Etiketë: Moti

Moti për javën e ardhshme

Moti sot

Edhe sot parashihet që mbi vendin tonë të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Ndërsa nuk parashihet ...

Moti për javën e ardhshme

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se sot dhe edhe të mërkurën moti do të jetë i ftohtë dhe ...

Këto janë temperaturat për dy ditët në vazhdim

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të rritur ...

Këto janë temperaturat për dy ditët në vazhdim

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), bën të ditur se sot dhe nesër por edhe ditët në vijim vendi ynë do ...

Moti për javën e ardhshme

Moti sot

Sot  në vendin tonë parashihet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, ...

Page 1 of 68 1 2 68
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika