Arrestohet kryetari i komunës së Novo-Sellos, bashkë me gruan dhe djalin

Arrestohet kryetari i komunës së Novo-Sellos, bashkë me gruan dhe djalin

Eshtë ndaluar një kryetar komune i cili dyshohet se po bënte kontrabande cigaresht nëpërmjet kufirirt.

Eshte prangoset kryetari i komunës së Novo-Sellos, Boro Stojçev nën dyshim për kontrabandë cigaresh.

Ai është kapur mbrëmjen e djeshme së bashku me gruan dhe djalin e tij si dhe me një tjetër bashkëpunëtor.

Ndalimi i djeshëm është shoqëruar edhe me të shtëna armësh. Dyshohet se janë konfiskuar dy vetura të mbushura me cigare kontrabandë.s.n.

Image result for Boro Stojçev

You may also like

Këto janë fjalët mahnitëse të Ronaldos drejtuar Allegrit

Cristiano Ronaldo ka takuar për herë të parë