Etiketë: Moti

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK), njofton se në dy ditët e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me ...

Parashikimi i motit në dy ditët e ardhshme

Moti sot

Instituti Meteorologjik, bënë të ditur se masat e ftohta të ajrit të ardhura nga pjesa veriore e kontinentit do të ...

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës  bën të ditur se gjatë ditës së sotme parashikohet të mbajë mot i vranët dhe me ...

Page 60 of 62 1 59 60 61 62
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika