Etiketë: Moti

RrGK u bën thirrje partive politike të përmbahen nga gjuha kërcënuese dhe ofenduese

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovësm, bën të ditur se vendi ynë ndodhet nën ndikimin e fushave të fuqishme anticiklonike. Kjo situatë ...

RrGK u bën thirrje partive politike të përmbahen nga gjuha kërcënuese dhe ofenduese

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se gjatë ditës së sotme në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe ...

Mot me diell dhe vranësira në dy ditët e ardhshme

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Sipas IHK-së, vranësirat ditën ...

Moti për javën e ardhshme

Moti sot e nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme mi vendin tonë do të mbajë mot ...

Mot me diell dhe vranësira në dy ditët e ardhshme

Moti sot

Meteorologët parashikojnë se  mbi vendin tonë këtë javë do të mbizotëroj mot situatë meteorologjike e qetë. Pjesa e parë e ...

Page 1 of 93 1 2 93
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika