08-26 14:19
https://kosovapost.net/4-te-vdekur-dhe-157-raste-pozitive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-26 14:27
https://kosovapost.net/gjukanoviq-ne-prag-te-pervjetorit-te-marreveshjes-se-demarkacionit-vizitoi-qendren-malore-te-shtedimes/60%Daily2020-08-26 14:11
https://kosovapost.net/mandatari-per-kryeminister-zaev-dorezon-ne-kuvend-propozimin-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-08-26 14:09
https://kosovapost.net/96886-2/60%Daily2020-08-26 14:07
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-deklaron-se-vuciq-nuk-ka-marre-leje-per-viziten-ne-kosove-e-quan-provokim-politik/60%Daily2020-08-26 13:53
https://kosovapost.net/be-ja-pret-qe-kosova-te-respektoje-kushtetuten-per-mandatin-e-speciales/60%Daily2020-08-26 13:46
https://kosovapost.net/selmanaj-priti-kryetarin-e-shoqates-se-personave-me-hendikep-dhe-nevoja-te-vecanta/60%Daily2020-08-26 13:46
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-qe-con-perpara-realizimin-e-projekteve-te-eficiences-se-energjise/60%Daily2020-08-26 13:41
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-selmanaj-priti-perfaqesuesit-e-shoqates-se-familjareve-te-heronjve-dhe-deshmoreve-te-kombit-te-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-08-26 13:32
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-mbahet-testi-i-matures/60%Daily2020-08-26 13:11
https://kosovapost.net/arjola-demiri-shfaqet-mjaft-terheqese-ne-pozat-e-reja/60%Daily2020-08-26 13:11
https://kosovapost.net/uniteti-ne-dialogun-me-serbine-ja-si-i-pergjigjet-vetevendosje-thirrjes-se-mustafes/60%Daily2020-08-26 12:49
https://kosovapost.net/hoti-kujton-110-vjetorin-e-lindjes-se-nene-terezes-ajo-ishte-nena-e-gjithe-botes/60%Daily2020-08-26 12:43
https://kosovapost.net/ministri-kuci-merr-pjese-ne-punetorine-rimekembja-e-telekomit/60%Daily2020-08-26 12:41
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-falenderon-deputetet-dhe-te-gjithe-kontribuuesit-per-ligjin-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-26 12:38
https://kosovapost.net/plazh-topless-shperthejne-polemikat-ne-france/60%Daily2020-08-26 12:27
https://kosovapost.net/do-te-vdesesh-per-kater-muaj-19-vjecarja-zbulon-si-hoqi-dore-nga-ushqimi-per-tu-foto/60%Daily2020-08-26 12:28
https://kosovapost.net/rama-mbeshtete-presidentit-te-malit-te-zi-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2020-08-26 12:18
https://kosovapost.net/greqia-nis-stervitjen-erdogan-paralajmeron-sbej-leshime/60%Daily2020-08-26 12:12
https://kosovapost.net/rouhani-marreveshja-eshte-e-mundur-nese-shba-ja-kerkon-falje-dhe-kthehet-ne-marreveshjen-berthamore/60%Daily2020-08-26 12:10
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-thote-se-grenell-e-trump-po-e-perdorin-kosoven-per-fushate-elektorale/60%Daily2020-08-26 11:50
https://kosovapost.net/mustafa-e-thaci-demtuan-kosoven-me-nenshkrimet-e-zajednices-dhe-demarkacionit-me-malin-e-zi/60%Daily2020-08-26 12:09
https://kosovapost.net/lajmi-se-vuciq-neser-e-viziton-kosoven-del-te-jete-i-pasakte/60%Daily2020-08-26 11:31
https://kosovapost.net/riinfektimi-me-koronavirus-rrit-shqetesimet-per-imunitet/60%Daily2020-08-26 11:13
https://kosovapost.net/messi-i-ka-kerkuar-barcelones-largimin-nga-klubi/60%Daily2020-08-26 11:00
https://kosovapost.net/zaev-viti-i-ri-shkollor-do-te-nis-me-1-tetor/60%Daily2020-08-26 10:48
https://kosovapost.net/pas-spekulimeve-se-eshte-ne-gjendje-kome-kim-mbajti-mbledhjen-e-partise/60%Daily2020-08-26 10:43
https://kosovapost.net/me-ne-fund-hetuesit-e-okb-se-kane-mberritur-ne-ruande/60%Daily2020-08-26 10:31
https://kosovapost.net/gjermania-raporton-rritje-te-rasteve-me-covid-19-disa-prejt-tyre-vine-nga-kosova/60%Daily2020-08-26 10:32
https://kosovapost.net/vendosen-tabelat-njoftuese-tek-stacionet-e-autobuseve-ne-prishtine/60%Daily2020-08-26 10:29
https://kosovapost.net/ai-nuk-i-ka-prere-ose-lare-floket-per-80-vjet-beson-se-do-te-vdes-nese-ben-ndryshime/60%Daily2020-08-26 10:28
https://kosovapost.net/suspendohen-gjashte-police-nga-veriu-qendruan-si-spektator-gjate-nje-rrahjeje-qe-u-ndodhi-para-syve/60%Daily2020-08-26 10:19
https://kosovapost.net/shahini-vitin-e-ardhshem-shkollor-dyfishojme-numrin-e-punonjesve-te-sherbimit-psikosocial/60%Daily2020-08-26 10:14
https://kosovapost.net/usaid-dhuron-termo-skanere-per-kosoven-zemaj-pranon-donacionin/60%Daily2020-08-26 10:00
https://kosovapost.net/trump-emeron-chad-wolfin-sekretar-te-sigurise-kombetare/60%Daily2020-08-26 09:56
https://kosovapost.net/edi-rama-ne-anglisht-shqip-e-serbisht-te-lutem-fito-milo-gjukanoviq-per-ne-per-malin-e-zi-per-te-gjithe/60%Daily2020-08-26 09:56
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-do-te-marre-gjithcka-qe-i-takon-ne-mesdhe-ne-egje-dhe-ne-detin-e-zi/60%Daily2020-08-26 18:12
https://kosovapost.net/denimet-shkojne-deri-ne-2-mije-euro-per-organizimin-e-dasmave-dhe-ahengjeve/60%Daily2020-08-26 09:41
https://kosovapost.net/lladrovci-pe%cc%88rfundimisht-she%cc%88rohet-nga-virusi/60%Daily2020-08-26 09:29
https://kosovapost.net/hyn-ne-fuqi-ligji-per-pandemine-keto-jane-te-gjitha-masat-dhe-gjobat-per-shkelesit/60%Daily2020-08-26 09:32
https://kosovapost.net/ukraina-dekoron-me-medalje-shteterore-kreun-e-prodhuesit-turk-te-armeve-droneve/60%Daily2020-08-26 09:34
https://kosovapost.net/shba-vazhdojne-protestat-ne-wisconsin-kunder-dhunes-policore/60%Daily2020-08-26 09:13
https://kosovapost.net/thaci-u-be-thirrje-shqipetareve-te-malit-te-zi-te-dalin-masivisht-ne-zgjedhje/60%Daily2020-08-26 09:37
https://kosovapost.net/kru-gjakova-ka-nje-njoftim-per-qytetaret/60%Daily2020-08-26 08:58
https://kosovapost.net/destinacioni-i-radhes-per-presidentin-thaci-ishte-drini-i-bardhe/60%Daily2020-08-26 08:57
https://kosovapost.net/10-ushtare-te-fsk-se-te-infektuar-me-covid-19-28-te-tjere-ne-vetizolim/60%Daily2020-08-26 08:41
https://kosovapost.net/phillips-administrata-trump-kerkon-zgjidhje-te-shpejte-kosove-serbi/60%Daily2020-08-26 08:37
https://kosovapost.net/a-eshte-depresioni-gjenetik/60%Daily2020-08-26 08:15
https://kosovapost.net/kim-jong-un-paralajmeron-k-veriore-per-rrezikun-nga-koronavirusi-dhe-tajfuni/60%Daily2020-08-26 08:06
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-gati-te-riktheje-karantinen/60%Daily2020-08-26 08:25
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-ne-nivelin-e-eksperteve-neser-ne-bruksel/60%Daily2020-08-26 08:05
https://kosovapost.net/cavushoglu-turqia-e-gatshme-te-beje-gjithcka-te-nevojshme-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-26 07:27
https://kosovapost.net/te-pakten-38-persona-vdesin-si-pasoje-e-vershimeve-ne-afganistan/60%Daily2020-08-26 07:24
https://kosovapost.net/melania-trump-ben-thirrje-per-unitet-mes-racave-video/60%Daily2020-08-26 07:16
https://kosovapost.net/96689-2/60%Daily2020-08-26 07:12
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-gjakoves-42-te-infektuar-me-koronavirus-23-staf-mjekesor/60%Daily2020-08-26 07:33
https://kosovapost.net/ne-uashington-per-ekonomi-marreveshja-gjitheperfshirese-pergjegjesi-e-brukselit/60%Daily2020-08-26 06:50
https://kosovapost.net/kalendari-historik-26-gusht/60%Daily2020-08-26 07:16
https://kosovapost.net/vuciq-flet-per-takimin-e-4-shtatorit-ja-cka-pret/60%Daily2020-08-26 06:51
https://kosovapost.net/george-bush-pikturon-portrete-te-migranteve-dhe-shkruan-nje-liber-per-ta/60%Daily2020-08-26 06:40
https://kosovapost.net/rastet-e-riinfektimit-me-covid-19-ne-evrope-ngrene-dyshime-per-vaksinat/60%Daily2020-08-26 06:31
https://kosovapost.net/19-punetore-te-cerdheve-ne-peje-infektohen-me-koronavirus/60%Daily2020-08-26 07:08
https://kosovapost.net/zhvillimet-ne-kosove-kryeministri-hoti-mbledh-kabinetin-qeverises/60%Daily2020-08-26 06:15
https://kosovapost.net/uka-qeveria-hoti-rast-i-pashprese-deshtoi-te-menaxhoje-pandemine-dhe-jo-dinjitoze-per-dialog/60%Daily2020-08-26 06:11
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-renia-e-heroit-xhemajl-rexhaj/60%Daily2020-08-26 06:23
https://kosovapost.net/ndeshja-tirana-crvena-zvezda-ja-cfare-thote-duka/60%Daily2020-08-26 08:10
https://kosovapost.net/rexhepi-per-largimin-e-anetareve-nga-strukturat-gabim-i-mustafes-cmimin-do-ta-paguaje-ne-zgjedhje/60%Daily2020-08-26 05:58
https://kosovapost.net/me-ne-fund-nje-lajm-i-mire-nga-obsh-pandemia-po-ngadalesohet/60%Daily2020-08-26 05:55
https://kosovapost.net/cka-po-fsheh-gjykata-speciale/60%Daily2020-08-26 05:52
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-vrasja-e-11-anetareve-te-familjes-asllani/60%Daily2020-08-26 05:50
https://kosovapost.net/moti-sot-109/60%Daily2020-08-26 05:44
https://kosovapost.net/nese-do-te-biesh-nga-pesha-majdanozi-eshte-zgjidhja-e-menjehershme/60%Daily2020-08-26 05:42
https://kosovapost.net/newborn-behet-me-baze-te-perhershme/60%Daily2020-08-25 21:53
https://kosovapost.net/kurti-nje-pjese-e-stafit-mjekesor-ne-peje-sot-u-anetaresuan-ne-lvv/60%Daily2020-08-25 21:41
https://kosovapost.net/arrestohen-tre-persona-dyshohet-qe-rrembyen-nje-vajze-te-re/60%Daily2020-08-25 21:28
https://kosovapost.net/times-ne-tensionet-turqi-greqi-emiratet-e-bashkuara-arabe-perkrah-athines/60%Daily2020-08-25 21:12
https://kosovapost.net/perfundon-epoka-ne-barcelone-messi-vendos-per-ndarje/60%Daily2020-08-25 19:55
https://kosovapost.net/konjufca-e-quan-hotin-kryeminister-kukull-vv-kunder-cfaredo-marreveshjeje-finale-me-serbine-pa-u-organizuar-zgjedhjet-e-reja/60%Daily2020-08-25 19:49
https://kosovapost.net/urat-mjet-komunikimi-ndernjerezor-dhe-multikulturor-ne-prizren/60%Daily2020-08-25 19:39
https://kosovapost.net/hisen-berisha-kolonelin-ahmet-krasniqi-e-vrau-dora-e-zeze-e-serbise/60%Daily2020-08-25 19:28
https://kosovapost.net/vuciq-per-takimin-ne-uashington-do-te-jete-nje-nate-e-furishme/60%Daily2020-08-25 19:23
https://kosovapost.net/veteranet-e-uckse-kunder-iniciatives-se-thacit-per-gjykaten-speciale/60%Daily2020-08-25 19:07
https://kosovapost.net/%e2%80%8bambasadori-gjerman-shpreson-per-nje-perparim-te-shpejte-ne-dialogun-kosove-serbi-2/60%Daily2020-08-25 18:42
https://kosovapost.net/vershimi-i-mushkonjave-ne-prishtine-shpend-ahmeti-del-me-nje-njoftim-te-rendesishem/60%Daily2020-08-25 17:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8bhyseni-gjermania-dhe-kancelarja-merkel-mbeten-fuqimisht-te-perkushtuar-per-procesin-e-dialogut/60%Daily2020-08-25 17:50
https://kosovapost.net/pdkja-thote-se-ne-rrethanat-aktuale-nuk-ka-gatishmeri-te-hyje-ne-ndonje-koalicion/60%Daily2020-08-25 17:44
https://kosovapost.net/gashi-mustafa-e-tha-prere-pdk-mund-te-jete-pjese-e-qeverise-nese-aak-vazhdon-tendencen-per-postin-e-presidentit/60%Daily2020-08-25 17:04
https://kosovapost.net/kadri-veseli-kujton-komandant-kumanoven/60%Daily2020-08-25 16:52
https://kosovapost.net/thaci-falenderon-trumpin-per-50-respiratoret-e-dhuruar-per-kosoven/60%Daily2020-08-25 16:27
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-nje-autoservis-ne-rrugen-prishtine-mitrovice/60%Daily2020-08-25 16:22
https://kosovapost.net/von-cramon-presidenca-gjermane-duhet-te-beje-me-shume-per-heqjen-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-08-25 16:09
https://kosovapost.net/spanja-mobilizon-ushtrine-per-te-luftuar-valen-e-dyte-te-koronavirusit/60%Daily2020-08-25 16:00
https://kosovapost.net/mandati-5-vjecar-i-gjykates-speciale-ne-kosove-perfundon-ne-vitin-2020-por-cfare-pritet-me-pas/60%Daily2020-08-25 15:56
https://kosovapost.net/mbytja-e-26-vjecarit-tek-gjiri-i-lalzit-momenti-kur-pushuesit-e-nxjerrin-ne-breg-me-varke-foto/60%Daily2020-08-25 15:48
https://kosovapost.net/meta-i-jep-zemer-tiranes-para-sfides-me-crvena-zvezden/60%Daily2020-08-25 15:40
https://kosovapost.net/tifozet-e-crvena-zvezdes-bejne-provokimin-e-madh-para-takimit-me-tiranen/60%Daily2020-08-25 15:36
https://kosovapost.net/hoti-se-bashku-me-ramosajn-vizitojne-manastirin-e-decanit/60%Daily2020-08-25 15:31
https://kosovapost.net/kosova-do-te-perfitoje-138-milione-euro-nga-bashkimi-evropian-2/60%Daily2020-08-25 15:21
https://kosovapost.net/nagavci-shkurtimi-i-buxhetit-per-arsim-pasoje-e-vendimeve-kontradiktore-te-qeverise-hoti/60%Daily2020-08-25 15:10
https://kosovapost.net/be-ndihmon-komunitetin-turk-qipriot-me-37-milione-dollare/60%Daily2020-08-25 15:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-msh-se-ndaj-deklarates-se-galuk-konjufces/60%Daily2020-08-25 15:04
https://kosovapost.net/maqedonia-veriore-fillimi-i-vitit-shkollor-varet-nga-situata/60%Daily2020-08-25 14:49
https://kosovapost.net/ndertesa-e-ish-burgut-te-prishtines-pritet-te-shnderrohet-ne-muze/60%Daily2020-08-25 14:48
https://kosovapost.net/konfirmohet-per-here-te-dyte-dy-paciente-infektohen-perseri-me-covid-19/60%Daily2020-08-25 14:52
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-dhe-154-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-25 14:32
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-mire-per-studentet-e-dalluar-ne-up-ministri-likaj-tregon-se-kur-do-te-ndahen-bursat/60%Daily2020-08-25 14:31
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ambasadorin-e-ri-gjerman-z-joern-rohde/60%Daily2020-08-25 14:15
https://kosovapost.net/kosova-do-te-perfitoje-138-milione-euro-nga-bashkimi-evropian/60%Daily2020-08-25 14:13
https://kosovapost.net/haki-abazi-isa-mustafa-ka-mbetur-vetem-rrezoi-qeverine-legjitime/60%Daily2020-08-25 13:58
https://kosovapost.net/argjentina-raporton-numrin-me-te-larte-te-vdekjeve-dhe-rasteve-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-25 13:56
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-fetah-rudi-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-25 13:57
https://kosovapost.net/spanja-angazhon-edhe-ushtrine-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-25 13:35
https://kosovapost.net/pese-viktima-dhe-127-raste-te-reja-me-covid-19-n-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-25 13:33
https://kosovapost.net/serbia-konfirmon-kater-te-vdekur-dhe-106-raste-pozitive-me-coronavirus/60%Daily2020-08-25 13:16
https://kosovapost.net/kosove-tete-humbje-jete-dhe-136-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-08-25 13:07
https://kosovapost.net/kremlini-mjeket-gjermane-u-nguten-kur-thane-se-navalny-u-helmua/60%Daily2020-08-25 13:00
https://kosovapost.net/stambolli-hyn-ne-kalendarin-2020-te-formula-1/60%Daily2020-08-25 12:50
https://kosovapost.net/haziri-duhet-ti-kthejme-nxenesit-ne-shkolla/60%Daily2020-08-25 12:54
https://kosovapost.net/shkollat-me-pak-te-rrezikuara-studimi-zbulon-se-ku-infektohen-shumica-e-gjermaneve/60%Daily2020-08-25 13:16
https://kosovapost.net/prestigjozja-greke-artikull-per-pushimet-e-rita-ores-nuk-harron-origjinen-shqiptare-te-kengetares/60%Daily2020-08-25 12:31
https://kosovapost.net/shba-i-dhuron-kosoves-50-respiratore/60%Daily2020-08-25 12:27
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ja-sa-monedha-prej-ari-te-fshehura-ne-balte-i-kane-zbuluar-te-rinjet-e-izraelit/60%Daily2020-08-25 12:23
https://kosovapost.net/be-me-27-gusht-vazhdon-dialogu-kosove-serbi-ne-nivel-ekspertesh/60%Daily2020-08-25 12:22
https://kosovapost.net/shba-kine-gati-marreveshja-e-re-tregtare/60%Daily2020-08-25 12:19
https://kosovapost.net/u-arrestua-se-mbante-pasaporte-fallso-lirohet-pas-5-muajsh-ronaldinho/60%Daily2020-08-25 12:14
https://kosovapost.net/rrahje-tek-kinema-abc-ne-prishtine-intervenon-policia/60%Daily2020-08-25 12:15
https://kosovapost.net/motra-me-e-keqe-se-i-vellai-cfare-e-pret-boten-nese-vjen-nje-diktatore-profesori-do-jete-e-pameshirshme/60%Daily2020-08-25 12:01
https://kosovapost.net/ja-formacioni-i-mundshem-i-tiranes-kunder-crvena-zvezdes-foto/60%Daily2020-08-25 11:58
https://kosovapost.net/konjufca-godet-hotin-po-shkon-pa-platforme-ne-dialog-me-serbine/60%Daily2020-08-25 11:50
https://kosovapost.net/viti-i-ri-shkollor-shahini-qellimi-kryesor-ruajtja-e-shendetit-te-nxenesve-prinderve-e-mesuesve/60%Daily2020-08-25 11:39
https://kosovapost.net/96438-2/60%Daily2020-08-25 11:40
https://kosovapost.net/kosova-per-here-te-pare-do-te-paraqitet-ne-samitin-boteror-kunder-semundjeve-infektive/60%Daily2020-08-25 11:19
https://kosovapost.net/turizmi-global-humbi-320-miliarde-dollare-ne-pese-muaj/60%Daily2020-08-25 11:01
https://kosovapost.net/7-6-ton-pajisje-te-mbrojtjes-personale-sigurohen-per-punetoret-shendetesor-nga-unicef-dhe-qeveria-e-luksemburgut/60%Daily2020-08-25 10:58
https://kosovapost.net/presidenti-i-brazilit-kercenoi-ta-sulmoje-fizikisht-nje-gazetar/60%Daily2020-08-25 10:51
https://kosovapost.net/obsh-te-behet-kujdes-ne-ceshtjen-e-trajtimit-te-covid-19-me-plazme/60%Daily2020-08-25 10:47
https://kosovapost.net/hoti-i-bindur-qe-per-rrugen-decan-plave-do-te-gjendet-zgjidhja-me-e-mire/60%Daily2020-08-25 10:46
https://kosovapost.net/sulmohet-nje-polic-ne-prishtine/60%Daily2020-08-25 10:49
https://kosovapost.net/ne-hage-do-te-nise-apeli-i-mlladiqit-per-burgim-te-perjetshem/60%Daily2020-08-25 10:37
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-ben-homazhe-te-varri-i-ismet-jasharit-ne-klecke/60%Daily2020-08-25 10:41
https://kosovapost.net/sulmon-fizikisht-nenen-arrestohet-nga-policia-i-riu-nga-peja/60%Daily2020-08-25 10:12
https://kosovapost.net/hoti-ne-decan-pritet-nga-ramosaj-ne-takim-edhe-komandanti-i-kfor-it/60%Daily2020-08-25 10:10
https://kosovapost.net/serish-protestat-e-trazirat-ne-shba-pas-incidentit-te-dhunes-policore-ndaj-nje-afrikano-amerikani/60%Daily2020-08-25 10:09
https://kosovapost.net/be-ja-kerkon-nga-moska-hetim-te-pavarur-per-rastin-navalny/60%Daily2020-08-25 10:10
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-gjerman-maas-thirrje-per-dialog-greqise-dhe-turqise/60%Daily2020-08-25 10:04
https://kosovapost.net/koreja-e-jugut-urdheron-mbylljen-e-shkollave-ne-seul/60%Daily2020-08-25 09:49
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-merr-perkrahjen-e-homologut-cek-per-permbylljen-e-suksesshme-te-procesit-te-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2020-08-25 09:35
https://kosovapost.net/mustafa-kerkon-qe-strategjia-e-dialogut-me-serbine-te-formulohet-se-bashku-nga-pozita-e-opozita/60%Daily2020-08-25 09:28
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-ne-hambarin-e-anijes-shtetasi-shqiptardyshohet-se-emri/60%Daily2020-08-25 09:18
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-deshmoret-e-brigades-121-te-zones-operative-te-pashtrikut/60%Daily2020-08-25 09:16
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-politikat-buxhetore-dhe-financiare-ne-gjilan-identifikohen-me-emrin-e-zijadin-maliqit/60%Daily2020-08-25 08:55
https://kosovapost.net/pandemia-mund-te-shkaktoje-1-2-trilione-dollare-humbje-dhe-120-milione-te-papune-ne-turizem/60%Daily2020-08-25 08:46
https://kosovapost.net/thaci-perkujton-komandant-kumanoven-dhe-bashkeluftetaret-e-tij/60%Daily2020-08-25 08:42
https://kosovapost.net/hoti-kujton-heroin-e-kosoves-ismet-jasharin/60%Daily2020-08-25 08:39
https://kosovapost.net/joe-biden-dhe-kamala-harris-do-te-testohen-rregullisht-per-covid-19/60%Daily2020-08-25 08:25
https://kosovapost.net/mirupafshim-ballkan-tim-judah-rajoni-me-renie-te-frikshme-demografike/60%Daily2020-08-25 08:24
https://kosovapost.net/tensionet-mesdhe-greqia-stervitje-turqia-forcon-floten/60%Daily2020-08-25 08:22
https://kosovapost.net/debim-diplomatesh-marredheniet-mes-vjenes-dhe-moskes-turbullohen/60%Daily2020-08-25 08:19
https://kosovapost.net/tiktok-padit-qeverine-amerikane/60%Daily2020-08-25 08:11
https://kosovapost.net/kina-befason-me-numrin-e-rasteve-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-25 08:04
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-mal-te-zi-ministri-mehmet-zenka-shqiptaret-do-te-marrin-2-deputete/60%Daily2020-08-25 08:01
https://kosovapost.net/shba-trumpi-falenderon-erdoganin-per-ceshtjen-e-priftit-brunson/60%Daily2020-08-25 07:57
https://kosovapost.net/greqia-paralajmeron-ndarjen-e-detit-me-shqiperine-dhe-zgjerim-12-milje/60%Daily2020-08-25 07:37
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-66-paciente-me-covid-19-16-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-25 07:33
https://kosovapost.net/96325-2/60%Daily2020-08-25 07:28
https://kosovapost.net/doktoret-gjermane-udheheqesi-i-opozites-ruse-u-helmua/60%Daily2020-08-25 07:22
https://kosovapost.net/trumpi-karshi-demokracise-beteja-e-pernjemendte-e-zgjedhjeve-te-nentorit/60%Daily2020-08-25 07:14
https://kosovapost.net/serwer-ne-washington-jane-te-mundshme-disa-marreveshje-per-trepcen-dhe-ujmanin/60%Daily2020-08-25 07:18
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-1-278-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-25 06:40
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-3410-raste-aktive-480-te-vdekur-ne-kosove/60%Daily2020-08-25 06:11
https://kosovapost.net/raab-pezullimi-i-aneksimit-te-bregut-perendimor-hap-i-rendesishem-per-paqen-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2020-08-25 06:01
https://kosovapost.net/cfare-eshte-sindroma-e-rikthimit-qe-perjetoni-pas-pushimeve-qe-mbarojne/60%Daily2020-08-25 05:57
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-7/60%Daily2020-08-25 05:52
https://kosovapost.net/koci-mandati-maksimal-i-gjykates-speciale-ne-hage-eshte-5-vjet/60%Daily2020-08-24 21:20
https://kosovapost.net/haxhi-shala-ftohet-nga-gjykata-speciale-ja-kur-do-te-paraqitet/60%Daily2020-08-24 21:17
https://kosovapost.net/si-i-komentoni-pritjen-e-ngrohte-qe-po-i-behet-ekipit-serb-ne-tirane/60%Daily2020-08-24 21:08
https://kosovapost.net/haradinajnnuk-do-ti-mbroj-marreveshjet-qe-behen-qosheve/60%Daily2020-08-24 20:23
https://kosovapost.net/trump-pranon-emerimin-e-partise-se-tij-republikane-per-nje-mandat-te-dyte/60%Daily2020-08-24 20:18
https://kosovapost.net/prishtine-keds-paralajmron-nderprerje-te-rrymes-per-shkak-te-punimeve-ne-rrjet/60%Daily2020-08-24 20:12
https://kosovapost.net/migrantet-oret-e-fundit-te-jetes-larg-vendlindjes/60%Daily2020-08-24 20:02
https://kosovapost.net/isa-dhe-hashimi-po-e-luajne-lojen-pdk-ne-pushtet-ramushi-as-president-as-ne-qeveri/60%Daily2020-08-24 19:47
https://kosovapost.net/france-rikthehen-gjurmet-e-covid-19-ne-sistemin-e-ujerave-te-zeza/60%Daily2020-08-24 19:42
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-lipjan-vetura-behet-pershesh/60%Daily2020-08-24 19:30
https://kosovapost.net/ushtruesi-i-detyres-se-kryetarit-te-podujeves-sherohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-08-24 19:16
https://kosovapost.net/juristi-i-njohur-godet-ldk-ne-mezi-spo-pres-me/60%Daily2020-08-24 19:01
https://kosovapost.net/merkel-i-kerkon-rusise-te-gjeje-pergjegjesit-per-rastin-e-navalnyt/60%Daily2020-08-24 18:23
https://kosovapost.net/ish-luftetari-ziadin-hoxha-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-08-24 18:19
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-fton-deputetet-qe-tia-vazhdojne-mandatin-tribunalit-special/60%Daily2020-08-24 17:45
https://kosovapost.net/518-police-deri-tash-te-infektuar-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-24 17:16
https://kosovapost.net/bie-nga-kati-i-trete-nje-punetor-ne-prishtine/60%Daily2020-08-24 16:37
https://kosovapost.net/ahmeti-pas-takimit-me-hotin-skemi-asnje-informate-per-shkollat-se-a-duhet-te-hapen-apo-jo/60%Daily2020-08-24 16:33
https://kosovapost.net/kombi-kosovare-vs-kombit-shqiptare-apo-gare-kombesh/60%Daily2020-08-24 16:21
https://kosovapost.net/dhimbjet-e-muslimaneve-te-arakanit-nuk-kane-perfunduar/60%Daily2020-08-24 15:52
https://kosovapost.net/komuna-e-podujeves-demanton-ikshpk-ne-kemi-vetem-dy-raste-me-covid-19-ne-24-oret-e-fundit-jo-gjashte-2/60%Daily2020-08-24 15:43
https://kosovapost.net/zemaj-vaksina-per-koronavirus-ne-kosove-do-te-jete-falas/60%Daily2020-08-24 15:36
https://kosovapost.net/limaj-e-mohon-krizen-thote-koalicioni-eshte-stabil/60%Daily2020-08-24 15:20
https://kosovapost.net/neuer-portieri-i-pare-ne-shekullin-21-qe-nuk-peson-gol-ne-nje-finale-te-kampionatit-boteror-dhe-te-liges-se-kampioneve/60%Daily2020-08-24 15:17
https://kosovapost.net/ministri-veliu-pranoi-leter-falenderimi-nga-ministri-i-puneve-te-brendshme-te-austrise/60%Daily2020-08-24 14:57
https://kosovapost.net/4-humbje-jete-dhe-178-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-24 14:43
https://kosovapost.net/para-takimit-me-hotin-haradinaj-takon-tahirin/60%Daily2020-08-24 14:40
https://kosovapost.net/predha-ne-plazhet-e-sarandes-zbulohen-nga-turisti-cek-20-metra-prane-bregut/60%Daily2020-08-24 14:31
https://kosovapost.net/shefqet-shehu-emerohet-keshilltar-politik-i-kryeministrit-hoti/60%Daily2020-08-24 14:21
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-ka-pranuar-donacionin-e-radhes-me-pajisje-mjekesore-nga-unicef/60%Daily2020-08-24 14:00
https://kosovapost.net/96188-2/60%Daily2020-08-24 14:02
https://kosovapost.net/foto-nora-istrefi-nuk-zhgenjen-kurre-mahnit-ndjekesit-me-foton-e-fundit/60%Daily2020-08-24 13:54
https://kosovapost.net/kurti-mjerimi-si-shifer-e-shtetit-ne-kosove-jetohet-keq/60%Daily2020-08-24 13:47
https://kosovapost.net/kengetari-shqiptar-i-propozon-per-martese-aktores-turke/60%Daily2020-08-24 13:32
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-krereve-te-koalicionit/60%Daily2020-08-24 13:30
https://kosovapost.net/kosove-13-te-vdekur-dhe-99-raste-me-covid-19/60%Daily2020-08-24 13:03
https://kosovapost.net/a-do-te-marre-pjese-presidenti-tramp-ne-takimin-hoti-vuciq-ne-shtepine-e-bardhe-flet-analisti-tahiri/60%Daily2020-08-24 13:12
https://kosovapost.net/kater-viktima-dhe-78-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-24 12:56
https://kosovapost.net/nisma-propozon-fatmir-limajn-per-president/60%Daily2020-08-24 12:40
https://kosovapost.net/12-infermiere-te-fsk-se-i-bashkengjiten-qkuk-se-aktuale/60%Daily2020-08-24 12:32
https://kosovapost.net/ministri-veliu-shqyrton-mundesine-e-heqjes-se-disa-kufizimeve-per-biznese/60%Daily2020-08-24 12:19
https://kosovapost.net/hyseni-pret-ne-takim-ambasadorin-abbott-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-08-24 12:18
https://kosovapost.net/presidenti-hashim-thaci-falenderon-mesimdhenesit-ne-kosove/60%Daily2020-08-24 12:40
https://kosovapost.net/nisin-testimet-e-vaksines-italiane-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-24 11:58
https://kosovapost.net/nje-lojtar-i-fenerbahces-pozitiv-ndaj-covid-19/60%Daily2020-08-24 11:55
https://kosovapost.net/italia-goditet-nga-nje-stuhi-e-forte-shkaterrohen-vreshta-peme-e-makina/60%Daily2020-08-24 11:47
https://kosovapost.net/96116-2/60%Daily2020-08-24 11:45
https://kosovapost.net/gashi-nje-nder-kerkesat-ne-takim-ishte-edhe-hapja-e-gastronomise-deri-ne-oren-2400/60%Daily2020-08-24 12:24
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-angazhim-maksimal-per-shendetin-dhe-edukimin/60%Daily2020-08-24 12:12
https://kosovapost.net/ahmeti-kosova-nuk-ka-kapacitete-per-testimin-e-te-gjithe-punonjesit-arsim/60%Daily2020-08-24 11:11
https://kosovapost.net/vdesin-dy-paciente-nga-koronavirusi-ne-spitalin-e-vushtrrise/60%Daily2020-08-24 11:00
https://kosovapost.net/iran-shenohen-133-viktima-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-08-24 10:51
https://kosovapost.net/kerkohet-te-hiqen-kushtezimet-per-regjistrimin-e-automjeteve/60%Daily2020-08-24 10:23
https://kosovapost.net/ylli-i-manchester-united-perleshet-me-gangstere-shqiptare-kjo-eshte-arsyeja-video/60%Daily2020-08-24 10:38
https://kosovapost.net/greqia-dergon-anije-dhe-avione-te-armatosur-ne-zonen-e-anijeve-turke/60%Daily2020-08-24 10:11
https://kosovapost.net/kru-prishtina-tregon-nivelin-e-ujit-ne-liqenin-e-badovcit-dhe-batllaves/60%Daily2020-08-24 09:53
https://kosovapost.net/messi-eshte-i-mireseardhur-ne-psg/60%Daily2020-08-24 09:24
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-kryeministrit-hoti-me-kryetaret-e-komunave-kto-jane-prioritetet-e-takimit/60%Daily2020-08-24 09:37
https://kosovapost.net/gjuriq-zbulon-per-cfare-tema-do-te-flitet-ne-takimin-e-uashingtonit/60%Daily2020-08-24 09:16
https://kosovapost.net/rusi-mbi-4-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-24 09:13
https://kosovapost.net/neymar-nuk-i-mbajti-lotet-ne-fund-te-ndeshjes/60%Daily2020-08-24 09:06
https://kosovapost.net/e-njohur-per-vaksina-kuba-fillon-punen-per-kuren-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-24 08:58
https://kosovapost.net/trazira-ne-paris-pas-humbjes-se-psg-se-kunder-bayernit-ne-finale-te-champions/60%Daily2020-08-24 08:54
https://kosovapost.net/johnson-rreziku-qe-femijet-te-infektohen-me-covid-19-ne-shkolle-eshte-shume-i-vogel/60%Daily2020-08-24 08:49
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-person-i-prekur-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-24 08:35
https://kosovapost.net/prishtine-arrestohen-tre-person-duke-vjedhur-ne-market/60%Daily2020-08-24 08:23
https://kosovapost.net/96032-2/60%Daily2020-08-24 08:23
https://kosovapost.net/dhjete-vende-ne-bote-e-mbajten-jashte-coronavirusin-por-cfare-fituan-ato/60%Daily2020-08-24 08:15
https://kosovapost.net/dorehiqet-keshilltarja-e-shtepise-se-bardhe-kellyanne-conway/60%Daily2020-08-24 08:05
https://kosovapost.net/63-paciente-me-covid-19-po-trajtohen-ne-spitalin-e-pejes-15-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Daily2020-08-24 08:06
https://kosovapost.net/harta-e-obsh-se-shqiperia-nder-vendet-me-numrin-me-te-ulet-te-mjekeve-ne-bote/60%Daily2020-08-24 08:00
https://kosovapost.net/vazhdon-te-rritet-numri-i-viktimave-nga-covid-19-ne-brazil-indi-dhe-meksike/60%Daily2020-08-24 07:57
https://kosovapost.net/goditi-per-vdekje-7-vjecaren-ne-skenderaj-dorezohet-ne-polici-vozitesi/60%Daily2020-08-24 07:55
https://kosovapost.net/gjakove-28-paciente-jane-me-oksigjenoterapi/60%Daily2020-08-24 07:42
https://kosovapost.net/tension-teknike-gabime-dhe-heronj-triumfi-i-bayern-munich-permes-fotografise-foto/60%Daily2020-08-24 07:31
https://kosovapost.net/12-infermiere-te-fsk-se-inkuadrohen-ne-stafin-e-qkuk-se-per-perballje-me-koronavirusin/60%Daily2020-08-24 07:59
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-gusht/60%Daily2020-08-24 07:42
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-sot-takohet-me-kryetaret-e-komunave/60%Daily2020-08-24 07:10
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-takohet-sot-me-partneret-e-koalicionit/60%Daily2020-08-24 07:03
https://kosovapost.net/pacolli-skam-per-qellim-te-kandidohem-per-president-si-behet-nder-vendit-te-flitet-tash-per-kete-ceshtje/60%Daily2020-08-24 06:55
https://kosovapost.net/triumfi-i-gjashte-i-bayern-munich-nje-francez-gjunjezon-psg/60%Daily2020-08-24 06:44
https://kosovapost.net/shqiperi-5-te-vdekur-dhe-152-raste-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-08-24 06:38
https://kosovapost.net/bilanci-i-koronavirusit-ne-kosove-10-viktima-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-24 06:33
https://kosovapost.net/95976-2/60%Daily2020-08-24 06:39
https://kosovapost.net/takimi-ne-uashington-nje-hap-drejt-marreveshjes-perfundimtare/60%Daily2020-08-24 06:24
https://kosovapost.net/itali-shiu-dhe-bresheri-vershojne-rruget-bora-zbardh-malet/60%Daily2020-08-24 06:21
https://kosovapost.net/perfitimet-shendetesore-te-kokoshkave/60%Daily2020-08-24 06:17
https://kosovapost.net/shba-miraton-perdorimin-e-plazmes-si-trajtim-per-covid-19/60%Daily2020-08-24 06:13
https://kosovapost.net/haradinaj-jam-meritor-per-perafrimin-e-dy-kraheve-politik-te-pasluftes/60%Daily2020-08-24 06:08
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-15/60%Daily2020-08-24 06:04
https://kosovapost.net/studimi-ne-angli-femijet-jane-me-te-rrezikuar-nga-virusi-ne-shtepi-sesa-ne-klasa/60%Daily2020-08-23 21:47
https://kosovapost.net/ja-perse-presidenti-presidentja-e-i-kosoves-duhet-te-zgjedhet-drejteperdrejt/60%Daily2020-08-23 21:37
https://kosovapost.net/10-raste-te-reja-me-covid-19-ne-gjilan-haziri-apelon-per-kujdes/60%Daily2020-08-23 21:26
https://kosovapost.net/numri-i-te-prekurve-ne-bote-nga-coronavirusi-arrin-ne-23-milione/60%Daily2020-08-23 21:15
https://kosovapost.net/bayerni-kampion-i-evropes/60%Daily2020-08-23 21:04
https://kosovapost.net/takimi-me-kreret-e-koalicionit-hoti-tregon-per-temat-qe-do-te-diskutohen/60%Daily2020-08-23 20:56
https://kosovapost.net/probleme-me-kanalizim-ne-disa-lagje-te-kryeqytetit-si-pasoje-e-reshjeve-ankohen-banoret/60%Daily2020-08-23 20:42
https://kosovapost.net/vdes-vajza-7-vjecare-pasi-u-godit-nga-vetura-ne-skenderaj/60%Daily2020-08-23 20:35
https://kosovapost.net/bayerni-kalon-ne-epersi/60%Daily2020-08-23 20:25
https://kosovapost.net/derisa-finalja-po-zhvillohet-mbrapa-dyerve-te-mbyllura-qindra-tifoze-te-psg-se-jane-mbledhur-ne-parkun-e-princave-per-te-shikuar-ndeshjen/60%Daily2020-08-23 20:21
https://kosovapost.net/ikshpk-tregon-si-duhet-te-ruhet-shendeti-i-nxenesve-ne-shkolla/60%Daily2020-08-23 20:14
https://kosovapost.net/daily-mail-kim-jong-un-ne-gjendje-kome-e-motra-e-tij-e-vendosur-te-marre-kontrollin-e-korese-se-veriut/60%Daily2020-08-23 19:42
https://kosovapost.net/%e2%80%8btrajneri-i-njohur-italian-bie-pre-e-mashtrimit/60%Daily2020-08-23 19:39
https://kosovapost.net/barcelona-pjanic-me-koronavirus/60%Daily2020-08-23 19:26
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-zbulim-i-rendesishem-per-trajtimin-e-covid-19/60%Daily2020-08-23 19:18
https://kosovapost.net/fillon-finalja-e-madhe-e-champions-league/60%Daily2020-08-23 19:13
https://kosovapost.net/abrashi-ldk-se-i-takon-posti-i-presidentit/60%Daily2020-08-23 19:08
https://kosovapost.net/95898-2/60%Daily2020-08-23 18:47
https://kosovapost.net/italia-nuk-do-te-bllokoje-shtetin-perkunder-rritjes-se-rasteve-nga-covid-19/60%Daily2020-08-23 18:08
https://kosovapost.net/syzet-ikonike-te-gandit-shiten-per-260-000-funte/60%Daily2020-08-23 18:02
https://kosovapost.net/gjendet-nje-femije-pa-shenja-jete-ne-lumin-shkumbin/60%Daily2020-08-23 17:43
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dhe-marko-gjuriq-perplasen-per-rrushin-e-rahovecit/60%Daily2020-08-23 17:09
https://kosovapost.net/nga-e-hena-mot-i-ndryshueshem-ne-kosove/60%Daily2020-08-23 17:10
https://kosovapost.net/as-haradinaj-e-as-pacolli-propozohet-murat-jashari-per-president-te-ri/60%Daily2020-08-23 16:43
https://kosovapost.net/%e2%80%8bshenjat-qe-shfaqen-24-ore-para-vdekjes/60%Daily2020-08-23 16:34
https://kosovapost.net/numra-shokues-ja-sa-perqind-e-te-infektuarve-ne-gjermani-jane-nga-kosova/60%Daily2020-08-23 16:27
https://kosovapost.net/vazhdon-te-jete-e-ndaluar-larja-peshkimi-dhe-qendrimi-te-liqeni-radoniqit/60%Daily2020-08-23 16:20
https://kosovapost.net/mbahet-tubimi-i-opozites-ne-bjellorusi-pavaresisht-ndalimit/60%Daily2020-08-23 16:17
https://kosovapost.net/sot-shifra-me-e-ulet-e-rasteve-me-covid-19-ne-kosove-qe-nga-17-korriku/60%Daily2020-08-23 15:59
https://kosovapost.net/sa-eshte-transparente-qeveria-hoti/60%Daily2020-08-23 15:49
https://kosovapost.net/shqiperi-dalin-rregullat-se-si-do-te-hapen-shkollat-ne-14-shtator/60%Daily2020-08-23 15:41
https://kosovapost.net/trashegimia-kulturore-ne-prizren/60%Daily2020-08-23 15:11
https://kosovapost.net/shperthen-vullkani-ne-malin-sinaburg-te-indonezise-banoret-keshillohen-te-qendrojne-larg-nga-lava/60%Daily2020-08-23 15:15
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-dhe-152-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-23 14:53
https://kosovapost.net/burre-e-grua-nga-rahoveci-vdesin-brenda-dy-ditesh-nga-covid-19/60%Daily2020-08-23 15:40
https://kosovapost.net/avokati-koci-kerkon-te-zbardhet-e-verteta-per-pretendimet-se-ne-shtepine-e-verdhe-u-transplantua-zemer-njeriu/60%Daily2020-08-23 15:42
https://kosovapost.net/femijet-mbi-moshen-12-vjecare-duhet-te-mbajne-maska-sipas-obsh-se/60%Daily2020-08-23 14:25
https://kosovapost.net/a-munden-femijet-ti-infektojne-gjysherit-me-koronavirus-flet-profesori-britanik/60%Daily2020-08-23 14:18
https://kosovapost.net/sa-ka-rrezik-qe-te-infektohemi-me-koronavirus-nga-ushqimet-qe-blejme/60%Daily2020-08-23 14:08
https://kosovapost.net/mergim-mavraj-e-mbyll-me-kombetaren-shqiptare-video/60%Daily2020-08-23 13:55
https://kosovapost.net/publikohet-regjistrimi-i-motres-se-trump-njeri-qe-slexon/60%Daily2020-08-23 13:44
https://kosovapost.net/turqi-kater-te-vdekur-dhe-mbi-11-persona-te-zhdukur-nga-reshjet-e-shiut/60%Daily2020-08-23 13:40
https://kosovapost.net/137-raste-te-reja-e-nje-i-vdekur-nga-koronavirusi-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-23 13:25
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-8/60%Daily2020-08-23 13:07
https://kosovapost.net/shenohen-10-raste-te-vdekjeve-dhe-111-raste-pozitive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-23 13:08
https://kosovapost.net/haradinaj-familjet-atdhetare-mbajten-gjalle-shpresen-e-popullit/60%Daily2020-08-23 12:37
https://kosovapost.net/shqiperia-falenderon-turqine-per-zbatimin-e-angazhimit-per-ndertesat-pas-termetit-te-nentorit/60%Daily2020-08-23 12:17
https://kosovapost.net/japoni-148-te-vdekur-nga-i-nxehti-ne-tokio/60%Daily2020-08-23 12:13
https://kosovapost.net/iran-141-te-vdekur-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-23 12:04
https://kosovapost.net/luis-suarez-deshiron-te-mbetet-te-barcelona-jam-i-gatshem-edhe-si-rezerve/60%Daily2020-08-23 12:05
https://kosovapost.net/tiktok-paralajmeron-procedure-ligjore-kunder-ndaleses-se-trump-it/60%Daily2020-08-23 11:46
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-nje-83-vjecar-nga-mitrovica/60%Daily2020-08-23 11:36
https://kosovapost.net/italia-regjistron-mbi-1000-raste-me-covid-19-ne-24-ore-per-here-te-pare-qe-prej-muajit-maj/60%Daily2020-08-23 11:20
https://kosovapost.net/gjendja-me-covid-19-ne-vushtrri-33-paciente-po-trajtohen-dy-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-23 11:15
https://kosovapost.net/dhuna-ne-familje-gjashte-raste-brenda-nje-dite/60%Daily2020-08-23 10:52
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-vendos-gjoba-deri-ne-10-mije-funte-per-personat-qe-organizojne-tubime-ilegale/60%Daily2020-08-23 10:34
https://kosovapost.net/demet-e-shkaktuara-nga-bresheri-ne-prishtine-ministri-i-bujqesise-premton-kompensime/60%Daily2020-08-23 10:12
https://kosovapost.net/nje-person-nga-decani-shetit-rrugeve-me-kallash-arrestohet-nga-policia/60%Daily2020-08-23 10:03
https://kosovapost.net/trump-zjarret-ne-kaliforini-i-shpall-katastrofe-e-madhe/60%Daily2020-08-23 09:39
https://kosovapost.net/princi-i-kurores-saudite-organizon-parti-50-milion-dollareshe-me-150-modele/60%Daily2020-08-23 09:32
https://kosovapost.net/sot-luhet-finalja-e-champions-league-perballje-titanesh-bayern-dhe-psg-ne-lufte-per-kuroren-e-evropes/60%Daily2020-08-23 09:23
https://kosovapost.net/kamenice-vdes-nje-person-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-23 09:01
https://kosovapost.net/lajm-i-fundit-aksident-trafiku-ne-prishtine-ka-edhe-te-lenduar/60%Daily2020-08-23 08:51
https://kosovapost.net/australia-perballet-me-valen-e-dyte-te-covid-19-17-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-23 08:39
https://kosovapost.net/kerkohet-unitet-politik-e-bashkepunim-institucional-para-takimit-ne-uashington/60%Daily2020-08-23 08:28
https://kosovapost.net/thaci-jemi-te-bekuar-me-bereqetin-e-tokes-sone-video/60%Daily2020-08-23 08:10
https://kosovapost.net/brazili-regjistron-892-vdekje-nga-covid-19-ne-24-ore-india-912-meksika-644/60%Daily2020-08-23 07:57
https://kosovapost.net/frike-se-ne-kampin-me-te-madh-te-refugjateve-ne-evrope-mund-te-shpertheje-covid-19/60%Daily2020-08-23 07:52
https://kosovapost.net/bie-niveli-i-ujit-ne-liqenin-e-vermices/60%Daily2020-08-23 07:46
https://kosovapost.net/obsh-femijet-e-moshes-mbi-11-vjecare-duhet-te-mbajne-maska/60%Daily2020-08-23 07:27
https://kosovapost.net/e-diela-shqiptarevizitat-e-qytetareve-te-kosoves-skane-te-ndalur-krijohen-kolona-te-medha-ne-kufi/60%Daily2020-08-23 07:24
https://kosovapost.net/mbi-8-mije-kosovare-u-sheruan-nga-covid-19/60%Daily2020-08-23 07:14
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-3/60%Daily2020-08-23 07:03
https://kosovapost.net/koronavirusi-ua-mori-jeten-tre-vellezerve-kosovare-brenda-nje-muaji-foto/60%Daily2020-08-22 21:52
https://kosovapost.net/nje-i-ri-nga-strellci-i-decanit-humb-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-08-22 21:10
https://kosovapost.net/gjermani-maska-e-domosdoshme-edhe-jashte-klasave/60%Daily2020-08-22 21:02
https://kosovapost.net/mesi-ne-nje-ekip-me-ronaldon-juventusi-futet-ne-gare-per-argjentinasin/60%Daily2020-08-22 20:57
https://kosovapost.net/takimi-hoti-vuciq-ne-shtepine-e-bardhe-shtyhet-per-4-shtator/60%Daily2020-08-22 20:52
https://kosovapost.net/kroacia-shpall-masa-kufizuese-shtese/60%Daily2020-08-22 20:40
https://kosovapost.net/trump-presion-autoriteteve-per-zhvillimin-e-vaksines-para-zgjedhjeve/60%Daily2020-08-22 20:36
https://kosovapost.net/hulumtim-gjysma-e-punonjesve-nuk-duan-te-kthehen-ne-zyre/60%Daily2020-08-22 20:33
https://kosovapost.net/kaliforni-policia-vret-sulmuesin-e-armatosur-qe-qellonte-pa-dallim-ndaj-makinave-ne-levizje/60%Daily2020-08-22 20:29
https://kosovapost.net/presidenti-i-ukraines-pergezon-erdoganin-per-zhvillimin-e-madh-ne-detin-e-zi/60%Daily2020-08-22 20:15
https://kosovapost.net/muzeu-kariye-ne-stamboll-do-te-rihapet-si-xhami-2/60%Daily2020-08-22 20:04
https://kosovapost.net/haxhi-krasniqi-shkaterron-rivalin-gjyqtari-nderprene-mecin/60%Daily2020-08-22 20:00
https://kosovapost.net/presioni-nga-grenell-dhe-shtyrja-e-takimit-deputeti-i-lvv-se-parashikon-se-cfare-do-te-ndodh-ne-shba/60%Daily2020-08-22 19:13
https://kosovapost.net/ky-eshte-djali-i-shaban-syles-qe-vrau-me-kallashnikov-nje-person-foto/60%Daily2020-08-22 19:09
https://kosovapost.net/nderron-jete-anetari-i-ldk-se-2/60%Daily2020-08-22 19:05
https://kosovapost.net/trashegimia-kulturore-objektet-e-kultit-ne-prizren/60%Daily2020-08-22 19:01
https://kosovapost.net/perleshje-me-arme-zjarri-ne-drenas-vritet-nje-person/60%Daily2020-08-22 18:36
https://kosovapost.net/veseli-ngjitet-ne-shtegun-via-ferrata-panorama-skaj-lumbardhit-ne-prizren/60%Daily2020-08-22 17:42
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-flet-ne-berlin-me-keshilltarin-e-merkelit-per-vizat-dhe-per-dialogun/60%Daily2020-08-22 17:30
https://kosovapost.net/obsh-me-udhezime-te-reja-femijet-mbi-12-vjec-te-mbajne-maska-si-te-rriturit/60%Daily2020-08-22 17:26
https://kosovapost.net/edhe-156-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-22 17:01
https://kosovapost.net/95635-2/60%Daily2020-08-22 16:53
https://kosovapost.net/fc-prishtina-ndeshjen-e-anulojne-autoritetet-e-gjibraltarit-dhe-jo-uefa/60%Daily2020-08-22 16:47
https://kosovapost.net/anulohet-ndeshja-lincoln-prishtina/60%Daily2020-08-22 16:09
https://kosovapost.net/hashim-thaci-perkujton-ukshin-hotin-shteti-serb-duhet-te-jape-pergjegjesi-per-te-pagjeturit/60%Daily2020-08-22 15:49
https://kosovapost.net/ish-komandanti-i-uck-se-sabit-geci-dergohet-me-urgjence-drejt-turqise-pas-infektimit-me-covid/60%Daily2020-08-22 15:45
https://kosovapost.net/sipas-shkencetarit-britanik-koronavirusi-do-te-jete-prezent-pergjithmone/60%Daily2020-08-22 15:23
https://kosovapost.net/policia-konfirmon-nje-i-plagosur-me-arme-zjarri-ne-lagjen-dardania-ne-prishtine/60%Daily2020-08-22 15:06
https://kosovapost.net/thaci-dedikim-te-vecante-mjeshtrit-te-instrumenteve-autoktone-muzikore/60%Daily2020-08-22 14:55
https://kosovapost.net/rekord-rastesh-me-covid-19-ne-gjermani-2-034-ne-24-ore/60%Daily2020-08-22 14:40
https://kosovapost.net/hoti-ben-thirrje-per-kujdes-shume-familje-po-humbin-te-dashurit-e-tyre/60%Daily2020-08-22 14:36
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-6-te-vdekur-dhe-159-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-22 14:28
https://kosovapost.net/obsh-ja-dhe-unicef-i-femijet-mbi-12-vjec-duhet-te-mbajne-maska-ne-fytyre-shkaku-covid-19/60%Daily2020-08-22 14:20
https://kosovapost.net/te-shtena-armesh-ne-prishtine-dyshohet-se-ka-te-plagosur/60%Daily2020-08-22 14:11
https://kosovapost.net/presidenti-palestinez-pergezon-erdogan-in-per-zbulimin-e-gazit-natyror-ne-detin-e-zi/60%Daily2020-08-22 14:07
https://kosovapost.net/frike-per-rritje-te-rasteve-me-covid-19-ne-irak-me-fillimin-e-muajit-te-muharremit/60%Daily2020-08-22 13:58
https://kosovapost.net/serbi-tre-te-vdekur-dhe-170-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-22 13:46
https://kosovapost.net/prishtina-do-sfidoje-linkolnin-nese-nuk-ka-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-22 13:43
https://kosovapost.net/reagon-kurti-kjo-cka-po-i-behet-familjes-hoti-me-informacione-te-tilla-eshte-viktimizim-i-vazhdueshem/60%Daily2020-08-22 13:30
https://kosovapost.net/situata-me-covid-19-takohen-dhe-flasin-zemaj-me-dragan-petkoviq/60%Daily2020-08-22 13:21
https://kosovapost.net/trump-ofendon-nancy-pelosin-e-cmendura-nancy-mund-te-behet-presidente-e-shba-se/60%Daily2020-08-22 13:12
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-ne-kosove-2/60%Daily2020-08-22 13:03
https://kosovapost.net/kosove-nente-te-vdekur-dhe-169-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-22 13:02
https://kosovapost.net/muzeu-kariye-ne-stamboll-do-te-rihapet-si-xhami/60%Daily2020-08-22 12:56
https://kosovapost.net/perfundon-me-sukses-operacioni-i-kerkim-shpetimit-per-gjetjen-e-femijes-se-zhdukur-ne-fshatin-terpeze-te-malisheves/60%Daily2020-08-22 12:53
https://kosovapost.net/95555-2/60%Daily2020-08-22 12:43
https://kosovapost.net/dy-gazetare-te-rel-it-debohen-nga-bjellorusia/60%Daily2020-08-22 12:36
https://kosovapost.net/hoti-uron-talat-xhaferin-lidershipi-i-tij-ne-krye-te-kuvendit-ka-qene-kyc-ne-zhvillimet-ne-vitet-e-fundit/60%Daily2020-08-22 12:22
https://kosovapost.net/kulla-e-sahatit-monumenti-simbol-i-tiranes/60%Daily2020-08-22 12:06
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-gjendet-2-vjecari-nga-malisheva-i-zhdukur-qe-nga-pasditja-e-djeshme/60%Daily2020-08-22 12:28
https://kosovapost.net/ministri-i-drejtesise-kerkon-te-mos-barazohen-kosova-dhe-serbia-ne-dialog-sa-i-perket-krimeve/60%Daily2020-08-22 11:53
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-zyrtari-i-policise-se-kosoves-ishte-i-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-08-22 11:46
https://kosovapost.net/kryeministri-suedez-lofven-ne-zgjodhem-strategjine-e-duhur-ne-luften-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-08-22 11:43
https://kosovapost.net/mitrovice-6-persona-te-lenduar-si-pasoje-e-nje-aksidenti/60%Daily2020-08-22 11:40
https://kosovapost.net/osmani-uron-talat-xhaferin-pe%cc%88r-rizgjedhje-ne%cc%88-postin-e-kryetarit-te%cc%88-parlamentit-te%cc%88-maqedonise%cc%88-se%cc%88-veriut/60%Daily2020-08-22 11:31
https://kosovapost.net/e-konfirmon-vuciq-trump-mund-te-jete-i-pranishem-ne-takimin-e-uashingtonit/60%Daily2020-08-22 11:24
https://kosovapost.net/ferid-agani-pandemia-do-te-na-le-me-pasoja-pandemia-ka-shkaktuar-pasiguri-dhe-frike-te-madhe-te-qytetaret-si-rezultat-i-kesaj-mbyllja-ka-shkaktuar-efekte-ne-trupin-si-ne-mendje-e-njeriut-ashtu-ed/60%Daily2020-08-22 11:19
https://kosovapost.net/termet-ne-durres/60%Daily2020-08-22 11:17
https://kosovapost.net/prinderit-dhe-komunat-kerkojne-kthimin-e-nxenesve-ne-shkolla-masht-ende-pa-vendim/60%Daily2020-08-22 11:15
https://kosovapost.net/spanjollet-ne-feste-sevilla-kampione-e-europa-league/60%Daily2020-08-21 22:07
https://kosovapost.net/agjende-e-kujt-eshte-pengesa-e-arsimit-per-shkak-te-shamise/60%Daily2020-08-21 20:23
https://kosovapost.net/thellohen-percarjet-brenda-koalicionit-qeveritar-edhe-akr-kerkon-postin-e-presidentit/60%Daily2020-08-21 20:19
https://kosovapost.net/kina-nuk-raporton-asnje-rast-te-ri-te-infeksionit-brenda-vendit/60%Daily2020-08-21 20:14
https://kosovapost.net/inter-sevilla-ne-loje-uefa-europa-legue-publikohen-formacionet-e-te-dyja-skuadrave/60%Daily2020-08-21 20:09
https://kosovapost.net/ngriti-tende-kampingu-ne-nje-fshat-ne-skoc-futet-ne-telashe-me-pronarin-e-tokes/60%Daily2020-08-21 20:04
https://kosovapost.net/vv-ne-obiliq-qeverisja-lokale-zgjodhi-ne%cc%88-kohe%cc%88-pandemie-ti-de%cc%88boje%cc%88-banore%cc%88t-nga-kompleksi-hade-1-dhe-hade-2-dokument/60%Daily2020-08-21 19:58
https://kosovapost.net/ani-shko-titullohet-projekti-me-i-ri-i-kengetares-albina-burrniku/60%Daily2020-08-21 18:56
https://kosovapost.net/uka-ndalimi-i-mbuleses-ne-shkolla-shkel-me-te-dyja-kembet-ne-te-drejtat-e-vajzave-ne-kosove/60%Daily2020-08-21 18:52
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-ne-lufte-me-ramush-haradinajn-ky-eshte-shkaku/60%Daily2020-08-21 18:39
https://kosovapost.net/ismet-beqiri-ka-nje-thirrje-per-ramush-haradinajn-para-takimit-ne-uashington/60%Daily2020-08-21 18:33
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-amerikanet-ende-jane-ne-periudhen-e-parapergatitjes-se-takimit-kosove-serbi/60%Daily2020-08-21 18:08
https://kosovapost.net/zyrtari-i-ldk-se-propozon-rexhep-ismajlin-dhe-jusuf-buxhovin-per-president/60%Daily2020-08-21 18:02
https://kosovapost.net/crvena-zvezda-e-trembur-do-te-shkoje-me-polici-serbe-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-21 17:33
https://kosovapost.net/the-new-york-times-per-stilisten-nga-kosova-fustani-me-luleshtrydhe-qe-pushtoi-tiktok-un/60%Daily2020-08-21 17:19
https://kosovapost.net/fundjava-ne-kosove-me-mot-te-nxehte-dhe-me-diell-ne-fillim-te-javes-se-ardhshme-serish-mundesi-per-shi/60%Daily2020-08-21 17:15
https://kosovapost.net/propagaganda-serbe-dhe-terapia-ruse/60%Daily2020-08-21 20:20
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-per-bajram-rexhepin-do-ta-kujtojme-perhere-si-njeri-me-vlera-te-deshmuara/60%Daily2020-08-21 17:02
https://kosovapost.net/hyseni-ne-france-kerkon-liberalizimin-e-vizave-per-kosovaret/60%Daily2020-08-21 16:55
https://kosovapost.net/xhaferi-rizgjidhet-kryeparlamentar-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-21 16:37
https://kosovapost.net/italia-regjistron-diten-me-te-rende-me-covid-19-qe-nga-koha-e-izolimit/60%Daily2020-08-21 16:03
https://kosovapost.net/voa-shtyhet-per-dy-dite-takimi-kosove-serbi-ne-shtepine-e-bardhe-2/60%Daily2020-08-21 15:43
https://kosovapost.net/thaci-shpall-hero-te-kosoves-deshmorin-azem-behluli-2/60%Daily2020-08-21 16:40
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-e-152-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-21 16:05
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-33-vjecar-nga-rahoveci-i-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-08-21 15:15
https://kosovapost.net/lavrov-ia-ngarkon-fajin-kosoves-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-08-21 15:10
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-kosova-do-te-vazhdojne-traditen-e-mbledhjeve-te-perbashketa-ne-shtator/60%Daily2020-08-21 14:55
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-sherohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-08-21 14:24
https://kosovapost.net/gazetarja-nga-kosova-nderohet-me-titullin-ambasadore-e-paqes/60%Daily2020-08-21 14:05
https://kosovapost.net/hoti-takoi-drejtuesit-e-institucioneve-shendetesore-te-vendit-flasin-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-08-21 13:58
https://kosovapost.net/libia-drejt-paqes-palet-ne-konflikt-arrijne-armepushimin/60%Daily2020-08-21 13:48
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-7/60%Daily2020-08-21 13:12
https://kosovapost.net/kosove-10-te-vdekur-dhe-162-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-21 13:07
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-pasi-perqafoi-nje-shok-ne-karantine/60%Daily2020-08-21 12:52
https://kosovapost.net/erdogan-jep-lajmin-e-premtuar/60%Daily2020-08-21 12:48
https://kosovapost.net/prestreshi-cmimet-e-testeve-per-covid-19-ne-laboratoret-private-ne-nivelin-e-konkurrences-se-lire/60%Daily2020-08-21 12:23
https://kosovapost.net/dreshaj-ldk-nuk-i-frike%cc%88sohet-asnje-mocioni-dhe-nuk-shqetesohemi-per-largimin-e-dikujt-nga-koalicioni/60%Daily2020-08-21 12:06
https://kosovapost.net/vendet-e3-kundershtojne-perpjekjen-e-sanksioneve-amerikane-ndaj-iranit/60%Daily2020-08-21 12:03
https://kosovapost.net/qeveria-libiane-apelon-per-armepushim-kerkon-zgjedhje-presidenciale-dhe-parlamentare/60%Daily2020-08-21 11:49
https://kosovapost.net/studentet-kerkojne-hapjen-e-bibliotekave/60%Daily2020-08-21 11:43
https://kosovapost.net/zemaj-do-te-bej-realitet-sigurimet-shendetesore/60%Daily2020-08-21 11:38
https://kosovapost.net/ne-takimin-kosove-serbi-mund-te-marre-pjese-edhe-presidenti-trump/60%Daily2020-08-21 11:36
https://kosovapost.net/a-do-te-mbahet-takimi-i-2-shtatorit-ne-uashington-flet-vuciq/60%Daily2020-08-21 11:27
https://kosovapost.net/kurti-ndaj-grenellit-duhet-te-veprojme-sic-vepruam-ndaj-ambasadorit-gelbard-ta-kundershtojme-njezeri/60%Daily2020-08-21 11:12
https://kosovapost.net/uji-brenda-pendes-me-te-madhe-ne-bote-po-i-afrohet-nivelit-maksimal/60%Daily2020-08-21 10:59
https://kosovapost.net/thaci-ka-pranuar-sot-letrat-kredenciale-te-ambasadorit-te-ri-te-zvicres/60%Daily2020-08-21 10:57
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-kerkon-1-000-mesimdhenes-shtese-per-fillimin-e-vitit-shkollor/60%Daily2020-08-21 10:16
https://kosovapost.net/selimi-partneriteti-me-shba-ne-i-cmuar-ne-cdo-faze-te-avancimit-te-sistemit-te-drejtesise-ne-kosove/60%Daily2020-08-21 10:09
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-prezanton-planin-per-fillim-te-mesimit-kerkon-buxhet-shtese/60%Daily2020-08-21 10:08
https://kosovapost.net/finalizohet-projektligji-per-qeverine-dergohet-ne-venecia/60%Daily2020-08-21 09:58
https://kosovapost.net/mbrojtesi-brazilian-welinton-kalon-ne-besiktas/60%Daily2020-08-21 09:52
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-ndryshim-plotesimin-e-ligjit-per-financimin-e-subjekteve-politike/60%Daily2020-08-21 09:48
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-me-lidershipin-amerikan-epilogu-i-dialogut-eshte-njohja-e-kosoves-me-kufijte-ekzistues-kosoves-serbise/60%Daily2020-08-21 09:42
https://kosovapost.net/policia-shkaterron-11-bime-kanabis-ne-vushtrri-nuk-dihet-kush-i-mbjelli/60%Daily2020-08-21 09:33
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-kerkon-1000-mesimdhenes-shtese-me-pagese-per-vitin-e-ri-shkollor/60%Daily2020-08-21 09:12
https://kosovapost.net/pse-koreja-e-jugut-po-perjeton-rritje-te-madhe-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-08-21 09:15
https://kosovapost.net/perleshje-ne-malisheve-arrestohen-pese-persona/60%Daily2020-08-21 09:07
https://kosovapost.net/obsh-ja-vlereson-se-nuk-ka-nevoje-per-masa-shtese-te-izolimit-ne-evrope/60%Daily2020-08-21 09:03
https://kosovapost.net/shtyrje-te-takimit-te-2-shtatorit-ne-uashington-zyra-e-kryeministrit-hoti-ende-nuk-kemi-asgje-zyrtare/60%Daily2020-08-21 09:03
https://kosovapost.net/renditja-e-uefa-s-per-klube-kryeson-bayerni-interi-parakalon-juventusin/60%Daily2020-08-21 08:52
https://kosovapost.net/ish-keshilltari-i-trumpit-nuk-pranon-fajesine-per-akuzat-e-mashtrimit/60%Daily2020-08-21 08:50
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-lugines-kerkojne-post-ministror-ne-qeverine-e-serbise/60%Daily2020-08-21 08:46
https://kosovapost.net/perjeto-pasionin-unik-me-platformen-me-te-mire-ne-vend-telkos/60%Daily2020-08-21 08:31
https://kosovapost.net/qytetaret-e-kosoves-edhe-sot-ne-numer-te-madh-ia-mesyjne-detit/60%Daily2020-08-21 08:37
https://kosovapost.net/20-gra-me-covid-19-kane-lindur-ne-kliniken-e-gjinekologjise/60%Daily2020-08-21 08:11
https://kosovapost.net/gjendje-e-rende-e-te-prekurve-me-koronavirus-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-08-21 08:02
https://kosovapost.net/pacolli-kujton-bajram-rexhepin-ishte-i-vetmi-qe-me-shoqeroi-ne-veri/60%Daily2020-08-21 07:58
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-me-testimet-per-koronavirus-ne-laboratoret-private/60%Daily2020-08-21 07:23
https://kosovapost.net/kalendari-historik-21-gusht/60%Daily2020-08-21 07:20
https://kosovapost.net/konfirmohet-takimi-i-krereve-te-koalicionit/60%Daily2020-08-21 07:25
https://kosovapost.net/nuk-mbahet-takimi-hoti-vuciq-me-2-shtator/60%Daily2020-08-21 07:14
https://kosovapost.net/navalni-rivali-i-putinit-ne-koma-pas-helmimit/60%Daily2020-08-21 07:12
https://kosovapost.net/shba-ka-publikuar-bilancin-e-24-oreve-te-fundit-me-covid-19/60%Daily2020-08-21 08:49
https://kosovapost.net/shba-ja-nis-procedurat-per-rikthimin-e-sanksioneve-te-okb-se-ndaj-iranit/60%Daily2020-08-21 06:38
https://kosovapost.net/kina-regjistron-22-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-21 06:35
https://kosovapost.net/a-ju-ndihmon-ngrenia-ngadale-te-humbni-peshe/60%Daily2020-08-21 06:32
https://kosovapost.net/zka-keqperdorime-te-subvencioneve-dhe-punesime-pa-kriter-ne-posten-e-kosoves/60%Daily2020-08-21 06:24
https://kosovapost.net/pandemia-shtyn-qytetaret-ti-kursejne-parate/60%Daily2020-08-21 06:32
https://kosovapost.net/gjermania-do-liberalizim-vizash-por-celesin-e-mban-franca/60%Daily2020-08-21 06:13
https://kosovapost.net/mediat-serbe-me-tiranen-do-te-jete-pa-tifoze-por-nje-ndeshje-ferri/60%Daily2020-08-21 06:11
https://kosovapost.net/personi-i-arrestuar-ne-fushe-kosove-eshte-shtetas-i-shqiperise-dhe-sulmoi-policine-e-kosoves/60%Daily2020-08-21 06:02
https://kosovapost.net/numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-kosove-ka-shkuar-mbi-12-mije/60%Daily2020-08-21 05:58
https://kosovapost.net/moti-sot-e-neser/60%Daily2020-08-21 05:54
https://kosovapost.net/fushe-kosova-hap-shkollat-me-1-shtator-shabani-mesimi-ne-distance-nuk-e-zevendeson-ate-ne-bankat-shkollore/60%Daily2020-08-20 22:02
https://kosovapost.net/selmanaj-nuk-perjashtohet-mundesia-qe-presidenti-i-ri-te-vije-nga-pdkja/60%Daily2020-08-20 21:52
https://kosovapost.net/nje-minute-heshtje-dhe-qindra-qirinj-ne-nderim-te-punetoreve-shendetesore-qe-vdiqen-nga-covid-19/60%Daily2020-08-20 21:23
https://kosovapost.net/abrashi-kjo-qeveri-eshte-me-e-keqja-qe-ka-pasur-kosova-nga-paslufta/60%Daily2020-08-20 20:44
https://kosovapost.net/gazetaria-kosovare-me-dy-tehe-apo-cenzura-morale/60%Daily2020-08-20 20:34
https://kosovapost.net/haradinaj-kandidimi-im-per-president-oferte-per-te-mbetur-ne-qeveri/60%Daily2020-08-20 18:54
https://kosovapost.net/gucati-nje-veteran-i-uck-se-eshte-maltretuar-ne-stacionin-policor-te-gracanices/60%Daily2020-08-20 18:50
https://kosovapost.net/raka-nga-shtatori-mund-te-perballemi-me-dyfishim-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-08-20 18:22
https://kosovapost.net/britania-shenon-rekord-te-ri-te-rasteve-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-08-20 18:04
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-pas-kater-ditesh-do-te-konfirmoje-ose-jo-aktakuzat-e-para-te-pranuara-nga-zyra-e-prokurorit-te-specializuar/60%Daily2020-08-20 17:53
https://kosovapost.net/thaci-dekreton-tri-ligje-qe-ndihmojne-ne-tejkalimin-e-situates-me-pandemine/60%Daily2020-08-20 17:20
https://kosovapost.net/qeveria-premton-rruge-te-re-prishtine-fushe-kosove/60%Daily2020-08-20 16:57
https://kosovapost.net/shba-gjyqtari-hedh-poshte-kerkesen-e-presidentit-trump-per-mosdorezimin-e-taksave/60%Daily2020-08-20 16:50
https://kosovapost.net/kryediplomatja-kosovare-dhe-ministri-i-drejtesise-takohen-me-palmer-ne-washington/60%Daily2020-08-20 16:44
https://kosovapost.net/kushner-thirrje-iranit-per-marreveshje-me-shba/60%Daily2020-08-20 16:30
https://kosovapost.net/ne-serbi-arrestohet-nje-grup-kriminal-per-shitje-te-testeve-false-per-covid-19/60%Daily2020-08-20 16:03
https://kosovapost.net/pasi-e-kaloi-koronavirusin-hoti-therret-mbledhje-te-qeverise-2/60%Daily2020-08-20 15:59
https://kosovapost.net/pasi-e-kaloi-koronavirusin-hoti-therret-mbledhje-te-qeverise/60%Daily2020-08-20 15:49
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-uron-pervjetorin-e-1442-te-te-hixhretit-te-profetit-muhamed/60%Daily2020-08-20 16:05
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-planifikon-plan-per-rimekembje-ekonomike-me-6-miliarde-euro/60%Daily2020-08-20 15:39
https://kosovapost.net/irani-prezanton-raketat-e-reja-te-emertuara-sipas-qasem-soleimanit/60%Daily2020-08-20 15:28
https://kosovapost.net/italia-nuk-lejon-vizitat-turistike-nga-shqiptaret/60%Daily2020-08-20 15:12
https://kosovapost.net/zemaj-testimet-per-covid-19-mund-te-behen-edhe-tek-qkmf-te/60%Daily2020-08-20 15:06
https://kosovapost.net/takimi-veliu-selmanaj-pavaresisht-covid19-gjendja-e-sigurise-e-vend-brenda-parametrave-normal/60%Daily2020-08-20 14:44
https://kosovapost.net/ask-nga-skema-e-ndihmes-sociale-kane-perfituar-24-mije-e-615-familje/60%Daily2020-08-20 14:23
https://kosovapost.net/arrestohet-steve-bannon-dyshohet-se-mashtroi-me-miliona-per-murin-e-trump/60%Daily2020-08-20 14:21
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-zevendeskryeministrin-driton-selmanaj/60%Daily2020-08-20 14:08
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdy-te-vdekur-nga-covid-19-ne-malisheve-brenda-24-oresh/60%Daily2020-08-20 14:04
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-uron-popullin-e-hungarise-per-diten-kombetare/60%Daily2020-08-20 13:59
https://kosovapost.net/perkeqesohet-situata-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-20 13:53
https://kosovapost.net/a-mundet-shkarkimi-i-vjoses-nga-posti-i-ne%cc%88nkryetare%cc%88s-ta-pe%cc%88rgjysmoje%cc%88-ldk-ne-ndryshoje%cc%88-skene%cc%88n-politike-kosovare/60%Daily2020-08-20 13:31
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-6/60%Daily2020-08-20 13:28
https://kosovapost.net/riaktualizohet-mos-lejimi-i-bartjes-se-shamise-ne-shkolla-reagojne-deputetet-ismajli-demi-e-rrahmani/60%Daily2020-08-20 14:13
https://kosovapost.net/kosove-13-persona-humbin-jeten-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-20 13:26
https://kosovapost.net/anulohet-vendimi-per-shkarkimin-e-sejdiut-nga-pozita-e-drejtorit-te-shskuk-se/60%Daily2020-08-20 13:18
https://kosovapost.net/kosova-shenon-158-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-245-te-sheruar/60%Daily2020-08-20 13:16
https://kosovapost.net/vazhdon-te-rritet-bilanci-i-viktimave-nga-covid-19-ne-brazil-indi-dhe-meksike/60%Daily2020-08-20 13:05
https://kosovapost.net/qeveria-e-re-e-maqedonise-veriore-me-19-ministri-7-me-pak-se-e-para/60%Daily2020-08-20 12:42
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-garantojme-transparence-te-plote-te-shperndarjes-se-fondeve-te-rimekembjes/60%Daily2020-08-20 12:16
https://kosovapost.net/zemaj-viziton-qendren-e-vetme-neurokirurgjike/60%Daily2020-08-20 12:18
https://kosovapost.net/rrahmani-po-mbulohemi-te-gjithe-e-po-kufizohemi/60%Daily2020-08-21 18:46
https://kosovapost.net/konfirmon-policia-shtate-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-autostraden-ibrahim-rugova/60%Daily2020-08-20 11:54
https://kosovapost.net/vv-ja-kritikon-faljen-qe-presidenti-i-beri-deshmitarit-te-deharit-kerkon-te-zbardhet-rasti/60%Daily2020-08-20 11:42
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-nje-60-vjecar-nga-peja/60%Daily2020-08-20 10:57
https://kosovapost.net/reagon-ismaili-ka-nje-dallim-substancial-ndermjet-institucionalizmit-fetar-dhe-lirise-individuale-fetare/60%Daily2020-08-20 11:41
https://kosovapost.net/paralajmerohet-mbyllja-e-kufijve-gjerman-per-kosoven-shkak-numri-i-larte-i-te-kthyerve-me-covid-19/60%Daily2020-08-20 10:24
https://kosovapost.net/gruaja-nga-prishtina-nuk-respekton-masat-sulmon-nje-zyrtar-policor/60%Daily2020-08-20 10:15
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-decan/60%Daily2020-08-20 10:03
https://kosovapost.net/ndizen-qirinje-per-ti-nderuar-mjeket-e-infermieret-qe-vdiqen-nga-covid-19/60%Daily2020-08-20 10:07
https://kosovapost.net/rruga-matican-butovc-kolovice-u-shtrua-vitin-e-kaluar-tash-duket-si-para-dekadash/60%Daily2020-08-20 09:46
https://kosovapost.net/nje-person-ne-ferizaj-i-infektuar-me-covid-19-del-ne-lokalin-e-tij-i-mbyllet-nga-inspektoret/60%Daily2020-08-20 09:47
https://kosovapost.net/licencohen-edhe-18-laboratore-tjera-per-kryerje-te-testeve-serologjike-ne-kosove/60%Daily2020-08-20 09:36
https://kosovapost.net/fifi-zbulon-si-ka-arritur-te-humbase-drastikisht-peshe/60%Daily2020-08-20 09:31
https://kosovapost.net/trump-eba-deshiron-te-bleje-avione-f-35/60%Daily2020-08-20 09:15
https://kosovapost.net/naser-ramadani-kujton-gjinekologun-burim-krasniqi-baxhe-mik-e-koleg-i-madh/60%Daily2020-08-20 09:04
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-reagon-pas-akuzave-te-pdk-se-per-emerimin-e-drejtoreve-te-shkollave/60%Daily2020-08-20 09:07
https://kosovapost.net/shkaku-i-covid-19-suedia-tani-ka-numrin-me-te-madh-te-vdekjeve-ne-150-vjetet-e-fundit/60%Daily2020-08-20 08:52
https://kosovapost.net/msh-ja-shperndan-disa-keshilla-lidhur-me-motin-e-nxehte-dhe-pandemine-covid-19/60%Daily2020-08-20 08:40
https://kosovapost.net/ministria-e-bujqesise-zgjat-deri-me-28-gusht-afatin-e-aplikimit-per-grante/60%Daily2020-08-20 08:41
https://kosovapost.net/propozohet-qe-te-lehtesohen-procedurat-per-ligjin-per-automjete/60%Daily2020-08-20 08:31
https://kosovapost.net/selimi-dhe-haradinaj-stublla-takohen-me-palmerin-teme-njohja-ne-kufijte-ekzistues-mes-kosoves-e-serbise/60%Daily2020-08-20 08:09
https://kosovapost.net/anulohet-takimi-i-partnereve-te-koalicionit-qeverises/60%Daily2020-08-20 08:06
https://kosovapost.net/abrashi-vitia-do-te-behet-me-qasje-ne-autostraden-arben-xhaferi-2/60%Daily2020-08-20 08:07
https://kosovapost.net/zemaj-emeron-anetaret-e-rinj-te-bordit-per-trajtim-mjekesor-ne-institucionet-private/60%Daily2020-08-20 07:54
https://kosovapost.net/pamje-tronditese-nje-femije-del-ne-dritare-pasi-prinderit-e-lane-mbyllur-ne-banese/60%Daily2020-08-20 07:55
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-takoi-ne-washington-z-v-presidentin-e-heritage-foundation/60%Daily2020-08-20 07:59
https://kosovapost.net/kritiku-i-kremlinit-aleksei-navalny-dyshohet-se-eshte-helmuar/60%Daily2020-08-20 07:44
https://kosovapost.net/turqi-shkon-ne-233-915-numri-i-te-sheruarve-nga-covid-19/60%Daily2020-08-20 07:34
https://kosovapost.net/edhe-me-ligj-ne-gjermani-qente-duhet-te-shetiten-dy-here-ne-dite-nga-se-paku-nje-ore/60%Daily2020-08-20 07:29
https://kosovapost.net/shba-ja-regjistron-mbi-46-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-20 07:20
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-uashington-per-marreveshje-finale-me-serbine/60%Daily2020-08-20 07:08
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-gusht/60%Daily2020-08-20 07:21
https://kosovapost.net/histori-te-dyshimta-i-percollen-shoket-e-qelise-se-deharit/60%Daily2020-08-20 06:59
https://kosovapost.net/partneret-e-koalicionit-mblidhen-sot-nuk-dihet-se-per-cfare-do-te-diskutojne/60%Daily2020-08-20 06:53
https://kosovapost.net/inter-synon-trofeun-por-sevilla-nuk-i-humb-kurre-finalet/60%Daily2020-08-20 07:25
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-55-paciente-me-covid-19-13-prej-tyre-ne-gjendje-te-rend/60%Daily2020-08-20 06:47
https://kosovapost.net/keto-jane-propozimet-per-ministra-ne-qeverine-e-re-te-maqedonise/60%Daily2020-08-20 06:37
https://kosovapost.net/obama-trump-punoi-vetem-per-veten-e-tij-dhe-demtoi-vendin/60%Daily2020-08-20 06:09
https://kosovapost.net/arsyet-pse-nuk-duhet-ta-merrni-buken-e-prere/60%Daily2020-08-20 06:05
https://kosovapost.net/moti-sot-108/60%Daily2020-08-20 05:57
https://kosovapost.net/bayerni-ne-finale-te-championsit-ky-eshte-rivali-i-tyre/60%Daily2020-08-19 21:21
https://kosovapost.net/amerika-con-luftanije-ne-krete-mes-tensioneve-greko-turke-ne-rritje/60%Daily2020-08-19 21:17
https://kosovapost.net/gjermania-paralajmerim-kunder-nderhyrjes-se-munshme-ushtarake-ruse-ne-bjellorusi/60%Daily2020-08-19 21:08
https://kosovapost.net/shba-shfuqizon-3-marreveshje-me-hong-kongun/60%Daily2020-08-19 20:59
https://kosovapost.net/ali-ahmeti-shpalos-ministrat-nga-radhet-e-bdi-se-2/60%Daily2020-08-19 20:50
https://kosovapost.net/hoti-vjosa-osmani-nuk-duhet-te-largohet-nga-ldk-ja/60%Daily2020-08-19 20:29
https://kosovapost.net/hoti-nga-1-shtatori-400-mije-nxenes-e-studente-ne-rruge-e-shkolla-rrezik-i-madh-per-perhapjen-e-virusit/60%Daily2020-08-19 19:37
https://kosovapost.net/blerim-reka-perkujton-metush-krasniqin/60%Daily2020-08-19 19:26
https://kosovapost.net/diskriminimi-per-vajzat-me-shami-reagon-koci-mbulesa-islame-ne-shkolla-mund-te-ndalohet-vetem-me-ligj/60%Daily2020-08-19 19:16
https://kosovapost.net/tirana-do-ta-prese-crvena-zvezden-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-19 19:10
https://kosovapost.net/raka-flet-per-opsionin-se-si-mund-te-rihapen-shkollat-ne-shtator/60%Daily2020-08-19 18:38
https://kosovapost.net/bill-gates-tregon-se-cilat-jane-vendet-me-te-rrezikuara-nga-pandemia/60%Daily2020-08-19 18:30
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-heritage-foundation-ka-dhene-mbeshtetje-te-vecante-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/60%Daily2020-08-19 17:44
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-edhe-nje-luftetar-te-uckse-ne-cilesine-e-te-dyshuarit/60%Daily2020-08-19 17:40
https://kosovapost.net/mospajtimet-rreth-dialogut-me-serbine-neser-mblidhen-kreret-e-partive-te-koalicionit/60%Daily2020-08-19 17:27
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-periudhes-20-24-gusht/60%Daily2020-08-19 16:59
https://kosovapost.net/vdes-nje-punetor-shendetesor-ne-viti-i-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-08-19 16:52
https://kosovapost.net/shba-denon-kryengritjen-ushtarake-ne-mali/60%Daily2020-08-19 16:28
https://kosovapost.net/goditja-e-radhes-nga-ebu-ska-eurovision-per-kosoven-as-ne-vitin-2021/60%Daily2020-08-19 15:48
https://kosovapost.net/edhe-158-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-19 15:36
https://kosovapost.net/abrashi-vitia-do-te-behet-me-qasje-ne-autostraden-arben-xhaferi/60%Daily2020-08-19 15:28
https://kosovapost.net/nga-data-20-shtator-10-dite-karantine-per-pasagjeret-nga-shqiperia-qe-udhetojne-drejt-zvicres/60%Daily2020-08-19 15:23
https://kosovapost.net/mbi-13-mije-persona-ne-dite-ne-morine-fluks-i-larte-i-turisteve-nga-kosova/60%Daily2020-08-19 15:19
https://kosovapost.net/berisha-shenoi-gol-ne-ndeshjen-e-fundit-por-se-fitoi-kepucen-e-arte/60%Daily2020-08-19 15:13
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-qytetaret-e-decanit-me-27-gusht-ramosaj-takon-ambasadoret/60%Daily2020-08-19 15:04
https://kosovapost.net/shtyhet-afati-per-terheqjen-e-mjeteve-te-asistences-mujore/60%Daily2020-08-19 14:56
https://kosovapost.net/humb-betejen-me-covid-19-zyrtari-i-policise-se-kosoves/60%Daily2020-08-19 14:57
https://kosovapost.net/studentet-kerkojne-hapjen-e-biblotekave/60%Daily2020-08-19 14:39
https://kosovapost.net/kosovaret-nuk-i-friksohen-virusit-vershojne-bregdetin-e-shqiperise/60%Daily2020-08-19 14:41
https://kosovapost.net/kush-eshte-naser-sahiti-rektori-i-sapo-zgjedhur-ne-up/60%Daily2020-08-19 14:27
https://kosovapost.net/sela-nese-eshte-e-nevojshme-do-te-bejme-edhe-rezistence/60%Daily2020-08-19 14:22
https://kosovapost.net/neser-zhvillohet-takimi-haradinaj-hoti-pas-perplasjeve/60%Daily2020-08-19 14:22
https://kosovapost.net/nagavci-ldk-ka-rene-me-poshte-se-pertoke-ajo-ka-hyre-ne-nentoke/60%Daily2020-08-19 14:06
https://kosovapost.net/erdogan-lufta-qe-turqia-ka-ndermarre-ne-fronte-te-ndryshme-nga-mesdheu-lindor-eshte-per-te-ardhmen-tone/60%Daily2020-08-19 14:00
https://kosovapost.net/47-paciente-me-covid-19-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-19 13:44
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-uron-popullin-e-afganistanit-per-diten-e-pavaresi/60%Daily2020-08-19 13:36
https://kosovapost.net/flet-rektori-i-ri-nuk-do-te-lejoje-ndikime-politike-ne-up/60%Daily2020-08-19 13:42
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-ne-komuna/60%Daily2020-08-19 13:20
https://kosovapost.net/kryetarja-e-kuvendit-merr-pjese-ne-forumin-nderkombetar-te-lidereve-me-ftese-te-ndi/60%Daily2020-08-19 13:16
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-amerikan-ne-kosove-pozicionohet-pro-joe-biden/60%Daily2020-08-19 13:34
https://kosovapost.net/covid-19-nente-raste-te-vdekjes-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-19 13:09
https://kosovapost.net/latif-gashi-ftohet-per-intervistim-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-08-19 13:07
https://kosovapost.net/kosove-162-raste-te-reja-me-covid-18-dhe-122-te-sheruar/60%Daily2020-08-19 13:04
https://kosovapost.net/kroacia-regjistron-219-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-19 13:00
https://kosovapost.net/cifti-i-te-moshuarve-ritakohen-pas-102-ditesh-te-ndare-nga-covid-i-kjo-foto-do-jua-zbukuroje-mbremjen/60%Daily2020-08-19 12:54
https://kosovapost.net/hoti-e-qeteson-ramosajn-ne-qeveri-dakordohen-per-ndaljen-e-punimeve-ne-rrugen-decan-plave/60%Daily2020-08-19 12:45
https://kosovapost.net/ahmeti-apelon-per-kujdes-pas-rritjes-se-rasteve-me-covid-19-ne-prishtine/60%Daily2020-08-19 12:32
https://kosovapost.net/ne-kosove-festohet-74-vjetori-i-ish-presidentit-clinton/60%Daily2020-08-19 12:32
https://kosovapost.net/naser-sahiti-zgjedhet-rektor-i-universitetit-te-prishtines/60%Daily2020-08-19 12:18
https://kosovapost.net/kurti-i-reagon-thacit-kjo-nuk-eshte-hera-e-pare-qe-presidenti-ka-falur-te-denuar/60%Daily2020-08-19 12:06
https://kosovapost.net/zemaj-takohet-me-gastronomet-bisedohet-per-masat-e-reja/60%Daily2020-08-19 11:53
https://kosovapost.net/8-infermiere-te-prekur-me-covid-19-ne-spitalin-e-vushtrrise/60%Daily2020-08-19 11:45
https://kosovapost.net/nje-vdekje-dhe-4-raste-te-reja-me-covid-19-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2020-08-19 11:33
https://kosovapost.net/sot-perballje-titanesh-leipzig-perralla-e-champions/60%Daily2020-08-19 11:14
https://kosovapost.net/pastrim-parash-rritje-e-frikshme-355-mije-transaksione-te-dyshimta-ne-gjermani/60%Daily2020-08-19 10:48
https://kosovapost.net/94759-2/60%Daily2020-08-19 10:42
https://kosovapost.net/flet-hoti-pas-kthimit-ne-zyre-shqetesuese-ka-akoma-qytetare-qe-nuk-besojne-se-virusi-ekziston/60%Daily2020-08-19 10:31
https://kosovapost.net/mpms-dhe-undp-mbeshtesin-mbi-2-000-familje-me-furnizim-te-gjera-ushqimore-dhe-higjienike/60%Daily2020-08-19 10:15
https://kosovapost.net/india-me-numrin-me-te-madh-te-vdekjeve-brenda-24-oreve/60%Daily2020-08-19 10:05
https://kosovapost.net/zemaj-viziton-ikshpk-takohet-me-drejtorin-naser-ramadani/60%Daily2020-08-19 10:00
https://kosovapost.net/dalin-disa-nga-emrat-e-ministrave-shqiptare-ne-qeverine-e-zaevit/60%Daily2020-08-19 09:57
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-numrin-me-te-larte-te-rasteve-me-covid-19-qe-nga-maji/60%Daily2020-08-19 09:56
https://kosovapost.net/pacolli-uron-ish-presidentin-clinton-per-ditlindjen-e-74-te/60%Daily2020-08-19 09:45
https://kosovapost.net/rrahje-masive-ne-kacanik-arrestohen-pese-persona-2/60%Daily2020-08-19 09:24
https://kosovapost.net/islam-lauka-projekti-ne-decan-nuk-po-lejohet-per-interesa-te-ketij-politikani/60%Daily2020-08-19 09:25
https://kosovapost.net/rrahje-masive-ne-kacanik-arrestohen-pese-persona/60%Daily2020-08-19 09:15
https://kosovapost.net/vdekje-e-dyshimte-ne-prishtine-2/60%Daily2020-08-19 09:11
https://kosovapost.net/gjilan-nderpritet-protesta-e-transportuesve-fillon-puna-ne-te-gjitha-vijat-e-mehershme/60%Daily2020-08-19 08:59
https://kosovapost.net/anthony-fauci-askush-nuk-mund-te-detyrohet-te-vaksinohet-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-19 08:48
https://kosovapost.net/hoti-ne-diten-e-humanizmit-mirenjohes-ndaj-te-gjithe-profesionisteve-shendetesore-policeve-e-inspektoreve/60%Daily2020-08-19 08:42
https://kosovapost.net/prej-sot-pa-test-pcr-negativ-per-covid-19-nuk-mund-te-hyni-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2020-08-19 08:44
https://kosovapost.net/jashari-situata-me-pandemine-ne-skenderaj-e-menaxhueshme-shkollat-te-hapen/60%Daily2020-08-19 08:30
https://kosovapost.net/qytetari-e-pyet-shpend-ahmetin-si-kaloi-ne-ndeje-me-zyrtaret-e-pdk-se-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2020-08-19 08:15
https://kosovapost.net/zhvillime-dramatike-priten-nga-specialja/60%Daily2020-08-19 08:13
https://kosovapost.net/per-nje-jave-mbi-1200-persona-e-mposhten-koronavirusin-ne-kosove/60%Daily2020-08-19 08:13
https://kosovapost.net/thaci-shperndan-nje-video-te-policise-se-kosoves-cdohere-ne-sherbim-te-atdheut-dhe-qytetareve/60%Daily2020-08-19 07:59
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-takoi-atdhetarin-xhim-xhema-vepren-e-tij-e-vlereson-frymezim-per-secilen-gjenerate/60%Daily2020-08-19 07:57
https://kosovapost.net/david-silva-kalon-ne-real-sociedad/60%Daily2020-08-19 07:40
https://kosovapost.net/62-paciente-te-infektuar-ne-spitalin-e-pejes-16-prej-tyre-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-19 07:36
https://kosovapost.net/mbi-15-milione-te-sheruar-nga-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-08-19 07:35
https://kosovapost.net/trump-fal-aktivisten-feministe-susan-b-anthony/60%Daily2020-08-19 07:33
https://kosovapost.net/raporti-i-senatit-me-hollesi-te-reja-mbi-nderhyrjet-ruse-ne-zgjedhjet-e-vitit-2016/60%Daily2020-08-19 07:31
https://kosovapost.net/george-soros-babai-i-prapaskenave-boterore/60%Daily2020-08-19 07:04
https://kosovapost.net/eurodeputetja-shqiptare-emerohet-pergjegjese-per-ceshtjet-e-arktikut/60%Daily2020-08-19 07:15
https://kosovapost.net/sot-pritet-te-zgjedhet-rektori-i-up-se/60%Daily2020-08-19 06:52
https://kosovapost.net/afeja-zvogelon-rrezikun-e-tumoreve-te-disa-organe/60%Daily2020-08-19 06:50
https://kosovapost.net/studimi-befasues-njerezit-qe-perdorin-iphone-jane-me-te-zgjuar-se-ato-qe-perdorin-samsung/60%Daily2020-08-19 06:54
https://kosovapost.net/pszh-me-numer-rekord-deri-te-finalja-e-pare/60%Daily2020-08-19 06:43
https://kosovapost.net/joe-biden-edhe-zyrtarisht-kandidat-i-demokrateve-per-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2020-08-19 06:38
https://kosovapost.net/94633-2/60%Daily2020-08-19 06:34
https://kosovapost.net/humbe-betejen-me-covid-19-edhe-nje-mjek-kosovar-foto/60%Daily2020-08-19 06:27
https://kosovapost.net/moto-sot/60%Daily2020-08-19 06:23
https://kosovapost.net/vdes-veterani-i-ushtrise-clirimtare-te-kosoves/60%Daily2020-08-18 21:52
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-komenton-me-ironi-ndejen-me-zyrtaret-e-larte-te-pdk-se/60%Daily2020-08-18 21:49
https://kosovapost.net/perpos-8-futbollisteve-me-covid-19-prishtina-ishte-gati-te-luaje/60%Daily2020-08-18 20:27
https://kosovapost.net/kenga-e-dua-lipes-qenka-edhe-e-preferuara-e-barak-obames/60%Daily2020-08-18 20:24
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-stublla-takohet-me-kryesine%cc%88-e-shoqate%cc%88s-vatra-miqe%cc%88sia-me-amerike%cc%88n-e-pe%cc%88rhershme/60%Daily2020-08-18 20:19
https://kosovapost.net/brad-pitt-e-jennifer-aniston-do-te-jene-bashke-perseri-ne-ekran-pas-19-vjetesh/60%Daily2020-08-18 20:14
https://kosovapost.net/grusht-shteti-ne-afrike-ushtaret-e-rebeluar-arrestojne-presidentin-dhe-kryeminsitrin-ne-mali/60%Daily2020-08-18 20:08
https://kosovapost.net/94600-2/60%Daily2020-08-18 18:46
https://kosovapost.net/ldk-ne-decan-kunder-vendimit-te-hotit-kerkojne-vazhdimin-e-rruges-decan-plave/60%Daily2020-08-18 18:40
https://kosovapost.net/prej-sot-klieministli-shqiptar-eshte-titulli-i-ri-i-genjeshtres-se-ali-ahmetit/60%Daily2020-08-18 18:32
https://kosovapost.net/shqiptarizmi-ka-deficit-te-kultures-urbane-2/60%Daily2020-08-18 18:18
https://kosovapost.net/marreveshja-per-qeverine-e-re-ne-maqedonine-e-veriut-vjen-reagimi-i-hashim-thacit/60%Daily2020-08-18 18:01
https://kosovapost.net/%e2%80%8bveseli-marreveshja-per-qeverine-e-re-sukses-i-madh-i-shqiptareve-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-18 17:54
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-reagon-pas-anulimit-te-ndeshjes-lincon-fc-prishtina-2/60%Daily2020-08-18 17:50
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvetevendosje-ne-pritje-te-pergjigjes-se-presidences-per-faljen-e-denimit-te-deshmitarit-ne-rastin-dehari/60%Daily2020-08-18 17:09
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-ne-kosove-te-merkuren-dhe-te-enjten/60%Daily2020-08-18 17:05
https://kosovapost.net/nagavci-thote-se-vetevendosje-jozyrtarisht-ka-mbi-31-nenshkrime-per-thirrjen-e-seances-per-mocionin/60%Daily2020-08-18 16:44
https://kosovapost.net/ahmeti-koalicioni-bdi-lsdm-do-te-coje-perpara-proceset-integruese/60%Daily2020-08-18 16:40
https://kosovapost.net/arritja-e-marreveshjes-lsdm-bdi-rama-dite-e-shenuar-per-shqiptaret-e-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-08-18 16:31
https://kosovapost.net/obsh-ben-thirrje-per-vaksine-shumekombeshe-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-18 16:25
https://kosovapost.net/kosova-pershendet-arritjen-e-marreveshjes-lsdm-bdi/60%Daily2020-08-18 16:00
https://kosovapost.net/vetem-24-mije-turiste-kane-ardhur-per-pushime-kete-vitne-shqiperi/60%Daily2020-08-18 16:12
https://kosovapost.net/zvicra-fut-ne-listen-e-zeze-shqiperine-heq-serbine/60%Daily2020-08-18 15:44
https://kosovapost.net/vv-i-duhen-edhe-9-vota-per-mocionin-kunder-qeverise-se-hotit-shprese-tek-te-pakenaqurit-e-pushtetit/60%Daily2020-08-18 15:45
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-liron-transportuesit-nga-pagesa-e-rendeve-te-udhetimit/60%Daily2020-08-18 15:24
https://kosovapost.net/stoltenberg-pas-bisedes-me-hotin-mirepres-progresin-ne-dialogun-prishtine-beograd/60%Daily2020-08-18 15:17
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-155-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-18 14:54
https://kosovapost.net/94539-2/60%Daily2020-08-18 14:47
https://kosovapost.net/haziri-mos-e-neglizhoni-koronavirusin-respektoni-masat/60%Daily2020-08-18 14:41
https://kosovapost.net/vdes-nje-medicinal-ne-prishtine-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-18 14:38
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-nenshkroi-udhezimin-administrativ-qe-mundeson-kryerjen-e-testeve-serologjike-edhe-ne-kujdesin-paresor-shendetesor/60%Daily2020-08-18 14:30
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-kosova-eshte-e-perkushtuar-per-integrimet-euroatlantike/60%Daily2020-08-18 14:08
https://kosovapost.net/tentojne-te-grabisin-nje-cante-ne-ferizaj-arrestohen-dy-persona/60%Daily2020-08-18 14:03
https://kosovapost.net/dy-viktima-dhe-130-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-18 13:51
https://kosovapost.net/shkk-fillon-me-lejimin-e-vizitave-te-lira-vizitave-familjare-dhe-vizitave-te-avokateve/60%Daily2020-08-18 13:31
https://kosovapost.net/kater-te-vdekur-dhe-108-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2020-08-18 13:21
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-shumepritur-nga-mea-fillojne-pagesat-e-pakos-fiskale-emergjente/60%Daily2020-08-18 13:16
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-me-covid-19-jane-nga-keto-komuna/60%Daily2020-08-18 13:10
https://kosovapost.net/kosove-6-te-vdekur-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-18 13:08
https://kosovapost.net/141-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-219-te-sheruar-ne-kosove/60%Daily2020-08-18 13:03
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-falenderon-shqiptaro-amerikanet-per-aleancen-kosove-shba/60%Daily2020-08-18 12:57
https://kosovapost.net/kroaci-199-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-18 12:42
https://kosovapost.net/fillojne-sherbimet-ne-departamentin-per-shtetesi-azil-dhe-migracion-dhe-departamentin-per-siguri-publike/60%Daily2020-08-18 12:33
https://kosovapost.net/licencohen-edhe-12-laboratore-privat-per-testime-serologjike/60%Daily2020-08-18 11:42
https://kosovapost.net/rama-shkollat-do-te-hapen/60%Daily2020-08-18 11:42
https://kosovapost.net/brishtesia-e-shumices-parlamentare-peng-i-punes-se-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-08-18 11:13
https://kosovapost.net/gjermania-heton-lidhjet-neo-naziste-ne-radhet-e-policise/60%Daily2020-08-18 10:52
https://kosovapost.net/merret-vendim-per-studentet-kosovare-do-te-fillojne-ligjeratat-nga-1-tetori-keshtu-do-te-behet-organizimi/60%Daily2020-08-18 10:42
https://kosovapost.net/iran-shkon-ne-afro-20-mije-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-08-18 10:40
https://kosovapost.net/putini-paralajmeron-merkelin-cdo-nderhyrje-ne-bjellorusi-eshte-e-papranueshme/60%Daily2020-08-18 10:38
https://kosovapost.net/michelle-obama-me-sulm-te-ashper-ndaj-trumpit/60%Daily2020-08-18 10:37
https://kosovapost.net/msh-vazhdon-licencimin-e-laboratoreve-privat-per-testime-seroligjike/60%Daily2020-08-18 10:33
https://kosovapost.net/greqia-do-ti-shtyje-lejet-e-qendrimit-per-kete-vit-per-emigrantet-shqiptare/60%Daily2020-08-18 10:27
https://kosovapost.net/osmani-publikon-fotografi-te-nenes-e-cila-eshte-ne-vijen-e-frontit-ne-lufte-per-shendetin/60%Daily2020-08-18 10:12
https://kosovapost.net/shkencetaret-shpikin-sprejin-e-hundeve-qe-mbron-nga-koronavirusi-si-funksionon-ai/60%Daily2020-08-18 10:03
https://kosovapost.net/call-center-nga-kosova-vjedh-pensionistet-ne-gjermani-prokuroria-kerkon-koken-e-grupit/60%Daily2020-08-18 09:51
https://kosovapost.net/kamenice-ne-lokal-u-verejt-prezenca-e-shume-personave-arrestohet-pronari/60%Daily2020-08-18 09:24
https://kosovapost.net/hoti-per-telekomin-qeveria-eshte-e-vendosur-qe-te-mos-lejoje-degradimin-e-metejme-te-ndermarrjes/60%Daily2020-08-18 09:07
https://kosovapost.net/rritja-e-rasteve-me-koronavirus-evropa-po-shkon-drejt-mbylljes/60%Daily2020-08-18 09:03
https://kosovapost.net/prishtine-arrestohet-nje-person-merrte-ryshfet-per-regjistrimin-e-veturave/60%Daily2020-08-18 08:52
https://kosovapost.net/rregullat-e-reja-per-hyrjen-ne-mal-te-zi-e-ngaterruan-rajonin/60%Daily2020-08-18 09:38
https://kosovapost.net/ne-prag-te-fillimit-te-vitit-te-ri-shkollor-zemaj-mbledh-bordin-keshilldhenes-per-covid-19/60%Daily2020-08-18 08:35
https://kosovapost.net/kontrabandoi-migrant-nje-muaj-paraburgim-per-mitrovicasin/60%Daily2020-08-18 08:33
https://kosovapost.net/arrestohen-pese-persona-ne-fushe-kosove-u-kapen-me-marihuane/60%Daily2020-08-18 08:19
https://kosovapost.net/94410-2/60%Daily2020-08-18 08:05
https://kosovapost.net/raporti-49-8-milione-femije-te-prekur-nga-mbyllja-e-shkollave-prej-pandemise-unicef-te-ndertohet-nje-sistem-i-qendrueshem-edukimi/60%Daily2020-08-18 07:52
https://kosovapost.net/cili-eshte-perforcimi-i-pare-qe-ka-fiksuar-ronald-kuman/60%Daily2020-08-18 07:46
https://kosovapost.net/po-apo-jo-qumesht-para-gjumit-mesoje-nje-here-e-mire/60%Daily2020-08-18 07:46
https://kosovapost.net/dieta-me-popullore-ne-bote-eshte-e-tmerrshme-per-te-rene-nga-pesha-e-thone-studimet/60%Daily2020-08-18 07:42
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-i-mpms-per-perfituesit-e-asistences-mujore-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-08-18 07:41
https://kosovapost.net/rifillojne-punimet-ne-rrugen-decan-plave-flet-kryetari-ramosaj/60%Daily2020-08-18 07:40
https://kosovapost.net/videoja-virale-presidenti-i-portugalise-zhytet-ne-det-per-te-ndihmuar-dy-gra-ne-rrezik/60%Daily2020-08-18 07:38
https://kosovapost.net/bashkeshortja-e-burak-ozcivit-heq-dore-perfundimisht-lajmi-i-keq-qe-nervozoi-fansat/60%Daily2020-08-18 07:31
https://kosovapost.net/klaudia-pepa-nderron-profesionin-dhe-realizon-endrren-e-saj-me-te-madhe/60%Daily2020-08-18 07:27
https://kosovapost.net/situate-e-rende-ne-spitalin-e-pejes-15-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-18 07:24
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-deri-tani-ne-kosove-jane-regjistruar-11-mije-e-545-raste-te-infektuar/60%Daily2020-08-18 07:19
https://kosovapost.net/si-ta-ruash-sa-me-gjate-ngjyren-e-plazhit-6-menyra-te-thjeshta-qe-te-ndihmojne/60%Daily2020-08-18 07:22
https://kosovapost.net/maduro-thote-se-ai-do-te-jete-i-pari-qe-do-te-pranoje-vaksinen-ruse/60%Daily2020-08-18 07:07
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-numri-i-te-infektuar-ne-mbare-boten-tejkalojne-shifren-22-milione/60%Daily2020-08-18 07:00
https://kosovapost.net/drejtori-i-emergjences-basri-lenjani-bashkeshortja-e-tij-dhe-njeri-femije-infektohen-me-koronavirus/60%Daily2020-08-18 06:53
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-godet-filipinet/60%Daily2020-08-18 06:41
https://kosovapost.net/pas-shtimit-te-rasteve-me-koronavirus-ne-19-shtete-evropa-ne-alarm/60%Daily2020-08-18 06:35
https://kosovapost.net/keto-jane-planet-e-joe-biden-nese-zgjidhet-president-i-shba-se/60%Daily2020-08-18 06:29
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-ish-zyrtar-i-cia-s-per-spiunim-ne-kine/60%Daily2020-08-18 06:25
https://kosovapost.net/personi-qe-i-mori-jeten-13-vjecarit-qe-e-fali-presidenti-ishte-deshmitar-ne-rastin-e-astrit-deharit/60%Daily2020-08-18 06:23
https://kosovapost.net/merkel-nuk-ka-biseduar-me-presidentin-bjellorus-thote-qeveria-gjermane/60%Daily2020-08-18 06:13
https://kosovapost.net/keto-jane-te-mirat-qe-sjell-per-organizmin-mjalta-me-arra/60%Daily2020-08-18 06:09
https://kosovapost.net/befasi-e-madhe-david-silva-firmos-me-kete-ekip/60%Daily2020-08-18 06:05
https://kosovapost.net/moti-sot-107/60%Daily2020-08-18 05:58
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-hazirit-javen-e-kaluar-karaceva-kete-jave-rruga-decan-plave-javen-tjeter-leposavici-me-17-katunde/60%Daily2020-08-17 22:15
https://kosovapost.net/shpendi-me-zyrtare-te-pdk-se-muhabet-deri-ne-fyt-pa-maska-e-pa-distance-foto/60%Daily2020-08-17 22:05
https://kosovapost.net/skandaloze-kryeministri-hoti-merr-vendim-pas-kerkeses-se-vuciqit-ja-rreziku-tjeter-qe-mund-ti-ndodhe-kosoves/60%Daily2020-08-17 20:22
https://kosovapost.net/reagon-kryeministri-hoti-ceshtja-e-rruges-decan-plave-nuk-zgjidhet-duke-bere-zhurme-2/60%Daily2020-08-17 20:17
https://kosovapost.net/konjufca-zemaj-u-be-minister-sepse-e-kushtezoi-voten-e-tij-per-qeverine-hoti/60%Daily2020-08-17 19:38
https://kosovapost.net/konjufca-ldk-ja-nuk-ishte-e-sinqerte-me-vv-ne/60%Daily2020-08-17 19:04
https://kosovapost.net/guardiola-drejt-largimit-nga-mancester-siti-agjenti-i-spanjollit-sqaron-gjithcka/60%Daily2020-08-17 18:50
https://kosovapost.net/trump-tregon-cili-eshte-lideri-i-vetem-boteror-te-cilit-i-bindet-erdogan/60%Daily2020-08-17 18:27
https://kosovapost.net/rriten-kerkesat-per-operacione-plastike-pas-karantines-si-po-e-shfrytezojne-shqiptaret-mbajtjen-e-maskes/60%Daily2020-08-17 18:15
https://kosovapost.net/a-mund-te-na-mbroje-e-ftohura-e-zakonshme-nga-koronavirusi/60%Daily2020-08-17 18:07
https://kosovapost.net/per-cfare-do-te-diskutohet-ne-uashington-deklarohet-bernabiq/60%Daily2020-08-17 18:02
https://kosovapost.net/%e2%80%8blukashenko-i-gatshem-te-dorezoje-detyren-nuk-jam-i-shenjte/60%Daily2020-08-17 17:51
https://kosovapost.net/keto-jane-6-cilesi-qe-i-kane-vetem-grate-terheqese/60%Daily2020-08-17 17:46
https://kosovapost.net/udhetimi-i-hotit-ne-uashington-percillet-me-shume-paqartesi/60%Daily2020-08-17 17:35
https://kosovapost.net/ambasada-britanike-e-zhgenjyer-me-kuvendin-e-kosoves-nuk-do-ta-mbeshtese-ne-rekrutimin-e-komisarit-te-aip-se/60%Daily2020-08-17 17:16
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-kujton-22-vjetorin-e-vdekjes-se-skender-cekut/60%Daily2020-08-17 17:11
https://kosovapost.net/94278-2/60%Daily2020-08-17 17:03
https://kosovapost.net/zemaj-njofton-per-masat-e-reja-anti-covid-ne-qendra-tregtare-markete-dhe-lokale-te-gastronomise/60%Daily2020-08-17 16:53
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-ata-qe-nuk-kane-marre-ende-130-eurot-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-08-17 16:38
https://kosovapost.net/serbia-ndan-102-000-euro-per-hapjen-e-laboratorit-per-testime-pcr-ne-mitrovice-te-veriut/60%Daily2020-08-17 16:13
https://kosovapost.net/autoritetet-malazeze-me-vendim-te-ri-per-hyrjet-e-qytetareve-te-vendeve-tjera/60%Daily2020-08-17 15:37
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-me-denimet-e-shqiptuara-per-mosrespektim-te-masave-anti-covid-19/60%Daily2020-08-17 15:33
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-dhe-103-te-infektuar-me-covid-19-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2020-08-17 16:13
https://kosovapost.net/pamje-nga-greqia-gazetarja-humb-ndjenjat-ne-mes-te-emisionit-vide/60%Daily2020-08-17 15:19
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-raport-nga-thaci-per-faljen-e-vrasesit-te-13-vjecarit-nga-gjakova/60%Daily2020-08-17 16:05
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-119-te-infektuar-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-17 15:08
https://kosovapost.net/emiratet-e-bashkuara-arabe-thone-se-marreveshja-me-izraelin-nuk-e-ka-cak-iranin/60%Daily2020-08-17 16:22
https://kosovapost.net/mpb-e-perkushtuar-qe-te-funksionalizoje-ligjin-e-zyrtareve-publik/60%Daily2020-08-17 14:40
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-publikon-pamjen-e-re-te-monumentit-new-born/60%Daily2020-08-17 14:25
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-siri-avionet-luftarake-amerikane-sulmojne-forcat-e-regjimit-te-asadit/60%Daily2020-08-17 14:11
https://kosovapost.net/xhafer-tahiri-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-17 14:08
https://kosovapost.net/shba-ngrit-nje-proces-gjyqesor-kunder-princit-te-kurores-se-arabise-saudite-mohamed-bin-salman/60%Daily2020-08-17 15:14
https://kosovapost.net/osmani-dorezon-sot-ligjin-per-pandemine-ne-kuvend-a-do-ta-dekretoj-kete-ligj-presidenti/60%Daily2020-08-17 14:01
https://kosovapost.net/shba-jason-wright-behet-presidenti-i-pare-me-ngjyre-ne-nfl/60%Daily2020-08-17 13:54
https://kosovapost.net/televizioni-shteteror-i-suedise-ndalon-perdorimin-e-aplikacionit-tikt/60%Daily2020-08-17 13:42
https://kosovapost.net/kosove-129-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-152-te-sheruar/60%Daily2020-08-17 13:34
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-5/60%Daily2020-08-17 13:32
https://kosovapost.net/nente-te-vdekur-ne-kosove-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-17 13:27
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-takon-mark-gjonajn-diskutojne-per-zhvillimet-politike-ne-rajon/60%Daily2020-08-17 13:12
https://kosovapost.net/a-shtojme-peshe-nga-buka-e-bardhe-3/60%Daily2020-08-17 12:05
https://kosovapost.net/mesi-larg-barcelones-cila-skuader-do-argjentinasin/60%Daily2020-08-17 12:02
https://kosovapost.net/neser-takimi-zaev-ahmeti-per-marreveshjen-perfundimtare/60%Daily2020-08-17 11:54
https://kosovapost.net/posta-e-kosoves-nderoi-ministrin-zemaj-me-nje%cc%88-mire%cc%88njohje-per-kontributin-ne%cc%88-luftimin-e-pandemise%cc%88/60%Daily2020-08-17 11:55
https://kosovapost.net/kosova-eshte-test-per-moralin-e-karakterit-te-izraelit/60%Daily2020-08-17 11:38
https://kosovapost.net/ramosaj-iu-con-porosi-krereve-te-vendit-rruga-decan-plave-do-te-behet/60%Daily2020-08-17 11:32
https://kosovapost.net/hoti-behuni-pjesetare-te-fsk-se-neser-do-te-mund-te-jeni-ushtare-te-nato-s/60%Daily2020-08-17 11:31
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-si-pasoje-e-perplasjes-me-makine-te-emigranteve-me-makinen-e-policise-ne-rrugen-strumice-shtip/60%Daily2020-08-17 11:12
https://kosovapost.net/koronavirusi-nuk-i-ndale-kosovaret-rreth-70-persona-u-mblodhen-ne-nje-aheng-ne-istog/60%Daily2020-08-17 11:09
https://kosovapost.net/erdogan-dhe-putin-diskutojne-zhvillimet-ne-mesdheun-lindor-dhe-libi/60%Daily2020-08-17 11:03
https://kosovapost.net/gjermania-pro-liberalizimit-per-kosoven-por-disa-vende-ende-hezitojne/60%Daily2020-08-17 10:59
https://kosovapost.net/arrestohen-pese-zyrtare-te-komunes-se-gjilanit/60%Daily2020-08-17 10:53
https://kosovapost.net/gjakove-arrestohet-pronari-i-restorantit-ku-mbahej-dasma/60%Daily2020-08-17 10:49
https://kosovapost.net/mitrovice-sulmohet-nje-grua-fizikisht-nga-bashkeshorti-i-saj/60%Daily2020-08-17 10:35
https://kosovapost.net/greqi-masa-shtese-per-mbrojtje-nga-covid-19/60%Daily2020-08-17 10:17
https://kosovapost.net/shba-raporton-me-se-42-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-17 10:21
https://kosovapost.net/thaci-per-vdekjen-e-selimaj-humbje-e-madhe-per-sistemin-e-drejtesise/60%Daily2020-08-17 10:07
https://kosovapost.net/covid-19-regjistrohen-vdekje-dhe-raste-te-reja-ne-libi-dhe-ne-sudan/60%Daily2020-08-17 10:00
https://kosovapost.net/armend-zemaj-takohet-me-ambasadoren-holandeze-gerrie-willems/60%Daily2020-08-17 09:50
https://kosovapost.net/nis-regjistrimi-i-nxenesve-ne-shkollat-e-mesme/60%Daily2020-08-17 09:48
https://kosovapost.net/hoti-do-ti-udhezojme-qarte-drejtoret-e-shkollave-si-ta-zhvillojne-mesimin-nga-1-shtatori/60%Daily2020-08-17 10:41
https://kosovapost.net/brazil-qindra-te-vdekur-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-17 09:01
https://kosovapost.net/miley-cyrus-krahason-divorcin-nga-liam-hemsworth-me-vdekjen/60%Daily2020-08-17 08:58
https://kosovapost.net/28-paciente-me-covid-19-ne-oksigjenoterapi-trajtohen-ne-spitalin-e-gjakoves/60%Daily2020-08-17 08:44
https://kosovapost.net/ku-eshte-e-ardhmja-e-shaqirit/60%Daily2020-08-17 08:42
https://kosovapost.net/covid-19-ne-spitalin-e-pejes-15-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-17 08:37
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-ngushellon-familjen-krasniqi/60%Daily2020-08-17 08:32
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-561-raste-te-reja-me-koronavirus-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-08-17 08:26
https://kosovapost.net/shoqata-e-prokuroreve-telegram-ngushellimi-per-vdekjen-e-ali-selimaj-e-esat-ademit/60%Daily2020-08-17 08:24
https://kosovapost.net/94091-2/60%Daily2020-08-17 08:13
https://kosovapost.net/rriten-rastet-me-koronavirus-tek-te-rinjte-italia-mbyll-klubet-e-nates/60%Daily2020-08-17 08:07
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-skender-cekun-vizionar-strateg-e-udheheqes-ishte-aty-ku-e-kerkoi-atdheu/60%Daily2020-08-17 08:03
https://kosovapost.net/zelanda-e-re-shtyn-zgjedhjet-shkak-koronavirusi/60%Daily2020-08-17 07:51
https://kosovapost.net/melania-trump-refuzon-tia-jape-doren-donald-trumpit-gjate-zbritjes-nga-air-force-one-video/60%Daily2020-08-17 08:22
https://kosovapost.net/perballja-ne-mesdhe-erdogan-nuk-do-te-terhiqemi/60%Daily2020-08-17 07:30
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-viziten-ne-shba-e-fillon-me-homazhe-per-vellezerit-bytyci/60%Daily2020-08-17 07:21
https://kosovapost.net/cilat-dokumente-duhen-per-ata-qe-duan-te-vizitojne-bashkeshortin-ose-bashkeshorten-ne-gjermani/60%Daily2020-08-17 07:16
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-korrik-2/60%Daily2020-08-17 07:11
https://kosovapost.net/a-eshte-e-shendetshme-te-hahet-nje-veze-ne-dite/60%Daily2020-08-17 07:05
https://kosovapost.net/be-deshiron-te-shmange-pershkallezimin-ne-mesdheun-lindor-merkel-ndermjeteson/60%Daily2020-08-17 07:01
https://kosovapost.net/nuk-ndalen-perpjekjet-per-te-ikur-rritet-numri-i-aplikimeve-per-azil-te-shqiptareve-ne-qershor/60%Daily2020-08-17 06:54
https://kosovapost.net/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-veprimtarit-dhe-veteranit-te-uck-se-rexhe-krasniqit/60%Daily2020-08-17 06:51
https://kosovapost.net/vdes-vellau-i-presidentit-donald-trump/60%Daily2020-08-17 06:40
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-gjysmefinalja-kush-me-ke-dhe-kur-do-te-perballen/60%Daily2020-08-17 06:34
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-india-kalon-50-mijeshen-me-numrin-e-te-vdekurve/60%Daily2020-08-17 06:30
https://kosovapost.net/ne-kosove-jane-3-mije-e-824-raste-aktive-me-koronavirus/60%Daily2020-08-17 06:24
https://kosovapost.net/virusi-frenon-edhe-turizmin-patriotik/60%Daily2020-08-17 06:17
https://kosovapost.net/marreveshjet-per-hekurudhen-dhe-hidrocentralin-pritet-te-nenshkruhen-ne-shtator/60%Daily2020-08-17 06:12
https://kosovapost.net/moti-sot-106/60%Daily2020-08-17 06:06
https://kosovapost.net/instagram-whatsapp-dhe-messenger-behen-bashke-njihuni-me-ndryshimin-e-ri/60%Daily2020-08-16 21:15
https://kosovapost.net/trendet-e-grimit-per-vjeshten-e-2020-es-frymezuar-nga-vip-at/60%Daily2020-08-16 21:11
https://kosovapost.net/kush-eshte-shqiptarja-qe-rrembeu-kuroren-ne-miss-sllovakia/60%Daily2020-08-16 21:00
https://kosovapost.net/lista-e-plote-ne-cilat-vende-mund-te-udhetojne-shqiptaret-dhe-a-duhet-te-karantinohen/60%Daily2020-08-16 20:57
