Të shtëna me armë ndaj dy vëllezërve, njëri humbë jetën

E-mail: kosovapost.net@gmail.com

Një person raportohet se ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në Tepelenë.

Sipas informacioneve mësohet se viktimë ka mbetur Artur Bresha, ndërsa i plagosur vëllai i tij Artan Bresha.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes./OraNews/

Të ngjajshme

Te fundit

Te tjera nga rubrika

Më të lexuarat