XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/haskuka-ndan-cmimin-masar-shala-per-keshillin-e-pajtimit-ne-prizren/60%Daily2020-12-31 22:49
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-tregon-se-si-e-futi-sprejin-per-sy-ne-kuvend/60%Daily2020-12-31 21:37
https://kosovapost.net/senatori-republikan-kunder-marifeteve-te-rrezikshme-per-te-permbysur-zgjedhjet/60%Daily2020-12-31 21:24
https://kosovapost.net/rama-uron-vitin-e-ri-me-te-keqen-e-lame-pas-me-te-miren-e-kemi-para/60%Daily2020-12-31 21:22
https://kosovapost.net/ky-eshte-fshati-i-kosoves-ku-nuk-festohet-viti-i-ri-asnje-dyqan-aty-nuk-shet-raki/60%Daily2020-12-31 21:13
https://kosovapost.net/ku-do-ta-pret-vitin-e-ri-kryeministri-hoti/60%Daily2020-12-31 21:07
https://kosovapost.net/lushtaku-ky-vit-ishe-i-rende-per-shoqerine-ekonomine-dhe-per-shtetin-e-kosoves/60%Daily2020-12-31 21:14
https://kosovapost.net/disa-nga-zhvillimet-kryesore-te-2020-ne-bote/60%Daily2020-12-31 20:51
https://kosovapost.net/babai-i-kryeministrit-britanik-aplikon-per-nenshtetesi-franceze/60%Daily2020-12-31 20:39
https://kosovapost.net/samoa-kiribati-zelanda-e-re-dhe-fixhi-vendet-e-para-qe-priten-vitin-2021/60%Daily2020-12-31 20:30
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-i-covid-19-zbulohet-edhe-ne-kine/60%Daily2020-12-31 20:20
https://kosovapost.net/kancelarja-merkel-i-lut-gjermanet-qe-ta-vazhdojne-luften-ndaj-covid-19/60%Daily2020-12-31 20:17
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-dy-ditet-e-para-te-vitit-2021/60%Daily2020-12-31 20:13
https://kosovapost.net/koronavirusi-i-llojit-te-ri-tashme-paraqitet-edhe-ne-france/60%Daily2020-12-31 19:47
https://kosovapost.net/me-pak-aksidente-me-fatalitet-gjate-pandemise-80-persona-humben-jeten-gjate-2020/60%Daily2020-12-31 19:45
https://kosovapost.net/shkenda-biznesmenja-qe-realizoi-endrrat-me-shume-pune-e-perkushtim/60%Daily2020-12-31 19:40
https://kosovapost.net/selimi-vizitoi-familjen-e-deshmoreve-meziu/60%Daily2020-12-31 19:24
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-uron-vitin-e-ri-2021/60%Daily2020-12-31 19:17
https://kosovapost.net/ballkani-perendimor-seshte-prioritet-i-portugalise-si-kryesuese-e-be-se-ne-gjashte-mujorin-e-pare-te-vitit-2021/60%Daily2020-12-31 18:36
https://kosovapost.net/kurti-uron-vitin-e-ri-me-foto-familjare-me-shprese-per-nje-vit-vertet-te-ri/60%Daily2020-12-31 18:17
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-permbylle-vitin-2020-ne-familjen-e-kadri-veselit/60%Daily2020-12-31 18:04
https://kosovapost.net/mustafa-uron-vitin-e-ri-2021-elektorati-i-ldk-se-te-jete-i-bashkuar-ne-zgjedhjet-qe-po-vijne/60%Daily2020-12-31 17:56
https://kosovapost.net/maqedoni-15-viktima-dhe-536-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-31 17:46
https://kosovapost.net/osmani-uron-qytetaret-ditet-me-te-mira-i-kemi-perpara/60%Daily2020-12-31 17:37
https://kosovapost.net/mbi-83-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-12-31 17:21
https://kosovapost.net/zemaj-uron-qytetaret-per-vitin-e-ri-ka-nje-porosi/60%Daily2020-12-31 17:13
https://kosovapost.net/kroacia-falenderon-kosoven-per-ndarjen-e-100-mije-eurove/60%Daily2020-12-31 17:06
https://kosovapost.net/avdyli-kete-vit-kishte-vlime-te-panevojshme-politike-por-pas-erresirave-vjen-drita/60%Daily2020-12-31 16:59
https://kosovapost.net/alarmohen-nisma-akr-ja-dhe-psd-ja-pa-thacin-nuk-e-kalojne-pragun/60%Daily2020-12-31 16:50
https://kosovapost.net/haradinaj-optimist-2021-vit-i-fitores/60%Daily2020-12-31 16:31
https://kosovapost.net/arben-vitia-uron-vitin-e-ri-shumecka-ka-nderruar-ne-jetet-tona/60%Daily2020-12-31 15:53
https://kosovapost.net/kryediplomatja-kosova-e-kroacia-i-jane-gjendur-prane-njera-tjetres-ne-momentet-e-veshtira/60%Daily2020-12-31 15:45
https://kosovapost.net/keds-po-ben-perpjekje-maksimale-per-te-rikthyer-furnizimin-me-energji-ne-rugove/60%Daily2020-12-31 15:38
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-ua-mundeson-ish-udheheqesve-te-uck-se-te-festojne-sonte-ne-paraburgim/60%Daily2020-12-31 15:22
https://kosovapost.net/mesazhi-i-kryeministrit-hotit-me-rastin-e-vitit-te-ri-2021/60%Daily2020-12-31 14:58
https://kosovapost.net/fsk-ja-ne-misione-te-perbashketa-me-garden-kombetare-te-ajoves/60%Daily2020-12-31 14:48
https://kosovapost.net/kosova-ndihmon-kroacine-me-100-mije-euro/60%Daily2020-12-31 14:44
https://kosovapost.net/shkencetaret-turq-zhvillojne-nje-sistem-qe-diagnostikon-koronavirusin-ne-vetem-10-sekonda/60%Daily2020-12-31 14:39
https://kosovapost.net/136074-2/60%Daily2020-12-31 14:34
https://kosovapost.net/vrasja-e-katerfishte-neser-dite-zie-ne-viti-anulohen-te-gjitha-aktivitetet-per-vitin-e-ri/60%Daily2020-12-31 14:27
https://kosovapost.net/ulen-shifrat-ne-kosove-ne-24-oret-e-fundit-nga-koronavirusi-nderruan-jete-3-persona/60%Daily2020-12-31 14:23
https://kosovapost.net/hoxhaj-zotohet-do-jem-sycele-do-ta-mbroje-kosoven-nga-rreziku-i-brendshem-dhe-i-jashtem/60%Daily2020-12-31 13:38
https://kosovapost.net/per-te-siguruar-karantinen-franca-vendos-100-mije-police-ne-rruge/60%Daily2020-12-31 14:29
https://kosovapost.net/ish-pjesetari-i-mup-it-nese-vuciq-nuk-me-kerkon-falje-do-te-deshmoj-per-krejt-krimet-qe-njerezit-e-tij-kane-kryer-ne-kosove/60%Daily2020-12-31 13:30
https://kosovapost.net/merkel-ne-fjalimin-e-fundvitit-me-lejoni-tju-them-dicka-personale-ne-perfundim/60%Daily2020-12-31 13:24
https://kosovapost.net/zgjodha-diten-e-fundit-te-vitit-2020-per-ta-vizituar-shoqaten-down-syndrome-kosova/60%Daily2020-12-31 13:21
https://kosovapost.net/dridhet-toka-iken-energjia-fshati-i-vogel-perjeton-fundin-e-botes-foto/60%Daily2020-12-31 13:17
https://kosovapost.net/ismaili-pas-takimit-te-keshillit-drejtues-do-dalim-me-te-forte-se-kurre-kandidatin-hoxhaj/60%Daily2020-12-31 13:09
https://kosovapost.net/sot-varroset-personi-qe-u-gjet-i-vdekur-ne-zyren-e-tij-ne-prishtine/60%Daily2020-12-31 12:56
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-kosovaret-nga-ambasada-e-kosoves-ne-itali/60%Daily2020-12-31 12:53
https://kosovapost.net/palmer-ujdia-e-4-shtatorit-eshte-garancia-kryesore-per-marreveshjen-kosove-serbi/60%Daily2020-12-31 12:48
https://kosovapost.net/gradohen-127-togere-ne-polici-te-kosoves/60%Daily2020-12-31 12:42
https://kosovapost.net/e-perfundoi-nderrimin-e-fundit-per-kete-vit-ja-cfare-thote-mjeku-kosovar-per-vitin-qe-po-e-leme-pas/60%Daily2020-12-31 11:46
https://kosovapost.net/neymar-organizon-feste-per-vitin-e-ri-fillojne-hetimet-ne-brazil/60%Daily2020-12-31 11:34
https://kosovapost.net/e-thote-cr7-ska-lidhje-mosha-vlen-vetem-koka-futbolli-pa-tifoze-si-cirku-pa-kloune/60%Daily2020-12-31 11:31
https://kosovapost.net/50-euro-per-cdo-te-infektuar-me-covid-19-ne-skenderaj-100-per-familjet-e-viktimave/60%Daily2020-12-31 11:26
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-anetari-i-vetevendosjes/60%Daily2020-12-31 11:23
https://kosovapost.net/zotimi-i-para-dy-vite-i-vjosa-osmanit-diten-qe-nuk-do-te-jem-ne-ldk-nuk-do-te-jem-ne-politike/60%Daily2020-12-31 11:16
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-nga-ligjet-me-te-cuditshme-ne-zvicer/60%Daily2020-12-31 10:55
https://kosovapost.net/2020-vit-sfidues-per-telekomin-e-kosoves/60%Daily2020-12-31 10:49
https://kosovapost.net/hoti-do-te-nenshkruajme-kontrate-per-financimin-e-shoqatave-qe-perkujdesen-per-femijet-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2020-12-31 10:47
https://kosovapost.net/haziri-flet-per-sfidat-e-sukseset-e-vitit-2020-ne-gjilan/60%Daily2020-12-31 10:44
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-europian-qe-po-e-perjeton-me-se-keqi-pandemine/60%Daily2020-12-31 10:41
https://kosovapost.net/jemen-rritet-ne-25-numri-i-viktimave-nga-shperthimi-ne-aeroport-aden/60%Daily2020-12-31 10:45
https://kosovapost.net/studimi-tregon-se-izraeli-pritet-te-goditet-shume-shpejt-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Daily2020-12-31 10:33
https://kosovapost.net/rekord-i-ri-ne-shba-3-927-te-vdekur-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-12-31 10:28
https://kosovapost.net/turqia-merr-komanden-e-nato-s/60%Daily2020-12-31 10:13
https://kosovapost.net/hoti-kosova-vendi-i-pare-ne-ballkanin-perendimor-qe-nenshkruan-marreveshjen-per-nxitjen-e-investimeve-me-dfc-ne/60%Daily2020-12-31 10:08
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-del-me-nje-njoftim-te-rendesishem-per-bizneset-perfituese-te-granteve/60%Daily2020-12-31 10:03
https://kosovapost.net/kujtime-te-gazetarit-nuhi-bytyci-nga-festimi-i-vitit-te-ri-1999-ne-zonat-e-luftes/60%Daily2020-12-31 09:59
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-prishtines-dyshohet-per-vetevrasje/60%Daily2020-12-31 09:38
https://kosovapost.net/me-fotot-e-shperndara-nga-momenti-i-marrjes-se-vaksines-micotakis-nxiti-reagime-te-ashpra/60%Daily2020-12-31 09:34
https://kosovapost.net/cfare-synon-aak-ja-ne-zgjedhje-e-pas-e-thote-bali-muharremaj/60%Daily2020-12-31 09:18
https://kosovapost.net/ilir-meta-nenshkruan-shkarkimin-e-edi-rames-dekreton-xhacken-dhe-peleshin-ne-postet-e-reja/60%Daily2020-12-31 09:14
https://kosovapost.net/analisti-serb-shqiptaret-tani-kane-nevoje-per-gjermanine-me-shume-se-per-ameriken/60%Daily2020-12-31 09:58
https://kosovapost.net/2020-pandemia-gjykata-speciale-dhe-zgjedhjet-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-12-31 09:31
https://kosovapost.net/ngrohja-globale-shkrihet-edhe-akullnaja-e-fundit-ne-venezuele-foto/60%Daily2020-12-31 09:00
https://kosovapost.net/kalendari-historik-31-dhjetor-2/60%Daily2020-12-31 08:55
https://kosovapost.net/vrasja-e-katerfishte-ne-pozhoran-policia-jep-detaje/60%Daily2020-12-31 08:53
https://kosovapost.net/provokim-ambasada-ruse-reagon-pas-fjaleve-te-rames-se-kuptojme-pse-u-merzit-kryeministri/60%Daily2020-12-31 08:51
https://kosovapost.net/gjermania-me-2021-midis-pandemise-dhe-ndarjes-nga-merkeli/60%Daily2020-12-31 08:45
https://kosovapost.net/fauci-per-variantin-e-ri-te-coronavirusit-tregon-se-kur-do-te-kthehemi-ne-normalitet/60%Daily2020-12-31 08:42
https://kosovapost.net/22-te-vdekur-nga-shperthimet-ne-aeroportin-e-adenit-ne-jemen/60%Daily2020-12-31 08:40
https://kosovapost.net/te-pakten-10-te-zhdukur-pas-rreshqitjes-se-tokes-ne-nje-fshat-ne-norvegji/60%Daily2020-12-31 08:37
https://kosovapost.net/bekim-jashari-tregon-a-do-i-bashkohet-iniciatives-se-vjosa-osmanit/60%Daily2020-12-31 08:33
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-shikojeni-prej-cfare-distance-shenohet-gol-ne-brazil-video/60%Daily2020-12-31 08:28
https://kosovapost.net/dy-bombardues-amerikan-kane-fluturuar-mbi-gjirin-persik/60%Daily2020-12-31 08:21
https://kosovapost.net/shifra-rekord-gjermania-shenon-mbi-1-mije-viktima-nga-koronavirusi-ne-24-ore/60%Daily2020-12-31 08:16
https://kosovapost.net/ne-gjilan-e-pozhoran-vrasjet-ne-familje-qe-tronditen-vendin/60%Daily2020-12-31 08:12
https://kosovapost.net/sot-nenshkruhet-marreveshje-me-shba-ne-pritet-te-sjelle-miliona-euro-investime-ne-kosove/60%Daily2020-12-31 08:12
https://kosovapost.net/shuhet-presidenti-i-chapecoense-e-mposhti-covid-19/60%Daily2020-12-31 08:03
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-rryme-per-vitin-e-ri-flasin-nga-keds/60%Daily2020-12-31 07:57
https://kosovapost.net/caji-i-hidhrave-ilac-per-shume-semundje/60%Daily2020-12-31 07:53
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-66-paciente-me-koronavirus-9-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-12-31 07:49
https://kosovapost.net/hoxhaj-pdk-se-premton-rritje-te-pagave-per-policet/60%Daily2020-12-31 09:30
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-te-sheruarve-40-987-raste-aktive-eshte-8-825/60%Daily2020-12-31 07:40
https://kosovapost.net/cilat-qytetet-shqiptare-kane-burrat-dhe-grate-me-dembele/60%Daily2020-12-31 07:31
https://kosovapost.net/mcconnell-perjashton-mundesine-e-miratimit-te-pagesave-prej-2-mije-dollaresh/60%Daily2020-12-31 07:27
https://kosovapost.net/jo-e-zakonshme-kapet-me-droge-nje-15-vjecare-ne-mitrovice/60%Daily2020-12-31 07:24
https://kosovapost.net/moti-sot-153/60%Daily2020-12-31 07:15
https://kosovapost.net/krejt-cka-ndodhi-sot-ne-pozheran-te-vitise-nga-motivi-i-vrasjes-e-deri-tek-nxjerrja-e-trupave-te-pajete-nga-shtepia/60%Daily2020-12-30 23:49
https://kosovapost.net/konjufca-per-hotin-e-hoxhajn-keta-te-dy-me-i-be-bashke-kane-me-pak-vota-se-albulena-haxhiu/60%Daily2020-12-30 23:38
https://kosovapost.net/pdk-mashtrimet-e-haradinajve-jo-vetem-qe-nuk-i-ha-me-votuesi-i-uck-se-por-as-votuesit-e-tyre/60%Daily2020-12-30 23:31
https://kosovapost.net/taktike-e-mencur-e-isa-mustafes-ta-djeg-avdullah-hotin-e-djegur/60%Daily2020-12-30 23:24
https://kosovapost.net/vetevendosjes-ne-rahovec-i-bashkohen-dhjetera-anetare-te-rinje/60%Daily2020-12-30 23:15
https://kosovapost.net/sot-15-viktima-dhe-493-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-12-30 21:19
https://kosovapost.net/gjykata-e-kthen-ne-pune-policen-qe-u-perjashtua-per-shkak-te-shamise/60%Daily2020-12-30 21:02
https://kosovapost.net/zyrtarizohet-data-e-ardhjes-se-vaksinave-anti-covid-ne-kosove/60%Daily2020-12-30 20:09
https://kosovapost.net/kurti-flet-per-familjen-jashari-uck-ja-lindi-nga-ky-betim-i-familjes-jashari/60%Daily2020-12-30 20:02
https://kosovapost.net/familja-qe-u-vra-ne-viti-jane-nga-diaspora-mesohet-motivi-i-vrasjes/60%Daily2020-12-30 19:21
https://kosovapost.net/ikshpk-per-personin-e-arrestuar-nga-policia-nuk-eshte-staf-dhe-aq-me-pak-laborant-i-ikshpk-se/60%Daily2020-12-30 19:13
https://kosovapost.net/vrasje-ne-pozheran-te-vitise-dyshohet-per-4-viktima/60%Daily2020-12-30 19:03
https://kosovapost.net/edita-tahiri-mini-shengeni-e-nxjerr-fituese-serbine/60%Daily2020-12-30 18:40
https://kosovapost.net/vrasje-ne-viti-dyshohet-per-disa-viktima/60%Daily2020-12-30 18:27
https://kosovapost.net/pese-gjerat-qe-nuk-duhet-ti-marrim-me-si-te-mireqena-gjate-vitit-te-ardhshem/60%Daily2020-12-30 18:21
https://kosovapost.net/shqiperia-e-ndihmon-kroacine-me-250-mije-euro/60%Daily2020-12-30 18:12
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-takon-homologun-italian-diskutohet-thellimi-i-bashkepunimit/60%Daily2020-12-30 18:04
https://kosovapost.net/boris-johnson-nenshkruan-marreveshjen-mbi-marredheniet-e-ardhshme-me-be/60%Daily2020-12-30 17:57
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-e-telefonon-deputetin-e-vv-se-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-12-30 17:51
https://kosovapost.net/si-u-perball-ademi-jashari-me-policine-serbe-dhesi-ndodhi-rrethimi-i-pare-i-familjes/60%Daily2020-12-30 17:43
https://kosovapost.net/dedikimi-i-cr7-per-maradonen-fotoja-me-e-pelqyer-ne-instagram-per-2020-en/60%Daily2020-12-30 17:28
https://kosovapost.net/shqiptaret-i-presin-sfida-jo-te-lehta-presidenti-meta-takon-enver-hoxhajn/60%Daily2020-12-30 16:55
https://kosovapost.net/ish-presidentja-e-kosoves-dhunimet-kane-qene-mjet-lufte-i-serbise/60%Daily2020-12-30 16:50
https://kosovapost.net/qorrolli-pas-kandidimit-te-hotit-nuk-fitoi-ne-2017-e-as-nuk-do-te-fitoje-ne-2021/60%Daily2020-12-30 16:39
https://kosovapost.net/ja-sa-vota-kishin-se-bashku-hoti-dhe-hoxhaj-ne-vitin-2019-kjo-eshte-diferenca-me-kurtin/60%Daily2020-12-30 16:31
https://kosovapost.net/kur-do-te-furnizohet-kosova-me-vaksinen-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-30 16:22
https://kosovapost.net/qeveria-emeron-bordin-e-perkohshem-te-drejtoreve-ne-dy-ndermarrje-publike/60%Daily2020-12-30 16:15
https://kosovapost.net/ndezja-e-fishekzjarreve-per-festat-e-fundvitit-mpb-ka-nje-kerkese-per-qytetaret/60%Daily2020-12-30 16:06
https://kosovapost.net/lushtaku-idhnak-ia-kthen-vetevendosjes-nje-me-nje/60%Daily2020-12-30 16:01
https://kosovapost.net/zyrtare-shtyhet-ndeshja-tottenham-fulham-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-12-30 15:46
https://kosovapost.net/si-te-dalloni-a-ka-foshnja-infeksion-veshi/60%Daily2020-12-30 15:40
https://kosovapost.net/50-i-vetevendosjes-dhe-vjosa-osmanit-tash-eshte-i-mundshem/60%Daily2020-12-30 15:37
https://kosovapost.net/nje-milion-pyetje-e-asnje-pergjigje-ne-planin-gjithekombetar/60%Daily2020-12-30 15:21
https://kosovapost.net/zidane-u-mbylle-deren-lojtareve-qe-duan-te-largohen-ne-janar/60%Daily2020-12-30 15:14
https://kosovapost.net/admirali-hranj-shprehe-falenderimin-ndaj-gjeneral-rames-per-gatishmerine-e-tij-per-ndihme-popullit-kroat/60%Daily2020-12-30 15:11
https://kosovapost.net/trump-mposht-obamen-me-i-preferuari-nga-amerikanet/60%Daily2020-12-30 15:01
https://kosovapost.net/ovl-e-uck-se-ne-malisheve-shenoi-diten-e-veteranit/60%Daily2020-12-30 14:59
https://kosovapost.net/a-do-te-beje-koalicion-me-vetevendosjen-ldk-ja-e-thote-lideri-mustafa/60%Daily2020-12-30 14:56
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-takim-me-veliajn-faktori-shqiptar-te-unifikohet-ne-mbrojtjen-e-luftes-se-drejte-te-uck-se-dhe-themeluesve-te-saj/60%Daily2020-12-30 14:49
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-ironizon-me-ldk-ne-me-iu-pas-mesu-nuk-kishi-dite-kaq-mire/60%Daily2020-12-30 14:52
https://kosovapost.net/johnson-britania-do-te-jete-aleatja-me-e-mire-e-be-se/60%Daily2020-12-30 14:42
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lista-e-komunave-te-prekura-me-covid-19/60%Daily2020-12-30 14:14
https://kosovapost.net/shtate-raste-te-vdekjes-dhe-234-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-30 14:04
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-takim-me-meten-pdk-do-te-udheheqe-qeverine-per-ta-ndalur-degradimin-dhe-rrezikun-per-zhberjen-e-shtetit/60%Daily2020-12-30 14:00
https://kosovapost.net/ldk-sfidon-albin-kurtin-me-hotin-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2020-12-30 13:57
https://kosovapost.net/u-d-presidentja-vjosa-osmani-iu-adresua-ushtarakeve-te-fsk-se/60%Daily2020-12-30 13:53
https://kosovapost.net/lushtaku-e-mendon-koalicionin-pdk-vv-por-ka-nje-kusht/60%Daily2020-12-30 13:23
https://kosovapost.net/kosova-i-kerkon-ndihme-per-sjelljen-e-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-30 13:05
https://kosovapost.net/e-duan-me-shume-se-ldk-ne-edhe-ky-zyrtare-i-ldk-se-ne-gjilan-kalon-te-vjosa-osmani/60%Daily2020-12-30 12:39
https://kosovapost.net/e-ardhmja-e-strakoshes-te-lazio-vihen-ne-dyshim/60%Daily2020-12-30 12:42
https://kosovapost.net/haziri-kosova-ka-deshtuar-me-zbardhe-rastin-e-agon-musliut-kjo-mbetet-njolla-me-e-madhe-e-kesaj-pandemie/60%Daily2020-12-30 12:16
https://kosovapost.net/fsk-po-shnderrohet-ne-ushtri-moderne/60%Daily2020-12-30 11:58
https://kosovapost.net/sa-vota-te-ldk-se-pritet-te-kalojne-tek-vjosa-osmani-sipas-analisteve/60%Daily2020-12-30 11:49
https://kosovapost.net/maradona-shpenzonte-60-mije-dollare-ne-muaj-me-kaq-shpenzime-edhe-sa-vite-do-te-jetonte-pa-punuar-jetonte/60%Daily2020-12-30 11:41
https://kosovapost.net/a-ka-pdk-vija-te-kuqe-me-vetevendosjen-ja-cfare-konfirmon-musliu/60%Daily2020-12-30 11:37
https://kosovapost.net/opinion-moska-nen-presion-politika-e-ardhshme-e-rusise-e-presidentit-biden/60%Daily2020-12-30 12:26
https://kosovapost.net/aak-nuk-leshon-pe-haradinaj-eshte-i-denje-per-president/60%Daily2020-12-30 11:19
https://kosovapost.net/pdk-ja-ia-ben-bllok-nismes-koalicionet-nuk-jane-prioritet-ne-kete-faze/60%Daily2020-12-30 11:14
https://kosovapost.net/hoti-viziton-shtepine-e-pleqve-ne-prishtine-fatmiresisht-ketu-ska-pase-asnje-viktime-nga-covid-19/60%Daily2020-12-30 11:09
https://kosovapost.net/30-vjet-burg-se-spiunoi-per-izraelin-agjenti-zbret-nga-avioni-dhe-puth-token/60%Daily2020-12-30 10:49
https://kosovapost.net/presidentja-e-ke-se-firmos-marreveshjen-tregtare-te-brexit-ne-bruksel/60%Daily2020-12-30 10:47
https://kosovapost.net/petrinja-e-shkaterruar-nga-termeti-te-pakten-7-viktima-me-e-vogla-nje-12-vjecare/60%Daily2020-12-30 10:45
https://kosovapost.net/si-ta-dallojme-lodhjen-qe-vjen-nga-covid-19-dhe-si-te-perballemi/60%Daily2020-12-30 10:45
https://kosovapost.net/tahiri-dita-e-veteraneve-te-uck-se-i-gjen-veteranet-pa-ata-qe-e-themeluan-ushtrine/60%Daily2020-12-30 10:42
https://kosovapost.net/basha-pas-takimit-me-hoxhajn-vendimi-im-i-palekundur-shqiperia-te-qendroje-krah-kosoves/60%Daily2020-12-30 10:26
https://kosovapost.net/si-te-perdorni-lengun-e-limonit-per-lekure-te-bute-dhe-te-shendetshme/60%Daily2020-12-30 10:23
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-numrin-me-te-larte-te-vdekjeve-ditore-nga-covid-19/60%Daily2020-12-30 10:01
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-kosove/60%Daily2020-12-30 09:51
https://kosovapost.net/ministri-britanik-ne-pranvere-shpetojme-nga-koronavirusi/60%Daily2020-12-30 09:46
https://kosovapost.net/humb-jeten-nga-covid-19-edhe-nje-tjeter-punonjes-shendetesor/60%Daily2020-12-30 09:16
https://kosovapost.net/ndoshta-e-dinit-gabim-gota-e-ujit-pihet-para-apo-mbas-kafese/60%Daily2020-12-30 09:05
https://kosovapost.net/familja-shqiptare-humb-rrugen-ne-kroaci-ekipet-e-shpetimit-i-dolen-ne-ndihme-foto/60%Daily2020-12-30 09:00
https://kosovapost.net/hoxhaj-vizite-ne-tirane-takim-me-kreret-e-shtetit/60%Daily2020-12-30 08:58
https://kosovapost.net/kosova-e-gatshme-ta-dergoje-fsk-ne-ne-kroaci-pas-termetit/60%Daily2020-12-30 08:41
https://kosovapost.net/radhe-te-gjata-ne-shesh-per-tu-testuar/60%Daily2020-12-30 08:36
https://kosovapost.net/90-aksidente-trafiku-vetem-brenda-24-oreve/60%Daily2020-12-30 08:32
https://kosovapost.net/mbi-dy-milione-femije-kane-rezultuar-pozitive-per-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-12-30 08:30
https://kosovapost.net/hoti-mbledh-sot-kabinetin-qeveritar/60%Daily2020-12-30 08:31
https://kosovapost.net/koment-po-tani-amerike/60%Daily2020-12-30 08:33
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-64-paciente-me-covid-19-11-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-12-30 08:10
https://kosovapost.net/mblidhet-sot-kryesia-e-ldk-se-kush-do-te-jete-kandidati-per-kryeminister/60%Daily2020-12-30 07:53
https://kosovapost.net/gjithe-futbollistet-do-te-vaksinohen-te-jete-me-detyrim/60%Daily2020-12-30 07:50
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-italian-viziton-sot-kosoven/60%Daily2020-12-30 07:47
https://kosovapost.net/termeti-ne-kroaci-mori-jeten-e-shtate-personave/60%Daily2020-12-30 07:44
https://kosovapost.net/135619-2/60%Daily2020-12-30 07:39
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-diten-e-veteranit-sakrifikuan-gjithcka-per-shtetin-sovran-qe-gezojme-sot/60%Daily2020-12-30 07:36
https://kosovapost.net/mbani-kembet-ne-uje-me-akull-cdo-nate-mesojeni-arsyen/60%Daily2020-12-30 07:27
https://kosovapost.net/kosova-do-te-humbase-mbeshtetesin-me-te-madh-ne-kongres/60%Daily2020-12-30 07:24
https://kosovapost.net/me-disa-aktivitete-sot-shenohet-dita-e-veteranit/60%Daily2020-12-30 07:10
https://kosovapost.net/pse-britania-duhet-te-vaksinoje-2-milione-njerez-ne-jave/60%Daily2020-12-30 07:08
https://kosovapost.net/qeveria-daneze-zgjat-kufizimet-anticovid-19/60%Daily2020-12-30 07:03
https://kosovapost.net/plisat-akuzojne-ish-liderin-per-vjedhje-por-cfare-thote-ai/60%Daily2020-12-30 07:00
https://kosovapost.net/moti-sot-152/60%Daily2020-12-30 06:54
https://kosovapost.net/per-te-shmange-valen-e-trete-britania-duhet-te-vaksinoje-2-milione-njerez-ne-jave/60%Daily2020-12-29 23:32
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-ka-disa-fjal-per-gent-cakajn/60%Daily2020-12-29 23:15
https://kosovapost.net/ldk-ja-e-therret-osmanin-per-foto-te-perbashket-ky-eshte-reafimi-i-saj-shikoni-pamjet/60%Daily2020-12-29 23:17
https://kosovapost.net/pas-kroacise-termet-i-forte-edhe-ne-itali/60%Daily2020-12-29 22:54
https://kosovapost.net/ne-2020-dua-lipa-kap-majat-e-suksesit-ne-billboard/60%Daily2020-12-29 22:50
https://kosovapost.net/kreret-e-shqiperise-solidarizohen-me-popullin-kroat-pas-termetit/60%Daily2020-12-29 22:38
https://kosovapost.net/vazhdon-kerkimi-per-te-mbijetuar-ky-eshte-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-kroaci/60%Daily2020-12-29 22:22
https://kosovapost.net/termeti-ne-kroaci-levizja-vetevendosje-dergon-telegram-ngushellimi/60%Daily2020-12-29 22:06
https://kosovapost.net/haziri-konfirmon-se-nuk-eshte-pjese-e-gares-per-kryeminister-brenda-ldk-se/60%Daily2020-12-29 22:14
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-italian-viziton-neser-kosoven/60%Daily2020-12-29 21:37
https://kosovapost.net/arrestohet-ambasadori-i-malit-te-zi-ne-poloni-abazoviqi-nuk-ka-te-paprekshem/60%Daily2020-12-29 21:21
https://kosovapost.net/ky-eshte-paralajmerimi-i-albin-kurtit-per-zgjedhjet-e-reja/60%Daily2020-12-29 21:00
https://kosovapost.net/molliqaj-tregon-receten-e-vetevendosjes-qe-ia-mundesoi-ngritjen/60%Daily2020-12-29 20:54
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-i-ofron-mbeshtetje-kroacise-pas-termeteve/60%Daily2020-12-29 20:47
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-e-mbyll-seancen-e-fundit-me-simbolin-e-ldk-se-foto/60%Daily2020-12-29 20:04
https://kosovapost.net/pas-votimit-te-buxhetit-vv-publikon-fotografi-me-vjosa-osmanin/60%Daily2020-12-29 19:50
https://kosovapost.net/me-85-vota-pro-kalon-projektligji-per-buxhetin-e-vitit-2021/60%Daily2020-12-29 19:05
https://kosovapost.net/neser-ne-oren-1400-isa-mustafa-mbledh-partine-vendoset-per-kryeministrin/60%Daily2020-12-29 19:01
https://kosovapost.net/ipk-suspendon-dy-policet-qe-dyshohet-se-ushtruan-dhune-mbi-qytetaren-ne-vushtrri/60%Daily2020-12-29 18:56
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-thote-se-ja-moren-edhe-tre-anetare-ldk-se-ne-malisheve/60%Daily2020-12-29 18:50
https://kosovapost.net/deklarohet-presidenti-kroat-e-tmerrshme-termeti-i-sotem-pothuajse-me-te-njejten-force-si-ai-ne-durres/60%Daily2020-12-29 18:41
https://kosovapost.net/serbia-shteti-i-pare-ne-bote-i-perfshire-ne-kontrabande-te-vaksines-anti-covid/60%Daily2020-12-29 18:35
https://kosovapost.net/kosova-me-fusnote-republika-e-hunde-leshave/60%Daily2020-12-29 18:30
https://kosovapost.net/prapaskenat-e-shkarkimit-te-shefit-te-aki-se-nga-hoti-e-osmani-vendimi-iu-dergua-pasi-kushtetuesja-e-rrezoi-qeverine/60%Daily2020-12-29 18:06
https://kosovapost.net/vv-vendos-qe-ta-votoje-buxhetin-per-vitin-2021/60%Daily2020-12-29 17:57
https://kosovapost.net/momenti-prekes-kur-dalin-nga-rrenojat-babe-e-bir-te-perqafuar-pas-termetit-ne-kroaci-video/60%Daily2020-12-29 17:33
https://kosovapost.net/gjeneral-rama-ndane-mirenjohje-per-personelin-mjekesor/60%Daily2020-12-29 17:15
https://kosovapost.net/komuna-e-podujeves-organizoi-takim-falenderues-me-bashkatdhetaret/60%Daily2020-12-29 17:07
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2020-12-29 16:54
https://kosovapost.net/shqiperi-gjashte-viktima-dhe-574-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-29 16:48
https://kosovapost.net/ky-eshte-emri-i-preferuar-i-isa-mustafes-per-kryeminister/60%Daily2020-12-29 16:42
https://kosovapost.net/pse-dhane-doreheqje-nga-qeveria-e-shqiperise-besa-shahini-e-gent-cakaj/60%Daily2020-12-29 16:32
https://kosovapost.net/pas-termetit-shkaterrimtar-komisioni-evropian-i-gatshem-ta-ndihmoje-kroacine/60%Daily2020-12-29 16:11
https://kosovapost.net/zyrtarja-e-mpj-se-gjermane-shpresoj-qe-ne-vitin-2021-ti-hiqen-vizat-kosoves/60%Daily2020-12-29 16:01
https://kosovapost.net/karantina-e-plote-ne-poloni/60%Daily2020-12-29 15:52
https://kosovapost.net/irlanda-do-te-bejme-perpjekje-ne-ks-per-ruajtjen-e-marreveshjes-berthamore/60%Daily2020-12-29 15:43
https://kosovapost.net/vezet-e-ziera-vlerat-dhe-cfare-i-ndodh-organizmit-nese-konsumoni-shume/60%Daily2020-12-29 15:40
https://kosovapost.net/numri-i-viktimave-nga-covid-19-ne-rusi-3-here-me-i-larte-se-shifrat-zyrtare/60%Daily2020-12-29 15:32
https://kosovapost.net/kimete-berisha-dy-burra-ne-politike-ma-kane-ditur-vleren-hashim-thaci-dhe-albin-kurti/60%Daily2020-12-29 15:19
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-le-te-hapur-mundesine-e-moskandidimit-per-deputete-do-te-dal-me-vendim/60%Daily2020-12-29 15:04
https://kosovapost.net/shqetesim-ne-angli-nivel-shume-i-larte-infektimesh/60%Daily2020-12-29 14:58
https://kosovapost.net/keds-po-punojme-fuqishem-qe-te-rikthejme-energjine-elektrike-ne-rajonin-e-dukagjinit/60%Daily2020-12-29 14:48
https://kosovapost.net/te-pakte-20-te-plagosur-dhe-nje-viktime-nga-termet-ne-kroaci/60%Daily2020-12-29 14:40
https://kosovapost.net/haradinaj-aak-ja-do-te-shkoje-e-vetme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-29 14:45
https://kosovapost.net/kasapolli-per-momentin-skemi-informata-per-kosovare-te-lenduar-nga-termeti/60%Daily2020-12-29 14:30
https://kosovapost.net/pdk-se-i-bashkohen-16-studente-te-dalluar-hoxhaj-kemi-platforme-te-vecante-per-studente-dhe-ngritje-te-cilesise-se-arsimit/60%Daily2020-12-29 14:22
https://kosovapost.net/seanca-per-buxhetin-shtyhet-ne-ora-1700/60%Daily2020-12-29 14:14
https://kosovapost.net/kos-mjalte-dhe-arra-ne-mengjes-per-fuqi-gjate-dites/60%Daily2020-12-29 14:05
https://kosovapost.net/tete-raste-te-vdekjes-dhe-109-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-29 14:01
https://kosovapost.net/covid-19-pushton-futbollin-anglez-18-raste-te-reja-ne-premier-league/60%Daily2020-12-29 13:49
https://kosovapost.net/realizohet-kerkesa-e-infermierit-duraku-pagesa-e-ndrrimeve-te-nates-nga-18e-ne-36e/60%Daily2020-12-29 13:43
https://kosovapost.net/reagon-vlora-citaku-pas-doreheqjes-se-gent-cakajt/60%Daily2020-12-29 13:32
https://kosovapost.net/shperthimi-i-bomboles-se-gazit-shtate-prej-te-lenduarve-me-djegie-te-fytyres-dhe-duarve/60%Daily2020-12-29 13:23
https://kosovapost.net/be-pas-termetit-shkaterrues-ne-kroaci-po-monitorojme-situaten-mbeshtetje-te-plote/60%Daily2020-12-29 13:20
https://kosovapost.net/jashari-bashke-me-osmanin-ndajne-dhurata-ne-cerdhen-nena-zahide/60%Daily2020-12-29 13:13
https://kosovapost.net/live-nga-termeti-ne-kroaci-kryebashkiaku-nje-femije-vdiq-u-shkaterrua-gjysma-e-qytetit/60%Daily2020-12-29 13:09
https://kosovapost.net/cakaj-pas-doreheqjes-nuk-do-i-bashkohem-asnje-partie-politike/60%Daily2020-12-29 12:58
https://kosovapost.net/shperthen-bombola-e-gazit-afer-lagjes-marigona-12-te-lenduar/60%Daily2020-12-29 12:53
https://kosovapost.net/alpinistet-dhe-ushtaret-e-fsk-se-leshohen-nga-ndertesa-e-keds-falenderojne-mjeket-per-punen-gjate-pandemise/60%Daily2020-12-29 12:39
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-ne-moshen-98-vjecare-dizajneri-francez-pierre-cardin/60%Daily2020-12-29 12:23
https://kosovapost.net/fsk-ja-bene-homazhe-per-kolonel-gyrner-muratin/60%Daily2020-12-29 12:24
https://kosovapost.net/cakaj-dha-doreheqjen-ambasadorja-e-shba-suksese-ne-perpjekjet-tuaja-te-ardhshme/60%Daily2020-12-29 12:14
https://kosovapost.net/termet-ne-kroacia-me-magnitude-6-3/60%Daily2020-12-29 12:15
https://kosovapost.net/oak-nenshkruan-marreveshje-bashkepunimi-me-up-ne/60%Daily2020-12-29 11:58
https://kosovapost.net/cakaj-i-dorezon-doreheqjen-e-parevokueshme-kryeministrit-rama/60%Daily2020-12-29 11:44
https://kosovapost.net/135366-2/60%Daily2020-12-29 11:41
https://kosovapost.net/rama-edhe-nga-prishtina-po-i-fryjne-zjarrit-per-punen-e-detit-me-greqine/60%Daily2020-12-29 11:34
https://kosovapost.net/shefi-i-aki-se-ka-pranuar-te-largohet-nga-detyra/60%Daily2020-12-29 11:10
https://kosovapost.net/reshjet-e-shiut-dhe-ererat-e-forta-shkaktojne-deme-ne-decan/60%Daily2020-12-29 10:53
https://kosovapost.net/perseri-kamberi-ne-parlament-ju-keni-probleme-serioze-me-demokracine-video/60%Daily2020-12-29 10:48
https://kosovapost.net/joe-biden-kritikon-administraten-trump-per-mos-bashkepunimin-per-transferimin-e-pushtetit/60%Daily2020-12-29 10:31
https://kosovapost.net/irani-do-ti-japim-nje-pergjigje-te-forte-cdo-nendeteseje-izraelite-ne-gjirin-persik/60%Daily2020-12-29 10:25
https://kosovapost.net/pas-nisjes-se-testimeve-ne-shesh-deklarohet-zemaj/60%Daily2020-12-29 10:20
https://kosovapost.net/135339-2/60%Daily2020-12-29 10:16
https://kosovapost.net/navalny-kercenohet-me-burgim-nese-nuk-kthehet-ne-rusi/60%Daily2020-12-29 10:00
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-nenes-se-ish-presidentit-thaci-flasin-nga-familja/60%Daily2020-12-29 09:57
https://kosovapost.net/osmani-do-te-vaksinohem-edhe-pse-e-kam-kaluar-covid-19/60%Daily2020-12-29 09:51
https://kosovapost.net/kreu-i-okb-se-ben-thirrje-per-ta-bere-vitin-2021-vit-te-sherimit/60%Daily2020-12-29 09:30
https://kosovapost.net/aksident-rrugor-ne-zubin-potok-nje-kembesor-goditet-nga-vetura-per-vdekje/60%Daily2020-12-29 09:23
https://kosovapost.net/6-keshilla-te-thjeshta-si-te-ulni-tensionin-e-gjakut/60%Daily2020-12-29 09:18
https://kosovapost.net/perfshihet-nga-zjarri-nje-veture-te-kroi-i-mbretit/60%Daily2020-12-29 09:11
https://kosovapost.net/ndeshkohen-595-persona-per-mosrespektim-te-ligjit-anti-covid/60%Daily2020-12-29 09:09
https://kosovapost.net/humb-jeten-nje-radiolog-shqiptar-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-12-29 08:56
https://kosovapost.net/ldk-kandidat-per-kryeminister-flet-nika/60%Daily2020-12-29 08:57
https://kosovapost.net/rreshje-bore-ne-kosove-kjo-eshte-gjendja-e-tyre/60%Daily2020-12-29 08:43
https://kosovapost.net/bajqinovci-kam-me-shume-vota-se-enver-hoxhaj-e-si-mund-te-sfidoje-ai-kurtin/60%Daily2020-12-29 08:30
https://kosovapost.net/ikshpk-organizon-testime-per-covid-19-ne-sheshin-zahir-pajaziti/60%Daily2020-12-29 08:17
https://kosovapost.net/biden-agjencite-amerikane-te-sigurise-pesuan-deme-te-medha-gjate-administrates-trump/60%Daily2020-12-29 08:10
https://kosovapost.net/a-ka-pdk-ja-vija-te-kuqe-per-levizjen-vetevendosje-ja-cfare-thote-deputetja-deliu-kodra/60%Daily2020-12-29 08:07
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-78-paciente-me-covid-19-13-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-12-29 08:01
https://kosovapost.net/dybala-ik-me-vrap-nga-juventusi/60%Daily2020-12-29 07:57
https://kosovapost.net/nderron-jete-aktivisti-i-levizjes-vetevendosje/60%Daily2020-12-29 07:35
https://kosovapost.net/kur-do-te-marre-vaksinen-anticovid-flet-vuciq/60%Daily2020-12-29 08:03
https://kosovapost.net/mpirja-e-kembeve-paralajmeron-keto-semundje/60%Daily2020-12-29 07:26
https://kosovapost.net/me-shume-avione-te-nato-s-ne-ajer-per-shkak-te-avioneve-ruse/60%Daily2020-12-29 07:23
https://kosovapost.net/dhoma-e-perfaqesuesve-rrezon-veton-e-presidentit-mbi-projektligjin-per-mbrojtjen/60%Daily2020-12-29 07:21
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-nentor-2/60%Daily2020-12-29 07:17
https://kosovapost.net/bota-serish-ne-izolim-koronavirusi-i-ri-mberthen-te-gjitha-vendet-paralajmerohen-masa-te-reja/60%Daily2020-12-29 07:14
https://kosovapost.net/a-do-te-votohet-sot-projektligji-per-buxhetin/60%Daily2020-12-29 07:10
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-25/60%Daily2020-12-29 07:05
https://kosovapost.net/a-ia-kerkoi-vjosa-osmani-postin-e-presidentit-albin-kurtit/60%Daily2020-12-28 22:50
https://kosovapost.net/spanje-mbi-50-mije-viktima-nga-covid-19/60%Daily2020-12-28 22:21
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-agim-veliu-e-ka-poshteruar-vjosa-osmanin-dhe-e-kane-perjashtuar-ne-fund/60%Daily2020-12-28 22:25
https://kosovapost.net/albin-kurti-qe-16-vjet-eshte-ngreh-rrugeve-per-kete-dite/60%Daily2020-12-28 21:48
https://kosovapost.net/kandidatura-per-kryeminister-veliu-ldk-ka-emra-te-mire-por-une-nuk-do-te-jem/60%Daily2020-12-28 21:36
https://kosovapost.net/hoti-kandidati-per-kryeminister-i-ldk-se-caktohet-nga-ldk-ja-jo-nga-studiot-apo-rrjetet-sociale/60%Daily2020-12-28 21:29
https://kosovapost.net/agim-veliu-perplaset-live-me-rron-gjinovcin/60%Daily2020-12-28 21:15
https://kosovapost.net/shba-presidenti-donald-trump-firmos-ligjin-per-tajvanin-zemerohet-kina/60%Daily2020-12-28 20:53
https://kosovapost.net/gecaj-i-ldk-se-reagon-pas-takimit-te-vjosa-osmanit-me-bulliqin-keshtu-i-quan/60%Daily2020-12-28 20:32
https://kosovapost.net/xhafer-tahiri-i-del-kunder-ldk-se-per-projektbuxhetin-e-vitit-2021-e-quan-te-padrejte-per-vushtrrine/60%Daily2020-12-28 20:16
https://kosovapost.net/plackiti-shqiptaret-gjate-luftes-ne-kosove-vucic-tregon-me-emer-ish-pjesetarin-e-policise-serbe/60%Daily2020-12-28 20:05
https://kosovapost.net/debati-per-detin-meta-i-pergjigjet-rames-nuk-do-te-bej-asnje-tolerim/60%Daily2020-12-28 19:59
https://kosovapost.net/bajrami-i-fton-deputetet-ta-votojne-ne-lexim-te-dyte-projektligjin-e-buxhetit/60%Daily2020-12-28 19:54
https://kosovapost.net/vulin-perdore-perseri-fjalet-fyese-ndaj-shqiptareve-ne-gjykate/60%Daily2020-12-28 19:48
https://kosovapost.net/si-ndikon-kosi-ne-imunitetin-tuaj-ne-imunitetin-tuaj/60%Daily2020-12-29 08:36
https://kosovapost.net/dritan-abazovic-i-kerkon-urgjent-serbise-te-ekstradoje-ish-presidentin-e-fundit-te-ish-jugosllavise/60%Daily2020-12-28 19:06
https://kosovapost.net/hoxhaj-flet-me-keshilltarin-kryesor-te-angela-merkel-kosova-me-fat-qe-ka-miq-si-gjermania/60%Daily2020-12-28 19:00
https://kosovapost.net/osmani-shkon-ne-podujeve-per-tia-uruar-bulliqit-fitoren/60%Daily2020-12-28 18:45
https://kosovapost.net/kush-eshte-grimerja-qe-i-besuan-punen-per-garen-e-bukurise-miss-shqiptarja-ne-bote/60%Daily2020-12-28 19:02
https://kosovapost.net/daka-thote-se-organizimi-i-zgjedhjeve-do-te-jete-sfide-kerkon-te-zgjidhet-afati-maksimal-per-zgjedhje/60%Daily2020-12-28 17:51
https://kosovapost.net/i-sapoaderuari-ne-vv-thote-se-eshte-ne-interes-te-kosoves-ti-dorezohen-gylenistet-erdoganit/60%Daily2020-12-28 17:37
https://kosovapost.net/engel-kosova-e-shqiperia-gjithmone-do-te-kene-nje-vend-te-vecante-ne-zemren-time/60%Daily2020-12-28 17:22
https://kosovapost.net/rekord-infektimesh-ne-shba-77-mije-raste-te-reja-me-covid/60%Daily2020-12-28 17:10
https://kosovapost.net/nje-75-vjecar-vdes-dy-ore-pasi-beri-vaksinen-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-12-28 17:06
https://kosovapost.net/rusia-i-shkruan-rames-jemi-gati-ta-sjellim-vaksinen-sputnik-v-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-28 17:00
https://kosovapost.net/erdogan-marreveshja-e-tregtise-turqi-mbreteri-e-bashkuar-marreveshja-me-e-rendesishme-pas-unionit-doganor-me-be-ne/60%Daily2020-12-28 16:50
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-83-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-419-te-sheruar/60%Daily2020-12-28 16:38
https://kosovapost.net/reagon-presidenti-i-shqiperise-mbi-vendimin-e-greqise-per-ujrat/60%Daily2020-12-28 16:36
https://kosovapost.net/nga-sot-mund-te-terhiqen-asistencat-mujore-prej-130-eurosh/60%Daily2020-12-28 16:22
https://kosovapost.net/e-pranon-vete-vuciq-pjesetari-i-mup-it-serb-slavko-nikiq-ka-kryer-krime-ne-kosove/60%Daily2020-12-28 16:19
https://kosovapost.net/a-do-te-terhiqen-nga-gara-edhe-disa-deputet-tjere-te-ldk-se-flet-arben-gashi/60%Daily2020-12-28 16:08
https://kosovapost.net/problemet-me-tiroiden-hkak-2-toksina-qe-i-hasni-shpesh/60%Daily2020-12-28 15:44
https://kosovapost.net/vendet-anetare-te-be-se-mbeshtesin-marreveshjen-me-britanine-e-madhe/60%Daily2020-12-28 15:38
https://kosovapost.net/haradinaj-aak-perkrahe-kerkesen-e-bekim-jasharit-per-rritjen-e-buxhetit-per-skenderaj/60%Daily2020-12-28 15:33
https://kosovapost.net/hoti-premton-ndihme-financiare-per-grate-ne-biznes/60%Daily2020-12-28 15:23
https://kosovapost.net/trajneri-i-ri-i-psg-se-si-pochettino-fitoi-garen-me-max-allegrin/60%Daily2020-12-28 15:20
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-me-vizite-zyrtare-ne-turqi-vendos-nje-kurore-lulesh-te-mauzoleu-i-presidentit-ataturk/60%Daily2020-12-28 15:04
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-i-covid-19-japonia-ndalon-hyrjen-e-shtetasve-te-huaj/60%Daily2020-12-28 14:59
https://kosovapost.net/kuvendi-miraton-ne-parim-ndarjet-buxhetore-per-buxhetin-e-vitit-2021/60%Daily2020-12-28 14:49
https://kosovapost.net/kamishi-pyet-per-vjosa-osmanin-ku-eshte-sherifja-me-dy-pozita-e-me-rrogen-e-13-te/60%Daily2020-12-28 14:55
https://kosovapost.net/dje-i-besonte-ldk-se-sot-ish-keshilltari-i-mustafes-i-bashkohet-pdk-se/60%Daily2020-12-28 14:42
https://kosovapost.net/cavushoglu-prania-e-feto-s-ne-kosove-nuk-mund-te-demtoje-shume-turqine-por-eshte-kercenim-serioz-per-kosoven/60%Daily2020-12-28 14:29
https://kosovapost.net/keshilltari-i-grubit-shpat-kasapi-kapet-me-kokaine/60%Daily2020-12-28 14:24
https://kosovapost.net/tete-viktima-dhe-181-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-28 14:14
https://kosovapost.net/haxhiu-grise-veshjet-mrojtese-te-mjekeve-per-cfare-akuzon-qeverine-kurti-e-hoti/60%Daily2020-12-28 14:09
https://kosovapost.net/kush-do-te-jete-kandidat-per-kryeminister-nga-ldk-tregon-hoti/60%Daily2020-12-28 13:57
https://kosovapost.net/doktori-goksu-goc-zgjidhet-me-i-miri-per-vitin-2020/60%Daily2020-12-28 13:55
https://kosovapost.net/dhuratat-e-cuditshme-qe-anetaret-e-familjes-mbreterore-shkembejne-gjate-pushimeve/60%Daily2020-12-28 13:26
https://kosovapost.net/lvv-se-i-bashkohen-kater-studente-te-fushave-te-ndryshme-te-dijes/60%Daily2020-12-28 13:23
https://kosovapost.net/viti-qe-po-hyjme-kosoven-mund-ta-shnderroj-ne-vit-te-revoltave-dhe-bunteve-sociale/60%Daily2020-12-28 13:21
https://kosovapost.net/nese-osmani-behet-pjese-e-listes-se-vv-se-a-do-tia-ofroje-serish-kurti-numrin-1-ne-liste/60%Daily2020-12-28 13:42
https://kosovapost.net/rita-ora-rrefen-historine-e-saj-te-trishte-jetoj-cdo-dite-me-frike/60%Daily2020-12-28 13:15
https://kosovapost.net/lladrovci-disave-ua-kam-treguar-vendin-ne-tri-pale-zgjedhje-disave-qe-u-ka-mbetur-merak-gara/60%Daily2020-12-28 13:00
https://kosovapost.net/zemaj-nderohet-me-medaljen-e-arte-si-misionar-i-paqes-dhe-zhvillimit-martin-luther-king/60%Daily2020-12-28 12:27
https://kosovapost.net/cili-shtet-menaxhoi-me-se-miri-ne-bote-me-pandemine-covid-19/60%Daily2020-12-28 12:16
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-slloveni-jep-njoftimin-e-rendesishem-per-qytetaret-qe-vijne-nga-kosova/60%Daily2020-12-28 12:13
https://kosovapost.net/bajrami-ne-vitin-2021-pritet-te-kemi-rritje-ekonomike-prej-5-2-per-qind/60%Daily2020-12-28 12:05
https://kosovapost.net/aak-ke%cc%88rkon-te%cc%88-ndahen-nga-100-euro-pe%cc%88r-secilin-qytetar/60%Daily2020-12-28 12:01
https://kosovapost.net/hamza-pdk-e-perkrah-mocionin-procedural-per-ligjin-per-buxhet/60%Daily2020-12-28 12:04
https://kosovapost.net/shala-asnje-arsye-nuk-na-justifikon-ne-si-deputete-te-mos-e-votojme-buxhetin/60%Daily2020-12-28 11:58
https://kosovapost.net/prokuroria-fillon-grumbullimin-e-informatave-per-vaksinat-anticovid-19-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-12-28 11:46
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-dhe-komisioneri-varhelyi-biseduan-per-zhvillimet-politike-dhe-pandemine-covid-19/60%Daily2020-12-28 11:44
https://kosovapost.net/mashtrimi-i-kines-rreth-covid-19-me-i-madh-se-sa-e-kemi-menduar/60%Daily2020-12-28 11:40
https://kosovapost.net/basha-ldk-e-pdk-po-duan-me-u-nxjerre-tu-shutu-ne-minuten-e-92te-shutoni-se-neser-e-ka-radhen-populli-me-shutu/60%Daily2020-12-28 11:34
https://kosovapost.net/fsk-me-sukses-i-ka-realizuar-objektivat-per-vitin-2020/60%Daily2020-12-28 11:25
https://kosovapost.net/murati-propozon-te-votohet-zgjatja-e-ndarjeve-buxhetore-per-muajt-shkurt-dhe-mars/60%Daily2020-12-28 11:26
https://kosovapost.net/gashi-nuk-qeveriset-vendi-me-vota-fejzbukiane/60%Daily2020-12-28 11:20
https://kosovapost.net/aliu-per-qeverine-me-projektbuxhet-e-keni-dhez-sharren-pra-mos-na-e-pshtjellni-me-interes-nacional/60%Daily2020-12-28 11:13
https://kosovapost.net/qkss-shumica-e-masave-anti-covid-kane-pasur-sukses-te-limituar/60%Daily2020-12-28 11:11
https://kosovapost.net/135024-2/60%Daily2020-12-28 11:31
https://kosovapost.net/gashi-i-ben-thirrje-pozites-e-opozites-per-ta-votuar-buxhetin/60%Daily2020-12-28 11:06
https://kosovapost.net/shtime-pezullohen-perkohesisht-sherbimet-ne-qendren-per-regjistrim-te-automjeteve/60%Daily2020-12-28 11:02
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-kosove-pas-rreshjeve-te-bores/60%Daily2020-12-28 10:49
https://kosovapost.net/bie-numri-i-rasteve-aktive-me-covid-19-ne-gjilan/60%Daily2020-12-28 09:36
https://kosovapost.net/trump-nenshkruan-paketen-e-ndihmes-financiare/60%Daily2020-12-28 09:32
https://kosovapost.net/policia-shqipton-392-gjoba-per-mosrespektim-te-masave-anticovid-19/60%Daily2020-12-28 09:28
https://kosovapost.net/pese-aksidente-ne-shkabaj-perfshihen-15-automjete/60%Daily2020-12-28 09:22
https://kosovapost.net/nga-buxheti-i-2021-es-institucioneve-iu-kerkohet-qe-te-mbrohen-interesat-e-zjarrfikesve/60%Daily2020-12-28 09:11
https://kosovapost.net/virusi-i-ri-i-britanise-se-madhe-prek-edhe-ne-australi/60%Daily2020-12-28 09:08
https://kosovapost.net/flet-komandanti-i-kfor-it-situata-e-sigurise-ne-kosove-eshte-e-qendrueshme/60%Daily2020-12-28 08:56
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-takohet-sot-ne-ankara-me-ministrin-cavusoglu/60%Daily2020-12-28 08:46
https://kosovapost.net/pas-daljes-nga-be-britania-nenshkruan-marreveshje-tregtare-me-turqine/60%Daily2020-12-28 08:38
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-zidane-modriq-e-hazard-gati-per-duelin-e-radhes-ne-la-liga/60%Daily2020-12-28 08:30
https://kosovapost.net/lufta-ne-afganistan-hyn-ne-nje-vit-kritik/60%Daily2020-12-28 08:24
https://kosovapost.net/avdyli-i-ish-kolegeve-te-ldk-se-nuk-ka-fitore-ne-tavolina-e-prapa-perdeve-por-ato-fitohen-ne-fushe/60%Daily2020-12-28 08:17
https://kosovapost.net/komandanti-i-kfor-it-situata-e-sigurise-ne-kosove-eshte-e-qendrueshme/60%Daily2020-12-28 08:03
https://kosovapost.net/cfare-premtimi-jep-hoxhaj-per-mjeket/60%Daily2020-12-28 08:02
https://kosovapost.net/si-te-merrni-sasite-e-duhura-te-kalciumit-per-kocka-te-forta/60%Daily2020-12-28 07:53
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-bie-numri-i-pacienteve-me-covid-19/60%Daily2020-12-28 07:48
https://kosovapost.net/gjermania-gjate-24-oreve-regjistron-mbi-10-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-28 07:38
https://kosovapost.net/messi-cmenduri-cndodhi-me-suarez-mua-tentuan-te-me-nxjerrin-si-djalin-e-keq/60%Daily2020-12-28 07:34
https://kosovapost.net/kosove-mbi-50-mije-raste-me-covid-19/60%Daily2020-12-28 07:39
https://kosovapost.net/trump-nenshkruan-paketen-financiare-per-covid-ne-shba-shmang-nje-mbyllje-te-qeverise/60%Daily2020-12-28 07:27
https://kosovapost.net/nje-termet-i-fuqishem-godet-kroacine/60%Daily2020-12-28 07:22
https://kosovapost.net/kalendari-historik-28-dhjetor-2/60%Daily2020-12-28 07:24
https://kosovapost.net/humb-betejen-me-koronavirusin-ne-moshen-55-vjecare-dr-sylejman-dulla/60%Daily2020-12-28 07:17
https://kosovapost.net/sot-pritet-qe-kuvendi-i-kosoves-ta-miratoje-buxhetin-e-vitit-2021/60%Daily2020-12-28 07:10
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-21/60%Daily2020-12-28 07:07
https://kosovapost.net/figurat-e-njohura-qe-nderruan-jete-ne-vitin-2020/60%Daily2020-12-27 22:09
https://kosovapost.net/134921-2/60%Daily2020-12-27 22:26
https://kosovapost.net/misioni-paqeruajtes-ne-nagorno-karabak-siguron-ndikimin-rus-ne-kaukazin-e-jugut/60%Daily2020-12-27 22:59
https://kosovapost.net/serish-lekundje-sizmike-ne-turqi/60%Daily2020-12-27 22:02
https://kosovapost.net/vdes-spiuni-me-i-famshem-i-luftes-se-ftohte/60%Daily2020-12-27 22:20
https://kosovapost.net/cfare-na-meson-turqia-sot/60%Daily2020-12-27 21:46
https://kosovapost.net/parevjosa-osmani-neser-ose-pasneser-e-cakton-daten-e-zgjedhjeve-te-reja-parlamentare/60%Daily2020-12-27 21:34
https://kosovapost.net/foto-arban-abrashi-mbledh-qindra-njerez-ne-nje-lokal-shkel-me-dy-kembet-ligjet-anti-covid/60%Daily2020-12-27 21:23
https://kosovapost.net/paregjuajtje-me-arme-zjarri-ne-podujeve-plagosen-dy-persona/60%Daily2020-12-27 21:07
https://kosovapost.net/a-do-te-marre-pjese-driton-selmanaj-ne-seancen-e-neserme-per-votimin-e-buxhetit/60%Daily2020-12-27 20:55
https://kosovapost.net/pse-vatikani-vazhdon-te-mos-e-njoh-kosoven-flasin-ekspertet/60%Daily2020-12-27 21:26
https://kosovapost.net/abazoviq-ligji-i-ri-sjell-te-gjitha-bashkesite-fetare-ne-te-njejtin-nivel/60%Daily2020-12-27 20:23
https://kosovapost.net/merret-vendim-per-personin-qe-sulmoi-valon-sylen/60%Daily2020-12-27 20:00
https://kosovapost.net/asambleistja-e-ldk-se-i-bashkohet-vetevendosjes/60%Daily2020-12-27 19:50
https://kosovapost.net/greqi-hyn-ne-fuqi-dekreti-per-mbylljen-e-gjireve-ne-jon-ne-perputhje-me-ligjin-nderkombetar/60%Daily2020-12-27 19:30
https://kosovapost.net/liverpool-deshton-ne-anfield/60%Daily2020-12-27 19:24
https://kosovapost.net/ldk-ja-e-mitrovices-i-reagon-faton-pecit-rruga-e-mbare-2-kryetar-nendegesh-i-kishin-biletat-ne-xhep/60%Daily2020-12-27 19:16
https://kosovapost.net/amerika-permes-joe-biden-po-e-rikthen-fuqishem-edhe-formalisht-globalizmin-e-me-kete-edhe-favorizimin-e-republikes-se-kosoves/60%Daily2020-12-27 18:51
https://kosovapost.net/fundi-pa-lavdi-i-treshes-mustafa-veliu-hoti/60%Daily2020-12-27 18:42
https://kosovapost.net/albin-kurti-optimist-per-fitore-te-thelle-ky-eshte-fjalimi-i-plote-ne-keshillin-e-pergjithshem/60%Daily2020-12-27 18:27
https://kosovapost.net/pdk-e-ldk-e-bejne-pjese-te-fushates-edhe-diasporen/60%Daily2020-12-27 18:05
https://kosovapost.net/preket-nga-covid-19-nena-e-ish-presidentit-kjo-eshte-gjendja-e-saj/60%Daily2020-12-27 18:00
https://kosovapost.net/uka-i-vv-se-i-pergjigjet-isa-mustafes-edhe-fitorja-e-vetevendosjes-ne-podujeve-per-te-ishte-perralle/60%Daily2020-12-27 17:52
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-serbia-ka-rrezikuar-sigurine-e-kosoves-dhe-ka-shkelur-marreveshjen-e-washingtonit/60%Daily2020-12-27 17:34
https://kosovapost.net/mustafa-per-sondazhet-e-vv-se-ne-ldk-nuk-iu-besojme-fare-perrallave-shkojme-te-vetem-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-27 17:23
https://kosovapost.net/loje-e-madhe-shperblyese-nga-shell-kosova/60%Daily2020-12-27 17:12
https://kosovapost.net/sherohen-511-dhe-humbin-jeten-18-persona-nga-coronavirusi-ne-maqedoni/60%Daily2020-12-27 17:08
https://kosovapost.net/limaj-populli-i-kosoves-ti-jap-orientimin-vendit-ka-don-ta-coje/60%Daily2020-12-27 16:52
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-rritet-edhe-per-33-anetare-te-ldkse/60%Daily2020-12-27 16:45
https://kosovapost.net/shuhet-ne-moshen-24-vjecare-sportisti-i-talentuar-shqiptar/60%Daily2020-12-27 16:40
https://kosovapost.net/policia-e-konfirmon-vetevrasjen-e-pjesetarit-te-fsk-se-me-arme-zjarri/60%Daily2020-12-27 16:18
https://kosovapost.net/akr-skemi-vija-te-kuqe-per-asnje-parti/60%Daily2020-12-27 16:07
https://kosovapost.net/ushtari-i-fsk-vret-veten-ne-parkun-e-dragodanit-ne-prishtine/60%Daily2020-12-27 15:58
https://kosovapost.net/134819-2/60%Daily2020-12-27 14:34
https://kosovapost.net/hoti-kundershtohet-per-rikandidim-nga-kryetaret-e-degeve-te-ldk-se/60%Daily2020-12-27 14:33
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-vizite-zyrtare-ne-turqi/60%Daily2020-12-27 14:24
https://kosovapost.net/gashi-i-bindur-se-projektligji-per-buxhetin-do-te-kaloj-ne-kuvend/60%Daily2020-12-27 14:20
https://kosovapost.net/ministri-serb-serbia-do-te-dergojme-vaksina-kudo-qe-mundemi-ne-kosove/60%Daily2020-12-27 14:33
https://kosovapost.net/vaksinat-nga-serbia-zeka-politikanet-tane-jane-hipokrite-kurti-u-bombardua-per-testet-video/60%Daily2020-12-27 14:09
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-kater-viktima-dhe-215-raste-pozitive/60%Daily2020-12-27 14:05
https://kosovapost.net/neuropsikiatri-humb-jeten-nga-koronavirusi/60%Daily2020-12-27 14:01
https://kosovapost.net/ky-eshte-detaji-qe-befason-ne-zyren-e-anton-qunit-ani-pse-ai-kerkoi-ti-shohe-prapa-grilave-hashim-thacin-e-kadri-veselin/60%Daily2020-12-27 13:58
https://kosovapost.net/banditet-qe-paraqiten-si-polic-ne-serbi-ua-plackiten-10-mije-euro-dy-shqiptareve/60%Daily2020-12-27 13:49
https://kosovapost.net/haziri-jane-113-persona-te-vrare-si-dhune-politike-rugova-beri-pajtimin-me-1999/60%Daily2020-12-27 13:44
https://kosovapost.net/haradinaj-edhe-ne-ferizaj-fryme-e-fitores/60%Daily2020-12-27 13:13
https://kosovapost.net/dieta-e-thjeshte-qe-ndihmon-tretjen-dhe-lufton-problemet-me-zorren-e-trashe/60%Daily2020-12-27 13:03
https://kosovapost.net/lajcak-e-le-te-hapur-mundesine-e-ndryshimit-te-kushtetutave-te-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-12-27 12:41
https://kosovapost.net/tirane-ne-ish-fushen-e-aviacionit-eshte-gjetur-nje-bombe-me-peshe-500-kg/60%Daily2020-12-27 12:19
https://kosovapost.net/migrena-shkaktohet-nga-mungesa-e-kesaj-vitamine/60%Daily2020-12-27 11:57
https://kosovapost.net/peje-kushtet-e-renda-atmosferike-veshtiresojne-sanimin-e-prishjeve-elektrike/60%Daily2020-12-27 11:41
https://kosovapost.net/kurti-gjasat-jane-qe-nga-lista-jone-te-behen-me-shume-se-65-emra-deputete/60%Daily2020-12-27 11:07
https://kosovapost.net/covid-19-ka-shkaterruar-ekonomite-ne-te-gjithe-boten-por-jo-ne-tajvan/60%Daily2020-12-27 11:00
https://kosovapost.net/ju-jeni-nje-klan-mafioz-dhe-shume-i-rrezikshem-ju-e-keni-mbytur-veteveten-e-spo-e-mbysni-popullin/60%Daily2020-12-27 10:58
https://kosovapost.net/tradhetia-e-rames-per-detin-perballe-ndershmerise-se-prof-krisafit-dhe-prof-zaganjorit/60%Daily2020-12-27 10:54
https://kosovapost.net/fillon-vaksinimi-ne-suedi-vaksina-e-pare-merret-nga-nje-grua-91-vjece/60%Daily2020-12-27 10:46
https://kosovapost.net/kurti-ldk-hyri-ne-koalicion-per-ta-penguar-vetevendosjen-ne-qeverisje/60%Daily2020-12-27 10:18
https://kosovapost.net/manchester-city-mund-newcastle-in-20/60%Daily2020-12-27 10:12
https://kosovapost.net/izrael-arrestohen-3-persona-ne-protesten-kunder-netanyahut/60%Daily2020-12-27 10:06
https://kosovapost.net/mbi-80-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-12-27 09:53
https://kosovapost.net/trump-nuk-e-nenshkruan-paketen-e-ndihmes-ekonomike/60%Daily2020-12-27 09:42
https://kosovapost.net/dhjete-alpiniste-te-vdekur-nga-stuhia-e-bores-ne-iran/60%Daily2020-12-27 09:40
https://kosovapost.net/per-nje-dite-86-aksidente-ne-trafik-nje-me-fatalitet/60%Daily2020-12-27 09:36
https://kosovapost.net/juventus-synon-transferimin-e-lazzarit-per-krahun-e-djathte-te-mbrojtjes/60%Daily2020-12-27 09:23
https://kosovapost.net/hoti-takon-sot-kryetaret-e-degeve-te-ldk-se/60%Daily2020-12-27 09:24
https://kosovapost.net/lluka-skemi-vija-te-kuqe-per-asnje-parti/60%Daily2020-12-27 09:14
https://kosovapost.net/be-nis-vaksinimin-kunder-covid-19-kete-te-diel/60%Daily2020-12-27 08:54
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-ne-turqi/60%Daily2020-12-27 08:56
https://kosovapost.net/mbulohet-nga-flaket-nje-shtepi-ne-decan-ka-edhe-te-lenduar/60%Daily2020-12-27 08:18
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jeten-nje-person-ne-suhareke/60%Daily2020-12-27 08:10
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-luftojne-depresionin/60%Daily2020-12-27 07:57
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-dhjetor-2/60%Daily2020-12-27 07:48
https://kosovapost.net/gati-10-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-12-27 07:39
https://kosovapost.net/reshjet-e-bores-vazhdojne-keto-jane-temperaturat-per-sot/60%Daily2020-12-27 07:32
https://kosovapost.net/biden-i-beri-thirrje-trump-it-nenshkruaje/60%Daily2020-12-27 07:27
https://kosovapost.net/plaka-dialogu-me-serbine-diskutim-i-lodhshem/60%Daily2020-12-26 22:33
https://kosovapost.net/lvv-jemi-gati-per-referendumin-qe-do-te-ndodhe-ne-keto-zgjedhje/60%Daily2020-12-26 22:29
https://kosovapost.net/don-lush-gjergji-nese-diplomacia-e-kosoves-do-te-bente-punen-e-saj-vatikani-do-te-na-kishte-njohur/60%Daily2020-12-26 22:27
https://kosovapost.net/xhaka-ka-disa-fjale-per-kritiket-pas-supergolit-ndaj-chelseat/60%Daily2020-12-26 22:24
https://kosovapost.net/keto-jane-shpenzimet-e-kabinetit-te-kryeministrit-hoti-per-mandatin-5-mujor/60%Daily2020-12-26 22:59
https://kosovapost.net/krasniqi-spitalet-e-kosoves-nga-java-tjeter-fillojne-te-pajisen-me-rezervuare-te-oksigjenit/60%Daily2020-12-26 21:54
https://kosovapost.net/japonia-mbyll-kufijte-per-te-huajt/60%Daily2020-12-26 21:36
https://kosovapost.net/shba-numer-i-larte-vdekjesh-dhe-infektimesh-me-covid/60%Daily2020-12-26 21:34
https://kosovapost.net/kush-do-te-jete-kandidati-i-ldk-se-per-kryeminister-te-kosoves-flet-haziri/60%Daily2020-12-26 21:32
https://kosovapost.net/kina-ekonomia-kryesore-ne-bote-ne-vitin-2034-ne-peseshen-e-pare-edhe-india/60%Daily2020-12-26 21:24
https://kosovapost.net/maldini-te-mos-heqim-dore-nga-endrrat-pioli-i-madh-ibra-u-zemerua-shume/60%Daily2020-12-26 21:17
https://kosovapost.net/kurteshi-kriminalizimi-medial-i-gazetes-express-dhe-insajderit/60%Daily2020-12-26 21:24
https://kosovapost.net/cmimi-i-eshte-trefishuar-nga-shtatori-interi-tenton-talentin-e-madh-danez/60%Daily2020-12-26 21:01
https://kosovapost.net/a-do-te-prodhoje-turqia-vaksinen-ndaj-koronavirusit-e-verteta-e-deklarates-se-shkencetarit-turk/60%Daily2020-12-26 20:56
https://kosovapost.net/ministri-selimi-i-bene-kerkese-prokurorise-e-policise-per-hetimin-e-hyrjes-ilegale-te-vaksines-ne-kosove/60%Daily2020-12-26 21:11
https://kosovapost.net/haxhiu-u-reagon-dy-mediave-kjo-nuk-eshte-as-gazetari-dhe-as-nuk-ka-te-beje-asgje-me-profesionalizmin/60%Daily2020-12-26 20:39
https://kosovapost.net/pas-mbledhjes-se-kryesise-mustafa-ka-nje-mesazh-per-osmanin-dhe-ata-qe-braktisen-partine-e-tij/60%Daily2020-12-26 20:19
https://kosovapost.net/keto-vise-ne-kosove-neser-do-mbulohen-nga-bora-ihmk-tregon-temperaturat/60%Daily2020-12-26 19:53
https://kosovapost.net/bora-zbardhe-kosoven-ministri-abrashi-njofton-per-gjendjen-e-rrugeve/60%Daily2020-12-26 19:48
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-me-magnitude-3-4-te-shkalles-rihter/60%Daily2020-12-26 19:36
https://kosovapost.net/ldk-ende-me-shpresa-veliu-do-rikonfirmohemi-si-forca-kryesore-politike/60%Daily2020-12-26 19:07
https://kosovapost.net/reshitaj-shtyllat-kryesore-te-shtetit-te-kosoves-u-ndertuan-ne-kohen-e-qeverise-haradinaj/60%Daily2020-12-26 18:56
https://kosovapost.net/lekaj-thaci-me-befasoi-me-telefonaten-nga-haga/60%Daily2020-12-26 18:39
https://kosovapost.net/trajneri-qe-zgjedh-titullaret-nga-horoskopi-rikthehet-ne-stol-pas-10-viteve/60%Daily2020-12-26 18:33
https://kosovapost.net/dieta-e-duhur-qe-ju-ndihmon-me-tretjen/60%Daily2020-12-26 18:31
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-i-covid-me-shume-raste-te-reja-ne-evrope/60%Daily2020-12-26 19:21
https://kosovapost.net/ismaili-qeveria-e-hotit-po-rrezikon-qe-ne-te-vaksinohemi-te-fundit-ne-evrope/60%Daily2020-12-26 18:24
https://kosovapost.net/shefi-i-pfizer-thote-se-fundi-i-pandemise-eshte-ceshtje-kohe/60%Daily2020-12-26 17:52
https://kosovapost.net/pashaj-i-kerkon-reagim-shqiperise-per-te-mos-ia-lejuar-greqise-zgjerimin-e-saj-ne-detin-jon/60%Daily2020-12-26 17:43
https://kosovapost.net/hoti-njofton-se-mcc-vazhdon-fondet-e-saja-per-kosoven/60%Daily2020-12-26 17:34
https://kosovapost.net/nisma-shkon-me-3z-ne-fushate-bllokon-edhe-qarkullimin-duke-u-parkuar-ne-trotuar/60%Daily2020-12-26 17:24
https://kosovapost.net/ternava-lufta-e-uck-se-do-te-mbetet-e-shenjte-myslimane-e-katolike-ishim-bashke-per-nje-komb/60%Daily2020-12-26 17:15
https://kosovapost.net/te-behesh-me-nenshtetesi-per-90-dite-finlanda-ne-kerkim-te-inovatoreve/60%Daily2020-12-26 17:10
https://kosovapost.net/ja-si-i-quan-aljazeera-zgjedhjet-e-reja-ne-kosove/60%Daily2020-12-26 16:47
https://kosovapost.net/ldk-tregon-cfare-u-diskutua-ne-mbledhjen-e-kryesise/60%Daily2020-12-26 16:00
https://kosovapost.net/zemaj-gjysma-e-popullates-do-te-vaksinohen-kunder-covid-19-ne-vitin-2021/60%Daily2020-12-26 15:57
https://kosovapost.net/apelon-ikshpk-ejani-te-gjithe-te-testoheni-nese-keni-simptoma/60%Daily2020-12-26 15:54
https://kosovapost.net/te-henen-seance-e-jashtezakonshme-pritet-votimi-i-buxhetit-per-vitin-2021/60%Daily2020-12-26 15:48
https://kosovapost.net/134544-2/60%Daily2020-12-26 15:41
https://kosovapost.net/projektligji-per-asistencen-dhe-buxhetin-ne-pritje-te-firmes-se-trump/60%Daily2020-12-26 15:26
https://kosovapost.net/manchester-city-ne-merkato-guardiola-piketon-shokun-e-messit/60%Daily2020-12-26 15:17
https://kosovapost.net/aksident-ne-veternik-krijohen-kolona-te-gjata/60%Daily2020-12-26 15:06
https://kosovapost.net/rukiqi-nuk-do-te-jem-pjese-e-asnje-liste-zgjedhore/60%Daily2020-12-26 14:55
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-sot-dhe-neser-reshje-shiu-dhe-bore/60%Daily2020-12-26 14:33
https://kosovapost.net/blianci-me-covid-19-shtate-raste-te-vdejes-dhe-270-raste-te-reja/60%Daily2020-12-26 14:11
https://kosovapost.net/kreu-i-pfizer-fundi-i-pandemise-ceshtje-kohe/60%Daily2020-12-26 13:59
https://kosovapost.net/haskuka-pdk-ishte-drejtim-i-renies-se-lire-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-do-te-kete-drejtim-tv-renies-totale/60%Daily2020-12-26 15:02
https://kosovapost.net/mustafa-javen-e-ardhshme-vendosim-per-kandidatin-per-kryeminister/60%Daily2020-12-26 13:12
https://kosovapost.net/zemaj-me-nje-minute-heshtje-nderon-punonjesit-shendetesore-qe-vdiqen-prej-covid-19/60%Daily2020-12-26 12:58
https://kosovapost.net/abrashi-sondazhet-ldk-ne-e-qesin-shume-me-mire-se-ajo-cfare-po-flitet/60%Daily2020-12-26 12:43
https://kosovapost.net/shba-bllokon-angline-kerkon-test-negativ-per-udhetaret/60%Daily2020-12-26 12:33
https://kosovapost.net/veliu-nuk-kemi-emer-per-kryeminister-po-diskutohen-kriteret/60%Daily2020-12-26 12:18
https://kosovapost.net/kosova-do-te-mundesoje-votimin-nga-shtepia-per-te-semuret-me-covid-19/60%Daily2020-12-26 12:15
https://kosovapost.net/krimi-dhe-denimi-seriali-i-luftes-se-kosoves-pyetjet-qe-kane-mbetur-pa-pergjigje-pas-21-vitesh/60%Daily2020-12-26 12:21
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-26-te-vdekur-e-489-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-26 12:12
https://kosovapost.net/pdk-qeveria-po-nenshtrohet-para-stretegjise-se-serbise-e-cila-permes-pandemise-po-cenon-sovranitetin-e-kosoves/60%Daily2020-12-26 12:10
https://kosovapost.net/si-do-te-menaxhohet-pandemia-e-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-12-26 12:04
https://kosovapost.net/babadimeri-infekton-azilin-ne-belgjike-18-te-moshuar-humbin-jeten-nga-koronavirusi/60%Daily2020-12-26 11:56
https://kosovapost.net/kater-persona-infektohen-me-variantin-e-ri-te-covid-19-ne-spanje/60%Daily2020-12-26 11:48
https://kosovapost.net/si-ta-eleminoni-dhjamin-ne-zonen-e-belit/60%Daily2020-12-26 11:45
https://kosovapost.net/gerxhaliu-pas-kizhevakut-do-te-kontrollohet-miniera-e-shtavalit/60%Daily2020-12-26 11:27
https://kosovapost.net/roma-refuzon-dy-oferta-te-rendesishme-per-jordan-veretout/60%Daily2020-12-26 11:18
https://kosovapost.net/reagon-qeveria-vaksinat-ne-veri-nuk-kane-hyre-neper-rruge-legale-do-te-marrim-masa/60%Daily2020-12-26 11:14
https://kosovapost.net/spitali-i-gjilanit-javen-tjeter-do-te-behet-me-rezervuar-te-oksigjenit-te-lengshem/60%Daily2020-12-26 11:11
https://kosovapost.net/14-femijet-turq-qipriote-te-cilet-u-vrane-nga-greket-ne-vitin-1974-ne-qipro-do-te-varrosen-sot/60%Daily2020-12-26 10:53
https://kosovapost.net/biden-i-shkruan-kryeministrit-zaev-pres-bashkepunim-intensiv-mes-dy-vendeve/60%Daily2020-12-26 10:32
https://kosovapost.net/ne-14-lokacione-ne-serbi-e-kosove-jane-gjetur-11-mbetje-mortore-te-luftes-se-fundit/60%Daily2020-12-26 10:30
https://kosovapost.net/pacolli-ngushellon-familjen-e-dy-te-rinjeve-qe-humben-jeten-nga-bujanoci/60%Daily2020-12-26 10:11
https://kosovapost.net/aksident-ne-graqanice-lendohen-shtate-persona/60%Daily2020-12-26 10:02
https://kosovapost.net/fevziu-kurti-aktiv-nga-96-ta-eshte-kafshe-politike/60%Daily2020-12-26 09:41
https://kosovapost.net/sa-kalori-kane-arroret/60%Daily2020-12-26 09:38
https://kosovapost.net/asamblisti-i-ldk-se-kalon-ne-vetevendosje/60%Daily2020-12-26 09:34
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-per-autostraden-arben-xhaferi-pdk-e-beri-realitet-ate-qe-dikur-ishte-enderr/60%Daily2020-12-26 08:52
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-gjate-nates-ne-berlin-mes-kater-te-plagosurve-tre-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-12-26 08:42
https://kosovapost.net/klinaku-gucati-dhe-haradinaj-nuk-kane-nevoje-te-angazhojne-eksperte-shtese/60%Daily2020-12-26 08:34
https://kosovapost.net/ibra-unik-si-gjithmone-uron-krishtlindjen-me-gishtin-e-mesit/60%Daily2020-12-26 08:31
https://kosovapost.net/rusi-policia-nis-hetime-kunder-se-besuares-se-navalnyt/60%Daily2020-12-26 08:26
https://kosovapost.net/turqia-u-kerkon-te-gjithe-udhetareve-teste-negative-per-covid/60%Daily2020-12-26 08:22
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-i-koronavirusit-zbulohet-edhe-ne-france/60%Daily2020-12-26 08:20
https://kosovapost.net/kalendari-historik-26-dhjetor-2/60%Daily2020-12-26 08:10
https://kosovapost.net/louis-vuitton-nxjerr-ne-shitje-canten-me-flamurin-shqiptar-ky-eshte-cmimi-marramendes/60%Daily2020-12-26 08:12
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-shpalos-aktivitet-menaxhuese-qe-nga-fillimi-i-pandemise/60%Daily2020-12-26 08:03
https://kosovapost.net/mbi-10-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-12-26 07:39
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-14/60%Daily2020-12-26 07:24
https://kosovapost.net/thaci-ka-sekrete-qe-sia-thote-speciales-se-baton-haxhiu-tregon-cka-foli-ne-telefon-me-ish-presidentin/60%Daily2020-12-25 23:02
https://kosovapost.net/rrahmani-hoti-akuzoi-besimtaret-se-per-bajram-ndikuan-ne-perhapjen-e-covid-19-ndersa-per-kershendella-merr-pjese-ne-meshe/60%Daily2020-12-25 22:57
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-mobilizon-drenicen-per-zgjedhjet-e-reja-rikthen-ne-pdk-naim-bazajn/60%Daily2020-12-25 22:37
https://kosovapost.net/kacanikut-po-i-vjen-era-podujeve/60%Daily2020-12-25 22:26
https://kosovapost.net/shumica-e-politikaneve-tane-jane-me-tru-te-ceket-e-me-xhepa-shume-te-thelle/60%Daily2020-12-25 21:21
https://kosovapost.net/fundjave-me-reshje-shiu-dhe-bore/60%Daily2020-12-25 21:03
https://kosovapost.net/flet-vellai-i-dorasit-qe-vrau-babain-ne-prizren-nuk-ka-qene-zenke-ne-familje-vellai-im-eshte-i-semure-psikik/60%Daily2020-12-25 20:53
https://kosovapost.net/kardiologu-kosovar-vaksinimi-i-serbeve-ne-kosove-nga-serbia-shkelje-e-konventave-nderkombetare/60%Daily2020-12-25 20:51
https://kosovapost.net/bekim-jashari-me-fotografi-te-babait-te-tij-asnjehere-nuk-do-ta-leshoj-rrugen-tende-e-tbalit-adem/60%Daily2020-12-25 20:23
https://kosovapost.net/trupat-e-kfor-it-turk-dhe-policia-e-kosoves-patrullojne-bashke-ne-kufirin-kosove-serbi/60%Daily2020-12-25 19:57
https://kosovapost.net/vaksinimi-i-serbeve-ne-kosove-reagon-ashper-haki-abazi/60%Daily2020-12-25 19:46
https://kosovapost.net/kritikoi-vjosa-osmanin-shkelzen-gashi-ka-nje-pyetje-per-isa-mustafen/60%Daily2020-12-25 19:37
https://kosovapost.net/mushkolaj-u-patet-carte-per-do-teste-te-ardhura-donacion-per-vaksinimin-ne-veri-nga-serbia-kerkush-spo-nihet/60%Daily2020-12-25 19:23
https://kosovapost.net/faton-peci-i-pergjigjet-isa-mustafes-ka-kaluar-kur-fjalet-tuaja-kane-pasur-peshe/60%Daily2020-12-25 19:15
https://kosovapost.net/haskuka-vjosa-osmani-do-na-sjell-me-shume-vota/60%Daily2020-12-25 18:41
https://kosovapost.net/klinaku-paralajmeron-arrestime-tjera-nga-specialja-thote-se-do-te-publikojne-dosje-tjera/60%Daily2020-12-25 18:37
https://kosovapost.net/parashikimi-i-gates-kur-do-te-kthehet-normaliteti/60%Daily2020-12-25 18:29
https://kosovapost.net/vlerat-sekrete-ushqyese-te-brokolit/60%Daily2020-12-25 18:25
https://kosovapost.net/haxhiu-serbia-me-vaksinimin-ne-veri-po-cenon-sovranitetin-e-kosoves-hoti-u-dorezua-si-kurti/60%Daily2020-12-25 18:10
https://kosovapost.net/maloku-ku-i-kie-fjalet-per-njohje-reciproke-kryeministri-ne-ikje-avdullah-hoti/60%Daily2020-12-25 18:02
https://kosovapost.net/liverpool-ofron-nje-sulmues-per-mbrojtesin-e-turqise/60%Daily2020-12-25 17:43
https://kosovapost.net/shkon-ne-80-milione-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-12-25 17:41
https://kosovapost.net/haliti-kushtetuten-mund-ta-ndryshoje-vetem-kuvendi-dhe-jo-gjykata-kushtetuese/60%Daily2020-12-25 17:22
https://kosovapost.net/sfarqa-vjosa-osmani-pameshirshem-po-punon-kunder-shtepise-se-vet/60%Daily2020-12-25 17:19
https://kosovapost.net/shba-shkon-ne-mbi-337-mije-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-12-25 17:15
https://kosovapost.net/kryeziu-lvv-ja-do-te-formoje-qeverine-duke-qene-se-do-te-jete-shumice-parlamentare/60%Daily2020-12-25 17:06
https://kosovapost.net/haxhiu-e-prere-nuk-e-diskutojme-mundsine-per-koalicion-me-pdk-ne/60%Daily2020-12-25 16:45
https://kosovapost.net/si-te-perdorni-mjaltin-per-shendetin-e-lekures/60%Daily2020-12-25 16:31
https://kosovapost.net/vetem-dje-15-aeroplane-u-nisen-nga-bazelli-per-ne-prishtine/60%Daily2020-12-25 16:27
https://kosovapost.net/zyrtare-arberia-nenshkruan-me-brazilianin-marclei/60%Daily2020-12-25 16:25
https://kosovapost.net/haradinaj-i-bindur-per-fitore-e-mobilizon-decanin/60%Daily2020-12-25 15:55
https://kosovapost.net/vuciq-fillon-vaksinimi-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-12-25 15:30
https://kosovapost.net/papa-ben-thirrje-qe-te-gjithe-te-kene-qasje-ne-vaksina/60%Daily2020-12-25 15:16
https://kosovapost.net/1-5-miliarde-dollare-shuma-e-demeve-te-shkaktuara-ndaj-rripit-te-gazes-si-rezultat-i-bllokades-ne-vitin-2020/60%Daily2020-12-25 15:05
https://kosovapost.net/pas-trump-tani-edhe-netanjahu-poshteron-lideret-arabe-te-kompromisit/60%Daily2020-12-25 14:49
https://kosovapost.net/serbia-fillon-vaksinimin-e-qytetareve-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-12-25 14:40
https://kosovapost.net/ngjarje-tragjike-ne-prizren-djali-vret-me-thike-babane-e-tij/60%Daily2020-12-25 14:38
https://kosovapost.net/gjuriq-si-ambasador-ne-washington-qellim-i-serbise-ta-kete-nje-eliot-engel/60%Daily2020-12-25 14:26
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-tete-te-vdekur-dhe-249-raste-te-reja/60%Daily2020-12-25 14:18
https://kosovapost.net/32-raste-te-reja-me-koronavirus-regjistrohen-ne-zonat-e-banuara-me-serbe/60%Daily2020-12-25 14:11
https://kosovapost.net/tradhtojne-ldk-ne-shkojne-me-vjosa-osmanin-pese-asambliste/60%Daily2020-12-25 14:07
https://kosovapost.net/greqia-dyfishon-ujerat-territoriale-ne-detin-jon/60%Daily2020-12-25 13:55
https://kosovapost.net/kosova-spo-zbrazet-vetem-shkaku-i-krimit-e-korrupsionit-por-edhe-dezorjentimit-social/60%Daily2020-12-25 13:50
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-te-fundit-kosova-regjistron-249-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-25 13:46
https://kosovapost.net/lloji-i-ri-i-virusit-zbulohet-ne-liban-tek-nje-pasagjer-nga-mbreteria-e-bashkuar/60%Daily2020-12-25 13:42
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-ne-prishtine-2/60%Daily2020-12-25 13:08
https://kosovapost.net/mustafe-bajrami-albinizimi-fryma-gjithepopullore-qe-nuk-mund-te-ndalet/60%Daily2020-12-25 13:29
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ne-liste-zgjedhore-te-vv-se-vijne-reagimet-nga-ldk/60%Daily2020-12-25 12:48
https://kosovapost.net/ndryshimi-i-ngjyres-se-urines-shkaqet/60%Daily2020-12-25 12:47
https://kosovapost.net/gjashte-viktima-nga-sulmet-izraelite-ne-siri/60%Daily2020-12-25 12:29
https://kosovapost.net/gjykata-e-liron-ilir-tolajn-nga-te-gjitha-akuzat-per-korrupsion/60%Daily2020-12-25 12:24
https://kosovapost.net/deputetja-musliu-shoshi-e-pdk-se-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-12-25 12:21
https://kosovapost.net/pdk-po-i-hyme-gares-per-te-fituar-qytetaret-e-kane-kuptuar-se-vetem-ne-i-shtyjme-proceset-perpara/60%Daily2020-12-25 12:18
https://kosovapost.net/marreveshja-be-britani-e-madhe-cfare-do-te-ndodhe-tani/60%Daily2020-12-25 12:09
https://kosovapost.net/luanin-bixhoz-policia-arreston-tete-persona-ne-ferizaj/60%Daily2020-12-25 11:57
https://kosovapost.net/juventus-ben-pazar-te-reali-ne-janar-vjen-mesfushori-i-padeshiruar-nga-zidane/60%Daily2020-12-25 11:50
https://kosovapost.net/gjergji-solidariteti-i-zotit-me-njeriun-eshte-edhe-ne-keto-kohera-te-erreta-te-pandemise/60%Daily2020-12-25 11:38
https://kosovapost.net/rrahet-rende-i-mitur-ne-mitrovice-te-veriut-dergohet-per-trajtim-ne-serbi/60%Daily2020-12-25 11:30
https://kosovapost.net/kosnett-aamerikanet-ne-kosove-ndjehen-si-ne-shtepine-e-tyre/60%Daily2020-12-25 11:47
https://kosovapost.net/po-mungon-presidenti/60%Daily2020-12-25 11:43
https://kosovapost.net/biden-nuk-duhet-te-perserise-gabimet-e-trumpt-dhe-obames-ne-irak/60%Daily2020-12-25 11:08
https://kosovapost.net/quni-hoti-riparoi-demet-e-shkaktuara-nga-kurti/60%Daily2020-12-25 10:57
https://kosovapost.net/cfare-parasheh-marreveshja-tregtare-be-britani-e-madhe/60%Daily2020-12-25 10:51
https://kosovapost.net/rrahje-ne-prishtine-arrestohen-tre-persona/60%Daily2020-12-25 10:39
https://kosovapost.net/profesori-zviceran-del-me-propozim-1000-franga-bonus-kush-merr-vaksinen-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-25 10:35
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-shton-flamurin-e-dardanise-ne-oborrin-e-presidences/60%Daily2020-12-25 10:22
https://kosovapost.net/policia-ruse-hakmerret-ndaj-navalny-bastis-shtepine-e-aktivistes-opozitare/60%Daily2020-12-25 10:10
https://kosovapost.net/cili-klub-po-tenton-ta-bleje-ahmetin/60%Daily2020-12-25 10:08
https://kosovapost.net/schutz-besoj-qe-edhe-serbia-e-kupton-se-pavaresia-e-kosoves-eshte-e-pakthyeshme/60%Daily2020-12-25 10:02
https://kosovapost.net/134178-2/60%Daily2020-12-25 09:38
https://kosovapost.net/konfirmohet-nga-vv-me-vjosa-osmanin-garojme-ne-liste-te-perbashket/60%Daily2020-12-25 09:32
https://kosovapost.net/kercenohet-vuciq-dhe-familja-e-tij/60%Daily2020-12-25 09:28
https://kosovapost.net/kurti-kontributi-i-mergates-sone-eshte-shume-i-gjere-pervecse-jetik-per-shtetin-e-popullin-tone/60%Daily2020-12-25 09:09
https://kosovapost.net/134165-2/60%Daily2020-12-25 09:00
https://kosovapost.net/pdk-interesant-vetem-anetaret-e-vv-se-flasin-per-koalicion-me-ne/60%Daily2020-12-25 08:50
https://kosovapost.net/mjeku-gjerman-vaksina-anti-covid-nuk-e-kthen-normalitetin-para-veres/60%Daily2020-12-25 08:39
https://kosovapost.net/ldk-se-nuk-i-bie-entuziazmi-ja-cfare-thote-abrashi/60%Daily2020-12-25 08:35
https://kosovapost.net/cilat-shtete-jane-ne-listen-e-karantines-te-zvicres/60%Daily2020-12-25 08:30
https://kosovapost.net/ozil-ne-bisedime-per-tu-larguar-nga-arsenal-cilin-klub-po-e-synon/60%Daily2020-12-25 08:23
https://kosovapost.net/fauci-imuniteti-i-turmes-kerkon-nivele-te-larta-vaksinimi/60%Daily2020-12-25 08:20
https://kosovapost.net/psg-e-shkarkoi-ja-cfare-thote-mbappe-per-thomas-tuchel/60%Daily2020-12-25 08:17
https://kosovapost.net/zyrtaret-policore-aktive-do-te-marrin-300-euro-shtese-per-angazhimin-ne-terren-gjate-pandemise/60%Daily2020-12-25 08:07
https://kosovapost.net/gjermani-policia-prangos-gruan-muslimane-per-shkak-te-mos-mbajtjes-se-maskes/60%Daily2020-12-25 08:02
https://kosovapost.net/ursula-von-der-leyen-dergon-leter-te-hapur-emigranteve-ne-kampin-karatepe-ne-ishullin-lesbos/60%Daily2020-12-25 08:12
https://kosovapost.net/kalendari-historik-25-dhjetor-2/60%Daily2020-12-25 07:51
https://kosovapost.net/134132-2/60%Daily2020-12-25 07:45
https://kosovapost.net/nese-djersiteni-naten-trupi-po-ju-paralajmeron-per-keto-semundje/60%Daily2020-12-25 07:42
https://kosovapost.net/ahmeti-u-ben-thirrje-perfituesve-te-granteve-qe-ti-plotesojne-dokumentet/60%Daily2020-12-25 07:39
https://kosovapost.net/134124-2/60%Daily2020-12-25 07:36
https://kosovapost.net/moti-sot-151/60%Daily2020-12-25 07:32
https://kosovapost.net/salihaj-tha-se-thaci-e-veseli-do-te-denohen-reagon-klinaku-i-ovl-te-uck-se/60%Daily2020-12-24 23:14
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-mbrojtja-angazhon-hetues-speciale/60%Daily2020-12-24 22:20
https://kosovapost.net/veprimtari-i-ldk-se-thirrje-partise-kryetari-mustafa-te-liroje-postin-reflektoni-ose-u-fundosem/60%Daily2020-12-24 22:11
https://kosovapost.net/perfundimisht-shpat-kasapi-e-harron-aferditen-fejohet-me-selvijen/60%Daily2020-12-24 21:39
https://kosovapost.net/hamza-votuesi-i-pdk-se-mund-te-mos-votoje-fare-por-nuk-voton-asnje-parti-tjeter/60%Daily2020-12-24 21:24
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-mori-ftese-nga-specialja-per-shkak-te-kundershtimit-te-shkembimit-te-territoreve/60%Daily2020-12-24 21:15
https://kosovapost.net/manaj-bashke-me-kujtim-shalen-e-arben-gashin-ne-hap-me-kohen-vazhdojme-rrugetimin-tone/60%Daily2020-12-24 21:08
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-reja-albin-kurti-takohet-me-perfaqesuesit-e-partise-egjiptase-te-kosoves/60%Daily2020-12-24 20:58
https://kosovapost.net/hamza-qeveria-hoti-ishte-anemike-edhe-ato-ligjet-qe-i-kaloi-ishin-me-ndihmen-tone/60%Daily2020-12-24 20:53
https://kosovapost.net/bislimi-po-rritemi-ne-menyre-te-frikshme-qe-nje-jave-spo-me-merr-gjumi/60%Daily2020-12-24 20:49
https://kosovapost.net/deklarohet-osmani-pas-takimit-me-daken-ja-kur-do-ta-caktoj-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-12-24 20:44
https://kosovapost.net/rekomandimi-i-obsh-se-mbani-masken-ne-shtepi-kur-vijne-mysafire/60%Daily2020-12-24 20:40
https://kosovapost.net/muja-jep-shifra-te-reja-lvv-ne-kuoten-52-3-pdk-e-dyta-me-15-3-pasojne-ldk-aak/60%Daily2020-12-24 20:31
https://kosovapost.net/osmani-uron-besimtaret-per-krishtlindje-%e2%80%8bte-jemi-solidare-dhe-te-reflektojme-harmoni/60%Daily2020-12-24 20:26
https://kosovapost.net/te-gjitha-vendimet-qe-mori-qeveria-e-kosoves-ne-mbledhjen-e-sotme/60%Daily2020-12-24 20:18
https://kosovapost.net/kurti-uron-krishtlindjet-festa-eshte-e-juaja-por-eshte-edhe-e-jona/60%Daily2020-12-24 20:13
https://kosovapost.net/te-henen-seanca-e-jashtezakonshme-per-votimin-e-buxhetit-2021/60%Daily2020-12-24 20:07
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-ju-sigurojne-sasine-e-duhur-te-kalciumit-per-kocka-te-forta/60%Daily2020-12-24 19:08
https://kosovapost.net/kur-pritet-te-vije-vaksina-anti-covid-ne-kosove/60%Daily2020-12-24 18:53
https://kosovapost.net/diaspora-thyen-rekord-rreth-700-milione-euro-hyjne-ne-kosove-11-me-shume-se-vjet/60%Daily2020-12-24 18:40
https://kosovapost.net/bill-gates-lajme-te-mira-na-presin-me-2021/60%Daily2020-12-24 18:28
https://kosovapost.net/valdete-daka-ne-takim-me-presidenten-vjosa-osmanin/60%Daily2020-12-24 18:17
https://kosovapost.net/alarmohet-gjermania-nje-grua-infektohet-me-variantin-e-ri-te-koronavirusit/60%Daily2020-12-24 18:06
https://kosovapost.net/rreth-50-te-vdekur-dhe-4-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2020-12-24 17:59
https://kosovapost.net/quni-takohet-me-homologun-e-tij-italian-lorenzo-guerini/60%Daily2020-12-24 17:50
https://kosovapost.net/shi-e-bore-ne-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-12-24 17:34
https://kosovapost.net/tentimi-per-kalimin-e-buxhetit-nga-nje-qeveri-e-antikushtetuese-eshte-tentim-i-fundit-i-keqperdorimit-te-parase-publike/60%Daily2020-12-24 17:39
https://kosovapost.net/myftiu-naim-ternava-i-uron-krishtlindjet-ipeshkvit-dode-gjergji/60%Daily2020-12-24 17:11
https://kosovapost.net/erdogan-uroi-qytetaret-e-besimit-te-krishtere-per-festen-e-krishtlindjeve/60%Daily2020-12-24 17:02
https://kosovapost.net/kolonat-e-medha-po-shkaktojne-aksident-rrugore/60%Daily2020-12-24 18:02
https://kosovapost.net/jashari-takon-vajze%cc%88n-e-cila-teme%cc%88-diplome-kishte-familjen-jashari-ne%cc%88-gjimnazin-e-zviceran/60%Daily2020-12-24 16:51
https://kosovapost.net/klopp-ka-dy-fjale-per-shaqirin/60%Daily2020-12-24 16:08
https://kosovapost.net/dhjete-perqindeshi-nga-trusti-perjashtohet-nga-permbarimi/60%Daily2020-12-24 15:43
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-dhe-be-bien-dakord-per-marreveshje-tregtare-pas-brexit/60%Daily2020-12-24 15:40
https://kosovapost.net/134016-2/60%Daily2020-12-24 15:36
https://kosovapost.net/ne-24-oret-w-fundit-zvicra-regjistron-4898-infeksione-dhe-103-viktima/60%Daily2020-12-24 15:18
https://kosovapost.net/osmani-para-ushtareve-amerikane-kosova-nuk-do-te-mund-te-behej-me-ushtri-pa-ndihmen-e-shba-se/60%Daily2020-12-24 15:14
https://kosovapost.net/sulmoi-vjosa-osmanin-vasili-rama-eshte-anti-shqiptari-i-vetem-shembullor/60%Daily2020-12-24 15:06
https://kosovapost.net/134001-2/60%Daily2020-12-24 15:05
https://kosovapost.net/aak-haradinajn-e-kemi-vetem-si-bartes-te-listes-vija-te-kuqe-me-asnje-parti/60%Daily2020-12-24 15:02
https://kosovapost.net/semundja-e-vecante-gattuso-vetem-nje-i-cmendur-si-une-nuk-dorezohet/60%Daily2020-12-24 14:58
https://kosovapost.net/psg-ka-zgjedhur-trajnerin-e-ri-gati-edhe-dy-afrimet-e-para/60%Daily2020-12-24 14:56
https://kosovapost.net/investime-ne-energjine-berthamore-pezullohen-bisedimet-be-kine/60%Daily2020-12-24 14:56
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-gllamnik/60%Daily2020-12-24 14:52
https://kosovapost.net/kosovaret-shpresojne-te-fitojne-ulese-ne-okb-gjate-administrates-se-presidentit-te-ri-te-zgjedhur-biden/60%Daily2020-12-24 14:48
https://kosovapost.net/pse-qeshem-me-valonin/60%Daily2020-12-24 14:46
https://kosovapost.net/ministri-kuci-priti-ambasadorin-e-turqise-ne-kosoves-cagri-sakar/60%Daily2020-12-24 14:37
https://kosovapost.net/kuvendi-i-prizrenit-miraton-buxhetin-per-vitin-2021/60%Daily2020-12-24 14:20
https://kosovapost.net/ankaraja-mbulohet-nga-debora-e-bardhe/60%Daily2020-12-24 14:17
https://kosovapost.net/labi-kandidon-per-deputet-ciles-parti-do-ti-bashkohet/60%Daily2020-12-24 14:07
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-6-raste-te-vdekjes-dhe-309-raste-te-reja/60%Daily2020-12-24 14:04
https://kosovapost.net/kmdlnj-kerkon-konsensus-per-miratimin-e-buxhetit/60%Daily2020-12-24 13:40
https://kosovapost.net/haxhiu-une-dhe-glauku-e-kemi-thene-te-njejten-gje-ne-menyra-tjera/60%Daily2020-12-24 13:36
https://kosovapost.net/osmani-pa-homazhe-e-pa-fjale-per-rugoven-ne-31-vjetorin-e-ldk-se/60%Daily2020-12-24 13:35
https://kosovapost.net/ministri-quni-priti-ne-vizite-zyrtare-ministrin-e-mbrojtjes-te-republikes-se-italise-lorenzo-guerini/60%Daily2020-12-24 13:27
https://kosovapost.net/xhevdet-bislimi-zgjidhet-kryeprokurori-i-apelit/60%Daily2020-12-24 13:22
https://kosovapost.net/sindikata-e-policise-paralajmeron-masa-nese-qeveria-nuk-i-merr-parasysh-kerkesat-e-tyre/60%Daily2020-12-24 13:02
https://kosovapost.net/profesori-amerikan-vuciq-sinjalizon-bidenin-se-sdo-te-kete-marreveshje-nese-serbia-kembengul-ne-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-12-24 12:53
https://kosovapost.net/a-do-te-vaksinohet-rama-live-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-12-24 12:35
https://kosovapost.net/hoti-nuk-kemi-ende-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2020-12-24 12:24
https://kosovapost.net/133924-2/60%Daily2020-12-24 12:22
https://kosovapost.net/133919-2/60%Daily2020-12-24 12:18
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-falenderon-personelin-shendetesor-per-punen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-12-24 12:15
https://kosovapost.net/veprimet-qe-duhet-ti-merrni-kur-ngulfateni-dhe-askush-nuk-eshte-afer-jush/60%Daily2020-12-24 12:15
https://kosovapost.net/macron-nuk-ka-me-simptoma-te-koronavirusit/60%Daily2020-12-24 12:00
https://kosovapost.net/turqia-dergon-cadra-dhe-ndihma-humanitare-per-te-demtuarit-nga-permbytjet-ne-kampet-e-sirise/60%Daily2020-12-24 11:43
https://kosovapost.net/avokati-besnik-berisha-i-thote-zafir-berishes-se-e-vodhi-rrymen-reagon-ashper-ky-i-fundit/60%Daily2020-12-24 11:38
https://kosovapost.net/bernabiq-e-guximshme-merr-vaksinen-ndaj-covid-19/60%Daily2020-12-24 11:33
https://kosovapost.net/ky-eshte-pallati-milionesh-i-putin-ne-fshatin-e-miliardereve-foto/60%Daily2020-12-24 11:27
https://kosovapost.net/a-do-ta-perfshije-aak-ja-ne-listen-zgjedhore-donika-kadajn/60%Daily2020-12-24 11:22
https://kosovapost.net/pse-haliti-nuk-beson-qe-mund-te-krijohet-koalicion-parazgjedhor-mes-vv-pdk/60%Daily2020-12-24 11:14
https://kosovapost.net/edi-rama-kritika-te-forta-ndaj-osmanit-propagande-ne-tirane-per-vota-ne-kosove/60%Daily2020-12-24 11:06
https://kosovapost.net/befasia-e-madhe-te-pgs-ja-shkarkohet-tuchel-pas-fitores-me-poker/60%Daily2020-12-24 11:03
https://kosovapost.net/a-do-te-beje-vetevendosje-koalicione-parazgjedhore-ja-cfare-thote-haxhiu/60%Daily2020-12-24 10:55
https://kosovapost.net/hoti-eshte-model-menyra-si-mjeket-ne-kosove-kane-menaxhuar-me-pandemine/60%Daily2020-12-24 10:43
https://kosovapost.net/nese-vazhdon-keshtu-serbet-do-te-marrin-perseri-kosoven/60%Daily2020-12-24 10:32
https://kosovapost.net/presidenti-gjerman-me-e-keqja-e-pandemise-ka-kaluar/60%Daily2020-12-24 10:14
https://kosovapost.net/pretendon-te-dal-e-para-pdk-nuk-ka-vija-te-kuqe-per-koalicion-me-asnje-subjekt-politik/60%Daily2020-12-24 10:06
https://kosovapost.net/nje-milion-femije-ne-prag-te-urise-ne-sudanin-e-jugut/60%Daily2020-12-24 10:05
https://kosovapost.net/ilham-aliyev-vizitoi-qytetin-e-cliruar-nga-pushtimi-armen-gubadli/60%Daily2020-12-24 10:04
https://kosovapost.net/gjendet-nje-dron-ne-bazen-ajrore-incirlik-turqia-nis-hetimet/60%Daily2020-12-24 10:00
https://kosovapost.net/japoni-yahoo-do-te-perdore-inteligjencen-artificiale-per-te-fshire-mesazhet-e-urrejtjes/60%Daily2020-12-24 09:59
https://kosovapost.net/be-ja-ne-pritje-te-publikimit-te-aktgjykimit-nga-kushtetuesja-ben-thirrje-per-votimin-e-buxhetit/60%Daily2020-12-24 09:54
https://kosovapost.net/gjakove-qytetari-rrah-nje-zyrtar-policor/60%Daily2020-12-24 09:47
https://kosovapost.net/zyrtari-i-administrates-e-kercenon-drejtorin-e-financave-ne-peje/60%Daily2020-12-24 09:44
https://kosovapost.net/a-do-te-bejme-koalicion-me-vetevendosjen-flet-deputetja-e-pdk-se/60%Daily2020-12-24 09:36
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-paraqitet-serish-para-speciales-me-8-janar/60%Daily2020-12-24 09:31
https://kosovapost.net/cfare-do-te-thote-termi-gerrnaq/60%Daily2021-01-05 15:32
https://kosovapost.net/rusia-ashperson-kursin-kunder-mediave-sociale/60%Daily2020-12-24 09:11
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-ushtari-i-brigades-138-agim-ramadani/60%Daily2020-12-24 09:03
https://kosovapost.net/mbi-79-milione-raste-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-12-24 08:50
https://kosovapost.net/kru-prishtina-vazhdon-furnizimin-me-uje-te-pijshem-pavaresisht-renies-se-nivelit-ne-liqene/60%Daily2020-12-24 08:49
https://kosovapost.net/shqiperia-hyn-ne-karantine-nga-dita-e-sotme/60%Daily2020-12-24 08:42
https://kosovapost.net/be-ja-dhe-britania-afer-finalizimit-te-marreveshjes-per-tregti-pas-brexitit/60%Daily2020-12-24 08:36
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-dhjetor-2/60%Daily2020-12-24 08:33
https://kosovapost.net/nderron-jete-ne-qkuk-i-aksidentuari-ne-cagllavice/60%Daily2020-12-24 08:31
https://kosovapost.net/gjobiten-598-qytetare-per-mos-respektim-te-masave-anti-covid/60%Daily2020-12-24 08:31
https://kosovapost.net/qyteti-i-nju-jorkut-vendos-mase-karantine-per-udhetaret-nderkombetare/60%Daily2020-12-24 08:29
https://kosovapost.net/tuchel-kam-nje-deshire-per-2021/60%Daily2020-12-24 08:24
https://kosovapost.net/mustafa-kushtetuta-i-ka-percaktuar-rregullat-nuk-mundet-qe-kushtetuesja-ne-cdo-rast-te-shkruaje-pjese-te-saj/60%Daily2020-12-24 08:16
https://kosovapost.net/alopecia-humbja-e-flokeve-shkaktaret-simptomat-dhe-parandalimi/60%Daily2020-12-24 08:14
https://kosovapost.net/po-ikin-rinia-instat-17-milione-emigrante-shumica-nen-40-vjec/60%Daily2020-12-24 08:11
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-97-paciente-me-covid-19-18-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-12-24 08:04
https://kosovapost.net/shba-regjistron-rekord-te-te-hospitalizuarve-me-covid-19/60%Daily2020-12-24 08:01
https://kosovapost.net/parashikimi-i-analistit-gare-per-vendin-e-pare-mes-vetevendosjes-dhe-pdk-se/60%Daily2020-12-24 07:58
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-7/60%Daily2020-12-24 07:53
https://kosovapost.net/donika-gervalla-kqz-te-marre-hapa-urgjente-per-ti-regjistruar-votuesit-e-diaspores/60%Daily2020-12-23 22:58
https://kosovapost.net/para-se-te-largohej-nga-shtepia-e-bardhe-trump-shperblen-princin-salman-imunitet-ligjor/60%Daily2020-12-23 22:34
https://kosovapost.net/dr-mustafe-bajrami-demanton-lajmin-se-ka-qene-pjese-e-ndonje-partie-para-se-ti-bashkohet-lvv-se/60%Daily2020-12-23 22:14
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-milaim-zeka-kandidat-i-pdkse-per-deputet/60%Daily2020-12-23 21:49
https://kosovapost.net/dicka-per-hipokritet-e-ketij-vendi/60%Daily2020-12-23 21:38
https://kosovapost.net/skandal-ne-administraten-publike-si-u-kurdis-tenderi-qe-te-perfitoje-kompania-e-zyrtarit-te-larte-te-ministrise/60%Daily2020-12-23 21:32
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-neser-shfaqet-fotografia-e-vertete-e-krimeve-serbe-ne-kosove/60%Daily2020-12-23 21:21
https://kosovapost.net/pacolli-qeverite-pdk-ldk-dhe-aak-e-kane-nencmuar-shfrytezuar-e-vjedhur-mergaten-tone/60%Daily2020-12-23 21:11
https://kosovapost.net/u-d-e-presidentes-se-kosoves-vjosa-osmani-ka-ndare-urdhrin-e-pavaresise-per-familje-e-ismet-rracit-kete-lajm-osmani-e-ka-bere-te-ditur-permes-nje-statusi-ne-facebook-sot-pata-nderin-qe-t/60%Daily2020-12-23 20:52
https://kosovapost.net/hoxhaj-pdk-eshte-goditur-thaci-e-veseli-kane-udhehequr-ne-lufte-e-ne-paqe/60%Daily2020-12-23 20:35
https://kosovapost.net/koalicioni-pdk-nisma-flet-uran-ismaili/60%Daily2020-12-23 20:08
https://kosovapost.net/bahtiri-vvja-ne-mitrovice-ka-rritje-per-5-mije-vota-me-shume/60%Daily2020-12-23 19:53
https://kosovapost.net/ne-kete-dite-fillojne-reshjet-e-bores-ne-kosove/60%Daily2020-12-23 19:43
https://kosovapost.net/refki-suma-gjithmone-diten-e-nisi-me-kryerjen-e-obligimeve-fetare/60%Daily2020-12-23 19:19
https://kosovapost.net/veprimtari-i-ceshtjes-kombetare-gani-krasniqi-i-reagon-ashper-zafir-berishes/60%Daily2020-12-23 18:51
https://kosovapost.net/mali-i-zi-e-heq-oren-policore-gjate-festave/60%Daily2020-12-23 18:09
https://kosovapost.net/nese-isa-mustafa-e-avdullah-hoti-i-prijne-listes-ldk-del-e-para-prej-fundit/60%Daily2020-12-23 17:57
https://kosovapost.net/coronavirusi-ne-shqiperi-bie-numri-i-te-shtruarve-ne-spitale/60%Daily2020-12-23 17:52
https://kosovapost.net/ministria-e-mbrojtjes-publikon-rezultatin-perfundimtar-te-testit-fizik-per-kandidatet-per-rekrut-ne-fsk/60%Daily2020-12-23 17:46
https://kosovapost.net/meta-dekreton-anetarin-e-6-te-shqiperia-behet-me-gjykate-kushtetuese/60%Daily2020-12-23 17:32
https://kosovapost.net/drita-klubi-me-i-mire-per-vitin-2020/60%Daily2020-12-23 17:22
https://kosovapost.net/a-u-percaktua-kandidatura-e-hoxhajt-perpara-shkuarjes-se-veselit-e-thacit-ne-hage/60%Daily2020-12-23 17:09
https://kosovapost.net/ldkja-nuk-ka-qene-asnjehere-me-keq-para-zgjedhjeve-flet-njeri-prej-themeluesve-te-partise/60%Daily2020-12-23 17:02
https://kosovapost.net/osmani-pas-aktgjykimit-te-plote-te-kushtetueses-caktohet-data-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-12-23 16:38
https://kosovapost.net/zgjatet-orari-i-qarkullimit-me-trafik-urban/60%Daily2020-12-23 16:12
https://kosovapost.net/rreth-200-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-12-23 16:06
https://kosovapost.net/kryeministri-i-moldavise-jep-doreheqje/60%Daily2020-12-23 16:00
https://kosovapost.net/mbeshtetja-shendetesore-urelidhese-mes-kosoves-dhe-turqise/60%Daily2020-12-23 15:49
https://kosovapost.net/qumeshti-i-arte-i-shendetit-pija-qe-ngroh-zemren/60%Daily2020-12-23 15:20
https://kosovapost.net/jevtiq-nuk-kerkohet-test-pcr-per-te-hyre-nga-serbia-ne-kosove/60%Daily2020-12-23 15:09
https://kosovapost.net/kurti-pret-ne-takim-ambasadorin-turk-pajtohen-per-vazhdim-te-bashkepunimit/60%Daily2020-12-23 14:41
https://kosovapost.net/zyrtarizohet-emri-i-enver-hoxhaj-si-kandidat-per-kryeminister-i-pdk-se/60%Daily2020-12-23 14:30
https://kosovapost.net/von-cramon-rrezimi-i-qeverise-se-kosoves-ne-mars-ishte-gabim/60%Daily2020-12-23 14:17
https://kosovapost.net/daciqi-e-ka-hale-ne-sy-vjosa-osmanin-ja-cfare-thote/60%Daily2020-12-23 14:16
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-12-te-vdekur-dhe-271-raste-te-reja/60%Daily2020-12-23 14:09
https://kosovapost.net/trajneret-gjerman-thurin-lavde-per-futbollistin-kosovar-mergim-deljiu/60%Daily2020-12-23 14:05
https://kosovapost.net/kusari-lila-perkrah-vv-se-do-te-kandidoje-si-pjese-e-saj/60%Daily2020-12-23 14:20
https://kosovapost.net/aksident-tragjik-ne-itali-humb-jeten-nje-31-vjecarja-shqiptare/60%Daily2020-12-23 13:52
https://kosovapost.net/kimete-berisha-i-reagon-isa-mustafes-hamamin-del-i-pari-ti/60%Daily2020-12-23 13:34
https://kosovapost.net/erdogan-shpresojme-ne-permiresimin-e-raporteve-me-shba-ne-dhe-be-ne/60%Daily2020-12-23 13:31
https://kosovapost.net/kopshti-goni-kids-ambienti-ku-femijet-gjejne-qetesie-dashuri-siguri-e-shendet/60%Daily2020-12-23 13:03
https://kosovapost.net/e-thote-hoti-ldk-eshte-favoriti-kryesor-per-ti-fituar-zgjedhjet/60%Daily2020-12-23 12:39
https://kosovapost.net/si-ndikon-dimri-tek-shendeti-dhe-gjithe-organizmi-yne/60%Daily2020-12-23 12:28
https://kosovapost.net/a-po-e-perdor-be-mutacionin-e-ri-si-presion-per-brexit/60%Daily2020-12-23 12:22
https://kosovapost.net/lista-serbe-shkon-ne-presidence-fillon-takimi-me-vjosa-osmanin/60%Daily2020-12-23 12:15
https://kosovapost.net/fillon-ndertimi-i-500-shtepive-pas-termetit-ne-shqiperi-erdogan-uron-nisjen-e-punimeve-shenje-e-miqesise-sone/60%Daily2020-12-23 12:11
https://kosovapost.net/mustafa-ldk-do-te-vazhdoje-ta-ruaje-dhe-ta-kultivoje-frymen-tradicionale-shtet-ndertuese/60%Daily2020-12-23 12:04
https://kosovapost.net/sot-kujtojme-e-nderojme-themeluesin-e-arkitektin-e-pavaresise-se-kosoves-dr-ibrahim-rugoven/60%Daily2020-12-23 11:58
https://kosovapost.net/lista-6-vendin-ne-kuvend-e-kemi-te-siguruar/60%Daily2020-12-23 13:18
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-anetari-i-ldk-se-nga-prizreni/60%Daily2020-12-23 11:39
https://kosovapost.net/sondazhi-i-fundit-vetevendosje-me-55-deputete-foto/60%Daily2020-12-23 11:39
https://kosovapost.net/kjo-eshte-makineria-me-e-shtrenjte-e-premier-league-foto/60%Daily2020-12-23 11:28
https://kosovapost.net/akr-ne-koalicion-cilit-subjekt-politik-do-ti-bashkohet/60%Daily2020-12-23 13:10
https://kosovapost.net/deputeti-kujtim-gashi-lirohet-nga-akuza-per-korrupsion/60%Daily2020-12-23 11:09
https://kosovapost.net/anulohet-seanca-gjyqesore-ndaj-etem-arifi/60%Daily2020-12-23 11:07
https://kosovapost.net/abazoviq-u-shapalle-lufte-politikaneve-te-korruptuar/60%Daily2020-12-23 11:03
https://kosovapost.net/pdk-nga-helmi-ne-mjalte/60%Daily2020-12-23 10:46
https://kosovapost.net/nisma-zemergjere-nuk-qet-vija-te-kuqe-per-koalicion-me-asnje-parti/60%Daily2020-12-23 10:51
https://kosovapost.net/133578-2/60%Daily2020-12-23 10:36
https://kosovapost.net/mediet-gjermane-albin-kurti-ne-pragun-e-pushtetit/60%Daily2020-12-23 10:33
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-mes-kater-veturave-ne-autostraden-arben-xhaferi/60%Daily2020-12-23 10:20
https://kosovapost.net/ne-prag-te-zgjedhjeve-jep-doreheqje-anetari-i-kryesise-se-aak-se/60%Daily2020-12-23 10:15
https://kosovapost.net/ldk-nderon-liderin-ibrahim-rugova-me-homazhe-tek-varri-ne-31-vjetorin-e-themelimit-te-partise/60%Daily2020-12-23 10:11
https://kosovapost.net/komandanti-i-fsk-se-dhe-homologu-i-tij-nga-jordania-nenshkruajne-memorandum-mirekuptimi/60%Daily2020-12-23 10:08
https://kosovapost.net/mustafa-ldk-ende-nuk-ka-emer-te-kandidatit-per-kryeminister/60%Daily2020-12-23 10:00
https://kosovapost.net/trump-paralajmeron-se-nuk-do-ta-nenshkruaje-paketen-e-ndihmes/60%Daily2020-12-23 09:53
https://kosovapost.net/ulet-numri-i-infektimeve-me-covid-19-ne-gjilan/60%Daily2020-12-23 09:36
https://kosovapost.net/per-nje-dite-shkaktohen-75-aksidente-ne-kosove/60%Daily2020-12-23 09:32
https://kosovapost.net/france-gjendet-i-vdekur-i-dyshuari-qe-sot-vrau-tre-police/60%Daily2020-12-23 09:22
https://kosovapost.net/koci-albin-kurti-mund-te-kandidoj-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-23 09:19
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-i-covid-19-kosova-pezullon-fluturimet-me-britanine-e-madhe/60%Daily2020-12-23 09:04
https://kosovapost.net/kadrijaj-haradinaj-do-te-jete-bartes-i-listes-se-aak-se/60%Daily2020-12-23 08:49
https://kosovapost.net/kadrijaj-haradinaj-e-kemi-kryetar-te-partise-dhe-ai-do-te-jete-udheheqesi-i-listes-se-aak-se/60%Daily2020-12-23 08:42
https://kosovapost.net/gjobiten-649-persona-per-mosrespektim-te-ligjit-anti-covid/60%Daily2020-12-23 08:37
https://kosovapost.net/qorrolli-arsyeja-juridike-pse-albin-kurti-mund-te-kandidoje-per-deputet/60%Daily2020-12-23 08:30
https://kosovapost.net/grenell-emerohet-per-te-sherbyer-ne-keshillin-memorial-te-holokaustit/60%Daily2020-12-23 08:21
https://kosovapost.net/trump-fal-15-persona-perfshire-aleate-republikane/60%Daily2020-12-23 08:11
https://kosovapost.net/kalendari-historik-23-dhjetor/60%Daily2020-12-23 08:08
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-66-paciente-jane-ne-oksigjenoterapi-19-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-12-23 08:03
https://kosovapost.net/hoxhaj-per-thacin-dhe-veselin-themeluesit-e-uck-se-dhe-te-shtetit/60%Daily2020-12-23 08:10
https://kosovapost.net/zemaj-ldk-kjo-familje-e-madhe-e-fisnike-e-vendosur-krah-interesit-nacional-e-institucional/60%Daily2020-12-23 07:50
https://kosovapost.net/messi-nje-legjende-e-gjalle-thyen-rekordin-e-peles/60%Daily2020-12-23 07:47
https://kosovapost.net/bie-qeveria-izraeli-ne-mars-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-12-23 07:41
https://kosovapost.net/shkaktari-qe-demton-eshtrat-te-grate/60%Daily2020-12-23 07:37
https://kosovapost.net/nje-person-vret-tre-police-ne-france/60%Daily2020-12-23 07:34
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-numer-rekord-te-viktimave-nga-covid-19/60%Daily2020-12-23 07:29
https://kosovapost.net/133492-2/60%Daily2020-12-23 07:27
https://kosovapost.net/moti-sot-150/60%Daily2020-12-23 07:22
https://kosovapost.net/sot-behen-31-vjet-nga-themelimi-i-lidhjes-demokratike-te-kosoves-ldk/60%Daily2020-12-23 07:19
https://kosovapost.net/nga-sot-hyjne-ne-fuqi-masat-e-reja-anticovid-19/60%Daily2020-12-23 07:07
https://kosovapost.net/ekskluzive-ky-eshte-kandidati-per-kryeminister-nga-pdk-ja/60%Daily2020-12-22 23:03
https://kosovapost.net/tahiri-enver-hoxhaj-ose-bedri-hamza-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2020-12-22 22:48
https://kosovapost.net/reagon-hoxhe-husamedin-abazi-valon-gerrnaqi-mbetet-gerrnaq/60%Daily2020-12-22 22:36
https://kosovapost.net/ky-eshte/60%Daily2020-12-22 23:09
https://kosovapost.net/shala-ja-pse-valon-syla-po-i-shane-mergimtaret-ky-eshte-qellimi/60%Daily2020-12-23 08:32
https://kosovapost.net/konjufca-nuk-favorizojme-koalicionin-me-pdk-ne-por-nuk-e-perjashtojme/60%Daily2020-12-22 22:22
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-nga-aak-ja-nje-anetar-i-kryesise/60%Daily2020-12-22 22:07
https://kosovapost.net/bashkurti-rrezimi-i-qeverise-kurti-akt-antidiplomatik-marreveshja-ne-shtepine-e-bardhe-halucinacion/60%Daily2020-12-22 22:04
https://kosovapost.net/hasani-kuvendi-i-kosoves-nuk-mund-ta-shfuqizoje-gjykaten-speciale/60%Daily2020-12-22 21:57
https://kosovapost.net/a-ka-te-drejte-vjosa-osmani-te-kandidoje-per-deputete-pasi-eshte-u-d-e-presidentit/60%Daily2020-12-22 21:37
https://kosovapost.net/eksperti-i-sondazheve-vv-e-para-me-40-deputete-pdk-e-dyta-me-30/60%Daily2020-12-22 21:33
https://kosovapost.net/rezistenca-joviolente-e-ibrahim-rugoves-ishte-me-shume-taktike-e-konzervimit-se-sa-strategji-e-clirimit-te-kosoves/60%Daily2020-12-22 21:26
https://kosovapost.net/nagavci-vetevendosje-do-jete-subjekti-i-pare-me-mbi-50/60%Daily2020-12-22 20:30
https://kosovapost.net/haradinaj-familja-jashari-e-ka-voten-time-per-cilindo-post-politik-terhiqem-edhe-prej-presidentit/60%Daily2020-12-22 20:24
https://kosovapost.net/konjufca-denon-sulmin-ndaj-valon-syles-akt-i-shemtuar-keto-gjera-nuk-zgjidhen-me-grushta/60%Daily2020-12-22 20:20
https://kosovapost.net/komuna-e-podujeves-ndalon-perdorimin-e-mjeteve-piroteknike-ne-vende-publike/60%Daily2020-12-22 20:12
https://kosovapost.net/gjuriq-emerohet-ambasador-i-serbise-ne-shba-grenell-e-mirepret/60%Daily2020-12-22 20:06
https://kosovapost.net/policia-sqaron-gjithe-historine-e-plagosjes-se-nje-personi-nga-zyrtari-i-saj/60%Daily2020-12-22 20:00
https://kosovapost.net/kurti-kerkon-qe-zgjedhjet-te-shpallen-sa-me-pare-kemi-pune-per-te-bere/60%Daily2020-12-22 19:55
https://kosovapost.net/kushtetuesja-rrezoi-qeverine-hoti-limaj-nuk-e-kam-pritur-kete-vendim/60%Daily2020-12-22 19:50
https://kosovapost.net/dodik-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-12-22 19:29
https://kosovapost.net/policia-e-qellon-me-arme-nje-person-ne-gracanice/60%Daily2020-12-22 19:01
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-deshiron-te-behet-vetem-president/60%Daily2020-12-22 18:40
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-fillon-testimin-e-shpejte-per-covid-19/60%Daily2020-12-22 18:20
https://kosovapost.net/%e2%80%8bitalia-shenon-rritje-te-vdekjeve-dhe-infeksioneve-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-12-22 18:10
https://kosovapost.net/a-e-ka-diskutuar-kandidatin-per-kryeminister-pdk-ja-flet-abelard-tahiri/60%Daily2020-12-22 18:04
https://kosovapost.net/masat-e-reja-krejt-cka-lejohet-ne-qytetet-e-zones-se-kuqe/60%Daily2020-12-22 17:57
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-masat-e-reja-nga-neser-hyjne-ne-fuqi/60%Daily2020-12-22 17:48
https://kosovapost.net/derisa-kosova-merr-vendimin-e-padrejte-drejtesia-austriake-rifut-hixhabin-ne-shkolla/60%Daily2020-12-22 17:41
https://kosovapost.net/cun-lajci-ndan-lajmin-e-trishte-kam-humbur-degjimin/60%Daily2020-12-22 17:21
https://kosovapost.net/kuskush-do-te-jete-kandidat-per-kryeminister-nga-aak-ja/60%Daily2020-12-22 17:15
https://kosovapost.net/abrashi-nuk-ka-pengesa-ligjore-kurti-do-te-kandidoje-per-kryeminister/60%Daily2020-12-22 17:02
https://kosovapost.net/mbi-46-mije-mergimtare-kane-ardhur-brenda-pak-ditesh-ne-kosove/60%Daily2020-12-22 16:54
https://kosovapost.net/mijera-kamione-ne-rfranca-rihap-kufirin-me-britanine-vendos-kusht/60%Daily2020-12-22 16:41
https://kosovapost.net/kosova-ka-nevoje-per-fryme-te-re-politike/60%Daily2020-12-22 16:27
https://kosovapost.net/a-eshte-hollivudi-gati-per-grate-muslimane-ne-role-kryesore/60%Daily2020-12-22 16:09
https://kosovapost.net/bota-myslimane-perballet-me-nje-kercenim-ne-rritje-te-islamofobise-dhe-diskriminimit/60%Daily2020-12-22 15:52
https://kosovapost.net/iru-ben-thirrje-per-mbajtjen-hapur-te-kufijve-me-mbreterine-e-bashkuar-per-transportin-e-mallrave/60%Daily2020-12-22 15:44
https://kosovapost.net/blinacni-me-covid-19-10-rastet-te-vdekjes-dhe-137-raste-pozitive/60%Daily2020-12-22 15:41
https://kosovapost.net/ambasadori-orlando-se-shpejti-do-te-kete-zgjedhje-te-lira-e-te-drejta/60%Daily2020-12-22 15:13
https://kosovapost.net/pdk-ja-e-hendikepuar-ne-zgjedhje-deliu-thote-do-te-dalin-krenar-para-sovranit/60%Daily2020-12-22 15:24
https://kosovapost.net/shba-mund-tu-kerkoje-udhetareve-nga-britania-te-bejne-testin-per-covid-19/60%Daily2020-12-22 14:18
https://kosovapost.net/ja-masat-e-reja-anti-covid-ne-kosove/60%Daily2020-12-22 14:03
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-ka-edhe-nje-njoftim-per-bizneset-qe-kane-fituar-grante/60%Daily2020-12-22 13:51
https://kosovapost.net/cila-eshte-data-per-zgjedhje-e-propozuar-nga-ldk-ja-flet-abrashi-pas-takimit-me-osmanin/60%Daily2020-12-22 13:48
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-osmani-pjese-e-lvv-se-ne-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-cfare-thote-kurti/60%Daily2020-12-22 13:40
https://kosovapost.net/krasniqi-nuk-do-te-kete-paga-ne-mars-nese-shkohet-ne-zgjedhje-pa-u-votuar-buxheti/60%Daily2020-12-22 13:42
https://kosovapost.net/hoxhaj-sulmi-ndaj-syles-nje-akt-qyqar-qe-njollose-themelet-e-shtetit/60%Daily2020-12-22 13:28
https://kosovapost.net/kurti-i-gatshem-per-zgjedhje-te-mbahen-sa-me-shpejte/60%Daily2020-12-22 13:16
https://kosovapost.net/arben-gashi-sulmi-ndaj-gazetarit-valon-syla-eshte-sulm-ndaj-fjales-se-lire/60%Daily2020-12-22 13:08
https://kosovapost.net/biden-lavderon-trump-in-vaksina-edhe-merite-e-tij/60%Daily2020-12-22 13:00
https://kosovapost.net/vendimi-i-kushtetueses-hoti-therret-konference-per-media/60%Daily2020-12-22 12:54
https://kosovapost.net/kurti-mberrin-ne-presidence-per-takimin-me-osmanin/60%Daily2020-12-22 12:49
https://kosovapost.net/hoti-thote-se-nga-neser-hyjne-ne-fuqi-masat-e-reja-anti-covid/60%Daily2020-12-22 12:39
https://kosovapost.net/agk-denon-sulmin-ndaj-gazetarit-valon-syla/60%Daily2020-12-22 12:35
https://kosovapost.net/inter-rikthehet-ne-mode-granit-xhaka-shkemehet-me-eriksen/60%Daily2020-12-22 12:27
https://kosovapost.net/shba-hakeret-vodhen-kodet-sekrete/60%Daily2020-12-22 12:19
https://kosovapost.net/renia-ekonomike-ne-kosove-pritet-te-jete-7-2-per-qind-thote-bqk-ja/60%Daily2020-12-22 12:15
https://kosovapost.net/komuniteti-i-biznesit-kerkon-qe-kuvendi-te-mos-shperndahet-para-miratimit-te-buxhetit-2021/60%Daily2020-12-22 12:09
https://kosovapost.net/osmani-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-e-osbe-se-ne-kosove/60%Daily2020-12-22 11:57
https://kosovapost.net/citaku-pas-sulmit-ndaj-valon-syles-turp-eshte-e-papranueshme/60%Daily2020-12-22 11:49
https://kosovapost.net/osmani-fillon-takimet-me-partite-politike-albin-kurti-i-pari-ne-presidence/60%Daily2020-12-22 11:43
https://kosovapost.net/rrahet-gazetari-kosovar-deklarohet-policia/60%Daily2020-12-22 11:38
https://kosovapost.net/aak-ja-e-do-haradinajn-president-edhe-pas-rrezimit-te-qeverise/60%Daily2020-12-22 11:34
https://kosovapost.net/lewandowski-isha-i-gatshem-ti-bashkohesha-unitedit-ne-vitin-2012/60%Daily2020-12-22 11:20
https://kosovapost.net/lvv-vendimi-i-kushtetueses-nuk-ia-ndalon-kurtit-te-garoje-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-22 10:53
https://kosovapost.net/biontech-mund-ta-bejme-vaksinen-kunder-variantit-te-ri-te-koronavirusit/60%Daily2020-12-22 10:47
https://kosovapost.net/kryetari-i-alternativa-s-afrim-gaish-u-takua-me-kryeparlamentarin-turk-mustafa-shentop/60%Daily2020-12-22 14:50
https://kosovapost.net/201-dite-te-qeverisjes-hoti-historiku-i-zgjatjes-se-qeverive-ne-kosove/60%Daily2020-12-22 10:09
https://kosovapost.net/pa-test-pcr-deri-ne-kete-date-nuk-lejohet-hyrja-ne-malin-e-zi/60%Daily2020-12-22 10:08
https://kosovapost.net/vetevendosje-konfirmon-pjesemarrjen-ne-takimin-me-osmanin/60%Daily2020-12-22 10:05
https://kosovapost.net/trump-kercenon-te-mos-largohet-nga-shtepia-e-bardhe/60%Daily2020-12-22 09:59
https://kosovapost.net/krimet-e-luftes-ne-afganistan/60%Daily2020-12-22 09:51
https://kosovapost.net/kaos-ne-britani-mijera-kamione-ne-radhe-pasi-franca-bllokoi-udhetimet/60%Daily2020-12-22 09:48
https://kosovapost.net/komuna-e-malisheves-ndalon-perdorimin-e-mjeteve-piroteknike/60%Daily2020-12-22 09:38
https://kosovapost.net/vendimi-i-kushtetueses-vjosa-osmani-sot-fton-partite-per-te-caktuar-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-12-22 09:26
https://kosovapost.net/shkarkohet-nga-detyra-konsulli-i-kosoves-ne-tirane/60%Daily2020-12-22 09:26
https://kosovapost.net/familja-mbreterore-balle-per-balle-turki-al-faisal-kunder-princit-salman-qe-po-i-shkel-syrin-izraelit/60%Daily2020-12-22 09:14
https://kosovapost.net/hasani-albin-kurti-mund-te-kandidoje-per-kryeminister-por-jo-edhe-per-deputet-te-kuvendit/60%Daily2020-12-22 09:00
https://kosovapost.net/etem-arifi-super-hero-per-1-vit-i-rrezoi-dy-qeveri/60%Daily2020-12-22 08:54
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-partive-edhe-institucioneve-ne-kosove-respektoni-vendimet-e-kushtetueses/60%Daily2020-12-22 08:52
https://kosovapost.net/akr-nuk-jemi-ne-bisedime-me-asnje-parti-per-zgjedhjet-e-reja/60%Daily2020-12-22 08:49
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-105-paciente-me-covid-19/60%Daily2020-12-22 08:44
https://kosovapost.net/shba-kongresi-miraton-ndihmat-prej-900-miliarde-dollaresh-pritet-nenshkrimi-i-trump-it/60%Daily2020-12-22 08:36
https://kosovapost.net/valdete-daka-jemi-gati-per-zgjedhje/60%Daily2020-12-22 08:35
https://kosovapost.net/aksident-ne-grashtice-te-prishtines-lendohen-rende-pese-persona/60%Daily2020-12-22 08:24
https://kosovapost.net/133202-2/60%Daily2020-12-22 08:20
https://kosovapost.net/zotohet-cakaj-kosova-dhe-shqiperia-do-te-rindertojne-shkollen-e-vetme-shqipe-ne-rozhaje/60%Daily2020-12-22 08:13
https://kosovapost.net/covid-19-kongresi-amerikan-miraton-ndihmen-900-miliardeshe/60%Daily2020-12-22 08:07
https://kosovapost.net/a-ndryshoi-gjithcka-cfare-thote-messi-per-futbollin-ne-pandemi/60%Daily2020-12-22 08:05
https://kosovapost.net/lufte-ne-familjen-trump-cfare-thote-melania-per-ivanka-trumpin/60%Daily2020-12-22 08:01
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-mbi-19-mije-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-12-22 07:55
https://kosovapost.net/sulmi-ne-departamentin-amerikan-te-thesarit-cfare-eshte-vjedhur/60%Daily2020-12-22 07:52
https://kosovapost.net/133183-2/60%Daily2020-12-22 07:45
https://kosovapost.net/apendiksi-zorra-qorre-infektimi-shkaqet-dhe-simptomat/60%Daily2020-12-22 07:38
https://kosovapost.net/kosova-prane-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2020-12-22 07:40
https://kosovapost.net/kerkesat-e-alaba-te-larta-gjigantet-spanjolle-terhiqen-nga-gara-per-austriakun/60%Daily2020-12-22 07:31
https://kosovapost.net/bilanci-11-mije-e-134-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-12-22 07:27
https://kosovapost.net/moti-sot-149/60%Daily2020-12-22 07:23
https://kosovapost.net/reagon-avdyli-mashtruesi-ka-emer-isa-mustafa-ndryshimi-ka-emer-vjosa-osmani/60%Daily2020-12-21 22:45
https://kosovapost.net/bahtiri-albin-kurti-po-vjen-si-kryeminister/60%Daily2020-12-21 22:36
https://kosovapost.net/pdk-mirepret-vendimin-e-kushtetueses-qytetaret-ti-ndeshkojne-me-vote-dy-qeverite-e-6-tetorit-qe-prodhuan-mashtrim-e-zhgenjim/60%Daily2020-12-21 22:08
https://kosovapost.net/vendimi-i-gjykates-kushtetuese-albin-kurti-nuk-ka-te-drejte-te-kandidoje-per-deputet/60%Daily2020-12-21 21:57
https://kosovapost.net/gjini-kerkon-nga-vjosa-osmani-qe-te-mos-shpalle-menjehere-zgjedhjet/60%Daily2020-12-21 21:49
https://kosovapost.net/presidenti-biden-merr-vaksinen-anti-covid/60%Daily2020-12-21 21:38
https://kosovapost.net/reagon-lvv-pas-vendimit-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-12-21 21:34
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-pare-nga-kabineti-i-osmanit-pas-rrezimit-te-qeverise-hoti/60%Daily2020-12-21 21:31
https://kosovapost.net/zyrtare-gjykata-kushtetuese-rrezon-qeverine-hoti-vendi-shkon-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-21 21:26
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-qe-injoron-perhapjen-e-virusit-covid-19/60%Daily2020-12-21 21:14
https://kosovapost.net/arrestohet-bosi-shqiptar-i-nje-rrjeti-te-droges-ne-evrope/60%Daily2020-12-21 21:12
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-i-koronavirusit-cfare-dime-deri-tani/60%Daily2020-12-21 21:06
https://kosovapost.net/ridvan-berisha-e-mbron-valon-sylen-askend-se-ka-vr-are/60%Daily2020-12-21 21:09
https://kosovapost.net/lvv-fillon-fushaten-ne-rrjetet-sociale-albin-kurti-kryeminister-i-kosoves/60%Daily2020-12-21 21:03
https://kosovapost.net/zbulohet-si-u-helmua-navalny/60%Daily2020-12-21 20:58
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-prishtine-ferizaj-lendohen-pese-persona/60%Daily2020-12-21 20:54
https://kosovapost.net/haziri-nuk-i-perjashtojme-zgjedhjet-presidenti-i-ri-do-jepte-oksigjen-politik-afatshkurter/60%Daily2020-12-21 20:49
https://kosovapost.net/a-do-ta-con-kosoven-ne-zgjedhje-gjykata-kushtetuese/60%Daily2020-12-21 20:42
https://kosovapost.net/kelly-ward-i-ben-thirrje-trumpit-per-te-ndaluar-grushtin-e-shtetit-kalo-ne-rubikon/60%Daily2020-12-21 20:39
https://kosovapost.net/covid-19-u-ka-marre-jeten-mbi-2-mije-personave-por-ne-kete-shtet-e-injorojne/60%Daily2020-12-21 20:03
https://kosovapost.net/hoti-janari-eshte-vone-per-zgjedhjen-e-presidentit/60%Daily2020-12-21 19:56
https://kosovapost.net/hapen-per-here-te-pare-shkollat-per-mesimin-e-instrumentit-te-lahutes-ne-kosove-e-shqiperi/60%Daily2020-12-21 19:33
https://kosovapost.net/analistet-jemi-ne-prag-te-zgjedhjeve-zgjedhja-e-presidentit-e-pamundur/60%Daily2020-12-21 19:24
https://kosovapost.net/tolaj-thote-se-nuk-duhet-te-shqetesoheni-per-variantin-e-ri-te-virusit/60%Daily2020-12-21 19:10
https://kosovapost.net/zaev-nje-pjese-e-marihuanes-se-vjedhur-ndodhet-ne-kosove/60%Daily2020-12-21 19:04
https://kosovapost.net/shqiperia-me-masa-te-reja-kunder-covid-19-pezullohen-fluturimet-me-britanine-e-madhe/60%Daily2020-12-21 18:59
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-ash-aaa-thirrje-zaevit-jo-legalizimit-te-lendeve-narkotike/60%Daily2020-12-21 18:50
https://kosovapost.net/fyeu-diasporen-shqiptar-paditet-gerrnaci-mergata-ishte-faktori-kryesor-i-luftes-dhe-organizimit-te-uck-se/60%Daily2020-12-21 18:39
https://kosovapost.net/obsh-nuk-ka-asnje-prove-qe-lloji-i-ri-i-koronavirusit-rrit-ashpersine-e-semundjes/60%Daily2020-12-21 18:33
https://kosovapost.net/shentop-ultimatum-maqedonise-se-veriut-ne-lidhje-me-feto-n-te-hidhen-hapa-brenda-nje-kohe-te-shkurter/60%Daily2020-12-21 18:03
https://kosovapost.net/reagon-agim-bahtiri-pas-deklaratave-te-valon-syles-per-mergimtaret/60%Daily2020-12-21 17:35
https://kosovapost.net/shqiptaret-vijne-nga-gjermania-e-zvicra-ja-sa-ore-pritje-ne-kufirin-kroat-e-slloven/60%Daily2020-12-21 17:21
https://kosovapost.net/arrestohet-ne-kosove-markelian-cungu-njeriu-qe-plagosi-me-kallash-ciftin-laze/60%Daily2020-12-21 17:15
https://kosovapost.net/qeveria-sonte-diskuton-per-masat-e-reja-anticovid-19/60%Daily2020-12-21 17:03
https://kosovapost.net/meliza-haradinaj-e-privatizon-ashensorin-e-ministrise-maltreton-punonjesit-duke-i-detyruar-te-ngjiten-11-kate-shkalleve/60%Daily2020-12-21 17:31
https://kosovapost.net/meta-serbia-synon-te-shpopulloje-medvegjen-loje-e-pandershme-e-korrigjimeve-territoriale/60%Daily2020-12-21 16:46
https://kosovapost.net/mish-pije-e-gjuajtje-me-kallash-ne-kullen-e-ramush-haradinaj-i-vjen-reagimi-i-pare-i-ashper/60%Daily2020-12-21 16:42
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-129-raste-te-reja-dhe-1-122-paciente-te-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-12-21 16:36
https://kosovapost.net/kokaine-ne-arkat-e-bananeve-nga-amerika-latine-drejt-europes-arrestohen-6-shqiptare/60%Daily2020-12-21 16:22
https://kosovapost.net/kpmshck-i-jep-te-drejte-murtezajt-obligon-kryeministrin-ta-riktheje-ne-krye-te-atk-se/60%Daily2020-12-21 16:11
https://kosovapost.net/kjo-eshte-cilesia-e-ajrit-ne-qender-te-prishtines-2/60%Daily2020-12-21 15:49
https://kosovapost.net/hospitalizohet-millorad-dodik/60%Daily2020-12-21 15:37
https://kosovapost.net/spanja-e-portugalia-ndalojne-fluturimet-nga-britania/60%Daily2020-12-21 15:35
https://kosovapost.net/133038-2/60%Daily2020-12-21 15:25
https://kosovapost.net/gjoba-me-100-euro-per-ata-qe-perdorin-mjete-piroteknike-ne-drenas/60%Daily2020-12-21 15:12
https://kosovapost.net/edhe-shqiperia-pezullon-fluturimet-me-britanine-e-madhe/60%Daily2020-12-21 14:55
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-apel-te-rendesishem-per-mergimtaret/60%Daily2020-12-21 14:53
https://kosovapost.net/arabia-saudite-dhe-eba-hakuan-telefonat-e-gazetareve/60%Daily2020-12-21 14:50
https://kosovapost.net/hoxhaj-historia-e-mitrovices-nuk-mund-te-shkruhet-pa-bajram-rexhepin/60%Daily2020-12-21 14:47
https://kosovapost.net/messi-kap-rekordin-e-pele-urimi-i-legjendes-braziliane/60%Daily2020-12-21 14:42
https://kosovapost.net/ja-cilet-jane-njerezit-me-te-kerkuar-ne-google-per-vitin-2020/60%Daily2020-12-21 14:41
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-gjashte-te-vdekur-dhe-264-raste-te-reja/60%Daily2020-12-21 14:18
https://kosovapost.net/zemaj-nuk-do-te-kete-masa-ndaj-covid-19-pa-koordinim-me-te-gjitha-institucionet/60%Daily2020-12-21 14:08
https://kosovapost.net/hoti-dialogu-ceshtje-muajsh-nese-ska-njohje-kosova-vazhdon-si-shtet-i-pavarur/60%Daily2020-12-21 14:02
https://kosovapost.net/negociatat-per-brexit-ne-fazen-me-te-nxehte/60%Daily2020-12-21 13:39
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-xhaferi-uron-komunitetin-turk-me-rastin-e-dites-se-arsimit-ne-gjuhen-turke/60%Daily2020-12-21 13:35
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-po-vazhdon-rindertimin-e-kapacitetit-diplomatik-dhe-funksional-te-republikes-se-kosoves/60%Daily2020-12-21 13:07
https://kosovapost.net/banka-europiane-e-investimeve-jep-65-milion-euro-kredi-per-ndermarrjet-e-vogla-dhe-te-mesme-ne-ballkan/60%Daily2020-12-21 13:01
https://kosovapost.net/zevendesministri-bayram-diskuton-per-ceshtjen-e-migracionit-ne-kosove/60%Daily2020-12-21 12:56
https://kosovapost.net/ja-kush-jane-dy-grabitesit-e-arrestuar-me-pseudonimet-vranjevci-e-llapqina/60%Daily2020-12-21 12:52
https://kosovapost.net/132971-2/60%Daily2020-12-21 12:48
https://kosovapost.net/ava-max-i-tregon-te-gjithe-botes-qe-eshte-shqiptare-ja-cfare-ka-bere-ajo-ne-televizionin-gjerman/60%Daily2020-12-21 12:44
https://kosovapost.net/media-kroate-perse-lavrov-i-tha-nato-s-te-rrije-larg-nga-serbia/60%Daily2020-12-21 12:41
https://kosovapost.net/kur-duhet-te-dorezojne-dokumentet-bizneset-per-perfitimin-e-granteve-tregon-kryetari-ahmeti/60%Daily2020-12-21 12:37
https://kosovapost.net/recica-sektori-i-gastronomise-duhet-mbeshtetur-pa-rezerve/60%Daily2020-12-21 12:33
https://kosovapost.net/kjo-eshte-data-kur-do-te-mbahet-mbledhja-e-qeverive-kosove-maqedoni-e-veriut/60%Daily2020-12-21 12:15
https://kosovapost.net/i-gatshem-tia-dhuroje-veshken-valmir-alickaj-viziton-19-vjecaren-nazlije-sherifi-video/60%Daily2020-12-21 12:12
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-zotohet-per-mbeshtetje-te-rregullt-financiare-te-strehimoreve-2/60%Daily2020-12-21 12:05
https://kosovapost.net/komuna-e-vushtrrise-fiton-212915-euro-grant-per-top-performance-ne-ambient/60%Daily2020-12-21 11:44
https://kosovapost.net/joe-biden-para-kamerave-vaksinohet-sot-me-vaksinen-anti-covid/60%Daily2020-12-21 11:48
https://kosovapost.net/covid-19-danimarka-zhgropos-miliona-nuselala-do-ti-djege-per-shmangur-ndotjen/60%Daily2020-12-21 11:30
https://kosovapost.net/kjo-eshte-violincelistja-shqiptare-qe-performoi-ne-parlamentin-italian/60%Daily2020-12-21 11:28
https://kosovapost.net/besnik-tahiri-nuk-merret-me-daklaratat-e-vuciqit-ja-cfare-thote-per-dialogun/60%Daily2020-12-21 11:23
https://kosovapost.net/interpoli-kap-shqiptarin-e-shumekerkuar/60%Daily2020-12-21 11:16
https://kosovapost.net/shiheni-nokautin-e-frank-sanchez-video/60%Daily2020-12-21 11:14
https://kosovapost.net/grindjet-e-hotit-dhe-vuciqit-ne-distance/60%Daily2020-12-21 11:11
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-masa-shtese/60%Daily2020-12-21 10:59
https://kosovapost.net/132893-2/60%Daily2020-12-21 10:51
https://kosovapost.net/eksperti-italian-varianti-britanik-i-covid-nuk-eshte-me-agresiv-por-transmetohet-me-shpejt/60%Daily2020-12-21 10:42
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-i-covid-maqedonia-e-veriut-pezullon-fluturimet-me-britanine/60%Daily2020-12-21 10:40
https://kosovapost.net/covid-19-vazhdon-te-rritet-numri-i-viktimave-ne-bote/60%Daily2020-12-21 10:38
https://kosovapost.net/trump-con-rezultatin-e-zgjedhjeve-te-pensilvanise-ne-gjykaten-e-larte/60%Daily2020-12-21 10:36
https://kosovapost.net/a-duhet-ta-liroje-isa-mustafa-poziten-e-kryetarit-te-ldk-se-flet-fatmir-rexhepi/60%Daily2020-12-21 10:29
https://kosovapost.net/ne-areoportet-gjermane-bllokohen-pasagjeret-britanik/60%Daily2020-12-21 10:27
https://kosovapost.net/salah-nuk-eshte-i-lumtur-kush-e-ka-merziturfoto/60%Daily2020-12-21 10:18
https://kosovapost.net/reagojne-shoqatat-e-dalura-nga-lufta-bekim-jashari-ne-vazhdimesi-na-perkrah/60%Daily2020-12-21 10:11
https://kosovapost.net/meliza-haradinaj-pranon-leter-urimi-per-festat-e-fundvitit-nga-trump-dhe-pompeo/60%Daily2020-12-21 10:10
https://kosovapost.net/plagoset-me-arme-zjarri-nje-58-vjecare-ne-podujeve/60%Daily2020-12-21 09:59
https://kosovapost.net/hoti-per-ardhjen-e-bashkatdhetareve-do-te-kujdesim-qe-situata-te-jete-nen-kontroll/60%Daily2020-12-21 09:53
https://kosovapost.net/mosmarreveshje-e-autoriteteve-amerikane-mbi-sulmin-kibernetik/60%Daily2020-12-21 09:37
https://kosovapost.net/cavusoglu-greqise-ndaloni-se-kerkuari-ndihme-nga-te-tjeret-dhe-mos-diskreditoni-popullin-grek/60%Daily2020-12-21 09:32
https://kosovapost.net/hoti-jemi-nder-tri-kater-vendet-qe-e-kemi-menaxhuar-me-se-miri-situaten-me-pandemine/60%Daily2020-12-21 09:29
https://kosovapost.net/austria-pergatitet-per-bllokimin-e-trete-testim-te-gjithe-popullsise/60%Daily2020-12-21 09:14
https://kosovapost.net/cfare-dime-per-variantin-e-ri-te-koronavirusit/60%Daily2020-12-21 09:12
https://kosovapost.net/besnik-tahiri-vuciq-do-te-duket-si-politikan-i-moderum-por-ne-smerremi-me-te/60%Daily2020-12-21 09:05
https://kosovapost.net/arabia-saudite-ndalon-te-gjitha-fluturimet-nderkombetare-per-shkak-te-virusit/60%Daily2020-12-21 08:58
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-anti-covid-shqiptohen-619-gjoba/60%Daily2020-12-21 08:52
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-turk-mustafa-shentop-mberrin-ne-shkup/60%Daily2020-12-21 08:55
https://kosovapost.net/biden-prezanton-ekipin-per-mjedisin-dhe-energjine/60%Daily2020-12-21 08:37
https://kosovapost.net/ne-gjendje-te-dehur-djali-rrah-nenen-ne-rahovec/60%Daily2020-12-21 08:33
https://kosovapost.net/132826-2/60%Daily2020-12-21 08:30
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-corona-europa-mbyll-dyert-per-britanine-e-madhe/60%Daily2020-12-21 08:16
https://kosovapost.net/kalendari-historik-21-dhjetor-2/60%Daily2020-12-21 08:03
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-121-paciente-me-covid-19-25-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-12-21 08:18
https://kosovapost.net/2020-vit-super-per-bayern-munchen-pushojme-dhe-hidhemi-serish-ne-sulm/60%Daily2020-12-21 07:54
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-gjermania-regjistron-mbi-16-mije-raste-te-reja/60%Daily2020-12-21 07:51
https://kosovapost.net/aliu-do-te-kandidoj-edhe-per-nje-mandat-per-kryetar-te-ferizajt/60%Daily2020-12-21 07:40
https://kosovapost.net/semundjet-qe-i-paralajmeron-fryrja-e-barkut/60%Daily2020-12-21 07:35
https://kosovapost.net/sot-pritet-te-ekzekutohen-mjetet-e-trustit-per-70-mije-qytetare/60%Daily2020-12-21 07:31
https://kosovapost.net/deputetja-gaxherri-diaspora-nuk-meriton-qe-te-ofendohet/60%Daily2020-12-21 07:29
https://kosovapost.net/shba-ligjvenesit-arrijne-marreveshje-per-nje-pakete-ndihme-prej-900-miliarde-dollare/60%Daily2020-12-21 07:24
https://kosovapost.net/ministri-britanik-i-shendetesise-kufizimet-anti-covid-19-mund-te-zgjasin-me-muaj/60%Daily2020-12-21 07:11
https://kosovapost.net/bilanci-kosove-11-mije-e-81-raste-aktive1-mije-e-256-viktima-nga-covid-19/60%Daily2020-12-21 07:09
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-22/60%Daily2020-12-21 06:59
https://kosovapost.net/informacion-i-azhurnuar-per-udhetaret-per-ne-bullgari-ne-kushtet-e-covid-19/60%Daily2020-12-20 22:48
https://kosovapost.net/raka-sqaron-se-si-te-mbrohemi-nga-varianti-i-ri-i-koronavirusit/60%Daily2020-12-20 22:39
https://kosovapost.net/mergimtaret-te-cilet-paguan-primen-e-polices-se-sigurimit-ne-kufi-do-te-rimbursohen/60%Daily2020-12-20 22:28
https://kosovapost.net/mbi-100-mije-te-porsalindur-vdesin-cdo-vit-ne-jemen/60%Daily2020-12-20 22:17
https://kosovapost.net/walker-nuk-ka-prova-kunder-thacit-dhe-te-tjereve-te-gjykohen-vartesit-e-millosheviqit/60%Daily2020-12-20 21:32
https://kosovapost.net/milani-shenon-golin-me-te-shpejte-ne-historine-e-serie-a/60%Daily2020-12-20 21:23
https://kosovapost.net/fondi-ideal-do-ishte-fondi-per-mbrojtjen-e-clirimtareve/60%Daily2020-12-20 20:34
https://kosovapost.net/romney-kerkon-pergjigje-te-forte-kunder-rusise/60%Daily2020-12-20 20:17
https://kosovapost.net/obsh-nje-lloj-i-ri-i-koronavirusit-shfaqet-ne-danimarke-holande-dhe-australi/60%Daily2020-12-20 20:21
https://kosovapost.net/franca-bllokon-kufijte-me-britanine-e-madhe/60%Daily2020-12-20 20:07
https://kosovapost.net/asosacioni-i-komunave-serbe-ndrenika-ndarje-e-kosoves-mund-te-kerkojne-nje-enklavizim-me-keq-se-bosnja/60%Daily2020-12-20 19:56
https://kosovapost.net/norvegjia-kampion-i-ri-i-evropes/60%Daily2020-12-20 19:36
https://kosovapost.net/gjermani-protesta-kunder-masave-anti-covid-19/60%Daily2020-12-20 19:25
https://kosovapost.net/cakaj-takohet-ne-hage-me-ambasadorin-greicevci-flasin-mbi-te-rejat-e-fundit-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-12-20 19:06
https://kosovapost.net/neser-ne-mengjes-mblidhet-qeveria/60%Daily2020-12-20 18:53
https://kosovapost.net/jashari-sqaron-deklaraten-se-fshaterat-kotorr-e-radisheve-skane-pasur-ushtare-u-keqinterpretova/60%Daily2020-12-20 18:48
https://kosovapost.net/jashari-vazhdon-postimet-per-lushtakun-poston-incizimet-me-adem-grabovcin-ku-permendet-familja-e-tij/60%Daily2020-12-20 18:33
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-pdkse-po-te-pyetesha-une-do-te-shkonim-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-20 18:23
https://kosovapost.net/hamas-eba-vepron-se-bashku-me-izraelin-kunder-te-drejtave-te-palestinezeve/60%Daily2020-12-20 18:17
https://kosovapost.net/132721-2/60%Daily2020-12-20 18:10
https://kosovapost.net/nese-kosova-dhe-shqiperia-nuk-vendosin-masa-kufizuese-per-festat-e-fundvitit-do-te-kete-rritje-te-madhe-te-numrit-me-covid-19/60%Daily2020-12-20 17:55
https://kosovapost.net/fshati-shqiptar-i-paprekur-nga-covid-cfare-po-e-vret-virusin/60%Daily2020-12-20 17:38
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-viziton-merdaren-deri-ne-ora-1430-me-shume-se-1000-vetura-kishin-kaluar-pa-ndonje-vonese/60%Daily2020-12-20 17:46
https://kosovapost.net/19-vjecari-i-dyshuar-per-grabitjet-e-fundit-ne-arrati-policia-kerkon-ndihme-per-kapjen-e-tij/60%Daily2020-12-20 17:19
https://kosovapost.net/vuciq-albright-do-te-kete-ndikim-te-madh-ne-dialog/60%Daily2020-12-20 17:09
https://kosovapost.net/rita-ora-e-pikelluar-per-humbjen-e-madhe-do-me-mungoje-fytyra-dhe-zemra-e-saj-e-bukur/60%Daily2020-12-20 16:46
https://kosovapost.net/mpj-qytetaret-nga-diaspora-me-vendbanim-ne-kosove-nuk-kane-nevoje-per-testin-pcr/60%Daily2020-12-20 16:32
https://kosovapost.net/policia-thote-se-eshte-shenuar-ulje-ne-rastet-e-vjedhjeve/60%Daily2020-12-20 16:25
https://kosovapost.net/zidane-pret-qe-ramos-te-qendroje-ne-madrid/60%Daily2020-12-20 15:37
https://kosovapost.net/ulje-te-temperaturave-kete-jave-pritet-te-bie-bore/60%Daily2020-12-20 15:35
https://kosovapost.net/nderron-jete-nga-covid-19-ish-deputeti-i-partise-demokratike/60%Daily2020-12-20 15:04
https://kosovapost.net/pdk-qeveria-hoti-e-lodhte-dhe-e-paafte-per-te-menaxhuar/60%Daily2020-12-20 14:55
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ben-inaugurimin-e-27-fotografive-te-intelektualve-mitrovicas/60%Daily2020-12-20 14:43
https://kosovapost.net/kosovari-nga-ferizaj-e-merr-vaksinen-pfizer-biontech/60%Daily2020-12-20 14:40
https://kosovapost.net/u-rrezua-duke-bere-foto-buze-shkembit-vdes-38-vjecarja-ne-australi/60%Daily2020-12-20 14:23
https://kosovapost.net/maratona-e-negociatave-per-brexit-nga-kembengulja-e-londres-deri-te-heshtja-e-brukselit/60%Daily2020-12-20 14:30
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-223-raste-pozitive-te-reja-dhe-tete-viktima/60%Daily2020-12-20 14:08
https://kosovapost.net/tragjike-shtate-vjecari-vret-babain-e-tij-aksidentalisht/60%Daily2020-12-20 14:29
https://kosovapost.net/tadiq-leshohet-nga-spitali-nenvleresimi-i-covid-19-mund-tua-marre-jeten/60%Daily2020-12-20 13:35
https://kosovapost.net/franca-trazohet-perseri-jeleket-e-verdhe-mbushin-rruget-e-parisit/60%Daily2020-12-20 13:13
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-i-skandalizuar-nga-kushtet-ne-kampin-e-refugjateve-ne-greqi/60%Daily2020-12-20 13:11
https://kosovapost.net/obsh-jemi-ne-kontakt-te-ngushte-me-britanine-per-mutacionin-e-ri-te-covid-19/60%Daily2020-12-20 13:06
https://kosovapost.net/erdogan-te-hapim-nje-faqe-te-re-ne-marredheniet-me-be/60%Daily2020-12-20 13:01
https://kosovapost.net/kush-eshte-shqiptari-qe-u-ekzekutua-me-pese-plumba-brenda-nje-restoranti-ne-spanje/60%Daily2020-12-20 12:56
https://kosovapost.net/msh-njofton-se-a-duhet-bashkatdhetaret-te-kene-testin-pcr-per-te-hyre-ne-kosove/60%Daily2020-12-20 12:57
https://kosovapost.net/osmani-pranon-urime-nga-trump-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2020-12-20 12:31
https://kosovapost.net/bjellorusi-vazhdojne-protestat-ndaj-lukashenkes/60%Daily2020-12-20 12:09
https://kosovapost.net/shba-raporton-mbi-196-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-20 11:41
https://kosovapost.net/oik-de%cc%88non-ashper-sulmin-qe%cc%88-ka-ndodhur-ndaj-infermiere%cc%88ve-ne-prizren/60%Daily2020-12-20 11:38
https://kosovapost.net/suarez-e-pranon-se-kishte-marreveshje-paraprake-me-juventusin-cka-e-ndaloi-transferimin-e-tij-te-zonja-e-vjeter/60%Daily2020-12-20 11:32
https://kosovapost.net/jo-vetem-diabeti-ja-semundjet-e-tjera-qe-vijne-nga-konsumi-i-tepert-i-sheqerit/60%Daily2020-12-20 11:20
https://kosovapost.net/cavushoglu-turqia-vazhdon-te-zgjase-doren-e-ndihmes-per-viktimat/60%Daily2020-12-20 11:16
https://kosovapost.net/biden-prezanton-ekipin-e-tij-per-mjedis-sinjalizon-se-ndryshimet-klimatike-do-te-jene-prioritet/60%Daily2020-12-20 11:11
https://kosovapost.net/rreth-100-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-12-20 10:56
https://kosovapost.net/gastronomet-kerkojne-heqjen-e-kufizimeve-dhe-zgjatjen-e-orarit-te-punes-per-dy-javet-e-ardhshme/60%Daily2020-12-20 10:52
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-sulmin-ndaj-tre-infermiereve/60%Daily2020-12-20 10:47
https://kosovapost.net/grabitet-nje-pompe-derivatesh-ne-podujeve/60%Daily2020-12-20 10:38
https://kosovapost.net/hoti-denon-sulmin-e-mbremshem-ndaj-tre-infermiereve-ne-prizren/60%Daily2020-12-20 10:26
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-femer-ne-institutin-special-te-shtimes-policia-nis-hetimet/60%Daily2020-12-20 10:07
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-me-mesazh-falenderues-per-partneret-nderkombetare/60%Daily2020-12-20 10:00
https://kosovapost.net/vrasja-e-efektivit-te-policise-dyshohet-se-konflikti-nisi-per-dritat-e-vetures/60%Daily2020-12-20 09:42
https://kosovapost.net/izrael-vazhdojne-protestat-kunder-netanyahut/60%Daily2020-12-20 09:35
https://kosovapost.net/londer-qytetaret-dynden-neper-dyqane-pas-paralajmerimit-per-kufizime-lidhur-me-covid-19/60%Daily2020-12-20 09:27
https://kosovapost.net/france-mbi-60-perqind-e-qytetareve-nuk-jane-te-kenaqur-nga-presidenti-macron/60%Daily2020-12-20 09:23
https://kosovapost.net/holanda-ndalon-te-gjitha-fluturimet-nga-mbreteria-e-bashkuar/60%Daily2020-12-20 08:53
https://kosovapost.net/pikekalimet-kufitare-pritje-me-te-gjata-te-dheu-i-bardhe-per-te-hyre-ne-kosove/60%Daily2020-12-20 08:46
https://kosovapost.net/turqi-rritet-ne-10-numri-i-viktimave-si-pasoje-e-zjarrit-ne-spitalin-ne-gaziantep/60%Daily2020-12-20 08:40
https://kosovapost.net/mbi-48-mije-persona-te-infektuar-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-12-20 08:30
https://kosovapost.net/nderron-jete-ne-aksident-trafiku-20-vjecari-kosovar-ne-rumani/60%Daily2020-12-20 08:24
https://kosovapost.net/vitamina-qe-lufton-semundjet-e-zemres-kockave-dhe-depresionin/60%Daily2020-12-20 08:13
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-dhjetor-2/60%Daily2020-12-20 08:06
https://kosovapost.net/rreth-590-persona-ne-liste-po-presin-per-sherim-jashte-kosoves/60%Daily2020-12-20 08:00
https://kosovapost.net/moti-sot-148/60%Daily2020-12-20 07:37
https://kosovapost.net/ish-ministrja-shqiptare-humb-jeten-nga-covid-19/60%Daily2020-12-19 22:50
https://kosovapost.net/15-vjecari-nga-tetova-prodhon-makina-nga-kombinimi-i-mbetjeve-te-ndryshme/60%Daily2020-12-19 22:46
https://kosovapost.net/dorehiqet-ministri-i-shendetesise-se-sllovenise/60%Daily2020-12-19 22:42
https://kosovapost.net/demokracite-duhet-te-mesojne-serish-artin-e-mashtrimit/60%Daily2020-12-19 22:31
https://kosovapost.net/belgjike-bie-ne-pranga-banda-shqiptare-e-kokaines/60%Daily2020-12-19 22:30
https://kosovapost.net/krasniqi-duhet-te-shkojme-ne-zgjedhje-qytetaret-te-vendosin-se-si-te-vazhdohet-tutje/60%Daily2020-12-19 22:18
https://kosovapost.net/sulmi-bardhezi-flake-juventusi-triumfon-me-poker-golash/60%Daily2020-12-19 22:11
https://kosovapost.net/policia-denon-ministrin-selimi-per-mos-respektim-te-masave-anti-covid/60%Daily2020-12-19 21:58
https://kosovapost.net/mpjd-ka-nje-njoftim-me-rendesi-per-mergimtaret-tane-qe-kane-marre-rrugen-per-kosove/60%Daily2020-12-19 21:38
https://kosovapost.net/krasniqi-me-te-vertete-skam-pritur-kaq-paaftesi-nga-kjo-qeveri/60%Daily2020-12-19 21:13
https://kosovapost.net/britania-ashperson-masat-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-19 21:02
https://kosovapost.net/vidhet-arka-e-bamiresise-ne-librarine-dukagjini-ne-kryeqytet-foto/60%Daily2020-12-19 20:57
https://kosovapost.net/bahtiri-ndihmon-me-5-mije-euro-nga-buxheti-personal-19-vjecaren-e-cila-vuan-nga-nje-semundje-e-rende/60%Daily2020-12-19 21:09
https://kosovapost.net/permes-aeroportit-vetem-sot-mbi-9-mije-mergimtare-erdhen-ne-kosove/60%Daily2020-12-19 20:18
https://kosovapost.net/analisti-dhe-teologu-shqiptar-dr-mustafe-bajrami-i-bashkohet-levizjes-vetevendosje/60%Daily2020-12-19 20:04
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-ne-merdare-dhe-tek-dheu-i-bardhe/60%Daily2020-12-19 19:45
https://kosovapost.net/a-me-mire-me-qene-nenkryetare-e-albinit-apo-si-ti-dhe-rudina-adhuruese-e-semure-e-edi-rames/60%Daily2020-12-19 19:39
https://kosovapost.net/mergimtaret-bejne-thirrje-mos-i-shfrytezoni-pikat-e-vogla-kufitare-kroaci-serbi-pervec-pikes-kryesore-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-12-19 19:36
https://kosovapost.net/besa-u-eliminua-pa-merite-ne-republika-srpska/60%Daily2020-12-19 19:33
https://kosovapost.net/haradinaj-e-vazhdon-betejen-me-kryeministrin-hoti-e-shperfill-krejtesisht-kreun-e-aak-se/60%Daily2020-12-19 19:21
https://kosovapost.net/ky-eshte-helikopteri-pa-pilot-i-kompanise-turke-qe-do-te-sfidoje-limitin-ne-ajer-foto/60%Daily2020-12-19 19:11
https://kosovapost.net/djali-i-deshmorit-nga-radisheva-i-reagon-bekim-jasharit-qe-tha-se-ne-kete-fshat-spati-lufte/60%Daily2020-12-19 19:06
https://kosovapost.net/ore-kritike-per-brexit-in/60%Daily2020-12-19 18:29
https://kosovapost.net/zemaj-le-hapur-mundesine-per-zgjaten-e-orarit-te-levizjes/60%Daily2020-12-19 18:25
https://kosovapost.net/themelohet-fondi-per-mbrojtjen-e-kadri-veselit/60%Daily2020-12-19 18:08
https://kosovapost.net/messi-barazon-rekordin-e-madhe-te-peles/60%Daily2020-12-19 17:37
https://kosovapost.net/si-pensionist-ne-kosove-a-mund-te-merrni-kredi/60%Daily2020-12-19 17:38
https://kosovapost.net/londra-izolohet-nga-neser-deri-me-30-dhjetor/60%Daily2020-12-19 17:19
https://kosovapost.net/haki-abazi-qeveria-ne-kosove-dhe-shqiperi-paraqesin-rrezik-per-interesin-kombetar/60%Daily2020-12-19 17:11
https://kosovapost.net/ne-nje-vend-me-papunesi-e-varferi-kaq-te-madhe-edhe-liria-qe-dikush-po-thote-seka-emer-arratiset/60%Daily2020-12-19 17:11
https://kosovapost.net/radhe-te-gjata-te-veturave-ne-kufijte-e-shteteve-te-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-12-19 17:07
https://kosovapost.net/unfpa-perkrahe-kliniken-gjinekologjike-me-ventilatore-dhe-pajisje-per-mbrojtje-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-19 16:56
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-del-me-urdherese-per-ndalimin-e-perdorimit-te-mjeteve-piroteknike/60%Daily2020-12-19 16:43
https://kosovapost.net/miftaraj-selmanaj-nuk-duhet-te-pengohet-ne-kuvend-ka-kerkuar-falje/60%Daily2020-12-19 16:18
https://kosovapost.net/shqiperi-ulet-numri-i-viktimave-dhe-ai-i-rasteve-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-19 16:13
https://kosovapost.net/nderron-jete-profesori-nga-shkupi-shkaku-i-covid-19/60%Daily2020-12-19 16:05
https://kosovapost.net/macron-ne-gjendje-stabile-pas-infektimit-me-covid-19/60%Daily2020-12-19 15:57
https://kosovapost.net/abdullahu-uck-ja-eshte-e-mire-po-ata-qe-po-e-mbrojne-nuk-jane/60%Daily2020-12-19 15:28
https://kosovapost.net/austria-vendos-karantine-10-ditore-per-ata-qe-mberrijne-nga-kosova/60%Daily2020-12-19 15:18
https://kosovapost.net/forbes-publikon-listen-e-lojtareve-me-te-paguar-per-vitin-2020/60%Daily2020-12-19 15:06
https://kosovapost.net/trump-ne-zgjedhjet-presidenciale-nuk-kam-humbur-se-shpejti-protesta-te-gjera/60%Daily2020-12-19 15:00
https://kosovapost.net/shba-mbyll-konsullatat-ne-dy-qytete-te-rusise/60%Daily2020-12-19 14:31
https://kosovapost.net/erdogan-deri-me-sot-kemi-terhequr-220-miliarde-dollare-investime-nderkombetare/60%Daily2020-12-19 14:26
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-tete-raste-te-vdekjes-dhe-345-raste-pozitive/60%Daily2020-12-19 14:11
https://kosovapost.net/rasti-i-shuajres-se-policit-26-vjecar-ne-shqiperi-kamera-e-sigurise-zbulon-gjithcka/60%Daily2020-12-19 14:32
https://kosovapost.net/kryeministri-i-reagon-vuciqit-ska-marreveshje-me-serbine-pa-njohje-reciproke/60%Daily2020-12-19 14:01
https://kosovapost.net/oak-reagon-ndaj-vendimeve-te-reja-te-ekzekutivit/60%Daily2020-12-19 13:47
https://kosovapost.net/dramat-e-vitit-2020-qe-i-la-ne-hije-pandemia/60%Daily2020-12-19 13:46
https://kosovapost.net/fitoni-ose-lamtumire-titull-guardiola-i-qarte-me-lojtaret-e-city/60%Daily2020-12-19 13:06
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-se-shpejti-do-te-behen-te-ditura-masat-shtese-ne-luftimin-e-virusit/60%Daily2020-12-19 12:52
https://kosovapost.net/italia-ne-izolim-mbarekombetar-gjate-festave-te-fundvitit/60%Daily2020-12-19 12:42
https://kosovapost.net/suedia-ndryshon-strategjine-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-19 12:33
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-te-hiqet-ndalesa-per-qarkullimin-e-qytetareve/60%Daily2020-12-19 12:26
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-kerkese-per-nxenesit-mesimdhenesit-dhe-prinderit/60%Daily2020-12-19 12:11
https://kosovapost.net/6-arsye-pse-duhet-ti-kontrolloni-nishanet-edhe-gjate-stines-se-dimirit/60%Daily2020-12-19 12:02
https://kosovapost.net/habit-batmani-shqiptar-triumfon-me-nokaut-ne-sekondat-e-fundit/60%Daily2020-12-19 11:38
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-nuk-ka-kuptim-pjesemarrja-e-kosoves-ne-dialog-pas-deklaratave-te-vuciqit/60%Daily2020-12-19 11:14
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-grabitjen-e-filialit-ne-lagjen-dardania/60%Daily2020-12-19 10:41
https://kosovapost.net/hajnat-ne-aksion-vjedhet-nje-western-union-ne-prishtine/60%Daily2020-12-19 10:21
https://kosovapost.net/organizatat-muslimane-ne-shba-kerkojne-drejtesi-per-turqit-ujgure/60%Daily2020-12-19 09:40
https://kosovapost.net/vdekje-e-dyshimte-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-12-19 09:29
https://kosovapost.net/shoqata-e-bankave-deklarohet-lidhur-me-terheqjen-e-10-per-qindeshit-te-trustit/60%Daily2020-12-19 09:23
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-thumbon-be-ne-pas-deklarates-se-vuciq-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-12-19 09:19
https://kosovapost.net/malisheve-shtepia-mbulohet-nga-flaket-humb-jeten-nje-i-moshuar/60%Daily2020-12-19 09:11
https://kosovapost.net/mbi-76-milione-raste-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-12-19 09:10
https://kosovapost.net/shba-3-mije-vdekje-per-te-treten-dite-me-radhe/60%Daily2020-12-19 09:09
https://kosovapost.net/pompeo-rusia-qendron-prapa-sulmit-kibernetik-ndaj-shba-se/60%Daily2020-12-19 08:57
https://kosovapost.net/arsenali-do-isco-n-per-vete/60%Daily2020-12-19 08:30
https://kosovapost.net/pacolli-mergimtareve-mire-se-vini-ne-shtepi/60%Daily2020-12-19 08:53
https://kosovapost.net/viti-2019-me-se-shumti-investime-ne-ndertimtari/60%Daily2020-12-19 08:15
https://kosovapost.net/a-do-ti-bashkohet-kadaj-bujupi-partise-se-vjosa-osmanit/60%Daily2020-12-19 08:03
https://kosovapost.net/gjykata-e-larte-rrezon-padine-e-trump-it-mbi-regjistrimin-e-emigranteve/60%Daily2020-12-19 07:59
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-dhjetor/60%Daily2020-12-19 07:49
https://kosovapost.net/lekundje-termeti-pas-mesnate-ne-shqiperi-sa-ishte-magnituda-dhe-cila-ishte-epiqendra/60%Daily2020-12-19 07:46
https://kosovapost.net/te-gjitha-arsyet-pse-cokollata-e-nxehte-eshte-vertet-e-mire-per-ju/60%Daily2020-12-19 08:03
https://kosovapost.net/mbi-13-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-12-19 07:34
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-7/60%Daily2020-12-19 07:30
https://kosovapost.net/vuciq-e-ashperson-gjuhen-sa-te-jem-une-president-serbia-nuk-do-e-njohe-kosoven/60%Daily2020-12-18 22:13
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-qe-ofron-shtepi-falas-nen-moshen-40-vjec/60%Daily2020-12-18 21:46
https://kosovapost.net/fshirja-e-adresave-ne-luginen-e-presheves-diskutohet-ne-hage-mes-cakaj-abdrakhamanov/60%Daily2020-12-18 21:30
https://kosovapost.net/diplomacia-e-sotme-dhe-historia-e-hidhur/60%Daily2020-12-18 21:18
https://kosovapost.net/edhe-nje-parti-ne-kosove-perkrah-idene-qe-murat-jashari-te-behet-president/60%Daily2020-12-18 21:14
https://kosovapost.net/gjykata-e-arbitrazhit-sportiv-cas-ul-ne-dy-vjet-ndalesen-ndaj-rusise/60%Daily2020-12-18 21:09
https://kosovapost.net/qeveria-e-perdori-driton-selmanaj-sepse-nuk-i-ka-numrat/60%Daily2020-12-18 21:06
https://kosovapost.net/132286-2/60%Daily2020-12-18 21:03
https://kosovapost.net/zlatani-nuk-zbutet-luani-po-king-kong-do-e-thyeja-ne-mes-mentaliteti-sekreti-im/60%Daily2020-12-18 21:00
https://kosovapost.net/holanda-regjistron-numrin-me-te-larte-ditor-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-12-18 20:50
https://kosovapost.net/shba-shkon-ne-afro-318-mije-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-12-18 20:47
https://kosovapost.net/fifa-the-best-ronaldo-zgjedh-messin-trajneri-i-argjentines-voton-per-mane/60%Daily2020-12-18 20:27
https://kosovapost.net/ministria-e-tregtise-marketet-mund-te-punojne-pavaresisht-kategorizimit-te-komunave/60%Daily2020-12-18 20:23
https://kosovapost.net/rilind-gerbeshi-futbollist-i-ri-i-llapit/60%Daily2020-12-18 20:21
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-ndalon-hedhjen-e-fishekzjarreve-denimi-100-euro-dokument/60%Daily2020-12-18 20:16
https://kosovapost.net/osmani-me-vetevendosjen-kemi-nje-synim-te-perbashket/60%Daily2020-12-18 20:11
https://kosovapost.net/drejtori-i-aki-se-ende-nuk-jep-doreheqje/60%Daily2020-12-18 20:07
https://kosovapost.net/bulliqi-mban-premtimet-shtohen-edhe-shtate-shtreter-per-pacientet-me-covid-ne-podujeve/60%Daily2020-12-18 19:49
https://kosovapost.net/29-te-vdekur-dhe-883-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-12-18 19:24
https://kosovapost.net/presidenti-i-turqise-takim-nepermjet-video-konferences-me-kancelaren-merkel/60%Daily2020-12-18 19:17
https://kosovapost.net/kosova-po-futet-ne-ngerc-politik-per-shkak-te-presidentit/60%Daily2020-12-18 19:12
https://kosovapost.net/khabib-nurmagomedov-prane-rikthimit-ne-ufc/60%Daily2020-12-18 19:08
https://kosovapost.net/reagon-edhe-hoti-pasi-vv-ia-pamundesoi-selmanajt-pjesemarrjen-ne-seance/60%Daily2020-12-18 19:03
https://kosovapost.net/partite-politike-deklarohen-per-emrin-e-murat-jasharit-si-president/60%Daily2020-12-18 18:48
https://kosovapost.net/hoti-ne-rahovec-dhe-prizren-jane-gjetur-mbetje-mortore/60%Daily2020-12-18 18:09
https://kosovapost.net/11-te-vdekur-dhe-580-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-18 18:04
https://kosovapost.net/serbia-pamundeson-transitin-e-rrymes-per-kosove/60%Daily2020-12-18 18:01
https://kosovapost.net/mesoni-si-do-te-jete-moti-kete-fundjave/60%Daily2020-12-18 17:57
https://kosovapost.net/italia-publikon-numrin-e-rasteve-dhe-vdekjeve-ditore-nga-covid-19/60%Daily2020-12-18 17:53
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-ne-beograd-serbia-duhet-ti-ndjek-kriminelet-e-luftes/60%Daily2020-12-18 17:03
https://kosovapost.net/kurti-ne-podujeve-ndryshimi-ka-qene-i-domosdoshem/60%Daily2020-12-18 17:00
https://kosovapost.net/thellohet-percarja-tahiri-i-pdkse-thote-se-njerezit-ne-qeveri-jane-te-pafytyre/60%Daily2020-12-18 16:49
https://kosovapost.net/likaj-thote-se-nxenesit-do-te-angazhohen-me-detyra-edhe-gjate-pushimit-kundershton-sbashk-u/60%Daily2020-12-18 16:23
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-deklarohet-pas-suspendimit-te-sekretarit-te-presidences/60%Daily2020-12-18 16:10
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-veternik-perfshihet-nje-autobus-i-fsk-se-foto/60%Daily2020-12-18 16:04
https://kosovapost.net/diskutohen-mundesite-per-zgjatje-te-orarit-te-levizjes/60%Daily2020-12-18 15:29
https://kosovapost.net/mustafi-drejt-rikthimit-ne-serie-a-interi-vihet-pas-mbrojtesit-shqiptar/60%Daily2020-12-18 15:29
https://kosovapost.net/driton-selmanaj-i-pergjigjet-vv-se-pas-atyre-qe-ndodhen-ne-kuvend-te-fala-nga-shtepia-e-madhe/60%Daily2020-12-18 15:03
https://kosovapost.net/132189-2/60%Daily2020-12-18 14:54
https://kosovapost.net/cfare-e-lidh-me-albin-kurtin-dhe-a-do-te-jete-ne-nje-koalicion-flet-osmani/60%Daily2020-12-18 14:51
https://kosovapost.net/kater-te-dyshuar-per-sulmin-e-sotem-ndaj-policeve/60%Daily2020-12-18 14:49
https://kosovapost.net/akuzat-ndaj-uck-osmani-duam-te-verteten-per-kosoven-jemi-unik-ne-mendim-ne-kete-ceshtje/60%Daily2020-12-18 14:44
https://kosovapost.net/gucati-une-me-bashkeluftetaret-kemi-mbrojtur-pragun-e-shtepise-nuk-e-kemi-pushtuar-serbine/60%Daily2020-12-18 14:42
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-falenderon-be-ne-per-mbeshtetje-ne-menaxhimin-e-pandemise-covid-19/60%Daily2020-12-18 14:39
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-masa-lehtesuese-per-festat-e-fundvitit-flet-ministri-zemaj/60%Daily2020-12-18 14:37
https://kosovapost.net/mini-shengeni-i-demshem-osmani-nuk-kemi-nje-arsyetim-te-bindshem-per-iniciativen/60%Daily2020-12-18 14:36
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-385-raste-te-reja-dhe-7-viktima/60%Daily2020-12-18 14:30
https://kosovapost.net/zemaj-paralajmeron-masa-te-reja-qe-do-te-fuqizohen-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-12-18 15:08
https://kosovapost.net/per-te-treten-here-nderpritet-seanca-ne-kuvend/60%Daily2020-12-18 14:14
https://kosovapost.net/basha-pas-takimit-me-osmanin-kuvendi-i-ri-do-te-miratoje-rezoluten-per-te-denuar-gjenocidin-serb/60%Daily2020-12-18 14:05
https://kosovapost.net/mike-pence-vaksinohet-per-covid-19/60%Daily2020-12-18 13:58
https://kosovapost.net/zemaj-ne-prag-te-festave-qytetareve-ju-lutem-te-festojme-me-dinjitet-dhe-masat-ne-fuqi/60%Daily2020-12-18 13:50
https://kosovapost.net/per-perfituesit-e-10-perqindshit-pensional-vjen-lajmi-i-mire-nga-trusti/60%Daily2020-12-18 13:42
https://kosovapost.net/berisha-takon-vjosa-osmanin-rama-e-nderoi-dje-me-mungesen-e-tij-ne-kuvend/60%Daily2020-12-18 13:16
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-paralajmeron-ndertim-te-shpejte-te-spitalit-ne-ferizaj/60%Daily2020-12-18 13:37
https://kosovapost.net/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-prekur-nga-kanceri-ne-gji/60%Daily2020-12-18 13:06
https://kosovapost.net/lekundet-pozita-e-artetes-trajneri-i-famshem-italian-prane-stolit-te-arsenal/60%Daily2020-12-18 13:00
https://kosovapost.net/kush-eshte-deputeti-qe-do-te-zevendesoje-rexhep-selimin-ne-kuvend/60%Daily2020-12-18 13:34
https://kosovapost.net/jon-syla-kosovari-qe-u-pranua-ne-harvard/60%Daily2020-12-18 12:37
https://kosovapost.net/guvernatori-mehmeti-dhe-ambasadori-zviceran-flasin-per-zhvillimet-e-fundit-ne-ekonomi/60%Daily2020-12-18 12:27
https://kosovapost.net/nga-germimet-ne-rahovec-gjenden-mbetje-mortore/60%Daily2020-12-18 12:25
https://kosovapost.net/tahiri-vendi-eshte-degraduar-skajshem-nga-dy-qeverite-e-dala-pas-6-tetorit-opsioni-i-vetem-zgjedhjet/60%Daily2020-12-18 12:10
https://kosovapost.net/si-te-perdorni-te-bardhat-e-vezes-per-floket-dhe-lekuren/60%Daily2020-12-18 12:02
https://kosovapost.net/austria-drejt-nje-bllokimi-te-trete/60%Daily2020-12-18 11:57
https://kosovapost.net/vv-driton-selmanaj-sdo-te-lejohet-te-marre-pjese-ne-seance/60%Daily2020-12-18 11:55
https://kosovapost.net/unioni-boteror-i-dijetareve-muslimane-thirrje-per-te-thyer-bllokaden-ndaj-popullit-palestinez/60%Daily2020-12-18 11:20
https://kosovapost.net/turizmi-boteror-mbyll-vitin-me-te-keq-ne-histori-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-12-18 11:19
https://kosovapost.net/basha-zotohet-ne-krah-te-vjosa-osmanit-kuvendi-i-ri-do-te-miratoje-rezolute-per-krimet-serbe/60%Daily2020-12-18 10:58
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-nuk-deklarohet-per-fajesine-avokati-i-tij-tregon-arsyen/60%Daily2020-12-18 10:51
https://kosovapost.net/si-nip-kosove-basha-zotohet-nje-nga-vendimet-e-para-si-kryeminister-heqja-e-traut-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2020-12-18 10:49
https://kosovapost.net/pas-takimit-me-bashen-osmani-kuvendi-i-shqiperise-te-miratoje-rezolute-qe-denon-krimet-serbe-mos-te-falsifikohet-historia/60%Daily2020-12-18 10:45
https://kosovapost.net/vetevendosje-fillon-fushate-kunder-driton-selmanajt-edhe-ne-rrjete-sociale/60%Daily2020-12-18 12:40
https://kosovapost.net/siri-hapet-ne-afrin-spitali-i-ndertuar-nga-turqia/60%Daily2020-12-18 10:40
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-gjyqtarit-drejt-po-te-them-as-nuk-e-kam-lexu-aktakuzen/60%Daily2020-12-18 10:37
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ishte-nje-gjysme-vjetor-dhe-pergjithesisht-nje-vit-i-veshtire/60%Daily2020-12-18 10:32
https://kosovapost.net/reagon-haradinaj-sulmet-dhe-cenimi-i-integritetit-te%cc%88-zyrtare%cc%88ve-policore%cc%88-te%cc%88-papranueshme/60%Daily2020-12-18 10:29
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-per-bekim-jasharin-nuk-mundet-me-ma-ndale-drenicen-edhe-ajrin/60%Daily2020-12-18 10:51
https://kosovapost.net/nderron-jete-zyrtari-i-komunes-se-decanit/60%Daily2020-12-18 10:24
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-ambasadorin-hungarez-flasin-per-tema-e-projekte-qe-do-te-realizohen-ne-bashkepunim/60%Daily2020-12-18 10:07
https://kosovapost.net/rama-mungoi-gjate-fjales-osmanit-pdiu-nje-njolle-turpi-qe-flet-shume-thelloi-ndarjen-e-shqiptareve/60%Daily2020-12-18 10:10
https://kosovapost.net/nderpritet-seanca-e-kuvendit-pas-futjes-se-driton-selmanajt-ne-salle/60%Daily2020-12-18 09:54
https://kosovapost.net/kryeministri-i-malit-te-zi-duhet-te-jemi-fqinj-te-mire-per-te-na-pranuar-ne-be/60%Daily2020-12-18 09:50
https://kosovapost.net/shba-joe-biden-mbron-djalin-e-tij-perpara-hetimit-per-mashtrim-tatimor/60%Daily2020-12-18 09:49
https://kosovapost.net/keto-jane-shtate-vendet-qe-be-gradualisht-do-te-heq-ndalesen-e-udhetimit/60%Daily2020-12-18 09:48
https://kosovapost.net/mpjd-ka-nje-njoftim-lidhur-me-ngarkesat-ne-sistemin-e-sherbimeve-konsullore/60%Daily2020-12-18 09:41
https://kosovapost.net/shifer-rekord-qe-nga-shperthimi-i-pandemise-gjermania-raporton-mbi-33-mije-raste-te-reja/60%Daily2020-12-18 09:38
https://kosovapost.net/kosnett-mesazh-kosovareve-per-covid-19-jemi-te-forte-te-qendrueshem-sduam-te-jemi-te-frikesuar-nga-virusi/60%Daily2020-12-18 09:32
https://kosovapost.net/brenda-nje-dite-raportohen-tri-vdekje-te-dyshimta-ne-vendin-tone/60%Daily2020-12-18 09:28
https://kosovapost.net/obiliqi-sot-kater-ore-pa-furnizim-me-uje/60%Daily2020-12-18 09:14
https://kosovapost.net/reagon-ministri-veliu-pas-plagosjes-se-policit-kosovar/60%Daily2020-12-18 09:12
https://kosovapost.net/portugalia-vendos-ore-policore-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2020-12-18 09:00
https://kosovapost.net/131994-2/60%Daily2020-12-18 09:00
https://kosovapost.net/nga-sot-maqedonia-e-veriut-me-masa-te-reja-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-18 08:42
https://kosovapost.net/pas-plagosjes-se-policit-nga-hajnat-ne-veternik-te-prishtines-reagon-ashper-kryeministri-hoti/60%Daily2020-12-18 08:37
https://kosovapost.net/te-famshem-dhe-me-para-top-10-yjet-qe-kane-fituar-me-shume-gjate-2020-es/60%Daily2020-12-18 11:45
https://kosovapost.net/hysni-gucati-e-nasim-haradinaj-sot-paraqiten-para-gjykates-speciale/60%Daily2020-12-18 08:18
https://kosovapost.net/deklaroi-se-minishengeni-i-sherben-me-shume-serbise-vjosa-osmani-ia-thashe-edhe-rames/60%Daily2020-12-18 08:16
https://kosovapost.net/kalendari-historik18-dhjetor/60%Daily2020-12-18 08:05
https://kosovapost.net/130-paciente-me-covid-19-ne-spitalin-e-pejes-21-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-12-18 08:01
https://kosovapost.net/bekim-jashari-te-gjitha-subjektet-politike-ne-kosove-jane-te-njejta/60%Daily2020-12-18 07:53
https://kosovapost.net/biden-emeron-nje-amerikane-autoktone-ne-krye-te-departamentit-te-brendshem/60%Daily2020-12-18 07:50
https://kosovapost.net/cilat-jane-shenjat-e-para-te-leukemise/60%Daily2020-12-18 07:46
https://kosovapost.net/shpifje-genjeshter-zemaj-perplaset-ashper-me-uken-per-ceshtjen-e-mungeses-se-oksigjenit/60%Daily2020-12-18 07:43
https://kosovapost.net/hajnat-ne-ikje-plagosin-nje-polic-ne-prishtine/60%Daily2020-12-18 07:39
https://kosovapost.net/moti-i-keq-ne-shba-avioni-rreshqet-ne-piste-gjate-uljes/60%Daily2020-12-18 07:33
https://kosovapost.net/eshte-thjesht-njerezor-cr7-shperdoron-nje-penallti-video/60%Daily2020-12-18 07:30
https://kosovapost.net/sulmi-kibernetik-kunder-qeverise-amerikane-biden-autoret-do-te-paguajne-kosto-te-rende/60%Daily2020-12-18 07:26
https://kosovapost.net/gjoshi-i-pdk-se-pse-osmani-e-urren-uck-ne-dhe-iu-ik-deklaratave-rreth-saj/60%Daily2020-12-18 07:23
https://kosovapost.net/covid-19-11-mije-e-280-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-12-18 07:18
https://kosovapost.net/moti-sot-147/60%Daily2020-12-18 07:15
https://kosovapost.net/macron-pozitiv-10-ditet-e-tensionuara-te-presidentit-dhe-zinxhiri-i-gjate-i-infeksioneve-te-mundshme-test-per-udheheqesit-e-be-se/60%Daily2020-12-17 22:57
https://kosovapost.net/djali-i-sami-lushtakut-i-kunderpergjigjet-bekim-jasharit-pas-akuzave-per-babain/60%Daily2020-12-17 22:50
https://kosovapost.net/haxhiu-sqaron-pse-kurti-i-shkroi-leter-gjykates-vetem-per-selimin/60%Daily2020-12-17 22:43
https://kosovapost.net/letra-e-kurtit-drejtuar-speciales-marashi-nuk-po-gjykohet-selimi-si-vetevendosje-do-duhej-te-perfshihej-komplet-grupi/60%Daily2020-12-17 22:40
https://kosovapost.net/gjykata-e-dortmundit-denon-me-12-vjet-burg-kosovarin-qe-rrahu-brutalisht-dy-femra/60%Daily2020-12-17 22:35
https://kosovapost.net/limaj-i-pergjigjet-fetah-rudit-ai-ka-te-drejte-kete-e-ka-thene-x-i/60%Daily2020-12-17 22:08
https://kosovapost.net/rrefehet-vjosa-osmani-cka-i-thashe-edi-rames-prapa-takimit-me-dyer-te-mbyllura/60%Daily2020-12-17 22:02
https://kosovapost.net/osmani-shume-njerez-po-na-bashkohen-do-te-garojme-ne-zgjedhje-me-iniciativen-qytetare/60%Daily2020-12-17 21:57
https://kosovapost.net/cnn-trump-luan-me-zjarrin-lufta-civile-eshte-ne-dere/60%Daily2020-12-17 21:54
https://kosovapost.net/besnik-berisha-kreshnik-gashi-shkeli-ligjin-prandaj-u-shkarkua/60%Daily2020-12-17 21:47
https://kosovapost.net/turqi-roja-bregdetare-shpeton-27-migrante-te-shtyre-mbrapa-nga-greqia/60%Daily2020-12-17 21:43
https://kosovapost.net/robert-lewandovski-shpallet-lojtari-i-vitit-nga-fifa/60%Daily2020-12-17 21:36
https://kosovapost.net/bekim-jashari-zbulon-te-verteten-e-madhe-pse-nuk-flasin-hashim-thaci-dhe-lulzim-jashari/60%Daily2020-12-17 21:26
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-perkrah-fuqishem-idene-qe-murat-jashari-te-zgjidhet-president/60%Daily2020-12-17 21:08
https://kosovapost.net/ish-shefi-i-aki-se-kasaforta-ne-presidence-nuk-eshte-hapur-jam-deshmitar-bashke-me-vjosa-osmanin/60%Daily2020-12-17 21:01
https://kosovapost.net/limaj-hoti-nuk-u-konsultua-me-partneret-e-koalicionit-per-shkarkimin-e-drejtorit-te-akise-mora-vesh-nga-mediat/60%Daily2020-12-17 20:48
https://kosovapost.net/limaj-kjo-eshte-e-verteta-mbi-kandidaturen-time-per-president/60%Daily2020-12-17 20:41
https://kosovapost.net/bekim-jashari-jemi-te-gatshem-ta-pranojme-poziten-e-presidentit-nese-pajtohen-partite-politike/60%Daily2020-12-17 20:43
https://kosovapost.net/bekim-jashari-flet-per-problemet-me-sami-lushtakun-vetem-9-nga-20-asambleistet-e-pdk-se-me-mbeshteten-ne-skenderaj/60%Daily2020-12-17 20:34
https://kosovapost.net/osmani-do-te-provoj-ti-takoje-te-gjithe-lideret-e-partive-politike-ne-kosove-per-tu-unifikuar-karshi-serbise/60%Daily2020-12-17 19:49
https://kosovapost.net/joe-biden-dhe-mike-pence-do-te-vaksinohen-publikisht/60%Daily2020-12-17 19:46
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-presidenti-duhet-te-zgjedhet-nga-populli/60%Daily2020-12-17 19:43
https://kosovapost.net/haxhiu-nuk-kemi-nevoje-te-eksperimentojme-duke-e-bere-haradinajn-president/60%Daily2020-12-17 19:38
https://kosovapost.net/ne-kujtim-te-profesorit-nexhat-krasniqi/60%Daily2020-12-17 19:34
https://kosovapost.net/cakaj-adreson-problemet-e-shqiptareve-te-lugines-ne-osbe/60%Daily2020-12-17 19:10
https://kosovapost.net/31-viktima-dhe-657-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-12-17 19:05
https://kosovapost.net/tragjedia-ne-gjermani-si-i-shpetoi-vrasjes-nga-babai-kosovar-vajza-14-vjecare/60%Daily2020-12-17 18:58
https://kosovapost.net/ky-eshte-shqiptari-i-pare-ne-shba-qe-merr-vaksinen-anti-covid/60%Daily2020-12-17 18:35
https://kosovapost.net/termeti-i-forte-dridh-italine-ndjehen-lekundje-3-8-balle/60%Daily2020-12-17 18:28
https://kosovapost.net/polonia-shtrengon-masat-ndalon-udhetimet-nga-kosova/60%Daily2020-12-17 18:25
https://kosovapost.net/perseri-rekord-i-rasteve-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-12-17 17:45
https://kosovapost.net/kosova-se-shpejti-me-ambasador-te-ri-ne-washington/60%Daily2020-12-17 17:42
https://kosovapost.net/nga-trusti-tregojne-se-kur-do-tu-dalin-parate-atyre-qe-kane-aplikuar/60%Daily2020-12-17 17:30
https://kosovapost.net/zbulohet-kerkesa-antikushtetuese-e-listes-srpska-me-te-cilen-po-e-kercenon-qeverine/60%Daily2020-12-17 17:11
https://kosovapost.net/hoti-neser-ne-iterpelance-per-ceshtjen-e-ujmanit/60%Daily2020-12-17 17:08
https://kosovapost.net/nje-rast-historik-per-kosoven-dhe-popullin-e-saj/60%Daily2020-12-17 17:00
https://kosovapost.net/merkel-ne-takim-me-shkencetaret-shahin-dhe-tureci-jemi-krenare-me-ju/60%Daily2020-12-17 16:27
https://kosovapost.net/rama-turqia-nje-prej-vendeve-me-te-pergatitura-ndaj-pandemise/60%Daily2020-12-17 16:07
https://kosovapost.net/kreu-i-bdi-se-shpallet-honoris-causa-opozita-ironizon-me-titullin-e-ahmetit/60%Daily2020-12-17 15:59
https://kosovapost.net/neser-kuvendi-vazhdon-seancen-plenare/60%Daily2020-12-17 15:48
https://kosovapost.net/libri-i-ri-i-barack-obama-s-thyen-rekord-shitjesh-brenda-nje-muaji/60%Daily2020-12-17 15:38
https://kosovapost.net/ndryshime-ne-mesfushe-tek-interi-demtime-dhe-rikthime-per-conten/60%Daily2020-12-17 15:31
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ndricimi-i-fatit-te-te-pagjeturve-prioritet-i-qeverise/60%Daily2020-12-17 15:21
https://kosovapost.net/sllovenia-i-jep-mbeshtetje-te-plote-kosoves-ne-te-gjitha-proceset/60%Daily2020-12-17 15:08
https://kosovapost.net/ali-ahmetin-nderohet-me-titullin-doctor-honoris-causa-ky-titull-i-dedikohet-te-gjithe-deshmoreve-dhe-veprimtareve-te-arsimit/60%Daily2020-12-17 15:03
https://kosovapost.net/osmani-e-hoti-u-dakorduan-qe-tia-kerkojne-doreheqjen-drejtorit-te-aki-se/60%Daily2020-12-17 15:05
https://kosovapost.net/berat-buzhala-kapet-mat-ne-takim-me-kryetarin-e-pdk-se/60%Daily2020-12-17 15:01
https://kosovapost.net/msh-u-ben-thirrje-qytetareve-qe-te-vaksinohen-kunder-gripit-sezonal/60%Daily2020-12-17 14:53
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-sbashk-un-qeveria-deshtoi-ne-organizimin-e-procesit-mesimor-do-te-kemi-nje-gjenerate-te-humbur/60%Daily2020-12-17 14:44
https://kosovapost.net/mitrovice-45-vjecari-gjendet-pa-shenja-jete-policia-jep-detaje/60%Daily2020-12-17 14:43
https://kosovapost.net/ministri-kuci-serbia-po-shkel-traktatin-duke-bllokuar-linjat-transmetuese/60%Daily2020-12-17 14:30
https://kosovapost.net/i-perfolur-shpesh-per-nje-rikthim-ne-barcelone-neymar-habit-me-deklaraten-e-tij/60%Daily2020-12-17 14:21
https://kosovapost.net/putin-ndersa-ka-njohur-kosoven-perendimi-i-ka-vene-sanksione-rusise-per-krimene/60%Daily2020-12-17 14:22
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-tete-rastet-te-vdekjes-dhe-453-raste-te-reja/60%Daily2020-12-17 14:14
https://kosovapost.net/miratohet-buxheti-i-be-se-nga-parlamenti-evropian/60%Daily2020-12-17 14:00
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-turk-ne-mund-te-mos-jemi-vendi-me-i-pasur-por-jemi-populli-me-bujar-ne-bote/60%Daily2020-12-17 13:56
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-shkarkon-shefin-e-aki-se/60%Daily2020-12-17 13:48
https://kosovapost.net/e-pazevendesueshmja-vlora-citaku-kthehet-ne-uashington/60%Daily2020-12-17 13:46
https://kosovapost.net/bllokohet-serish-miratimi-i-konkluzioneve-te-be-se-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2020-12-17 13:34
https://kosovapost.net/u-takua-me-macron-in-kryeministri-portugez-ne-vetizolim/60%Daily2020-12-17 13:30
https://kosovapost.net/be-ja-ndan-6-miliarde-euro-turqise-per-trajtimin-e-migranteve-siriane/60%Daily2020-12-17 13:29
https://kosovapost.net/hyrja-e-ferizajt-se-shpejti-me-kater-korsi-ministri-abrashi-nenshkruan-kontraten-per-ndertimin-e-projektit/60%Daily2020-12-17 13:16
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-sherohet-nga-covid-19/60%Daily2020-12-17 13:11
https://kosovapost.net/mpjd-kosova-eshte-plotesisht-e-pergatitur-per-tu-bere-anetare-e-kartes-se-adriatikut/60%Daily2020-12-17 13:00
https://kosovapost.net/perurohet-sherbimi-i-brahiterapise-ne-onkologji/60%Daily2020-12-17 12:58
https://kosovapost.net/nxenesit-me-covid-19-ne-prishtine-do-te-mbajne-mesim-plotesues-gjate-pushimit-dimeror/60%Daily2020-12-17 12:35
https://kosovapost.net/hooper-prokurorit-do-te-duhej-ta-pickoja-veten-per-te-kuptuar-nese-isha-ne-enderr-apo-jo/60%Daily2020-12-17 12:31
https://kosovapost.net/ruci-kosova-uck-dhe-udheheqesit-e-saj-ishin-viktimat-perballe-agresorit/60%Daily2020-12-17 12:20
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-nga-kuvendin-shqiperia-endrra-jone-e-perbashket-kosova-smund-te-shperbleje-serbine-me-territore/60%Daily2020-12-17 12:15
https://kosovapost.net/fati-i-eriksen-dhe-xhaka-lidhet-ne-merkato-ne-itali-zbulojne-shkembimin-e-janarit/60%Daily2020-12-17 12:11
https://kosovapost.net/gjashte-hetues-me-pervoje-do-te-kryejne-hetimet-per-mbrojtjen-e-kadri-veselit/60%Daily2020-12-17 12:07
https://kosovapost.net/qeveria-malazeze-shkarkon-shtate-ambasadore/60%Daily2020-12-17 12:04
https://kosovapost.net/avokati-i-veselit-ska-kritika-per-prokurorine-eshte-heret-ta-shohim-cfare-do-te-bejne/60%Daily2020-12-17 12:01
https://kosovapost.net/prokurori-i-speciales-deshmitaret-qe-frikesoheshin-tani-japin-informacion/60%Daily2020-12-17 11:49
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-roli-i-atk-se-kyc-ne-zbatimin-e-ligjit-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-17 11:45
https://kosovapost.net/thesari-i-shtetit-jep-udhezime-per-ekzekutimin-e-pakove-per-mbeshtetjen-e-bizneseve-nga-disa-komuna/60%Daily2020-12-17 11:36
https://kosovapost.net/david-young-avokati-i-selimit-ne-materialin-e-dorezuar-qartesoni-akuzat-shembull-kohen-apo-vendin-e-krimit/60%Daily2020-12-17 11:34
https://kosovapost.net/selmanaj-liberalizimi-i-vizave-nuk-eshte-me-ne-doren-e-kosoves/60%Daily2020-12-17 11:31
https://kosovapost.net/pacolli-i-uron-ditelindjen-papa-franceskut/60%Daily2020-12-17 11:23
https://kosovapost.net/unicef-i-dhe-ambasada-britanike-furnizojne-1020-shkolla-dhe-1770-mesimdhenes-me-pako-higjienike/60%Daily2020-12-17 11:21
https://kosovapost.net/stuhia-me-e-madhe-e-debores-prej-vitesh-prek-new-york/60%Daily2020-12-17 11:13
https://kosovapost.net/nis-seanca-ndaj-thacit-dhe-te-tjereve-ne-hage/60%Daily2020-12-17 11:15
https://kosovapost.net/johnson-nje-krishtlindje-e-vogel-eshte-me-e-sigurt/60%Daily2020-12-17 11:04
https://kosovapost.net/oda-amerikane-dhe-programi-i-drejtesise-komerciale-i-usaid-organizojne-ditet-e-drejtesise-komerciale/60%Daily2020-12-17 10:50
https://kosovapost.net/3-menyra-si-magnezi-ju-ndihmon-te-luftoni-covid-19/60%Daily2020-12-17 10:51
https://kosovapost.net/vv-dorezon-kallezimin-penal-lidhur-me-dyshimet-per-furnizim-me-oksigjen/60%Daily2020-12-17 10:40
https://kosovapost.net/holanda-ne-bllokim-ja-qka-mbyllet-per-pese-jave/60%Daily2020-12-17 13:02
https://kosovapost.net/u-d-presidentja-e-kosoves-vjosa-osmani-u-prit-nga-kryetari-i-kuvendit-te-shqiperise-gramoz-ruci/60%Daily2020-12-17 10:23
https://kosovapost.net/milani-vetem-barazim-genoas/60%Daily2020-12-17 10:06
https://kosovapost.net/anetari-kroat-dhe-mysliman-i-presidences-boshnjake-bojkotojne-lavrov/60%Daily2020-12-17 10:02
https://kosovapost.net/conte-ishte-duel-taktik-fitorja-ndaj-napolit-vlen-dyfish-per-ne/60%Daily2020-12-17 10:00
https://kosovapost.net/me-cka-po-i-bene-kryeministri-hoti-tash-sendviqet-flet-selmanaj/60%Daily2020-12-17 09:50
https://kosovapost.net/emmanuel-macron-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-12-17 09:44
https://kosovapost.net/kosnett-e-quan-lajm-te-shkelqyeshem-vazhdimin-e-mbeshtetjes-se-mcc-per-kosoven/60%Daily2020-12-17 09:31
https://kosovapost.net/zemaj-qytetaret-te-marrin-trajtim-ne-kliniken-e-onkologjise-jo-sherbime-jashte-vendit/60%Daily2020-12-17 09:11
https://kosovapost.net/nga-1-janari-paga-minimale-ne-shqiperi-242-euro/60%Daily2020-12-17 08:45
https://kosovapost.net/gjermania-debon-dhjetera-azilkerkues/60%Daily2020-12-17 08:44
https://kosovapost.net/32-aksidente-trafiku-shqiptohen-mbi-1-mije-tiketa/60%Daily2020-12-17 08:35
https://kosovapost.net/shqiperia-miraton-marreveshjen-levizje-e-lire-shqiperi-serbi-vetem-me-leternjoftime/60%Daily2020-12-17 08:33
https://kosovapost.net/vendimi-per-rrenimin-e-burgut-te-gurrakocit-haxhiu-ka-per-qellim-fshirjen-dhe-amnistimin-e-krimeve-te-serbise/60%Daily2020-12-17 08:35
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-jane-duke-u-trajtuar-131-paciente-me-coronavirus-24-jane-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-12-17 08:21
https://kosovapost.net/ja-cili-eshte-shteti-me-i-shtrenjte-per-te-jetuar-ne-evrope/60%Daily2020-12-17 08:18
https://kosovapost.net/nato-deshiron-te-mbetet-aleance-atomike/60%Daily2020-12-17 08:13
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-dhjetor-2/60%Daily2020-12-17 08:11
https://kosovapost.net/bashkatdhetaret-qe-vijne-nga-keto-shtete-duhet-ta-kene-testin-negativ-per-covid-19/60%Daily2020-12-17 08:06
https://kosovapost.net/stuhia-e-bores-ne-shba-miliona-banore-te-bllokuar/60%Daily2020-12-17 08:02
https://kosovapost.net/gjermania-dhe-vaksinimi-nje-logjistike-si-zbarkim-ne-hene/60%Daily2020-12-17 07:59
https://kosovapost.net/vuciq-takon-lideret-serbe-te-kosoves-nexhmedin-spahiu-gabim-trashanik-i-qeverise-dhe-aleateve-amerikane/60%Daily2020-12-17 07:45
https://kosovapost.net/kufizimet-e-reja-ambasada-shqiptare-ne-gjermani-ka-nje-njoftimin-e-rendesishem/60%Daily2020-12-17 08:28
https://kosovapost.net/simptomat-e-sulmit-ne-tru-llojet-dhe-parandalimi/60%Daily2020-12-17 07:37
https://kosovapost.net/be-bie-dakord-mbi-sanksionet-e-reja-ndaj-bjellorusise/60%Daily2020-12-17 07:34
https://kosovapost.net/cfare-tha-klopp-e-cfare-spurs-pas-ndeshjes-liverpool-tpttenham/60%Daily2020-12-17 08:26
https://kosovapost.net/pretendimet-financiare-dhe-pronesore-ne-kuader-te-dialogut/60%Daily2020-12-17 07:24
https://kosovapost.net/biden-dhe-pence-do-te-vaksinohen-per-covid-19-brenda-disa-diteve/60%Daily2020-12-17 07:21
https://kosovapost.net/osmani-vazhdon-viziten-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-17 07:16
https://kosovapost.net/11-mije-e-318-raste-aktive-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-12-17 07:11
https://kosovapost.net/specialja-mban-sot-seance-per-rastin-e-thacit-veselit-selimit-e-krasniqit/60%Daily2020-12-17 07:05
https://kosovapost.net/moti-sot-146/60%Daily2020-12-17 06:59
https://kosovapost.net/zgjoi-i-berta-bashollit-ne-konkurence-kryesore-ne-sundance-film-festival/60%Daily2020-12-16 22:30
https://kosovapost.net/kush-eshte-arkitektja-qe-po-zbukuron-prishtinen/60%Daily2020-12-16 22:10
https://kosovapost.net/20-vite-pa-gjigantin-e-uck-se-dhe-kombit-shqiptar-gjeneral-jashar-salihun/60%Daily2020-12-16 22:05
https://kosovapost.net/hasani-nuk-guxojme-ta-konsiderojme-specialen-si-gjykate-te-serbise/60%Daily2020-12-16 21:30
https://kosovapost.net/pdk-e-ka-gati-emrin-e-kandidatit-per-president/60%Daily2020-12-16 21:25
https://kosovapost.net/liri-a-vdekje-vjen-nga-gold-ag/60%Daily2020-12-16 21:22
https://kosovapost.net/kurti-pa-pjesemarrjen-e-grave-dhe-te-rinjve-nuk-ka-demokraci/60%Daily2020-12-16 21:18
https://kosovapost.net/cartet-serbia-ja-gazetaret-nga-hungaria-si-e-quajne-vojvodinen-dhe-kjo-shkakton-termet/60%Daily2020-12-16 21:14
https://kosovapost.net/lufta-partive-politike-per-presidentin-e-ardhshem-zbulohet-skenari-i-ramush-haradinajt-ja-qellimi-i-tij-me-ldk-ne/60%Daily2020-12-16 21:10
https://kosovapost.net/murati-zemaj-po-brengoset-me-shume-ti-beje-marketing-vetes-sesa-tu-ndihmoje-komunave/60%Daily2020-12-16 21:06
https://kosovapost.net/konjufca-tregon-cfare-i-tha-kurti-grenellit/60%Daily2020-12-16 20:59
https://kosovapost.net/atalanta-i-merr-pike-jueventusit-ne-torino-gollini-i-pret-penalltine-ronaldos/60%Daily2020-12-16 20:56
https://kosovapost.net/selmani-politikanet-maqedonas-nuk-jane-te-interesuar-te-futen-ne-be/60%Daily2020-12-16 20:53
https://kosovapost.net/fatmir-rexhepi-ka-ardhur-koha-qe-isa-mustafa-te-leshoje-rruge-ne-ldk/60%Daily2020-12-16 20:31
https://kosovapost.net/murati-propozimi-100-euro-per-cdo-qytetar-nuk-u-permend-me/60%Daily2020-12-16 20:25
https://kosovapost.net/konjufca-mytaher-haskuka-eshte-nje-nder-kryetaret-me-te-pakorruptuar-ne-kosove/60%Daily2020-12-16 20:20
https://kosovapost.net/ky-eshte-aderimi-i-fundit-ne-vetevendosje/60%Daily2020-12-16 20:15
https://kosovapost.net/dy-vendet-me-te-varfra-te-be-se-gjermania-nuk-eshte-me-e-pasura-dhe-surpriza-rumani/60%Daily2020-12-16 20:13
https://kosovapost.net/franca-fsheh-krimet-e-eba-se-ne-burgun-sekret-ne-jemen/60%Daily2020-12-16 19:45
https://kosovapost.net/minishengeni-cfare-do-ti-thote-vjosa-osmani-neser-edi-rames/60%Daily2020-12-16 19:41
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-e-rregulloi-kosoven-tani-merret-me-mosmarreveshjet-bullgaro-maqedonase/60%Daily2020-12-16 19:29
https://kosovapost.net/kerkese-e-be-se-ka-qene-qe-ne-kosove-te-sundoje-ligji-jo-individi/60%Daily2020-12-16 18:38
https://kosovapost.net/pas-23-ditesh-ne-infektive-urologu-mposhti-koronavirusin-ben-dedikim-emocional-per-mjeket/60%Daily2020-12-16 18:26
https://kosovapost.net/60-vjecari-gjendet-i-vdekur-ne-mes-te-rruges-ne-prishtine/60%Daily2020-12-16 18:19
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-rrugetimi-i-kosoves-deri-ketu-smund-te-paramendohet-pa-kontributin-dhe-rolin-e-grave/60%Daily2020-12-16 18:15
https://kosovapost.net/rregullorja-e-re-i-anulon-terminet-per-viza-te-punes-ne-ambasaden-gjermane/60%Daily2020-12-16 18:10
https://kosovapost.net/palmer-washingtoni-dhe-be-ja-te-bashkepunojne-ne-menyre-qe-te-zgjidhin-ceshtjen-kosove-serbi/60%Daily2020-12-16 18:05
https://kosovapost.net/bitcoin-prek-shifren-20000-dollare-per-here-te-pare-ndonjehere/60%Daily2020-12-16 17:59
https://kosovapost.net/zeka-164-deshmitare-ne-gjykaten-speciale-jane-shqiptare/60%Daily2020-12-16 17:52
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmeta-per-specialen-edhe-njehere-do-te-konfirmohet-drejtesia-e-popullit-perballe-gjenocidit-serb/60%Daily2020-12-16 17:34
https://kosovapost.net/osmani-godet-isa-mustafen-nga-shqiperia-smerrem-me-te-por-me-sfidat-qe-u-krijuan-me-fajin-e-tij/60%Daily2020-12-16 17:29
https://kosovapost.net/shqiperi-12-te-vdekur-dhe-637-raste-te-reja-me-coronavirus/60%Daily2020-12-16 16:51
https://kosovapost.net/osmani-nga-shqiperia-ideja-e-ndryshimit-te-kufijve-nuk-ka-vdekur-mund-te-kthehet-pas-nje-kohe/60%Daily2020-12-16 16:46
https://kosovapost.net/vuciq-pret-ne-takim-millan-radoiciq-te-akuzuarin-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/60%Daily2020-12-16 16:36
https://kosovapost.net/meta-pas-takimit-me-osmanin-do-ta-mbeshtesim-sovranitetin-dhe-integritetin-territorial-te-kosoves/60%Daily2020-12-16 16:31
https://kosovapost.net/hoti-kjo-eshte-zgjidhja-dalese-per-ceshtjen-e-presidentit/60%Daily2020-12-16 16:27
https://kosovapost.net/nje-tjeter-zyrtar-policor-humb-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-12-16 16:23
https://kosovapost.net/qeriqi-falenderon-ambasadorin-e-turqise-per-perkrahjen-e-invalideve-te-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-12-16 16:14
https://kosovapost.net/kryeminstri-hoti-paralajmeron-masa-te-reja-per-fundvit/60%Daily2020-12-16 15:43
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-priti-koordinatoren-per-zhvillim-te-okb-se-ne-kosove-ulrika-richardson/60%Daily2020-12-16 15:31
https://kosovapost.net/pompeo-rezulton-negativ-ne-testin-e-covid-19-megjithate-do-te-karantinohet/60%Daily2020-12-16 15:30
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-lamtumires-shefin-e-misionit-te-osbe-se-ne-kosove/60%Daily2020-12-16 15:28
https://kosovapost.net/ish-gazetari-kosovar-propozon-politikanen-serbe-per-presidente-te-kosoves/60%Daily2020-12-16 15:26
https://kosovapost.net/obsh-evropianeve-mbani-maska-gjate-festimeve-te-fundvitit/60%Daily2020-12-16 14:56
https://kosovapost.net/hodges-shpresoj-qe-biden-do-te-perfshihet-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-12-16 14:43
https://kosovapost.net/britania-pergatitet-per-testet-e-shpejta-ne-shkolla/60%Daily2020-12-16 14:39
https://kosovapost.net/do-ta-paguash-me-jete-kercenohet-me-vdekje-lojtari-qe-e-lendoi-neymarin/60%Daily2020-12-16 14:32
https://kosovapost.net/dumoshi-e-zemaj-diskutojne-per-masat-e-reja-per-fundvit/60%Daily2020-12-16 14:27
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-pese-raste-te-vdekjes-dhe-296-raste-te-reja/60%Daily2020-12-16 14:09
https://kosovapost.net/u-d-presidentja-e-kosoves-vjosa-osmani-beri-homazhe-te-memoriali-i-skenderbeut-ne-lezhe/60%Daily2020-12-16 13:50
https://kosovapost.net/ne-barcelone-fillon-operacioni-messi-gjithcka-per-ta-bindur-qe-te-qendroje/60%Daily2020-12-16 13:48
https://kosovapost.net/ideja-e-shkembimit-te-territoreve-e-ka-demtuar-rolin-e-be-si-ndermjetese-ne-konfliktin-kosove-serbi/60%Daily2020-12-16 13:45
https://kosovapost.net/edi-rama-cakton-bledi-cucin-si-minister-te-brendshem/60%Daily2020-12-16 13:40
https://kosovapost.net/rezultatet-e-dobeta-shkarkohet-trajneri-i-pare-ne-premier-league-2/60%Daily2020-12-16 13:40
https://kosovapost.net/cfare-u-tha-e-cfare-vendimesh-u-moren-ne-takimin-e-vuciqit-me-serbet-e-kosoves/60%Daily2020-12-16 13:25
https://kosovapost.net/hoti-te-dakordohemi-per-presidentin-ose-ulemi-e-flasim-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-12-16 13:16
https://kosovapost.net/be-ja-synon-ti-frenoje-kompanite-google-facebook-apple-dhe-amazon/60%Daily2020-12-16 13:04
https://kosovapost.net/perfaqesuesit-serbe-te-kosoves-takojne-presidentin-aleksander-vuciq/60%Daily2020-12-16 12:56
https://kosovapost.net/rezultatet-e-dobeta-shkarkohet-trajneri-i-pare-ne-premier-league/60%Daily2020-12-16 12:46
https://kosovapost.net/te-burgosurit-ne-dubrave-rinovojne-sallen-e-vizitave-familjare/60%Daily2020-12-16 12:44
https://kosovapost.net/131389-2/60%Daily2020-12-16 12:34
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-pergjigjet-pdk-se-per-40-nenshkrimet-pdk-po-e-trajton-mocionin-si-pazar-politik/60%Daily2020-12-16 12:14
https://kosovapost.net/131375-2/60%Daily2020-12-16 12:07
https://kosovapost.net/mpj-i-bejme-thirrje-be-se-lirimin-e-blerim-maqastenes/60%Daily2020-12-16 12:02
https://kosovapost.net/ndjekja-penale-e-donald-trump-ceshtja-qe-do-te-mundoje-biden-vitin-e-pare-te-presidences/60%Daily2020-12-16 12:01
https://kosovapost.net/spitali-i-pejes-reagon-ashper-ndaj-dreshajt-po-punojme-pa-pushim-mos-na-njollosni/60%Daily2020-12-16 11:55
https://kosovapost.net/komisioni-per-buxhet-perseri-nuk-e-voton-projektligjin-per-buxhetin-e-vitit-2021/60%Daily2020-12-16 11:41
https://kosovapost.net/ministri-i-mbrojtjes-anton-quni-mori-pjese-ne-konferencen-bashkepunimi-mbrojtes-i-evropes-qendrore/60%Daily2020-12-16 11:14
https://kosovapost.net/arrestimi-i-ligjvenesve-kuvendi-i-kosoves-ka-per-momentin-118-deputete-por-shperndan-120-paga/60%Daily2020-12-16 10:59
https://kosovapost.net/von-der-leyen-ditet-e-ardhshme-vendimtare-per-be-ne-e-britanine/60%Daily2020-12-16 10:22
https://kosovapost.net/ministri-gent-cakaj-publikon-video-emocionuese-nga-ish-ushtarja-e-uc%cc%a7k-se%cc%88/60%Daily2020-12-16 10:20
https://kosovapost.net/ish-gruaja-e-shefit-te-amazonit-jep-miliarda-dollare-donacione/60%Daily2020-12-16 10:11
https://kosovapost.net/ngjarja-tragjike-ne-prizren-familjaret-pane-gjithcka-qe-ndodhi/60%Daily2020-12-16 10:10
https://kosovapost.net/mbi-73-8-milione-raste-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-12-16 09:55
https://kosovapost.net/boll-me-basha-koha-per-ndryshim-shqiptaret-meritojne-nje-qeveri-qe-punon-per-ta/60%Daily2020-12-16 09:54
https://kosovapost.net/testet-serologjike-prej-sot-do-te-behen-ne-qendren-e-shendetit-publik-ne-gjilan/60%Daily2020-12-16 09:51
https://kosovapost.net/gjendja-e-rrugeve-ne-kosove/60%Daily2020-12-16 09:47
https://kosovapost.net/kujdes-keto-gjera-demtojne-veshkat-tuaja/60%Daily2020-12-16 09:47
https://kosovapost.net/selimi-per-raportin-e-vettingut-ky-eshte-vetem-hapi-i-pare-per-nje-sistem-te-paster-te-forte-dhe-llogaridhenes/60%Daily2020-12-16 09:35
https://kosovapost.net/kupa-e-kosoves-prishtina-dhe-ballkani-sfidohen-nga-keto-skuadra/60%Daily2020-12-16 09:11
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-jemi-ne-nje-situate-te-brendshme-shume-te-percare/60%Daily2020-12-16 09:07
https://kosovapost.net/ikin-nga-psikiatria-dhe-vjedhin-nje-kombi-ne-kline/60%Daily2020-12-16 09:09
https://kosovapost.net/rudi-gjykatesit-dhe-prokuroret-ne-kosove-nuk-kane-guxuar-ti-hetojne-rastet-e-vrasjeve-te-anetareve-te-ldk-se/60%Daily2020-12-16 09:01
https://kosovapost.net/si-do-ta-siguroje-kosova-vaksinen-anti-covid/60%Daily2020-12-16 08:57
https://kosovapost.net/masat-anti-covid-780-persona-ndeshkohen-per-mosrespektim-te-tyre/60%Daily2020-12-16 08:59
https://kosovapost.net/keto-jane-rregullat-qe-duhet-te-respektohen-nga-bashkeatdhetaret-qe-vizitojne-kosoven/60%Daily2020-12-16 08:49
https://kosovapost.net/biden-emeron-ish-rivalin-e-tij-per-sekretar-te-transportit/60%Daily2020-12-16 08:42
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-131-paciente-me-koronavirus-prej-tyre-100-jane-ne-oksigjeno-terapi/60%Daily2020-12-16 08:33
https://kosovapost.net/covid-e-lufta-okb-16-milione-afgane-do-te-kene-nevoje-per-ndihme-humanitare-ne-2021/60%Daily2020-12-16 08:23
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-dhjetor/60%Daily2020-12-16 08:19
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ka-mbetur-nen-hije-te-ish-presidentes-jahjaga/60%Daily2020-12-16 08:14
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-gazetari-i-njohur/60%Daily2020-12-16 08:41
https://kosovapost.net/pse-vuciq-takohet-sot-me-perfaqesuesit-e-serbeve-nga-kosova/60%Daily2020-12-16 08:00
https://kosovapost.net/si-ndodhi-rasti-tragjik-ne-prizren/60%Daily2020-12-16 07:56
https://kosovapost.net/firmoset-kontrata-me-e-majme-ne-historine-e-nba/60%Daily2020-12-16 07:51
https://kosovapost.net/shqiperi-polici-qe-lendoi-syrin-ne-proteste-shkon-per-sherim-ne-turqi/60%Daily2020-12-16 08:15
https://kosovapost.net/midis-ekonomise-festes-dhe-shendetit/60%Daily2020-12-16 07:42
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-1-mije-e-220-viktima-dhe-47-mije-e-203-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-12-16 07:25
https://kosovapost.net/gjermania-me-masa-te-rrepta-infeksionet-ne-rritje/60%Daily2020-12-16 07:22
https://kosovapost.net/aleati-kryesor-i-trump-thyen-heshtjen-njeh-biden-fitues-te-zgjedhjeve-presidenciale/60%Daily2020-12-16 07:19
https://kosovapost.net/ilaci-natyral-qe-ben-mrekulline-per-mushkerite/60%Daily2020-12-16 07:15
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvjosa-osmani-vizite-treditore-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-16 07:10
https://kosovapost.net/moti-sot-145/60%Daily2020-12-16 07:02
https://kosovapost.net/kamberi-nena-e-njerit-prej-te-vrareve-ne-rastin-panda-ka-paralajmeruar-tronditje-per-serbine-kur-te-zbardhet-e-verteta/60%Daily2020-12-15 22:27
https://kosovapost.net/konjufca-une-mendoj-qe-thaci-eshte-i-pafajshem/60%Daily2020-12-15 22:23
https://kosovapost.net/jepet-vendimi-30-dite-paraburgim-per-maqastenen-ndersa-mexhuani-eshte-liruar/60%Daily2020-12-15 21:56
https://kosovapost.net/prokuroria-vendos-ne-favor-te-aki-se-ska-elemente-te-vepres-penale-per-hapjen-e-kasafortes/60%Daily2020-12-15 21:11
https://kosovapost.net/ahmeti-publikon-listen-e-bizneseve-qe-perfituan-nga-granti/60%Daily2020-12-15 21:24
https://kosovapost.net/ky-eshte-zyrtari-policor-qe-dyshohet-se-vrau-aksidentalisht-vajzen-dhe-pastaj-veten-ne-prizren/60%Daily2020-12-15 20:44
https://kosovapost.net/konjufca-me-vjosa-osmanin-kemi-preferenca-ekskluzive-me-bashkepunu-do-ti-fitojme-zgjedhjet/60%Daily2020-12-15 20:33
https://kosovapost.net/konjufca-vetevendosje-nuk-e-kerkon-postin-e-presidentit/60%Daily2020-12-15 20:26
https://kosovapost.net/vuciq-neser-do-takohet-perfaqesuesit-institucional-te-serbeve-ne-kosove/60%Daily2020-12-15 20:20
https://kosovapost.net/131217-2/60%Daily2020-12-15 20:15
https://kosovapost.net/detaje-nga-vrasja-ne-prizren-viktima-jane-babai-polic-dhe-vajza-e-tij/60%Daily2020-12-15 20:05
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-vrasje-e-dyfishte-ne-prizren/60%Daily2020-12-15 20:01
https://kosovapost.net/thaci-tentoi-te-punesonte-ne-presidence-familjarin-e-nje-deshmitari-kunder-tij-ne-speciale/60%Daily2020-12-15 19:50
https://kosovapost.net/nato-ben-thirrje-per-zgjidhje-pozitive-pas-sanksioneve-te-shba-ve-ndaj-turqise/60%Daily2020-12-15 19:34
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ambasadorin-e-turqise-ne-kosove-2/60%Daily2020-12-15 19:30
https://kosovapost.net/mustafa-se-kemi-problem-te-shkojme-ne-zgjedhje-vjosa-tash-le-ta-tregon-veten-se-sa-vota-i-merr/60%Daily2020-12-15 19:21
https://kosovapost.net/edhe-ne-prishtine-kerkohet-drejtesi-per-klodian-rashen-ndizen-qirinj-para-ambasades-shqiptare/60%Daily2020-12-15 19:16
https://kosovapost.net/pas-naim-fetahut-vazhdojne-me-radhe-doreheqjet-nga-pdk-ja/60%Daily2020-12-15 19:05
https://kosovapost.net/bulliqi-blerim-maqastena-vizitohet-ne-burg-nga-vellau-ky-i-fundit-tregon-per-gjendjen-e-tij/60%Daily2020-12-15 18:56
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-loja-me-territorin-e-kosoves/60%Daily2020-12-15 18:46
https://kosovapost.net/ku-do-ta-pret-vitin-e-ri-hashim-thaci-flasin-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-12-15 18:31
https://kosovapost.net/serbia-e-nderpret-transmetimin-e-energjise-per-kosoven/60%Daily2020-12-15 18:27
https://kosovapost.net/zyrtari-i-ldk-se-vjosa-osmani-si-kadri-veseli/60%Daily2020-12-15 18:17
https://kosovapost.net/amnesty-international-aktakuza-ndaj-thacit-i-sjell-viktimat-nje-hap-me-afer-drejtesise-se-shumepritur/60%Daily2020-12-15 18:13
https://kosovapost.net/zv-ministri-i-aakse-e-godet-zemajn-vlera-e-njeriut-eshte-me-e-rendesishme-sesa-nje-postim-ne-facebook/60%Daily2020-12-15 18:00
https://kosovapost.net/cakaj-falenderon-izraelin-per-njohje-diplomatike-te-kosoves/60%Daily2020-12-15 17:45
https://kosovapost.net/kryeprokurori-lumezi-takohet-me-ambasadorin-e-italise-ne-kosove-flasin-per-bashkepunim-ne-sundimin-e-ligjit/60%Daily2020-12-15 17:41
https://kosovapost.net/albright-flet-per-kosoven-demokracia-eshte-e-veshtire-duhet-te-punohet/60%Daily2020-12-15 17:00
https://kosovapost.net/848-te-vdekur-dhe-rreth-15-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-itali/60%Daily2020-12-15 16:57
https://kosovapost.net/mpjd-kerkon-lirimin-e-shtetasit-kosovar-serbia-po-provokon-dhe-spo-i-respekton-marreveshjet-e-brukselit/60%Daily2020-12-15 16:29
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-ferizaj-transformimin-qe-agim-aliu-dhe-pdk-ja-po-e-bejne-ne-ferizaj-do-ta-bejme-ne-te-gjitha-komunat/60%Daily2020-12-15 16:25
https://kosovapost.net/edhe-nje-deputet-shqiptar-godet-kuvendin-e-serbise-me-fjalim-te-fuqishem/60%Daily2020-12-15 16:13
https://kosovapost.net/kurti-i-shkruan-pasuesit-te-eliot-engel-ne-kongres-e-uron-per-detyren-e-re/60%Daily2020-12-15 16:07
https://kosovapost.net/pompeo-akuzon-rusine-se-po-mbjelle-kaos-ne-mesdhe/60%Daily2020-12-15 15:57
https://kosovapost.net/evropa-ne-bllokim-para-krishtlindjes-dhe-vitit-te-ri/60%Daily2020-12-15 15:49
https://kosovapost.net/irlanda-gjobit-twitter-me-450-mije-euro/60%Daily2020-12-15 15:25
https://kosovapost.net/qendrat-e-dobesimit-te-shkenda-duboves-kane-kaluar-kufijte-kosovar-tani-me-operim-edhe-ne-evrope/60%Daily2020-12-15 15:39
https://kosovapost.net/bilanci-covid-ne-kosove-deshperues17-vdekje-dhe-294-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-15 15:02
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-be-ja-aspirata-jone-per-integrim-politik-dhe-ekonomik/60%Daily2020-12-15 14:44
https://kosovapost.net/ismaili-qytetaret-e-semure-po-trajtohen-vete-ne-shtepi-ata-nuk-po-e-ndiejne-doren-e-shtetit/60%Daily2020-12-15 14:23
https://kosovapost.net/paralajmerohen-masat-te-reja-ne-levizje-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2020-12-15 14:19
https://kosovapost.net/nga-neser-jeta-do-kufizohet-si-kurre-me-pare-ne-historine-e-gjermanise/60%Daily2020-12-15 14:13
https://kosovapost.net/veliu-takohet-me-ambasadorin-zviceran-flasin-per-sirgurine-dhe-migrimin/60%Daily2020-12-15 14:16
https://kosovapost.net/ramadani-u-drejtohet-deputeteve-beni-pyetje-logjike-durimi-ka-ardhur-ne-skaj/60%Daily2020-12-15 13:52
https://kosovapost.net/edhe-nje-doreheqje-tjeter-nga-pdk-ja/60%Daily2020-12-15 14:02
https://kosovapost.net/qeveria-e-maqedonise-i-pranon-masat-e-reja-anti-covid/60%Daily2020-12-15 13:25
https://kosovapost.net/kmdlnj-kerkon-lirimin-e-blerim-maqastenes/60%Daily2020-12-15 13:23
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-kerkon-qe-te-gjithe-kriminelet-e-luftes-te-dalin-para-drejtesise-pavaresisht-kombesise/60%Daily2020-12-15 13:05
https://kosovapost.net/ky-eshte-formacioni-futbollistik-i-preferuar-i-dua-lipes-foto/60%Daily2020-12-15 13:00
https://kosovapost.net/ministria-e-bujqesise-paralajmeron-2500-vende-te-reja-te-punes/60%Daily2020-12-15 12:55
https://kosovapost.net/rama-po-te-mos-isha-kryeminister-do-te-kisha-dale-edhe-une-ne-proteste/60%Daily2020-12-15 12:46
https://kosovapost.net/zemaj-aplikimi-i-vaksines-eshte-bere-80-perqind-do-te-jete-falas/60%Daily2020-12-15 13:13
https://kosovapost.net/kremlini-deshiron-te-kontrolloje-zgjedhjet-e-ardhshme-ruse-rezultati-mund-te-jete-nje-surprize/60%Daily2020-12-15 12:32
https://kosovapost.net/zemaj-sot-pritet-te-kete-ulje-drastike-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-12-15 12:29
https://kosovapost.net/zgjedhja-e-presidentit-apo-zgjedhje-te-parakohshme-fet-deputeti-i-ldk-se/60%Daily2020-12-15 12:24
https://kosovapost.net/komshiq-dhe-xhaferoviq-refuzuan-takimin-me-lavrovin/60%Daily2020-12-15 12:06
https://kosovapost.net/si-ta-konsumojme-qumeshtin-te-ngrohte-apo-te-ftohte/60%Daily2020-12-15 11:52
https://kosovapost.net/131050-2/60%Daily2020-12-15 11:45
https://kosovapost.net/bordi-i-postes-ankohet-tek-ligjvenesit-humbjet-milioneshe-jane-evidente-stafi-po-diskriminohet/60%Daily2020-12-15 11:22
https://kosovapost.net/rudi-gjykata-speciale-eshte-e-vetmja-shprese-per-zbardhjen-e-atentatit-ndaj-meje/60%Daily2020-12-15 11:07
https://kosovapost.net/arrestimi-i-dy-kosovareve-ne-kufi-me-serbi-hoti-zyres-nderlidhese-po-merret-me-kete-ceshtje/60%Daily2020-12-15 10:58
https://kosovapost.net/cmimi-5-star-airport-iu-dha-aeroportit-te-stambollit/60%Daily2020-12-15 10:48
https://kosovapost.net/shtyhet-paraqitja-e-nasim-haradinajt-para-gjykates-speciale/60%Daily2020-12-15 10:32
https://kosovapost.net/presidenti-i-ri-hoti-thote-vetem-ne-tavoline-gjendet-zgjidhja/60%Daily2020-12-15 10:30
https://kosovapost.net/30-vite-ne-politike-jep-doreheqje-zyrtari-i-pdk-se/60%Daily2020-12-15 10:25
https://kosovapost.net/cavushoglu-nuk-behet-fjale-qe-turqia-te-heqe-dore-nga-interesat-e-saj-ne-mesdhe/60%Daily2020-12-15 10:15
https://kosovapost.net/shba-kolegji-elektoral-afirmon-fitoren-presidenciale-te-joe-biden/60%Daily2020-12-15 10:12
https://kosovapost.net/fshati-gjonaj-i-prizrenit-tani-me-furnizim-te-rregullt-me-uje/60%Daily2020-12-15 10:09
https://kosovapost.net/zemaj-pandemia-po-shkakton-probleme-jo-vetem-shendetesore-por-edhe-sociale-e-ekonomike/60%Daily2020-12-15 09:53
https://kosovapost.net/gastronomet-serish-i-bejne-thirrje-qeverise-per-zgjatje-te-orarit/60%Daily2020-12-15 09:52
https://kosovapost.net/policia-e-shqiperise-jep-10-mije-euro-per-kapjen-e-ketij-personi-te-rrezikshem/60%Daily2020-12-15 09:47
https://kosovapost.net/kosove-organizohet-diskutim-online-per-marredheniet-femije-familje-gjate-pandemise/60%Daily2020-12-15 09:40
https://kosovapost.net/irani-denoi-sanksionet-e-shba-se-ndaj-turqise-ne-lidhje-me-s-400/60%Daily2020-12-15 09:37
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-marr-pergjegjesi-si-i-nenshtruar-besimi-ka-koston-e-vet/60%Daily2020-12-15 09:35
https://kosovapost.net/ministri-turk-i-mbrojtjes-greqia-shfrytezon-alarmet-detare/60%Daily2020-12-15 09:33
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-vizite-zyrtare-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-15 09:30
https://kosovapost.net/conte-po-shqyrtojme-mundesine-e-nje-bllokimi-kombetar-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-15 09:26
https://kosovapost.net/47-aksidente-trafiku-shqiptohen-mbi-800-gjoba/60%Daily2020-12-15 09:26
https://kosovapost.net/abazoviqi-riperserit-qeveria-e-re-e-malit-te-zi-do-te-mbaje-nje-qendrim-te-qarte-pro-perendimor/60%Daily2020-12-15 09:22
https://kosovapost.net/koalicioni-qeverises-i-lidhur-me-ceshtjen-e-zgjedhjes-se-presidentit/60%Daily2020-12-15 08:45
https://kosovapost.net/arsenali-tregohet-i-gatshem-te-pranoj-ofertat-per-granit-xhaken/60%Daily2020-12-15 08:36
https://kosovapost.net/france-football-publikon-formacionin-me-te-mire-te-historise-foto/60%Daily2020-12-15 08:32
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-trurit-kur-jeni-te-stresuar-flasin-ekspertet/60%Daily2020-12-15 08:25
https://kosovapost.net/thyhet-akulli-putin-ia-uron-fitoren-joe-bidenit/60%Daily2020-12-15 08:22
https://kosovapost.net/serwer-madeleine-albright-do-te-perfshihet-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-12-15 08:14
https://kosovapost.net/a-do-te-mbyllet-kosova-per-festat-e-fundvitit-flasin-nga-qeveria/60%Daily2020-12-15 08:11
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-as-edhe-nje-fjale-per-arrestimin-e-dy-kosovareve-nga-policia-serbe/60%Daily2020-12-15 08:01
https://kosovapost.net/%e2%80%8b-kalendari-historik-15-dhjetor/60%Daily2020-12-15 07:56
https://kosovapost.net/lirohet-njeri-nga-dy-kosovaret-e-arrestuar-nga-policia-e-serbise/60%Daily2020-12-15 07:51
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-98-paciente-jane-ne-oksigjenoterapi-dhe-23-jane-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-12-15 08:02
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-prokurori-i-pergjithshem-amerikan-william-barr/60%Daily2020-12-15 07:41
https://kosovapost.net/osmani-jemi-ne-proces-te-diskutimeve-me-kurtin-per-bashkepunim/60%Daily2020-12-15 07:35
https://kosovapost.net/prapaskena-e-bujshme-juve-ofroi-dy-yjet-e-ekipit-per-pogba/60%Daily2020-12-15 07:32
https://kosovapost.net/biden-pas-konfirmimit-te-fitores-koha-per-ta-ndryshuar-faqen/60%Daily2020-12-15 07:29
https://kosovapost.net/keni-njolla-te-bardha-ne-thonjte-tuaj-urgjent-te-mjeku/60%Daily2020-12-15 07:25
https://kosovapost.net/mbi-11-mije-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-12-15 07:27
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-del-sot-para-speciales/60%Daily2020-12-15 07:10
https://kosovapost.net/moti-sot-144/60%Daily2020-12-15 07:07
https://kosovapost.net/osmani-ldk-me-mbylli-deren-prandaj-po-formoje-iniciativen-time/60%Daily2020-12-14 22:38
https://kosovapost.net/haradinaj-nese-nuk-pajtohemi-per-kandidaturen-time-per-president-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-14 22:32
https://kosovapost.net/hoxha-urgjentisht-te-zgjidhet-ceshtja-e-bursisteve-te-fakultetit-te-mjekesise/60%Daily2020-12-14 22:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-muaji-i-zgjedhjeve-keto-dy-parti-do-te-formojne-qeverine/60%Daily2020-12-14 21:34
https://kosovapost.net/a-duhet-te-largohet-isa-mustafa-nga-ldk-ja-deklarohet-ismet-beqiri/60%Daily2020-12-14 21:21
https://kosovapost.net/kritikohet-albin-kurti-per-mos-reagim-ndaj-arrestimit-te-ish-aktivistit-te-vv-se-nga-policia-serbe/60%Daily2020-12-14 21:12
https://kosovapost.net/veteaksident-ne-fushe-kosove-vetura-rrokulliset-ne-mes-te-rruges-foto/60%Daily2020-12-14 20:24
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-te-marten/60%Daily2020-12-14 19:50
https://kosovapost.net/mali-i-zi-tre-te-vdekur-dhe-377-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-12-14 19:44
https://kosovapost.net/ismet-bexheti-publikon-kengen-e-re-teksti-eshte-shkruar-nga-rexhep-selimi/60%Daily2020-12-14 19:41
https://kosovapost.net/ja-cili-do-te-jete-demi-per-ldk-ne-nese-largohet-osmani-veprimtari-i-ashper-ka-perkrahur-vetem-qendrimet-e-kurtit/60%Daily2020-12-14 19:12
https://kosovapost.net/haziri-po-shkojme-drejt-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2020-12-14 19:05
https://kosovapost.net/gazetari-syla-i-qon-selam-gani-gecit-burrat-skcejne-qyqek-te-oxhaku/60%Daily2020-12-14 19:01
https://kosovapost.net/covid-19-turqia-me-ore-policore-ne-prag-te-vitit-te-ri/60%Daily2020-12-14 18:57
https://kosovapost.net/osmani-vota-per-formimin-e-ushtrise-se-kosoves-do-te-mbetet-e-shenuar-ne-historine-e-re-te-republikes/60%Daily2020-12-14 18:46
https://kosovapost.net/rama-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri-plani-eshte-dhjetevjecar-per-te-mos-u-bere-barre-e-institucioneve/60%Daily2020-12-14 18:21
https://kosovapost.net/policia-ne-shqiperi-paralajmeron-kunder-mbajtjes-se-protestave/60%Daily2020-12-14 18:05
https://kosovapost.net/termeti-i-fuqishem-tronditi-qytetaret-gjate-kohes-qe-po-shikonin-eklipsin-diellor/60%Daily2020-12-14 18:01
https://kosovapost.net/abazoviq-viziton-komunen-e-tuzit-do-ta-zhdukim-diskriminimin-ndaj-shqiptareve/60%Daily2020-12-14 17:26
https://kosovapost.net/zemaj-eshte-e-domosdoshme-te-vazhdohen-masat/60%Daily2020-12-14 17:15
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkosova-dhe-shqiperia-edhe-zyrtarisht-nisin-autostraden-energjetike/60%Daily2020-12-14 17:04
https://kosovapost.net/26-viktima-dhe-213-raste-te-reja-me-covid-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-12-14 16:47
https://kosovapost.net/revista-time-zgjedh-edhe-flamurin-e-kosoves-per-ta-ilustruar-guardians-of-the-year/60%Daily2020-12-14 16:42
https://kosovapost.net/policia-gjermane-deklarohet-per-sherrin-mes-familjes-kosovare-qe-la-nje-grua-te-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/60%Daily2020-12-14 16:36
https://kosovapost.net/me-kerkese-te-avokatit-mbyllet-per-publikun-seanca-paragjyqesore-ndaj-salih-mustafes/60%Daily2020-12-14 16:31
https://kosovapost.net/13-te-vdekur-dhe-661-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-14 16:28
https://kosovapost.net/pas-konfirmimit-te-aktakuzes-nasim-haradinaj-neser-paraqitet-para-speciales/60%Daily2020-12-14 16:21
https://kosovapost.net/mbrojtja-kerkon-hetim-nentemujor-per-mustafen-prokurori-e-sheh-shqetesuese-kete-kerkese/60%Daily2020-12-14 16:15
https://kosovapost.net/prokurori-dhe-avokati-tregojne-se-kur-eshte-koha-e-duhur-per-te-nisur-gjykimi-ndaj-salih-mustafes/60%Daily2020-12-14 16:04
https://kosovapost.net/mblidhet-forumi-i-donatoreve-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-14 16:01
https://kosovapost.net/vetevendosje-nderon-muje-krasniqin-me-shoke-ne-22-vjetorin-e-renies-heroike/60%Daily2020-12-14 15:40
https://kosovapost.net/korea-e-jugut-mbyll-shkollat-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-12-14 15:35
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-mbajti-mbledhjen-e-radhes/60%Daily2020-12-14 15:24
https://kosovapost.net/lansohet-fondi-per-garanci-kreditore/60%Daily2020-12-14 15:21
https://kosovapost.net/deri-me-20-dhjetor-do-te-kete-nderprerje-te-ujit-ne-keto-vende/60%Daily2020-12-14 15:11
https://kosovapost.net/tahiri-pas-takimit-me-kryetaret-e-komunave-nuk-do-te-kete-mbyllje-totale/60%Daily2020-12-14 15:02
https://kosovapost.net/milani-zgjohet-me-lajme-te-mira-zlatan-mund-te-luaje-te-merkuren/60%Daily2020-12-14 14:59
https://kosovapost.net/keshilltari-i-osmanit-nuk-do-te-ftohen-partite-per-temen-e-presidentit/60%Daily2020-12-14 14:45
https://kosovapost.net/mpjd-uron-fillimin-e-operimit-te-bllokut-energjik-kosove-shqiperi/60%Daily2020-12-14 14:32
https://kosovapost.net/specialja-konfirmon-aktakuzen-ndaj-nasim-haradinaj-dhe-hysni-gucatit/60%Daily2020-12-14 14:29
https://kosovapost.net/probleme-me-sherbimet-online-te-kompanise-google/60%Daily2020-12-14 14:20
https://kosovapost.net/qetesohet-situata-me-covid-19-sot-vetem-329-raste-te-reja/60%Daily2020-12-14 14:04
https://kosovapost.net/kurti-viziton-qendren-tregtare-ne-ferizaj/60%Daily2020-12-14 14:00
https://kosovapost.net/bayram-integrimi-i-te-huajve-eshte-njera-nder-prioritetet-e-qeverise-se-republikes-se-kosoves/60%Daily2020-12-14 13:40
https://kosovapost.net/dy-here-ne-dite-perdoreni-kete-perzierje-dhe-do-te-shpetoni-nga-semundjet-qe-vuajne/60%Daily2020-12-14 13:37
https://kosovapost.net/shala-qeveria-deshtoi-me-arsimin-gjate-pandemise-skandaloz-vendimi-per-1-muaj-pushim-dimeror-per-nxenesit/60%Daily2020-12-14 13:30
https://kosovapost.net/recica-aftesimi-profesional-celes-per-zbutjen-e-papunesise/60%Daily2020-12-14 13:24
https://kosovapost.net/milani-ne-europa-league-ndeshet-me-skuadren-qe-eliminoi-tiranen-nga-champions/60%Daily2020-12-14 13:19
https://kosovapost.net/ceshtja-e-presidentit-e-dialogut-hoti-takim-virtual-me-beyer/60%Daily2020-12-14 13:17
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-priti-ne-takim-me-komandantin-e-ri-te-kfor-it/60%Daily2020-12-14 13:23
https://kosovapost.net/joe-biden-do-te-riktheje-besimin-e-botes-tek-amerika/60%Daily2020-12-14 12:59
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-pavaresimi-energjetik-sukses-i-perbashket-i-kosoves-dhe-miqve-nderkombetare/60%Daily2020-12-14 12:50
https://kosovapost.net/limaj-ne-dy-vjetorin-e-themelimit-te-ushtrise-hap-i-rendesishem-per-stabilitetin-e-vendit/60%Daily2020-12-14 12:37
https://kosovapost.net/shba-qeveria-amerikane-viktime-e-sulmeve-kibernetike-ruse/60%Daily2020-12-14 12:32
https://kosovapost.net/shteti-ndan-20-milione-euro-per-mbrojtjen-e-te-akuzuarve-nga-specialja/60%Daily2020-12-14 12:21
https://kosovapost.net/dy-vjetori-i-themelimit-te-ushtrise-se-kosoves-hoti-synimi-yne-eshte-nato/60%Daily2020-12-14 12:19
https://kosovapost.net/turqia-perfundon-karantinen-e-fundjaves/60%Daily2020-12-14 12:15
https://kosovapost.net/linje-e-re-transmetimi-me-kosoven-rama-nuk-u-vu-ne-pune-se-vuri-veton-serbia-ja-pse-duhet-shengeni-rajonal/60%Daily2020-12-14 12:07
https://kosovapost.net/haradinaj-porosine-e-luftes-per-liri-komandant-kapuci-e-perhapi-cdokund/60%Daily2020-12-14 11:57
https://kosovapost.net/hidhet-shorti-perballje-te-medha-ne-1-8-e-champions-league/60%Daily2020-12-14 11:38
https://kosovapost.net/turqia-e-para-ne-bote-per-shtreterit-e-kujdesit-intensiv/60%Daily2020-12-14 11:28
https://kosovapost.net/haziri-prej-sot-figura-e-agimit-do-te-rrezatoje-si-roje-e-paqes-edhe-ne-kazermen-elitare-te%e2%80%8b-fsk-se/60%Daily2020-12-14 11:27
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-mbyll-vendin-deri-me-10-janar/60%Daily2020-12-14 11:23
https://kosovapost.net/situata-me-pandemine-kryebashkiaku-i-londres-kerkon-mbylljen-e-shkollave/60%Daily2020-12-14 11:20
https://kosovapost.net/abrashi-dhe-ahmeti-nenshkruajne-memorandum-per-realizimin-e-shume-projekteve-ne-kryeqytet/60%Daily2020-12-14 10:57
https://kosovapost.net/hoti-dhe-zemaj-sot-takim-me-keshillin-e-asociacionit-te-komunave-flasin-per-masat-anti-covid-19/60%Daily2020-12-14 10:47
https://kosovapost.net/limaj-kujton-renien-e-muje-krasniqit-dhe-41-bashkeluftetareve-te-tij/60%Daily2020-12-14 10:52
https://kosovapost.net/shba-konfirmon-heqjen-e-sudanit-nga-lista-e-terrorizmit/60%Daily2020-12-14 12:36
https://kosovapost.net/a-do-te-mbeshtetej-serbia-ne-veton-ruse-rreth-ceshtjes-se-anetaresimit-te-kosoves-ne-okb/60%Daily2020-12-14 10:22
https://kosovapost.net/lushtaku-rrefen-ngjarjen-e-renies-se-muje-krasniqit-me-bashkeluftetare/60%Daily2020-12-14 10:31
https://kosovapost.net/zemaj-pas-takimit-me-azemin-do-te-shqyrtohen-mundesit-buxhetore-per-pagesat-shtese/60%Daily2020-12-14 10:08
https://kosovapost.net/ne-kater-rajone-te-kroacise-mesimi-do-te-realizohet-online/60%Daily2020-12-14 10:04
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-nga-ambasade-e-kosoves-per-qytetaret-qe-udhetojne-nga-gjermania/60%Daily2020-12-14 10:00
https://kosovapost.net/pas-gjermanise-edhe-italia-drejt-izolimit-nga-koronavirusi/60%Daily2020-12-14 09:56
https://kosovapost.net/arrestohen-pese-persona-ne-suhareke/60%Daily2020-12-14 09:51
https://kosovapost.net/befason-kandidati-per-president-te-barcelones-ja-cfare-thote-per-messin/60%Daily2020-12-14 09:46
https://kosovapost.net/detaje-nga-ngjarja-e-shqiptarit-qe-tronditi-gjermanine/60%Daily2020-12-14 09:27
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-i-burgosur-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-12-14 09:23
https://kosovapost.net/rezultatet-shokuese-te-nje-hulumtimi-ne-serbi/60%Daily2020-12-14 09:16
https://kosovapost.net/neymar-peson-lendim-te-rende-foto/60%Daily2020-12-14 08:55
https://kosovapost.net/kujdes-sa-hani-patate-te-skuqura-trupit-tuaj-i-ndodhin-keto-probleme/60%Daily2020-12-14 08:42
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpunetoret-teknike-ne-greve-zemaj-e-krasniqi-ne-takim-me-sindikaten/60%Daily2020-12-14 08:35
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-dhjetor-2/60%Daily2020-12-14 08:31
https://kosovapost.net/be-ja-ende-pa-afate-per-dergesen-e-vaksinave-ne-ballkan/60%Daily2020-12-14 08:25
https://kosovapost.net/ky-eshte-bilanci-i-protestave-te-djeshme-ne-tirane/60%Daily2020-12-14 08:22
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-renia-e-muje-krasniqit-dhe-40-bashkeluftetareve-te-tij/60%Daily2020-12-14 08:19
https://kosovapost.net/pacolli-formimi-i-ushtrise-se-kosoves-ishte-nje-enderr-per-te-gjithe-ne/60%Daily2020-12-14 08:14
https://kosovapost.net/haradinaj-14-dhjetori-2018-dite-historike-per-kosoven/60%Daily2020-12-14 08:04
https://kosovapost.net/petkoviq-jeremiqi-dhe-prishtina-na-vune-midis-dy-zjarreve/60%Daily2020-12-14 07:52
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-150-paciente-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-12-14 07:48
https://kosovapost.net/kur-eshte-koha-e-duhur-per-te-ngrene-mengjes/60%Daily2020-12-14 09:06
https://kosovapost.net/kujdes-mos-u-lidhni-kurre-ne-keto-vende-me-wi-fi/60%Daily2020-12-14 07:42
https://kosovapost.net/nuk-ka-marreveshje-per-postbrexit-in-britania-dhe-be-ja-shtyjne-bisedimet-pertej-afatit/60%Daily2020-12-14 07:39
https://kosovapost.net/messi-rikthen-barcelonen-te-fitorja-video/60%Daily2020-12-14 07:37
https://kosovapost.net/sot-behen-dy-vjet-nga-formimi-i-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2020-12-14 07:33
https://kosovapost.net/depresioni-i-dimrit-cka-duhet-te-dini-2/60%Daily2020-12-14 07:30
https://kosovapost.net/kosove-mbi-11-mije-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-12-14 07:27
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-13/60%Daily2020-12-14 07:19
https://kosovapost.net/lekaj-e-pranon-skemi-vija-te-kuqe-per-vetevendosjen/60%Daily2020-12-13 23:02
https://kosovapost.net/infektologu-tolaj-jane-mbi-400-mije-persona-te-infektuar-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-12-13 22:46
https://kosovapost.net/detajet-tjera-nga-krimi-ne-gjermani-ku-shqiptari-vrau-kunaten/60%Daily2020-12-13 22:43
https://kosovapost.net/tragjedi-kosovarja-33-vjecare-vritet-ne-gjermani/60%Daily2020-12-13 22:39
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-publikon-nje-video-nga-shtepia-duke-kenduar-me-vajzat-e-saj/60%Daily2020-12-13 22:26
https://kosovapost.net/%e2%80%8bneser-mblidhet-kryesia-e-kuvendit/60%Daily2020-12-13 21:49
https://kosovapost.net/punetoret-teknike-neser-nisin-greven/60%Daily2020-12-13 21:46
https://kosovapost.net/mesazhet-thirrjet-dhe-incidentet-kronologjia-e-protestes-se-peste-per-klodian-rashen/60%Daily2020-12-13 21:38
https://kosovapost.net/serbet-arrestuan-dy-qytetare-nga-podujeva-bulliqi-kerkon-lirimin-e-tyre/60%Daily2020-12-13 21:33
https://kosovapost.net/cka-eshte-fast-kosova-njesiti-special-me-i-ri-i-policise-se-kosoves/60%Daily2020-12-13 21:18
https://kosovapost.net/kjo-eshte-simptoma-me-e-zakonshme-e-koronavirusit/60%Daily2020-12-13 21:07
https://kosovapost.net/%e2%80%8bshba-213-305-raste-te-reja-dhe-2-283-te-vdekur-nga-koronavirusi/60%Daily2020-12-13 19:33
https://kosovapost.net/sherohet-nga-koronavirusi-ish-ministri-i-shendetesise/60%Daily2020-12-13 19:30
https://kosovapost.net/130562-2/60%Daily2020-12-13 19:27
https://kosovapost.net/salih-mustafa-neser-do-te-dale-para-gjykates-speciale-kreret-tjere-te-uckse-paraqiten-ne-kete-date/60%Daily2020-12-13 19:16
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpolicia-shperndan-protestuesit-te-kryeministria-ne-tirane/60%Daily2020-12-13 19:13
https://kosovapost.net/edhe-nje-mjek-tjeter-kosovar-vdes-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-12-13 19:03
https://kosovapost.net/nuk-u-paguan-gjate-pushimit-te-lehonise-ministria-e-punes-sqaron-se-pse-ndodhi-kjo/60%Daily2020-12-13 18:51
https://kosovapost.net/keta-jane-2-kosovaret-e-arrestuar-qe-dolen-ne-territorin-e-serbise-foto/60%Daily2020-12-13 17:44
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsejdiu-takohet-me-wisner-diskutojne-per-zhvillimet-ne-kosove/60%Daily2020-12-13 17:41
https://kosovapost.net/pas-mbylljes-se-gjermanise-ambasada-e-kosoves-ne-berlin-njofton-kosovaret-rreth-udhetimeve-drejt-kosoves/60%Daily2020-12-13 17:31
https://kosovapost.net/rrefen-perjetimin-e-tmerrshem-te-9-majit-deme-shehu-si-me-shpetoi-jeten-polici-shqiptar/60%Daily2020-12-13 17:27
https://kosovapost.net/reprezentuesi-i-kosoves-cmend-francezet-shenon-gol-nga-korneri/60%Daily2020-12-13 17:20
https://kosovapost.net/%e2%80%8b25-viktima-dhe-613-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-12-13 17:17
https://kosovapost.net/nis-gjuetia-e-vjosa-osmanit-profesori-tregon-sa-deputete-do-ia-marre-ldk-se/60%Daily2020-12-13 17:13
https://kosovapost.net/trusti-publikon-te-dhenat-sa-para-do-te-marrin-te-gjithe-ata-qe-aplikuan-statistika/60%Daily2020-12-13 17:09
https://kosovapost.net/a-do-te-synoje-edhe-fatmir-limaj-njejte-si-ramush-haradinaj-postin-e-presidentit/60%Daily2020-12-13 17:06
https://kosovapost.net/lavrov-shkon-te-marten-ne-serbi-takohet-me-vuciqin/60%Daily2020-12-13 16:55
https://kosovapost.net/keto-do-te-jene-temperaturat-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-12-13 16:40
https://kosovapost.net/shqiperi-14-viktima-dhe-788-raste-pozitive-me-covid-19-brenda-24-oreve/60%Daily2020-12-13 16:03
https://kosovapost.net/nderron-jete-nga-covid-19-veterani-i-uck-se/60%Daily2020-12-13 15:15
https://kosovapost.net/policia-serbe-arreston-dy-qytetare-kosovare-nga-podujeva/60%Daily2020-12-13 15:03
https://kosovapost.net/shqiperi-te-miturit-shoqerohen-nga-policia-per-protestat-avokati-i-popullit-publikon-te-dhenat/60%Daily2020-12-13 14:38
https://kosovapost.net/proteza-e-stewart-fluturon-jashte-ringut-goditja-e-markut-hit-ne-internet-video/60%Daily2020-12-13 14:34
https://kosovapost.net/be-dhe-britania-do-te-vazhdojne-bisedimet-per-marreveshjen-tregtare/60%Daily2020-12-13 14:23
https://kosovapost.net/pas-rikthimit-ne-futbollin-italian-ku-do-te-luaj-maicon/60%Daily2020-12-13 14:20
https://kosovapost.net/interi-fiton-me-permbysje-dramatike/60%Daily2020-12-13 14:16
https://kosovapost.net/jane-konfirmuar-462-raste-pozitive-me-covid-19-dhe-12-viktima/60%Daily2020-12-13 14:08
https://kosovapost.net/pa-test-pcr-nuk-lejohet-hyrja-ne-serbi-nga-neser-masa-te-reja/60%Daily2020-12-13 14:04
https://kosovapost.net/merkel-urdheron-mbylljen-e-shkollave-dhe-dyqaneve-deri-me-10-janar-ne-gjermani/60%Daily2020-12-13 13:30
https://kosovapost.net/bullgaria-njerezit-ne-maqedoni-mund-ta-quajne-veten-e-tyre-si-te-duan-por-jo-ne-kurriz-te-historise-se-vjedhur/60%Daily2020-12-13 13:27
https://kosovapost.net/hoti-do-te-punojme-shume-ne-sigurimin-sa-me-te-shpejte-te-vaksines/60%Daily2020-12-13 13:18
https://kosovapost.net/njoftim-i-ri-nga-trusti/60%Daily2020-12-13 13:04
https://kosovapost.net/venezuele-opozita-zhvillon-votime-simbolike-shba-dhe-be-nuk-njohin-zgjedhjet/60%Daily2020-12-13 12:54
https://kosovapost.net/armenia-ben-shkelje-te-armepushimit-ne-karabakun-malor/60%Daily2020-12-13 12:51
https://kosovapost.net/duda-balje-amerika-duhet-te-marre-mesim-nga-kosova-per-te-drejtat-e-komuniteteve/60%Daily2020-12-13 12:33
https://kosovapost.net/deputeti-beke-berisha-serish-sfidon-te-ftohtit-zhytet-ne-liqenin-e-moknes-foto/60%Daily2020-12-13 12:18
https://kosovapost.net/te-henen-i-gjithe-stafi-teknik-i-spitaleve-te-kosoves-ne-greve/60%Daily2020-12-13 12:09
https://kosovapost.net/neser-eklipsi-i-plote-diellor-toka-do-te-erresohet-per-disa-minuta/60%Daily2020-12-13 12:05
https://kosovapost.net/peje-suspendohen-tre-police-nuk-respektuan-masat-anti-covid/60%Daily2020-12-13 12:01
https://kosovapost.net/dy-infermiere-hyjne-ne-greve-urie-kerkojne-rritje-te-rrogave/60%Daily2020-12-13 11:38
https://kosovapost.net/kina-raporton-24-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-13 10:56
https://kosovapost.net/pas-keqkuptimit-me-turqine-zarif-shpreson-ne-permiresimin-e-marredhenieve/60%Daily2020-12-13 10:22
https://kosovapost.net/protesta-ne-izrael-kerkojne-doreheqjen-e-netanyahut/60%Daily2020-12-13 10:18
https://kosovapost.net/130440-2/60%Daily2020-12-13 10:10
https://kosovapost.net/kimete-berisha-isa-mustafa-si-gjuetar-i-shtrigave/60%Daily2020-12-13 10:02
https://kosovapost.net/joshua-perbindesh-bresheri-grushtesh-ndaj-pulev-per-titullin-kampion-video/60%Daily2020-12-13 09:49
https://kosovapost.net/rikthehet-real-dhuron-spektakel-ne-derbin-e-madridit/60%Daily2020-12-13 09:43
https://kosovapost.net/be-denon-ashper-ekzekutimin-e-gazetarit-iranian/60%Daily2020-12-13 10:58
https://kosovapost.net/nuk-ka-konsensus-per-emrin-e-presidentit-te-ri/60%Daily2020-12-13 09:37
https://kosovapost.net/tyson-fury-e-kercenon-anthony-joshuan-pas-fitores-se-tij/60%Daily2020-12-13 09:20
https://kosovapost.net/burri-ushtron-dhune-fizike-e-psikike-ndaj-bashkeshortes/60%Daily2020-12-13 09:17
https://kosovapost.net/mbi-16-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-12-13 10:43
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-shtetas-i-huaj-ne-mitrovice/60%Daily2020-12-13 08:53
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-mbylle-shumicen-e-dyqaneve-per-fundvit/60%Daily2020-12-13 08:38
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-kosove-do-te-mbahen-me-28-shkurt/60%Daily2020-12-13 08:24
https://kosovapost.net/perkrahesit-e-trumpit-ne-tubime-per-humbjen-e-presidentit-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-13 08:15
https://kosovapost.net/kura-natyrale-kunder-te-ftohures/60%Daily2020-12-13 08:05
https://kosovapost.net/mbi-1-mije-viktima-ne-kosove-qe-nga-fillimi-i-pandemise/60%Daily2020-12-13 07:54
https://kosovapost.net/kalendari-historik-13-dhjetor-2/60%Daily2020-12-13 07:48
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-6/60%Daily2020-12-13 07:42
https://kosovapost.net/malisheva-kerkon-rikthimin-ne-zonen-e-gjelber-thote-se-ikshpk-gaboi-shifrat-me-covid-19/60%Daily2020-12-12 22:40
https://kosovapost.net/kush-do-te-jete-pasuesi-i-merkel-ne-krye-te-gjermanise/60%Daily2020-12-12 22:32
https://kosovapost.net/a-do-te-kemi-mbyllje-apo-lirim-te-masave-per-vitin-e-ri-flet-valbon-krasniqi/60%Daily2020-12-12 22:06
https://kosovapost.net/cilat-jane-ushqimet-qe-ju-duhen-per-floke-te-shendetshem/60%Daily2020-12-12 21:45
https://kosovapost.net/covid-19-si-eshte-situata-ne-turqi/60%Daily2020-12-12 21:27
https://kosovapost.net/biden-shba-i-kthehet-marreveshjes-se-parisit-qysh-ne-diten-e-pare-te-mandatit-tim/60%Daily2020-12-12 21:17
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-vikend-me-mot-te-vranet-dhe-me-shi/60%Daily2020-12-12 21:10
https://kosovapost.net/130368-2/60%Daily2020-12-12 20:54
https://kosovapost.net/per-nje-jave-u-sheruan-mbi-pese-mije-te-infektuar-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-12-12 20:35
https://kosovapost.net/kreu-i-okb-nxit-te-gjitha-shtetet-te-shpallin-emergjencen-klimatike/60%Daily2020-12-12 20:10
https://kosovapost.net/rekord-i-rralle-ne-la-liga-sevilla-fiton-pa-goditur-asnjehere-porten/60%Daily2020-12-12 20:08
https://kosovapost.net/familja-e-klodian-rashes-mesazh-publik-protestuesve/60%Daily2020-12-12 19:43
https://kosovapost.net/rezultat-i-dobet-ne-zgjedhjet-ne-podujeve-asamblisti-i-pdk-se-jep-doreheqje/60%Daily2020-12-12 19:05
https://kosovapost.net/ne-mungese-te-personit-adekuat-bik-u-e-varrosi-gruan-serbe-qe-vdiq-ne-shtepine-e-pleqve/60%Daily2020-12-12 18:57
https://kosovapost.net/shqiperi-vazhdon-rritja-e-rasteve-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-12-12 18:47
https://kosovapost.net/serbi-48-te-vdekur-dhe-5-679-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-12 18:44
https://kosovapost.net/shtabi-emergjent-ne-malisheve-kategorizimi-i-komunes-tone-ne-zonen-e-verdhe-gabim-i-ikshpk-se/60%Daily2020-12-12 18:41
https://kosovapost.net/florian-marku-fantastik-ne-raundin-e-dyte-e-rrezon-kundershtarin-por-lufta-vazhdon/60%Daily2020-12-12 18:38
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-19-te-vdekur-dhe-982-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-12 18:35
https://kosovapost.net/shba-regjistron-242-099-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-12 18:33
https://kosovapost.net/tunizi-kryeparlamentari-i-ben-thirrje-popullit-per-solidarizim-kombetar/60%Daily2020-12-12 18:30
https://kosovapost.net/cavushoglu-homologut-te-tij-iranian-deklaratat-qe-shenjestrojne-presidentin-erdogan-jane-te-papranueshme/60%Daily2020-12-12 18:27
https://kosovapost.net/zemaj-premton-perkujdesje-shendetesore-per-te-moshuarit-qe-do-vendosen-ne-shtepine-jetimat-e-ballkanit/60%Daily2020-12-12 18:22
https://kosovapost.net/turqia-i-dhuron-armatim-dhe-uniforma-ushtrise-shqiptare/60%Daily2020-12-12 18:14
https://kosovapost.net/130314-2/60%Daily2020-12-12 18:13
https://kosovapost.net/familja-e-klodian-rashes-me-leter-publike-pas-protestave-te-dhunshme/60%Daily2020-12-12 17:53
https://kosovapost.net/hoti-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-njerit-nga-themeluesit-e-ldk-se/60%Daily2020-12-12 17:16
https://kosovapost.net/mpjd-thote-se-kosova-po-e-thellon-bashkepunimin-me-shtetet-e-vishegradit/60%Daily2020-12-12 17:05
https://kosovapost.net/vdes-veterani-i-uck-se-nga-prekazi/60%Daily2020-12-12 17:02
https://kosovapost.net/man-utd-man-city-formacionet-zyrtare-te-derbit-te-zjarrte-lokal/60%Daily2020-12-12 16:52
https://kosovapost.net/hoxhaj-falenderon-shoqaten-jetimet-e-ballkanit-per-ndertimin-e-shtepise-se-te-moshuareve-ne-therande/60%Daily2020-12-12 16:36
https://kosovapost.net/ndonese-asnje-parti-spo-e-perkrah-aak-vazhdon-lobimin-per-haradinajn-president/60%Daily2020-12-12 16:32
https://kosovapost.net/eurodeputeti-austriak-publikon-foto-nga-takimi-me-zemajn-shkruan-dhe-nje-fjale-shqip/60%Daily2020-12-12 16:41
https://kosovapost.net/cnjerezore-e-neveritshme-osmani-i-reagon-ashper-daciqit-pas-deklaratave-per-krimet-serbe/60%Daily2020-12-12 15:33
https://kosovapost.net/abrashi-vitin-e-ardhshem-nis-ndertimi-i-rruges-lidhese-nga-kodra-e-trimave-deri-ne-shkabaj/60%Daily2020-12-12 15:13
https://kosovapost.net/konferenca-qe-coi-ne-infektimin-e-245-mije-njerezve/60%Daily2020-12-12 15:10
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-ngacmon-vv-ne-qe-se-votuan-rimekembjen/60%Daily2020-12-12 14:52
https://kosovapost.net/zemaj-nga-sot-miqte-nderkombetare-do-ti-sensibilizojne-kosovaret-per-koronavirusin/60%Daily2020-12-12 14:33
https://kosovapost.net/nuk-shkon-mire-me-gasperinin-atalanta-nxjerr-ne-shitje-yllin-e-skuadres/60%Daily2020-12-12 14:16
https://kosovapost.net/130254-2/60%Daily2020-12-12 14:06
https://kosovapost.net/mbi-20-autobuse-te-organizuar-ne-brezovice-policia-shperndane-qytetaret/60%Daily2020-12-12 13:57
https://kosovapost.net/mbi-7-mije-biznese-kane-aplikuar-per-5-milione-euro-te-komunes-se-prishtines-1/60%Daily2020-12-12 13:46
https://kosovapost.net/gjermani-rreth-30-mije-infektimekkerkohet-bllokim-i-dyte-para-krishtlindjeve/60%Daily2020-12-12 13:32
https://kosovapost.net/proteste-ne-shkoder-nje-grup-te-rinjsh-i-vene-zjarrin-selise-se-ps-se/60%Daily2020-12-12 13:20
https://kosovapost.net/europa-e-mbyllur-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2020-12-12 13:16
https://kosovapost.net/peci-e-vetmja-qe-po-i-dridhe-kapesit-dhe-zhvatesit-e-shtetit/60%Daily2020-12-12 13:01
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-nga-themeluesit-e-ldk-se/60%Daily2020-12-12 12:44
https://kosovapost.net/veliu-vjosa-osmani-nuk-perfaqeson-votuesit-tone-ldk-ska-qene-kurre-ne-zemren-e-saj/60%Daily2020-12-12 12:37
https://kosovapost.net/kur-do-te-mund-te-udhetojme-serish/60%Daily2020-12-12 12:31
https://kosovapost.net/mbi-1-6-milione-viktima-nga-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-12-12 12:16
https://kosovapost.net/ndikimi-i-vitamines-d-ne-organizem/60%Daily2020-12-12 12:11
https://kosovapost.net/florian-marku-ndeshet-sonte-para-mecit-kryesor-joshua-pulev/60%Daily2020-12-12 11:35
https://kosovapost.net/pdk-terheqja-e-10-shit-nga-trusti-mesim-se-taksat-ndaj-shtetit-duhet-te-paguhen/60%Daily2020-12-12 11:29
https://kosovapost.net/vazhdojne-propozimet-e-ganes-kete-fundjave-ta-propozoj-znj-margarita-kadriu-per-presidente/60%Daily2020-12-12 11:47
https://kosovapost.net/nje-veture-hyn-mes-protestuesve-ne-shba-plagosen-disa-persona/60%Daily2020-12-12 10:56
https://kosovapost.net/shkeputje-e-imponuar-e-facebook-nga-instagram-e-whatsapp/60%Daily2020-12-12 10:49
https://kosovapost.net/arrestohet-mitrovicasja-pasi-e-sulmoi-motren-e-saj-me-thike/60%Daily2020-12-12 10:39
https://kosovapost.net/nderprehen-germimet-ne-kizhevak-rifillojne-ne-pranvere/60%Daily2020-12-12 10:34
https://kosovapost.net/zeka-rrefehet-i-perlotur-per-10-dite-nena-dhe-babai-jane-ushqyer-vetem-me-ujin-e-shiut/60%Daily2020-12-12 10:11
https://kosovapost.net/theret-me-thike-nje-person-ne-drenas/60%Daily2020-12-12 09:58
https://kosovapost.net/ndihmuan-nje-te-arratisur-nga-policia-arrestohen-5-persona/60%Daily2020-12-12 09:51
https://kosovapost.net/gjykata-supreme-hedh-poshte-padine-kunder-fitores-se-bidenit/60%Daily2020-12-12 09:41
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-takim-pune-me-u-d-presidenten-e-kosoves/60%Daily2020-12-12 09:17
https://kosovapost.net/maloku-blendi-fevziut-eshte-e-vertete-qe-deshtuan-komunistet-dhe-neokomunistet-sikur-ti-e-baton-haxhiu/60%Daily2020-12-12 09:08
https://kosovapost.net/germimet-ne-kizhevak-te-serbise-komisioni-qeveritar-mban-sot-konference-per-media/60%Daily2020-12-12 08:55
https://kosovapost.net/pese-anetare-te-familjes-basha-ne-kamenice-humbin-jeten-nga-covid-19/60%Daily2020-12-12 10:00
https://kosovapost.net/zidane-parashikon-fituesin-e-ketij-edicioni-ne-la-liga/60%Daily2020-12-12 08:07
https://kosovapost.net/218-mije-qytetare-kane-aplikuar-per-terheqjen-e-trustit-qe-nga-dje/60%Daily2020-12-12 08:04
https://kosovapost.net/pse-kafja-nuk-ka-ndikimin-e-njejte-te-secili/60%Daily2020-12-12 08:00
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-dhjetor-2/60%Daily2020-12-12 07:54
https://kosovapost.net/mbi-11-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-12-12 07:40
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-5/60%Daily2020-12-12 07:33
https://kosovapost.net/rama-jemi-ne-kontakt-me-autoritetet-ne-turqi-per-te-derguar-policin-e-plagosur/60%Daily2020-12-11 23:04
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-mezi-po-pres-te-mbahen-zgjedhjet-do-ta-themelojme-iniciativen-e-re-bllok-kane-keto-parti/60%Daily2020-12-11 23:01
https://kosovapost.net/deputeti-i-lvv-se-qeveria-hoti-eshte-ne-sherbim-te-nevojave-te-oligarkeve/60%Daily2020-12-11 22:54
https://kosovapost.net/turqia-therret-ambasadorin-iranian-pas-pretendimeve-rreth-presidentit-erdogan/60%Daily2020-12-11 22:50
https://kosovapost.net/rama-meta-po-perdor-minorenet-per-te-shkaterruar-kryeqytetin/60%Daily2020-12-11 22:44
https://kosovapost.net/vandalet-qe-dhunuan-tiranen-e-kane-me-ne-te-gjithe/60%Daily2020-12-11 22:41
https://kosovapost.net/reeker-per-serbine-dhe-kosoven-status-quo-ja-eshte-e-paqendrueshme/60%Daily2020-12-11 22:36
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-ju-duhen-per-floke-te-shendetshem/60%Daily2020-12-11 22:32
https://kosovapost.net/osmani-edhe-njehere-flet-per-kontraten-me-walker-shpejt-do-te-arrijme-bashkepunimin-e-ri-me-ambasadorin/60%Daily2020-12-11 22:31
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-tregon-perse-beri-homazhe-para-varrit-te-rugoves-dhe-familjes-jashari/60%Daily2020-12-11 22:02
https://kosovapost.net/osmani-presidenti-i-ri-pas-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2020-12-11 21:52
https://kosovapost.net/130117-2/60%Daily2020-12-11 21:26
https://kosovapost.net/dreshaj-i-aakse-shpreh-hapur-deshiren-per-koalicion-me-vetevendosjen-takon-deputetin-e-lvv-se-foto/60%Daily2020-12-11 21:17
https://kosovapost.net/klinaku-e-citon-grenellin-ku-tha-se-sundimi-i-ligjit-duhet-te-behet-ne-kosove-e-jo-ne-hage/60%Daily2020-12-11 21:00
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-zvogelon-afatin-e-karantines-nga-14-ne-10-dite/60%Daily2020-12-11 20:35
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-skenderaj-shtate-persona-te-lenduar/60%Daily2020-12-11 20:27
https://kosovapost.net/trusti-sqaron-pse-aplikuesve-po-ju-shfaqet-mesazhi-gabim-i-papritur/60%Daily2020-12-11 19:32
https://kosovapost.net/hoti-serbia-do-obligohet-ti-tregoje-te-gjitha-per-varrezat-masive-te-fshehura/60%Daily2020-12-11 19:27
https://kosovapost.net/serbia-i-dergon-leter-joe-bidenit-ankohet-lidhur-me-rekomandimet-e-engelit-per-kosoven/60%Daily2020-12-11 18:57
https://kosovapost.net/si-do-ti-paguaje-kosova-avokatet-e-ish-pjesetareve-te-uck-se/60%Daily2020-12-11 18:50
https://kosovapost.net/kosova-dhe-malta-do-te-rrisin-bashkepunimin-ndermjet-tyre/60%Daily2020-12-11 18:45
https://kosovapost.net/ndryshon-gjendja-ne-komuna-peja-del-nga-zona-e-kuqe/60%Daily2020-12-11 18:39
https://kosovapost.net/tirane-gaz-lotsjelles-per-ti-shperndare-bulevardi-tym-policia-rrethon-protestuesit-nisin-arrestimet/60%Daily2020-12-11 18:18
https://kosovapost.net/lotet-e-angela-merkel-dhe-buzeqeshja-e-hotit/60%Daily2020-12-11 18:09
https://kosovapost.net/demi-600-mije-qytetare-skane-asnje-cent-kursime-ne-trust/60%Daily2020-12-11 18:01
https://kosovapost.net/zyrtari-i-nismas-fatmir-limaj-kandidat-i-denje-per-president/60%Daily2020-12-11 17:53
https://kosovapost.net/turqia-kundershton-qendrimin-kunderligjor-ne-samitin-e-lidereve-te-be-se/60%Daily2020-12-11 17:48
https://kosovapost.net/shkon-ne-70-mije-numri-i-aplikuesve-per-10-e-trustit/60%Daily2020-12-11 17:38
https://kosovapost.net/partite-politike-parlamentare-te-kosoves-me-shume-borxhe-e-pak-donacione-ne-vitin-2019/60%Daily2020-12-11 17:35
https://kosovapost.net/familja-nga-kamenica-humb-pese-anetare-te-familjes-nga-covid-19/60%Daily2020-12-11 17:29
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-takon-kryeministrin-maqedonas-zoran-zaev-diskutojne-per-shume-ceshtje/60%Daily2020-12-11 17:24
https://kosovapost.net/serish-numer-i-larte-infektimesh-ne-shqiperi-12-humbje-jete-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-12-11 17:12
https://kosovapost.net/pas-nje-jave-kerkimesh-ne-krishevak-gjenden-trupat-e-groposur/60%Daily2020-12-11 17:07
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-hapen-zyrat-e-keshillit-kombetar-shqiptar-ne-medvegje/60%Daily2020-12-11 16:57
https://kosovapost.net/%e2%80%8bperfundon-seanca-ska-kuorum-per-votim-te-rezolutes-per-parandalim-te-dhunes-ne-familje/60%Daily2020-12-11 16:15
https://kosovapost.net/zemaj-do-te-kemi-plane-dhe-masa-me-te-qarta-gjate-fundvitit/60%Daily2020-12-11 16:11
https://kosovapost.net/mbi-30-mije-aplikues-per-terheqjen-e-trustit/60%Daily2020-12-11 15:43
https://kosovapost.net/stokholmi-nuk-ka-pasur-asnje-ore-te-vetme-me-diell-gjate-dhjetorit/60%Daily2020-12-11 15:19
https://kosovapost.net/si-po-i-kalojne-ditet-ne-burg-thaci-veseli-krasniqi-e-selimi-gjykata-speciale-jep-detajet/60%Daily2020-12-11 15:14
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-hapet-faqe-e-re-e-trustit/60%Daily2020-12-11 15:05
https://kosovapost.net/sulm-kibernetik-ndaj-faqes-se-trustit/60%Daily2020-12-11 14:57
https://kosovapost.net/nderron-jete-nga-covid-19-ne-moshen-48-vjecari-punetori-i-gjykates-themelore-ne-kamenice/60%Daily2020-12-11 14:53
https://kosovapost.net/kamberi-serbia-mbetet-larg-ndertimit-te-nje-republike-demokratike/60%Daily2020-12-11 14:52
https://kosovapost.net/peje-policia-arreston-14-persona-te-kerkuar/60%Daily2020-12-11 14:44
https://kosovapost.net/keds-ndihmon-grate-e-krushes/60%Daily2020-12-11 14:38
https://kosovapost.net/gastronomet-kerkojne-nga-qeveria-zgjatjen-e-orarit-te-punes/60%Daily2020-12-11 14:30
https://kosovapost.net/kosova-dhe-mbreteria-e-bashkuar-nenshkruajne-marreveshje-per-transportin-nderkombetar-tokesor/60%Daily2020-12-11 14:26
https://kosovapost.net/ministri-krasniqi-bisedoi-per-projekte-te-perbashketa-me-paolucci-n-e-bankes-boterore/60%Daily2020-12-11 14:38
https://kosovapost.net/konfirmohen-590-raste-pozitive-dhe-13-viktima-shkaku-i-covid-19/60%Daily2020-12-11 14:20
https://kosovapost.net/ne-zvicer-nga-viti-2021-udhetimi-prej-shtepise-ne-zyre-do-te-llogaritet-orar-pune/60%Daily2020-12-11 14:06
https://kosovapost.net/nxenesi-i-klases-se-shtate-shokon-me-pergjigjet-ne-test-kryeqytet-i-bullgarise-eshte-serbia/60%Daily2020-12-11 14:02
https://kosovapost.net/makinat-fluturuese-nuk-jane-me-nje-enderr-singapori-do-te-kete-nje-sherbim-ajror-taksish-elektrike-deri-ne-vitin-2023/60%Daily2020-12-11 13:58
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjoba-nese-perdorni-telefonin-gjate-ngasjes-se-vetures-ne-norvegji/60%Daily2020-12-11 13:54
https://kosovapost.net/ne-kerkim-nga-policia-stresi-kerkon-largimin-e-ardi-veliut-do-jem-cdo-dite-ne-proteste/60%Daily2020-12-11 13:51
https://kosovapost.net/griezman-perfundon-kontraten-me-huawei-n-nuk-e-pranon-shtypjen-e-ujgureve/60%Daily2020-12-11 13:43
https://kosovapost.net/shba-lanson-nje-satelit-spiunazhi-ne-hapesire/60%Daily2020-12-11 13:37
https://kosovapost.net/129969-2/60%Daily2020-12-11 13:35
https://kosovapost.net/129964-2/60%Daily2020-12-11 13:08
https://kosovapost.net/bie-faqja-trusti10-org/60%Daily2020-12-11 13:11
https://kosovapost.net/parashikimi-i-fundit-vetevendosje-e-para-pdk-e-dyta-vjosa-osmani-nuk-e-kalon-pragun/60%Daily2020-12-11 12:41
https://kosovapost.net/129946-2/60%Daily2020-12-11 12:31
https://kosovapost.net/plani-aktual-i-integritetit-te-policise-se-kosoves-eshte-i-vjetruar/60%Daily2020-12-11 12:18
https://kosovapost.net/129937-2/60%Daily2020-12-11 12:30
https://kosovapost.net/perfitimet-e-gurethyesve-nga-qeveria/60%Daily2020-12-11 12:02
https://kosovapost.net/brexit-lekund-bursat-europiane/60%Daily2020-12-11 11:56
https://kosovapost.net/pogba-i-konfirmon-trajnerit-deshiren-per-tu-larguar/60%Daily2020-12-11 11:50
https://kosovapost.net/osmani-pranon-letrat-kredenciale-te-ambasadores-se-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-12-11 11:50
https://kosovapost.net/komuna-e-obiliqit-do-te-ndaje-nga-100-euro-per-te-infektuarit-me-covid-19/60%Daily2020-12-11 11:33
https://kosovapost.net/nis-seanca-komisionit-hetimor-per-hidrocentrale-i-vazhdohet-mandati/60%Daily2020-12-11 11:15
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-se-bashku-ne-parandalimin-e-ekstremizmit-te-dhunshem-dhe-terrorizmit/60%Daily2020-12-11 10:52
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-takohet-me-ambasadorin-italian-u-kerkua-mbeshtetja-e-italise/60%Daily2020-12-11 10:51
https://kosovapost.net/malisheve-nuk-largohen-nga-restoranti-lendojne-nje-polic/60%Daily2020-12-11 10:46
https://kosovapost.net/pas-kaq-ditesh-mund-ti-merrni-parate-e-trustit-nese-aplikoni-sot/60%Daily2020-12-11 10:36
https://kosovapost.net/mi-te-gjitha-rruget-ne-kosove-jane-te-lira-per-qarkullim/60%Daily2020-12-11 10:30
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-uron-popullin-e-burkina-faso-per-diten-kombetare%e2%80%8b/60%Daily2020-12-11 10:19
https://kosovapost.net/kosova-dhe-luksemburgu-diskutojne-per-reformat-kryesore-zhvillimore-ne-takimin-dypalesh-vjetor/60%Daily2020-12-11 09:45
https://kosovapost.net/presidentja-vjosa-osmani-dorezoi-dekoraten-urdhri-dr-ibrahim-rugova-per-aktivisten-dhe-humanisten-sevdije-ahmeti/60%Daily2020-12-11 09:44
https://kosovapost.net/tha-se-presidenti-kalon-neper-zyrat-e-ldk-se-keshtu-i-pergjigjet-hazirit-nenkryetari-i-pdk-se/60%Daily2020-12-11 09:41
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-prishtines-jane-rreth-9-mije-e-800-aplikime-per-ndihme-financiare/60%Daily2020-12-11 09:31
https://kosovapost.net/ne-fushe-kosove-perleshen-tete-persona-ka-te-lenduar/60%Daily2020-12-11 09:29
https://kosovapost.net/abrashi-thote-se-pdk-ja-nuk-e-deshiron-rrezimin-e-qeverise-hoti-2/60%Daily2020-12-11 09:24
https://kosovapost.net/mbrojti-interesat-e-kosoves-ne-okb-susan-ricen-pjese-e-kabinetit-te-biden/60%Daily2020-12-11 09:03
https://kosovapost.net/shefi-i-delegacionit-serb-amerika-do-ta-mbeshtese-be-ne-e-lajcakun-ne-dialog/60%Daily2020-12-11 08:51
https://kosovapost.net/time-shpall-biden-dhe-harris-personazhi-i-vitit/60%Daily2020-12-11 08:48
https://kosovapost.net/philips-shba-ja-duhet-te-nderhyje-ne-zgjedhjen-e-presidentit-te-kosoves/60%Daily2020-12-11 08:24
https://kosovapost.net/deliu-kodra-tregon-secili-eshte-kushti-i-pdk-se-per-pjesemarrjen-ne-tryezen-e-partive-politike/60%Daily2020-12-11 08:15
https://kosovapost.net/hamilton-mposht-covid-19-kthehet-per-garen-e-abu-dhabi/60%Daily2020-12-11 08:09
https://kosovapost.net/kalendari-historik11-dhjetor/60%Daily2020-12-11 08:06
https://kosovapost.net/129833-2/60%Daily2020-12-11 08:16
https://kosovapost.net/varhelyi-do-te-sigurojme-vaksinen-kunder-covid-19-per-ballkanin-perendimor-ne-kohe/60%Daily2020-12-11 07:59
https://kosovapost.net/cfare-thote-deputetja-gaxherri-per-ldk-ne/60%Daily2020-12-11 07:50
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-hani-dy-banane-ne-dite/60%Daily2020-12-11 08:10
https://kosovapost.net/be-thyen-bllokaden-per-buxhetin-dhe-fondin-e-rimekembjes/60%Daily2020-12-11 07:43
https://kosovapost.net/shba-paralajmeron-iranin-dergon-avione-luftarake-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2020-12-11 07:41
https://kosovapost.net/kreu-i-nato-s-i-kerkon-be-se-nje-qasje-pozitive-ndaj-turqise/60%Daily2020-12-11 07:34
https://kosovapost.net/mbi-12-raste-aktive-me-covid-19-31802-te-sheruar/60%Daily2020-12-11 07:30
https://kosovapost.net/japonia-regjistron-rekord-te-te-infektuarve-me-koronavirus/60%Daily2020-12-11 07:25
https://kosovapost.net/sot-hapet-sistemi-per-aplikim-ne-trust/60%Daily2020-12-11 07:22
https://kosovapost.net/moti-sot-143/60%Daily2020-12-11 07:18
https://kosovapost.net/abrashi-thote-se-pdk-ja-nuk-e-deshiron-rrezimin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-12-10 22:48
https://kosovapost.net/termeti-dridh-kosoven/60%Daily2020-12-10 22:41
https://kosovapost.net/lirim-kastrati-eshte-ndezur-flake-shenon-gol-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2020-12-10 22:20
https://kosovapost.net/zuna-dhuron-25-ton-miell-per-kosovaret/60%Daily2020-12-10 22:13
https://kosovapost.net/haradinaj-i-pikelluar-per-vdekjen-e-nijazi-ahmetit-i-sheroi-plaget-e-luftetareve-te-uck-se/60%Daily2020-12-10 21:57
https://kosovapost.net/perleshje-ne-grup-ne-fushe-kosove-shtate-persona-perfundojne-ne-polici-njeri-ne-spital/60%Daily2020-12-10 21:38
https://kosovapost.net/vrasja-e-klodian-rashes-nga-policia-perfundojne-pas-tri-oresh-protestat-e-dhunshme-ne-tirane/60%Daily2020-12-10 21:33
https://kosovapost.net/haxhiu-reagon-pas-vendimit-te-gjykates-kushtetuese-qe-te-mos-numerohen-votat-e-ardhura-nga-diaspora-pas-afatit-te-kqz-se/60%Daily2020-12-10 21:30
https://kosovapost.net/moti-per-dy-ditet-e-ardhshme-4/60%Daily2020-12-10 21:19
https://kosovapost.net/129769-2/60%Daily2020-12-10 21:08
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-demanton-lajmin-per-shkeputjen-e-kontrates-se-william-walkerit-ja-cka-thote-ajo/60%Daily2020-12-10 20:58
https://kosovapost.net/vdes-mjeku-kosovar-nijazi-ahmeti-pas-infektimit-me-covid-19/60%Daily2020-12-10 20:51
https://kosovapost.net/lajcak-tregon-se-cfare-u-diskutua-ne-takimin-e-sotem-ne-bruksel/60%Daily2020-12-10 20:35
https://kosovapost.net/hoxha-osman-musliu-jane-tre-vlera-qe-e-mbajne-nje-popull-te-gjalle-dhe-me-dinjitet/60%Daily2020-12-10 20:25
https://kosovapost.net/tension-perpara-kryeministrise-policia-gaz-lotsjelles-dhe-shkop-gome-kokes-protestuesve/60%Daily2020-12-10 19:55
https://kosovapost.net/uka-nuk-eshte-shprehje-e-dhimbjes-dhe-e-vuajtjes-te-postosh-fotografi-ne-kujtim-te-viktimave/60%Daily2020-12-10 20:11
https://kosovapost.net/zjarr-i-madh-pamje-nga-djegia-e-fabrikes-ne-prishtine/60%Daily2020-12-10 19:07
https://kosovapost.net/akr-ja-mbeshtet-rrezimin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-12-10 18:27
https://kosovapost.net/drejtesi-per-klodianin-serish-proteste-ne-tirane-qytetaret-qellojne-policine-me-gure/60%Daily2020-12-10 18:23
https://kosovapost.net/129723-2/60%Daily2020-12-10 17:50
https://kosovapost.net/eurodeputeti-austriak-e-quan-kosoven-shtet-te-deshtuar-e-mafioz/60%Daily2020-12-10 17:42
https://kosovapost.net/rama-deklarohet-per-vrasjen-e-25-vjecarit-e-pafalshme-por-ska-lidhje-me-policine/60%Daily2020-12-10 17:39
https://kosovapost.net/ngarrisja-socialesocial-loafing-si-nje-lloj-eufemizmi-publik-per-gjeja-te-arriturat-e-shoqerive-ne-transicion/60%Daily2020-12-10 17:28
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-ministri-i-brendshem-i-shqiperise/60%Daily2020-12-10 17:19
https://kosovapost.net/%e2%80%8blvv-perkujton-grate-e-vrara-nga-burrat-kritikon-institucionet-per-neglizhence/60%Daily2020-12-10 17:12
https://kosovapost.net/osmani-thirrje-bese-ti-jepet-fund-izolimit-te-kosovareve/60%Daily2020-12-10 17:07
https://kosovapost.net/perfundon-seanca-ska-vendimmarrje-per-rezoluten-e-lvv-se-per-hidrocentrale-dhe-projektligjin-per-leternjoftim/60%Daily2020-12-10 16:44
https://kosovapost.net/kuvendi-miraton-statutet-e-kater-universiteteve-publike-ne-kosove/60%Daily2020-12-10 16:41
https://kosovapost.net/kur-behen-pagesat-per-punetoret-qe-e-humben-punen-ne-kosove/60%Daily2020-12-10 16:37
https://kosovapost.net/14-te-vdekur-dhe-873-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-10 16:33
https://kosovapost.net/129686-2/60%Daily2020-12-10 16:29
https://kosovapost.net/keta-njerez-nuk-duhet-te-hane-hudher/60%Daily2020-12-10 16:17
https://kosovapost.net/masat-te-reja-per-festa-te-fundvitit-ne-kosove-deklarohen-nga-msh-ja/60%Daily2020-12-10 16:08
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-shefin-e-eulex-it-kosova-po-e-forcon-cdo-dite-e-me-teper-sundimin-e-ligjit/60%Daily2020-12-10 15:48
https://kosovapost.net/rama-shkon-per-ngushellim-ne-shtepine-e-klodian-rashes/60%Daily2020-12-10 15:42
https://kosovapost.net/komuna-e-ferizajt-jep-detaje-per-vdekjen-e-50-vjecarit-ne-vendin-e-punes/60%Daily2020-12-10 15:38
https://kosovapost.net/abrashi-njofton-qe-sot-aplikohet-per-autostraden-prishtine-nish/60%Daily2020-12-10 15:25
https://kosovapost.net/zvicra-vazhdon-ta-mbeshtese-kosoven-ne-menyre-aktive-ne-ujera-rurale-dhe-kanalizime/60%Daily2020-12-10 15:14
https://kosovapost.net/franca-gjobit-google-dhe-amazon-me-135-milione-euro/60%Daily2020-12-10 15:07
https://kosovapost.net/vetevendosje-me-aksion-simbolik-para-qeverise/60%Daily2020-12-10 14:58
https://kosovapost.net/atk-thirrje-qyetetareve-qe-ti-denoncojne-punedhenesit-qe-nuk-ua-kane-paguar-kontributet-pensionale/60%Daily2020-12-10 14:39
https://kosovapost.net/bajqinovci-vertikalisht-por-edhe-horizontalisht-do-ti-derrmojme-ne-zgjedhjet-e-ardhshme/60%Daily2020-12-10 14:31
https://kosovapost.net/rummenigge-alaba-mund-te-qendroje-te-bayern-munichu/60%Daily2020-12-10 14:24
https://kosovapost.net/shperthimi-ne-bejrut-kryeministri-i-perkohshem-i-libanit-akuzohet-per-neglizhence/60%Daily2020-12-10 14:14
https://kosovapost.net/13-viktima-dhe-562-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-12-10 14:03
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-temat-tjera-qe-u-diskutuan-ne-bruksel/60%Daily2020-12-10 13:55
https://kosovapost.net/veliaj-per-vrasjen-e-25-vjecarit-ai-qe-ka-bere-gabimin-te-mbaje-pergjegjesi/60%Daily2020-12-10 13:38
https://kosovapost.net/ujesjellesi-prishtina-ka-nje-njoftim-te-rendesishem/60%Daily2020-12-10 13:22
https://kosovapost.net/mpjd-mirepret-rezoluten-e-organizates-per-bashkepunim-islamik/60%Daily2020-12-10 13:09
https://kosovapost.net/kamberi-serish-i-zeshem-ne-parlamentin-e-serbise-nacionalizmi-serb-qe-mbizoteroi-ne-vitet-90-ne-thelb-ndryshoi-vetem-formen/60%Daily2020-12-10 12:54
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-qe-ka-vlera-shendetesore-te-jashtzakonshme-nje-kilogram-kushton-rreth-3-mije-euro/60%Daily2020-12-10 12:29
https://kosovapost.net/deputeti-uka-qeverise-masa-me-e-mire-qe-mund-te-ndermerrni-eshte-doreheqja-juaj/60%Daily2020-12-10 12:31
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-pritet-te-deklarohet-rreth-vrasjes-se-25-vjecarit-nga-policia/60%Daily2020-12-10 12:18
https://kosovapost.net/instituti-robert-koch-jep-lajmin-e-keq-per-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-12-10 12:16
https://kosovapost.net/ekskluzive-bordi-i-postes-vendose-per-rritje-enorme-pagash-keto-jane-rroga-e-zyrtareve/60%Daily2020-12-10 12:11
https://kosovapost.net/eurodeputetja-gjermane-kosovaret-jane-frustruar-me-te-drejte-per-ceshtjen-e-vizave/60%Daily2020-12-10 12:03
https://kosovapost.net/kur-do-te-behet-rimbursimi-i-mjeteve-te-terhequra-nga-trusti/60%Daily2020-12-10 12:00
https://kosovapost.net/haradinaj-e-pacolli-perplasen-per-rastin-e-djalit-te-haxhi-shales/60%Daily2020-12-10 11:52
https://kosovapost.net/sulm-kibernetik-ndaj-agjencise-europiane-te-ilaceve-preken-te-dhenat-e-vaksines-se-pfizer/60%Daily2020-12-10 11:47
https://kosovapost.net/hoti-per-koalicionin-qeverises-jemi-ne-nje-situate-specifike-duhet-tu-japim-drejtim-ceshtjeve/60%Daily2020-12-10 11:22
https://kosovapost.net/studentet-kerkojne-largimin-e-tarifave-per-kete-vit-akademik/60%Daily2020-12-10 11:22
https://kosovapost.net/be-ja-prezanton-planet-ne-rast-se-deshtojne-bisedimet-per-brexit/60%Daily2020-12-10 11:18
https://kosovapost.net/drejtori-i-akk-se-korniza-ligjore-e-vendit-mbron-sinjalizuesit-e-korrupsionit/60%Daily2020-12-10 11:04
https://kosovapost.net/osmani-i-kunderpergjigjet-haxhiut-per-investimet-koti-dhe-keqtrajtimin-e-punetoreve-ne-kuvend/60%Daily2020-12-10 10:42
https://kosovapost.net/129571-2/60%Daily2020-12-10 10:43
https://kosovapost.net/nisin-bisedimet-ne-nivel-ekspertesh-ne-bruksel-takohen-lajcak-dhe-petkoviq/60%Daily2020-12-10 10:15
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-i-dhuron-dy-aparatura-per-prodhim-oksigjeni-per-qkmf-ne-e-podujeves/60%Daily2020-12-10 10:11
https://kosovapost.net/tanin-flet-per-gjendjen-me-pandemine-ne-kosove-te-ndermirren-masa-shtese-per-rimekembjen/60%Daily2020-12-10 10:11
https://kosovapost.net/aliu-a-ka-me-keq-se-kaq-ne-mes-te-pandemise-ska-oksigjen-per-paciente/60%Daily2020-12-10 10:07
https://kosovapost.net/55-aktakuza-per-24-ore/60%Daily2020-12-10 09:57
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshuari-per-vjedhjen-e-nje-veture-ne-peje/60%Daily2020-12-10 09:48
https://kosovapost.net/kandidati-i-aak-se-per-pejen-arber-grabovci-akuzon-muhaxherin-per-korrupsion/60%Daily2020-12-10 09:47
https://kosovapost.net/komuna-e-kamenices-ka-nje-njoftim-per-qytetaret-e-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-12-10 09:37
https://kosovapost.net/babai-i-klodian-rashes-mesazh-protestuesve-paci-vec-dite-te-lumtura-jo-kete-qe-kam-une-video/60%Daily2020-12-10 09:27
https://kosovapost.net/lajcaku-tregon-per-temat-qe-do-te-diskutohen-sot-mes-kosoves-dhe-serbise-ne-bruksel/60%Daily2020-12-10 09:24
https://kosovapost.net/sejdiu-pyet-partite-president-zgjedhje-apo-ide-te-re/60%Daily2020-12-10 09:21
https://kosovapost.net/nagavci-e-vv-se-shuan-zerat-nuk-diskutime-per-ndonje-koalicion-me-aak-ne-zgjedhjet-do-ti-fitojme-vetem/60%Daily2020-12-10 09:18
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-dhe-nente-te-lenduar-si-pasoje-e-nje-aksidenti-ne-podujeve/60%Daily2020-12-10 08:37
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-101paciente-me-oksigjeno-terapi-ne-oksigjeno-terapi/60%Daily2020-12-10 08:35
https://kosovapost.net/ne%cc%88se-ke-gabuar-pendohu-ne%cc%88se-i-be%cc%88re-ndokujt-keq-apo-padrejte%cc%88si-ke%cc%88rkoji-falje-zotit/60%Daily2020-12-10 08:34
https://kosovapost.net/inter-jashte-europe-atalanta-hirushja-e-champions-league-video/60%Daily2020-12-10 08:17
https://kosovapost.net/ia-moren-vajzen-dhe-tentuan-te-udhetonin-jashte-kosoves-detaje/60%Daily2020-12-10 08:12
https://kosovapost.net/129514-2/60%Daily2020-12-10 08:07
https://kosovapost.net/rama-per-mjekun-drini-humbja-e-tij-krijon-ndjesine-peshtjelluese-te-nje-boshlleku-te-vecante/60%Daily2020-12-10 08:02
https://kosovapost.net/bie-nga-lartesia-derisa-ishte-duke-punuar-dergohet-ne-qkuk/60%Daily2020-12-10 07:59
https://kosovapost.net/129506-2/60%Daily2020-12-10 07:52
https://kosovapost.net/nxenesit-franceze-me-te-dobetit-e-be-se-ne-matematike/60%Daily2020-12-10 07:38
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ja-sa-gazetare-jane-vrare-ne-vitin-2020/60%Daily2020-12-10 07:31
https://kosovapost.net/129492-2/60%Daily2020-12-10 07:44
https://kosovapost.net/cfare-ka-biseduar-ne-telefon-mne-thacin-e-veselin-flete-vete-hoxhaj/60%Daily2020-12-10 07:23
https://kosovapost.net/kosova-dhe-serbia-zhvillojne-nje-tjeter-takim-ne-bruksel/60%Daily2020-12-10 07:16
https://kosovapost.net/paradokset-e-diplomave-ne-serbi-dhe-ne-kosove/60%Daily2020-12-10 07:11
https://kosovapost.net/mbi-12-mije-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-12-10 07:06
https://kosovapost.net/futbolli-italian-ne-zi-nderron-jete-legjenda-heroi-i-boterorit-te-1982-foto/60%Daily2020-12-10 07:01
https://kosovapost.net/moti-sot-142/60%Daily2020-12-10 06:57
https://kosovapost.net/pompeo-kina-po-perdor-studentet-dhe-shoqatat-e-tyre-per-te-infiltruar-universitetet-amerikane/60%Daily2020-12-10 06:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-lengu-qe-ben-mrekulline-per-shendetin-tone/60%Daily2020-12-10 06:52
https://kosovapost.net/serwer-i-reagon-gazetes-se-vuciqit-qe-ofendoi-shqiptaret-dhe-kryqezoi-ate-albrightin-dhe-engelin/60%Daily2020-12-09 22:29
https://kosovapost.net/rikthimi-i-fuqishem-i-albin-kurtit-i-te-preferuarit-te-evro-amerikaneve-sot-eshte-jetik-per-kosoven/60%Daily2020-12-09 22:23
https://kosovapost.net/e-konfirmon-hoxhaj-uran-ismaili-kandidat-i-pdk-se-per-kryetar-te-prishtines/60%Daily2020-12-09 21:56
https://kosovapost.net/dega-e-vvse-ne-shqiperi-reagon-per-vrasjen-e-25-vjecarit/60%Daily2020-12-09 20:48
https://kosovapost.net/129446-2/60%Daily2020-12-09 20:39
https://kosovapost.net/arrest-shtepiak-jetesa-jashte-kosove-e-ndalimi-i-takimeve-keto-jane-kushtet-e-propozuara-per-lirimin-e-thacit/60%Daily2020-12-09 20:26
https://kosovapost.net/mustafa-me-se-largu-ne-muajin-janar-vendosim-per-zgjedhjen-e-presidentit-apo-shkuarjen-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-09 20:15
https://kosovapost.net/tym-flake-dhe-gure-zbulohet-plani-i-protestuesve/60%Daily2020-12-09 20:03
https://kosovapost.net/babai-i-triumf-rizes-nuk-po-gjej-avokat-mbrojtes-kane-frike/60%Daily2020-12-09 19:51
https://kosovapost.net/serish-luta-emri-i-presidentit-kalon-kah-zyrat-e-ldkse/60%Daily2020-12-09 19:45
https://kosovapost.net/kerkesa-e-gucatit-per-lirimin-me-kusht-vendos-gjykata-e-apelit/60%Daily2020-12-09 19:40
https://kosovapost.net/zyrtari-i-ldkse-ironizon-me-vjosa-osmanin-ta-jep-pershtypjen-se-do-te-behej-lidere-e-ldkse-e-komandante-e-uckse/60%Daily2020-12-09 19:35
https://kosovapost.net/trazira-ne-shqiperi-protestuesit-shkaterrojne-xhamat-e-bashkise-nisen-drejt-policise/60%Daily2020-12-09 19:12
https://kosovapost.net/kurti-nuk-i-zihet-bese-serbise-qe-qendron-mbi-varret-masive-teksa-i-mohon-ato/60%Daily2020-12-09 18:43
https://kosovapost.net/rrahje-ne-prishtine-26-vjecari-dergohet-ne-qkuk-per-trajtim-mjekesor/60%Daily2020-12-09 18:30
https://kosovapost.net/denohet-me-15-vjet-burg-serbi-qe-vrau-nente-civil-shqiptare-ne-kroaci/60%Daily2020-12-09 17:58
https://kosovapost.net/vv-qeveria-jone-e-re-e-ka-prioritet-padine-per-gjenocid-kunder-serbise/60%Daily2020-12-09 17:36
https://kosovapost.net/sulm-kibernetik-ndaj-agjencise-evropiane-te-barnave/60%Daily2020-12-09 17:18
https://kosovapost.net/a-do-te-zgjatet-orari-gastronomise-per-festat-e-fundvitit-tregojne-nga-ministria-e-shendetesise/60%Daily2020-12-09 17:01
https://kosovapost.net/bytyqi-pdk-ja-nuk-voton-asnje-kandidat-te-partive-tjera-per-president/60%Daily2020-12-09 16:55
https://kosovapost.net/vuciq-nese-e-nenshkruaj-njohjen-e-kosoves-do-ta-marr-nobelin-per-paqe/60%Daily2020-12-09 16:27
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-pergjigjet-haradinajt-per-punen-e-koalicionit/60%Daily2020-12-09 16:14
https://kosovapost.net/spitalet-mbushen-me-paciente-mbi-900-te-hospitalizuar/60%Daily2020-12-09 16:06
https://kosovapost.net/fruti-qe-do-ta-shpetoje-boten-nga-uria/60%Daily2020-12-09 15:55
https://kosovapost.net/kuvendi-mban-neser-seance-plenare/60%Daily2020-12-09 15:39
https://kosovapost.net/juve-i-mori-kreun-koeman-kishte-edhe-gjera-te-mira-ta-marrim-si-mesim/60%Daily2020-12-09 15:38
https://kosovapost.net/a-do-te-zgjatet-orari-i-punes-gjate-festave-ministria-i-pergjigjet-gastronomeve/60%Daily2020-12-09 15:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-komuna-e-cila-ndau-950-euro-per-familjaret-e-personave-qe-vdiqen-nga-covid-19/60%Daily2020-12-09 15:28
https://kosovapost.net/pdk-sfidon-vv-ne-e-votojme-rrezimin-e-hotit-vetem-nese-vv-i-sjell-40-nenshkrime-ne-kuvend/60%Daily2020-12-09 15:23
https://kosovapost.net/shba-shkon-ne-mbi-293-mije-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-12-09 15:17
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-abdixhiku-kandidat-per-te-parin-e-prishtines-keshtu-pergjigjet-hoti/60%Daily2020-12-09 15:10
https://kosovapost.net/cakaj-serbia-nuk-mund-te-zhbeje-krimet-makabre-ne-kosove/60%Daily2020-12-09 15:03
https://kosovapost.net/vuciq-po-te-nenshkruaja-pavaresine-e-kosoves-do-te-merrja-cmimin-nobel-per-paqe/60%Daily2020-12-09 14:56
https://kosovapost.net/champions-league-real-inter-atalanta-dhe-atletico-rrezikojne-eliminimin/60%Daily2020-12-09 14:52
https://kosovapost.net/kujdes-mos-e-kombinoni-asnjehere-qumeshtin-me-keto-produkte/60%Daily2020-12-09 14:47
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-fuqizimi-ekonomik-i-grave-dhe-vajzave-i-largon-ato-nga-cikli-i-dhunes/60%Daily2020-12-09 14:46
https://kosovapost.net/avokati-i-trump-it-mposht-covid-19-mori-te-njejtin-trajtim-si-trump/60%Daily2020-12-09 14:39
https://kosovapost.net/hoti-premton-lufte-ndaj-koorupsionit-korrupsioni-e-pengon-rritjen-ekonomike/60%Daily2020-12-09 14:26
https://kosovapost.net/129317-2/60%Daily2020-12-09 14:10
https://kosovapost.net/nderron-jete-veterani-i-uck-se/60%Daily2020-12-09 14:06
https://kosovapost.net/deputetja-e-vv-se-trajtimi-i-te-infektuarve-me-covid-19-eshte-obligim-i-shtetit/60%Daily2020-12-09 13:55
https://kosovapost.net/ja-ku-mund-ti-gjeni-vitaminat-dhe-mineralet-per-shendetin-tuaj/60%Daily2020-12-09 13:49
https://kosovapost.net/pogba-dybala-shkembimi-i-bujshem-kylian-mbappe-mbulohet-ne-ar/60%Daily2020-12-09 13:29
https://kosovapost.net/ndikimi-negativ-i-korrupsionit-ne-biznese-i-njejte-me-ate-te-pandemise-covid-19/60%Daily2020-12-09 13:16
https://kosovapost.net/hoti-serbia-duhet-te%cc%88-ke%cc%88rkoje%cc%88-falje-pe%cc%88r-krimet-dhe-gjenocidin-e-kryer-ne-kosove/60%Daily2020-12-09 13:08
https://kosovapost.net/testimi-i-nje-rakete-te-kompanise-spacex-anulohet-pak-para-nisjes/60%Daily2020-12-09 12:49
https://kosovapost.net/biden-zotohet-per-100-milione-vaksina-ne-100-ditet-e-para-te-udheheqesise/60%Daily2020-12-09 12:44
https://kosovapost.net/bislimi-i-pdk-se-mungesa-e-oksigjenit-dhe-barnave-neper-spitale-po-u-kushton-me-jete-qytetareve-tane/60%Daily2020-12-09 12:41
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-austria-na-ofroi-specializime-per-fushat-qe-mungojne-ne-kosove/60%Daily2020-12-09 12:34
https://kosovapost.net/oda-e-hotelerise-dhe-turizmit-kerkon-heqjen-e-kufizimeve/60%Daily2020-12-09 12:29
https://kosovapost.net/balaj-halimaj-serbia-ne-kosove-ka-kryer-gjenocid-pergjegjesit-duhet-te-dalin-para-drejtesise/60%Daily2020-12-09 12:22
https://kosovapost.net/pse-deshton-rigjykimi-ndaj-enver-sekiraqes/60%Daily2020-12-09 12:16
https://kosovapost.net/hooper-sylejman-selimi-u-emerua-nga-haradinaj-jo-nga-thaci-per-rrustem-mustafen-spati-shkelje/60%Daily2020-12-09 12:10
https://kosovapost.net/petkoviq-ne-takimin-e-neserm-ne-bruksel-do-te-insistojme-per-asociacionin/60%Daily2020-12-09 12:03
https://kosovapost.net/129251-2/60%Daily2020-12-09 11:52
https://kosovapost.net/qerkini-lutje-qeverise-dhe-kuvendit-ne-dialog-te-perfshihet-ceshtja-e-te-pagjeturve/60%Daily2020-12-09 12:14
https://kosovapost.net/pogba-deshiron-juven-dybala-mund-te-sakrifikohet/60%Daily2020-12-09 11:37
https://kosovapost.net/angela-merkel-shpallet-gruaja-me-e-fuqishme-ne-bote/60%Daily2020-12-09 11:00
https://kosovapost.net/osmani-nga-kuvendi-serbia-te-kerkoje-falje-per-krimet/60%Daily2020-12-09 10:53
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-juventus-mposht-barcen-dhe-kryeson-grupin-g/60%Daily2020-12-09 10:50
https://kosovapost.net/kurti-kosova-ka-nevoje-per-rilegjitimim-te-institucioneve-permes-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2020-12-09 10:47
https://kosovapost.net/avokati-i-popullit-kompensimi-i-parave-te-trustit-nga-qeveria-nuk-perben-diskriminim/60%Daily2020-12-09 10:34
https://kosovapost.net/specialja-cakton-seance-te-re-per-thacin-dhe-te-tjeret/60%Daily2020-12-09 10:21
https://kosovapost.net/e-pranon-edhe-mustafa-po-rreshqasim-drejt-zgjedhjeve/60%Daily2020-12-09 10:18
https://kosovapost.net/gjermania-ndihmon-kosoven-me-34-milione-euro-grante/60%Daily2020-12-09 10:12
https://kosovapost.net/129195-2/60%Daily2020-12-09 10:12
https://kosovapost.net/hoxhaj-pdk-ja-nuk-shantazhohet-pe%cc%88r-postin-e-presidentit-por-e%cc%88shte%cc%88-pe%cc%88r-nje%cc%88-zgjidhje-qe%cc%88-pajtohen-krejt-partite%cc%88-politike/60%Daily2020-12-09 09:47
https://kosovapost.net/i-perulet-edhe-messi-por-ronaldo-ben-modestin-i-thur-elozhe-pleshtit-argjentinas/60%Daily2020-12-09 09:38
https://kosovapost.net/aksion-i-policise-ne-mitrovice-arrestohen-kater-persona/60%Daily2020-12-09 09:31
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-kater-vendime-per-shendetesine/60%Daily2020-12-09 09:26
https://kosovapost.net/129170-2/60%Daily2020-12-09 09:22
https://kosovapost.net/jashari-reagon-ashper-nuk-e-di-si-ka-mundesi-krejt-politikanet-tjere-te-jene-me-te-mire-se-djali-i-hamez-jasharit/60%Daily2020-12-09 09:11
https://kosovapost.net/a-po-harrohet-nga-drejtesia-vjedhja-spektakolare-e-milionave-nga-thesari-i-shtetit/60%Daily2020-12-09 09:06
https://kosovapost.net/pse-dhe-nga-kush-po-kundershtohet-vendimi-per-perfundimin-e-gjysmevejtorit-me-18-dhjetor/60%Daily2020-12-09 08:43
https://kosovapost.net/dialogu-me-serbine-diplomati-smund-te-gjendet-nje-zgjidhje-thjesht-po-i-mbajne-palet-ne-kontakt/60%Daily2020-12-09 08:36
https://kosovapost.net/sa-do-ti-kushtoje-pandemia-gjermanise/60%Daily2020-12-09 08:32
https://kosovapost.net/pe-ja-do-te-kerkoje-serish-nga-pese-vendet-e-be-se-qe-ta-njohin-kosoven/60%Daily2020-12-09 08:25
https://kosovapost.net/arrestohen-shtate-serbe-te-bosnjes-te-dyshuar-per-krime-gjate-luftes/60%Daily2020-12-09 08:22
https://kosovapost.net/ne-liqenin-e-radoniqit-gjendet-nje-person-pa-shenja-jete/60%Daily2020-12-09 08:07
https://kosovapost.net/zhduket-nje-vajze-ne-peje-2/60%Daily2020-12-09 09:15
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-dhjetor-2/60%Daily2020-12-09 07:59
https://kosovapost.net/kishte-urdher-nderkombetar-policia-e-kosoves-e-arreston-nje-maqedon/60%Daily2020-12-09 07:56
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-gjermania-regjistron-mbi-20-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-09 07:51
https://kosovapost.net/rrezohet-aeroplani-ne-alpet-e-frances-humbin-gjashte-persona/60%Daily2020-12-09 08:02
https://kosovapost.net/sa-duhet-te-prisni-per-te-terhequr-10-perqindshin-pasi-te-keni-aplikuar-tregojne-nga-trusti/60%Daily2020-12-09 07:46
https://kosovapost.net/barnier-be-nuk-do-te-sakrifikoje-kurre-te-ardhmen-e-saj-per-arritjen-e-nje-marreveshjeje-postbrexit/60%Daily2020-12-09 07:30
https://kosovapost.net/kjo-lule-gjendet-kudo-ne-vendin-tone-sheron-semundjet-qe-prekin-shumicen-e-shqiptareve/60%Daily2020-12-09 07:27
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-27-paciente-ne-gjendje-te-rende-nga-covid-19/60%Daily2020-12-09 07:23
https://kosovapost.net/sot-behen-%e2%80%8b6-vjet-nga-votimi-i-qeverise-mustafa/60%Daily2020-12-09 07:21
https://kosovapost.net/mbi-12-mije-e-587-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-12-09 07:14
https://kosovapost.net/ronaldo-fiton-duelin-me-messin-juve-turperon-barcen-ne-camp-nou-video/60%Daily2020-12-09 07:06
https://kosovapost.net/129113-2/60%Daily2020-12-09 06:59
https://kosovapost.net/moti-sot-141/60%Daily2020-12-09 06:53
https://kosovapost.net/covid-19-5-dite-me-me-shume-te-sheruar-sesa-raste-te-reja-afer-1200-raste-aktive-me-pak/60%Daily2020-12-08 22:35
https://kosovapost.net/petkoviq-u-drejtohet-serbeve-mos-e-leshoni-kosoven/60%Daily2020-12-08 22:29
https://kosovapost.net/mashtrimi-akademik-ubt-permes-publikimeve-te-vjedhura-nga-profesore-te-huaj-manipulon-webometrics-dhe-studentet/60%Daily2020-12-08 21:51
https://kosovapost.net/zyrtari-i-larte%cc%88-i-nisme%cc%88s-po-vjen-pranvera-e-bashke%cc%88-me-te%cc%88-edhe-zgjedhjet-e-reja/60%Daily2020-12-08 21:41
https://kosovapost.net/tahiri-votuesit-e-pdkse-ne-podujeve-e-votuan-vvne-e-cuan-ne-shtepi-kliken-e-veliut/60%Daily2020-12-08 21:28
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-se-perjashtojme-mundesine-e-koalicionit-parazgjedhor-me-vvne/60%Daily2020-12-08 21:13
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-vendimmarrja-ne%cc%88-pdk-e-ve%cc%88shtire%cc%88-pa-kadri-veselin/60%Daily2020-12-08 21:08
https://kosovapost.net/a-duhet-vaksionuar-shtatzenat-kunder-covid-19-tregon-gjinekologu-kosovar/60%Daily2020-12-08 21:03
https://kosovapost.net/129085-2/60%Daily2020-12-08 20:56
https://kosovapost.net/reagojne-nga-kabineti-vjosa-osmani-ka-kompetenca-te-plota-si-presidente/60%Daily2020-12-08 20:53
https://kosovapost.net/presidenti-qe-zgjidhet-me-borxhe-politike-zgjidhje-e-paqendrueshme-per-kosoven/60%Daily2020-12-08 20:50
https://kosovapost.net/kosova-u-paraqit-me-fusnote-haradinaj-e-telefonon-menjehere-ambasadorin-e-malit-te-zi/60%Daily2020-12-08 20:46
https://kosovapost.net/serbia-merr-shuplake-nga-be-nuk-jane-plotesuar-kushtet-per-hapjen-e-kapitullit-te-ri/60%Daily2020-12-08 20:41
https://kosovapost.net/tik-tak-zyrtari-i-larte-i-aak-se-leshon-sinjale-per-renie-te-qeverise/60%Daily2020-12-08 20:37
https://kosovapost.net/motrat-avdiu-sulmojne-profesor-blerim-latifin-mbrojne-atifete-jahjagen/60%Daily2020-12-08 20:25
https://kosovapost.net/policja-e-kosoves-diagnostikohet-me-leukemi-akute-kerkon-ndihmen-e-njerezve-vullnetmire/60%Daily2020-12-08 20:08
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-ramushi-buke-permbyste/60%Daily2020-12-08 19:57
https://kosovapost.net/bie-ueb-faqja-e-komunes-se-prishtines-qytetaret-smunden-te-aplikojne-per-ndihmen-financiare/60%Daily2020-12-08 19:50
https://kosovapost.net/kimete-berisha-i-reagon-folozofit-se-qite-qate-fytyre-ta-shohim-njejere-o-mashkull/60%Daily2020-12-08 19:43
https://kosovapost.net/102-te-vdekur-ne-24-ore-ne-greqi-1500-raste-te-reja/60%Daily2020-12-08 18:15
https://kosovapost.net/rreth-8-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2020-12-08 18:09
https://kosovapost.net/qeveria-malazeze-sqaron-pse-i-vuri-fusnoten-kosoves/60%Daily2020-12-08 17:57
https://kosovapost.net/mos-konsumoni-pije-energjike-ja-sa-te-demshme-jane-per-shendetin/60%Daily2020-12-08 17:35
https://kosovapost.net/634-te-vdekur-dhe-rreth-15-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-itali/60%Daily2020-12-08 17:26
https://kosovapost.net/14-viktima-dhe-753-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-08 17:23
https://kosovapost.net/albright-kosova-duhet-ti-kete-te-gjitha-te-drejtat-nderkombetare-per-ta-mbrojtur-territorin-e-saj/60%Daily2020-12-08 17:20
https://kosovapost.net/cfare-thote-albright-per-specialen/60%Daily2020-12-08 17:14
https://kosovapost.net/mali-i-zi-i-ve-kosoves-fusnote-qeveria-nuk-ka-asnje-informate/60%Daily2020-12-08 17:07
https://kosovapost.net/engel-kerkon-qe-specialja-ti-gjykoje-serbet-per-krime-te-luftes/60%Daily2020-12-08 16:53
https://kosovapost.net/ku-eshte-shteti-edhe-spitali-i-mitrovices-ka-mungese-te-oksigjenit/60%Daily2020-12-08 16:35
https://kosovapost.net/osmani-dekoron-post-mortem-me-medaljen-presidenciale-te-meritave-per-18-profesioniste-shendetesore/60%Daily2020-12-08 16:30
https://kosovapost.net/129013-2/60%Daily2020-12-08 16:26
https://kosovapost.net/te-gjitha-gjerat-e-mira-qe-ndodhen-ne-vitin-2020/60%Daily2020-12-08 16:23
https://kosovapost.net/abazoviq-e-shkarkon-edhe-drejtorin-e-inteligjences-se-malit-te-zi/60%Daily2020-12-08 16:12
https://kosovapost.net/arrestohen-3-persona-dyshohen-qe-moren-pjese-ne-djegien-e-duarve-te-nje-shitesi/60%Daily2020-12-08 15:48
https://kosovapost.net/haradinaj-e-konfirmon-agim-zuzaku-kandidat-i-aak-se-per-kryetar-te-gjilanit/60%Daily2020-12-08 15:38
https://kosovapost.net/pacolli-dialogu-te-perfundoj-me-njohje-reciproke/60%Daily2020-12-08 15:33
https://kosovapost.net/neser-mbahet-seance-e-vecante-ne-kuvend-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-12-08 15:28
https://kosovapost.net/limaj-bisedon-ne%cc%88-telefon-me-lajc%cc%a7akun-ke%cc%88to-jane%cc%88-temat-qe%cc%88-u-diskutuan/60%Daily2020-12-08 15:22
https://kosovapost.net/anetaresimi-i-kosoves-ne-nato-garance-per-stabilitetin-e-rajonit/60%Daily2020-12-08 15:09
https://kosovapost.net/ministri-recica-marreveshje-bashkepunimi-me-universitetin-e-prishtines-per-angazhimin-e-studenteve-ne-praktike-profesionale/60%Daily2020-12-08 14:58
https://kosovapost.net/arsyet-perse-vezet-duhet-konsumuar-ne-mengjes/60%Daily2020-12-08 14:42
https://kosovapost.net/licencimi-per-superioren-dhe-garat-europiane-fshf-del-me-njoftim/60%Daily2020-12-08 14:30
https://kosovapost.net/pas-raportimeve-per-mungese-te-oksigjenit-vjen-reagimi-nga-spitali-i-gjilanit/60%Daily2020-12-08 14:17
https://kosovapost.net/skandaloze-ish-keshilltari-i-veselit-ofendon-rende-ish-presidenten-e-kosoves/60%Daily2020-12-08 16:04
https://kosovapost.net/17-te-vdekur-dhe-557-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-12-08 14:05
https://kosovapost.net/syla-tregon-se-sa-perqind-te-votave-ka-aak-ne-sondazhet-e-vv-se-dhe-pdk-se/60%Daily2020-12-08 13:43
https://kosovapost.net/mungesa-e-oksigjenit-reagon-shskuk-ja/60%Daily2020-12-08 13:38
https://kosovapost.net/mbyllen-shkollat-ne-karaceve-reagon-bashkesia-lokale-atje/60%Daily2020-12-08 13:37
https://kosovapost.net/mungesa-e-oksigjenit-reagojne-nga-shskuk-ja/60%Daily2020-12-08 13:04
https://kosovapost.net/hapet-platforma-online-e-aplikimit-per-ndihmen-prej-50-eurove/60%Daily2020-12-08 12:52
https://kosovapost.net/serbia-ne-ankth-ne-seancen-e-kongresit-ne-shba-te-ftuar-tre-lobiste-shqiptare/60%Daily2020-12-08 12:27
https://kosovapost.net/i-quajti-hajna-pdk-publikon-videon-ku-haradinaj-therriste-emrin-e-veselit/60%Daily2020-12-08 12:26
https://kosovapost.net/kosova-merr-garanci-nga-shba-ja-se-marreveshja-e-4-shtatorit-do-te-zbatohet/60%Daily2020-12-08 12:10
https://kosovapost.net/recica-kerkon-denim-per-kryesit-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove/60%Daily2020-12-08 12:03
https://kosovapost.net/globe-soccer-awards-publikohen-finalistet-lewandowski-favorit-absolut/60%Daily2020-12-08 12:07
https://kosovapost.net/kusari-lila-absurde-te-mendohet-zgjedhja-e-presidentit-nga-kjo-legjislature/60%Daily2020-12-08 11:52
https://kosovapost.net/osmani-pret-ne-takim-deputetet-nga-shqiperia/60%Daily2020-12-08 11:35
https://kosovapost.net/turqia-greqia-mund-te-zgjidhe-ceshtjet-e-saj-dypaleshe-me-turqine-vetem-duke-u-ulur-ne-tryeze/60%Daily2020-12-08 11:29
https://kosovapost.net/vajza-e-jakup-krasniqit-publikon-fotot-nga-paslufta-foto/60%Daily2020-12-08 11:25
https://kosovapost.net/deputetja-e-lvv-se-perplaset-me-ministrin-veliu-per-punesimin-e-politizuar/60%Daily2020-12-08 11:10
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-takohet-hoti-me-partite-politike-per-postin-e-presidentit/60%Daily2020-12-08 11:02
https://kosovapost.net/endrra-e-paolo-maldinit-besoj-tek-titulli-minimumi-te-sigurojme-championsin/60%Daily2020-12-08 11:00
https://kosovapost.net/hoti-te-premten-hapet-zyrtarisht-sistemi-per-terheqjen-e-mjeteve-nga-trusti/60%Daily2020-12-08 10:48
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-komoran-nderron-jete-nje-person/60%Daily2020-12-08 10:37
https://kosovapost.net/rukiqi-rendit-implikimet-praktike-te-ligjit-per-rimekembje-ekonomike-per-sektorin-privat/60%Daily2020-12-08 10:19
https://kosovapost.net/mbi-68-milione-raste-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-12-08 10:14
https://kosovapost.net/raporti-dhendrri-i-putinit-bleu-per-100-dollare-aksione-380-milioneshe/60%Daily2020-12-08 10:00
https://kosovapost.net/hoti-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-turpi-nuk-eshte-i-viktimave-te-krimit-por-i-atyre-qe-kane-kryer-krimin/60%Daily2020-12-08 09:55
https://kosovapost.net/infektologu-tolaj-te-mos-behet-panik-masat-restriktive-nuk-e-ndalojne-pandemine/60%Daily2020-12-08 09:49
https://kosovapost.net/covid-19-ne-spitalin-e-pejes-106-paciente-jane-ne-oksigjeno-coterapi/60%Daily2020-12-08 09:54
https://kosovapost.net/pas-ambasadores-amerikane-abazoviq-takohet-me-ambasadorin-gjerman/60%Daily2020-12-08 09:40
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-shqipton-623-tiketa-per-mosrespektim-te-ligjit-anti-covid/60%Daily2020-12-08 09:23
https://kosovapost.net/atk-ja-borxhlinjeve-paguajeni-tatimin-baze-perfitoni-nga-shlyerja-e-interesit/60%Daily2020-12-08 09:10
https://kosovapost.net/raiola-ndez-merkaton-pogba-i-palumtur-ne-mancester-duhet-te-ndryshoj-ambient/60%Daily2020-12-08 09:04
https://kosovapost.net/mbi-47-milione-te-sheruar-nga-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-12-08 08:59
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-i-infektuar-me-covid-19-ky-virus-nuk-eshte-hajgare/60%Daily2020-12-08 08:52
https://kosovapost.net/sot-30-vjet-nga-levizja-studentore-e-dhjetorit/60%Daily2020-12-08 08:44
https://kosovapost.net/perfshihen-nga-zjarri-disa-vetura-ne-suhareke/60%Daily2020-12-08 08:42
https://kosovapost.net/kryeministri-britanik-do-te-takohet-me-shefen-e-be-se-per-marreveshje-eventuale-pas-brexit/60%Daily2020-12-08 08:40
https://kosovapost.net/biden-zgjedh-gjeneralin-ne-pension-per-te-drejtuar-pentagonin/60%Daily2020-12-08 08:42
https://kosovapost.net/dhuna-ne-familje-arrestohen-kater-persona-per-nje-dite/60%Daily2020-12-08 08:29
https://kosovapost.net/hani-djathe-ne-mengjes-nuk-do-ta-besoni-se-cfare-i-ndodh-organizmit-tuaj/60%Daily2020-12-08 08:13
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-dhjetor-2/60%Daily2020-12-08 08:09
https://kosovapost.net/qerkini-per-germimet-ne-kizhevak-shprese-per-familjaret-qe-mbase-gjejne-nje-pjese-trupi/60%Daily2020-12-08 08:05
https://kosovapost.net/policia-qellon-nje-25-vjecar-ne-tirane/60%Daily2020-12-08 07:51
https://kosovapost.net/zyra-e-obsh-se-ne-kosove-ben-te-ditur-kur-fillon-vaksinimi-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-08 07:44
https://kosovapost.net/armet-ruse-ne-serbi-permes-vendeve-te-nato-s-dhe-be-se/60%Daily2020-12-08 07:25
https://kosovapost.net/cfare-fshihet-pas-vdekjes-se-maradones-flet-djali-i-tij/60%Daily2020-12-08 07:20
https://kosovapost.net/joe-biden-do-te-emeroje-gjeneralin-ne-pension-lloyd-austin-si-shef-te-pentagonit/60%Daily2020-12-08 07:17
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-mbi-43-mije-te-infektuar-12-mije-e-774-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-12-08 07:40
https://kosovapost.net/moti-sot-140/60%Daily2020-12-08 07:11
https://kosovapost.net/zbatimi-i-ligjit-per-rimekembje-hoti-e-bajrami-takohen-me-perfaqesues-te-bqk-se-dhe-trust-it/60%Daily2020-12-08 07:03
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmbyllet-per-qarkullim-nga-ora-800-kjo-rruge-ne-prishtine/60%Daily2020-12-08 06:56
https://kosovapost.net/shala-sna-duhen-udheheqes-si-hoti-haradinaj-duhet-te-jete-president/60%Daily2020-12-07 22:56
https://kosovapost.net/neser-nuk-lejohet-qarkullimi-ne-kete-rruge-te-prishtines/60%Daily2020-12-07 22:51
https://kosovapost.net/merkel-pergezon-dy-shkencetaret-turq-per-vaksinen-anti-covid/60%Daily2020-12-07 22:22
https://kosovapost.net/haradinaj-i-kunderpergjigjet-isa-mustafes-per-ceshtjen-e-presidentit/60%Daily2020-12-07 22:04
https://kosovapost.net/haradinaj-gjithe%cc%88-jete%cc%88n-jam-uc%cc%a7k-meriton-c%cc%a7mimin-nobel/60%Daily2020-12-07 21:07
https://kosovapost.net/murati-qeveria-ilegale-hoti-smund-te-ndihmojne-qytetaret-pa-kaluar-buxheti-2021/60%Daily2020-12-07 20:51
https://kosovapost.net/a-do-te-ndryshoje-ora-policore-dhe-masat-hoti-paralajmeron-mbledhje-ne-fundjave/60%Daily2020-12-07 20:44
https://kosovapost.net/hoti-thote-se-raporti-i-parlamentit-evropian-ishte-ndertuar-mbi-te-paverteta/60%Daily2020-12-07 20:40
https://kosovapost.net/zbardhet-arrestimi-ne-prizren-indrit-taullai-u-kap-per-nje-ngjarje-kriminale-ne-durres/60%Daily2020-12-07 20:37
https://kosovapost.net/kurti-zhvillon-telefonate-me-lajcak-bisedojne-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-12-07 20:27
https://kosovapost.net/dritan-abazoviqi-shkarkon-drejtorin-e-policise-se-malit-te-zi/60%Daily2020-12-07 20:21
https://kosovapost.net/kurti-evropa-duhet-te-kerkoje-denimin-e-politikaneve-serb-qe-ishin-pjesemarres-qeverine-qe-urdheroi-krime/60%Daily2020-12-07 20:19
https://kosovapost.net/128775-2/60%Daily2020-12-07 20:14
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-keput-shpresat-nuk-ka-liberalizim-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-12-07 20:09
https://kosovapost.net/vv-therret-ne-interpelance-ministrin-zemaj-per-mungesen-e-oksigjenit/60%Daily2020-12-07 20:05
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-diskuton-per-sigurine-e-vendit-me-komandantin-e-kfor-it/60%Daily2020-12-07 19:30
https://kosovapost.net/germimet-ne-kizhevak-deri-tani-jane-nxjerr-mbetjet-mortore-te-tre-personave/60%Daily2020-12-07 19:19
https://kosovapost.net/obsh-ja-kerkon-mosperdorimin-e-ilacit-nga-pacientet-me-covid-ne-kosove-ai-lejohet-e-blihet-shtrenjte/60%Daily2020-12-07 19:12
https://kosovapost.net/jashari-kerkon-falje-per-viziten-e-petkoviqit-ne-skenderaj-thote-se-askush-nga-qeveria-nuk-e-informoi/60%Daily2020-12-07 18:58
https://kosovapost.net/128755-2/60%Daily2020-12-07 18:49
https://kosovapost.net/pergatitjet-per-terheqjen-e-10-perqindeshit-hoti-neser-takon-kreret-e-trustit-dhe-bqk-se/60%Daily2020-12-07 17:43
https://kosovapost.net/hoti-pas-aplikimit-per-vaksina-kosova-ne-mesin-e-shteteve-qe-20-te-vaksines-anticovid-19-do-ta-marrin-falas/60%Daily2020-12-07 17:30
https://kosovapost.net/nis-intervistimi-i-per-kryeprokuror-te-prokurorise-se-apelit-dhe-gjashte-prokurorive-themelore/60%Daily2020-12-07 17:13
https://kosovapost.net/128745-2/60%Daily2020-12-07 16:57
https://kosovapost.net/kampioni-i-botes-ne-boks-mayweather-do-te-ndeshet-me-youtuberin-logan-paul/60%Daily2020-12-07 16:53
https://kosovapost.net/masat-e-reja-greqia-e-izoluar-per-festa/60%Daily2020-12-07 16:47
https://kosovapost.net/turqia-nuk-do-te-perkulet-para-kercenimeve-per-mesdheun-lindor-erdogan-kerkon-negociata/60%Daily2020-12-07 16:44
https://kosovapost.net/pensionistet-kategoria-me-e-ndjeshme-cfare-ka-bere-shteti-per-ta-video/60%Daily2020-12-07 16:34
https://kosovapost.net/kane-ndryshuar-koherat-ja-me-cfare-makine-kryeministri-malazez-ne-diten-e-pare-te-punes-foto/60%Daily2020-12-07 16:37
https://kosovapost.net/be-do-te-zbatoje-sanksione-ndaj-atyre-qe-shkelin-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2020-12-07 16:21
https://kosovapost.net/fuqia-e-cilesdo-shoqeri-ne-bote-eshte-diversiteti/60%Daily2020-12-07 16:17
https://kosovapost.net/pekini-mund-te-kete-baza-ne-detin-jugor-te-kines-por-nuk-mund-ti-mbroje-ato/60%Daily2020-12-07 16:10
https://kosovapost.net/serbi-56-te-vdekur-dhe-6-557-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-07 15:59
https://kosovapost.net/muaji-i-kaluar-ka-qene-nentori-me-i-nxehte-i-regjistruar-ndonjehere/60%Daily2020-12-07 15:42
https://kosovapost.net/ferizaj-arrestohen-dy-femra-qe-shantazhuan-nje-mashkull-duke-i-kerkuar-para/60%Daily2020-12-07 15:19
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-shkolla-do-i-sherbeje-me-se-miri-komunitetit-ne-vrajake-e-bratotin/60%Daily2020-12-07 15:05
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-merr-vendim-ska-me-reklama-ne-autostrada-rruge-nacionale-dhe-rajonale/60%Daily2020-12-07 15:01
https://kosovapost.net/imuniteti-ndaj-covid-19-mund-te-zgjase-6-deri-ne-8-muaj/60%Daily2020-12-07 14:51
https://kosovapost.net/kurtit-pas-lirimit-ka-ngjare-ajo-qe-me-se-paku-kam-dashur-shoket-e-mi-mbahen-pengje-ne-burgjet-e-serbise/60%Daily2020-12-07 14:53
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-vijne-rastet-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-12-07 14:15
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-14-raste-te-vdekjes-dhe-519-raste-te-reja/60%Daily2020-12-07 14:04
https://kosovapost.net/kosova-aplikon-zyrtarisht-per-sigurimin-e-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-07 14:12
https://kosovapost.net/shfaqja-e-nishaneve-te-kuq-ne-trup-rastet-kur-jane-shqetesuese/60%Daily2020-12-07 13:54
https://kosovapost.net/rudari-humbja-e-nje-beteje-nuk-do-te-thote-edhe-humbje-e-luftes/60%Daily2020-12-07 13:44
https://kosovapost.net/i-pamposhturi-rikthehet-ne-ring-mayweather-sfidon-logan-paul/60%Daily2020-12-07 13:43
https://kosovapost.net/presidenca-gjermane-e-be-se-e-frustruar-per-deshtimet-ne-procesin-e-zgjerimit/60%Daily2020-12-07 13:44
https://kosovapost.net/lista-serbe-denohet-me-20-mije-euro-gjobe/60%Daily2020-12-07 13:24
https://kosovapost.net/pervec-vetevendosjes-partive-te-tjera-nuk-iu-konvenojne-zgjedhjet/60%Daily2020-12-07 13:03
https://kosovapost.net/vendet-po-armatosen-cili-shtet-bleu-me-shume-ne-2020/60%Daily2020-12-07 12:58
https://kosovapost.net/komuna-e-vushtrrise-ndane-nga-150-deri-ne-350-euro-ndihme-per-te-prekurit-me-covid-19/60%Daily2020-12-07 12:48
https://kosovapost.net/128647-2/60%Daily2020-12-07 13:57
https://kosovapost.net/gastronomet-lusim-qeverine-e-kosoves-te-na-lejojne-te-punojme/60%Daily2020-12-07 12:34
https://kosovapost.net/recica-premton-projektligji-i-pune%cc%88s-se%cc%88-shpejti-ne%cc%88-parlament/60%Daily2020-12-07 12:19
https://kosovapost.net/ceshtja-e-presidentit-deputeti-i-ldk-se-porosi-per-partite-politke/60%Daily2020-12-07 12:11
https://kosovapost.net/si-behet-terheqja-e-trustit/60%Daily2020-12-07 13:01
https://kosovapost.net/kru-prishtina-uji-i-pijshem-100-i-sigurt/60%Daily2020-12-07 10:25
https://kosovapost.net/aksident-tek-rruga-eqrem-cabej-ne-prishtine/60%Daily2020-12-07 10:13
https://kosovapost.net/shqiperia-perfshihet-nga-shira-te-dendur/60%Daily2020-12-07 09:43
https://kosovapost.net/milan-inter-dhe-juventus-ne-lufte-per-titull/60%Daily2020-12-07 09:18
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-venezuele-maduro-perseri-merr-kontrollin-e-asamblese-kombetare/60%Daily2020-12-07 09:14
https://kosovapost.net/kryediplomati-francez-takohet-me-presidentin-egjiptian/60%Daily2020-12-07 09:09
https://kosovapost.net/44-aksidente-trafiku-brenda-24-oreve/60%Daily2020-12-07 09:07
https://kosovapost.net/moti-i-keq-perfshin-rajonin-e-veriut-dhe-te-jugut-te-italise/60%Daily2020-12-07 08:58
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-mbi-200-mije-euro-per-shoqatat-dhe-invalidet-e-luftes/60%Daily2020-12-07 08:52
https://kosovapost.net/skandali-qe-tronditi-vendin-ministri-u-dorezua-me-6-valixhe-parash/60%Daily2020-12-07 08:52
https://kosovapost.net/depresioni-i-dimrit-cka-duhet-te-dini/60%Daily2020-12-07 08:49
https://kosovapost.net/minuta-e-fundit-trump-njoftoi-lajm-i-keq-nga-avokati-i-tij/60%Daily2020-12-07 09:07
https://kosovapost.net/qeveria-kineze-urdheron-kompanite-e-vaksinave-behuni-gati/60%Daily2020-12-07 08:45
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-108-paciente-jane-ne-oksigjenoterapi-24-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-12-07 08:36
https://kosovapost.net/privatizimi-i-banesave-ne-prone-shteterore-mund-te-behet-deri-ne-vitin-2023/60%Daily2020-12-07 08:27
https://kosovapost.net/kur-merr-fund-pandemia-kur-do-i-kthehemi-jetes-normale-flet-infektologu-tolaj/60%Daily2020-12-07 08:24
https://kosovapost.net/stafi-i-ish-ministrise-se-integrimit-evropian-sistemohet-ne-zyren-e-kryeministrit/60%Daily2020-12-07 08:45
https://kosovapost.net/perpjekje-perfundimtare-per-marreveshjen-tregtare-rinisin-bisedimet-britani-be/60%Daily2020-12-07 08:17
https://kosovapost.net/votohet-propozimi-i-tahirit-per-ndryshim-plotesimin-e-projektligjit-te-punes-dhe-pushimit-te-lehonise/60%Daily2020-12-07 08:11
https://kosovapost.net/sot-hidhet-shorti-i-grupeve-per-kupen-e-botes-2022-ja-gjithcka-qe-duhet-te-dini/60%Daily2020-12-07 08:09
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-nis-vaksinimin-e-qytetareve-nga-e-marta/60%Daily2020-12-07 08:05
https://kosovapost.net/dite-tragjike-tri-vdekje-te-dyshimta-u-raportuan-dje-ne-kryeqytet/60%Daily2020-12-07 08:01
https://kosovapost.net/shba-vazhdon-te-jete-e-para-raporton-mbi-175-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-07 07:57
https://kosovapost.net/pertej-dhimbjes-drejt-guximit-liber-per-te-mbijetuarit-e-dhunes-seksuale/60%Daily2020-12-07 07:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsot-shenohet-dita-nderkombetare-e-aviacionit-civil/60%Daily2020-12-07 07:50
https://kosovapost.net/mbi-13-mijeraste-aktive-dhe-1-106-viktima-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-12-07 09:37
https://kosovapost.net/havolli-me-shume-se-65-zyrtare-te-larte-nen-hetime-per-korrupsion/60%Daily2020-12-07 07:37
https://kosovapost.net/kalendari-historik-7-dhjetor-2/60%Daily2020-12-07 07:30
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-ne-bjellorusi-protestuesit-perplasje-me-policine/60%Daily2020-12-07 07:27
https://kosovapost.net/milani-mahnit-legjenden-e-interit-jane-te-frikshem-nuk-luan-kush-kaq-bukur/60%Daily2020-12-07 07:34
https://kosovapost.net/vitamina-b6-jetike-per-trurin-gjendet-ne-keto-ushqime/60%Daily2020-12-07 07:20
https://kosovapost.net/fitoi-zgjedhjet-bulliqi-merr-sot-zyrtarisht-postin-e-kryetarit-te-podujeves/60%Daily2020-12-07 07:14
https://kosovapost.net/sot-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-12-07 07:15
https://kosovapost.net/sot-behen-19-vjet-nga-lirimi-i-albin-kurtit-nga-burgu-i-nishit/60%Daily2020-12-07 07:06
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-diteve-ne-vijim/60%Daily2020-12-07 06:58
https://kosovapost.net/covid-19-gjendje-e-renduar-ne-peje-spitali-i-mbingarkuar-me-paciente/60%Daily2020-12-06 23:02
https://kosovapost.net/ragmi-mustafa-rizgjedhet-kryetar-i-partise-demokratike-shqiptare/60%Daily2020-12-06 22:50
https://kosovapost.net/ganimete-musliu-tregon-perporosite-e-kadri-veselit-pasi-u-nis-per-hage/60%Daily2020-12-06 22:41
https://kosovapost.net/nipi-i-jakup-krasniqi-rrefehet-per-aksionin-e-eulexit-ne-shtepine-e-ish-kryeparlamentarit/60%Daily2020-12-06 22:06
https://kosovapost.net/bahtiri-puneson-avni-zogianin-e-fushe-kosoves-kritikohet-nga-opozita/60%Daily2020-12-06 22:01
https://kosovapost.net/qeveria-kurti-u-rrezua-permes-nje-komploti-profesori-permend-emra-qe-ndihmuan-ne-kete-komplot/60%Daily2020-12-06 21:48
https://kosovapost.net/ash-rasti-i-ndaleses-se-marin-memes-deshmi-e-shtetit-policor-dhe-shkelje-e-konventes-evropiane/60%Daily2020-12-06 21:35
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-mburret-teksa-lahet-ne-lume-ne-temperatura-nen-zero-grade/60%Daily2020-12-06 21:28
https://kosovapost.net/vetevaret-nje-23-vjecar-ne-shtepine-e-tij-ne-prishtine/60%Daily2020-12-06 20:17
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-54-vjecarja-qe-jetonte-e-vetme-ne-prishtine/60%Daily2020-12-06 20:13
https://kosovapost.net/opozita-bojkoton-zgjedhjet-parlamentare-ne-venezuele/60%Daily2020-12-06 19:28
https://kosovapost.net/vlora-citaku-apo-nje-emer-tjeter-per-president-flet-ganimete-musliu/60%Daily2020-12-06 19:29
https://kosovapost.net/eurodeputeti-gyongyosi-kriza-e-emigracionit-smund-te-zgjidhet-pa-turqine/60%Daily2020-12-06 18:59
https://kosovapost.net/formula-2-mick-schumacher-kampion-per-2020-en/60%Daily2020-12-06 18:48
https://kosovapost.net/dua-lipa-vazhdon-te-na-beje-krenare-fiton-dy-cmime-te-rendesishme-ne-los40-music-aeards-2020/60%Daily2020-12-06 18:41
https://kosovapost.net/pse-perendimi-ka-vendosur-te-shtoje-presionin-mbi-qeverine-shqiptare/60%Daily2020-12-06 18:39
https://kosovapost.net/covid-19-i-merr-jeten-besimtarit-hoxha-i-njohur-nuk-i-mban-dot-lotet/60%Daily2020-12-06 18:27
https://kosovapost.net/policia-shpalle-ne-kerkim-personin-e-dyshuar-per-vrasjen-e-sotme-ne-prishtine/60%Daily2020-12-06 18:23
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-e-quan-isa-mustafen-komunist-te-papermiresueshem-amerika-nuk-duhet-ne-menyre-sovjetike/60%Daily2020-12-06 18:16
https://kosovapost.net/128459-2/60%Daily2020-12-06 17:57
https://kosovapost.net/edhe-659-raste-te-reja-dhe-23-te-vdekur-nga-covid-19-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-12-06 17:51
https://kosovapost.net/shba-numri-i-viktimave-nga-covid-19-arriti-ne-287-854/60%Daily2020-12-06 17:43
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-nuk-i-rezistoi-covid-19-ndahet-nga-jeta-peshkaqeni-shqiptar/60%Daily2020-12-06 17:34
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-i-kerkoi-nje-institucioni-ne-kosove-informacione-per-19-persona/60%Daily2020-12-06 17:26
https://kosovapost.net/policia-shqiptare-4-keshilla-per-qytetaret-mos-e-beni-kete-gabim-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2020-12-06 17:06
https://kosovapost.net/gjendje-shqetesuese-ne-kryeqytet-shenohen-277-raste-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-12-06 16:39
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsituate-e-rende-ne-shqiperi-me-covid-840-raste-te-reja-dhe-16-viktima/60%Daily2020-12-06 15:52
https://kosovapost.net/juan-mata-messi-ma-ben-jeten-me-te-mire-shpresoj-qe-ai-te-mos-bashkohet-me-man-city/60%Daily2020-12-06 15:49
https://kosovapost.net/dobite-e-cajit-me-dege-bredhi/60%Daily2020-12-06 15:46
https://kosovapost.net/izrael-protestat-kunder-netanyahut-skane-te-ndalur-arrestohen-27-persona/60%Daily2020-12-06 15:28
https://kosovapost.net/trump-presion-guvernatorit-te-georgias-per-te-permbysur-rezultatin-2/60%Daily2020-12-06 15:25
https://kosovapost.net/arabia-saudite-izraeli-eshte-nje-fuqi-koloniale-perendimore/60%Daily2020-12-06 15:19
https://kosovapost.net/deliu-kodra-raporti-i-parlamentit-evropian-sulmon-shtetesine-e-kosoves/60%Daily2020-12-06 14:58
https://kosovapost.net/dembele-lendohet-perseri-mungon-ndaj-juventusit/60%Daily2020-12-06 14:50
https://kosovapost.net/58-viktima-dhe-mbi-5-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2020-12-06 14:43
https://kosovapost.net/stuhi-e-permbytje-ne-itali-e-kroaci/60%Daily2020-12-06 14:41
https://kosovapost.net/epik-kosova-te-nise-fushate-diplomatike-per-ekspozimin-e-aktiviteteve-dezinformuese-te-rusise-e-serbise/60%Daily2020-12-06 14:37
https://kosovapost.net/ekskluzive-i-vrari-dhe-i-dyshuari-kishin-hyre-bashke-me-veture-ne-kufi/60%Daily2020-12-06 15:12
https://kosovapost.net/gjendje-alarmante19-viktima-dhe-468-raste-te-reja-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-12-06 14:16
https://kosovapost.net/ekskluzive-ky-eshte-turku-i-dyshuar-per-vrasjen-qe-ndodhi-sot-ne-prishtine/60%Daily2020-12-06 14:08
https://kosovapost.net/trusti-njofton-se-aplikimi-per-terheqjen-e-10-behet-vetem-online/60%Daily2020-12-06 13:57
https://kosovapost.net/turqia-mbeshtet-marreveshjen-midis-qeverise-ne-bagdad-dhe-qeverise-rajonale-kurde/60%Daily2020-12-06 13:49
https://kosovapost.net/policia-gjen-nje-arme-ne-kontejnere-dyshohet-se-u-perdor-ne-vrasje/60%Daily2020-12-06 13:18
https://kosovapost.net/policia-bastis-shtepine-e-te-dyshuarit-nuk-e-gjen-aty/60%Daily2020-12-06 13:16
https://kosovapost.net/antiamerikan-te-vertete-ne-kosove-ishin-dhe-mbeten-vetem-ca-proamerikan-komunista/60%Daily2020-12-06 13:14
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-uron-finlanden-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2020-12-06 13:11
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vetura-ne-te-cilen-ndodhi-krimi-ne-dardani-foto/60%Daily2020-12-06 13:08
https://kosovapost.net/i-kishte-vetem-20-vjet-me-ka-rreh-zemra-ne-uniformen-e-uck-se/60%Daily2020-12-06 12:57
https://kosovapost.net/forenzika-ne-vendin-e-ngjarjes-ku-ndodhi-vrasja-ne-prishtine/60%Daily2020-12-06 12:34
https://kosovapost.net/hurmat-sherojne-keto-semundje/60%Daily2020-12-06 12:27
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-vrasjen-ne-prishtine/60%Daily2020-12-06 12:17
https://kosovapost.net/ne-cilin-muaj-mund-te-mbahen-zgjedhjet-ne-kosove-flet-politologu-tahiri/60%Daily2020-12-06 12:27
https://kosovapost.net/zbulohen-lidhjet-jashtemartesore-te-maradones-flet-modelja-italiane/60%Daily2020-12-06 12:05
https://kosovapost.net/diskutimet-per-presidencen-ne-kosove-a-do-te-kete-marreveshje-politike/60%Daily2020-12-06 11:59
https://kosovapost.net/fansi-i-armatosur-me-kercenoi-rovena-stefa-tregon-tmerrin-qe-perjetoi-ne-suedi-video/60%Daily2020-12-06 11:55
https://kosovapost.net/duka-dhe-dukesha-e-sussex-aq-te-thjeshte-u-pane-duke-blere-nje-peme-krishtlindjesh/60%Daily2020-12-06 11:48
https://kosovapost.net/infektohet-me-covid-19-demirbay-i-bayer-leverkusenit/60%Daily2020-12-06 11:43
https://kosovapost.net/premier-liga-manchester-united-shenon-fitoren-e-katert-radhazi/60%Daily2020-12-06 11:38
https://kosovapost.net/dyshohet-per-vrasje-ne-prishtine/60%Daily2020-12-06 11:34
https://kosovapost.net/godet-penalltine-portieri-hidhet-dhe-ndalet-rryma-cfare-ndodhi-video/60%Daily2020-12-06 11:29
https://kosovapost.net/mercedesi-benz-prezanton-makinen-vision-avtr-pa-timonvideo/60%Daily2020-12-06 11:23
https://kosovapost.net/mbi-12-mije-kosovare-kane-ne-trust-mbi-20-mije-euro/60%Daily2020-12-06 11:11
https://kosovapost.net/dekretohet-projektligji-i-rimekembjes-ekonomike/60%Daily2020-12-06 11:04
https://kosovapost.net/ligjvenesit-amerikane-pritet-te-zgjerojne-sanksionet-ndaj-gazsjellesit-rus-nord-stream-ii/60%Daily2020-12-06 10:50
https://kosovapost.net/efekte-befasuese-perse-ju-bien-floket-kjo-eshte-kurat-natyrale/60%Daily2020-12-06 10:46
https://kosovapost.net/pse-termeti-i-sotem-ka-lidhje-me-ate-te-26-nentorit-2019-flet-sizmiologu-i-njohur/60%Daily2020-12-06 10:40
https://kosovapost.net/alkool-femra-dhe-sherre-yjet-e-premier-league-thyejne-masat-anti-covid/60%Daily2020-12-06 10:37
https://kosovapost.net/humbi-jeten-nga-covid-i-jepet-lamtumira-presidentit-te-telivizionit-fax-news/60%Daily2020-12-06 10:25
https://kosovapost.net/fatos-lubonja-duhet-te-heqim-dore-nga-miti-i-skenderbeut/60%Daily2020-12-06 10:14
https://kosovapost.net/isa-mustafa-reagon-ashper-per-raportin-e-parlamentit-evropian/60%Daily2020-12-06 09:59
https://kosovapost.net/gjendet-nje-mjet-i-pashpethyer-ne-mitrovice/60%Daily2020-12-06 09:42
https://kosovapost.net/familja-e-20-vjecares-nga-vitia-qe-u-aksidentua-rende-ka-nje-apel-per-qytetaret/60%Daily2020-12-06 09:21
https://kosovapost.net/nuk-respektojne-ligjin-anti-covid-747-persona-ndeshkohen-nga-policia/60%Daily2020-12-06 09:20
https://kosovapost.net/be-marreveshja-per-brexit-e-parealizueshme-nese-nuk-zgjidhen-mosmarreveshjet/60%Daily2020-12-06 09:01
https://kosovapost.net/protestat-e-marshit-te-lirise-kthehen-ne-dhune-ne-paris/60%Daily2020-12-06 08:58
https://kosovapost.net/aksident-ne-hajvali-te-prishtines-gjashte-te-lenduar/60%Daily2020-12-06 08:45
https://kosovapost.net/ask-hotelet-me-se-shumti-vizitohen-ne-rajonin-e-pejes/60%Daily2020-12-06 08:36
https://kosovapost.net/rumania-mban-zgjedhjet-parlamentare/60%Daily2020-12-06 08:30
https://kosovapost.net/kusari-lila-haradinaj-me-qasjen-e-tij-te-votes-veresi-i-gatshem-ta-shkele-kushtetuten/60%Daily2020-12-06 08:25
https://kosovapost.net/biden-motivon-amerikanet-ne-do-te-ringjallemi-nga-kriza/60%Daily2020-12-06 08:17
https://kosovapost.net/futbolli-ne-zi-ndahet-nga-jeta-nje-nga-kampionet-e-pare-te-europes-foto/60%Daily2020-12-06 08:12
https://kosovapost.net/javen-e-ardhshme-mbreteresha-elizabeth-do-te-marre-vaksinen-pfizer/60%Daily2020-12-06 08:05
https://kosovapost.net/qytetaret-u-ankuan-tek-avokati-i-popullit-per-trajtim-te-pabarabarte/60%Daily2020-12-06 08:01
https://kosovapost.net/zbulohet-super-oferta-per-hasanin-nga-superiorja/60%Daily2020-12-06 07:56
https://kosovapost.net/nje-termet-i-fuqishem-godet-shqiperine/60%Daily2020-12-06 07:47
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-mbi-17-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-06 07:43
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-dhjetor-2/60%Daily2020-12-06 07:39
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-42-mije-e-337-raste-pozitive-1-mije-e-87-te-vdekur/60%Daily2020-12-06 07:44
https://kosovapost.net/mbappe-psg-ky-eshte-zhvillimi-i-fundit/60%Daily2020-12-06 07:32
https://kosovapost.net/trump-presion-guvernatorit-te-georgias-per-te-permbysur-rezultatin/60%Daily2020-12-06 07:28
https://kosovapost.net/kafe-apo-caj-cfare-te-pini-ne-mengjes/60%Daily2020-12-06 07:25
https://kosovapost.net/trajtohej-ne-spitalin-e-pejes-nderron-jete-i-burgosuri/60%Daily2020-12-06 07:20
https://kosovapost.net/moti-sot-139/60%Daily2020-12-06 07:13
https://kosovapost.net/mbrojtja-juridike-ne-speciale-nisin-kerkesat-per-ndihme-financiare-nga-shteti/60%Daily2020-12-05 23:11
https://kosovapost.net/trump-fushate-ne-georgia-per-senatoret-republikane/60%Daily2020-12-05 23:07
https://kosovapost.net/mos-e-lexoni-kete-gazete-te-turpshme/60%Daily2020-12-05 22:18
https://kosovapost.net/ushqimet-e-darkes-qe-ju-fryjne-pa-e-ditur/60%Daily2020-12-05 22:06
https://kosovapost.net/qosja-kjo-eshte-kohe-e-sundimit-te-dhunes-me-te-i-cel-dyert-qe-si-cel-mendja-dhe-i-shtrin-poshte-grushtet-e-urrejtjes-nuk-ka-tjeter-ligj/60%Daily2020-12-05 21:54
https://kosovapost.net/rambo-me-shantazhe-nuk-fitohet-karriga-e-presidentit/60%Daily2020-12-05 21:45
https://kosovapost.net/haradinaj-i-shqetesuar-jo-luftes-me-specialen-qasja-qe-po-ndodh-eshte-e-gabuar/60%Daily2020-12-05 22:48
https://kosovapost.net/policia-largon-lenden-e-dyshuar-shperthyese-nga-autobusi-ne-llapushnik/60%Daily2020-12-05 21:35
https://kosovapost.net/humb-jeten-mesimdhenesi-nga-skenderaj-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-12-05 21:15
https://kosovapost.net/ne-vranidoll-pritet-ndertimi-i-shkolles-nena-tereze/60%Daily2020-12-05 21:07
https://kosovapost.net/kaq-muaj-kane-kohe-qytetaret-per-aplikimin-e-nxerrjes-se-10-shit-nga-trusti/60%Daily2020-12-05 21:00
https://kosovapost.net/shamia-dhe-arbitrariteti-i-ekzekutivit-ne-ushtrimin-e-pushtetit-shteteror/60%Daily2020-12-05 20:53
https://kosovapost.net/turqia-sfidon-serish-greqine-njofton-stervitjen-ushtarake-ne-jug-te-kretes/60%Daily2020-12-05 20:38
https://kosovapost.net/time-fshin-vitin-2020-me-i-keqi-qe-kemi-perjetuar-ndonjehere/60%Daily2020-12-05 20:32
https://kosovapost.net/qytetaret-ulen-shpenzimet-blerje-vetem-per-ushqime-ilace-dhe-veshje/60%Daily2020-12-05 20:28
https://kosovapost.net/mercedes-pushton-vijen-e-pare-te-nisjes-edhe-pa-hamilton/60%Daily2020-12-05 20:23
https://kosovapost.net/ganimete-musliu-e-propozon-per-presidente-edita-tahirin/60%Daily2020-12-05 19:56
https://kosovapost.net/pareharadinaj-propozon-nderprerjen-e-dialogut-kosova-duhet-te-riorganizohet-teresisht/60%Daily2020-12-05 19:49
https://kosovapost.net/gjendet-eksploziv-ne-nje-autobus-ne-komoran/60%Daily2020-12-05 19:34
https://kosovapost.net/mbi-46-milione-persona-ne-gjithe-boten-e-kane-fituar-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-12-05 19:25
https://kosovapost.net/valon-syla-po-te-ishte-ky-vend-normal-gani-geci-do-te-duhej-te-ishte-ne-burg/60%Daily2020-12-05 19:22
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-o-une-president-ose-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-05 19:17
https://kosovapost.net/tuna-dhe-patris-drejt-divorcit-kengetarja-merr-vendimin-e-rendesishem-per-djalin/60%Daily2020-12-05 19:15
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-per-themelimin-e-gjyaktes-speciale-thaci-dhe-veseli-gabuan/60%Daily2020-12-05 19:12
https://kosovapost.net/shba-regjistron-mbi-255-000-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-05 18:52
https://kosovapost.net/pacientet-e-covid-19-me-pasoja-edhe-pas-muajsh-te-tere/60%Daily2020-12-05 18:42
https://kosovapost.net/ldk-dhe-pdk-hedhin-poshte-studimin-per-pe-ne/60%Daily2020-12-05 18:32
https://kosovapost.net/zemaj-po-bejme-cdo-perpjekje-qe-te-kemi-avansime-ne-sistemin-shendetesor/60%Daily2020-12-05 18:32
https://kosovapost.net/drejtori-i-juventusit-nen-hetime-per-ceshtjen-e-luis-suarez/60%Daily2020-12-05 17:39
https://kosovapost.net/aak-ne%cc%88-gjilan-zgjedh-kryetarin-e-deges/60%Daily2020-12-05 18:10
https://kosovapost.net/984-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-12-05 17:31
https://kosovapost.net/mpjd-ligji-i-ri-per-sherbimin-e-jashtem-zvogelon-kuoten-e-emerimeve-politike/60%Daily2020-12-05 17:27
https://kosovapost.net/nje-gjysmevjetor-i-lene-ne-gjysme/60%Daily2020-12-05 17:09
https://kosovapost.net/joe-biden-pritet-tua-veshtiresoje-jeten-kleptokrateve-ne-gjithe-boten/60%Daily2020-12-05 16:57
https://kosovapost.net/18-dite-pa-e-takuar-prej-covid-19-suarez-surprizon-femijet/60%Daily2020-12-05 16:52
https://kosovapost.net/rama-sdo-leme-gur-pa-luajtur-qe-vaksina-te-filloje-te-vije-sa-me-pare-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-05 16:45
https://kosovapost.net/andreevski-maqedonia-e-gatshme-te-shperndaje-gaz-natyror-ne-kosove/60%Daily2020-12-05 16:39
https://kosovapost.net/shqiperi-vazhdon-rritja-e-numrit-te-vdekjeve-dhe-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-12-05 16:34
https://kosovapost.net/serbi-57-te-vdekur-dhe-6-903-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-05 16:32
https://kosovapost.net/wfp-viti-i-ardhshem-do-te-jete-nje-katastrofe-e-vertete/60%Daily2020-12-05 16:29
https://kosovapost.net/merkel-ndihma-e-shtetit-ndaj-bizneseve-nuk-mund-te-zgjase-pergjithmone/60%Daily2020-12-05 16:07
https://kosovapost.net/javen-e-ardhshme-takim-ne-kuader-te-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-12-05 16:11
https://kosovapost.net/cilat-vitamina-ju-mungojne-nese-lekura-juaj-plasaritet-keni-ngerce-ose-ju-bien-floket/60%Daily2020-12-05 15:43
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-vv-se-akuzon-qeverine-per-marreveshjen-ne-shba/60%Daily2020-12-05 15:31
https://kosovapost.net/turqia-ne-izolim-gjate-fundjaves/60%Daily2020-12-05 15:27
https://kosovapost.net/shba-ja-nderprene-disa-programe-me-kinen/60%Daily2020-12-05 15:20
https://kosovapost.net/jashari-per-asfaltimin-e-rrugeve-po-realizojme-kerkesat-e-qytetareve-per-nje-jete-me-te-mire/60%Daily2020-12-05 15:15
https://kosovapost.net/reali-me-mungesa-te-medha-ndaj-sevilles-formacionet-zyrtare/60%Daily2020-12-05 15:10
https://kosovapost.net/nderron-jete-punetori-i-ministrise-se-shendetesise/60%Daily2020-12-05 15:05
https://kosovapost.net/mualimja-mihana-goga-bekteshi-zgjedhet-njera-nder-vullnetaret-e-vitit-2020/60%Daily2020-12-05 15:56
https://kosovapost.net/avokati-i-njohur-kosovar-humb-jeten-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-12-05 15:22
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-uron-diten-e-vullnetarizmit/60%Daily2020-12-05 14:38
https://kosovapost.net/prishtina-me-me-se-shumti-raste-te-reja-shifra-te-larta-shenojne-edhe-gjilani-e-mitrovica/60%Daily2020-12-05 14:34
https://kosovapost.net/jane-konfirmuar-edhe-560-raste-te-reja-pozitive-dhe-14-viktima-shkaku-i-covid-19/60%Daily2020-12-05 14:21
https://kosovapost.net/rruget-e-turqise-te-boshatisura-gjate-ores-policore-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-12-05 14:29
https://kosovapost.net/macron-pranon-se-ka-police-qe-jane-te-dhunshem/60%Daily2020-12-05 13:49
https://kosovapost.net/sanije-rexha-i-reagon-deputetes-geci-moj-e-mjere-fillo-nga-babai-yt-tradhetar-kindapues-e-vrases/60%Daily2020-12-05 15:37
https://kosovapost.net/te-rinj-te-pashem-e-guximtar-ne-protesta-stundentore/60%Daily2020-12-05 12:25
https://kosovapost.net/profesori-universitar-jep-analizen-rreth-aktakuzave-ndaj-thacit-per-vrasjen-e-anetareve-te-ldk-se/60%Daily2020-12-05 11:59
https://kosovapost.net/mefail-bajqinovci-i-dergon-mesazh-kryeministrit-hoti/60%Daily2020-12-05 11:54
https://kosovapost.net/plaka-gjermane-dhuroi-6-2-milion-euro-per-banoret-e-komunitetit/60%Daily2020-12-05 11:47
https://kosovapost.net/ish-udheheqesi-armen-kocharyan-administrata-e-beri-luften-e-karabakut-te-pashmangshme/60%Daily2020-12-05 11:21
https://kosovapost.net/rama-publikon-fotografine-e-rugoves-dhe-thacit-liria-ka-emer/60%Daily2020-12-05 11:13
https://kosovapost.net/del-testamenti-i-maradones-keta-jane-3-familjaret-qe-ka-perjashtuar/60%Daily2020-12-05 11:03
https://kosovapost.net/austria-e-denon-me-8-vjet-burgim-per-korrupsion-ish-ministrin-e-financave/60%Daily2020-12-05 10:56
https://kosovapost.net/turqia-shpeton-44-azilkerkues-te-prapesuar-nga-roja-bregdetare-greke/60%Daily2020-12-05 10:46
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-te-fundit-772-gjoba-per-shkelesit-e-ligjit-anticovid-19/60%Daily2020-12-05 10:41
https://kosovapost.net/studimi-i-bere-per-parlamentin-evropian-dezinformatat-rrezuan-qeverine-kurti/60%Daily2020-12-05 10:39
https://kosovapost.net/me-i-miri-i-nentorit-sulmuesi-i-atletico-rremben-cmimin/60%Daily2020-12-05 10:23
https://kosovapost.net/nderron-jete-nga-covid-19-pediatri-i-spitalit-te-pejes/60%Daily2020-12-05 09:57
https://kosovapost.net/aksident-mes-tri-veturash-ne-prishtine-lendohen-tre-persona/60%Daily2020-12-05 09:24
https://kosovapost.net/uji-i-arrave-shendet-per-organizmin-tuaj/60%Daily2020-12-05 09:13
https://kosovapost.net/merkel-sheh-drite-ne-fund-te-tunelit-corona/60%Daily2020-12-05 09:07
https://kosovapost.net/kamberi-shpetimin-e-lugines-e-sheh-te-marreveshja-kosove-serbi/60%Daily2020-12-05 08:37
https://kosovapost.net/trump-urdher-per-terheqjen-e-shumices-se-trupave-amerikane-ne-somali/60%Daily2020-12-05 08:15
https://kosovapost.net/kjo-eshte-situata-me-covid-19-ne-afrike/60%Daily2020-12-05 08:13
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-presidenti-i-televizionit-fax-news-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-12-05 08:09
https://kosovapost.net/lubonja-ne-prishtine-tirane-historia-shqiptare-duhet-te-ndahet-nga-mitet/60%Daily2020-12-05 08:05
https://kosovapost.net/irani-arabia-saudite-eshte-burimi-i-fanatizmit-urrejtjes-dhe-terrorit-ne-rajon/60%Daily2020-12-05 08:01
https://kosovapost.net/deliu-kodra-kritikon-qeverine-per-qasjen-ndaj-dialogut-me-serbine-gjithcka-ka-stagnuar/60%Daily2020-12-05 07:28
https://kosovapost.net/reshje-bore-dhe-shiu-parashikimi-i-motit-per-javen-tjeter/60%Daily2020-12-05 07:19
https://kosovapost.net/dita-nderkombetare-e-vullnetarizmit/60%Daily2020-12-05 07:09
https://kosovapost.net/ne-keto-lagje-te-prishtines-sot-do-te-kete-reduktime-te-ujit/60%Daily2020-12-05 06:56
https://kosovapost.net/bill-gates-deri-ne-pranvere-do-te-kthehemi-ne-normalitet/60%Daily2020-12-05 06:45
https://kosovapost.net/diplomatja-e-larte-gjermane-zgjidhet-sekretare-e-pergjithshme-e-osbe-se/60%Daily2020-12-05 06:42
https://kosovapost.net/kalendari-histori-5-dhjetor-2/60%Daily2020-12-05 06:38
https://kosovapost.net/shteti-qe-me-nje-dore-kursimet-e-tuaja-ti-jep-e-me-dy-duar-ti-merr/60%Daily2020-12-04 23:42
https://kosovapost.net/palmer-shba-do-vazhdoje-te-mbeshtes-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-12-04 23:22
https://kosovapost.net/bulliqi-pa-vjosa-osmanin-ldkja-do-te-ishte-pas-aakse-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-04 23:13
https://kosovapost.net/a-duhet-marre-nje-tablete-aspirin-cdo-dite/60%Daily2020-12-04 23:09
https://kosovapost.net/pasi-gani-geci-i-tha-se-do-te-merret-me-te-vjen-reagimi-i-ismet-kryeziut/60%Daily2020-12-04 22:53
https://kosovapost.net/plani-i-prishtines-per-parandalimin-e-perhapjes-se-koronavirusit/60%Daily2020-12-04 22:16
https://kosovapost.net/reagon-ashper-behxhet-pacolli-ja-sa-para-dhashe-per-popullin-e-kosoves/60%Daily2020-12-04 21:59
https://kosovapost.net/foto-kush-eshte-biondja-seksi-qe-gjykoi-derbin-tirana-partizani/60%Daily2020-12-04 20:18
https://kosovapost.net/cka-thote-avdullah-hoti-per-gjykaten-speciale-dhe-luften-e-uck-se/60%Daily2020-12-04 20:43
https://kosovapost.net/hoti-vetevendosja-shkon-ne-ekstremizem-te-skajshem-nuk-jane-vetem-ata-ne-skenen-politike/60%Daily2020-12-04 20:00
https://kosovapost.net/rama-drejtimi-i-osbe-se-mision-i-permbushur/60%Daily2020-12-04 19:54
https://kosovapost.net/tirana-partizani-mbyllet-me-polemika-qe-nuk-do-te-ndalen-video/60%Daily2020-12-04 19:40
https://kosovapost.net/sentop-nje-parlament-qe-njeh-karabakun-malor-si-shtet-mund-te-jete-vetem-ne-perrallat-franceze/60%Daily2020-12-04 19:35
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-vjedhjen-e-mbi-dy-milione-eurove-plot-detaje-nuk-i-di-as-une/60%Daily2020-12-04 19:31
https://kosovapost.net/vetevendosje-dorezon-mocionin-per-shkarkimin-e-bordit-te-rtk-se/60%Daily2020-12-04 19:20
https://kosovapost.net/serbi-filloi-procesi-i-zhvarrosjes-se-mbetjeve-mortore-ne-varrezen-masive-afer-rashkes/60%Daily2020-12-04 18:52
https://kosovapost.net/tali-i-drejtohet-ldk-se-heshtni-e-mos-na-shitni-moral-udhehiqeni-nga-komunisti-me-i-suksesshem-i-ballkanit/60%Daily2020-12-04 18:46
https://kosovapost.net/dugollii-vv-se-paralajmeron-hotin-u-ka-ardhur-fundi-kane-per-tu-mbetur-ne-fyt-milionat/60%Daily2020-12-04 18:38
https://kosovapost.net/erdogan-ne-duhet-te-jemi-shembull-per-qytetaret-une-do-te-vaksinohem/60%Daily2020-12-04 18:32
https://kosovapost.net/127862-2/60%Daily2020-12-04 18:24
https://kosovapost.net/127859-2/60%Daily2020-12-04 18:11
https://kosovapost.net/kur-do-ti-konfirmohet-aktakuza-nasim-haradinajt-flet-faton-klinaku/60%Daily2020-12-04 18:00
https://kosovapost.net/formohet-qeveria-e-re-e-malit-te-zi/60%Daily2020-12-04 17:55
https://kosovapost.net/pdk-shkon-ne-zgjedhje-pa-kryetar-nuk-duan-ta-zevendesojne-veselin/60%Daily2020-12-04 17:45
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkosova-dhe-shqiperia-arrijne-marreveshje-per-ndihme-lugines-se-presheves/60%Daily2020-12-04 17:40
https://kosovapost.net/kush-do-te-perfitoje-nga-rimekembja-ekonomike/60%Daily2020-12-04 17:35
https://kosovapost.net/osmani-dekoron-me-medalje-presidenciale-ushtarake-ish-komandantin-e-kfor-it-rissi/60%Daily2020-12-04 17:12
https://kosovapost.net/geci-akuzoi-rende-kadri-veselin-vjen-reagimi-nga-kryeziu-boll-ma-e-keni/60%Daily2020-12-04 17:14
https://kosovapost.net/sa-eshte-vlera-e-projektligjit-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-04 16:45
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-te-respektohen-te-drejtat-e-shqiptareve-ne-serbi-e-mal-te-zi/60%Daily2020-12-04 16:38
https://kosovapost.net/vv-ja-kerkon-shkarkimin-e-bordit-te-rtk-se-nis-mocion-permbajtesor/60%Daily2020-12-04 16:31
https://kosovapost.net/%e2%80%8bgjenden-pese-varreza-ne-kizhevak/60%Daily2020-12-04 16:25
https://kosovapost.net/masat-anti-covid-rikategorizohen-komunat-sipas-rrezikshmerise-ore-policore-ne-te-gjitha-qytetet/60%Daily2020-12-04 16:11
https://kosovapost.net/hoti-pas-8-ditesh-do-te-hapet-sistemi-online-per-terheqjen-e-10/60%Daily2020-12-04 15:29
https://kosovapost.net/ne-2022-ne-air-albania-do-mbahet-finalja-e-liges-se-konferences/60%Daily2020-12-04 15:23
https://kosovapost.net/zhvillimet-e-fundit-psg-e-united-me-pankina-te-reja-deri-ne-vere/60%Daily2020-12-04 15:17
https://kosovapost.net/biden-kur-te-marr-detyren-do-tu-kerkoj-amerikaneve-te-mbajne-masken-100-dite/60%Daily2020-12-04 15:15
https://kosovapost.net/parate-e-terhequra-nga-trusti-do-te-rimbursohen-nga-qeveria/60%Daily2020-12-04 15:09
https://kosovapost.net/covid-19-krasniqi-spitalet-jane-te-sterngarkuara-me-paciente-situata-eshte-renduar-shume/60%Daily2020-12-04 15:07
https://kosovapost.net/127803-2/60%Daily2020-12-04 14:59
https://kosovapost.net/sukseset-nuk-kane-te-ndalur-per-loredanen-zgjidhet-youtube-top-artist-2020/60%Daily2020-12-04 14:53
https://kosovapost.net/niset-treni-i-pare-eksportues-nga-turqia-per-ne-kine/60%Daily2020-12-04 14:47
https://kosovapost.net/nje-epoke-e-re-ne-malin-e-zi/60%Daily2020-12-04 14:47
https://kosovapost.net/shperthim-i-fuqishem-ne-beograd-ka-viktima-e-te-plagosur/60%Daily2020-12-04 14:40
