Kalendari Historik

Kalendari historik,1 korrik

Disa nga ngjarjet, njerëzit dhe datat më me ndikim në historinë botërore që kanë shënuar ditën e sotme, 1 korrik, shkruan Kosova Post. 1 Korriku është dita e...

Kalendari historik, 21 qershor

Disa nga ngjarjet, njerëzit dhe datat më me ndikim në historinë botërore që kanë shënuar ditën e sotme, 21 qershor, shkruan KosovaPost. 21 Qershori është dita e 172-të...

Page 1 of 39 1 2 39
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika