Momenti kur aeroplani me pasagjerë goditet nga rrufeja (Video)

Momenti kur aeroplani me pasagjerë goditet nga rrufeja (Video)

Aeroplani i aviokompanisë holandeze KLM, është goditur nga rrufeja derisa po ngjitej në ajër. Për fat të mirë, asnjëri nga pasagjerët apo pjesëtarët e ekuipazhit të Boeing 777 nuk është lënduar.

Videoja e këtij momenti ka përfunduar shumë shpejt në rrjetet sociale dhe brenda një kohe të shkurt është bërë virale./tv.sh/

You may also like

Bajrami është ndjer i shokuar me deklaratën se në BIK janë shfryëzuar nxënëset seksualisht

Analisti Mustafa Bajrami është shprehur i shokuar teksa