Lajm i keq për Ozil dhe Sanchez

Arsene Wenger ka konfirmuar se Mesut Ozil dhe Alexis Sanchez mund të largohen nga Arsenal, gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mesfushori dhe sulmuesi kanë hyrë në vitin e fundit të kontratës në Emirates Stadium.

Dhe, Wenger ka pranuar se ekziston rreziku i largimit të tyre në janar.

“Është e mundshme”, u shpreh ai.

“Kur jeni në një situatë si kjo, jemi të vetëdijshëm për mundësinë”, theksoi Wenger.

© KosovaPost.net Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like

LDK mbanë konferencë në mëngjes, Isa Mustafa do të votoj në këtë qendër votimi

Nesër, në orën 08:00, në Sallën e Konferencave