Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, bashkë me nënkryetarin e komunës, drejtorët dhe kabinetin, vizituam Kryetarin e Bashkisë e Tiranës, Erion Veliaj.

Ahmeti ka postuar disa fotografi në facebook, dhe ka shkruar se në këtë takim të përzemërt u njoftuan me projektet që po realizohen aktualisht në Tiranë, si dhe u zotuan për vazhdimin e bashkëpunimit në mes të dy kryeqyteteve./KP/

You may also like

Shpend Ahmeti në dasmën e Elitës e Gjikos, ja çfarë ka postuar (Foto)

Dasma e madhe e moderatorës Elita Rudi dhe