Etiketë: IHK

Dhjetori nis me temperatura minus në Kosovë

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot pjesërisht i vranët dhe me diell. Temperaturat ...

Moti sot

Moti sot

Sot mbi vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, ...

Page 34 of 34 1 33 34
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika