Almeda e ‘Çënarit’ bëhet nostalgjike për… (Foto)

Almeda e ‘Çënarit’ bëhet nostalgjike për… (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi, përmes një postimi na ka kthyer në kohë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një moment nga viti 2015, vit i cili duket të ketë qenë një vit i suksesshëm për të.

Almeda ka publikuar një foto në Instastory, ku shihet së bashku me mashkullin e saj të jetës.

Tolgahan Sayisman, ose i njohur për ne si ‘Çënari’ dhe Almeda vazhdimisht shfaqin dashurinë e tyre në publik, gjë e cila i bën ata të duken si një çift për tu marrë shembull. /KosovaPost/.