https://kosovapost.net/pacolli-uron-per-ligjin-e-rimekembjes-e-kritikon-deputetet-disa-deputete-e-kane-bere-ode-parlamentin/60%Daily2020-12-04 14:36
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-11-te-vdekur-dhe-478-raste-te-reja/60%Daily2020-12-04 14:29
https://kosovapost.net/i-lumtur-per-miratimin-e-ligjit-te-rimekembjes-kryeministri-hoti-falenderon-deputetet/60%Daily2020-12-04 14:25
https://kosovapost.net/vv-ligji-per-rimekembjen-ua-merr-parate-te-varferve-e-ua-orienton-oligarkeve/60%Daily2020-12-04 14:21
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-shpalos-10-efektet-e-ligjit-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-04 14:14
https://kosovapost.net/61-vjecari-qe-vdiq-dje-ne-motel-ishte-zyrtar-i-mpb-se-foto/60%Daily2020-12-04 14:08
https://kosovapost.net/gashi-ky-ligj-nuk-arriti-te-shantazhohet-as-nga-lista-serbe-as-nga-askush/60%Daily2020-12-04 14:42
https://kosovapost.net/votohet-pakoja-e-rimekembjes-trust-jep-detaje-kur-dhe-si-mund-te-aplikoni-per-terheqjen-e-10-perqindshit/60%Daily2020-12-04 13:53
https://kosovapost.net/hamza-200-milion-euro-nga-pakoja-e-ligjit-per-rimekembje-per-ti-ndihmuar-qytetaret/60%Daily2020-12-04 13:48
https://kosovapost.net/miratohet-ligji-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-04 13:25
https://kosovapost.net/mpb-ja-nga-sot-nis-pajisjen-me-leternjoftime-per-qytetaret/60%Daily2020-12-04 13:19
https://kosovapost.net/v-ja-denon-vendimin-e-qeverise-franceze-per-te-inspektuar-xhamite-ne-vend/60%Daily2020-12-04 13:28
https://kosovapost.net/kura-5-ditore-me-mjalte-dhe-hudhra/60%Daily2020-12-04 13:12
https://kosovapost.net/javen-qe-vjen-planifikohet-te-vazhdohet-dialogu-ne-bruksel/60%Daily2020-12-04 12:49
https://kosovapost.net/botohet-libri-besimi-islam-shtyllat-dhe-vecorite-i-naim-ef-ternaves/60%Daily2020-12-04 12:47
https://kosovapost.net/boateng-milani-im-kishte-kampione-tani-shoh-dicka-qe-mungonte-prej-kohesh/60%Daily2020-12-04 12:33
https://kosovapost.net/denohet-me-burgim-te-perjetshem-burri-qe-vrau-gruan-e-tij-ne-kamenice/60%Daily2020-12-04 12:19
https://kosovapost.net/deshton-propozimi-i-bekim-haxhiut-per-terheqjen-e-trustit-deri-ne-30-perqind/60%Daily2020-12-04 12:17
https://kosovapost.net/deputetet-e-vv-se-e-prisnin-dje-si-roje-selmanaj-nuk-merr-pjese-fare-ne-seance/60%Daily2020-12-04 11:57
https://kosovapost.net/gashi-i-pergjigjet-aliut-mund-te-behemi-prape-bashke-me-vetevendosjen/60%Daily2020-12-04 11:56
https://kosovapost.net/hamza-per-rimekembjen-ekonomike-jemi-opozite-e-qeverise-por-jo-e-interesave-te-shtetit/60%Daily2020-12-04 11:36
https://kosovapost.net/ministrja-hykmete-bajrami-sherohet-nga-covid-19-vazhdon-aktivitetin-politik/60%Daily2020-12-04 11:31
https://kosovapost.net/osmani-takoi-nje-delegacion-te-keshillit-kombetar-per-ekonomi-dhe-investime-kosove/60%Daily2020-12-04 11:30
https://kosovapost.net/biden-i-kerkon-trump-te-jete-i-pranishem-ne-diten-e-inaugurimit/60%Daily2020-12-04 11:26
https://kosovapost.net/hoti-falenderon-pdk-ne-amandamentet-e-tyre-kane-pasuruar-ligjin-per-rimekembje/60%Daily2020-12-04 11:22
https://kosovapost.net/aliu-ldk-e-pdk-ne-momente-kritike-behen-bashke-nuk-dihet-kush-kend-e-beri-si-veten/60%Daily2020-12-04 11:04
https://kosovapost.net/recica-i-vendosur-per-njohjen-e-stazhit-te-punes-se-punonjesve-te-debuar-me-dhune-nga-puna-nga-regjimi-serb/60%Daily2020-12-04 10:59
https://kosovapost.net/jemi-nje-cakaj-e-hoti-flasin-per-luginen-e-presheves/60%Daily2020-12-04 10:32
https://kosovapost.net/hoti-takon-gastronomet-u-siguron-mbeshtetje-perballe-pandemise-covid-19/60%Daily2020-12-04 10:28
https://kosovapost.net/gjermania-vendos-rregulla-te-reja-per-qytetaret-qe-duan-te-vijne-per-pushime-ne-kosove/60%Daily2020-12-04 10:25
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-88-paciente-me-oksigjeno-terapi-26-paciente-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-12-04 10:21
https://kosovapost.net/ky-eshte-plani-i-biden-per-parandalimin-e-covid-19/60%Daily2020-12-04 10:19
https://kosovapost.net/1-vit-burg-kush-publikon-meme-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2020-12-04 10:07
https://kosovapost.net/lamtumire-zidane-real-madrid-fillon-bisedimet-me-trajnerin-e-njohur/60%Daily2020-12-04 10:01
https://kosovapost.net/biden-une-do-te-vaksinohem-publikisht-pasi-fauci-thote-se-eshte-e-sigurt/60%Daily2020-12-04 10:01
https://kosovapost.net/infektologu-tolaj-jep-shprese-pandemise-po-i-shihet-fundit-sdo-kete-vale-te-trete-infektimesh/60%Daily2020-12-04 09:54
https://kosovapost.net/shba-ja-terheq-nje-pjese-te-stafit-nga-ambasada-ne-irak/60%Daily2020-12-04 09:48
https://kosovapost.net/abazoviq-habit-me-deklaraten-me-kane-ofruar-21-milione-euro-per-mos-ta-rrezuar-nga-pushteti-gjukanoviq/60%Daily2020-12-04 09:48
https://kosovapost.net/britania-nis-planifikimin-e-perdorimit-te-vaksines-anti-covid-nga-fillimi-i-javes-se-ardhshme/60%Daily2020-12-04 09:38
https://kosovapost.net/zemaj-takohet-me-bordin-keshilldhenes-per-situaten-pandemike/60%Daily2020-12-04 09:26
https://kosovapost.net/u-shpall-i-zhdukur-nga-familjaret-gjendet-i-mbytur-peshkatari-ne-durres/60%Daily2020-12-04 09:13
https://kosovapost.net/rahovec-e-mitura-lind-foshnje/60%Daily2020-12-04 09:10
https://kosovapost.net/i-dyshuari-per-vjedhjen-e-bankes-tenton-ti-ike-policise-ne-lipjan-aksidentohet-me-veture/60%Daily2020-12-04 09:01
https://kosovapost.net/shefi-i-inteligjences-amerikane-kina-kercenimi-me-i-madh-qe-nga-lufta-e-dyte-boterore/60%Daily2020-12-04 08:27
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-13-mije-784-raste-aktive-1-mije-e-62-viktima-ne-kosove/60%Daily2020-12-04 08:27
https://kosovapost.net/u-shpall-i-zhdukur-nga-familjaret-gjendet-pa-jete-peshkatari-ne-durres/60%Daily2020-12-04 08:22
https://kosovapost.net/keshilltari-i-hotit-e-propozon-deputetin-e-ldk-se-per-kryetar-te-partise/60%Daily2020-12-04 08:12
https://kosovapost.net/kalendari-historik-4-dhjetor/60%Daily2020-12-04 08:04
https://kosovapost.net/okb-do-te-duhen-vite-per-rimekembjen-globale-nga-covid-19/60%Daily2020-12-04 08:00
https://kosovapost.net/ishte-infektuar-me-covid-nderron-jete-ish-deputeti-shqiptar/60%Daily2020-12-04 07:58
https://kosovapost.net/vetura-godit-nje-person-ne-rrugen-prishtine-gjilan-foto/60%Daily2020-12-04 08:05
https://kosovapost.net/cilat-jane-arsyet-qe-messi-pranoi-oferten-e-psg-se/60%Daily2020-12-04 07:48
https://kosovapost.net/ndihmesja-e-presidentit-trump-debohet-nga-departamenti-i-drejtesise/60%Daily2020-12-04 07:42
https://kosovapost.net/ndikimi-qe-ka-kafja-e-mengjesit-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2020-12-04 07:38
https://kosovapost.net/vuciq-situata-aktuale-politike-ne-kosove-pengese-per-zbatimin-e-marreveshjeve/60%Daily2020-12-04 07:35
https://kosovapost.net/gent-cakaj-viziton-sot-kosoven-firmosen-tri-marreveshje/60%Daily2020-12-04 07:32
https://kosovapost.net/edhe-nisma-shfaq-pretendimet-per-presidentin-kandidat-i-joni-eshte-fatmir-limaj/60%Daily2020-12-04 07:28
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-21/60%Daily2020-12-04 07:22
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-uran-ismaili-kandidat-i-pdkse-per-prishtine/60%Daily2020-12-04 08:18
https://kosovapost.net/aak-nese-haradinaj-nuk-behet-president-shkojme-direkt-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-03 21:28
https://kosovapost.net/kush-kujt-nuk-ia-nenshkruan-mocionin-flet-uran-ismaili/60%Daily2020-12-03 21:24
https://kosovapost.net/haradinaj-pas-mandatit-si-president-nuk-kthehem-me-ne-aak/60%Daily2020-12-03 21:20
https://kosovapost.net/haskuka-rtk-me-fondet-publike-ben-dezinformim-te-publikut-dhe-i-paraqet-shpifjet-si-lajme/60%Daily2020-12-03 21:16
https://kosovapost.net/gent-cakaj-viziton-neser-kosoven-nenshkruhen-tri-marreveshje/60%Daily2020-12-03 21:13
https://kosovapost.net/hoxhaj-nese-kerkohen-votat-e-pdk-se-presidenti-propozohet-nga-ne/60%Daily2020-12-03 21:10
https://kosovapost.net/haradinaj-kam-informata-se-nuk-jam-me-subjekt-i-hetimit-te-speciales/60%Daily2020-12-03 21:06
https://kosovapost.net/driton-selmanaj-kerkon-falje-publike-saranda-bogujevci-eshte-historia-e-gjalle-e-ketij-vendi/60%Daily2020-12-03 20:41
https://kosovapost.net/makina-hyn-brenda-shtepise-pamje-nga-aksidenti-i-pazakonte-foto/60%Daily2020-12-03 20:07
https://kosovapost.net/kryetari-i-kamenices-qendron-kastrati-me-meze-e-birra-pa-respektuar-asnje-mase/60%Daily2020-12-03 20:02
https://kosovapost.net/vetingu-proces-i-domosdoshem-per-sistemin-e-drejtesise/60%Daily2020-12-03 19:56
https://kosovapost.net/rekord-viktimash-nga-covid-19-ne-itali/60%Daily2020-12-03 19:23
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-driton-selmanaj-na-provokoi-sot-ne-kuvend/60%Daily2020-12-03 18:56
https://kosovapost.net/vetevendosje-presidenti-nuk-i-takon-askujt-ai-zgjidhet-pas-zgjedhjeve/60%Daily2020-12-03 18:51
https://kosovapost.net/i-jepet-lamtumira-e-fundit-ne-moshen-99-vjeqare-haxhi-nimete-hanmi/60%Daily2020-12-03 18:31
https://kosovapost.net/pas-numrit-rekord-te-vdekjeve-nga-koronavirusi-ikshpk-ja-del-me-nje-apel-per-qytetaret/60%Daily2020-12-03 18:15
https://kosovapost.net/perfundimet-e-takimit-te-nato-s-rusia-dhe-kina-jane-armiqe-sistematik/60%Daily2020-12-03 17:59
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-dy-ditet-e-ardhshme-2/60%Daily2020-12-03 17:53
https://kosovapost.net/22-viktima-dhe-1-342-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-12-03 17:40
https://kosovapost.net/konfirmohet-seanca-e-neserme-ku-pritet-te-votohet-ligji-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-03 17:23
https://kosovapost.net/amnesty-international-franca-nuk-eshte-kampione-e-fjales-se-lire-2/60%Daily2020-12-03 17:11
https://kosovapost.net/%e2%80%8b13-te-vdekur-dhe-782-raste-te-reja-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-03 17:08
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdeputetet-perplasen-se-kush-ka-faj-per-mos-mbeshtetje-ndaj-personave-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2020-12-03 17:03
https://kosovapost.net/keto-vende-do-te-mbesin-pa-rryme-neser/60%Daily2020-12-03 16:59
https://kosovapost.net/zeka-keto-jane-informacionet-e-mia-per-presidentin-e-ri-dhe-shkuarjen-ne-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2020-12-03 16:43
https://kosovapost.net/sabit-geci-kthehet-ne-burg-vajza-e-tij-thote-se-vendimin-e-mori-nje-gjyqtar-serb/60%Daily2020-12-03 16:37
https://kosovapost.net/merkel-takohet-me-vuciqin-bisedojne-per-dialogun-me-kosoven/60%Daily2020-12-03 16:26
https://kosovapost.net/handikos-publikon-raportin-nga-55-mije-nxenes-ne-144-shkolla-te-kosoves-vec-2-e-tyre-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2020-12-03 15:41
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-komandantin-e-ri-te-kfor-it-gjeneral-majorin-z-franco-federici/60%Daily2020-12-03 15:19
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-i-kundepergjigjet-isa-mustafes-dhe-gani-kocit/60%Daily2020-12-03 15:13
https://kosovapost.net/shperthen-motra-e-maradones-vajzat-e-braktisen-dhe/60%Daily2020-12-03 15:07
https://kosovapost.net/lvv-dhe-pdk-tregojne-se-a-do-te-marrin-pjese-ne-tryezen-e-thirrur-nga-hoti-per-ceshtjen-e-presidentit/60%Daily2020-12-03 15:06
https://kosovapost.net/britani-incident-i-rende-pas-shperthimit-ne-bristol/60%Daily2020-12-03 15:01
https://kosovapost.net/abazi-i-kunderpergjigjet-mustafes-e-ka-te-rende-te-shkoje-ne-prapashtice-pasi-bulliqi-ia-kerkon-lejen-e-ndertimit/60%Daily2020-12-03 15:22
https://kosovapost.net/ne-gjendje-te-rende-shkoi-ne-nje-spital-ne-turqi-deputeti-permeti-fiton-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-12-03 14:50
https://kosovapost.net/75-vjecarja-me-covid-vdes-ne-spital-familjaret-prej-disa-oresh-nuk-i-gjejne-trupin/60%Daily2020-12-03 14:50
https://kosovapost.net/erdogan-detyra-e-jone-eshte-ti-qendrojme-balle-kujtdo-qe-rrezikon-te-drejtat-e-grave/60%Daily2020-12-03 14:50
https://kosovapost.net/qkuk-pranon-donacion-prej-38000-maska-dhe-15500-rroba-mbrojtese/60%Daily2020-12-03 14:39
https://kosovapost.net/ke-po-e-ruajne-te-dera-e-kuvendit-deputetet-e-vetevendosjes/60%Daily2020-12-03 14:31
https://kosovapost.net/shega-ndihmon-ne-luftimin-e-shume-semundjeve/60%Daily2020-12-03 14:24
https://kosovapost.net/zvicra-nuk-i-dorezohet-presionit-te-fqinjeve-nuk-i-mbyll-qendrat-e-skijimit/60%Daily2020-12-03 14:18
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-shkon-ne-pushim/60%Daily2020-12-03 14:17
https://kosovapost.net/alarmante-22-viktima-dhe-627-raste-pozitive-me-koronavirus/60%Daily2020-12-03 14:08
https://kosovapost.net/kryetari-i-kamenices-kerkon-nga-kompania-permiresim-te-punimeve/60%Daily2020-12-03 14:00
https://kosovapost.net/cila-lagje-e-prishtines-do-te-mbetet-pa-uje-diten-e-shtune/60%Daily2020-12-03 13:46
https://kosovapost.net/europarlamentari-hungarez-rrezikon-perjashtimin-pas-krahasimeve-me-gestapon/60%Daily2020-12-03 13:34
https://kosovapost.net/kush-punoi-me-dosjet-e-uck-ne-shqiperi-kuvendi-vendos-per-ngritjen-e-komisionit-te-posacem/60%Daily2020-12-03 13:11
https://kosovapost.net/ronaldo-u-mburr-me-750-golat-e-tij-legjenda-e-realit-vjen-me-nje-koment-epik/60%Daily2020-12-03 13:08
https://kosovapost.net/kuvendi-i-malit-te-zi-pse-nervozohet-abazoviq/60%Daily2020-12-03 13:01
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-tryeze-te-partive-politike-per-presidentin/60%Daily2020-12-03 12:46
https://kosovapost.net/paralajmerimi-dronet-rrezikojne-te-nxisin-luftera-te-vogla/60%Daily2020-12-03 12:42
https://kosovapost.net/recica-paralajmeron-miratimin-e-ligjit-gjitheperfshires-per-aftesine-e-kufizuar/60%Daily2020-12-03 12:35
https://kosovapost.net/neymar-ngacmo-i-pari-nje-tjeter-yll-ftese-te-hapur-leo-messit/60%Daily2020-12-03 12:41
https://kosovapost.net/apeli-sqarohet-per-denimin-e-darko-tasiqit/60%Daily2020-12-03 12:29
https://kosovapost.net/protestuesi-i-reagon-kryetarit-te-apelit-tasiq-ma-ka-djege-baben-ju-ia-ulni-denimin/60%Daily2020-12-03 12:25
https://kosovapost.net/delegacioni-kosovar-shkon-ne-kizhevak-te-serbise/60%Daily2020-12-03 12:19
https://kosovapost.net/selmanaj-shkon-ne-seancen-e-kuvendit-bogujevci-e-quan-te-pafytyre-e-pa-dinjitet/60%Daily2020-12-03 12:16
https://kosovapost.net/hoti-humanizmi-i-nje-shoqerie-tregohet-permes-kujdesit-ndaj-kategorive-te-vecanta/60%Daily2020-12-03 13:37
https://kosovapost.net/tolaj-ligji-pe%cc%88r-personat-me-afte%cc%88si-te%cc%88-kufizuara-nuk-zbatohet-as-nga-institucionet-private-as-nga-ato-publike/60%Daily2020-12-03 11:37
https://kosovapost.net/shkon-ne-1-milion-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-iran/60%Daily2020-12-03 11:22
https://kosovapost.net/autizmi-flet-dita-nderkombetare-vazhdon-ti-gjeje-femijet-me-aftesi-te-kufizuara-te-pambrojtur-nga-shteti/60%Daily2020-12-03 11:14
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-person-dhe-lendohen-dy-te-tjere-ne-nje-aksident-trafiku-ne-viti/60%Daily2020-12-03 11:06
https://kosovapost.net/projektligji-per-rimekembje-miratohet-edhe-ne-komisionin-per-te-drejtat-e-komuniteteve/60%Daily2020-12-03 10:57
https://kosovapost.net/ylli-i-real-madrid-drejt-largimit-shkak-ulja-e-pagave/60%Daily2020-12-03 10:49
https://kosovapost.net/rudi-shteti-ka-deshtuar-te-na-ofroje-kushtet-themelore-per-jetese/60%Daily2020-12-03 10:38
https://kosovapost.net/haradinaj-per-personat-me-aftesi-te-kufizuar-heqja-e-te-gjitha-barrierave-iu-mundeson-atyre-nje-jete-sa-me-te-lumtur/60%Daily2020-12-03 10:08
https://kosovapost.net/tuneli-i-fundit-shfaq-historite-e-grave-qe-jane-viktima-te-dhunes-ne-familje/60%Daily2020-12-03 10:09
https://kosovapost.net/covid-19-italia-vendos-kufizime-te-reja-te-udhetimit-per-krishtlindje/60%Daily2020-12-03 09:54
https://kosovapost.net/e-zyrtarizon-kqz-bulliqi-fitues-ne-podujeve-e-radojeviq-ne-mitrovice-te-veriut/60%Daily2020-12-03 09:53
https://kosovapost.net/cifti-obama-nenshkruan-marreveshje-me-netflix-arsyeja-lidhet-me-donald-trump/60%Daily2020-12-03 09:50
https://kosovapost.net/kosova-dhe-turqia-me-marreveshje-ne-fushen-e-kinematografise/60%Daily2020-12-03 09:41
https://kosovapost.net/veriut-te-mitrovices-i-nderpritet-furnizimi-me-uje-per-shkak-te-borxhit/60%Daily2020-12-03 09:40
https://kosovapost.net/nga-po-i-vjen-gjithe-ai-mllef-e-urrejtje-isa-mustafes-per-vjosa-osmanin-e-shqiperine/60%Daily2020-12-03 09:33
https://kosovapost.net/mbi-64-milione-persona-ne-bote-jane-infektuar-me-virusin-covid-19/60%Daily2020-12-03 09:25
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-tregon-7-arsye-pse-ramush-haradinaj-duhet-te-jete-president/60%Daily2020-12-03 09:21
https://kosovapost.net/nje-tjeter-termet-i-fuqishem-godet-turqine/60%Daily2020-12-03 09:14
https://kosovapost.net/gjermania-zgjat-bllokimin-e-pjesshem-si-mase-ndaj-covid-19/60%Daily2020-12-03 09:10
https://kosovapost.net/gjermania-nuk-nxiton-si-mbreteria-e-bashkuar-me-vaksinen-e-pfizerit/60%Daily2020-12-03 09:09
https://kosovapost.net/zbulimi-amerikan-agjente-kineze-po-shenjestrojne-ekipin-presidentit-te-zgjedhur-joe-biden/60%Daily2020-12-03 09:06
https://kosovapost.net/festa-e-clirimit-televizioni-rus-kujton-enver-hoxhen-nxjerr-gjeneralin-shqiptar-qe-jeton-ne-rusi/60%Daily2020-12-03 09:05
https://kosovapost.net/a-ka-mungese-te-oksigjenit-ne-spitale-ja-cfare-thote-ministri-zemaj/60%Daily2020-12-03 09:02
https://kosovapost.net/shba-ja-ndalon-mallrat-e-pambukut-nga-nje-prodhues-kinez-per-shkak-te-ujgureve/60%Daily2020-12-03 09:01
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-gjakove/60%Daily2020-12-03 08:52
https://kosovapost.net/oeak-dhe-oek-mirepresin-perafrimin-e-qendrimeve-politike-rreth-projektligjit-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-03 08:39
https://kosovapost.net/shqetesuese-rritja-e-numrit-infektimeve-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-12-03 08:24
https://kosovapost.net/ish-presidentet-amerikane-do-te-marrin-vaksinen-e-koronavirusit-para-kamerave/60%Daily2020-12-03 08:20
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-25-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-12-03 08:03
https://kosovapost.net/bruno-ceka-kongresi-panshqiptar-amerikan-organizate-e-avokimit-te-interesave-te-shqiptareve-ne-washington/60%Daily2020-12-03 07:54
https://kosovapost.net/humb-jeten-nga-covid-19-ish-presidenti-francez-foto/60%Daily2020-12-03 07:46
https://kosovapost.net/pandemia-i-sjell-real-madrid-humbje-ne-te-ardhura-prej-100-milione-euro/60%Daily2020-12-03 07:36
https://kosovapost.net/kalendari-historik-3-dhjetor-2/60%Daily2020-12-03 07:30
https://kosovapost.net/lajcak-jemi-duke-punuar-ne-pergatitjen-e-takimit-ne-nivelin-me-te-larte-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-12-03 07:26
https://kosovapost.net/pse-nje-caj-ne-vend-te-kafes-se-mengjesit/60%Daily2020-12-03 07:20
https://kosovapost.net/shefi-i-eulex-it-flet-per-takimin-me-ibrahim-rugoven/60%Daily2020-12-03 07:16
https://kosovapost.net/kreret-e-uck-se-ne-hage-shefi-i-eulex-it-njerezit-ne-kosove-besojne-se-i-arrestuam-ne/60%Daily2020-12-03 07:20
https://kosovapost.net/arsyeja-pse-britania-u-be-shteti-i-pare-qe-e-aprovoi-vaksinen-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-03 07:07
https://kosovapost.net/avokati-berisha-arifit-po-perdoret-si-pretekst-per-te-shkuar-vendi-ne-zgjedhje/60%Daily2020-12-03 08:44
https://kosovapost.net/mbi-13-mije-raste-aktive-me-covid-19-25-mije-e-910-te-sheruar/60%Daily2020-12-03 06:57
https://kosovapost.net/127260-2/60%Daily2020-12-03 06:51
https://kosovapost.net/tome-gashi-ai-deputet-qe-ma-sjell-raportin-e-williamsonit-ne-zyren-time-i-ka-shperblim-10-mije-euro/60%Daily2020-12-02 22:34
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-e-sulmon-ashper-isa-mustafen-e-quan-komunistin-e-fundit-nga-ish-jugosllavia/60%Daily2020-12-02 22:30
https://kosovapost.net/mustafa-biden-me-ka-thene-votojeni-demarkacionin-bulliqi-fajtori-kryesor-qe-nuk-jane-liberalizuar-vizat/60%Daily2020-12-02 22:19
https://kosovapost.net/isa-mustafa-i-con-mesazh-albin-kurtit-te-dalim-perballe-ne-zgjedhje-te-pergjithshme-dhe-ato-lokale/60%Daily2020-12-02 21:07
https://kosovapost.net/kosova-nder-vendet-me-te-sigurta-ne-bote-nga-terrorizmi/60%Daily2020-12-02 21:01
https://kosovapost.net/kujtim-gashi-tregon-se-a-do-te-futet-pdk-ja-ne-qeveri/60%Daily2020-12-02 20:58
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmustafa-sfidon-osmanin-provoje-pa-ldk-sa-vota-do-te-marresh/60%Daily2020-12-02 20:54
https://kosovapost.net/haradinaj-me-se-shumti-ka-gjasa-te-behet-president/60%Daily2020-12-02 20:45
https://kosovapost.net/33-viktima-dhe-946-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-12-02 20:21
https://kosovapost.net/itali-684-te-vdekur-nga-covid-19-gjate-24-oreve/60%Daily2020-12-02 20:19
https://kosovapost.net/historike-finalja-e-conference-league-ne-shqiperi-zyrtarizohet-neser/60%Daily2020-12-02 20:17
https://kosovapost.net/turqia-raporton-193-vdekje-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-12-02 20:14
https://kosovapost.net/spanja-me-masa-kufizuese-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2020-12-02 19:41
https://kosovapost.net/ishte-duke-ngrene-mengjesin-ekzekutohet-nje-shqiptar-ne-brazil-zbulohet-identiteti/60%Daily2020-12-02 19:23
https://kosovapost.net/ish-gjyqtari-i-kushtetueses-thote-se-kurti-mund-te-kthehet-kryeminister-ne-detyre/60%Daily2020-12-02 19:18
https://kosovapost.net/ulja-e-denimit-ndaj-kriminelit-darko-tasiq-banoret-e-krushes-neser-proteste-ne-prishtine/60%Daily2020-12-02 19:15
https://kosovapost.net/a-e-ka-perkrahjen-e-koalicionit-kandidatura-e-ramush-haradinajt-per-president-2/60%Daily2020-12-02 19:13
https://kosovapost.net/seanca-degjimore-e-kushtetueses-po-cilesohet-si-e-zbehte/60%Daily2020-12-02 19:10
https://kosovapost.net/pritet-gjykim-me-i-shkurter-i-gucatit-e-haradinajt-ne-hage-ovl-uck-paralajmeron-veprime-nese-konfirmohet-aktakuza/60%Daily2020-12-02 19:06
https://kosovapost.net/a-e-ka-perkrahjen-e-koalicionit-kandidatura-e-ramush-haradinajt-per-president/60%Daily2020-12-02 18:51
https://kosovapost.net/bilanc-tragjik-nga-covid-19-ne-greqi-89-viktima-dhe-mbi-2-mije-raste-te-reja/60%Daily2020-12-02 18:13
https://kosovapost.net/bulliqi-i-gatshem-qysh-sot-ta-merr-detyren-kjo-eshte-puna-e-pare-qe-do-ta-bej/60%Daily2020-12-02 18:09
https://kosovapost.net/keshtu-duhet-te-aplikoni-per-te-marre-10-perqindeshin-nga-trusti/60%Daily2020-12-02 18:07
https://kosovapost.net/aak-ja-ia-ben-te-qarte-ldk-se-dhe-pdk-se-nuk-terhiqemi-nga-posti-i-presidentit/60%Daily2020-12-02 17:40
https://kosovapost.net/a-do-ta-shpalle-kushtetuesja-te-pavlefshme-voten-e-arifit-flet-juristi/60%Daily2020-12-02 17:09
https://kosovapost.net/gjenerata-e-pakufizuar-ne-kosove-ofron-mundesi-per-pune-praktike-per-500-te-rinj/60%Daily2020-12-02 17:00
https://kosovapost.net/menyra-si-qendroni-ulur-shpreh-kete-tipar-te-karakterit-tuaj/60%Daily2020-12-02 16:35
https://kosovapost.net/shefi-i-eulex-it-kosova-ka-ruajtur-stabilitetin-e-vendit/60%Daily2020-12-02 16:28
https://kosovapost.net/parlamenti-i-malit-te-zi-nis-debatin-per-kabinetin-e-ri-votimi-pritet-me-4-dhjetor/60%Daily2020-12-02 16:15
https://kosovapost.net/a-do-e-pranoje-ldkja-kerkesen-e-pdkse-per-postin-e-presidentit-flet-agim-veliu/60%Daily2020-12-02 16:09
https://kosovapost.net/%e2%80%8b705-raste-te-reja-dhe-17-viktima-nga-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-12-02 16:02
https://kosovapost.net/celesi-qe-mundesoi-vjedhjen-e-2-1-milione-eurove/60%Daily2020-12-02 15:58
https://kosovapost.net/putin-urdheron-fillimin-e-vaksinimit-masiv-javen-e-ardhshme-ne-rusi/60%Daily2020-12-02 15:42
https://kosovapost.net/franca-do-te-kryeje-kontrolle-kufitare-per-te-ndalur-skijimin-jashte-shtetit/60%Daily2020-12-02 15:39
https://kosovapost.net/kjo-eshte-historia-e-lisit-qe-e-perqafuan-kurti-e-bulliqi/60%Daily2020-12-02 15:33
https://kosovapost.net/tahiri-qeveria-e-kosoves-eshte-e-perkushtuar-per-ta-luftuar-antigjipsizmin/60%Daily2020-12-02 15:16
https://kosovapost.net/shba-i-dhuron-spitalit-te-gjakoves-nje-ct/60%Daily2020-12-02 15:07
https://kosovapost.net/trump-do-te-kandidoj-serish-ne-vitin-2024/60%Daily2020-12-02 14:57
https://kosovapost.net/banka-boterore-ndan-10-milione-euro-per-te-varferit-ne-kosove/60%Daily2020-12-02 14:41
https://kosovapost.net/koronavirusi-prezent-ne-serie-a-trajneri-i-njohur-i-infektuari-me-i-fundit/60%Daily2020-12-02 14:39
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-koronavirusi-u-merr-jeten-dy-vellezerve-shqiptare-brenda-3-diteve/60%Daily2020-12-02 14:40
https://kosovapost.net/i-infektuar-me-covid-19-berisha-shtrohet-ne-spital/60%Daily2020-12-02 15:16
https://kosovapost.net/shba-biden-emeron-ish-guvernatoren-e-fed-it-ne-krye-te-departamentit-te-thesarit/60%Daily2020-12-02 14:26
https://kosovapost.net/a-eshte-e-gatshme-arabia-saudite-te-rivendose-lidhjet-me-turqine-dhe-katarin/60%Daily2020-12-02 14:21
https://kosovapost.net/haradinaj-per-votimin-e-projektligjit-per-rimekembje-lajm-i-mire-per-vendin/60%Daily2020-12-02 14:16
https://kosovapost.net/vaksina-per-covid-19-do-jete-falas-per-italianet-thote-ministri-i-shendetesise-italiane/60%Daily2020-12-02 14:14
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-14-te-vdekur-dhe-555-raste-te-reja/60%Daily2020-12-02 14:10
https://kosovapost.net/perfundon-seanca-e-kushtetueses-per-qeverine-hoti-kur-merret-vendimi/60%Daily2020-12-02 14:04
https://kosovapost.net/dorezohet-ldk-keto-jane-kushtet-qe-partia-e-isa-mustafes-ia-pranoj-partise-se-kadri-veselit/60%Daily2020-12-02 13:53
https://kosovapost.net/termet-ne-kosove-2/60%Daily2020-12-02 13:44
https://kosovapost.net/perurohet-shtatorja-e-presidentit-historik-dr-ibrahim-rugoves-ne-istog/60%Daily2020-12-02 13:41
https://kosovapost.net/akuzat-e-dick-marty-zbulohen-emrat-e-komisionit-parlamentar-ne-shqiperise/60%Daily2020-12-02 13:37
https://kosovapost.net/nisma-behet-me-10-deputete-i-bashkohen-edhe-ata-te-6/60%Daily2020-12-02 13:30
https://kosovapost.net/hoxhaj-pdk-do-te-votoje-projektligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-02 13:10
https://kosovapost.net/keta-jane-emrat-e-kater-deputeteve-te-rinj-te-nismes-socialdemokrate/60%Daily2020-12-02 13:01
https://kosovapost.net/zemaj-ne-ditelindjen-e-76-te-rugova-po-kthehet-ne-bronz-ne-shtepine-e-vet/60%Daily2020-12-02 12:32
https://kosovapost.net/policia-ne-mitrovice-gjen-tri-vetura-te-vjedhura/60%Daily2020-12-02 12:27
https://kosovapost.net/vetevendosje-tregon-kur-u-informua-per-rastin-e-deputetit-etem-arifi/60%Daily2020-12-02 12:21
https://kosovapost.net/rregulla-e-reja-per-emigracionin-cfare-duhet-te-beni-per-tu-punesuar-ne-britanine-e-madhe/60%Daily2020-12-02 12:19
https://kosovapost.net/sherr-me-gruan-48-vjecari-ben-450-km-rruge-ne-kembe-per-te-qetesuar-nervat/60%Daily2020-12-02 12:11
https://kosovapost.net/italia-zyrtarisht-e-merr-kryesimin-e-g20/60%Daily2020-12-02 12:05
https://kosovapost.net/sallahu-qeveria-u-votua-kunderligjshem-kuvendi-po-vepron-kunder-kushtetutes/60%Daily2020-12-02 11:36
https://kosovapost.net/komisioni-per-buxhet-dhe-transfere-e-kalon-projektligjin-per-rimekembjen/60%Daily2020-12-02 11:28
https://kosovapost.net/sherohet-nga-covid-19-vjosa-osmani-kthehet-ne-zyre/60%Daily2020-12-02 11:15
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshje-ushtarake-detare-mes-katarit-dhe-shba-se/60%Daily2020-12-02 11:06
https://kosovapost.net/sulmet-ndaj-civileve-ushtria-e-jemenit-kerkon-ndihmen-e-okb-se-per-ti-ndaluar/60%Daily2020-12-02 11:06
https://kosovapost.net/dhjete-nentori-shpallet-dita-e-fitores-ne-azerbajxhan/60%Daily2020-12-02 11:02
https://kosovapost.net/sonda-kineze-change-5-zbarkon-me-sukses-ne-hene/60%Daily2020-12-02 11:02
https://kosovapost.net/anglia-miraton-perdorimin-e-vaksines-pfizer-biontech-kunder-covid-19/60%Daily2020-12-02 10:59
https://kosovapost.net/mashtroi-me-viza-anulohet-gjykimi-ndaj-ish-deputetit/60%Daily2020-12-02 10:53
https://kosovapost.net/pse-u-certifikua-etem-arifi-si-kandidat-per-deputet-ky-eshte-arsyetimi-i-kqz-se/60%Daily2020-12-02 10:47
https://kosovapost.net/spitali-i-gjilanit-ka-nevoje-emergjente-te-furnizimit-me-oksigjen/60%Daily2020-12-02 10:49
https://kosovapost.net/shihemi-pas-4-vitesh-trump-sinjalizon-rikthimin/60%Daily2020-12-02 10:37
https://kosovapost.net/vetevendosje-cdo-pretendim-i-perfaqesuesit-te-qeverise-dhe-te-tjereve-eshte-pa-baze-kushtetuese-per-arifin/60%Daily2020-12-02 10:31
https://kosovapost.net/formacionet-e-mundshme-barca-favorit-ne-udhetimin-te-ferencvarosi/60%Daily2020-12-02 10:30
https://kosovapost.net/gjashte-fakte-qe-duhet-ti-dini-per-shendetin-e-tiroides/60%Daily2020-12-02 10:26
https://kosovapost.net/murati-osmani-nuk-ka-qene-ne-dijeni-per-denimin-e-deputetit-arifi/60%Daily2020-12-02 10:14
https://kosovapost.net/kuvendi-i-hedh-fajin-gjykates-qe-nuk-e-informoi-per-vendimin-e-deputetit-arifi/60%Daily2020-12-02 10:13
https://kosovapost.net/zemaj-pas-takimit-me-hotin-u-dakorduam-per-vendimet-per-festat-e-fundvitit/60%Daily2020-12-02 09:52
https://kosovapost.net/pezullohet-puna-ne-regjistrimin-civil-ne-kacanik-dhe-zubin-potok/60%Daily2020-12-02 09:39
https://kosovapost.net/zhvillime-te-papritura-pdk-mbledhe-urgjent-kryesine/60%Daily2020-12-02 09:40
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-kerkon-mbikeqyrje-rigoroze-te-zbatimit-te-masave-anti-covid-19/60%Daily2020-12-02 09:27
https://kosovapost.net/nis-seanca-per-qeverine-hoti-ne-gjykaten-kushtetuese/60%Daily2020-12-02 09:10
https://kosovapost.net/foshnja-9-muajshe-ne-mesin-e-pese-viktimave-ne-gjermani-pasi-vetura-goditi-kembesoret/60%Daily2020-12-02 09:06
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-takohet-me-perfaqesues-te-sindikates-se-infermiereve/60%Daily2020-12-02 09:04
https://kosovapost.net/mustafa-ne-ditelindjen-e-rugoves-me-emrin-e-tij-jane-identifikuar-te-gjitha-proceset-historike-te-kosoves/60%Daily2020-12-02 08:35
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-ne-moshen-47-vjecare-nga-covid-19-punetori-i-doganes-se-kosoves/60%Daily2020-12-02 08:35
https://kosovapost.net/skender-hyseni-e-kujtojme-me-mall-presidentin-rugova/60%Daily2020-12-02 08:26
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-ditelindjen-e-rugoves-gjithmone-i-kujtoj-idete-e-qendrimet-e-tij-bashke-i-zhdukem-ndasite/60%Daily2020-12-02 08:22
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-renia-e-deshmoreve-hyzri-talla-afrim-maliqi-dhe-ilir-durmishi/60%Daily2020-12-02 08:12
https://kosovapost.net/prokurori-i-pergjithshem-i-shba-se-nuk-ka-prova-per-manipulimin-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-12-02 08:08
https://kosovapost.net/egbo-thyen-heshtjen-flet-per-te-ardhmen/60%Daily2020-12-02 08:05
https://kosovapost.net/vaksines-se-pfizer-it-i-jepet-licenca-per-perdorim-urgjent-ne-britani-te-madhe/60%Daily2020-12-02 07:49
https://kosovapost.net/ish-presidentin-thaci-e-mbrojne-pese-avokate-ne-hage/60%Daily2020-12-02 07:54
https://kosovapost.net/policia-i-shkoi-ne-feste-rita-ora-fillon-hetimin-per-te-zbuluar-se-kush-e-njoftoi-policine/60%Daily2020-12-02 07:42
https://kosovapost.net/bananet-fruta-qe-sherojne-shume-semundje/60%Daily2020-12-02 07:49
https://kosovapost.net/skandaloze-shtepia-e-bardhe-dyshohet-per-skeme-ryshfeti-per-falje-te-te-denuarve/60%Daily2020-12-02 07:30
https://kosovapost.net/rusia-vendos-raketa-ne-ishujt-qe-pretendohen-nga-japonia/60%Daily2020-12-02 07:27
https://kosovapost.net/ne-kizhevak-jane-mbetjet-mortore-te-7-deri-ne-20-personave/60%Daily2020-12-02 07:23
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-mbi-40-mije-te-infektuar-e-me-shume-se-13-mije-raste-aktive/60%Daily2020-12-02 07:13
https://kosovapost.net/kushtetuesja-sot-vendos-per-fatin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-12-02 07:04
https://kosovapost.net/moti-sot-138/60%Daily2020-12-02 07:00
https://kosovapost.net/sot-ditelindja-e-presidentit-historik-dr-ibrahim-rugova/60%Daily2020-12-02 06:57
https://kosovapost.net/drejtoria-e-policise-ne-mitrovicen-e-jugut-per-tri-vjet-radhazi-me-besueshmerine-me-te-larte-te-qytetaret/60%Daily2020-12-01 23:22
https://kosovapost.net/zemaj-tregon-kur-do-te-hiqet-ora-policore-neper-komunat-e-kosoves/60%Daily2020-12-01 22:19
https://kosovapost.net/tahiri-kosova-do-shkoje-drejt-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2020-12-01 22:07
https://kosovapost.net/liburn-aliu-tregon-nese-vv-i-ka-bere-oferte-vjosa-osmanit/60%Daily2020-12-01 22:03
https://kosovapost.net/hoxhaj-ia-shuan-shpresat-ldk-se-nuk-kemi-as-vullnet-as-deshire-qe-te-jemi-pjese-e-qeverise/60%Daily2020-12-01 21:04
https://kosovapost.net/u-kritikua-per-shtatoren-e-adem-jasharit-flet-autori-jam-berber-skulpturen-e-kam-hobi/60%Daily2020-12-01 20:57
https://kosovapost.net/deputeti-aliu-i-ben-thirrje-publike-pdkse-per-rrezim-te-qeverise/60%Daily2020-12-01 20:53
https://kosovapost.net/orgji-ne-bruksel-eurodeputeti-dorehiqet-dhe-kerkon-falje-publike/60%Daily2020-12-01 20:48
https://kosovapost.net/kengetarja-shqiptare-zbulon-se-ka-kaluar-covid-19-kisha-dhimbje-te-tmerrshme/60%Daily2020-12-01 20:37
https://kosovapost.net/vv-po-shenon-rritje-dhe-po-i-frikeson-kundershtaret-politike/60%Daily2020-12-01 20:24
https://kosovapost.net/flet-bulliqi-sqaron-fotografine-ku-bashke-me-kurtin-perqafonte-lisin/60%Daily2020-12-01 20:21
https://kosovapost.net/dhembet-fillojne-te-levizin-e-te-bien-shkencetaret-zbulojne-nje-simptome-te-re-te-covid-19/60%Daily2020-12-01 20:18
https://kosovapost.net/franca-e-holanda-kunder-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven-be-nuk-po-jep-me-as-premtime/60%Daily2020-12-01 20:00
https://kosovapost.net/hoxhaj-pa-luften-e-drejte-te-uck-se-sdo-te-intervenonte-as-nato-ja/60%Daily2020-12-01 19:52
https://kosovapost.net/besnik-bislimi-pakoja-e-rimekembjes-ekonomike-nuk-ka-asnje-mase/60%Daily2020-12-01 19:18
https://kosovapost.net/ishte-i-njoftuar-per-vrasjen-e-zyrtareve-te-ldk-se-roli-i-jakup-krasniqit-sipas-akuzave-te-speciales/60%Daily2020-12-01 19:10
https://kosovapost.net/specialja-e-fton-ne-cilesine-e-deshmitarit-veteranin-e-uck-se-nga-lipjani/60%Daily2020-12-01 19:01
https://kosovapost.net/nese-kushtetuesja-vendos-ne-favor-te-vv-se-shkuarja-apo-jo-ne-zgjedhje-mbetet-ne-doren-e-vjosa-osmanit/60%Daily2020-12-01 18:39
https://kosovapost.net/pdk-e-voton-vetem-me-nje-kusht-projektligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-01 18:02
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-12-01 17:55
https://kosovapost.net/kerkohet-perfshierja-e-plote-ne-pagesat-shtese-per-te-gjithe-stafin-mbeshtetes/60%Daily2020-12-01 17:52
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-12-01 17:43
https://kosovapost.net/vendos-qeveria-1-muaj-pushim-dimeror-ne-shkolla/60%Daily2020-12-01 16:54
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-masa-te-reja-nga-java-e-ardhshme/60%Daily2020-12-01 16:51
https://kosovapost.net/vazhdon-ora-policore-dhe-masat-e-tjera-hoti-njofton-se-nuk-ka-ndryshime/60%Daily2020-12-01 16:44
https://kosovapost.net/merkel-paralajmeron-perballjen-me-valen-e-trete-te-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-12-01 16:40
https://kosovapost.net/rendohet-situata-ne-spitale-rreth-1-mije-paciente-te-shtrire/60%Daily2020-12-01 16:28
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-12-01 16:19
https://kosovapost.net/cnn-zbardh-dokumentet-sekrete-cfare-dinte-kina-per-pandemine-por-nuk-ia-tha-botes/60%Daily2020-12-01 16:04
https://kosovapost.net/biden-prezanton-sot-anetaret-kryesore-te-ekipit-te-tij-ekonomik/60%Daily2020-12-01 15:58
https://kosovapost.net/borrell-jemi-te-lumtur-qe-shba-donte-te-ndihmonte-por-be-ja-duhet-ta-zgjidhe-problemin-kosove-serbi/60%Daily2020-12-01 15:49
https://kosovapost.net/lucescu-i-bindur-pirlos-i-duhet-kohe-juventusi-eshte-ndertuar-per-te-fituar/60%Daily2020-12-01 15:37
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-edhe-ne-agjenden-finlandeze/60%Daily2020-12-01 15:28
https://kosovapost.net/borrell-nuk-mund-te-jemi-aktore-globale-nese-nuk-i-zgjidhim-problemet-ne-ballkan/60%Daily2020-12-01 15:14
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-i-uron-ditelindjen-rifat-jasharit/60%Daily2020-12-01 15:02
https://kosovapost.net/kosove-shkon-ne-mbi-40-mije-numri-i-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-12-01 14:59
https://kosovapost.net/okb-ja-kerkon-35-miliarde-dollare-fonde-asistence-per-vitin-2021/60%Daily2020-12-01 14:48
https://kosovapost.net/mustafi-nje-nga-tre-shenjestrat-e-koeman-per-mbrojtjen-e-barces/60%Daily2020-12-01 14:45
https://kosovapost.net/humb-jeten-16-vjecari-shqiptar-ne-greqi-u-digjet-shtepia/60%Daily2020-12-01 14:14
https://kosovapost.net/partive-oligarke-e-autokrate-te-luftes-bashke-me-ato-kleptokrate-e-komuniste-te-paqes-u-iku-koha/60%Daily2020-12-01 14:07
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-521-raste-te-reja-pozitive-dhe-10-viktima/60%Daily2020-12-01 14:03
https://kosovapost.net/be-shtyn-bisedimet-me-shqiperine-e-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-12-01 13:51
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-infermierja-e-spitalit-te-gjakoves/60%Daily2020-12-01 13:46
https://kosovapost.net/haskuka-i-reagon-balaj-halimajt-eshte-mire-ti-hedhesh-diplomat-e-ti-besh-pyetje-vetes-se-pse-po-ikin-qytetaret/60%Daily2020-12-01 13:38
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-rrahmani-ia-kujton-rezultatin-ne-podujeve-zemaj-i-nervozuar-del-nga-komision/60%Daily2020-12-01 14:22
https://kosovapost.net/kontrata-me-contour-global-shkon-ne-arbitrazh/60%Daily2020-12-01 13:06
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-fillon-negociatat-me-pdk-ne-per-ti-plotesuar-kushtet-e-tyre-per-kalimin-e-ligjit-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-12-01 12:59
https://kosovapost.net/haziri-solidariteti-ne-mbrojtjen-e-familjes-nenes-dhe-gruas-vlere-qe-duhet-ta-rrisim/60%Daily2020-12-01 12:49
https://kosovapost.net/nderron-jete-shkaku-i-covid-19-hoxha-nga-drenasi/60%Daily2020-12-01 12:50
https://kosovapost.net/mallengjehet-vajza-e-jakup-krasniqit-ne-festen-familjare/60%Daily2020-12-01 12:44
https://kosovapost.net/rifat-jashari-feston-sot-ditelindjen/60%Daily2020-12-01 12:42
https://kosovapost.net/hoxhaj-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-nenkryetarit-te-shkupit/60%Daily2020-12-01 12:35
https://kosovapost.net/ja-si-duket-nje-dhome-brenda-burgut-ku-po-mbahen-hashim-thaci-dhe-ish-komandantet-e-uck-se-foto/60%Daily2020-12-01 12:09
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-futet-ne-vetizolim/60%Daily2020-12-01 12:00
https://kosovapost.net/nderpritet-vaksinimi-kunder-gripit-sezonal-ne-prishtine-shkak-tollovia-e-madhe/60%Daily2020-12-01 11:50
https://kosovapost.net/leter-e-hapur-drejtuar-ministrit-likaj-te-arriturat-e-kolosit-shqiptar-hasan-islami-te-perfshihen-ne-programin-mesimor/60%Daily2020-12-01 11:50
https://kosovapost.net/126755-2/60%Daily2020-12-01 11:36
https://kosovapost.net/kur-do-te-shpallet-rezultati-i-zgjedhjeve-ne-podujeve-e-veri-te-mitrovices/60%Daily2020-12-01 11:23
https://kosovapost.net/perkeqesohet-ndjeshem-gjendja-shendetesore-e-berlusconit/60%Daily2020-12-01 11:15
https://kosovapost.net/ne-zonat-e-banuara-me-serbe-regjistrohen-dy-vdekje-me-covid-19/60%Daily2020-12-01 11:12
https://kosovapost.net/kosova-rrezikon-te-kthehet-ne-piken-zero-per-anetaresim-ne-be-dhe-liberalizim-te-vizave/60%Daily2020-12-01 11:08
https://kosovapost.net/aak-se-i-shtohet-edhe-nje-deputet/60%Daily2020-12-01 11:03
https://kosovapost.net/gjykatesi-i-speciales-shperblehet-me-nje-cmim-ne-gjermani/60%Daily2020-12-01 10:57
https://kosovapost.net/126739-2/60%Daily2020-12-01 10:42
https://kosovapost.net/vulini-ne-panik-ankohet-ndaj-shqiptareve-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-12-01 10:40
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-therret-konference-per-shtyp/60%Daily2020-12-01 10:33
https://kosovapost.net/cfare-qendron-pas-perplasjes-publike-midis-serbise-dhe-malit-te-zi/60%Daily2020-12-01 10:28
https://kosovapost.net/ismaili-trafiku-urban-falas-ishte-ide-e-pdk-se/60%Daily2020-12-01 10:26
https://kosovapost.net/kancelarja-merkel-paralajmeron-gjermanet-per-nje-vale-te-trete-te-koronavirusit/60%Daily2020-12-01 10:12
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-dijetari-e-alimi-yne-i-njohur-hajrullah-ef-hoxha/60%Daily2020-12-01 10:14
https://kosovapost.net/diaspora-sivjet-dergoi-afro-800-milione-euro-ne-kosove/60%Daily2020-12-01 10:04
https://kosovapost.net/zemaj-ne-diten-boterore-te-aids-testet-falas-jane-ne-dispozicion-nga-institucionet-shendetesore/60%Daily2020-12-01 09:47
https://kosovapost.net/java-vendimtare-per-projektligjin-per-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-12-01 09:38
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-nenkryetari-i-shkupit-enver-maliqi/60%Daily2020-12-01 09:39
https://kosovapost.net/kampioni-i-formula-1-lewis-hamilton-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-12-01 09:32
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-babai-i-ish-deputetit-te-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-12-01 09:27
https://kosovapost.net/miss-serbia-ben-me-duar-shqiponjen-qartet-vuciq/60%Daily2020-12-01 09:31
https://kosovapost.net/nderron-jete-ne-burg-te-dubraves-78-vjecari-nga-vitia/60%Daily2020-12-01 09:15
https://kosovapost.net/11-vite-me-pare-i-jepnin-shansin-e-madh-valdet-rama-i-ndeshkon-video/60%Daily2020-12-01 09:15
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-takoi-ambasadorin-joern-rohde-vlereson-te-nevojshme-perkrahjen-e-vazhdueshme-te-gjermanise/60%Daily2020-12-01 09:09
https://kosovapost.net/kamberi-kerkon-memorial-ne-vendin-ku-u-gjeten-varreza-masive-te-shqiptareve-nis-peticionin/60%Daily2020-12-01 08:27
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-mbi-13-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-12-01 08:15
https://kosovapost.net/126673-2/60%Daily2020-12-01 08:10
https://kosovapost.net/manchester-city-shume-afer-transferimit-te-yllit-te-madh/60%Daily2020-12-01 08:05
https://kosovapost.net/aliu-avdullah-hoti-eshte-dashur-moti-kohe-qe-te-dorehiqet/60%Daily2020-12-01 07:58
https://kosovapost.net/ishte-ne-krye-te-detyres-vetevritet-agjenti-i-sigurise-se-putin/60%Daily2020-12-01 07:46
https://kosovapost.net/mosmarreveshje-ne-det-te-hapur-mes-italise-dhe-libise/60%Daily2020-12-01 07:41
https://kosovapost.net/evropianet-i-shpenzojne-parate-per-tu-argetuar-shqiptaret-per-tu-ushqyer/60%Daily2020-12-01 07:31
https://kosovapost.net/bota-shenon-diten-e-aids-it-ne-kohen-e-pandemise-se-koronavirusit/60%Daily2020-12-01 07:24
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-24/60%Daily2020-12-01 07:18
https://kosovapost.net/suarez-jashte-listes-per-ndeshjen-me-bayernin/60%Daily2020-12-01 07:15
https://kosovapost.net/mos-ia-teproni-me-caj-rusi-keto-jane-demet-per-organizmin/60%Daily2020-12-01 07:13
https://kosovapost.net/dorehiqet-keshilltari-i-presidentit-trump-per-koronavirusin/60%Daily2020-12-01 07:08
https://kosovapost.net/bilanci-covid-ne-kosove-13-mije-e-579-raste-aktive-me-covid-19-1-mije-e-16-viktima/60%Daily2020-12-01 07:04
https://kosovapost.net/nga-sot-mund-udhetoni-falas-me-autobuset-e-trafikut-urban/60%Daily2020-12-01 07:02
https://kosovapost.net/a-eshte-legjitime-vota-e-etem-arifit-per-qeverine-hoti-flet-hasani/60%Daily2020-12-01 06:55