Etiketë: parashikimi i motit

Parashikimi i motit sot në Kosovë

Moti sot

Dita e diele do të karakterizohet me mot stabil, me diell dhe vranësira të pjesëshme, më të theksuara rrëzë maleve. ...

Bien temperaturat, ky është moti që do të na përcjell javën që vjen

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mbi Kosovë parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende–vende me ...

Parashikimi i motit në dy ditët e ardhshme

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me ...

Moti sot

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ...

AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika