Majlinda Kelmendi operohet me sukses

Majlinda Kelmendi operohet me sukses

Majlinda Kelmendi është operuar me sukses pas disa shqetësimeve të viteve të fundit që e kanë lënë jashtë në disa gara.

Xhudistja me famë botërore është operuar me shumë sukses gjatë ditës së premte.

Lajmin e ka dhënë trajneri i saj Driton Kuka përmes një postimi në rrjetin social facebook.

“Majlinda sot pati një trajtim të vogël me sukses për problemin e Discus Hernia me Dr Igor Kocijançiq në Medicor Hospital në Izola!”, ka shkruar Kuka.

Kelmendi mbetet sportistja me e suksesshme në Kosovë, me medaljen e saj të artë në Lojërat Olimpike në Rio dhe dhjetëra medalje të fituar.

Majlinda sot pati një trajtim të vogël me sukses për problemin e Discus Hernia me Dr Igor Kocijançiq në Medicor Hospital në Izola!#tokyo2020

Posted by Driton Toni Kuka on Friday, January 12, 2018