https://kosovapost.net/ska-me-virus-nuk-me-intereson-nese-jam-pozitiv-italianet-terbohen-ne-lokalet-e-nates-ne-kroaci-video/60%Daily2020-08-16 20:52
https://kosovapost.net/pandemia-covid-19-rrit-numrin-e-familjeve-te-varfra-ne-kosove/60%Daily2020-08-16 20:48
https://kosovapost.net/pergjigja-nga-shtepia-e-bardhe-per-pretendimin-se-trump-deshiron-te-takohet-me-putin-para-zgjedhjeve/60%Daily2020-08-16 20:44
https://kosovapost.net/kjo-eshte-miniera-ku-mund-te-jete-shfaqur-koronavirusi-8-vite-me-pare/60%Daily2020-08-16 20:41
https://kosovapost.net/dokumentet-qe-ju-duhen-per-te-vizituar-bashkeshortin-en-ne-gjermani/60%Daily2020-08-16 20:29
https://kosovapost.net/%d2%abfare-vetura-vozisin-grate-e-lidereve-politike/60%Daily2020-08-16 20:25
https://kosovapost.net/vdes-veprimtari-dhe-veterani-i-uck-se-rexhe-krasniqi/60%Daily2020-08-16 20:21
https://kosovapost.net/durmishi-i-vvse-e-pyet-nasim-haradinajn-ku-ishe-kur-vuciqi-i-nderpreu-punimet-ne-decan/60%Daily2020-08-16 20:16
https://kosovapost.net/vetevendosje-vuciq-ben-kerkesa-hoti-me-partneret-i-zbatojne/60%Daily2020-08-16 19:49
https://kosovapost.net/termeti-3-8-balle-dridhi-bosnjen/60%Daily2020-08-16 19:35
https://kosovapost.net/nato-ja-hedh-poshte-akuzat-e-lukashenkos-per-shtim-te-pranise-ushtarake-afer-kufirit-perendimor-te-bjellorusise/60%Daily2020-08-16 19:26
https://kosovapost.net/vendimi-i-thacit-per-faljen-e-denimit-te-vrasesit-te-13-vjecarit-revolton-familjaret/60%Daily2020-08-16 19:02
https://kosovapost.net/19-gra-shtatzena-te-infektuara-me-covid-19-lindin-ne-kosove/60%Daily2020-08-16 18:56
https://kosovapost.net/franca-regjistron-mbi-3000-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-08-16 18:35
https://kosovapost.net/vdes-kryeprokurori-i-gjakoves-ali-selimaj/60%Daily2020-08-16 18:16
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-viziton-varrezat-shqiptare-ne-new-york-premton-drejtesi-per-krimet-e-serbise/60%Daily2020-08-16 17:53
https://kosovapost.net/haradinaj-e-mustafa-takohen-javen-e-ardhshme-sqarojne-pozicionet-rreth-dialogut-dhe-temave-tjera/60%Daily2020-08-16 17:36
https://kosovapost.net/ifimes-gjukanoviqi-se-shpejti-deshmitar-i-mbrojtjes-se-thacit/60%Daily2020-08-16 16:35
https://kosovapost.net/pas-pezullimit-te-punimeve-ne-decan-reagon-pdk-ja-kjo-eshte-arsyeja-qe-hoti-mori-kete-vendim/60%Daily2020-08-16 16:30
https://kosovapost.net/bill-gates-parashikon-daten-se-kur-do-te-marre-fund-pandemia/60%Daily2020-08-16 16:26
https://kosovapost.net/dua-lipa-flet-per-periudhen-si-refugjate-prinderit-e-mi-gjithmone-enderronin-te-ktheheshin-ne-kosove/60%Daily2020-08-16 16:10
https://kosovapost.net/%e2%80%8bitalia-ndryshon-masat-per-udhetaret-shqiptare/60%Daily2020-08-16 16:05
https://kosovapost.net/haziri-virusi-nuk-ka-krahe-te-fluturoje-por-mund-ta-marresh-nese-sje-i-kujdesshem/60%Daily2020-08-16 16:01
https://kosovapost.net/arrin-ne-172-mije-numri-i-viktimave-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-08-16 15:58
https://kosovapost.net/tre-viktima-dhe-120-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-16 15:39
https://kosovapost.net/vogelushi-shqiptar-ne-kakavije-qan-me-ngasherim-ulet-ne-gjunje-dhe-mban-shtrenguar-ne-gjoks-pasaporten-shqiptare/60%Daily2020-08-16 15:09
https://kosovapost.net/cduhet-te-beni-ne-mengjes-qe-te-mos-ndiheni-te-uritur-gjate-dites-dhe-te-mos-shtoni-peshe/60%Daily2020-08-16 15:07
https://kosovapost.net/rikthim-ne-shkolle-me-e-rendesishmja-nga-te-gjitha-rihapjet/60%Daily2020-08-16 15:03
https://kosovapost.net/pasi-u-shfaq-e-transformuar-ne-fizik-kengetarja-fifi-tregon-sekretin/60%Daily2020-08-16 15:00
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-trupat-usa-nga-gjermania-ne-poloni/60%Daily2020-08-16 14:51
https://kosovapost.net/dekreti-i-fundit-nga-italia-tampon-falas-per-te-gjithe-shqiptaret-ja-4-vendet-qe-iu-kufizohet-levizja/60%Daily2020-08-16 14:50
https://kosovapost.net/0lsdm-bdi-parimisht-kemi-arritur-marreveshje-per-qeverinevideo/60%Daily2020-08-16 14:47
https://kosovapost.net/merret-vendim-i-ri-per-personat-qe-sulmuan-policet-ne-ferizaj/60%Daily2020-08-16 14:41
https://kosovapost.net/femijet-e-deshmoreve-apo-luftetareve-te-uck-se-te-kene-perparesi-ne-konkursin-per-rekrute-dhe-kadete-ne-fsk/60%Daily2020-08-16 14:38
https://kosovapost.net/pese-viktima-dhe-87-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-08-16 14:17
https://kosovapost.net/shtohet-numri-i-te-infektuarve-ne-tetove-shkak-ahengjet-familjare-dhe-dasmat-video/60%Daily2020-08-16 14:07
https://kosovapost.net/isa-mustafa-nuk-kemi-folur-me-askend-per-presidentin-spranojme-gjithcka-per-ti-evituar-zgjedhjetes/60%Daily2020-08-16 13:57
https://kosovapost.net/prokuroria-ne-gjilan-ndalon-5-inspektore-raportuan-rrejshem-gjate-inspektimit-te-lokaleve/60%Daily2020-08-16 13:29
https://kosovapost.net/440-paciente-me-covid-19-te-shtrire-ne-spital-23-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-16 13:24
https://kosovapost.net/11-te-vdekur-si-pasoje-e-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-16 13:02
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-4/60%Daily2020-08-16 13:18
https://kosovapost.net/kosove-230-te-sheruar-dhe-141-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-16 13:04
https://kosovapost.net/dhuna-ne-familje-ceshtje-shqetesuese-ne-kosove-nga-marsi-rreth-900-raste/60%Daily2020-08-16 12:53
https://kosovapost.net/andin-hoti-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-16 12:39
https://kosovapost.net/hoti-kerkon-pezullimin-e-punimeve-qe-prek-zonen-e-manastirit-te-decanit/60%Daily2020-08-16 12:23
https://kosovapost.net/zemaj-ne-mbeshtetje-te-policeve-sulmi-ndaj-tyre-eshte-i-papranueshem/60%Daily2020-08-16 11:58
https://kosovapost.net/obsh-rekord-absolut-global-i-rasteve-te-reja-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-08-16 11:49
https://kosovapost.net/specialja-fton-per-intervistim-edhe-nje-ish-ushtar-te-uck-se/60%Daily2020-08-16 11:41
https://kosovapost.net/trump-do-te-vendosim-sanksione-te-reja-ndaj-iranit/60%Daily2020-08-16 11:24
https://kosovapost.net/artan-hoxha-greqia-shtyp-shqiptaret-kur-turqia-i-tregon-vendin-qurraviten-tek-nato/60%Daily2020-08-16 11:17
https://kosovapost.net/de-bryjne-lojtare-i-vitit-ne-premiere-lige/60%Daily2020-08-16 10:46
https://kosovapost.net/%e2%80%8b3-924-raste-me-covid-19-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-08-16 10:36
https://kosovapost.net/mbi-21-milione-te-infektuar-ne-bote-me-covid-19/60%Daily2020-08-16 10:31
https://kosovapost.net/vdes-nga-covid-19-prokurori-esat-ademi/60%Daily2020-08-16 10:25
https://kosovapost.net/thaci-e-nis-diten-me-nje-video-nga-liqeni-i-ujmanit/60%Daily2020-08-16 10:17
https://kosovapost.net/zvicer-tetova-basel-kunder-fc-srbija/60%Daily2020-08-16 10:11
https://kosovapost.net/93807-2/60%Daily2020-08-16 09:59
https://kosovapost.net/30-paciente-me-oksigjenoterapi-ne-spitalin-e-gjakoves/60%Daily2020-08-16 09:47
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-sherohet-nga-covid-19-neser-del-ne-zyre/60%Daily2020-08-16 09:38
https://kosovapost.net/haradinaj-e-selimi-arrijne-ne-shba-do-te-takohen-me-zyrtare-te-departamentit-te-shtetit/60%Daily2020-08-16 09:28
https://kosovapost.net/arrestohen-kater-serbe-gjuajten-me-arme-zjarri-ne-bjeshket-e-istogut/60%Daily2020-08-16 09:19
https://kosovapost.net/kryeprokurori-i-shtetit-aleksander-lumezi-rezulton-pozitiv-per-koronavirus/60%Daily2020-08-16 10:05
https://kosovapost.net/prishtine-arrestohen-tete-persona-jane-rrahur-mes-vete/60%Daily2020-08-16 08:44
https://kosovapost.net/gati-gjysma-e-brazilianeve-thone-se-bolsonaro-ska-faj-per-viktimat-e-koronavirusit/60%Daily2020-08-16 08:26
https://kosovapost.net/shba-i-dhuron-shqiperise-te-tjera-komplete-testimi-per-koronavirus/60%Daily2020-08-16 08:20
https://kosovapost.net/nga-e-hena-63-persona-vdiqen-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-16 08:11
https://kosovapost.net/1-muaj-kur-u-be-verja-e-maskave-e-obligueshme-rezultatet-kane-filluar-te-shihen/60%Daily2020-08-16 07:56
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-rasteve-te-reja-te-koronavirusit-ne-zelanden-e-re/60%Daily2020-08-16 07:48
https://kosovapost.net/mbledhja-e-perbashket-kosove-shqiperi-paralajmerohet-nenshkrimi-i-tri-marreveshjeve-te-medha/60%Daily2020-08-16 07:43
https://kosovapost.net/turqia-fshikullon-joe-biden-per-deklaraten-skandaloze-kush-guxon-e-peson/60%Daily2020-08-16 07:34
https://kosovapost.net/pandemia-ua-prishi-planet-per-pushime-shume-kosovareve/60%Daily2020-08-16 07:29
https://kosovapost.net/erdogan-jemi-betuar-te-mbrojme-te-drejtat-tona-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-16 07:17
https://kosovapost.net/mbi-4-mije-lindje-u-kryen-ne-gjinekologjine-e-qkuk-se-ne-6-mujorin-e-pare-te-ketij-viti/60%Daily2020-08-16 07:06
https://kosovapost.net/ne-perkujtim-te-mikut-tim-cene-pushkolli/60%Daily2020-08-16 06:58
https://kosovapost.net/maskat-ulin-kerkesen-per-buzekuqe-e-make-up-ne-vend-si-po-e-ndryshon-pandemia-biznesin-e-kozmetikes/60%Daily2020-08-16 06:50
https://kosovapost.net/lajm-i-trishte-nga-shtepia-e-bardhe-nderron-jete-vellai-i-presidentit-donald-trump/60%Daily2020-08-16 06:46
https://kosovapost.net/mot-me-diell-vranesira-dhe-shi/60%Daily2020-08-16 06:36
https://kosovapost.net/nisma-socialdemokrate-kerkon-qe-te-mos-politizohet-rruga-decan-plave/60%Daily2020-08-15 21:59
https://kosovapost.net/kosova-planifikon-te-pajiset-me-380-mije-vaksina-sezonale/60%Daily2020-08-15 21:50
https://kosovapost.net/cun-lajci-del-ti-shese-librat-e-tij-ne-ferizaj-labi-ia-blen-te-gjitha-kopjet/60%Daily2020-08-15 21:46
https://kosovapost.net/a-eshte-e-demshme-kercitja-e-kockave-kujdesi-qe-ju-duhet/60%Daily2020-08-15 21:37
https://kosovapost.net/pentagoni-do-te-nise-hetimet-per-levizjet-e-ufo-ve/60%Daily2020-08-15 21:28
https://kosovapost.net/abazi-e-qarte-se-hoti-po-zbaton-urdherat-e-vuciqit/60%Daily2020-08-15 21:16
https://kosovapost.net/shba-dhe-polonia-nenshkruajne-marreveshje-per-bashkepunim-ushtarak-parashihet-shtimi-i-trupave-amerikane/60%Daily2020-08-15 20:58
https://kosovapost.net/vjosa-i-thote-jo-ramush-haradinajt-per-president/60%Daily2020-08-15 20:52
https://kosovapost.net/askush-se-kishte-menduar-lyon-e-mbyll-pjesen-e-pare-me-epersi-kunder-manchester-cityt/60%Daily2020-08-15 20:38
https://kosovapost.net/hoxhaj-vuciq-ka-derguar-mercenare-serbe-ne-bjellorusi-be-te-jete-e-kujdesshme-ndaj-lojerave-te-ndyta-te-tij/60%Daily2020-08-15 20:30
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-sherri-me-greket-turqia-ngre-avionet-f-16-me-raketa-gati-per-te-qelluar/60%Daily2020-08-15 20:25
https://kosovapost.net/kosove-platforma-kunder-lajmeve-te-rreme/60%Daily2020-08-15 20:00
https://kosovapost.net/kengetarja-adelina-emini-rezulton-pozitive-me-coronavirus/60%Daily2020-08-15 19:52
https://kosovapost.net/ish-mbreti-spanjoll-82-vjecar-le-gruan-dhe-arratiset-me-te-dashuren-ne-abu-dhabi/60%Daily2020-08-15 19:41
https://kosovapost.net/vetes-rikthen-zaiminen-pas-shume-kohesh/60%Daily2020-08-15 19:30
https://kosovapost.net/shperndahen-afro-2000-maska-per-qytetaret-e-obiliqit/60%Daily2020-08-15 19:15
https://kosovapost.net/kurti-akuzon-amerikanet-se-po-pergatitin-nje-marreveshje-te-keqe-me-2-shtator/60%Daily2020-08-15 19:02
https://kosovapost.net/pezullohet-ndertimi-i-rruges-afer-manastirit-ne-decan/60%Daily2020-08-15 18:49
https://kosovapost.net/mbreteria-e-bashkuar-raporton-rreth-1000-raste-nga-coronavirusi-per-te-pesten-dite-radhazi/60%Daily2020-08-15 18:43
https://kosovapost.net/thaci-ka-disa-pyetje-kerkon-pergjigje-nga-drejtoria-e-arsimit/60%Daily2020-08-15 18:53
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-mot-me-shi/60%Daily2020-08-15 18:14
https://kosovapost.net/kerkesa-e-veteraneve-per-gjykaten-speciale-pa-perkrahje-te-plote-ne-kuvend/60%Daily2020-08-15 17:47
https://kosovapost.net/mbi-13-mije-persona-kalojne-ne-piken-kufitare-ne-vermice/60%Daily2020-08-15 17:42
https://kosovapost.net/shumica-e-edukatoreve-ne-nje-cerdhe-ne-prishtine-e-kane-pasur-koronavirusin-tregojne-analizat/60%Daily2020-08-15 17:24
https://kosovapost.net/covid-19-brazili-shenon-mbi-1-mije-viktima-te-tjera-india-dhe-meksika-disa-qindra/60%Daily2020-08-15 16:01
https://kosovapost.net/kater-te-vdekur-nga-covid-19-ne-maqedoni-141-raste-te-reja/60%Daily2020-08-15 15:57
https://kosovapost.net/kroacia-merr-vendim-per-bllokimin-e-pikave-te-kalimit-te-kufijve-deri-me-31-gusht/60%Daily2020-08-15 15:54
https://kosovapost.net/countryman-hoti-dhe-vuciqi-skane-gatishmeri-per-marreveshje-ne-washington/60%Daily2020-08-15 15:43
https://kosovapost.net/mitrovica-perfshihet-nga-nje-stuhi-me-ere-e-shi/60%Daily2020-08-15 15:35
https://kosovapost.net/93621-2/60%Daily2020-08-15 15:27
https://kosovapost.net/merkel-paralajmeron-per-perkeqesim-global-te-situates-humanitare/60%Daily2020-08-15 15:22
https://kosovapost.net/danimark-perdorim-i-detyrueshem-i-maskave-mbrojtese-ne-transportin-publik/60%Daily2020-08-15 15:19
https://kosovapost.net/franca-kontingjent-ne-mbeshtetje-te-greqise/60%Daily2020-08-15 15:15
https://kosovapost.net/okb-ja-refuzoi-rezoluten-e-shba-se-per-iranin/60%Daily2020-08-15 15:10
https://kosovapost.net/gjashte-te-vdekur-e-143-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-15 15:05
https://kosovapost.net/covid-19-rusia-do-te-filloj-shperndarjen-e-vaksinen-e-saj-ne-fund-te-muajit/60%Daily2020-08-15 14:55
https://kosovapost.net/flasin-mjeket-gripi-sezonal-a-do-te-komplikoje-edhe-me-shume-problemet-me-koronen/60%Daily2020-08-15 14:53
https://kosovapost.net/setien-zhgenjim-i-madh-dhe-humbje-poshteruese/60%Daily2020-08-15 14:40
https://kosovapost.net/viti-i-ri-shkollor-raka-nxenesit-duhet-te-zbatojne-masat-e-rekomanduara-nga-obsh-ja/60%Daily2020-08-15 14:25
https://kosovapost.net/komandanti-i-kfor-it-takim-me-ramosajn-pas-nderprerjes-se-punimeve-ne-decan/60%Daily2020-08-15 14:19
https://kosovapost.net/izraeli-ne-marreveshjen-me-eba-nuk-do-te-ndaloje-ndertimin-e-vendbanimeve/60%Daily2020-08-15 14:09
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-dhe-236-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-serbi/60%Daily2020-08-15 13:54
https://kosovapost.net/kelmendi-ja-si-mund-ta-ndalim-vuciqin/60%Daily2020-08-15 13:50
https://kosovapost.net/kolone-e-gjate-ne-piken-kufitare-ne-morine-foto/60%Daily2020-08-15 13:44
https://kosovapost.net/clinton-paralajmeron-nese-i-humb-zgjedhjet-trumpi-nuk-do-ta-braktis-lehtesisht-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-08-15 13:35
https://kosovapost.net/kfor-ndalon-punimet-ne-rrugen-te-manastiri-i-decanit/60%Daily2020-08-15 13:29
https://kosovapost.net/kosova-nuk-mund-te-mbijetoje-si-shtet-me-thacin-president-ja-kush-e-thote/60%Daily2020-08-15 13:19
https://kosovapost.net/93562-2/60%Daily2020-08-15 13:16
https://kosovapost.net/haskuka-ne-prizren-ka-me-shume-te-infektuar-me-covid-19-se-sa-statistikat/60%Daily2020-08-15 13:14
https://kosovapost.net/greket-kthehen-duarthate-nga-takimi-i-be-se-per-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-15 13:19
https://kosovapost.net/9-te-vdekur-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-15 13:08
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-3/60%Daily2020-08-15 13:05
https://kosovapost.net/kosove-144-te-sheruar-dhe-145-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-15 13:04
https://kosovapost.net/gjermania-thumbon-francen-e-mbajtem-shenim/60%Daily2020-08-15 13:00
https://kosovapost.net/countryman-hoti-dhe-vuciq-nuk-kane-gatishmeri-per-arritjen-e-nje-marreveshjeje-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-08-15 12:55
https://kosovapost.net/vdesin-dy-te-infektuar-me-covid-19-ne-spitalin-e-gjilanit/60%Daily2020-08-15 12:37
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-nga-aak-ja-kandidat-per-kryetar-te-komunes-se-malisheves/60%Daily2020-08-15 12:35
https://kosovapost.net/sulm-terrorist-ne-jarabulus-1-civil-i-vdekur-dhe-6-te-plagosur/60%Daily2020-08-15 12:27
https://kosovapost.net/iran-shenohen-161-viktima-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-08-15 12:25
https://kosovapost.net/situata-ne-kufi-rama-i-siguroj-te-gjithe-qe-sdo-ti-leme-asnje-minute-vetem/60%Daily2020-08-15 12:16
https://kosovapost.net/haxhiu-qeveria-e-pakices-qe-nuk-ka-mbeshtetje-popullore/60%Daily2020-08-15 11:49
https://kosovapost.net/vuciq-ne-bruksel-do-te-kerkojme-nderprerje-urgjente-te-punimeve-prane-decanit/60%Daily2020-08-15 11:42
https://kosovapost.net/ne-manastirin-sumela-mbahet-mesha-e-shen-merise/60%Daily2020-08-15 11:29
https://kosovapost.net/haradinaj-mbrojtjen-e-manastirit-e-kane-bere-decanasit-mos-te-politizohet-ndertimi-i-rruges/60%Daily2020-08-15 11:19
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-shala-sherohet-nga-covid-19/60%Daily2020-08-15 11:12
https://kosovapost.net/ramosaj-punimet-ne%cc%88-nde%cc%88rtimin-e-ke%cc%88saj-rruge-nuk-do-te%cc%88-ndalen-pe%cc%88r-asnje%cc%88-c%cc%a7mim/60%Daily2020-08-15 11:02
https://kosovapost.net/selimi-dhe-meliza-haradinaj-udhetojne-sot-per-ne-shba/60%Daily2020-08-15 10:41
https://kosovapost.net/rouhani-i-ben-thirrje-eba-se-korrigjoni-gabimin/60%Daily2020-08-15 10:21
https://kosovapost.net/93490-2/60%Daily2020-08-15 10:12
https://kosovapost.net/vuciq-kerkon-ndalimin-urgjent-te-punimeve-ne-zonen-e-mbrojtur-te-manastirit-te-decanit/60%Daily2020-08-15 10:02
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshuari-mashkull-me-te-meta-fizike-pasi-kishte-sulmuar-fizikisht-nenen-e-tij/60%Daily2020-08-15 09:57
https://kosovapost.net/cili-do-te-jete-kundershtari-i-ramush-haradinaj-per-postin-e-presidentit/60%Daily2020-08-15 09:45
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-falenderon-malajzine-per-ndihmen-kunder-covid-19-te-premtuar-nga-homologu-i-saj/60%Daily2020-08-15 09:37
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-gjakoves-jane-duke-u-trajtuar-45-paciente-me-covid-19/60%Daily2020-08-15 09:30
https://kosovapost.net/reagon-edita-tahiri-keto-dy-shtete-po-luajne-lojera-te-rrezikshme-me-kosoven-te-reagojne-aleatet/60%Daily2020-08-15 09:26
https://kosovapost.net/thaci-arben-xhaferi-model-i-politikanit-shqiptar/60%Daily2020-08-15 09:14
https://kosovapost.net/shba-te-regjistrojne-64-mije-raste-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-08-15 09:05
https://kosovapost.net/zelanda-e-re-shenon-shtate-raste-te-reja-te-koronavirusit/60%Daily2020-08-15 08:38
https://kosovapost.net/japonia-shenon-75-vjetorin-e-perfundimit-te-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2020-08-15 08:31
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-veprimtarin-e-dalluar-te-ceshtjes-shqiptare-ne-maqedonine-e-veriut-arben-xhaferi/60%Daily2020-08-15 08:29
https://kosovapost.net/93440-2/60%Daily2020-08-15 08:04
https://kosovapost.net/shifra-marramendese-ja-kush-jane-futbollistet-me-te-paguar-ne-premier-league/60%Daily2020-08-15 07:59
https://kosovapost.net/bayern-turperoi-8-2-barcelonen-tekniku-gjerman-tregon-celesin-e-suksesit-te-bavarezeve/60%Daily2020-08-15 07:55
https://kosovapost.net/%e2%80%8b3-932-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-15 07:52
https://kosovapost.net/afrike-rastet-me-covid-19-tejkalojne-shifren-1-1-milione/60%Daily2020-08-15 07:36
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-njofton-se-malajzia-do-ti-dhuroje-kosoves-ndihme-anti-covid19/60%Daily2020-08-15 07:23
https://kosovapost.net/choupo-moting-hero-i-rastesishem/60%Daily2020-08-15 07:15
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-6/60%Daily2020-08-15 07:11
https://kosovapost.net/mbi-21-milione-njerez-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-08-15 07:06
https://kosovapost.net/humolli-parashkolloret-e-deri-te-klasa-e-peste-te-mbajne-mesimin-fizikisht-ne-shkolle-pasi-grup-mosha-e-tyre-nuk-atakohet-nga-virusi/60%Daily2020-08-15 07:03
https://kosovapost.net/cilet-lidere-do-te-takohen-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-08-15 06:55
https://kosovapost.net/testi-i-koronavirusit-mbetet-kusht-per-qytetaret-e-kosoves-per-te-hyre-ne-malin-e-zi/60%Daily2020-08-14 21:46
https://kosovapost.net/nagavci-kosoves-i-nevojitet-qeverisje-alternative-e-vetevendosjes/60%Daily2020-08-14 21:14
https://kosovapost.net/dy-police-rrehen-keq-me-dy-qytetare-ne-mes-te-ferizajt-pamje-te-renda/60%Daily2020-08-14 21:29
https://kosovapost.net/bajrami-pasi-deshtoi-ligji-per-rimekembje-ekonomike-do-tua-kerkoj-prape-voten-deputeteve/60%Daily2020-08-14 20:47
https://kosovapost.net/cmenduri-cmenduri-bayerni-po-e-fundose-barcelonen-vetem-ne-pjesen-e-pare/60%Daily2020-08-14 20:24
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-zaev-tre-vite-kryeminister-kandidati-i-bdi-se-1-vit-2/60%Daily2020-08-14 19:34
https://kosovapost.net/komandot-greke-rrethojne-fshatin-turk-alarm-tek-banoret/60%Daily2020-08-14 19:25
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-si-u-perplasen-anijet-ushtarake-greke-dhe-turke-ne-egje/60%Daily2020-08-14 19:20
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-kunder-terheqjes-se-10-perqindeshit-nga-trusti-kjo-eshte-e-tmerrshme/60%Daily2020-08-14 18:57
https://kosovapost.net/ska-kuorum-per-votimin-e-projektligjit-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-08-14 18:37
https://kosovapost.net/shba-konfirmon-konfiskimin-e-mbi-1-milion-fuci-te-naftes-iraniane/60%Daily2020-08-14 18:26
https://kosovapost.net/ligji-per-pandemine-gjobat-prej-35-deri-ne-500-euro-ne-rast-se-nuk-respektohen-masat-parandaluese/60%Daily2020-08-14 18:14
https://kosovapost.net/mjeku-rus-jep-doreheqje-pas-miratimit-te-vaksines-kunder-coronavirusit-sipas-tij-rusia-i-ka-shkelur-rregullat-etike/60%Daily2020-08-14 17:59
https://kosovapost.net/zemaj-ligji-per-luftimin-e-pandemise-fuqizon-luften-tone-te-perbashket-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-14 17:17
https://kosovapost.net/zgjatja-e-agonise/60%Daily2020-08-14 17:09
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-e-ben-nje-sqarim-per-njoftimin-e-vet-si-kemi-hequr-testet-per-vendet-e-rajonit/60%Daily2020-08-14 17:49
https://kosovapost.net/kfori-njofton-per-patrullimin-e-perbashket-me-policine-e-kosoves-ne-karaceve/60%Daily2020-08-14 16:47
https://kosovapost.net/isa-mustafa-reagon-per-takimin-2-shtatorit-ne-shtepine-e-bardhe-permend-edhe-bene/60%Daily2020-08-14 16:44
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-ka-nje-udhezim-per-kryeministrin-hoti-kur-te-shkoje-ne-washington/60%Daily2020-08-14 16:39
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-ne-5-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-08-14 16:23
https://kosovapost.net/pas-miratimit-te-ligjit-per-covid-19-vjosa-osmani-ben-nje-adresim-ne-facebook-video/60%Daily2020-08-14 16:16
https://kosovapost.net/tash-ka-ligj-per-covid-19-denohet-kushdo-qe-nuk-i-respekton-masat/60%Daily2020-08-14 16:10
https://kosovapost.net/amerika-e-shqetesuar-nga-stervitja-ushtarake-greqi-france-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-14 16:01
https://kosovapost.net/mbi-757-mije-te-vdekur-dhe-mbi-21-milione-te-infektuar-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-08-14 15:31
https://kosovapost.net/vetevendosje-mbeshtet-projektligjin-per-parandalimin-dhe-luftimin-e-pandemise-covid-19/60%Daily2020-08-14 15:24
https://kosovapost.net/kosova-merr-vendim-qe-te-mos-i-kerkoje-testet-per-shtetasit-e-vendeve-fqinje/60%Daily2020-08-14 15:10
https://kosovapost.net/anetarja-e-dhomes-se-perfaqesuesve-te-shba-se-reagon-ndaj-marreveshjes-izrael-eba/60%Daily2020-08-14 14:59
https://kosovapost.net/kerkohet-ndryshimi-i-ligjit-per-specialen-haradinaj-nese-ambasadat-reagojne-le-te-zgjedhin-deputetet-e-vet/60%Daily2020-08-14 15:00
https://kosovapost.net/vendos-qeveria-nuk-ka-pushim-te-henave-kur-festa-zyrtare-bie-ne-fundjave/60%Daily2020-08-14 14:53
https://kosovapost.net/shqiperi-6-humbje-jete-dhe-146-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-14 14:40
https://kosovapost.net/qeveria-miratoi-vendimin-per-hapjen-e-kufijve-shteterore-me-vendet-fqinje-dhe-plotesimin-e-ligjit-per-festat-zyrtare/60%Daily2020-08-14 14:28
https://kosovapost.net/konfiskohen-mbi-65-mije-euro-ne-merdare-nje-person-tentoi-ti-fuse-nga-serbia/60%Daily2020-08-14 14:22
https://kosovapost.net/93298-2/60%Daily2020-08-14 14:05
https://kosovapost.net/ovl-e-uckse-specialja-ta-kete-nje-dhome-ne-kosove-deputetet-mos-te-tuten-nga-ambasadat/60%Daily2020-08-14 13:49
https://kosovapost.net/numer-rekord-ditor-ne-kroaci-208-njerez-rezultuan-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-14 13:42
https://kosovapost.net/turqia-do-te-pergjigjet-ndaj-cdo-provokimi-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-14 13:39
https://kosovapost.net/lvv-thote-se-qytetaret-duhet-te-testohen-falas-te-privatet-e-thumbon-edhe-naser-ramadanin/60%Daily2020-08-14 13:35
https://kosovapost.net/spitali-i-ferizajt-anulon-tenderin-per-furnizim-me-boca-te-oksigjenit/60%Daily2020-08-14 13:31
https://kosovapost.net/ish-ministri-lluka-ironizon-me-vaksinen-ruse-anti-covid/60%Daily2020-08-14 13:31
https://kosovapost.net/ministri-veliu-vizitoi-komunen-e-pejes-ku-u-njoftua-me-aktivitetet-e-komunes/60%Daily2020-08-14 13:15
https://kosovapost.net/bosnje-dhe-hercegovine-11-te-vdekur-dhe-348-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-08-14 13:09
https://kosovapost.net/agk-shqetesues-dhe-i-papranueshem-pengimi-i-ekipit-te-rtk-se-ne-zubin-potok/60%Daily2020-08-14 13:07
https://kosovapost.net/keds-per-rinovimin-e-rrjetit-te-energjise-ne-peje-investon-afer-1-milion-euro/60%Daily2020-08-14 13:03
https://kosovapost.net/kurti-ata-qe-nga-kosova-duane-te-shkojne-ne-negociata-me-2-shtator-nuk-kane-kredibilitet/60%Daily2020-08-14 12:58
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-kosova-regjistron-tete-vdekje-e-142-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-14 12:57
https://kosovapost.net/licencohen-edhe-10-laboratore-private-per-te-kryer-testime-serologjike/60%Daily2020-08-14 12:21
https://kosovapost.net/shtate-shtete-afrikane-do-te-fillojne-testimin-e-antitrupave-per-covid-19/60%Daily2020-08-14 12:05
https://kosovapost.net/rrahmani-i-thote-zevendeskryeministrit-tahiri-cka-po-pritni-pse-nuk-po-i-mbyllni-kazinot-ilegale-ne-karaceve/60%Daily2020-08-14 12:42
https://kosovapost.net/vdes-nje-grua-ne-fushe-kosove-pasi-bie-nga-ndertesa/60%Daily2020-08-14 12:02
https://kosovapost.net/ramadani-viti-i-ri-shkollor-fillon-neper-shkolla/60%Daily2020-08-14 11:45
https://kosovapost.net/haradinaj-buxheti-per-te-burgosurit-politik-ekziston-ndersa-ende-nuk-eshte-krijuar-komisioni/60%Daily2020-08-14 11:24
https://kosovapost.net/beke-berisha-me-kritika-per-ministrat-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-08-14 11:24
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-qe-maskat-te-shperndahen-falas-per-qytetaret/60%Daily2020-08-14 11:25
https://kosovapost.net/zemaj-kunder-vitise-thote-se-nuk-gjeti-asnje-dokument-ne-zyre/60%Daily2020-08-14 11:16
https://kosovapost.net/obrien-dhe-grenell-nikoqire-te-takimit-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-08-14 11:01
https://kosovapost.net/tahiri-defilimi-i-perbashket-i-forcave-te-kfor-it-dhe-atyre-serbe-ka-qene-gabim/60%Daily2020-08-14 10:58
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-popullin-e-pakistanit-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2020-08-14 10:55
https://kosovapost.net/kollcaku-kerkon-nga-qeveria-te-jap-pergjegjesi-per-testimin-e-qytetareve-ne-laboratoret-private/60%Daily2020-08-14 10:44
https://kosovapost.net/humb-betejen-me-covid-19-infermierja-nga-peja/60%Daily2020-08-14 10:27
https://kosovapost.net/mbi-21-milione-raste-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-08-14 10:26
https://kosovapost.net/turqia-reagon-ndaj-marreveshjes-izrael-eba/60%Daily2020-08-14 10:21
https://kosovapost.net/hoti-tregon-se-kane-filluar-pergatitjet-per-vitin-e-ri-shkollor/60%Daily2020-08-14 10:12
https://kosovapost.net/obsh-covid-19-i-kushton-375-miliarde-dollare-ne-muaj-ekonomise-globale/60%Daily2020-08-14 10:08
https://kosovapost.net/anglia-hap-teatrot-dhe-lejon-dasmat/60%Daily2020-08-14 10:02
https://kosovapost.net/britania-karantine-edhe-per-ata-qe-vijne-nga-franca-dhe-holanda/60%Daily2020-08-14 09:56
https://kosovapost.net/be-mbeshtetja-e-shba-se-per-dialogun-e-mireseardhur/60%Daily2020-08-14 09:58
https://kosovapost.net/haziri-vlereson-lart-rolin-e-rinise-ne-mbeshtetjen-e-kampanjave-anti-covid-19/60%Daily2020-08-14 09:40
https://kosovapost.net/jeta-dhe-vepra-e-atdhetarit-metush-krasniqi/60%Daily2020-08-14 09:44
https://kosovapost.net/haradinaj-pershendet-marreveshjen-historike-izrael-eba-te-ndermjetesuar-nga-shba/60%Daily2020-08-14 09:31
https://kosovapost.net/vuciq-serbia-nuk-eshte-ne-pozicionin-te-refuzoje-bisedimet/60%Daily2020-08-14 09:21
https://kosovapost.net/zemaj-synojme-te-bejme-3-mije-testime-ne-dite/60%Daily2020-08-14 09:08
https://kosovapost.net/veteranet-e-uck-se-dorezojne-sot-kerkesen-zyrtare-per-ndryshimin-e-ligjit-per-specialen/60%Daily2020-08-14 09:05
https://kosovapost.net/zelanda-e-re-vazhdon-masat-e-kufizimit-per-12-dite-tjera/60%Daily2020-08-14 08:55
https://kosovapost.net/ministri-selimi-takon-ambasadorin-e-turqise-cagri-sakar-2/60%Daily2020-08-14 08:41
https://kosovapost.net/siemens-do-te-furnizoje-me-energji-elektrike-libanin-e-goditur-nga-shperthimet/60%Daily2020-08-14 08:34
https://kosovapost.net/kosoves-i-duhet-roli-udheheqes-i-amerikes-per-arritjen-e-marreveshjes-finale-me-serbine/60%Daily2020-08-14 08:52
https://kosovapost.net/unioni-boteror-i-dijetareve-muslimane-reagon-ndaj-egjiptit/60%Daily2020-08-14 07:56
https://kosovapost.net/takim-kosove-serbi-ne-washington-me-2-shtator/60%Daily2020-08-14 07:50
https://kosovapost.net/armend-zemaj-raporton-sot-per-menaxhimin-e-situates-me-covid-19/60%Daily2020-08-14 07:40
https://kosovapost.net/mali-i-zi-hap-kufijte-me-kosoven-e-shqiperine-dhe-me-vendet-tjera-fqinje/60%Daily2020-08-14 07:38
https://kosovapost.net/thaci-reagon-pasi-grenell-njoftoi-per-takim-te-ri-mes-kosoves-dhe-serbise-ne-uashington/60%Daily2020-08-14 08:19
https://kosovapost.net/obsh-ja-hedh-poshte-shqetesimet-per-perhapje-te-koronavirusit-permes-ushqimit/60%Daily2020-08-14 07:30
https://kosovapost.net/qytetari-i-podujeves-i-infektuar-me-koronavirus-del-ne-qytet-prokuroria-i-inicon-rast/60%Daily2020-08-14 07:45
https://kosovapost.net/caktohet-takimi-mes-kosoves-dhe-serbise-ne-uashington-reagon-ambasadorja-citaku/60%Daily2020-08-14 07:06
https://kosovapost.net/keto-jane-formacionet-e-ndeshjes-rb-leipzig-atletico-madrid/60%Daily2020-08-14 06:59
https://kosovapost.net/hoti-konfirmon-takimin-me-palen-serbe-ne-uashington/60%Daily2020-08-14 06:56
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-17-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-14 06:49
https://kosovapost.net/moti-sot-105/60%Daily2020-08-14 06:43
https://kosovapost.net/tjeter-be-rezervon-400-milione-doza-te-vaksines-se-mundshme-anticovid-19ne-champions-leipzig-mposht-atletiko-madrid-dhe-kalon-ne-gjysmefinale/60%Daily2020-08-13 21:45
https://kosovapost.net/tjeter-surprize-ne-champions-leipzig-mposht-atletiko-madrid-dhe-kalon-ne-gjysmefinale/60%Daily2020-08-13 21:39
https://kosovapost.net/slloveni-pompeo-nenshkruan-deklaraten-mbi-teknologjine-5g/60%Daily2020-08-13 21:37
https://kosovapost.net/vetulla-origjinale-per-fytyren-tuaj-grimerja-fjolla-emri-qe-po-bene-mrekulli-2/60%Daily2020-08-13 21:33
https://kosovapost.net/nuk-e-votuan-ligjin-per-uck-ne-haradinaj-u-reagon-ldk-se-dhe-vv-se/60%Daily2020-08-13 21:29
https://kosovapost.net/ahmeti-perqesh-vendimet-e-qeverise-365-milione-per-rimekembje-ekonomike-as-per-se-afermi/60%Daily2020-08-13 21:24
https://kosovapost.net/pergatitjet-per-vitin-e-ri-shkollor-ministria-e-arsimit-nxjerr-udhezues-per-drejtorite-e-arsimit/60%Daily2020-08-13 21:15
https://kosovapost.net/luan-gola-emerohet-zevendesminister-i-shendetesise/60%Daily2020-08-13 20:50
https://kosovapost.net/franca-shenon-rekord-te-rasteve-ditore-me-covid-19-qe-nga-hapja/60%Daily2020-08-13 20:18
https://kosovapost.net/hasan-prishtina-prapaskenat-e-nje-vrasje-politike/60%Daily2020-08-13 20:15
https://kosovapost.net/serbia-fiton-41-milione-euro-nga-reciprociteti-kosova-asgje/60%Daily2020-08-13 20:08
https://kosovapost.net/hoti-tregon-se-cilat-kategori-do-te-perfitojne-me-se-shumti-nga-365-milionet-e-pakos-emergjente/60%Daily2020-08-13 19:59
https://kosovapost.net/kuvendi-zgjedh-4-anetare-te-bordit-te-rtk-se-2/60%Daily2020-08-13 19:44
https://kosovapost.net/mpb-ndihmon-gazetaret-me-pajisje-mbrojtese/60%Daily2020-08-13 21:08
https://kosovapost.net/haradinaj-shba-duhet-te-jete-ndermjetesuese-e-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-08-13 18:35
https://kosovapost.net/93034-2/60%Daily2020-08-13 18:30
https://kosovapost.net/shala-i-pdk-se-i-drejtohet-aak-se-jeni-te-vegjel-per-te-udhehequr-me-presidencen/60%Daily2020-08-13 18:02
https://kosovapost.net/hamas-dhe-fatah-denojne-marreveshjen-eba-izrael-per-normalizimin-e-marredhenieve/60%Daily2020-08-13 18:08
https://kosovapost.net/shteti-i-kosoves-eshte-kapur-dhe-manipulohet-pikerisht-permes-rtk-se/60%Daily2020-08-13 17:25
https://kosovapost.net/mjeku-qe-kontrolloi-sot-pas-aksidentimit-te-birin-e-thacit-flet-per-gjendjen-shendetesore-te-tij/60%Daily2020-08-13 17:11
https://kosovapost.net/kina-sekretari-i-shba-pompeo-perhap-viruse-politike/60%Daily2020-08-13 17:08
https://kosovapost.net/nderron-jete-esam-el-erian-nje-nga-lideret-e-vellazerise-muslimane/60%Daily2020-08-13 16:40
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-per-tensionin-ne-mesdheun-lindor-askujt-te-mos-i-duket-vetja-i-madh-ne-pasqyre/60%Daily2020-08-13 16:37
https://kosovapost.net/ministri-selimi-takon-ambasadorin-e-turqise-cagri-sakar/60%Daily2020-08-13 16:33
https://kosovapost.net/athua-njemend-erdhi-liria-aq-shume-e-pritshme/60%Daily2020-08-13 16:28
https://kosovapost.net/neser-afati-i-fundit-per-ngritjen-ose-hedhjen-poshte-te-aktakuzave-te-para-te-speciales/60%Daily2020-08-13 16:24
https://kosovapost.net/kurti-adem-demaci-i-dha-emer-nderkombetarisht-uck-se/60%Daily2020-08-13 16:17
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdeshton-zgjedhja-e-kryesuesit-te-komisionit-shqyrtues-te-autoritetit-rregullator-per-sherbimet-e-ujit/60%Daily2020-08-13 15:58
https://kosovapost.net/ovl-ne-peje-reagon-ndaj-moskalimit-te-projektligjit-per-vlerat-e-uck-se/60%Daily2020-08-13 15:55
https://kosovapost.net/izraeli-e-emiratet-e-bashkuara-arabe-arrijne-marreveshje-historike-2/60%Daily2020-08-13 15:42
https://kosovapost.net/kalon-mbi-750-mije-numri-i-te-vdekurve-ne-bote-nga-covid-19/60%Daily2020-08-13 15:10
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-e-heq-tatimin-si-kusht-per-ti-regjistruar-veturat/60%Daily2020-08-13 15:05
https://kosovapost.net/shqiperi-pese-viktima-dhe-154-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-13 14:59
https://kosovapost.net/lvv-therret-ne-interpelance-agim-veliun-per-patrullimin-e-xhandarmerise-serbe-ne-karaceve/60%Daily2020-08-13 14:55
https://kosovapost.net/%e2%80%8bketa-jane-kandidatet-per-kryesues-te-komisionit-shqyrtues-te-autoritetit-rregullator-per-sherbimet-e-ujit/60%Daily2020-08-13 14:39
https://kosovapost.net/haxhiu-numan-baliq-duhet-te-ndeshkohet-nga-shteti-qe-abuzoi-seksualisht-me-nje-grua/60%Daily2020-08-13 14:40
https://kosovapost.net/ministri-veliu-i-pikelluar-per-vdekjen-e-rreshterit-hoti-ngushellon-familjen-e-tij/60%Daily2020-08-13 14:22
https://kosovapost.net/hoti-nuk-do-te-tolerohen-inspektime-selektive-ndaj-qytetareve-dhe-bizneseve-qe-shkelin-masat/60%Daily2020-08-13 14:24
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkfor-i-dhe-policia-e-kosoves-nisin-patrullimet-ne-karaceve/60%Daily2020-08-13 14:07
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ministrin-e-shendetesise-z-armend-zemaj/60%Daily2020-08-13 14:07
https://kosovapost.net/kroacia-po-ballafaqohet-me-situaten-me-te-keqe-te-pandemise-covid-19/60%Daily2020-08-13 13:53
https://kosovapost.net/presidenti-pendarovski-i-dorezoi-mandatin-zaevit-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2020-08-13 13:53
https://kosovapost.net/presidenti-i-venezueles-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-13 13:47
https://kosovapost.net/fibula-me-super-oferte-drejte-plazheve-te-turqise/60%Daily2020-08-13 14:00
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-2/60%Daily2020-08-13 13:18
https://kosovapost.net/193-raste-pozitive-me-covid-19-dhe-205-te-sheruar-sot-ne-kosove/60%Daily2020-08-13 13:12
https://kosovapost.net/kosove-8-te-vdekur-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-13 13:15
https://kosovapost.net/aksidentohet-djali-i-presidentit-thaci-u-trajtua-sot-ne-emergjencen-e-qkuk-se/60%Daily2020-08-13 13:03
https://kosovapost.net/448-paciente-te-shtrire-me-covid-19-ne-qkuk-dhe-spitalet-e-pergjithshme/60%Daily2020-08-13 12:46
https://kosovapost.net/erdogan-rruga-drejt-zgjidhjes-ne-mesdheun-lindor-eshte-e-mundshme-permes-dialogut/60%Daily2020-08-13 13:31
https://kosovapost.net/bytyci-pdk-e-befasishme-dhe-pa-pritshme-se-si-u-trajtua-ligji-per-vlerat-e-uck-se/60%Daily2020-08-13 13:32
https://kosovapost.net/shoqeria-civile-kerkon-nga-pdk-ja-qe-te-terhiqet-nga-projektligji-per-vlerat-e-uck-se/60%Daily2020-08-13 12:11
https://kosovapost.net/agron-beka-zgjedhet-anetar-i-keshillit-prokurorial-te-kosoves/60%Daily2020-08-13 12:06
https://kosovapost.net/dy-viktima-dhe-141-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-13 12:04
https://kosovapost.net/komuna-e-gjilanit-vendos-qe-mesimi-te-mbahet-ne-shkolla/60%Daily2020-08-13 12:00
https://kosovapost.net/hoti-situata-epidemiologjike-ne-kosove-eshte-e-rende/60%Daily2020-08-13 11:43
https://kosovapost.net/shkuan-per-pushime-perjetuan-tragjedi-deshmitarja-tregon-si-u-mbyt-10-vjecari-kosovar-ne-durres/60%Daily2020-08-13 11:44
https://kosovapost.net/lideret-shqiptare-nuk-shkojne-ne-takimin-e-thirrur-nga-kreu-i-bdi-se/60%Daily2020-08-13 11:23
https://kosovapost.net/92882-2/60%Daily2020-08-13 11:13
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-plani-i-higjienes-se-shkollave-kunder-covid-19-te-jete-i-qarte-dhe-i-zbatueshem/60%Daily2020-08-13 11:14
https://kosovapost.net/juventusi-ia-ofron-ronaldon-barcelones/60%Daily2020-08-13 10:43
https://kosovapost.net/kosova-renditet-e-para-ne-bote-me-vdekjet-nga-covid-19-ne-1-milion-banor/60%Daily2020-08-13 10:48
https://kosovapost.net/zaev-merr-mandatin-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-08-13 10:40
https://kosovapost.net/dumoshi-mkrs-ja-me-15-projekte-ne-decan/60%Daily2020-08-13 10:12
https://kosovapost.net/ska-kuorum-per-shqyrtim-te-projektligjit-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-uck-se/60%Daily2020-08-13 10:01
https://kosovapost.net/kmdlnj-ja-reagon-kunder-qytetareve-qe-te-paguajne-per-testime-per-covid-19/60%Daily2020-08-13 09:55
https://kosovapost.net/ne-kosove-licencohen-edhe-8-laboratore-per-testime-serologjike/60%Daily2020-08-13 09:52
https://kosovapost.net/shba-kunder-pdk-thirrje-deputeteve-ta-votojne-projektligjin-per-vlerat-e-uck-se/60%Daily2020-08-13 09:41
https://kosovapost.net/trump-votimi-ne-distance-do-te-jete-mashtrimi-me-i-madh-ne-historine-e-vendit/60%Daily2020-08-13 09:36
https://kosovapost.net/vdes-njeri-nga-anetaret-e-nisma-s/60%Daily2020-08-13 09:25
https://kosovapost.net/vv-e-ldk-nuk-votuan-pro-ligjit-per-vlerat-e-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-08-13 09:09
https://kosovapost.net/argjentina-dhe-meksika-do-te-prodhojne-vaksinen-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-13 08:59
https://kosovapost.net/mali-i-zi-lejon-votimin-edhe-me-dokumente-te-skaduara-madje-edhe-ato-me-te-ish-jugosllavise/60%Daily2020-08-13 08:48
https://kosovapost.net/pdk-kerkon-qe-pavaresisht-presioneve-deputetet-ta-votojne-projektligjin-per-vlerat-e-uck-se/60%Daily2020-08-13 08:37
https://kosovapost.net/covid-19-1-175-vdekje-te-reja-ne-brazil-737-meksike-dhe-942-ne-indi/60%Daily2020-08-13 08:25
https://kosovapost.net/digjet-fabrika-e-perpunimit-te-drurit-ne-fushe-kruje-dyshohet-per-zjarrvenie-te-qellimshme/60%Daily2020-08-13 08:25
https://kosovapost.net/spahn-gjermania-mund-ta-kete-nje-vaksine-per-covid-19-ne-muajt-e-ardhshem/60%Daily2020-08-13 08:20
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-ende-i-shtrire-ne-qkuk/60%Daily2020-08-13 08:49
https://kosovapost.net/msh-dhe-inspektorati-policor-diskutojne-per-masat-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-13 08:01
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-psg-siguron-kualifikimin-ne-gjysmefinale-me-dy-gola-te-vonshem/60%Daily2020-08-13 07:48
https://kosovapost.net/biden-dhe-harris-flasin-pas-nominimit-nga-demokratet-zgjedhjet-e-ardhshme-shume-te-rendesishme-per-ameriken/60%Daily2020-08-13 07:13
https://kosovapost.net/shba-ja-regjistron-rreth-1500-vdekje-dhe-afer-56-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-13 07:11
https://kosovapost.net/hidhet-nga-kati-i-trete-i-spitalit-29-vjecari-shqiptar-i-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-08-13 07:05
https://kosovapost.net/pandemia-rrezikon-paqen-ne-bote-thote-shefi-i-okb-se/60%Daily2020-08-13 06:57
https://kosovapost.net/suma-zgjohem-heret-ta-fal-namazin-punoj-ne-sere-pastaj-shkoj-ne-pune/60%Daily2020-08-13 06:55
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-veterani-i-luftes-se-uck-se-hajrullah-mazreku/60%Daily2020-08-13 06:51
https://kosovapost.net/shkencetaret-shpikin-testin-qe-zbulon-kancerin-4-vite-para-se-te-shfaqet/60%Daily2020-08-13 06:46
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-12-paciente-me-koronavirus-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-13 06:41
https://kosovapost.net/shba-ja-thote-se-irani-konfiskoi-nje-anije-ne-ngushticen-e-hormuzit/60%Daily2020-08-13 06:37
https://kosovapost.net/neuropsikiatri-agani-mos-te-frikesoheni-nga-covid-19-frika-nuk-ndihmon/60%Daily2020-08-13 06:34
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-20/60%Daily2020-08-13 06:30
https://kosovapost.net/projektligji-per-vlerat-e-uck-se-mbrojtje-apo-frikesim/60%Daily2020-08-13 06:26
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-e-krahason-kandidaturen-e-ramush-haradinajt-me-ate-te-ismet-hebibit-dhe-seremb-gjergjiit/60%Daily2020-08-12 22:04
https://kosovapost.net/ish-kryetari-i-kamenices-kerkon-qe-policia-e-kosoves-te-patrulloje-vazhdimisht-ne-karaceve/60%Daily2020-08-12 21:49
https://kosovapost.net/si-do-te-zhvillohet-procesi-mesimor-ne-shkollat-e-prishtines/60%Daily2020-08-12 21:44
https://kosovapost.net/ode-raki-qabe-caj-dhe-cifteli/60%Daily2020-08-12 21:33
https://kosovapost.net/kurti-duhet-rikthimi-i-vetevendosjes-ne-qeveri-per-ti-larguar-te-korruptuarit/60%Daily2020-08-12 21:28
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-per-president-vjen-reagimi-nga-pdk/60%Daily2020-08-12 21:14
https://kosovapost.net/mustafa-i-jep-mbe%cc%88shtetje-ministrit-zemaj-e-quan-menaxher-te%cc%88-mire%cc%88/60%Daily2020-08-12 21:10
https://kosovapost.net/ekskuluzive-mali-i-zi-neser-merr-vendim-nese-do-heq-testin-e-covid-19-per-pushuesit-nga-kosova/60%Daily2020-08-12 20:57
https://kosovapost.net/pralajmeron-haradinaj-kete-te-premte-do-ta-shihni-reagimin-e-ovl-uck-se/60%Daily2020-08-12 22:00
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-isa-mustafa-per-kengetaret-qe-duan-mbajtjen-e-dasmave-2/60%Daily2020-08-12 19:52
https://kosovapost.net/thaci-ka-vizituar-familjen-e-bashkeluftetarit-te-uck-se-hajre-gashi/60%Daily2020-08-12 19:34
https://kosovapost.net/haki-abazi-i-reagon-ashper-ramush-haradinajt/60%Daily2020-08-12 19:13
https://kosovapost.net/profesori-nga-amerika-keshtu-u-injorua-skender-hyseni-ne-amerike-vizita-e-tij-ishte-provokim-i-tha%d2%abit-dhe-mustafes-per-zyrtaret-amerikane/60%Daily2020-08-12 19:08
https://kosovapost.net/kandidatura-e-haradinajt-per-president-vjen-reagimi-i-nismes/60%Daily2020-08-12 18:46
https://kosovapost.net/greqia-shenon-rekord-te-ri-te-rasteve-ditore-me-covid-19-2/60%Daily2020-08-12 18:20
https://kosovapost.net/ganimete-musliu-e-paralajmeron-agim-veliun-mund-te-te-shkarkojme/60%Daily2020-08-12 18:05
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme-3/60%Daily2020-08-12 17:47
https://kosovapost.net/rritet-kerkesa-per-oksigjen-kosova-rrezikon-te-mbetet-pa-sasi-te-mjaftueshme/60%Daily2020-08-12 17:43
https://kosovapost.net/mali-i-zi-pergatitet-per-fillim-normal-te-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-08-12 17:33
https://kosovapost.net/instituti-gjerman-paralajmeron-per-ne-vjeshte-vaksinen-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-08-12 17:29
https://kosovapost.net/nisin-bisedimet-per-koalicionin-ldk-pdk-zyrtaret-e-dy-partive-takohen-ne-jug-te-shqiperise/60%Daily2020-08-12 17:25
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-qe-e-inicioi-ligjin-per-uck-ne-nuk-e-kuptova-deklaraten-e-ambasadorit-amerikan/60%Daily2020-08-12 17:22
https://kosovapost.net/aeroporti-i-stambollit-i-pari-qe-merr-akreditimin-shendetesor-global/60%Daily2020-08-12 17:16
https://kosovapost.net/kuvendi-e-shqyrton-te-enjten-projektligjin-per-vlerat-e-uck-se-2/60%Daily2020-08-12 17:12
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-ne-skoci-treni-del-nga-binaret/60%Daily2020-08-12 16:51
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-e-shpall-kandidaturen-per-president-2/60%Daily2020-08-12 16:45
https://kosovapost.net/deklarohet-haradinaj-i-gatshem-te-bisedoje-per-perfshirjen-e-pdk-se-ne-qeveri-dhe-per-postin-e-presidentit/60%Daily2020-08-12 16:31
https://kosovapost.net/keshilli-drejtues-i-aak-se-e-do-ramush-haradinajn-president/60%Daily2020-08-12 16:27
https://kosovapost.net/incidenti-ne-karaqeve-kurti-dhe-svecla-i-shkojne-komandantit-te-kfor-it-ne-zyre/60%Daily2020-08-12 16:24
https://kosovapost.net/kryhet-takimi-i-aak-se-gjini-tregon-se-a-e-duan-pdk-ne-ne-qeverine-hoti/60%Daily2020-08-12 16:14
https://kosovapost.net/%e2%80%8btri-viktima-dhe-141-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-12 15:49
https://kosovapost.net/kuvendi-te-premten-shqyrton-projektligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-08-12 15:30
https://kosovapost.net/hoti-thote-se-privatet-qe-do-te-kryejne-teste-per-covid-19-do-te-mbikeqyren-per-cmimet/60%Daily2020-08-12 15:14
https://kosovapost.net/nis-ngjyrosja-e-shtigjeve-per-bicikleta-ne-kryeqytet-2/60%Daily2020-08-12 15:08
https://kosovapost.net/erion-veliaj-sherohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-08-12 14:48
https://kosovapost.net/osmani-ushtria-e-kosoves-shembull-i-profesionalizmit-dhe-i-besueshmerise/60%Daily2020-08-12 14:58
https://kosovapost.net/drejtoria-e-urbanizmit-ne-malisheve-terheq-pelqimin-edhe-per-nje-gurethyes/60%Daily2020-08-12 14:37
https://kosovapost.net/shskuk-po-trajtohen-rreth-610-paciente-me-covid-19-25-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-12 14:28
https://kosovapost.net/dita-e-dyte-me-e-keqe-e-epidemise-covid-19-ne-kroaci/60%Daily2020-08-12 14:24
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-takohet-me-kryetarin-e-lipjanit-bisedojne-rreth-situates-pandemike/60%Daily2020-08-12 14:08
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-pret-ne-nje-takim-drejtuesit-e-aa-se-me-rastin-e-100-vjetorit-te-themelimit/60%Daily2020-08-12 14:03
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-dhe-139-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-12 13:56
https://kosovapost.net/prishtina-gjilani-e-ferizaj-me-numri-me-te-madh-te-te-infektuarve-me-covid/60%Daily2020-08-12 13:44
https://kosovapost.net/vdes-aktivisti-i-moshuar-qe-smungoi-ne-asnje-proteste-te-vetevendosjes/60%Daily2020-08-12 13:43
https://kosovapost.net/nexhmi-rudari-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-08-12 13:40
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-emeron-edhe-nje-zevendesminister/60%Daily2020-08-12 13:39
https://kosovapost.net/vdes-ne-moshen-97-vjecare-miliarderi-amerikan-sumner-redstone/60%Daily2020-08-12 13:29
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-bisedoi-me-drejtuesit-e-trust-it-dhe-te-fondit-kosovar-per-garanci-kreditore/60%Daily2020-08-12 13:15
https://kosovapost.net/11-te-vdekur-ne-kosove-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-12 13:14
https://kosovapost.net/205-raste-pozitive-me-covid-19-sot-ne-kosove/60%Daily2020-08-12 13:11
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-tregon-arsyet-pse-pdk-duhet-te-beje-marreveshje-me-ldk-ne-dhe-tjeret/60%Daily2020-08-12 13:00
https://kosovapost.net/mbytet-ne-durres-nje-10-vjecar-nga-kosova-po-lahej-ne-pishine/60%Daily2020-08-12 12:49
https://kosovapost.net/veliu-ceshtja-e-azilkerkuesve-ne-kosove-po-menaxhohet-mire/60%Daily2020-08-12 13:22
https://kosovapost.net/rusia-do-te-filloje-prodhimin-e-vaksinave-covid-19-per-2-jave/60%Daily2020-08-12 12:43
https://kosovapost.net/thaci-kosova-eshte-e-bekuar-me-te-rinjte-e-saj-te-perkushtuar-ndaj-shtetit/60%Daily2020-08-12 12:29
https://kosovapost.net/vdes-laboranti-i-njohur-nga-peja-ishte-i-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-08-12 12:16
https://kosovapost.net/der-spiegel-kur-thaci-negocionte-ne-rambuje-lushtaku-e-mbante-frontin-ne-drenice/60%Daily2020-08-12 12:16
https://kosovapost.net/rrahmani-kritikon-ashper-ministrin-zemaj-u-hapi-rruge-laboratoreve-privat-per-te-perfituar-dhe-demtuar-qytetaret/60%Daily2020-08-12 12:36
https://kosovapost.net/midis-frikes-dhe-shpreses/60%Daily2020-08-12 11:52
https://kosovapost.net/vendim-klasa-e-pare-dhe-e-dyta-nisin-mesimin-ne-objekte-shkollore/60%Daily2020-08-12 11:32
https://kosovapost.net/rojet-bregdetare-turke-shpetojne-40-azilkerkues/60%Daily2020-08-12 11:25
https://kosovapost.net/trump-nese-biden-fiton-amerikaneve-do-tu-duhet-te-mesojne-kinezisht/60%Daily2020-08-12 11:23
https://kosovapost.net/gjermania-lejon-pushimet-verore-ne-turqi/60%Daily2020-08-12 11:19
https://kosovapost.net/australia-shenon-rekord-te-shifres-ditore-te-viktimave-me-covid-19/60%Daily2020-08-12 11:18
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-dhe-al-zayani-zotohen-per-konsolidimin-dhe-fuqizmin-e-urave-te-miqesise-mes-kosoves-dhe-bahreinit/60%Daily2020-08-12 11:07
https://kosovapost.net/belgjika-detyron-qytetaret-te-vendosin-maskat-ne-bruksel-pas-rritjes-se-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-08-12 11:04
https://kosovapost.net/cilet-mjeke-do-ti-marrin-nga-300-euro-shtese-ne-muaj/60%Daily2020-08-12 10:39
https://kosovapost.net/blianci-covid-19-ne-gjermani-shenohet-rritje-e-rasteve/60%Daily2020-08-12 10:48
https://kosovapost.net/televizioni-publik-gjerman-zdf-ne-kosove-koronavirusi-jashte-kontrollit/60%Daily2020-08-12 10:27
https://kosovapost.net/keds-investon-ne-instalimin-e-rrjetit-energjetik-modern-edhe-ne-lagjen-qafa-ne-prishtine/60%Daily2020-08-12 10:14
https://kosovapost.net/haradinaj-mbledh-urgjent-kryesine-e-partise-flasin-per-koalicionin-me-ldk-ne/60%Daily2020-08-12 10:02
https://kosovapost.net/perplasen-xhaferi-e-pendarovski-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-08-12 09:55
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-veshur-si-nuse-fshin-te-gjitha-fotot-tjera-cfare-po-zien-foto/60%Daily2020-08-12 09:48
https://kosovapost.net/minatore-ne-trepce-bojkotojne-punen-kerkojne-rritje-pagash/60%Daily2020-08-12 09:54
https://kosovapost.net/hoti-uron-te-rinjet-ne-diten-e-tyre-therret-per-respektim-te-masave/60%Daily2020-08-12 09:43
https://kosovapost.net/po-neperkembin-masat-kerkohet-te-kontrollohen-lokalet-e-plazheve-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-12 09:25
https://kosovapost.net/vetevendosje-e-bindur-ne-rrezimin-e-hotit-kush-jane-deputetet-e-ldk-se-qe-do-ti-japin-nenshkrimet/60%Daily2020-08-12 09:18
https://kosovapost.net/plasin-te-qeshurat-ne-komisionin-per-siguri-ja-cfare-thone-rexhep-selimi-dhe-beke-berisha/60%Daily2020-08-12 09:13
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-11-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-12 09:07
https://kosovapost.net/tre-fizioterapeute-kosovare-po-luftojne-per-jete-pas-infektimit-me-covid-19/60%Daily2020-08-12 08:59
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-numrin-me-te-madh-te-rasteve-te-reja-me-koronavirus-qe-nga-maji/60%Daily2020-08-12 08:47
https://kosovapost.net/te-punojme-se-bashku-ne-te-miren-e-shendetit-dhe-kultures-se-rinise-dhe-shoqerise/60%Daily2020-08-12 08:56
https://kosovapost.net/msh-ja-licencon-edhe-10-laboratore-per-kryerjen-e-testeve-serologjike/60%Daily2020-08-12 08:21
https://kosovapost.net/dumoshi-takon-te-rinjte-ne-diten-nderkombetare-te-tyre-qellim-kemi-ta-ndalim-migrimin/60%Daily2020-08-12 08:20
https://kosovapost.net/meta-therret-te-rinjte-bashkohuni-merrni-ne-dore-fatet-tuaja-dhe-te-atdheut-o-sot-o-kurre/60%Daily2020-08-12 08:13
https://kosovapost.net/shba-ja-blen-edhe-100-milione-doza-te-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-12 08:14
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ne-moshe-te-re-polici-i-kosoves-foto/60%Daily2020-08-12 08:00
https://kosovapost.net/dhunohen-dy-vajza-te-mitura-arrestohet-nje-person/60%Daily2020-08-12 07:53
https://kosovapost.net/oak-u-u-drejton-kerkesa-deputeteve-ne-emer-te-sektorit-privat/60%Daily2020-08-12 07:44
https://kosovapost.net/dita-nderkombetare-e-rinise-shenohet-me-disa-aktivitete-ne-kosove/60%Daily2020-08-12 07:31
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-gusht/60%Daily2020-08-12 07:12
https://kosovapost.net/vdes-ne-rrethana-te-paqarta-nje-femer-ne-dobrushe-te-istogut/60%Daily2020-08-12 07:03
https://kosovapost.net/ky-eshte-hoteli-prej-ari-nga-muret-te-ushqimivideo/60%Daily2020-08-12 09:34
https://kosovapost.net/kush-eshte-favorit-per-te-fituar-ligen-evropa/60%Daily2020-08-12 06:57
https://kosovapost.net/e-kujt-ishte-lenda-kimike-qe-shpertheu-ne-bejrut/60%Daily2020-08-12 06:55
https://kosovapost.net/fjalimet-e-hotit-qeveria-i-prezanton-si-platforme-per-dialogun/60%Daily2020-08-12 06:49
https://kosovapost.net/projektligji-per-vlerat-e-uck-se-ndan-partite-kerkohet-ndryshimi-i-tij/60%Daily2020-08-12 06:37
https://kosovapost.net/mbreteria-e-bashkuar-perballet-me-recesion-pas-11-vjeteve/60%Daily2020-08-12 06:35
https://kosovapost.net/perse-kafja-e-mengjesit-gjithmone-na-con-ne-wc-video/60%Daily2020-08-12 06:26
https://kosovapost.net/te-infektuar-me-koronavirus-28-punetore-te-klinikes-emergjente-ne-qkuk/60%Daily2020-08-12 06:20
https://kosovapost.net/a-jane-gati-komunat-qe-ti-hapin-shkollat/60%Daily2020-08-12 06:17
https://kosovapost.net/lazio-gati-ti-beje-dy-goditje-perfshire-edhe-vedat-muriqin/60%Daily2020-08-12 06:11
https://kosovapost.net/biden-garon-se-bashku-me-senatoren-kamala-harris-ne-zgjedhjet-per-president/60%Daily2020-08-12 06:09
https://kosovapost.net/sot-dita-nderkombetare-e-rinise-shenohet-me-disa-aktivitete-edhe-ne-kosove/60%Daily2020-08-12 06:06
https://kosovapost.net/moti-sot-104/60%Daily2020-08-12 05:55
https://kosovapost.net/roja-bregdetare-greke-qellon-drejt-jahtit-turk-athina-zyrtare-do-mbrojme-sovranitetin-tone-po-demtoni-paqen-dhe-sigurine-ne-rajon/60%Daily2020-08-11 22:01
https://kosovapost.net/kush-eshte-presidenti-i-pare-qe-do-marre-vaksinen-ruse-kunder-covid-19-i-besoj-putinit/60%Daily2020-08-11 21:57
https://kosovapost.net/habisin-te-rinjte-shfaqen-duke-ushqyer-nje-ari-te-zivideo/60%Daily2020-08-11 21:54
https://kosovapost.net/greqia-mbyll-veshet-ndaj-thirrjes-se-turqise-per-dialog/60%Daily2020-08-11 21:51
https://kosovapost.net/buja-me-ceshtjen-e-arsimit-duhet-te-merren-kuvendi-dhe-qeveria-jo-ti-lihet-nivelit-lokal/60%Daily2020-08-11 21:47
https://kosovapost.net/fjalet-e-para-te-kamala-harris-biden-mund-ti-unifikoje-amerikanet-do-te-bej-cmos-qe-te-behet-komandant-suprem/60%Daily2020-08-11 21:37
https://kosovapost.net/92404-2/60%Daily2020-08-11 21:09
https://kosovapost.net/vdes-nje-pacient-nga-covid-19-ne-spitalin-e-gjilanit-2/60%Daily2020-08-11 20:47
https://kosovapost.net/tahiri-e-perserit-hoti-ne-bruksel-ra-ne-mina/60%Daily2020-08-11 20:32
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-kritikon-qeverine-hoti/60%Daily2020-08-11 20:01
https://kosovapost.net/biden-zgjedh-kandidaten-per-zevendespresidente/60%Daily2020-08-11 19:39
https://kosovapost.net/analisti-nga-shba-tregon-pse-u-rishfaq-xhandarmeria-serbe-ne-karaceve-godet-rende-dy-politikane/60%Daily2020-08-11 19:34
https://kosovapost.net/haradinaj-i-terheq-verejtje-hotit-dhe-ldk-se-beni-disa-hapa-mbrapa-keni-ulur-nivelin-e-dialogut/60%Daily2020-08-11 19:29
https://kosovapost.net/rexhaj-kjo-qeveri-eshte-analfabete-ne-menaxhimin-e-pandemise/60%Daily2020-08-11 19:26
https://kosovapost.net/konjufca-qeverisja-e-mire-do-te-kthehet-se-shpejti/60%Daily2020-08-11 19:18
https://kosovapost.net/osmani-mbrojtja-e-mjedisit-duhet-te-jete-prioritet-i-perhershem-e-edhe-gjate-pandemise/60%Daily2020-08-11 19:03
https://kosovapost.net/libani-regjistron-dite-rekorde-me-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-08-11 18:41
https://kosovapost.net/pacolli-shpreh-pakenaqesine-qe-pasuria-e-tij-u-publikua-ne-kohe-pandemie-2/60%Daily2020-08-11 18:25
https://kosovapost.net/pacolli-shpreh-pakenaqesine-qe-pasuria-e-tij-u-publikua-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-08-11 18:23
https://kosovapost.net/haxhiu-nuk-do-te-kete-pdk-ne-qeverite-e-mashtrimit/60%Daily2020-08-11 17:44
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-ekzekuton-pagesen-per-53-mije-e-248-perfitues/60%Daily2020-08-11 17:12
https://kosovapost.net/cfare-moti-dhe-cfare-temperaturash-priten-ne-kosove-te-merkuren-dhe-te-enjten/60%Daily2020-08-11 17:07
https://kosovapost.net/92356-2/60%Daily2020-08-11 17:00
https://kosovapost.net/osmani-ndihma-e-turqise-ne-kohe-pandemie-deshmi-e-miqesise-mes-dy-shteteve/60%Daily2020-08-11 16:45
https://kosovapost.net/termkolli-e-ashper-me-hotin-spo-bashkepunon-me-partneret/60%Daily2020-08-11 16:14
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-vale-te-re-te-infektimeve-me-covid-19-ne-shtator/60%Daily2020-08-11 16:07
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-ndan-100-milione-euro-per-kosoven/60%Daily2020-08-11 15:45
https://kosovapost.net/drejtori-i-trustit-me-rreth-200-mije-euro-para-te-gatshme-neper-banka/60%Daily2020-08-11 15:40
https://kosovapost.net/flasin-nga-haga-sa-mund-ta-vonoje-specialja-publikimin-e-aktakuzave-te-konfirmuara/60%Daily2020-08-11 15:37
https://kosovapost.net/vucic-ekipet-tona-te-eksperteve-duhet-te-vleresojne-sigurine-e-vaksines-ruse/60%Daily2020-08-11 15:30
https://kosovapost.net/ekzekutohen-edhe-rreth-10-milione-euro-pagesa-per-53248-perfitues-te-pakos-emergjente/60%Daily2020-08-11 15:11
https://kosovapost.net/vv-kerkon-te-dije-si-u-licencuan-ordinancat-per-te-bere-teste-per-covid-19-i-dejtohet-msh-se/60%Daily2020-08-11 14:46
https://kosovapost.net/92328-2/60%Daily2020-08-11 14:42
https://kosovapost.net/pese-viktima-dhe-140-raste-te-reja-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-11 14:33
https://kosovapost.net/vuciq-i-reagon-ambasades-amerikane-per-blerjen-e-armeve-nga-kina/60%Daily2020-08-11 14:16
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-kerkon-mobilizim-te-pergjithshem-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-08-11 14:15
https://kosovapost.net/bik-me-veprime-te-padrejta-selektive-e-te-njeanshme-nuk-mund-te-vendoset-drejtesia/60%Daily2020-08-11 14:10
https://kosovapost.net/ekspertet-amerikane-nuk-do-te-marrin-vaksinen-ruse-sepse-ende-nuk-jane-ne-dijeni-per-te/60%Daily2020-08-11 13:52
https://kosovapost.net/liverpool-zyrtarizon-blerjen-e-re/60%Daily2020-08-11 13:34
https://kosovapost.net/sllovakia-debon-tre-diplomate-rus-shba-ja-e-mirepret-vendimin/60%Daily2020-08-11 13:31
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-vizitoi-malisheven-zotohet-per-perkrahje-te-madhe-te-projekteve-ne-kete-komune/60%Daily2020-08-11 13:12
https://kosovapost.net/sa-i-kushton-shtetit-trajtimi-i-nje-pacient-me-covid-19/60%Daily2020-08-11 13:09
https://kosovapost.net/13-te-vdekur-sot-ne-kosove-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-11 13:06
https://kosovapost.net/kosove-171-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-190-te-sheruar-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-08-11 13:03
https://kosovapost.net/me-pas-zbulu-shqiptaret-e-kosoves-vaksinen-kunder-covid-19-kerrsh-ishin-ba-qysh-me-ja-ngjit-emrin/60%Daily2020-08-11 13:01
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-raportim-te-drejtorit-te-aki-se/60%Daily2020-08-11 12:51
https://kosovapost.net/qendra-e-studenteve-vazhdon-punimet-dhe-renovimet-neper-objektet-e-konvikteve/60%Daily2020-08-11 12:44
https://kosovapost.net/bashkohu-me-platformen-me-te-mire-ne-vend/60%Daily2020-08-11 12:31
https://kosovapost.net/keds-investon-ne-instalimin-e-rrjetit-nentokesor-te-energjise-ne-lagjen-pejton/60%Daily2020-08-11 12:30
https://kosovapost.net/nje-viktime-dhe-141-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-08-11 12:21
https://kosovapost.net/rezultojne-pozitive-24-pasagjere-qe-kane-udhetuar-nga-shkupi-ne-turku-te-finlandes/60%Daily2020-08-11 12:09
https://kosovapost.net/naser-ramadani-testet-e-pranuara-si-ndihme-nga-serbia-jane-ende-te-paperdorura/60%Daily2020-08-11 11:48
https://kosovapost.net/putin-rusia-regjistron-vaksinen-e-pare-ne-bote-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-11 11:33
https://kosovapost.net/zelanda-e-re-regjistron-rastet-e-reja-me-coronavirus/60%Daily2020-08-11 11:13
https://kosovapost.net/pompeo-fillon-turneun-ne-evropen-qendrore/60%Daily2020-08-11 10:53
https://kosovapost.net/bimet-mjekesore-qe-largojne-ankthin-dhe-stresin/60%Daily2020-08-11 10:49
https://kosovapost.net/komunat-do-te-vendosin-per-rikthimin-e-nxenesve-ne-shkolla/60%Daily2020-08-11 10:41
https://kosovapost.net/ramsuh-haradinaj-nderon-bashkluftetaret-e-tij/60%Daily2020-08-11 10:38
https://kosovapost.net/mallrat-serbe-vershojne-kosoven/60%Daily2020-08-11 10:01
https://kosovapost.net/nagavci-koha-eshte-per-veprime-konkrete-e-te-shpejta-jo-per-deklarata-te-paqendrueshme-e-kalkulime-partiake/60%Daily2020-08-11 09:53
https://kosovapost.net/gjermania-raporton-966-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-11 09:36
https://kosovapost.net/shoqeria-civile-kerkon-perseritjen-e-procesit-te-perzgjedhjes-se-avokatit-te-popullit/60%Daily2020-08-11 09:33
https://kosovapost.net/ministria-e-puneve-te-brendshme-pranoi-donacionin-me-pajisje-mjekesore-nga-kompania-sezin-e-turqise/60%Daily2020-08-11 09:56
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-kerkoi-bashkerendim-veprimesh-institucionale-ne-fushe-te-sigurise/60%Daily2020-08-11 09:06
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-policja-e-kosoves/60%Daily2020-08-11 08:49
https://kosovapost.net/vdes-per-mercedes-pacolli-krijon-koleksion-me-keto-vetura/60%Daily2020-08-11 08:46
https://kosovapost.net/reali-jep-iskonin-dhe-krosin-per-dibalan/60%Daily2020-08-11 10:52
https://kosovapost.net/hoti-me-krere-te-komunave-diskutojne-per-masat-kunder-pandemise/60%Daily2020-08-11 08:34
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-shba-ja-regjistron-mbi-49-mije-raste-te-reja/60%Daily2020-08-11 08:35
https://kosovapost.net/msh-ja-e-akk-ja-premtojne-te-mos-lejojne-marreveshje-per-cmimet-e-testeve-te-covid-19/60%Daily2020-08-11 08:28
https://kosovapost.net/korrupsioni-dhe-harxhimi-i-mjeteve-buxhetore-pa-disipline-financiare-gjeneron-roberi-te-dyfishte/60%Daily2020-08-11 07:16
https://kosovapost.net/studiminese-ndjeni-marramendje-pasi-ngriheni-nga-krevati-jeni-te-rrezikuar-nga-demenca/60%Daily2020-08-11 07:11
https://kosovapost.net/shba-ja-paralajmeron-serbine-te-jete-e-vetedijshme-per-rrezikun-e-blerjes-se-armeve-nga-kina/60%Daily2020-08-11 07:08
https://kosovapost.net/kirurgu-qe-po-u-ofron-operacione-plastike-falas-te-lenduarve-ne-bejrut-video/60%Daily2020-08-11 07:03
https://kosovapost.net/balaj-halimaj-kemi-besim-te-kryeministri-hoti/60%Daily2020-08-11 06:59
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-15-paciente-me-covid-19-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-11 06:55
https://kosovapost.net/cilat-jane-telashet-e-koalicionit-ldk-aak/60%Daily2020-08-11 06:50
https://kosovapost.net/bahtiri-me-haradinajn-ne-qeveri-sdo-te-kete-ndarje-te-veriut/60%Daily2020-08-11 06:07
https://kosovapost.net/reshitaj-haradinaj-eshte-kunder-dialogut-teknik/60%Daily2020-08-11 06:05
https://kosovapost.net/trump-largohet-nga-konferenca-ne-shtepine-e-bardhe-per-shkak-te-te-shtenave-me-arme-zjarri/60%Daily2020-08-11 06:00
https://kosovapost.net/moti-sot-103/60%Daily2020-08-11 05:55
https://kosovapost.net/92167-2/60%Daily2020-08-10 21:47
https://kosovapost.net/njihuni-me-vendin-qe-nuk-ka-pasur-asnje-transmetim-te-koronavirusit-ne-100-ditet-e-fundit/60%Daily2020-08-10 21:42
https://kosovapost.net/pas-pese-muajve-pakistanezet-hapin-restorantet/60%Daily2020-08-10 20:34
https://kosovapost.net/pamje-te-reja-nga-hyrja-e-xhandareve-serbe-ne-karaceve-video/60%Daily2020-08-10 20:21
https://kosovapost.net/92152-2/60%Daily2020-08-10 20:08
https://kosovapost.net/covid-19-merr-mbi-163-mije-jete-ne-shba/60%Daily2020-08-10 19:51
https://kosovapost.net/zemaj-nuk-e-perjashtoj-mbylljen-brenda-ketij-muaji-mund-te-kete-kufizime-ne-levizje/60%Daily2020-08-10 19:26
https://kosovapost.net/ky-politikan-e-ka-veturen-me-te-shtrenjte-video-2/60%Daily2020-08-10 19:13
https://kosovapost.net/banoret-e-karaceves-te-pasigurt-pas-vizites-se-ushtrise-serbe-paralajmerohen-protesta/60%Daily2020-08-10 18:57
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-08-10 18:49
https://kosovapost.net/njohesit-politik-thone-se-qeveria-hoti-lehte-mund-te-perfundoje-e-rrezuar/60%Daily2020-08-10 18:26
https://kosovapost.net/berisha-nuk-pajtohet-me-ambasadorin-kosnett-ligji-per-mbrojtjen-e-uckse-nuk-cenon-lirine-e-shprehjes/60%Daily2020-08-10 17:43
https://kosovapost.net/bajrami-njofton-se-sot-jane-ekzekutuar-pagesat-prej-170-eurosh-per-perfituesit-e-pakos-emergjente/60%Daily2020-08-10 17:39
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-mbyll-shisha-baret-paralajmeron-gastronomet/60%Daily2020-08-10 17:16
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-109-raste-te-reja-me-covid-19-422-te-sheruar-dhe-1-i-vdekur/60%Daily2020-08-10 16:59
https://kosovapost.net/libi-dy-avione-ushtarake-transporti-ruse-ulen-ne-sirte-qe-kontrollohet-nga-pucisti-haftar/60%Daily2020-08-10 16:56
https://kosovapost.net/ka-dhene-doreheqje-qeveria-e-libanit/60%Daily2020-08-10 16:52
https://kosovapost.net/berisha-kfor-eshte-dashur-ti-njoftonte-institucionet-e-kosoves-per-patrullimin-me-xhandarmerine-ne-karaceve/60%Daily2020-08-10 16:49
https://kosovapost.net/obsh-ja-ben-thirrje-per-shtypje-te-koronavirusit/60%Daily2020-08-10 16:07
https://kosovapost.net/anijet-turke-leshohen-te-armatosura-ne-egje-pse-ekspertet-i-tremben-nje-konflikti-real-me-greqine/60%Daily2020-08-10 15:54
https://kosovapost.net/pdk-qeveria-ta-menaxhoje-pandemine-e-te-krijoje-kushte-per-kthimin-e-femijeve-neper-shkolla/60%Daily2020-08-10 15:49
https://kosovapost.net/osmani-komandantit-te-kforit-te-shmangen-situatat-si-ajo-e-karaceves/60%Daily2020-08-10 15:39
https://kosovapost.net/hoti-kujton-22-vjetorin-e-renies-se-bekim-berishes-dhe-tre-deshmoreve-te-tjere/60%Daily2020-08-10 15:31
https://kosovapost.net/osmani-takoi-koordinatoren-e-okb-se-per-zhvillim/60%Daily2020-08-10 15:19
https://kosovapost.net/92089-2/60%Daily2020-08-10 15:14
https://kosovapost.net/kthimi-i-nxenesve-ne-shkolla-vv-therret-ministrin-e-arsimit-ne-interpelance/60%Daily2020-08-10 15:09
https://kosovapost.net/keto-priten-te-jene-cmimet-e-testeve-per-covid-19-ne-laboratore-private/60%Daily2020-08-10 14:55
https://kosovapost.net/ekzekutohen-pagesat-per-rreth-28-mije-familje-perfituese-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-08-10 14:50
https://kosovapost.net/shba-paralajmeron-serbine-pasi-bleu-arme-nga-kina/60%Daily2020-08-10 14:45
https://kosovapost.net/kurti-me-kerkese-urgjente-ndaj-ambasadave-te-huaja/60%Daily2020-08-10 14:22
https://kosovapost.net/ministri-veliu-do-te-pranoje-donacion-nga-kompania-sezin-nga-turqia/60%Daily2020-08-10 14:31
https://kosovapost.net/ferizaj-djali-qe-dyshohet-se-vrau-nenen-e-vet-kishte-probleme-mendore/60%Daily2020-08-10 14:13
https://kosovapost.net/erdogan-eshte-arritur-avancim-ne-zhvillimin-e-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-10 14:04
https://kosovapost.net/ne-be-vaksina-kunder-covid-19-pritet-te-jete-gati-nga-fundi-i-ketij-viti/60%Daily2020-08-10 14:00
https://kosovapost.net/ne-mes-te-pandemise-covid-19-rritet-interesi-ndaj-turizmit-hallall/60%Daily2020-08-10 15:41
https://kosovapost.net/zemaj-jep-lajm-te-mire-per-punonjesit-shendetesor/60%Daily2020-08-10 13:42
https://kosovapost.net/gjermania-thirrje-turqise-dhe-greqise-mbi-te-drejtat-detare-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-08-10 13:36
https://kosovapost.net/14-te-vdekur-si-pasoje-e-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-10 13:17
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave/60%Daily2020-08-10 13:17
https://kosovapost.net/kosove-172-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-114-te-sheruar/60%Daily2020-08-10 13:07
https://kosovapost.net/keta-jane-laboratoret-private-ku-mund-ti-kryeni-testimet-per-covid-19/60%Daily2020-08-10 13:01
https://kosovapost.net/brenda-uniformes-se-maskuar-serbe-a-po-fshihet-edhe-dicka-tjeter/60%Daily2020-08-10 12:14
https://kosovapost.net/olaf-scholz-kandidat-per-kancelar-te-gjermanise/60%Daily2020-08-10 12:12
https://kosovapost.net/policia-interviston-haxhi-shalen/60%Daily2020-08-10 12:10
https://kosovapost.net/zbulohet-identiteti-i-te-dashurit-sekret-te-rita-oresfoto/60%Daily2020-08-10 14:04
https://kosovapost.net/nuk-e-shet-pronen-shteti-ia-nderton-autostraden-rreth-shtepise/60%Daily2020-08-10 11:57
https://kosovapost.net/ja-deri-kur-do-te-kete-kufizimet-publike-ne-gjermani-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-08-10 11:52
https://kosovapost.net/forca-e-sigurise-se-kosoves-pranon-donacion-nga-republika-e-turqise/60%Daily2020-08-10 11:49
https://kosovapost.net/regjistrimi-i-popullsise-ne-kosove-mund-te-shtyhet-shkaku-i-pandemise-covid-19/60%Daily2020-08-10 11:41
https://kosovapost.net/covid-19-shkak-i-shtyerjes-se-regjistrimit-te-popllsise/60%Daily2020-08-10 11:41
https://kosovapost.net/per-hyrjen-e-xhandarmerise-serbe-ne-karaceve-flet-edhe-aleksander-vulin/60%Daily2020-08-10 11:35
https://kosovapost.net/veliaj-shkon-ne-turqi-per-sherim-te-covid-19/60%Daily2020-08-10 11:28
https://kosovapost.net/covid-19-numri-i-infektuarve-ne-mbare-boten-tejkalon-20-milione/60%Daily2020-08-10 11:22
https://kosovapost.net/qeveria-miratoi-dhe-dergoi-ne-kuvend-marreveshjen-e-huase-me-be-ne/60%Daily2020-08-10 11:12
https://kosovapost.net/te-merkuren-hapen-cerdhet-publike-dhe-private-ne-ferizaj/60%Daily2020-08-10 10:54
https://kosovapost.net/syle-vitia-emerohet-keshilltar-politik-i-hotit/60%Daily2020-08-10 10:43
https://kosovapost.net/limaj-kujton-abeje%cc%88-dhe-bashke%cc%88luftetare%cc%88t-e-tij-ne%cc%88-22-vjetorin-e-re%cc%88nies/60%Daily2020-08-10 10:06
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-kujton-renien-heroike-te-bekim-berishes-dhe-tre-luftetareve-te-tjere/60%Daily2020-08-10 09:57
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-heroizmi-i-bekim-berishes-me-bashkeluftetare-eshte-materia-qe-formeson-brezat-e-rinj/60%Daily2020-08-10 09:07
https://kosovapost.net/covid-19-deperton-tek-atletico-madrid-raporton-dy-raste/60%Daily2020-08-10 09:00
https://kosovapost.net/ne-morine-mengjesin-e-sotem-jane-krijuar-kolona-te-gjata-te-automjeteve/60%Daily2020-08-10 08:40
https://kosovapost.net/ne-australi-rritet-numri-i-vdekjeve-nga-covid-19/60%Daily2020-08-10 08:54
https://kosovapost.net/donatoret-nderkombetare-premtojne-ndihme-pas-shperthimit-ne-bejrut/60%Daily2020-08-10 08:26
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-70-paciente-me-covid-19-43-me-oksigjeno-terapi-11-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-10 08:18
https://kosovapost.net/indi-64-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-10 08:16
https://kosovapost.net/shteti-nuk-do-te-paguaje-per-vizitat-e-lidhjeve-jashtemartesore-per-te-akuzuarit-e-speciales/60%Daily2020-08-10 08:00
https://kosovapost.net/kengetari-neki-emra-i-merzitur-humbur-personin-e-dashur-foto/60%Daily2020-08-10 08:08
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-renia-e-heroit-te-tri-lufterave-bekim-berisha-abeja/60%Daily2020-08-10 07:37
https://kosovapost.net/kalendari-historik-10-korrik-2/60%Daily2020-08-10 07:23
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-mbi-10-mije-te-infektuar-327-te-vdekur-dhe-3-mije-e-976-raste-aktive/60%Daily2020-08-10 07:16
https://kosovapost.net/sot-fillojne-punet-per-rehabilitimin-e-sheshit-adem-jashari-ne-skenderaj/60%Daily2020-08-10 07:11
https://kosovapost.net/disa-anetare-te-pdk-se-jane-infektuar-me-koronavirus-kemi-prit-qe-te-gjithe-te-infektohemi/60%Daily2020-08-10 06:55
https://kosovapost.net/italia-e-mbyllur-per-shqiperine-dhe-kosoven-deri-me-7-shtator/60%Daily2020-08-10 07:01
https://kosovapost.net/rrefimi-i-nje-nene-u-deshen-32-vjet-per-ta-gjetur-djalin-e-rrembyer/60%Daily2020-08-10 07:18
https://kosovapost.net/covid-19-20-milione-te-infektuar-ne-bote/60%Daily2020-08-10 06:49
https://kosovapost.net/nga-sot-testimet-per-covid-19-behen-edhe-ne-laboratore-private-cmimet-nga-20-deri-50-euro/60%Daily2020-08-10 06:28
https://kosovapost.net/nga-sot-fillon-ekzekutimi-i-pagesave-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-08-10 06:23
https://kosovapost.net/pune-e-kryer-muriqi-tani-me-fanellen-e-lacios/60%Daily2020-08-10 06:19
https://kosovapost.net/si-te-parandalohet-fryrja-dhe-gazrat-ne-zorre/60%Daily2020-08-10 06:14
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-14/60%Daily2020-08-10 05:56
https://kosovapost.net/parku-taukbashqe-i-rrezikshem-qenet-endacak-sulmon-shtatevjecaren-foto-2/60%Daily2020-08-10 06:09
https://kosovapost.net/leter-e-hapur-e-udheheqesve-te-krishtere-hebrenj-dhe-muslimane-kina-duhet-te-jape-llogari-per-ujguret/60%Daily2020-08-09 22:05
https://kosovapost.net/qendra-e-prishtines-nuk-do-te-kete-rryme-nga-mesnata-deri-ne-mengjes/60%Daily2020-08-09 21:43
https://kosovapost.net/digjet-nje-shtepi-ne-prishtine/60%Daily2020-08-09 21:25
https://kosovapost.net/golf-2-qe-arrin-shpejtesine-340-km-h/60%Daily2020-08-09 21:06
https://kosovapost.net/mungon-marquez-ne-motogp-fiton-binder/60%Daily2020-08-09 20:50
https://kosovapost.net/kriza-ekonomike-ne-shqiperi-gjate-pandemise/60%Daily2020-08-09 20:46
https://kosovapost.net/u-hodh-me-parashute-ne-qafen-e-llogarase-39-vjecari-perfundon-ne-perrua/60%Daily2020-08-09 20:36
https://kosovapost.net/trump-kerkon-hetime-transparente-per-shperthimin-ne-bejrut/60%Daily2020-08-09 20:32
https://kosovapost.net/liban-zjarr-ne-hyrje-te-sheshit-te-parlamentit-hidhet-gaz-lotsjelles-ndaj-protestuesve-video/60%Daily2020-08-09 20:28
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-edhe-273-mije-raste-te-reja-ne-bote-me-koronavirus/60%Daily2020-08-09 19:55
https://kosovapost.net/permbytjet-shkaktojne-57-te-vdekur-ne-pakistan/60%Daily2020-08-09 19:44
https://kosovapost.net/trump-ka-refuzuar-propozimin-e-mbretit-saudit-per-pushtimin-e-katarit/60%Daily2020-08-09 20:12
https://kosovapost.net/kampioni-olimpik-kipruto-rezulton-pozitiv-ne-covid-19/60%Daily2020-08-09 20:17
https://kosovapost.net/a-ndalen-filtrat-gjate-nates-ja-si-pergjigjet-kek-u/60%Daily2020-08-09 18:35
https://kosovapost.net/cun-lajci-ja-cka-po-pergatitet-me-territorin-qe-e-vizitoi-dje-ramush-haradinaj/60%Daily2020-08-09 18:28
https://kosovapost.net/keto-jane-veturat-e-shtrenjta-qe-vozitin-ministrat-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-08-09 19:40
https://kosovapost.net/lazio-intensifikon-bisedimet-me-fenerbahcen-per-muriqin/60%Daily2020-08-09 18:15
https://kosovapost.net/britania-regjistron-me-shume-se-njemije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-09 18:03
https://kosovapost.net/futja-e-xhandarmerise-serbe-ne-karaceve-reagon-ish-kryenegociatorja-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-08-09 17:45
https://kosovapost.net/sovraniteti-dhe-integriteti-territorial-i-kosoves-nen-garanca-te-nato-se-kfor-it-dhe-policise-kufitare/60%Daily2020-08-09 17:17
https://kosovapost.net/shkencetaret-verejne-rrufe-te-pazakonta-dhe-topa-breshri-ne-jupiter/60%Daily2020-08-09 17:05
https://kosovapost.net/termeti-5-1-balle-dridhi-karolinen-veriore/60%Daily2020-08-09 16:36
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-bjellorusi-lukashenko-ne-test-serioz/60%Daily2020-08-09 16:21
https://kosovapost.net/gjashte-te-vdekur-dhe-136-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi-2/60%Daily2020-08-09 16:00
https://kosovapost.net/kater-te-vdekur-e-85-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-08-09 15:40
https://kosovapost.net/shefja-e-kabinetit-te-kryeministrit-i-pergjigjet-selim-selimit-3-ore-u-dakorduan-per-parime-ne-bruksel/60%Daily2020-08-09 15:27
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-ministrja-e-informimit-te-libanit/60%Daily2020-08-09 15:16
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-javen-e-ardhshme-temperaturat-deri-ne-32-grade/60%Daily2020-08-09 15:10
https://kosovapost.net/izetbegoviq-nese-serbia-e-njeh-kosoven-do-te-hapet-oreksi-per-bosnjen/60%Daily2020-08-09 15:01
https://kosovapost.net/pajtohen-dy-familje-te-hasmeruara-ne-prishtine/60%Daily2020-08-09 14:47
https://kosovapost.net/mjeket-pushuesit-te-bejne-kujdes-ne-plazh-duhet-te-kene-parasysh-edhe-rreziqet-e-tjera-shendetesore-pervec-covid-19/60%Daily2020-08-09 14:35
https://kosovapost.net/shefja-e-stafit-te-kryeministrit-hoti-publikon-prapaskenat-e-takimit-ne-bruksel/60%Daily2020-08-09 14:28
https://kosovapost.net/hoxha-drilon-gashi-jam-me-simptoma-te-renda-ne-qkuk-me-thane-qe-ska-teste/60%Daily2020-08-09 14:18
https://kosovapost.net/hoti-hapja-e-shkollave-varet-nga-situata-me-covid-19/60%Daily2020-08-09 14:04
https://kosovapost.net/shba-mbi-5-milione-persona-te-infektuar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-08-09 13:41
https://kosovapost.net/liga-europa-fillojne-emocionet-e-cerekfinales/60%Daily2020-08-09 13:37
https://kosovapost.net/porti-turk-i-mersinit-do-te-jete-ne-sherbim-te-libanit/60%Daily2020-08-09 13:32
https://kosovapost.net/greqi-2-te-vdekur-nga-reshjet-e-fuqishme-zhduket-nje-foshnje/60%Daily2020-08-09 13:27
https://kosovapost.net/akuzat-publike-ldk-aak-mustafa-i-con-porosi-haradinajt/60%Daily2020-08-09 13:22
https://kosovapost.net/rastet-pozitiveme-covid-19-sipas-komunave/60%Daily2020-08-09 13:09
https://kosovapost.net/188-raste-te-reja-pozitive-me-covid-19-sot-ne-kosove/60%Daily2020-08-09 13:13
https://kosovapost.net/andrea-pirlo-emerohet-menaxher-i-ri-juventusit/60%Daily2020-08-09 12:57
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-sherohet-nga-covid-19/60%Daily2020-08-09 12:49
https://kosovapost.net/kurti-nuk-jemi-te-vetedijshem-sa-shume-probleme-sot-jane-pasoje-direkte-e-arsimimit-te-dobet/60%Daily2020-08-09 12:34
https://kosovapost.net/edita-tahiri-i-reagon-qeverise-kufijte-nuk-mbrohen-nga-zyret/60%Daily2020-08-09 12:23
https://kosovapost.net/italia-e-mbyllur-per-kosoven-dhe-shqiperine-deri-me-7-shtator/60%Daily2020-08-09 12:08
https://kosovapost.net/mata-hari-kurtizane-valltare-spiune-apo-protestuese-ndaj-botes-mashkullore/60%Daily2020-08-09 12:01
https://kosovapost.net/selmanaj-dialogu-zhvillohet-per-ceshtje-politike-dialogu-teknik-tashme-i-takon-se-kaluares/60%Daily2020-08-09 12:02
https://kosovapost.net/tre-jave-deri-te-nisja-e-vitit-te-ri-shkollor-ministria-ende-pa-plan-per-formen-e-mbajtjes-se-mesimit/60%Daily2020-08-09 11:41
https://kosovapost.net/kosova-prin-me-vdekje-ne-rajon-pacientet-po-lajmerohen-me-vonese-ne-spitale/60%Daily2020-08-09 10:53
https://kosovapost.net/lvv-reagon-ndaj-hotit-pa-reciprocitet-e-me-huti-kjo-e%cc%88shte%cc%88-qeveria-koti/60%Daily2020-08-09 11:07
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-gusht/60%Daily2020-08-09 10:14
https://kosovapost.net/vdekje-e-dyshimte-ne-prishtine-prokuroria-nise-hetimet/60%Daily2020-08-09 09:58
https://kosovapost.net/haradinaj-futja-e-xhandarmerise-serbe-ne-kosove-nuk-mund-te-quhet-patrullim-i-sinkronizuar/60%Daily2020-08-09 09:31
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-gjakoves-32-paciente-me-covid-19-me-oksigjenoterapi/60%Daily2020-08-09 09:18
https://kosovapost.net/koment-ska-zgjidhje-ne-ballkanin-perendimor-pa-shba-ne/60%Daily2020-08-09 09:05
https://kosovapost.net/mos-e-humbni-kurajon-gjermani-dhe-shba/60%Daily2020-08-09 09:02
https://kosovapost.net/cili-kandidat-do-te-fitoje-ne-zgjedhjet-e-nentorit/60%Daily2020-08-09 08:48
https://kosovapost.net/sot-zgjedhjet-presidenciale-ne-bjellorusi-diktatori-sfidohet-nga-nje-ish-mesuese-e-anglishtes/60%Daily2020-08-09 08:43
https://kosovapost.net/trump-urdher-ekzekutiv-per-te-prekurit-nga-pandemia-miliona-amerikane-do-te-marrin/60%Daily2020-08-09 08:32
https://kosovapost.net/shba-do-ta-zvogeloje-numrin-e-trupave-ne-afganistan-2/60%Daily2020-08-09 08:24
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-shenon-rritje-te-rasteve-me-koronavirus/60%Daily2020-08-09 08:18
https://kosovapost.net/94-vjet-nga-lindja-ky-ishte-alija-izetbegoviq-mendja-me-e-vyer-ne-lidershipin-ballkanik/60%Daily2020-08-09 08:00
https://kosovapost.net/lideret-boterore-mblidhen-sot-ne-ndihme-te-libanit/60%Daily2020-08-09 07:37
https://kosovapost.net/ovl-e-uck-se-vjen-me-nje-paralajmerim-per-hotin/60%Daily2020-08-09 07:30
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-ne-kosove/60%Daily2020-08-09 07:15
https://kosovapost.net/afer-kater-mije-raste-aktive-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-08-09 07:06
https://kosovapost.net/ferri-i-ronaldinhos-drejt-fundit-braziliani-gati-te-paguaje-shumen-e-majme-per-tu-liruar/60%Daily2020-08-08 21:53
https://kosovapost.net/reagimi-i-dyte-i-hazirit-patrullimi-i-xhandareve-serbe-ne-karaceve-e-prishi-qetesine/60%Daily2020-08-08 21:47
https://kosovapost.net/a-do-ta-percaje-shba-ja-internetin/60%Daily2020-08-08 21:39
https://kosovapost.net/21-vjecarit-nga-vushtrria-motra-ia-dha-palcen-kurrizore-por-tani-ai-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/60%Daily2020-08-08 21:28
https://kosovapost.net/tri-shtete-duan-te-ndikojne-ne-zgjedhjet-amerikane/60%Daily2020-08-08 21:16
https://kosovapost.net/bayerni-demolon-chelseat-barcelona-napolin-ja-kush-me-ke-takohet-ne-cerekfinale/60%Daily2020-08-08 21:06
https://kosovapost.net/gjeorgji-kryeministri-giorgi-gakharia-jemi-gati-per-anetaresim-ne-nato/60%Daily2020-08-08 20:56
https://kosovapost.net/haxhiu-vettingu-ne-kosove-duhet-te-mesojme-nga-gabimet-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-08 20:52
https://kosovapost.net/bill-gates-ndan-150-milion-dollare-qe-vaksina-kunder-covid-19-te-shkoje-dhe-per-te-varfrit/60%Daily2020-08-08 20:47
https://kosovapost.net/ministrja-bajrami-njofton-se-kur-nis-ekzekutimi-i-pagesave-per-muajt-e-papaguar/60%Daily2020-08-08 20:41
https://kosovapost.net/rrezimi-i-qeverise-hoti-albulena-haxhiu-jep-lajmin-e-keq-per-vetevendosjenp/60%Daily2020-08-08 20:37
https://kosovapost.net/turqi-konfirmohen-1-172-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-08 20:31
https://kosovapost.net/shba-ne-24-oret-e-fundit-jane-regjistruar-mbi-1-300-viktima-nga-covid-19/60%Daily2020-08-08 20:25
https://kosovapost.net/organizoi-dasmen-e-nje-civili-ne-anijen-ushtarake-shkarkohet-zevendes-komandanti-i-forces-detare/60%Daily2020-08-08 20:18
https://kosovapost.net/juventus-ia-beson-stolin-legjendes-pa-eksperience/60%Daily2020-08-08 20:09
https://kosovapost.net/protestat-ne-liban-reagon-shba/60%Daily2020-08-08 19:58
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-i-ben-gati-burgjet-analisti-tregon-arsyet-ja-pse-do-te-kemi-te-denuar/60%Daily2020-08-08 19:50
https://kosovapost.net/a-eshte-kaq-i-pasur-mytaher-haskuka/60%Daily2020-08-08 19:45
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-ne-presheve-me-targa-rks-foto/60%Daily2020-08-08 19:38
https://kosovapost.net/drita-2-1-inter-escaldes-kampioni-i-kosoves-e-mbyll-me-epersi-pjesen-e-pare/60%Daily2020-08-08 19:30
https://kosovapost.net/fletarrestet-nga-serbia-veteranet-e-uck-se-kerkojne-veprime-te-qeverise-se-kosoves/60%Daily2020-08-08 19:22
https://kosovapost.net/blleki-dhe-erno-publikojne-projektin-e-paralajmeruar-sahara/60%Daily2020-08-08 19:17
https://kosovapost.net/peje-dy-femra-ia-shkulin-floket-njera-tjetres-ne-rruge/60%Daily2020-08-08 19:08
https://kosovapost.net/hyrja-e-xhandareve-serbe-ne-karaceve-haxhiu-kerkon-doreheqjen-e-qendron-kastratit/60%Daily2020-08-08 18:56
https://kosovapost.net/as-messi-fle-ne-dyshek-qe-vret-koronavirusin/60%Daily2020-08-08 18:40
https://kosovapost.net/hoti-kritikon-haradinaj-per-viziten-ne-karaceve-nuk-ka-nevoje-per-defilime/60%Daily2020-08-08 18:24
https://kosovapost.net/shqiperi-4-viktima-dhe-124-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-08-08 18:17
https://kosovapost.net/banoret-e-karaceves-permes-deputeteve-te-vv-se-percjellin-nje-kerkese-urgjente-2/60%Daily2020-08-08 18:04
https://kosovapost.net/banoret-e-karaceves-permes-deputeteve-te-vv-se-percjellin-nje-kerkese-urgjente/60%Daily2020-08-08 18:57
https://kosovapost.net/bota-nuk-di-asgje-per-to-cfare-sekretesh-fshihen-ne-qytetet-e-mbyllura-te-rusise/60%Daily2020-08-08 17:37
https://kosovapost.net/bahtiri-pas-tubimit-te-mozzik-ut-qeveria-i-dha-leje-pa-e-pyetur-fare-komunen/60%Daily2020-08-08 17:27
https://kosovapost.net/kicmari-dikush-duhej-te-jepte-doreheqje-per-depertimin-e-trupave-te-huaja-brenda-vendit/60%Daily2020-08-08 17:16
https://kosovapost.net/veliu-kerkon-qe-policia-e-kosoves-te-beje-patrullime-te-perbashketa-me-kfor-in-ne-kufi-me-serbine/60%Daily2020-08-08 17:08
https://kosovapost.net/isufi-e-bulliqi-xhandarmeria-serbe-u-fut-ne-kosove-rreth-300-metra-vije-ajrore/60%Daily2020-08-08 17:00
https://kosovapost.net/4-te-vdekur-dhe-200-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-08-08 16:47
https://kosovapost.net/hetimet-per-shperthimin-libani-i-kerkon-ndihme-frances-hezbollah-mohon-pergjegjesine/60%Daily2020-08-08 16:36
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-ndan-95-milione-euro-per-punetoret-dhe-bizneset/60%Daily2020-08-08 16:29
https://kosovapost.net/sigurimi-i-shtetit-lustracioni-dhe-shteti-mafioz/60%Daily2020-08-08 16:24
https://kosovapost.net/gjermania-lejon-me-kusht-udhetimin-e-partnereve-te-pamartuar/60%Daily2020-08-08 15:56
https://kosovapost.net/jashari-kerkon-nga-institucionet-shteterore-qe-te-mos-perseriten-provokime-nga-ana-e-serbise/60%Daily2020-08-08 15:42
https://kosovapost.net/45-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-08-08 15:53
https://kosovapost.net/madonna-do-ti-kthehet-konglomeratit-muzikor-warner/60%Daily2020-08-08 15:31
https://kosovapost.net/autoritetet-nderhyjne-per-te-ndalur-turin-e-mozzik-ut/60%Daily2020-08-08 15:26
https://kosovapost.net/hyrja-e-xhandarmerise-serbe-ne-karaceve-kjo-eshte-pergjigja-e-kfor-it/60%Daily2020-08-08 15:20
https://kosovapost.net/kastrati-kfor-i-ka-sqaruar-se-patrullimet-e-xhandarmerise-serbe-kane-qene-aksion-i-perbashket/60%Daily2020-08-08 15:07
https://kosovapost.net/shqiperi-kater-viktima-dhe-124-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-08 14:56
https://kosovapost.net/15-te-vdekur-nga-covid-19-ne-bujanovc-zemaj-ben-apel-per-respektim-masash/60%Daily2020-08-08 14:44
https://kosovapost.net/ne-gjilan-shenohet-vetem-nje-rast-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-08 14:39
https://kosovapost.net/sot-champions-league-ne-fushe-barca-bayern-chelsea/60%Daily2020-08-08 14:20
https://kosovapost.net/shkarkohet-sari-trajneri-i-juvenstusit-maurisio-poketinjo-gati-ta-zevendesoje/60%Daily2020-08-08 14:16
https://kosovapost.net/austria-ndan-nje-milion-euro-si-ndihme-emergjente-per-libanin/60%Daily2020-08-08 14:12
https://kosovapost.net/limaj-provokimet-e-here-pas-hershme-te-forcave-ushtarake-serbe-duhet-te-marrin-pergjigjen-e-duhur-nga-ana-e-institucioneve-tona/60%Daily2020-08-08 14:10
https://kosovapost.net/irani-regjistron-132-vdekje-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-08-08 13:43
https://kosovapost.net/termkolli-serbia-do-te-jete-keshtu-gjithnje-madje-edhe-me-keq-nese-bejme-sehir-si-deri-tani/60%Daily2020-08-08 13:37
https://kosovapost.net/libani-apelon-per-mbeshtetje-te-vendeve-arabe-pas-shperthimit/60%Daily2020-08-08 13:26
https://kosovapost.net/haradinaj-vizite-ne-karaceve-pas-provokimit-te-fundit-te-xhandarmerise-serbe/60%Daily2020-08-08 14:00
https://kosovapost.net/prishtina-me-se-shumti-raste-te-reja-me-koronavirus-rritje-e-ndjeshme-e-rasteve-ne-mitrovice/60%Daily2020-08-08 14:07
https://kosovapost.net/12-te-vdekur-me-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-08 14:05
https://kosovapost.net/197-te-sheruar-dhe-190-raste-me-covid-19-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-08-08 14:05
https://kosovapost.net/trump-une-jam-personi-i-fundit-qe-rusia-deshiron-ne-zyren-ovale/60%Daily2020-08-08 12:54
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-kujton-policet-e-rene-ne-krye-te-detyres/60%Daily2020-08-08 12:51
https://kosovapost.net/gjashte-te-vdekur-dhe-398-raste-te-reja-me-covid-19-ne-bosnje-dhe-hercegovine/60%Daily2020-08-08 12:45
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-shtator/60%Daily2020-08-08 12:39
https://kosovapost.net/kroacia-regjistron-dy-te-vdekur-dhe-77-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-08-08 12:25
https://kosovapost.net/reagon-haziri-pasi-pjestare-te-xhandarmerise-serbe-hyne-ne-kosove/60%Daily2020-08-08 12:18
https://kosovapost.net/zv-presidenti-turk-turqia-e-gatshme-te-ndihmoje-me-tej-libanin/60%Daily2020-08-08 12:05
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-ka-komentuar-hyrjen-e-xhandarmerise-serbe-ne-kosove/60%Daily2020-08-08 11:53
https://kosovapost.net/ihh-ja-e-turqise-ndihmon-mijera-persona-ne-liban-pas-shperthimit/60%Daily2020-08-08 11:44
https://kosovapost.net/shefi-i-kabinetit-te-qunit-del-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-08 11:38
https://kosovapost.net/rusia-kina-dhe-iraku-po-bejne-perpjekje-qe-te-nderhyne-ne-zgjedhjet-presidenciale-ne-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes/60%Daily2020-08-08 11:17
https://kosovapost.net/turkmenistani-shteti-i-cili-nuk-ka-raportuar-asnje-te-infektuar-me-covid-19-lejon-obsh-ne-lejon-qe-te-kryej-testime/60%Daily2020-08-08 11:10
https://kosovapost.net/reagon-albulena-haxhiu-per-rastin-e-djeshem-te-futjes-se-xhandarmerise-se-serbise-ne-karaceve/60%Daily2020-08-08 10:58
https://kosovapost.net/gjermania-dhe-holanda-kane-shprehur-mbeshtetjen-e-tyre-per-dialogun-ndermjet-kosoves-e-serbise/60%Daily2020-08-08 10:43
https://kosovapost.net/zemaj-qellimi-i-vizites-ne-bujanoc-eshte-qe-shqiptaret-e-lugines-se-presheves-te-ndihen-te-sigurt-kur-marrin-sherbime-nga-qeveria-e-beogradit/60%Daily2020-08-08 10:29
https://kosovapost.net/pas-shenimit-te-rasteve-te-koronavirusit-mbyllen-dy-shkolla-ne-gjermani/60%Daily2020-08-08 10:14
https://kosovapost.net/arrestohet-drejtuesi-i-portit-ne-bejrut/60%Daily2020-08-08 10:08
https://kosovapost.net/me-shume-se-60-persona-cilesohen-ende-te-zhdukur-pas-shperthimit-ne-bjerut/60%Daily2020-08-08 09:47
https://kosovapost.net/qehaja-komanda-e-kfor-it-duhet-te-jep-shpjegim-zyrtar-per-kete-dhe-kryeministri-duhet-te-kerkoje-shpjegime-per-kete-nga-komandanti-i-kfor-it/60%Daily2020-08-08 09:37
https://kosovapost.net/nje-ne-gjashte-persona-ne-britanine-e-madhe-ka-gjasa-ose-perfundimisht-nuk-do-te-vaksinohet-me-vaksinen-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-08-08 09:31
https://kosovapost.net/manaferrat-nje-frut-pylli-plot-perfitime-shendetsore/60%Daily2020-08-08 09:19
https://kosovapost.net/azhdojne-protestat-antiqeveritare-ne-bullgari/60%Daily2020-08-08 09:08
https://kosovapost.net/trump-do-te-marre-pjese-ne-konferencen-per-mbeshtetjen-e-bejrutit-ne-paris/60%Daily2020-08-08 09:06
https://kosovapost.net/mbeme-jane-shkaktuar-deme-te-shumta-nga-reshjet-e-shiut-ne-komunen-e-suharekes/60%Daily2020-08-08 08:46
https://kosovapost.net/nje-29-vjecar-nga-kosova-thyen-bodrumin-dhe-vjedh-nje-shishe-uji-ne-zvicer-gjobitet-me-500-franga/60%Daily2020-08-08 08:37
https://kosovapost.net/covid-19-brazili-me-shpejtesi-afrohet-ne-100-mije-vdekje-meksika-tejkalon-shifren-50-mije/60%Daily2020-08-08 08:25
https://kosovapost.net/moti-i-dendur-ne-shqiperi-ka-zvogeluar-fluksin-e-automjeteve-qe-vijne-nga-kosova/60%Daily2020-08-08 08:17
https://kosovapost.net/nuk-mjaftojne-golat-e-ronaldos-lioni-ne-cerekfinale/60%Daily2020-08-08 08:12
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ka-reaguar-pas-hyrjes-se-xhandarmerise-serbe-ne-kosove/60%Daily2020-08-08 08:04
https://kosovapost.net/gati-10-mije-te-infektuar-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-08 07:57
https://kosovapost.net/hoxha-diten-qe-diskutohej-per-ligjin-e-uck-se-xhandaret-serbe-bene-shetitje-ne-kosove/60%Daily2020-08-08 07:53
https://kosovapost.net/deshtojne-negociatat-rreth-pakos-ndihmese-per-ekonomine-amerikane/60%Daily2020-08-08 07:44
https://kosovapost.net/arrin-ne-6-mije-numri-i-te-plagosurve-nga-shperthimi-ne-portin-e-bejrutit/60%Daily2020-08-08 07:34
https://kosovapost.net/reagon-musliu-pas-rastit-me-xhandarmerine-serbe-territori-i-kosoves-duhet-te-mbrohet-me-cdo-kusht-e-me-cdo-cmim/60%Daily2020-08-08 07:27
https://kosovapost.net/shba-shenon-rreth-1200-te-vdekur-nga-covid-19-per-nje-dite/60%Daily2020-08-08 07:10
https://kosovapost.net/shpejtim-bulliqi-mposht-luften-me-covid-19/60%Daily2020-08-08 07:06
https://kosovapost.net/nga-sot-te-gjithe-ata-qe-kthehen-nga-kosova-ne-gjermani-obligohen-ti-nenshtrohen-testimit-per-covid-19/60%Daily2020-08-08 06:58
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdeputeti-xhemajli-ia-permend-deputeteve-nje-thenie-popullore-se-si-njihet-budalla/60%Daily2020-08-07 21:39
https://kosovapost.net/terhoqi-te-gjithe-kursimet-e-jetes-per-te-perballuar-krizen-e-covid-19-grabitet-ne-pak-sekonda/60%Daily2020-08-07 21:37
https://kosovapost.net/butrint-imeri-dhe-nora-istrefi-po-pergatisin-bashkepunimin-e-radhes/60%Daily2020-08-07 21:33
https://kosovapost.net/siti-sjell-elimininim-e-pare-per-zidanin-ne-champions/60%Daily2020-08-07 21:19
https://kosovapost.net/kastrati-i-shkruan-thacit-dhe-hotit-xhandaret-serbe-terrorizuan-qytetaret-e-karaceves/60%Daily2020-08-07 20:48
https://kosovapost.net/papa-francesku-dhuron-250-000-euro-per-kishen-libaneze/60%Daily2020-08-07 20:07
https://kosovapost.net/avioni-me-191-pasagjere-rrezohet-ne-piste-dhe-ndahet-ne-dysh-16-te-vdekur-ne-indi/60%Daily2020-08-07 20:02
https://kosovapost.net/dua-mamin-bebe-rexha-po-e-vuan-infeksionin-me-te-fundit/60%Daily2020-08-07 19:59
https://kosovapost.net/kosove-fillon-edicioni-i-19-te-i-festivalit-dokufest-ne-formatin-dixhital/60%Daily2020-08-07 19:56
https://kosovapost.net/perfundon-seanca-pa-miratimin-e-projektligjit-per-uck-ne/60%Daily2020-08-07 19:52
https://kosovapost.net/xhandarmeria-serbe-ne-kosove-flasin-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2020-08-07 19:48
https://kosovapost.net/ligji-per-vlerat-e-uckse-haxhiu-pyet-aliun-nese-vv-i-eshte-nenshtruar-presionit-te-nderkombetareve/60%Daily2020-08-07 19:28
https://kosovapost.net/haxhiu-selimi-me-avazin-e-tahirit-ne-nje-divizion-te-mdse-paska-caktuar-militante/60%Daily2020-08-07 19:22
https://kosovapost.net/91236-2/60%Daily2020-08-07 18:47
https://kosovapost.net/sot-u-bene-nje-vit-kur-nga-jeta-u-nda-veprimtari-i-shquar-masar-krasniqi/60%Daily2020-08-07 18:58
https://kosovapost.net/largohet-nga-puna-drejtori-i-postes-qe-akuzohet-se-sulmoi-kolegun/60%Daily2020-08-07 18:28
https://kosovapost.net/perkujtim-kush-ishte-shqiptari-qe-e-ndertoi-xhamine-e-pare-ne-zelanden-e-re/60%Daily2020-08-07 18:13
https://kosovapost.net/testimi-per-covid-19-eshte-i-obligueshem-posa-te-ktheheni-ne-gjermani/60%Daily2020-08-07 18:02
https://kosovapost.net/pas-shpalljes-se-konkursit-thaci-inkurajon-te-rinjte-ti-bashkohen-fskse-shihni-detajet/60%Daily2020-08-07 17:53
https://kosovapost.net/cfare-moti-dhe-cfare-temperaturash-priten-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme-2/60%Daily2020-08-07 17:47
https://kosovapost.net/haziri-ben-bilancin-per-covid-19-ne-gjilan-ka-edhe-nje-apel-interesant/60%Daily2020-08-07 17:38
https://kosovapost.net/me-77-vota-pro-kalon-ligji-per-pandemine/60%Daily2020-08-07 17:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-fundit-i-qeverise-per-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-08-07 17:05
https://kosovapost.net/91207-2/60%Daily2020-08-07 16:48
https://kosovapost.net/trump-per-joe-bieden-ai-eshte-kunder-zotit-ai-eshte-kunder-armeve/60%Daily2020-08-07 16:50
https://kosovapost.net/selimi-asnje-shkronje-ne-preambulen-e-kushtetutes-nuk-shkruan-per-luften/60%Daily2020-08-07 16:39
https://kosovapost.net/abelard-tahiri-kritikon-vetevendosjen-dhe-lidhjen-demokratike-te-kosoves/60%Daily2020-08-07 16:34
https://kosovapost.net/91191-2/60%Daily2020-08-07 16:30
https://kosovapost.net/mijera-vete-nenshkruajne-nje-peticion-qe-franca-te-marre-nen-kontroll-libanin/60%Daily2020-08-07 16:23
https://kosovapost.net/sipas-studimit-femijet-dhe-ne-rastet-asimptomatike-mund-te-luajne-nje-rol-te-rendesishem-ne-transmetimin-e-covid-19/60%Daily2020-08-07 16:18
https://kosovapost.net/presidenti-libanez-neglizhenca-apo-ndonje-rakete-mund-te-kene-shkaktuar-shperthimin/60%Daily2020-08-07 16:11
https://kosovapost.net/edi-sylisufaj-shume-shpejt-do-te-paraqitet-ne-fanellen-dardane/60%Daily2020-08-07 16:08
https://kosovapost.net/zidan-do-te-jete-nje-ndeshje-e-mire-mes-dy-skuadrave-te-forta/60%Daily2020-08-07 16:03
https://kosovapost.net/shba-sanksionon-shefen-ekzekutive-te-hong-kongut-dhe-zyrtare-te-tjere/60%Daily2020-08-07 15:54
https://kosovapost.net/kollcaku-ne-kuvend-ka-qene-rrezik-si-me-hy-ne-klinike-infektive/60%Daily2020-08-07 15:40
https://kosovapost.net/osmani-me-ligjin-e-ri-do-te-ndeshkohen-personat-qe-thone-se-nuk-ka-virus/60%Daily2020-08-07 15:21
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-inspekton-qendrat-tregtare-per-masat-anti-covid/60%Daily2020-08-07 15:10
https://kosovapost.net/zemaj-pret-ne-takim-bashkepartiaket-e-tij-kryetaret-muhaxheri-dhe-haziri/60%Daily2020-08-07 14:55
https://kosovapost.net/obsh-rritje-e-ndjeshme-e-rasteve-me-covid-19-te-femijet-dhe-adoleshentet/60%Daily2020-08-07 14:48
https://kosovapost.net/prishtina-serish-e-para-keto-jane-komunat-ku-sot-u-konfirmuan-rastet-e-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-07 14:42
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-dhe-135-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-07 14:37
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-shpreh-mirenjohje-per-perkrahje-shtetit-finlandez/60%Daily2020-08-07 14:21
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-07 14:03
https://kosovapost.net/ja-sa-persona-kane-rezultuar-pozitiv-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-07 13:59
https://kosovapost.net/shqiptari-e-djeg-banesen-gjate-propozimit-romantik-per-martese/60%Daily2020-08-07 13:52
https://kosovapost.net/hoti-ska-me-vazhdim-automatik-te-mandatit-per-asnje-zyrtar-te-larte/60%Daily2020-08-07 13:48
https://kosovapost.net/fibula-filloj-fluturimet-drejte-antalia-me-aranzhmane-te-volitshme/60%Daily2020-08-07 14:11
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-24-oret-e-fundit-regjistrohen-nente-vdekje-e-282-raste-te-reja-me-coronavirus/60%Daily2020-08-07 13:46
https://kosovapost.net/ish-agjenti-saudit-princi-i-kurores-dergoi-ekip-atentatoresh-ne-kanada-per-te-me-vrare/60%Daily2020-08-07 13:32
https://kosovapost.net/presidenti-i-libanit-ekziston-mundesia-qe-shkaku-i-shperthimit-ne-bejrut-te-jete-nje-rakete-ose-bombe/60%Daily2020-08-07 13:26
https://kosovapost.net/vv-ja-ne-pritje-te-pdk-se-per-mocion-mosbesimi-ndaj-qeverise-hoti/60%Daily2020-08-07 13:17
https://kosovapost.net/nena-e-dafines-vjen-me-nje-super-kenge-per-te-bijen-foto/60%Daily2020-08-07 12:50
https://kosovapost.net/turan-rikthehet-ne-galatasaray/60%Daily2020-08-07 12:39
https://kosovapost.net/ahmeti-te-henen-hapen-cerdhet-ne-kryeqytet/60%Daily2020-08-07 12:33
https://kosovapost.net/mitrovica-inspekton-lokalet-e-gastronomise-per-masat-anticovid/60%Daily2020-08-07 12:28
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-javen-tjeter-do-te-punesohen-350-mjeke/60%Daily2020-08-07 12:27
https://kosovapost.net/shba-ja-premton-mbi-17-milione-dollare-ndihme-emergjente-per-libanin/60%Daily2020-08-07 12:21
https://kosovapost.net/paralajmerimi-nga-ekspertet-ne-shba-rrini-vigjilente-nje-vale-e-madhe-e-koronavirusit/60%Daily2020-08-07 12:12
https://kosovapost.net/vaksina-ruse-anti-covid-regjistrohet-me-12-gusht-ne-tetor-nis-vaksinimi-i-popullates/60%Daily2020-08-07 12:10
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-uron-popullin-e-bregut-te-fildishte-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2020-08-07 11:54
https://kosovapost.net/imazhi-qe-ka-prekur-boten-ne-tragjedine-qe-ndodhi-ne-bejrut/60%Daily2020-08-07 11:52
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-shtesat-per-police-te-domosdoshme-per-trajtim-te-drejte-dhe-te-dinjitetshem/60%Daily2020-08-07 11:47
https://kosovapost.net/21-paciente-me-koronavirus-po-trajtohen-ne-spitalin-e-vushtrrise/60%Daily2020-08-07 11:38
https://kosovapost.net/formisto-mbi-te-pagjeturit-ne-kosove-duhet-vullnet-nga-palet-per-ta-ndare-informacionin/60%Daily2020-08-07 11:52
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-milioner-kjo-eshte-pasuria-e-tij/60%Daily2020-08-07 11:39
https://kosovapost.net/maloku-per-deutsche-welle-kosova-po-rreshqet-drejte-nje-pandemie-kaotike-shendetesore-dhe-politike/60%Daily2020-08-07 11:24
https://kosovapost.net/rritet-ne-154-numri-i-viktimave-nga-shperthimi-ne-bejrut/60%Daily2020-08-07 11:21
https://kosovapost.net/votohet-rezoluta-per-te-drejtat-e-pensionisteve-kontributdhenes/60%Daily2020-08-07 10:52
https://kosovapost.net/cfare-do-te-kerkoje-serbia-ne-takimin-e-ardhshem-per-dialogun-ne-bruksel-tregon-vuciq/60%Daily2020-08-07 10:50
https://kosovapost.net/kur-do-te-merret-vendimi-per-presidentin-tha%d2%abi-ja-%d2%abfare-thone-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-08-07 10:46
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-gjate-24-oreve-te-rusia-shenoi-5-241-raste-te-reja/60%Daily2020-08-07 10:44
https://kosovapost.net/perplasen-ashper-ne-kuvend-uran-ismajli-dhe-armend-zemaj/60%Daily2020-08-07 10:40
https://kosovapost.net/shtate-anetare-te-fc-prishtina-dalin-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-07 10:21
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-qeveria-do-ta-mbeshtese-telekomin-e-kosoves/60%Daily2020-08-07 10:14
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-i-infektuar-me-covid19-shtrihet-ne-spital/60%Daily2020-08-07 10:05
https://kosovapost.net/qarkullimi-financiar-i-bizneseve-bie-per-833-milione-euro-shkak-pandemia/60%Daily2020-08-07 10:01
https://kosovapost.net/musliu-shoshi-qeveria-duhet-te-krijoje-fond-te-vecante-per-fatkeqesite-elementare/60%Daily2020-08-07 09:46
https://kosovapost.net/nuk-ka-kuorum-per-projekt-rezolutat-e-vv-se-dhe-pdk-se-lidhur-me-pandemine/60%Daily2020-08-07 09:38
https://kosovapost.net/rruget-e-mbushura-me-kabllo-elektrike-ne-kryeqytet-drejt-zhdukjes/60%Daily2020-08-07 09:34
https://kosovapost.net/nis-seanca-e-re-pritet-shqyrtimi-i-projektligjit-per-pandemine-dhe-per-uck-ne/60%Daily2020-08-07 09:23
https://kosovapost.net/deri-ne-veren-e-vitit-te-ardhshem-punonjesit-e-facebook-ut-do-te-punojne-nga-shtepia/60%Daily2020-08-07 09:01
https://kosovapost.net/gjermania-ne-24-oret-e-fundit-shenon-rritjen-me-te-larte-me-1-147-raste-te-koronavirusit/60%Daily2020-08-07 08:55
https://kosovapost.net/nderron-jete-vellai-i-kryetarit-te-suharekes-foto/60%Daily2020-08-07 08:49
https://kosovapost.net/macron-reagon-ndaj-kritikave-se-franca-eshte-pershire-ne-punet-e-brendshme-te-libanit/60%Daily2020-08-07 08:40
https://kosovapost.net/atk-prezanton-punen-dhe-te-arriturat-gjate-kohes-se-pandemise/60%Daily2020-08-07 08:37
https://kosovapost.net/i-burgosuri-ne-dubrave-var-veten-me-litar/60%Daily2020-08-07 08:30
https://kosovapost.net/sa-pagoi-ballkani-per-transferimin-e-bajram-jashanices/60%Daily2020-08-07 08:18
https://kosovapost.net/ministria-e-mbrojtjes-hap-konkurs-per-pranimin-e-ushtareve-te-rinj-video/60%Daily2020-08-07 08:06
https://kosovapost.net/hoxha-ndjej-keqardhje-qe-kosova-nuk-plan-kombetar-per-tejkalimin-e-pandemise/60%Daily2020-08-07 08:32
https://kosovapost.net/zvicra-nenshkruan-marreveshje-per-vaksinen-potenciale-ndaj-covid-19/60%Daily2020-08-07 07:37
https://kosovapost.net/mocioni-i-vv-se-ndaj-qeverise-hoti-mision-i-pamundur/60%Daily2020-08-07 07:13
https://kosovapost.net/covid-19-me-shume-se-19-milione-te-prekur-ne-gjithe-boten/60%Daily2020-08-07 08:07
https://kosovapost.net/a-po-rritet-numri-i-te-infektuarve-ne-shqiperi-prej-turisteve-nga-kosova/60%Daily2020-08-07 06:45
https://kosovapost.net/shba-heq-kufizimet-mbi-udhetimet-ne-rang-boteror-te-lidhura-me-covid-19/60%Daily2020-08-07 07:17
https://kosovapost.net/vetem-tre-muaj-ne-detyre-jep-doreheqje-u-d-i-drejtorit-te-financave-ne-telekom/60%Daily2020-08-07 06:35
https://kosovapost.net/keto-jane-4-gabime-qe-pengojne-dobesimin-edhe-nese-vraponi/60%Daily2020-08-07 06:30
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-4/60%Daily2020-08-07 06:25
https://kosovapost.net/eksplozivet-e-tij-hodhen-ne-eren-bejrutin-policia-i-shkon-ne-shtepi-biznesmenit-rus-cfare-pritet-te-ndodhe-me-te/60%Daily2020-08-07 06:13
https://kosovapost.net/sa-pasuri-ka-arben-gashi-i-ldk-se/60%Daily2020-08-07 06:20
https://kosovapost.net/abazi-shkuarja-e-hysenit-ne-washington-ne-sherbim-te-daciqit-mocioni-duhet-ta-ndale-kete-projekt-te-rrezikshem/60%Daily2020-08-07 06:03
https://kosovapost.net/javen-e-ardhshme-ne-kosove-fillojne-testimet-edhe-ne-laboratoret-private/60%Daily2020-08-07 05:57
https://kosovapost.net/mali-i-zi-e-fut-kosoven-ne-listen-e-verdhe-duhen-dy-teste-per-te-kaluar-kufirin-2/60%Daily2020-08-07 05:53
https://kosovapost.net/mos-e-le-pa-e-lexu-qe-vdekja-te-mos-na-ze-me-frike-e-pikellim/60%Daily2020-08-06 21:48
https://kosovapost.net/kush-qendron-prapa-katastrofes-ne-bejrut/60%Daily2020-08-06 21:49
https://kosovapost.net/zgjohem-ne-mes-te-nates-michele-obama-tregon-se-vuan-nga-depresioni/60%Daily2020-08-06 21:31
https://kosovapost.net/liga-evropa-mesohen-4-skuadrat-e-fundit-cerekfinaliste/60%Daily2020-08-06 21:28
https://kosovapost.net/hoxhaj-per-mocionin-e-vvse-po-te-ishin-serioz-do-ta-propozonin-kadri-veselin-per-mandatar-te-ardhshem/60%Daily2020-08-06 21:24
https://kosovapost.net/jep-doreheqjen-i-derguari-special-i-shba-se-ne-iran-brian-hook/60%Daily2020-08-06 21:19
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-i-bashkohet-kolegut-amerikan-del-kunder-ligjit-per-vlerat-e-uck-se/60%Daily2020-08-06 21:16
https://kosovapost.net/a-ka-diskutuar-pdk-ja-per-tiu-bashkuar-qeverise-hoti-flet-enver-hoxhaj-2/60%Daily2020-08-06 20:56
https://kosovapost.net/90915-2/60%Daily2020-08-06 20:48
https://kosovapost.net/mocioni-i-vetevendosjes-ja-cfare-thote-avdullah-hoti/60%Daily2020-08-06 20:41
https://kosovapost.net/selimi-hashim-thaci-me-dergoi-porosi-qe-te-mos-flas-ne-speciale-e-vet-foli-kater-dite/60%Daily2020-08-06 20:36
https://kosovapost.net/hyseni-brenda-12-muajsh-do-te-kete-marreveshje-me-njohje-reciproke-ose-deshtim-te-procesit/60%Daily2020-08-06 20:20
https://kosovapost.net/mali-i-zi-e-fut-kosoven-ne-listen-e-verdhe-duhen-dy-teste-per-te-kaluar-kufirin/60%Daily2020-08-06 20:07
https://kosovapost.net/hyseni-nuk-kam-shkuar-ne-washington-per-ta-takuar-grenellin-ai-me-ka-kerkuar-falje-qe-nuk-ka-mundur-te-takohet/60%Daily2020-08-06 20:02
https://kosovapost.net/%e2%80%8bselimi-mosmenaxhimi-i-situates-me-covid-19-sot-vdekjet-jane-njejte-me-statistika-te-luftes/60%Daily2020-08-06 19:49
https://kosovapost.net/franca-rihap-universitetet-pas-gati-gjashte-muajsh/60%Daily2020-08-06 19:43
https://kosovapost.net/90892-2/60%Daily2020-08-06 19:30
https://kosovapost.net/hyseni-opozita-eshte-e-pambeshtetur-palet-kane-qene-te-informuar-nga-dora-e-pare-une-i-kam-takuar-te-gjithe-2/60%Daily2020-08-06 19:18
https://kosovapost.net/albin-kurti-politikani-me-i-varfer-ne-skenen-politike-kosovare-vdeo/60%Daily2020-08-06 19:53
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-ngushellon-kryetarin-i-bashkise-se-bejrutit-dhe-popullin-libanez/60%Daily2020-08-06 18:48
https://kosovapost.net/liban-debati-per-hetim-nderkombetar-te-shperthimit-ne-bejrut-politika-e-ndare-ne-pro-dhe-kunder/60%Daily2020-08-06 18:16
https://kosovapost.net/trump-eshte-e-mundur-qe-vaksina-te-jete-e-gatshme-para-zgjedhjeve/60%Daily2020-08-06 18:06
https://kosovapost.net/haxhiu-i-pergjigjet-ismailit-deshmojeni-se-mendoni-qe-qeveria-hoti-eshte-kriminale/60%Daily2020-08-06 18:02
https://kosovapost.net/39-te-vdekur-nga-covid-19-ne-prizren-22-vetem-ne-korrik-2/60%Daily2020-08-06 17:43
https://kosovapost.net/90854-2/60%Daily2020-08-06 17:20
https://kosovapost.net/vetevendosje-behet-subjekti-i-pare-politik-ne-kosove-me-televizion-te-vetin/60%Daily2020-08-06 16:43
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ne-catine-e-qendra-e-tregtise-boterore-ne-bruksel-shpertheu-nje-zjarr-i-madh-video/60%Daily2020-08-06 16:35
https://kosovapost.net/pse-arben-vitia-nuk-iu-pergjigj-zemajt-per-ti-ndihmuar-rreth-pandemise/60%Daily2020-08-06 16:27
https://kosovapost.net/kadri-veseli-sherohet-nga-covid-19/60%Daily2020-08-06 16:09
https://kosovapost.net/nagavci-tregon-sa-vota-i-kane-mbledhur-per-mocionin-kunder-qeverise-hoti/60%Daily2020-08-06 16:05
https://kosovapost.net/nagavci-eshte-momenti-qe-te-shihet-nese-pdkja-eshte-vertete-ne-opozite/60%Daily2020-08-06 16:02
https://kosovapost.net/hoti-tregon-kush-do-te-marre-nga-170-euro-pas-dekretimit-te-buxhetit/60%Daily2020-08-06 15:09
https://kosovapost.net/kryetari-i-bejrut-itani-tregon-se-ku-do-te-rivendosen-ata-qe-humben-shtepite-e-tyre/60%Daily2020-08-06 19:56
https://kosovapost.net/ne-maqedonine-veriore-6-viktima-dhe-113-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-06 14:24
https://kosovapost.net/be-do-te-mobilizoje-mbi-33-milione-euro-per-te-mbeshtetur-libanin/60%Daily2020-08-06 14:21
https://kosovapost.net/formula-1-valtteri-bottas-edhe-ne-2021-pjese-e-mercedes-it/60%Daily2020-08-06 14:19
https://kosovapost.net/presidenti-francez-apelon-qe-ndihmat-ne-liban-te-jene-prioritet/60%Daily2020-08-06 14:17
https://kosovapost.net/presidenti-polak-duda-mori-mandatin-e-ri-pesevjecar/60%Daily2020-08-06 14:14
https://kosovapost.net/kosove-shkon-ne-300-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-08-06 14:11
https://kosovapost.net/italia-ndihmon-kosoven-me-nje-ekip-ushtarak-mjekesor-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-06 14:08
https://kosovapost.net/shtate-te-vdekur-ne-serbi-ne-24-oret-e-fundit-nga-covid-19-nje-ne-kroaci/60%Daily2020-08-06 14:01
https://kosovapost.net/edhe-nje-deputet-i-ldk-se-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-08-06 13:51
https://kosovapost.net/%e2%80%8bprishtina-vazhdon-te-prije-me-rastet-me-covid-19/60%Daily2020-08-06 13:47
https://kosovapost.net/osmani-ju-qe-sot-shpifet-po-u-hapni-rruge-e-po-i-arsyetoni-ata-qe-kinse-i-kritikoni-per-krim-e-korrupsion/60%Daily2020-08-06 13:52
https://kosovapost.net/macron-arrin-ne-bejrut/60%Daily2020-08-06 13:20
https://kosovapost.net/pacolli-nuk-mund-te-qendrojme-duarkryq-kur-qytetaret-po-vdesin/60%Daily2020-08-06 13:13
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-vizitoi-spitalin-e-ferizajt/60%Daily2020-08-06 13:09
https://kosovapost.net/konfirmohen-196-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-06 13:02
https://kosovapost.net/pasi-thaci-dekretoi-ligjin-kur-mund-te-filloje-ekzekutimi-i-pagesave-prej-170-euro/60%Daily2020-08-06 12:56
https://kosovapost.net/berisha-per-vjosen-ne-kohe-pandemie-i-ka-ra-nmend-meu-llaskucu-me-shku-me-ble-toke-100000-e-me-maske/60%Daily2020-08-06 14:26
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-me-ne-fund-eshte-i-lire/60%Daily2020-08-06 12:33
https://kosovapost.net/thaci-dekreton-ligjin-per-buxhetin/60%Daily2020-08-06 12:22
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandum-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza-ne-kryeqytet/60%Daily2020-08-06 12:15
https://kosovapost.net/dyshime-se-dikush-po-i-helmon-qente-ne-prishtine/60%Daily2020-08-06 11:53
https://kosovapost.net/mpms-rrit-perkrahjen-per-punekerkuesit-e-riatdhesuar-ne-kosove/60%Daily2020-08-06 11:26
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-takon-ambasadorin-e-ri-gjerman-kosova-me-pritje-te-larta-gjate-presidences-gjermane-me-be-ne/60%Daily2020-08-06 11:06
https://kosovapost.net/okb-dergon-ne-bejrut-20-tone-pajisje-mjekesore/60%Daily2020-08-06 11:01
https://kosovapost.net/90733-2/60%Daily2020-08-06 10:58
https://kosovapost.net/100-klinika-private-duan-te-kryejne-teste-per-covid-19-a-do-ti-lejoje-ministria-e-shendetesise/60%Daily2020-08-06 10:55
https://kosovapost.net/anulohet-testi-i-arritshmerise/60%Daily2020-08-06 10:48
https://kosovapost.net/palmer-shtetet-e-bashkuara-duan-njohje-dypaleshe/60%Daily2020-08-06 10:44
https://kosovapost.net/modelja-shqiptare-kejvina-kthella-behet-nuse-foto/60%Daily2020-08-06 10:53
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-nis-mocionin-per-rrezimin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-08-06 10:34
https://kosovapost.net/ashak-e-shqetesuar-per-situaten-kosova-po-deshton-krejtesisht-ne-luften-ndaj-pandemise/60%Daily2020-08-06 10:44
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-anetari-i-levizjes-vetevendosje/60%Daily2020-08-06 10:28
https://kosovapost.net/ambasadori-i-ri-gjerman-dialogu-me-serbine-eshte-prioritet-jemi-perkrah-jush-viideo/60%Daily2020-08-06 10:09
https://kosovapost.net/abrashi-i-ldk-se-i-krimbur-ne-miliona/60%Daily2020-08-06 09:47
https://kosovapost.net/zbehet-interesimi-i-milanit-per-sulmuesin-e-real-madridit-foto/60%Daily2020-08-06 09:35
https://kosovapost.net/thaci-kujton-mjeket-qe-humben-jeten-nga-covid-19-i-quan-heronj-te-betejes-kunder-pandemise/60%Daily2020-08-06 09:37
https://kosovapost.net/qeveria-miratoi-kater-projektligje/60%Daily2020-08-06 09:14
https://kosovapost.net/humbe-betejen-me-covid-19-nena-e-ish-deputetes-se-pdk-se/60%Daily2020-08-06 08:50
https://kosovapost.net/arrestohen-tre-persona-duke-luajtur-lojera-te-fatit/60%Daily2020-08-06 08:49
https://kosovapost.net/sot-zhvillohen-kater-ndeshje-interesante-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2020-08-06 08:42
https://kosovapost.net/bebe-rexha-e-semure-dhe-e-lodhur-nga-infeksioni-foto/60%Daily2020-08-06 08:39
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-12-paciente-me-covid-19-ne-gjendjen-te-rende/60%Daily2020-08-06 08:30
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-mbi-nje-mije-raste-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-08-06 08:27
https://kosovapost.net/ronaldo-i-zhgenjyer-me-juventusin-u-josh-nga-psg-zbulohen-prapaskenat/60%Daily2020-08-06 08:18
https://kosovapost.net/cfare-ndodhi-ne-korrik-dhe-cmund-te-presim-ne-gusht-statistikat-e-koronavirusit-ne-kosove/60%Daily2020-08-06 08:21
https://kosovapost.net/zjarr-ne-nje-spital-ne-indi-tete-te-vdekur/60%Daily2020-08-06 08:03
https://kosovapost.net/franca-spanja-dhe-greqia-me-numer-ne-rritje-te-infektuarve-me-covid-19-frike-nga-vala-e-dyte/60%Daily2020-08-06 08:01
https://kosovapost.net/shenohet-75-vjetori-i-sulmit-te-pare-atomik-ne-bote-hiroshime/60%Daily2020-08-06 07:59
https://kosovapost.net/viti-i-ri-shkollor-2020-2021-mund-te-filloje-perseri-ne-distance/60%Daily2020-08-06 07:56
https://kosovapost.net/haradinaj-telefonon-ministrien-morton-eshte-i-rendesishem-roli-aktiv-i-britanise-ne-permbylljen-e-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-08-06 07:46
https://kosovapost.net/edhe-sot-dite-me-shi-por-si-do-te-jete-moti-neser/60%Daily2020-08-06 07:53
https://kosovapost.net/haxhiu-covidi-do-na-sjelle-deme-afatgjate-qe-do-i-vuajme-si-shoqeri-me-vite/60%Daily2020-08-06 07:24
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-gusht/60%Daily2020-08-06 07:18
https://kosovapost.net/24-aksidente-trafiku-me-te-lenduar-brenda-nje-dite/60%Daily2020-08-06 07:10
https://kosovapost.net/ministrat-e-ldk-se-i-mesyjne-istogut/60%Daily2020-08-06 07:05
https://kosovapost.net/kosova-fillon-negociatat-rreth-vaksines-per-koronavirus/60%Daily2020-08-06 06:37
https://kosovapost.net/per-pastrimin-e-melcise-nga-helmet-perdoreni-vetem-tri-dite-vajin-e-ullirit-ekstra-te-virgjer/60%Daily2020-08-06 06:35
https://kosovapost.net/turqia-dergon-avion-ushtarak-me-ndihma-per-ne-liban/60%Daily2020-08-06 06:28
https://kosovapost.net/bilanci-i-covid-19-ne-kosove-mbi-9-mije-te-infektuar-me-koronavirus-3-mije-e-862-raste-aktive/60%Daily2020-08-06 06:23
https://kosovapost.net/levizja-mustakbel-e-ish-kryeministrit-libanez-hariri-ekzistojne-dyshime-serioze-rreth-shperthimit/60%Daily2020-08-06 06:29
https://kosovapost.net/uka-konsideron-se-gjendja-me-covid-19-ne-kosove-eshte-me-e-rende-sesa-raportohet/60%Daily2020-08-06 06:11
https://kosovapost.net/trump-per-shperthimin-e-bejrutit-ne-e-shikojme-temen-disa-mendojne-se-eshte-sulm-disa-jo/60%Daily2020-08-06 06:07
https://kosovapost.net/34-vjecari-humb-betejen-me-koronavirusin-ishte-zyrtari-ne-komunen-e-shtimes-foto/60%Daily2020-08-06 06:03
https://kosovapost.net/shkon-ne-135-numri-i-te-vdekurve-nga-shperthimi-tragjik-ne-bejrut/60%Daily2020-08-06 06:13
https://kosovapost.net/obsh-ben-thirrje-urgjente-te-rinjte-te-kufizojne-festat-per-te-frenuar-koronavirusin/60%Daily2020-08-06 05:54
https://kosovapost.net/ne-turqi-filloi-testi-i-koronavirusit-ne-shtepi-dhe-ne-vendin-e-punes/60%Daily2020-08-05 21:16
https://kosovapost.net/sekretari-i-mbrojtjes-se-shba-se-esper-shume-njerez-besojne-se-shperthimi-i-bejrutit-ishte-nje-aksident/60%Daily2020-08-05 20:58
https://kosovapost.net/a-ka-prekur-shperthimi-ne-bejrut-edhe-shqiptaret-qe-jetojne-atje-konsulli-i-nderit-i-shqiperise-ne-liban-tregon-gjendjen-e-tyre/60%Daily2020-08-05 20:53
https://kosovapost.net/papa-francesku-le-te-lutemi-per-libanin/60%Daily2020-08-05 20:36
https://kosovapost.net/palmer-per-pozicionin-amerikan-jemi-te-fokusuar-per-te-mbeshtetur-bene-ne-dialogun-kosove-serbi-2/60%Daily2020-08-05 20:13
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-pdk-pjese-e-qeverise-hoti-flet-uran-ismail/60%Daily2020-08-05 19:52
https://kosovapost.net/zemaj-vendimin-per-barnat-se-anulova-per-shkak-te-presionit-nga-publiku-2/60%Daily2020-08-05 19:35
https://kosovapost.net/ismaili-ska-term-me-te-rende-se-hajn-se-zemajn-e-kisha-quajtur-edhe-me-rende/60%Daily2020-08-05 19:24
https://kosovapost.net/qendra-e-transfuzionit-ben-thirrje-per-dhurim-te-gjakut-nga-njerezit-shendetmire/60%Daily2020-08-05 19:20
https://kosovapost.net/manchester-city-zyrtarizon-aken/60%Daily2020-08-05 19:17
https://kosovapost.net/gjate-pandemise-ne-kosove-u-shuan-255-biznese/60%Daily2020-08-05 19:08
https://kosovapost.net/%e2%80%8brreth-10-milione-afgane-besohet-se-kane-qene-te-prekur-nga-covid-19/60%Daily2020-08-05 18:20
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme-2/60%Daily2020-08-05 18:11
https://kosovapost.net/thaci-ben-thirrje-per-kujdes-eshte-tejet-e-rendesishme-te-respektohen-masat-dhe-rekomandimet-ndaj-covid-19/60%Daily2020-08-05 17:52
https://kosovapost.net/lideri-i-partise-se-djathte-izraelite-ne-liban-pame-nje-shfaqje-te-mrekullueshme-fishekzjarresh/60%Daily2020-08-05 17:49
https://kosovapost.net/gjysmehena-e-kuqe-turke-dergon-ne-bejrut-ekipin-e-ndihmes-mjekesore/60%Daily2020-08-05 17:46
https://kosovapost.net/qkuk-me-kerkese-urgjente-per-ilac-kunder-helmimit-kfor-i-reagon-menjehere/60%Daily2020-08-05 17:28
https://kosovapost.net/kthehen-ne-kosove-me-shume-se-50-diplomate-30-te-tjere-do-te-nisin-sherbimin/60%Daily2020-08-05 17:00
https://kosovapost.net/kurti-takon-ambasadorin-e-ri-gjerman-ne-seli-te-vetevendosjes/60%Daily2020-08-05 16:55
https://kosovapost.net/osmani-roli-i-gjermanise-per-perspektiven-evropiane-dhe-ekonomike-te-kosoves-eshte-krucial/60%Daily2020-08-05 16:45
https://kosovapost.net/udheheqesit-libaneze-mesazh-vendosmerie-dhe-uniteti/60%Daily2020-08-05 16:43
https://kosovapost.net/liban-rritet-ne-113-numri-i-te-vdekurve-nga-shperthimi-ne-bejrut/60%Daily2020-08-05 16:35
https://kosovapost.net/bejruti-u-rrafshua-nga-kush-dhe-si/60%Daily2020-08-05 16:07
https://kosovapost.net/reagon-ismaili-pas-vendimit-te-sotem-te-zemajt-per-barnat-kjo-eshte-fitore-e-rrjeteve-kriminale/60%Daily2020-08-05 15:36
https://kosovapost.net/zemaj-ne-ffk-diskuton-per-fillimin-e-mundshem-te-stervitjeve/60%Daily2020-08-05 15:27
https://kosovapost.net/epidemiologu-serb-te-infektuarit-nga-presheva-e-bujanoci-po-trajtohen-ne-kosove/60%Daily2020-08-05 15:17
https://kosovapost.net/kurti-arsimimi-bartes-kryesor-i-rezistences/60%Daily2020-08-05 15:08
https://kosovapost.net/terhiqet-zemaj-merr-vendim-te-behet-plotesim-ndryshimi-i-udhezimit-per-rregullimin-e-cmimit-te-produkteve-dhe-pajisjeve-medicinale/60%Daily2020-08-05 14:56
https://kosovapost.net/macron-do-te-vizitoje-te-enjten-libanin-pas-shperthimit-vdekjeprures-qe-ndodhi-ne-bejrut/60%Daily2020-08-05 14:49
https://kosovapost.net/kryeministrja-e-serbise-do-te-hapim-nje-qender-testimi-per-covid-19-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2020-08-05 14:43
https://kosovapost.net/per-24-ore-komuna-e-fushe-kosoves-ofroi-1269-sherbime-berisha-thote-se-nuk-kapacitet-tu-sherbejne-edhe-qytetareve-te-komunave-tjera/60%Daily2020-08-05 14:25
https://kosovapost.net/shkaterrimi-i-portit-ne-beirut-do-te-sjell-pasoja-per-furnizimin-me-ushqim-ne-liban-dhe-siri/60%Daily2020-08-05 13:59
https://kosovapost.net/prishtina-podujeva-e-gjilani-sot-me-me-se-shumti-raste-te-konfirmuara-me-covid-19/60%Daily2020-08-05 13:44
https://kosovapost.net/australia-jep-dy-milione-dollare-donacion-per-libanin/60%Daily2020-08-05 13:42
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvershimet-e-paralajmeruara-nga-ihk-te-trajtohen-seriozisht-nga-institucionet-shteterore/60%Daily2020-08-05 13:40
https://kosovapost.net/zvicra-raporton-per-181-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-05 13:39
https://kosovapost.net/thaci-kujton-doktorin-e-uck-se-shala-u-kidnapua-nga-strukturat-e-sigurise-serbe-ne-prill-1998/60%Daily2020-08-05 13:27
https://kosovapost.net/kosova-serish-me-shifra-alarmante-15-te-vdekur-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-05 13:13
https://kosovapost.net/paralajmerohet-vjeshte-e-zorshme-ne-perballje-me-dy-viruse/60%Daily2020-08-05 13:33
https://kosovapost.net/dy-vellezer-haxhi-vdesin-per-nje-dite-nga-covid-19/60%Daily2020-08-05 13:10
https://kosovapost.net/218-raste-pozitive-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-08-05 13:05
https://kosovapost.net/zbulohet-si-ndodhi-shperthimi-ne-bejrut-qe-konsiderohet-sa-nje-e-pesta-e-madhesise-se-hiroshimes/60%Daily2020-08-05 12:57
https://kosovapost.net/suspendohet-zyrtari-policor-eshte-kapur-ne-motel-gjate-orarit-te-punes/60%Daily2020-08-05 12:50
https://kosovapost.net/mbyllen-hetimet-e-rastit-tragjik-bllaca-policja-kishte-vrare-familjaret-me-pas-veten/60%Daily2020-08-05 12:43
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-flet-per-pakon-emergjente-ka-kete-lutje-per-deputetet/60%Daily2020-08-05 12:35
https://kosovapost.net/faramacistet-ne-protesta-nese-zemaj-nuk-e-shfuqizon-vendimin-per-cmimet-e-barnave/60%Daily2020-08-05 12:28
https://kosovapost.net/perjeto-pasion-unik-me-platformen-telkos/60%Daily2020-08-05 11:22
https://kosovapost.net/maqedoni-transmetimi-i-virusit-shenon-ulje-rritet-numri-i-te-sheruarve/60%Daily2020-08-05 11:09
https://kosovapost.net/msh-financon-shkollimin-specialistik-te-kandidateve-te-ardhur-nga-lugina-e-presheves/60%Daily2020-08-05 11:00
https://kosovapost.net/urdher-arresti-ndaj-arifit-ia-komplikon-punen-qeverise-hoti/60%Daily2020-08-05 10:49
https://kosovapost.net/pamje-nga-droni-ja-cka-i-beri-qytetit-te-bejrutit-shperthimi/60%Daily2020-08-05 10:42
https://kosovapost.net/ekspertet-amerikane-flasin-per-shperthimin-ne-liban/60%Daily2020-08-05 10:00
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-ngushellon-popullin-libanez-per-tragjedine-e-djeshme/60%Daily2020-08-05 09:59
https://kosovapost.net/keds-po-punon-me-intensitet-te-shtuar-ne-projektet-investive-ne-shume-lagje-te-prishtines/60%Daily2020-08-05 10:06
https://kosovapost.net/vetem-sot-pese-aksidente-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj-lendohen-12-persona/60%Daily2020-08-05 09:50
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-besimtaret-musliman-ternava-jep-urdher-per-rihapjen-e-xhamive/60%Daily2020-08-05 09:53
https://kosovapost.net/libani-ne-kohe-te-tilla-kombet-zbulojne-veten-e-tyre-zbulohet-natyra-njerezore-e-tyre/60%Daily2020-08-05 09:34
https://kosovapost.net/dy-aksidente-te-renda-ne-veternik/60%Daily2020-08-05 09:39
https://kosovapost.net/zaimi-i-vetevendosjes-thumbon-hysenin-per-viziten-ne-shba-dhe-telefonaten-me-grenellin/60%Daily2020-08-05 09:16
https://kosovapost.net/komuna-elipjan-detyrohet-te-mbylle-sheshin-parqet-dhe-tregjet-per-shkak-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-08-05 09:11
https://kosovapost.net/presidenti-i-libanit-tregon-se-cfare-e-shkaktoi-tragjedine-ne-bejrut/60%Daily2020-08-05 09:01
https://kosovapost.net/ka-humbur-jeten-nje-e-mitur-gjate-nje-ekzaminimi/60%Daily2020-08-05 09:00
https://kosovapost.net/kina-raporton-27-raste-te-reja-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-08-05 08:45
https://kosovapost.net/donika-kadaj-bujupi-rezulton-pozitiv-me-covid19/60%Daily2020-08-05 08:42
https://kosovapost.net/kalendari-historik-5-korrik-2/60%Daily2020-08-05 08:26
https://kosovapost.net/keto-jane-gjashte-arsye-te-mundshme-perse-zemra-ju-rrah-shpejt/60%Daily2020-08-05 08:22
https://kosovapost.net/amerika-latine-e-tejkalon-evropen-me-numrin-e-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-08-05 08:22
https://kosovapost.net/serie-a-do-ta-filloje-sezonin-e-ri-por-pa-tifoze/60%Daily2020-08-05 08:21
https://kosovapost.net/pamje-te-renda-nga-spitalet-e-libanit-njerezit-kerkojne-me-deshperim-te-afermit-e-tyre-video/60%Daily2020-08-05 08:10
https://kosovapost.net/thaci-kosova-eshte-prane-libanit-ne-kete-kohe-te-veshtire/60%Daily2020-08-05 07:43
https://kosovapost.net/rekord-i-ri-vdekjesh-nga-covid-19-ne-shba-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-05 07:39
https://kosovapost.net/milan-i-ofron-7-milione-euro-per-nje-vit-ibrahimovicit/60%Daily2020-08-05 07:40
https://kosovapost.net/17-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-08-05 07:33
https://kosovapost.net/25-paciente-ne-spitalin-e-gjakoves-po-trajtohen-me-oksigjenoterapi-e-tre-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-05 07:31
https://kosovapost.net/shperthimi-ne-liban-mund-te-kete-qene-nje-sulm-thote-presidenti-trump/60%Daily2020-08-05 07:25
https://kosovapost.net/stuhia-tropikale-isaias-godet-ne-lindje-te-shba-se-se-paku-gjashte-te-vdekur/60%Daily2020-08-05 07:16
https://kosovapost.net/rendohet-bilanci-ne-libani-100-te-vdekur-dhe-mbi-4-000-te-plagosur/60%Daily2020-08-05 08:50
https://kosovapost.net/rrefen-shqiptari-qe-jetoi-ne-bejrut-po-ndodh-tmerri-spitalet-u-stermbushen-nga-viktimat-e-shperthimit/60%Daily2020-08-05 06:48
https://kosovapost.net/mbi-3-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-05 06:43
https://kosovapost.net/90334-2/60%Daily2020-08-05 06:39
https://kosovapost.net/pushimi-i-deputeteve-ne-pikepyetje/60%Daily2020-08-05 06:23
https://kosovapost.net/keto-semundje-sheron-mjalti-dhe-soda-e-bukes/60%Daily2020-08-05 06:17
https://kosovapost.net/i-nominuari-per-ambasador-te-shba-se-ne-gjermani-mendon-se-sulmi-ndaj-serbise-me-1999-ishte-gabim/60%Daily2020-08-05 06:08
https://kosovapost.net/eshte-si-ne-hiroshima-governatori-i-bejrutit-shperthen-ne-lote-po-kerkojme/60%Daily2020-08-05 06:04
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-19/60%Daily2020-08-05 05:59
https://kosovapost.net/meta-dhe-rama-reagojne-per-shperthimin-ne-liban/60%Daily2020-08-04 22:12
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-eshte-prane-libanit-jemi-te-gatshem-te-ndihmojme/60%Daily2020-08-04 22:09
https://kosovapost.net/kryeparlamentaret-e-kosoves-dhe-turqise-zhvilluan-bisede-telefonike/60%Daily2020-08-04 21:25
https://kosovapost.net/covid-19-rita-ora-ben-gjestin-e-mrekullueshem/60%Daily2020-08-04 21:21
https://kosovapost.net/zemaj-viziton-shtepine-e-te-moshuareve-ne-gjinoc/60%Daily2020-08-04 21:19
https://kosovapost.net/mjeku-qe-ishte-kujdestar-rrefen-si-ndodhi-djegia-e-pacientes-me-oksigjen-ne-kliniken-e-pulmologjise/60%Daily2020-08-04 21:09
https://kosovapost.net/federata-kombetare-e-medias-italiane-ne-shqiperi-u-sekuestruan-2-televizione-kritike-me-qeverine-e-veliajn/60%Daily2020-08-04 20:23
https://kosovapost.net/gjermani-%e2%80%8bbrenda-4-javesh-608-persona-te-kthyer-nga-kosova-kane-rezultuar-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-04 20:09
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-tregon-se-cfare-raportesh-ka-me-hashim-thacin-2/60%Daily2020-08-04 20:05
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-27-persona-te-vdekur-dhe-me-shume-se-2500-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-bejrut/60%Daily2020-08-04 19:59
https://kosovapost.net/departamenti-amerikan-i-shtetit-reagon-pas-shperthimit-ne-bejrut/60%Daily2020-08-04 19:21
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-sqaron-vendimin-per-shfuqizim-te-udhezimit-per-cmimet-e-barnave/60%Daily2020-08-04 18:46
https://kosovapost.net/haradinaj-per-dialogun-nuk-dua-te-me-informoj-skender-hyseni-e-as-avdullah-hoti/60%Daily2020-08-04 18:31
https://kosovapost.net/nuk-besonin-tek-covid-19-cifti-infektohet-me-virusin-dhe-pendohet/60%Daily2020-08-04 18:22
https://kosovapost.net/%e2%80%8bshkencetaret-atmosfera-po-behet-me-e-elektrizuar-gjithnje-ka-me-shume-stuhi-dhe-rrufe/60%Daily2020-08-04 18:17
https://kosovapost.net/pentagoni-teston-raketen-nderkontinentale/60%Daily2020-08-04 18:10
https://kosovapost.net/japonezet-e-bene-maska-e-zgjuar-shkruan-ate-qe-thuhet-dhe-perkthen-ne-8-gjuhe/60%Daily2020-08-04 18:07
https://kosovapost.net/bqe-rimekembja-e-ekonomise-do-te-marre-nje-kohe/60%Daily2020-08-04 17:38
https://kosovapost.net/obsh-zgjidhja-ndaj-koronavirusit-nuk-do-te-jete-e-thjeshte/60%Daily2020-08-04 17:35
https://kosovapost.net/viktima-te-zhdukur-e-ndertesa-te-shkaterruara-cfare-la-pas-shperthimi-katastrofik-ne-bejrut/60%Daily2020-08-04 17:33
https://kosovapost.net/ikshpk-ja-kritikohet-per-mbrojtjen-e-hotit-dhe-per-te-drejten-qe-cdokush-e-ka-te-infektohet/60%Daily2020-08-04 17:30
https://kosovapost.net/shkollat-e-futbollit-paralajmerojne-protesta/60%Daily2020-08-04 17:22
https://kosovapost.net/pse-e-autorizoi-hoti-zevendesen-e-tij-te-udheheq-me-qeverine-flasin-nga-kryeministria-2/60%Daily2020-08-04 17:09
https://kosovapost.net/dokument-ky-eshte-vendimi-i-zemajt-qe-do-ti-hape-rruge-abuzimit-me-cmimet-e-barnave-2/60%Daily2020-08-04 17:04
https://kosovapost.net/shperthim-i-madh-ne-bejrut-video-2/60%Daily2020-08-04 16:45
https://kosovapost.net/edhe-nje-vdekje-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-04 16:03
https://kosovapost.net/ismaili-ministri-zemaj-paska-vendosur-te-behet-partner-i-krimit-te-blerjes-se-barnave/60%Daily2020-08-04 15:56
https://kosovapost.net/te-premten-pritet-te-behet-shqyrtimi-i-pare-i-projektligjit-per-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-08-04 15:44
https://kosovapost.net/izraeli-godet-objektivat-ushtarake-te-regjimit-te-esadit-ne-lartesirat-e-golanit/60%Daily2020-08-04 15:36
https://kosovapost.net/7-te-vdekur-dhe-287-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2020-08-04 15:23
https://kosovapost.net/be-vazhdon-mbeshtetjen-per-kosoven-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-04 15:19
https://kosovapost.net/shqiperi-4-viktima-dhe-130-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-08-04 15:09
https://kosovapost.net/trupat-e-pacienteve-te-vdekur-ne-qkuk-nga-covid-19-mbesin-ne-dhome-edhe-nga-17-ore/60%Daily2020-08-04 15:07
https://kosovapost.net/e-thote-hoxhaj-serbia-po-armatoset-nga-kina-be-ja-ende-asnje-fjale/60%Daily2020-08-04 14:45
https://kosovapost.net/21-dasmore-nusja-dhe-dhendrri-infektohen-me-koronavirus/60%Daily2020-08-04 14:11
https://kosovapost.net/leshohet-urdher-arrest-per-deputetin-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-08-04 14:06
https://kosovapost.net/osmani-mbrojtja-e-mjedisit-e%cc%88shte%cc%88-e-drejte%cc%88-kushtetutese-e-qytetare%cc%88ve-te%cc%88-kosove%cc%88s/60%Daily2020-08-04 13:58
https://kosovapost.net/neser-ndryshon-moti-keto-priten-te-jene-temperaturat/60%Daily2020-08-04 13:57
https://kosovapost.net/vdes-gjate-rezonances-magnetike-nje-vajze-7-vjecare-ne-prishtine/60%Daily2020-08-04 13:51
https://kosovapost.net/e-thone-mjeket-ne-gjermani-ka-mberritur-vala-e-dyte-e-pandemise/60%Daily2020-08-04 13:46
https://kosovapost.net/sherohet-ngakoronavirusi-komandanti-i-njesise-speciale-te-policise/60%Daily2020-08-04 18:02
https://kosovapost.net/13-persona-kane-vdekur-nga-covid-19-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-08-04 13:11
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-225-raste-pozitive-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-08-04 13:09
https://kosovapost.net/ronaldo-blen-veturen-me-te-shtrenjte-ne-bote-foto/60%Daily2020-08-04 13:02
https://kosovapost.net/pacolli-kryeministri-qe-iken-nga-pergjegjesia-duhet-te-iken-nga-kryeministria/60%Daily2020-08-04 12:59
https://kosovapost.net/prej-sot-terminet-per-vula-apostile-duhet-te-behen-online/60%Daily2020-08-04 12:58
https://kosovapost.net/hajdari-shkarkimet-i-drejtoreve-te-bordeve-pabesi-dhe-shkeljeve-ligjore/60%Daily2020-08-04 12:54
https://kosovapost.net/ish-ministrja-hajdari-qeveria-shkarkimin-e-bordeve-e-ka-bere-pa-e-treguar-arsyen-sepse-ska-arsye-per-shkarkim/60%Daily2020-08-04 12:51
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdkse-shpreh-shqetesim-maskat-ne-tregun-e-kosoves-mund-te-jene-kancerogjene/60%Daily2020-08-04 12:41
https://kosovapost.net/buxheti-kusht-per-ngritjen-e-kapaciteteve-te-fsk-se/60%Daily2020-08-04 12:39
https://kosovapost.net/anulohen-dy-seancat-e-caktuara-per-dallaveret-me-viza-italiane-shkak-pandemia/60%Daily2020-08-04 12:32
https://kosovapost.net/per-te-udhetuar-drejt-be-se-duhet-ti-keni-parasysh-keto-rregulla/60%Daily2020-08-04 12:17
https://kosovapost.net/ne-zemer-te-evropes-ne-pike-te-veres-bie-25-cm-bore/60%Daily2020-08-04 12:13
https://kosovapost.net/pas-hotit-edhe-zevendesi-i-tij-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-04 12:09
https://kosovapost.net/rrezikonin-te-mbyteshin-policia-shpeton-4-pushues-ne-velipoje/60%Daily2020-08-04 12:17
https://kosovapost.net/reagimet-nderkombetare-vene-ne-pikepyetje-miratimin-e-projektligjit-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-08-04 11:44
https://kosovapost.net/ambasadori-italian-bene-thirrje-per-respektim-masash-te-shmangim-varrosjen-e-viktimave-nga-ushtria-sikurse-ne-itali/60%Daily2020-08-04 11:33
https://kosovapost.net/pishina-ne-mitrovice-paralajmeron-hapje-dhe-ndej-kunder-masave-te-qeverise/60%Daily2020-08-04 11:24
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-dhuron-30-respiratore-per-ministrine-e-shendetesise-foto/60%Daily2020-08-04 11:19
https://kosovapost.net/turqia-ndihmon-shqiperine-per-floten-e-re-te-emergjencave-civile/60%Daily2020-08-04 11:00
https://kosovapost.net/imran-khan-skenari-me-i-keq-per-rajonin-eshte-nje-konflikt-i-drejtperdrejte-iran-arabi-saudite/60%Daily2020-08-04 10:52
https://kosovapost.net/okb-nje-miliard-nxenes-jane-prekur-nga-mbyllja-e-shkollave-prej-covid-19/60%Daily2020-08-04 10:44
https://kosovapost.net/pas-hotit-edhe-selmanaj-del-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-08-04 10:33
https://kosovapost.net/gjilanasi-rrefen-rrugen-e-veshtire-deri-te-mposhtja-e-virusit-kalova-neper-rrathet-e-ferrit/60%Daily2020-08-04 10:20
https://kosovapost.net/gjendje-e-mjerueshme-ne-qkuk-vajza-obligohet-ti-asistoje-nenes-se-saj-te-infektuar-me-covid19/60%Daily2020-08-04 10:04
https://kosovapost.net/shba-ja-shenon-mbi-45-mije-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-08-04 09:59
https://kosovapost.net/mjeku-kosovar-del-pozitiv-me-covid-iu-kerkon-falje-te-gjithe-atyre-qe-u-infektuan-per-shkak-te-tij-foto/60%Daily2020-08-04 09:23
https://kosovapost.net/prokuroria-fillon-hetimet-ndaj-prizrenasit-per-organizim-te-dasmes/60%Daily2020-08-04 08:53
https://kosovapost.net/gattuso-i-fiksuar-pas-hysaj-i-ben-presion-klubit/60%Daily2020-08-04 08:40
https://kosovapost.net/hapen-cerdhet-ne-fushe-kosove-drejtuesit-zotohen-per-respektim-te-masave/60%Daily2020-08-04 08:29
https://kosovapost.net/qeveria-shkarkon-bordet-e-perkohshme-te-kater-ndermarrjeve-publike/60%Daily2020-08-04 08:26
https://kosovapost.net/a-te-shendoshin-akulloret/60%Daily2020-08-04 08:21
https://kosovapost.net/bleu-3-rolex-dhe-porsche-140-mije-dollare-me-cek-te-printuar-ne-kompjuter-por-cfare-i-ndodhi/60%Daily2020-08-04 08:12
https://kosovapost.net/okb-koreja-veriore-mund-te-kete-krijuar-pajisje-berthamore-per-raketa-balistike/60%Daily2020-08-04 08:13
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-shtetasit-gjerman-ne-mitrovice/60%Daily2020-08-04 07:54
https://kosovapost.net/nena-e-presidentit-thaci-sot-mbushi-plot-83-vjet/60%Daily2020-08-04 07:44
https://kosovapost.net/pacientja-me-covid-19-e-shtrire-ne-qkuk-thote-se-i-shpertheu-bombola-e-oksigjenit/60%Daily2020-08-04 07:24
https://kosovapost.net/ikshpk-me-apel-per-te-moshuarit-rrini-ne-shtepi-gjate-kesaj-periudhe-respektoni-masat/60%Daily2020-08-04 07:12
https://kosovapost.net/kalendari-historik-4-gusht/60%Daily2020-08-04 07:11
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-per-24-ore-shqipton-1-mije-e-248-gjoba-ne-trafik/60%Daily2020-08-04 07:08
https://kosovapost.net/lojtaret-e-premierliges-do-te-ndeshkohen-me-te-verdhe-ose-kuq-nese-e-bejne-kete-veprim/60%Daily2020-08-04 07:04
https://kosovapost.net/u-ripushtuam-thote-bim-bima-pasi-rakiq-zevendeson-avdullah-hotin/60%Daily2020-08-04 07:00
https://kosovapost.net/sejdiu-ne-tri-javet-e-fundit-jane-infektuar-250-mjeke-dhe-mbi-500-infermiere-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-08-04 06:56
https://kosovapost.net/sondazhi-i-ri-i-cnn-it-trumpi-po-vazhdon-te-humb-terren-kunder-bidenit/60%Daily2020-08-04 06:54
https://kosovapost.net/cili-ka-shpenzuar-me-shume-brenda-nje-muaji-hoti-apo-kurti/60%Daily2020-08-04 06:42
https://kosovapost.net/pacientes-ne-qkuk-i-shperthen-bombola-e-oksigjenit-peson-djegie-ne-duar/60%Daily2020-08-04 06:37
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-8-viktima-e-rreth-900-raste-reja-te-koronavirusit-per-24-ore/60%Daily2020-08-04 06:33
https://kosovapost.net/a-do-te-jene-shqiptaret-pjese-e-qeverise-serbe/60%Daily2020-08-04 06:29
https://kosovapost.net/si-ta-parandaloni-sulmin-ne-tru/60%Daily2020-08-04 06:26
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-mbi-9-mije-te-infektuar-ne-kosove/60%Daily2020-08-04 06:18
https://kosovapost.net/moti-sot-102/60%Daily2020-08-04 06:14
https://kosovapost.net/kryeministrja-e-finlandes-i-jep-fund-beqarise/60%Daily2020-08-04 06:10
https://kosovapost.net/hyseni-do-te-shohim-hapa-konkret-te-angazhimit-amerikan-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-08-04 06:03
https://kosovapost.net/pas-dyshimeve-per-korrupsion-ish-mbreti-i-spanjes-largohet-nga-vendi/60%Daily2020-08-03 21:48
https://kosovapost.net/ibrahimi-situata-me-covid-19-po-rendohet-kjo-po-shihet-me-rritjen-e-numrit-te-te-infektuarve-2/60%Daily2020-08-03 21:43
https://kosovapost.net/haxhiu-i-drejtohet-hotit-e-mustafes-vazhdoni-fjalorin-e-ulet-nga-llogarite-e-juaja-por-jo-nga-ikshpk-ja/60%Daily2020-08-03 21:22
https://kosovapost.net/nje-taksim-i-nje-formati-tjeter-a-mund-ta-bejne-serish-shqiptaret/60%Daily2020-08-03 20:39
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-duhet-shpallur-gjendja-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-08-03 20:30
https://kosovapost.net/besa-gaxheri-kunder-shperndarjes-se-maskave-falas/60%Daily2020-08-03 20:07
https://kosovapost.net/lul-raka-nga-fillimi-i-pandemise-i-kam-humbur-10-kilograme/60%Daily2020-08-03 20:02
https://kosovapost.net/komuna-e-drenasit-padit-qytetarin-i-cili-genjeu-se-vellai-i-tij-eshte-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-08-03 19:17
https://kosovapost.net/90016-2/60%Daily2020-08-03 18:51
https://kosovapost.net/kosova-ne-kohe-pandemie-qeveriset-nga-banesa-e-hotit/60%Daily2020-08-03 18:32
https://kosovapost.net/zemaj-dhe-veliu-merren-vesh-per-krijimin-e-listes-me-nevoja-urgjente-per-luftimin-e-pandemise/60%Daily2020-08-03 18:28
https://kosovapost.net/italia-publikon-bilancin-ditor-te-koronavirusit-rritet-serish-numri-i-viktimave-2/60%Daily2020-08-03 18:23
https://kosovapost.net/selimi-kujton-5-vjetorin-e-votimit-te-speciales-thaci-thoshte-se-do-ta-pastroj-uck-ne/60%Daily2020-08-03 18:15
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-shkruan-me-shume-se-nje-mije-gjoba-per-mosrespektim-te-masave-kunder-pandemise-2/60%Daily2020-08-03 17:57
https://kosovapost.net/martesat-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-08-03 17:47
https://kosovapost.net/a-do-ta-perkrahin-shba-te-dialogun-ne-bruksel-deklarohet-skender-hyseni-3/60%Daily2020-08-03 17:12
https://kosovapost.net/deputeti-ukaj-qe-iu-versul-vjosa-osmanit-premton-se-do-tia-mbyll-gojen-edhe-mimoza-kusarit/60%Daily2020-08-03 17:03
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-per-dy-ditet-ne-vijim/60%Daily2020-08-03 16:57
https://kosovapost.net/afganistan-isis-sulmoi-burgun-ku-u-mbajten-anetaret-e-saj-me-shume-se-300-te-burgosur-u-arratisen-2/60%Daily2020-08-03 16:47
https://kosovapost.net/mustafa-e-quajti-xhelate-kusari-ti-ndalin-keto-etiketime-skane-efekt-tek-une-2/60%Daily2020-08-03 16:39
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-603-paciente-me-covid-19-te-shtrire-ne-shskuk-42-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-03 16:34
https://kosovapost.net/kusari-thote-se-ne-dragash-ku-qendroi-hoti-mund-te-jene-infektuar-persona-tjere-2/60%Daily2020-08-03 16:12
https://kosovapost.net/mbyllet-agjencia-e-regjistrimit-civil-ne-podujeve-pasi-nje-zyrtar-doli-pozitiv-per-covid-19/60%Daily2020-08-03 16:03
https://kosovapost.net/ahmeti-cerdhet-private-nuk-hapen-e-mbyllen-nga-komunat/60%Daily2020-08-03 15:40
https://kosovapost.net/448-paciente-me-covid-19-te-shtrire-ne-shskuk-42-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-08-03 15:34
https://kosovapost.net/mbp-ja-riaktivizon-qendra-operative-per-menaxhimin-e-pandemise/60%Daily2020-08-03 15:23
https://kosovapost.net/prokuroria-speciale-ngre-aktakuze-ndaj-nje-personi-per-rrezikim-te-personave-nen-mbrojtjen-nderkombetare/60%Daily2020-08-03 15:12
https://kosovapost.net/kreu-i-obsh-se-me-paralajmerime-te-zymta-per-vaksinen-ndaj-covid-19/60%Daily2020-08-03 16:52
https://kosovapost.net/serbi-tete-te-vdekur-dhe-258-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-03 14:48
https://kosovapost.net/kurti-takon-te-mbijetuaren-e-vetme-te-familjes-elshani-e-cila-i-shpetoi-masakres-se-poklekut/60%Daily2020-08-03 14:42
https://kosovapost.net/kosova-me-shifra-alarmante-shkon-mbi-9-mije-numri-i-rasteve-pozitive/60%Daily2020-08-03 14:31
https://kosovapost.net/osmani-perkrah-kerkesat-e-infermiereve-angazhimi-juaj-jetik-per-ruajtjen-e-shendetit-te-popullates/60%Daily2020-08-03 14:29
https://kosovapost.net/kuci-vlereson-larte-ndihmen-dhe-ekspertizen-japoneze-ne-takim-me-delegacionin-e-ambasades-japoneze-ne-kosove/60%Daily2020-08-03 14:23
https://kosovapost.net/fotografi-e-papublikuar-e-hashim-thacit-ne-vjene-gjate-viteve-90-ta/60%Daily2020-08-03 14:12
https://kosovapost.net/flake-te-medha-ne-kaliforni-detyrohen-evakuimet/60%Daily2020-08-03 14:10
https://kosovapost.net/imami-i-aksas-hapja-e-aja-sofias-eshte-sihariq-edhe-per-xhamine-aksa/60%Daily2020-08-03 14:32
https://kosovapost.net/komuna-te-vogla-probleme-te-medha-ne-prokurim/60%Daily2020-08-03 13:49
https://kosovapost.net/mf-ja-shpalle-konkursin-per-drejtor-te-pergjithshem-te-doganes-se-kosoves/60%Daily2020-08-03 13:45
https://kosovapost.net/shume-cerdhe-private-rrezikojne-te-falimentojne-kerkojne-qe-sa-me-shpejte-te-nisin-punen/60%Daily2020-08-03 13:30
https://kosovapost.net/kuci-e-dumoshi-koordinohen-te-shtyjne-perpara-projektin-e-teatrit-te-operes-dhe-baletit-ibrahim-rugova/60%Daily2020-08-03 13:24
https://kosovapost.net/mitrovica-del-komuna-e-dyte-pas-prishtines-me-raste-te-reja-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-08-03 13:15
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-shtate-te-vdekur-250-raste-te-reja-me-covid-19-brenda-24-oreve/60%Daily2020-08-03 13:12
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-vijne-rastet-e-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-03 13:05
https://kosovapost.net/vdes-nje-shtetas-gjerman-ne-mitrovice/60%Daily2020-08-03 13:03
https://kosovapost.net/betohen-deputetet-e-serbise-shqiptaret-me-tre-perfaqesues/60%Daily2020-08-03 12:38
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vite-nga-renia-e-heroit-zenel-tahir-meziu/60%Daily2020-08-03 13:10
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-e-74-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-08-03 12:29
https://kosovapost.net/pishinat-e-revoltuara-per-vendimin-e-mbylljes-paralajmeron-protesta-te-medha-ne-piken-kufitare-te-vermices/60%Daily2020-08-03 12:19
https://kosovapost.net/pasagjeret-ne-dy-anije-preken-nga-koronavirusi-pak-jave-pas-rifillimit-te-industrise/60%Daily2020-08-03 12:05
https://kosovapost.net/femijet-gjermane-fillojne-vitin-e-ri-shkollor/60%Daily2020-08-03 12:00
https://kosovapost.net/gjermani-me-te-ndikuarit-nga-pandemia-jane-grate-dhe-femijet/60%Daily2020-08-03 11:59
https://kosovapost.net/keto-jane-tre-grate-te-cilat-i-bashkuan-forcat-kunder-udheheqesit-te-bjellorusise/60%Daily2020-08-03 11:44
https://kosovapost.net/kriza-e-refugjateve-thirrje-per-ndihme-nga-jugu-i-evropes-2/60%Daily2020-08-03 12:59
https://kosovapost.net/hoti-tregon-se-kur-do-te-kryhen-pagesat-emergjente-te-mbetura-ne-gjysme/60%Daily2020-08-03 11:35
https://kosovapost.net/u-mbajt-me-berzh-punetoria-per-ankandin-publik-per-energji-te-riperteritshme/60%Daily2020-08-03 11:32
https://kosovapost.net/66-raste-te-reja-me-covid-19-ne-zvicer/60%Daily2020-08-03 11:32
https://kosovapost.net/nje-tjeter-viktime-nga-covid-19-ne-shqiperi-humb-jeten-28-vjecari-nga-shkodra/60%Daily2020-08-03 11:18
https://kosovapost.net/keds-me-punime-dinamike-dhe-mega-projekte-ne-kryeqytet/60%Daily2020-08-03 11:13
https://kosovapost.net/hoti-se-shpejti-licencohen-laboratoret-private-per-te-kryer-testime-mbikeqyrja-e-zbatimit-te-masave-do-te-vazhdoje-pa-pardon/60%Daily2020-08-03 11:08
https://kosovapost.net/kriza-e-refugjateve-thirrje-per-ndihme-nga-jugu-i-evropes/60%Daily2020-08-03 10:54
https://kosovapost.net/indonezi-mbi-22-mije-njerez-te-prekur-nga-permbytjet/60%Daily2020-08-03 10:40
https://kosovapost.net/trump-jep-45-dite-afat-per-te-shitur-tiktok-un/60%Daily2020-08-03 10:39
https://kosovapost.net/limaj-i-uron-sherim-te-shpejte-kryeministrit-hoti/60%Daily2020-08-03 10:26
https://kosovapost.net/haradinaj-i-uron-sherim-te-shpejte-kryeministrit-hoti/60%Daily2020-08-03 10:25
https://kosovapost.net/kalendari-historik-3-gusht/60%Daily2020-08-03 10:18
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-dhe-ambasadori-gjerman-rohde-marrin-pjese-ne-dorezimin-e-donacionit-me-mjete-mbrojtese-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-03 10:15
https://kosovapost.net/kusari-lila-i-uron-sherim-por-lutet-qe-mos-ti-mbetet-zemerimi-dhe-gjuha-agresive-e-bashkepartiakeve-qe-u-sheruan-nga-covid-19/60%Daily2020-08-03 10:05
https://kosovapost.net/agjenda-e-qeverise-nuk-do-te-ndikohet-kryeministri-hoti-do-te-punoje-nga-shtepia/60%Daily2020-08-03 09:50
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-uron-kryeministrin-hoti-per-sherim-sa-me-te-lehte/60%Daily2020-08-03 09:45
https://kosovapost.net/ministri-veliu-therret-takimin-e-grupit-nder-institucional-per-menaxhimin-e-incidenteve/60%Daily2020-08-03 09:40
https://kosovapost.net/tre-mjeke-dhe-13-infermiere-te-infektuar-me-covid-19-ne-spitalin-e-gjakoves/60%Daily2020-08-03 09:43
https://kosovapost.net/gjindet-nje-trup-i-pajete-ne-liqenin-e-radoniqit/60%Daily2020-08-03 09:25
https://kosovapost.net/erdogan-e-therret-ne-telefon-thacin-ia-uron-bajramin/60%Daily2020-08-03 09:15
https://kosovapost.net/nderprehet-ahengu-familjare-ne-suhareke-shkak-mos-respektimi-i-masave-anticovid/60%Daily2020-08-03 09:05
https://kosovapost.net/17-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende-po-trajtohen-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-08-03 08:56
https://kosovapost.net/protestojne-infermieret-i-dorezojne-mantelet-qeverise-se-kosoves/60%Daily2020-08-03 08:48
https://kosovapost.net/veseli-sherim-te-shpejte-per-kryeministrin-avdullah-hoti/60%Daily2020-08-03 08:44
https://kosovapost.net/nje-mjek-ne-shqiperi-humb-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-08-03 08:21
https://kosovapost.net/mustafa-ta-kercenosh-kryeministrin-me-shkarkim-pse-e-kapi-virusi-eshte-idiozitem-i-skajshem-qe-kapercen-cdo-norme-njerezore/60%Daily2020-08-03 08:15
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-perkrah-protesten-e-infermiereve-dhe-mamive/60%Daily2020-08-03 08:34
https://kosovapost.net/franca-kerkon-sanksione-ndaj-shteteve-te-be-se-qe-nuk-respektojne-te-drejtat-themelore-2/60%Daily2020-08-03 07:46
https://kosovapost.net/a-do-te-preke-covid-19-popullaten-e-re-sikur-gripi-spanjoll-i-vitit-1918/60%Daily2020-08-03 07:42
https://kosovapost.net/rashani-me-gol-te-bukur-ne-norvegji/60%Daily2020-08-03 07:34
https://kosovapost.net/reagon-kryeministri-hoti-pas-testimit-jam-izoluar-kushdo-qe-deklaron-ndryshe-nuk-e-thote-te-verteten/60%Daily2020-08-03 07:24
https://kosovapost.net/kusari-lila-pse-z-hoti-pasi-u-testua-doli-ne-terren-e-rrezikoi-shendetin-qytetareve-kjo-nje-arsye-me-shume-per-ta-shkarkuar/60%Daily2020-08-03 07:07
https://kosovapost.net/sot-protestojne-edhe-pronaret-e-pishinave/60%Daily2020-08-03 06:51
https://kosovapost.net/sot-protestojne-infermieret-kerkojne-dyfishim-te-pages-se-nderrimit-te-nates/60%Daily2020-08-03 06:44
https://kosovapost.net/keto-jane-efektet-pozitive-te-kafese/60%Daily2020-08-03 06:39
https://kosovapost.net/hyseni-ne-washington-do-te-takohet-me-zyrtare-te-larte-amerikane/60%Daily2020-08-03 06:35
https://kosovapost.net/palestina-denon-vendimin-e-izraelit-per-zone-industriale-ilegale-ne-kuds/60%Daily2020-08-03 06:29
https://kosovapost.net/makineria-e-politikes-se-jashtme-e-bidenit/60%Daily2020-08-03 06:26
https://kosovapost.net/numri-total-i-te-sheruarve-deri-me-sot-eshte-gjithsej-4-863-raste-kurse-raste-aktive-me-covid-19-eshte-3-687/60%Daily2020-08-03 06:23
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-13/60%Daily2020-08-03 06:15
https://kosovapost.net/latifi-per-vellain-qe-i-vdiq-nga-covid-19-vepra-jote-ishte-per-mua-per-ne-per-vendin-e-per-te-miren-e-tij/60%Daily2020-08-02 22:05
https://kosovapost.net/latifi-per-vellain-qe-i-vdiq-nga-covid-19-pusho-i-qete-se-ke-lene-pas-vetes-familje-me-krenari/60%Daily2020-08-02 21:51
https://kosovapost.net/raka-kapacitetet-shendetesore-te-kosoves-jane-rrezikuar-seriozisht/60%Daily2020-08-02 21:47
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-i-uron-sherim-te-shpejte-kryeministrit-avdullah-hoti/60%Daily2020-08-02 21:34
https://kosovapost.net/franca-kerkon-sanksione-ndaj-shteteve-te-be-se-qe-nuk-respektojne-te-drejtat-themelore/60%Daily2020-08-02 21:22
https://kosovapost.net/kosnett-kunder-ligjit-per-uckne-thote-se-duhet-fokusuar-ne-ekonomi-e-pandemi/60%Daily2020-08-02 20:59
https://kosovapost.net/cerdhet-private-ne-kryeqytet-protestojne-para-komunes-kerkojne-rihapjen/60%Daily2020-08-02 20:47
https://kosovapost.net/jashari-ne-terren-kontrollon-se-a-po-respektohen-masat-anti-covid-ne-skenderaj/60%Daily2020-08-02 20:34
https://kosovapost.net/anetaret-e-ekuipazhit-ne-anijen-norvegjeze-rezultojne-pozitiv/60%Daily2020-08-02 20:24
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-person-me-covid-19-nga-gjilani-17-te-vdekur-nga-ky-qytet/60%Daily2020-08-02 20:16
https://kosovapost.net/berisha-thaci-i-fale-vrasesit-ka-mirekuptim-per-ta-edhe-kur-vrasin-te-mitur/60%Daily2020-08-02 19:55
https://kosovapost.net/shkaku-i-pandemise-bie-numri-i-ndermarrjeve-te-reja-te-regjistruara-ne-kosove/60%Daily2020-08-02 19:49
https://kosovapost.net/javen-e-ardhshme-diell-shi-e-bresher/60%Daily2020-08-02 19:37
https://kosovapost.net/kryeministri-i-kosoves-avdullah-hoti-rezultoi-pozitiv-nga-covid-19/60%Daily2020-08-02 19:26
https://kosovapost.net/dy-astronautet-e-nasa-s-kthehen-me-sukses-ne-toke/60%Daily2020-08-02 19:15
https://kosovapost.net/sindikata-e-infermiereve-mamive-e-profesionisteve-shendetesore-proteston-te-henen/60%Daily2020-08-02 19:07
https://kosovapost.net/ne-itali-tete-te-vdekur-e-239-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-08-02 18:56
https://kosovapost.net/dy-qytetare-te-kamenices-vdesin-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-02 18:49
https://kosovapost.net/mergimtaret-qe-hyjne-ne-gjermani-kane-karantinim-dy-javor-teste-falas/60%Daily2020-08-02 18:37
https://kosovapost.net/evropa-goditet-nga-temperatura-te-larta/60%Daily2020-08-02 18:22
https://kosovapost.net/vdes-nje-qytetare-e-suharekes-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-08-02 18:08
https://kosovapost.net/autoshkollat-e-konsiderojne-te-papranueshme-inicativen-per-te-privatizuar-njesine-e-patente-shofereve/60%Daily2020-08-02 17:57
https://kosovapost.net/covid-19-mbi-18-milione-njerez-te-infektuar-ne-mbare-boten/60%Daily2020-08-02 18:18
https://kosovapost.net/ahmeti-kopshtet-ne-prishtine-nuk-hapen-komuna-po-harton-nje-protokoll-per-menaxhimin-e-situates/60%Daily2020-08-02 17:26
https://kosovapost.net/72-te-vdekur-nga-covid-19-brenda-vetem-nje-jave-ne-kosove/60%Daily2020-08-02 17:13
https://kosovapost.net/rita-ora-ne-mesin-e-700-muzikanteve-nga-britania-qe-apelojne-kunder-racizmit/60%Daily2020-08-02 17:02
https://kosovapost.net/hyseni-ne-washington-per-dialogun-neser-fillon-takimet/60%Daily2020-08-02 16:48
https://kosovapost.net/tuneli-i-llogorase-strategjik-per-turizmin/60%Daily2020-08-02 16:40
https://kosovapost.net/thaci-ukshin-hoti-mbetet-filozofi-me-politik-i-lirise-dhe-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-08-02 16:27
https://kosovapost.net/zvicra-njofton-per-138-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-08-02 16:20
https://kosovapost.net/diaspora-me-dorelire-gjate-pandemise/60%Daily2020-08-02 16:03
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-nga-covid-19-ne-mal-te-zi-60-raste-te-reja/60%Daily2020-08-02 15:50
https://kosovapost.net/krasniqi-prioriteti-im-eshte-sektorin-privat-mbi-te-cilin-bazohet-zhvillimi-ekonomik/60%Daily2020-08-02 15:35
https://kosovapost.net/pas-arrestimit-te-veteranit-te-uck-se-me-flet-arrest-reagon-kurti/60%Daily2020-08-02 15:29
https://kosovapost.net/apeli-i-mjekes-shqiptare-kujdes-moshat-e-reja-pa-semundje-te-tjera-jane-te-rrezikuara-nga-covid-19/60%Daily2020-08-02 15:23
https://kosovapost.net/kurti-merr-pjese-ne-nje-debat-ne-greqi-flet-per-qeverisjen-e-tij/60%Daily2020-08-02 15:19
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-e-123-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-02 15:14
https://kosovapost.net/berisha-e-quan-akt-antikombetar-ndalimin-e-veteranit-te-uck-se/60%Daily2020-08-02 14:48
https://kosovapost.net/peje-treni-godet-veturen-dy-te-lenduar-policia-jep-detaje-per-rastin/60%Daily2020-08-02 14:17
https://kosovapost.net/situata-ne-infektive-e-renduar-20-paciente-ne-respiratore/60%Daily2020-08-02 13:49
https://kosovapost.net/13-te-vdekur-nga-covid-19-brenda-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-08-02 13:23
https://kosovapost.net/rastet-e-konfirmuara-me-covid-19-sipas-komunave-prishtina-e-para/60%Daily2020-08-02 13:08
https://kosovapost.net/245-raste-te-konfirmuara-me-covid-19-sot-ne-kosove/60%Daily2020-08-02 13:05
https://kosovapost.net/kriza-politike-ne-tunizi-vendi-mund-te-shkoje-ne-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2020-08-02 12:27
https://kosovapost.net/lirohet-veterani-i-uck-se-qe-u-ndalua-nga-policia-shqiptare/60%Daily2020-08-02 12:02
https://kosovapost.net/gazmend-syla-ka-reaguar-pas-ndalimit-nga-organet-e-republikes-se-shqiperise-te-ish-luftetarit-te-uck-se-murtez-kastrati/60%Daily2020-08-02 11:39
https://kosovapost.net/gazetarja-thirrje-ministrit-hapeni-pishinat-shume-qytetare-skane-buxhet-per-deti-i-keni-ngujuar-ne-banesat-e-tyre/60%Daily2020-08-02 11:30
https://kosovapost.net/thaci-reagon-pas-vdekjeve-te-shumta-shkaku-i-covid-19/60%Daily2020-08-02 10:49
https://kosovapost.net/vdesin-tre-paciente-ne-spitalin-e-gjilanit-njeri-i-konfirmuar-me-covid-19-dy-ne-pritje-te-rezultateve/60%Daily2020-08-02 10:50
https://kosovapost.net/zemaj-paralajmeron-ashpersim-te-masave-jane-gjobitur-dhe-mbyllur-shume-kafiteri/60%Daily2020-08-02 10:29
https://kosovapost.net/bekim-jashari-iliri-ka-perkrahur-komunen-tone-sot-dhuroi-150-teste-per-diagnostifikimin-e-covid-19/60%Daily2020-08-02 10:14
https://kosovapost.net/zvicer-testi-negativ-a-ju-perjashton-nga-karantina/60%Daily2020-08-02 09:32
https://kosovapost.net/arrestohet-veterani-i-uck-se-ne-shqiperi-serbia-me-liste-te-re-emrash-te-ish-pjesetareve-te-uck-se/60%Daily2020-08-02 09:20
https://kosovapost.net/i-nominuari-i-trump-per-ambasador-ne-berlin-ish-koloneli-qe-e-kishte-fituar-medaljen-e-kosoves/60%Daily2020-08-02 09:07
https://kosovapost.net/ne-kohe-pandemie-qytetaret-po-perballen-edhe-me-gripin-sezonal/60%Daily2020-08-02 08:39
https://kosovapost.net/mbi-18-milione-raste-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-08-02 08:15
https://kosovapost.net/prizren-policia-mbyll-12-lokale-per-mosrespektim-te-masave-anti-covid/60%Daily2020-08-02 08:01
https://kosovapost.net/tiktok-i-kunderpergjigjet-trumpit-nuk-do-te-shkojme-askund/60%Daily2020-08-02 07:49
https://kosovapost.net/pandemia-godet-aeroportin-vetem-94-fluturime-per-tre-muaj/60%Daily2020-08-02 07:43
https://kosovapost.net/sindikata-e-infermiereve-dhe-mamive-te-henen-protestojne-kerkojne-page-me-te-larte-per-ndrrimin-e-nates/60%Daily2020-08-02 07:23
https://kosovapost.net/veprimet-e-indise-ne-kashmir-pjese-e-agjendes-maxhoritare/60%Daily2020-08-02 07:17
https://kosovapost.net/obsh-ja-paralajmeron-pandemi-te-gjate-ndersa-rriten-rastet/60%Daily2020-08-02 07:02
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-kryetari-i-klubit-te-basketbollit-prishtina-veton-kajtazi/60%Daily2020-08-02 06:56
https://kosovapost.net/asnje-pelegrin-nuk-eshte-infektuar-me-covid-19-gjate-haxhillekut/60%Daily2020-08-02 06:43
https://kosovapost.net/zeka-do-te-kete-renie-te-te-hyrave-buxhetore-per-vitin-2020/60%Daily2020-08-02 06:35
https://kosovapost.net/aksioni-per-monitorimin-e-masave-anti-covid-flasin-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2020-08-01 20:44
https://kosovapost.net/policia-nderpret-ahengun-ne-shkollen-gjin-gazulli-ne-prishtine/60%Daily2020-08-01 20:42
https://kosovapost.net/reagim-bozhidar-spasiqit-ish-pjesetar-i-sigurimit-shteteror-serb-keta-jane-kriminelet-qe-kane-qene-pjese-e-krimeve-te-kryera-ne-kosove/60%Daily2020-08-01 20:30
https://kosovapost.net/zemaj-ne-aksion-me-policine-dhe-inspektoratin-per-monitorim-te-masave-anti-covid/60%Daily2020-08-01 20:09
https://kosovapost.net/britania-duhet-te-vendose-ne-mes-kafeneve-ose-shkollave/60%Daily2020-08-01 19:34
https://kosovapost.net/wesley-clark-aktakuzat-e-speciales-pengojne-ecjen-para-te-kosoves/60%Daily2020-08-01 19:25
https://kosovapost.net/nuk-i-ze-spitali-pacientet-me-covid-19-do-te-trajtohen-edhe-ne-repartin-e-gjinekologjise/60%Daily2020-08-01 19:00
https://kosovapost.net/veteranet-te-habitur-pas-kritikave-te-kosnettit-per-projektligjin-qe-mbron-vlerat-e-uck-se/60%Daily2020-08-01 18:31
https://kosovapost.net/rrahje-brutale-ne-mes-disa-te-rinjve-ne-mitrovice/60%Daily2020-08-01 18:25
https://kosovapost.net/hyseni-akuzohet-per-takime-jotransparente-dhe-jolegjitime-ne-uashington-2/60%Daily2020-08-01 17:53
https://kosovapost.net/shqiperi-nga-ora-1800-nis-kthimi-nga-zonat-bregdetare-rruget-me-te-bllokuara/60%Daily2020-08-01 17:33
https://kosovapost.net/vdes-nje-tjeter-veprimtar-i-ldkse/60%Daily2020-08-01 17:20
https://kosovapost.net/%e2%80%8bte-henen-nis-licencimi-i-laboratoreve-private-per-realizimin-e-testeve-serologjike-2/60%Daily2020-08-01 17:11
https://kosovapost.net/kurti-ia-uron-zvicres-diten-e-saj-kombetare/60%Daily2020-08-01 16:53
https://kosovapost.net/haziri-kujdesuni-per-veten-nga-e-hena-do-te-hapim-cerdhet/60%Daily2020-08-01 16:24
https://kosovapost.net/smajl-latifi-reagon-pas-vdekjes-se-vellaut-nga-covid-19/60%Daily2020-08-01 16:06
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-thote-se-do-te-ndertohet-spital-i-perkohshem-vec-per-te-prekurit-me-covid-19/60%Daily2020-08-01 15:47
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-kerkon-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-08-01 15:28
https://kosovapost.net/vetevendosje-hoti-po-e-con-kosoven-drejt-katastrofes-humanitare/60%Daily2020-08-01 15:20
https://kosovapost.net/neser-mot-i-nxehte-temperaturat-deri-ne-30-grade/60%Daily2020-08-01 15:09
https://kosovapost.net/rriten-rastet-e-infektimeve-4-humbje-jete-ne-24-oret-e-fundit-ne-shqiperi/60%Daily2020-08-01 14:49
https://kosovapost.net/analisti-politik-i-reagon-ashper-ldk-se/60%Daily2020-08-01 14:41
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-138-te-infektuar-me-covid-19-144-te-sheruar-dhe-shtate-viktima/60%Daily2020-08-01 14:18
https://kosovapost.net/haxhiu-hoti-e-hyseni-jane-pjese-e-projekteve-te-rrezikshme-te-presidentit-thaci/60%Daily2020-08-01 14:14
https://kosovapost.net/zemaj-jemi-te-detyruar-te-ashpersojme-masat/60%Daily2020-08-01 13:48
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-ne-kosove/60%Daily2020-08-01 13:28
https://kosovapost.net/shkon-ne-237-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-08-01 13:59
https://kosovapost.net/224-raste-pozitive-dhe-152-te-sheruar-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-08-01 13:24
https://kosovapost.net/89341-2/60%Daily2020-08-01 12:56
https://kosovapost.net/hoti-kosova-asnjehere-nuk-do-te-shnderrohet-ne-shtet-policor/60%Daily2020-08-01 12:48
https://kosovapost.net/vdes-nga-covid-19-vellai-i-kryetarit-te-rahovecit/60%Daily2020-08-01 12:21
https://kosovapost.net/cakolli-kryeminister-ne-vend-se-te-na-mbash-ders-se-cilat-jane-masat-garantoni-zbatim-te-tyre-nga-ata-qe-po-i-shkelin-ato/60%Daily2020-08-01 12:10
https://kosovapost.net/hoti-i-shprehe-ngushellime-homologut-te-tij-shqiptar-edi-rama-per-humbjen-e-nenes/60%Daily2020-08-01 11:48
https://kosovapost.net/ky-eshte-synimi-i-pales-serbe-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-08-01 11:33
https://kosovapost.net/florida-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme-per-shkak-te-uraganit-isaias/60%Daily2020-08-01 11:27
https://kosovapost.net/veseli-ngushellon-ramen-per-humbjen-e-nenes/60%Daily2020-08-01 11:12
https://kosovapost.net/oak-sa-me-shpejte-te-fillon-diskutimi-per-ligjin-per-tregti-te-brendshme/60%Daily2020-08-01 11:06
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-me-covid-19-ne-bote-po-u-afrohet-18-milioneve/60%Daily2020-08-01 10:59
https://kosovapost.net/ne-indi-shenohen-me-shume-se-57-mije-raste-te-reja-te-coronavirusit-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-08-01 10:52
https://kosovapost.net/89298-2/60%Daily2020-08-01 10:36
https://kosovapost.net/hoti-mbreme-nuk-jane-respektuar-masat-e-qeverise/60%Daily2020-08-01 10:21
https://kosovapost.net/vuciq-projektligji-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-luftes-se-uck-se-do-tua-kufizoje-te-drejten-e-fjales-se-lire-serbeve-te-kosoves/60%Daily2020-08-01 10:12
https://kosovapost.net/ndikimi-i-pandemise-covid-19-ne-ekonomine-e-rajonit-tregtia-elektronike-ne-rritje-turizmi-ne-renie/60%Daily2020-08-01 09:56
https://kosovapost.net/trump-paralajmeron-ndalimin-e-aplikacionit-kinez-tiktok/60%Daily2020-08-01 09:50
https://kosovapost.net/hyseni-udhetimi-ne-shba-me-qellim-te-koordinimit-te-procesit-te-dialogut-me-serbine/60%Daily2020-08-01 09:47
https://kosovapost.net/hamilton-synon-te-fitoje-kampionatin-e-tij-te-katert-me-radhe/60%Daily2020-08-01 10:40
https://kosovapost.net/pacolli-jep-ide-per-krijimin-e-unitetit-te-bisedimeve-me-serbine/60%Daily2020-08-01 09:31
https://kosovapost.net/isa-mustafa-mposht-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-08-01 09:24
https://kosovapost.net/nga-tetori-rusia-planifikon-vaksinim-masiv-kunder-covid-19/60%Daily2020-08-01 09:10
https://kosovapost.net/manxhuka-akuzon-ldk-ne-se-ka-privatizuar-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-08-01 09:04
https://kosovapost.net/kelmendi-covidi-19-virusi-i-demtimit-ekonomik-global-por-edhe-demi-me-i-madh/60%Daily2020-08-01 08:50
https://kosovapost.net/thaei-ngushellon-ramen-per-humbjen-e-nenes/60%Daily2020-08-01 08:33
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-institucionet-dhe-popullin-zviceran-me-rastin-e-dites-kombetare-te-konfederates-zvicerane/60%Daily2020-08-01 08:17
https://kosovapost.net/vilson-vuciq-po-pergatit-opinionin-per-vendime-te-veshtira-ne-lidhje-me-kosoven/60%Daily2020-08-01 08:09
https://kosovapost.net/apeli-permbys-vendimin-denim-me-vdekje-ndaj-sulmuesit-te-maratones-se-bostonit/60%Daily2020-08-01 08:04
https://kosovapost.net/krasniqi-javen-e-ardhshme-pritet-ndarja-e-parave-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-08-01 07:51
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-shqiperia-nuk-do-te-hyje-serish-ne-karantine/60%Daily2020-08-01 07:43
https://kosovapost.net/nderron-jete-e-ema-e-kryeministrit-rama/60%Daily2020-08-01 07:37
https://kosovapost.net/tinkture-nga-valeriana-ilac-i-fuqishem-popullor/60%Daily2020-08-01 07:29
https://kosovapost.net/sot-u-printua-polica-e-pare-e-sigurimit-per-diasporen-me-zero-kosto/60%Daily2020-08-01 07:20
https://kosovapost.net/gjermania-1000-raste-me-covid-19-per-24-ore/60%Daily2020-08-01 07:05
https://kosovapost.net/sekretari-i-bik-ut-jane-mbledhur-mbi-25-milione-euro-per-ndertimin-e-xhamise-se-madhe-brenda-nje-dite/60%Daily2020-08-01 06:56
https://kosovapost.net/meksika-vendi-i-trete-ne-bote-per-nga-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-08-01 06:44