54 vjeçari N.B i cili humbi jetën, ishte duke drejtuar motoçikletën më momentit që ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një vazo lulesh.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në bahçallëk të Shkodrës./K.i

Related Posts

You may also like

Aktori Tom Hardy prezenton në Moskë filmin e tij “Venom”

Aktori britanik Tom Hardy, ka promovuar në Moskë