XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/arbana-xharra-i-del-ne-mbrojtje-adriana-matoshit-ofendon-shqiptaret-ajo-jeton-ne-nje-shoqeri-te-prapambetun/60%Daily2020-10-31 22:57
https://kosovapost.net/nuri-seferi-mposhtet-me-nokaut-qe-ne-raundin-e-pare-nga-rusi-murat-gassiev/60%Daily2020-10-31 22:42
https://kosovapost.net/shkon-ne-39-numri-i-viktimave-te-termetit-ne-izmir-ekipet-e-kerkim-shpetimit-vijojne-punen-ne-rrenoja/60%Daily2020-10-31 22:24
https://kosovapost.net/likaj-ben-thirrje-per-respektim-te-masave-asnje-skenar-tjeter-nuk-e-zevendeson-pjesemarrjen-ne-shkolla/60%Daily2020-10-31 22:14
https://kosovapost.net/obama-trumpi-ka-deshtuar-ta-marre-seriozisht-pandemine-e-presidencen/60%Daily2020-10-31 22:05
https://kosovapost.net/cdo-deshtim-europian-i-brendshem-ose-i-jashtem-i-faturohet-erdoganit/60%Daily2020-10-31 22:08
https://kosovapost.net/gara-me-kuaj-ne-darezeze-30-kalores-nga-shqiperia-kosova-maqedonia-e-veriut-dhe-mali-i-zi-marrin-pjese/60%Daily2020-10-31 21:24
https://kosovapost.net/terhiqet-macron-thote-se-e-kupton-tronditjen-e-muslimaneve-per-karikaturat-e-profetit-muhamed/60%Daily2020-10-31 21:11
https://kosovapost.net/policia-flet-per-arrestimin-e-dhunshem-ne-skenderaj-te-dyshuarit-po-rriheshin-mes-vete/60%Daily2020-10-31 21:05
https://kosovapost.net/kanada-zgjatet-mbyllja-e-kufijve-deri-ne-fund-te-nentorit/60%Daily2020-10-31 20:44
https://kosovapost.net/nga-dita-e-enjte-anglia-futet-serish-ne-izolim-total/60%Daily2020-10-31 20:38
https://kosovapost.net/pacolli-tregon-se-sa-para-i-mban-zakonisht-me-vete-ne-xhep/60%Daily2020-10-31 20:32
https://kosovapost.net/hoti-e-kemi-nen-kontroll-situaten-me-pandemine/60%Daily2020-10-31 20:20
https://kosovapost.net/cka-thone-qytetaret-per-kufizimet-e-reja-anti-covid-19/60%Daily2020-10-31 20:08
https://kosovapost.net/franca-nuk-gjen-qetesi-qellohet-me-arme-zjarri-prifti-ortodoks-ne-lyon/60%Daily2020-10-31 20:01
https://kosovapost.net/avokati-bytyci-pyet-pse-nuk-ka-arrestime-per-rastin-rikallo-avullimin-e-4-milion-eurove-sikur-per-gruden-e-2-milionshit/60%Daily2020-10-31 19:43
https://kosovapost.net/termeti-i-fuqishem-ne-izmir-ambasada-shqiptare-ne-turqi-transferohuni-ne-nje-zone-te-sigurt/60%Daily2020-10-31 19:08
https://kosovapost.net/deputetet-kosova-e-papergatitur-per-valen-e-dyte-te-pandemise/60%Daily2020-10-31 18:49
https://kosovapost.net/ndodh-mrekullia-nena-me-4-femijet-nxirren-te-gjalle-nga-rrenojat-e-termetit-ne-turqi/60%Daily2020-10-31 18:37
https://kosovapost.net/kanadaja-kerkon-te-sjelle-ne-vend-1-2-milione-emigrante-ne-3-vitet-e-ardhshme/60%Daily2020-10-31 18:30
https://kosovapost.net/afro-100-foshnje-vdiqen-ne-qkuk-brenda-9-muajve/60%Daily2020-10-31 18:26
https://kosovapost.net/situate-e-renduar-ne-itali-gati-300-viktima-e-mbi-31-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-10-31 18:12
https://kosovapost.net/gastronomet-reagojne-per-kufizimet-e-reja-i-drejtohen-qeverise-me-nje-kerkese/60%Daily2020-10-31 17:49
https://kosovapost.net/kush-mund-te-jete-fituesi-i-zgjedhjeve-trump-apo-biden/60%Daily2020-10-31 17:37
https://kosovapost.net/termeti-i-fuqishem-ne-izmir-konfirmohet-edhe-viktima-e-dyte-nga-kosova/60%Daily2020-10-31 17:25
https://kosovapost.net/trudeau-kunder-macron-per-karikaturat-kontrollo-se-cfletliria-e-shprehjes-ka-kufijte-e-vet/60%Daily2020-10-31 17:11
https://kosovapost.net/rrefimi-per-gruan-nga-kosova-qe-vdiq-ne-izmir-e-kishte-mbuluar-djalin-me-trupin-e-saj/60%Daily2020-10-31 16:58
https://kosovapost.net/ministria-e-puneve-te-jashtme-serbia-fajtore-per-arratisjen-e-kriminelit-te-luftes-rajko-kozllina/60%Daily2020-10-31 16:48
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-pare-kosovare-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-10-31 16:40
https://kosovapost.net/kryetari-i-malisheves-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-10-31 16:19
https://kosovapost.net/rritja-e-infektimeve-johnson-plan-per-izolim-njemujor/60%Daily2020-10-31 15:33
https://kosovapost.net/veseli-ne-rahovec-qeveria-te-ndihmoje-vreshtarine-dhe-prodhimtarine-ben-thirrje-te-konsumohen-produktet-vendore/60%Daily2020-10-31 15:31
https://kosovapost.net/erdogan-falenderon-shtetet-per-solidarizimin-pas-termetit-ne-mesin-e-tyre-edhe-kosova/60%Daily2020-10-31 15:13
https://kosovapost.net/ministri-i-brendshem-turk-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-10-31 14:32
https://kosovapost.net/prishtina-me-numer-alarmant-te-rasteve-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-10-31 14:15
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-dhe-514-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-31 14:06
https://kosovapost.net/masat-e-reja-anti-covid-avokati-kosovar-paralajmeron-kaos-ne-sistemin-e-drejtesise/60%Daily2020-10-31 13:53
https://kosovapost.net/shkon-ne-mbi-46-milione-numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-10-31 13:45
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-beteja-per-shtetet-qendrore/60%Daily2020-10-31 13:01
https://kosovapost.net/arif-vladi-kur-une-i-kendoja-uck-se-adelina-degjonte-serbisht/60%Daily2020-10-31 12:55
https://kosovapost.net/turqi-shkon-ne-26-numri-i-viktimave-nga-termetit/60%Daily2020-10-31 12:58
https://kosovapost.net/dita-boterore-e-kursimit-kurseni-pak-qe-tju-ndjekin-gjera-te-medha/60%Daily2020-10-31 13:01
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-organizoi-darken-e-lames-ne-promovim-te-prodhimeve-vendore/60%Daily2020-10-31 11:59
https://kosovapost.net/zemaj-ka-njoftuar-per-masat-e-reja-anti-covid-19/60%Daily2020-10-31 12:04
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-10-31 11:46
https://kosovapost.net/pamjet-nga-droni-shikoni-pasojat-e-te-termetit-ne-turqi-video/60%Daily2020-10-31 11:34
https://kosovapost.net/terbohen-klopp-e-guardiola-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-10-31 11:28
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-konsumoni-me-shpeshe-spinaq/60%Daily2020-10-31 11:31
https://kosovapost.net/rekord-i-ri-shba-regjistron-94000-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-10-31 11:19
https://kosovapost.net/osmani-kultivimi-i-tradites-e-mbane-te-gjalle-shpirtin-e-kombit/60%Daily2020-10-31 11:14
https://kosovapost.net/vv-pas-rritjes-se-rasteve-me-covid-19-qeveria-duket-e-corientuar-pa-ide-dhe-pa-plan-serioz/60%Daily2020-10-31 11:09
https://kosovapost.net/pdk-qeveria-hoti-me-skandale-te-panderprera-ministrat-hykmete-bajrami-e-blerim-kuci-duhet-te-shkarkohen/60%Daily2020-10-31 10:55
https://kosovapost.net/kgjk-e-liron-nga-detyra-gjyqtarin-leke-prenaj/60%Daily2020-10-31 11:16
https://kosovapost.net/analisti-amerikan-cfare-ka-bere-e-cfare-do-te-beje-joe-biden-per-shqiptaret/60%Daily2020-10-31 10:47
https://kosovapost.net/aksident-fatal-ne-rrugen-kllokot-viti-2-viktima-dhe-nje-person-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-10-31 10:25
https://kosovapost.net/reali-i-gatshem-te-paguaje-klauzolen-e-dayot-upamecanos/60%Daily2020-10-31 10:20
https://kosovapost.net/mustafa-me-sjelljet-e-serbise-dhe-be-se-dialogu-po-e-humb-kuptimin/60%Daily2020-10-31 10:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-nxenesve-dhe-mesimdhenesve-te-infektuar-me-covid-19-diteve-te-fundit/60%Daily2020-10-31 09:27
https://kosovapost.net/turqi-shpetohet-nena-dhe-4-femijet-qe-kishin-ngecur-ne-apartamentin-e-shembur/60%Daily2020-10-31 09:18
https://kosovapost.net/gjermania-ne-gjendje-shqetesuese-perseri-shenon-rekord-te-rasteve-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-10-31 09:16
https://kosovapost.net/boris-johnson-cdo-gje-mbyllet-nga-e-merkura-deri-me-1-dhjetor/60%Daily2020-10-31 09:12
https://kosovapost.net/qytetaret-e-kosoves-i-kane-rreth-4-miliarde-euro-kursime/60%Daily2020-10-31 09:06
https://kosovapost.net/termeti-shkaterrues-ne-turqi-ekipet-e-shpetimit-beteje-me-kohen/60%Daily2020-10-31 09:01
https://kosovapost.net/obsh-paralajmeron-per-efektet-afatgjata-te-covid-19/60%Daily2020-10-31 08:39
https://kosovapost.net/kufizimet-e-mundshme-komiteti-per-pandemine-mblidhet-sot-ne-ora-1100/60%Daily2020-10-31 08:37
https://kosovapost.net/devollet-zbrazin-llogarite-telekomi-mban-mledhje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-10-31 08:30
https://kosovapost.net/kalendari-historik-31-tetor-2/60%Daily2020-10-31 08:23
https://kosovapost.net/termeti-ne-izmir-arrin-ne-25-numri-i-personave-qe-kane-humbur-jeten/60%Daily2020-10-31 08:14
https://kosovapost.net/nexhmedin-spahiu-kombin-shqipetar-e-krijoi-turqia-para-saj-ne-ishim-grek-dhe-serb/60%Daily2020-10-31 08:50
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-i-malajzise-thote-se-muslimanet-kane-te-drejte-te-vrasin-miliona-franceze/60%Daily2020-10-31 08:05
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-11/60%Daily2020-10-31 07:57
https://kosovapost.net/pas-akuzave-pe-censure-gazetari-i-njohur-jep-doreheqje/60%Daily2020-10-31 08:04
https://kosovapost.net/receta-me-karrota-kura-e-duhur-kunder-anemise/60%Daily2020-10-31 07:41
https://kosovapost.net/shefqet-krasniqi-kerkon-shkarkimin-e-ambasadorit-qendrim-gashi-te-marrin-mesim-edhe-te-tjeret/60%Daily2020-10-30 23:26
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-dialogu-kosove-serbi-ceshtje-e-veshtire-por-progresi-eshte-i-nevojshem/60%Daily2020-10-30 22:47
https://kosovapost.net/gjermania-zgjeron-rregullat-e-karantines-per-vendet-fqinje/60%Daily2020-10-30 22:01
https://kosovapost.net/mourinho-i-zhgenjyer-per-humbjen-ndaj-antwerp-ndeshkon-futbollistet-me-stervitje/60%Daily2020-10-30 21:27
https://kosovapost.net/ish-presidenti-francez-ne-mbrojtje-te-muslimaneve-asnje-lidhje-me-aktet-terroriste/60%Daily2020-10-30 21:19
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-numri-i-njerezve-qe-humben-jeten-ne-termetin-ne-izmir-u-rrit-ne-17-dhe-numri-i-te-plagosurve-ne-709/60%Daily2020-10-30 21:11
https://kosovapost.net/parlamenti-cek-voton-per-zgjatjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-10-30 21:06
https://kosovapost.net/ka-filluar-fushate-arabe-per-zevendesimin-e-produkteve-franceze-me-ato-turke/60%Daily2020-10-30 21:01
https://kosovapost.net/cramon-vjosa-osmani-eshte-nje-nga-grate-qe-me-ka-inspiruar-ajo-sdorezohet-kurre/60%Daily2020-10-30 20:19
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-solidarizohet-me-turqine-force-dhe-durim-per-te-prekurit-nga-ky-termet/60%Daily2020-10-30 20:11
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-ne-kete-fundjave-ja-cfare-temperatura-kemi-5-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-10-30 19:46
https://kosovapost.net/shifra-te-frikshme-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-10-30 19:44
https://kosovapost.net/reagon-kmdlnj-prishtina-eshte-kthyer-ne-vater-infektimi-dhe-shperndarjeje-te-covid-19/60%Daily2020-10-30 19:41
https://kosovapost.net/edhe-gjimnazi-ahmet-gashi-kalon-ne-mesim-online-24-te-infektuar/60%Daily2020-10-30 19:37
https://kosovapost.net/vuciq-tregon-marreveshjet-qe-sot-i-arriti-me-edi-ramen-e-zoran-zaevin/60%Daily2020-10-30 19:11
https://kosovapost.net/bedri-hamza-i-pdk-se-del-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-10-30 19:07
https://kosovapost.net/ylli-i-arteve-marciale-khabib-kritikon-ashper-presidentin-francez-macron/60%Daily2020-10-30 18:31
https://kosovapost.net/neser-kosova-do-te-vendose-per-masat-e-reja-kunder-koronavirusit-paralajmerohen-kufizimet-ekstreme/60%Daily2020-10-30 18:05
https://kosovapost.net/kurti-trondites-lajmi-per-termetin-ne-izmir-te-turqise/60%Daily2020-10-30 18:00
https://kosovapost.net/eman-rrahmani-nese-do-te-vazhdonte-qeveria-kurti-do-te-qartesohej-ceshtja-e-mbuleses-ne-shkolla/60%Daily2020-10-30 17:08
https://kosovapost.net/eman-rrahmani-ne-vend-qe-te-mburremi-me-identitetin-fetar-ndjehemi-inferiore-ndaj-evropianeve-dhe-amerikaneve/60%Daily2020-10-30 17:05
https://kosovapost.net/eman-rrahmani-armend-zemaj-eshte-minister-i-paafte-njerezit-po-vdesin-nga-semundjet-tjera-pa-u-trajtuar-ne-qkuk/60%Daily2020-10-30 17:02
https://kosovapost.net/reagon-sindikata-e-telekomit-oligarku-blerim-devolli-nisi-terheqjen-e-milionave/60%Daily2020-10-30 16:59
https://kosovapost.net/deshton-tenderi-per-vaksinat-sezonale-reagon-uka-i-vv-se-injorant-te-gerditshem/60%Daily2020-10-30 16:56
https://kosovapost.net/lidhjet-e-veselit-me-uzurpatoret-haziri-i-jep-goditjen-e-rende-jasharit/60%Daily2020-10-30 16:51
https://kosovapost.net/termeti-ambasada-e-kosoves-ne-turqi-ka-nje-njoftim-per-kosovaret-qe-jetojne-atje/60%Daily2020-10-30 16:47
https://kosovapost.net/mustafa-i-del-ne-perkrahje-termkollit-pas-perplasjes-me-tome-gashin/60%Daily2020-10-30 16:44
https://kosovapost.net/mbyllet-shkolla-fillore-faik-konica-ne-prishtine/60%Daily2020-10-30 16:38
https://kosovapost.net/anashkalohet-nga-institucionet-se-kosoves-flet-per-mbijetese-legjenda-e-boksit/60%Daily2020-10-30 20:00
https://kosovapost.net/rreth-1-mije-raste-te-reja-per-nje-jave-a-rrezikon-prishtina-qe-te-mbyllet-serish-komplet/60%Daily2020-10-30 16:17
https://kosovapost.net/avokati-i-popullit-vlereson-se-qeveria-diskriminoi-ish-keshilltarin-e-kurtitp/60%Daily2020-10-30 15:59
https://kosovapost.net/diplomon-gjenerata-e-55-te-e-kadeteve-policore-ne-kosove/60%Daily2020-10-30 15:13
https://kosovapost.net/haradinaj-pas-termetit-ne-turqi-solidarizohemi-me-popullin-turk/60%Daily2020-10-30 14:51
https://kosovapost.net/reagon-ahmeti-pas-shifrave-alarmante-te-te-infektruarve-me-covid-19/60%Daily2020-10-30 14:50
https://kosovapost.net/hoti-qytetaret-e-kosoves-jane-ne-solidaritet-me-te-gjithe-te-prekurit-nga-ky-termet-i-tmerrshem/60%Daily2020-10-30 14:48
https://kosovapost.net/abrashi-njofton-per-ndertimin-e-rruges-a/60%Daily2020-10-30 14:36
https://kosovapost.net/16-mesimdhenies-konfirmohen-me-covid-19-mbyllet-shkolla-dardania-ne-prishtine/60%Daily2020-10-30 14:33
https://kosovapost.net/uefa-kujton-pritjen-fantastike-te-aro-muric-ne-nations-league/60%Daily2020-10-30 14:44
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-40/60%Daily2020-10-30 14:21
https://kosovapost.net/pas-termetit-ne-turqi-reagon-thaci-kosova-qendron-prane-popullit-dhe-qeverise-se-turqise-ne-kete-kohe-te-veshtire/60%Daily2020-10-30 14:12
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-rekord-i-ri-418-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-30 14:05
https://kosovapost.net/termeti-ne-turqi-meta-shqiperia-prane-vendit-mik-ne-kete-moment-te-veshtire/60%Daily2020-10-30 14:41
https://kosovapost.net/pas-termetit-ne-turqi-erdogan-kemi-marre-masat-me-te-gjitha-mjetet-jemi-prane-qytetareve-te-prekur-ne-izmir/60%Daily2020-10-30 13:27
https://kosovapost.net/cunam-pas-termetit-ne-turqi-jepet-alarmi-ne-mesdhe/60%Daily2020-10-30 13:21
https://kosovapost.net/ministri-soylu-pas-termetit-ne-izmir-deri-me-tani-jane-rrenuar-6-ndertesa/60%Daily2020-10-30 13:52
https://kosovapost.net/mijera-ndertesa-te-shembura-nga-termeti-e-frike-e-madhe-tek-popullata-video/60%Daily2020-10-30 13:04
https://kosovapost.net/qeveria-shkarkon-bordin-e-shkuk-se/60%Daily2020-10-30 12:56
https://kosovapost.net/117020-2/60%Daily2020-10-30 12:51
https://kosovapost.net/ne-france-provokatoret-jane-ne-detyre-shikoni-kush-eshte-sulmuesi/60%Daily2020-10-30 12:47
https://kosovapost.net/nje-termet-shume-i-rende-ndodhi-ne-egje-mijera-ndertesa-u-shemben-ne-izmir-foto/60%Daily2020-10-30 12:41
https://kosovapost.net/rekord-ditor-ne-austri-mbi-5000-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-30 12:12
https://kosovapost.net/cfare-eshte-ne-loje-per-donald-trump-sigurisht-jo-vetem-rizgjedhja/60%Daily2020-10-30 12:11
https://kosovapost.net/gerxhaliu-nje-izolim-i-dyte-do-te-shkaterronte-ekonomine-e-vendit-tone/60%Daily2020-10-30 12:06
https://kosovapost.net/perkrahja-e-shqiptaro-amerikaneve-te-detroitit-dhe-dhurata-e-hoxhes-shuajb-gerguri-per-z-grenell/60%Daily2020-10-30 14:04
https://kosovapost.net/sa-eshte-shuma-e-pageses-se-muriqit-ne-lazio/60%Daily2020-10-30 11:48
https://kosovapost.net/hakerat-sulmojne-parate-e-donald-trump-i-vjedhin-2-3-milion-euro/60%Daily2020-10-30 11:48
https://kosovapost.net/erdogan-xhamia-ne-taksim-do-te-jete-gati-brenda-muajit-ramazan/60%Daily2020-10-30 11:50
https://kosovapost.net/kuci-genjeu-kur-tha-se-biznesi-i-tij-ska-borxhe-ne-atk-kjo-eshte-shuma-qe-i-detyrohet-shtetit/60%Daily2020-10-30 12:13
https://kosovapost.net/bedri-hamza-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-10-30 11:26
https://kosovapost.net/komuna-e-shtimes-redukton-stafin-administrativ-shkaku-i-covid-19/60%Daily2020-10-30 11:04
https://kosovapost.net/thaci-dekoron-me-urdhrin-hero-i-kosoves-tre-deshmore-te-uck-se/60%Daily2020-10-30 11:03
https://kosovapost.net/sulmet-e-armenise-vazhdojne-te-marrin-jete-civilesh-ne-azerbajxhan/60%Daily2020-10-30 10:56
https://kosovapost.net/anetari-i-presidences-se-bosnjes-kosova-eshte-shtet-i-pavarur-dhe-pike/60%Daily2020-10-30 10:48
https://kosovapost.net/ditelindja-e-maradones-cristiano-ronaldo-ka-nje-urim-special-per-te/60%Daily2020-10-30 10:41
https://kosovapost.net/efekti-halloween-psikologia-shpjegon-pasojat-negative-tek-femijet/60%Daily2020-10-30 10:42
https://kosovapost.net/ministri-likaj-viziton-studentet-kosovare-ne-hungari/60%Daily2020-10-30 10:29
https://kosovapost.net/shba-ja-me-shifer-rekorde-te-rasteve-me-koronavirus/60%Daily2020-10-30 10:18
https://kosovapost.net/kryesia-e-ceshtjeve-fetare-te-turqise-reagon-ndaj-revistes-charlie-hebdo/60%Daily2020-10-30 10:18
https://kosovapost.net/kosova-do-ta-siguroje-vaksinen-per-covid-19-permes-bankes-boterore/60%Daily2020-10-30 10:11
https://kosovapost.net/caji-jeshil-dhe-kafeja-rrisin-jetegjatesine-te-diabetiket/60%Daily2020-10-30 10:03
https://kosovapost.net/a-e-pati-fjalen-per-ramush-haradinaj-kur-tha-se-dikush-po-frikesohet-nga-shuarja-e-task-forces-flet-kryeministri/60%Daily2020-10-30 09:42
https://kosovapost.net/rikthimi-i-karantines-pas-shtimit-te-rasteve-ja-cfare-thote-obsh/60%Daily2020-10-30 09:32
https://kosovapost.net/ka-filluar-periudha-e-aplikimit-per-votim-me-poste-ne-zgjedhjet-ne-podujeve-dhe-mitrovice-te-veriut/60%Daily2020-10-30 09:29
https://kosovapost.net/numri-i-te-sheruarve-nga-covid-19-ne-mbare-boten-shkon-ne-mbi-33-milione/60%Daily2020-10-30 09:22
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-kryeministri-i-turqise/60%Daily2020-10-30 09:13
https://kosovapost.net/prizren-hajnat-vjedhin-stoli-ari-dhe-para-ne-vlere-te-madhe/60%Daily2020-10-30 09:09
https://kosovapost.net/iom-te-pakten-140-te-vdekur-ne-fatkeqesine-e-barkes-me-emigrante-ne-senegal/60%Daily2020-10-30 08:44
https://kosovapost.net/betimi-i-qeverise-se-serbise-alarmon-kosoven-kjo-eshte-kerkesa-e-vetevendosjes-per-qeverine-hoti/60%Daily2020-10-30 08:24
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-buxhetin-per-vitin-2021/60%Daily2020-10-30 08:20
https://kosovapost.net/ministri-i-aak-se-i-pakenaqur-me-projektbuxhetin-selmanaj-dhe-bajrami-nuk-ia-votojne-ndryshimet/60%Daily2020-10-30 08:13
https://kosovapost.net/kosova-goditet-rende-nga-pandemia-ministrja-bajrami-thote-se-ka-renie-ekonomike/60%Daily2020-10-30 08:09
https://kosovapost.net/116888-2/60%Daily2020-10-30 08:01
https://kosovapost.net/shba-shenon-rekord-te-rasteve-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-10-30 07:55
https://kosovapost.net/hoti-ngushellon-familjen-mula-me-pikellim-e-mora-lajmin-per-ndarjen-nga-jeta-te-artistit-te-madh-shqiptar-avni-mula/60%Daily2020-10-30 07:52
https://kosovapost.net/thaci-pas-vdekjes-se-avni-mules-lamtumire-maestro-lamtumire-nderi-i-kombit/60%Daily2020-10-30 07:44
https://kosovapost.net/kalendari-historik-30-tetor-2/60%Daily2020-10-30 07:39
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-9-pacient-me-covid-19-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-10-30 07:35
https://kosovapost.net/solidaritet-ne-kohe-pandemie-restorantet-ne-itali-dhurojne-ushqimin-falas-per-te-varferit/60%Daily2020-10-30 07:30
https://kosovapost.net/trump-dhe-biden-mbajne-tubime-ne-shtetin-kritik-te-florides/60%Daily2020-10-30 07:25
https://kosovapost.net/sarri-shkeput-kontraten-me-juventusin-per-kete-ekip/60%Daily2020-10-30 07:23
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-nje-hap-tjeter-perpara-me-kendveshtrime-te-ndryshme/60%Daily2020-10-30 07:10
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-2869-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-10-30 07:06
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-pse-duhet-te-hani-me-shume-ananas/60%Daily2020-10-30 07:01
https://kosovapost.net/bjellorusia-mbyll-kufijte-tokesore-me-bashkimin-evropian/60%Daily2020-10-30 06:57
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-22/60%Daily2020-10-30 06:52
https://kosovapost.net/vetevendosje-ekonomia-pertoke-e-ministri-merret-me-arsyetimin-e-5-milioneshit/60%Daily2020-10-29 22:30
https://kosovapost.net/debati-eskalon-ne-ofendime-te-renda-midis-tome-gashit-e-melihate-termkollit/60%Daily2020-10-29 22:23
https://kosovapost.net/zemaj-nese-perkeqesohet-situata-zgjedhjet-ne-podujeve-e-veriun-e-mitrovices-mund-te-anulohen/60%Daily2020-10-29 22:13
https://kosovapost.net/portieri-zviceran-ne-gjume-kapiteni-realizon-gol-nga-60-metra/60%Daily2020-10-29 22:04
https://kosovapost.net/hoxhe-husamedin-abazi-te-faleminderit-president-macron/60%Daily2020-10-29 22:11
https://kosovapost.net/ministri-kuci-leshoi-karrigen-ne-debatin-televiziv-i-reagon-rexhep-selimi/60%Daily2020-10-29 21:47
https://kosovapost.net/ndrron-jete-ish-anetari-i-uck-se/60%Daily2020-10-29 21:44
https://kosovapost.net/universiteti-politeknik-i-tiranes-ndricohet-me-ngjyrat-e-flamurit-te-turqise/60%Daily2020-10-29 21:16
https://kosovapost.net/rusia-nuk-do-te-lejoje-media-antimuslimane/60%Daily2020-10-29 20:10
https://kosovapost.net/presidenti-amerikan-mesazh-mbeshtetes-per-francen/60%Daily2020-10-29 20:03
https://kosovapost.net/ja-sa-milion-eshte-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-gjithe-boten/60%Daily2020-10-29 19:51
https://kosovapost.net/arrestohet-gjyshja-47-vjecarja-shqiptare-hiqej-si-bamirese-por-mashtronte-emigrantet-ne-angli/60%Daily2020-10-29 19:47
https://kosovapost.net/ceshte-ky-3-musketjeret-bashkepunim-me-mozzik-pergjigjen-edhe-per-kengetare-te-tjere/60%Daily2020-10-29 19:32
https://kosovapost.net/alarm-nga-koronavirusi-ne-malin-e-zi-edhe-354-te-infektuar-brenda-24-oreve/60%Daily2020-10-29 19:28
https://kosovapost.net/merkel-kemi-perpara-muaj-te-gjate-e-te-veshtire/60%Daily2020-10-29 19:24
https://kosovapost.net/pas-disa-vitesh-infertiliteti-nena-e-re-lumturohet-me-katernjake-foto/60%Daily2020-10-29 19:19
https://kosovapost.net/smajl-latifi-perseri-do-te-jete-kandidat-i-aak-se-per-kryetar-te-rahovecit/60%Daily2020-10-29 18:49
https://kosovapost.net/vv-zgjedhjet-i-fitojme-koalicioni-potencial-me-vjosen-do-te-thellonte-rezultatin/60%Daily2020-10-29 18:57
https://kosovapost.net/kuvendi-zgjedh-dy-anetaret-e-bordit-per-ankesa-te-medieve/60%Daily2020-10-29 18:14
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-lushtaku-e-padit-per-shpifje-dhe-fyerje-gazeten-insajder/60%Daily2020-10-29 18:15
https://kosovapost.net/policia-e-denoi-anetarin-e-bordit-per-luftimin-e-covid-19-ishte-vetem-e-pa-maske-ne-veture/60%Daily2020-10-29 17:46
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-podujeve-si-pritet-te-votojne-te-prekurit-nga-covid-19/60%Daily2020-10-29 17:13
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-porosit-dron-18-mije-euro-tregon-se-cka-i-duhet/60%Daily2020-10-29 16:59
https://kosovapost.net/dialogun-kosove-serbi-deklarohet-lajcak/60%Daily2020-10-29 16:43
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-mbi-24-mije-familje-ne-asistence-sociale/60%Daily2020-10-29 16:35
https://kosovapost.net/serbia-liron-agim-gjocajn-e-arrestuar-para-dy-javesh-kosova-kerkon-edhe-lirimin-e-nezir-mehmetajt/60%Daily2020-10-29 16:24
https://kosovapost.net/shkup-nga-sot-hyjne-ne-fuqi-masat-e-reja-kunder-covid-19/60%Daily2020-10-29 15:59
https://kosovapost.net/serbia-kerkon-asociacion-me-kompetenca-ekzekutive/60%Daily2020-10-29 16:14
https://kosovapost.net/spanja-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-edhe-gjashte-muaj/60%Daily2020-10-29 15:48
https://kosovapost.net/minoritetet-shantazhojne-qeverine-ambasadori-gashi-duhet-te-shkarkohet-menjehere-nuk-i-japim-votat/60%Daily2020-10-29 16:32
https://kosovapost.net/marredheniet-midis-kosoves-dhe-hungarise-do-te-forcohen-edhe-permes-formalizimit-te-grupit-te-perbashket-parlamentar-te-miqesise/60%Daily2020-10-29 15:36
https://kosovapost.net/hoti-i-shokuar-nga-sulmi-terrorist-ne-france-e-denojme-ate-fuqishem/60%Daily2020-10-29 15:21
https://kosovapost.net/esila-e-vogel-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/60%Daily2020-10-29 15:20
https://kosovapost.net/skandaloze-i-ashtuquajturi-filozof-dhe-ish-keshilltar-i-veselit-ofendon-zv-kryeparlamentarin-damka/60%Daily2020-10-29 14:54
https://kosovapost.net/zevendesministri-bayrami-vizitoi-qendren-e-azilit-ne-lipjan/60%Daily2020-10-29 14:50
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-nje-personi-per-sulmin-ndaj-gazetarit-shkumbin-kajtazi/60%Daily2020-10-29 14:37
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-gjermani-paraqet-masat-e-reja-per-kosovaret/60%Daily2020-10-29 14:29
https://kosovapost.net/pdk-e-fushe-kosoves-zyrtaret-e-korruptuar-e-lane-fushe-kosoven-vetem-me-nje-cerdhe-publike/60%Daily2020-10-29 14:27
https://kosovapost.net/shefi-i-be-se-szunyog-takon-deputetet-e-partise-se-haradinajt/60%Daily2020-10-29 14:23
https://kosovapost.net/per-vetem-gjysme-ore-mund-te-digjni-500-kalori-stervitje-e-fuqishme-per-te-gjithe-trupin/60%Daily2020-10-29 14:20
https://kosovapost.net/edhe-kinolli-sikur-damka-gjashte-plusi-kerkon-shkarkimin-e-ambasadorit-gashi/60%Daily2020-10-29 14:16
https://kosovapost.net/gjendje-shqetesuese-ne-kryeqytet-ky-eshte-bilanci-neper-komuna-me-covid-19/60%Daily2020-10-29 14:14
https://kosovapost.net/shperthen-pandemia-ne-serbi-ja-sa-jane-infektuar-brenda-24-oreve/60%Daily2020-10-29 14:12
https://kosovapost.net/nje-viktime-dhe-284-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-29 14:07
https://kosovapost.net/cka-biseduan-kosova-dhe-serbia-sot-ne-bruksel/60%Daily2020-10-29 14:04
https://kosovapost.net/ministri-veliu-mori-pjese-ne-tryezen-reforma-e-administrates-publike/60%Daily2020-10-29 13:59
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-flet-para-kompanive-amerikane-per-planet-e-zhvillimit-ekonomik/60%Daily2020-10-29 13:55
https://kosovapost.net/mali-i-zi-kerkon-ndihmen-e-interpolit-per-kercenimet-ndaj-dritan-abazoviqit/60%Daily2020-10-29 13:41
https://kosovapost.net/ministri-britanik-nje-bllokim-i-dyte-nuk-eshte-i-pashmangshem/60%Daily2020-10-29 13:37
https://kosovapost.net/mitrovice-veriore-gjenden-dy-trupa-te-vdekur-gjate-luftes-ne-kosove/60%Daily2020-10-29 13:21
https://kosovapost.net/arsenal-dundalk-mustafi-pritet-te-luaje-ne-formacionin-startues/60%Daily2020-10-29 13:18
https://kosovapost.net/tajvani-200-dite-pa-covid-shteti-model-qe-po-e-fiton-luften-me-virusin-e-rrezikshem/60%Daily2020-10-29 13:02
https://kosovapost.net/thellohen-marredheniet-kosove-hungari-nenshkruhen-marreveshje-te-reja-dhe-rritet/60%Daily2020-10-29 14:08
https://kosovapost.net/ne-bosnje-1-903-raste-pozitive-me-koronavirus/60%Daily2020-10-29 12:46
https://kosovapost.net/ramiz-ladrovi-i-uron-sherim-te-shpejte-albin-kurtit/60%Daily2020-10-29 12:51
https://kosovapost.net/damka-paralajmeron-hotin-e-thacin-te-shkarkohet-qendrim-gashi-ose-nuk-e-votojme-asnje-ligj/60%Daily2020-10-29 12:22
https://kosovapost.net/kosova-me-plan-te-ri-per-parandalimin-dhe-kontrollin-e-covid-19/60%Daily2020-10-29 12:04
https://kosovapost.net/pas-sulmit-ne-france-reagon-presidenti-thaci/60%Daily2020-10-29 11:56
https://kosovapost.net/do-iu-shkojme-gjerave-deri-ne-fund-kujt-i-dergon-hoti-porosi-per-shuarjen-e-taske-forces/60%Daily2020-10-29 11:50
https://kosovapost.net/shkolla-maarif-angazhohet-fuqishem-ne-mbarevajtjen-e-mesimit-dhe-kujdesit-per-shendetin-e-nxenesve/60%Daily2020-10-29 11:47
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-uron-presidentin-erdogan-dhe-popullin-e-turqise-per-diten-e-republikes/60%Daily2020-10-29 11:29
https://kosovapost.net/tahiri-kryeministri-hoti-permes-shuarjes-se-task-forces-anti-korrupsion-po-inkurajon-krimin-qeveritar/60%Daily2020-10-29 11:24
https://kosovapost.net/sulm-vdekjeprures-ne-nice-te-frances/60%Daily2020-10-29 11:19
https://kosovapost.net/ish-kryeshefi-i-ptk-se-publikon-deshmine-e-radhes-per-nderhyrjen-brutale-te-qeverise-thaci/60%Daily2020-10-29 11:31
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-perfundohet-autostrada-e-mbetur-ne-gjysme-sipas-ministrit-se-maqedonise-bocvarski/60%Daily2020-10-29 11:10
https://kosovapost.net/hoti-i-rendesishem-procesi-ne-administraten-publike/60%Daily2020-10-29 10:57
https://kosovapost.net/abrashi-njofton-se-do-te-kete-hapje-te-re-se-pikes-kufitare-me-maqedonine-e-veriut-ja-ne-cilen-pjese/60%Daily2020-10-29 10:55
https://kosovapost.net/i-shkuan-dje-ne-shtepi-per-paralajmerim-a-do-te-arrestohet-sot-i-ish-ushtari-i-uck-se-qe-po-e-refuzon-specialen/60%Daily2020-10-29 10:34
https://kosovapost.net/reagon-pdk-betimi-i-bernabiqit-zotim-per-konflikt-e-jo-per-paqe/60%Daily2020-10-29 10:33
https://kosovapost.net/shefi-i-be-se-i-shqetesuar-me-vjedhjen-e-2-milione-eurove-nga-thesari/60%Daily2020-10-29 10:23
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-shqiptar-gazmend-ruci-uron-kryeparlamentarin-e-turqise-per-diten-e-republikes/60%Daily2020-10-29 10:17
https://kosovapost.net/deshton-serish-votimi-i-projektligjit-per-vlerat-e-uck-se/60%Daily2020-10-29 10:11
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-uron-popullin-e-turqise-per-diten-e-republikes/60%Daily2020-10-29 10:06
https://kosovapost.net/roth-nuk-eshte-mire-per-nje-vend-kur-rinia-ben-gati-valixhet-per-te-merguar/60%Daily2020-10-29 10:15
https://kosovapost.net/gjakovari-raporton-ne-polici-se-nje-femer-ia-vodhi-5-mije-euro/60%Daily2020-10-29 09:54
https://kosovapost.net/shurupi-natyral-me-kater-perberes-qe-sheron-kollen/60%Daily2020-10-29 09:50
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-per-shtesat-ndaj-punonjesve-shendetesor/60%Daily2020-10-29 09:35
https://kosovapost.net/theret-me-thike-nje-i-mitur-ne-podujeve-dergohet-ne-qkuk-per-ndihme-mjekesore/60%Daily2020-10-29 09:27
https://kosovapost.net/server-vuciq-nuk-do-ta-njohe-kosoven-me-perpara-ka-gjase-qe-serbia-te-kete-president-te-ri-se-te-ndodhe-kjo/60%Daily2020-10-29 09:17
https://kosovapost.net/pandemia-perplas-trumpin-me-bidenin/60%Daily2020-10-29 09:13
https://kosovapost.net/okb-liria-e-shprehjes-duhet-te-perdoret-ne-nje-menyre-qe-respekton-te-gjitha-besimet-fetare/60%Daily2020-10-29 08:59
https://kosovapost.net/coffe-shop-ne-taukbashqe-vend-per-pushim-e-kenaqesi-familjare/60%Daily2020-10-29 08:37
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-kerkon-nga-presidenca-gjermane-dhe-be-ja-heqjen-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-10-29 08:23
https://kosovapost.net/per-te-frenuar-trazirat-ore-policore-ne-filadelfia/60%Daily2020-10-29 07:57
https://kosovapost.net/lirimi-nga-tvsh-ja-per-te-mbrojtur-vendet-e-punes/60%Daily2020-10-29 07:46
https://kosovapost.net/vazhdon-vala-covid-19-gjermania-ka-regjistruar-mbi-16-mije-e-700-raste-te-reja/60%Daily2020-10-29 07:42
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-fillon-viziten-zyrtare-ne-hungari-sot-nenshkruan-tri-marreveshje/60%Daily2020-10-29 07:38
https://kosovapost.net/bota-ne-alarm-nga-pandemia-por-ky-shtet-shtet-vendos-qe-ta-heq-karantinen/60%Daily2020-10-29 07:34
https://kosovapost.net/u-shpallen-te-humbur-gjenden-pa-shenja-jete-3-minatore-ne-diber/60%Daily2020-10-29 07:28
https://kosovapost.net/pse-grate-shtatzena-nuk-duhet-te-hane-akullore/60%Daily2020-10-29 07:26
https://kosovapost.net/artistja-sudaneze-refuzon-cmimin-francez-per-shkak-te-akteve-antiislame/60%Daily2020-10-29 07:18
https://kosovapost.net/osmani-do-te-ishte-goditje-e-madhe-nese-koalicioni-qeverises-na-imponon-nje-president/60%Daily2020-10-29 07:14
https://kosovapost.net/vip-at-qe-kane-mbledhur-fonde-per-joe-bidenin/60%Daily2020-10-29 07:11
https://kosovapost.net/pirlo-nuk-jemi-ne-nivelin-e-barces/60%Daily2020-10-29 07:08
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvazhdon-dialohu-sot-ne-bruksel-mbahet-takimi-i-radhes-kosove-serbi/60%Daily2020-10-29 07:03
https://kosovapost.net/moti-sot-126/60%Daily2020-10-29 06:57
https://kosovapost.net/ne-prizren-shenohet-mevludi-ditelindja-e-profetit-muhamed/60%Daily2020-10-28 22:20
https://kosovapost.net/engel-milloshevici-nuk-me-la-te-futem-ne-kosove-me-95en-une-nuk-e-lashe-ate-te-futet-pas-te-99es/60%Daily2020-10-28 21:35
https://kosovapost.net/ministri-quni-diversiteti-etnik-dhe-kulturor-vlere-e-vecante-ne-ministri-te-mbrojtjes-dhe-fsk/60%Daily2020-10-28 21:29
https://kosovapost.net/hoxha-osman-musliu-macroni-po-mundohet-te-fitoje-poena-me-karikatura-pasi-frikesohet-se-do-i-humb-zgjedhjet/60%Daily2020-10-28 21:20
https://kosovapost.net/konjufca-vota-hetem-arifit-ka-qene-jolegjitime/60%Daily2020-10-28 21:16
https://kosovapost.net/super-gol-ne-ndeshjen-juventus-barcelona/60%Daily2020-10-28 21:13
https://kosovapost.net/osmani-ldk-e-ka-pasur-gjithmone-synim-koalicionin-me-pdk-ne-po-e-marojne-nje-kulac-qe-te-kenaqen-te-gjithe-kryetarja-e-kuvendit-te-kosoves-vjosa-osmani-ka-kritikuar-perseri-ish-partine-e-saj-lidh/60%Daily2020-10-28 21:07
https://kosovapost.net/jozefina-topalli-zyrtarizon-partine-e-re-politike-dua-te-behem-avokatja-e-interesave-tuaja/60%Daily2020-10-28 20:31
https://kosovapost.net/pas-gjermanise-edhe-franca-ne-karantine-nga-koronavirusi/60%Daily2020-10-28 20:25
https://kosovapost.net/humbi-sfiden-ndaj-barcelones-ronaldo-ndihem-mire-testi-pcr-eshte-budallallek/60%Daily2020-10-28 19:54
https://kosovapost.net/ekskluzive-percarje-e-madhe-e-ldk-se-ne-podujeve-nexhmi-rudari-shkarkon-hamdi-jahen-dhe-zaim-thacin-nga-pozitat-e-drejtoreve/60%Daily2020-10-28 19:39
https://kosovapost.net/votohet-qeveria-e-re-e-serbise/60%Daily2020-10-28 19:35
https://kosovapost.net/a-do-te-beje-koalicion-parazgjedhor-me-lvv-ne-flet-vjosa-osmani/60%Daily2020-10-28 19:31
https://kosovapost.net/joe-biden-e-hedhe-voten/60%Daily2020-10-28 19:25
https://kosovapost.net/boksieri-shqiptar-me-fame-boterore-i-uron-kurtit-sherim-te-shpejte/60%Daily2020-10-28 18:58
https://kosovapost.net/veton-surroi-perkrah-bikun-kundershton-qendrim-gashin-qe-shperndau-artikullin-me-kariktaturat-e-muhamedit/60%Daily2020-10-28 18:48
https://kosovapost.net/cakaj-diskuton-me-perfaqesues-te-ballkanit-perendimor-ceshtjen-e-liberalizimit-per-kosovaret/60%Daily2020-10-28 18:24
https://kosovapost.net/gjashte-te-vdekur-dhe-311-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-28 17:38
https://kosovapost.net/skandal-ne-stacionin-policor-ne-gjakove-ipk-suspendon-shtate-police/60%Daily2020-10-28 17:33
https://kosovapost.net/si-do-ta-kemi-motin-diteve-ne-vijim/60%Daily2020-10-28 17:29
https://kosovapost.net/ne-bastisjen-e-kacafytjes-se-gjelave-polici-mbytet-nga-gjeli/60%Daily2020-10-28 17:20
https://kosovapost.net/bajrami-nuk-pranon-te-flase-per-kontraten-e-dyshimte-te-ministrise-se-infrastruktures-nga-e-cila-u-avulluan-parate/60%Daily2020-10-28 17:00
https://kosovapost.net/racizmi-dhe-anti-islamizmi-ne-france-eshte-kthyer-ne-erdoganofobi/60%Daily2020-10-28 16:56
https://kosovapost.net/seanca-e-radhes-ndaj-salih-mustafes-mbahet-ne-dhjetor/60%Daily2020-10-28 16:50
https://kosovapost.net/a-do-ta-rrezoje-gjykata-kushtetuese-qeverine-hoti/60%Daily2020-10-28 16:47
https://kosovapost.net/specialja-ia-dorezon-avokatit-te-salih-mustafes-paketen-8-me-82-prova-materiale/60%Daily2020-10-28 16:38
https://kosovapost.net/salih-mustafa-ne-speciale-e-permend-vuciqin-daciqin-e-vulinin-millosheviqin-e-quan-kasap/60%Daily2020-10-28 16:32
https://kosovapost.net/u-perqafuan-me-vuciqin-ky-eshte-reagimi-i-hotit-per-deklaraten-e-trump/60%Daily2020-10-28 16:11
https://kosovapost.net/zbulohet-se-kush-eshte-presidenti-i-ri-i-barcelones/60%Daily2020-10-28 15:52
https://kosovapost.net/ish-deputeti-i-pdk-se-godet-nje-grua-me-makine/60%Daily2020-10-28 15:52
https://kosovapost.net/u-shpetua-nga-kampi-famekeq-ne-siri-teuta-surprizon-alvin-berishen/60%Daily2020-10-28 15:46
https://kosovapost.net/shba-shkon-ne-mbi-232-mije-numri-i-te-vdekurve-me-covid-19/60%Daily2020-10-28 15:45
https://kosovapost.net/presidenca-jep-detaje-per-takimet-e-thacit-me-lideret-partiak-%e2%80%83/60%Daily2020-10-28 15:42
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-takoi-bordin-dhe-menaxhmentin-e-trepces-si-dhe-sindikaten-e-telekomit/60%Daily2020-10-28 15:39
https://kosovapost.net/abrashi-viziton-komunen-e-obiliqit-premton-mbeshtetje-ne-projekte-te-reja/60%Daily2020-10-28 15:33
https://kosovapost.net/ketyre-shteteve-nuk-u-lejohet-te-hyjne-ne-kosove-pa-test-pcr/60%Daily2020-10-28 15:36
https://kosovapost.net/ne-gjykaten-speciale-fillon-seanca-gjyqesore-ndaj-salih-mustafes/60%Daily2020-10-28 15:09
https://kosovapost.net/universiteti-al-azhar-krijon-nje-platforme-globale-per-profetin-muhammed/60%Daily2020-10-28 15:05
https://kosovapost.net/deshtojne-prap-negociatat-mes-bayern-dhe-alaba/60%Daily2020-10-28 15:02
https://kosovapost.net/ministrja-hykmete-bajrami-rrefehet-para-ligjvenesve-per-skandalin-e-avullimit-te-2-milione-eurove/60%Daily2020-10-28 14:56
https://kosovapost.net/hoti-zotohet-per-ligji-te-ri-per-prokurimin-publik-paralajmeron-bizneset-per-sanksione/60%Daily2020-10-28 14:53
https://kosovapost.net/shqetesuese-vetem-ne-prishtine-konfirmohen-150-raste-me-covid-19/60%Daily2020-10-28 14:48
https://kosovapost.net/hoti-me-iniciativen-e-pales-serbe-ne-bruksel-dikutohet-per-pronat/60%Daily2020-10-28 14:44
https://kosovapost.net/takohen-perseri-presidenti-hashim-thaci-e-ramush-haradinaj/60%Daily2020-10-28 14:41
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-regjistrohen-281-raste-te-reja-me-covid-19-kater-viktima/60%Daily2020-10-28 14:32
https://kosovapost.net/hoti-i-kunderpergjigjet-ambasadorit-kosnett-pasi-e-kritikoi-per-shuarjen-e-taske-forces/60%Daily2020-10-28 14:28
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-emeron-zedhenese-te-qeverise-antigona-baxhanakun/60%Daily2020-10-28 14:00
https://kosovapost.net/qytetari-nga-tetova-protestoi-i-vetem-kunder-frances/60%Daily2020-10-28 13:40
https://kosovapost.net/perfundon-seanca-sokol-bashota-para-gjykates-persesi-ne-date-tjeter/60%Daily2020-10-28 13:40
https://kosovapost.net/vjedhja-e-arkes-ne-auv-deklarohen-nga-prokuroria/60%Daily2020-10-28 13:27
https://kosovapost.net/abrashi-po-punohet-intenzivisht-ne-ligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-10-28 13:24
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-integrimi-evropian-mbetet-prioritet/60%Daily2020-10-28 12:43
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ambasadorin-e-be-se-ne-kosove-tomas-szunyog/60%Daily2020-10-28 12:35
https://kosovapost.net/trump-synon-fitore-ne-shtetet-ku-triumfoi-me-pare-biden-ben-thirrje-per-unitet/60%Daily2020-10-28 12:31
https://kosovapost.net/kardiologjia-invazive-note-proteste-qeverise-se-kosoves-per-marrjen-e-hapesirave-te-repartit/60%Daily2020-10-28 12:27
https://kosovapost.net/matoshi-ke-fitu-lufta-me-te-medha-albin-uroj-ta-fitosh-edhe-kete/60%Daily2020-10-28 12:25
https://kosovapost.net/tri-vlerat-qe-kripa-e-detit-i-dhuron-trupit/60%Daily2020-10-28 12:00
https://kosovapost.net/ministrja-bajrami-kerkon-te-bleje-dron-ndan-mijera-euro/60%Daily2020-10-28 12:08
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-i-uron-sherim-te-shpejte-kurtit/60%Daily2020-10-28 11:59
https://kosovapost.net/manifestimi-i-ditelindjes-se-pejgamberit-a-s-mevludi/60%Daily2020-10-28 11:53
https://kosovapost.net/shba-i-del-perseri-ne-krah-kosoves-i-dhuron-respiratore-dhe-pajisje-tjera-mbrojtese/60%Daily2020-10-28 11:48
https://kosovapost.net/gabuan-rende-ne-ndeshjen-milan-roma-rizzoli-denon-direkt-dy-gjyqtaret/60%Daily2020-10-28 11:34
https://kosovapost.net/profesoret-krasniqi-e-bashota-dekorohen-nga-presidenti-thaci-me-medaljen-e-meritave/60%Daily2020-10-28 11:18
https://kosovapost.net/kosova-fillon-procedurat-per-perdorimin-e-plazmes-se-gjakut-per-pacientet-me-covid-19/60%Daily2020-10-28 11:18
https://kosovapost.net/vala-e-dyte-e-covid-19-franca-dhe-gjermania-drejt-mbylljes/60%Daily2020-10-28 11:15
https://kosovapost.net/selimi-kosova-rrezikon-ti-humb-300-milione-euro-ne-arbitrazh/60%Daily2020-10-28 11:04
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-i-uron-sherim-te-shpejte-kurtit/60%Daily2020-10-28 10:59
https://kosovapost.net/erdogan-eshte-ceshtje-nderi-per-ne-te-qendrojme-me-sinqeritet-kunder-sulmeve-ndaj-profetit-tone/60%Daily2020-10-28 10:52
https://kosovapost.net/historianet-e-kosoves-kunder-mini-shengenit-thirrje-qeverise-hoti-mos-e-realizoni-endrren-serbe-per-dalje-ne-adriatik/60%Daily2020-10-28 10:45
https://kosovapost.net/bernabiq-kosova-sfida-me-e-madhe-politike/60%Daily2020-10-28 10:37
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-nenshkruan-edhe-dy-protokolle-klinike-dhe-formohet-grupi-per-protokollin-e-plazmes-kovaleshente-te-pacientet-me-covid-19/60%Daily2020-10-28 10:27
https://kosovapost.net/shuarja-e-taske-forces-speciale-antikorrupcion-reagon-jakup-krasniqi/60%Daily2020-10-28 10:24
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-publikon-fotografi-me-kurtin-i-uron-shetim-te-shpejte/60%Daily2020-10-28 10:25
https://kosovapost.net/ambasadori-rus-ne-beograd-asociacioni-ceshtje-thelbesore-per-te-ardhmen-e-serbeve-ne-kosove/60%Daily2020-10-28 10:05
https://kosovapost.net/deti-ne-hage-prag-tradhtie-kombetare-abazi-rrezikojme-te-humbasim-territor-detar/60%Daily2020-10-28 10:02
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-i-uron-kurtit-sherim-te-shpejte/60%Daily2020-10-28 09:58
https://kosovapost.net/neser-ne-bruksel-diskutohet-per-zgjidhjen-e-pretendimeve-financiare-dhe-ceshtjet-e-prones/60%Daily2020-10-28 09:43
https://kosovapost.net/biznesi-i-kosoves-lider-ne-portin-e-durresit/60%Daily2020-10-28 09:40
https://kosovapost.net/rama-i-pergjigjet-metes-nuk-ke-kompetenca-te-fusesh-hundet-ne-punen-e-eksperteve/60%Daily2020-10-28 09:14
https://kosovapost.net/hill-trump-deshiron-te-bashkoje-forcat-me-putinin-kunder-kines/60%Daily2020-10-28 09:12
https://kosovapost.net/kush-eshte-burri-me-fatlum-ne-bote/60%Daily2020-10-28 09:11
https://kosovapost.net/116254-2/60%Daily2020-10-28 09:16
https://kosovapost.net/kercenohet-me-jete-portieri-i-anglise-puneson-truproja-per-veten-dhe-gruan/60%Daily2020-10-28 09:02
https://kosovapost.net/sot-pritet-te-mbahet-gjykimi-ndaj-sokol-bashotes-dhe-enver-berishes/60%Daily2020-10-28 08:57
https://kosovapost.net/pala-serbe-do-te-insistoje-ne-krijimin-e-asociacionit/60%Daily2020-10-28 08:53
https://kosovapost.net/trump-e-ndalem-konfliktin-400-vjecar-kosove-serbi-tani-perqafohen-dhe-puthen/60%Daily2020-10-28 08:51
https://kosovapost.net/koronavirusi-hyn-edhe-ne-fifa-infektohet-infantino/60%Daily2020-10-28 08:42
https://kosovapost.net/merkel-do-qe-ti-mbyll-baret-palestrat-dhe-restoranet-per-te-ndaluar-perhapjen-e-covid-19/60%Daily2020-10-28 08:32
https://kosovapost.net/mungese-dramatike-infermieresh-ne-gjermani/60%Daily2020-10-28 08:30
https://kosovapost.net/albin-kurti-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-10-28 08:26
https://kosovapost.net/kush-eshte-kandidati-nga-aak-qe-do-te-garoje-per-te-parin-e-pejes/60%Daily2020-10-28 08:18
https://kosovapost.net/edhe-nje-dite-e-rende-mbi-73-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-10-28 08:15
https://kosovapost.net/kalendari-historik-28-tetor-3/60%Daily2020-10-28 08:11
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-zjarri-ndaj-nje-veture-ne-prishtine/60%Daily2020-10-28 08:04
https://kosovapost.net/syte-drejt-familjes-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-10-28 08:00
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-te-infektuar-rreth-45-milione-persona-ne-bote/60%Daily2020-10-28 07:55
https://kosovapost.net/suedia-shenon-rekordin-e-infektimeve-kurse-italia-rekordin-e-viktimave/60%Daily2020-10-28 07:48
https://kosovapost.net/ja-pse-diego-jota-ne-historine-e-liverpoolit/60%Daily2020-10-28 07:44
https://kosovapost.net/pensionisteve-po-u-kerkohet-te-kene-15-vite-pervoje-pune-para-lufte/60%Daily2020-10-28 07:33
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-ne-gjendje-te-rende-7-paciente-me-covid-19/60%Daily2020-10-28 07:30
https://kosovapost.net/trump-biden-ofrojne-zgjidhje-te-kunderta-per-kater-vitet-e-ardhshme/60%Daily2020-10-28 07:25
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsalih-mustafa-del-sot-para-gjykates-speciale/60%Daily2020-10-28 07:21
https://kosovapost.net/cilat-jane-perfitimet-shendetesore-nga-kafeja-e-mengjesit/60%Daily2020-10-28 07:19
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-dhe-diteve-ne-vijim-3/60%Daily2020-10-28 07:16
https://kosovapost.net/politikani-holandez-doorn-mjaft-me-perfundimisht-ka-ardhur-koha-qe-muslimanet-te-zgjohen/60%Daily2020-10-28 07:13
https://kosovapost.net/obeziteti-meksika-ndalon-shitjen-e-pijeve-coca-cola-per-femijet/60%Daily2020-10-28 07:08
https://kosovapost.net/dugolli-duket-se-ka-presion-nga-thaci-qe-pdk-ti-bashkohet-qeverise-hoti/60%Daily2020-10-27 22:39
https://kosovapost.net/ne-rast-te-aktakuzes-ndaj-thacit-e-veselit-50-mije-qytetare-mund-te-dalin-ne-protesta/60%Daily2020-10-27 22:30
https://kosovapost.net/drejtori-i-thesarit-flet-per-skandalin-e-2-milioneshit/60%Daily2020-10-27 22:18
https://kosovapost.net/kosnett-kritikon-ashper-hotin-reagon-mustafa-i-papermbajtur-ne-levdata/60%Daily2020-10-27 22:02
https://kosovapost.net/cka-i-tha-labinot-gruda-per-vjedhjen-e-2-milione-eurove-flet-avokati/60%Daily2020-10-27 21:41
https://kosovapost.net/kosnett-nuk-do-te-kete-president-nga-zarfi/60%Daily2020-10-27 21:21
https://kosovapost.net/a-po-cojne-perplasjet-ldk-aak-ne-prishjen-e-koalicionit-flet-daut-haradinaj/60%Daily2020-10-27 21:17
https://kosovapost.net/kosnett-kritikon-ashper-hotin-shuarja-e-taske-forces-ishte-vendim-i-gabuar-i-tij/60%Daily2020-10-27 21:12
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdeputeti-i-pdk-se-jemi-ne%cc%88-prag-te%cc%88-vale%cc%88s-se%cc%88-trete%cc%88-te%cc%88-covid-19/60%Daily2020-10-27 19:58
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-ia-uron-diten-e-pavaresise-shtetit-qe-nuk-e-ka-njohur-kosoven/60%Daily2020-10-27 19:16
https://kosovapost.net/be-per-mediet-serbe-asociacioni-sdo-te-kete-fuqi-ekzekutive/60%Daily2020-10-27 19:01
https://kosovapost.net/rrefimi-i-74-vjecares-qe-jeton-e-vetme-ne-fshatin-drelaj-te-pejes/60%Daily2020-10-27 18:56
https://kosovapost.net/haradinaj-mustafa-apo-citaku-ganimete-musliu-tregon-se-ke-do-te-votonte-per-president/60%Daily2020-10-27 18:40
https://kosovapost.net/bajqinovci-task-forca-u-shkarkua-sepse-po-hetonte-tenderet-e-agim-veliut/60%Daily2020-10-27 18:20
https://kosovapost.net/turqia-dergon-arme-antidron-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-27 18:12
https://kosovapost.net/erdogan-denoncon-ne-prokurori-liderin-e-partise-radikale-holandeze-wilders-per-postimin-me-permbajtje-fyese/60%Daily2020-10-27 17:43
https://kosovapost.net/deputetja-e-lvv-se-qendrim-gashi-e-ofendoi-fene-e-vet/60%Daily2020-10-27 17:16
https://kosovapost.net/e-konfirmon-be-kosova-dhe-serbia-takohen-te-enjten-ne-nivel-ekspertesh/60%Daily2020-10-27 17:12
https://kosovapost.net/bilanc-i-rende-i-covid-19-ne-shqiperi-284-te-infektuar/60%Daily2020-10-27 17:06
https://kosovapost.net/pompeo-shkruan-per-marreveshjen-qe-kosova-arriti-me-shba-te-per-rrjetin-5g/60%Daily2020-10-27 16:54
https://kosovapost.net/moti-per-dy-ditet-e-ardhshme-2/60%Daily2020-10-27 16:46
https://kosovapost.net/nje-femije-palestinez-rrahet-nga-policia-e-kosoves-avokati-halilaj-paralajmeron-padi/60%Daily2020-10-27 16:40
https://kosovapost.net/fitorja-e-joe-bidenit-forcon-shtetesine-e-kosoves-ajo-e-donald-trump-e-zbehe-ate/60%Daily2020-10-27 16:20
https://kosovapost.net/paralajmron-zemaj-nese-rriten-rastet-detyrohemi-te-marrim-masa/60%Daily2020-10-27 16:18
https://kosovapost.net/%e2%80%8bngritet-aktakuze-kunder-29-personave-per-pastrim-te-parave-dhe-skemave-piramidale/60%Daily2020-10-27 16:13
https://kosovapost.net/lavrov-shtyn-viziten-ne-beograd-shkaku-i-covid-19/60%Daily2020-10-27 15:56
https://kosovapost.net/kqz-vendos-te-asgjesoje-materialet-zgjedhore-te-vitit-2007-dhe-2009/60%Daily2020-10-27 15:52
https://kosovapost.net/franca-pritet-te-vendose-masa-te-reja-shtrenguese-anti-covid/60%Daily2020-10-27 15:52
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-jemi-ne-pritje-te-fteses-per-minishengenin/60%Daily2020-10-27 15:41
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-zotohet-per-kthimin-e-ligjshmerise-dhe-kushtetutshmerise-ne-vend/60%Daily2020-10-27 15:35
https://kosovapost.net/abbott-perfshirja-e-shba-ne-dialog-eshte-pozitive-dhe-ka-shenuar-progres-praktik/60%Daily2020-10-27 15:24
https://kosovapost.net/tahiri-nuk-punuam-si-duhet-per-tu-anetaresuar-ne-be/60%Daily2020-10-27 15:06
https://kosovapost.net/reagon-mpb-informatat-mediatike-per-tenderin-emergjent-te-targave-jane-te-pasakta/60%Daily2020-10-27 14:51
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-kadri-shalen-ne-llogarine-e-te-cilit-u-transferuan-mbi-2-milione-euro-nga-thesari-i-shtetit/60%Daily2020-10-27 14:40
https://kosovapost.net/nis-pagesa-e-subvencioneve-per-bujqit/60%Daily2020-10-27 14:32
https://kosovapost.net/szunyog-i-thote-ldk-se-te-zbatohen-reformat-dhe-te-japin-rezultate/60%Daily2020-10-27 14:32
https://kosovapost.net/portugali-bartja-e-maskes-e-obligueshme-ne-ambientet-e-jashtme/60%Daily2020-10-27 14:26
https://kosovapost.net/senati-miraton-emerimin-e-gjyqtares-amy-coney-barrett-ne-gjykaten-e-larte/60%Daily2020-10-27 14:09
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-jane-regjistruar-rastet-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-27 14:03
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-dhe-197-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-27 14:03
https://kosovapost.net/a-e-nxit-stresi-semundjen-e-diabetit-cfare-duhet-te-beni-kujdes/60%Daily2020-10-27 13:58
https://kosovapost.net/obsh-heqja-dore-nga-kontrolli-i-pandemise-shume-e-rrezikshme/60%Daily2020-10-27 13:56
https://kosovapost.net/mbyllen-14-shkolla-infektohen-mbi-250-nxenes-e-mesimdhenes/60%Daily2020-10-27 13:44
https://kosovapost.net/te-enjten-takimi-i-radhes-mes-kosoves-dhe-serbise-ne-nivel-ekspertesh/60%Daily2020-10-27 13:38
https://kosovapost.net/abrashi-nga-vjedhja-e-thesarit-pala-e-demtuar-eshte-ministria-e-infrastruktures/60%Daily2020-10-27 13:41
https://kosovapost.net/obsh-e-rrezikshme-heqja-dore-nga-kontrolli-i-pandemise/60%Daily2020-10-27 12:59
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-kerkon-nga-drejtoret-e-spitaleve-qe-te-shtojne-angazhimet-kunder-covid-19/60%Daily2020-10-27 12:52
https://kosovapost.net/116039-2/60%Daily2020-10-27 12:50
https://kosovapost.net/hoti-vrasja-e-uke-bytyqit-ishte-goditje-e-rende-per-demokracine-dhe-voten-e-lire/60%Daily2020-10-27 12:43
https://kosovapost.net/pauza-e-bukes-ne-qkuk-zgjate-dy-ore-shkaktohen-radhe-te-paceinteve/60%Daily2020-10-27 12:24
https://kosovapost.net/guardiola-drejt-shkarkimit-kush-jane-emrat-qe-mund-ta-zevendesojne/60%Daily2020-10-27 12:26
https://kosovapost.net/frika-nga-pandemia-diaspora-dergoi-ne-kosove-mbi-606-milione-euro-per-tete-muaj/60%Daily2020-10-27 12:13
https://kosovapost.net/rama-premton-do-te-kthejme-ne-atdhe-femije-te-tjere-nga-siria/60%Daily2020-10-27 12:08
https://kosovapost.net/lideri-i-opozites-franceze-melenchon-macron-ka-humbur-kontrollin/60%Daily2020-10-27 12:05
https://kosovapost.net/pas-vendimit-per-ndalimin-e-abortit-protestuesit-bllokojne-rruget-ne-poloni/60%Daily2020-10-27 11:59
https://kosovapost.net/abbott-pozitive-perfshirja-e-shba-se-ne-dialog/60%Daily2020-10-27 11:56
https://kosovapost.net/arabia-saudite-denon-karikaturat-franceze-qe-ofendojne-profetin-muhamed/60%Daily2020-10-27 11:51
https://kosovapost.net/gazetarja-franceze-muslimanet-te-heqin-shamite-disa-dite-ne-nderim-te-mesuesit-te-vrare/60%Daily2020-10-27 11:47
https://kosovapost.net/incident-ne-det-cahet-ne-mes-anija-greke/60%Daily2020-10-27 11:41
https://kosovapost.net/gjermania-aleate-e-turqise/60%Daily2020-10-27 11:38
https://kosovapost.net/te-gjithe-vemendjen-kah-zgjedhjet-ne-amerike-ja-sa-shpenzojne-biden-e-trump-per-fushate/60%Daily2020-10-27 11:34
https://kosovapost.net/a-po-largohet-serbia-nga-rusia-vuciq-beri-kthese-perjashtoi-ministrat-pro-ruse-nga-qeveria/60%Daily2020-10-27 11:28
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-pranoi-nje-donacion-prej-15-veturave-nga-gjermania/60%Daily2020-10-27 11:19
https://kosovapost.net/ahmeti-do-te-hulumtojme-se-sa-perqind-e-popullates-kane-qene-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-10-27 11:11
https://kosovapost.net/shpendi-e-zemaj-kerkojne-nga-qytetarevigjilence-dhe-respektim-te-masave-anticovid/60%Daily2020-10-27 10:59
https://kosovapost.net/cekia-vendos-oren-policore/60%Daily2020-10-27 10:29
https://kosovapost.net/alarm-ne-gjermani-deri-ne-fund-te-javes-mund-te-kete-20-mije-raste-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-10-27 10:26
https://kosovapost.net/gjykata-konfirmon-se-e-ka-liruar-dervish-milicin-nuk-tregon-arsyet/60%Daily2020-10-27 10:16
https://kosovapost.net/zemaj-e-ahmeti-diskutojne-per-pandemine-cfare-masash-pritet-te-merren/60%Daily2020-10-27 10:08
https://kosovapost.net/cilat-jane-vetite-e-fuqishme-te-rukoles-ne-organizem/60%Daily2020-10-27 09:58
https://kosovapost.net/hoti-vrasja-e-uke-bytyqit-si-dhe-vrasjet-tjera-politike-ishin-kunder-ldk-se-dhe-te-ardhmes-se-kosoves/60%Daily2020-10-27 09:50
https://kosovapost.net/albanians-for-trump-trump-do-ta-permbushe-projektin-e-tij-per-njohje-reciproke-kosove-serbi/60%Daily2020-10-27 09:48
https://kosovapost.net/lengjet-qe-parandalojne-formimin-e-gureve-ne-veshka/60%Daily2020-10-27 09:44
https://kosovapost.net/salih-mustafa-te-merkuren-para-speciales-pritet-te-deklarohet-rreth-akuzave/60%Daily2020-10-27 09:40
https://kosovapost.net/zemaj-kemi-shtuar-edhe-200-mjeke-si-dhe-375-staf-mbeshtetes-te-fushave-te-ndryshme/60%Daily2020-10-27 09:39
https://kosovapost.net/shba-ja-vendos-sanksione-ndaj-sektorit-te-naftes-ne-iran/60%Daily2020-10-27 09:37
https://kosovapost.net/nje-femer-ushtron-dhune-fizike-ndaj-nje-mashkulli-arrestohet/60%Daily2020-10-27 09:34
https://kosovapost.net/kryetari-mustafa-perkujton-veprimtarin-uke-bytyci/60%Daily2020-10-27 09:28
https://kosovapost.net/naim-fetahu-i-pdk-se-publikon-fakte-nga-keqperdorimi-i-thesarit-ne-komunen-e-podujeves/60%Daily2020-10-27 09:24
https://kosovapost.net/maradona-terbon-anglezet-me-kete-deklarate-do-serish-doren-e-zotit/60%Daily2020-10-27 08:59
https://kosovapost.net/erdogan-myslimanet-e-europes-po-trajtohen-si-hebrenjte-para-luftes-se-dyte-boterore/60%Daily2020-10-27 08:55
https://kosovapost.net/gjykata-e-liron-dervish-milicin-qe-torturonte-shqiptaret-gjate-luftes-se-fundit/60%Daily2020-10-27 08:51
https://kosovapost.net/protesta-te-dhunshme-ne-itali-kunder-masave-te-reja-ndaj-pandemise-2/60%Daily2020-10-27 08:45
https://kosovapost.net/obsh-javen-e-kaluar-bota-regjistroi-numrin-me-te-larte-te-rasteve-covid-19/60%Daily2020-10-27 08:42
https://kosovapost.net/ministri-spasovski-rezulton-pozitiv-ndaj-covid-19/60%Daily2020-10-27 08:35
https://kosovapost.net/kosova-vendos-vija-te-kuqe-edhe-per-gjermanine-banoret-e-ketij-shteti-smund-te-hyjne-ne-vend-pa-test-pcr/60%Daily2020-10-27 08:34
https://kosovapost.net/protesta-te-dhunshme-ne-itali-kunder-masave-te-reja-ndaj-pandemise/60%Daily2020-10-27 08:26
https://kosovapost.net/osmani-kujton-uke-bytyqin-liria-e-vendit-do-te-mbetet-e-paplote-per-aq-kohe-sa-vrasjet-politike-te-jene-te-pazbardhura/60%Daily2020-10-27 07:37
https://kosovapost.net/si-u-be-qe-zgjedhjet-amerikane-tu-ngjasojne-atyre-te-demokracive-te-brishta/60%Daily2020-10-27 07:24
https://kosovapost.net/kumbulla-vesin-e-golit-e-kam-pasur-gjithmone-juriq-e-verona-me/60%Daily2020-10-27 07:17
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-mbi-18-mije-te-infektuar-dhe-mbi-dy-mije-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-10-27 07:09
https://kosovapost.net/e-zbulon-menaxheri-mario-cenolli-michael-ngoo-drejt-rusise/60%Daily2020-10-27 07:05
https://kosovapost.net/trump-biden-ne-javen-e-fundit-te-fushates-para-zgjedhjeve/60%Daily2020-10-27 06:59
https://kosovapost.net/si-duhet-te-konsumohet-kafeja-e-mengjesit/60%Daily2020-10-27 06:58
https://kosovapost.net/moti-sot-125/60%Daily2020-10-27 06:52
https://kosovapost.net/tenderi-emergjent-i-agim-veliut-qe-po-hetohej-nga-task-forca-trefish-me-i-shtrenjte-se-i-rregullti/60%Daily2020-10-26 22:37
https://kosovapost.net/ku-ishte-thaci-kur-u-njoftua-per-aktakuzen-e-hages/60%Daily2020-10-26 22:23
https://kosovapost.net/turqi-kamikazi-i-ndjekur-nga-policia-hedh-veten-ne-ere/60%Daily2020-10-26 22:19
https://kosovapost.net/nagavci-hoti-na-e-tregoi-frazen-e-njohur-hajdutce-e-moret-pushtetin/60%Daily2020-10-26 22:15
https://kosovapost.net/limaj-aq-shume-me-kane-hetuar-nderkombetaret-thua-se-e-kam-nise-luften-e-pare-boterore/60%Daily2020-10-26 21:56
https://kosovapost.net/konjufca-shume-shpejt-vjosa-osmani-do-ushtroje-detyren-e-presidentit/60%Daily2020-10-26 21:27
https://kosovapost.net/%e2%80%8bskandali-i-vjedhjes-se-mbi-dy-milione-eurove-a-e-ka-menduar-bajrami-doreheqjen/60%Daily2020-10-26 21:52
https://kosovapost.net/turqia-perfaqeson-boten-islame-ne-perballjen-me-racizmin-perendimor-dhe-eshte-ndergjegjja-e-gjalle-e-myslimaneve/60%Daily2020-10-26 20:18
https://kosovapost.net/cila-e%cc%88shte%cc%88-formula-pe%cc%88rkryeministrin-dhe-presidentin/60%Daily2020-10-26 20:09
https://kosovapost.net/kjo-eshte-ana-e-vertete-e-ramush-haradinajt-ja-pse-po-e-shantazhon-avdullah-hotin/60%Daily2020-10-26 19:52
https://kosovapost.net/pacolli-publikon-fotografine-kur-ishte-ne-kushte-te-veshtira-financiare-ja-si-dukej-ne-ate-kohe/60%Daily2020-10-26 19:48
https://kosovapost.net/zemaj-po-shqyrtohet-mbyllja-e-kufijve-dhe-kufizim-i-levizjes-ne-zonat-me-te-prekura-me-covid-19/60%Daily2020-10-26 20:12
https://kosovapost.net/rreth-27-mije-raste-te-reja-dhe-257-viktima-nga-covid-19-ne-france/60%Daily2020-10-26 19:39
https://kosovapost.net/shperthim-i-fuqishem-ne-turqi/60%Daily2020-10-26 19:34
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-zhvillon-bisede-me-ministrin-kanadez-ja-per-cfare-diskutuan/60%Daily2020-10-26 18:45
https://kosovapost.net/i-forti-i-ldk-se-i-con-selam-aak-se-kur-te-doni-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-10-26 18:41
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-slloveni-ka-nje-njoftim-per-mergimtaret-qe-jetojne-atje/60%Daily2020-10-26 18:26
https://kosovapost.net/moti-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-10-26 18:19
https://kosovapost.net/avokati-thote-se-policia-nuk-e-ndaloi-kadri-shalen-kur-hyri-ne-kosove/60%Daily2020-10-26 17:50
https://kosovapost.net/covid-19-ne-kosove-shpend-ahmeti-paralajmeron-krize-pas-shtate-ditesh/60%Daily2020-10-26 17:24
https://kosovapost.net/gjendje-alarmante-ne-maqedonine-e-veriut-22-te-vdekur-dhe-561-raste-te-reja-gjate-24-oreve/60%Daily2020-10-26 17:18
https://kosovapost.net/avionet-ruse-bombarduan-kampin-e-opozitareve-sna-ne-idlib/60%Daily2020-10-26 17:13
https://kosovapost.net/presidenti-i-azerbajxhanit-armenia-shkeli-armepushimin/60%Daily2020-10-26 17:00
https://kosovapost.net/nis-hartimi-i-strategjise-kunder-ekstremizmit-te-dhunshem-dhe-radikalizmit/60%Daily2020-10-26 16:50
https://kosovapost.net/kurti-uron-jacinda-ardern-per-mandatin-e-dyte-si-kryeministre-e-zelandes-se-re/60%Daily2020-10-26 16:40
https://kosovapost.net/vazhdon-perplasja-per-shuarjen-e-task-forces-selimi-hotit-ckapja-per-kapje-apo-ckapja-per-sundim-te-ligjit/60%Daily2020-10-26 16:32
https://kosovapost.net/ndalohet-per-48-ore-kadri-shala-pronari-i-kompanise-ne-te-cilen-u-transferuan-mbi-2-milione-euro-te-shtetit/60%Daily2020-10-26 16:23
https://kosovapost.net/naim-miftari-i-reagon-ahmet-shales-cilit-person-te-udb-se-ia-bleu-tepihun-e-kuq-ne-shkup/60%Daily2020-10-26 16:42
https://kosovapost.net/ahmeti-per-vjedhjen-e-thesarit-a-ka-garance-qe-eshte-hera-e-pare-qe-dikush-ka-vjedhur-me-kete-metode/60%Daily2020-10-26 16:03
https://kosovapost.net/haradinaj-me-aleancen-e-forte%cc%88-kosova-do-te%cc%88-kete%cc%88-ekonomi-ushtri-dhe-komuna-te%cc%88-forta/60%Daily2020-10-26 15:46
https://kosovapost.net/tri-viktima-dhe-288-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-26 15:41
https://kosovapost.net/grekofili-arjan-cani/60%Daily2020-10-26 15:30
https://kosovapost.net/lvv-shefit-te-be-se-asociacioni-per-ne-eshte-teme-e-vdekur/60%Daily2020-10-26 15:29
https://kosovapost.net/fjalimi-historik-i-poetit-krishter-per-muhammedin-a-s/60%Daily2020-10-26 15:22
https://kosovapost.net/filloi-punetoria-per-hartimin-e-strategjise-kunder-ekstremizmit-te-dhunshem-dhe-radikalizmit/60%Daily2020-10-26 15:08
https://kosovapost.net/interpelanca-e-hotit-nuk-hyne-ne-rend-dite-ne-seancen-e-te-enjetes/60%Daily2020-10-26 15:07
https://kosovapost.net/ronaldo-uron-khabibin-pas-titullit-ne-ufc-babai-yt-eshte-krenar-per-ty/60%Daily2020-10-26 14:32
https://kosovapost.net/jozefina-topalli-do-te-jete-pjese-e-partise-levizja-per-ndryshim-keshtu-reagon-basha/60%Daily2020-10-26 14:31
https://kosovapost.net/kush-eshte-personi-qe-brenda-vitit-fitoi-dy-here-lotarine-foto/60%Daily2020-10-26 14:23
https://kosovapost.net/erdogan-u-bene-thirrje-popullit-turk-qe-te-mos-blejne-mallra-franceze/60%Daily2020-10-26 14:25
https://kosovapost.net/ne-iran-po-shtohen-thirrjet-per-debimin-e-ambasadorit-francez-pas-deklaratave-fyese-te-presidentit-macron/60%Daily2020-10-26 14:17
https://kosovapost.net/kush-jane-ministrat-e-ri-te-qeverise-se-serbise/60%Daily2020-10-26 14:14
https://kosovapost.net/pirlo-ne-ankth-per-bonnucin-juventusi-pa-mbrojtje-kunder-barcelones/60%Daily2020-10-26 14:11
https://kosovapost.net/ministria-e-puneve-te-brendshme-filloi-leshimin-e-vules-apostile-ne-rajonin-e-pejes/60%Daily2020-10-26 14:09
https://kosovapost.net/e-konfirmon-policia-kadri-shala-eshte-duke-u-intervistuar/60%Daily2020-10-26 14:09
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-tri-raste-te-vdekjes-dhe-205-raste-pozitive/60%Daily2020-10-26 14:12
https://kosovapost.net/fetari-e-pamoralshme-mbrojtja-e-pejgamberit-a-s-me-qasje-anti-pejgamberike/60%Daily2020-10-26 14:02
https://kosovapost.net/ovl-e-uck-se-ne-takim-me-grupet-parlamentare-flasin-per-dergimin-ne-kushtetuese-te-ligjit-per-specialen/60%Daily2020-10-26 13:48
https://kosovapost.net/dikush-i-shkaterron-mini-biblioteka-ne-kryeqytet-e-dikush-tjeter-i-ruan-ato-si-syte-e-ballit/60%Daily2020-10-26 13:28
https://kosovapost.net/abrashi-paraqiti-planin-e-investimeve-ne-infrastrukture-ne-keshillin-ministror-te-traktatit-te-komunitetit-te-transportit/60%Daily2020-10-26 13:21
https://kosovapost.net/presidenti-azerbajxhanit-gati-te-zgjidhim-konfliktin-politikisht-dhe-ushtarakisht/60%Daily2020-10-26 13:19
https://kosovapost.net/u-perfol-se-u-largua-nga-franca-paul-pogba-tregon-te-verteten/60%Daily2020-10-26 13:12
https://kosovapost.net/berisha-e-quan-ahmet-shalen-trofte-me-pika-te-kuqe/60%Daily2020-10-26 13:07
https://kosovapost.net/vjedh-thesarin-e-shtetit-vetdorezohet-ne-polici-kadri-shala/60%Daily2020-10-26 13:04
https://kosovapost.net/zgjedhjet-presidenciale-ne-shba-shumica-e-gjermaneve-shpresojne-ne-fitoren-e-bidenit/60%Daily2020-10-26 12:46
https://kosovapost.net/petkoviq-takohet-me-shefin-e-osbe-se-ja-per-cfare-biseduan/60%Daily2020-10-26 12:59
https://kosovapost.net/pas-nje-pauze-te-gjate-presidneti-thaci-me-bashkeluftetare-vizitoi-kete-vend/60%Daily2020-10-26 12:40
https://kosovapost.net/kurti-zgjedhjet-dhe-ndryshimet-jane-te-domosdoshme/60%Daily2020-10-26 12:28
https://kosovapost.net/rasti-z-moblile-apeli-e-konsideron-te-ligjshem-permbarimin-e-25-milione-eurove-nga-telekomi/60%Daily2020-10-26 12:17
https://kosovapost.net/rastet-kur-mund-te-shmangni-perdorimin-e-aspirines/60%Daily2020-10-26 11:55
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-te-hani-banane-ne-mengjes/60%Daily2020-10-26 11:45
https://kosovapost.net/plackitet-nje-banke-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-10-26 11:43
https://kosovapost.net/shala-nuk-ka-qene-e-domosdoshme-shitja-e-tokave-me-cmim-te-lire/60%Daily2020-10-26 11:38
https://kosovapost.net/piloti-i-pare-i-ushtrise-se-kosoves-historia-e-dhimbshme-e-afrim-zabelit-video/60%Daily2020-10-26 11:36
https://kosovapost.net/selimi-politika-te-mos-perzihet-ne-drejtesi-as-ne-menyre-deklarative/60%Daily2020-10-26 11:27
https://kosovapost.net/java-e-fundit-e-fushates-per-president-te-shba-se-nen-hijen-rritjes-se-infektimeve/60%Daily2020-10-26 11:05
https://kosovapost.net/kryekuvendariruci-kerkon-nga-kuba-ta-njohe-kosoven/60%Daily2020-10-26 10:57
https://kosovapost.net/shkelje-masive-ne-mitrovice-muzike-live-tollovi-e-tentim-vrasjeje-ne-nje-lokalvideo/60%Daily2020-10-26 10:57
https://kosovapost.net/trump-thote-se-per-marreveshjen-kosove-serbi-ia-dhane-cmimin-nobel/60%Daily2020-10-26 10:51
https://kosovapost.net/shala-mohon-se-jane-djegur-dokumentet-ne-akm/60%Daily2020-10-26 10:47
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-nuk-jep-detaje-nese-ka-ngritur-aktakuze-ndaj-thacit-e-veselit/60%Daily2020-10-26 10:44
https://kosovapost.net/ahmeti-nuk-ka-nevoje-per-mbyllje-e-restriksione-shtese-duhet-te-identifikohen-vatrat/60%Daily2020-10-26 10:43
https://kosovapost.net/bllokohen-llogarite-e-telekomit-2/60%Daily2020-10-26 10:30
https://kosovapost.net/dilema-e-pandemise-kosovare-nje-kosove-liberale-apo-nje-kosove-sociale/60%Daily2020-10-26 10:19
https://kosovapost.net/qytetari-nga-istogu-nderton-shtepine-me-mbishkrimin-donald-trump-amerika/60%Daily2020-10-26 10:20
https://kosovapost.net/tri-vetura-mbulohen-nga-flaket-shkak-kontejneret-e-mbeturinave/60%Daily2020-10-26 09:57
https://kosovapost.net/grenell-takon-perseri-serbet-ne-shba-ndihmojeni-presidentin-trump-sepse-ai-ka-bere-shume-per-ju/60%Daily2020-10-26 09:55
https://kosovapost.net/rivitalizohen-minibibliotekat-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2020-10-26 09:45
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-nenkryetari-i-parlamentit-gjerman/60%Daily2020-10-26 09:34
https://kosovapost.net/nenpresidenti-pence-nuk-hyn-ne-karantine-pas-perhapjes-se-koronavirusit-ne-zyren-e-tij/60%Daily2020-10-26 09:33
https://kosovapost.net/perleshje-mes-mbeshtetesve-te-trumpit-dhe-protestuesve-kunder-racizmit-ne-shba/60%Daily2020-10-26 09:01
https://kosovapost.net/armenia-shkel-armepushimin-e-ri-me-azerbajxhanin/60%Daily2020-10-26 08:54
https://kosovapost.net/gjermania-paralajmeron-vendet-e-tjera-jo-egoizem-per-vaksinat/60%Daily2020-10-26 08:44
https://kosovapost.net/nje-pjese-e-stafit-pozitiv-me-covid-nenpresidenti-pence-nuk-hyn-ne-karantine/60%Daily2020-10-26 08:41
https://kosovapost.net/e-thote-dodik-bosnja-nuk-e-njeh-kosoven/60%Daily2020-10-26 08:37
https://kosovapost.net/kalendari-historik-26-tetor-2/60%Daily2020-10-26 08:33
https://kosovapost.net/nadhet-nga-jeta-ish-deputeti-i-kushtetutes-se-kacanikut/60%Daily2020-10-26 08:34
https://kosovapost.net/zvicra-ka-nevoje-urgjente-per-mjeke-e-infermiere-ky-eshte-apeli-dramatik-i-spitalit-te-gjeneves/60%Daily2020-10-26 08:39
https://kosovapost.net/rekord-i-ri-i-infektimeve-me-coronavirus-ne-rusi/60%Daily2020-10-26 08:11
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-17-paciente-me-oksigjenotarapi-4-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-10-26 08:04
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-ruci-pret-ne-takim-ambasadorin-e-azerbajxhanit/60%Daily2020-10-26 07:43
https://kosovapost.net/fauci-vaksina-anti-covid-ne-shba-do-te-jete-e-disponueshme-ne-fund-te-dhjetorit/60%Daily2020-10-26 07:36
https://kosovapost.net/mesimi-ne-kosove-po-zhvillohet-ne-dy-varianate/60%Daily2020-10-26 07:34
https://kosovapost.net/shba-ja-shenon-rritjen-me-te-madhe-te-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-10-26 07:30
https://kosovapost.net/verona-kundershtar-qe-te-streson-nuk-kemi-nevoje-per-shpulla-per-te-reaguar/60%Daily2020-10-26 07:28
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-%e2%80%8bmbi-2-mije-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-10-26 07:23
https://kosovapost.net/shba-ja-thote-se-do-te-arrihet-armepushimi-humanitar-ne-nagorno-karabak/60%Daily2020-10-26 07:18
https://kosovapost.net/cilat-jane-perfitimet-ne-shendet-nga-kafja-e-mengjesit/60%Daily2020-10-26 07:15
https://kosovapost.net/veriu-i-kosoves-pa-kupona-fiskal/60%Daily2020-10-26 07:10
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-17/60%Daily2020-10-26 07:06
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-kallashnikov-midis-prishtines/60%Daily2020-10-25 22:17
https://kosovapost.net/filozofi-francez-ate-qe-ua-bejme-muslimaneve-eshte-e-tmerrshme/60%Daily2020-10-25 21:48
https://kosovapost.net/shkeljet-e-te-drejtave-te-njeriut-ne-afrike-nga-franca/60%Daily2020-10-25 21:28
https://kosovapost.net/franca-shenon-rekord-te-rasteve-52-mije-te-infektuar-me-covid-19-brenda-dites/60%Daily2020-10-25 21:19
https://kosovapost.net/azerbajxhani-dhe-armenia-arriten-marreveshje-te-re-per-armepushim-humanitar/60%Daily2020-10-25 21:08
https://kosovapost.net/azerbajxhani-cliroi-qendren-e-qytetit-qubadli-nga-okupimi-armen/60%Daily2020-10-25 21:05
https://kosovapost.net/hoti-mos-i-vrisni-gjysherit-tuaj-duke-u-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-10-25 20:55
https://kosovapost.net/pdk-demanton-lajmin-se-do-te-behet-pjese-e-koalicionit-qeverises/60%Daily2020-10-25 20:31
https://kosovapost.net/gjaku-ne-spitale-private-blihet-me-para-ky-eshte-cmimi-me-i-ulet-per-dozat-e-nevojshme/60%Daily2020-10-25 20:21
https://kosovapost.net/bombe-nga-italia-icardi-kthehet-ne-serie-a/60%Daily2020-10-25 20:11
https://kosovapost.net/franca-u-kerkon-vendeve-te-lindjes-se-mesme-te-ndalojne-bojkotin-e-produkteve-franceze/60%Daily2020-10-25 20:01
https://kosovapost.net/ne-pritje-te-leternjoftimit/60%Daily2020-10-25 19:31
https://kosovapost.net/italia-nga-java-e-ardhshme-shtrengon-masat-pas-rritjes-se-rasteve-te-reja/60%Daily2020-10-25 19:23
https://kosovapost.net/moti-per-javen-e-ardhshme-3/60%Daily2020-10-25 19:10
https://kosovapost.net/gold-ag-reagon-ashper-per-ata-qe-publikojne-lajme-te-paverteta-per-te/60%Daily2020-10-25 18:55
https://kosovapost.net/haki-abazi-ne-perkrahje-te-bulliqit-shpejtimi-e-shpeton-shpejt-besianen/60%Daily2020-10-25 18:48
https://kosovapost.net/neser-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-ky-eshte-rendi-i-dites/60%Daily2020-10-25 18:31
https://kosovapost.net/kelmendi-sjellja-e-macronit-na-kujton-masakrat-e-regjimit-francez-ne-afrike/60%Daily2020-10-25 18:17
https://kosovapost.net/mustafa-akuzon-vulinin-per-diskurs-shqiptarofob/60%Daily2020-10-25 17:10
https://kosovapost.net/e-konfirmon-pdk-ja-ideja-per-takse-qe-e-propozoi-shpend-ahmeti-ishte-e-jona/60%Daily2020-10-25 17:01
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-me-covid-19-ne-mbare-boten-tejkalon-43-milione/60%Daily2020-10-25 16:44
https://kosovapost.net/shuarja-e-task-forces-anti-korrupsion-shkakton-lemsh-kundershtimesh-e-perplasjesh/60%Daily2020-10-25 16:10
https://kosovapost.net/veseli-zbulon-pllaken-perkujtimore-te-uck-se-ne-bresane-te-sharrit/60%Daily2020-10-25 18:04
https://kosovapost.net/majlinda-kelmendi-shet-numrin-e-medaljes-se-arte-per-ilaqe-te-femijeve/60%Daily2020-10-25 18:22
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-mbledhje-te-perbashket-me-maqedonine-diskutohet-gazsjellesi-shkup-prishtine/60%Daily2020-10-25 15:56
https://kosovapost.net/shqiperi-kater-viktima-dhe-299-raste-te-reja-me-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-10-25 17:59
https://kosovapost.net/prapaskena-dana-white-nuk-ka-si-khabib-erdhi-dhe-u-ndesh-me-gishta-te-thyer/60%Daily2020-10-25 15:46
https://kosovapost.net/rama-vucic-dhe-zaev-takohen-online-diskutojne-per-minishengenin-ballkanik-ftese-edhe-kosoves/60%Daily2020-10-25 15:42
https://kosovapost.net/thyhet-rekordi-i-schumacherit-hamilton-e-arrin-fitoren-e-92-te-ne-formula-1/60%Daily2020-10-25 15:31
https://kosovapost.net/bernabiq-prezanton-perberjen-e-re-te-kabinetit-qeveritar-ne-serbi/60%Daily2020-10-25 15:23
https://kosovapost.net/loriana-kuka-mposht-rusen-aleksandra-babintseva-ne-budapest/60%Daily2020-10-25 14:46
https://kosovapost.net/humb-jeten-nje-punonjes-i-qkmf-se-ne-prizren-ishte-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-10-25 14:43
https://kosovapost.net/zemaj-te-vazhdojme-fuqishem-secili-me-pergjegjesite-e-veta-te-zbatohet-ne-perpikmeri-ligji-per-masat-anti-covid/60%Daily2020-10-25 14:32
https://kosovapost.net/planet-arrogante-kunder-turqise-shperthyen-ne-doren-e-tij-lajm-i-keq-per-princin-salman/60%Daily2020-10-25 14:24
https://kosovapost.net/prishtina-prin-e-para-me-numrin-e-te-infektuarve-ky-eshte-bilanci-ne-komunat-e-tjera-2/60%Daily2020-10-25 14:16
https://kosovapost.net/dy-viktima-dhe-186-raste-pozitive-me-covid-19-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-10-25 14:11
https://kosovapost.net/kryeministri-pakistanez-eshte-per-te-ardhur-keq-qe-macron-inkurajon-islamofobine/60%Daily2020-10-25 13:58
https://kosovapost.net/napoli-vendos-perfundimisht-per-te-ardhmen-e-gattusos/60%Daily2020-10-25 13:46
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-isa-mustafa-duhet-te-jete-president-i-kosoves/60%Daily2020-10-25 13:30
https://kosovapost.net/farat-e-ftoit-sherojne-tre-semundjet-qe-prekin-me-shume-shqiptaret/60%Daily2020-10-25 13:22
https://kosovapost.net/pompeo-dhe-lukashenka-diskutojne-ne-telefon-presioni-opozitar-vazhdon-te-rritet/60%Daily2020-10-25 13:07
https://kosovapost.net/pdk-ja-e-kundershton-pagesen-per-hyrje-ne-prishtine-smund-te-jete-shpetimtari-i-kryeqytetit/60%Daily2020-10-25 12:48
https://kosovapost.net/pas-pensionimit-te-khabib-vjen-reagimi-nga-conor-mcgregor/60%Daily2020-10-25 12:10
https://kosovapost.net/nuk-ka-mundesi-te-paguaje-internetin-10-vjecari-ulet-para-shkolles-per-te-shfrytezuar-wi-fi/60%Daily2020-10-25 12:02
https://kosovapost.net/largimi-i-ushtarit-te-fundit-jugosllav-nga-sllovenia/60%Daily2020-10-25 11:50
https://kosovapost.net/pse-qeveria-suedeze-rekomandon-qe-popullata-e-moshuar-te-mos-izolohet/60%Daily2020-10-25 11:19
https://kosovapost.net/ruci-pret-ambasadoren-e-kubes-ka-ardhur-koha-te-njihni-kosoven/60%Daily2020-10-25 11:14
https://kosovapost.net/rimekembja-ekonomike-cfare-masa-moren-maqedonia-e-veriut-shqiperia-e-kosova/60%Daily2020-10-25 11:10
https://kosovapost.net/italia-rikthen-masat-kufizuese-nga-e-hena-baret-dhe-restorantet-te-mbyllura-pas-ores-1800/60%Daily2020-10-25 10:33
https://kosovapost.net/qendro-prane-prinderve-khabib-e-gaethje-i-emocionojne-te-gjithe/60%Daily2020-10-25 09:57
https://kosovapost.net/keq-perdorimi-i-lirise-se-shprehjes-instrument-i-te-fortit-qe-synone-te-rrenoje-cdo-vlere-te-dobetit/60%Daily2020-10-25 11:56
https://kosovapost.net/vjedhja-e-dy-milioneshit-sekuestrohen-makinat-e-te-perfshireve-ne-kosove/60%Daily2020-10-25 09:52
https://kosovapost.net/turqia-reagon-ndaj-egjiptit-mos-vepro-si-flamurtar-i-pucisteve-dhe-organizatave-terroriste/60%Daily2020-10-25 09:48
https://kosovapost.net/cavushoglu-reagon-ndaj-islamofobise-dhe-ksenofobise-ne-evrope/60%Daily2020-10-25 09:42
https://kosovapost.net/vdes-kryetari-i-kompanise-elektronike-samsung/60%Daily2020-10-25 09:39
https://kosovapost.net/evropa-ne-alarm-nga-covid-19-pas-gjermanise-tre-shtete-te-tjera-vater-infeksioni/60%Daily2020-10-25 09:30
https://kosovapost.net/nderron-jete-gjyqtari-i-gjykates-themelore-ne-prizren/60%Daily2020-10-25 09:15
https://kosovapost.net/kqz-zgjedhjet-e-29-nentorit-organizohen-ne-rrethana-specifike/60%Daily2020-10-25 08:40
https://kosovapost.net/zemaj-aksion-me-policine-e-inspektoratin-mbyllin-lokalet-ne-prizren-pas-mos-respektimit-te-masave/60%Daily2020-10-25 08:16
https://kosovapost.net/krasniqi-pranimi-i-dy-mije-profesionalisteve-ndihme-per-sistemin-shendetesor/60%Daily2020-10-25 08:13
https://kosovapost.net/kosova-ndjek-me-vemendje-zgjedhjet-ne-shba/60%Daily2020-10-25 08:09
https://kosovapost.net/gjobiten-957-persona-nuk-respektuan-masat-anti-covid-19/60%Daily2020-10-25 08:05
https://kosovapost.net/17757-te-infektuar-me-covid-19-dhe-661-viktima-deri-me-tani-ne-kosove/60%Daily2020-10-25 08:02
https://kosovapost.net/sot-mot-i-vranet-dhe-me-shi/60%Daily2020-10-25 07:59
https://kosovapost.net/ovl-e-uck-se-me-reagim-te-ashper-ndaj-speciales-do-ta-dergojme-ne-kushtetuese/60%Daily2020-10-24 21:58
https://kosovapost.net/eksperti-amerikan-reagon-per-skandalin-e-dy-milioneve-kosovaret-po-e-humbin-besimin-tek-qeveria/60%Daily2020-10-24 21:47
https://kosovapost.net/nuk-e-besoj-qe-ka-bir-nene-qe-e-nenshkruan-kompromisin-qe-seshte-kah-e-hjek-nga-goja-z-lajcak/60%Daily2020-10-24 21:19
https://kosovapost.net/khabib-ka-paralajmruar-mediat-kjo-eshte-lufta-ime-e-fundit/60%Daily2020-10-24 21:08
https://kosovapost.net/khabib-nurmagomedov-mbron-titullin-e-tij-te-peshave-te-lehta/60%Daily2020-10-24 21:04
https://kosovapost.net/ja-deri-ne-sa-vite-burg-mund-te-denohet-labinot-gruda-i-dyshuar-per-vjedhjen-e-dy-milione-eurove/60%Daily2020-10-24 20:35
https://kosovapost.net/limaj-ne-gjykate-ma-kane-permendur-edhe-nenen-vdiq-para-se-te-shpallem-i-pafajshem/60%Daily2020-10-24 20:13
https://kosovapost.net/kadri-shala-lajmerohet-nga-arratia-parate-me-dolen-ne-llogari-mendova-se-ishin-te-kompanive/60%Daily2020-10-24 19:49
https://kosovapost.net/vit-tjeter-problem-i-njejte-ndotja-e-ajrit-shenon-serish-nivele-te-larta-ne-prishtine/60%Daily2020-10-24 19:20
https://kosovapost.net/specialja-nuk-tregon-nese-thacit-iu-konfirmua-aktakuza/60%Daily2020-10-24 18:50
https://kosovapost.net/biden-testohet-serish-per-covid-19-ky-eshte-rezultati-i-testit/60%Daily2020-10-24 18:44
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-qeverine-hoti-nuk-e-mban-nisma-dhe-aak-ja-e-mban-pdk-ja-dhe-lista-srpska/60%Daily2020-10-24 18:10
https://kosovapost.net/nese-kosova-do-kishte-shtet-ligjor-hoti-sonte-do-ta-kalonte-naten-ne-paraburgim/60%Daily2020-10-24 18:07
https://kosovapost.net/bizneset-neser-skane-pune-ne-kete-komune-te-kosoves/60%Daily2020-10-24 17:33
https://kosovapost.net/perkeqesohet-situata-me-covid-19-ne-itali-shteti-drejt-kufizimeve-te-rrepta/60%Daily2020-10-24 17:26
https://kosovapost.net/ne-beograd-po-kerkohet-kthimi-i-pensioneve-dhe-demshperblimeve-per-viktimat-e-luftes/60%Daily2020-10-24 17:14
https://kosovapost.net/vv-i-reagon-qeverise-pasi-ne-krye-te-bordit-te-kek-ut-e-vendosi-njeriun-e-ldk-se/60%Daily2020-10-24 16:39
https://kosovapost.net/115271-2/60%Daily2020-10-24 16:33
https://kosovapost.net/a-po-frikesohet-kryetari-i-ldkse-se-pdkja-e-merr-presidentin-dhe-pastaj-rrezon-hotin/60%Daily2020-10-24 16:09
https://kosovapost.net/zgjedhjet-nuk-jane-larg/60%Daily2020-10-24 15:33
https://kosovapost.net/blerim-xhemaili-nga-kina-rikthehet-ne-evrope/60%Daily2020-10-24 15:26
https://kosovapost.net/115259-2/60%Daily2020-10-24 17:15
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-po-hane-me-dy-luge/60%Daily2020-10-24 15:16
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-nuk-do-te-lejoje-nje-mocal-terrori-fill-pas-kufijve-te-saj/60%Daily2020-10-24 14:59
https://kosovapost.net/prokuroria-speciale-do-zhvillojme-hetime-profesionale-deri-ne-zbardhjen-e-rastit-dehari/60%Daily2020-10-24 14:56
https://kosovapost.net/vazhdon-heshtja-e-speciales-ende-nuk-dihet-vendimi-per-propozim-aktakuzen-ndaj-thacit-e-veselit/60%Daily2020-10-24 14:42
https://kosovapost.net/si-te-shmangni-avullin-tek-syzet-truket-qe-duhet-te-dini-kur-mbani-maske/60%Daily2020-10-24 14:24
https://kosovapost.net/shba-dhe-be-me-mekanizem-te-perbashket-te-dialogut-ndaj-kines/60%Daily2020-10-24 14:22
https://kosovapost.net/kuvajti-reagon-ndaj-frances-lidhur-me-publikimin-e-karikaturave-ofenduese-kunder-profetit-muhammed/60%Daily2020-10-24 14:04
https://kosovapost.net/nderron-jete-amdi-bajram-kryetari-i-partise-lidhja-e-romeve/60%Daily2020-10-24 13:40
https://kosovapost.net/biden-premton-vaksinim-falas-kunder-covid-19/60%Daily2020-10-24 13:32
https://kosovapost.net/vendi-dhe-ora-ku-mund-ta-shikoni-luften-khabib-gaethje/60%Daily2020-10-24 13:18
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-166-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-24 13:14
https://kosovapost.net/qeveria-shkarkon-edhe-nje-here-bordin-e-kek-ut-emeron-te-riun/60%Daily2020-10-24 13:08
https://kosovapost.net/a-po-shkon-qeveria-drejt-fundit-hoti-ia-kthen-haradinajt/60%Daily2020-10-24 12:51
https://kosovapost.net/haradinaj-i-reagon-hotit-per-shuarjen-e-taske-forces-politika-sduhet-te-perzihet-ne-drejtesi/60%Daily2020-10-24 12:15
https://kosovapost.net/gerxhaliu-per-skandalin-e-dy-milione-eurove-eshte-demtuar-buxheti-dhe-imazhi-i-kosoves/60%Daily2020-10-24 12:02
https://kosovapost.net/thaci-tani-eshte-koha-qe-kosova-te-behet-anetare-e-okb-se/60%Daily2020-10-24 11:48
https://kosovapost.net/kerkesa-e-merkel-reduktoni-kontaktet-takoni-sa-me-pak-njerez/60%Daily2020-10-24 11:34
https://kosovapost.net/denohen-mbi-nje-mije-qytetare-per-mos-respektim-te-ligjit-per-pandemine/60%Daily2020-10-24 11:19
https://kosovapost.net/zemaj-per-zgjedhjet-ndalohen-tubimet-per-fushate-nuk-do-te-tolerohet-askush/60%Daily2020-10-24 11:15
https://kosovapost.net/hajnat-vjedhin-arken-me-para-ne-nje-xhami-ne-prizren/60%Daily2020-10-24 10:47
https://kosovapost.net/avokati-koci-thacit-po-i-shkelen-te-drejtat-elementare-te-njeriut-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-10-24 10:46
https://kosovapost.net/guardiola-mbron-agueron-nese-gjyqtarja-eshte-ofenduar-kun-i-kerkon-falje/60%Daily2020-10-24 10:31
https://kosovapost.net/115188-2/60%Daily2020-10-24 10:37
https://kosovapost.net/presidenti-i-polonise-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-10-24 10:27
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-ne-afersi-te-lumit-iber-gruaja-qe-ishte-raportuar-si-e-zhdukur/60%Daily2020-10-24 10:12
https://kosovapost.net/gjermani-mes-rritjes-se-infektimeve-dhe-paralajmerimit-per-nje-mbyllje-te-dyte/60%Daily2020-10-24 09:50
https://kosovapost.net/el-clasico-e-cuditshme-si-priten-te-rreshtohen-barcelona-dhe-reali/60%Daily2020-10-24 09:20
https://kosovapost.net/si-do-te-votojne-personat-e-karantinuar-ne-podujeve-dhe-ne-mitrovice-te-veriut/60%Daily2020-10-24 09:12
https://kosovapost.net/faktet-si-ndryshon-plakja-mes-meshkujve-dhe-femrave/60%Daily2020-10-24 09:00
https://kosovapost.net/macron-franca-do-te-perballet-me-pandemine-deri-ne-veren-e-ardhshme/60%Daily2020-10-24 08:50
https://kosovapost.net/neser-ndryshon-ora/60%Daily2020-10-24 08:24
https://kosovapost.net/grenell-fushate-me-shqiptaret-ne-shba-iu-kerkon-ta-votojne-trumpin/60%Daily2020-10-24 08:12
https://kosovapost.net/te-zhgenjyer-me-debatin-e-pare-miliona-shikues-me-pak-ne-debatin-e-dyte-mes-trump-e-biden/60%Daily2020-10-24 07:55
https://kosovapost.net/thaci-pas-fitores-se-distrias-miremengjesi-me-kete-pamje-te-bukur/60%Daily2020-10-24 07:47
https://kosovapost.net/analize-dhe-parashikim-barcelona-dhe-real-madridi-zhvillojne-el-clasicon-e-245-te/60%Daily2020-10-24 07:39
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-nentor-2/60%Daily2020-10-24 07:17
https://kosovapost.net/sot-eshte-dita-nderkombetare-e-okb-se/60%Daily2020-10-24 07:12
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-sot-ka-afatin-e-fundit-per-shqyrtimin-e-propozim-aktakuzes-ndaj-thacit-dhe-veselit/60%Daily2020-10-24 07:05
https://kosovapost.net/ne-prag-te-zgjedhjeve-regjistrohet-numer-rekord-i-rasteve-me-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-10-24 06:42
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-dhe-neser-3/60%Daily2020-10-24 06:34
https://kosovapost.net/abazi-hotin-duhet-per-veshi-me-dergu-ne-prokurori/60%Daily2020-10-23 20:30
https://kosovapost.net/asgje-dramatike-ne-matjet-e-fundit-para-luftes-khabib-gaethje/60%Daily2020-10-23 20:24
https://kosovapost.net/ushtari-armen-pohon-pranine-e-terroristeve-te-pkk-se-ne-radhet-e-ushtrise-armene/60%Daily2020-10-23 20:20
https://kosovapost.net/iu-permend-vellai-si-i-perfshire-ne-skandalin-me-dy-milionet-e-thesarit-reagon-zejnaj/60%Daily2020-10-23 20:14
https://kosovapost.net/erdogan-denon-operacionin-e-policise-gjermane-ndaj-nje-xhamie-ne-berlin/60%Daily2020-10-23 20:04
https://kosovapost.net/cdo-takim-me-nenat-gjakovare-eshte-takim-prekes-ku-spikasin-po-aq-sa-plaget-e-familjareve-per-me-te-dashurit-e-tyre-te-pagjetur-nga-lufta-e-fundit/60%Daily2020-10-23 19:50
https://kosovapost.net/ish-sportisti-ekzekutohet-me-kallashnikov-ne-dagestan-pas-konfliktit-per-token/60%Daily2020-10-23 19:28
https://kosovapost.net/obsh-rritje-eksponenciale-e-rasteve-te-covid-19-ne-shume-vende/60%Daily2020-10-23 19:21
https://kosovapost.net/pdk-vjedhja-e-thesarit-te-shtetit-krim-i-organizuar-nderinstitucional/60%Daily2020-10-23 19:18
https://kosovapost.net/do-te-habiteni-per-lidhjet-qe-do-te-dalin-nga-procesi-i-dallavereve-ne-privatizim/60%Daily2020-10-23 19:14
https://kosovapost.net/pasqyra-e-llogarise-bankare-te-lda-group-nga-e-cila-u-avulluan-2-1-milionet-e-vjedhura-nga-buxheti-i-shtetit/60%Daily2020-10-23 19:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-djaloshi-qe-luan-shah-me-kampionin-e-botes-pacolli-publikon-rezultatin/60%Daily2020-10-23 19:00
https://kosovapost.net/115095-2/60%Daily2020-10-23 18:43
https://kosovapost.net/pjese-e-pare-e-qete-ne-takimin-ndermjet-vashave-te-turqise-e-kosoves/60%Daily2020-10-23 18:35
https://kosovapost.net/pdk-qeveria-hoti-eshte-e-paafte-ta-mbroje-pasurine-publike-bajrami-te-jape-doreheqje/60%Daily2020-10-23 18:28
https://kosovapost.net/franca-ne-shtetrrethim-me-shume-se-41-mije-raste-te-reja-ne-24-ore/60%Daily2020-10-23 17:46
https://kosovapost.net/ish-asambleistat-e-aak-se-ne-kacanik-ju-bashkuan-levizjes-vetevendosje/60%Daily2020-10-23 17:26
https://kosovapost.net/keds-me-punime-ne-rrjet-paralajmerohen-qytetaret-per-nderprerjet-obligative-te-rrymes/60%Daily2020-10-23 17:13
https://kosovapost.net/reagon-lushtaku-paralajmeron-padi-ndaj-insajderit-dhe-vehbi-kajtazit/60%Daily2020-10-23 17:10
https://kosovapost.net/pdk-del-ne-konference-per-media-sonte-ne-oren-2000/60%Daily2020-10-23 16:49
https://kosovapost.net/auv-i-pergjigjet-ahmetit-per-qente-endacak-viti-i-shtate-qe-po-merreni-me-problemin-fotografia-e-njejte/60%Daily2020-10-23 16:46
https://kosovapost.net/rekord-ne-itali-mbi-19-mije-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-10-23 16:43
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shba-me-memorandum-bashkepunimi-per-krijimin-e-rrjeteve-te-pasterta-5g/60%Daily2020-10-23 16:40
https://kosovapost.net/cili-do-te-jete-kompromisi-i-dhimbshem-te-cilin-e-permendi-lajcaku/60%Daily2020-10-23 16:23
https://kosovapost.net/serbia-arreston-agim-gjocajn-mpj-e-kosoves-be-dhe-quint-te-ndermarre-masa/60%Daily2020-10-23 15:59
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-kosova-dhe-maqedonia-e-veriut-te-vendosura-per-rrugen-euroatlantike/60%Daily2020-10-23 15:49
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-takoi-kryetarin-e-bdi-se-ali-ahmeti/60%Daily2020-10-23 15:42
https://kosovapost.net/per-cfare-sherbeu-takimi-i-lidereve-te-luftes/60%Daily2020-10-23 15:34
https://kosovapost.net/prokuroria-speciale-shenjestron-nje-rast-te-ri-per-tregti-te-ndaluar-dhe-shpelarje-te-parave/60%Daily2020-10-23 15:12
https://kosovapost.net/haskuka-komandant-drini-simbol-i-luftes-se-uck-se-i-vrare-nga-dora-gjakatare/60%Daily2020-10-23 15:08
https://kosovapost.net/cfare-kategorie-dhe-si-kualifikohet-sot-koncepti-i-prekariatit-precarity/60%Daily2020-10-23 14:40
https://kosovapost.net/ministri-cek-i-shendetesise-shkel-masat-kufizuese-dhe-refuzon-te-jape-doreheqjen/60%Daily2020-10-23 14:37
https://kosovapost.net/pdk-per-tu-futur-ne-qeveri-kerkon-ministri-sa-ldk-dhe-poziten-e-presidentit/60%Daily2020-10-23 14:36
https://kosovapost.net/von-cramon-spajtohet-me-lajcakun-ndryshimi-i-kushtetutes-se-kosoves-sna-dergon-askund/60%Daily2020-10-23 14:32
https://kosovapost.net/distria-krasniqi-siguron-medalje-ne-grand-slam-shkon-ne-finale/60%Daily2020-10-23 14:22
https://kosovapost.net/leshimin-e-vulave-apostile-fillon-nga-e-hena-ne-komunen-e-pejes/60%Daily2020-10-23 14:23
https://kosovapost.net/recica-jeta-dhe-te-drejtat-e-punetoreve-jane-prioriteti-yne/60%Daily2020-10-23 13:59
https://kosovapost.net/kek-jep-sqarime-po-punojme-per-rikthimin-e-njesise-b-2/60%Daily2020-10-23 13:56
https://kosovapost.net/isa-mustafa-nuk-kemi-obligim-tia-sigurojme-askujt-votat-per-president/60%Daily2020-10-23 13:53
https://kosovapost.net/mbahet-takimi-i-grupit-punues-per-strategjine-shteterore-te-sigurise-kibernetike-dhe-planin-e-veprimit-2020-2025/60%Daily2020-10-23 13:52
https://kosovapost.net/hoti-ne-shkup-flet-per-specialen-kosova-e-gatshme-ti-respektoje-vendimet-e-drejtesise/60%Daily2020-10-23 13:45
https://kosovapost.net/kfor-i-slloven-ndihmon-manastirin-e-kishes-ortodokse-serbe-ne-decan/60%Daily2020-10-23 13:35
https://kosovapost.net/a-do-te-behet-president-kjo-eshte-pergjigjja-e-ramush-haradinajt/60%Daily2020-10-23 13:36
https://kosovapost.net/dy-viktima-dhe-169-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-23 13:07
https://kosovapost.net/114991-2/60%Daily2020-10-23 13:04
https://kosovapost.net/haradinaj-per-postin-e-presidentit-besojme-se-do-te-gjejme-nje-zgjidhje/60%Daily2020-10-23 12:58
https://kosovapost.net/ministri-selimi-i-ankohet-shefit-te-be-se-ne-kosove-serbia-nuk-po-i-zbaton-marreveshjet-e-brukselit/60%Daily2020-10-23 12:44
https://kosovapost.net/per-zhdukjen-e-dy-milione-eurove-flet-edhe-drejtori-i-thesarit/60%Daily2020-10-23 12:37
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ne-shkup-pritet-me-ceremoni-shteterore-nga-homolugu-zaev/60%Daily2020-10-23 12:32
https://kosovapost.net/avokati-gashi-ekspertet-nga-zvicra-kerkuan-me-shume-informacione-per-rastin-dehari-nga-institucionet/60%Daily2020-10-23 12:28
https://kosovapost.net/borell-te-gjithe-ne-rajon-te-mbeshtesin-procesin-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-10-23 12:09
https://kosovapost.net/takohen-mustafa-haradinaj-dhe-limaj/60%Daily2020-10-23 12:05
https://kosovapost.net/ceshtja-e-kufirit-detar-me-greqine-meta-rama-nuk-eshte-konsultuar-me-mua/60%Daily2020-10-23 12:00
https://kosovapost.net/ja-si-e-arsyeton-osmani-arsyeton-shitjen-e-nje-ari-per-nje-euro/60%Daily2020-10-23 12:09
https://kosovapost.net/shefi-i-be-se-fakt-i-padiskutueshem-kosova-dhe-serbia-ne-te-ardhmen-duhet-te-bejne-ndryshime-kushtetuese/60%Daily2020-10-23 11:39
https://kosovapost.net/skuqet-evropa-numer-rekord-te-infektuarish-ne-disa-shtete-vendosen-masa-strikte-anti-covid/60%Daily2020-10-23 11:38
https://kosovapost.net/kryeministri-sanchez-spanja-i-ka-tejkaluar-3-milion-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-10-23 11:33
https://kosovapost.net/arrestohen-36-anetare-te-agimit-te-arte/60%Daily2020-10-23 11:31
https://kosovapost.net/poloni-protesta-kunder-abortit-arrestohen-protestues/60%Daily2020-10-23 11:16
https://kosovapost.net/pique-per-rastin-messi-ja-care-deklaron/60%Daily2020-10-23 11:16
https://kosovapost.net/tre-ushqimet-qe-shkaktojne-celulit-zgjidhjet-natyale-per-ta-trajtuar/60%Daily2020-10-23 11:27
https://kosovapost.net/qeveria-permes-nje-letre-e-lut-kadri-shalen-qe-ti-ktheje-2-milione-eurot/60%Daily2020-10-23 10:55
https://kosovapost.net/114928-2/60%Daily2020-10-23 10:46
https://kosovapost.net/presidenti-i-kines-paralajmeron-pushtuesve-u-flitet-me-gjuhen-qe-kuptojne/60%Daily2020-10-23 10:35
https://kosovapost.net/kryeministri-cek-kerkon-doreheqjen-e-ministrit-te-shendetesise-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-10-23 10:33
https://kosovapost.net/hamilton-pa-kontrate-per-vitin-2021-thote-se-per-momentin-mendon-vetem-per-titullin/60%Daily2020-10-23 10:33
https://kosovapost.net/bild-gjermania-pergatitet-te-nise-vaksinimin-per-koronavirus-para-fundit-te-vitit/60%Daily2020-10-23 10:27
https://kosovapost.net/shba-hakeret-ruse-shenjestruan-shtetet-dhe-qeverite-lokale/60%Daily2020-10-23 10:24
https://kosovapost.net/mpj-britanike-bota-te-mos-u-ktheje-shpinen-vuajtjeve-te-arakanasve/60%Daily2020-10-23 10:18
https://kosovapost.net/interi-zgjedhja-e-duhur-lukaku-sulmuesi-me-i-mire-ne-bote/60%Daily2020-10-23 10:13
https://kosovapost.net/milaim-zeka-aktakuza-ndaj-thacit-dhe-veselit-eshte-konfirmuar-vendi-shkon-ne-zgjedhje/60%Daily2020-10-23 10:07
https://kosovapost.net/si-te-perdorni-aloe-veren-per-shendetin-e-dhembeve/60%Daily2020-10-23 09:58
https://kosovapost.net/pas-kritikave-te-ashpra-binden-femrat-e-familjes-trump-dhe-vendosin-masken/60%Daily2020-10-23 09:55
https://kosovapost.net/krasniqi-ne-10-ditet-e-fundit-ka-rritje-te-numrit-te-pacienteve-me-covid-19-ne-spitale/60%Daily2020-10-23 09:47
https://kosovapost.net/nderpritet-furnizimi-me-ngrohje-ne-prishtine/60%Daily2020-10-23 09:41
https://kosovapost.net/suspendohet-polici-qe-dyshohet-se-mundesoi-vjedhjen-e-arkes-ne-auv/60%Daily2020-10-23 09:26
https://kosovapost.net/zemaj-takon-udheheqesit-e-institucioneve-fetare-apelon-per-respektim-te-masave-kunder-covid-19/60%Daily2020-10-23 09:20
https://kosovapost.net/kercenoi-se-do-te-vriste-joe-biden-policia-arreston-19-vjecarin/60%Daily2020-10-23 09:14
https://kosovapost.net/perleshje-masive-ne-sllatine-te-vitise-shtate-te-lenduar/60%Daily2020-10-23 08:53
https://kosovapost.net/kqz-vendos-pese-dite-fushate-zgjedhore-ne-podujeve-dhe-mitrovice-veriore/60%Daily2020-10-23 08:53
https://kosovapost.net/shteti-ne-pampersa/60%Daily2020-10-23 08:54
https://kosovapost.net/mesazhi-i-diplomatit-gjerman-heusgen-njiheni-kosoven-ose-nuk-ka-anetaresim-ne-be-nxite-reagime-te-ashpra-ne-serbi/60%Daily2020-10-23 08:41
https://kosovapost.net/kush-ishte-fituesi-i-debatit-te-dyte-presidencial-ne-shba/60%Daily2020-10-23 08:28
https://kosovapost.net/vritet-nje-19-vjecar-ne-gjilan/60%Daily2020-10-23 07:58
https://kosovapost.net/aksident-fatal-ne-mitrovice-humb-jeten-nje-20-vjecar/60%Daily2020-10-23 07:57
https://kosovapost.net/rindertimi-pas-termetit-ne-shqiperi-qeveria-lejon-projektin-rrenje-shqiptare/60%Daily2020-10-23 07:56
https://kosovapost.net/kalendari-historik-23-tetor-2/60%Daily2020-10-23 07:31
https://kosovapost.net/miredita-ne-beograd-perballe-thirrjeve-per-zhdukjen-e-shqiptareve/60%Daily2020-10-23 07:15
https://kosovapost.net/shba-ja-e-miraton-remdesivirin-per-trajtimin-e-covid-19/60%Daily2020-10-23 07:07
https://kosovapost.net/stadiumi-fadil-vokrri-pritet-te-behet-me-21-mije-ulese/60%Daily2020-10-23 07:03
https://kosovapost.net/zidane-rrezikon-shkarkimin/60%Daily2020-10-23 07:00
https://kosovapost.net/mbyllen-per-qarkullim-tri-rruge-ne-kryeqytet/60%Daily2020-10-23 06:56
https://kosovapost.net/nderroi-jete-prof-ismet-kasumagic-nje-nga-anetaret-me-te-vjeter-te-muslimaneve-te-rinj/60%Daily2020-10-23 06:47
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-rekord-te-ri-te-rasteve-te-infektimit-me-covid-19/60%Daily2020-10-23 06:41
https://kosovapost.net/shba-jemi-te-perkushtuar-per-te-siguruar-suksesin-e-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-10-23 07:18
https://kosovapost.net/biden-trump-thote-se-do-te-ndaloje-hyrjen-e-myslimaneve-ne-shba/60%Daily2020-10-23 06:35
https://kosovapost.net/a-thua-pse-presidenti-rugova-mbante-larg-pushtetit-hashim-thacit/60%Daily2020-10-23 06:32
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-1-mije-e-871-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-10-23 06:25
https://kosovapost.net/nese-gjykata-speciale-sot-nuk-njofton-se-e-ka-hedhur-poshte-aktakuzen-ndaj-thacit-atehere-ajo-eshte-konfirmuar-pjeserisht/60%Daily2020-10-23 06:18
https://kosovapost.net/ambasadorja-e-shqiperise-ne-shba-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-10-23 06:14
https://kosovapost.net/konsumimi-i-madh-i-lengjeve-nga-frutat-me-e-demshme-se-pijet-e-gazuara/60%Daily2020-10-23 06:10
https://kosovapost.net/trump-e-biden-perplasen-ashper-ne-debat-per-koronavirusin-racen-e-taksat/60%Daily2020-10-23 06:06
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-shkon-per-vizite-zyrtare-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-10-23 06:03
https://kosovapost.net/selimi-ne-hage-skam-kenduar-si-bilbil-as-nuk-kam-vajtuar-kam-folur/60%Daily2020-10-23 06:01
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-18/60%Daily2020-10-23 05:57
https://kosovapost.net/bajrami-ja-pse-feja-islame-i-ndalon-tentativat-per-ta-paraqitur-profetin-muhamed-ne-forme-te-ndonje-imazhi/60%Daily2020-10-22 21:53
https://kosovapost.net/deklarata-e-forte-jemi-produkt-te-alieneve-ufo-ne-malin-e-tomorrit/60%Daily2020-10-22 21:34
https://kosovapost.net/nis-sherri-itali-france-per-kufirin-ne-masivin-e-alpeve-evropiane-fotot/60%Daily2020-10-22 21:27
https://kosovapost.net/rita-ora-nuk-din-te-ndalet-shfaqet-e-veshur-me-fustanin-e-ngushte-dhe-cmend-fansat/60%Daily2020-10-22 21:22
https://kosovapost.net/obama-trump-i-paafte-ta-marre-seriozisht-punen/60%Daily2020-10-22 21:07
https://kosovapost.net/vete-osama-vinladen-vellai-saddam-njihuni-me-familjen-e-cuditshme-te-futbollistit/60%Daily2020-10-22 20:46
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-demokratet-ne-senat-vene-ne-shenjester-politiken-e-jashtme-te-trump/60%Daily2020-10-22 20:37
https://kosovapost.net/hakeri-holandez-thyen-twitter-in-e-trump-it-duke-ia-qelluar-fjalekalimin/60%Daily2020-10-22 20:27
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-insiston-per-te-pagjeturit-ne-ks-te-okb-se-video/60%Daily2020-10-22 19:34
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-fatmir-limaj-me-ka-thirr-ne-kuvend-per-ta-zhbere-gjykaten-speciale/60%Daily2020-10-22 19:30
https://kosovapost.net/pas-skandalit-2-milionesh-vjen-deklarata-e-pare-e-ministrit-arban-abrashi/60%Daily2020-10-22 19:22
https://kosovapost.net/bekim-haxhiu-sishte-sulm-kibernetik-vjedhja-e-2-mln-euro-ministrja-te-largohet/60%Daily2020-10-22 19:18
https://kosovapost.net/ish-bashkepunetori-i-ngushte-ia-publikon-foton-dhe-detajet-ja-cfare-kishte-thene-dedaj-per-thacin-ne-bruksel/60%Daily2020-10-22 19:12
https://kosovapost.net/perfundon-ekzaminimi-i-mjekeve-zvicerane-ne-qendren-e-paraburgimit-ne-prizren-avokati-gashi-jep-detaje/60%Daily2020-10-22 19:06
https://kosovapost.net/rasti-thaci-veseli-vjen-lajmi-i-fundit-per-aktakuzen-nga-specialja/60%Daily2020-10-22 18:53
https://kosovapost.net/franca-ne-alarm-zgjeron-ndalesen-e-qarkullimit-ne-54-rajone/60%Daily2020-10-22 18:46
https://kosovapost.net/hoti-neser-per-vizite-zyrtare-ne-maqedonine-veriore-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-10-22 18:32
https://kosovapost.net/ndihma-humanitare-nga-ihh-per-shtepine-e-te-moshuarve-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-10-22 18:18
https://kosovapost.net/hoti-prania-e-nato-s-ne-kosove-thelbesore-per-stabilitetin-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-10-22 18:01
https://kosovapost.net/kjo-eshte-selia-qendrore-e-kompanise-ku-u-transferuan-mbi-2-milione-euro-nga-thesari-i-shtetit/60%Daily2020-10-22 17:51
https://kosovapost.net/lavrov-viziton-serbine-planifikon-takim-me-vuciqin-per-te-diskutuar-per-kosoven/60%Daily2020-10-22 17:35
https://kosovapost.net/mbahen-diskutimet-e-para-konsultative-ndermjet-mpj-ve-te-kosoves-dhe-izraelit/60%Daily2020-10-22 17:30
https://kosovapost.net/brnabic-ministre-e-re-e-puneve-te-jashtme-ne-serbi/60%Daily2020-10-22 17:09
https://kosovapost.net/ministrja-e-arsimit-te-shqiperise-ka-pritur-ne-nje-takim-homologun-kosovar/60%Daily2020-10-22 17:00
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-jep-lajmin-e-fundit-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-10-22 16:47
https://kosovapost.net/takimi-i-sotem-thaci-veseli-haradinaj-rezulton-me-kete-marreveshje-pdk-ja-ne-qeveri-keto-jane-detajet/60%Daily2020-10-22 16:39
https://kosovapost.net/demi-berishes-pajtohem-me-ty-me-snajper-nuk-mundesh-ti-ndalesh-sulmet-kibernetike/60%Daily2020-10-22 16:28
https://kosovapost.net/114704-2/60%Daily2020-10-22 16:23
https://kosovapost.net/hoti-ne-forumin-per-siguri-te-beogradit-kosova-per-marreveshje-mbi-parime-e-jo-zgjidhje-kreative/60%Daily2020-10-22 16:03
https://kosovapost.net/ambasada-britanike-e-shqetesuar-per-vendimin-e-hotit/60%Daily2020-10-22 15:59
https://kosovapost.net/lajcak-me-lajm-te-keq-per-kosoven-kompromisi-do-te-jete-i-dhimbshem/60%Daily2020-10-22 15:55
https://kosovapost.net/kerkesa-per-formimin-e-asociacionit-te-komunave-me-shumice-serbe-ne-kosove-flet-profesori-riza-smaka/60%Daily2020-10-22 15:47
https://kosovapost.net/114690-2/60%Daily2020-10-22 15:48
https://kosovapost.net/dy-shtete-dy-shtete-mos-e-perdor-me-vuciq-nxehet-keq-me-hotin/60%Daily2020-10-22 15:18
https://kosovapost.net/ivica-daciq-zgjidhet-kryetar-i-kuvendit-te-serbise/60%Daily2020-10-22 15:11
https://kosovapost.net/veseli-ujmani-dhe-trepca-nuk-jane-ne-pazare-qeveria-e-dobet-e-ka-kthyer-dialogun-mbrapa/60%Daily2020-10-22 15:06
https://kosovapost.net/si-do-te-shkaterroheni-financiarisht-nese-kurseni/60%Daily2020-10-22 14:51
https://kosovapost.net/ndersa-milan-luan-me-celtic-maldini-do-te-negocioje-per-yllin-e-ri-te-skocezeve/60%Daily2020-10-22 14:48
https://kosovapost.net/nuk-keni-pare-gje-akoma-tri-zhvillimet-qe-brenda-nje-dite-ia-kthyen-permbys-deklaraten-hotit/60%Daily2020-10-22 14:38
https://kosovapost.net/reagon-shpend-ahmeti-pas-sulmit-te-gruas-shtatzene-nga-qente/60%Daily2020-10-22 14:38
https://kosovapost.net/armenet-e-shnerrojne-ne-shtalle-derrash-xhamine-ne-qytetin-zengilan/60%Daily2020-10-22 14:27
https://kosovapost.net/keds-academy-viii-hap-dyert-per-studentet-dhe-nxenesit-kosovare/60%Daily2020-10-22 14:08
https://kosovapost.net/princ-leka-dhe-elia-zaharia-behen-prinder-per-here-te-pare-zbulohet-emri-i-vecante-i-vajzes/60%Daily2020-10-22 14:01
https://kosovapost.net/ronaldo-vazhdon-luften-me-covid-19/60%Daily2020-10-22 13:56
https://kosovapost.net/erdogan-kritikon-macron-perdor-islamin-per-arsye-te-brendshme/60%Daily2020-10-22 13:49
https://kosovapost.net/berisha-shjafsohet-hajni-i-shtepis-nuk-mundet-te-quhet-sulm-kibernetik/60%Daily2020-10-22 14:39
https://kosovapost.net/vv-vjedhjet-e-fundit-ne-vend-rezultat-i-politikes-kriminale-te-kastes-se-vjeter-politike/60%Daily2020-10-22 13:26
https://kosovapost.net/rrahmani-emerimi-i-berishes-ne-krye-te-agjensionit-per-siguri-kibernetike-ia-hapi-dyert-krimit-kibernetik/60%Daily2020-10-22 13:26
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-39/60%Daily2020-10-22 13:10
https://kosovapost.net/daciq-leshon-seancen-konstituive-te-kuvendit-te-serbise-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-10-22 13:03
https://kosovapost.net/obama-fushate-ne-rruget-e-vendit-ne-mbeshtetje-te-biden/60%Daily2020-10-22 12:44
https://kosovapost.net/asnje-viktime-dhe-159-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-22 12:32
https://kosovapost.net/mergimtari-nga-suedia-sjell-donacion-nje-autoambulance-per-shtepine-e-te-moshuarve/60%Daily2020-10-22 12:33
https://kosovapost.net/i-gjithe-lidershipi-i-agimit-te-arte-do-te-burgoset-pasi-denimet-e-tyre-nuk-do-te-pezullohen/60%Daily2020-10-22 12:14
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-fbi-se-rusia-dhe-irani-kane-zbuluar-te-dhenat-e-votuesve-amerikane/60%Daily2020-10-22 12:07
https://kosovapost.net/prokuroria-nis-hetimet-per-vjedhjen-ne-auv/60%Daily2020-10-22 12:17
https://kosovapost.net/be-ja-nuk-e-di-kur-mund-te-vazhdoje-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2020-10-22 11:51
https://kosovapost.net/policia-ende-ne-objektin-e-auv-it-ku-u-grabit-kasaforta-300-kilogrameshe/60%Daily2020-10-22 11:47
https://kosovapost.net/ti-do-te-akuzohesh-per-krime-lufte-joe-biden-kishte-refuzuar-tia-jape-doren-millosheviqit/60%Daily2020-10-22 11:43
https://kosovapost.net/perplasen-ne-komision-ministrja-haradinaj-dhe-deputeti-bismi/60%Daily2020-10-22 11:36
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-qeveria-synon-ti-shperndaje-edhe-2-milione-euro-per-komunitetet-joshumice/60%Daily2020-10-22 11:33
https://kosovapost.net/vetevendosje-bojkoton-raportimin-e-haradinaj-stublla-ne-komisionin-per-integrime-evropiane/60%Daily2020-10-22 11:28
https://kosovapost.net/hoxhe-husamedin-abazi-na-mbyti-fetarizmi-pa-fe/60%Daily2020-10-22 11:27
https://kosovapost.net/bajrami-para-ligjvenesve-flet-per-vjedhjen-e-2-milioneve-nga-thesari/60%Daily2020-10-22 11:17
https://kosovapost.net/ofendim-me-karikature-pse/60%Daily2020-10-22 11:07
https://kosovapost.net/dyshohet-se-u-vodh-arka-300-kilogrameshe-ne-auv/60%Daily2020-10-22 11:04
https://kosovapost.net/rrezohet-nje-avion-ne-stamboll/60%Daily2020-10-22 11:05
https://kosovapost.net/ministri-veliu-mori-pjese-ne-forumin-ministror-ndermjet-be-se-dhe-ballkanit-perendimor-per-pune-te-brendshme/60%Daily2020-10-22 10:54
https://kosovapost.net/avokati-i-te-dyshuarit-per-vjedhjen-e-dy-milioneve-kerkon-qe-ministrja-bajrami-te-pyetet-se-a-jane-kthyer-mjetet/60%Daily2020-10-22 10:39
https://kosovapost.net/shperthen-covid-19-ne-nje-shkolle-te-prishtines-ne-pritje-te-rezultateve-jane-mbi-150-persona/60%Daily2020-10-22 10:36
https://kosovapost.net/flet-pdk-per-takimin-mes-veselit-thacit-dhe-haradinajt/60%Daily2020-10-22 10:35
https://kosovapost.net/prishtina-prin-ne-bote-me-ajer-te-ndotur-ia-kalon-edhe-kines-e-korese/60%Daily2020-10-22 10:29
https://kosovapost.net/u-burgos-nga-muslimanet-sophimaryam-petronin-i-shkruan-macronit-pse-e-pranova-islamin-pse-duhet-ta-pranoni-dhe-ju/60%Daily2020-10-22 10:18
https://kosovapost.net/deputetet-kanadeze-i-konsiderojne-veprimet-e-kines-ndaj-ujgureve-si-gjenocid/60%Daily2020-10-22 10:02
https://kosovapost.net/kombetarja-e-kosoves-ne-futboll-per-femra-luan-neser-ndaj-turqise/60%Daily2020-10-22 09:58
https://kosovapost.net/kusari-bravo-hikmete-bajramit-qe-doli-te-japesh-llogari-politikanet-tjere-ikin-si-pulat/60%Daily2020-10-22 09:45
https://kosovapost.net/covid-19-spanja-vendi-i-pare-ne-evrope-qe-regjistron-1-milion-raste/60%Daily2020-10-22 09:40
https://kosovapost.net/cila-eshte-arsyeja-qe-u-takuan-sot-ne-mengjes-thaci-veseli-e-haradinaj/60%Daily2020-10-22 09:42
https://kosovapost.net/brokoli-perimja-ideale-per-stomakun/60%Daily2020-10-22 09:30
https://kosovapost.net/marreveshja-e-washingtonit-ftohe-marredheniet-serbi-rusi-putin-dergon-lavrovin-per-pajtim-ne-beograd/60%Daily2020-10-22 09:29
https://kosovapost.net/dergohet-ne-qkuk-nje-person-dergohet-pa-shenja-jete/60%Daily2020-10-22 09:18
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-tregon-nese-do-te-kete-masa-shtrenguese-ne-prishtine/60%Daily2020-10-22 09:00
https://kosovapost.net/osmani-kusari-e-kadaj-vijne-me-propozim-amandamentin-per-ligjin-e-rimekembjes-ekonomike/60%Daily2020-10-22 08:34
https://kosovapost.net/a-po-e-mendon-kryeministri-shkarkimin-e-hykmete-bajramit/60%Daily2020-10-22 08:27
https://kosovapost.net/ekipi-nga-kosova-kontrollohet-ne-detaje-nga-policia-niset-drejt-beogradit-me-percjellje-te-policise/60%Daily2020-10-22 08:22
https://kosovapost.net/demokratet-do-te-bojkotojne-votimin-e-gjyqtares-barret-per-gjykaten-supreme/60%Daily2020-10-22 08:20
https://kosovapost.net/1500-specializante-i-shtohen-sistemit-shendetesor/60%Daily2020-10-22 08:19
https://kosovapost.net/hoti-i-nderuar-me-arritjen-e-specializanteve/60%Daily2020-10-22 08:12
https://kosovapost.net/vdes-ish-deputeti-dhe-gazetari-i-njohur-kosovar/60%Daily2020-10-22 08:07
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-tetor-2/60%Daily2020-10-22 07:32
https://kosovapost.net/zgjedhjet-presidenciale-ne-shba-ja-sa-amrikane-kane-votuar-deri-tani/60%Daily2020-10-22 07:26
https://kosovapost.net/disa-nga-vendet-e-be-se-i-bejne-thirrje-kosoves-dhe-serbise-per-vazhdim-te-dialogut-lavderojne-punen-e-lajcakut/60%Daily2020-10-22 07:14
https://kosovapost.net/shefi-i-unmik-ut-u-ben-thirrje-kosoves-dhe-serbise-per-dialog-konstruktiv/60%Daily2020-10-22 07:11
https://kosovapost.net/vaksina-kunder-covid-19-lajm-i-mire-nga-shba-ja/60%Daily2020-10-22 07:05
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-arreston-25-persona/60%Daily2020-10-22 07:03
https://kosovapost.net/hoti-zotohet-se-nuk-ka-ulje-te-pagave-por-ja-si-reagojne-sindikatat/60%Daily2020-10-22 06:51
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-dhe-shba-kerkuan-te-shqyrtohet-roli-dhe-vazhdimi-i-unmik-ut-ne-kosove-kundershtuan-kina-dhe-rusia/60%Daily2020-10-22 06:46
https://kosovapost.net/ne-qendren-korrektuese-ne-dubrave-vetvritet-nje-i-burgosur/60%Daily2020-10-22 06:43
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-rekord-te-ri-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-10-22 06:31
https://kosovapost.net/zhgenjim-dhe-kritika-ja-cfare-thote-lukaku/60%Daily2020-10-22 06:26
https://kosovapost.net/aktualizohet-ceshtja-e-presidentit-aak-ja-serish-porosi-ldk-se/60%Daily2020-10-22 06:42
https://kosovapost.net/arrestimi-i-haki-rugoves-i-pabazuar-ligjerisht-tendence-politike-ndaj-ldk-se/60%Daily2020-10-22 06:21
https://kosovapost.net/termeti-i-fuqishem-godet-greqine-2/60%Daily2020-10-22 06:17
https://kosovapost.net/vjedhja-e-shekullit-si-u-zhduken-2-milione-euro-nga-thesari-i-shtetit/60%Daily2020-10-22 06:13
https://kosovapost.net/efekti-i-dyfishte-i-kafese-ne-lukth/60%Daily2020-10-22 06:10
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-per-kercenime-kunder-kandidatit-demokrat-biden/60%Daily2020-10-22 06:07
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-te-sheruar-14-mije-e-836-dhe-657-viktima/60%Daily2020-10-22 06:04
https://kosovapost.net/moti-sot-124/60%Daily2020-10-22 05:59
https://kosovapost.net/zevendeskryeministrja-shkarkon-keshilltaren-per-te-cilen-u-tha-se-babai-i-saj-perfitoi-nga-2-milione-eurot-e-vjedhura/60%Daily2020-10-21 21:52
https://kosovapost.net/emri-i-pronarit-ne-te-cilen-dyshohet-se-u-transferuan-2-milione-euro-lidhet-me-partine-e-limajt-foto/60%Daily2020-10-21 21:39
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-neser/60%Daily2020-10-21 21:24
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-ka-rezultuar-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-10-21 21:08
https://kosovapost.net/limaj-dyshon-se-ne-vjedhjen-e-2-milione-eurove-jane-te-perfshire-me-shume-persona/60%Daily2020-10-21 20:36
https://kosovapost.net/armatosja-e-imazhit-te-zonjes-se-pare-ne-shba/60%Daily2020-10-21 20:31
https://kosovapost.net/si-do-te-votojne-me-3-nentor-shqiptaret-e-amerikes/60%Daily2020-10-21 20:28
https://kosovapost.net/mjeket-nuk-i-kuptonin-semundjen-18-vjecarja-studion-mjekesine-lexon-qindra-libra-dhe-e-sheron-vete/60%Daily2020-10-21 21:15
https://kosovapost.net/i-bien-pishman-gjergj-deda-kur-e-kam-dhene-deklaraten-per-thacin-nuk-kam-qene-gjergji/60%Daily2020-10-21 20:22
https://kosovapost.net/deklarate-e-kundert-nga-papa-drejtuar-kishes-katolike-papa-mbeshtete-martesen-e-te-njejtes-gjini/60%Daily2020-10-21 20:16
https://kosovapost.net/ministrja-e-jashtme-ne-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurimit-serbia-po-e-mohon-te-kaluaren/60%Daily2020-10-21 19:20
https://kosovapost.net/bajrami-ia-kthen-pdkse-nuk-do-te-jape-doreheqje-ne-kohen-tuaj-u-vjedh-dhoma-e-deshmive/60%Daily2020-10-21 19:15
https://kosovapost.net/hoti-e-vuciq-takohen-te-enjten-online/60%Daily2020-10-21 18:56
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-te-dyshuar-per-djegien-e-xhamise-ne-lipjan/60%Daily2020-10-21 18:51
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-nuk-u-interesua-per-nezir-mehmetajn-familja-presin-seancen-gjyqesore-per-lirimin-e-tij/60%Daily2020-10-21 18:48
https://kosovapost.net/reagon-kbi-e-lipjanit-per-djegien-e-xhamise-se-vjeter-ne-magure/60%Daily2020-10-21 18:21
https://kosovapost.net/selimi-zajednica-eshte-kanceri-i-territorit-te-kosoves/60%Daily2020-10-21 17:59
https://kosovapost.net/i-arrestuari-i-per-vjedhjen-e-2-milioneve-ishte-drejtor-ne-komunen-e-drenasit-vjen-reagimi-i-ramiz-lladrovcit/60%Daily2020-10-21 17:37
https://kosovapost.net/rekord-i-ri-rastesh-me-covid-19-641-te-diagnostikuar-ne-24-ore-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-10-21 17:30
https://kosovapost.net/kfor-i-turk-ka-realizuar-rinovimin-e-kabinetit-te-fizioterapise-ne-shkollen-e-mesme-te-mjekesise-ne-gjakove/60%Daily2020-10-21 17:25
https://kosovapost.net/pdk-kerkon-doreheqjen-e-ministres-bajrami-pas-vjedhjes-ne-thesar/60%Daily2020-10-21 17:19
https://kosovapost.net/nga-pdk-ja-thone-se-zyrtari-i-arrestuar-per-vjedhje-te-2-milione-eurove-ka-qene-tradicionalisht-mbeshtetes-i-ldk-se/60%Daily2020-10-21 17:10
https://kosovapost.net/perplasje-mes-partive-politike-ne-kuvend-per-mini-schengenin-ska-kuorum-per-rezoluten-e-vv-se/60%Daily2020-10-21 17:05
https://kosovapost.net/gashi-i-quan-karikaturat-shembull-i-famshem-reagon-bislimaj-tmerr-gabim-mbi-gabim/60%Daily2020-10-21 16:57
https://kosovapost.net/hoti-tha-se-mund-te-kthehet-reciprociteti-reagojne-nga-qeveria-e-serbise/60%Daily2020-10-21 16:35
https://kosovapost.net/daciq-me-fjalim-manipulues-ne-okb-prishtina-e-ka-thyer-marreveshjen-e-washingtonit/60%Daily2020-10-21 16:19
https://kosovapost.net/iu-jepet-lamtumira-e-fundit-tre-anetareve-te-familjes-krasniqi-qe-humben-jeten-nga-aksidenti-ne-gjermani/60%Daily2020-10-21 15:43
https://kosovapost.net/letra-emocionale-e-mesut-ozilit-pasi-u-la-jashte-listes-se-arsenalit-per-ndeshjet-e-liges-premier/60%Daily2020-10-21 15:41
https://kosovapost.net/kush-do-ta-hetoj-rastin-e-2-milione-eurove-jo-haki-rugova-dhe-klani-i-tij-te-lutem/60%Daily2020-10-21 15:38
https://kosovapost.net/%e2%80%8bveseli-te-verbrit-do-ti-perfshijme-sa-me-shume-ne-vendim-marrje/60%Daily2020-10-21 15:34
https://kosovapost.net/zyrtari-qe-u-arrestua-per-avullimin-e-2-milione-eurove-ne-thesar-eshte-anetar-i-pdk-se/60%Daily2020-10-21 15:28
https://kosovapost.net/114330-2/60%Daily2020-10-21 15:25
https://kosovapost.net/historiku-i-kompanise-me-baze-ne-drenas-qe-i-mori-2-milione-euro-nga-thesari-i-shtetit/60%Daily2020-10-21 15:19
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-kritikon-qeverine-hoti-kjo-eshte-arsyeja-e-kritikes/60%Daily2020-10-21 15:15
https://kosovapost.net/114322-2/60%Daily2020-10-21 15:10
https://kosovapost.net/edhe-297-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-21 15:03
https://kosovapost.net/ndryshimi-drastik-i-ronaldos-gjates-vetizolimit-pas-infektimit-me-covid-19/60%Daily2020-10-21 14:45
https://kosovapost.net/thesarit-te-kosoves-i-zhduken-2-milione-euro/60%Daily2020-10-21 14:35
https://kosovapost.net/ministri-kuci-dhe-ambasadori-austriak-weidinger-me-ide-te-perbashketa-per-projekte-afatgjata/60%Daily2020-10-21 14:31
https://kosovapost.net/recica-do-jemi-te-pa-kompromis-ndaj-atyre-qe-nuk-respektojne-masat-e-sigurise-dhe-shendetit-ne-pune/60%Daily2020-10-21 14:23
https://kosovapost.net/rikthehet-e-diela-si-dite-pune-ne-mitrovice/60%Daily2020-10-21 14:12
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-policia-shqiptoi-mbi-1-mije-tiketa-ne-baze-te-ligjit-anti-covid/60%Daily2020-10-21 14:09
https://kosovapost.net/pese-menyrat-se-si-virusi-e-ka-ndryshuar-kompanine-e-filmave-netflix/60%Daily2020-10-21 14:05
https://kosovapost.net/a-duhen-perdorur-antibiotiket-kur-jeni-me-grip/60%Daily2020-10-21 13:47
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-takoi-ambasadoren-franceze-butel-e-falenderon-per-mbeshtetjen-e-frances-ne-pavaresimin-energjetik-te-kosoves/60%Daily2020-10-21 13:44
https://kosovapost.net/ish-presidenti-i-uruguajit-terhiqet-nga-politika-covid-19-me-detyroi-te-dorezohem/60%Daily2020-10-21 13:31
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-38/60%Daily2020-10-21 13:21
https://kosovapost.net/emerimi-ne-krye-te-kuvendit-tronditi-serbine-a-e-ndeshkoi-presidenti-vuciq-daciqin/60%Daily2020-10-21 13:11
https://kosovapost.net/asnje-rast-i-vdekjes-dhe-124-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-21 13:08
https://kosovapost.net/masa-te-reja-kunder-koronavirusit-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-10-21 13:01
https://kosovapost.net/shqiperia-e-mbeshtet-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-10-21 12:53
https://kosovapost.net/trumpi-largohet-nga-intervista-thote-se-do-ta-publikoje-para-televizionit/60%Daily2020-10-21 12:47
https://kosovapost.net/rts-ja-i-referohet-kosoves-si-republike-ja-si-reagojne-mediat-serbe/60%Daily2020-10-21 12:42
https://kosovapost.net/arrijne-ne-kosove-trupat-e-pajete-te-tre-anetareve-te-familjes-krasniqi-foto/60%Daily2020-10-21 12:31
https://kosovapost.net/hoti-nese-sarrijme-marreveshje-me-serbine-kthejme-reciprocitetin-e-plote-ne-cdo-aspekt/60%Daily2020-10-21 12:33
https://kosovapost.net/periudha-e-pandemise-shkaktare-e-ndryshimeve-afatgjata-per-burimet-njerezore/60%Daily2020-10-21 12:19
https://kosovapost.net/ke-po-shqyrton-udhetimet-e-domosdoshme-per-ballkanin/60%Daily2020-10-21 12:13
https://kosovapost.net/nagavci-mustafa-e-di-se-raportimi-i-kryeministrit-e%cc%88shte%cc%88-pe%cc%88rgjegje%cc%88si-e-tij/60%Daily2020-10-21 12:01
https://kosovapost.net/avokati-gashi-eshte-paraqitur-nje-person-qe-ka-njohuri-per-rastin-e-astrit-deharit/60%Daily2020-10-21 11:40
https://kosovapost.net/vetevendosje-e-pyet-hotin-per-moratoriumin-e-aplikimit-ne-organizata-nderkombetare/60%Daily2020-10-21 11:34
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-ben-thirrje-per-respektimin-e-masave-kujdes-i-shtuar-mesim-i-sigurt-ne-bankat-shkollore/60%Daily2020-10-21 11:29
https://kosovapost.net/hoxhaj-mos-ti-besojme-iluzionit-se-njohja-e-shtetit-te-kosoves-eshte-ceshtje-e-kryer/60%Daily2020-10-21 11:08
https://kosovapost.net/delegacioni-i-larte-nga-departamenti-energjise-te-shba-se-viziton-kek-un/60%Daily2020-10-21 11:04
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-nuk-ka-kompetenca-ekzekutive-per-asociacionin/60%Daily2020-10-21 10:50
https://kosovapost.net/ripostoi-karikaturat-e-profetit-muhamed-reagon-ambasadori-i-kosoves-ne-paris/60%Daily2020-10-21 11:22
https://kosovapost.net/rama-flet-per-ceshtjen-e-detit-me-greqine-ceshtjen-e-kemi-hapur-ne-greket-e-kishin-mbyllur-me-saliun-lulin-dhe-ilirin/60%Daily2020-10-21 10:37
https://kosovapost.net/cilin-ekip-po-e-synon-calhanoglu/60%Daily2020-10-21 10:35
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-ish-kryeshefit-te-ptk-se-shyqri-haxha/60%Daily2020-10-21 10:31
https://kosovapost.net/reagon-ministria-e-shendetesise-pas-publikimit-te-lajmeve-ndaj-armend-zemaj/60%Daily2020-10-21 10:24
https://kosovapost.net/gjermania-i-reagon-ashper-hotit-per-shuarjen-e-departamentit-special-anti-korrupsion/60%Daily2020-10-21 10:11
https://kosovapost.net/lushtaku-po-ndryshohet-kodi-tradicional-i-familjes/60%Daily2020-10-21 10:34
https://kosovapost.net/nagavci-i-reagon-mustafes-po-flet-njejte-si-partneri-juaj-i-vjeter-hashim-thaci/60%Daily2020-10-21 09:56
https://kosovapost.net/koronavirusi-shkaktoi-gati-300000-vdekje-shtese-ne-shba/60%Daily2020-10-21 09:50
https://kosovapost.net/rusia-me-zyre-ne-serbi-tahiri-keshtu-duhet-te-kunderpergjigjet-shba-ja-ne-kosove/60%Daily2020-10-21 09:49
https://kosovapost.net/osmani-keshillon-selimimin-ministri-do-ta-marre-seriozisht-keshillen-tende/60%Daily2020-10-21 10:56
https://kosovapost.net/shkencetaret-zbulime-te-reja-brenda-kokes-se-njeriut/60%Daily2020-10-21 09:34
https://kosovapost.net/per-vuciqin-detyre-e-dyte-e-qeverise-se-re-jane-interesat-e-serbise-ne-kosove/60%Daily2020-10-21 09:34
https://kosovapost.net/klubi-i-barcelones-synon-uljen-e-rrogave-te-lojtareve/60%Daily2020-10-21 09:30
https://kosovapost.net/del-pergjigjja-e-testit-per-ursula-von-der-leyen/60%Daily2020-10-21 09:25
https://kosovapost.net/tensione-ne-gjykimin-per-sulmin-ndaj-kuvendit-perjashtohet-aktivisti-i-vv-se/60%Daily2020-10-21 09:15
https://kosovapost.net/nuk-eshte-turp-te-tregosh-se-vjen-nga-nje-vend-ku-degjohet-ezani-por-te-votosh-20-vite-hajnat-e-njejte/60%Daily2020-10-21 09:05
https://kosovapost.net/isa-mustafes-i-reagojne-nga-vetevendosje/60%Daily2020-10-21 08:58
https://kosovapost.net/selimi-paraqet-projektkodin-civil-para-deputeteve-tregon-detaje-per-permbajtjen-e-tij/60%Daily2020-10-21 08:36
https://kosovapost.net/konfirmohet-grupi-parlamentar-nisma-akr/60%Daily2020-10-21 08:29
https://kosovapost.net/oek-dhe-oeak-priten-nga-drejtuesit-e-korporates-dfc-ne-uashington/60%Daily2020-10-21 08:14
https://kosovapost.net/ismaili-mini-shengeni-i-trumbetuar-ekskluzivisht-nga-vuqiq-eshte-i-demshem/60%Daily2020-10-21 08:11
https://kosovapost.net/hoti-jep-lajmin-e-mire-nuk-ka-ulje-te-pagave/60%Daily2020-10-21 08:05
https://kosovapost.net/zyrtari-i-bankes-boterore-paralajmeron-dite-te-erreta-per-kosoven/60%Daily2020-10-21 08:04
https://kosovapost.net/reagon-mustafa-tri-interpelancat-mesymje-kunder-kryeministrit-hoti/60%Daily2020-10-21 07:56
https://kosovapost.net/ceki-gati-12000-raste-te-reja-me-koronavirus-brenda-nje-dite/60%Daily2020-10-21 07:45
https://kosovapost.net/shba-nis-hetimin-per-google-akuzohet-se-po-monopolizon-padrejtesisht-tregun/60%Daily2020-10-21 07:44
https://kosovapost.net/nyt-trump-vazhdon-te-kete-llogarine-bankare-ne-kine/60%Daily2020-10-21 07:38
https://kosovapost.net/shba-dhe-rusia-gatishmeri-per-te-zgjatur-paktin-e-armeve-berthamore/60%Daily2020-10-21 07:36
https://kosovapost.net/ambasada-shqiptare-ne-greqi-ka-kete-njoftim-per-emigrantet/60%Daily2020-10-21 07:31
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-kater-paciente-me-covid-19-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-10-21 07:22
https://kosovapost.net/kalendari-historik-21-tetor/60%Daily2020-10-21 07:14
https://kosovapost.net/114114-2/60%Daily2020-10-21 07:08
https://kosovapost.net/termeti-godet-islanden-panik-e-frike-tek-deputetet-ne-parlament-video/60%Daily2020-10-21 07:02
https://kosovapost.net/ja-si-e-komenton-lampard-ndeshjen-chelsea-sevilla/60%Daily2020-10-21 06:57
https://kosovapost.net/kandidatet-dyshojne-se-shkaku-i-pandemise-zgjedhjet-ne-podujeve-mund-te-shtyhen-serish/60%Daily2020-10-21 06:53
https://kosovapost.net/vale-shqetesuese-e-infektimit-me-covid-19-ne-serbi-mbi-400-raste-te-reja-brenda-nje-dite/60%Daily2020-10-21 06:54
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-therret-konference-urgjente-per-media/60%Daily2020-10-21 06:43
https://kosovapost.net/qeveria-duhet-te-rris-kontrollin-e-respektimit-te-masave/60%Daily2020-10-21 06:39
https://kosovapost.net/qehaja-hapja-e-zyres-se-mbrojtjes-ruse-ne-serbi-kercenim-serioz-per-kosoven-dhe-nato-n/60%Daily2020-10-21 06:36
https://kosovapost.net/sot-iu-jepet-lamtumira-e-fundit-tri-viktimave-te-aksidentit-ne-gjermani/60%Daily2020-10-21 06:30
https://kosovapost.net/ne-zvicer-propozohet-cdo-qytetari-nga-7-mije-e-500-franga/60%Daily2020-10-21 06:25
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-hani-dardha/60%Daily2020-10-21 06:15
https://kosovapost.net/nisma-ne-zgjedhje-te-brendshme/60%Daily2020-10-21 06:13
https://kosovapost.net/moti-sot-123/60%Daily2020-10-21 06:08
https://kosovapost.net/alarmante-hashim-thaci-me-skenar-te-ri-per-ta-zhbere-gjykaten-speciale-kjo-eshte-frika-e-tij/60%Daily2020-10-20 21:09
https://kosovapost.net/taksa-10-euro-per-hyrje-ne-prishtine-deklarohet-mustafa/60%Daily2020-10-20 21:04
https://kosovapost.net/taksa-10-euro-per-hyrje-ne-prishtine-ky-eshte-reagimi-i-fundit-i-shpend-ahmetit/60%Daily2020-10-20 21:01
https://kosovapost.net/specialja-cakton-seance-te-re-per-salih-mustafen-i-kerkohet-te-deklarohet-per-fajesine/60%Daily2020-10-20 20:14
https://kosovapost.net/nervozizmi-nderfetar-ne-kosove/60%Daily2020-10-20 19:59
https://kosovapost.net/mustafa-flet-per-raportet-me-vjosa-osmanin/60%Daily2020-10-20 19:39
https://kosovapost.net/pse-e-ka-thirrur-protesten-per-shkarkimin-e-ambasadorit-gashi-tregon-kajolli-jusufi/60%Daily2020-10-20 19:29
https://kosovapost.net/mustafa-tregon-cka-i-tha-lajcakut-ne-prishtine-as-ju-e-as-ne-nuk-po-e-dime-cka-po-bejme/60%Daily2020-10-20 19:03
https://kosovapost.net/thirret-proteste-per-shkarkimin-e-ambasadorit-gashi/60%Daily2020-10-20 18:39
https://kosovapost.net/gjednj-fyerja-e-profetit-muhamed-nuk-eshte-liri-e-shprehjes/60%Daily2020-10-20 18:36
https://kosovapost.net/therje-me-thike-ne-prishtine-i-dyshuari-ne-arrati/60%Daily2020-10-20 17:40
https://kosovapost.net/nxehet-gara-ne-ldk-ne-e-prishtines-ismet-beqiri-synon-kandidaturen-per-kryetar-komune/60%Daily2020-10-20 17:37
https://kosovapost.net/ludere-non-laedere-ambasador-gjeniu-i-vogel/60%Daily2020-10-20 18:29
https://kosovapost.net/roli-i-ndermjetesuesit-ne-procesin-negociator-perkujtim-per-lajcakun/60%Daily2020-10-20 18:26
https://kosovapost.net/mediat-greke-i-bejne-jehone-deklarates-rama-dendias-per-detin/60%Daily2020-10-20 17:12
https://kosovapost.net/serbet-me-zemer-jane-ne-rusi-e-materialisht-furnizohen-nga-perendimi/60%Daily2020-10-20 17:05
https://kosovapost.net/media-greke-ankaraja-do-sjelle-marinen-ne-portin-e-vlores/60%Daily2020-10-20 17:00
https://kosovapost.net/edhe-408-raste-te-reja-dhe-4-viktima-nga-covid-19-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2020-10-20 16:55
https://kosovapost.net/hoti-e-bajrami-jane-intervistuar-nga-task-forca-si-deshmitar-ne-lidhje-me-hetimin-kunder-zyrtarit-te-ldk-se/60%Daily2020-10-20 16:34
https://kosovapost.net/prokuroria-e-gjykates-speciale-i-frikesohet-thacit-pas-ketij-veprimi-reagojne-ashper-nga-haga/60%Daily2020-10-20 16:22
https://kosovapost.net/trump-merr-pergjigje-te-ashper-nga-doktori-te-cilin-e-shkarkoi/60%Daily2020-10-20 15:48
https://kosovapost.net/erdogan-qellimi-i-iniciativave-te-udhehequra-nga-macron-te-lajne-hesapet-me-islamin-dhe-muslimanet/60%Daily2020-10-20 15:12
https://kosovapost.net/keds-po-afteson-per-siguri-ne-pune-nxenesit-e-69-shkollave-profesionale/60%Daily2020-10-20 15:01
https://kosovapost.net/juve-e-gatshme-ta-shese-dybalan/60%Daily2020-10-20 14:49
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-ambasadore-si-ai-i-kosoves-ne-paris-nuk-jane-te-denje-per-te-perfaqesuar-nje-kopsht-zoologjik-e-jo-me-nje-shtet/60%Daily2020-10-20 14:51
https://kosovapost.net/cduhet-te-beni-nese-rrini-shume-para-kompjuterit/60%Daily2020-10-20 14:44
https://kosovapost.net/zidane-shkund-real-madridin-para-champions-it-dhe-el-clasico-i-meritojme-kritikat-une-i-pari/60%Daily2020-10-20 14:39
https://kosovapost.net/whatsapp-sjell-opsionin-e-shumekerkuar-ne-aplikacionin-desktop/60%Daily2020-10-20 14:35
https://kosovapost.net/mulla-osmani-i-reagon-ambasadorit-ne-france-do-te-deshtoni-ma-zi-se-prinderit-tuaj-o-te-poshter/60%Daily2020-10-20 14:30
https://kosovapost.net/neser-seance-e-re-plenare-vec-kesejne-pikat-e-rendit-te-dites-edhe-interpelanca-e-hotit/60%Daily2020-10-20 14:08
https://kosovapost.net/gjykata-serbe-ia-vazhdon-edhe-per-30-dite-paraburgimin-nezir-mehmetajt/60%Daily2020-10-20 13:58
https://kosovapost.net/faktori-i-fshehur-qe-mund-ti-jape-fitoren-surprize-trump/60%Daily2020-10-20 13:53
https://kosovapost.net/pjesetari-i-njesise-tigrat-e-zi-i-reagon-ambasadorit-ne-france-turpi-ta-mlofte-gojen/60%Daily2020-10-20 13:38
https://kosovapost.net/pastrues-te-pese-ministrive-protestojne-per-rritje-te-pagave/60%Daily2020-10-20 13:14
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-me-covid-19-sipas-komunave/60%Daily2020-10-20 13:09
https://kosovapost.net/shba-ja-diskuton-per-burimet-ujore-e-energjetike-te-kosoves/60%Daily2020-10-20 13:05
