Etiketë: IHK

​Parashikimi për motin në Kosovë

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe ...

Këto janë temperaturat për dy ditët në vazhdim

Moti sot e nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, bën të ditur se gjatë kësaj jave sot mbi vendin tonë do të mbretëroj mot kryesisht ...

Reshjet e borës, kështu duken rrugët e kryeqytetit (Foto)

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot dhe gjatë kësaj javës, në vendin tonë do të ketë mot kryesisht të ...

Page 2 of 34 1 2 3 34
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika