Tashmë s’keni nevojë të shpenzoni kohë për të palosur rrobat.

Në treg ka dalur sistemi robotik i cili palosë rrobat e madhësisë XXL deri tek rrobat e fëmijëve tuaj, shkruan lajmi.net

Roboti mund të palosë 20 rroba në katër minuta.

Shikoni më poshtë. /lajmi.net/

You may also like

Shpend Ahmeti në dasmën e Elitës e Gjikos, ja çfarë ka postuar (Foto)

Dasma e madhe e moderatorës Elita Rudi dhe