https://kosovapost.net/nje-viktime-dhe-130-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-20 13:02
https://kosovapost.net/ministri-kuci-peruron-ujesjelles-ne-fshatra-te-suharekes-dhe-premton-zgjidhje-te-perhershme-per-qytetin/60%Daily2020-10-20 12:49
https://kosovapost.net/thaci-pranon-kredencialet-nga-ambasasdori-i-belgjikes-frederic-maurice/60%Daily2020-10-20 12:39
https://kosovapost.net/policia-arreston-tre-persona-ne-peje/60%Daily2020-10-20 12:35
https://kosovapost.net/gjermania-mbyll-rajonin-ku-shperthyeu-covid-19/60%Daily2020-10-20 12:39
https://kosovapost.net/rada-trajkoviq-cdokush-nga-kosova-serb-apo-shqiptar-duhet-te-krenohet-me-dua-lipen/60%Daily2020-10-20 12:32
https://kosovapost.net/klinaku-i-kerkon-publikisht-presidentit-thaci-e-kryediplomates-haradinaj-shkarkimin-e-ambasadorit-gashi/60%Daily2020-10-20 12:10
https://kosovapost.net/paskal-milo-greqia-smund-te-shtrihet-12-milje-ne-kufirin-detar-me-shqiperine/60%Daily2020-10-20 12:00
https://kosovapost.net/thaci-ndan-urdhrin-hero-i-kosoves-per-kater-deshmore/60%Daily2020-10-20 11:43
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-podujeve-reagon-bulliqi-erdhi-dita-per-komunen-nga-29-nentori-qytetaret-do-te-frymojne-lirshem/60%Daily2020-10-20 11:29
https://kosovapost.net/osmani-kosova-dhe-serbia-mund-te-arrijne-nje-marreveshje-finale-vetem-kur-drejtesia-ti-paraprije-paqes-e-pajtimit/60%Daily2020-10-20 11:33
https://kosovapost.net/publikimi-i-karikatures-se-profetit-muhamed-perben-veper-penale/60%Daily2020-10-20 11:19
https://kosovapost.net/emerimet-poltike-ne-bordet-publike-kdi-koalicioni-qeverises-mbani-zotimet-e-dhena-per-ckapjen-e-shtetit/60%Daily2020-10-20 11:17
https://kosovapost.net/rregulla-te-reja-per-debatin-e-drejtperdrejte-te-22-tetorit-ne-mes-trump-dhe-biden/60%Daily2020-10-20 11:22
https://kosovapost.net/hungari-konfiskohen-23-kilogram-marihuane-brenda-specave-ne-autobusin-nga-kosova-video/60%Daily2020-10-20 11:08
https://kosovapost.net/hapja-e-stadiumeve-ne-champions-e-europa-league-cfare-duhet-pasur-parasysh/60%Daily2020-10-20 11:03
https://kosovapost.net/rama-per-koronavirusin-nuk-duam-te-mbyllemi-por-zbatoni-masat/60%Daily2020-10-20 10:57
https://kosovapost.net/ambasadori-italian-takon-raken-mos-gaboni-vala-e-dyte-po-vjen/60%Daily2020-10-20 10:49
https://kosovapost.net/ministri-grek-ne-tirane-gardhi-me-police-bllokon-kalimin-e-protestuesve-tek-ministria-e-jashtme/60%Daily2020-10-20 10:38
https://kosovapost.net/hoti-i-pergjigjet-lajcakut-nuk-do-te-preket-karakteri-unitar-i-kosoves/60%Daily2020-10-20 10:32
https://kosovapost.net/vendoset-ja-kur-do-te-mbahen-zgjedhjet-ne-podujeve-dhe-mitrovice-te-veriut/60%Daily2020-10-20 10:26
https://kosovapost.net/hoti-sdo-ta-beje-gjumin-rahat-nese-do-te-kete-shtet-ligjor-pas-5-vjetesh/60%Daily2020-10-20 10:24
https://kosovapost.net/arrestohet-ne-tirane-anetari-i-vetevendosjes-boiken-abazi/60%Daily2020-10-20 10:09
https://kosovapost.net/vaksina-kunder-covid-19-nuk-do-te-jete-e-disponueshme-para-zgjedhjeve-te-3-nentorit/60%Daily2020-10-20 09:55
https://kosovapost.net/kur-e-ke-ronaldon-sduhet-kurre-ta-leshosh-te-shkoje-kritikohet-real-madridi/60%Daily2020-10-20 09:51
https://kosovapost.net/nxenes-dhe-mesimdhenes-infektohen-me-covid-19-mbyllen-dy-shkolla-ne-vushtrri/60%Daily2020-10-20 09:39
https://kosovapost.net/ne-suhareke-lendohet-nje-person-ne-vendin-e-tij-te-punes/60%Daily2020-10-20 09:37
https://kosovapost.net/bosnjezimi-i-kosoves-permes-asociacionit-be-ja-tejet-spekulative-ne-surdherojme/60%Daily2020-10-20 09:32
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-dhe-rajonet-qe-jane-ne-listen-e-karantines-se-gjermanise/60%Daily2020-10-20 09:30
https://kosovapost.net/policia-arrestohet-nje-femer-e-mitur-dhe-nje-mashkull-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-10-20 09:12
https://kosovapost.net/qytetaret-nga-kater-keto-kater-shtete-smund-te-hyjne-ne-kosove-pa-testin-pcr/60%Daily2020-10-20 09:13
https://kosovapost.net/gjate-debatit-final-mes-trumpit-dhe-bidenit-mikrofonat-do-te-ndalen/60%Daily2020-10-20 09:06
https://kosovapost.net/miratohet-projektbuxheti-2021-ja-sa-rriten-pagat-per-mjeket-infermieret-dhe-mesuesit-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-20 08:50
https://kosovapost.net/fushata-per-president-trump-biden-hyn-ne-fazen-e-fundit/60%Daily2020-10-20 08:45
https://kosovapost.net/shba-akuzon-6-oficere-ruse-te-gru-se-per-hakime-globale/60%Daily2020-10-20 08:43
https://kosovapost.net/tete-persona-pozitiv-me-covid-19-ne-premier-liga-angleze/60%Daily2020-10-20 08:40
https://kosovapost.net/hafez-ablla-hafez-mensure-idrizi-1924-1992/60%Daily2020-10-20 08:36
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-perkujton-alija-izetbegovicin-ne-17-vjetorin-e-vdekjes-se-tij/60%Daily2020-10-20 08:30
https://kosovapost.net/te-gjitha-qeverite-nga-paslufta-kane-funksionuar-duke-grumbulluar-partiaket-e-vet-militante/60%Daily2020-10-20 08:27
https://kosovapost.net/covid-19-nuk-ka-te-ndalur-shifra-alarmante-regjistron-shba/60%Daily2020-10-20 08:23
https://kosovapost.net/u-anetaresua-ne-nisma-rrefehet-deputeti-veton-berisha/60%Daily2020-10-20 08:17
https://kosovapost.net/kosovari-e-peson-keq-ne-shqiperi-arrestohet-pasi-tentoi-ta-korruptonte-policin/60%Daily2020-10-20 08:13
https://kosovapost.net/ushtria-e-shba-se-tregon-muskujt-keto-jane-8-bishat-bombarduese-b-52/60%Daily2020-10-20 08:07
https://kosovapost.net/irlanda-kufizon-levizjen-qytetareve-mund-te-levizin-vetem-5-kilometrave-larg-shtepise/60%Daily2020-10-20 08:01
https://kosovapost.net/keto-jane-vlerat-e-fuqishme-shendetesore-te-cajit-shqiptar-te-malit/60%Daily2020-10-20 10:53
https://kosovapost.net/presidenti-i-panamase-pergezon-kosoven-per-marreveshjen-e-washingtonit/60%Daily2020-10-20 07:48
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-jep-pelqimin-per-hapje-te-misionit-diplomatik-ne-izrael/60%Daily2020-10-20 07:43
https://kosovapost.net/fiksi-zhvesh-ish-ambasadoren-e-kosoves-ne-hungari-nga-perfitimet-diplomatike/60%Daily2020-10-20 07:34
https://kosovapost.net/pretendohet-se-ministrat-e-puneve-te-jashtme-te-azerbajxhanit-dhe-armenise-jane-ftuar-ne-shba/60%Daily2020-10-20 07:28
https://kosovapost.net/bllokimi-i-dialogut-per-asociacioni-ja-cfare-paralajmeron-skender-hyseni/60%Daily2020-10-20 07:25
https://kosovapost.net/shqiperia-shenon-renie-te-madhe-te-eksportit-me-kosoven-krahasuar-me-vitin-e-kaluar/60%Daily2020-10-20 07:19
https://kosovapost.net/kelmendi-ambasadori-gashi-duhet-te-shkarkohet-dhe-te-arrestohet-per-nxitje-te-urrejtjes-nderfetare/60%Daily2020-10-20 07:14
https://kosovapost.net/musliu-shqetesues-largimi-i-ambasades-amerikane-nga-procesi-i-zgjedhjes-se-kryeprokuroreve/60%Daily2020-10-20 07:07
https://kosovapost.net/ia-kthejne-te-miren-ja-cfare-cmimi-merr-vuciqi-ne-izrael/60%Daily2020-10-20 07:04
https://kosovapost.net/kosova-me-plan-16-pikesh-per-zbatimin-e-marreveshjes-se-washingtonit/60%Daily2020-10-20 07:00
https://kosovapost.net/5-dite-ankthi-per-thacin-e-veselin-cfare-thone-nga-specialja-per-aktakuzen-ndaj-tyre/60%Daily2020-10-20 06:52
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-tetor-2/60%Daily2020-10-20 06:45
https://kosovapost.net/muslimani-qe-refuzoi-te-shtrengonte-doren-e-punonjeses-se-emigracionit-humbet-te-drejten-e-qytetarise-ne-gjermani/60%Daily2020-10-20 06:43
https://kosovapost.net/ky-shtet-do-te-testoje-cdo-banor-falas-per-covid-19/60%Daily2020-10-20 06:38
https://kosovapost.net/syte-nga-champions-juventus-psg-e-dortmund-e-nisin-zjarr/60%Daily2020-10-20 06:35
https://kosovapost.net/kosova-kushtezon-marreveshjen-finale-me-ceshtjen-e-te-pagjeturve/60%Daily2020-10-20 06:32
https://kosovapost.net/fruti-qe-sheron-anemine-migrenen-dhe-semundjet-kanceroze/60%Daily2020-10-20 06:29
https://kosovapost.net/vetevendosje-shpend-ahmetit-ideja-per-taksen-10-euro-nuk-do-te-jetesohet/60%Daily2020-10-20 06:25
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-gjermania-regjistron-6868-raste-te-reja/60%Daily2020-10-20 06:25
https://kosovapost.net/ky-anetar-i-pdk-se-del-pro-ndryshimit-te-kushtetutes-por-me-nje-kusht/60%Daily2020-10-20 06:18
https://kosovapost.net/moti-sot-122/60%Daily2020-10-20 06:10
https://kosovapost.net/zhduket-24-vjecarja-familjaret-kerkojne-ndihmen-e-policise/60%Daily2020-10-19 23:14
https://kosovapost.net/deputeti-uka-ambasadori-gashi-u-tall-me-besimin-qytetare-kjo-eshte-e-tmerrshme/60%Daily2020-10-19 23:08
https://kosovapost.net/serbi-dhe-boshnjaku-vjedhin-per-4-minuta-mallra-me-vlere-200-mije-euro-te-gucci/60%Daily2020-10-19 21:12
https://kosovapost.net/daily-star-zbulon-oferten-e-manchester-city-t-per-messin-ne-janar/60%Daily2020-10-19 21:08
https://kosovapost.net/slloveni-shtrengohen-masat-per-te-parandaluar-perhapjen-e-covid-19/60%Daily2020-10-19 21:02
https://kosovapost.net/trump-shkarkon-faucin-ishte-nje-katastrofe/60%Daily2020-10-19 20:55
https://kosovapost.net/takse-per-te-hyre-ne-kryeqytet-driton-kuka-ironizon-me-ahmetin/60%Daily2020-10-19 20:50
https://kosovapost.net/pas-akuzave-te-thacit-ndaj-kurtit-flasin-albulena-haxhiu-e-arberie-nagavci/60%Daily2020-10-19 20:28
https://kosovapost.net/ahmeti-i-pergjigjet-hazirit-taksa-vlen-per-te-gjithe-jo-vetem-per-rajone-tjera/60%Daily2020-10-19 20:21
https://kosovapost.net/nagavci-rrezimi-i-kurtit-u-be-pikerisht-per-te-sjelle-ne-tavoline-asociacionin-e-komunave-serbe/60%Daily2020-10-19 20:03
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-masa-te-reja-shtrenguese-deklarohet-ministri-i-shendetesise/60%Daily2020-10-19 19:48
https://kosovapost.net/haxhiu-vetevendosje-i-vetmi-subjekt-qe-nderkombetaret-nuk-ia-kerkojne-jetesimin-e-zajednices/60%Daily2020-10-19 19:42
https://kosovapost.net/10-euro-per-te-hyre-ne-prishtine-reagon-ramiz-lladrovci/60%Daily2020-10-19 20:06
https://kosovapost.net/deputeti-rrahmani-ambasadori-gashi-u-tall-me-besimi-qytetare-te-jap-llogari-e-te-ndiqet-penalisht/60%Daily2020-10-19 18:30
https://kosovapost.net/cfare-moti-na-pret-neser/60%Daily2020-10-19 17:57
https://kosovapost.net/albin-kurti-i-vetem-ne-metro-duke-shkuar-ne-basel/60%Daily2020-10-19 17:50
https://kosovapost.net/salah-hyne-ne-grupin-e-golashenuesve-me-te-mire-te-liverpoolit/60%Daily2020-10-19 17:44
https://kosovapost.net/ambasadori-shperndau-karikaturat-e-profetit-muhammed-deputetja-e-vv-se-ka-nje-kerkese-per-mpj-ne/60%Daily2020-10-19 17:37
https://kosovapost.net/lushtaku-i-reagon-gashit-i-patolerushem-lendimi-i-ndjenjave-te-komunitetit-me-te-madh-fetar-ne-vendin-tone/60%Daily2020-10-19 17:23
https://kosovapost.net/kuci-takim-me-delegacionin-amerikan-diskutojne-per-fizibilitetin-e-ujmanit/60%Daily2020-10-19 17:06
https://kosovapost.net/ja-sa-pritet-te-paguajne-ata-qe-vijne-nga-qytetet-tjera-ne-prishtine/60%Daily2020-10-19 17:00
https://kosovapost.net/familja-i-jep-fund-kerkimit-25-vjecar-per-eshtrat-e-remzi-hoxhes/60%Daily2020-10-19 16:52
https://kosovapost.net/a-do-te-kandidoje-vlora-citaku-per-presidente/60%Daily2020-10-19 16:43
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-pdk-se-vetevendosje-eshte-faktor-qe-smund-te-injorohet/60%Daily2020-10-19 16:40
https://kosovapost.net/veseli-mirenjohje-per-grate-si-sevdije-azemi-qe-kane-dhene-kontribut-kyc-ne-perpjekjet-per-liri-e-pavaresi/60%Daily2020-10-19 16:22
https://kosovapost.net/klinaku-postimi-i-karikaturave-tallese-te-muhamedit-a-s-nga-ana-e-amasadorit-te-kosoves-akt-i-papranueshem/60%Daily2020-10-19 16:16
https://kosovapost.net/pervjetori-i-17-te-i-vdekjes-se-burreshtetit-boshnjak-alia-izetbegovic/60%Daily2020-10-19 16:17
https://kosovapost.net/ndihmo-astrit-islamin-31-vjecari-nga-skenderaj-vuan-nga-leukemia-akute-familja-nuk-e-perballon-koston-e-operimit-ne-turqi/60%Daily2020-10-19 15:51
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-qe-per-shak-te-rasteve-te-shumta-me-covid-19-nis-ta-shnderroje-stadiumin-ne-spital/60%Daily2020-10-19 15:43
https://kosovapost.net/emerohen-bordet-e-perkohshme-ne-poste-trepce-dhe-infrakos/60%Daily2020-10-19 15:33
https://kosovapost.net/nga-kjo-date-familjaret-nuk-do-te-mund-ti-vizitojne-te-burgosurit/60%Daily2020-10-19 15:27
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-ndalohet-organizimi-i-punetorive-jashte-vendit/60%Daily2020-10-19 15:22
https://kosovapost.net/qeveria-shuan-departamentin-special-anti-korrupsion/60%Daily2020-10-19 15:08
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-shfuqizimin-e-task-forces-antikorrupsion-ne-policine-e-kosoves/60%Daily2020-10-19 14:49
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-ndalon-blerjen-e-veturave-zyrtare-per-ministrite-dhe-agjencite/60%Daily2020-10-19 14:36
https://kosovapost.net/ministri-grek-dendias-neser-ne-tirane-me-ultimatumin-rruga-juaj-ne-be-kalon-nga-athina/60%Daily2020-10-19 14:18
https://kosovapost.net/osmani-takohet-me-anetaret-e-grupi-punues-te-kuvendit/60%Daily2020-10-19 14:20
https://kosovapost.net/miku-i-tij-ishte-i-infektuar-rooney-merr-rezultatin-e-testit/60%Daily2020-10-19 14:14
https://kosovapost.net/kosnett-zhgenjehem-kur-degjoj-per-shperputhjen-ne-trajtim-nga-sistemi-penal-i-kosoves/60%Daily2020-10-19 14:07
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-pergenjeshtron-lajmin-se-armend-zemaj-ka-fyer-inspektoret-shendetesore/60%Daily2020-10-19 14:04
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-12-viktima-dhe-161-raste-te-reja-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-10-19 13:59
https://kosovapost.net/zemaj-i-rrepte-me-inspektoret-shendetesore-i-quan-rrugace/60%Daily2020-10-19 13:51
https://kosovapost.net/haziri-i-kunderpergjigjet-shpendit-keni-me-e-pagu-10-fish-ma-shtrenjte-kalimin-ne-gjilan/60%Daily2020-10-19 13:47
https://kosovapost.net/nasa-dhe-nokia-po-vendosin-nje-rrjet-4g-ne-hene/60%Daily2020-10-19 13:43
https://kosovapost.net/reagon-bik-u-kerkojme-nga-mpj-qe-te-distancohet-nga-veprimi-i-ambasadorit-gashi/60%Daily2020-10-19 13:33
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-37/60%Daily2020-10-19 13:12
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-dhe-118-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-10-19 13:05
https://kosovapost.net/krasniqi-plani-i-qeverise-hoti-e-con-paren-tek-parja/60%Daily2020-10-19 13:00
https://kosovapost.net/zemaj-mbyllja-e-teresishme-nga-covid-19-eshte-opsioni-i-fundit/60%Daily2020-10-19 12:40
https://kosovapost.net/eulex-i-prezanton-gjetjet-dhe-rekomandimet-per-permiresimin-e-sistemit-te-drejtesise-te-kosoves/60%Daily2020-10-19 12:38
https://kosovapost.net/be-ja-kerkon-nga-azerbajxhani-dhe-armenia-qe-me-rigorozitet-te-respektojne-armepushimin/60%Daily2020-10-19 12:33
https://kosovapost.net/bordit-te-akp-se-nje-mbledhje-i-kushtoi-mbi-3-mije-euro/60%Daily2020-10-19 12:30
https://kosovapost.net/studiuesit-japoneze-zbulojne-fajtorin-kryesor-per-rritjen-e-numrit-te-te-infektuareve-me-covid-19/60%Daily2020-10-19 12:26
https://kosovapost.net/italia-ashperson-masat-kunder-covid-19/60%Daily2020-10-19 12:10
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-i-shkruan-leter-lajcakut-ja-cfare-i-kerkon/60%Daily2020-10-19 12:08
https://kosovapost.net/zbret-ne-fushe-ne-moshen-74-vjecare-egjiptiani-vendos-rekordin-unik/60%Daily2020-10-19 12:03
https://kosovapost.net/z-mustafa-letra-e-mogherinit-e%cc%88shte%cc%88-nje%cc%88-shaka-e-pakrip/60%Daily2020-10-19 11:59
https://kosovapost.net/hoti-qeveria-e-kosoves-po-bene-hapat-e-nevojshem-drejt-implementimit-te-marreveshjes-se-washingtonit/60%Daily2020-10-19 12:00
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-i-thote-dy-fjale-per-pagesen-per-vetura-ne-hyrje-te-prishtines/60%Daily2020-10-19 11:56
https://kosovapost.net/kritika-te-ashpra-per-milotin-nga-mediet-gjermane/60%Daily2020-10-19 11:48
https://kosovapost.net/keto-jane-shtate-gabimet-qe-i-bejme-gjate-perdorimit-te-vajit-te-ullirit/60%Daily2020-10-19 11:46
https://kosovapost.net/delegacioni-amerikan-per-ujmanin-takojne-kryeministrin-hoti/60%Daily2020-10-19 11:38
https://kosovapost.net/zemaj-paralajmeron-shtrengim-te-masave/60%Daily2020-10-19 11:32
https://kosovapost.net/be-lajcak-u-keqinterpretua-ndryshimet-kushtetuese-vlejne-edhe-per-beogradin/60%Daily2020-10-19 11:28
https://kosovapost.net/evropa-ne-alarm-shifra-rekord-me-covid-19/60%Daily2020-10-19 11:01
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-auditorin-e-pergjithshem-te-kosoves-besnik-osmani/60%Daily2020-10-19 10:52
https://kosovapost.net/thaci-dhe-daka-flasin-per-organizimin-e-zgjedhjeve-ne-podujeve-dhe-mitrovice-te-veriut/60%Daily2020-10-19 10:49
https://kosovapost.net/nderrojne-jete-dy-pacienta-me-covid-19-ne-spitalin-e-gjilanit/60%Daily2020-10-19 10:37
https://kosovapost.net/hoxha-shkarkimi-i-derjtorit-qalaj-dhe-gjaka-shkarkim-inatcor-i-hotit/60%Daily2020-10-19 13:53
https://kosovapost.net/pdk-zotohet-se-do-ti-zbardh-abuzimet-me-privatizime-dhe-perkatesine-politike-te-aktereve/60%Daily2020-10-19 10:02
https://kosovapost.net/si-duhet-te-aplikoni-per-marrjen-e-10-perqindshit-nga-trusti-pensional/60%Daily2020-10-19 09:51
https://kosovapost.net/flasin-nga-amerika-letren-per-kosoven-na-e-kane-derguar-nga-zyra-e-joe-bidenit/60%Daily2020-10-19 09:49
https://kosovapost.net/zhduken-dy-vajza-nga-ferizaj/60%Daily2020-10-19 09:37
https://kosovapost.net/deputeti-i-lvv-se-e-quan-dinak-e-gace-te-mlute-kryeministrin-avdullah-hoti/60%Daily2020-10-19 09:28
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-lavderon-policine-pak-dite-pasi-e-shkarkoi-drejtorin-rashit-qalajn/60%Daily2020-10-19 09:18
https://kosovapost.net/ushtria-azerbajxhanase-cliron-edhe-13-fshatra-nga-pushtimi-armen/60%Daily2020-10-19 09:13
https://kosovapost.net/nen-kercenimin-e-armes-i-dyshuari-merr-parate-nga-kasaforta/60%Daily2020-10-19 09:10
https://kosovapost.net/pas-kerkeses-se-lajcak-per-ndryshimin-e-kushtetutes-deklarohet-edhe-lulzim-basha/60%Daily2020-10-19 09:07
https://kosovapost.net/behet-pranim-dorezimi-i-detyres-se-drejtorit-te-pergjithshem-te-doganes/60%Daily2020-10-19 09:01
https://kosovapost.net/rritje-e-numrit-te-rasteve-me-covid-19-slloveni-shpallet-gjendje-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-10-19 09:19
https://kosovapost.net/veliu-kosova-ka-renie-te-rasteve-te-trafikimit-me-qenie-njerezore/60%Daily2020-10-19 08:41
https://kosovapost.net/gjuriq-flet-per-terheqjen-zvarre-nga-policia-e-kosoves-asociacionin-dhe-situaten-e-sigurise/60%Daily2020-10-19 08:29
https://kosovapost.net/armenet-organizojne-proteste-ne-paris-merr-pjese-edhe-pkk/60%Daily2020-10-19 08:27
https://kosovapost.net/ekonomia-e-kines-vazhdon-rimekembjen-nga-pandemia/60%Daily2020-10-19 08:24
https://kosovapost.net/navalny-i-vendosur-te-kthehet-ne-rusi/60%Daily2020-10-19 08:21
https://kosovapost.net/ikd-propozimi-per-shuarjen-e-departamentit-anti-korrupsion-shihet-si-hakmarrje-per-hetimet-ndaj-anetareve-te-pdk-se-ldk-se-e-aak-se/60%Daily2020-10-19 08:10
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-shtate-paciente-me-covid-19-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-10-19 08:04
https://kosovapost.net/kur-pritet-te-formohet-qeveria-e-malit-te-zi-flet-abazoviq/60%Daily2020-10-19 07:59
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-tetor-2/60%Daily2020-10-19 07:55
https://kosovapost.net/numri-i-larte-i-infektimeve-me-covid-19-polonia-kthen-stadiumin-e-futbollit-ne-spital/60%Daily2020-10-19 07:53
https://kosovapost.net/basha-permend-tri-vendet-ku-po-fshihen-parate-e-shqiptareve/60%Daily2020-10-19 07:28
https://kosovapost.net/tekst-autorial-i-ambasadorit-rus-zgjidhja-e-ceshtjes-se-kosoves-ne-marreveshje-me-serbet-e-kosoves/60%Daily2020-10-19 07:22
https://kosovapost.net/konstatohen-shkelje-ne-tenderin-per-teste-per-covid-19-hidhen-poshte-pretendimet-per-shkelje-ne-proceduren-e-dyte/60%Daily2020-10-19 07:18
https://kosovapost.net/la-liga-me-e-keqja-nder-top-5-ligat-europiane/60%Daily2020-10-19 07:13
https://kosovapost.net/brnabiq-asociacioni-duhet-te-formohet-sipas-marreveshjes-jo-si-ojq/60%Daily2020-10-19 06:55
https://kosovapost.net/113444-2/60%Daily2020-10-19 06:51
https://kosovapost.net/edhe-ne-kohe-karantine-u-keqperdor-buxheti-per-dreka-zyrtare/60%Daily2020-10-19 06:44
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-1572-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-10-19 06:33
https://kosovapost.net/rritja-e-rasteve-me-covid-19-italia-ashperson-masat/60%Daily2020-10-19 06:30
https://kosovapost.net/mourinho-merr-sms-nga-wenger-cfare-i-shkruan/60%Daily2020-10-19 06:26
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-gjermania-regjistron-4325-raste-te-reja/60%Daily2020-10-19 06:20
https://kosovapost.net/kur-duhet-ta-pini-kafen-e-mengjesit/60%Daily2020-10-19 06:18
https://kosovapost.net/rreshqitja-e-tokes-godet-autobusin-humbin-jeten-16-persona/60%Daily2020-10-19 06:15
https://kosovapost.net/moti-sot-121/60%Daily2020-10-19 06:09
https://kosovapost.net/ish-bashkeshorti-u-denua-per-vrasje-eli-fara-tregon-si-i-kerkoi-divorcin-ne-burg/60%Daily2020-10-18 21:59
https://kosovapost.net/tome-gashi-thumbon-haradinajt-per-tokat-e-blera-me-cmim-shume-te-lire/60%Daily2020-10-18 21:56
https://kosovapost.net/cun-lajci-e-ben-hor-haradinajn-fale-luftes-blejme-tokat-pjellore-per-vetem-1-euro/60%Daily2020-10-18 21:35
https://kosovapost.net/mitrovica-po-ndahet-ne-heshtje-ky-eshte-veprimi-i-radhes-i-serbeve/60%Daily2020-10-18 21:25
https://kosovapost.net/trump-presidentin-francez-macron-e-beri-kryeminister/60%Daily2020-10-18 20:05
https://kosovapost.net/projektligji-per-uck-ne-parashihet-te-ndryshoje-betimi-i-ushtarit/60%Daily2020-10-18 19:55
https://kosovapost.net/ersin-tatar-behet-presidenti-i-ri-i-qipros-veriore-me-51-7-perqind/60%Daily2020-10-18 19:37
https://kosovapost.net/nese-e-shihni-dike-me-kete-shirit-ne-qafe-duhet-ta-ndihmoni-menjehere-per-kete-arsye/60%Daily2020-10-18 19:34
https://kosovapost.net/tetori-i-kuq-ne-egje-anija-turke-i-afrohet-greqise-me-prane-se-kurre-athina-ne-alarm/60%Daily2020-10-18 19:30
https://kosovapost.net/kosova-pa-domen-interneti-deklarohet-koordinatori-per-siguri-kibernetike/60%Daily2020-10-18 19:14
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmeke-pas-7-muajsh-besimtaret-u-falen-bashke/60%Daily2020-10-18 19:10
https://kosovapost.net/rrefimi-i-robin-krasniqit-para-se-te-shkoja-ne-gjermani-kam-punuar-ne-autolarje/60%Daily2020-10-18 18:56
https://kosovapost.net/kurti-ne-zvicer-takohet-me-mjeke-shqiptare-rikthimi-i-qeverisjes-se-pranveres-2020-behet-edhe-me-i-rendesishem-e-shpresedhenes/60%Daily2020-10-18 18:51
https://kosovapost.net/e-qelloi-rezultatin-e-zgjedhjeve-ne-kosove-me-6-tetor-ky-eshte-parashikimi-i-tij-per-zgjedhjet-ne-shba/60%Daily2020-10-18 18:41
https://kosovapost.net/albini-eshte-ok/60%Daily2020-10-18 18:34
https://kosovapost.net/pajisja-me-leternjoftim-vetem-nese-paguan-100-euro/60%Daily2020-10-18 18:30
https://kosovapost.net/thirrja-e-jasharit-tre-gjera-sduhet-te-preken-serbia-te-ndryshoje-kushtetuten-jo-ne/60%Daily2020-10-18 18:04
https://kosovapost.net/%e2%80%8bneser-ne-prishtine-nis-procesi-i-deratizimit-vjeshtor/60%Daily2020-10-18 17:49
https://kosovapost.net/si-e-kthyen-shqiptaret-diskon-3-kate-ne-ferme-kanabisi-ne-angli-u-kapen-me-dron/60%Daily2020-10-18 17:45
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-javen-e-ardhshme-temperaturat-deri-ne-22-grade-celsius/60%Daily2020-10-18 18:17
https://kosovapost.net/west-ham-united-realizon-golin-e-barazimit-ne-sekondat-e-fundit-ndaj-tottenham/60%Daily2020-10-18 17:38
https://kosovapost.net/pese-mesimdhenes-infektohen-me-covid-19-shkolla-e-muzikes-vazhdon-mesimin-online-nga-e-hena/60%Daily2020-10-18 17:29
https://kosovapost.net/haradinaj-shqiptaret-kane-treguar-kujdes-te-vecante-per-hebrenjte-njohja-nga-izraeli-e-forcon-kete-lidhje/60%Daily2020-10-18 17:08
https://kosovapost.net/aksidentohen-4-te-rinj-shqiptare-ne-itali-humb-jeten-nje-20-vjecar/60%Daily2020-10-18 16:35
https://kosovapost.net/reagon-hoti-pas-sulmit-nda-gazetarit-shkumbin-kajtazi/60%Daily2020-10-18 16:15
https://kosovapost.net/milano-ka-nje-zot-ibra-hedh-ne-tapet-lukakun-edhe-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2020-10-18 16:08
https://kosovapost.net/delegacioni-tregtar-i-izraelit-do-te-vizitoje-per-here-te-pare-bahreinin/60%Daily2020-10-18 16:01
https://kosovapost.net/ministri-veliu-do-te-bej-hapjen-zyrtare-te-muajit-kunder-trafikimit-me-qenie-njerezore/60%Daily2020-10-18 15:48
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-trafiku-ne-peje-ka-te-lenduar/60%Daily2020-10-18 15:34
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-me-covid-19-ne-mbare-boten-tejkalon-40-milione/60%Daily2020-10-18 15:01
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme-3/60%Daily2020-10-18 14:56
https://kosovapost.net/perleshje-mes-protestuesve-dhe-policise-ne-prage-per-masat-kunder-covid-19/60%Daily2020-10-18 14:41
https://kosovapost.net/zemaj-mbyllja-opsion-i-fundit-slejohen-tubimet-denime-kush-srespekton-masat/60%Daily2020-10-18 14:26
https://kosovapost.net/shenjat-qe-trupi-jep-kur-konsumoni-shume-sheqer/60%Daily2020-10-18 14:10
https://kosovapost.net/messi-me-ekip-te-ri-ne-janar/60%Daily2020-10-18 14:06
https://kosovapost.net/perloti-boten-me-rolin-e-memos-aktori-turk-flet-shqip-ne-emisionin-shqiptar/60%Daily2020-10-18 13:58
https://kosovapost.net/agk-sulmi-me-arme-zjarri-ne-drejtim-te-vetures-se-gazetarit-goditje-e-rende-per-lirine-e-shprehjes/60%Daily2020-10-18 13:51
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-36/60%Daily2020-10-18 13:09
https://kosovapost.net/nje-viktime-dhe-137-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-18 13:04
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-viziton-familjen-krasniqi-ne-ferizaj-per-ngushellime/60%Daily2020-10-18 13:00
https://kosovapost.net/kurthet-e-lajcakut-dhe-hutia-e-prishtines/60%Daily2020-10-18 12:47
https://kosovapost.net/ma-ke-heq-flamurin-ne-koshare-shqiptaret-i-kunderpergjigjen-priftit-serb-video/60%Daily2020-10-18 12:42
https://kosovapost.net/veseli-shijon-qiellin-e-bukur-te-kosoves-me-paragliding-shqiponjat-do-te-fluturojne-perhere-te-lira/60%Daily2020-10-18 12:31
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-sulmin-ndaj-vetures-se-gazetarit-shkumbin-kajtazi/60%Daily2020-10-18 12:20
https://kosovapost.net/si-mund-te-martohemi-kur-evropa-sna-flet-rama-shqiperia-vendi-me-i-sigurt-per-te-huajt/60%Daily2020-10-18 12:17
https://kosovapost.net/bien-ne-pranga-anetaret-e-familjes-shqiptare-te-kokaines-ne-itali-si-ra-policia-ne-gjurmet-e-tyre/60%Daily2020-10-18 12:10
https://kosovapost.net/pdk-prishtine-mungesa-e-kolektorit-te-ujerave-te-zeza-ne-lagjen-kalabria-rrezikon-shendetin-e-qytetareve-dhe-funksionimin-e-bizneseve/60%Daily2020-10-18 12:06
https://kosovapost.net/armenia-nuk-i-permbahet-armepushimit/60%Daily2020-10-18 11:58
https://kosovapost.net/ulet-me-rreth-82-perqind-mbeshtjetja-financiare-e-vendeve-arabe-per-palestinen/60%Daily2020-10-18 11:53
https://kosovapost.net/400-mije-te-prekur-ne-24-ore-okb-bota-e-percare-nuk-e-lufton-dot-covid-19/60%Daily2020-10-18 11:48
https://kosovapost.net/hoti-shkembimi-i-praktikave-me-komuna-ne-vendet-e-be-se-do-te-ndihmojne-forcimin-e-komunave-te-kosoves/60%Daily2020-10-18 11:36
https://kosovapost.net/idrizi-i-tmerrshem-dhe-i-papranueshem-sulmi-ndaj-gazetarit-me-urgjence-te-ndricohet-ky-rast/60%Daily2020-10-18 11:14
https://kosovapost.net/joe-biden-do-te-ndihmoj-shqiperine-e-kosoven/60%Daily2020-10-18 11:02
https://kosovapost.net/sfida-ndaj-kampioneve-te-bayernit-simeone-humbet-luftetarin-e-preferuar/60%Daily2020-10-18 10:18
https://kosovapost.net/keshilltari-i-qeverise-britanike-jemi-ende-ne-kohe-per-vendosjen-e-nje-karantine-kombetare/60%Daily2020-10-18 10:10
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-pergezon-asociacionin-e-komunave-te-kosoves/60%Daily2020-10-18 09:57
https://kosovapost.net/france-fillon-ndalesa-e-daljes-ne-rruge-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-10-18 09:16
https://kosovapost.net/hoti-me-thirrje-urgjente-ndaj-qytetareve-kujdes-maksimal-per-ta-perballuar-valen-e-dyte-te-covid-19/60%Daily2020-10-18 07:59
https://kosovapost.net/cila-eshte-goditja-e-fundit-qe-mori-kosova-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-10-18 07:46
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-ne-drenas-pasi-rekrutoi-per-pune-te-detyrueshme-tre-te-mitur/60%Daily2020-10-18 07:38
https://kosovapost.net/ministri-krasniqi-paralajmeron-perfitime-per-bizneset/60%Daily2020-10-18 07:32
https://kosovapost.net/dita-evropiane-kunder-trafikimit-te-qenieve-njerezore/60%Daily2020-10-18 07:21
https://kosovapost.net/pse-duhet-konsumuar-cdo-dite-hithra-rradhiqe-dhe-rukola/60%Daily2020-10-18 07:05
https://kosovapost.net/kryeministrja-e-zelandes-se-re-pritet-te-formoje-qeverine-e-re-brenda-3-javeve/60%Daily2020-10-18 07:01
https://kosovapost.net/kryeministrja-marin-kritikohet-per-fotografi-provokuese-finlandezet-hidhen-ne-mbrojtje-te-saj/60%Daily2020-10-18 06:55
https://kosovapost.net/nese-pandemia-do-na-shoqeroje-edhe-ne-2021-si-do-perballet-qeveria-me-kete-virus/60%Daily2020-10-18 06:56
https://kosovapost.net/infektime-te-reja-nivel-rekord-ne-te-gjite-boten/60%Daily2020-10-18 06:57
https://kosovapost.net/bizneset-i-bejne-thirrje-qeverise-mos-i-shtrengoni-masat-le-te-mesohemi-me-virusin/60%Daily2020-10-18 06:41
https://kosovapost.net/mbi-1-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove-3/60%Daily2020-10-18 06:37
https://kosovapost.net/sot-mot-me-diell-dhe-vranesira/60%Daily2020-10-18 06:34
https://kosovapost.net/joe-biden-flet-edhe-nje-here-per-shqiptaret-kjo-eshte-zgjidhja-qe-do-te-beje-per-kosoven-si-president/60%Daily2020-10-17 21:35
https://kosovapost.net/zemaj-tregohet-rigoroz-keshtu-nderhyn-policia-dhe-inspektoret-neper-kafenete-e-prishtines-te-mbushura-perplote/60%Daily2020-10-17 21:32
https://kosovapost.net/specialja-ka-edhe-7-dite-afat-per-te-konfirmuar-aktakuzat-cfare-do-te-ndodhe-me-thacin-e-veselin/60%Daily2020-10-17 21:26
https://kosovapost.net/nipat-e-mines-se-banit-e-ikur-nga-prizreni-nga-masakrat-kerkojne-farefisin/60%Daily2020-10-17 21:22
https://kosovapost.net/barcelona-mposhtet-nga-getafe/60%Daily2020-10-17 21:10
https://kosovapost.net/kina-sjellja-armiqesore-e-shba-na-ben-te-mos-deklarojme-arsenalin-berthamor/60%Daily2020-10-17 21:07
https://kosovapost.net/modeli-muskuloz-qe-besonte-se-covid-nuk-ekziston-vdes-pas-infektimit-nga-virusi/60%Daily2020-10-17 21:03
https://kosovapost.net/si-ndodhi-ngjarja-tragjike-e-aksidentit-ne-gjermani-flasin-familjaret/60%Daily2020-10-17 20:24
https://kosovapost.net/presidenti-gjerman-ne-karantine-pasi-roja-e-tij-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-10-17 20:19
https://kosovapost.net/azerbajxhani-dhe-armenia-arrijne-marreveshje-per-armepushim-te-perkohshem-humanitar/60%Daily2020-10-17 20:09
https://kosovapost.net/milani-triumfoi-ndaj-interit-zlatan-ibrahimovic-futbollisti-me-i-mire-i-ndeshjes/60%Daily2020-10-17 19:13
https://kosovapost.net/erdogan-jep-lajmin-e-bujshem-turqia-ka-zbuluar-rezerven-me-te-madhe-te-gazit-natyror-ne-detin-e-zi/60%Daily2020-10-17 19:08
https://kosovapost.net/cun-lajci-godet-ramush-haradinajn-per-privatizimet-tash-e-mora-vesh-pse-u-fal-cakorri/60%Daily2020-10-17 18:54
https://kosovapost.net/pdk-vv-dhe-lista-serbe-se-shpejti-nisin-negociatat-per-rrezimin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-10-17 18:34
https://kosovapost.net/nisma-e-akr-perforcohen-edhe-me-nje-deputet-veton-berisha-u-bashkohet-grupit-te-tyre-ne-kuvend/60%Daily2020-10-17 17:37
https://kosovapost.net/privatizimet-e-tokave-shteterore-deputeti-i-ldk-se-kerkon-arrestimin-e-ramush-dhe-nasim-haradinajt/60%Daily2020-10-17 17:12
https://kosovapost.net/nuk-mjafton-magjia-e-dyshes-gjermane-chelsea-vetem-nje-pike-ne-dramen-kunder-southampton/60%Daily2020-10-17 16:51
https://kosovapost.net/hoti-darken-e-lames-do-ta-shenojme-me-nje-numer-te-kufizuar-te-te-ftuarve/60%Daily2020-10-17 18:25
https://kosovapost.net/dite-e-zeze-ne-itali-brenda-24-oreve-afro-11-mije-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-10-17 16:21
https://kosovapost.net/serbia-vazhdon-ta-shkele-cefta-n-kosova-paralajmeron-masa/60%Daily2020-10-17 16:06
https://kosovapost.net/qeveria-e-lodhur-hoti-po-hakmerret-dhe-po-shkaterron-institucionet-e-pavarura/60%Daily2020-10-17 16:01
https://kosovapost.net/haziri-lajcak-duhet-ta-detyroje-serbine-ta-hedh-hapin-e-pare-ne-ndryshimin-e-kushtetutes/60%Daily2020-10-17 15:28
https://kosovapost.net/gjermania-i-njeh-testet-e-bera-ne-kosove/60%Daily2020-10-17 15:10
https://kosovapost.net/ish-drejtori-i-atk-se-akuza-te-renda-hotit-e-perfshine-ne-rrjet-kriminal-te-fshehjes-se-tatimeve/60%Daily2020-10-17 15:01
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-dhe-gati-300-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-17 14:58
https://kosovapost.net/vetura-godet-nje-kembesor-ne-fushe-kosove-foto/60%Daily2020-10-17 14:56
https://kosovapost.net/partia-e-punes-e-kryeministres-ardern-fiton-zgjedhjet-ne-zelanden-e-re/60%Daily2020-10-17 14:15
https://kosovapost.net/nderron-jete-anetari-i-ovl-uckse-sabit-krasniqi/60%Daily2020-10-17 14:06
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-bleu-vec-220-hektare-toke-nga-privatizimi/60%Daily2020-10-17 13:19
https://kosovapost.net/zbulohet-identiteti-i-kosovareve-qe-vdiqen-pas-aksidentit-te-tmerrshem-ne-gjermani/60%Daily2020-10-17 13:14
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-35/60%Daily2020-10-17 13:10
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-148-raste-pozitive-dhe-asnje-rast-vdekje/60%Daily2020-10-17 13:04
https://kosovapost.net/kadri-veseli-ia-beson-qemajl-mustafes-kandidaturen-e-radhes-per-kryetar-te-gjilanit/60%Daily2020-10-17 12:51
https://kosovapost.net/kamberi-vuciq-nuk-i-eshte-pergjigjur-kerkesave-te-shqiptareve-te-lugines-se-presheves/60%Daily2020-10-17 12:34
https://kosovapost.net/viktimat-e-krimit-ne-kosove-te-pambrojtura-nga-shteti/60%Daily2020-10-17 12:27
https://kosovapost.net/shkeli-karantinen-reagon-ronaldo-po-qendroj-gjate-gjithe-kohes-ne-shtepi/60%Daily2020-10-17 12:24
https://kosovapost.net/cavushoglu-armenia-po-kryen-krime-lufte/60%Daily2020-10-17 12:22
https://kosovapost.net/operacion-antidroge-kopshtaret-shqiptare-dorezohen-pa-asnje-rezistence/60%Daily2020-10-17 12:19
https://kosovapost.net/keshilli-i-sigurimit-cfare-permban-raporti-per-kosoven/60%Daily2020-10-17 12:15
https://kosovapost.net/jam-zhugani-morrani-zhelani/60%Daily2020-10-17 12:12
https://kosovapost.net/pdk-nuk-terhiqet-nga-projektligji-per-uck-ne-vv-e-quan-te-dobet/60%Daily2020-10-17 12:05
https://kosovapost.net/macron-reagon-ndaj-sulmit-ne-france-duan-te-shkaterrojne-vlerat-e-republikes/60%Daily2020-10-17 11:48
https://kosovapost.net/dumoshi-dhe-haradinaj-shenojne-diten-e-geshtenjes-ne-decan/60%Daily2020-10-17 11:36
https://kosovapost.net/shqiptohen-1-mije-e-168-persona-vetem-dje-ne-kosove-nuk-respektuan-masat-ndaj-pandemise/60%Daily2020-10-17 11:27
https://kosovapost.net/hoti-fton-bizneset-perfituese-te-subvencioneve-tiperditesojne-te-dhenat-ne-edi/60%Daily2020-10-17 11:09
https://kosovapost.net/mirosllav-lajcak-le-ta-formoj-asociacionin-ne-shtetin-e-tij-per-hungarezet-sllavet-dhe-romet-e-denigruar/60%Daily2020-10-17 11:08
https://kosovapost.net/arrestohet-shqiptari-i-kerkuar-nga-interpoli/60%Daily2020-10-17 10:55
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-vizituar-per-ngushellime-familjen-arifaj-nga-decani/60%Daily2020-10-17 10:51
https://kosovapost.net/voa-pse-fituesi-i-zgjedhjeve-amerikane-nuk-do-te-shpallet-deri-ne-janar/60%Daily2020-10-17 10:42
https://kosovapost.net/obrien-i-cilesoi-si-dicka-afer-gjenocidit-praktikat-dhe-politikat-e-kines-ndaj-muslimaneve-ujgure/60%Daily2020-10-17 10:38
https://kosovapost.net/azerbajxhani-rrezon-nje-avion-luftarak-su-25-te-armenise/60%Daily2020-10-17 10:34
https://kosovapost.net/bosnja-denon-edhe-nje-ish-komandant-serb-per-gjenocidin-ne-srebrenice/60%Daily2020-10-17 10:30
https://kosovapost.net/nderron-jete-edhe-kosovari-i-katert-pas-aksidentit-tragjik-ne-gjermani/60%Daily2020-10-17 10:15
https://kosovapost.net/nitaj-i-aak-se-kosova-te-kerkoje-perjashtimin-e-lajcak-nga-dialogu/60%Daily2020-10-17 10:05
https://kosovapost.net/lajcak-ia-ben-me-dije-thacit-se-hoti-eshte-pale-e-dialogut-ne-bruksel/60%Daily2020-10-17 09:40
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-sonte-eshte-gati-te-debutoje-te-lazio/60%Daily2020-10-17 09:35
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-lajcak-po-tenton-ta-ktheje-ne-tavoline-idene-e-shkembimit-te-territorit/60%Daily2020-10-17 09:15
https://kosovapost.net/nje-rruge-e-dy-pune-oferta-me-atraktive-drejte-turqise/60%Daily2020-10-17 09:11
https://kosovapost.net/okb-denon-humbjet-e-civileve-ne-azerbajxhan-si-pasoje-e-sulmeve-te-armenise/60%Daily2020-10-17 08:55
https://kosovapost.net/qytetet-ganja-dhe-mingachevir-te-azerbajxhanit-sulmohen-me-raketa-nga-ushtria-armene/60%Daily2020-10-17 08:49
https://kosovapost.net/balje-i-reagon-lajcakut-larg-duart-nga-improvizimet-siq-eshte-republika-serpska/60%Daily2020-10-17 08:40
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-thacin-ka-fillua-shume-heret-me-tu-dridh-kulla-e-piramides/60%Daily2020-10-17 08:27
https://kosovapost.net/shperthim-ne-banken-raiffeisen-ne-ferizaj-bllokohet-rruga/60%Daily2020-10-17 08:14
https://kosovapost.net/kryediplomati-austriak-infektohet-me-covid-19-do-te-testohet-krejt-qeveria/60%Daily2020-10-17 08:00
https://kosovapost.net/kriza-nga-pandemia-ka-prekur-edhe-parate-e-taksapaguesve/60%Daily2020-10-17 07:54
https://kosovapost.net/arsyet-shendetesore-pse-duhet-ta-pini-cdo-mengjes-cajin-e-hudhres/60%Daily2020-10-17 07:35
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-tetor/60%Daily2020-10-17 07:30
https://kosovapost.net/pacolli-java-qe-leme-eshte-e-rende-per-kosoven/60%Daily2020-10-17 07:26
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-rekord-te-rasteve-me-covid-19-per-te-treten-dite-radhazi/60%Daily2020-10-17 07:09
https://kosovapost.net/hoti-shkarkon-tre-personat-qe-kane-mbajtur-tri-nga-pozitat-me-te-rendesishme-ne-vend/60%Daily2020-10-17 07:03
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-3/60%Daily2020-10-17 06:36
https://kosovapost.net/kane-vazhduar-germimet-ne-varrezat-myslimane-ne-veri-jane-zbuluar-edhe-zhvarrosur-mbetjet-e-dy-trupave-te-vrare-gjate-luftes/60%Daily2020-10-16 21:40
https://kosovapost.net/aleksandar-vuciqi-akuzohet-publikisht-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2020-10-16 21:35
https://kosovapost.net/paralajmerohen-protesta-te-ashpra-rreth-deklarates-se-lajcakut-per-ndryshim-te-kushtetutes/60%Daily2020-10-16 21:32
https://kosovapost.net/vetevendosja-feston-ne-kuvend-ditelindjen-e-deputetes/60%Daily2020-10-16 20:34
https://kosovapost.net/edhe-438-raste-pozitive-me-covid-19-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-10-16 20:28
https://kosovapost.net/si-tentoi-pavkoviq-ti-zhduk-gjerumet-e-krimit-te-kryera-ne-kosove-dokument/60%Daily2020-10-16 20:20
https://kosovapost.net/obsh-e-shqetesuar-shtrimet-ne-spital-me-paciente-covid-po-rriten/60%Daily2020-10-16 19:40
https://kosovapost.net/murtezaj-per-rezultatet-e-arritura-ne-atk-qeveria-me-shperbleu-me-shkarkim/60%Daily2020-10-16 19:22
https://kosovapost.net/zgjidhen-anetaret-e-rinj-te-komisionit-te-pavarur-te-mediave/60%Daily2020-10-16 19:04
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-bleu-200-hektare-te-shtetit-me-3-75-euro-arin-dokument/60%Daily2020-10-16 18:41
https://kosovapost.net/kush-eshte-u-d-te-drejtorit-te-pergjithshem-te-atk-se/60%Daily2020-10-16 18:37
https://kosovapost.net/sekretari-i-ovl-uck-se-i-drejtohet-laj%d2%abak-ut-e-di-se-do-te-deshtoj-perseri/60%Daily2020-10-16 18:30
https://kosovapost.net/turqia-perveq-pkk-se-ka-edhe-gjeneral-lejtnant-greke-ne-armeni/60%Daily2020-10-16 18:13
https://kosovapost.net/shkarkimet-e-hotit-reagon-hoxha-i-pdk-se-veprime-komuniste-te-ldk-se-tentime-per-politizim/60%Daily2020-10-16 18:02
https://kosovapost.net/kerkesa-e-lajcakut-per-ndryshim-te-kushtetutes-deklarohet-beja/60%Daily2020-10-16 17:53
https://kosovapost.net/hoti-shkarkon-edhe-drejtoret-e-doganes-dhe-atk-se/60%Daily2020-10-16 17:43
https://kosovapost.net/rekord-i-ri-ditor-i-covid-19-ne-itali-mbi-10-mije-raste-te-reja/60%Daily2020-10-16 16:50
https://kosovapost.net/pdk-shkarkimi-arbitrar-i-qalajt-veprim-hakmarres-nga-ldk-ja-dhe-perpjekje-per-kapjen-e-policise/60%Daily2020-10-16 16:47
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-ne-kosove-nuk-ka-alternative-tjeter-pos-dialogut/60%Daily2020-10-16 16:44
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-per-shtate-dite-keto-jane-temperaturat/60%Daily2020-10-16 16:37
https://kosovapost.net/albin-kurti-ben-thirrje-qe-te-votohet-joe-biden-pe%cc%88r-president-te%cc%88-shba-se%cc%88/60%Daily2020-10-16 16:33
https://kosovapost.net/reagon-sanije-rexha-mos-e-merrni-per-dobesi-heshtjen-time-sepse-heshtja-ime-nuk-eshte-dorezim/60%Daily2020-10-16 16:22
https://kosovapost.net/rritja-e-rasteve-me-covid-19-raka-tregon-se-a-eshte-opsion-mbyllja-totale/60%Daily2020-10-16 16:14
https://kosovapost.net/osmani-te-gjitha-marreveshjet-nderkombetare-te-referohen-vetem-me-republika-e-kosoves/60%Daily2020-10-16 15:33
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pasuria-e-shefit-te-ri-te-policise/60%Daily2020-10-16 15:29
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmiratohet-kredia-e-bankes-per-zhvillim-per-kosoven-ne-vlere-30-milione-euro/60%Daily2020-10-16 15:22
https://kosovapost.net/kush-eshte-samedin-mehmeti-personi-qe-u-emerua-u-d-i-drejtorit-te-policise-ne-vend-te-qalajt/60%Daily2020-10-16 15:14
https://kosovapost.net/arrestimi-i-dy-aktivisteve-te-psd-se-reagon-dardan-molliqaj/60%Daily2020-10-16 15:03
https://kosovapost.net/arrestohen-frasher-krasniqi-dhe-zgjim-hyseni/60%Daily2020-10-16 14:56
https://kosovapost.net/nje-raportin-e-hages-thuhet-se-haradinaj-tentoi-te-arratisej-me-taksi-para-arrestimit/60%Daily2020-10-16 14:51
https://kosovapost.net/reagon-deputeti-i-lvv-se-i-le-fajin-haki-rugoves-per-shkarkimin-e-rashit-qalajt/60%Daily2020-10-16 14:52
https://kosovapost.net/nuk-miratohet-marreveshja-per-financimin-e-programit-nxitja-dhe-levimi-i-mundesive-per-sigurimin-e-ujit/60%Daily2020-10-16 14:09
https://kosovapost.net/shkarkohet-nga-detyra-rashit-qalaj/60%Daily2020-10-16 13:59
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-mbane-mbledhjen-e-radhes/60%Daily2020-10-16 13:47
https://kosovapost.net/i-mituri-kosovar-sulmohet-nga-disa-shtetas-serb-ne-obiliq/60%Daily2020-10-16 13:40
https://kosovapost.net/beqiri-i-reagon-lajcakut-ndyshimi-i-kushtetutes-deshire-e-parealizueshme/60%Daily2020-10-16 13:28
https://kosovapost.net/johnson-britania-te-behet-gati-per-mundesine-e-mosarritjes-se-marreveshjes-tregtare-me-be-ne/60%Daily2020-10-16 13:26
https://kosovapost.net/nominohen-20-futbolliste-per-golden-boy-2020-ja-lista-foto/60%Daily2020-10-16 13:17
https://kosovapost.net/rastet-pozirive-sipas-komunave/60%Daily2020-10-16 13:11
https://kosovapost.net/be-thirrje-izraelit-te-nderprese-ndertimin-e-banesave-te-reja-ne-bregun-perendimor/60%Daily2020-10-16 13:10
https://kosovapost.net/abrashi-per-100-diteshin-e-punes-jemi-fokusuar-ne-projekte-te-medha-qe-ta-lidhim-kosoven-me-regjionin/60%Daily2020-10-16 13:08
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-104-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-16 13:07
https://kosovapost.net/ushqimet-me-niseshte-te-mira-apo-te-demshme-per-organizmin/60%Daily2020-10-16 13:03
https://kosovapost.net/liverpool-kerkon-transferimin-e-sansacionit-te-premierliges/60%Daily2020-10-16 13:01
https://kosovapost.net/karantinohet-kryeministrja-e-finlandes/60%Daily2020-10-16 12:56
https://kosovapost.net/qumeshti-i-arte-pija-qe-duhet-te-konsumohet-cdo-mbremje/60%Daily2020-10-16 12:55
https://kosovapost.net/osmani-per-deklaratat-e-lajcakut-shqetesuese-nuk-kane-te-bejne-fare-me-realitetin/60%Daily2020-10-16 12:50
https://kosovapost.net/pandemia-covid-19-ndikon-ne-rritjen-e-pergjegjesise-se-bizneseve-ndaj-shoqerise/60%Daily2020-10-16 12:46
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-priti-ne-takim-tenorin-shqiptare-me-fame-boterore-rame-lahaj/60%Daily2020-10-16 12:42
https://kosovapost.net/112819-2/60%Daily2020-10-16 12:35
https://kosovapost.net/kercenohet-me-jete-agim-bahtiri-policia-vendoset-para-shtepise-se-tij/60%Daily2020-10-16 12:32
https://kosovapost.net/ministri-recica-priti-delegacionin-e-komitetit-evropian-per-parandalimin-e-tortures/60%Daily2020-10-16 12:23
https://kosovapost.net/cfare-u-diskutua-ne-takim-me-lajcakun-flet-shefi-i-zyres-per-kosove-petkoviq/60%Daily2020-10-16 12:21
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihme-per-kapjen-e-ketij-personi-foto/60%Daily2020-10-16 12:10
https://kosovapost.net/izetbegoviq-rezulton-pozitiv-me-koronavirus-ja-si-eshte-gjendja-e-tij/60%Daily2020-10-16 12:03
https://kosovapost.net/nuk-pranojme-pushtimin-e-karabakut-malor-azerbajxhani-lufton-per-clirim-armenia-per-pushtim/60%Daily2020-10-16 11:48
https://kosovapost.net/nuk-do-ta-besoni-por-shihni-si-merimanga-me-e-madhe-ne-bote-kap-bretkosen-per-pre-video/60%Daily2020-10-16 11:42
https://kosovapost.net/perplasen-ne-kuvend-hoti-e-kusari-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-10-16 11:31
https://kosovapost.net/rrahu-burrin-policia-arreston-gruan/60%Daily2020-10-16 11:23
https://kosovapost.net/tahiri-i-reagon-lajcakut-per-deklaratat-e-ndryshimit-te-kushtetutes-se-kosoves/60%Daily2020-10-16 11:14
https://kosovapost.net/tema-e-asociacionit-te-komunave-serbe-duhet-te-jete-e-mbyllur-per-te-gjithe/60%Daily2020-10-16 11:04
https://kosovapost.net/internetin-qe-gjithmone-e-keni-enderruar/60%Daily2020-10-16 10:57
https://kosovapost.net/specialja-ka-8-dite-afat-per-te-konfirmuar-ose-jo-aktakuzen-ndaj-thacit-e-veselit/60%Daily2020-10-16 10:56
https://kosovapost.net/rekord-ditor-i-rasteve-me-covid-19-ne-zvicer/60%Daily2020-10-16 10:52
https://kosovapost.net/limaj-perkujton-heroin-e-kombit-adrian-krasniqi-ne%cc%88-23-vjetorin-e-renies/60%Daily2020-10-16 10:46
https://kosovapost.net/trump-dhe-biden-perballen-ne-arena-te-ndryshme/60%Daily2020-10-16 10:29
https://kosovapost.net/edita-tahiri-publikon-nje-detaj-per-bisedimet-kosove-serbi/60%Daily2020-10-16 10:24
https://kosovapost.net/hoti-nuk-do-te-kete-shkurtime-buxhetore-jemi-duke-vazhduar-me-planin-per-tranzicionin-10-vjecar-te-fsk-se/60%Daily2020-10-16 10:16
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-dhe-fakulteti-juridik-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi/60%Daily2020-10-16 10:10
https://kosovapost.net/paqartesi-ne-presidencen-e-bosnjes-ne-lidhje-me-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-10-16 10:05
https://kosovapost.net/kina-realizon-11-milione-teste-per-covid-19-ne-5-dite/60%Daily2020-10-16 10:00
https://kosovapost.net/apeli-vendos-sot-lidhur-me-masen-e-sigurise-se-haki-rugoves/60%Daily2020-10-16 09:45
https://kosovapost.net/bajqinovci-hotit-jep-doreheqje-shefi-yt-haki-rugova-nuk-guxon-te-dale-te-bleje-as-buke/60%Daily2020-10-16 09:43
https://kosovapost.net/nuk-merr-votat-e-mjaftueshme-rezoluta-per-dialogun/60%Daily2020-10-16 09:39
https://kosovapost.net/deshton-votimi-i-projektligjit-per-vlerat-e-luftes/60%Daily2020-10-16 09:26
https://kosovapost.net/hoti-kosova-do-te-ndaloje-perdorimin-e-pajisjeve-5g/60%Daily2020-10-16 09:13
https://kosovapost.net/perse-trupat-kineze-po-behen-gati-per-lufte/60%Daily2020-10-16 09:11
https://kosovapost.net/pse-qumeshti-me-mjalte-eshte-kombinimi-me-i-mire/60%Daily2020-10-16 09:07
https://kosovapost.net/barca-ia-rremben-mbappen-real-madridit/60%Daily2020-10-16 09:08
https://kosovapost.net/drejtoresha-e-fmn-se-kriza-aktuale-ekonomike-si-asnje-tjeter/60%Daily2020-10-16 08:58
https://kosovapost.net/publikohen-deklaratat-qe-dhane-ne-gjykate-te-akuzuarit-ne-rastin-veteranet/60%Daily2020-10-16 08:48
https://kosovapost.net/cila-figure-e-njohur-e-aak-se-i-bashkohet-ldk-se/60%Daily2020-10-16 08:48
https://kosovapost.net/pas-nente-vitesh-punime-kina-nderton-uren-me-te-gjate-ne-bote/60%Daily2020-10-16 08:41
https://kosovapost.net/izraeli-miraton-marreveshjen-me-emiratet-e-bashkuara-arabe/60%Daily2020-10-16 08:29
https://kosovapost.net/lajcak-kosova-duhet-ta-ndryshoje-kushtetuten-per-asociacionin-ajo-nuk-eshte-bibel/60%Daily2020-10-16 08:30
https://kosovapost.net/zemaj-pas-takimit-me-ke-ne-diskutuam-per-permiresim-te-sherbimit-shendetesor-ne-burgje/60%Daily2020-10-16 08:20
https://kosovapost.net/tejkalon-1-1-milione-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-10-16 07:43
https://kosovapost.net/pyet-zaimi-i-vetevendosjes-a-di-gje-mustafa-cleter-mund-ti-kete-derguar-vuciqit-mogherini/60%Daily2020-10-16 07:39
https://kosovapost.net/perfundojne-trajnimet-ne-iowa-ushtaret-e-rinj-amerikane-nisen-per-ne-kosove/60%Daily2020-10-16 07:32
https://kosovapost.net/sipas-oak-mungesa-e-sigurise-juridike-te-bizneseve-ne-raport-me-te-drejtat-pronesore-pengon-zhvillimin-ekonomik-te-vendit/60%Daily2020-10-16 07:21
https://kosovapost.net/masat-covid-19-haziri-thote-jam-kunder-mbylljes-dhe-izolimit/60%Daily2020-10-16 07:19
https://kosovapost.net/pezullohet-gazetari-qe-do-te-moderonte-debatin-trump-biden/60%Daily2020-10-16 07:16
https://kosovapost.net/hoti-takon-ekipin-e-kombeve-te-bashkuara-ne-kosove/60%Daily2020-10-16 07:13
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-tregon-se-cfare-e-bashkon-dhe-e-ndan-me-albin-kurtin/60%Daily2020-10-16 07:31
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-tetor-2/60%Daily2020-10-16 07:04
https://kosovapost.net/ne-beograd-fillon-takimi-lajcak-petkoviq/60%Daily2020-10-16 07:00
https://kosovapost.net/a-i-duhet-vetting-u-kosoves/60%Daily2020-10-16 06:56
https://kosovapost.net/vazhdon-sfida-rritje-shqetesuese-ditore-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-10-16 06:46
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-gjashte-paciente-me-koronavirus-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-10-16 06:38
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsot-behen-23-vjet-nga-renia-e-heroike-e-adrian-krasniqit/60%Daily2020-10-16 06:33
https://kosovapost.net/covid-19-ne-serie-a-kush-jane-futbollistet-e-infektuar-dhe-ata-te-sheruar/60%Daily2020-10-16 06:27
https://kosovapost.net/kur-eshte-koha-ideale-per-pirjen-e-kafes/60%Daily2020-10-16 06:23
https://kosovapost.net/112653-2/60%Daily2020-10-16 06:20
https://kosovapost.net/a-do-ta-mbeshteste-kurtin-ne-kundershtimin-e-marreveshjes-kosove-serbi-ja-cfare-thote-vjosa-osmani/60%Daily2020-10-16 06:15
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-e-sfidon-publikisht-ne-debat-televiziv-isa-mustafen/60%Daily2020-10-16 06:09
https://kosovapost.net/moti-sot-120/60%Daily2020-10-16 06:07
https://kosovapost.net/shtetet-e-bashkuara-pergatiten-per-dhune-te-mundshme-diten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-10-15 22:26
https://kosovapost.net/ushtria-e-mianmarit-perdor-femijet-si-mburoje-e-gjalle-ndaj-minave/60%Daily2020-10-15 22:18
https://kosovapost.net/biden-premton-perfshirjen-e-muslimaneve-ne-administrate/60%Daily2020-10-15 22:13
https://kosovapost.net/policia-ne-france-bastis-shtepite-e-ministrave-per-keqmenaxhim-te-covid-19/60%Daily2020-10-15 22:11
https://kosovapost.net/maskat-prej-cope-mbrojne-nese-lahen-ne-lavatrice/60%Daily2020-10-15 22:08
https://kosovapost.net/e-bija-e-trump-feston-ditelindjen-pamje-nga-festa-e-shfrenuar-foto/60%Daily2020-10-15 22:05
https://kosovapost.net/mediat-malazeze-abazovic-ministri-i-ri-brendshem/60%Daily2020-10-15 21:59
https://kosovapost.net/vv-ka-qene-gjithmone-ne-anen-e-gabuar-te-historise-dugolli-i-reagon-thacit/60%Daily2020-10-15 21:56
https://kosovapost.net/asociacioni-hoti-tregohet-i-ashper-me-thacin/60%Daily2020-10-15 21:38
https://kosovapost.net/a-do-te-kandidoje-per-presidente-ja-cfare-thote-vjosa-osmani/60%Daily2020-10-15 21:31
https://kosovapost.net/pasi-prifti-serb-e-hoqi-ne-koshare-rivendoset-perseri-flamuri-kombetar/60%Daily2020-10-15 21:25
https://kosovapost.net/motoristi-italian-valentino-rossi-u-kap-ne-koronavirus/60%Daily2020-10-15 21:16
https://kosovapost.net/qetesohen-lejkersat-dejvis-qendron-edhe-nje-sezon/60%Daily2020-10-15 21:09
https://kosovapost.net/trump-dhe-biden-debat-ne-distance-mbi-zgjedhjet/60%Daily2020-10-15 21:03
https://kosovapost.net/osmani-edhe-ata-qe-denohen-me-vdekje-thone-dicka-ne-fund-mua-sme-lane/60%Daily2020-10-15 20:04
https://kosovapost.net/lajcak-ne-beograd-per-asociacionin-eshte-rene-dakord-duhet-te-realizohet/60%Daily2020-10-15 19:34
https://kosovapost.net/zyra-e-prokurorit-te-specializuar-nuk-pranon-kerkesen-e-avokateve-gucati-e-haradinaj-mbesin-ne-paraburgim/60%Daily2020-10-15 19:06
https://kosovapost.net/thaci-flet-per-viziten-e-tij-ne-bruksel-dhe-washington/60%Daily2020-10-15 18:58
https://kosovapost.net/vuciq-deklarohet-pas-takimit-me-lajcak/60%Daily2020-10-15 18:47
https://kosovapost.net/kurti-sharri-le%cc%88vize%cc%88-drejt-ndryshimit-me-vete%cc%88vendosje-n/60%Daily2020-10-15 18:31
https://kosovapost.net/gjashte-viktima-dhe-535-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-10-15 18:21
https://kosovapost.net/blerim-reka-lajcaku-njejte-si-beogradi-pa-marreveshje-finale-po-e-kerkon-zajednicen/60%Daily2020-10-15 18:40
https://kosovapost.net/lvv-e-pdk-nuk-ndryshojne-qendrim-sduan-te-jene-pjese-e-dialogut/60%Daily2020-10-15 17:53
https://kosovapost.net/%e2%80%8bparashikimi-i-motit-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-10-15 17:23
https://kosovapost.net/vetevendosje-jep-sinjale-se-arben-vitia-do-te-jete-kandidat-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2020-10-15 17:25
https://kosovapost.net/pse-u-arrestua-punetori-i-postes-se-kosoves-flasin-nga-policia/60%Daily2020-10-15 17:06
https://kosovapost.net/nje-punetor-i-postes-perjashtohet-nga-puna/60%Daily2020-10-15 17:01
https://kosovapost.net/tragjedia-e-dy-te-rinjve-kosovare-ne-gjermani-babai-rrefen-dhimbjen-dhe-endrrat-djemve-te-tij/60%Daily2020-10-15 16:34
https://kosovapost.net/presioni-per-asociacionin-ja-cfare-letre-i-nxorri-sot-isa-mustafa-lajcakut/60%Daily2020-10-15 16:26
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsllovenia-vendos-karantinen-rekordi-i-zi-mbyll-qytetet/60%Daily2020-10-15 17:49
https://kosovapost.net/von-der-leyen-serish-ne-karantine/60%Daily2020-10-15 15:29
https://kosovapost.net/albin-kurti-merr-pjese-ne-tubimin-perkujtimor-kushtuar-atdhetarit-metush-krasniqi/60%Daily2020-10-15 15:22
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpanairi-i-librit-tirana-2020-do-te-zhvillohet-online-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-10-15 15:10
https://kosovapost.net/vendimi-i-bosnjes-per-mos-njohjen-e-kosoves-nuk-ishte-unanim/60%Daily2020-10-15 14:55
https://kosovapost.net/policia-del-ne-vendin-e-ngjarjes-pasi-serbet-hoqen-flamurin-shqiptar/60%Daily2020-10-15 14:51
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-dhuron-gjak/60%Daily2020-10-15 14:40
https://kosovapost.net/londra-shtrengon-masat-kunder-covid-19-nga-e-shtuna/60%Daily2020-10-15 14:31
https://kosovapost.net/veseli-kosova-ka-borxh-ta-kujtoj-perhere-agim-bytyqin/60%Daily2020-10-15 14:26
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-qeveria-e-kosoves-do-tu-qendroje-afer-bizneseve-dhe-qytetareve/60%Daily2020-10-15 14:15
https://kosovapost.net/fillojne-punimet-per-ndertimin-rruges-sllovi-akllap/60%Daily2020-10-15 14:10
https://kosovapost.net/trump-kunder-facebook-dhe-twitter-mbajne-anen-e-joe-biden/60%Daily2020-10-15 14:03
https://kosovapost.net/mea-ndan-fonde-per-12-komuna-te-kosoves-per-pajisje-teknologjike-ne-shkolla-te-mesme/60%Daily2020-10-15 13:47
https://kosovapost.net/vezet-e-thellezes-4-here-me-shume-vlera-se-vezet-e-pules/60%Daily2020-10-15 13:48
https://kosovapost.net/turqia-i-pergjigjet-me-pamje-propagandes-greke-per-nendeteset-e-padukshme/60%Daily2020-10-15 13:43
https://kosovapost.net/paralajmerohet-rritja-e-cmimeve-te-derivateve-ne-kosove/60%Daily2020-10-15 13:38
https://kosovapost.net/presidenca-boshnjake-nuk-e-njohin-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2020-10-15 13:21
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-zhvillimi-i-aviacionit-civil-prioritet-i-qeverise-se-kosoves/60%Daily2020-10-15 13:11
https://kosovapost.net/ish-ministri-shalai-reagon-lajcakut-nuk-do-kete-asociacion-pa-marreveshje-per-njohje-reciproke/60%Daily2020-10-15 13:11
https://kosovapost.net/kosova-do-te-jete-ne-vazon-e-peste-te-shortit-per-kualifikimet-ne-boterorin-2022/60%Daily2020-10-15 13:03
https://kosovapost.net/bilanci-covid-ne-kosove-asnje-vdekje-77-raste-te-reja/60%Daily2020-10-15 12:59
https://kosovapost.net/mbahet-panair-i-librit-peja-2020-mysafir-nderi-poeti-i-njohur-turk-sinan-yagmur/60%Daily2020-10-15 12:54
https://kosovapost.net/112482-2/60%Daily2020-10-15 12:45
https://kosovapost.net/rekord-i-rasteve-me-covid-19-shenojne-kroacia-e-sllovenia/60%Daily2020-10-15 12:29
https://kosovapost.net/krasniqi-reagon-pas-deklaratave-te-lajcak-asociacion-pa-diskutim-njohje-duke-pare-duke-bere/60%Daily2020-10-15 12:00
https://kosovapost.net/lajcak-pyetet-per-njohjen-reciproke-per-te-marre-duhet-te-jesh-i-gatshem-te-japesh-dicka/60%Daily2020-10-15 11:52
https://kosovapost.net/mash-i-perfiton-35-laptope-donacion-nga-kfor-i-italian/60%Daily2020-10-15 11:50
https://kosovapost.net/hrw-sulmet-siriano-ruse-ne-idlib-mund-te-perbejne-krime-kunder-njerezimit/60%Daily2020-10-15 11:48
https://kosovapost.net/serbet-qe-e-hoqen-flamurin-shqiptar-ne-koshare-u-paraqiten-si-gazetare-amerikane-ne-junik/60%Daily2020-10-15 11:30
https://kosovapost.net/jep-doreheqjen-presidenti-i-kirgistanit-jeenbekov/60%Daily2020-10-15 11:25
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-duhet-te-mbyll-te-gjitha-ceshtjet-e-hapura/60%Daily2020-10-15 11:25
https://kosovapost.net/lajcak-implementimi-i-asociacionit-pas-nenshkrimit-te-marreveshjes-finale-kosove-serbi-shqipe-osmani-sent-a-few-seconds-ago/60%Daily2020-10-15 11:20
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-miraton-strategjine-e-vaksinimit-kunder-covid-19/60%Daily2020-10-15 11:12
https://kosovapost.net/be-ja-sanksionon-zyrtaret-ruse-per-helmimin-e-navalnyt/60%Daily2020-10-15 11:11
https://kosovapost.net/shteti-ka-ekzekutuar-mbi-16-milione-euro-per-bizneset/60%Daily2020-10-15 11:00
https://kosovapost.net/i-sigurohet-qasje-ne-regjistrat-pronesore-te-akk-se-agjencise-anti-korrupsion/60%Daily2020-10-15 10:43
https://kosovapost.net/kandiq-flet-per-varrezat-masive-te-shqiptareve/60%Daily2020-10-15 10:34
https://kosovapost.net/menyrat-natyrale-te-trajtimit-te-sinuseve/60%Daily2020-10-15 10:28
https://kosovapost.net/ministri-veliu-dhe-ministri-selimi-diskutuan-per-rekomandimet-e-rishikimit-funksional-per-sektorin-e-sundimit-te-ligjit/60%Daily2020-10-15 10:18
https://kosovapost.net/afro-39-milione-te-prekur-me-covid-19-dhe-mbi-29-milione-te-sheruar/60%Daily2020-10-15 10:08
https://kosovapost.net/zemaj-pranon-emblemen-e-policise-se-kosoves-si-shenje-mirenjohje/60%Daily2020-10-15 10:05
https://kosovapost.net/mbahet-takimi-i-radhes-i-keshillit-nderministror-te-ujerave/60%Daily2020-10-15 09:57
https://kosovapost.net/veseli-te-konsumohen-prodhime-vendore/60%Daily2020-10-15 09:53
https://kosovapost.net/termokosi-nis-sezonin-e-ngrohjes-ne-kryeqytet/60%Daily2020-10-15 09:43
https://kosovapost.net/procedohet-edhe-pjesa-e-dyte-e-mjeteve-per-bizneset-sipas-programit-per-rimekembje/60%Daily2020-10-15 09:32
https://kosovapost.net/krasniqi-krenari-e-madhe-e-jetes-sime-se-e-kam-nderuar-kosoven-me-kete-titull/60%Daily2020-10-15 09:37
https://kosovapost.net/policia-franceze-bastis-ne-shtepine-dhe-zyren-e-ministrit-te-shendetesise/60%Daily2020-10-15 09:21
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-bisedoi-me-ministrin-e-jashtem-te-katarit/60%Daily2020-10-15 09:15
https://kosovapost.net/provokon-prifti-serb-heq-flamurin-shqiptar-ne-koshare-i-vendosur-ne-vitin-1999-video/60%Daily2020-10-15 09:35
https://kosovapost.net/undp-i-dorezon-ikshpk-se-pako-pcr-per-grumbullimin-e-mostrave-per-covid-19/60%Daily2020-10-15 08:56
https://kosovapost.net/abrashi-dhe-muhaxheri-perurojne-asfaltimin-e-rrugeve-ne-rugove-premtohen-investime-tjera/60%Daily2020-10-15 08:27
https://kosovapost.net/pandemia-corona-dhe-nje-vere-protestash/60%Daily2020-10-15 08:24
https://kosovapost.net/mitrovice-e-jugut-nje-person-deponon-para-te-falsifikuara-ne-banke/60%Daily2020-10-15 08:22
https://kosovapost.net/trump-djali-im-nuk-shfaqi-asnje-shenje-te-covid-19-shkollat-duhet-te-hapen/60%Daily2020-10-15 08:11
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-mustafa-lajcak-dialogu-teme-diskutimi/60%Daily2020-10-15 07:57
https://kosovapost.net/zemaj-po-punojme-me-kapacitetet-te-plota-qe-rrjedha-e-pandemise-mos-te-na-zere-pa-pergatitur/60%Daily2020-10-15 07:52
https://kosovapost.net/van-persie-u-pendua-qe-u-largua-wenger-zbulon-prapaskenen/60%Daily2020-10-15 07:31
https://kosovapost.net/whyte-republika-srpska-nuk-do-te-jete-model-per-asociacionin/60%Daily2020-10-15 07:29
https://kosovapost.net/barret-nuk-kam-axhende-do-te-zbatoj-ligjin/60%Daily2020-10-15 07:26
https://kosovapost.net/ndryshime-e-holandes-ishin-befasi/60%Daily2020-10-15 07:11
https://kosovapost.net/sot-eshte-dita-nderkombetare-e-ecjes-ne-natyre/60%Daily2020-10-15 07:01
https://kosovapost.net/kalendari-historik-15-tetor-2/60%Daily2020-10-15 06:40
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-numer-rekord-te-te-infektuarve-brenda-24-oreve/60%Daily2020-10-15 06:37
https://kosovapost.net/lideri-i-ldk-se-isa-mustafa-takon-emisarin-e-be-se-miroslav-lajcak/60%Daily2020-10-15 06:34
https://kosovapost.net/lajcak-be-dhe-shba-ndajne-te-njejtat-interesa-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2020-10-15 06:18
https://kosovapost.net/moska-kemi-arritur-marreveshje-me-uashingtonin-per-zgjatjen-e-paktit-berthamor/60%Daily2020-10-15 06:08
https://kosovapost.net/molla-fruti-qe-sheron-mbi-10-semundje-2/60%Daily2020-10-15 06:04
https://kosovapost.net/presidenti-trump-kercen-i-lumtur-pasi-mbijetoi-covid-19-video/60%Daily2020-10-15 06:09
https://kosovapost.net/komisioni-i-disiplines-vendos-juventus-fiton-ne-tavoline-kunder-napolit/60%Daily2020-10-15 05:55
https://kosovapost.net/maska-me-detyrim-edhe-ne-shqiperi-rama-kujton-gripin-spanjoll-500-milione-te-infektuar-50-milione-te-vdekur/60%Daily2020-10-15 05:52
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-2/60%Daily2020-10-15 05:49
https://kosovapost.net/largimi-i-vjosa-osmanit-hoti-nje-dite-do-kthehet-deren-e-ka-hapur/60%Daily2020-10-14 21:30
https://kosovapost.net/lekaj-pdk-ne-qeveri-haradinaj-president-ose-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-10-14 21:26
https://kosovapost.net/si-e-luftoi-koronavirusin-melania-trump-dhe-njoftoi-se-djali-i-saj-u-infektua-nga-covid/60%Daily2020-10-14 21:05
https://kosovapost.net/asociacioni-analisti-politik-thote-se-hoti-u-ndikua-nga-thaci/60%Daily2020-10-14 20:49
https://kosovapost.net/lista-serbe-mesazhi-yne-per-lajcakun-ishte-krijimi-i-asociacionit-te-komunave-me-shumice-serbe/60%Daily2020-10-14 20:43
https://kosovapost.net/gjilan-arrestohet-gjinekologu-qe-dyshohet-se-kunderligjshem-qe-kreu-abortin-tek-13-vjecarja/60%Daily2020-10-14 20:52
https://kosovapost.net/sa-me-keq-qe-i-ka-punet-hashim-thaci-paraqitet-me-i-forte-e-merr-tradhtine-si-konsum-i-perditshem/60%Daily2020-10-14 20:27
https://kosovapost.net/a-do-konfirmoje-gjykata-speciale-aktakuzen-per-kadri-veselin-flet-enver-hoxhaj/60%Daily2020-10-14 20:24
https://kosovapost.net/tragjedia-e-familjes-kosovare-ne-gjermani-si-shpetoi-mrekullisht-vellai-i-trete-nga-perplasja-e-trenit/60%Daily2020-10-14 20:20
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-bashke-me-gruan-dhe-vajzen-dalin-pozitive-me-koronavirus/60%Daily2020-10-14 19:37
https://kosovapost.net/hoxhaj-nuk-eshte-diskutuar-brenda-pdk-se-futja-ne-qeveri/60%Daily2020-10-14 19:31
https://kosovapost.net/%e2%80%8blajcak-jep-detaje-nga-takimi-me-listen-serbe/60%Daily2020-10-14 18:43
https://kosovapost.net/pse-po-martohen-shqiptaret-me-burra-serbe-flet-akademiku-artan-fuga/60%Daily2020-10-14 18:39
https://kosovapost.net/a-i-njeh-gjermania-patente-shoferet-e-kosoves-flasin-nga-mpb/60%Daily2020-10-14 18:32
https://kosovapost.net/vitia-flet-pasi-prokuroria-nisi-hetimet-ndaj-tij-per-tenderet-e-dyshimte/60%Daily2020-10-14 18:29
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-greqi-kosove-shume-ndryshime-ne-formacion/60%Daily2020-10-14 18:23
https://kosovapost.net/edhe-nje-anetaresim-ne-vetevendosje-ja-per-ke-behet-fjale/60%Daily2020-10-14 18:19
https://kosovapost.net/a-do-te-arrije-lajcak-ta-binde-serbine-qe-asociacioni-te-behet-sic-thote-kushtetuesja/60%Daily2020-10-14 17:29
https://kosovapost.net/%e2%80%8bbe-vendos-sanksione-ndaj-zyrtareve-ruse-per-shkak-te-navalny/60%Daily2020-10-14 17:22
https://kosovapost.net/60-milioneshi-i-qeverise-ministria-e-financave-me-njoftim-per-bizneset/60%Daily2020-10-14 17:03
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkosnett-do-te-vazhdojme-te-punojme-per-njohjen-reciproke-kosove-serbi/60%Daily2020-10-14 17:00
https://kosovapost.net/pas-takimit-me-lajcakun-pacolli-tregon-se-kur-do-te-nenshkruhet-marreveshja-finale-me-serbine/60%Daily2020-10-14 16:43
https://kosovapost.net/o-zoteri-president-i-serbise-sjemi-ne-kohen-e-kralevines/60%Daily2020-10-14 16:33
https://kosovapost.net/pas-ldkse-fillojne-perplasjet-nisma-aak-ne-koalicion/60%Daily2020-10-14 16:23
https://kosovapost.net/familja-e-yllit-te-kombetares-viziton-kurtin-i-jep-fanellen-e-nenshkruar-nga-futbollisti/60%Daily2020-10-14 16:19
https://kosovapost.net/ambasadori-izraelit-ne-serbi-nuk-ka-date-se-kur-do-ta-njohim-kosoven/60%Daily2020-10-14 20:28
https://kosovapost.net/%e2%80%8blimaj-lajcakut-duhet-te-largohet-cfaredo-pengese-qe-zvarrite-perfundimin-e-dialogut/60%Daily2020-10-14 15:53
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-lajcak-ja-per-cfare-biseduan/60%Daily2020-10-14 15:49
https://kosovapost.net/vuciq-asociacioni-smund-te-jete-ojq-smerrem-perdite-me-budallalleqet-e-prishtines/60%Daily2020-10-14 15:31
https://kosovapost.net/opozita-akuzon-qeverisjen-e-ldk-se-ne-lipjan-per-gjendjen-e-rende-ne-objekte-shkollore/60%Daily2020-10-14 15:14
https://kosovapost.net/keds-njofton-per-punime-ne-rrjet-ne-keto-vende-do-kete-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2020-10-14 15:07
https://kosovapost.net/ministri-veliu-zhvilloi-nje-bisede-telefonike-me-homologun-e-tij-te-turqise/60%Daily2020-10-14 14:34
https://kosovapost.net/hoti-haxhi-krasniqi-e-ka-sjelle-ne-kosove-titullin-e-kampionit-te-botes-ne-boks/60%Daily2020-10-14 14:24
https://kosovapost.net/arrestohen-edhe-dy-te-dyshuar-lidhur-me-rastin-karaceva/60%Daily2020-10-14 14:24
https://kosovapost.net/haradinaj-be-ja-duhet-te-pershpejtoje-perpjekjet-per-marreveshje-finale/60%Daily2020-10-14 14:10
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-priti-ne-takim-ambasadoren-e-re-holandeze/60%Daily2020-10-14 14:04
https://kosovapost.net/metodat-natyrale-ne-shtepi-kunder-rrudhave/60%Daily2020-10-14 13:55
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-pas-2-3-javesh-mund-te-kthehen-masat-ekstreme-kunder-covid-19/60%Daily2020-10-14 13:42
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-34/60%Daily2020-10-14 13:31
https://kosovapost.net/nje-viktime-dhe-80-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-14 13:24
https://kosovapost.net/biden-me-17-pike-ne-avantazh-ndaj-presidentit-amerikan-trump/60%Daily2020-10-14 13:20
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-prishtine-vetura-godet-nje-motociklete/60%Daily2020-10-14 13:08
https://kosovapost.net/shba-zbret-nivelin-e-rrezikshmerise-per-udhtimin-e-qytetareve-te-saj-ne-kosove/60%Daily2020-10-14 13:09
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-prishtine-foto/60%Daily2020-10-14 12:44
https://kosovapost.net/vuciq-i-prere-serbia-kurre-nuk-do-te-vendose-sanksione-ndaj-rusise-pavaresisht-presioneve/60%Daily2020-10-14 12:37
https://kosovapost.net/hyseni-e-vetmja-zgjidhje-e-qendrueshme-eshte-njohja-reciproke/60%Daily2020-10-14 12:36
https://kosovapost.net/kfor-i-mban-ushtrimin-stuhia-perendimore/60%Daily2020-10-14 12:32
https://kosovapost.net/ushtria-azerbajxhanase-kunderpergjigjet-asgjeson-dy-raketa-balistike-te-armenise/60%Daily2020-10-14 12:28
https://kosovapost.net/oda-amerikane-publikon-studimin-mbi-ndikimin-e-covid-19-ne-ndermarrjet-ne-pronesi-te-grave-ne-kosove/60%Daily2020-10-14 12:21
https://kosovapost.net/kryetarja-osmani-mori-pjese-ne-forumin-virtual-global-parlamentar/60%Daily2020-10-14 12:13
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-perfaqesuesit-e-lidhjes-se-pensionisteve-te-kosoves/60%Daily2020-10-14 12:10
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-e-pranon-hoti-duhet-ende-pune-ne-promovimin-e-barazise-gjinore/60%Daily2020-10-14 12:04
https://kosovapost.net/shba-filarmonia-e-new-yorkut-ben-anulimin-e-pare-sezonal-ne-histori/60%Daily2020-10-14 11:49
https://kosovapost.net/keto-jane-vlerat-shendetesore-te-thanes/60%Daily2020-10-14 11:34
https://kosovapost.net/veseli-takon-lajcak-kosoves-i-duhet-nje-marreveshje-finale-me-serbine-qe-sjelle-njohje-reciproke-dhe-ulese-ne-okb/60%Daily2020-10-14 11:26
https://kosovapost.net/kremlini-nuk-eshte-i-gatshem-te-toleroje-trajtimin-e-be-se-per-rastin-e-navalnyt/60%Daily2020-10-14 11:20
https://kosovapost.net/ibra-ben-diferencen-dhe-rrit-milanin/60%Daily2020-10-14 11:15
https://kosovapost.net/112135-2/60%Daily2020-10-14 11:16
https://kosovapost.net/emirari-lajcak-e-quan-te-frytshem-takimin-me-thacin-kosova-ka-nevoje-per-marreveshje-gjitheperfshirese/60%Daily2020-10-14 11:04
https://kosovapost.net/kontakt-me-nje-person-me-covid-borrell-ne-vetizolim/60%Daily2020-10-14 10:49
https://kosovapost.net/grenell-falenderon-vuciqin-per-zgjerimin-e-kapacitetit-ne-merdare/60%Daily2020-10-14 10:30
https://kosovapost.net/presidenti-dekoron-kampionin-e-botes-haxhi-krasniqi-foto/60%Daily2020-10-14 10:20
https://kosovapost.net/lajcak-takohet-edhe-me-veselin/60%Daily2020-10-14 10:15
https://kosovapost.net/thaci-e-ardhmja-e-vetme-e-kosoves-eshte-te-jete-pjese-e-nato-s/60%Daily2020-10-14 10:00
https://kosovapost.net/syla-i-aak-se-vuciq-e-shperbleu-me-grade-nje-person-pas-masakrave-qe-kreu-ne-kosove/60%Daily2020-10-14 09:23
https://kosovapost.net/emisari-evropian-lajcak-takohet-me-kurtin/60%Daily2020-10-14 09:26
https://kosovapost.net/kyetari-i-hanit-te-elezit-mos-hapja-e-kufirit-me-kosoven-ka-shkaktuar-shume-efekte-negative-video/60%Daily2020-10-14 09:15
https://kosovapost.net/me-5-mije-euro-per-koke-serbet-i-blejne-si-delet-vajzat-nga-shqiperia/60%Daily2020-10-14 09:01
https://kosovapost.net/azerbejxhani-shkaterron-sistemet-e-raketore-balistike-te-armenise/60%Daily2020-10-14 08:55
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-tetor/60%Daily2020-10-14 08:50
https://kosovapost.net/kryeministri-kanadez-kritikon-kinen-per-persekutimin-e-muslimaneve-ujgure/60%Daily2020-10-14 08:45
https://kosovapost.net/neymar-golashenuesi-i-dyte-me-i-mire-ne-kombetaren-e-brazilit-pas-le-gjendes-pele/60%Daily2020-10-14 08:40
https://kosovapost.net/mijera-siriane-rikthehen-ne-qytetin-e-cliruar-nga-turqia/60%Daily2020-10-14 08:35
https://kosovapost.net/takohen-zemaj-e-mustafa-bisedojne-per-situaten-epidemiologjike/60%Daily2020-10-14 08:19
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-roja-i-nje-lokali-ne-ferizaj/60%Daily2020-10-14 08:08
https://kosovapost.net/mjeku-shqiptar-premton-se-nese-te-gjithe-mbajne-maska-per-6-jave-virusi-zhduket/60%Daily2020-10-14 07:43
https://kosovapost.net/fmn-ekonomia-globale-ne-recesion-ne-vitin-2020-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-10-14 07:27
https://kosovapost.net/ngjela-paralajmeron-zhvillime-te-bujshme-keta-tre-politikane-nuk-e-mundin-dot-politiken-amerikane-dhe-gjermane/60%Daily2020-10-14 07:25
https://kosovapost.net/norvegjia-fajeson-rusine-per-sulm-kibernetik-ne-parlament/60%Daily2020-10-14 07:10
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-i-hap-kontratat-e-lidhura-pa-procedura-prokurimi/60%Daily2020-10-14 07:07
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove16-345-te-infektuar-e-649-vdekje/60%Daily2020-10-14 07:03
https://kosovapost.net/infektimi-me-covid-19-kapiteni-chiellini-kam-folur-me-ronaldon-po-merrte-diell/60%Daily2020-10-14 07:00
https://kosovapost.net/sondazhi-the-guardian-joe-biden-shenon-epersi-rekorde-ndaj-trumpit/60%Daily2020-10-14 06:46
https://kosovapost.net/ministri-veliu-dorezon-sot-patente-shoferin-e-pare-nderkombetar-ne-kosove/60%Daily2020-10-14 06:43
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-mbi-5000-raste-me-koronavirus-brenda-24-oreve/60%Daily2020-10-14 06:41
https://kosovapost.net/shqiptari-ben-kerdi-ne-zvicer-pasi-u-martua-per-letra-debohet-per-kete-arsye/60%Daily2020-10-14 06:38
https://kosovapost.net/balona-nje-arsye-dhe-mundesi-ndryshe-per-te-pare-pejen/60%Daily2020-10-14 06:30
https://kosovapost.net/ilaci-5000-vjecar-qe-kuron-semundje-te-rendesishme-te-trupit-2/60%Daily2020-10-14 06:16
https://kosovapost.net/lajcak-vazhdon-edhe-sot-viziten-ne-kosove-takon-presidentin-thaci-dhe-perfaqesuesit-e-partive-politike/60%Daily2020-10-14 06:14
https://kosovapost.net/mot-sot-2/60%Daily2020-10-14 06:10
https://kosovapost.net/konjufca-po-afrohet-momenti-kur-vv-do-te-shenoje-fitore-derrmuese-ne-zgjedhje/60%Daily2020-10-13 21:51
https://kosovapost.net/gjuajtja-me-arme-mes-dy-veturave-sonte-ne-prishtine-i-dyshuar-i-riu-famekeq-i-prishtines/60%Daily2020-10-13 21:42
https://kosovapost.net/%e2%80%8bborrell-ne-vetizolim/60%Daily2020-10-13 21:25
https://kosovapost.net/sejdiu-mustafa-u-betua-tri-here-ne-koke-te-femijeve-se-sdo-te-garoje-per-kryetar-partie/60%Daily2020-10-13 21:09
https://kosovapost.net/111997-2/60%Daily2020-10-13 19:56
https://kosovapost.net/osmani-ska-krize-nese-presidentit-i-konfirmohet-aktakuza-jam-e-gatshme-ta-marr-detyren/60%Daily2020-10-13 19:45
https://kosovapost.net/albin-kurti-kerkon-drejtesi-per-dhunimin-dhe-vrasjen-e-11-vjecarit-nga-fushe-kosova/60%Daily2020-10-13 19:40
https://kosovapost.net/osmani-per-varrezat-masive-be-ja-duhet-te-kete-veprime-konkrete/60%Daily2020-10-13 19:07
https://kosovapost.net/komunikata-e-manget-e-kryeministrise-asnje-fjale-per-ate-cka-tha-lajcak-ne-takim-me-hotin/60%Daily2020-10-13 18:49
https://kosovapost.net/osmani-kritikon-hotin-po-tregohet-arrogant-do-te-mbese-me-duar-ne-xhepa/60%Daily2020-10-13 18:43
https://kosovapost.net/vdes-ne-moshen-73-vjecare-gazetari-jusuf-salihu/60%Daily2020-10-13 18:29
https://kosovapost.net/111973-2/60%Daily2020-10-13 17:59
https://kosovapost.net/bajrami-ne-xhirollogarite-e-bizneseve-do-ekzekutohen-nga-290-euro-per-punetor/60%Daily2020-10-13 17:33
https://kosovapost.net/italia-regjistron-numrin-me-te-madh-te-rasteve-te-reja-me-koronavirus-qe-nga-marsi/60%Daily2020-10-13 17:25
https://kosovapost.net/numer-i-madh-i-te-infektuarve-brenda-24-ores-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-13 17:15
https://kosovapost.net/hashim-thacit-i-eshte-konfirmuar-aktakuza-nga-gjykata-speciale-ja-cili-personalitet-e-thote-kete/60%Daily2020-10-13 16:52
https://kosovapost.net/pasi-zvicra-e-heq-detyrimin-per-karantine-mergimtaret-vershojne-drejt-kosoves/60%Daily2020-10-13 16:44
https://kosovapost.net/hoti-i-pergjigjet-listes-serbe-pas-paralajmerimeve-per-largim-nga-koalicioni/60%Daily2020-10-13 16:30
https://kosovapost.net/si-do-ta-kemi-motin-neser-dhe-diteve-ne-vijim/60%Daily2020-10-13 16:26
https://kosovapost.net/hoti-pas-takimit-me-lajcakun-e-kemi-mbeshtetjen-e-partnereve-per-asociacion-pa-kompetenca-ekzekutive/60%Daily2020-10-13 16:26
https://kosovapost.net/111950-2/60%Daily2020-10-13 15:54
https://kosovapost.net/kryeministri-i-polonise-ne-karantine-pas-kontaktit-me-nje-person-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-10-13 15:49
https://kosovapost.net/rritja-e-rasteve-me-covid-19-nga-neser-kontrolle-te-rrepta-ne-kosove/60%Daily2020-10-13 15:31
https://kosovapost.net/keds-njofton-per-nderprerje-te-rrymes-per-shkak-te-punimeve/60%Daily2020-10-13 15:20
https://kosovapost.net/klinaku-ne-mungese-te-provave-ndaj-gucatit-e-haradinajt-ka-filluar-shantazhet-permes-telefonatave/60%Daily2020-10-13 15:02
https://kosovapost.net/lajcak-pritet-nga-kryeministri-hoti/60%Daily2020-10-13 15:03
https://kosovapost.net/kryetarja-e-kuvendit-te-kosoves-takoi-perfaqesuesit-e-prodhuesve-dhe-ofruesve-te-sherbimeve-vendore/60%Daily2020-10-13 14:51
https://kosovapost.net/rasti-veteranet-perfundon-marrja-ne-pyetje-e-agim-cekut-e-nuredin-lushtakut/60%Daily2020-10-13 14:39
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-shprehet-i-tronditur-per-vdekjen-tragjike-te-dy-te-rinjve-ne-gjermani/60%Daily2020-10-13 14:29
https://kosovapost.net/cristiano-ronaldo-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-10-13 14:29
https://kosovapost.net/franca-kosova-nuk-i-ka-plotesuar-kushtet/60%Daily2020-10-13 14:09
https://kosovapost.net/ministri-veliu-neser-do-te-ndaje-patente-shoferin-e-pare-nderkombetare/60%Daily2020-10-13 14:06
https://kosovapost.net/miratohen-kriteret-e-perbashketa-per-kufizimet-e-udhetimit-ne-be/60%Daily2020-10-13 13:58
https://kosovapost.net/ministri-kuci-ne-kohe-rekord-procedon-mbi-37-milione-euro-ndihme-per-bizneset/60%Daily2020-10-13 13:44
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-perfaqesuesit-e-kategorive-te-dala-nga-lufta-e-uck-se/60%Daily2020-10-13 13:41
https://kosovapost.net/lista-serbe-kercenon-nese-nuk-formohet-asociacioni-dalim-nga-qeveria/60%Daily2020-10-13 13:32
https://kosovapost.net/cavusoglu-zgjidhja-e-plote-eshte-terheqja-e-armenise-nga-territori-i-azerbajxhanit/60%Daily2020-10-13 13:24
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-nje-i-vdekur-e-98-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-10-13 13:08
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-mbane-te-premten-dy-seanca-plenare/60%Daily2020-10-13 13:02
https://kosovapost.net/asociacioni-shkas-per-presion-ndaj-kosoves/60%Daily2020-10-13 12:41
https://kosovapost.net/greqia-vazhdon-masat-rigoroze-mban-te-mbyllur-kufijte-me-shqiperine-maqedonin-e-veriut-shqiperine-e-turqine/60%Daily2020-10-13 12:36
https://kosovapost.net/kur-fillon-shperndarja-e-60-milione-eurove-per-pagat-e-bizneseve-tregon-ministria-e-financave/60%Daily2020-10-13 12:28
https://kosovapost.net/bashkim-ramosaj-ngushellon-familjen-e-dy-femijeve-qe-humben-jeten-tragjikisht-ne-gjermani/60%Daily2020-10-13 12:08
https://kosovapost.net/kompania-johnson-johnson-nderpret-perkohesisht-testimin-e-vaksines-anti-covid-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-10-13 11:51
https://kosovapost.net/shtrenjtohen-cmimet-e-derivateve-te-naftes/60%Daily2020-10-13 11:46
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-perfaqesuesit-e-keshillit-te-investitoreve-evropian-ne-kosove/60%Daily2020-10-13 11:34
https://kosovapost.net/amerikan-clinic-dr-behar-kusari-aty-ku-gjithcka-frymon-humanitet-dashuri-e-profesionalizem/60%Daily2020-10-13 12:57
https://kosovapost.net/gjermani-goditen-nga-treni-humbin-jeten-vellezerit-shqiptare/60%Daily2020-10-13 12:05
https://kosovapost.net/kush-nga-radhet-e-aak-se-u-nominua-per-kryetar-te-decanit/60%Daily2020-10-13 11:06
https://kosovapost.net/ministrat-e-puneve-te-jashtme-te-be-se-diskutojne-gjendjen-ne-karabakun-malor-2/60%Daily2020-10-13 10:40
https://kosovapost.net/150-mije-euro-shpenzohen-per-mbulesa-te-shtrereve-ne-qkuk/60%Daily2020-10-13 10:39
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-njoftues-atasheun-e-ri-ushtarak-nga-shba-stephen-rose/60%Daily2020-10-13 10:08
https://kosovapost.net/ushtria-e-azerbajxhanit-vazhdon-te-parandaloje-sulmet-e-armenise-pavaresisht-armepushimit/60%Daily2020-10-13 10:00
https://kosovapost.net/thaci-e-lajcak-do-te-takohen-serish-ne-prishtine/60%Daily2020-10-13 12:21
https://kosovapost.net/studentet-prezantojne-fakte-isa-mustafa-merr-page-pa-qene-ne-ligjerata/60%Daily2020-10-13 09:49
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-ne-lipjan-per-posedim-te-armeve-te-ftohta/60%Daily2020-10-13 09:27
https://kosovapost.net/gjermania-pritet-te-nise-vaksinimin-kunder-koronavirusit-ne-fillim-te-vitit-2021/60%Daily2020-10-13 09:15
https://kosovapost.net/tahiri-rruga-e-vetme-e-kosoves-eshte-anetaresimi-ne-be/60%Daily2020-10-13 09:09
https://kosovapost.net/amerikanet-votojne-me-poste-per-te-shmangur-votimin-fizik-shakaku-i-covid-19/60%Daily2020-10-13 09:03
https://kosovapost.net/zyra-e-kryeministrit-ndan-rreth-10-mije-euro-per-larjen-e-automjeteve-zyrtare/60%Daily2020-10-13 09:02
https://kosovapost.net/cmimet-e-energjise-elektrike-nuk-jane-rritur/60%Daily2020-10-13 08:45
https://kosovapost.net/per-shkak-te-pandemise-boris-johnson-ua-prish-planet-pronareve-te-pabeve/60%Daily2020-10-13 08:42
https://kosovapost.net/studentja-sjell-ne-jeten-femijen-ne-mes-te-provimit-perfundimtar/60%Daily2020-10-13 08:37
https://kosovapost.net/ministrat-e-puneve-te-jashtme-te-be-se-diskutojne-gjendjen-ne-karabakun-malor/60%Daily2020-10-13 08:32
https://kosovapost.net/kjo-qeveri-hyri-ne-dialog-si-ne-mal-pa-sakice/60%Daily2020-10-13 08:27
https://kosovapost.net/historia-e-vertete-kush-e-zbuloi-ameriken/60%Daily2020-10-13 08:24
https://kosovapost.net/hoti-kumton-lajmin-e-mire-per-prodhuesit-vendore/60%Daily2020-10-13 08:26
https://kosovapost.net/ne-cekia-nga-neser-mbyllen-restorantet-baret-shkollat/60%Daily2020-10-13 08:20
https://kosovapost.net/lufta-me-armenine-de-biasi-sjell-azerbajxhanin-ne-shqiperi-foto/60%Daily2020-10-13 08:17
https://kosovapost.net/haki-rugova-mbetet-kryetar-komune/60%Daily2020-10-13 08:14
https://kosovapost.net/nje-dite-pasi-hapi-kufijte-maqedonia-e-veriut-vendos-sot-per-masa-te-reja-anti-covid/60%Daily2020-10-13 08:07
https://kosovapost.net/kreu-i-obsh-se-arritja-e-imunitetit-te-turmes-permes-ekspozimit-ndaj-covid-19-joetike/60%Daily2020-10-13 07:47
https://kosovapost.net/cfare-roli-luan-kafeja-tek-qetesimi-apo-perkeqesimi-i-inflamacionit/60%Daily2020-10-13 07:40
https://kosovapost.net/kalendari-historik-13-tetor-2/60%Daily2020-10-13 07:08
https://kosovapost.net/obsh-dy-here-mund-te-nfektoheni-me-covid-19/60%Daily2020-10-13 07:04
https://kosovapost.net/evropa-perballe-kufizimeve-drastike-pas-intensifikimit-te-vales-se-dyte-te-covid-19/60%Daily2020-10-13 07:00
https://kosovapost.net/111730-2/60%Daily2020-10-13 06:55
https://kosovapost.net/trump-heq-masken-ndihem-aq-i-fuqishem-e-imunitar-sa-mund-te-puth-te-gjithe-audiencen/60%Daily2020-10-13 06:50
https://kosovapost.net/fama-pa-koncesione-nuk-ka-marreveshje-finale-kosove-serbi/60%Daily2020-10-13 06:44
https://kosovapost.net/rritja-e-rasteve-te-reja-me-covid-cekia-mbyll-shkollat-restorantet-baret/60%Daily2020-10-13 06:32
https://kosovapost.net/nisma-e-hidheruar-me-hotin-krasniqi-zbulon-pse-doli-nga-mbledhja-e-qeverise/60%Daily2020-10-13 06:27
https://kosovapost.net/vetem-shaqiri-mund-ta-mposhte-gjermanine/60%Daily2020-10-13 06:22
https://kosovapost.net/osmani-nuk-do-ta-perkrahe-projektligjin-per-rimekembje-nese-nuk-merren-parasysh-verejtjet-e-opozites/60%Daily2020-10-13 06:20
https://kosovapost.net/emisari-lajcak-vjen-ne-kosove-takohet-me-kryeministrin-hotin/60%Daily2020-10-13 06:17
https://kosovapost.net/cfare-roli-luan-kafeja-kunder-inflamacionit/60%Daily2020-10-13 06:11
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-17/60%Daily2020-10-13 06:28
https://kosovapost.net/qytetaret-australiane-te-pameshirshem-godasin-makinen-e-kryeministrit/60%Daily2020-10-13 06:03
https://kosovapost.net/komplet-lagja-vi-ne-rahovec-nga-aak-anetaresohet-ne-vetevendosje/60%Daily2020-10-13 05:59
https://kosovapost.net/te-marten-priten-reshjet-e-para-te-bores-ne-kosove/60%Daily2020-10-12 21:43
https://kosovapost.net/efikasiteti-i-vaksines-kunder-koronavirusit-deklarohet-lul-raka/60%Daily2020-10-12 21:35
https://kosovapost.net/protesta-ne-beograd-dhe-mitrovice-te-veriut-kush-e-vrau-ivanoviqin/60%Daily2020-10-12 20:35
https://kosovapost.net/a-eshte-beke-berisha-kandidat-i-aak-se-per-kryetar-te-istogut-deklarohet-haradinaj/60%Daily2020-10-12 20:26
https://kosovapost.net/kosove-ushtaret-turq-dhurojne-canta-dhe-mjete-shkollore-per-femijet-ne-skenderaj/60%Daily2020-10-12 21:00
https://kosovapost.net/haradinaj-per-rastin-e-rrahjes-dikujt-po-i-pengon-ambicia-e-ramushit-per-president-andaj-po-shpifet/60%Daily2020-10-12 19:44
https://kosovapost.net/hamza-pdk-ja-eshte-pro-mocionit-me-rrezu-qeverine-hoti/60%Daily2020-10-12 19:41
https://kosovapost.net/kurti-administrata-publike-eshte-jetike-per-funksionimin-e-mire-te-shtetit-tone/60%Daily2020-10-12 19:36
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-mblidhet-neser-2/60%Daily2020-10-12 19:31
https://kosovapost.net/perplasje-mes-selimit-e-hotit-me-nje-udhetim-ju-e-zhbete-kufirin/60%Daily2020-10-12 19:15
https://kosovapost.net/perplasje-mes-hotit-dhe-bogujevcit-bonu-gati-zotni-se-ki-pune-ne-kete-drejtim/60%Daily2020-10-12 18:40
https://kosovapost.net/gjermania-tregon-detaje-nga-biseda-mes-rames-dhe-merkelit/60%Daily2020-10-12 18:31
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-kunder-parades-se-krenarise/60%Daily2020-10-12 18:17
https://kosovapost.net/pdk-hotit-nuk-je-vetem-jo-transparent-por-edhe-dezinformues/60%Daily2020-10-12 17:43
https://kosovapost.net/aksident-ne-skenderaj-vdes-nje-femije-5-vjecar/60%Daily2020-10-12 17:39
https://kosovapost.net/trusti-publikon-te-dhena-lidhur-me-kursimet-e-kontributdhenesve/60%Daily2020-10-12 17:11
https://kosovapost.net/%e2%80%8bnuk-miratohet-plotesim-ndryshimi-i-ligjit-per-festat-zyrtare/60%Daily2020-10-12 17:05
https://kosovapost.net/111644-2/60%Daily2020-10-12 16:57
https://kosovapost.net/borrell-pasi-u-takua-me-ministrat-e-be-se-marreveshja-finale-kosove-serbi-ceshtje-muajsh/60%Daily2020-10-12 16:38
https://kosovapost.net/%e2%80%8bne-mungese-te-kuorumit-nuk-votohet-raporti-i-akk-per-vitin-2019/60%Daily2020-10-12 16:23
https://kosovapost.net/murati-i-vv-se-nje-figure-e-larte-e-ldkse-u-arrestua-per-korrupsion/60%Daily2020-10-12 16:04
https://kosovapost.net/qyqarllek-eshte-heshtja/60%Daily2020-10-12 15:55
https://kosovapost.net/hulumtimet-zbulojne-perhapjen-e-lajmeve-te-rreme-armene-mbi-mercenaret-ne-konfliktin-e-nago-karabakut/60%Daily2020-10-12 15:52
https://kosovapost.net/keds-i-kundervihet-eres-me-linje-teresisht-te-re-ne-fshatrat-e-istogu/60%Daily2020-10-12 15:42
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkryeministri-hoti-zhvilloi-nje-bisede-telefonike-me-kryeministrin-e-greqise-kyriakos-mitsotakis/60%Daily2020-10-12 15:37
https://kosovapost.net/si-shpetuan-arkivat-shqiptare-pa-u-derguar-ne-beograd/60%Daily2020-10-12 15:31
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-fillon-me-testet-serologjike-per-covid-19/60%Daily2020-10-12 15:20
https://kosovapost.net/anijet-kineze-hyne-ne-ujerat-territoriale-te-japonise/60%Daily2020-10-12 15:24
https://kosovapost.net/turqia-armenia-po-kryen-krime-lufte-dhe-krime-kunder-njerezimit/60%Daily2020-10-12 14:52
https://kosovapost.net/kush-eshte-personi-qe-vdiq-pasi-agjeroi-4-dite-qe-trump-te-sherohej-nga-covid-19/60%Daily2020-10-12 14:38
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-vizitoi-institutin-e-mjekesise-ligjore-dhe-ofroi-mbeshtetje-te-metejme-institucionale/60%Daily2020-10-12 14:37
https://kosovapost.net/abrashi-zgjerimi-i-rruges-kllokot-gjilan-e-rendesishme-per-lidhjen-me-presheven-dhe-bujanocin/60%Daily2020-10-12 13:54
https://kosovapost.net/nga-e-enjta-maska-ne-shqiperi-kudo-e-detyrueshme/60%Daily2020-10-12 13:56
https://kosovapost.net/ilaci-5000-vjecar-qe-kuron-semundje-te-rendesishme-te-trupit/60%Daily2020-10-12 13:51
https://kosovapost.net/katerdhjete-te-denuar-per-krime-lufte-ne-kosove/60%Daily2020-10-12 13:45
https://kosovapost.net/lajcak-vjen-neser-ne-kosove/60%Daily2020-10-12 13:38
https://kosovapost.net/dialogu-qarte-eshte-i-lidhur-me-te-ardhmen-evropiane-te-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-10-12 13:26
https://kosovapost.net/helmimi-i-navalny-gjermania-dhe-franca-apel-be-se-vendosni-sanksione-ndaj-rusise/60%Daily2020-10-12 13:25
https://kosovapost.net/prishtina-prin-me-numrin-e-te-infektuarve-ky-eshte-bilanci-ne-komunat-e-tjera/60%Daily2020-10-12 13:18
https://kosovapost.net/nje-rast-i-vdekjes-dhe-68-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-12 13:12
https://kosovapost.net/shoku-i-kombetares-ka-nje-ftese-per-sulmuesin-griezmann/60%Daily2020-10-12 13:05
https://kosovapost.net/kush-jane-kandidatet-e-perfolur-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2020-10-12 12:59
https://kosovapost.net/ambasadori-i-be-se-ne-kosove-mirepret-miratimin-e-ligjit-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-10-12 12:52
https://kosovapost.net/haxhiu-deputetet-sot-humben-shancin-ta-godasin-monopolin-votuan-ne-interes-te-oligarkeve-dhe-jo-te-qytetareve/60%Daily2020-10-12 12:49
https://kosovapost.net/avdyli-trushperlaret-militant-ne-pozita-e-pa-pozita-ne-ldk-po-ua-kalojne-krejt-militanteve-te-partive-tjera/60%Daily2020-10-12 12:22
https://kosovapost.net/moti-i-keq-perfshin-italine/60%Daily2020-10-12 12:11
https://kosovapost.net/fillon-levizja-pa-testin-pcr-pika-kufitare-me-maqedonine-e-veriut-vershohet-nga-kosovaret/60%Daily2020-10-12 12:01
https://kosovapost.net/euro-dhe-dollari-pesojne-renie/60%Daily2020-10-12 11:33
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-te-shqiptohen-gjoba-ndaj-deputeteve-qe-pine-duhan-brenda-sallave/60%Daily2020-10-12 11:26
https://kosovapost.net/shpallen-fituesit-e-nobelit-per-ekonomi/60%Daily2020-10-12 11:14
https://kosovapost.net/perplasen-gashi-e-murati-kam-mendu-qe-je-djale-i-mire-qenke-shume-djale-i-keq/60%Daily2020-10-12 11:04
https://kosovapost.net/qeveria-e-republikes-se-kosoves-mbajti-mbledhjen-e-34-te/60%Daily2020-10-12 10:55
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkese-per-mbajtjen-e-zgjedhjeve-ne-podujeve/60%Daily2020-10-12 11:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-afati-i-fundit-i-lajmerimit-te-pensionisteve-ne-zyret-e-administrates-se-pensioneve/60%Daily2020-10-12 10:43
https://kosovapost.net/mpb-sot-do-te-pranoje-donacion-nga-ambasada-amerikane-ne-prishtine/60%Daily2020-10-12 10:26
https://kosovapost.net/kush-dhe-cka-do-te-perfitoje-nga-ligji-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-09 09:33
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-takoi-deputetin-grek-andreas-patsis-konfirmohet-gatishmeria-per-iniciimin-e-themelimit-te-grupit-parlamentar-te-miqesise/60%Daily2020-10-12 10:23
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-mund-te-terhiqen-parate-flasin-nga-trusti/60%Daily2020-10-12 11:18
https://kosovapost.net/mos-aplikoni-me-shume-se-njehere-regjistroni-femijet-te-gjitha-rregullat-per-lotarine-amerikane/60%Daily2020-10-12 09:53
https://kosovapost.net/aksident-fatal-ne-podujeve-humbe-jeten-nje-femer/60%Daily2020-10-12 09:28
https://kosovapost.net/ldk-ja-falenderon-deputetet-qe-e-votuan-projektligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-10-12 09:38
https://kosovapost.net/osmani-qeverise-e-kam-votuar-pese-here-projektligjin-dhe-jam-quajtur-palaco-por-keshtu-nuk-e-keni-gjate/60%Daily2020-10-12 09:23
https://kosovapost.net/thaci-per-specialen-nuk-ka-rasye-per-ekspedita-e-aksione-spektakolare-askush-nuk-do-ti-ike-drejtesise/60%Daily2020-10-12 09:27
https://kosovapost.net/me-ne-fund-me-64-vota-pro-kalon-projektligji-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-10-12 09:08
https://kosovapost.net/komisionari-evropian-varhelyi-ne-vetizolim/60%Daily2020-10-12 08:56
https://kosovapost.net/obsh-37-milione-ne-bote-te-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-10-12 08:54
https://kosovapost.net/sot-pritet-te-vazhdoj-gjykimi-per-rastin-e-njohur-si-veteranet/60%Daily2020-10-12 08:36
https://kosovapost.net/kuvendi-shkon-ne-pauze-nuk-ka-kuorum/60%Daily2020-10-12 08:24
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-lajmerohet-nga-shba-ja-ja-ke-takoi-atje/60%Daily2020-10-12 08:04
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-gjashte-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-10-12 07:57
https://kosovapost.net/pse-po-armatoset-serbia/60%Daily2020-10-12 07:54
https://kosovapost.net/kreta-goditet-nga-pese-termete-te-fuqishme/60%Daily2020-10-12 07:49
https://kosovapost.net/e-thote-edhe-gjuriq-zgjidhja-e-ceshtjes-kosove-serbi-kerkon-lufte-poltike-e-diplomatike-ndaj-serbise-do-te-kete-presion/60%Daily2020-10-12 07:27
https://kosovapost.net/ceshtja-e-presidentit-pacoll-porosi-partive-politike-leni-anash-interesat-klanore-dhe-partiake/60%Daily2020-10-12 07:12
https://kosovapost.net/qytetet-gjermane-kerkojne-ndihmen-e-ushtrise-pas-perhapjes-se-koronavirusit/60%Daily2020-10-12 07:04
https://kosovapost.net/ne-lugine-po-behet-spastrim-etnik-i-heshtur/60%Daily2020-10-12 07:01
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-tetor-2/60%Daily2020-10-12 06:56
https://kosovapost.net/kufiri-me-maqedonine-e-veriut-nga-sot-kalohet-pa-test-pcr/60%Daily2020-10-12 06:53
https://kosovapost.net/pasardhesi-i-gjuriqit-thaci-seshte-per-dialog-nenshkrimi-i-tij-seshte-valid/60%Daily2020-10-12 06:45
https://kosovapost.net/trajneri-i-sllovenise-flet-pas-fitores-ne-prishtine/60%Daily2020-10-12 06:43
https://kosovapost.net/a-do-te-merret-shtepia-e-bardhe-me-marreveshjen-kosove-serbi-nese-trump-fiton-mandatin-e-dyte/60%Daily2020-10-12 06:33
https://kosovapost.net/ja-ke-fik-dritat-koment-epik-i-mavraj-per-fitoren-e-krasniqit/60%Daily2020-10-12 06:35
https://kosovapost.net/lengu-i-pjeprit-te-hidhur-sheron-tumoret-me-te-rrezikshme/60%Daily2020-10-12 06:22
https://kosovapost.net/be-diskuton-per-dialogun-kosove-serbi-helmimin-e-navalnyt-dhe-bjellorusine/60%Daily2020-10-12 06:20
https://kosovapost.net/edith-durham-shqiptaret-nuk-e-denoncojne-kriminelin-dhe-kjo-eshte-pengese-per-berjen-e-shtetit/60%Daily2020-10-12 06:14
https://kosovapost.net/shtate-here-ne-votim-a-do-te-kaloje-sot-projektligji-per-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-10-12 06:10
https://kosovapost.net/blianci-covid-19-ne-kosove-647-te-vdekur-e-1-mije-e-197-raste-aktive/60%Daily2020-10-12 06:03
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-dhe-gjae-javes/60%Daily2020-10-12 06:45
https://kosovapost.net/ka-pese-vite-qe-eshte-themeluar-sa-eshte-buxheti-vjetor-i-gjykates-speciale/60%Daily2020-10-11 21:54
https://kosovapost.net/zjarri-i-tradhtise-organizata-terroriste-pkk-mori-pergjegjesine-per-zjarrevenien-e-maleve-ne-turqi/60%Daily2020-10-11 21:41
https://kosovapost.net/demokracia-studentore-qe-e-denoncoi-isa-mustafen-vjen-edhe-me-nje-reagim/60%Daily2020-10-11 20:30
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-prej-neser-qytetaret-tane-mund-te-udhetojne-ne-kosove-pa-test-pcr/60%Daily2020-10-11 20:20
https://kosovapost.net/drejtori-ekzekutiv-i-bayernit-te-mynihut-mos-guxoni-te-ndalni-kampionatin/60%Daily2020-10-11 20:17
https://kosovapost.net/studimi-shqetesues-sa-mund-te-qendroje-ne-siperfaqe-te-celulareve-koronavirusi/60%Daily2020-10-11 20:03
https://kosovapost.net/raketa-e-re-berthamore-e-kim-jong-un-me-e-madhja-ndonjehere-mund-te-zhdukte-cdo-qytet-te-shba-se/60%Daily2020-10-11 19:56
https://kosovapost.net/varhelyi-futet-ne-karantine-nje-anetar-i-ekipit-te-tij-rezultoi-pozitiv-per-covid-19/60%Daily2020-10-11 19:51
https://kosovapost.net/kelmendi-i-reagon-pdk-se-ju-e-keni-shkaterruar-arsimin-ne-kosove/60%Daily2020-10-11 19:44
https://kosovapost.net/mbyllet-pjesa-e-pare-ne-fadil-vokrri-kosova-ne-disavantazh-ndaj-sllovenise/60%Daily2020-10-11 19:40
https://kosovapost.net/neser-per-te-shtaten-here-tentohet-votimi-i-projektligjit-per-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-10-11 19:28
https://kosovapost.net/sllovenia-thyen-mbrojtjen-e-kosoves/60%Daily2020-10-11 19:12
https://kosovapost.net/111372-2/60%Daily2020-10-11 19:16
https://kosovapost.net/kosove-slloveni-formacionet-zyrtare/60%Daily2020-10-11 18:51
https://kosovapost.net/fshatrat-dhe-qytetet-e-kosoves-qe-neser-nuk-do-te-kene-rryme-deri-ne-12-ore/60%Daily2020-10-11 18:44
https://kosovapost.net/hamilton-triumfon-ne-gjermani-barazoi-rekordin-e-f1-me-91-fitore-te-michael-schumacher/60%Daily2020-10-11 18:23
https://kosovapost.net/arrestimi-i-haki-rugoves-deklarohet-isa-mustafa/60%Daily2020-10-11 18:11
https://kosovapost.net/ministrat-e-jashtem-te-shteteve-anetare-bashke-me-borellin-diskutojne-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-10-11 18:03
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-shtate-raste-te-vdekjes-dhe-383-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-11 17:52
https://kosovapost.net/trump-e-kam-mundur-kete-virus-te-cmendur-kinez/60%Daily2020-10-11 17:46
https://kosovapost.net/mjekia-kineze-thote-kina-eshte-ajo-qe-e-prodhoi-virusin-si-nje-arme-biologjike-te-pakufizuar/60%Daily2020-10-11 17:41
https://kosovapost.net/derisa-te-kete-boks-njerezimi-do-te-jete-primitiv/60%Daily2020-10-11 17:36
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-ne-bruksel-dhe-shba-ka-kerkuar-njohjen-reciproke-ne-mes-te-dy-vendeve/60%Daily2020-10-11 17:17
https://kosovapost.net/okb-nje-ne-cdo-pese-persona-ne-jemen-ka-crregullime-mendore/60%Daily2020-10-11 17:11
https://kosovapost.net/jovanoviq-bomba-ne-makinen-time-e-njejte-me-ate-qe-shpertheu-ne-autobusin-me-serbe-ne-podujeve-me-2001/60%Daily2020-10-11 17:03
https://kosovapost.net/humanistja-e-rrembyer-franceze-kthehet-nga-mali-tregon-se-ka-pranuar-islamin/60%Daily2020-10-11 16:39
https://kosovapost.net/dy-pike-te-lena-shqiperia-nuk-merr-me-shume-se-nje-barazim-ne-kazakistan/60%Daily2020-10-11 16:17
https://kosovapost.net/gjykata-merr-vendim-per-haki-rugoven-1-muaj-ne-arrest-shtepiak/60%Daily2020-10-11 15:39
https://kosovapost.net/analisti-serb-mos-e-genjeni-popullin-serb-sepse-ushtria-e-kosoves-do-te-jete-pjese-e-nato-s/60%Daily2020-10-11 16:40
https://kosovapost.net/ceshtja-e-nxehte-e-detit-ministri-i-jashtem-grek-duam-zgjidhje-sa-me-te-shpejte-me-shqiperine/60%Daily2020-10-11 15:12
https://kosovapost.net/rihanna-une-i-kerkoj-falje-te-gjithe-botes-muslimane/60%Daily2020-10-11 15:13
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-shterngim-te-masave-rreziku-nga-nje-vale-e-re-e-covid-it-eshte-shume-i-madh/60%Daily2020-10-11 15:02
https://kosovapost.net/serbia-ben-stervitje-me-drone-kineze-dhe-avione-ruse/60%Daily2020-10-11 14:46
https://kosovapost.net/kater-lojtare-te-klubit-vllaznia-infektihen-me-covid-19/60%Daily2020-10-11 14:42
https://kosovapost.net/kohe-proletariusi/60%Daily2020-10-11 14:06
https://kosovapost.net/zemaj-leter-drejtuar-qytetareve-falenderon-per-perkrahjen-gjate-situates-pandemike/60%Daily2020-10-11 14:02
https://kosovapost.net/covid-19-shkencetaret-britanik-rikthehen-tek-vaksina-e-vitit-1921/60%Daily2020-10-11 14:14
https://kosovapost.net/ldk-per-here-te-shtate-e-dergon-ne-kuvend-projektligjin-per-rimekembje/60%Daily2020-10-11 13:58
https://kosovapost.net/kurti-uron-haxhi-krasniqin-per-fitore-jemi-me-fat-qe-kemi-sportiste-te-ketille/60%Daily2020-10-11 13:44
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-33/60%Daily2020-10-11 13:14
https://kosovapost.net/dy-raste-te-vdekjes-dhe-49-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-11 13:16
https://kosovapost.net/ipk-ka-suspenduar-55-zyrtare-policore-per-nente-muaj/60%Daily2020-10-11 13:05
https://kosovapost.net/lufta-politike-po-vret-bizneset/60%Daily2020-10-11 12:51
https://kosovapost.net/turqia-komuniteti-nderkombetar-duhet-ti-thote-ndal-armenise/60%Daily2020-10-11 12:39
https://kosovapost.net/papunesia-rrezik-global/60%Daily2020-10-11 12:21
https://kosovapost.net/renia-sezonale-e-flokeve-arsyet-e-renies-dhe-si-mund-ta-parandaloni/60%Daily2020-10-11 12:16
https://kosovapost.net/nasa-ben-histori-dergon-helikopterin-e-pare-drejt-nje-planeti-tjeter/60%Daily2020-10-11 12:09
https://kosovapost.net/up-mohon-se-isa-mustafa-eshte-paguar-pa-mbajtur-mesim-qe-nga-viti-2016-te/60%Daily2020-10-11 12:04
https://kosovapost.net/berisha-haki-rugova-eshte-i-pafajshem/60%Daily2020-10-11 11:54
https://kosovapost.net/gjobiten-afer-600-qytetare-per-mosrespektim-te-masave-kunder-covid-19/60%Daily2020-10-11 11:36
https://kosovapost.net/haxhiu-kerkon-qe-daciq-te-ndiqet-penalisht-per-deklaratat-ne-lidhje-me-varrezat-masive/60%Daily2020-10-11 11:24
https://kosovapost.net/france-perplasen-dy-avione-ne-ajer/60%Daily2020-10-11 10:59
https://kosovapost.net/vuciq-jemi-te-gatshem-per-kompromis-me-kosoven-por-jo-per-ultimatum/60%Daily2020-10-11 10:39
https://kosovapost.net/kryeministri-e-kerkon-ndihmen-e-opozites-per-ta-zgjedhur-presidentin/60%Daily2020-10-11 10:20
https://kosovapost.net/9-te-vrare-dhe-34-te-plagosur-nga-sulmi-i-armenise-ne-qytetin-azerbajxhanas-ganja/60%Daily2020-10-11 09:49
https://kosovapost.net/azerbajxhan-armenia-nuk-respekton-armepushimin-e-perkohshem/60%Daily2020-10-11 09:45
https://kosovapost.net/veseli-shqiptaret-i-japin-botes-kampionin-e-radhes/60%Daily2020-10-11 09:42
https://kosovapost.net/paris-masa-te-reja-me-te-rrepta-ndaj-restoranteve/60%Daily2020-10-11 09:33
https://kosovapost.net/muharremaj-skemi-pase-nevoje-per-gjykaten-speciale-nuk-kemi-luftuar-ne-serbi/60%Daily2020-10-11 09:13
https://kosovapost.net/duel-gjigantesh-per-david-alaba-zbulohen-klubet-qe-e-kane-piketuar/60%Daily2020-10-11 09:05
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-serish-publikon-dokumente-qe-deshmojne-krimet-serbe-ne-kosove/60%Daily2020-10-11 08:43
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-talibaneve-shpresojme-qe-trump-fiton-zgjedhjet/60%Daily2020-10-11 08:25
https://kosovapost.net/mbi-14-mije-te-sheruar-dhe-me-shume-se-1-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-10-11 08:17
https://kosovapost.net/ankthi-i-mengjesit-nga-se-shkaktohet-dhe-si-ta-perballoni/60%Daily2020-10-11 08:06
https://kosovapost.net/tensionet-me-minskun-britania-e-madhe-terheq-ambasadorin/60%Daily2020-10-11 07:44
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-kjo-eshte-gjendja-e-te-plagosurve-ne-peje/60%Daily2020-10-11 07:32
https://kosovapost.net/haki-rugova-del-sot-para-gjykates/60%Daily2020-10-11 07:22
https://kosovapost.net/trump-merr-pjese-ne-aktivitetin-e-pare-publik-pas-diagnostikimit-me-covid/60%Daily2020-10-11 07:13
https://kosovapost.net/parlamenti-i-kirgistanit-emeron-sadyr-zhaparov-kryeminister-te-ripo-i/60%Daily2020-10-11 13:52
https://kosovapost.net/edhe-sot-mot-me-diell-3/60%Daily2020-10-11 06:57
https://kosovapost.net/haxhi-krasniqi-kampion-bote-mbane-tashme-rripat-ibo-dhe-wba/60%Daily2020-10-10 22:01
https://kosovapost.net/obsh-del-kunder-nje-izolimi-te-dyte/60%Daily2020-10-10 21:50
https://kosovapost.net/haki-rugova-neser-del-para-gjykates/60%Daily2020-10-10 21:38
https://kosovapost.net/trump-rikthehet-ne-skene-pa-maske-jam-mire/60%Daily2020-10-10 21:20
https://kosovapost.net/vellai-i-haki-rugoves-reagon-per-arrestimin-i-quan-te-kapura-institucionet-e-shtetit/60%Daily2020-10-10 20:49
https://kosovapost.net/tahiri-kam-punuar-si-roje-ne-osbe-por-tash-jam-njeriu-i-dyte-ne-shtet/60%Daily2020-10-10 20:42
https://kosovapost.net/hoti-mbron-punen-e-speciales-por-shpreh-habine-me-formen-e-arrestimit-te-krereve-te-ovl-se/60%Daily2020-10-10 20:30
https://kosovapost.net/anetare-te-ri-nga-malisheva-i-bashkohen-vv-se-kurti-ardhja-e-tyre-do-jete-vlere-e-shtuar-per-levizjen/60%Daily2020-10-10 20:11
https://kosovapost.net/zemaj-dasmat-mund-te-behen-burim-i-infeksionit-dhe-kjo-eshte-e-palejueshme/60%Daily2020-10-10 19:52
https://kosovapost.net/reagon-kurti-pas-deklaratave-te-politikanit-serb-canak-asnje-paqe-e-qendrueshme-smund-te-arrihet-perderisa-serbia-fsheh-varret-masive-te-shqiptareve/60%Daily2020-10-10 19:41
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-ardhur-koha-qe-une-te-behem-president/60%Daily2020-10-10 19:23
https://kosovapost.net/udheheqesi-i-korese-se-veriut-kim-jong-un-nuk-ka-asnje-rast-covid-19-ne-vendin-tone/60%Daily2020-10-10 19:13
https://kosovapost.net/protestohet-ne-rome-qytetaret-kunder-mbajtjes-se-maskes/60%Daily2020-10-10 18:47
https://kosovapost.net/keds-njofton-per-nderprerje-te-energjise-elektrike-ne-disa-vendbanime/60%Daily2020-10-10 18:39
https://kosovapost.net/hoti-per-presidentin-smund-te-flasim-tani-na-duhet-edhe-mbeshtetja-e-opozites/60%Daily2020-10-10 18:28
https://kosovapost.net/armenia-dhe-azerbajxhani-akuza-per-shkelje-te-armepushimit/60%Daily2020-10-10 17:54
https://kosovapost.net/reagon-pdk-qendrojme-ne-opozite-hyrja-ne-qeveri-nuk-eshte-folur-ne-organet-e-partise/60%Daily2020-10-10 17:44
https://kosovapost.net/apelon-haziri-kujdesu-e-mos-u-ben-per-kujdes-intensiv/60%Daily2020-10-10 17:26
https://kosovapost.net/spk-te-paguhen-edhe-edhe-pjesetaret-e-policise-qe-u-infektuan-me-covid-19/60%Daily2020-10-10 17:10
https://kosovapost.net/tensionohet-situata-e-ldk-se-shkarkohen-dy-zyrtare-te-partise/60%Daily2020-10-10 16:49
https://kosovapost.net/robin-krasniqi-sonte-perballet-me-gjermanin-dominic-boesel/60%Daily2020-10-10 16:37
https://kosovapost.net/paralajmerohet-rikthimi-i-karantines-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-10-10 16:14
https://kosovapost.net/kirgizi-kriza-politike-per-zgjedhje-arrestohet-ish-presidenti-atambaev/60%Daily2020-10-10 15:37
https://kosovapost.net/tika-realizoi-nje-projekt-te-ri-per-turqit-joruke-qe-jetojne-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-10-10 15:30
https://kosovapost.net/masakra-e-recakut-perplasen-vuciq-e-walker-nga-distanca/60%Daily2020-10-10 15:22
https://kosovapost.net/vv-dorezon-tri-kerkesa-per-interpelance-te-avdullah-hotit/60%Daily2020-10-10 15:12
https://kosovapost.net/selimi-bashke%cc%88-do-te%cc%88-forcohemi-pe%cc%88r-prokurore%cc%88-te%cc%88-pavarur-kunde%cc%88r-korrupsionit/60%Daily2020-10-10 14:23
https://kosovapost.net/pija-me-3-perberes-qe-rrit-sistemin-imunitar-ne-maksimum/60%Daily2020-10-10 14:10
https://kosovapost.net/cfare-nuk-dini-mbi-scotland-yard-policine-metropolitane-te-londres/60%Daily2020-10-10 13:24
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-37-vjecar-ne-kukes-po-transportonte-25-siriane-ne-drejtim-te-kosoves/60%Daily2020-10-10 13:20
https://kosovapost.net/ish-basketbollisti-nikola-pekovic-u-shtrua-ne-spital-gjendja-e-tij-eshte-e-rende/60%Daily2020-10-10 13:17
https://kosovapost.net/fituesja-e-nobelit-ne-kimi-krijon-testin-qe-zbulon-virusin-ne-pese-minuta/60%Daily2020-10-10 12:56
https://kosovapost.net/mesohet-se-si-ndodhi-ngjarja-e-te-plagosurit-ne-peje/60%Daily2020-10-10 12:53
https://kosovapost.net/pas-shba-ve-edhe-zyra-e-be-se-ne-kosove-merr-kete-vendim/60%Daily2020-10-10 12:50
https://kosovapost.net/serbia-kryen-manovra-ushtarake-afer-vijes-ajrore-me-kosoven-vuciq-e-vulin-i-vezhgojne/60%Daily2020-10-10 12:48
https://kosovapost.net/shba-anulohet-debati-i-dyte-presidencial-i-planifikuar-per-me-15-tetor/60%Daily2020-10-10 12:36
https://kosovapost.net/mash-njofton-se-ka-afati-i-dyte-i-provimit-te-matures-ka-perfundur-me-sukses/60%Daily2020-10-10 12:27
https://kosovapost.net/termetet-ne-kosove-njohesi-i-ceshtjeve-te-emergjencave-ka-nje-thirrje-per-qytetaret/60%Daily2020-10-10 12:23
https://kosovapost.net/nga-java-e-ardhshme-maska-e-detyrueshme-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-10 12:13
https://kosovapost.net/haradinaj-nderon-me-medalje-juristet-decanas/60%Daily2020-10-10 11:49
https://kosovapost.net/plagosem-dy-persona-ne-rajonin-e-pejes/60%Daily2020-10-10 11:57
https://kosovapost.net/pandemia-ndikon-ne-kualitetin-e-internetit/60%Daily2020-10-10 11:27
https://kosovapost.net/shba-uragani-delta-fillon-te-godase-shtetin-louisiana/60%Daily2020-10-10 11:22
https://kosovapost.net/prangoset-kryetari-i-komunes-se-istogut-haki-rugova/60%Daily2020-10-10 10:45
https://kosovapost.net/britania-terheq-ambasadorin-e-saj-nga-bjellorusia/60%Daily2020-10-10 10:40
https://kosovapost.net/walker-i-kunderpergjigjet-vuciqit-per-recakun/60%Daily2020-10-10 10:36
https://kosovapost.net/ngjarje-e-rende-ne-gjermani-burri-nga-kosova-vret-gruan-e-tij/60%Daily2020-10-10 10:11
https://kosovapost.net/a-do-rikthehet-karantina-e-dyte-rama-apel-qytetareve-respektoni-masat/60%Daily2020-10-10 10:07
https://kosovapost.net/okb-ofron-ndihme-per-zgjidhje-paqesore-te-krizes-politike-ne-kirgizi/60%Daily2020-10-10 09:55
https://kosovapost.net/azerbajxhani-dhe-armenia-dakordohen-per-armepushim-per-shkembimin-e-te-burogsurve-dhe-kufomave/60%Daily2020-10-10 13:58
https://kosovapost.net/nba-miami-heat-fiton-ndeshjen-e-peste-te-finaleve-ne-nba/60%Daily2020-10-10 09:47
https://kosovapost.net/policia-me-raport-zyrtar-per-arrestimin-e-haki-rugoves-dhe-te-tjereve/60%Daily2020-10-10 09:31
https://kosovapost.net/kalendari-historik-10-tetor/60%Daily2020-10-10 09:13
https://kosovapost.net/instituti-sizmologjik-kosova-u-godit-nga-6-termete/60%Daily2020-10-10 09:08
https://kosovapost.net/21-vjetori-i-themelimit-te-pdk-se-deklarohet-kadri-veseli/60%Daily2020-10-10 08:28
https://kosovapost.net/ministrja-e-financave-tregon-nese-i-kane-votat-per-te-kaluar-ligjin-qe-mundeson-terheqjen-e-10-perqindeshit/60%Daily2020-10-10 08:06
https://kosovapost.net/haki-rugova-dyshohet-se-jashteligjshem-ia-dha-nje-familjari-pronen-e-komunes-per-gurethyes/60%Daily2020-10-10 07:54
https://kosovapost.net/azerbajxhani-dhe-armenia-arriten-ne-marreveshje-per-armepushim/60%Daily2020-10-10 07:58
https://kosovapost.net/rreth-100-mije-persona-mund-te-mbesin-papune-deri-ne-fund-te-ketij-viti/60%Daily2020-10-10 07:22
https://kosovapost.net/pas-shiut-mot-me-diell-kete-fundjave/60%Daily2020-10-10 07:18
https://kosovapost.net/sot-mbahet-afati-i-dyte-i-provimit-i-matures-shteterore-2020/60%Daily2020-10-10 07:15
https://kosovapost.net/edhe-nje-termet-tjeter-ne-kosove/60%Daily2020-10-10 07:10
https://kosovapost.net/anulohet-zyrtarisht-debati-i-dyte-presidencial-mes-trump-dhe-biden/60%Daily2020-10-10 07:07
https://kosovapost.net/covid-19-338-mije-raste-te-reja-ne-24-ore/60%Daily2020-10-09 21:48
https://kosovapost.net/te-gjitha-arsyet-qe-e-cuan-ne-pranga-haki-rugoven/60%Daily2020-10-09 21:34
https://kosovapost.net/arrestohet-haki-rugova-dhe-dy-zyrtare-te-ldk-se-ne-istog-ndalohen-per-48-ore/60%Daily2020-10-09 21:26
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmbyllet-seanca-per-100-diteshin-e-qeverise-opozita-kerkoi-doreheqjen-e-hotit/60%Daily2020-10-09 20:43
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-te-shtunen-ne-kosove/60%Daily2020-10-09 20:40
https://kosovapost.net/petar-petroviq-zevendeson-gjuriqin-si-shef-i-te-ashtuquajtures-zyre-per-kosoven-ne-qeverine-serbe/60%Daily2020-10-09 20:15
https://kosovapost.net/deshmia-tronditese-canak-na-u-tha-mos-te-flasim-per-16-varreza-masive/60%Daily2020-10-09 20:06
https://kosovapost.net/be-miraton-kriteret-e-perbashketa-per-kufizimet-e-udhetimit/60%Daily2020-10-09 19:28
https://kosovapost.net/greqia-e-turqia-behen-gati-per-dialog-kosova-pret-qe-me-ndihmen-e-turqise-te-fitoje-njohjen-e-greqise/60%Daily2020-10-09 19:22
https://kosovapost.net/merkel-masa-me-te-ashpra-ose-gjermania-e-humb-kontrollin-ndaj-pandemise/60%Daily2020-10-09 19:10
https://kosovapost.net/oferta-per-rrezimin-e-hotit-alarmohet-vetevendosje-kujdes-nga-loja-e-pdk-se-ky-eshte-qellimi/60%Daily2020-10-09 18:34
https://kosovapost.net/behen-bashke-pdk-e-ldk/60%Daily2020-10-09 18:26
https://kosovapost.net/mbahet-takimi-trepalesh-midis-rusise-azerbajxhanit-dhe-armenise/60%Daily2020-10-09 18:21
https://kosovapost.net/analiza-per-100-ditet-ja-pse-hoti-mund-ta-kete-fatin-e-zi/60%Daily2020-10-09 18:16
https://kosovapost.net/aliu-kritikon-hotin-ata-qe-u-sheruan-nga-covid-19-mbeten-te-traumatizuar/60%Daily2020-10-09 18:01
https://kosovapost.net/pas-reagimit-te-ambasades-amerikane-ministri-selimi-ka-disa-fjal/60%Daily2020-10-09 18:54
https://kosovapost.net/kusari-lila-kapet-keq-me-hotin-keni-belbuar-ne-washington/60%Daily2020-10-09 17:15
https://kosovapost.net/emrat-e-perfolur-per-president-ramush-haradinaj-e-vlora-citaku-ku-qendrojne-kalkulimet/60%Daily2020-10-09 17:04
https://kosovapost.net/%e2%80%8bambasada-amerikane-terhiqet-nga-monitorimi-ne-keshillin-prokurorial/60%Daily2020-10-09 16:47
https://kosovapost.net/hoti-i-shqetesuar-me-terheqjen-e-ambasades-amerikane-nga-monitorimi-i-zgjedhjes-se-kryeprokuroreve/60%Daily2020-10-09 16:41
https://kosovapost.net/%e2%80%8bselmanaj-dhe-bogujevci-perplasen-per-te-pagjeturit/60%Daily2020-10-09 16:24
https://kosovapost.net/askund-nuk-perdoret-gjuhe-aq-e-ndotur-e-aq-vrazhde-nga-ana-e-krereve-shteterore-sikurse-ne-shqiperipse-ndodhe-kjo/60%Daily2020-10-09 16:20
https://kosovapost.net/kryeministri-komenton-dhenien-e-tenderit-kompanise-se-ministrit-blerim-kuci/60%Daily2020-10-09 16:11
https://kosovapost.net/edhe-167-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-09 16:01
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpozita-e-re-e-selmanajt-perplas-pdk-ne-me-qeverine-thaci-te-vendosim-per-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-10-09 15:29
https://kosovapost.net/pas-kosoves-termet-me-i-fuqishem-ne-shqiperi-goditen-tirana-dhe-durresi/60%Daily2020-10-09 15:12
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-bisedoi-me-homologun-e-saj-augusto-santos-silva-konfirmohet-mbeshtetja-e-plote-e-portugalise-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-10-09 14:56
https://kosovapost.net/madridi-shpall-gjendje-e-jashtezakonshme-shkak-koronavirusi/60%Daily2020-10-09 14:44
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-nenshkruan-edhe-tre-udherrefyes-te-tjere-klinike/60%Daily2020-10-09 14:41
https://kosovapost.net/lekundje-te-tokes-ne-kosove-2-1-shkalle/60%Daily2020-10-09 14:34
https://kosovapost.net/hoti-pezullon-vendimin-per-deportimin-e-keshilltarit-te-kurtit/60%Daily2020-10-09 14:21
https://kosovapost.net/kush-e-detyroi-armenine-te-luftoje/60%Daily2020-10-09 16:06
https://kosovapost.net/tanjug-lajcak-vizite-ne-kosove-dhe-serbi-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-10-09 14:06
https://kosovapost.net/gjermania-pajtohet-per-te-zbatuar-masa-me-te-rrepta-anti-covid/60%Daily2020-10-09 13:51
https://kosovapost.net/pakistani-bllokon-aplikacionin-tiktok-per-permbajtje-imorale-te-pahijshme/60%Daily2020-10-09 13:39
https://kosovapost.net/tahiri-nuk-ka-me-punesime-me-te-njofshem/60%Daily2020-10-09 13:11
https://kosovapost.net/tre-raste-te-vdekjes-dhe-79-raste-te-konfirmuara-me-covid-19/60%Daily2020-10-09 13:10
https://kosovapost.net/uka-zemajt-ju-po-krenoheni-me-numrin-e-vdekje-kjo-eshte-turp/60%Daily2020-10-09 13:12
https://kosovapost.net/oak-kosova-te-kete-ne-fokus-te-vecante-ne-ndihmen-drejtuar-bizneseve-te-reja/60%Daily2020-10-09 12:41
https://kosovapost.net/nagavci-nuk-ia-jep-fjalen-zemajt-shtohen-tensionet/60%Daily2020-10-09 12:37
https://kosovapost.net/tensionohet-situata-ne-kuvend-zemaj-perplaset-me-deputetin-e-vetevendosjes-nderhyne-kujtim-shala/60%Daily2020-10-09 12:20
https://kosovapost.net/paralajmerohet-greve-ne-te-gjitha-institucionet-shendetesore/60%Daily2020-10-09 12:16
https://kosovapost.net/rentgeni-i-bugajskit-per-planet-e-vuciqit-ia-zbulon-synimet-per-kosoven/60%Daily2020-10-09 12:12
https://kosovapost.net/cfare-paralajmerojne-nishanet-ne-lekure/60%Daily2020-10-09 11:56
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-u-takua-me-ministrin-e-jashtem-te-greqise-nikos-dendias-permendet-njohja-e-kosoves/60%Daily2020-10-09 11:46
https://kosovapost.net/gjendje-e-jashtezakonshme-ne-kryeqendren-e-kirgistanit/60%Daily2020-10-09 11:29
https://kosovapost.net/blerje-votash-edhe-ne-shba-vendimi-i-fundit-i-trump-shqeteson-ekspertet/60%Daily2020-10-09 11:25
https://kosovapost.net/pdk-fton-vv-ne-siguroni-37-nenshkrime-e-hajdeni-tek-ne-ne-zyre/60%Daily2020-10-09 11:19
https://kosovapost.net/milani-e-interi-pushtohen-nga-covid-19-shtyhet-ndeshja-e-italise/60%Daily2020-10-09 11:16
https://kosovapost.net/kuci-per-krahasimin-me-rozeta-hajdarin-skam-pa-gjurme-te-punes-se-saj/60%Daily2020-10-09 11:08
https://kosovapost.net/a-do-ta-njihni-pavaresine-e-kosoves-keshtu-pergjigjet-e-kryediplomatit-grek/60%Daily2020-10-09 11:05
https://kosovapost.net/tahiri-vlera-me-e-madhe-e-qeverise-hoti-eshte-ad-hocizmi/60%Daily2020-10-09 11:03
https://kosovapost.net/ne-fund-te-tetorit-perfundon-afati-i-lajmerimit-per-verifikimin-e-statusit-te-veteranit/60%Daily2020-10-09 10:52
https://kosovapost.net/trumpi-do-testohet-perseri-per-koronavirus-te-premten/60%Daily2020-10-09 10:29
https://kosovapost.net/selimi-kerkon-publikisht-doreheqje-kryeministrit-hoti/60%Daily2020-10-09 10:27
https://kosovapost.net/selimi-qeveri-kot-me-100-dite-te-kaluara-kot/60%Daily2020-10-09 10:16
https://kosovapost.net/hoti-qeveria-po-mendon-edhe-per-sektorin-e-arsimit/60%Daily2020-10-09 10:04
https://kosovapost.net/kur-do-te-filloje-paraqitja-e-provimit-te-praktikes-per-patent-shofer/60%Daily2020-10-09 09:57
https://kosovapost.net/zyra-e-kryeministrit-tregon-se-cfare-bisedoi-hoti-me-kryediplomatin-grek/60%Daily2020-10-09 09:51
https://kosovapost.net/programi-boteror-per-ushqim-fiton-cmimin-nobel-per-paqe/60%Daily2020-10-09 09:23
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-priti-homologun-e-saj-grek-nikos-dendias-me-ceremoni-zyrtare-ne-aeroportin-nderkombetar-adem-jashari/60%Daily2020-10-09 09:10
https://kosovapost.net/fmn-ja-del-kunder-terheqjes-se-10-perqindeshit-te-trustit/60%Daily2020-10-09 09:08
https://kosovapost.net/azerbajxhani-vazhdon-operacionin-per-clirimin-e-territoreve-te-tij/60%Daily2020-10-09 08:43
https://kosovapost.net/gjykata-turke-miraton-padine-per-2-te-akuzuarit-ne-hetimin-ndaj-feto-s/60%Daily2020-10-09 08:40
https://kosovapost.net/pse-27-vjecari-u-nis-me-granate-dore-tek-aki-ja/60%Daily2020-10-09 08:33
https://kosovapost.net/mcconnell-shmang-shtepine-e-bardhe-shkaku-i-covid-19/60%Daily2020-10-09 08:07
https://kosovapost.net/kryeministri-avdullah-hoti-merr-leter-nga-donald-trump/60%Daily2020-10-09 08:05
https://kosovapost.net/110739-2/60%Daily2020-10-09 07:52
https://kosovapost.net/shba-fut-ne-liste-te-zeze-gjithe-sektorin-bankar-te-iranit/60%Daily2020-10-09 07:50
https://kosovapost.net/trump-e-perfundon-terapine-per-koronavirus/60%Daily2020-10-09 07:51
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-rreth-vizites-se-kryediplomatit-grek-paralajmeron-njohjen-nga-greqia/60%Daily2020-10-09 07:41
https://kosovapost.net/presidenti-meta-thote-se-rama-e-demtoi-kosoven-ne-procesin-e-njohjeve/60%Daily2020-10-09 07:36
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-viti-11-te-lenduar/60%Daily2020-10-09 07:17
https://kosovapost.net/liga-e-kombeve-keto-jane-ndeshjet-e-radhes-se-kosoves/60%Daily2020-10-09 07:09
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-tetor/60%Daily2020-10-09 07:06
https://kosovapost.net/a-eshte-trump-gati-te-kthehet-ne-organizimet-publike-flet-mjeku-i-tij/60%Daily2020-10-09 07:03
https://kosovapost.net/29-meshkuj-kane-fituar-statusin-e-viktimes-seksuale-gjate-luftes/60%Daily2020-10-09 07:00
https://kosovapost.net/cfare-deklaron-musliu-pas-ndeshjes-maqedoni-kosove/60%Daily2020-10-09 06:57
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-tre-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-10-09 06:53
https://kosovapost.net/challandes-nuk-jap-doreheqje-jam-i-ketij-vendi/60%Daily2020-10-09 06:50
https://kosovapost.net/policia-largon-veturen-e-dyshuar-te-aki-foto/60%Daily2020-10-09 06:46
https://kosovapost.net/me-shume-se-tre-vjet-gjykata-e-tendereve-me-bord-te-pakompletuar/60%Daily2020-10-09 06:43
https://kosovapost.net/policia-bllokon-hyrjet-ne-fushe-kosove-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-10-09 06:38
https://kosovapost.net/njesite-e-deminimit-arrijne-tek-aki-ja-fillon-kontrolli-i-detajuara/60%Daily2020-10-09 06:32
https://kosovapost.net/thaci-per-kombetaren-e-kosoves-shkelqeu-me-loje-te-bukur-dinamike-e-luftarake/60%Daily2020-10-09 06:29
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-raporton-sot-para-deputeteve-per-100-diteshin-e-qeverisjes/60%Daily2020-10-09 06:22
https://kosovapost.net/arrestohet-vozitesi-i-vetures-se-dyshuar-para-aki-se/60%Daily2020-10-09 06:17
https://kosovapost.net/kurre-mos-hani-portokall-kur-pini-keto-ilace/60%Daily2020-10-09 06:14
https://kosovapost.net/kryediplomati-grek-vjen-sot-ne-kosove-e-takon-hotin-dhe-haradinajn/60%Daily2020-10-09 06:14
https://kosovapost.net/aki-ja-rrethohet-nga-policia-dyshohet-per-mjet-shperthyes/60%Daily2020-10-09 06:05
https://kosovapost.net/ne-marreveshjen-e-shtepise-se-bardhe-ishte-edhe-njohja-nga-serbia-u-hoq-se-delegacioni-kosovar-nuk-insistoi-te-behej/60%Daily2020-10-08 21:32
https://kosovapost.net/humbja-e-verdhe/60%Daily2020-10-08 21:21
https://kosovapost.net/perfundon-endrra-evropiane-per-kosoven/60%Daily2020-10-08 21:09
https://kosovapost.net/a-ka-mandat-gjykata-speciale-deklarohet-ish-kreu-i-kushtetueses/60%Daily2020-10-08 20:39
https://kosovapost.net/korenica-i-vv-se-ky-eshte-shembulli-i-nje-luftetari-te-vertete/60%Daily2020-10-08 20:12
https://kosovapost.net/vellimi-lufta-e-ftohte-permend-8-vjet-burg-te-seselj-it-por-jo-28-te-demacit/60%Daily2020-10-08 20:07
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-avanson-ndaj-kosoves/60%Daily2020-10-08 19:33
https://kosovapost.net/%e2%80%8bnderpritet-seanca-e-kuvendit-vazhdon-te-henen/60%Daily2020-10-08 19:02
https://kosovapost.net/kurti-shpresojme-ne-loje-te-bukur-e-fitore/60%Daily2020-10-08 19:00
https://kosovapost.net/kjo-eshte-porosia-e-familjes-jashari-per-kosoven-sonte/60%Daily2020-10-08 18:53
https://kosovapost.net/starton-finalja-mes-maqedonise-dhe-kosoves/60%Daily2020-10-08 18:49
https://kosovapost.net/berisha-pak-minuta-para-ndeshjes-krenar-per-historine-tone-krenar-me-popullin-tim/60%Daily2020-10-08 18:38
https://kosovapost.net/futbollistet-e-kosoves-dalin-ne-nxehje-gati-ndaj-maqedonise/60%Daily2020-10-08 18:35
https://kosovapost.net/ndeshja-historike-e-kosoves-me-maqedonine-transmetohet-edhe-ne-serbi-foto/60%Daily2020-10-08 18:24
https://kosovapost.net/renia-e-hashim-thacit-tashme-ka-ndodhur-cfare-po-paralajmerohet-per-presidentin/60%Daily2020-10-08 18:17
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-188-krime-islamofobike-ne-3-muaj/60%Daily2020-10-08 18:10
https://kosovapost.net/61-per-qind-e-popullates-ne-france-mendojne-se-macron-deshtoi-gjate-pandemise/60%Daily2020-10-08 18:04
https://kosovapost.net/lojtaret-e-kosoves-dalin-nga-hoteli-drejtohen-per-te-stadiumi-todor-proeski/60%Daily2020-10-08 17:43
https://kosovapost.net/gjukanoviq-mandaton-kandidatin-e-ri-per-kryeminister-te-malit-te-zi/60%Daily2020-10-08 17:40
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-10-08 21:37
https://kosovapost.net/koronavirusi-mund-te-dale-jashte-kontrollitne-gjermani/60%Daily2020-10-08 17:29
https://kosovapost.net/kosova-te-pershpejtoje-reformat-ne-rrugen-evropiane/60%Daily2020-10-08 17:23
https://kosovapost.net/varhelyi-takohet-me-kreret-e-vvse-diskotohet-se-si-e-luftuan-korrupsionin-gjate-qeverisjes-se-tij/60%Daily2020-10-08 17:05
https://kosovapost.net/organizata-kujdesi-per-jetimet-e-kosoves-fituese-e-granteve-te-ndara-nga-mzhr/60%Daily2020-10-08 16:51
https://kosovapost.net/presidenti-i-shba-se-nuk-marr-pjese-ne-nje-debat-virtual/60%Daily2020-10-08 16:45
https://kosovapost.net/raporti-i-progresit-deshmoj-se-europa-me-primare-e-ka-krimin-dhe-korrupsionin-se-sa-njohjen-reciproke-te-dulles-me-serbine/60%Daily2020-10-08 16:40
https://kosovapost.net/me-kete-kandidat-aak-tenton-tia-marre-ldk-se-istogun/60%Daily2020-10-08 16:31
https://kosovapost.net/presidenti-me-zemer-e-shpirt-jemi-me-kombetaren-e-kosoves/60%Daily2020-10-08 16:19
https://kosovapost.net/a-mund-te-ecni-pa-maska-vete-ne-rruge-zemaj-e-demanton-shefin-e-policise/60%Daily2020-10-08 16:13
https://kosovapost.net/ndeshja-maqedoni-e-veriut-kosove-ja-ke-e-perkrah-politikani-shqiptar/60%Daily2020-10-08 15:51
https://kosovapost.net/110559-2/60%Daily2020-10-08 15:38
https://kosovapost.net/ndotja-e-ajrit-urban-mund-te-shnderroje-covid-19-me-vdekjeprurese/60%Daily2020-10-08 15:26
https://kosovapost.net/rritet-ne-216-889-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-10-08 15:16
https://kosovapost.net/e-konfirmon-presidenca-thaci-rruges-per-ne-washingron/60%Daily2020-10-08 15:08
https://kosovapost.net/deshton-miratimi-i-marreveshjes-me-italine-per-persona-te-denuar/60%Daily2020-10-08 15:02
https://kosovapost.net/169-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-08 14:57
https://kosovapost.net/infetkohet-me-covid-19-nje-mesimdhenese-mbajtjta-e-mesimit-kalon-ne-planin-c-ne-kete-komune/60%Daily2020-10-08 15:09
https://kosovapost.net/cila-eshte-semundja-qe-po-i-vret-pemet-ne-itali/60%Daily2020-10-08 14:48
https://kosovapost.net/parisi-dhe-berlini-pergatiten-per-nje-politike-te-vendosur-ndaj-rusise/60%Daily2020-10-08 14:43
https://kosovapost.net/gjuriq-emerohet-ambasador-serb-ne-shba/60%Daily2020-10-08 14:27
https://kosovapost.net/miratohet-projektligji-per-ipa-2019/60%Daily2020-10-08 14:23
https://kosovapost.net/hoti-neser-pret-ne-takim-ministrin-e-puneve-te-jashtme-te-greqise-nikos-dendias/60%Daily2020-10-08 14:16
https://kosovapost.net/rohde-pyet-hotin-ku-eshte-plani-i-qeverise-per-te-krijuar-nje-kompromis-me-opoziten/60%Daily2020-10-08 14:03
https://kosovapost.net/propozohen-masa-te-reja-kunder-covid-19-pas-shifrave-alarmante-te-infektimit-ne-maqedoni/60%Daily2020-10-08 13:54
https://kosovapost.net/dorehiqen-tre-anetare-te-keshillit-prokurorial-te-kosoves/60%Daily2020-10-08 13:47
https://kosovapost.net/cili-vend-fale-te-gjitha-gjobat-e-vendosura-gjate-pandemise/60%Daily2020-10-08 13:43
https://kosovapost.net/ankandi-per-energji-te-ripertritshme-po-merr-forme-konkrete/60%Daily2020-10-08 13:36
https://kosovapost.net/trump-ka-refuzuar-takimin-virtual-me-bidenin/60%Daily2020-10-08 13:31
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-vijne-rastet-pozitive-te-konfirmuara-me-covid-19/60%Daily2020-10-08 13:07
https://kosovapost.net/thace-niset-urgjent-per-ne-uashington/60%Daily2020-10-08 12:59
https://kosovapost.net/meta-ne-foto-me-edin-fort-po-shndrit-ai-diellfoto/60%Daily2020-10-08 12:56
https://kosovapost.net/tome-gashi-vrasja-e-astrit-deharit-dhimbja-me-e-madhe-ne-kosoven-e-pasluftes/60%Daily2020-10-08 12:54
https://kosovapost.net/u-perdor-ne-luften-e-kosoves-shba-vendos-ne-muze-avionin/60%Daily2020-10-08 12:47
https://kosovapost.net/asnje-vdekje-nga-covid-19-brenda-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-10-08 12:45
https://kosovapost.net/biden-udheheq-ne-sondazhin-kombetar-po-ku-mbetet-trump/60%Daily2020-10-08 12:40
https://kosovapost.net/selimi-liroi-keshilltarin-qe-dyshohet-se-u-kap-me-113-kg-droge-me-marreveshje/60%Daily2020-10-08 12:28
https://kosovapost.net/pse-u-perplasen-veliu-e-hyseni-i-vetevendosjes/60%Daily2020-10-08 12:28
https://kosovapost.net/debati-i-dyte-trump-biden-do-te-zhvillohet-virutalisht/60%Daily2020-10-08 12:19
https://kosovapost.net/profesori-universitar-gjikiq-vuciq-po-ben-tregti-me-kosoven/60%Daily2020-10-08 12:14
https://kosovapost.net/se-shpejti-ne-duart-e-lexuesve-romani-lavdi-marrezive-i-shkrimtarit-imer-topanica/60%Daily2020-10-08 14:07
https://kosovapost.net/poetja-amerikane-louise-gluck-fiton-cmimin-nobel-per-letersi/60%Daily2020-10-08 12:03
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-emigrantet-shqiptare-italia-ul-afatet-e-perfitimit-te-nenshtetesise/60%Daily2020-10-08 11:54
https://kosovapost.net/hoti-tenton-te-ktheje-ne-skene-lotarine-e-kosoves/60%Daily2020-10-08 11:46
https://kosovapost.net/pandemia-keto-jane-rregullat-e-reja-per-shtetet-kryesore-ne-europe/60%Daily2020-10-08 11:37
https://kosovapost.net/perfaqesuesit-e-industrise-se-horeca-s-diskutojne-mbi-ndikimin-e-pandemise-ne-veprimtarine-e-tyre/60%Daily2020-10-08 11:37
https://kosovapost.net/liverpooli-publikon-listen-e-liges-se-kampioneve-ky-eshte-vendimi-per-shaqirin/60%Daily2020-10-08 11:26
https://kosovapost.net/vlerat-vetite-dhe-perfitimet-per-shendetin-nga-qumeshti-i-dhise/60%Daily2020-10-08 11:17
https://kosovapost.net/komisioneri-be-se-verhelyi-takoi-edhe-liderin-e-vetevendosjes-albin-kurtin/60%Daily2020-10-08 11:08
https://kosovapost.net/cili-eshte-cmimi-i-ri-i-princit-william/60%Daily2020-10-08 11:04
https://kosovapost.net/drama-qe-te-keput-shpirtin-gjithcka-u-zbulua-pasi-femijet-siriane-dolen-duke-qare-ne-dritare/60%Daily2020-10-08 11:03
https://kosovapost.net/gjermania-ndihmon-kosoven-me-15-respiratore-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-10-08 10:48
https://kosovapost.net/kuvajt-parlamenti-miraton-princin-e-ri-te-kurores/60%Daily2020-10-08 10:38
https://kosovapost.net/pas-heqjes-se-karantines-ky-eshte-numri-i-mergimtareve-qe-erdhen-nga-zvicra/60%Daily2020-10-08 10:31
https://kosovapost.net/deputetja-kadrijaj-per-liberalizimin-be-ja-i-ka-hy-ne-hak-kosoves/60%Daily2020-10-08 10:32
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-i-drejtohet-varhelyit-kosova-nuk-lejon-ndryshim-kufijsh-ne-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-10-08 10:17
https://kosovapost.net/mbi-30-mije-mergimtare-nga-zvicra-ia-mesyne-vendlindjes/60%Daily2020-10-08 10:11
https://kosovapost.net/varhelyi-siguron-deputetet-be-ja-do-te-jete-gjithmone-ne-perkrahje-te-shtetit-te-kosoves/60%Daily2020-10-08 10:04
https://kosovapost.net/deputeti-haxhi-shala-perfundon-intervistimin-ne-speciale/60%Daily2020-10-08 11:10
https://kosovapost.net/cilat-jane-perfitimet-nga-plani-investiv-dhe-ekonomik-i-be-se-tregon-instituti-epik/60%Daily2020-10-08 09:49
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-per-kater-muaj-qeverisje-e-kemi-larguar-fjalen-korrupsion-nga-diskursi-publik/60%Daily2020-10-08 10:06
https://kosovapost.net/hoti-nese-nuk-ka-marreveshje-perfundimtare-me-serbine-mbesim-shtete-te-pavarura-fqinje/60%Daily2020-10-08 09:38
https://kosovapost.net/mocioni-per-rrezimin-e-qeverise-perplasen-ne-kuvend-pozite-e-opozite/60%Daily2020-10-08 09:34
https://kosovapost.net/deshton-serish-miratimi-i-projektligjit-per-vlerat-e-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-10-08 09:21
https://kosovapost.net/kosova-ka-plotesuar-kriteret-pse-nuk-ka-liberalizim-e-qarteson-komisioneri-varhelyi/60%Daily2020-10-08 09:11
https://kosovapost.net/deshton-votimi-per-te-gjashten-here-pr-projektligjin-e-rimekembjes-ekonomike/60%Daily2020-10-08 08:56
https://kosovapost.net/hoti-para-varhelyit-i-kemi-plotesuar-kushtet-per-heqjen-e-vizave-be-te-leviz-perpara/60%Daily2020-10-08 08:53
https://kosovapost.net/shba-ka-gati-avionin-e-pare-supersonik-i-financuar-privatisht/60%Daily2020-10-08 08:37
https://kosovapost.net/behu-pjese-e-platformes-me-moderne-dhe-te-avancuar-ne-vend/60%Daily2020-10-08 08:33
https://kosovapost.net/erdogan-akuzon-greqine-dhe-francen-se-jane-fajtore-per-tensionet-ne-rajon/60%Daily2020-10-08 08:32
https://kosovapost.net/grenell-trump-do-te-angazhohet-edhe-per-zgjedhje-politike-kosove-serbi/60%Daily2020-10-08 08:24
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-kryeministrit-hotit-me-komisionerin-varhelyi/60%Daily2020-10-08 08:12
https://kosovapost.net/perfundon-procesi-i-hartimit-te-projektligjit-per-agjencine-per-parandalim-te-korrupsionit/60%Daily2020-10-08 08:08
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-tetor/60%Daily2020-10-08 08:04
https://kosovapost.net/shqiptaro-amerikanet-mblidhen-sonte-ne-zoo-ne-mbeshtetje-te-bidenit/60%Daily2020-10-08 08:04
https://kosovapost.net/obsh-ja-dhuron-dy-aparatura-per-kryerjen-e-testeve-pcr/60%Daily2020-10-08 08:18
https://kosovapost.net/komisioneri-i-be-se-varhelyi-u-drejtohet-deputeteve-ne-seancen-e-sotme/60%Daily2020-10-08 07:57
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-pasi-qe-barti-me-kamion-shtetas-te-huaj-pa-dokumente-personale/60%Daily2020-10-08 07:43
https://kosovapost.net/trump-deshiron-terheqjen-e-trupave-nga-afganistani-deri-ne-krishtlindje/60%Daily2020-10-08 07:28
https://kosovapost.net/1-mije-e-157-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-10-08 07:13
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-mbi-4-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-10-08 07:08
https://kosovapost.net/kosova-ndaj-maqedonise-se-veriut-synon-realizimin-e-endrres-per-euro-2020/60%Daily2020-10-08 06:58
https://kosovapost.net/pence-dhe-harris-perplasen-ne-debatin-per-postin-e-nenpresidentit/60%Daily2020-10-08 07:03
https://kosovapost.net/tjeter-goditje-nga-ldk-ja-per-vjosa-osmanin-individet-fituan-nga-partia-duke-mos-dhene-asgje/60%Daily2020-10-08 06:59
https://kosovapost.net/ndeshja-maqedonia-e-veriut-kosove-keto-jane-formacionet-e-mundshme/60%Daily2020-10-08 06:40
https://kosovapost.net/hoti-per-agjencine-e-lajmeve-arabe-ballkani-ka-prodhuar-lajme-te-keqija-eshte-koha-per-lajme-te-mira/60%Daily2020-10-08 06:35
https://kosovapost.net/a-ka-kaluar-rreziku-nga-pandemia-flet-mikrobiologu-raka/60%Daily2020-10-08 06:28
https://kosovapost.net/termeti-tronditi-shqiperine-gjate-nates-pas-tij-u-regjistruan-edhe-42-pasgoditje/60%Daily2020-10-08 06:23
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-vrasja-e-sandokanit/60%Daily2020-10-08 06:25
https://kosovapost.net/presidenti-donald-trump-kthehet-ne-zyren-ovale/60%Daily2020-10-08 06:07
https://kosovapost.net/pas-pese-deshtimesh-a-do-te-marre-sot-bekimin-e-deputeteve-projektligji-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-10-08 06:01
https://kosovapost.net/kajsia-fruti-qe-sheron-anemine-migrenen-dhe-semundjet-kanceroze/60%Daily2020-10-08 05:54
https://kosovapost.net/moti-sot-119/60%Daily2020-10-08 05:51
https://kosovapost.net/kujt-sipas-limajt-i-takon-posti-i-presidentit-nese-futet-ne-koalicion/60%Daily2020-10-07 20:28
https://kosovapost.net/trump-i-dergon-leter-vuciqit-faleminderit-per-punen-drejt-paqes-dhe-mireqenies-ne-ballkan/60%Daily2020-10-07 20:25
https://kosovapost.net/quni-vjosen-e-respektoj-por-nuk-largohem-nga-ldk-ja-per-te/60%Daily2020-10-07 20:20
https://kosovapost.net/quni-armatosja-e-serbise-nuk-po-ndodh-nga-shteti-i-turqise-por-nga-kompani-komerciale/60%Daily2020-10-07 19:28
https://kosovapost.net/ipk-ja-arreston-tre-persona-ne-mesin-e-tyre-nje-zyrtar-policor/60%Daily2020-10-07 19:17
https://kosovapost.net/a-ka-vendosur-pdk-per-futjen-ne-qeveri-deklarohet-enver-hoxhaj/60%Daily2020-10-07 19:06
https://kosovapost.net/ish-komandanti-i-uck-se-tregon-se-a-ka-mbetje-mortore-te-serbeve-ne-koshare/60%Daily2020-10-07 18:46
https://kosovapost.net/pervec-vlora-citakut-edhe-45-diplomate-te-tjere-do-te-kthehen-ne-shtepi-pas-misionit-te-tyre-diplomatik/60%Daily2020-10-07 18:42
https://kosovapost.net/aktakuza-kunder-thacit-dhe-veselit-flasin-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-10-07 18:21
https://kosovapost.net/parlamenti-i-turqise-ratifikon-mocionin-per-sirine-dhe-irakun/60%Daily2020-10-07 18:10
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-e-rehaton-ish-deputeten-e-akr-se-ne-bordin-e-autoritetit-te-aviacionit-civil/60%Daily2020-10-07 18:01
https://kosovapost.net/arrin-ne-1-miliard-humbja-ekonomike-ne-kosove-si-shkak-i-pandemise-ja-sa-mije-kosovareve-u-rrezikohet-puna/60%Daily2020-10-07 17:24
https://kosovapost.net/rimekembja-ekonomike-qeveria-ndan-13-milione-euro/60%Daily2020-10-07 17:01
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-mes-dy-veturave-ne-breg-te-diellit-policia-jep-detaje/60%Daily2020-10-07 16:56
https://kosovapost.net/pse-thaci-deshiron-ta-bej-presidente-vlora-citakun/60%Daily2020-10-07 16:51
https://kosovapost.net/challandes-optimist-se-kosova-do-te-mposht-maqedonine/60%Daily2020-10-07 16:44
https://kosovapost.net/si-do-te-jet-moti-gjate-ketyre-diteve-gjate-ketyre-diteve/60%Daily2020-10-07 16:05
https://kosovapost.net/hoti-raporti-i-komisionit-evropian-konfirmoi-se-po-mbajme-te-plotesuara-kriteret-per-viza/60%Daily2020-10-07 16:00
https://kosovapost.net/miratohet-projekt-rregulloja-per-atashete-e-mbrojtjes/60%Daily2020-10-07 15:57
https://kosovapost.net/%e2%80%8bperplasje-mes-ldk-se-dhe-nismes-ministri-veseli-e-leshon-mbledhjen-e-qeverise/60%Daily2020-10-07 15:53
https://kosovapost.net/rekord-rastesh-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-10-07 15:50
https://kosovapost.net/qeveria-i-hap-rruge-formimit-te-nje-ministrie-shtese/60%Daily2020-10-07 15:35
https://kosovapost.net/110206-2/60%Daily2020-10-07 15:31
https://kosovapost.net/vetevendosje-fton-hotin-ne-interpelance-per-pezullimin-njevjecar-te-kosoves-ne-organizata-nderkombetare/60%Daily2020-10-07 15:24
https://kosovapost.net/komisioneri-i-be-se-oliver-varhelyi-neser-viziton-kosoven/60%Daily2020-10-07 15:15
https://kosovapost.net/a-po-flet-pe-r-zgjedhje-pdk-hyrjen-ne-qeveri-se-diskuton-ngercin-politik-duan-ta-shmangin/60%Daily2020-10-07 15:11
https://kosovapost.net/thaci-takon-destanin-ka-dhene-kontribut-ne-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2020-10-07 15:04
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-bisedoi-me-homologun-nga-jemeni-dakordohen-per-thellimin-e-marredhenieve-dypaleshe/60%Daily2020-10-07 14:51
https://kosovapost.net/citaku-pas-pese-viteve-po-kthehem-ne-shtepi/60%Daily2020-10-07 14:45
https://kosovapost.net/inspektorati-i-arsimit-kerkon-masa-urgjente-ndaj-drejtoreshes-se-shkolles-naim-frasheri/60%Daily2020-10-07 14:34
https://kosovapost.net/banka-boterore-ekonomia-e-kosoves-pritet-te-tkurret-per-8-8-perqind-sivjet/60%Daily2020-10-07 14:17
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-njohes-ambasadorin-e-zvicres-ne-kosove-thomas-kolly/60%Daily2020-10-07 14:12
https://kosovapost.net/irani-paralajmeron-lufta-ne-kaukazin-e-jugut-mundet-te-kthehet-nje-konflikt-rajonal/60%Daily2020-10-07 14:17
https://kosovapost.net/lvv-kerkon-nga-kqz-ti-drejtohet-ikshpk-se-per-organizmin-e-zgjedhjeve-ne-podujeve/60%Daily2020-10-07 14:00
https://kosovapost.net/banka-boterore-paralajmeron-varferia-mund-te-rritet/60%Daily2020-10-07 13:57
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-ne-prishtine-dhuroi-donacion-per-mpb-ne/60%Daily2020-10-07 13:47
https://kosovapost.net/letra-e-mesfushorit-armen-mkhitaryan-ndaleni-kete-lufte-shkaterruese/60%Daily2020-10-07 13:38
https://kosovapost.net/jane-konfiskuar-sasi-te-djathit-ne-tri-markete-te-medha/60%Daily2020-10-07 13:29
https://kosovapost.net/mitropoliti-grek-shqiperia-po-synon-te-aneksoje-kosoven/60%Daily2020-10-07 13:37
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-pime-uje-ulur-dhe-jo-ne-kembe/60%Daily2020-10-07 13:26
https://kosovapost.net/prishtina-vazhdon-te-prije-e-para-me-numrin-e-te-infektuarve-ky-eshte-bilanci-ne-komunat-e-tjera/60%Daily2020-10-07 13:09
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-dhe-49-raste-pozitive-e-me-covid-19/60%Daily2020-10-07 13:06
https://kosovapost.net/mf-me-nje-njoftim-te-rendesishem-per-bizneset-per-terheqjen-e-mjeteve-te-ndara-nga-qeveria/60%Daily2020-10-07 12:54
https://kosovapost.net/navalny-be-ja-duhet-tua-ndaloje-hyrjen-oligarkeve-ruse/60%Daily2020-10-07 12:45
https://kosovapost.net/cfare-do-te-financoje-be-ja-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2020-10-07 12:43
https://kosovapost.net/ish-deputeti-i-ldk-se-del-kunder-futjes-se-pdk-se-ne-qeveri/60%Daily2020-10-07 12:29
https://kosovapost.net/transformimi-digjital-shtyse-kyce-per-zhvillimin-ekonomik-te-kosoves/60%Daily2020-10-07 12:20
https://kosovapost.net/kombetarja-e-kosoves-arrin-ne-shkup/60%Daily2020-10-07 12:23
https://kosovapost.net/veseli-per-kadarene-perfaqesuesi-me-elitar-dhe-promovuesi-me-i-mire-i-kultures-shqiptare/60%Daily2020-10-07 12:10
https://kosovapost.net/armiq-dje-aleate-sot-hoti-krahason-rastin-e-kosoves-dhe-serbise-me-te-gjermanise-dhe-frances/60%Daily2020-10-07 12:02
https://kosovapost.net/raporti-i-progresit-per-vitin-2020-evidenton-vendimet-pozitive-te-qeverise-kurti/60%Daily2020-10-07 11:41
https://kosovapost.net/hashim-thaci-nenshkruan-dekretin-per-terheqjen-e-vlora-citakut-nga-uashingtoni/60%Daily2020-10-07 11:29
https://kosovapost.net/szunyog-marreveshja-finale-kosove-serbi-kusht-per-integrimin-e-tyre-ne-be/60%Daily2020-10-07 11:24
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-i-dhuron-mpb-se-mjete-mbrojtese-nga-covid-19/60%Daily2020-10-07 11:21
https://kosovapost.net/haxhiu-per-menaxhimin-e-pandemise-nuk-ka-vend-per-mburrje/60%Daily2020-10-07 11:14
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-refuzojne-te-gjobiten-nga-policia/60%Daily2020-10-07 11:14
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-dy-zyrtareve-te-ministrise-se-shendetesise-perfituan-miliona/60%Daily2020-10-07 11:11
https://kosovapost.net/10-vjecari-ben-2-700-km-ne-kembe-per-te-takuar-personin-me-te-dashur-foto/60%Daily2020-10-07 11:06
https://kosovapost.net/kush-po-kerkon-nga-diaspora-rritjen-e-pagave-te-mjekeve-shqiptare/60%Daily2020-10-07 10:57
https://kosovapost.net/pdk-ja-do-te-vazhdoje-te-jete-opozite-e-qeverise-por-jo-e-shtetit/60%Daily2020-10-07 10:47
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-vale-te-re-te-pandemise-ne-kosove-flet-lul-raka/60%Daily2020-10-07 10:44
https://kosovapost.net/von-cramon-raporti-cek-qarte-se-ka-pasur-hapa-pozitiv-ne-luften-kunder-krimit-te-organizuar-dhe-korrupsionit/60%Daily2020-10-07 10:43
https://kosovapost.net/zemaj-njofton-se-kur-do-tu-dalin-parate-shtese-stafit-jomjekesor/60%Daily2020-10-07 10:34
https://kosovapost.net/isa-mustafa-i-le-ne-edukaten-e-saj-fyerjet-e-vjosa-osmanit/60%Daily2020-10-07 10:33
https://kosovapost.net/be-ja-dhe-gjermania-konfirmojne-se-vizat-nuk-jane-ne-agjende-ne-tetor/60%Daily2020-10-07 10:16
https://kosovapost.net/39-vende-te-okb-se-i-kerkojne-kines-qasje-te-vezhguesve-per-te-drejtat-e-ujgureve/60%Daily2020-10-07 10:12
https://kosovapost.net/figura-e-sandokanit-prore-me-vjen-ne-vegim/60%Daily2020-10-07 10:08
https://kosovapost.net/798-persona-u-gjobiten-per-mosrespektim-te-ligjit-covid-19/60%Daily2020-10-07 10:01
https://kosovapost.net/cramon-raporti-i-komisionit-evropian-pozitiv-per-kosoven-mund-ti-bind-shtetet-e-be-se-per-liberalizim/60%Daily2020-10-07 10:01
https://kosovapost.net/anita-haradinaj-mohon-se-eshte-rrahur-nga-bashkeshorti-i-saj/60%Daily2020-10-07 09:49
https://kosovapost.net/ahmeti-kerkon-nga-opozita-ta-lavderojne-punen-e-qeverise-per-menaxhimin-e-pandemise/60%Daily2020-10-07 09:30
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-dhe-meliza-haradinaj-anulojne-raportimin-per-te-pagjeturit-ne-komisionin-parlamentar/60%Daily2020-10-07 09:29
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-perfaqesuesit-e-sistemit-gjyqesor-dhe-prokurorial-te-kosoves/60%Daily2020-10-07 09:15
https://kosovapost.net/nenshkruhet-kontrata-pese-milioneshe-shperblehet-kompania-e-ministrit-te-qeverise-hoti/60%Daily2020-10-07 09:09
https://kosovapost.net/vazhdon-edhe-sot-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-pal-lekajt/60%Daily2020-10-07 09:00
https://kosovapost.net/italia-me-ligj-te-ri-per-emigrantet-shqiptare/60%Daily2020-10-07 08:57
https://kosovapost.net/selimi-premton-ne-bruksel-ceshtja-e-pare-qe-do-te-diskutohet-eshte-fati-i-te-pagjeturve/60%Daily2020-10-07 08:54
https://kosovapost.net/lakersi-vetem-nje-fitore-larg-titullit-kampion-ne-nba/60%Daily2020-10-07 08:50
https://kosovapost.net/haxhi-shala-sot-udheton-per-ne-hage-intervistohet-nga-specialja/60%Daily2020-10-07 08:45
https://kosovapost.net/shkelja-e-marreveshjes-se-uashingtonit-nga-serbia-paralajmerohen-veprime-te-tjera-drastike/60%Daily2020-10-07 08:41
https://kosovapost.net/facebook-ndalon-llogarite-e-teorise-konspirative-qanon/60%Daily2020-10-07 08:39
https://kosovapost.net/vajrat-me-te-mire-per-hidratimin-e-plote-te-flokeve/60%Daily2020-10-07 08:37
https://kosovapost.net/raporti-i-be-se-per-shqiperine-progres-ne-reforma-korrupsioni-mbetet-problem-shqetesues/60%Daily2020-10-07 08:29
https://kosovapost.net/daciq-per-serbine-me-mire-te-fitoj-tramp-sepse-ceshtja-e-kosoves-per-te-nuk-eshte-pune-e-kryer/60%Daily2020-10-07 08:24
https://kosovapost.net/ahmetaj-i-vv-se-sherbimi-i-jashtem-nuk-ka-hapesire-per-rehatimin-e-kolegeve-partiak-e-familjareve-te-pushtetareve/60%Daily2020-10-07 08:12
https://kosovapost.net/reagon-derguti-qe-nga-viti-2019-nuk-jam-pjese-e-psd-se/60%Daily2020-10-07 08:07
https://kosovapost.net/edhe-nje-ndihmes-i-trumpit-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-10-07 08:00
https://kosovapost.net/biseda-erdogan-merkel-ne-fokus-mesdheu-lindor-libia-dhe-ceshtja-azerbajxhan-armeni/60%Daily2020-10-07 07:42
https://kosovapost.net/biden-e-kritikon-trumpin-per-nderprerje-te-pakos-ndihmese-ekonomike/60%Daily2020-10-07 07:41
https://kosovapost.net/navalny-tregon-momentet-e-para-pas-helmimit-mendova-se-preka-fundin/60%Daily2020-10-07 07:34
https://kosovapost.net/mali-i-zi-berlini-mirepret-autokratin-milo-gjukanoviq/60%Daily2020-10-07 07:28
https://kosovapost.net/mbi-27-milione-paciente-te-sheruar-nga-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-10-07 07:24
https://kosovapost.net/u-transferua-te-rennes-rugani-tregon-arsyet/60%Daily2020-10-07 07:22
https://kosovapost.net/109939-2/60%Daily2020-10-07 07:10
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-bie-qeveria-hoti-flet-donika-kadaj-bujupi/60%Daily2020-10-07 07:03
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-tre-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-10-07 07:07
https://kosovapost.net/azerbajxhani-akuzon-forcat-armene-per-sulm-ne-nje-tubacion-nafte/60%Daily2020-10-07 06:53
https://kosovapost.net/lewandowski-ky-eshte-reagimi-i-tij/60%Daily2020-10-07 06:42
https://kosovapost.net/kumnova-dua-te-jem-pjese-e-bisedimeve-te-brukselit/60%Daily2020-10-07 06:38
https://kosovapost.net/shenohet-sot-20-vjetori-i-rezolutes-se-okb-se-per-grate-paqen-dhe-sigurine/60%Daily2020-10-07 06:36
https://kosovapost.net/hani-arra-ripertririni-qelizat/60%Daily2020-10-07 06:55
https://kosovapost.net/109917-2/60%Daily2020-10-07 06:26
https://kosovapost.net/note-proteste-serbise-te-na-kerkoje-falje-vulin-i-pergjigjet-rames-duhet-te-kerkosh-ti-ndjese/60%Daily2020-10-07 06:18
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-dhe-ministrat-e-tij-rrefehen-sot-para-ligjvenesve/60%Daily2020-10-07 06:11
https://kosovapost.net/moti-sot-118/60%Daily2020-10-07 06:04
https://kosovapost.net/arifi-lugina-e-presheves-ndihet-e-neglizhuar-nga-kosova-dhe-shqiperia/60%Daily2020-10-06 21:44
https://kosovapost.net/gashi-thote-se-ne-tekste-gruaja-shqiptare-prezantohet-si-bageti-e-ajo-serbe-si-grua-e-shquar/60%Daily2020-10-06 21:30
https://kosovapost.net/tahiri-qellimi-i-serbise-eshte-krijimi-i-autonomise-permes-asociacionit/60%Daily2020-10-06 21:25
https://kosovapost.net/kastrati-bia-serbe-po-inskenon-incidente-per-te-mberritur-tek-asociacioni/60%Daily2020-10-06 21:01
https://kosovapost.net/eskalon-keq-debati-mes-milaim-zekes-e-tome-gashit-shahen-live-ne-emision/60%Daily2020-10-06 20:22
https://kosovapost.net/profesori-universitar-me-kritika-te-ashpra-per-librin-e-ri-te-historise-ballkanike-te-financuar-nga-beja/60%Daily2020-10-06 20:05
https://kosovapost.net/bileta-dreka-e-taksi-hoti-harxhoi-mbi-8-mije-euro-nga-buxheti-i-shtetit-ne-shba/60%Daily2020-10-06 19:36
https://kosovapost.net/termkolli-projekti-i-historise-se-perbashket-kulmi-i-marrezise-sone-qe-nga-paslufta/60%Daily2020-10-06 19:21
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-gabimi-me-i-madh-ne-jete-eshte-qe-i-besova-isa-mustafes-si-prind/60%Daily2020-10-06 19:14
https://kosovapost.net/infektimi-me-covid-biden-kritika-trumpit-su-be-shembull-per-amerikanet/60%Daily2020-10-06 19:10
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-ii-eshte-e-pashmangshme/60%Daily2020-10-06 18:56
https://kosovapost.net/deklarohet-tome-gashi-tregon-ne-cfare-cilesi-eshte-ftuar-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-10-06 18:50
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-zhvilloi-diskutim-me-forumin-per-lidership-dhe-diplomaci/60%Daily2020-10-06 18:39
https://kosovapost.net/ukraina-paralajmeron-njohjen-e-kosoves-por-ja-cili-eshte-kushti/60%Daily2020-10-06 18:35
https://kosovapost.net/udheheqesit-e-institucioneve-te-kosoves-rekomandimet-e-raportit-te-progresit-do-te-adresohen/60%Daily2020-10-06 18:29
https://kosovapost.net/reagojne-nga-kabineti-i-veliut-i-pergjigjen-osmanit/60%Daily2020-10-06 18:09
https://kosovapost.net/organizata-per-ndalimin-e-armeve-kimike-konfirmon-se-navalny-u-helmua-me-novicok/60%Daily2020-10-06 18:06
https://kosovapost.net/rrezohet-nje-avion-ushtarak-ne-tunizi-humb-jeten-piloti/60%Daily2020-10-06 17:58
https://kosovapost.net/vjosa-osmanit-i-dorezohet-raporti-i-be-se-per-kosoven/60%Daily2020-10-06 17:37
https://kosovapost.net/ky-priitet-te-jete-moti-per-neser-dhe-pasneser-ne-kosove/60%Daily2020-10-06 17:54
https://kosovapost.net/bytyqi-i-pdk-se-hyrja-ne-qeveri-as-ne-organet-e-partise-nuk-diskutohet/60%Daily2020-10-06 16:51
https://kosovapost.net/hoti-deklarohet-per-vleresimin-e-ke-se/60%Daily2020-10-06 16:47
https://kosovapost.net/ismaili-qeveria-hoti-e-futi-kosoven-ne-krize-te-thelle-ekonomike-dhe-politike/60%Daily2020-10-06 16:06
https://kosovapost.net/ozil-ben-nje-gjest-fisnik-per-te-po-flasim-te-gjithe/60%Daily2020-10-06 15:55
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-gabimi-me-i-madh-ne-jeten-time-eshte-qe-i-besova-isa-mustafes/60%Daily2020-10-06 15:37
https://kosovapost.net/a-do-ti-marre-pdk-ja-dy-ministri-deklarohet-uran-ismaili/60%Daily2020-10-06 15:28
https://kosovapost.net/haxhi-shala-neser-shkon-ne-hage-ne-malisheve-mblidhen-per-ta-percjelle/60%Daily2020-10-06 15:24
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-publikon-raportin-per-kosoven/60%Daily2020-10-06 15:16
https://kosovapost.net/ke-kritikon-institucionet-qe-i-mundesuan-kalimin-e-pragut-koalicionit-nisma-akr-pd/60%Daily2020-10-06 15:07
https://kosovapost.net/ke-per-kosoven-asnje-progres-ne-arsim-problem-me-mbeturinat-e-rrezikshme/60%Daily2020-10-06 15:03
https://kosovapost.net/varhelyi-thote-se-kosova-duhet-te-punoje-per-mbushjen-e-kritereve-te-heqjes-se-vizave/60%Daily2020-10-06 14:47
https://kosovapost.net/kryetari-i-komisionit-per-integrime-evropiane-ismet-beqiri-takoi-shefin-e-misionit-te-eulex-it-ne-kosove-ambasadorin-lars-gunnar-wigemark/60%Daily2020-10-06 14:41
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-qeveria-dyfishon-subvencionet-per-vreshtaret-dhe-veretaret/60%Daily2020-10-06 14:36
https://kosovapost.net/rrahmani-del-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-10-06 14:32
https://kosovapost.net/cfare-e-shkakton-ishemine-dhe-atakun-ne-zemer-kujdesi-qe-ju-duhet/60%Daily2020-10-06 14:25
https://kosovapost.net/acarohen-raportet-tirana-e-therret-ambasadorin-serb-per-ti-dorezuar-note-proteste/60%Daily2020-10-06 14:17
https://kosovapost.net/qytetaret-e-prishtines-tani-kane-mundesine-e-aplikimit-online-per-leje-te-ndertimit/60%Daily2020-10-06 14:15
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-takoi-kryetarin-e-presheves-thote-se-agjenda-e-shqiptareve-nuk-do-te-mund-te-pengohet-nga-konspiracionet-apo-retorika-mesjetare/60%Daily2020-10-06 14:13
https://kosovapost.net/mpb-neser-do-te-pranoje-donacion-nga-ambasada-amerikane-ne-prishtine/60%Daily2020-10-06 14:08
https://kosovapost.net/aeroporti-tregon-sa-persona-hyne-dhe-dolen-nga-kosova-per-kater-dite/60%Daily2020-10-06 14:18
https://kosovapost.net/shtohen-perpjekjet-diplomatike-per-te-ndalur-luftimet-ne-rajonin-e-nagorni-karabakut/60%Daily2020-10-06 13:52
https://kosovapost.net/refuzoi-ftesen-per-shkaqe-te-shendetit-specialja-e-paralajmeron-per-arrestim-veteranin-e-uck-se/60%Daily2020-10-06 13:42
https://kosovapost.net/mustafa-i-shkon-deri-ne-fund-vjosa-eshte-kopje-e-kurtit-na-i-humbi-zgjedhjet/60%Daily2020-10-06 13:42
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-32/60%Daily2020-10-06 13:34
https://kosovapost.net/cakaj-sqaron-lajmin-per-vizat-nuk-ka-rikthim-te-tyre/60%Daily2020-10-06 13:31
https://kosovapost.net/kush-jane-fituesit-dhe-humbesit-e-afatit-kalimtar-ne-futbollin-evropian/60%Daily2020-10-06 13:19
https://kosovapost.net/tre-raste-te-vdekjes-brenda-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-10-06 13:05
https://kosovapost.net/tika-trajnim-online-per-mjeket-kosovare-ne-lidhje-me-covid-19/60%Daily2020-10-06 12:58
https://kosovapost.net/ministri-kuci-dhe-ambasadori-zviceran-thomas-kolly-ne-gjuhe-te-perbashket-per-bashkepunim/60%Daily2020-10-06 12:55
https://kosovapost.net/kryesuesi-i-komisionit-qeveritar-per-persona-te-zhdukur-priti-ne-takim-shefin-e-misionit-te-eulex-it/60%Daily2020-10-06 12:41
https://kosovapost.net/shskuk-ja-paralajmeron-ankese-ne-lidhje-me-vendimin-e-inspektoratit-per-sejdiun/60%Daily2020-10-06 12:40
https://kosovapost.net/kryeministri-i-greqise-cdo-here-jemi-te-hapur-per-dialog/60%Daily2020-10-06 12:34
https://kosovapost.net/situate-stabile-me-covid-19-ne-kosove-sot-vetem-34-raste/60%Daily2020-10-06 12:21
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ambasadoren-e-frances-ne-kosove/60%Daily2020-10-06 12:14
https://kosovapost.net/presidenti-azerbajxhanas-pret-ne-takim-ministrin-cavushoglu/60%Daily2020-10-06 12:08
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-10-06 11:38
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-miraton-vendimin-per-hapjen-e-kufijve-vendimi-hyn-ne-fuqi-me-12-tetor/60%Daily2020-10-06 11:34
https://kosovapost.net/ke-shqiperia-gati-per-konferencen-e-pare-te-anetaresimit-kusht-i-paplotesuar-gjykata-kushtetuese/60%Daily2020-10-06 11:30
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-e-kalon-koronavirusin-pa-e-ditur/60%Daily2020-10-06 11:27
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-situata-ne-lugine-eshte-alarmante-duhet-te-ngrisim-zerin/60%Daily2020-10-06 11:07
https://kosovapost.net/skandaloze-konjufca-tregon-se-keshilltari-i-ministrit-te-drejtesise-eshte-zene-me-130-kg-droge/60%Daily2020-10-06 12:32
https://kosovapost.net/atk-dhe-dogana-aksion-ne-disa-mobilshop-at-ne-prishtine/60%Daily2020-10-06 10:39
https://kosovapost.net/veseli-pe-protesten-e-vitit-1968-pike-kthese-e-luftes-per-liri-qe-u-kulmua-me-luften-e-uck-se/60%Daily2020-10-06 10:28
https://kosovapost.net/kosova-ka-pasur-progres-te-kufizuar-ne-reformat-e-lidhura-me-be-ne/60%Daily2020-10-06 10:19
https://kosovapost.net/franca-dhe-holanda-te-prera-kosova-nuk-i-ka-plotesuar-kushtet-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2020-10-06 10:13
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-ndau-cmimet-ne-fushen-e-muzikes/60%Daily2020-10-06 10:07
https://kosovapost.net/osmani-ne-1-vjetorin-e-zgjedhjeve-godet-hotin-e-ldk-ne/60%Daily2020-10-06 09:52
https://kosovapost.net/analisti-gjerman-keput-shpresat-e-kosovareve-per-vizat/60%Daily2020-10-06 09:46
https://kosovapost.net/osmani-takon-ambasadorin-e-ri-hungarez-flasin-per-bashkepunimin-mes-dyja-vendeve/60%Daily2020-10-06 09:43
https://kosovapost.net/ja-sa-kushton-nje-kilogram-ar-aktualisht-ne-kosove/60%Daily2020-10-06 09:23
https://kosovapost.net/nga-1-janari-2021-procedura-te-reja-per-shqiptaret-qe-udhetojne-ne-evrope/60%Daily2020-10-06 09:13
https://kosovapost.net/vdes-nje-grua-ne-qkuk-nisin-hetimet-per-rastin/60%Daily2020-10-06 09:01
https://kosovapost.net/testohet-e-gjitha-klasa-pas-rastit-me-covid-19-ja-rezultatet/60%Daily2020-10-06 08:56
https://kosovapost.net/pergatisni-ne-shtepi-kremin-natyral-kunder-strijave/60%Daily2020-10-06 08:43
https://kosovapost.net/kthimi-i-trump-ne-shtepine-e-bardhe-ndez-debate/60%Daily2020-10-06 08:36
https://kosovapost.net/fmn-ndan-per-28-vendet-me-te-varfera/60%Daily2020-10-06 08:33
https://kosovapost.net/teksa-takon-aleatet-aziatike-pompeo-kritikon-aktivitetin-e-demshem-te-kines/60%Daily2020-10-06 08:28
https://kosovapost.net/selimi-shkarkon-keshilltarin-e-tij-i-dyshuar-per-perfshirje-ne-kontrabandim-me-narkotike/60%Daily2020-10-06 08:20
https://kosovapost.net/skandali-me-keshilltarin-vetevendosje-e-kerkon-doreheqjen-e-selim-selimit/60%Daily2020-10-06 08:08
https://kosovapost.net/be-polonise-dhe-hungarise-ti-priten-parate/60%Daily2020-10-06 07:50
https://kosovapost.net/negociatat-per-antaresim-ne-pikepyetje-gjashte-vende-evropiane-skeptike-per-shqiperine/60%Daily2020-10-06 07:39
https://kosovapost.net/109623-2/60%Daily2020-10-06 07:06
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-pdk-ja-pjese-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-10-06 06:55
https://kosovapost.net/vulini-per-thacin-po-perpiqet-te-shpetoje-duke-e-sulmuar-serbine-i-ka-ditet-e-numeruara/60%Daily2020-10-06 06:47
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-tetor/60%Daily2020-10-06 06:43
https://kosovapost.net/njezetegjashte-shtete-kerkojne-heqjen-e-sanksioneve-per-tu-perballur-me-lehte-me-pandemine/60%Daily2020-10-06 06:38
https://kosovapost.net/manchester-united-e-transferon-18-vjecarin-e-atalantes/60%Daily2020-10-06 06:36
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-9-paciente-jane-me-oksigjenoterapi/60%Daily2020-10-06 06:32
https://kosovapost.net/abrashi-raporton-para-ligjvenesve-per-marreveshjen-ne-washington/60%Daily2020-10-06 06:21
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-sot-vendos-rreth-heqjes-se-kufizimeve-me-kosoven/60%Daily2020-10-06 06:17
https://kosovapost.net/i-arrestuari-per-droge-keshilltar-politik-i-ministrit-te-drejtesise/60%Daily2020-10-06 06:28
https://kosovapost.net/reshjet-e-shiut-paralajmerohen-vershime-ne-kosove/60%Daily2020-10-06 06:12
https://kosovapost.net/skuadra-me-e-kenaqur-me-pirlon/60%Daily2020-10-06 06:08
https://kosovapost.net/kafeja-me-limon-cfare-duhet-te-dime-per-kete-kombimin/60%Daily2020-10-06 08:25
https://kosovapost.net/presidenti-trump-del-nga-spitali-kthehet-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-10-06 06:01
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-raporton-sot-para-deputeteve/60%Daily2020-10-06 05:58
https://kosovapost.net/moti-3/60%Daily2020-10-06 05:55
https://kosovapost.net/demajprojekti-i-historise-se-perbashket-kishte-hile-materialet-e-mia-per-uck-ne-nuk-u-botuan/60%Daily2020-10-05 21:34
https://kosovapost.net/analisti-i-zbulon-prapaskenat-nuk-pyetet-as-thaci-e-as-lajcak-ja-kush-vendos-per-kosoven/60%Daily2020-10-05 21:02
https://kosovapost.net/organizata-panshqiptare-vatra-ne-mbeshtetje-te-shqiperise/60%Daily2020-10-05 20:53
https://kosovapost.net/vuciq-shqiptaret-po-mashtrohen-nuk-do-ti-japim-kosoves-ate-qe-duan/60%Daily2020-10-05 20:48
https://kosovapost.net/dalin-detaje-shokuese-rreth-vrasjes-se-enver-malokut/60%Daily2020-10-05 20:37
https://kosovapost.net/hamza-te-behet-riformatizimi-i-qeverise-ose-te-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-10-05 20:12
https://kosovapost.net/gaxherri-hoti-e-ka-besimin-e-ldk-se-per-te-biseduar-me-veselin/60%Daily2020-10-05 20:00
https://kosovapost.net/ndertesa-e-kuvendit-te-kosoves-ndricohet-me-ngjyre-roze-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-10-05 19:47
https://kosovapost.net/thaci-momentum-i-jashtezakonshem-per-arritjen-e-marreveshjes-finale-me-serbine/60%Daily2020-10-05 19:22
https://kosovapost.net/rrefimi-i-albin-kurtit-per-naten-ne-burgun-e-pozharevcit-kur-ra-millosheviqi/60%Daily2020-10-05 19:55
https://kosovapost.net/bernabiq-emerohet-mandatare-per-formimin-e-qeverise-se-re-te-serbise/60%Daily2020-10-05 19:00
https://kosovapost.net/thaci-i-reagon-daciqit-e-vulinit-veprime-te-tilla-demtojne-dialogun/60%Daily2020-10-05 17:57
https://kosovapost.net/kur-historia-e-shqiptareve-paraqitet-gabimisht-dhe-e-parendesishme/60%Daily2020-10-05 17:30
https://kosovapost.net/pas-akuzave-te-para-te-speciales-avokati-me-nje-kerkese-per-veteranet-kujdes/60%Daily2020-10-05 17:25
https://kosovapost.net/perfundon-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se-deklarohet-arban-abrashi/60%Daily2020-10-05 17:20
https://kosovapost.net/zogaj-thaci-me-pare-e-quante-armik-te-perbetuar-te-kosoves-sot-takohet-me-te/60%Daily2020-10-05 17:17
https://kosovapost.net/mbi-104-milione-te-vdekur-dhe-gati-355-milione-te-infektuar-nga-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-10-05 17:05
https://kosovapost.net/presidenti-i-azerbajxhanit-dronet-e-sofistikuar-te-turqise-na-pakesuan-humbjet-njerezore/60%Daily2020-10-05 16:55
https://kosovapost.net/testet-e-kosoves-per-covid-19-njihen-nga-gjermania/60%Daily2020-10-05 16:49
https://kosovapost.net/bomba-e-merkatos-milot-rashica-te-bayer-leverkusen/60%Daily2020-10-05 16:44
https://kosovapost.net/isa-mustafa-mbledh-kryesine-e-partise/60%Daily2020-10-05 16:40
https://kosovapost.net/thaci-lajcakut-kosova-dhe-serbia-duhet-ta-arrijne-marreveshjen-finale/60%Daily2020-10-05 16:08
https://kosovapost.net/hoxhaj-pas-deklaratave-te-vulinit-zhge%cc%88njyese-heshtja-e-bashke%cc%88sise%cc%88-nde%cc%88rkombe%cc%88tare/60%Daily2020-10-05 15:21
https://kosovapost.net/avokati-i-mustafes-i-numeron-verejtjet-per-provat-e-paraqitura-kunder-mustafes-prokurori-e-pranon-gabimin/60%Daily2020-10-05 15:15
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-berzh-i-mbetet-nje-partner-teper-i-rendesishem-i-vendit-tone-2/60%Daily2020-10-05 15:09
https://kosovapost.net/haradinaj-rruga-e-serbise-drejt-be-se-kalon-kah-kosova/60%Daily2020-10-05 15:04
https://kosovapost.net/si-vijne-idiotet-qesharaket-te-marret-kriminale-ne-krye/60%Daily2020-10-05 14:59
https://kosovapost.net/barcelona-arrin-marreveshje-per-depay-dhe-garcia/60%Daily2020-10-05 14:56
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-takoi-ambasadorin-austriak-christoph-weidinger/60%Daily2020-10-05 14:51
https://kosovapost.net/veseli-kosoves-i-duhet-motivimi-i-asaj-kohe-per-ta-rritur-cilesine-e-arsimit-per-forcimin-e-shtetit-tone/60%Daily2020-10-05 14:50
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-berzh-i-mbetet-nje-partner-teper-i-rendesishem-i-vendit-tone/60%Daily2020-10-05 14:49
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-ndan-edhe-2-milione-euro-shtese-per-kosoven/60%Daily2020-10-05 14:37
https://kosovapost.net/hoti-mund-te-raporton-ne-kuvend-te-premten-per-100-diteshin-e-qeverise/60%Daily2020-10-05 14:21
https://kosovapost.net/konfirmohet-mbeshtetja-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven-nga-norvegjia/60%Daily2020-10-05 14:22
https://kosovapost.net/neser-raporti-i-ke-se-ku-ka-shenuar-progres-kosova-e-ku-jo-sipas-institutit-epik/60%Daily2020-10-05 14:19
https://kosovapost.net/prokurori-thote-se-kemi-16-deshmitare-kunder-salih-mustafes/60%Daily2020-10-05 14:10
https://kosovapost.net/ksi-kufijte-me-rajonin-te-hapen-pa-kushte/60%Daily2020-10-05 14:03
https://kosovapost.net/osmani-shprehet-pro-zgjedhjeve-kjo-qeveri-sdo-duhej-te-formohej-fare/60%Daily2020-10-05 14:05
https://kosovapost.net/osmani-per-hotin-koalicioni-ka-me-se-shumti-50-deputete-smund-tia-beje-shumicen/60%Daily2020-10-05 13:58
https://kosovapost.net/osmani-per-deklaratat-e-ministrave-serbe-qeveria-sdo-duhej-te-ulej-ne-tavoline-me-njerez-qe-japin-deklarata-te-tilla/60%Daily2020-10-05 13:48
https://kosovapost.net/trump-pritet-te-dale-nga-spitali-thote-shtepia-e-bardhe/60%Daily2020-10-05 13:46
https://kosovapost.net/be-u-ben-thirrje-azerbajxhanit-dhe-armenise-per-armepushim-dhe-negociata/60%Daily2020-10-05 13:21
https://kosovapost.net/shpallen-fituesit-e-nobelit-per-mjekesi-2/60%Daily2020-10-05 13:18
https://kosovapost.net/von-der-leyen-rezulton-negative-me-covid-19/60%Daily2020-10-05 13:18
https://kosovapost.net/prishtina-gjilani-e-gjakova-prijne-me-raste-te-reja-me-koronavirus-kjo-eshte-situata-ne-qytetet-tjera/60%Daily2020-10-05 13:15
https://kosovapost.net/trump-po-mjekohet-me-shume-se-sa-duhet/60%Daily2020-10-05 12:59
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-nga-covid-19-brenda-24-oreve/60%Daily2020-10-05 12:59
https://kosovapost.net/challandes-konfirmon-dy-mungesa-tjera-te-medha-te-kosoves/60%Daily2020-10-05 12:53
https://kosovapost.net/miratohen-ndryshimet-ne-kodin-zgjedhor-te-shqiperise/60%Daily2020-10-05 12:42
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-ndau-165-certifikata-per-te-rinj-nga-prishtina-te-trajnuar-per-ndermarresi/60%Daily2020-10-05 12:32
https://kosovapost.net/nis-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2020-10-05 12:26
https://kosovapost.net/stoltenberg-turqia-eshte-nje-aleate-qe-e-vleresojme-shume/60%Daily2020-10-05 12:19
https://kosovapost.net/naftetaret-kerkojne-ndihme-nga-kryeministri-nuk-pranojne-qe-rezervuaret-e-naftes-te-pastrohen-cdo-tri-vite/60%Daily2020-10-05 12:14
https://kosovapost.net/ministri-veliu-mbajti-takimin-e-keshillit-te-ministrave-per-reformen-e-administrates-publike/60%Daily2020-10-05 11:52
https://kosovapost.net/be-kerkon-nga-lideret-e-ballkanit-te-permbahen-nga-deklaratat-qe-demtojne-pajtimin/60%Daily2020-10-05 11:36
https://kosovapost.net/ekspozite-ne-gjakove-me-fotografite-e-112-femijeve-te-vrare-ne-lufte/60%Daily2020-10-05 11:36
https://kosovapost.net/mbyllja-e-shkollave-ne-kamenice-eskalon-protesta-intervenon-policia-video/60%Daily2020-10-05 11:28
https://kosovapost.net/kurti-ne-kosove-te-denuarit-dalin-nga-burgjet-me-te-mllefosur-se-qe-kane-hyre/60%Daily2020-10-05 11:24
https://kosovapost.net/trump-as-i-semure-nuk-e-ndal-luften-me-bidenin/60%Daily2020-10-05 11:12
https://kosovapost.net/shpallen-fituesit-e-nobelit-per-mjekesi/60%Daily2020-10-05 11:07
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-me-veprime-te-pergjegjshme-per-ekonomi-reciproke/60%Daily2020-10-05 11:46
https://kosovapost.net/hoti-deklaratat-e-zyrtareve-serbe-deshmojne-se-beogradi-qellimisht-dhe-vetedijshem-i-ka-mbuluar-gjurmet-e-krimit/60%Daily2020-10-05 11:01
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-zevendeskryeministrit-tahiri-me-kryetaret-e-bashkive-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-05 10:34
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-i-impresionuar-sa-bukur-paska-qene-dje-ne-prizren/60%Daily2020-10-05 10:13
https://kosovapost.net/kreu-i-presidences-se-bosnjes-e-hercegovines-paralajmeron-hapjen-e-ambasades-ne-tirane/60%Daily2020-10-05 10:07
https://kosovapost.net/vulini-e-quan-te-drejte-perdorimin-e-pezhorativit-shiptari-per-shqiptaret/60%Daily2020-10-05 10:04
https://kosovapost.net/infektohet-me-covid-19-nje-nxenes-ne-shkollen-ismail-qemaili-nxenesit-e-tjere-izolohen/60%Daily2020-10-05 10:00
https://kosovapost.net/del-rezultati-i-testit-te-trete-te-covid-19-per-joe-biden/60%Daily2020-10-05 09:57
https://kosovapost.net/hage-te-henen-mbahet-konferenca-statusore-per-rastin-ndaj-salih-mustafes/60%Daily2020-10-05 09:46
https://kosovapost.net/mbi-1500-specializante-70-nga-lugina-e-presheves-i-bashkohen-institucioneve-shendetesore/60%Daily2020-10-05 09:41
https://kosovapost.net/ne-gjilan-brenda-nates-humbin-jeten-dy-paciente-me-covid-19/60%Daily2020-10-05 09:36
https://kosovapost.net/zemaj-tregon-se-kur-do-te-merret-vendimi-per-hapjen-e-kufijve-me-maqedonin/60%Daily2020-10-05 09:35
https://kosovapost.net/zemaj-italia-vazhdon-te%cc%88-na-mbe%cc%88shtet-me-donacione-te%cc%88-vlefshme/60%Daily2020-10-05 09:16
https://kosovapost.net/presidentja-e-komisionit-evropian-ne-vetizolim/60%Daily2020-10-05 09:06
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-deputetin-grek-flasin-per-thellimin-e-bashkepunimit-ne-fushen-ekonomike/60%Daily2020-10-05 08:48
https://kosovapost.net/ambasadori-italian-kosova-ka-menaxhuar-mire-pandemine-covid-19/60%Daily2020-10-05 08:49
https://kosovapost.net/keds-rrit-sigurine-e-furnizimit-me-rryme-te-mitrovices/60%Daily2020-10-05 08:35
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-propozon-heqjen-e-kufizimeve-per-shtetasit-e-kosoves/60%Daily2020-10-05 08:34
https://kosovapost.net/trump-pershendet-nga-automjeti-mbeshtetesit-e-tij-para-spitalit/60%Daily2020-10-05 08:17
https://kosovapost.net/rama-sa-bukur-paska-qene-dje-ne-prizren/60%Daily2020-10-05 08:17
https://kosovapost.net/bekim-jashari-flet-per-arrestimin-e-gucatit-dhe-haradinajt/60%Daily2020-10-05 08:11
https://kosovapost.net/lumturi-ne-familjen-mbreterore-ja-per-cka-behet-fjale/60%Daily2020-10-05 07:53
https://kosovapost.net/gjasat-per-antaresim-ne-be-ku-renditet-kosova/60%Daily2020-10-05 07:52
https://kosovapost.net/disa-vende-evropiane-me-masa-te-reja-ndaj-pandemise/60%Daily2020-10-05 07:45
https://kosovapost.net/presidentja-e-ke-se-vetizolohet-me-dyshimin-se-eshte-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-10-05 07:41
https://kosovapost.net/12-paciente-me-koronavirus-po-trajtohen-ne-spitalin-e-pejes-prej-tyre-nje-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-10-05 07:39
https://kosovapost.net/paga-me-e-larte-ne-kosove-aktualisht-keto-jane-profesionet-me-te-paguara/60%Daily2020-10-05 07:39
https://kosovapost.net/kalendari-historik-5-tetor/60%Daily2020-10-05 07:35
https://kosovapost.net/prokurori-special-sot-deklarohet-rreth-rastit-te-salih-mustafes/60%Daily2020-10-05 07:15
https://kosovapost.net/cfare-fsheh-irani-ne-konfliktin-midis-armenise-dhe-azerbajxhanit/60%Daily2020-10-05 07:08
https://kosovapost.net/sot-numerohen-oret-e-fundit-te-merkatos-ne-futboll/60%Daily2020-10-05 07:17
https://kosovapost.net/ambasadorja-citaku-dorezon-ne-shtepine-e-bardhe-medaljen-e-urdhrit-te-lirise/60%Daily2020-10-05 07:00
https://kosovapost.net/cila-eshte-ora-e-duhur-per-kafen-e-mengjesit/60%Daily2020-10-05 06:54
https://kosovapost.net/mti-ja-synon-te-ule-kriterin-e-vleres-se-investimeve-per-projekte-strategjike/60%Daily2020-10-05 06:52
https://kosovapost.net/paga-me-e-larte-ne-bote-ja-sa-do-te-jete-paga-minimale-ne-zvicer/60%Daily2020-10-05 06:48
https://kosovapost.net/maduro-pavaresisht-marredhenieve-te-keqija-mes-nesh-ne-i-urojme-sherim-trumpit/60%Daily2020-10-05 06:44
https://kosovapost.net/norvegji-anetari-i-te-djathtes-ekstreme-anti-islamike-dan-eivind-lid-gjendet-i-vdekur-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2020-10-05 06:35
https://kosovapost.net/rama-metes-pash-zotin-cfare-borxhi-te-kane-akoma-shqiptaret/60%Daily2020-10-05 06:28
https://kosovapost.net/meliania-publikon-foton-e-presidentit-trump-te-prekur-nga-covid-19-ka-nje-mesazh-te-rendesishem/60%Daily2020-10-05 09:50
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-obsh-se-forconi-masat-situata-po-behet-kritike/60%Daily2020-10-05 06:19
https://kosovapost.net/kjo-pije-ju-ndihmon-te-bini-lehte-nga-pesha/60%Daily2020-10-05 06:16
https://kosovapost.net/mungesa-e-mekanizmit-mbikeqyres-veshtireson-zbatimin-e-marreveshjes-se-washingonit/60%Daily2020-10-05 06:14
https://kosovapost.net/bernabiq-zbulon-pse-vuciq-e-krijoi-listen-serbe/60%Daily2020-10-05 06:10
https://kosovapost.net/moti-sot-dher-gjate-diteve-ne-vijim/60%Daily2020-10-05 06:03
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkryesia-e-kuvendit-mblidhet-neser-projektligji-per-rimekembje-ekonomike-serish-ne-rend-dite/60%Daily2020-10-04 21:45
https://kosovapost.net/pa-simptoma-por-virusin-covid-19-e-perhap/60%Daily2020-10-04 21:14
https://kosovapost.net/presidenti-boshnjak-vizite-dy-ditore-ne-shqiperi/60%Daily2020-10-04 21:10
https://kosovapost.net/dita-boterore-e-kafsheve-ti-duam-kafshet-keto-qenie-te-pafajshme-dhe-te-dashura-me-te-gjithe-ne/60%Daily2020-10-04 20:56
https://kosovapost.net/ah-nokshiq-mos-trafte-pika-sa-i-heshtun-dole-nga-lufta/60%Daily2020-10-04 20:53
https://kosovapost.net/kadriaj-zeri-i-mijera-viktimave-te-pafajshme-duhet-te-zgjoje-ndergjegjen-e-perendimit-ta-denoje-gjuhen-kriminale-te-zyrtareve-serbe/60%Daily2020-10-04 20:20
https://kosovapost.net/fluksi-i-mergimtareve-trefishon-cmimet-e-biletave/60%Daily2020-10-04 19:59
https://kosovapost.net/zvicra-vendos-pagen-minimale-me-te-larte-ne-bote/60%Daily2020-10-04 19:37
https://kosovapost.net/nje-reagim-ndaj-macron-mesoje-z-president-pse-islami-smund-te-jete-ne-krizeeshte-feja-e-zotit/60%Daily2020-10-04 19:27
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-ne-autostraden-prishtine-peje/60%Daily2020-10-04 19:21
https://kosovapost.net/1328-raste-aktive-me-covid-si-krahasohet-kosova-me-vendet-e-rajonit/60%Daily2020-10-04 19:18
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-juventus-napoli/60%Daily2020-10-04 19:17
https://kosovapost.net/sa-para-ka-ndare-be-per-eulexin/60%Daily2020-10-04 19:11
https://kosovapost.net/bideni-nuk-do-ta-sulmoje-trumpin-e-infektuar-me-virus/60%Daily2020-10-04 19:01
https://kosovapost.net/muhaxheri-ndihmon-serbin-me-nje-shume-parash-per-prodhim-te-rakise-reagon-deputeti-i-aak-se/60%Daily2020-10-04 18:49
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-takohet-me-shqiptarin-qe-po-kandidon-per-kryetar-te-komunes-ne-zvicer/60%Daily2020-10-04 18:36
https://kosovapost.net/hakmarrja-e-mourinhos-tottenham-shkaterron-united-e-mposht-6-1-ne-old-trafford/60%Daily2020-10-04 18:06
https://kosovapost.net/mbyllje-e-dyte-ne-vjeshte-rama-cfare-duhet-te-bejme-per-ta-shmangur/60%Daily2020-10-04 17:57
https://kosovapost.net/hapet-sezoni-turistik-vjeshte-dimer/60%Daily2020-10-04 17:36
https://kosovapost.net/prokurori-special-neser-flet-per-ceshtjen-e-salih-mustafes/60%Daily2020-10-04 17:25
https://kosovapost.net/ne-konservatoret/60%Daily2020-10-04 16:53
https://kosovapost.net/e-konfirmon-mjeku-i-presidentit-donald-trump-mund-te-dale-nga-spitali-neser/60%Daily2020-10-04 16:08
https://kosovapost.net/gola-tension-shpulla-dhe-dy-te-kuqe-nuk-ka-fitues-ne-lazio-inter-video/60%Daily2020-10-04 16:04
https://kosovapost.net/lojerat-me-kosoven-shtohen-por-kosova-jashte-loje/60%Daily2020-10-04 15:59
https://kosovapost.net/pasardhesit-e-millosheviqit-ndjekin-hapin-e-tij-karshi-kosoves/60%Daily2020-10-04 15:54
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-iu-pergjigjet-deklaratave-te-vulin-kerkon-edhe-reagim-nderkombetar/60%Daily2020-10-04 15:34
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-deklaron-se-gjendja-e-trump-eshte-me-e-rende-sesa-u-tha-me-pare/60%Daily2020-10-04 15:30
https://kosovapost.net/kaledonia-e-re-voton-per-te-mbetur-me-francen/60%Daily2020-10-04 15:10
https://kosovapost.net/azerbajxhani-cliron-qytetin-jabrayil-nga-pushtimi-i-armenise/60%Daily2020-10-04 14:58
https://kosovapost.net/veseli-viziton-brezin-kufitar-me-maqedonine-veriore-per-here-te-pare-pas-vitit-1993/60%Daily2020-10-04 14:57
https://kosovapost.net/boris-johnson-donald-trump-do-te-kthehet-shendosh-e-mire/60%Daily2020-10-04 14:46
https://kosovapost.net/kafeja-esell-rrit-rrezikun-per-disa-semundje/60%Daily2020-10-04 14:42
https://kosovapost.net/fehmi-e-xheve-lladrovci-do-te-kene-shtatore-edhe-ne-vlore/60%Daily2020-10-04 14:25
https://kosovapost.net/fermeret-e-qumeshtit-ne-hall-me-vajin-e-palmes/60%Daily2020-10-04 14:16
https://kosovapost.net/frasheri-i-tmerrshem-per-ke-punon-ky-person-grate-shqiptare-jane-te-paarsimuara-nuk-flasin-asnje-gjuhe-tjeter-dhe-konsiderohen-si-bagetia-e-tyre/60%Daily2020-10-04 14:08
https://kosovapost.net/i-quajti-vrases-ushtaret-e-uck-se-dhe-e-kercenoi-ramen-zyrtari-i-vv-keshtu-ndalet-vulini/60%Daily2020-10-04 13:58
https://kosovapost.net/skandaloze-ja-si-paraqitet-gruaja-shqiptare-ne-librat-qe-i-hartoi-edhe-historiani-i-ldk-se/60%Daily2020-10-04 14:02
https://kosovapost.net/the-economist-30-vjet-pas-ribashkimit-zgjohet-gjiganti-i-fjetur/60%Daily2020-10-04 13:41
https://kosovapost.net/rriten-tensionet-azerbajxhani-thote-se-do-te-bombardoje-brenda-armenise/60%Daily2020-10-04 13:36
https://kosovapost.net/shi-i-madh-vershohet-peja/60%Daily2020-10-04 13:19
https://kosovapost.net/avonet-ministria-e-infrastruktures-sa-me-pare-ta-rregulloj-rrugen-doganaj-brezovice/60%Daily2020-10-04 13:14
https://kosovapost.net/prishtinavazhdon-te-prije-me-numrin-e-te-infektuarve-nga-covid-19-ky-eshte-bilanci-ne-komunat-e-tjera/60%Daily2020-10-04 13:08
https://kosovapost.net/asnje-rast-i-vdekjes-dhe-56-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-10-04 12:58
https://kosovapost.net/rama-pas-deklaratave-te-vulin-clirimtaret-jane-ne-kosove-vrasesit-jane-ne-beograd-video/60%Daily2020-10-04 12:34
https://kosovapost.net/erdogan-ti-dalesh-zot-jerusalemit-eshte-detyre-e-cdo-myslimani/60%Daily2020-10-04 12:26
https://kosovapost.net/dy-persona-kane-humbur-jeten-si-pasoje-e-reshjeve-te-shirave-te-rrembyer-ne-itali/60%Daily2020-10-04 12:22
https://kosovapost.net/109085-2/60%Daily2020-10-04 12:03
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-rrugor-nje-person-humb-jeten-dhe-nje-tjeter-i-lenduar/60%Daily2020-10-04 11:44
https://kosovapost.net/bideni-ka-10-per-qind-me-shume-perkrahje-se-trumpi/60%Daily2020-10-04 11:33
https://kosovapost.net/pas-shtate-muajve-mbyllje-meka-hapet-per-pelegrinet-e-umres/60%Daily2020-10-04 11:18
https://kosovapost.net/juventusi-e-blen-mesfushorin-23-vjecar-per-10-milione-euro/60%Daily2020-10-04 11:09
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-e-falenderon-presidentin-thaci-per-dekorimin-e-presidentit-trump/60%Daily2020-10-04 10:33
https://kosovapost.net/lista-srpska-kerkon-nga-nderkombetaret-te-reagojne-per-sulmin-e-mbremshem-ne-bernice/60%Daily2020-10-04 10:02
https://kosovapost.net/rama-prezanton-platformen-e-re-ne-ps-te-gjitheve-do-ju-shkoje-nje-leter-e-specializuar/60%Daily2020-10-04 09:54
https://kosovapost.net/sulme-raketore-ne-luftimet-e-ashpra-ne-rajonin-nagorno-karabak/60%Daily2020-10-04 11:37
https://kosovapost.net/mbreti-i-jordanise-pranon-doreheqjen-e-kryeministrit/60%Daily2020-10-04 09:11
https://kosovapost.net/kosova-ne-agjenden-e-keshillit-te-sigurimit-me-21-tetor/60%Daily2020-10-04 09:06
https://kosovapost.net/blakaj-po-humbet-mundesia-per-krijimin-e-narracionit-te-sakte-mbi-luften-e-kosoves/60%Daily2020-10-04 08:57
https://kosovapost.net/109041-2/60%Daily2020-10-04 08:39
https://kosovapost.net/be-ja-deklarohet-per-nje-skeme-afatesh-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-10-04 08:28
https://kosovapost.net/meka-liron-kufizimet-nga-nentori-lejohet-haxhi-edhe-per-te-huajt/60%Daily2020-10-04 08:14
https://kosovapost.net/poroshenko-hospitalizohet-per-shkak-te-pneumonise-dhe-koronavirusit/60%Daily2020-10-04 08:10
https://kosovapost.net/von-cramon-nese-ne-ne-parlament-evropian-do-ta-thoshim-fjalen-e-fundit-kosova-do-te-kishte-liberalizim-te-vizave/60%Daily2020-10-04 08:00
https://kosovapost.net/supervlerat-e-dy-vezeve-ne-dite-cfare-i-ndodh-organizmit/60%Daily2020-10-04 07:50
https://kosovapost.net/gjuriq-i-pergjigjet-citakut-nuk-i-permend-varrezat-masive-merret-me-specialen/60%Daily2020-10-04 07:38
https://kosovapost.net/zjarret-ne-kaliforni-djegin-qindra-ndertesa/60%Daily2020-10-04 07:25
https://kosovapost.net/turku-tenton-te-vrase-objektivin-e-tij-ne-mes-te-prishtines-video/60%Daily2020-10-04 06:56
https://kosovapost.net/trump-me-covid-19-cfare-do-te-ndodhe-me-fushaten-dhe-presidencen-e-tij/60%Daily2020-10-04 06:50
https://kosovapost.net/jasharaj-dka-te-nuk-po-respektojne-vendimin-per-zevendesimin-e-mesimdhenesve-te-semure/60%Daily2020-10-04 06:47
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-i-bindur-se-koalicioni-qeverises-eshte-stabil/60%Daily2020-10-04 06:41
https://kosovapost.net/skandali-me-dosjet-e-speciales-eksperti-gjerman-tregon-kush-fshihet-prapa/60%Daily2020-10-04 07:08
https://kosovapost.net/qeveritaret-serbe-vazhdojne-me-fyerje-ndaj-popullit-shqiptare/60%Daily2020-10-04 06:34
https://kosovapost.net/sot-mot-i-vranet-dhe-me-diell-2/60%Daily2020-10-04 06:30
https://kosovapost.net/gold-ag-ka-dy-fjale-per-sherrin-me-tunen-eshte-degjenerim-te-femrat-shqiptare/60%Daily2020-10-04 06:27
https://kosovapost.net/mund-te-infektohemi-dy-here-nga-covid-19/60%Daily2020-10-04 06:24
https://kosovapost.net/ne-prag-te-debatit-te-kandidateve-per-nenpresident/60%Daily2020-10-04 06:21
https://kosovapost.net/krasniqi-kete-vit-nevoja-per-vaksinim-kunder-gripit-sezonal-me-e-rendesishme/60%Daily2020-10-03 21:53
https://kosovapost.net/masat-qe-i-ndermerr-putini-per-tu-ruajtur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-10-03 21:47
https://kosovapost.net/paris-vriten-4-femije-dhe-nje-grua-nga-e-njejta-familje-plagosen-pese-te-tjere/60%Daily2020-10-03 21:16
https://kosovapost.net/marko-gjuriq-i-reagon-vlora-citakut-tribunali-special-do-ti-zbardhe-krimet-kunder-serbeve/60%Daily2020-10-03 21:04
https://kosovapost.net/aktivitetet-qe-mund-te-kene-shkaktuar-infektimin-e-gjere-me-covid-mes-republikaneve/60%Daily2020-10-03 20:59
https://kosovapost.net/ish-gruaja-e-trumpit-ishte-i-pakujdesshem-ndaj-koronavirusit-pika-e-tij-e-dobet-eshte-ushqimi/60%Daily2020-10-03 20:55
https://kosovapost.net/hoti-me-pase-ngu-albini-dullen-sot-ishte-kryeminister/60%Daily2020-10-03 20:44
https://kosovapost.net/protestuesit-izraelite-perleshen-me-policine-kundershtojne-vendimin-qe-i-ndalon-protestat/60%Daily2020-10-03 20:37
https://kosovapost.net/hoti-i-bindur-se-vjosa-osmani-do-kthehet-ne-ldk-deren-celur-e-ka/60%Daily2020-10-03 20:28
https://kosovapost.net/vulin-i-pergjigjet-ashper-edi-rames-do-mbahesh-mend-vetem-per-corapet/60%Daily2020-10-03 20:21
https://kosovapost.net/hoti-tregon-arsyen-pse-e-merr-buken-me-vete-ne-pune-arsyeja-do-tju-befasoje/60%Daily2020-10-03 19:24
https://kosovapost.net/policet-e-kosoves-qe-20-vjet-pa-sigurime-shendetesore-ja-sa-humben-jeten-ne-detyre/60%Daily2020-10-03 19:10
https://kosovapost.net/gazetari-i-njohur-amerikan-e-jep-nje-lajm-trondites-per-donald-trumpin/60%Daily2020-10-03 18:53
https://kosovapost.net/serbet-kendojne-kenge-provokuese-ne-prizren-brohorasin-kosova-eshte-serbi/60%Daily2020-10-03 18:48
https://kosovapost.net/70-marreveshje-shqiperi-kosove-bilanci-ne-realizim-eshte-zero/60%Daily2020-10-03 17:56
https://kosovapost.net/deklaratat-e-ministrave-serbe-reagon-ashper-citaku-kritikon-nderkombetaret/60%Daily2020-10-03 17:47
https://kosovapost.net/haradinaj-i-shkruan-leter-quint-it-pas-deklaratave-te-daciqit-per-varrezat-e-shqiptareve-te-vrare-nga-serbia/60%Daily2020-10-03 17:21
https://kosovapost.net/nasa-ju-bindet-kuranit-dielli-do-te-lind-nga-perendimi/60%Daily2020-10-03 17:15
https://kosovapost.net/dyvjecari-vuan-nga-leukemia-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj-2/60%Daily2020-10-03 17:09
https://kosovapost.net/michael-moore-thote-se-donald-trump-genjen-per-diagnozen-e-covid-19/60%Daily2020-10-03 17:01
https://kosovapost.net/serbia-duhet-te-perballet-me-drejtesine-per-krimet-e-tmerrshme-ndaj-shqiptareve/60%Daily2020-10-03 16:50
https://kosovapost.net/mergimtaret-ia-mesyjne-kosoves-pasi-zvicra-hoqi-masen-e-karantinimit/60%Daily2020-10-03 16:34
https://kosovapost.net/mjeket-japin-informacionet-e-fundit-per-gjendjen-shendetesore-te-donald-trump/60%Daily2020-10-03 16:22
https://kosovapost.net/madridi-perballe-nje-izolimi-te-dyte-kaotik/60%Daily2020-10-03 15:57
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-dielen-7/60%Daily2020-10-03 15:53
https://kosovapost.net/rrefimi-i-doktorit-per-nje-rast-te-ndjeshem-me-covid-19/60%Daily2020-10-03 15:32
https://kosovapost.net/elif-elmas-pozitiv-me-koronavirus-pritet-te-mungoje-ndaj-kosoves/60%Daily2020-10-03 15:12
https://kosovapost.net/gazetarja-ruse-vetedigjet/60%Daily2020-10-03 14:55
https://kosovapost.net/diagnostikohet-me-koronavirus-senatori-i-trete-republikan-ron-johnson/60%Daily2020-10-03 14:43
https://kosovapost.net/arrestohet-vrasesi-i-biznesmenit-nga-kosova-qe-u-ekzekutua-ne-serbi/60%Daily2020-10-03 14:35
https://kosovapost.net/haradinaj-pasivizimi-i-adresave-te-shqiptareve-ne-serbi-veqanarisht-ne-jug-eshte-alarmante/60%Daily2020-10-03 14:23
https://kosovapost.net/rama-i-kerkon-vucicit-te-denoje-deklaraten-e-ministrit-te-tij-spektakel-i-neveritshem/60%Daily2020-10-03 14:57
https://kosovapost.net/ligji-kunder-plastikes-ndalohet-perdorimi-i-disa-gjerave-ne-angli/60%Daily2020-10-03 13:56
https://kosovapost.net/mustafa-shpreson-se-gjermania-do-ta-ndihmoje-kosoven-ne-liberalizim-te-vizave/60%Daily2020-10-03 13:49
https://kosovapost.net/20-mije-bashkatdhetare-pritet-te-mberrijne-ne-kosove-zemaj-apelon-per-kujdes-te-shtuar/60%Daily2020-10-03 13:33
https://kosovapost.net/76-paciente-me-covid-19-po-trajtohen-ne-qkuk-dhe-spitale/60%Daily2020-10-03 13:22
https://kosovapost.net/gjithcka-per-ujmanin-prej-kur-eshte-ndertuar-e-deri-te-liqeni-trump/60%Daily2020-10-03 13:13
https://kosovapost.net/52-raste-pozitive-me-covid-19-ne-kosove-dhe-56-te-sheruar/60%Daily2020-10-03 13:01
https://kosovapost.net/presidenti-i-azerbajxhanit-nuk-kemi-kohe-te-presim-edhe-30-vjet-problemi-duhet-te-zgjidhet-tani/60%Daily2020-10-03 12:59
https://kosovapost.net/veteranet-e-uck-se-kundershtojne-arrestimet-e-krereve-te-ovl-uck-se/60%Daily2020-10-03 12:42
https://kosovapost.net/sbashk-flet-per-situate-ne-institucionet-arsimore/60%Daily2020-10-03 12:34
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandumi-i-bashkepunimit-ekonomik-mes-shqiperise-dhe-shba/60%Daily2020-10-03 12:13
https://kosovapost.net/manxhuka-pdk-se-inspektori-i-arrestuar-per-ryshfet-nuk-eshte-anetar-i-lvv-se-prej-vitesh/60%Daily2020-10-03 12:10
https://kosovapost.net/punetoret-e-kek-ut-protestojne-para-kuvendit-kerkojne-mundesine-e-terheqjes-se-nje-pjese-nga-trusti/60%Daily2020-10-03 12:08
https://kosovapost.net/zjarri-kaplon-shtepine-ne-ferizaj-vdes-66-vjecari-si-pasoje-e-asfiksise/60%Daily2020-10-03 11:38
https://kosovapost.net/emanuel-macron-per-islamin-fe-ne-krize-kudo-ne-bote/60%Daily2020-10-03 12:48
https://kosovapost.net/kryeshefi-i-ujesjellesit-prishtina-jemi-perballur-me-dy-probleme-te-medha-thatesirat-dhe-pandemine/60%Daily2020-10-03 11:33
https://kosovapost.net/veseli-ne-dragash-peruron-rrugen-e-asfaltuar-qe-afron-me-tetoven-rruget-e-clirimit-dikur-sot-po-kthehen-ne-rruge-turizmi/60%Daily2020-10-03 11:02
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-kemi-ulur-numrin-e-te-infektuareve-me-covid-19-dhe-te-viktimave/60%Daily2020-10-03 11:00
https://kosovapost.net/oak-pe%cc%88rshe%cc%88ndete%cc%88-vendimin-pe%cc%88r-liberalizim-te%cc%88-tregut-te%cc%88-pune%cc%88s-nde%cc%88rmjet-kosove%cc%88s-dhe-shqipe%cc%88rise%cc%88/60%Daily2020-10-03 10:40
https://kosovapost.net/sigurohen-mbi-160-mije-doza-te-vaksines-kunder-gripit-sezonal/60%Daily2020-10-03 10:37
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandumi-i-mirekuptimit-midis-ministres-haradinaj-dhe-federates-pan-shqiptare-vatra/60%Daily2020-10-03 10:23
https://kosovapost.net/nese-do-te-kishte-gjykate-serioze-per-krime-lufte-daciq-sot-do-te-ishte-ne-burg/60%Daily2020-10-03 10:15
https://kosovapost.net/azerbajxhani-nis-ofensiven-e-madhe-merret-komanda-e-forcave-speciale-armene/60%Daily2020-10-03 10:03
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-trump-i-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-10-03 10:06
https://kosovapost.net/pas-trumpit-koronavirusi-perhapet-ne-mesin-e-republikaneve/60%Daily2020-10-03 09:55
https://kosovapost.net/turqia-e-sigurt-azerbajxhani-ka-fuqine-te-rimarre-tokat-e-veta-por-ne-nuk-hezitojme-per-mbeshtetje/60%Daily2020-10-03 09:42
https://kosovapost.net/mjeket-trump-po-ecen-mire-fillon-trajtimi-me-remdesivir/60%Daily2020-10-03 09:34
https://kosovapost.net/basketboll-fenerbahce-beko-fiton-ne-hapjen-e-liges-evropiane/60%Daily2020-10-03 09:22
https://kosovapost.net/vdes-babai-i-deputetit-te-vetevendosjes/60%Daily2020-10-03 09:30
https://kosovapost.net/veseli-uron-gjermanine-renia-e-murit-te-berlinit-simbolizon-mposhtjen-e-komunizmit/60%Daily2020-10-03 09:03
https://kosovapost.net/kurti-fmn-se-qeveria-po-e-pamundesone-kalimin-e-pakos-se-rimekembjes-ne-kuvend/60%Daily2020-10-03 08:57
https://kosovapost.net/hoti-ne-30-vjetorin-e-bashkimit-te-gjermanise-partner-i-pazevendesueshem-gjithmone-mirenjohes/60%Daily2020-10-03 08:43
https://kosovapost.net/osmani-takon-ambasadorin-rohde-per-nder-te-30-vjetorit-te-bashkimit-te-dy-gjermanive/60%Daily2020-10-03 08:22
https://kosovapost.net/hoti-me-pas-degju-dullen-albini-sot-ishte-kryeminister/60%Daily2020-10-03 08:08
https://kosovapost.net/ne-nje-distance-kohore-prej-tre-minutash-neymar-hakmerret-ndaj-kundershtarit-per-nderhyrjen-e-tmerrshme/60%Daily2020-10-03 07:40
https://kosovapost.net/30-vjetori-i-bashkimit-te-gjermanise-ia-rikujton-kurtit-kauzen-e-bashkimit-kombetar/60%Daily2020-10-03 07:24
https://kosovapost.net/ky-eshte-24-vjecari-nga-peja-qe-policia-i-eshte-vene-prapa/60%Daily2020-10-03 07:16
https://kosovapost.net/mot-vjeshtor-ne-kosove-temperaturat-do-te-bien-deri-ne-7-grade/60%Daily2020-10-03 07:11
https://kosovapost.net/linja-hekurudhore-durres-prishtine-projekt-i-domosdoshem/60%Daily2020-10-03 07:04
https://kosovapost.net/1347-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove-84-paciente-te-hospitalizuar/60%Daily2020-10-02 21:22
https://kosovapost.net/mulla-osmani-i-reagon-buzhales-rall-kush-blihet-dhe-shitet-per-nje-sahan-pasul/60%Daily2020-10-02 20:54
https://kosovapost.net/osmani-per-deklaraten-e-daciqit-serbia-ende-udhehiqet-nga-mendjet-gjenocidale/60%Daily2020-10-02 20:26
https://kosovapost.net/ismet-beqiri-perseri-kandidat-i-ldk-se-per-kryetar-te-prishtines-deklarohet-vete-ai/60%Daily2020-10-02 20:14
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-e-kosoves-pa-simbolet-e-shtetit-tone/60%Daily2020-10-02 19:54
https://kosovapost.net/pdkja-ne-qeverine-hoti-deklarohet-zedhenesi-i-saj/60%Daily2020-10-02 19:47
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-kosova-qendrime-te-ndryshme-mbi-mundesine-e-vendosjes-se-ambasadave-ne-jerusalem/60%Daily2020-10-02 19:18
https://kosovapost.net/behen-tube-ne-autobus-hoti-me-ministrat-pa-maska-e-pa-distance/60%Daily2020-10-02 19:15
https://kosovapost.net/koci-mandati-i-gjykates-speciale-duhet-ti-nenshtrohet-nje-kontrolli-kushtetues/60%Daily2020-10-02 19:04
https://kosovapost.net/cben-e-cthote-sot-linda-vajza-qe-e-ruante-rugoven/60%Daily2020-10-02 18:20
https://kosovapost.net/108705-2/60%Daily2020-10-02 18:16
https://kosovapost.net/covid-19-ne-shtepine-e-bardhe-dalin-rezultatet-per-ivanka-trump-dhe-burrin-e-saj/60%Daily2020-10-02 17:41
https://kosovapost.net/lugina-shpreson-ta-kete-perfaqesuesin-e-saj-ne-mbledhjet-tjera-te-qeverive-kosove-shqiperi/60%Daily2020-10-02 17:38
https://kosovapost.net/cka-u-arrit-sot-ne-takimin-e-dy-qeverive-shqiptare-deklarohet-gent-cakaj/60%Daily2020-10-02 17:33
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-e-testit-per-zv-presidentin-pence-dhe-bashkeshorten/60%Daily2020-10-02 17:29
https://kosovapost.net/hoti-niset-per-prishtine-e-fton-ramen-ne-prizren/60%Daily2020-10-02 17:23
https://kosovapost.net/joe-biden-rezulton-negativ-ne-testin-per-covid-19-thumbon-trump-in/60%Daily2020-10-02 17:04
https://kosovapost.net/kontrolli-i-medias-zyra-e-kryeministrit-rama-caktoi-televizionet-qe-bene-pyetje-ne-konferencen-me-hotin/60%Daily2020-10-02 16:41
https://kosovapost.net/bernard-challandes-publikon-listen-e-kosoves-per-tri-ndeshjet-e-tetorit-nuk-mungojne-befasite/60%Daily2020-10-02 16:33
https://kosovapost.net/gucati-me-probleme-shendetesore-i-duhet-te-operohet-a-do-ta-lejoj-haga-lirimin-e-tij/60%Daily2020-10-02 16:16
https://kosovapost.net/heqja-e-kufirit-dhe-porti-i-durresit-per-kosoven-ne-serbi-e-konsiderojne-si-provokim-te-radhes/60%Daily2020-10-02 15:54
https://kosovapost.net/keshilltari-i-pacollit-kritikon-qeverine-sandvicet-e-autobuset-te-neveritin/60%Daily2020-10-02 15:48
https://kosovapost.net/buxhovi-ne-washington-nuk-kishte-marreveshje-as-historike-e-as-formale-ja-si-mund-te-quhet-ajo/60%Daily2020-10-02 15:43
https://kosovapost.net/108681-2/60%Daily2020-10-02 15:35
https://kosovapost.net/karantina-dhe-rregullat-e-udhetimit-ne-gjermani/60%Daily2020-10-02 15:29
https://kosovapost.net/rama-refuzon-trump-in-shume-respekt-per-izraelin-por-shqiperia-do-te-ndjeke-vijen-e-be-se/60%Daily2020-10-02 15:26
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme-2/60%Daily2020-10-02 15:14
https://kosovapost.net/bie-numri-i-pacienteve-me-koronavirus-neper-spitale-84-gjithsej/60%Daily2020-10-02 14:54
https://kosovapost.net/asociacioni-ndal-dialogun-beja-nuk-ka-date-se-kur-do-ti-riktheje-ne-tavoline-kosoven-e-serbine/60%Daily2020-10-02 14:39
https://kosovapost.net/zevendespresidenti-amerikan-rezulton-negativ-ne-testin-e-koronavirusit/60%Daily2020-10-02 14:26
https://kosovapost.net/meta-kjo-shqiperi-nuk-e-ndihmon-kosoven-2/60%Daily2020-10-02 14:23
https://kosovapost.net/njihuni-me-bukuroshet-azerbajxhanase-qe-po-luftojne-ashper-kunder-armenise-foto/60%Daily2020-10-02 15:18
https://kosovapost.net/meta-kjo-shqiperi-nuk-e-ndihmon-kosoven/60%Daily2020-10-02 14:04
https://kosovapost.net/konference-e-perbashket-e-kryeministrit-hoti-dhe-kryeministrit-rama/60%Daily2020-10-02 13:47
https://kosovapost.net/rama-thote-se-pa-marreveshje-rajonale-smund-te-kete-ujdi-bilaterale-per-heqjen-e-kufirit-kosove-shqiperi/60%Daily2020-10-02 13:39
https://kosovapost.net/testohet-per-covid-19-edhe-joe-biden-ishte-ne-debat-me-trumpin/60%Daily2020-10-02 13:37
https://kosovapost.net/dorezohet-armenia-jemi-te-gatshem-per-armepushim-me-azerbajxhanin/60%Daily2020-10-02 13:19
https://kosovapost.net/u-shpall-lojtari-me-i-mire-ne-europa-league-kujt-ia-dedikon-kete-cmim-lukaku/60%Daily2020-10-02 13:17
https://kosovapost.net/prishtina-prin-e-para-me-numrin-e-te-infektuarve-ky-eshte-bilanci-ne-komunat-e-tjera/60%Daily2020-10-02 13:06
https://kosovapost.net/edi-rama-hit-medial-dikur-me-atlete-sot-me-kravaten-e-pazakonte/60%Daily2020-10-02 13:05
https://kosovapost.net/asnje-rast-i-vdekjes-dhe-42-raste-positive-me-covid-19/60%Daily2020-10-02 13:00
https://kosovapost.net/drita-e-gjelber-e-listes-shqiptare-negociatave-per-pjesemarrje-ne-qeverine-e-re-te-malit-te-zi/60%Daily2020-10-02 12:34
https://kosovapost.net/thaci-bisedon-me-lajcakun-per-dialogun-njohja-reciproke-e-vetmja-forme-per-paqe-ne-rajon/60%Daily2020-10-02 12:32
https://kosovapost.net/hidhet-shorti-per-fazen-e-grupeve-ne-evropa-lige-punet-keq-per-milanin/60%Daily2020-10-02 12:21
https://kosovapost.net/hoti-ne-tirane-asociacioni-eshte-obligim-shteteror-i-kosoves-i-ratifikuar-ne-kuvend/60%Daily2020-10-02 12:09
https://kosovapost.net/nenshkruhen-marreveshjet-mes-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2020-10-02 11:52
https://kosovapost.net/meta-rames-hiq-dore-nga-lojerat-me-kodin-mblidh-forcat-dhe-prano-humbjen-me-dinjitet/60%Daily2020-10-02 11:48
https://kosovapost.net/ura-e-abazoviqit-merr-hapin-e-pare-kundershton-shfuqizimin-e-ligjit-qe-ndalon-kishen-serbe/60%Daily2020-10-02 11:40
https://kosovapost.net/kosova-emeron-perfaqesuesen-e-pare-ne-izrael/60%Daily2020-10-02 11:29
https://kosovapost.net/nishani-per-qeverine-rama-nje-qeveri-shqiptare-qe-rrjeshtohet-nen-skenarin-serb-te-copetimit-te-trojeve-te-kosoves/60%Daily2020-10-02 11:30
https://kosovapost.net/trump-i-ben-thirrje-shqiperise-te-largohet-nga-iniciativa-kineze-171/60%Daily2020-10-02 11:18
https://kosovapost.net/edi-rama-nuk-eshte-i-sigurt-nese-meliza-haradinaj-eshte-ministre-e-jashtme-e-kosoves/60%Daily2020-10-02 10:58
https://kosovapost.net/liht-serbia-e-kosova-skane-si-te-shkojne-ne-familjen-europiane-pa-zgjidhur-raportet-mes-vete/60%Daily2020-10-02 10:54
https://kosovapost.net/si-ndikon-diabeti-tek-tensioni-i-larte-i-gjakut-cfare-duhet-te-beni/60%Daily2020-10-02 13:17
https://kosovapost.net/thaci-i-uron-sherim-te-shpejte-trumpit-shprehet-i-merzitur-qe-ai-rezultoi-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-10-02 10:40
https://kosovapost.net/trump-me-covid-kush-eshte-gruaja-qe-mund-ta-zevendesoje/60%Daily2020-10-02 10:29
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-kosova-dhe-shqiperia-fond-te-perbashket-per-luginen-e-presheves/60%Daily2020-10-02 10:23
https://kosovapost.net/ne-decan-vendosen-fotografi-te-hysni-gucatit-e-nasim-haradianajt/60%Daily2020-10-02 10:21
https://kosovapost.net/hoti-per-heqjen-e-vizave-po-mundohemi-mos-ta-shajme-be-ne-e-ti-mbajme-kriteret-e-plotesuara/60%Daily2020-10-02 10:12
https://kosovapost.net/ironia-rusia-i-ofron-trumpit-vaksinen-anti-covid-pasi-doli-pozitiv/60%Daily2020-10-02 10:08
https://kosovapost.net/rama-dialogu-me-serbine-ne-rrugen-e-duhur-mos-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-turp-i-be-se/60%Daily2020-10-02 10:04
https://kosovapost.net/pompeo-viziton-kroacine-ja-per-cfare-bisedoi/60%Daily2020-10-02 10:10
https://kosovapost.net/ministrja-bajrami-shkruan-per-udhetimin-e-hidhur-te-saj-te-pare-per-shqiperi/60%Daily2020-10-02 10:28
https://kosovapost.net/proteste-nga-infermieret-pas-sulmit-ndaj-kolegut/60%Daily2020-10-02 09:51
https://kosovapost.net/lekundja-e-koalicionit-qeverises-a-eshte-e-gatshme-ldk-ta-votoje-nje-president-te-pdk-se/60%Daily2020-10-02 09:48
https://kosovapost.net/diskutimi-per-buxhetin-perplasen-verbalisht-ahmeti-e-azemit/60%Daily2020-10-02 09:49
https://kosovapost.net/rrahmani-per-delegacionin-e-kosoves-u-nis-autobusi-i-pdk-se/60%Daily2020-10-02 09:44
https://kosovapost.net/rama-porti-i-durresit-do-jete-defakto-edhe-i-kosoves/60%Daily2020-10-02 09:40
https://kosovapost.net/mbledhja-e-dy-qeverive-rama-ambicia-jone-eshte-heqja-e-kufirit-me-kosoven/60%Daily2020-10-02 09:34
https://kosovapost.net/delegacioni-i-qeverise-se-kosoves-arrin-ne-tirane/60%Daily2020-10-02 09:22
https://kosovapost.net/presidenti-hashim-thaci-e-takon-avokatin-e-ri-te-popullit-naim-qelajn/60%Daily2020-10-02 09:20
https://kosovapost.net/afro-20000-punetore-te-amazonit-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-10-02 09:02
https://kosovapost.net/shperthimi-ne-bejrut-interpol-it-i-kerkohet-te-arrestoje-kapitenin-dhe-pronarin-e-anijes/60%Daily2020-10-02 08:47
https://kosovapost.net/108500-2/60%Daily2020-10-02 08:36
https://kosovapost.net/mjeku-i-trump-tregon-per-gjendjen-e-tij-shendetesore/60%Daily2020-10-02 08:31
https://kosovapost.net/vendimi-i-google-1-miliarde-dollare-per-lajme-te-licensuara/60%Daily2020-10-02 08:27
https://kosovapost.net/obiliq-tentuan-te-vjedhin-thengjill-arrestohen-dy-persona/60%Daily2020-10-02 08:17
https://kosovapost.net/sipas-bajrush-xhemajlit-pdk-ja-mbetet-opozite-deri-ne-zgjedhjet-e-reja/60%Daily2020-10-02 08:04
https://kosovapost.net/vetura-godet-te-miturin-nderron-jete-nga-lendimet-e-renda/60%Daily2020-10-02 08:01
https://kosovapost.net/klinasja-e-godet-me-gote-motren-e-saj-e-ben-per-spital/60%Daily2020-10-02 07:42
https://kosovapost.net/hoti-dhe-ministrat-nisen-me-autobus-per-ne-tirane/60%Daily2020-10-02 07:26
https://kosovapost.net/okb-regjistron-marreveshjen-e-kufirit-detar-turqi-libi/60%Daily2020-10-02 07:09
https://kosovapost.net/gjuajtja-me-arme-tek-rruga-isa-kastrati-ne-prishtine-21-plumba-u-shkrepen-ne-drejtim-te-vetures/60%Daily2020-10-02 07:10
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-tetor/60%Daily2020-10-02 07:01
https://kosovapost.net/a-do-te-largohet-shaqiri-nga-liverpool-flet-klopp/60%Daily2020-10-02 06:56
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-i-uron-sherim-te-shpejte-donald-trumpit/60%Daily2020-10-02 06:53
https://kosovapost.net/haxhiu-ishin-rreth-20-mije-veterane-si-u-bene-60-mije/60%Daily2020-10-02 06:48
https://kosovapost.net/trump-i-shkruan-leter-rames-e-falenderon-per-mbeshtetjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-10-02 06:46
https://kosovapost.net/mbi-1-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove-2/60%Daily2020-10-02 06:39
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-hani-kurre-pas-daljes-se-afatit/60%Daily2020-10-02 06:37
https://kosovapost.net/mushkolaj-krahason-debimin-e-mas-me-debimin-e-avokates-eva-brently-nga-regjimi-i-milosheviqit/60%Daily2020-10-02 06:35
https://kosovapost.net/koeman-jemi-me-te-mire-sesa-njerezit-mendojne/60%Daily2020-10-02 06:24
https://kosovapost.net/ramadani-covid-19-ka-ndikuar-ne-shendetin-mental-te-punetoreve-shendetesore/60%Daily2020-10-02 06:21
https://kosovapost.net/policia-kap-mbi-3-kilograme-marihuane-ne-kufirin-me-shqiperine/60%Daily2020-10-02 06:17
https://kosovapost.net/donald-trump-rezulton-pozitiv-ne-testin-per-covid-19/60%Daily2020-10-02 06:14
https://kosovapost.net/sot-ne-tirane-mbahet-mbledhja-e-perbashket-e-dy-qeverive-shqiperi-kosove/60%Daily2020-10-02 06:12
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-21/60%Daily2020-10-02 06:08
https://kosovapost.net/richard-grenell-po-vepron-perseri-gabim-ne-kosove/60%Daily2020-10-01 21:49
https://kosovapost.net/kraja-specialja-u-themelua-sepse-deshtuam-ne-drejtesi/60%Daily2020-10-01 21:31
https://kosovapost.net/sherbimi-sekret-serb-vret-pronarin-e-selo-tours/60%Daily2020-10-01 21:30
https://kosovapost.net/zyrtari-i-pdk-se-deshira-ime-eshte-qe-te-garoj-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2020-10-01 21:16
https://kosovapost.net/tome-gashi-sqaron-cfare-komunikoi-sot-me-specialen-cfare-urdherese-mori-ovl-uck-ja/60%Daily2020-10-01 21:05
https://kosovapost.net/okb-aprovon-marreveshjen-e-kufirit-detar-turqi-libi/60%Daily2020-10-01 20:30
https://kosovapost.net/azerbajxhani-shkaterroi-mbi-270-tanke-dhe-autoblinda-te-armenise/60%Daily2020-10-01 20:28
https://kosovapost.net/gjuriq-avdullah-hoti-po-provokon-nga-prishtina-por-ne-bruksel-zakonisht-duket-i-frikesuar/60%Daily2020-10-01 20:02
https://kosovapost.net/klinaku-i-vendosur-speciales-i-ka-skaduar-mandati-do-ta-dergojme-ne-kushtetuese/60%Daily2020-10-01 19:50
https://kosovapost.net/osmani-studentet-ndikojne-ne-transformimin-e-shoqerise-drejt-nje-shoqerie-te-dijes/60%Daily2020-10-01 19:42
https://kosovapost.net/%e2%80%8bhoti-ia-ben-me-dije-lacakut-se-dialogu-duhet-te-perfundoje-me-njohje-reciproke/60%Daily2020-10-01 19:25
https://kosovapost.net/berisha-i-pergjigjet-shotes-ja-kush-i-vrau-haklajt-e-tropojes/60%Daily2020-10-01 19:08
https://kosovapost.net/tha-se-serbia-i-kreu-vrasjet-e-pasluftes-sami-lushtakut-i-vjen-goditja-e-forte/60%Daily2020-10-01 18:55
https://kosovapost.net/shorti-i-champions-nje-grup-spektakli-inter-real-dhe-uzuni-e-messi-qe-sfidojne-ronaldon/60%Daily2020-10-01 18:49
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-premten-dhe-te-shtunen-2/60%Daily2020-10-01 18:16
https://kosovapost.net/%e2%80%8bveseli-demet-ekonomike-nga-pandemia-pasoje-e-mosveprimit-konkret-te-qeverise-hoti/60%Daily2020-10-01 18:03
https://kosovapost.net/paralajmron-klinaku-arrestimet-sua-kane-ndryshuar-mendjen-per-publikimin-e-dosjeve/60%Daily2020-10-01 17:48
https://kosovapost.net/pas-njohjes-reciproke-kreu-i-diplomacise-izraelite-fton-haradinaj-stubllen-ta-vizitoje-izraelin/60%Daily2020-10-01 17:44
https://kosovapost.net/rasti-karaceva-arrestohen-edhe-22-persona-shkon-ne-59-numri-i-pergjithshem/60%Daily2020-10-01 17:39
https://kosovapost.net/edhe-nje-tekst-tjeter-skandaloz-neper-librat-shkollore/60%Daily2020-10-01 17:32
https://kosovapost.net/kfor-i-turk-mbeshtet-arsimin-ne-kosove/60%Daily2020-10-01 16:33
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-fati-po-do-perseri-kunder-messin-kunder-ronaldos/60%Daily2020-10-01 16:18
https://kosovapost.net/gjuriq-pa-formimin-e-asociacionit-nuk-ka-perparim-ne-dialog/60%Daily2020-10-01 16:01
https://kosovapost.net/prokuroria-e-specializuar-brenda-30-ditesh-aktakuze-ndaj-gucatit/60%Daily2020-10-01 15:57
https://kosovapost.net/gjykata-merr-vendim-per-inspektorin-e-korruptuar-te-shpend-ahmetit/60%Daily2020-10-01 15:50
https://kosovapost.net/naser-sahiti-fillon-detyren-ne-krye-te-up-se/60%Daily2020-10-01 15:32
https://kosovapost.net/punime-ne-rrjet-keds-i-paralajmeron-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2020-10-01 15:21
https://kosovapost.net/prokurorja-kundershton-lirimin-e-gucatit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-10-01 15:17
https://kosovapost.net/a-i-ka-skaduar-mandati-gjykates-speciale-deklarohet-ambasadori-kosnett/60%Daily2020-10-01 15:10
https://kosovapost.net/perfundon-seanca-ndaj-hysni-gucatit-ne-hage/60%Daily2020-10-01 15:00
https://kosovapost.net/avokati-kerkon-lirimin-me-kusht-te-gucatit-thote-se-u-arrestua-ne-menyre-te-paligjshme/60%Daily2020-10-01 14:52
https://kosovapost.net/kryetarja-e-kuvendit-te-kosoves-dr-vjosa-osmani-vizitoi-shtepine-e-te-moshuarve-ne-prishtine/60%Daily2020-10-01 14:37
https://kosovapost.net/zyrtare-sergino-dest-transferohet-te-fc-barcelona/60%Daily2020-10-01 14:20
https://kosovapost.net/mbrojtja-kerkon-lirimin-me-kusht-te-gucatit/60%Daily2020-10-01 13:57
https://kosovapost.net/shba-franca-dhe-rusia-i-bejne-thirrje-azerbajxhanit-dhe-armenise-ti-ndalin-luftimet/60%Daily2020-10-01 13:44
https://kosovapost.net/fillon-seanca-ndaj-hysni-gucatit-ne-speciale/60%Daily2020-10-01 13:42
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-per-protestat-e-1-tetorit-fymezim-per-mobilizim-gjithepopullor-ne-luften-tone-te-drejt-per-liri/60%Daily2020-10-01 13:36
https://kosovapost.net/okb-dergon-16-maune-me-ndihma-ne-idlib/60%Daily2020-10-01 13:20
https://kosovapost.net/njesia-speciale-arrin-ne-karaceve/60%Daily2020-10-01 13:09
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-do-ti-shtyjme-perpara-shume-projekte-infrastrukturore/60%Daily2020-10-01 13:07
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-46-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-10-01 13:03
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-31/60%Daily2020-10-01 13:03
https://kosovapost.net/zaev-lidhur-me-hapjen-e-kufijve-do-ti-kushtojme-kujdes-aspektit-shendetesor-dhe-ekonomik/60%Daily2020-10-01 12:56
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prishtine-2/60%Daily2020-10-01 12:54
https://kosovapost.net/termet-i-forte-ne-greqi-alarmohet-per-vullkan/60%Daily2020-10-01 12:51
https://kosovapost.net/ne-stamboll-protestohet-kunder-trajtimit-te-ujgureve-myslimane-ne-kine/60%Daily2020-10-01 12:49
https://kosovapost.net/kurti-studentet-e-diteve-te-sotme-duhet-te-marrim-mesim-nga-studentet-e-protestave-te-1-tetorit-1997/60%Daily2020-10-01 12:39
https://kosovapost.net/dy-dite-para-mbledhjes-se-perbashket-me-kosoven-shqiperia-firmos-marreveshjen-per-hekurudhen/60%Daily2020-10-01 12:32
https://kosovapost.net/nuk-ka-prova-shpetojne-neymar-e-gonzalez/60%Daily2020-10-01 12:58
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-asociacioni-eshte-teme-e-mbyllur-dialogu-nuk-do-te-ngece-per-shkak-te-kosoves/60%Daily2020-10-01 12:26
https://kosovapost.net/greqia-shtyn-serish-masat-kufizuese-me-shqiperine/60%Daily2020-10-01 12:23
https://kosovapost.net/rikthehet-pagesa-tek-laurat-ne-hyrje-dalje-te-qkuk-se/60%Daily2020-10-01 12:11
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-nuk-pret-trazira-nga-puna-e-speciales/60%Daily2020-10-01 11:57
https://kosovapost.net/zevendesministri-zafir-berisha-takoi-keshillin-shteteror-per-siguri-kibernetike/60%Daily2020-10-01 11:39
https://kosovapost.net/pas-karaceves-policia-ne-aksion-edhe-ne-rajonet-te-tjera-te-kosoves/60%Daily2020-10-01 11:23
https://kosovapost.net/kryetarja-e-kuvendit-pret-ne-takim-njoftues-avokatin-e-popullit-me-rastin-e-fillimit-te-mandatit/60%Daily2020-10-01 11:18
https://kosovapost.net/zvicra-lehteson-masat-anticovid/60%Daily2020-10-01 11:12
https://kosovapost.net/vijate-kuqe-duhet-shkaku-i-shtetndertimit-te-shnderrohen-ne-time-aut-t-te-heshtur-politik/60%Daily2020-10-01 11:14
https://kosovapost.net/lvv-ceshtja-e-te-pagjeturve-nuk-duhet-negociuar-me-serbine-qeveria-hoti-eshte-duke-i-bere-dem-te-madh-kosoves/60%Daily2020-10-01 11:06
https://kosovapost.net/zemaj-ka-nje-porosi-per-studentet-per-nisjen-e-vitit-te-ri-akademik/60%Daily2020-10-01 10:53
https://kosovapost.net/a-eshte-ftuar-vjosa-osmani-te-behet-pjese-e-vetevendosjes-tregon-haxhiu/60%Daily2020-10-01 10:52
https://kosovapost.net/komisioni-parlamentar-fton-lutfi-hazirin-per-te-raportuar-ne-lidhje-me-menaxhimin-e-pandemise/60%Daily2020-10-01 10:26
https://kosovapost.net/asociacioni-kushtezimi-i-radhes-per-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2020-10-01 10:09
https://kosovapost.net/mbledhja-e-lidereve-te-be-se-cilat-ceshtje-jane-ne-fokus/60%Daily2020-10-01 10:08
https://kosovapost.net/biden-beri-te-vetmen-gje-qe-duhej-te-bente-per-te-fituar-debatin/60%Daily2020-10-01 11:04
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-drejtuesit-e-shoqates-se-prodhuesve-te-vererave-enologjia/60%Daily2020-10-01 09:57
https://kosovapost.net/veseli-per-muajin-e-ndergjegjesimit-te-kancerit-te-gjirit-te-tregohet-kujdes-vemendje-e-kontrolle-te-shpeshta/60%Daily2020-10-01 10:21
https://kosovapost.net/partia-e-veselit-mes-dy-zjarresh-me-ldk-ne-apo-me-lvv-ne/60%Daily2020-10-01 09:46
https://kosovapost.net/ministri-kuci-priti-ambasadorin-e-ri-hungarez-bencze-diskutuan-per-marreveshjen-financiare/60%Daily2020-10-01 09:37
https://kosovapost.net/ekspertet-gjermane-per-mjeket-e-kosoves-rrezikuan-jeten-per-pacientet/60%Daily2020-10-01 09:24
https://kosovapost.net/vuciq-ndalesa-e-hyrjes-se-sharcevic-shenje-e-dobesise-se-pushtetit-ne-kosove/60%Daily2020-10-01 09:28
https://kosovapost.net/avokati-gashi-thote-se-specialja-e-ka-urdheruar-te-mos-shperndaje-asnje-material-konfidencial/60%Daily2020-10-01 09:18
https://kosovapost.net/biden-gjate-debatit-me-trump-perdor-fjalen-inshallah/60%Daily2020-10-01 09:19
https://kosovapost.net/108169-2/60%Daily2020-10-01 09:11
https://kosovapost.net/shenjat-qe-tregojne-se-mund-ti-keni-enet-e-gjakut-te-bllokuara/60%Daily2020-10-01 09:02
https://kosovapost.net/zemaj-perkujdesja-ndaj-te-moshuarve-eshte-pergjegjesi-morale/60%Daily2020-10-01 08:56
https://kosovapost.net/si-do-jete-himni-i-shqiptareve-ne-malin-e-zi/60%Daily2020-10-01 08:55
https://kosovapost.net/ne-diten-boterore-te-te-moshuarve-ministri-recica-kerkon-me-shume-vemendje-shoqerore-ndaj-moshes-se-trete/60%Daily2020-10-01 08:46
https://kosovapost.net/pezullohet-llogaria-ne-twitter-e-qeverise-se-hungarise/60%Daily2020-10-01 08:40
https://kosovapost.net/jetimat-e-ballkanit-ndihmojne-220-familje-ne-malisheve/60%Daily2020-10-01 08:41
https://kosovapost.net/tre-nxenes-ne-podujeve-dalin-pozitive-per-covid-19/60%Daily2020-10-01 08:31
https://kosovapost.net/mpms-njofton-se-nga-data-1-tetor-pensionistet-jane-te-obliguar-te-paraqiten-ne-zyrat-e-pensioneve-te-mpms/60%Daily2020-10-01 08:14
https://kosovapost.net/deklarate-e-perbashket-nga-oda-amerikane-ne-kosove-dhe-oda-amerikane-ne-serbi/60%Daily2020-10-01 08:08
https://kosovapost.net/navalny-putin-qendron-pas-helmimit-tim/60%Daily2020-10-01 08:00
https://kosovapost.net/sot-ne-shqiperi-hapen-ambientet-e-mbyllura-te-bareve-restoranteve-dhe-pishinave/60%Daily2020-10-01 07:44
https://kosovapost.net/rukiqi-partite-politike-po-luajne-ping-pong-ne-dem-te-interesave-te-qytetareve-e-bizneseve/60%Daily2020-10-01 07:29
https://kosovapost.net/lidhja-ekonomike-midis-beogradit-dhe-prishtines-con-ne-nje-marreveshje-politike/60%Daily2020-10-01 07:22
https://kosovapost.net/netanyahu-bllokimi-i-izraelit-mund-te-zgjase-per-nje-vit-te-tere/60%Daily2020-10-01 07:21
https://kosovapost.net/sipas-konjufces-keto-jane-opsionet-per-ta-zgjedhur-presidentin/60%Daily2020-10-01 07:14
https://kosovapost.net/shqiperia-vendi-me-numrin-me-te-larte-te-te-miturve-te-braktisur-ne-itali-kosova-e-nenta/60%Daily2020-10-01 07:12
https://kosovapost.net/veteranet-e-uck-se-reagojne-ndaj-arrestimeve-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-10-01 07:06
https://kosovapost.net/zhduket-shskuk-ja-spitalet-planifikohen-ti-kthehen-nen-mbikeqyrje-direkte-msh-se/60%Daily2020-10-01 07:02
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-tetor/60%Daily2020-10-01 06:53
https://kosovapost.net/11-ushtare-per-miliona-dhe-lavdi-si-tirana-e-sfidon-young-boys/60%Daily2020-10-01 06:52
https://kosovapost.net/johnson-kritikohet-ashper-nga-parlamenti/60%Daily2020-10-01 06:46
https://kosovapost.net/neser-ne-tirane-mbahet-mbledhja-e-perbashket-e-dy-qeverive-kosove-shqiperi/60%Daily2020-10-01 06:37
https://kosovapost.net/sot-fillon-viti-i-ri-akademik-ne-institucionet-e-arsimit-te-larte/60%Daily2020-10-01 06:33
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-10-paciente-me-koronavirus-4-paciente-jane-me-okisgjenoterapi/60%Daily2020-10-01 06:30
https://kosovapost.net/kur-pdk-do-tia-jape-votat-vv-se-per-rrezimin-e-hotit-tregon-ariana-musliu-shoshi/60%Daily2020-10-01 06:27
https://kosovapost.net/pompeo-kina-eshte-vendi-me-i-keq-per-lirite-fetare/60%Daily2020-10-01 06:18
https://kosovapost.net/molla-fruti-qe-sheron-mbi-10-semundje/60%Daily2020-10-01 06:16
https://kosovapost.net/conte-ky-inter-po-me-zbavit-shume/60%Daily2020-10-01 06:11
https://kosovapost.net/sot-behen-23-vjet-nga-protestat-studentore-revolucioni-i-ndryshimit/60%Daily2020-10-01 06:20
https://kosovapost.net/nga-sot-fillon-aplikimi-per-patente-shofer-nderkombetar/60%Daily2020-10-01 06:03
https://kosovapost.net/hysni-gucati-sot-paraqitet-para-dhomave-te-specializuara-ne-hage/60%Daily2020-10-01 06:01
https://kosovapost.net/moti-sot-117/60%Daily2020-10-01 05:56