Ushqimet që largojnë lodhjen

Ushqimet që largojnë lodhjen

Nëse keni mungesë të vazhdueshme të energjisë, atëherë shtimi i marrjes së vitaminave dhe mineraleve është diçka e domosdoshme në jetën tuaj.

Në këtë kuptim sjellim ushqimet që nevojiten për të rikthyer energjinë e humbur.

Spinaqi

Banania

Panxhari

Bademi

Jogurti grek

Kanella. /kp/.

You may also like

Remzie Osmani: Kam agjëruar gjithnjë, por angazhimet në dasma viteve të fundit ma kanë bërë të pamundur

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani,