XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/specialja-publikon-dosjen-e-plote-mbi-200-faqe-ndaj-thacit-veselit-krasniqit-e-selimit/60%Daily2020-11-30 22:50
https://kosovapost.net/126627-2/60%Daily2020-11-30 22:40
https://kosovapost.net/obsh-amnezia-do-te-coje-ne-pandemi-te-re/60%Daily2020-11-30 22:13
https://kosovapost.net/holanda-u-uron-mireseardhje-futbollisteve-kosovare/60%Daily2020-11-30 22:10
https://kosovapost.net/reagon-tome-gashi-nuk-ju-lejojme-te-na-fyeni-gjergjin-e-as-ademin-tone/60%Daily2020-11-30 21:31
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-hap-konkursin-per-grante-per-media/60%Daily2020-11-30 21:26
https://kosovapost.net/termkolli-thote-se-selmanaj-nuk-e-meriton-te-jete-ne-krye-te-shtetit-ldk-do-ta-kete-veshtire-te-kaloje-pragun/60%Daily2020-11-30 21:24
https://kosovapost.net/si-arriti-ldk-qe-te-mbaje-komunen-e-podujeves-per-20-vjet/60%Daily2020-11-30 21:22
https://kosovapost.net/me-arme-te-telekomanduar-si-u-ekzekutua-babai-i-bombes-berthamore-ne-iran/60%Daily2020-11-30 20:49
https://kosovapost.net/limaj-pa-thac%cc%a7in-veselin-krasniqin-e-selimin-nuk-do-te%cc%88-kishte-uc%cc%a7k/60%Daily2020-11-30 20:42
https://kosovapost.net/kusari-lila-kjo-eshte-forma-e-vetme-qe-ramush-haradinaj-te-behet-president/60%Daily2020-11-30 20:09
https://kosovapost.net/covid-19-presidenti-erdogan-njofton-bllokim-te-plote-gjate-fundjaves/60%Daily2020-11-30 20:04
https://kosovapost.net/matoshi-kryetrimi-adem-jashari-nuk-eshte-pune-e-privatit-por-e-shtetit/60%Daily2020-11-30 19:41
https://kosovapost.net/simbolet-kombetare-sic-eshte-edhe-adem-jashari-duhet-te-mbrohen-nga-shteti-edhe-per-menyren-e-perdorimit/60%Daily2020-11-30 19:25
https://kosovapost.net/kur-do-ta-rrezojne-qeverine-hoti-deklarohet-mimoza-kusari-lila/60%Daily2020-11-30 19:09
https://kosovapost.net/pas-zgjedhjeve-ne-podujeve-zgjerim-i-koalicionit-qeverises-ose-zgjedhje-te-reja-parlamentare/60%Daily2020-11-30 19:02
https://kosovapost.net/mbahet-takimi-joformal-i-keshillit-te-stabilizim-asociimit-ndermjet-be-se-dhe-kosoves/60%Daily2020-11-30 18:23
https://kosovapost.net/svecla-flet-per-kasaforten-ne-mpb-dhe-dhomen-e-pergjimeve-ne-telekom/60%Daily2020-11-30 18:15
https://kosovapost.net/merkel-smund-ta-premtoj-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2020-11-30 18:00
https://kosovapost.net/joe-biden-nominon-janet-yellen-per-sekretare-te-thesarit-e-para-grua-ne-231-vjet/60%Daily2020-11-30 17:42
https://kosovapost.net/cfare-moti-na-pret-ne-ditet-e-para-te-dhjetorit/60%Daily2020-11-30 17:37
https://kosovapost.net/france-plagoset-reporteri-sirian-qe-fitoi-qmimin-e-ndare-nga-reporteret-pa-kufij/60%Daily2020-11-30 17:32
https://kosovapost.net/isa-mustafa-disa-njerez-te-ldkse-i-jane-gezuar-fitores-se-vetevendosjes/60%Daily2020-11-30 17:17
https://kosovapost.net/nagavci-per-seancen-e-sotme-shume-deputete-erdhen-u-nenshkruan-vetem-per-te-marre-meditje/60%Daily2020-11-30 16:51
https://kosovapost.net/quni-ne-duam-te-japim-kontributin-ne-te-gjitha-ceshtjet-qe-jane-brenge-e-rajonit/60%Daily2020-11-30 16:45
https://kosovapost.net/12-viktima-dhe-557-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-30 16:05
https://kosovapost.net/mbi-63-milione-persona-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-11-30 16:03
https://kosovapost.net/zemaj-jane-ekzekutuar-pagesat-shtese-per-te-punesuarit-ne-institucionet-publike-shendetesore/60%Daily2020-11-30 16:05
https://kosovapost.net/italia-ndalon-festimet-jashte-shtepise-per-vitin-e-ri-masa-te-reja-kufizuese-pas-tri-ditesh/60%Daily2020-11-30 15:59
https://kosovapost.net/hoti-germimet-ne-kizhevak-do-te-vazhdojne-edhe-gjate-diteve-ne-vijim/60%Daily2020-11-30 15:42
https://kosovapost.net/zemaj-refuzon-ftesen-e-komisionit-per-shendetesi-nuk-shkon-per-raportim/60%Daily2020-11-30 15:32
https://kosovapost.net/gashi-tregon-se-cfare-u-diskutua-ne-mbledhjen-e-sotme-dhe-se-a-ua-humbi-selmanaj-zgjedhjet-ne-podujeve/60%Daily2020-11-30 15:16
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-jep-lajmin-e-mire-per-udhetaret-e-kryeqytetit/60%Daily2020-11-30 15:14
https://kosovapost.net/merkel-nuk-u-arrit-perparimi-i-deshiruar-ne-marredheniet-be-turqi/60%Daily2020-11-30 15:04
https://kosovapost.net/pandemia-covid-19-pershpejtoi-prirjen-drejt-digjitalizimit-te-parase/60%Daily2020-11-30 15:02
https://kosovapost.net/veliu-per-humbjen-llapjanet-folen-dje-kur-sovrani-flet-te-gjithe-duhet-te-heshtim/60%Daily2020-11-30 14:48
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-podujeve-mesazh-per-pushtetin-qendror/60%Daily2020-11-30 14:40
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-me-me-se-shumti-raste-te-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-11-30 14:28
https://kosovapost.net/prokuroria-pushon-hetimet-ndaj-bujar-gjikollit/60%Daily2020-11-30 14:22
https://kosovapost.net/gjiganti-i-tregtise-kosovare-elkos-group-etc-hap-qendren-tregtare-ne-han-te-elezit/60%Daily2020-11-30 14:20
https://kosovapost.net/ahmeti-per-ndarjen-e-2-milioneve-nga-qeveria-a-nuk-eshte-pak-hajgare-kjo-pune/60%Daily2020-11-30 14:09
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-11-te-vdekur-e-539-raste-te-reja-gjate-24-oreve/60%Daily2020-11-30 14:06
https://kosovapost.net/paralajmerohet-perfundimi-i-gjysmevjetorit-te-pare-shkollor-me-heret/60%Daily2020-11-30 13:55
https://kosovapost.net/mbi-160-mije-vaksina-kunder-gripit-sezonal-shperndahen-falas/60%Daily2020-11-30 13:50
https://kosovapost.net/nuk-ka-asgje-te-re-per-liberalizim-vizashke-kerkon-nga-kosova-rritje-te-perpjekjeve-per-sundim-te-ligjit/60%Daily2020-11-30 13:46
https://kosovapost.net/e-ndjeva-nga-zemra-messi-i-tregon-shokut-per-gjestin-e-djeshem/60%Daily2020-11-30 13:41
https://kosovapost.net/ndahen-2-milione-euro-per-156-biznese-me-rreth-500-punetore/60%Daily2020-11-30 13:37
https://kosovapost.net/mali-i-zi-e-mirepret-vendimin-e-serbise-por-nuk-heq-dore-nga-vendimi-i-saj/60%Daily2020-11-30 13:31
https://kosovapost.net/trumpi-akuzon-fbi-ne-per-komplot-kunder-tij/60%Daily2020-11-30 13:29
https://kosovapost.net/26-vjecari-nga-kosova-ne-ballinat-e-gazetave-zvicerane-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-11-30 13:36
https://kosovapost.net/humbja-ne-podujeve-mustafa-mbledh-urgjentisht-partine-priten-shume-vendime/60%Daily2020-11-30 13:12
https://kosovapost.net/shteti-izraelit-nuk-pranon-zyrtari-i-izraelit-pohoi-qe-tel-aviv-autorizoi-vrasjen-e-fahrizade/60%Daily2020-11-30 13:07
https://kosovapost.net/avokati-gashi-dje-vaksina-e-llapit-u-zbulu-neser-per-krejt-kosoven-ka-me-u-apliku/60%Daily2020-11-30 13:04
https://kosovapost.net/ja-si-e-festojne-fitoren-e-bulliqt-deputetet-e-vetevendosjes-festojne-ne-kuvend-fitoren-e-bulliqit/60%Daily2020-11-30 12:56
https://kosovapost.net/zevendesministrja-e-puneve-te-jashtme-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-11-30 12:27
https://kosovapost.net/kurti-pas-fitores-ne-podujeve-shume%cc%88-kohe%cc%88-te%cc%88-vlefshme-kemi-humbur-qytetare%cc%88t-duan-ta-nderrojne%cc%88-perfaqesimin-politik/60%Daily2020-11-30 12:25
https://kosovapost.net/biden-zgjedh-7-gra-per-te-udhehequr-zyren-per-komunikim-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-11-30 12:08
https://kosovapost.net/musliu-e-pyet-pse-nuk-jep-doreheqje-pasi-permbushet-misionin-ne-poltike-ja-si-pergjigjet-quni/60%Daily2020-11-30 12:04
https://kosovapost.net/bulliqi-ia-dedikon-fitoren-shefit-albin-kurtit-punoi-sekonde-e-minute/60%Daily2020-11-30 11:54
https://kosovapost.net/deputetet-e-vv-se-i-shkojne-per-urime-bulliqit-nga-podujeva-ata-dergojne-mesazh-partive-politike/60%Daily2020-11-30 11:54
https://kosovapost.net/masat-e-reja-anti-covid-zemaj-ka-nje-njoftim-per-shkollat/60%Daily2020-11-30 11:48
https://kosovapost.net/ahmeti-kemi-angazhuar-10-mjeke-dhe-25-infermiere-do-ti-bejme-balle-kesaj-situate/60%Daily2020-11-30 11:35
https://kosovapost.net/hoti-deklaratat-e-selmanajt-per-te-pagjeturit-u-nxoren-nga-konteksti/60%Daily2020-11-30 11:28
https://kosovapost.net/sot-fillon-shperndarja-e-vaksinave-kunder-gripit-sezonal/60%Daily2020-11-30 11:20
https://kosovapost.net/mbi-63-milione-te-prekur-me-covid-19-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-11-30 11:12
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-sot-eshte-dite-pune-institucionet-arsimore-te-realizojne-plaprogramin-mesimor/60%Daily2020-11-30 11:05
https://kosovapost.net/deliu-pyet-hotin-a-do-te-mund-ti-rimbursoni-demet-qe-iu-shkaktuan-ekonomikisht-pacienteve-me-covid/60%Daily2020-11-30 11:01
https://kosovapost.net/reagon-shgk-keto-politika-qe-nga-fillimi-i-pandemise-e-deri-me-tani-eshte-evidente-qe-nuk-po-arrijne-qellimin-e-tyre/60%Daily2020-11-30 10:53
https://kosovapost.net/bulliqi-llapi-e-gollaku-po-frymojne-lirshem/60%Daily2020-11-30 10:40
https://kosovapost.net/u-sulmua-nga-mediat-greke-per-komentin-mbi-militarizimin-e-ishullit-pergjigjet-gjenerali-shqiptar/60%Daily2020-11-30 10:36
https://kosovapost.net/viciq-maqedonia-e-veriut-ka-me-shume-vdekje-nga-covid-19-se-serbia-edhe-pse-eshte-vend-me-i-vogel/60%Daily2020-11-30 11:09
https://kosovapost.net/aliu-pse-hoti-nuk-e-shkarkon-rakiqin-a-do-te-thote-se-pajtohet-me-te/60%Daily2020-11-30 10:27
https://kosovapost.net/haxhiu-me-keq-do-ta-pesojne-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-nacionale/60%Daily2020-11-30 10:23
https://kosovapost.net/ekskluzive-ali-ahmetit-do-ti-jepet-titulli-doctor-honoris-causa/60%Daily2020-11-30 10:19
https://kosovapost.net/bllok-shqiperise-dhe-maqedonise-27-vendet-anetare-pritet-te-miratojne-sot-draft-konkluzionet/60%Daily2020-11-30 09:37
https://kosovapost.net/126395-2/60%Daily2020-11-30 09:32
https://kosovapost.net/edi-rama-e-nis-diten-me-keto-fjale-te-isa-boletinit/60%Daily2020-11-30 09:30
https://kosovapost.net/joe-biden-perdrodhi-kycin-e-kembes-duke-luajtur-me-qenin-e-tij/60%Daily2020-11-30 09:28
https://kosovapost.net/aksidentohet-biden-donald-trump-i-uron-sherim-te-shpejte/60%Daily2020-11-30 09:18
https://kosovapost.net/dreshaj-pas-fitores-se-lvv-se-ndryshim-pozitiv-duhet-te-ndodh-e-njejta-edhe-ne-komunat-tjera/60%Daily2020-11-30 09:12
https://kosovapost.net/dardanet-nisin-pergatitjet-para-ndeshjes-me-holanden/60%Daily2020-11-30 09:09
https://kosovapost.net/%e2%80%8bzhduket-nje-femer-ne-prishtine/60%Daily2020-11-30 08:54
https://kosovapost.net/pas-fitores-ne-podujeve-ky-do-te-jete-deputeti-qe-do-ta-zevendesoje-bulliqin/60%Daily2020-11-30 08:43
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-100-paciente-ne-oksigjenoterapi-25-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-11-30 08:39
https://kosovapost.net/rinumerimi-i-votave-ne-uiskonsin-rikonfirmon-fitoren-e-demokratit-joe-biden/60%Daily2020-11-30 08:36
https://kosovapost.net/bora-e-pare-zyrtaret-e-komunes-se-prishtines-thone-se-jane-pastruar-te-gjitha-rruget/60%Daily2020-11-30 08:30
https://kosovapost.net/berisha-pas-humbjes-se-ldk-se-ne-podujeve-perjashtimi-dhe-injorimi-i-anetareve-solli-humbjen-ne-podujeve/60%Daily2020-11-30 08:25
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-i-kendon-jakup-krasniqit-video/60%Daily2020-11-30 08:13
https://kosovapost.net/126356-2/60%Daily2020-11-30 08:09
https://kosovapost.net/dreshaj-uron-bulliqin-ndryshimi-te-ndodhe-kudo-ku-jane-krijuar-klane-interesi-e-familjare/60%Daily2020-11-30 08:04
https://kosovapost.net/pas-zgjedhjeve-ne-podujeve-dhe-ne-veri-te-mitrovices-ky-eshte-reagimi-i-zyres-se-be-se/60%Daily2020-11-30 07:44
https://kosovapost.net/politikani-shqiptar-ne-mal-te-zi-tregon-shkakun-qe-coi-ne-debimin-e-ambasadorit-serb/60%Daily2020-11-30 07:37
https://kosovapost.net/nga-partite-shqiptare-vetevendosje-del-e-para-edhe-ne-mitrovice/60%Daily2020-11-30 07:44
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-qendrimi-per-fondin-e-rimekembjes-nuk-ndryshon/60%Daily2020-11-30 07:26
https://kosovapost.net/mourinho-futbollistet-ishin-te-merzitur-me-barazimin/60%Daily2020-11-30 07:23
https://kosovapost.net/pas-fitores-se-vetevendosjes-ne-podujeve-ja-si-reagon-vjosa-osmani/60%Daily2020-11-30 07:19
https://kosovapost.net/mbi-39-mije-te-infektuar-1-mije-e-5-te-vdekur-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-30 07:10
https://kosovapost.net/dita-nderkombetare-e-viktimave-te-luftes-se-armeve-kimike/60%Daily2020-11-30 07:05
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-pjime-gjate-dimrit/60%Daily2020-11-30 07:00
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-20/60%Daily2020-11-30 06:54
https://kosovapost.net/reagon-isa-mustafa-pas-humbjes-se-ldk-se-ne-podujeve-rezultati-eshte-i-papritur/60%Daily2020-11-29 22:50
https://kosovapost.net/fitim-haziri-agim-veliut-llapjanet-ta-thyen-kalane-dhe-ta-treguan-deren/60%Daily2020-11-29 22:47
https://kosovapost.net/gega-shijon-fitoren-e-kukesit-nga-spitali-ne-turqi-shfaqet-me-maske-oksigjeni-per-shkak-te-covid/60%Daily2020-11-29 22:41
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-i-uron-gjithe-qytetaret-e-llapit-per-fitore/60%Daily2020-11-29 22:35
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkusari-lila-pas-fitores-ne-podujeve-se-shpejti-do-te-kete-ndryshime-ne-krejt-kosoven/60%Daily2020-11-29 22:12
https://kosovapost.net/termkolli-ise-agim-lute-vjose-ecni-nshpi/60%Daily2020-11-29 21:35
https://kosovapost.net/e-tash-agim-veliu-ka-arsye-me-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-11-29 21:19
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-qe-do-ta-zevendesoje-shpejtim-bulliqin/60%Daily2020-11-29 21:16
https://kosovapost.net/ahmeti-uron-bulliqin-dhe-vv-ne-porosia-e-qytetareve-ne-podujeve-ishte-e-qarte/60%Daily2020-11-29 21:11
https://kosovapost.net/fjalet-e-para-te-bulliqit-do-te-jem-zeri-juaj-qe-bashkerisht-tia-dalim/60%Daily2020-11-29 21:07
https://kosovapost.net/albin-kurti-nga-llapi-kjo-fitore-eshte-referendum-e-ketu-fituat-ju/60%Daily2020-11-29 20:41
https://kosovapost.net/argjentine-policia-bastis-shtepine-e-mjekut-te-maradonas/60%Daily2020-11-29 20:37
https://kosovapost.net/keto-jane-rezultatet-e-zgjedhjeve-ne-podujeve/60%Daily2020-11-29 20:34
https://kosovapost.net/lista-serbe-fiton-zgjedhjet-ne-mitrovicen-e-veriut/60%Daily2020-11-29 20:29
https://kosovapost.net/e-pranon-agim-veliu-i-kemi-humbur-zgjedhjet-ne-llap/60%Daily2020-11-29 20:23
https://kosovapost.net/perfundon-numerimi-vetevendosje-fiton-ne-podujeve/60%Daily2020-11-29 20:19
https://kosovapost.net/piloti-i-formula-1-shpeton-mrekullisht-pasi-makina-e-tij-shperthen-ne-flake-video/60%Daily2020-11-29 20:16
https://kosovapost.net/dfk-bulliqi-fitues-ne-podujeve-me-51-1/60%Daily2020-11-29 20:00
https://kosovapost.net/te-dhenat-e-fundit-bulliqi-fiton-me-mbi-50-per-qind/60%Daily2020-11-29 19:30
https://kosovapost.net/%e2%80%8brudari-jemi-duke-prire-ne-shumicen-e-vendvotimeve/60%Daily2020-11-29 19:26
https://kosovapost.net/vetevendosje-ne-feste-qindra-qytetare-para-zyrave-te-partise/60%Daily2020-11-29 19:20
https://kosovapost.net/te-dhenat-e-para-nga-terreni-prin-kandidati-i-vvse/60%Daily2020-11-29 19:09
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-na-paralajmeron-per-mbyllje-totale/60%Daily2020-11-29 18:20
https://kosovapost.net/bekim-jashari-e-falenderon-osmanin-qe-e-dekoroi-rifat-jasharin/60%Daily2020-11-29 18:17
https://kosovapost.net/mbyllen-vendvotimet-ne-podujeve-dhe-mitrovice-te-veriut/60%Daily2020-11-29 18:03
https://kosovapost.net/reagon-lvv-ne-podujeve-shoferi-i-nexhmi-rudarit-u-ben-presion-mbi-votuesit/60%Daily2020-11-29 17:19
https://kosovapost.net/shkon-ne-1-005-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-29 17:11
https://kosovapost.net/egjipti-vendet-duhet-te-arrijne-marreveshje-detyruese-per-digen-e-nilit/60%Daily2020-11-29 17:03
https://kosovapost.net/shqiperi-11-te-vdekur-dhe-835-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-29 16:56
https://kosovapost.net/65-te-vdekur-dhe-6-179-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2020-11-29 16:53
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-podujeve/60%Daily2020-11-29 16:48
https://kosovapost.net/ahmeti-pasojat-e-masave-te-gabuara-jane-te-medha-per-qytetet-ne-zonen-e-verdhe-dhe-te-gjelber/60%Daily2020-11-29 16:44
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-i-del-per-zot-kauzes-palestineze/60%Daily2020-11-29 16:40
https://kosovapost.net/nderi-i-presheves-dhe-gjithe-lugines-mbushen-rruget-me-billbordet-e-gent-cakajt/60%Daily2020-11-29 16:30
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsami-hamiti-e-sami-kurteshi-rroken-keq-ne-konferencen-e-kqz-se/60%Daily2020-11-29 16:15
https://kosovapost.net/%e2%80%8bjashari-pe%cc%88r-shkollat-dhe-institucionet-tona-komunale-nese%cc%88r-do-te%cc%88-jete%cc%88-dite%cc%88-pune/60%Daily2020-11-29 16:09
https://kosovapost.net/vuciq-mirenjohes-ndaj-rusise-per-tanket-dhurate-po-forcojme-ushtrine/60%Daily2020-11-29 15:55
https://kosovapost.net/shkaktaret-e-obezitetit-mbipeshes-si-ta-trajtoni/60%Daily2020-11-29 15:52
https://kosovapost.net/ska-kuorum-kerkohet-ndeshkim-per-deputetet/60%Daily2020-11-29 15:32
https://kosovapost.net/pavaresia-e-shqiperise-festohet-ne-gjakove-festival-folklorik-mbarekombetar-video/60%Daily2020-11-29 15:10
https://kosovapost.net/kjo-eshte-perqindja-e-daljes-se-qytetareve-ne-votim-deri-ne-ora-1500/60%Daily2020-11-29 14:52
https://kosovapost.net/ahmeti-pasojat-e-masave-te-gabuara-jane-te-medha/60%Daily2020-11-29 14:42
https://kosovapost.net/ne-maqedoni-me-shume-viktima-nga-semundjet-e-zemres-se-nga-covid-19/60%Daily2020-11-29 14:35
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-43/60%Daily2020-11-29 14:18
https://kosovapost.net/kreshnik-musolli-baleti-kombetar-i-kosoves-48-vite-histori-suksesi/60%Daily2020-11-29 14:08
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-626-raste-te-reja-pozitive-dhe-16-viktima/60%Daily2020-11-29 14:02
https://kosovapost.net/llapjani-del-per-te-votuar-ndonese-gruaja-i-vdiq-ne-mengjes-nga-covid-19/60%Daily2020-11-29 13:56
https://kosovapost.net/ramush-%e2%80%8bharadinaj-kujton-lirimin-nga-haga-beson-ne-pafajsine-e-bashkeluftetareve-gjithashtu/60%Daily2020-11-29 13:41
https://kosovapost.net/barcelona-synon-te-rikthehet-te-fitoret-ne-la-liga-ndaj-osasunes-formacionet-zyrtare/60%Daily2020-11-29 13:24
https://kosovapost.net/demonstrata-ne-londer-kunder-masave-anti-covid-19-se-paku-150-te-arrestuar/60%Daily2020-11-29 12:44
https://kosovapost.net/policia-gjermane-ndihmon-ekipet-e-rojes-bregdetare-greke-ne-prapesimin-e-emigranteve/60%Daily2020-11-29 12:41
https://kosovapost.net/daka-tha-se-veturat-jane-marre-ne-shfrytezim-te-kqz-selvv-kjo-eshte-teresisht-e-pavertete/60%Daily2020-11-29 12:37
https://kosovapost.net/reagon-lvv-agim-veliu-po-manipulon-zgjedhjet-ne-podujeve/60%Daily2020-11-29 12:19
https://kosovapost.net/austria-me-masa-te-reja-edhe-pas-bllokimit-aktual-deklaroi-kancelari-kurz/60%Daily2020-11-29 11:55
https://kosovapost.net/shtatorja-e-skenderbeut-ne-prizren-po-kritikohet-edhe-nga-zafir-berisha-pa-kurrfare-vlere-artistike/60%Daily2020-11-29 11:41
https://kosovapost.net/126156-2/60%Daily2020-11-29 11:33
https://kosovapost.net/tentohet-te-grabitet-nje-femer-nga-nje-shtetas-i-huaj-ne-prishtine/60%Daily2020-11-29 11:00
https://kosovapost.net/nderron-jete-ne-qkuk-13-vjecarja-nga-podujeva-qe-u-godit-nga-vetura-para-2-javesh/60%Daily2020-11-29 11:07
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-podujeve-dhe-veri-te-mitrovices-pzap-tregon-a-ka-pasur-ankesa-deri-me-tani/60%Daily2020-11-29 10:15
https://kosovapost.net/vezhguesi-mban-maske-me-numrin-e-kandidatit-te-ldk-se-reagon-vv/60%Daily2020-11-29 10:04
https://kosovapost.net/vetevendosje-ne-podujeve-raporton-parregullsi/60%Daily2020-11-29 09:56
https://kosovapost.net/voton-naim-fetahu-fton-qytetaret-te-dalin-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-29 09:35
https://kosovapost.net/rudari-fton-qytetaret-qe-te-dalin-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-29 09:32
https://kosovapost.net/ikd-drejtesia-civile-vazhdon-te-jete-e-vonuar-ne-kosove/60%Daily2020-11-29 09:27
https://kosovapost.net/ne-podujeve-dhe-mitrovicen-e-veriut-mbahen-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Daily2020-11-29 08:58
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-mund-te-konsumoni-edhe-pas-ores-8-te-darkes/60%Daily2020-11-29 08:54
https://kosovapost.net/mike-tyson-dhe-roy-jones-rikthehen-ne-ring-perfundon-me-spektakel-perballja-mes-dy-legjendave/60%Daily2020-11-29 08:28
https://kosovapost.net/media-greke-sulmon-gjeneralin-shqiptar-per-detin-gjejme-forma-te-tjera-per-sulm/60%Daily2020-11-29 08:31
https://kosovapost.net/prokurori-i-shtetit-fton-qytetaret-qe-te-raportojne-te-gjitha-pretendimet-per-keqperdorim-te-votes/60%Daily2020-11-29 08:15
https://kosovapost.net/ahmeti-shtatoret-mos-te-behen-si-karikatura-ajo-e-bill-clinton-per-te-qeshur-e-fadil-vokrrit-sduhet-te-jete-e-tille/60%Daily2020-11-29 08:12
https://kosovapost.net/kqz-thote-se-votimi-ne-podujeve-e-mitrovice-te-veriut-ka-filluar-me-kohe-kerkojne-respektim-te-masave/60%Daily2020-11-29 08:05
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-mpb-se-i-drejtohet-kosoves-me-emertimin-kosovo-i-metohija/60%Daily2020-11-29 08:02
https://kosovapost.net/cavushoglu-uroi-diten-e-flamurit-dhe-te-pavaresise-se-shqiperise/60%Daily2020-11-29 07:53
https://kosovapost.net/mesuesja-ne-ulqin-publikon-foton-e-femijeve-duke-bere-shqiponjen-postimi-nxit-reagime/60%Daily2020-11-29 07:47
https://kosovapost.net/mali-i-zi-dhe-serbia-debojne-ambasadoret-e-njeri-tjetrit/60%Daily2020-11-29 07:37
https://kosovapost.net/covid-19-mbi-13-mije-raste-aktive/60%Daily2020-11-29 07:30
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-13/60%Daily2020-11-29 07:23
https://kosovapost.net/be-dhe-britania-perpjekje-per-nje-marreveshje/60%Daily2020-11-28 22:38
https://kosovapost.net/edhe-kulla-e-atakules-ne-ankara-ndricohet-me-ngjyrat-e-flamurit-te-shqiperise/60%Daily2020-11-28 22:01
https://kosovapost.net/bien-rastet-me-covid-19-por-vdekjet-mbeten-te-larta-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-28 21:56
https://kosovapost.net/klinaku-i-ovl-se-reagon-pas-raportimeve-se-u-denua-per-shkelje-te-masave-anti-covid/60%Daily2020-11-28 21:53
https://kosovapost.net/covid-19-i-merr-jeten-mjekut-kosovar/60%Daily2020-11-28 21:47
https://kosovapost.net/pirlo-ronaldo-ishte-i-demtuar-nuk-dime-te-mbyllim-ndeshjet/60%Daily2020-11-28 21:41
https://kosovapost.net/festa-shpirterore-e-shqiptareve-pa-feste-zyrtare-ne-kosove/60%Daily2020-11-28 21:19
https://kosovapost.net/shba-sanksione-ndaj-kompanive-kineze-e-ruse-kane-bashkepunuar-me-iranin/60%Daily2020-11-28 21:15
https://kosovapost.net/abrashi-flet-pas-akuzave-se-doli-ne-fushate-sa-ishte-i-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-11-28 20:53
https://kosovapost.net/bibloketa-kombetare-ndricohet-me-ngjyrat-kuq-e-zi/60%Daily2020-11-28 20:55
https://kosovapost.net/edhe-nje-mjek-kosovar-humb-betejen-me-covid-19-2/60%Daily2020-11-28 20:22
https://kosovapost.net/protesta-ne-paris-policia-perdor-gaz-lotsjelles/60%Daily2020-11-28 20:19
https://kosovapost.net/raportohet-per-percarjen-e-ldk-se-ne-llap-reagon-besian-mustafa/60%Daily2020-11-28 20:07
https://kosovapost.net/cfare-e-shkakton-nje-imunitet-te-dobet-dhe-si-mund-ta-forcojme-ate/60%Daily2020-11-28 21:09
https://kosovapost.net/sylejman-selimi-deklarohet-per-here-te-pare-per-specialen-e-quan-ate-politike/60%Daily2020-11-28 19:41
https://kosovapost.net/ura-e-bosforit-ndizet-kuqezi-ne-nder-te-festes-se-28-nentorit-foto/60%Daily2020-11-28 19:24
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ne-shenje-mirenjohje-ndane-urdhrin-e-lirise-per-rifat-jasharin/60%Daily2020-11-28 19:05
https://kosovapost.net/edhe-nje-tjeter-ish-ushtar-i-uck-se-ftohet-nga-specialja/60%Daily2020-11-28 18:41
https://kosovapost.net/dueli-i-shume-pritur-mes-mike-tyson-dhe-roy-jones-jr-mesoni-detajet/60%Daily2020-11-28 18:37
https://kosovapost.net/reshitaj-thote-se-kuvendi-deshtoi-ne-ligjin-per-rimekembje-dhe-ate-per-pandemine/60%Daily2020-11-28 18:20
https://kosovapost.net/a-do-ti-bashkohet-pdk-se-flet-gent-cakaj/60%Daily2020-11-28 17:45
https://kosovapost.net/bislimi-figura-e-hasan-prishtines-eshte-shembulli-me-i-mire-i-kontributit-per-atdhe/60%Daily2020-11-28 17:36
https://kosovapost.net/messi-te-chelsea-eksperti-i-la-liga-flet-per-skenarin-e-bujshem/60%Daily2020-11-28 17:27
https://kosovapost.net/ndertesa-me-e-larte-ne-bote-burj-khalifa-mbulohet-me-flamurin-kuq-e-zi/60%Daily2020-11-28 17:12
https://kosovapost.net/covid-19-evropa-zbut-masat/60%Daily2020-11-28 17:01
https://kosovapost.net/zbulohet-formula-per-nje-zemer-te-shendetshme-gjithe-jeten/60%Daily2020-11-28 16:50
https://kosovapost.net/ahmeti-qeveria-duhet-ta-bej-ate-qe-po-e-ben-prishtina-por-shumezuar-me-100/60%Daily2020-11-28 16:31
https://kosovapost.net/trt-world-forum-do-te-filloje-me-fjalimin-e-presidentit-erdogan/60%Daily2020-11-28 16:10
https://kosovapost.net/pkk-pohon-se-ka-luftuar-ne-krahun-e-armenise-kunder-azerbajxhanit-ne-karabakun-malor/60%Daily2020-11-28 16:05
https://kosovapost.net/nje-nder-me-te-fuqishmit-ne-bote-zbulohet-roli-i-sherbimit-sekret-ne-ballkan/60%Daily2020-11-28 16:01
https://kosovapost.net/sbashk-u-kunder-qeverise-te-henen-ska-mesim/60%Daily2020-11-28 15:44
https://kosovapost.net/kurti-shkruan-per-28-nentorin-permend-rexhep-selimin/60%Daily2020-11-28 15:16
https://kosovapost.net/cakaj-prekazi-zemra-e-shqiptarise/60%Daily2020-11-28 15:06
https://kosovapost.net/pas-covid-19-australia-ne-ankth-per-zjarret/60%Daily2020-11-28 14:30
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-inaugurimi-i-bustit-te-skenderbeut-sot-na-jep-mesazhin-e-bashkimit-dhe-orientimit-evropian/60%Daily2020-11-28 14:19
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-14-raste-te-vdekjes-dhe-639-raste-pozitive/60%Daily2020-11-28 14:12
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-merr-pjese-ne-aktivitetet-kulturore-per-diten-e-flamurit/60%Daily2020-11-28 13:54
https://kosovapost.net/nato-me-urim-te-vecante-bashkohuni-festes-se-aleatit-tone-shqiperise/60%Daily2020-11-28 13:45
https://kosovapost.net/bideni-ia-ofron-postin-e-ambasadores-ne-britani-vejushes-se-mikut-te-ndjere-john-mccain/60%Daily2020-11-28 13:26
https://kosovapost.net/mustafa-le-te-jete-kjo-dite-impuls-per-arritjet-tona-te-reja/60%Daily2020-11-28 13:14
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-kete-28-nentor-udheheqesit-e-luftes-per-liri-te-akuzuar-e-te-mbyllur-padrejtesisht/60%Daily2020-11-28 13:04
https://kosovapost.net/haradinaj-pa-heronjte-dhe-deshmoret-festat-dhe-liria-nuk-do-te-kishin-kuptim/60%Daily2020-11-28 12:42
https://kosovapost.net/aknet-e-te-rriturve-shkaqet-dhe-trajtimet/60%Daily2020-11-28 12:17
https://kosovapost.net/agim-veliu-u-lejon-qarkullimin-deri-ne-oren-2200-votuesve-ne-podujeve-e-mitrovice-te-veriut/60%Daily2020-11-28 12:51
https://kosovapost.net/hoti-duke-bere-nderime-ne-prekaz-nderojme-te-gjithe-te-renet-per-liri-dhe-pavaresi/60%Daily2020-11-28 12:10
https://kosovapost.net/kqz-ja-tregon-sa-votues-te-infektuar-me-covid-19-jane-ne-podujeve-dhe-mitrovice-te-veriut/60%Daily2020-11-28 12:04
https://kosovapost.net/dua-lipa-uron-28-nentorin-krenare-qe-jam-shqiptare/60%Daily2020-11-28 11:59
https://kosovapost.net/kurti-ben-homazhe-ne-prekaz-28-nentori-gurthemeli-i-identitetit-kombetar-shqiptar/60%Daily2020-11-28 11:51
https://kosovapost.net/kosovaret-festojne-ne-vlore-covid-19-nuk-mund-te-na-ndaloje-ceshtjen-kombetare/60%Daily2020-11-28 11:34
https://kosovapost.net/rama-ne-vlore-gezuar-per-hashim-thacin-dhe-luftetaret-e-uck-se-qe-nuk-ndodhen-ne-shtepi/60%Daily2020-11-28 11:27
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-europian-qe-pritet-te-filloje-vaksinimin-ne-7-dhjetor/60%Daily2020-11-28 11:21
https://kosovapost.net/rama-per-adem-jasharin-vdiq-per-te-jetuar-pergjithmone/60%Daily2020-11-28 11:15
https://kosovapost.net/ministri-quni-dhe-gjeneral-rama-bene-nderime-ne-kompleksin-memorial-ne-prekaz/60%Daily2020-11-28 11:06
https://kosovapost.net/pompeo-uron-diten-e-pavaresise-shendet-per-popullin-shqiptar-per-te-kapercyer-pandemine/60%Daily2020-11-28 10:39
https://kosovapost.net/fanatizmi-ideologjik-inkurajohet-ne-nivel-presidencial-ne-vendet-e-djepit-te-demokracise/60%Daily2020-11-28 10:32
https://kosovapost.net/mesazhi-i-ambasadorit-te-shqiperise-per-festen-kombetare/60%Daily2020-11-28 10:27
https://kosovapost.net/shqiperia-shenon-108-vjetorin-e-shpalljes-se-pavaresise/60%Daily2020-11-28 10:24
https://kosovapost.net/shifra-alarmante-mbi-400-mije-viktima-nga-koronavirusi-ne-europe/60%Daily2020-11-28 09:58
https://kosovapost.net/shell-kosova-ju-uron-festen-e-flamurit-te-gjithe-shqiptareve/60%Daily2020-11-28 09:47
https://kosovapost.net/fanellat-me-te-shitura-zbuloni-lojtarin-e-preferuar-te-amerikaneve/60%Daily2020-11-28 09:35
https://kosovapost.net/osmani-uron-meten-per-festen-e-pavaresise-flamuri-kombetar-prek-ndjenjen-e-ekzistimit-te-kombit-ne-histori/60%Daily2020-11-28 09:21
https://kosovapost.net/gjykata-federale-hedh-poshte-kerkesen-e-presidentit-trump-per-te-rrezuar-rezultatin-ne-pensilvani/60%Daily2020-11-28 09:13
https://kosovapost.net/limaj-nga-prekazi-fton-per-unitet-e-bashkim-per-te-mbrojtur-te-verteten-tone-historike/60%Daily2020-11-28 09:11
https://kosovapost.net/organizata-shqiptaret-e-bashkuar-uron-28-nentorin/60%Daily2020-11-28 09:07
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-uron-shqiperine-dhe-shqiptaret-per-diten-e-flamurit/60%Daily2020-11-28 09:00
https://kosovapost.net/meta-gezuar-diten-e-flamurit-kombetar/60%Daily2020-11-28 08:54
https://kosovapost.net/hoti-sot-eshte-dite-feste-per-cdo-shqiptare/60%Daily2020-11-28 08:48
https://kosovapost.net/belgjika-rihap-bizneset-me-1-dhjetor/60%Daily2020-11-28 08:39
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-uron-28-nentorin-viziton-varrin-e-heroit-zahir-pajaziti/60%Daily2020-11-28 08:29
https://kosovapost.net/kosova-ne-fazen-kritike-te-ndotjes-se-ajrit/60%Daily2020-11-28 08:21
https://kosovapost.net/rama-uron-shqiptaret-me-shprehjen-e-ismail-qemalit-rrofte-flamuri-rrofte-shqiperia/60%Daily2020-11-28 08:17
https://kosovapost.net/covid-19-mbush-spitalet-ne-shba/60%Daily2020-11-28 08:10
https://kosovapost.net/a-do-ta-mbuloje-kosoven-bora-kete-fundjave/60%Daily2020-11-28 08:04
https://kosovapost.net/13-mije-e-543-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-28 07:56
https://kosovapost.net/aak-sfidon-hotin-nepunesit-tone-do-te-kene-pushim-te-henen/60%Daily2020-11-28 07:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8binstitucione-shkencore-te-kosoves-shqiperise-e-maqedonise-veriore-kunder-gjykates-speciale/60%Daily2020-11-27 23:04
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-masat-e-reja-anti-covid-pa-efekt-vetem-po-demtohen-qytetaret-e-bizneset/60%Daily2020-11-27 23:00
https://kosovapost.net/kjo-komune-e-kosoves-nuk-i-bindet-qeverise-hoti-e-ben-pushim-per-28-nentor/60%Daily2020-11-27 22:57
https://kosovapost.net/anetarja-e-kryesise-se-pdk-se-ne-mitrovice-hanife-osmani-historia-qe-harrohet-perseritet/60%Daily2020-11-27 22:27
https://kosovapost.net/jo-vec-podujeven-kurti-do-ti-fitoje-i-vetem-zgjedhjet-ne-krejt-komunat/60%Daily2020-11-27 22:20
https://kosovapost.net/mjeku-i-qkuk-se-me-gjuhe-te-rende-ndaj-isa-mustafes-gerxhul-gjalle-je-a/60%Daily2020-11-27 22:12
https://kosovapost.net/125810-2/60%Daily2020-11-27 22:08
https://kosovapost.net/hoxhaj-presidenti-nuk-eshte-teme-e-borxheve-dhe-pazareve-koalicioni-nuk-e-ka-perkrahjen-e-pdk-sehoxhaj-presidenti-nuk-eshte-teme-e-borxheve-dhe-pazareve-koalicioni-nuk-e-ka-perkrahjen-e-pdk-se/60%Daily2020-11-27 22:03
https://kosovapost.net/perleshje-me-arme-ne-millosheve-nje-i-plagosur-dergohet-ne-qkuk/60%Daily2020-11-27 21:43
https://kosovapost.net/kush-po-e-financon-ndertimin-e-xhamise-se-madhe-ne-prishtine/60%Daily2020-11-27 21:54
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-lugines-duhet-te-barazohen-me-te-drejtat-e-serbeve-te-kosoves/60%Daily2020-11-27 20:33
https://kosovapost.net/hoxhaj-naim-fetahu-eshte-shpresa-e-vetme-per-ta-ndryshuar-podujeven/60%Daily2020-11-27 20:20
https://kosovapost.net/rudari-flet-pas-rrahjes-ne-mes-te-ldk-se-dhe-vv-se-ne-llap-fajin-e-ka-bulliqi-qe-promovoi-dhune/60%Daily2020-11-27 20:07
https://kosovapost.net/shpejtim-bulliqi-reagon-ashper-pas-incidentit-ne-podujeve-zyrtaret-policor-kane-provokuar-situaten-jane-sjelle-nga-ministri-i-brendshem/60%Daily2020-11-27 20:03
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-ka-nje-lajm-te-mire-per-fermeret-e-prishtines/60%Daily2020-11-27 19:53
https://kosovapost.net/murati-kritikon-ashper-ldk-ne-e-urrejne-cdo-gje-shqiptare/60%Daily2020-11-27 19:46
https://kosovapost.net/ansambli-shota-kremton-70-vjetorin-nga-viti-i-ardhshem-do-te-jete-institucion-ne-vete/60%Daily2020-11-27 19:42
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-tregon-per-faljen-e-gjakut-te-vellait-publikon-nje-foto-nga-arkivi/60%Daily2020-11-27 19:34
https://kosovapost.net/%e2%80%8bne-dy-xhami-te-kryeqytetit-aksion-per-dhurimin-vullnetar-te-gjakut/60%Daily2020-11-27 19:02
https://kosovapost.net/isa-mustafa-sulmon-shpejtim-bulliqin-e-quan-azilant/60%Daily2020-11-27 18:38
https://kosovapost.net/italia-shenon-827-vdekje-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-11-27 17:41
https://kosovapost.net/podujeva-dhe-mitrovica-e-veriut-2-ore-me-shume-mundesi-levizjeje-ne-diten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-11-27 18:01
https://kosovapost.net/rreth-60-per-qind-me-pak-mergimtare-nga-zvicra-ne-kosove-kete-vit/60%Daily2020-11-27 17:10
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-ushtria-e-kosoves-garanca-me-e-forte-e-shtetit-tone/60%Daily2020-11-27 17:08
https://kosovapost.net/kukesi-ia-heq-titullin-nder-i-qarkut-kukes-veton-surroit/60%Daily2020-11-27 17:02
https://kosovapost.net/hoti-premton-serish-javen-e-ardhshme-kalon-ligji-per-rimekembje/60%Daily2020-11-27 16:51
https://kosovapost.net/vendimi-i-kryeministrise-e-hena-do-te-jete-dite-pune-per-te-gjitha-institucionet/60%Daily2020-11-27 16:35
https://kosovapost.net/gjermania-arrin-ne-mbi-1-milion-raste-me-covid-19/60%Daily2020-11-27 16:29
https://kosovapost.net/nje-veture-dhe-nje-kamion-aksidentohen-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-11-27 16:11
https://kosovapost.net/be-ja-do-te-marre-dy-miliarde-doza-te-vaksines-kunder-covid-19-nje-pjese-edhe-per-ballkanin/60%Daily2020-11-27 15:25
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-nga-ministria-e-shendetesise-per-masat-anti-covid/60%Daily2020-11-27 15:39
https://kosovapost.net/hysaj-largohet-nga-napoli/60%Daily2020-11-27 15:22
https://kosovapost.net/fushata-ne-podujeve-permbyllet-me-tensione-pamje-nga-perleshja-e-simpatizanteve-te-vv-se-dhe-ldk-se/60%Daily2020-11-27 15:19
https://kosovapost.net/rrembehet-nje-vajze-afer-nje-shkolle-ne-peje/60%Daily2020-11-27 15:19
https://kosovapost.net/tahiri-takoi-lleshajn-dakordohen-per-organizimin-e-nje-kongresi-te-perbashket/60%Daily2020-11-27 15:14
https://kosovapost.net/polemika-per-foton-e-fundit-te-maradones-mjeku-ndjese-por-e-verteta-eshte-kjo/60%Daily2020-11-27 15:09
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-bashke-me-policine-inspekton-qendrat-tregtare-per-shkak-te-black-friday/60%Daily2020-11-27 15:00
https://kosovapost.net/ne-prag-te-festave-te-nentorit-ojq-kujdesi-per-jetimet-e-kosoves-ndihmon-jetimet-e-hanit-te-elezit/60%Daily2020-11-27 14:49
https://kosovapost.net/ministri-selimi-sherbimi-korrektuese-i-kosoves-hallka-kyce-e-sistemit-te-drejtesise/60%Daily2020-11-27 14:47
https://kosovapost.net/si-po-e-shkaterron-trump-procesin-e-tranzicionit-te-pushtetit/60%Daily2020-11-27 14:41
https://kosovapost.net/bernabiq-serbia-tashme-ka-filluar-zbatimin-e-marreveshjes-se-washingtonit/60%Daily2020-11-27 14:31
https://kosovapost.net/dallime-midis-gjermanise-dhe-frances-ne-boten-pas-trumpit/60%Daily2020-11-27 14:29
https://kosovapost.net/kamberi-dje-e-vendosa-flamurin-kombetar-ne-kuvendin-e-serbise-radhen-e-ka-flamuri-i-shtetit-te-kosoves/60%Daily2020-11-27 14:18
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-12-raste-te-vdekjes-dhe-764-raste-te-reja/60%Daily2020-11-27 14:09
https://kosovapost.net/hoxhaj-djemte-dhe-vajzat-e-fsk-se-jane-nderi-dhe-krenaria-e-shtetit/60%Daily2020-11-27 14:00
https://kosovapost.net/dritan-abazoviq-propozohet-per-zevendeskryeminister-te-malit-te-zi/60%Daily2020-11-27 13:48
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-ne-afat-rekord-shpallen-llotet-e-tjera-prishtine-podujeve/60%Daily2020-11-27 13:39
https://kosovapost.net/haradinaj-ushtaret-e-kosoves-jane-te-rreshtuar-krah-amerikes-e-nato-s/60%Daily2020-11-27 13:33
https://kosovapost.net/renditja-e-fifa-s-shqiperia-ngjit-tre-shkalle-italia-katapultohet-ne-dhjeteshe/60%Daily2020-11-27 13:11
https://kosovapost.net/hoti-ska-marreveshje-mes-kosoves-dhe-serbise-per-vizitat-e-zyrtareve-serbe-ne-kosove/60%Daily2020-11-27 12:57
https://kosovapost.net/ekspertet-ne-shba-do-shkurtohet-periudha-e-karantinimit/60%Daily2020-11-27 12:53
https://kosovapost.net/reagon-ahmeti-40-perqind-zbritje-100-perqind-infeksion-pernime-don-me-u-bo-black-friday/60%Daily2020-11-27 12:41
https://kosovapost.net/edhe-nje-marifet-i-musliut-ne-kuvend-shpalle-ne-kerkim-agim-veliun/60%Daily2020-11-27 12:19
https://kosovapost.net/joe-biden-i-shkruan-leter-shoqates-shqiptaro-amerikane-zoti-iu-bekofte/60%Daily2020-11-27 12:04
https://kosovapost.net/kqz-ja-me-njoftim-te-rendesishem-per-votuesit-e-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-11-27 12:02
https://kosovapost.net/kercenohet-me-jete-ministri-i-tregtise-vesel-krasniqi/60%Daily2020-11-27 11:55
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-zotohemi-per-modernizimin-e-ushtrise-uck-ja-beri-lufte-te-paster-e-te-drejte/60%Daily2020-11-27 12:00
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-gjykatesi-porot-i-themelores-ne-prishtine/60%Daily2020-11-27 11:38
https://kosovapost.net/milaim-zeka-thote-se-nese-flet-zyrtari-qe-e-kercenoi-sot-ministrin-shkaktohet-cunam-e-termet/60%Daily2020-11-27 11:10
https://kosovapost.net/kuvendi-pa-kuorum-nuk-i-miraton-rezolutat-e-projektligjet/60%Daily2020-11-27 11:04
https://kosovapost.net/shba-ja-regjistron-110-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-27 11:01
https://kosovapost.net/protestes-per-shkarkimin-e-selmanajt-i-bashkohet-edhe-nesrete-kumnova/60%Daily2020-11-27 10:56
https://kosovapost.net/si-iu-vazhdua-mandati-gjykates-speciale/60%Daily2020-11-27 10:52
https://kosovapost.net/ish-gjyqtari-i-eulex-it-do-deshmoje-ne-kuvend-per-keqperdorimet/60%Daily2020-11-27 10:48
https://kosovapost.net/turqia-goditet-nga-termeti/60%Daily2020-11-27 10:43
https://kosovapost.net/fadil-nura-ze-vendin-e-veselit-si-deputet/60%Daily2020-11-27 10:36
https://kosovapost.net/haradinaj-me-deputetet-e-pdk-se-na-ndajne-partite-na-bashkon-festa-e-flamurit/60%Daily2020-11-27 10:27
https://kosovapost.net/mungesa-e-kuorumit-deshtojne-te-votohen-tri-marreveshje-nderkombetare/60%Daily2020-11-27 10:25
https://kosovapost.net/cilat-jane-hapat-per-eleminimin-e-lythave/60%Daily2020-11-27 10:10
https://kosovapost.net/nis-seanca-e-kuvendit-driton-selmanaj-nuk-merr-pjese/60%Daily2020-11-27 10:08
https://kosovapost.net/daciq-shfaqja-e-flamurit-shqiptar-nga-kamberi-provokim-i-qellimshem/60%Daily2020-11-27 09:48
https://kosovapost.net/imami-i-al-akses-pershendeti-politiken-e-urte-turke-per-kudsin/60%Daily2020-11-27 09:39
https://kosovapost.net/nga-viti-2022-gjermania-ndalon-perdorimin-e-qeseve-plastike/60%Daily2020-11-27 09:34
https://kosovapost.net/haradinaj-dhuron-gjak-per-nder-te-28-nentorit/60%Daily2020-11-27 09:29
https://kosovapost.net/hoti-nuk-jap-doreheqje-zgjedhim-presidentin-ose-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-27 09:21
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-shaqir-fetahu-edhe-zyrtarisht-kryetar-i-bashkesise-fetare-islame/60%Daily2020-11-27 09:21
https://kosovapost.net/nderron-jete-avokati-i-njohur-kosovar/60%Daily2020-11-27 08:46
https://kosovapost.net/trump-sinjalizon-se-eshte-i-gatshem-te-largohet-nga-shtepia-e-bardhe/60%Daily2020-11-27 08:28
https://kosovapost.net/pas-shkarkimit-te-konsujve-ahmeti-politika-e-jashtme-kosovare-ka-degraduar/60%Daily2020-11-27 08:21
https://kosovapost.net/gattuso-maradona-njeri-i-jashtezakonshem-do-te-jetoje-pergjithmone/60%Daily2020-11-27 08:03
https://kosovapost.net/kerkohet-vetting-ne-sherbimin-diplomatik-te-kosoves/60%Daily2020-11-27 07:58
https://kosovapost.net/ndikimi-rus-brenda-kosoves/60%Daily2020-11-27 07:54
https://kosovapost.net/bilanci-covid-mbi-37-mije-raste-pozitive-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-11-27 07:37
https://kosovapost.net/a-do-kete-tensione-sot-ne-kuvend-vetevendosje-ka-paralajmeruar-se-sdo-ta-le-selmanajn-ne-seance/60%Daily2020-11-27 07:33
https://kosovapost.net/sot-behen-20-vjet-nga-konfrontimet-e-para-te-ucpmb-se/60%Daily2020-11-27 07:29
https://kosovapost.net/kosova-sfidon-pandemine-ne-tetor-35-per-qind-rritje-e-numrit-te-turisteve-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-27 07:17
https://kosovapost.net/keto-jane-postet-kyce-qe-do-te-drejtoje-shqiptari-ne-qeverine-e-re-te-malit-te-zi/60%Daily2020-11-27 07:13
https://kosovapost.net/trump-nese-biden-fiton-kolegjin-elektoral-largohem-nga-shtepia-e-bardhe/60%Daily2020-11-27 07:09
https://kosovapost.net/qepa-e-kuqe-per-sheron-kete-semundje/60%Daily2020-11-27 07:11
https://kosovapost.net/haxhi-shala-kushdo-qe-punon-kunder-rinise-eshte-funderrine/60%Daily2020-11-27 07:04
https://kosovapost.net/moti-sot-137/60%Daily2020-11-27 06:57
https://kosovapost.net/nje-vjetori-i-termetit-albin-kurti-i-ofron-mbeshtetje-shqiperise/60%Daily2020-11-26 21:21
https://kosovapost.net/shemseddin-sami-frasheri-shqiptaret-nate-e-dite-duhet-te-bejne-dua-per-sulltan-abdylhamitin/60%Daily2020-11-26 22:27
https://kosovapost.net/reagon-hoxha-osman-musliu-naim-ternava-te-heq-dore-nga-nxitja-e-njerezve-kunder-meje/60%Daily2020-11-26 21:08
https://kosovapost.net/haradinaj-shyhet-ne%cc%88-kosove%cc%88-duke-kaluar-mbi-varrezat-masive-e-eshtrat-e-shqiptare%cc%88ve-te%cc%88-masakruar/60%Daily2020-11-26 21:02
https://kosovapost.net/arsenali-triumfon-dhe-kualifikohet-tutje-e-milani-deshperon-ne-europa-league/60%Daily2020-11-26 20:51
https://kosovapost.net/ministrja-serbe-refuzon-shpalljen-qytetar-nderi-te-cakajt-ne-bujanoc-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-11-26 20:47
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-i-sigurt-ne-fitoren-e-ldk-se-ne-podujeve/60%Daily2020-11-26 20:38
https://kosovapost.net/perfundon-ndeshja-sllovaki-kosove-ky-eshte-rezultati-perfundimtar/60%Daily2020-11-26 20:30
https://kosovapost.net/melihate-termkolli-zbulon-se-kush-do-te-fitoje-te-dielen-ne-llap/60%Daily2020-11-26 20:25
https://kosovapost.net/zbardhet-biseda-daciq-i-tha-kamberit-se-eshte-i-lumtur-qe-vendosi-flamurin-kuqezi-e-jo-te-kosoves/60%Daily2020-11-26 20:10
https://kosovapost.net/klinaku-pas-zgjatjes-se-mandatit-te-speciales-na-kane-gjete-te-lige-e-pa-kryeminister/60%Daily2020-11-26 19:23
https://kosovapost.net/hera-e-dyte-qe-kuvendi-serb-dridhet-nga-zeri-i-nje-shqiptari/60%Daily2020-11-26 19:08
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-kemi-mandat-deri-sa-keshilli-i-bashkimit-evropian-te-thote-te-kunderten/60%Daily2020-11-26 19:01
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-si-duhet-te-aplikojne-mediet-e-prishtines-per-te-perfituar-fond-nga-komuna/60%Daily2020-11-26 18:37
https://kosovapost.net/mori-flamurin-kuqezi-ne-kuvend-te-serbise-shaip-kamberi-tregon-arsyet/60%Daily2020-11-26 18:22
https://kosovapost.net/nje-29-vjecare-shtatzene-vdes-nga-koronavirusi-ne-qkuk/60%Daily2020-11-26 18:08
https://kosovapost.net/%e2%80%8blajcak-informon-bundestagun-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-11-26 17:37
https://kosovapost.net/spo-e-kalon-dot-ne-kuvend-hoti-merr-mbeshtetje-nga-rrjeti-global-i-bizneseve-per-pakon-e-rimekembjes/60%Daily2020-11-26 18:12
https://kosovapost.net/cifti-mbreteror-suedez-pozitiv-ne-covid-19/60%Daily2020-11-26 17:00
https://kosovapost.net/trt-world-forum-2020-do-te-fokusohet-ne-boten-post-pandemike/60%Daily2020-11-26 16:50
https://kosovapost.net/miratohet-komisioni-mbi-verifikimet-ndaj-pretendimeve-rreth-veprimtarise-se-uck-se-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-26 16:42
https://kosovapost.net/ne-dy-ditet-e-ardhshme-temperaturat-deri-ne-5-grade/60%Daily2020-11-26 16:38
https://kosovapost.net/agjenda-e-kryeministrit-per-diten-e-neserme/60%Daily2020-11-26 16:26
https://kosovapost.net/kamberi-e-vendos-flamurin-kuqezi-ne-kuvendin-e-serbise-ky-eshte-reagimi-i-bernabiqit-dhe-daciqit/60%Daily2020-11-26 16:22
https://kosovapost.net/vetite-shendetesore-te-molles-se-gjelber/60%Daily2020-11-26 16:18
https://kosovapost.net/10-viktima-dhe-656-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-26 16:10
https://kosovapost.net/kurti-i-prere-me-be-ne-njehere-jane-zgjedhjet-pastaj-presidenti/60%Daily2020-11-26 16:08
https://kosovapost.net/rudari-premton-mbeshtetje-per-bizneset-ne-podujeve/60%Daily2020-11-26 15:44
https://kosovapost.net/kryetari-i-malisheves-sherohet-nga-koronavirusi-vazhdon-trajtimin-ne-infektive/60%Daily2020-11-26 15:21
https://kosovapost.net/kosova-dhe-serbia-me-marreveshje-per-pezullimin-e-vizitave/60%Daily2020-11-26 15:15
https://kosovapost.net/kercenohet-zevendesministri-zafir-berisha/60%Daily2020-11-26 15:11
https://kosovapost.net/ahmeti-uck-ja-ka-qene-e-drejte-ish-kreret-e-saj-do-ta-deshmojne-pastertine-e-luftes/60%Daily2020-11-26 15:00
https://kosovapost.net/me-shume-marrim-kalcium-nga-levozhga-e-vese-apo-nga-qumshti/60%Daily2020-11-26 14:56
https://kosovapost.net/bekim-jashari-ne-perkrahje-te-bletareve-ne-skenderaj/60%Daily2020-11-26 14:54
https://kosovapost.net/a-eshte-joe-biden-presidenti-me-i-votuar-ne-historine-e-shba-se/60%Daily2020-11-26 14:50
https://kosovapost.net/britaniku-sam-pranon-islamin-ne-turqi/60%Daily2020-11-26 14:44
https://kosovapost.net/ja-se-cfare-i-ndodh-trupit-te-njeriut-nga-konsumi-i-pijeve-energjike/60%Daily2020-11-26 14:43
https://kosovapost.net/raporti-i-dick-marty-t-balla-do-tregojme-me-dokumente-zyrtare-qe-ne-shqiperi-sjane-kryer-krime-lufte/60%Daily2020-11-26 14:38
https://kosovapost.net/deklarohen-te-pafajshem-dy-te-akuzuarit-ne-rastin-syri-i-popullit-i-treti-pranon-fajesine/60%Daily2020-11-26 14:35
https://kosovapost.net/mbi-300-raste-te-reja-me-covid-19-vetem-ne-prishtine-ky-eshte-bilanci-ne-komunat-e-tjera/60%Daily2020-11-26 14:30
https://kosovapost.net/me-shpejt-se-cduhet-ne-kthese-ylli-anglez-perqafon-barrierat/60%Daily2020-11-26 14:22
https://kosovapost.net/si-te-eleminoni-celulitin-ne-kushte-shtepie-me-kete-perberes/60%Daily2020-11-26 14:17
https://kosovapost.net/covid-19-775-raste-pozitive-dhe-15-viktima-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-11-26 14:09
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-reagon-ndaj-kerkeses-se-lajcak-levizja-e-lire-nenkupton-hapjen-e-ures-se-ibrit/60%Daily2020-11-26 14:02
https://kosovapost.net/pezullohen-nga-detyra-policet-qe-ushtruan-dhune-ne-evakuimin-e-refugjateve-ne-paris/60%Daily2020-11-26 14:00
https://kosovapost.net/vendimi-i-ri-i-vjosa-osmanit-pezullohen-te-gjitha-konkurset-ne-presidence/60%Daily2020-11-26 13:52
https://kosovapost.net/konsulli-i-shkarkuar-kqira-sfidon-presidenten-nuk-e-njoh-vendimin/60%Daily2020-11-26 13:47
https://kosovapost.net/kur-do-tia-ktheje-hoti-pergjigjet-lajcakut-flasin-nga-kryeministria/60%Daily2020-11-26 13:44
https://kosovapost.net/mesazhi-i-hazard-pas-fitores-kunder-interit/60%Daily2020-11-26 13:43
https://kosovapost.net/petkoviq-thote-se-kosova-nuk-i-ndaloi-viziten-vuciqit-e-anuluam-vet/60%Daily2020-11-26 13:24
https://kosovapost.net/shkoi-per-sherim-ne-turqi-gega-me-keni-mbushur-zemren-tani-jam-me-mire/60%Daily2020-11-26 13:09
https://kosovapost.net/perplasje-e-re-mospajtime-te-vazhdueshme-mes-partnereve-te-koalicionit/60%Daily2020-11-26 13:05
https://kosovapost.net/merkel-informon-bundestagun-drite-ne-fund-te-tunelit-vaksina-mberrin-para-fundvitit/60%Daily2020-11-26 12:54
https://kosovapost.net/berisha-vjosa-osmani-po-hakmerret-politikisht-pdk-te-hyje-ne-qeveri/60%Daily2020-11-26 12:40
https://kosovapost.net/maradona-ishte-ne-mbeshtetje-te-palestines-zemra-ime-rreh-per-ju/60%Daily2020-11-26 12:30
https://kosovapost.net/recica-askush-nuk-do-te-mbetet-pa-sherbime-sociale-per-shkak-te-mungeses-se-perkushtimit-tim/60%Daily2020-11-26 12:14
https://kosovapost.net/hoti-thote-se-e-ka-pranuar-letren-e-lajcakut-tregon-a-do-ti-lejohet-apo-jo-vuciqit-hyrja-ne-kosove/60%Daily2020-11-26 12:09
https://kosovapost.net/be-i-pergjigjet-veliut-nuk-kemi-informacione-qe-serbia-po-organizon-transport-te-migranteve-per-ne-kosove/60%Daily2020-11-26 12:06
https://kosovapost.net/komiteti-kushtetues-sirian-do-te-mblidhet-ne-gjeneve-me-30-nentor/60%Daily2020-11-26 12:05
https://kosovapost.net/australia-do-te-shkarkoje-ushtaret-e-perfshire-ne-vrasjen-e-civileve-afgane/60%Daily2020-11-26 11:57
https://kosovapost.net/okb-do-te-hape-ne-katar-zyren-e-programit-kunder-terrorizmit/60%Daily2020-11-26 11:50
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ia-shkarkoi-djalin-ja-si-reagon-isni-kilaj-i-pdk-se/60%Daily2020-11-26 11:49
https://kosovapost.net/argjentina-i-jep-lamtumiren-e-fundit-maradones/60%Daily2020-11-26 11:41
https://kosovapost.net/isa-mustafa-kritikon-ministren-haradinaj-per-moskoordinim-me-hotin-per-emerimet-e-konsujve/60%Daily2020-11-26 11:38
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-rrahen-mes-vete/60%Daily2020-11-26 11:31
https://kosovapost.net/von-der-leyen-njofton-se-kur-do-te-mund-te-vaksinohen-evropianet-e-pare-kunder-covid-19/60%Daily2020-11-26 11:25
https://kosovapost.net/new-york-brooklyni-stoliset-me-flamuj-kuq-e-zi-per-nder-te-28-nentorit/60%Daily2020-11-26 11:08
https://kosovapost.net/covid-19-sot-vdiqen-5-persona-ne-gjilan/60%Daily2020-11-26 11:09
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-konsideron-heqjen-e-kufizimeve-te-udhetimit-per-vendet-europiane-2/60%Daily2020-11-26 10:56
https://kosovapost.net/zaev-arsyetohet-per-deklaratat-e-tij-te-perballemi-me-ceshtjet-historike-dhe-ta-falim-njeri-tjetrin/60%Daily2020-11-26 10:50
https://kosovapost.net/kfor-i-dhuron-pajisje-mjekesore-ne-qendren-shendetesore-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-11-26 11:16
https://kosovapost.net/ministri-quni-priti-sekretaren-e-pergjithshme-te-ministrise-se-mbrojtjes-rozafa-ukimeraj/60%Daily2020-11-26 10:31
https://kosovapost.net/ekaterina-trendafilova-riemerohet-kryetare-e-dhomave-te-specializuara-te-kosoves/60%Daily2020-11-26 10:26
https://kosovapost.net/zemaj-nuk-hiqet-ora-policore-te-dielen/60%Daily2020-11-26 10:19
https://kosovapost.net/kosova-pranohet-ne-rrjetin-evropian-geant/60%Daily2020-11-26 10:10
https://kosovapost.net/nderron-jete-aktivisti-i-aak-se/60%Daily2020-11-26 10:09
https://kosovapost.net/berisha-shtetet-mike-me-peshe-shprehnin-shqetesim-per-emerimet-e-diplomateve-pertej-normave/60%Daily2020-11-26 09:57
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-17-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-11-26 09:46
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-iu-drejtohet-per-here-te-pare-ushtareve-te-fsk-se-si-u-d-e-presidentit/60%Daily2020-11-26 09:37
https://kosovapost.net/prishtina-renditet-e-pesta-ne-bote-per-nga-ndotja-e-ajrit/60%Daily2020-11-26 09:31
https://kosovapost.net/nipi-zbulon-fjalet-e-fundit-te-maradones-ndihej-keq-qe-ne-mengjes/60%Daily2020-11-26 09:23
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-konsideron-heqjen-e-kufizimeve-te-udhetimit-per-vendet-europiane/60%Daily2020-11-26 09:09
https://kosovapost.net/stolisja-e-kryeqytetit-ahmeti-qeveria-ska-bere-kerkese/60%Daily2020-11-26 09:07
https://kosovapost.net/125284-2/60%Daily2020-11-26 08:53
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-kursimet-dhe-rishperndarjen-e-mbi-47-milione-eurove-per-vitin-2020/60%Daily2020-11-26 08:40
https://kosovapost.net/forca-e-sigurise-se-kosoves-vazhdon-te-jete-institucioni-me-i-besueshem-ne-vend/60%Daily2020-11-26 08:37
https://kosovapost.net/trump-fal-ish-keshilltarin-e-sigurise-kombetare/60%Daily2020-11-26 08:27
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-ne-aeroport-i-konfiskohet-nje-arme/60%Daily2020-11-26 08:26
https://kosovapost.net/rusia-mberthehet-nga-te-ftohtit-mijera-njerez-pa-ngrohje-dhe-energji-elektrike/60%Daily2020-11-26 08:25
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-synon-legalizimin-e-marihuanes/60%Daily2020-11-26 08:13
https://kosovapost.net/biden-i-premton-popullit-amerikan-se-do-ta-mposhtin-coronavirusin-jeta-do-te-kthehet-ne-normalitet/60%Daily2020-11-26 08:09
https://kosovapost.net/azerbajxhani-e-konsideron-provokuese-rezoluten-e-frances-per-malesine-e-karabakut/60%Daily2020-11-26 08:04
https://kosovapost.net/ldk-se-i-takon-posti-i-presidentit-haziri-nese-nuk-dakordohemi-ne-dhjetor-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-26 08:00
https://kosovapost.net/laschet-deshiron-kryesine-e-cdu-se-dhe-kandidaturen-per-kancelar/60%Daily2020-11-26 07:56
https://kosovapost.net/zbulohet-shkaku-i-vdekjes-se-maradones/60%Daily2020-11-26 08:19
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-motra-e-vetme-e-sami-lushtakut-foto/60%Daily2020-11-26 07:42
https://kosovapost.net/te-pikelluar-per-maradonen-argjentina-dhe-napoli-ne-lot-foto/60%Daily2020-11-26 07:28
https://kosovapost.net/haziri-per-osmanin-kush-ka-dale-prej-ldk-se-shihet-tash-ku-eshte/60%Daily2020-11-26 07:20
https://kosovapost.net/sot-behen-1-vit-nga-termeti-ne-thumane-mori-jeten-e-51-personave/60%Daily2020-11-26 07:12
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-13-mije-e-168-raste-aktive-dhe-mbi-22-mije-te-sheruar/60%Daily2020-11-26 07:05
https://kosovapost.net/moti-sot-136/60%Daily2020-11-26 06:59
https://kosovapost.net/merkel-pajtohet-me-drejtuesit-e-16-shteteve-zgjaten-masat-anti-covid/60%Daily2020-11-26 06:56
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-5/60%Daily2020-11-26 06:54
https://kosovapost.net/si-te-ulni-tensionin-e-larte-me-dy-metoda-natyrale/60%Daily2020-11-26 06:50
https://kosovapost.net/kush-jane-konsujt-qe-i-shkarkoi-vjosa-osmani/60%Daily2020-11-26 06:46
https://kosovapost.net/25-nentori-dita-e-shtetesise-se-bosnjes-dhe-hercegovines/60%Daily2020-11-26 09:06
https://kosovapost.net/reali-nuk-ndalet-shenon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-interit/60%Daily2020-11-25 22:44
https://kosovapost.net/thirrja-e-ldk-se-per-president-flasin-nga-partite-politike-nese-do-te-marrin-pjese/60%Daily2020-11-25 22:55
https://kosovapost.net/bik-osman-musliu-sulmoi-fizkisht-sekretarin-tone-ne-vendin-e-punes/60%Daily2020-11-25 21:25
https://kosovapost.net/hoxhaj-nuk-respekton-rregullat-anti-covid-fushate-ne-podujeve-pa-maske-e-pa-distance/60%Daily2020-11-25 21:11
https://kosovapost.net/125198-2/60%Daily2020-11-25 21:08
https://kosovapost.net/39-viktima-dhe-1-288-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-11-25 21:05
https://kosovapost.net/platini-per-vdekjen-e-maradones-shkoi-e-kaluara-jone/60%Daily2020-11-25 21:02
https://kosovapost.net/haxhiu-thaci-para-se-te-shkoje-ne-hage-paska-dashte-me-i-shly-borxhet/60%Daily2020-11-25 20:55
https://kosovapost.net/burri-i-vjosa-osmanit-reagon-time-kadriaj-do-te-paditet-per-shpifje/60%Daily2020-11-25 20:51
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-tregon-biseden-e-tij-me-millosheviqin-ne-burgun-e-hages/60%Daily2020-11-25 20:39
https://kosovapost.net/haxhiu-nexhmi-rudari-eshte-vec-kuklla-e-agim-veliut/60%Daily2020-11-25 20:13
https://kosovapost.net/ambasadori-i-kosoves-ne-shqiperi-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-11-25 20:07
https://kosovapost.net/ish-kryetari-i-ovl-uck-flakron-shala-shume-keq-qe-sishe-djale-i-udb-ashi-por-qellove-i-clirimtarit/60%Daily2020-11-25 20:04
https://kosovapost.net/time-kadrijaj-vjose-kosova-po-e-pret-shkarkimin-e-burrit-tend/60%Daily2020-11-25 19:57
https://kosovapost.net/vulin-i-reagon-haradinaj-stublles-rreth-gjenocidit-serb-ne-kosove/60%Daily2020-11-25 19:29
https://kosovapost.net/dematohet-hoti-e-kishte-pranuar-dekretin-per-emerimin-e-shales-nje-muaj-me-pare/60%Daily2020-11-25 19:10
https://kosovapost.net/u-d-presidentja-dr-vjosa-osmani-sadriu-shfuqizon-kater-dekrete-per-konsujt-ne-prage-lubjane-shkup-e-tirane/60%Daily2020-11-25 19:03
https://kosovapost.net/125155-2/60%Daily2020-11-25 17:54
https://kosovapost.net/kqz-kerkon-te-hiqet-ora-policore-ne-diten-e-zgjedhjeve-ne-podujeve-dhe-mitrovice-te-veriut/60%Daily2020-11-25 17:36
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-te-rinj-i-kerkuan-25-mije-euro-nga-nje-person-per-te-mos-ia-publikuar-disa-fotografi/60%Daily2020-11-25 19:07
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkosnett-kosova-te-tejkaloje-rezervimet-e-saj-rreth-cefta-s-dhe-mini-shengenit/60%Daily2020-11-25 17:24
https://kosovapost.net/kete-dite-pritet-te-bie-bore-ne-kosove/60%Daily2020-11-25 17:19
https://kosovapost.net/petkovic-preket-nga-reagimi-i-meliza-haradinajt-sjellja-e-saj-nuk-mund-te-tolerohet-me/60%Daily2020-11-25 17:11
https://kosovapost.net/keto-jane-6-prioritetet-e-qeverisjes-se-re-ne-podujeve/60%Daily2020-11-25 17:01
https://kosovapost.net/zemaj-ambasadorit-gjerman-statistikat-e-te-infektuarve-me-covid-19-jane-tejet-shqetesuese/60%Daily2020-11-25 16:56
https://kosovapost.net/vdes-legjenda-maradona/60%Daily2020-11-25 16:32
https://kosovapost.net/sonte-nga-ora-1900-ne-mal-te-zi-vendoset-ora-policore/60%Daily2020-11-25 16:29
https://kosovapost.net/balaj-halimaj-priti-ne-takim-grubin-flasin-per-zhvillimet-politike/60%Daily2020-11-25 16:25
https://kosovapost.net/beogradi-jep-leje-javen-e-ardhshme-nis-zhvarrosja-e-trupave-te-shqiptareve-ne-kizhevak/60%Daily2020-11-25 16:18
https://kosovapost.net/osmani-parandalimi-i-dhune%cc%88s-ndaj-grave-jo-vete%cc%88m-qe%cc%88-e%cc%88shte%cc%88-i-mundur-por-edhe-i-domosdoshe%cc%88m/60%Daily2020-11-25 16:06
https://kosovapost.net/ahmeti-premton-blerjen-e-testeve-per-analizen-e-d-dimerit/60%Daily2020-11-25 15:41
https://kosovapost.net/si-te-trajtoni-rrudhat-thjeshte-me-metoden-e-kanelles-dhe-mjaltit/60%Daily2020-11-25 15:32
https://kosovapost.net/hoxhaj-uron-deputeten-kodheli-per-poziten-e-zevendespresidentes-se-nato-s/60%Daily2020-11-25 15:27
https://kosovapost.net/shume-skuadra-evropiane-te-interesuara-per-sulmuesin-e-villarealit/60%Daily2020-11-25 15:21
https://kosovapost.net/pas-deshtimit-te-votimit-te-ligjit-per-rimekembje-gastronomet-paralajmerojne-konference/60%Daily2020-11-25 15:10
https://kosovapost.net/presidenti-kinez-i-thote-bidenit-se-shba-ja-dhe-kina-duhet-te-shmangin-perplasjet/60%Daily2020-11-25 15:02
https://kosovapost.net/eshte-shpallur-i-zhdukur-nje-person-ne-mitrovice-qe-nga-1-tetori/60%Daily2020-11-25 14:58
https://kosovapost.net/permbyllje-e-suksesshme-e-stervitjes-fushore-ujku-vigjilent-02/60%Daily2020-11-25 14:53
https://kosovapost.net/gjilani-pranon-175-laptope-nga-organizata-gjermane-giz-per-nxenesit-ne-nevoje/60%Daily2020-11-25 14:47
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-e-prere-ndaj-vuciqit-nuk-ka-leje-per-ju-per-vizita-ne-kosove/60%Daily2020-11-25 14:45
https://kosovapost.net/krasniqi-kontratat-e-nenshkruara-gjate-pandemise-jane-transparente/60%Daily2020-11-25 14:39
https://kosovapost.net/biden-shtepia-e-bardhe-po-na-jep-bashkepunim-te-sinqerte/60%Daily2020-11-25 14:17
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-pozitive-sipas-komunave-3/60%Daily2020-11-25 14:12
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-9-raste-te-vdekjes-dhe-704-raste-te-reja/60%Daily2020-11-25 14:07
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-rekomandon-mesimin-online-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-25 14:02
https://kosovapost.net/i-dhuroi-fitore-psg-se-neymar-me-statistika-te-frikshme-ne-champions/60%Daily2020-11-25 13:56
https://kosovapost.net/hapet-pika-e-kakavijes-u-mbyll-24-ore-nga-greva-greke/60%Daily2020-11-25 13:45
https://kosovapost.net/hoti-thote-se-nuk-ishte-koordinuar-askush-me-te-ne-lidhje-me-emerimin-e-konsullit-ne-prage/60%Daily2020-11-25 13:32
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-nenshkroi-deklaraten-kunder-ngacmimit-seksual-ne-administraten-publike/60%Daily2020-11-25 13:19
https://kosovapost.net/peci-i-reagon-zafir-berishes-koordinator-shteti-nuk-eshte-pazar/60%Daily2020-11-25 13:15
https://kosovapost.net/23-vjet-nga-luftimet-e-para-frontale-ndermjet-uck-se-dhe-policise-serbe/60%Daily2020-11-25 12:54
https://kosovapost.net/donald-trump-konference-surprize-per-mediat-flet-per-bursen-nga-shtepia-e-bardhe/60%Daily2020-11-25 12:44
https://kosovapost.net/shenohet-76-vjetori-i-bibliotekes-kombetare/60%Daily2020-11-25 12:32
https://kosovapost.net/basri-sejdiu-konfirmon-abuzimet-me-tender-ne-ministrine-e-shendetesise-ne-kohen-e-arben-vitise/60%Daily2020-11-25 12:25
https://kosovapost.net/zemaj-jep-detaje-per-planin-e-ndertimit-te-spitalit-ne-podujeve/60%Daily2020-11-25 12:15
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-i-uron-sherim-te-shpejte-edhe-njehere-u-d-vjosa-osmani/60%Daily2020-11-25 12:01
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-se-dieles-osmani-takim-virtual-me-daken/60%Daily2020-11-25 11:42
https://kosovapost.net/haziri-kerkon-nga-qytetaret-e-gjilanit-qe-ti-evitojne-vizitat/60%Daily2020-11-25 11:38
https://kosovapost.net/von-der-leyen-qytetaret-e-pare-te-be-se-mund-te-jene-vaksinuar-para-fundit-te-dhjetorit/60%Daily2020-11-25 11:37
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-behet-gati-per-vaksinimin-e-popullsise/60%Daily2020-11-25 11:27
https://kosovapost.net/gjermani-nje-automjet-perplaset-para-zyres-se-kancelares-merkel/60%Daily2020-11-25 11:23
https://kosovapost.net/izolohet-bullgaria-mbyll-shkollat-dhe-restorantet-deri-ne-fund-te-dhjetorit/60%Daily2020-11-25 11:13
https://kosovapost.net/hoti-pret-ne-takim-grate-deputete-zotohet-per-mbeshtetje/60%Daily2020-11-25 11:12
https://kosovapost.net/rrebelohet-berisha-e-quan-ofendim-per-kosoven-qe-vjosa-osmani-ushtron-postin-e-presidentes/60%Daily2020-11-25 11:11
https://kosovapost.net/hoxhaj-fetahu-eshte-ai-qe-do-tia-ktheje-podujeves-ate-qe-i-eshte-mohuar-qe-20-vjet/60%Daily2020-11-25 10:59
https://kosovapost.net/e-kishte-larguar-ish-presidenti-thaci-vjosa-osmani-rikthen-vulen-e-ish-presidentit-rugova/60%Daily2020-11-25 10:50
https://kosovapost.net/pas-rritjes-se-rasteve-te-dhunes-ne-familje-reagon-ambasada-e-shba-se-ne-kosove/60%Daily2020-11-25 10:43
https://kosovapost.net/kfor-i-mbeshtet-fushaten-e-kombeve-te-bashkuara-kunder-dhunes-ne-baze-gjinore/60%Daily2020-11-25 11:08
https://kosovapost.net/azemi-nuk-do-te-rrezikojme-me-jeten-tone-ne-pune-sic-e-kemi-rrezikuar-deri-tani/60%Daily2020-11-25 10:44
https://kosovapost.net/vertetohet-aktgjykimi-denues-i-apelit-ndaj-adem-grabovcit-per-rastin-pronto/60%Daily2020-11-25 10:02
https://kosovapost.net/parashikohet-ulja-e-pagave-te-policise-se-kosoves-reagon-sindikata/60%Daily2020-11-25 09:47
https://kosovapost.net/pamjet-e-nderhyrjes-se-policise-ndaj-refugjateve-ne-paris-jane-tronditese/60%Daily2020-11-25 09:42
https://kosovapost.net/tika-shperndan-artikuj-ushqimore-per-refugjatet-rohingya/60%Daily2020-11-25 09:39
https://kosovapost.net/biden-thote-se-bashkepunimi-i-shtepise-se-bardhe-eshte-i-sinqerte/60%Daily2020-11-25 09:33
https://kosovapost.net/ja-shteti-qe-ka-me-shume-shqiptare-se-sa-vete-shqiperia/60%Daily2020-11-25 09:32
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-dy-milione-euro-per-agjencine-per-barazi-gjinore/60%Daily2020-11-25 09:29
https://kosovapost.net/osmani-paralajmeron-shfuqizimin-e-dekreteve-te-fundit-te-emerimeve-diplomatike-nga-ish-presidenti-thaci/60%Daily2020-11-25 09:08
https://kosovapost.net/german-color-vendi-ku-mund-te-zgjidhni-ngjyrat-cilesore-qe-reflektojne-harmoni-dashuri-e-pozitivitet/60%Daily2020-11-25 09:03
https://kosovapost.net/uji-i-gazuar-i-mire-apo-i-demshem-2/60%Daily2020-11-25 08:42
https://kosovapost.net/si-pasoje-e-pandemise-rreth-80-mije-kosovare-humben-vendin-e-punes/60%Daily2020-11-25 08:39
https://kosovapost.net/situate-kritike-ne-spitalin-e-pejes-19-paciente-me-koronavirus-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-11-25 08:37
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-flet-per-ceshtjen-selmanaj-si-do-te-pengohet-pjesemarrja-e-tij-ne-kuvend/60%Daily2020-11-25 08:20
https://kosovapost.net/kush-ia-ndaloi-hyrjen-ne-kosove-tregon-presidenti-serb/60%Daily2020-11-25 08:09
https://kosovapost.net/rrahje-ne-drenas-te-dyshuarit-perfundojne-ne-burg/60%Daily2020-11-25 08:04
https://kosovapost.net/vdekje-e-dyshimte-ne-qkuk/60%Daily2020-11-25 08:00
https://kosovapost.net/si-funksionon-tranzicioni-ne-shba-nga-presidenca-trump-te-ajo-biden/60%Daily2020-11-25 07:51
https://kosovapost.net/pasi-djali-i-haxhi-shales-emerohet-konsull-ne-prage-reagojne-edhe-nga-presidenca/60%Daily2020-11-25 07:48
https://kosovapost.net/trump-synon-ta-fale-ish-keshilltarin-michael-flynn/60%Daily2020-11-25 07:42
https://kosovapost.net/shqiptaret-shpenzuan-rreth-210-milione-euro-me-pak-gjate-karantines/60%Daily2020-11-25 07:38
https://kosovapost.net/nese-ju-kerkohet-familja-jashari-thote-se-jane-te-gatshem-te-marrin-pergjegjesi-per-postin-e-presidentit/60%Daily2020-11-25 07:32
https://kosovapost.net/klani-mafioz-kercenoi-abazoviqin-i-mandatuari-per-kryeminister-te-mbrohet-urgjentisht/60%Daily2020-11-25 07:28
https://kosovapost.net/nje-termet-i-forte-godet-greqine/60%Daily2020-11-25 07:26
https://kosovapost.net/e-thote-pirlo-arthur-ishte-kokeforte-gaboi/60%Daily2020-11-25 07:22
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-reja-parlamentare-ky-eshte-parashikimi-i-veton-surroit/60%Daily2020-11-25 07:18
https://kosovapost.net/ruset-me-metoda-te-reja-per-te-ndikuar-tek-amerikanet/60%Daily2020-11-25 07:15
https://kosovapost.net/efektet-e-kafes-se-mengjesit-ne-organizem/60%Daily2020-11-25 07:09
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-20/60%Daily2020-11-25 07:05
https://kosovapost.net/nga-pdk-i-pergjigjen-aak-se-ne-e-kemi-kryetarin-tone-ne-detyre-e-ai-eshte-z-enver-hoxhaj/60%Daily2020-11-24 22:39
https://kosovapost.net/%e2%80%8baak-skerkuam-perkrahje-nga-enver-hoxhaj-por-nga-thaci-e-veseli/60%Daily2020-11-24 22:36
https://kosovapost.net/abdixhiku-i-ldk-se-ironizon-me-djalin-e-haxhi-shales-konsull-lind-nuk-behesh/60%Daily2020-11-24 22:28
https://kosovapost.net/biden-shpall-zyrtarisht-emerimet-per-kabinetin-e-tij/60%Daily2020-11-24 22:01
https://kosovapost.net/haradinaj-i-prere-nese-ska-marreveshje-per-presidentin-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-24 21:56
https://kosovapost.net/a-i-ka-votat-ldk-per-ligji-e-rimekembjes-ne-seancen-e-radhes-deklarohet-gazmend-muhaxheri/60%Daily2020-11-24 21:39
https://kosovapost.net/dritan-abazoviq-u-kercenua-me-jete-reagon-i-mandatuari-per-te-krijuar-qeverine-e-re-te-malit-te-zi/60%Daily2020-11-24 21:31
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-regjistron-15-te-vdekur-dhe-1039-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-11-24 21:05
https://kosovapost.net/pergjigjet-menjehere-hoxhaj-veseli-si-ka-dhene-asnjehere-mbeshtetje-haradinajt-per-president/60%Daily2020-11-24 20:56
https://kosovapost.net/me-2-dhjetor-seanca-vv-pret-qe-kushtetuesja-ta-rrezoje-qeverine-hoti/60%Daily2020-11-24 20:14
https://kosovapost.net/haradinaj-me-thacin-e-veselin-ishim-afer-nje-marreveshjeje-per-presidentin/60%Daily2020-11-24 20:07
https://kosovapost.net/hoxhaj-ia-pret-shpresat-haradinajt-nuk-e-votojme-per-president-kandidatin-nga-koalicioni-qeverises/60%Daily2020-11-24 19:59
https://kosovapost.net/skandali-me-djalin-e-haxhi-shales-juristi-i-njohur-godet-ramush-haradinajn/60%Daily2020-11-24 19:55
https://kosovapost.net/xhelal-svecla-i-pergjigjet-agim-veliut-duke-i-permendur-plumbat-flet-edhe-per-debimin-e-vjosa-osmanit-nga-ldk/60%Daily2020-11-24 19:48
https://kosovapost.net/emerimi-i-djalit-te-haxhi-shales-si-konsull-reagon-levizja-vetevendosje/60%Daily2020-11-24 19:37
https://kosovapost.net/djali-i-haxhi-shales-emerohet-konsull-i-pergjithshem-a-ishte-ky-shperblimi-per-voten-pro-formimit-te-qeverise/60%Daily2020-11-24 19:19
https://kosovapost.net/%e2%80%8bgjykata-vendos-biden-fitues-ne-nevada/60%Daily2020-11-24 18:52
https://kosovapost.net/daciq-thote-se-nuk-pret-ndryshime-ekstreme-ne-qendrimin-e-amerikes-per-dialogun/60%Daily2020-11-24 18:50
https://kosovapost.net/tollovi-para-shkollave-ne-prishtine-bllokohen-rruget-dhe-shkelen-masat-anti-covid/60%Daily2020-11-24 18:24
https://kosovapost.net/procesi-gjyqesor-ne-hage-mund-te-zgjas-deri-ne-10-vite/60%Daily2020-11-24 18:08
https://kosovapost.net/kryesia-vendos-datat-kur-mbahen-seancat-e-ardhshme-plenare/60%Daily2020-11-24 17:55
https://kosovapost.net/ahmeti-njofton-per-subvencionimin-e-dy-kategorive-me-nga-80-euro/60%Daily2020-11-24 17:51
https://kosovapost.net/irani-politikes-amerikane-te-presionit-maksimal-i-ka-ardhur-fundi/60%Daily2020-11-24 17:24
https://kosovapost.net/turqia-do-te-shpalose-krimet-e-luftes-te-armenise-ne-malesine-e-karabakut/60%Daily2020-11-24 17:20
https://kosovapost.net/biden-kandidati-i-pare-per-president-ne-histori-qe-merr-80-milione-vota/60%Daily2020-11-24 17:02
https://kosovapost.net/vendos-presidenca-te-gjithe-mjeket-qe-vdiqen-nga-covid-19-do-dekorohen-me-medalje-te-meritave/60%Daily2020-11-24 16:41
https://kosovapost.net/ska-furnizim-nderpritet-ne-qkuk-analiza-e-nevojshme-per-pacientet-me-covid-19/60%Daily2020-11-24 16:33
https://kosovapost.net/dosja-thaci-dhe-te-tjeret-smith-e-do-11-dhjetorin-per-ti-zbuluar-deshmite-dhe-deshmitaret/60%Daily2020-11-24 16:28
https://kosovapost.net/vvja-nuk-e-leshon-kembesh-selmanajn-arben-gashi-i-ldkse-i-tregon-se-si-mund-ta-rrezojne/60%Daily2020-11-24 16:19
https://kosovapost.net/alarmante-19-te-vdekur-per-24-ore-nga-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-24 16:07
https://kosovapost.net/pdk-ja-se-komenton-deklaraten-e-hazirit-per-gjykaten-speciale/60%Daily2020-11-24 15:37
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-burrin-qe-sulmoi-seksualisht-nje-grua-ne-prizren/60%Daily2020-11-24 15:32
https://kosovapost.net/shba-si-funksionon-tranzicioni/60%Daily2020-11-24 15:29
https://kosovapost.net/oak-rike%cc%88rkon-reagim-urgjent-te%cc%88-kryeministrit-ndaj-situate%cc%88s-ekonomike/60%Daily2020-11-24 15:22
https://kosovapost.net/901-paciente-te-prekur-me-covid-19-po-trajtohen-ne-qkuk/60%Daily2020-11-24 15:11
https://kosovapost.net/osmani-vrasja-e-sebahate-tolajt-e-isuf-haklajt-eshte-njera-nder-goditjet-me-te-medha-qe-iu-dha-shtetit-te-se-drejtes/60%Daily2020-11-24 14:51
https://kosovapost.net/projekt-i-detajuar-city-ka-gati-kontrate-10-vjecare-per-messin/60%Daily2020-11-24 14:45
https://kosovapost.net/e-thote-daciq-nuk-pres-ndryshime-ekstreme-ne-qendrimin-e-amerikes-per-dialogun/60%Daily2020-11-24 14:45
https://kosovapost.net/kercenohen-me-jete-dritan-abazoviq-dhe-familja-e-tij/60%Daily2020-11-24 14:39
https://kosovapost.net/sondazhi-e-nxjerre-shpejtim-bulliqin-fitues-ne-podujeve/60%Daily2020-11-24 14:29
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-pako-te-re-prej-182-milione-eurove-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-11-24 14:27
https://kosovapost.net/rama-vaksinen-kunder-covid-19-e-blejme-me-cdo-cmim/60%Daily2020-11-24 14:15
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-pozitive-sipas-komunave-2/60%Daily2020-11-24 14:08
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-12-raste-te-vdekjes-dhe-609-raste-te-reja/60%Daily2020-11-24 14:04
https://kosovapost.net/124778-2/60%Daily2020-11-24 13:54
https://kosovapost.net/publikimi-i-raportit-analizues-rigjykim-per-suzanen/60%Daily2020-11-24 13:53
https://kosovapost.net/rrgk-kerkon-pergjegjesi-institucionale-per-rastin-e-incestit-ne-mitrovice/60%Daily2020-11-24 13:43
https://kosovapost.net/ministri-veliu-takohet-me-sekretarin-e-perhershem-te-komunitetit-te-transportit-matej-zakonjsek/60%Daily2020-11-24 13:25
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-ben-thirrje-per-votimin-e-pakos-se-rimekembjes/60%Daily2020-11-24 13:11
https://kosovapost.net/zemaj-numri-i-rasteve-te-infektuara-me-covid-19-eshte-alarmant/60%Daily2020-11-24 13:04
https://kosovapost.net/nuk-u-lejua-te-hyje-ne-kosove-nenkryetari-i-beogradit-paralajmeron-padi-ne-gjykaten-e-strasburgut/60%Daily2020-11-24 12:57
https://kosovapost.net/shkembimi-territorial-mes-kosoves-e-serbise-nuk-eshte-me-opsion-ne-tryezen-e-dialogut/60%Daily2020-11-24 12:48
https://kosovapost.net/mpms-dhe-undp-mbeshtesin-qytetaret-dhe-bizneset-me-pajisje-te-nevojshme/60%Daily2020-11-24 12:46
https://kosovapost.net/cka-po-ndodh-ne-kuvend-aty-shkon-edhe-lideri-i-ldk-se/60%Daily2020-11-24 12:45
https://kosovapost.net/a-do-te-lejojne-vv-ja-futjen-e-driton-selmanajt-ne-kuvend-ldk-i-pergjigjet/60%Daily2020-11-24 12:31
https://kosovapost.net/akuzat-e-bashes-per-fshehjen-e-viktimave-rama-e-pamundur-te-ndodh-debati-per-kete-i-turpshem/60%Daily2020-11-24 12:17
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-i-vendosur-per-zbatimin-e-marreveshjes-se-washingtonit/60%Daily2020-11-24 12:13
https://kosovapost.net/ish-ministrja-shqiptare-merr-post-te-larte-ne-nato-foto/60%Daily2020-11-24 12:06
https://kosovapost.net/griezman-flet-pa-doreza-skam-marredhenie-me-ta-ia-thashe-edhe-leos/60%Daily2020-11-24 12:02
https://kosovapost.net/policia-franceze-femijet-e-mitur-i-trajtoi-si-terroriste/60%Daily2020-11-24 11:58
https://kosovapost.net/stublla-e-dumoshi-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi-per-atashete-kulturore/60%Daily2020-11-24 11:49
https://kosovapost.net/policise-dhe-fsk-se-institucione-te-cilave-qytetaret-u-besojne-me-shume/60%Daily2020-11-24 11:41
https://kosovapost.net/kur-mund-te-votohet-ligji-per-rimekembje-ekonomike-flet-arben-gashi/60%Daily2020-11-24 11:33
https://kosovapost.net/rrjeti-i-gruas-vazhdon-protesten-e-heshtur-para-qeverise-kerkon-shkarkimin-e-selmanajt/60%Daily2020-11-24 11:30
https://kosovapost.net/miliona-amerikane-planifikojne-udhetime-per-feste-pavaresisht-pandemise/60%Daily2020-11-24 10:47
https://kosovapost.net/kryeministri-i-izraelit-pritet-ta-vizitoje-bahrejnin/60%Daily2020-11-24 10:45
https://kosovapost.net/tika-shperndan-ndihma-ushqimore-per-myslimanet-e-arakanit-qe-jetojne-ne-kampe-ne-bangladesh/60%Daily2020-11-24 10:44
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-nese-ska-vullnet-per-zgjedhje-te-presidentit-me-emer-konkret-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-24 10:43
https://kosovapost.net/rama-vendimi-per-mbylljen-apo-hapjen-e-shkollave-i-takon-autoriteteve-shendetesore/60%Daily2020-11-24 10:37
https://kosovapost.net/reagon-muhaxheri-pas-djegies-se-balonit-mire-se-vini-ne-peje/60%Daily2020-11-24 10:34
https://kosovapost.net/nenshkruhen-tri-udhezime-administrative-per-te-miturit-ne-qendrat-edukativo-korrektuese/60%Daily2020-11-24 10:31
https://kosovapost.net/bogujevci-per-selmanaj-nuk-mundet-si-qeveritar-te-vij-ne-kuvend-e-te-sillet-si-ti-behet-qejfi/60%Daily2020-11-24 09:43
https://kosovapost.net/stoltenberg-turqia-luan-rol-kyc-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2020-11-24 09:43
https://kosovapost.net/konferenca-e-afganistanit-mbahet-ne-zvicer/60%Daily2020-11-24 09:41
https://kosovapost.net/mbyllet-pika-e-kalimit-kufitar-te-kakavijes-ja-vetem-kush-mund-te-kaloj/60%Daily2020-11-24 09:39
https://kosovapost.net/hoti-shume-shpejte-dihet-ose-emri-i-presidentit-ose-data-e-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2020-11-24 09:33
https://kosovapost.net/prishtine-sulmon-fizikisht-te-dashuren-policia-e-dergon-ne-mbajtje/60%Daily2020-11-24 09:29
https://kosovapost.net/fshirja-e-adresave-te-shqiptareve-cakaj-takon-kamberin/60%Daily2020-11-24 09:25
https://kosovapost.net/shqiptaret-populli-me-kursimtar-ne-rajon/60%Daily2020-11-24 09:11
https://kosovapost.net/anglia-shkurton-periudhen-e-karantines-per-udhetaret-ne-pese-dite/60%Daily2020-11-24 09:03
https://kosovapost.net/shtimi-i-larte-i-rasteve-me-covid-19-serbia-merr-masa-te-rrepta-mbylle/60%Daily2020-11-24 08:58
https://kosovapost.net/ceshtja-e-presidentit-nenkryetari-i-pdk-se-ne-gare-do-jene-disa-kandidate-nuk-e-kemi-luksin-te-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-24 08:52
https://kosovapost.net/5-arsyet-perse-duhet-te-pini-cdo-dite-nje-gote-leng-portokalli/60%Daily2020-11-24 08:45
https://kosovapost.net/egjipt-vellazeria-muslimane-perseri-futet-ne-listen-e-zeze/60%Daily2020-11-24 08:37
https://kosovapost.net/pas-rrahjes-perfundojne-ne-spital-e-ne-burg/60%Daily2020-11-24 08:27
https://kosovapost.net/kryeprokurori-kerkon-qe-gjykimi-ndaj-thacit-e-te-tjereve-te-mos-shtyhet-me-shume-se-shtatori-i-2021-s/60%Daily2020-11-24 08:21
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-nentor-3/60%Daily2020-11-24 08:17
https://kosovapost.net/gjeneral-rama-ne-vizite-zyrtare-ne-shtabin-suprem-te-forcave-aleate-te-evropes/60%Daily2020-11-24 08:12
https://kosovapost.net/shifra-rekorde-me-covid-19-propozohet-qe-edhe-konviktet-te-kthehen-ne-spital/60%Daily2020-11-24 08:10
https://kosovapost.net/3-mije-e-500-euro-vidhen-nga-nje-kasaforte-ne-nje-zyre-ne-prishtine/60%Daily2020-11-24 08:22
https://kosovapost.net/nato-be-ftojne-biden-te-rindertoje-lidhjet-nderatlantike/60%Daily2020-11-24 08:03
https://kosovapost.net/grabitje-me-arme-ne-nje-market-ne-prishtine/60%Daily2020-11-24 07:50
https://kosovapost.net/a-do-te-luaj-benzema-ne-ndeshjen-me-interin/60%Daily2020-11-24 07:46
https://kosovapost.net/karantinohet-edhe-mbreti-i-spanjes/60%Daily2020-11-24 07:43
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-u-pergjigjet-kercenimeve-te-vuciqit-per-lufte/60%Daily2020-11-24 07:38
https://kosovapost.net/john-kerry-emerohet-i-derguar-i-joe-biden-per-ceshtje-klimatike/60%Daily2020-11-24 07:34
https://kosovapost.net/ish-presidenti-i-frances-sarkozy-para-drejtesise/60%Daily2020-11-24 07:31
https://kosovapost.net/keto-jane-demet-qe-shkakton-konsumimi-i-kafes-esell/60%Daily2020-11-24 07:27
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-refuzon-lirimin-me-kusht-te-sali-mustafes/60%Daily2020-11-24 07:23
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove-4/60%Daily2020-11-24 07:20
https://kosovapost.net/analiza-e-the-guardian-a-mundet-donald-trump-te-beje-nje-grusht-shteti-dhe-te-qendroje-ne-detyre-per-nje-mandat-te-dyte/60%Daily2020-11-24 07:16
https://kosovapost.net/i-vihet-flaka-balones-me-ngjyrat-e-flamurit-te-jugosllavise-ne-peje/60%Daily2020-11-24 07:12
https://kosovapost.net/bilanci-i-covid-19-ne-kosove-12-mije-e-618-raste-aktive/60%Daily2020-11-24 07:08
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-19/60%Daily2020-11-24 07:01
https://kosovapost.net/dorezohet-trump-i-hapet-rruga-tranzicionit-presidencial-ne-shba/60%Daily2020-11-24 06:58
https://kosovapost.net/shefi-i-mbrojtjes-izraelite-gantz-shpreh-gatishmeri-e-vendit-te-tij-per-bisedime-me-hamasin/60%Daily2020-11-24 06:54
https://kosovapost.net/mos-e-lidhni-fene-me-terrorin-paralajmerojne-kleriket-austriake/60%Daily2020-11-24 06:50
https://kosovapost.net/shqetesimi-i-koronavirusit-ne-evrope-ndalohet-kultivimi-i-vizonave-ne-itali/60%Daily2020-11-23 22:50
https://kosovapost.net/124571-2/60%Daily2020-11-23 22:47
https://kosovapost.net/raporti-i-frikshem-26000-femije-afgane-te-vrare-ose-gjymtuar-qe-nga-viti-2005/60%Daily2020-11-23 22:39
https://kosovapost.net/ish-zyrtare-republikane-thirrje-partise-per-te-pranuar-humbjen-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-23 22:28
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-papa-e-thote-se-ujguret-myslimane-ne-kine-jane-te-persekutuar/60%Daily2020-11-23 22:21
https://kosovapost.net/rama-dhe-basha-loje-politike-me-kosoven-deklaratat-e-vucic-te-rrezikshme-por-shqiperia-si-merr-seriozisht/60%Daily2020-11-23 22:19
https://kosovapost.net/akuzat-kunder-bashes-per-uck-ne-meta-turp-berisha-eshte-edhe-me-kosovar-se-kosovaret/60%Daily2020-11-23 22:11
https://kosovapost.net/covid-19-hoti-ndoshta-do-te-detyrohemi-te-marrim-masa-me-te-ashpra/60%Daily2020-11-23 21:40
https://kosovapost.net/posta-me-sherbim-te-ri-te-dergesave-online/60%Daily2020-11-23 21:33
https://kosovapost.net/cmendet-radikali-vojislav-sheshel-kerkon-qe-ushtria-serbe-te-futet-ne-kosove/60%Daily2020-11-23 21:30
https://kosovapost.net/demiraj-serbia-po-armatoset-kosova-duhet-ti-rrise-kapacitetet-e-mbrojtjes-ushtarake/60%Daily2020-11-23 21:23
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-frikshem-i-analistit-amerikan-kosova-mund-te-pushtohet-nga-trupat-serbe/60%Daily2020-11-23 21:16
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-prishtines-koha-qe-te-vendosen-masa-te-reja-kufizuese/60%Daily2020-11-23 20:45
https://kosovapost.net/arabia-saudite-mohon-viziten-sekrete-te-kryeministrit-izraelit/60%Daily2020-11-23 21:13
https://kosovapost.net/qeveri-butakesh-pakurrizoresh-anonimusash-e-poltronesh-partiak/60%Daily2020-11-23 20:39
https://kosovapost.net/52-e-serbeve-mendojne-se-duhet-te-sulmohet-kosova-47-thone-se-do-te-merrnin-pjese-vete-ne-lufte/60%Daily2020-11-23 20:17
https://kosovapost.net/deputetja-ismaili-paragjykimet-per-shamine-burojne-nga-serbia/60%Daily2020-11-23 20:06
https://kosovapost.net/varreza-masive-ne-kizhevak-mesohet-se-me-30-nentor-nis-zhvarrimi-kosova-ne-komision/60%Daily2020-11-23 20:00
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkurti-takim-virtual-me-kosnett-diskutojne-per-specialen-dhe-pandemine/60%Daily2020-11-23 19:47
https://kosovapost.net/i-rrahin-dhe-ua-shkulin-thonjte-vuajtjet-qe-kalojne-migrantet-ne-kufirin-e-kroacise-video/60%Daily2020-11-23 19:41
https://kosovapost.net/ambasada-gjermane-njoftim-te-rendesishem-per-vizat/60%Daily2020-11-23 19:36
https://kosovapost.net/kostt-i-dhe-keds-i-thone-se-po-punojne-intensivisht-ne-rregullimin-e-rrymes-ne-prishtine/60%Daily2020-11-23 19:25
https://kosovapost.net/drejtesia-e-kapur-nga-krimo-politika-i-shkakton-miliona-humbje-buxhetit-te-shtetit-te-kosoves/60%Daily2020-11-23 19:21
https://kosovapost.net/rron-gjinovci-e-zbulon-partine-e-ardhshme-te-gent-cakajt/60%Daily2020-11-23 18:59
https://kosovapost.net/familjaret-smund-ti-vizitojne-thacin-dhe-te-tjeret-ne-paraburgimin-e-hages/60%Daily2020-11-23 18:43
https://kosovapost.net/tre-oficere-te-ri-iu-shtuan-fsk-se-pasi-kryen-akademine-ushtarake-ne-gjermani/60%Daily2020-11-23 18:34
https://kosovapost.net/nena-e-haradinajt-shtrihet-ne-spital-i-nenshtrohet-nje-intervenimi-ne-zemer/60%Daily2020-11-23 18:17
https://kosovapost.net/mbeshtetesi-i-madh-i-kosoves-pritet-te-jete-sekretar-i-shtetit-ne-shba/60%Daily2020-11-23 18:05
https://kosovapost.net/iu-dha-lamtumira-e-fundit-kolosit-te-muzikes-se-mirefillte-shqipe-ismet-peja/60%Daily2020-11-23 17:25
https://kosovapost.net/agim-veliu-e-akuzoi-per-uzurpim-i-pergjigjet-shpejtim-bulliqi/60%Daily2020-11-23 17:01
https://kosovapost.net/deputeti-i-lvv-se-driton-selmanaj-nuk-e-ka-vendin-ne-qeverine-e-kosoves/60%Daily2020-11-23 16:44
https://kosovapost.net/pacientet-me-covid-19-blejne-vete-ilacin-favipiravir-ministria-nuk-ua-siguron-ate/60%Daily2020-11-23 16:28
https://kosovapost.net/mali-i-zi-vendos-oren-policore/60%Daily2020-11-23 16:17
https://kosovapost.net/17-te-vdekur-dhe-795-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-23 16:09
https://kosovapost.net/covid-19-boris-johnson-pritet-te-njoftoje-karantinen-e-dyte-kombetare/60%Daily2020-11-23 15:51
https://kosovapost.net/radman-dhe-haradinaj-stublla-kroacia-mbeshtet-rrugen-euro-atlantike-te-kosoves/60%Daily2020-11-23 15:45
https://kosovapost.net/arsyet-befasuese-perse-ju-bien-floket-kurat-natyrale-qe-duhet-ti-perdorni-jane-keto/60%Daily2020-11-23 15:39
https://kosovapost.net/messi-e-de-jong-jashte-per-champions-koeman-shpjegon-vendimin/60%Daily2020-11-23 15:34
https://kosovapost.net/zemaj-prezanton-projektin-per-ndertimin-e-spitalit-te-podujeves/60%Daily2020-11-23 15:28
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-takim-virtual-me-kosnett-kosova-eshte-falenderuese-per-perkrahjen-e-shba-ve-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-11-23 15:22
https://kosovapost.net/borrelli-prishtina-dhe-beogradi-duhet-te-gjejne-nje-zgjidhje-be-ja-nuk-do-ta-diktoje-ate/60%Daily2020-11-23 15:06
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-keshilltaren-ligjore-ne-ambasaden-e-shba-ve/60%Daily2020-11-23 14:50
https://kosovapost.net/osmani-be-ja-te-kerkoje-ndryshimin-e-kushtetutes-nga-serbia-e-jo-nga-kosova/60%Daily2020-11-23 14:43
https://kosovapost.net/keto-tri-lagje-te-prishtines-edhe-sot-mbesin-pa-rryme/60%Daily2020-11-23 14:41
https://kosovapost.net/besian-mustafa-kujton-babane-pa-zbardhjen-e-vrasjeve-te-pasluftes-smund-te-kete-drejtesi-e-as-liri-te-plote/60%Daily2020-11-23 14:21
https://kosovapost.net/osmani-moslejimi-i-anetaresimit-ne%cc%88-keshillin-e-evropes-perben-mohim-te%cc%88-qasjes-ne%cc%88-drejtesi-per-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2020-11-23 14:10
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-12-raste-te-vdekjes-dhe-645-raste-te-reja/60%Daily2020-11-23 14:05
https://kosovapost.net/liria-e-mediave-brukseli-paralajmeron-francen/60%Daily2020-11-23 14:04
https://kosovapost.net/aplikimi-per-kartonin-e-gjelber-vetem-pas-shtatorit-2021/60%Daily2020-11-23 13:59
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-qendra-e-kujteses-se-kosoves-ze-i-kujtimeve-te-te-mbijetuarve/60%Daily2020-11-23 13:53
https://kosovapost.net/shba-bye-bye-open-skies/60%Daily2020-11-23 14:10
https://kosovapost.net/qkuk-pranon-5-rentgene-mobil-per-trajtimin-e-pacienteve-me-covid-19/60%Daily2020-11-23 13:35
https://kosovapost.net/kryetari-mustafa-perkujton-zedhenesin-e-lirise-xhemajl-mustafa/60%Daily2020-11-23 13:35
https://kosovapost.net/kurti-sot-u-shua-mjeshtri-gjakovar-i-muzikes-popullore/60%Daily2020-11-23 13:21
https://kosovapost.net/dua-lipa-shkelqen-ne-ama-fiton-cmimin-per-kengen-me-te-mire-pop/60%Daily2020-11-23 12:51
