Etiketë: United

“Fundoset” Unidet

Manchester City ka mposhtur Unitedin, duke e dominuar të gjithë lojën në përgjithësi. City pati performancë , efikasitet dhe besueshmëri, ...

AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika