Nëna në Ferizaj tenton ta mbys vetën, arsyeja djali i saj

Nëna në Ferizaj tenton ta mbys vetën, arsyeja djali i saj

Mbrëmë në Ferizaj një grua ka tentuar ta mbys vetën. Veprimi i saj ka ardhur pasi djali i saj i mitur nuk e dëgjon dhe nuk rrinë në shtëpi.

Pasi policia ka dalur në vendin e ngjarjes e ka bindur gruan për të mos ë bërë këtë veprim dhe më pas i kanë dhënë ndihmën e nevojshme mjekësore, lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

“Policia ka dalur në vendin e ngjarjes e ka bindur, edhe e kan dërgu te mjeku i kanë japë ndihmë mjekësore. Motivet qysh ka deklaru ajo është se djali i saj nuk rrin te shpija nuk e dëgjon, djali është i mitur”,

You may also like

Aksident mes pesë veturave në Fushë-Kosovë

Një aksident zinxhiror ka ndodhur në rrugën Fushë-Kosovë