https://kosovapost.net/hoxhaj-vota-qe-i-jepet-naim-fetahut-dhe-pdk-se-vote-per-nje-kosove-me-te-forte-dhe-per-nje-podujeve-me-te-zhvilluar/60%Daily2020-11-23 12:45
https://kosovapost.net/124370-2/60%Daily2020-11-23 12:48
https://kosovapost.net/hoti-kerkon-falje-per-deklaraten-e-selmanajt-thote-se-e-verteta-nuk-qendron-ashtu/60%Daily2020-11-23 12:53
https://kosovapost.net/hoti-dhe-dumoshi-bejne-homazhe-per-vdekjen-e-ismet-pejes-u-rritem-me-kenget-e-tij/60%Daily2020-11-23 12:40
https://kosovapost.net/australia-krijon-fond-prej-18-milione-dollaresh-per-mbrojtjen-e-koalave/60%Daily2020-11-23 12:17
https://kosovapost.net/124359-2/60%Daily2020-11-23 12:11
https://kosovapost.net/delegacioni-i-beogradit-nuk-lejohet-te-hyje-ne-kosove/60%Daily2020-11-23 12:03
https://kosovapost.net/vrasja-e-xhemail-mustafes-dhe-e-enver-malokut-dy-raste-kur-ibrahim-rugova-u-pa-me-lot-ne-sy/60%Daily2020-11-23 12:00
https://kosovapost.net/u-demtua-rende-ndaj-atletico-mjeku-tregon-sa-do-mungoje-pique/60%Daily2020-11-23 11:58
https://kosovapost.net/yjet-e-futbollit-ne-gare-per-trofeun-e-lojtarit-te-shekullit/60%Daily2020-11-23 11:52
https://kosovapost.net/komuna-e-mitrovices-nuk-do-te-dekoroj-sheshet-kete-vit/60%Daily2020-11-23 11:48
https://kosovapost.net/aleati-i-ngushte-nxit-trump-te-pranoje-humbjen/60%Daily2020-11-23 11:48
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-kujton-xhemajl-mustafen-do-ta-kujtojme-perjetesisht-nuk-do-te-rreshtim-se-kerkuari-drejtesi-per-te/60%Daily2020-11-23 11:44
https://kosovapost.net/asaot-behen-20-vite-nga-vrasja-e-xhemail-mustafes/60%Daily2020-11-23 11:36
https://kosovapost.net/tahiri-kerkon-mbeshtetje-nga-kroacia-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2020-11-23 11:14
https://kosovapost.net/vidhet-arka-me-para-te-gatshme-ne-nje-barnatore-ne-malisheve/60%Daily2020-11-23 10:37
https://kosovapost.net/nuk-miratohet-rezoluta-per-te-pagjeturit-2/60%Daily2020-11-23 10:34
https://kosovapost.net/ahmeti-per-me-pak-se-dy-ore-mbi-500-biznese-aplikuan-ne-programin-per-grante/60%Daily2020-11-23 10:35
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-publikon-videon-e-ushtares-se-oreve-te-para-te-uck-se-nga-drenica/60%Daily2020-11-23 10:19
https://kosovapost.net/nuk-miratohet-rezoluta-per-te-pagjeturit/60%Daily2020-11-23 10:12
https://kosovapost.net/vv-selmanaj-seshte-i-miresardhur-ne-kuvend-presim-qe-sa-me-pare-ta-largojme/60%Daily2020-11-23 09:46
https://kosovapost.net/kush-eshte-antony-blinken-keshilltari-i-biden-qe-pritet-te-emerohet-sekretar-amerikan-i-shtetit/60%Daily2020-11-23 08:39
https://kosovapost.net/aavancimi-i-legjislacionit-ne-fushen-e-sigurise-dhe-shendetit-ne-pune-synim-i-qeverise/60%Daily2020-11-23 08:36
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-fillimin-e-negociatave-me-malin-e-zi-per-tatim-te-dyfishte/60%Daily2020-11-23 08:31
https://kosovapost.net/haradinaj-per-vdekjen-e-ismet-pejes-u-rritem-me-kenget-tuaja-zeri-yt-do-mbetet-i-pavdekshem/60%Daily2020-11-23 08:23
https://kosovapost.net/me-shume-se-si-futbollist-beckham-do-te-fitoje-me-videolojen-fifa/60%Daily2020-11-23 08:15
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-optimizem-por-edhe-pak-zhgenjim-nga-vaksina-e-oksfordit/60%Daily2020-11-23 08:11
https://kosovapost.net/kalendari-historik-23-nentor-2/60%Daily2020-11-23 08:01
https://kosovapost.net/nga-ministria-e-pushtetit-lokal-ne-ate-te-mbrojtjes-trasferohet-sekretarja-e-pergjithshme-ukimeraj/60%Daily2020-11-23 07:56
https://kosovapost.net/ministri-kuci-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-11-23 07:57
https://kosovapost.net/zbulohet-ne-spanje-nekropoli-i-famshem-islam-i-shekullit-viii/60%Daily2020-11-23 07:48
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-19-pacient-me-koronavirus-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-11-23 08:02
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-gjermania-regjistron-mbi-10-mije-raste-te-reja/60%Daily2020-11-23 07:40
https://kosovapost.net/ahmeti-e-nis-javen-me-nje-lajm-te-mire-per-bizneset/60%Daily2020-11-23 07:36
https://kosovapost.net/vlora-dumoshi-per-vdekjen-ismet-pejes-kemi-humbur-nje-njeri-e-nje-artist-te-paperseritshem/60%Daily2020-11-23 07:29
https://kosovapost.net/shuhet-ne-moshen-83-vjecare-ikona-e-muzikes-shqiptare/60%Daily2020-11-23 07:18
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-nuk-pyet-per-napolin-dhe-tremb-kuqezinjte/60%Daily2020-11-23 07:13
https://kosovapost.net/keto-jane-te-mirat-shendetesore-te-thanes/60%Daily2020-11-23 07:09
https://kosovapost.net/hoti-mbledhe-sot-kabinetin-qeveritar/60%Daily2020-11-23 07:04
https://kosovapost.net/sot-fillon-fushata-per-zgjedhjet-ne-podujeve/60%Daily2020-11-23 07:01
https://kosovapost.net/kuvendi-neser-vazhdon-seancen-plenare-2/60%Daily2020-11-22 23:08
https://kosovapost.net/ish-presidenti-francez-nicolas-sarkozy-para-gjykates-perballet-me-akuzat-per-korrupsion/60%Daily2020-11-22 22:39
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-burre-ne-veri-te-mitrovices/60%Daily2020-11-22 22:33
https://kosovapost.net/studentet-shqiptare-bejne-shqiponjen-me-duar-ne-bashkebisedim-me-albin-kurtin/60%Daily2020-11-22 22:25
https://kosovapost.net/familjaret-japin-detaje-nga-gjetja-e-28-vjecarit-nga-malisheva/60%Daily2020-11-22 22:14
https://kosovapost.net/milani-ne-krye-ibrahimoviq-nuk-pyet-per-napolin-dhe-tremb-kuqezinjte/60%Daily2020-11-22 22:11
https://kosovapost.net/merkel-feston-15-vjetorin-ne-krye-te-gjermanise/60%Daily2020-11-22 22:03
https://kosovapost.net/mos-e-prek-shqiptarin-tim-xhaka-shtyn-shokun-dhe-eviton-perplasjen-foto/60%Daily2020-11-22 21:59
https://kosovapost.net/shba-zyrtarisht-terhiqet-nga-traktati-i-qiejve-te-hapur/60%Daily2020-11-22 21:38
https://kosovapost.net/fluks-njerezish-ne-tirane-ahmeti-cfare-masash-jane-keto-ne-kosove/60%Daily2020-11-22 21:28
https://kosovapost.net/publikohen-fotot-dhe-emrat-e-femijeve-te-zhdukur-gjate-luftes-se-kosoves/60%Daily2020-11-22 21:07
https://kosovapost.net/dokumentet-e-hages-balla-pyet-bashen-me-cfare-statusi-gjendeshe-ne-dhomen-ku-pyetej-shoqeruesi-i-rugoves-ne-vitin-2000/60%Daily2020-11-22 20:58
https://kosovapost.net/rita-ora-jam-inspiruar-gjithmone-nga-kultura-shqiptare/60%Daily2020-11-22 20:34
https://kosovapost.net/gara-jete-a-vdekje-ne-mes-vv-se-dhe-ldk-se-ne-podujeve/60%Daily2020-11-22 20:32
https://kosovapost.net/pdk-ne-podujeve-sqaron-fotografine-ku-shihet-nexhmi-rudari-i-ldk-se-tek-zyret-e-tyre/60%Daily2020-11-22 20:24
https://kosovapost.net/cdokush-qe-synon-te-krijoje-kauze-politike-nga-te-pagjeturit-duke-atakuar-ldk-ne-e-ka-gabim/60%Daily2020-11-22 20:09
https://kosovapost.net/erdogan-ne-zgjedhim-evropen-per-aq-kohe-sa-ajo-nuk-na-detyron-qe-te-favorizojme-dike-tjeter/60%Daily2020-11-22 20:03
https://kosovapost.net/kryetari-i-presheves-kthehet-prane-familjes-thote-se-kaloi-nje-sfide-per-jete-a-vdekje/60%Daily2020-11-22 19:23
https://kosovapost.net/turqia-i-reagon-izraelit-ne-okb-nuk-ishte-befasi-qe-perfaqesuesi-i-netanyahut-u-takua-me-zedhenesin-e-nje-organizate-terroriste/60%Daily2020-11-22 19:17
https://kosovapost.net/reagim-i-perbashket-i-kosoves-dhe-shqiperise-te-ndalet-fshirja-e-qellimshme-e-adresave-te-shqiptareve-ne-lugine/60%Daily2020-11-22 18:56
https://kosovapost.net/moti-per-javen-e-fundit-te-muajit-nentor/60%Daily2020-11-22 18:43
https://kosovapost.net/neser-mbledhja-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-11-22 18:27
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-28-vjecarit-nga-malisheva/60%Daily2020-11-22 18:24
https://kosovapost.net/vrasja-e-civileve-afgane-nga-ushtaret-australiane-krim-ndaj-njerezve-te-pafajshem/60%Daily2020-11-22 18:15
https://kosovapost.net/qytetaret-shkelen-masat-anticovid-gjate-vikendit-policia-shqiptoi-300-gjoba-e-qindra-verejtje/60%Daily2020-11-22 18:05
https://kosovapost.net/gjendet-28-vjecari-nga-malisheva-qe-dyshohej-se-u-rrembye/60%Daily2020-11-22 17:31
https://kosovapost.net/a-ka-liria-vertete-emer-dhe-cili-eshte-ai-emer/60%Daily2020-11-22 17:22
https://kosovapost.net/likaj-kongresi-i-manastirit-jetesoi-endrren-per-nje-alfabet-te-unifikuar-shqip/60%Daily2020-11-22 16:55
https://kosovapost.net/obsh-evropa-rrezikon-nje-vale-te-trete-te-koronavirusit-ne-fillim-te-2021/60%Daily2020-11-22 16:40
https://kosovapost.net/hoti-kongresi-i-alfabetit-unifikoi-pergjithmone-shkronjen-shqipe/60%Daily2020-11-22 16:14
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-udheheqja-e-gjermanise-nga-merkeli-eshte-frymezim-per-grate-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-11-22 16:06
https://kosovapost.net/pareosmani-kongresi-i-manastrit-unifikoi-shqiptaret-ne-nje-identitet-te-perbashket/60%Daily2020-11-22 17:22
https://kosovapost.net/ne-kaliforni-nis-ndalimi-i-qarkullimit/60%Daily2020-11-22 15:23
https://kosovapost.net/trump-ben-kerkese-per-rinumerimin-e-votave-ne-georgia/60%Daily2020-11-22 15:16
https://kosovapost.net/monika-kryemadhi-merr-mandatin-e-dyte-ne-krye-te-lsi-se/60%Daily2020-11-22 15:11
https://kosovapost.net/maloku-liria-ka-emer-ama-emer-ka-edhe-hajnia/60%Daily2020-11-22 14:45
https://kosovapost.net/gjendje-shqetesuese-ne-vend-707-raste-te-reja-dhe-10-viktima-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-11-22 14:09
https://kosovapost.net/shefi-i-be-se-ne-kosove-specialja-i-gjykon-vetem-individet/60%Daily2020-11-22 14:04
https://kosovapost.net/vuciq-shqetesimi-me-i-madh-i-patriarkut-irinej-ishte-kosova/60%Daily2020-11-22 13:51
https://kosovapost.net/fuqia-e-fjales-se-fishtes-ne-kongresin-e-manastirit-dhe-ragimi-i-hoxhes-hafiz-ibrahimi/60%Daily2020-11-22 13:48
https://kosovapost.net/rendohet-gjendja-ne-spitalin-e-gjilanit-78-paciente-me-oksigjeno-terapi/60%Daily2020-11-22 13:43
https://kosovapost.net/lideret-kosovar-harruan-te-urojne-diten-e-alfabetit/60%Daily2020-11-22 13:39
https://kosovapost.net/aliyev-paralajmerimi-im-per-armenine-dhe-pse-u-turperua-para-botes-me-humbjen-e-luftes/60%Daily2020-11-22 13:13
https://kosovapost.net/flet-me-ne-fund-putin-tregon-pse-nuk-e-uroi-bidenin/60%Daily2020-11-22 13:09
https://kosovapost.net/reshat-arbana-per-ndarjen-nga-jeta-te-muharrem-fejzos-u-shkeput-nje-gjerdan-i-kinemase-shqiptare/60%Daily2020-11-22 13:04
https://kosovapost.net/pdk-ne-prishtine-kerkon-lirimin-e-qytetareve-nga-pagesa-ne-trafikun-urban-per-kater-muajt-e-ardhshem/60%Daily2020-11-22 12:54
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-kritikon-qeverine-deshtuat-ne-menaxhimin-e-pandemise-ne-shkolla/60%Daily2020-11-22 12:30
https://kosovapost.net/obsh-ja-jep-parashikime-jo-te-mira-ne-lidhje-me-pandemine/60%Daily2020-11-22 12:12
https://kosovapost.net/tridhjete-e-nje-vjetori-i-pajtimit-te-124-familjeve-te-verrat-e-llukes-ne-decan/60%Daily2020-11-22 11:59
https://kosovapost.net/kryetari-i-ldk-se-e-le-te-hapur-mundesine-te-behet-president-pas-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2020-11-22 12:03
https://kosovapost.net/napoli-milan-formacionet-e-mundshme-te-derbit-te-javes-ne-serie-a/60%Daily2020-11-22 11:42
https://kosovapost.net/nje-vdekje-e-dyshimte-ne-prishtine/60%Daily2020-11-22 11:24
https://kosovapost.net/zhduket-nje-28-vjecar-nga-malisheva/60%Daily2020-11-22 11:20
https://kosovapost.net/dita-e-alfabetit-te-gjuhes-shqipe/60%Daily2020-11-22 11:13
https://kosovapost.net/pensilvani-gjyqtari-federal-hedh-poshte-padine-e-trump-per-zgjedhjet/60%Daily2020-11-22 10:05
https://kosovapost.net/komunat-duhet-te-jene-me-perkrahese-ne-zhvillimin-e-ekosistemit-te-ndermarresise/60%Daily2020-11-22 10:01
https://kosovapost.net/samiti-virtual-i-g20-s-nje-mikprites-problematik/60%Daily2020-11-22 09:46
https://kosovapost.net/enigma-qe-qendron-pas-sorrave-shkencetaret-zbulojne-sekretin-e-madh-2/60%Daily2020-11-22 09:43
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bisha-e-zeze-e-biden-detajet-e-makines-me-te-sigurt-ne-bote/60%Daily2020-11-22 09:39
https://kosovapost.net/krimet-serbe-do-te-jene-perjetesisht-te-padenuara-nese-thote-avokati-tome-gashi/60%Daily2020-11-22 09:25
https://kosovapost.net/arben-sejdiu-hero-i-luftes-dhe-i-paqes/60%Daily2020-11-22 09:21
https://kosovapost.net/vrasje-ne-tentative-ne-decan/60%Daily2020-11-22 09:12
https://kosovapost.net/mund-te-arratiset-pengoje-gjyqin-apo-ja-pse-u-arrestua-hashim-thaci/60%Daily2020-11-22 08:58
https://kosovapost.net/afrike-mbi-13-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-22 08:36
https://kosovapost.net/sezoni-i-qumeshtit-te-bletes-sheruesi-magjik-i-shume-semundjeve/60%Daily2020-11-22 08:18
https://kosovapost.net/tersi-perndjek-barcelonen-gerard-pique-rrezikon-sezonin/60%Daily2020-11-22 08:12
https://kosovapost.net/afer-80-mije-qytetare-u-denuan-per-shkeljen-e-ligjit-anti-covid/60%Daily2020-11-22 08:09
https://kosovapost.net/odat-kunder-mbylljes-totale-rrezikohet-humbja-e-vendeve-te-punes-dhe-mbyllja-e-bizneseve/60%Daily2020-11-22 08:02
https://kosovapost.net/shkon-ne-904-numri-i-viktimave-nga-covid-19/60%Daily2020-11-22 07:57
https://kosovapost.net/cfare-mori-do-te-mbizoteron-neser-ne-vendin-tone/60%Daily2020-11-22 07:55
https://kosovapost.net/media-holandeze-si-u-arsimuan-basha-e-shoqja-dhe-kunati-lidhja-misterioze-me-doktorin-e-moshuar/60%Daily2020-11-21 23:04
https://kosovapost.net/presidencialet-ne-shba-trysni-per-te-shtyre-certifikimin-e-rezultatit-zgjedhor-ne-micigan/60%Daily2020-11-21 22:18
https://kosovapost.net/clooney-mik-per-koke-u-dhuron-shokeve-nga-1-milion-dollare/60%Daily2020-11-21 21:41
https://kosovapost.net/franca-konfirmon-17881-raste-te-reja-me-koronavirus-e-276-viktima-ne-24-ore/60%Daily2020-11-21 21:35
https://kosovapost.net/mediat-serbe-heqja-e-vizave-per-kosoven-diskutohet-ne-fund-te-nentorit/60%Daily2020-11-21 21:24
https://kosovapost.net/e-pritshme-deklarata-e-kryeprokurorit-te-speciales-hera-e-pare-qe-behet-publike-se-dikush-eshte-akuzuar-para-se-te-konfirmohet-aktakuza/60%Daily2020-11-21 21:08
https://kosovapost.net/publikohet-fletearresti-i-gjykates-speciale-per-thacin-dokument/60%Daily2020-11-21 21:01
https://kosovapost.net/trump-vijon-te-mos-pranoje-humbjen-pretendon-se-zgjedhjet-u-manipuluan/60%Daily2020-11-21 20:55
https://kosovapost.net/kostt-problemi-me-energji-elektrike-eshte-sanuar-por-paralajmeron-reduktime/60%Daily2020-11-21 20:49
https://kosovapost.net/kandidati-per-president-lajmerohet-nga-koretniku-sna-mori-moti-i-mire-mjegull/60%Daily2020-11-21 20:45
https://kosovapost.net/bajqinovci-i-vv-se-koalicioni-pdk-ldk-do-kristalizohet-pas-zgjedhjeve-ne-podujeve/60%Daily2020-11-21 20:40
https://kosovapost.net/werderi-i-milot-rashices-ndal-bayern-mynich-un-video/60%Daily2020-11-21 20:16
https://kosovapost.net/rrefimi-i-babait-nga-qirezi-mu-shteren-lotet-nga-dhimbja-per-kater-femijet-e-vrare-nga-serbia/60%Daily2020-11-21 20:10
https://kosovapost.net/piktori-ska-pe%cc%88r-qe%cc%88llim-ta-shpalose%cc%88-te%cc%88-shkuare%cc%88n-e-bashe%cc%88s-por-ta-mbuloje%cc%88-te%cc%88-kaluare%cc%88n-e-ve%cc%88llait-te%cc%88-vet-vuc/60%Daily2020-11-21 20:05
https://kosovapost.net/25-te-vdekur-dhe-1-182-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2020-11-21 19:53
https://kosovapost.net/erdogan-vaksinen-qe-do-ta-prodhoje-turqia-do-ta-bejme-te-disponueshme-per-te-gjithe-njerezimin/60%Daily2020-11-21 19:49
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-nuk-ka-luksin-ti-ktheje-shpinen-as-lindjes-dhe-as-perendimit/60%Daily2020-11-21 19:45
https://kosovapost.net/zemaj-e-pranon-se-kufizimet-e-qeverise-spo-kryejne-pune-rastet-dhe-viktimat-po-shtohen/60%Daily2020-11-21 19:32
https://kosovapost.net/keds-thote-se-ka-mobilizuar-shume-ekipe-per-ta-ndihmuar-kostt-in/60%Daily2020-11-21 19:22
https://kosovapost.net/mustafa-nese-nuk-pajtohemi-per-presidentin-do-te-pajtohemi-per-zgjedhje/60%Daily2020-11-21 19:09
https://kosovapost.net/situata-alarmante-e-covid-19-ikshpk-del-me-nje-apel-te-ri/60%Daily2020-11-21 19:05
https://kosovapost.net/putini-jo-por-cili-lider-rus-e-uroi-joe-bidenin-per-fitoren-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-21 18:03
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-per-ditet-kur-ishte-ne-hage-eshte-veshtire-me-pershkru-ndjehesha-i-vetmuar-e-i-harruar/60%Daily2020-11-21 17:59
https://kosovapost.net/haradinaj-shumica-e-deshmitareve-te-speciales-jane-shqiptare/60%Daily2020-11-21 17:39
https://kosovapost.net/vdes-ish-ushtari-i-uck-e/60%Daily2020-11-21 17:35
https://kosovapost.net/ministri-selimi-reagon-pas-raportimit-per-punesimin-e-militantit-te-aak-se-ne-md/60%Daily2020-11-21 17:33
https://kosovapost.net/aak-ja-shenon-edhe-nje-sukses-ne-qeveri-puneson-anetarin-e-partise-ne-ministri/60%Daily2020-11-21 17:01
https://kosovapost.net/zemaj-harron-ndertimin-e-dy-spitaleve-per-covid-thote-se-klinikat-jane-mbushur-me-paciente/60%Daily2020-11-21 16:34
https://kosovapost.net/fotografite-qe-zbuluan-varrezen-masive-ne-serbi/60%Daily2020-11-21 15:45
https://kosovapost.net/vendim-i-drejte-i-qeverise-se-shqiptareve-te-verilindjes-per-te-ndaluar-vuciqerat/60%Daily2020-11-21 15:39
https://kosovapost.net/skandal-ne-parlament-sulmohen-fizikisht-deputetet-e-merkel/60%Daily2020-11-21 15:26
https://kosovapost.net/macron-e-shperblen-ambasadorin-gashi-foto/60%Daily2020-11-21 14:55
https://kosovapost.net/twitter-i-jep-profilin-presidencial-zyrtar-joe-biden-ne-20-janar-2021/60%Daily2020-11-21 14:48
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-e-shkarkon-nenad-rikalon-nga-kqz/60%Daily2020-11-21 14:25
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-19-raste-te-vdekjes-dhe-711-raste-te-reja/60%Daily2020-11-21 14:16
https://kosovapost.net/shprehje-ofenduese-per-islamin-dhe-myslimanet-perballe-nje-xhamie-ne-gjermani/60%Daily2020-11-21 14:04
https://kosovapost.net/libi-familjet-ne-tarhuna-protestojne-per-femijet-e-tyre-te-rrembyer-nga-milicet-e-haftarit/60%Daily2020-11-21 13:57
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-vajzen-e-donald-trump-fillon-hetimi-kunder-ivanka-trump/60%Daily2020-11-21 13:53
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-aktivsti-i-ldk-se/60%Daily2020-11-21 13:59
https://kosovapost.net/123901-2/60%Daily2020-11-21 13:37
https://kosovapost.net/selmanaj-percarja-e-thelle-politike-u-reflektua-edhe-ne-temen-e-te-pagjeturve/60%Daily2020-11-21 13:31
https://kosovapost.net/britania-e-shqetesuar-nga-arrestimi-i-aktivisteve-per-te-drejtat-e-njeriut-ne-egjipt/60%Daily2020-11-21 13:08
https://kosovapost.net/mpj-refuzon-kerkesen-e-vuciqit-per-vizite-ne-kosove-ofendim-me-shume-se-provokim/60%Daily2020-11-21 13:01
https://kosovapost.net/lushtaku-ngushellon-familjen-demaku/60%Daily2020-11-21 12:45
https://kosovapost.net/pdk-qeveria-deshtoi-te-menaxhoj-pandemine-ne-shkolla-dhe-mesimin-online/60%Daily2020-11-21 12:11
https://kosovapost.net/4-miliarde-euro-depozita-ne-bankat-ne-kosove-mbi-70-per-qind-u-takojne-qytetareve/60%Daily2020-11-21 12:07
https://kosovapost.net/rezultojne-pozitiv-me-covid-19-kater-mesimdhenes-ne-obiliq-shkolla-kalon-ne-mesim-online/60%Daily2020-11-21 12:03
https://kosovapost.net/keds-i-e-kemi-te-pamundur-ta-furnizojme-lagjen-bregu-i-diellit-me-energji-elektrike/60%Daily2020-11-21 11:57
https://kosovapost.net/rekord-te-infektuarish-ne-rusi-shba-te-arrijne-shifren-alarmante/60%Daily2020-11-21 11:48
https://kosovapost.net/xhaka-refuzon-shkembimin-dy-piste-te-tjera-per-christian-eriksen/60%Daily2020-11-21 11:45
https://kosovapost.net/gjashte-largime-ne-janar-nga-liverpooli/60%Daily2020-11-21 11:21
https://kosovapost.net/shba-ja-raporton-afer-200-mije-raste-te-reja-me-coronavirus/60%Daily2020-11-21 11:16
https://kosovapost.net/djali-dyshon-se-babai-i-tij-i-infektuar-me-covid-19-vdiq-nga-mostrajtimi-i-duhur-i-mjekeve/60%Daily2020-11-21 11:14
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-grabitje-skenderaj/60%Daily2020-11-21 11:42
https://kosovapost.net/vuciq-ka-kerkuar-leje-qe-sot-ta-vizitoje-kosoven-mpj-thote-se-nuk-i-lejojne/60%Daily2020-11-21 10:33
https://kosovapost.net/imet-rrahmani-ka-disa-fjale-per-ata-qe-po-organizojne-ahengje-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-11-21 10:24
https://kosovapost.net/letrat-e-saranda-bogujevcit-per-gjyshen-e-saj-deshmova-ne-ditelindjen-e-nenes/60%Daily2020-11-21 10:12
https://kosovapost.net/dy-vdekje-te-dyshimta-per-24-ore-ne-kosove/60%Daily2020-11-21 10:07
https://kosovapost.net/nderron-jete-nena-e-pese%cc%88-bijve-lufte%cc%88tare%cc%88-te%cc%88-uck-se/60%Daily2020-11-21 09:51
https://kosovapost.net/zyrtare-feronikeli-nenshkruan-me-sulmuesin-simonovski/60%Daily2020-11-21 09:33
https://kosovapost.net/edhe-nje-mjek-kosovar-humb-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-11-21 09:18
https://kosovapost.net/bregu-i-diellit-tash-e-11-ore-pa-energji-elektrike/60%Daily2020-11-21 09:09
https://kosovapost.net/daciq-i-frikesohet-fitores-se-biden-ne-shba-megjithate-thote-se-serbia-nuk-duhet-te-kete-frike/60%Daily2020-11-21 09:00
https://kosovapost.net/ferid-agani-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-11-21 08:48
https://kosovapost.net/12-mije-e-220-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-11-21 08:41
https://kosovapost.net/dita-boterore-e-televizionit/60%Daily2020-11-21 08:30
https://kosovapost.net/kalendari-historik-21-nentor/60%Daily2020-11-21 08:19
https://kosovapost.net/bora-zbardh-brezovicen/60%Daily2020-11-21 08:05
https://kosovapost.net/djali-i-trumpit-donald-trump-i-riu-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-11-21 07:49
https://kosovapost.net/kujdes-ndaj-dozave-te-kafese-qe-konsumoni-gjate-dites/60%Daily2020-11-21 07:33
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-4/60%Daily2020-11-21 07:24
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-do-te-kerkoje-rishikimin-e-masave-situata-teper-serioze/60%Daily2020-11-20 21:45
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-nderkombetaret-heshten-per-varrezat-masive-ne-serbi/60%Daily2020-11-20 21:36
https://kosovapost.net/bisedimet-kosove-serbi-lajcak-optimist-per-rolin-e-administrates-se-re-te-biden/60%Daily2020-11-20 21:32
https://kosovapost.net/kete-vikend-pritet-te-bie-bore-ne-kosove/60%Daily2020-11-20 21:13
https://kosovapost.net/vatikani-kerkon-sqarim-nga-instagrami-per-pelqimin-e-fotos-se-modeles-nga-llogaria-e-papes/60%Daily2020-11-20 21:01
https://kosovapost.net/shume-familje-u-futen-ne-kredi-per-tu-trajtuar-nga-covid-19-urgjentisht-kjo-qeveri-te-shkoje/60%Daily2020-11-20 20:44
https://kosovapost.net/nxjerrja-e-sirianeve-nga-lokali-ne-prishtine-reagon-shpend-ahmeti/60%Daily2020-11-20 20:38
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-trafiku-neskenderaj-vdes-nje-person/60%Daily2020-11-20 19:58
https://kosovapost.net/nga-e-hena-bizneset-ne-prishtine-mund-te-aplikojne-per-grante-nga-fondi-5-milione-euro/60%Daily2020-11-20 19:39
https://kosovapost.net/studimi-i-universitetit-te-oksfordit-shumica-e-atyre-qe-marrin-koronavirus-kane-te-pakten-gjashte-muaj-imunitet/60%Daily2020-11-20 19:16
https://kosovapost.net/prishtina-merr-vendimin-per-ti-dhuruar-50-euro-te-infektuarve-me-covid-te-merkuren/60%Daily2020-11-20 19:01
https://kosovapost.net/%e2%80%8bklinaku-haradinajt-e-gucatit-nuk-i-jane-konfirmuar-aktakuzat/60%Daily2020-11-20 18:59
https://kosovapost.net/franca-ndalon-publikimin-e-pamjeve-qe-tregojne-identitetin-e-forcave-te-sigurise-ne-detyre/60%Daily2020-11-20 18:55
https://kosovapost.net/je-shtatzene-dhe-me-covid-zhduki-menjehere-nga-tryeza-keto-ushqime/60%Daily2020-11-20 18:50
https://kosovapost.net/irani-prezanton-luftanijen-gjigande-qe-duket-si-panair-armatimesh-foto/60%Daily2020-11-20 19:04
https://kosovapost.net/turqia-regjistron-rekord-viktimash-nga-covid-19-sonte-hyn-ne-fuqi-edhe-shtetrrethimi/60%Daily2020-11-20 18:16
https://kosovapost.net/a-e-ka-humbur-kuptimin-liria/60%Daily2020-11-20 18:12
https://kosovapost.net/motrat-e-mia-shqiptare-bebe-rexha-ben-gjestin-e-vecante-per-duan-dhe-enisen/60%Daily2020-11-20 17:59
https://kosovapost.net/ambasada-e-norvegjise-mbeshtet-zyren-e-kryeministrit/60%Daily2020-11-20 17:19
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmehmeti-e-szunyog-kerkojne-aprovimin-e-ligjit-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-11-20 17:12
https://kosovapost.net/edhe-dy-te-dyshuar-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit-flet-avokatja/60%Daily2020-11-20 16:53
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-nga-haga-liria-e-ka-emrin-gra-te-dhunuara-femije-te-vrare-masakra-gjenocid-e-uck/60%Daily2020-11-20 16:49
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-njejte-si-vellau-i-tij-pdk-ja-ia-ka-borxh-ramushit-voten-per-president/60%Daily2020-11-20 16:42
https://kosovapost.net/pas-haradinajt-edhe-gjykatesi-nehat-idrizi-vetshpallet-kandidat-per-president-te-kosoves/60%Daily2020-11-20 16:36
https://kosovapost.net/saranda-bogujevci-deklaratat-e-driton-selmanajt-me-kane-fyer-me-shume-se-gjithcka-tjeter/60%Daily2020-11-20 16:24
https://kosovapost.net/prishtina-prin-me-sasine-me-te-madhe-te-mbeturinave-per-banore/60%Daily2020-11-20 15:43
https://kosovapost.net/msh-lejon-testimet-diagnostike-rapide-per-detektimin-e-antigjeneve-te-covid-19/60%Daily2020-11-20 15:37
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-takohet-me-ambasadoren-barisic-diskutojne-per-zhvillimet-politike-ne-vend/60%Daily2020-11-20 15:31
https://kosovapost.net/edhe-26-5-milione-euro-ndihme-per-kosoven-ne-lufte-kunder-pandemise/60%Daily2020-11-20 15:21
https://kosovapost.net/njoftim-per-studentet-qe-nuk-pranohen-ne-konvikte/60%Daily2020-11-20 15:06
https://kosovapost.net/mesut-ozil-apelon-per-neutralizimin-e-anti-islamizmit-me-miresi/60%Daily2020-11-20 14:58
https://kosovapost.net/pas-reagimeve-franca-vendos-te-shtoje-nje-nen-ne-projektligjin-e-sigurise/60%Daily2020-11-20 14:53
https://kosovapost.net/paralajmeron-obsh-evropen-e-presin-gjashte-muaj-te-veshtire/60%Daily2020-11-20 14:51
https://kosovapost.net/zbulohet-tradhtia-e-princeshes-se-dubait-me-truprojen-ja-sa-paguante-perfoto/60%Daily2020-11-20 14:47
https://kosovapost.net/suedia-shenon-numer-rekord-te-rasteve-me-covid-19-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-11-20 14:42
https://kosovapost.net/gjykimi-per-krime-lufte-ne-nerodime-te-eperme-te-ferizajt-deshmitaret-rrefejne-gjetjen-e-trupave-te-pa-jete-te-familjareve-te-tyre/60%Daily2020-11-20 14:35
https://kosovapost.net/me-26-dhe-27-nentor-takohen-delegacionet-teknike-kosove-france-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-11-20 14:41
https://kosovapost.net/bilanci-24-oresh-11-te-vdekur-e-885-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-20 14:16
https://kosovapost.net/njoftim-nga-msh-per-marketet-dhe-dyqanet/60%Daily2020-11-20 14:10
https://kosovapost.net/plackitja-e-sotme-ne-rrugen-b-shoqata-e-bankave-kerkese-urgjente-qeverise/60%Daily2020-11-20 14:05
https://kosovapost.net/si-cuan-fotografite-nga-ajri-ne-gjetjen-e-mbetjeve-mortore-ne-kizhevak-te-serbise-flasin-ekspertet-e-eulex-it/60%Daily2020-11-20 14:28
https://kosovapost.net/grate-aktiviste-saudite-te-burgosura-abuzohen-seksualisht/60%Daily2020-11-20 13:18
https://kosovapost.net/biden-feston-78-vjetorin-presidenti-me-i-moshuar-ne-historine-e-shba-se/60%Daily2020-11-20 13:14
https://kosovapost.net/arsyetohet-selmanaj-deklarata-ime-u-manipulua-nga-shpifesit-per-qellime-politike/60%Daily2020-11-20 13:33
https://kosovapost.net/ceku-fotografia-e-sarandes-me-daciqin-eshte-manual-per-qeverine-ne-dialog/60%Daily2020-11-20 13:05
https://kosovapost.net/ja-kur-del-para-gjykate-kryetari-i-istogut-haki-rugova/60%Daily2020-11-20 13:04
https://kosovapost.net/ganimete-musliu-reagon-liria-ka-emer-saranda-bogujevci/60%Daily2020-11-20 12:58
https://kosovapost.net/mashkulli-qe-i-ka-merzi-viktimat/60%Daily2020-11-20 12:52
https://kosovapost.net/ask-dhe-unicef-lansojne-anketen-per-situaten-e-femijeve-dhe-grave-ne-kosove/60%Daily2020-11-20 12:45
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-qeveria-e-perkushtuar-per-respektimin-e-te-drejtave-te-femijeve/60%Daily2020-11-20 12:39
https://kosovapost.net/daciqi-akuzon-kosoven-se-nuk-po-bashkepunon-ne-gjetjen-e-te-zhdukurve/60%Daily2020-11-20 12:35
https://kosovapost.net/biden-dhe-trump-presidentet-e-rekordeve/60%Daily2020-11-20 12:11
https://kosovapost.net/kafeja-ndihmon-ne-parandalimin-e-ketyre-semundjeve/60%Daily2020-11-20 11:58
https://kosovapost.net/shembjet-nga-termeti-ne-durres-prokuroria-con-per-gjykim-16-te-pandehur/60%Daily2020-11-20 11:52
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-i-reagon-selmanajt-jemi-lodhur-nga-politikane-te-papergjegjshem-jo-nga-rrefimet-e-familjeve-te-viktimave/60%Daily2020-11-20 11:37
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-bern-keshillon-mergimtaret-qe-deshirojne-te-udhetojne-ne-kosove/60%Daily2020-11-20 11:33
https://kosovapost.net/perpjekja-e-ligjvenesve-per-te-abuzuar-me-te-drejten-e-votes-se-mergimtareve-eshte-politike-segregacioniste/60%Daily2020-11-20 11:24
https://kosovapost.net/vazhdojne-perplasjet-vv-ldk-gjyshinca-kerkon-doreheqjen-e-driton-selmanajt/60%Daily2020-11-20 11:17
https://kosovapost.net/deputetet-e-vazhdojne-debatin-nga-interpelanca-per-te-pagjeturit-edhe-ne-komision/60%Daily2020-11-20 11:08
https://kosovapost.net/milani-i-ofron-kontrate-te-re-donnarummas-por-me-cfare-page/60%Daily2020-11-20 11:09
https://kosovapost.net/kosnett-amerika-sheq-dore-kurre-nga-kosova/60%Daily2020-11-20 11:00
https://kosovapost.net/turqia-denon-vrasjen-e-civileve-afgane-nga-forcat-australiane/60%Daily2020-11-20 10:58
https://kosovapost.net/zidane-buzeqesh-pjeserisht-hazard-e-militao-negative-por-humbi-kapitenin-ramos/60%Daily2020-11-20 10:54
https://kosovapost.net/pese-pyetje-per-joe-biden-rreth-ekonomise/60%Daily2020-11-20 10:49
https://kosovapost.net/cfare-u-ndodh-veshkave-kur-jeni-me-diete/60%Daily2020-11-20 10:40
https://kosovapost.net/veliu-i-dergon-leter-be-se-serbia-po-grumbullon-dhe-transporton-migrantet-deri-ne-afersi-te-kosoves/60%Daily2020-11-20 10:36
https://kosovapost.net/lekaj-i-pergjigjet-hazirit-ramushi-per-president-nuk-levizim-nga-ky-qendrim/60%Daily2020-11-20 10:28
https://kosovapost.net/deputetja-e-ldk-se-eshte-obligim-i-pozites-me-i-siguru-numrat-per-kalimin-e-ligjit-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-11-20 10:17
https://kosovapost.net/oferta-e-pare-e-milanit-per-donnarumma-keto-jane-detajet/60%Daily2020-11-20 10:11
https://kosovapost.net/jahjaga-me-ambasadoret-amerikane-te-kosoves-dhe-shqiperise-flet-per-rendesine-e-diaspores-shqiptare/60%Daily2020-11-20 10:02
https://kosovapost.net/situata-eshte-serioze-ministria-e-shendetesise-paralajmeron-masa-te-reja/60%Daily2020-11-20 10:01
https://kosovapost.net/publikohet-raporti-pandemi-ne-gjyqesi-2/60%Daily2020-11-20 09:45
https://kosovapost.net/miftaraj-avokatet-ne-speciale-duhet-ti-ikin-retorikes-politike-te-pabazuar-ne-argumente-juridike/60%Daily2020-11-20 09:25
https://kosovapost.net/abrashi-pas-kesaj-deklarate-driton-selmanaj-nuk-e-meriton-te-jete-as-qytetar-i-kosoves/60%Daily2020-11-20 09:19
https://kosovapost.net/sulm-me-thike-ne-gjermani-plagosen-disa-persona/60%Daily2020-11-20 09:55
https://kosovapost.net/obsh-remdesiviri-te-mos-perdoret-per-trajtimin-e-pacienteve-me-covid-19/60%Daily2020-11-20 09:07
https://kosovapost.net/shifra-rekorde-mbi-250-mije-viktima-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-11-20 09:02
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-nentor-2/60%Daily2020-11-20 08:57
https://kosovapost.net/qkuk-ja-zgjeron-hapesiren-per-pacientet-me-covid-19-i-shtrine-edhe-ne-neurologji/60%Daily2020-11-20 08:52
https://kosovapost.net/malisheva-ndan-nga-100-euro-per-406-nena/60%Daily2020-11-20 08:46
https://kosovapost.net/vdes-armiku-i-madh-i-shqiptareve-patriarku-irinej-i-serbise/60%Daily2020-11-20 08:40
https://kosovapost.net/sot-20-nentor-dita-nderkombetare-e-te-drejtave-te-femijeve/60%Daily2020-11-20 08:38
https://kosovapost.net/gjermania-pritet-ti-kete-rreth-15-milione-vetura-elektrike-deri-me-2030/60%Daily2020-11-20 08:25
https://kosovapost.net/nato-ja-tregon-se-a-ka-rrezik-qe-trupat-amerikane-te-terhiqen-edhe-nga-kosova-pas-irakut-dhe-afganistanit/60%Daily2020-11-20 08:31
https://kosovapost.net/mbi-12-mij-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-20 08:17
https://kosovapost.net/manchester-city-njofton-zgjatjen-e-bashkepunimit-me-guardiolen/60%Daily2020-11-20 08:02
https://kosovapost.net/pamje-momenti-kur-hajnat-gjuajne-me-arme-ne-drejtim-te-rojes-ne-rrugen-b-video/60%Daily2020-11-20 07:53
https://kosovapost.net/macron-u-jep-ultimatum-myslimaneve-15-dite-kohe-per-te-pranuar-vlerat-evropiane/60%Daily2020-11-20 07:42
https://kosovapost.net/shperthim-eksplozivi-e-grabitje-bankomati-te-rruga-b-ne-prishtine-foto/60%Daily2020-11-20 07:33
https://kosovapost.net/be-ja-dhe-kosova-nenshkruajne-sot-kontraten-26-5-milione-euro-per-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-11-20 07:10
https://kosovapost.net/lajcak-ideja-per-shkembim-me-territore-e-shekullit-19-te-te-dyja-palet-nuk-duan-te-dalin-humbese/60%Daily2020-11-20 07:06
https://kosovapost.net/me-demtuan-karrieren-hashim-rexhepi-flet-pasi-gjykata-vendosi-ta-kompensoje-me-mbi-200-mije-euro/60%Daily2020-11-20 07:03
https://kosovapost.net/perfundon-rinumrimi-rikonfirmohet-fitorja-e-biden-ne-georgia/60%Daily2020-11-20 07:00
https://kosovapost.net/biden-nuk-do-te-vendos-bllokim-total/60%Daily2020-11-20 06:50
https://kosovapost.net/cila-me-e-shendetshme-lakra-e-kuqe-apo-lakra-e-bardhe/60%Daily2020-11-20 06:48
https://kosovapost.net/moti-4/60%Daily2020-11-20 06:45
https://kosovapost.net/kryetari-i-prishtines-propozon-mbylljen-totale-te-vendit-per-nje-jave/60%Daily2020-11-19 22:24
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-ne-krizen-me-te-madhe-te-shekullit-refuzon-ta-shpetoj-popullin-nga-varferia/60%Daily2020-11-19 21:54
https://kosovapost.net/me-ne-fund-kosova-ben-kerkese-zyrtare-per-te-vizituar-lokacionet-e-varrezave-masive-ne-serbi/60%Daily2020-11-19 21:49
https://kosovapost.net/turqia-vizita-e-pompeos-ne-territoret-e-pushtuara-palestineze-shkel-nenet-e-ligjit-nderkombetar/60%Daily2020-11-19 21:21
https://kosovapost.net/fondacioni-besa-pershendet-propozimin-e-pdk-se-per-ulese-te-garantuara-te-diaspores-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2020-11-19 21:17
https://kosovapost.net/komuna-e-skenderajt-nderon-me-cmimin-qytetar-nderi-halil-kastraitin-dhe-haxhi-krasniqin/60%Daily2020-11-19 21:14
https://kosovapost.net/vdes-ish-luftetari-i-uck-se-bashkim-mehmeti/60%Daily2020-11-19 20:59
https://kosovapost.net/personeli-shendetesor-e-quan-politik-e-skandaloz-shkarkimin-e-drejtorit-te-spitalit-te-mitrovices-dr-enis-istrefi/60%Daily2020-11-19 20:55
https://kosovapost.net/florim-ejupi-vrasesi-i-tahir-zemajt-eshte-brenda-ldk-se/60%Daily2020-11-19 20:50
https://kosovapost.net/medresistja-erjone-bresa-fituese-e-gares-nderkombetare-te-matematikes-math-kangaroo-kosovo/60%Daily2020-11-19 20:30
https://kosovapost.net/musliu-e-kusari-lila-perplasen-per-ish-keshilltarin-e-kurtit/60%Daily2020-11-19 20:24
https://kosovapost.net/zyra-e-vjosa-osmanit-del-me-sqarim-per-ligjshmerine-e-bartjes-se-detyres-se-presidentes/60%Daily2020-11-19 20:05
https://kosovapost.net/kryetari-i-ferizajt-per-vdekjen-e-valentines-u-shua-ne-lulen-e-rinise-fjalet-nuk-kane-force-ta-pershkruajne-pikellimin/60%Daily2020-11-19 19:58
https://kosovapost.net/pas-skandalit-me-kufomen-shkarkohet-drejtori-i-spitalit-te-mitrovices/60%Daily2020-11-19 19:34
https://kosovapost.net/enigma-qe-qendron-pas-sorrave-shkencetaret-zbulojne-sekretin-e-madh/60%Daily2020-11-19 19:32
https://kosovapost.net/vdes-24-vjecarja-nga-ferizaj-qe-u-dergua-per-sherim-ne-turqi/60%Daily2020-11-19 19:18
https://kosovapost.net/krasniqi-diaspora-te-kete-perfaqesim-ne-kuvend/60%Daily2020-11-19 18:51
https://kosovapost.net/haziri-tregon-pse-po-ndodhin-rrahjet-mes-deputeteve-ne-kuvend/60%Daily2020-11-19 18:48
https://kosovapost.net/be-ja-konfirmon-se-do-ta-ndihmoje-kosoven-ne-luften-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-11-19 18:29
https://kosovapost.net/mrekullia-ne-qeline-e-7-te-filmi-qe-perloti-shqiptaret/60%Daily2020-11-19 18:16
https://kosovapost.net/levizje-e-papritur-e-trumpit-giuliani-po-terhiqemi-nga-proceset-gjyqesore-ne-michigan/60%Daily2020-11-19 18:09
https://kosovapost.net/a-ka-patur-lufte-civile-ne-kosove-ja-si-pergjigjet-ish-kryeministri-i-shqiperise/60%Daily2020-11-19 18:06
https://kosovapost.net/britania-i-rrit-shpenzimet-e-mbrojtjes-ne-nivelin-me-te-larte-ne-30-vjet/60%Daily2020-11-19 18:01
https://kosovapost.net/gerxhaliu-germimet-per-te-pagjeturit-do-te-nisin-edhe-ne-dy-vende-te-reja/60%Daily2020-11-19 17:58
https://kosovapost.net/me-biznismene-te-stresuar-varfenjak-gajretli-e-me-qeveritare-injorant-smund-te-behet-as-shteti-e-as-demokracia/60%Daily2020-11-19 17:50
https://kosovapost.net/pista-e-formula-1-ne-turqi-merr-certifikimin-me-te-larte-te-sigurise/60%Daily2020-11-19 17:46
https://kosovapost.net/deputeti-i-lvv-se-djali-i-sendvicave-fyen-deputetet-e-opozites-gashit-i-eshte-nxehur-gjaku-edhe-me-pare/60%Daily2020-11-19 17:42
https://kosovapost.net/deliu-kodra-i-reagon-borrellit-si-pranojme-keshillat-e-dikujt-qe-na-mohon-shtetesine/60%Daily2020-11-19 17:36
https://kosovapost.net/11-viktima-dhe-786-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-19 17:28
https://kosovapost.net/26-viktima-dhe-1-198-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-11-19 17:24
https://kosovapost.net/ledri-vula-i-emocionon-te-gjithe-me-videon-e-ushtarit-te-uck-se-avni-kastrati/60%Daily2020-11-19 17:21
https://kosovapost.net/ska-vota-as-per-plotesim-ndryshimet-e-ligjit-per-keshillin-ekonomiko-social/60%Daily2020-11-19 16:35
https://kosovapost.net/rezulton-pozitiv-me-coronavirus-nje-negociator-pezullohen-bisedimet-per-brexit/60%Daily2020-11-19 16:31
https://kosovapost.net/%e2%80%8bhistorianet-e-decanit-kerkojne-pezullimin-e-dialogut-deri-ne-zbardhjen-e-fatit-te-te-pagjeturve/60%Daily2020-11-19 16:25
https://kosovapost.net/specialja-ngre-aktakuze-kunder-gucatit-e-haradinajt-e-dergon-ne-gjykate-dokument/60%Daily2020-11-19 16:20
https://kosovapost.net/%e2%80%8bska-kuorum-per-miratimin-e-projektligjit-per-te-drejten-nderkombetare-private/60%Daily2020-11-19 16:02
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-kryeministrit-hoti-pas-incidentit-te-sotem-ne-kuvend/60%Daily2020-11-19 15:52
https://kosovapost.net/e-urrej-celularin-e-mamit-letra-e-7-vjecarit-pushton-rrjetin/60%Daily2020-11-19 15:42
https://kosovapost.net/eproret-nuk-bene-asgje-rreshterja-e-shba-bene-vetevrasje-pas-perdhunimit-ne-grup/60%Daily2020-11-19 15:37
https://kosovapost.net/city-rinovon-me-pep-guardiolen-messi-edhe-me-prane/60%Daily2020-11-19 15:27
https://kosovapost.net/obsh-covid-19-merr-nje-jete-ne-cdo-17-sekonda-ne-evrope/60%Daily2020-11-19 15:17
https://kosovapost.net/gashi-sqarohet-pas-incidentit-mos-i-personalizoni-gjanat-keto-jane-tema-te-randa/60%Daily2020-11-19 15:17
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-do-te-shpalle-gjendje-krize-per-perballje-me-pandemine/60%Daily2020-11-19 14:59
https://kosovapost.net/apple-bie-dakord-te-paguaje-113-milion-dollare-demshperblim-per-baterite-e-iphone-2/60%Daily2020-11-19 14:48
https://kosovapost.net/apple-bie-dakord-te-paguaje-113-milion-dollare-demshperblim-per-baterite-e-iphone/60%Daily2020-11-19 14:36
https://kosovapost.net/pacolli-i-shkruan-leter-rames-i-kerkon-ta-kundershtoje-raportin-e-dick-martyt/60%Daily2020-11-19 14:32
https://kosovapost.net/hoxhaj-therret-faktorin-politik-mbare-shqiptare-per-unitet-kundershtaret-e-pavarsise-serbia-dhe-rusia-nuk-duhet-te-na-gjej-te-percare/60%Daily2020-11-19 14:30
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-falenderon-ambasadorin-abbott-per-viziten-ne-prekaz/60%Daily2020-11-19 14:22
https://kosovapost.net/cfare-vendi-do-te-zere-be-ne-skenen-boterore/60%Daily2020-11-19 14:23
https://kosovapost.net/mbledhja-e-te-dhenave-te-pentagonit-per-myslimanet-me-aplikacione-mobile-ngriti-dyshimin-per-privatesi-te-te-dhenave-personale/60%Daily2020-11-19 14:19
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-vijne-807-rastet-e-konfirmuara/60%Daily2020-11-19 14:14
https://kosovapost.net/alarmante-covid-19-807-raste-pozitve-dhe-14-viktima/60%Daily2020-11-19 14:09
https://kosovapost.net/vetevendosjes-dorezon-ne-kallezim-penal-ndaj-veliut-dhe-dy-vartesve-te-tij/60%Daily2020-11-19 14:42
https://kosovapost.net/reagon-nenkryetarja-e-kuvendit-pas-perplasjes-ne-kuvend/60%Daily2020-11-19 14:33
https://kosovapost.net/sulmohet-nje-imam-ne-shba-grupi-i-te-drejtave-kerkon-hetim-te-plote-per-krim-te-urrejtjes/60%Daily2020-11-19 14:42
https://kosovapost.net/pep-guardiola-merr-vendimin-e-rendesishem/60%Daily2020-11-19 13:53
https://kosovapost.net/nancy-pelosi-serish-kryetare-e-dhomes-se-perfaqesuesve/60%Daily2020-11-19 13:48
https://kosovapost.net/be-azerbajxhani-dhe-armenia-te-ruajne-armepushimin/60%Daily2020-11-19 13:42
https://kosovapost.net/murati-jep-detaje-per-ate-cfare-ndodhi-ne-kuvend-ska-pasur-perplasje/60%Daily2020-11-19 13:45
https://kosovapost.net/kosova-nuk-perfaqesohet-nga-unmik-ne-traktatin-e-komunitetit-te-energjise/60%Daily2020-11-19 13:28
https://kosovapost.net/tensione-nder-deputete-perplasen-fizikisht-arben-gashi-me-deputete-te-vv-se/60%Daily2020-11-19 13:31
https://kosovapost.net/123274-2/60%Daily2020-11-19 13:14
https://kosovapost.net/uragani-lota-godet-ameriken-qendrore-23-viktima-e-mijera-te-evakuuar/60%Daily2020-11-19 13:09
https://kosovapost.net/trajneri-low-me-valixhe-ne-duar-flick-apo-klopp-ne-gjermani/60%Daily2020-11-19 12:58
https://kosovapost.net/shteti-i-serbise-ka-pergjegjesi-per-personat-e-zhdukur/60%Daily2020-11-19 12:50
https://kosovapost.net/borrelli-nga-kosova-dhe-serbia-presim-harmonizim-me-be-ne-edhe-ne-ceshtjen-e-ambasadave-ne-jerusalem/60%Daily2020-11-19 12:46
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ike-nga-interpelanca-takohet-me-macron/60%Daily2020-11-19 12:42
https://kosovapost.net/inspektorati-kontrollon-barnatoret-ne-veri-te-mitrovices-ja-si-reagojne-serbet-video/60%Daily2020-11-19 12:36
https://kosovapost.net/nuk-po-i-shfrytezojme-aleatet-per-ceshtjen-e-te-pagjeturve/60%Daily2020-11-19 12:31
https://kosovapost.net/gjykata-ne-beograd-ka-urdheruar-zhvarrosjen-e-mbetjeve-mortore-prane-rashkes/60%Daily2020-11-19 12:29
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-liria-ka-emer-emrin-e-gjithe-atyre-qe-sot-po-i-zhvarrosin-ne-serbi/60%Daily2020-11-19 12:24
https://kosovapost.net/123246-2/60%Daily2020-11-19 12:23
https://kosovapost.net/armata-e-zvevendesministrave-i-kushton-shtetit-764-mije-euro-ne-vit/60%Daily2020-11-19 12:18
https://kosovapost.net/qeveria-ekzekuton-nje-milion-euro-ndihme-financiare-per-trepcen/60%Daily2020-11-19 12:12
https://kosovapost.net/ministri-recica-ne-perkrahje-te-punekerkuesve-per-hapjen-e-bizneseve-te-reja/60%Daily2020-11-19 12:47
https://kosovapost.net/nderron-jete-rreshteri-i-policise-se-kosoves/60%Daily2020-11-19 11:59
https://kosovapost.net/ekzekutohen-1-milion-euro-per-trepcen/60%Daily2020-11-19 11:49
https://kosovapost.net/akuza-ndaj-facebook-kompania-i-detyroi-punonjesit-te-kthehen-ne-zyre-gjate-pandemise/60%Daily2020-11-19 11:42
https://kosovapost.net/austri-sulmet-raciste-kunder-myslimaneve-ne-rritje/60%Daily2020-11-19 11:34
https://kosovapost.net/shba-perfshijne-49-organizata-dhe-ministrin-e-inteligjences-se-iranit-ne-listen-e-sanksioneve/60%Daily2020-11-19 11:31
https://kosovapost.net/shba-emeron-ambasador-ne-venezuele-pas-10-vitesh/60%Daily2020-11-19 11:23
https://kosovapost.net/pdk-nxenesit-e-mihal-grameno-qe-14-dite-nuk-kane-mbajtur-mesim-online/60%Daily2020-11-19 11:10
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-u-d-se-drejtorit-ne-trepce-sot-ose-neser-minatoreve-u-dalin-rrogat/60%Daily2020-11-19 11:04
https://kosovapost.net/zeka-e-lajmerova-thacin-se-po-behej-atentat-ndaj-tij/60%Daily2020-11-19 11:01
https://kosovapost.net/fjalimi-me-i-lige-qe-kam-degjuar-hoti-e-nagavci-perplasen-ashper-ne-kuvend/60%Daily2020-11-19 10:40
https://kosovapost.net/france-proteste-kunder-projektligjit-te-sigurise/60%Daily2020-11-19 10:30
https://kosovapost.net/kryeministri-pakistanez-mberrin-ne-kabul-ne-nje-vizite-historike/60%Daily2020-11-19 10:27
https://kosovapost.net/hoti-ceshtja-e-te-pagjeturve-sduhet-te-politizohet-marreveshja-ne-shba-do-ta-pershpejtoje-ate/60%Daily2020-11-19 10:25
https://kosovapost.net/a-duhet-apo-nevojitet-gjithmone-ta-imitosh-shba-ne/60%Daily2020-11-19 10:17
https://kosovapost.net/investimi-me-i-madh-i-deshtuar-propagandistik-antishqiptar-serb/60%Daily2020-11-19 10:13
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-kritikon-ldk-ne-do-te-shnderrohen-ne-ministri-te-plackes/60%Daily2020-11-19 10:11
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-me-boten-ne-vitin-2021-10-parashikimet-e-the-economist/60%Daily2020-11-19 10:05
https://kosovapost.net/kush-po-e-kerkon-largimin-nga-chelsea/60%Daily2020-11-19 09:53
https://kosovapost.net/uragani-lota-serish-godet-ameriken-qendrore-23-viktima-dhe-mijera-te-evakuuar/60%Daily2020-11-19 09:48
https://kosovapost.net/ministri-kroat-i-shendetesise-vili-berosh-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-11-19 09:43
https://kosovapost.net/tri-vdekje-te-dyshimta-ne-kosove-gjate-24-oreve/60%Daily2020-11-19 09:35
https://kosovapost.net/kosova-pranon-nje-donacion-nga-hungaria-per-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-11-19 09:32
https://kosovapost.net/799-tiketa-u-shqiptuan-dje-per-mos-respektim-te-ligjit-anti-covid/60%Daily2020-11-19 09:21
https://kosovapost.net/infektohet-me-covid-19-kryepeshkopi-grek/60%Daily2020-11-19 09:12
https://kosovapost.net/vetevendosje-dorezon-padi-ndaj-agim-veliut/60%Daily2020-11-19 09:07
https://kosovapost.net/ngujohen-80-minatore-te-trepces-e-32-te-artanes-nuk-i-moren-pagat/60%Daily2020-11-19 09:00
https://kosovapost.net/parku-ne-tauk-bashqe-po-e-merr-pamjen-e-dikurshme/60%Daily2020-11-19 08:54
https://kosovapost.net/mbi-250-mije-viktima-nga-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-11-19 08:31
https://kosovapost.net/zaev-historine-e-perbashket-duhet-ta-shohim-si-histori-qe-na-lidh-jo-si-histori-qe-na-ndan/60%Daily2020-11-19 08:27
https://kosovapost.net/ishin-nisur-drejt-londres-kapen-69-emigrante-shqiptare-ne-nje-anije/60%Daily2020-11-19 08:08
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-nentor/60%Daily2020-11-19 08:05
https://kosovapost.net/rinumerimi-i-votave-nuk-pritet-te-ndryshoje-rezultatin-ne-georgia/60%Daily2020-11-19 08:02
https://kosovapost.net/keshtu-jane-notuar-lojtaret-e-kosoves-pas-ndeshjes-me-moldavine/60%Daily2020-11-19 07:58
https://kosovapost.net/gashi-mohon-se-ishte-shkaktar-i-arrestimit-te-ish-eproreve-te-uck-se-deformuan-deklaraten-e-prokurorise-speciale/60%Daily2020-11-19 07:53
https://kosovapost.net/kjo-rruge-ne-prishtine-mbyllet-sot-per-qarkullim/60%Daily2020-11-19 07:49
https://kosovapost.net/kercenohet-asambleistja-e-vetevendosjes-ne-skenderaj-haxhiui-nuk-na-frikesojne-njerezit-me-mendesi-te-mykur/60%Daily2020-11-19 07:45
https://kosovapost.net/keshtu-ishte-rrahur-brutalisht-nga-policia-serbe-nje-shqiptar-qe-kishte-thene-se-ka-votuar-per-ibrahim-rugoven-foto/60%Daily2020-11-19 07:36
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-mbi-31-mije-te-infektuar-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-19 07:28
https://kosovapost.net/pas-ndeshjes-me-kosoven-ja-cfare-thote-trajneri-i-moldavise/60%Daily2020-11-19 07:26
https://kosovapost.net/ky-eshte-shurupi-natyral-me-kater-perberes-qe-sheron-kollen/60%Daily2020-11-19 07:19
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ne-dy-interpelanca/60%Daily2020-11-19 07:13
https://kosovapost.net/biden-beteja-me-koronavirusin-kerkon-nje-komandant-te-pergjithshem/60%Daily2020-11-19 07:09
https://kosovapost.net/messi-shperthen-jam-lodhur-duke-qene-gjithmone-problemi-per-gjithcka-ne-klub/60%Daily2020-11-19 07:03
https://kosovapost.net/moti-sot-135/60%Daily2020-11-19 07:00
https://kosovapost.net/kanada-rusia-kina-irani-dhe-koreja-e-veriut-jane-burimet-kryesore-te-kercenimeve-kiberneti/60%Daily2020-11-18 23:11
https://kosovapost.net/mohamed-salah-pozitiv-ne-covid-19-edhe-ne-testin-e-dyte/60%Daily2020-11-18 22:00
https://kosovapost.net/trump-ngre-procedure-per-rinumerim-te-votave-ne-dy-qarqe-te-wisconsin-it/60%Daily2020-11-18 21:54
https://kosovapost.net/ministri-danez-i-bujqesise-jep-doreheqjen-pas-skandalit-te-vizoneve/60%Daily2020-11-18 21:52
https://kosovapost.net/engel-nuk-e-le-rehat-specialen-ia-numeron-krimet-e-serbise-dhe-potencon-se-haga-po-i-ndjek-vetem-shqiptaret/60%Daily2020-11-18 21:42
https://kosovapost.net/surroi-shqiperia-ende-hesht-per-krimet-serbe-ne-shqiperi-viktimat-duan-drejtesi/60%Daily2020-11-18 21:37
https://kosovapost.net/skandaloze-qe-hashim-thaci-akuzohet-per-100-vrasje/60%Daily2020-11-18 21:34
https://kosovapost.net/varrezat-masive-ne-serbi-makolli-dacic-i-kercenoi-serbet-te-mbyllin-gojen-serbia-po-ja-faturon-krimet-e-veta-uck/60%Daily2020-11-18 21:32
https://kosovapost.net/buxhovi-s-kam-qene-kritik-asnjehere-ndaj-uck-se-jam-kritik-ndaj-atyre-qe-luften-e-kane-shfrytezuar-per-interesat-e-tyre/60%Daily2020-11-18 21:26
https://kosovapost.net/buxhovi-flet-per-librin-kosova-ka-ardhur-koha-te-ballafaqohemi-me-propaganden-serbomadhe/60%Daily2020-11-18 21:20
https://kosovapost.net/ahmeti-i-reagon-besa-gaxherrit-ka-thene-se-kemi-deficit-mendoj-se-ka-dashur-te-thote-suficit/60%Daily2020-11-18 21:13
https://kosovapost.net/deputetja-e-ldk-se-e-ashper-me-shpend-ahmetin-keqyre-buxhetin-tend-ke-90-per-qind-deficit/60%Daily2020-11-18 20:41
https://kosovapost.net/punetoret-e-trepces-ngujohen-ne-miniere/60%Daily2020-11-18 20:34
https://kosovapost.net/kosova-ne-epersi-lirim-kastrati-shenon-super-gol/60%Daily2020-11-18 20:29
https://kosovapost.net/jahjaga-bashke-me-hotin-ne-stadium-kosova-sonte-tifoze-i-ka-zerat-e-mijera-te-mbijetuarave-te-dhunes-seksuale/60%Daily2020-11-18 20:16
https://kosovapost.net/me-te-rejat-nga-ndeshja-kosov-moldavi/60%Daily2020-11-18 20:10
https://kosovapost.net/ora-policore-ne-maqedoni-te-fillon-nga-ora-17-ose-18/60%Daily2020-11-18 20:04
https://kosovapost.net/shtayeh-marreveshja-e-shekullit-do-te-largohet-se-bashku-me-presidentin-trump/60%Daily2020-11-18 19:58
https://kosovapost.net/ministri-i-infrastruktures-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-11-18 19:52
https://kosovapost.net/partite-politike-ne-prizren-i-shfrytezojne-ilegalisht-lokalet-komunale/60%Daily2020-11-18 19:28
https://kosovapost.net/zemerimi-ne-greqi-nje-femije-i-puthi-doren-peshkopit-qe-vdiq-nga-covid-19/60%Daily2020-11-18 18:59
https://kosovapost.net/pushtetaret-kosovar-plackitin-shtetin-dhe-bejne-gjumin-e-arushes-serbia-bene-dosje-dhe-i-shpalle-kriminel-ne-permes-gjykates-speciale/60%Daily2020-11-18 18:55
https://kosovapost.net/zeka-lulzim-basha-njeriu-qe-ka-mbledhur-me-shume-prova-kunder-uck-se/60%Daily2020-11-18 18:10
https://kosovapost.net/universiteti-i-kardifit-gargara-e-vret-koronavirusin-per-30-sekonda/60%Daily2020-11-18 18:05
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkosova-perfiton-mbi-33-milione-dollare-nga-usaid/60%Daily2020-11-18 18:02
https://kosovapost.net/raportohet-se-ne-cdo-minute-vdes-nga-nje-amerikan-nga-covid-19/60%Daily2020-11-18 17:58
https://kosovapost.net/projektligji-per-rimekembjes-ekonomike-kryeministrit-hoti-i-kerkohet-doreheqja/60%Daily2020-11-18 17:54
https://kosovapost.net/nepotizimi-ne-komune-kamberi-ka-nje-ftese-per-bahtirin/60%Daily2020-11-18 17:49
https://kosovapost.net/zemaj-i-kerkon-pergjegjesi-spitalit-te-mitrovices-per-kufomen-qe-qendroi-6-ore-me-pacientet-e-tjere/60%Daily2020-11-18 17:36
https://kosovapost.net/gjykata-kushtetuese-merr-vendim-per-ankesen-e-vetevendosjes-ndaj-thacit-per-zgjedhjet-ne-podujeve/60%Daily2020-11-18 17:23
https://kosovapost.net/shqiperia-triumfon-ne-ndeshjen-vendimtare-ndaj-bjellorusise-dhe-siguron-inkuadrimin-ne-ligen-b/60%Daily2020-11-18 17:08
https://kosovapost.net/pandemia-bllokon-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-11-18 16:59
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-qytetareve-te-infektuar-te-prishtines-tu-jepen-nga-50-euro-per-ilace/60%Daily2020-11-18 16:49
https://kosovapost.net/123012-2/60%Daily2020-11-18 16:38
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-ata-qe-mbajne-qen-ne-shtepi-studimi-thote-se-rrezikohen-78-me-shume-nga-covid-19/60%Daily2020-11-18 15:49
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-djalin-qe-kanosi-nenen-me-sepate/60%Daily2020-11-18 15:40
https://kosovapost.net/shba-rritet-ne-254-315-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-11-18 15:37
https://kosovapost.net/real-madridi-pa-varane-dhe-ramos-kunder-interit/60%Daily2020-11-18 15:29
https://kosovapost.net/rueda-sanchez-sakrifikon-gjithmone-per-kilin-tek-interi-ka-nje-problem/60%Daily2020-11-18 15:26
https://kosovapost.net/neser-nga-ora-0900-kjo-rruge-ne-prishtine-nuk-do-te-jete-e-qarkullueshme/60%Daily2020-11-18 15:20
https://kosovapost.net/mpj-serbia-po-fsheh-qellimisht-te-verteten-e-gjenocidit-te-kryer-ne-kosove/60%Daily2020-11-18 15:17
https://kosovapost.net/balaj-halimi-shteti-i-kosove%cc%88s-nuk-guxon-te%cc%88-hesht-pe%cc%88rballe%cc%88-ke%cc%88tyre-krimeve-monstruoze-gjenocidare/60%Daily2020-11-18 15:05
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-vjosa-osmanit/60%Daily2020-11-18 14:54
https://kosovapost.net/prokuroria-speciale-ngre-aktakuze-ndaj-gjashte-personave-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-11-18 14:44
https://kosovapost.net/dikur-organizonin-demonstrata-per-liri-sot-dalin-ne-mbrojtje-te-clirimtareve-ne-hage/60%Daily2020-11-18 14:47
https://kosovapost.net/kamioni-shkel-nje-kembesor-tek-rruga-b/60%Daily2020-11-18 14:33
https://kosovapost.net/nga-keto-komunat-vijne-720-te-infektuarit/60%Daily2020-11-18 14:21
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-11-raste-te-vdekjes-dhe-720-te-reja/60%Daily2020-11-18 14:01
https://kosovapost.net/hoxhaj-e-padrejte-qe-diten-kur-ne-serbi-po-hapen-varreza-masive-te-shqiptareve-ne-hage-po-gjykohen-luftetaret-e-lirise/60%Daily2020-11-18 13:50
https://kosovapost.net/122948-2/60%Daily2020-11-18 13:46
https://kosovapost.net/perurohet-objekti-i-urgjences-ne-malisheve/60%Daily2020-11-18 13:42
https://kosovapost.net/veteranet-puro-politike-seancen-e-sotme-ndaj-thacit-dhe-te-tjereve/60%Daily2020-11-18 13:39
https://kosovapost.net/uje-mjalte-e-limon-esell-ne-mengjes-per-imunitet-te-forte/60%Daily2020-11-18 13:22
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-uron-popullin-e-omanit-per-diten-kombetare/60%Daily2020-11-18 13:02
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-selmanaj-zhvillon-bisede-virtuale-me-ambasadorin-tomas-szunyog-dhe-ambasadoret-e-be-se-ne-kosove/60%Daily2020-11-18 12:57
https://kosovapost.net/mbrojtja-kundershton-procesin-e-10-mije-materialeve-potencialisht-shfajesuese-nga-prokuroria/60%Daily2020-11-18 12:37
https://kosovapost.net/policia-denon-profesorin-per-maske-ai-thote-hajdeni-lirisht-merremni-nburg-per-qe-i-paguaj-keto-tiketa-kriminale/60%Daily2020-11-18 12:33
https://kosovapost.net/guilloi-sot-nuk-do-te-percaktohet-data-per-fillimin-e-procesit/60%Daily2020-11-18 12:21
https://kosovapost.net/shpejtesi-dhe-fantazi-keshtu-kosova-tenton-te-cmontoje-moldavine/60%Daily2020-11-18 12:18
https://kosovapost.net/tri-tranzicionet-e-tmerrshme-presidenciale-qe-lenduan-shba-ne/60%Daily2020-11-18 12:16
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-i-nervozuar-me-te-gjitha-partite-po-e-marrim-ne-qafe-kosoven/60%Daily2020-11-18 12:08
https://kosovapost.net/prokuroria-speciale-ne-gjyq-parashihet-te-paraqiten-mbi-1-mije-e-500-prova/60%Daily2020-11-18 12:05
https://kosovapost.net/kryetar-i-bfi-se-zgjidhet-shaqir-fetahu/60%Daily2020-11-18 12:01
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-anetari-i-ldk-se/60%Daily2020-11-18 11:56
https://kosovapost.net/avokati-i-veselit-aktakuzat-ndaj-lidere%cc%88ve-te%cc%88-uc%cc%a7k-se%cc%88-jane%cc%88-qesharake-disa-nga-to-jane-hedhur-poshte-edhe-me-pare-ne-hage/60%Daily2020-11-18 11:48
https://kosovapost.net/bregasi-universiteti-i-sofjes-sapo-e-ka-publikuar-nje-liber-per-krimet-e-serbise-ne-kosove/60%Daily2020-11-18 11:42
https://kosovapost.net/rendohet-gjendja-ne-austri-mbi-100-te-vdekur-nga-covid-19-per-nje-dite/60%Daily2020-11-18 11:12
https://kosovapost.net/prokurorja-speciale-kerkon-qe-gjykimi-ndaj-krereve-te-uck-se-te-fillon-vitin-e-ardhshem/60%Daily2020-11-18 11:11
https://kosovapost.net/trump-shkarkon-shefin-e-sigurise-kibernetike/60%Daily2020-11-18 11:05
https://kosovapost.net/ne-gjykaten-speciale-fillon-seanca-ndaj-krereve-te-uck-se/60%Daily2020-11-18 11:01
https://kosovapost.net/mijera-gjermane-protestojne-kunder-planeve-per-masa-ndaj-pandemise/60%Daily2020-11-18 10:43
https://kosovapost.net/122879-2/60%Daily2020-11-18 10:41
https://kosovapost.net/mbi-39-milione-te-sheruar-nga-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-11-18 10:40
https://kosovapost.net/terheqja-e-trupave-amerikane-nga-iraku-dhe-afganistani-shqeteson-aleatet-dhe-republikanet/60%Daily2020-11-18 10:32
https://kosovapost.net/kosova-e-shqiperia-te-bashkerendojne-prioritetet-e-sigurise/60%Daily2020-11-18 10:32
https://kosovapost.net/grabitja-spektakolare-ne-muzeun-e-dresdenit-arrestohen-3-persona/60%Daily2020-11-18 10:26
https://kosovapost.net/sonte-stadium-fadil-vokrri-do-te-duket-ndryshe-foto/60%Daily2020-11-18 10:16
https://kosovapost.net/termkolli-liria-eshte-vlere-e-te-gjitheve-liria-nuk-ka-kuptimin-e-saj-aty-ku-dija-mashtrohet-me-letra-boshe/60%Daily2020-11-18 09:43
https://kosovapost.net/protestojne-specialistet-e-stomatologjise-jemi-mbetur-ne-rruge/60%Daily2020-11-18 10:04
https://kosovapost.net/berlusconi-rrefen-pervojen-e-tij-gjate-infektimit-me-covid-19/60%Daily2020-11-18 09:58
https://kosovapost.net/turqia-vendos-masa-te-reja-kufizimi-kunder-pandemise/60%Daily2020-11-18 09:17
https://kosovapost.net/ligji-i-ri-ne-shqiperi-nga-sot-kush-rreh-gruan-debohet-nga-shtepia/60%Daily2020-11-18 09:12
https://kosovapost.net/ish-ushtari-i-uck-se-thote-se-i-refuzoi-dy-ftesa-te-speciales-me-arrestojne-me-28-nentor/60%Daily2020-11-18 09:09
https://kosovapost.net/mitrovice-djali-rrah-babane-e-tij/60%Daily2020-11-18 09:06
https://kosovapost.net/shteti-vendos-takse-ndaj-te-pasurve-per-te-ndihmuar-familjet-e-goditura-nga-covid-19/60%Daily2020-11-18 09:06
https://kosovapost.net/leonardo-di-caprio-ne-mbrojtje-te-lumit-vjosa-lumi-i-eger-mund-te-shpetohet-nga-hec-et/60%Daily2020-11-18 09:03
https://kosovapost.net/cka-do-te-diskutohet-ne-seancen-e-sotme-ndaj-krereve-te-uck-se-tregon-avokati/60%Daily2020-11-18 08:58
https://kosovapost.net/hyri-ilegalisht-ne-kosove-arrestohet-nje-serb/60%Daily2020-11-18 08:48
https://kosovapost.net/ish-ministri-merr-post-ne-zyren-per-kosoven-ne-qeverine-serbe/60%Daily2020-11-18 08:40
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-ne-beograd-qasja-e-grenellit-ndryshoi-menyren-sesi-be-ja-merret-me-ballkanin-perendimor/60%Daily2020-11-18 08:10
https://kosovapost.net/nje-molle-ne-dite-eshte-e-shendetshme-po-nese-hani-tre-cfare-ndodh/60%Daily2020-11-18 08:08
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-102-paciente-ne-oksigjeno-terapi/60%Daily2020-11-18 08:06
https://kosovapost.net/ne-kohe-pandemie-orat-inteligjente-shnderrohen-ne-mini-infermiere/60%Daily2020-11-18 08:11
https://kosovapost.net/austria-per-here-te-dyte-ne-karantine/60%Daily2020-11-18 07:41
https://kosovapost.net/mbi-40-mije-faqe-material-kunder-ish-krereve-te-uck-se/60%Daily2020-11-18 07:37
https://kosovapost.net/zyrtare-shqiperia-ne-gjysmefinalen-e-dyte-te-eurovisionit/60%Daily2020-11-18 07:35
https://kosovapost.net/publikohen-detaje-rreqethese-nga-germimet-ne-serbi-viktimat-u-groposen-ne-kater-metra-thellesi/60%Daily2020-11-18 07:31
https://kosovapost.net/kosova-pret-sonte-moldavine-ne-ndeshjen-e-fundit-per-vitin-2020/60%Daily2020-11-18 07:27
https://kosovapost.net/hoti-zgjedhjet-ne-shba-nuk-ndryshojne-asgje-per-kosoven/60%Daily2020-11-18 07:22
https://kosovapost.net/presidenti-trump-shkarkon-kreun-e-agjencise-per-sigurine-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-11-18 07:21
https://kosovapost.net/122778-2/60%Daily2020-11-18 07:16
https://kosovapost.net/irak-shtate-raketa-shenjestruan-ambasaden-amerikane-prishet-armepushimi-pro-iran/60%Daily2020-11-18 07:08
https://kosovapost.net/hysaj-humb-ndeshjen-ndaj-bjellorusise-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-11-18 07:05
https://kosovapost.net/senatori-grassley-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-11-18 07:01
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-sot-mban-seancen-e-radhes-ndaj-thacit/60%Daily2020-11-18 06:59
https://kosovapost.net/moti-sot-134/60%Daily2020-11-18 06:53
https://kosovapost.net/nato-terheqja-e-hershme-e-shba-se-nga-afganistani-mund-te-kete-nje-cmim-shume-te-larte/60%Daily2020-11-17 23:08
https://kosovapost.net/libi-kryeministri-al-sarraj-mirepret-konsensusin-per-mbajtjen-e-zgjedhjeve-me-24-dhjetor-2021/60%Daily2020-11-17 23:01
https://kosovapost.net/cifti-erdogan-mirepriti-ne-ankara-binjaket-siameze-dhe-doktorin-qe-i-ndau/60%Daily2020-11-17 22:53
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-inspirim-per-kengetaret-e-huaja-ariana-grande-kopjon-nje-pjese-te-video-klipit-te-saj/60%Daily2020-11-17 22:43
https://kosovapost.net/shqiptaret-ardhacake-ne-ballkan-ja-cfare-u-mesojne-serbet-femijeve-per-kosoven/60%Daily2020-11-17 22:37
https://kosovapost.net/bislimi-hoti-nuk-i-bindi-as-vellezerit-e-tij-qe-pakoja-eshte-e-mire/60%Daily2020-11-17 22:22
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-thote-se-pdk-po-laritet-qe-te-behet-pjese-e-qeverise/60%Daily2020-11-17 22:18
https://kosovapost.net/bislimi-nuk-e-sheh-opsion-terheqjen-e-parave-nga-trusti-ne-kosove-asnjehere-me-shume-se-tash-nuk-ka-pasur-para-cash/60%Daily2020-11-17 22:35
https://kosovapost.net/krasniqi-haradinajn-per-president-nuk-po-e-mbeshtete-as-koalicioni-ndersa-ai-po-kerkon-vota-te-opozites/60%Daily2020-11-17 21:35
https://kosovapost.net/bislimi-nuk-e-sheh-opsion-terheqjen-e-parave-nga-trusti/60%Daily2020-11-17 21:06
https://kosovapost.net/krasniqi-pdk-albin-kurti-nuk-eshte-i-sinqerte-sot-kur-therret-per-mbrojtje-te-krereve-te-uck-se/60%Daily2020-11-17 20:50
https://kosovapost.net/konjufca-raporti-i-dick-marty-kishte-per-qellim-goditjen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-11-17 20:43
https://kosovapost.net/habit-deshmitari-i-masakres-se-krushes-cdo-nate-komunikoj-me-te-vdekurit-pi-duhan-me-ta/60%Daily2020-11-17 20:36
https://kosovapost.net/pasuri-nga-qielli-indoneziani-behet-milioner-ne-cast-kur-meteori-i-cmuar-i-shpon-catine-fotot/60%Daily2020-11-17 20:30
https://kosovapost.net/kizhevak-serbi-si-u-gjeten-mbetjet-mortore-qe-dyshohet-se-jane-te-shqiptareve-te-kosoves/60%Daily2020-11-17 20:24
https://kosovapost.net/maqedoni-31-viktima-dhe-977-te-infektuar-nga-kovid-19/60%Daily2020-11-17 20:08
https://kosovapost.net/shtepiaket-e-deshperuara-edhe-grate-rrembejne-armet-per-tu-mbrojtur-nga-armiku/60%Daily2020-11-17 19:53
https://kosovapost.net/shefat-e-facebook-dhe-twitter-merren-ne-pyetje-per-here-te-trete-ne-3-jave/60%Daily2020-11-17 19:38
https://kosovapost.net/covid-19-fifa-shtyn-boterorin-e-klubeve/60%Daily2020-11-17 19:13
https://kosovapost.net/122694-2/60%Daily2020-11-17 19:09
https://kosovapost.net/dikur-keshilltar-i-apostoloves-e-sot-ne-speciale-e-kaluara-e-prokuroreve-te-hages-ngre-dyshime-per-kredibilitetin-e-tyre/60%Daily2020-11-17 18:59
https://kosovapost.net/cfare-zavalli-ka-isa-mustafa-ushtaraku-i-njohur-godet-rende-kreun-e-ldk-se/60%Daily2020-11-17 18:54
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-te-merkuren/60%Daily2020-11-17 18:43
https://kosovapost.net/ambasadori-kosovar-pas-gjetjes-se-kufomave-kosovare-ne-rashke-nuk-cuditem-me-pushtetin-serb/60%Daily2020-11-17 18:36
https://kosovapost.net/te-rinjte-ne-drenice-mblidhen-neser-ne-perkrahje-te-krereve-te-uck-se/60%Daily2020-11-17 18:29
https://kosovapost.net/vv-kerkon-edhe-me-tutje-rrezimin-e-hotit-vetem-keshtu-shpeton-kosova/60%Daily2020-11-17 18:23
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-i-uron-sherim-te-shpejte-vjosa-osmanit/60%Daily2020-11-17 18:08
https://kosovapost.net/kusari-lila-zemaj-i-pakualifikuar-qeveria-te-shkoje-ne-shtepi/60%Daily2020-11-17 17:49
https://kosovapost.net/ministrja-e-financave-infektohet-me-covid-19-2/60%Daily2020-11-17 17:37
https://kosovapost.net/ministrja-e-financave-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-11-17 17:32
https://kosovapost.net/fehmi-lladrovci-per-bbc-anje-civil-seshte-vrare-nga-uckja-sluftojme-kunder-qytetareve-serbe/60%Daily2020-11-17 17:21
https://kosovapost.net/deshmitari-bellanica-permbajtja-e-kasetes-eshte-e-rende-lulzim-basha-i-di-detajet/60%Daily2020-11-17 17:06
https://kosovapost.net/6-te-vdekur-dhe-423-raste-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-17 16:28
https://kosovapost.net/sot-nje-vjet-bota-ndryshoi-si-u-paraqit-rasti-i-pare-me-covid-19/60%Daily2020-11-17 16:23
https://kosovapost.net/ismaili-rusia-e-serbia-po-fabrikojne-fakte-kunder-uck-se-duhet-te-reagojme-te-bashkuar/60%Daily2020-11-17 16:19
https://kosovapost.net/%e2%80%8bzemaj-thote-se-brenda-ditesh-arrijne-vaksinat-kunder-gripit-sezonal-shperndarja-brenda-muajit/60%Daily2020-11-17 16:13
https://kosovapost.net/kqz-miratoi-masat-mbrojtese-per-parandalimin-e-covid-19-gjate-zgjedhjeve/60%Daily2020-11-17 15:46
https://kosovapost.net/del-pergjigja-e-testit-per-boris-johnson/60%Daily2020-11-17 15:46
https://kosovapost.net/osmani-u-infektua-me-covid-19-nje-dite-para-vizites-ne-shqiperi-ruci-i-uron-sherim-te-shpejte/60%Daily2020-11-17 15:35
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-infektuarve-me-covid-ne-shba-shtohen-masat-kufizuese-ne-disa-shtete/60%Daily2020-11-17 15:24
https://kosovapost.net/djali-i-edi-rames-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-11-17 15:07
https://kosovapost.net/hapja-e-negociatave-sprova-e-kryesise-gjermane-te-be/60%Daily2020-11-17 15:00
https://kosovapost.net/122619-2/60%Daily2020-11-17 14:58
https://kosovapost.net/recica-me-bashkepunim-konkret-me-fmn-ne-per-reformat-sociale/60%Daily2020-11-17 14:47
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-11-17 14:31
https://kosovapost.net/me-i-fuqishmi-i-ketij-viti-iota-i-afrohet-brigjeve-te-atlantikut/60%Daily2020-11-17 14:23
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-pozitive-sipas-komunave/60%Daily2020-11-17 14:22
https://kosovapost.net/bilancime-covid-19-16-raste-te-vdekjes-dhe-690-raste-te-reja/60%Daily2020-11-17 14:17
https://kosovapost.net/zevendesministri-bayram-mori-pjese-ne-konferencen-per-migracion-ne-vjene/60%Daily2020-11-17 13:49
https://kosovapost.net/gjermania-thirrje-be-se-miratoni-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-11-17 13:49
https://kosovapost.net/65-raste-me-covid-19-ne-stafin-e-obsh-se-ne-gjeneve/60%Daily2020-11-17 13:43
https://kosovapost.net/vuciq-e-pranon-se-eshte-duke-u-vezhguar-nga-sherbimet-ruse-te-inteligjences/60%Daily2020-11-17 13:34
https://kosovapost.net/bordi-liria-ka-emer-pas-djegies-se-billbordit-ne-besojme-qe-ky-akt-vandal-vjen-nga-beogradi/60%Daily2020-11-17 13:36
https://kosovapost.net/obama-lavderon-merkelin-ne-kujtimet-e-tij/60%Daily2020-11-17 13:45
https://kosovapost.net/pdk-ja-kthehet-ne-kuvend/60%Daily2020-11-17 13:18
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-gjilanit-dy-paciente-humben-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-11-17 13:01
https://kosovapost.net/shefi-i-nato-s-paralajmeron-kunder-terheqjes-se-shpejte-nga-afganistani/60%Daily2020-11-17 13:02
https://kosovapost.net/bqk-ja-dhe-bankat-thone-se-koordinuan-veprimet-per-te-ndihmuar-ekonomine/60%Daily2020-11-17 12:57
https://kosovapost.net/pse-u-shty-raportimi-i-ministrit-veliut-ne-komision/60%Daily2020-11-17 13:03
https://kosovapost.net/kemi-marre-garanci-nga-amerikanet-gjithcka-e-nenshkruar-me-4-shtator-mbetet/60%Daily2020-11-17 12:46
https://kosovapost.net/ministrja-gjermane-thote-evropa-ende-ka-nevoje-per-shba-ne-dhe-nato-n/60%Daily2020-11-17 12:41
https://kosovapost.net/kmdlnj-djegien-e-billboardit-liria-ka-emer-uck-e-quan-akt-te-shemtuar/60%Daily2020-11-17 12:34
https://kosovapost.net/kamberi-vulin-vazhdon-ta-perdor-me-krenari-termin-pezhorativ-siptari-per-shqiptaret/60%Daily2020-11-17 12:30
https://kosovapost.net/mustafa-gjykaten-speciale-nuk-na-e-beri-lulezim-basha-sali-berisha-per-te-vendosi-kuvendi-i-kosoves/60%Daily2020-11-17 12:22
https://kosovapost.net/gjenerali-amerikan-e-thote-hapur-ne-beograd-ka-shume-qe-duan-kaos-por-kosova-e-serbia-duhet-te-arrijne-marreveshje/60%Daily2020-11-17 12:14
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-dridhjet-ndjehen-edhe-ne-kosove/60%Daily2020-11-17 11:58
https://kosovapost.net/e-thote-vuciq-e-njoh-mire-bidenin-por-trump-eshte-me-i-mire-per-serbine/60%Daily2020-11-17 11:55
https://kosovapost.net/suedia-ashperson-kufizimet-anticovid-19/60%Daily2020-11-17 11:53
https://kosovapost.net/qeveria-ndihmon-me-1-5-milion-euro-federatat-sportive-te-kosoves/60%Daily2020-11-17 11:39
https://kosovapost.net/nagavci-sot-duhet-te-kemi-unitet-vetem-per-te-shkuar-ne-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-11-17 11:27
https://kosovapost.net/gent-cakaj-shpallet-qytetar-nderi-i-bujanocit/60%Daily2020-11-17 11:27
https://kosovapost.net/ish-kreret-e-uck-se-neser-seance-keto-ceshtje-do-te-diskutohen/60%Daily2020-11-17 11:17
https://kosovapost.net/nese-be-deshiron-te-kontribuoje-ne-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-qipros-ajo-duhet-te-pranoje-ekzistencen-e-popullit-turk-qipriot/60%Daily2020-11-17 11:06
https://kosovapost.net/vuciq-e-pranon-merkel-nuk-e-mbeshtet-beogradin-per-ceshtjen-e-kosoves/60%Daily2020-11-17 10:55
https://kosovapost.net/drejtesia-nuk-ua-sheh-reklamat/60%Daily2020-11-17 10:54
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-vv-se-te-tjereve-iu-deshen-dy-jave-qe-te-pajtohen-me-qendrimet-e-kurtit-per-specialen/60%Daily2020-11-17 10:44
https://kosovapost.net/mbi-55-milione-te-infektuar-me-covid-19-dhe-1-3-milione-viktima-ne-gjithe-boten/60%Daily2020-11-17 10:31
https://kosovapost.net/nisma-nuk-merzitet-per-zgjidhjen-e-presidentit-te-ri-ka-kohe-deri-ne-vitin-e-ardhshem/60%Daily2020-11-17 10:05
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-isa-mustafa-nuk-mund-te-me-perjashtoje-nga-ldk-kete-mund-ta-beje-vetem-qytetari/60%Daily2020-11-17 10:00
https://kosovapost.net/biden-nese-trump-pengon-tranzicionin-e-pushtetit-me-shume-njerez-mund-te-vdesin-nga-covid-19/60%Daily2020-11-17 09:52
https://kosovapost.net/hoti-nenshkruan-rregulloren-per-organizim-te-brendshem-ne-zkm-e-cileson-hap-te-rendesishem/60%Daily2020-11-17 09:34
https://kosovapost.net/kaseta-e-masakres-ne-krushe-te-madhe-rama-thirrje-publike-bashes-sqaro-pozicionin-tend-sa-me-shume-i-ben-bisht-perballjes/60%Daily2020-11-17 09:35
https://kosovapost.net/nuk-me-pranuan-dhe-i-falenderoj-talenti-i-barces-zbulon-proven-te-real-madrid/60%Daily2020-11-17 09:27
https://kosovapost.net/numerimi-i-votave-ne-wisconsin-do-ti-kushtonte-trump-it-7-9-milione-dollare/60%Daily2020-11-17 09:15
https://kosovapost.net/baneri-liria-ka-emer-ne-gracanice-u-dogj-ne-oret-e-para-te-mengjesit-policia-flet-per-rastin/60%Daily2020-11-17 09:00
https://kosovapost.net/768-persona-ndeshkohen-per-mosrespektim-te-ligjit-anti-covid/60%Daily2020-11-17 08:56
https://kosovapost.net/mergata-thyen-rekord-te-dergesave-per-dhjete-muaj-ne-kosove-solli-rreth-800-milione-euro/60%Daily2020-11-17 08:40
https://kosovapost.net/osmani-biden-e-di-vuajtjen-tone/60%Daily2020-11-17 08:37
https://kosovapost.net/shtohen-forcat-e-policise-ne-gracanice-pas-demolimit-te-banerit-liria-ka-emer-flet-nje-deshmitare/60%Daily2020-11-17 08:34
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-vellain-e-tij-luanin-ne-47-vjetorin-e-lindjes/60%Daily2020-11-17 08:31
https://kosovapost.net/diplomati-hero-shpeton-vajzen-nga-mbytja-video/60%Daily2020-11-17 08:19
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-biden-me-shume-njerez-mund-te-vdesin-nese-trump-bllokon-tranzicionin/60%Daily2020-11-17 08:12
https://kosovapost.net/vuciq-te-gjithe-e-kuptuan-mire-ate-qe-thashe-per-konfliktin-e-ngrire/60%Daily2020-11-17 08:09
https://kosovapost.net/vendi-i-pare-i-arte-ja-cfare-perfiton-shqiperia-nese-fiton-ndaj-bjellorusise/60%Daily2020-11-17 08:06
https://kosovapost.net/demolohet-baneri-liria-ka-emer-ne-gracanice/60%Daily2020-11-17 08:31
https://kosovapost.net/sinteza-e-kombit-shqiptar-duke-te-jete-ngjizur-ne-shekullin-xvi/60%Daily2020-11-17 07:56
https://kosovapost.net/pandemia-masa-detyruese-apo-thirrje-drejtuar-qytetareve/60%Daily2020-11-17 07:45
https://kosovapost.net/opinion-kush-ka-orbanin-e-te-tjere-si-partnere-nuk-ka-nevoje-per-armiq/60%Daily2020-11-17 07:43
https://kosovapost.net/cifti-qe-doli-pozitiv-me-covid-19-beri-nje-njoftim-nga-altoparlanti-i-xhamise-ne-nuk-do-te-pranojme-vizitore/60%Daily2020-11-17 07:38
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-nentor-2/60%Daily2020-11-17 07:33
https://kosovapost.net/a-do-te-transferohet-di-maria-ne-serie-a/60%Daily2020-11-17 07:29
https://kosovapost.net/kur-mund-te-levizim-pa-maska-flet-eksperti-bidiola/60%Daily2020-11-17 07:24
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-godet-indonezine/60%Daily2020-11-17 07:21
https://kosovapost.net/ligjvenesit-sot-debatojne-per-gjendjen-me-covid-19/60%Daily2020-11-17 07:14
https://kosovapost.net/trump-behet-gati-te-terheqe-trupat-amerikane-nga-afganistani-dhe-iraku/60%Daily2020-11-17 07:12
https://kosovapost.net/122419-2/60%Daily2020-11-17 07:09
https://kosovapost.net/sa-here-ne-dite-duhet-ta-lani-fytyren/60%Daily2020-11-17 07:06
https://kosovapost.net/moti-sot-133/60%Daily2020-11-17 06:59
https://kosovapost.net/reagon-berisha-vucic-milloshevici-i-ri-kercenon-se-kosoven-rama-argati-i-tij-ne-tirane/60%Daily2020-11-16 22:33
https://kosovapost.net/hungaria-polonia-veto-buxhetit-te-be-se-bllokohen-9-mld-euro-per-ballkanin/60%Daily2020-11-16 22:29
https://kosovapost.net/baton-haxhiu-jo-basha-ja-kush-ishte-ne-arrestimin-e-lafit-gashit-emri/60%Daily2020-11-16 22:24
https://kosovapost.net/flet-personi-qe-incizoi-masakren-e-krushes-ja-si-u-takova-me-lulzim-bashen-dhe-cfare-diskutuam/60%Daily2020-11-16 22:18
https://kosovapost.net/zeka-tha-se-prokuroret-e-speciales-i-kane-thene-azem-syles-mos-te-largohet-nga-kosova-reagon-avokati-i-ish-komandantit/60%Daily2020-11-16 22:12
https://kosovapost.net/kryeministri-zaev-ne-berlin-u-nderua-me-cmimin-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2020-11-16 22:07
https://kosovapost.net/pse-votoi-pd-pro-hetimit-te-uck-se-analisti-politika-shqiptare-e-blere-nga-sllavet-ne-u-shitem/60%Daily2020-11-16 21:07
https://kosovapost.net/forcat-detare-turke-shpetojne-dhjetera-emigrante-ne-egje/60%Daily2020-11-16 21:04
https://kosovapost.net/hoxhaj-joe-biden-na-dergoi-leter-qe-te-votojme-ngritjen-e-gjykates-speciale/60%Daily2020-11-16 20:59
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvv-kerkon-zgjedhje-qeveria-e-grenellit-duhet-te-shkarkohet-sa-me-pare/60%Daily2020-11-16 20:56
https://kosovapost.net/merr-fund-ankthi-lirohet-obodo-qendrova-4-ore-ne-bagazh-me-cuan-ne-pyll/60%Daily2020-11-16 20:51
https://kosovapost.net/qe-nga-udhetimi-ne-hage-a-kane-kontaktuar-me-kadri-veselin-deklarohet-enver-hoxhaj/60%Daily2020-11-16 20:57
https://kosovapost.net/roli-me-unmik-un-ne-kosove-rama-bashes-dil-fol-sqaroi-publikut-pse-te-kerkojne-ty-deshmitaret/60%Daily2020-11-16 20:38
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-sherohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-11-16 20:32
https://kosovapost.net/izolohet-kryetari-i-gjakoves/60%Daily2020-11-16 20:04
https://kosovapost.net/kusari-lila-thote-se-kane-votat-per-te-rrezuar-qeverine-hoti-llogarisin-edhe-ne-deputete-te-ldk-se/60%Daily2020-11-16 19:59
https://kosovapost.net/kryediplomati-i-shba-ve-mike-pompeo-mberrin-ne-stamboll/60%Daily2020-11-16 19:55
https://kosovapost.net/politikani-i-partive-qe-e-kane-falimentuar-telekomin-e-kosoves-zytari-i-vv-se-i-reagon-ashper-besnik-tahirit/60%Daily2020-11-16 19:19
https://kosovapost.net/isa-mustafa-heq-dore-nga-posti-i-presidentit-nuk-na-takojne-dy-pozita-udheheqese/60%Daily2020-11-16 19:13
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-zhbllokohen-llogarite-e-telekomit/60%Daily2020-11-16 18:53
https://kosovapost.net/shifra-te-frikshme-te-vdekjeve-ne-maqedonine-e-veriut-nga-covid-19/60%Daily2020-11-16 18:50
https://kosovapost.net/ish-kryetari-i-gjykates-ushtarake-te-uck-se-sokol-dobruna-i-bashkohet-vetevendosjes/60%Daily2020-11-16 18:29
https://kosovapost.net/%e2%80%8bliria-ka-emer-pandeli-majko-citon-vargjet-e-fundit-te-luftetares-se-uck-se-yllka-domi/60%Daily2020-11-16 18:21
https://kosovapost.net/aksident-zingjiror-mes-kater-veturave-ne-veternik/60%Daily2020-11-16 18:12
https://kosovapost.net/gerxhaliu-arrin-ne-kizhevak-te-serbise-gjenden-mbetje-mortore/60%Daily2020-11-16 18:07
https://kosovapost.net/isa-mustafa-flet-per-zgjedhjen-e-presidentit-te-ri-dhe-mundesine-e-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2020-11-16 18:00
https://kosovapost.net/biden-i-kerkon-trump-it-te-nise-tranzicionin-e-pushtetit/60%Daily2020-11-16 17:51
https://kosovapost.net/jeffrey-sachs-per-der-spiegel-sistemi-politik-ne-shba-eshte-shume-i-korruptuar/60%Daily2020-11-16 17:48
https://kosovapost.net/finlanda-frenon-pandemine-me-pak-raste-se-kudo-ne-europe/60%Daily2020-11-16 17:37
https://kosovapost.net/te-inkurajuar-nga-vaksinat-por-te-shqetesuar-nga-rritja-e-rasteve/60%Daily2020-11-16 17:31
https://kosovapost.net/ish-komandanti-i-uck-se-ne-zonen-e-llapit-lulzim-basha-mori-pjese-ne-arrestimin-tim-u-soll-keq-ishte-edhe-vajza-e-berishes/60%Daily2020-11-16 17:22
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-kercenimet-hibride-ruse-e-serbe-rreth-dialogut-po-e-demtojne-arritjen-e-marreveshjes-per-njohje-reciproke/60%Daily2020-11-16 16:45
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-i-del-ne-krah-kurtit-per-reflektimin-ndaj-uckse/60%Daily2020-11-16 16:34
https://kosovapost.net/rendohet-gjendja-spitalet-e-kosoves-pa-oksigjen-te-mjaftueshem/60%Daily2020-11-16 16:20
https://kosovapost.net/mbi-55-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-11-16 16:07
https://kosovapost.net/roy-keane-reagon-ashper-per-golin-e-pesuar-nga-etrit-berisha-nga-mesi-i-fushes/60%Daily2020-11-16 15:57
https://kosovapost.net/zemaj-nenshkruan-marreveshje-per-tri-plane-strategjike/60%Daily2020-11-16 15:56
https://kosovapost.net/shba-neser-ne-rafte-libri-me-kujtimet-e-ish-presidentit-obama/60%Daily2020-11-16 15:49
https://kosovapost.net/bqk-renia-ekonomike-deri-ne-7-2-per-qind/60%Daily2020-11-16 15:42
https://kosovapost.net/punetoret-e-telekomit-futen-ne-greve-pas-perfundimit-te-protestes/60%Daily2020-11-16 15:26
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-11-te-vdekur-dhe-688-raste-te-reja/60%Daily2020-11-16 15:18
https://kosovapost.net/tik-a-se-bashku-me-ovk-ne-organizon-seminar-peseditor-per-veterineret-e-kosoves/60%Daily2020-11-16 15:30
https://kosovapost.net/klinika-infektive-mbushet-me-paciente-ne-nivel-vendi-753-kosovare-jane-te-shtrire-ne-spitale/60%Daily2020-11-16 15:14
https://kosovapost.net/oda-ekonomike-amerikane-shenon-fillimin-e-javes-globale-te-ndermarresise/60%Daily2020-11-16 15:01
https://kosovapost.net/hoti-ky-vit-po-permbyllet-me-stabilitet-te-mire-bankar/60%Daily2020-11-16 14:44
https://kosovapost.net/helikoptere-anije-dhe-forca-speciale-turqia-rikthen-ishullin-ne-egje/60%Daily2020-11-16 14:30
https://kosovapost.net/prej-kur-u-be-katundaria-mu-tute-prej-koses/60%Daily2020-11-16 14:27
https://kosovapost.net/tahiri-perplaset-me-protestuesit-e-revoltuar-ju-jeni-ma-hajna/60%Daily2020-11-16 14:24
https://kosovapost.net/policia-ka-arrestuar-personin-qe-e-kercenoi-kryetarin-muhaxheri/60%Daily2020-11-16 14:19
https://kosovapost.net/te-merkuren-mbahen-seancat-statusore-te-speciales-ndaj-thacit-krasniqit-veselit-e-selimit/60%Daily2020-11-16 14:17
https://kosovapost.net/musliu-sulmon-prap-ministren-bajrami-per-vjedhjen-e-2-milione-eurove-nuk-eshte-deshtimi-i-pare-i-hykmete-bajramit/60%Daily2020-11-16 14:10
https://kosovapost.net/agim-veliut-selam-opozites-kur-ti-siguroni-votat-sillne-mocionin-ne-kuvend-e-rrezone-qeverine/60%Daily2020-11-16 13:58
https://kosovapost.net/instituti-i-historise-i-reagon-gjykates-speciale-agresori-dhe-viktima-jane-vene-ne-pozita-te-barabarta/60%Daily2020-11-16 13:41
https://kosovapost.net/zotohet-zemaj-te-gjithe-mjeket-specialiste-do-te-jene-te-punesuar/60%Daily2020-11-16 12:54
https://kosovapost.net/aak-ja-nuk-leshon-pe-ska-opsion-tjeter-ramush-haradinajt-president-ose-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-16 12:52
https://kosovapost.net/kamberi-ceshtja-e-shqiptareve-ne-jug-te-serbise-te-perfshihet-ne-dialog/60%Daily2020-11-16 12:42
https://kosovapost.net/punetoret-e-telekomit-protestojne-para-qeverise-nen-moton-me-mire-me-vdeke-prej-covid-19-se-nga-blerim-devolli/60%Daily2020-11-16 12:43
https://kosovapost.net/gjenerali-shqiptar-jep-alarmin-sduhet-lejuar-ushtria-greke-ne-ishullin-perballe-shqiperise/60%Daily2020-11-16 12:20
https://kosovapost.net/a-do-ia-japin-haradinajt-votat-veresi-per-president-ja-si-deklarohen-vetevendosje-e-pdk/60%Daily2020-11-16 12:03
https://kosovapost.net/e-humbi-banja-lluken-kjo-eshte-deklarata-e-dhimbshme-e-milorad-dodikut/60%Daily2020-11-16 12:01
https://kosovapost.net/jane-duke-u-zhvilluar-bisedime-per-zgjidhjen-e-presidentit-te-ri-tregon-deputetja-gaxherri/60%Daily2020-11-16 11:53
https://kosovapost.net/122220-2/60%Daily2020-11-16 11:49
https://kosovapost.net/ne-fushe-kosove-hajnat-vjedhin-kasaforte-me-afer-8-mije-euro/60%Daily2020-11-16 11:43
https://kosovapost.net/kurz-be-ja-do-te-jete-e-plote-vetem-kur-te-gjitha-vendet-e-ballkanit-perendimor-ti-bashkohen-asaj/60%Daily2020-11-16 11:32
https://kosovapost.net/pse-deshtoi-transferimi-i-raul-jimenezit-te-juventusi/60%Daily2020-11-16 11:21
https://kosovapost.net/kush-eshte-jill-biden-zonja-e-pare-amerikane/60%Daily2020-11-16 11:17
https://kosovapost.net/aksident-me-7-te-lenduar-ne-malisheve/60%Daily2020-11-16 11:16
https://kosovapost.net/trafiku-urban-ne-prishtine-redukton-orarin-e-qarkullimit-pas-vendimit-per-masat-e-reja-anti-covid/60%Daily2020-11-16 11:07
https://kosovapost.net/projektligji-per-rimekembje-ekonomike-gashi-presim-lajme-pozitive/60%Daily2020-11-16 10:57
https://kosovapost.net/kryetari-i-komunes-me-largoi-nga-puna-me-vendim-pas-15-vite-pervoje/60%Daily2020-11-16 10:52
https://kosovapost.net/mea-dhe-up-nenshkruajne-memorandum-bashkepunimi-ne-fushen-e-kerkimit-shkencor-per-projekte-mjedisore-dhe-mbrojtje-te-mjedisit/60%Daily2020-11-16 10:52
https://kosovapost.net/konsumimi-i-vezeve-te-ferguara-gjate-shtatzanise-e-rrit-intelegjencen-e-bebes/60%Daily2020-11-16 10:46
https://kosovapost.net/ish-zyrtari-i-departamentit-te-shtetit-serbia-mund-te-kete-bashkepunim-te-shkelqyeshem-me-bidenin/60%Daily2020-11-16 10:40
https://kosovapost.net/obama-nuk-do-te-jem-pjese-e-administrates-biden/60%Daily2020-11-16 10:37
https://kosovapost.net/shba-tejkalon-11-milion-te-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-11-16 10:24
https://kosovapost.net/kercenohet-kryetari-i-pejes-gazmend-muhaxheri/60%Daily2020-11-16 10:16
https://kosovapost.net/suarez-me-perzune-por-me-dhemb-kur-barca-vuan/60%Daily2020-11-16 10:12
https://kosovapost.net/rama-dhe-kurz-bisedojne-per-luften-kunder-pandemise-covid-19/60%Daily2020-11-16 10:09
https://kosovapost.net/mishi-i-shpendeve-rrit-kolesterolin-njesoj-si-mishi-i-kuq/60%Daily2020-11-16 10:06
https://kosovapost.net/lvv-nuk-ka-vota-veresie-per-haradinaj-pdk-ja-ende-nuk-e-ka-diskutuar/60%Daily2020-11-16 09:59
https://kosovapost.net/covid-19-karantinohet-serish-kryeministri-anglez-boris-johnson/60%Daily2020-11-16 09:55
https://kosovapost.net/reshitaj-nuk-eshte-momenti-te-tregojme-ligesi-e-dobesi-por-force-e-unitet/60%Daily2020-11-16 09:45
https://kosovapost.net/kandidatja-pro-perendimore-fiton-zgjedhjet-presidenciale-ne-moldavi/60%Daily2020-11-16 09:34
https://kosovapost.net/hoteli-grand-serish-ne-privatizim/60%Daily2020-11-16 09:19
https://kosovapost.net/qra-dhe-zyra-per-vulat-apostile-ne-gjilan-pezullojne-ofrimin-e-sherbimeve-me-pale/60%Daily2020-11-16 09:05
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-bosnje-kush-e-humbi-sarajeven-e-kush-banja-lluken/60%Daily2020-11-16 08:51
https://kosovapost.net/nga-neser-austria-ne-bllokim-total-ja-cilat-masa-hyjne-ne-fuqi/60%Daily2020-11-16 08:45
https://kosovapost.net/kalendari-historik16-nentor/60%Daily2020-11-16 08:40
https://kosovapost.net/shkodran-mustafi-nen-vezhgimin-e-barcelones/60%Daily2020-11-16 09:00
https://kosovapost.net/vovid-19-pse-gjermania-ka-me-pak-vdekje-tre-sekretet-e-modelit-merkel/60%Daily2020-11-16 08:53
https://kosovapost.net/kollqaku-ne-e-dime-kush-eshte-vuciqi-ai-nuk-eshte-njeri-i-paqes/60%Daily2020-11-16 08:29
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-u-arrestuan-clirimtaret-per-te-larguar-vemendjen-nga-ndermarrja-gjenocidale-e-serbise/60%Daily2020-11-17 09:21
https://kosovapost.net/ne-prag-te-30-vjetorit-te-lindjes-rita-ora-e-thote-nuk-kam-pasur-jete-normale/60%Daily2020-11-16 08:17
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-ushtari-i-uck-se-2/60%Daily2020-11-16 08:17
https://kosovapost.net/sarajeve-fitoi-per-kryetar-ne-travnik-diten-e-zgjedhjeve-kandidati-nderroi-jete/60%Daily2020-11-16 08:02
https://kosovapost.net/me-fjalet-e-gurakuqit-edi-rama-e-fillon-diten/60%Daily2020-11-16 07:52
https://kosovapost.net/dy-vjet-nga-arratisja-gruevski-i-pakapshem-per-organet-e-rendit/60%Daily2020-11-16 07:47
https://kosovapost.net/diskutohet-per-masat-shtese-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-11-16 07:42
https://kosovapost.net/covid-19-ne-kosove%e2%80%8b-afer-11-mije-raste-aktive/60%Daily2020-11-16 07:30
https://kosovapost.net/nga-komuna-e-prishtines-propozojne-qe-hotelet-te-shfrytezohen-si-spitale-per-pacientet-me-covid-19/60%Daily2020-11-16 07:19
https://kosovapost.net/trump-per-here-te-pare-thote-se-biden-fitoi/60%Daily2020-11-16 07:16
https://kosovapost.net/122060-2/60%Daily2020-11-16 07:14
https://kosovapost.net/33-milion-euro-bonus-edhe-nese-iken-klauzola-e-messit-cmend-barcelonen/60%Daily2020-11-16 07:09
https://kosovapost.net/122054-2/60%Daily2020-11-16 07:07
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-pastrojne-mushkerite/60%Daily2020-11-16 07:02
https://kosovapost.net/sot-punetoret-e-telekomit-protestojne-para-qeverise/60%Daily2020-11-16 06:59
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-19/60%Daily2020-11-16 06:57
https://kosovapost.net/hillary-clinton-ambasadore-ne-okb/60%Daily2020-11-15 22:30
https://kosovapost.net/kosova-mundet-ne-minuten-e-fundit-nga-nje-penallti-e-dyshimte-ne-lubjane/60%Daily2020-11-15 22:25
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-komunes-se-presheves-jep-detaje-per-shendetin-e-kryetarit-shqiprim-arif/60%Daily2020-11-15 21:57
https://kosovapost.net/%e2%80%8bahmeti-kunder-prishtines-ne-zonen-e-kuqe-ne-me-12-mije-teste-te-tjerat-me-nga-100/60%Daily2020-11-15 21:53
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-i-shenon-gol-fantastik-sllovenise-por-epersia-e-taneve-nuk-zgjati-shume/60%Daily2020-11-15 21:16
https://kosovapost.net/permendore-nuk-dua-poezia-prekese-e-deshmores-16-vjecare-te-uckse/60%Daily2020-11-15 20:54
https://kosovapost.net/122025-2/60%Daily2020-11-15 20:40
https://kosovapost.net/albin-kurti-ne-konak-te-bulliqi-darke-me-fli-te-llapit-turshi-e-jogurt-2/60%Daily2020-11-15 20:32
https://kosovapost.net/befason-nje-votues-ne-bosnje-ne-zgjedhjet-qe-po-mbahen-sot-vendos-emrin-e-albin-kurtit-ne-fletevotim-dhe-shkruan-kete-fjali/60%Daily2020-11-15 20:03
https://kosovapost.net/ministri-i-drejtesise-ka-divizion-per-mbrojtjen-e-te-akuzuarve-ne-hage-po-punojme-te-tregojme-te-berat-e-serbeve-gjate-luftes/60%Daily2020-11-15 19:53
https://kosovapost.net/renditja-tabelore-ne-grupin-e-shqiperise-pas-fitores-se-madhe-ndaj-kazakistanit/60%Daily2020-11-15 19:45
https://kosovapost.net/musliu-ministres-bajrami-kush-i-paguan-ata-zoterite-e-guardia-di-finanza-mjafte-e-ofenduat-kete-popull/60%Daily2020-11-15 19:34
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-femrave-te-burgosura-ne-kosove-shume-prej-tyre-te-denuara-per-vrasje/60%Daily2020-11-15 19:26
https://kosovapost.net/analistet-parashohin-se-brenda-gjashte-muajve-do-te-kete-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-11-15 19:14
https://kosovapost.net/barack-obama-flet-per-refuzimin-e-donald-trumpit-per-te-pranuar-humbjen-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-15 19:02
https://kosovapost.net/%e2%80%8b990-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-24-viktima-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-11-15 18:50
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-zvicer-humb-jeten-nga-goditja-e-trenit-15-vjecari-me-prejardhje-nga-kosova/60%Daily2020-11-15 18:46
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-telefonon-kreun-e-presheves-e-ke-deren-hapur-per-trajtim-edhe-ne-kosove/60%Daily2020-11-15 18:18
https://kosovapost.net/krasniqi-fjalimi-i-albin-kurtit-ishte-i-shkelqyeshem/60%Daily2020-11-15 17:53
https://kosovapost.net/a-i-gjykon-gjykata-speciale-edhe-krimet-serbe-dokument/60%Daily2020-11-15 17:47
https://kosovapost.net/albin-kurtit-sot-mbajti-ligjerim-burreshtetasi/60%Daily2020-11-15 19:06
https://kosovapost.net/kryetari-i-presheves-ne-gjendje-te-rende-shendetesore-shtrihet-ne-spitalin-e-nishit/60%Daily2020-11-15 17:07
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-me-marreveshjen-e-nenshkruar-ne-uashington-tash-ne-krye-me-biden/60%Daily2020-11-15 16:29
https://kosovapost.net/kercenimi-i-vucic-per-lufte-lushtaku-i-kemi-cu-selam-jemi-gati-te-vdesim-per-vendin/60%Daily2020-11-15 16:24
https://kosovapost.net/pdk-e-konsideron-albin-kurtin-armik-me-te-madh-se-serbine/60%Daily2020-11-15 16:15
https://kosovapost.net/uck-ne-hage-lushtaku-koleget-e-mi-jane-te-pafajshem-do-kthehen-me-te-fuqishem-se-kurre/60%Daily2020-11-15 15:57
https://kosovapost.net/121943-2/60%Daily2020-11-15 15:12
https://kosovapost.net/trump-jep-shenja-se-e-ka-pranuar-fitoren-e-bidenit/60%Daily2020-11-15 14:58
https://kosovapost.net/i-jipet-lamtumira-e-fundit-atdhetarit-daver-haskuka/60%Daily2020-11-15 14:34
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-vijne-501-rastet-e-konfirmuara/60%Daily2020-11-15 14:23
https://kosovapost.net/deputet-te-parlamentit-te-kosoves-votoni-ligjin-e-mbijetimit-te-popullit-e-lereni-kalkulimet-meskine-dhe-interesat-e-lidereve-partiak/60%Daily2020-11-15 14:16
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-13-viktima-dhe-501-raste-pozitive-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-11-15 14:06
https://kosovapost.net/bien-temperaturat-ky-eshte-moti-qe-do-te-na-percjell-javen-qe-vjen/60%Daily2020-11-15 13:57
https://kosovapost.net/kmdlnj-nuk-ka-kushte-per-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-11-15 13:45
https://kosovapost.net/artistet-turq-dhe-azerbajxhanas-iniciuan-aktivitetin-bamires-nje-komb-dy-shtete-ne-internet/60%Daily2020-11-15 13:33
https://kosovapost.net/keshilltari-i-pacollit-godet-kryeministrin-hoti-ndersa-lavderon-qendrimet-e-albin-kurtit/60%Daily2020-11-15 13:28
https://kosovapost.net/zgjedhjet-per-president-behgjet-pacolli-opsion-i-pdk-se/60%Daily2020-11-15 13:21
https://kosovapost.net/rekord-rastesh-me-covid-19-austria-serish-ne-izolim/60%Daily2020-11-15 13:14
https://kosovapost.net/albin-kurti-e-sfidon-edi-ramen-per-vuciqin/60%Daily2020-11-15 13:07
https://kosovapost.net/formula-1-hamilton-zyrtarisht-legjende-shpallet-kampion-bote-per-te-shtaten-here/60%Daily2020-11-15 12:31
https://kosovapost.net/gjendet-nje-person-pshenja-jete-ne-banesen-e-tij-ne-prishtine/60%Daily2020-11-15 12:27
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-thote-se-ka-rritur-kapacitetet-shendetesore-per-perballje-me-pandemine/60%Daily2020-11-15 12:23
https://kosovapost.net/shkon-mbi-54-milione-numri-i-te-prekurve-me-covid-19/60%Daily2020-11-15 15:03
https://kosovapost.net/inter-pergatit-oferten-derisa-juventusi-ofron-yllin-e-skuadres-per-calhanoglun/60%Daily2020-11-15 11:59
https://kosovapost.net/673-qytetare-u-ndeshkuan-per-mosrespektim-te-ligjit-per-covid-19/60%Daily2020-11-15 11:47
https://kosovapost.net/ali-ahmeti-shperndan-video-me-nje-tjeter-ushtar-te-uck-se-qe-rrefen-me-emocione-per-luften-e-kosoves/60%Daily2020-11-15 11:22
https://kosovapost.net/kurti-tregon-se-a-ka-pasur-takime-me-partite-tjera-lidhur-me-ceshtjen-e-zgjedhjes-se-presidentit/60%Daily2020-11-15 11:11
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-premton-qindra-miliona-euro-per-bizneset/60%Daily2020-11-15 10:53
https://kosovapost.net/kurti-specialja-eshte-e-njeanshme-ndermarrje-e-perbashket-kriminale-nuk-ka-ekzistuar-brenda-uck-se/60%Daily2020-11-15 10:42
https://kosovapost.net/lvv-emeron-shefin-e-ri-te-grupit-parlamentar/60%Daily2020-11-15 10:40
https://kosovapost.net/albin-kurti-u-del-ne-mbrojtje-hashim-thacit-e-kadri-veselit/60%Daily2020-11-15 10:37
https://kosovapost.net/ne-angli-automjetet-me-benzine-%e2%80%8b%e2%80%8bdhe-nafte-do-te-ndalohen-ne-vitin-2030/60%Daily2020-11-15 10:32
https://kosovapost.net/pd-i-reagon-deputetit-bekim-haxhiu-mohon-akuzat-ndaj-bashes-gjate-punes-ne-unmik/60%Daily2020-11-15 10:18
https://kosovapost.net/shba-raporton-mbi-100-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-12-dite/60%Daily2020-11-15 10:08
https://kosovapost.net/dw-koronavirusi-na-plaku-te-gjitheve/60%Daily2020-11-15 10:00
https://kosovapost.net/iota-uragani-i-radhes-qe-kercenon-te-godase-shba-te/60%Daily2020-11-15 09:57
https://kosovapost.net/pas-protestes-pro-trump-ne-uashington-perleshje-mes-grupeve-kundershtare/60%Daily2020-11-15 09:51
https://kosovapost.net/dhjetera-mijera-mbeshtetes-te-trumpit-protestuan-ne-uashington/60%Daily2020-11-15 09:38
https://kosovapost.net/21-paciente-me-covid-19-ne-kujdes-intensiv-ne-qkuk/60%Daily2020-11-15 09:40
https://kosovapost.net/shqiperia-pret-kazakistanin-ne-nje-ndeshje-qe-fitorja-eshte-e-domosdoshme/60%Daily2020-11-15 09:16
https://kosovapost.net/nisma-e%cc%88shte%cc%88-koha-pe%cc%88r-tu-pe%cc%88rballur-me-drejte%cc%88sine%cc%88-dac%cc%a7iqe%cc%88t-dhe-lloji-i-tij/60%Daily2020-11-15 09:06
https://kosovapost.net/nderron-jete-babi-i-mytaher-haskukes/60%Daily2020-11-15 08:58
https://kosovapost.net/amnesty-international-franca-nuk-eshte-kampione-e-fjales-se-lire/60%Daily2020-11-15 08:48
https://kosovapost.net/rreth-11-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-15 08:39
https://kosovapost.net/ish-komandanti-i-uck-se-i-ashper-si-kurre-me-pare-ju-duhet-te-turperoheni-e-jo-ne-ushtaret/60%Daily2020-11-15 08:22
https://kosovapost.net/%e2%80%8brenie-ne-cmimin-e-imputeve-bujqesore/60%Daily2020-11-15 08:06
https://kosovapost.net/personat-qe-vdesin-nga-covid-19-nuk-lahen-cfare-thone-nga-bik/60%Daily2020-11-15 08:01
https://kosovapost.net/40-paciente-pozitive-me-covid-19-trajtohen-ne-spitalin-e-gjakoves/60%Daily2020-11-15 07:52
https://kosovapost.net/si-tu-tregoni-njerezve-se-jeni-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-11-15 07:54
https://kosovapost.net/mit-apo-e-vertete-a-e-redukton-cokollata-stresin/60%Daily2020-11-15 07:35
https://kosovapost.net/moti-sot-132/60%Daily2020-11-15 07:26
https://kosovapost.net/diabeti-semundja-qe-vret-heshturazi/60%Daily2020-11-14 23:44
https://kosovapost.net/trump-thote-se-rinumerimi-i-votave-ne-georgia-eshte-humbje-kohe/60%Daily2020-11-14 22:54
https://kosovapost.net/gazeta-express-14-11-2020-2308-me-i-fundit-partia-e-limajt-ia-kthen-daciqit-sdo-te-ndalemi-derisa-te-dilni-para-drejtesise-per-gjenocidin-nenisma-porosi-daciqit-sdo-te-ndalemi-de/60%Daily2020-11-14 22:27
https://kosovapost.net/ja-pse-nuk-duhet-te-hani-banane-me-stomakun-bosh/60%Daily2020-11-14 22:16
https://kosovapost.net/bizneset-paralajmerojne-largime-te-punetoreve-nga-puna/60%Daily2020-11-14 22:07
https://kosovapost.net/rumani-digjet-spitali-ku-po-qendronin-pacientet-me-koronavirus/60%Daily2020-11-14 21:52
https://kosovapost.net/punetoret-e-telekomit-te-henen-ne-proteste-2/60%Daily2020-11-14 21:43
https://kosovapost.net/kosova-gati-per-ndeshjen-me-sllovenine-mban-stervitjen-e-fundit/60%Daily2020-11-14 21:26
https://kosovapost.net/zemaj-vaksina-per-covid-19-na-eshte-mundesuar-falas-per-20-te-popullsise/60%Daily2020-11-14 21:17
https://kosovapost.net/shtepia-e-verdhe-ish-prokurori-special-zbulon-detajet-ja-pse-thaci-evitoi-kontaktin-direkt-me-ne/60%Daily2020-11-14 21:13
https://kosovapost.net/be-paraqet-qendrime-te-kunderta-me-shba-te-rreth-funksionimit-te-speciales/60%Daily2020-11-14 21:05
https://kosovapost.net/ish-prokurori-special-ja-nga-e-kane-pikenisjen-akuzat-ndaj-ish-krereve-te-uck-se/60%Daily2020-11-14 21:01
https://kosovapost.net/cun-lajci-akuzon-kete-politikan-shqiptar-qe-ia-zgjati-doren-vuciqit-ka-disa-fjale-edhe-per-bekim-jasharin/60%Daily2020-11-14 20:54
https://kosovapost.net/pas-rritjes-se-rasteve-reagon-uka-qeveri-e-papergjegjshme-me-masa-joadekuate/60%Daily2020-11-14 20:38
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-bfi-myftiu-i-tetoves-qani-nesimi-kandidat-per-kryetar/60%Daily2020-11-14 20:31
https://kosovapost.net/nje-veper-me-interes-shkencor-per-njihjen-e-pozites-se-shqiptareve-ne-maqedoni/60%Daily2020-11-14 20:27
https://kosovapost.net/trump-kandidat-ne-zgjedhjet-e-2024-es-madje-shumica-e-republikaneve-i-perkrahin-levizjet-e-tij/60%Daily2020-11-14 20:11
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-prishtine-rrokulliset-nje-veture/60%Daily2020-11-14 19:26
https://kosovapost.net/shba-nje-tjeter-rekord-i-zymte-nga-covid-19/60%Daily2020-11-14 19:11
https://kosovapost.net/kercenimi-i-vucic-per-lufte-mediu-nuk-eshte-rastesi-duhet-te-zgjohemi/60%Daily2020-11-14 19:08
https://kosovapost.net/a-po-pergatitet-izraeli-per-nje-sulm-te-befte-ndaj-iranit/60%Daily2020-11-14 19:05
https://kosovapost.net/cili-do-te-jete-fati-i-murit-kufitar-te-presidentit-trump/60%Daily2020-11-14 18:52
https://kosovapost.net/rinovimi-rekord-i-barcelones-me-ansu-fati-do-fitoje-8-here-me-shume-se-messi/60%Daily2020-11-14 18:40
https://kosovapost.net/cilat-jane-procedurat-deri-te-testi-pcr/60%Daily2020-11-14 18:34
https://kosovapost.net/perfshihet-nga-zjarri-nje-barnatore-ne-prishtine/60%Daily2020-11-14 18:05
https://kosovapost.net/tubim-mbeshtetjeje-per-trumpin-ne-uashington/60%Daily2020-11-14 17:54
https://kosovapost.net/neser-paralajmerohet-mjegull-nga-ihmk/60%Daily2020-11-14 16:57
https://kosovapost.net/bekim-jashari-ia-dhuron-halil-kastratit-shtatoren-e-adem-jasharit/60%Daily2020-11-14 16:22
https://kosovapost.net/haradinaj-sot-ne-majen-e-madhe-sikur-dikur-me-shkelzenin/60%Daily2020-11-14 16:17
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-konsumoni-qe-te-forconi-sistemin-tuaj-imunitar/60%Daily2020-11-14 16:05
https://kosovapost.net/eren-qasja-themelore-e-turqise-ne-libi-eshte-mbrojtja-e-te-drejtes/60%Daily2020-11-14 15:56
https://kosovapost.net/nisma-pyet-specialen-kur-priten-aktakuzat-per-te-dyshuarit-e-shtetit-serb-qe-kryen-krim-dhe-gjenocid-ne-kosove/60%Daily2020-11-14 15:44
https://kosovapost.net/bbc-konfirmon-kaseten-e-bellanices/60%Daily2020-11-14 15:41
https://kosovapost.net/trump-et-e-vegjel-te-evropes-ne-telashe-nga-humbja-donaldit-ne-shba/60%Daily2020-11-14 15:35
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-me-covid-19-vine-nga-keto-komuna/60%Daily2020-11-14 15:26
https://kosovapost.net/thaci-vulos-nga-haga-nje-pakt-me-isa-mustafen/60%Daily2020-11-14 15:15
https://kosovapost.net/weber-marreveshja-e-washingtonit-do-ti-mbetet-historise-shapen-ambasadat-ne-jerusalem/60%Daily2020-11-14 15:08
https://kosovapost.net/ne-vend-se-me-hy-ngreve-ata-hyjne-ne-magje-tburgut/60%Daily2020-11-14 14:57
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-11-te-vdekur-dhe-765-raste-te-reja/60%Daily2020-11-14 14:08
https://kosovapost.net/nisma-prokuroria-e-kosoves-ti-dorezoje-speciales-te-gjitha-provat-qe-posedon-lidhur-me-krimet-e-gjenocidit-serb/60%Daily2020-11-14 13:50
https://kosovapost.net/numri-i-te-infektuarve-nga-covid-19-ne-mbare-boten-rritet-ne-afro-53-8-milione/60%Daily2020-11-14 13:34
https://kosovapost.net/proteinat-bimore-te-rendesishme-per-shendetin/60%Daily2020-11-14 13:26
https://kosovapost.net/biden-fiton-306-vota-elektorale-trump-koha-do-te-tregoje-se-kush-do-te-jete-president-ne-janar/60%Daily2020-11-14 13:12
https://kosovapost.net/kqz-ja-javen-e-ardhshme-aprovon-udhezimin-per-masat-mbrojtese-per-votuesit-dhe-stafin-zgjedhor/60%Daily2020-11-14 13:07
https://kosovapost.net/frike-per-gjendjen-e-maradona-junior-dergohet-me-urgjence-ne-spital/60%Daily2020-11-14 12:57
https://kosovapost.net/pompeo-fillon-turneun-ne-vendet-evropiane-dhe-te-lindjes-se-mesme-2/60%Daily2020-11-14 12:55
https://kosovapost.net/dita-boterore-e-diabetit-zemaj-do-te-diskutojme-per-avancimin-e-trajtimit-te-kesaj-semundjeje/60%Daily2020-11-14 12:42
https://kosovapost.net/pompeo-fillon-turneun-ne-vendet-evropiane-dhe-te-lindjes-se-mesme/60%Daily2020-11-14 12:38
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-ndaj-tete-te-dyshuarve-per-krime-kibernetike-dhe-mashtrim/60%Daily2020-11-14 12:31
https://kosovapost.net/enver-hasani-do-ta-pranoja-poziten-e-presidentit/60%Daily2020-11-14 12:09
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-nentor-2/60%Daily2020-11-14 12:05
https://kosovapost.net/edhe-sa-paciente-me-koronavirus-mund-ti-pranoje-qkuk-ja/60%Daily2020-11-14 11:42
https://kosovapost.net/trumpit-i-ndryshohen-floket-pas-zgjedhjeve-reagon-interneti/60%Daily2020-11-14 11:23
https://kosovapost.net/turqia-gjobit-kompanine-google-per-shkelje-te-ligjit-te-konkurrences/60%Daily2020-11-14 11:15
https://kosovapost.net/bytyci-bravo-deputete-se-ne-qeverisje-duhet-aftesi-per-pompa-e-jo-tru/60%Daily2020-11-14 11:01
https://kosovapost.net/sulmohet-sigurimi-i-qkuk-se-arrestohet-nje-person/60%Daily2020-11-14 10:37
https://kosovapost.net/ndrron-jet-nje-mesimdhenes-ne-podujeve-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-11-14 10:34
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-kroat-denohet-me-8-vjet-burg-per-korrupsion/60%Daily2020-11-14 10:18
https://kosovapost.net/brazili-fiton-edhe-pa-neymar-ngjitet-ne-krye-te-grupit/60%Daily2020-11-14 09:48
https://kosovapost.net/skandali-me-harten-e-turqise-ne-nje-shkolle-ne-holande/60%Daily2020-11-14 09:39
https://kosovapost.net/presidencialet-ne-shba-gjykata-ne-micigan-refuzon-padine-e-ekipit-te-trump/60%Daily2020-11-14 09:26
https://kosovapost.net/rendohet-gjendja-e-myftiut-te-shkodres-niset-drejt-turqise/60%Daily2020-11-14 09:19
https://kosovapost.net/aktori-i-njohur-shqiptar-valter-gjoni-nderroi-jete-nga-covid-19/60%Daily2020-11-14 09:01
https://kosovapost.net/trump-fitoi-karolinen-e-veriut/60%Daily2020-11-14 09:14
https://kosovapost.net/ronaldo-do-te-percaktoje-te-ardhmen-e-tij-derisa-lidhet-me-nje-kalim-te-psg-ose-united/60%Daily2020-11-14 08:46
https://kosovapost.net/posti-i-presidentit-abrashi-aak-ja-ka-dhene-qendrimin-e-vet-dhe-nuk-e-nderron/60%Daily2020-11-14 08:28
https://kosovapost.net/gastronomia-ne-krize-kerkohet-subvencionimi-i-pagave-dhe-qirave/60%Daily2020-11-14 08:16
https://kosovapost.net/haxhiu-sperkrahim-asnje-kandidat-per-president-pa-shkuar-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-14 07:58
https://kosovapost.net/produktet-dhe-bimet-mjekesore-qe-duhet-ti-perdorni-kunder-gripit/60%Daily2020-11-14 07:45
https://kosovapost.net/haxhiu-pdk-nuk-e-ka-shqyrtuar-ceshtjen-e-hyrjes-ne-qeveri/60%Daily2020-11-14 07:36
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-3/60%Daily2020-11-14 07:25
https://kosovapost.net/shaip-kamberi-lugina-e-presheves-i-gezohet-idese-se-shkembimit-te-territoreve/60%Daily2020-11-13 22:00
https://kosovapost.net/dolen-ne-fushe-me-vonese-uefa-denon-totenhamin-dhe-mourinhon/60%Daily2020-11-13 21:33
https://kosovapost.net/cnn-biden-306-trump-232/60%Daily2020-11-13 21:28
https://kosovapost.net/vazhdon-numerimi-i-votave-ne-shba-biden-fiton-georgia-trump-fiton-carolina-e-veriut/60%Daily2020-11-13 21:04
https://kosovapost.net/palet-libiane-pajtohen-te-mbajne-zgjedhje-me-24-djetor-2021/60%Daily2020-11-13 21:01
https://kosovapost.net/%e2%80%8bshqiperia-u21-mposht-kosoven-u21-vendimtar-goli-i-cokajt/60%Daily2020-11-13 20:48
https://kosovapost.net/bisedat-telefonike-te-ish-krereve-te-uck-se-ne-hage-mund-te-incizohen-e-degjohen-nga-specialja/60%Daily2020-11-13 20:29
https://kosovapost.net/121547-2/60%Daily2020-11-13 20:25
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-te-shba-shtepia-e-bardhe-po-pergatitet-per-nje-mandat-te-dyte-te-trump/60%Daily2020-11-13 20:12
https://kosovapost.net/vucic-kercenoi-me-lufte-majko-kosova-na-ka-ne-ne-kemi-kosoven/60%Daily2020-11-13 20:08
https://kosovapost.net/prelvukaj-i-reagon-beke-berishes-me-mire-ta-zgjedhim-president-dike-qe-i-dhembin-syte-nga-leximi/60%Daily2020-11-13 20:02
https://kosovapost.net/hillary-clintonin-ambasadore-ajo-mund-ta-perfaqesoje-shbane-ne-mbledhjen-e-ks-te-okb-se-per-kosoven/60%Daily2020-11-13 19:25
https://kosovapost.net/%e2%80%8bzbrazen-sheshet-e-prishtines-respektohet-ora-policore/60%Daily2020-11-13 19:19
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-e-bekim-jashari-mysafire-te-ramiz-lladrovcit/60%Daily2020-11-13 19:15
https://kosovapost.net/nga-sot-ky-do-te-jete-komandanti-i-ri-i-kfor-it-ne-kosove/60%Daily2020-11-13 18:50
https://kosovapost.net/mohamed-salah-pozitiv-ne-covid-19/60%Daily2020-11-13 18:42
https://kosovapost.net/keto-jane-masat-qe-hyjne-ne-fuqi-sonte-per-qytetet-ne-zone-te-kuqe/60%Daily2020-11-13 18:55
https://kosovapost.net/svecla-i-vvse-hoti-eshte-kryeminister-i-dobet-numrat-i-kane-pasur-edhe-diktatoret/60%Daily2020-11-13 18:27
https://kosovapost.net/rekord-rastesh-me-covid-19-ne-shba-cikago-ne-izolim/60%Daily2020-11-13 18:17
https://kosovapost.net/xhelal-svecla-jam-i-lumtur-qe-trumpizmi-po-perfundon-ne-shba/60%Daily2020-11-13 18:06
https://kosovapost.net/%e2%80%8bska-kuorum-deshton-rezoluta-e-lvv-se-per-shfuqizimin-e-vendimit-te-shuarjes-se-task-forces/60%Daily2020-11-13 17:50
https://kosovapost.net/lushtaku-vuciqit-kur-te-shkon-mendja-eja-ne-jemi-te-gatshem-me-vdeke-per-kosove/60%Daily2020-11-13 18:02
https://kosovapost.net/ipk-rekomandon-suspendimin-e-dy-zyrtareve-te-policise-se-kosoves/60%Daily2020-11-13 17:29
https://kosovapost.net/covid-19-austria-drejt-bllokimit-total/60%Daily2020-11-13 17:17
https://kosovapost.net/shifra-te-frikshme-italia-shenon-rekord-te-rasteve-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-11-13 17:09
https://kosovapost.net/hyjne-ne-fuqi-masat-e-reja-anti-covid-keto-jane-kategorizimet-sipas-komunave/60%Daily2020-11-13 17:03
https://kosovapost.net/bekim-jashari-nuk-do-ta-dekorojme-qytetin-per-festa-parate-shkojne-per-familjet-ne-nevoje/60%Daily2020-11-13 16:37
https://kosovapost.net/spitalet-e-kosoves-afer-limiteve-te-kapaciteteve-mbi-700-paciente-me-koronavirus-te-shtrire/60%Daily2020-11-13 16:26
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-pyet-hotin-mos-ndonje-anetar-i-udheheqjes-suaj-partiake-eshte-duke-u-hetuar/60%Daily2020-11-13 16:20
https://kosovapost.net/me-rezolute-kerkohet-nga-qeveria-ta-shfuqizoje-vendimin-per-task-forcen-antikorrupsion/60%Daily2020-11-13 16:13
https://kosovapost.net/punetoret-e-telekomit-te-henen-ne-proteste/60%Daily2020-11-13 15:21
https://kosovapost.net/zyrtari-i-ldk-se-963-raste-sjane-sen-per-marakli-te-kafeve-e-te-pameve/60%Daily2020-11-13 15:16
https://kosovapost.net/duhet-edhe-nje-apo-dy-transferime-rivaldo-i-tregon-barcelones-se-ne-cilin-repart-duhet-te-perforcohet/60%Daily2020-11-13 15:12
https://kosovapost.net/haradinaj-viziton-varret-e-prinderve-te-heroit-fehmi-lladrovci/60%Daily2020-11-13 15:08
https://kosovapost.net/mpjd-be-te-mbaje-serbine-pergjegjese-per-moszbatimin-e-marreveshjeve-te-brukselit/60%Daily2020-11-13 14:49
https://kosovapost.net/aksion-i-policise-ne-zvecan-dhe-vushtrri-konfiskohet-sasi-e-madhe-municioni/60%Daily2020-11-13 14:53
https://kosovapost.net/aktakuza-ndaj-ish-lidereve-te-uck-se-eshte-e-pasakte-dhe-e-njeanshme/60%Daily2020-11-13 14:37
https://kosovapost.net/hoti-mohon-se-do-ti-merren-10-milione-euro-kek-ut-per-telekomin/60%Daily2020-11-13 14:37
https://kosovapost.net/turpi-me-i-madh-meta-del-kunder-formimit-te-komisionit-per-akuzat-e-dick-martyt/60%Daily2020-11-13 14:25
https://kosovapost.net/mbi-dhjete-mije-numri-i-rasteve-aktive-me-koronavirus/60%Daily2020-11-13 14:23
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-shendetesore-te-cajit-te-sheges-si-duhet-ta-pregaditni/60%Daily2020-11-13 14:17
https://kosovapost.net/rekord-i-zi-covid-19-13-viktima-dhe-963-raste-pozitive/60%Daily2020-11-13 14:03
https://kosovapost.net/isa-mustafa-zbutet-ndaj-partnereve-te-qeverises-do-flasim-me-listen-serbe-edhe-akr-na-ka-premtuar-votat-ne-ligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-11-13 14:14
https://kosovapost.net/ligji-per-rimekembje-propozohet-terheqja-e-trustit-deri-ne-30-per-qind/60%Daily2020-11-13 13:50
https://kosovapost.net/majko-serbia-po-armatoset-vrullshem-sbesoj-se-eshte-per-gjueti-rosash/60%Daily2020-11-13 13:35
https://kosovapost.net/tahiri-bota-mendjen-tek-pandemia-serbia-e-vuciqit-tek-lufta/60%Daily2020-11-13 13:33
https://kosovapost.net/pergjigjen-e-rames-ndaj-vuciq-serbia-e-humbi-luften-mediat-serbe-po-e-quajne-si-provokim/60%Daily2020-11-13 13:20
https://kosovapost.net/zgjedhjet-presidenciale-keta-jane-14-personat-kyc-ne-stafin-e-joe-biden-foto/60%Daily2020-11-13 13:19
https://kosovapost.net/ishte-ne-stadium-per-te-pare-kombetaren-policia-arreston-presidentin-e-federates-se-futbollit/60%Daily2020-11-13 13:07
https://kosovapost.net/lvv-se-i-bashkohet-ish-zyrtari-i-partise-fjala/60%Daily2020-11-13 13:09
https://kosovapost.net/qeveria-do-te-shqyrtoj-mundesite-per-daljen-nga-kriza-edhe-te-telekomit/60%Daily2020-11-13 12:54
https://kosovapost.net/be-nuk-i-terheq-verejtjen-vuciqit-per-paralajmerimet-e-tij-flet-ne-forme-te-pergjithesuar/60%Daily2020-11-13 12:49
https://kosovapost.net/vuciq-thirrjet-per-lufte-jane-trillime-te-politikaneve-nga-kosova/60%Daily2020-11-13 12:33
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-partite-te-dakordohen-per-presidentin-ose-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-11-13 12:30
https://kosovapost.net/%e2%80%8bprokuroria-speciale-kerkon-paraburgim-ndaj-8-personave-te-arrestuar-per-krim-te-organizuar/60%Daily2020-11-13 12:27
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-1-1-milion-euro-per-trepcen/60%Daily2020-11-13 12:11
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-zonat-e-banuara-me-serb-nje-i-vdekur-dhe-84-raste-te-reja/60%Daily2020-11-13 11:58
https://kosovapost.net/shba-demokratet-thirrje-republikaneve-mjaft-me-shfaqje-qesharake-respektoni-vullnetin-e-popullit/60%Daily2020-11-13 11:49
https://kosovapost.net/shoqata-e-pacienteve-mirepret-masat-e-reja-qeveritare-anti-covid/60%Daily2020-11-13 11:45
https://kosovapost.net/grabitet-ne-pik-te-dites-nje-pike-e-moneygram-it-ne-kryeqytet/60%Daily2020-11-13 11:49
https://kosovapost.net/messi-terbohet-pas-barazimit-me-paraguain-video/60%Daily2020-11-13 11:30
https://kosovapost.net/shtypi-britanik-armepushimi-ne-kaukaz-cimenton-turqine-si-nje-fuqi-ne-oborrin-e-pasme-te-rusise/60%Daily2020-11-13 11:22
https://kosovapost.net/ministri-selimi-favorizon-arbitrazhin-edhe-ne-krahasim-me-benefitet-e-gjykates-komerciale/60%Daily2020-11-13 11:18
https://kosovapost.net/liria-ka-emer-fillon-publikimin-e-rrefimeve-autentike-te-ushtareve-te-uck-se-falenderon-edi-ramen-per-mbeshtetjen/60%Daily2020-11-13 11:09
https://kosovapost.net/kryeministri-edi-rama-poston-nje-video-emocionale-te-nje-ish-ushtari-te-uck-se/60%Daily2020-11-13 11:04
https://kosovapost.net/hoti-takon-kryetarin-e-bspk-se-dakordohen-per-finalizimin-e-kontrates-kolektive/60%Daily2020-11-13 10:59
https://kosovapost.net/ky-eshte-shefi-i-ri-i-auv-it/60%Daily2020-11-13 10:36
https://kosovapost.net/disa-nga-menyrat-natyrale-kunder-tharjes-se-duarve/60%Daily2020-11-13 10:25
https://kosovapost.net/anulohet-protesta-e-gastronomeve-kunder-masave-anti-covid-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-11-13 10:03
https://kosovapost.net/rama-i-kunderpergjigjet-vuciqit-nuk-ka-shanse-per-lufte-kosova-shtet-i-pavarur-dhe-demokratik-serbia-e-humbi-luften/60%Daily2020-11-13 10:01
https://kosovapost.net/shkon-per-ta-vizituar-vajzen-ish-bashkeshortja-e-ther-me-thike/60%Daily2020-11-13 09:45
https://kosovapost.net/rrokulliset-nje-veture-ne-rrugen-prishtine-podujeve/60%Daily2020-11-13 09:37
https://kosovapost.net/lista-serbe-i-del-ne-krah-vuciqit-pas-deklarates-nxitese/60%Daily2020-11-13 09:32
https://kosovapost.net/reali-ia-ve-syrin-talentit-18-vjecar-i-ajaxit/60%Daily2020-11-13 09:09
https://kosovapost.net/pdk-qeveria-hoti-duhet-te-shkoje-sa-me-shpejte-ne-shtepi-sepse-eshte-e-paafte/60%Daily2020-11-13 09:08
https://kosovapost.net/papa-francesku-uron-joe-biden-per-fitoren/60%Daily2020-11-13 09:03
https://kosovapost.net/zyrtaret-e-sigurimit-te-zgjedhjeve-ne-shba-hedhin-poshte-pretendimet-trumpit-per-mashtrim/60%Daily2020-11-13 08:59
https://kosovapost.net/kina-uron-biden-per-fitoren-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-13 08:58
https://kosovapost.net/rikthehet-luftetari-kuqezi-mesfushori-zbarkon-ne-rinas/60%Daily2020-11-13 08:57
https://kosovapost.net/gastronomet-distancohen-nga-protesta-e-sotme/60%Daily2020-11-13 08:53
https://kosovapost.net/ikshpk-qendroni-ne-shtepi-ajri-nuk-eshte-i-shendetshem/60%Daily2020-11-13 08:48
https://kosovapost.net/kosova-do-te-perfitoje-360000-vaksina-anti-covid-falas/60%Daily2020-11-13 08:42
https://kosovapost.net/ish-shefi-i-kabinetit-te-trump-marredhenia-be-shba-nuk-do-te-jete-kurre-me-e-njejta/60%Daily2020-11-13 08:28
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-e-perkrah-projektligjin-per-te-drejtat-e-deshmoreve-veteraneve-e-invalideve-te-uck-se/60%Daily2020-11-13 08:19
https://kosovapost.net/phillips-agresioni-i-serbise-ndaj-sovranitetit-te-kosoves-nuk-mund-te-tolerohet/60%Daily2020-11-13 09:28
https://kosovapost.net/pse-e-shfuqizoi-task-forcen-antikorrupsion-hoti-rrefehet-sot-para-ligjvenesve/60%Daily2020-11-13 08:08
https://kosovapost.net/udheheqesi-i-opozites-ne-france-ka-urrejtje-ndaj-myslimaneve-nen-masken-e-sekularizmit-ne-kete-vend/60%Daily2020-11-13 07:53
https://kosovapost.net/raportuesja-speciale-e-okb-se-douhan-ben-thirrje-per-heqjen-e-sanksioneve-ndaj-katarit/60%Daily2020-11-13 07:48
https://kosovapost.net/zgjedhjet-presidenciale-ne-shba-joe-biden-fiton-edhe-ne-arizona/60%Daily2020-11-13 07:44
https://kosovapost.net/historia-e-pabesueshme-e-shqiptarit-qe-i-shpetoi-jeten-italianit-nese-hidhesh-do-hidhem-edhe-une/60%Daily2020-11-13 07:43
https://kosovapost.net/keto-jane-10-ushqimet-me-te-shendetshme/60%Daily2020-11-13 07:38
https://kosovapost.net/moti-sot-e-neser-3/60%Daily2020-11-13 07:35
https://kosovapost.net/demarkimi-i-kufirit-mes-mjaftueshmerise-dhe-kenaqesise/60%Daily2020-11-12 22:15
https://kosovapost.net/murati-ne-emer-te-lvv-se-distancohet-nga-qendrimi-i-albulena-haxhiut-per-zgjedhjen-e-presidentit/60%Daily2020-11-12 21:59
https://kosovapost.net/imami-i-gylenit-ne-shqiperi-i-lutet-zotit-per-sherimin-e-janullatosit-dhe-george-frendos/60%Daily2020-11-12 22:14
https://kosovapost.net/menjehere-po-verehet-mungesa-e-shtabit-te-pergjithshem-te-uck-se-se-ldk-se-i-ka-hy-tuta-neshna/60%Daily2020-11-12 21:26
https://kosovapost.net/avokati-bytyqi-kritikon-vv-ne-per-nderhyrje-ne-drejtesi/60%Daily2020-11-12 21:13
https://kosovapost.net/kusari-rreth-tentatives-per-shfuqizimin-e-speciales-ambasadoret-evropiane-e-ai-amerikan-na-thane-se-do-i-terheqin-trupat-e-kfor-it/60%Daily2020-11-12 21:08
https://kosovapost.net/bahtiri-i-sygjeron-ahmetin-kqyri-punet-tua-prishtinen-e-ke-lene-pas-dore/60%Daily2020-11-12 20:56
https://kosovapost.net/pdk-therret-konference-per-media/60%Daily2020-11-12 20:50
https://kosovapost.net/albin-kurti-i-bindur-ne-fitoren-e-bulliqit-ne-llap/60%Daily2020-11-12 20:47
https://kosovapost.net/kfor-i-reagon-vuciqit-pas-kercenimeve-ndaj-kosoves-jemi-ketu-per-te-krijuar-ambient-te-sigurt/60%Daily2020-11-12 20:42
https://kosovapost.net/quni-i-kunderpergjigjet-vuciqit-nuk-i-frikesohemi-luftes-mos-e-harro-ferrin-e-koshares/60%Daily2020-11-12 20:31
https://kosovapost.net/historike-shqiptaret-nuk-mungojne-ne-euro-2021-kualifikohet-maqedonia-e-veriut/60%Daily2020-11-12 20:24
https://kosovapost.net/gruaja-e-ish-ambasadorit-shqiptar-ne-serbi-ma-ngacmuan-serbet-vajzen-16-vjece-u-detyrova-ta-largoja/60%Daily2020-11-12 20:13
https://kosovapost.net/reagon-pandeli-majko-pas-deklaratave-te-vuciqit-jeta-e-dyfishte-e-serbise-ne-marredheniet-nderkombetare/60%Daily2020-11-12 20:00
https://kosovapost.net/rekord-i-zi-ne-maqedonine-e-veriut-26-viktima-dhe-1-295-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-11-12 19:53
https://kosovapost.net/kadrijaj-befasuese-heshtja-e-be-se-karshi-deklarimeve-te-bashkepunetorit-te-millosheviqit/60%Daily2020-11-12 19:45
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-pyet-hotin-dhe-zemajn-ku-jane-te-dhenat-e-komunave-veriore/60%Daily2020-11-12 19:31
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-thote-se-nuk-do-ti-gjykoje-vetem-shqiptaret/60%Daily2020-11-12 19:21
https://kosovapost.net/tolaj-ne-vend-te-planifikimeve-kishte-zyrtare-qe-thoshin-vera-po-vjen-virusi-po-shkon-urime-kosove/60%Daily2020-11-12 18:58
https://kosovapost.net/ish-kryetari-i-partise-fjala-ne-podujeve-kalon-ne-vv/60%Daily2020-11-12 18:32
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-i-holandes-ne-kosove-udheheqesit-serbe-nuk-kane-kufij/60%Daily2020-11-12 18:20
https://kosovapost.net/lvv-dorezon-kerkese-per-interpelance-per-ministrin-blerim-kuci-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-11-12 18:08
https://kosovapost.net/hoti-i-bute-ndaj-vuciqit-deklarimet-e-tij-sjane-ne-dobi-te-normalizimit-te-marredhenieve-kosove-serbi/60%Daily2020-11-12 18:03
https://kosovapost.net/ish-komandanti-i-uck-se-i-pergjigjet-vuciqit-qe-permendi-luften-jemi-ketu-dhe-te-presim/60%Daily2020-11-12 17:58
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdkse-nato-okb-e-be-te-reagojne-ndaj-kercenimeve-te-pasardhesit-te-millosheviqit/60%Daily2020-11-12 17:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsulmohet-llogaria-e-ministres-haradinaj-stublla-ne-facebook/60%Daily2020-11-12 17:47
https://kosovapost.net/klinaku-thirrjes-se-vuciqit-per-lufte-duhet-ti-pergjigjemi-me-unitet-kombetar-dhe-politikklinaku-thirrjes-se-vuciqit-per-lufte-duhet-ti-pergjigjemi-me-unitet-kombetar-dhe-politik/60%Daily2020-11-12 17:06
https://kosovapost.net/pas-kercenimeve-te-vuciq-mpj-e-kosoves-dialogu-me-serbine-pas-anetaresimit-te-kosoves-ne-nato/60%Daily2020-11-12 17:03
https://kosovapost.net/ne-kete-jave-nuk-ka-ore-policore-ne-mitrovice-hiqet-nga-zona-e-kuqe/60%Daily2020-11-12 16:59
https://kosovapost.net/limaj-kerkon-nga-be-ja-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-11-12 16:53
https://kosovapost.net/%e2%80%8btete-te-vdekur-dhe-410-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-12 16:23
https://kosovapost.net/vv-i-kerkon-parlamentit-te-shqiperise-te-miratoje-nje-rezolute-per-njohjen-dhe-denimin-e-gjenocidit-nga-serbia/60%Daily2020-11-12 16:19
https://kosovapost.net/bderron-jete-akademiku-ekrem-murtezai/60%Daily2020-11-12 16:10
https://kosovapost.net/hoti-neser-ne-interpelance-per-shfuqizimin-e-task-forces-antikorrupsion-ne-policine-e-kosoves/60%Daily2020-11-12 15:45
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-e-quan-kelysh-te-rusise-aleksandar-vuciqin-po-kercenon-rajonin-me-lufte-te-re/60%Daily2020-11-12 15:32
https://kosovapost.net/holande-sulm-me-arme-zjarri-ndaj-ambasades-se-arabise-saudite-ne-hage/60%Daily2020-11-12 15:26
https://kosovapost.net/atk-infektohet-komplet-stafi-me-covid-19-mbyllet-qendra-e-thirrjeve-per-dy-jave/60%Daily2020-11-12 15:15
https://kosovapost.net/fsk-ndihmon-komunat-tona-ne-perballje-me-pandemine-covid-19/60%Daily2020-11-12 14:59
https://kosovapost.net/bashkepunetoret-shqiptare-te-unmik-ut-mbahen-sekret-emrat-e-atyre-qe-bashkepunuan-ne-dosjet-kunder-uck-se/60%Daily2020-11-12 14:46
https://kosovapost.net/neser-mbahet-mbledhja-e-qeverise/60%Daily2020-11-12 14:37
https://kosovapost.net/10-vjecarja-i-shkruan-letren-prekese-mitsotakis-me-keni-borxh-festat-mos-ma-merrni-ditelindjen/60%Daily2020-11-12 14:37
https://kosovapost.net/sa-do-te-marre-pagen-biden/60%Daily2020-11-12 14:34
https://kosovapost.net/be-do-te-ishte-mire-qe-prishtina-e-beogradi-te-pergatiten-per-diskutimet-e-dialogut-tjeter/60%Daily2020-11-12 14:32
https://kosovapost.net/policia-ne-luften-kunder-trafikimit-me-qenie-njerezore-kontrollon-lokale/60%Daily2020-11-12 14:20
https://kosovapost.net/mustafa-i-kunderpergjigjet-avdylit-te-rrebeluar-te-ldk-se/60%Daily2020-11-12 14:10
https://kosovapost.net/ministri-veliu-nenshkruan-marreveshje-per-bashkepunim-policor-me-ministren-e-puneve-te-brendshme-te-italise-lamorgese/60%Daily2020-11-12 14:37
https://kosovapost.net/shifer-alarmante-me-covid-19-ne-kryeqytet-ky-eshte-bilanci-ne-komunat-e-tjera/60%Daily2020-11-12 14:08
https://kosovapost.net/tete-te-vdekur-dhe-767-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-12 14:04
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-nje-marreveshje-deri-me-17-nentor/60%Daily2020-11-12 13:23
https://kosovapost.net/ramosaj-mori-fund-bllokada-rreth-nde%cc%88rtimit-te%cc%88-rruge%cc%88s-dec%cc%a7an-plave%cc%88/60%Daily2020-11-12 13:17
https://kosovapost.net/zemaj-viziton-spitalin-e-vushtrrise-premton-mbeshtetje-nga-ministria/60%Daily2020-11-12 12:50
https://kosovapost.net/qumeshti-i-bletes-sheruesi-magjik-i-shume-semundjeve/60%Daily2020-11-12 12:45
https://kosovapost.net/messi-akuzohet-se-sillet-keq-me-griezmann-rakitiq-tregon-prapaskenat/60%Daily2020-11-12 12:42
https://kosovapost.net/departamenti-amerikan-i-shtetit-bllokon-mesazhet-qe-vijne-per-biden/60%Daily2020-11-12 12:38
https://kosovapost.net/vuciq-mban-konference-per-media-paralajmeron-nje-konflikt-te-mundshem/60%Daily2020-11-12 12:35
https://kosovapost.net/vuciq-shtetet-e-bashkuara-i-permbahen-marreveshjes-se-washingtonit/60%Daily2020-11-12 12:26
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-per-perdorimin-e-rrugeve-qe-kalojne-neper-zonen-e-vecante-te-mbrojtur-te-manastirit-te-decanit/60%Daily2020-11-12 12:21
https://kosovapost.net/deputeti-avdyli-isa-mustafa-politikan-i-deshtuar-qe-e-ka-qit-ldk-ne-per-toke/60%Daily2020-11-12 12:14
https://kosovapost.net/kuvendi-nderpret-punimet-per-shkak-te-kuorumit/60%Daily2020-11-12 12:06
https://kosovapost.net/tahiri-ua-sqaron-masat-dhe-iu-ofron-kafe-gastronomeve/60%Daily2020-11-12 12:00
https://kosovapost.net/gazetareve-dhe-punetoreve-tjere-mediale-u-lejohet-levizja-gjate-ores-policore/60%Daily2020-11-12 11:51
https://kosovapost.net/joe-biden-zgjedh-ron-klain-si-shef-stafi-te-shtepise-se-bardhe/60%Daily2020-11-12 11:35
https://kosovapost.net/interi-planifikon-transferimin-e-dyshes-se-napolit/60%Daily2020-11-12 11:34
https://kosovapost.net/hoti-perplaset-me-deputetin-e-vv-se/60%Daily2020-11-12 11:25
https://kosovapost.net/hoti-per-dallim-nga-qeveria-paraprake-une-skam-marre-asnje-vendim-te-kunderligjshem/60%Daily2020-11-12 11:13
https://kosovapost.net/presidenti-i-ukraines-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-11-12 11:09
https://kosovapost.net/vdes-kryeministri-qe-do-te-mbahet-mend-si-kryeministri-me-jetegjate-ne-bote/60%Daily2020-11-12 10:46
https://kosovapost.net/bqk-parasheh-renie-ekonomike-me-7-2-perqind/60%Daily2020-11-12 10:46
https://kosovapost.net/die-presse-kosova-ne-krize-politike-hashim-thaci-nderroi-karrigen-e-presidentit-me-banken-e-te-akuzuarve/60%Daily2020-11-12 10:32
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-ka-kerkuar-qe-rasti-i-suzana-zogiani-sekiraqa-te-kthehet-ne-rigjykim/60%Daily2020-11-12 10:25
https://kosovapost.net/be-duhet-ta-shfrytezoje-castin-e-ardhjes-se-bidenit-ne-pushtet/60%Daily2020-11-12 10:15
https://kosovapost.net/ikd-lufta-ndaj-krimeve-speciale-ne-kosove-pa-rezultate-dhe-me-mungese-efikasiteti/60%Daily2020-11-12 10:15
https://kosovapost.net/nagavci-uck-ja-eshte-emblema-e-lirise-selimi-bashke-me-shoke-dalshi-faqebardhe/60%Daily2020-11-12 10:11
https://kosovapost.net/masat-e-reja-ne-qofte-se-je-nga-kacaniku-mundeni-me-shku-ne-shkup-por-jo-ne-prishtine-adsurde-thote-ahmeti/60%Daily2020-11-12 10:01
https://kosovapost.net/veliu-takohet-me-ambasadorin-italian/60%Daily2020-11-12 09:55
https://kosovapost.net/kosova-nuk-eshte-ne-situate-qe-te-vazhdoje-dialogun/60%Daily2020-11-12 09:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-qeverise-per-varrimet-e-dasmat/60%Daily2020-11-12 09:34
https://kosovapost.net/hyne-ne-fuqi-masat-e-reja-anti-covid/60%Daily2020-11-12 09:10
https://kosovapost.net/serish-ajri-i-ndotur-ne-prishtine/60%Daily2020-11-12 08:56
https://kosovapost.net/keqinformim-mbi-zgjedhjet-facebook-dhe-google-ndalojne-reklamat-elektorale/60%Daily2020-11-12 08:53
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-nentor-2/60%Daily2020-11-12 08:53
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshuari-e-sulmoi-me-thike-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2020-11-12 08:35
https://kosovapost.net/rrahje-masive-ne-shterpce/60%Daily2020-11-12 08:55
https://kosovapost.net/zevendesministri-bayram-mbajti-takimin-e-radhes-te-grupit-nder-institucional-per-migrim/60%Daily2020-11-12 08:25
https://kosovapost.net/fsk-do-te-ndihmoje-21-komuna-me-pajisje-anti-covid-19/60%Daily2020-11-12 08:20
https://kosovapost.net/europa-deshiron-te-shkeputet-nga-obsh-plane-per-nje-institucion-per-pandemite/60%Daily2020-11-12 08:15
https://kosovapost.net/shperthen-zjarr-ne-nje-lokal-ne-prishtine/60%Daily2020-11-12 08:03
https://kosovapost.net/mini-shengeni-fabrizi-mbeshtetje-maksimale-e-be-se-ne-zbatimin-e-marreveshjeve/60%Daily2020-11-12 07:58
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-po-trajtohen-106-paciente-te-prekur-me-covid-19-prej-tyre-6-ne-respirator/60%Daily2020-11-12 07:55
https://kosovapost.net/hoti-pas-vizites-ne-infektive-praktikisht-jemi-ne-situate-lufte/60%Daily2020-11-12 07:49
https://kosovapost.net/grabovci-thote-nuk-jam-ftuar-nga-specialja-smirezinjte-dhe-aleatet-e-regjimeve-te-beogradit-do-ndihen-keq/60%Daily2020-11-12 07:43
https://kosovapost.net/e-paprecedente-ne-ndeshjen-kroaci-turqi-mbrojtesi-luajti-i-infektuar/60%Daily2020-11-12 07:25
https://kosovapost.net/biden-pritet-te-ndryshoje-politikat-amerikane-te-emigracionit/60%Daily2020-11-12 07:22
https://kosovapost.net/cfare-i-shkaktoi-termetet-ne-maqedonine-veriore-qe-lekunden-edhe-shqiperine-flasin-ekspertet/60%Daily2020-11-12 07:17
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-dheministri-zemaj-arrijne-ne-kliniken-infektive/60%Daily2020-11-12 07:12
https://kosovapost.net/biden-cakton-ronald-klain-ne-postin-e-shefit-te-personelit-te-shtepise-se-bardhe/60%Daily2020-11-12 07:09
https://kosovapost.net/kosove-te-prekur-me-covid-19-jane-26-mije-e-121-persona-777-kane-humbur-jeten/60%Daily2020-11-12 07:06
https://kosovapost.net/tri-perfitime-shendetesore-nga-kafeja-e-mengjesit/60%Daily2020-11-12 07:00
https://kosovapost.net/moti-sot-131/60%Daily2020-11-12 06:55
https://kosovapost.net/vrasja-e-anetareve-te-ldk-se-e-verteta-do-te-del-ne-pah-analisti-e-zbulon-se-kush-nga-eproret-akuzohet-nga-specialja-per-likuidimin-e-tyre/60%Daily2020-11-11 23:05
https://kosovapost.net/azem-syles-dhe-adem-grabovcit-u-jane-konfirmuar-aktakuzat/60%Daily2020-11-11 22:59
https://kosovapost.net/rezervat-e-uraniumit-te-pasuruar-ne-iran-12-here-me-te-medha-sesa-eshte-percaktuar/60%Daily2020-11-11 22:51
https://kosovapost.net/izolimi-ne-belgjike-miqte-perkedheles-per-mbeshtetje-psikologjike/60%Daily2020-11-11 22:46
https://kosovapost.net/merkel-vala-e-dyte-e-pandemise-me-e-ashper-se-e-para/60%Daily2020-11-11 22:39
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-nis-ora-policore-si-po-zbatohet-karantina-e-pjesshme-ne-disa-qytete/60%Daily2020-11-11 22:34
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-cfare-i-tha-rexhep-selimit-para-se-te-nisej-ne-hage/60%Daily2020-11-11 21:26
https://kosovapost.net/mesazh-mbeshtetje-nga-udheheqesi-egjiptian-sisi-per-greqine-ne-gjithmone-do-te-jemi-ne-krahun-tuaj/60%Daily2020-11-11 21:20
https://kosovapost.net/the-telegraph-fituesja-me-e-madhe-nga-lufta-azerbajxhan-armeni-eshte-turqia/60%Daily2020-11-11 20:36
https://kosovapost.net/luftetarja-e-kines-qe-thyen-rekordin/60%Daily2020-11-11 20:24
https://kosovapost.net/120905-2/60%Daily2020-11-11 20:19
https://kosovapost.net/ja-sa-mln-dollare-shperblim-do-ti-merr-kush-siguron-fakte-per-manipulim-te-zgjedhjeve-ne-shba/60%Daily2020-11-11 20:12
https://kosovapost.net/uck-perballe-hages-drejtesia-duhet-te-niste-me-1-mije-te-pagjeturit-e-luftes-dyshohet-se-u-vrane-ne-territorin-serb/60%Daily2020-11-11 20:07
https://kosovapost.net/kosova-eshte-zemra-e-shqiperise-spektakel-ne-stadium-dhe-facebook/60%Daily2020-11-11 19:57
https://kosovapost.net/besa-e-nje-presidenti-amerikan-you-can-call-me-joe/60%Daily2020-11-11 19:46
https://kosovapost.net/familja-e-haki-imeri-per-ramush-haradinaj-i-dhunshem-le-te-na-sqaroje-letren-e-adem-grabovcit/60%Daily2020-11-11 19:41
https://kosovapost.net/vetevendosje-zgjedhjet-sa-me-pare-qe-te-ndalen-skandalet-e-degradimi/60%Daily2020-11-11 19:37
https://kosovapost.net/vendim-i-gjykates-veteranet-e-rrejshem-duhet-ti-kthejne-pensionet-qe-i-moren/60%Daily2020-11-11 19:28
https://kosovapost.net/mjeku-tregon-cfare-i-shtyn-pacientet-me-covid-19-drejt-akteve-ekstreme/60%Daily2020-11-11 19:23
https://kosovapost.net/%e2%80%8bne-britani-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19-arrin-mbi-50-000/60%Daily2020-11-11 19:13
https://kosovapost.net/ahmeti-tallet-me-qeverine-kush-jeton-ne-marigona-eshte-ne-zone-te-gjelber-e-ne-qendresa-eshte-ne-zonen-e-kuqe-e-ka-ore-policore/60%Daily2020-11-11 18:47
https://kosovapost.net/mediet-serbe-thone-se-ndaluan-autobusin-nga-kosova-dhe-gjeten-qindra-maska-me-simbole-te-uck-se/60%Daily2020-11-11 18:37
https://kosovapost.net/cfare-moti-na-pret-ne-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-11-11 18:31
https://kosovapost.net/termetet-sizmologet-thone-se-do-te-kemi-pasgoditje-ne-ditet-ne-vijim/60%Daily2020-11-11 18:25
https://kosovapost.net/lvv-ja-refuzon-thirrjen-e-pdk-se-per-mospjesemarrje-ne-punimet-e-kuvendit/60%Daily2020-11-11 17:23
https://kosovapost.net/si-ta-trajtoni-infertilitetin-deri-ne%cc%88-realizimin-e-prinde%cc%88rimit-flet-eksperti-dr-kozinolgu/60%Daily2020-11-13 14:15
https://kosovapost.net/fillon-organizimi-i-protestes-kunder-masave-te-reja-anti-covid-kerkohet-doreheqja-e-zemajt/60%Daily2020-11-11 17:13
https://kosovapost.net/biden-asgje-nuk-e-ndal-transferimin-e-pushtetit/60%Daily2020-11-11 16:54
https://kosovapost.net/kushtetuesja-therret-seance-publike-dhe-perfshin-komisionin-e-venecias-per-rrezimin-ose-jo-te-hotit/60%Daily2020-11-11 16:51
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsqarohet-ahmeti-sjam-kunder-masave-por-kritereve-koti/60%Daily2020-11-11 16:47
https://kosovapost.net/osmani-e-ambasadori-norvegjez-flasin-per-zhvillimet-e-fundit-politike-ne-vend/60%Daily2020-11-11 16:45
https://kosovapost.net/%e2%80%8bgastronomet-shpallin-non-grata-qeverine-ska-kafe-per-juve/60%Daily2020-11-11 16:39
https://kosovapost.net/11-te-vdekur-dhe-507-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-11 16:19
https://kosovapost.net/pas-abbott-edhe-ambasadori-italian-ne-kosove-e-viziton-prekazin/60%Daily2020-11-11 16:12
https://kosovapost.net/sondazhi-79-e-amerikaneve-te-bindur-se-zgjedhjet-i-ka-fituar-joe-biden/60%Daily2020-11-11 15:31
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-neser-mbane-seance-plenare-ky-eshte-rendi-i-dites/60%Daily2020-11-11 15:16
https://kosovapost.net/haradinaj-prezanton-arber-grabovcin-kandidat-per-kryetar-te-pejes/60%Daily2020-11-11 15:11
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-presidenten-e-parlamentit-te-zvicres-znj-isabelle-moret/60%Daily2020-11-11 15:05
https://kosovapost.net/dridhet-edhe-kosova-kjo-eshte-epiqendra-e-termetit/60%Daily2020-11-11 14:46
https://kosovapost.net/kosova-dhe-turqia-mbjellin-fidane-ne-kuader-te-projektit-fryme-per-te-ardhmen-2020/60%Daily2020-11-11 15:04
https://kosovapost.net/faton-klinaku-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-11-11 14:31
https://kosovapost.net/rukiqi-vendi-yne-nuk-duhet-te-shkoje-ne-nje-mbyllje-totale/60%Daily2020-11-11 14:27
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-shqiperia-me-kapiten-te-ri-per-ndeshjen-ndaj-kosoves/60%Daily2020-11-11 14:22
https://kosovapost.net/shifer-alarmante-covid-19-kater-viktima-dhe-733-raste-pozitive-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-11-11 14:14
https://kosovapost.net/pas-deklarates-se-selimit-ne-hage-vjen-reagimi-i-lladrovcit-po-rexhe-jemi-krenar-me-uck-ne/60%Daily2020-11-11 13:28
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-priti-ne-takim-ambasadorin-e-ri-te-hungarise-jozsef-bencze/60%Daily2020-11-11 13:18
https://kosovapost.net/rregullat-e-reja-per-te-hyre-ne-gjermani/60%Daily2020-11-11 13:07
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-presidenti-erdogan-eshte-nje-mik-i-mire-i-shqiperise-dhe-i-shqiptareve/60%Daily2020-11-11 12:59
https://kosovapost.net/austri-operacionet-kunder-muslimaneve-shkaktojne-reagim-te-ashper/60%Daily2020-11-11 12:50
https://kosovapost.net/meidani-nese-specialja-ska-asnje-simbol-te-kosoves-ti-nderpritet-funksionimi/60%Daily2020-11-11 12:43
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-mbylljen-e-bizneset-qe-nuk-respektojne-masat-e-reja/60%Daily2020-11-11 12:40
https://kosovapost.net/numan-baliq-thote-se-rasti-i-tij-eshte-montuar-nga-politika/60%Daily2020-11-11 12:51
https://kosovapost.net/e-shqetesuar-per-masat-e-reja-edhe-oda-ekonomike-gjermano-kosovare/60%Daily2020-11-11 12:24
https://kosovapost.net/mjalte-me-spec-djeges-kombinim-me-shume-perfitime/60%Daily2020-11-11 12:16
https://kosovapost.net/ahmeti-i-del-ne-kundershtim-masave-te-reja-anti-covid/60%Daily2020-11-11 12:04
https://kosovapost.net/kunder-qeverise-hoti-del-edhe-akr-ja-kerkon-zgjedhje/60%Daily2020-11-11 12:03
https://kosovapost.net/osmani-takon-ambasadoren-kroate-barshiq-bisedojne-per-zhvillimet-e-fundit-ne-kosove/60%Daily2020-11-11 11:59
https://kosovapost.net/komunat-qe-jane-ne-zone-te-kuqe-me-ore-policore/60%Daily2020-11-11 11:56
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-situata-me-covid-19-eshte-teper-e-rende/60%Daily2020-11-11 11:37
https://kosovapost.net/demokracite-perendimore-duhet-te-bashkohen-ne-nje-koalicion-kunder-kines/60%Daily2020-11-11 11:37
https://kosovapost.net/gjykata-vendos-nga-tri-vite-heqje-liri-per-naser-osmanin-dhe-asistentin-e-bujar-bukoshit-per-fondin-e-3-perqindshit/60%Daily2020-11-11 11:26
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-eshte-moshatar-i-babait-tim-kjo-deshmon-se-ska-moshe-ne-futboll-thote-brahim/60%Daily2020-11-11 11:26
https://kosovapost.net/deshton-perseri-rimekembja-ldk-me-akuza-drejt-srpskas-dhe-opozites/60%Daily2020-11-11 11:19
https://kosovapost.net/interviste-me-dr-aurora-dollenberg-kryetare-e-federates-se-mjekeve-shqiptar-ne-evrope/60%Daily2020-11-11 11:11
https://kosovapost.net/ministrja-franceze-doemos-duhet-te-pranojme-se-kolonializmi-eshte-krim-dhe-barbarizem/60%Daily2020-11-11 10:56
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-takoi-perfaqesuesit-e-komunitetit-te-biznesit/60%Daily2020-11-11 10:51
https://kosovapost.net/selimi-kam-luftuar-kunder-serbise-okupatore-luften-per-liri-e-kam-nisur-me-adem-jasharin-e-perfunduam-me-clark/60%Daily2020-11-11 11:01
https://kosovapost.net/keds-njofton-per-shkycje-emergjente-ne-prishtine/60%Daily2020-11-11 10:43
https://kosovapost.net/ministri-i-arsimit-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-11-11 10:36
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-paraqitet-per-here-te-pare-para-gjyaktes-speciale/60%Daily2020-11-11 10:26
https://kosovapost.net/ahmeti-prishtina-ne-zone-te-kuqe-e-kufijte-hapur-eshte-pa-kurrfare-efekti/60%Daily2020-11-11 10:17
https://kosovapost.net/minatoret-e-trepces-ne-greve/60%Daily2020-11-11 09:52
https://kosovapost.net/pse-deshtoi-raportimi-i-ministrit-zemaj-ne-komision/60%Daily2020-11-11 09:48
https://kosovapost.net/deputetja-pacolli-per-kryediplomaten-haradinaj-stublla-ministrja-me-tru-peshku/60%Daily2020-11-11 09:43
https://kosovapost.net/serwer-proceset-ne-hage-per-pergjegjesi-individuale-marreveshja-kosove-serbi-qendron-edhe-me-ndryshimet-ne-shtepi-te-bardhe/60%Daily2020-11-11 09:28
https://kosovapost.net/strakosha-nxjerr-blof-lazion-rezulton-pozitiv/60%Daily2020-11-11 09:20
https://kosovapost.net/rrahje-mes-kosovareve-ne-autostraden-kukes-morine-ka-te-lenduar/60%Daily2020-11-11 09:16
https://kosovapost.net/pompeo-do-te-kete-tranzicion-te-qete-ne-administraten-e-dyte-trump/60%Daily2020-11-11 08:59
https://kosovapost.net/keshtu-dukej-angela-merkel-kur-shembej-muri-i-berlinit-ku-ishte-dhe-cfare-tha/60%Daily2020-11-11 09:00
https://kosovapost.net/latifi-nje-mbyllje-e-dyte-do-ta-shkaterronte-ekonomine-ku-do-ta-fus-koken-hoti-dhe-qeveria-e-tij/60%Daily2020-11-11 08:58
https://kosovapost.net/tahiri-pdk-pezullon-punen-kete-jave-ne-kuvend-kerkon-solidaritet-edhe-me-partite-e-tjera-pas-ngjarjeve-te-fundit/60%Daily2020-11-11 08:52
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-thirrje-institucioneve-te-vendit-ne-asnje-rast-te-mos-perfaqesohemi-pa-simbole-shteterore/60%Daily2020-11-11 08:33
https://kosovapost.net/sulmohet-xhamia-ne-holande/60%Daily2020-11-11 08:28
https://kosovapost.net/shqiperia-me-ore-policore-kush-thyen-urdhrin-ndeshkohet-me-gjobe/60%Daily2020-11-11 08:21
https://kosovapost.net/rasti-i-kumanoves-ahmeti-angazhohem-qe-procesi-gjyqesor-te-perseritet-dhe-te-zbardhet-e-verteta/60%Daily2020-11-11 08:25
https://kosovapost.net/aak-seshte-koha-per-zgjedhje-specialja-po-ben-lufte-te-padrejte-ndaj-uck-se/60%Daily2020-11-11 08:07
https://kosovapost.net/anglia-dorezon-ndeshjen-me-islanden/60%Daily2020-11-11 08:04
https://kosovapost.net/kosova-e-pakoordinuar-ne-masat-kunder-perhapjes-se-pandemise/60%Daily2020-11-11 08:00
https://kosovapost.net/lakendari-historik-11-nentor/60%Daily2020-11-11 08:09
https://kosovapost.net/kush-i-fitoi-zgjedhjet-trump-apo-biden-ja-si-mendojne-rreth-80-per-qind-e-amerikaneve/60%Daily2020-11-11 07:56
https://kosovapost.net/perdori-terma-te-papranueshem-per-futbollistet-me-ngjyre-dorehiqet-presidenti-i-federates-angleze-te-futbollit/60%Daily2020-11-11 07:45
https://kosovapost.net/tete-mije-e-253-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-11-11 07:42
https://kosovapost.net/greqia-blindon-kufirin-me-shqiperine-dergon-ushtrine-ne-ishull/60%Daily2020-11-11 07:38
https://kosovapost.net/biden-refuzimi-i-trumpit-per-ta-pranuar-humbjen-nje-turp/60%Daily2020-11-11 07:50
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-punetori-i-postes-terheq-akuzat-per-manipulim-votash/60%Daily2020-11-11 07:34
https://kosovapost.net/keto-jane-4-ushqimet-qe-nuk-duhet-te-hani-perpara-ores-10-te-mengjesit/60%Daily2020-11-11 07:17
https://kosovapost.net/biden-presidenti-me-ambicioz-qe-ka-pasur-ndonjehere-shba/60%Daily2020-11-11 07:13
https://kosovapost.net/qeveria-prezanton-sot-masat-e-reja-anti-covid-19/60%Daily2020-11-11 07:10
https://kosovapost.net/ligjvenesit-sot-votojne-ligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-11-11 07:07
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-sot-del-para-gjyqit-te-dhomave-te-specializuara-ne-hage/60%Daily2020-11-11 06:59
https://kosovapost.net/moti-sot-e-neser-2/60%Daily2020-11-11 06:56
https://kosovapost.net/sot-ndeshja-miqesore-shqiperi-kosove/60%Daily2020-11-11 06:52
https://kosovapost.net/termeti-godet-maqedonine-e-veriut-ndjehet-edhe-ne-kosove-e-shqiperi/60%Daily2020-11-11 06:50
https://kosovapost.net/serwer-specialja-e-njeaneshme-forcat-serbe-vrane-shume-me-teper-civile-sesa-uck-ja/60%Daily2020-11-10 23:14
https://kosovapost.net/erdogan-ka-falenderuar-homologun-e-tij-ne-largim-trump-po-ashtu-uron-presidentin-biden/60%Daily2020-11-10 23:10
https://kosovapost.net/pompeo-do-%e2%80%8b%e2%80%8bte-kete-nje-tranzicion-te-qete-ne-mandatin-e-dyte-te-administrates-trump/60%Daily2020-11-10 23:05
https://kosovapost.net/engel-thote-se-specialja-ka-juridiksion-edhe-mbi-autoret-serbe-te-krimeve-te-luftes/60%Daily2020-11-10 22:59
https://kosovapost.net/nuk-i-duhet-as-nje-raund-i-plote-marku-shkaterron-mweemba-video/60%Daily2020-11-10 22:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-i-prere-nese-nuk-zgjidhet-presidenti-vendi-shkon-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-10 22:27
https://kosovapost.net/ishte-ne-hotel-me-nje-vajze-publikohet-video-si-u-kap-ne-spanje-krimineli-serb/60%Daily2020-11-10 22:21
https://kosovapost.net/haradinaj-porosi-hotit-takoje-pdk-e-vv-para-se-te%cc%88-shkosh-ne%cc%88-dialog-dialogu-nuk-te%cc%88-ik-qaty-e-ke/60%Daily2020-11-10 22:14
https://kosovapost.net/kurti-i-dergon-leter-joe-biden-i-uron-postin-e-presidentit/60%Daily2020-11-10 21:25
https://kosovapost.net/ahmeti-pyet-qytetaret-a-duhet-ta-dekorojme-prishtinen-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2020-11-10 22:08
https://kosovapost.net/bazat-e-uck-se-ne-kukes-banoret-aty-mohojne-ekzistencen-e-burgjeve-hedhin-poshte-pretendimet-e-hages/60%Daily2020-11-10 20:28
https://kosovapost.net/jo-mbyllje-hoti-kundershtohet-ashper-ne-rrjete-sociale-nis-fushate-kunder-masave-te-reja/60%Daily2020-11-10 20:22
https://kosovapost.net/joe-biden-nuk-humb-kohe-fillon-lufta-e-tij-me-covid-19/60%Daily2020-11-10 20:03
https://kosovapost.net/gjendet-i-vdekur-nje-20-vjecar-ne-prishtine-policia-dhe-prokurori-del-ne-vendngjarje/60%Daily2020-11-10 19:44
https://kosovapost.net/merkel-negociatat-per-pranimin-e-shqiperise-dhe-maqedonise-ne-be-para-perfundimit-te-presidences-gjermane/60%Daily2020-11-10 19:26
https://kosovapost.net/johnson-e-uron-biden-per-fitoren/60%Daily2020-11-10 19:15
https://kosovapost.net/avokati-serb-mbi-50-mije-faqe-dokumente-dhe-fotografi-kunder-uck-se-u-derguan-ne-gjykaten-speciale-nga-serbia/60%Daily2020-11-10 18:51
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmoret-fale-diaspores-shqiptare-zvicra-eshte-investitori-i-dyte-me-i-madh-ne-kosove/60%Daily2020-11-10 18:33
https://kosovapost.net/lekaj-paralajmeron-daljen-e-aak-se-nga-koalicioni-nese-hoti-shperfill-kerkesen-per-dialogun/60%Daily2020-11-10 18:24
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeroi-mbyllje-totale-i-reagon-shpend-ahmeti/60%Daily2020-11-10 18:17
https://kosovapost.net/paralajmerimi-per-mbyllje-totale-kuvendi-neser-voton-ligjin-per-rimekembje-ne-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-11-10 17:38
https://kosovapost.net/ska-masa-ekonomike-ska-ligj-te-rimekembjes-megjithate-hoti-paralajmeron-mbyllje-totale/60%Daily2020-11-10 17:14
https://kosovapost.net/hoti-e-kane-gabim-ata-qe-thone-se-dialogu-duhet-ndalur-zhvillimet-e-speciales-te-lihen-anash/60%Daily2020-11-10 17:17
https://kosovapost.net/hoxhaj-jemi-ne-nje-drame-ceshtjen-e-presidentit-se-kemi-me-nguti/60%Daily2020-11-10 16:37
https://kosovapost.net/moti-per-dy-ditet-e-ardhshme-3/60%Daily2020-11-10 16:29
https://kosovapost.net/lladrovci-per-veselin-vdekjen-e-kam-prit-por-jo-kete-dite/60%Daily2020-11-10 16:26
https://kosovapost.net/hoxhaj-ka-nje-thirrje-per-te-gjithe-pas-seances-se-mbajtur-te-veselit-ne-hage/60%Daily2020-11-10 16:20
https://kosovapost.net/osmani-askush-nuk-me-ka-kerkuar-qe-te-perfshihem-ne-procesin-e-dialogut/60%Daily2020-11-10 16:03
https://kosovapost.net/keto-jane-masat-e-reja-qe-do-te-hyjne-ne-fuqi-nga-neser-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-10 16:00
https://kosovapost.net/miftaraj-per-veselin-qendrim-prej-lideri-dhe-burre-shtetasi/60%Daily2020-11-10 15:58
https://kosovapost.net/burgjet-e-uck-se-ne-shqiperi-taulant-balla-propozon-komision-te-posacem-parlamentar/60%Daily2020-11-10 15:38
https://kosovapost.net/albin-kurti-sherohet-nga-koronavirus/60%Daily2020-11-10 15:45
https://kosovapost.net/edi-rama-meriton-nje-embargo-politike-dhe-nje-lecitje-morale-te-kosovareve/60%Daily2020-11-10 15:34
https://kosovapost.net/zgjedhjet-u-manipuluan-trump-nis-betejen-ligjore-ne-pensilvani/60%Daily2020-11-10 15:19
https://kosovapost.net/120508-2/60%Daily2020-11-10 14:52
https://kosovapost.net/veseli-para-gjyqit-te-speciales-jam-teresisht-i-pafajshem-ne-te-gjitha-pikat-e-aktakuzes/60%Daily2020-11-10 14:41
https://kosovapost.net/avokati-i-kadri-veselit-ben-emmerson-e-njeh-shume%cc%88-mire%cc%88-kosove%cc%88n-uc%cc%a7k-ne%cc%88-dhe-lufte%cc%88n-e-saj-pe%cc%88r-liri/60%Daily2020-11-10 14:38
https://kosovapost.net/kadri-veseli-paraqitet-per-here-te-pare-perballe-gjyqit-te-speciales/60%Daily2020-11-10 14:33
https://kosovapost.net/trump-paralajmeron-permbysje-te-rezultateve-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-11-10 14:29
https://kosovapost.net/nekryetarja-e-kuvendit-arberie-nagavci-pret-delegacion-parlamentar-zviceran-foto/60%Daily2020-11-10 14:38
https://kosovapost.net/prishtina-qyteti-me-i-prekur-nga-covid-19-bilanci-ne-komunat-tjera/60%Daily2020-11-10 14:17
https://kosovapost.net/deputeti-rrahmani-kompania-pastrim-ka-pranuar-punonjes-pa-procedura-te-rekrutimit/60%Daily2020-11-10 14:17
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-dhe-596-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-10 14:07
https://kosovapost.net/projekti-i-rinovimit-te-klasave-bibliotekes-dhe-kabinetit-te-informatikes-se-shkolles-fillore-kurshe-e-vogel/60%Daily2020-11-10 14:03
https://kosovapost.net/filmi-turk-i-rekomanduar-nga-pacolli-nominohet-per-oscar/60%Daily2020-11-10 13:53
https://kosovapost.net/specialja-miraton-kerkesen-e-mbrojtjes-se-jakup-krasniqit-video-konference-per-seancen-degjimore/60%Daily2020-11-10 13:51
https://kosovapost.net/vellazerorja-me-kosoven-berisha-ne-veshtiresi-nese-behemi-nje-kombetare-frikesojme-europen/60%Daily2020-11-10 13:48
https://kosovapost.net/nga-neser-vula-apostile-dhe-vula-verifikuese-do-te-leshohen-edhe-ne-gjilan/60%Daily2020-11-10 13:45
https://kosovapost.net/ambasadori-cufaj-takohet-me-cramon-diskutohet-liberalizimi-i-vizave/60%Daily2020-11-10 13:37
https://kosovapost.net/shenohet-dita-boterore-e-planifikimit-te-qyteteve-permenden-arritjet-dhe-shpallen-fituesit-e-konkursit-qyteti-im-gjate-pandemise/60%Daily2020-11-10 13:35
https://kosovapost.net/shqiperi-kosove-kuqezinjte-duan-suksesin-e-pare-ndaj-dardaneve/60%Daily2020-11-10 13:34
https://kosovapost.net/numer-rekord-i-stuhive-te-emertuara-ne-atlantik/60%Daily2020-11-10 13:31
https://kosovapost.net/reja-flet-per-kumbullen-kosoven-dhe-prurjet-nga-tirana/60%Daily2020-11-10 13:26
https://kosovapost.net/rrgk-kerkon-integrimin-e-perspektives-gjinore-ne-tekstet-e-reja-shkollore/60%Daily2020-11-10 13:17
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ne-samitin-e-sofjes-te-barabarte-ne-te-drejta-dhe-pergjegjesi/60%Daily2020-11-10 13:12
https://kosovapost.net/tharja-e-syve-nga-telefoni-kujdesi-qe-duhet-te-tregoni/60%Daily2020-11-10 13:05
https://kosovapost.net/e-thote-borrell-vendet-e-ballkanit-perendimor-jane-ne-zemer-te-evropes-dhe-e-ardhmja-e-tyre-eshte-be-ja/60%Daily2020-11-10 12:54
https://kosovapost.net/kalon-propozimi-i-pdk-se-ne-prishtine-per-futje-ne-rend-te-dites-pika-per-ofrimin-e-transportit-publik-pa-pagese/60%Daily2020-11-10 12:45
https://kosovapost.net/demokracia-studentore-ndersa-studentet-skan-para-per-semester-qeveria-blen-vetura/60%Daily2020-11-10 12:36
https://kosovapost.net/uran-ismaili-kadri-veseli-e-hashim-thaci-me-shoke-i-dhane-lirine-kosoves/60%Daily2020-11-10 12:31
https://kosovapost.net/haskuka-i-del-ne-ndihme-700-familjeve-ne-nevoje/60%Daily2020-11-10 12:23
https://kosovapost.net/prishtina-ne-zonen-e-kuqe-pritet-karantinimi/60%Daily2020-11-10 12:04
https://kosovapost.net/politika-e-jashtme-amerikane-biden-do-rindertoje-marredheniet-me-aleatet/60%Daily2020-11-10 11:43
https://kosovapost.net/osmani-nuk-eshte-momenti-qe-te-vazhdohet-dialogu-me-serbine/60%Daily2020-11-10 11:35
https://kosovapost.net/me-krenari-mbaja-uniformen-ushtarake-me-tri-shkronjat-e-arta-uck/60%Daily2020-11-10 11:27
https://kosovapost.net/ministri-i-ldk-se-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-11-10 11:24
https://kosovapost.net/serbia-fton-te-gjithe-qe-te-deshmojne-kunder-uck-se/60%Daily2020-11-10 11:07
https://kosovapost.net/diskutohet-situata-e-krijuar-nga-covid-19-ne-takimin-mes-zemaj-dhe-osmanit/60%Daily2020-11-10 11:06
https://kosovapost.net/panik-e-frike-ne-france-regjistrohen-551-vdekje-ditore-nga-covid-19/60%Daily2020-11-10 11:01
https://kosovapost.net/shkarkohet-nga-detyra-presidenti-i-peruse-martin-vizcarra/60%Daily2020-11-10 10:55
https://kosovapost.net/mbreti-saudit-denon-publikimin-e-karikaturave-me-permbajtje-ofenduese-ndaj-profetit-muhamed/60%Daily2020-11-10 10:53
https://kosovapost.net/diamanti-i-zi-njihuni-me-mollen-e-rralle-dhe-vlerat-e-saj-shendetesore/60%Daily2020-11-10 10:52
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-dirigjenti-i-njohur-veprat-e-te-cilit-i-dhane-jete-shkolles-se-muzikes-shqiptare/60%Daily2020-11-10 10:51
https://kosovapost.net/tre-ndeshjet-e-nentorit-kombetares-do-ti-mungojne-keta-futbolliste/60%Daily2020-11-10 10:50
https://kosovapost.net/trump-pretendon-per-parregullesi-ne-zgjedhje-kryeprokurori-i-shba-autorizon-nisjen-e-hetimeve/60%Daily2020-11-10 10:39
https://kosovapost.net/emiratet-e-bashkuara-arabe-nuk-duam-te-perballemi-me-turqine/60%Daily2020-11-10 10:31
https://kosovapost.net/kush-jane-pjesemarresit-dhe-cilat-jane-temat-e-samitit-te-sofjes/60%Daily2020-11-10 10:25
https://kosovapost.net/humb-jeten-presidenti-i-unicef-shkak-infektimi-me-covid-19/60%Daily2020-11-10 10:21
https://kosovapost.net/120342-2/60%Daily2020-11-10 10:22
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-ne-beograd-serbia-duhet-ta-zgjidh-ceshtjen-me-kosoven-para-anetaresimit-ne-be/60%Daily2020-11-10 10:19
https://kosovapost.net/komisioni-per-siguri-shtyne-mbledhjen-ne-shenje-solidarizimi-me-ish-ushtaret-e-uck-se/60%Daily2020-11-10 10:09
https://kosovapost.net/qeveria-ende-ne-diskutim-rreth-masave-te-reja-anti-covid/60%Daily2020-11-10 10:03
https://kosovapost.net/rreth-7800-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-10 09:48
https://kosovapost.net/turqia-shenon-82-vjetorin-e-ndarjes-nga-jeta-te-ataturkut/60%Daily2020-11-10 09:45
https://kosovapost.net/infektohen-me-covid-19-12-punonjes-ne-nje-kopsht-te-femijeve/60%Daily2020-11-10 09:31
https://kosovapost.net/izolim-shpallet-fjala-e-vitit/60%Daily2020-11-10 09:22
https://kosovapost.net/juventusi-nxjerr-ne-shitje-ronaldon-cila-eshte-arsyeja/60%Daily2020-11-10 09:20
https://kosovapost.net/rekord-te-infektuarish-ne-rusia-mbi-20-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-10 09:08
https://kosovapost.net/mbi-36-milione-te-sheruar-nga-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-11-10 09:06
https://kosovapost.net/minishengeni-ballkanik-imrane-ramadani-marreveshje-e-panevojshme-e-ben-serbine-lider-ne-ballkan/60%Daily2020-11-10 08:50
https://kosovapost.net/dedikim-prekes-i-vajzes-se-jakup-krasniqit/60%Daily2020-11-10 08:42
https://kosovapost.net/shefi-i-okb-se-uron-biden-per-fitoren-ne-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2020-11-10 08:30
https://kosovapost.net/obsh-vaksina-kunder-covid-19-e-disponueshme-ne-mars-2021/60%Daily2020-11-10 08:27
https://kosovapost.net/kalendari-historik-10-nentor-2/60%Daily2020-11-10 08:25
https://kosovapost.net/agjencia-qeveritare-e-ngarkuar-me-tranzicionin-nuk-e-ka-njohur-fitoren-e-biden/60%Daily2020-11-10 08:18
https://kosovapost.net/shba-ja-snderron-qasje-ndaj-kosoves-biden-do-te-insistoje-te-arrihet-marreveshja-me-serbine/60%Daily2020-11-10 08:16
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-kunder-mbylljes-totale/60%Daily2020-11-10 08:05
https://kosovapost.net/basha-per-edi-ramen-e-ka-humbur-kontrollin-nuk-mori-masa-per-valen-e-dytete-pandemise/60%Daily2020-11-10 08:03
https://kosovapost.net/kadri-veseli-sot-paraqitet-para-gjykates-speciale-dhomave/60%Daily2020-11-10 07:54
https://kosovapost.net/numer-i-larte-i-infektimeve-spitalet-belge-ne-krize-per-shtreter-per-pacientet-me-covid-19/60%Daily2020-11-10 07:52
https://kosovapost.net/be-paralajmeron-kontrata-per-blerjen-e-300-milione-dozave-te-vaksines-ndaj-covid-19/60%Daily2020-11-10 07:47
https://kosovapost.net/ndeshja-angli-islande-mund-te-luhet-ne-shqiperi-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-11-10 07:40
https://kosovapost.net/paralajmerohet-hyrja-e-pdk-se-ne-qeverine-aktuale/60%Daily2020-11-10 07:33
https://kosovapost.net/120255-2/60%Daily2020-11-10 07:33
https://kosovapost.net/i-dhane-fund-luftes-ne-karabak-pakti-me-9-pika-qe-firmosen-armenia-me-azerbajxhanin/60%Daily2020-11-10 07:27
https://kosovapost.net/caji-shekullor-qe-mban-larg-kollen-e-thate-dhe-lufton-diabetin/60%Daily2020-11-10 07:23
https://kosovapost.net/thirrjet-e-pasinqerta-per-unitet-politik/60%Daily2020-11-10 07:22
https://kosovapost.net/milaim-zeka-shtrihet-ne-spital-foto/60%Daily2020-11-10 07:13
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-sot-ne-samitin-e-sofjes/60%Daily2020-11-10 07:10
https://kosovapost.net/moti-sot-130/60%Daily2020-11-10 07:05
https://kosovapost.net/nagavci-lufta-e-uck-se-ishte-e-paste%cc%88r-dhe-e-drejte%cc%88-2/60%Daily2020-11-10 07:03
https://kosovapost.net/pdk-do-ti-bashkohet-qeverise-hoti/60%Daily2020-11-09 23:47
https://kosovapost.net/nuk-ka-faj-kolektiv/60%Daily2020-11-09 23:29
https://kosovapost.net/nagavci-lufta-e-uck-se-ishte-e-paste%cc%88r-dhe-e-drejte%cc%88/60%Daily2020-11-09 23:06
https://kosovapost.net/smakiqi-ateizimi-nacionalist-nuk-i-ka-sjellur-vlere-shqiperise/60%Daily2020-11-09 23:50
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-rus-telefonon-ramen-osbe-me-standarde-te-dyfishta-per-bjellorusine/60%Daily2020-11-09 22:17
https://kosovapost.net/reagon-xhavit-haliti-skam-marre-ftese-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-11-09 21:33
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-takohet-me-deputetin-kamberi-flasin-per-nevojat-emergjente-te-shqiptareve-ne-lugine/60%Daily2020-11-09 21:28
https://kosovapost.net/a-do-te-lirohet-hashim-thaci-qe-te-mbrohet-ne-liri-flet-avokati-pallaska/60%Daily2020-11-09 21:21
https://kosovapost.net/ne-speciale-procesi-do-te-zgjase-2-deri-ne-4-vite-pse-kosova-eshte-ne-nje-pozite-jo-te-lakmueshme/60%Daily2020-11-09 20:00
https://kosovapost.net/danimarka-sposton-angli-islande-ne-shqiperi-bbc-zbulon-prapaskenen/60%Daily2020-11-09 19:55
https://kosovapost.net/20-viktima-dhe-515-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-11-09 19:42
https://kosovapost.net/trump-shkarkon-sekretarin-amerikan-te-mbrojtjes/60%Daily2020-11-09 19:33
https://kosovapost.net/azerbajxhani-rrezon-helikopterin-rus-ne-kufirin-me-armenine/60%Daily2020-11-09 19:10
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-xhavit-haliti-thirret-nga-haga/60%Daily2020-11-09 19:29
https://kosovapost.net/flet-babai-i-hashim-thacit-i-renduar-emocionalisht/60%Daily2020-11-09 19:00
https://kosovapost.net/sot-para-speciales-nuk-ishte-vetem-uck-ja-por-dhe-vlerat-e-nato-s-dhe-be-se/60%Daily2020-11-09 18:48
https://kosovapost.net/cakaj-u-kerkon-ta-njohin-kosoven-ministrave-te-jashtem-te-serbise-dhe-bosnjes-e-hercegovines/60%Daily2020-11-09 18:41
https://kosovapost.net/cfare-moti-na-pret-ne-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-11-09 18:37
https://kosovapost.net/joe-biden-dhe-marredheniet-shba-rusi/60%Daily2020-11-09 18:33
https://kosovapost.net/mos-e-humbni-a-su-lodhe-tu-mlendu-projekti-i-radhes-nga-egzon-pireci-video/60%Daily2020-11-09 18:14
https://kosovapost.net/lufta-e-uck-ka-qene-e-paster-mustafa-per-presidentin-nuk-kemi-akoma-kandidatin/60%Daily2020-11-09 18:09
https://kosovapost.net/keto-jane-masat-e-reja-qe-pritet-te-votohen-ne-qeveri-ndalohen-hyrje-daljet-dhe-mbyllen-kafenete/60%Daily2020-11-09 17:56
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-mos-ti-shkon-mendja-dikujt-se-zhbehet-gjykata-speciale/60%Daily2020-11-09 17:31
https://kosovapost.net/tahiri-e-fton-pdk-ne-ne-qeveri-sflet-per-ambicien-e-haradinajt-per-tu-bere-president/60%Daily2020-11-09 17:28
https://kosovapost.net/te-merkuren-seance-per-shqyrtimin-e-dyte-te-projektligjit-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-11-09 17:03
https://kosovapost.net/120150-2/60%Daily2020-11-09 16:59
https://kosovapost.net/mjetet-e-ndara-nga-kosova-per-mbrojtje-para-dhomave-te-specializuara/60%Daily2020-11-09 16:54
https://kosovapost.net/takohen-mustafa-hoti-haradinaj-e-limaj/60%Daily2020-11-09 16:48
https://kosovapost.net/12-te-vdekur-dhe-525-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-09 16:40
https://kosovapost.net/a-do-te-mbyllen-shkollat-me-masat-e-reja-deklarohet-ministri-zemaj/60%Daily2020-11-09 16:25
https://kosovapost.net/prokurori-i-speciales-ia-permend-thacit-faljen-e-te-denuarve-ne-rastin-bllaca-nje-dite-para-nisjes-per-ne-hage/60%Daily2020-11-09 16:22
https://kosovapost.net/makina-fluturuese-aircar-e-prodhuar-ne-sllovaki-kaloi-me-sukses-testet-e-fluturimit/60%Daily2020-11-09 16:17
https://kosovapost.net/shqiperia-kufizon-levizjen-e-qytetareve-nga-e-merkura/60%Daily2020-11-09 16:08
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-prishtine-3/60%Daily2020-11-09 16:03
https://kosovapost.net/keto-jane-te-gjitha-masat-qe-pritet-te-hyjne-ne-fuqi-nga-dita-e-neserme/60%Daily2020-11-09 15:42
https://kosovapost.net/shba-shkon-ne-243-797-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-11-09 15:35
https://kosovapost.net/deputetja-e-bundestagut-me-origjine-kurde-dagdelen-qe-vjen-nga-radhet-e-pkk-se-ka-leshuar-akuza-te-renda-ndaj-kosoves-dhe-uck-se/60%Daily2020-11-09 15:29
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-flet-per-gjykaten-speciale-luften-e-uck-se-dhe-krimet-e-serbise-ne-samitin-e-procesit-te-berlinit/60%Daily2020-11-09 15:28
https://kosovapost.net/demtimi-kunder-lazios-jo-serioz-ronaldo-nuk-e-braktis-portugaline/60%Daily2020-11-09 15:11
https://kosovapost.net/biden-zbulon-emrat-e-eksperteve-te-task-forces-kunder-pandemise-fauci-jo-ne-liste/60%Daily2020-11-09 14:55
https://kosovapost.net/zaev-zbulon-detaje-nga-memorandumi-i-bashkepunimit-ne-mini-shengen/60%Daily2020-11-09 14:51
https://kosovapost.net/sot-priten-masa-te-reja-kufizuese-ne-kosove/60%Daily2020-11-09 14:49
https://kosovapost.net/thaci-te-gjitha-pikat-e-aktakuzes-jane-te-paqendrueshme-jam-plottesisht-i-pafajshem/60%Daily2020-11-09 14:43
https://kosovapost.net/avokati-i-thaci-kritika-ndaj-speciales/60%Daily2020-11-09 14:40
https://kosovapost.net/hashim-thaci-me-super-ekip-te-avokateve-britanike-dhe-amerikane/60%Daily2020-11-09 14:36
https://kosovapost.net/kush-eshte-cifti-turk-i-mjekeve-qe-beri-zbulimin-historik-te-vaksines-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-11-09 14:30
https://kosovapost.net/putin-ende-nuk-ka-uruar-joe-biden-kremlini-zbulon-arsyen/60%Daily2020-11-09 14:24
https://kosovapost.net/nise-seance-gjyqesore-ndaj-ish-presidentit-hahsim-thaci/60%Daily2020-11-09 14:17
https://kosovapost.net/vahdojne-ditet-e-zeza-13-te-vdekur-637-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-09 14:09
https://kosovapost.net/120070-2/60%Daily2020-11-09 13:51
https://kosovapost.net/rita-ora-ne-gjuhen-shqipe-uron-per-ditelindje-presonin-e-dashur/60%Daily2020-11-09 13:45
https://kosovapost.net/serbet-ne-lufte-totale-ndaj-uck-se-kopertina-e-sotme-e-kurir-llahtarisi-publikun/60%Daily2020-11-09 13:39
https://kosovapost.net/pse-donald-trump-humbi-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2020-11-09 13:33
https://kosovapost.net/ibra-thumbon-ronaldon-sme-duhen-trofe-per-te-kuptuar-qe-jam-me-i-forti/60%Daily2020-11-09 13:28
https://kosovapost.net/trump-harron-humbjen-jep-nje-lajm-te-mrekullueshem/60%Daily2020-11-09 13:23
https://kosovapost.net/cila-ishte-arsyeja-e-vizites-se-haradinajt-tregon-zedhenesi-i-pdk-se/60%Daily2020-11-09 13:07
https://kosovapost.net/joe-biden-nis-punen-si-president-i-vendit/60%Daily2020-11-09 12:52
https://kosovapost.net/krasniqi-ne-gjyqin-e-speciales-ne-aktakuze-perpiqni-ti-ndani-shqiptaret-ne-katolike-e-myslimane/60%Daily2020-11-09 12:41
https://kosovapost.net/nis-fushata-per-perkujtimin-e-viktimave-te-trafikut-rrugor-abrashi-kerkon-te-rritet-kujdesi-ne-komunikacion/60%Daily2020-11-09 12:37
https://kosovapost.net/vaksina-gjermane-tregohet-90-perqind-efektive-ne-mbrojtjen-kunder-covid-19/60%Daily2020-11-09 12:31
https://kosovapost.net/zemaj-njofton-per-vazhdimin-e-masave-te-rrepta-neper-komuna/60%Daily2020-11-09 12:34
https://kosovapost.net/pas-vizites-ne-pdk-haradinaj-mohon-se-kane-biseduar-per-presidentin-apo-zgjedhjet/60%Daily2020-11-09 12:18
https://kosovapost.net/kupola-e-uck-ne-hage-menduh-thaci-shperthen-ndaj-politikaneve-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-09 12:03
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-paralajmeron-karantine-javore-ne-kryeqytet/60%Daily2020-11-09 11:59
https://kosovapost.net/basha-ka-hetuar-vendmbajtjet-e-roberve-ne-veri-te-shqiperise-rama-citon-hrw-dil-sqaro-popullin/60%Daily2020-11-09 11:54
https://kosovapost.net/bizneset-ne-kosove-kundershtojne-mbylljen-nese-nuk-mbeshteten-financiarisht/60%Daily2020-11-09 12:19
https://kosovapost.net/evropa-jo-vetem-qe-ska-qellim-te-ve-ne-vend-drejtesi-por-te-beje-pikerisht-te-kunderten-e-saj/60%Daily2020-11-09 11:49
https://kosovapost.net/zhduket-19-vjecarja-nga-obiliqi-familja-kerkon-ndihme-per-gjetjen-e-saj/60%Daily2020-11-09 11:46
https://kosovapost.net/presidenca-tregon-se-cfare-u-bisedua-mes-takimit-hoti-osmani/60%Daily2020-11-09 11:42
https://kosovapost.net/hoti-ne-konferencen-e-sofjes-bashke-me-merkelin-e-macronin/60%Daily2020-11-09 11:35
https://kosovapost.net/putin-refuzon-te-pergezoje-biden-per-fitoren-nuk-ka-ende-nje-rezultat-zyrtar/60%Daily2020-11-09 11:26
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-kurre-ne-jete-time-si-kam-trajtuar-njerezit-sic-me-trajtuar-ju-nga-burgu-deri-ketu/60%Daily2020-11-09 10:44
https://kosovapost.net/nis-seanca-gjyqesore-ndaj-jakup-krasniqit/60%Daily2020-11-09 10:31
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-konsumoni-ne-mengjes/60%Daily2020-11-09 10:13
https://kosovapost.net/shkarkohet-nga-detyra-drejtori-i-spitalit-te-vushtrrise/60%Daily2020-11-09 10:13
https://kosovapost.net/singapori-me-modelin-ekonomik-te-qendrueshem-dhe-inovativ-frymezim-per-kosoven/60%Daily2020-11-09 10:10
https://kosovapost.net/fitorja-e-biden-si-nje-rikthim-i-shteteve-te-bashkuara-ne-ballkan/60%Daily2020-11-09 10:08
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-dhe-krimet-serbe-kush-i-vrau-shqiptaret-ne-kosove/60%Daily2020-11-09 10:25
https://kosovapost.net/biden-do-ti-bashkoje-njerezit-thote-ish-kryeministri-britanik-gordon-brown/60%Daily2020-11-09 09:17
https://kosovapost.net/me-ne-fund-osmani-pret-sot-kryeministrin-hoti-ne-presidence/60%Daily2020-11-09 09:12
https://kosovapost.net/milo-gjukanoviq-mund-te-jete-deshmitar-ne-gjykaten-speciale/60%Daily2020-11-09 09:07
https://kosovapost.net/ankohen-gastronomet-mbyllja-pa-asnje-mbeshtetje-eshte-e-papranueshme/60%Daily2020-11-09 08:52
https://kosovapost.net/kullat-e-jasharajve-afer-shembjes/60%Daily2020-11-09 08:42
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-besa-sharrah-absurde-qe-trump-nuk-po-i-jepet-koha-e-duhur-per-te-provuar-fitoren/60%Daily2020-11-09 08:46
https://kosovapost.net/ku-do-temund-te-ishte-tottenham-flet-mourinho/60%Daily2020-11-09 10:01
https://kosovapost.net/cun-lajci-per-komandantet-kur-mpane-tue-shite-libra-mperqeshen-tash-qe-smund-tme-shohin-po-shkruej-per-kthimin-e-tyne-tdhimbshem/60%Daily2020-11-09 08:13
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-serbia-nenshkruajne-sot-marreveshjen-per-levizje-te-lire-me-leternjoftime/60%Daily2020-11-09 08:03
https://kosovapost.net/nga-vendet-arabe-mesazhe-urimi-njeri-pas-tjetrit-per-biden/60%Daily2020-11-09 07:58
https://kosovapost.net/a-do-ta-respektoje-trumpi-traditen-me-nje-fjalim-ku-te-pranoje-humbjen/60%Daily2020-11-09 07:47
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-shtate-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-11-09 07:43
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-gjermania-regjistron-13363-raste-te-reja/60%Daily2020-11-09 07:36
https://kosovapost.net/arsyetim-mbi-nje-biznes-te-piste/60%Daily2020-11-09 07:30
https://kosovapost.net/bideni-shprese-per-be/60%Daily2020-11-09 07:21
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-nentor-2/60%Daily2020-11-09 07:19
https://kosovapost.net/ekspertet-eshte-mire-qe-thaci-dhe-te-tjeret-te-perballen-me-akuzuesit-e-te-tregojne-anen-e-tyre-te-historise/60%Daily2020-11-09 07:16
https://kosovapost.net/cila-eshte-e-ardhmja-e-alaba-flet-rummenigge/60%Daily2020-11-09 07:13
https://kosovapost.net/keto-jane-5-perfitimet-e-pirjes-se-kafese/60%Daily2020-11-09 07:09
https://kosovapost.net/mesazhi-i-vecante-qe-percoi-gruaja-e-joe-biden-me-fustanin-e-saj-ne-fjalimin-e-fitores/60%Daily2020-11-09 07:06
https://kosovapost.net/sa-te-huaj-kane-shkuar-ne-zvicer-dhe-sa-e-kane-braktisur-ate-per-9-muaj/60%Daily2020-11-09 07:00
https://kosovapost.net/pas-gjysme-shekulli-ne-politike-biden-zgjidhet-president/60%Daily2020-11-09 06:58
https://kosovapost.net/jakup-krashniqi-e-hashim-thaci-sot-dalin-para-gjykates-speciale/60%Daily2020-11-09 06:50
https://kosovapost.net/hashim-thaci-dhe-jakup-krasniqi-dalin-te-henen-ne-gjyqin-e-speciales/60%Daily2020-11-08 22:59
https://kosovapost.net/cila-eshte-pasuria-e-joe-biden-dhe-sa-do-te-paguhet-si-president-i-shba-se/60%Daily2020-11-08 22:55
https://kosovapost.net/keta-jane-politikanet-nga-shqiperia-te-cilet-jane-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-11-08 22:51
https://kosovapost.net/foto-e-rralle-e-hashim-thacit-ne-zvicer-pasi-kishte-nisur-studimet-master-ne-zurich/60%Daily2020-11-08 22:45
https://kosovapost.net/dhomat-e-specializuara-sqarojne-komunikaten-ku-thuhej-se-uck-ka-pasur-per-synim-vrasjen-e-katolikeve/60%Daily2020-11-08 22:28
https://kosovapost.net/rritet-fuqia-e-sami-lushtakut-ne-pdk-behet-zevendeskryetari-i-pare-ne-pdk/60%Daily2020-11-08 22:34
https://kosovapost.net/ibrahimovic-shpeton-milanin-nga-humbja-e-pare-ne-serie-a/60%Daily2020-11-08 22:16
https://kosovapost.net/gjermanja-der-spiegel-provokon-trump-biden-bej-ameriken-perseri-te-shkelqyer/60%Daily2020-11-08 22:12
https://kosovapost.net/samuel-etoo-aksidentohet-rende-autobusi-ia-copeton-makinen/60%Daily2020-11-08 21:58
https://kosovapost.net/nuk-njeh-rezultatin-trump-tani-kunder-medieve-qekur-e-caktoni-ju-presidentin-e-radhes/60%Daily2020-11-08 21:55
https://kosovapost.net/ma-sollen-serbin-te-gjalle-klosi-kunder-kudusi-lame-i-beri-autogol-uck-se/60%Daily2020-11-08 21:47
https://kosovapost.net/engel-shba-ta-nderprese-bashkepunimin-me-gjykaten-speciale-nese-ajo-shenjesteron-vetem-shqiptaret/60%Daily2020-11-08 21:42
https://kosovapost.net/ne-belgjike-e-akuzojne-rende-real-madridin-per-rastin-e-eden-hazardit/60%Daily2020-11-08 21:36
https://kosovapost.net/video-gol-alla-ibrahimovic-ish-interisti-dhuron-spektakel-ne-gjermani/60%Daily2020-11-08 21:17
https://kosovapost.net/perballja-e-pare-thaci-dhe-krasniqi-neser-para-hages/60%Daily2020-11-08 21:09
https://kosovapost.net/asgje-nuk-do-te-ndryshoje-zv-presidenti-turk-komenton-fitoren-e-joe-biden/60%Daily2020-11-08 21:02
https://kosovapost.net/situate-e-rende-nga-koronavirusi-ne-maqedonine-e-veriut-26-te-vdekur/60%Daily2020-11-08 20:54
https://kosovapost.net/apel-i-ikshpk-se-respektoni-masat-qe-mos-te-kete-mbyllje-totale/60%Daily2020-11-08 20:41
https://kosovapost.net/tete-mesuese-dolen-pozitive-me-covid-19-mbyllet-cerdhja-gezimi-yne-ne-prishtine/60%Daily2020-11-08 20:37
https://kosovapost.net/neser-mblidhet-kryesia-e-kuvendit/60%Daily2020-11-08 20:32
https://kosovapost.net/biden-ne-zyren-e-millosheviqit-me-1991-zoteri-president-une-mendoj-se-ju-jeni-nje-kriminel-lufte/60%Daily2020-11-08 20:03
https://kosovapost.net/119829-2/60%Daily2020-11-08 19:22
https://kosovapost.net/nje-dite-pas-fitores-joe-biden-shkon-te-varri-i-djalit/60%Daily2020-11-08 19:14
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-ndan-5-milione-euro-per-mikrobizneset-dhe-bizneset-e-vogla-perfitues-edhe-mediat/60%Daily2020-11-08 19:01
https://kosovapost.net/avokati-i-trump-do-ta-deshmoj-ne-gjykate-manipulimin-e-votave-nga-demokratet/60%Daily2020-11-08 18:58
https://kosovapost.net/levizja-tjeter-e-donald-trump-hakmarrja-kunder-joe-biden/60%Daily2020-11-08 18:43
https://kosovapost.net/karantina-ne-qytete-krasniqi-ikshp-ministrina-e-shendetesise-dhe-qeverina-hoti-qe-nuk-po-dine-ta-menaxhojne-problemin/60%Daily2020-11-08 18:45
https://kosovapost.net/nga-mbrojtja-te-cia-dalin-emrat-e-kabinetit-biden-cili-mund-te-drejtoje-politiken-e-jashtme/60%Daily2020-11-08 18:25
https://kosovapost.net/pas-14-djemve-me-ne-fund-cifti-arrin-qe-te-sjell-ne-jete-nje-vajze-foto/60%Daily2020-11-08 18:19
https://kosovapost.net/978-raste-te-rejadhe-26-persona-te-vdekur-nga-covid-19-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2020-11-08 18:11
https://kosovapost.net/119795-2/60%Daily2020-11-08 18:01
https://kosovapost.net/gjenerali-britanik-konfliktet-rajonale-mund-te-zgjerohen-per-shkak-te-pandemise/60%Daily2020-11-08 17:43
https://kosovapost.net/119788-2/60%Daily2020-11-08 17:35
https://kosovapost.net/pas-dhendrit-edhe-gruaja-i-kerkon-trump-te-pranoje-humbjen/60%Daily2020-11-08 17:29
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-kurti-i-vetmi-politikan-shqiptar-qe-doli-ne-perkrahje-te-joe-biden/60%Daily2020-11-08 17:08
https://kosovapost.net/eshte-hera-e-dyte-qe-zoti-po-e-merr-ne-mbrojtje-kosoven-njehere-me-1999-e-dje-edhe-nje-here/60%Daily2020-11-08 17:00
https://kosovapost.net/bahtiri-per-masat-kunder-covid-19-mos-te-demtohen-bizneset/60%Daily2020-11-08 16:55
https://kosovapost.net/momenti-kur-trump-kthehet-kokeulur-ne-shtepine-e-bardhe-turma-e-ngacmon-humbes/60%Daily2020-11-08 16:49
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-itali-mbi-30-mije-raste-te-reja/60%Daily2020-11-08 16:45
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-ne-kete-shtet-vdiqen-156-persona-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-11-08 16:36
https://kosovapost.net/ministri-selimi-therret-konference-per-media-sbehet-e-ditur-tema/60%Daily2020-11-08 16:16
https://kosovapost.net/haxhiu-presidenti-votohet-pas-zgjedhjeve-mustafa-ka-humbur-toruan/60%Daily2020-11-08 16:04
https://kosovapost.net/ragon-gazetari-agim-kita-kush-ka-te-drejte-te-ndaloje-emisione-televizive-dhe-punen-e-gazetareve/60%Daily2020-11-08 16:02
https://kosovapost.net/presidenti-palestinez-uron-bidenin-dhe-kerkon-te-rikthehet-ambasada-amerikane-ne-tel-aviv/60%Daily2020-11-08 15:36
https://kosovapost.net/klinaku-vazhdon-beteja-juridike-rreth-skadimit-te-mandatit-te-gjykates-speciale/60%Daily2020-11-08 15:30
https://kosovapost.net/zemaj-rekomandimet-qe-mora-nga-perfaqesuesit-e-odave-ekonomike-dhe-gastronomise-do-ti-diskutoj-me-hotin/60%Daily2020-11-08 15:12
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-perkujton-ushtaret-britanike-qe-sakrifikuan-per-lirine-e-kosoves/60%Daily2020-11-08 14:51
https://kosovapost.net/pas-12-oreve-netanyahu-uron-biden-in-per-fitoren-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-08 14:45
https://kosovapost.net/vuciq-me-ne-fund-e-uron-bidenin-shpresoj-te-bashkepunoj-me-ju-sikurse-me-trumpin/60%Daily2020-11-08 14:40
https://kosovapost.net/prishtina-prin-me-312-raste-pozitive-ky-eshte-bilanci-ne-qytetet-tjera/60%Daily2020-11-08 15:22
https://kosovapost.net/31-vjet-nga-renia-e-murit-te-berlinit-simbolit-te-luftes-se-ftohte/60%Daily2020-11-08 14:18
