Adelina pas lindjes tash fillon me veshje provokative

Adelina pas lindjes tash fillon me veshje provokative

Është një nga këngëtarët me të komentuara në rrejtët sociale dhe në media.

Këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri, u bë nënë për herë të parë para disa muajve.

Ajo tashmë ka një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Jon.

Adelina u martua me një burrë pak më të moshuar se ajo dhe me kombësi maqedonase që u komentua shumë nga publiku, e jo rrallë herë edhe në aspektin negativ.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.
Para pak çastesh ajo ka publikuar një foto mjaftë provokative ku ka ekspozuar gjoksin, shkruan orainfo

Si duket Adelina i është kthyer zanatit të vjetër kur postonte foto provokative.