Majlinda Kelmendi kthehet në Kosovë (Foto)

Majlinda Kelmendi kthehet në Kosovë (Foto)

Majlinda Kelmendi kthehet sot në Kosovë pas terapisë në Tel Avivi të Izraelit.

Kampionia është riaftësuar dhe pritet të arrijë në Prishtinë.

Këtë lajm e ka konfirmuar trajneri, Driton Kuka, i cili njëherit ka falënderuar Federatën e Xhudos në Izrael dhe mikun Shany Hershko, nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook.

“Kampionja Olimpike sot kthehet në Kosovë pas stërvitjeve dhe terapisë në Tel Avivi të Izraelit. Faleminderit Federatës së Xhudos së Izraelit, mikut tim Shany Hershko dhe fizioterapeutit, Nimrod Moshe”, ka shkruar Kuka në rrjetet sociale.

You may also like

Mussolini: Në gjyq kush ofendon gjyshin tim, Benito Mussolinin

Jo vetëm kundër shpifjes, por edhe kundër ofendimit.