Policia e Kosovës raporton se një i dyshuar pas një mosmarrëveshje të mëhershme, ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën.

Ngjarja ka ndodhur në Zonën Industriale ku viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Related Posts

You may also like

Lista Serbe nuk ndalet, ja çfarë ankese ka këtë herë

Mediat serbe raportojnë se mbrëmë disa familje serbe