Etiketë: Dosja Afgane

Një rast historik për Kosovën dhe popullin e saj!

Dosja Afgane (I)

Gjendja e tanishme në Afganistan është pasojë e ngjarjeve të ndjeshme politike që kanë ndodhur atje në dekadat e fundit. ...

AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika