October 17, 2018
Champion

Champion

Sulmuesi kosovar, shkëlqim dhe gol në Championship

Sport
Ipswich Town ka mundur me rezultat minimal 1 me 0 Leeds United. Goli i vetëm i takimit u shënua nga ylli i përfaqësueses kosovare Besart Celina në minutën ...
Read more Comments Off on Sulmuesi kosovar, shkëlqim dhe gol në Championship