XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/haradinaj-prej-shtatorit-nuk-komunikoj-me-avdullah-hotin/60%Daily2021-01-31 22:37
https://kosovapost.net/do-te-beje-gjithcka-per-vendin-pasi-e-kemi-ne-gjak-arta-dobroshi-ne-lidhje-live-me-vjosa-osmanin/60%Daily2021-01-31 22:32
https://kosovapost.net/detajet-per-cfare-u-pyet-nga-specialja-i-ftuari-nga-shqiperia-adem-shehu/60%Daily2021-01-31 22:01
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-jam-armiqesor-me-aleatet-por-kosova-duhet-te-ece-perpara/60%Daily2021-01-31 21:52
https://kosovapost.net/rrefen-vellai-zahir-pajaziti-diten-kur-u-vra-ka-qene-agjerueshem/60%Daily2021-01-31 21:44
https://kosovapost.net/keshilli-musliman-i-britanise-zgjedh-sekretaren-e-pare-grua/60%Daily2021-01-31 21:18
https://kosovapost.net/kurti-e-osmani-shkuan-haptas-ne-veri-ndersa-tha%d2%abi-me-lejen-e-vu%d2%abi%d2%abit-shkoj-duke/60%Daily2021-01-31 21:00
https://kosovapost.net/edmond-azemi-demanton-vetevendosjen-nuk-jam-ne-asnje-parti/60%Daily2021-01-31 20:44
https://kosovapost.net/ky-eshte-zyrtari-policor-qe-dyshohet-se-beri-vetevrasje-para-policise/60%Daily2021-01-31 20:37
https://kosovapost.net/yllit-te-psg-se-hajdutet-i-thyen-shtepine-pasi-kishte-udhetuar-me-skuadren/60%Daily2021-01-31 20:32
https://kosovapost.net/a-synon-haradinaj-te-behet-president-ne-bashkepunim-me-kurtin/60%Daily2021-01-31 20:20
https://kosovapost.net/kurtin-e-viziton-sportisti-i-njohur-i-sjell-edhe-nje-dhurate/60%Daily2021-01-31 20:15
https://kosovapost.net/tragjike-polici-i-kosoves-dyshohet-se-vrau-veten-para-stacionit-policor/60%Daily2021-01-31 20:09
https://kosovapost.net/hapet-katedra-e-pare-e-albanologjise-ne-amerike-mergimtari-shqiptar-dhuroi-5-milione-dollare-video/60%Daily2021-01-31 19:44
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-me-rimekembjen-izolimi-i-te-rinjve-dhe-shtetit-tone-do-te-marre-fund/60%Daily2021-01-31 19:24
https://kosovapost.net/hoxhaj-si-kryeminister-i-ardhshem-do-ti-forcoj-lidhjet-ekonomike-te-kosoves-me-shba-te-dhe-gjermanine/60%Daily2021-01-31 19:09
https://kosovapost.net/viola-von-cramon-ideja-e-bashkimit-kombetar-nuk-eshte-nje-alternative-e-duhur-per-kosoven/60%Daily2021-01-31 18:48
https://kosovapost.net/mbeshtetesit-e-navalnyt-mbushin-sheshet-e-rusise/60%Daily2021-01-31 18:06
https://kosovapost.net/hungarezet-protestojne-kunder-masave-kufizuese-ndaj-covid-19/60%Daily2021-01-31 17:15
https://kosovapost.net/kosnett-shkembimi-i-territoreve-ska-qene-dhe-sdo-te-jete-politike-e-shba-se/60%Daily2021-01-31 16:57
https://kosovapost.net/pk-nuk-do-lejohet-abuzimi-me-ligjin-dhe-demtimi-i-imazhit-te-policise/60%Daily2021-01-31 16:46
https://kosovapost.net/muriqi-shenon-gjimshiti-me-atalanten-mposhten/60%Daily2021-01-31 16:38
https://kosovapost.net/per-viziten-e-kurtit-dhe-osmanit-ne-veri-reagon-edhe-avokati-arianit-koci/60%Daily2021-01-31 16:31
https://kosovapost.net/stresi-indinjohet-me-perputhen-turp-i-mesoni-brezit-te-ri-te-zihen-per-flokesh-per-nje-burre/60%Daily2021-01-31 16:26
https://kosovapost.net/gazeta-izraelite-serbia-u-perpoq-ta-ndaloj-njohjen-e-kosoves-nga-izraeli/60%Daily2021-01-31 16:20
https://kosovapost.net/termet-ne-mavrove/60%Daily2021-01-31 16:13
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-veteranet-ne-kline-osmani-e-kurti-u-ndalen-nga-15-femije-ne-veri/60%Daily2021-01-31 16:05
https://kosovapost.net/danimarke-organizohet-proteste-kunder-masave-anti-covid-19/60%Daily2021-01-31 15:34
https://kosovapost.net/ana-bernabiq-ne-serbi-jane-vaksinuar-438-mije-qytetare/60%Daily2021-01-31 15:31
https://kosovapost.net/te-pakten-10-persona-humben-jeten-dhe-24-te-tjere-u-plagosen-ne-sulmet-terroriste-ne-siri/60%Daily2021-01-31 15:28
https://kosovapost.net/neser-terhiqet-shorti-per-renditjen-e-partive-politike-ne-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-31 15:23
https://kosovapost.net/mbreteresha-elizabeth-pret-ne-takim-bidenin-para-samitit-te-g7/60%Daily2021-01-31 15:09
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-javen-e-ardhshme/60%Daily2021-01-31 15:05
https://kosovapost.net/me-ka-marre-malli-per-kohen-kur-hajnia-me-e-madhe-ka-qene-kur-ia-vjedhje-dikujt-yrrnekun-e-tenteneve-dhe-nje-shtalb-ne-ara/60%Daily2021-01-31 15:16
https://kosovapost.net/tubimet-partiake-pa-maske-e-distance-po-rrezikojne-shendetin-e-qytetareve/60%Daily2021-01-31 14:41
https://kosovapost.net/zbulohen-perpjekjet-e-vuciqit-per-ta-parandaluar-njohjen-e-kosoves-nga-izraeli/60%Daily2021-01-31 14:36
https://kosovapost.net/thaci-thoshte-dhurate-e-rankoviqit-vv-ja-e-albin-kurtit-i-kunderpergjigjet-me-keto-pamje/60%Daily2021-01-31 14:29
https://kosovapost.net/ne-keto-komuna-jane-konfirmuar-rastet-e-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-31 14:13
https://kosovapost.net/moti-i-lige-pezullon-lundrimet-ne-porte-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-31 13:58
https://kosovapost.net/i-gjithe-ekipi-i-avokateve-te-donald-trump-jep-doreheqje/60%Daily2021-01-31 13:46
https://kosovapost.net/konfirmohen-287-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-31 14:16
https://kosovapost.net/e-rralle-ne-velipoje-peshkaqeni-del-ne-breg/60%Daily2021-01-31 13:07
https://kosovapost.net/kqz-tregon-afatet-per-akreditimin-e-vezhguesve-per-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-31 12:36
https://kosovapost.net/barcelona-leshon-komunikate-zyrtare-pas-botimit-te-lajmit-mbi-kontraten-e-messit/60%Daily2021-01-31 12:31
https://kosovapost.net/hoti-neser-nenshkruajme-marreveshjen-per-vendosjen-e-marredhenieve-diplomatike-me-izraelin/60%Daily2021-01-31 12:20
https://kosovapost.net/vuciq-neser-e-takon-macronin-ne-paris-kosova-teme-diskutimi/60%Daily2021-01-31 12:16
https://kosovapost.net/vidhet-filiali-i-postes-se-kosoves-ne-kamenice/60%Daily2021-01-31 11:40
https://kosovapost.net/nje-ekip-i-ri-nis-kerkimet-per-ta-gjetur-burrin-qe-u-hodh-nga-ura-e-fshejte/60%Daily2021-01-31 11:28
https://kosovapost.net/rusi-fillojne-edhe-sot-protestat-per-navalnyn/60%Daily2021-01-31 11:25
https://kosovapost.net/gjendet-e-mitura-qe-ishte-raportuar-e-zhdukur-nga-podujeva/60%Daily2021-01-31 10:56
https://kosovapost.net/501-gjoba-per-mosrespektim-te-masave-anti-covid-19/60%Daily2021-01-31 10:46
https://kosovapost.net/sindikata-e-komunikacionit-kercenon-me-protesta/60%Daily2021-01-31 10:20
https://kosovapost.net/hoxhaj-bene-homazhe-tek-shtatorja-e-zahir-pajazitit/60%Daily2021-01-31 10:14
https://kosovapost.net/kurti-deklarohet-perfundimisht-per-listen-e-kandidateve-paralajmeron-kundershtaret/60%Daily2021-01-31 10:05
https://kosovapost.net/vizita-e-kurtit-dhe-osmanit-ne-veri-te-mitrovices-ky-eshte-reagimi-i-hotit/60%Daily2021-01-31 09:41
https://kosovapost.net/piratet-rrembejne-anijen-e-mallrave-me-flamur-amerikan/60%Daily2021-01-31 09:34
https://kosovapost.net/covid-19-franca-mbyll-kufijte-per-shumicen-e-udhetimeve-jashte-be-se/60%Daily2021-01-31 09:32
https://kosovapost.net/rinovimi-i-messit-me-barcen-zbulohet-shifra-faraonike-shtangen-tifozet/60%Daily2021-01-31 09:29
https://kosovapost.net/osmani-e-kurti-bejne-homazhe-prane-shtatores-se-zahir-pajazitit/60%Daily2021-01-31 09:20
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-pe%cc%88rkujton-zahir-pajazitin-edmond-hoxhe%cc%88n-dhe-hakif-zejnullahun/60%Daily2021-01-31 09:17
https://kosovapost.net/u-raportua-e-zhdukur-policia-thote-se-vajza-nga-podujeva-po-bashkejeton-me-nje-person/60%Daily2021-01-31 09:01
https://kosovapost.net/vendosja-e-marredhenieve-diplomatike-kosove-izrael-akt-historik/60%Daily2021-01-31 08:50
https://kosovapost.net/semundjet-e-zemres-lidhen-ngushte-me-kete-ushqim/60%Daily2021-01-31 08:23
https://kosovapost.net/disa-paciente-ne-kosove-infektohen-per-here-te-dyte-me-covid-19/60%Daily2021-01-31 08:18
https://kosovapost.net/keni-dhe-ju-nje-shenje-si-kjo-ja-cfare-fshihet-pas-saj/60%Daily2021-01-31 08:13
https://kosovapost.net/shba-numer-rekord-viktimash-2-mije-e-640-persona-kane-humbur-jeten-ne-24-ore/60%Daily2021-01-31 08:10
https://kosovapost.net/rreth-1-mije-e-500-persona-humben-jeten-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2021-01-31 08:06
https://kosovapost.net/24-vjet-nga-renia-e-tre-ushtareve-emblematike-te-uck-se/60%Daily2021-01-31 08:01
https://kosovapost.net/kalendari-historik-31-janar-2/60%Daily2021-01-31 07:46
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-14/60%Daily2021-01-31 07:41
https://kosovapost.net/organizatat-turke-dhurojne-ndihme-per-nevojtaret-ne-kosove/60%Daily2021-01-30 22:49
https://kosovapost.net/partneri-i-putinit-ne-xhudo-zoteroj-nje-pallat-te-madh-ne-rusine-jugore/60%Daily2021-01-30 22:40
https://kosovapost.net/kengetari-me-fame-boterore-flirton-me-nje-nga-vajzat-me-te-bukura-shqiptare/60%Daily2021-01-30 22:33
https://kosovapost.net/atleti-shqiptar-rremben-medaljen-e-arte-ne-austri-urimet-kampion/60%Daily2021-01-30 22:26
https://kosovapost.net/lvv-aak-dhe-nisma-nuk-ndryshojne-renditjen-e-kandidateve-ne-listat-zgjedhore/60%Daily2021-01-30 22:18
https://kosovapost.net/albini-dhe-vjosa-deshmuan-se-veriu-eshte-i-pushtuar/60%Daily2021-01-30 22:12
https://kosovapost.net/lvv-reagon-pas-vendimit-te-supremes-lista-jone-me-110-kandidate-garon-ne-referendumin-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-30 22:06
https://kosovapost.net/hoxhaj-kosova-eshte-e-forte-kur-pdk-ja-eshte-e-forte/60%Daily2021-01-30 21:26
https://kosovapost.net/politikanet-qe-drejtuan-qeverine-e-kosoves-pa-garuar-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-30 21:16
https://kosovapost.net/milaim-zeka-vizita-e-kurtit-ne-veri-zbuloi-rrenen-20-vjecare-te-politikes/60%Daily2021-01-30 21:06
https://kosovapost.net/musliu-disa-ferkuan-duart-menduan-qe-pas-arrestimit-te-thacit-e-veselit-pdk-do-te-zhbehet/60%Daily2021-01-30 20:58
https://kosovapost.net/pdk-kurti-dhe-osmani-turperuan-shtetin-e-kosoves/60%Daily2021-01-30 20:42
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-mbajtur-qumeshtin-ne-deren-e-frigoriferit/60%Daily2021-01-30 20:11
https://kosovapost.net/bahtiri-nje-mbetje-e-pushtetit-te-kaluar-tentoi-ta-prishe-tubimin-me-kurtin-dhe-osmanin/60%Daily2021-01-30 20:02
https://kosovapost.net/haradinaj-premton-anetarsim-ne-nato/60%Daily2021-01-30 19:28
https://kosovapost.net/aak-e-prish-koalicionin-me-ldk-ne-ne-viti/60%Daily2021-01-30 19:16
https://kosovapost.net/serbet-ne-leposaviq-veshin-uniforma-ushtarake-ne-nje-ngjarje-perkujtimore/60%Daily2021-01-30 19:06
https://kosovapost.net/armend-muja-reagon-pas-vizites-se-albin-kurtit-ne-mitrovicen-e-veriut-keto-jane-fjalet-e-tij/60%Daily2021-01-30 18:57
https://kosovapost.net/enis-bardhi-protagonist-ne-fitoren-e-levantes-ndaj-real-madridit/60%Daily2021-01-30 18:42
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-ne-rrugen-c-ne-prishtine-policia-jep-detaje/60%Daily2021-01-30 18:45
https://kosovapost.net/merkel-u-lutet-familjeve-per-durim-ne-kohen-e-covid-19/60%Daily2021-01-30 18:22
https://kosovapost.net/incident-ne-tubimin-e-vv-se-ne-mitrovice-agim-bahtiri-tenton-te-perleshet-fizikisht/60%Daily2021-01-30 18:35
https://kosovapost.net/ipkja-konfirmon-arrestimin-e-harris-kelmendit-suspendon-edhe-dy-police-tjere/60%Daily2021-01-30 17:31
https://kosovapost.net/8-mije-e-466-mergimtare-nuk-iu-pergjigjen-telefonatave-te-kqz-se-per-tu-verifikuar-si-votues/60%Daily2021-01-30 17:20
https://kosovapost.net/lushtaku-pas-shkuarjes-se-kurtit-ne-veri-kosova-ka-pasur-burra-qe-kane-punuar-per-kete-dite/60%Daily2021-01-30 17:13
https://kosovapost.net/vv-nuk-zevendeson-kurtin-edhe-pas-vendimit-te-supremes-mbetet-prijes-i-listes/60%Daily2021-01-30 17:06
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-vvse-kurti-e-osmani-nuk-u-kthyen-prapa-por-e-realizuan-viziten-ne-ploteni/60%Daily2021-01-30 17:01
https://kosovapost.net/127639-mije-aplikime-nga-diaspora-aprovohen-ne-kqz/60%Daily2021-01-30 16:56
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-pdk-se-mjaftuan-nje-grusht-te-rinjsh-serbe-qe-te-zbrapsin-albinin-dhe-vjosen-nga-vizita-turistike-ne-veri/60%Daily2021-01-30 16:46
https://kosovapost.net/ihmkja-paralajmeron-vershime-edhe-ne-ditet-ne-vijim/60%Daily2021-01-30 16:37
https://kosovapost.net/haradinaj-porosi-vuciqit-njihe-pavaresine-dhe-sovranitetin-e-kosoves-mos-ke-frike-ushtrine/60%Daily2021-01-30 16:31
https://kosovapost.net/serbet-ia-nderprejne-viziten-albin-kurti-dhe-vjosa-osmani-ne-veri/60%Daily2021-01-30 16:16
https://kosovapost.net/macron-e-pret-te-henen-vuciqin-ne-paris/60%Daily2021-01-30 16:04
https://kosovapost.net/haradinaj-dhe-ambasadori-turk-flasin-per-zhvillimet-politike-ne-kosove/60%Daily2021-01-30 15:29
https://kosovapost.net/liverpool-lufte-me-kohen-per-nje-mbrojtes-ne-liste-edhe-nje-shqiptar/60%Daily2021-01-30 15:17
https://kosovapost.net/sa-ore-duhet-te-fleme-rendesia-e-gjumit-ne-mireqenien-tone/60%Daily2021-01-30 15:08
https://kosovapost.net/osmani-e-kurti-bashke-ne-trepce-kushte-te-mjerueshme-qe-kerkojne-trajtim-urgjent/60%Daily2021-01-30 14:59
https://kosovapost.net/policia-sqaron-rastin-e-vjedhjes-se-radareve-ne-aeroportin-e-prishtines/60%Daily2021-01-30 14:47
https://kosovapost.net/gastronomet-zyrtaret-policore-kane-sjellje-te-pahijshme-ndaj-klienteve-dhe-stafit/60%Daily2021-01-30 14:40
https://kosovapost.net/kqz-mblidhet-sot-per-te-proceduar-pas-vendimeve-te-supremes/60%Daily2021-01-30 14:22
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-dhe-285-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-30 14:16
https://kosovapost.net/hoti-situate-e-renduar-me-vershimet/60%Daily2021-01-30 13:44
https://kosovapost.net/franca-mbyll-kufijte-per-vendet-jashte-be-se/60%Daily2021-01-30 13:42
https://kosovapost.net/wolves-i-thote-jo-udineses-patrick-cutrone-huazohet-ne-la-liga/60%Daily2021-01-30 13:37
https://kosovapost.net/bashkimi-me-shqiperine-kurti-duam-ta-kemi-te-drejten-e-referendumit/60%Daily2021-01-30 13:02
https://kosovapost.net/hoxhaj-dhe-tahiri-ne-100-diteshin-e-pare-do-te-iniciojme-themelimin-e-gjykates-komerciale/60%Daily2021-01-30 12:37
https://kosovapost.net/mustafa-perkujton-fadil-feratin-ne-11-vjetorin-e-vdekjes/60%Daily2021-01-30 12:14
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-paris-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2021-01-30 11:35
https://kosovapost.net/osmani-me-babin-e-mamin-sot-ne-mitrovice/60%Daily2021-01-30 11:27
https://kosovapost.net/lumi-drenica-del-nga-shtrati-mbulohen-disa-ura-ne-fshatrat-e-drenasit/60%Daily2021-01-30 11:25
https://kosovapost.net/145052-2/60%Daily2021-01-30 11:22
https://kosovapost.net/636-gjoba-per-mosrespektim-te-masave-anti-covid-19/60%Daily2021-01-30 11:06
https://kosovapost.net/reali-i-bashkohet-gares-per-mbrojtesin-sven-botman/60%Daily2021-01-30 10:59
https://kosovapost.net/reagon-vetevendosje-ne-vushtrri-koalicionin-e-prishi-isa-mustafa/60%Daily2021-01-30 10:34
https://kosovapost.net/serish-vershime-ne-podujeve-bllokohen-disa-shtepi-ne-fshatin-dumosh/60%Daily2021-01-30 10:21
https://kosovapost.net/hoti-lajm-i-mire-ekonomia-po-i-kthehet-normalitetit/60%Daily2021-01-30 10:04
https://kosovapost.net/vushtrri-aksidentohen-tri-vetura/60%Daily2021-01-30 09:49
https://kosovapost.net/vidhen-26-kriptovaluta-te-bitcoin-ne-mitrovicen-e-veriut/60%Daily2021-01-30 09:36
https://kosovapost.net/tajvani-shenon-viktimen-e-pare-nga-covid-19-pas-tete-muajve/60%Daily2021-01-30 09:00
https://kosovapost.net/cilat-jane-semundjet-qe-vijne-nga-ushqimi/60%Daily2021-01-30 08:53
https://kosovapost.net/vershohet-rruga-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/60%Daily2021-01-30 08:36
https://kosovapost.net/nga-e-hena-te-gjithe-amerikanet-duhet-te-mbajne-maska-ne-transportin-publik/60%Daily2021-01-30 11:41
https://kosovapost.net/vendimi-i-supremes-sallahu-turpi-i-juaj-nuk-do-te-harrohet-keni-qene-te-ndikuar-politikisht/60%Daily2021-01-30 08:19
https://kosovapost.net/sot-mblidhet-kqz-per-te-proceduar-pas-vendimeve-te-supremes/60%Daily2021-01-30 08:09
https://kosovapost.net/nga-neser-fillon-lehtesimi-i-masave-anticovid-ne-itali/60%Daily2021-01-30 08:04
https://kosovapost.net/kalendari-historik-30-janar-2/60%Daily2021-01-30 07:59
https://kosovapost.net/keto-jane-ngjarjet-e-dites-ne-vend/60%Daily2021-01-30 07:38
https://kosovapost.net/mbi-6-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-vend-2/60%Daily2021-01-30 07:36
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-15/60%Daily2021-01-30 07:31
https://kosovapost.net/shifra-rekord-te-infektimeve-nga-covid-19-ne-bote/60%Daily2021-01-29 22:50
https://kosovapost.net/vv-per-mohimin-e-kandidatures-se-kurtit-vendimi-i-supremes-i-kundervihet-aktgjykimit-te-kushtetueses/60%Daily2021-01-29 22:38
https://kosovapost.net/kurti-perkujton-masakren-e-rogoves-ne-22-vjetorin-e-saj/60%Daily2021-01-29 21:42
https://kosovapost.net/tome-gashi-vendimi-i-kushtetueses-eshte-skandaloz-por-ka-me-sjell-dicka-te-mire/60%Daily2021-01-29 21:33
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-nuk-e-ndajme-uckne-si-po-mundohen-ta-ndajne-te-tjeret/60%Daily2021-01-29 21:23
https://kosovapost.net/ku-duhet-te-ankohet-albin-kurti-tani-tregon-krasniqi/60%Daily2021-01-29 20:49
https://kosovapost.net/kryeministri-ne-ardhje-kurti-per-debatin-me-hoxhajn-ata-jane-ne-gare-per-vendin-e-dyte/60%Daily2021-01-29 20:40
https://kosovapost.net/kimete-berisha-pas-vendimit-per-albin-kurtin-cohuni-nuk-jetohet-ne-vendin-me-te-korruptuar-ne-bote/60%Daily2021-01-29 20:24
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-veteranet-ne-peje-vota-per-pdk-ne-eshte-vote-per-thacin-dhe-veselin/60%Daily2021-01-29 20:09
https://kosovapost.net/heronjet-partiak/60%Daily2021-01-29 19:58
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-pas-vendimit-te-supremes-me-14-shkurt-albin-kurti-do-te-jete-kryeminister/60%Daily2021-01-29 19:46
https://kosovapost.net/rashiq-serbet-ne-kosove-si-ne-korene-e-veriut-vuciq-do-ndikoje-edhe-ne-keto-zgjedhje/60%Daily2021-01-29 19:10
https://kosovapost.net/von-cramon-kerkon-nga-te-gjitha-subjektet-politike-ta-respektojne-vendimin-e-supremes/60%Daily2021-01-29 18:52
https://kosovapost.net/edhe-48-ore-per-kqzne-qe-te-therrase-diasporen/60%Daily2021-01-29 18:40
https://kosovapost.net/mbeten-te-bllokuar-per-shkak-te-stuhise-infermieret-u-japin-vaksinat-anti-covid-kalimtareve/60%Daily2021-01-29 18:35
https://kosovapost.net/akademiku-artan-fuga-i-del-ne-mbrojtje-kurtit-pas-mos-kandidimit/60%Daily2021-01-29 17:47
https://kosovapost.net/brukseli-i-bashkohet-quintit-kerkon-qe-te-mos-kete-nderhyrje-ne-kqz-dhe-gjykata/60%Daily2021-01-29 17:30
https://kosovapost.net/pse-babai-i-albert-krasniqit-nuk-mori-pjese-ne-varrimin-e-e-te-birit-flet-avokati/60%Daily2021-01-29 17:14
https://kosovapost.net/supremja-ia-ndaloi-kandidimin-kurtit-ky-eshte-reagimi-i-profesorit-nga-parisi/60%Daily2021-01-29 17:04
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-peje-sektorin-privat-do-ta-mbeshtesim-me-1-miliard-euro/60%Daily2021-01-29 16:57
https://kosovapost.net/kurti-kujton-aktivistin-e-vdekur-te-vv-se-hysni-hysenin-doda/60%Daily2021-01-29 16:44
https://kosovapost.net/osmani-priti-ne-takim-ambasadorin-e-austrise-ne-kosove-christoph-weidinge/60%Daily2021-01-29 16:37
https://kosovapost.net/prishtina-triumfon-ndaj-skuadres-ruse-qendrim-zyba-shenon-gol-fantastik/60%Daily2021-01-29 16:28
https://kosovapost.net/nisma-e-pranon-vendimin-e-gjykates-supreme-sdo-ankohemi-ne-kushtetuese/60%Daily2021-01-29 16:18
https://kosovapost.net/pas-paraqitjes-se-variantit-te-ri-te-covid-19-ne-kosove-ikshpk-del-me-nje-apel/60%Daily2021-01-29 16:12
https://kosovapost.net/kurti-deklarohet-pasi-as-gjykata-supreme-nuk-ia-lejoi-kandidimin-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-29 15:56
https://kosovapost.net/ylli-i-milanit-sherohet-nga-covid-19/60%Daily2021-01-29 15:41
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-nato-e-drejtuar-nga-joe-biden/60%Daily2021-01-29 15:27
https://kosovapost.net/msh-ja-ben-kategorizimin-e-ri-keto-jane-komunat-ne-zonen-e-kuqe/60%Daily2021-01-29 15:07
https://kosovapost.net/vendos-supremja-nisma-do-te-garoje-ne-zgjedhje-pa-12-kandidatet-per-deputete/60%Daily2021-01-29 15:07
https://kosovapost.net/caji-i-kamomilit-nuk-duhet-te-pihet-nga-njerezit-qe-marrin-keto-ilace/60%Daily2021-01-29 15:03
https://kosovapost.net/supremja-nuk-ia-lejoi-kurtit-kandidimin-reagojne-nga-vetevendosje/60%Daily2021-01-29 14:55
https://kosovapost.net/pdk-ja-gjobitet-me-2-mije-euro-per-mosrespektim-te-masave-anticovid/60%Daily2021-01-29 14:50
https://kosovapost.net/me-e-thjeshte-se-kurre-angelina-jolie-bene-pazar-me-te-birin-foto/60%Daily2021-01-29 14:41
https://kosovapost.net/konfirmohen-rastet-e-reja-me-variantin-e-ri-te-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-29 14:40
https://kosovapost.net/supremja-ia-lejon-kandidimin-liburn-aliut-e-labinote-demit/60%Daily2021-01-29 14:28
https://kosovapost.net/pese-raste-te-vdekjes-dhe-342-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-29 14:26
https://kosovapost.net/ne-dy-javet-e-para-asnje-rast-me-covid-19-ne-shkollat-e-gjilanit/60%Daily2021-01-29 14:22
https://kosovapost.net/keds-nuk-po-rri-duarkryq-per-rugoven/60%Daily2021-01-29 14:10
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-therret-konference-per-media/60%Daily2021-01-29 13:32
https://kosovapost.net/nis-ndertimi-i-qmf-se-ne-mamushe/60%Daily2021-01-29 13:37
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandumi-afer-1-milion-euro-per-infrastrukturen-e-klines/60%Daily2021-01-29 13:17
https://kosovapost.net/ekipi-i-eksperteve-zgjedhore-nga-be-ja-kane-arritur-ne-kosove/60%Daily2021-01-29 13:16
https://kosovapost.net/hoti-i-pergjigjet-kercenimeve-te-vuciqit-ne-kemi-ushtrine-tone/60%Daily2021-01-29 13:12
https://kosovapost.net/hoti-i-shqetesuar-me-veprimet-e-vuciqit-dhe-listes-serbe-i-shkruan-leter-quint-it/60%Daily2021-01-29 13:14
https://kosovapost.net/ministri-nitaj-dhe-drejtori-i-berzh-it-flasin-per-avancim-te-projekteve-ne-fushen-e-energjise/60%Daily2021-01-29 12:58
https://kosovapost.net/rukiqi-mosstabiliteti-politik-ka-efekt-kancerogjen-ne-ekonomi/60%Daily2021-01-29 12:44
https://kosovapost.net/gabimi-katastrofik-qe-krijon-rrudha-rreth-syve/60%Daily2021-01-29 12:34
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-viziton-shoqaten-e-grave-aba-ne-istog/60%Daily2021-01-29 12:32
https://kosovapost.net/shkon-ne-mbi-102-milione-numri-i-te-prekurve-me-covid-19/60%Daily2021-01-29 12:19
https://kosovapost.net/haradinaj-dekoron-juristin-nazmi-jakurti/60%Daily2021-01-29 12:20
https://kosovapost.net/nga-neser-perfituesit-e-ndihmave-sociale-marrin-dyfishin-e-asistences-sociale/60%Daily2021-01-29 12:07
https://kosovapost.net/i-huazuar-ne-gjermani-milani-ngjitet-ne-skene-per-brazilianin-e-juves/60%Daily2021-01-29 11:55
https://kosovapost.net/komuna-e-kline%cc%88s-fillon-ndarjen-e-mjeteve-buxhetore-pe%cc%88r-fe%cc%88mije%cc%88-te%cc%88-porsalindur/60%Daily2021-01-29 11:54
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-ambasadorin-austriak-flasin-per-forcimin-e-marre%cc%88dhe%cc%88nieve-bilaterale-dhe-procesin-e-zgjedhjeve/60%Daily2021-01-29 11:39
https://kosovapost.net/ekipi-i-obsh-se-viziton-nje-spital-te-vuhanit/60%Daily2021-01-29 11:33
https://kosovapost.net/serish-polemika-ne-kqz-daka-partite-po-e-shfrytezojne-kete-institucion-per-te-shpalosur-platformat-politike/60%Daily2021-01-29 11:29
https://kosovapost.net/germimet-ne-kizhevak-pritet-te-nisin-ne-fund-te-muajit-mars/60%Daily2021-01-29 11:22
https://kosovapost.net/aksident-me-nente-te-lenduar-ne-podujeve/60%Daily2021-01-29 11:12
https://kosovapost.net/abrashi-me-sondazhin-e-fundit-ldk-shenon-ngritje-me-2-9/60%Daily2021-01-29 10:49
https://kosovapost.net/tahiri-zyrtarizon-prishjen-e-koalicionit-me-vv-ne-ne-vushtrri/60%Daily2021-01-29 10:34
https://kosovapost.net/lajm-i-mire%cc%88-pe%cc%88r-kosovare%cc%88t-qe%cc%88-duan-te%cc%88-punojne%cc%88-ne%cc%88-zvice%cc%88r/60%Daily2021-01-29 10:21
https://kosovapost.net/te-henen-nenshkruhet-vendosja-e-raporteve-diplomatike-kosove-izrael/60%Daily2021-01-29 10:04
https://kosovapost.net/aksidentohet-vetura-e-policise-ne-malisheve-dy-police-dergohen-ne-qkuk/60%Daily2021-01-29 09:54
https://kosovapost.net/opozita-ruse-rruget-duhet-te-flasin/60%Daily2021-01-29 09:45
https://kosovapost.net/tentoi-te-ofronte-para-per-te-hyre-ne-kosove-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2021-01-29 09:43
https://kosovapost.net/perez-ngre-shamine-e-bardhe-ramos-le-realin-ne-qershor/60%Daily2021-01-29 09:39
https://kosovapost.net/sa-fitoi-kompania-apple-gjate-pandemise/60%Daily2021-01-29 09:36
https://kosovapost.net/ramos-le-realin-ne-qershor/60%Daily2021-01-29 09:35
https://kosovapost.net/osmani-krejt-dhe-drejt-me-donika-gervalla-schwarz/60%Daily2021-01-29 09:31
https://kosovapost.net/ish-kryetari-i-supremes-gjykata-nuk-duhet-te-bazohet-ne-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2021-01-29 09:26
https://kosovapost.net/serbia-ne-alarm-biden-dhe-merkel-deshirojne-debimin-e-rusise-dhe-kines-nga-serbia-e-ballkani/60%Daily2021-01-29 09:10
https://kosovapost.net/zbulohet-xhamia-antike-e-shekullit-te-7-te-ne-izrael/60%Daily2021-01-29 09:08
https://kosovapost.net/rival-ne-politike-kjo-eshte-e-perbashketa-e-kurtit-dhe-hotit/60%Daily2021-01-29 08:59
https://kosovapost.net/vazhdojne-tensionet-mes-serbise-dhe-malit-te-zi/60%Daily2021-01-29 08:55
https://kosovapost.net/general-motors-do-te-shese-vetem-makina-pa-emetime-te-dioksid-karbonit/60%Daily2021-01-29 08:52
https://kosovapost.net/shenjat-qe-tregojne-se-vuani-nga-ankthi-kujdesi-qe-ju-duhet/60%Daily2021-01-29 08:49
https://kosovapost.net/biden-nenshkruan-urdhra-ekzekutive-per-kujdesin-shendetesor/60%Daily2021-01-29 08:45
https://kosovapost.net/rumani-zjarr-ne-spitalin-per-covid-19-humbin-jeten-4-paciente/60%Daily2021-01-29 08:40
https://kosovapost.net/zemaj-per-tubimin-ku-u-shkelen-masat-ishte-gabim/60%Daily2021-01-29 08:36
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-forcon-masat-ndaj-udhetareve-te-huaj/60%Daily2021-01-29 08:18
https://kosovapost.net/grenell-sulmon-bidenin-merr-shembull-ceshtjen-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2021-01-29 08:16
https://kosovapost.net/mjalti-me-i-mire-se-antibiotiku-per-kollen-akute/60%Daily2021-01-29 08:12
https://kosovapost.net/ndahen-rruget-ldk-lvv-ne-vushtrri-tahiri-do-ti-shkarkoj-bartesit-e-institucioneve-qe-vijne-nga-kjo-parti/60%Daily2021-01-29 08:08
https://kosovapost.net/bill-gates-olimpiada-e-tokios-varet-nga-progresi-qe-do-te-arrihet-ne-vaksinim/60%Daily2021-01-29 08:03
https://kosovapost.net/gazherri-30-vjet-qe-i-sherbejme-vendit-dhe-asnje-proces-nuk-ka-mundur-te-ece-perpara-pa-ldk-ne/60%Daily2021-01-29 08:00
https://kosovapost.net/kreu-i-okb-se-antonio-guterres-mori-dozen-e-pare-te-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-29 08:03
https://kosovapost.net/young-boys-magjepset-nga-muci-tiranes-i-vjen-oferta/60%Daily2021-01-29 07:49
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-vuani-nga-ankthi/60%Daily2021-01-29 07:38
https://kosovapost.net/haziri-godet-vjosa-osmanin-gjenerata-e-saj-ka-mujt-vec-me-recitu-per-rugoven/60%Daily2021-01-29 07:33
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-71-paciente-me-covid-19-10-prej-tyre-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2021-01-29 07:31
https://kosovapost.net/vetevendosje-pritet-te-dale-nga-koalicioni-me-ldk-ne-ne-vushtrri/60%Daily2021-01-29 07:26
https://kosovapost.net/sot-22-vjet-nga-masakra-e-rogoves-se-hasit/60%Daily2021-01-29 07:24
https://kosovapost.net/administrata-e-biden-mbeshtet-dialogun-kosove-serbi-te-lehtesuar-nga-be-ja/60%Daily2021-01-29 07:22
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-janar-2/60%Daily2021-01-29 07:50
https://kosovapost.net/sot-behen-21-nga-deklarata-historike-e-grupit-te-kontaktit-ne-londer/60%Daily2021-01-29 07:13
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-27/60%Daily2021-01-29 06:57
https://kosovapost.net/pdk-nese-dalim-te-paret-keto-dy-ministri-nuk-i-japim/60%Daily2021-01-28 21:31
https://kosovapost.net/hoxhaj-porosi-limajt-po-te-ishe-aq-trim-keto-shpifje-mund-te-mi-thoshe-para-15-vitesh/60%Daily2021-01-28 21:20
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-rival-e-kam-vetem-albin-kurtin-2/60%Daily2021-01-28 21:03
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-rival-e-kam-vetem-albin-kurtin/60%Daily2021-01-28 20:59
https://kosovapost.net/sokol-bashota-godet-fatmir-limajn-nuk-mundesh-edhe-me-qene-me-clirimtaret-edhe-me-sha-pdk-ne/60%Daily2021-01-28 20:07
https://kosovapost.net/albin-kurti-te-shtunen-ligjeron-ne-oxford-political-review/60%Daily2021-01-28 19:46
https://kosovapost.net/hoxhaj-ngrit-ne-kembe-malisheven-me-uck-ne-thacin-dhe-veselin-video/60%Daily2021-01-28 21:14
https://kosovapost.net/palmer-kerkon-specifikisht-formalizimin-e-marredhenieve-diplomatike-kosove-izreal/60%Daily2021-01-28 19:06
https://kosovapost.net/rrezikoi-jeten-e-dy-karabiniereve-arrestohet-30-vjecari-shqiptar/60%Daily2021-01-28 19:00
https://kosovapost.net/ku-do-te-zhvillohet-perballja-spanje-kosove/60%Daily2021-01-28 18:52
https://kosovapost.net/kurti-u-takua-me-perfaqesuesin-e-norvegjise-per-ballkanin-biseduan-per-vendimet-e-kqz-se-dhe-pzap-it/60%Daily2021-01-28 18:47
https://kosovapost.net/hoxhaj-e-fton-serish-kurtin-ne-debat/60%Daily2021-01-28 18:39
https://kosovapost.net/kurti-uron-kadarene-ka-shkruar-shume-per-kosoven/60%Daily2021-01-28 18:32
https://kosovapost.net/shqiperi-11-te-vdekur-dhe-887-raste-te-reja-me-coronavirus/60%Daily2021-01-28 17:52
https://kosovapost.net/arrestohet-dhe-suspendohet-nje-zyrtar-policor/60%Daily2021-01-28 17:45
https://kosovapost.net/varianti-i-covid-19-eshte-shfaqur-edhe-ne-serbi-kosova-e-pambrojtur/60%Daily2021-01-28 17:37
https://kosovapost.net/keshilltari-i-zemajt-diellor-rizaj-shkarkohet-nga-bordi-drejtues-i-shskuk-se-dokument/60%Daily2021-01-28 17:33
https://kosovapost.net/reagon-haradinaj-kercenimet-e-vuciq-it-ne-llogari-te-kosoves-nuk-i-ndihmojne-stabilitetit-rajonal/60%Daily2021-01-28 17:26
https://kosovapost.net/vuciqi-mobilizon-ushtrine-e-dini-se-cfare-problemesh-kemi-ne-kosove-duhet-ta-ruajme-sigurine/60%Daily2021-01-28 17:18
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-rinine-e-pdk-se-studimet-ne-universitete-publike-do-te-jene-falas/60%Daily2021-01-28 17:10
https://kosovapost.net/alberti-u-godit-me-plumb-ne-gjoks-me-gruan-jane-ndare-disa-here-armen-e-bleu-vete-versioni-i-familjarit-se-si-ndodhi-tragjedia/60%Daily2021-01-28 17:03
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-dy-ditet-e-ardhshme-2/60%Daily2021-01-28 16:55
https://kosovapost.net/koci-nese-policia-do-ta-arrestonte-albertin-do-te-evitohej-vrasja/60%Daily2021-01-28 16:51
https://kosovapost.net/kandidati-i-listes-serbe-per-deputet-e-rrah-opozitarin-serb-ne-shterpce-ai-eshte-siptari/60%Daily2021-01-28 16:47
https://kosovapost.net/vazhdojne-ndalesat-sot-policia-e-kosoves-e-ktheu-ne-kufi-nje-tjeter-zyrtar-serb/60%Daily2021-01-28 16:40
https://kosovapost.net/keds-i-punon-ne-siguri-te-rrjetit-paralajmerohen-nderprerje-te-domosdoshme-te-rrymes/60%Daily2021-01-28 16:29
https://kosovapost.net/korrupsioni-ka-lulezuar-kudo-ne-kosove-profesori-tregon-si-te-veprohet-qe-te-luftohet-ai/60%Daily2021-01-28 16:12
https://kosovapost.net/skandaloze-fatmir-limaj-me-lajme-te-rrejshme-ben-fushate-kunder-enver-hoxhajt/60%Daily2021-01-28 15:59
https://kosovapost.net/familja-krasniqi-ishte-donator-ne-ndertimin-e-xhamise-tek-mati-1-foto-te-albertit-me-babane-brenda-saj/60%Daily2021-01-28 15:52
https://kosovapost.net/interi-dhe-roma-konsiderojne-shkembimin-sanchez-dzeko/60%Daily2021-01-28 15:32
https://kosovapost.net/rastet-kur-nuk-duhet-te-konsumoni-kafe-per-te-ruajtur-shendetin/60%Daily2021-01-28 15:30
https://kosovapost.net/msh-dhe-posta-e-kosoves-lansojne-pullen-postare-dedikuar-mantelbardheve/60%Daily2021-01-28 15:17
https://kosovapost.net/ulen-infektimet-moska-anulon-kufizimet-anti-covid/60%Daily2021-01-28 15:06
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-dash-njohje-te-ndersjelle-te-ruhet-sovraniteti-e-integriteti-territorial/60%Daily2021-01-28 15:02
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-100-diteshin-e-pare-do-te-nisim-legalizimin-e-pronave/60%Daily2021-01-28 14:47
https://kosovapost.net/biznesmeni-brestovci-kerkon-themelimin-e-odes-ekonomike-per-diasporen/60%Daily2021-01-28 14:40
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-q-do-te-mbizoteroje-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2021-01-28 14:38
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-jane-rastet-e-reja-me-covid-19-5/60%Daily2021-01-28 14:43
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-tri-raste-te-vdekjes-dhe-316-raste-te-reja/60%Daily2021-01-28 14:28
https://kosovapost.net/144542-2/60%Daily2021-01-28 14:05
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-kthim-ne-normalitet-madje-edhe-lejimin-e-dasmave/60%Daily2021-01-28 13:45
https://kosovapost.net/kmdlnj-reagon-ndaj-vendimit-te-speciales-per-mos-lirim-me-kusht-te-ish-krereve-te-uck-se/60%Daily2021-01-28 13:42
https://kosovapost.net/drecun-grupi-nderkombetar-i-krizave-po-punon-per-nje-kosove-te-pavarur/60%Daily2021-01-28 13:36
https://kosovapost.net/thaci-bqk-dhe-qeveria-hoti-spektatore-te-fajdes/60%Daily2021-01-28 13:10
https://kosovapost.net/vendoset-guri-themeltar-per-ndertimin-e-qmf-se-ne-strellc/60%Daily2021-01-28 12:53
https://kosovapost.net/supremja-pranon-pese-ankesa-per-moscertifikimin-e-kandidateve-per-deputete/60%Daily2021-01-28 12:52
https://kosovapost.net/psd-ja-i-vendose-gjobe-ministrit-zemaj-per-mosrespektim-te-masave/60%Daily2021-01-28 12:32
https://kosovapost.net/kosnett-pohon-se-biden-do-ta-vazhdoje-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2021-01-28 12:03
https://kosovapost.net/policia-ruse-arreston-vellain-e-navalny-t/60%Daily2021-01-28 11:53
https://kosovapost.net/a-duhet-te-pini-vezen-rastet-kur-duhet-ta-shmangni/60%Daily2021-01-28 11:49
https://kosovapost.net/nagavci-nuk-ka-gjasa-te-ndodhe-koalicioni-mes-vv-se-dhe-pdk-se/60%Daily2021-01-28 11:34
https://kosovapost.net/prinder-per-here-te-dyte-graniti-dhe-leonita-zbulojne-gjinine-e-femijes/60%Daily2021-01-28 11:21
https://kosovapost.net/foto-u-be-virale-bernie-sanders-mbledh-1-8-milion-dollare/60%Daily2021-01-28 11:18
https://kosovapost.net/zemaj-vaksina-per-covid-19-vjen-ne-shkurt-lirim-te-masave-nuk-do-te-kete/60%Daily2021-01-28 11:01
https://kosovapost.net/administrata-e-bidenit-mbeshtet-dialogun-kosove-serbi-te-lehtesuar-nga-be-ja/60%Daily2021-01-28 10:43
https://kosovapost.net/fsk-vazhdon-kerkimin-per-qytetarin-qe-dyshohet-se-u-hodh-nga-ura-e-fshejt/60%Daily2021-01-28 10:35
https://kosovapost.net/enver-hoxhajt-i-ka-rene-terri-syve-nga-frika-e-humbjes-epike/60%Daily2021-01-28 10:07
https://kosovapost.net/keshtu-festohej-fitorja-e-ldk-se-brenda-shtepise-se-ibrahim-rugoves-video/60%Daily2021-01-28 10:01
https://kosovapost.net/hoti-i-dergon-leter-sekretarit-te-ri-amerikan-ia-permend-njohjen-reciproke-me-serbine/60%Daily2021-01-28 09:54
https://kosovapost.net/shkaku-i-pandemise-atk-ja-inkason-78-milione-euro-me-pak-te-hyra/60%Daily2021-01-28 09:51
https://kosovapost.net/supervetura-sportive-shpejtesi-rekorde-prej-455-kilometrash-ne-ore/60%Daily2021-01-28 09:46
https://kosovapost.net/ja-sa-milion-eshte-shitur-monedha-800-vjecare/60%Daily2021-01-28 09:44
https://kosovapost.net/komf-kerkon-nje-kryeminister-per-femijet/60%Daily2021-01-28 09:43
https://kosovapost.net/ekipi-i-obsh-se-ne-vuhan-fillon-punen-ne-terren/60%Daily2021-01-28 09:39
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-mitrovice-peje-lendohet-nje-person/60%Daily2021-01-28 09:29
https://kosovapost.net/ramosaj-decanin-do-ta-shnderrojme-ne-kryeqytetin-e-kosoves-per-turizem/60%Daily2021-01-28 09:07
https://kosovapost.net/lajthi-ne-mjalte-perberje-natyrale-kunder-semundjeve/60%Daily2021-01-28 09:04
https://kosovapost.net/e-thote-nenkryetari-i-pdk-se-jemi-te-hapur-per-koalicion-me-vv-ne/60%Daily2021-01-28 08:51
https://kosovapost.net/facebook-njofton-per-ndryshimin-e-radhes/60%Daily2021-01-28 08:44
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-ismail-kadaren-per-ditelindje/60%Daily2021-01-28 08:35
https://kosovapost.net/qeveria-cakton-nje-komision-te-ri-keta-jane-nente-antaret-e-zgjedhur/60%Daily2021-01-28 08:33
https://kosovapost.net/shba-ja-leshon-alarmin-per-dhune-te-motivuar-nga-politika/60%Daily2021-01-28 08:21
https://kosovapost.net/kalendari-historik-28-janar-2/60%Daily2021-01-28 08:13
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-qe-te-shtyje-bllokimin-e-llogarive-bankare-per-tatimpaguesit-qe-kane-obligime-ndaj-atk-se/60%Daily2021-01-28 08:12
https://kosovapost.net/a-do-te-shkarkohet-gatusso/60%Daily2021-01-28 07:56
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-shpeshta-po-e-pengojne-zhvillimin-ekonomik-dhe-terheqjen-e-investitoreve/60%Daily2021-01-28 07:49
https://kosovapost.net/pse-frontex-terhiqet-nga-kufiri-hungari-serbi/60%Daily2021-01-28 07:46
https://kosovapost.net/zjarr-ne-afersi-te-kampit-sirian-ne-mitrovice/60%Daily2021-01-28 08:15
https://kosovapost.net/haradinaj-per-kurtin-nuk-eshte-tregues-i-mire-per-demokracine-te-mos-i-lejohet-kandidimi/60%Daily2021-01-28 07:39
https://kosovapost.net/raporti-i-transparency-international-kosova-asnje-perparim-ne-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2021-01-28 07:35
https://kosovapost.net/ismail-kadare-sot-mbush-85-vjet/60%Daily2021-01-28 07:33
https://kosovapost.net/shba-po-shqyrtojme-sanksionet-kunder-moskes-pas-arrestimit-te-liderit-te-opozites/60%Daily2021-01-28 07:28
https://kosovapost.net/shtetasi-i-pare-nga-shqiperia-qe-po-intervistohet-ne-hage-kush-eshte-adem-shehu/60%Daily2021-01-28 07:24
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-dini-per-gripin-sezonal/60%Daily2021-01-28 07:21
https://kosovapost.net/abrashi-ldk-do-ti-ruaj-votat-qe-ka-i-pasur-largimi-i-vjosa-osmanit-nuk-ka-ndikuar/60%Daily2021-01-28 07:12
https://kosovapost.net/kosove-mbi-5-mije-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-28 07:09
https://kosovapost.net/moti-sot-e-neser-4/60%Daily2021-01-28 07:02
https://kosovapost.net/pe%cc%88rse-po-synon-te%cc%88-be%cc%88het-president-tregon-haradinaj/60%Daily2021-01-27 22:43
https://kosovapost.net/lushtaku-fitorja-jone-eshte-e-pashmangshme/60%Daily2021-01-27 22:37
https://kosovapost.net/hoti-do-te-doja-ti-kisha-perballe-edhe-kandidatet-e-tjere-qe-garojne-per-kryeminister/60%Daily2021-01-27 22:30
https://kosovapost.net/mediumi-gjerman-votat-e-diaspores-ne-rrezik-kqz-me-vendim-tjeter-kontravers/60%Daily2021-01-27 21:59
https://kosovapost.net/deklarata-epike-e-analistit-nuk-jemi-te-varfer-por-jemi-te-vjedhur/60%Daily2021-01-27 21:39
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-bisede-live-me-nenen-e-rita-ores-kjo-eshte-arsyeja-e-diskutimit/60%Daily2021-01-27 21:11
https://kosovapost.net/mergate-a-i-keni-gati-zarfat/60%Daily2021-01-27 21:04
https://kosovapost.net/hoxhaj-per-limajn-dhe-kurtin-mos-votoni-parti-qe-se-kalojne%cc%88-pragun-dhe-sqeverisin-as-50-dite/60%Daily2021-01-27 20:55
https://kosovapost.net/prokurori-jep-detaje-per-vrasjen-e-albert-krasniqit/60%Daily2021-01-27 20:46
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-ka-tri-opsione-njera-prej-tyre-bojkotimi-i-zgjedhjeve/60%Daily2021-01-27 20:38
https://kosovapost.net/nje-jave-para-se-te-vritej-albert-krasniqi-i-dha-fund-marteses-me-ish-missin-e-kosoves/60%Daily2021-01-27 20:32
https://kosovapost.net/hoti-tregon-nga-erdhi-ideja-per-sloganin-shteti-shtet/60%Daily2021-01-27 20:20
https://kosovapost.net/144356-2/60%Daily2021-01-27 20:13
https://kosovapost.net/si-zemaj-edhe-veliu-pa-maske-pa-distance-ben-fushate-ne-podujeve/60%Daily2021-01-27 20:03
https://kosovapost.net/nezir-cocaj-perfundon-intervistimin-qe-zgjati-disa-ore-nga-specialja/60%Daily2021-01-27 19:52
https://kosovapost.net/kqz-aprovon-48-mije-aplikacione-nga-diaspora-dhe-27-mije-e-maila-ende-te-pahapura/60%Daily2021-01-27 19:09
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-kjo-eshte-arsyeja-pse-zgjodha-vetevendosjen-paralajmeron-kthimin-ne-kosove/60%Daily2021-01-27 18:59
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-rende-nga-bill-dhe-melinda-gates-te-pergatitemi-per-pandemine-e-radhes/60%Daily2021-01-27 18:54
https://kosovapost.net/bulliqi-takohet-me-ambasadorin-kosnett-tregon-cka-u-diskutua-ne-takim/60%Daily2021-01-27 18:42
https://kosovapost.net/anetari-i-akr-se-ne-vushtrri-i-bashkohet-vetevendosje/60%Daily2021-01-27 18:21
https://kosovapost.net/gjithcka-qe-dihet-deri-tash-per-vrasjen-e-albert-krasniqit-nga-babai-i-tij/60%Daily2021-01-27 18:15
https://kosovapost.net/kurti-prezanton-dy-prurje-te-reja-qe-ia-mori-akrse/60%Daily2021-01-27 17:32
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-konfirmon-vrasjen-ne-prishtine-arrestohet-dorasi/60%Daily2021-01-27 17:15
https://kosovapost.net/mesohet-identiteti-i-personit-qe-dyshohet-se-u-vra-nga-babai-sot-ne-prishtine/60%Daily2021-01-27 17:08
https://kosovapost.net/vetevendosje-prezanton-programin-qeverises-javen-e-ardhshme-ku-do-te-jete-fokusi-kryesor/60%Daily2021-01-27 16:58
https://kosovapost.net/vritet-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2021-01-27 16:48
https://kosovapost.net/lajcak-shkembimi-i-territoreve-kosove-serbi-nje-ide-shume-e-rrezikshme/60%Daily2021-01-27 16:39
https://kosovapost.net/kurz-i-ofron-mbeshtetje-kosoves-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2021-01-27 16:27
https://kosovapost.net/a-e-do-ldk-kurtin-ne-krye-te-listes-se-vvse-flet-isa-mustafa/60%Daily2021-01-27 16:23
https://kosovapost.net/pse-iu-dhemb-koka-kur-nuk-pini-kafe-ne-mengjes/60%Daily2021-01-27 16:15
https://kosovapost.net/befason-islami-vv-45-deputete-nisma-nuk-e-kalon-pragun-ja-rezultati-per-partite-tjera/60%Daily2021-01-27 16:07
https://kosovapost.net/keds-njofton-perseri-per-nderprerje-te-rrymes-2/60%Daily2021-01-27 15:59
https://kosovapost.net/sezoni-i-fundit-te-bayern-munchen-flick-pergatitet-per-hapin-e-madh/60%Daily2021-01-27 15:53
https://kosovapost.net/kancelari-kurz-pergezon-kryeministrin-hoti-per-punen-e-mire-te-qeverise/60%Daily2021-01-27 15:42
https://kosovapost.net/mbi-18-mije-te-vdekur-nga-covid-brenda-24-oreve-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2021-01-27 15:33
https://kosovapost.net/nese-ti-vjen-ne-pushtet-do-ta-falesh-tere-kosoven-letra-qe-ia-kishte-shkruar-kurtit-e-aderuara-ne-lvv/60%Daily2021-01-27 15:24
https://kosovapost.net/putini-paralajmeron-nje-lufte-mbareboterore-ne-forumin-nderkombetar-ne-davos/60%Daily2021-01-27 15:18
https://kosovapost.net/britania-shtrengon-masat-zgjatet-bllokimi-dhe-shtyhet-hapja-e-shkollave/60%Daily2021-01-27 15:18
https://kosovapost.net/sternipi-i-haxhi-zemkes-garon-per-deputet/60%Daily2021-01-27 15:15
https://kosovapost.net/europol-shkaterron-nje-rrjet-te-sulmeve-kibernetike/60%Daily2021-01-27 15:04
https://kosovapost.net/lvv-ja-dorezon-ankese-ne-gjykaten-supreme/60%Daily2021-01-27 14:43
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-ndan-certifikata-pe%cc%88r-nxe%cc%88ne%cc%88sit-e-drenasit-lladrovci-zotohet-pe%cc%88r-perkrahje/60%Daily2021-01-27 14:35
https://kosovapost.net/ikshpk-muaji-janar-me-numer-te-madh-te-rasteve-pozitive-dhe-vdekjeve-qytetaret-te-respektojne-masat-mbrojtese/60%Daily2021-01-27 14:22
https://kosovapost.net/aak-ja-i-drejtohet-supremes-pas-moscertifikimit-te-disa-kandidateve/60%Daily2021-01-27 14:13
https://kosovapost.net/hoti-gastronomia-hoteleria-dhe-transporti-i-udhetareve-me-te-prekur-nga-masat-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-27 14:05
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-tete-raste-te-vdekjes-dhe-301-raste-te-reja/60%Daily2021-01-27 14:02
https://kosovapost.net/kreu-i-obsh-per-vaksinat-vendet-e-pasura-po-zene-radhen-pjesa-tjeter-e-botes-ka-mbetur-pas/60%Daily2021-01-27 13:50
https://kosovapost.net/shqiperi-nene-e-bije-humbin-jeten-per-nje-dite-nga-covid-19/60%Daily2021-01-27 13:42
https://kosovapost.net/vendimi-i-pzap-se-pak-dorezon-ankese-ne-supreme/60%Daily2021-01-27 13:36
https://kosovapost.net/zevendesministri-bayram-priti-ne-takim-ambasadorin-e-norvegjise-ne-kosove/60%Daily2021-01-27 13:31
https://kosovapost.net/hoxhaj-dhe-tahiri-do-ta-luftojme-krimin-e-organizuar-dhe-pasurite-e-fituara-kunderligjshem-do-ti-konfiskojme/60%Daily2021-01-27 13:23
https://kosovapost.net/shtyhet-mbledhja-mes-qeverive-te-kosoves-dhe-maqedonise-se-veriut/60%Daily2021-01-27 13:15
https://kosovapost.net/kirurgu-vaskular-thote-ne-pandemi-u-rriten-rastet-e-trashjes-se-gjakut/60%Daily2021-01-27 13:07
https://kosovapost.net/georgina-mbush-27-vjece-ronaldo-i-ben-urimin-e-vecante-per-ditelindje-foto/60%Daily2021-01-27 13:01
https://kosovapost.net/hoti-kush-ka-probleme-me-ligjin-smund-te-marre-post-publik/60%Daily2021-01-27 12:53
https://kosovapost.net/ministria-e-zhvillimit-rajonal-te-kosoves-dhe-oda-tregtare-kosovaro-turke-nenshkruajne-marreveshje-bashkepunimi/60%Daily2021-01-27 12:47
https://kosovapost.net/testime-me-pcr-kryhen-edhe-ne-qendren-rajonale-te-shendetesise-publike-ne-gjilan/60%Daily2021-01-27 12:42
https://kosovapost.net/zemaj-takohet-me-komandantin-e-kfor-it-bisedojne-per-vaksinen-anti-covid/60%Daily2021-01-27 12:21
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-kosova-eshte-e-gatshme-per-dialog-me-epilog/60%Daily2021-01-27 12:19
https://kosovapost.net/mustafe-bajrami-ironizon-me-blerim-latifin-kur-xhahilat-ligjerojne-para-studenteve-tane/60%Daily2021-01-27 12:33
https://kosovapost.net/maqedonia-goditet-nga-nje-seri-termetesh-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2021-01-27 12:03
https://kosovapost.net/moscertifikimi-i-kandidateve-per-deputet-ky-eshte-vendimi-i-fundit-i-nisma-socialdemokrate/60%Daily2021-01-27 12:02
https://kosovapost.net/gabimet-qe-po-beni-ne-pergatitjen-e-lengjeve-te-fresketa/60%Daily2021-01-27 12:01
https://kosovapost.net/ne-momentin-qe-hapet-thesari-do-te-kryhet-pagesa-per-te-prekurit-me-covid-19-dhe-bizneset/60%Daily2021-01-27 11:43
https://kosovapost.net/garry-kasparov-rusia-eshte-ne-agoni-por-diktatura-e-putinit-po-shkon-drejt-rrezimit/60%Daily2021-01-27 11:33
https://kosovapost.net/hajde-rregull-hajde-keshtu-reagon-xeni-ndaj-tubimeve-zgjedhore-te-partive/60%Daily2021-01-27 11:28
https://kosovapost.net/handikos-ahmeti-te-sqaroj-pse-nuk-iu-dhane-80-eurot-e-premtuara-personave-me-aftesi-te-kufizuara/60%Daily2021-01-27 11:10
https://kosovapost.net/reali-ne-presion-per-dy-titullare-zbulohet-pakti-me-klubet-e-tjera/60%Daily2021-01-27 11:05
https://kosovapost.net/kandidatja-per-deputete-e-ldk-se-humb-personin-me-te-dashur/60%Daily2021-01-27 11:02
https://kosovapost.net/hoti-uron-blinken-kosova-eshte-e-perkushtuar-te-punoje-me-ju/60%Daily2021-01-27 10:44
https://kosovapost.net/osmani-perkujton-holokaustin-nuk-mund-ta-njohe-askush-me-shume-dhimbjen-se-sa-popujt-qe-perjetuan-fate-historike-te-ngjashme/60%Daily2021-01-27 10:40
https://kosovapost.net/hoti-vonohet-15-minuta-kreu-i-sindikates-nuk-pranon-ta-takoje/60%Daily2021-01-27 10:19
https://kosovapost.net/misteri-me-i-madh-i-maradones-cfare-fshihet-ne-dy-kasafortat-e-tij-te-mbetura-ne-dubai/60%Daily2021-01-27 10:13
https://kosovapost.net/monika-kryemadhi-rrefen-per-semundjen-e-rende-qe-po-kalon-video/60%Daily2021-01-27 10:10
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-aktuale-e-rrugeve-ne-kosove-pas-reshjeve-te-bores-3/60%Daily2021-01-27 10:00
https://kosovapost.net/spanja-zgjat-kufizimet-per-udhetaret-nga-britania-e-madhe/60%Daily2021-01-27 09:56
https://kosovapost.net/kqz-njofton-se-jane-edhe-41-mije-emaila-te-pa-hapura-nga-votuesit-jashte-vendit/60%Daily2021-01-27 09:49
https://kosovapost.net/refuzohet-kerkesa-e-thacit-per-lirim-te-perkohshem/60%Daily2021-01-27 09:45
https://kosovapost.net/kosova-dhe-lituania-nenshkruajne-marreveshjen-per-eliminimin-e-tatimit-te-dyfishte/60%Daily2021-01-27 09:37
https://kosovapost.net/pak-gjasa-per-denimin-e-trumpit-shumica-e-republikaneve-e-perkrahin-ne-senat/60%Daily2021-01-27 09:30
https://kosovapost.net/temperatura-deri-ne-56-grade-kafshet-ngrihen-nga-i-ftohti/60%Daily2021-01-27 09:29
https://kosovapost.net/citaku-uron-antony-blinken-per-detyren-e-sekretarit-te-shtetit-amerikan/60%Daily2021-01-27 09:18
https://kosovapost.net/shqiperia-e-madhe-vuciqi-i-qeteson-serbet-mos-keni-frike-serbia-eshte-e-forte/60%Daily2021-01-27 09:02
https://kosovapost.net/se-shpejti-edhe-ne-nato-se-bashku-haradinaj-stublla-uron-sekretarin-e-ri-te-shtetit-amerikan/60%Daily2021-01-27 08:53
https://kosovapost.net/pse-diaspora-e-kosoves-nuk-voton-ne-ambasada/60%Daily2021-01-27 08:45
https://kosovapost.net/rejhan-vuniqi-i-bashkohet-vjosa-osmanit/60%Daily2021-01-27 08:42
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-e-kombit-disa-te-plagosur/60%Daily2021-01-27 08:19
https://kosovapost.net/pandemia-ne-kosove-provokimi-i-serbise-per-vaksinat/60%Daily2021-01-27 08:17
https://kosovapost.net/ku-u-arratis-vajza-e-eli-fares-me-biznesmenin-e-njohur-foto/60%Daily2021-01-27 08:12
https://kosovapost.net/rovena-stefa-thumbon-politikanet-pandemia-mbaron-foto/60%Daily2021-01-27 08:03
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice/60%Daily2021-01-27 07:57
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-po-qarkullon-nje-lloj-i-ri-i-koronavirusit-nuk-i-dihet-origjina/60%Daily2021-01-27 07:54
https://kosovapost.net/kqz-ne-pritje-te-ankesave-ne-supreme-per-te-hedhe-shortin-per-renditje-ne-fletevotim/60%Daily2021-01-27 07:50
https://kosovapost.net/144098-2/60%Daily2021-01-27 07:46
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-47-paciente-ne-oksigjenoterapi-9-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2021-01-27 07:43
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-janar-2/60%Daily2021-01-27 07:38
https://kosovapost.net/cilet-kandidate-per-deputete-nga-partite-e-tjera-do-i-votonte-flet-limaj/60%Daily2021-01-27 07:31
https://kosovapost.net/mbi-100-milione-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-bote/60%Daily2021-01-27 07:23
https://kosovapost.net/moscertifikimi-i-disa-deputeteve-vv-dhe-aak-dorezojne-ankese-ne-gjykaten-supreme/60%Daily2021-01-27 07:18
https://kosovapost.net/ja-cilat-semundje-sherojne-fiqte-e-thate/60%Daily2021-01-27 07:16
https://kosovapost.net/gjyqi-ndaj-trump-avancon-pavaresisht-rezistences-se-forte-te-senatoreve-republikane/60%Daily2021-01-27 07:14
https://kosovapost.net/kur-do-te-vije-ne-kosove-vaksina-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-27 07:07
https://kosovapost.net/moti-sot-167/60%Daily2021-01-27 07:04
https://kosovapost.net/haskuka-me-te-vertete-frika-nuk-i-ben-dobi-egjelit/60%Daily2021-01-26 23:46
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-kurti-behet-kryeminister-dhe-haradinaj-president-kufiri-me-malin-e-zi-kthehet-ku-ka-qene%cc%88/60%Daily2021-01-26 23:32
https://kosovapost.net/lauka-vendimi-i-pzap-se-i-pershtatet-kundershtareve-politik-te-albin-kurtit/60%Daily2021-01-26 23:26
https://kosovapost.net/kush-jane-vendet-me-problematike-nga-covid-19-ja-ku-renditet-kosova/60%Daily2021-01-26 21:20
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkosnett-marreveshja-e-uashingtonit-mbetet-ne-fuqi-deri-ne-nje-ndryshim-te-mundshem/60%Daily2021-01-26 21:10
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-vetevendosje-do-ti-fitoje-60-te-votave/60%Daily2021-01-26 20:55
https://kosovapost.net/tome-gashi-flet-pas-vendimit-te-pzap-it-te-gjithe-te-frikesuar-kunder-kurtit-do-te-jete-kryeministri-me-i-votuar/60%Daily2021-01-26 20:09
https://kosovapost.net/ne-dobrosin-perkujtohen-deshmoret-dhe-martiret-e-luftes-se-ucpmb-se/60%Daily2021-01-26 19:43
https://kosovapost.net/ldk-dhe-pdk-e-dine-se-koha-e-tyre-ka-perfunduar-nagavci-vjen-me-nje-reagim-te-ashper/60%Daily2021-01-26 19:32
https://kosovapost.net/jusuf-buxhovi-reagon-pas-deklarates-se-kosnett-ja-si-mund-projektohet-bashkimi-kombetar/60%Daily2021-01-26 19:19
https://kosovapost.net/albin-kurti-prezanton-aderimin-e-ri-ne-vv/60%Daily2021-01-26 19:12
https://kosovapost.net/salih-mustafa-del-prape-me-1-shkurt-para-gjykates-ne-hage/60%Daily2021-01-26 18:20
https://kosovapost.net/a-do-te-bie-bore-ne-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2021-01-26 18:09
https://kosovapost.net/demi-murtezi-thote-se-iu-eshte-fshire-lenda-ne-gjykate-me-2019en-do-ta-coje-kerkesen-ne-supreme/60%Daily2021-01-26 17:56
https://kosovapost.net/rama-vv-ja-nuk-do-ta-nderroje-listen-daka-qellim-ka-pengimin-e-albin-kurtit/60%Daily2021-01-26 17:43
https://kosovapost.net/hooper-insiston-ne-lirimin-e-thacit-smund-te-krahasohet-me-karagjiqin-nje-i-nominuar-per-nobel/60%Daily2021-01-26 17:35
https://kosovapost.net/saudin-maliqi-terhiqet-nga-gara-per-drejtor-te-shskuk-se/60%Daily2021-01-26 17:23
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-vv-se-pas-vendimit-te-pzap-se-prandaj-fitorja-do-te-jete-madheshtore/60%Daily2021-01-26 17:17
https://kosovapost.net/vv-pzap-veproi-ne-nje-vije-me-tre-anetaret-e-kqz-se-valdete-daken-dhe-perfaqesuesit-e-ldk-se-e-pdk-se/60%Daily2021-01-26 17:08
https://kosovapost.net/gjendja-nga-vershimet-mund-te-perkeqesohet-te-gjitha-kapacitetet-shteterore-vihen-ne-gatishmeri/60%Daily2021-01-26 17:01
https://kosovapost.net/144013-2/60%Daily2021-01-26 16:46
https://kosovapost.net/reagon-haradinaj-per-vendimin-e-pzap-it-paralajmeron-ankese-ne-supreme/60%Daily2021-01-26 16:33
https://kosovapost.net/flasin-nga-nisma-tregojne-se-cili-eshte-hapi-i-radhes-pas-vendimit-te-pzap-se/60%Daily2021-01-26 16:21
https://kosovapost.net/20-milione-doza-vaksinash-kunder-covidit-u-zhduken-gjate-administrates-trump/60%Daily2021-01-26 16:08
https://kosovapost.net/vetevendosje-do-te-beje-ankese-ne-supreme-kunder-vendimit-te-pzapse/60%Daily2021-01-26 16:00
https://kosovapost.net/kqz-pranon-vendimet-e-pzap-se/60%Daily2021-01-26 15:35
https://kosovapost.net/arrestohen-kater-persona-ne-peje-kapen-me-para-false/60%Daily2021-01-26 15:34
https://kosovapost.net/trump-ish-presidenti-i-pare-amerikan-ne-senat/60%Daily2021-01-26 15:11
https://kosovapost.net/reagon-vetevendosja-pas-vendimit-te-pzap-beteja-vazhdon/60%Daily2021-01-26 14:57
https://kosovapost.net/vendimi-i-pzap-itnisma-s-i-mbesin-jashte-istes-12-deputet/60%Daily2021-01-26 14:58
https://kosovapost.net/hoti-pas-vendimit-te-pzap-se-ligji-vlen-per-te-gjithe/60%Daily2021-01-26 14:52
https://kosovapost.net/haradinaj-presim-certifikimin-e-listes-perndryshe-do-te-ankohemi-ne-supreme/60%Daily2021-01-26 14:51
https://kosovapost.net/osmani-takon-malokun-flasin-per-sistemin-prokurorial-ne-vend/60%Daily2021-01-26 14:50
https://kosovapost.net/zyrtare-albin-kurtit-i-mohohet-kandidimi-dokument/60%Daily2021-01-26 14:50
https://kosovapost.net/pzap-jep-sqarime-shtese-rreth-vendimeve-per-ankesat-nga-subjektet-politike/60%Daily2021-01-26 14:31
https://kosovapost.net/bie-faqja-e-pzap-se/60%Daily2021-01-26 14:28
https://kosovapost.net/psd-e-shpalli-presidencen-nendege-te-vv-se-reagon-peci/60%Daily2021-01-26 14:18
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-jane-rastet-e-reja-me-covid-19-4/60%Daily2021-01-26 14:13
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-pese-raste-te-vdekjes-dhe-288-raste-te-reja/60%Daily2021-01-26 14:05
https://kosovapost.net/kurti-dialogu-duhet-te-zhvillohet-pa-harta-e-pa-presidente-rrotull/60%Daily2021-01-26 13:47
https://kosovapost.net/barcelona-publikon-listen-e-futbollisteve-te-ftuar-per-vallecanon-ky-eshte-vendimi-per-messin/60%Daily2021-01-26 13:45
https://kosovapost.net/keto-jane-parashikimet-e-armend-mujajt-per-rezultatin-e-vetevendosjes-ne-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-26 13:41
https://kosovapost.net/nderpriten-kerkimet-per-personin-i-cili-dyshohet-se-u-hodhe-nga-ura-e-fshejte-ne-gjakove/60%Daily2021-01-26 13:37
https://kosovapost.net/kurti-ne-institutin-e-njohur-amerikan-14-shkurti-do-te-jete-referendum/60%Daily2021-01-26 13:32
https://kosovapost.net/shkup-naser-zyberi-zgjidhet-avokat-i-popullit/60%Daily2021-01-26 13:29
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-grua-kosovare-ne-kumanove/60%Daily2021-01-26 13:21
https://kosovapost.net/inaugurohet-qendra-kulturore-ne-vushtrri/60%Daily2021-01-26 13:16
https://kosovapost.net/trazira-ne-holande-kunder-kufizimeve-te-covid-19/60%Daily2021-01-27 16:50
https://kosovapost.net/permend-serish-bashkimin-me-shqiperine-haradinaj-thote-se-14-shkurti-eshte-referendum-per-anetaresim-ne-nato/60%Daily2021-01-26 13:03
https://kosovapost.net/lushtaku-vota-per-pdk-ne-eshte-mbrojtje-e-vlerave-te-luftes/60%Daily2021-01-26 12:56
https://kosovapost.net/aak-ja-i-zevendeson-tre-kandidatet-e-denuar-i-dergon-emrat-e-rinj-ne-pzap/60%Daily2021-01-26 12:47
https://kosovapost.net/sannino-turbulencat-politike-ne-kosove-nuk-i-kane-ndihmuar-dialogut-me-serbine/60%Daily2021-01-26 12:43
https://kosovapost.net/serbet-po-vaksinohen-por-vaksina-nuk-vjen-nga-evropa-perendimore/60%Daily2021-01-26 12:36
https://kosovapost.net/143899-2/60%Daily2021-01-26 12:41
https://kosovapost.net/biden-telefonon-merkel-flasin-per-dialogun-kosove-serbi-dhe-nderhyrjen-ruse-ne-ballkan/60%Daily2021-01-26 12:26
https://kosovapost.net/kurti-14-shkurti-referendum-qytetaret-zgjedhin-mes-koniukturave-te-vjetra-dhe-politikaneve-te-epokes-se-re/60%Daily2021-01-26 12:23
https://kosovapost.net/burri-me-covid-e-gruaja-jo-keshtu-i-shpjegojne-shkencetaret-keto-raste/60%Daily2021-01-26 11:53
https://kosovapost.net/zbulohet-ky-eshte-sllogani-i-akr-sefoto/60%Daily2021-01-26 11:43
https://kosovapost.net/psd-ja-me-aksion-simbolik-para-kuvendit-te-kosoves-levizja-vetevendosje-nendega-presidence/60%Daily2021-01-26 11:30
https://kosovapost.net/pepe-behet-arrogant-arbitri-ndal-sherrin-video/60%Daily2021-01-26 11:22
https://kosovapost.net/e-pyesin-per-marredhenien-me-almeda-abazin-ja-si-pergjigjet-aferdita-dreshaj/60%Daily2021-01-26 11:14
https://kosovapost.net/perseri-del-nga-shtrati-lumi-mirusha-ne-malisheve/60%Daily2021-01-26 11:11
https://kosovapost.net/rrgk-u-ben-thirrje-partive-politike-te-permbahen-nga-gjuha-kercenuese-dhe-ofenduese/60%Daily2021-01-26 11:01
https://kosovapost.net/nese-vazhdohet-politika-e-trump-xi-jinping-paralajmeron-lufte-te-ftohte-me-shba-ne/60%Daily2021-01-26 10:59
https://kosovapost.net/ldk-ja-partia-me-e-gjobitur-deri-tani/60%Daily2021-01-26 10:54
https://kosovapost.net/anetaret-e-lvv-se-ne-kqz-leter-pzap-it-reagojne-kunder-valdete-dakes/60%Daily2021-01-26 10:49
https://kosovapost.net/specialja-ia-vazhdon-paraburgimin-salih-mustafes/60%Daily2021-01-26 10:46
https://kosovapost.net/kjo-eshte-rezidenca-luksoze-e-kengetares-adele-pse-do-ta-shese/60%Daily2021-01-26 10:44
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-aktuale-e-rrugeve-ne-kosove-pas-reshjeve-te-bores-2/60%Daily2021-01-26 10:36
https://kosovapost.net/valbon-krasniqi-garon-per-drejtor-te-shskuk-se/60%Daily2021-01-26 10:25
https://kosovapost.net/renovohen-nenkalimet-ne-kalabri-dhe-perballe-qkuk-se/60%Daily2021-01-26 10:21
https://kosovapost.net/mundesine-e-nje-koalicioni-mes-ldk-se-e-nisma-s-nuk-e-perjashton-halimaj/60%Daily2021-01-26 10:11
https://kosovapost.net/kancelari-i-austrise-me-mesazh-te-qarte-per-serbine-lidhur-me-kosoven/60%Daily2021-01-26 09:58
https://kosovapost.net/kush-i-ka-gjasat-me-te-medha-te-zgjedhet-president/60%Daily2021-01-26 09:54
https://kosovapost.net/varianti-brazilian-i-koronavirusit-regjistrohet-ne-shba/60%Daily2021-01-26 09:48
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-angazhohet-per-financimin-e-rregullt-te-shoqatave-te-cilat-ofrojne-sherbime-publike/60%Daily2021-01-26 09:46
https://kosovapost.net/biden-hetimi-i-trumpit-duhet-te-ndodhe/60%Daily2021-01-26 09:42
https://kosovapost.net/143812-2/60%Daily2021-01-26 09:49
https://kosovapost.net/bie-numri-i-qytetareve-qe-hoqen-doren-nga-shtetesia-e-kosoves/60%Daily2021-01-26 09:30
https://kosovapost.net/dy-raste-te-vdekjeve-me-covid-19-ne-zonat-e-banuara-me-serbe-2/60%Daily2021-01-26 09:01
https://kosovapost.net/keds-angazhon-rreth-400-punetore-ne-zonat-e-afektuara-nga-moti-i-lige/60%Daily2021-01-26 08:57
https://kosovapost.net/biden-shprehet-shume-i-shqetesuar-per-trajtimin-e-navalnyt/60%Daily2021-01-26 08:48
https://kosovapost.net/cilat-jane-shkaqet-e-plakjes-se-popullsise-shqiptare/60%Daily2021-01-26 08:40
https://kosovapost.net/policia-e-gjen-te-vdekur-nje-grua-ne-banesen-e-saj-ne-prizren/60%Daily2021-01-26 08:28
https://kosovapost.net/shefi-i-okb-se-ben-thirrje-per-aleance-globale-kunder-supremacise-se-bardhe/60%Daily2021-01-26 08:23
https://kosovapost.net/armiku-i-armikut-tim-eshte-miku-im-ukraina-i-del-ne-krah-te-navalnyit/60%Daily2021-01-26 08:21
https://kosovapost.net/votat-e-diaspores-sperbejne-ndryshim-i-gabuar-verifikimi-i-votuesve-me-telefon/60%Daily2021-01-26 08:15
https://kosovapost.net/perleshje-fizike-mes-disa-personave-ne-prizren-ka-te-lenduar/60%Daily2021-01-26 08:11
https://kosovapost.net/pse-shkodran-mustafi-deshiron-shkeputjen-e-kontrates-me-arsenalin/60%Daily2021-01-26 08:19
https://kosovapost.net/albinizmi-eshte-fryme-qe-i-frikon-zhvatesit-e-shqiptarise-andaj-ata-jane-bashkuar-qe-ta-ngulfasin-ate-fryme/60%Daily2021-01-26 08:03
https://kosovapost.net/bie-qeveria-conte-kryeministri-italian-zyrtarizon-sot-doreheqjen/60%Daily2021-01-26 07:59
https://kosovapost.net/turizmi-gjate-pandemise-ne-shqiperi-renie-e-madhe-shtetasit-e-kosoves-me-besniket/60%Daily2021-01-26 07:57
https://kosovapost.net/kush-jane-burrat-me-te-pasur-ne-bote-fituan-aq-shume-gjate-pandemise/60%Daily2021-01-26 09:51
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-gjermania-regjistron-903-vdekje-nga-covid-19/60%Daily2021-01-26 07:49
https://kosovapost.net/hetim-ne-departamentin-e-drejtesise-nese-zyrtare-te-tij-u-perpoqen-te-permbysin-rezultatet-e-zgjedhjeve/60%Daily2021-01-26 07:48
https://kosovapost.net/ne-turqi-filloi-vaksinimi-i-qytetareve-te-moshes-mbi-80-vjecare-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-26 07:43
https://kosovapost.net/sot-pzap-merr-vendim-per-9-partite-politike/60%Daily2021-01-26 07:40
https://kosovapost.net/kalendari-historik26-janar/60%Daily2021-01-26 07:39
https://kosovapost.net/me-10-gjethe-dafine-permiresoni-shendetin-tretes-dhe-problemet-me-frymemarrjen/60%Daily2021-01-26 07:34
https://kosovapost.net/kush-eshte-femra-e-pare-qe-joe-biden-ai-beson-thesarin-e-shtetit/60%Daily2021-01-26 07:34
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-jane-duke-u-trajtuar-61-paciente-me-covid-19-tete-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2021-01-26 07:20
https://kosovapost.net/kosove-1-mije-e-466-viktima-nga-covid-19/60%Daily2021-01-26 07:14
https://kosovapost.net/14-shkurti-eshte-dita-kur-do-te-vendoset-kush-me-ke-do-te-dashurohet-politikisht/60%Daily2021-01-26 07:16
https://kosovapost.net/moti-sot-166/60%Daily2021-01-26 07:05
https://kosovapost.net/miku-i-vuciqit-mund-te-jete-kryeministri-i-ardhshem-i-italise/60%Daily2021-01-25 22:44
https://kosovapost.net/sherifi-edhe-pse-nuk-po-duan-te-na-lene-nisma-e-kalon-pragun/60%Daily2021-01-25 22:40
https://kosovapost.net/mbi-5-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove-2/60%Daily2021-01-25 22:29
https://kosovapost.net/facebook-nderpret-nje-bisede-online-te-netanyahut/60%Daily2021-01-25 22:15
https://kosovapost.net/ma-mire-spo-foli-vlora-citaku-godet-me-nje-status-misterioz/60%Daily2021-01-25 22:10
https://kosovapost.net/dhimbjet-e-kembeve-kurat-natyrale-qe-mund-te-perdorni-ne-shtepi/60%Daily2021-01-25 21:50
https://kosovapost.net/haziri-pdk-duhet-te-mbetet-ne-opozite/60%Daily2021-01-25 21:36
https://kosovapost.net/kurti-me-administraten-biden-do-te-jete-ndryshe/60%Daily2021-01-25 21:33
https://kosovapost.net/testet-pcr-do-te-jene-te-obligueshme-per-hyrjen-ne-bullgari/60%Daily2021-01-25 21:24
https://kosovapost.net/haziri-ne-takim-me-te-rinjte-llapjane-me-shume-se-kurre-rinia-ka-nevoje-per-pune-e-perspektive/60%Daily2021-01-25 21:12
https://kosovapost.net/interesimi-per-messin-laporta-sjellje-aspak-korrekte-psg-po-na-destabilizon/60%Daily2021-01-25 21:05
https://kosovapost.net/qeveria-britanike-merr-vendimin-karantine-e-detyrueshme-10-dite-ne-hotele-kush-futet-ne-vend/60%Daily2021-01-25 21:00
https://kosovapost.net/korenica-ne-krushe-gjithmone-krenar-qe-kam-afer-albin-kurtini-cili-respekton-njerezit-qe-sakrifikuan-per-kosoven/60%Daily2021-01-25 20:54
https://kosovapost.net/arben-gashi-per-kurtin-nuk-behet-fjale-per-dinjitet-por-per-mungese-guximi/60%Daily2021-01-25 20:43
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-prizren-prijesit-fetare-frymezuan-edhe-gjeneraten-e-uck-se/60%Daily2021-01-25 20:34
https://kosovapost.net/gervalla-isa-mustafa-e-instaloi-agim-veliun-qe-ta-eksplodoje-qeverine-kurti/60%Daily2021-01-25 20:10
https://kosovapost.net/ambasadori-%e2%80%8bi-italise-e-ardhmja-e-kosoves-varet-nga-zgjedhjet-e-lira-dhe-te-ndershme/60%Daily2021-01-25 19:59
https://kosovapost.net/dorezohen-ne-senat-akuzat-kunder-trump/60%Daily2021-01-25 19:55
https://kosovapost.net/disa-vende-pa-uje-te-pijshem-kru-thote-se-ekipet-jane-ne-terren/60%Daily2021-01-25 19:50
https://kosovapost.net/tri-zgjidhje-kryesore-per-finalen-me-serbine-ndizet-perseri-alarmi-per-kosoven/60%Daily2021-01-25 19:37
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-prizreni-respekti-ndaj-religjioneve-pasuri-te-cilen-duhet-transmetuar-pasardhesve/60%Daily2021-01-25 19:28
https://kosovapost.net/cfare-kampionati-i-cmendur-ne-turqi-fiton-fenerbahce-dhe-ndryshon-renditjen-tabelare/60%Daily2021-01-25 19:20
https://kosovapost.net/isa-mustafa-takohet-me-ambasadorin-austriak/60%Daily2021-01-25 18:48
https://kosovapost.net/qytetari-nga-drenica-do-tia-siguroj-te-pakten-40-mije-vota-vetevendosjes/60%Daily2021-01-25 18:43
https://kosovapost.net/kengetarja-shqiptare-le-pas-pozat-provokuese-mbulohet-dhe-shkon-ne-xhami/60%Daily2021-01-25 18:37
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-deklarohen-shtetet-e-quint-it-kane-nje-thirrje-per-kqz-ne-dhe-partite-politike/60%Daily2021-01-25 18:28
https://kosovapost.net/cka-eshte-mjaft-mjaft-eshte/60%Daily2021-01-25 17:56
https://kosovapost.net/ish-kryetari-i-gjykates-supreme-plotesisht-i-gabuar-vendimi-i-gjykates-kushtetuese-qe-ndalon-kandidimin-e-deputeteve/60%Daily2021-01-25 17:47
https://kosovapost.net/lajcak-lajmerohet-nga-parisi-flet-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2021-01-25 17:40
https://kosovapost.net/gjorgjevic-te-anulohen-marreveshjet-me-kosoven/60%Daily2021-01-25 17:20
https://kosovapost.net/paralajmerohet-perkeqesim-i-motit-mobilizohet-kedsi/60%Daily2021-01-25 16:58
https://kosovapost.net/perkrahesi-i-kurtit-qe-iu-bo-videoja-virale-ne-vitin-2011-kam-votuar-4-here-per-pdkne/60%Daily2021-01-25 16:53
https://kosovapost.net/rreth-100-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2021-01-25 16:35
https://kosovapost.net/oligarkun-shqiptar-nuk-e-turperon-pasuria-e-paligjshme-me-shume-se-grykesia/60%Daily2021-01-25 16:23
https://kosovapost.net/keds-njofton-perseri-per-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2021-01-25 16:18
https://kosovapost.net/edhe-nje-aderim-ne-levizjen-vetevendosje/60%Daily2021-01-25 16:12
https://kosovapost.net/demet-e-shkaktuara-nga-vershimet-ne-malisheve-jane-mbi-540-mije-euro/60%Daily2021-01-25 15:35
https://kosovapost.net/presidenti-i-meksikes-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2021-01-25 15:33
https://kosovapost.net/nga-sot-te-burgosureve-u-lejohet-vizita-ne-shtepi/60%Daily2021-01-25 15:30
https://kosovapost.net/ash-aaa-per-rastin-monstra-eshte-montim-klasik-politik/60%Daily2021-01-25 15:25
https://kosovapost.net/albin-kurti-nder-10-lideret-me-te-pelqyer-ne-bote-ne-rrjete-sociale-fenomenum-i-rralle/60%Daily2021-01-25 15:20
https://kosovapost.net/pallati-luksoz-keshtu-i-pergjigjet-putin-navalnyt-video/60%Daily2021-01-25 15:07
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-priti-ne-takim-ambasadoren-e-re-te-maqedonise-se-veriut/60%Daily2021-01-25 15:03
https://kosovapost.net/per-te-fituar-vota-limaj-rrezikon-ta-kalon-edhe-ibrin/60%Daily2021-01-25 15:01
https://kosovapost.net/cili-eshte-ushqimi-me-i-kerkuar-ne-bote-zbulojeni/60%Daily2021-01-25 14:55
https://kosovapost.net/per-ndeshjen-me-kosoven-flet-ministri-i-jashtem-i-spanjes/60%Daily2021-01-25 14:29
https://kosovapost.net/filloi-aksioni-vullnetar-i-dhurimit-te-gjakut-ne-ministri-te-mbrojtjes-dhe-fsk/60%Daily2021-01-25 14:13
https://kosovapost.net/143567-2/60%Daily2021-01-25 14:05
https://kosovapost.net/belgjika-me-masa-rrepta-anti-covid-ambasada-e-kosoves-del-me-nje-njoftim-te-rendesishem/60%Daily2021-01-25 13:55
https://kosovapost.net/nese-tharmi-i-servilitetit-kish-pas-emer-ish-quajte-berat-buzhala/60%Daily2021-01-25 13:51
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-prizreni-ankohet-pdk-ja-po-na-nguc-pak-veshtire-te-dalim-partia-e-pare/60%Daily2021-01-25 13:43
https://kosovapost.net/maca-mace-edhe-tgrrithe-ldk/60%Daily2021-01-25 13:36
https://kosovapost.net/syla-reagon-ndaj-bytycit-nuk-e-di-a-e-ke-dore%cc%88zuar-hala-lejen-e-titos/60%Daily2021-01-25 13:31
https://kosovapost.net/pan-i-porositi-penalizimin-e-kurtit-dhe-te-tjereve/60%Daily2021-01-25 13:29
https://kosovapost.net/kurti-prioritet-i-qeverisjes-se-re-do-te-jete-kthimi-i-trurit-brenda-vendit/60%Daily2021-01-25 14:02
https://kosovapost.net/pdk-ne-drenice-degjohen-zera-tfala-parisit-e-tfala-brukselit-jemi-ushtaret-e-kadri-veselit/60%Daily2021-01-25 13:25
https://kosovapost.net/kmdlnj-duhet-te-ndalen-te-gjitha-sulmet-ndaj-kqz-se-dhe-dakes/60%Daily2021-01-25 13:07
https://kosovapost.net/prej-ditesh-te-bllokuar-ne-miniere-gjenden-te-pajete-9-minatore-ne-kine/60%Daily2021-01-25 13:01
https://kosovapost.net/hoti-e-krahason-ldk-ne-me-liverpoolin-te-dyte-i-kane-themelet-e-forta/60%Daily2021-01-25 12:47
https://kosovapost.net/kandidatja-per-deputete-adriana-matoshi-ka-nje-porosi-per-armend-zemaj/60%Daily2021-01-25 12:39
https://kosovapost.net/ne-cilin-shtet-lejohet-ngasja-e-makines-pa-duar/60%Daily2021-01-25 12:33
https://kosovapost.net/senati-pranon-zyrtarisht-padine-kunder-trump-it/60%Daily2021-01-25 12:15
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-egersia-me-te-cilen-sulmohet-kurti-nga-disa-analiste-buron-nga-frika-e-humbjes-se-grazhdit-shteteror/60%Daily2021-01-25 12:15
https://kosovapost.net/pal-lekaj-e-quan-pdk-ne-parti-kulleriste/60%Daily2021-01-25 12:04
https://kosovapost.net/varhelyi-ballkani-perendimor-qasje-te-shpejte-te-vaksina-anticovid/60%Daily2021-01-25 11:59
https://kosovapost.net/humbi-jeten-dje-ish-ministri-grek-u-arratis-nga-burgu-ne-71-dhe-arriti-me-not-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-25 11:58
https://kosovapost.net/juventus-prane-goditjes-se-madhe-dzeko-i-shkel-syrin-zonjes-se-vjeter/60%Daily2021-01-25 11:48
https://kosovapost.net/avione-dhe-fregata-greqia-i-falet-frances-dhe-miliardave-per-te-rivalizuar-turqine-ne-egje/60%Daily2021-01-25 11:43
https://kosovapost.net/si-ti-kuptoni-simptomat-e-para-te-mpikjes-se-gjakut/60%Daily2021-01-25 11:39
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-ne-histori-estonia-do-te-drejtohet-nga-nje-kryeministre-grua/60%Daily2021-01-25 11:36
https://kosovapost.net/vetevendosje-dorezon-kallezim-penal-ndaj-ministrit-te-arsimit-rame-likajt-dhe-dy-zyrtareve-tjere/60%Daily2021-01-25 11:31
https://kosovapost.net/nuk-respekton-masat-ldk-thyen-rekordin-gjobitet-per-te-treten-here/60%Daily2021-01-25 11:26
https://kosovapost.net/enver-cakiqi-merr-titullin-mjeshter-i-madh/60%Daily2021-01-25 11:11
https://kosovapost.net/konflikti-ne-egje-athine-ankara-bisedime-ne-stamboll/60%Daily2021-01-25 10:56
https://kosovapost.net/zyrtarizohet-sot-frank-lampard-eshte-shkarkuar/60%Daily2021-01-25 10:53
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-gjobitet-edhe-vetevendosje-bashke-osmanin/60%Daily2021-01-25 10:49
https://kosovapost.net/te-deshperuar-nga-nisma-kthehen-tek-simpatia-e-vjeter/60%Daily2021-01-25 10:46
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-masat-anti-covid-inspektorati-i-prishtines-gjobite-pdk-ne-me-dy-mije-euro/60%Daily2021-01-25 10:17
https://kosovapost.net/a-mund-ta-kemi-serish-rozeta-hajdarin-ministre/60%Daily2021-01-25 10:02
https://kosovapost.net/fushata-e-vaksines-per-covid-19-ballkani-perendimor-ndihet-i-perjashtuar/60%Daily2021-01-25 09:44
https://kosovapost.net/be-shqyrton-pergjigjjen-ndaj-rusise-per-ndalimin-e-navalnyt/60%Daily2021-01-25 09:32
https://kosovapost.net/neser-afati-i-fundit-qe-te-vendoset-per-ankesat-e-lvv-se-aak-se-dhe-nismes/60%Daily2021-01-25 09:12
https://kosovapost.net/policia-arreston-12-persona-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-25 09:04
https://kosovapost.net/ne-lufte-me-koronavirusin-franca-drejt-nje-bllokim-te-trete/60%Daily2021-01-25 09:01
https://kosovapost.net/republikanet-te-percare-per-gjyqin-ndaj-ish-presidentit/60%Daily2021-01-25 08:51
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-feston-ditelindjen-por-a-e-dini-sa-vjet-i-mbushe-sot/60%Daily2021-01-25 08:45
https://kosovapost.net/time-kadrijaj-i-reagon-tahirit-deklarata-juaj-ngjason-me-deklaratat-ruso-serbe/60%Daily2021-01-25 08:41
https://kosovapost.net/arrijne-ne-turqi-65-milione-doza-te-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-25 08:19
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-58-paciente-po-trajtohen-me-koronavirus-tete-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2021-01-25 08:24
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-vendi-i-pare-ne-be-blen-ilacin-e-antitrupave/60%Daily2021-01-25 08:12
https://kosovapost.net/kalendari-historik-25-janar/60%Daily2021-01-25 07:53
https://kosovapost.net/zhvillimet-me-te-fundit-rreth-covid-19-ne-te-gjithe-globin/60%Daily2021-01-25 07:46
https://kosovapost.net/o-popull-keni-dy-alternativa-votoni-partite-e-reja-ose-bojkotoni-zgjedhjet/60%Daily2021-01-25 08:02
https://kosovapost.net/akr-synon-qe-se-bashku-me-ldk-ne-ti-fitojne-zgjedhjet/60%Daily2021-01-25 07:38
https://kosovapost.net/kosove-5-679-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-25 07:34
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-gjermania-regjistron-mbi-6-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-25 07:31
https://kosovapost.net/lampard-e-do-te-chelsea-talentin-francez/60%Daily2021-01-25 07:27
https://kosovapost.net/shba-masa-me-te-rrepta-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-25 07:24
https://kosovapost.net/sa-kafe-duhet-te-pijne-ne-dite-personat-qe-vuajne-nga-tensioni-i-larte/60%Daily2021-01-25 07:21
https://kosovapost.net/ish-deputeti-i-vetevendosjes-ka-nje-mesazh-per-ldk-ne/60%Daily2021-01-25 07:19
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-23/60%Daily2021-01-25 07:15
https://kosovapost.net/limaj-nga-odat-e-drenices-nuk-do-te-lejojme-te-shkaterrohen-perpjekjet-per-liri/60%Daily2021-01-24 22:42
https://kosovapost.net/raportohet-rasti-i-pare-me-covid-19-pas-me-shume-se-dy-muajsh-ne-zelanden-e-re/60%Daily2021-01-24 22:24
https://kosovapost.net/pacolli-tregon-se-ka-pasur-disa-telefonata-me-hashim-thacin/60%Daily2021-01-24 22:06
https://kosovapost.net/shala-i-reagon-tahirit-pdk-ka-harruar-se-kush-ishin-nisma-krenare-per-te-kaluaren/60%Daily2021-01-24 21:43
https://kosovapost.net/tre-trajtime-me-rozmarine-per-floke-te-forte-e-plot-shkelqim/60%Daily2021-01-24 21:38
https://kosovapost.net/tahiri-pdk-nuk-ka-vija-te-kuqe-por-une-e-kundershtoj-ashper-koalicionin-me-vv-ne/60%Daily2021-01-24 21:20
https://kosovapost.net/mesazhi-per-ekipin-para-ndeshjes-dhe-bruno-fernandes-rrefehet-solskjaer/60%Daily2021-01-24 21:10
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-vaksinon-6-milione-njerez-numri-i-viktimave-nga-covid-arrin-ne-100000/60%Daily2021-01-24 21:00
https://kosovapost.net/duda-balje-tallet-me-sloganin-e-ldk-se/60%Daily2021-01-24 20:54
https://kosovapost.net/shtetasi-i-kosoves-konfirmohet-me-variantin-e-ri-te-covid-19/60%Daily2021-01-24 20:27
https://kosovapost.net/mustafa-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-nuk-e-ka-pasur-mbeshtetjen-e-shba-se/60%Daily2021-01-24 20:22
https://kosovapost.net/a-iu-nderruan-numrat-e-akr-se-nga-ldk-ja-tregon-behgjet-pacolli/60%Daily2021-01-24 19:44
https://kosovapost.net/osmani-qytetaret-do-ti-ndeshkojne-ata-qe-kane-zgjedhur-rruge-te-gabuar/60%Daily2021-01-24 19:34
https://kosovapost.net/latifi-ka-disa-fjale-per-sloganin-e-ldk-se/60%Daily2021-01-24 18:51
https://kosovapost.net/keshilltari-i-osmanit-reagon-ldkse-kredia-juaj-morale-eshte-harxhuar/60%Daily2021-01-24 18:46
https://kosovapost.net/12-vjet-prej-shnderrimit-nga-tmk-ne-fsk-keto-jane-kapacitet-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2021-01-24 18:29
https://kosovapost.net/familja-e-aktivistit-te-vrare-te-ldk-se-falenderon-kete-zyrtar-amerikan-qe-ndaloi-thacin-ta-ndante-kosoven/60%Daily2021-01-24 18:03
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-peje-14-shkurti-eshte-referendum-per-kosoven/60%Daily2021-01-24 17:57
https://kosovapost.net/shteti-shtet-hoti-zbulon-sloganin-e-ldkse/60%Daily2021-01-24 17:52
https://kosovapost.net/kurti-prezanton-anetaren-e-re-ne-vetevendosje/60%Daily2021-01-24 17:23
https://kosovapost.net/ja-pse-vv-ja-duhet-te-fitoje-58/60%Daily2021-01-24 17:17
https://kosovapost.net/pse-udhetoi-drejt-pukes-biznesmeni-italian-dhe-ku-gaboi-policia/60%Daily2021-01-24 16:30
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-futboll-avioni-i-skuadres-rrezohet-raportohen-viktima/60%Daily2021-01-24 16:21
https://kosovapost.net/si-do-te-veprojne-diteve-te-ardhshme-ne-lidhje-me-kurtin-dhe-te-tjeret-flasin-nga-kqz/60%Daily2021-01-24 16:11
https://kosovapost.net/shqiperi-pese-viktima-dhe-833-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-24 15:49
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-si-gjimnazist-koha-kur-fliste-per-mbylljen-e-shkollave-shqipe-nga-serbet/60%Daily2021-01-24 15:46
https://kosovapost.net/kjo-eshte-sjellja-e-policise-se-kosoves-qe-mahniti-holandezin/60%Daily2021-01-24 15:09
https://kosovapost.net/41-te-vdekur-nga-covid-19-ne-malisheve-qe-nga-fillimi-i-pandemise/60%Daily2021-01-24 15:03
https://kosovapost.net/haradinaj-liria-dhe-barazia-e-lugine%cc%88s-jane%cc%88-shtylla-mbi-te%cc%88-cilat-qe%cc%88ndron-forca-e-kosove%cc%88s/60%Daily2021-01-24 14:51
https://kosovapost.net/i-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar-arrestohet-59-vjecari-turk/60%Daily2021-01-24 14:45
https://kosovapost.net/vuciq-komenton-deklaratat-e-haradinajt-eshte-njeri-i-rrezikshem-na-pret-nje-vit-i-veshtire/60%Daily2021-01-24 14:41
https://kosovapost.net/limaj-me-14-shkurt-te-shijojme-fitoren-dhe-mundesine-per-te-vazhduar-ne-sherbim-te-vendit/60%Daily2021-01-24 14:32
https://kosovapost.net/burri-i-vjosa-osmanit-tregon-se-cfare-eshte-bashkeshortja-e-tij-per-kapesit-e-shtetit/60%Daily2021-01-24 14:29
https://kosovapost.net/thuajini-lamtumire-problemeve-te-fytyres-me-kete-metode-te-shkelqyer/60%Daily2021-01-24 14:21
https://kosovapost.net/e-shkaterroi-poirier-mcgregor-behet-meme-virale-ne-rrjetet-sociale-foto/60%Daily2021-01-24 14:22
https://kosovapost.net/humbja-e-mcgregor-reagon-khabib-keshtu-ndodh-kur-braktis-ekipin-tend/60%Daily2021-01-24 14:11
https://kosovapost.net/gjashte-te-vdekur-dhe-392-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-24 14:09
https://kosovapost.net/zbulohet-mushkonja-qe-po-shkakton-semundje-ne-ameriken-veriore/60%Daily2021-01-24 13:57
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-lideri-konservator-i-uellsit-pas-skandalit-te-alkoolit/60%Daily2021-01-24 13:41
https://kosovapost.net/kica-kurtin-e-osmanin-nuk-i-bashkoi-ideologjia-politike-por-parimet-dhe-ckapja-e-shtetit/60%Daily2021-01-24 13:35
https://kosovapost.net/vuciq-i-shqetesuar-pas-shfaqjes-se-variantit-te-ri-te-koronavirusit-ne-serbi/60%Daily2021-01-24 13:27
https://kosovapost.net/qeveria-gjermane-thote-se-idene-per-shkembim-te-territoreve-e-dhane-thaci-dhe-vuciqi/60%Daily2021-01-24 13:22
https://kosovapost.net/gazetari-i-futet-ne-dhome-kengetares-shqiptare-ajo-degjon-sure-nga-kurani-para-gjumit-video/60%Daily2021-01-24 12:48
https://kosovapost.net/keto-jane-temperaturat-per-javen-e-fundit-te-janarit/60%Daily2021-01-24 12:40
https://kosovapost.net/kalon-shifra-prej-500-mije-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-zvicer/60%Daily2021-01-24 12:06
https://kosovapost.net/koci-derisa-ne-po-behemi-cop-e-grim-ne-serbi-po-vaksinohen-me-te-madhe/60%Daily2021-01-24 11:31
https://kosovapost.net/tri-vetura-mbulohen-nga-flaket-ne-malisheve/60%Daily2021-01-24 11:28
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-i-covid-19-mberrin-edhe-ne-serbi/60%Daily2021-01-24 11:27
https://kosovapost.net/biden-dhe-johnson-zotohen-per-thellim-te-lidhjeve-mes-kombeve-te-tyre/60%Daily2021-01-24 11:10
https://kosovapost.net/pandemia-e-covid-19-vazhdon-te-jete-sfida-me-e-madhe-e-rajonit-te-ballkanit/60%Daily2021-01-24 10:51
https://kosovapost.net/ne-keto-lagje-te-prishtines-sot-sdo-te-kete-uje-te-pijshem/60%Daily2021-01-24 10:47
https://kosovapost.net/gjermania-shton-masa-me-te-rrepta-per-udhetaret-nga-kosova/60%Daily2021-01-24 10:42
https://kosovapost.net/ish-ushtarja-e-uck-se-e-njohur-si-shota-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2021-01-24 10:11
https://kosovapost.net/vidhen-para-ne-nje-xhami-ne-kamenice/60%Daily2021-01-24 10:08
https://kosovapost.net/situata-e-fundit-per-te-udhetuar-ne-zvicer-nga-vendet-fqinje/60%Daily2021-01-24 09:58
https://kosovapost.net/prezantohet-rrejshem-si-person-zyrtar-arrestohet-nga-policia/60%Daily2021-01-24 09:55
https://kosovapost.net/dhuna-ne-familje-problem-i-vazhdueshem-kater-raste-brenda-24-oreve-te-fundit/60%Daily2021-01-24 09:31
https://kosovapost.net/vershimet-ne-fushe-kosove-demtuan-ekonomite-familjare-me-500-mije-euro/60%Daily2021-01-24 08:54
https://kosovapost.net/shpetohen-kater-minatoret-kineze-te-ngujuar-ne-miniere/60%Daily2021-01-24 08:29
https://kosovapost.net/vetite-sheruese-te-lekures-se-limonit/60%Daily2021-01-24 08:17
https://kosovapost.net/nje-mije-e-450-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-kosove-qe-nga-fillimi-i-pandemise/60%Daily2021-01-24 08:13
https://kosovapost.net/haziri-ka-nje-angazhim-te-te-gjitheve-kunder-ldk-se/60%Daily2021-01-24 08:09
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-janar-2/60%Daily2021-01-24 07:48
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-10/60%Daily2021-01-24 07:40
https://kosovapost.net/skandaloze-mero-baze-per-vjosa-osmanin-i-ngjan-nje-hordhie-osmane-kunder-shtetit-te-kosoves/60%Daily2021-01-23 22:47
https://kosovapost.net/real-madrid-eshte-rikthyer-ne-rrugen-e-fitoreve-ne-la-liga/60%Daily2021-01-23 22:41
https://kosovapost.net/logos-a-vatra-me-e-rendesishme-kulturore-e-shqiptareve-te-maqedonise/60%Daily2021-01-23 22:33
https://kosovapost.net/menaxhimi-i-pandemise-balotelli-kritika-qeverise-italia-po-bie/60%Daily2021-01-23 22:27
https://kosovapost.net/nagavci-klasa-e-stervjetruar-politike-e-ldk-se-ne-panik/60%Daily2021-01-23 22:20
https://kosovapost.net/ovl-uck-se-reagon-pas-ftesave-te-reja-specialja/60%Daily2021-01-23 22:10
https://kosovapost.net/tmerri-qe-perjetojne-grate-ne-zonat-e-luftes-zgjidh-do-te-te-vras-apo-te-te/60%Daily2021-01-23 21:56
https://kosovapost.net/keds-njofton-se-cilat-pjese-te-prishtines-kane-probleme-me-energji-elektrike/60%Daily2021-01-23 21:45
https://kosovapost.net/protesta-per-lirimin-e-opozitarit-rus-tubimet-shtrihen-ne-60-qytete/60%Daily2021-01-23 21:16
https://kosovapost.net/isa-mustafa-e-quan-rebele-vjosa-osmanin/60%Daily2021-01-23 21:37
https://kosovapost.net/vetevendosje-ankohet-ne-pzap-per-mos-certifikimin-e-kandidateve-te-saj-per-deputete/60%Daily2021-01-23 21:08
https://kosovapost.net/keshilltari-i-vjosa-osmanit-i-reagon-isa-mustafes-ise-ora-politike-te-eshte-ndalur/60%Daily2021-01-23 21:00
https://kosovapost.net/mazllum-baraliu-tregon-se-a-ka-te-drejte-vjosa-osmani-te-shkarkoje-valdete-daken/60%Daily2021-01-23 20:21
https://kosovapost.net/gervalla-ironizon-me-mustafen-dikujt-po-i-dridhet-toka-nen-kembe-nga-uragani-i-fuqishem-i-14-shkurtit/60%Daily2021-01-23 20:10
https://kosovapost.net/osmani-dhe-vitia-te-spitali-lindja-shendeti-i-qytetareve-mbi-te-gjitha/60%Daily2021-01-23 20:05
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-perfundimisht-do-ta-shkarkoje-valdete-daken/60%Daily2021-01-23 20:01
https://kosovapost.net/donika-gervalla-i-del-ne-mbrojtje-vjosa-osmanit-paralajmeron-nje-uragan-te-fuqishem/60%Daily2021-01-23 19:57
https://kosovapost.net/fiqte-e-thate-dhe-vlerat-e-tyre-pse-duhet-ti-konsumoni/60%Daily2021-01-23 19:54
https://kosovapost.net/diaspora-nga-bremeni-organizohen-per-ta-ndihmuar-ish-ushtarin-e-uck-se-shpetim-heten/60%Daily2021-01-23 19:46
https://kosovapost.net/11-afgane-hyne-ilegalisht-ne-kosove-me-kamionin-qe-po-barte-veshmbathje/60%Daily2021-01-23 19:37
https://kosovapost.net/atalanta-turperon-milanin-ne-san-siro/60%Daily2021-01-23 19:24
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-ka-shkallen-me-te-larte-te-vdekjeve-ne-bote-per-100-mije-banore/60%Daily2021-01-23 19:14
https://kosovapost.net/me-cdo-kusht-duan-tia-pamundesojne-qeverisjen-vetevendosjes-na-kane-hale-ne-sy/60%Daily2021-01-23 18:49
https://kosovapost.net/zemaj-kerkon-shkarkimin-e-bordit-te-shskuk-se-dhe-kreut-te-fondit-te-sigurimeve-shendetesore/60%Daily2021-01-23 18:34
https://kosovapost.net/maqedonia-regjistron-11-viktima-dhe-347-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2021-01-23 18:14
https://kosovapost.net/pdk-i-reagon-vjosa-osmanit-ne-stilin-e-trumpit-po-i-vazhdon-sulmet-ndaj-kqz-se/60%Daily2021-01-23 18:01
https://kosovapost.net/perpjekja-per-te-heshtur-zerin-e-popullit-eshte-perpjekje-per-te-ngulfatur-demokracine-ne-kosove/60%Daily2021-01-23 17:50
https://kosovapost.net/ajo-cfare-kemi-pare-dje-ne-mbledhjen-e-kqz-eshte-e-papranueshme/60%Daily2021-01-23 17:25
https://kosovapost.net/edhe-nisma-dorezon-ankese-ne-pzap-per-vendimin-e-kqz-se/60%Daily2021-01-23 17:15
https://kosovapost.net/hoxhaj-nga-gjilani-fton-serish-kurtin-ne-debat-dil-matu/60%Daily2021-01-23 16:46
https://kosovapost.net/143085-2/60%Daily2021-01-23 16:25
https://kosovapost.net/aakja-dorezon-ankese-ne-pzap-pasi-kqzja-nuk-ia-certifikoi-listen/60%Daily2021-01-23 16:06
https://kosovapost.net/rreth-100-milione-raste-me-koronavirus-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2021-01-23 15:50
https://kosovapost.net/pjeset-e-perimeve-dhe-frutave-qe-nuk-duhet-ti-hidhni/60%Daily2021-01-23 15:40
https://kosovapost.net/rusia-sulmon-haradinajn-shqetesim-qasja-per-shqiperine-e-madhe-kosova-pseudo-shtet/60%Daily2021-01-23 15:28
https://kosovapost.net/shqiperi-786-raste-te-reja-dhe-7-humbje-jete-nga-covid-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2021-01-23 15:25
https://kosovapost.net/haradinaj-nderhyrja-e-gjyqesorit-ne-pengimin-e-kandidimit-per-deputet-sna-bene-mire-si-demokraci/60%Daily2021-01-23 15:15
https://kosovapost.net/situata-e-pandemise-biden-dhe-trudeau-takohen-muajin-e-ardhshem/60%Daily2021-01-23 15:03
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-tre-te-vdekur-dhe-379-raste-te-reja/60%Daily2021-01-23 14:21
https://kosovapost.net/nipi-i-adem-grabovcit-kandidat-per-deputet-nga-radhet-e-pdk-se/60%Daily2021-01-23 14:42
https://kosovapost.net/udhetimet-veshtiresohen-per-shkak-te-covid/60%Daily2021-01-23 13:54
https://kosovapost.net/bie-pista-inter-papu-gomez-nje-hap-larg-transferimit-ne-la-liga/60%Daily2021-01-23 13:21
https://kosovapost.net/vjen-edhe-nje-ftese-nga-gjykata-speciale-4/60%Daily2021-01-23 13:18
https://kosovapost.net/weber-dhe-serwer-shba-dhe-be-ti-japin-fund-problemit-kosove-serbi/60%Daily2021-01-23 13:04
https://kosovapost.net/haradinaj-me-perfaqesuesit-e-hotelerise-me-programin-tone-e-ndjeni-doren-e-shtetit/60%Daily2021-01-23 12:50
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-diele/60%Daily2021-01-23 12:27
https://kosovapost.net/shqiptohen-687-gjoba-per-mosrespektim-te-masave-anticovid-19/60%Daily2021-01-23 12:04
https://kosovapost.net/shoqata-e-transportit-rrugor-paralajmeron-protesta/60%Daily2021-01-23 11:50
https://kosovapost.net/haradinaj-perkujton-isa-boletinin-ne-105-vjetorin-e-renies-se-tij/60%Daily2021-01-23 11:04
https://kosovapost.net/belgjika-ndalon-udhetimet-jourgjente-me-te-gjitha-shtetet/60%Daily2021-01-23 10:49
https://kosovapost.net/milani-publikon-listen-e-lojtareve-te-ftuar-per-takimin-me-atalanta-aty-edhe-tomori-e-mandzukiq/60%Daily2021-01-23 10:40
https://kosovapost.net/gjyqi-kunder-trumpit-nis-me-8-shkurt/60%Daily2021-01-23 09:57
https://kosovapost.net/labi-jep-lajmin-e-trishte-nderron-jete-floriana-musliu-qe-vuante-nga-kanceri/60%Daily2021-01-23 08:58
https://kosovapost.net/pse-shume-njerez-konsumojne-kafe-me-limon/60%Daily2021-01-23 08:55
https://kosovapost.net/buleshkaj-e-padrejte-te-futen-ne-nje-thes-veprat-penale-te-kandidateve/60%Daily2021-01-23 10:55
https://kosovapost.net/gervalla-thirrje-mergimtareve-ta-shpetojme-kosoven-nga-plackitesit/60%Daily2021-01-23 08:44
https://kosovapost.net/5-mije-e-383-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-23 08:38
https://kosovapost.net/be-shtyn-leshimin-e-pasaportave-te-vaksinimit/60%Daily2021-01-23 08:34
https://kosovapost.net/biden-iu-kerkon-falje-ushtareve-qe-fjeten-ne-parkingje-zonja-e-pare-iu-dergon-biskota/60%Daily2021-01-23 08:26
https://kosovapost.net/105-vjetori-i-vrasjes-se-isa-boletinit/60%Daily2021-01-23 08:23
https://kosovapost.net/the-simpsons-ia-qellon-perseri-parashikon-nje-pjese-te-inaugurimit-te-bidenit/60%Daily2021-01-23 08:21
https://kosovapost.net/zarif-dritarja-e-mundesive-per-administraten-e-re-te-shba-do-te-jete-e-hapur/60%Daily2021-01-23 08:17
https://kosovapost.net/sekretari-i-ri-i-mbrojtjes-lloyd-austin-behet-afro-amerikani-i-pare-ne-kete-funksion/60%Daily2021-01-23 08:14
https://kosovapost.net/ikja-e-te-rinjve-fenomeni-i-largimit-eshte-me-i-larte-ne-shqiperi-se-kudo-tjeter-ne-europe/60%Daily2021-01-23 08:12
https://kosovapost.net/gjithmone-i-rezervuar-lorik-cana-publikon-foto-te-embla-me-te-bijen/60%Daily2021-01-23 08:00
https://kosovapost.net/banoret-e-ketij-fshati-ne-kosove-ndalojne-politikanet-qe-te-shkojne-per-fushate/60%Daily2021-01-23 08:01
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-kete-fundjave/60%Daily2021-01-23 07:49
https://kosovapost.net/kalendari-historik-23-janar/60%Daily2021-01-23 07:46
https://kosovapost.net/vetevendosje-neser-dorezojme-ankesen-ne-pzap-per-moscerfikimin-e-listes/60%Daily2021-01-22 22:45
https://kosovapost.net/dalin-pergjime-te-reja-te-klaneve-mafioze-ne-itali-do-na-prezantoje-nje-minister-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-22 22:31
https://kosovapost.net/sondazhi-i-kompanise-izraelite-vetevendosje-arrin-mbi-50-te-votave/60%Daily2021-01-22 22:21
https://kosovapost.net/reagon-limaj-sulm-i-paprecedent-nga-kqz-ja-ne-procesin-demokratik/60%Daily2021-01-22 22:17
https://kosovapost.net/reagon-vv-valdete-daka-veproi-si-marionete-ne-duart-e-kumbareve/60%Daily2021-01-22 22:12
https://kosovapost.net/pasi-nuk-iu-certifikua-lista-zgjedhore-nga-kqz-aak-do-te-ndjek-rruget-ligjore/60%Daily2021-01-22 21:19
https://kosovapost.net/keto-jane-rruget-ligjore-per-partite-pas-vendimit-te-kqzse-per-mos-certifikim/60%Daily2021-01-22 21:11
https://kosovapost.net/turqia-paralajmeron-be-ne-asnje-rezultat-nuk-mund-te-arrihet-me-gjuhen-e-sanksioneve/60%Daily2021-01-22 20:43
https://kosovapost.net/nisma-do-ti-ndjekim-te-gjitha-rruget-ligjore-pas-moscertifikimit-te-listes/60%Daily2021-01-22 20:37
https://kosovapost.net/kurteshi-pasi-nuk-u-certifikua-lista-e-vv-se-do-te-ndjekim-te-gjitha-rruget-ligjore/60%Daily2021-01-22 20:26
https://kosovapost.net/lengu-i-sheges-ndihmon-ne-uljen-e-rrezikut-te-shfaqjes-se-kancerit/60%Daily2021-01-22 20:22
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-kacaniku-permend-serish-bashkimin-me-shqiperine/60%Daily2021-01-22 20:12
https://kosovapost.net/certifikohen-listat-e-kandidateve-per-deputete-te-ldk-se-dhe-e-pdk-se/60%Daily2021-01-22 19:54
https://kosovapost.net/kqz-merr-vendim-ia-ndalojne-albin-kurtit-garimin-ne-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-22 19:49
https://kosovapost.net/analisti-shala-keshillon-vv-ne-eshte-gracke-mos-beni-gabim-ne-hapa/60%Daily2021-01-22 19:41
https://kosovapost.net/reagon-nagavci-e-turpshme-institucionet-e-kapura-po-shperfaqen-edhe-brenda-kqz-se/60%Daily2021-01-22 19:36
https://kosovapost.net/kqz-ja-nuk-certifikon-kandidatet-per-deputete-te-levizjes-vetevendosje/60%Daily2021-01-22 19:33
https://kosovapost.net/kqz-ja-nuk-certifikon-nisman-socialdemokrate-dhe-kandidatet-e-saj-per-deputete/60%Daily2021-01-22 19:27
https://kosovapost.net/ne-rruget-e-gjermanise-vendosen-kabina-per-tu-krijuar-strehe-te-pastreheve/60%Daily2021-01-22 19:10
https://kosovapost.net/hakmarrja-ndaj-khabib-mcgregor-ti-hiqet-titulli-nese-nuk-pranon-duelin-me-mua/60%Daily2021-01-22 19:06
https://kosovapost.net/nuk-kalon-rekomandimi-i-zyres-per-cerfitikim-ne-pako-tash-pritet-te-votohet-vec-e-vec-per-secilen-parti/60%Daily2021-01-22 19:02
https://kosovapost.net/shqiperia-vend-me-rrezik-nga-covid-19/60%Daily2021-01-22 18:58
https://kosovapost.net/rregullat-e-reja-anti-covid-cfare-duhet-te-dini-nese-do-te-udhetoni-drejt-shba/60%Daily2021-01-22 18:52
https://kosovapost.net/taulant-xhaka-humbi-sezonin-per-shkak-te-lendimit-tifozet-e-baselit-i-bejne-surprize-fantastike/60%Daily2021-01-22 18:46
https://kosovapost.net/mbi-982-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-shkalle-boterore-vaksinimi-fillon-edhe-ne-ekuador/60%Daily2021-01-22 18:40
https://kosovapost.net/reagon-haxhiu-e-papranueshme-qe-valdete-daka-po-lejon-kercenimin-e-zyrtarit-te-kqz-se-nga-pdk-ja-dhe-ldk-ja/60%Daily2021-01-22 18:34
https://kosovapost.net/numri-i-pergjithshem-i-rasteve-me-covid-19-tejkaloi-90-000-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2021-01-22 18:29
https://kosovapost.net/johnson-lloji-i-ri-i-covid-19-mund-te-jete-me-vdekjeprures/60%Daily2021-01-22 18:22
https://kosovapost.net/142890-2/60%Daily2021-01-22 18:17
https://kosovapost.net/daka-e-hedh-ne-votim-gjashte-vota-pro-qe-listat-te-kalojne-vec-e-vec/60%Daily2021-01-22 18:04
https://kosovapost.net/osmani-takon-rinine-eshte-e-rendesishme-qe-investimi-shteteror-te-drejtohet-ne-kete-pasuri-qe-ka-vendi/60%Daily2021-01-22 17:36
https://kosovapost.net/aak-ne-zgjedhje-me-logon-forca-e-kosoves/60%Daily2021-01-22 17:32
https://kosovapost.net/kurteshi-daka-me-ldk-ne-dhe-pdk-ne-po-bejne-presion-mbi-zyren-per-regjistrim-te-partive/60%Daily2021-01-22 17:29
https://kosovapost.net/biden-zgjedh-sekretarin-e-pare-te-mbrojtjes-me-ngjyre/60%Daily2021-01-22 17:24
https://kosovapost.net/daka-kgjk-ja-na-ka-kthyer-pergjigje-se-te-dhenat-per-47-kandidatet-jane-te-sakta/60%Daily2021-01-22 17:17
https://kosovapost.net/premtime-ne-hava-te-enver-hoxhajt-me-mire-se-ne-skandinavi/60%Daily2021-01-22 17:12
https://kosovapost.net/reagon-vetevendosje-baneri-ku-shihet-besarta-jashari-nuk-eshte-vendosur-nga-ne/60%Daily2021-01-22 17:08
https://kosovapost.net/lvv-ja-zyra-per-regjistrim-dhe-certifikim-i-vetmi-organ-qe-ka-kompetence-per-certifikimin-ose-jo-te-kandidateve/60%Daily2021-01-22 16:58
https://kosovapost.net/te-shkarkohet-valdete-daka-2/60%Daily2021-01-22 16:54
https://kosovapost.net/flasin-nga-zyra-ligjore-e-lvv-se-daka-eshte-duke-e-keqperdore-detyren-zyrtare/60%Daily2021-01-22 16:51
https://kosovapost.net/kurti-daka-hapur-po-e-ben-argatin-e-plan-it-per-vv-ne-eshte-e-papranueshme/60%Daily2021-01-22 16:31
https://kosovapost.net/142850-2/60%Daily2021-01-22 16:26
https://kosovapost.net/konjufca-kembengul-se-valdete-daka-e-do-eliminimin-e-albin-kurtit-nga-gara/60%Daily2021-01-22 16:34
https://kosovapost.net/kurti-nga-drenica-deklarohet-rreth-certifikimit-te-tij-nga-kqzja/60%Daily2021-01-22 16:10
https://kosovapost.net/reagon-bekim-jashari-thote-se-po-keqperdoret-personaliteti-i-motres-se-tij/60%Daily2021-01-22 15:48
https://kosovapost.net/familja-e-armend-mujes-i-reagon-vetevendosjes-se-mitrovices-per-injorimin-e-tij/60%Daily2021-01-22 15:40
https://kosovapost.net/albin-kurti-prezanton-aderimin-e-ri-ne-vetevendosje-2/60%Daily2021-01-22 15:31
https://kosovapost.net/ne-1730-votohet-per-certifikimin-ose-jo-te-kandidateve-qe-kane-probleme-me-ligjin/60%Daily2021-01-22 15:26
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-nga-keds-faturat-e-energjise-elektrike-deri-ne-maj-do-te-vijne-me-lire/60%Daily2021-01-22 15:11
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-del-ne-mbrojtje-perpara-objektit-te-kqz-se/60%Daily2021-01-22 15:06
https://kosovapost.net/ne-sjemi-gjysme-njerez-me-deshiru-vec-gjysmen-e-fitores-per-vete/60%Daily2021-01-22 14:59
https://kosovapost.net/londra-nuk-njeh-me-statusin-diplomatik-te-ambasades-se-be/60%Daily2021-01-22 14:56
https://kosovapost.net/nderpritet-mbledhja-e-kqz-se-pas-dy-ore-votohet-per-certifikimin-ose-jo-te-kandidateve/60%Daily2021-01-22 14:53
https://kosovapost.net/perplasje-ne-kqz-rreth-rekomandimit-per-certifikimin-e-te-gjithe-kandidateve-per-deputete/60%Daily2021-01-22 14:40
https://kosovapost.net/kategorizimi-i-ri-i-komunave-shtate-ne-zone-te-kuqe/60%Daily2021-01-22 14:30
https://kosovapost.net/diten-e-pare-si-jo-president-trump-e-kalon-duke-luajtur-golf/60%Daily2021-01-22 14:25
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-14-te-vdekur-dhe-289-raste-te-reja/60%Daily2021-01-22 14:10
https://kosovapost.net/zyra-per-certifikim-ne-kqz-rekomandon-qe-kurtit-dhe-te-tjereve-tu-lejohet-kandidimi/60%Daily2021-01-22 13:55
https://kosovapost.net/13-mije-aplikacione-nga-diaspora-jane-aprovuar-nga-kqz-ja/60%Daily2021-01-22 13:47
https://kosovapost.net/a-eshte-e-mundur-barna-falas-dhe-nga-nje-mjek-per-cdo-familje-premton-hoxhaj-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-22 13:50
https://kosovapost.net/be-mesazh-te-prere-putinit-lironi-navalnyn/60%Daily2021-01-22 13:39
https://kosovapost.net/i-ndalohet-kandidimi-gani-dreshaj-nuk-i-beson-drejtesise-ne-kosove/60%Daily2021-01-22 13:32
https://kosovapost.net/abazoviq-merret-ne-pyetje-per-21-milione-eurot/60%Daily2021-01-22 13:24
https://kosovapost.net/gjenerali-shqiptar-zgjerimi-me-12-milje-i-greqise-cenon-rende-interesat-detare-te-shqiperise/60%Daily2021-01-22 13:19
https://kosovapost.net/anulohen-karnavalet-e-rios-per-here-te-pare-qe-nga-1912/60%Daily2021-01-22 13:04
https://kosovapost.net/ne-dyshim-per-te-ardhmen-zidane-merr-nje-tjeter-goditje/60%Daily2021-01-22 13:03
https://kosovapost.net/albin-kurti-si-kryeminister-duhet-te-kishte-te-drejten-te-testohej-nga-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2021-01-22 12:57
https://kosovapost.net/pas-debimit-te-diplomatit-rusia-kercenon-shqiperine-provokim-qe-nuk-do-te-mbetet-pa-pergjigje/60%Daily2021-01-22 12:54
https://kosovapost.net/disfata-e-liverpool-ja-cfare-thote-klopp/60%Daily2021-01-22 12:44
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-prokuroret-dhe-gjykatesit-te-jene-te-paanshem/60%Daily2021-01-22 12:41
https://kosovapost.net/vetevendosje-sot-eshte-perpjekja-e-fundit-per-te-parandaluar-qeverine-kurti-2/60%Daily2021-01-22 12:35
https://kosovapost.net/pas-presioneve-ndaj-kqz-se-reagon-ambasada-e-frances-institucionet-te-punojne-pa-nderhyrje/60%Daily2021-01-22 12:25
https://kosovapost.net/shefi-i-be-se-ne-kosove-pritjet-jane-te-medha-per-luften-kunder-korrupsionit/60%Daily2021-01-22 12:18
https://kosovapost.net/erdogan-10-milione-doza-te-reja-vaksinash-ndoshta-qe-ne-fundjave/60%Daily2021-01-22 11:56
https://kosovapost.net/shba-synon-vazhdimin-e-marreveshjes-start-i-i-ri-me-rusine/60%Daily2021-01-22 11:45
https://kosovapost.net/blerta-deliu-reagon-ashper-per-lincimet-ndaj-valdete-dakes/60%Daily2021-01-22 11:32
https://kosovapost.net/von-der-lajen-vaksina-nga-be-ja-per-ballkanin-perendimor-sa-me-shpejt-qe-te-jete-e-mundur/60%Daily2021-01-22 11:23
https://kosovapost.net/selimi-kritikon-specialen-veprimet-e-saja-po-prodhojne-efekt-politik/60%Daily2021-01-22 11:16
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-para-nga-qytetaret-per-tia-financuar-fushaten-elektorale/60%Daily2021-01-22 11:13
https://kosovapost.net/keto-jane-pese-pikat-e-mbledhjes-se-kqz-se-ku-do-behet-certifikimi-i-kandidateve/60%Daily2021-01-22 11:09
https://kosovapost.net/bekim-jashari-me-motren-dhe-djalin-bejne-homazhe-ne-prekaz/60%Daily2021-01-22 11:09
https://kosovapost.net/ish-keshilltari-i-thacit-ai-qe-do-i-prije-listes-se-vv-se-do-jete-viktima-e-radhes-politike-e-albin-kurtit/60%Daily2021-01-22 11:02
https://kosovapost.net/testim-masiv-i-popullsise-radhe-te-gjata-ne-pekin/60%Daily2021-01-22 10:51
https://kosovapost.net/deshton-gjykimi-ndaj-haki-rugoves-mungon-prokurori-i-rastit-dhe-i-akuzuari/60%Daily2021-01-22 10:41
https://kosovapost.net/media-serbe-raportojne-shqiptaret-shkojne-ne-bujanoc-per-ta-marre-vaksinen-anti-covid/60%Daily2021-01-22 10:38
https://kosovapost.net/lumezi-kemi-deshmuar-se-askush-nuk-eshte-i-paprekshem/60%Daily2021-01-22 10:24
https://kosovapost.net/142700-2/60%Daily2021-01-22 10:00
https://kosovapost.net/gjuriq-kemi-qene-ne-kontakt-me-administraten-e-re-te-shba-se-per-nje-kohe-te-gjate/60%Daily2021-01-22 09:53
https://kosovapost.net/hungaria-shteti-i-pare-i-be-se-qe-blen-vaksinen-ruse-sputnik-v/60%Daily2021-01-22 09:46
https://kosovapost.net/si-ka-ndikuar-politika-e-trump-gjate-4-viteve-ne-europe/60%Daily2021-01-22 09:44
https://kosovapost.net/elezi-kqz-sot-shqyrton-dhe-miraton-rekomandimin-e-zyres-per-certifikim-te-kandidateve/60%Daily2021-01-22 09:42
https://kosovapost.net/nipi-i-joe-biden-rremben-vemendjen-me-kercimin-e-tij-pas-inaugurimitvideo/60%Daily2021-01-22 09:27
https://kosovapost.net/ndeshja-e-jetes-portieri-41-vjecar-ndali-real-madridin-dhe-vendosi-rekord/60%Daily2021-01-22 09:24
https://kosovapost.net/historike-superkupa-e-kosoves-zhvillohet-ne-antalia-te-turqise/60%Daily2021-01-22 09:14
https://kosovapost.net/nga-2023-ta-mesimdhenesit-do-te-marrin-pagen-e-13-te/60%Daily2021-01-22 09:03
https://kosovapost.net/mjeku-amerikan-shkarkohet-pasi-vodhi-vaksina-kunder-covidit/60%Daily2021-01-22 09:02
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-zyrtar-policor-i-dyshuar-per-dhune-ne-familje/60%Daily2021-01-22 08:49
https://kosovapost.net/be-ja-ka-plan-ta-ndihmoje-ballkanin-me-9-milione-euro-qeveria-ska-informacion/60%Daily2021-01-22 08:46
https://kosovapost.net/kosnett-shba-nuk-do-te-detyroje-kosoven-te-pranoje-nje-marreveshje-te-padeshirueshme/60%Daily2021-01-22 08:43
https://kosovapost.net/142649-2/60%Daily2021-01-22 08:40
https://kosovapost.net/covid-19-si-mund-te-shpetoje-jeten-e-njeriut-pajisja-qe-kushton-vetem-20-paund/60%Daily2021-01-22 08:37
https://kosovapost.net/cavusoglu-e-rendesishme-te-vendoset-nje-atmosfere-pozitive-ne-marredheniet-turqi-be/60%Daily2021-01-22 08:35
https://kosovapost.net/raporti-i-eksperteve-gjermane-te-hiqet-nocioni-sfond-migracioni/60%Daily2021-01-22 08:32
https://kosovapost.net/sqarohet-kraki-valdete-daka-nuk-duhet-te-dorehiqet-per-shkak-te-albinit-por-per-shkelje-te-ligjit/60%Daily2021-01-22 08:21
https://kosovapost.net/mbrojtja-e-krereve-te-uck-se-dergon-hetues-ne-kosove/60%Daily2021-01-22 08:14
https://kosovapost.net/arrestohet-shqiptari-i-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar/60%Daily2021-01-22 08:09
https://kosovapost.net/osmani-diaspora-ka-deshmuar-se-ska-barriere-qe-mund-ti-ndale-per-te-dhene-kontributin-per-ndryshim/60%Daily2021-01-22 08:06
https://kosovapost.net/republikanet-kerkojne-qe-gjyqi-ndaj-trump-te-shtyhet-per-ne-shkurt/60%Daily2021-01-22 07:56
https://kosovapost.net/covid-19-a-do-ti-mbyllin-serish-kufijte-vendet-e-be-se/60%Daily2021-01-22 07:53
https://kosovapost.net/konsumoni-7-dite-nje-gote-nga-ky-leng-dhe-do-pastroni-teresisht-veshkat-e-melcine/60%Daily2021-01-22 07:48
https://kosovapost.net/cka-ndodh-nese-partite-nuk-i-zevendesojne-kandidatet-e-pacertifikuar/60%Daily2021-01-22 07:44
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-54-paceinte-me-koronavirus-shtate-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2021-01-22 07:43
https://kosovapost.net/liverpool-ne-krize-totale/60%Daily2021-01-22 07:39
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-janar-2/60%Daily2021-01-22 07:36
https://kosovapost.net/kqz-vendos-sot-per-fatin-e-albin-kurtit-dhe-46-kandidateve-te-tjere/60%Daily2021-01-22 07:31
https://kosovapost.net/perberja-e-qeverise-se-re-te-shba-se/60%Daily2021-01-22 07:29
https://kosovapost.net/gervalla-sulmon-ish-partine-ne-ldk-gjithcka-ka-vetem-demokraci-jo/60%Daily2021-01-22 07:20
https://kosovapost.net/biden-me-masa-te-gjendjes-se-luftes-kunder-koronavirusit/60%Daily2021-01-22 07:17
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-26/60%Daily2021-01-22 07:14
https://kosovapost.net/a-do-te-pranoje-hoti-propozimin-e-vjosa-osmanit-per-drejtor-te-aki-se/60%Daily2021-01-21 22:40
https://kosovapost.net/abrashi-per-sondazhet-te-manipuluara-eshte-lufte-speciale/60%Daily2021-01-21 22:31
https://kosovapost.net/krimineli-serb-qe-kreu-krime-ne-kosove-dergohet-ne-hage/60%Daily2021-01-21 22:25
https://kosovapost.net/ish-keshilltari-ja-pse-e-duan-ndalimin-e-albin-kurtit/60%Daily2021-01-21 22:16
https://kosovapost.net/e-prishi-aksionin-ne-karaceve-qalaj-me-akuza-te-renda-ndaj-agim-veliut/60%Daily2021-01-21 22:10
https://kosovapost.net/qalaj-thote-se-u-shkarkua-nga-hoti-si-hakmarrje-per-arrestimin-e-nenkryetarit-te-ldk-se/60%Daily2021-01-21 22:03
https://kosovapost.net/shba-nuk-do-te-detyroje-popullin-e-kosoves-te-pranoje-nje-marreveshje-qe-nuk-jane-te-gatshem-per-ta-pranuar/60%Daily2021-01-21 21:41
https://kosovapost.net/shqiperia-shpalli-non-grata-diplomatin-reagon-rusia/60%Daily2021-01-21 21:18
https://kosovapost.net/deklarohet-valdete-daka-nuk-e-kam-ndermend-te-jap-doreheqje/60%Daily2021-01-21 20:54
https://kosovapost.net/qiproja-veriore-goditet-nga-nje-termet-5-balle/60%Daily2021-01-21 20:23
https://kosovapost.net/vaksina-teste-dhe-maska-biden-me-10-dekrete-per-luften-ndaj-covid-19/60%Daily2021-01-21 20:00
https://kosovapost.net/qeriqi-tregon-se-kush-shpreson-te-fitoje-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-21 19:48
https://kosovapost.net/kosova-ka-me-shpetu-me-juve-keto-jane-fjalet-e-nje-te-vjetri-qe-u-anetaresua-ne-vv/60%Daily2021-01-21 19:36
https://kosovapost.net/pasi-tha-se-eshte-e-kercenuar-glauk-konjufca-i-reagon-valdete-dakes/60%Daily2021-01-21 19:05
https://kosovapost.net/reagon-tome-gashi-gjykata-kushtetuese-nuk-mundet-ti-ndryshoje-ligjet-dhe-as-kushtetuten/60%Daily2021-01-21 18:35
https://kosovapost.net/pdk-ja-ia-merr-edhe-nje-anetar-aak-se/60%Daily2021-01-21 18:25
https://kosovapost.net/vizita-e-albin-kurtit-te-varri-i-ibrahim-rugoves-keshtu-e-komenton-lutfi-haziri/60%Daily2021-01-21 18:08
https://kosovapost.net/gjermani-mutacioni-i-ri-i-koronavirusit-me-shume-ngjites/60%Daily2021-01-21 17:10
https://kosovapost.net/shqiperi-5-te-vdekur-dhe-qindra-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-21 17:05
https://kosovapost.net/zjarr-ne-fabriken-me-te-madhe-te-prodhimit-te-vaksinave-te-koronavirusit/60%Daily2021-01-21 16:59
https://kosovapost.net/agk-reagon-pasi-ldk-e-pdk-akuzojne-rtv-dukagjinin-per-propagande-pro-vetevendosjes/60%Daily2021-01-21 16:54
https://kosovapost.net/tragjedi-me-15-te-vdekur-nga-zjarri-ne-azilin-e-te-moshuarve-ne-ukraine/60%Daily2021-01-21 16:47
https://kosovapost.net/non-grata-shqiperia-debon-diplomatin-rus/60%Daily2021-01-21 16:38
https://kosovapost.net/reagon-edhe-ambasadori-amerikan-pas-vendimit-per-heqjen-nga-lista-te-kurtit-dhe-te-tjereve/60%Daily2021-01-21 16:31
https://kosovapost.net/reagon-mustafa-fajesimi-i-dakes-eshte-i-padrejte/60%Daily2021-01-21 16:27
https://kosovapost.net/sindikata-e-infermiereve-paralajmeron-protesta-te-pakenaqur-me-shtesat-e-ndara-nga-qeveria/60%Daily2021-01-21 16:19
https://kosovapost.net/joe-biden-president-i-shba-ve-keto-jane-perfitimet-qe-do-te-kete-kosova-ne-organizatat-nderkombetare/60%Daily2021-01-21 16:13
https://kosovapost.net/vendimi-per-shtesat-hoti-mban-neser-konference-me-perfaqesuesin-e-sbashkut/60%Daily2021-01-21 16:04
https://kosovapost.net/rugova-prijes-poltik/60%Daily2021-01-21 15:49
https://kosovapost.net/142520-2/60%Daily2021-01-21 15:41
https://kosovapost.net/pdk-respekton-vendimin-e-kgjk-se-heq-nga-lista-kandidatin-qe-nuk-e-ka-kaluar-verifikimin/60%Daily2021-01-21 15:25
https://kosovapost.net/ukraine-zjarr-ne-shtepine-e-pleqve-15-viktima/60%Daily2021-01-21 15:24
https://kosovapost.net/nje-termet-i-fuqishem-godet-greqine/60%Daily2021-01-21 15:17
https://kosovapost.net/hotit-porosi-per-klasen-poltike-shteti-nuk-eshte-loje-permbahuni-nga-fyerjet/60%Daily2021-01-21 15:15
https://kosovapost.net/ndeshkimi-i-cuditshem-ndaj-turisteve-ne-bali-nese-kapen-pa-maska-video/60%Daily2021-01-21 15:06
https://kosovapost.net/nje-milion-euro-per-kompensimin-e-demeve-nga-vershimet-ne-kosove/60%Daily2021-01-21 15:02
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodh-trupit-te-njeriut-kur-konsumojme-shume-mish/60%Daily2021-01-21 14:54
https://kosovapost.net/eliminimi-nga-kupa-kritikohet-ashper-zinedine-zidane/60%Daily2021-01-21 14:51
https://kosovapost.net/pdk-nuk-heshtim-perballe-propagandes-se-oligarkut-ekrem-lluka-dhe-pazareve-te-tij-me-albin-kurtin/60%Daily2021-01-21 14:48
https://kosovapost.net/ministria-e-mbrojtjes-dhe-fsk-ja-permbyllen-me-sukses-vitin-e-dyte-te-tranzicionit/60%Daily2021-01-21 14:44
https://kosovapost.net/ministri-recica-jep-nje-lajm-te-mire-per-perfituesit-e-skemave-pensionale/60%Daily2021-01-21 14:36
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-certifikimi-eshte-i-rregulluar-me-ligj-kqz-te-lejohet-te-punoje-pa-nderhyrje/60%Daily2021-01-21 14:24
https://kosovapost.net/humbin-jeten-shtate-paciente-dhe-konfirmohen-296-raste-te-reja-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-21 14:08
https://kosovapost.net/qeni-hero-shpetoi-jeten-nje-foshnje-video/60%Daily2021-01-21 14:07
https://kosovapost.net/haradinaj-i-shkruan-leter-joe-biden-it-e-kam-shpallur-kandidaturen-per-president/60%Daily2021-01-21 14:05
https://kosovapost.net/qytetaret-e-shqiperise-mund-te-udhetojne-tani-drejt-serbise-me-karte-identiteti/60%Daily2021-01-21 13:41
https://kosovapost.net/hoti-mos-i-shihni-sondazhet-vendimi-i-qytetareve-ka-me-ndodhe-me-14-shkurt/60%Daily2021-01-21 13:30
https://kosovapost.net/per-shkak-te-variantit-te-ri-te-virusit-mbyllen-dy-shkolla-ne-zurich/60%Daily2021-01-21 13:23
https://kosovapost.net/pse-deshtoi-per-korrupsion-ne-rastin-e-njohur-si-diploma/60%Daily2021-01-21 13:33
https://kosovapost.net/braktise-limajn-shkon-te-kurti/60%Daily2021-01-21 13:11
https://kosovapost.net/ldk-per-tv-dukagjinin-gjithe-potencialin-mediatik-ne-sherbim-te-levizjes-vetevendosje/60%Daily2021-01-21 12:46
https://kosovapost.net/zemaj-rugova-eshte-udherrefimi-jone-i-vetem/60%Daily2021-01-21 12:31
https://kosovapost.net/merkel-hapesira-e-marreveshjes-politike-me-shba-po-zgjerohet-perseri/60%Daily2021-01-21 12:23
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-uron-presidentin-e-shba-ve-joe-biden/60%Daily2021-01-21 11:31
https://kosovapost.net/daka-ndihem-e-kercenuar-ligji-e-kushtetuesja-ua-pamundeson-kandidimin-te-denuarve/60%Daily2021-01-21 11:21
https://kosovapost.net/kujdes-mitizimet-e-tepruara-ne-shumicen-e-rasteve-sherbejne-vetem-per-pushtetmbajte/60%Daily2021-01-21 11:14
https://kosovapost.net/qkmf-dr-menduh-kaloshi-merr-ne-shfrytezim-investimin-e-kfor-it-turk/60%Daily2021-01-21 11:33
https://kosovapost.net/zhdukja-biznesmenit-policia-italiane-se-shpejti-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-21 10:58
https://kosovapost.net/shumen-e-parave-qe-do-ti-marr-trumpi-si-pension-mund-tia-ndaloje-senati/60%Daily2021-01-21 10:44
https://kosovapost.net/donika-kadaj-i-del-ne-mbrojtje-kurtit-eshte-angazhuar-me-vetemohim-per-mbrojtjen-e-republikes/60%Daily2021-01-21 10:31
https://kosovapost.net/valdete-daka-therret-konference-per-media/60%Daily2021-01-21 10:16
https://kosovapost.net/zhduket-nje-vajze-ne-ferizaj-rastin-e-lajmeron-babai-i-saj/60%Daily2021-01-21 09:57
https://kosovapost.net/kejvina-kthella-thyen-pjatat-ne-restorantin-ne-dubai-cfare-ndodhi-foto/60%Daily2021-01-21 09:43
https://kosovapost.net/pse-opozita-e-albinit-eshte-me-prane-fitores-se-opozita-e-lulzimit/60%Daily2021-01-21 09:29
https://kosovapost.net/mustafa-ldk-eshte-e-vetmja-parti-qe-e-trashegon-rugoven/60%Daily2021-01-21 09:28
https://kosovapost.net/grabitje-me-arme-ne-nje-barnatore-ne-prishtine-2/60%Daily2021-01-21 09:27
https://kosovapost.net/diskursi-krejt-e-drejt-ka-gjasa-te-behet-mjet-propagandues-totalitar/60%Daily2021-01-21 09:24
https://kosovapost.net/policia-shqipton-716-gjoba-per-mosrespektim-te-masave-anticovid/60%Daily2021-01-21 09:21
https://kosovapost.net/meta-kujton-dr-rugoven-angazhimi-jetesor-per-kosoven-republike-mbetet-shembull-i-patundur-frymezimi/60%Daily2021-01-21 09:21
https://kosovapost.net/permbyset-kreu-i-premier-league-manchester-united-rimerr-vendin-e-pare/60%Daily2021-01-21 09:15
https://kosovapost.net/haradinaj-ben-homazhe-te-varri-i-presidentit-dr-ibrahim-rugova/60%Daily2021-01-21 08:59
https://kosovapost.net/gjermania-paralajmeronm-mbylljen-e-kufijve-me-fqinjte/60%Daily2021-01-21 08:52
https://kosovapost.net/kurti-flet-pas-vendimit-te-kqz-se-jam-bartes-liste-qe-i-respekton-kushtetuten-dhe-ligjet/60%Daily2021-01-21 08:46
https://kosovapost.net/osmani-dhe-kurti-nderojne-ish-presidentin-rugova-ne-15-vjetorin-e-vdekjes/60%Daily2021-01-21 08:48
https://kosovapost.net/biden-komenton-shenimin-e-trump-me-la-nje-leter-shume-bujare/60%Daily2021-01-21 08:33
https://kosovapost.net/mustafa-kujton-dr-rugoven-trashegimia-politike-qe-ai-la-pas-eshte-bazament-i-shtetit-te-kosoves/60%Daily2021-01-21 08:22
https://kosovapost.net/142337-2/60%Daily2021-01-21 08:26
https://kosovapost.net/sa-kushtoi-paraqitja-e-djeshme-e-melania-trump-dhe-jill-bidenitfoto/60%Daily2021-01-21 08:11
https://kosovapost.net/kalendari-historik21-janar/60%Daily2021-01-21 08:05
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-gjermania-regjistron-mbi-20-mije-raste-te-reja-me-covid-19-2/60%Daily2021-01-21 07:57
https://kosovapost.net/kosove-rritet-numri-i-rasteve-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-21 07:55
https://kosovapost.net/pe-kerkon-ndaljen-e-projektit-te-gazsjellesit-rus/60%Daily2021-01-21 07:50
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-aleanca-me-ameriken-eshte-e-perjetshme/60%Daily2021-01-21 07:45
https://kosovapost.net/kina-vendos-sanksione-ndaj-ish-zyrtareve-te-administrates-trump/60%Daily2021-01-21 07:41
https://kosovapost.net/kqz-u-jep-afat-partive-politike-qe-deri-neser-ta-bejne-zevendesimin-e-kandidateve/60%Daily2021-01-21 07:37
https://kosovapost.net/lideret-e-be-se-diskutojne-sot-mbi-vaksinat-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2021-01-21 07:34
https://kosovapost.net/twitter-bllokon-llogarine-e-ambasades-se-kines-ne-shba/60%Daily2021-01-21 07:28
https://kosovapost.net/eliminim-i-turpshem-realin-e-mposht-kjo-skuader/60%Daily2021-01-21 07:25
https://kosovapost.net/ja-si-e-shprehu-rihana-gezimin-e-inaugurimit-te-joe-bidenit-foto/60%Daily2021-01-21 07:20
https://kosovapost.net/si-ta-mbani-larg-kancerin-e-zorres-se-trashe/60%Daily2021-01-21 07:13
https://kosovapost.net/sot-behen-15-vite-nga-vdekja-e-dr-ibrahim-rugoves/60%Daily2021-01-21 07:16
https://kosovapost.net/biden-shfuqizon-disa-nga-politikat-e-ish-presidentit-trump/60%Daily2021-01-21 07:08
https://kosovapost.net/moti-sot-165/60%Daily2021-01-21 07:00
https://kosovapost.net/cristiano-ronaldo-vendos-rekordin-me-te-madh-ne-histori-te-futbollit/60%Daily2021-01-20 22:49
https://kosovapost.net/ermonela-jaho-vleresohet-me-cmimin-e-madh-nderkombetar/60%Daily2021-01-20 22:42
https://kosovapost.net/gjysmehena-e-kuqe-e-turqise-ndihmon-familjet-ne-kosove/60%Daily2021-01-20 22:32
https://kosovapost.net/te-shkarkohet-valdete-daka/60%Daily2021-01-20 22:25
https://kosovapost.net/vetevendosje-do-garoje-ne-zgjedhjet-e-25-prillit-ne-shqiperi-neser-prezantojme-kandidatet/60%Daily2021-01-20 22:03
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-valdete-daka-po-deshiron-eliminimin-politik-te-albin-kurtit/60%Daily2021-01-20 21:58
https://kosovapost.net/greqia-u-zgjerua-me-12-milje-ne-jon-turqia-leshon-nje-paralajmerim-te-forte/60%Daily2021-01-20 21:50
https://kosovapost.net/haradinaj-ja-pse-ju-duhem-me-shume-si-president-se-si-kryeminister/60%Daily2021-01-20 21:41
https://kosovapost.net/rrahman-pacarizi-gare-jo-krejt-korrekte-nese-ne-te-nuk-do-te-jete-albin-kurti/60%Daily2021-01-20 21:26
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-lista-e-vvse-eshte-me-e-mira/60%Daily2021-01-20 21:14
https://kosovapost.net/biden-nenshkruan-tri-marreveshje-ne-zyren-ovale/60%Daily2021-01-20 21:04
https://kosovapost.net/ahmeti-penalizimi-i-kurtit-i-ndihmon-vetevendosjes/60%Daily2021-01-20 20:52
https://kosovapost.net/albin-kurti-prezanton-sloganin-e-vvse-per-keto-zgjedhje/60%Daily2021-01-20 20:01
https://kosovapost.net/adriana-matoshi-eshte-privilegj-te-renditem-pas-kurtit-dhe-listes-se-levizjes-vetevendosje/60%Daily2021-01-20 19:51
https://kosovapost.net/osmani-uron-presidentin-biden-raportet-e-shkelqyeshme-kosove-shba-jane-ekzistenciale/60%Daily2021-01-20 19:10
https://kosovapost.net/nje-plak-i-lumtur-qe-e-pret-nje-e-ardhme-e-ndritur-greta-thunberg-ironizon-largimin-e-trump/60%Daily2021-01-20 19:04
https://kosovapost.net/reagon-daut-haradinaj-dreshaj-po-tentohet-te%cc%88-penalizohet-pe%cc%88r-nje%cc%88-gjobe%cc%88-trafiku-qe%cc%88-e-kishte-paguar-para-3-vjet-e-3-dite%cc%88/60%Daily2021-01-20 18:50
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-biden-do-te-forcohen-edhe-me-tutje-lidhjet-strategjike-mes-shteteve-te-bashkuara-dhe-kosoves/60%Daily2021-01-20 18:38
https://kosovapost.net/shefi-i-be-se-ne-kosove-kemi-pritje-te-larta-per-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-20 18:31
https://kosovapost.net/vdes-29-vjecarja-e-cila-u-godit-nga-vetura-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice/60%Daily2021-01-20 18:22
https://kosovapost.net/kurti-i-dergon-leter-urimi-bidenit-me-rastin-e-inaugurimit-si-president-i-shba-se/60%Daily2021-01-20 18:15
https://kosovapost.net/biden-pas-inaugurimit-sot-ne-kete-janar-edhe-une-jap-shpirtin-tim-per-te-bashkuar-kombin-tone/60%Daily2021-01-20 17:42
https://kosovapost.net/scertfikohet-as-ish-deputeti-i-ldkse-zevendesohet-me-djalin-e-tij/60%Daily2021-01-20 17:36
https://kosovapost.net/richard-grenell-uron-joe-bidenin-pas-betimit-si-president-i-shbase/60%Daily2021-01-20 17:23
https://kosovapost.net/bajrami-takohet-me-zevendesambasadorin-e-britanise-flasin-per-programin-e-rimekembjes/60%Daily2021-01-20 17:14
https://kosovapost.net/biden-ne-fjalimin-e-pare-si-president-i-shba-sot-festojme-triumfin-e-kauzes-se-demokracise/60%Daily2021-01-20 17:05
https://kosovapost.net/betohet-presidenti-i-46-te-i-shba-ve-joe-biden/60%Daily2021-01-20 17:45
https://kosovapost.net/betohet-zevendespresidentja-e-shba-ve-kamala-harris/60%Daily2021-01-20 16:52
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-nga-shperthimi-i-fuqishem-ne-madrid-ka-edhe-viktima/60%Daily2021-01-20 16:48
https://kosovapost.net/nis-ceremonia-e-inaugurimit-te-joe-biden-pjesemarres-edhe-george-bush-bill-clinton-e-barack-obama/60%Daily2021-01-20 16:41
https://kosovapost.net/ihh-shperndan-ushqim-per-migrantet-ne-bosnje-dhe-hercegovine/60%Daily2021-01-20 16:36
https://kosovapost.net/inspeksioni-i-prishtines-e-denon-ldkne-serish-me-2-mije-euro/60%Daily2021-01-20 16:25
https://kosovapost.net/joe-biden-betohet-si-president-i-shba-ve-nis-ceremonia-e-inagurimit-ne-kapitol/60%Daily2021-01-20 16:20
https://kosovapost.net/joe-biden-arrin-ne-shtepine-e-bardhe-per-tu-betuar-si-president/60%Daily2021-01-20 16:15
https://kosovapost.net/ish-komandanti-i-uckse-nga-shqiperia-ftohet-nga-specialja/60%Daily2021-01-20 16:09
https://kosovapost.net/reagon-mpb-sedat-peker-nuk-eshte-shtetas-i-kosoves/60%Daily2021-01-20 15:38
https://kosovapost.net/ceremonia-e-inagurimit-joe-biden-arrin-ne-kapitol/60%Daily2021-01-20 15:37
https://kosovapost.net/koeman-psg-kergon-messin-edhe-mua-me-pelqejne-neymar-dhe-mbappe/60%Daily2021-01-20 15:32
https://kosovapost.net/pasi-hoti-u-premtoi-mesimdhenesve-shtesa-ne-paga-zjarrfikesit-paralajmerojne-protesta/60%Daily2021-01-20 15:27
https://kosovapost.net/haskuka-qellimi-eshte-qe-mos-te-kemi-kryeministrin-me-te-votuar-ne-histori/60%Daily2021-01-20 15:28
https://kosovapost.net/kina-zbulon-projektin-nderton-trenin-me-shpejtesi-620-km-h/60%Daily2021-01-20 15:21
https://kosovapost.net/kurti-per-vendimin-e-kgjk-se-nuk-kam-informacion-zyrtar-nga-kqz-do-ti-prij-listes/60%Daily2021-01-20 15:19
https://kosovapost.net/keds-investon-mbi-2-8-milione-euro-ne-qytetin-e-ferizajit/60%Daily2021-01-20 15:16
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-mesdhe-vdesin-43-persona/60%Daily2021-01-20 15:07
https://kosovapost.net/biden-ne-kishe-bashke-me-te-shoqen-para-inaugurimit-si-president-i-shba-ve/60%Daily2021-01-20 15:04
https://kosovapost.net/sondazhet-ne-kosove-ende-perdoren-vetem-si-mjet-propagande-e-forme-presioni-nga-partite-politike/60%Daily2021-01-20 15:02
https://kosovapost.net/trump-nuk-e-permendi-bidenin-me-emer-ne-fjalimin-e-tij-te-fundit-si-president/60%Daily2021-01-20 14:58
https://kosovapost.net/trumpi-ia-le-bidenit-nje-leter-mbi-tavoline/60%Daily2021-01-20 14:55
https://kosovapost.net/alarm-ne-madrid-shperthim-i-fuqishem-ne-qender-te-qytetit/60%Daily2021-01-20 14:52
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-takim-me-sindikatat-page-minimale-300-euro-per-punetoret-rritje-per-30-per-qind-te-pagave/60%Daily2021-01-20 14:41
https://kosovapost.net/kurti-njofton-aderimin-e-aktores-adriana-matoshi-ne-vetevendosje/60%Daily2021-01-20 14:30
https://kosovapost.net/nagavci-kurti-eshte-lider-i-pakontestueshem-do-te-jete-kryeministri-me-i-suksesshem/60%Daily2021-01-20 14:28
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-propozon-nje-emer-per-shef-te-ri-te-aki-se/60%Daily2021-01-20 14:17
https://kosovapost.net/von-der-leyen-trump-do-ti-perkase-historise-por-jo-mbeshtetesit/60%Daily2021-01-20 14:09
https://kosovapost.net/gjashte-viktima-dhe-320-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-20 14:03
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-hame-buke-te-mykur/60%Daily2021-01-20 14:01
https://kosovapost.net/trump-mban-fjalimin-fundit-ishte-nder-te-isha-president-i-amerikes/60%Daily2021-01-20 13:58
https://kosovapost.net/vlerat-fantastike-te-propolisit-dhe-perfitimet-per-shendetin/60%Daily2021-01-20 13:54
https://kosovapost.net/prokuroria-fillon-hetimet-per-hyrjen-e-vaksines-anti-covid-ne-pjesen-veriore-te-kosoves/60%Daily2021-01-20 13:52
https://kosovapost.net/haradimaj-thirrje-partive-politike-te-bashkohemi-ashtu-sic-kane-ditur-te-bashkohen-shqiptare-video/60%Daily2021-01-20 14:11
https://kosovapost.net/pochettino-flet-nga-karantina-messi-ishte-gati-te-vinte-te-espanyol/60%Daily2021-01-20 13:37
https://kosovapost.net/donald-trump-largohet-nga-shtepia-e-bardhe/60%Daily2021-01-20 13:30
https://kosovapost.net/lajlmi-i-fundit-albin-kurtit-i-ndalohet-kandidimi-per-deputet/60%Daily2021-01-20 13:17
https://kosovapost.net/ish-anetari-i-aak-se-i-bashkohet-pdk-se/60%Daily2021-01-20 13:15
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-pare-i-vv-se-pas-heqjes-se-kandidateve-nga-lista/60%Daily2021-01-20 13:43
https://kosovapost.net/pompeo-e-akuzoi-per-gjenocid-ndaj-ujgureve-reagon-kina/60%Daily2021-01-20 12:47
https://kosovapost.net/hoti-premton-paga-shtese-per-mesimdhenesit-reagojne-nga-vetevendosja/60%Daily2021-01-20 12:40
https://kosovapost.net/admirali-amerikan-jemi-vigjilente-nuk-lejojme-perkeqesimin-e-situates-se-sigurise-ne-kosove/60%Daily2021-01-20 12:31
https://kosovapost.net/verifikohen-listat-kush-jane-47-kandidate-per-deputetet-qe-kane-problem-me-ligjin/60%Daily2021-01-20 12:24
https://kosovapost.net/a-ju-lejohet-votimi-thacit-veselit-e-te-tjereve/60%Daily2021-01-20 12:12
https://kosovapost.net/e-veshur-ne-te-zeza-veshtrim-te-zymte-ivanka-trup-i-thote-lamtumire-shtepise-se-bardhefoto/60%Daily2021-01-20 12:06
https://kosovapost.net/pse-vjosa-osmani-refuzon-propozimin-e-avdullah-hotit-per-shefin-e-aki-se/60%Daily2021-01-20 11:53
https://kosovapost.net/polemikat-per-whatsapp-dhe-frika-per-privatesine-e-te-dhenave/60%Daily2021-01-20 11:43
https://kosovapost.net/zgjedhjet-lekaj-paralajmeron-befasi-nga-aak-ja/60%Daily2021-01-20 11:38
https://kosovapost.net/vetevendosjes-i-vjen-nje-perforcim-stomatologu-nga-prizreni/60%Daily2021-01-20 11:35
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-rome-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-kosovaret-ne-itali/60%Daily2021-01-20 11:33
https://kosovapost.net/142009-2/60%Daily2021-01-20 11:22
https://kosovapost.net/unicef-i-ia-dorezon-msh-se-1344-transportues-te-vaksinave-per-programin-e-rregullt-te-imunizimit/60%Daily2021-01-20 11:10
https://kosovapost.net/instituti-riinvest-distancohet-nga-sondazhi-i-fundit/60%Daily2021-01-20 11:17
https://kosovapost.net/qytetari-me-aftesi-te-kufizuar-paditi-komunen-e-prishtines-per-diskriminim-ne-qasje-e-para-deri-tash-ne-kosove/60%Daily2021-01-20 11:05
https://kosovapost.net/gabimi-fatal-i-romes-me-zevendesimet/60%Daily2021-01-20 11:00
https://kosovapost.net/kryengritja-rugoviste-ne-kutine-e-votimit-do-te-jete-pergjigja-per-sondazhistet-e-korruptuar/60%Daily2021-01-20 10:50
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-dyshohet-se-dhunoi-nje-femer-ne-nje-motel-ne-gjilan/60%Daily2021-01-20 10:48
https://kosovapost.net/be-thirrje-biden-te-bashkohemi-me-nje-aleance-te-re-transatlantike/60%Daily2021-01-20 10:36
https://kosovapost.net/trump-largohet-nga-shtepia-e-bardhe-epoka-e-biden-po-fillon/60%Daily2021-01-20 10:37
https://kosovapost.net/mpb-shpalle-konkurs-per-zv-drejtor-te-policise-se-kosoves/60%Daily2021-01-20 10:19
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-qeveria-do-te-ndaje-paga-shtese-edhe-per-arsimtaret/60%Daily2021-01-20 10:22
https://kosovapost.net/shqiptaret-mashtrohen-nese-mendojne-se-biden-do-te-mbaje-qendrim-anti-serb/60%Daily2021-01-20 10:15
https://kosovapost.net/ethet-e-humbjes-se-zgjedhjeve-mustafa-qetesine-e-gjen-ne-peizazhin-dimeror-te-vendlindjes-foto/60%Daily2021-01-20 10:09
https://kosovapost.net/rohani-i-ben-thirrje-bidenit-ti-kthehet-marreveshjes-berthamore/60%Daily2021-01-20 10:11
https://kosovapost.net/duda-balje-publikon-listen-e-kandidateve-per-deputete/60%Daily2021-01-20 09:57
https://kosovapost.net/apeli-merr-vendim-per-rastin-e-shukri-bujes/60%Daily2021-01-20 09:48
https://kosovapost.net/mcconnell-trump-nxiti-trazirat-ne-kapitol/60%Daily2021-01-20 09:44
https://kosovapost.net/navalny-gozhdon-putinin-nga-burgu-i-publikon-pamjet-e-rezidences-1-miliardeshe/60%Daily2021-01-20 09:08
https://kosovapost.net/faruk-ajeti-administrata-e-biden-eshte-e-lidhur-me-shqiptaret-richard-grenell-do-te-zevendesohet/60%Daily2021-01-20 09:07
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kura-natyrale-per-te-rritur-hemoglobinen/60%Daily2021-01-20 09:02
https://kosovapost.net/kosova-me-fusnote-republika-e-hunde-leshave-2/60%Daily2021-01-20 08:56
https://kosovapost.net/141869-2/60%Daily2021-01-20 08:49
https://kosovapost.net/serbia-vendi-i-pare-qe-perdor-vaksinen-kineze-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-20 08:46
https://kosovapost.net/vajza-e-trump-nje-dite-para-largimit-nga-shtepia-e-bardhe-tregon-se-eshte-fejuar/60%Daily2021-01-20 08:43
https://kosovapost.net/perfshihet-nga-zjarri-shkolla-ne-fshatin-lluge-te-podujeves/60%Daily2021-01-20 08:26
https://kosovapost.net/obsh-varianti-britanik-i-koronavirusit-eshte-zbuluar-ne-60-vende/60%Daily2021-01-20 08:24
https://kosovapost.net/pse-kamala-harris-eshte-nenkryetarja-e-49-te-dhe-jo-e-46-ta/60%Daily2021-01-20 08:18
https://kosovapost.net/ksalendari-historik-20-janar/60%Daily2021-01-20 08:19
https://kosovapost.net/donald-trump-fal-ish-keshilltarin-e-tij-steve-bannon/60%Daily2021-01-20 08:11
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-gjermani-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret-qe-shkojne-atje/60%Daily2021-01-20 08:06
https://kosovapost.net/pompeo-kina-po-kryen-gjenocid-kunder-ujgureve/60%Daily2021-01-20 08:00
https://kosovapost.net/sot-vendoset-fati-i-kandidateve-per-deputete-qe-kane-probleme-me-ligjin/60%Daily2021-01-20 07:57
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-gjermania-regjistron-1-148-vdekje-nga-covid-19/60%Daily2021-01-20 07:51
https://kosovapost.net/nje-tjeter-termet-goditi-sot-shqiperine/60%Daily2021-01-20 07:48
https://kosovapost.net/politikat-e-bidenit-ne-ditet-e-para/60%Daily2021-01-20 07:45
https://kosovapost.net/qumesht-apo-leng-portokalli-cili-te-duhet-ne-mengjes/60%Daily2021-01-20 07:42
https://kosovapost.net/kosove-5-279-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-20 07:41
https://kosovapost.net/spezia-ben-surprizen-e-madhe-eliminon-romen-nga-kupa-e-italise/60%Daily2021-01-20 07:35
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-62-paciente-me-covid-19/60%Daily2021-01-20 07:32
https://kosovapost.net/joe-biden-inaugurohet-sot-si-presidenti-i-46-te-i-shba-ve/60%Daily2021-01-20 07:29
https://kosovapost.net/moti-sot-164/60%Daily2021-01-20 07:24
https://kosovapost.net/praktikanti-17-vjecar-i-nasa-s-zbulon-planetin-me-ngjyra-magjepsese-fotot/60%Daily2021-01-19 22:49
https://kosovapost.net/zhdukja-e-biznesmenit-italian-dyshohet-se-u-dogj-ne-makine/60%Daily2021-01-19 22:36
https://kosovapost.net/dendias-greqia-zmadhohet-miljet-ne-detin-jon-japin-13-mije-kilometra-katrore/60%Daily2021-01-19 22:23
https://kosovapost.net/pozhari-dhe-thaci-per-kurtin-nese-e-heq-bashkimin-kombetar-nuk-te-votojme/60%Daily2021-01-19 22:13
https://kosovapost.net/sondazhi-i-riinvestit-lvv-ja-prin-me-54-1-pdk-me-14-9-dhe-ldk-ja-me-10-3/60%Daily2021-01-19 22:03
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-lidershipi-i-ri-i-pdk-se-e-ka-humbur-rrugen/60%Daily2021-01-19 21:57
https://kosovapost.net/trump-mban-fjalimin-e-fundit-si-president-i-amerikes-lutemi-qe-administrata-e-re-te-kete-suksese/60%Daily2021-01-19 21:38
https://kosovapost.net/haradinaj-po-te-kandidonte-per-president-ndonje-nga-familja-jashari-une-nuk-do-te-kandidoja-kurre/60%Daily2021-01-19 20:51
https://kosovapost.net/i-nominuari-i-biden-per-sekretar-do-ta-shtyjme-kosoven-perpara/60%Daily2021-01-19 20:45
https://kosovapost.net/limaj-do-te-jemi-befasi-e-zgjedhjeve-do-tua-prishim-matematikat-te-gjitheve/60%Daily2021-01-19 20:37
https://kosovapost.net/haradinaj-nese-vuciq-nuk-deshiron-ta-sheh-shqiperine-e-madhe-atehere-le-ta-njeh-kosoven/60%Daily2021-01-19 20:32
https://kosovapost.net/elez-blakaj-reagon-pasi-gjykata-shpalli-te-pafajshem-te-dyshuarit-ne-rastin-veteranet/60%Daily2021-01-19 20:27
https://kosovapost.net/pse-ldk-kandidoi-avdullah-hotin-per-kryeminister-flet-kujtim-shala/60%Daily2021-01-19 20:21
https://kosovapost.net/400-raste-te-reja-dhe-11-vdekje-nga-covid-19-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2021-01-19 20:14
https://kosovapost.net/binjaket-qe-ngaterrojne-kedo-njihuni-me-vajzat-identike/60%Daily2021-01-19 20:06
https://kosovapost.net/nezir-cocaj-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2021-01-19 19:54
https://kosovapost.net/tome-gashi-jep-parashikimin-e-fundit-ky-subjekt-do-ti-fitoje-zgjedhjet/60%Daily2021-01-19 19:34
https://kosovapost.net/organizatat-e-te-drejtave-te-njeriut-te-shqetesuar-per-ekzekutimin-e-tre-adoleshenteve-ne-arabine-saudite/60%Daily2021-01-19 19:04
https://kosovapost.net/pse-athua-politikanet-fshehin-hesapet-afariste/60%Daily2021-01-19 18:56
https://kosovapost.net/pergjimet-e-publikuara-reagon-arberie-nagavci/60%Daily2021-01-19 18:51
https://kosovapost.net/gervalla-zbulon-arsyet-e-perfshirjes-ne-listen-e-vetevendosjes-jep-edhe-nje-premtim-te-madh-per-qytetaret/60%Daily2021-01-19 18:39
https://kosovapost.net/pompeo-kina-kreu-gjenocid-dhe-krime-kunder-njerezimit-kunder-muslimaneve-ujgure/60%Daily2021-01-19 18:32
https://kosovapost.net/komisioneri-per-zgjerimin-jep-lajmin-e-mire-be-do-ti-jape-vaksina-anti-covid-ballkanit/60%Daily2021-01-19 18:23
https://kosovapost.net/perparesite-e-100-diteve-te-para-te-presidences-biden/60%Daily2021-01-19 18:12
https://kosovapost.net/pastrova-dhe-bera-maska-kunder-covid-19-bosi-shqiptar-i-kokaines-kerkon-lirimin-ne-ekuador/60%Daily2021-01-19 18:05
https://kosovapost.net/kadrijaj-e-cuditshme-ta-degjosh-pdk-ne-ne-2021-kur-flet-per-uck-ne/60%Daily2021-01-19 17:59
https://kosovapost.net/edhe-petkovic-reagon-pas-deklarates-se-ramush-haradinajt/60%Daily2021-01-19 17:49
https://kosovapost.net/nese-te-kruhet-hunda-prek-prapanicen-dua-i-tregon-gjithe-botes-zakonet-shqiptare-dhe-jimmy-kimmel-u-shkri/60%Daily2021-01-19 17:43
https://kosovapost.net/stervitje-dhe-antiplumb-si-po-pergatiten-gazetaret-per-betimin-e-biden/60%Daily2021-01-19 17:30
https://kosovapost.net/shqiptaret-na-vune-ne-rresht-dhe-na-poshteruan-greket-duhet-te-futet-ligji-i-gjakut-ne-ushtri/60%Daily2021-01-19 17:24
https://kosovapost.net/ahmeti-ben-thirrje-per-ndryshime-kushtetuese-zgjedhjet-e-radhes-do-ti-vajtojme-parpe/60%Daily2021-01-19 17:10
https://kosovapost.net/avdulla-bytyqi-ka-aderuar-sot-ne-vetevendosje/60%Daily2021-01-19 16:59
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-shkon-ne-mitrovice-ndalet-tek-familja-e-kadri-veselit-per-caj/60%Daily2021-01-19 16:49
https://kosovapost.net/prokuroria-speciale-kundershton-lirimin-e-kadri-veselit-mund-te-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2021-01-19 16:39
https://kosovapost.net/hapi-i-pare-i-biden-dhenia-e-nenshtetesise-ilegaleve/60%Daily2021-01-19 16:26
https://kosovapost.net/be-ja-synon-te-vaksinoje-70-te-te-rriturve-deri-ne-qershor/60%Daily2021-01-19 16:10
https://kosovapost.net/mediumi-serb-shqiptaret-po-e-djegin-siguresen-i-lane-pa-rryme-serbet-qe-nga-8-janari/60%Daily2021-01-19 16:05
https://kosovapost.net/messi-apo-ronaldo-juventini-arthur-ben-zgjedhjen-e-veshtire/60%Daily2021-01-19 15:29
https://kosovapost.net/demaliaj-pafajesine-ua-dedikojme-bashkeluftetareve-te-uck-se/60%Daily2021-01-19 15:26
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-vushtrri-fondi-1-miliard-do-te-rimekembe-sektorin-privat-te-prekur-nga-pandemia/60%Daily2021-01-19 15:11
https://kosovapost.net/theret-nje-i-mitur-ne-afersi-te-shkolles-ismail-qemaili-ne-prishtine/60%Daily2021-01-19 15:09
https://kosovapost.net/deklarata-e-haradinajt-trazon-serbine-pas-vuciqit-ja-cfare-deklaron-drecun/60%Daily2021-01-19 15:00
https://kosovapost.net/kqz-deri-me-tani-jane-telefonuar-mbi-8-mije-votues-ne-diaspore/60%Daily2021-01-19 14:39
https://kosovapost.net/kush-preket-me-teper-nga-syri-i-keq-teologu-shpjegon-gjithcka/60%Daily2021-01-19 14:38
https://kosovapost.net/krasniqi-per-kurtin-lideri-suprem-ashtu-sic-po-i-riciklon-njerezit-ka-ricikluar-edhe-idete/60%Daily2021-01-19 14:37
https://kosovapost.net/zjarri-ne-stacionin-policor-ne-drenas-rekomandohet-suspendimi-i-tre-punonjesve/60%Daily2021-01-19 14:34
https://kosovapost.net/kina-nderton-qendren-masive-te-karantines-per-covid-19/60%Daily2021-01-19 14:25
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-52/60%Daily2021-01-19 14:13
https://kosovapost.net/nente-viktima-dhe-294-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-19 14:03
https://kosovapost.net/albin-kurti-dhe-vjosa-osmani-po-lozin-me-dy-plane/60%Daily2021-01-19 13:56
https://kosovapost.net/cfare-rrezikon-donald-trump-pas-20-janarit/60%Daily2021-01-19 13:56
https://kosovapost.net/komandat-remi-shperthen-me-akuza-ndaj-pdk-se-pdk-origjina-dhe-hijenat/60%Daily2021-01-19 13:53
https://kosovapost.net/pse-terhiqet-nga-gara-per-deputete-kjo-kandidate-e-aak-se/60%Daily2021-01-19 13:32
https://kosovapost.net/haradinaj-pe%cc%88r-sa-kohe%cc%88-i-dukem-i-rrezikshe%cc%88m-aleksande%cc%88r-vuc%cc%a7iqit-dhe-serbise%cc%88-jemi-ne%cc%88-rruge%cc%88-te%cc%88-drejte%cc%88/60%Daily2021-01-19 13:26
https://kosovapost.net/komisioni-i-garave-merr-vendim-me-sa-ndeshje-mosloje-denohet-messi/60%Daily2021-01-19 13:17
https://kosovapost.net/dogana-fillon-kontrollin-per-barna-te-kontrabanduara/60%Daily2021-01-19 13:13
https://kosovapost.net/arrestohet-bosi-turk-i-droges-sedat-pekerne-shkup-gjen-strehim-ne-kosove/60%Daily2021-01-19 12:44
https://kosovapost.net/psd-ne-aksion-vendosin-grafit-me-fytyren-e-kurtit-ne-kontejnere/60%Daily2021-01-19 13:42
https://kosovapost.net/dendias-trondit-shqiperine-12-miljet-ne-jon-na-japin-13-000-km2-territor-te-ri/60%Daily2021-01-19 12:24
https://kosovapost.net/agim-ceku-shpallet-i-pafajshem-haradinaj-e-verteta-triumfoi/60%Daily2021-01-19 12:09
https://kosovapost.net/cfare-te-konsumoni-para-se-te-glini-dhe-cilat-ushqime-duhet-te-shmangni/60%Daily2021-01-19 12:08
https://kosovapost.net/trazirat-ne-capitol-hill-u-pergatiten-prej-vitesh-pse-shba-te-jane-kaq-te-percara/60%Daily2021-01-19 12:02
https://kosovapost.net/ministri-nitaj-takoi-menaxhmentin-dhe-bordin-e-tepce/60%Daily2021-01-19 11:53
https://kosovapost.net/pse-rama-nuk-e-bene-publike-kontraten-me-pfizer/60%Daily2021-01-19 11:51
https://kosovapost.net/pas-shpalljes-se-aktgjykimit-lirues-ne-rastin-veteranet-agim-ceku-ishte-nje-vendim-i-drejte-dhe-i-pritur/60%Daily2021-01-19 11:32
https://kosovapost.net/me-ldk-ne-republika-e-kosoves-thellon-e-kultivon-miqesine-e-perhershme-me-shba-te/60%Daily2021-01-19 11:25
https://kosovapost.net/limajfamilje-atdhetare-po-i-bashkohen-projektit-tone%cc%88-politik-pe%cc%88r-mbrojtjen-e-vlerave-kombe%cc%88tare/60%Daily2021-01-19 11:21
https://kosovapost.net/shpallen-te-pafashjem-te-akuzuarit-ne-rastin-veteranet/60%Daily2021-01-19 11:08
https://kosovapost.net/franca-i-dhuron-kosoves-donacion-zemaj-do-ta-lehtesoj-punen-e-personelit-shendetesor/60%Daily2021-01-19 11:03
https://kosovapost.net/neser-vendoset-fati-i-kandidateve-per-deputete-qe-kane-probleme-me-ligjin/60%Daily2021-01-19 10:46
https://kosovapost.net/zardhen-detajet-e-transferimit-te-alaba-ne-madrid/60%Daily2021-01-19 10:42
https://kosovapost.net/pati-kontakt-me-nje-te-infektuar-karantinohet-ministri-britanik/60%Daily2021-01-19 10:13
https://kosovapost.net/deklarata-e-haradinajt-e-cmend-vuciqin-ja-si-reagon/60%Daily2021-01-19 10:10
https://kosovapost.net/zhduket-nje-femer-ne-prizren/60%Daily2021-01-19 10:09
https://kosovapost.net/navalny-dergohet-ne-nje-qender-ndalimi-ne-moske/60%Daily2021-01-19 09:55
https://kosovapost.net/mergata-ka-vendos-me-ia-qit-piken/60%Daily2021-01-19 09:43
https://kosovapost.net/arrestohet-perkrahesja-e-trumpit-e-cila-dyshohet-se-vodhi-laptopin-pelosit/60%Daily2021-01-19 09:39
https://kosovapost.net/edhe-dy-te-rinj-nga-skenderaj-i-bashkohen-aak-se/60%Daily2021-01-19 09:38
https://kosovapost.net/elezi-vendimi-i-kqz-se-per-telefonata-per-ti-ikur-keqperdorimeve/60%Daily2021-01-19 09:36
https://kosovapost.net/shba-cfare-ndodhe-nese-nje-president-nuk-largohet/60%Daily2021-01-19 09:33
https://kosovapost.net/pas-akuzave-se-ka-nje-ton-me-botox-jennifer-lopez-ka-nje-pergjigje-per-ndjekesit/60%Daily2021-01-19 09:24
https://kosovapost.net/meksika-apel-shba-se-te-reformoje-politikat-e-imigracionit/60%Daily2021-01-19 09:17
https://kosovapost.net/keshtu-beheshin-dasmat-ne-prishtine-gjate-vitit-1996-video/60%Daily2021-01-19 09:21
https://kosovapost.net/mbi-10-mije-persona-u-vaksinuan-kunder-gripit-sezonal-ne-qkmf-ne-e-prishtines/60%Daily2021-01-19 09:12
https://kosovapost.net/biden-pezullimi-i-udhetimeve-do-te-vazhdoje-pavaresisht-urdhrit-te-trump/60%Daily2021-01-19 09:01
https://kosovapost.net/mbi-96-milione-raste-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2021-01-19 08:53
https://kosovapost.net/kerkohej-nga-interpoli-arrestohet-48-vjecari-nga-kosova/60%Daily2021-01-19 08:51
https://kosovapost.net/termeti-dridh-turqine/60%Daily2021-01-19 08:45
https://kosovapost.net/kur-do-te-vaksionhet-presidenti-serb/60%Daily2021-01-19 08:23
https://kosovapost.net/shefi-i-obsh-se-bota-eshte-ne-cep-te-nje-deshtimi-katastrofal-moral/60%Daily2021-01-19 08:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-janar-2/60%Daily2021-01-19 08:30
https://kosovapost.net/pse-hyri-ne-politike-adriana-matoshi/60%Daily2021-01-19 08:07
https://kosovapost.net/hoxhaj-uron-philip-gordon-per-poziten-ne-administraten-biden/60%Daily2021-01-19 08:02
https://kosovapost.net/shba-masa-te-pashembullta-sigurie-ne-prag-te-inaugurimit-presidencial/60%Daily2021-01-19 07:59
https://kosovapost.net/kosove-5-275-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-19 07:40
https://kosovapost.net/biden-ndalimet-e-udhetimit-do-te-qendrojne-pavaresisht-urdhrit-te-trump/60%Daily2021-01-19 07:33
https://kosovapost.net/gjermania-vazhdon-luften-me-covid-19-brenda-dites-regjistron-989-viktima/60%Daily2021-01-19 07:31
https://kosovapost.net/pushton-boten-portreti-i-biden-me-oriz-dhe-grure-i-punuar-nga-shqiptari-i-gjakoves-foto/60%Daily2021-01-19 07:24
https://kosovapost.net/sa-po-respektohet-ligji-per-barazi-gjinore-nga-subjektet-politike/60%Daily2021-01-19 07:19
https://kosovapost.net/kandidatet-per-deputete-qe-kane-probleme-me-ligjin/60%Daily2021-01-19 07:14
https://kosovapost.net/cfare-tregon-dhimbja-e-kokes-ne-mengjes/60%Daily2021-01-19 07:12
https://kosovapost.net/basketbollisti-i-njohur-ben-gjest-te-vecante-per-familjen-e-george-floyd/60%Daily2021-01-19 07:08
https://kosovapost.net/termeti-i-fuqishem-trondit-argjentinen/60%Daily2021-01-19 07:03
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-26/60%Daily2021-01-19 07:00
https://kosovapost.net/me-7-doktoratura-5-djem-dhe-2-vajza-kjo-eshte-gruaja-e-trete-e-e-emirit-te-katarit/60%Daily2021-01-18 23:10
https://kosovapost.net/lendimi-nuk-ia-ka-lene-shenje-ibrahimovicit-ia-siguron-tri-piket-e-radhes-milanit/60%Daily2021-01-18 23:03
https://kosovapost.net/krasniqi-kurti-ia-perfundoi-karrieren-vjosa-osmanit-ai-eshte-vet-kryeminister-vet-president/60%Daily2021-01-18 22:53
https://kosovapost.net/limaj-veterane-familjare-te-deshmoreve-invalide-te-luftes-po-i-bashkohen-betejes-politike-te-nismes/60%Daily2021-01-18 22:44
https://kosovapost.net/mushkolaj-satirizon-me-programin-e-partive-politike-1-miliard-pdkja-1-miliard-aakja-sdi-sdi/60%Daily2021-01-18 21:34
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-ftohet-per-rastin-e-inaugurimit-te-presidentit-joe-biden/60%Daily2021-01-18 21:03
https://kosovapost.net/a-9do-te-bejne-koalicion-me-vetevendosjen-fletnenkryetari-i-pdkse/60%Daily2021-01-18 20:55
https://kosovapost.net/kurti-prezanton-anetarin-e-ri-ne-levizjen-vetevendosje/60%Daily2021-01-18 20:32
https://kosovapost.net/rusia-debon-2-diplomate-holandeze-ne-nje-veprim-reciprok/60%Daily2021-01-18 19:59
https://kosovapost.net/portugalia-bashkepunon-per-arritjen-e-kompromisit-mes-sofjes-dhe-shkupit/60%Daily2021-01-18 19:51
https://kosovapost.net/aksident-me-pasoja-fatale-ne-gjakove/60%Daily2021-01-18 19:42
https://kosovapost.net/obsh-apelon-per-shperndarje-me-te-barabarte-te-vaksinave-anti-covidbota-eshte-ne-prag-te-nje-deshtimi-moral-katastrofik/60%Daily2021-01-18 19:35
https://kosovapost.net/pdk-duhet-te-distancohet-nga-hashim-thaci-dhe-te-kerkoje-falje-per-rrenimin-e-kosoves-per-20-vjet-me-radhe/60%Daily2021-01-18 19:04
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-qe-tani-perfaqeson-vv-ne-eshte-duke-e-shkaterruar-ldk-ne/60%Daily2021-01-18 18:56
https://kosovapost.net/qeveria-e-presidenca-pa-konsensus-per-drejtorin-e-ri-te-aki-se/60%Daily2021-01-18 18:49
https://kosovapost.net/mbi-5-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2021-01-18 18:13
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-ne-diskutimin-me-kryediplomatin-gjerman-serbia-po-vazhdon-me-deklarata-kercenuese-ndaj-kosoves/60%Daily2021-01-18 18:08
https://kosovapost.net/kqzja-verifikon-aplikimet-nga-diaspora-thone-se-procesi-deri-tani-ka-shkuar-mire/60%Daily2021-01-18 18:00
https://kosovapost.net/supremja-ia-hodhi-poshte-ankesen-germin-paralajmeron-ta-dergoj-rastin-ne-kushtetuese/60%Daily2021-01-18 17:53
https://kosovapost.net/shperthimi-i-variantit-te-ri-te-covid-19-rrezikon-kosoven-vendi-smund-ta-detektoje-ate/60%Daily2021-01-18 17:42
https://kosovapost.net/inaugurimi-i-biden-shqetesimet-e-sigurise-perfshine-edhe-burgjet-e-amerikes/60%Daily2021-01-18 17:33
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-ka-qene-ne-negociata-me-pdk-ne-ia-kemi-ofruar-numrin-3-ne-liste/60%Daily2021-01-18 17:46
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-i-kuvendit-te-kosoves-qe-ftohet-ne-inaugurimin-e-biden-president/60%Daily2021-01-18 17:19
https://kosovapost.net/konflikt-i-pergjakshem-ne-jemen/60%Daily2021-01-18 17:13
https://kosovapost.net/biden-do-te-shfuqizoje-ligjin-qe-ndalon-leshimin-e-vizave-per-vendet-myslimane/60%Daily2021-01-18 17:06
https://kosovapost.net/financial-times-me-nje-artikull-special-mbi-kthimin-e-turqise-ne-afrike/60%Daily2021-01-18 17:01
https://kosovapost.net/rusia-u-pergjigjet-shba-se-dhe-be-se-per-ndalimin-e-opozitarit-navalny/60%Daily2021-01-18 16:53
https://kosovapost.net/zyrtari-i-pdk-se-qalajn-e-detyruan-ti-bashkohet-pdk-se/60%Daily2021-01-18 16:47
https://kosovapost.net/292-raste-te-reja-me-covid-dhe-4-humbje-jete-ne-24-oret-e-fundit-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-18 16:35
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-kandidateve-per-deputete-ne-lvv-pdk-nisma-ldk-aak-qe-kane-probleme-me-ligjin/60%Daily2021-01-18 16:27
https://kosovapost.net/gjykata-supreme-vendos-lidhur-me-ceshtjen-e-verifikimit-te-votuesve-nga-diaspora/60%Daily2021-01-18 16:15
https://kosovapost.net/i-shperthen-cigarja-elektronike-burri-digjet-ne-duar-dhe-tek-organet-gjenitale/60%Daily2021-01-18 16:09
https://kosovapost.net/shpallen-fajtor-per-korrupsion-ish-drejtori-i-financave-dhe-u-d-ne-komunen-e-prizrenit/60%Daily2021-01-18 16:03
https://kosovapost.net/punimet-ne-rrjet-keds-njofton-nderprerje-te-rrymes-ne-disa-zona/60%Daily2021-01-18 15:52
https://kosovapost.net/haskuka-shprehet-i-tronditur-pas-vrasjes-se-15-vjecarit-ne-prizren/60%Daily2021-01-18 15:44
https://kosovapost.net/facebook-se-shpejti-me-perfaqesues-ne-turqi/60%Daily2021-01-18 15:38
https://kosovapost.net/chelsea-pa-frena-ne-merkato-synon-goleadorin-e-talentuar-per-sulmin/60%Daily2021-01-18 15:32
https://kosovapost.net/lladrovci-padit-vehbi-kajtazin-i-kerkon-100-mije-euro-demshperblim/60%Daily2021-01-18 15:21
https://kosovapost.net/serwer-do-te-doja-ta-shihja-ne-kosove-nje-parti-si-kjo-e-abazoviqit/60%Daily2021-01-18 15:12
https://kosovapost.net/zjarr-ne-arkivin-e-stacionit-policor-ne-drenas/60%Daily2021-01-18 14:50
https://kosovapost.net/hoxhaj-e-hamza-kemi-dizajnuar-fondin-1-miliarde-euro-per-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2021-01-18 14:49
https://kosovapost.net/arbenita-ismajli-shfaqet-provokuese-ne-pozat-e-fundit-foto/60%Daily2021-01-18 14:46
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-vetem-nje-rast-i-vdekjes-dhe-267-raste-te-reja/60%Daily2021-01-18 14:43
https://kosovapost.net/familja-iu-shua-ne-aksident-rrefen-ngjarjen-tragjike-djali-i-madh-i-viktimes/60%Daily2021-01-18 14:35
https://kosovapost.net/vildane-zeneli-ndez-ndjekesit-e-saj-me-paraqitje-super-hot-foto/60%Daily2021-01-18 14:31
https://kosovapost.net/denohen-dy-ish-drejtoret-e-pdk-se-ne-komunen-e-prizrenit-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare/60%Daily2021-01-18 14:34
https://kosovapost.net/daka-procesi-per-verifikimin-e-votuesve-nga-jashte-eshte-i-komplikuar-kritikat-jane-dashakeqe/60%Daily2021-01-18 14:28
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-pranon-nga-serbia-8-mije-vaksina/60%Daily2021-01-18 14:19
https://kosovapost.net/pse-e-zgjodhi-pikerisht-vetevendosjen-flet-kandidati-per-deputet-liri-loshi/60%Daily2021-01-18 14:14
https://kosovapost.net/ministri-mustafa-mbeshtet-kerkesat-e-fermereve-per-subvencionimin-e-kredive-ne-bujqesi/60%Daily2021-01-18 14:04
https://kosovapost.net/kalojne-ne-pdk-anetare-nga-aak-e-nisma/60%Daily2021-01-18 14:14
https://kosovapost.net/ambasadori-i-norvegjise-pergezon-kurtin-per-perfshirjen-e-madhe-te-grave-ne-listen-e-kandidateve-per-deputete/60%Daily2021-01-18 13:54
https://kosovapost.net/austria-zgjat-bllokimin-e-vendit-deri-me-kete-date/60%Daily2021-01-18 13:49
https://kosovapost.net/prezantohet-projekt-strategjia-per-sundimin-e-ligjit/60%Daily2021-01-18 13:38
https://kosovapost.net/22-vjecarja-qe-hyri-ne-kongres-dyshohet-se-e-vodhi-laptopin-e-nancy-pelosit-per-tia-shitur-rusise/60%Daily2021-01-18 13:33
https://kosovapost.net/milani-terbuar-ne-merkato-mandzukiq-vishet-kuqezi-te-merten-vjen-edhe-mbrojtesi-i-chelsea/60%Daily2021-01-18 13:19
https://kosovapost.net/dergohet-per-miratim-vendimi-per-dyfishim-te-asistences-sociale-dhe-rritjen-e-pensioneve-prej-30-euro/60%Daily2021-01-18 13:08
https://kosovapost.net/fbi-mund-te-kete-sulme-nga-burime-te-brendshme-te-sigurise-diten-e-inaugurimit-te-biden/60%Daily2021-01-18 13:01
https://kosovapost.net/navalny-del-para-gjykates/60%Daily2021-01-18 12:58
https://kosovapost.net/bllokimi-jep-efekt-qeveria-norvegjeze-lehteson-masat-kufizuese/60%Daily2021-01-18 12:46
https://kosovapost.net/ish-ministri-serb-vazhdon-te-rrefeje-se-si-u-ndalua-te-hynte-ne-kosove-te-shtunen/60%Daily2021-01-18 12:44
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-ka-nje-kerkese-per-qeverine-e-re/60%Daily2021-01-18 12:36
https://kosovapost.net/141299-2/60%Daily2021-01-18 12:21
https://kosovapost.net/kina-prezanton-trenin-me-te-shpejte-ja-sa-km-ne-ore-leviz-foto/60%Daily2021-01-18 12:17
https://kosovapost.net/zemaj-nenshkruan-udhezuesin-per-trajtimin-e-covid-19-me-plazme-kovalescente/60%Daily2021-01-18 12:11
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-selmanaj-priti-ne-takim-ambasadorin-e-hungarise-ne-kosove-jozsef-bencze/60%Daily2021-01-18 11:55
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-i-zhdukuri-nga-vitia-foto/60%Daily2021-01-18 11:51
https://kosovapost.net/pdk-konstituon-shtabet-zgjedhore-ne-itali-france-dhe-suedi/60%Daily2021-01-18 11:44
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-i-mitur-ne-prizren-pas-therjes-me-thike/60%Daily2021-01-18 11:28
https://kosovapost.net/trump-do-te-fale-100-persona-por-jo-veten-dhe-as-protestuesit-e-6-janarit/60%Daily2021-01-18 11:24
https://kosovapost.net/kampione-fale-penalltive-boca-juniors-fiton-kupen-diego-maradona/60%Daily2021-01-18 11:11
https://kosovapost.net/be-ja-shqyrton-pasaportat-covid-19-per-levizjen-e-qytetareve/60%Daily2021-01-18 11:03
https://kosovapost.net/endrit-thaci-burreshtetas-si-ti-babi-shume-rralle-lindin/60%Daily2021-01-18 10:56
https://kosovapost.net/aksident-ne-hyrje-te-prishtines/60%Daily2021-01-18 10:50
https://kosovapost.net/141252-2/60%Daily2021-01-18 10:45
https://kosovapost.net/kqz-ne-gjashte-institucione-jane-derguar-shkresa-te-vecanta-per-te-kerkuar-konfirmimin-e-kandidateve-per-deputet/60%Daily2021-01-18 10:47
https://kosovapost.net/rakiq-me-mire-e-bejme-luften-brenda-institucioneve-te-kosoves-sesa-ne-uren-e-mitrovices/60%Daily2021-01-18 10:20
https://kosovapost.net/paraqitja-e-patent-shofereve-cfare-vendimi-ka-marre-ministria/60%Daily2021-01-18 10:13
https://kosovapost.net/16-persona-arrestohen-nga-policia-ne-podujeve/60%Daily2021-01-18 10:09
https://kosovapost.net/pas-reshjeve-te-bores-kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-sot-ne-kosove/60%Daily2021-01-18 10:07
https://kosovapost.net/osmani-ne-fillimin-e-gjysmevejtorit-uron-nxenesit-ne-rrugen-e-dijes-ju-do-te-vendosni-themelet-e-te-ardhmes/60%Daily2021-01-18 10:03
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-proteste-permes-bukurise-ja-si-e-sfidojne-vajzat-e-reja-regjimin/60%Daily2021-01-18 10:15
https://kosovapost.net/arrestohet-kryetari-i-komunes-se-ulqinit-dhe-kater-zyrtare-te-tjere/60%Daily2021-01-18 09:53
https://kosovapost.net/hoti-agjencia-e-kosoves-per-forenzike-model-ne-regjion/60%Daily2021-01-18 09:49
https://kosovapost.net/britania-pezullon-udhetimet-deri-ne-15-shkurt/60%Daily2021-01-18 09:41
https://kosovapost.net/pse-lista-e-ldk-se-ka-pesuar-ndryshime/60%Daily2021-01-18 09:38
https://kosovapost.net/shqiptohen-442-tiketa-per-mosrespektimin-e-masave-anti-covid/60%Daily2021-01-18 09:29
https://kosovapost.net/pas-reshjeve-te-bores-kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-kosove/60%Daily2021-01-18 09:25
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-flet-per-takimin-e-tij-me-adem-jasharin-ne-tirane/60%Daily2021-01-18 09:11
https://kosovapost.net/kryeministri-grek-merr-dozen-e-dyte-te-vaksines/60%Daily2021-01-18 08:49
https://kosovapost.net/i-goditur-rende-brazili-fillon-vaksinimin-kunder-koronavirusit/60%Daily2021-01-18 08:43
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-ne-gjendje-te-rende-11-paciente-me-koronavirus/60%Daily2021-01-18 08:40
https://kosovapost.net/pak-para-inaugurimit-te-biden-shperthejne-protestat-ne-shba/60%Daily2021-01-18 08:35
https://kosovapost.net/deputeti-beke-berisha-e-merr-live-vaksinen-kunder-gripit-sezonalfoto/60%Daily2021-01-18 08:31
https://kosovapost.net/sot-behen-tri-vite-nga-vdekja-e-veprimtarit-jonuz-musliu/60%Daily2021-01-18 08:28
https://kosovapost.net/kalendari-historik18-janar/60%Daily2021-01-18 08:24
https://kosovapost.net/kete-vit-mund-te-ndryshojne-partite-por-jo-gjendja-ekonomike/60%Daily2021-01-18 08:21
https://kosovapost.net/turqia-vaksinoi-mbi-700000-punonjes-shendetesore-per-4-dite/60%Daily2021-01-18 08:08
https://kosovapost.net/shba-shenon-me-teper-se-174-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-18 08:01
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-pini-kafe-cdo-mengjes/60%Daily2021-01-18 07:58
https://kosovapost.net/shba-shton-masat-e-sigurise-para-inaugurimit-te-biden/60%Daily2021-01-18 07:56
https://kosovapost.net/shuplaka-pritet-ti-kushtoje-leo-messit/60%Daily2021-01-18 07:51
https://kosovapost.net/bore-ne-shkretetire-temperaturat-ne-sahara-zbresin-deri-ne-2-grade-celsius/60%Daily2021-01-18 07:47
https://kosovapost.net/5-mije-e-172-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-18 07:44
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-gjermania-regjistron-mbi-7-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-18 07:35
https://kosovapost.net/flet-vasfije-krasniqi-goodman-pas-kandidimit-per-deputete/60%Daily2021-01-18 07:31
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-tregon-numrin-e-aplikimeve-nga-diaspora/60%Daily2021-01-18 07:23
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-22/60%Daily2021-01-18 07:19
https://kosovapost.net/vdes-gani-buja-babai-i-komandanteve-te-uck-se/60%Daily2021-01-17 22:41
https://kosovapost.net/limaj-aspak-e-lehte-ne-te-diskutonim-pa-prezencen-te-bacit-jakup/60%Daily2021-01-17 21:34
https://kosovapost.net/djali-i-skender-hysenit-lutet-per-privim-nga-jeta-te-albin-kurtit/60%Daily2021-01-17 21:28
https://kosovapost.net/tre-te-denuar-dhe-24-kandidate-me-aktakuza-garojne-ne-keto-zgjedhje/60%Daily2021-01-17 21:22
https://kosovapost.net/42-skandale-te-pdk-se-kur-ishte-ne-qeveri/60%Daily2021-01-17 21:19
https://kosovapost.net/ja-si-u-ekzekutuan-vellezerit-gervalla-dhe-kadri-zeka/60%Daily2021-01-17 21:16
https://kosovapost.net/avni-dehari-nga-sllupcani-perfaqeson-shqiptaret-e-maqedonise-ne-vetevendosje/60%Daily2021-01-17 21:13
https://kosovapost.net/erdhi-ne-kosove-dhe-vrau-prinderit-e-tij-cka-ka-ndodhur-me-36-vjecarin/60%Daily2021-01-17 21:05
https://kosovapost.net/besiktas-triumfoi-ndaj-galatasaray-it-me-rezultat-2-0/60%Daily2021-01-17 21:01
https://kosovapost.net/ura-e-drinit-te-zi-ne-kukes-nuk-mbaron-ne-vitin-2021/60%Daily2021-01-17 20:59
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-albin-si-kryeminister-ramush-si-president-do-ishte-ideale/60%Daily2021-01-17 20:56
https://kosovapost.net/biznesmeni-nga-diaspora-qender-sulmuesi-i-nisma-s-ne-garen-per-deputet/60%Daily2021-01-17 20:29
https://kosovapost.net/britania-ne-situate-te-veshtire-johnson-gjene-kohe-te-lire-per-familje/60%Daily2021-01-17 19:36
https://kosovapost.net/28-subjekte-politike-garojne-ne-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-kosove/60%Daily2021-01-17 19:31
https://kosovapost.net/albin-kurti-viziton-familjen-e-xheladin-rekaliut-ne-podujeve/60%Daily2021-01-17 19:24
https://kosovapost.net/eskalon-analistja-ja-cfare-fjalori-perdor-ne-mbrojte-te-gjinovcit/60%Daily2021-01-17 19:18
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-navalny-arrestohet-me-te-zbritur-ne-rusi/60%Daily2021-01-17 19:03
https://kosovapost.net/kjo-eshte-nota-e-xherdan-shaqirit-per-paraqitjen-e-tij-ndaj-manchester-united/60%Daily2021-01-17 19:05
https://kosovapost.net/nisma-socialdemokrate-publikon-listen-zyrtare-me-emrat-e-kandidateve-per-deputete/60%Daily2021-01-17 18:18
https://kosovapost.net/pdk-prezanton-planin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2021-01-17 17:37
https://kosovapost.net/hoxhaj-kurti-po-i-iken-debatit-po-fshihet/60%Daily2021-01-17 17:31
https://kosovapost.net/osmani-perkujton-hajdarajn-misioni-i-politikanit-e-luftetarit-do-te-kete-kuptim-kur-vrasesit-te-pergjigjen-para-drejtesise/60%Daily2021-01-17 17:29
https://kosovapost.net/kreshniket-ne-unesco-behet-gati-dosja-e-kandidimit-te-eposit-shqiptar/60%Daily2021-01-17 17:27
https://kosovapost.net/anton-quni-kerkon-zbardhjen-e-vrasjes-se-smajl-hajdarajt-ne-19-vjetorin-e-vrasjes/60%Daily2021-01-17 17:24
https://kosovapost.net/hakmarrja-e-donika-gervalles-momenti-kur-terhiqej-zvarre-dhe-nuk-lejohej-te-merrte-pjese-ne-mbledhjen-e-ldk-se/60%Daily2021-01-17 17:19
https://kosovapost.net/perpjekjet-e-evropes-per-te-ulur-varesine-e-saj-nga-dollari/60%Daily2021-01-17 17:12
https://kosovapost.net/flet-gruaja-e-rexhep-selimit-pas-kandidimit-si-deputete/60%Daily2021-01-17 17:09
https://kosovapost.net/rama-ne-fejesen-e-vajzes-nga-mamurrasi-me-djalin-nga-stambolli-llokumin-e-pare-jepja-vjehrres/60%Daily2021-01-17 17:06
https://kosovapost.net/ish-ministri-serb-tregon-se-si-nuk-u-lejua-te-hynte-dje-ne-kosove-dhe-u-detyrua-te-kthehej-prapa/60%Daily2021-01-17 17:00
https://kosovapost.net/tre-arsyjet-e-zakonshme-te-pranise-se-diarrese-gjate-shtatzenise/60%Daily2021-01-17 16:58
https://kosovapost.net/a-ka-variant-te-ri-te-covid-19-ne-kosove-30-mostra-dergohen-ne-berlin-per-verifkim/60%Daily2021-01-17 16:54
https://kosovapost.net/brenda-nje-ore-parashihet-te-rikthehet-furnizimi-me-uje-ne-lagjen-dardania/60%Daily2021-01-17 16:46
https://kosovapost.net/kerkesa-e-rugoves-per-hyrje-ne-shqiperi-gjate-kohes-se-enver-hoxhes/60%Daily2021-01-17 16:42
https://kosovapost.net/bayerni-vuan-ndaj-freiburgut-por-fiton-me-rezultat-minimal-per-tu-shkeputur-ne-tabele/60%Daily2021-01-17 16:34
https://kosovapost.net/tunizi-mbi-200-te-arrestuar-gjate-protestave-kunder-masave-te-covid-19/60%Daily2021-01-17 16:28
https://kosovapost.net/unioni-boteror-i-dijetareve-myslimane-paralajmeroi-per-racizem-dhe-diskriminim-etnik/60%Daily2021-01-17 16:26
https://kosovapost.net/rritet-perseri-numri-i-te-infektuarve-me-virusin-korona-ne-rripin-e-gazes/60%Daily2021-01-17 16:24
https://kosovapost.net/a-kishte-shqiptare-te-perfshire-me-udb-ne-ne-vrasjen-e-jusuf-gervalles/60%Daily2021-01-17 16:14
https://kosovapost.net/pas-pakenaqesive-te-akr-se-reagon-haki-rugova-une-nuk-e-kisha-nderru-listen/60%Daily2021-01-17 16:07
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-gjashte-viktima-dhe-190-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-17 15:12
https://kosovapost.net/navalny-niset-drejt-rusise-mund-te-arrestohet/60%Daily2021-01-17 14:52
https://kosovapost.net/shba-tre-mije-e-286-vdekje-dhe-afer-200-mije-raste-me-covid-19-brenda-24-oresh/60%Daily2021-01-17 14:44
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-kosove-4/60%Daily2021-01-17 14:41
https://kosovapost.net/pake%cc%88naqe%cc%88si-ne%cc%88-akr-ldk-ja-na-i-nde%cc%88rroi-fjalet/60%Daily2021-01-17 14:32
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-me-covid-19-sipas-komunave-2/60%Daily2021-01-17 14:11
https://kosovapost.net/pese-viktima-dhe-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-17 14:05
https://kosovapost.net/faton-ramadani-fadil-syleviqi-i-zhduki-provat-per-vrasjen-e-ketij-anetari-te-ldk-se/60%Daily2021-01-17 13:31
https://kosovapost.net/kapen-keq-kunati-i-albulena-haxhiut-me-vellain-e-fatmir-limajt/60%Daily2021-01-17 13:21
https://kosovapost.net/koha-e-komandateve-po-mbaron-hashim-thaca-e-ismet-beqira-nuk-kemi-per-te-pare-me/60%Daily2021-01-17 13:08
https://kosovapost.net/osmani-dhe-kurti-bejne-homazhe-tek-varret-e-vellezerve-gervalla/60%Daily2021-01-17 12:52
https://kosovapost.net/uthulla-e-molles-ndihmon-ne-3-probleme-te-zakonshme-shendetesore/60%Daily2021-01-17 12:42
https://kosovapost.net/real-madridi-i-kerkon-ramosit-ulje-page-per-te-mbetur-ne-klub/60%Daily2021-01-17 12:38
https://kosovapost.net/vazhdon-izolimi-ne-austri-deri-me-7-shkurt/60%Daily2021-01-17 12:28
https://kosovapost.net/kandidatja-e-lvv-se-bernarda-rodonciq-jam-100-shqiptare/60%Daily2021-01-17 12:01
https://kosovapost.net/arrin-ne-73-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-indonezi/60%Daily2021-01-17 11:55
https://kosovapost.net/mbi-95-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2021-01-17 11:51
https://kosovapost.net/pendarovski-biden-e-njeh-mire-ballkanin-kosova-eshte-ceshtje-e-hapur/60%Daily2021-01-17 11:35
https://kosovapost.net/nderron-jete-nga-covid-19-zyrtari-i-komunes-se-gjakoves/60%Daily2021-01-17 11:17
https://kosovapost.net/ministri-likaj-uron-fillimin-e-gjysmevjetorit-te-dyte/60%Daily2021-01-17 10:59
https://kosovapost.net/140978-2/60%Daily2021-01-17 10:47
https://kosovapost.net/britania-fton-lideret-e-g7-ne-takim-mbledhja-e-pare-pas-inaugurimit-te-biden/60%Daily2021-01-17 09:49
https://kosovapost.net/edi-rama-perkujton-gjergj-kastriotin-ne-553-vjetorin-e-vdekjes/60%Daily2021-01-17 09:42
https://kosovapost.net/osmani-skenderbeu-eshte-frymezim-i-rezistences-dhe-i-luftes-per-liri/60%Daily2021-01-17 09:30
https://kosovapost.net/haradinaj-ben-homazhe-tek-varrezat-e-vellezerve-gervalla/60%Daily2021-01-17 09:20
https://kosovapost.net/446-gjoba-per-mosrespektim-te-ligjit-anti-covid/60%Daily2021-01-17 09:16
https://kosovapost.net/demtohet-nje-gyp-uji-ne-lagjen-dardania-ne-prishtine-banoret-mbesin-pa-uje/60%Daily2021-01-17 09:11
https://kosovapost.net/shperthen-zjarr-ne-oborrin-e-qkuk-se/60%Daily2021-01-17 08:46
https://kosovapost.net/ne-20-janar-betohet-joe-biden-zbulohen-vendimet-e-para-qe-do-te-marre/60%Daily2021-01-17 08:25
https://kosovapost.net/banania-ka-nje-orar-te-caktuar-per-tu-ngrene/60%Daily2021-01-17 08:20
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-janar-2/60%Daily2021-01-17 08:09
https://kosovapost.net/mbi-5-mije-e-100-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-17 08:14
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-9/60%Daily2021-01-17 07:51
https://kosovapost.net/kush-eshte-bernarda-radoncic-pjese-e-listes-se-vvse/60%Daily2021-01-16 22:41
https://kosovapost.net/nje-shqiptare-ne-mesin-e-pese-studenteve-me-te-mire-ne-danimarke/60%Daily2021-01-16 22:30
https://kosovapost.net/kqz-nis-verifikimin-e-aplikacioneve-te-votuesve-jashte-vendit-mbi-75-e-aplikuesve-jane-lajmeruar-ne-telefon/60%Daily2021-01-16 22:21
https://kosovapost.net/vajza-nga-karaibet-nuse-ne-cellopek-te-tetoves/60%Daily2021-01-16 22:16
https://kosovapost.net/bogujevci-te-kesh-zerin-e-vasfijes-ne-kuvend-eshte-gjeja-me-e-fuqishme-ne-historine-e-vendit-tone/60%Daily2021-01-16 22:08
https://kosovapost.net/partite-te-bindura-per-fitore-nisma-paralajmeron-befasi/60%Daily2021-01-16 22:00
https://kosovapost.net/kjo-eshte-partia-e-cila-nuk-ka-asnje-te-akuzuar-dhe-asnje-te-denuar/60%Daily2021-01-16 21:43
https://kosovapost.net/%e2%80%8bstudentet-me-peticion-kerkojne-rikthimin-ne-ambientet-universitare/60%Daily2021-01-16 21:33
https://kosovapost.net/pse-mbeti-jashte-listes-se-pdk-se-djali-i-ukshin-hotit-sqarohet-andin-hoti/60%Daily2021-01-16 21:24
https://kosovapost.net/lista-e-plote-e-aakse/60%Daily2021-01-16 21:18
https://kosovapost.net/hoti-ldk-ja-ka-listen-me-kandidatet-me-te-mire-dhe-eshte-e-gatshme-te-perballet-me-cdo-sfide-qe-del-perpara/60%Daily2021-01-16 21:12
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-radhes-duhet-ti-pensionojne-me-fuqine-e-votes-qytetare-ca-deputet-te-perjetshem-e-parti-politike/60%Daily2021-01-16 20:59
https://kosovapost.net/nisma-ende-se-ka-gati-listen-perfundimtare-te-kandidateve-per-deputete/60%Daily2021-01-16 20:57
https://kosovapost.net/e-kryer-zgjidhet-marreveshja-me-arsenal-ozil-drejt-stambollit/60%Daily2021-01-16 20:22
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lista-e-plote-e-ldkse/60%Daily2021-01-16 20:08
https://kosovapost.net/ibrahimi-duke-u-larguar-nga-katedralja/60%Daily2021-01-16 19:35
https://kosovapost.net/140881-2/60%Daily2021-01-16 19:27
https://kosovapost.net/140878-2/60%Daily2021-01-16 19:20
https://kosovapost.net/gruaja-e-rexhep-selimin-trashegon-numrin-e-tij-ne-listen-e-vvse/60%Daily2021-01-16 18:49
https://kosovapost.net/keta-jane-deputetet-e-vjosa-osmanit-qe-kandidojne-me-listen-e-vvse/60%Daily2021-01-16 18:32
https://kosovapost.net/edhe-adriana-matoshi-kandidate-e-vetevendosjes-per-deputete/60%Daily2021-01-16 18:20
https://kosovapost.net/pdk-publikon-listen-e-plote-te-kandidateve-per-deputete/60%Daily2021-01-16 18:12
https://kosovapost.net/a-duhet-te-vaksinohem-per-covid-19-nese-e-kam-kaluar-virusin/60%Daily2021-01-16 17:55
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lista-e-plote-e-vetevendosjes/60%Daily2021-01-16 17:41
https://kosovapost.net/a-do-te-garon-labinot-tahiri-per-deputetne-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-16 17:37
https://kosovapost.net/shqetesime-per-protesta-te-armatosura-ne-prag-te-inaugurimit-te-presidentit-joe-biden/60%Daily2021-01-16 17:23
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-deputete-ne-kuvend-vlere-mbi-vlerat/60%Daily2021-01-16 17:09
https://kosovapost.net/18-subjekte-politike-kane-aplikuar-deri-tash-per-pjesemarrje-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-16 17:02
https://kosovapost.net/140843-2/60%Daily2021-01-16 16:56
https://kosovapost.net/britania-vendos-karantinen-kush-hyn-ne-vend-do-qendroje-i-mbyllur-per-10-dite/60%Daily2021-01-16 16:50
https://kosovapost.net/ulen-infektimet-5-humbje-jete-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-16 16:46
https://kosovapost.net/22-te-vdekur-dhe-1-393-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2021-01-16 16:38
https://kosovapost.net/ambasada-franceze-rames-jemi-donatori-me-i-madh-ne-shqiperi-smund-te-akuzosh-nje-vend-mik/60%Daily2021-01-16 16:30
https://kosovapost.net/lladrovci-i-reagon-vehbi-kajtazit-pasi-ky-i-fundit-i-tha-se-e-ke-cu-thacin-ne-hage/60%Daily2021-01-16 16:24
https://kosovapost.net/ish-agjenti-i-shik-ut-tregon-detajet-e-padegjuara-per-fadil-syleviqin-ja-cka-dinte-dhe-kush-kishte-frike/60%Daily2021-01-16 16:15
https://kosovapost.net/aderoi-ne-pdk-ky-eshte-veprimi-i-nismes-ndaj-zyrtarit-te-saj/60%Daily2021-01-16 16:07
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-futet-ne-politike-aderon-sot-ne-vetevendosje/60%Daily2021-01-16 15:59
https://kosovapost.net/si-cdohere-bashke-konfirmohet-bashkimi-i-donika-gervalles-me-vjosa-osmanin/60%Daily2021-01-16 15:52
https://kosovapost.net/osmani-uron-kryetarin-e-ri-te-cduse-kam-besim-se-do-te-vazhdoje-trashegimine-e-angela-merkel/60%Daily2021-01-16 15:26
https://kosovapost.net/pdkja-ia-merr-nismas-kryetarin-e-deges-ne-suhareke/60%Daily2021-01-16 15:20
https://kosovapost.net/aderimet-skane-te-ndalur-kryetari-i-deges-se-nisma-s-ne-suhareke-i-bashkohet-pdk-se/60%Daily2021-01-16 14:20
https://kosovapost.net/conte-flet-para-derbit-me-juventusin/60%Daily2021-01-16 14:19
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-51/60%Daily2021-01-16 14:08
https://kosovapost.net/ne-serbi-arrijne-nje-milion-doza-te-vaksines-kineze-sinopharm/60%Daily2021-01-16 14:05
https://kosovapost.net/gjashte-viktima-dhe-363-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-16 14:02
https://kosovapost.net/pas-termetit-banoret-ne-kroaci-perballen-me-te-ftohtin/60%Daily2021-01-16 13:51
https://kosovapost.net/nje-avokate-i-bashkohet-vjosa-osmanit-kandidate-e-listes-per-deputete/60%Daily2021-01-16 13:46
https://kosovapost.net/hoxhaj-uron-udheheqesin-e-ri-te-cdu-se-per-poziten/60%Daily2021-01-16 13:42
https://kosovapost.net/ish-ministri-i-tregtise-nuk-kandidon-per-deputet/60%Daily2021-01-16 13:08
https://kosovapost.net/mustafe-bajrami-bene-thirrje-per-mobilizim-te-gjithe-ne-aksion-per-ta-ndryshuar-vendin-eshte-koha-te-orientohemi-kah-e-ardhmja/60%Daily2021-01-16 13:09
https://kosovapost.net/prizren-gruaja-raporton-ne-polici-se-i-ka-humbur-burri/60%Daily2021-01-16 12:19
https://kosovapost.net/arrsh-rekomandohet-qe-kalimi-ne-keto-akse-te-behet-me-zinxhire-per-shkak-te-ngricave/60%Daily2021-01-16 11:27
https://kosovapost.net/ndizet-ngrohtorja-e-re-e-gjakoves-per-pak-dite-fillon-ngrohja-e-banoreve/60%Daily2021-01-16 11:18
https://kosovapost.net/brenda-nje-dite-649-gjoba-per-mosrespektim-te-masave-anticovid-19/60%Daily2021-01-16 11:13
https://kosovapost.net/edhe-nje-futbollist-kosovar-transferohet-ne-ligen-ruse/60%Daily2021-01-16 11:10
https://kosovapost.net/analisti-dardan-islami-i-bashkohet-aak-se%cc%88/60%Daily2021-01-16 11:00
https://kosovapost.net/covid-19-anglia-mbyll-te-gjitha-udhetimet-nga-e-hena/60%Daily2021-01-16 10:53
https://kosovapost.net/prishtine-rrahet-polici-gjate-inspektimit-per-masat-anti-covid/60%Daily2021-01-16 10:43
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-novoberde/60%Daily2021-01-16 10:37
https://kosovapost.net/anetari-i-parlamentit-evropian-bota-nuk-guxon-te-flase-per-katastrofen-humanitare-ne-jemen/60%Daily2021-01-16 10:34
https://kosovapost.net/departamenti-amerikan-i-drejtesise-ypg-eshte-nje-nen-filial-i-pkk-se-terroriste/60%Daily2021-01-16 10:30
https://kosovapost.net/macron-ne-2021-pret-kontributin-e-turqise-ne-stabilitetin-e-evropes/60%Daily2021-01-16 10:24
https://kosovapost.net/ldk-sillet-rreth-ushkurit/60%Daily2021-01-16 10:17
https://kosovapost.net/ish-deputeti-i-pdsh-se-nga-tetova-i-bashkohet-aak-se-ne-listen-per-deputet/60%Daily2021-01-16 10:11
https://kosovapost.net/edhe-nje-aderim-tjeter-ne-pdk/60%Daily2021-01-16 10:05
https://kosovapost.net/defekt-ne-gypin-e-furnizimit-te-ujit-disa-fshatra-ne-gjakove-mbesin-pa-uje/60%Daily2021-01-16 09:42
https://kosovapost.net/cdu-zgjedh-zevendesin-e-kancelares-merkel/60%Daily2021-01-16 10:21
https://kosovapost.net/per-pese-dite-kina-nderton-edhe-nje-spital-te-ri-per-covid-19/60%Daily2021-01-16 09:16
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-komandanti-i-uck-se/60%Daily2021-01-16 08:58
https://kosovapost.net/mbreteria-e-bashkuar-do-te-mbylle-te-gjitha-udhetimet-nga-e-hena/60%Daily2021-01-16 08:29
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-janar-2/60%Daily2021-01-16 07:59
https://kosovapost.net/a-e-mbron-kafeja-shendetin-e-trurit/60%Daily2021-01-16 07:56
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsot-eshte-afati-i-fundit-per-dorezimin-e-listave-te-kandidateve-per-deputete/60%Daily2021-01-16 07:54
https://kosovapost.net/mbi-5-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-16 07:49
https://kosovapost.net/moti-sot-163/60%Daily2021-01-16 07:39
https://kosovapost.net/trump-largohet-nga-uashingtoni-diten-e-inaugurimit-te-biden-it/60%Daily2021-01-16 07:38
https://kosovapost.net/seremb-gjergji-shpall-kandidaturen-per-president/60%Daily2021-01-15 22:27
https://kosovapost.net/zeka-i-reagon-gjinovcit-per-thacin-edhe-baba-i-rronit-e-voton-pdk-ne/60%Daily2021-01-15 22:19
https://kosovapost.net/kosovaret-preferojne-me-shume-vjosa-osmanin-per-president-sesa-murat-jasharin/60%Daily2021-01-15 21:36
https://kosovapost.net/veprime-kishtare-qe-percajne-shqiptarine/60%Daily2021-01-15 21:16
https://kosovapost.net/71-deshmitare-ne-mbrojtje-speciale-ne-rastin-thaci-dhe-te-tjeret/60%Daily2021-01-15 21:10
https://kosovapost.net/a-do-ta-kalon-nisma-pragun-tregon-sondazhi-i-ri/60%Daily2021-01-15 21:01
https://kosovapost.net/pdk-se-i-bashkohet-aktivisti-i-shoqate%cc%88s-shqiptaro-amerikane-ne-new-york/60%Daily2021-01-15 20:33
https://kosovapost.net/zgjerohet-iniciativa-guxo-e-vjosa-osmanit-hap-zyre-ne-kete-qytet/60%Daily2021-01-15 20:16
https://kosovapost.net/aplikacioni-celular-per-faljen-e-namazin-ka-shitur-te-dhenat-e-perdoruesve/60%Daily2021-01-15 19:52
https://kosovapost.net/futbollisti-kosovar-veton-tusha-nenshkruan-kontrate-me-denizlispor/60%Daily2021-01-15 19:38
https://kosovapost.net/10-te-vdekur-dhe-403-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni-e-veriut/60%Daily2021-01-15 19:18
https://kosovapost.net/shqiperi-4-te-vdekur-dhe-641-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-15 19:12
https://kosovapost.net/ushtaret-e-fsk-se-shkojne-ne-kembe-per-ta-terhequr-trupin-e-fadil-syleviqit/60%Daily2021-01-15 19:03
https://kosovapost.net/vjosa-dhe-albini-nje-mundesi-e-re-per-kosoven/60%Daily2021-01-15 18:51
https://kosovapost.net/flet-djali-i-axhes-qe-ishte-bashke-me-syleviqin-ne-momentin-e-vdekjes/60%Daily2021-01-15 18:40
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-vjen-me-nje-reagim-pas-vdekjes-se-fadil-syleviqit-ku-eshte-hafir-shala/60%Daily2021-01-15 18:47
https://kosovapost.net/ish-kryeprokurori-kandidat-per-deputet-nga-ldk/60%Daily2021-01-15 18:25
https://kosovapost.net/walker-per-here-te-pare-mungon-ne-perkujtimin-e-masakres-se-recakut/60%Daily2021-01-15 17:51
https://kosovapost.net/ne-tryeze-pas-6-vitesh-mediat-greke-takimi-me-turqine-i-vlefshem-nese-krijohet-klime-pozitive/60%Daily2021-01-15 17:34
https://kosovapost.net/fshati-me-i-ftohte-ne-bote-ku-temperatura-tani-eshte-50/60%Daily2021-01-15 17:27
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-3-vjecares-nga-kosova-qe-shpetoi-ne-aksidentin-ku-i-vdiq-e-gjithe-familja/60%Daily2021-01-15 17:17
https://kosovapost.net/donika-kadaj-bujupi-nuk-kandidon-per-deputete/60%Daily2021-01-15 17:10
https://kosovapost.net/vazhdon-greva-ne-zyren-e-kryeministrit/60%Daily2021-01-15 16:54
https://kosovapost.net/keta-jane-kandidatet-e-vvse-per-deputete-nga-gjilani/60%Daily2021-01-15 16:50
https://kosovapost.net/dalin-pamje-nga-vendi-ku-u-gjet-i-vdekur-fadil-syleviqi/60%Daily2021-01-15 16:45
https://kosovapost.net/fadil-syleviqi-gjendet-i-vdekur-te-liqeni-i-badovcit-policia-jep-detaje/60%Daily2021-01-15 16:37
https://kosovapost.net/sekretari-i-ipeshkvise-fyen-figuren-e-anton-cettes-vjen-reagimi-i-vajzave/60%Daily2021-01-15 16:25
https://kosovapost.net/shtohen-edhe-dy-komuna-ne-zonen-e-kuqe/60%Daily2021-01-15 16:11
https://kosovapost.net/fadil-syleviqi-gjendet-i-vdekur-te-liqeni-i-badovcit/60%Daily2021-01-15 15:49
https://kosovapost.net/nje-luge-vaj-ulliri-cdo-mengjes-ndryshimet-qe-ndodhin-ne-trup/60%Daily2021-01-15 15:09
https://kosovapost.net/pence-pergezon-rojet-e-kongresit/60%Daily2021-01-15 15:07
https://kosovapost.net/profesori-arion-thaqi-i-bashkohet-vv-se/60%Daily2021-01-15 15:05
https://kosovapost.net/pas-lehtesimit-te-masave-zemaj-fton-partite-qe-te-vazhdojne-te-kene-kujdes/60%Daily2021-01-15 15:02
https://kosovapost.net/zyrtare-amir-hossari-futbollist-i-ri-i-llapit/60%Daily2021-01-15 15:00
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-viktimave-te-termetit-ne-indonezi/60%Daily2021-01-15 14:56
https://kosovapost.net/keto-parti-kane-aplikuar-deri-me-tani-per-pjesemarrje-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-15 14:49
https://kosovapost.net/ihh-beri-shperndarjen-e-drunjve-per-shoqatat-e-dala-nga-lufta/60%Daily2021-01-15 14:43
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-covid-19-britania-u-ndalon-hyrjen-udhetareve-nga-portugalia-e-afrika-e-jugut/60%Daily2021-01-15 14:36
https://kosovapost.net/hoti-kurti-e-shnderroi-kosoven-ne-kore-te-veriut/60%Daily2021-01-15 14:31
https://kosovapost.net/fsk-bene-homazhe-ne-kompleksin-perkujtimor-ne-recak/60%Daily2021-01-15 14:18
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-50/60%Daily2021-01-15 14:10
https://kosovapost.net/vellau-i-jakup-krasniqit-kandidon-per-dceputet-nga-nisma/60%Daily2021-01-15 14:09
https://kosovapost.net/shtate-viktima-dhe-296-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-15 14:04
https://kosovapost.net/nevoja-per-nje-qendermbrojtes-jurgen-klopp-zgjedh-shtatlartin-anglez/60%Daily2021-01-15 14:00
https://kosovapost.net/ambasadori-italian-perkujton-masakren-e-recakut/60%Daily2021-01-15 13:57
https://kosovapost.net/hetuesit-e-obsh-se-fillojne-aktivitetet-ne-vuhan/60%Daily2021-01-15 13:50
https://kosovapost.net/rama-recaku-nje-deshmi-e-paharrueshme-e-pafajesise-se-uck-se/60%Daily2021-01-15 13:40
https://kosovapost.net/bullgaria-reagon-per-djegien-e-flamurit-bullgar-ne-karnavalin-e-vevcanit/60%Daily2021-01-15 13:20
https://kosovapost.net/rukiqi-per-6-milione-euro-per-bizneset-mendova-se-eshte-gabim-teknik/60%Daily2021-01-15 13:17
https://kosovapost.net/nuk-ndalen-aderimet-ne-pdk-u-bashkohet-edhe-ish-ministri-i-arsimit/60%Daily2021-01-15 12:53
https://kosovapost.net/anashkalohen-procedurat-e-prokurimit-vaksina-anti-covid-blehet-me-negocim-direkt/60%Daily2021-01-15 12:42
https://kosovapost.net/holande-skandali-per-perfitimet-e-femijeve-kercenon-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2021-01-15 12:39
https://kosovapost.net/eksperti-amerikan-biden-e-njeh-mire-ballkanin-be-duhet-ta-shfrytezoje-kete-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2021-01-15 12:35
https://kosovapost.net/ky-subjekt-i-bashkohet-listes-se-pdk-se/60%Daily2021-01-15 12:35
https://kosovapost.net/ne-kohe-fushate-zgjedhore-qeveria-lejon-grumbullimin-deri-ne-50-persona/60%Daily2021-01-15 12:21
https://kosovapost.net/finalizohet-projektligji-per-gjykaten-komerciale/60%Daily2021-01-15 12:15
https://kosovapost.net/mengjeset-per-shendetin-e-seshkave-ja-kujdesi-qe-ju-duhet/60%Daily2021-01-15 12:11
https://kosovapost.net/keto-jane-15-masat-e-programit-te-rimekembjes-ekonomike-per-vitin-2021/60%Daily2021-01-15 11:59
https://kosovapost.net/mbi-2-milione-te-vdekur-nga-covid-19-ne-gjithe-boten/60%Daily2021-01-15 11:57
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-ne-recak-vendosja-e-drejtesise-eshte-nderimi-i-vertete/60%Daily2021-01-15 11:53
https://kosovapost.net/masat-e-reja-per-zonen-e-gjelber/60%Daily2021-01-15 11:35
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-zbulon-rakete-te-re-balistike/60%Daily2021-01-15 11:37
https://kosovapost.net/endrit-thaci-nis-fushaten/60%Daily2021-01-15 11:23
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-masat-e-reja-anti-covid/60%Daily2021-01-15 11:19
https://kosovapost.net/lista-serbe-dorezon-ne-kqz-listen-e-kandidateve-per-deputete/60%Daily2021-01-15 11:12
https://kosovapost.net/champions-league-me-formula-te-re-gazetari-zbulon-planin-e-uefa-s/60%Daily2021-01-15 10:42
https://kosovapost.net/hoti-do-te-rriten-te-gjitha-pensionet-qe-jane-nen-100-euro/60%Daily2021-01-15 10:29
https://kosovapost.net/dua-lipa-gjyshit-tim-iu-kerkua-nga-serbet-ta-falsifikonte-historine-e-kosoves/60%Daily2021-01-15 10:28
https://kosovapost.net/mbi-11-milione-te-vaksinuar-kunder-covid-19-ne-shba/60%Daily2021-01-15 10:27
https://kosovapost.net/kurti-nga-recaku-erdhem-ti-takojme-familjaret-e-viktimave-dimri-i-1999-tes-ishte-me-i-ftohte-se-ky-sivjet/60%Daily2021-01-15 10:21
https://kosovapost.net/kosnett-kujton-viktimat-e-masakres-se-recakut/60%Daily2021-01-15 10:17
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-aktuale-e-rrugeve-ne-kosove-pas-reshjeve-te-bores/60%Daily2021-01-15 10:14
https://kosovapost.net/hoti-trupat-e-te-masakruarve-nuk-do-te-prehen-derisa-kryesit-te-marrin-denimin-e-merituar/60%Daily2021-01-15 10:09
https://kosovapost.net/ish-kryetari-i-ldk-se-ne-perqeve-halit-gashi-bashkohet-vetevendosje/60%Daily2021-01-15 09:52
https://kosovapost.net/kqz-njofton-per-periudhen-e-regjistrimit-te-votuesve-me-nevoja-te-vecanta/60%Daily2021-01-15 09:40
https://kosovapost.net/haradinaj-liria-ka-emer-ka-recakun-dhe-prekazin/60%Daily2021-01-15 09:37
https://kosovapost.net/kurti-bashke-me-osmanin-per-homazhe-ne-recak/60%Daily2021-01-15 09:08
https://kosovapost.net/zbulohet-paketa-e-ndihmes-ekonomike-nga-biden-prej-1-9-trilion-dollare-amerikane/60%Daily2021-01-15 08:56
https://kosovapost.net/gjobiten-556-qytetare-per-mosrespektim-te-masave-anticovid/60%Daily2021-01-15 08:50
https://kosovapost.net/faton-abdullahu-tregon-pese-arsyet-pse-diaspora-duhet-ta-votoje-pdk-ne/60%Daily2021-01-15 08:46
https://kosovapost.net/keshilltari-i-vjosa-osmanit-do-ta-kalonim-pragun-zgjedhor-edhe-pa-vv-ne/60%Daily2021-01-15 08:49
https://kosovapost.net/ne-maqedonine-e-veriut-shfaqen-disa-raste-mutacionesh-te-covid-qe-nuk-jane-sikur-varianti-ne-britanise-se-madhe/60%Daily2021-01-15 08:54
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-peje/60%Daily2021-01-15 08:27
https://kosovapost.net/ne-gjermani-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-mbi-2-milione/60%Daily2021-01-15 08:17
https://kosovapost.net/qumesht-apo-leng-portokalli-ne-mengjes/60%Daily2021-01-15 08:14
https://kosovapost.net/kalendari-historik15-janar/60%Daily2021-01-15 08:06
https://kosovapost.net/wray-fbi-po-vezhgon-bisedat-ne-internet-per-protesta-te-mundshme-te-dhunshme/60%Daily2021-01-15 08:01
https://kosovapost.net/termeti-godet-fuqishem-ne-indonezi-shemben-ndertesa-26-viktime-e-qindra-te-plagosur/60%Daily2021-01-15 07:58
https://kosovapost.net/musliu-ironizon-me-vjosa-osmanin-ja-si-e-quan/60%Daily2021-01-15 07:52
https://kosovapost.net/pse-pdk-ja-nuk-beri-koalicion-me-nismen/60%Daily2021-01-15 07:49
https://kosovapost.net/sejdiu-gara-kurti-osmani-eshte-per-te-goditur-sa-me-shume-ldk-ne/60%Daily2021-01-15 07:45
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-66-paciente-me-covid-19-14-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2021-01-15 07:42
https://kosovapost.net/marreveshja-kurti-osmani-nuk-e-demton-ldk-ne-perkundrazi-sjelle-situate-te-re-ne-favor-te-saj/60%Daily2021-01-15 07:37
https://kosovapost.net/5-mije-e-401-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-15 07:35
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-flet-per-te-ardhmen-e-tij/60%Daily2021-01-15 07:47
https://kosovapost.net/ipeshkevia-vendos-pa-leje-shtatoren-e-rugoves-para-katedrales-ne-prishtine/60%Daily2021-01-15 07:29
https://kosovapost.net/peru-nje-gjykate-akuzon-bill-gates-george-soros-dhe-familjen-rockefeller-per-krijimin-e-covid-19/60%Daily2021-01-15 07:26
https://kosovapost.net/moti-sot-162/60%Daily2021-01-15 07:17
https://kosovapost.net/hysni-gashi-milaim-zeka-kadri-bashnjaki-ka-qene-me-te-meta-por-jo-matrapaz-si-ju/60%Daily2021-01-14 22:21
https://kosovapost.net/ambasadori-hasani-flet-per-aksidentin-ne-rrugen-e-kombit-viktimat-jane-nga-prishtina/60%Daily2021-01-14 21:40
https://kosovapost.net/butrinti-thote-se-ka-nje-surprize-per-fansat-e-tij-cfare-te-presim/60%Daily2021-01-14 21:24
https://kosovapost.net/franca-do-te-kerkoje-test-negativ-per-hyrje-nga-vendet-jashte-be-se/60%Daily2021-01-14 21:14
https://kosovapost.net/me-cifteli-e-pa-masa-kunder-covid-limaj-takohet-me-bashkeluftetare/60%Daily2021-01-14 21:08
https://kosovapost.net/hoxhaj-pasi-kurti-refuzoi-debatin-publik-nuk-guxon-te-dale-e-te-matet-me-ide-konkrete/60%Daily2021-01-14 20:52
https://kosovapost.net/lista-nga-keshilli-i-vvse-ne-prishtine-arben-vitia-mund-me-votamund-me-vota-konjufcen-e-haxhiun/60%Daily2021-01-14 20:20
https://kosovapost.net/trevjecarja-i-mbijetoi-aksidentit-fatal-ne-rrugen-e-kombit-ja-kush-jane-kater-kosovaret-qe-humben-jeten/60%Daily2021-01-14 20:10
https://kosovapost.net/marreveshja-e-diellit/60%Daily2021-01-14 20:00
https://kosovapost.net/haskuka-qytetaret-nuk-e-kane-pas-kurre-me-lehte/60%Daily2021-01-14 19:54
https://kosovapost.net/aksidenti-tragjik-me-4-te-vdekur-policia-e-shqiperis-jep-detajet/60%Daily2021-01-14 19:25
https://kosovapost.net/franca-shtrengon-masat-ndalohet-levizja-pas-ores-1800/60%Daily2021-01-14 19:13
https://kosovapost.net/kur-do-te-ndodhe-rishikimi-i-masave-flet-armend-zemaj/60%Daily2021-01-14 18:31
https://kosovapost.net/te-gjithe-artistet-qe-do-te-performojne-ne-ceremonine-e-inaugurimit-te-bidenit/60%Daily2021-01-14 18:04
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-e-kombit-dyshohet-per-kater-viktima-te-nje-familjeje-nga-kosova/60%Daily2021-01-14 17:58
https://kosovapost.net/femijet-e-mjekeve-qe-kane-humbur-jeten-nga-covid-19-do-te-kompensohen-me-nga-1-mije-e-500-euro-ne-muaj/60%Daily2021-01-14 17:47
https://kosovapost.net/kurti-pas-kandidimit-per-kryeminister-marredheniet-me-serbine-do-te-ndertohen-mbi-reciprocitet/60%Daily2021-01-14 17:39
https://kosovapost.net/pese-viktima-dhe-660-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-14 17:25
https://kosovapost.net/albin-kurti-propozohet-kandidat-per-kryeminister-nga-vv/60%Daily2021-01-14 17:16
https://kosovapost.net/temperatura-te-acarta-ne-dy-ditet-ne-vijim/60%Daily2021-01-14 17:09
https://kosovapost.net/ihh-ndihmon-te-prekurit-nga-permbytjet-ne-kosove/60%Daily2021-01-14 17:00
https://kosovapost.net/policia-shkon-ne-kqz-per-aplikacionin-e-rrejshem-per-votim-nga-diaspora/60%Daily2021-01-14 16:56
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-fton-osmanin-ne-debat-publik/60%Daily2021-01-14 16:50
https://kosovapost.net/grua-e-hekurt-dhe-e-pathyeshme-blakaj-ka-disa-fjale-per-ata-qe-po-e-ofendojne-vjosa-osmanin/60%Daily2021-01-14 16:44
https://kosovapost.net/valdete-daka-priti-ne-takim-ambasadori-amerikan/60%Daily2021-01-14 16:35
https://kosovapost.net/hyjne-ne-greve-punetoret-e-zyres-se-hotit-dokument/60%Daily2021-01-14 16:26
https://kosovapost.net/flet-rexhepi-i-ldk-se-bashkepunimi-i-osmanit-me-vv-ne-korrekt-ne-frymen-e-vullnetit-te-votuesve-per-ndryshim/60%Daily2021-01-14 16:18
https://kosovapost.net/12-miljet-dhe-gjyqi-ne-hage-me-shqiperine-qeveria-greke-tryeza-me-turqine-kulm-i-politikes/60%Daily2021-01-14 16:11
https://kosovapost.net/presidenti-i-turqise-vaksinohet-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-14 16:05
https://kosovapost.net/piloti-i-formula-1-del-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2021-01-14 15:57
https://kosovapost.net/cun-lajci-flet-per-valdete-daken-ja-cfare-i-kerkon-publikisht/60%Daily2021-01-14 15:48
https://kosovapost.net/berluskoni-perfundon-ne-spital/60%Daily2021-01-14 15:46
https://kosovapost.net/zgjedhjet-pas-10-ditesh-zyrtarizohen-3-kandidatet-per-president-te-barcelona/60%Daily2021-01-14 15:41
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-i-virusit-arrine-edhe-ne-maqedoni-por-nuk-eshte-i-rrezikshem/60%Daily2021-01-14 15:25
https://kosovapost.net/mjekja-shqiptare-situate-e-perkeqesua-ne-gjermanir-karantine-deri-ne-fillim-te-prillit/60%Daily2021-01-14 15:25
https://kosovapost.net/qytetaret-e-rajonit-prej-sot-pa-test-pcr-ne-serbi/60%Daily2021-01-14 15:13
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-qe-do-te-mbizoteroje-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2021-01-14 15:03
https://kosovapost.net/aak-nenshkruan-marreveshje-me-pshdk-ne-garojne-me-nje-liste-ne-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-14 14:55
https://kosovapost.net/rritet-niveli-i-liqenit-te-batllaves-dhe-atij-te-badocit/60%Daily2021-01-14 15:21
https://kosovapost.net/likaj-konfirmon-se-mesimi-fillon-me-18-janar/60%Daily2021-01-14 14:39
https://kosovapost.net/rregullimi-i-shtreterve-te-lumenjeve-duhet-te-jete-prioritet-i-qeverise-se-re/60%Daily2021-01-14 14:36
https://kosovapost.net/abazi-kurti-e-osmani-do-ti-mbrojne-vlerat-e-uck-se/60%Daily2021-01-14 14:33
https://kosovapost.net/formohet-grupi-i-intelektualeve-ne-mergate-perkrah-listes-kurti-osmani/60%Daily2021-01-14 14:32
https://kosovapost.net/pas-arritjes-se-marreveshjes-kurti-osmani-haxhi-avdyli-ka-nje-koment/60%Daily2021-01-14 14:25
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-jane-rastet-e-reja-me-covid-19-3/60%Daily2021-01-14 14:24
https://kosovapost.net/kater-paciente-humbin-jeten-nga-covid-19/60%Daily2021-01-14 14:07
https://kosovapost.net/regjistrohen-279-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-14 14:01
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-hiqet-ora-policore-ne-te-gjitha-komunat/60%Daily2021-01-14 13:52
https://kosovapost.net/papa-francesku-vaksinohet-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-14 13:40
https://kosovapost.net/kqz-po-qarkullon-nje-aplikacion-i-paautorizuar-per-regjistrim-te-votuesve/60%Daily2021-01-14 13:28
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-shpalle-publikisht-kandidaturen-per-presidente-te-kosoves/60%Daily2021-01-14 13:19
https://kosovapost.net/kurti-presidentja-ne-detyre-do-te-legjitimohet/60%Daily2021-01-14 13:15
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-aderon-ne-vetevendosje-garojne-se-bashku-me-kurtin-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-14 13:09
https://kosovapost.net/haradinaj-sheq-dore-nga-presidenca-gjate-mandatit-tim-kosova-do-te-shkoje-ne-nato/60%Daily2021-01-14 12:58
https://kosovapost.net/haradinaj-aak-do-ta-beje-kosoven-nje-shtet-shembull-per-te-gjithe/60%Daily2021-01-14 12:33
https://kosovapost.net/ky-eshte-aderimi-i-radhes-ne-pdk/60%Daily2021-01-14 12:29
https://kosovapost.net/reagon-lista-serbe-ne-lidhje-me-ndalimin-e-hyrjes-ne-kosove-te-petkoviqit/60%Daily2021-01-14 12:15
https://kosovapost.net/vetem-per-nje-dite-43-aksidente-trafiku-ne-kosove/60%Daily2021-01-14 12:09
https://kosovapost.net/infermieri-qe-mbajti-greve-26-dite-aderon-ne-pdk/60%Daily2021-01-14 12:07
https://kosovapost.net/punetoret-brenda-zyres-se-kryeministrit-ne-greve/60%Daily2021-01-14 11:53
https://kosovapost.net/gjobiten-702-qytetare-per-mosrespektim-te-masave-anticovid/60%Daily2021-01-14 11:37
https://kosovapost.net/neser-masat-e-reja-ndryshon-orari/60%Daily2021-01-14 11:28
https://kosovapost.net/demtohet-gypi-mbesin-pa-uje-keto-lagje-te-prishtines/60%Daily2021-01-14 11:10
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-neser-formohet-fondi-emergjent-per-sanimin-e-demeve-nga-vershimet/60%Daily2021-01-14 10:52
https://kosovapost.net/e-thote-daciq-kosova-eshte-gjithashtu-e-imja-sa-eshte-e-thacit-dhe-e-kurtit/60%Daily2021-01-14 10:42
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-pranon-donacion-mjaft-te-rendesishem-nga-shteti-gjerman/60%Daily2021-01-14 10:37
https://kosovapost.net/kush-jane-te-zgjedhurit-e-bidenit/60%Daily2021-01-14 10:34
https://kosovapost.net/kush-jane-kandidatet-e-ldk-se-dhe-aak-se-nga-istogu/60%Daily2021-01-14 10:20
https://kosovapost.net/hoxhaj-pdk-do-ti-rinde%cc%88rtoje%cc%88-te%cc%88-gjitha-ato-qe%cc%88-u-rre%cc%88nuan-qe%cc%88-nga-6-tetori/60%Daily2021-01-14 10:35
https://kosovapost.net/per-24-ore-46-aktakuza-kunder-56-personave/60%Daily2021-01-14 10:07
https://kosovapost.net/behramaj-gjinovcit-a-ka-qene-e-poshter-edhe-ajo-page-qe-e-ke-marre-nga-presidenca-gjate-mandatit-te-thacit/60%Daily2021-01-14 09:52
https://kosovapost.net/nisma-ia-grabite-dy-ane%cc%88tare%cc%88-pdk-se%cc%88/60%Daily2021-01-14 09:46
https://kosovapost.net/si-ne-perralle-kjo-eshte-vila-me-te-shtrenjte-ne-shba-foto/60%Daily2021-01-14 09:39
https://kosovapost.net/pafuqia-e-gjykimeve-per-krime-ne-kosove/60%Daily2021-01-14 09:28
https://kosovapost.net/shba-a-mund-te-shpetohet-nga-radikalizmi-partia-republikane/60%Daily2021-01-14 09:23
https://kosovapost.net/donald-trump-hyri-ne-histori-me-faqe-te-zeze/60%Daily2021-01-14 09:22
https://kosovapost.net/deputetja-e-aakse-publikon-videon-ku-ish-presidenti-rugova-flet-per-haradinajn/60%Daily2021-01-14 09:21
https://kosovapost.net/shfaqet-nje-ari-tjeter-ne-prizren-publikohen-pamje/60%Daily2021-01-14 09:10
https://kosovapost.net/lvv-kurti-bartes-i-listes-shume-shpejt-do-ta-shpallim-kandidaturen-e-tij-per-kryeminister/60%Daily2021-01-14 08:56
https://kosovapost.net/i-nevrozuar-pas-ndalimit-te-hyje-ne-kosove-ja-cfare-thote-petkoviq/60%Daily2021-01-14 08:55
https://kosovapost.net/ekspertet-e-obsh-se-arrijne-ne-vuhan-per-te-hetuar-origjinen-e-koronavirusit/60%Daily2021-01-14 08:51
https://kosovapost.net/deliu-votuesit-e-pdk-se-po-ofendohen-dhe-kercenohen/60%Daily2021-01-14 08:49
https://kosovapost.net/140051-2/60%Daily2021-01-14 08:38
https://kosovapost.net/kanali-telegram-i-hapur-ne-emer-te-trump-eshte-etiketuar-mashtrues/60%Daily2021-01-14 08:29
https://kosovapost.net/vazhdojne-shifrat-e-larta-shba-regjistron-mbi-224-mije-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2021-01-14 08:10
https://kosovapost.net/raportuesja-per-kosoven-ne-pe-ka-probleme-serioze-me-votat-nga-jashte/60%Daily2021-01-14 08:05
https://kosovapost.net/kjo-eshte-ilaci-natyral-kunder-helmimit-nga-ushqimi/60%Daily2021-01-14 08:44
https://kosovapost.net/gazetari-shqiptar-sot-arrijne-hetuesit-e-origjines-se-virusit-mendohet-se-ka-ardhur-nga-amerikanet/60%Daily2021-01-14 07:53
https://kosovapost.net/kalendari-historik14-janar/60%Daily2021-01-14 07:49
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-gjermania-regjistron-mbi-25-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-14 07:46
https://kosovapost.net/ceo-i-twitter-pezullimi-ndaj-trump-i-drejte-por-i-rrezikshem/60%Daily2021-01-14 07:43
https://kosovapost.net/vershimet-ne-kosove-mobilizohet-qeveria-ne-detyre/60%Daily2021-01-14 07:41
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-11-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende-2/60%Daily2021-01-14 07:37
https://kosovapost.net/kualifikohet-juventusi-holstein-kiel-shokon-bayernin/60%Daily2021-01-14 07:31
https://kosovapost.net/mbi-pese-mije-raste-aktive-me-koronavirus/60%Daily2021-01-14 07:33
https://kosovapost.net/140018-2/60%Daily2021-01-14 07:24
https://kosovapost.net/votat-nga-serbia-permes-postave-tranzitore/60%Daily2021-01-14 07:17
https://kosovapost.net/pse-iu-ndalua-hyrja-ne-kosove-e-zyrtarit-te-larte-te-qeverise-se-serbise/60%Daily2021-01-14 07:11
https://kosovapost.net/moti-sot-161/60%Daily2021-01-14 07:05
https://kosovapost.net/ne-gare-me-kohen-udheheqesi-i-senatit-i-prere-trump-nuk-do-shkarkohet-para-betimit-te-biden/60%Daily2021-01-13 23:35
https://kosovapost.net/bild-shkruan-per-kryeministrin-shqiptar-si-negociator-mes-turqise-e-greqise-rama-ndertuesi-i-urave/60%Daily2021-01-13 23:27
https://kosovapost.net/cristiano-ronaldo-te-barcelona-laporta-zbulon-prapaskenat-e-merkatos/60%Daily2021-01-13 22:58
https://kosovapost.net/demokracia-e-kercenuar-si-i-shohin-shqiptaro-amerikanet-zhvillimet-e-fundit-politike-ne-shba/60%Daily2021-01-13 21:45
https://kosovapost.net/139990-2/60%Daily2021-01-13 21:33
https://kosovapost.net/ne-krye-me-albin-kurtin-keta-jane-kandidatet-e-vetevendosjes-per-deputete-nga-prishtina/60%Daily2021-01-13 21:17
https://kosovapost.net/skandal-ne-degen-e-vv-se-ne-vushtrri-le-jashte-listes-gazmend-gjyshincen/60%Daily2021-01-13 21:26
https://kosovapost.net/albin-kurti-prezanton-aderimin-e-ri-ne-vetevendosje/60%Daily2021-01-13 20:33
https://kosovapost.net/pergatituni-keto-temperatura-na-presin-ne-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2021-01-13 20:18
https://kosovapost.net/pas-perleshjeve-me-oficeret-protestuesit-ne-bruksel-djegin-stacionin-policor/60%Daily2021-01-13 20:16
https://kosovapost.net/vuciq-ne-koordinim-me-baton-haxhiun-profesori-hedh-akuza-te-forta-ky-eshte-qellimi-i-tyre/60%Daily2021-01-13 20:13
https://kosovapost.net/albin-kurti-ne-listen-zgjedhore-te-vvse/60%Daily2021-01-13 20:08
https://kosovapost.net/a-u-rrezua-nje-aktakuze-ne-gjykaten-speciale/60%Daily2021-01-13 20:04
https://kosovapost.net/permbytjet-ne-kamenice-fsk-ndihmon-komunitetin-serb-ne-hajnoc/60%Daily2021-01-13 19:56
https://kosovapost.net/lvv-e-bindur-mergata-i-prin-ndryshimit/60%Daily2021-01-13 19:54
https://kosovapost.net/nena-e-ramush-haradinaj-shtrihet-ne-spital/60%Daily2021-01-13 20:06
https://kosovapost.net/hoti-ai-qe-kundershton-ldk-ne-ne-keto-zgjedhje-eshte-edhe-kundershtar-i-kosoves/60%Daily2021-01-13 19:48
https://kosovapost.net/mijera-ushtare-amerikane-flene-ne-dyshemete-e-kongresit-foto/60%Daily2021-01-13 19:42
https://kosovapost.net/ndryshimi-qe-po-vjen-kush-po-e-pengon-dhe-cilet-perfituan-nga-ai/60%Daily2021-01-13 19:32
https://kosovapost.net/philips-koha-qe-ti-jepet-ultimatum-serbise-ne-raport-me-kosoven/60%Daily2021-01-13 19:15
https://kosovapost.net/shkon-ne-mbi-100-mije-numri-i-vdekjeve-ne-britani-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2021-01-13 18:34
https://kosovapost.net/kqz-ja-tregon-sa-aplikime-ka-pranuar-nga-diaspora-deri-pasditen-e-sotme/60%Daily2021-01-13 18:22
https://kosovapost.net/kur-fillon-dialogu-kosove-serbi-flet-palmer/60%Daily2021-01-13 18:00
https://kosovapost.net/pdk-ja-u-tregua-e-zgjuar-qe-nuk-e-mori-nismen-ne-koalicion-partia-e-limajt-nuk-e-kalon-pragun/60%Daily2021-01-13 17:46
https://kosovapost.net/obsh-ky-vit-i-pandemise-mund-te-jete-me-i-veshtire-se-i-kaluari/60%Daily2021-01-13 17:30
https://kosovapost.net/ne-diten-e-zgjedhjeve-do-te-jene-te-hapura-888-qendra-te-votimit/60%Daily2021-01-13 17:17
https://kosovapost.net/balaj-halimi-zbulon-detaje-sami-lushtaku-insistoi-per-koalicion-por-fitoi-krahu-tjeter/60%Daily2021-01-13 16:57
https://kosovapost.net/507-viktima-dhe-rreth-16-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-itali/60%Daily2021-01-13 16:51
https://kosovapost.net/rreth-8-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2021-01-13 16:47
https://kosovapost.net/bunjaku-besimi-i-qytetareve-per-ldk-ne-nuk-eshte-lekundur/60%Daily2021-01-13 16:40
https://kosovapost.net/lajcak-tha-se-marreveshja-e-washingtonit-seshte-e-detyrueshme-deklarohet-ambasada-e-shba-se-ne-serbi/60%Daily2021-01-13 16:33
https://kosovapost.net/osmani-kundershton-deklaratat-e-lajcakut-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2021-01-13 16:25
https://kosovapost.net/kush-jane-tre-burrat-qe-duan-ta-zevendesojne-merkelin-gruan-me-te-pushtetshme-te-botes/60%Daily2021-01-13 16:01
https://kosovapost.net/a-ju-dhemb-shpatulla-kur-ben-ftohte-mesoni-arsyet-dhe-si-ta-trajtoni/60%Daily2021-01-13 15:53
https://kosovapost.net/evropa-ne-tension-nga-covid-19-shume-vende-zgjasin-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2021-01-13 15:45
https://kosovapost.net/sbashk-u-paralajmeron-serish-greve/60%Daily2021-01-13 15:43
https://kosovapost.net/ministri-likaj-jemi-kunder-grevave-dhe-kercenimeve-mesimi-fillon-me-18-janar/60%Daily2021-01-13 15:38
https://kosovapost.net/tahiri-demet-nga-vershimet-ne-vushtrri-do-te-vleresohen-nga-sot-e-do-te-kompensohen/60%Daily2021-01-13 15:32
https://kosovapost.net/haradinaj-prezanton-aderimin-e-radhe%cc%88s-ne-aak/60%Daily2021-01-13 15:19
https://kosovapost.net/kqz-888-qendra-te-votimit-ne-mbare-kosoven-me-14-shkurt/60%Daily2021-01-13 15:14
https://kosovapost.net/spanja-ngrin-ne-temperatura-25c-ne-motin-me-te-ftohte-ne-tre-dekada/60%Daily2021-01-13 15:08
https://kosovapost.net/139866-2/60%Daily2021-01-13 14:47
https://kosovapost.net/reagon-hoti-kurti-ne-vend-qe-te-ndihmoj-njerezit-nga-vershimet-kercenon-me-prokurore/60%Daily2021-01-13 14:37
https://kosovapost.net/prishtina-parking-dhe-posta-e-kosoves-lidhin-marreveshje-bashkepunimi/60%Daily2021-01-13 14:36
https://kosovapost.net/nis-sistemi-i-ri-i-parkingjeve-ne-prishtine-keto-jane-menyrat-e-pageses/60%Daily2021-01-13 14:33
https://kosovapost.net/angazhimi-i-njesiteve-te-fsk-se-ne-operacionet-e-shpetimit-pas-vershimeve-ne-kosove/60%Daily2021-01-13 14:22
https://kosovapost.net/tik-tok-ka-nje-lajm-te-keq-per-perdoruesit-nen-moshen-16-vjecare/60%Daily2021-01-13 14:16
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-49/60%Daily2021-01-13 14:11
https://kosovapost.net/bie-numri-i-te-viktimave-nga-covid-19-nje-i-vdekur-dhe-299-raste-te-reja/60%Daily2021-01-13 14:07
https://kosovapost.net/i-bashkohet-vetevendosjes-kryetari-i-deges-se-pdk-se-ne-gllobocice/60%Daily2021-01-13 13:57
https://kosovapost.net/takim-per-rinovimin-milani-rrit-oferten-calhanoglu-prane-firmes/60%Daily2021-01-13 13:49
https://kosovapost.net/danimarka-e-mbyllur-deri-me-17-janar/60%Daily2021-01-13 13:38
https://kosovapost.net/hoti-qeveria-do-te-ndaje-nje-fond-per-familjet-e-prekura-nga-vershimet/60%Daily2021-01-13 13:34
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-emeron-muharrem-nitajn-minister-ne-detyre-te-ekonomise-dhe-te-ambientit/60%Daily2021-01-13 13:43
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-drejtorin-e-bibliotekes-kombetare-te-republikes-se-kosoves/60%Daily2021-01-13 13:05
https://kosovapost.net/per-rrugen-ne-malisheve-fajin-e-ka-natyra/60%Daily2021-01-13 14:57
https://kosovapost.net/shembet-ura-ne-rrugen-kamenice-strezoc/60%Daily2021-01-13 12:49
https://kosovapost.net/haradinaj-nese-deshton-zgjedhja-e-presidentit-vendi-mund-te-shkoje-serish-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-13 12:39
https://kosovapost.net/zbulohet-ja-cili-eshte-sllogani-i-pdk-se-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-13 12:24
https://kosovapost.net/kurti-reagon-per-permbytjet-paralajmeron-hetime-per-ndertuesit-e-rrugeve-pronaret-e-gurthyesve-e-politikaneve/60%Daily2021-01-13 12:08
https://kosovapost.net/sherbeu-ushtar-ne-kosove-plagosen-dy-police-ne-ndejen-e-organizuar-nga-deputeti-gjerman/60%Daily2021-01-13 11:43
https://kosovapost.net/jo-vetem-me-i-pasuri-ne-bote-jeff-bezos-bamiresi-numer-1-ne-vitin-2020-dhuroi/60%Daily2021-01-13 11:40
https://kosovapost.net/duhani-afer-femijeve-i-rrezikon-ata-nga-keto-semundje/60%Daily2021-01-13 11:33
https://kosovapost.net/a-do-ta-kajojne-pragun-zgjedhor-nisma-dhe-iniciativa-e-osmanit/60%Daily2021-01-13 11:57
https://kosovapost.net/bisedojne-me-telefon-bernabiqe-rama-per-cfare-biseduan/60%Daily2021-01-13 11:30
https://kosovapost.net/vellezerit-muja-njeri-ne-pdk-e-tjetri-ne-vetevendosje/60%Daily2021-01-13 11:17
https://kosovapost.net/sassoliluftimi-i-krimit-dhe-korrupsionit-do-ta-afroje-kosoven-me-be-ne/60%Daily2021-01-13 11:13
https://kosovapost.net/osmani-ne-bruksel-anetaresimi-i-kosoves-ne-be-nuk-eshte-vetem-ceshtje-politike/60%Daily2021-01-13 11:06
https://kosovapost.net/pdk-ka-plan-konkret-per-diasporen/60%Daily2021-01-13 10:58
https://kosovapost.net/prapaskena-e-radhes-nga-raiola-haaland-do-jete-goditja-e-madhe/60%Daily2021-01-13 10:53
https://kosovapost.net/tre-termete-brenda-pak-oreve-ku-ishte-lekundja-e-radhes-ne-greqi/60%Daily2021-01-13 10:42
https://kosovapost.net/samedin-mehmeti-zgjidhet-drejtor-i-policise-se-kosoves/60%Daily2021-01-13 10:33
https://kosovapost.net/pacolli-duke-ndihmuar-te-tjeret-behemi-njerez-me-te-mire/60%Daily2021-01-13 10:14
https://kosovapost.net/ne-24-oret-e-fundit-jane-ngritur-22-aktakuza-kunder-24-personave/60%Daily2021-01-13 10:05
https://kosovapost.net/hoti-per-dermakun-prehu-ne-paqe-miku-im-i-shtrenjte/60%Daily2021-01-13 10:01
https://kosovapost.net/fotoja-e-boris-johnsonit-qe-beri-te-shperthejne-polemikat-ne-rrjete-sociale-foto/60%Daily2021-01-13 09:45
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvdes-profesori-universitar-arben-dermaku/60%Daily2021-01-13 09:35
https://kosovapost.net/42-aksidente-trafiku-jane-shkaktuar-per-nje-dite-ne-kosove/60%Daily2021-01-13 09:30
https://kosovapost.net/city-dorezohet-barcelona-i-merr-nje-qendermbrojtes/60%Daily2021-01-13 09:28
https://kosovapost.net/navalny-planifikon-te-kthehet-ne-rusi/60%Daily2021-01-13 09:26
https://kosovapost.net/osmani-ne-parlamentin-e-belgjikes-dhose-dhe-tillieux-me-vizion-te-qarte-politik/60%Daily2021-01-13 09:16
https://kosovapost.net/ulet-numri-i-te-shtraurve-me-covid-19-ne-spitalet-e-londres/60%Daily2021-01-13 09:11
https://kosovapost.net/blerim-kuci-publikon-letren-e-doreheqjes-qe-ia-dergoi-kryeministrit-hoti/60%Daily2021-01-13 09:02
https://kosovapost.net/youtube-pezullon-kanalin-e-donald-trump-per-shtate-dite/60%Daily2021-01-13 08:53
https://kosovapost.net/policia-shqipton-592-gjoba-per-mos-respektim-te-masave-anticovid/60%Daily2021-01-13 08:50
https://kosovapost.net/blerim-kuci-jep-doreheqje-nga-pozita-e-ministrit/60%Daily2021-01-13 08:40
https://kosovapost.net/kqz-ja-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-diasporen/60%Daily2021-01-13 08:24
https://kosovapost.net/miratohet-rezoluta-qe-ben-thirrje-per-largimin-e-trumpit-edhe-pse-pence-refuzon-amendamentin-e-25-te/60%Daily2021-01-13 08:11
https://kosovapost.net/kuka-kosova-serish-ne-ballinat-e-mediave-me-te-fuqishme-boterore/60%Daily2021-01-13 08:33
https://kosovapost.net/identifikohen-170-persona-qe-mund-te-perballen-me-akuza-kriminale-per-dhunen-ne-capitol/60%Daily2021-01-13 07:55
https://kosovapost.net/pdk-e-drenasit-reagon-pas-doreheqjes-se-mujes/60%Daily2021-01-13 07:52
https://kosovapost.net/kalendari-historik13-janar/60%Daily2021-01-13 07:47
https://kosovapost.net/kosova-fokus-i-politikes-se-jashtme-serbe/60%Daily2021-01-13 07:43
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-65-paciente-me-koronavirus12-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2021-01-13 07:38
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-nenes-se-ish-presidentit-thaci-foto/60%Daily2021-01-13 07:34
https://kosovapost.net/gjermania-vazhdon-me-shifra-te-larta-te-infeksioneve-dhe-vdekjeve-ditore-nga-covid-19/60%Daily2021-01-13 07:29
https://kosovapost.net/sevilla-nuk-reziston-dot-atletico-madrid-e-pickon-dy-here-video/60%Daily2021-01-13 07:27
https://kosovapost.net/trump-i-quan-qesharake-perpjekjet-e-demokrateve-per-ta-shkarkuar/60%Daily2021-01-13 07:19
https://kosovapost.net/republikane-ne-kongres-mbeshtesin-ngritjen-e-akuzave-kunder-presidentit/60%Daily2021-01-13 07:15
https://kosovapost.net/kosove-5-mije-e-795-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-13 07:24
https://kosovapost.net/depresioni-i-dimrit-cka-duhet-te-dini-3/60%Daily2021-01-13 07:09
https://kosovapost.net/brenda-nates-humbi-14-miliarde-dollare-musk-e-humb-epitetin-si-njeriu-me-i-pasur-ne-bote/60%Daily2021-01-13 07:05
https://kosovapost.net/dialogu-ngec-lideret-e-kosoves-dhe-serbise-perplasen-nga-distanca/60%Daily2021-01-13 07:02
https://kosovapost.net/osmani-vazhdon-viziten-ne-bruksel-pritet-te-takohet-edhe-me-lajcakun/60%Daily2021-01-13 06:58
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-25/60%Daily2021-01-13 06:53
https://kosovapost.net/besimtaret-myslimane-restaurojne-falas-kishen-e-san-rokos-ne-itali-bejne-buje-ne-mediat-italjane/60%Daily2021-01-12 23:18
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-anton-pashkun-e-harruan-thuajse-te-gjithe/60%Daily2021-01-12 23:09
https://kosovapost.net/eshte-arritur-marreveshja-me-akr-ne-flet-mustafa/60%Daily2021-01-12 22:30
https://kosovapost.net/skandal-ne-irlande-9000-femije-kane-vdekur-ne-strehimoret-kishtare-brenda-80-vjeteve/60%Daily2021-01-12 22:02
https://kosovapost.net/ramiz-kelmendi-i-bashkohet-pdk-se/60%Daily2021-01-12 21:56
https://kosovapost.net/palmer-per-zgjedhjet-ne-kosove-jane-themeli-i-praktikave-demokratike/60%Daily2021-01-12 21:40
https://kosovapost.net/sami-kurteshi-sqaron-voten-e-tij-ne-kqz-per-votimin-e-diaspores/60%Daily2021-01-12 21:16
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-tregon-se-si-ia-mbylli-deren-per-koalicion-enver-hoxhaj/60%Daily2021-01-12 20:53
https://kosovapost.net/zyrtari-i-pdkse-jep-doreheqje-pasi-nuk-u-be-koalicioni-me-nismen/60%Daily2021-01-12 20:44
https://kosovapost.net/520-raste-te-reja-dhe-12-viktima-nga-covid-19-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2021-01-12 20:16
https://kosovapost.net/turqia-vazhdon-pergatitjet-per-ndertimin-e-spitalit-ne-fier/60%Daily2021-01-12 20:09
https://kosovapost.net/kosova-nuk-eshte-e-jona-kishte-thene-akademiku-serb-ultranacionalistet-serbe-kerkojne-perjashtimin-e-tij/60%Daily2021-01-12 20:02
https://kosovapost.net/ne-prag-te%cc%88-zgjedhjeve-haradinaj-u-adresohet-qytetare%cc%88ve-kerkon-voten-per-president/60%Daily2021-01-12 19:28
https://kosovapost.net/aderimi-i-armend-mujes-pacolli-qe-ne-vitin-2011-kam-lobuar-qe-ai-ti-bashkohet-levizjes/60%Daily2021-01-12 18:54
https://kosovapost.net/trump-i-ofenduar-nga-ivanka-e-bija-do-te-jete-e-pranishme-ne-ceremonine-e-biden/60%Daily2021-01-12 18:43
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-neser-dhe-pasneser/60%Daily2021-01-12 18:25
https://kosovapost.net/frasher-krasniqi-thote-se-i-rrahen-ne-stacion-publikon-foton-e-policit-qe-e-goditi-natyra-kucin/60%Daily2021-01-12 18:20
https://kosovapost.net/arabia-saudite-i-ofron-ndihme-kosoves-ne-shendetesi-pas-disa-muajsh-dergon-nje-ekip-te-mjekeve-2/60%Daily2021-01-12 18:10
https://kosovapost.net/ldk-dhe-akr-bashke-ne-zgjedhje-kjo-eshte-marreveshja-e-tyre/60%Daily2021-01-12 17:48
https://kosovapost.net/cka-paske-kujtu-ti-napoleon/60%Daily2021-01-12 17:34
https://kosovapost.net/arabia-saudite-i-ofron-ndihme-kosoves-ne-shendetesi-pas-disa-muajsh-dergon-nje-ekip-te-mjekeve/60%Daily2021-01-12 17:23
https://kosovapost.net/perfundon-afati-keto-parti-aplikuan-per-koalicione-ne-kqz/60%Daily2021-01-12 17:18
https://kosovapost.net/616-viktima-dhe-mbi-14-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-itali/60%Daily2021-01-12 17:01
https://kosovapost.net/zjarr-ne-nje-objekt-ne-lipjan-policia-jep-detaje/60%Daily2021-01-12 16:54
https://kosovapost.net/656-raste-te-reja-dhe-5-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-12 16:46
https://kosovapost.net/lirohet-natyra-kuci-thote-se-policia-u-tregua-edhe-me-brutale-brenda-stacionit/60%Daily2021-01-12 16:36
https://kosovapost.net/analisti-politik-armend-muja-i-eshte-bashkuar-levizjes-vetevendosje/60%Daily2021-01-12 16:28
https://kosovapost.net/keshilltari-i-osmanit-i-kunderpergjigjet-haradinajt-ne-politike-nuk-kryejne-pune-muskujt/60%Daily2021-01-12 16:20
https://kosovapost.net/nuk-ka-koalicion-me-nisman-pdk-hyn-e-vetme-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-12 16:08
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-keto-jane-dy-koalicionet-qe-u-dorezuan-ne-kqz/60%Daily2021-01-12 16:01
https://kosovapost.net/qeveria-kete-jave-pritet-te-vendose-kur-do-te-shperndahen-mjetet-e-rimekembjes-ekonomike/60%Daily2021-01-12 15:41
https://kosovapost.net/grabitet-edhe-nje-banke-ne-prishtine/60%Daily2021-01-12 15:31
https://kosovapost.net/hoti-e-emeron-ekrem-hysenajn-si-u-d-te-drejtorit-te-atk-se/60%Daily2021-01-12 15:21
https://kosovapost.net/shifra-rekord-te-infektuarish-gjermania-vendos-kufizime-te-ashpra-per-8-jave/60%Daily2021-01-12 15:08
https://kosovapost.net/spanja-po-perjeton-te-ftohtin-me-te-madh-ne-20-vjet/60%Daily2021-01-12 15:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-testi-qe-percakton-se-a-i-perceptoni-mire-ngjyrat/60%Daily2021-01-12 14:46
https://kosovapost.net/aderon-ne-aak-kryetarja-e-deges-se-psdk-se-ne-prizren-foto/60%Daily2021-01-12 14:41
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-jane-rastet-e-reja-me-covid-19-2/60%Daily2021-01-12 14:41
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-takohet-me-presidentin-e-parlamentit-europian-david-sassoli/60%Daily2021-01-12 14:41
https://kosovapost.net/del-ne-skene-edhe-nje-vajze-e-maradones-ajo-luan-futboll/60%Daily2021-01-12 14:30
https://kosovapost.net/gjendet-kutia-e-zeze-e-avionit-indonezian-qe-u-rrezua-4-minuta-pas-nisjes/60%Daily2021-01-12 14:24
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-dorezon-aneksen-ne-pzap-rreth-votimit-te-diaspores/60%Daily2021-01-12 14:42
https://kosovapost.net/nderron-jete-donatori-kryesor-i-donald-trump/60%Daily2021-01-12 14:17
https://kosovapost.net/turqia-denon-imamin-e-rrejshem-babain-e-koteleve/60%Daily2021-01-12 14:15
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-kater-raste-te-vdekjes-dhe-279-raste-te-reja/60%Daily2021-01-12 14:09
https://kosovapost.net/turqia-nis-hetim-per-whatsapp-in-mbi-me-rregullat-e-reja-per-shperndarjen-e-te-dhenave/60%Daily2021-01-12 14:05
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-arrestimin-e-dardan-molliqajt-dhe-aktivisteve-tjere-te-psd-se/60%Daily2021-01-12 14:02
https://kosovapost.net/merkel-na-duhen-8-deri-ne-10-jave-masa-te-ashpra/60%Daily2021-01-12 13:53
https://kosovapost.net/akohen-lajcak-e-reeker-ne-bruksel-flasin-per-koordinimin-shba-be-paralajmerojne-veprime/60%Daily2021-01-12 13:49
https://kosovapost.net/pdk-pa-partner-te%cc%88-madh-ne%cc%88-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-12 13:32
https://kosovapost.net/wenger-cr7-vs-messi-dhe-ngacmimi-epik-ozil-jep-show-ne-twitter/60%Daily2021-01-12 13:27
https://kosovapost.net/a-mund-te-anulohet-vendimi-i-djeshem-i-kqz-se-per-votat-nga-diaspora-flet-mule-desku/60%Daily2021-01-12 13:23
https://kosovapost.net/evropa-ne-vitin-2021-dhe-sfidat-qe-ka-perpara/60%Daily2021-01-12 13:17
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-njofton-se-nga-e-merkura-fillon-pagesa-per-makinat-e-parkuara-ne-rruge/60%Daily2021-01-12 13:09
https://kosovapost.net/cfare-bisedoi-me-osmanin-ne-bruksel-tregon-varhelyi/60%Daily2021-01-12 13:02
https://kosovapost.net/kmdlnj-kundershton-ndalimin-e-mundshem-te-kandidimit-te-kurtit-dhe-te-tjereve-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-12 12:56
https://kosovapost.net/moskandidimi-i-albin-kurtit-do-ta-rrite-perkrahjen-per-levizjen-vetevendosje/60%Daily2021-01-12 13:01
https://kosovapost.net/haradinaj-per-vuciqin-ai-ndihet-i-forte-se-kosova-ka-nje-qeveri-te-shkarkuar-dhe-nje-president-te-dobet/60%Daily2021-01-12 12:42
https://kosovapost.net/arrestohen-dardan-molliqaj-dhe-disa-anetare-te-tjere-te-psd-se/60%Daily2021-01-12 12:46
https://kosovapost.net/186-milione-euro-u-terhoqen-nga-trusti-i-kursimeve-pensionale/60%Daily2021-01-12 12:21
https://kosovapost.net/sitnica-permbyte-vushtrrine-tahiri-kerkon-ndihmen-e-qeverise/60%Daily2021-01-12 12:21
https://kosovapost.net/presidenti-i-portugalise-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2021-01-12 11:59
https://kosovapost.net/osmani-ne-bruksel-takohet-me-komisionerin-per-zgjerim/60%Daily2021-01-12 11:57
https://kosovapost.net/shteti-i-katarit-qendron-perkrah-republikes-se-kosoves/60%Daily2021-01-12 11:38
https://kosovapost.net/sulmohet-nje-infermiere-shskuk-denon-ashper-kete-sulm/60%Daily2021-01-12 11:27
https://kosovapost.net/pas-vershimeve-ihmk-ka-nje-njoftim-per-situaten-meteorologjike/60%Daily2021-01-12 11:26
https://kosovapost.net/me-te-miret-e-dekades-messi-mbreti-cr7-jashte-dhjeteshes/60%Daily2021-01-12 11:03
https://kosovapost.net/kurti-prezanton-para-studenteve-te-universitetit-john-hopkins-qeverisjen-pas-zgjedhjeve-te-14-shkurtit/60%Daily2021-01-12 10:42
https://kosovapost.net/si-do-ta-percoje-trump-mesazhin-pa-media-sociale/60%Daily2021-01-12 10:42
https://kosovapost.net/demokracia-triumfoi-mes-makthit-qe-kaploi-kapitolin/60%Daily2021-01-12 10:34
https://kosovapost.net/edhe-deutsche-bank-ia-kthen-shpinen-trumpit/60%Daily2021-01-12 10:31
https://kosovapost.net/vuciq-perkufizimi-i-kufijve-eshte-nje-zgjidhje/60%Daily2021-01-12 10:29
https://kosovapost.net/e-thote-lladrovci-pdk-te-hap-dyert-per-partite-tjera-por-ka-nje-kusht/60%Daily2021-01-12 10:35
https://kosovapost.net/pompeo-do-te-vizitoje-belgjiken-nje-jave-para-perfundimit-te-detyres/60%Daily2021-01-12 10:22
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-paralajmeron-lehtesim-te-masave-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-12 10:19
https://kosovapost.net/mbi-91-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2021-01-12 09:59
https://kosovapost.net/abazoviq-intervistohet-nga-prokuroria/60%Daily2021-01-12 09:42
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-22-vjecar-nga-maroku-per-vjedhje-te-rende/60%Daily2021-01-12 09:36
https://kosovapost.net/ministria-e-punes-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-pensionistet-dhe-kategorite-e-dala-nga-lufta/60%Daily2021-01-12 09:36
https://kosovapost.net/azemi-nuk-do-bejme-marreveshje-me-asnje-parti-politike/60%Daily2021-01-12 09:27
https://kosovapost.net/pas-bllokimit-te-rezolutes-reagojne-demokratet-do-ta-shkarkojme-trumpin-para-20-janarit/60%Daily2021-01-12 09:21
https://kosovapost.net/mali-i-zi-lehteson-masat-anti-covid-per-kalimin-ne-kufi/60%Daily2021-01-12 09:17
https://kosovapost.net/55-aksidente-trafiku-jane-shkaktuar-vetem-per-nje-dite-ne-kosove/60%Daily2021-01-12 09:17
https://kosovapost.net/biden-merr-dozen-e-dyte-te-vaksines/60%Daily2021-01-12 09:14
https://kosovapost.net/akr-sot-mund-te-zyrtarizohet-bashkepunimi-me-ldk-ne/60%Daily2021-01-12 09:04
https://kosovapost.net/organizatat-nderkombetare-apel-bosnjes-siguroni-strehim-emigranteve/60%Daily2021-01-12 09:03
https://kosovapost.net/nuk-respektohen-masat-anti-covid-tollovi-e-madhe-per-paraqitjen-e-provimit-per-patente-shofer/60%Daily2021-01-12 08:42
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-3/60%Daily2021-01-12 08:37
https://kosovapost.net/mema-akuzon-qeverine-per-keqperdorime-me-subvencione/60%Daily2021-01-12 08:14
https://kosovapost.net/vuciq-per-kosoven-konflikti-i-ngrire-do-te-thote-te-presesh-dike-qe-te-nxjerre-shpaten-i-pari/60%Daily2021-01-12 08:10
https://kosovapost.net/139364-2/60%Daily2021-01-12 08:04
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-femer-ne-peje/60%Daily2021-01-12 07:59
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-janar-2/60%Daily2021-01-12 07:55
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-75-paciente-me-covid-19-14-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2021-01-12 07:50
https://kosovapost.net/plagosje-me-arme-zjarri-ne-shkoder/60%Daily2021-01-12 07:47
https://kosovapost.net/zemaj-kur-flasim-per-menaxhimin-e-pandemise-kosova-eshte-shembull/60%Daily2021-01-12 07:52
https://kosovapost.net/musliu-i-reagon-aliut-zgerdhiju-mjerane-deshtake-e-frustruar/60%Daily2021-01-12 07:34
https://kosovapost.net/shba-per-nje-jave-u-raportuan-mbi-200-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-12 07:27
https://kosovapost.net/ndizet-merkatoja-e-superiores-ja-kush-eshte-rivali-i-sowe-dhe-zisit/60%Daily2021-01-12 07:24
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-ka-nje-njoftim-per-kosovaret-qe-udhetojne-ne-gjermani/60%Daily2021-01-12 07:19
https://kosovapost.net/ndalojeni-dhimbjet-e-ndryshme-per-pak-minuta-me-kete-ilac-natyral/60%Daily2021-01-12 07:14
https://kosovapost.net/perforcime-masa-shtese-ne-washington-ne-pergatitje-per-inaugurimin-e-biden/60%Daily2021-01-12 07:12
https://kosovapost.net/fbi-paralajmeron-protesta-te-armatosura-ne-te-gjithe-shba-ne/60%Daily2021-01-12 07:06
https://kosovapost.net/air-india-realizon-per-here-te-pare-fluturimin-me-ekuipazh-vetem-gra/60%Daily2021-01-12 07:03
https://kosovapost.net/%e2%80%8b5-mije-e-951-rate-aktive-me-covid-19-mbi-1-mije-viktima/60%Daily2021-01-12 06:59
https://kosovapost.net/moti-sot-160/60%Daily2021-01-12 06:54
https://kosovapost.net/139320-2/60%Daily2021-01-11 22:38
https://kosovapost.net/vdes-22-vjecarja-shqiptare-qe-ra-nga-8-metra-lartesi-ne-greqi-policia-thote-se-ishte-ngjitur-per-te-bere-selfie/60%Daily2021-01-11 22:32
https://kosovapost.net/obsh-nuk-do-te-arrijme-imunitet-kolektiv-ne-2021/60%Daily2021-01-11 22:10
https://kosovapost.net/139308-2/60%Daily2021-01-11 21:55
https://kosovapost.net/osmani-doli-kunder-vendimit-te-kqz-se-vjen-kunderpergjigjja-nga-valdete-daka/60%Daily2021-01-11 21:45
https://kosovapost.net/kastrati-i-pdk-se-kam-dale-ne-protesten-e-kurtit-me-krejt-familjen-ne-vitin-2007/60%Daily2021-01-11 21:36
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-koalicioni-aak-vetevendosje-eshte-i-mundshem/60%Daily2021-01-11 20:49
https://kosovapost.net/vendimi-per-votat-e-diaspores-vjosa-osmani-i-shkruan-e-shqetesuar-valdete-dakes/60%Daily2021-01-11 20:51
https://kosovapost.net/kushtet-atmosferike-detyrojne-aeroportin-e-prishtines-te-anuloje-fluturimet/60%Daily2021-01-11 20:21
https://kosovapost.net/te-tjeret-jane-te-vegjel-lufta-politike-me-albin-kurtin-eshte-me-interesante/60%Daily2021-01-11 19:54
https://kosovapost.net/paraqitet-rezoluta-per-shkarkimin-e-trumpit/60%Daily2021-01-11 19:30
https://kosovapost.net/vendoset-data-e-negociatave-greqi-turqi-ku-do-te-takohen-palet/60%Daily2021-01-11 18:50
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-parakohshme-qeveria-ndan-165-mije-e-850-euro-shtese-per-kqzne/60%Daily2021-01-11 18:44
https://kosovapost.net/profesori-universitar-i-bashkohet-vetevendosjes-kurti-mire-se-erdhe-ardian/60%Daily2021-01-11 18:23
https://kosovapost.net/ikin-reshjet-por-moti-i-sfidon-shqiptaret-ndryshe-cfare-ndodh-ne-23-janar/60%Daily2021-01-11 17:58
https://kosovapost.net/rama-perplas-greket-tsipras-i-versulet-mitsotakis-cili-eshte-roli-i-tij-ne-dialogun-me-turqine/60%Daily2021-01-11 17:43
https://kosovapost.net/139257-2/60%Daily2021-01-11 17:32
https://kosovapost.net/qorrolli-reagon-ndaj-kqz-se-per-vendimin-per-diasporen-eshte-antikushtetues/60%Daily2021-01-11 17:22
https://kosovapost.net/keta-jane-disa-nga-emrat-e-kandidateve-per-deputete-nga-ldk/60%Daily2021-01-11 17:14
https://kosovapost.net/vendimi-per-diasporen-albulena-haxhiu-reagon-ndaj-kqz-se-vendim-absurd-dhe-i-paligjshem/60%Daily2021-01-11 17:06
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-vv-merr-vendim-per-albin-kurtin-se-a-do-te-jete-ne-liste-si-kandidate-per-kryeminister/60%Daily2021-01-11 16:59
https://kosovapost.net/18-qytetare-jane-evakuuar-pas-vershimeve-ne-gjilan/60%Daily2021-01-11 16:50
https://kosovapost.net/pas-vershimeve-komuna-e-vushtrrise-shpall-gjendje-te-emergjences-civile-2/60%Daily2021-01-11 16:43
https://kosovapost.net/tahiri-qytetaret-e-demtuar-nga-vershimet-do-ti-kompensojme/60%Daily2021-01-11 16:35
https://kosovapost.net/do-te-ulen-ne-tirane-be-pro-negociatave-turqi-greqi/60%Daily2021-01-11 16:31
https://kosovapost.net/serbia-nuk-respekton-marreveshjen-e-washingtonit-i-kerkon-katarit-te-mos-loboje-ne-dobi-te-kosoves/60%Daily2021-01-11 16:22
https://kosovapost.net/kush-eshte-veterani-qe-biden-po-e-vendos-ne-krye-te-cia-s-dhe-lidhja-e-tij-me-kosoven/60%Daily2021-01-11 16:12
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ne-bruksel-rakohet-me-zyrtare-te-larte-te-be-se/60%Daily2021-01-11 16:03
https://kosovapost.net/pas-vershimeve-komuna-e-vushtrrise-shpall-gjendje-te-emergjences-civile/60%Daily2021-01-11 15:51
https://kosovapost.net/osmani-situata-e-krijuar-deshmi-se-investimi-neper-rruge-nuk-mjafton-qytetaret-te-reduktojne-levizjet/60%Daily2021-01-11 15:38
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-denon-ashper-rikthimin-e-fushates-kunder-kosoves-nga-serbia/60%Daily2021-01-11 15:33
https://kosovapost.net/nuk-kane-fund-tensionet-tek-atalanta-papu-gomez-thumbon-trajnerin/60%Daily2021-01-11 15:28
https://kosovapost.net/merkel-kritikon-twitter-in-per-pezullimin-e-trump-it/60%Daily2021-01-11 15:17
https://kosovapost.net/ish-deputetja-e-nisma-s-i-bashkohet-aak-se/60%Daily2021-01-11 15:14
https://kosovapost.net/veliu-e-konfirmon-do-ti-hyje-gares-per-deputet/60%Daily2021-01-11 15:07
https://kosovapost.net/ekskluzive-kqz-merr-vendim-te-ri-per-diasporen-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2021-01-11 15:04
https://kosovapost.net/ldk-nuk-respekton-masat-anti-covid-gjobitet-me-2000-mije-euro/60%Daily2021-01-11 14:50
https://kosovapost.net/tika-taku-i-fundit-pdk-i-le-deren-hapur-nisma-s/60%Daily2021-01-11 14:49
https://kosovapost.net/ne-keto-fshatra-do-te-nderpritet-furnizimi-me-uje-te-pijshem/60%Daily2021-01-11 14:45
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-gjithcka-gati-per-koalicionin-ldk-akr/60%Daily2021-01-11 14:43
https://kosovapost.net/hoti-kosova-po-shnderrohet-ne-qender-nderlidhese-per-rajonin-dhe-me-gjere/60%Daily2021-01-11 14:36
https://kosovapost.net/abrashi-mbi-210-milione-euro-investime-ne-hekurudhe-kosova-po-futet-ne-harten-e-investitoreve-te-huaj/60%Daily2021-01-11 14:26
https://kosovapost.net/majlinda-kelmendi-mposhtet-ne-gjysmefinale-nga-buchard/60%Daily2021-01-11 14:21
https://kosovapost.net/edi-rama-merr-vaksinen-anti-covid/60%Daily2021-01-11 14:17
https://kosovapost.net/diplomatet-amerikane-kerkojne-largimin-e-presidentit-trump-per-shkak-te-sulmit-ne-kapitol/60%Daily2021-01-11 14:15
https://kosovapost.net/zbulohet-top-sekreti-ja-cili-shtet-ia-dha-vaksinat-shqiperise/60%Daily2021-01-11 14:06
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-gjashte-raste-te-vdekjes-dhe-206-raste-te-reja/60%Daily2021-01-11 14:03
https://kosovapost.net/hoti-do-krijohet-nje-fond-emergjent-per-ti-ndihmuar-qytetaret-pas-vershimeve/60%Daily2021-01-11 13:50
https://kosovapost.net/biden-nominon-willian-burns-in-per-drejtor-te-agjencise-cia/60%Daily2021-01-11 13:46
https://kosovapost.net/evakuohen-18-familje-nga-pokleku-i-drenasit/60%Daily2021-01-11 13:40
https://kosovapost.net/rreshje-debore-rekord-ne-japoni-1200-automjete-te-bllokuara-ne-autostrade/60%Daily2021-01-11 13:34
https://kosovapost.net/kqz-tregon-nga-sa-mije-euro-kane-te-drejte-ti-shpenzojne-partite-per-fushate/60%Daily2021-01-11 13:18
https://kosovapost.net/pse-vetem-ne-ndryshe-shqiperia-te-ndjeke-italine-turqine-dhe-egjiptin-qe-refuzuan-efektin-e-ishujve-greke/60%Daily2021-01-11 13:05
https://kosovapost.net/inter-dhe-conte-nen-akuze-mediat-italiane-nuk-falin/60%Daily2021-01-11 12:49
https://kosovapost.net/hoxhaj-prezanton-ardhjen-e-profesorit-arben-fetoshi-ne-pdk-profesionist-qe-vjen-nga-nje-familje-atdhetare/60%Daily2021-01-11 12:49
https://kosovapost.net/ekipet-e-fsk-se-po-u-ndihmojne-qytetareve-te-largohen-me-varke-nga-shtepite-e-tyre/60%Daily2021-01-11 12:40
https://kosovapost.net/permbytjet-ne-komunen-e-gjilanit-haziri-del-ne-terren/60%Daily2021-01-11 12:36
https://kosovapost.net/tronditen-maqedonasit-ne-maqedoni-jetojne-47-per-qind-shqiptare/60%Daily2021-01-11 12:49
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-thote-se-te-mbijetuarve-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes-po-u-kerkohet-te-mos-flasin-me-te/60%Daily2021-01-11 12:18
https://kosovapost.net/rreziku-nga-covid-19-vijon-shtetet-evropiane-pavarsisht-vaksinave-ende-ne-veshtiresi/60%Daily2021-01-11 12:11
https://kosovapost.net/kfor-i-ia-del-dy-vetura-kalojne-kete-thellesi-te-madhe-ne-fshatin-sojeve/60%Daily2021-01-11 12:05
https://kosovapost.net/lladrovci-deme-jashtezakonisht-te-medha-evakuohen-gjashte-familje/60%Daily2021-01-11 12:00
https://kosovapost.net/vershimet-nderpritet-furnizimi-me-uje-ne-fushe-kosove-dhe-kalabri-te-prishtines/60%Daily2021-01-11 11:53
https://kosovapost.net/moldavia-dergon-40-ushtare-ne-kosove/60%Daily2021-01-11 11:45
https://kosovapost.net/hoti-sot-do-te-neshkruhet-programi-per-zyren-e-punes-ne-lugine/60%Daily2021-01-11 11:46
https://kosovapost.net/me-dy-shqiptare-ne-formacion-napoli-rikthehet-tek-suksesi/60%Daily2021-01-11 11:26
https://kosovapost.net/nuk-eshte-greqia-rama-nuk-tregon-se-kush-dha-vaksinat/60%Daily2021-01-11 11:22
https://kosovapost.net/pse-partia-e-drejtesise-bojkoton-zgjedhjet/60%Daily2021-01-11 11:27
https://kosovapost.net/rama-merr-sot-vaksinen-do-te-jap-mesazhin-se-eshte-e-vetmja-arme-asgjesuese-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-11 11:27
https://kosovapost.net/situate-dramatike-nga-permbytjet-ne-kosove-zyrtari-i-larte-asgje-nuk-eshte-mire/60%Daily2021-01-11 11:10
https://kosovapost.net/hoxhaj-thirrje-pas-vershimeve-te-mobilizohet-fsk-ja-dhe-te-strehohen-familjet/60%Daily2021-01-11 11:12
https://kosovapost.net/permbytet-shtepia-e-ferdonije-qerkezit-uji-ia-demton-kujtimet-e-djemve-te-zhdukur/60%Daily2021-01-11 10:55
https://kosovapost.net/ikshpk-ben-thirrje-per-respektim-te-masave-anti-covid/60%Daily2021-01-11 10:45
https://kosovapost.net/spanja-ne-lufte-me-boren-4-viktima-e-mijera-udhetare-te-bllokuar/60%Daily2021-01-11 10:40
https://kosovapost.net/te-paret-qe-do-te-marrin-vaksinen-anti-covid-jane-mjeket-e-infektives/60%Daily2021-01-11 10:34
https://kosovapost.net/situata-e-rende-nga-vershimet-ne-drenas-merret-vendim-per-formimin-e-qendres-emergjente/60%Daily2021-01-11 10:26
https://kosovapost.net/hoti-per-malokun-gjithmone-me-krenari-do-ta-kujtojme-kontributin-e-enver-malokut-ne-rrugetimin-tone-per-liri/60%Daily2021-01-11 10:20
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-ti-hedhim-fijet-nga-bananet/60%Daily2021-01-11 10:07
https://kosovapost.net/hoxhaj-premton-ulese-ne-kuvendin-e-kosoves-per-shqiptaret-e-lugines/60%Daily2021-01-11 10:04
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-kosove-pas-vershimeve/60%Daily2021-01-11 09:59
https://kosovapost.net/indi-gripi-i-shpendeve-perhapet-ne-me-shume-shtete/60%Daily2021-01-11 09:56
https://kosovapost.net/pirja-e-cajit-mund-te-zvogeloje-rrezikun-e-semundjeve-kardiovaskulare-dhe-sulmit-ne-zemer/60%Daily2021-01-11 09:51
https://kosovapost.net/shtepi-banimi-e-lokale-afariste-nen-uje-shembet-edhe-ura-ne-rrugen-martiret-e-dritanit-ne-drenas/60%Daily2021-01-11 09:48
https://kosovapost.net/pas-akuzave-per-plagjiature-ministrja-jep-doreheqje/60%Daily2021-01-11 09:26
https://kosovapost.net/toka-po-rrotullohet-me-shpejt-shkencetaret-raportojne-fenomenin/60%Daily2021-01-11 09:19
https://kosovapost.net/jesse-lingard-shume-prane-transferimit-ne-inter/60%Daily2021-01-11 09:14
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-podujeve-tete-te-lenduar/60%Daily2021-01-11 09:11
https://kosovapost.net/britania-do-te-hape-qendra-masive-vaksinimi-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-11 09:09
https://kosovapost.net/luanin-bixhoz-policia-arreston-tre-persona-ne-istog/60%Daily2021-01-11 09:06
https://kosovapost.net/kina-po-perballet-me-shperthimin-me-te-rrezikshem-te-koronavirusit/60%Daily2021-01-11 09:04
https://kosovapost.net/messi-te-psg-ja-fusin-kot-nuk-ka-shanse-te-ndodhe-ky-transferim/60%Daily2021-01-11 08:56
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-percjelle-nga-afer-situaten-pas-vershimeve-te-diteve-te-fundit/60%Daily2021-01-11 08:53
https://kosovapost.net/ja-sa-centimetra-eshte-trashesia-mesatare-e-asfaltit-te-shkaterruar-nga-reshjet/60%Daily2021-01-11 08:35
https://kosovapost.net/bundestagu-duhet-te-mbrohet-me-mire-shtohen-masat-e-sigurise/60%Daily2021-01-11 08:32
https://kosovapost.net/mercedes-benz-trefishon-shitjet-e-veturave-elektrike/60%Daily2021-01-11 08:23
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-gjermania-regjistron-mbi-12-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-11 08:17
https://kosovapost.net/reshjet-e-shumta-bllokohet-rruga-te-kroi-i-mbretit/60%Daily2021-01-11 08:14
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-80-paciente-me-koronavirus-12-jane-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2021-01-11 08:07
https://kosovapost.net/vershime-ne-disa-zona-te-drenasit-kerkohet-kujdes-i-shtuar/60%Daily2021-01-11 08:05
https://kosovapost.net/kryetari-i-ldk-se-isa-mustafa-perkujton-zerin-e-lirise-veprimtarin-enver-maloku/60%Daily2021-01-11 07:58
https://kosovapost.net/njoftohet-zyrtarisht-fillon-procesi-i-fajesimit-ndaj-trump/60%Daily2021-01-11 07:54
https://kosovapost.net/impeachment-tjeter-kunder-trumpit/60%Daily2021-01-11 07:40
https://kosovapost.net/nis-fushata-e-vaksinimit-kryeministri-rama-sot-hyjme-ne-fazen-e-largimit-te-covid-19/60%Daily2021-01-11 07:35
https://kosovapost.net/te-verdhe-e-te-kuq-me-shumice-9-te-pezulluar-ne-superiore/60%Daily2021-01-11 07:31
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-janar-2/60%Daily2021-01-11 07:27
https://kosovapost.net/serbet-ne-alarm-ushtria-e-kosoves-po-behet-pjese-e-nato-s/60%Daily2021-01-11 07:22
https://kosovapost.net/kosove-6-mije-e-140-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-11 07:17
https://kosovapost.net/dy-filxhane-kafe-per-parandalimin-e-kesaj-semundje/60%Daily2021-01-11 07:15
https://kosovapost.net/gazetaret-ekspozojne-regjimin-e-assad-it-me-koston-e-jetes-se-tyre/60%Daily2021-01-11 07:12
https://kosovapost.net/policia-neutralizoi-sulmuesin-qe-vrau-5-persona-dhe-plagosi-2-te-tjere-ne-cikago/60%Daily2021-01-11 07:08
https://kosovapost.net/sot-behen-37-vite-nga-renia-e-deshmoreve-rexhep-mala-e-nuhi-berisha/60%Daily2021-01-11 07:01
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-termeti-qe-frikesoi-ankarane/60%Daily2021-01-11 06:56
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-24/60%Daily2021-01-11 06:49
https://kosovapost.net/turqia-goditet-nga-termeti-2/60%Daily2021-01-10 22:21
https://kosovapost.net/keto-jane-8-parashikimet-e-hillary-clinton-per-presidencen-trump-qe-dolen-te-verteta/60%Daily2021-01-10 21:52
https://kosovapost.net/shirat-shembin-murin-anesor-te-kalase-se-ulqinit/60%Daily2021-01-10 21:45
https://kosovapost.net/evander-holyfield-paralajmeron-mike-tysonin-ne-trilogjine-e-konfirmuar/60%Daily2021-01-10 21:41
https://kosovapost.net/shkoder-xhamia-e-plumbit-nen-permbytjen-e-shirave/60%Daily2021-01-10 21:38
https://kosovapost.net/senatori-republikan-trump-duhet-dorehequr-dhe-mund-te-jape-pergjegjesi-penale/60%Daily2021-01-10 21:33
https://kosovapost.net/14-shkurt-2021-ora-2015-burri-i-albulena-haxhiut-parashikon-keshtu-numerimin-e-votave/60%Daily2021-01-10 21:16
https://kosovapost.net/aksident-rrugor-ne-peje-perfshihen-tri-automjete/60%Daily2021-01-10 21:04
https://kosovapost.net/suksesit-i-parapriu-mosdorezimi/60%Daily2021-01-10 20:59
https://kosovapost.net/shba-numri-i-viktimave-nga-covid-19-ka-tejkaluar-380-000-mijeshin/60%Daily2021-01-10 20:55
https://kosovapost.net/suedia-miraton-ligjin-e-pare-per-pandemine/60%Daily2021-01-10 20:51
https://kosovapost.net/punimin-e-diplomes-e-kishte-plagjiature-ministrja-jep-doreheqje/60%Daily2021-01-10 21:25
https://kosovapost.net/albin-kurti-ia-prishi-planet-djallezore-baton-haxhiut-vv-ja-tanime-e-injoron-plotesisht/60%Daily2021-01-10 21:26
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-a-ka-biseduar-me-thacin-dhe-te-tjeret-ne-hage/60%Daily2021-01-10 20:30
https://kosovapost.net/ku-do-te-vuajne-denimin-te-denuarit-potenciale-te-speciales/60%Daily2021-01-10 19:30
https://kosovapost.net/tre-viktima-nga-bora-ne-spanje/60%Daily2021-01-10 19:12
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-thote-se-nuk-eshte-me-pjese-e-hetimit-nga-gjykata-speciale/60%Daily2021-01-10 19:05
https://kosovapost.net/edi-rama-neser-nisim-vaksinimin-anti-covid19/60%Daily2021-01-10 18:48
https://kosovapost.net/qytetaret-e-kosoves-qe-hyjne-ne-gjermani-duhet-te-kene-testin-pcr-per-covid-19/60%Daily2021-01-10 18:20
https://kosovapost.net/vv-shpalle-zgjedhjet-e-brendshme-per-deputete-mund-te-kandidojne-te-gjithe-anetaret/60%Daily2021-01-10 18:08
https://kosovapost.net/pritje-te-gjata-ne-kufirin-serbi-hungari-situate-me-e-qete-ne-vendkalimet-kufitare-te-kosoves/60%Daily2021-01-10 17:36
https://kosovapost.net/mediat-serbe-fsk-ja-po-behet-pjese-e-nato-s/60%Daily2021-01-10 17:23
https://kosovapost.net/dhoma-e-perfaqesuesve-gati-ti-paraqese-artikujt-per-shkarkimin-e-presidentit-trump-te-henen/60%Daily2021-01-10 16:45
https://kosovapost.net/tete-viktima-dhe-562-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-10 16:05
https://kosovapost.net/rritet-niveli-i-ujit-ne-lumin-mirusha-ne-malisheve/60%Daily2021-01-10 15:59
https://kosovapost.net/haki-demolli-ldk-duhet-te-garoje-e-vetme-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-10 15:54
https://kosovapost.net/java-e-ardhshme-mot-me-shi-dhe-bore/60%Daily2021-01-10 15:44
https://kosovapost.net/chelsea-eliminon-morecamben-per-te-kaluar-ne-rrethin-tjeter-te-fa-cup/60%Daily2021-01-10 15:42
https://kosovapost.net/rama-viziton-shkodren-do-te-angazhojme-ushtri-shtese-e-mjete-lundrimi/60%Daily2021-01-10 14:57
https://kosovapost.net/1-mije-e-795-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-serbi/60%Daily2021-01-10 14:49
https://kosovapost.net/twitter-heq-postimin-e-ambasades-kineze-ne-shba-ne-lidhje-me-turqit-ujgure/60%Daily2021-01-10 14:45
https://kosovapost.net/perdoruesit-e-whatsapp-kundershtojne-azhurnimin-e-detyruar-kalojne-ne-alternativa-te-tjera/60%Daily2021-01-10 14:42
https://kosovapost.net/isa-mustafa-thote-se-ldk-hyn-ne-zgjedhje-pa-koalicione/60%Daily2021-01-10 14:42
https://kosovapost.net/zemaj-ju-siguroj-qytetare-te-vendit-tim-qe-kemi-siguruar-1220000-vaksina-anti-covid-19/60%Daily2021-01-10 14:27
https://kosovapost.net/gjenden-kutite-e-zeza-te-avionit-te-rene-ne-det-nuk-ka-te-mbijetuar/60%Daily2021-01-10 14:20
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-48/60%Daily2021-01-10 14:07
https://kosovapost.net/zemaj-vendi-yne-suksesshem-po-vazhdon-ta-menaxhoje-situaten-epidemiologjike/60%Daily2021-01-10 14:08
https://kosovapost.net/dy-viktima-dhe-253-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-10 13:57
https://kosovapost.net/kater-ushqimet-qe-nuk-duhet-te-ngrohen-kurre-ne-mikrovale/60%Daily2021-01-10 13:30
https://kosovapost.net/hoti-ne-dragashin-e-punes-dhe-bashkejeteses/60%Daily2021-01-10 13:16
https://kosovapost.net/ibrahimi-zgjedhjet-lokale-do-te-mbahen-sic-jane-planifikuar-do-te-respektohen-ligjet-ne-fuqi/60%Daily2021-01-10 12:40
https://kosovapost.net/reshje-te-medha-ne-shkoder-rreth-dy-mije-hektare-toke-nen-uje-bllokohet-nje-fshat/60%Daily2021-01-10 12:19
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-e-bene-veten-kryetar-te-ardhshem-te-prishtines/60%Daily2021-01-10 12:01
https://kosovapost.net/pompeo-shba-ja-ka-larguar-kufizimet-e-kontakteve-me-tajvanin/60%Daily2021-01-10 10:34
https://kosovapost.net/indonezi-gjendet-vendndodhja-e-avionit-qe-u-rrezua-ne-det-nje-dite-me-pare/60%Daily2021-01-10 10:20
https://kosovapost.net/haradinaj-demet-nga-vershimet-mund-te-jene-si-pasoje-e-puneve-te-shpejta-dhe-jo-cilesore/60%Daily2021-01-10 10:21
https://kosovapost.net/britania-vaksinon-mbi-200-mije-persona-kunder-covid-19-ne-dite/60%Daily2021-01-10 13:23
https://kosovapost.net/pence-do-te-marre-pjese-ne-inagurimin-e-bidenit/60%Daily2021-01-10 10:03
https://kosovapost.net/abrashi-kerkesat-e-komunave-jane-te-shumta-realizimi-i-te-gjithave-i-pamundur/60%Daily2021-01-10 09:35
https://kosovapost.net/netanyahu-merr-dozen-e-dyte-te-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-10 09:10
https://kosovapost.net/nese-e-keni-grupin-e-gjakut-zero-duhet-ta-dini-patjeter-kete/60%Daily2021-01-10 09:06
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-infermiere-vullnetare/60%Daily2021-01-10 08:26
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-ligjin-kunder-covid-19-policia-gjobite-457-qytetare/60%Daily2021-01-10 08:12
https://kosovapost.net/dhuna-ne-familje-tri-raste-vetem-per-24-ore/60%Daily2021-01-10 08:05
https://kosovapost.net/shba-raporton-mbi-269-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-10 08:01
https://kosovapost.net/kalendari-historik-10-janar-2/60%Daily2021-01-10 07:59
https://kosovapost.net/mbi-6-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-vend/60%Daily2021-01-10 07:56
https://kosovapost.net/moti-sot-159/60%Daily2021-01-10 07:52
https://kosovapost.net/marreveshja-e-gjirit-i-sherben-ceshtjes-palestineze/60%Daily2021-01-09 22:44
https://kosovapost.net/meteorologet-japin-alarmin-stuhia-e-frikshme-e-spanjes-vjen-javen-e-ardhshme-ne-ballkan/60%Daily2021-01-09 22:41
https://kosovapost.net/indonezia-nis-hetimet-per-aeroplanin-e-zhdukur/60%Daily2021-01-09 22:37
https://kosovapost.net/miku-i-madh-i-shqiptareve-dr-mahmut-cevik-u-emerua-zv-president-i-tika-se/60%Daily2021-01-09 22:34
https://kosovapost.net/reshje-bore-ne-rrugen-e-kombit-paralajmerohen-shoferet/60%Daily2021-01-09 22:06
https://kosovapost.net/ky-eshte-skenari-qe-i-pret-haradinaj-dhe-gucatin-nese-nuk-gjenden-fajtore/60%Daily2021-01-09 21:41
https://kosovapost.net/pas-vershimeve-ne-kosove-fsk-evakuon-60-qytetare-ne-gjalove/60%Daily2021-01-09 21:35
https://kosovapost.net/twitter-pezulloi-llogarine-e-deputetit-francez-pasi-imitoi-trump-in/60%Daily2021-01-09 21:30
https://kosovapost.net/veliu-ldk-po-punon-qe-te-dal-e-para-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-09 21:27
https://kosovapost.net/gjermanet-kerkojne-qe-shba-dhe-be-te-behen-bashke/60%Daily2021-01-09 21:22
https://kosovapost.net/pdk-sot-themeloi-deget-e-radhes-ne-kanada-dhe-finlande/60%Daily2021-01-09 21:13
https://kosovapost.net/10-emra-nga-akr-pritet-te-jene-ne-liste-zgjedhore-te-ldk-se/60%Daily2021-01-09 21:10
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-556-raste-te-reja-dhe-404-te-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2021-01-09 21:04
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-do-te-vazhdojme-ta-mbeshtesim-sektorin-privat/60%Daily2021-01-09 20:50
https://kosovapost.net/historia-e-pabesueshme-e-28500-rosave-plastike-qe-ndihmuan-shkencetaret/60%Daily2021-01-09 21:01
https://kosovapost.net/donald-trump-mund-dhe-duhet-qe-te-ndiqet-penalisht/60%Daily2021-01-09 20:24
https://kosovapost.net/misteret-e-yllit-te-zbuluar-ne-xhamine-e-ethem-beut/60%Daily2021-01-09 21:00
https://kosovapost.net/hoti-bizneset-te-pergatiten-te-bashkepunojne-me-kompani-amerikane/60%Daily2021-01-09 20:16
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-nominohet-nga-pdk-edhe-per-nje-mandat/60%Daily2021-01-09 20:13
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-alarmon-se-vendi-eshte-ne-udhekryq-te-madh/60%Daily2021-01-09 20:07
https://kosovapost.net/situate-e-renduar-me-emigrantet-ne-bosnje-hercegovine/60%Daily2021-01-09 20:02
https://kosovapost.net/kqz-i-dergon-qeverise-kerkesen-buxhetore-per-ndarjen-e-mjeteve-per-zgjedhjet-e-ardhshme/60%Daily2021-01-09 19:48
https://kosovapost.net/lladrovci-pergezime-per-kombin-amerikan-bota-ne-krye-me-bidenin-do-te-jete-me-e-drejte/60%Daily2021-01-09 19:42
https://kosovapost.net/kollcaku-u-bene-milionera-nga-asfallti/60%Daily2021-01-09 19:26
https://kosovapost.net/malisheva-nenshkroi-procedurat-tenderuese-per-asfaltin-qe-u-demtua-nga-vershimet/60%Daily2021-01-09 18:59
https://kosovapost.net/papa-francesku-duhet-te-vaksinohemi/60%Daily2021-01-09 18:54
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-falenderon-austrine-per-pranimin-e-pacienteve-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-09 18:25
https://kosovapost.net/subjektet-politike-qe-nuk-kane-shlyer-borxhin-ndaj-pzap-it-nuk-do-te-certifikohen-nga-kqz-ja/60%Daily2021-01-09 17:56
https://kosovapost.net/krasniqi-jep-detaje-per-gjendjen-e-pacienteve-qe-u-lenduan-ne-shperthimin-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-09 17:45
https://kosovapost.net/bahtiri-ne-mitrovice-vv-synon-fitore-me-te-larte-se-65/60%Daily2021-01-09 17:40
https://kosovapost.net/agjencia-italiane-thote-se-kjo-parti-do-ti-fitoje-zgjedhjet-ne-kosove-me-41-ja-si-e-pershkruan-albin-kurtin/60%Daily2021-01-09 17:15
https://kosovapost.net/lvvja-ka-nje-njoftim-per-mergaten-lidhur-me-procesin-zgjedhor/60%Daily2021-01-09 17:01
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundithaziri-sdo-te-jem-shef-i-shtabit-e-as-skandidoj-per-deputet/60%Daily2021-01-09 16:52
https://kosovapost.net/shperthimi-ne-ferizaj-tete-te-lenduar-po-trajtohen-ende-ne-qkuk/60%Daily2021-01-09 16:48
https://kosovapost.net/guardiola-e-vlereson-shume-futbollistin-e-manchester-cityt/60%Daily2021-01-09 16:42
https://kosovapost.net/pelosi-trump-duhet-te-ndiqet-penalisht/60%Daily2021-01-09 16:37
https://kosovapost.net/shqiperi-mbi-600-raste-te-reja-me-cpvid-19/60%Daily2021-01-09 16:22
https://kosovapost.net/komuna-e-malisheves-tregon-kush-e-asfaltoi-rrugen-e-cila-u-shkaterrua-nga-vershimet/60%Daily2021-01-09 16:06
https://kosovapost.net/mbreteresha-britanike-vaksinohet-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-09 15:54
https://kosovapost.net/haziri-tregon-nese-do-te-bejne-koalicione-parazgjedhore/60%Daily2021-01-09 15:35
https://kosovapost.net/atletico-madrid-gjen-pasuesin-e-diego-costes-zbulohet-formula-e-transferimit/60%Daily2021-01-09 15:26
https://kosovapost.net/lengu-i-limonit-si-tonik-special-per-organizmin/60%Daily2021-01-09 15:03
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-anamorave-dy-qeverite-e-deshtimeve-nuk-e-ndertuan-as-nje-autostrade-pdk-ja-do-ta-perfundoje-edhe-te-treten/60%Daily2021-01-09 15:00
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-shtate-raste-te-vdekjes-dhe-259-raste-te-reja/60%Daily2021-01-09 14:40
https://kosovapost.net/nisen-drejt-austrise-dy-te-lenduarit-nga-shperthimi-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-09 14:34
https://kosovapost.net/ihmk-paralajmeron-reshje-te-shiut-edhe-ne-ditet-ne-vijim/60%Daily2021-01-09 14:05
https://kosovapost.net/ceremonia-e-inagurimit-biden-mirepres-mike-pence-ne-vend-te-trump/60%Daily2021-01-09 13:40
https://kosovapost.net/bytyci-pdk-ja-do-te-garoje-me-figura-te-pasterta-pa-aktakuza-e-denime/60%Daily2021-01-09 13:28
https://kosovapost.net/conte-nuk-heq-dore-nga-ylli-i-psg-gjithcka-varet-nga-eriksen/60%Daily2021-01-09 13:22
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-femijet-e-deshmoreve-u-premton-kujdesin-e-shtetit/60%Daily2021-01-09 13:12
https://kosovapost.net/gjermani-shumica-per-zgjatjen-e-kufizimeve-te-levizjes/60%Daily2021-01-09 13:00
https://kosovapost.net/shqetesime-per-sigurine-2-kompjutera-u-vodhen-gjate-sulmit-ne-kongres/60%Daily2021-01-09 12:43
https://kosovapost.net/gashi-per-koalicione-ka-kohe-nuk-kemi-diskutuar-per-to-ne-mbledhjen-e-sotme/60%Daily2021-01-09 12:28
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bombola-e-gazit-qe-shpertheu-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-09 11:35
https://kosovapost.net/zjarr-ne-spital-humbin-jeten-10-foshnje-te-porsalindura/60%Daily2021-01-09 11:32
https://kosovapost.net/ceshtje-diskutimit-do-te-duhej-te-ishte-demi-ndaj-kosoves-jo-kush-kandidon/60%Daily2021-01-09 11:17
https://kosovapost.net/ldk-ja-mbledh-kryesine/60%Daily2021-01-09 11:03
https://kosovapost.net/shskuk-denon-sulmin-ndaj-stafit-shendetesore/60%Daily2021-01-09 10:35
https://kosovapost.net/pas-vershimeve-ne-vend-fsk-ndihmon-qytetaret/60%Daily2021-01-09 10:10
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksidentin-e-djeshem-me-fatalitet-ne-autostraden-ibrahim-rugova/60%Daily2021-01-09 10:01
https://kosovapost.net/qetesohet-gjendja-nga-vershimet-ne-komunen-e-malisheves/60%Daily2021-01-09 09:57
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-rahovec/60%Daily2021-01-09 09:51
https://kosovapost.net/takohen-orlando-e-daka-ambasadori-bene-thirrje-per-gare-te-ndershme-mes-partive/60%Daily2021-01-09 09:26
https://kosovapost.net/lojtaret-e-real-madridit-mbeten-te-bllokuar-per-pese-ore-ne-aeroport/60%Daily2021-01-09 09:06
https://kosovapost.net/paralajmerohet-situate-kritike-nga-vershimet-te-dielen/60%Daily2021-01-09 08:35
https://kosovapost.net/sekreti-i-shendetit-te-flokeve-dhe-lekures-eshte-limoni/60%Daily2021-01-09 08:31
https://kosovapost.net/shba-raporton-mbi-283-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-09 08:26
https://kosovapost.net/57-e-amerikaneve-kerkojne-largimin-e-menjehershem-te-trump/60%Daily2021-01-09 08:10
https://kosovapost.net/afer-7-mije-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-09 07:55
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-janar-2/60%Daily2021-01-09 07:49
https://kosovapost.net/moti-sot-158/60%Daily2021-01-09 07:40
https://kosovapost.net/avdyli-ka-nje-thirrje-per-qytetaret-ne-prag-te-fushates-elektorale/60%Daily2021-01-08 22:43
https://kosovapost.net/kreu-i-obsh-se-vendet-e-varfra-pa-vaksina-te-pasurit-i-moren-te-gjitha/60%Daily2021-01-08 22:24
https://kosovapost.net/gashi-thaci-kontrollonte-gjykaten-kushtetuese-ne-kosove/60%Daily2021-01-08 21:45
