October 16, 2018
Unay Emery

Unay Emery

Al-Khelaifi i pakënaqur me PSG-në, kërkohet shkarkimi i trajnerit

Sport
Presidenti i Paris Saint Germain, Nasser Al-Khelaifi është shumë i zhgënjyer me lojën e ekipit të tij që vjen nga dy disfata të njëpasnjëshme në kampionat dhe Champions. ...
Read more Comments Off on Al-Khelaifi i pakënaqur me PSG-në, kërkohet shkarkimi i trajnerit

Neymar tek Reali?

Sport
Trajneri i PSG-së, Unay Emery i ka dhënë fund zërave për një rikthim të mundshëm të Neymarit drejt Spanjës, konkretisht te Reali i Madridit. Emery theksoi se blerja ...
Read more Comments Off on Neymar tek Reali?