Skenë e pabesueshme në Botërorin e femrave, basketbollistet e Malit të Zi rrihen mes vete (VIDEO)

Në Botërorin e basketbollit në konkurrencën e femrave ka ndodhur një skenë e pabesueshme. Incidenti ndodhi pas ndeshjes mes Serbisë dhe Malit të Zi, në Botërorin që po mbahet në Australi, transmeton Klankosova.tv. Ndeshjen e fitoi Serbia, por shfaqja kryesore ishte pas lojës, pasi dy basketbolliste të Malit të Zi, u përfshinë në një rrahje, … Vazhdoni me leximin e Skenë e pabesueshme në Botërorin e femrave, basketbollistet e Malit të Zi rrihen mes vete (VIDEO)