16 January, 2019 12:02
ford

ford

Ford prezanton versionin ST (Foto)

Tech
Modeli i cili fillimisht ishte i dedikuar për tregun amerikan dhe që nga viti 2016 u shit edhe në Evropë, ka marrë një pamje të re, por edhe ...
Read more Comments Off on Ford prezanton versionin ST (Foto)

Prodhuesit gjermanë bashkohen për ndërtimin e 400 stacioneve elektrike

Tech
Një grup prodhuesish Gjermanë të automobilave tha ditën e premte se kanë nisur një bashkëpunim për të ndërtuar një rrjet prej 400 stacionesh për ngarkimin e makinave elektrike ...
Read more 0

Ford do të tërheqë 1.34 milionë vetura nga tregu, ja pse?

Tech
Ford Motor Co ka treguar se do të tërheqë 1.34 milionë vetura për shkak të një defekti me dyer. Ford ka treguar se modelet që do të tërheqin ...
Read more 0