Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për falsifikim të dokumenteve.
Sipas njoftimit ai ka bërë falsifikime të vërtetimeve për invalidët e luftës.

“Me 10.07.2018 me urdhër të prokurorit, nën dyshimin se ka bërë falsifikimin e vërtetimeve për invalidët e luftës, është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

You may also like

Aktori Tom Hardy prezenton në Moskë filmin e tij “Venom”

Aktori britanik Tom Hardy, ka promovuar në Moskë