October 23, 2018
elvis naçi

elvis naçi

Prifti e ndalë Elvis Naçin, ja cfarë shprehet për të… (Foto)

Kryesore Lajme
Toleranca fetare në Shqipëri është një prej cilësive më të mëdha që bota e vlerëson së tepërmi. Çdo njeri ka të drejtë dhe është i lirë të zgjedhë ...
Read more Comments Off on Prifti e ndalë Elvis Naçin, ja cfarë shprehet për të… (Foto)

Imami Elvis Naçi me plis në kokë ligjëron në xhaminë ‘Pavarësia’ në Prishtinës (Foto)

Kryesore Lajme
Imami i njohur nga Tirana, Elvis Naçi, po qëndron sot në Kosovë, respektivisht në Prishtinë, ku edhe mbajti  një ligjëratë në ditën e xhumasë  në xhaminë “Pavarësia” në ...
Read more Comments Off on Imami Elvis Naçi me plis në kokë ligjëron në xhaminë ‘Pavarësia’ në Prishtinës (Foto)

Berisha: Nuk kisha menduar ndonjëherë se Elvis Naçi mundet me më shti me kajt

Lajme
Publicistja Kimete Berisha ka qarë me fjalët e imamit Elvis Naçi në një emision kosovar. Ajo në një shkrim ka thënë se nuk do ta besonte se do ...
Read more 0

Çfarë ndodhi kur takova një besimtare të krishterë?!

OP / ED
Shkruan: Elvis Naçi Kohët e fundit kam publikuar me lejën e Zotit, nismën “ Për Jetimin” ku shumë familje në nevojë përfitojnë ndihmesa ekonomike. Në faqen time në ...
Read more 0

Elvis Naçi thyen rekord, tejkalon Edi Ramën (Foto)

Lajme Sociale
Rrjetet sociale janë bërë një matës i famës dhe ndikimit të personaliteteve që kanë te masa. I tillë është rasti edhe me Elvis Naçin, hoxha i cili u ...
Read more 16