Therrje me thika në qendër të Prishtinës (Video)

Therrje me thika në qendër të Prishtinës (Video)

Para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës një person është therur me thikë, shkruan Kosova Post.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00, ndërsa Kosova Post ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kan dalur të gjitha njësitë përkatëse të policisë ndërsa viktima është dërguar në emergjencë ndërsa nuk dihet ende rreth gjendjes shëndetësore të tij.

Personat e dyshuar të rastit janë prangosur nga policia e Kosovës.

Më posht gjeni linkun e videos:

724CACCA-E3C5-4083-A538-440384ABBE0A

Related Posts

You may also like

Mijëra fëmijë punojnë si skllevër në fermat e paligjshme të kanabisit në Londër

Fëmijët po trafikohen nga Vietnami dhe vendet e