https://kosovapost.net/11-viktima-dhe-730-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-11-08 14:28
https://kosovapost.net/erdogan-uron-azerbajxhanin-per-clirimin-e-qytetit-te-rendesishem-shusha/60%Daily2020-11-08 14:07
https://kosovapost.net/lazio-1-1-juventus-nota-e-muriqit-ronaldo-dhe-te-tjereve/60%Daily2020-11-08 14:04
https://kosovapost.net/rama-bashes-a-mbaje-maske-kur-merrje-ne-pyetje-shqiptaret-per-llogari-te-dick-martyt/60%Daily2020-11-08 14:01
https://kosovapost.net/renia-e-murit-te-berlinit-qe-i-bashkoj-gjermanet-dhe-ngritja-e-murit-te-brukselit-qe-i-karantinoje-kosovaret/60%Daily2020-11-08 13:54
https://kosovapost.net/nuk-mjafton-goli-i-ronaldos-per-zonjen-e-vjeter-lazio-barazon-ne-frymen-e-fundit-ndaj-juventusit/60%Daily2020-11-08 13:46
https://kosovapost.net/zgjedhja-e-amerikes-teherani-administrata-e-re-te-rregulloje-gabimet-e-trump/60%Daily2020-11-08 13:38
https://kosovapost.net/rama-i-kunderpergjigjet-bashes-mos-u-fshih-pas-covid-it-ke-qene-bashke-me-mjekun-peruan/60%Daily2020-11-08 13:27
https://kosovapost.net/basha-rama-pergjegjes-per-jetet-e-humbura-ben-zedhenesin-e-beogradit/60%Daily2020-11-08 13:24
https://kosovapost.net/biden-ben-gafen-e-pare-si-presidenti-i-zgjedhur-i-amerikes/60%Daily2020-11-08 13:20
https://kosovapost.net/renia-e-flokeve-ne-vjeshte-vitaminat-dhe-mineralet-qe-ndihmojne/60%Daily2020-11-08 14:46
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-sherohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-11-08 12:53
https://kosovapost.net/njerezit-duke-brohoritur-per-biden-bebe-rexha-publikon-pamjet-nga-hollywood-i/60%Daily2020-11-08 12:33
https://kosovapost.net/bik-njofton-per-ndarjen-nga-jeta-te-hoxhes-nga-peja/60%Daily2020-11-08 12:27
https://kosovapost.net/mustafa-ti-mbeshtesim-njerezit-tane-ne-speciale-sbrengosem-fare-kush-ka-qejf-te-behet-president/60%Daily2020-11-08 12:20
https://kosovapost.net/ushtria-e-azerbajxhanit-cliron-nga-pushtimi-armen-qytetin-kyc-shusha/60%Daily2020-11-08 12:13
https://kosovapost.net/pak-minuta-pas-humbjes-se-zgjedhjeve-trump-foto-me-nusen-e-re/60%Daily2020-11-08 12:10
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-drejtim-te-nje-personi-ne-prishtine/60%Daily2020-11-08 11:38
https://kosovapost.net/fauci-zbulon-tre-faktoret-qe-ulen-numrin-e-vdekjeve-nga-covid-19/60%Daily2020-11-08 11:35
https://kosovapost.net/historiku-i-angazhimit-te-bidenit-per-kosoven-2/60%Daily2020-11-08 11:20
https://kosovapost.net/dy-futbolliste-te-real-madrid-infektohen-me-covid-19/60%Daily2020-11-08 11:14
https://kosovapost.net/perkujtohen-ushtaret-britanike-qe-humben-jeten-ne-kosove/60%Daily2020-11-08 11:12
https://kosovapost.net/ndeshkohen-500-qytetare-per-mosrespektim-te-ligjit-anti-covid/60%Daily2020-11-08 10:26
https://kosovapost.net/turqi-parate-qe-i-mori-era-i-kthehen-pronarit/60%Daily2020-11-08 09:34
https://kosovapost.net/levizja-palestineze-nuk-presim-ndryshim-ne-politiken-e-shba-se-ndaj-palestines/60%Daily2020-11-08 09:29
https://kosovapost.net/udheheqesi-i-meksikes-refuzon-te-njohe-fitusin-e-zgjedhjeve-ne-shba/60%Daily2020-11-08 09:26
https://kosovapost.net/ish-presidenti-bolivian-morales-kthehet-ne-vendin-e-tij-jam-i-lumtur-qe-trump-humbi/60%Daily2020-11-08 09:19
https://kosovapost.net/maduro-te-cilin-trump-u-perpoq-ta-rrezonte-e-pergezoi-biden/60%Daily2020-11-08 08:57
https://kosovapost.net/legjenda-e-humorit-koco-devole-ndahet-nga-jeta-pas-infektimit-me-covid-19/60%Daily2020-11-08 08:49
https://kosovapost.net/prokuroria-ne-terren-lazio-nen-hetim-per-thyerjen-e-protokollit/60%Daily2020-11-08 08:45
https://kosovapost.net/biden-do-te-prezantoje-task-forcen-per-koronavirus-javen-tjeter/60%Daily2020-11-08 08:40
https://kosovapost.net/115-milione-euro-me-pak-te-hyra-nga-dogana-per-shkak-te-pandemise/60%Daily2020-11-08 08:33
https://kosovapost.net/trump-padi-zgjedhore-ne-arizona/60%Daily2020-11-08 08:19
https://kosovapost.net/zevendespresidentja-e-pare-e-amerikes-per-biden-zgjodhet-shpresen-dhe-unitetin/60%Daily2020-11-08 08:10
https://kosovapost.net/deputetja-e-aak-se-ben-thirrje-te-lihen-inatet-politke-dhe-te-votohet-ligji-per-rimekembje/60%Daily2020-11-08 08:07
https://kosovapost.net/kosove-6634-raste-aktive-744-te-vdekur-dhe-mbi-16-mije-te-sheruar/60%Daily2020-11-08 08:02
https://kosovapost.net/merkel-i-uron-fitoren-biden-mezi-pres-te-punoj-me-ju/60%Daily2020-11-08 07:59
https://kosovapost.net/biden-kjo-eshte-detyra-ime-e-pare/60%Daily2020-11-08 07:56
https://kosovapost.net/cilat-jane-temperaturat-qe-do-te-mbizoterojne-sot-ne-vendin-tone/60%Daily2020-11-08 07:53
https://kosovapost.net/administrata-biden-do-shtyje-perpara-idene-e-mini-shengenit/60%Daily2020-11-07 22:58
https://kosovapost.net/vajton-vuciq-do-te-ishte-me-mire-per-ne-qe-te-fitonte-donald-trump/60%Daily2020-11-07 22:50
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-ku-biden-do-tu-drejtohet-sonte-amerikaneve/60%Daily2020-11-07 22:38
https://kosovapost.net/nga-nju-jorku-ne-uashington-pamjet-nga-festimet-ne-shtetet-amerikane-per-fitoren-e-biden/60%Daily2020-11-07 22:27
https://kosovapost.net/kur-joe-biden-kishte-kerkuar-qe-uck-ja-te-integrohet-ne-strukturat-e-kfor-it/60%Daily2020-11-07 22:18
https://kosovapost.net/merkeli-uron-bidenin-dhe-kamala-harris-miqesia-gjermano-amerikane-jetike/60%Daily2020-11-07 22:11
https://kosovapost.net/shqiptaro-amerikanet-bideni-do-te-punoje-per-te-zgjidhur-konfliktin-me-serbine/60%Daily2020-11-07 22:03
https://kosovapost.net/marrin-zemer-ne-vv-pas-fitores-se-bidenit-kerkojne-zgjedhje-te-menjehershme-ne-kosove/60%Daily2020-11-07 22:01
https://kosovapost.net/ky-eshte-ish-prezantuesi-televiziv-i-cili-vritet/60%Daily2020-11-07 21:51
https://kosovapost.net/e-mori-lajmin-e-humbjes-nga-fusha-e-goflit-trump-rikthehet-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-11-07 21:41
https://kosovapost.net/grenell-i-shokuar-pas-humbjes-nuk-e-thote-asnje-fjale/60%Daily2020-11-07 21:37
https://kosovapost.net/kush-eshte-kamala-harris-e-para-grua-zv-presidente-e-shba/60%Daily2020-11-07 21:32
https://kosovapost.net/edhe-nevada-ngjyroset-blu-vijon-te-thellohet-fitorja-e-biden/60%Daily2020-11-07 21:28
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-biden-te-vazhdojme-bashkepunimin-tone-mes-kosoves-dhe-shba/60%Daily2020-11-07 21:24
https://kosovapost.net/ndalni-vjedhjen-mbeshtetesit-e-trump-mblidhen-per-te-kundershtuar-rezultatin-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-11-07 21:24
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-i-pdk-se-i-cili-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-11-07 21:11
https://kosovapost.net/evropa-pergezon-joe-bidenin/60%Daily2020-11-07 21:08
https://kosovapost.net/cele-guri-gojen-vuciq-nuk-e-thote-asnje-fjale-per-fitoren-e-bidenit/60%Daily2020-11-07 21:05
https://kosovapost.net/studimi-nese-jeni-me-covid-19-gjysma-e-familjes-suaj-do-te-semuret-brenda-disa-ditesh/60%Daily2020-11-07 20:51
https://kosovapost.net/kolegji-i-feto-s-ne-shqiperi-turgut-ozal-po-hetohet-per-vepren-penale-te-pastrimit-te-parave/60%Daily2020-11-07 20:48
https://kosovapost.net/macron-urime-per-joe-biden-dhe-kamala-harris-kemi-shume-sfida-per-te-kapercyer/60%Daily2020-11-07 20:33
https://kosovapost.net/sejdiu-ia-uron-fitoren-bidenit-kujton-kohen-kur-ia-ndau-medaljen-e-arte-te-lirise/60%Daily2020-11-07 20:28
https://kosovapost.net/borell-pas-fitores-se-biden-dite-e-madhe-per-ameriken-dhe-evropen/60%Daily2020-11-07 20:20
https://kosovapost.net/berisha-i-pergjigjet-publikisht-rames-ja-pse-e-votova-raportin-e-dick-marty/60%Daily2020-11-07 20:14
https://kosovapost.net/kush-eshte-joe-biden-presidenti-i-46-te-i-shba-se/60%Daily2020-11-07 20:10
https://kosovapost.net/kartelet-latine-te-drogave-kthehen-ne-kulte-adhurojne-djallin-ofrojne-sakrifica-njerezore/60%Daily2020-11-07 20:05
https://kosovapost.net/mpjd-denon-venien-ne-mbrojtje-te-kriminelit-kozllina-nga-institucionet-e-serbise/60%Daily2020-11-07 20:03
https://kosovapost.net/ja-ne-cilin-shtet-prinderve-u-ndalohet-me-ligj-te-qellojne-femijet-me-shuplake/60%Daily2020-11-07 19:57
https://kosovapost.net/aktorja-e-njohur-shqiptare-feston-per-fitoren-e-joe-biden/60%Daily2020-11-07 19:51
https://kosovapost.net/reagon-modelja-e-cila-bene-tatuazh-figuren-e-thacit-pas-ngritjes-se-aktakuzes-%d1%95%d0%bet-mu-permb%d1%83%d1%95-endrra-idoli-im/60%Daily2020-11-07 19:47
https://kosovapost.net/deklarata-per-mediat-trump-nuk-pranon-rezultatin-zgjedhjet-skane-perfunduar-ende/60%Daily2020-11-07 19:41
https://kosovapost.net/akuzonte-uck-ne-per-krime-lufte-pd-votoi-pro-raportit-te-dick-marty-ps-kunder/60%Daily2020-11-07 19:35
https://kosovapost.net/kurti-urime-per-fitoren-historike-biden-mik-dhe-aleat-per-nje-kohe-te-gjate-i-popullit-te-kosoves/60%Daily2020-11-07 19:03
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-regjistron-rekord-te-ri-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-11-07 18:51
https://kosovapost.net/dashnia-e-mundi-arrogancen/60%Daily2020-11-07 18:48
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-uron-biden-prete-thellimin-edhe-me-te-madh-te-miqesise-me-shba-te/60%Daily2020-11-07 18:45
https://kosovapost.net/washington-dc-shqiptaret-festojne-fitoren-e-biden-eshte-me-lehte-me-qene-shqiptar-sot/60%Daily2020-11-07 18:33
https://kosovapost.net/jam-krenar-urimi-i-gjate-i-barack-obamas-per-joe-biden/60%Daily2020-11-07 18:21
https://kosovapost.net/kush-eshte-kamala-harris-e-cila-beri-historine-si-gruaja-e-pare-nenpresidente-e-shbase/60%Daily2020-11-07 17:59
https://kosovapost.net/telefonata-historike-momenti-kur-nen-presidentja-e-ardhshme-amerikane-ia-kumton-fitoren-bidenit/60%Daily2020-11-07 17:53
https://kosovapost.net/clinton-pas-fitores-se-biden-ka-fituar-demokracia/60%Daily2020-11-07 17:49
https://kosovapost.net/shperthen-festa-ne-rruget-e-amerikes-pas-fitores-se-joe-biden/60%Daily2020-11-07 17:41
https://kosovapost.net/119471-2/60%Daily2020-11-07 17:36
https://kosovapost.net/historiku-i-angazhimit-te-bidenit-per-kosoven/60%Daily2020-11-07 17:32
https://kosovapost.net/kjo-eshte-zonja-e-pare-e-amerikes/60%Daily2020-11-07 17:29
https://kosovapost.net/biden-leshon-deklaraten-e-pare-pas-triumfit-ne-zgjedhjet-ne-shba/60%Daily2020-11-07 17:14
https://kosovapost.net/2000-euro-gjobe-per-perfaqesuesit-e-gastronomeve-qe-organizuan-protesten-e-sotme/60%Daily2020-11-07 17:08
https://kosovapost.net/joe-biden-president-i-ri-i-shteteve-te-bashkuara-te-amerikes/60%Daily2020-11-07 17:02
https://kosovapost.net/pas-fitores-ne-zgjedhje-joe-biden-do-ti-drejtohet-me-fjalim-popullit-amerikan/60%Daily2020-11-07 16:59
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-cnn-raporton-se-biden-ka-fituar-zgjedhjet-ne-shba/60%Daily2020-11-07 16:54
https://kosovapost.net/joe-biden-po-prine-ne-kater-shtetet-kryesore-ku-akoma-sdihet-fituesi/60%Daily2020-11-07 16:27
https://kosovapost.net/cfare-mesazhi-po-do-te-dergoje-haradinaj-e-publikon-fjalimin-ku-ke%cc%88rkonte-qe%cc%88-te%cc%88-mos-votohej-specialja/60%Daily2020-11-07 16:20
https://kosovapost.net/qendra-e-azilit-ne-vragoli-eshte-identifikuar-dhe-arrestuar-personi-qe-ka-krijuar-shperthimin-e-zjarrit/60%Daily2020-11-07 15:59
https://kosovapost.net/sektori-i-hotelerise-dhe-turizmit-del-kunder-mbylljes-paralajmerojne-protesta/60%Daily2020-11-07 15:37
https://kosovapost.net/pikat-e-shell-kosova-te-hapura-24-7/60%Daily2020-11-07 14:38
https://kosovapost.net/vendi-i-pare-ne-bote-qe-mund-te-fitoje-luften-me-covid-19/60%Daily2020-11-07 14:12
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-dymbedhjete-te-vdekur-dhe-491-raste-te-reja/60%Daily2020-11-07 14:07
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-rezultati-kundershtohet-asnje-nuk-e-ndihmon-dot-trump/60%Daily2020-11-07 14:02
https://kosovapost.net/zemaj-paralajmeron-edhe-mbylljen-e-komunave-tjera-nese-rritet-numri-i-te-infektuareve/60%Daily2020-11-07 13:58
https://kosovapost.net/zbulohet-pakti-sekret-haaland-ka-vendosur-per-klubin-e-ri/60%Daily2020-11-07 13:34
https://kosovapost.net/cfare-mund-te-prese-gjermania-nga-nje-president-biden/60%Daily2020-11-07 13:30
https://kosovapost.net/lukashenko-bjellorusia-do-te-behet-fuqi-berthamore/60%Daily2020-11-07 13:26
https://kosovapost.net/oda-amerikane-shpreh-shqetesimet-lidhur-me-vendimin-e-qeverise-per-kufizim-te-veprimtarive-afariste/60%Daily2020-11-07 12:59
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-kritikon-qeverine-hoti-per-menaxhimin-e-pandemise-covid-19/60%Daily2020-11-07 12:37
https://kosovapost.net/zgjedhja-e-presidentit-te-ri-ne-pauze-nuk-ka-konsensus-as-per-dialogun/60%Daily2020-11-07 12:33
https://kosovapost.net/dokumentohet-vendosja-e-jashteligjshme-e-armeneve-ne-tokat-e-pushtuara-te-azerbajxhanit/60%Daily2020-11-07 12:29
https://kosovapost.net/joe-biden-shume-afer-fitores-thote-se-numrat-jane-ne-favor-te-tij/60%Daily2020-11-07 12:17
https://kosovapost.net/mbi-300000-persona-te-vdekur-me-covid-19-ne-evrope/60%Daily2020-11-07 12:08
https://kosovapost.net/nderron-jete-zyrtarja-e-sherbimit-korrektues-te-kosoves-2/60%Daily2020-11-07 12:04
https://kosovapost.net/nderron-jete-zyrtarja-e-sherbimit-korrektues-te-kosoves/60%Daily2020-11-07 11:58
https://kosovapost.net/biden-flet-si-fitues-cfare-ndodh-tani/60%Daily2020-11-07 11:52
https://kosovapost.net/kryeministri-i-bosnjes-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-11-07 11:43
https://kosovapost.net/kryetari-i-malisheves-ne-gjendje-te-rende-po-trajtohet-ne-infektive/60%Daily2020-11-07 11:22
https://kosovapost.net/ahemti-te-gjithe-duhet-te-jemi-me-te-ndergjegjshem-ndaj-vetes-dhe-te-tjereve-rreth-nesh/60%Daily2020-11-07 11:09
https://kosovapost.net/vranidoll-polici-i-kosoves-sulmohet-nga-refugjati-algjerian/60%Daily2020-11-07 10:34
https://kosovapost.net/publicisti-maloku-ne-mbeshtetje-te-vjosa-osmanit-go-ahead-si-presidente/60%Daily2020-11-07 11:36
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-po-kryejne-kontrolla-ne-hyrje-te-prishtines-pas-vendimit-te-karantinimit-dy-ditor/60%Daily2020-11-07 09:39
https://kosovapost.net/osbe-zgjedhjet-ne-shba-u-mbajten-ne-nje-klime-shume-te-polarizuar/60%Daily2020-11-07 09:10
https://kosovapost.net/mbi-23-mije-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-gjermani/60%Daily2020-11-07 09:06
https://kosovapost.net/shperthen-zjarr-te-qendra-e-refugjateve-ne-vranidoll-te-prishtines/60%Daily2020-11-07 09:00
https://kosovapost.net/shefi-i-kabinetit-te-shtepise-se-bardhe-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-11-07 08:51
https://kosovapost.net/real-madridi-i-gatshem-per-te-nenshkruar-me-haaland-zbulohen-shifrat-e-operacionit/60%Daily2020-11-07 08:40
https://kosovapost.net/kosova-me-6221-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-11-07 08:32
https://kosovapost.net/baton-haxhiu-keshtu-kerceu-kadri-veseli-nga-aeroplani-per-tu-nisur-drejt-kosoves/60%Daily2020-11-07 08:19
https://kosovapost.net/joe-biden-vazhdon-epersine-do-ta-fitojme-kete-gare-me-shumice-votash/60%Daily2020-11-07 08:13
https://kosovapost.net/specialja-e-ndal-luften-brenda-koalicioni-riformatim-pas-zgjedhjeve-ne-shba/60%Daily2020-11-07 08:45
https://kosovapost.net/cilat-jane-efektet-ne-organizem-nese-pini-qumesht-cdo-dite/60%Daily2020-11-07 07:40
https://kosovapost.net/kalendari-historik-7-nentor-2/60%Daily2020-11-07 07:33
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-12/60%Daily2020-11-07 07:25
https://kosovapost.net/the-hill-nata-e-zgjedhjeve-ne-shba-ka-nje-fitues-te-qarte-dhe-kjo-eshte-kanabisi/60%Daily2020-11-06 22:53
https://kosovapost.net/zhvillime-dramatike-ne-shba-ky-eshte-rezultati-i-fundit-ja-kush-eshte-fituesi-i-zgjedhjeve-drejtperdrejt/60%Daily2020-11-06 22:51
https://kosovapost.net/ushtari-katolik-i-uck-se-nuk-mund-te-me-kapnin-se-isha-ne-mal-duke-luftuar-krah-myslimaneve/60%Daily2020-11-06 22:38
https://kosovapost.net/fotot-nder-vite-si-dukeshin-donald-trump-dhe-joe-biden-te-rinj/60%Daily2020-11-06 22:32
https://kosovapost.net/haskuka-me-improvizime-te-masave-qe-po-behen-pa-u-konsultuar-me-komuna-nuk-do-te-kene-efekt/60%Daily2020-11-06 22:26
https://kosovapost.net/lahi-brahimaj-gjykata-speciale-e-njeanshme-operacionet-ne-kosove-ishin-te-panevojshme/60%Daily2020-11-06 22:08
https://kosovapost.net/zhvillimet-e-fundit-ne-kosove-deklarohen-ekspertet-amerikane/60%Daily2020-11-06 22:04
https://kosovapost.net/angela-merkel-do-te-marre-pjese-ne-samitin-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-11-06 21:23
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-kerkon-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-11-06 21:18
https://kosovapost.net/mbaroi-trumpit-fillojne-ti-ikin-keshilltaret-i-vetmuar-vetem-zoti-e-di-cfare-mund-te-beje/60%Daily2020-11-06 21:14
https://kosovapost.net/haradinaj-i-reagon-mustafes-e-hotit-te-dy-teper-te-papjekur-ndaj-ketij-vendi/60%Daily2020-11-06 20:59
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-heq-dore-e-do-presidentin-dhe-e-kercenon-ldk-ne-me-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-11-06 20:43
https://kosovapost.net/rezultatet-e-reja-ne-shba-biden-i-jep-goditje-fituese-trumpit/60%Daily2020-11-06 20:40
https://kosovapost.net/inspektori-maqedonas-keshtu-e-parandaluam-atentatin-serb-ndaj-hashim-thacit-ne-shkup-me-1999/60%Daily2020-11-06 20:18
https://kosovapost.net/nagavci-dje-dite-e-rende-per-kosoven-po-tentohet-te-ndryshohet-historia/60%Daily2020-11-06 20:10
https://kosovapost.net/kurre-sdo-te-heq-dore-nga-lufta-shtepia-e-bardhe-publikon-deklaraten-me-te-re-nga-trump/60%Daily2020-11-06 19:54
https://kosovapost.net/rrefimet-e-banoreve-qe-i-leshuan-thacit-e-veselit-shtepine-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-06 19:29
https://kosovapost.net/hashim-thaci-paraqitet-para-gjykates-speciale-diten-e-hene/60%Daily2020-11-06 19:08
https://kosovapost.net/kadri-veseli-del-para-gjyqit-te-speciales-te-marten-ne-ora-1500/60%Daily2020-11-06 19:14
https://kosovapost.net/seanca-e-pare-gjyqesore-ndaj-rexhep-selimit-mbahet-me-11-nentor/60%Daily2020-11-06 19:01
https://kosovapost.net/kur-joe-biden-kerkonte-bombardimin-e-beogradit-video/60%Daily2020-11-06 18:17
https://kosovapost.net/specialja-sqaron-permendjen-e-emrave-te-tjere-ne-aktakuzen-ndaj-thacit-veselit-krasniqit-e-selimit/60%Daily2020-11-06 18:13
https://kosovapost.net/pas-zhvillimeve-me-gjykaten-speciale-a-do-te-shkoje-vendi-ne-zgjedhje/60%Daily2020-11-06 18:07
https://kosovapost.net/%e2%80%8bgastronomet-kundershtojne-mbylljen-neser-proteste-simbolike-me-luge-e-tenxhere/60%Daily2020-11-06 18:01
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-veternik/60%Daily2020-11-06 17:46
https://kosovapost.net/%e2%80%8bgjashte-te-vdekur-dhe-489-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-06 17:20
https://kosovapost.net/dumoshi-priti-ne-takim-reektorin-e-universitetit-te-shkencave-te-aplikuara-ne-ferizaj/60%Daily2020-11-06 17:03
https://kosovapost.net/ovl-uck-shtyn-protesten-e-paralajmeruar-kerkon-pezullim-te-dialogut-me-serbine/60%Daily2020-11-06 16:55
https://kosovapost.net/studentja-kosovare-vendos-pano-para-qeverise-dhe-pyet-evrope-a-po-ben-hajgare/60%Daily2020-11-06 16:49
https://kosovapost.net/nderprehet-qarkullimi-i-autobuseve-te-trafikut-urban-ne-prishtine/60%Daily2020-11-06 16:30
https://kosovapost.net/osmani-takohet-me-komandantin-e-kfor-it/60%Daily2020-11-06 16:25
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-rezultati-i-ngushte-georgia-shkon-ne-rinumerim/60%Daily2020-11-06 16:15
https://kosovapost.net/119230-2/60%Daily2020-11-06 16:11
https://kosovapost.net/keto-jane-bizneset-qe-u-lejohet-puna-gjate-fundjaves/60%Daily2020-11-06 15:32
https://kosovapost.net/osmani-pret-shoqaten-thirrjet-e-nenave-diskutohet-per-ligjin-per-te-pagjeturit/60%Daily2020-11-06 15:30
https://kosovapost.net/selimi-te-angazhuar-per-trajtimin-e-cdo-kerkese-te-familjareve-te-personave-te-zhdukur/60%Daily2020-11-06 15:28
https://kosovapost.net/hoti-ishim-te-detyruar-te-merrnim-masa/60%Daily2020-11-06 15:26
https://kosovapost.net/keto-jane-shtate-komunat-qe-u-futen-sot-ne-karantine-nga-ministria-e-shendetesise/60%Daily2020-11-06 15:17
https://kosovapost.net/shperthim-i-covid-ne-europe-kina-vendos-te-rimbylle-serish-kufijte-e-saj/60%Daily2020-11-06 14:59
https://kosovapost.net/ka-perfunduar-bastisja-edhe-ne-shtepine-e-hashim-thacit/60%Daily2020-11-06 14:49
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-merr-drejtimin-e-partise-demokratike-te-kosoves/60%Daily2020-11-06 14:24
https://kosovapost.net/ne-xhamine-e-athines-falet-namazi-i-xhumase-se-pare/60%Daily2020-11-06 14:11
https://kosovapost.net/shifer-alarmante-covid-19-dymbedhjete-te-vdekur-dhe-728-raste-te-reja/60%Daily2020-11-06 14:06
https://kosovapost.net/biden-merr-kryesimin-edhe-ne-pensilvania-1-min-me-pare/60%Daily2020-11-06 14:22
https://kosovapost.net/german-color-vendi-ku-mund-te-zgjidhni-ngjyrat-cilesore-qe-reflektojne-dashuri-e-pozitivitet/60%Daily2020-11-06 13:26
https://kosovapost.net/shkaku-pandemise-mbyllet-vendi-gjate-vikendit/60%Daily2020-11-06 14:38
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-e-pezullojme-dialogun/60%Daily2020-11-06 13:13
https://kosovapost.net/biden-pergatit-fjalimin-e-fitores/60%Daily2020-11-06 13:09
https://kosovapost.net/unicef-kosovo-shkollat-%e2%80%8b%e2%80%8bduhet-te-mbyllen-te-fundit-dhe-te-hapen-te-parat/60%Daily2020-11-06 13:08
https://kosovapost.net/kryediplomati-osmani-merr-pjese-ne-takimin-jozyrtar-te-seecp-se/60%Daily2020-11-06 12:56
https://kosovapost.net/eulex-perfundon-bastisjen-ne-banesen-e-veselit-me-vete-marrin-disa-pako/60%Daily2020-11-06 12:38
https://kosovapost.net/specialja-cakton-seancen-e-pare-ndaj-hashim-thacit/60%Daily2020-11-06 12:25
https://kosovapost.net/avokati-i-speciales-shpjegon-proceduren-10-veprat-penale-jane-te-renda/60%Daily2020-11-06 11:52
https://kosovapost.net/prestigjiozja-britanike-vladimir-putin-do-te-largohet-nga-posti-i-presidentit-rus-ne-janar/60%Daily2020-11-06 13:25
https://kosovapost.net/raportohet-se-specialja-mund-te-kryej-se-shpejti-arrestime-edhe-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-06 11:44
https://kosovapost.net/osmani-ne-prekaz-kosova-nuk-ka-frike-nga-e-verteta-krime-ka-kryer-serbia-dhe-ate-ne-syte-e-gjithe-botes/60%Daily2020-11-06 11:36
https://kosovapost.net/macroni-dyfishon-agjentet-e-kufirit-kunder-terrorizmit/60%Daily2020-11-06 11:20
https://kosovapost.net/shtetrrethim-i-pergjithshem-ne-itali-rekord-rastesh-ne-shba-nga-covid-19/60%Daily2020-11-06 11:17
https://kosovapost.net/recica-kerkon-te-paditet-serbia-per-gjenocidin-ne-kosove/60%Daily2020-11-06 11:15
https://kosovapost.net/greqia-nderton-xhamine-e-pare-ne-athine-kundershtohej-nga-kisha-prej-40-vitesh/60%Daily2020-11-06 11:10
https://kosovapost.net/protestojne-punetoret-e-telekomit-shkak-bllokimi-i-llogarive/60%Daily2020-11-06 11:06
https://kosovapost.net/asnje-deputet-ne-salle-shtyhet-seanca-per-shqyrtimin-e-dyte-te-projektligjit-te-rimekembjes/60%Daily2020-11-06 10:50
https://kosovapost.net/biden-kalon-ne-epersi-ne-xhorxhia/60%Daily2020-11-06 10:44
https://kosovapost.net/kandiq-serbia-duhet-te-tregoje-shpejt-se-ku-gjenden-trupat-e-shqiptareve-te-vrare/60%Daily2020-11-06 10:43
https://kosovapost.net/osmani-kosova-ka-kaluar-neper-shume-sfida-duhet-te-ushtrojme-me-kujdes-pergjegjesite-tona/60%Daily2020-11-06 10:36
https://kosovapost.net/uran-ismaili-konfirmon-se-nuk-ka-pasur-bastisje-ne-pdk/60%Daily2020-11-06 10:13
https://kosovapost.net/veteranet-reagojne-per-bastisjet-e-speciales-paralajmerojne-protesta/60%Daily2020-11-06 09:59
https://kosovapost.net/shtypi-gjerman-i-kushton-vemendje-doreheqjes-se-thacit/60%Daily2020-11-06 09:49
https://kosovapost.net/shkon-ne-mbi-49-milione-numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-11-06 09:45
https://kosovapost.net/si-do-te-ndikonte-fitorja-e-biden-apo-trump-tek-nato/60%Daily2020-11-06 09:34
https://kosovapost.net/ke-do-te-zgjidhnin-europianet-mes-trump-dhe-biden/60%Daily2020-11-06 09:28
https://kosovapost.net/eulex-shkon-edhe-tek-banesen-e-rexhep-selimit/60%Daily2020-11-06 09:31
https://kosovapost.net/eulex-nxjerr-nga-banesa-e-veselit-disa-pako/60%Daily2020-11-06 09:20
https://kosovapost.net/pas-arrestimeve-te-speciales-populli-i-kosoves-nuk-luftoi-ne-toke-te-huaj-por-ne-oborrin-e-vete/60%Daily2020-11-06 09:14
https://kosovapost.net/hoti-i-kunderpergjigjet-ashper-ministrit-selimi-pasi-ky-kerkoi-nderperjen-e-dialogut/60%Daily2020-11-06 09:08
https://kosovapost.net/spanja-regjistron-numrin-me-te-larte-te-vdekjeve-nga-covid-19-qe-nga-prilli/60%Daily2020-11-06 08:47
https://kosovapost.net/serbimi-sekret-rrethon-biden-demokrati-drejt-fitores/60%Daily2020-11-06 08:45
https://kosovapost.net/haradinaj-gatishmeria-e-heronjve-per-sakrifice-eshte-fuqia-jone/60%Daily2020-11-06 08:39
https://kosovapost.net/eulex-po-e-bastis-banesen-e-kadri-veselit/60%Daily2020-11-06 08:22
https://kosovapost.net/eulex-i-fillon-bastisjen-edhe-ne-shtepine-e-ish-presidentit-thaci/60%Daily2020-11-06 08:14
https://kosovapost.net/zyrtaret-e-eulex-it-zbarkojne-tek-selia-e-pdk-se/60%Daily2020-11-06 08:16
https://kosovapost.net/mbi-63-viktima-dhe-mijera-te-zhdukur-nga-uragani-eta-ne-ameriken-qendrore/60%Daily2020-11-06 08:04
https://kosovapost.net/covid-19-tete-paciente-ne-gjendje-te-rende-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-11-06 07:55
https://kosovapost.net/pse-zvicra-po-angazhon-ushtrine-ne-luftimin-e-koronavirusit/60%Daily2020-11-06 07:53
https://kosovapost.net/a-po-i-kthehet-futbollit-ja-me-cilen-skuader-stervitet-balotelli/60%Daily2020-11-06 07:47
https://kosovapost.net/analisti-demhasaj-ne-aktakuzat-e-speciales-nuk-ka-prova-bindese-ish-kreret-e-uck-se-do-dalin-te-pafajshem/60%Daily2020-11-06 07:43
https://kosovapost.net/ligjvenesit-votojne-sot-ligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-11-06 07:40
https://kosovapost.net/kujdes-keto-jane-ushqimet-qe-perkeqesojne-tiroiden/60%Daily2020-11-06 07:35
https://kosovapost.net/situate-e-re-dhe-e-panjohur-politike-ne-kosove-cilat-do-te-jene-efektet-e-doreheqjes-se-thacit/60%Daily2020-11-06 07:32
https://kosovapost.net/kryeministri-mblidhe-sot-kabineti-qeveritar/60%Daily2020-11-06 07:36
https://kosovapost.net/paskal-milo-i-nervozuar-me-ministrin-selim-selimi-kryetari-i-shtetit-ka-shkuar-ne-hage-e-ju-skeni-asnje-informacion/60%Daily2020-11-06 07:25
https://kosovapost.net/santos-shpall-listen-e-lojtareve-per-tri-ndeshjet-e-radhes/60%Daily2020-11-06 07:23
https://kosovapost.net/biden-prane-270-votave-elektorale/60%Daily2020-11-06 07:18
https://kosovapost.net/presidenti-trump-akuza-pa-prova-per-manipulim-votash/60%Daily2020-11-06 07:17
https://kosovapost.net/aak-insiston-vetem-haradinajn-e-perkrahim-per-president/60%Daily2020-11-06 07:12
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-23/60%Daily2020-11-06 07:08
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-per-aktakuzat-e-speciales-jane-goditje-per-shtetin/60%Daily2020-11-05 22:37
https://kosovapost.net/seanca-e-pare-ndaj-jakup-krasniqit-do-te-mbahet-te-henen/60%Daily2020-11-05 21:12
https://kosovapost.net/reshjet-e-dendura-te-shiut-shtyhet-perkohesisht-takimi-i-europa-league-video/60%Daily2020-11-05 21:08
https://kosovapost.net/ja-per-cfare-akuzohen-thaci-veseli-krasniqi-e-selimi/60%Daily2020-11-05 20:48
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-thaci-veseli-selimi-dhe-krasniqi-pas-arrestimit-u-transferuan-ne-hage/60%Daily2020-11-05 20:41
https://kosovapost.net/nje-dite-para-se-te-shkoj-ne-hage-thaci-me-dekret-fale-denimin-pese-te-burgosurve-dokument/60%Daily2020-11-06 10:15
https://kosovapost.net/reagimi-i-pare-i-thacit-pas-arritjes-ne-hage/60%Daily2020-11-05 20:21
https://kosovapost.net/kupola-e-uck-se-ne-hage-deklarohen-nga-eulex/60%Daily2020-11-05 20:17
https://kosovapost.net/aktakuza-ndaj-thacit-fevziu-serbia-e-ka-te-pamundur-te-negocioje-me-ish-luftetare/60%Daily2020-11-05 21:08
https://kosovapost.net/trump-kembengul-nese-numerohen-votat-e-ligjshme-jam-fitues-stafi-biden-presidenti-i-ri/60%Daily2020-11-05 20:02
https://kosovapost.net/gold-ag-publikon-projektin-e-ri-trimi-i-dukagjinit/60%Daily2020-11-05 20:00
https://kosovapost.net/albin-kurti-me-dedikim-te-vecante-me-rastin-e-pervjetorit-te-vdekjes-se-astrit-dehari/60%Daily2020-11-05 19:30
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-per-krime-te-luftes-ne-kosove-eshte-bere-plotesisht-nje-rob-i-qarqeve-serbe/60%Daily2020-11-05 19:24
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-ne-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-11-05 22:54
https://kosovapost.net/lushtaku-besoj-fuqishem-ne-pastertine-e-luftes-se-hashim-thacit-e-kadri-veselit/60%Daily2020-11-05 18:55
https://kosovapost.net/%e2%80%8bosmani-takoi-komandantin-e-fsk-se-rrahman-rama/60%Daily2020-11-05 18:19
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-avokati-i-kadri-veselit-do-te-flasin-posa-ky-i-fundit-te-arrije-ne-hage/60%Daily2020-11-05 18:08
https://kosovapost.net/u-d-e-presidentes-se-kosoves-osmani-takon-ambasadoret-e-quint-it/60%Daily2020-11-05 18:04
https://kosovapost.net/biden-thellon-epersine-ndaj-trumpit-me-3-5-milione-vota-popullore/60%Daily2020-11-05 17:15
https://kosovapost.net/118943-2/60%Daily2020-11-05 17:10
https://kosovapost.net/zhvillimet-e-fundit-politike-neser-mblidhet-qeveria/60%Daily2020-11-05 17:07
https://kosovapost.net/walker-shqetesohem-per-kosoven-dite-e-trishtueshme-per-kosovaret/60%Daily2020-11-05 17:03
https://kosovapost.net/ovl-e-uck-se-paralajmeron-protesta-pas-zhvillimeve-te-fundit-qe-lidhen-me-gjykaten-speciale/60%Daily2020-11-05 16:55
https://kosovapost.net/118931-2/60%Daily2020-11-05 16:52
https://kosovapost.net/turqia-ne-sot-ndajme-dhimbjen-e-vellezerve-te-kosoves-e-verteta-do-triumfoje/60%Daily2020-11-05 16:47
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-i-drejtohet-popullit-si-presidente-serbia-kreu-krime-te-mos-barazohet-viktima-me-agresorin/60%Daily2020-11-05 16:38
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsulmi-ndaj-dy-policeve-ne-fushe-kosove-nje-muaj-paraburgim-per-tre-te-dyshuarit/60%Daily2020-11-05 16:35
https://kosovapost.net/ja-ke-pritet-te-emeroje-perkohesisht-pdk-ne-krye-te-partise/60%Daily2020-11-05 16:31
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-qe-do-te-zevendesoje-kadri-veselin-ne-kuvend/60%Daily2020-11-05 16:27
https://kosovapost.net/a-po-realizon-serbia-paqesisht-planet-e-operacionit-toka-e-djegur/60%Daily2020-11-05 16:22
https://kosovapost.net/mblidhet-kryesia-e-ovl-uck-se-pas-aktakuzave/60%Daily2020-11-05 15:50
https://kosovapost.net/reagon-zyrtari-i-vv-se-si-cdo-shqiptari-na-dhemb-kur-shohim-qe-cohet-ne-hage-edhe-veseli-e-thaci/60%Daily2020-11-05 15:37
https://kosovapost.net/be-pandemia-ka-goditur-rende-sektorin-e-transportit-hekurudhor/60%Daily2020-11-05 15:23
https://kosovapost.net/trump-nominohet-per-cmimin-nobel-per-paqe-2021/60%Daily2020-11-05 15:15
https://kosovapost.net/joe-biden-thyen-rekordin-historik-e-kalon-barack-obamen/60%Daily2020-11-05 15:14
https://kosovapost.net/a-e-nxit-stresi-semundjen-e-diabetit/60%Daily2020-11-05 15:00
https://kosovapost.net/shtyhet-votimi-per-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-11-05 14:54
https://kosovapost.net/deklarohen-nga-ldk-lufta-e-uck-se-ka-qene-e-paster-drejtesia-te-jete-e-paanshme-dhe-e-pavarur/60%Daily2020-11-05 14:53
https://kosovapost.net/konfirmimi-i-aktakuzave-nga-gjykata-speciale-reagon-edhe-vlora-citaku/60%Daily2020-11-05 14:45
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-takohet-me-sekretarin-e-shtetit-te-vatikanit-kardinalin-pietro-parolin/60%Daily2020-11-05 14:19
https://kosovapost.net/prishtina-prin-me-324-raste-ky-eshte-bilanci-ne-qytetet-e-tjera/60%Daily2020-11-05 14:27
https://kosovapost.net/pas-konfirmimit-te-aktakuzes-ndaj-thacit-lvv-kerkon-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-11-05 14:23
https://kosovapost.net/thaci-dhe-veseli-u-larguan-vjosa-presidente-ja-edhe-cfare-paralajmerohet-te-ndodhe-ne-kosove/60%Daily2020-11-05 14:08
https://kosovapost.net/gjashte-te-vdekur-dhe-661-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-05 14:06
https://kosovapost.net/daut-%e2%80%8bharadinaj-per-thacin-e-veselin-do-te-ktheheni-me-te-forte/60%Daily2020-11-05 13:59
https://kosovapost.net/futja-vec-e-prishtines-ne-karantine-eshte-kot-thote-ahmeti/60%Daily2020-11-05 13:50
https://kosovapost.net/aak-kerkon-nderprerjen-e-dialogut-me-serbine/60%Daily2020-11-05 13:45
https://kosovapost.net/kosova-me-konfirmimin-e-aktakuzave-ndaj-thacit-e-veselit-gjykaten-speciale-po-paguan-cmimin-e-luftes-clirimtare-derisa-serbia-si-fajtore-e-pese-lufterave-po-amnestohet/60%Daily2020-11-05 13:39
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-zyrtarisht-merr-detyren-e-presidentes/60%Daily2020-11-05 13:25
https://kosovapost.net/lajm-i-bujshem-nga-spanja-interi-me-oferte-per-messin/60%Daily2020-11-05 13:08
https://kosovapost.net/ahmeti-ne-kete-kohe-dhe-per-kete-ceshtje-nevojitet-unitet-dhe-pune-serioze/60%Daily2020-11-05 12:58
https://kosovapost.net/jahjaga-askush-nuk-mund-te-perdhos-luften-e-kosoves-per-liri-e-pavaresi/60%Daily2020-11-05 12:53
https://kosovapost.net/kush-do-te-udheheq-pdk-ne/60%Daily2020-11-05 12:50
https://kosovapost.net/a-rrezikohet-fitorja-e-biden-nga-fletet-e-votimit-problematike/60%Daily2020-11-05 12:46
https://kosovapost.net/koci-shume-prej-pretendimeve-te-raportit-te-martyt-jane-nga-serbia/60%Daily2020-11-05 12:39
https://kosovapost.net/covid-19-greqia-ne-karantine-per-here-te-dyte/60%Daily2020-11-05 12:38
https://kosovapost.net/hoti-kushtetuta-garanton-tranzicionin-pa-krijuar-vakum-institucional/60%Daily2020-11-05 12:34
https://kosovapost.net/edi-rama-per-thacin-hashim-thaci-ka-gjjithe-mbeshtetjen-e-solidaritetin-e-shqiperise-ne-kete-beteje-te-radhes-per-kosoven/60%Daily2020-11-05 12:11
https://kosovapost.net/reagon-haradinaj-ushtria-clirimtare-e-kosoves-ishte-faktor-uniteti-ne-vitet-e-krenarise-dhe-sakrifices/60%Daily2020-11-05 12:00
https://kosovapost.net/endrit-thaci-per-babain-do-te-me-merr-malli-shume-por-do-te-festoj-cdo-dite-per-fitoret-tua/60%Daily2020-11-05 11:38
https://kosovapost.net/reagon-limaj-pas-ngritjes-se-aktakuzes-nga-gjykata-speciale-ndaj-presidentit-thaci/60%Daily2020-11-05 11:35
https://kosovapost.net/lvv-vrasja-e-astrit-deharit-ka-qene-krimi-me-i-rende-qe-ka-ndodhur-ne-kosove/60%Daily2020-11-05 11:26
https://kosovapost.net/lladrovci-presidentit-thaci-ju-presim-fitimtar-e-faqebardhe-si-gjithmone/60%Daily2020-11-05 11:28
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ushtron-detyren-e-presidentit-pas-doreheqjes-se-hashim-thacit/60%Daily2020-11-05 11:09
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-konfirmon-aktakuzen-aty-eshte-prezent-edhe-djali-endriti-foto/60%Daily2020-11-05 11:08
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-i-emocionuar-kjo-nuk-eshte-nje-lamtumire-por-nje-mireupafshim/60%Daily2020-11-05 11:39
https://kosovapost.net/limaj-i-bindur-se-veseli-dhe-selimi-do-te-dalin-faqebardhe/60%Daily2020-11-05 10:52
https://kosovapost.net/i-konfrimohet-aktakuza-presidenti-thacit-jep-doreheqje/60%Daily2020-11-05 10:43
https://kosovapost.net/covid-19-ne-britani-fillon-bllokimi-i-dyte-kombetar/60%Daily2020-11-05 10:31
https://kosovapost.net/avokati-rrecaj-per-aktakuzen-ndaj-veselit-kjo-ka-qene-e-pritshme/60%Daily2020-11-05 10:20
https://kosovapost.net/si-te-besh-politike-ne-familje-pa-zemeruar-ata-qe-mendojne-ndryshe/60%Daily2020-11-05 10:15
https://kosovapost.net/mbyllet-nje-shkolle-ne-fushe-kosove-jane-infektuar-me-koronavirus-6-mesimdhenes-dhe-11-nxenes/60%Daily2020-11-05 10:06
https://kosovapost.net/mblidhet-kryesia-e-pdk-se-flet-nenkryetari-i-pdk-se/60%Daily2020-11-05 09:47
https://kosovapost.net/vesli-jep-doreheqje-nga-te-gjitha-funksionet-politike-pas-fteses-se-speciales/60%Daily2020-11-05 09:43
https://kosovapost.net/118723-2/60%Daily2020-11-05 09:43
https://kosovapost.net/pas-fteses-se-veselit-nga-specialja-reagon-haradinaj/60%Daily2020-11-05 10:00
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-konfirmohet-aktakuza-ndaj-kadri-veselit/60%Daily2020-11-05 09:40
https://kosovapost.net/dhimbshme-ne-nje-aksident-tragjik-ne-gjermani-vdes-i-riu-nga-prishtina/60%Daily2020-11-05 09:16
https://kosovapost.net/klosi-skam-menduar-qe-jakupi-mund-tkishte-pasur-ne-punen-e-tij-ngjarje-kriminale-aq-sa-te-arrestohej/60%Daily2020-11-05 08:46
https://kosovapost.net/gashi-historia-shkruhet-nje-here-kjo-histori-pe%cc%88rbe%cc%88het-nga-tri-shkronjat-e-arta-uc%cc%a7k/60%Daily2020-11-05 08:40
https://kosovapost.net/nevada-mund-te-vendose-per-presidentin-e-ri-amerikan-por-cfare-ndodhi-atje-ne-zgjedhjet-e-vitit-2016/60%Daily2020-11-05 08:35
https://kosovapost.net/vazhdon-numerimi-ne-tre-shtetet-vendimtare-si-qendrojne-trump-dhe-biden-deri-me-tani/60%Daily2020-11-05 08:31
https://kosovapost.net/abdullahu-veprimet-e-speciales-po-behen-si-shkak-i-largimit-te-vemendjes-se-washingtonit/60%Daily2020-11-05 08:24
https://kosovapost.net/ne-hage-e-mbron-veten-e-jo-uck-ne-se-askush-nuk-po-e-perndjek-uck-ne/60%Daily2020-11-05 08:18
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-rekord-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-05 08:08
https://kosovapost.net/shba-ja-afer-100-000-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-05 08:28
https://kosovapost.net/selimi-para-nisjes-do-te-flas-nga-haga-atje-me-shkon-me-mire-zani/60%Daily2020-11-05 07:59
https://kosovapost.net/shtetet-kyce-ne-shba-vazhdojne-numerimin-biden-me-afer-fitores/60%Daily2020-11-05 07:52
https://kosovapost.net/grenell-demokratet-refuzuan-te-tregojne-leternjoftimin-kur-votuan/60%Daily2020-11-05 07:49
https://kosovapost.net/bilanci-covid-mbi-5-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-05 07:46
https://kosovapost.net/para-se-te-udhetoj-ne-hage-rexhep-selimi-ben-homazhe-tek-varri-i-astrit-deharit/60%Daily2020-11-05 07:41
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-i-pergjigjet-fteses-se-speciales-udheton-sot-per-ne-hage/60%Daily2020-11-05 07:32
https://kosovapost.net/kafeja-turke-apo-esspreso-cila-eshte-me-e-demshme-per-shendetin-3/60%Daily2020-11-05 07:23
https://kosovapost.net/pacolli-per-rexhep-selimin-me-krenari-dhe-burrerisht-do-ta-kaloj-edhe-kete-sfide/60%Daily2020-11-05 07:19
https://kosovapost.net/pas-fitores-se-thelle-ndaj-juventusit-deklarohet-pirlo/60%Daily2020-11-05 07:12
https://kosovapost.net/biden-nje-hap-larg-shtepise-se-bardhe-syte-nga-nevada/60%Daily2020-11-05 07:07
https://kosovapost.net/sot-behen-kater-vite-nga-vdekja-e-astrit-deharit/60%Daily2020-11-05 07:03
https://kosovapost.net/moti-sot-129/60%Daily2020-11-05 06:56
https://kosovapost.net/nese-biden-fiton-arizonan-dhe-nevadan-ai-fiton-zgjedhjet/60%Daily2020-11-04 22:59
https://kosovapost.net/sadik-halitjaha-populli-qe-ia-sollem-lirine-me-shume-po-i-urren-clirimtaret-sesa-pushtuesit/60%Daily2020-11-04 22:33
https://kosovapost.net/po-raportohet-qe-ditet-ne-vijim-pritet-dergimi-i-thacit-dhe-veselit-ne-hage/60%Daily2020-11-04 22:27
https://kosovapost.net/politikanet-gjermane-te-shqetesuar-per-zhvillimet-ne-zgjedhjet-amerikane/60%Daily2020-11-04 22:23
https://kosovapost.net/biden-mban-fjalimin-e-pare-fitorja-e-qarte-do-te-jem-president-i-te-gjithe-amerikaneve/60%Daily2020-11-04 22:19
https://kosovapost.net/gold-ag-reagon-pas-konfirmimit-te-aktakuzes-per-rexhep-selimin-krenar-me-ty-vella/60%Daily2020-11-04 22:15
https://kosovapost.net/ekspertet-e-ceshtjeve-te-kufijve-detare-12-miljet-e-greqise-cenojne-detin-shqiptar/60%Daily2020-11-04 22:09
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-transferohet-ne-hage/60%Daily2020-11-04 22:04
https://kosovapost.net/kanye-west-pranon-humbjen-reperi-nuk-heq-dore-nga-shtepia-e-bardhe/60%Daily2020-11-04 21:44
https://kosovapost.net/ndaloni-numerimin-mbeshtetesit-marrin-zemer-pas-thirrjes-se-trump-proteste-ne-detroit/60%Daily2020-11-04 21:40
https://kosovapost.net/haxhiu-deri-ne-oren-1730-selimi-nuk-ka-pasur-informacion-per-aktakuzen-ndaj-tij/60%Daily2020-11-04 21:33
https://kosovapost.net/ceku-thaci-eshte-kryeprotagonist-i-themelimit-te-speciales-dhe-shume-deshtimeve-tjera/60%Daily2020-11-04 21:30
https://kosovapost.net/haradinaj-i-qendron-afer-selimit-pas-aktakuzes-ketu-jemi/60%Daily2020-11-04 21:16
https://kosovapost.net/pas-konfirmimit-te-aktakuzes-reagon-vellai-i-rexhep-selimit/60%Daily2020-11-04 21:07
https://kosovapost.net/kurti-reagon-per-marrjen-ne-hage-te-krasniqit-dhe-aktakuzen-ndaj-selimit-beogradi-sot-feston/60%Daily2020-11-04 20:57
https://kosovapost.net/trump-depoziton-padine-kerkon-ndaljen-e-numerimit-te-votave-ne-michigan/60%Daily2020-11-04 20:15
https://kosovapost.net/perfundon-bastisja-ne-shtepine-e-krasniqit-cfare-u-mor/60%Daily2020-11-04 20:02
https://kosovapost.net/haradinaj-rexhep-selimi-do-te-dale-i-pafajshem-sikurse-gjithe-te-tjeret/60%Daily2020-11-04 19:58
https://kosovapost.net/paralajmron-zemaj-jemi-te-detyruar-qe-edhe-me-tej-ti-ashpersojme-masat/60%Daily2020-11-04 19:54
https://kosovapost.net/cnn-wisconsin-ia-jep-voten-bidenit/60%Daily2020-11-04 19:50
https://kosovapost.net/vetem-7-600-vota-e-ndajne-presidentin-e-shba-ve-ky-eshte-shteti-qe-do-te-caktoje-fituesin/60%Daily2020-11-04 19:27
https://kosovapost.net/pas-dergimit-ne-hage-limaj-me-bashkepartiake-qendron-ne-shtepine-e-jakup-krasniqit/60%Daily2020-11-04 19:22
https://kosovapost.net/%e2%80%8barrestimi-i-jakup-krasniqit-reagon-edhe-bekim-jashari/60%Daily2020-11-04 19:18
https://kosovapost.net/rexhep-selimit-i-konfirmohet-aktakuza-nga-specialja-neser-udheton-ne-hage/60%Daily2020-11-04 18:46
https://kosovapost.net/biden-kam-marre-me-shume-vota-se-cdo-kandidat-tjeter-ne-histori/60%Daily2020-11-04 18:12
https://kosovapost.net/trump-serish-me-akuza-po-gjejne-vota-per-biden-sa-keq-per-vendin-tone/60%Daily2020-11-04 18:06
https://kosovapost.net/biden-thyen-rekordin-e-obames-mbledh-rreth-70-milion-vota/60%Daily2020-11-04 18:03
https://kosovapost.net/lushtaku-nuk-e-kemi-mendjen-me-leshu-kosoven-e-as-me-ju-shmange-drejtesise/60%Daily2020-11-04 18:01
https://kosovapost.net/lushtaku-eulex-dhe-gjykata-e-hages-nuk-ka-nevoje-te-na-hyjne-ne-shtepi-dhe-te-na-bezdise-familjen/60%Daily2020-11-04 17:58
https://kosovapost.net/fillon-bastisja-ne-shtepine-e-jakup-krasniqit-ne-negroc/60%Daily2020-11-04 17:53
https://kosovapost.net/balje-baca-jakup-eshte-vet-liria-kerkoj-falje-qe-e-votova-gjykaten-speciale/60%Daily2020-11-04 17:55
https://kosovapost.net/numerohen-92-te-votave-ne-shtetin-qe-mund-ta-percaktoje-fituesin-e-zgjedhjeve-ky-eshte-rezultati/60%Daily2020-11-04 17:08
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-pse-nuk-e-dime-ende-rezultatin/60%Daily2020-11-04 17:02
https://kosovapost.net/pasiguria-ne-zgjedhjet-ne-shba-trondit-tregjet-financiare/60%Daily2020-11-04 16:58
https://kosovapost.net/biden-ben-permbysje-spektakolare-ne-michigan-kombinimet-shtetet-qe-i-duhen-trumpit-e-bidenit-per-fitoren/60%Daily2020-11-04 16:51
https://kosovapost.net/keds-dhe-komuna-e-pejes-investojne-miliona-euro-ne-rugove/60%Daily2020-11-04 16:45
https://kosovapost.net/u-zhduken-si-me-magji-biden-i-pergjigjet-trump-ska-pushim-deri-ne-voten-e-fundit/60%Daily2020-11-04 16:38
https://kosovapost.net/118570-2/60%Daily2020-11-04 16:31
https://kosovapost.net/118566-2/60%Daily2020-11-04 16:27
https://kosovapost.net/limaj-i-perlotur-aksioni-i-sotem-ne-shtepine-e-jakup-krasniqit-goditje-e-rende-per-kosoven/60%Daily2020-11-04 16:22
https://kosovapost.net/turqi-nga-sonte-masat-e-reja-kunder-perhapjes-se-covid-19/60%Daily2020-11-04 16:03
https://kosovapost.net/kandidati-per-president-te-barcelones-riera-nuk-do-te-ndaloja-messin-te-largohej-nga-klubi/60%Daily2020-11-04 15:37
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-thyen-heshtjen-per-arrestimin-e-jakup-krasniqit-njofton-konferencen/60%Daily2020-11-04 15:32
https://kosovapost.net/pas-arrestimit-te-krasniqit-deklarohet-avokati-i-tij-mbrojtes/60%Daily2020-11-04 15:20
https://kosovapost.net/biden-kryeson-ne-michigan-per-here-te-pare/60%Daily2020-11-04 15:16
https://kosovapost.net/arrestohet-jakup-krasniqi/60%Daily2020-11-04 15:12
https://kosovapost.net/me-rezultatet-aktuale-joe-biden-do-te-jete-president-i-ri-i-shteteve-te-bashkuara/60%Daily2020-11-04 14:48
https://kosovapost.net/nga-546-rastet-e-reja-me-coronavirus-286-jane-konfirmuar-vetem-ne-prishtine/60%Daily2020-11-04 14:33
https://kosovapost.net/neser-nje-pjese-e-lagjes-kalabria-mbetet-pa-uje-shkaku-i-punimeve/60%Daily2020-11-04 14:34
https://kosovapost.net/kush-eshte-me-i-mire-per-kosoven-47-e-qytetareve-mendojne-se-biden-7-thone-se-trump/60%Daily2020-11-04 14:24
https://kosovapost.net/nente-te-vdekur-dhe-546-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-11-04 14:13
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-biden-do-te-jete-president-i-ardhshem-i-shba/60%Daily2020-11-04 14:08
https://kosovapost.net/lansohet-konferenca-diaspora-flet-2020/60%Daily2020-11-04 14:03
https://kosovapost.net/ministri-blendi-klosi-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-11-04 13:50
https://kosovapost.net/mehmet-prishtina-per-sulmin-terrorist-ne-vjene-shqiptaret-kane-arsye-te-ndjehen-heronj-dhe-viktime-te-ketij-akti/60%Daily2020-11-04 13:47
https://kosovapost.net/pamjet-nga-bastisja-e-shtepise-se-krasniqit-jane-te-neveritshme/60%Daily2020-11-04 13:34
https://kosovapost.net/recica-ne-mbeshtetje-te-krasniqit-do-te-jesh-zeri-i-se-vertetes-te-luftes-se-drejte-per-liri/60%Daily2020-11-04 13:31
https://kosovapost.net/qeriqi-nga-negroci-flet-per-veprimet-qe-do-ndermarrin-veteranet-pas-aksioneve-te-speciales/60%Daily2020-11-04 13:12
https://kosovapost.net/cakaj-ne-mbledhje-te-ministerialit-kerkuam-anetaresimin-e-kosoves-ne-keshillin-e-evropes/60%Daily2020-11-04 13:08
https://kosovapost.net/reagon-kmdlnj-kosova-nuk-po-e-deshmon-se-eshte-shtet-qe-i-mbrone-qytetaret-e-saj/60%Daily2020-11-04 13:02
https://kosovapost.net/a-ishte-i-rregullt-apo-jo-goli-i-pare-i-realit/60%Daily2020-11-04 12:51
https://kosovapost.net/sherifi-bastisja-sishte-e-nevojshme-besojme-ne-figuren-emblematike-te-jakup-krasniqit/60%Daily2020-11-04 12:47
https://kosovapost.net/shba-pjesemarrja-ne-zgjedhje-me-e-madhe-qe-nga-viti-1900/60%Daily2020-11-04 13:12
https://kosovapost.net/reagon-ovl-uck-po-punojme-me-deputetet-qe-skadimin-e-speciales-ta-dergojme-ne-kushtetuese/60%Daily2020-11-04 12:41
https://kosovapost.net/turqia-leshon-navtex-te-ri-per-anijen-barbaros-hayreddin-pasa/60%Daily2020-11-04 12:34
https://kosovapost.net/presidencialet-ne-shba-sipas-rezultateve-jozyrtare-trump-fiton-213-delegate-dhe-biden-238/60%Daily2020-11-04 12:28
https://kosovapost.net/reagon-hoti-per-bastisjen-ne-shtepine-e-krasniqit/60%Daily2020-11-04 12:24
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-10-073-raste-te-reja-dhe-73-vdekje-nga-koronavirusi-ne-zvicer/60%Daily2020-11-04 12:55
https://kosovapost.net/trump-shpall-fitoren-biden-thote-se-ekipi-yne-ligjor-eshte-gati/60%Daily2020-11-04 12:17
https://kosovapost.net/lladrovci-besoj-fort-ne-pafajesine-e-jakup-krasniqit/60%Daily2020-11-04 12:14
https://kosovapost.net/grenell-hedh-dyshime-mbi-numerimin-e-votave-ne-shba/60%Daily2020-11-04 11:55
https://kosovapost.net/prokuroria-e-hages-hedh-topin-tek-gjykata-thote-se-ajo-flet-per-konfirmim-te-aktakuzes-ndaj-krasniqit/60%Daily2020-11-04 12:02
https://kosovapost.net/demokratet-reagojne-ndaj-deklaratave-te-trump-i-rrezikshem-dhe-autoritar/60%Daily2020-11-04 11:50
https://kosovapost.net/gjashte-vjet-burgim-per-te-pandehurin-k-h-qe-ndihmoi-grabitjen-e-bankes-ne-shtime/60%Daily2020-11-04 11:46
https://kosovapost.net/trump-deklaron-fitoren-ne-zgjedhje-pergjigjet-facebook/60%Daily2020-11-04 11:39
https://kosovapost.net/pasi-trump-shpalli-fitoren-reagon-cramon-kosoves-iu-deshen-2-muaj-per-ti-numeruar-votat/60%Daily2020-11-04 11:47
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-mohon-bastisjen-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2020-11-04 11:13
https://kosovapost.net/jeremiq-sdo-te-kete-zgjidhje-te-shpejte-kosove-serbi-pavaresisht-se-kush-fiton-ne-shba/60%Daily2020-11-04 11:13
https://kosovapost.net/fyt-per-fyt-gare-dramatike-ne-shba-biden-po-fiton-por/60%Daily2020-11-04 11:10
https://kosovapost.net/rezultat-i-ngushte-keto-shtete-mund-tia-sigurojne-fitoren-bidenit/60%Daily2020-11-04 11:05
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-studiuesi-shqiptar-ne-vjene-kushdo-qe-te-fitoje-sfide-numer-1-do-kete-kinen/60%Daily2020-11-04 10:47
https://kosovapost.net/haradinaj-bastisja-e-shtepise-se-krasniqit-shqetesuse-dhe-aspak-ne-perputhje-me-nje-shtet-demokratik/60%Daily2020-11-04 10:48
https://kosovapost.net/vellai-i-krasniqit-faj-ka-parlamenti-qe-e-ka-votu-specialen/60%Daily2020-11-04 11:00
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-tregon-se-a-ka-bastisje-nga-specialja-ne-shtepine-e-tij/60%Daily2020-11-04 10:37
https://kosovapost.net/perseri-alarm-ne-vjene-policia-tregon-se-kane-rene-pre-e-nje-informate-te-rrejshme/60%Daily2020-11-04 10:32
https://kosovapost.net/konfirmohet-aktakuza-ndaj-jakup-krasniqit-sot-transferohet-per-ne-hage/60%Daily2020-11-04 10:23
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-te-shtepia-e-rexhep-selimit/60%Daily2020-11-04 10:21
https://kosovapost.net/haxhi-shala-per-ish-bashkepartiakun-jakup-krasniqi-sinonim-i-lirise/60%Daily2020-11-04 10:20
https://kosovapost.net/gruaja-e-jakup-krasniqit-del-nga-shtepia-vazhdon-intervistimi-nga-hetuesit-e-speciales/60%Daily2020-11-04 10:52
https://kosovapost.net/bombe-nga-italia-lazio-e-muriqit-mund-te-perjashohet-nga-serie-a/60%Daily2020-11-04 09:52
https://kosovapost.net/ndalohen-nga-hetuesit-e-speciales-dy-zyrtaret-e-nismes-qe-tentuan-ti-afrohen-shtepise-se-krasniqit/60%Daily2020-11-04 10:55
https://kosovapost.net/eulex-po-zhvillon-bastisje-edhe-ne-shtepine-e-krasniqit-ne-fshatin-negroc/60%Daily2020-11-04 09:35
https://kosovapost.net/nga-gjermania-ne-itali-haradinaj-stublla-dhe-hoti-sot-takohen-me-kryeministrin-e-italise/60%Daily2020-11-04 09:29
https://kosovapost.net/votat-me-poste-vendimtare-per-presidentin-e-46-te-ne-shba/60%Daily2020-11-04 09:28
https://kosovapost.net/termeti-ne-turqi-perfundon-operacioni-i-kerkim-shpetimit-114-viktima-dhe-1-035-te-plagosur/60%Daily2020-11-04 09:26
https://kosovapost.net/hoti-sulmi-ndaj-policeve-eshte-i-papranueshem/60%Daily2020-11-04 09:16
https://kosovapost.net/familjaret-jakup-krasniqi-eshte-ndare-ne-nje-dhome-te-vecante-nga-mengjesi/60%Daily2020-11-04 09:14
https://kosovapost.net/trumpi-fiton-ne-florida-gare-e-ngushte-ne-pensilvani-dhe-michigan/60%Daily2020-11-04 09:06
https://kosovapost.net/avokati-i-krasniqit-flet-per-bastisjen-mund-te-jete-konfirmim-i-aktakuzes/60%Daily2020-11-04 09:01
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-mbi-17-mije-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-11-04 08:34
https://kosovapost.net/reagon-vajza-e-jakup-krasniqit-ja-si-i-quan-deputetet-qe-e-votuan-specialen/60%Daily2020-11-04 08:32
https://kosovapost.net/bajrami-e-nisma-s-turp-per-deputetet-qe-votuan-specialen/60%Daily2020-11-04 08:25
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-ngushtohet-diferenca-mes-joe-biden-dhe-donald-trump/60%Daily2020-11-04 08:18
https://kosovapost.net/hap-i-madh-biden-fiton-ne-arizona/60%Daily2020-11-04 08:16
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-tensione-dhe-protesta-ne-rruge/60%Daily2020-11-04 08:13
https://kosovapost.net/klinaku-thote-se-mund-te-kete-arrestime-nga-bastisjet-e-sotme-te-speciales/60%Daily2020-11-04 08:10
https://kosovapost.net/trump-pretendon-se-ka-mashtrime-me-vota-do-ti-drejtohemi-gjykates-supreme/60%Daily2020-11-04 08:08
https://kosovapost.net/10-arsyet-pse-duhet-ti-hani-mollat-e-gjelberta-e-jo-te-kuqet/60%Daily2020-11-04 08:03
https://kosovapost.net/trump-deklaron-fitoren-zgjedhjet-i-quan-mashtrim-ndaj-popullit-amerikan/60%Daily2020-11-04 07:59
https://kosovapost.net/recica-eulex-i-nuk-ka-dhene-sqarime-rreth-bastisjes-ne-shtepine-e-krasniqit/60%Daily2020-11-04 07:55
https://kosovapost.net/ministri-i-nisma-s-shkon-tek-shtepia-e-jakup-krasniqit/60%Daily2020-11-04 07:50
https://kosovapost.net/twitter-facebook-google-masa-kunder-keqinformimit-ne-diten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-11-04 07:47
https://kosovapost.net/trump-del-para-mbeshtetesve-po-behemi-gati-per-nje-feste-te-madhe-sna-kapin-dot/60%Daily2020-11-04 07:41
https://kosovapost.net/specialja-konfirmon-se-po-kryen-bastisje-ne-shtepine-e-jakup-krasniqit-dhe-lokacione-tjera/60%Daily2020-11-04 07:36
https://kosovapost.net/nipi-i-jakup-krasniqit-eulex-i-nuk-po-na-le-te-afrohemi-prane-shtepise/60%Daily2020-11-04 07:32
https://kosovapost.net/trump-pritet-tu-drejtohet-mbeshtetesve-nje-fitore-e-madhe/60%Daily2020-11-04 07:29
https://kosovapost.net/diego-maradona-do-ti-nenshtrohet-nje-operacioni/60%Daily2020-11-04 07:25
https://kosovapost.net/biden-nga-delaware-jemi-ne-rrugen-e-duhur-per-te-fituar-zgjedhjet/60%Daily2020-11-04 07:22
https://kosovapost.net/danimarka-shenon-rekordin-ditor-me-rastet-te-reja-te-infektimit-me-covid-19/60%Daily2020-11-04 07:18
https://kosovapost.net/trump-fiton-ne-montana-dhe-nebraska/60%Daily2020-11-04 07:16
https://kosovapost.net/sipas-sondazhit-nga-cnn-13-per-qind-e-amerikaneve-votuan-per-here-te-pare/60%Daily2020-11-04 07:13
https://kosovapost.net/moti-sot-128/60%Daily2020-11-04 07:08
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-gare-e-ngushte-biden-ne-epersi-te-lehte-ndaj-trump/60%Daily2020-11-04 07:06
https://kosovapost.net/zyrtare-te-eulex-it-zbarkojne-ne-shtepine-e-jakup-krasniqit/60%Daily2020-11-04 07:02
https://kosovapost.net/zejnullahu-propozon-qe-objekti-per-femijet-jetim-ne-orllan-te-rikthehet-ne-nje-qender-per-kujdes-paliativ-2/60%Daily2020-11-03 23:11
https://kosovapost.net/tre-gola-per-10-minuta-real-madrid-inter-eshte-zjarr-video/60%Daily2020-11-03 22:28
https://kosovapost.net/situate-e-dyshimte-evakuohet-stacioni-hekurudhor-ne-holande/60%Daily2020-11-03 22:14
https://kosovapost.net/senatori-demokrat-sanders-kur-trump-thote-se-kane-mbaruar-zgjedhjet-nuk-do-te-perfundojne/60%Daily2020-11-03 22:01
https://kosovapost.net/pak-ore-para-perfundimit-te-votimit-trump-i-drejtohet-gazetareve-fitorja-eshte-e-lehte-humbja-kurre/60%Daily2020-11-03 21:58
https://kosovapost.net/gjykata-supreme-e-teksasit-hedh-poshte-kerkesen-e-republikaneve-per-te-shfuqizuar-127-mije-vota-ne-hjuston/60%Daily2020-11-03 21:43
https://kosovapost.net/shba-qytetet-dhe-bizneset-pergatiten-per-dhunen-e-mundshme-pas-zgjedhjeve/60%Daily2020-11-03 21:38
https://kosovapost.net/shuplaka-e-radhes-nga-be-per-hashim-thaci-kjo-eshte-frika-e-tij/60%Daily2020-11-03 21:27
https://kosovapost.net/hapet-per-adhurim-xhamia-e-pare-ne-athine/60%Daily2020-11-03 21:23
https://kosovapost.net/holanda-konfirmon-jo-ne-per-shqiperine-sjane-gati-per-ne-be/60%Daily2020-11-03 21:19
https://kosovapost.net/albin-kurti-paraqitet-per-here-te-pare-pas-infektimit-me-covid-19-tregon-gjendjen-e-tij/60%Daily2020-11-03 20:57
https://kosovapost.net/isis-merr-pergjegjesine-per-sulmin-terrorist-ne-vjene/60%Daily2020-11-03 20:52
https://kosovapost.net/rrahja-brutale-e-policit-kosovar-kur-ka-te-drejte-pjesetari-i-policise-te-gjuaje-me-arme/60%Daily2020-11-03 20:48
https://kosovapost.net/hoti-akuzon-bulliqin-per-sulm-verbal-i-pergjigjet-rexhep-selimi/60%Daily2020-11-03 20:36
https://kosovapost.net/kurti-terroristet-nuk-perfaqesojne-asnje-besim-as-ndonje-vend/60%Daily2020-11-03 20:29
https://kosovapost.net/ambasadori-i-kosoves-ne-austri-ne-vjene-ka-filluar-te-kthehet-qetesia-por-jo-edhe-normaliteti/60%Daily2020-11-03 20:12
https://kosovapost.net/flet-ish-avokati-i-kujtim-fejzullahit/60%Daily2020-11-03 19:37
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-11-03 19:13
https://kosovapost.net/14-te-arrestuarit-per-sulmin-ne-vjene-po-merren-ende-ne-pyetje-nga-policia/60%Daily2020-11-03 19:10
https://kosovapost.net/ja-si-caktohet-fituesi-i-zgjedhjeve-ne-shba/60%Daily2020-11-03 18:01
https://kosovapost.net/zbulohet-e-verteta-manchester-city-gati-parakontraten-per-te-prenotuar-messin/60%Daily2020-11-03 17:55
https://kosovapost.net/sulm-i-mundshem-terrorist-britania-e-madhe-ndez-alarmin/60%Daily2020-11-03 17:50
https://kosovapost.net/trump-do-deklaroj-fitoren-vetem-kur-te-kete-nje-te-tille/60%Daily2020-11-03 17:45
https://kosovapost.net/limaj-daciqi-kelyshi-i-millosheviqit-kercenon-qytetaret-serbe-qe-duan-ti-zbulojne-krimet-ndaj-shqiptareve/60%Daily2020-11-03 17:31
https://kosovapost.net/thaci-e-sulmon-hotin-profesori-tregon-dy-objektivat-e-presidentit-ja-kur-filloi-perplasja-e-madhe/60%Daily2020-11-03 17:15
https://kosovapost.net/kosova-shtrenjte-e-ka-paguar-lirine-be-mjaft-me-me-standarde-te-dyfishta/60%Daily2020-11-03 17:10
https://kosovapost.net/flet-gjyshi-i-kujtim-fejzullahit-edhe-ai-eshte-vrare-a-veten-e-ka-marre-ne-qafe/60%Daily2020-11-03 17:05
https://kosovapost.net/terroristi-heroina-dhe-viktima-tre-shqiptaret-e-perfshire-ne-sulmin-terrorist-ne-vjene/60%Daily2020-11-03 16:58
https://kosovapost.net/edhe-dy-persona-tjere-me-shtetesi-nga-maqedonia-e-veriut-te-perfshire-ne-sulmin-ne-vjene/60%Daily2020-11-03 16:53
https://kosovapost.net/turp-janullatos-e-quan-vella-cetnikun-serb-amfillohio-ne-i-themi-lamtumire-nje-vellau-te-madh/60%Daily2020-11-03 16:39
https://kosovapost.net/elsa-production-me-super-program-per-vitin-e-ri-2021/60%Daily2020-11-03 16:46
https://kosovapost.net/shba-25-vite-burg-per-personin-qe-dogji-kishat-historike/60%Daily2020-11-03 16:18
https://kosovapost.net/video-ekskluzive-nga-rrahja-mes-policise-dhe-qytetareve-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-11-03 16:11
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-shqiperi-rekord-rastesh-te-reja-dhe-5-viktima-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-11-03 16:07
https://kosovapost.net/erdogan-u-telefonon-dy-turqve-qe-shpetuan-nje-polic-dhe-nje-qytetare-ne-vjene/60%Daily2020-11-03 16:04
https://kosovapost.net/hoxha-cili-eshte-plani-i-qeverise-per-zbardhjen-e-fatit-te-pagjeturve-nese-ska-marreveshje-me-serbine/60%Daily2020-11-03 16:02
https://kosovapost.net/nje-i-plagosur-e-pese-te-tjere-me-lendime-trupore-detajet-e-fundit-nga-perleshja-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-11-03 15:37
https://kosovapost.net/osmani-marreveshja-per-stabilizim-asociim-synon-rregullimin-e-marredhenieve-mes-kosoves-dhe-be-se/60%Daily2020-11-03 15:28
https://kosovapost.net/cfare-eshte-tendiniti-bursiti-i-krahut/60%Daily2020-11-03 15:21
https://kosovapost.net/presidentja-firmos-dekretin-per-zgjerimin-e-greqise-ne-jon-haga-maskim-i-vendimit-te-fshehte/60%Daily2020-11-03 15:06
https://kosovapost.net/serbi-ne-stokholm-ia-mori-jeten-ministres-por-askush-ne-serbi-nuk-u-turperua-e-as-nuk-e-permenden-fene-e-tij/60%Daily2020-11-03 15:06
https://kosovapost.net/tronditet-serish-franca-burri-me-hanxhar-tmerron-qytetaret-alarmon-policia-mos-dilni-jashte/60%Daily2020-11-03 15:01
https://kosovapost.net/ministri-veliu-raporton-para-ligjvenesve-raportin-vjetor-te-auditimit/60%Daily2020-11-03 14:52
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-tahiri-do-ta-mbeshtesim-sektorin-e-teknologjise-informative-dhe-inovacionit/60%Daily2020-11-03 14:40
https://kosovapost.net/veseli-qeveria-ti-mbeshtese-punetoret-shendetesore-pdk-ja-kerkon-rikthimin-e-ligjit-per-paga-ne-kuvend/60%Daily2020-11-03 14:43
https://kosovapost.net/ahmeti-zhvendosja-e-drureve-ne-prakingun-nentokesor-do-te-zevendesohet-me-katerfishimin-e-tyre/60%Daily2020-11-03 14:31
https://kosovapost.net/prishtina-vater-e-koronavirusit-kjo-eshte-situata-ne-qytetet-e-tjera/60%Daily2020-11-03 14:10
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-per-zgjedhjet-ne-shba-kosova-beson-ne-themelin-e-forte-demokratik-te-shba-se/60%Daily2020-11-03 14:10
https://kosovapost.net/alarmante-tete-te-vdekur-dhe-334-raste-te-reja-me-koronavirus-brenda-dites-ne-kosove/60%Daily2020-11-03 13:58
https://kosovapost.net/keta-jane-kater-kandidatet-e-certifikuar-per-kryetar-te-mitrovices-se-veriut/60%Daily2020-11-03 13:51
https://kosovapost.net/sulmi-ne-vjene-12-te-dyshuar-nga-16-ne-25-vjec-me-origjine-nga-kosova-e-cecenia/60%Daily2020-11-03 13:48
https://kosovapost.net/ldk-ja-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-per-te-kaluar-projektligjin-per-rimekembje/60%Daily2020-11-03 13:06
https://kosovapost.net/e-thote-godfrey-shtetet-e-bashkuara-nuk-do-te-ndryshojne-politiken-ndaj-serbise-pas-zgjedhjeve/60%Daily2020-11-03 13:05
https://kosovapost.net/kurz-per-sulmin-ne-vjene-ky-nuk-eshte-nje-konflikt-midis-krishtereve-dhe-muslimaneve/60%Daily2020-11-03 12:53
https://kosovapost.net/bik-ka-reagur-ne-lidhje-me-sulmin-ne-vjene/60%Daily2020-11-03 12:51
https://kosovapost.net/naim-fetahu-publikon-abuzimet-me-buxhetin-e-komunes-te%cc%88-nexhmi-rudarit-prokuroria-te%cc%88-nise%cc%88-hetimet/60%Daily2020-11-03 12:43
https://kosovapost.net/zemaj-arma-e-vetme-per-luftimin-e-virusit-eshte-ruajtja-e-shendetit-publik/60%Daily2020-11-03 12:41
https://kosovapost.net/dy-projektligje-te-mpms-kalojne-ne-komisionin-per-ekonomi-dhe-punesim/60%Daily2020-11-03 12:41
https://kosovapost.net/be-ja-nuk-e-komenton-deklaraten-e-thacit-per-dialogun/60%Daily2020-11-03 12:32
https://kosovapost.net/demokracia-mund-te-deshtoje-kudo-madje-edhe-ne-amerike/60%Daily2020-11-03 12:57
https://kosovapost.net/lvv-ministri-zemaj-premtoi-spital-per-covid-19-ai-sduket-gjekundi/60%Daily2020-11-03 12:31
https://kosovapost.net/sulmi-ne-vjene-austria-shpall-tre-dite-zie/60%Daily2020-11-03 12:16
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-per-vizite-zyrtare-ne-shtetin-e-vatikanit-dhe-ne-republiken-e-italise/60%Daily2020-11-03 12:07
https://kosovapost.net/donald-trump-ne-kerkim-te-mandatit-tjeter/60%Daily2020-11-03 12:00
https://kosovapost.net/hoxhe-husamedin-abazi-kush-po-i-dirigjon-sa-here-po-i-duhen-me-suste-keta-kriminele/60%Daily2020-11-03 12:00
https://kosovapost.net/rreth-1500-infermiere-ne-mbare-boten-kane-nderruar-jete-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-11-03 11:50
https://kosovapost.net/euro-2020-vetem-ne-rusi-keto-jane-arsyet-pse-uefa-po-e-mendon-kete-ndryshim/60%Daily2020-11-03 11:46
https://kosovapost.net/barca-merr-ne-konsiderate-shitjen-e-ter-stegen-te-cilin-e-kerkon-bayerni/60%Daily2020-11-03 11:41
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-rezulton-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-11-03 11:24
https://kosovapost.net/pas-sulmeve-ne-vjene-reagon-edhe-kurti/60%Daily2020-11-03 11:10
https://kosovapost.net/shpetuan-policin-nga-bresheria-e-plumbave-dy-djemte-turq-aktivisti-gjerman-jurgen-i-quan-heronj/60%Daily2020-11-03 11:10
https://kosovapost.net/reagon-mpj-armatosja-e-vazhdueshme-e-serbise-nga-ana-e-rusise-eshte-kercenim-serioz-per-paqen-dhe-stabilitetin-rajonal/60%Daily2020-11-03 11:08
https://kosovapost.net/shqiptari-vullnetar-ne-punimet-e-kerkim-shpetimit-ne-izmir-eshte-radha-jone-per-ndihme/60%Daily2020-11-03 10:51
https://kosovapost.net/osmani-te-vendoset-shtatorja-e-anton-qettes-ne-oborrin-e-kuvendit/60%Daily2020-11-03 10:34
https://kosovapost.net/avokati-i-popullit-publikoi-raportin-me-rekomandime-ne-lidhje-me-rrezikun-e-qytetareve-nga-qente-endacake/60%Daily2020-11-03 10:34
https://kosovapost.net/gazetari-austriak-njeri-nga-sulmuesit-terrorist-ne-vjene-eshte-me-origjine-shqiptare/60%Daily2020-11-03 10:04
https://kosovapost.net/sulmet-e-fundit-shqiperia-merr-masa-cpritet-te-ndodhe-deri-ne-fund-te-vitit/60%Daily2020-11-03 09:56
https://kosovapost.net/rama-reagon-per-sulmin-ne-austri-zemerthyer-nga-sulmi-ne-vjene-qe-eshte-edhe-me-shume-sot-zemra-e-evropes-sone/60%Daily2020-11-03 09:54
https://kosovapost.net/autoritetet-turke-denojne-sulmin-ne-vjene/60%Daily2020-11-03 09:52
https://kosovapost.net/anadolu-agency-dhe-tika-fillojne-trajnimin-online-per-gazetare/60%Daily2020-11-03 09:51
https://kosovapost.net/vatikani-komentet-e-papes-per-martesat-civile-te-te-njejtes-gjini-u-nxorren-nga-konteksti/60%Daily2020-11-03 09:50
https://kosovapost.net/france-terhiqet-artikulli-qe-kritikon-sekularizmin/60%Daily2020-11-03 09:43
https://kosovapost.net/trupat-maqedonase-nisin-angazhimin-ne-kuader-te-kfor-it-ne-kosove/60%Daily2020-11-03 09:27
https://kosovapost.net/disa-ora-para-zgjedhjeve-trump-dhe-biden-apel-votuesve-ne-shtetet-kryesore/60%Daily2020-11-03 10:35
https://kosovapost.net/grenell-po-ia-leme-be-se-te-udheheq-dialogun-si-te-doje/60%Daily2020-11-03 09:17
https://kosovapost.net/presidencialet-ne-shba-cilet-jane-skenaret-e-mundshem-te-3-nentorit-nese-asnjeri-sdel-fitues/60%Daily2020-11-03 09:14
https://kosovapost.net/pa-sulmit-ne-vjene-hoti-qendrojme-te-bashkuar-me-popullin-austriak-ne-keto-momente-shume-te-veshtira/60%Daily2020-11-03 10:02
https://kosovapost.net/llojet-e-ndryshme-te-kolles-mesoni-trajtimet-e-duhura/60%Daily2020-11-03 09:08
https://kosovapost.net/franca-regjistron-rekord-te-ri-mbi-52-mije-raste-me-covid-19-ne-24-ore/60%Daily2020-11-03 09:07
https://kosovapost.net/mbi-34-milione-te-sheruar-nga-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-11-03 08:48
https://kosovapost.net/shpetohet-nje-femije-91-ore-pas-termetit-ne-izmir-foto/60%Daily2020-11-03 08:33
https://kosovapost.net/limaj-i-shokuar-me-sulmin-ne-vjene-cak-i-te-cilit-ishin-persona-te-pafajshem/60%Daily2020-11-03 08:08
https://kosovapost.net/haradinaj-pes-sulmin-ne-vjene-sulmet-qyqare-asnjehere-nuk-do-te-arrijne-te-realizojne-qellimet-e-tyre-djallezore/60%Daily2020-11-03 08:03
https://kosovapost.net/e-thote-conte-isha-afer-te-behesha-trajner-i-realit/60%Daily2020-11-03 07:56
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-37-paciente-me-covid-19-tre-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-11-03 07:47
https://kosovapost.net/gjermania-regjistroi-mbi-15-mije-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-11-03 07:41
https://kosovapost.net/117958-2/60%Daily2020-11-03 07:39
https://kosovapost.net/francesco-totti-infektohet-me-covid-19-shtrohet-ne-spital/60%Daily2020-11-03 07:34
https://kosovapost.net/sot-behen-25-vjet-nga-vdekja-e-anton-cettes/60%Daily2020-11-03 07:22
https://kosovapost.net/sot-zgjedhjet-kaotike-demokratet-luftojne-teksa-trump-kercenon-te-sfidoje-rezultatet-ne-gjykate/60%Daily2020-11-03 07:17
https://kosovapost.net/sondazhi-i-gjashte-shteteve-kryesore-ne-shba-biden-me-nje-epersi-te-lehte-ndaj-trump/60%Daily2020-11-03 07:50
https://kosovapost.net/shkon-ne-kater-numri-i-te-vdekurve-pas-sulmit-ne-vjene/60%Daily2020-11-03 07:10
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-ndihmojne-ne-luftimin-e-yndyres/60%Daily2020-11-03 07:08
https://kosovapost.net/moti-sot-127/60%Daily2020-11-03 07:02
https://kosovapost.net/studentja-shqiptare-ne-vjena-rrefen-momentet-e-tmerrit/60%Daily2020-11-02 23:01
https://kosovapost.net/hoti-tronditese-lajmet-per-sulmet-terroriste-ne-vjene/60%Daily2020-11-02 22:55
https://kosovapost.net/thaci-kosova-denon-sulmin-qyqar-qe-ndodhi-sonte-ne-vjene/60%Daily2020-11-02 22:47
https://kosovapost.net/momenti-kur-policia-ne-vjene-kap-kater-te-dyshuarit-per-sulmin/60%Daily2020-11-02 22:43
https://kosovapost.net/policia-e-vjenes-kishte-te-shtena-ne-gjashte-lokacione-te-ndryshme/60%Daily2020-11-02 22:39
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-vjene-lut-te-gjithe-qytetaret-tane-te-qendrojne-ne-shtepi/60%Daily2020-11-02 22:23
https://kosovapost.net/mos-dilni-nga-shtepia-pas-sulmit-me-disa-te-vdekur-raportohet-nje-pengmarrje-ne-vjene/60%Daily2020-11-02 22:14
https://kosovapost.net/sulm-i-armatosur-ne-vjene-udheheqesi-i-komunitetit-hebre-austrian-nuk-mund-te-thuhet-ende-se-sinagoga-ishte-shenjestra-e-sulmit/60%Daily2020-11-02 21:55
https://kosovapost.net/pse-ruset-po-tregojne-indiference-ndaj-zgjedhjeve-ne-shba/60%Daily2020-11-02 21:40
https://kosovapost.net/sulmi-ne-vjene-momenti-kur-policia-tenton-te-neutralizoje-autorin/60%Daily2020-11-02 21:26
https://kosovapost.net/vjene-7-persona-te-vrare-ne-sulmin-me-arme-zjarri/60%Daily2020-11-02 21:16
https://kosovapost.net/ish-kongresisti-republikan-nese-biden-zgjidhet-president-kosova-do-ta-kete-dike-ne-shba-qe-ua-njeh-historine/60%Daily2020-11-02 21:13
https://kosovapost.net/shaip-kamberi-koha-do-ti-konfirmoje-temat-e-fjalimit-tim-ne-kuvend/60%Daily2020-11-02 21:04
https://kosovapost.net/zemaj-paralajmeron-masa-te-reja-nese-do-te-kete-shtim-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-11-02 20:43
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-44-vjecar-ne-prishtine-pasi-bie-ne-hapesiren-e-ashensorit/60%Daily2020-11-02 20:37
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-i-bashkohet-kfor-it-si-kombi-i-27-te-kontribues-me-trupa/60%Daily2020-11-02 20:31
https://kosovapost.net/franca-do-te-shpall-grupin-turk-te-diaspores-te-ndaluar/60%Daily2020-11-02 20:28
https://kosovapost.net/merkel-thumbon-trumpin-une-jam-fizikante-natyrisht-i-kushtoj-shume-rendesi-keshillave-akademike/60%Daily2020-11-02 20:11
https://kosovapost.net/lladrovci-takohet-me-bekim-jasharin-dhe-sylejman-selimin-tregon-arsyen/60%Daily2020-11-02 19:39
https://kosovapost.net/mustafa-flet-per-dialogun-dhe-marreveshjen-e-uashingtonit-serbia-po-i-vazhdon-provokimet/60%Daily2020-11-02 19:21
https://kosovapost.net/ne-kuvendin-e-kosoves-qarkullon-informata-se-kosova-e-ka-humbur-veriun-nje-deputet-i-vv-se-dhe-i-pdk-se-deshmitare/60%Daily2020-11-02 19:13
https://kosovapost.net/vuciq-e-komenton-fjalimin-e-shaip-kamberit-tenton-ta-ktheje-ne-avantazh-per-serbine/60%Daily2020-11-02 18:49
https://kosovapost.net/perfundon-seanca-dy-debatet-parlamentare-shtyhen-per-neser/60%Daily2020-11-02 17:50
https://kosovapost.net/angela-merkel-gjermaneve-mos-beni-plane-harrojini-per-kete-vit-festat-e-vitit-te-ri/60%Daily2020-11-02 17:47
https://kosovapost.net/shkon-ne-92-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-11-02 17:40
https://kosovapost.net/biden-amerikaneve-1-dite-e-mbetur-ta-fitojme-kete-gare/60%Daily2020-11-02 17:32
https://kosovapost.net/keds-dyfishon-kapacitetet-e-rrjetit-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-11-02 17:43
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-perkujton-veprimtarin-e-ldk-se-te-vrare-pas-lufte-ne-drenice/60%Daily2020-11-02 17:19
https://kosovapost.net/10-ore-nen-rrenojat-e-termetit-15-vjecari-regjistron-gjithcka-me-telefonin-e-tij-video/60%Daily2020-11-02 16:46
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-thellesisht-te-shqetesuar-per-rritjen-e-rasteve-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-02 16:39
https://kosovapost.net/skender-hyseni-tregon-versionin-e-ngjarjes-per-vjedhjen-e-nje-cante-me-dokumente-e-para-ne-bruksel/60%Daily2020-11-02 16:13
https://kosovapost.net/policia-apel-shofereve-qe-te-vozisin-me-kujdes-pasi-ka-filluar-te-shfaqet-mjegulla/60%Daily2020-11-02 16:02
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-gjeneralin-frank-best/60%Daily2020-11-02 15:25
https://kosovapost.net/gastronomet-paralajmerojne-aksion-para-qeverise-kerkojne-pako-prej-10-milione-euro/60%Daily2020-11-02 15:19
https://kosovapost.net/keto-lagje-ne-prishtine-mbesin-neser-pa-uje/60%Daily2020-11-02 15:15
https://kosovapost.net/beteja-per-vota-trump-biden-nje-dite-para-zgjedhjeve/60%Daily2020-11-02 15:12
https://kosovapost.net/policia-apel-shofereve-qe-te-vozitin-me-kujdes-pasi-qe-ka-filluar-te-shfaqet-mjegulla/60%Daily2020-11-02 15:05
https://kosovapost.net/termeti-ne-izmir-shkon-ne-91-numri-i-jeteve-te-humbura/60%Daily2020-11-02 15:01
https://kosovapost.net/ja-cfare-kishte-brenda-cantes-se-vjedhur-te-delegacionit-ne-bruksel/60%Daily2020-11-02 14:48
https://kosovapost.net/agk-ja-kerkon-ndricimin-e-rasteve-te-gazetareve-te-vrare-dhe-te-pagjetur-ne-kosove/60%Daily2020-11-02 14:46
https://kosovapost.net/partneriteti-publiko-privat-rrit-sigurine-nacionale-kibernetike/60%Daily2020-11-02 14:37
https://kosovapost.net/skandaloze-delegacionit-kosovar-i-vidhet-canta-me-dokumente-konfidenciale-ne-bruksel-kishte-material-per-bisedimet-me-serbine/60%Daily2020-11-02 14:42
https://kosovapost.net/117762-2/60%Daily2020-11-02 14:27
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-42/60%Daily2020-11-02 14:11
https://kosovapost.net/nente-viktima-dhe-486-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-11-02 14:06
https://kosovapost.net/trump-pret-rremuje-kaotike-gjate-zgjedhjeve-presidenciale/60%Daily2020-11-02 13:54
https://kosovapost.net/msh-dhe-ikshpk-situata-epidemiologjike-me-covid-19-ne-kosove-eshte-serioze/60%Daily2020-11-02 13:50
https://kosovapost.net/video-behet-virale-i-riu-ne-turqi-filmon-veten-nen-rrenoja/60%Daily2020-11-02 13:46
https://kosovapost.net/vala-e-dyte-e-covid-19-keto-shtete-po-shkojne-drejt-mbylljes/60%Daily2020-11-02 13:40
https://kosovapost.net/nje-dite-para-zgjedhjeve-trump-biden-japin-mesazhet-e-fundit/60%Daily2020-11-02 13:37
https://kosovapost.net/mbyllet-gjermania-nga-sot-ne-fuqi-masat-e-reja-anti-covid/60%Daily2020-11-02 13:32
https://kosovapost.net/sejdi-hoxha-i-pdk-se-asnje-lider-nuk-e-vizitoi-veriun-gjate-qeverisjes-kurti-dhe-hoti-ky-eshte-reagimi-i-kryeparlamentares/60%Daily2020-11-02 13:32
https://kosovapost.net/selimi-akuzon-qeverine-e-keni-lene-veriun-ne-dore-te-listes-serbe/60%Daily2020-11-02 13:24
https://kosovapost.net/punesimet-partiake-ne-akp-perplasin-deputetet-permenden-emrat-e-ketyre-zyrtareve/60%Daily2020-11-02 13:20
https://kosovapost.net/live-deputeti-i-vv-se-e-turperon-ne-kuvend-deputetin-e-listes-serbe-keni-kryer-krime-ne-kosove-keni-dhunuar-e-masakruar/60%Daily2020-11-02 13:17
https://kosovapost.net/maska-ka-sjelle-probleme-me-shendetin-e-gojes-ndiqni-keshillat-e-stomatologut-te-njohur/60%Daily2020-11-02 13:02
https://kosovapost.net/tahiri-kerkon-nga-gastronomia-te-respektohen-masat-mos-te-kemi-mbyllje/60%Daily2020-11-02 12:54
https://kosovapost.net/politikanja-e-tatuazhuar-behet-ministrja-e-pare-e-jashtme-e-zelandes-se-re/60%Daily2020-11-02 12:49
https://kosovapost.net/d-polo-njihuni-me-dj-shqiptar-qe-po-korr-sukses-ne-muziken-elektronike/60%Daily2020-11-02 12:41
https://kosovapost.net/tanket-ruse-mberrijne-ne-serbi/60%Daily2020-11-02 12:34
https://kosovapost.net/policia-ne-shqiperi-ndalon-studentet-te-hyjne-ne-fakultetin-e-historise-dhe-filologjise/60%Daily2020-11-02 12:18
https://kosovapost.net/lajm-mire-pe-muslimanet-e-vendeve-tjera-arabia-saudite-heq-ndalesat-per-kryerjen-e-umres/60%Daily2020-11-02 12:17
https://kosovapost.net/papa-akuzon-per-egoizem-ata-qe-kundershtojne-masat-e-koronavirusit/60%Daily2020-11-02 12:04
https://kosovapost.net/117732-2/60%Daily2020-11-02 11:38
https://kosovapost.net/si-te-pergatisni-ne-shtepi-pastruesin-natyral-pe-fytyre-te-yndyrshme/60%Daily2020-11-02 11:28
https://kosovapost.net/hoti-skam-derguar-komente-ne-kushtetuesen-e-speciales-per-amandamentet-e-thacit/60%Daily2020-11-02 11:26
https://kosovapost.net/vuciq-mini-shengeni-iniciative-qe-po-ndryshon-rajonin/60%Daily2020-11-02 10:57
https://kosovapost.net/117707-2/60%Daily2020-11-02 10:54
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-kerkoi-nga-bosnje-hercegovina-heqjen-e-vizave-dhe-hapjen-e-zyrave-nderlidhese/60%Daily2020-11-02 10:48
https://kosovapost.net/zemaj-ne-rast-te-perkeqesimit-te-situates-mund-te-ashpersohen-masat/60%Daily2020-11-02 10:49
https://kosovapost.net/selimi-kosova-ska-mekanizma-per-ti-hetuar-te-hyrat-e-biznesmeneve-ruse/60%Daily2020-11-02 10:42
https://kosovapost.net/thaci-dialogu-eshte-i-pakuptimte-nese-propozimi-per-njohje-shidhet-ne-tavoline/60%Daily2020-11-02 10:40
https://kosovapost.net/pandemia-covid-19-mbylle-11-shkolla-ne-prishtine-mesimi-mbahet-ne-distance/60%Daily2020-11-02 10:37
https://kosovapost.net/mbi-12-milion-viktima-nga-covid-19-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-11-02 10:32
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-merr-ftese-per-vizite-zyrtare-ne-gjermani-nga-homologu-i-saj-heiko-maas/60%Daily2020-11-02 10:40
https://kosovapost.net/vv-dhe-pdk-kunder-projektligjit-per-te-drejtat-pronesore-te-shtetasve-te-huaj/60%Daily2020-11-02 10:18
https://kosovapost.net/deputeti-avdyli-pozicionohet-ne-zgjedhjet-amerikane-tregon-pse-eshte-e-rendesishme-fitorja-e-joe-biden/60%Daily2020-11-02 10:15
https://kosovapost.net/goditet-me-veture-nje-biciklist-ne-vushtrri/60%Daily2020-11-02 10:04
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-qe-tentoi-ti-fuse-ilegalisht-ne-kosove-tre-shtetas-te-huaj/60%Daily2020-11-02 09:38
https://kosovapost.net/shkon-ne-85-numri-i-viktimave-si-pasoje-e-termetit-ne-turqi-vijojne-kerkimet/60%Daily2020-11-02 09:38
https://kosovapost.net/mblidhet-sot-qeveria-e-serbise-flasin-per-kosoven/60%Daily2020-11-02 09:26
https://kosovapost.net/futen-ilegalisht-ne-kosove-tre-persona-ja-ku-dergohen/60%Daily2020-11-02 09:22
https://kosovapost.net/gjermania-dhe-ja-cilat-vende-te-tjera-te-evropes-futen-ne-izolim/60%Daily2020-11-02 08:50
https://kosovapost.net/ja-si-do-te-jete-sot-moti-ne-shqiperi/60%Daily2020-11-02 08:40
https://kosovapost.net/sllovakia-teston-gjysmen-e-popullesise-per-covid-19-brenda-nje-dite-ja-sa-rezultuan-pozitiv/60%Daily2020-11-02 08:27
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-23-paciente-me-oksigjenoterapi-gjashte-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-11-02 08:12
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-nentor-2/60%Daily2020-11-02 08:05
https://kosovapost.net/punetoreve-te-telekomit-iu-bllokuan-llogarite-bankare-sindikata-paralajmeron-masa/60%Daily2020-11-02 08:03
https://kosovapost.net/zgjedhjet-presidenciale-amerikane-pjesemarrje-e-larte-e-komunitetit-mysliman/60%Daily2020-11-02 07:57
https://kosovapost.net/rritet-ne-79-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-izmir-te-turqise/60%Daily2020-11-02 07:53
https://kosovapost.net/kosova-me-masa-te-vecanta-anti-covid/60%Daily2020-11-02 08:30
https://kosovapost.net/sot-fillon-viti-i-ri-akademik-ne-institucionet-e-arsimit-te-larte-2/60%Daily2020-11-02 07:40
https://kosovapost.net/sot-nis-mesimi-online-ne-universitete-per-nje-muaj/60%Daily2020-11-02 07:34
https://kosovapost.net/nuk-ka-te-ndalur-gjermania-regjistron-12097-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-11-02 07:26
https://kosovapost.net/neymar-refuzon-kthimin-te-barcelona-cfare-po-synon-ai/60%Daily2020-11-02 07:22
https://kosovapost.net/rezulton-pozitiv-me-covid-19-karantinohet-kreu-i-obsh/60%Daily2020-11-02 07:17
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-nga-perfitimet-shendetesore-nga-kafeja-e-mengjesit/60%Daily2020-11-02 07:15
https://kosovapost.net/117625-2/60%Daily2020-11-02 07:12
https://kosovapost.net/nje-tjeter-mrekulli-ne-izmir-elifi-3-vjecare-u-shpetua-pas-65-oresh/60%Daily2020-11-02 07:06
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-18/60%Daily2020-11-02 07:00
https://kosovapost.net/turqi-rritet-ne-73-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti/60%Daily2020-11-01 22:42
https://kosovapost.net/miftaraj-presioni-i-shoqerise-civile-dhe-vendeve-mike-detyrojne-qeverine-hoti-ta-ktheje-task-forcen-kunder-korrupsionit/60%Daily2020-11-01 22:28
https://kosovapost.net/mali-i-zi-drejt-formimit-te-qeverise/60%Daily2020-11-01 21:59
https://kosovapost.net/erdogan-nje-lufte-duhet-te-zhvillohet-kunder-ndjenjave-anti-muslimane-ashtu-si-u-zhvillua-nje-beteje-kunder-antisemitizmit/60%Daily2020-11-01 21:31
https://kosovapost.net/deputeti-rrahmani-duhet-te-shkarkohet-ambsadori-qendrim-gashi/60%Daily2020-11-01 21:24
https://kosovapost.net/na-rrjepen-e-sbejme-pas-perfundimit-te-luftes-ju-asnje-lidhje-nuk-e-keni-me-uck-ne/60%Daily2020-11-01 21:09
https://kosovapost.net/holanda-bllokon-shqiperine-per-negociatat-drite-jeshile-per-shkupin-dokument/60%Daily2020-11-01 20:29
https://kosovapost.net/%e2%80%8bturqi-rritet-ne-70-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti/60%Daily2020-11-01 20:24
https://kosovapost.net/ne-kliniken-e-pediatrise-vizita-te-shumta-te-femijeve-qe-dyshohet-se-jane-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-11-01 19:44
https://kosovapost.net/bytyqi-fenomenal-abazaj-fiton-penallti-video/60%Daily2020-11-01 19:40
https://kosovapost.net/117582-2/60%Daily2020-11-01 19:34
https://kosovapost.net/nenshkrimi-i-rames-nuk-mjafton-per-te-miratuar-marreveshjen-shqiperi-greqi/60%Daily2020-11-01 19:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-fundit-i-qeverise-per-dasmat/60%Daily2020-11-01 19:25
https://kosovapost.net/117573-2/60%Daily2020-11-01 19:19
https://kosovapost.net/fjalimi-i-shaip-kamberit-ne-parlamentin-e-serbise-nje-prej-me-te-mireve-ne-histori/60%Daily2020-11-01 19:10
https://kosovapost.net/hoti-vendimi-per-masat-e-reja-do-vleresohet-brenda-dy-javesh/60%Daily2020-11-01 18:56
https://kosovapost.net/vv-organizon-degjim-publik-lidhur-me-draft-kodin-civil-te-kosoves/60%Daily2020-11-01 18:51
https://kosovapost.net/vendos-qeveria-nga-neser-hyjne-ne-fuqi-keto-masa-kunder-perhapjes-se-koronavirusit/60%Daily2020-11-01 18:33
https://kosovapost.net/nagavci-se-pari-zgjedhje-e-pastaj-shqyrtojme-mundesine-e-propozimit-te-nje-emri-per-president/60%Daily2020-11-01 17:40
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-dergon-44-ushtare-ne-kuader-te-misionit-te-kfor-it-ne-kosove/60%Daily2020-11-01 17:33
https://kosovapost.net/shtetasi-i-huaj-vjedhe-canten-me-pas-sulmon-dy-police-ne-prishtine/60%Daily2020-11-01 17:07
https://kosovapost.net/moti-per-neser-dhe-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2020-11-01 16:59
https://kosovapost.net/imami-kosovar-dhe-rabini-shqiptar-luten-se-bashku-per-kosoven-dhe-kombet-e-tjera/60%Daily2020-11-01 16:55
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-cfare-pret-gjermania/60%Daily2020-11-01 15:48
https://kosovapost.net/ne-stamboll-u-organizua-proteste-kunder-frances/60%Daily2020-11-01 15:40
https://kosovapost.net/turqi-70-vjecari-nxirret-i-gjalle-pas-34-oresh-nen-rrenoja-foto/60%Daily2020-11-01 15:32
https://kosovapost.net/rekord-infektimesh-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut-humbin-jeten-10-persona/60%Daily2020-11-01 15:25
https://kosovapost.net/milan-shenon-fitoren-e-radhes-ne-serie-a-ibra-heroi-i-skuadres/60%Daily2020-11-01 15:20
https://kosovapost.net/deshtetezimi-i-kosoves/60%Daily2020-11-01 15:16
https://kosovapost.net/hamilton-regjistron-suksesin-e-nente-sezonal-ne-imola-ferrari-ne-hije/60%Daily2020-11-01 15:11
https://kosovapost.net/te-bashkuar-si-ne-kohen-e-uck-se-takohen-thaci-veseli-lushtaku-e-selimi/60%Daily2020-11-01 15:03
https://kosovapost.net/shkon-ne-62-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-11-01 14:52
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-41/60%Daily2020-11-01 14:46
https://kosovapost.net/infektohet-me-koronavirus-deputetja-rudina-hajda/60%Daily2020-11-01 14:38
https://kosovapost.net/shtate-viktima-dhe-337-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-11-01 14:08
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-mblidhet-neser-per-te-vazhduar-me-pikat-e-seances-se-kaluar/60%Daily2020-11-01 14:03
https://kosovapost.net/trump-e-quan-te-cmendur-bidenin-thote-se-deshiron-ta-bllokoje-ameriken-per-shume-vjet/60%Daily2020-11-01 13:59
https://kosovapost.net/muslimanet-kanadeze-protestojne-kunder-qendrimeve-antiislame-te-frances-dhe-macronit/60%Daily2020-11-01 13:39
https://kosovapost.net/pdk-se-ne-prizren-i-bashkohen-rreth-60-kuadro-veseli-po-tregojme-model-dinjitoz-opozitar/60%Daily2020-11-01 13:26
https://kosovapost.net/aktiviteti-fizik-ilac-per-njeriun/60%Daily2020-11-01 12:59
https://kosovapost.net/hoxhaj-serbia-ka-per-qellim-te-mbroje-dhe-te-promovoje-kriminelet/60%Daily2020-11-01 12:53
https://kosovapost.net/mbi-9-milione-raste-me-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-11-01 12:44
https://kosovapost.net/rusi-rekord-rastesh-me-covid-19-mbi18-mije-te-infektuar-per-24-ore/60%Daily2020-11-01 12:44
https://kosovapost.net/kosova-pergatitet-per-trajtimin-e-te-infektuarve-nga-covid-19-me-plazmen-e-gjakut/60%Daily2020-11-01 12:20
https://kosovapost.net/zidane-i-lumtur-me-paraqitjen-dhe-golin-e-hazardit/60%Daily2020-11-01 12:08
https://kosovapost.net/australia-nuk-regjistron-asnje-rast-te-ri-me-covid-19-per-here-te-pare-pas-5-muajve/60%Daily2020-11-01 11:36
https://kosovapost.net/60-profesioniste-aderojne-ne-degen-e-pdk-se-ne-prizren-veseli-se-bashku-do-te-ndryshojme-prizrenin-dhe-kosoven/60%Daily2020-11-01 10:35
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-viti-humbin-jeten-dy-persona/60%Daily2020-11-01 10:29
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-i-pare-besnik-tahiri-nderon-haroin-e-kombit-zahir-pajaziti/60%Daily2020-11-01 11:53
https://kosovapost.net/keto-jane-frutat-te-cilat-duhet-ti-konsumoni-cdo-dite/60%Daily2020-11-01 09:39
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prishtine-policia-jep-detaje/60%Daily2020-11-01 09:30
https://kosovapost.net/brenda-tri-diteve-policia-e-kosoves-shqiptoi-mbi-3-mije-tiketa-ne-baze-te-ligjit-anti-covid/60%Daily2020-11-01 08:53
https://kosovapost.net/dal-pino-paralajmeron-futbolli-prane-katastrofes-3-opsione-si-te-dalim-nga-kriza/60%Daily2020-11-01 08:20
https://kosovapost.net/punetoret-te-pambrojtur-gjate-pandemise-mbi-57-paguhen-me-kesh/60%Daily2020-11-01 08:18
https://kosovapost.net/rritja-e-rasteve-me-covid-19-edhe-portugalia-vendos-masa-shtrenguese-anti-covid/60%Daily2020-11-01 08:14
https://kosovapost.net/rreth-20-mije-persona-te-prekur-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-11-01 08:11
https://kosovapost.net/oda-e-mjekeve-mungojne-mjetet-mbrojtese-mjeket-po-atakohen-cdo-dite-nga-virusi/60%Daily2020-11-01 08:06
https://kosovapost.net/turqi-rritet-ne-49-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti/60%Daily2020-11-01 08:02
https://kosovapost.net/moti-sot-vranesira-dhe-diell/60%Daily2020-11-01 07:59
https://kosovapost.net/kryeministri-austriak-kurz-ne-do-te-vazhdojme-luften-kunder-islamit-politik/60%Daily2020-11-01 07:56
https://kosovapost.net/funerali-i-kryeshkopit-te-kishes-serbe-ne-mal-te-zi-i-cili-vdiq-nga-covid-19-u-percjell-me-puthje/60%Daily2020-11-01 07:54
https://kosovapost.net/rruget-ne-spanje-u-kthyen-ne-fushebeteje-ne-protestat-covid-19/60%Daily2020-11-01 07:52