https://kosovapost.net/138509-2/60%Daily2021-01-08 21:30
https://kosovapost.net/ja-pse-keto-jane-zgjedhjet-e-fundit-qe-do-ti-humbas-isa-mustafa/60%Daily2021-01-08 21:21
https://kosovapost.net/aak-nga-mitrovica-do-ta-kemi-presidentin-dhe-20-deputete/60%Daily2021-01-08 21:16
https://kosovapost.net/avokati-britanik-hedh-dyshime-per-fondet-e-te-akuzuarve-nga-haga-tregon-sa-paguhen-ne-ore-avokatet-e-tyre/60%Daily2021-01-08 21:08
https://kosovapost.net/ja-cfare-duhet-te-presim-nga-kryeministri-albin-kurti/60%Daily2021-01-08 21:02
https://kosovapost.net/osmani-e-hoti-kane-vetem-pak-dite-kohe-per-te-zgjedhur-shefin-e-aki-se/60%Daily2021-01-08 20:56
https://kosovapost.net/besa-gaxherri-tregon-nese-do-te-jete-kandidate-per-deputete/60%Daily2021-01-08 20:51
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lista-e-kandidateve-per-deputete-te-pdk-se-nga-ferizaj/60%Daily2021-01-08 20:07
https://kosovapost.net/shqiptari-behet-baba-i-katernjakeve-ne-gjermani/60%Daily2021-01-08 19:41
https://kosovapost.net/denuan-qytetarin-me-ligj-te-serbise-suspendohen-dy-police-te-kosoves/60%Daily2021-01-08 19:34
https://kosovapost.net/hoti-fokusohet-ne-fushate-nga-6-janari-nuk-ka-pasur-aktivitet-si-kryeminister/60%Daily2021-01-08 19:27
https://kosovapost.net/ruena-zot-prej-banalistave-konformist-e-mercenar/60%Daily2021-01-08 19:08
https://kosovapost.net/hoxhaj-ju-premton-kete-bashkatdhetareve/60%Daily2021-01-08 19:03
https://kosovapost.net/de-ligt-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2021-01-08 18:52
https://kosovapost.net/mediumi-serb-shkruan-me-nerva-per-haradinajn-terroristi-deshiron-te-behet-president-i-shtetit-fals/60%Daily2021-01-08 18:47
https://kosovapost.net/11-viktima-dhe-100-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-08 18:38
https://kosovapost.net/vazhdojne-punimet-ne-rrjet-keto-jane-zonat-qe-do-te-mbesin-pa-rryme/60%Daily2021-01-08 18:19
https://kosovapost.net/rendohet-bilanci-i-vdekjeve-nga-covid-19-ne-itali/60%Daily2021-01-08 18:12
https://kosovapost.net/tre-ish-presidentet-qe-do-te-shkojne-ne-inaugurimin-e-biden-per-president/60%Daily2021-01-08 18:08
https://kosovapost.net/ihmk-tregon-se-sa-shume-ndikuan-reshjet-e-shiut-ne-ngritjen-e-nivelit-te-lumenjve/60%Daily2021-01-08 18:01
https://kosovapost.net/zyra-e-prokurorit-me-10-deshmitare-kunder-haradinajt-dhe-gucatit/60%Daily2021-01-08 17:41
https://kosovapost.net/infermierja-sulmohet-ne-kliniken-infektive-policia-jep-detaje/60%Daily2021-01-08 17:31
https://kosovapost.net/hoti-jep-detaje-nga-komunat-e-permbytura-ben-thirrje-qe-te-evitohen-levizjet-neper-rruge/60%Daily2021-01-08 17:22
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-pas-seances-gjyqesore-te-haradinajt-klinaku-e-quan-prokurori-politike/60%Daily2021-01-08 16:56
https://kosovapost.net/%e2%80%8bnasim-haradinaj-nuk-merr-pjese-ne-seance-proteston-per-menyren-e-trajtimit-ne-hage/60%Daily2021-01-08 16:48
https://kosovapost.net/kreu-i-akademise-serbe-perplaset-keq-me-peshkopin-serb-kosova-nuk-eshte-e-jona/60%Daily2021-01-08 16:28
https://kosovapost.net/trumpi-nuk-do-te-marre-pjese-ne-ceremonine-e-inaugurimit-te-joe-biden-si-president/60%Daily2021-01-08 16:10
https://kosovapost.net/aksidentohet-vetura-zyrtare-lendohen-gjashte-persona/60%Daily2021-01-08 16:02
https://kosovapost.net/vetevendosje-kurtit-nuk-i-mohohet-te-jete-kandidat-per-deputet-apo-kryeminister/60%Daily2021-01-08 15:53
https://kosovapost.net/denohet-me-4-mije-e-500-euro-personi-qe-sulmoi-fizikisht-gazetarin-valon-syla/60%Daily2021-01-08 15:43
https://kosovapost.net/tahiri-pas-ve%cc%88rshimeve-ne%cc%88-komuna-i-sigurojme%cc%88-qytetare%cc%88t-se-do-tiu-qe%cc%88ndrojme%cc%88-afe%cc%88r/60%Daily2021-01-08 15:10
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-shba-raporton-mbi-4-000-viktima-nga-covid-19/60%Daily2021-01-08 15:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-renditja-e-komunave-ne-zonen-e-kuqe-te-verdhe-e-te-gjelber/60%Daily2021-01-08 14:56
https://kosovapost.net/weber-dialogu-duhet-te-rinise-shpejt-sepse-merkel-largohet-ne-fundvit/60%Daily2021-01-08 14:48
https://kosovapost.net/osmani-takon-ambasadoret-e-quint-it-dhe-be-se-pas-shpalljes-se-dates-se-zgjedhjeve/60%Daily2021-01-08 14:41
https://kosovapost.net/pamje-nga-klina-uji-po-i-merr-komplet-restorantet/60%Daily2021-01-08 14:36
https://kosovapost.net/kjo-bime-parandalon-kancerin/60%Daily2021-01-08 14:26
https://kosovapost.net/harry-dhe-meghan-ndryshuan-jeten-e-tyre-por-edhe-familjen-mbreterore/60%Daily2021-01-08 14:21
https://kosovapost.net/cilat-zona-pritet-te-permbyten-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-08 14:13
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-dhe-321-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-08 14:11
https://kosovapost.net/cfare-probleme-shkakton-tek-femijet-qendrimi-gjate-para-ekranit/60%Daily2021-01-08 14:10
https://kosovapost.net/14-raste-pozitive-tek-aston-villa-cfare-vendoset-per-duelin-ndaj-liverpool/60%Daily2021-01-08 14:04
https://kosovapost.net/msh-konfirmon-nenshkrimin-e-marreveshjes-per-vaksina-me-pfizer/60%Daily2021-01-08 13:59
https://kosovapost.net/blerta-deliu-u-drejtohet-politikaneve-tju-sherbejne-si-shembull-thaci-dhe-veseli/60%Daily2021-01-08 13:52
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-pranon-donacion-nga-italianet/60%Daily2021-01-08 13:43
https://kosovapost.net/ministri-veliu-autorizon-ame-ne-te-ngrite-nivelin-e-gatishmerise-ne-nivel-kombetar/60%Daily2021-01-08 13:40
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-premton-vende-te-reja-te-punes/60%Daily2021-01-08 13:07
https://kosovapost.net/situata-e-sigurise-e-qete-vulin-ndryshimet-mund-te-ndodhin-shume-shpejte/60%Daily2021-01-08 13:06
https://kosovapost.net/be-siguron-300-milion-doza-shtese-te-vaksines-pfizer/60%Daily2021-01-08 13:02
https://kosovapost.net/be-ja-pret-zgjedhje-te-standardeve-evropiane-ne-kosove/60%Daily2021-01-08 12:56
https://kosovapost.net/te-miturit-nga-janjeva-e-sulmojne-nje-person-me-sepate-policia-jep-detaje/60%Daily2021-01-08 13:01
https://kosovapost.net/invalidi-i-uck-se-operohet-falas-nga-kirurgu-nazmi-kolgeci/60%Daily2021-01-08 12:50
https://kosovapost.net/ekspertet-e-shqetesuar-armatimi-i-serbise-kercenim-per-kosoven-dhe-rajonin/60%Daily2021-01-08 12:49
https://kosovapost.net/mega-operacioni-anti-kanabis-22-te-arrestuar/60%Daily2021-01-08 12:35
https://kosovapost.net/leyen-kemi-2-3-miliarde-doza-mjaftueshem-per-te-vaksinuar-gjithe-popullsine-europiane/60%Daily2021-01-08 12:29
https://kosovapost.net/pasuesi-i-ibrahimoviq-milani-synon-sulmuesin-e-kombetares-italiane/60%Daily2021-01-08 12:09
https://kosovapost.net/sondazhi-rendit-te-treten-vijne-reagimet-e-para-nga-ldk/60%Daily2021-01-08 12:00
https://kosovapost.net/aksident-me-fatalitet-ne-autostraden-ibrahim-rugova/60%Daily2021-01-08 11:59
https://kosovapost.net/flet-azem-vllasi-kush-eshte-kandidati-i-tij-i-preferuar-per-kryeminister/60%Daily2021-01-08 11:55
https://kosovapost.net/ndalohen-vikendet-per-te-denuarit/60%Daily2021-01-08 12:07
https://kosovapost.net/ldk-edhe-me-nje-tjeter-slogan-per-zgjedhjet-e-reja/60%Daily2021-01-08 11:49
https://kosovapost.net/reshjet-e-shiut-dhe-bores-policia-apelon-per-kujdes-te-shtuar/60%Daily2021-01-08 11:37
https://kosovapost.net/del-nga-shtrati-lumi-mirusha-ne-malisheve/60%Daily2021-01-08 11:23
https://kosovapost.net/daka-i-pergjigjet-konjufces-do-ta-respektojme-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2021-01-08 11:22
https://kosovapost.net/uji-i-kanalizimit-dhe-shiut-vershon-rrugen-ne-bresje-te-fushe-kosoves/60%Daily2021-01-08 11:13
https://kosovapost.net/gjendja-e-rrugeve-pas-reshjeve-te-bores-dhe-shiut-flet-abrashi/60%Daily2021-01-08 11:13
https://kosovapost.net/conte-e-do-tek-interi-de-paul-kenaqesi-por-kapiteni-nuk-e-braktis-ekipin/60%Daily2021-01-08 11:11
https://kosovapost.net/nderpritet-furnizimi-me-uje-edhe-ne-komunen-e-gjakoves/60%Daily2021-01-08 11:06
https://kosovapost.net/shkaku-i-reshjeve-te-shiut-komuna-e-drenasit-me-vershime/60%Daily2021-01-08 11:01
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-mberrin-per-vizite-ne-greqi/60%Daily2021-01-08 10:41
https://kosovapost.net/gjendja-e-rrugeve-ne-kosove-pas-reshjeve/60%Daily2021-01-08 10:17
https://kosovapost.net/viti-qe-shkoi-me-i-ngroti-ne-evrope-0-4-c-me-i-nxehte-se-rekordi-i-meparshem-ne-2019/60%Daily2021-01-08 10:02
https://kosovapost.net/amerika-si-model/60%Daily2021-01-08 09:35
https://kosovapost.net/keto-ushqimet-duhet-ti-konsumoni-kur-merrni-antibiotike/60%Daily2021-01-08 09:25
https://kosovapost.net/ministri-veliu-sot-ne-malisheve-promovone-kodin-04-per-targat-e-kesaj-komune/60%Daily2021-01-08 09:26
https://kosovapost.net/ish-kreu-i-fifa-s-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2021-01-08 09:20
https://kosovapost.net/ka-arritur-ne-5-numri-i-viktimave-nga-trazirat-ne-shba/60%Daily2021-01-08 09:19
https://kosovapost.net/astrit-haraqija-synon-te-jete-kandidat-per-deputet-ne-listen-e-cilit-subjekt/60%Daily2021-01-08 09:20
https://kosovapost.net/kqz-do-te-kerkoje-edhe-ndihmen-e-aki-se-para-certifikimit-te-kandidateve/60%Daily2021-01-08 09:08
https://kosovapost.net/trump-denon-dhunen-dhe-pranon-humbjen-video/60%Daily2021-01-08 09:07
https://kosovapost.net/johnson-izolimi-mund-te-zgjase-deri-ne-fund-te-marsit/60%Daily2021-01-08 09:02
https://kosovapost.net/konfirmimi-i-joe-biden-si-president-i-shba-se-ndau-rruget-e-trump-me-zevendesin-e-tij-mike-pens/60%Daily2021-01-08 08:49
https://kosovapost.net/istog-raportohet-per-nje-vdekje-te-dyshimte/60%Daily2021-01-08 09:16
https://kosovapost.net/udhetoni-per-ne-angli-apo-skoci-javen-tjeter-masa-te-reja-per-pasagjeret-nderkombetare/60%Daily2021-01-08 08:44
https://kosovapost.net/ne-keto-qytete-nderpritet-furnizimi-me-uje-shkak-turbullimi-nga-reshjet-e-shiut/60%Daily2021-01-08 08:34
https://kosovapost.net/gjobiten-675-qytetare-te-cilet-nuk-respektuan-ligjin-per-masat-anti-covid/60%Daily2021-01-08 08:32
https://kosovapost.net/pdk-sondazhi-me-i-mire-eshte-vota-e-qytetareve/60%Daily2021-01-08 08:32
https://kosovapost.net/kalendari-historik8-janar/60%Daily2021-01-08 08:22
https://kosovapost.net/i-pranoi-zgjedhjet-twitter-ia-kthen-trump-it-llogarine/60%Daily2021-01-08 08:18
https://kosovapost.net/rekord-i-ri-ne-amerike-4-mije-te-vdekur-brenda-dites-nga-covid-19/60%Daily2021-01-08 08:15
https://kosovapost.net/obsh-i-kerkon-evropes-masa-me-te-ashpra-kunder-koronavirusit/60%Daily2021-01-08 08:12
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-74-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2021-01-08 07:54
https://kosovapost.net/abazi-kurti-do-te-jete-kandidat-per-deputet-ne-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-08 07:49
https://kosovapost.net/mbijetoi-konavirusin-dhe-feston-107-vjetorin-e-lindjes/60%Daily2021-01-08 07:37
https://kosovapost.net/kina-izolon-11-milione-banore-pasi-zbulohen-100-te-infektuar/60%Daily2021-01-08 07:33
https://kosovapost.net/rekord-temperaturash-ne-spanje-termometri-shenon-minus-35-8-grade-celsius/60%Daily2021-01-08 07:29
https://kosovapost.net/listen-e-vetevendosjes-mund-ta-kryesoje-glauk-konjufca/60%Daily2021-01-08 07:26
https://kosovapost.net/kush-e-sa-per-qind-do-te-fitoje-analistet-flasin-per-rezultatet-e-mundshme-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-08 07:23
https://kosovapost.net/mbi-7-mije-raste-aktive-me-covid-19-2/60%Daily2021-01-08 07:19
https://kosovapost.net/zidane-izolohet-pas-kontaktit-me-te-infektuarin/60%Daily2021-01-08 07:16
https://kosovapost.net/nese-i-keni-keto-shenja-vuani-nga-anemia/60%Daily2021-01-08 07:12
https://kosovapost.net/presidenti-trump-pranon-humbjen-denon-dhunen-ne-kapitol/60%Daily2021-01-08 07:09
https://kosovapost.net/sot-zhvillohet-seanca-ndaj-haradinajt-e-gucatit/60%Daily2021-01-08 07:06
https://kosovapost.net/moti-sot-157/60%Daily2021-01-08 07:01
https://kosovapost.net/lladrovci-tregon-se-ke-e-mbeshtet-ne-mes-te-sami-lushtakut-dhe-bekim-jasharit/60%Daily2021-01-07 21:05
https://kosovapost.net/pdiu-peticion-per-nderkombetarizimin-e-ceshtjes-came/60%Daily2021-01-07 21:00
https://kosovapost.net/burri-i-cili-nuk-e-kuptoi-vleren-e-gruas-se-tij-derisa-e-humbi-ate/60%Daily2021-01-07 20:44
https://kosovapost.net/pdk-ironizon-me-glauk-konjufcen-lvv-ja-ka-probleme-me-numrat/60%Daily2021-01-07 20:39
https://kosovapost.net/lladrovci-kam-punuar-shume-kam-marre-vota-me-shume-se-partia/60%Daily2021-01-07 20:33
https://kosovapost.net/erdogan-i-perfshire-personalisht-ne-sherimin-e-kosovareve-te-lenduar-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-07 20:28
https://kosovapost.net/pa-distance-e-me-pak-maska-ldk-mbane-mbledhje-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-07 20:25
https://kosovapost.net/deklarohen-nga-lista-osmani-ne-nje-hulumtim-te-ri-jemi-me-larte-se-10-per-qind/60%Daily2021-01-07 20:15
https://kosovapost.net/konjufca-i-vetmi-bashkepunim-i-garantuar-deri-tash-eshte-me-vjosa-osmanin/60%Daily2021-01-07 20:13
https://kosovapost.net/konjufca-kurtit-me-u-cu-krejt-bota-nuk-munden-me-ia-ndalu-me-kandidu-per-deputet/60%Daily2021-01-07 20:08
https://kosovapost.net/138155-2/60%Daily2021-01-07 19:55
https://kosovapost.net/von-cramon-gjasat-jane-shume-te-vogla-qe-kosova-te-fitoje-liberalizimin-gjate-presidences-portugeze/60%Daily2021-01-07 19:47
https://kosovapost.net/zaimi-i-vvse-ironizon-me-ldkne-ja-per-qfare-behet-fjale/60%Daily2021-01-07 19:31
https://kosovapost.net/engel-e-albright-thane-se-serbia-duhet-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves-per-tu-anetaresuar-ne-be-reagon-gjuric/60%Daily2021-01-07 19:13
https://kosovapost.net/kurti-kur-rrezikohet-demokracia-ne-amerike-bota-nuk-eshte-me-e-sigurt/60%Daily2021-01-07 18:52
https://kosovapost.net/kurti-e-haxhiu-nuk-ishin-objekt-shqyrtimi-nga-kushtetuesja-ata-nuk-kane-ndalese-per-te-qene-pjese-e-listes-zgjedhore/60%Daily2021-01-07 18:41
https://kosovapost.net/kongresisti-republikan-kerkon-largimin-e-trumpit-nga-zyra-ovale/60%Daily2021-01-07 18:04
https://kosovapost.net/fillon-ofrimi-i-sherbimeve-ne-spitale-qe-ishin-anuluar-per-shkak-te-pandemise/60%Daily2021-01-07 17:59
https://kosovapost.net/mbesim-ne-lidhje-ldkja-prezanton-slloganin-per-zgjedhje/60%Daily2021-01-07 17:32
https://kosovapost.net/414-viktima-dhe-mbi-18-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-itali/60%Daily2021-01-07 17:26
https://kosovapost.net/facebook-dhe-instagram-bllok-trump-it-zuckenberg-rreziqe-te-medha-nese-e-lejojme-te-postoje/60%Daily2021-01-07 17:10
https://kosovapost.net/turqia-theu-rekordin-e-saj-te-prodhimit-te-arit-ne-vitin-2020/60%Daily2021-01-07 17:02
https://kosovapost.net/mes-turqise-dhe-greqise-pas-erdoganit-rama-ne-athine-takon-mitsotakis-e-dendias/60%Daily2021-01-07 16:57
https://kosovapost.net/rama-e-oktay-vizituan-koorporaten-turke-te-mbrojtjes-aselan-per-te-identifikuar-nevojat-e-shqiperise/60%Daily2021-01-07 16:43
https://kosovapost.net/kalon-pronarin-e-amazon-elon-musk-njeriu-me-i-pasur-ne-bote/60%Daily2021-01-07 16:29
https://kosovapost.net/mijera-ushtare-amerikane-pushtojne-shqiperine/60%Daily2021-01-07 16:22
https://kosovapost.net/per-kater-vite-mbi-20-mije-qytetare-hoqen-dore-nga-nenshtetesia-e-kosoves/60%Daily2021-01-07 16:02
https://kosovapost.net/e-konfirmon-haradinaj-nuk-kemi-kandidat-per-kryeminister/60%Daily2021-01-07 15:51
https://kosovapost.net/paralajmeron-arben-gashi-se-shpejti-heshtja-merr-fund/60%Daily2021-01-07 15:37
https://kosovapost.net/hoxhaj-falenderon-erdoganin-te-gjithe-te-lenduarit-rende-ne-ferizaj-do-te-sherohen-ne-turqi/60%Daily2021-01-07 15:27
https://kosovapost.net/trajneri-i-bayern-munich-flick-nuk-pres-transferime-ne-janar/60%Daily2021-01-07 15:20
https://kosovapost.net/bitcoin-arrin-vlere-rekorde/60%Daily2021-01-07 15:16
https://kosovapost.net/kjo-eshte-data-e-aplikimit-dhe-periudha-e-votimit-nga-diaspora/60%Daily2021-01-07 15:13
https://kosovapost.net/nese-e-keni-grupin-e-gjakut-0-duhet-ta-dini-patjeter-kete/60%Daily2021-01-07 15:10
https://kosovapost.net/certifikimi-i-partive-nga-kqz-ja-nis-te-premten/60%Daily2021-01-07 14:57
https://kosovapost.net/aleanca-dhe-kosova-kane-pasur-gjithmone-te-njejtin-fat/60%Daily2021-01-07 14:46
https://kosovapost.net/inter-nuk-ben-dot-pa-lukaku-conte-pret-nje-dhurate-ne-merkaton-e-dimrit/60%Daily2021-01-07 14:38
https://kosovapost.net/vjen-edhe-nje-tjeter-doreheqje-ne-administraten-e-donald-trump/60%Daily2021-01-07 14:14
https://kosovapost.net/kerkesa-per-shtesat-prej-100-euro-per-mesimdhenesit-reagon-keshilli-i-prinderve/60%Daily2021-01-07 14:10
https://kosovapost.net/gjashte-viktima-dhe-309-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-07 14:10
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-pengojne-rimekembjen-ekonomike-kerkohet-zbatim-i-msa-se/60%Daily2021-01-07 14:07
https://kosovapost.net/pse-nuk-u-derguan-gjashte-te-lenduarit-ne-turqi-flet-kryetari-i-ferizajt/60%Daily2021-01-07 13:57
https://kosovapost.net/pacolli-i-uron-bidenit-shendet-e-pune-te-mbare-ne-detyren-si-president-i-shba-se/60%Daily2021-01-07 13:47
https://kosovapost.net/cfare-pret-be-ja-nga-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-08 09:00
https://kosovapost.net/tome-gashi-nuk-ka-ndalese-juridike-per-kandidimin-e-kurtit/60%Daily2021-01-07 13:33
https://kosovapost.net/dua-lipa-reagon-pas-protestave-ne-shba-ja-si-i-quan-mbeshtetesit-e-trumpit/60%Daily2021-01-07 13:30
https://kosovapost.net/trumpi-eshte-presidenti-me-pro-rus-qe-ka-pasur-amerika/60%Daily2021-01-07 13:22
https://kosovapost.net/populli-i-beninit-falenderon-bashkesine-islame-te-kosoves-per-ndihmat-e-derguara/60%Daily2021-01-07 14:03
https://kosovapost.net/haradinaj-ankohet-ne-apelin-e-speciales-kryetarja-e-gjykates-cakton-nje-panel-gjykatesish-per-te/60%Daily2021-01-07 13:12
https://kosovapost.net/modeli-i-teknoparkut-trakya-do-te-zbatohet-edhe-ne-prizren/60%Daily2021-01-07 13:09
https://kosovapost.net/obsh-situata-me-variantin-e-ri-te-virusit-eshte-alarmante/60%Daily2021-01-07 13:02
https://kosovapost.net/reagimet-ne-lidhje-me-takimin-erdogan-rama/60%Daily2021-01-07 12:39
https://kosovapost.net/edhe-dy-nga-te-lenduarit-nga-shperthimi-ne-ferizaj-nisen-drejt-turqise/60%Daily2021-01-07 12:39
https://kosovapost.net/kam-qendrime-te-peraferta-me-lvv-ne-vjosa-osmanin-dhe-pdk-ne-thote-zeka/60%Daily2021-01-07 12:32
https://kosovapost.net/cka-po-i-kerkon-lushtaku-fatmir-limajt/60%Daily2021-01-07 12:14
https://kosovapost.net/dealawie-dhe-dallavergjite/60%Daily2021-01-07 12:15
https://kosovapost.net/koci-albini-kryeminister-nga-shtatori-i-ketij-viti/60%Daily2021-01-07 12:07
https://kosovapost.net/ministria-me-master-plan-synon-zgjidhje-per-ujitjen-e-tokave-bujqesore/60%Daily2021-01-07 12:06
https://kosovapost.net/pse-agim-veliu-kerkon-te-mos-garoje-ne-zgjedhjet-e-14-shkurtit/60%Daily2021-01-07 11:59
https://kosovapost.net/japoni-shpallet-gjendje-e-jashtezakonshme/60%Daily2021-01-07 11:55
https://kosovapost.net/kush-e-refuzoi-e-kush-e-lejoi-viziten-e-petkoviqit-ne-kosove/60%Daily2021-01-07 11:49
https://kosovapost.net/kutri-qeverisa-hoti-ka-qene-kot-me-14-shkurt-politika-e-keqe-ndodhet-para-gjyqit-popullor/60%Daily2021-01-13 13:17
https://kosovapost.net/kurti-me-14-shkurt-festen-e-zemres-e-bejme-edhe-kremte-te-demokracise/60%Daily2021-01-07 11:43
https://kosovapost.net/137969-2/60%Daily2021-01-07 11:34
https://kosovapost.net/nje-gjykate-ne-irak-leshon-urdher-arrest-kunder-trumpit-per-vrasje/60%Daily2021-01-07 11:39
https://kosovapost.net/tri-vdekje-nga-covid-19-regjistrohen-ne-zonat-e-banuara-me-serbe/60%Daily2021-01-07 11:23
https://kosovapost.net/spanje-regjistrohet-temperatura-me-te-ulet-ndonjehere-34-grade/60%Daily2021-01-07 11:24
https://kosovapost.net/epoka-e-re-ne-kosove-albin-kurti-vjosa-osmani/60%Daily2021-01-07 11:08
https://kosovapost.net/haxhiu-fitorja-e-vv-se-e-pashmangshme-hilet-e-pengesat-vetem-sa-na-rrisin/60%Daily2021-01-07 10:56
https://kosovapost.net/137947-2/60%Daily2021-01-07 10:49
https://kosovapost.net/pioli-qan-mungesat-dhe-fikson-rikthimin-e-ibres/60%Daily2021-01-07 10:40
https://kosovapost.net/pagjumesia-lodhja-dhe-shtimi-ne-peshe-si-shenja-te-kimikateve-ne-organizem/60%Daily2021-01-07 10:33
https://kosovapost.net/gjobiten-832-persona-ne-kosove-per-mosrespektim-te-masave-anti-covid/60%Daily2021-01-07 09:55
https://kosovapost.net/pas-trazirave-ne-shba-reagon-kancelarja-merkel/60%Daily2021-01-07 09:54
https://kosovapost.net/njihuni-me-rastet-kur-arkitektet-u-perpoqen-te-ishin-krijues-por-foto/60%Daily2021-01-07 09:48
https://kosovapost.net/137917-2/60%Daily2021-01-07 09:48
https://kosovapost.net/ozil-drejt-fenerbahces-mesfushori-pritet-qe-te-rikthehet-ne-fushe-pas-9-muajsh/60%Daily2021-01-07 09:33
https://kosovapost.net/kina-regjistron-numrin-me-te-madh-te-rasteve-me-covid-19-per-pese-muajt-e-fundit/60%Daily2021-01-07 09:31
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-heq-dore-nga-kandidimi-per-kryetar-te-gjilanit/60%Daily2021-01-07 09:32
https://kosovapost.net/keshtu-ndodh-kur-gjykaten-e-ke-ne-kosove-e-shefin-e-saj-ne-hage/60%Daily2021-01-07 09:26
https://kosovapost.net/dy-prej-kater-pacienteve-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-ferizaj-mberrijne-ne-stamboll/60%Daily2021-01-07 09:08
https://kosovapost.net/kongresi-amerikan-certifikon-fitoren-joe-biden-zyrtarisht-president-i-shba/60%Daily2021-01-07 09:06
https://kosovapost.net/osbe-thirrje-per-respektim-te-procesit-demokratik-ne-shba/60%Daily2021-01-07 08:52
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-i-quan-te-vobekta-qeverite-e-kaluara/60%Daily2021-01-07 08:45
https://kosovapost.net/obama-per-trazirat-historia-do-ti-mbaje-ne-mend-keto-momente-te-cnderimit-dhe-turpit/60%Daily2021-01-07 08:41
https://kosovapost.net/reagojne-shumica-e-lidereve-boteror-skena-te-turpshme-ne-kongresin-amerikan/60%Daily2021-01-07 08:37
https://kosovapost.net/deshmitarja-e-trazirave-ne-shba-kisha-frike-ende-jam-duke-u-dridhur/60%Daily2021-01-07 08:29
https://kosovapost.net/rashiti-nderkombetaret-e-shohin-kosoven-si-vend-ne-krize/60%Daily2021-01-07 08:28
https://kosovapost.net/137873-2/60%Daily2021-01-07 08:26
https://kosovapost.net/guardiola-dias-po-na-jep-dicka-te-vecante/60%Daily2021-01-07 08:23
https://kosovapost.net/bush-dhe-clinton-denojne-dhunen-kjo-smund-te-ndodhte-ne-vendin-tone/60%Daily2021-01-07 08:25
https://kosovapost.net/intervistohet-nga-prokurori-personi-qe-goditi-gruan-derisa-po-dilte-nga-qkuk/60%Daily2021-01-07 08:19
https://kosovapost.net/kalendari-historik7-janar/60%Daily2021-01-07 08:13
https://kosovapost.net/7-mije-e-442-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-07 08:06
https://kosovapost.net/pas-caktimit-te-dates-se-zgjedhjeve-sot-mblidhet-kqz/60%Daily2021-01-07 08:07
https://kosovapost.net/dorehiqet-zyrtari-i-shtepise-se-bardhe-pas-pergjigjes-se-trumpit-ndaj-trazirave/60%Daily2021-01-07 07:57
https://kosovapost.net/shqiptari-ne-protesten-pro-trump-me-shqiponjen-ne-gjoks-i-prin-turmes/60%Daily2021-01-07 07:54
https://kosovapost.net/protestat-trudeau-jemi-te-trishtuar-nga-sulmi-ndaj-demokracise-ne-shba/60%Daily2021-01-07 16:56
https://kosovapost.net/stafi-i-kabinetit-te-ud-te-presidentes-osmani-albin-kurti-do-te-kete-te-drejte-te-kandidoj-per-deputet/60%Daily2021-01-07 07:43
https://kosovapost.net/republikani-i-teksasit-kritikon-retoriken-e-trump-kemi-arritur-ne-fund/60%Daily2021-01-07 07:48
https://kosovapost.net/kongresi-i-shba-rifillon-seancen-pas-dhunes-pence-denojme-ne-menyren-me-te-ashper-ate-qe-ndodhi/60%Daily2021-01-07 07:34
https://kosovapost.net/137829-2/60%Daily2021-01-07 07:30
https://kosovapost.net/trump-bllokohet-nga-twitter-dhe-facebook/60%Daily2021-01-07 07:24
https://kosovapost.net/dy-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-ferizaj-nisen-per-ne-turqi-dy-te-tjere-ne-pritje/60%Daily2021-01-07 07:19
https://kosovapost.net/mungesa-e-vitamines-d-shenjat-dhe-pasojat/60%Daily2021-01-07 07:14
https://kosovapost.net/4-te-vdekur-dhe-52-te-arrestuar-nga-trazirat-ne-shba/60%Daily2021-01-07 07:08
https://kosovapost.net/kreu-i-keshillit-evropian-besojme-se-administrata-do-ti-transferohet-biden-it-ne-menyre-paqesore/60%Daily2021-01-07 07:02
https://kosovapost.net/virxhinia-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme-guvernatori-i-nju-jorkut-deshtoi-grushti-i-shtetit/60%Daily2021-01-07 06:58
https://kosovapost.net/moti-sot-156/60%Daily2021-01-07 06:54
https://kosovapost.net/protestuesi-rremben-zyren-kryetares-se-dhomes-se-perfaqesuesve-i-le-kete-shenim/60%Daily2021-01-06 23:20
https://kosovapost.net/konfirmojne-zyrtaret-amerikane-kapitol-hill-eshte-tashme-e-sigurte/60%Daily2021-01-06 23:10
https://kosovapost.net/bota-reagon-per-trazirat-ne-shba-e-turpshme-trump-te-mbaje-pergjegjesi/60%Daily2021-01-06 23:01
https://kosovapost.net/trump-amerikaneve-e-di-qe-jeni-te-lenduar-por-shkoni-ne-shtepi/60%Daily2021-01-06 22:54
https://kosovapost.net/kater-paciente-te-lenduar-dje-ne-ferizaj-do-te-dergohen-ne-turqi/60%Daily2021-01-06 21:43
https://kosovapost.net/pushtimi-i-kapitolit-pence-dhuna-duhet-te-marre-fund-ky-sulm-nuk-do-te-tolerohet/60%Daily2021-01-06 21:40
https://kosovapost.net/biden-jam-i-shokuar-demokracia-nen-nje-sulm-te-paprecedent/60%Daily2021-01-06 21:36
https://kosovapost.net/cnn-shume-police-jane-plagosur-brenda-nderteses-se-kongresit-amerikan/60%Daily2021-01-06 21:27
https://kosovapost.net/gjithcka-qe-ndodhi-sot-ne-shba-e-shpjeguar-ne-detaje/60%Daily2021-01-06 21:21
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-pas-mbi-200-vitesh-kaos-dhe-anarki-cfare-po-ndodh-ne-shba/60%Daily2021-01-06 21:15
https://kosovapost.net/mbeshtetesit-e-trump-mesyjne-brenda-ne-kongres-del-jashte-kontrollit-situata-ne-washington/60%Daily2021-01-06 21:11
https://kosovapost.net/kaosi-ne-shba-vendoset-ne-levizje-garda-kombetare-per-te-marre-kontrollin-e-kongresit/60%Daily2021-01-06 21:07
https://kosovapost.net/president-mund-te-zgjedhet-dikush-nga-familja-jashari-nese-deshton-ky-skenar/60%Daily2021-01-06 21:02
https://kosovapost.net/%e2%80%8bhoti-osmani-ska-te-ardhme-politike-jashte-ldk-se-nje-dite-do-te-kthehet/60%Daily2021-01-06 20:55
https://kosovapost.net/eskalon-situata-nje-grua-qellohet-ne-gjoks-ne-ambientit-e-capitolit/60%Daily2021-01-06 20:51
https://kosovapost.net/video-mbeshtetesit-e-trump-pushtojne-kapitolin-pence-evakuoet-nga-ndertesa/60%Daily2021-01-06 20:40
https://kosovapost.net/fotolajm-ne-kapitol-nxjerrin-armet-behet-gati-gazi-lotsjelles/60%Daily2021-01-06 20:36
https://kosovapost.net/tensione-mes-policise-dhe-protestuesve-pezullohen-seancat-ne-senat/60%Daily2021-01-06 20:29
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-mbahen-me-14-shkurt-2021/60%Daily2021-01-06 21:15
https://kosovapost.net/pa-maska-e-pa-distance-haradinaj-e-zyrtare-te-aak-se-bejne-fushate-ne-drenas/60%Daily2021-01-06 20:09
https://kosovapost.net/trump-kurre-nuk-do-te-dorezohemi-kurre-nuk-do-te-pranojme-nuk-ndodh-qe-ju-te-pranoni-kur-ka-vjedhje/60%Daily2021-01-06 20:00
https://kosovapost.net/deklarohet-albin-kurti-ja-cfare-thote-per-vendimin-e-kushtetueses/60%Daily2021-01-06 19:45
https://kosovapost.net/ndryshimi-ne-kosove-vjen-vetem-kur-fillojme-ta-duam-me-shume-shtetin-se-sa-pushtetin/60%Daily2021-01-06 19:34
https://kosovapost.net/interi-humb-ne-sampdoria-hap-fals-per-titull-ne-serie-a/60%Daily2021-01-06 19:21
https://kosovapost.net/kur-pritet-te-shpallen-zgjedhjet/60%Daily2021-01-06 19:07
https://kosovapost.net/avokati-koci-e-quan-paradoksal-aktgjykimin-e-kushtetueses-per-personat-qe-slejohen-te-kandidojne-per-deputete/60%Daily2021-01-06 18:43
https://kosovapost.net/mbi-10-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2021-01-06 18:38
https://kosovapost.net/rreth-1-9-milione-te-vdekur-nga-covid-19-ne-bote/60%Daily2021-01-06 18:33
https://kosovapost.net/7-viktima-dhe-551-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-06 18:21
https://kosovapost.net/reagon-uka-i-vv-se-albin-kurti-do-te-jete-kryeminister-i-nje-qeverie-te-popullit/60%Daily2021-01-06 18:18
https://kosovapost.net/eh-moj-turtulleshe/60%Daily2021-01-06 17:56
https://kosovapost.net/kroacia-goditet-perseri-nga-nje-termet-i-fuqishem-prej-5-3-shkallesh/60%Daily2021-01-06 17:41
https://kosovapost.net/a-do-ti-prije-albin-kurti-listes-se-vv-se-tregon-albulena-haxhiu/60%Daily2021-01-06 18:20
https://kosovapost.net/osmani-nenshkruan-autorizimin-per-dergimin-e-kontingjentit-te-fsk-se-ne-mision-paqeruajtes/60%Daily2021-01-06 17:09
https://kosovapost.net/ojq-covid-19-ka-vrare-mbi-600-punonjes-te-mediave/60%Daily2021-01-06 16:54
https://kosovapost.net/avokati-tome-gashi-publikon-sqarime-shtese-albin-kurti-mund-te-kandidoje-per-deputet/60%Daily2021-01-06 16:51
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-turqia-nenshkruajne-marreveshje-per-forcimin-e-bashkepunimit/60%Daily2021-01-06 16:41
https://kosovapost.net/gjukanovic-i-kthen-parlamentit-amendamentet-e-ligjit-per-lirite-fetare/60%Daily2021-01-06 15:50
https://kosovapost.net/akademiku-shqiptar-nga-tetova-fiton-cmim-ne-turqi-per-librin-mbi-ilahite-e-fshehura-te-ballkanit/60%Daily2021-01-06 15:53
https://kosovapost.net/fitore-pacolli-askush-nuk-mund-ta-ndale-vullnetin-e-popullit/60%Daily2021-01-06 15:43
https://kosovapost.net/gjashte-prej-personave-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-ferizaj-do-te-dergohen-ne-turqi-per-trajtim/60%Daily2021-01-06 15:40
https://kosovapost.net/zemaj-do-te-hapet-konkursi-per-specializantet-nga-shqiperia-mali-i-zi-dhe-maqedonia-e-veriut/60%Daily2021-01-06 15:37
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-pas-shkarkimit-isa-mustafa-dhe-agim-veliu-nuk-do-te-guxojne-te-kandidojne-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-06 15:22
https://kosovapost.net/vizita-e-rames-ne-turqi-si-e-priti-erdogani-kryeministrin-shqiptar/60%Daily2021-01-06 15:18
https://kosovapost.net/kushtetuesja-publikoi-vendimin-zyrtari-i-vv-se-vjen-me-porosi-per-qytetaret/60%Daily2021-01-06 15:14
https://kosovapost.net/kurtin-do-ta-kemi-kryeminister-te-republikes-se-kosoves/60%Daily2021-01-06 15:07
https://kosovapost.net/panik-ne-britani-te-madhe-pas-paralajmerimit-per-ashpersim-te-masave-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-06 14:50
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-i-privilegjuar-qe-ne-mandatin-e-kesaj-qeverie-u-miratua-ky-vendim-per-fsk-ne/60%Daily2021-01-06 14:44
https://kosovapost.net/nisin-hetimet-per-shperthimin-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-06 14:37
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-47/60%Daily2021-01-06 14:36
https://kosovapost.net/bilanci-24-oresh-dy-viktima-e-301-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-06 14:21
https://kosovapost.net/inteligjenca-amerikane-akuzon-rusine-per-sulmet-kibernetike/60%Daily2021-01-06 14:02
https://kosovapost.net/serbia-ndertoi-banesa-ne-veri-celesat-i-dorezon-petkoviqi/60%Daily2021-01-06 14:01
https://kosovapost.net/ligji-per-shtetesine-ne-maqedonine-e-veriut-perplasje-mes-opozites-shqiptare-dhe-mpb-se/60%Daily2021-01-06 13:53
https://kosovapost.net/guxuan-me-ne-fund-daciqi-dhe-vulini-marrin-vaksinen-ruse-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-06 13:52
https://kosovapost.net/arbitrazhi-rrezon-pezullimin-e-fifa-s-partizanit-i-lejohet-merkatoja-e-janarit/60%Daily2021-01-06 13:46
https://kosovapost.net/policia-identifikon-personin-qe-goditi-gruan-ne-qkuk/60%Daily2021-01-06 13:51
https://kosovapost.net/gjykata-kushtetuese-publikon-vendimin-nga-sot-vendi-mund-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-06 13:37
https://kosovapost.net/balotazhi-ne-georgia-demokrati-warnock-siguron-fitoren/60%Daily2021-01-06 13:32
https://kosovapost.net/komuna-e-podujeves-ndan-6-mije-euro-ndihme-per-familjen-e-blerim-macastenes-i-arrestuar-nga-serbet/60%Daily2021-01-06 13:26
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-i-kunderpergjigjet-hoxhajt-nuk-je-as-kandidat-serioz-je-kukull-dhe-servil-i-hashim-thacit/60%Daily2021-01-06 13:44
https://kosovapost.net/lladrovci-shpall-kanditaturen-per-te-parin-e-drenasit-si-i-pergjigjet-hoxhaj/60%Daily2021-01-06 13:04
https://kosovapost.net/golazo-ne-argjentine-kapiteni-36-vjecar-dhuron-spektakel-video/60%Daily2021-01-06 12:46
https://kosovapost.net/ardian-kastrati-aderon-ne-pdk-hoxhaj-i-uron-mireseardhje/60%Daily2021-01-06 12:48
https://kosovapost.net/aak-se-i-bashkohet-nje-aktivist-nga-prekazi/60%Daily2021-01-06 12:40
https://kosovapost.net/cilat-jane-vendet-e-mundshme-ku-do-te-dergohet-fsk-ja/60%Daily2021-01-06 12:34
https://kosovapost.net/a-po-finalizohet-koalicionimes-ldk-se-dhe-akr-se/60%Daily2021-01-06 12:28
https://kosovapost.net/lladrovci-shpall-kandidaturen-edhe-per-nje-mandat-ne-krye-te-komunes-se-drenasit/60%Daily2021-01-06 12:56
https://kosovapost.net/lampard-enderron-barcelonen-do-te-heqe-pengun-e-vitit-2005/60%Daily2021-01-06 12:07
https://kosovapost.net/zemaj-takon-ambasadorin-e-turqise-dhe-italise-flasin-per-situaten-epidemiologjike/60%Daily2021-01-06 12:00
https://kosovapost.net/shqiperia-ndalon-fluturimet-me-britanine-e-madhe-deri-me-18-janar/60%Daily2021-01-06 11:51
https://kosovapost.net/shifra-rekord-mbi-21-milion-te-infektuar-me-covid-19-ne-shba/60%Daily2021-01-06 11:33
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-kosova-eshte-e-gatshme-te-marre-pergjegjesine-e-perbashket-per-paqen-dhe-sigurine-globale/60%Daily2021-01-06 11:33
https://kosovapost.net/diaspora-i-siguron-buxhet-te-dyte-kosoves/60%Daily2021-01-06 11:25
https://kosovapost.net/hassenhutl-flet-rreth-loteve-pas-ndeshjes-kunder-liverpoolit/60%Daily2021-01-06 11:20
https://kosovapost.net/ekipit-te-obsh-se-i-ndalohet-hyrja-ne-kine/60%Daily2021-01-06 11:15
https://kosovapost.net/rama-mberrin-ne-ankara-kush-e-priti-ne-aeroport/60%Daily2021-01-06 11:23
https://kosovapost.net/paralajmerohen-vershime-disaditore-ne-kete-pjese-te-kosoves/60%Daily2021-01-06 11:10
https://kosovapost.net/hoxhaj-godet-agim-bahtirin-mitrovica-eshte-shnderruar-ne-qytetin-me-te-varfer-nga-nje-kryetar-me-i-pasur/60%Daily2021-01-06 11:06
https://kosovapost.net/quni-serbet-nuk-duan-te-largohen-nga-forca-e-sigurise-se-kosoves/60%Daily2021-01-06 10:58
https://kosovapost.net/137529-2/60%Daily2021-01-06 10:54
https://kosovapost.net/kush-jane-personat-qe-do-te-vaksinohen-te-paret-per-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-06 10:46
https://kosovapost.net/hoti-vaksinat-e-para-vijne-ne-shkurt-20-mije-qytetare-brenda-dites-do-te-vaksinohen/60%Daily2021-01-06 10:35
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-kosove-3/60%Daily2021-01-06 10:27
https://kosovapost.net/messi-jam-krenar-qe-i-kam-zhvilluar-kaq-shume-ndeshje-ne-fanellen-e-barcelones/60%Daily2021-01-06 10:07
https://kosovapost.net/kontigjenti-i-pare-i-fsk-se-niset-ne-shba-ne-mars-te-ketij-viti/60%Daily2021-01-06 08:50
https://kosovapost.net/cajrat-qe-bejne-mrekulli-per-tretjen-dhe-dhimbjen-e-lukthit/60%Daily2021-01-06 08:42
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-te-lenduareve-nga-shperthimi-i-djeshem-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-06 08:22
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-8/60%Daily2021-01-06 08:13
https://kosovapost.net/afer-8-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-06 08:09
https://kosovapost.net/pse-te-kosovaret-kontrata-morale-eshte-ende-me-e-forte-se-sa-norma-juridike/60%Daily2021-01-05 23:07
https://kosovapost.net/ky-eshte-pronari-i-restorantit-ne-ferizaj-qe-ndodhi-shperthimi-foto/60%Daily2021-01-05 23:00
https://kosovapost.net/isa-mustafa-dhe-agim-veliu-jane-ata-ekstremistet-radikal-qe-po-e-gjuajne-nje-grua-me-gure-per-ta-mbytur-vec-pse-ajo/60%Daily2021-01-05 22:57
https://kosovapost.net/arrestimet-nga-specialja-lekundje-per-skenen-politike-te-kosoves/60%Daily2021-01-05 22:52
https://kosovapost.net/pacolli-akuza-ndaj-vvse-kryeministri-ne-ora-nje-te-nates-doli-e-tha-se-do-me-arrestonte-kudo-qe-ndodhem/60%Daily2021-01-05 22:48
https://kosovapost.net/aliu-me-lajme-te-mira-per-trajtimin-e-te-lenduarve-falenderon-hoxhajn-per-kontaktet-e-tij-me-turqine/60%Daily2021-01-05 22:43
https://kosovapost.net/agim-veliu-kerkon-falje-pas-deklarates-per-vjosa-osmanin/60%Daily2021-01-05 22:38
https://kosovapost.net/e-thote-edhe-zemaj-te-lenduarit-nga-shperthimi-ne-ferizaj-nese-ka-nevoje-do-ti-dergojme-jashte-vendit/60%Daily2021-01-05 22:30
https://kosovapost.net/a-do-te-kerkoje-besimin-e-qytetareve-edhe-per-mandatin-e-katert-flet-rufki-suma/60%Daily2021-01-05 21:49
https://kosovapost.net/shpjegimi-i-eksperteve-ligjore-a-e-theu-trump-ligjin-duke-bere-presion-ndaj-nje-zyrtari-zgjedhor-ne-georgia-per-te-gjetur-votat/60%Daily2021-01-05 20:37
https://kosovapost.net/kur-filloi-thyerja-e-besimit-mes-ldk-se-e-vv-se-flet-lumir-abdixhiku/60%Daily2021-01-05 20:32
https://kosovapost.net/kryetari-i-ferizajt-te-lenduarit-rende-nga-shperthimi-po-bejme-perpjekje-ti-dergojme-ne-turqi/60%Daily2021-01-05 20:26
https://kosovapost.net/pacolli-e-vv-se-enveri-po-mendon-se-ka-akoma-te-atille-qe-i-besojne-babadimrit-pdk-se/60%Daily2021-01-05 20:18
https://kosovapost.net/nagavci-koha-e-agim-veliut-ne-politike-ka-perfunduar/60%Daily2021-01-05 20:10
https://kosovapost.net/u-shkarkua-bashke-me-haxhi-avdylinreagon-arsim-berisha/60%Daily2021-01-05 20:01
https://kosovapost.net/%e2%80%8bosmani-viziton-te-lenduarit-shendetesia-nuk-mund-te-mbijetoje-me-improvizime-dhe-arnime/60%Daily2021-01-05 19:55
https://kosovapost.net/pritet-koalicion-parazgjedhor-mes-ldk-se-dhe-akr-se/60%Daily2021-01-05 19:46
https://kosovapost.net/pas-shkarkimit-nga-ldk-ja-deklarohet-haxhi-avdyli-ja-cfare-thote/60%Daily2021-01-05 19:41
https://kosovapost.net/masa-te-reja-per-kosovaret-qe-duan-te-udhetojne-per-ne-kanada/60%Daily2021-01-05 19:35
https://kosovapost.net/bekim-jashari-pas-vendimit-per-fsk-ne-ne-me-se-miri-ia-dijme-vleren-paqes-dhe-lirise/60%Daily2021-01-05 19:32
https://kosovapost.net/reagimi-i-haradinajt-pas-votimit-per-fsk-ne-ne-kuvend/60%Daily2021-01-05 19:27
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ldk-sapo-shkarkoi-haxhi-avdylin-dhe-tre-zyrtare-tjere/60%Daily2021-01-05 19:16
https://kosovapost.net/publikohen-pamjet-nga-kamerat-e-sigurise-ku-shihet-momenti-i-shperthimit-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-05 19:00
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkollcaku-e-vv-se-qeveria-hoti-ka-deshtuar-ne-raport-me-fsk-ne/60%Daily2021-01-05 18:56
https://kosovapost.net/haradinaj-per-dergimin-e-ushtrise-ne-shba-eshte-merite-e-ibrahim-rugoves-adem-jasharit-e-te-gjitheve-qe-kontribuan/60%Daily2021-01-05 18:49
https://kosovapost.net/miratohet-ne-kuvend-fsk-do-dergohet-ne-misione-paqeruajtese-me-ushtaret-amerikane/60%Daily2021-01-05 18:45
https://kosovapost.net/agim-llepotani-dhe-mister-buzeqeshja/60%Daily2021-01-05 18:41
https://kosovapost.net/vetevendosje-jemi-me-fat-qe-nuk-ka-ardhe-vendimi-i-gjykates-kushtetuese-perpara-kerkeses-se-dergimit-te-fskse-ne-iowa/60%Daily2021-01-05 18:05
https://kosovapost.net/nis-seanca-e-jashtezakonshme-84-deputete-prezent/60%Daily2021-01-05 18:00
https://kosovapost.net/gjesti-human-mjeku-i-fal-borxhin-prej-650000-dollare-pacienteve-te-tij-me-kancer/60%Daily2021-01-05 17:34
https://kosovapost.net/gazetari-i-sky-sport-thumbon-taren-dhe-inzaghin-per-shqiptarin-e-kosoves/60%Daily2021-01-05 17:25
https://kosovapost.net/kush-te-shan-thuaji-selam-kurre-mos-e-prish-zemren-stresi-publikon-mesazhet-me-nenen-e-tij/60%Daily2021-01-05 17:17
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-nismes-ne-drenas-i-bashkohet-aak-se/60%Daily2021-01-05 17:13
https://kosovapost.net/zemaj-i-vizitova-se-afermi-pacientet-po-e-marrin-trajtimin-e-duhur-urojme-sherim-sa-me-te-shpejte/60%Daily2021-01-05 17:08
https://kosovapost.net/pamje-nga-spitali-i-ferizajt-te-lenduarit-vizitohen-nga-kryetari-i-komunes/60%Daily2021-01-05 16:39
https://kosovapost.net/rama-kemi-dy-marreveshje-per-dergimin-e-fskse-jashte-vendit-me-amerikanet-dhe-kuwaitin/60%Daily2021-01-05 16:31
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-ne-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2021-01-05 15:21
https://kosovapost.net/gaxherri-kunder-koalicionit-me-akr-ne-i-ka-thyer-shpesh-marreveshjet/60%Daily2021-01-05 15:18
https://kosovapost.net/del-ne-ankand-ferrari-f430-i-presidentit-trump-foto/60%Daily2021-01-05 15:12
https://kosovapost.net/shkon-ne-31-numri-i-te-lenduarve-nga-shperthimi-ne-ferizaj-shtate-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2021-01-05 15:43
https://kosovapost.net/balotazhi-ne-georgia-trump-e-biden-serish-ne-fushate/60%Daily2021-01-05 15:01
https://kosovapost.net/analisti-ardian-kastrati-aderon-ne-pdk/60%Daily2021-01-05 14:59
https://kosovapost.net/haxhi-shala-kandidat-per-deputet-te-aak-se/60%Daily2021-01-05 15:03
https://kosovapost.net/edi-rama-vizite-zyrtare-ne-turqi/60%Daily2021-01-05 17:37
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-qe-lufton-hemorroidet/60%Daily2021-01-05 14:48
https://kosovapost.net/misionet-paqeruajtese-ne-fazen-e-tranzicionit-te-dobishme-per-fsk-ne/60%Daily2021-01-05 14:43
https://kosovapost.net/26-persona-te-lenduar-ne-ferizaj-nga-shperthimi-ne-mesin-e-tyre-ka-edhe-femije/60%Daily2021-01-05 14:30
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-46/60%Daily2021-01-05 14:23
https://kosovapost.net/shperthen-nje-bombole-gazi-ne-ferizaj-raportohet-per-te-lenduar/60%Daily2021-01-05 14:36
https://kosovapost.net/ideologji-apo-interesa-strategjia-e-kines-per-te-mashtruar-perendimin/60%Daily2021-01-05 14:17
https://kosovapost.net/kater-viktima-dhe-199-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-05 14:09
https://kosovapost.net/cfare-pozite-do-te-kete-ne-ldk-ministri-mustafa/60%Daily2021-01-05 14:08
https://kosovapost.net/kush-po-i-kerkon-qeverise-heqjen-e-kufizimeve/60%Daily2021-01-05 13:48
https://kosovapost.net/e-pranon-rio-ferdinand-luajta-i-dehur-ne-nje-ndeshje-kunder-arsenalit/60%Daily2021-01-05 13:42
https://kosovapost.net/hoxhaj-ndihet-i-pakonkurrence-ne-garat-zgjedhore/60%Daily2021-01-05 13:43
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kosova-siguron-500-000-vaksina-anti-covid-nga-pfizer/60%Daily2021-01-05 13:36
https://kosovapost.net/pse-ndertoi-shtepine-ne-peme-kjo-eshte-arsyeja-qe-nuk-do-ta-besoni/60%Daily2021-01-05 14:04
https://kosovapost.net/aak-ja-do-te%cc%88-votoje%cc%88-pro-de%cc%88rgimit-te%cc%88-ekipeve-te%cc%88-fsk-se%cc%88-ne%cc%88-emisione-te%cc%88-paqeruajte%cc%88se/60%Daily2021-01-05 13:12
https://kosovapost.net/putin-ne-telefon-me-merkelin-cfare-biseduan/60%Daily2021-01-05 22:30
https://kosovapost.net/suspendohen-dy-zyrtare-korrektues-te-qendres-se-paraburgimit-ne-mitrovice/60%Daily2021-01-05 12:56
https://kosovapost.net/hoxhaj-paralajmeron-aderime-ne-parti-thote-do-te-jene-befasi-e-madhe-per-qytetaret/60%Daily2021-01-05 12:51
https://kosovapost.net/hoxhaj-pdk-e-ka-pike-te-dobet-luginen-e-presheves-dy-kandidate-per-deputet-do-ti-kemi-nga-lugina/60%Daily2021-01-05 12:42
https://kosovapost.net/ymeri-diskutimet-per-dukjen-fizike-te-kujtdo-ne-skenen-publike-denigruese-e-te-poshtra/60%Daily2021-01-05 12:35
https://kosovapost.net/akr-e-behgjet-pacollit-me-ne-fund-gjen-qetesi-garon-bashke-me-ldk-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-05 12:30
https://kosovapost.net/mustafe-bajrami-eshte-koha-ti-kthehet-rendi-e-nderi-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2021-01-05 12:50
https://kosovapost.net/veliu-e-ofendoi-vjosa-osmanin-vjen-kunderpergjigja-nga-kabineti-i-saj-je-turp-per-shoqerine-tone/60%Daily2021-01-05 12:24
https://kosovapost.net/deklarata-ofenduese-e-agim-veliut-ndaj-osmanit-kurti-per-veliun-nuk-mundesh-me-idiotizma/60%Daily2021-01-05 12:18
https://kosovapost.net/veliu-ofendon-osmanin-krejt-kryesia-me-ia-leshu-vendin-edhe-sdi-a-e-nxen/60%Daily2021-01-05 12:14
https://kosovapost.net/mblidhet-kuvendi-ushtria-e-kosoves-ne-mision-paqeruajtes-ne-bote/60%Daily2021-01-05 11:28
https://kosovapost.net/situate-e-tensionuar-a-eshte-irani-dhe-koreja-e-jugut-ne-prag-te-nje-lufte-te-shumepritur-per-amerikanet/60%Daily2021-01-05 10:42
https://kosovapost.net/a-ka-frike-vuciq-nga-vaksina-pse-nuk-e-ka-marre-deri-tani/60%Daily2021-01-05 10:34
https://kosovapost.net/ministrat-dhe-funksionaret-e-larte-te-bdi-se-ia-festojne-ditelindjen-ahmetit/60%Daily2021-01-05 10:27
https://kosovapost.net/mediet-serbe-maqedonia-veriore-po-kthehet-ne-amsterdamin-e-ballkanit/60%Daily2021-01-05 10:22
https://kosovapost.net/mediumi-serb-kosova-po-pergatitet-te-aplikoje-perseri-ne-unesco-perpjekje-koti/60%Daily2021-01-05 10:16
https://kosovapost.net/mbi-86-milione-shkon-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2021-01-05 10:15
https://kosovapost.net/vazhdojne-perpjekjet-e-trump-per-ndryshimin-e-rezultatit/60%Daily2021-01-05 10:12
https://kosovapost.net/katari-dhe-arabia-saudite-dakordohen-per-hapjen-e-te-gjitha-kufijeve/60%Daily2021-01-05 10:09
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-arrin-marreveshje-me-pfizer-siguron-800-mije-vaksina/60%Daily2021-01-05 10:05
https://kosovapost.net/publikohet-pergjimi-i-donald-trump-shtohet-skepticizmi-mbi-zgjedhjet-ne-shba/60%Daily2021-01-05 10:08
https://kosovapost.net/ramos-ne-tratativa-te-avancuara-me-psg/60%Daily2021-01-05 09:48
https://kosovapost.net/a-do-te-ndikojne-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2021-01-05 09:44
https://kosovapost.net/ikshpk-sqaron-rastin-e-19-vjecares-dy-here-rezultoi-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2021-01-05 09:43
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-kosove-2/60%Daily2021-01-05 09:31
https://kosovapost.net/lladrovci-ngushellon-familjen-zeka-per-vdekjen-tragjike-te-24-vjecarit/60%Daily2021-01-05 09:36
https://kosovapost.net/anglia-hyn-ne-bllokade-te-re-kombetare/60%Daily2021-01-05 09:17
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-therret-konference-per-media/60%Daily2021-01-05 09:05
https://kosovapost.net/vendi-gati-per-protesta-uashingtoni-aktivizon-garden-kombetare/60%Daily2021-01-05 09:00
https://kosovapost.net/jasharaj-fillimi-i-gjysme-vjetorit-te-dyte-varet-na-gjendja-pandemike-ne-vend/60%Daily2021-01-05 10:17
https://kosovapost.net/keto-ndryshimet-do-te-ndodhin-ne-zvicer-gjate-ketij-viti/60%Daily2021-01-05 11:06
https://kosovapost.net/bora-e-pare-ne-indi-shkakton-veshtiresi/60%Daily2021-01-05 08:49
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-riu-nga-drenasi-qe-vdiq-nga-aksidenti-i-mbremshem/60%Daily2021-01-05 08:45
https://kosovapost.net/global-times-si-e-arriti-wuhan-kete-pa-vaksinen/60%Daily2021-01-05 08:38
https://kosovapost.net/gent-cakaj-ia-dorezon-detyren-xhackes-premton-vazhdim-te-angazhimit-ne-te-mire-te-shqiptareve/60%Daily2021-01-05 08:36
https://kosovapost.net/vulin-po-zhvillohen-hetime-serioze-ne-lidhje-me-pergjimin-e-vuciqit/60%Daily2021-01-05 08:17
https://kosovapost.net/duhen-dy-vjet-kohe-per-ringjallje-te-ekonomise-ne-kosove/60%Daily2021-01-05 08:10
https://kosovapost.net/amerika-deporton-ne-kosove-ardit-ferizin/60%Daily2021-01-05 10:11
https://kosovapost.net/politika-gjermane-ne-ethe-teksa-merkel-po-behet-gati-te-largohet/60%Daily2021-01-05 10:11
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-puna-ne-kuader-te-dialogut-kosove-serbi-duhet-te-vazhdoje/60%Daily2021-01-05 07:53
https://kosovapost.net/turqia-lufton-covid-19-me-17-spitale-te-reja/60%Daily2021-01-05 07:50
https://kosovapost.net/brexit-po-e-detyron-skocine-te-kerkoje-shkeputjen-nga-britania-e-madhe/60%Daily2021-01-05 07:38
https://kosovapost.net/kalendari-historik5-janar/60%Daily2021-01-05 07:34
https://kosovapost.net/juventus-humb-mbrojtesin-ndaj-milanit/60%Daily2021-01-05 07:33
https://kosovapost.net/konfirmohet-rasti-i-pare-i-variantit-te-koronavirusit-ne-nju-jork/60%Daily2021-01-05 07:28
https://kosovapost.net/sot-behen-9-vite-pa-gjeneral-shaban-shalen/60%Daily2021-01-05 07:26
https://kosovapost.net/pse-indonezia-vaksinon-se-pari-popullsine-qe-punon-e-jo-te-moshuarit/60%Daily2021-01-05 07:22
https://kosovapost.net/pse-nuk-do-te-jete-pjese-e-asnje-partie-kete-e-shpjegon-rufki-suma/60%Daily2021-01-05 07:19
https://kosovapost.net/haga-refuzoi-te-liroje-nga-burgu-kriminelin-serb-ne-bosnje-milomir-stakiq/60%Daily2021-01-05 07:13
https://kosovapost.net/mbi-7-mije-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-05 07:09
https://kosovapost.net/ende-pa-filluar-fushata-zgjedhore-ne-kosove-partite-politike-nisin-tubimet-shkelin-masat-anti-covid/60%Daily2021-01-05 07:07
https://kosovapost.net/deklarata-e-forte-e-trump-demokratet-sdo-e-marrin-shtepine-e-bardhe-do-luftojme/60%Daily2021-01-05 07:02
https://kosovapost.net/kujdes-ky-lloj-i-cajit-ju-demton-dhembet/60%Daily2021-01-05 06:58
https://kosovapost.net/moti-sot-155/60%Daily2021-01-05 06:55
https://kosovapost.net/pamje-te-renda-nga-aksidenti-ne-arllat-ku-vdiq-nje-person/60%Daily2021-01-04 22:37
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-flet-per-daten-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Daily2021-01-04 22:31
https://kosovapost.net/ibrahim-kelmendi-akuzon-rende-xhavit-halitin-dhe-azem-sylen-ja-cka-i-ben-ademit-zahirit/60%Daily2021-01-04 22:22
https://kosovapost.net/osmani-ne-menyre-indirekte-haziri-me-ka-lutur-me-u-kthy-ne-ldk/60%Daily2021-01-04 22:10
https://kosovapost.net/rritja-e-madhe-e-rasteve-me-covid-19-qeveria-urdheron-mbyllje-totale-ne-angli/60%Daily2021-01-04 21:23
https://kosovapost.net/kuci-shpjegon-rivalitetin-rugova-thaci-nje-kohe-nuk-i-duron-dy-personalitete-historike/60%Daily2021-01-04 21:00
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-ne-nje-aksident-te-rende-ne-arllat-rruges-per-malisheve/60%Daily2021-01-04 20:52
https://kosovapost.net/kuci-nuk-e-le-pdk-ne-kjo-parti-eshte-krijese-e-imja/60%Daily2021-01-04 20:23
https://kosovapost.net/maqedoni-20-viktima-dhe-106-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-04 19:59
https://kosovapost.net/nje-21-vjecar-u-there-me-thike-pas-nje-perleshje-ne-prishtine/60%Daily2021-01-04 19:56
https://kosovapost.net/retorika-kunder-turqise-ne-be-saboton-te-ardhmen-e-evropes-2/60%Daily2021-01-04 19:27
https://kosovapost.net/retorika-kunder-turqise-ne-be-saboton-te-ardhmen-e-evropes/60%Daily2021-01-04 18:58
https://kosovapost.net/presidenti-i-meksikes-i-ofron-azil-politik-bashke-themeluesit-te-wikileaks-julian-assange/60%Daily2021-01-04 18:54
https://kosovapost.net/kuvendi-i-shqiperise-votoi-dy-ministrat-e-rinj-te-qeverise-rama/60%Daily2021-01-04 18:49
https://kosovapost.net/ish-ministri-tregon-pse-asnjehere-nuk-u-be-ligji-per-transplantim-organesh-ne-kosove/60%Daily2021-01-04 18:26
https://kosovapost.net/kongresisti-torres-premton-te-ndjeke-rrugen-e-engelit-kur-behet-fjale-per-ceshtjen-shqiptare/60%Daily2021-01-04 18:17
https://kosovapost.net/bajqinovci-i-lvv-se-mergata-e-vendosur-per-56-per-qind/60%Daily2021-01-04 17:59
https://kosovapost.net/dite-anormale-i-presin-shtetet-e-bashkuara/60%Daily2021-01-04 17:52
https://kosovapost.net/tahiri-nuk-e-dime-a-jemi-ende-qeveri-ne-detyre-apo-si/60%Daily2021-01-04 17:50
https://kosovapost.net/valmir-alickaj-rrefen-se-si-vendosi-qe-ta-dhuroje-veshken-nazlije-sherifit/60%Daily2021-01-04 17:23
https://kosovapost.net/berisha-nisma-shkon-e-vetme-ne-zgjedhje-ja-sa-vota-synojne-ti-marrin/60%Daily2021-01-04 17:17
https://kosovapost.net/reagon-vellai-i-19-vjecares-qe-vdiq-duke-pritur-transplantimin-e-veshkes-ikshpk-ka-mashtruar-dhe-montuar-rezultatet-sipas-qejfit-te-tyre/60%Daily2021-01-04 17:08
https://kosovapost.net/137071-2/60%Daily2021-01-04 16:57
https://kosovapost.net/falimenton-pascha-bordello-me-e-madhe-ne-gjermani/60%Daily2021-01-04 16:17
https://kosovapost.net/shqiperia-pergatit-qendrat-e-vaksinimit-anti-covid-rama-premton-mbeshtetje-edhe-per-kosoven/60%Daily2021-01-04 16:15
https://kosovapost.net/pamje-nga-aksidenti-i-rende-ne-kline-ku-u-lenduan-7-persona/60%Daily2021-01-04 16:09
https://kosovapost.net/osmani-tahir-zemaj-u-vra-vetem-sepse-i-njihte-institucionet-e-ndertuara-nga-ibrahim-rugova/60%Daily2021-01-04 15:08
https://kosovapost.net/ne-30-vjetorin-e-vrasjes-perkujtohet-deshmori-i-kombit-izet-bushi/60%Daily2021-01-04 15:02
https://kosovapost.net/e-konfirmojne-nga-qkuk-ja-19-vjecarja-nazlije-sherifi-ishte-e-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2021-01-04 14:55
https://kosovapost.net/rastet-e-reja-te-infektimeve-me-covid-19-vijne-nga-keto-komuna/60%Daily2021-01-04 15:11
https://kosovapost.net/bitcoin-eshte-duke-thyer-rekorde-po-blihet-nga-investitore-te-medhenj/60%Daily2021-01-04 14:40
https://kosovapost.net/shpikja-njerezore-metoda-me-e-re-e-pastrimit-te-bores/60%Daily2021-01-04 14:36
https://kosovapost.net/nostalgji-si-dukej-miss-kosova-para-9-viteve/60%Daily2021-01-04 14:27
https://kosovapost.net/politikani-francez-kritika-per-shperndarjen-e-vaksinave-me-e-komplikuar-se-blerja-e-nje-veture/60%Daily2021-01-04 14:14
https://kosovapost.net/bilanci-24-oresh-shtate-viktime-e-169-raste-te-reja/60%Daily2021-01-04 14:17
https://kosovapost.net/korona-angleze-arrin-edhe-ne-turqi/60%Daily2021-01-04 14:42
https://kosovapost.net/i-jepet-lamtumira-e-fundit-19-vjecares-qe-po-priste-ta-transplantonte-veshken/60%Daily2021-01-04 14:01
https://kosovapost.net/irc-paralajmeron-per-krizen-e-urise-ne-sudanin-jugor/60%Daily2021-01-04 13:59
https://kosovapost.net/gjykata-britanike-vendos-kunder-ekstradimit-te-assange-ne-shba/60%Daily2021-01-04 13:55
https://kosovapost.net/lladrovci-nuk-ka-frike-jam-i-bindur-qe-fitoje-edhe-kunder-30-kandidateve/60%Daily2021-01-04 13:50
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-drejt-nje-izolimi-te-ri-kombetar/60%Daily2021-01-04 13:46
https://kosovapost.net/mirenjohje-te-pakufishme-per-nje-mik-te-rralle/60%Daily2021-01-04 13:44
https://kosovapost.net/irani-rifillon-pasurimin-e-uraniumit/60%Daily2021-01-04 13:40
https://kosovapost.net/lajthite-te-mira-per-zemer-dhe-enet-e-gjakut/60%Daily2021-01-04 13:34
https://kosovapost.net/hoxhaj-permes-telefonates-falenderon-senatorin-bob-dole-per-mbeshtetjen-e-madhe-amerikane-ndaj-kosoves/60%Daily2021-01-04 13:26
https://kosovapost.net/vrasja-e-dy-motrave-ne-tirane-flet-vellai-dorasi-i-linte-shtatzene-dhe-me-pas-i-shiste-femijet/60%Daily2021-01-04 13:16
https://kosovapost.net/hetues-ne-kosove-aktakuza-te-reja-e-nisje-gjykimesh-cka-pritet-te-ndodhe-ne-2021-nga-specialja/60%Daily2021-01-04 13:17
https://kosovapost.net/vuciq-nen-pergjim-alarohet-beogradi/60%Daily2021-01-04 14:18
https://kosovapost.net/lendohen-tre-police-ne-prishtine/60%Daily2021-01-04 12:33
https://kosovapost.net/e-duan-city-dhe-psg-tottenham-gati-te-blindoje-yllin-e-sulmit/60%Daily2021-01-04 12:29
https://kosovapost.net/partia-zvicerane-e-shqetesuar-kerkon-teste-te-shpejta-per-covid-19-personat-qe-kthehen-nga-kosova/60%Daily2021-01-04 12:22
https://kosovapost.net/meta-i-bindur-se-eliot-engel-do-te-mbeshtese-forcimin-e-marredhenieve-shqiptaro-amerikane/60%Daily2021-01-04 12:27
https://kosovapost.net/vetura-rrokulliset-dhe-perfshihet-nga-zjarri-ka-te-lenduar/60%Daily2021-01-04 12:02
https://kosovapost.net/sfidat-e-2021-ne-rajon-pandemia-covid-19-zgjedhjet-jane-ceshtjet-e-nxehta-te-ketij-viti/60%Daily2021-01-04 11:58
https://kosovapost.net/varianti-i-ri-i-covid-19-perhapet-ne-37-vende/60%Daily2021-01-04 11:48
https://kosovapost.net/shihemi-ne-washington-trump-paralajmeron-proteste-te-ashper/60%Daily2021-01-04 11:47
https://kosovapost.net/136948-2/60%Daily2021-01-04 11:44
https://kosovapost.net/cfare-thote-raka-per-vaksinen-dhe-cila-eshte-porosia-e-tij-per-qytetaret/60%Daily2021-01-04 11:35
https://kosovapost.net/lukaku-frikeson-zikalterit/60%Daily2021-01-04 11:33
https://kosovapost.net/nancy-pelosi-rizgjidhet-kryetare-e-dhomes-se-perfaqesuesve-2/60%Daily2021-01-04 11:28
https://kosovapost.net/hoti-ne-18-vjetorin-e-vrasjes-se-tahir-zemaj-drejtesia-duhet-te-vendoset/60%Daily2021-01-04 11:20
https://kosovapost.net/tahiri-braathu-ka-kontribuar-pa-asnje-kurim-ne-ndertimin-e-institucioneve-demokratike/60%Daily2021-01-04 11:10
https://kosovapost.net/shqiptohen-802-gjoba-per-shkelesit-e-ligjit-anticovid/60%Daily2021-01-04 11:00
https://kosovapost.net/nancy-pelosi-rizgjidhet-kryetare-e-dhomes-se-perfaqesuesve/60%Daily2021-01-04 10:57
https://kosovapost.net/zemaj-homazhet-per-tahir-enis-e-hasan-zemajn-jane-momente-sa-te-renda-aq-krenare/60%Daily2021-01-04 10:43
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-njofton-nje-tjeter-kandidat-per-deputet-ne-listen-e-aak-se/60%Daily2021-01-04 10:43
https://kosovapost.net/45-aksidente-shqiptohen-mbi-600-tiketa-trafiku/60%Daily2021-01-04 10:25
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-vrasjet-politike-jane-plaga-me-e-madhe-per-kosoven/60%Daily2021-01-04 10:23
https://kosovapost.net/shifra-rekord-japonia-drejt-nje-gjendjeje-te-re-te-jashtezakonshme/60%Daily2021-01-04 10:18
https://kosovapost.net/infermieri-i-qkuk-se-nderprene-greven-dhe-jep-doreheqje/60%Daily2021-01-04 10:16
https://kosovapost.net/mustafa-perkujton-tahir-enis-e-hasan-zemajn-kerkon-drejtesi-per-vrasjen-e-tyre/60%Daily2021-01-04 09:45
https://kosovapost.net/shurupi-i-kolles-me-mjalte-dhe-trumze-receta-qe-duhet-te-dini/60%Daily2021-01-04 09:43
https://kosovapost.net/shba-mban-pranine-ne-gjirin-persik-per-shkak-te-kercenimeve-nga-irani/60%Daily2021-01-04 09:41
https://kosovapost.net/ronaldo-ne-histori-ia-kalon-mbretit-pele/60%Daily2021-01-04 09:34
https://kosovapost.net/sot-behet-varrimi-i-nazlije-sherifit-19-vjecarja-qe-pritej-ti-transplantohej-veshka/60%Daily2021-01-04 09:32
https://kosovapost.net/ne-nuk-duam-te-gjuajme-shtriga-dhe-nuk-do-te-kete-te-mbrojtur/60%Daily2021-01-04 09:24
https://kosovapost.net/athletic-bilbao-ne-lot-aksidenti-i-merr-jeten-futbollistit-23-vjecar/60%Daily2021-01-04 09:16
https://kosovapost.net/rexhepi-mbetet-ne-ldk-me-vjosen-jemi-pershendetur/60%Daily2021-01-04 09:02
https://kosovapost.net/kuvendi-i-shqiperise-mblidhet-per-ndryshimet-ne-qeveri/60%Daily2021-01-04 08:47
https://kosovapost.net/lul-raka-apel-qytetareve-per-vaksinat-leni-anash-teorite-konspirative/60%Daily2021-01-04 08:30
https://kosovapost.net/mbi-284-milione-te-prekur-nga-covid-19-ne-kontinentin-e-afrikes/60%Daily2021-01-04 08:16
https://kosovapost.net/gjermania-ne-prag-te-zgjatjes-se-kufizimeve-per-koronen/60%Daily2021-01-04 08:14
https://kosovapost.net/136856-2/60%Daily2021-01-04 08:08
https://kosovapost.net/trump-paralajmerohet-kunder-perfshirjes-se-ushtrise-ne-transferimin-e-pushtetit/60%Daily2021-01-04 07:54
https://kosovapost.net/136849-2/60%Daily2021-01-04 07:48
https://kosovapost.net/reshitaj-kunder-koalicioneve-parazgjedhore-partite-ti-masin-te-vetem-forcat/60%Daily2021-01-04 07:42
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-bashkatdhetaret-nga-konsullata-e-kosoves-ne-kanada/60%Daily2021-01-04 07:39
https://kosovapost.net/kroacia-goditet-perseri-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Daily2021-01-04 07:34
https://kosovapost.net/kalendari-historik4-janar/60%Daily2021-01-04 07:31
https://kosovapost.net/covid-19-greqia-fillon-shtetrrethimin-me-te-rrepte-deri-me-11-janar/60%Daily2021-01-04 07:30
https://kosovapost.net/kompania-pastrim-3-mije-lende-i-ka-derguar-te-permbaruesi/60%Daily2021-01-04 07:18
https://kosovapost.net/kush-eshte-femra-e-cila-erdhi-nga-arat-dhe-u-ngjit-ne-maje-u-be-kryeministre/60%Daily2021-01-04 07:11
https://kosovapost.net/bilanci-kosove-rreth-8-mije-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2021-01-04 07:05
https://kosovapost.net/kjo-gjethe-e-vetme-parandalon-kancerin-hipertensionin-dhe-diabetin/60%Daily2021-01-04 07:01
https://kosovapost.net/rinovimi-jashte-skenarit-united-vendos-perfundimisht-per-paul-pogba/60%Daily2021-01-04 06:57
https://kosovapost.net/shqetesuese-shba-shenon-mbi-350-mije-viktima-nga-covid-19/60%Daily2021-01-04 06:54
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-23/60%Daily2021-01-04 06:49
https://kosovapost.net/trump-i-kerkoi-sekretarit-te-shtetit-te-georgias-ta-permbyste-fitoren-e-biden/60%Daily2021-01-03 22:14
https://kosovapost.net/pacolli-falenderon-eliot-engel-ne-i-jemi-borxh-amerikes-nderim-per-kete-mik-te-madh-te-kosoves/60%Daily2021-01-03 22:08
https://kosovapost.net/shba-numri-i-pergjithshem-i-rasteve-me-covid-19-rritet-ne-pothuajse-21-milione/60%Daily2021-01-03 22:00
https://kosovapost.net/arabia-saudite-rihapi-te-gjitha-kufijte/60%Daily2021-01-03 22:00
https://kosovapost.net/kafshet-e-rrugeve-marrin-ushqim-gjate-ores-policore-ne-turqi/60%Daily2021-01-03 21:47
https://kosovapost.net/136796-2/60%Daily2021-01-03 21:30
https://kosovapost.net/kjo-eshte-super-limuzina-qe-do-te-shoqeroje-joe-biden-gjate-presidences-foto/60%Daily2021-01-03 21:19
https://kosovapost.net/rreth-8-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-03 21:02
https://kosovapost.net/mergimtaret-kane-filluar-te-shkojne-cfare-i-pret-kur-te-kthehen-ne-vendet-e-europes/60%Daily2021-01-03 20:46
https://kosovapost.net/pergjohet-vuciqi-aktivizohen-sherbimet-e-inteligjences-serbe/60%Daily2021-01-03 20:23
https://kosovapost.net/mutacioni-i-rrezikshem-i-covid-19-mberrin-ne-greqi-konfirmohen-4-raste-pozitive/60%Daily2021-01-03 20:17
https://kosovapost.net/si-eshte-situata-me-covid-19-dhe-cfare-na-pret-kete-vit/60%Daily2021-01-03 19:51
https://kosovapost.net/shqiptari-vazhdon-te-mbahet-ne-burgun-serb-qe-nje-vit-ende-nuk-caktohet-seanca/60%Daily2021-01-03 19:20
https://kosovapost.net/kosova-falenderon-kongresmenin-eliot-engel/60%Daily2021-01-03 19:05
https://kosovapost.net/ne-2021-n-na-duhet-nje-qeveri-te-pergjegjshme/60%Daily2021-01-03 19:01
https://kosovapost.net/reagon-bahtiri-sistemi-yne-shendetesor-u-vonua-ne-transplatimin-e-veshkes-per-nazlijen/60%Daily2021-01-03 18:39
https://kosovapost.net/edhe-347-te-vdekur-dhe-mbi-14-raste-te-reja-me-covid-19-ne-itali/60%Daily2021-01-03 17:49
https://kosovapost.net/a-do-ti-bashkohet-vjosa-osmant-flet-fatmir-rexhepi/60%Daily2021-01-03 17:33
https://kosovapost.net/laboratori-i-vajzes-se-blerim-devollit-fiton-tenderin-170-mije-eurosh-per-testimin-e-punetoreve-te-kek-ut/60%Daily2021-01-03 17:21
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-te-henen-dhe-te-marten/60%Daily2021-01-03 16:56
https://kosovapost.net/bajqinovci-vazhdon-takimet-me-mergimtaret-epoka-e-re-politike-do-vije-me-ndihmen-e-tyre/60%Daily2021-01-03 16:37
https://kosovapost.net/prokuroria-hedh-poshte-kallezimin-penal-ndaj-agim-bahtirit-per-padegjueshmeri-qytetare/60%Daily2021-01-03 16:24
https://kosovapost.net/rreth-2-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2021-01-03 16:15
https://kosovapost.net/3-humbje-jete-dhe-447-raste-te-reja-sot-ne-shqiperi/60%Daily2021-01-03 15:59
https://kosovapost.net/humb-jeten-19-vjecarja-nga-mitrovica-qe-kishte-veshkat-e-demtuara/60%Daily2021-01-03 14:50
https://kosovapost.net/militantet-vrasin-mbi-70-civile-ne-nigeri/60%Daily2021-01-03 14:43
https://kosovapost.net/fjolla-morina-uroj-qe-kete-vit-ta-mbyllim-me-nje-bebe/60%Daily2021-01-03 14:42
https://kosovapost.net/ta-pshusha-gjykaten-speciale-ish-luftetari-i-uck-se-ka-nje-mesazh-per-shoket-ne-hage/60%Daily2021-01-03 14:45
https://kosovapost.net/papa-kritikon-njerezit-qe-shkuan-per-pushime-ne-pandemi/60%Daily2021-01-03 14:25
https://kosovapost.net/nuk-ndalet-dritan-abazoviq-paralajmeron-shkarkimin-e-gjukanovicit-si-president/60%Daily2021-01-03 14:21
https://kosovapost.net/shqiptari-eshte-babai-i-pare-ne-zvicer-qe-perfiton-nga-pushimi-i-atesise/60%Daily2021-01-03 14:18
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-45/60%Daily2021-01-03 14:06
https://kosovapost.net/kater-viktima-dhe-234-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2021-01-03 14:02
https://kosovapost.net/106-vjecarja-mposhte-covid-19-i-uroj-te-gjitheve-nje-vit-te-mbare/60%Daily2021-01-03 13:49
https://kosovapost.net/a-mund-te-vaksinohen-grate-shtatzena-kunder-covid-19/60%Daily2021-01-03 13:30
https://kosovapost.net/79-aksidente-ne-trafik-per-nje-dite-ne-kosove/60%Daily2021-01-03 12:59
https://kosovapost.net/e-moshuara-qe-u-rrah-dhe-u-plackit-mbreme-njihet-si-humaniste-e-madhe/60%Daily2021-01-03 12:50
https://kosovapost.net/28-vjecari-tentoi-te-hidhej-nga-kulmi-i-klinikes-se-psikiatrise-e-parandalojne-policia-e-zjarrefikesit/60%Daily2021-01-03 13:00
https://kosovapost.net/albin-kurti-i-kujtojme-me-mall-e-dashuri-arbenin-e-monin-arbnorin-e-astritin/60%Daily2021-01-03 12:33
https://kosovapost.net/gjermania-gati-te-zgjase-bllokimin/60%Daily2021-01-03 12:29
https://kosovapost.net/nderron-jete-legjenda-e-nba-se-paul-westphal/60%Daily2021-01-03 12:04
https://kosovapost.net/britania-vater-e-infektimeve-mbi-57-mije-raste-te-reja-me-covid-19-per-nje-dite/60%Daily2021-01-03 12:03
https://kosovapost.net/basha-mesazh-mirenjohes-kongresmenit-engel/60%Daily2021-01-03 12:01
https://kosovapost.net/cili-biznesmeni-i-njohur-do-te-jete-kandidat-i-aak-se-per-deputet-flet-daut-haradinaj/60%Daily2021-01-03 11:52
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistralen-peje-prishtine-tete-persona-te-lenduar/60%Daily2021-01-03 11:29
https://kosovapost.net/avdyli-avulluesve-te-2-milione-eurove-pas-shkurtit-sdo-kete-me-lutje-ta-dini/60%Daily2021-01-03 11:18
https://kosovapost.net/muhaxheri-fajeson-politiken-pret-qeverine-e-ardhshme-per-borean/60%Daily2021-01-03 11:01
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-javen-qe-vjen-2/60%Daily2021-01-03 10:52
https://kosovapost.net/memoriali-e-verteta-dhe-lista-e-deshmoreve-te-istogut/60%Daily2021-01-03 10:26
https://kosovapost.net/136661-2/60%Daily2021-01-03 10:21
https://kosovapost.net/o-shqiptarit-thuaji-sguxon-ne-dac-me-pa-qysh-dhezet-e-qysh-trimnohet/60%Daily2021-01-03 10:42
https://kosovapost.net/e-mbuluar-me-shami-dhe-shofere-autobusi-myslimania-shqiptare-terheq-vemendjen-e-shtypit-italian/60%Daily2021-01-03 10:04
https://kosovapost.net/si-te-ckapet-shteti/60%Daily2021-01-03 10:02
https://kosovapost.net/zonja-biontech-nena-e-vaksines-ne-vere-i-rikthehemi-jetes-normale/60%Daily2021-01-03 09:45
https://kosovapost.net/bitcoin-shenon-rritje-te-jashtezakonshme-ja-sa-u-kembye-ne-date-31-dhjetor/60%Daily2021-01-03 10:18
https://kosovapost.net/pavaresisht-karantines-protestat-kunder-netanyahut-kane-vazhduar-ne-izrael/60%Daily2021-01-03 09:37
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-politikani-italian-prane-shtepise-se-tij/60%Daily2021-01-03 09:38
https://kosovapost.net/shumica-e-shteteve-ne-bote-ashpersojne-masat-kunder-koronavirusit/60%Daily2021-01-03 09:14
https://kosovapost.net/fitorja-e-biden-it-do-te-sfidohet-nga-senatoret-republikane/60%Daily2021-01-03 09:03
https://kosovapost.net/legjenda-e-liverpoolit-murphy-zbulon-emrat-e-dy-yjeve-qe-mund-ta-zevendesojne-salahun-nese-largohet/60%Daily2021-01-03 09:00
https://kosovapost.net/ky-eshte-lengu-qe-ndihmon-per-pastrimin-e-veshkave-dhe-melcise/60%Daily2021-01-03 08:47
https://kosovapost.net/deri-ne-30-minuta-pritje-ne-merdare-per-te-dale-nga-kosova/60%Daily2021-01-03 08:27
https://kosovapost.net/vushtrri-arrestohet-i-mituri-gjuan-me-arme-zjarri-drejt-nje-veture/60%Daily2021-01-03 07:55
https://kosovapost.net/obiliq-djali-sulmon-nenen-e-tij/60%Daily2021-01-03 07:51
https://kosovapost.net/136614-2/60%Daily2021-01-03 07:48
https://kosovapost.net/mbi-8-mije-eshte-numri-i-rasteve-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-03 07:44
https://kosovapost.net/moti-sot-154/60%Daily2021-01-03 07:37
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshuari-qe-plagosi-tre-persona-ne-peje/60%Daily2021-01-02 22:36
https://kosovapost.net/merr-flake-nje-shtepize-ne-brezovice/60%Daily2021-01-02 22:25
https://kosovapost.net/perse-humbja-e-peshes-eshte-e-veshtire-2/60%Daily2021-01-02 22:20
https://kosovapost.net/citaku-tregon-fjalet-e-zyrtareve-amerikane-per-kosoven-ne-takimet-qe-kishte-me-ta/60%Daily2021-01-02 21:36
https://kosovapost.net/tre-persona-te-plagosur-ne-peje-njeri-nga-ta-dergohet-ne-qkuk/60%Daily2021-01-02 21:27
https://kosovapost.net/pdk-publikon-poezine-e-plote-te-ndre-mjedes-e-zberthen-karakterin-e-saj-politik/60%Daily2021-01-02 21:16
https://kosovapost.net/pas-akuzave-per-vjedhjen-e-sloganit-guxo-reagon-osmani/60%Daily2021-01-02 20:57
https://kosovapost.net/serish-dridhje-termeti-ne-kroaci/60%Daily2021-01-02 20:53
https://kosovapost.net/fsk-rama-ne-tre-mujorshin-e-vitit-2021-do-te-jemi-pjese-e-misionit-me-garden-e-ajoves/60%Daily2021-01-02 20:39
https://kosovapost.net/ne-keto-komuna-vazhdon-ora-policore/60%Daily2021-01-02 20:32
https://kosovapost.net/politikani-gjerman-merz-jo-pranimit-te-migranteve-nga-bosnja-e-greqia/60%Daily2021-01-02 21:01
https://kosovapost.net/gerrard-kthen-rroten-e-historise-ne-skoci-pas-10-vitesh-rangers-shume-afer-titullit/60%Daily2021-01-02 20:16
https://kosovapost.net/djali-vulosi-daljen-nga-be-babai-i-johnsonit-kerkon-pasaporte-franceze-do-te-jem-gjithmone-europian/60%Daily2021-01-02 20:11
https://kosovapost.net/me-rrip-ne-fyt-diplomatja-nga-maqedonia-e-veriut-gjendet-e-vdekur-ne-nju-jork/60%Daily2021-01-02 20:02
https://kosovapost.net/arrestohen-kosovaret-me-pasaporta-fals-tentuan-te-kalojne-kufirin-gjerman/60%Daily2021-01-02 19:53
https://kosovapost.net/pritjet-ne-kufi-ketu-mund-te-informoheni-gjendjen-online/60%Daily2021-01-02 20:09
https://kosovapost.net/a-ekziston-menopauza-te-meshkujt-dhe-a-dallon-nga-femrat/60%Daily2021-01-02 19:30
https://kosovapost.net/pacolli-akr-mbetet-opsioni-i-vetem-edhe-ne-keto-zgjedhje/60%Daily2021-01-02 19:13
https://kosovapost.net/keta-jane-10-deputetet-me-te-pelqyer-te-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2021-01-02 18:05
https://kosovapost.net/a-do-ti-lejohet-kandidimi-ne-zgjedhje-flet-albulena-haxhiu/60%Daily2021-01-02 20:23
https://kosovapost.net/siria-kritikon-shba-ne-lidhur-me-sanksionet/60%Daily2021-01-02 17:53
https://kosovapost.net/haradinaj-smjafton-vec-be-ja-per-dialogun-duhet-te-perfshihet-edhe-presidenti-amerikan-merkel-e-macron/60%Daily2021-01-02 17:23
https://kosovapost.net/biznesmeni-anonim-dhuroi-nje-banese-naten-e-vitit-te-ri-ne-gjilan/60%Daily2021-01-02 17:17
https://kosovapost.net/hoti-ngushellon-familjen-e-riza-smakes-per-shuarjen-e-tij/60%Daily2021-01-02 17:05
https://kosovapost.net/papa-francesku-maradona-si-nje-poet-qe-lumturonte-njerezit/60%Daily2021-01-02 16:38
https://kosovapost.net/221-gjoba-per-shkelesit-e-masave-anti-covid/60%Daily2021-01-02 16:28
https://kosovapost.net/kimete-berisha-shqiponjat-ska-kush-i-pajton/60%Daily2021-01-02 16:09
https://kosovapost.net/kazakistani-shfuqizon-denimin-me-vdekje/60%Daily2021-01-02 16:00
https://kosovapost.net/agjensite-turistike-paten-goditjen-me-te-madhe-gjate-vitit-2020/60%Daily2021-01-02 15:58
https://kosovapost.net/pandemia-nuk-preku-eksportet-ne-kosove-destinacion-ka-qene-shqiperia-dhe-vendet-e-be-se/60%Daily2021-01-02 15:51
https://kosovapost.net/e-para-pas-70-vitesh-shba-nje-grua-prane-ekzekutimit/60%Daily2021-01-02 15:47
https://kosovapost.net/nje-33-vjecar-nga-malisheva-eshte-njeri-nga-kater-viktimat-me-covid-19/60%Daily2021-01-02 15:42
https://kosovapost.net/elon-musk-keshilla-per-ceo-t-mos-shpenzoni-kohe-per-konferenca-dhe-powerpoint/60%Daily2021-01-02 15:18
https://kosovapost.net/136498-2/60%Daily2021-01-02 15:11
https://kosovapost.net/mbi-84-milione-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-gjithe-boten/60%Daily2021-01-02 14:54
https://kosovapost.net/driton-kuka-sot-diten-e-nisem-me-testime-pcr/60%Daily2021-01-02 14:23
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-44/60%Daily2021-01-02 14:09
https://kosovapost.net/kater-viktima-dhe-229-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2021-01-02 14:06
https://kosovapost.net/top-pese-nokautet-per-vitin-2020-ne-boks-secili-me-spektakolar-se-tjetri/60%Daily2021-01-02 13:59
https://kosovapost.net/afer-7-mije-foshnje-kane-lindur-gjate-pandemise/60%Daily2021-01-02 13:37
https://kosovapost.net/weber-shkembimi-i-territoreve-eshte-mposhtur-marreveshja-finale-krijon-nje-kosove-te-re/60%Daily2021-01-02 13:11
https://kosovapost.net/eshte-koha-e-fundit-per-ndryshime-edhe-tek-ne/60%Daily2021-01-02 12:27
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-bashkepuntori-profesional-i-gjykates-themelore-ne-prishtine/60%Daily2021-01-02 12:22
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pija-qe-duhet-te-konsumoni-per-te-forcuar-sistemin-imunitar/60%Daily2021-01-02 12:14
https://kosovapost.net/cpo-ndodh-ne-france-mijera-qytetare-thyejne-rregullat-e-pandemise/60%Daily2021-01-02 12:11
https://kosovapost.net/arrestohet-gjakovarja-rrahu-burrin-dhe-e-beri-per-spital/60%Daily2021-01-02 12:06
https://kosovapost.net/caji-i-dafines-mbron-mushkerite-dhe-aroma-e-tij-shkaterron-viruset/60%Daily2021-01-02 12:01
https://kosovapost.net/ka-filluar-aplikimi-i-sigurimit-te-detyrueshem-kufitar/60%Daily2021-01-02 12:07
https://kosovapost.net/shba-20-milione-te-prekur-me-covid-180-mije-te-infektuar-cdo-dite/60%Daily2021-01-02 11:55
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-gazeta-express-nxjerr-lajm-te-rreme/60%Daily2021-01-02 11:14
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistralen-podujeve-prishtine-lendohet-nje-person/60%Daily2021-01-02 10:56
https://kosovapost.net/keto-jane-frutat-qe-djegin-dhjamin-pasi-e-keni-tepruar-me-menune-e-vitit-te-ri/60%Daily2021-01-02 10:49
https://kosovapost.net/covid-19-i-merr-jeten-biologut-te-njohur-zbuluesit-te-tulipanit-shqiptar/60%Daily2021-01-02 10:46
https://kosovapost.net/gjykata-tjeter-goditje-per-trump-nuk-lejohet-refuzimi-i-rezultatit-nga-mike-pence/60%Daily2021-01-02 10:43
https://kosovapost.net/dumoshi-kosova-po-pergatitet-te-aplikoje-ne-unesco/60%Daily2021-01-02 10:26
https://kosovapost.net/sa-vjec-eshte-zemra-juaj-zbuloni-faktoret-qe-e-dobesojne-para-kohe/60%Daily2021-01-02 10:04
https://kosovapost.net/mbi-30-shtete-raportojne-raste-me-variantin-e-ri-te-koronavirusit/60%Daily2021-01-02 09:58
https://kosovapost.net/kurti-viziton-familjen-e-rexhep-selimit-uron-lirimin-e-tij-nga-burgu/60%Daily2021-01-02 09:41
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-erdhen-3-milione-vaksina-furnizimi-do-te-vazhdoje/60%Daily2021-01-02 09:28
https://kosovapost.net/pese-klube-duan-david-alaba-cila-eshte-endrra-e-tij/60%Daily2021-01-02 09:23
https://kosovapost.net/sot-ne-kosove-mot-me-diell-dhe-vranesira/60%Daily2021-01-02 08:33
https://kosovapost.net/zgjedhjet-nuk-do-te-sjellin-ndryshime-por-vetem-bllokim-te-shtetit/60%Daily2021-01-08 10:29
https://kosovapost.net/haziri-presidentet-dhe-kryeministrat-rrezohen-edhe-permes-zyrave-te-ldk-se/60%Daily2021-01-02 08:17
https://kosovapost.net/mbi-51-mije-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2021-01-02 08:08
https://kosovapost.net/danimarke-rreth-9-mije-shpende-ferme-pritet-te-asgjesohen-per-shkak-te-gripit-h5n8/60%Daily2021-01-02 08:04
https://kosovapost.net/senati-amerikan-votoi-per-te-tejkaluar-veton-e-trump-it-per-shpenzimet-e-mbrojtjes/60%Daily2021-01-02 08:00
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-janar-2/60%Daily2021-01-02 07:55
https://kosovapost.net/fsk-pjese-e-misioneve-paqeruajtese/60%Daily2021-01-01 22:52
https://kosovapost.net/cka-po-kerkon-vetura-zyrtare-keto-momente-ne-rugove/60%Daily2021-01-01 22:46
https://kosovapost.net/reagon-zyrtari-i-larte-i-pdk-se-thote-se-vjosa-osmani-ua-vjedhi-sloganin-guxo/60%Daily2021-01-01 22:19
https://kosovapost.net/acarohen-raportet-kosove-shqiperi-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2021-01-01 22:13
https://kosovapost.net/rrahje-brytale-ne-magjistralen-mitrovice-prishtine-policia-jep-detaje/60%Daily2021-01-01 21:54
https://kosovapost.net/perse-humbja-e-peshes-eshte-e-veshtire/60%Daily2021-01-01 21:42
https://kosovapost.net/united-ne-epersi-kunder-aston-villes/60%Daily2021-01-01 21:21
https://kosovapost.net/kicmari-me-bidenin-president-kosova-ka-perparesi/60%Daily2021-01-01 21:09
https://kosovapost.net/edhe-ne-itali-foshnja-e-pare-per-2021-en-shqiptare/60%Daily2021-01-01 20:46
https://kosovapost.net/simptomat-e-kancerit-te-lekures-pese-shenja-paralajmeruese/60%Daily2021-01-01 20:38
https://kosovapost.net/cfare-dijme-per-variantin-e-ri-te-covid-19/60%Daily2021-01-01 20:11
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-zbulon-slloganin-e-listes-qe-do-te-kandidoje-ne-zgjedhje/60%Daily2021-01-01 20:02
https://kosovapost.net/nga-sot-e-tutje-100-euro-eshte-shuma-qe-do-te-ndahet-per-femijet-e-lindur-ne-ferizaj/60%Daily2021-01-01 20:19
https://kosovapost.net/messit-ia-kalon-edhe-fernandes-ja-shenuesit-me-te-mire-te-vitit-2020/60%Daily2021-01-01 19:15
https://kosovapost.net/situata-nuk-eshte-roze-biontech-do-te-rrise-prodhimin-e-vaksines-per-covid-19/60%Daily2021-01-01 19:05
https://kosovapost.net/osmani-i-con-telegram-ngushellimi-familjes-se-riza-smakes/60%Daily2021-01-01 18:23
https://kosovapost.net/perleshje-mes-te-rinjve-ne-prizren-theret-me-thike-nje-18-vjecar/60%Daily2021-01-01 18:02
https://kosovapost.net/foshnja-e-pare-e-lindur-ne-zvicer-me-2021-en-eshte-shqiptare/60%Daily2021-01-01 17:33
https://kosovapost.net/pareademi-i-ri-e-hamza-i-ri-festojne-nderrimin-e-motmoteve-ne-oden-e-jashareve-ne-prekaz/60%Daily2021-01-01 17:21
https://kosovapost.net/isa-mustafa-ngushellom-familjen-smaka/60%Daily2021-01-01 16:40
https://kosovapost.net/psg-ne-zi-shuhet-shenuesi-i-pare-ne-historine-e-klubit/60%Daily2021-01-01 16:32
https://kosovapost.net/bolsonaro-per-sa-kohe-qe-varet-nga-une-aborti-nuk-do-te-legalizohet-kurre-ne-brazil/60%Daily2021-01-01 16:27
https://kosovapost.net/fsk-i-bashkohet-gardes-kombetare-amerikane-ne-misionin-e-pare-nderkombetar-paqeruajtes-te-saj/60%Daily2021-01-01 16:23
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-po-negocion-me-gjermanine-per-prodhimin-e-perbashket-te-vaksines/60%Daily2021-01-01 16:21
https://kosovapost.net/pas-varrimit-rrefehet-vellai-i-gruas-qe-u-vra-nga-burri-ne-viti/60%Daily2021-01-01 16:16
https://kosovapost.net/britania-largohet-perfundimisht-nga-be-ja/60%Daily2021-01-01 16:12
https://kosovapost.net/obsh-aprovon-vaksinen-i-hapet-rruga-shperndarjes-se-saj/60%Daily2021-01-01 16:10
https://kosovapost.net/ndryshon-kategorizimi-i-komunava-zemaj-publikon-listen-e-plote/60%Daily2021-01-01 16:06
https://kosovapost.net/prishtine-dy-burra-brenda-familjes-rrahen-mes-vete-ne-naten-e-vitit-te-ri/60%Daily2021-01-01 19:35
https://kosovapost.net/keto-pjese-te-kosoves-jane-te-rrezikuara-nga-termetet/60%Daily2021-01-01 15:23
https://kosovapost.net/ish-zyrtari-policor-emerohet-drejtor-sportiv-te-prishtina/60%Daily2021-01-01 15:15
https://kosovapost.net/perfitimet-shendetesore-te-spinaqit-si-ndikon-tek-zemra-syte-dhe-truri/60%Daily2021-01-01 15:01
https://kosovapost.net/500-mije-doza-te-vaksines-anti-covid-per-kosoven-vlora-citaku-reagon-ndaj-edi-rames/60%Daily2021-01-01 14:54
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-nga-covid-ne-kosove-174-raste-te-reja-dhe-445-te-sheruar/60%Daily2021-01-01 14:26
https://kosovapost.net/pacolli-riza-smaka-ishte-mik-i-mire-i-sinqerte-dhe-njohes-i-mire-i-sistemit-juridik/60%Daily2021-01-01 14:00
https://kosovapost.net/publicisti-francez-presidenti-erdogan-eshte-lider-ndryshues-i-lojerave/60%Daily2021-01-01 13:52
https://kosovapost.net/sot-behet-varrimi-i-kater-anetareve-ne-pozheran-te-vitise/60%Daily2021-01-01 13:34
https://kosovapost.net/vdesin-8-te-rinj-nga-shperthimi-i-gazit-ne-kroaci/60%Daily2021-01-01 13:14
https://kosovapost.net/rrihen-dy-familjare-ne-oren-e-fundit-te-ndrrimit-te-moteve-policia-jep-detaje/60%Daily2021-01-01 13:04
https://kosovapost.net/urimi-prekes-i-vajzes-se-jakup-krasniqit-ne-ditelindjen-e-tij-ndjejme-zerin-tend/60%Daily2021-01-01 12:43
https://kosovapost.net/google-festoi-vitin-e-ri-me-doodle/60%Daily2021-01-01 12:33
https://kosovapost.net/profesori-serb-mos-lejoni-qe-vuciqi-tju-frikesoje-me-shqiptaret-nuk-jane-me-ata-qe-ishin/60%Daily2021-01-01 12:23
https://kosovapost.net/kush-eshte-taksistja-qe-vozit-pasagjeret-e-prishtines/60%Daily2021-01-01 12:16
https://kosovapost.net/shqiperia-siguron-vaksinen-rama-thote-se-do-te-vaksinohen-edhe-mjeket-ne-kosove/60%Daily2021-01-01 12:00
https://kosovapost.net/grupi-i-dyte-i-myslimaneve-rohingi-te-mianmarit-dergohen-ne-ishullin-e-pabanuar/60%Daily2021-01-01 11:52
https://kosovapost.net/nderron-jete-profesori-universitar-riza-smaka/60%Daily2021-01-01 11:48
https://kosovapost.net/fauci-shperndarja-e-vaksinave-covid-19-ne-shba-eshte-zhgenjyese/60%Daily2021-01-01 11:42
https://kosovapost.net/bashkepunimi-kine-rusi-po-ngushton-ndikimin-e-shba-se-ne-bote/60%Daily2021-01-01 11:30
https://kosovapost.net/spanja-dhe-britania-arriten-marreveshje-per-gjibraltarin/60%Daily2021-01-01 11:22
https://kosovapost.net/politika-franceze-ne-afriken-perendimore-e-heshtur-per-te-drejtat-e-njeriut/60%Daily2021-01-01 11:15
https://kosovapost.net/ne-ora-1200-rama-le-takim-ne-facebook-paralajmeron-nje-njoftim-shume-te-rendesishem/60%Daily2021-01-01 10:56
https://kosovapost.net/shqiperia-2021-ten-e-fillon-me-dy-vajza/60%Daily2021-01-01 10:41
https://kosovapost.net/nga-sot-mergimtaret-duhet-te-paguajne-policat-kufitare/60%Daily2021-01-01 10:34
https://kosovapost.net/bideni-do-ta-nderroje-ekipin-e-sherbimit-sekret-nuk-u-beson-agjenteve-te-trumpit/60%Daily2021-01-01 09:59
https://kosovapost.net/nga-sot-ne-shqiperi-paga-minimale-30-mije-leke-ulet-pragu-i-tvsh-se-dhe-fillon-fiskalizimi/60%Daily2021-01-01 09:41
https://kosovapost.net/meta-dhe-kryemadhi-urojne-shqiptaret-pas-mesnate-gezuar-2021-in/60%Daily2021-01-01 09:08
https://kosovapost.net/sot-e-kane-ditelindjen-jakup-krasniqi-e-salih-mustafa-te-dy-e-presin-ne-hage/60%Daily2021-01-01 09:00
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-feston-ditelindjen-e-70-te-ne-hage-limaj-gezuar-ditelindjen-baca-jakup/60%Daily2021-01-01 08:48
https://kosovapost.net/pas-nderrimit-te-moteve-ne-nje-familje-ne-tirane-34-vjecari-i-dehur-qellon-me-thike-kunatin/60%Daily2021-01-01 08:41
https://kosovapost.net/mbi-8-mije-raste-aktive-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2021-01-01 08:13
https://kosovapost.net/yuri-kim-uron-shqiptaret-le-te-presim-me-padurim-nje-vit-te-ri-te-lumtur-dhe-plot-mundesi/60%Daily2021-01-01 08:09
https://kosovapost.net/zemaj-ks-vizituar-nenen-dhe-foshnjen-e-pare-te-vitit-2021foto/60%Daily2021-01-01 08:13
https://kosovapost.net/keto-jane-mesazhet-e-trump-dhe-biden-per-vitin-e-ri/60%Daily2021-01-01 08:00
https://kosovapost.net/parashikmi-i-motit/60%Daily2021-01-01 07:57