October 16, 2018
Armando Cungu

Armando Cungu

Partizani gati për trajnerin e ri, zbulohet kush do marrë drejtimin e skuadrës

Sport
Pas dorëheqjes së Sulejman Starovës drejtues të Partizanit po mendojnë për trajnerin e ri. Revolucioni i dimrit i Partizanit po rezulton më i thellë sesa ishte parashikuar, pasi ...
Read more Comments Off on Partizani gati për trajnerin e ri, zbulohet kush do marrë drejtimin e skuadrës

Kukësi ka gati trajnerin e ri?!

Sport
Klubi i Kukësit po projekton Armando Cungun si pasardhës të trajnerit Mlladen Milinkoviç. Nuk është thjesht një hipotezë, por mes zyrtarëve të klubit kampion në fuqi dhe trajnerit ...
Read more Comments Off on Kukësi ka gati trajnerin e ri?!