Art dhe letërsi

Dua Lipa flet sërish për Kosovën: Njerëzit nuk duan të largohen nga vendi i tyre përveç kur është e nevojshme

Dua Lipa arrin në Prishtinë

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka arritur në Prishtinë. Kështu bën të ditur burime të Express. Kujtojmë se Dua Lipa do të performojë në festivalin Sunny Hill...

Page 1 of 22 1 2 22
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika