Tre të vrarë në Kaliforni

Tre të vrarë në Kaliforni

Tre persona kanë humbur jetën dhe një nxënës është plagosur si rezultat i të shtënave në Kaliforninë veriore, njoftuan autoritetet amerikane.

Tash për tash nuk ka detaje tjera lidhur me incidentin, raportojnë mediet britanike./KP/

You may also like

Ahmeti: Kuvendi duhet të vendos kush do ta udhëheq dialogun, jo Thaçi

Një orë e gjysmë ka zgjatur tryeza e