16 January, 2019 12:12
Zinedine Zidane

Zinedine Zidane

Zidane ka një këshillë për Higuain: Po të isha në vendin e tij…

Sport
Juventus do të presë Real Madrid të martën në mbrëmje dhe trajneri i madrilenëve, Zinedine Zidane, i është kundërpërgjigjur atyre që kritikojnë Gonzalo Higuain, duke thënë se njerëzit ...
Read more Comments Off on Zidane ka një këshillë për Higuain: Po të isha në vendin e tij…

Pas lëndimit të Neymar, Zidane tregon se është njeri i madh

Sport
Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, ka pësuar një lëndim serioz në përballjen e së dielës kundër Marseille. Raportimet e para ishin se braziliani do të mungojë më shumë ...
Read more Comments Off on Pas lëndimit të Neymar, Zidane tregon se është njeri i madh

Zidane: Nuk ka ardhur momenti të largohem

Sport
Rezultatet e këtij sezoni të Real Madrid e kanë vënë në qendër të vëmendjes trajnerin Zidane, por që ai vetë deklaron se nuk ka ardhur ende momenti të ...
Read more Comments Off on Zidane: Nuk ka ardhur momenti të largohem

Zidane për ndeshjen kundër PSG-së: Nuk kam çfarë të dëshmoj nesër

Sport
Trajneri i kampionit aktual evropian të Real Madrid-it, Zinedine Zidane deklaroi se në prag të ndeshjes së nesërme në të tetën e finales së Ligës së Kampionëve kundër ...
Read more Comments Off on Zidane për ndeshjen kundër PSG-së: Nuk kam çfarë të dëshmoj nesër

Ky do të jetë pasardhësi i Zinedine Zidane

Sport
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka zgjedhur trajnerin kombëtares gjermane, Joachim Low si pasardhës të Zinedine Zidane, raporton Mundo Deportivo. “Metodologjia, personaliteti dhe sjellja” e Lowit e ...
Read more Comments Off on Ky do të jetë pasardhësi i Zinedine Zidane

Zidane për Ronaldon: Ai është shembull për të gjithë

Sport
Zinedine Zidane është i lumtur me punën e Cristiano Ronaldos. 16 ndeshje, 8 gola – këto shifra tregojnë se Cristiano Ronaldo po shijon një ndër sezonet më të ...
Read more Comments Off on Zidane për Ronaldon: Ai është shembull për të gjithë

Zidane rrezikon postin?

Sport
Pasi u mposhtën nga Leganes në Kupën e Mbretit, e me 19 pikë diferencë nga kryesuesit e La Ligës, Barcelona, pati një moment reflektimi në dhomat e zhveshjes ...
Read more Comments Off on Zidane rrezikon postin?

Mourinho për Ronaldon: Vetëm një menaxher dhe një klub mund ta kenë

Sport
Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka pohuar se nuk pret që Cristiano Ronaldo të largohet nga Real Madridi gjatë verës. Në muajt e fundit është raportuar se ...
Read more Comments Off on Mourinho për Ronaldon: Vetëm një menaxher dhe një klub mund ta kenë

E ardhmja e Zidane vendoset nga përballja me PSG

Sport
Nga 8 trofe të fituar, te distanca prej 19 pikësh me Barçën dhe eliminimi nga Kupa e Mbretit nga Leganes, ndajnë lavdinë me dështimin e Zinedine Zidane. Përpara ...
Read more Comments Off on E ardhmja e Zidane vendoset nga përballja me PSG

Ky është trajneri më i mirë në botë

Sport
Pep Guardiola është renditur si trajneri më i mirë në botë para Zinedine Zidane në studimin e Comnuciar es Ganar. Në listën e top 20 trajnerëve më të ...
Read more Comments Off on Ky është trajneri më i mirë në botë