Morena e harron miliarderin, tani me të dashur të ri?

Morena e harron miliarderin, tani me të dashur të ri?

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Së fundmi ka qenë shumë e përfolur për lidhjen me një miliarder, të cilën ende nuk e ka bërë publike.

Pak ditë më parë ajo realizoi projektin e saj më të ri “Femnat”, i cili po pëlqehet mjaftë shumë nga publiku.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo është përfolur për ndarjen me të dashurin e saj miliarder.

Duket se kaq shpejtë e ka harruar atë, pasi sot ajo ka publikuar një foto me trëndafila afër ku po duket shumë sensuale përcjell orainfo. “Kur e kuqja flet vet”- ka shkruar Morena në foton në fjalë.

A thua ka të dashur të ri, apo është kthyer tek miliarderi?

morenataraku