Vajzat nuk mund ta përballojn fejesën e Florit, ja çfarë bëjnë (Foto)

Vajzat nuk mund ta përballojn fejesën e Florit, ja çfarë bëjnë (Foto)

Kantautori dhe këngëtari i njohur Flori Mumajesi ka bërë publike lidhjen e tij të dashurisë të cilën e ka kurorëzuar me fejesë.

Këngëtari që ka postuar një fotografi në Instagram ku tregon edhe unazën që ia ka blerë tashmë të fejuarës së tij.

Por përveç urimeve për Florin reagime të shumta ka pasur edhe nga fansat e tij, sidomos vajzat të cilat janë ‘mërzitur’ për këtë fejesë të Florit./O.i

Për më shumë shihni fotot: